PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81]

JEFF_HARDY
30-06-2009, 12:15
صبح امروز
آرفي و خليلي به باشگاه پرسپوليس رفتند
خبرگزاري فارس: محسن خليلي و اشپيتيم آرفي صبح امروز با عباس انصاري فرد ديدار كردند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس محسن خليلي مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس براي تمديد قرارداش صبح امروز به باشگاه رفت اما به توافق نرسيد و قرار است ظرف دو روز آينده تكليف او روشن شود.
آرفي نيز كه شب گذشته وارد ايران شد صبح امروز به ديدار انصاري فرد رفت و قرار است قرارداد به زودي ثبت كند تا در تمرينات پرسپوليس حاضر شود.

JEFF_HARDY
30-06-2009, 12:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
براي حل مشكل
پروين بايد از اسلوواكي ITC بياورد
خبرگزاري فارس: بازيكن سابق تيم دي استرادا براي بازي در ليگ برتر ايران بايد كارت بازي خود را به فدراسيون فوتبال ايران تحويل دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد پروين كه اواسط فصل گذشته از تيم سايپا به تيم دي استرادا اسلوواكي پيوسته بود براي بازي در اين ليگ از فدراسيون ايران ITC نگرفته و به همني دليل هم او براي بازي در ليگ ايران با مشكل روبرو شده است.
روز گذشته براي حل اين مشكل علي پروين به فدراسيون فوتبال رفت و عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ هم توضيحات لازم را براي حل اين مشكل مطرح مي كند.
عزيز محمدي در گفت و گو با خبرگزاري فارس در اين باره اظهار داشت: من به ايشان توضيح دادم كه بايد ITC محمد را از فدراسيون اسلوواكي براي ما بياورند و سپس سازمان ليگ در مورد عدم دريافت كارت بازي از سوي فدراسيون فوتبال ايران قبل از سفر او به اين كشور را مورد بررسي قرار مي دهد.

JEFF_HARDY
30-06-2009, 12:16
پس از جلسه با هدايتي
كاشاني حضور در هيات مديره استيل‌آذين را نپذيرفت
خبرگزاري فارس: مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس عضويت در هيات مديره باشگاه استيل‌آذين را نپذيرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در جلسه‌اي كه روز گذشته حبيب كاشاني با حسين هدايتي، مالك و امير مهريزي، مديرعامل باشگاه و اعضاي كادر فني تيم برگزار كردند، كاشاني عضويت در هيات مديره را نپذيرفت اما اعلام كرد به هدايتي كمك خواهد كرد و تجربيات خود را در اختيار باشگاه قرار مي‌دهد.
روابط عمومي باشگاه استيل‌آذين اين موضوع را تاييد كرد.
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoo
__________________________________________________ _______________________________
در گفت‌وگو با فارس
رضايي: تابع نظر سازمان ليگ و كميته انضباطي هستم
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تابع نظرات كميته انضباطي و سازمان ليگ هستم.

شيث رضايي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره اينكه به دليل رعايت نكردن منشور اخلاقي از بازي در ليگ برتر محروم خواهد شد اظهار داشت: هر حكمي كه كميته انضباطي و سازمان ليگ بدهد تابع آن هستم و حرفي ندارم. البته مي‌دانم كه برخي به دنبال اين هستند كه فقط حاشيه‌سازي كنند.
وي افزود: من در پرسپوليس در حال ادامه دادن به كارم هستم و به هواداران و مسئولان باشگاه قول مي‌دهم در فصل جاري حتي يك امتياز منفي نداشته باشم. حاشيه را كنار گذاشته‌ام و مي‌خواهم چهره‌اي متفاوت باشم.
رضايي در خصوص انتخاب سرمربي جديد پرسپوليس گفت: ما بازيكن هستيم. براي ما فرقي نمي‌كند چه كسي بيايد اما اميدوارم تكليف اين موضوع زودتر مشخص شود.
انتهاي پيام/ا

محمد88
30-06-2009, 12:17
ضيا نيك نفس،
ایشون کجا بودند فصل پیش ؟؟

JEFF_HARDY
30-06-2009, 12:17
گزارش تمرين پرسپوليس/
محمد به بازيكنان اضافه شد
خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز با 15 بازيكن برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سومين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز از ساعت 10:30 با حضور 15 بازيكن زير نظر عابدزاده انجام شد.
در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس به دويدن‌هاي استقامتي؛ سرعتي بلند و كوتاه و تمرينات هوازي زير نظر عابدزاده پرداختند.
در تمرين امروز عليرضا حقيقي؛ ضيا نيك‌نفس، مهدي و مجتبي شيري، هادي نوروزي، شيث رضايي، كريم باقري، نبي ا... باقري‌ها، عليرضا محمد، الهايي و 5 بازيكن تستي وجود داشتند كه نسبت به تمرينات روز گذشته محمد و الهايي به اين بازيكنان اضافه شده بود.

* در ابتداي تمرين عابدزاده و كريم باقري با بازيكنان صحبت كردند.

* تمرين امروز به مدت 70 دقيقه به طول انجاميد و در هر فاصله 15 دقيقه‌اي عابدزاده با بازيكنان به گفت و گو مي‌پرداخت.

* يكي از بازيكنان جوان از شموشك نوشهر كه روز گذشته با چهره عجيبي در تمرين پرسپوليس حضور پيدا كرده بود با تذكر كادر فني تغييراتي در چهره خود انجام داد.

* كنار زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي نسبت به روز گذشته خلوت‌تر بود اما ورزشكاران تيم ملي ووشو كه علاقه زيادي به بازيكنان پرسپوليس دارند باز هم نظاره‌گر تمرين قرمزپوشان بودند.

* احمدرضا عابدزاده بارها از بازيكنان خواست آنهايي كه در تمرين صبح امروز دچار مشكلات تنفسي و بدني مي‌شوند به او اطلاع دهند و از تمرين كردن خودداري كنند. عابدزاده خود نيز دقايقي با بازيكنان به تمرين پرداخت.

* تمرين ساعت 11:40به پايان رسيد و بعدازظهر امروز پيگيري مي‌شود
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
================================================== ===================
================================================== ==============

در گفت‌وگو با فارس
شيري: براي نيمكت‌نشيني به پرسپوليس نيامده‌ام
خبرگزاري فارس: هافبك جديد تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از قدرت بازيكنان هم‌پستم خبر دارم و به هيچ به عنوان براي نيمكت‌نشيني به پرسپوليس نيامده‌ام.

مهدي شيري در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: پرسپوليس بازيكنان بزرگي دارد و من تمام اينها را مي‌دانستم و با اين تيم قرارداد بستم اما مطمئن باشيد از رقيب‌هايم اطلاعات كافي دارم و براي نيمكت‌نشيني به پرسپوليس نيامده‌ام.
وي در خصوص لغو قراردادش با استقلال گفت: شرايط خوب نبود و تصميم گرفتم قراردادم را با اين تيم فسخ كنم. نمي‌توان گفت كه من استقلالي هستم چون الان پيراهن پرسپوليس را پوشيده‌ام و فقط خدمت به پرسپوليس هستم.
شيري در خصوص مشكلاتش با باشگاه برق شيرازگفت: مشكل خاصي نبود اما برقي‌ها به من تسويه حساب نمي‌دادند تا مجبور شدم به كميته انضباطي بروم.

JEFF_HARDY
30-06-2009, 12:19
مسئولان باشگاه شرايط بازيكنان را درك نمي‌كنند
واعظي: تكليف چك‌هاي برگشتي‌ام از پرسپوليس را روشن مي‌كنم
خبرگزاري فارس: دروازه‌بان فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در روزهاي آينده تكليف چك‌هاي برگشتي‌ام از باشگاه را مشخص مي‌كنم.

مهدي واعظي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس تصريح كرد: روند باشگاه پرسپوليس براي جذب بازيكن در فصل جاري اصلا خوب نيست. با اين شرايط پرسپوليس در فصل آينده بدون شك دچار مشكل خواهد شد.
وي افزود: سياست باشگاه را نمي‌دانم اما مسئولان باشگاه بايد بدانند بازيكناني كه در پرسپوليس بازي مي‌كنند شايد پيشنهاد‌هاي مالي بهتري داشته باشند اما به خاطر هواداران و پيراهن اين تيم خيلي از مسائل مالي را زير پا مي‌گذارند اما متاسفانه مسئولان باشگاه اين شرايط را درك نكردند. ضمن اينكه پرسپوليس امكانات لازم را ندارد و فصل گذشته نيز از اين بابت ضربه خورد.
واعظي اظهار داشت: شك ندارم مسئولان باشگاه 10 نفر از بازيكنان فصل گذشته پرسپوليس را نمي‌خواهند. البته نمي‌گويم كه آنها در ليست سياه هستند اما مطمئن هستم با اين بازيكنان نه صحبت مي‌كنند نه به توافق مي‌رسند. پس حق طبيعي من و ساير بازيكنان است كه به فكر پيشنهاد‌هاي ديگر باشيم.
وي در خصوص مذاكراتش با تيم‌هاي ديگر گفت: با صباي قم تقريبا به توافق كامل رسيده‌ام و فقط دنبال اين هستم كه با آنها پاي ميز قرارداد بنشينم. آنقدر منتظر باشگاه پرسپوليس ماندم كه پيشنهادهاي ديگر را بررسي نكردم. تيم‌هايي بودند كه دروازه‌بان نداشته‌اند و با مبالغ خوبي خواستار من بودند.
اين دروازه‌بان ادامه داد: دنبال بازار‌گرمي نيستم و مي‌خواهم فقط عرف و قانون قرارداد‌ها را در فوتبال رعايت كنم. بعضي از دروازه‌بانان به دليل اتفاقاتي كه براي دروازه‌بان‌هاي خارجي افتاده و حضور آنها در ليگ برتر ممنوع شده، دنبال سوء‌استفاده‌ هستند اما من دوست ندارم اين كار را انجام دهم.
واعظي در جواب اين سئوال كه آيا امكان تمديد قراردادش با پرسپوليس وجود دارد يا خير، يادآور شد: من چند شرط دارم كه بايد با باشگاه در ميان بگذارم اما شرايط پرسپوليس اصلا خوب نيست. ضمن اينكه فكر مي‌كنم مجموعه اين تيم به دنبال دروازه بانان ديگري هستند. سال گذشته هم من از همين مجموعه ضربه خوردم.البته مشكلات مالي ما بماند كه زياد دوست ندارم در مورد آن صحبت كنم و به وعده‌هاي ‌مسئولان باشگاه بپردازم.
وي خاطرنشان كرد: تنها راه بازگشت من با وجودي كه 70 درصد مجموعه موافق نيستند كه در پرسپوليس بمانم فقط هواداران هستند كه متأسفانه فعلا نمي‌توانم جواب قطعي به آنها بدهم و در جواب سئوال آنها فقط سكوت مي‌كنم.
دروازه‌بان فصل گذشته پرسپوليس در خصوص دريافت مطالباتش از باشگاه عنوان كرد: من آدم مادي نيستم اما آقايان گروكشي كردند و قاعده فوتبال را زير پا گذاشتند. قبل از پايان فصل يك چهارم مطالباتم در چكي به من داده شد اما متأسفانه برگشت خورد و حالا مجبور هستم مانند چند بازيكن ديگر براي رسيدن به حقم شكايت و تكليف همه چيز را روشن كنم.
واعظي گفت: براي ثابت كردن خودم عقب‌نشيني نمي‌كنم و به آنها ثابت مي‌كنم شرايط نامناسب تيم در فصل گذشته و نداشتن امكانات پرسپوليس را زمين‌گير كرد نه مشكلات فني بازيكنان.
انتهاي پيام/ا
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++=========
================================================== =============
================================================== =============\

در نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس صورت گرفت
دستور فدراسيون فوتبال براي لغو قرارداد شيث رضايي
خبرگزاري فارس: فدراسيون فوتبال در نامه‌اي به پرسپوليس خواهان لغو قرارداد شيث رضايي با اين باشگاه شد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در حالي‌كه هنوز مسئولان سازمان ليگ فدراسيون فوتبال در مورد خبر محروميت شيث رضايي واكنشي نشان نداده و اين خبر را نه تاييد و نه تكذيب كرده‌اند، نامه اين سازمان به پرسپوليس، مبني بر لغو قرارداد اين بازيكن، ارسال شد.
در اين نامه عنوان شده است كه اين باشگاه بايد قرارداد شيث رضايي را به دليل محروميت لغو كند. گفته مي شود شيث رضايي به دليل مسائل مربوط به رعايت منشور اخلاقي محروم شده است.
اين در حالي است كه وي چند روز پيش با حضور در هيات فوتبال فوتبال، قرارداد 3 ساله‌‌اش با اين تيم تهراني را به ثبت رساند.
گفته مي شود چنين قضيه اي در مورد عليرضا نيكبخت واحدي نيز صدق مي‌كند؛ حتي عباس انصاري فرد از احتمال ترك اين تيم از سوي اين بازيكن خبر داده است.

MoJtaBa.R
30-06-2009, 13:35
خدا کنه این یکی هم ازون خبرهایی باشه که خودشون تکذیبش میکنن:
کانون هواداران پرسپولیس: در حالي‌كه هنوز مسئولان سازمان ليگ فدراسيون فوتبال در مورد خبر محروميت شيث رضايي واكنشي نشان نداده و اين خبر را نه تاييد و نه تكذيب كرده‌اند، نامه اين سازمان به پرسپوليس، مبني بر لغو قرارداد اين بازيكن، ارسال شد.
در اين نامه عنوان شده است كه اين باشگاه بايد قرارداد شيث رضايي را به دليل محروميت لغو كند. گفته مي شود شيث رضايي به دليل مسائل مربوط به رعايت منشور اخلاقي محروم شده است.
اين در حالي است كه وي چند روز پيش با حضور در هيات فوتبال فوتبال، قرارداد 3 ساله‌‌اش با اين تيم تهراني را به ثبت رساند.
گفته مي شود چنين قضيه اي در مورد عليرضا نيكبخت واحدي نيز صدق مي‌كند؛ حتي عباس انصاري فرد از احتمال ترك اين تيم از سوي اين بازيكن خبر داده است.

حالا نميشه يه منشور اخلاقي واسه عباس هم بزنن : ايشون هم دک بشه خوب ميشه

corey
30-06-2009, 15:03
راستی نیکبخت چی میشه
امروز چند تا روزنامه ها زده بودن که انصاری فرد قصد تمدید قراردادش نداره

MoJtaBa.R
30-06-2009, 15:29
پیوستن کریمی به الاهلی منتفی شد/ مذاکره برای بازگشت به اروپا
مدیربرنامه های علی کریمی از منتفی شدن پیوستن این بازیکن به تیم الاهلی امارات و برخی مذاکرات با تیم های اروپایی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمودرضا فاضلی ضمن اعلام این خبر به سایت گل گفت: ماجرای پیوستن علی کریمی به تیم الاهلی امارات را باید تمام شده دانست· مسوولان باشگاه الاهلی تمایل بسیار زیادی داشتند که ژانویه علی را به خدمت بگیرند اما در آن مقطع کریمی بازیکن پرسپولیس بود و به واسطه علاقمندی به این تیم و هوادارانش به ما تاکید کرد که نمی خواهد در میانه راه پرسپولیس را ترک کند· در این راستا مسوولان باشگاه الاهلی اخیرا نیز پیشنهادی دادند که در پی برگزاری یک جلسه با مسوولان این باشگاه اماراتی توافقی حاصل نشد و باید قضیه پیوستن علی کریمی به اروپا را منتفی شده دانست·

مدیر برنامه های علی کریمی درباره احتمال بازگشت علی کریمی به فوتبال اروپا گفت: از این موضوع ناامید نیستیم و مذاکراتی هم انجام داده ام اما نظر خود بازیکن هم شرط است· بنده باید صراحتا تاکید کنم زمانی که کریمی از بایرن مونیخ جدا شد به راحتی می توانست در یکی از تیم های اروپایی به فوتبالش ادامه دهد اما او بنا به دلایل شخصی و خانوادگی ترجیح داد به قطر و کشور نزدیک به ایران برود· پس از آن هم کریمی در حالی به پرسپولیس رفت که برخی تیم های عربی با مبلغی قابل توجه خواهان عقد قرارداد با او بودند و امکان انتقال او به تیم های اروپایی نیز وجود داشت·

وی افزود: حالا هم بنده با علم به اینکه ممکن است کریمی پیشنهاد تیم های اروپایی را بنا به دلایل متعدد قبول نکند مذاکراتی انجام می دهم و در نهایت نتیجه مذاکرات را به او منتقل می کنم تا تصمیم گیری کند·

فاضلی درباره احتمال پیوستن کریمی به استیل آذین گفت: در این باره همین قدر می دانم که کریمی به خاطر پیوستن به پرسپولیس قید بسیاری از پیشنهادات مالی بهتر را زد.

MoJtaBa.R
30-06-2009, 15:30
نقل و انتقالات لیگ نهم/
مجتبی زارعی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست
مهاجم تیم فوتبال راه آهن شهرری پس از ملاقات با عباس انصاریفرد قراردادی دو ساله با تیم فوتبال پسپولیس به امضا رساند.
به گزارش خبرنگار مهر، این هافبک - مهاجم سرعتی که با گلزنی در دیدار نیمه نهایی و رفت و برگشت فینال جام حذفی تبدیل به ستاره تیم راه آهن شده بود عصر دوشنبه پس از ملاقات با عباس انصاری فرد با پرسپولیس قرارداد دو ساله بست·

زارعی در حالی به پرسپولیس رفت که باشگاه راه آهن به شدت به دنبال تمدید قرارداد این بازیکن بود و تیم استیل آذین هم پیشنهاد خوبی به او داده بود. گفته می شود زارعی با قراردادی 280 میلیون تومانی به تیم پرسپولیس نقل مکان کرده است·

MoJtaBa.R
30-06-2009, 15:32
جواد كاظميان پس از تمديد قراردادش براي يك سال ديگر با تيم عجمان امارات گفت: سال آينده در پرسپوليس بازي خواهم كرد.

بازيكن ايراني عجمان ‌اظهار كرد: دو هفته است به امارات آمده‌ام تا قراردادم را تمديد كنم. تصميم سختي بود، از كشورهاي آلمان و اسپانيا هم پيشنهاداتي داشتم اما پولي كه آن‌ها پرداخت مي‌كردند كمتر از پولي بود كه در امارات مي‌گيرم.

وي افزود: 28 سالم است و بايد قبول كنم كه از من گذشته در اروپا بازي كنم. بازيكني كه مي‌خواهد به اروپا برود بايد 23 يا 24 ساله باشد. با در نظر گرفتن اين شرايط ترجيح دادم كه در امارات بمانم و قرارداد خود با عجمان را يك سال ديگر تمديد كنم.

كاظميان كه در چند سال گذشته هر سال در يك باشگاه اماراتي بازي كرده بود، در مورد تمديد قراردادش با عجمان گفت: در سال‌هاي گذشته در تيم‌هاي الاهلي، الشباب و ... بازي كرده بودم و اين براي اولين بار است كه در فوتبال امارات براي دو سال در يك تيم باقي مي‌مانم. اين مساله را به فال نيك مي‌گيرم. راحت بودن در كنار ديگر بازيكنان و رابطه دوستانه‌اي كه ميان من با مديران، مسوولان و تماشاگران عجمان وجود دارد دليل تمديد قراردادم بود.

وي ادامه داد: تماس‌هاي چند تيم خسته و ديوانه‌ام كرده بود، سخت بود كه تصميم خود را عوض كنم. از اينكه قراردادم را تمديد كردم راضي هستم. اين تصميم دل به دريا زدن بود. پاي تصميم خود ايستاده‌ام و تمام تلاش خود را انجام مي‌دهم.

مهاجم اسبق تيم پرسپوليس با اشاره به اينكه علي سامره زحمات زيادي براي تيم كشيد، گفت: سال گذشته در زمان تمديد قرارداد سامره در كنارم بود و كمك زيادي به من كرد. او فصل پيش در عجمان زحمات زيادي كشيد اما متاسفانه نتوانست زياد گل بزند. براي همين هم زحمات او به چشم نيامد. معتقدم او سال گذشته بهتر از سال‌هايي بازي كرد كه گل مي‌زد. جايش در عجمان خالي است و اميدوارم هم‌اكنون كه در مس است، روزهاي خوبي را پشت سر بگذارد. آرزوي موفقيت مي‌كنم و اميدوارم يكي از كانديداهاي آقاي گلي فصل بعد ليگ ايران باشد.

كاظميان در مورد پيشنهادهايش از آلمان و اسپانيا گفت: اين تيم‌ها يك چهارم پولي را پرداخت مي‌كردند كه در امارات مي‌گيرم. من فوتباليست منطقي هستم و بايد واقع بينانه اين مسائل را دنبال كنم. حدود چهار يا پنج سال ديگر مي‌توانم فوتبال بازي كنم، بنابراين بايد بهترين‌ها را انتخاب كنم.

وي ادامه داد: علاوه بر مسائل ملي، نزديكي امارات به ايران هم يكي از دلايلم بود. به دور از هر حاشيه‌اي كه در فوتبال ايران وجود دارد، در اينجا راحت هستم. امارات براي خانواده من هم خوب است. به طور مثال زماني كه در پرسپوليس بازي مي‌كردم هرگاه مسابقه‌اي را مي‌باختيم،‌ خانواده نيز ناراحت مي‌شد. اين راحتي در كنار خانواده‌ام برايم بسيار مهم است.

مهاجم اسبق پرسپوليس در مورد مذاكره‌اش براي بازگشت به اين تيم نيز گفت: اگر قرار باشد به ايران بازگردم قطعا انتخاب اول و آخرم پرسپوليس استريال چون نمي‌توانم در تيم ديگري بازي كنم. دوست داشتم كه بازگردم، مطمئنا سال بعد در پرسپوليس بازي خواهم كرد. هم‌اكنون براي اين تيم بسيار ناراحتم. شرايط سختي بر پرسپوليس حاكم است و هر روز خبري مي‌شنوم كه چند بازيكن خوب اين تيم جدا مي‌شوند.

وي ادامه داد: پرسپوليس سال بسيار سختي را پيش رو دارد. اميدوارم اتفاقي بيفتد و اين تيم در ده يا بيست روز آينده بازيكنان خود را جمع كند. با اين شرايط كه وضعيت آن‌ها اصلا مشخص نيست فكر نمي‌كنم توانايي جمع‌آوري 12‌ يا 13 بازيكن را هم داشته باشند.

كاظميان در بخش ديگر گفت‌وگوي خود در مورد ناكامي تيم ملي ايران و عدم راهيابي به جام جهاني 2010 گفت: براي فوتبال ايران متاسفم. دوباره از فوتبال روز جهان عقب افتاديم. معتقدم بعد از جام جهاني 2006 آلمان تدارك خوبي براي اين تيم ديده نشده بود. ضعيف بودن ليگ سال گذشته ايران نيز دليلي بر حذف تيم ملي بود.

وي ادامه داد: كارشناسان فوتبال هميشه عنوان مي‌كنند بازيكناني ايراني كه در امارات بازي مي‌كنند به دليل ضعف اين ليگ توانايي زيادي ندارند. خدا را شكر مي‌كنم در تيمي كه بازي مي‌كرد غير از تنها دقايق كوتاهي كه معدنچي حضور داشت، ديگر بازيكنان ايراني شاغل در امارات بازي نكردند. شايد اگر ما بازي مي‌كرديم دلايل حذف را به ما نسبت مي‌دادند. حذف تيم ملي نشان داد كه ليگ ايران هم ضعيف بود كه بازيكنان نتوانستند تيم ملي را به جام جهاني ببرند.

كاظميان گفت: اين راحت‌ترين دوره‌اي بود كه مي‌توانستيم به جام جهاني برويم. در گروه خوبي قرار داشتيم و به عنوان تيم سوم به راحتي مي‌توانستيم شانس خود را در مراحل بعد آزمايش كنيم. به عنوان تيم‌هاي اول و دوم هيچ شايستگي‌اي براي حضور در جام جهاني نداشتيم اما براي سوم شدن آن هم در گروهي 5 تيمي، مي‌توانستيم با عربستان مبارزه كنيم. معتقدم تيم ملي ايران شايستگي حضور در جام جهاني را نداشت.

وي در مورد تغيير مربيان تيم ملي و تاثيرش بر نرفتن به جام جهاني هيچ اظهار نظري نكرد و گفت: تغيير مربي در همه جاي جهان انجام مي‌شود و چيزي كاملا طبيعي است. بايد قبول كنيم كه شايستگي رفتن به جام جهاني را نداشتيم و با اين نرفتن حداقل 7 - 8 سال از فوتبال جهان عقب افتاديم.

MoJtaBa.R
30-06-2009, 15:32
به دليل مشكلات قراردادي فصل گذشته الونگ باشگاه پرسپوليس با اين بازيكن كامروني به توافق نرسيد.
با توجه به اينكه اعلام شده بود، الونگ با عقد قراردادي 2 ساله به اين تيم پيوسته است اين خبر از سوي مديرعامل باشگاه تكذيب شد.
الونگ به دليل داشتن قرارداد با تيم‌هاي ديگر و نداشتن برگه تسويه حساب حضورش در پرسپوليس منتفي است و هيچ قراردادي با اين باشگاه امضا نكرده است. قرار است تا انتهاي هفته تكليف اين هافبك كامروني مشخص شود اما پرسپوليسي‌ها تمايل زيادي براي جذب او ندارند

MORINIO
30-06-2009, 16:33
مجتبی زارعی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست

چهار تا بازیکن مثه این بگیرن می ارزه به صد تا امثال نیکبخت ......

JEFF_HARDY
30-06-2009, 16:35
با اين كارها مي‌خواهند مرا تخريب كنند
كريمي: هيچ مسئولي از باشگاه پرسپوليس با من تماس نگرفته است
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نمي‌دانم با مصاحبه‌هاي خود دنبال چه هستند چون تا به امروز هيچ مسئولي از باشگاه پرسپوليس با من تماس نگرفته است.

علي كريمي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص اظهارات انصاري‌فرد مبني بر اينكه كريمي بارها به باشگاه پرسپوليس دعوت شده است، اظهار داشت:‌ نمي‌دانم آقايان با اين حرف‌ها دنبال چه هستند. تا به امروز هيچ مسئولي با من تماس نگرفته است. من مي‌توانم بپرسم آقايان چه وقت و كجا به من زنگ زدند يا من را براي تمديد قرارداد دعوت كردند؟
وي اضافه كرد: من دروغگو نيستم و روحم از تماس و دعوت شدنم به باشگاه بي‌خبر است اما فكر مي‌كنم تمام اين كارها براي تخريب شخصيت و توهين به من است. قسم مي‌خورم باز هم به خاطر هواداران سكوت مي‌كنم و منتظر اقدامات مسئولان باشگاه مي‌مانم چون دوست ندارم برخلاف علاقه قلبي‌ام به خاطر ميليون‌ها هوادار پرسپوليس به اين تيم پشت كنم.
كريمي ادامه داد:‌ مي‌توانيد حتي از مدير برنامه‌هاي من هم بپرسيد كه آيا با آنها تماس گرفته‌اند يا خير.
اين بازيكن خاطرنشان كرد: دوست دارم هواداران پرسپوليس واقعيت را بدانند. من تا به امروز در خانه خودم به انتظار خدمت دوباره به پرسپوليس نشسته‌ام و اگر باز هم اقدامي نشود تصميم ديگري خواهم گرفت. من فعلا به الاهلي و اروپا فكر نمي‌كنم و همچنان در انتظار پرسپوليس مي‌مانم اما دوست ندارم برخلاف ميل باطني‌ام تصميم بگيرم.

JEFF_HARDY
30-06-2009, 16:36
چك قائم‌ مقام باشگاه برگشت خورد نه من
هدايتي: حاضرم به انصاري‌فرد پول بدهم تا كريمي در پرسپوليس بماند
خبرگزاري فارس: رئيس سابق هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: حاضرم به انصاري‌فرد كمك مالي كنم تا بازيكنان پرسپوليس از جمله كريمي در اين تيم بمانند.

حسين هدايتي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در خصوص صحبت‌هاي اخير انصاري‌فرد در خصوص پرداخت نشدن پول وينگادا اظهار داشت: شنيدم كه ايشان حرف‌هايي را زده تا از سكوت من سوء استفاده كند. من در مرحله اول انصاري‌فرد را به خدا مي‌سپارم چون مي‌دانم هواداران و مردم مي‌دانند چه كسي در اين تيم خرج كرده و يا چه فردي زحمت خود را براي موفقيت پرسپوليس كشيده است.
وي افزود: قرارداد وينگادا با باشگاه پرسپوليس 400 هزار دلار بود كه من 50 درصد اين قرارداد يعني 200 هزار دلار در قسط اول به او تحويل دادم. در كنار اين موضوع پول دو كمك مربي پرتغالي وينگادا را كه نيز قرار نبود من بدهم، به مبلغ 75 هزار دلار تقديم كردم كه اين جزو كادوي من به هواداران نبود.
هدايتي تاكيد كرد: 200 هزار دلار از قرارداد وينگادا مانده است. از انصاري‌فرد مي‌خواهم با توجه به اينكه پول دستياران وينگادا را من دادم 125 هزار دلاري كه بابت پول وينگادا بدهكار هستند را از مطالبات من كه بالغ بر 3 ميليارد تومان است، برداشت كند و به وينگادا بدهد.
مالك باشگاه استيل آذين ادامه داد: دوست ندارم اين حرف ها را بزنم اما بر خودم واجب دانستم كه ذهن مردم و هواداران را روشن كنم. با اين حرف به انصاري‌فرد اجازه دادم كه از مطالبات 3 ميليارد توماني من پول وينگادا را بدهد علاوه بر اينكه نقش باشگاه را در جذب وينگادا هنوز نمي‌دانم.
وي در جواب اين سئوال كه چرا قصد جذب بازيكنان پرسپوليس را داريد گفت: اين سئوال بود يك هفته است من را آزار مي‌دهد. من بارها به علي كريمي و ساير بازيكنان پرسپوليس اعلام كردم بايد در اين تيم بمانند و به تيم ديگري فكر نكنند اما متاسفانه هر روز مي‌بينم كه بازيكنان پرسپوليس در حال رفتن هستند و افراد جديدي مي‌‌آيند تا جاي افراد بزرگي مثل كريمي را بگيرند.
هدايتي عنوان كرد: به همين دليل تا امروز به خودم اجازه ندادم به بازيكنان پرسپوليس در خصوص عقد قرارداد با استيل آذين صحبت كنم و حتي اين اجازه را به مديرعامل باشگاه هم ندادم. چون دوست ندارم هواداران ذهن‌شان خراب شود.
هدايتي يادآور شد:‌ اهل بازار گرمي و خودنمايي نيستم اما اي كاش هواداران به من اجازه دهند به جاي اينكه بازيكنان پرسپوليس را در ملوان يا تيم‌هاي ديگر ببينيم به استيل آذين بياورم.
وي خطاب به انصاري‌فرد گفت: به مديرعامل پرسپوليس كه از تقديم دسته‌‌گل‌هاي من به هواداران صحبت مي‌كند مي‌گويم همين الان هم با اينكه بيرون از باشگاه پرسپوليس هستم حاضرم با تمام وجود براي اين باشگاه هزينه كنم و بازيكناني مثل كريمي كه واقعا دچار مشكل شده‌اند را در اين تيم نگه دارم تا پرسپوليس دچار ضرر نشود.
رئيس سابق هيات مديره پرسپوليس در خصوص برگشت خوردن برخي از چك‌هاي وي به هتل‌ها و اماكن مختلف اظهار داشت: اگر در فصل گذشته يك چك از من برگشت خورده، حاضرم با كمال ميل ظرف دو ساعت آن را پرداخت كنم. به نظرم آقايان به دنبال اين هستند كه اطلاعات غلط به مردم بدهند.
وي اضافه كرد:‌ تنها چك برگشتي باشگاه پرسپوليس در زمان من چك 30 ميليون توماني هتل استقلال بود كه آقاي منتظر موعود قائم مقام باشگاه صادر كرده بود و قرار بود از جذب اسپانسر در ليگ قهرمانان آسيا پرداخت شود. حالا نمي‌دانم با چه هدفي اين موضوع را به پاي من نوشته‌اند. من براي همه گفته‌هايم مدرك دارم و حاضرم آنها را منتشر كنم.
هدايتي درباره برگشت خوردم چك خود از صندوق حمايت از قهرمانان تاكيد كرد: دو بار از صندوق حمايت از قهرمانان وام گرفتيم. دفعه اول كه وامي 300 ميليوني بود بايد چك مي‌داديم كه مصطفوي اين كار را كرد و خوشبختانه با كمك سازمان تربيت‌بدني اين چك پاس شد.
وي افزود: ‌در وام دوم 300 ميليوني كه از صندوق حمايت از قهرمانان گرفتيم آقاي انصاري‌فرد چك نداشت كه به صندوق بدهد. به همين دليل اين چك را من دادم و بايد اين پول از حساب جذب اسپانسر و سازمان تربيت بدني پرداخت شود. حتي اسناد و مدارك اين موضوع را دارم و از من خواسته شد با توجه به اينكه باشگاه نياز به پول دارد و چك لازم است من اين كار را انجام ‌دهم.
هدايتي خاطرنشان كرد: همچنان منتظر موافقت هواداران براي جذب بازيكنان پرسپوليس هستم كه آقايان آنها را به بازي گرفته‌اند. اگر لازم باشد درددل‌هاي زيادي دارم تا بيشتر درباره آقايان براي رسانه‌ها و مردم توضيح دهم.

JEFF_HARDY
30-06-2009, 16:36
باشگاه مس خواهان عذرخواهي رسمي بازيكن پرسپوليس شد
خبرگزاري فارس: مدير نقل و انتقالات باشگاه مس كرمان گفت: عليرضا محمد بايد از باشگاه و مردم فوتبالدوست كرمان به طور رسمي عذر خواهي كند.

مجيد مكي زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد حضور عليرضا محمد در تمرين پرسپوليس اظهار داشت: اين بازيكن بايد به طور رسمي از باشگاه مس و مردم فوتبالدوست كرمان عذرخواهي كند. در غير اين صورت طبق قرارداد داخلي محمد با مس و مقررات جديد اين بازيكن بايد 50 درصد از مبلغ قراردادش را به ما بپردازد كه 25 درصد آن به سازمان ليگ تعلق مي‌گيرد.
وي ادامه داد: مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس اعلام كرده اين باشگاه قصد دارد از مس كرمان شكايت كند. اين در حالي است كه محمد خودش نزد باشگاه مس آمد و گفت قرارداد دو ساله من مشروط است و مي توانم از پرسپوليس جدا شوم. باشگاه مس نمي توانست استعلام قرارداد بگيرد. ما به حرف هاي محمد اعتماد داشتيم.
مكي زاده در مورد گلايه باشگاه استقلال مبني بر اينكه مس بازيكنان اين باشگاه را جذب مي كند گفت: نمي دانم چرا باشگاه استقلال اجازه مي دهد بازيكنانش به راحتي از اين تيم جدا شود. ما يك بازيكن ديگر هم از استقلال جذب خواهيم كرد. حضور پيروز قرباني كه اسطوره تعصب و غيرت و اخلاق در فوتبال است را در مس كرمان به فال نيك مي گيريم. او بازيكني است كه مي توانست به استقلال كمك كند و فصل پيش هم مانع ايجاد حاشيه در اين تيم شد

JEFF_HARDY
30-06-2009, 16:37
روابط‌ عمومي باشگاه استيل‌آذين خبر خود را تكذيب كرد
خبرگزاري فارس: روابط ‌عمومي باشگاه استيل‌آذين خبر صبح امروز خود مبني بر عدم حضور كاشاني در هيات مديره را تكذيب كرد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، صبح امروز مسئولان روابط‌ عمومي باشگاه استيل‌آذين اعلام كردند پس از جلسه كاشاني با هدايتي؛ مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس نپذيرفته كه در هيأت مديره استيل‌آذين مشغول فعاليت شوند و به همين دليل حضور كاشاني در اين باشگاه منتفي است اما بعدازظهر امروز مسئولان روابط‌ عمومي استيل‌آذين اعلام كردند كه چنين خبري صحت ندارد و نتيجه جلسه آن چيزي نيست كه صبح اعلام شده است.

JEFF_HARDY
30-06-2009, 16:38
در گفت‌وگو با فارس
عابدزاده: براي خدمت به تيم خودم پول و قرارداد نمي‌خواهم
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به خاطر مردم هميشه پرسپوليسي هستم و به خاطر خدمت به خانه خودم هيچ وقت دنبال پول و قرارداد نيستم.

احمدرضا عابدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: براي مردم همه كار انجام مي‌دهم چون هر چه دارم از آنها است و به خاطر هواداران پرسپوليس و خانه خودم به هيچ عنوان دنبال قرارداد و پول نيستم.
وي افزود: به خاطر پرسپوليس و مردم با دستور انصاري‌فرد قبول كردم كه كارها را قبل از آمدن سرمربي جديد با پرسپوليس آغاز كنم. اين كار من فقط به خاطر اين بود كه بخش كوچكي از عقب‌افتادگي تمرينات را جبران كنم.
عابدزاده در جواب اين سئوال كه آيا دروازه‌بانان فصل گذشته پرسپوليس با اين تيم تمديد قرارداد خواهند كرد؛ گفت:كسي كه قلبش با پرسپوليس است نمي‌تواند از اين تيم جدا شود

JEFF_HARDY
30-06-2009, 16:38
با عقد قراردادي يكساله
كمالوند: نيكبخت واحدي فصل آينده در تراكتورسازي بازي مي‌كند
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز اعلام كرد مهاجم پرسپوليس با عقد قراردادي يك ساله به اين تيم پيوست.

فراز كمالوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس گفت: امروز عليرضا نيكبخت واحدي با ناصر شفق مذاكرات نهايي را انجام داد و با عقد قراردادي يك ساله به تراكتورسازي پيوست.
وي ادامه داد: نيكبخت از جمله بازيكنان با تجربه‌اي است كه مي تواند تراكتورسازي را در خط حمله كمك كند.

JEFF_HARDY
30-06-2009, 16:39
با حضور در فدراسيون فوتبال
سعداوي رسما از باشگاه پرسپوليس شكايت كرد
خبرگزاري فارس: مربي فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس با حضور در فدراسيون فوتبال رسما از اين باشگاه و قائم‌مقام پرسپوليس شكايت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس نعيم سعداوي ظهر امروز با حضور در فدراسيون فوتبال رسما از باشگاه پرسپوليس شكايت كرد. وي همچنين به طور جداگانه شكايتي از منتظر‌موعود، قائم‌مقام پرسپوليس به كميته انضباطي تحويل داد.
سعداوي در اين باره به فارس گفت: فردا به يكي از شعب‌ دادگستري تهران خواهم رفت و تا آنها را پاي ميز دادگاه نكشانم دست‌بردار نخواهم بود. آقايان مثل اينكه حرفه‌اي فوتبال را با تئاتر اشتباه گرفته‌اند.
سعداوي اعلام كرده چك شخصي قائم مقام پرسپوليس كه بابت 20 درصد از قراردادش بوده برگشت خورده است.

JEFF_HARDY
30-06-2009, 16:39
در گفت‌وگو با فارس
درخشان: براي پرسپوليس مجاني كار مي‌كنم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پيكان قزوين گفت: براي پرسپوليس مجاني كار مي‌كنم و منتي هم ندارم.

حميد درخشان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس در واكنش به حضور همزمان در كميته فني پرسپوليس و سرمربيگري پيكان قزوين عنوان كرد: من پرسپوليس را دوست دارم و اگر كاري براي اين تيم انجام مي‌دهم براي دلم و به خاطر هواداران است. ضمن اينكه بابت حضورم در پرسپوليس پولي دريافت نمي كنم. براي كار مجاني نبايد از شخصي ايراد گرفت. من هم منتي بر سر اين باشگاه ندارم.
سرمربي پيكان ادامه داد: اگر هم برخي از كمك و حضور من در پرسپوليس ناراحتند بنويسيد كه من در پرسپوليس سمتي ندارم. فقط نظر مشاوره اي خود را به اين باشگاه مي‌دهم و به غير از من پنج، شش نفر ديگر هم اين كار را انجام مي دهند.

JEFF_HARDY
30-06-2009, 16:40
در گفت و گو با فارس
محمد: با مس كرمان قرارداد نبسته‌ام
خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هيچ مشكلي مرا تهديد نمي‌كند چرا كه با مس قرارداد داخلي نبسته‌ام.

عليرضا محمد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: قراردادي با مس كرمان امضا نكرده‌ام. صبح امروز با برهاني نژاد؛ مديرعامل مس گفت و گو كردم. خوشبختانه هيچ مشكلي وجود ندارد و حرف و حديث هايي كه مطرح مي‌شود جزو حاشيه هاي فوتبال است.
محمد ادامه داد: من در حال تمرين كردن با پرسپوليس هستم و تمام تمركزم را براي موفقيت اين تمركز متمركز كرده ام.
محمد خاطرنشان كرد: اميدوارم هستم با انتخاب سرمربي گام بزرگي در ليگ نهم برداريم. كار سختي داريم چون تيم ها به هم نزديك شده اند.

JEFF_HARDY
30-06-2009, 16:40
حقيقي قراردادش را با پرسپوليس تمديد كرد
خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس قراردادش را به مدت 2 سال تمديد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس عليرضا حقيقي ظهر امروز پس از ديدار با انصاري فرد قرا داد 2 ساله خود را امضا كرد. قرار است وي تا انتهاي هفته قرارداد خود را در هيات مديره ثبت كند

corey
30-06-2009, 16:43
در گفت‌وگو با فارس
عابدزاده: براي خدمت به تيم خودم پول و قرارداد نمي‌خواهم

اگه یه ذره از غیرت عقاب بازیکنا داشتن الان این همه مشکل نداشتیم

MORINIO
30-06-2009, 16:45
اشپيتم آرفي مهاجم 320 هزار يورويي پرسپوليس
سایت گل-اشپيتم آرفي مهاجم آلبانيايي تبار پيام مشهد ظهر امروز با ثبت قرارداد يكساله اش با پرسپوليس به شايعات و حرف و حديث هايي كه طي يك ماه گذشته منتشر شده بود پايان داد·اشپيتم آرفي كه يك ماه پيش با پرسپوليس قرارداد داخلي بسته بود دوشنبه شب وارد تهران شد و ظهر امروز پس از ديدار با عباس انصاري فرد راهي هيات فوتبال استان تهران شد و قرارداد يكساله اش را به ثبت رساند·

آرفي كه گفته مي شود قراردادي به ارزش 320هزار يورو با پرسپوليس بسته است از طريق مديربرنامه هايش پيغام داده بود در صورتي قراردادش را در هيات فوتبال به ثبت مي رساند كه طبق عقد قرارداد 30 درصد قراردادش را دريافت كند·

malkemid
30-06-2009, 17:14
اشپيتم آرفي مهاجم 320 هزار يورويي پرسپوليس
سایت گل-اشپيتم آرفي مهاجم آلبانيايي تبار پيام مشهد ظهر امروز با ثبت قرارداد يكساله اش با پرسپوليس به شايعات و حرف و حديث هايي كه طي يك ماه گذشته منتشر شده بود پايان داد·اشپيتم آرفي كه يك ماه پيش با پرسپوليس قرارداد داخلي بسته بود دوشنبه شب وارد تهران شد و ظهر امروز پس از ديدار با عباس انصاري فرد راهي هيات فوتبال استان تهران شد و قرارداد يكساله اش را به ثبت رساند·

آرفي كه گفته مي شود قراردادي به ارزش 320هزار يورو با پرسپوليس بسته است از طريق مديربرنامه هايش پيغام داده بود در صورتي قراردادش را در هيات فوتبال به ثبت مي رساند كه طبق عقد قرارداد 30 درصد قراردادش را دريافت كند·

یعنی مربی میگیره 650 میلیون...این میگیره 450؟

C. Breezy
30-06-2009, 17:19
ای خدا اینا چرا انقدر پول خرج می کنند ؟
این همه بدهی دارن

saman_dexter
30-06-2009, 18:00
آقا کسی خبر نداره ایوان پتروویچ چی شد ؟ تمدید کرد یا نکرد ؟

mehdi_vsgh
30-06-2009, 18:19
آقا کسی خبر نداره ایوان پتروویچ چی شد ؟ تمدید کرد یا نکرد ؟
ایشون به همراه فرانک اتسو در لیست فروش بازیکنا قرار گرفتن

ehsan-totti
30-06-2009, 18:26
پژمان رفت :41:
علیرضا محمد رفت :41:
نیکبخت رفت :41:
ایوان هم که دارن میفروشن :41:
فصل بعد اینا چه غلطی میخوان بکنن :19::19::19:
یکی نمی خواد این انصاریفرو بنداره بیرون ؟:19::19::19::19::19:

JEFF_HARDY
30-06-2009, 18:56
آرفي بخشي از پيش قرارداد خود را دريافت كرد
خبرگزاري فارس: مهاجم آلماني تيم فوتبال پرسپوليس بخشي از پيش قرارداد خود را از باشگاه پرسپوليس دريافت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اشپيتيم آرفي بعدازظهر امروز بخشي از پيش قرارداد خود را از پرسپوليس دريافت كرد.
قرار است بخش ديگري از پيش قرارداد او ظرف روزهاي آينده پرداخت شود.
گفته مي‌شود اين بازيكن تا پايان هفته با حضور در هيات فوتبال قرارداد خود را به ثبت مي‌رساند.
انتهاي پيام/ا

JEFF_HARDY
30-06-2009, 18:57
با حضور در تمرين بعدازظهر
آرفي با پرسپوليس استارت زد
خبرگزاري فارس: مهاجم آلماني تيم فوتبال پرسپوليس در تمرينات امروز بعدازظهر شركت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس بعدازظهر امروز از ساعت 18:30 در زمين شماره 2 مجموعه ورزشي آزادي برگزار شد.
در اين تمرين كه زير نظر عابدزاده برگزار شد بازيكنان به كار با توپ پرداختند.

* اشپيتيم آرفي، مهاجم سابق پيام مشهد يك ساعت قبل از تمرين پرسپوليس به تمرينات اختصاصي پرداخت و پس از شروع تمرين قرمز پوشان به مدت 10 دقيقه در كنار آنها تمرين كرد و سپس محل تمرين را ترك كرد. آرفي با برخورد گرمي از سوي بازيكنان پرسپوليس و احمدرضا عابدزاده مواجه شد.

* در تمرين امروز بعدازظهر بجز آرفي مانند تمرين صبح 15 بازيكن حضور داشتند.
* تمرين پرسپوليس فردا صبح پيگيري مي‌شود.

JEFF_HARDY
30-06-2009, 18:57
زارعي به پرسپوليس پيوست
خبرگزاري فارس: مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال راه‌آهن به پرسپوليس پيوست.

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي زارعي امروز بعد از مذاكرات نهايي با مديرعامل پرسپوليس، قرارداد رسمي منعقد كرد.
در خبر سايت باشگاه پرسپوليس مدت قرارداد زارعي با پرسپوليس عنوان نشده است.
انتهاي پيام/ا

در گفت‌گو با فارس
شفق: نيكبخت در روز تولدش به تراكتورسازي پيوست
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه تراكتورسازي تبريز گفت: نيكبخت واحدي در روز تولدش به تراكتورسازي پيوست.

ناصر شفق در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس عنوان كرد: با نيكبخت واحدي كه امروز روز تولدش بود، جلسه‌ كوتاهي برگزار كرديم و با توافقاتي كه صورت گرفت وي اين فصل در تيم ما خواهد بود.
وي اظهار داشت: قرارداد نيكبخت يك ساله است، اما مبلغ قرارداد وي را نمي‌توانيم بگوييم.
انتهاي پيام/ا

H.TiFuSi
30-06-2009, 19:07
در گفت‌گو با فارس
شفق: نيكبخت در روز تولدش به تراكتورسازي پيوست
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه تراكتورسازي تبريز گفت: نيكبخت واحدي در روز تولدش به تراكتورسازي پيوست.

فک کنم ایران تنها کشوریه که وقتی بازیکن قرار داد داره میره با تیمای دیگه مزاکره میکنه و بعضی وقتا هم باهاشون قرار داد می بنده ...
و فک کنم تنها کشوری هم باشه که یه خبر گزری دولتی به این وسعت و شدت دروغ ببافه و هیچی به هیچی ...

H.TiFuSi
30-06-2009, 19:12
در نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس صورت گرفت
خبرگزاري فارس: فدراسيون فوتبال در نامه‌اي به پرسپوليس خواهان لغو قرارداد شيث رضايي با اين باشگاه شد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در حالي‌كه هنوز مسئولان سازمان ليگ فدراسيون فوتبال در مورد خبر محروميت شيث رضايي واكنشي نشان نداده و اين خبر را نه تاييد و نه تكذيب كرده‌اند، نامه اين سازمان به پرسپوليس، مبني بر لغو قرارداد اين بازيكن، ارسال شد.

عزير محمدي خبر ممنوعيت پرسپوليس براي جذب شيث رضايي را تكذيب كرد

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران (ایسنا)
سرويس: ورزشي - فوتبال

رييس سازمان ليگ خبر ممنوعيت پرسپوليس براي جذب شيث رضايي تكذيب كرد.

در حالي كه امروز يك سايت خبري از ارسال يك نامه از سوي سازمان ليگ به پرسپوليس داده بود و مدعي شده بود كه پرسپوليس بر اساس اين نامه نمي‌تواند شيث رضايي را به خدمت گيرد، عزير محمدي به خبرنگار ايسنا گفت: من اين خبر را تكذيب مي كنم، چنين نامه‌اي نبوده است و من نمي‌دانم آنها چنين خبري را از كجا آورده‌اند.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا محروميت شيث رضايي صحت دارد يا خير گفت: من چيزي نمي‌گويم و در آينده همه چيز مشخص مي‌شود.

دروغ گوی بزرگ ...
بدون شرح

MoJtaBa.R
30-06-2009, 20:20
ای خدا اینا چرا انقدر پول خرج می کنند ؟
این همه بدهی دارن

مگه باور داري که پول اينارو ميخوان کامل بدن ؟

نميدن و عوض ميشن بازيکن ميمونه و فيفا و تيم :5:

meragj2
30-06-2009, 20:23
صد بار گفتم و هزار بار دیگه میگم:
خبرگزاری فارس دروغ گوی بزرگه.

ragbar12
01-07-2009, 01:57
خدا رو شكر نيكبخت رفت!
اين اواخر داشت به عشق دوست دخترش بازي ميكرد! انگار نه انگار....

فقط پرسپوليس يه متعصب داشت كه باتمام وجودش بازي ميكرد كه اونم با درايت مدير عامل به ملوان رفت.

H.TiFuSi
01-07-2009, 09:03
خدا رو شكر نيكبخت رفت!
اين اواخر داشت به عشق دوست دخترش بازي ميكرد! انگار نه انگار....

فقط پرسپوليس يه متعصب داشت كه باتمام وجودش بازي ميكرد كه اونم با درايت مدير عامل به ملوان رفت.

فک کنم نیکبخت متاهل هستش ...

نمی خوام درباره ی نوری بد بگماا خیلی برا ما زحمت کشید ولی اگه تعصبی داشت به ما ادا نکرد ...

گفته دین داشته به ملوان و بخاطر اینکه رفته پگاه باید بر می گشته اونجا ولی به پرسپولیس خیلی مدیون بود ...

در حالی که مصدوم بود و از پگاه اخراج شده بود و هیچ تیمی نمی خواستش پروین اوردش پرسپولیس و احیا شد ..

اگه نمیومد پرسپولیس احتمالا الان فوتبالش تموم شده بود ... حالا که بهش احتیاج داشتیم باید می موند ...

در ضمن باتعصب ترین بازیکنای پرسپولی کریمی وباقری هستن .. و شیث هم زمانی که تو صبا بود و امسال هم با بازگشتش تعصبشو نشون داد .... بابت یاداوری ...

ElmO
01-07-2009, 10:19
فک کنم ایران تنها کشوریه که وقتی بازیکن قرار داد داره میره با تیمای دیگه مزاکره میکنه و بعضی وقتا هم باهاشون قرار داد می بنده ...
و فک کنم تنها کشوری هم باشه که یه خبر گزری دولتی به این وسعت و شدت دروغ ببافه و هیچی به هیچی ...

!!!!!!!!!!

میخوای دولتی باشه و دروغ نگه ؟؟!!!

H.TiFuSi
01-07-2009, 10:49
رحمان رضايي:
از دو تيم ايتاليايي و ايراني پيشنهاد دارم
مسوولان باشگاه پرسپوليس هيچ تماسي با من نداشته‌اند

رحمان رضايي از مذاكره با دو تيم ايتاليايي خبر داد.

به گزارش ايسنا، مدافع فصل گذشته پرسپوليس گفت: طي روزهاي گذشته پيشنهاداتي از يك تيم سري A و يك تيم سري B ايتاليا داشته ام و مذاكرات اوليه در اين باره آغاز شده است·

رحمان رضايي كه در ايتاليا بسر مي برد افزود: هنوز با دو تيم ايتاليايي كه پيشنهاداتي داده‌اند در حال مذاكره هستيم و فعلا توافقي حاصل نشده است·

وي در ادامه گفت: تا ده روز ديگر مشخص مي شود كه فصل بعد در سري A يا سري B ايتاليا بازي مي كنم يا خير.

رضايي درباره دريافت پيشنهادات از تيم هاي ايراني گفت: تا به امروز مسوولان باشگاه پرسپوليس هيچ تماسي با من نداشته اند اما من از يكي، دو تيم ايراني پيشنهاداتي دريافت كرده ام·

H.TiFuSi
01-07-2009, 10:50
دو بازيكن شموشك به پرسپوليس پيوستند
توافق با مهاجم پتروشيمي تبريز

ميثم حسيني و شعبان اسدي هافبك و مدافع زير 23 سال تيم شموشك نوشهر با حضور در باشگاه پرسپوليس قرارداد دو ساله اي به امضاء رساندند·

به گزارش ايسنا، دو بازيكن زير 23 سال تيم شموشك نوشهر با عقد قراردادي دو ساله به تيم پرسپوليس پيوستند.

اين دو بازيكن قرار است به زودي در تمرينات پرسپوليس شركت كنند· همچنين باشگاه پرسپوليس با اكبر صغيري مهاجم تيم پتروشيمي تبريز هم قرارداد بسته بود!

قرار است صغيري بعد از دريافت برگه تسويه حساب از باشگاه پتروشيمي تبريز قراردادش را در هيات فوتبال استان تهران به ثبت برساند

صغيري در تيم دسته اولي پتروشيمي تبريز موفق شده بود با به ثمر رساندن چهارده گل در زمره بهترين هاي ليگ يك قرار بگيرد·

H.TiFuSi
01-07-2009, 10:52
عليرغم انتشار اخباري درباره توافق دوباره رضايي و صبا ؛
پرسپولیس همچنان به دنبال غلامرضا رضایی

مدیران باشگاه پرسپولیس تهران همچنان به دنبال جذب غلام رضا رضایی مهاجم تیم صبا هستند.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، در حالی که در انتهای فصل گذشته باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را با غلام رضا رضایی مهاجم تیم صبا انجام داده بود اما توافقات نهایی با این بازیکن انجام نشد و حتی اعلام شده که رضایی قراردادش را با صبا تمدید کرده است اما همچنان از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که اين باشگاه تمايل دارد تا بازيكن صاحب نام صبا را به خدمت بگيرد و حتي در اين رابطه روز گذشته مذاکراتی بین این بازیکن و انصاری فرد انجام شده است.
گفتنی است قرارداد رضایی با صبا به اتمام رسیده اما تا این لحظه هیچ گونه خبر موثقی درباره توافق این بازیکن با پرسپولیس منتشر نشده است.

H.TiFuSi
01-07-2009, 10:53
آرفی در گفت وگو با ایپنا:
هدفم آقای گلی در لیگ برتر است /یک بازیکن محبوب خارجی هواداران پرسپولیس می شو

مهاجم آلمانی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: با پرسپولیس فقط به قهرمانی می اندیشم و می خواهم آقای گل لیگ برتر شوم.
اشپیتم آرفی در گفت وگو با خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا) عنوان کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است که تمریناتش هم مورد توجه رسانه ها و تماشاگرانش است، قطعا بازی کردن در چنین تیمی باعث می شود بازیکنان تحت فشار قرار بگیرند اما این موضوع باعث افزایش انگیزه بازیکنان نیز می شود. بازی کردن در تیمی مانند پرسپولیس انگیزه های زیادی و من نیز هم اکنون انگیزه بسیار بالایی برای آقای گلی در لیگ برتر دارم.
وی ادامه داد: طی امروز یا فردا قراردادم را با پرسپولیس به طور رسمی در هیات فوتبال ثبت خواهم کرد تا برای حضور در بازی های رسمی مشکلی نداشته باشم.
آرفی خاطرنشان کرد: می دانم در پرسپولیس بازیکنان بزرگی حضور دارند ولی این موضوع دلیلی ندارد که به ترکیب اصلی فکر نکنم. قصد دارم یک بازیکن محبوب خارجی نزد هواداران میلیونی پرسپولیس باشم.

H.TiFuSi
01-07-2009, 10:55
دروازه بان پرسپولیس به صبای قم پیوست.
تهران_ خبرگزاری ایسکانیوز:مهدى واعظى، دروازه بان فصل گذشته تیم پرسپولیس به تیم صباى قم پیوست.
پس از مذاکراتى که این بازیکن با صبایى ها انجام داده بود توافق نهایى بین ۲ طرف حاصل شد و واعظى با عقد قراردادى یک ساله به صباى قم پیوست.
واعظی در مقاطعی از فصل گذشته به علت مصدومیت در چار چوب دروازه پرسپولیس قرار نگرفت.
میثاق معمارزاده و علیرضا حقیقى درفصل نهم لیگ برتر دروازه بانان پرسپولیس خواهند بود./

H.TiFuSi
01-07-2009, 10:57

H.TiFuSi
01-07-2009, 10:58

H.TiFuSi
01-07-2009, 10:58

H.TiFuSi
01-07-2009, 10:59

H.TiFuSi
01-07-2009, 11:00

H.TiFuSi
01-07-2009, 11:00

H.TiFuSi
01-07-2009, 11:01

H.TiFuSi
01-07-2009, 11:02

meragj2
01-07-2009, 12:50

این کیه؟ از منتخب کابل آوردنش؟

H.TiFuSi
01-07-2009, 12:52
این کیه؟ از منتخب کابل آوردنش؟

مهدی شیری از برق شیراز ....

سال 82 می خواست بیاد پرسپولیس که بخاطر پول بیشتر رفت اس . اهواز بعدا هم تو نیمکت 6 تائیا نشسته یه فصل ....

nimax3d
01-07-2009, 13:07
شیث رو هواس هنوز؟

MoJtaBa.R
01-07-2009, 14:19
بچه ها گروه ها باز شده يادتون نره

كوتاه از بازار نقل و انتقالات

سايت گل – آنچه تا ظهر امروز در بازار نقل و انتقالات فوتبال ايران اتفاق افتاده، به قرار زير است.
سپهر تمديد كرد
در حالي كه گفته مي‌شد پرسپوليس تمايلي به تمديد قرارداد با سپهر حيدري مدافع اصفهاني تيمش را ندارد، اين بازيكن قرارداد خود را به مدت يك فصل ديگر با سرخپوشان تمديد كرد. سپهر كه فصل بدي را در پرسپوليس گذراند، امسال قصد دارد به هدف خود كه حضور در تيم ملي است، برسد.
نصرتي، احتمالا در استيل‌آذين
محمد نصرتي بازيكن تيم النصر امارات به احتمال زياد به استيل‌آذين خواهد پيوست. البته شايد هم سمبه فراز كمالوند، مربي او در تيم جوانان پاس، پرزورتر باشد و او به جاي پيوستن به حميد استيلي، سر از تبريز در بياورد. در اين معامله، نقش اول با پول است نه علاقه نصرتي به استيلي يا كمالوند.
قرارداد برندتس امضا شد
ارني برندتس سرمربي هلندي تيم راه آهن امروز در مقابل خبرنگاران قرارداد يكساله خود را منعقد كرد. وي شب گذشته به همراه وكيل خود وارد تهران شد.
ثابتي شايد در استقلال‌اهواز
مهدي ثابتي گلر سابق ابومسلم احتمالا امروز در توافق با مسوولان استقلال‌اهواز به اين تيم خواهد پيوست. استقلال‌اهواز نادر غبيشاوي دروازه‌بان آباداني را نيز به خدمت گرفته است.
پيمنتا، استيل يا تراكتور
قرارداد لئوناردو پيمنتا، آقاي گل ليگ ايران در دو فصل گذشته با تراكتورسازي به ثبت نرسيده و شايد اين بازيكن سر از استيل‌آذين در بياورد كه يك مهاجم سرعتي مي‌خواهد.
علي غلام در پيكان
علي غلام هافبك وسط نيروي زميني به پيكان پيوست.
واعظي و مذاكره با صبا
برخلاف اخبار منتشر شده، مهدي واعظي هنوز با صباي قم قرارداد نبسته. البته اين دو مذاكراتي با هم داشته‌اند، اما هيچ‌چيز نهايي نيست.
فدراسيون: هيچ سهميه اضافه‌اي براي تيم‌هاي دسته‌اولي وجود ندارد
با توجه به حضور قدرتمند تراكتورسازي در فصل نقل و انتقالات گفته مي‌شد كه اين تيم مجاز است هفت بازيكن ليگ‌برتري به خدمت بگيرد. اما آلبرت، كارمند باسابقه سازمان ليگ‌برتر فوتبال ايران، در اين‌باره مي‌گويد: هيچ كمك اضافه‌اي به تراكتورسازي، استيل‌آذين و شاهين‌بوشهر نخواهد شد و اين سه تيم طبق آيين‌نامه بايد مثل بقيه در سقف شش بازيكن ليگ‌برتري بازيكن به خدمت بگيرند

MoJtaBa.R
01-07-2009, 14:33
یک لقب کنایه آمیز،تقدیم پرسپولیس؛ چقدر شبیه رئال شده ای

آمدن تاپ مولر به پرسپولیس خبر خوشی برای این تیم و فوتبال ایران است اما؛

2009/7/1 13:33:30

1-در پرسپولیس سرمربی از همان لحظه آغاز کار،بهانه های درشت برای موفق نشدن دارد.تاپ مولر میتواند خیالش از گرفتن 850 هزار دلار راحت باشد و از همان روز اول به متهم کردن دیگران در راه ناکامی هم فکر کند.کاری که چند فصلی است پرسپولیسی ها در تابستان انجام میدهند،در سطح استاندارد فوتبال اروپا کم نظیر است.مدیران پرسپولیس خودشان تیم را میبندند و بعد با یک سرمربی به توافق میرسند که مسئولیت فنی تیم را به عهده بگیرد.آخرین مربی ای که در پرسپولیس خودش تیم را بست،علی پروین بود؛مردی که با او نمیشد از این شوخی ها کرد.پروین حداقل در دو موضوع تمایت خواه بود:بستن تیم در تابستان و ارنج تیم در هر بازی.پرسپولیس برای فصل 85-84 توسط سرمربی اش بسته شد؛همان فصلی که پروین پژمان نوری و مهرزاد معدنچی را جذب کرد و حامد کایویانپور را نیز به جمع قرمزها برگرداند.
پس از ان مصطفی دنیزلی درحالی با پرسپولیس قرارداد بست که فصل نقل و انتقالات تقریبا به پایان رسیده بود.دنیزلی در طول فصل به شدت از این موضوع ضربه خورد به طوری که تیمش چهار مدافع بیشتر نداشت و در پست دفاع آخر مجبور شد از بازیکنانی مثل پژمان نوری استفاده کند یا فرزاد اشوبی را در پست استاپر به بازی بگیرد.شاید بتوان از عقد دیرهنگام قرارداد با دنیزلی و عدم حضور این مربی در پروسه تیم بستن،به عنوان مهمترین دلایل قهرمان نشدن پرسپولیس در فصل 86-85 یاد کرد.پس از دنیزلی،این قطبی بود که دو فصل پیاپی کمترین نقش را در بستن پرسپولیس داشت.
در فصل اول حمید استیلی عملکرد خوبی دربازار داشت و به قطبی در راه قهرمانی کمک کرد و فصل بعد افشین پیروانی و مدیران پرسپولیس با نگاهی نامتعادل در جذب مهره ها،تیم را خیلی ستاره محور و البته کُند و ایستا بستند تا افشین قطبی خیلی زود از تیمش ناامید شود و ایران را ترک کند.حالا دوباره پرسپولیس دارد از همان سوراخ همیشگی گزیده میشود و هیچکس به این فکر نمیکند که تاپ مولر 800 هزار دلاری یا هر مربی دیگری،چگونه میتواند با تیمی که احتمالا طبق نظر خودش بسته نشده،در یک پروسه 10 ماهه به موفقیت برسد؟ اصلا همین که یک مربی از روز اول تمرین در یک تیم،بهانه های بزرگ برای موفق نشدن داشته باشد،سطح انگیزه او و تیمش به حداقل میرسد.آیا پرسپولیسی ها به این نکات ریز و ترسناک فکر کرده اند که این قدر مطمئن دارند تیم می بندند؟
2-جالب است که در سطح اول فوتبال جهان نیز چنین حرکتی از سوی پرفاتخارترین تیم دنیا دیده میشود.رئال مادرید که دیگر در فوتبال اروپا بدنام شده و لقب تیم "بی فلسسفه" را گرفته،تقریبا هر فصل سرمربی اش را عوض میکند و عدم ثبات سرمربیانش نیز بیشتر معلول نقش کم انها در بستن تیم است.رئالی ها برای فصل بعد با مانوئل پلگرینی قراراداد بسته اند.یک مربی متخصص در امور دفاعی.بعد خورخه والدانو و فلورنتینو پرس پشت سر هم در حال جذب ستاره های هجومی هستند و به بدنه دفاعی تیمشان توجه چندانی ندارند.این وسط معلوم نیست پلگرینی تا چه زمانی میتواند در رئال دوام بیاورد.در واقع موازی کاری مدیرفنی و مدیرعامل باشگاه با سرمربی و دخالت در وظایف او،کاری کرده رئال در این سالها رنگ نیمه نهائی لیگ قهرمانان را هم نبیند. 3
-حالا اگر باشگاه پرسپولیس اصرار دارد لقب رئال مادرید را بهش بدهند و با این لقب جذاب،هر فصل ناکام بماند،حرفی نیست.اصلا از این به بعد به جای پرسپولیس،میتوان از "رئال ایران" استفاده کرد؛اسمی که همانقدر که جذاب است،کنایه امیز و خنده دار هم جلوه میکند.اگر این استراتژی و سیاستی که رئال انتخاب کرده،به موفقیت پایدار برسد؛تمام قواعد اقتصادی و فنی فوتبال زیر سوال میرود.همانطور که موفقیت احتمالی "رئال ایران"،رای به مثبت بودن "بی فلسفگی" در تیم بستن و جذب مربی و کلیات فوتبال میدهد.البته ریشه ها و دلایل تشابه استراتژی پرسپولیس و رئال،یکسان نیست.در رئال جنگ برای گرفتن پورسانت نیست.مدیر رئال خیلی راحت نقش سرمربی را کمتر از خود میداند و در این موضوع هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد.اینجا اما دلایل دیگری پشت معرفی سرمربی پس از تیم بستن وجود دارد.در همین شرایط موفق ترین لیگ جهان،لیگ انگلیس است چون سرمربی در فوتبال شان،"رئیس" است؛رئیس نقل و انتقالات،رئیس رختکن و رئیس کلیه مسائل فنی.فوتبال ایران کدام الگو را انتخاب میکند؟ 4-پرسپولیس ممکن است با تاپ مولر قهرمان لیگ شود و به موقیت برسد اما موفقیت پایدار،از دل الگوها و استراتژی های درست زاده میشود،نه از دل بی فلسفگی دیمی و ناپایدار

MoJtaBa.R
01-07-2009, 14:37
كريمي نيايد، جباري احتمالا در استيل‌آذين

حميد استيلي دوست دارد يكي از اين دو ستاره بزرگ فوتبال ايران را در خدمت داشته باشد

2009/7/1 13:45:19

سايت گل – حميد استيلي با نگراني و حسابگري، استيل‌آذين ليگ‌برتري را مي‌سازد. او كه مديران تيمش، تحرك خاصي در بازار نقل و انتقالات امسال نداشته‌اند، اميدوار است با جذب اولين بازيكن بزرگ، طلسم شكسته شود. در حالي‌كه رسانه‌ها از حضور علي كريمي در پرسپوليس خبر داده‌اند، اما استيلي از حضور كريمي در تيم خودش نااميد نيست. او كه شايعات مبني بر اختلاف با علي كريمي را تكذيب مي‌كند، از مالك باشگاه شنيده كه هنوز احتمال بسياري دارد علي كريمي در استيل‌آذين بازي كند، چراكه عباس انصاري‌فرد مدير تيم پرسپوليس علاقه‌اي به استخدام جادوگر ندارد.

در اين شرايط، پيشنهاد حضور مجتبي جباري نيز به استيلي شده است. اما او دوست دارد يكي از اين دو ستاره بزرگ فوتبال ايران را در خدمت داشته باشد. در شرايط فعلي همه منتظرند تا اولين بمب استيلي، استيل‌آذين را عرض مي‌كنيم، منفجر شود. يك بمب كه ماهيت آبي و قرمز دارد

aluminum
01-07-2009, 15:18
پرسپوليس صد پله بالاتر از استقلال

کانون هواداران پرسپولیس: در آخرين رده‌بندي باشگاه‌هاي جهان كه توسط سايت آمار و ارقام منتشر مي‌شود، پرسپوليس در رده 243 جدولي قرار دارد كه با صدرنشيني بارسلونا و منچستريونايتد آرايش يافته است.
در اين جدول منچستريونايتد و بارسلونا با 315 امتياز به‌طور مشترك صدرنشين هستند و تيم‌هاي چلسي، استوديانتس لاپلاتاي آرژانتين، ليورپول، آرسنال، شاختاردونتسك، ديناموكيف، هامبورگ و گرميو در جمع ده تيم قرار دارند. در اين جدول با كمال تعجب، تيم پرسپوليس با امتياز 5/75 امتياز به همراه تيم الهلال يمن در رده 243 قرار دارد. بعد از پرسپوليس، از جمع تيم‌هاي ايراني، ذوب‌آهن با 5/63 امتياز در رده 346 و استقلال با 63 امتياز در رده 349 قرار دارند. اين يك رده‌بندي غيررسمي است كه با داده‌هاي اعضاي سازمان آمار و ارقام فوتبال جهان، شكل مي‌گيرد.

aluminum
01-07-2009, 15:21
با عقد قراردادی 2 ساله / سپهر حيدري در پرسپوليس ماندني شد

کانون هواداران پرسپولیس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس قرارداد خود را به مدت 2 سال ديگر تمديد كرد.
سپهر حيدري صبح امروز با حضور در دفتر انصاري‌فرد با او به مدت يك ساعت به گفت‌‌و‌گو پرداخت و سپس قرارداد خود را به مدت 2 سال تمديد كرد. وي به زودي قراردادش را در هيات فوتبال ثبت خواهد كرد.
حيدري از صبح فردا در تمرينات پرسپوليس شركت خواهد كرد.

aluminum
01-07-2009, 15:22
نيكبخت واحدي حق بازي در ليگ برتر را ندارد

کانون هواداران پرسپولیس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس نيز مانند شيث رضايي، نمي‌تواند با هيچ تيمي قرارداد ببندد. در حالي كه روز گذشته خبر توافق عليرضا نيكبخت واحدي با تراكتورسازي از سوي مسئولان اين باشگاه اعلام شد، اين بازيكن به دليل عدم رعايت منشور اخلاقي، با محروميت روبرو است و نمي تواند با تيمي قرارداد رسمي امضا كند.
نيكبخت واحدي نيز مثل شيث رضايي، طبق منشور اخلاقي و به دليل محروميت، نه تنها با تراكتورسازي، بلكه با هيچ تيم ليگ برتري نمي تواند قرارداد رسمي امضا كند.
سازمان ليگ تا روز يكشنبه هفته آينده تكليف بازيكناني كه با محروميت روبرو هستند را مشخص خواهد كرد.

aluminum
01-07-2009, 15:22
مجيد جلالي پيشنهاد هيات مديره پرسپوليس
10 تیر 1388 ساعت 13:37
کانون هواداران پرسپولیس: با اتفاقاتي كه درباره استخدام كلاس تاپ مولر سرمربي آلماني در پرسپوليس رخ داده است، مشخص نيست كه در نهايت او به ايران خواهد آمد يا نه. در شرايطي فعلي مديران تيم به‌دنبال كاهش مبلغ پيشنهادي او هستند و اين مساله در شرايطي است كه او به هيچ‌وجه از آنچه كه پيشنهاد مي‌دهد، پايين نيامده است.
روز گذشته در جلسه هيات‌مديره پرسپوليس پيشنهاد عجيب و تازه‌اي مطرح شد. يكي از اعضا عقيده دارد بهترين انتخاب براي پرسپوليس مجيد جلالي سرمربي سابق پاس و فولاد است كه در فصل جاري به هيچ تيمي نپيوسته. اين در شرايطي است كه عباس انصاري‌فرد نام هانري ميشل مربي نامدار فرانسوي را هم مطرح كرده است.

اينكه آيا جلالي گزينه ايده‌آل مديران پرسپوليس است يا نه، پاسخ روشني دارد. اما با توجه به شرايط زماني او به عنوان يك گزينه منطقي مطرح شده است. در باشگاه پرسپوليس مي‌گويند كه كميته فني در اين‌باره تصميم خواهد گرفت. اما فعلا كه اولين خروجي كميته فني درباره انتخاب سرمربي آلماني، به‌دليل مسائل خارج از حيطه مسوولان اين تيم، به نتيجه نرسيده است. باشگاه پرسپوليس زمان بسياري را براي انتخاب مربي از دست داده و تمرينات اين تيم در حالي زيرنظر احمدرضا عابدزاده دنبال مي‌شود كه بسياري عقيده دارند آسيب اين تمرينات كم نيست و چه بسا بهتر است اين تمرينات برگزار نشود. جلالي تا به حال دو بار تا مرز سرمربيگري پرسپوليس پيش رفته اما به دلايلي، حضور او در جمع قرمزها وتو شده است.

aluminum
01-07-2009, 15:24
/گزارش تمرين امروز / حضور زارعي و تست بازيكنان زير نظر عابدزاده

کانون هواداران پرسپولیس: تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز پيگيري شد. به تمرين پرسپوليس از ساعت 11 صبح امروز در زمين شماره 2 مجموعه ورزشي آزادي پيگيري شد. در اين تمرين كه زير نظر عابدزاده برگزار شد، بازيكنان پرسپوليس به دويدن‌هاي استقامتي پرداختند و سپس در 4 گروه زير نظر عابدزاده تست كوپر دادند.
در اين تمرين 18 بازيكن حضور داشتند. مجتبي زارعي بازيكن فصل گذشته راه‌آهن كه با پرسپوليس قرارداد بسته در تمرين حاضر بود. آرفي كه بعدازظهر ديروز در تمرين حضور يافت، امروز غايب بود. احمدرضا عابدزاده در ابتداي تمرين به همراه كريم باقري به مدت 10 دقيقه با بازيكنان به گفت و گو پرداخت. جانعلي مدافع اسبق تيم فوتبال سايپا در تمرين امروز پرسپوليسي‌ها حضور داشت و تمرين را تماشا كرد.

* عليرضا محمد به دليل مصدوميت كم فشارتر از ساير بازيكنان تمرين كرد.

* بازيكنان در ابتداي تمرين در جمع حدود 100 شاگرد مدرسه فوتبال عكس گرفتند. آنها از باقري و شيث رضايي استقبال كردند.

* مانند روزهاي گذشته م*ح*م و#د خوردبين غايب بود. دليل غيبت سرپرست پرسپوليس مشخص نيست.

* احمدرضا عابدزاده بارها به هادي نوروزي براي انجام دادن تمرينات صحيح تذكر داد.

* يك بازيكن تستي پس از 15 دقيقه با مشكل بدني مواجه شد و محل تمرين را ترك كرد.

* بازيكنان پرسپوليس ساعت 12 تمرين خود را در زمين شماره 2 آزادي به اتمام رساندند و براي كار با وزنه به خوابگاه شماره 2 مجموعه ورزشي آزادي رفتند و نيم ساعت به تمرين پرداختند.

aluminum
01-07-2009, 15:25
ه محض دريافت مدارك بائو با پرسپوليس ثبت مى كند

کانون هواداران پرسپولیس: ميثم بائو هافبك جديد پرسپوليس براى ثبت قراردادش دچار مشكل تازه اى شده است. ظاهراً مديربرنامه هاى او در ناآرامى هاى اخير تهران جزو بازداشت شدگان است و تمام مدارك بائو كه براى ثبت قرارداد لازم دارد در اختيار اين مديربرنامه است.
بائو مدتى است به دادگسترى رفت و آمد مى كند تا بلكه بتواند مداركش را از مديربرنامه اش باز پس بگيرد و فعلاً غياباً قراردادش را با پرسپوليس به ثبت برساند تا پس از آزادى مديربرنامه اش همه چيز به حالت عادى اش برگردد.
شنيديم اگر اتفاق خاصى نيفتد او تا روز پنجشنبه قرارداد خود را با پرسپوليس به ثبت خواهد رساند.

aluminum
01-07-2009, 15:42
عجب روزایی رو داریم می گذرونیم
واعظی هم کهرفت
حال کی رو می خوان جاش بگیرن ؟باید دید
اخر سر قضیه این نیکی و شیث هم مشخص نشد

راستی یادم رفته
توره از پرسپولیس رفت دیگه؟

MoJtaBa.R
01-07-2009, 15:52
اينجوري شايعه بود : ولي سپاهان نبست باهاش

معلوم نيست با پرسپوليس امضا زده يا نه : اين امضاها دوزار نمي ارزه

نيکي هم که ميمونه : الکي بازارگرميه : تراکتور هم شد . . . !

شيث هم منشور اخلاقي براش صدق نکرده : اگه بسته باشه امسال تو تيمه

واعظي هنوز با صبا نبسته : اين رو تا الانش مطمئنم ولي احتمال داره فردا ببنده

ميثاق رو که داريم حقيقي هم هست ! واعظي پارسال که همش مصدوم بود و فقط اسمش توي ليست ميومد

فعلا باي

H.TiFuSi
01-07-2009, 16:14
واعظی هم کهرفت
حال کی رو می خوان جاش بگیرن ؟باید دید
اخر سر قضیه این نیکی و شیث هم مشخص نشد

راستی یادم رفته
توره از پرسپولیس رفت دیگه؟

واعظی بهتر که رفت ... پارسال گند زد با اون سوتی هاش .. اگه نبود حتما می رفتیم اسیا ...

نیکی و شیث هم همش شایعس ... فک نکنم محروم بشن ...

توره فک کنم رفته سپاهان

نيکي هم که ميمونه : الکي بازارگرميه : تراکتور هم شد . . . !

بابا این قرار داده داره با ما

vahid_civil
01-07-2009, 17:52
یک لقب کنایه آمیز،تقدیم پرسپولیس؛ چقدر شبیه رئال شده ای
آمدن تاپ مولر به پرسپولیس خبر خوشی برای این تیم و فوتبال ایران است اما؛

-در پرسپولیس سرمربی از همان لحظه آغاز کار،بهانه های درشت برای موفق نشدن دارد.تاپ مولر میتواند خیالش از گرفتن 850 هزار دلار راحت باشد و از همان روز اول به متهم کردن دیگران در راه ناکامی هم فکر کند.کاری که چند فصلی است پرسپولیسی ها در تابستان انجام میدهند،در سطح استاندارد فوتبال اروپا کم نظیر است.مدیران پرسپولیس خودشان تیم را میبندند و بعد با یک سرمربی به توافق میرسند که مسئولیت فنی تیم را به عهده بگیرد.آخرین مربی ای که در پرسپولیس خودش تیم را بست،علی پروین بود؛مردی که با او نمیشد از این شوخی ها کرد.پروین حداقل در دو موضوع تمایت خواه بود:بستن تیم در تابستان و ارنج تیم در هر بازی.پرسپولیس برای فصل 85-84 توسط سرمربی اش بسته شد؛همان فصلی که پروین پژمان نوری و مهرزاد معدنچی را جذب کرد و حامد کایویانپور را نیز به جمع قرمزها برگرداند.

پس از ان مصطفی دنیزلی درحالی با پرسپولیس قرارداد بست که فصل نقل و انتقالات تقریبا به پایان رسیده بود.دنیزلی در طول فصل به شدت از این موضوع ضربه خورد به طوری که تیمش چهار مدافع بیشتر نداشت و در پست دفاع آخر مجبور شد از بازیکنانی مثل پژمان نوری استفاده کند یا فرزاد اشوبی را در پست استاپر به بازی بگیرد.شاید بتوان از عقد دیرهنگام قرارداد با دنیزلی و عدم حضور این مربی در پروسه تیم بستن،به عنوان مهمترین دلایل قهرمان نشدن پرسپولیس در فصل 86-85 یاد کرد.پس از دنیزلی،این قطبی بود که دو فصل پیاپی کمترین نقش را در بستن پرسپولیس داشت.

در فصل اول حمید استیلی عملکرد خوبی دربازار داشت و به قطبی در راه قهرمانی کمک کرد و فصل بعد افشین پیروانی و مدیران پرسپولیس با نگاهی نامتعادل در جذب مهره ها،تیم را خیلی ستاره محور و البته کُند و ایستا بستند تا افشین قطبی خیلی زود از تیمش ناامید شود و ایران را ترک کند.حالا دوباره پرسپولیس دارد از همان سوراخ همیشگی گزیده میشود و هیچکس به این فکر نمیکند که تاپ مولر 800 هزار دلاری یا هر مربی دیگری،چگونه میتواند با تیمی که احتمالا طبق نظر خودش بسته نشده،در یک پروسه 10 ماهه به موفقیت برسد؟ اصلا همین که یک مربی از روز اول تمرین در یک تیم،بهانه های بزرگ برای موفق نشدن داشته باشد،سطح انگیزه او و تیمش به حداقل میرسد.آیا پرسپولیسی ها به این نکات ریز و ترسناک فکر کرده اند که این قدر مطمئن دارند تیم می بندند؟

2-جالب است که در سطح اول فوتبال جهان نیز چنین حرکتی از سوی پرفاتخارترین تیم دنیا دیده میشود.رئال مادرید که دیگر در فوتبال اروپا بدنام شده و لقب تیم "بی فلسسفه" را گرفته،تقریبا هر فصل سرمربی اش را عوض میکند و عدم ثبات سرمربیانش نیز بیشتر معلول نقش کم انها در بستن تیم است.رئالی ها برای فصل بعد با مانوئل پلگرینی قراراداد بسته اند.یک مربی متخصص در امور دفاعی.بعد خورخه والدانو و فلورنتینو پرس پشت سر هم در حال جذب ستاره های هجومی هستند و به بدنه دفاعی تیمشان توجه چندانی ندارند.این وسط معلوم نیست پلگرینی تا چه زمانی میتواند در رئال دوام بیاورد.در واقع موازی کاری مدیرفنی و مدیرعامل باشگاه با سرمربی و دخالت در وظایف او،کاری کرده رئال در این سالها رنگ نیمه نهائی لیگ قهرمانان را هم نبیند. 3

-حالا اگر باشگاه پرسپولیس اصرار دارد لقب رئال مادرید را بهش بدهند و با این لقب جذاب،هر فصل ناکام بماند،حرفی نیست.اصلا از این به بعد به جای پرسپولیس،میتوان از "رئال ایران" استفاده کرد؛اسمی که همانقدر که جذاب است،کنایه امیز و خنده دار هم جلوه میکند.اگر این استراتژی و سیاستی که رئال انتخاب کرده،به موفقیت پایدار برسد؛تمام قواعد اقتصادی و فنی فوتبال زیر سوال میرود.همانطور که موفقیت احتمالی "رئال ایران"،رای به مثبت بودن "بی فلسفگی" در تیم بستن و جذب مربی و کلیات فوتبال میدهد.البته ریشه ها و دلایل تشابه استراتژی پرسپولیس و رئال،یکسان نیست.در رئال جنگ برای گرفتن پورسانت نیست.مدیر رئال خیلی راحت نقش سرمربی را کمتر از خود میداند و در این موضوع هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد.اینجا اما دلایل دیگری پشت معرفی سرمربی پس از تیم بستن وجود دارد.در همین شرایط موفق ترین لیگ جهان،لیگ انگلیس است چون سرمربی در فوتبال شان،"رئیس" است؛رئیس نقل و انتقالات،رئیس رختکن و رئیس کلیه مسائل فنی.فوتبال ایران کدام الگو را انتخاب میکند؟ 4-پرسپولیس ممکن است با تاپ مولر قهرمان لیگ شود و به موقیت برسد اما موفقیت پایدار،از دل الگوها و استراتژی های درست زاده میشود،نه از دل بی فلسفگی دیمی و ناپایدار.

shahrokh_sib
01-07-2009, 17:53
دوستان پرسپولیسی تیممون این فصل بدتر از فصل قبل میشه .. میگی نه؟؟؟ نیگا کن...

یه مشت نفهم اومدن بالا سر تیم ( مدیر عامل و هیئت مدیره ) دارن تیم رو به .... میکشن .

آخه یکی به این مدیر عامل نیس بگه که مربی باید زود انتخاب بشه که بتونه تیم رو با بازیکنایی که میخاد ببنده و خودش آمادشون بکنه...

هیشکی دلش به حاله تیم نمیسوزه و فقط این وسط اعصاب مارو خورد میکنن.....

aluminum
01-07-2009, 19:38
باید منتظر یه معجزه باشیم تا دو سه تا بازیکن درست حسابی بیارن

ولی من موندم جبران دوره بدنسازی رو می خوان چه جوری انجام بدن

H.TiFuSi
01-07-2009, 20:03
ولی من موندم جبران دوره بدنسازی رو می خوان چه جوری انجام بدن

حالا یه فصل وقت هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

alex_pk
02-07-2009, 04:44
سلام
منظور از منشور اخلاقی چیه؟
چی رو رعایت نکرده بوده نیکبخت؟
اینو یکی از بچه ها تو یه تایپک دیگه گذاشته بود:

به دليل عدم رعايت اصول منشور اخلاقي
نيكبخت واحدي هم حق بازي در ليگ برتر را ندارد

امير موسر
02-07-2009, 07:17
سلام

کلا تکذیب شد ! نیکبخت هم با تراکتور سازی دیروز قرارداد بست !

M O B I N
02-07-2009, 10:14
دوستان من می گم پرسپولیس قهرمان نمیشه بگم چرا ؟؟(بگم..بگم>؟>>)

چون ما شاء الله فصل شروع نشده همه دارن شکایت می کنند فکر کنم فیفا امسال 20 امتیازس از پرسپولیس کم کنه :27:

lazy
02-07-2009, 10:37
دوستان من می گم پرسپولیس قهرمان نمیشه بگم چرا ؟؟(بگم..بگم>؟>>)

چون ما شاء الله فصل شروع نشده همه دارن شکایت می کنند فکر کنم فیفا امسال 20 امتیازس از پرسپولیس کم کنه :27:
عزیزم امسال کسی هم شکایت نکنه,با این اوضاع ما قهرمان نمیشیم که هیچ و فکر کنم با شاهینو تراکتورسازی سره نیفتادن به دسته1 باید مبارزه کنیم:41::31:

H.TiFuSi
02-07-2009, 11:27
سلام

آقای شریفی !!! بعد از اومدن روی کار تو کمیته انظباطی یه سری قانون های نانوشته را گذاشت برای مسائل اخلاقی ...

که اگه هر کی 150 امتیاز منفی بگیره دیگه نمی تونه تو لیگ برتر بازی کنه !

این نیکبخت هم وقتی تیم ملی را پیچوند 120 امتیاز منفی گرفت ... اما 150 امتیاز نرسید .

اما نکته اصلی اینجاس که خبر محرومیت این دو تا را فارس نیوز به دروغ پخش کرد و همه از اون نقل کردن .... و بعدا عزیز محمدی تکذیب کرد

m2stech
02-07-2009, 11:27
مربی سابق رئال مادرید مدنظر پرسپولیس!

رئیس كمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: در جلسه كمیته فنی شرایط یك مربی كه سابقه فعالیت در رئال مادرید را دارد مورد بررسی قرار دادیم.

به گزارش تابناک، همایون بهزادی پس از جلسه كمیته فنی پرسپولیس در گفت و گو با فارس اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی برگزار كردیم و نظرات خود را در خصوص بازیكنان كادر مربیگری و آكادمی فوتبال به اطلاع مدیرعامل پرسپولیس رساندیم. همچنین برای انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس در خصوص مربیانی از آرژانتین و اسپانیا گفت و گو كردیم و عملكرد آنها را مورد ارزیابی قرار دادیم. مربی مورد نظر ما سابقه مربیگری در رئال مادرید را دارد.

وی افزود: در صورتی كه حضور مولر به دلیل مسائل مالی در ایران منتفی شود قطعا باشگاه به دنبال مربیانی از دو كشور اسپانیا و آرژانتین خواهد بود تا هر چه سریع‌تر در خصوص كادر فنی پرسپولیس تصمیم گیری شود.

بهزادی در خصوص بازیكنان برزیلی پرسپولیس گفت: درباره این بازیكنان گفت و گو كردیم و فیلم بازی آنها را دیدیم. قرار شد پس از حضورشان در تمرین پرسپولیس و در صورت صلاحدید كادر فنی با این بازیكنان باشگاه مورد مذاكره شود. البته آنها در فیلم های خود بازی های بدی را نشان ندادند اما این موضوع در عمل باید به ما ثابت شود.

وی در جواب این سئوال كه آیا در خصوص گزینه‌های ایرانی بحث و تبادل نظر شد، تاكید كرد: در مورد هیچ گزینه ایرانی صحبت نكردیم و به احتمال فراوان سرمربی پرسپولیس خارجی خواهد بود.

m2stech
02-07-2009, 11:33
ايوان پترويچ شاكى جديد پرسپوليس است !

ايوان پترويچ هافبك صربستانى سرخپوشان به زودى براى صحبت با پرسپوليسى ها در دفتر باشگاه پرسپوليس حاضر خواهد شد.
در شرايطى كه به نظر مى رسد پرسپوليسى ها تمايل چندانى براى همكارى دوباره با ايوان ندارند پترويچ براى گرفتن طلب ۳۰ ميليونى اش احتمالاً اوايل هفته آينده سرى به باشگاه پرسپوليس خواهد زد تا پاى صحبت با انصارى فرد بنشيند.
با توجه به بى پولى اين روزهاى پرسپوليس بعيد مى دانيم ايوان خوشحال و دست پر باشگاه را ترك كند. حتى اين احتمال وجود دارد شكايتى بر شكايت هاى اخيرى كه از پرسپوليسى ها شده اضافه شود! مسأله اى كه ايوان در زمان ترك ايران به صورت تهديد با مسئولان باشگاه مطرح كرده بود.
=============

به خودم افتخار مي كنم كه شاگرد عابدزاده هستم/ نمى توانم تيم اميد را همراهى كنم

عليرضا حقيقى : نمى توانم تيم اميد را در اردوى آفريقاى جنوبى همراهى كنم.
وى پس از دعوت به تيم اميد عنوان كرد: آرزو مى كردم پيراهن تيم ملى در هر رده اى را بپوشم كه به هدف خود رسيدم.
او به مشكل خروجى اش اشاره كرد و گفت: با نظر كادر فنى تيم فوتبال اميد مى خواستم مسافر آفريقاى جنوبى شوم تا تيم را در اين سفر همراهى كنم اما متاسفانه با وجود آنكه ويزا گرفتم اما مسأله خروجى ام از كشور حل نشد و به خاطر همين نمى توانم تيم اميد را در اين سفر همراهى كنم. صبر مى كنم تا پس از بازگشت تيم ملى با قدرت بيشترى وارد اردوى تيم ملى شوم.
حقيقى با اشاره به مربيگرى عابدزاده در پرسپوليس يادآور شد: از اينكه شاگرد عابدزاده هستم به خودم افتخار مى كنم. او و باشگاه پرسپوليس نقش بسزايى براى حضور من در تيم ملى داشته اند.اميدوارم جواب اعتماد آنها را به خوبى بدهم.
=============

پوشیدن پیراهن پرسپولیس برایم مقدس است

مهاجم جدید تیم پرسپولیس درخصوص پیوستن خود به این تیم گفت: امسال افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارم.

مجتبی زارعی خاطرنشان کرد: همیشه یکی از اهدافم پوشیدن پیراهن پرسپولیس بود که به آن دست پیدا کردم.

وی ادامه داد: پیراهن این باشگاه برایم مقدس است و اکنون افتخار می کنم که به عنوان بازیکن پرسپولیس محسوب می شوم و این فصل را در این تیم بازی می کنم.

وی افزود: پیشنهادهای زیادی از باشگاه های مختلف لیگ برتری با مبالغ بالا داشتم اما به خاطر پرسپولیس به تمام آنها جواب رد دادم تا بتوانم به تیم مورد علاقه خود ملحق شوم.

مهاجم جدید تیم پرسپولیس با تاکید بر این مطلب گفت: به خاطر مسایل مالی به پرسپولیس نیامده ام و علت حضورم در این تیم پیشرفت کردن و رفتن به تیم ملی است.

زارعی اظهار داشت: پرسپولیس این فصل در حال جذب بازیکنان مستعد است و اعتقاد دارم که این تیم در لیگ نهم مدعی اصلی قهرمانی است.

hurrahsport

alex_pk
02-07-2009, 11:45
کلا تکذیب شد ! نیکبخت هم با تراکتور سازی دیروز قرارداد بست !

کلا میخواستم بدونم منظورشون چی بود اصلا؟
میگفتن چکار کرده که محرومه؟

Kianoosh
02-07-2009, 13:00
مربی سابق رئال مادرید مدنظر پرسپولیس!

می خرم برات!

ايوان پترويچ شاكى جديد پرسپوليس است !

آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب!

به خودم افتخار مي كنم كه شاگرد عابدزاده هستم/ نمى توانم تيم اميد را همراهى كنم

می خوای من به جات برم؟!

زارعی اظهار داشت: پرسپولیس این فصل در حال جذب بازیکنان مستعد است و اعتقاد دارم که این تیم در لیگ نهم مدعی اصلی قهرمانی است.

اتاق 109 >>>تست مواد روانگردان!

این خبر از فارس نقل شده زیاد هم نباید بهش توجه کرد فعلا محمدی تکذیب کرده یعنی اینکه جناب نیکبخت به خاطر عدم شرکت در اردوی تیم ملی و رعایت نکرده منشور اخلاقی!(رشو.....کم فر......تهم......) و و و یک سال از حضور در لیگ برتر محروم بشه اما می تونه ستاره لیگ 1 باشه!

JEFF_HARDY
02-07-2009, 13:23
سلام
نی گفتن چمع امتیازات منفی اخلاقیش (150 تا به خاطر همراهی نکردن تیم ملی و کارتهای زرد و قرمز و مدل موهاشو زیر ابروشو ....همه امتیازات منفی منشور اخلاقی بود) از یه مقداری زده بود بالا می گفتن نمی تونه یه فصل بازی کنه تو لیگ برتر.

corey
02-07-2009, 13:51
خدا به داد برسه از روته مولر شروع کردیم و داریم میرسیم به مجید جلالی !!!!!!!!

MH_SANIANI
02-07-2009, 15:03
جون حاجینامردم اگه برم استادیوم...!
فوتبالو به لجن کشوندن

ragbar12
02-07-2009, 15:49
من نميدونم چه اسراري دارن كه مربي خارجي بيارن اصلا در صد موففقيت پرسپوليس (يعني فقط قهرماني) با مربيان خارجي چند تا بوده كه بازم ميخوان هر طوري شده مربي خارجي بيارن
اگه مربي خارجي بياد مطمئن باشيد كارش به نيم فصلم نميكشه ودوباره اش همان وكاسه هم همان! دوباره ميرن دنبال مربيهاي مختلف و..... همون ماجراي ليگ قبل
نميدونم اين مسئولان ما كي درس عبرت ميگيرن.
با هزار سلام وصلوات وخرج هزاران دلار پول بيصاحب مملكت يه مربي خارجي ميارن (با تاريخ مصرف نيم فصل) وبعد جالبه كه اون مربي بعد از مدتي شكايت نامه اي هم به فيفا ميفرسته و در واقع پرصپوليس فقط داره براي اينده خودش يه شاكي ديگه ميتراشه همين.
ميگي نه نيگا كن.
ا

m2stech
02-07-2009, 16:08
خشت اول چون نهد معمار کج؛ تا ثریا می رود دیوار کج ! // پرسپولیس فصل بعد باید برای بقا بجنگد !

کانون هواداران پرسپولیس : 1 - ما را به خاطر این صراحت لهجه ببخشید. دیری صبوری کردیم تا چه بسا نسیم خنکی جهنم پرسپولیس را برای هوادارانش خنک‌تر کند، اما افسوس که حاصل زمامداری مدیران در یکی از مردمی ترین تیمهای این مملکت، آتش از پشت آتش بود. سپاهان را عالی بستند و به ترکیه بردند، مس را برای درخشش در آسیا آماده می‌کنند، استقلال تکاپویی جدی برای تکرار عنوان قهرمانی‌اش را از سر گرفته و حتی از استیل‌آذین هم بومی موفقیت و شگفتی می‌آید، اما پرسپولیس... حال شما خوب است آقای حاج‌عباس انصاری‌فرد؟!

2 - شما فکر می‌کنید اگر پرسپولیس مدیر‌عامل نداشت چه اتفاقی می‌افتاد؟ نه، جدی باشید لطفا! چند لحظه به این فکر کنید که اگر از پایان لیگ قبلی تا امروز، عنصری موسوم به مدیر‌عامل در این تیم وجود نداشت، چه پیش می‌آمد.

بگذارید با هم حدس بزنیم؛ پرسپولیس به واسطه اهمال در پرداخت بدهی‌هایش در آستانه تعلیق قرار می‌گرفت، بازیکنی قدیمی، چند پسته و کارگر مثل پژمان نوری این تیم را ترک می‌کرد، سرخپوشان نمی‌توانستند مهره کار آمدی را بگیرند، بازیکنی مثل امیرحسین صادقی از این باشگاه به عنوان طعمه‌ای برای پیوستن به رقیب دیرینه سود می‌برد، تکلیف سرمربی تیم مشخص نمی‌شد، تمرینات شکل جدی به خودش نمی‌گرفت و... خوشوقتیم که به سمع و نظرتان برسانیم امروز که پرسپولیس به اصطلاح مدیر‌عامل دارد، نه تنها تمام اتفاقات مزبور رخ داده، که مصیبتی به نام «مصاحبه‌های انصاری‌فرد» هم به سلسله نگون‌بختی‌های سرخپوشان اضافه شده است؛ آدمی که حرف می‌زند و از رد کردن «نیکبختی» می‌گوید که قرارداد دارد و البته از نگه‌داشتن علی کریمی حرف می‌زند؛ کسی که قراردادش به پایان رسیده و حتی یک تلفن هم از سوی باشگاه به او نشده است! هوادار با شما چه کند آقای حاج‌عباس انصاری‌فرد؟

3 - شخص مدیر‌عامل باشگاه پرسپولیس اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام فرموده‌اند «موضع ما برابر پژمان نوری سکوت است»؛ گویا ایشان تصور کرده در مورد «پرونده انتخابات» مورد سوال واقع شده که سکوت کرده! در غیر این صورت، چگونه می‌توان پذیرفت نفر اول پرسپولیس در برابر یکی از معدود ستاره‌های آرام و زحمتکش تیمش ساکت بماند. این آیا دال بر ناتوانی انصاری‌فرد نیست؟ هم او که از آشوبی و حقی به عنوان خریدهایش حرف می‌زد، اما نامبردگان سر از مس و صبا درآوردند، چونان که الونگ الونگ راهی اتریش شد یا رحمتی به این نتیجه رسید که هر جایی برود، پرسپولیس نمی‌شود. شما دقیقا مشغول چه کاری تشریف دارید آقای حاج‌عباس انصاری‌فرد؟

4 - استاد قول قهرمانی داده‌اند. نه، شش ما پیش را نمی‌گوییم که تازه مدیر‌عامل شده بودند و قول فتح سه جام را می‌دادند، منظورمان چهار ماه پیش هم نیست که فرمودند لیگ از دست رفته، اما دو جام دیگر را می‌گیریم، اتفاقا از دو ماه پیش هم حرف نمی‌زنیم که عقیده داشتند از کف رفتن دو جام داخلی مهم نیست و قرار گذاشتند قهرمانی آسیا را جشن بگیرند! امروز از قول دیروزشان می‌گوییم که وعده فتح لیگ نهم را دادند! بسیار خب، به پاس خوش‌قولی‌های قبلی‌تان، حرف‌تان را باور کردیم آقای حاج‌عباس انصاری‌فرد؟

5 - ظاهرا قضیه استخدام تاپ‌مولر هم منتفی شده که ایشان فرمودند« به زودی جانشین این آلمانی را معرفی می‌کنیم.» گویا پیدا کردن «جانشین» کسی که خودش یک لحظه هم سرمربی تیم نبوده، یکی از هنرهای مدیریتی منحصر به فرد حاج‌عباس است! نه آقای عزیز، ما به شما اطمینان نداریم. شما با این پرسپولیس‌تان، میان آن همه گرگ، بدون تعارف فصل بعد را باید برای بقا بجنگید. این از بد روزگار است که جنابعالی با آن رزومه‌تان و این عملکردتان، معتمد خانواده میلیونی پرسپولیس می‌شوید تا در دوران حیاتی و سرنوشت‌ساز نقل و انتقالات، کمر تیم را بکشنید. حالا که در این آشفته بازار، قدرتی را برای سامان بخشیدن به شرایط پرسپولیس نمی‌بینیم، ای کاش خودتان «معرفت» به خرج می‌دادید و این ویرانه را رها می‌کردید تا دیگر یک تیم محلی، ‌زمین تمرین سرخپوشان را اجاره نکند و بازیکنان را بعد از 20 دقیقه بیرون نریزد!

m2stech
02-07-2009, 16:13
* نفراتی که حضور آنها قطعی می باشد:

1) حقیقی 2) معمارزاده 3) باقری ها 4) شیث رضایی 5)محمد 6)باقری 7) منصوری 8) بادامکی 9) مهدی شیری 10)مجتبی شیری 11)خیرخواه 12) نوروزی 13) جلال اکبری 14) مجتبی زارعی* راه آهن* 15) میثم حسینی * شموشک * 16) شعبان اسدی * شموشک* 17) اکبر صغیری * پتروشیمی * 18) آرفی 19) حیدری

** نفراتی که قرارداد داخلی منعقد و یا هنوز تمدید نکرده اند:

1) کریمی 2) زارع 3) رضایی 4) بائو 5) پتروویچ 6) آتسو 7) علی عسگر 8) بهادر عبدی 9 ) خلیلی

*** نفراتی که جدایی آنها قطعی می باشد :

1) توره 2) نوری 3) نیکبخت 4) مسعود زارعی 5) واعظی

m2stech
02-07-2009, 16:16
پيراهن شماره ۱۰ به جاى ۵ بر تن اشپيتين آرفى؟!
با قطعى شدن پيوستن اشپيتين آرفى به پرسپوليس بحثى كه در شروع فصل نقل و انتقالات مطرح شده بود بار ديگر به صورت جدى مطرح شده است. در شرايطى كه آرفى در بدو مذاكره و صحبت هاى نهايى با پرسپوليسى ها مسأله علاقه اش به پوشيدن پيراهن شماره ۵ را مطرح كرده بود و حتى اولين عكس اين مهاجم در كنار عباس انصارى فرد با پيراهن شماره ۵ قرمز در آرشيو سايت باشگاه ثبت شد، نبى الله باقرى ها مدافعى كه ۲ سال است با پيراهن شماره ۵ پرسپوليس براى سرخپوشان به ميدان رفته نيز كماكان بر سر مواضع قبلى خود است و ميلى براى تحويل پيراهن خود به آرفى ندارد و تلويحاً اين مسأله را به گوش مسئولان باشگاه رسانده است. البته در حال حاضر با توجه به جدايى عليرضا نيكبخت و اينكه شماره ۱۰ پرسپوليس فعلاً صاحبى ندارد شايد آرفى راضى شود به جاى شماره ۵ مضرب اين عدد يعنى ۱۰ را بر تن كند تا هم خواسته او برآورده شود و هم باقرى ها راضى شود!
==============

گزارش تمرين پرسپوليس
مدرسه فوتبال باعث تاخير تمرين شد
تمرينات پرسپوليس پس از چند جلسه، ديروز شكل جدى ترى به خود گرفت. تمرينات ديروز كه قرار بود در ۲ نوبت صبح و عصر برگزار شود به دليل فشار زياد تمرين صبح، با نظر كادر فنى تمرين عصر اين تيم برگزار نشد.
حاضران در تمرين
در تمرين ديروز ۱۷ بازيكن حضور داشتند كه از اين تعداد ۱۱ بازيكن اصلى و ۶ بازيكن تستى بودند. بازيكنان اصلى عبارتند از: حقيقى، رضايى، باقرى، باقريها، مهدى و مجتبى شيرى، عليرضا محمد، نوروزى، الهايى، نيك نفس و زارع. از اين تعداد فقط مجتبى زارع نسبت به روز قبل به بازيكنان اضافه شده بود. در بين بازيكنان تستى هم يك بازيكن از استيل آذين افزوده شده بود. فرزند عابدزاده نيز در تمرين ديروز در ميان بازيكنان ديگر به تمرين پرداخت.
صبح ها نارنجى، عصرها قرمز
با تصميمى كه مسئولان تيم گرفته اند، بازيكنان حاضر در تمرين صبح ها لباس يكدست نارنجى و عصرها لباس يكدست قرمز برتن مى كنند.
تذكر عابدزاده به تستى ها و نوروزى
چند نفر از بازيكنان تستى و هادى نوروزى در ۳۰ دقيقه پايانى تمرين به دليل فشار تمرين كند كار مى كردند كه اين امر با تذكر عابدزاده به اين بازيكنان همراه شد. اين بازيكنان مجبور شدند تا پايان تمرين با هر توانى كه شده كار كنند.
مدرسه فوتبال باعث تاخير تمرين شد
تمرين ديروز پرسپوليس قرار بود ساعت ۱۰ و ۳۰ دقيقه آغاز شود اما وقتى بازيكنان وارد زمين شدند، مشاهده كردند حدود ۲۰۰ نفر از يك مدرسه فوتبال در حال تمرين كردن در زمين هستند. همين مساله باعث شد بازيكنان منتظر شوند تا تمرين اين مدرسه فوتبال تمام شود و بعد وارد زمين شوند. در اين چند روز اين دومين بار است كه پرسپوليسى ها براى تمرين كردن در اين زمين به مشكل برمى خورند.
تمرين بدون هوادار و ليدر
تمرين ديروز هم مثل روزهاى قبل بدون حضور هواداران و ليدرها در سكوت محض برگزار شد و حتى ووشوكاران كه در روزهاى گذشته نظاره گر تمرين بودند ديروز به ورزشگاه نيامدند. معلوم نيست مسئولان تا چه زمانى مى خواهند از حضور هواداران در تمرين جلوگيرى كنند.
آرفى نيامد
اشپيتين آرفى مهاجم تازه وارد پرسپوليس كه ۲ روز قبل در تمرينات اين تيم شركت كرد، ديروز سر تمرين نيامد. آرفى ديروز به فدراسيون رفت تا مشكل مطالباتش از پيام را حل كند و به همين دليل سرتمرينات شركت نكرد.آرفى عصر ديروز به صورت اختصاصى در زمين شماره ۲ آزادى تمرين كرد و از امروز با بقيه بازيكنان تمرين خواهد كرد.
تمرين امروز
امروز هم بازيكنان در ۲ نوبت صبح و عصر زيرنظر عابدزاده به تمرين مى پردازند كه در تمرينات صبح بدنسازى و تمرينات عصر به كار با توپ پرداخته مى شود.
شرح تمرين
بازيكنان ساعت ۱۱ و ۵ دقيقه تمرينات خود را آغاز كردند و در مرحله اول با دويدن دورزمين و انجام حركات كششى نرمشى بدن هاى خود را گرم كردند. سپس بازيكنان در ۴ گروه به حركات استقامتى پرداختند. در مرحله بعد بازيكنان به ۲ گروه تقسيم شدند و استارت سرعتى و كار با موانع را تمرين كردند. در پايان نيز بازيكنان با انجام حركات كششى نرمشى بدن هاى خود را سرد كردند. سپس آنها به سالن بدنسازى رفتند و ۲۰ دقيقه با وزنه تمرين كردند و سپس بيشتر بازيكنان با هم به استخر رفتند. تمرينات ديروز خيلى پرفشار بود و بيشتر بازيكنان به دليل ناآمادگى فشار زيادى به خود آوردند و در پايان تمرين كند كار كردند.

m2stech
02-07-2009, 16:21
سی دی دو برزیلی در پرسپولیس / کمیته فنی باشگاه : فیلم کافی نیست!

هورااسپرت: عباس انصاری فرد دو بازیکن برزیلی را مدنظر دارد که گفته می شود به زودی برای مذاکره وارد ایران خواهند شد.

دیروز فیلم بازی این دو بازیکن در جلسه کمیته فنی پرسپولیس به نمایش درآمد. اعضای کمیته فنی کار آنها را خوب ارزیابی کردند ، ولی اعلام کردند براساس فیلم نمی توانند کیفیت کار بازیکنی را به صورت قطعی مورد ارزیابی قرار داد .

به این ترتیب روی حضور آنها در تمرین تیم تاکید کردند تا بعد از آن مورد قضاوت قرار بگیرند.
=============

کریمی یکشنبه پای میز مذاکره پرسپولیس

هورااسپرت: بالاخره هماهنگی های لازم صورت گرفت و علی کریمی برای روز یکشنبه با پرسپولیسی ها قرار گذاشت. قرار است او روز یکشنبه راهی باشگاه شده و با عباس انصاری فرد مدیر عامل پرسپولیس وارد مذاکره شود

کریمی در فصل پر از ناکامی 87 بهترین بازیکن پرسپولیس شناخته شد و اگر همچنان خود را از حواشی فوتبال دور نگه دارد ، باز هم می تواند عصای دست پرسپولیس در بازی های لیگ فصل 88 باشد . باید دید روند این مذاکرات به چه شکل دنبال خواهد شد.

ROOTKIT
02-07-2009, 17:31
* نفراتی که حضور آنها قطعی می باشد:

1) حقیقی 2) معمارزاده 3) باقری ها 4) شیث رضایی 5)محمد 6)باقری 7) منصوری 8) بادامکی 9) مهدی شیری 10)مجتبی شیری 11)خیرخواه 12) نوروزی 13) جلال اکبری 14) مجتبی زارعی* راه آهن* 15) میثم حسینی * شموشک * 16) شعبان اسدی * شموشک* 17) اکبر صغیری * پتروشیمی * 18) آرفی 19) حیدری

کار پرسپولیس به کجا کشیده شه اینا درحد اسم تیم نونهالان پرسپولیس هم نیستن
خدا این انصاری فرد رو خفه کنه از شرش راحت شیم

IceLord
02-07-2009, 19:43

بلند بگو آمین

hoomaan
02-07-2009, 21:34

اتفاقا بازیکن خوب گرفتن . آرفی و زارعی دوتا فوروارد خوب . مهدی شیری هافبک طراح و تکنیکی. جلال اکبری
دفاع چپ خوبیه .
این بازیکنهایی که میبینی از لیگ دو گرفتن خیلی با انگیزن و ذخیره های خوبی میشن البته اگه اگه اگه یه مربی
جربزه دار و کاربلد داشته باشیم .
فصل قبل که این همه بازیکن اسمی تو تیم بود هیچ غلطی نکردن . اون نیکبخت خیکی که باید التماسش میکردی بیاد تمرین .اون ابراهیم توره گداگشنه آفریقایی که همش تو کما بود . پترویچ که 10 درصد بازیش تو ابومسلمو اینجا نکرد و.... .
تیمی که میخواد قهرمان شه باید " تیم " باشه . نه یه مشت ستاره پولکی .
آری هان وقتی اومد زد تو ... 7-8 تا از این گنده منده ها انداختشون بیرون تیمو با تاکتیک و برنامه برد تا فینال حذفی.

meragj2
02-07-2009, 22:06
خدا بالایی های انصاری فر رو خفه کنه که اینو گذاشتن.

hamidras
02-07-2009, 22:15
به امید خدا امسال پرسپولیس مقتدرانه برای بقا میجنگد:دی

H.TiFuSi
02-07-2009, 23:59
این بازیکنهایی که میبینی از لیگ دو گرفتن خیلی با انگیزن و ذخیره های خوبی میشن البته اگه اگه اگه یه مربی

آره مثل خیر خواه و عبدی

به امید خدا امسال پرسپولیس مقتدرانه برای بقا میجنگد

نه کار به اونجا نمیرسه ... این یکم بد بینانه هستش ...

اوضاع خرابه ... همه چیز بهم ریخته ... ولی می تونیم حداقل جزو 3 تا تیم اول بشیم ...

بنظر من اگه نیم فصل اول زیاد پائین نریم ، تو نیم فصل دوم می تونیم جبران کنیم ...

MoJtaBa.R
03-07-2009, 00:49
" بنیتو فلورو " گزینه سرمربیگری پرسپولیس

مهر : اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس به این نتیجه رسیدند که در صورت به توافق نرسیدن بر سر مسائل مالی با کلاوس تاپ مولر به دنبال گزینه هایی از اسپانیا و آرژانتین باشند که در این بین نام " بنیتو فلورو " سرمربی پیشین رئال مادرید هم مطرح شده است.
نشست اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس عصر چهارشنبه برای بررسی وضعیت نهایی سرمربی احتمالی تیم فوتبال این باشگاه برگزار شد اما بازهم اعضا به جمع بندی خاصی برای انتخاب نهایی نرسیدند.
کلاوس تاپ مولر هرچند همچنان گزینه اصلی سرمربیگری پرسپولیس است اما به دلیل اختلاف نظر مالی که بین مسئولان باشگاه و این مربی آلمانی وجود دارد بعید به نظر می رسد بتوانند با یکدیگر برای حضور در لیگ نهم به توافق برسند.
یکی از گزینه هایی که در نشست اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس مطرح شده است سرمربی پیشین تیم فوتبال رئال مادرید است. بنیتو فلورو ، سرمربی پیشین رئال که از فصل 92 تا 94 سرمربی رئال بوده اما بیشتر شهرت خود در فوتبال اسپانیا را مدیون درخشش با آلباسته است.
این مربی 57 ساله سرمربی تیمهای مختلفی بوده است، از رئال تا ویارئال و از ویسل کوبه تا اسپورتینگ گیخون. آخرین تیمی که فلورو هدایت آن را بر عهده داشته "بارسلونا اس سی" اکوادر است که در اول ژوئن سال جاری از آن اخراج شده است.
قرار است این مربی اسپانیایی روز شنبه هفته پیش رو با حضور در تهران مذاکرات نهایی را با مسئولان باشگاه پرسپولیس انجام دهد.

Kianoosh
03-07-2009, 01:32
عبدی دستیار سرمربی تیم پیروزی

به گزارش واحد مرکزی خبر؛ با توجه به مخالفت کریم باقری برای حضور در کادر فنی تیم فوتبال پیروزی ، هیأت مدیره و کمیته فنی باشگاه ، عبدی را جایگزین وی کرد.

وی قرار است شنبه با حضور در باشگاه تکلیف خود را برای حضور در تمرینات روشن کند.

بنیتو فلورو سانز اسپانیایی، سرمربی سابق رئال مادرید اسپانیا هم اکنون جدی ترین گزینه برای هدایت تیم فوتبال سرخپوشان پایتخت است.

aluminum
03-07-2009, 10:34
مگه نباید سرمربی کمکش رو مشخص کنه؟؟؟

چرا اینها دارن اینجوری میکنن

mehdi_vsgh
03-07-2009, 12:39

بستگی داره که کجا باشه
اگه اروپا و یک تیم مطرح باشه که حساب و کتاب داشته باشن و با برنامه باشن بله حرف شما درسته

ولی فکر میکنم شما فراموش کردین که در کشور دوست (ایران)‌زندگی میکنید؟؟؟؟

*IN*
03-07-2009, 14:46
تاپ مولر چی شد؟

Kianoosh
03-07-2009, 15:17

اینجا اینطوریه که اول دستیار رو مشخص می کنن بعد دستیار سرمربیش رو انتخاب می کنه!!!

resident_evil
03-07-2009, 15:23
اینجا اینطوریه که اول دستیار رو مشخص می کنن بعد دستیار سرمربیش رو انتخاب می کنه!!!

ایول خیلی جالب بود : دی !

MoJtaBa.R
03-07-2009, 16:30
نارضایتی خلیلی از پیشنهاد انصاری فرد

ظاهرا مشکل بزرگ رقم پایین پیشنهادی به اوست که حتی از مبلغ سال گذشته نیز پایین تر است

2009/7/3 16:36:51

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت گل – محسن خلیلی ستاره پرسپولیس در فصل منجر به قهرمانی پرسپولیس ، بعد از یک جلسه با مدیرعامل پرسپولیس در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد. خلیلی که فصل گذشته را به دلیل مصدومیت در ناحیه ربات صلیبی از دست داد، بعد از چند بازی نصفه و نیمه به تیم ملی دعوت شد اما در بازی کره شمالی دوباره مصدوم شد . خلیلی با بهبودی مصدومیت آماده تمرین است اما قرارداد او با پرسپولیس به پایان رسیده و نیاز به توافقی جدید است .

توافقی که با حضور عباس انصاری فرد مدیر تیم به دشواری حاصل می شود. خلیلی که پنجشنبه نشستی با مدیر تیم داشت بدون رضایت خاطر از دفتر او بیرون آمد و حالا شاید به طور جدی روی سایر گزینه ها فکرکند. ظاهرا مشکل بزرگ رقم پایین پیشنهادی به اوست که حتی از مبلغ سال گذشته نیز پایین تر است وبا توجه به اینکه اشپیتیم آرفی بازیکن البانیایی رقمی بیش از 400 میلیون از پرسپولیس دریافت کرده است ، خلیلی حاضر نخواهد شد زیر مبلغ پیشنهادی خودش که حول وحوش رقم سال گذشته است با پرسپولیس توافق کند.
تیمهای استبل آذین ، مس کرمان و یکی دو باشگاه دیگر پیشنهادهای خوبی به خلیلی داده اند و شاید او قید پرسپولیس را یزند ، گرچه این اتنقال کاملا برخلاف میل اوست، اما آقای گل درخواست غیر منطقی ای نکرده است.

lazy
03-07-2009, 17:21
نارضایتی خلیلی از پیشنهاد انصاری فرد

ظاهرا مشکل بزرگ رقم پایین پیشنهادی به اوست که حتی از مبلغ سال گذشته نیز پایین تر است

2009/7/3 16:36:51

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت گل – محسن خلیلی ستاره پرسپولیس در فصل منجر به قهرمانی پرسپولیس ، بعد از یک جلسه با مدیرعامل پرسپولیس در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد. خلیلی که فصل گذشته را به دلیل مصدومیت در ناحیه ربات صلیبی از دست داد، بعد از چند بازی نصفه و نیمه به تیم ملی دعوت شد اما در بازی کره شمالی دوباره مصدوم شد . خلیلی با بهبودی مصدومیت آماده تمرین است اما قرارداد او با پرسپولیس به پایان رسیده و نیاز به توافقی جدید است .

توافقی که با حضور عباس انصاری فرد مدیر تیم به دشواری حاصل می شود. خلیلی که پنجشنبه نشستی با مدیر تیم داشت بدون رضایت خاطر از دفتر او بیرون آمد و حالا شاید به طور جدی روی سایر گزینه ها فکرکند. ظاهرا مشکل بزرگ رقم پایین پیشنهادی به اوست که حتی از مبلغ سال گذشته نیز پایین تر است وبا توجه به اینکه اشپیتیم آرفی بازیکن البانیایی رقمی بیش از 400 میلیون از پرسپولیس دریافت کرده است ، خلیلی حاضر نخواهد شد زیر مبلغ پیشنهادی خودش که حول وحوش رقم سال گذشته است با پرسپولیس توافق کند.
تیمهای استبل آذین ، مس کرمان و یکی دو باشگاه دیگر پیشنهادهای خوبی به خلیلی داده اند و شاید او قید پرسپولیس را یزند ، گرچه این اتنقال کاملا برخلاف میل اوست، اما آقای گل درخواست غیر منطقی ای نکرده است.
اینو دیگه باید ردش کنن.
دیگه خلیلی فصل قبل نمیشه:41:

MoJtaBa.R
03-07-2009, 17:24

جالبترش اونجاست که سرمربي بازيکن نميگيره : مدير عامل ميره دنبال بازيکن :21:

MoJtaBa.R
03-07-2009, 17:26
اینو دیگه باید ردش کنن.
دیگه خلیلی فصل قبل نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

خوب در بودن عسگر و نوروزي !!!!!!!!!!!! يعني اون بدتره ؟

بردیا
03-07-2009, 17:33
خلیلی فکر کنم سال قبل بدون اینکه بازی کنه دستمزدشو گرفت که توی ایران برخلاف خارج زیاد مرسوم نیستش
طبیعیه که باید کم بکنه از رقم قراردادش ولی به جاش میتونه یه بندی توی قراردادش بیاره که به ازای هرگل مبلغی پاداش بگیره

lazy
03-07-2009, 17:35

جالبترش اونجاست که سرمربي بازيکن نميگيره : مدير عامل ميره دنبال بازيکن :21:
چیزای جالب تو فوتبال ایران زیاده:27:
کلا فوتبال ایران جالبه:31:

خوب در بودن عسگر و نوروزي !!!!!!!!!!!! يعني اون بدتره ؟
این تقریبا یک سال از میادین دور بوده تازه ضعیف هم شده ,هی مصدوم میشه:41:

MoJtaBa.R
03-07-2009, 17:50
خلیلی فکر کنم سال قبل بدون اینکه بازی کنه دستمزدشو گرفت که توی ایران برخلاف خارج زیاد مرسوم نیستش
طبیعیه که باید کم بکنه از رقم قراردادش ولی به جاش میتونه یه بندی توی قراردادش بیاره که به ازای هرگل مبلغی پاداش بگیره

دل خوش ميگن سير دوست داره همينه ديگه : برديا جون اينجا ايلونه آقاي فلدوسي پول :31:

کلا يارو تابع قراردادش نيست و فرت و فرت تکذيبيه ميده و سر از تيم ديگه در مياره اونوقت ميخواي پايبند به اين ذکر مفاد هم باشن ؟!

MoJtaBa.R
03-07-2009, 18:24
نیکبخت : هرجا که رفته ام موفق بوده ام

نیکبخت ادعا می کند هيچ محروميتي برايش در نظر گرفته نشده و صحبت‌هايي كه در اين خصوص مطرح مي‌شود غير واقعي است

2009/7/3 17:10:16

سایت گل – نیکبخت واحدی و بازی در تراکتور. شاید پارسال عمرا کسی این خبر را باور می کرد، چون صعود تراکتور به لیگ برتر و دوری نیکبخت از استقلال و پرسپولیس به یک اندازه غیرقابل هضم به نظر می آمد. اما حالا تراکتور آماده آغاز لیگ برتر است و نیکبخت واحدی قصد دارد بازی در چهارمین تیم پرطرفدار زندگی را تجربه کند. ابومسلم ، استقلال ، پرسپولیس و حالا تراکتور. او در مصاحبه با خراسان می گوید :جدایی اش تصمیم مدیران پرسپولیس بود...

انصاري‌فرد نخواست تو بماني؟
خودش عنوان كرد دوست ندارد قرارداد مرا تمديد كند و من هم بدون اين كه بخواهم التماس کسی را كنم يا شخصي را واسطه قرار دهم با تراكتورسازي قرارداد بستم.
ماجرا به همين سادگي بود؟
اجازه دهيد فعلا خيلي از مسائل را نشكافيم و سر فرصت حتما دلايلي كه باعث شد علي‌رغم ميل باطني‌ام از پرسپوليس جدا شوم را عنوان كنم.
شايد مسئولان پرسپوليس ترسيدند تو محروم باشي؟
اين سؤال را بايد خودشان پاسخ‌گو باشند نه من، ضمن اين كه هيچ محروميتي براي من در نظر گرفته نشده و صحبت‌هايي كه در اين خصوص مطرح مي‌شود غير واقعي است.
اما اكثر خبرگزاري‌ها و روزنامه‌ها تو را بازيكني محروم شده مي‌دانند!
مگر قرار است روزنامه‌ها در خصوص محروميت من تصميم بگيرند. آن‌ها چون سوژه‌اي براي پرداختن ندارند مسئله كوچك مرا بزرگ جلوه داده و دو هفته است كه روي آن مانور مي‌دهند.
خودت استعلام گرفته‌ای؟
بله در خصوص آن با دكتر شريفي و عزيزمحمدي چند بار صحبت كرده‌ام و آن‌ها با اطمينان از غيرواقعي‌بودن محروميت قطعي‌ام صحبت كردند.
با این وضع تو هم جزو بازیکنانی هستی که باید با تعهد بازی کنند؟
تا الان که نخواستند تعهد بدهم اما اگر بخواهند با کمال میل این کار را انجام می‌دهم. ضمن این‌که بعد از محرومیتم از تیم ملی دیگر کوچک‌ترین مسئله انضباطی هم نداشتم و این نشان می‌دهد که محرومیت جدیدی حقم نیست.
چرا تراکتورسازی را انتخاب کردی؟
تراکتور یک تیم خوب، کم‌حاشیه و پرتماشاگر است و دوست دارم آرام باشد
چرا به استیل‌آذین نرفتی؟
می‌خواستم یک فصل آرام و بی‌سر و صدا داشته باشم.اگر به استیل‌آذین می‌رفتم آرامش نداشتم.
این‌که می‌گویند حمید استیلی موافق جذب تو نبود واقعیت دارد؟
من از این موضوع بی‌خبرم و شما می‌توانید از خود استیلی سؤال کنید. با او هیچ مشکلی ندارم و در پرسپولیس روزهای خوبی با یکدیگر داشتیم.
فکر می‌کنید در تراکتورسازی موفق باشی؟
من در عمر فوتبالی‌ام هر جا که رفته‌ام موفق بوده‌ام و مطمئن باشید در تراکتورسازی بهترین بازی‌هایم را به نمایش خواهم گذاشت.

ragbar12
03-07-2009, 18:39
معضرت ميخوام دوستان با اجازه بايد بگم كه واقعا خاك بر سر اين انصاري فر خاك....

اصلا معلوم نيست داره چه غلطي ميكنه اين بشر! امروز اخبار گفت نصرتي هم به سلامتي به تراختر سازي رفت
حد اقل نصرتي يه مدافع مطمئن بود كه در سالي هم كه با پرسپوليس بود واقعا خوب بازي ميكرد و موثر بود.تو دروازه هم مشكل داريم فقط يه معمارزاده رو داريم كه اونم دم به ساعت مصدوم ميشه گمان كنم فصل بعدم اين بچه (حقيقي) بره تو دروازه ومصيبتها ومكافات تكرار بشن! اصلا نرفتن دنبال محمد محمدي كه هم بازيكن سابق تيم بوده هم دروازه بان مقتدريه و از همه مهمتر اينه كه بي حاشيس 50 تا بازي هم رو نيمكت باشه هيچ حرفي نميزنه كه اونم رفت استقلال.....

ماجراي محسن خليلي هم كه اينجوريه علي كريمي هم اونجوريه شيث يه جور ديگس .
تو اين بلبشو از اقاي انصاري فر يه سوال دارم:
اتل متل توتوله گاو حسن چه جوره؟

mf.designing
03-07-2009, 18:48
دوستان ماجرای نیکبخت چی شد ؟ تراکتور اومد یا محروم شد کلا ؟

MoJtaBa.R
03-07-2009, 19:00
به تراکتورتون اومد عزيز دل

..

MoJtaBa.R
03-07-2009, 19:05
معضرت ميخوام دوستان با اجازه بايد بگم كه واقعا خاك بر سر اين انصاري فر خاك....

اصلا معلوم نيست داره چه غلطي ميكنه اين بشر! امروز اخبار گفت نصرتي هم به سلامتي به تراختر سازي رفت
حد اقل نصرتي يه مدافع مطمئن بود كه در سالي هم كه با پرسپوليس بود واقعا خوب بازي ميكرد و موثر بود.تو دروازه هم مشكل داريم فقط يه معمارزاده رو داريم كه اونم دم به ساعت مصدوم ميشه گمان كنم فصل بعدم اين بچه (حقيقي) بره تو دروازه ومصيبتها ومكافات تكرار بشن! اصلا نرفتن دنبال محمد محمدي كه هم بازيكن سابق تيم بوده هم دروازه بان مقتدريه و از همه مهمتر اينه كه بي حاشيس 50 تا بازي هم رو نيمكت باشه هيچ حرفي نميزنه كه اونم رفت استقلال.....

تو اين بلبشو از اقاي انصاري فر يه سوال دارم:
اتل متل توتوله گاو حسن چه جوره؟

خوب حق با شماست : ولي تيم سرمربي نداره : دوران آمادگي نداره : بازيکن خوب هم نداره

امسال منتظر شاهکار بايد باشيم

mf.designing
03-07-2009, 19:09
پیروزی اینطوری بره جلو سقوط میکنه !!
البته مثله ای نیست ، انصاری فرد یه تنه هم دروازبانه ، هم مربی بازیکن ، هم مدیر و هم در نوع خودش ستاره !!!

ragbar12
03-07-2009, 19:28
خوب حق با شماست : ولي تيم سرمربي نداره : دوران آمادگي نداره : بازيکن خوب هم نداره

امسال منتظر شاهکار بايد باشيم

خوب اين سوالو از خودتون پرسيدين كه چرا پرسپوليس هميشه بايد اينجوري باشه؟
مگه استقلال و پرسپوليس مال سازمان تربيت بدني نيستن؟
چرا هميشه چيزاي عجيب وغريب واسه پرسپوليس اتفاق ميفته؟
چرا شكايات عليه پرسپوليس خود فيفا رو هم خسته كرده؟
چرا بيشتر مواقع اوضاع اينجوريه؟ البته امسال دارن خيلي تابلو بازي در ميارن اغلب ظاهر رو خوب درست ميكردن ولي درون تيم اتشي به پا ميكردن خانمانسوز.
اين همه به اين تيم 6 تايي كمك كردن با هزار مكافات 2 تا جام به زور تو اسيا اوردن
يك ذره خداوكيلي براي اين مردم هم كه شده براي پرسپوليس كار نميكنن اصلا از خداشونه تيم پرسپوليسو زمين بزنن باور كنيد اگه پرسپوليس اين تماشاگرا رو نداشت چند سال پيش منحلش ميكردن
به خدا عدالتم خوب چيزيه اينا همه برنامه سازمانه وگرنه انصاري فرد چيكارس من اگه از انصاريفرد بد ميگم به خاطر اينه كه بله قربان گو شده وبراي منفعت تيم هيچ كاري نميكنه حداقل كار اينه كه زود استعفانامه شو تقديم سازمان كنه خلاص
همون كاري كه كاشاني بر خلاف ميل خودش انجام داد

MoJtaBa.R
03-07-2009, 19:35
جواب سوالت : سياسيه ، مطرح بشه پاک ميشه

..

H.TiFuSi
03-07-2009, 19:49
حد اقل نصرتي يه مدافع مطمئن بود كه در سالي هم كه با پرسپوليس بود واقعا خوب بازي ميكرد و موثر بود.

منم از نصرتی خوشم میاد ، یعضی مواقع خفن سوتی می ده ولی در کل خوبه ...

اما ما امسال دو تا دفاع چپ داریم ... جلال اکبری و علیرضا محمد ... البته محمد خیلی حاها می تونه بازی کنه ...

ميشه گمان كنم فصل بعدم اين بچه (حقيقي) بره تو دروازه ومصيبتها ومكافات تكرار بشن!

همین بچه اگه نبود ..معلوم نبود کار ما با واعظی به کجا می کشید با اون سوتی هاش ... بازی ذوب یادتونه ؟

اصلا نرفتن دنبال محمد محمدي كه هم بازيكن سابق تيم بوده هم دروازه بان مقتدريه و از همه مهمتر اينه كه بي حاشيس 50 تا بازي هم رو نيمكت باشه هيچ حرفي نميزنه كه اونم رفت استقلال.....

اتفاقا همچینم بی حاشیه نیس ... وقتی که اری هان داشت دروازبان خارجی میاورد یادتونه ؟

من نمی خوام محمدی را ببرم زیر سوال ولی بجای دروازبان 31 ساله (محمدی ) یا واعظی 34 ، 35 ساله می تونستیم رحمتی رابیاریم ... البته میثاق دروازبان خوبیه ولی بنظر من گردان هم بد نبود

ماجرای شیث چطوره ؟

يك ذره خداوكيلي براي اين مردم هم كه شده براي پرسپوليس كار نميكنن اصلا از خداشونه تيم پرسپوليسو زمين بزنن باور كنيد اگه پرسپوليس اين تماشاگرا رو نداشت چند سال پيش منحلش ميكردن

منظورت همون خس و خاشاکِ ؟

MoJtaBa.R
03-07-2009, 19:54
گردان هم بد نبود

شهاب رو ميگي ؟!!!!!!!!

..

H.TiFuSi
03-07-2009, 19:58
شهاب رو ميگي ؟!!!!!!!!

آره ، همون که بازی با پرسپولیس توپ رُ زد تو کله توپ جمع کن ! :دي

amir_rahmani
03-07-2009, 19:59
شهاب گردان که محرومه و پر حاشیه

MoJtaBa.R
03-07-2009, 20:01
خوب جمعمون جمع ميشه ديگه : نيکي حيف که رفت ، فيروز هم ميومد با خداداد ديگه تکميل بوديم برا آشوب

ali_ranger22
03-07-2009, 20:05
بالاخره کی شد سرمربی .. اه گند این لیگ مزخرف با این مدیریتش رو بزنن

H.TiFuSi
03-07-2009, 20:21
شهاب گردان که محرومه و پر حاشیه

در کل تو این بی دروازبانی بدک نبود ! این قانون مسخره را از کجا اوردن که دروازبان خارجی را نمی زارن تو لیگ برتر بازی کنه !

چند تا دروازبان خارجی خوب تو لیگ بود خدائی ! عیسی اندوی ، تولیا و دروازبان فولاد اهواز و راه اهن ... اینا اگه بودن الان این طوری نبودا ...

اما بجز اون یدونه که زد تو کله توپ جمع کن یادم نمیاد کار خاصی کرده باشه !!

اونم تحت شرایط بوده دیگه :دي خودتون تو فوتبال از این کارا نکردید ؟ :دي

Sub007
03-07-2009, 20:31
با جلوگیری از ورود دروازه بان خارجی میخوان یعنی دروازه بانهای ایرانی فرصت درخشش داشته باشند اما این دروازه بانهایی که ما داریم چشمک هم نمیزنند چه برسه به درخشیدن.

MoJtaBa.R
03-07-2009, 22:09
گويند که زارعي هم رفت ؟!

..

ديگر که مانده ؟!

MoJtaBa.R
03-07-2009, 22:15
خوب يه چنتا خبر که باعث حلقوي شدن چشاست رو بخونيد :

آغاز مذاکرات میثم منیعی و پرسپولیس

این مسئله ظاهرا با گرفتن نظر مثبت واعظ آشتیانی انجام شده و با توجه به اینکه منیعی بازیکن آزاد است ، پرسپولیسی ها در این زمینه وارد عمل خواهند شد

2009/7/3 20:48:05

سایت گل- میثم منیعی گوش چپ سابق استقلال که از استقلال جدا شده است ، دیروز در همایش فوتبال و رسانه کنار جواد نکونام هم تیمی سابقش در پاس نشسته بود و به سئوال خبرنگاران جواب می داد. او که گفته می شود به مس پیوسته ، ممکن است به جای رفتن به کرمان در تهران بماند و سر از یک تیم قرمزپوش دربیاورد.

استیل آذین ؟شاید، حمید استیلی خواستار اوست اما هدف اصلی منیعی جای دیگری است ، پرسپولیس ! حتما تعجب می کنید . اما با وجود توافقنامه ای میان استقلال و پرسپولیس وجود دارد و مدیران دوتیم 4 بار به نشانه حسن همجواری با هم نشسته اند، قرمزها با این بازیکن سابق استقلال به گفت و گو می نشینند، البته این مسئله ظاهرا با گرفتن نظر مثبت واعظ آشتیانی انجام شده و با توجه به اینکه منیعی بازیکن آزاد است ، پرسپولیسی ها در این زمینه وارد عمل خواهند شد. فردا در این زمینه بیشتر خواهید شنید.

MoJtaBa.R
03-07-2009, 22:16
مذاکره پیکان با معمارزاده

2009/7/3 20:51:13

سایت گل – میثاق معمارزاده دروازه بان پرسپولیس به شدت از اتفاقات این باشگاه دلخور است و در حال حاضر تهدید کرده اگر تا روز دوشنبه مطالباتش پرداخت نشود، قید همه چیز را می زند و به تیم دیگری خواهد رفت. میثاق که با استیل آذین مذاکراتی انجام داده ، پیکان را هم خواهان خود می بیند، تیمی که سامان صفا دروازه بان سابق پاس را در آب نمک خوابانده تا اگر میثاق در پرسپولیس ماند، او را به فهرست خود اضافه کند

MoJtaBa.R
03-07-2009, 22:16
فردا ، انصاری فرد و زارع

2009/7/3 21:21:24

سایت گل – حتما می دانید که مازیار زارع و عباس انصاری فرد ، دل خوشی از هم ندارند. زارع از بی توجهی انصاری فرد گله مند است و انصاری فرد عقیده دارد کله این بازیکن اهل انزلی بی دلیل پرباد است .
این دو امروز بعد از مدتها خط و نشان مطبوعاتی با هم تلفنی حرف زدند و قرار شد مازیار شنبه در دفتر مدیرعامل حاضر شود و درباره تمدید قرارداد با او به گفت و گو بنشیند.آگاهان پیش بینی می کنند زارع احتمالا بعد از این جلسه از پیشهاد مالی حاج عباس ذوقمرگ خواهدشد!

MoJtaBa.R
03-07-2009, 22:18
به به : بسيار عالي ، ديگه حل شد معضل بازيکن

بهادر تمدید کرد

2009/7/3 21:23:22

سایت گل – اگر ذره ای بابت قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر شک داشتید ، این تردید را دور بریزید چرا که پرسپولیس با بهادر عبدی دوسال دیگر تمدید کرد!بهادر که در دو فصل گذشته بازیکن محبوب هواداران بوده است (!)
خیال آنها را با ماندن در پرسپولیس راحت کرد و به همه نشان داد وفاداری به باشگاه یعنی چه ! عبدی در فصلی که قطبی سرمربی پرسپولیس بود جانشین شیث شد و در فصل گذشته در روزهای آخر مربیگری وینگادا به ترکیب اصلی راه یافت

MoJtaBa.R
03-07-2009, 22:18
نیم نگاه پرسپولیس به حقی

2009/7/3 21:22:23

سایت گل – داوود حقی هافبک سابق تیمهای استقلال اهواز و راه آهن بعد از عقد قرارداد داخلی با صبا مورد توجه پرسپولیس قرارگرفته که سهمیه لیگ برتری اش جای کافی دارد. ظاهرا به حقی گفته شده اگر توانست قرارداد داخلی اش با صبا را بپیچاند پرسپولیس با آغوش باز در انتظار اوست.

MoJtaBa.R
03-07-2009, 22:19
مذاكره مدير برنامه هاي علي كريمي با عباس انصاري فرد

محمود رضا فاضلي گفت: علي كريمي مي تواند در اروپا بازي كند اما اين بازيكن به خاطر مسائل شخصي و خانوادگي ترجيح مي دهد در ايران به فوتبالش ادامه دهد·

2009/7/3 21:47:03

سایت گل- مدير برنامه هاي علي كريمي از احتمال تمديد قرارداد اين بازيكن با پرسپوليس خبر داد· محمود رضا فاضلي در گفت و گو با خبرنگار سايت گل گفت: دو روز پيش در گفت و گوي تلفني با عباس انصاري فرد مدير عامل باشگاه پرسپوليس، درباره تمديد قرارداد علي كريمي مذاكراتي صورت گرفت و قرار شد كريمي يكي دو روز ديگر مذاكراتي حضوري با مدير عامل باشگاه داشته باشد·

محمود رضا فاضلي در ادامه گفت: علي كريمي مي تواند در اروپا بازي كند اما اين بازيكن به خاطر مسائل شخصي و خانوادگي ترجيح مي دهد در ايران به فوتبالش ادامه دهد· علاوه بر اين اولويت اول او در ايران تيم پرسپوليس است و با توجه به اينكه آقاي انصاري فرد براي تمديد قرارداد علي كريمي ابراز تمايل كردند، قرار است مذاكرات جدي طي يكي دو روز آينده انجام شود·
فاضلي گفت: كريمي از تيم هاي ايراني پيشنهاداتي دريافت كرده اما او همان طور كه فصل گذشته پيشنهادات مالي بسيار خوب تيم هاي عربي و اروپايي را ناديده گرفت و به پرسپوليس پيوست، حالا هم دوست دارد در ايران فقط در تيم پرسپوليس بازي كند و من اميدوارم مذاكراتي كه دو روز ديگر انجام مي شود، منجر به تمديد قرارداد شود تا هواداران پرسپوليس بار ديگر تماشاگر بازي هاي ستاره محبوب تيم خودشان باشند·

MoJtaBa.R
03-07-2009, 22:20
پرسپوليس با رحمتي وارد مذاكره شد

مدير برنامه هاي مهدي رحمتي از تمايل خاص باشگاه پرسپوليس براي عقد قرارداد با دروازه بان شماره يك تيم ملي ايران خبر داد

2009/7/3 21:42:43

سایت گل- مدير برنامه هاي مهدي رحمتي از تمايل خاص باشگاه پرسپوليس براي عقد قرارداد با دروازه بان شماره يك تيم ملي ايران خبر داد· محمود رضا فاضلي با اعلام اين خبر به خبرنگار سايت گل گفت: ما در حال مذاكره با يك تيم اروپايي هستيم و در صورتي كه رحمتي به يك تيم اروپايي نقل مكان نكند، ساير پيشنهادات را بررسي خواهيم كرد·
فاضلي در ادامه گفت: طبيعي است كه رحمتي پيشنهادات بسيار خوبي از تيم هاي ايراني دريافت كرده باشد و ركورد دار نقل و انتقالات تاريخ فوتبال ايران شود اما او فعلا از يك تيم اروپايي پيشنهاد دارد و اخيرا نيز مدير عامل باشگاه پرسپوليس براي به خدمت گرفتن اين دروازه بان مذاكراتي با ما داشته است

MH_SANIANI
04-07-2009, 01:19
به به : بسيار عالي ، ديگه حل شد معضل بازيکن

بهادر تمدید کرد

بهترین خبر ممکن بود...!!
من نظرم برگشت...!
امسال هم میرم استادیوم....
فقط به عشق تشویق بهادر...!

ragbar12
04-07-2009, 01:45
به نظر من بازيكناني مثل بهادر عبدي .علي اصغر .نوروزي
بهترين فرصتا نصيبشون شد كه در يك تيم بزرگ وكنار بازيكنان نامدار بازي كنن هم جوون بودن هم با انگيزه ولي متاسفانه فوتبالشون در حد ليگ ليگ دسته يك هم نبود. واقعا هر موقع كه يكي از اينا وارد زمين ميشد ادم احساس ميكرد يك يار اخراج شده!!!
و در حواب دوستي كه از حقيقي دفاع كرده بودن عرض كنم كه
وقتي كه من ميگم بچس به خاطر اينه كه دروازه باني پست خيلي مهميه در واقع تكيه گاه تيمه در وازه بان هر چي سنش بالا تر باشه كاراييشم بالاتر ميره نمونه اليور كان اشمايكل و... كه تقريبا ميشه گفت دوران اوجشون از 30 سالگي به بعد بود...
شما مگه فراموش كردي كه واعظي در سالي كه تيم قهرمان شد چقدر خوب و كم اشتباه ظاهر شد فصل قبل واعظي با بدشانسي و مصدوميت روبرو شد وقبول دارم كه در بازي ذوب در حد محلاتم نبود و اونم تقصير مربيان بود كه واعظي نا اماده رو تو درازه گذاشتن.

pedramch
04-07-2009, 01:56
من از حقیقی خیلی خوشم میاد..
دست پرورده عابد زاده هم هست..
حتما توی چند سال آینده یه دروازه بان بزرگ میشه!
اما در حال حاضر واعظی خیلی بهتره///

H.TiFuSi
04-07-2009, 02:03
در حواب دوستي كه از حقيقي دفاع كرده بودن عرض كنم كه
وقتي كه من ميگم بچس به خاطر اينه كه دروازه باني پست خيلي مهميه در واقع تكيه گاه تيمه در وازه بان هر چي سنش بالا تر باشه كاراييشم بالاتر ميره نمونه اليور كان اشمايكل و... كه تقريبا ميشه گفت دوران اوجشون از 30 سالگي به بعد بود...

اتفاقا منم بخاطر همین سن پائینش زش خوشم میاد ... از سه سال پیش که تو نوجوانان بازی می کرد تو پرسپولیس بازی کرده به تناوب ... اینم در نظر داشته باشید که حقیقی دروازبان سوم ما بود ... به هر حال خیلی بهتر از واعظی بود از هر لحاظ ..

حقیقی هنوز خیلی جا داره ... می تونه اینده دروازبانی ما را تضمین کنه ... به هر حال اشتباهاتی هم داشته ..

ولی شما با لحن تحقیر آمیز بهش میگی بچه .. همون طور که علی پروین به معدنچی می گفت ...

شما مگه فراموش كردي كه واعظي در سالي كه تيم قهرمان شد چقدر خوب و كم اشتباه ظاهر شد فصل قبل واعظي با بدشانسي و مصدوميت روبرو شد وقبول دارم كه در بازي ذوب در حد محلاتم نبود و اونم تقصير مربيان بود كه واعظي نا اماده رو تو درازه گذاشتن.

نه ! فراموش نکردم و همچینم بد شانسی نبودااا اول فصل پیش را یادت بیار ...
وقتی حقیقی از روزای اول که تمرینا با 7 نفر دنبال می شد زیر فشار تمرینات عابدزاده تمرین می کرد واعظی نمیومد سر تمرین و هنوز قرارداد ثبت نکرده بود .. بعدا هم که ثبت کرد خیلی دیر اومد سر تمرین و می گفت که مصدومه ...
خیلیا می گفتن که بخاطر ترس از تمرینای پیش فصل عابدزاده نمیاد ...

تمرینای عابدزاده را که یادته ؟ تمرینائی که روزنامه ها حواشی فصل و نقل و انتقالات را ول کرده بودن و چسبیده بودن به تمرینای عابدزاده ...

من بازم از حقیقی دفاع می کنم ...

اینطوری که نمیشه هر بازیکن جوونی اومد تو تیم پا بگیره جلو پاش سنگ بندازیم ..

ragbar12
04-07-2009, 02:27
ببين دوست من بازي با استقلالو به ياد بيار تو نميه اول بازي برهاني يه شيطنت كوچيك كرد ولي حقيقي با دست محكم به سينه برهاني ضربه زد داور خواست بازيو مديريت كنه وگرنه راحت ميتونست اخراجش كنه خوب اگه پرسپوليس تو اون بازي مهم و در نيمه اول دروازه بانش رو از دست ميداد چي ميشد؟ (از اين دست اشتباهات در شكلهاي مختلف بارها انجام داده)
دوست من دروازه بان خوب وبا تجربه تو بازيهاي مهمه كه كيفيت خودشو نشون ميده!
مگه پرسپوليس ازمايشگاهه كه چنين بازيكني توش بازي كنه كه حالا ببينم نتيجه ميده يانه! موفق ميشه يانه اينده داره يا نه اونم تو پست به اين مهمي!
من هم موافقم كه به احتمال زياد او اينده خوبي داره ولي ما بايد به الآن توجه كنيم كه تيم به يك دروازهبان باتجربه و ششدانگ نياز داره.

در مورد واعظي هم نظرم همونه كه گفتم

H.TiFuSi
04-07-2009, 03:19
والا چی بگم ! به هر حال نباید نقد را ول کرد نسیه را چسبید ... اگه داور فلان میکرد بهمان می شد و اینا و اما و اگر و اینا از نظر من نمی تونه معیار مقایسه بین این دو تا باشه ...

به هر حال یه فصل طی شده ، دو تا گزینه هس . یکی جوون و اینده دار و تو فصل گذشته بهترین دروازبان ما بوده . و اون یکی اخرین سالهای فوتبالشه و بدترین فصل فوتبالیش فک کنم همین سالی بود که گذشت ... یا مصدوم ( از نظر من مصلحتی ) یا نا اماده ( بخون فاجعه )

مگه پرسپوليس ازمايشگاهه كه چنين بازيكني توش بازي كنه كه حالا ببينم نتيجه ميده يانه! موفق ميشه يانه اينده داره يا نه اونم تو پست به اين مهمي!

به هر حال این بازیکن از تو لیگ دو نیومده یا از تو جعبه در بسته نیومده بیرون این دروازبانیه که 3 ساله همین جاس .. سال گذشتش هم معلومه ... سال اول هم که بعد از اخراج فرشید کریمی اومد و پنالتی دائی را گرفت و تا اخر فصل هم 10 ، 12 بازی کرد .. اگه یادتون باشه نیم فصل دوم همون فصل بعد از دربی نباختیم که بجز یه بازی همه را حقیقی وایستاد ...
فصل بعد قطبی بازیش نداد و بعد از مصدومیت ها باز نوبت حقیقی شد ... و باز خوب ظاهر شد ...

نظر شما محترمه ولی بنظر من همین دیدگاه ها باعث شده فوتبال ما پیشرفت نکنه و پسرفت کنه ...

رحمتی هم یه زمان تو تیم ملی امید بود تو سن و سال حقیقی و تو فجر بعد هم سپاهان ....سپاهان نگهش نداشت ... حالا چند سال گذشته همه دارن التماسش می کنن که بره اونجا ...

الانم حقیقی برا تیم ملی امید هس ... همون راه را داره می ره ...

مگه آرسنال کم تیمیه که رو جووناش سرمایه گزاری می کنه ؟ مگه منچستر کم تیمیه که رو جوونا رمایه گزاری می کنه ؟ مگه میلان کم تیمی که داره رو جوونا سرمایه گزاری می کنه ؟ همه دارن بازیکنای بزرگ را می دن می ره و بازیکن سازی می کنن ...

راه دور هم نمیریم استقلال چند سال پیش برومند را گذاشت کنار و رو طالبلو سرمایه گزاری کرد ... بازیکنی که تو جوانان پرسپولیس بوده ( البته شنیدم و مطمئن نیستم اینا ) نتیجش را هم دید ...

omid.k
04-07-2009, 03:24
کسی نمیخواد اون نظر سنجی رو عوض کنه ؟