PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بارسلونا: FC Barcelona News

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

R10MessiEtoo
21-09-2007, 15:19
فرانک رایکارد از تمام هواداران برای حمایتهایشان از تیم در طی بازی با لیون تشکر کرد و اظهار داشت که اتحاد بین بازیکنان و هواداران بسیار مهم بوده است. این همان چیزی است که فرانک رایکارد 24 ساعت پیش از تمام هواداران خواسته بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرانک رایکارد در آخرین کنفرانس مطبوعاتی اش پیش از بازی, از هواداران خواست که با تمام وجود از تیم حمایت کنند, و او دقاقا به هدفش رسید. "خوشحالم که تیم خوب بازی کرد و هواداران از تیم حمایت کردند. ما به این حمایت احتیاج داریم. بین تیم و هواداران تفاهم بسیار خوبی برقرار بود".

تحسین بازیکنان

رایکارد از نمایش بازیکنانش به خوبی یاد می کند: «آنها مثل یک تیم بازی کردند و ما باید به تک تک بازیکنانمان تبریک بگوییم، حتی آنهایی که تعویض شدند.» اشاره رایکارد به رونالدینیو بود که در دقیقه 65 تعویض شد.

اولین بازیهای بوخان و جیووانی

بوخان و جیووانی دیشب اولین بازی های اروپایی خود را انجام دادند و رایکارد قسمتی از کنفرانس مطبوعاتی را به تحسین از آنها اختصاص داد: «جیووانی خیلی خوب نشان داده است که می تواند در هر لحظه ای به کمک تیم بشتابد. او بازیکن بسیار عالی ای است. جوان است، سخت کار می کند، و برای تیم حریف خطرناک است. ممکن است که او بتواند به ترکیب ثابت تیم راه پیدا کند.»

بوخان کرکیچ، در حال حاضر جوان ترین بازیکن بارسا است که در یک بازی اروپایی حضور داشته است: «او نیز بازیکنی با استعداد است که قابلیت های بسیاری دارد.» رایکارد درباره جیووانی و بوخان گفت: «بسیار مهم است که آنها بتوانند تمرین کنند و هر وقت که ممکن بود با تیم اصلی بازی کنند.»

لاپورتا: «بازی تیم بسیار مهیج بود»

خوان لاپورتا از برد 3-0 بارسا در مقابل لیون خوشحال بود: «ما باید به تک تک بازیکنان، کل تیم، و مربی ها تبریک بگوییم.» رئیس باشگاه همچنین سرمربی تیم را تحسین کرد، و از درخواست قبل از بازی او مبنی بر اتحاد هواداران با تیم یاد کرد: «همه ما، هم می بریم و هم شکست می خوریم. "همه" شامل هواداران، اعضا، بازیکنان، مربی ها و مسئولین می شود. درخواست رایکارد برای اتحاد بسیار مهم بود». لاپورتا همچنین درباره تیری آنری، که اولین گل خود در نیوکمپ را به ثمر رساند، صحبت کرد: «او به این گل نیاز داشت و من برای او بسیار خوشحالم». اما، رئیس صمیمانه ترین کلمات خود را برای تقدیر از کل تیم نگاه داشته بود: «بازی تیم بسیار مهیج بود».

او سخنان خود را با بیان این که اکنون باید تمرکز بر روی بازی شنبه شب با سویا باشد به پایان رساند.

(در صورت مشاهده هرگونه غلط املايي يا انشايي با سایت رسمی باشگاه يا خانم نیلوفر منصور مترجم اين متن تماس بگيريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

R10MessiEtoo
21-09-2007, 15:22
لیونل مسی به یقین بهترین بازیکن بارسلونا بود هنگامی که بازیکنان متحد شدۀ بارسا یک پیروزی 3 بر صفر امّا دیر را به دست آوردند، این بازیکن آرژانتینی تیمش را با نمایش خوب خود تقویت کرد.

بارسا توانست تا حدودی منتقدانش را برای مدتی بعد از بازی با لیون برای پیروزی سه بر صفر بر این تیم ساکت کند. بردی که همراه با درخشش لیونل مسی به دست آمد.

بعد از بازی وی در کنفرانس مطبوعاتی در مورد درخشش و آسایش خاطر بابت برد در لیگ قهرمانان اروپا نظراتی را بیان کرد.

او گفت: "برد در این بازی برای ما مهم بود چون لیون یکی از شانس های مسلّم صعود از گروه است. چیزی که بیشتر اهمّیّت داشت این بود که ما یک نمایش خوب در برابر تیم لیون از خود به جا گذاشتیم. "

این بازیکن آرژانتینی، کسی که گل دوم تیمش را به ثمر رساند بیان کرد: "ما در نیمۀ اوّل موقعیت های زیادی داشتیم امّا در نیمۀ دوّم این موقعیت ها به خاطر مقداری خستگی کمتر شده بود. ولی آن ها در مقابل هیچ چیز قابل توجّهی را ارائه ندادند. در هر صورت ما زیبا بازی کردیم."

گابی میلیتو بازیکنی که در تابستان از زاراگوزا به خدمت گرفته شد در پست دفاع مرکزی نمایش جالب توجه و خوبی را ارائه داد اما او بیشتر به خاطر انجام اولین بازی اروپاییش با پیراهن بارسا هیجان زده بود.

او گفت: "تمام بازیکنان در رویای رقابت های لیگ قهرمان به سر می برند و برای من هم این یک رویا بود که کارم را با تیمی اینچنین در این جام شروع کنم."

جیووانی دوس سانتوس بازیکنی که اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان انجام داده بود موافق بود که " این یک رویا بوده که به حقیقت پیوسته است."

در حالی که بوخان کرکیچ، این بازیکن زیرک و تکنیکی اولین حضورش را با جملاتی کوتاه شرح داد: "من به اندازۀ کافی از قرار گرفتن روی نیمکت ذخیره خوشحال بودم، امّا تشویق جمعیت در ورزشگاه هنگامی که می خواستم وارد زمین بشم باور نکردنی بود. یک احساسی که نمی شود شرح داد."

بارسا در بازی بعدی اروپایی خود با اشتوتگارت درآلمان مصاف خواهد کرد.

(اينبار در صورت مشاهده غلط املايي و ايضا انشايي با سايت گل يا آقاي معین محمودی تماس حاصل فرماييد:27:)

R10MessiEtoo
21-09-2007, 15:39

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، تيم بارسلونا كه در بازي چهارشنبه خود مقابل المپيك ---- در ليگ قهرمانان خوش درخشيد و توانست حريف فرانسوي را سه بر صفر شكست دهد، ‌در خانه ميزباني نماينده‌اي پرقدرت به نام سويا را برعهده خواهد گرفت.
فرانك ريكارد، ‌سرمربي هلندي بارسلونا كه به خاطر نتايج سه هفته نخست، ‌مورد انتقاد قرار داشته، ‌مي خواهد بعد از پيروزي درخشان مقابل ليون،‌ به وضعيت تيمش در ليگ اسپانيا ساماني بخشد. از اين رو بارسلوني‌ها با تمام قوا در نيوكمپ انتظار سويا را مي‌كشند.

* جدول رده بندي:
1-رئال مادريد 9 امتياز
2-سويا 6 امتياز
3-والنسيا 6 امتياز
4-ويارئال 6 امتياز
5-بارسلونا 5 امتياز

شبكه 3 هنوز اعلام نكرده كه اين بازي را پخش مي كند يا نه. احتمال نشان دادن بازي بسيار ضعيف هست مگر اينكه دقيقه 90 زيرنويس كنند.

Behroooz
21-09-2007, 16:28
با اين روحيه بالا سويا رو هم ميبريم .

مخصوصا با وجود انري اماده .

poyul
21-09-2007, 16:32
only lionel messi

R10MessiEtoo
21-09-2007, 23:34
ايپنا: با ورود بوخان كريك به زمين مسابقه بارسلونا و ---- در ديدار چهارشنبه شب ليگ قهرمانان، نام او به عنوان جوان‌ترين ستاره حاضر در رقابت‌هاي اروپايي ثبت شد.

بوخان هنوز 17 سال و 25 روز سن دارد و پيش از او ليونل مسي، ستاره خط حمله بارسا با حضور در ديدار 7 دسامبر سال 2004 مقابل شاختار دونتسك اين ركورد را با سن 17 سال، 5 ماه و 13 روز شكسته بود.
بوخان در دقيقه 88 بازي چهارشنبه شب به ياري شاگردان رايكارد شتافت و خيلي‌ها او را به عنوان "روياي بزرگ و دوم" نيوكمپ ياد مي‌كنند.
اولين ديدار رسمي او براي تيم بزرگسالان مصاف هفته گذشته بارسا مقابل اوساسونا بود.

R10MessiEtoo
21-09-2007, 23:36
پس ازپيروزي 3 بر صفر بارسلونا مقابل ---- در ديدار اول از مرحله گروهي ليگ قهرمانان، تيه‌ري آنري از گلزني در استاديوم نيوكمپ خوشحال به نظر مي‌رسيد چرا كه تك گل اونخستين گل رسمي‌اش براي آبي‌ و اناري‌ها محسوب مي‌شد.

به گزارش ايپنا؛ با اين حال كاپيتان سابق توپچي‌ها آرسنال اعتقاد دارد كه راهي طولاني براي پيشرفت بيشتر پيش روي دارد.
تي تي در گفت‌وگويي با خبرنگاران اظهار داشته بود كه پس از حضور در چند ديدار و عدم گلزني به خاطر بدشانسي، حال خوشحال است كه در پيروزي كاتالان‌ها سهيم بوده است.
آنري در اين باره گفت: گل فوق‌العاده‌اي بود. انرژي فراوان از جانب هواداران را به وضوح احساس مي‌كردم، اما مهم ترين مساله برد تيم بود.

R10MessiEtoo
21-09-2007, 23:54
بازگشت اسطوره / كرايوف جانشين رايكارد مي‌شود؟

به نظر مي‌رسد كه يوهان كرايف، اسطوره بارسلونا قصد بازگشت به نيوكمپ را دارد.
به گزارش ايپنا؛ و به نقل از روزنامه ماركا، تساوي هفته سوم بارسلونا مقابل اوساسونا، اعضاي كادر اجرايي باشگاه را بر آن داشت كه در خصوص وضعيت فرانك رايكارد، سرمربي كاتالان‌ها بحث و مذاكره كرده و راه حلي بيابند.
در جريان اين مذاكرات سري و پشت پرده نظر بر اين شد كه رايكارد بركنار شده و خوسه رامون الكسانكو جانشين وي شود و حتي كرايوف به عنوان نيروي كمكي به كادر مربيگري بارسا ملحق شود.
البته كرايوف، سرمربي سابق بارسا تاكنون نقش مشاور غيررسمي را براي خوان لاپورتا، رئيس باشگاه ارايه مي‌كرده،‌اما احتمال آن زياد است كه حتي خود كرايوف سرمربي شود.

(اگر بشه كه خوب ميشه؛ از دست اين رايكارد هم خلاص ميشيم. البته چهارشنبه شب استثنائا مربي بدي نبود:31:)

shayanelong
22-09-2007, 02:01
کرایوف قبلا گفته بود به خاطر بیماری قلبی نمتونه مربیگری کنه.واسش مضره.

R10MessiEtoo
22-09-2007, 09:37
کرایوف قبلا گفته بود به خاطر بیماری قلبی نمتونه مربیگری کنه.واسش مضره.

درسته. ولي ممكنه الان شرايط فرق كرده باشه. فرگوسن با شصت و خورده اي سال سن هنوز مريبيگري ميكنه پس كرايوف هم ميتونه با اين چند سال استراحتي كه كرده باز هم برگرده. البته فعلاهمه چيز در حد شايعه هست.

================================================== ===========
بازگشت پويول به گروه

كاپیتان تیم در جلسه تمرینی پنج شنبه صبح به همراه بقیه بازیكنان تمرین كرد. تمركز او، بر روی ریكاوری ماهیچه های خسته بود.
پنج شنبه صبح جو شادی در زمین تمرین لاماسیا حكم فرما بود. در یك سو همگی از نتیجه خوب برابر لیون راضی بودند و از سوی دیگر نیز كارلس پویول برای اولین بار بعد از مصدومیت جدی زانویش به گروه بازگشت.

پیشرفت محسوس

پویول پیش از سایرین حاضر شد و خودش را گرم كرد. وقتی دیگر بازیكنان جلسه را شروع كردند، او بلافاصله به آن ها پیوست و با تشویق های مكرر و بلند از او استقبال شد. بازیكنان دویدن و تمرین پاس انجام دادند و با بازی تمرینی جلسه را ادامه دادند. نشانه ها برای پویول خوب بودند, كسی كه به نظر می رسید پیشرفت محسوسی در ریكاوری از مصدومیت رباط زانوی راستش كه در ژوئن متحمل آن شد، داشته است.

barca_ms_lovexx
22-09-2007, 11:45
بازگشت اسطوره / كرايوف جانشين رايكارد مي‌شود؟

به نظر مي‌رسد كه يوهان كرايف، اسطوره بارسلونا قصد بازگشت به نيوكمپ را دارد.
به گزارش ايپنا؛ و به نقل از روزنامه ماركا، تساوي هفته سوم بارسلونا مقابل اوساسونا، اعضاي كادر اجرايي باشگاه را بر آن داشت كه در خصوص وضعيت فرانك رايكارد، سرمربي كاتالان‌ها بحث و مذاكره كرده و راه حلي بيابند.
در جريان اين مذاكرات سري و پشت پرده نظر بر اين شد كه رايكارد بركنار شده و خوسه رامون الكسانكو جانشين وي شود و حتي كرايوف به عنوان نيروي كمكي به كادر مربيگري بارسا ملحق شود.
البته كرايوف، سرمربي سابق بارسا تاكنون نقش مشاور غيررسمي را براي خوان لاپورتا، رئيس باشگاه ارايه مي‌كرده،‌اما احتمال آن زياد است كه حتي خود كرايوف سرمربي شود.

(اگر بشه كه خوب ميشه؛ از دست اين رايكارد هم خلاص ميشيم. البته چهارشنبه شب استثنائا مربي بدي نبود:31:)
شما که امضات اونه دیگه چرا ?!!!من که نمی تونم بارسلونا رو بدون فرانک تصور کنم
خدایا روزی رو نیار که فرانک رایکارد داره از بارسا میره
مطمئنم افسردگی می گیرم

Behroooz
22-09-2007, 13:53
با امدن كرايف تيم رويايي تر از قبل ميشه . ولي فرانك ريكارد در حال حاظر بهترين گزينه هستش .

barca_ms_lovexx
22-09-2007, 17:17
کدوم مربی رو سراغ دارین که برای اولین بار بیاد مربی یک تیم بزرگ بشه , از نیم فصل هدایتش رو بر عهده بگیره وتیم رو از رده سیزدهم بیاره و دومش کنه(البته یادمه قهرمان هم می تونست بشه) , فصل بعدیش
بیاد تیم رو قهرمان کنه , فصل بعدترش هم تو لیگ و هم توی جام باشگاهها این تیم رو به مقام قهرمانی برسونه, فصل بعدیش هم دوم میکنه با امتیاز مساوی؟!؟؟!
هیچ مربی نمی تونه جای فرانک رایکارد رو بگیره

R10MessiEtoo
22-09-2007, 18:14
شما که امضات اونه دیگه چرا ?!!!من که نمی تونم بارسلونا رو بدون فرانک تصور کنم
خدایا روزی رو نیار که فرانک رایکارد داره از بارسا میره
مطمئنم افسردگی می گیرم

ولي من راحت مي تونم تصور كنم. چه روياي شيريني!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه خدا! الكي ميگه اون روزو بيار.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کدوم مربی رو سراغ دارین که برای اولین بار بیاد مربی یک تیم بزرگ بشه , از نیم فصل هدایتش رو بر عهده بگیره وتیم رو از رده سیزدهم بیاره و دومش کنه(البته یادمه قهرمان هم می تونست بشه) , فصل بعدیش
بیاد تیم رو قهرمان کنه , فصل بعدترش هم تو لیگ و هم توی جام باشگاهها این تیم رو به مقام قهرمانی برسونه, فصل بعدیش هم دوم میکنه با امتیاز مساوی؟!؟؟!
هیچ مربی نمی تونه جای فرانک رایکارد رو بگیره

رايكارد مربي خوبي نيست! من نمي دونم اينو چطور بايد اثبات كنم.

ببين دوست عزيز اون 5/2 سال اول كه ميگي درسته بارسا موفق شد اما تو اين بين خيلي چيزها نقش داشت. من به شخصه فكر مي كنم بيشترين نقش رو در موفقيتهاي بارسا هنگ تنكاته به عهده داشت. تا وقتي كه او به عنوان مربي حضور داشت تيم نه مشكل دفاعي داشت نه مشكل حمله اي و نه موارد حاشيه اي. ديديد كه وقتي هم به آژاكس رفت اون تيم قهرمان جام حذفي هلند شد و با تفاضل گل كمتر نايب قهرمان ليگ هلند شد. هيچكس به قابليتهاي اين مرد پي نبرد ولي واقعا رايكارد خيلي كاره اي نبود. كار مهمي كه فرانك انجام ميداد رفاقت و اتحادي بود كه بين بازيكنان به وجود آورد كه متاسفانه سال قبل اين كار رو هم نتونست انجام بده چون دستياران خوبي در كنارش نداره.

تازه بارسا اينقدر ستاره داره كه اگر من هم جاي رايكارد بودم همين نتايج فصل قبل رو ميگرفتم. فقط كافيه11 تاي اصلي رو بگذاري تو زمين. بقيش رو بسپاره به بازيكنا. كار اصلي مربيگري در بارسا اينه كه وقتي تيم به مشكل ميخوره اون يك كاري بكنه كه الحمدالله رايكارد تا حالا چيزي نشون نداده. چقدر پارسال حرص خورديم. سر بازي با چلسي، ليورپول، رئال مادريد، ويارئال،سويا، رئال بتيس، اسپانيول، ختافه و .... تيم رو شوهر داد.

سخن آخر: قبلا هم گفتم رايكارد مرد روزهاي سخت نيست! ما به مربي نياز داريم كه علاوه بر خوبي هاي رايكارد (زيبا بازي كردن، ميدان دادن به جوانان و ...) در مواقع سختي ها به داد تيم برسه. در واقع رايكارد به زوج مناسبي احتياج داره و من فقط در اونصورت او رو به عنوان سرمربي قبول دارم.

barca_ms_lovexx
22-09-2007, 20:56
ولي من راحت مي تونم تصور كنم. چه روياي شيريني!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه خدا! الكي ميگه اون روزو بيار.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رايكارد مربي خوبي نيست! من نمي دونم اينو چطور بايد اثبات كنم.

ببين دوست عزيز اون 5/2 سال اول كه ميگي درسته بارسا موفق شد اما تو اين بين خيلي چيزها نقش داشت. من به شخصه فكر مي كنم بيشترين نقش رو در موفقيتهاي بارسا هنگ تنكاته به عهده داشت. تا وقتي كه او به عنوان مربي حضور داشت تيم نه مشكل دفاعي داشت نه مشكل حمله اي و نه موارد حاشيه اي. ديديد كه وقتي هم به آژاكس رفت اون تيم قهرمان جام حذفي هلند شد و با تفاضل گل كمتر نايب قهرمان ليگ هلند شد. هيچكس به قابليتهاي اين مرد پي نبرد ولي واقعا رايكارد خيلي كاره اي نبود. كار مهمي كه فرانك انجام ميداد رفاقت و اتحادي بود كه بين بازيكنان به وجود آورد كه متاسفانه سال قبل اين كار رو هم نتونست انجام بده چون دستياران خوبي در كنارش نداره.

تازه بارسا اينقدر ستاره داره كه اگر من هم جاي رايكارد بودم همين نتايج فصل قبل رو ميگرفتم. فقط كافيه11 تاي اصلي رو بگذاري تو زمين. بقيش رو بسپاره به بازيكنا. كار اصلي مربيگري در بارسا اينه كه وقتي تيم به مشكل ميخوره اون يك كاري بكنه كه الحمدالله رايكارد تا حالا چيزي نشون نداده. چقدر پارسال حرص خورديم. سر بازي با چلسي، ليورپول، رئال مادريد، ويارئال،سويا، رئال بتيس، اسپانيول، ختافه و .... تيم رو شوهر داد.

سخن آخر: قبلا هم گفتم رايكارد مرد روزهاي سخت نيست! ما به مربي نياز داريم كه علاوه بر خوبي هاي رايكارد (زيبا بازي كردن، ميدان دادن به جوانان و ...) در مواقع سختي ها به داد تيم برسه. در واقع رايكارد به زوج مناسبي احتياج داره و من فقط در اونصورت او رو به عنوان سرمربي قبول دارم.
پارسال چلسی این همه ستاره داشت چه مقامی بدست اورد؟!!!
رئال 100 میلیون پول خرید بازیکن داد , سویا هیچی ,ولی تونست 5 تا به رئال بزنه
داشتن بازیکن لازمه ی موفقیت نیست
واقا وقتی بین دو نیم فصل اومد و تونست تیم رو از 13 بیاره 2 کنه , هیچ نقشی نداشت ??!!!!
اون بازیکن ها رو مربی قبلیش هم که داشتش
مسلما تصمیم گیرنده اصلی سرمربیه
البته منم از رفتن هنک تن کاته ناراحت شدم
بعد از این همه سال تیم رو قهرمان لیگ و جام باشگاهها کرد , کمی منصف باشید , این همه سال منتظر چنین مقامی بودیم
در ضمن مهم اینه که لاپورتا قبولش داره و حمایتش می کنه

I can't see barca without rijkaard ronaldinho lio messy eto'o

R10MessiEtoo
23-09-2007, 00:09
مثل اينكه كار رونالدينيو و بارسا داره بيخ پيدا مي كنه. روني توليست ذخيره ها هم نيست!!

رايكارد به 4-4-2 روي آورده. جالبه كه اينيستا و ژاوي و دكو كه سبك بازيشون شبيه به هم هست همزمان بازي مي كنند. خدا بخير بگذرونه!

فعلا هم تا دقيقه 30 دو تيم صفر صفر مساوي هستند.

nw_nk
23-09-2007, 01:22
بارسا 2 یر 1 سویا رو برد. هر دو گل بارسا رو هم مسی زد (یکی از روی نقطه پنالتی در غیاب رونالدینهو)

Behroooz
23-09-2007, 07:15
با برد سويا همه بايد منتظر قهرماني بارسا باشند ....

boy iran
23-09-2007, 08:22
پارسال اتوئو امسال رونالدینهو :13:

خیلی این ریکارد دور برداشته انگار گذشته یادش رفته

عکسهای بازی دیشب بارسا برابر سویا

عکس اول و دوم رو مشاهده کنید تا بیبینید چطوری مسی بعد از گل از رونی حمایت می کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

R10MessiEtoo
23-09-2007, 10:34
رونالدینیو مصاف برابر سویا را به دلیل مشکلی در ماهیچه ساق پای راستش، از دست داد و فرانک ریکارد را با ترکیبی 18 نفره تنها گذاشت.

رونالدینیو با دلیل مصدومیت ماهیچه ساق پایش، از بازی شنبه شب برابر سویا در نیوکمپ کنار گذاشته شده بود.

بنابر اطلاعیه پزشکی اعلام شده از سوی باشگاه: «این بازیکن دوره تمرینی جمعه را با ناراحتی ناشی از کشیدگی ماهیچه ساق پای راستش به پایان رساند، و این مشکل ديروز هم ادامه یافت. بازیکن برزیلی از بازی برابر سویا بیرون ماند و در طی روزهای بعد ما خواهیم دید که آیا این مشکل به او اجازه حضور در بازیهای پیش رو را خواهد داد یا نه.»

R10MessiEtoo
23-09-2007, 10:51
بارسلونا شنبه شب در پنجاهمین سالگرد ساخت ورزشگاه زیبای نیوکمپ،میزبان سویا بود. بارسا که علاوه بر پویول و اتوئو، رونالدینیو را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، به نظر می رسید شب سختی را پیش رو داشته باشد. اما در بازی ای بسیار سنگین، باز هم مانند 4 شنبه شب لیونل مسی فوق ستاره این میدان بود. دو گل از این جوان آرژانتینی بارسا را پیروز این بازی کرد.

در این دیدار یک طرفه که بارسا کاملا توپ و میدان را در اختیار داشت، فرصت های بی شماری با بی دقتی مهاجمان و به خصوص تیری آنری که یک موقعیت تک به تک کامل را از دست داد، بی نتیجه ماند.در حالی که نیمه اول و نیمی از نیمه دوم بارسا اسیر بازی منطقی سویا شده بود، بالاخره در دقیقه 74 لیونل مسی از روی پاس آنری دروازه پالوپ را گشود. لئوی جوان این گل را به دوستش، رونالدینیو، تقدیم کرد و همه هم تیمی هایش نیز با او همراه شدند.

تنها چهار دقیقه بعد، مدافع سویا جیووانی دوس سانتوس را با خطا متوقف کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. مسی برای اولین بار در یک بازی رسمی برای بارسا پشت توپ ایستاد و دومین گل خود و تیمش را به ثمر رساند.

پس از ثبت گل، بارسا چندین موقعیت خوب گلزنی دیگر داشت که با بی دقتی از دست رفت.

تنها پنج دقیقه مانده با پایان بازی، در حالی که بارسا سراسر حمله بود،رایکارد اوله گر را به جای توره وارد زمین کرد و دفاع بارسا که تا این زمان خلل ناپذیر نشان داده بود تنها پس از چند دقیقه، دروازه خود را باز شده دید. سویا موفق شد توسط کانوته یکی از گلهای خورده را جبران کند.اوله گوئر مطابق انتظار نویدبخش تیم حریف شد.

بارسا در یکی از سخت ترین بازیهای خود در فصل به پیروزی رسید تا امیدواری برای دیدن نمایشهای بهتر و بردهای بیشتر افزایش پیدا کند.

دانلود گلهاي بازي:

R10MessiEtoo
23-09-2007, 12:18
"فرانك ريكارد" سرمربي بارسلونا از شرايط بدني ايده‌آلي كه "ليونل مسي" در آن به سر مي‌برد اظهار شگفتي كرد.

به ايسنا، ليونل مسي مهاجم آرژانتيني بارسلونا توانست با دو گلي كه در بازي با سويا به ثمر رساند فرانك ريكارد را تحت تاثير قرار دهد.

مسي كه پس از زدن گل، به شيوه رونالدينيو به شادي پرداخت واكنش ريكارد را برانگيخت: "از حركت مسي به دليل يادآوري يك دوست در هنگام شادي پس از گل قدرداني مي‌كنم."

سرمربي بارسلونا ادامه داد: "اين حركت رفاقت شديد را نشان مي‌دهد، چون زماني كه شما گل مي‌زنيد معمولا به شادي پس از گل فكر مي‌كنيد. مسي در سطح بسيار بالايي بازي مي‌كند و به طور شگفت‌انگيزي در شرايط خوبي است."

ريكارد درباره‌ي برد 2 بر يك مقابل سويا گفت: "ما شايسته برد بوديم و اين نتيجه بسيار با اهميت است، چون حريف جدي را شكست داديم."

سرمربي بارسلونا در پايان درباره‌ي يحيي توره كه بسياري باور دارند حلقه گمشده بارسا در ميانه ميدان است و اجازه مي‌دهد بازيكناني نظير دكو، ژاوي و اينيستا خودشان را نشان دهند، گفت: "او نظم تاكتيكي زيادي دارد و نسبت به بازي آگاه است و مي‌تواند زندگي را براي بازيكنان خلاق تيم حريف دشوار سازد."

R10MessiEtoo
23-09-2007, 13:30
جادوگر به هفته پنجم هم نمي‌رسد

در پي مصدوميت بازيكن برزيلي بارسلونا در تمرينات قبل از بازي مقابل سويا، پزشكان آسيب الگويي وي را جدي توصيف كردند.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، ساق پاي راست رونالدينييو طبق آنچه كه تصاوير گرفته شده نشان مي‌دهند، ترك خوردگي داشته و براي دو هفته استراحت مطلق خواهد داشت.
اين در حاليست كه وب سايت رسمي بارسلونا از غيبت قطعي اين بازيكن برزيلي در چهارشنبه شب آينده ننوشته و اميدوار است پزشكان، وي را به ديدار مقابل ساراگوسا برسانند.
فرانك ريكارد، سرمربي هلندي بارسلونا در اين مورد گفته است اگر رونالدينييو به بازي مقابل رئال ساراگوسا نرسد، چاره‌اي غير از تغيير تاكتيك ندارد؛ اما به احتمال فراوان از اين مهاجم در اين بازي استفاده خواهد كرد. او مي‌تواند زودتر از آنچه كه پزشكان پيش‌‌بيني كرده‌اند، در تمرينات حاضر شود.

Behroooz
23-09-2007, 13:32
اين پيروزي نشان داد كه بارسا بدون رونالدينيو هم تيم بزرگي است .

Greatone
23-09-2007, 13:57
براستي چرا الگر رو اورد ؟؟؟ ‌اگه دقت كرده بايد 90% كل هاي كه بارسا ميخره بعد از ورود الگر صورت ميگيره...

pd2006
23-09-2007, 15:08
براستي چرا الگر رو اورد ؟؟؟ ‌اگه دقت كرده بايد 90% كل هاي كه بارسا ميخره بعد از ورود الگر صورت ميگيره...

راستی راستی چرا ؟

(تا حالا از این الگر اصلا خوشم نمیومد . الان که ازش متنفر شدم)

R10MessiEtoo
23-09-2007, 23:47
بعد از 50 سال خاطرات شگفت انگیز, نیوكمپ خوشبینانه به آینده می نگرد. موسسه معماری كه در جهان معروف است, فاستر و شركا, وظیفه عوض كردن شكل استادیوم براساس عقاید اولیه فرانسسك میتیجانز را بر عهده گرفته است. نوسازی استادیوم به نوبه خود تكه ای زیبا از معماری به شمار می رود و مشخصا مرجع جهانی معماری در قرن بیست و یكم خواهد شد.

براساس اطلاعاتی كه امروز منتشر شد, همه ساخت و ساز، فضای كاملا تعریف شده با ظاهر بیرونی یكدست را شامل خواهد شد. از فضاهای اضافی و امكانات هم برای استفاده و هم برای زیبایی استفاده خواهد شد.
وقتی عوض كردن شكل استادیوم كامل شد, میهمانان از استادیومی نوسازی شده با تصویر بی همتا و ممتاز از بارسلونا كه كاملا در میراث معماری شهر جای خواهد گرفت، لذت خواهند برد.

از خیابان همانند داخل, استادیومی خیلی مدرن را شاهد خواهید بود, با مناطق خدماتی وسیع و پله های برقی كه تماشاگران را به طبقات بالاتر خواهد برد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R10MessiEtoo
23-09-2007, 23:57
رومن آبراموويچ، مالك باشگاه چلسي قصد دارد در ماه ژانويه رونالدينيو را به استمفوردبريج منتقل كند.

به گزارش ايپنا؛ روزنامه ميل آن ساندي در خبري آورده كه آبراموويچ در خصوص قضيه انتقال استعداد چند ميليون پوندي نيوكمپ به انگليس از آورام گرنت، سرمربي جديد چلسي حمايت مي‌كند. در اين ميان مالك روس باشگاه قصد دارد هزينه زيادي را صرف خريد روني كند و اين قضيه با خساست وي طي 6 ماه گذشته و عدم توافقش براي خريد ستارگان مورد نظر مورينيو ضد و نقيض است.

MORINIO
24-09-2007, 01:01
رومن آبراموويچ، مالك باشگاه چلسي قصد دارد در ماه ژانويه رونالدينيو را به استمفوردبريج منتقل كند.

به گزارش ايپنا؛ روزنامه ميل آن ساندي در خبري آورده كه آبراموويچ در خصوص قضيه انتقال استعداد چند ميليون پوندي نيوكمپ به انگليس از آورام گرنت، سرمربي جديد چلسي حمايت مي‌كند. در اين ميان مالك روس باشگاه قصد دارد هزينه زيادي را صرف خريد روني كند و اين قضيه با خساست وي طي 6 ماه گذشته و عدم توافقش براي خريد ستارگان مورد نظر مورينيو ضد و نقيض است.

اشتباه پشت اشتباه:41::41::41:

R10MessiEtoo
24-09-2007, 10:46

اشتباه پشت اشتباه:41::41::41:

1- كيه كه انكار كنه رومن روني رو مي خواد. ولي وقتي شما ميگيد اشتباهه من يك لحظه هم ترديد نمي كنم و حرف شما رو 433 در صد تاييد مي كنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- اگر از طرفداري چلسي توبه كردي ما با كمال ميل حاضريم به لقب هوادار بارسلونا مفتخرت كنيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

barca_ms_lovexx
24-09-2007, 12:57
واقعا باورم نمیشه که رونی اخر فصل نقل و انتقالات می خواست به چلسی بره!!!
شاید دوست داره به سرنوشت ریوالدو, شوچنکو و بالاک دچار بشه , اصلا سیستم بازی چلسی به رونالدینیو نمی خوره , مطمئن باشید اگر خدایی نکرده به چلسی بره بازیش خیلی کمتر به چشم میاد و کارایی که تو بارسا داشت رو نمی تونه تو چلسی داشته باشه
اگه لاپورتا اجازه این کارو بده میرم خفش می کنم , رونی نماد بارسلوناست
ابراموویچ داره فوتبال رو به گند می کشه
اون از شوچنکو بالاک اینم از رونالدینیو (البته جرئتشو نداره):46:

MORINIO
24-09-2007, 22:41
1- [
2- اگر از طرفداري چلسي توبه كردي ما با كمال ميل حاضريم به لقب هوادار بارسلونا مفتخرت كنيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R10MessiEtoo
24-09-2007, 23:15

ببخشید اسمایلی ندارم. اون یاره گنده هه هست که رو ماشین رخشویی نشسته الان فرض کن اینجاست:27:

================================================== ===========

توره: رونالدينيو به زودي به تيم بر مي گردد.

یایا توره این موضوع را که رونالدینیو در برد 1-2 مقابل سویا در نو کمپ هیچ نقشی نداشته است را اشتباه خواند و گفت که رونالدینهو از هر لحاظ آماده است تا دوباره به ترکیب تیم برگردد.

این بازیکن خط میانی همچنین لیونل مسی بازیکن پر جنب و جوش بارسا را تحسین کرد. یایا توره مدعی شد که لیونل مسی اگر به همین صورت ادامه دهد می تواند یکی از کاندیدها برای بدست آوردن توپ طلا باشد...

این بازیکن ساحل عاجی گفت مسی یک بازیکن استثنایی است وبه دلیل بازیهای درخشان و عملکرد عالی اش شایستگی تصاحب توپ طلا را خواهد داشت." او یک بازیکن شاخص است که در کناره های میدان به طور استثنایی بازی می کند, البته عقیده دارم او هنوز خیلی بیشتر از اینها می تواند پیشرفت کند".

بازیکن دیگر بارسا که اخیرا تمام شایستگی های خود را به نمایش نگذاشته است رونالدینهو است. شایعه شده است که مصدومیت رونالدینهو بر طرف شده و این مهاجم به اجبار از تیم بیرون مانده است. اما یایا این ادعا را نادرست خواند و گفت که پس از بازی او را در استادیوم دیده است, و تاکید کرد که رونالدینیو به زودی به میدان بر می گردد. " تعجب آور است که او مورد انتقاد بسیاری از روزنامه نگاران قرار گرفته است.او یک بازیکن عالی است و به زودی دوباره بازی درخشان خود را شروع خواهد کرد".

در پایان توره گفت از پست خود در خط میانی در تیم بارسا و مربیگری فرانک رایکارد کاملا احساس رضایت دارد. یایا توره این تابستان از موناکو با مبلغ 10 میلیون یورو به نو کمپ نقل مکان یافت.

منبع:سایت هواداران

Ali Pacino
24-09-2007, 23:21
ایتالیا : اینتر
اسپانیا : بارسا
انگلیس : چلسی
بقیه لیگا رو هم بی خیال
تیم اصلیم اینتر میلان هست
من مثل موراتی تو کف لیونل مسی هستم یه پا مارادوناست ولی بعید می دونم بارسا رو ترک کنه بازیکنی هست که نمی شه روش قیمت گذاشت موراتی حالا حالاها باید تو کفش باشه

R10MessiEtoo
24-09-2007, 23:35
ایتالیا : اینتر
اسپانیا : بارسا
انگلیس : چلسی
بقیه لیگا رو هم بی خیال
تیم اصلیم اینتر میلان هست
من مثل موراتی تو کف لیونل مسی هستم یه پا مارادوناست ولی بعید می دونم بارسا رو ترک کنه بازیکنی هست که نمی شه روش قیمت گذاشت موراتی حالا حالاها باید تو کفش باشه

یک طرفدار دیگه بارسا:8: خوش اومدی

آره مسی تا 2014 قرارداد داره.

موراتی رقمهای خفن بهش پیشنهاد داد فکر کنم تا 100 میلیون یورو هم پیش رفت.اما فعلا عشق اولش بارسا هست:40:

فقط علی جان فکر کنم امسال چلسی را باید بی خیال شی:31:

R10MessiEtoo
25-09-2007, 10:57
برادر رونالدینیو این خبر را که فوق ستاره بارسا به خاطر وجود مشکل با یکی از اعضای باشگاه در ترکیب بازی با سویا نبود، تکذیب کرد. روبرتو دی اسیس، کسی که مدیر برنامه های این بازیکن است، شایعات مبنی بر وجود اختلاف بین فرانک رایکارد یا کادر فنی و رونالدینیو و همینطور اصرار آنان بر مصدوم بودن رونی را رد کرد.

رسانه های اسپانیایی گفته بودند که مهاجم برزیلی به دلیل بیرون رفتن در شب و زیر پا گذاشتن مقررات خاموشی باشگاه قبل از بازی تنبیه شده بود.

در حالی که بارسا رسما توضیح داده بود که رونالدینیو یک مصدومیت عضلانی دارد و برادر او به شدت هر گونه دلیل دیگری برای از دست دادن بازی را رد می کند.
دی اسیس به ایستگاه رادیویی Rac 1 گفت: «او یکی از بازیکنانی است که حداقل مصدومیت را داشت و وقتی یک نفر بازی های زیادی را بازی کند، باید مراقب باشد. ما وجدان آرامی داریم به دلیل این که هرگز کاری نمی کنیم که چهره ی باشگاه را خدشه دار کند.»

«این ها چیزهایی هستند که از یک گوش وارد و از گوش دیگر خارج می شوند و نشان می دهد هر کسی که این چیز ها را گفته اطلاعی از بازی ندارد. او رو به بهبودی است. رونی همیشه تنها هدفش بهترین بودن برای باشگاه و تیم است، اگر چه فصل قبل آن ها هیچ جامی را نبردند.»

دی اسیس سپس توضیح می دهد که رونالدینیو چند سفر با مسافت طولانی برای خدمت به آن ها را تحمل کرد، که تور پیش فصل بارسا به خاور دور و مسابقه دوستانه ی برزیل در استرالیا را شامل می شود.

او توضیح داد: «بازیکنان هم انسان هستند و سفر های مختلف در چند هفته ی اخیر بر روی آنان اثر می گذارد.»
رونالدینیو یکی از قربانیان شروع آرام بارسا در فصل بود، اما برادر او قبول می کند که دلیل این کشورش است.

او توضیح می دهد: «این مشکل برای همه ی تیم است، اگر چه بدیهی است که او بهای بالاتری را به خاطر کسی که هست خواهد پرداخت.»

در آخر، دی اسیس توضیح داد که رونالدینیو از دیدن شادی پس از گل برابر سویا که لیونل مسی انجام داد، خوشحال شد، وقتی که او با علامت رونالدینیو که تکان دادن انگشت و شصت است، جشن گرفت.
او اضافه کرد: «این دوستی تیم را نشان داد.»

منبع:سایت هواداران

Ali Pacino
25-09-2007, 10:58
:10:
یک طرفدار دیگه بارسا:8: خوش اومدی

آره مسی تا 2014 قرارداد داره.

موراتی رقمهای خفن بهش پیشنهاد داد فکر کنم تا 100 میلیون یورو هم پیش رفت.اما فعلا عشق اولش بارسا هست:40:

فقط علی جان فکر کنم امسال چلسی را باید بی خیال شی:31:
من تقریبا از بچگی زمانی که ویالی مربیش بود و جان فرانکو زولا توش بازی می کرد طرفدارشم کاری هم به امسال ندارم:10:
به امید روزی که مسی رو در اینتر ببینیم فکرشو کنید بیاد چی می شه؟:46:

R10MessiEtoo
25-09-2007, 12:03
جلسه ریكاوری سبك

تیم بزرگسالان بعد از پیروزی برابر سویا جلسه تمرینی سبكی را یكشنبه صبح پشت سر گذاشت. رونالدینیو كه به خاطر مشكل ساق پایش تحت درمان است، با گروه تمرین نكرد.

زمانی برای آرام نشستن به خاطر پیروزی شنبه برابر سویا نبود، چرا كه بازی بعدی لیگ، چهارشنبه برابر زاراگوزا در نیوكمپ خواهد بود. جلسه دیروز ساعت 11 صبح آغاز شد و تمركزش - مثل همیشه بعد از بازی ها - بر ریكاوری ماهیچه های خسته بود.

اویر به همراه تیم اول

دروازبان تیم ب بارسا, اویر اولازابال, به بازیكنان بزرگسال برای تمرین روز یكشنبه پیوست. بازیكن باسكی كه در پیروزی 3-2 تیم ب بارسا در روز شنبه شركت داشت, با تیم بزرگسالان دوشنبه نیز تمرین كرد.

بازیكنان با فعالیت های گرم كردن آغاز كردند و با كار كنترل توپ, غیر از زامبروتا كه به دویدن پرداخت، ادامه دادند. پویول بعد از گرم كردن به صورت انفرادی، هنگام تمرین های كنترل توپ به گروه پیوست.

رونالدینیو تحت مراقبت

رونالدینیو تنها بازیكنی بود كه در زمین های تمرینی لاماسیا حضور نیافت. بازیكن برزیلی كه بازی برابر سویا را از دست داد, با ماهیچه ساق پای راستش مشكل دارد و تحت مداوای ویژه قرار دارد.

حلقه تمرینی

بعد از تمرین های كنترل توپ, توره یحیی به رختكن بازگشت درحالی كه باقی بازیكنان - به علاوه خود فرانك رایكارد - چند تمرین حلقه ای متمركز بر سرعت انجام دادند. بازیكنانی كه در بازی برابر سویا شركت كردند، به رختكن بازگشتند، درحالی كه باقی بازیكنان با تمرین این بار با توپ ادامه دادند.

بازی تمرینی

در پایان, بازیكنانی كه در تركیب ثابت دیدار برابر سویا حضور نداشتند، بازی تمرینی برگزار كردند. یك طرف شامل بوخان, سیلوینیو, پویول, گودیانسن و والدس و دیگر شامل تورام, اولگوئر, جیوانی, خورخه را و ازكوئه رو می شد. ضمنا اویر اولازابال جداگانه با مربی دروازبان ها، خوان كارلوس اونزو، كار كرد.

آنری كودكان را سرگرم كرد

وقتی بازیكنانی كه در تركیب ثابت حضور داشتند، به رختكن بازگشتند, تیری آنری برای بازی با چندی از بچه های بازیكنان كه جلسه را همراهی می كردند، باقی ماند. مهاجم فرانسوی زمان بیشتری برای كار با كودكان خشنود صرف كرد.

سایت هواداران

R10MessiEtoo
25-09-2007, 13:29
پس از آن كه رسانه‌هاي محلي "رونالدينيو" را متهم كردند كه هميشه تا دير وقت به گردش مي‌پردازد، "جيان لوكا زامبروتا" به دفاع از اين ستاره برزيلي پرداخت.

به ايسنا، مدافع تيم بارسلونا در اين باره گفت: "من چنين چيزي نديدم اما، اين كه 48 ساعت پيش از بازي براي گردش بيرون باشيم، بسيار بد است."

زامبروتا ادامه داد: "رونالدينيو اگر دوست داشته باشد، مي‌تواند تفريح كند اما، بستگي به نوع رفتار خودش دارد. ما همه جوان هستيم و مسووليتي داريم."

مدافع بارسلونا به گزارشگران گفت كه هر بازيكني مي‌تواند هر كاري دوست دارد انجام دهد، البته فوتباليست‌ها شب قبل از بازي نبايد بيرون از تيم باشند.

زامبروتا با بيان اين كه رونالدينيو بارسلونا را ترك نخواهد كرد، گفت: "اين كاملا طبيعي است كه بازيكنان در همه بازي‌ها خوب ظاهر نشوند، چون بازي‌هاي زيادي در ليگ قهرمانان اروپا، بازي‌هاي محلي و ليگ اسپانيا وجود دارد."

مدافع پيشين يوونتوس درباره ليونل مسي نيز گفت: "اوج خود رسيده و بسيار خوش شانس هستيم كه او را در تيم داريم. مسي شخصيت بالايي دارد و اين براي تيم بسيار مهم است."

R10MessiEtoo
25-09-2007, 15:32
رونالدینیو ستاره برزیلی بارسلونا با مسئولان چلسی بر سر پیوستن به این تیم به توافق رسیده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل ازسان، رونالدینیو در اندیشه ترک بارسلونا است و مدیر برنامه اش قرارداد 5 ساله با چلسی به ازای هر سال 6/11 میلیون پوند را تایید کرده است. چنانچه چلسی در خصوص پرداخت این مبلغ مشکلی نداشته باشد رونالدینیو در پایان این فصل از رقابت ها تیم بارسا را به مقصد استمفوردبریج ترک می کند.

برپایه این گزارش، رونالدینیو 27 ساله با انعقاد این قرارداد با درآمد هفتگی 223 هزار پوند به عنوان گرانقیمت ترین بازیکن چلسی محسوب خواهد شد.

قرارداد حال حاضر رونالدینیو با بارسلونا تا سال 2010 اعتبار دارد و او 135 هزار پوند در هفته حقوق دریافت می کند. میلان هم دیگر تیمی است که علاقمند است این بازیکن را به خدمت بگیرد.

اين هم عكس صفحه اول سايت سان (قسمت ورزشي) براي اثبات:

اگر هم فيل شكن داريد يك سر به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنيد.

MORINIO
25-09-2007, 20:39
چه زود عکسش رو با پیراهن چلسی درست کردن :13:

البته هنوز نمیشه باور کرد که واقعی باشه .... تا سال دیگه چه اتفاقاتی که نمی افته

MORINIO
26-09-2007, 02:23
رونالدینیو ستاره برزیلی بارسلونا با مسئولان چلسی بر سر پیوستن به این تیم به توافق رسیده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل ازسان، رونالدینیو در اندیشه ترک بارسلونا است و مدیر برنامه اش قرارداد 5 ساله با چلسی به ازای هر سال 6/11 میلیون پوند را تایید کرده است. چنانچه چلسی در خصوص پرداخت این مبلغ مشکلی نداشته باشد رونالدینیو در پایان این فصل از رقابت ها تیم بارسا را به مقصد استمفوردبریج ترک می کند.

برپایه این گزارش، رونالدینیو 27 ساله با انعقاد این قرارداد با درآمد هفتگی 223 هزار پوند به عنوان گرانقیمت ترین بازیکن چلسی محسوب خواهد شد.

قرارداد حال حاضر رونالدینیو با بارسلونا تا سال 2010 اعتبار دارد و او 135 هزار پوند در هفته حقوق دریافت می کند. میلان هم دیگر تیمی است که علاقمند است این بازیکن را به خدمت بگیرد.

اين هم عكس صفحه اول سايت سان (قسمت ورزشي) براي اثبات:

اگر هم فيل شكن داريد يك سر به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنيد.

مهدی جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه خودت بخوای رو رونالدینیو قیمت بزاری چه رقمی رو براش قرار میدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nw_nk
26-09-2007, 10:18
سلام دوستان

شکی نیست که رونالدینهو مدتیه داره بد کار میکنه, از این فرصت سو استفاده نکنید.

ممنون

R10MessiEtoo
26-09-2007, 10:37
مهدی جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه خودت بخوای رو رونالدینیو قیمت بزاری چه رقمی رو براش قرار میدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اشكان جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته 58 ميليون پوند كم رقمي نيستا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميشه يك چيزي حدود116 ميليون دلار و اگر يورو رو هم 1300 حساب كنيم ميشه يك چيزي حدود 82 ميليون؛ نرخها همه رسمي و مال امروز هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دلار آمريکا 9335
یورو 13228
پوند انگلیس 18853

قيمت رونالدينيو رو دقيق نمي شه گفت. ولي اگر من بودم راضي نمي شدم. اين رومن رو ميشه حداقل دوبرابر اين مبلغ تيغ زد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
26-09-2007, 13:46
امروز با ساراگوزا بازي داريم . رقيبمون سويا هم ديشب شكست خورد .

راه براي رسيدن به صدر جدول بازه .

R10MessiEtoo
26-09-2007, 14:51
تنها یك تغییر: ازكوئه رو به جای گودیانسن

ازكوئه رو تنها بازیكن اضافه شده به تیم برای اردوی زاراگوزا است. بازیكن باسكی برای جای ایدور گودیانسن خط خورده می آید, در حالی كه رونالدینیو مصدوم بازی دیگری را از دست می دهد.

فرانك رایكارد 18 بازیكن را برای بازی چهارشنبه شب لیگ در زاراگوزا معرفی كرده است (22:00, تلویزیون بارسا و PPV). او تیمی تقریبا برابر با تیمی كه با سویا روبه رو شد، را با خود می برد, به جز اینكه اینبار گودیانسن به جای سانتی ازكوئه رو باید از بازی دور بماند.

رونالدینیو همچنان بیرون

غیر از گودیانسن, رونالدینیو نیز اردوی زاراگوزا را از دست خواهد داد. بازیكن برزیلی همچنان از ماهیچه كشیده شده پای راستش رنج می برد. او در ادامه برنامه ریكاوری اش امروز صبح در لاماسیا و بعد از ظهر در نوكمپ تمرین كرد.
روز سه شنبه, فرانك رایكارد آخرین جلسه تمرینی را پیش از فرستادن بازیكنانش به پایتخت آراگونس برگزار كرد. این جلسه پشت درهای بسته در مینی استادی برگزار شد.

تیم

اسامی كامل تیم به این شرح است: والدس, خورخه را, آنری, ژاوی, زامبروتا, اینیستا, آبیدال, اولگوئر, ماركز, دكو, توره, تورام, سیلوینیو, میلیتو, مسی, ازكوئه رو, جیوانی و بویان.

بازي به احتمال فراوان از شبكه سه ساعت يازده و نيم پخش ميشه

R10MessiEtoo
26-09-2007, 15:05
گابی و دیگو میلیتو، چهارشنبه این هفته در بازی بارسا برابر ساراگوسا در نیو کمپ در دو تیم مختلف رو در روی هم قرار می گیرند. این اولین باری است که از فصل 3-2002 این دو در مقابل هم قرار می گیرند.

دیگو و گابی میلیتو چندین سال منتظر ماندند تا رویای آنها برای بازی کردن در یک تیم به واقعیت بپیوندد. در آرژانتین، دیگو (برادر بزرگتر) اولین بازی اش را برای ریسینگ آولاندا در سال 1999 انجام داد در حالی که گابی در سن 17 سالگی اولین بازی اش را برای رقیب دیرینه این تیم، یعنی ایندیپندنته انجام داد. بازی بین این دو تیم یکی از بازیهای کلاسیک فوتبال آرژانتین است و برادران میلیتو در بعضی از این بازی های پر از جدل و هیجان انگیز حضور داشتند. برد 4 بر 1 ایندیپندنته در فصل 3-2002 یکی از این بازی های هیجان انگیز بود.

با هم در ساراگوسا

در تابستان سال 2005، ساراگوسا در یک انتقال جنجالی، هر دو برادر را به یک تیم آورد. و دو برادر، دو فصل در این تیم ماندند. گابی رهبری خط دفاعی را بر عهده داشت، در حالی که دیگو به گلزنی مشغول بود. او در فصل پیش کمتر از 23 گل نزد.

نقش برجسته

بازیهای بین ساراگوسا و بارسا در دو فصل اخیر، همه چیز داشته است، احساسات، تماشاگر، گل، و بازیکنان اخراجی. و برادران میلیتو مثل همیشه نقش مهمی را ایفا کردند. فصل پیش، گابی تنها گل ساراگوسا در نیوکمپ را به ثمر رساند، در حالی که دیگو در روماردا گلزنی کرد.
در جدال این دو تیم در نیوکمپ در فصل 6-2005، گابی و دیگو هر کدام یک گل زدند و ساراگوسا را دو گل جلو انداختند. ولی رونالدینیو از روی نقطه پنالتی و ساموئل اتوو برای بارسا گلزنی کردند و بارسا یک امتیاز بدست آورد.

آخرین تازه وارد

گابی میلیتو بعد از بازیهای عالیش در کوپا آمریکا، با اف. سی. بارسلونا قرارداد بست. فوتبال، دوباره دو برادر را از یکدیگر جدا کرد و این چهارشنبه دو برادر بار دیگر در دو تیم مختلف در مقابل یکدیگر قرار می گیرند. مطمئنا این مسابقه، بازی جالبی برای دو برادری که در دنیای فوتبال بسیار شناخته شده هستند، است.

R10MessiEtoo
26-09-2007, 15:32
رونالدينيو

رونالدينيو بي‌هيچ گفت‌وگو از اندك بازيكناني است كه مي‌تواند در هر تيمي در دنيا از جايگاهي ثابت برخوردار باشد. با اين حال بارسلونا باشگاه كنوني‌اش شواهد حاكي از آن است كه بهترين بازيكن سا‌ل‌هاي 2004 و 2005 ديگر تكنواز اركستر بارسلونا نيست.

رونالدينيو در بازي حساس شروع هفته برابر سويا به دليل آسيب ديدگي غايب بود. اين مطلبي بود كه باشگاه آن را به همه اعلام كرد. با اين حال هواداران به درستي اين موضوع باور چنداني ندارند.
اين روزها اخباري به گوش مي‌رسد كه رونالدينيو مي‌خواهد به نيمكت نشيني در بارسلونا پايان دهد.

خوان لاپورتا، رييس باشگاه بارسلونا به روزنامه‌ي ورزشي ماركاي اسپانيا گفت كه ستاره تيمش در دوران خوبي به سر نمي‌برد. بايد به او كمك كنيم تا دوباره به آمادگي برسد. او بايد بداند كه براي تيم چه اندازه مهم است و نبايد احساس كند از تيم طرد شده است.

در كنار زياده‌روي‌هاي شبانه‌ي رونالدينيو و آسيب ديدگي كنوني‌اش، او با دردسر ديگري روبروست: ليونل مسي.

آرژانتيني 20ساله‌ي كاتالاني‌ها در بازي يك‌شنبه برابر سويا زننده‌ي هر دو گل تيمش بود و تيمش را به سه امتياز بازي رساند.

روزنامه‌ي Sport هم درباره‌ي رونالدينيو نوشت:« آينده ورزشي او در خطر است.»

ماركا هم سنگ تمام گذاشت و نوشت:« بارسلونا بدون رونالدينيو بهتر بازي مي‌كند.» ماركا پس از بازي بارسلونا بر سويا اين مطلب را نوشت.

با اين حال لاپورتا همچنان ستاره‌اش را باور دارد و مي‌خواهد بازيكنش را در بازي برابر اشتوتگارت بار ديگر در فهرست بازيكنان اصلي بارسلونا ببيند.

لاپورتا درباره‌ي گفت‌وگو با برلوسكوني بر سر بازيكن خط مياني‌اش هم اظهارداشت:« به شوخي با سيلويو برلوسكوني درباره‌ي تعويض رونالدينيو و كاكا صحبت كردم اما، به او جواب رد دادم چرا كه ما در بارسلونا در پي بازيكني همانند رونالدينيو بوديم و او را يافته‌ايم.رونالدينيو نماد باشگاه ماست و هيچ چيزي از اين بابت تغيير نكرده است. اين برزيلي در اوج در دوران اوج خود به سر مي‌برد و كسي نمي‌خواهد او را واگذار كند.»

درست يك ماه پيش اين بازيكن 27 ساله اعلام كرد اين فصل بهترين فصلش در بارسلونا خواهد بود.

يوهان كرايف درباره‌ي ناآمادگي رونالدينيو در مطلبي گفت:« بايد بازيكناني در تركيب قرار بگيرند كه در بهترين شرايط آمادگي به سر مي‌برند. يك بازيكن فوتبال نمي‌تواند با آنچه در گذشته بوده زندگي كند.رونالدينيو بارسلونا را تغيير داده است و اكنون شايد بايد خودش كمي دگرگون شود.»

خوان لاپورتا،هم اعتقاد دارد براي كمك به رونالدينيو، تمام اعضاي باشگاه بايد به ياري وي شتافته و كاري كنند كه روحيه از دست رفته اين برزيلي دوباره بازگردد.

لاپورتا در اين ميان با ارسال پيام کوتاه به تلفن‌هاي تك تك اعضا و بازيكنان آنها را به ياري طلبيده و در اين خصوص گفت:" همه ما موظفيم به ياري رونالدينيو بشتابيم و به او بفهمانيم كه هنوز براي ما مهم و كليدي است. شايد او براي چند ديدار آينده آمادگي لازم را كسب نكند، اما قول داده كه به زودي به ما ملحق شود. در حال حاضر اين ما نيستيم كه از او توقع داريم بلكه وظيفه‌مان تنها كمك به اوست.»

برلوسکونی 70 میلیون پوند برای رونالدینیو کنار گذاشته است

سیلویو برلوسکونی رئیس باشگاه میلان 70 میلیون پوند برای به خدمت گرفتن رونالدینو کنار گذاشته است.
برلوسکونی به دوستان نزدیک خود اطمینان خاطر داده رونالدینیو ستاره برزیلی بارسلونا را با انعقاد قراردادی به ارزش 70 میلیون پوند به خدمت خواهد گرفت. با این حساب این بازیکن سالانه 7 میلیون پوند دریافت خواهد کرد و این رقم 2 میلیون بیشتر از مبلغی است که در حال حاضر از تیم فوتبال بارسلونا دریافت می کند.

بر پایه این گزارش، برلوسکونی می داند باید برای به خدمت گرفت رونالدینیو سریع عمل کند چراکه رومن آبراموویچ مالک روس باشگاه چلسی هم مصمم است این بازیکن را به خدمت بگیرد

رايكارد:"رونالدینیو از بارسا برود؟ محال است!"

در حالی که این برزیلی همچنان با مصدومیت دست به گریبان است، فرانک رایکارد گفت حتی احتمال اینکه رونالدینیو از بارسا برود تاکنون به ذهن او خطور نکرده است.

رایکارد بار دیگر به حمایت از رونالدینیو برخاست و منتقدینش را انسانهایی کوته بین خواند و افزود که دوران حضور این برزیلی در نیوکمپ ادامه خواهد داشت. "در فوتبال، مردم همیشه فراموش می کنند. اما رونالدینیو اوقات بی نظیری را در بارسا داشت. به خاطر او و همه چیزهایی که به ما داده است، اکنون خود را در اینجایی که هستیم، می بینیم."

این هلندی بار دیگر اصرار کرد که در ورود به تیم اصلی نمی تواند بر روی رونالدینیو بسته باشد: "ما همه انسان هستیم، از جمله او. وقتی از نظر فیزیکی آماده شود، باز هم بازیکنی خواهد شد که می شناختیم."
اما او عمیق ترین اظهار نظرش را برای شایعه رفتن رونالدینیو از بارسا نگه داشت. مخصوصا با حرفهایی که این روزها در مورد چلسی به گوش می رسد. او گفت: "اینکه او برود حتی به ذهن من نیز خطور نکرده است. هر کس می تواند هر حرفی که دوست دارد را بزند اما برای من عجیب است که روزنامه ها در مورد بارسا همیشه بر این موضوع تمرکز می کنند."

این مربی سپس گفت که تاکنون هیچ گاه در مورد زندگی خصوصی بازیکنانش با خبرنگاران صحبت کرده است و اکنون نیز آغاز نخواهد کرد. در عوض، او صحبت را به مصدومیت رونالدینیو کشاند: "او زیر نظر پزشکان و فیزیوتراپها کار می کند. او به سختی کار می کند تا سریعتر به جمع ما بازگردد. هیچ موضوع دیگری وجود ندارد."

================================================== ======

او سپس در مورد اوله گر صحبت کرد. مدافعی که پس از عملکردش در بازی مقابل سویا، بیش از پیش مورد انتقاد قرار گرفت: "اوله گر همیشه با روحیه ای مثال زدنی وارد زمین می شود. وقتی او از ابتدا بازی می کند، به ندرت اشتباه می کند. علاوه براین، شما نمی توانید تیمی فقط از خارق العاده ها بسازید. بازیکنانی مانند اوله گر نیز لازم دارید.":2:

تیم رایکارد فردا در نیوکمپ به مصاف زاراگوزا می رود. او گفت: "آنها همیشه در مقابل بارسا سطح بالا بازی می کنند."

اما او حاضر نشد در مورد جزئیات صحبت کند و با به سخره گرفتن مطبوعات گفت: "من نمی دانم آنها چایی می نوشند یا قهوه. یا اینکه آیا کسی از آنها ماشین جدیدی خریده است. تنها چیزی که می دانم این است که تیمی قوی و حریفی جدی هستند."

MORINIO
26-09-2007, 16:55
سلام دوستان

شکی نیست که رونالدینهو مدتیه داره بد کار میکنه, از این فرصت سو استفاده نکنید.

ممنون

منظورت من هستم؟؟؟:45::45:

من سو ء استفاده نکردم :46:

چقدر شایعه دور و بر این رونالدینیو هست:13:

من هم اگه جاش بودم با این شرایط و فشار مطبوعات وضعم از این بهتر نبود:2:

pd2006
26-09-2007, 17:53
سلام

هیچ کس نمیتونه همیشه در اوج باشه .
بالاخره فراز و نشیب برای هر بازیکنی/تیمی هست .

درسته که تیمهای ثروتمند برای گرفتن رونالدینیو صف کشیدن ولی بنظر بنده هر بازیکن برای تیم خاصی ساخته شده و اگه رونالدینیو از بارسلون بره ، در هیچ تیم دیگه ای نمیتونه درخشش چند سال اخیرش رو تکرار کنه .

BKM_MAHDI
26-09-2007, 19:21
درسته که تیمهای ثروتمند برای گرفتن رونالدینیو صف کشیدن ولی بنظر بنده هر بازیکن برای تیم خاصی ساخته شده و اگه رونالدینیو از بارسلون بره ، در هیچ تیم دیگه ای نمیتونه درخشش چند سال اخیرش رو تکرار کنه .

تاييد ميشه .
همونطور كه رونالدو-ريوالدو-كلويورت-فيگو و.......... فقط براي بارسلون بودند رونالدينهو هم همينطور.

همونطور كه بكهام در منچستر بدرد بخور بود و در رئال نه رونالدينهو هم اينچنين است.
البته در توانمنديهاش شكي نيست ولي بارسا خونه ي اوست.:11:

بردیا
26-09-2007, 20:11
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، خوان لاپورتا اظهار داشت: هميشه دوست داشتم يك فرد فعال در عرصه سياست و اجتماع شهرم باشم. فوتبال در اين ناحيه بهترين راه براي رسيدن به اين مقاصد است.
وي افزود: بدون هيچ هراسي اين حرف ها را مي زنم چون راه بايد براي همه باز باشد و هر كسي كه دوست دارد، راه رفته مرا طي كند. گاهي يك شهردار وارد سياست مي شود و گاهي يك مدير باشگاه ورزشي و اين مسئله تعريف شده اي است.
لاپورتا خاطر نشان كرد: براي شخصيت رودريگس ساپاته رو (نخست وزير اسپانيا) احترام خاصي قايل هستم. او هم از جهان فوتبال براي شهرت خود استفاده كرد و بارها او را در ورزشگاه‌ها و رقابت‌هاي بزرگ ديده ام. هميشه طرفدار تيمي است كه هوادار بيشتري دارد و مردم اين چيزها را نمي بينند.
لاپورتا به اين بهانه بار ديگر بر رسميت داشتن تيم ملي كاتالونيا تاكيد كرد و گفت: كشور من يك تيم ملي بيشتر ندارد و اگر لازم باشد، به بازيكنانم دستور مي‌دهم از اين به بعد، فقط براي تيم ملي كشور خودشان بازي كنند.

R10MessiEtoo
27-09-2007, 10:05
امتداد اوج گیری بارسا (4-1)

بارسا در یکی دیگر از دیدارهای سخت خود موفق شد تیم خوب زاراگوزا را در ورزشگاه نیوکمپ، با 4 گل در هم بکوبد. این در حالی بدست آمد که بارسا در دو بازی اخیر خود موفق شده بود، دو تیم بزرگ دیگر (لیون و سویا) را از پیش رو بردارد.

نکته چشم نواز این بازی، ادامه یافتن درخشش های لیونل مسی بود که در کل بازی های این فصل نمایشی عالی را ارائه داده است و بی شک می توان او را تا به اینجای کار، به طور مطلق بهترین بازیکن بارسا نام نهاد. این ستاره جوان موفق شد دو گل اول بارسا را در این دیدار به ثمر برساند.

دو گل دیگر بارسا را در این دیدار، اینیستا و مارکز به ثمر رساندند. زاراگوزا در این دیدار یک حریف دست و پا بسته بود. در نیمه اول آمار شوت به دروازه آنها، تنها 1 شوت بود که آن هم منجر به تک گل آنها شد.
این نکته در دید عمیق تر بسیار امید بخش است، چرا که بستن تیمی مانند زاراگوزا که از مهاجمین زیرک و فرصت طلبی برخوردار است، به گونه ای که در یک نیمه تنها موفق به زدن 2 شوت (1 شوت درون چهارچوب) شود، اقتدار خط دفاعی بارسا را نشان می دهد.

بارسا با این برد روند رو به رشد خود را حفظ کرد و بی اغراق اگر مهاجمین این تیم، مخصوصا تیری آنری، دقت بیشتری در زدن ضربات آخر به خرج دهند، بارسا به راحتی می تواند بازیهای خود را بسیار پر گلتر از آنچه هست، با پیروزی پشت سر بگذارد.

Behroooz
27-09-2007, 14:01
11 تا از بازيكنان بارسا در تيم منتخب سال 2007 دنيا جاي دارند . . . .

R10MessiEtoo
28-09-2007, 11:48
بارسلونا بار ديگر اعلام كرد كه رونالدينيو بخشي از طرح‌هاي بلند مدت باشگاه است.

به گزارش ايسنا، اين روزها آينده اين ستاره برزيلي پس از حضور نداشتن در برابر سويا و رئال ساراگوسا، منبعي از نظريه پردازي‌ها شده است.

چلسي و ميلان با قيمت‌هاي پيشنهادي پرسروصدا با رونالدينيو وارد مذاكره شده‌اند، بازيكني كه اين روزها زندگي شخصي و فرم بدني‌اش زير ذربين قرار دارد.

به دنبال پيروزي پرگل 4 بر يك بارسلونا برابر ساراگوسا، باشگاه بيانيه‌اي درباره نبود رونالدينيو منتشر كرد.

در اين بيانيه آمده است: در مواجه با انبوه اطلاعات و نظرها درباره نبود بازيكن تراز اول تيمي يعني رونالدينيو در دو بازي گذشته، اين باشگاه اعلام مي‌كند، نبود اين بازيكن كاملا پزشكي است و به مشكل ماهيچه ساق پاي راست او بازمي‌گردد كه در هفته‌ي گذشته نيز به طور رسمي اعلام شده بود.

بيانيه‌ي باشگاه بارسلونا مي‌افزايد: اين بازيكن همانند ديگر بازيكنان باشگاه از حمايت سازمان براي بهبودي مشكل جسماني‌اش برخوردار است. رونالدينيو به عنوان مهره‌ي اساسي در پروژه‌هاي كنوني ورزشي باشگاه محسوب مي‌شود و به همين دليل هيچ طرحي جز ادامه فعاليت او در تيم وجود ندارد.

R10MessiEtoo
28-09-2007, 11:49
لاپورتا: آينده من با جهان سياست گره خورده است !

رئيس باشگاه بارسلونا گفت: آينده كاري من ربطي به فوتبال ندارد و اين ورزش بهانه‌اي براي رسيدن به جهان سياست است.

به گزارش فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، خوان لاپورتا اظهار داشت: هميشه دوست داشتم يك فرد فعال در عرصه سياست و اجتماع شهرم باشم. فوتبال در اين ناحيه بهترين راه براي رسيدن به اين مقاصد است.
وي افزود: بدون هيچ هراسي اين حرف ها را مي زنم چون راه بايد براي همه باز باشد و هر كسي كه دوست دارد، راه رفته مرا طي كند. گاهي يك شهردار وارد سياست مي شود و گاهي يك مدير باشگاه ورزشي و اين مسئله تعريف شده اي است.
لاپورتا خاطر نشان كرد: براي شخصيت رودريگس ساپاته رو (نخست وزير اسپانيا) احترام خاصي قايل هستم. او هم از جهان فوتبال براي شهرت خود استفاده كرد و بارها او را در ورزشگاه‌ها و رقابت‌هاي بزرگ ديده ام. هميشه طرفدار تيمي است كه هوادار بيشتري دارد و مردم اين چيزها را نمي بينند.
لاپورتا به اين بهانه بار ديگر بر رسميت داشتن تيم ملي كاتالونيا تاكيد كرد و گفت: كشور من يك تيم ملي بيشتر ندارد و اگر لازم باشد، به بازيكنانم دستور مي‌دهم از اين به بعد، فقط براي تيم ملي كشور خودشان بازي كنند.

R10MessiEtoo
28-09-2007, 23:11
رایکارد معتقد است که کلید پیروزی قاطع بارسا در مقابل رئال زاراگوزا اتحاد تیمش هنگام زدن این 4 گل در 45 دقیقه اول بازی و رسیدن به پیروزی بود. او گفت: «من امشب تیم بسیار عالی ای را دیدم و اتحاد بازیکنان واقعی بود.»

مربی هلندی بعد از سومین پیروزی متوالی در نیوکمپ به لطف دو گل از لیو مسی و رافا مارکز و آندرس اینیستا، به بازیکنانش تبریک گفت.او ادامه داد: «من تحت تاثیر کیفیت بازی، روحیه بازیکنان، و فشاری که بازیکنان وارد می کردند و باعث شد که ما بتوانیم فوتبال خوبی بازی کنیم، قرار گرفتم. بازیکنان تیم هماهنگ بازی کردند و هواداران با اشتیاق عکس العمل نشان دادند. فکر می کنم دیدن ارتباط این گونه بین تماشاگران و بازیکنان عالی بود. وقتی تیم خوب بازی می کند، کارهای تکنیکی بازی بیشتر مشخص می شود و همه چیز باعث شد امشب شب خوبی برای بارسا باشد.»

تفکر صحیح

رایکارد می گوید که یک نمونه خوب از کار کردن بازیکنان با هم در طی بازی: «ظرفیت بالای آنها برای عکس العمل نشان دادن بعد از گل تساوی آلبرتو زاپاتر بود. همچنین وقتی که ما 1- 4 جلو بودیم، به سعی کردن ادامه دادیم تا اختلاف را بیشتر کنیم. همه چیز با یک طرز تفکر خوب، چگونگی کار و تلاشمان و این که چگونه با هم بازی کنیم، شروع می شود. امشب، کار سخت و استعداد بازیکنان دست به دست هم دادند تا بازی خوبی را ارائه دهیم.»

مسی و آنری

سرمربی آبی و اناری ها درباره یک نمایش قدرتمند دیگر از لیونل مسی می گوید که این بازیکن جوان: «استثنایی بود». سپس او درباره بدشانسی های آنری در مقابل دروازه صحبت کرد: «این که او فرصت های زیادی بوجود می آورد و نقش مهمی در بازی دارد، از همه چیز مهم تر است. این فقط به زمان مربوط می شود. قبل از گل اول مسی، او توپ را با ارتفاع خوب و مناسبی برای مسی فرستاد».

تحسین رونالدینیو

در طی بازی، هواداران بارسا با اینکه رونالدینیو روز چهارشنبه در تماشاگران حضور نداشت، نام او را فریاد می زدند. رایکارد گفت: «این عمل آنها، بازیکنان را خیلی تشویق کرد. نشان دادن اتحاد چیزی است که همه می خواهند. هر چه بیشتر با هم باشیم، قوی تر می شویم.»

قابلیت های زاراگوزا

رایکارد در آخر می خواست این را روشن کند که با وجود پیروزی قاطع در مقابل زاراگوزا، این بازی: «اصلا آسان نبود». او ادامه داد: «زاراگوزا تیمی با قابلیت های بالا است و اگر به آنها فضا بدهید، آنها می توانند در هر لحظه شما را مجازات کنند. اما تاسف برانگیز است که ما نتوانستیم بیشتر گل بزنیم».(از اين تفكر رايكارد خيلي خوشم مياد اگر 10-0 هم جلو باشيم بازهم گل ميخواد فقط نمي دونم بعضي وقتها چرا مي ترسه و تعويضهاي دفاعي ميكنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: نیلوفر منصور

Behroooz
28-09-2007, 23:31
زامبروتا هم اسيب ديد و تا يك ماه از ميدان دور خواهد بود .

R10MessiEtoo
29-09-2007, 11:32
"تيري انري" پس از ترك آرسنال به تدريج به شرايط بازي در بارسلونا كنار مي‌آيد.

ستاره فرانسوي بارسا كه در گذشته هسته اصلي ضدحملات آرسنال بود، اكنون با گذشت زمان با مشخصه فوتبال اسپانيا و بارسلونا كه رفته رفته ريتم حمله به خود مي‌گيرد، آشنا مي‌شود.

آنري اكنون در بسياري از بازي‌ها و در سيستم 3-3-4 در گوشه چپ به ميدان رفته، او با تك گل خود برابر ---- نشان داد كه با پست مهاجم نوك آشنايي بيشتري دارد.

تيري آنري در گفت‌وگو با Revista de la liga گفت: "زماني كه در پست چپ بازي مي‌كنيد به آمادگي بدني بيشتري نياز داريد؛ چون بايد به سرعت بالا و پايين برويد تا به جناح چپ كمك كنيد. من بايد به اين پست عادت كنم."

مهاجم بارسلونا ادامه داد: "من هنوز 100 درصد آماده نيستم و اين هميشه راحت نيست. وقتي كه سرمربي از شما مي‌خواهد كه در چپ يا راست بازي كنيد مجبوريد كه اين كار را انجام بدهيد."

آنري اضافه كرد: "يادگيري آن چيزي است كه در پي انجام‌اش هستم. بايد ياد بگيرم كه در بارسلونا چگونه بازي كنم."

او به مقايسه فوتبال انگليس با اسپانيا پرداخت و گفت: "در انگليس توپ سريع‌تر به مهاجم مي‌رسد اما،‌ اينجا لازم است كه صبور باشيد. توپ با گذشت زمان و بازي بيشتر به مهاجم مي‌رسد. نوع متفاوتي از بازي براي مهاجم وجود دارد و بازي به بازيكنان كناري وابسته است."

پارس فوتبال

Behroooz
29-09-2007, 11:52
امشب بارسا با لوانته بازي داره . به اميد پيروزيش ....

Enter
29-09-2007, 12:03
وووووی جون بارسلون

R10MessiEtoo
29-09-2007, 22:42
دكو صدمین بازی لیگش را برای بارسلونا برابر رئال زاراگوزا در روز چهارشنبه انجام داد, او امروز گفت كه رویایش ادامه بازی و بردن مقام های قهرمانی برای بارسا است.

او كه در برنامه Zona Mixta در تلویزیون بارسا صحبت می كرد, گفت: «من سه فصل خوب با بردهای مختلف را داشتم, دو بار در لیگ و یك بار در لیگ قهرمانان و حالا می خواهم به بازی كردن و قهرمانی ادامه دهم. این رویای من است, امسال یا هر سال دیگر.»

خوشحال در بارسا

«100 بازی برای بازیكن در چنین باشگاهی همیشه مهم است. برای من جشن گرفتن این اتفاق با بازی ای مثل بازی سه روز پیش افتخار است. ما خیلی سرتر بودیم اما زدن گل زودهنگام مهم بود. سپس آن ها بازی را به تساوی كشاندند اما ما به خوبی واكنش نشان دادیم.»
او گفت: «بردها به ما اعتماد به نفس و آرامش بیشتری می دهند و من فكر می كنم مهم ترین چیز برای ما ادامه به بهتر شدن و بهتر بازی كردن است. ما در استحكام دفاع و بازی سریع پیشرفت می كنیم. این آینده ما را تضمین می كند.»

مسی و رونالدینیو

او همچنین هم تیمی هایش را تحسین كرد و از مسی آغاز كرد. دكو گفت: «او در فرم بسیار خوبی قرار دارد اما برای كسانی كه هرروز با او هستند، تعجبی در كار نیست, گرچه یك نكته این است كه بدانی چه كاری می توانی انجام دهی, اما نكته دیگر این است كه آن را در زمین انجام دهی.»
ملی پوش پرتغالی سپس به سراغ رونالدینیو رفت. او گفت: «رونالدینیو تاریخ را در بارسا رقم زده است; او تاریخ باشگاه را تغییر داد و فقط به خاطر همین شایسته احترام است. او بهترین بازیكن جهان بود و با كمی تلاش می تواند همچنان باشد.»

خوشحال از هواداران

دكو همیشه می خواهد از لذت های بازی برای حاضرین در نیوكمپ قدردانی كند. او می داند كه برای قهرمان شدن خوب بازی كردن در خانه مهم است. «هواداران كسانی هستند كه بیشترین اطلاع را از فوتبال دارند. احساس اهمیت و احترام چنین هواداران مصری، همیشه افتخار است. این چیزی است كه هیچ وقت فراموش نمی شود.»

منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سام فروهش / FCBarcelona.ir

R10MessiEtoo
29-09-2007, 23:26
بارسا - لوانته

بلاخره هانري تونست طلسم ناكامي هاش رو بشكنه اونم با دو گل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تيري هانري در دقايق 17 و 24 گلزني كرد. گل اول رو از روي ضربه برگشتي مسي زده. گل دوم هم روي پاس مسي و فكر كنم ضربه چيپ از بالاي دستاي دروازه بان رد كرده. (اگر اشتباه بود اشكال از ترجمه منه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اميدوارم بازهم بتونه به اين روند ادامه بده.

نيمه اول با همين نتيجه 2-0 به پايان رسيد.

MORINIO
30-09-2007, 01:27
بازی رو بارسا 4-1 برد

آنری سه گل و مسی یک گل برای بارسا زدند

R10MessiEtoo
30-09-2007, 09:53
بازی رو بارسا 4-1 برد

آنری سه گل و مسی یک گل برای بارسا زدند

تبريك ميگم دوست من. تيم جديدت رو ميگم. بارسا بهترين تيم دنياست و از انتخابت پشيمون نميشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا يك تبريك ديگه هم بهت ميگم به خاطر پيروزي بارسا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علاوه بر هت تريك ناگهاني هانري (پس از اينهمه گل نزني) اتفاق مهم ديگري هم رخ داد و اون بازي كردن كارلوس پويول بود.

كاپيتان از نيمه دوم به جاي ميليتو وارد بازي شد و البته يك پنالتي هم به حريف داد كه زياد مهم نيست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])%20Levante%201-4%20Barca/normal_08.jpg

boy iran
30-09-2007, 11:17
بارسا دیشب با نتیجه چهار بر یک لوانته رو شکست داد

واقعا بازی عالی بود

هانری در دقایق 17 . 24 . 49 گلزنی کرد و یک گل هم مسی در دقیقه 51 به ثمر رسوند :40:

عکسهای بازی دیشب رو میتونید در لینکهای زیر مشاهده کنید

در ضمن جناب مسی اتوئو رونالدینهو ریکارد لاپورتا :27: عکس دزدی از afp بده مثل من برو یک اکانت gettyimages بخر خودتو راحت کن :27:

BKM_MAHDI
30-09-2007, 11:29
فك كنم بارسا 4 بازي اخيرش رو هركدوم 4 گل چوپانده درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Behroooz
30-09-2007, 12:39
چوپانده نه حاجي . چپانده .

بارسا امسال قهرمانه با اين روندي كه داره .

R10MessiEtoo
01-10-2007, 11:38
بارسا دیشب با نتیجه چهار بر یک لوانته رو شکست داد

واقعا بازی عالی بود

هانری در دقایق 17 . 24 . 49 گلزنی کرد و یک گل هم مسی در دقیقه 51 به ثمر رسوند :40:

در ضمن جناب مسی اتوئو رونالدینهو ریکارد لاپورتا :27: عکس دزدی از afp بده مثل من برو یک اکانت gettyimages بخر خودتو راحت کن :27:

اي فرزند ايران اي آپلودر اي مايه دار اي پرسرعت اي اكانت بخر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما فقير بيچاره ها بايد در فكر نون شب باشيم تا اين ژانگولربازيها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا توكه اكانت gettyimages داري يك دونه رپيد نداري به ما يوزر پسورد بدي تا 4 پنج تا آي پي راه داره ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قابل توجه بهترين كاربر مهدي كه بارسا دوتا بازي اخير رو 4-1 برده ---- رو 3-0 زده سويا رو هم 2-1[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=============================================

توفان بارسا با «هت تريك» آنرى

AFP - بالاخره تيرى آنرى فرانسوى توانست در لاليگا هم براى بارسلونا گلزنى كند. شنبه شب حين مصاف مردان فرانك رايكارد هلندى با لوانته، آنرى موفق شد ۳ بار توپ را از خط دروازه حريف عبور بدهد و گل چهارم بارسا نيز توسط مسى به ثمر رسيد تا اين تيم به پيروزى پرگل ۴ - يك دست يابد.
آنرى كه تابستان گذشته در ازاى ۲۴ ميليون يورو آرسنال را ترك كرد و به نوكمپ پيوست، از اول فصل جارى در صدد بود تا توانمندى هايش را در لاليگا نيز به اثبات برساند و در نهايت به هدف خود نايل آمد.
مسى آرژانتينى پس از اين مسابقه گفت: «براى آنرى خيلى خوشحالم. دلم مى خواست پاى او هرچه زودتر به گلزنى در لاليگا هم باز شود و خوشبختانه برابر لوانته اين امر تحقق پيدا كرد. در ضمن كسب ۳ امتياز اين ديدار برايمان بسيار مهم بود و انصافا عملكرد زيباى ما بايد به اين نتيجه مطلوب ختم مى شد.»
مردان رايكارد سه شنبه شب نيز در ديدار حساس از سرى پيكارهاى ليگ قهرمانان اروپا به ميهمانى اشتوتگارت مى روند و بى گمان بايد براى اين مسابقه دشوار از هر جهت آماده باشند.
مطبوعات اسپانيا اين روزها از مسى ۲۰ ساله يك اسطوره ساخته اند و او را بهترين بازيكن جهان مى دانند. درست سال پيش رونالدينيو اين لقب را به خود اختصاص داده بود ولى افت محسوس در عملكرد او، سبب شد تا اين برزيلى پرآوازه، نتواند باز هم در اوج محبوبيت باقى بماند.

رايكارد: با همين روش قهرمانيم
سرمربى هلندى بارسلونا پس از پيروزى در خانه لوانته گفت: با همين روش قهرمانيم.
فرانك رايكارد عنوان كرد: كنترل كامل بازى در اختيار مطلق ما بود. ثابت كرديم توقف هاى ابتداى فصل فقط چند حادثه بوده و ديگر تكرار نمى شود.
شاگرد كرايوف اظهار داشت: ذهنيت بارسلونا براى حضور در بازيهاى بزرگ نيز همينطور است. اطمينان دارم در آينده نيز از پس حريفان بزرگ خود بر مى آييم.

R10MessiEtoo
01-10-2007, 14:51
بارسلونا در تلاش است فدراسيون فوتبال اين كشور را متقاعد كند مقام قهرمانى اين كشور در رقابت هاى ليگ مديترانه در سال ۱۹۳۷ را به رسميت بشناسد.
در اين سال با وجود شدت گرفتن جنگ هاى داخلى، رقابت هاى فوتبال هر چند نصف و نيمه، ادامه يافت و در سواحل شرقى كه عموما تحت كنترل جمهورى اسپانيا بود، مسابقات ليگ مديترانه برگزار شد.
اكنون باشگاه بارسلونا در تلاش است فدراسيون فوتبال اسپانيا اين عنوان قهرمانى را رسما ثبت كرده و به آنها اعطا كند. بعد از انتشار اين خبر كه باشگاه لوانته موفق شده قهرمانى خود در رقابت هاى جام حذفى در همان سال را رسما ثبت كرده و جشن بگيرد، بارسلونا نيز درصدد دفاع از قهرمانى خود برآمد. به نظر مى رسد خوان لاپورتا رييس باشگاه نيز از اين اقدام حمايت كند. اكنون مديران باشگاه بارسلونا معتقدند به رسميت شناخته شدن قهرمانى لوانته ثابت مى كند كه تيم قهرمان از شركت در دور مسابقات انصراف داده و لوانته جايگزين شده است. رقابت هاى ليگ مديترانه شامل ۸ تيم بود كه به صورت ديدارهاى رفت و برگشت برگزار مى شد.

nw_nk
01-10-2007, 16:56
نتایج و نحوه بازی عالیه. امیدوارم با بازگشت رونالدینهو از اینم بهتر بشه.

راستی بخاطر اینکه بازیهای بارسا از شبکه های ایران نشون داده نمیشن, تاپیک خیلی داغ نیست.

مطمئن باشید اگر دوباره صداسیمای ایران بازیهای بارسا رو مثل قبل نشون بده همرو جو بارسا میگیره.

BKM_MAHDI
01-10-2007, 19:32
چوپانده نه حاجي . چپانده .

بارسا امسال قهرمانه با اين روندي كه داره .
من كتابيش رو گفتم :27:
ولي هيچ كس جواب مارو ندادها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فك كنم بارسا 4 بازي اخيرش رو هركدوم 4 گل چوپانده درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MORINIO
01-10-2007, 19:36
تبريك ميگم دوست من. تيم جديدت رو ميگم. بارسا بهترين تيم دنياست و از انتخابت پشيمون نميشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

Behroooz
01-10-2007, 20:45
رونالدينيو در تركيب ثابت بازي فردا با وردربرمن قرار دارد .

R10MessiEtoo
01-10-2007, 21:44
ولي هيچ كس جواب مارو ندادها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قابل توجه بهترين كاربر مهدي كه بارسا دوتا بازي اخير رو 4-1 برده ---- رو 3-0 زده سويا رو هم 2-1[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

!!!!!!!!!!!!!

==========

بارسلونا بدون چند مهره اصلی مقابل اشتوتگارت به میدان می رود

تیم فوتبال بارسلونا فردا در حالی در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا مقابل اشتوتگارت در خانه این تیم به میدان می رود که چند مهره اصلی خود را به خدمت ندارد.

ساموئل اتوئو هنوز نتوانسته سلامتی خود را به طور کامل بازیابد. ضمن اینکه جیانلوکا زامبروتا هم یک ماه قادر به همراهی بارسا نیست . یحیی توره هم از ناحیه عضله دو سر ران دچار آسیب دیدگی است و نمی تواند برابر اشتوتگارت تیم خود را همراهی کند. او در بازی با لوانته دچار این آسیب دیدگی شد و تا 4 هفته باید استراحت کند.

برپایه این گزارش، اریک آبیدال و رافائل مارکز به همراه بارسلونا به آلمان سفر می کنند اما معلوم نیست بتوانند تیم خود را همراهی کنند. البته خبر خوب برای فرانک ریکارد که یکشنبه چهل و پنجمین سالگرد تولدش را جشن گرفت این است که کارلس پویول و رونالدینیو به احتمال فراوان می توانند تیم بارسا را در دیدار با اشتوتگارت همراهی کنند.

دیدار تیم های اشتوتگارت و بارسلونا فردا در چارچوب روز دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به میزبانی تیم آلمانی برگزار خواهد شد.

boy iran
01-10-2007, 21:53
رونالدينيو در تركيب ثابت بازي فردا با وردربرمن قرار دارد .

بله بهروز جان اشتودگارت هست :46:

BKM_MAHDI
01-10-2007, 22:00
[quote=R10MessiEtoo;1654401]

quote]

سلام خيلي شرمنده چشمهاي ضعيف و سن زياد نذاشت

ممنون ممنون بهترين كاربر هم خودتي :31:

barca_ms_lovexx
02-10-2007, 01:38
بابا این یحیی رو چش زدن!!
4 هفته مصدوم شد, خیلی خبر بدی بود
حالا کسی رو هم نداریم به جاش بذاریم , ادمیلسون هم که مصدومه , رافا مارکز هم همینطور

گاومیش
02-10-2007, 08:02
بابا این یحیی رو چش زدن!!
4 هفته مصدوم شد, خیلی خبر بدی بود
حالا کسی رو هم نداریم به جاش بذاریم , ادمیلسون هم که مصدومه , رافا مارکز هم همینطور

اولگر به جاش بازی میکنه احتمالا .

چون فوق العاده سرعتی و تکنیکی هست و بازی فیزیکی قابل قبولی هم داره .:27::27::27::27:

Behroooz
02-10-2007, 11:09
با مصدوم شدن یک نفر که تیم نباید بخوابه ....

Behroooz
02-10-2007, 14:27
رونالدينيو اب پاكي رو رو دست چلسي و ميلان ريخت و گفت كه ميخواهد در بارسا بماند .
اين خبر رو اخبار ورزشي امروز ساعت 13:15 گفت .

R10MessiEtoo
02-10-2007, 23:07
خب با سلام خدمت بينندگان عزيز با گزارش مستقيم (!!!) بازي در خدمتتون هستيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ابتدا تركيب دو تيم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نيمه اول هم صفر صفر تموم شد.

مسي هم يك كارت زرد گرفت. امتياز منو هم در ucl fantazy كم كرد.:13:.

رونالدينيو بازي رو خوب شروع كرده و چند تا موقعيت روي دروازه ايجاد كرده.

اما خبر مهمتر اينكه دقيقه 7 بازي ماركز مصدوم شده به جاش پويول وارد زمين شده. بهتر! فقط خدا كنه پويول مصدوم نشه.

فعلا.:20:

R10MessiEtoo
03-10-2007, 00:12
خب ميريم سراغ نيمه دوم.

خبر خوش اينكه بارسلونا 2- 0 جلوهه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبر خوشتر اينكه گل اول رو كارلوس پويول زده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودم هم نفهميدم چطور شده مثل اينكه ژاوي كرنر زده بعد يكي سر زده بعد برگشت خورده بعد اون وسطا پويول يك گل زده.... اما دقيقه 62 با سيلوينيو تعويض شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبر خوش تر تر اينكه گل دوم هم مسي دقيقه 67 زده (آخ جون 3 امتياز به ucl ام اضافه شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](47).gif) از دادن توضيح در مورد نحوه به ثمر رسيدن گل معذوريم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما آخرين تعويض بارسا هم دقيقه 81 انجام شد و رونالدينيو جاشو به بوخان داد. و اما خبر خيلي خوش تر تر تر تر (!) اينكه رونالدينيو بعد تعويضش ناراحت نشده كه هيچ با مسي و دكو ماچ و بوس كردند بعد هم يك بيگ اسمايلو خوش اومدي رو نيمكت. عملكرد روني در اين بازي به اذعان سايت گل خيلي خوب بوده.

اون طرف هم يك نتيجه بامزه اتفاق افتاده. ---- 3- 0 در خونه به رنجرز باخته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازي هم تموم شد اميدوارم لذت برده باشيد و همچنين بريد خونه هاتون بگيريد بخوابيد (با خودم بودم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fery joon
03-10-2007, 00:22
ایول بارسااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااا:33:

مسی عشق من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو یه اعجوبه ای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S a f a 6 4
03-10-2007, 05:20
بابا R10MessiEtoo ترکوندی

یه جدولم بزار که یه انفجار عظیم رخ داده باشه !!!

nw_nk
03-10-2007, 08:09
R10MessiEtoo ممنون.

Behroooz
03-10-2007, 10:44
با اين اوصاف بعيد نيست باز هم قهرمان اروپا بشيم .....

R10MessiEtoo
03-10-2007, 13:59
پیروزی بارسا در میان مصدومیتها

در یک بازی هیجان انگیز در ورزشگاه دایملر گوتلیب، بارسلونا با نیروی تهاجمی بالایی به زمین آمد و دو گل در نیمه دوم کافی بود تا آنها رکورد 100% پیروزی خود در لیگ قهرمانان را حفظ کنند.

* مهمانان در چند دقیقه ابتدایی چند ترس را پشت سر گذاشتند و باید بابت رهایی از آنها از ویکتور والدس ممنون باشند. البته رافائل شافر نیز همین قدر اشتوتگارت را مدیون خود کرد. بازی از همان ابتدا با سرعت بالایی آغاز شد و تا پایان نیز به همین نحو ادامه داد. هر دو تیم، پیش از به ثمر رسیدن گلها، موقعیت های خوبی داشتند.

* در دقیقه پنجم بازی، رونالدینیو پاسی را در سمت راست به مسی رساند و او هم از گوشه محوطه جریمه توپ را برای دکو فرستاد و ضربه این پرتغالی از سمت زاویه مخالف دروازه بان بیرون رفت. تنها لحظاتی بعد، مصدومیت پاشنه پای مارکز شدت گرفت و کارلوس پویول جای او را گرفت.

* آندرس اینیستا به عنوان نقطه اتکای مثلث میانی زمین به کار گرفته شده بود. رایکارد ترجیح داده بود به جای قرار دادن جانشین برای توره مصدوم در نقش هافبک دفاعی، با ترکیبی هجومی تر به میدان رود. این ملی پوش اسپانیایی ضربه ای را از گوشه محوطه جریمه زد که از بالای دروازه بیرون رفت. پس از آن، گومز نشان داد که چرا به عنوان بازیکن خطرناک اشتوتگارت شناخته شده بود. ضربه نفس گیر او با اختلاف بسیار کمی از بالای دروازه بیرون رفت.

*رونالدینیو نیز مجددا به ترکیب بارسا برگشته بود و در یک ساعت اول بازی بسیار فعال نشان داد. ضربه کاشته او در دقیقه 12 تنها کمی با چارچوب فاصله داشت و عکس العمل او نشان داد که انتظار بیشتری از این کاشته داشته است. اشتوتگارت نیز هجومی نشان داد و کاکائو ضربه ای از راه دور زد. رونالدینیو نیز مسی را در موقعیت خوبی قرار داد اما دروازه بان حریف، او را ناکام گذاشت. آنری صاحب فرصت بعدی بارسا بود اما ضربه او نیز توسط شافر دفع شد. گومز نیز موقعیت دیگری داشت اما این بار ضربه اش بسیار بی دقت بود.

* در حالی که تنها 12 دقیقه تا پایان نیمه باقی بود، ضربه سر گومز از روی توپ ارسالی بوکا، به تیر دروازه برخورد کرد. توپ بازگشتی را مجددا خود گومز به شکل بسیار خطرناکی زد و در انتظار عبور خط از توپ ماند اما عکس العمل بی نظیر والدس، دروازه اش را بسته نگه داشت. اتفاقات بسیار سریع و فشرده رخ می دادند و خیلی سخت می شد حدس زد کدام تیم طلسم را خواهد شکست.

* درست پیش از سوت پایان نیمه، میزبانان تصور کردند به گل رسیدند. گومز از کمند آفساید گیری بازیکنان بارسا رها شد و شوت بسیار محکمی به سمت گوشه دروازه حریف فرستاد اما باز هم ویکتور والدس منجی تیم شد و توپ را برگرداند. توپ برگشتی به فارنرود رسید اما ضربه سر او بسیار کم توان بود و والدس به راحتی آن را گرفت.

* شروع نیمه دوم از همان سرعت برخوردار بود و اشتوتگارت بود که بسیار پرتحرکتر نشان داد و برای رسیدن به برتری به سختی تلاش کرد. اما، نتیجه به نفع بارسا رقم خورد. ضربه سر رونالدینیو از روی کرنر ژاوی را شافر با بدن خود برگرداند و توپ بازگشتی، پویول را در انتظار خود یافت تا بالاخره قفل دروازه ها شکسته شود. بارسا از اولین حمله جدی خود در نیمه دوم به گل رسید اما میزبانان نمی خواستند به این راحتی تسلیم شوند.

* بلائوگرانا از آمادگی خوبی برخوردار بودند و مانند بازی با لوانته به راحتی بازی را کنترل می کردند اما این بار، آنها حریفی قدرتمندتر پیش رو داشتند. پس از روحیه ای که از گل اولشان گرفته بودند، بارساییها باز هم ضربه دیگری خوردند. کارلوس پویول مصدوم شد و جای خود را به سیلوینیو داد. آبیدال به وسط منتقل شد و سیلوینیو در سمت چپ جای او را گرفت.

*پس از جابجایی سریع در خطوط دفاعی، مهمانان در دقیقه 68 برتری خود را دو برابر کردند تا از پیروزی خود مطمئن شوند. آنری از سمت راست با توپ حرکت کرد و بعد از جلب توجه تاسکی، توپ را رو به عقب برای مسی فرستاد. ضربه این جوان آرژانتینی پس از برخورد با هیلبرت، به تور دروازه شافر نشست.

*چند دقیقه بعد، نتیجه می توانست 3-0 باشد. آنری توپ را به دکو داد و او پس از حرکت یه سمت راست، با پشت پا پاسی برای مسی فرستاد. مسی پس از لمسی خفیف، ضربه ای چکشی زد اما توپش از روی خط توسط تاسکی برگردانده شد. در حالی که اشتوتگارت به دنبال گل بود، آخرین فرصت بازی از آن مهاجم جوان بارسا، بوخان، بود. او پس از فرار از تله آفساید حریف، در موقعیتی تک به تک با شافر قرار گرفت اما او اجازه شادی به این نوجوان نداد و توپش را دفع کرد.

اينم هم جدول:20:

به زودي گلهاي بازيهاي اخير كه شبكه 3 نشون نداده رو در يك پست مي گذارم.

R10MessiEtoo
03-10-2007, 16:18
ريكارد: مشكل ما بازيكنان بزرگ تك رو هستند
فه: شانس نياورديم

"آرمين فه" سرمربي اشتوتگارت در نشست خبري پايان بازي گفت: "مي‌دانستيم بازي دشواري خواهد بود، چراكه بارسلونا اكنون در شرايط خوبي به سر مي‌برد. بديهي است كه بازي برابر تيمي كه از نظر بازيكن بسيار خوب بسته شده است، دشوار است. ما تهاجمي و روبه جلو بازي كرديم و براي خودمان فرصت گلزني‌ هم فراهم كرديم، با اين وجود شانس با ما همراه نبود تا از حريف پيش بيافتيم. ما نيمه دوم را هم به خوبي شروع كرديم، اما در ادامه آنچه نبايد رخ بدهد، اتفاق افتاد و ما روي يك ضربه‌ي ايستگاهي گل خورديم. پس از آن هم روشن بود كه كارمان سخت شده است. بارسلونا فضا را بست و با شايستگي به پيروزي رسيد."

وي ادامه داد: "بازيكنانم به خوبي مبارزه كردند اما، به سادگي بخت لازم را همراه نداشتند. روي هم رفته از عملكردمان در شرايط كنوني چندان ناراضي نيستم."

فرانك ريكارد، سرمربي بارسلونا هم پس از پيروزي دو بر صفر شاگردانش گفت: "مهم آن بود كه ما نتيجه‌ي خوبي را به دست آوريم. حيف كه بايد از دو بازيكن آسيب ديده‌يمان گلايه كنيم، با اين وجود اوضاع «پويول» چندان هم بد نيست. ما بازي را بسيار خوب شروع كرديم، فرصت‌هايي براي گلزني داشتيم، با اين حال برابر حريف مبارز زياد با توپ كار كرديم و اين به حريف اجازه قدرت‌نمايي مي‌داد. مي‌بايد در همان نيمه اول بارمان را مي‌بستيم. اما اين طور نشد. اشتوتگارت واكنش بسيار خوبي داشت و شيرجه‌ها و واكنش‌هاي دروازه‌بان ما از اين رو بسيار با اهميت بود. مشكل ما اين است كه بازيكنان بزرگ زيادي داريم كه گهگاه مي‌گويند همه چيز به تنهايي به دست مي‌آيد، بايد به سختي روي خودمان كار كنيم.

آبيدال و اينيستا در اين بازي بهترين بازيكنانم بودند. رونالدينيو در هفته گذشته تمرين‌هاي ويژه‌اي را پشت سرگذاشت و از اين رو نخستين بازي‌اش را پس از اين تمرين‌ها به خوبي انجام داد. خوشحالم كه او اين چنين خوب با تيم هماهنگ شده است."

barca_ms_lovexx
03-10-2007, 18:59
چقدر مصدوم میدیم بابا
اتوئو, ادمیلسون , توره, مارکز, پویول , میلیتو , زامبروتا
هر وقت خواستین از بارسا یا بازیکناش تعریف کنین , به تخته بزنین!!

BKM_MAHDI
03-10-2007, 19:08
R10MessiEtoo عزيز كارت حرف نداره به شخصه تمام پست هات توي اين تاپيك رو نگاه ميكنم و حال ميكنم .........ايول

R10MessiEtoo
04-10-2007, 15:00
چقدر مصدوم میدیم بابا
اتوئو, ادمیلسون , توره, مارکز, پویول , میلیتو , زامبروتا
هر وقت خواستین از بارسا یا بازیکناش تعریف کنین , به تخته بزنین!!

ميگم اين ميليتو مصدوم نيستا! يعني من جايي نديدم . پويول هم به بازي يكشنبه مي رسه و مشكلي نداره.

در مورد اتوئو و ماركز هم غمي نيست، جانشنين زياد دارند.

مشكل حاد فعلي مصدوميت زامبروتا و توره هست. چون به جاي زامبروتا اين الگر ابله بازي مي كنه كه اي كاش پاش(!) بشكنه يك چند سالي از هرگونه فعاليت فوتبالي به دور باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توره هم كه نباشه بايد سيستم رو عوض كرد يعني تقريبا بدون هافبك دفاعي كه اونم در مقابل تيمهاي قوي خوب نيست.

ولي بدونيد اگر زبونم لال مسي مصدوم بشه تيم از اين روند فعليش خارج خواهد شد. نمي گم نابود ميشه چون دوس سانتوس و بوخان هستند اما فاصله زياده...

از لطف دوستان هم ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

barca_ms_lovexx
04-10-2007, 18:33
اگه مصدوم بشه , اون موقع سامی اتوئو میاد
ناسلامتی رونی 2 سال پشت سر هم بهترین بازیکن جهان شدا
تیتی 2,3 سال متوالی بهترین گلزن لیگ برتر شد
بقیه رو دست کم نگیرین که:10:

R10MessiEtoo
06-10-2007, 10:50
ساموئل اتوئو اعلام کرد که حاضر است برای پنج سال دیگر با بارسلونا قرارداد امضا کند و گفت که به نظر خودش، دیگر یکی از برترین بازیکنان دنیا نیست!
این مهاجم کامرونی از عزم خود برای برگشت به آمادگی دو سال پیشش پرده برداشت و با قدردانی از مسی، گفت که او در حال حاضر بهترین بازیکن دنیاست.
پس از مصدومیت شدید زانو که باعث شد او اکثر فصل پیش را از دست بدهد،اتوئو اکنون در حال رهایی از مصدومیت ماهیچه ای است که در آگوست به آن دچار شد و به سختی برای بازگشت تلاش می کند: "من برای پنج سال دیگر قرارداد خود را تمدید خواهم کرد اما اول باید دوباره همان بازیکنی شوم که قبلا بوده ام. من اکنون جزو پنج بازیکن برتر دنیا نیستم. نفر اول بدون شک مسی است، پس از او اینیستاست که دو سال خیلی خوب را پشت سر گذاشت. بعد از این دو، رونی، آنری و ویکتور والدس هستند."
او در ادامه افزود: "من قبلا هم گفته ام، لئو بهترین بازیکن دنیاست. این در حالی است که او هنوز دارد پیشرفت می کند! او همچنین درک درستی از وظائف دفاعی خود دارد و اغلب برای تصاحب توپ، به عقب می رود. آرزو داشتم میتوانستم همه کارهایی که او انجام می دهد را، انجام دهم."
اتوئو سپس در مورد یکی از بازیکنان تیم جوانان بارسا صحبت کرد و گفت که اواز همه استانداردهایی که تاکنون دیده است، بالاتر است: "بازیکن جوان دیگری نیز وجود دارد که در حال حاضر روی نیمکت است و او بوخان است. او کاملترین بازیکن در این سن است که من تاکنون دیده ام."
در مورد مصدومیت خودش، اتوئو گفت که حاضر است صبر کند و با آمادگی کامل برگردد تا مثل فصل گذشته، مجبور نشود دوباره به استراحت بپردازد. او سپس اضافه کرد که مشکلی با نیمکت نشینی ندارد: "من باید کم کم پیش بروم و عجله ای نیز وجود ندارد چون ما تیم کاملی داریم. من واقعا می خواهم دوباره بازی کنم اما باید منطقی تصمیم بگیرم چون هنوز سالهای زیادی از دوران بازیگری ام باقی مانده است. نیمکت نشینی اصلا من را ناراحت نخواهد کرد. شاید از این جهت ناراحت شوم که همیشه می خواهم بازی کنم اما من به هر تصمیمی که مربی بگیرد، احترام می گذارم."
اتوئو در ادامه از رونالدینیو، که به اعتقاد او زیر فشار زیادی است، دفاع کرد و گفت علی رغم اتفاقات فضل گذشته، هر دو بسیار نزدیک هستند:"رونالدینیو دوست من است، گرچه مردم نمی خواهند باور کنند. به نظر من او باید به روزنامه ها توجه ای نکند اما ما همه انسان هستیم و این اتفاقات اثر می گذارد. آنها باید او را به حال خود رها کنند."

در پایان، اتوئو با اطمینان در مورد بازی روز یکشنبه مقابل آتلتیکو مادرید صحبت کرد. او نیز مثل همیشه از روی سکوها نظاره گر هم تیمی هایش خواهد بود: "ما 3-0 خواهیم برد. با گلهای مسی، رونالدینیو و آنری."

barca_ms_lovexx
06-10-2007, 12:31
دیوانتم سامی
غیرتتو عشقه
انشالاه برمی گردی , کولاک می کنه

R10MessiEtoo
07-10-2007, 17:19
حمايت مرد هلندي از مارادوناي دوم

به نقل از آس اسپانيا، فرانك ريكارد عنوان كرد: از ديد من، مسي كاملترين بازيكن كنوني در جهان فوتبال حرفه اي است و هيچ مدعي جدي براي رقابت با او به چشم نمي خورد.
وي افزود: ليونل مسي يك تمام كننده تمام عيار است و بارسلونا به وجودش احتياج دارد.
وي اين صحبت‌ها را در در آستانه ديدار بارسلونا برابر اتلتيكو مادريد بر زبان آورد. در اين بازي، شاهد رويارويي آخرو، ديگر مارادوناي دوم آرژانتين با ليونا مسي خواهيم بود.

مسی رکورد گلزنی خود را شکست!

گل لیو مسی در مقابل اشتوتگارت یک روکرد گلزنی جدید به وجود آورد. او در 5 بازی پی در پی خود برای بارسا 7 گل به ثمر رسانده است.
بازیکن آرژانتینی در بازی مقابل لیون، سویا، رئال زاراگوزا، لوانته و اشتوتگارت موفق به گلزنی شده است، به طوری که او یک شروع چشمگیر در آغاز فصل داشته است و باعث شده در کنار سرجیو آگورو در صدر گلزنان اسپانیا قرار بگیرد.
بهترین رکورد او زدن 5 گل در 3 مسابقه پی در پی بوده است که با هتریک او در مقابل رئال مادرید، گل دیگر در مقابل رکورتیوو و بعد یک گل دیگر در برابر دپورتیوو در فصل گذشت به وجود آمد.

"پی چی چی" در لیگ و در اروپا

این گل ها او را به گلزن برتر در لیگ اسپانیا و در لیگ قرمانان اروپا تبدیل کرده است. آگرو نیز 5 گل در لیگ زده است و این دو با گل های آخر هفته ای که برای باشگاه هایشان زدند، از دیگران فاصله گرفته اند.
همچنین در اروپا ،مسی باز هم با زدن دو گل در دو بازی آغازین به گلزنان برتر پیوسته است. زلاتان ابراهیمویچ از اینتر، رابین ون پرسی از آرسنال، دیوید از فنرباغچه و واگنر لاو از زسکا مسکو همچنین همگی دو گل زده دارند.
علی رغم بیش از 3 ماه از دست دادن بازی های فصل پیش به دلیل مصدومیت، بازیکن آرژانتینی موفق به زدن 17 گل شد که 14 تای آن در لیگ، یکی در لیگ قهرمانان و دو تا در کوپا دل ری بوده است. اکنون هنوز اکتبر است و او 7 گل را به نام خود ثبت کرده است.

R10MessiEtoo
07-10-2007, 17:25
رونالدینیو: ترک بارسا؟ امکان ندارد!

رونالدینیو گفته است که هیچ تمایلی به ترک بارسلونا ندارد و تصدیق کرده است که من فقط می خواهم در نيوکمپ با ظاهر جدیدش زمانی که به پایان رسید، بازی کنم.
بازیکن برزیلی با احتمال پیوستن به میلان و چلسی در ماه های پیش پیوند یافته بود و زمانی که دچار افت شد، شایعات بیشتر شد که باشگاه کاتالان به او اجازه رفتن داده است.
این داستان ها دیگر نمی توانند حقیقت داشته باشند زیرا با توجه به صحبت های خود رونالدینیو او می خواهد در بارسلونا بماند و تغییر شکل استادیوم را ببیند.

او گفت: «من نمی خواهم به چلسی یا میلان بروم، من می خواهم در بارسلونا بمانم.»
نيوکمپ به وسیله نورمن فاستر تغییر شکل خواهد داد و این طراحی رونالدینیو را تحت تاثیر قرار داده است.
او توضیح داد: «مثل این است که فاستر ذهن من را خوانده است. او استادیومی مملو از رنگ و نشاط می سازد و این دقیقا همان چیزی است که من تصور می کردم.»

این خانه ی جدید من خواهد شد.

بازیکن 27 ساله همچنین با عصبانیت جواب انتقاد يوهان کرايوف که گفته بود او باور دارد که رونالدینیو در گذشته درخشان خود زندگی می کند، اما باید تمرکز خود را در حال بگذارد را داد.
«من این را نمی فهمم، شاید به این دلیل که هرگز در گذشته زندگی نکردم. فصل گذشته به ما اجازه داد تا اشتباهات خود را ببینیم و آن ها را تکرار نکنیم، اما من کسی نیستم که بیش از این به گذشته نگاه کنم زیرا اگر این کار را بکنم، بعد نمی توانم به پیروزی هایی که به دست آورده ام نگاه کنم. به این دلیل من ترجیح می دهم در حال زندگی کنم!»

انتقاد دیگر درباره ی زندگی شبانه او بود که تیتر داغی در هفته های اخیر شده بود، اما رونالدینیو گفت من هیچ یک از قوانین باشگاه را زیر پا نگذاشته ام و آن ها را به عقب راند.

او گفت: «این من را خیلی رنجاند و من جواب آنها را در میدان می دهم. من همیشه می دانم زمان مشخص برای انجام کار هایم چه موقع است و چه موقع من می توانم یا نمی توانم بیرون بروم. من همیشه به این شکل زندگی کرده ام.الان همان قدر بیرون می روم که 2 سال پیش می رفتم. همه من را می شناسنند و می دانند من چه چیزی را دوست دارم و پنهان نمی کنم. من یک انسان معروف هستم، بنابر این همه می دانند من چه کاری انجام می دهم. زندگی من به همان گونه ای است که 5 سال پیش به اینجا آمدم.»

در آخر، رونالدینیو به سرودن نام او به وسیله ی هواداران بارسا در برد در مقابل رئال زاراگوزا در هفته پیش اشاره کرد و تصدیق کرد او خوشحال شده است.

او اضافه کرد: «برای من این بهترین نمایش حمایتی بود که می توانستم ببینم. من در رختکن بودم و واقعا می خواستم بیرون بروم و بازی کنم و پاسخ تماشاگران را بدهم. این یک پیشرفت بزرگ بود، برای من در مبارزه برای برگشتن و من خوشحالم که توانسته ام دوباره به آمادگی برسم.»

Behroooz
07-10-2007, 21:11
نيمه اول بازي بارسا و اتلتيكو مادريد

2 بر صفر به سود بارسا .....

Behroooz
07-10-2007, 23:28
نتيجه نهايي 3 بر صفي به سود بارسا .

گلزنان مسي ژاوي و دكو .

R10MessiEtoo
07-10-2007, 23:55
بارسلونا، یک باردیگر، قدرت بی نظیر خود را در نوکمپ ثابت کرد. سربازان رایکارد، موفق شدند، اتلتیکو مادرید خوش نام و رسم را، با نتیجه قاطعانه 3 بر 0 در نوکمپ در هم بکوبند تا با شکست سه تیم مدعی (والنسیا، ویارئال و سویا)، حال بارسا با دو امتیاز اختلاف، در رتبه دوم جدول لیگ، زیر رئال مادرید قرار گیرد و رقابت تنگاتنگ این دو رقیب سنتی به نهایت اوج برسد.

رایکارد،: والدس، اولگوئر، میلیتو، پویول، آبیدال، دکو، ژاوی، اینیستا، رونالدینیو، مسی و آنری را از ابتدا ابتدا به میدان فرستاد تا برابر بازیکنان اتلتیکو مادرید توپ بزنند.

ارزش های ستاره پرتغالی باردیگر به رخ هواداران حریف کشیده شد. لئو مسی، از جناح راست بازی، حرکتی انفجاری را اغاز کرد و ارسالی زمینی را روی دروازه حریف تداریک دید. توپ به پای مدافع اتلتیکو برخورد کرد و زیر پای دکو کاشته شد. این بازیکن خلاق، از زاویه ای کاملا بسته، توپ را به راحتی به تور دروازه رساند تا بارسا 0-1 از حریف مادریدی جلو بیفتد.

درست حدس زدید! شماره '19' کاتالان ها بود، که از روی حرکت زیبای آنری با رونالدینیو، توپ را به گوشه دروازه حریف قرار داد تا بارسا، باردیگر، با این سوپراستار آرژانتینی به گل برسد. لیونل مسی، حال روی اشتباه آئگرو، رقیب سرسخت خویش در کسب پیچیچی، یک گل دیگر بثمر رساند تا اکنون با 6 گل، آقای گل لالیگا باشد.

بدون مقدمه چینی به سراغ گل سوم بارسا که در دقیقه '90' زده شد برویم. هرناندز ژاوی، هافبک محبوب بارسایی ها، با پاس کاری های تک ضرب مسی و دکو و تک پاس نهایی جیووانی، یک گل مدرسه ای را برای بارسا به ثمر رساند تا پیروزی را ثابت کند.

گفتنی است، که در این مسابقه زیبا، دکو از بارسا کارت زرد گرفت و اتلتیکو مادرید، چهار بازیکن اخطاری از این بازی روانه خانه ساخت. بهترین بازیکن زمین نیز مانند همیشه، لیونل مسی محبوب برگزیده شد.

از تعویض های این بازی می توان به این موارد اشاره کرد:

» جیووانی به جای رونالدینیو
» کرکیچ به جای آنری
----------

منبع:بارسا بست

boy iran
10-10-2007, 10:38
منابع خبري اسپانيا با وجود تكذيب روزنامه هاي آرژانتيني با درج عكسي از مصدوميت شديد ليونل مسي در جريان تمرينات تيم ملي آرژانتين خبر دادند.

به نقل از اسپورت كاتالونيا، بسياري از رسانه هاي حامي بارسلونا از خوان لاپورتا خواسته اند تكليف برخي ابهامات در مورد مصدوميت پيش از سفر مسي به آرژانتين را روشن كند.
گفته مي شود مسي در بازي مقابل اتلتيكو مادريد در هفته هفتم از ناحيه كشاله ران راست به شدت آسيب ديده؛ اما دعوت تيم ملي آرژانتين را رد نكرده است.
اين مهاجم در جريان تمرينات روز گذشته آرژانتين از ناحيه ساق پا مجروح شده است؛ اما تصوير منتشر شده در اسپورت كاتالونيا از ديد لاناسيون آرژانتين ساختگي است.
اسپورت كاتالونيا از بارسلونا خواسته تا از تيم ملي آرژانتين به فيفا شكايت كند؛ اما بعيد است كه اين شكايت احتمالي به جايي برسد.
پزشكان بارسلونا هيچ دسترسي به مسي تا پايان هفته بعد ندارند و همين مسئله باعث نگراني لاپورتا بابت اين ستاره شده است.
به احتمال فراوان بارسلونا پاهاي مسي را تا پايان هفته به مبلغ 13 ميليون يورو براي دو سال بيمه خواهد كرد.

R10MessiEtoo
10-10-2007, 12:13
به نوشته سایت اسپورکاتالونیا، مصدومیت فوق اولعاده شدید لیونل مسی (احتمالی)، همه هواداران، حامیان و سران باشگاه را بسیار نگران کرده است. ساق های گران بهای این مهاجم آرژانتینی بیمه نشده اند، اما وی به راحتی دعوت تیم ملی آرژانتین را پذیرفت. بهتر است، نگاهی کلی به قضیه مصدومیت مسی بیندازیم. این طور که سایت های معتبر نوشتند، مسی در بازی با اتلتیکو مادرید، به شدت از ناحیه کشاله های هر دو پایش، آسیب دیده بود.

بعد از این بازی، پزشکان معاینه جدی را روی لئو انجام ندادند، اما استراحتی 2 روزه را برای سوپر استار آرژانتینی تجویز کردند. مسی بعد از دو روز استراحت احساس بهبودی می کرد. از سوی تیم ملی آرژانتین، برای لیونل، دعوت نامه ای رسمی برای بازی شنبه شب که بین آرژانتین و شیلی برگزار خواهد شد فرستاده شد. مسی با این که هنوز کامل خوب نشده بود، به این دعوت نامه جواب مثبت داد و دیروز، بارسلونا را ترک کرد.

حال گفته می شود، لئو مسی نابغه، در تمرینات امروز صبح تیم ملی آرژانتین، دچار پاره شدگی عضلانی و شکستگی استخوان ساق پای راست شده است. اسپورت کاتالونیا، هیچگونه مدرکی برای اثبات این قضیه برای ارائه ندارد، بجز یک عکس دردناک که امروز، در سایت این پایگاه درج شده بود. حال مجلات و روزنامه های اسپانیایی، این عکس را یک 'تصویر کاملا ساختگی' دانستند و مصدومیت لئو مسی را تکذیب کردند. (عکس در زیر قابل مشاهده است)

خوان لاپورتا، رئیس جوان بارسا، در صحبت های اندکش با '2-4-4' درباره این بازیکن گفت: «ما تا آخر این هفته، هیچ دسترسی به ساق های ارزشمند مسی نخواهیم داشت و همین قضیه، ما را بشدت نگران کرده است»

طبق ادعای اسپورت کاتالونیا (پایگاهی که عکس بالا را منتشر کرد)، مسی فصل جاری لیگ اسپانیا را از دست خواهد داد !! این پایگاه، مصدومیت لیونل را، به پاره شدگی روبات نیز تشبیه کرد.

تمام هواداران بارسا، یک هفته در انتظار می ایستند، تا وضعیت فوق ستاره جوانشان مشخص شود. همان طور که رئیس اشاره کرده است، نکته دردآور، عدم دسترسی پزشکان به لئو، تا اخر این هفته است.

- پیوست: گفته می شود، در صورتی که مسی مشکل خاصی نداشته باشد، ساق های ارزشمندش به مدت 850 روز، بیمه خواهند شد.

barcabest.com

پرسپوليس
10-10-2007, 12:38
خدا نكنه اين خبر راست باشه و گرنه
واي

R10MessiEtoo
10-10-2007, 13:50
تن كاته: ريكارد ناجي چلسي مي شود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش فارس و به نقل از آس اسپانيا، در پي قطعي شدن همكاري هنك تن كيت در سمت كمك مربي چلسي، قرار شد فرانك ريكارد با چلسي مذاكره كند.
بسياري از هواداران بارسلونا اين اقدام آس اسپانيا را تلاش براي تضعيف بارسا توصيف مي كنند...
احتمال ترك بارسلونا حتي در فصل نقل و انتقالات زمستاني به مقصد چلسي نيز وجود دارد.
تن كاته در مصاحبه با سان لندن گفت:" ريكارد ناجي چلسي مي شود و اطمينان دارم كه بزودي راهي لندن خواهد شد."

R10MessiEtoo
10-10-2007, 14:04
چه كسي از رونالدينيو انتقاد دارد؟

نمايش درخور توجه «ليونل مسي» آرژانتيني، هنرمند بارسلونا، ستايش فراوان رسانه‌ها را از اين بازيكن در پي داشته است. دكو همبازي مسي او را جدي‌ترين نامزد به دست آوردن عنوان بهترين بازيكن سال دنيا دانست.

به گزارش ايسنا، روز دوم دسامبر توپ طلا به بهترين بازيكن سال اعطا مي‌شود. 96 روزنامه‌نگار از سرتاسر جهان بازيكن برتر سال را بر مي‌گزينند. كاكا، ستاره‌ي برزيلي ميلان كه با اين تيم قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شد و در سال گذشته هم فصلي درخشان را پشت سر گذاشت بخت نخست تصاحب توپ طلاست.

دكو، هم باشگاهي پرتغالي مسي، اين آرژانتيني را شايسته رسيدن به اين عنوان خواند.

دكو در گفت‌وگو با شبكه راديويي Catalunya در اين باره اظهار داشت:«ليونل مسي به خاطرعملكرد و توانايي‌هايش به عنوان يك بازيكن فوتبال شايسته‌ي تصاحب اين عنوان است.»

دكو ادامه داد:« كاكا هم سال خوبي را داشت، با اين حال من مسي را به او ترجيح مي‌دهم.»

يوهان كرايف اسطوره فوتبال هلند هم با دكو هم عقيده است.

سرمربي دهه‌ي نود بارسلونا درباره‌ي «ليو مسي» گفت:« ليو همه‌ي شرايط براي تبديل شدن به يك ستاره‌ي جهاني فوتبال را داراست. بازيكناني هستند كه به سختي و جديت كار مي‌كنند. با اين حال چيز ويژه‌اي مي‌شوند. چرا كه اين مساله دروني است و نمي‌توان روي آن كار يا تمرين كرد. لئو اين استعداد را در خود دارد و در پرورش آن هم به شدت كار مي‌كند.»

دكو در ادامه از رونالدينيو هم دفاع كرد. او در اين گفت‌وگوي راديويي درباره‌ي موقعيت رونالدينيو كه اين روزها با انتقادهاي شديد رسانه‌ها روبروست با تمجيد از «روني» پرداخت و گفت:« هواداران از او انتقاد ندارند. سرمربي هم‌بازيان و حتي مديران هم. بايد روشن شود كه منظور از انتقاد در رسانه‌ها چيست.

دكو درباره‌ي اخباري كه در تابستان گذشته درباره‌ي او و جدايي‌اش از بارسلونا به گوش مي‌رسيد هم گفت:« بازيكن بايد آمادگي شنيدن انتقادها را هم داشته باشد. آن هم هنگامي كه بد بازي مي‌كند. اما اگر اين حمله‌ها شخصي باشند، آن وقت اوضاع فرق مي‌كند.»

boy iran
10-10-2007, 16:06
مرسی از عکسی که گذاشتی ولی خیلی خنده دار بود عکس :27:

هیچ بازیکن عاقلی اونم کی مسی :18: بدون ساق بند تمرین نمیکنه در این صحنه هیچ اثری از ساق بند نبود

در ضمن در بازی تمرینی هیچ فشاری روی بازیکن نیست و فکر کنم اینم شایعه باشد

البته باید منتظر خبرهای بدی بمونیم

امیدوارم برای لیو هیچ اتفاقی نیفته :40:

R10MessiEtoo
11-10-2007, 15:13
لیونل مسی، مهاجم آرژانتینی بارسا، پیشکسوت مراسم ورود بازیکنان آرژانتین به هتل بود. او دیروز، ثابت کرد، که قطعا محبوب ترین بازیکن حال حاضر در کشورش، آرژانتین است. لئو که برای بازی تیم ملی آرژانتین، به کشورش سفر کرده بود، مورد استقبال چندین هزار نفر در ورودیه ی هتل بین المللی آرژانتین قرار گرفت.

پسر مهارنشدنی آبی و اناری ها، در مصاحبه ی کوتاه خود با اسپورت، از جواب دادن به تک تک سوالات خبرنگاران بر آمد. او در نخستین جملاتش گفت: «هرگز انتظار استقبال این همه نفر و خبرنگاران را نداشتم. فکر می کردم، که مورد استقبال قرار بگیرم، اما همه مثل یک ستاره واقعی از من استقبال کردند و بسیار خوشحال هستم»

در مورد توپ طلا ... لئو مسی گفت که: «از دریافت این جایزه بسیار خوشحال می شوم، اما اکنون موقع فکر کردن در این باره نیست. من موقعیت های زیادی برای پیشرفت دارم که نباید از کنار آن ها بدون واکنشی عبور کنم. اکنون روی افزایش توانایی هایم متمرکز هستم. من جای پیشرفت بیشتر از این دارم»

مسی در پایان صجبت هایش، شانس اول دریافت این جایزه (توپ طلا) را، ;كاكاي برزیلی دانست و گفت: «او اکنون یکی از بهترین بازیکنان جهان است. قطعا وی شایسته دریافت این جایزه خواهد بود»

- پیوست: با توجه به این مصاحبه ی مسی، مشخص شد که او هیچ مشکلی ندارد و تصویر منتشر شده در اسپورت کاتالونیا، کاملا ساختگی بوده است !!!!!

BarcaBest

R10MessiEtoo
12-10-2007, 13:06

ویکتور والدس احساس می کند که بارسا همزمان با پیش رفتن فصل در حال قوی تر شدن است، اما او می پذیرد که تیم هنوز برای بهتر شدن جا دارد.
دروازه بان آبی و اناری ها بعد از تمرین کردن با تیم ب بارسا در روز چهارشنبه با خبرنگاران درباره این که تیم چگونه در چند بازی اخیر ریتم خوبی بدست آورده است صحبت کرد. او گفت: «من احساس خیلی خوبی دارم. ما در حال پیشرقت و بهتر شدن هستیم، اما هنوز چیزهای زیادی هست که باید در آنها پیشرفت کنیم.»

فشار تیم

تیم فرانک رایکارد 6 پیروزی متوالی در تمامی رقابت ها بدست آورده است و تمام منتقدانی را که به خاطر نمایش های بارسا در اول فصل از تیم انتقاد کردند را ساکت کرده است و والدس از این موضوع خوشحال است: «ما در خیلی از جنبه ها پیشرفت کردیم، اما هنوز هم کمبودهایی داریم. تیم فشار زیادی بر حریفان وارد می کند، و این خیلی به نفع خط دفاعی و دروازه بان است.»

سیوتات اسپورتیوا

در حالی که بیشتر بازیکنان برای انجام بازیهای ملی به کشورهای خود رفته بودند، 4 بازیکن تیم اصلی که در بارسلونا مانده بودند برای اولین بار در سیوتات اسپورتیوا تمرین کردند و والدس تحت تاثیر محیط قرار گرفته بود. او می گوید: «وسایل و امکانات اینجا بسیار عالی و زیبا هستند. این چهارشنبه روز بسیار خوبی برای تمرین کردن بود.» والدس درباره تعویض دائمی زمینها گفت: «اخیرا رختکن های نیوکمپ را تعمیر کرده اند و آنها برای استفاده روزانه بسیار مناسب هستند. شاید این که اینجا این امکانات خوب را برای تمرینات ریکاوری ما دارد شرایط دو زمین را برابر کند.»

بهترین بازیکن جهان

والدس با وجود بودن نام 7 بازیکن بارسا در لیست اولیه کاندیدهای بهترین بازیکن سال، امیدوار است که یکی از آنها بتواند این عنوان را تصاحب کند. او توضیح داد: «در بارسا بازیکنانی با قابلیت های بالا حضور دارند که در سراسر جهان مشهور هستند. تصاحب این عنوان کار مشکلی است، اما من امیدوارم که یکی از هم تیمی های من بتواند این کار را انجام دهد.»

گام به گام

رامون کالدرون، رئیس باشگاه رئال مادرید، بطور غیر منتظره ای اظهار داشته است که بارسا باید چهار سال بسیار سخت را تحمل کند، اما والدس به عقاید او هیچ علاقه ای ندارد. او گفت: «پیشبینی چهار سال دیگر بسیار سخت است. ما باید گام به گام جلو برویم، زیرا در فوتبال همه چیز تغییر می کند. مادرید هم اکنون در صدر جدول است، چون آنها توانسته اند به نتایج لازم برای این کار دست پیدا کنند.»

اتوو، در راه بازگشت

از والدس درباره بهبودی ساموئل اتوو پرسیده شد، و دروازه بان بارسا گفت: «او برای بازگشت به تیم بسیار متمرکز است. او از طرز بازی تیم بسیار هیجان زده است و قبل از هر بازی به رختکن می آید و به ما روحیه می دهد. او می خواهد که زودتر برگردد و به تیم با بهترین توانایی اش، یعنی گلزنی، کمک کند.»

R10MessiEtoo
12-10-2007, 13:07
درحالی که رونالدینیو، برای خویش، شانسی برای بردن جایزه 'بهترین بازیکن جهان' قائل نمی شود، امیدوار است، که هافبک آث میلان، ریکاردو کاکا، درنهایت این جایزه را برنده شود. فیفا، لیست 30 کاندید دریافت جایزه بهترین بازیکن جهان را اعلام کرد. رونالدینیو در صحبت های خود با یک مجله اروپایی گفت: «من امیدوارم، که کاکا برنده این جایزه شود، اما از این که در بین 30 نفر قرار گرفته ام، بسیار خوشحال هستم»

رونی ادامه داد: «گمان می کنم، اکنون بسیار محبوب شده ام. من در لیگ قهرمانان عالی کار کردم و در مواقع زیادی به بارسلونا کمک کرده ام. فکر نمی کنم، شانسی برای کسب این مقام داشته باشم، اما سعی می کنم، همیشه طوری بازی کنم، که هواداران از من راضی باشند و مورد تیرس انتقادات قرار نگیرم»

barca_ms_lovexx
12-10-2007, 17:30
رونی , از تو دیگه انتظار نداشتم
فقط لیو مسی بهترین بازیکن جهانه

R10MessiEtoo
12-10-2007, 23:47
ریکاردو كاكا، فوق ستاره برزيلى ميلان اظهار داشت، که: «از مشاهده بازى ليونل مسى لذت مى برم»

كاكا كه اخيراً شايعاتى درمورد انتقال او به يكى از باشگاه هاى رئال مادرید با بارسلونا به گوش مى رسد، درخصوص ليونل آرژانتينى اينچنين گفت: مسى استعداد محض است. با اينكه خيلى جوان است اما هر روز بهتر از روز قبل مى شود. از ديدن بازى هاى او به وجد مى آيم و واقعاً لذت مى برم»

هافبک برزیلی در ادامه صحبت هایش، در مورد وضعیت آینده اش می گوید: «وضعیت مشخصی دارم. من در میلان راحت هستم، اما در صورتی که هرگونه مشکلی را در مسیر پیشرفت فوتبالی ام ببینم، قطعا بارسلونا یا رئال مادرید، اهداف بعدی من خواهند بود»

R10MessiEtoo
14-10-2007, 18:57
سرمربي بارسلونا همه‌ي شايعات را رد كرد

فرانك رايكارد، هرگونه انتقالش از بارسلونا به چلسي، براي پيوستن به «هنك تن كاته» دستيار سابقش را رد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از اين كه «تن كاته» هم وطن هلندي رايكارد به جمع نيمكت آبي‌پوشان لندني پيوست، اعلام شد كه رايكارد به استمفوردبريج خواهد رفت اما، رايكارد تمام شايعات را رد كرد.

سبك بازي كه رايكارد در بارسلونا پيدا كرده است، همان چيزي است كه رومان آبراموويچ براي چلسي مي‌خواهد و با آوردن تن كاته به چلسي قصد رمزگشايي از فوتبال تهاجمي بارسلونا را دارد.

رايكارد با صراحت گفت: من كاري با امضاي قرارداد تن كاته با چلسي ندارم و به اخبار نيز اهميتي نمي‌دهم. من مربي بارسلونا هستم و به چيزديگري فكر نمي‌كنم.

R10MessiEtoo
16-10-2007, 11:17
«فابرگاس: بارسلونا تیم رویایی من است»

سسک، قصد پنهان کردن علاقه اش به بازی در نوکمپ را هرگز نداشت. در حالی که خبرنگاران رادیو کاتالونیا، از بازیکن آرسنال بدون جدیت سوال می کردند، اما او با نخستین جمله اش همه را غافلگیر کرد: «در فوتبال، هر اتفاقی می تواند رخ دهد»
رویایی فابرگاس، بازی در بارسلونا است. او در سن '16' سالگی از اسپانیا (بارسلونا) به لیگ انگلیس (آرسنال) منتقل شد. او دلیل این اتفاق را 'عدم وجود پیشرفت' در نظر گرفته بود. تکنیک و خلاقیت بالای سسک، باعث شده است، که مسئولین باشگاه کاتالونیایی (بارسا)، به فکر به خدمت گرفتن این بازیکن فرو بروند. سسک با در مصاحبه اش، علاقه خویش را به بازگشت به نوکمپ آشکار ساخت !
او در ادامه صحبت هایش، گفت که: «اکنون هیچ چیز از بارسا نمی دانم و فقط از طریق مجلات و مطالعه مصاحبه های بازیکنان بزرگ این تیم، اطلاعاتی را کسب کردم. تنها چیزی که باید در باره باشگاه رایکارد گفت، این است، که قطعا بهترین باشگاه اروپا است. آن ها بازیکنانی دارند که هر فوتبالیستی را تحریک می کند»
او در پایان حرف هایش، در مورد آینده اش در انگلیس حرف زد: «من در آرسنال راحت هستم، اما همان طور که گفتم، در فوتبال هر اتفاقی می تواند رخ بدهد. نمی توانم پیوستنم به بارسا را به طور کامل تکذیب کنم، اما می دانم، که پشت سر آنری چه حرف هایی زده شده است. قطعا برای یک بازیکن بزرگ، شنیدن این صحبت ها آسان نیست»

"بارسا به دنبال ماسکرانو"
به نوشته وب سایت خبری گل و روزنامه دیلی میل، ماسکرانو، در آستانه ی پیوستن به بارسا قرار گرفته است! بدلیل ماندگاری طولانی ماسکرانو در لیورپول، روزنامه های انگلیسی چاپ کردند، که احتمال قرار گرفتن وی در لباس آبی و اناری بسیار زیاد است.
به نوشته مارکا: مدیر برنامه های ماسکرانوی آرژانتینی، در روز های آتی، با هیرارچی از بارسا، صحبت های خواهد داشت.
این طور که اسپورت نوشت، سران بارسا، حاضرند، تا برای این بازیکن ملی پوش، 28 میلیون یورو بپردازند !

مهاجم برزيلي در تست ورزشي بارسا

سران بارسلونا قصد دارند از خورخه بايدك ويليام، مهاجم جوان برزيلي تست ورزشي به عمل بياورند و در صورت رضايت از كار اين فوتباليست، با او عقد قرارداد كنند.
اين فوتباليست 20 ساله به مدت 3 هفته در نيوكمپ حضور دارد و قصد دارد هر طور كه شده نظر غول‌هاي بارسا را جلب كند.
ويليام پيش از اين در باشگاه‌هاي استرلا آمادورا و ويتوريا ستوبال توپ زده است.

رئال به دنبال دوس سانتوس

سران رئال مادريد موقعيت جوواني دوس سانتوس را بررسي كرده و قصد دارند با مدير برنامه‌هاي او وارد مذاكره شوند.هنوز آينده دوس سانتوس در باشگاه بارسا معلوم نيست و همين مسأله مي‌تواند به باشگاه رئال در امر به دام انداختن جوواني كمك كند.
جالب اينجاست كه به رغم نامشخص بودن وضعيت اين مكزيكي در بارسلونا، سران باشگاهش چراغ سبزي به رئال نشان نمي‌دهند و منتظرند مقامات برنابئو پا پيش بگذارند.

R10MessiEtoo
16-10-2007, 23:20
تیکسیکی بگریستیان، مسئول نقل و انتقالات و مدیر فنی بارسا، در صحبت هایش با اسپورت کاتالونیا، به تمجید از لیونل مسی و آندرس اینیستا پرداخت و این دو بازیکن با استعداد را 'آینده بارسا' دانست.

در همین زمینه، بگریستیان، ترک بارسا توسط اینیستا و لیونل مسی را، امری کاملا 'امکان ناپذیر' دانست و گفت: «آن دو همیشه تعصبشان را روی تیم ما نشان داده اند؛ طوری که اینیستا، در فصل نقل و انتقالاتی که گذشت، به راحتی پیشنهاد رئال مادرید را رد کرد. مسی نیز، به تعداد دفعات بسیاری، با صحبت هایش، قصد دارد، هدفش که ماندن در بارسا است را به همگان نشان دهد»

در ادامه صحبت های مدیر فنی، وی به طور جداگانه به صحبت درباره لئو مسی پرداخت: «او مهار نشدنی است. مسی فورواردی است، که هر روز در حال پیشرفت است و اگر همینطور ادامه بدهد، من شک ندارم که توپ طلا به این فوق ستاره آرژانتینی تعلق خواهد گرفت»

مسئول نقل و انتقالات بارسا، درباره مسی افزود: «یکی از مهمترین و واضح ترین چیز هایی که در سبک بازی وی دیده می شود، هدف بزرگش، یعنی تاریخسازی در بارسلونا و آرژانتین است. همین باعث می شود، که او بسیار محبوب باشد»

سپس بگریستیان، درباره قرارداد لئو مسی با بارسا صحبت کرد: «قرار داد این بازیکن ارزشمند کاملا امن است. او از همه نظر در بارسا احساس راحتی می کند. قرارداد مسی با بارسا، تا 2014 ادامه دارد و من فکر نمی کنم، این آخرین قرارداد این فوق ستاره باشد. قطعا سعی خواهیم کرد، که با او ادامه دهیم»

در پایان، تیکسیکی، حدود 10 دقیقه از زمان مصاحبه اش را به صحبت درباره ی اینیستا اختصاص داد: «فکر می کنم، او در کار های دفاعی نیز موفق می شود، اما نکته ی مهم، بازی و درخشش اینیستا در تمام میادین است. او به خط دفاع و حمله، همچنین خط میانی، اتحاد خاصی می بخشد. اینیستا وضعیتی مشابه با مسی دارد، من فکر می کنم، او فقط بارسا را می خواهد»

«او فصل فوق العاده ای را پشت سر می گذارد و در نهایت اوج قرار دارد. هرگز درخشش وی در فینال لیگ قهرمانان را فراموش نمی کنم. من معتقدم، که هیچ باشگاهی، برای خرید وی مبلغی نخواهد پرداخت، زیرا همه می دانند، که فقط بارسا این بازیکن را می خواهد!»

«دقیقا مانند لئو مسی، او نیز، بازیکنی است، که ما برای موفقیت در میادین، به سبک و شیوه بازی وی نیازمندیم و امیدواریم، که در 6 الی 8 سال آینده، با این سوپراستار آرژانتینی فوتبال گرم و هوادار پسندمان را ادامه دهیم»

در آخر بگریستیان، با یک جمله مصاحبه اش را به اتمام رساند: «این دو آینده بارسا هستند»

(FOROUGH)
18-10-2007, 11:35
سلام دوستان
از سرپرست هاي خوابگاه اجازه گرفتم كه بازي بارسا و رئال رو نگاه كنم (10 به بعد خاموشيه)
حالا تاريخ و ساعت دقيقشو مي خواستم
ممنون

R10MessiEtoo
18-10-2007, 12:11

17 دسامبر ، دوماه ديگه، ورزشگاه نيوكمپ، ساعتش هم هنوز مشخص نيست

barca_ms_lovexx
18-10-2007, 12:51
سلام دوستان
از سرپرست هاي خوابگاه اجازه گرفتم كه بازي بارسا و رئال رو نگاه كنم (10 به بعد خاموشيه)
ممنون
اصلا ببین پخش می کنن کثافتا!!!:41:

R10MessiEtoo
18-10-2007, 13:51
اصلا ببین پخش می کنن
بازي به اون مهمي رو نمي تونند پخش نكنند.

"بوخان عجله نمی کند"

«گلزنی برایم مهم نیست، من می خواهم در تیم بازی کنم»
بوخان کرکیچ، با این که برای تیم ملی جوانان اسپانیا، به تعداد زیادی گل به ثمر رسانده است، اما این بازیکن 16 ساله، به هیچ عنوان برای آغاز گلزنی هایش در بارسا، عجله ای ندارد و نمی خواهد برای بارسا فقط گل بزند. او می خواهد، برای بارسا دقایق کم، اما ارزشمند بازی کند.

وی در صحبت هایش با الموندو دیپورتیوو گفت: «از این که تا کنون نتوانستم برای بارسا گلی بزنم، به هیچ وجه افسرده نیستم. من کاملا راحت هستم و از این که مربی، دقایقی را برای بازی در میادین در اختیار من قرار می دهد، کاملا راضی هستم»

کرکیچ که برای بازی با ویارئال در المادریگا کاملا آماده است، می گوید: «من اکنون در حال یادگیری هستم. باید چیز های زیادی را یاد بگیرم. ما بازیکنان خسته زیادی داریم. اتوئو مصدوم است، همچنین آنری، مسی و رونالدینیو، سه فوروارد ما، از بازی های ملی برمی گردند و قطعا خسته خواهند بود. این می تواند، به من فرصت مناسبی برای بازی بیشتر در زمین بدهد، اما این مربی است که تصمیم می گیرد»

وضعیت فوق العاده

کرکیچ در ادامه صحبت هایش، به خبرنگاران گفت که: «در فوق اولعاده ترین وضعیت ممکن قرار دارم. از آنری، اتوئو و سایرین تشکر می کنم. از آن ها چیز های زیادی یاد گرفتم. قدر داشتن این بازیکنان بزرگ را به خوبی می دانم»

بوخان درباره بهترین پست بازی اش می گوید: «به نظر خودم، من به عنوان مهاجم نوک فوق اولعاده ام. در بارسلونای دوم، این بهترین پست من بود، اما در آن جا، زمانی که توپ را در اختیار داشتم، قطعا بسیار بیشتر از این جا بود، پس باید سخت کار کنم»
«صحبت خاصی برای گفتن ندارم. من این جا کاملا راحت هستم و احساس آرامش می کنم»

R10MessiEtoo
18-10-2007, 14:07
داريو مائورو ايكاردي يكي ديگر از بازيكنان مد نظر بارسلوناست. اين نوجوان 14 ساله زير ذره‌بين باشگاه‌هاي رئال مادريد، والنسيا، سويا، اسپانيول و دپورتيوولاكرونيا نيز هست.
ايكاردي آرژانتيني پاسپورت ايتاليايي دارد و طي 5 سال حضور در تيم نوجوانان 400 گل به ثمر رسانده است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ايكاردي اخيراً از باشگاه بارسا و امكانات آن ديدن كرده و به نقل از روزنامه آس، خوان كارلوس، پدر او درخصوص شرايط انتقال فرزندش به نوكمپ با سران كاتالان‌ها مذاكره كرده است. امكان دارد اين ستاره نوجوان ژوئن آينده به اسپانيا بيايد.

R10MessiEtoo
18-10-2007, 14:13
از آنجايي كه سسك فابرگاس 5 سال پيش‌ترجيح داد بارسلونا را به مقصد آرسنال‌ترك كند، چيكي بگريستين تأكيد كرد مقامات بارسا به هيچ وجه براي به خدمت‌گيري مجدد اين بازيساز اسپانيايي پيش‌دستي يا هزينه كلان نخواهند كرد.

مدير ورزشي بارسلونا در مصاحبه‌اي با خبرنگاران نسبت به اين شايعه كه فابرگاس دوست دارد به نوكمپ بازگردد، شديداً واكنش نشان داد.پس از اين‌كه فابرگاس در سن 15 سالگي تصميم گرفت شانس خود را در جمع توپچي ها بيازمايد ديگر كاتالان‌ها به اين هافبك ارزنده به عنوان يكي از اهداف خود نگاه نكردند تا نشان دهند از رفتن بي‌دليل وي از نوكمپ شديداً ناراحت هستند.

بگريستين درباره سسك گفت: او بازيكن فوق‌العاده‌اي است اما با‌ترك بارسا بيشتر پل‌هاي پشت سرش را خراب كرد.براي اين‌كه او بتواند بار ديگر براي بارسا به ميدان برود، بايد نشان دهد علاقه‌مند بازگشت به نوكمپ است، بنابراين منتظر دريافت پيشنهاد از جانب ما نباشد و انتظار نداشته باشد كه با او قراردادي سنگين به امضا برسانيم.

R10MessiEtoo
19-10-2007, 11:54
مقامات باشگاه بارسلونا تلاش می‌كنند مدافع تیم بایرن مونیخ را به خدمت بگیرند. به نقل از آس اسپانیا، خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا این هفته میهمان مسئولین بایرن مونیخ آلمان است تا مراحل جذب فیلیپ لام را بررسی كند.

قرار است لام جایگزین جان لوكا زامبروتا بشود و در خط دفاعی بارسلونا حضور داشته باشد. لاپورتا درباره این مدافع گفت: «لام مدافعی تنومند است که من معتقدم، وی به خوبی در بارسا جا می افتد و به ما کمک می کند. لام بازیکن ارزمشندی است. او با ما خوشبخت می شود»
با توجه به پیشنهاد ۳۵ میلیون پوندی بارسلونا، به نظر می رسد بایرن مونیخ همكاری لازم را با این تیم اسپانیایی داشته باشد. فیلیپ لام با ۲۲ سال سن می‌تواند گزینه مناسبی برای آینده دفاعی بارسلونا باشد.

R10MessiEtoo
19-10-2007, 13:56
امکان استراحت شماره '10' بارسا، در بازی شنبه شب برابر ویارئال، وجود دارد. رونی عصر جمعه، به بارسلونا می رسد و فرصت لازم را برای تمرین مناسب نخواهد داشت. همین مسئله، باعث شده است، که وضعیت جادوگر آبی و اناری، کاملا مبهم شود.

با این که خوان لاپورتا، رئیس بارسا، بارها و بارها، تاکید کرده بود، که بارسا، شنبه شب در مادریگای ویارئال به رونالدینیو نیاز دارد، اما فدراسیون فوتبال برزیل، با کمال بی توجهی به این خواسته رئیس جوان، رونی را جمعه راهی بارسلونا خواهد کرد.

رونی اکنون، '3 از هفت' بازی بارسا در لیگ اسپانیا را از دست داده است و در صورتی که در بازی با ویارئال به وی استراحت داده شود، این چهارمین بازی (بعد از بازی با زاراگوزا، سویا و لوانته) از فصل است، که بارسا می بایست بدون ستاره برزیلی به میدان برود.

فرانک رایکارد، در اندک صحبت هایش اعلام کرد، که به محض رسیدن رونی به بارسا، با وی صحبت خواهد کرد و وضعیت این بازیکن را مشخص می کند. گفتنی است، که مارک کروساس، هافبک بارسای جوانان، به این بازی دعوت خواهد شد !!

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

خبري هم از پخش بازي بارسا-ويارئال نيست. ولي بازي چهارشنبه با گلاسكو رو مستقيم ميدند

R10MessiEtoo
19-10-2007, 22:03
رونالدینیو، در تمرینات امروز صبح بارسلونا حضور نداشت و در پروازی که از سوی برزیل به اسپانیا پیش می آمد حاضر بود. پس رونی، چهارمین غیبت بزرگ لیگ را فردا انجام خواهد داد و سوپراستار برزیلی، نمی تواند در بازی شنبه شب بارسا با ویارئال در ال مادریگا حضور داشته باشد.

جیووانی، دیگر غایب این تمرینات بود. ستاره مکزیکی نیز، آماده تمرین کردن نبود، زیرا دیروز، در مسابقه تیم ملی مکزیک بسیار خسته شده بود؛ اما با این حال، بعد از صحبت های انجام شده با وی، دوس سانتوس، در لیست عازمان ال مادریگای شهر ویارئال قرار گرفت.

سانتیاگو ازکوئرو، جانشین رونالدینیو در لیست شد. در لیست بازیکنان، نام مارک کروساس، چهره جوان تیم دوم بارسلونا نیز دیده می شود. پنج بازیکن مصدوم از لیست خط خوردند: ساموئل اتوئو، یحیی توره، خوزه ادمیلسون، زامبروتا و رافائل مارکز.

18 بازیکنی که فردا، بارسلونا را به مقصد ویارئال برای برگزاری مسابقه هفته هشتم ترک می کنند شامل: والدس، یورکوئرا، پویول، تورام، میلیتو، اولگوئر، سیلوینیو، آبیدال، ژاوی، اینیستا، کروساس، دکو، مسی، ازکوئرو، آنری، جیووانی و گودیانسن می شوند.

R10MessiEtoo
19-10-2007, 22:21
با توجه به عملکرد بسیار بد صدا و سیمای ایران در پخش زنده بازی های بارسلونا (بخصوص لالیگا)، هواداران ایرانی، نمی توانند مسابقات تیم محبوبشان را مشاهده کنند. شما می توانید، از طریق رادیو بارسا، گزارش زنده بازی به زبان انگلیسی را دنبال کنید...

نحوه انجام اين كار در لينك زير توضيح داده شده است.

R10MessiEtoo
21-10-2007, 13:17
ویارئال، قدرت شکست ناپذیری خویش برابر بارسلونا را ال مادریگا، شب شنبه حفظ کرد. در حالی که بارسا با والدس، آبیدال، اولگوئر، میلیتو، پویول، ژاوی، والدس، اینیستا، دکو، مسی، آنری و کرکیچ نیمه اول را آغاز می کرد، روی اولین حرکت زیردریایی ها غافل گیر شد و به این تیم زرد پوش بود که در دقیقه دوم بازی به گل دست پیدا کرده بود ! افسوس غم انگیز کاپیتان پویول اوج گرفت. مدافع متعصب بارسا با تمام وجود روی زمین دراز کشید و افسوس می خورد، زیرا بارسا در دقیقه '2' بازی از 'کازورلا' اولین گل را دریافت کرده بود.

چند دقیقه بعد، ویارئال روی حرکت خوب سنا از جناح راست به یک پنالتی دست یافت. طوری که سنا یک حرکت انفاجاری را از جناح راست روی دروازه انجام داد و آبیدال، با ساق پای راست وی را متوقف کرد. پس دومین گل را ویارئال، به وسیله خود سنا از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند که ضربه در جهت مخالف والدس زده شد.

نوبت جوان 16 ساله بود که یکی از دو گل ویارئالی ها را جواب دهد. مسی از جناح راست به سختی از سد سه مدافع گذشت و توپ را زیر پای کرکیچ کاشت، بوخان با یک ضربه خارق اولعاده دیدنی و فنی، توپ را به تور دروازه ویرا، دروازه بان سخت کوش و با تجربه زیردریایی ها رساند. بارسا با تک گل کرکیچ نتیجه را 2-1 کرد تا امید ها چند برابر شود ...
اما متاسفانه دیری نگذشت، که این امیدها قطع شد. پیرس از سد اولگر گذشت و فقط میلیتو را در برابر داشت. رابرت فرانسوی قصد گذشتن از میلیتو را داشت، اما گابی سد راه وی شد. داور بازی با کارت زرد میلیتو را جریمه کرد و گل سوم ویارئال را سنا، از روی نقطه پنالتی دیگری زد تا ویارئال 3-1 از بارسا جلو بی افتد.
ويارئال همانند بازی برگشت فصل گذشته برابر بارسا پیروزی را بدست آورد که به هیچ وجه مستحق آن نبود!

تعویض های بازی ::

- دکو مصدوم شد و جای خویش را در اواسط نیمه دوم به گودیانسن داد !!

- کرکیچ بیرون رفته و سیلوینیو راهی زمین شد !!

- جیووانی وارد زمین شد و جای اینیستا را گرفت !!

اخطار ها ::

از بارسا دکو، ژاوی و میلیتو و از ویارئال، کاپدویا کارت زرد گرفتند !

R10MessiEtoo
21-10-2007, 21:24

بازيكن 17 ساله بارسلونا با وجود شكست تيمش مقابل ويارئال، شب باشكوهي را تجربه كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، بسياري به سرمربي بارسلونا خرده مي گرفتند كه چرا تا اين حد زود و عجولانه ستاره 17 ساله خود را به بازي گرفته؛ اما بوخان كراكيچ با درخشش در ديدار مقابل ويارئال پاسخ خوبي به اعتماد ريكارد داد.

كراكيچ تك گل تيمش را به ثمر رساند؛ اما بارسلونا در اين بازي با نتيجه 3 بر يك مغلوب شد.
وي گفت: بابت گلي كه به ثمر رسانده ام بسيار خوشحالم و اين حس كاملا منطقي است؛ اما اي كاش اين اتفاق بزرگ با پيروزي ما همراه مي شد تا اين گل ارزش واقعي خود را به دست بياورد.

مهاجم 17 ساله اسپانيايي تصريح كرد: در هر حال من خيلي چيزها را به برخي ثابت كرده ام و در ادامه نيز به روند صعودي خود ادامه خواهم داد.

barca_ms_lovexx
24-10-2007, 00:24
بارسلونا0 گلاسکو0
خیلی بازی بدی بود:41:, 11 نفری داشتن دفاع می کردن , به این که نمی گن فوتبال
باید فیفا یه قانونی بزاره در این مورد
اگه مربیش می تونست خودشم میومد تو دفاعشون وای میساد!!!

ابن چندمین دفست که که گرفتار چنین تیم هایی میشیم
پیلارسال فینال جام باشگاهها با ارسنال, پارسال بازی با لیورپول
رایکارد باید یه فکری در مورد رویارویی با این تیما بکنه

R10MessiEtoo
25-10-2007, 11:38
لیونل مسی، فوروارد آرژانتینی بارسلونا، در صحبت هایش با اسپورت، اعلام کرد، که مدافعان رنجرز، یک ضد فوتبال واقعی را ارائه کردند و به مقدار زیادی مزاحم او شدند. او که دیشب، در بین خط دفاع مستحکم حریف، کاملا گم شده بود گفت: «بسیار عجیب بود، زیرا رنجرز فقط یک ضد فوتبال را ارائه کرد. آن ها به هیچ وجه، برای بازی فوتبال به میدان نیامده بودند»

«آن ها از دقیقه اول تا دقیقه آخر ضد فوتبال بازی کردند و من بسیار متاسفم، که موفق نشدیم، روی یک از هزاران شانس ایجا شده، گلی را به نام خودمان ثبت کنیم. ما متوقف شدیم و این جای افسوس دارد، اما یک مساوی هرگز نتیجه بدی نیست»

شرایطی متفاوت در نوکمپ

مسی درباره بازی برگشت چنین گفت: «بازی برابر چنین تیمی با این ایده های فوتبالی بسیار سخت و دردناک است، اما آن ها در نوکمپ، شرایطی کاملا متفاوت دارند و قطعا کار بسیار سختی پیش رو خواهند داشت»

لئو در آخرین جملاتش اضافه کرد: «ما تا دقایق آخر تلاش نکردیم، زیرا می دانستیم که با این روش بازی حریف قطعا به جایی نخواهیم رسید. واقعا جای تاسف دارد»

2n.m
25-10-2007, 21:44
حتما صعود می کنیم شک نکنید بارسلون قهرمان

boy iran
27-10-2007, 16:31
فرانک ریکارد، در تمرین روز جمعه بسیار مشغول بود، چرا که او دائما بازی تمرینی را متوقف می ساخت تا نکته هایش را به بازیکنان منتقل کند، در آخرین نوبت تمرینی که آبی و اناری ها، پیش از دیدار یکشنبه برابر آلمریا برگزار کردند.

پس از نوبت تمرینی سبک در پنج شنبه، شدت تمرینات افزایش یافت و تیم اصلی در زمین مقابل لاماسیا به میدان آمد تا تمرینات آماده سازی برای رویارویی با آلمریا را ادامه دهد. ریکارد برای کار بر روی تیتک ها بسیار مشتاق بود و چنان شدید در تمرین شرکت می کرد که مطمئن شود که بازیکنان متوجه شده اند که او از آنها می خواهد در یک بازی تمرینی چطور بازی کنند. لیونل مسی، به دلیل پیگیری برنامه بهبودی شخصی اش، در تمرین حاضر نبود.

درک منطقه ای

پس از گرم کردن، بازیکنان آبی و اناری بر اساس پستشان به دو گروه تقسیم شدند و در مداری با توپ جای داده شدند. ایدور گودیانسن به گروه هافبک ها پیوست، در حالی که یحیی توره و رافا مارکز بین دفاع و هافبک جابجا می شدند.

boy iran
27-10-2007, 16:32
اسپورت گزارش می دهد كه مهاجم كلیدی بارسلونا، ساموئل اتوئو، سرانجام بدنسازی را برای بازگشت به تمرین فیزیكی ترك كرده است, گرچه او همچنان برای كار با توپ روی پاهایش آماده نیست. گلزن كامرونی به زمین تمرین این هفته بازگشت و راه ساموئل اتوئو برای بهبودی نزدیك به پایان است.

مهاجم بارسلونا از اوایل فصل جدید لالیگا خانه نشین شده اما می تواند تا آخر نوامبر بازگردد. بعد از متحمل شدن پارگی تاندون در جام خوان گامپر برابر اینترمیلان, مهاجم سابق مایوركا به استراحت و بدنسازی مشغول شده است, بدون هیچ فشاری برروی پاهایش از نظر دویدن.

البته اكنون او به مرحله دوم بهبودی راه یافته است كه شامل رفتن به زمین تمرین لاماسیا می شود. بعد از بدنسازی صبحگاهی, او در فضای باز چند تمرین سبك انجام داد كه باعث خوشحالی زیاد هواداران, رسانه ها و احتمالا مربی اش, فرانك رایكارد خواهد شد. همچنان راه برای رفتن باقی مانده است. او هنوز ریسك پارگی یا ارتجاع را نمی كند و تا اینجا هنوز نمی تواند هیچ كار با توپی انجام دهد, گرچه این اتفاق ممكن است بزودی هفته آینده بیافتد.

R10MessiEtoo
27-10-2007, 18:34
چه عجب!

من فكر كردم همگي از هواداراي بارسا استعفا داديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R10MessiEtoo
28-10-2007, 23:49
بارسلونا و آلمریا، در دیداری بحث برانگیز، به نتیجه نهایی ۰-۲ به سود تیم میزبان در نوکمپ تن دادند که گل های بارسا را در این دیدار، تیری آنری در دقیقه ۴۰ و گل بعدی را لیونل مسی، در دقیقه ۸۰ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند. از بارسلونا ميليتو و آبیدال کارت زرد دریافت کردند.

در ابتدای نیمه دوم، مارکز به جای پویول به میدان آمد. در ادامه گودیانسن جای توره را گرفت. در نهایت لئو مسی، جانشین ، رونالدینیو گاچو بود.

در دیگر مسابقات لیگ اسپانیا، رئال مادرید، ۳-۱ بر حریف خود، لاکرونیا غلبه کرد و در صدر باقی ماند. پس بارسا، همانند هفته های قبلی، به تعقیب مادریدی ها ادامه می دهد...

MORINIO
29-10-2007, 00:11
بارسلونا و آلمریا، در دیداری بحث برانگیز، به نتیجه نهایی ۰-۲ به سود تیم میزبان در نوکمپ تن دادند که گل های بارسا را در این دیدار، تیری آنری در دقیقه ۴۰ و گل بعدی را لیونل مسی، در دقیقه ۸۰ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند. از بارسلونا ميليتو و آبیدال کارت زرد دریافت کردند.

در ابتدای نیمه دوم، مارکز به جای پویول به میدان آمد. در ادامه گودیانسن جای توره را گرفت. در نهایت لئو مسی، جانشین ، رونالدینیو گاچو بود.

در دیگر مسابقات لیگ اسپانیا، رئال مادرید، ۳-۱ بر حریف خود، لاکرونیا غلبه کرد و در صدر باقی ماند. پس بارسا، همانند هفته های قبلی، به تعقیب مادریدی ها ادامه می دهد...

حالا چرا بحث برانگیز:19:

R10MessiEtoo
29-10-2007, 09:25
حالا چرا بحث برانگیز:19:

تعريف از خودمون نباشه خيلي شانس آورديم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

داور نيمه دوم خطاي ماركز روي بازيكن آلمريا تو محوطه رو نگرفت اما چند دقيقه بعد خطا روي دوس سانتوس رو پنالتي گرفت.
بازي هم فوق العاده بد بود. فقط از وقتي كه مسي اومد يك كم شرايط بهتر شد. قبل از اون رونالدينيو فقط راه ميرفت. هانري مرتب به دروازه بان حريف پاس ميداد. ژاوي و اينيستا تا حدود زيادي در جريان بازي گم بودند. زامبروتا و توره تازه از مصدوميت رهايي يافته بودند و توانايي محكم بازي كردن رو نداشتند.
اما به جاش دوس سانتوس و ميليتو و كمي هم آبيدال جبران كردند نيمه اول هم كه نشون ندادند ببينيم پويول چه كار كرد. والدس هم خطر جدي رو احساس نكرد ولي بد هم نبود.

R10MessiEtoo
31-10-2007, 13:39
Goal- به اعتقاد خوان لاپورتا رييس باشگاه بارسلونا خستگى بازيكنان مانع از اين مى شود كه بازيكنان نوكمپ در مسابقات شان به نتايج دلخواه دست پيدا كنند. وى در اين باره گفت: «تازه از سنگال به اسپانيا برگشته بودم كه به تماشاى مسابقه بارسلونا با آلمريا رفتم ولى متأسفانه احساس كردم بازيكنان ما خيلى خسته به نظر مى رسند. درست است كه ۲ - صفر پيروز شديم و ۳ امتياز بازى به ما رسيد ولى در عين حال متوجه شدم كه بازيكنان حريف بسيار شاداب تر از بارسايى ها بودند و اين مسأله سبب نگرانى من شد.»
لاپورتا كه از عملكرد آنرى فرانسوى در اين ديدار خرسند به نظر مى رسيد، در ادامه افزود: «بازيكن تازه وارد ما خيلى خوب ظاهر شد ولى به چشم ديدم كسانى چون زامبروتا، توره و ماركز هنوز در حد و اندازه هاى واقعى خود نيستند و شايد به استراحت بيشترى نياز دارند.»

R10MessiEtoo
31-10-2007, 14:01
رونالدينيو و آنري زير بار انتقادات

رونالدينيو در تلاش است تا رابطه بيشتري با آنري در زمين برقرار و در زمان بازي‌ها بيشتر با او پاسكاري کند.
به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ هر دوي اين بازيكنان به خاطر عملكردشان در فصل جاري زير بار انتقادات رفته‌اند. در اين ميان رونالدينيو تاكنون موفق شده تنها 4 پاس به آنري بدهد. در حالي كه اريك آبيدال، هم تيمي فرانسوي وي توانسته 14 پاس را به تيه‌ري بدهد.
پس از بازي اخير بارسا، آنري به خاطر عملكردش مورد سرزنش‌ها و انتقادات قرار گرفت. البته ناگفته نماند از آنجايي كه روني تنها يك پاس به اين فرانسوي داد، او نيز نتوانست راه فراري در ميان موج اتهامات براي خود بيابد.

-_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_-

زامبروتا: رونالدينيو بايد روى نيمكت باشد

Goal- به عقيده جان لوكا زامبروتا مدافع ايتاليايى و ملى پوش بارسلونا بهتر است رونالدينيو هافبك برزيلى اين تيم در جدال با وايادوليد روى نيمكت ذخيره ها قرار بگيرد.
وى در اين باره گفت: «نشستن روى نيمكت مشكلى براى رونالدينيو به وجود نمى آورد. هنوز بازيهاى زيادى پيش رو داريم و هر ۳ يا ۴ روز در يك مسابقه شركت مى كنيم پس اينكه او گاهى استراحت كند و به ميدان نرود برايش نه تنها ناراحت كننده نيست بلكه مفيد هم خواهد بود.»
زامبروتا در ادامه افزود: «اين مسأله ممكن است براى هر بازيكنى اتفاق بيفتد و هيچ فوتباليستى نمى تواند صد در صد آماده باشد. رونالدينيو هم از اين قاعده مستثنى نيست و بى گمان به زودى دوباره آمادگى كامل خود را كسب خواهد كرد.»

_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--

طرفداري مسي از رونالدينيو

لیونل مسی بازیکن خط حمله بارسا از اظهار نظر در مورد صحبتهایی که در رابطه با رونالدینهو میشود امتناع کرد. او همچنین از حضور چند دقیقه ای خود در این بازی اظهار خوشحالی کرد.
او برای این بازی استراحت کوتاهی داشت در عوض تشخیص رایکارد این بود که این بازی شروعی برای دوس سانتوز باشد...
زمان زیادی از بازی گذشته بود که او به جای رونالدینیو به بازی آمد. او کمی از نظر فیزیکی دچار مشکل شده بود و خودش هم با این نظر موافق بود. "ما برای این بازی سخت تمرین کردیم و به همین علت است که من از شرکت در این بازی حتی برای زمان اندک احساس رضایت می کنم.و چقدر خوب شد که توانستیم با به ثمر رساندن دو گل بازی را ببریم".
در مورد تعویض رونالدینهو گفت" نباید فراموش کنیم که هواداران همیشه نسبت به من و رونالدینیو و بازیکنان دیگر لطف داشتند".
زمانی که مسی به بازی آمد تیم بسیار خسته به نظر می رسید و خود او تصدیق می کند که تیم به یک حرکت و به یک نیروی تازه نیاز داشت. در پایان او گفت که" ما نباید اجازه دهیم در بازی خستگی به ما غلبه کند". بازی بعدی بارسلونا پنجشنبه برگزار می شود.

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_-

پويول: اين همه هياهو براي چيست؟

گروه فوتبال جهان ايپنا؛ كارلس پويول، كاپيتان بارسا از شايعاتي كه اخيرا در خصوص عملكرد رونالدينيو در فصل جاري قوت گرفته، به خشم آمده و اظهار داشت كه بارسا بايد به داشتن چنين مهره‌اي افتخار كند.
كاپيتان متعصب كاتالان‌ها كه به شدت به خاطر روني ناراحت است و از شنيدن اين همه حرف و حديث به خشم آمده، در اين باره گفت: "هياهويي به پا شده كه نمي‌دانم علت آن چيست. روني براي ما اهميت ويژه‌اي دارد و اگر قصد داريم قهرماني‌هاي بيشتري را رقم بزنيم مي‌بايست او را نزد خود حفظ كنيم. يك بازيكن هميشه نمي‌تواند خوب بازي كند و طي دوران حرفه‌اي‌اش دچار لغزش و افت نيز مي‌شود. ما نبايد رونالدينيو را تنها بگذاريم و دست از حمايت از او برداريم. او جواب خود را به باشگاه پس داده و همه ما به استعداد و تعهدش اطمينان داريم."

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_

رونالدينيو پس از هو شدن در نيوكمپ: به واكنش هواداران اهميت نمي دهم

بازيكن برزيلي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا گفت: به واكنش منفي هواداران كاري ندارم و كار خودم را مي كنم.
رونالدينيو تصريح كرد:" تعويض من با مسي درست بود و كوچكترين اعتراضي نداشتم؛ اما روزنامه ها طور ديگري نوشتند و جور ديگري ارزيابي كردند."
وي در ادامه گفت:" به واكنش هواداران اهميتي نمي دهم. براي ثابت كردن شايستگي هاي خود فرصت زيادي دارم و به زمان نياز است تا هواداران نيز روزهاي افت مرا فراموش كنند."
گفتني است هواداران بارسلونا رونالدينيو را به خاطر شركت در ميهماني روبينيو در برزيل نمي بخشند و در ديدارهاي اخير وي را هو كردند.

boy iran
02-11-2007, 13:15
مارك اينگلا نايب رئيس باشگاه بارسلونا مدعي شد اين تيم در سراسر جهان 160 ميليون هوادار دارد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پايگاه خبري گل، اينگلا كه در مورد فعاليت هاي اقتصادي و طراز مالي باشگاه بارسلونا صحبت مي كرد گفت: اين باشگاه سال گذشته دويست و نود ميليون و صد هزار يورو گردش مالي داشته و از اين نظر هم رديف تيم هاي منچستر يونايتد و رئال مادريد است.
بنابراين گزارش، نايب رئيس باشگاه بارسلونا گفت: اين تيم در سراسر جهان 160 ميليون هوادار دارد و از اين حيث حتي از تيم‌هاي پرطرفدار بيسبال آمريكا نيز محبوب تر است.
اينگلا افزود: ما از نظر تجاري جزء سه تيم اول جهان هستيم و حتي از تيمهاي بيسبال آمريكا كه جزء تيم هاي ثروتمند ورزش جهان هستند بالاتر هستيم. ما در تلاشيم تا با 160 ميليون هوادار خود در جهان در تماس باشيم و به آنها نزديك شويم.
اينگلا ادامه داد: 80 درصد از بينندگان تلويزيوني ما خارجي هستند و بيش از 50 درصد از امور بازرگاني ما نيز خارجي است./

boy iran
04-11-2007, 23:41
در بازی امشب بارسلونا و بتیس

بارسا با 3 گل پیروز شد

گلها

هانری دقیقه 33

رونالدینهو در دقایق 53 و 90

تبریک میگم

R10MessiEtoo
08-11-2007, 18:51
در نیمه دوم، میزبانان حتی فرصتهای بیشتری داشتند. رنجرز به روش خود پایبند ماند و والدس را فقط در لحظات پایانی کمی اذیت کرد. این پیروزی مردان رایکارد را با سه امتیاز اختلاف در صدر قرار داد تا آنها بخت اول صعود به مرحله بعد باشند.

یک شروع ایده آل

اولین گل بازی تنها پس از شش دقیقه از شروع به ثمر رسید. پاس رونالدینیو عرض محوطه جریمه را طی کرد و به مسی رسید. او نیز با یک ضربه سر، توپ را به دهانه دروازه فرستاد تا آنری با یک شیرجه آن را به تور بنشاند. این دقیقا همان شروعی بود که بارسا می خواست و با توجه به ناکامی بارسا در رد شدن از دفاع حریف در گلاسکو، این گل بسیار مهم بود.

در دقیقه 17 توپ برگشت خورده از حمله مسی، پشت محوطه به اینیستا رسید اما ضربه او با فاصله کمی از کنار دروازه بیرون رفت. 10 دقیقه بعد رونالدینیو، که به وضوح از بازی لذت می برد، با تغییری سریع در حرکت خود، توپ را به شکلی غافلگیرانه به سمت دروازه شوت کرد اما مک گرگور هوشیار بود و با کف دست توپ او را به کرنر فرستاد.

گل مسی

بازی فشرده باقی ماند. رنجرز همچنان دفاع می کرد و بارسا به حملات خود می افزود. سه دقیقه قبل از پایان نیمه اول، گل دوم رسید. رونالدینیو در یک-دوئی بسیار زیبا با مسی، فرصت شوت زدن به سمت دروازه را به دست آورد. ضربه این برزیلی توسط مک گرگور برگشت داده شد اما توپ به مسی رسید و او نیز بدون هیچ تعللی دومین گل بازی را به نام خود ثبت کرد.

فرصتهای دیگر

پس از شروع نیمه دوم، تغییر زیادی در روند بازی پیش نیامد. بارسا به دنبال افزودن تعداد گلهای خود بود و رنجرز نیز در اندیشه خوردن گلهای کمتر. ژاوی دو فرصت خوب برای گلزنی داشت اما هیچ یک از ضرباتش در چارجوب نبودند. دو فرصت مسی را نیز، مک گرگور مهار کرد.

کارلس پویول در نقش دفاع کناری بسیار خوب ظاهر شد و هم در دفاع و هم در حمله بسیار موثر بود.

حملات رنجرز

گل سوم، حتی علی رغم تلاشهای بوخان جوان، هرگز به دست نیامد. او 14 دقیقه مانده به پایان بازی جای رونالدینیو را گرفت و بسیار فعال ظاهر شد اما نتوانست اولین گل خود در لیگ قهرمانان را به ثبت برساند.

در دقایق پایانی، رنجرز بالاخره دست به حمله زد اما هم ضربه کاشته دارشویل و هم شوت خطرناک نووو، هر دو توسط والدس به خوبی مهار شدند.

fcbarca.ir

Behroooz
11-11-2007, 12:15
ديشب بازي رو 2 بر صفر به ختافه واگذار كرديم .

boy iran
20-11-2007, 19:52
بارسا هم ديه‌گو را مي‌خواهد

سران بارسا به جمع رقيبان خريد ديه‌گو، هافبك وردربرمن پيوستند.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ روزنامه دياريو اسپورت در خبري آورده كه از نظر سران نيوكمپ، ديه‌گو شرايط خوب سني و استعدادهاي مناسبي دارد. البته ديه‌گو برزيلي در اوايل سال جاري با باشگاهش تا سال 2011 تمديد قرارداد كرد، اما يكي از تبصره‌هاي قرارداد او اين است كه در صورتي كه باشگاهي بزرگ‌تر با پيشنهادي مناسب پا پيش بگذارد، ديه‌گو آن را مورد بررسي قرار دهد.

ElmO
16-12-2007, 23:10
( تعجب کردم که این تاپیک رو تو صفحه ی دوم تالار پیدا کردم ! )

سلام

هفته ی بعد ال کلاسیکو هست ...

چرا رئال اینقد خوش شانسه ؟ !

چرا باید مسی رو دقیقا هفته ی قبل از ال کلاسیکو از دست بدیم ؟ !!

مطمئن بودم با وجود مسی آماده و همینطور اتوو ی پر انگیزه ، رئال
هیچ حرفی برای گفتن جلوی بارسا نداره ...
اما الان شرایط یه کم فرق کرده .
مسی آماده ترین بازیکن ، یا بهتر بگم ، آماده تریم مهاجممون بود .

با این حال ، ایشالا رئالو میزنیــــــــــــــم ...

یا حق

:40:

R10MessiEtoo
20-12-2007, 12:04
تعجب کردم که این تاپیک رو تو صفحه ی دوم تالار پیدا کردم !
من كه از بس تو اين تاپيك پست دادم ديگه خسته شدم!! گفتم ولش كنم شايد يكي ديگه هم پيدا بشه... كه نشد ولي بعدش شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا رئال اینقد خوش شانسه ؟ !
بهتره بگي چرا اينقدر مسي بدشامسه!
اما با اين حال كافيه اتوئو همون اتوئوي 2004 تا 2006 باشه، اونوقت مي تونه مثل بازي با والنسيا در هر لحظه و هر موقعيتي كه باشه گل بزنه.
روني هم البته آماده بود، بايد ديد استراحت دادن روني از سوي رايكارد تاثير مثبت داشته يا منفي.
من فكر مي كنم تو اين بازي بايد ميانه زمين رو دست بگيريم، اگر اينكارو كرديم بردمون قطعيه به اميد خدا.

barca_ms_lovexx
21-12-2007, 02:23
من فكر مي كنم تو اين بازي بايد ميانه زمين رو دست بگيريم، اگر اينكارو كرديم بردمون قطعيه به اميد خدا.
مشکل سیستم 3-3-4 همینه دیگه
میانه زمین رو راحت از دست می دمیم
3 تا هافبک در حالیکه یکیشونم هافبک دفاعیه باعثش میشه
R10MessiEtoo, چرا من احساس میکنم شما joga bonito فوتیرانی؟؟

R10MessiEtoo
21-12-2007, 11:34
مشکل سیستم 3-3-4 همینه دیگه
میانه زمین رو راحت از دست می دمیم
3 تا هافبک در حالیکه یکیشونم هافبک دفاعیه باعثش میشه
R10MessiEtoo, چرا من احساس میکنم شما joga bonito فوتیرانی؟؟
وا!!! يعني بعد اين همه مدت حالا فهميدي؟:27:
آقا ما سر اين 4-3-3 اونجا به اندازه كافي بحث كرديم، من هم معتقدم استثنائا اين بازي بايد 4-4-2 بازي كنيم.
به نظر من تركيب ايده آل مي تونه اين باشه.

والدس:2:
آبيدال-ميليتو-پويول-زامبروتا
دكو-توره-ژاوي
اينيستا
رونالدينيو-اتوئو

حتي بحثش هست كه اينيستا بياد تو خط حمله بازي كنه!! هانري هم كه گويا هنوز كمي مصدومه، يه چيز ديگه هم شايعش بود كه مي گفتند رايكارد ممكنه روني رو بازي نده و دوس سانتوس رو از اول بذاره تو بازي:18:

Masoud King
21-12-2007, 13:50
تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۹/۳۰‬

باشگاه بارسلونا روز پنجشنبه اعلام كرد : " تيه ري هانري " مهاجم فرانسوي اين باشگاه كه به دليل مصدوميت حدود چهار هفته از ميادين فوتبال دور بود ، در ديدار آخر هفته با رئال مادريد رقيب سرسخت بارسلونا در دسترس خواهد بود .

به گزارش خبرگزاريها از مادريد ، بارسلونا در پايگاه اينترنتي خود گفت : اين بازيكن " از سوي پزشكان باشگاه براي حضور در ديدار با رئال به ديدار " كلاسيكو " ، چراغ سبز دريافت كرده است .

در بيانيه باشگاه آمده است كه آزمايشات انجام شده نشان از بهبود مصدوميت وي داشت .

هانري در تاريخ ‪۲۵‬نوامبر پس از مصدوميت از ناحيه قسمت تحتاني پشت خود حاشيه‌نشين شد .

اين مهاجم ‪۳۰‬ساله كه در تابستان گذشته از آرسنال انگليس به بارسا پيوسته ، در طول اين فصل پنج گل براي بارسلونا در ليگ اسپانيا و دو گل در ليگ اروپا به ثمر رسانده است .

رئال صدرنشين يكشنبه شب براي انجام ديدار كلاسيكو به خانه بارسلونا تيم دوم جدول خواهد رفت .

ElmO
27-12-2007, 23:51
سلام

چه سوت و کور !

بچه ها شنیدید رونالدینیو گفته دیگه پامو تو کاتالان ( یا نیوکمپ ) نمیذارم ... ! ؟

این چقد صحت داره ؟

نظر شخصی من اینه که اگه بره ، به نفعه بارساست .
به علاوه ی این که با رفتنش ، دوران اوجش هم تموم میشه ...

یا حق

R10MessiEtoo
28-12-2007, 15:59
بچه ها شنیدید رونالدینیو گفته دیگه پامو تو کاتالان ( یا نیوکمپ ) نمیذارم ... ! ؟

این چقد صحت داره ؟

اینو محمد (boy iran) باید بیاد جواب بده:whistle:
کاش رایکارد یه همچین حرفی میزد:2:

barca_ms_lovexx
28-12-2007, 20:49
اینو محمد (boy iran) باید بیاد جواب بده:whistle:
کاش رایکارد یه همچین حرفی میزد:2:
درسته که الان تیم مشکلات زیادی داره ولی مطمئن باش مربی دیگه نمی تونه معجزه کنه

2n.m
29-12-2007, 22:50
واقعا چی بر سر بارسا امده چرا اینجوری بازی میکنه؟

R10MessiEtoo
30-12-2007, 11:17
درسته که الان تیم مشکلات زیادی داره ولی مطمئن باش مربی دیگه نمی تونه معجزه کنه

هر مربي ديگه اي كه بياد حداقلش اينه كه ديگه مشكلات تيم رو زيادتر نمي كنه!!

اونجا بهت گفتم به مورينيو هم راضي شدم مگه نه؟ حالا ميگم به نامربي هايي مثل گرانت هم راضي هستم:دي

Meisam Khan
30-12-2007, 12:48
قبلااز اين خوشم ميومد ولي ديگه نه. مخصوصا بعد از اون باخت افتضاح جلوي مادريد.

Rude Boy
01-01-2008, 11:42
الان اون ستاره اسپانیا تو لالیگا چندم هست؟
چرا دیگه از بازی تماشایی رونالدینیو و مسی خبری نیست؟
به نظر شما اگه ژولی و ساویولا بودند و هانری هم نبود تیم چه جوری بود؟

Behroooz
09-01-2008, 17:34
امشب در جام حذفی با سویا بازی داریم . از دستش ندید .

Antonio Andolini
09-01-2008, 19:09
ساعت چند هست؟ پخش می کنند؟

Antonio Andolini
09-01-2008, 19:23
ساعت چند هست؟ پخش می کنند؟

ox3blue
16-01-2008, 14:17
یوفا: تيم بارسلونا با برتري در مجموع دو ديدار مقابل تيم سوي‌يا به مرحله يك چهارم نهايي مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي اسپانيا راه يافت.

به گزارش یوفا از مادريد: تيم بارسلونا سه‌شنبه‌شب در دور برگشت از مرحله يك هشتم نهايي اين مسابقات در زمين خود مقابل تيم سوي‌يا به‌تساوي بدون گل رسيد ولي به علت زدن گل در زمين حريف و در ديدار رفت پيروز ميدان شد.

دو تيم در دور رفت به تساوي يك بر يك رسيده بودند.

ox3blue
17-01-2008, 06:55
یوفا: "ديديه دروگبا" مهاجم تيم فوتبال چلسي انگليس اعتراف كرد كه عاشق به وجود آوردن يك زوج رويايي با "ساموئل اتوئو" در بارسلوناست.

به گزارش یوفا: دروگبا در اين فصل بارها گفته است كه در پايان مسابقات جاري، آينده خود را در استمفوردبريج بررسي خواهد كرد.

ستاره ساحل عاجي چلسي كه در حال حاضر براي شركت در مسابقات جام ملت‌هاي آفريقا به كشورش رفته‌است با توجه به تعريف و تمجيدهايي كه از اتوئو كرده، ظاهرا تمايل دارد به بارسلونا برود.

دروگبا در اين‌باره به روزنامه "ديلي اكسپرس" گفت: هر مهاجمي با شرايط من واقعا دوست دارد شانس خود را براي بازي در كنار ساموئل امتحان كند. نمي‌دانم چرا نبايد اين اتفاق بيفتد. اين يك چيز استثنايي است. اما بارسلونا بايد دسته چك خود را كنار بگذارد، تا اين اتفاقات بيفتد.

وي افزود: من عاشق سرعت، مهارت گلزني و قدرت دوندگي ساموئل هستم.

قطعا وجود او براي بارسلونا ضروري است.

اتوئو مهاجم كامروني بارسلونا نيز معتقد است، سرعت او در كنار قدرت دروگبا تركيب هولناكي خواهد بود.

وي گفته است: نمي‌دانم چرا هر دوي ما نمي‌توانيم در يك تيم بازي كنيم.

فقط تصور كنيد تيمي با حضور دروگبا و من چه خواهد شد.

Honradez
17-01-2008, 20:00
"ديديه دروگبا" مهاجم تيم فوتبال چلسي انگليس اعتراف كرد كه عاشق به وجود آوردن يك زوج رويايي با "ساموئل اتوئو" در بارسلوناست...

متن کامل خبر: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:46:

R10MessiEtoo
18-01-2008, 19:40
واقعا عاشقي هر كي هر كي شده....
از اونطرف هم چقدر خوش اشتهاست اين آبرا!

ElmO
18-01-2008, 23:49
واقعا عاشقي هر كي هر كي شده....
از اونطرف هم چقدر خوش اشتهاست اين آبرا!

آره والا ...
گفته اگه دروگبا رو میخواین ، باید مسی رو بدیــــد ... :18:

رو رو برم ...

دروگبا هم آخه آدمه ؟ :13:

یا حق

R10MessiEtoo
19-01-2008, 15:16
دروگبا هم آخه آدمه ؟ :13:

همينو بگو! من تو دنياي فوتبال از 3 نفر خيلي متنفرم(كه با ديدنشون حالم بد ميشه) يكيش همينه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تيم هم فردا با راسينگ بازي داره ساعت 10 و نيم (اگر اشتباه نكنم)
اتوئو و توره كه رفتند، ولي به احتمال قوي مسي بازي كنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Honradez
19-01-2008, 22:06
"يحيي توره" هافبك باشگاه بارسلونا اسپانيا اظهارداشت:"ديديه دروگبا" مهاجم ساحل عاجي چلسي، بسيار علاقمند است كه به اين تيم اسپانيايي ملحق شود.

يوفا در اين باره نوشت: شايعات هنگامي قوت گرفت كه دروگبا در اوايل هفته گذشته از تمايل خود به بازي در كنار "ساموئل اتوئو" مهاجم كامروني بارسلونا، صحبت كرد.

از سوي ديگر روابط وي با كادر فني تيم چلسي بعدازرفتن "خوزه مورينيو" تيره شده و طبق شنيده‌ها،مسئولان باشگاه چلسي نيز آماده‌اند كه با بارسلونا وارد مذاكره شوند مشروط بر اينكه "ليونل مسي"آرژانتيني نيزبخشي‌از قرارداد باشد.

مطبوعات چاپ بارسلون نوشتند شايد باشگاه با معاوضه يك بازيكن موافق باشد اما آن فرد "رونالدينيو" خواهد بود نه مسي، كه در اين صورت هم "رومن آبراموويچ" رييس باشگاه چلسي خوشحال خواهد شد.

بنابر اظهارات "يحيي توره"، دروگبا در مورد بارسلونا از او سوالاتي پرسيده و علاقمند به عضويت در اين تيم است.

وي تاكيد كرد:دروگبا پيش من اعتراف كرد كه مي‌خواهدبه‌اينجا (بارسلونا) بيايد. ما در مورد بارسلونا صحبت كرديم البته كار دشواري است چون ميلان و مادريد هم خواهان او هستند.

هر دو بازيكن براي همراهي تيم ملي فوتبال ساحل عاج در رقابتهاي جام باشگاههاي آفريقا آماده مي‌شوند.

توره افزود : به اعتقاد من، اگر او به ما ملحق شود، اتفاق بسيار خوبي است چون بازيكنان بزرگي در اينجا داريم كه او هم يكي از آنان خواهد بود.

انتشار اين اخبار در حالي است كه ‪ ۲۴‬ساعت قبل، "نيكلاس آنلكا" بازيكن جديد باشگاه چلسي از دروگبا درخواست كرد در استمفورد بريج بماند.

Honradez
19-01-2008, 22:09
يوفا/ "خوان لاپورتا" رييس باشگاه بارسلونا اسپانيا تاكيد كرد "رونالدينيو" هافبك برزيلي اين تيم در فصل نقل وانتقالات زمستاني كه تاپايان ماه ژانويه ادامه دارد، فروخته نخواهد شد.

لاپورتا هنگام صحبت دركنفرانس مطبوعاتي به‌مناسبت معرفي "خوزه منوئل پينتو" اظهارداشت تمام اعضاي هيات مديره باشگاه به‌اتفاق معتقدند كه رونالدينيو فروشي نيست.

نام رونالدينيو هميشه در شايعات مرتبط با چلسي و آث ميلان شنيده شده و در اوايل هفته گذشته نيز احتمال اقدام اينتر براي به عضويت گرفتن اين بازيكن باتوجه به دريافت مبلغي قابل توجه از حمايت‌كننده مالي خود قوت گرفت.

بااين وجود لاپورتا تاكيد كرد رونالدينيو در ماه ژانويه فروخته نخواهد شد: "برنامه‌هاي تيم با توجه به حضور رونالدينيو تنظيم شده و همين مسير را ادامه خواهيم داد.اوبازيكن موثري براي تيم است و قصد فروش وي را نداريم." وي همچنين خواستار حفظ حرمت بازيكن برزيلي تيمش شده و افزود "او در تلاش است كه از بند مصدوميت رها شود."
"فرانك ريكارد" سرمربي هلندي بارسلونا نيز در حمايت از اظهارات رييسش گفت هنوز روي رونالدينيو براي چينش تركيب اصلي تيمش حساب مي‌كند.

وي افزود: او بسيار خوب و به شدت در تلاش است و روزانه دو جلسه تمرين مي‌كند. وقتي او از نظر بدني آماده شود، به تيم بازخواهد گشت.

Honradez
22-01-2008, 14:17
يوفا/ رئيس افتخاري باشگاه بارسلونا با استفاده از شرح وظايف خود در هيئت رئيسه، هافبك آرژانتيني تيم را 500 هزار يورو جريمه كرد.

ليونل مسي پس از سفر يك روزه به قطر و كسب درآمد دو و نيم ميليون دلاري بابت حضور در نمايشگاه اسب عربي امارات، چند نمايشگاه اتومبيل، چند آكادمي فوتبال، دو توليدي لباس ورزشي امارات و ... از سوي يوهان كرايوف مبلغ 500 هزرا يورو جريمه نقدي شد.

اين مبلغ از دوره سوم پرداخت دستمزد وي كم خواهد شد.

خوان لاپورتا رئيس باشگاه بارسلونا پيش از اين براي جريمه مسي سكوت كرده بود و اين كار را به ضرر باشگاه مي دانست؛ اما با ورود كرايوف به عرصه تصميم گيري بار ديگر به هواداران بارسلونا ثابت شد كه لاپورتا عملا تحت تاثير كرايوف و سهامداران هلندي آژاكس و آيندهوون است.

هفته گذشته نيز چمن زمين تمرين لاماسيا با وجود مخالفت جدي لاپورتا و به دستور يكي از سهامداران باشگاه تعويض و ترميم شد.

:46:

R10MessiEtoo
23-01-2008, 11:37
لاپورتا(كل باشگاه بارسلونا)ec هر موفقيتي داره از كرايوف بزرگ داره بنابراين حق نداره جيك بزنه.

كار كرايوف در جريمه كردن مسي هم كاملا درست و بجا بود، او در زمان مصدوميت بدون اجازه باشگاه به قطر رفته بود.

ElmO
23-01-2008, 13:32
لاپورتا(كل باشگاه بارسلونا)ec هر موفقيتي داره از كرايوف بزرگ داره بنابراين حق نداره جيك بزنه.

كار كرايوف در جريمه كردن مسي هم كاملا درست و بجا بود، او در زمان مصدوميت بدون اجازه باشگاه به قطر رفته بود.

موافقم ...

ولی خدایی عجب درامدی دارن اینا !

دو روز رفته ، 2.5 میلیون دلار زده تو جیب !

هنوز 20 سالش هم نشده ! شده ؟

هــــــــــی خدا ...

:31:

یا حق

hpk34
29-01-2008, 18:32
با سلام.

من تاحالا این تایپیکو ندیده بودم.

منم یکی از طرفدارای بارسا هستم.و البته مسی

با شما هم موافقم.به نظر من هم که دروگبا باریکن نیست.

راستی چرا اینجا اینقدر فعالیتش کمه؟

با تشکر

livchelsea
31-01-2008, 22:24
با سلام.

من تاحالا این تایپیکو ندیده بودم.

منم یکی از طرفدارای بارسا هستم.و البته مسی

با شما هم موافقم.به نظر من هم که دروگبا باریکن نیست.

راستی چرا اینجا اینقدر فعالیتش کمه؟

با تشکر

اصولا آدمای نژاد پرست-که بشریت فکر میکرد نسلشون منقرض شده-اول نگاه به رنگ پوست آدما میکنن بعد تازه تشخیص می دن:18:
که طرف آدم قابلیه یا نه
نمیگم که مسی بازیکن بدیه ولی اطمینان دارم که شما به
خاطر دید نژاد پرستانتون که قبلا به اطلاعتون رسوندم بین
اون همه فوق ستاره فقط مسی رو دیدید:40:
خوشحال می شم شخصی رو به من معرفی کنید که تونسته مسی خان رو بدون مصدومیت ببینه !:13:
سوای لمپارد هر بازیکنی که مصدوم بشه دیگه قابل اعتماد نیست :46:

ox3blue
01-02-2008, 01:07
سلام دوستان یه سوال داشتم لطفا فوشم ندید که چرا وسط این صحبت ها این سوال را می پرسه

ترکیب ما در فینال جام قهرمانان چی بود ؟

هم نیمه اول هم نیمه دو راستی به ترتیب پست بنویسید ممنونم

Actros
01-02-2008, 01:18
آقا مسی چی کار میکنه:20:
عجب بازی میکنه
تو5 دقیقه باعث اخراج پاسکال سیکان مدافع ویا رئال شد

vahid_civil
01-02-2008, 03:05
این مسی چیست که همه عالم دیوانه اوست.

بازگشت افتخار آمیز رونی رو تبریک میگم

hpk34
01-02-2008, 13:07
آقای livchelsea واقعا متاسفم برای این طرز فکر شما که فقط با یه جمله:به نظر من هم که دروگبا باریکن نیست فکرکردین من آدم نژاد پرستی هستم.آخه واقعا این جمله چنین معنی ای میده؟خوب شد چیز دیگه ای نگفتم.وگرنه یه چندتا چیز دیگه بارم میکردین

بعدشم من از شما یه سوال دارم.شما که طرفدار چلسی هستین چرا اومدین اینجا پست دادین؟مگه تایپیک واسه خودش نداره؟مگه من میام اونجا پست بدم؟

آقای vahid_civil آخه رونی چه ربطی به بارسا داره؟

از دوستانی که طرفدار این تیم نیستند.خواهش میکنم اینجا پست ندن.

فرانک رايکارد، جلو را، فقط به قصد پيروزي برابر ويارئال نگاه مي کند. او مسابقه را، جذاب پيش بيني کرد و از هواداران خواست، که کنار تيم باشند.

رايکارد بازي با ويارئال را، مسابقه اي کاملا سرگرم کننده براي همگان دانست و از هواداران درخواست کرد، که در نوکمپ، در همه لحظات، تيم را حمايت کنند. مربي بارسا بعد از آخرين جلسه تمريني قبل از بازي، در کنفرانس مطبوعاتي خويش گفت: «از تيم انتظار دارم، که مايه ي افتخار باشد و براي اين، نيازمند هواداران هستيم. بارسا آماده بازي پنجشنبه مي باشد»

وضعيت رونالدينيو

در وضعيت عادي، رايکارد، هيچ شانسي براي حضور رونالدينيو از ابتداي بازي، در تکيب قائل نمي شود: «هم رونالدينيو و هم مارکز، آماده بازي کردن هستند، اما تمام طول فردا. بازگشت به ترکيب براي رونالدينيو، اولين مرحله، بعد از قرار گرفتن خارج ترکيب، براي مدت هاست. او سخت کار مي کند و اکنون بازگشته است. رونالدينيو مي تواند، ارزشنمند باشد و او يک قسمت مهم تيم است. نيازي به اثبات نيست و ما همه به اين مسئله آگاه هستيم و از توانايي هاي وي باخبريم.»

زدن اولين گل

رايکارد فکر مي کند، بازي پنجشنبه، بسيار جذاب است، زيرا هر دوتيم براي گل مي آيند: «براي ما، بسيار مهم است، که اولين گل را به ثمر برسانيم. از آن به بعد، بايد سخت بکوشيم، که نتيجه را حفظ نماييم. ويارئال تيم قوي است؛ من اميدوارم، که يک بازي جذاب را ببينم.»

منبع:barcabest.com

Behroooz
01-02-2008, 14:49
صعود به دور يك چهارم جام حذفي بسيار روحيه بخش بود ....

R10MessiEtoo
01-02-2008, 23:54

روني همون لقب رونالدينيو هست.

آقا بعد از اون افتضاح اول هفته اصلا انتظار نداشتم بريم بالا، از اونطرف البته يه چيز هم هست كه مثل سال قبل درگير 3 تا جام ميشيم و تو هيچكدومش هيچي نميشيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hpk34
02-02-2008, 13:04
آقاي vahid_civil ببخشيد.من فکر کردم يکي ديگه رو ميگيد.

آقاي R10MessiEtoo ممنون که گفتين.آخه من تاحالا نشنيده بودم کسي به رونالدينيو بگه روني.

آقا ميشه بگين بازي بعدي بارسا کي هست و با چه تيمي؟

R10MessiEtoo
02-02-2008, 19:46
آقا ميشه بگين بازي بعدي بارسا کي هست و با چه تيمي؟

فردا (يكشنبه) با اوساسونا تو نوكمپ، ساعت 9 و نيم، البته فكر نكنم تيوي نشون بده.

امشب هم كه رئال بازي داره، به آلمريا اميدي نيست...

ElmO
03-02-2008, 12:03
سلام :40:

نتیجه رو درست دیدم ؟ ... :18:

رئال 2-0 به المریا باخــت ... :8:

کاش بازی رو میدیدم ... خیلی حال میداد ... :27:

امشب هم كه رئال بازي داره، به آلمريا اميدي نيست...

به المریا امیدوار شدیم ... :46:

یا حق

livchelsea
03-02-2008, 14:07
:10::10::10::10::41:....

livchelsea
03-02-2008, 14:30
[quote=hpk34;2060034]آقای livchelsea واقعا متاسفم برای این طرز فکر شما که فقط با یه جمله:به نظر من هم که دروگبا باریکن نیست فکرکردین من آدم نژاد پرستی هستم.آخه واقعا این جمله چنین معنی ای میده؟خوب شد چیز دیگه ای نگفتم.وگرنه یه چندتا چیز دیگه بارم میکردین

بعدشم من از شما یه سوال دارم.شما که طرفدار چلسی هستین چرا اومدین اینجا پست دادین؟مگه تایپیک واسه خودش نداره؟مگه من میام اونجا پست بدم؟

از دوستانی که طرفدار این تیم نیستند.خواهش میکنم اینجا پست ندن.

اول اینکه آقا خودتی...:13:
دوم اینکه کی گفته من فقط طرفدار چلسی هستم...:10:
سوم هم اینکه من این مطلب رو فقط واسه ی شما ننوشتم
چون شما آخرین نظر رو داده بودین در جواب همتون نوشتم
شما هم نظر های دیگه رو نخوندین که چه فحش هایی به دروگبا داده بودن
آخه درست نیست که هم درباره بازیکن تیم دیگه نظر بدین هم بهش فحش بدین.:41:

livchelsea
03-02-2008, 14:33
[quote=hpk34;2060034........

hpk34
03-02-2008, 16:10
بازم سلام

آقای R10MessiEtoo ممنون. پس امشب بازی داره.واقعا رئال 2 هیچ باخت!!!!!!!! ایول بابا امیدوار شدیم.

خانوم livchelsea از شما معذرت می خوام که گفتم آقا.نمی دونستم دیگه.

به نظر من درست نیست که به بازیکنان فحش بدیم حتی اگر بازیکن نباشن.

یه سوال دیگه:

کسی میدونه بازیه امشبو کدوم کانال ماهواره میگذاره؟

ریكارد: «ما شایسته پیروزی بودیم.»

فرانك ریكارد از صعود بارسلونا به نیمه نهائی جام حذفی خوشحال بود و شكی ندارد كه در مرحله برگشت مصاف با ویارئال یارانش شایسته پیروزی بودند.

تیری آنری تنها گل بازی را به ثمر رساند و آبی و اناری ها از عهده زیردریایی زرد عصر پنج شنبه در نیوكمپ برآمدند. ریكارد از اینكه یارانش، تلاشی بیشتر از كافی، برای قطعی كردن جایگاهشان در چهار تیم پایانی رقابت ها انجام دادند، راضی بود.

او گفت: «ما در نیمه اول خیلی خوب بازی كردیم و من فكر می كنم ما عملا تمام بازی را در اختیار داشتیم. ما خودمان را نیرومند نشان دادیم و در تمام مدت بازی نگاه به هجوم داشتیم. با نگاه به 90 دقیقه كلی, بارسا برتر بود و ما شایسته پیروزی بودیم.»

اضطراب

با وجود اینكه همه بازیكنان از این پیروزی خوشحال بودند, ریكارد پذیرفت كه او مقداری اضطراب را در نیمه دوم هنگامی كه تیم شانس های زیادی برای گلزنی داشت، تشخیص داده است, وقتی که یارانش تنها برای غلبه بر دیگو لوپز برای باردوم ناموفق بودند. او توضیح داد: «وقتی 1-0 است، می دانی كه وضعیت سریعا می تواند تغییر كند. هر چقدر كه کمتر از زمان بازی باقی مانده باشد، احتمال اینكه این موضوع مشكل ساز شود، بیشتر است. مضطرب بودن عادی است, در وقت استراحت ما در مورد آن حرف زدیم. در هر صورت, از نظر روانی یك تیم با ده بازیكن خیلی سخت تر كار می كند. اما ما شایسته پیروزی در پایان بودیم.»

مسی تماشایی

ریكارد سپس در انتخاب كلماتش هنگامی كه نمایش عالی دیگری از لیونل مسی را بازتاب می داد، دقت كرد. این مربی گفت: «او تماشایی بود. او بازیكن منحصر به فردی است كه, وقتی تنها یك میلیمتر به او داده شود, می تواند چیزی بسازد. من امیدوارم كه این به او اشتیاق حتی قوی تری برای نمایش خوب در بازی های پیش رو بدهد كه او واقعا می تواند تفاوت ایجاد كند.»

پذیرایی از رونالدینیو

در دقیقه 75 رونالدینیو به میادین بازگشت و استقبالی از هواداران خانگی دریافت كرد كه روحیه اش را بالا می برد. ریكارد نیز از واكنش هواداران تحت تاثیر قرار گرفته بود كه آن را «شگفت انگیز» توصیف كرد و توضیح داد: «این ها چیزهایی هستند كه یك بازیكن به آن نیاز دارد و به او برای ادامه سخت كوشی برای تیم كمك می كند.»

مطمئن درمورد نیمه نهائی

در آخر, ریكارد به خاطره دیدار با ختافه در نیمه نهائی جام حذفی سال گذشته نگاه كرد و گفت: «سال پیش دیگر مهم نیست.» و تاكید كرد كه «ما باید به خودمان نگاه كنیم و ما معتقدیم كه می توانیم بر هر تیمی غلبه كنیم. ما بازیكنی برای انجام این كار داریم.»

مستقیما برگشت به كار

رایكارد از بازیكنانش برای تمرین در بعد از ظهر جمعه برای جلسه ای كه بدون شك برای ریكاوری و رمق تازه بعد از حساسیت های بازی شب پیشش است، دعوت كرد. بازی بعدی بارسا یكشنبه برابر اوساسونا در خانه است.

اتوئو و توره در مرحله گروهی درخشیدند!

ساموئل اتوئو و یحیی توره ، كامرون و ساحل عاج را به یك چهارم نهائی جام ملت های آفریقا هدایت كردند. هر دو بازیكن گلزنی و همه دقایق بازی های كشورشان تاكنون را بازی كردند.

دو نماینده بارسا در جام ملت های آفریقا, ساموئل اتوئو و یحیی توره ، خوب كار می كنند. اتوئو آقای گل رقابت ها با پنج گل و پیش از این آقای گل تاریخ رقابت ها با 16 گل زده است. ضمنا، یحیی توره ، همه بازی های 'گروه مرگ' با نیجریه و مالی را برده است.

كامرون تیم دوم در گروه

با وجود عقب نشینی در بازی اول برابر مصر (4-2), كامرون به راحتی در جایگاه دوم - پشت سر مصر - با برد برابر زامبیا (5-1) و سودان (3-0) به دور بعد صعود كرد. آن ها اكنون با تونس بازی می كنند. اگر به نیمه نهائی برسند, كامرون با حریفان قوی برابر كشور میزبان غنا یا نیجریه روبه رو خواهد شد.

ساحل عاج مهارنشدنی

ساحل عاج ركورد بی عیب و نقصی در رقابت ها تاكنون دارد. آن ها بر نیجریه (1-0), بنین (4-1) و مالی (3-0) غلبه كرده اند. یحیی توره ، همه دقایق را بازی كرده است و گل فرصت طلبانه ای برابر بنین به ثمر رسانده است. آن ها اكنون با گینه در یك چهارم نهایی بازی می كنند كه در گروه A پشت سر غنا دوم شده است. اگر به نیمه نهائی برسند, ساحل عاج با مصر یا آنگولا روبه رو می شود.

كامرون و ساحل عاج پیش از فینال نمی توانند دیدار كنند.

برنامه بازی ها

- یك چهارم نهائی:

غنا برابر نیجریه (یكشنبه سوم فوریه, 6 بعد از ظهر)
كامرون برابر تونس (دوشنبه, چهارم فوریه, 9:30 بعد از ظهر)
ساحل عاج برابر گینه (یكشنبه, سوم فوریه, 9:30 بعد از ظهر)
مصر برابر آنگولا (دوشنبه, چهارم فوریه, 6 بعد از ظهر)

- نیمه نهایی:

پنج شنبه, هفتم فوریه

- رده بندی:

شنبه, نهم فوریه (6 بعد از ظهر)

- فینال:

یكشنبه, دهم فوریه (6 بعد از ظهر)

بازی بعدی بارسا در لالیگا

یکشنبه 14 بهمن 1386

هفته بیست و دوم لالیگا

بارسلونا VS اوساسونا

ورزشگاه: نیوکمپ

ساعت 21:30 (به وقت ایران)

منبع :fcbarcelona.ir

Antonio Andolini
03-02-2008, 23:43
دوستان تبریک بارسلون با تک گل دقیقه 88ژاوی برد.

ترکیب تیم بدین شرح بود:
والدز-میلیتو- تورام - زامبروتا - مارکز - انیستا - مسی - دکو - آبیدال - کرکیچ - آنری

تعویض ها:
ژاوی در دقیقه 81 به جای دکو ، رونالدینهو در دقیقه68 به جای مسی ، و دوس آنتوس به جای آنری در دقیقه 63

منبع:

arash_3tar
03-02-2008, 23:54
واقعا بارسلون برد
اگر راست باشه واقعا تبريك ميگم

ElmO
04-02-2008, 10:48
واقعا بارسلون برد
اگر راست باشه واقعا تبريك ميگم

آره بابا ... جون به لبمون کرد این ریکارد ...
دیگه اگه از این فرصت استفاده نمکیردیم که
دیگه هیچـــــــی ... !

اخبار میگفت رفته رو لبه تیغ ! ... بهش گفتن
اگه فاصله با رئال از اینی که هست بیشتر بشه
اخراجـــــــی ...

امیدوارم نریم توی بحران مربی ...

یا حق

Kasra 91
05-02-2008, 19:34
من بازی رو ندیدم ولی او حرکت جالب مسی که بجه ها میگن رو کسی داره؟

arash_3tar
06-02-2008, 00:48
سلام
بازي با رئال كيه تا جواب اين رئاليا رو بديم
بازي رفت كه مسي نبود خوب در رفتن
اين سري كه مسي هم هستش رو ميخوان چه كار كنند

ox3blue
06-02-2008, 19:04
یوفا: اقدامات خوان لاپورتا در روزهاي اخير، از جدي شدن كناره‌گيري تيم فوتبال بارسلونا از ليگ فوتبال اسپانيا (لاليگا) خبر مي‌دهد.

به گزارش یوفا:خوان لاپورتا، رئيس باشگاه مردمي بارسلونا با حضور در فدراسيون اسپانيا، از تشكيل رسمي تيم ملي كاتالونيا خبر داد.

وي اعلام كرد كه اين تيم ملي به تاريخ 25 مي، با تيم ملي آرژانتين ديدار خواهد داشت.
لاپورتا اظهار داشته كه اسپانيا بايد تقويم خود را براي جلوگيري از مشكلات ناشي از غيبت بازيكنان كاتالونيايي، از اكنون آماده باشد.

بسياري از كارشناسان پيش بيني مي‌كنند حركات لاپورتا تحت تاثير دوستان و سياسيون كاتالونيايي است كه جايگاهش را نيز مديون آنها است.

اينكه بارسلونا تا پايان سال 2011 از لاليگا خارج شود، چندان منطقي به نظر نمي‌رسد و يك شعار تهديدآميز تصور مي‌شود؛ اما آنچه مسلم است اينكه، بارسلونا بين كاتالونيا و هيجان لاليگا، چه اجباري و چه اختياري، اولي را ترجيح مي دهد و هواداران بارسلونا نيز همين را مي‌خواهند.

ox3blue
06-02-2008, 19:10
سلام
بازي با رئال كيه تا جواب اين رئاليا رو بديم
بازي رفت كه مسي نبود خوب در رفتن
اين سري كه مسي هم هستش رو ميخوان چه كار كنند

سلام
07/05/08 Real Madrid - Barcelona

زحمت تبدیل به هجری شمسیش با خودتان :31:

R10MessiEtoo
06-02-2008, 21:47
من بازی رو ندیدم ولی او حرکت جالب مسی که بجه ها میگن رو کسی داره؟

به جرات ميگم الان دريبل زن ترين بازيكن حال حاضر دنياست، فقط اگه بتونه پاس آخر رو زودتر بده...

دريبلهاي استثناييش به همراه پنالتي ازدست رفته (10 مگ):

پسورد:

فايل 3gp همون:

Kasra 91
07-02-2008, 14:16
به جرات ميگم الان دريبل زن ترين بازيكن حال حاضر دنياست، فقط اگه بتونه پاس آخر رو زودتر بده...

دريبلهاي استثناييش به همراه پنالتي ازدست رفته (10 مگ):

پسورد:

فايل 3gp همون:

دستت درد نکنه ایول:11:

nw_nk
10-02-2008, 13:39
سلام

فکر کنم در مدت اخیر همه فهمیده باشن که رونالدینهو در سطح بسیار بالاتری از مسی قرار داره.

البته نمی گم رونالدینهو در بدترین شرایط (= الان) از مسی در بهترین شرایط (= الان) بهتره.

...

وقتی رونالدینهو در اوج بود بارسا در اکثر مسابقات پیروز, قهرمان جام و قویترین باشگاه جهان بود.

ولی الان با در اوج بودن مسی, بارسا تساوی رو هم از یک تیم غیر عالی, بزور میگیره.

لطفا نگید که مسی الان در اوج نیست. توی بازی آخر دیدید که توانایی دریبل چند نفر و بهم ریختن دفاع رو کاملا داره و آماده است. اما نمیتونه نقشی مثل رونالدینهو در اوج, برای بارسا ایفا کنه.

توی همین بازی آخر اگر رونالدینهو در اوج بود حداقل 2 تا از اون ضربات گل میشد و بارسا براحتی پیروز میشد. تازه بدون در نظر گرفتن کارهایی که با در اوج بودن می تونست در جریان بازی بکنه.

در حالیکه مسی در اوج بود و کل زمان بازی هم حضور داشت و نتونست با تواناییهاش باعث پیروزی بارسا بشه.

...

به نظرم تنها امید بارسا در حال حاضر بازگشت رونالدینهو به اوج و خوب کار کردن اتوئو باشه. (وقتی این موارد جور بشه, مسی هم که اضافه بشه دیگه حله).

...

دوستانی هم که تاکید می کنند بارسا هیچ وقت متکی به رونالدینهو نبوده مطمئنا الان نظرشون عوض شده.

به تیم نگاه کنید. از زمان افت رونالدینهو بارسا پرقدرت ظاهر نشده. فقط مقطعی پیروزیهایی رو داشته.

hpk34
10-02-2008, 16:45
سلام آقای nw_nk .خوشحالم که دوباره اینجا میاین.

باید بگم با 60% از صحبت های شما موافقم.

ولی باید قبول کنید که بارسا بدون رونالدینیو هم میتونه قوی باشه.

بارسلونا یه تیم تاکتیکی هست که تمام بازیکناش کار تیمی انجام میدن.و کلا با برنامه بازی میکنند.

ox3blue
11-02-2008, 00:45
یوفا: "ژاوي هرناندز " ملي پوش اسپانيايي بارسلونا براي دومين هفته پياپي به داد تيمش رسيد واين بار بارسا را از يك شكست نجات داد .

وي در ديدار شنبه شب در خانه سوي يا در حاليكه بارسلونا تا دقيقه ‪۷۵‬بازي يك بر صفر از حريف خود عقب بود ، با به ثمر رساندن گل تساوي ، ضمن نجات بارسلونا از يك شكست، يك امتياز نصيب تيمش كرد.

به گزارش یوفا: بارسلونا اكنون با پنج امتياز اختلاف نسبت به رئال مادريد پشت سر صدرنشين لاليگا قرار دارد ولي رئال در صورت پيروزي بر " وايادوليد " ميهمان خود در ديدار يكشنبه شب مي‌تواند هشت امتياز از بارسلونا فاصله بگيرد.

در حاليكه چنين به نظر مي‌رسيد كه بارسلونا پس از گل نيمه اول " ديه گو كاپل " ‪۱۹‬ساله براي سوي‌يا راهي جز شكست نداشته باشد ، ژاوي كه هفته گذشته گل پيروزي ديرهنگام تيمش را بر اوساسونا به ثمر رسانده بود، نتيجه را مساوي كرد .

" آندرس اينيستا " هافبك بارسا گفت :" ما عقب بوديم و توانستيم يك امتياز كسب كرده و چيزي نصيب خود كنيم . پيروز شدن در خانه سوي يا مشكل است. ما سعي خودمان را كرديم ولي كم آورديم ."
سوي يا كه در اواخر بازي با اخراج " سيدو كيتا" يك بازيكن خود از زمين در اواخر بازي ده نفره شد در مكان هفتم جدول باقي ماند و حسرت فرصت از دست داده را براي تداوم حركت خود به سمت رقابتهاي اروپايي فصل آينده و گرفتن انتقام شكست ماه گذشته‌اش از بارسلونا را در جام پادشاهي خواهد خورد .

بارسلونا بازيكناني چون " كارل پويول " ، " دكو "، " يحيي توره "، "ساموئل اتوئو"، " بويان كركيچ " و " جانلوكا زامبروتا " را در اختيار نداشت و لذا فرانك رايكارد سرمربي اين تيم مجبور شد از بازيكنان جايگزين استفاده كند .

رايكارد كه بازهم رونالدينيو را روي نيمكت ذخيره‌ها نشانده بود در تلاش براي كسب حداقل يك امتياز بازي ، وي را در نيمه دوم به جاي ادميلسون وارد زمين كرد .

پيشتر، ويارئال با تك گل " ژيل فرانكو " توانسته بود يك بر صفر بر رئال مورسيا پيروز شود و دوباره مكان سوم را تصاحب كند .

در همين حال در يك ديدار ديگر هفته بيست و سوم لاليگا، دپورتيوو لا كرونيا تيمي كه دچار مشكل شده است ، پس از يك تساوي يك بر يك در برابر ختافه در امتياز بازي با حريف خود سهيم شد ولي اين نتيجه فايده چنداني براي هر دو تيم نداشت .

دپورتيوو با يك امتياز اختلاف نسبت به منطقه سقوط در مكان پانزدهم و ختافه در مكان يازدهم قرار دارند .

ox3blue
11-02-2008, 00:50
یوفا: رييس باشگاه فوتبال بارسلوناي اسپانيا با حمايت از "فرانك ريكارد"، گزارش‌هاي منتشره در مورد برنامه‌هاي اين باشگاه براي به خدمت گرفتن "خوزه مورينيو" را به جاي وي تكذيب كرد.

به گزارش یوفا: "خوآن لاپورتا" گفت : ما اطمينان كامل به فرانك داريم و معتقديم كه او بهترين مربي براي بارسلونا است.

وي در گفت و گو با تلويزيون اسپانيا اظهار داشت : او شرايط لازم براي مربيگري بارسلونا را دارد و تا وقتي كه بخواهد در اين تيم خواهد ماند.

مورينيو مربي حرفه‌اي بزرگي است و مي‌دانيم كه همه مي‌خواهند او به بارسلونا بيايد اما نمي‌توانيم همزمان دو مربي داشته باشيم.

ريكارد در سه فصل نخست حضور خود در نيوكمپ ، بارسلونا را به دو عنوان قهرماني در لاليگا و يك قهرماني در جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا رساند.

امادرفصل گذشته بارسلونا قهرماني لاليگا را به رئال مادريد واگذار كرد و امسال نيز با شش امتياز اختلاف بعد از اين تيم قرار دارد.

لاپورتا در پاسخ به سوالي در مورد آينده "رونالدينيو" در اين تيم هم گفت: بارسلونا برنامه‌اي براي فروختن اين بازيكن ‪۲۷‬ساله ندارد. او با ما قرارداد دارد و تا وقتي كه بخواهد در اين تيم خواهد ماند. مي‌دانم كه او هم از بازي در اين تيم و زندگي در مادريد راضي است.

وي افزود: بارسلونا قصد دارد به بهبود عملكرد او كمك كند. ما به خاطر تمام كارهايي كه اين بازيكن براي تيم انجام داده، سپاسگذاريم.

روزنامه ورزشي "ماركا" روز چهارشنبه گزارش داده بود كه بارسلونا با نزديك شدن به امضاي قراردادي ‪۱۴‬تا ‪۱۸‬ميليون يورويي با"ازكويل گري" مدافع ريسينگ سانتاندر،آماده‌سازي خود را براي فصل آينده شروع كرده است. اما بارسلونا چنين خبري را تكذيب كرد اما تصديق نمود كه يك مدافع درجه يك آرژانتيني در ميان فهرست احتمالي خريدهاي اين باشگاه در فصل آينده است.

سخنگوي باشگاه بارسلونا در اين‌باره گفت: ما با اين بازيكن قرارداد امضا نكرده‌ايم. فقط بعد از نهايي شدن، قراردادهاي خود را اعلام مي‌كنيم.

البته ممكن است اين بازيكن در فهرست خريدهاي كادر فني در فصل بعد باشد.

خدا را شکر :31:

Antonio Andolini
12-02-2008, 20:40
سلام

فکر کنم در مدت اخیر همه فهمیده باشن که رونالدینهو در سطح بسیار بالاتری از مسی قرار داره.

البته نمی گم رونالدینهو در بدترین شرایط (= الان) از مسی در بهترین شرایط (= الان) بهتره.

...

وقتی رونالدینهو در اوج بود بارسا در اکثر مسابقات پیروز, قهرمان جام و قویترین باشگاه جهان بود.

ولی الان با در اوج بودن مسی, بارسا تساوی رو هم از یک تیم غیر عالی, بزور میگیره.

لطفا نگید که مسی الان در اوج نیست. توی بازی آخر دیدید که توانایی دریبل چند نفر و بهم ریختن دفاع رو کاملا داره و آماده است. اما نمیتونه نقشی مثل رونالدینهو در اوج, برای بارسا ایفا کنه.

توی همین بازی آخر اگر رونالدینهو در اوج بود حداقل 2 تا از اون ضربات گل میشد و بارسا براحتی پیروز میشد. تازه بدون در نظر گرفتن کارهایی که با در اوج بودن می تونست در جریان بازی بکنه.

در حالیکه مسی در اوج بود و کل زمان بازی هم حضور داشت و نتونست با تواناییهاش باعث پیروزی بارسا بشه.

...

به نظرم تنها امید بارسا در حال حاضر بازگشت رونالدینهو به اوج و خوب کار کردن اتوئو باشه. (وقتی این موارد جور بشه, مسی هم که اضافه بشه دیگه حله).

...

دوستانی هم که تاکید می کنند بارسا هیچ وقت متکی به رونالدینهو نبوده مطمئنا الان نظرشون عوض شده.

به تیم نگاه کنید. از زمان افت رونالدینهو بارسا پرقدرت ظاهر نشده. فقط مقطعی پیروزیهایی رو داشته.
کمی موافقم ولی اگه سال 2003 رو یادتون بشه بارسا بدون رونالدینهو تا نیمه نهایی جام باشگاه های اروپا پیش رفت پس نمی تونیم بگیم بارسا فقط روی رونالدینهو هست ولی در کل آره بارسا از وقتی که رونالدینهو افت کرد(بعد از جام جهانی) تیم هم افت کرد ولی نمی تونیم بگیم برای قدرت گرفتن بارسا رونالدینهو باید بره تو اوج.

R10MessiEtoo
12-02-2008, 22:01
سلام

قبول ندارم!

يعني قبول دارما ولي نه اينطور كه شما گفتيد. اگر از من بپرسيد حتي ميگم رونالدينيو كه سهله، مسي از مارادونا هم بهتره اما...
مسي يكي از با استعدادترين بازيكنان دنياست، تنها مشكلش نبود يك مربي هست كه بتونه اشكالات بازيش رو رفع كنه، برات مثال ميزنم؛
كريس رونالدو رو نگاه كن، وقتي فرگوسن او رو به منچستر آورد تنها كاري كه بلد بود انجام بده پا عوض كردنهاي سريع بود به قول يه نفر فقط بلد بود خودش رو دريبل بزنه! اما سر الكس از او بازيكني ساخت كه در حال حاضر بهترين و كاملترين بازيكن جهانه، توجه داشته باش كه اين همون رونالدويي هست كه تا اوايل فصل پيش توپ رو از روي خط دروازه حريف نمي تونست به گل تبديل كنه اما فرگوسن با توجه بسيار زيادي كه به او كرد و دادن روحيه(او رو بهترين بازيكني كه تا به حال داشته خوند و حتي جديدا به او لقب يك بازيكن اسطوره اي داد!) و همچنين با صيقل دادن شيوه بازيش او رو تبديل كرد به يك بازيكن فوق العاده كه حتي داعيه زدن 40 گل در اين فصل رو داره.
يا مثلا فابرگاس كه تحت نظر ونگر روز به روز داره بهتر و كامل تر ميشه. حتي آدبايور كلنگ كه دروازه خالي رو نمي تونست گل كنه الان زير نظر اين سوپر منيجر تبديل شده به يك گلزن درجه يك.
و آخرين مثال؛ به نظر تو روبينيو بهتره يا مسي؟ خيلي كم پيدا ميشه كسي كه بگه روبينيو! اما همين بازيكن يك فصل زير نظر كاپلو بود و الان تبديل شده به يك بازيكن غير قابل مهار كه حضورش در زمين تضمين كننده پيروزي رئال هست.
حالا برگرديم به بحث مسي. انصافا از وقتي كه بازي در تيم اول بارسا با مربيگري رايكارد رو شروع كرده چه قدر به قابليتهاش اضافه شده؟ به نظر من فقط كمي قدرت گلزنيش بيشتر شده همچنين قدرت بدنيش هم يه نموره كه كاملا طبيعيه.
رايكارد حتي تو اين مدت نتونسته از لئو در جايي به غير از سمت راست استفاده كنه. هر وقت او رو در مكاني به غير از پست اصليش گذاشت (مثل همين بازي سويا) مسي به يك بازيكن معمولي تبديل شد. ضمن اينكه مشكل تيم فعلي بارسا حضور افراطي ستاره هاي تكرو هست كه جايي براي بروز خلاقيتهاي بي نظير مسي نميگذاره. در همين بازي با سويا حداقل 4 بازيكن بودند كه وقتي توپ بهشون مي رسيد آهنگ بازي بارسا رو با تكروي كند مي كردند: دوس سانتوس، آنري، اينيستا و مسي؛ در حاليكه يك تيم نهايتا بايد يك بازيكن اينچنيني داشته باشه (مانند زماني كه رونالدينيو تك ستاره بارسا بود كه تمام توپها از هرجايي به او مي رسيد).
در اين مورد ابي (barca_ms_lovexx) مي تونه كاملا براتون توضيح بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكل افت رونالدينيو كاملا تقصير خودش هست، الان ميشه گفت بكهام دوم فوتباله!
ضمن اينكه افت يك تيم بعد از دو سه سال در اوج بودن طبيعي هست مگر اينكه مربي اونقدر شخصيت قوي اي داشته باشه كه بتونه انگيزه جديد رو به بازيكنان بده.

من اينو ميذارم به حساب خودخواهي روني، به نظرت اگر به جاي اينكه در اون لحظات آخر تمام توپها رو به ديواره دفاعي بزنه، به روي دروازه سانتر مي كرد تا مدافعان جلو كشيده بتونند سر بزنند بهتر نبود تا اينكه ضربات آزاد يكنواخت بزنه؟

البته بازم پاس گل رو او داد، ولي مسئله اين بود كه در اين بازي دوس سانتوس راست زمين بازي مي كرد و تازه اواسط نيمه دوم بود كه با تغييرات رايكارد به جاي اصليش رفت.
يه چيز هم هست كه وقتي او در سمت راست هم بازي مي كنه حركاتش كاملا تكراريه (اينم تقصير مربي بي عرضمونه) اصلا كار رايكارد اين شده كه سه تا بازيكن رو ميگذاره تو خط حمله (بازيكن چپ پا رو در راست و بازيكن راست پا رو در چپ) و بهشون ميگه توپو كه گرفتي با حركت عرضي به سمت مخالف حركت كن، يعني واقعا تو اين چند وقته تاكتيك ديگه اي نداشتيم!

اتوئو البته گويا باز مصدوم شده و روني هم ديگه با اين همه حاشيه زندگي شخصيش نمي تونه براي بارسا اون بازيكن تاثير گذار قبلي باشه.

hpk34
13-02-2008, 06:00
آقای R10MessiEtoo این طور که من فهمیدم شما میگین دیگه رایکارد بدرد نمی خوره و باید عوض بشه درسته؟

من با شما مخالفم.خوب وقتی بازیکن نداشته باشه مجبوره که جای بازیکن ها رو عوض کنه تا یه نتیجه ای بگیره.(که البته تا الان که درست نگرفته)

منم دارم نا امید میشم.با این بازی هایی که بارسامیکنه امیدی به قهرمانیش تو هر دوتا جام اسپانیا نیست.

nw_nk
13-02-2008, 13:32
سلام آقای nw_nk .خوشحالم که دوباره اینجا میاین.

باید بگم با 60% از صحبت های شما موافقم.

ولی باید قبول کنید که بارسا بدون رونالدینیو هم میتونه قوی باشه.

بارسلونا یه تیم تاکتیکی هست که تمام بازیکناش کار تیمی انجام میدن.و کلا با برنامه بازی میکنند.

سلام

درسته بارسا در هر شرایطی یک تیم متوسط به بالاست ولی یادتون باشه بارسا باید بهترین باشه نه صرفا یک تیم قوی. حداقل انتظار من اینه. اگر بارسا یک تیم قوی مثل رئال یا منچستر باشه در جامها نهایتا 2 تا تیم قوی دیگه رو می بره و بعد حذف میشه. در لیگ هم فقط می تونه تضمین بده که جز 3 4 تا قوی اول باشه. ولی بهترین بودن چیزیه که شما رو به قهرمانی که مناسب بارساست میرسونه.

کمی موافقم ولی اگه سال 2003 رو یادتون بشه بارسا بدون رونالدینهو تا نیمه نهایی جام باشگاه های اروپا پیش رفت پس نمی تونیم بگیم بارسا فقط روی رونالدینهو هست ولی در کل آره بارسا از وقتی که رونالدینهو افت کرد(بعد از جام جهانی) تیم هم افت کرد ولی نمی تونیم بگیم برای قدرت گرفتن بارسا رونالدینهو باید بره تو اوج.

سلام

خوشحال میشم راههایی رو که به نظر شما بارسا رو مثل قبل میکنه بدونم.

قبول ندارم!

يعني قبول دارما ولي نه اينطور كه شما گفتيد. اگر از من بپرسيد حتي ميگم رونالدينيو كه سهله، مسي از مارادونا هم بهتره اما...
مسي يكي از با استعدادترين بازيكنان دنياست، تنها مشكلش نبود يك مربي هست كه بتونه اشكالات بازيش رو رفع كنه، برات مثال ميزنم؛
كريس رونالدو رو نگاه كن، وقتي فرگوسن او رو به منچستر آورد تنها كاري كه بلد بود انجام بده پا عوض كردنهاي سريع بود به قول يه نفر فقط بلد بود خودش رو دريبل بزنه! اما سر الكس از او بازيكني ساخت كه در حال حاضر بهترين و كاملترين بازيكن جهانه، توجه داشته باش كه اين همون رونالدويي هست كه تا اوايل فصل پيش توپ رو از روي خط دروازه حريف نمي تونست به گل تبديل كنه اما فرگوسن با توجه بسيار زيادي كه به او كرد و دادن روحيه(او رو بهترين بازيكني كه تا به حال داشته خوند و حتي جديدا به او لقب يك بازيكن اسطوره اي داد!) و همچنين با صيقل دادن شيوه بازيش او رو تبديل كرد به يك بازيكن فوق العاده كه حتي داعيه زدن 40 گل در اين فصل رو داره.
يا مثلا فابرگاس كه تحت نظر ونگر روز به روز داره بهتر و كامل تر ميشه. حتي آدبايور كلنگ كه دروازه خالي رو نمي تونست گل كنه الان زير نظر اين سوپر منيجر تبديل شده به يك گلزن درجه يك.
و آخرين مثال؛ به نظر تو روبينيو بهتره يا مسي؟ خيلي كم پيدا ميشه كسي كه بگه روبينيو! اما همين بازيكن يك فصل زير نظر كاپلو بود و الان تبديل شده به يك بازيكن غير قابل مهار كه حضورش در زمين تضمين كننده پيروزي رئال هست.
حالا برگرديم به بحث مسي. انصافا از وقتي كه بازي در تيم اول بارسا با مربيگري رايكارد رو شروع كرده چه قدر به قابليتهاش اضافه شده؟ به نظر من فقط كمي قدرت گلزنيش بيشتر شده همچنين قدرت بدنيش هم يه نموره كه كاملا طبيعيه.
رايكارد حتي تو اين مدت نتونسته از لئو در جايي به غير از سمت راست استفاده كنه. هر وقت او رو در مكاني به غير از پست اصليش گذاشت (مثل همين بازي سويا) مسي به يك بازيكن معمولي تبديل شد. ضمن اينكه مشكل تيم فعلي بارسا حضور افراطي ستاره هاي تكرو هست كه جايي براي بروز خلاقيتهاي بي نظير مسي نميگذاره. در همين بازي با سويا حداقل 4 بازيكن بودند كه وقتي توپ بهشون مي رسيد آهنگ بازي بارسا رو با تكروي كند مي كردند: دوس سانتوس، آنري، اينيستا و مسي؛ در حاليكه يك تيم نهايتا بايد يك بازيكن اينچنيني داشته باشه (مانند زماني كه رونالدينيو تك ستاره بارسا بود كه تمام توپها از هرجايي به او مي رسيد).
در اين مورد ابي (barca_ms_lovexx) مي تونه كاملا براتون توضيح بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكل افت رونالدينيو كاملا تقصير خودش هست، الان ميشه گفت بكهام دوم فوتباله!
ضمن اينكه افت يك تيم بعد از دو سه سال در اوج بودن طبيعي هست مگر اينكه مربي اونقدر شخصيت قوي اي داشته باشه كه بتونه انگيزه جديد رو به بازيكنان بده.

من اينو ميذارم به حساب خودخواهي روني، به نظرت اگر به جاي اينكه در اون لحظات آخر تمام توپها رو به ديواره دفاعي بزنه، به روي دروازه سانتر مي كرد تا مدافعان جلو كشيده بتونند سر بزنند بهتر نبود تا اينكه ضربات آزاد يكنواخت بزنه؟

البته بازم پاس گل رو او داد، ولي مسئله اين بود كه در اين بازي دوس سانتوس راست زمين بازي مي كرد و تازه اواسط نيمه دوم بود كه با تغييرات رايكارد به جاي اصليش رفت.
يه چيز هم هست كه وقتي او در سمت راست هم بازي مي كنه حركاتش كاملا تكراريه (اينم تقصير مربي بي عرضمونه) اصلا كار رايكارد اين شده كه سه تا بازيكن رو ميگذاره تو خط حمله (بازيكن چپ پا رو در راست و بازيكن راست پا رو در چپ) و بهشون ميگه توپو كه گرفتي با حركت عرضي به سمت مخالف حركت كن، يعني واقعا تو اين چند وقته تاكتيك ديگه اي نداشتيم!

اتوئو البته گويا باز مصدوم شده و روني هم ديگه با اين همه حاشيه زندگي شخصيش نمي تونه براي بارسا اون بازيكن تاثير گذار قبلي باشه.

سلام

در مورد کریس رونالدو به نظر من در شرایط سخت نمی تونه جواب بده. مثل بازی در مقابل تیمهای باشگاهی قوی غیر انگلیسی. البته زیاد پیگیر بازیهاش نیستم.

افت رونالدینهو هم به نظرم همش به روحیه اش برمیگرده. هنوز توانایی هاش رو داره.

بله. پاس گل رو مسی داد. اما شما انتظارتون همینه؟ مسی در این حده که در 90 دقیقه فقط یک پاس گل بده؟ مطمئنا مسی بیشتر از این حرفهاست.

در مورد نقش مربی در رشد بازیکن ها نظر ندارم. حقیقتش تا حالا بهش فکر نکردم و نمی تونم اظهار نظر کنم.

...

منم بعضی وقتها فکر می کنم مسائل ساده ای است که کادر فنی بارسا بهش توجه نمی کنه. ولی به خودم میگم حتما اونها آنالیزورهای متخصصی دارن که بیشتر از من سر در میارن و من دارم اشتباه فکر می کنم.

مثلا می بینم بارسا با اینکه معمولا روی بازی هوایی نتیجه نمیگیره اما وقتی تیم عقبه 30 40 دقیقه رو با سانتر و ... هدر میدن. تا بازی تموم میشه. نمی دونم چرا حداقل بعد از 30 دقیقه که یک کارو انجام میدن و می بینند که نتیجه نمیده و بازی داره تموم میشه تاکتیک رو عوض نمی کنند.

راستی مهمترین موردی که الان می بینم اینه که هر تیمی جلوی بارسا با دفاع بسته و متمرکز بازی کنه از بارسا امتیاز میگیره. یعنی کادر فنی بارسا بعد از این همه مدت راهی برای گل زدن به همچین روشی پیدا نکردند؟

کاری که رئال با بارسا کرد و در ضدحمله برد. کاری که خیلی از تیمها در مقابل بارسا انجام دادن و تونستن با بارسا مساوی بکنند.

نظر شما چیه؟

hpk34
13-02-2008, 18:48
آقای nw_nk خوب هر کس از تیمش یه انتظاری داره .ولی برای منم زیبا بازی کردن مهمه نه فقط بردن.من بخاطر بازی زیبای بارسا(که الان خبری از زیبا بازی کردنش نیست)طرفدارش شدم.

در مورد امتیاز دادن بارسا هم فکر کنم حق با شما باشه.برای منم سواله که چرا بارسا نمیتونه به تیم هایی که اینطوری بازی میکنن گل بزنه.

boy iran
14-02-2008, 20:57

part1

part2

کلیپ واقعا جالبی هست

راستی ....

اینقدر پشت سر رونالدینهو حرف نزنید من قاطی میکنم :31:

در ضمن خیلی خوشحالم بعد از مدتها آقا سینا رو تو انجمن دیدم:40:

Antonio Andolini
14-02-2008, 21:55
سلام

سلام

خوشحال میشم راههایی رو که به نظر شما بارسا رو مثل قبل میکنه بدونم.

به نظر من تو بارسا باید یه تغییر و تحولاتی بشه وگرنه وضع بهتر نمیشه. مثلا فروش برخی ستاره ها تا تیم رو از کهکشان شدن به دور نگه داره و یا تغییر مربی یا این که ریکارد تغییر عقیده بده. یکی از عواملی که کفر منو بالا میاره این گودجانسن هست ..... من نمیدونم این ریکارد چی از این گودجانسن دیده که این قدر ازش خوشش میاد اگه این قدر به ساویولا اهمیت می داد الان یه ستاره بزرگ شده بود.

ElmO
17-02-2008, 11:29
سلام

تبریک میگم ... ما بردیم و رئال باخت .
به فاصله ی 5 امتیازیش رسیدیم ...

ایشالا بهش میرسیم ، چون نشون داده
لیاقت بالا نشینی رو نداره ...

یا حق

hpk34
17-02-2008, 18:22
خدا کنه این دفعه بارسلونا از فرصت استفاده کنه.تا حالا چند بار اختلاف به 6 رسیده ولی بازم زیاد شده.

armin.kilid
17-02-2008, 18:36
بارسا فرياد يك ملت است
بارسا فرياد گذشته سياه اين ملت است
بارسا چيزي فراتر از ورزش وفوتبال است
بارسا يك احساس عميق ودروني در قلبه ماست
viva barca

Behroooz
17-02-2008, 19:39
بازگشت موفق رونالدينيو روحيه بخش بو د .

vahid_civil
18-02-2008, 01:42
خدا کنه این دفعه بارسلونا از فرصت استفاده کنه.تا حالا چند بار اختلاف به 6 رسیده ولی بازم زیاد شده.

اختلاف شده 5 امتیاز نه 6 تا! بعد هم شما اختلاف رو 2 امتیاز حساب کن . چون قطعا تو سانتیاگو برنابیو بارسا ریال رو مثل 2 سال پیش له میکنه.

به امید آزادی کاتالان.

hpk34
18-02-2008, 06:47
آقای vahid_civil شما درست گفتین.اختلاف 5 امتیاز هست.

ایشالا که رئال رو بزنه.

MoJtaBa.R
21-02-2008, 02:16

Two for Messi as Barça see off Celtic

vahid_civil
21-02-2008, 11:25
صعود زود هنگام به مررحله بعد تبریک.

به قول سر مربی سلتیک اگه کسی سلتیک رو ببره قهرمان اروپا میشه. پس قهرمانی هم مبارک.

hpk34
21-02-2008, 20:10
آقای vahid_civil هنوز که صعودمون قطعی نشده.تازه بازی رفت بود.

ولی ایشالا صعود که هیچی قهرمانم میشیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی بعدی تو لالیگا کیه و با چه تیمی؟

vahid_civil
22-02-2008, 00:19
آقای vahid_civil هنوز که صعودمون قطعی نشده.تازه بازی رفت بود.

ولی ایشالا صعود که هیچی قهرمانم میشیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی بعدی تو لالیگا کیه و با چه تیمی؟

توی خونه حریف 3 تا گل زدن و بردن رو شما صعود نمیدونید ؟!
سلتیک باید 2-0 ببره تا صعود کنه. اونم تو جهنم نیوکمپ!! پس صعود رو تبریک میگم!!:40::11::31:

MoJtaBa.R
23-02-2008, 17:46
به نقل از : FCBarcelona.ir

لئو مسی نه تنها یك نمایش عالی برابر سلتیك به نمایش گذاشت، بلكه دو گل او, او را به صدر رده بندی گلزنان این فصل لیگ قهرمانان با شش گل پرتاب كرد.

مسی این رقابت ها را با چهار گل در پنج بازی در مرحله گروهی آغاز كرد: برابر لیون در بازی اول, اشتوتگارت در روز دوم رقابت ها, برابر رنجرز در نیوكمپ و گلی دیگر برابر لیون.

دو گل چهارشنبه شب او برابر سلتیك، یعنی او اكنون شش گل در شش بازی به ثمر رسانده است (به او برای بازی برابر اشتوتگارت در نیوكمپ استراحت داده شد.) مسی اكنون آقای گل این فصل رقابت هاست، بالاتر از كریستیانو رونالدو (منچستر یونایتد), ابراهیموویچ (اینتر) و جرارد (لیورپول), كه پنج گل زده اند.

MoJtaBa.R
23-02-2008, 17:48
یکشنبه 5 اسفند 1386

هفته بیست و پنجم لالیگا

بارسلونا
VS
لوانته

ساعت 21:30 (به وقت ایران)

hpk34
23-02-2008, 19:08
آقای MoJtaBa.R خیلی خیلی ممنون.

یه چیز دیگه این بازیو شبکه 3 میگذاره؟

Antonio Andolini
23-02-2008, 19:56
دوستان تبریک ..... بارسا با بردش در برابر سلتیک هزارمین بردش رو تو لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد

MoJtaBa.R
23-02-2008, 20:24
فعلا که نه توسايت خبر و نه جاي ديگه اي ذکر نشده

شايد تورينو با پارما يا ليگ فرانسه رو بذارن

Antonio Andolini
23-02-2008, 23:59
تو سایت شبکه 3 که فقط بازی چلسی روساعت18:30 نوشته با بازی رئال ساعت23:30 حتما می خوان به جای بازی بارسا اون برنامه مزخرف محرمانه رو بزارند

hpk34
24-02-2008, 06:19
آقای Antonio Andolini و MoJtaBa.R خیلی ممنون.

آخه چلسی هم ....که بازیه اونو میگذارن ولی بازیه بارسا رو نمی گذارن؟؟!!

خدا کنه بازی رو ببره.اگر رئال هم ببازه فقط 2 امتیاز فاصله میمونه.یعنی میشه اینطوری بشه!!!!!!!!

MoJtaBa.R
24-02-2008, 13:26

vahid_civil
25-02-2008, 00:15
دیگه بارسا افتاد رو خط برد. این 5 گل شروع بردها امیدوارم باشه.

MoJtaBa.R
25-02-2008, 03:01
دمش گرم رئال ترکید

MoJtaBa.R
25-02-2008, 03:05
با اینکه بارسا رو پخش نکردن ولی یک گلی که رئال خورد ارزش دیدن داشت از این گلها که هر چند سال یکی میزنن دیدن داشت

ElmO
25-02-2008, 11:43
ایول ایول ...

فاصله شد 2 امتیاز ...

صدر جدول مال مـــــاست ...

یا حق

boy iran
25-02-2008, 12:41
ایول ایول ...

فاصله شد 2 امتیاز ...

صدر جدول مال مـــــاست ...

یا حق

واقعا ایول

امیدوارم قهرمان بشیم این فصل

:40::40::40::40:

hpk34
25-02-2008, 18:08
واقعا رئال باخت!

آقا مجتبی ایشالا که قهرمان میشیم.

بابا دیگه امیدمون زیاد تر شد.فقط یه باخت دیگه بیاره کار تمومه.

یعنی میشه؟!

Antonio Andolini
25-02-2008, 18:26
بابا دیگه امیدمون زیاد تر شد.فقط یه باخت دیگه بیاره کار تمومه.

یعنی میشه؟!
دیگه نیاز نیست ...... خودمون شکستش میدیم
.
گلی که رئال خورد به اندازه ی 10تا گل می ارزید ..... خیلی باهال شد اول روبن گل زد و اعصابمون خرد شد و بعدش که آفساید اعلام شد خوشحال شدیم بعدشم که گل رو زدند خونه رفت رو هوا ....... دم کانتالخو گرم هر داور دیگه ای بود بی جهت بازی رو نگه می داشت

kasra_khan2003
25-02-2008, 21:04
شما ها فكر كرديد مي تونيد معجزه اي رو كه ما فصل پيش كرديم رو بكنيد!
اما كور خونديد! فعلا زير ماييد!
در مورد اون شخصي كه ميگه مارو شكست ميده!!! : امضاي من، خودش جوابت رو ميده

MoJtaBa.R
25-02-2008, 21:29
شما ها فكر كرديد مي تونيد معجزه اي رو كه ما فصل پيش كرديم رو بكنيد!
اما كور خونديد! فعلا زير ماييد!
در مورد اون شخصي كه ميگه مارو شكست ميده!!! : امضاي من، خودش جوابت رو ميده

اول اینکه عزیز جان مودب باش و خوشحال که این سعادت رو داشتی بیای به تاپیک سرورت:27:
دوم هم اون تصاویر مبهم و ... تو امضاتون بازیکنان تیمتونن . اه چه بد از همین الان محو شدین :31:

سوم عجب گلی بود . چندتا سکته زدی ؟ وایییییییییییییییی خیلی دراماتیک بود

یعنی خودت هم میگی که سال پیش با معجزه قهرمان شدین !!!! دمت گرم بابا معترف

MoJtaBa.R
25-02-2008, 21:38
شکست تکان‌دهنده خانگی رئال مادرید در برابر ختافه باعث شد تا صدرنشین لالیگا شاهد کاهش فاصله‌اش نسبت به بارسلونا رقیب سرسخت خود به تنها دو امتیاز باشد .

به گزارش خبرگزاریها از مادرید ، پیشتر بارسلونا پنج بر یک لووانته تیم قعرجدولی لالیگا را در هم شکسته بود تا نشان دهد که عزم خود را برای فشار بیشتر بر رئال بیش از پیش جزم کرده است . رئال با این شکست همچنین شاهد پایان رکورد کسب صد درصد امتیازات دیدارهای خانگی خود در این فصل از رقابتهای لیگ شد .
با این حال ، رئال باید به خاطر این شکست که سومین شکست این تیم طی هشت روز گذشته بود ، تنها خود را ملامت کند .
" آرین روبن " در دقیقه ‪ ۶۵‬با فرستادن توپ به داخل دروازه حریف گمان کرد که رئال را پیش انداخته است ولی در حالیکه یارانش سرگرم شادی بودند " آرتورو داودن ایبانز " داور مسابقه حکم داد که کاپیتان رائول گونزالس پیش از ارسال یک پاس برای هم تیمی هلندی خود در آفساید قرار داشت .
ختافه سریعا با استفاده از یک ضربه آزاد و یک ضد حمله بی‌مهابا علیه حریف نامدارش که در خط دفاعی خود ضعیف تر از حد معمول بود ، یک گل به ثمر رساند .
" خوزه ماریا گوتیرز " هافبک رئال در مورد این گل " ایکه چوکو اوچه" بازیکن نیجریه‌ای حریف گفت :" این اتفاق هرگز نباید می‌افتاد ." این در حالی است که پیشتر ، " ساموئل اتوئو " مهاجم بارسلونا و یک بازیکن سابق رئال با یک هت تریک در نیمه دوم ، به تیمش کمک کرد به رقابت بر سر قهرمانی بازگردد.
" ژاوی هرناندز " بازیساز ملی پوش اسپانیایی بارسلونا با به ثمر رساندن سومین گل خود در چهار دیدار در دقیقه ‪ ،۱۴‬شروع‌کننده خوبی برای تیمش بود .
لووانته در دقیقه ‪ ۴۰‬نتیجه را از روی نقطه پنالتی مساوی کرد ولی سه دقیقه بعد ، لیونل مسی دوباره بارسلونا را پیش انداخت .
در دیگر دیدارهای لالیگا این نتایج به دست آمد:
آتلتیک بیلبائو ‪ ۱‬ویارئال ‪۲‬
دپورتیوو لا کرونیا ‪ ۲‬اسپانیول صفر
رئال مایورکا ‪ ۱‬بتیس ‪۱‬
مورسیا صفر وایادولید ‪۱‬
اوساسونا ‪ ۳‬آتلتیکو مادرید ‪۱‬
راسینگ سانتاندر ‪ ۱‬آلمریا صفر

Behroooz
25-02-2008, 21:48
افرين به ختافه ...

hpk34
26-02-2008, 06:54
من نمیدونم چرا تا یه صحبتی میشه طرفدارهای تیمای دیگه میان اینجا.؟؟؟!!!!!

دیروز تو مدرسه از هر کی میپرسیدم بازی رئال چی شد میگفت ندیدم.

فقط میدونستم که بارسلونا برده.گفتم یعنیمیشه روال باخته باشه؟.بعد اومدم تو این تاپیکو کلی حال کردم.

آقای MoJtaBa.R شما درست میگین.اصلا یادم نبود که بازی برگشت با رئال هنوز مونده.

ممنونم بخاطر اون خبری که گذاشتین.

MoJtaBa.R
26-02-2008, 14:53
باحالی از خودتونه

.................................................. ..............

دور رفت از مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال اسپانیا فردا با برگزاری دو دیدار پیگیری می شود.
تیم فوتبال بارسلونا فردا در نیوکمپ شهر بارسلون میزبان والنسیا خواهد بود. بارسا این روزها در شرایط بسیار مطلوبی به سر می برد و در رقابت های لالیگا فاصله امتیازات خود با رئال مادرید را به عدد دو رسانده است.
این در حالی است که والنسیا این روزها با مربیگری رونالد کومان اوضاع مطلوبی ندارد و چه بسا ناکامی در این جام، نظر مسئولان این باشگاه در خصوص برکناری مربی هلندی تیمشان را قطعی کند.
دیگر دیدار این مرحله را تیم های ختافه و راسینگ سانتاندر روز پنج شنبه برگزار می کنند. ختافه روز یکشنبه در چارچوب رقابت های لالیگا موفق به شکست رئال مادرید ، صدرنشین رقابت ها، شده و در این دیدار از روحیه بالایی برخوردار است.
دیدارهای برگشت این مرحله در تاریخ 29 اسفند ماه برگزار خواهد شد.

MoJtaBa.R
26-02-2008, 15:18
بازیکن کامرونی بارسلونا با به ثمر رساندن یک گل در هر 75 دقیقه، خیز بلندی برای فتح کفش طلایی امسال برداشته است.
ساموئل اتوئو با این که 18 هفته از 25 هفته لالیگا را از دست داده است، با 8 گل زده بخت پیوستن به گلزنان بزرگ لالیگا را دارد.

مهاجم کامرونی بارسا در هر 75 دقیقه در 8 بازی خود یک گل به ثمر رسانده و این برای یک مهاجم تازه از کمند مصدومیت رهایی پیدا کرده یک رکورد مطلوب و ارزشمند است.
اتوئو برای فتح لقب پیچیچی لالیگا امید زیادی دارد و هت تریک او در هفته بیست و پنجم، هشدار جدی به گلزنان برتر جدول از جمله، فابیانو (19 گل)، میلیتو (14 گل)، رائول و قهوه چی (13 گل) و نیستلروی و یورنته (12 گل) محسوب می شد

MoJtaBa.R
26-02-2008, 16:39
ئو مسی جایزه اش را پنج شنبه از آژانس EFE كه او را به عنوان بهترین بازیكن اهل آمریكای جنوبی فصل 2007-2006 شناخته است، دریافت كرد.

اهدای این جایزه در نیوكمپ انجام شد و شامل حضور رئیس آژانس EFE, الكس گریجلمو; رئیس فوتبال حرفه ای لالیگا, خوزه لوئیس آستیازاران; رئیس بارسلونا, خوان لاپورتا; نایب رئیس ورزشی بارسا, مارك اینگلا; و مدیرفنی بارسا, تیكی بگرستین بود.

كم نوسان ترین بازیكن

آژانس EFE معتقد است كه مسی كم نوسان ترین بازیكن فصل پیش بوده است. او 26 بازی در لیگ كرد و میانگین امتیاز 6.53 را در هر بازی بدست آورد, این یعنی او جایزه را از برندگان پیشین این جایزه, دفاع راست سویا، دنی آلوس و برنده سال 2004 رونالدینیو، می گیرد

MoJtaBa.R
26-02-2008, 16:40
ترکیب تیم برای بیست و پنجمین بازی لیگ برابر لوانته، شامل بازگشت بویان، ادمیلسون و زامبروتاست، در حالی که آنری، دکو و مارکز بیرون هستند.

فرانک ریکارد، اغلب بازیکنانش را برای بازی لیگ برابر لوانته در اختیار دارد. این مربی هلندی، به آنری و دکو استراحت داده استو مارکز، ازکوئرو، اولگوئر و خورکرای مصدوم هم بیرون هستند. بویان، ادمیلسون و زامبروتا به ترکیب بازگشته اند.

تبریک برای مسی

تیم، شنبه صبح، پشت درهای بسته در نیوکمپ تمرین کرد. پیش از آغاز تمرین، ریکارد تیم را جمع کرد تا به مسی به خاطر کسب جایزه بهترین بازیکن فصل 2006-2007 آمریکای جنوبی، توسط آژانس خبری EFE تبریک بگویند.

MoJtaBa.R
26-02-2008, 16:41
برام جالب شده که اين پستهام چرا روي 354 گير ميکنه

اين اخبار از [.fcbarcelona.ir] هست

MoJtaBa.R
26-02-2008, 16:43
ساموئل اتوو، بعد از مدت ها برای بارسا در لیگ به میدان آمد و بازگشت باشکوه خود را با 3 گل جشن گرفت! ژاوی هرناندز که این روزها، خوب برای بارسا گلزنی می کند، گل اول بازی را به ثمر رساند و لیو مسی نیز زننده گل دوم بارسا بود.

با این نتیجه، مردان بارسا با خیالی آسوده، به تماشای دیدار رئال مادرید و ختافه خواهند نشست. بازی که در آن، آبی و اناری ها چشم به ساق های مردان ختافه خواهند داشت تا رئال را نزدیکتر از قبل ببینند.

بارسا در این دیدار با ترکیب والدس، زامبروتا، پویول، میلیتو، آبیدال، توره، ژاوی، اینیستا، رونالدینیو، مسی و اتوو به میدان آمد. یاران تعویضی بارسا در این دیدار، تورام، بویان و جیو بودند که به ترتیب به جای میلیتو، رونالدینیو و لیونل مسی به بازی گرفته شدند

MoJtaBa.R
26-02-2008, 16:44
بارسا در بازی كه اختلاف های دو تیم را به خوبی نشان می داد، نسبت به لوانته بی رحم بود. با گل های ژاوی, مسی و هت تریكی از اتوو, بارسا همچنان به دنبال مادرید در تعقیب است.

در میزبانی از لوانته قعر نشین, بازی پر گلی انتظار می رفت و بارسا به خوبی جواب این انتظار را داد. با وجود نتیجه بازی, بارسا نیاز به سخت كوشی داشت, به خصوص در نیمه اول.

ژاوی اولین نفر برای گلزنی بود, اما ریگا این گل را از روی نقطه پنالتی در دقیقه 41 جبران كرد. سپس این مسی بود كه پیش از پایان نیمه اول گلزنی كرد و به بارسا اجازه داد تا بازی را در نیمه دوم، در اختیار داشته باشد. نكته مهم بازی هت تریك اتوو بود كه برتری بارسا را در كنار لحظات خوبی كه تیم پشت سر می گذارد، نشان داد.

MoJtaBa.R
26-02-2008, 22:41
پنج شنبه 9 اسفند 1386

نیمه نهایی جام حذفی

بارسلونا
VS
والنسیا

ساعت 00:30 صبح (به وقت ایران)

MoJtaBa.R
26-02-2008, 22:45

MoJtaBa.R
26-02-2008, 22:46

MoJtaBa.R
26-02-2008, 22:47

MoJtaBa.R
27-02-2008, 18:08
بازیکنان تیم والنسیا برای شرکت در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی فوتبال جام حذفی اسپانیا وارد بارسلونا شدند.

به گزارش شبکه یورونیوز، بازیکنان رونالد کومان مربی هلندی والنسیا همه تلاش خود را برای قهرمانی در جام حذفی به کار بسته اند زیرا این باشگاه هم اینک در رده نهم رده بندی کلی لا لیگا قرار گرفته است.
باشگاه بارسلونا که در لیگ قهرمانان اروپا در موقعیت مناسبی برای راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی قرار دارد در رده بندی کلی لالیگا نیز دو امتیاز با رئال مادرید پیشتاز رقابتها فاصله دارد.
رونالدینیو و هم تیمی هایش هفته گذشته موفق شدند باشگاه لوانته را مغلوب کنند.
ختافه نیز در دیگر دیدار نیمه نهایی به مصاف راسینگ سانتاندر خواهد رفت

MoJtaBa.R
27-02-2008, 18:08
مترجم: سام فروهش / FCBarcelona.ir

پس از پیروزی برابر لوانته در لیگ, اكنون همه نگاه ها به جام حذفی اسپانیا معطوف شده است. تیم اصلی، با یك جلسه بهبودی مقدماتی، كه توره یحیی در آن شركت نكرد, آغاز به آماده شدن برای بازی چهارشنبه برابر والنسیا نمود.

مردان فرانك ریكارد دیروز, دوشنبه, در ماسیا تمرین كردند و برای بازی بعدی در روز چهارشنبه در نیوكمپ برابر والنسیا در دور رفت نیمه نهائی جام پادشاهی، آغاز به آماده شدن كردند. توره یحیی, بازیكن ساحل عاجی بارسلونا, در این جلسه به خاطر كمر درد شركت نكرد و در رختكن برای درمان باقی ماند.

تمرینات با نرمش های گرم كردن همیشگی آغاز شد. سپس نفرات به دو گروه تقسیم شدند. هفت بازیكن از 11 بازیكن ثابت بازی یكشنبه - پویول, ژاوی, مسی, میلیتو, زامبروتا, رونالدینیو و سیلوینیو - كمی با مربی بدنساز تیم دویدند, درحالی كه باقی بازیكنان بر روی پاسكاری كار كردند.

MoJtaBa.R
27-02-2008, 18:09
فرانك ریكارد، دكو و آنری را پس از اینكه در بازی لیگ برابر لوانته استراحت كردند، برای دیدار نیمه نهایی جام حذفی برابر والنسیا، به تركیب اضافه كرد. سیلوینیو، گودیانسن، جیوانی، رونالدینیو و ماركز همه بیرون از تركیب هستند.

ریكارد تصمیم گرفته است كه تركیبش را به صورت چرخشی در آورد و دكو و آنری را به تركیب باز گردانده، در حالی كه رونالدینیو، گودیانسن، سیلوینیو و جیوانی را بیرون گذاشته است. لیست تركیب برای جام حذفی، محدود به 16 بازیكن است، نه مانند لیگ و لیگ قهرمانان كه 18 نفر است.

سلطان جام حذفی، آنری

ریكارد، مهاجم فرانسوی خود تیری آنری را به دنبال نمایش كلیدی اش در مراحل قبلی برابر سویا و ویارئال، كه او گل پیروزی را به ثمر رساند، در تركیب جای داده است. او امیدوار خواهد بود كه بتواند عملكرد مشابهی را در دیدار برابر والنسیا تكرار نماید.

MoJtaBa.R
27-02-2008, 18:10
رافا ماركز هنوز از درد در پای راستش رنج می برد و برای بازی پنج شنبه آماده نیست. خوركرا، اولگوئر و ازكوئرو هم به دلیل مصدومیت بیرون از تركیب هستند.

MoJtaBa.R
27-02-2008, 18:13
تاریخچه اف سی بارسلونا

در تاریخ 29 نوامبر 1899، هانس گمپر به همراه یازده نفر از مشتاقان فوتبال، ورزشی كه در این قسمت از دنیا هنوز تا حد زیادی ناشناخته بود، باشگاه فوتبال اف سی بارسلونا را تاسیس كرد.
او هرگز نمی توانست عظمتی را كه ابتكارش به آن تبدیل خواهد شد، تصور كند. اف سی بارسلونا در طی تاریخچه بیش از صدسالش، به طور ویژه ای در هر محیطی رشد كرده و به چیزی به مراتب فراتر از یك باشگاه تبدیل شده است تا شعار «فراتر از یك باشگاه» بارسا را به واقعیت تبدیل كند.

بارسا برای میلیون ها نفر در سراسر دنیا، به سمبلی برای هویتشان، نه تنها در زمینه ورزش، بلكه در محدوده جامعه، سیاست و رسوم، تبدیل شده است. در طول سخت ترین دوره های زمانی، بارسا معیاری به عنوان مظهر كاتالونیا و اشتیاق مردم كاتالان برای آزادی بود. سمبلی كه تا امروز به سمت رابطه نزدیك تر با ویژگی باشگاه و اعضای آن پیش رفته است. بارسا درون بافت اسپانیا به عنوان یك باشگاه آزاد و دموكراتیك دیده می شود و در سراسر دنیا با اهداف دوستانه به ویژه در مورد كودكان، به وسیله ی توافق برای حمایت از یونیسف، شناخته شده است.

در طی یك قرن كامل، اف سی بارسلونا از میان لحظات افتخار و رنج عبور كرده است. دوره هایی از درخشش و دوره هایی دیگر توام با موفقیت كمتر، پیروزی های حماسه آفرین و مغلوب شدن های همراه با فروتنی؛ اما تمام این لحظه های مختلف كمك كرده اند تا هویت باشگاهی را مشخص كنند كه در راستای طبیعت منحصر به فردش، در جهان بی همتا به شمار می آید.

به دلیل وجود پیشینه بیشتر از صد سال، طبیعتا دوره های زیاد و گوناگونی در هر دو زمینه ورزشی و اجتماعی، وجود داشته است. در سال های آغازین تاسیس باشگاه (1899-1922) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، تا ساخت ورزشگاه لس كرتس، بارسا باشگاهی به شمار می رفت كه باید خود را از تمام تیم های دیگر در بارسلونا متمایز كند و به همراه شهر به عنوان یك واحد كلی دست یابد. بارسا به زودی باشگاه اصلی در كاتالونیا شناخته شد و با حس هویت ملی كاتالان كه در حال رشد بود، متحد شد.

از لس كرتس تا نیوكمپ (1957-1922) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، باشگاه وارد دوره ی متفاوتش شد. کانون هوادارانش برای اولین بار 10.000 عضو پذیرفت و این در حالی بود كه فوتبال به یك پدیده تبدیل شد و شكل حرفه ای به خود گرفت؛ و این در سال هایی بود كه اسطوره هایی چون آلكانتارا و سامیتیر پدید آمدند. اما به علت مشكلات اصلی و جنگ غیر نظامی و درون كشوری اسپانیا و دوران پس از جنگ، باشگاه مجبور بود تا از عهده شرایط ناخوشایند بر آید. از جمله این ناملایمتی ها، ترور رئیس باشگاه، خوزه سونیول در سال 1936 بود. كسی كه بیش از همه شعار «ورزش و شهروندی» را رواج داده بود. اما باشگاه به بقایش ادامه داد و دوره ای از بهسازی های ورزشی و اجتماعی به شكل نیوكمپ شكل گرفت كه این پیامد با آمدن لادیسلاو كوبالا كه به شدت تاثیر گذار بود، مصادف شد.

از تاسیس نیوكمپ تا جشن هفتاد و پنجمین سالگرد (1957-1974) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، بارسا از نتایج متوسطی كه به دست آورد، رنج برد اما با موجودیتی كه یكپارچه شده بود و با رشد دائم اعضا و یك بهبود آهسته اما پیوسته، علیرغم بداقبالی ها، همراه بود. یك هیجان خاص كه برای اولین بار در عبارت «بارسا، بیش تر از یك باشگاه» ظاهر شد، توسط مدیر باشگاه نارسیس دِ كارراس اعلام شد. انجمنی كه تحت مدیریت آگوستی مونتال اداره می شد، بازیكنی را به بارسا آورد كه تاریخ باشگاه را عوض كرد، یوهان كرایف.

از جشن هفتاد و پنجمین سالگرد تا جام اروپایی (1974-1992) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، باشگاه شاهد تبدیل گفتگوی باشگاه ها به دموكراسی بود. شروع مدیریت بلند مدت خوزه لوئیس نونیز، توسعه نیوكمپ در شرایط جام جهانی 1982 و پیروزی جام برندگان جام در سال 1979، یك موفقیت بزرگ نه تنها در عرصه ورزش، بلكه در در اجتماع، به همراه افزایش چشمگیر و مثال زدنی پشتیبانان بارسا، اتحاد پرچم كاتالان و بارسلونا را به اروپا نمایاند. كرایف بازگشت، این بار به عنوان مربی و چیزی را كه بعد ها با نام «تیم رویایی» (Dream Team) شناخته شد، به وجود آورد كه افتخار نهایی و شكوهمندش فتح جام اروپایی در ومبلی (1996) بود كه به لطف گل معروف كومان به دست آمد.

ار ومبلی تا پاریس (1992-2006) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، زمانی بود كه جدیدترین پیشرفت اخیر باشگاه میان دو عدد از بزرگترین دستاوردهایش رخ داد. قهرمانی در اروپا! دوره طولانی ریاست خوزه لوئیس نونیز به پایان رسیده بود و باشگاه بهترین پتانسیلش را در طی جشن یك صد سالگی خود نشان داد. در ادامه ی مدیریت خوان گاسپارت (2000-2003)، انتخابات ژوئن 2003 خوان لاپورتا را به دفتر ریاست آورد و موجب گسترش اجتماعی جدیدی شد كه با به دست آوردن 150.000 عضو و موفقیت های بیشتر در زمین بازی از جمله دو عنوان لالیگا و بردن لیگ قهرمانان در پاریس همراه بود.

ابهت باشگاه فوتبال بارسلونا، به همراه فاكتورهای بسیار زیاد دیگر، به وسیله ی لیست افتخارات تحسین برانگیزش تعریف شده است. تعداد كمی از باشگاه های سرتاسر دنیا، موفقیت هایی تا این حد گوناگون را به دست آورده اند. جام میان قاره ای، تنها جایزه پیروزی است كه تاكنون به موزه ی باشگاه راه نیافته است؛ بنابراین دو جام اروپایی كه در ومبلی (1992) و پاریس (2006) فتح شده اند، بزرگترین سربلندی و لذت باشگاه باقی مانده اند. این ها بهترین لحظات بارسا در صحنه قاره ای هستند. اما باشگاه، این افتخار را نیز به همراه خود دارد كه تنها تیمی است كه در تمام دوره های رقابت ها میان باشگاه های اروپایی، از زمانی كه برای اولین بار در سال 1955 به وجود آمده، حضور داشته است. موفقیت های زیاد بارسلونا در اروپا شامل شناخته شدن به عنوان «پادشاه جام برندگان جام»، به علت ركورد فتح این عنوان در 4 دوره، نیز می شود.

به علاوه، اف سی بارسلونا، 3 بار جام جوانمردی Fairs Cup ( تورنومنتی كه اکنون به عنوان جام یوفا شناخته می شود) را نیز در سال های 1958، 1960 و 1966 كسب كرده است. در سال 1971، بارسا جایزه ویژه برد مسابقه ای را كسب كرد كه میان خودشان، به عنوان اولین پیروز این رقابت ها و لیدز یونایتد، به عنوان آخرین پیروز این رقابت ها، برگزار شد. اما بارسا نه تنها اروپا را بلكه رقابت های اسپانیایی به ویژه جام ملی (حذفی)، Copa del Rey، را كه 24 بار و بیشتر از سایر باشگاه ها فتح كرده اند، تحت نفوذ دارد.

لیگ اسپانیا به طور مرسوم یكی از رقابت هایی است كه بردنش برای بارسا جزء سخت ترین ها به شمار می رود. اما به لطف ویژه برخی از فصل های دهه 1990، دهه ای كه در آن 6 قهرمانی به دست آمد و دو قهرمانی دیگر در طی دو سال، باشگاه فوتبال بارسلونا تا كنون 18 بار عنوان قهرمانی لالیگا را به دست آورده است.

MoJtaBa.R
27-02-2008, 18:14
افتخارات باشگاه

ليگ اسپانيا (لاليگا):
--------------------------

- 18 قهرمانی!
سال های (1929، 1945، 1948، 1949, 1952، 1953، 1959، 1960، 1974، 1985، 1991، 1992، 1993، 1994، 1998، 1999، 2005 و 2006)
- 21 نائب قهرمانی!

جام حذفی اسپانيا:
------------------------

- 24 قهرمانی!
سال های (1910, 1912, 1913, 1920, 1922, 1925, 1926, 1928, 1942, 1951, 1952, 1953, 1957, 1959, 1963, 1968, 1971, 1978, 1981, 1983, 1988, 1990, 1997, 1998)

ليگ قهرمانان اروپا:
-------------------------

- 2 قهرمانی در سال های (1992 و 2006)
- 3 نائب قهرمانی در سال های (1961، 1986 و 1994)

جام يوفا:
------------

- 4 قهرمانی در سال های (1979، 1982، 1989، 1997)