PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست Activecode ویندوز Vista

bache pooldar
14-08-2007, 02:43
باسلام
چند وقت پیش ویندوز ویستای رو خریدم البته اورجینال اما الان هر چی کد فعال سازی رو می زنم می نویسه این کد غیر قابل قبول است . می خواستم ببینم کسی میتونه کمکم کنه یک پچی ، اکتیو کدی یا چیزی به ما بده ممنون می شم . از خجالتتون در میام.

zahak
14-08-2007, 09:17
باسلام
چند وقت پیش ویندوز ویستای رو خریدم البته اورجینال اما الان هر چی کد فعال سازی رو می زنم می نویسه این کد غیر قابل قبول است . می خواستم ببینم کسی میتونه کمکم کنه یک پچی ، اکتیو کدی یا چیزی به ما بده ممنون می شم . از خجالتتون در میام.

این کرک را امتحان کن ، حتما مشکلت حل میشه من حدود دو ماه هست بدون مشکل باهاش کار میکنم و آپدیت هم کردم

روش استفاده اش خیلی ساده اس فقط اجراش کن بعد پیغام میده که ریست بشه وقتی ویندور بیاد بالا کرک شده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zahak
14-08-2007, 09:20
باسلام

این کرک را امتحان کن ، حتما مشکلت حل میشه من حدود دو ماه هست بدون مشکل باهاش کار میکنم و آپدیت هم کردم

روش استفاده اش خیلی ساده اس فقط اجراش کن بعد پیغام میده که ریست بشه وقتی ویندور بیاد بالا کرک شده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LordMMD
05-09-2007, 15:37
من Vista Starter Edition دارم.

وقي اين ک.رک که شما معرفي کردي رو اجرا ميکنم ، ميگه:
The cra.k has failed to start!

amir_linuxsuse
06-09-2007, 09:20
crack mobiledit v 2.3.0.18 را لطفا بگذارید.
با تشکر

Alastoor
06-09-2007, 11:17
crack mobiledit v 2.3.0.18 را لطفا بگذارید.
با تشکر

سلام دوست عزیز

برای درخواست کرک نرم افزارهای مختلف پس از جستجو در صورت نبودن تاپیک مشابه باید تاپیک جدید (موضوع جدید) ایجاد کنید.