PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 [80] 81

aluminum
21-06-2009, 16:42
مشروح صحبت های افشین قطبی در نشست خبری امروز

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در نشست مطبوعاتي خود که امروز ساعت 14 در فدراسيون فوتبال برگزار شد مدعی شد که هر مربی دیگری جای او بود نمی توانست این 5 امتیاز را بگیرد!

سرمربي تيم ملي ايران با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت : من به اين تيم ملي، به اين فدراسيون، به تمام بازيكنان، كادر فني، تداركات و گروه پزشكي افتخار مي‌كنم. در شش هفته گذشته همه آنها نهايت انرژي خود را براي موفقيت تيم ملي گذاشتند تا ما به جام جهاني صعود كنيم و تا 9 دقيقه پاياني با كره جنوبي ما فاصله‌اي با آفريقاي جنوبي نداشتيم. واقعا هر ثانيه از اول تا آخر احساسم اين بود كه ما كيفيت لازم براي صعود به جام جهاني را داريم. من مسئوليت اين ناكامي را مي‌پذيرم و از تك تك مردم عذرخواهي مي كنم .

قطبي ادامه داد: همه تمركز و انرژي كه در وجدان همه ما اين بود كه در سه بازي گذشته پيروز شويم. هرچه خدا به من توانايي داده بود در آن مسابقات گذاشتم و به كاري كه كردم افتخار مي‌كنم اما دوباره از اينكه به جام جهاني نرفتيم عذرخواهي مي‌كنم.

قطبي گفت: در پايان هر مسابقه روبروي تلويزيون نشستن و راجع به مسابقات حرف زدن كار ساده‌اي است اما واقعيت اين است كه در 11روز ما سه مسابقه حساس برگزار و 40 ساعت پرواز كرديم اما در همه ثانيه‌هاي اين سفرهايمان نهايت تلاش خود را گذاشتيم تا مردم خوشحال شوند.

اين مربي افزود: اين عشق مردم است كه باعث شده ما شب‌ها نخوابيم. هنوز هم همه ثانيه‌ها را مرور مي‌كنم و فكر كنم تا آخر عمرمان را نيز آن 9 دقيقه را دوباره مرور خواهيم كرد. مهم اين است كه ما در سه بازي ايران مثل شير جنگيد تا به جام جهاني برود كه متاسفانه اين هدف محقق نشد.

وي خاطرنشان كرد:‌اختلاف ما با تيم‌هاي بزرگ را به سادگي مي‌توان مشاهده كرد. كره جنوبي ستاره‌اش در بهترين تيم دنيا بازي مي‌كند و تجربه حضور در فينال ليگ قهرمانان را دارد در حالي كه لژيونر‌هاي ايران در تيم‌هاي خارجي فقط براي نجات تيمشان بازي مي‌كنند و برخي نيز نيمكت نشين هستند.

اين مربي يادآور شد: در مسابقه‌اي كه با كره داشتيم همين نفرات ما تا آخرين دقيقه پيروز بودند كه با حركت استثنايي پارك جي سونگ بازي به تساوي كشيده شد. از رسانه‌ها و كارشناسان خواهش مي‌كنم كه با شفافيت عقيده داده و منطقي صحبت كنند. اگر ما كمي از قبل از صحبت كردن فكر كنيم حرف هايمان متفاوت خواهد شد چون سه بازي تيم ملي نشان داد كه كيفيت بين المللي داريم. از كاپيتان تيم ملي مهدي مهدوي كيا تا احسان حاجي صفي جوان ترين بازيكن كه همه انرژيشان را براي تيم ملي گذاشتند تشكر مي‌كنم.

قطبي گفت: در هر سه بازي من بهترين تركيب را به ميدان فرستادم و بازيكناني كه بيشترين تجربه داشتند روانه ميدان كردم.چون انتظارات و استرس در آن سه مسابقه خيلي بالا بود به همين دليل نفرات با تجربه را به ميدان فرستادم. عده اي انتقاد دارند كه چرا من كساني كه در ليگ بهتر بودند را به ميدان نفرستادم يا اينكه چرا بازيكنان جوان را كمتر به بازي گرفتم اما اين تجربه من بود. دو بازي مهم در خارج از خانه كه خيلي مهم بودند فرصت ريسك را از من گرفته بودند به همين دليل مهره‌هاي با تجربه را به ميدان فرستادم. اگر فرصت بيشتر بود حتما از جوانترها نيز استفاده مي‌كردم.

سرمربي تيم ملي اظهار داشت: عده‌اي به من مي‌گويند كه چرا در دقايق پاياني مقابل كره جنوبي بازي را نبستي؟ بايد تاكيد كنم كه من تجربه حضور در دو جام جهاني و يك جام ملت ها را دارم و به خوبي كيفيت كره جنوبي را مي‌شناسم. در جام جهاني 2002 تيم ملي ايتاليا يك بر صفر از كره جنوبي پيش افتاد اما در نيمه دوم سيستم اين تيم دفاعي شد و اجازه داد بازيكنان كره بيشتر حمله كنند. در پايان كره بازي را به تساوي يك بر يك رساند و در وقت‌هاي اضافه با زدن گل دوم تيم ملي ايتاليا را از جام جهاني حذف كرد.

قطبي تصريح كرد: در جام جهاني 2006 نيز تيم ملي فرانسه در ديدار با كره جنوبي در حالي كه مي‌توانست در نيمه اول سه گل بز ند اما با يك گل 45 دقيقه نخست را برد. با شروع نيمه دوم فرانسوي‌ها دفاعي كار كردند و همين عقب نشيني عاملي شد كه پارك جي سونگ در دقيقه 85 آن گل را وارد دروازه فرانسه كند.
صحبت كردن بعد از بازي خيلي ساده است اما من با قدرت مي‌گويم هر كاري كه انجام داديم طبق تجربه، منطق و فكر بود. ما زماني كه يك بر صفر پيش افتاده بوديم حتي فرصت به ثمر رساندن گل دوم را نيز داشتيم اما اگر در فوتبال از موقعيت ها استفاده نشود شكست خواهيم خورد.
اين مربي ادامه داد: نمي‌خواستم بعد از يك گل دفاعي بازي كنيم. به همين دليل با سه مهاجم به كارمان ادامه مي داديم اما با توجه به خلاقيت بالاي پارك جي سونگ گل مساوي وارد دروازه ما شد. هميشه دوست داشتم تيم ملي ايران را به جام جهاني راه يابد حتي بعد از تساوي نيز اين اميد را داشتم اگر بازي كره شمالي و عربستان نتيجه ديگري رقم مي‌خورد همچنان مي‌توانستيم براي صعود به جام جهاني اميدوار باشيم.

قطبي با اشاره به توافق نسبي خود با فدراسيون فوتبال اظهار داشت: آينده براي تيم ملي ايران روشن است فدراسيون ايران از من برنامه 4 ساله خواسته و من آن را با همه جزئيات در اختيار مسئولان قرار دادم. برنامه اي طرح ريزي كردم كه پيشرفت فوتبال ايران را رقم خواهد خورد و حتما با اجرايي شدن اين برنامه تيم ملي ايران به جام جهاني 2014 صعود كرده و به مرحله دوم خواهد رسيد و با استناد به اين برنامه ايران مي‌تواند سال ها قهرمان آسيا شود.

قطبي درباره علت ترك اردو از سوي عده‌اي از بازيكنان دعوت متعدد از بازيكنان پاسخ داد: من نظري راجع به گذشته ندارم. وقتي هدايت تيم ملي را پذيرفتم وظيفه‌ام اين بود كه به جام جهاني برويم و در اين راه از هيچ كوششي دريغ نكردم. حالا بايد به آينده نگاه كنيم اگر چه من از سازماني كه به تيم آوردم به آن افتخار مي‌كنم. مردم ايران خيلي باهوش هستند و مي‌دانند كه در سه بازي مهم 5 امتياز گرفتيم و فقط يك گل خورديم.

وي اضافه كرد: اگر تيمي بخواهد به جام جهاني برود در 8 بازي مقدماتي نبايد در ديدارهاي خانگي بازنده باشد. كره جنوبي 24 مسابقه است كه بازنده نبوده است اما جايگاه ايران را نگاه كنيد. استقلال كه قهرمان ايران است در ليگ قهرمانان آسيا چند گل زده است؟ اين تيم در چند مسابقه برنده شده است؟ من دوباره اعلام مي‌كنم كه مسئوليت نرفتن ايران را به جام جهاني را مي‌پذيرم. مي‌دانستم كه از سه مسابقه 7 امتياز بگيريم اما 5 امتياز كسب كرديم اما لطفا شفاف صحبت كنيد. در شرايط فعلي كدام مهاجم در سطح بين‌المللي است. من 44 بازيكن را به اردو بردم چون مي‌خواستم آرامش را به تيم ملي برگردانم و نشان دهم كه درهاي تيم ملي به روي بازيكنان باز است. با توجه به درگيري برخي ملي پوشان در مسابقات باشگاهي نمي‌توانستم با شش بازيكن اردو را شروع كنم و به نظرم نفرات دعوت شده پاسخ مثبت را به من د ادند اگر چه در كار تيمي سرعت بالايي نداشتيم و كمي هم بدشانس بوديم. به غير از من هر مربي ديگري اگر سرمربي تيم ملي مي شد شايد نمي‌توانست اين 5 امتيازي كه من به دست آوردم را كسب كند.

وي درباره ترك اردو از سوي بعضي بازيكنان گفت: سه نفر بودند كه به دليل نظرات مختلف شايد خستگي و شايد علاقه‌ نداشتن به رقابت اردو را ترك كردند اما واقعا وارد اين موضوع نشدم چون اگر بازيكن قلبش با تيم ملي نباشد اين مشكل ما نيست بلكه مشكل بازيكن است. برخي بازيكنان مصدوم بودند كه اردو را ترك كردند. من با دعوت از نفرات به جام جهاني فكر مي‌كردند مثلا معمارزاده را دعوت كردم چون به آينده تمركز داشتم. تفكر من با مربيان ايراني فرق دارد چون نوع تجربه و آموزش هاي من با آنها متفاوت بوده و در مورد عملكردم بايد بازيكنان ومردم قضاوت كنند.

قطبي در پاسخ به اين سئوال كه چرا در اين بازي مهم از آشپز ايراني استفاده نكرديم و برخي بازيكنان با مشكل تغذيه روبرو شدند گفت: من دو سال در همان هتلي كه تيم ملي حضور داشت زندگي كردم و غذاي بين‌المللي دارد. علاوه بر اين بازيكناني كه در خارج از كشور بازي مي‌كنند غذاهاي ايراني نمي‌خورند اما خوب بازي مي‌كنند. بنابراين نبود آشپز تاثيري در نتيجه تيم ملي نداشت. ما با فدراسيون صحبت كرديم كه پول مردم بي دليل استفاده نكنيم و تشخيص داديم كه لزومي براي بردن آشپز ايراني ندارد.

سرمربي سابق پرسپوليس راجع به برنامه‌هاي 4 ساله‌اش به فدراسيون و ضمانت اجرايي آن عنوان كرد: زماني كه سرمربي تيم ملي ايران شدم فضا منفي بود مردم و رسانه‌ها نااميد بودند اما زماني كه مي‌خواهيد كار بزرگي انجام دهيد بايد فضا را مثبت كنيد و من هميشه اين كار را خواهم كرد. هدف من رسيدن به جام جهاني بود و در آن وضعيت نمي‌توانستم همه را نااميد كنم. بايد از حالا به آينده و جام جهاني 2014 نگاه كنيم. بايد ارتباط بين تيم‌هاي ملي از رده‌هاي پايه تا بزرگسالان بسيار هماهنگ و نزديك باشد.

aluminum
21-06-2009, 16:45
پرسپوليس با آلماني‌ها موفق نبوده

ه بهانه حضور كلاوس تاپ مولر آلماني در تهران براي مذاكرات نهايي با مسوولان پرسپوليس نگاهي مختصر به تاريخچه مربيان اين باشگاه و بخصوص خارجي‌هايش داريم.
پرسپوليس تا امروز 26 مربي را روي نيمكت خود ديده كه ركورددار آنها علي پروين با 18 سال است. پروين با سه قهرماني ليگ، سه قهرماني جام حذفي، شش قهرماني جام باشگاه‌هاي تهران، دو قهرماني جام حذفي تهران و يك قهرماني جام برندگان جام آسيا موفق‌ترين مربي پرسپوليس بوده است.
او در سه دوره زماني مختلف هدايت تيم را برعهده داشته است.از 26 سرمربي پرسپوليس، يازده مربي خارجي بوده است.
آلن راجرز از انگلستان كارش را روز 4/9/1350 آغاز و پس از كسب جام قهرماني منطقه‌اي 1350 و جام تخت جمشيد 1352 در تاريخ 27/9/1353 به عنوان اولين مربي خارجي باشگاه پرسپوليس به كارش پايان داد.ايوان كونوف از شوروي سابق فقط 11 ماه در پرسپوليس دوام آورد؛ پنجم فروردين 1355 تا دوازدهم اسفند همان سال تمام زمان كاري‌اش بود كه هيچ جامي را به‌دست نياورد.
ولاديسلاو بگوويچ هم تنها به مدت 20 روز در پرسپوليس مشغول بود و روز 9 تير 73 عذرش را به‌عنوان سومين سرمربي خارجي خواستند. حالا نوبت به آلماني‌ها رسيده بود كه شانس خود را امتحان كنند. هانس يورگن گده اولين مربي آلماني تاريخ باشگاه پرسپوليس است. او 29 ارديبهشت 74 آمد و مرداد همان‌سال هم بركنارش كردند تا پرافتخارترين مربي خارجي پرسپوليس تا به امروز به تهران بيايد؛ او كسي نبود جز استانكو پابلوكوويچ، اين مرد كروات از روز 7/7/74 تا 14/2/76 دو جام قهرماني در ليگ آزادگان را براي سرخپوشان پايتخت به‌دست آورد.مربي خارجي بعدي هم از كرواسي آمد؛ ايوان ست‌كوويچ روز هفتم شهريور 82، استارت زد و در سال 83 بدون كسب جامي راهي كشورش شد.
هفتمين سرمربي خارجي وينكو بگوويچ بود كه شروع بسيار خوبي داشت و در سه بازي 14 گل زده را در كارنامه پرسپوليس ثبت كرد اما روزهاي سخت او هم فرا رسيد و در حالي كه هواداران اين تيم در ابتدا اميد زيادي به قهرماني داشتند در پايان ليگ به‌شدت خواهان اخراجش شدند.
بگوويچ از هفتم شهريور 82 شروع و در سال 83 به كارش پايان داد.هشتمين سرمربي خارجي پرسپوليس باز هم آلماني شد. راينر زوبل روز 24 شهريور 83 شروع كرد و سي‌ام خرداد 84 بدون كسب هيچ افتخاري بيرونش كردند تا دوباره علي پروين براي سومين مرتبه برگردد. آري‌هان هلندي، مصطفي دنيزلي تركيه‌اي و نلو وينگادا پرتغالي مربيان خارجي بعدي بودند كه هر سه در به‌دست آوردن جام ناموفق نشان دادند اما فوتبالي كه پرسپوليس با آري‌هان و دنيزلي ارائه مي‌داد كاملا متفاوت بود.حالا با آمدن تاپ مولر انگار قرار است حضور مربيان آلماني در پرسپوليس در يك فاصله چهار دوره‌اي تكرار شود. كره چهارمين بود، زوبل هشتمين و الان تاپ مولر دوازدهمين سرمربي خارجي و البته آلماني پرسپوليس.
او 12 آگوست 1951 در شهر ريونيچ آلمان به‌دنيا آمد. مولر از سال 1980 – 1972 در 204 بازي براي كايزرسلاترن 108 گل زد تا به يك ركورد دست نيافتني تا الان برسد. او از سال 1984 – 1980 در 30 مسابقه 7 گل براي تيم دالاس تورنادو (ليگ امريكا) زد و از سال 1987 – 1985 هم براي اف. سي. سالمرو هر بازي كرد.
تاپ مولر سه بار براي تيم ملي كشور بازي كرد؛ 1976 برابر اسپانيا، 1979 مقابل مالت و تركيه كه فقط يك گل زد. او يك سال هم مربي اين تيم در سال 1987 شد. فعاليت او در باشگاه‌هاي ديگر به اين شرح است:
1990 - 1988 تيم اولم
1991 - 1990 ويسموت آو (آلمان شرقي)
1993 - 1991 والدوف مانهايم
1994 - 1993 اينتراخت فرانكفورت
1999 - 1994 بوخوم
2000 - 1999 ساربروكن
2003- 2001 بايرلوركوزن
2004- 2003 هامبورگ
2008 - 2006 تيم ملي گرجستان
2007 استعدادياب كايزرسلاترن
تاپ مولر در اينتراخت فرانكفورت فصل را خوب شروع كرد اما وقتي جام قهرماني را از دست داد در آوريل 1994 اخراج شد. او پس از اخراج از سابروكن به لوركوزن رفت و تيمش را تا فينال ليگ قهرمانان آورد كه در نهايت دوم شد مثل رتبه‌اش در بوندس‌ليگا. البته روزنامه نگاران آلماني او را به‌عنوان مربي سال انتخاب كردند.اما اين افتخار خيلي زودگذر بود. لوركوزن در فصل بعد در آستانه سقوط قرار گرفت و مسوولان باشگاه در فوريه 2003 اخراجش كردند. در هامبورگ هم وقتي به‌عنوان دستيار كورت يارا تصميمات عجيبي مثل فرستادن سرگئي باربارز به دفاع مياني گرفت از كار بركنارش كردند.
حالا او با اين كارنامه به پرسپوليس آمده و پاي ميز مذاكره نشسته است.
اما تا امروز دو مربي آلماني ديگر در اين باشگاه موفق نبودند و بايد منتظر ماند و ديد كه اگر در نهايت چنين شود او هم به سرنوشت زوبل و گده دچار خواهد شد يا طلسم ناكامي مربيان آلماني در پرسپوليس را مي‌شكند

منبع:ایران ورزشی

aluminum
21-06-2009, 16:46
افشین قطبی که به دلیل فوت مادربزرگش، عزادار بود در آغاز نشست مطبوعاتی در جمع خبرنگاران اشک ریخت.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، یکی از حاشیه های نشست مطبوعاتی امروز افشین قطبی، سرمربی تیم ملی فوتبال کشور، سوگواری وی به دلیل فوت خانم خدادادی، مادربزرگش بود.

قطبی در آغاز صحبت هایش، پس از بیان تسلیت برای از دست دادن مادربزرگش، نتوانست بیانات خود را ادامه دهد و بغض گلویش شکسست و لحظاتی به دلیل اشک ریختن او سکوت در سالن حکمفرما شد.

بنا به گفته قطبی خانم خدادادی روز برگزاری رقابت تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی در گذشته بود که اطرافیان اوبه دلیل حفظ تمرکز وی در طول برگزاری مسابقه این خبر را به اطلاع او نرساندند.

4870x2
21-06-2009, 17:37
دوستان يه چند تا عكس از تاپ مولر بزارين
مي خوام بدونم ريشش چه شكليه!
شبيه اون بزغاله قبلي نباشه

JEFF_HARDY
21-06-2009, 17:54
این گل زیدان به بایر لورکوزن هست که تاپ مولر مربیش بود. بالاک رو پشت سر زیدان می بینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

JEFF_HARDY
21-06-2009, 17:55
خبرگزاری پارس فوتبال
رقم پیشنهادی دو گزینه اصلی سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس اعلام شد که براساس آن تاپ مولر 800 و پروزویچ 650 هزار دلار به این باشگاه پیشنهاد داده اند.
کلاوس تاپ مولر برای قبول سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس درخواستی 800 هزار دلاری را به باشگاه پرسپولیس ارائه کرده است و لوکا پروزویچ هم مبلغی نزدیک به 650 هزار دلار می خواهد·
یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس درباره مبلغ قرارداد احتمالی تاپ مولر و پروزویچ گفت: پیشنهاد اولیه باشگاه به تاپ مولر مبلغ 700 هزار دلار بوده و به نظر می رسد او در نهایت با مبلغی حدود 800 هزار دلار حاضر به عقد قرارداد یکساله شود· البته تاپ مولر قطعا درخواستی پیش از 800 هزار دلار ارائه خواهد کرد اما به نظر می رسد او در نهایت حاضر به عقد قرارداد هشتصدهزار دلاری می شود· لوکا پروزویچ هم به احتمال زیاد و با کمتر از 650 هزار دلار حاضر به عقد قرارداد خواهد شد.

JEFF_HARDY
21-06-2009, 17:56
حبيب كاشاني قصد دارد با صدور اطلاعيه اي نظراتش را درباره اتفاقات اخير و منتفي شدن مديرعاملي اش در باشگاه پرسپوليس اعلام كند·حبيب كاشاني چند روز قبل از انتخابات رياست جمهوري از سوي محمد علي آبادي به عنوان عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس معرفي شد وبلافاصله نيز در پي نشست اعضاي هيات مديره به عنوان مديرعامل باشگاه برگزيده شد·
خبر مديرعاملي كاشاني در شرايطي كه روي سايت سازمان تربيت بدني نيز منتشر شده بود چند ساعت بعد از اين سايت حذف شد· منتفي شدن مديرعاملي حبيب كاشاني در حالي كه او باشگاه را از عباس انصاري فرد تحيول گرفته بود و حميد استيلي نيز در فصل نقل و انتقالات فعاليت هايي را به شكل غير مستقيم انجام مي داد از جمله مسائل مهمي بود كه زيرسايه اخبار تيم ملي ايران قرار گرفت· كاشاني نيز تاكنون در اين باره از پاسخگويي به سوالات خبرنگاران خودداري كرده اما مطلع شديم او قصد دارد با صدور اطلاعيه اي ناگفته هايش را به شكل رسمي منتشر كند·
شايد در بيانيه كاشاني بايد منتظر حمله او به مسوولان سازمان تربيت بدني بود اما يكي از نزديكان كاشاني در اين باره گفت: آقاي كاشاني در اين اطلاعيه قطعا توضيحاتي ارائه خواهد كرد و من اطمينان دارم اطلاعيه ايشان چندان انتقادي نخواهد بود.

MoJtaBa.R
21-06-2009, 21:24

بابا بيخيال : ايشون کلي خوش تيپ مک کوئين هستند : در حد جنيفر

خبرگزاري فوتبال ايران- مسئولان باشگاه پرسپوليس به محسن خليلي پيشنهاد تمديد قرارداد داده‌اند ولي او هنوز جواب آنها را نداده است.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، پرسپوليسي‌ها به دنبال تمديد قرارداد خليلي بازيكن ملي‌پوش خود هستند ولي اين مهاجم فعلا حاضر نيست با مسئولان باشگاه مذاكره كند. او بابت فصل گذشته درصدي از مبلغ قرارداد خود را نگرفته و به عباس انصاري‌فرد مديرعامل پرسپوليس هم پيغام داده كه ابتدا تسويه حسابش انجام شود تا با اين باشگاه مذاكره كند

MoJtaBa.R
21-06-2009, 21:28
خبرگزاري فوتبال ايران- دو هافبك فصل پيش مس كرمان پس از توافق با اين باشگاه قرارداد خود را به مدت يك فصل با مس تمديد كردند.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، پرويز مظلومي پس از چندين جلسه صحبت با آشوبي و رجب‌زاده آنها را راضيكرد تا قراردادشان را به مدت يك فصل ديگر با مس تمديد كنند و اين دو بازيكن شنبه‌شب قرارداد خود را به مدت يك فصل ديگر با مس تمديد كردند. سرمربي مس كرمان به دليل خستگي ناشي از حضور آشوبي در تيم ملي به وي تا پايان هفته جاري استراحت داده است.در اين بين تنها دغدغه پرويز مظلومي، بازگشت اميرحسين صادقي به مس كرمان است كه در صورت پرداخت طلبش قرارداد او هم با مس كرمان تمديد خواهد شد.

amir_rahmani
21-06-2009, 21:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سمت راستی

mehdi_360
21-06-2009, 21:59
حداقل قیافش از اون دیوانه بهتره....

corey
21-06-2009, 22:54
و البته باد گلو هم نمیزه !!!!!!!!!!
ولی خب بازیکن بزرگی معرفی کرده و خدا کنه تو پرسپولیس هم موفق باشه

JEFF_HARDY
22-06-2009, 12:06
در گفت‌وگو با فارس
زادمهر: تاپ‌مولر گزينه بهتري براي هدايت پرسپوليس است
خبرگزاري فارس: عضو كميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: اگر اختلاف مالي نباشد تاپ مولر گزينه خوبي براي مربيگري خواهد بود.

محمدرضا زادمهر در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره مذاكره باشگاه پرسپوليس با لوكا پروزوويچ و تاپ مولر براي هدايت اين تيم اظهار داشت: به نظرم هر دو مربي از توانايي بالايي برخوردار هستند ولي براي اينكه موفق شوند بايد امكانات لازم را در اختيار آنها گذاشت.
وي افزود: وقتي مي خواهيم از مربيان خوب خارجي استفاده كنيم بايد امكانات را در اختيارشان بگذاريم و گرنه حضور مربي خارجي فايده اي ندارد.
زادمهر ادامه داد: آنچه مهمتر از توانايي اين مربيان است، تحمل باشگاه بايد براي نتيجه گيري است كه بايد بالا باشد. اين طور نباشد كه با سه باخت نگران شوند و بخواهند تغيير ايجاد كنند. اين مربيان هر كدام كه انتخاب شوند فرصت زيادي براي آماده سازي تيم ندارند. 45 روز فرصت دارند تا تيم را تمرين دهند و تيم هاي ايراني را بشناسند.
عضو كميته فني باشگاه پرسپوليس تاكيد كرد: مربي خارجي مناسب خوب است به شرطي كه به او زمان داده شود. كارنامه اين دو مربي موفق بوده و بايد ديد با كدام يك توافق مالي صورت مي گيرد.
زادمهر در پاسخ به اين سئوال كه وي كدام مربي را براي پرسپوليس مناسب‌تر مي داند گفت: هر دو مربي خوب هستند اما اگر اختلاف مالي بالا نباشد تاپ مولر مي تواند مناسب‌تر باشد.

MoJtaBa.R
22-06-2009, 13:35
احتمال فسخ قرارداد اشپيتين با پرسپوليس

ابرارورزشی: روز شنبه گذشته قرار بود مديرعامل پرسپوليس ۴۰ درصد از پيش قرارداد اشپيتين آرفى را به او پرداخت كند اما اين موضوع عملى نشد تا شايعات مختلفى در مورد جدايى اين بازيكن مطرح شود.مدير برنامه هاى آرفى براى دريافت ۴۰ درصد از پيش قرارداد او به باشگاه پرسپوليس رفت اما وجود برخى مشكلات مالى موجب شد مدير برنامه هاى آرفى بدون نتيجه باشگاه پرسپوليس را ترك كند.اين موضوع ممكن است تبعاتى منفى براى پرسپوليس داشته باشد و آرفى كه چند تيم ديگر را خواهان خود مى بيند شايد در نهايت از جمع سرخپوشان جدا شود

aluminum
22-06-2009, 14:17
مولر: منتظر پاسخ مديران پرسپوليس هستم
کانون هواداران پرسپولیس: كلاوس تاپ مولر گفت: پس از آخرين جلسه با مسوولان باشگاه پرسپوليس پيشنهاداتم را ارائه كردم و از اين پس منتظر هستم تا پاسخ آن‌ها را بشنوم. كلاوس تاپ مولر پس از آخرين جلسه‌اش با مسوولان باشگاه پرسپوليس كه عصر امروز برگزار شد، پيرامون مسائل مطرح شده در اين جلسه اظهار كرد: همه صحبت‌هايم را با مسوولان باشگاه پرسپوليس مطرح كردم و پيشنهادات و درخواست‌هايم را نيز به آن‌ها ارائه كردم و از اين پس منتظر پاسخ آن‌ها هستم. وي افزود: شرايط بد نيست. پس از بازديد از محل تمرين تيم پرسپوليس و صحبت‌هايي كه در اين خصوص انجام شد، ظاهرا هنوز محل قطعي و ثابتي براي تمرين اين تيم در فصل پيش رو تعيين نشده است اما باشگاه اين مساله را باز گذاشت تا شرايط آن در آينده نزديك مشخص شود اما بقيه موارد را نسبتا خوب ارزيابي كردم.

وي در پاسخ به سوالي مبني بر شناختش از فوتبال ايران و تيم پرسپوليس تصريح كرد: فوتبال ايران را تا حدودي مي‌شناسم و البته به تيم پرسپوليس نيز آشنايي نسبي دارم. برخي بازيكنان اين تيم از جمله علي كريمي را به خوبي مي‌شناسم. حتي مهدي مهدوي كيا را خودم به تيم بوخوم آوردم. لذا فكر مي‌كنم از اين نظر مشكلي نداشته باشم.

تاپ مولر همچنين در پاسخ به اين سوال كه آيا حواشي فوتبال ايران كه معمولا مي‌تواند عملكرد هر مربي‌اي را تحت تاثير قرار دهد را مي‌شناسيد و نسبت به آن آشنا هستيد به ايسنا گفت:‌ اين مساله را مسوولان باشگاه نيز با من درميان گذاشتند و پيرامون آن اظهار ناخرسندي كردند كه من به آن‌ها هم پاسخ دادم. فكر مي‌كنم تجربه‌ي بسيارم در فوتبال جواب محكمي در برابر اين مساله است. بنابراين بعيد مي‌دانم اين طور مشكلات در هر سطحي هم كه باشد در مقابل تجربه‌اي كه من دارم بتواند براي تيمم تاثيرگذار باشد.

C. Breezy
22-06-2009, 14:19
خوب من یه چند روز و هفته ای بخاطر این مسائل انتخاباتی و تقلب و ... از پرسپولیس به دور بودم ... الان بازیکنایی که خریده کی ها هستند ؟

aluminum
22-06-2009, 14:19

آشنایی با گزینه کروات سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس / لوکا پرزوویچ

کانون هواداران پرسپولیس: لوکا پرزوویچ، یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس تجربه سه سال فعالیت در فوتبال آسیا را دارد و تیم‌های السد قطر و تیم ملی بحرین را هدایت کرده است. لوکا پرزوویچ 57 ساله فوتبال حرفه‌ای خود را از سال 1969 در تیم "هایدوک اشپیلت" یوگسلاوی آغاز کرد. او تا سال 1980 در این تیم حضور داشت و سپس تصمیم به بازی در لیگ‌های خارجی گرفت. لوکا تیم "اندرلشت" بلژیک را برای ادامه بازی انتخاب کرد و تا سال 1986 این تیم را همراهی کرد. پرزوویچ در سال 1986 مجددا به یوگسلاوی بازگشت و بازهم به تیم هایدوک اشپیلت پیوست. فصل 88-1987 آخرین فصل فوتبالی لوکا پرزوویچ بود و او در این سال رسما با دنیای فوتبال خداحافظی کرد. لوکا طی سال‌های 1974 تا 1983 عضو تیم ملی یوگسلاوی بود و 17 بازی نیز برای این تیم انجام داد.

لوکا پرزوویچ دو سال پس از خداحافظی از دنیای فوتبال به جرگه مربیان پیوست و در سال 1990 هدایت تیم هایدوک اشپیلت را برعهده گرفت، همکاری کوتاه مدت او با تیم زادگاهش به دوری دوساله وی از دنیای فوتبال منجر شد. لوکا در سال 1992 هدایت تیم اندرلشت بلژیک را برعهده گرفت و تا پایان فصل این تیم هدایت کرد. "خنک" بلژیک دیگری تیمی بود که پرزوویچ طی سال‌های 1993 تا 1994 در آن حضور داشت.

مارسی فرانسه مهمترین تیمی است که لوکا پرزوویچ هدایت آن را برعهده داشته است. او در سال 1995 به مارسی رفت اما خیلی زود همکاریش با این تیم به پایان رسید. او تا سال 1997 به دور از فوتبال بود تا اینکه مسئولیت فنی تیم "گنجربیرلیغی" ترکیه را پذیرفت. وی در سال 98 دوباره به بلژیک برگشت و این بار سرمربی تیم "استانداردلیژ" شد. او در کارنامه‌اش سابقه هدایت تیم شارلروا بلژیک را نیز دارد.

در تمام این سال‌ها افتخار چشمگیری در فوتبال اروپا نصیب پرزوویچ نشد تا اینکه او در سال 2003 تصمیم به حضور در فوتبال آسیا گرفت. وی در این مدت یکبار با تیم السد قهرمان لیگ قطر شد و پس از آن به تیم ملی بحرین رفت. حضور دوساله در تیم ملی بحرین و ناکامی در راهیابی به جام جهانی 2006 فصل آخر مربیگری پزوویچ است. او این بار پس از سه سال دوری از فوتبال به دنبال مربیگری پرسپولیس است.

ghermezeteh
22-06-2009, 16:30
به نظرم تاپ مولر گزینه بهتریه واسه پرسپولیس,بایرلورکوزنو نایب قهرمان اروپا کرده.مربی مهدوی کیا هم بوده.

بردیا
22-06-2009, 19:04
این عمو سیبیلو که زیاد خوب به نظر نمیادش
باز تاپ مولر یه زمانی یه افتخاری داشته:دی
ولی این بابا3ساله اصلا مربی گری نکرده

ferdfe
22-06-2009, 19:09
خوب من یه چند روز و هفته ای بخاطر این مسائل انتخاباتی و تقلب و ... از پرسپولیس به دور بودم ... الان بازیکنایی که خریده کی ها هستند ؟

من كه ميگم به خاطر همين مسائل ما هم بيام كلا اينا رو تحريم كنيم
يعني نه ديگه به استاديوم ها بريم نه ديگه حمايت شون كنيم و ......
ميدونيد چه ضرري مي كنه اين دولت :5:

بردیا
22-06-2009, 19:13

نه اصلا ریش نداره:دی

C. Breezy
22-06-2009, 19:23
من كه ميگم به خاطر همين مسائل ما هم بيام كلا اينا رو تحريم كنيم
يعني نه ديگه به استاديوم ها بريم نه ديگه حمايت شون كنيم و ......
ميدونيد چه ضرري مي كنه اين دولت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون طور که کامیون کامیون طرفدار واسه ماموت میارن ، یه سری هم با کامیون به عنوان طرفدار اینا میارن ... شما برین ولی شعار بدین ، شعار هایی که در حضور هزاران گـــارد نمیشه داد ...

MoJtaBa.R
22-06-2009, 22:25

اخبار فعلا در حد شايعست : هر روز حرف روز قبل تکذيب ميشه : تا 15 مرداد بايد صبر کرد ! همه دارن آماده ميشن : پرسپوليس ...

MoJtaBa.R
22-06-2009, 22:26
نيكبخت‌ واحدي در ليگ برتر ماندني شد

فارس: كميته انضباطي حضور هافبك تيم فوتبال پرسپوليس در ليگ دسته اول به دليل كسب امتياز منفي را تكذيب كرد.
در چند روز گذشته خبرهاي ضد و نقيضي در ارتباط با اينكه عليرضا نيكبخت واحدي به دليل كسب 150 امتياز منفي از سوي كميته انضباطي و بر طبق منشور اخلاقي سازمان ليگ نمي تواند در ليگ برتر بازي كند و بايد فصل آينده راهي ليگ دسته اول شود، منتشر شده است.
مجتبي شريفي با تكذيب اين خبر اظهار داشت: "كميته انضباطي تا به حال هيچ خبري در ارتباط با امتيازهاي منفي بازيكنان و مربيان اعلام نكرده است و اين خبر صحت ندارد. بنابراين اين بازيكن مشكلي براي بازي در ليگ برتر ندارد. "
گفته مي شود امتياز نيكبخت واحدي 120 امتياز منفي است نه 150 امتياز

aluminum
22-06-2009, 22:31
وضعیت خیلی داغونه
سرمربی هم که هی میگن 24 ساعت دیگه
الان هم که یه گزینه جدید اضافه کردن

ولی این مربی کرواتع خیلی ضایع است
اصلا سابقه خوبی نداره

lazy
22-06-2009, 22:41
بالاخره کی مربی شد؟

yoosef_st
22-06-2009, 23:18
پست تکراری:
فصل 88 - 89 یکی از سیاه ترین و بدترین فصلهای تیم فوتبال و کل باشگاه پرسپولیس خواهد بود.
دیدیم که جریان حبیب کاشانی هم فقط و فقط یه جو سازی تبلیغاتی و یک دروغ دیگه (!!!!!) بود که تنها هدفی که داشتن رای جمع کردن بود.
تنها آیدی هم که برای ما داشت 1 ماه حاشیه و کار نکردن و از دست رفتن بازیکنان و 1001 کوفت دیگه بود که باید تاوانش رو بدیم.
با این وضع هیچ امیدی به آینده نیست.
رده بالای 10 توی جدول. شانس بیاریم بالای 15 نشه!

C. Breezy
22-06-2009, 23:24
اینجا انقدر جو قدرت همه رو گرفته که الان که فوتبال سیاسی شده دیگه باید از ریشه عوض بشه ... الان بسکتبال و والیبال ایران هنوز انقدر سیاسی نشده و به همین دلیل موفقه ... ولی فوتبال چه در سطح لیگ و داخلی و چه در سطح بین المللی گند زده ...

matarsaak
22-06-2009, 23:33
خوبه یه سری به سایت باشگاه بزنید
و ببنید چه تشکری و تبرکی به از احمد محمودی نژاد گفتن
من که دیگه بیخیال استادیوم شدم
همه چیز سیاسی شده

MoJtaBa.R
22-06-2009, 23:39
نميشه گفت که در اين شرايط کسي که نره ورزشگاه بي تعصبه : همه چي درهم برهم شده

C. Breezy
22-06-2009, 23:45
چی رو به اسم این دولت تموم کردن ؟ این که تو تهران از عربستان می بازیم ؟ یا اینکه تیم های باشگاهی مون عین نقل و نبات از اعراب می بازن ؟ اینکه توی گروه خودمون از 5 تیم 4ام می شیم ؟
وقتی کفاشیان که هیچی از فوتبال نمی دونه بیاد جای صفایی فراهانی و فراهانی رو دستگیر بکنند همین میشه ...

MoJtaBa.R
22-06-2009, 23:47
کاشانی در گفتگو با مهر :با این شرایط حضورم در پرسپولیس منتفی است/ نه حکم داشتم نه دعوتنامهمدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه هنوز حکمی برای حضور در هیئت مدیره جدید این باشگاه دریافت نکرده است گفت: برای نشست امروز هیئت مدیره تلفنی از دفتر یکی از اعضا از من دعوت شد اما به دلیل اینکه نه حکم داشتم نه دعوتنامه رسمی در این نشست شرکت نکردم.حبیب کاشانی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: بنده برای حضور در هیئت مدیره پرسپولیس و مدیرعاملی این باشگاه که اعضای هیئت مدیره مصوب کرده بودند تا به حال هیچ حکمی دریافت نکرده ام و به همین خاطر در نشست امروز هم حضور نیافتم.
وی ادامه داد: اصولا برای حضور در نشست هیئت مدیره اولا باید دعوتنامه رسمی ارسال شود و دوم اینکه باید دستور و موضوع جلسه نیز به اعضا اعلام شود تا با اعضا با آمادگی حضور یابند اما روز یکشنبه از دفتر یکی از اعضا با دفتر بنده تماس گرفتند و خواستار حضورم در جلسه هیئت مدیره شدند که بنا بردلایلی که اشاره کردم در این نشست حاضر نشدم.
کاشانی در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر که " با وجود اعلام شدن خبر رسمی حضور شما در هیئت مدیره پرسپولیس و عدم صدور حکم آیا بازهم با این شرایط ادامه خواهید داد؟" گفت: وقتی بنده هنوز حکمی دریافت نکرده ام حضورم در هیئت مدیره معنی دار نیست و تصور می کنم اگر شرایط به همین منوال ادامه داشته باشد حضورم درهیئت مدیره پرسپولیس منتفی خواهد بود.
حبیب کاشانی قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با مصوبه هیئت مدیره پرسپولیس و اعلام رسمی سازمان تربیت بدنی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره این باشگاه و البته مدیرعامل معرفی شد اما خبرمدیرعاملی وی خیلی سریع تکذیب شد و حکم عضویت درهیئت مدیره هم که هنوز صادرنشده است.

corey
23-06-2009, 09:19
این همه خوشحال شدیم که مولر میشه آخرش هم پرزوویچ آوردن
آخه این مربیای آشغالی چه کمکی به پرسپولیس می کنن؟؟

masoudtr
23-06-2009, 09:59
من نمیدونم چرا برای دوستان درس عبرت نمیشه
خداییش تا بحال در زمینه ملی و باشگاهی چند صد بار اسم مربی های بزرگ را اوردند بعد که همه را خوشحال کردند رفتند خزو خیل اوردند؟؟
بازم شما تا اسم بزرگ میگن باورتون میشه؟

MoJtaBa.R
23-06-2009, 12:08
این همه خوشحال شدیم که مولر میشه آخرش هم پرزوویچ آوردن
آخه این مربیای آشغالی چه کمکی به پرسپولیس می کنن؟؟

من نمیدونم چرا برای دوستان درس عبرت نمیشه
خداییش تا بحال در زمینه ملی و باشگاهی چند صد بار اسم مربی های بزرگ را اوردند بعد که همه را خوشحال کردند رفتند خزو خیل اوردند؟؟
بازم شما تا اسم بزرگ میگن باورتون میشه؟

باز هم نميشه باور کرد : آخرش يهو ديدي اين استيلي رو آوردن

از عيد تا حالا 13 ادامه داره

MoJtaBa.R
23-06-2009, 12:22
الونگ الونگ در آستانه عقد قرارداد با تیم فوتبال پرسپولیس

به دنبال حضور ابراهیم توره در تیم فوتبال سپاهان اصفهان، الونگ الونگ کامرونی از این تیم جدا شد تا در آستانه بازگشت دوباره به تیم پرسپولیس قرار گیرد.

در فصل گذشته چهار بازیکن خارجی به نام‌های عماد محمدرضا، آرماندو دسا، عبدالوهاب ابوالهیل و الونگ الونگ تیم فوتبال سپاهان اصفهان را در مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا همراهی می کردند.

با توجه به حضور ابراهیم توره در تیم سپاهان از بین این چهار بازیکن باید یک نفر از جمع زردپوشان اصفهانی خارج می شد. با تصمیم امیر قلعه نویی از بین عبدالوهاب ابوالهیل و الونگ الونگ، نام هافبک کامرونی از فهرست تیم سپاهان خارج شد. این در حالی بود که الونگ تا پایان فصل 89 - 1388 با تیم سپاهان قرارداد داشت.

الونگ که با جدایی از تیم فوتبال سپاهان دیگر قصد بازی در لیگ ایران را نداشت زمانی که با پیشنهاد مسئولان پرسپولیس روبرو شد، از تصمیم خود صرفنظر کرد و تصمیم به ماندن در ایران گرفت. او موافقت خود را برای بازی در تیم پرسپولیس اعلام کرده اما هنوز قراردادی را با این تیم به امضا نرسانده است

بردیا
23-06-2009, 12:50
به جای کی میخواد بازی بکنه تو هافبک دفاعی؟:دی
راستی مازیار میره یا میمونه؟

yoosef_st
23-06-2009, 13:23
فصل سیاه پرسپولیس در راه است.
اندکی صبر ، بدترین فصل نزدیک است...
احتمال زیاد از سال دیگه هم سهمیه ایران به 1 تیم کاهش پیدا میکنه.
چون با این فوتبال سیاسی که راه انداختن احتمال خیلی زیاد میشه که سهمیه رو ازمون بگیرن.
واقعا هم حقمون نیست! الان فکر کنم باشگاههای افغانستان هم بهتر و ورزشی تر از تیمهای ما شدن!

C. Breezy
23-06-2009, 13:43
اگه با این وضعیت فقط یک فصل بد نخواهیم داشت ... حداقل سه فصل بدبختی دیگر هم در فوتبال ایران دیده خواهد شد

aluminum
23-06-2009, 14:33
شیث رضائی دوساله بست

کانون هواداران پرسپولیس : شیث رضائی با حضور در باشگاه قرارداد نهائی خود را امضاء کرد.
شیث رضائی مدافع متعصب و محبوب سرخپوشان امروز با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرارداد دو ساله‌ای را منعقد کرد.
شیث که سابقه کاپیتانی پرسپولیس را نیز داراست فصل پیش از باشگاه محبوب خود جدا شده ولی امسال به خانه اصلی خود بازگشت.
شیث در گفت‌و‌گوی کوتاهی بعد از عقد قرار داد ضمن ابراز خوشحالی و تشکر از فراهم نمودن شرایط بازگشت به تیم محبوبش اعلام کرد امسال قصد دارد بهترین بازی‌های خود را برای پرسپولیس انجام داده تا بتواند بخش از محبت‌های هواداران را جبران نماید.

aluminum
23-06-2009, 14:35
باقري‌ها با پرسپوليس تمديد كرد

کانون هواداران پرسپولیس : نبي‌ا... باقري‌ها امروز با حضور در دفتر مديرعامل باشگاه پرسپوليس قرارداد مالي خود را به مدت يك فصل ديگر با سرخپوشان تمديد كرد.
پيش از اين اعلام شده بود از امروز بازيكناني كه حضورشان در باشگاه براي فصل بعد نهايي شده است با حضور در دفتر مديرعامل قراردادهاي رسمي خود را براي ثبت در هيات فوتبال به امضا خواهند رساند.

aluminum
23-06-2009, 14:37
باز یک نام بزرگ دیگر مطرح شد؛ هنری میشل هم به صف مربیان پرسپولیس پیوست
کانون هواداران پرسپولیس : باشگاه پرسپولیس تهران بعد از منتفی شدن حضور تاپ مولر خبر از مذاکره با هنری میشل مربی سرشناس فرانسوی می دهد.
باشگاه پرسپولیس تهران در این فصل کانون اخبار داغ بوده و هر بار مدیران این باشگاه نام یک مربی سرشناس را برای قرار گرفتن روی نیمکت این تیم اعلام کرده‌اند. بعد از این که در ابتدا نام برند شوستر اعلام شد و مذاکرات در همان ابتدا به بن بست رسید، تاپ مولر و پروزویچ به ایران سفر کردند که البته باشگاه پرسپولیس روی تاپ مولر علاقه نشان داد، ولی این مربی نیز بنابه دلایلی نتوانست با پرسپولیس قرارداد امضا کند. مدیران پرسپولیس که علاقه شدیدی به جذب مریبان صاحب نام حداقل در حد حرف نشان داده‌اند، این بار بلافاصله بعد از منفی شدن حضور تاپ مولر یک اسم بزرگ دیگر را اعلام کردند و صحبت از مذاکره با هنری میشل فرانسوی دادند.

مذاکرات اولیه باشگاه پرسپولیس و هنری میشل ظاهرا به صورت تلفنی انجام شده، اما مدیران پرسپولیس تنها به این گزینه اکتفا نکرده اند و به دنبال مربیان دیگر هم هستند.
گفتنی است؛ هنری میشل در سال 1986 هدایت تیم تیم ملی فرانسه در جام جهانی را بر عهده داشت و با این تیم عنوان سومی جهان را به دست آورد.

aluminum
23-06-2009, 14:38
باز یک نام بزرگ دیگر مطرح شد؛ هنری میشل هم به صف مربیان پرسپولیس پیوست
کانون هواداران پرسپولیس : باشگاه پرسپولیس تهران بعد از منتفی شدن حضور تاپ مولر خبر از مذاکره با هنری میشل مربی سرشناس فرانسوی می دهد.
باشگاه پرسپولیس تهران در این فصل کانون اخبار داغ بوده و هر بار مدیران این باشگاه نام یک مربی سرشناس را برای قرار گرفتن روی نیمکت این تیم اعلام کرده‌اند. بعد از این که در ابتدا نام برند شوستر اعلام شد و مذاکرات در همان ابتدا به بن بست رسید، تاپ مولر و پروزویچ به ایران سفر کردند که البته باشگاه پرسپولیس روی تاپ مولر علاقه نشان داد، ولی این مربی نیز بنابه دلایلی نتوانست با پرسپولیس قرارداد امضا کند. مدیران پرسپولیس که علاقه شدیدی به جذب مریبان صاحب نام حداقل در حد حرف نشان داده‌اند، این بار بلافاصله بعد از منفی شدن حضور تاپ مولر یک اسم بزرگ دیگر را اعلام کردند و صحبت از مذاکره با هنری میشل فرانسوی دادند.

مذاکرات اولیه باشگاه پرسپولیس و هنری میشل ظاهرا به صورت تلفنی انجام شده، اما مدیران پرسپولیس تنها به این گزینه اکتفا نکرده اند و به دنبال مربیان دیگر هم هستند.
گفتنی است؛ هنری میشل در سال 1986 هدایت تیم تیم ملی فرانسه در جام جهانی را بر عهده داشت و با این تیم عنوان سومی جهان را به دست آورد.

amir_rahmani
23-06-2009, 14:42
بدترین فصل پرسپولیس در راه است.

amir_rahmani
23-06-2009, 14:44
چرا دوبار دوبار خبر می دی؟!دی

aluminum
23-06-2009, 17:57
ااااا
تکرار شده متوجه نشدم!!!

aluminum
23-06-2009, 17:58
مذاكره مدير برنامه‌هاي اشپيتم آرفي با انصاري‌فرد

کانون هواداران پرسپولیس : مدير برنامه هاي اشپيتيم آرفي كه موفق به دريافت بخشي از رقم قرارداد اين بازيكن نشده است عصر امروز(سه شنبه) با عباس انصاري فرد ديدار مي كند.
مديربرنامه‌هاي اشپيتم آرفي طبق توافق قبلي درصدد است 40 درصد از مبلغ قرارداد آرفي را از باشگاه پرسپوليس دريافت كند تا اين بازيكن براي حضور درتمرينات پرسپوليس مشكلي نداشته باشد.

aluminum
23-06-2009, 17:59
زارع: پرسپوليس مي‌گويد اول قرارداد ببند، بعد پول فصل گذشته را بگير

کانون هواداران پرسپولیس : اختلاف مازيار زارع با مسئولان پرسپوليس همچنان ادامه دارد و شايد هافبك دفاعي سرخپوشان به زودي از اين تيم جدا شود.
زارع در گفت‌وگویی در مورد شرايط فعلي‌اش مي‌گويد: «من بابت فصل گذشته هنوز 40 درصد از مبلغ قراردادم را نگرفته‌ام ولي مسئولان باشگاه توقع غيرمنطقي دارند و مي‌خواهند قراردادم را براي سال آينده تمديد كنم. آنها به من مي‌گويند اول براي فصل بعد قرارداد ببند و بعد پول فصل گذشته را بگير كه چنين روشي در هيچ جاي دنيا وجود ندارد.»
وي در پاسخ به اين سئوال كه آيا بهتر نيست با انصاري‌فرد در اين مورد صحبت كني، تاكيد مي‌كند: «من با بيشتر مسئولان پرسپوليس حرف زده‌ام ولي هركدام حرف خودشان را مي‌زنند و واقعا مشخص نيست در اين باشگاه چه مي‌گذرد. با اين شرايط بعيد مي‌دانم با هم كنار بياييم و به احتمال زياد از پرسپوليس جدا خواهم شد مگر اينكه به زودي با من تسويه‌حساب كنند تا حداقل بتوانيم براي فصل آينده مذاكره كنيم.»

aluminum
23-06-2009, 18:00
مهدی شیری با قراردادی 2 ساله به پرسپولیس پیوست

کانون هواداران پرسپولیس: مهدی شیری دو ساله امضا کرد. مهدی شیری امروز به همراه برادرش در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حاضر شد.
مهدی شیری هافبک تکنیکی تیم فوتبال برق شیراز امروز به همراه برادر خود در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حاضر شد و بعد از مذاکرات نهائی قرارداد رسمی دوساله‌‌ای را با باشگاه به امضاء رساند.
لازم به ذکر است مهدی شیری به عنوان سهمیه لیگ برتری به شمار نمی‌آید.

aluminum
23-06-2009, 18:01
مجتبی شیری قرارداد خود را با پرسپولیس 2 سال دیگر تمدید کرد

کانون هواداران پرسپولیس: مجتبي شيري برادر مهدي شيري، مدافع تيم پرسپوليس، قرارداد خود را دو ‌سال ديگر با اين تيم تمديد كرد. مجتبی شیری امروز در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حاضر شد.
مجتبی شیری با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حاضر شد و بعد از مذاکرات نهائی قرارداد رسمی دوساله را با امضاء نمود.

C. Breezy
23-06-2009, 18:02
ای خدا ... با بازیکن تیم درست نمیشه ... الان فکر کنم با نیمکت ذخیره ها تیم 100 نفر بشه ...

JEFF_HARDY
23-06-2009, 18:27
در گفت و گو با فارس
شيري: خوشحالم كه سرانجام به پرسپوليس رسيدم
خبرگزاري فارس: هافبك فصل گذشته تيم فوتبال برق شيراز گفت: سرانجام به آرزوي دوران كودكي‌ام يعني پوشيدن پيراهن پرسپوليس رسيدم.

مهدي شيري در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره قرارداد خود با تيم پرسپوليس اظهار داشت: ساعتي قبل پس از توافق نهايي با مسئولان اين تيم قرارداد يك ساله اي را امضا كردم و تا دو سه روز ديگر هم قراردادم ثبت مي شود.
وي كه به همراه برادر خود در باشگاه پرسپوليس حضور يافته بود در مورد اينكه گفته مي شود مجتبي مقدمات حضور او در اين تيم را فراهم كرده عنوان كرد: اين اخبار صحت ندارد. مگر مجتبي مديربرنامه هاي من است يا سمتي در باشگاه دارد كه بتواند چنين كاري كند. او از قبل براي امروز قرار تمديد قرارداد داشت و من هم با قرار قبلي با انصاري فرد به باشگاه آمدم.
شيري كه با مسئولان استقلال هم به توافق رسيده بود ادامه داد: بعد از توافق با مسئولان باشگاه استقلال براي فسخ قرارداد، پيشنهاد پرسپوليس به دستم رسيد. من از مدت ها قبل مي خواستم به اين تيم بيايم. حتي آقاي پروين هم علاقه زيادي به من داشت. به هر حال قسمت بود كه اين فصل در خدمت اين تيم باشم.

JEFF_HARDY
23-06-2009, 18:28
قرارداد رضايي با پرسپوليس نهايي شد
خبرگزاري فارس: رضايي با حضور در باشگاه پرسپوليس قرارداد نهايي خود را امضا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، شيث رضايي امروز با حضور در دفتر مديرعامل باشگاه پرسپوليس قرارداد 2 ساله‌اي را منعقد كرد.
رضايي سابقه حضور در پرسپوليس را داشت ولي فصل گذشته از اين تيم جدا شد و به صباي قم پيوست.

JEFF_HARDY
23-06-2009, 18:29
باقري‌ها با پرسپوليس تمديد كرد
خبرگزاري فارس: نبي‌ا... باقري‌ها با حضور در باشگاه پرسپوليس قرارداد مالي خود را براي يك فصل ديگر تمديد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، نبي‌ا... باقري‌ها امروز با حضور در دفتر مديرعامل باشگاه پرسپوليس قرارداد مالي خود را به مدت يك فصل ديگر با سرخپوشان تمديد كرد.
پيش از اين اعلام شده بود از امروز بازيكناني كه حضورشان در باشگاه براي فصل بعد نهايي شده است با حضور در دفتر مديرعامل قراردادهاي رسمي خود را براي ثبت در هيات فوتبال به امضا خواهند رساند.
انتهاي پيام/ا

JEFF_HARDY
23-06-2009, 18:30
براي سرمربيگري پرسپوليس
تاپ‌مولر فردا جواب نهايي را مي‌دهد
خبرگزاري فارس: تاپ‌مولر فردا به مسئولان باشگاه پرسپوليس جواب نهايي را مي‌دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تاپ مولر كانديداي سرمربيگري تيم فوتبال پرسپوليس پس از جلسه روز گذشته هيات مديره قرار است تا فردا جواب نهايي اش را در خصوص حضور در پرسپوليس به مسئولان اين تيم بدهد.
مسئولان باشگاه پرسپوليس از تاپ مولر خواسته اند مبلغ پيشنهادي خود را كاهش دهد اما او ظاهرا با اين موضوع موافق نيست. گفته مي شود تاپ مولر براي حضور در پرسپوليس خواهان دريافت مبلغ يك ميليون و 200 هزار يورو شده است.
مدير برنامه هاي تاپ مولر در اين باره به خبرنگار خبرگزاري فارس گفت: با توجه به صحبت‌هايي كه شب گذشته با اين مربي داشتم قرار است وي تا فردا جواب نهايي خود را به من بگويد تا به باشگاه پرسپوليس اعلام كنم. تاپ مولر پيشنهادهايي او از دو كشور ديگر نيز دارد.
درباره مربيگري پرسپوليس گفته مي شود مديران پرسپوليس خواهان حضور تاپ مولر هستند اما با توجه به رقم پيشنهادي بالاي اين مربي آلماني، شانس لوكا پرزوويچ كروات براي مربيگري پرسپوليس بيشتر است.

محمد88
23-06-2009, 18:38
فصل پیش که هنوز آثار تدابیر قطبی تو تیم بود اونجوری شد...
خدا به خیر کنه...

malkemid
23-06-2009, 19:42
قرارداد رضايي با پرسپوليس نهايي شد
خبرگزاري فارس: رضايي با حضور در باشگاه پرسپوليس قرارداد نهايي خود را امضا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، شيث رضايي امروز با حضور در دفتر مديرعامل باشگاه پرسپوليس قرارداد 2 ساله‌اي را منعقد كرد.
رضايي سابقه حضور در پرسپوليس را داشت ولي فصل گذشته از اين تيم جدا شد و به صباي قم پيوست.

اینکه رسما از لیگ محروم شده!

yoosef_st
23-06-2009, 21:02
اینکه رسما از لیگ محروم شده!
اینا همش حرف الکیه!
دیروز که رسما گفتن نیکبخت هم محروم نشده. حالا امروز یهو اینو گفتن ، فردا باز تکذیبش میکنن.
بعدم ، مگه اینا این مدت چکار کردن که بخوان امتیاز منفی بگیرن؟

omid.k
23-06-2009, 21:44
حالا هی برین مربی بزرگ بیارین که واسه یه جواب دادن انقد ناز کنه

masoudtr
23-06-2009, 21:55
براي سرمربيگري پرسپوليس
خبرگزاري فارس: تاپ‌مولر فردا به مسئولان باشگاه پرسپوليس جواب نهايي را مي‌دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تاپ مولر كانديداي سرمربيگري تيم فوتبال پرسپوليس پس از جلسه روز گذشته هيات مديره قرار است تا فردا جواب نهايي اش را در خصوص حضور در پرسپوليس به مسئولان اين تيم بدهد.
مسئولان باشگاه پرسپوليس از تاپ مولر خواسته اند مبلغ پيشنهادي خود را كاهش دهد اما او ظاهرا با اين موضوع موافق نيست. گفته مي شود تاپ مولر براي حضور در پرسپوليس خواهان دريافت مبلغ يك ميليون و 200 هزار يورو شده است.
مدير برنامه هاي تاپ مولر در اين باره به خبرنگار خبرگزاري فارس گفت: با توجه به صحبت‌هايي كه شب گذشته با اين مربي داشتم قرار است وي تا فردا جواب نهايي خود را به من بگويد تا به باشگاه پرسپوليس اعلام كنم. تاپ مولر پيشنهادهايي او از دو كشور ديگر نيز دارد.
درباره مربيگري پرسپوليس گفته مي شود مديران پرسپوليس خواهان حضور تاپ مولر هستند اما با توجه به رقم پيشنهادي بالاي اين مربي آلماني، شانس لوكا پرزوويچ كروات براي مربيگري پرسپوليس بيشتر است.

من مطمئنم استیلی میشه مربی
علم غیب هم نمیخواد
اینا همه بازی های قبل فصله

hoomaan
23-06-2009, 21:58
هر اتفاقی بیفته دیگه برای کسی تعجبی نداره . چه برسه به ماجرای نیکبخت و .... غیره .
اصلا دیگه مهم نیست .هست ؟

resident_evil
23-06-2009, 22:01
هر اتفاقی بیفته دیگه برای کسی تعجبی نداره . چه برسه به ماجرای نیکبخت و .... غیره .
اصلا دیگه مهم نیست .هست ؟

نه بابا چرا مهم باشه !

آقا بالاخره اینا کیو خریدن , کیو فروختن ؟!

Retired User
24-06-2009, 00:54
كريمي بعد از بازي ايران و كره جنوبي و در بازگشت به تهران دوباره با پيشنهاد حسين هدايتي مواجه شد و از آنجا كه او بايد در فصل نقل و انتقالات تصميم گيري كند مذاكراتي با مدير متمول باشگاه استيل آذين داشته است·

سایت گل- علي كريمي فصل بعد در پرسپوليس بازي نمي كند و بايد منتظر عضويت او در تيم استيل آذين يا الاهلي امارات بود كه به نظر مي رسد احتمال پيوستن ستاره فوتبال ايران به تيم استيل آذين بيشتر از بازگشت او به الاهلي امارات است· علي كريمي كه ارتباط نزديكي با حسين هدايتي دارد دو ماه پيش با پيشنهاد بازي كردن در استيل آذين در صورت صعود اين تيم به رقابت هاي ليگ برتر مواجه شد· او در عين حال مي دانست كه مديران باشگاه الاهلي در گفت وگو با مدير برنامه هايش مصرانه خواهان عقد قرارداد يكساله با او هستند·
كريمي بعد از بازي ايران و كره جنوبي و در بازگشت به تهران دوباره با پيشنهاد حسين هدايتي مواجه شد و از آنجا كه او بايد در فصل نقل و انتقالات تصميم گيري كند مذاكراتي با مدير متمول باشگاه استيل آذين داشته است· گفته مي شود كريمي حتي با پيشنهاد يك ميليارد توماني حسين هدايتي مواجه شده هرچند كه ممكن اين موضوع به شدت از سوي مالك باشگاه استيل آذين تكذيب شود· كريمي براي مذاكره با باشگاه پرسپوليس تمايل چنداني ندارد اما او تصميم گرفته فرصتي چند روزه به مديران پرسپوليس بدهد و حتي قصد دارد اعلام كند كه مديران باشگاه پرسپوليس فقط يك هفته فرصت دارند تا پيشنهاد خود را مطرح كنند·
به نظر مي رسد علي كريمي در صورتي كه پيشنهاد الاهلي امارات را رد كند اوايل هفته آينده با تيم استيل آذين قرارداد ببندد· اين در حالي است كه گفته مي شود باشگاه الاهي امارات خواهان عقد قرارداد يكساله با مبلغي بالغ بر يك ميليون و سيصد هزار دلار است· علي كريمي اما به خاطر بودن در كنار خانواده قصد دارد در تهران به فوتبالش ادامه دهد·
كما اينكه او به همين دليل بعد از اتمام قراردادش با بايرن مونيخ پيشنهاد ساير تيم هاي اروپايي را ناديده گرفت و با مبلغي حدود 5 ميليون يورو قراردادي دوساله با تيم نادي القطر امضا كرد و بعد از يك سال به خاطر بازگشت به تهران پيشنهاد ساير تيم هاي عربي را ناديده گرفت و به تيم پرسپوليس پيوست· علي كريمي قصد دارد بعد از خداحافظي از تيم ملي شماره هشت تيم استيل آذين را بر تن كند· آيا هدايتي با جذب علي كريمي به آرزوهايش مي رسد؟

meragj2
24-06-2009, 11:37
کریمی خداحافظی کرده.

JEFF_HARDY
24-06-2009, 11:57
در گفت و گو با فارس
حسيني: با سپاهان به توافق رسيده‌ام
خبرگزاري فارس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال سايپا با سپاهان اصفهان به توافق رسيد.

سيد جلال حسيني در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره تصميم خود براي فصل آينده اظهار داشت: با توجه به اينكه پرسپوليسي ها تماسي با من نگرفتند مذاكراتم را با سپاهان جدي تر دنبال كردم.
وي افزود: توافق نهايي را با اين تيم انجام داده ام و تا 90 درصد فصل آينده در اين تيم خواهم بود. البته من در حال حاضر براي استراحت در شمال هستم و به زودي به اصفهان خواهم رفت.

MoJtaBa.R
24-06-2009, 13:03
در گفت و گو با فارس
حسيني: با سپاهان به توافق رسيده‌ام
خبرگزاري فارس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال سايپا با سپاهان اصفهان به توافق رسيد.

سيد جلال حسيني در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره تصميم خود براي فصل آينده اظهار داشت: با توجه به اينكه پرسپوليسي ها تماسي با من نگرفتند مذاكراتم را با سپاهان جدي تر دنبال كردم.
وي افزود: توافق نهايي را با اين تيم انجام داده ام و تا 90 درصد فصل آينده در اين تيم خواهم بود. البته من در حال حاضر براي استراحت در شمال هستم و به زودي به اصفهان خواهم رفت.

در گفت و گو با فارس
حسيني: مي خواهم پرسپوليسي شوم
خبرگزاري فارس: مدافع تيم ملي گفت: مي خواهم به پرسپوليس بروم؛ اما سايپا رضايت نامه ام را نمي دهد.

سيد جلال حسيني در گفت و گو با خبرگزاري فارس، درباره بازي مقابل كره جنوبي اظهار داشت:‌ روي خط دفاع در اين بازي فشار سنگيني بود، البته قبل از اينكه گل را دريافت كنيم،‌ مقاومت خوبي انجام داديم.
وي افزود:‌ دو تعويض همزمان كره كاملا با برنامه بود و بيش از پيش ما را تحت فشار قرار دادند. فقط مي‌توانم بگويم كه شرمنده مردم شديم.
وي ادامه داد: تساوي ديدار كره شمالي با عربستان آب سردي بود بر پيكر ما. بعد از آن مسابقه ديگر خوابمان نمي‌‌برد و اكنون كه جام جهاني را از دست داديم بسيار ناراحتيم.
حسيني در باره وضعيت خود براي فصل آينده گفت: مي‌خواهم با تيم سايپا تسويه كنم؛ اما آنها رضايت‌نامه‌ام را نمي‌دهند. انتخاب اول من پرسپوليس است؛ اما چنانچه با اين تيم مذاكره كنم به آنها خواهم گفت كه بايد رضايت‌نامه‌ام را بگيرم، البته از مس كرمان و سپاهان هم پيشنهادهايي خوبي دارم.

ضد و نقيض در حرفها : جالبه :5:

نقل قول:
نوشته شده توسط masoudrejae [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من فکر میکردم قرار بود از فارس دیگه خبر نگذاریم

اگر هم از اونجا باشه : 99 درصد کذبش رو فرداييش توي همون ... ميتوني ببيني

نقل قول:
کانون هواداران پرسپولیس: مدافع تيم ملي گفت: مي خواهم به پرسپوليس بروم؛ اما سايپا رضايت نامه ام را نمي دهد. سيد جلال حسيني درباره بازي مقابل كره جنوبي اظهار داشت:‌ روي خط دفاع در اين بازي فشار سنگيني بود، البته قبل از اينكه گل را دريافت كنيم،‌ مقاومت خوبي انجام داديم. وي افزود:‌ فقط مي‌توانم بگويم كه شرمنده مردم شديم. وي ادامه داد: تساوي ديدار كره شمالي با عربستان آب سردي بود بر پيكر ما. بعد از آن مسابقه ديگر خوابمان نمي‌‌برد و اكنون كه جام جهاني را از دست داديم بسيار ناراحتيم. حسيني در باره وضعيت خود براي فصل آينده گفت: آنها رضايت‌نامه‌ام را نمي‌دهند. انتخاب اول من پرسپوليس است؛ اما چنانچه با اين تيم مذاكره كنم به آنها خواهم گفت كه بايد رضايت‌نامه‌ام را بگيرم، البته از مس كرمان و سپاهان هم پيشنهادهايي خوبي دارم
اين هم از همون دسته اخبار رنگي !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : یکی از مدیران پرسپولیس می گوید این ستاره اهل انزلی حتما به دو همشهری قرمزپوشش ، پژمان نوری و مازیارزارع خواهد پیوست.
سیدجلال حسینی مدافع ملی پوش سایپا با چراغ سبزی که در مذاکرات اولیه نشان داده ، مدیران پرسپولیس را سر ذوق آورده است . تا آنجایی که یکی از آنها می گوید این ستاره اهل انزلی حتما به دو همشهری قرمزپوشش ، پژمان نوری و مازیارزارع خواهد پیوست.
با این حال هنوز هیچ تضمینی در این زمینه وجود ندارد ، به خصوص که تیم ثروتمندی مثل سپاهان به دنبال حسینی است و سایپا هم با اتکا به سرمایه عظیمش مشکلی برای تامین نظرات این بازیکن ندارد.حسینی در سه فصل متوالی با قرمزها مذاکره کرده و هرگز با آنها به نتیجه نرسیده است اما در اردوی این تیم گفته شده بالاخره این طلسم می شکند

02 تیر 1388 ساعت 15:55

خبرش درسته.
اخبار ورزشی هم اعلام کرد.

ديدين که درست نبود

ايشون اول گفته گزينه ي يکمم پرسپوليسه ولي بايد رضايت نامه بدهند !!!!!!!!!!

جاله که برا رفتن به سپاهان رضايت نامه نميخواست ؟!

البته همون ده درصد کافيه که توي سايپا بمونه !

lazy
24-06-2009, 13:08
ديدين که درست نبود

معلوم نیست کی راست میگه کی دروغ:41:

MoJtaBa.R
24-06-2009, 13:14
02 تیر 1388 ساعت 12:51

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : تاپ مولر كانديداي سرمربيگري تيم فوتبال پرسپوليس پس از جلسه روز گذشته هيات مديره قرار است تا فردا جواب نهايي اش را در خصوص حضور در پرسپوليس به مسئولان اين تيم بدهد.
مدير برنامه هاي تاپ مولر در اين باره گفت: با توجه به صحبت‌هايي كه شب گذشته با اين مربي داشتم قرار است وي تا فردا جواب نهايي خود را به من بگويد تا به باشگاه پرسپوليس اعلام كنم. تاپ مولر پيشنهادهايي او از دو كشور ديگر نيز دارد.

02 تیر 1388 ساعت 14:35

به دلیل پروازی بودن و قیمت بالا؛ تاپ مولر و پرسپولیس به پایان راه رسیدند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : حضور کلاوس تاپ مولر روی نیمکت تیم فوتبال پرسپولیس تهران به دلیل شرایط پروازی بودن و همچنین درخواست دستمزد بالا منتفی شد.
کلاوس تاپ مولر سرمربی سابق تیم بایرن لورکوزن آلمان که برای پذیرفتن سکان هدایت تیم پرسپولیس به ایران سفر کرده بود بعد از بن بست به وجود آمده در مذاکرات به کشورش بازگشت. شرایط پروازی بودن تاپ مولر و این که وی اعلام کرده بود هر دو ماه یک بار به آلمان سفر خواهد با مخالفت علی آبادی مواجه شد تا این که مذاکرات در همان ابتدا با بن بست روبه رو شود. همچنین کلاوس تاپ مولر مبلغی بسیار بالاتر از عرف را به این باشگاه پیشنهاد داد که حدود یک میلیون و دویست هزار یورو بود و این دومین موضوعی بود که باعث کند شدن مذاکرات و پایان آن انجامید.
گفتنی است؛ کمیته فنی باشگاه پرسپولیس بین پروزویچ و تاپ مولر روی گزینه دوم یعنی تاپ مولر به اجماع رسیده بودند، ولی مذاکرات این مربی مطرح آلمانی با باشگاه پرسپولیس به پایان رسیده است.

02 تیر 1388 ساعت 13:07

قیمت متفاوت مولر به دو تیم ؛ مس کرمان 650 هزار دلار / پرسپولیس یک میلیون و 200 هزار یورو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : کلاوس تاپ مولر در شرایطی به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیشنهاد یک میلیون و 200 هزار یورویی داده است که چندی پیش در مذاکره با مسئولان مس کرمان رقم 650 هزار دلار را برای یک فصل همکاری پذیرفته بود.
چندی پیش و پس از جدایی موقت پرویز مظلومی با باشگاه مس کرمان، مسئولان این باشگاه برای جذب یک مربی مطرح خارجی رایزنی هایی را با چند مربی انجام داد که یکی از این گزینه‌ها "کلاس تاپ مولر" آلمانی بود.
این مربی برای حضور در مس کرمان حتی پیشنهاد 650 هزار دلاری را پذیرفته بود اما با بازگشت مظلومی، مسئولان این باشگاه کرمانی قید مذاکره با مولر و سایر گزینه‌هایی خارجی با چنین رقمی را زدند.

کلاوس تاپ مولر مربی 58 ساله آلمانی، کمتر از یک ماه بعد گزینه اصلی سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس شد که برای قبول سرمربیگری این تیم پرطرفدار ابتدا درخواستی 800 هزار دلاری را به مسئولان این باشگاه ارائه کرد اما پس از چند روز اقامت در ایران و بازدید از امکانات باشگاه پرسپولیس رقم پیشنهادش را افزایش داد و به یک میلیون و 200 هزار یورو رساند.

تاپ مولر در شرایطی این رقم سنگین را به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیشنهاد کرده است که با چنین مبلغی می توان مربیان بزرگی چون ژاک سانتینی سرمربی پیشین تیم ملی فرانسه یا هولگر اوسیک آلمانی که فصل گذشته اوراواردز ژاپن را قهرمان لیگ قهرمانان آسیا کرد و این تیم را به مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام باشگاه های جهان رساند، را استخدام کرد.

حتی مربیان بزرگ دیگری نیز با چنین رقمی حاضرند به ایران بیایند و یک فصل موفق را در پرسپولیس داشته باشند. اما تاپ مولر با این پیشنهاد تیری در تاریکی انداخته است که اگر تیرش بگیرد رقم بالایی را نصیب خود کرده است. در مورد رقم پیشنهادی تیم های اروپایی به مولر گفته می شود او بیش از 500 هزار دلار نمی ارزد!

و حالا با همه اين حرفاي طنز :

03 تیر 1388 ساعت 13:31

انصاریفرد همچنان دنبال تاپ مولر / احتمال عقد قرارداد با 950 هزار دلار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنان تلاشش را برای گرفتن تخفیف از کلاوس تاپ مولر ادامه می دهد و امیدوار است بتواند با قراردادی 950 هزار دلاری این مربی را به تهران بیاورد.
به دنبال برگزاری جلسه هیئت مدیره پرسپولیس و تاکید اعضا بر عقد قرارداد با تاپ مولر عباس انصاریفرد ماموریت یافت با وجود پیشنهاد یک میلیون و 200 هزار یورویی این مربی، مذاکرات را با وی ادامه دهد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز سه شنبه نیز از طریق مدیربرنامه های مولر پیگیریهای لازم را انجام داد و تلاش کرد تا نظر مولر را برای عقد قراردادی 950 هزار دلاری با سرخپوشان جلب کند.
مذاکرات در این زمینه ادامه دارد و در صورتیکه انصاریفرد موفق به تغییر دادن نظر تاپ مولر شود، این مربی اوایل هفته آینده برای عقد قرارداد نهایی به تهران سفر خواهد کرد.

لوکا پرزوویچ دیگر گزینه مربیگری تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل آینده است که پیشنهادی 450 هزار دلاری داده است که البته گفته می شود او هم پیشنهادش را افزایش داده و حالا خواهان 550 هزار دلار برای حضور در تهران است.

در عرض دو روز چند تا خبر که هيچ کدوم سنديت نداره

MoJtaBa.R
24-06-2009, 13:17
معلوم نیست کی راست میگه کی دروغ:41:

دروغشون خيلي بزرگتر و شفافتر از راستشونه

به هر طريق يه حرف رو با چند هدف و منظور ميزارن : بايد بازديدکننده داشته باشن ديگه ، مهم هم نيست واسشون که دروغش در مياد يا نه

البته 90 درصد خبرگزاريهايي که بازديد کننده هاش زياد هستن متاسفانه زرد رنگ هستن

masoudtr
24-06-2009, 13:21
صد دفعه گفتم از فارس خبر نگذارید فقط چرت میگه کسی گوش نکرد بیایین اینم یکی از دلایلش

JEFF_HARDY
24-06-2009, 13:23
بابا لااقل با خبر های ضد و نقیض هیچی نباشه حد اقل فکر می کنیم شاید دارن کاری می کنن

MoJtaBa.R
24-06-2009, 13:30
ولي بيشتر اعصابمون خراب ميشه ها با اين ضد و نقيضهايي که پشت هم در مياد

فارس 3 روز پيش از تعليق نيکبخت صحبت کرد : در صورتيکه توي راديو ورزش تکذيب شد : فرداييش هم خودش حرفي رو که در آورده بود از توي ...ش رو تکذيب کرد

اخبار هاي جديدشون بدون سنديته و فقط برا تحقير افکار طرفداراست

اين تحفه ها فک کردن اگه نباشن جهان رو آب ميبره

masoudtr
24-06-2009, 13:37

فارس 3 روز پيش از تعليق نيکبخت صحبت کرد : در صورتيکه توي راديو ورزش تکذيب شد : فرداييش هم خودش حرفي رو که در آورده بود از توي ...ش رو تکذيب کرد

چرا اینجا دکمه تشکر نداره
صد بار تشکر
ولی این فصل بدترین فصل خواهد بود شاید تیم اصلا بره دست دو:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41:

aluminum
25-06-2009, 12:59
راست میگی مجتبی جان
خیلی خبر های ضد و نقیض زیاد شده

اینجا که دیگه روزنامه نیست بگیم برای بازار گرمی این کار رو می کنن

باید دید هدف چیه؟

yoosef_st
25-06-2009, 13:30
راستی بر و بچز ، دقت کردین امسال 3 تا پرسپولیس تو لیگ داریم؟
خود پرسپولیس ، تراختور ، استیل آذین : دی
فکر کنم البته خود پرسپولیس از همه اینها رتبش بدتر بشه آخر فصل...

omid.k
25-06-2009, 13:41
فارس 3 روز پيش از تعليق نيکبخت صحبت کرد : در صورتيکه توي راديو ورزش تکذيب شد
کلا این فارس خبر گذاری کاملا غیر قابل اطمینانیه

yoosef_st
25-06-2009, 16:21

دوست عزیز ، شما اگر یک خبر راست و حقیقی (فقط یک خبر!!!) تو کل این خبر گذاری فارس پیدا کردی پیش من جایزه داری!
خود فدراسیون هم اخبارش مطمئن نیست. چه برسه به این منبع دروغ و فساد!

JEFF_HARDY
25-06-2009, 17:31
دوست عزیز ، شما اگر یک خبر راست و حقیقی (فقط یک خبر!!!) تو کل این خبر گذاری فارس پیدا کردی پیش من جایزه داری!
خود فدراسیون هم اخبارش مطمئن نیست. چه برسه به این منبع دروغ و فساد!

جایزه چیه اخوی؟ این خوبه؟

مجيدي و منتظري آمدند
صادقي در تمرين استقلال حاضر شد
خبرگزاري فارس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال مس كرمان امروز در تمرين استقلال حاضر شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، استقلال از ساعت17:30 در ورزشگاه دستگردي و با حضور 7 بازيكن اصلي تمرين كرد.
در تمرين امروز پژمان منتظري اولين تمرين خود را با استقلال در فصل جديد انجام داد. به غير از او اميد روانخواه، كيانوش رحمتي، هادي شكوري، ميلاد نوري و هاشم بيك زاده نيز حضور يافتند. فرهاد مجيدي نيز با 40 دقيقه تاخير در تمرين حاضر شد. بهزاد غلامپور مربي دروازه‌بان ها نيز با يك دروازه‌بان جوان را تمرين داد.
*حدود 40 تماشاگر در تمرين حضور داشتند.
*سيد مهدي سيدصالحي و حنيف عمران زاده بازيكنان جديدي كه به استقلال آمده اند امروز غايب بودند.
*امير حسين صادقي، بازيكن فصل گذشته مس با لباس شخصي در تمرين حاضر بود. او با مرفاوي و غلامحسين مظلومي دقايقي صحبت كرد. در روزهاي گذشته شايعاتي درباره بازگشت اين بازيكن به استقلال مطرح شده است. اين در حالي است كه صادقي با پرسپوليس قرارداد داخلي بسته است.
اين تمرين در حال انجام است و چند بازيكن تستي هم در اين تمرين حاضرند.

H.TiFuSi
25-06-2009, 20:35
*امير حسين صادقي، بازيكن فصل گذشته مس با لباس شخصي در تمرين حاضر بود. او با مرفاوي و غلامحسين مظلومي دقايقي صحبت كرد. در روزهاي گذشته شايعاتي درباره بازگشت اين بازيكن به استقلال مطرح شده است. اين در حالي است كه صادقي با پرسپوليس قرارداد داخلي بسته است

با پرسپولیس قرارداد بست و زد زیرش ، حالا که اونجا فقط حرف زده

البته من شنیدم خود پرسپولیسیا بی خیال صادقی شدن ...

بهتر که برگرده تو 6 تائیا ...

aluminum
25-06-2009, 22:18

افشين پيرواني به سپاسي « نه » گفت
استيلي سرمربي استيل آذين مي شود

كاپيتان سپاهان با پرسپوليس ثبت كرد
اكبري : تا وقتي باقري هست سراغ شماره 6 نمي روم

توافق پنهاني هدايتي با كريمي، خلعتبري ، غلامرضا رضايي ،كعبي و رحمتي

ضيايي در صبا

درخشان در نزديكي پيكان

ارني برندتس سرمربي راه آهن شد

وداع تلخ دو ستاره فراموش نشدني
كفاشيان : در بازي خداحافظي از كريمي و مهدوي كيا تجليل مي كنيم

مازيار زارع : سپاهان نه !با ذوب آهن مذاكره كرده ام

خليلي : اميدوارم با پرسپوليس به توافق برسم

قطبي : هدف من قهرماني ايران در جام ملت هاي آسياست

MoJtaBa.R
25-06-2009, 22:31
با پرسپولیس قرارداد بست و زد زیرش ، حالا که اونجا فقط حرف زده

البته من شنیدم خود پرسپولیسیا بی خیال صادقی شدن ...

بهتر که برگرده تو 6 تائیا ...

تاريخ نشون داده که تيماي پايتخت جاي بي تعصب نيست : کسي که براش مهم نباشه اينور يا اونور بهتره بره زير زمين : تا هسته ي زمين !

MoJtaBa.R
25-06-2009, 22:36
البته در مورد خبر گذاريها هم هر کي دوست داره و سليقشون ميبره همون کار رو بکنن : به قولJEF HARDYهمين ضد و نقيضهاست که توش راست در مياد >!?

MoJtaBa.R
25-06-2009, 22:38
البته کسي از کسي خرده نگيره اگه خبري رو که گذاشت و کذبش در مياد انتقاد با اون کاربر نيست بلکه اون خبرگزاري زرد بايد کوبيده بشه

MoJtaBa.R
25-06-2009, 22:41
راست يا دروغ :

عضو كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاكید كرد:باشگاه پرسپولیس و استقلال در حال تعلیق هستند و امكان ثبت قراردادهای خود را ندارند.

پرسپولیس و استقلال در حال تعلیق هستند

عبداللهی گفت :بسیاری از باشگاه های لیگ برتر و دسته اول به علت پرداخت نكردن بدهی های خود امكان بستن قرارداد با بازیكنان خود را ندارند و با این وضع امكان حضور در لیگ برتر را از دست خواهند داد .

این مقام مسئول در فدراسیون فوتبال افزود:دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با وجود اینكه در رسانه ها صحبت می كنند،اقدام جدی در حل این مشكل انجام نداده اند و همچنان مشكل قبلی این باشگاه ها ادامه دارد.

عضو كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال افزود : اگر از این موضوع صرف نظر كنیم،طلبكاران به هیچ عنوان موفق به گرفتن بدهی های خود نخواهند شد و باید بر سر این حكم،محكم بیاستیم.

عبداللهی درباره پرونده مایلی كهن هم گفت : این پرونده همچنان باز است و مایلی كهن باید برای ادعاهای خود دلیل بیاورد.

Sub007
25-06-2009, 22:41
یه نفر میتونه یه آماری از کسانی که اومدن پرسپولیس و کسانی که رفتن به من بده.
ممنون

MoJtaBa.R
25-06-2009, 22:46
تقدیم به 2 دوست // ویژه خداحافظی کریمی و مهدوی کیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نوشته شده توسط حميدرضا نظري 04 تیر 1388 ساعت 16:27

تقريبا يک ماه قبل از اتمام ليگ کانون !!!! پرسپوليس يه تيتر جنجالي رفت که مقدمه اي شد برا ادامه جنجال در نود : بي حرمتي کريمي برا خوردبين ،،،، الان شده کريمي دوست . تاسف داره اين همه ريا و دوروبازي

MoJtaBa.R
25-06-2009, 22:47
ممنون

نه . شما بايد تا 15 مرداد ! صبر کني : اونوقت خودت به چشم همه چي رو ببين

H.TiFuSi
25-06-2009, 23:13
تاريخ نشون داده که تيماي پايتخت جاي بي تعصب نيست : کسي که براش مهم نباشه اينور يا اونور بهتره بره زير زمين : تا هسته ي زمين !

گویا تو دیدار مدیر 6 تائیا با انصاری فر قرار شده از هم بازیکن نگیرن و صادقی هم برگرده تو 6 تائیا ... البته منبع موثق نیس ...

عضو كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاكید كرد:باشگاه پرسپولیس و استقلال در حال تعلیق هستند و امكان ثبت قراردادهای خود را ندارند.

این جدیده ؟ فقط تو ایران دیگه ؟

چند روز پشی هم طلب ابراهیمی را از پول سازمان لیگ می خواستن پرداخت کنن ...

کلا چه خبره ؟

امسال واقعا معلوم نیس ...

ولی مهدی شیری بعد از 6 سال اومده پرسپولیس ... من همون 6 سال پیش و وقتی که رفت تیم 6 تائیا ازش بدم میومد ...

شیث هم با قرار داد 3 ساله برگشته پرسپولیس ...

یه سری بازیکنا هم قرار بود بیان ولی رو هوان الان : بائو ، آرفی ، اکبری ، دفاع پیام چی بود ؟ اون :دي

از رفتنی ها هم : توره رفته ... بقیه هم فک کنم معلوم نیس ...

یه سریا مثل کریمی و زارع و نوری و سپهر و نیکی و ... هم یه حرفائی درباره ی رفتنشون شده ولی فک نکنم هیچ کدومشون بره ...

بنظرم از تیم فعلی اینا را نگه دارن بس باشه : میثاق ، حقیقی ، سپهر ، باقریها ، شیری ، محمد ، نوری ، زارع ، کریم ، کریمی ، نیکی ، خلیلی ، زارعی ، بادمکی ، منصوری ، پترویچ ، نوروزی .

8 تا دیگه هم جدید بگیرن که دو تا گرفتن مثل اینکه :دي

ما دفاع چپ و راستمون (شیث و محمد )خوبه ، ولی دفاع وسط هامون جالب نیستن .
هافبک هامون ( نوری ، زارع ، کریم ، کریمی ، پترویچ ، بادامکی ، منصوری ) هم خوبن فقط یه گوش راست کلاسیک ( یکی مثل کاظمیان ) می خوایم
مهاجم هم خلیلی و نوروزی و نیکی هستن فقط یه مهاجم سایه ی خوب ( یکی مثل رضائی )

یه دروازبان هم می خوایم ...

از نظر من ما بازیکن خوب زیاد داریم ، ما بیشتر یه مربی خوب می خوایم + یه مدیر با شعور ...

شاید فصل پیش یه سری از بازیکنا رو اوج نبودن ولی بنظر من با یه مربی خوب مشکلاتمون حل میشه ...که الحمدلله اونم ....

JEFF_HARDY
26-06-2009, 11:28
یه چی بخونید بخندید

در گفت‌وگو با فارس
صادقي: به انصاري‌فرد گفته بودم اولويتم استقلال است
خبرگزاري فارس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال مس كرمان گفت: به مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفته بودم اولويتم استقلال است.

اميرحسين صادقي در گفت و گو با خبرگزاري فارس عنوان كرد: قرار بود ديروز قراردادم را با استقلال امضا كنم اما اين اتفاق نيفتاد. قرار است فردا بعد از مذاكرات نهايي با استقلال قرارداد ببندم.
وي ادامه داد: شرط مالي من هنوز پا برجاست ولي به خاطر هواداران استقلال و صمد مرفاوي كه شش، هفت سال مربي من بوده تصميمم را عوض كردم و فكر مي‌كنم با اين كار حسن نيتم را نشان داده‌ام. من با آقاي مرفاوي خيلي صحبت كردم هر چند استقلالي شدنم خيلي اتفاقات را در زندگي ام به وجود مي آورد اما با اين حال فردا كارم را با استقلال نهايي مي‌كنم.
صادقي در خصوص قرارداد داخلي‌اش با باشگاه پرسپوليس عنوان كرد: هيچ جايي از من مصاحبه‌ نخوانديد كه گفته باشم با پرسپوليس قرارداد داخلي بسته‌ام. من يك ماه و نيم پيش با آقاي عباس انصاري فرد صحبتي دوستانه داشتم و قرار شد بعد از انتخابات رياست جمهوري با پرسپوليس امضا كنم اما صحبت‌هايي شنيدم كه جاي تعجب داشت. مثلا در روزنامه‌ها نوشته بودند كه قرارداد داخلي‌ام با پرسپوليس در داشبورد ماشين خودم است. اين مسئله را تكذيب مي‌كنم. طي صحبتي كه با مديرعامل پرسپوليس و آقاي حصاري، دوست انصاري فرد داشتم قرار بود بعد از انتخابات تصميم بگيريم ولي اين مسئله خيلي طول كشيد.
وي ادامه داد: جا دارد از آقاي انصاري فرد تشكر كنم كه در اين مدت زحمات زيادي كشيدند اما من از همان ابتدا هم به ايشان گفته بودم كه اولويت اولم استقلال است و ايشان هم پذيرفت.
مدافع فصل گذشته مس كرمان در خصوص دوري يكساله اش از استقلال تصريح كرد: اگر قصد بازگشت به استقلال را نداشتم نه در دربي براي تشويق تيم به ورزشگاه مي‌آمدم و نه در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا به ورزشگاه مي رفتم. من با استقلال بزرگ شدم، محبوبيت كسب كردم و از طريق اين تيم به جام جهاني رفتم، بايد دينم را به اين تيم ادا مي‌كردم و فردا اگر مشكلي پيش نيايد قرار دادم را امضا مي‌كنم. متاسفانه در استقلال دوست و دشمن زياد است و آنهايي كه دم از استقلالي بودند مي‌زدند مانع از حضور من در استقلال مي‌شدند.
وي در خصوص جدايي پيروز قرباني گفت: خيلي به او كمك كردم كه به استقلال برگردد اما به هر حال تصميم با خود پيروز بود و بايد به آن احترام گذاشت. اميدوارم روزي به استقلال برگردد چون ما دوران خوبي در كنار هم داشتيم

m2stech
26-06-2009, 11:36
یه چی بخونید بخندید

در گفت‌وگو با فارس
خبرگزاري فارس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال مس كرمان گفت: به مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفته بودم اولويتم استقلال است.

اميرحسين صادقي در گفت و گو با خبرگزاري فارس عنوان كرد: قرار بود ديروز قراردادم را با استقلال امضا كنم اما اين اتفاق نيفتاد. قرار است فردا بعد از مذاكرات نهايي با استقلال قرارداد ببندم.
وي ادامه داد: شرط مالي من هنوز پا برجاست ولي به خاطر هواداران استقلال و صمد مرفاوي كه شش، هفت سال مربي من بوده تصميمم را عوض كردم و فكر مي‌كنم با اين كار حسن نيتم را نشان داده‌ام. من با آقاي مرفاوي خيلي صحبت كردم هر چند استقلالي شدنم خيلي اتفاقات را در زندگي ام به وجود مي آورد اما با اين حال فردا كارم را با استقلال نهايي مي‌كنم.
صادقي در خصوص قرارداد داخلي‌اش با باشگاه پرسپوليس عنوان كرد: هيچ جايي از من مصاحبه‌ نخوانديد كه گفته باشم با پرسپوليس قرارداد داخلي بسته‌ام. من يك ماه و نيم پيش با آقاي عباس انصاري فرد صحبتي دوستانه داشتم و قرار شد بعد از انتخابات رياست جمهوري با پرسپوليس امضا كنم اما صحبت‌هايي شنيدم كه جاي تعجب داشت. مثلا در روزنامه‌ها نوشته بودند كه قرارداد داخلي‌ام با پرسپوليس در داشبورد ماشين خودم است. اين مسئله را تكذيب مي‌كنم. طي صحبتي كه با مديرعامل پرسپوليس و آقاي حصاري، دوست انصاري فرد داشتم قرار بود بعد از انتخابات تصميم بگيريم ولي اين مسئله خيلي طول كشيد.
وي ادامه داد: جا دارد از آقاي انصاري فرد تشكر كنم كه در اين مدت زحمات زيادي كشيدند اما من از همان ابتدا هم به ايشان گفته بودم كه اولويت اولم استقلال است و ايشان هم پذيرفت.
مدافع فصل گذشته مس كرمان در خصوص دوري يكساله اش از استقلال تصريح كرد: اگر قصد بازگشت به استقلال را نداشتم نه در دربي براي تشويق تيم به ورزشگاه مي‌آمدم و نه در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا به ورزشگاه مي رفتم. من با استقلال بزرگ شدم، محبوبيت كسب كردم و از طريق اين تيم به جام جهاني رفتم، بايد دينم را به اين تيم ادا مي‌كردم و فردا اگر مشكلي پيش نيايد قرار دادم را امضا مي‌كنم. متاسفانه در استقلال دوست و دشمن زياد است و آنهايي كه دم از استقلالي بودند مي‌زدند مانع از حضور من در استقلال مي‌شدند.
وي در خصوص جدايي پيروز قرباني گفت: خيلي به او كمك كردم كه به استقلال برگردد اما به هر حال تصميم با خود پيروز بود و بايد به آن احترام گذاشت. اميدوارم روزي به استقلال برگردد چون ما دوران خوبي در كنار هم داشتيم

خوب بود آرشیو حرفهاش تو پرسپولیس را هم میذاشتی تا بیشتر میخندیدیم
البته این دفعه ی اول نیست استقلالیا برای مطرح کردن خودشون میان پرسپولیس ولی یهو از استقلال سر در میارن

MoJtaBa.R
26-06-2009, 12:02
یه چی بخونید بخندید

در گفت‌وگو با فارس

:31:

بيخيال اين ياغي

کم حاشيه داريم که اينم ميخواست بياد بشه غوز اندر غوز

amir_rahmani
26-06-2009, 12:53
همون بهتر که نیاد...

JEFF_HARDY
26-06-2009, 16:12
انصاريان با پرسپوليس و استقلال مذاكره مي‌كند
خبرگزاري فارس: مدافع اسبق تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و استقلال بار ديگر در آستانه پيوستن به يكي از اين دو تيم قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي انصاريان در آستانه پيوستن به يكي از دو تيم سرخابي قرار گرفته است.
وي كه در زمان سرمربيگري صمد مرفاوي در استقلال شاگرد او بوده با توجه به ارتباط خوبي كه با اين مربي دارد بار ديگر براي حضور در اين تيم با پيشنهاد استقلالي ها روبرو شده است. از سوي ديگر اين بازيكن از تيم اسبق خود پرسپوليس نيز با چنين پيشنهادي روبرو است. وي بارها اعلام كرده بود قصد دارد به هواداران اين تيم دين خود را ادا كند و به احتمال زياد با اين باشگاه به توافق مي رسد.
هفته آينده انصاريان با مسئولان باشگاه پرسپوليس براي بازگشت به اين تيم جلسه دارد.
گفتني است انصاريان كه چندي قبل از اين باشگاه به دليل عدم دريافت مطالبات 23 ميليوني خود به كميته انضباطي شكايت كرده بود توانست پول خود را از اين باشگاه دريافت كند.
انتهاي پيام/ا

JEFF_HARDY
26-06-2009, 16:13
براي حضور در كادر فني استيل‌آذين
استيلي دستيارانش را معرفي كرد
خبرگزاري فارس: گزينه سرمربيگري تيم فوتبال استيل‌آذين دستيارانش را معرفي كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس حميد استيلي صبح امروز در جلسه‌اي با مسئولان باشگاه استيل آذين دستياران خود را معرفي كرد.
عليرضا مرزبان به عنوان دستيار اول، سعيد عزيزيان به عنوان مربي دروازه‌بان‌ها و احمد كارو كه دو سال در كنار قطبي و استيلي در پرسپوليس بود به عنوان آناليزور معرفي شد.
احتمالا يك دستيار خارجي نيز به كادرفني اضافه مي شود كه البته هنوز قطعي نشده است. سرپرست تيم نيز ظرف روزهاي آينده انتخاب و معرفي خواهد شد.

JEFF_HARDY
26-06-2009, 16:14
در گفت و گو با فارس
ماماني: هيچ تيمي مرا نمي‌خواهد
خبرگزاري فارس: بازيكن اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در حال حاضر هيچ پيشنهادي ندارم.

محمدرضا ماماني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، در مورد آخرين وضعيتش اظهار داشت: متأسفانه پاسي‌ها هنوز به قولي كه داده‌اند عمل نكرده‌اند و پولي كه قرار بود بدهند را نداده‌اند. البته يك مقدار از قراردادم را دريافت كرده‌ام اما از مبلغي كه با اوليايي صحبت كرده بودم بسيار كمتر است.
وي با بيان اينكه با اوليايي دست يا علي داده بودم و به وي اعتماد كردم، اما او از اعتماد من سواستفاده كرده است؛ ادامه داد: حتي نصف پولي كه با اوليايي توافق كرده بودم و خودشان آن را مكتوب كرده بودند را هم ندادند. پاسي‌ها با اين عمل در حق من نامردي كردند و قرار است طي شكواييه‌اي به كميته انضباطي شكايتم را مطرح كنم. آنها حتي تلفن من را جواب نمي‌دهند.
بازيكن اسبق پرسپوليس ياد‌آور شد: ابتداي فصل مصدوميت مانع بازي كردن من شد كه اين اتفاق ممكن است براي هر بازيكني بيفتد، اما حركت باشگاه پاس در قبال اين اتفاقات به هيچ وجه درست نيست.
ماماني با اعلام اينكه با پاس قرارداد يكساله داشته و در حال حاضر بازيكن آزاد به حساب ميشود؛ افزود: براي فصل آينده برنامه‌ام مشخص نيست و پس از گرفتن تسويه حساب با باشگاه پاس در مورد آينده تصميم‌گيري خواهم كرد. در حال حاضر با هيچ تيمي مذاكره نكرده‌ام و اگر از جايي پيشنهاد نداشته باشم و قرار باشد در ليگ دسته اول بازي كنم ترجيح مي‌‌دهم از فوتبال خداحافظي كنم.
وي با اشاره به اينكه از پرسپوليس هيچ خبري ندارد؛ گفت: سال گذشته قبل از پيوستن به پاس همدان مقداري از پرسپوليس طلب داشتم كه به دليل اينكه روزهاي پاياني نقل و انتقالات نزديك بود، طلبم را بخشيدم تا رضايت ‌نامه‌ام را بگيرم.
ماماني يادآور شد: شايد قسمت اين باشد كه خارج از گود باشم. مانند بعضي بازيكنان از اين اخلاق‌ها ندارم كه به مديرعامل باشگاه‌ها زنگ زده و از آنها بخواهم من را جذب كنند. اگر من را بخواهند خودشان زنگ مي‌زنند اگر هم نخواهند در تيمي بازي نخواهم كرد.
وي با بيان اينكه اگر فوتبالم سوخت شود بهتر از اين است كه زنگ بزنم و بگويم من را به تيم خود ببريد؛ اظهار داشت: هنگامي كه در پرسپوليس بازي مي‌كردم دنيزلي و آري‌هان به من اعتقاد داشتند. با اين حال فعلاً شرايط اينطور رقم خورده است.

masoudtr
26-06-2009, 16:14
انصاریان مگه هنوز زنده است؟
بعد میخواد بیاد پرسپولیس چکار کنه
زمین را طی بکشه
دوره این و رهبری فرد و ایل و تبار پروین مگه تموم نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

JEFF_HARDY
26-06-2009, 16:15
در جلسه شب گذشته
استيلي برنامه‌هاي نهايي‌اش را به هدايتي ارائه كرد
خبرگزاري فارس: حميد استيلي برنامه‌هاي نهايي‌اش را به مالك باشگاه استيل‌آذين ارائه كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، حميد استيلي در جلسه‌اي كه شب گذشته با حسين هدايتي برگزار كرد برنامه‌هاي نهايي خود را در خصوص جذب بازيكن، اردوهاي تداركاتي به هدايتي مالك باشگاه استيل‌آذين ارائه كرد و با او صحبت‌هاي نهايي را انجام داد. قرار است طي دو روز آينده حميد استيلي به عنوان سرمربي تيم فوتبال استيل‌آذين معرفي شود. در اين جلسه همچنين در خصوص دستياراني كه قرار است استيلي را در ليگ برتر همراهي كنند بحث و تبادل نظر شد.

JEFF_HARDY
26-06-2009, 16:15
تاج خبر داد:
محروميت چهار مربي و دو بازيكن از حضور در ليگ برتر فوتبال
خبرگزاري فارس: نايب رئيس فدراسيون فوتبال از قطعي شدن محروميت چهار مربي و دو بازيكن از حضور در ليگ برتر خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي تاج اعلام كرد چهار مربي به دليل مشكلاتي كه در فوتبال داشتند و دو بازيكن به دليل رعايت نكردن مسائل مربوط به منشور اخلاقي از حضور در ليگ برتر فصل آينده محروم شدند.
تاج اظهار داشت: اگر لازم باشد اسامي اين افراد را اعلام خواهيم كرد و اجازه حضور اين افراد در ليگ برتر را نخواهيم داد. با باشگاه‌ها درباره اين افراد صحبت‌هايي را انجام داديم و به طور جدي پيگير اجراي قانون هستيم.

masoudtr
26-06-2009, 16:32
تاج خبر داد:
محروميت چهار مربي و دو بازيكن از حضور در ليگ برتر فوتبال
خبرگزاري فارس: نايب رئيس فدراسيون فوتبال از قطعي شدن محروميت چهار مربي و دو بازيكن از حضور در ليگ برتر خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي تاج اعلام كرد چهار مربي به دليل مشكلاتي كه در فوتبال داشتند و دو بازيكن به دليل رعايت نكردن مسائل مربوط به منشور اخلاقي از حضور در ليگ برتر فصل آينده محروم شدند.
تاج اظهار داشت: اگر لازم باشد اسامي اين افراد را اعلام خواهيم كرد و اجازه حضور اين افراد در ليگ برتر را نخواهيم داد. با باشگاه‌ها درباره اين افراد صحبت‌هايي را انجام داديم و به طور جدي پيگير اجراي قانون هستيم.

این بنده خدا هنوز نمیدونه این کارا را باید کمیته انضباطی انجام بده
نه فدراسیون
احتمالا از اونایی که مچ بند سبز داشتند تو لیست نیست؟

corey
26-06-2009, 16:37
خب خدا را شکر که برای درخشان تیم پیدا شد( پیکان)
این چند مدت مثل زالو به تیم چسبیده بود و همش هم چرت و پرت می گفت

meragj2
26-06-2009, 16:54
خدا کنه همین نیکبخت رو محروم کنن دلم خنک بشه...

aluminum
26-06-2009, 18:36
تاپ مولر سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شد

نوشته شده توسط هامون خندان

کانون هواداران پرسپولیس: مربی نام آشنای آلمانی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس انتخاب شد. بعد از مدت ها كشمكش، پرسپوليس در آستانه ثبت قرارداد با كلاوس تاپ مولر آلماني قرار گرفت.
اين مربي كه در سه روز گذشته مذاكرات مفصلي با عباس انصاري فرد داشته است در نهايت متقاعد شد با قراردادي 800 هزار دلاري به اين باشگاه بپيوندد.
تاپ مولر بايد در انتظار تاييد نهايي كميته فني و هيات مديره پرسپوليس باشد. اين خبر البته تا زماني كه وي با پرسپوليس قرارداد نبندد، رسمي نيست.
مسئولان اين تيم در حالي از معرفي سرمربي در هفته آينده خبر مي دهند كه روز يكشنبه هفته را تاريخ شروع تمرينات خود اعلام كرده اند.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aluminum
26-06-2009, 18:38
شریفی: نيكبخت واحدي محروم نيست

کانون هواداران پرسپولیس: رييس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: روزنامه ها نبايد با آبروي افراد بازي كنند چرا كه هر وقت چيزي به طور قطع ثابت شد ما از سوي كميته انضباطي فدراسيون فوتبال اعلام مي كنيم. در حالي که مهدي تاج نايب رييس فدراسيون فوتبال تاييد کرد که دو بازيکن از بازي درفصل آتي رقابت هاي فوتبال محروم هستند، رييس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال درباره مظنونين اصلي اين ماجرا، نيکبخت واحدي و شيث رضايي گفت: نيكبخت ‌به هيچ وجه محروم نيست چرا كه فقط نيكبخت 120 امتياز منفي گرفته و بازيكني محروم مي شود كه 150 امتياز منفي بگيرد. شريفي ادامه مي دهد: اگر محروميتي براي بازيكني در نظر گرفته شود كميته انضباطي موظف به اعلام اين خبر است در حالي كه روزنامه ها اين خبر را اعلام مي كنند. روزنامه ها نبايد با آبروي افراد بازي كنند چرا كه هر وقت چيزي به طور قطع ثابت شد ما از سوي كميته انضباطي فدراسيون فوتبال اعلام مي كنيم.

JEFF_HARDY
26-06-2009, 18:38
خوب حد اقل یه خبری داریم که یا تکذیب میشه یا تایید، می تونیم دلمونو بهش خوش کنیم

aluminum
26-06-2009, 18:40
اخبار ورزشی هم یه چیزایی میگفت

خدا کنه زود تر تکلیف مربی مشخص بشه بریم سر بازیکن ها

همه تیم ها دارن دوران بدنسازی رو میگذرونن و ما...

بد میگن چرا بازیکن مصدوم میشه

یا اخر بازی کم میاره

aluminum
26-06-2009, 18:42
کدوم خبر رو میگی؟
امید واذم دو تا ش تایید بشه

درسته با نیکی حال نمی کنم

ولی توی این شرایط که بازیکن درست حسابی نگرفتن بازم بهتر از هیچی هست

pedramch
26-06-2009, 18:42
کریمی رفت استیل آذین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aluminum
26-06-2009, 18:47
«ه هنوز نرفته
شاید هم داره بازار گرمی می کنه
کریمی جاه طلبه
فکر نکنم به خاطر پول بره

mehdi_vsgh
26-06-2009, 19:16
خداروشکر بالاخره سرمربی پیدا کردیم
حالا بشینن برای بازیکن گرفتن سرمایه گذاری کنن...
اینقدر هم نرن دنبال بازیکنای اشغالی مثل علی انصاریان

aluminum
26-06-2009, 19:29
در هر صورت ما مشکل دفاعی داریم
حالا که رفتن سراغ انصاریان شاید علتش اینه که نتونستن سید جلال رو بگیرن

mehdi_vsgh
26-06-2009, 19:33
بدون دفاع بازی کنیم خیلی بهتر از اینکه بریم سراغ این یاروهه

masoudtr
26-06-2009, 20:03
مربی اخر کی شده؟
از ویچ هاست؟

mehdi_vsgh
26-06-2009, 20:38
خیر...
تاپ مولر شده سرمربی..

IceLord
26-06-2009, 21:52
خیر...
تاپ مولر شده سرمربی..

سلام عزیز

فقط مونده اسم منو به عنوان سر مربی اعلام کنن.
طی 30 روز اخیر حدود 250 تا مربی داشتیم...
یکی بگه دیگه قطعی و 100% و به طور حتم کی مربی شده؟
اگه همین تاپ مولر باشه که خیلی خوبه. حداقل از بقیه خیلی خیلی بهتره.

مرسی

mehdi_vsgh
26-06-2009, 22:20
اخبار شبکه 3 امروز اعلام کرد که تاپ مولر شده سرمربی ...
به هر حال تو این فوتبال هیچی بعید نیست
اخرش میبین خود علی پروین شد سرمربی....:دی

ولی کلا همون تاپ مولر شده سرمربی نگران نباش...

Sub007
26-06-2009, 22:31
تقریبا یک ماه دیگه تا شروع لیگ مونده خدا کنه دیگه وقت از دست ندن.

malkemid
26-06-2009, 22:47
با این تاپ مولر هم هیچی نمیشیم..نمی دونم چرا دید بدی نسبت به مربیهای خارجی پیدا کردم...هرکی میاد مارو می چاپه میره...غیر از دنیزلی که تیم بازی خوبی هم می کرد

masoudtr
27-06-2009, 03:18
احتمالا باز داماد پروین میشه مترجم
حرف های خودش را به خورد مردم میده
مرتیکه زمان زبل که مردم را خ----------ر فرض کرده بود زبل یک چیز میگفت این یک چیز دیگه ترجمه میکرد

masoudtr
27-06-2009, 03:19
احتمالا باز داماد پروین میشه مترجم
حرف های خودش را به خورد مردم میده
مرتیکه زمان زبل که مردم را خ---------- فرض کرده بود زبل یک چیز میگفت این یک چیز دیگه ترجمه میکرد

JEFF_HARDY
27-06-2009, 07:53
آروغ برای پرتقالی ها....

با قراردادي 2 ساله
وينگادا سرمربي گيمارش شد
خبرگزاري فارس: سرمربي فصل قبل تيم فوتبال پرسپوليس مربيگري تيم گيمارش پرتغال را بر عهده گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اين مربي پرتغالي روز گذشته با باشگاه ويتوريا گيمارش قرارداد 2 ساله‌اي منعقد كرد.
مربي پيشين تيم هاي وداد كازابلانكا مراكش، زير23 ساله هاي مصر، الزمالك مصر، ماريتمو پرتغال، بنفيكا (كمك مربي)، پرتغال (كمك مربي)، زير 21 ساله هاي پرتغال و بلننس در حالي اين مسئوليت را قبول كرد كه هفته قبل قرارداد خود را با باشگاه الاهلي مصر پس از گذشت يك هفته به دلايل خانوادگي فسخ كرد. وينگادا در گيمارش جانشين مانوئل ساجودا شد.
وينگادا كه علاوه بر پرسپوليس، تجربه هدايت چند تيم آسيايي از جمله تيم ملي اردن و عربستان را نيز دارد، در مصاحبه هاي پس از عقد قراردادش عنوان كرد گيمارش را به جايگاه خوبي در ليگ پرتغال خواهد رساند.

ali_ranger22
27-06-2009, 09:53
میگم احساس خوبی به این تاپ مولر ندارم !! اصلا کارنامش چطوریه ؟ این کسیه که خیلی وقته تیمی نداشته !!!!!

H.TiFuSi
27-06-2009, 10:18
خدا کنه همین نیکبخت رو محروم کنن دلم خنک بشه...

یادش بخیر وقتی 3 سال پیش که نیکی اومد پرسولیس ... همه انگار جشن گرفته بودن ...

یادمه یکی گفته بود بعضیا درباره ی نیکی از روی شکم سیری حرف میزنن ... فک کنم امیر حسین بود یا یکی از مدیرای کانون ... بنظر منم این حرف درس بود ...

شاید هم داره بازار گرمی می کنه
کریمی جاه طلبه
فکر نکنم به خاطر پول بره

اتفاقا کریمی جاه طلب نیس ... اگه جاه طلب بود یهو از فوتبال سیر نمی شد ... اروپا را با این که می خواستنش ول نمی کرد بیاد قطر ... بعدشم این جریان های تیم ملی ...

کریمی جاه طلب نیس .. 100 درصد بخاطر پول هم نمیره که عربا بیشتر بهش پول می دادن و قرارداد 6 میلیون دلاری را بیخیال نمی شد ...

تنها دلیلی که باعث میشه علی کریمی از پرسپلیس دور بشه همین مشکلاتش با انصاری فرد ... یادتونه که وسط فصل چی شد ؟

عصر اخراجش کرد ، شب تکذیب ، فردا هم رفت روبوسی و آشتی کنان ...

H.TiFuSi
27-06-2009, 10:25
نوروزي: منتظر تماس مسوولان باشگاه پرسپوليس هستم
مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران در خصوص تازه ترين وضعيتش گفت: با پرسپوليس دو سال ديگر قرارداد دارم اما همچنان منتظر تماس مسوولان باشگاه براي شرکت در تمرينات تيم در فصل جديد هستم.

" هادي نوروزي" روز جمعه با اشاره به اين که زمان به سرعت درحال سپري شدن است، به خبرنگار ايرنا افزود: تقريبا تمامي باشگاه هاي بزرگ داخلي ترکيب تيم خود را کامل کرده و تمرينات خود را شروع کرده اند اما هنوز تکليف تيم پرسپوليس مشخص نشده است.
وي افزود: اميدوارم مسوولان باشگاه هرچه زودتر تکليف تيم را مشخص کنند.
نوروزي که تمريناتش را پيش از موعد باشگاه آغاز کرده، افزود: ‌براي اين که از شرايط آرماني دور نشوم مدتي است تمرينات اختصاصي ام را شروع کرده ام تا با مشکل روبه رو نشوم.
مهاجم تيم پرسپوليس که از وضعيت فصل گذشته اش در تيم پرسپوليس ناراضي به نظر مي رسيد، افزود: فصل گذشته سال اولي بود که براي اين تيم بزرگ بازي مي کردم و نتوانستم نظر کادر فني را جلب کنم.
نوروزي تاکيد کرد: بازي در ترکيب اصلي تيم پرسپوليس براي بازيکنان جواني مانند من بسيار سخت است که اميدوارم بتوانم با تلاش بيشتر نظر کادر فني جديد را جلب و در ترکيب اصلي قرار بگيرم

H.TiFuSi
27-06-2009, 10:26
درخشان در گفت‌وگو با ايسنا:
همكارانم را تا يكشنبه معرفي مي‌كنم
برخي مشكلات مانع همكاري با پرسپوليس شد
99 درصد كلاوس تاپ‌مولر سرمربي پرسپوليس است

وي افزود: البته همچنان در كميته‌ي فني باشگاه پرسپوليس عضويت دارم و از همين جا هم اعلام مي‌كنم هر زمان اين تيم خواست تا از من استفاده كند، از هيچ كمك فكري دريغ نكنم. پرسپوليس را دوست دارم و براي موفقيت اين تيم و خوشحالي هوادارانش در اين فصل آرزوي موفقيت مي‌كنم.

درخشان در پاسخ به اين سوال كه با توجه به حضورتان در جلسات كميته‌ي فني براي انتخاب سرمربي و همچنين مذاكره با مربيان مدنظر پرسپوليس فكر مي‌كنيد كدام مربي هدايت پرسپوليس را برعهده بگيرد؟ گفت: با روندي كه در جلسات طي شد و بررسي‌هايي كه از همه‌ي جوانب انجام شد و بنده تا آخرين لحظات در اين جلسات بودم، معتقدم سرمربي پرسپوليس در ليگ نهم 99 درصد كلاوس تاپ‌مولر آلماني خواهد بود.

JEFF_HARDY
27-06-2009, 12:47
در گفت و گو با فارس
استيلي: مرزبان را به استيل آذين مي‌آورم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استيل آذين گفت: ‌با مسولان باشگاه دي استرادا صحبت كردم و قطعا مرزبان را به استيل آذين مي‌آورم.

حميد استيلي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت:‌ با مسئولان باشگاه استيل آذين به توافق نهايي رسيدم و سرمربي اين تيم خواهم بود.
وي در خصوص دستيارانش گفت: همانطور كه قبلا اعلام كردم دستيارانم مرزبان، عزيزيان و احمد كارو هستند. با توجه به صحبتي كه با مسولان باشگاه دي استرادا اسلواكي داشتم مرزبان براي كمك به من به استيل آذين خواهد آمد و هيچ مشكلي نيست.
استيلي ادامه داد:‌با هدف خاصي به استيل آذين پيوستم و براي اين تيم برنامه دارم به همين دليل در نشست خبري در هفته جاري پاسخگوي خبرنگاران خواهم بود تا بتوانم برنامه‌هايم را به صورت شفاف و گويا بيان كنم.
وي در پايان خاطرنشان كرد: از تمام افرادي كه به من اعتماد كردند تشكر مي‌كنم و اميدوارم بتوانم زحمات آنها را جبران كنم.

JEFF_HARDY
27-06-2009, 12:48
در گفت و گو با فارس
مرزبان: مسئولان دي‌استرادا موافق جدايي من نيستند
خبرگزاري فارس: گزينه نخست حميد استيلي براي دستياري در استيل آذين گفت: براي استيلي همه كار مي‌كنم؛ اما فعلا مسئولان دي‌استرادا اسلواكي با جدايي من موافقت نكرده اند.

عليرضا مرزبان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: استيلي را دوست داشته و به كارش اعتقاد دارم؛ اما با توجه به قرارداد دوساله‌اي كه با مسئولان دي‌استرادا اسلواكي دارم آنها با جدايي من موافق نيستند.
وي افزود: با قطعي شدن سرمربيگري استيلي در استيل آذين نشستي با مسئولان باشگاه برگزار مي كنم تا شايد متقاعد شوند.

JEFF_HARDY
27-06-2009, 12:49
به دليل مسايل شخصي
افشين قطبي راهي هلند شد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال پس از اقامت چند روزه در دوبي، پنج شنبه هفته گذشته راهي هلند شد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، افشين قطبي پس از ناكامي تيم ملي ايران فوتبال ايران براي راهيابي به جام جهاني 2010 و پس از بازگشت ملي پوشان از سئول به تهران، راهي امارات شده بود.
وي براي تداوم همكاري خود در تيم ملي، برنامه 4 ساله را به فدراسيون ارائه كرده و مسئولان نيز با افزودن و كاستن مواردي از بندهاي موجود، براي عقد قرارداد با اين مربي ابراز تمايل كرده اند.
قطبي براي تداوم فعاليتش با فدراسيون مواردي مانند زمان قرارداد، مبلغ، نحوه تشكيل تيم ملي و زمان شروع اردوها را ذكر كرده و مي خواهد با شفاف شدن اين مسايل، به كار خود ادامه دهد.
قطبي امارات را به مقصد هلند ترك كرد و به دليل مسايل خانوادگي، اكنون در آمستردام به سر مي‌برد.
انتهاي پيام/

JEFF_HARDY
27-06-2009, 12:50
با عقد قراردادي يك ساله
استيلي سرمربي استيل آذين‌ شد
خبرگزاري فارس: مربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس با عقد قراردادي رسمي به عنوان سرمربي استيل آذين منصوب شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، حميد استيلي به صورت رسمي و با عقد قراردادي يك ساله به عنوان سرمربي تيم فوتبال استيل‌آذين انتخاب شد.
قرار است تا پايان وقت اداري امروز حكم وي صادر شود تا مربي سابق پرسپوليس فعاليت خود را در اين تيم ليگ برتري آغاز كند.
استيلي عليرضا مرزبان را به عنوان دستيار اول، سعيد عزيزيان به عنوان مربي دروازه‌بان‌ها و احمد كارو را به عنوان آناليزور معرفي كرده است.
احتمالا يك دستيار خارجي نيز به كادرفني اضافه مي شود كه هنوز قطعي نشده است و تا پايان هفته مشخص خواهد شد.

aluminum
27-06-2009, 15:28
اتفاقا کریمی جاه طلب نیس ... اگه جاه طلب بود یهو از فوتبال سیر نمی شد ... اروپا را با این که می خواستنش ول نمی کرد بیاد قطر ... بعدشم این جریان های تیم ملی ...

کریمی جاه طلب نیس .. 100 درصد بخاطر پول هم نمیره که عربا بیشتر بهش پول می دادن و قرارداد 6 میلیون دلاری را بیخیال نمی شد ...

تنها دلیلی که باعث میشه علی کریمی از پرسپلیس دور بشه همین مشکلاتش با انصاری فرد ... یادتونه که وسط فصل چی شد ؟

عصر اخراجش کرد ، شب تکذیب ، فردا هم رفت روبوسی و آشتی کنان ...

کریمی به این علت اروپا رو ترک کرد که فشار تمرینات زیاد بود
کشورهای عربی بخور به خوابهولی اروپا پوست بازیکن رو می کنن

ولی خوب امروز خبری اومد که چون استیلی مربی استیل اذین شد دیگه کریمی اونجا نمیره

انگار مشکل داره با استیلی

JEFF_HARDY
27-06-2009, 16:20
بهزادي در گفت‌وگو با فارس:
كميته فني نظر خود را در مورد سرمربي پرسپوليس اعلام كرده است
خبرگزاري فارس: رئيس كميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: پس از ديدار با دو مربي خارجي كميته فني نظر خود را اعلام كرده است.

همايون بهزادي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس در خصوص بلاتكليفي باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: من بيشتر در فدراسيون فوتبال هستم و فقط اميدوارم همه چيز درست شود. كميته فني پرسپوليس پس از ديدار با دو مربي خارجي نظر خود را به باشگاه اعلام كرده و فكر مي‌كنم مسئولان باشگاه مي‌توانند جوابگوي شما باشند.
وي افزود: به نظر مي رسد، تنها مشكل باشگاه پرسپوليس با اين مربيان مالي است و من آرزو مي‌كنم اين مورد سريع‌تر حل شود.
بهزادي در جواب اين سئوال كه نقش كميته فني در باشگاه پرسپوليس چيست، تاكيد كرد: سياست‌هاي باشگاه را دنبال مي‌كنيم اما نتايج اقدامات را بايد از خود باشگاه بپرسيد

JEFF_HARDY
27-06-2009, 16:21
در گفت و گو با فارس
حسيني: با سپاهان قرارداد بستم
خبرگزاري فارس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال سايپا از عقد قرارداد با سپاهان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سيد جلال حسيني پس از مذاكرات نهايي با مسئولان سپاهان اصفهان با اين تيم به توافق رسيد و با قراردادي يكساله به اين تيم پيوست.
وي در اين باره به خبرگزاري فارس گفت: امروز با مسئولان اين تيم به توافق رسيدم. امشب هم راهي اصفهان خواهم شد تا فردا قراردادم را با اين تيم ثبت كنم. البته من امشب همراه تيم به تركيه نمي روم.

JEFF_HARDY
27-06-2009, 16:22
/اخبار كوتاه از باشگاه پرسپوليس/
وعده انصاري‌فرد براي پرداخت طلب ماركو
خبرگزاري فارس: عباس انصاري‌فرد وعده داد طلب مربي اسبق پرسپوليس را مي‌پردازد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مدير برنامه‌هاي ماركو صبح امروز به باشگاه پرسپوليس رفت و در جلسه‌اي يك ساعته با مديرعامل باشگاه پرسپوليس شركت كرد. طبق اعلام مديربرنامه هاي ماركو، انصاري‌فرد قول داد تا روز سه‌شنبه هفته جاري مبلغ 20 ميليون تومان به حساب ماركو مربي برزيلي سابق پرسپوليس واريز كند. ماركو در نمابري به باشگاه پرسپوليس اعلام كرده در صورت پرداخت نشدن طلبش تا انتهاي هفته جاري پرونده را در فيفا به صورت جدي تر دنبال مي كند.

*شيث رضايي مدافع تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز به باشگاه رفت و بنابر درخواست قبلي انصاري‌فرد برگه تسويه حساب مالياتي خود را به باشگاه پرسپوليس تحويل داد. رضايي همچنين منشور اخلاقي فدراسيون فوتبال را امضا كرد. اين بازيكن همچنين اعلام كرد فردا ساعت 11 قرارداد خود را در هيات فوتبال استان تهران ثبت خواهد كرد.

* مسعود زارعي مدافع تيم فوتبال پرسپوليس براي روشن شدن تكليفش صبح امروز به ديدار انصاري‌فرد رفت و در مورد مسائل مختلف با او به گفت و گو پرداخت. قرار شد در چند روز آينده باشگاه پرسپوليس نظر خود را در مورد زارعي اعلام كند.

* حميد درخشان پس از حضور در كادر فني پيكان صبح امروز به باشگاه پرسپوليس رفت و به مدت نيم ساعت با عباس انصاري‌فرد درباره شرايطش بحث و گفت و گو كرد. درخشان عضو كميته فني پرسپوليس نيز است.

*درباره سرمربي پرسپوليس هنوز هيچ خبري منتشر نشده و مسئولان باشگاه در اين باره اظهار نظر نمي كنند. اين در حالي است كه بنا بر گفته انصاري فرد قرار بود هفته گذشته تكليف اين موضوع مشخص شود.

JEFF_HARDY
27-06-2009, 16:23
در پي شايعه پيشنهاد 400 ميليوني
استقلال تا 250 ميليون تومان براي نصرتي مي‌دهد
خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال براي جذب مدافع تيم ملي به اندازه سقف قرارداد خود هزينه مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد نصرتي بازيكن فصل گذشته تيم النصر امارات براي فصل آينده مورد توجه باشگاه استقلال است. برخلاف شايعات مطرح شده مبني بر اينكه استقلال براي مدافع اسبق پرسپوليس حاضر است 400 ميليون تومان بپردازد، در صورت توافق با اين تيم حداكثر با همان مبلغ 250 ميليون تومان با اين تيم قرارداد مي بندد.
رئيس كميته پشتيباني باشگاه استقلال ضمن تاييد اين خبر به فارس اظهار داشت: نصرتي در فهرست بازيكنان مورد نياز استقلال است اما اينكه گفته مي شود باشگاه استقلال براي جذب او 400 ميليون تومان مي دهد صحت ندارد. ما سقف قرارداد داريم و طبق آن عمل مي كنيم

aluminum
27-06-2009, 16:25
تمرينات تيم پرسپوليس از فردا آغاز مي شود

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تهران از فردا (یکشنبه) زیر نظر احمدرضا عابدزاده آغاز خواهد شد.
در حالی که کلاوس تاپ مولر به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران انتخاب شده است، تمرینات این تیم از فردا (یکشنبه) زیر نظر احمدرضا عابدزاده مربی موقت گلرهای این تیم آغاز خواهد شد.
در حالی که شنیده می‌شود تاپ مولر یک مربی دروازه‌بان های آلمانی همراه خود به ایران خواهد آورد، اما عابدزاده تا زمان مشخص شدن تکلیفش تمرینات این تیم را زیر نظر خواهد گرفت.

aluminum
27-06-2009, 16:26
پس از مدت‌ها مذاکره، تاپ مولر بعنوان سرمربی جدید پرسپولیس معرفی شد

صبح امروز (شنبه) و پس از حصول توافقات نهایی، کلواس تاپ مولر به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران معرفی شد.
کلاوس تاپ مولر سرمربی سابق تیم‌های بایرلورکوزن و تیم ملی گرجستان بعد از مدت‌ها رایزنی و مذاکره به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران معرفی شد.
صبح امروز آخرین توافقات بین مدیربرنامه‌های تاپ مولر و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران انجام شد و این مربی به‌زودی برای در دست گرفتن سکان هدایت تیم پرسپولیس وارد تهران خواهد شد.
شنیده می‌شود، تاپ مولر از مدیران باشگاه پرسپولیس درخواست کرده به عنوان دستیار وی با هافمن که در تیم لورکوزن دستیار وی بود نیز قرارداد امضا کند.

aluminum
27-06-2009, 16:28
پرسپوليس خانه اول من محسوب مي‌شود

بازيكن اسبق تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص شايعه حضورش در كادر فني اين باشگاه در فصل آينده گفت: اين موضوع در حد شايعه بوده و تاكنون در اين ارتباط با من مذاكره‌اي انجام نشده است.

فرشاد پيوس افزود: طي روزهاي اخير بحث حضور من در بين كادر فني تيم پرسپوليس فقط در روزنامه‌ها مطرح بود، اما از سوي مسوولان باشگاه با خود من صحبتی انجام نشده است.

وي در خصوص اينكه آيا حاضر است زير نظر تاپ‌مولر و يا پرزويچ كار كند گفت : اين موضوع نياز به بررسي دارد بايد ببينيم شرايط به چه شكل است. شرح وظايف باید مشخص شود. همه چيز بعد از ارائه پيشنهاد مسئولان باشگاه پرسپوليس مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت.

پيوس اضافه كرد: با چند تيم دسته اولي مذاكراتي را براي سرمربي‌گري داشته‌ام اما هنوز پاسخ قطعي به آنها نداده‌ام. در حال بررسي شرايط هستم. دوست دارم در تيمي كار كنم كه ابزار لازم را براي موفقيت داشته باشد.

وي اشاره کرد: پرسپوليس خانه اول من محسوب مي‌شود دوست دارم اگر شرايط مهيا باشد در اين تيم خدمت كنم.

aluminum
27-06-2009, 16:28
پرسپوليس دو بازيكن برزيلي جذب مي‌كند

خبرگزاري فوتبال ايران – باشگاه پرسپوليس در صدد جذب 2 بازيكن برزيلي كه در پست‌هاي هافبك و خط حمله بازي مي‌كنند است تا تيم خود را براي فصل آينده تقويت كند.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران پرسپوليسي‌ها براي تقويت خط هافبك و حمله خود درصدد جذب 2 بازيكن برزيلي هستند و بر همين اساس قرار است در روزهاي آينده اين دو بازيكن به ايران بيايند تا با تيم سرخپوش تهراني قرارداد رسمي امضا كنند.

aluminum
27-06-2009, 16:31
پس از مدت‌ها رایزنی و مذاکره؛
تاپ مولر سرمربی پرسپولیس شد؛ هافمن مربی

صبح امروز(شنبه) و پس از حصول توافقات نهایی، کلواس تاپ مولر به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران معرفی شد.

صبح امروز(شنبه) و پس از حصول توافقات نهایی، کلواس تاپ مولر به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، کلاوس تاپ مولر سرمربی سابق تیم‌های بایرلورکوزن و تیم ملی گرجستان بعد از مدت‌ها رایزنی و مذاکره به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران معرفی شد.

صبح امروز آخرین توافقات بین مدیربرنامه‌های تاپ مولر و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران انجام شد و این مربی به‌زودی برای در دست گرفتن سکان هدایت تیم پرسپولیس وارد تهران خواهد شد.

شنیده می‌شود، تاپ مولر از مدیران باشگاه پرسپولیس درخواست کرده به عنوان دستیار وی با هافمن که در تیم لورکوزن دستیار وی بود نیز قرارداد امضا کند.

aluminum
27-06-2009, 16:37
سید جلال هم به خاطر پول بیشتر بع تیم مورد علاقه!!!!!اش پیوست

malkemid
27-06-2009, 16:49
در پي شايعه پيشنهاد 400 ميليوني
استقلال تا 250 ميليون تومان براي نصرتي مي‌دهد
خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال براي جذب مدافع تيم ملي به اندازه سقف قرارداد خود هزينه مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد نصرتي بازيكن فصل گذشته تيم النصر امارات براي فصل آينده مورد توجه باشگاه استقلال است. برخلاف شايعات مطرح شده مبني بر اينكه استقلال براي مدافع اسبق پرسپوليس حاضر است 400 ميليون تومان بپردازد، در صورت توافق با اين تيم حداكثر با همان مبلغ 250 ميليون تومان با اين تيم قرارداد مي بندد.
رئيس كميته پشتيباني باشگاه استقلال ضمن تاييد اين خبر به فارس اظهار داشت: نصرتي در فهرست بازيكنان مورد نياز استقلال است اما اينكه گفته مي شود باشگاه استقلال براي جذب او 400 ميليون تومان مي دهد صحت ندارد. ما سقف قرارداد داريم و طبق آن عمل مي كنيم

نصرتی مفت گرونه!

lazy
27-06-2009, 18:41
پرسپوليس خانه اول من محسوب مي‌شود

بازيكن اسبق تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص شايعه حضورش در كادر فني اين باشگاه در فصل آينده گفت: اين موضوع در حد شايعه بوده و تاكنون در اين ارتباط با من مذاكره‌اي انجام نشده است.

فرشاد پيوس افزود: طي روزهاي اخير بحث حضور من در بين كادر فني تيم پرسپوليس فقط در روزنامه‌ها مطرح بود، اما از سوي مسوولان باشگاه با خود من صحبتی انجام نشده است.

وي در خصوص اينكه آيا حاضر است زير نظر تاپ‌مولر و يا پرزويچ كار كند گفت : اين موضوع نياز به بررسي دارد بايد ببينيم شرايط به چه شكل است. شرح وظايف باید مشخص شود. همه چيز بعد از ارائه پيشنهاد مسئولان باشگاه پرسپوليس مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت.

پيوس اضافه كرد: با چند تيم دسته اولي مذاكراتي را براي سرمربي‌گري داشته‌ام اما هنوز پاسخ قطعي به آنها نداده‌ام. در حال بررسي شرايط هستم. دوست دارم در تيمي كار كنم كه ابزار لازم را براي موفقيت داشته باشد.

وي اشاره کرد: پرسپوليس خانه اول من محسوب مي‌شود دوست دارم اگر شرايط مهيا باشد در اين تيم خدمت كنم.
اینقد از این مرتیکه پیوس بدم میاد

پرسپوليس دو بازيكن برزيلي جذب مي‌كند

خبرگزاري فوتبال ايران – باشگاه پرسپوليس در صدد جذب 2 بازيكن برزيلي كه در پست‌هاي هافبك و خط حمله بازي مي‌كنند است تا تيم خود را براي فصل آينده تقويت كند.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران پرسپوليسي‌ها براي تقويت خط هافبك و حمله خود درصدد جذب 2 بازيكن برزيلي هستند و بر همين اساس قرار است در روزهاي آينده اين دو بازيكن به ايران بيايند تا با تيم سرخپوش تهراني قرارداد رسمي امضا كنند.
باز نرن دیکارمورو جذب کنن:27:

MoJtaBa.R
27-06-2009, 19:14

صبح امروز (شنبه) و پس از حصول توافقات نهایی، کلواس تاپ مولر به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران معرفی شد.
کلاوس تاپ مولر سرمربی سابق تیم‌های بایرلورکوزن و تیم ملی گرجستان بعد از مدت‌ها رایزنی و مذاکره به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران معرفی شد.

100 درصد شد ؟

..

MoJtaBa.R
27-06-2009, 19:16
تمرينات تيم پرسپوليس از فردا آغاز مي شود

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تهران از فردا (یکشنبه) زیر نظر احمدرضا عابدزاده آغاز خواهد شد.
در حالی که کلاوس تاپ مولر به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران انتخاب شده است، تمرینات این تیم از فردا (یکشنبه) زیر نظر احمدرضا عابدزاده مربی موقت گلرهای این تیم آغاز خواهد شد.
در حالی که شنیده می‌شود تاپ مولر یک مربی دروازه‌بان های آلمانی همراه خود به ایران خواهد آورد، اما عابدزاده تا زمان مشخص شدن تکلیفش تمرینات این تیم را زیر نظر خواهد گرفت.

انگاري گوش شيطون کر دارن شروع ميکنن : حالا چرا اينقدر عجله ؟

مگه عقاب توي تيم مونده ؟

MoJtaBa.R
27-06-2009, 19:18
سید جلال هم به خاطر پول بیشتر بع تیم مورد علاقه!!!!!اش پیوست

هم سيد جلال کند هست توي استارت هم صادقي : اين صادقي هم که هم بي ..تي کرد و هم خيلي راحت با اخراجهاش تيم رو مورد ... قرار ميده

با بودن رضايي!!!!!!!!!! که مث اين دوتاست خريد اينا الکيه : اين فصل هم از عمق دفاع ضرر ميکنيم : حالا چه اينا ميومدن چه . . .

MoJtaBa.R
27-06-2009, 19:20
نصرتی مفت گرونه!

جشنشون رو نريز به هم : مالدينيه آسياست به قول بچه ها گفتني

MoJtaBa.R
27-06-2009, 19:24
کریمی به این علت اروپا رو ترک کرد که فشار تمرینات زیاد بود
کشورهای عربی بخور به خوابهولی اروپا پوست بازیکن رو می کنن

ولی خوب امروز خبری اومد که چون استیلی مربی استیل اذین شد دیگه کریمی اونجا نمیره

انگار مشکل داره با استیلی

خدايا شکرت :40:

اين پيوس هم بره اونجا و زبونش رو کوتاه کنه به نفع تيمه ، کمتر ميشه حواشيمون
..

corey
27-06-2009, 19:29
پیوس بره دیگه تمام ارازل و اوباش پرسپولیس جمع شدن!!!!!!!!
ممد نصرتی خدا کنه برگرده این جوری خیالمون هم از دفاع چپ هم از وسط تا حدودی راحت میشه
فقط میمونه کریمی که اونم اگه بمونه خیلی خوب میشه

H.TiFuSi
27-06-2009, 19:43
ممد نصرتی خدا کنه برگرده این جوری خیالمون هم از دفاع چپ هم از وسط تا حدودی راحت میشه نصرتی برا دفاع وسط خوب نیس ، دفاع چپ هم علیرضا محمد هستش ...

علیرضا محمد حسنی که به بقیه دفاع های ایران داره اینه که دو پا هست و هم چپ و هم راست می تونه بازی کنه ، فک کنم با بودنش احتیاجی به نصرتی نباشه

ما الان دروازبان و دفاع وسط و هافبک راست می خوایم ... البته اگه بائو و ارفی قطعی بشن تو حمله مشکلی نداریم ...

meragj2
27-06-2009, 20:26

من شنیدم به خاطر مبلغ اندک درخواستی تاپ مولر (1.1میلیون دلار):13: با اومدنش به پرسپولیس:40: موافقت نشده.خود انصاری فر گفته بود.:18:

MoJtaBa.R
27-06-2009, 21:09
من شنیدم به خاطر مبلغ اندک درخواستی تاپ مولر (1.1میلیون دلار):13: با اومدنش به پرسپولیس:40: موافقت نشده.خود انصاری فر گفته بود.:18:

لطف کنيد به پول رايج کشورمون بزارين تا صفراش رو بشمريم :31:

Sub007
27-06-2009, 22:35
اگه خدا بخواد درخشان رو که بهش تیم دادن خدا کنه استیلی و پیوس هم برن استیل آذین تا از دستشون راحت شیم.

MoJtaBa.R
27-06-2009, 23:12
اتفاقا سر آلکس پيوس ! شديدا ميخواد سرمربي باشه حميد مورينيو هم همينطور : در يک اقليم نگنجند

JEFF_HARDY
28-06-2009, 10:52
9 باشگاه ليگ برتري حق جذب بازيكن ندارند
پرسپوليس و استقلال تعليق شدند
خبرگزاري فارس: كميته انضباطي فدراسيون فوتبال 9 باشگاه ليگ برتري را به دليل عدم تسويه حساب با بازيكنان وشاكيان به حالت تعليق درآورد.

به گزارش خبرگزاري فارس، كميته انضباطي پيش از اين اعلام كرده بود، باشگاه‌هايي كه با بازيكنان و شاكيان خود تسويه حساب نكنند اجازه ثبت قرارداد با بازيكنان جديد را نخواهد داشت. بر همين اساس اين تصميم امروز اين موضوع عملي شد.
باشگاه هاي ليگ برتري پرسپوليس، استقلال تهران، پاس همدان، سپاهان اصفهان، صباي قم، مس كرمان، راه‌آهن، ابومسلم و استقلال اهواز به دليل عدم تسويه حساب با بازيكنان فصل گذشته خود از امروز نمي توانند با بازيكنان جديد خود قرارداد رسمي امضا كنند و حتي نمي توانند با بازيكنان فصل گذشته خود تمديد كنند.
قرارداد بازيكنان جديد اين تيم ها نيز كه پيش از اين در هيات فوتبال به ثبت رسيده تا زماني كه اين باشگاه ها با بازيكنان فصل گذشته خود تسويه حساب نكنند در سازمان ليگ به ثبت نخواهد رسيد.
بر همين اساس بازيكناني كه در چنين شرايطي با اين تيم ها در هيات فوتبال قرارداد خود را به ثبت رسانده‌اند در صورت بروز مشكل با اين تيم ها نمي‌توانند به كميته انضباطي شكايت كنند چرا كه در فدراسيون ثبت نشده است.

m2stech
28-06-2009, 11:08

مهمترين عناوين روزنامه ي صبح امروز « پيروزي »
مدير عامل پرسپوليس ديروز گزارش داد ،‌ امروز جواب مي دهد
نشست انصاري فرد با علي آبادي براي جذب تاپ مولر

در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي
پرسپوليس با عابد زاده استارت مي زند

غلامرضا رضايي و مذاكره مجدد با پرسپوليس

در پي پيشنهاد استيل آذين
پاسخ نامشخص مازيار زارع و پژمان نوري به پرسپوليس

سپاهان ، مس ، فولاد ، تراكتور سازي و ... تافته جدا بافته
سازمان تربيت بدني پرسپوليس را دريابد

درخشان : دو عضو هيات مديره پرسپوليس مخالف من بودند

خوردبين خبر داد : بازيكنان برزيلي در تست پرسپوليس

------

m2stech
28-06-2009, 11:09
درصد از قرارداد پرسپوليسى ها كم خواهد شد/ پرسپوليسى ها خواهان افزايش مبلغ قراردادهايشان

مسئولين باشگاه پرسپوليس اعلام كردند به خاطر ناكامى فصل گذشته ۱۰ درصد از قرارداد كل بازيكنان را كم خواهند كرد.
همچنين اعلام كردند از بازيكنانى كه نسبت به ستاره هاى تيم كمتر بازى كردند ۷ تا ۸ درصد كسر خواهد شد كه اين خبر باعث دلخورى ساير بازيكنان پرسپوليس شده و آنها گفتند همانطور كه پاداش براى همه است جريمه هم بايد براى همه يكسان باشد.

تعدادى از بازيكنان فصل گذشته پرسپوليس كه هنوز با اين تيم قرارداد دارند با حضور در باشگاه با انصارى فرد ملاقات كرده و خواهان اضافه شدن مبلغ قرارداد خود شدند.
انصارى فرد هم بعد از مذاكره با اعضاى هيأت مديره اعلام كرد فقط ۲۰ درصد به قرارداد آنها اضافه خواهد شد.
hurrahsport.com

m2stech
28-06-2009, 11:36
هیس! پرسپولیس در خواب است

ماشاءا...، براي اين پرسپوليس اسپند دود كنيد تا چشم نخورد. توانايي و لياقت مديريت در اين تيم بيداد می كند و از شدت زيادي قدرت مديريت همه سرگيجه گرفته اند، دروغ هايي هم كه مي شنويد به خاطر توانايي بالاي مديريت باشگاه است، وگرنه فرزاد آشوبي با پرسپوليس قرارداد داخلي بسته بود و همين طوري ناگهاني با مس تمديد كرد، اميرحسين صادقي هم قرارداد داخلي داشت ولي با خيال راحت راهش را به سمت استقلال كج مي كند، خبر تمديد قرارداد حسين بادامكي با پرسپوليس منتشر مي شود، آن هم در حالي كه حسين حتي خودكار هم در باشگاه به دستش نگرفته است و هيچ امضايي نزده است. يك وقت فكر نكنيد كه انصاري فرد يا باشگاه پرسپوليس دروغ مي گويند، اصلا، مداركش موجود است و جناب مديرعامل بعدا آنها را رو كرده و از آشوبي و صادقي هم غرامت خواهد گرفت. ولي مساله اينجاست كه در پرسپوليس آب از سرچشمه گل آلود است و انصاري فرد هم جزيي از وضعيت آشفته مديريتي است كه نه در سر بالايي آب بلكه در راستاي آن شنا مي كند تا باري به هر جهت بماند.
آن از داستان آمدن حبيب كاشاني كه يك هفته تمام هواداران را قبل از انتخابات رياست جمهوري سركار گذاشتند و بعد هيچ خبري نشد تا بدبينان اين مقوله را به حساب تبليغات سازمان تربيت بدني براي رييس جمهور ربط دهند، به خصوص كه حاج حبيب در اكثر برنامه هاي تبليغاتي محمود احمدي نژاد در كنار وي حضور داشت ولي بلافاصله بعد از پايان انتخابات قضيه كاشاني كنسل شد، اين هم از سريال انتخاب سرمربي كه همه را سركار گذاشته است، از ششم خرداد ماه يعني حدود يك ماه پيش كار پرسپوليس در فصل گذشته به اتمام رسيده است و فرصت بود تا سرمربي تيم انتخاب شود ولي هنوز شوي تاپ مولر و پروزوويچ به سرانجام نرسيده، بحث هنري ميشل و اسوالدو آرديلس مطرح مي شود و ان شاءا... اگر عمري باقي باشد، چند روز قبل از شروع ليگ يك مربي بيكار و سرگردان را پيدا خواهند كرد تا پرونده بعدي پرسپوليس در كميته انضباطي فيفا هم جور شود، چون طبيعتا در اين باشگاه پول هيچ كسي را كامل نمی دهند و خارجي ها به خاطر 20 هزار دلار هم كه شده سه سوت به فيفا شكايت مي كنند.
وضعيت بازيكنان اين تيم هم كه ديگر نورعلي النور است. آرفي هنوز قراردادش را ثبت نكرده و بائو هم حال و روز مشابهي دارد. مي گويند با الونگ الونگ قرارداد بسته اند ولي خبر مي رسد كه او هم با يك تيم اسلواكي قرارداد بسته است. بازيكنان قديمي هم هنوز تكليفشان معلوم نيست. مازيار زارع و پژمان نوري هم كه هنوز با باشگاه به توافقي دست نيافته اند و ساز رفتن كوك كرده اند، بادامكي و عليرضا محمد هم هيچ امضايي براي فصل آينده نزده اند، رفتن علي كريمي، مهدي واعظي، رحمان رضايي، فرانك آتسوي و ايوان پتروويچ تقريبا مسجل شده و ابراهيم توره هم چند صباحي است به سپاهان پيوسته و در تمرينات اين تيم زير نظر امير قلعه نويي مشاركت دارد. تازه خبر مي رسد كه چند نفر مثل بهادر عبدي، فرهاد خيرخواه، حميدرضا علي عسگر، مسعود زارعي و حتي محمد منصوري هم در فهرست فروش قرار دارند. حال خودتان حساب كنيد كه پرسپوليس در حال حاضر چند بازيكن براي فصل آينده دارد؟
اگر از احوالات پريشان مديريتي پرسپوليس باز هم خواسته باشيد داستان حميد درخشان يك گواه محكم ديگر بر توانايي و لياقت مديران پرسپوليس است. درخشان، عضو كميته فني پرسپوليس بود و قرار شده بود كه دستيار اول مربي خارجي باشد و حتي براي سفر به برزيل در راستاي جذب بازيكن بليت هم رزرو كرده بود، ولي ناگهان با شنيدن برخي زمزمه ها سراغ باشگاه رفت و شنيد كه برخي از اعضاي هيات مديره با حضور او مخالف هستند و به همين راحتي او هم عطاي پرسپوليس را به لقايش بخشيد تا سرمربي پيكان شود.
مرحبا به اين مديران پرسپوليس، از رييس مجمع گرفته تا اعضاي هيات مديره و مديرعامل، بی انصاف ها هرچه مدير لايق است را احتكار كرده اند تا ديگر باشگاه ها له له مدير بزنند! خوب بخواب پرسپوليس عزيز، مقام و عنوان را براي چه مي خواهي؟ لالا، لالا، پرسپوليس لالا كه پنجمي هم برايت در ليگ نهم يك رويا خواهد بود!
لالا، لالا، پرسپوليس لالا كه هوادارانت نمي دانند از دست تو در فصل پيش رو چه خاكي بايد بر سر بكنند و چقدر خفت تو را تحمل كنند؟ لالا، لالا، پرسپوليس لالا، مثل كورش آسوده بخواب كه بعضي ها بيدارند.

منبع:روزنامه گل

m2stech
28-06-2009, 11:37
مربیان خارجی تاکنون برای پرسپولیس کارآیی نداشته اند ابراهیمی: انصاری فرد اگر پول دارد اول بدهی ها را بپردازد// اگر مولر پرسپولیس را قهرمان نکرد آقایان چه جوابی دارند

تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: کارشناس فوتبال کشور با انتقاد از عملکرد باشگاه پرسپولیس در عدم پرداخت بدهی های معوقه گفت: انصاری فرد اگر پول دارد باید ابتدا بدهی ها را بپردازد.
ناصر ابراهیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، خاطرنشان کرد: مسوولین باشگاه پرسپولیس هنوز معوقه بازیکنان خود را نداده اند اما می خواهند قرارداد یک میلیون دلاری برای جذب مربی منعقد کنند.
وی افزود: پرسپولیس طلبکاران زیادی دارد که هنوز مطالبات خود را از باشگاه دریافت نکرده اند و به انصاری فرد توصیه می کنم که پول بیت المال را ابتدا برای پرداخت بدهی های باشگاه هزینه کند.
کارشناس فوتبال کشور در این رابطه به ایسکانیوز گفت: پرسپولیس در طی این مدت شش مربی خارجی را جذب کرد که بهترین آنها هم دنیزلی بود اما هیچ کدام از این مربیان برای این تیم کارایی لازم را نداشتند.
ابراهیمی عنوان کرد: می خواهم بدانم آیا مولر با بستن چنین قرارداد گزافی می تواند پرسپولیس را قهرمان کند یا تضمین قهرمانی می دهد در غیر این صورت آقایان چه جوابی دارند تا به هواداران بدهند.
وی اضافه کرد: مولر مربی بزرگی است اما پرسپولیس می توانست با مربی ایرانی قرارداد ببندند.
وی خاطر نشان کرد: اگر این تیم را به من می دادند با همکاری پروین تا فینال جام باشگاه های آسیا پیش می رفتیم.
ابراهیمی اظهار داشت: پرسپولیس اکنون در وضعیت خوبی به سر نمی برد و بلاتکلیفی در این تیم موج می زند ضمن آنکه بازیکنان حقوق معوقه خود را دریافت نکرده اند و این در حالی است که باشگاه در حال جذب بازیکن جدید است.

JEFF_HARDY
28-06-2009, 13:00
از پرسپوليسي‌ها مي‌خواهم قرارداد كريمي را تمديد كنند
هدايتي: بازيكنان مازاد پرسپوليس را جذب مي‌كنيم
خبرگزاري فارس: مالك باشگاه استيل‌آذين گفت: به قول خودم وفادارم و فقط بازيكنان مازاد پرسپوليس را جذب مي‌كنم.

حسين هدايتي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس تصريح كرد: به هيچ عنوان زير قولم نمي‌زنم و خارج از چارچوب با بازيكنان پرسپوليس صحبتي نمي‌كنم و تاكنون صحبتي نيز نداشته‌ام. مذاكره من با برخي از بازيكنان پرسپوليس صحت ندارد. همچنان مي‌گويم فقط به دنبال جذب بازيكناني هستم كه پرسپوليس آنها را نمي‌خواهد و در ليست مازاد تيم هستند.
وي درباره شايعه حضور كريمي در استيل‌آذين اظهار داشت: كريمي بازيكن بزرگي است و هميشه پيشنهادات خوبي دارد. من به مسئولان باشگاه پرسپوليس پيشنهاد مي‌كنم كه اگر او را مي‌خواهند سريع‌تر وارد عمل شوند و به شايعات گوش ندهند. با كريمي صحبتي نداشتم و آرزوي قلبي‌ام اين است كه او در پرسپوليس بماند. هواداران زيادي به خاطر اين بازيكن ارزشمند سكوهاي ورزشگاه آزادي را در ديدارهاي خانگي پر مي‌كنند.
مالك باشگاه استيل آذين در خصوص جذب عليرضا نيكبخت واحدي يادآور شد: شرايط نيكبخت نيز مثل كريمي است و او هم بايد در پرسپوليس بماند. نيكبخت دل هزاران هوادار را مي‌تواند خوشحال كند، ضمن اينكه با پرسپوليس قرارداد دارد.
هدايتي درباره مذاكره با فريدون زندي تاكيد كرد: احترام خاصي براي فريدون زندي قائل هستم اما هيچ مذاكره‌اي با اين بازيكن نداشته‌ايم و تمام شايعات را در اين باره تكذيب مي‌كنم. هيچكدام از مسئولان باشگاه نيز با زندي كه بازيكن باارزشي براي تيم ملي‌ بوده است، مذاكره نداشته‌اند.
وي درباره تمايلش براي حضور آجورلو، دادكان و كاشاني در هيات مديره استيل‌آذين گفت: در اين باره خبرهاي جديدي را در نشست مطبوعاتي اعلام خواهم كرد. قصد دارم از اين به بعد هفته‌اي يك بار با كادر فني استيل‌آذين در نشست مطبوعاتي در خدمت خبرنگاران رسانه‌ها باشم.
هدايتي با اشاره به حضور حميد استيلي در كادر فني استيل‌آذين خاطرنشان كرد: براي اين مربي آرزوي موفقيت مي‌كنم و اميدوارم بتوانيم با دانش او در ليگ نهم موفق باشيم

JEFF_HARDY
28-06-2009, 13:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
براي عقد قرارداد با تاپ‌مولر
باشگاه پرسپوليس منتظر پول سازمان تربيت‌بدني است
خبرگزاري فارس: مسئولان باشگاه پرسپوليس اعلام كردند كه براي دعوت مولر به تهران منتظر پول سازمان تربيت بدني هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس مسئولان باشگاه پرسپوليس دليل تاخير عقد قرارداد با سرمربي جديد خود را مشكل مالي دانستند و اعلام كردند طي امروز و فردا قرار است با مساعدت سازمان تربيت بدني پولي به حساب باشگاه پرسپوليس ريخته شود و سپس تاپ مولر به تهران براي عقد قرارداد دعوت شود.
يكي از مسئولان باشگاه پرسپوليس در اين باره به خبرگزاري فارس گفت: با توجه به اقدامات انجام شده قطعا طي دو روز آينده تكليف سرمربي پرسپوليس با جلسه انصاري فرد و علي آبادي روشن خواهد شد.
گفته مي شود اين مربي آلماني براي حضور در پرسپوليس 800 هزار دلار مي خواهد.

Sub007
28-06-2009, 13:11
اینا چقدر دست دست میکنند.
انگاری امسال هم باید با اعصاب خوردی بازیها رو به آخر برسونیم

MoJtaBa.R
28-06-2009, 14:50
حذف باقالی از رژیم غذایی استقلالی‏ها

همان‏طور که مستحضرید، جناب مهندس واعظ آشتیانی می‏خواهد «بای نحو کان» دیسیپلین و مقررات سفت و سختی را در مجموعه تحت امرش حکمفرما کند. در همین راستا مصوب شد که سازمان دهی باشگاه منطبق با یکی از استانداردهای ISO انجام بگیرد و به این ترتیب امید می‏رود که آبی پوشان پایتخت به زودی از گواهینامه «ایزو دوهزارو چند» بهره مند شوند. پیشنهادهای ما برای نیل هر چه سریع تر و دقیق تر به این هدف به شرح ذیل اعلام می‏شود:
الف)خریداری یک جلد دفتر خط دار صد برگ آبی که در حاشیه های عمودی هرصفحه، خطوط قرمز کشیده شده باشد. برای هر روز به طور جداگانه در صفحه سمت راست، برای پیش بینی شده باشگاه (مانند خرید شیر کاکائو و کیک، زمان بندی سونا و جکوزی، ماساژ مبسوط، ساعت خاموشی، تفریحات سالم و...) نوشته شود و در پایان هر روز در صفحه سمت چپ میزان عملیاتی شدن این برنامه ها به ثبت برسد. دقت کنید که نوشته ها از خطوط حاشیه قرمز بیرون نزند.
ب)حذف واژه «کل یوم» از ادبیات شفاهی و مکتوب باشگاه.
ج)حذف گیاه «باقالی» از رژیم غذایی صبحانه، ناهار، شام و میان وعده کادر فنی و بازیکنان به طور کامل. لازم به ذکر است وقتی کسی باقالی نخورد، به طریق اولی گنده نشده و به«گنده باقالی» تبدیل نمی‏شود.
د)توزیع دفترچه های یاد داشت جیبی بین بازیکنان و هواداران که تکالیف شبانه خود را در آن انجام دهند. این تکالیف صبح به صبح توسط جناب واعظ یا نماینده قانونی ایشان(غلام حسین مظلومی،صمد مرفاوی یا روته مولر)خط زده خواهد شد و به بهانه هایی مثل«دفتر مشق ممدرضای نعمت زاده خانه ما جامانده بود.» پذیرفتنی نیست.

منبع:همشهری جوان

JEFF_HARDY
28-06-2009, 15:25
با عقد قرارداد يكساله
پژمان نوري به ملوان پيوست
خبرگزاري فارس: بازيكن فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس با عقد قرارداد رسمي به ملوان پيوست.

حسين غلامي سرپرست تيم ملوان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: با پژمان نوري قرارداد رسمي به مدت يك سال امضا كرده ايم. نوري بازيكن سابق تيم ملوان بود اين باشگاه خانه او محسوب مي شود.
وي در مورد جذب بازيكن جديد عنوان كرد: به غير از سجاد بيرانوند، مجيد مرسلي را هم از تراكتورسازي گرفته ايم. با اين حال چند بازيكن ديگر هم به خدمت خواهيم گرفت
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در صورت حل نشدن مشكل باشگاه مس
پرسپوليس به ليگ قهرمانان آسيا مي‌رود
خبرگزاري فارس: در صورت حل نشدن مشكل باشگاه مس كرمان، تيم فوتبال پرسپوليس به ليگ قهرمانان آسيا خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، فدراسيون فوتبال امروز در نامه‌اي به باشگاه مس اعلام كرد يكي از شرايط حضور در ليگ قهرمانان آسيا اين است كه هر باشگاه يك تيم حرفه اي و يك تيم آماتور داشته باشد. اين در حالي است كه سه تيم حرفه‌اي زير نظر باشگاه مس اداره مي‌شود.
تيم‌هاي مس رفسنجان و مس سرچشمه كه در ليگ دسته اول حضور دارند بايد طبق قوانين كنفدراسيون فوتبال آسيا داراي مديرعامل و چارت باشگاهي مجزا باشند. اين در حالي است كه اين تيم‌ها نيز زير‌مجموعه باشگاه مس كرمان هستند و تحت مديريت عبدالرضا برهاني‌نژاد اداره مي‌شوند.
مس براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا يك راه بيشتر ندارد و آن هم اينكه دو باشگاه مس رفسنجان و مس سرچشمه داراي تشكيلات مجزا شوند اما مسئولان شركت مس معتقدند اين شركت نمي‌تواند سه باشگاه را تاسيس و اداره كند. بنابراين بايد اين دو باشگاه بايد از زير مجموعه مس كرمان خارج شده تا اين باشگاه بتواند در ليگ قهرمانان آسيا شركت كند در غير اينصورت پرسپوليس به عنوان تيم پنجم ليگ راهي مسابقات آسيايي خواهد شد.
استقلال، ذوب آهن، سپاهان و مس 4 نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا هستند. سپاهان تيم چهارم ليگ برتر بود اما به واسطه قهرماني ذوب آهن در جام حذفي مجوز حضور در آسيا را به دست آورد. پرسپوليس فصل گذشته در ليگ پنجم شده بود

JEFF_HARDY
28-06-2009, 15:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تمرينات پرسپوليس از فردا زير‌نظر عابدزاده آغاز مي‌شود
خبرگزاري فارس: تمرينات پرسپوليس از روز آينده زير نظر احمدرضا عابدزاده آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ پس از انتخاب تاپ مولر به عنوان سرمربي پرسپوليس احمدرضا عابدزاده به عنوان مربي دروازه‌بانان اين تيم معرفي شد.
مسئولان باشگاه پس از اين موضوع اعلام كردند تمرينات پرسپوليس از فردا ساعت 10:30 در زمين شماره 2 مجموعه ورزشي آزادي زير نظر احمدرضا عابدزاده آغاز خواهد شد.
در اين تمرين بنا بر دستور باشگاه قرار است كليه نفراتي كه تا به امروز با باشگاه قرارداد داخلي و رسمي به امضا رسانده‌اند حضور داشته باشند

ghermezeteh
28-06-2009, 16:54
سرمربي جدید پرسپولیس انتخاب شد
كلاوس تاپ‌مولر به عنوان سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس انتخاب شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش فارس، مرتضي ضرابي، مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس در اين باره عنوان كرد: صحبت‌هاي نهايي با تاپ مولر انجام شد و بعد از مدت‌ها بحث و برسي و مذاكره با وي قرار شد وي با مبلغ 700 هزار دلار سرمربيگري تيم فوتبال پرسپوليس را برعهده گيرد.
وي ادامه داد: با وجود توافق با اين مربي باشگاه همچنان درصدد است مبلغ اين قرارداد را كاهش دهد.
مديرروابط عمومي پرسپوليس اظهار داشت: اين مربي آلماني تا چند روز آينده با حضور در تهران قرارداد خود را امضا مي كند و سكان هدايت پرسپوليس در ليگ نهم برعهده مي گيرد.

m2stech
28-06-2009, 17:01
كريم باقري : مي خواهم در پرسپوليس با فوتبال خداحافظي کنم

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس ظهر امروز با حضور در دفتر اين باشگاه به تمام شايعات مبني بر جدايي‌اش از جمع سرخپوشان پايان داد.
کريم باقري که زمزمه هايي مبني بر جدايي اش از پرسپوليس به گوش مي رسيد، گفت : "ضمن احترام به مسئولان تمام تيم هايي که خواستار حضورم در جمعشان شده اند،اعلام مي کنم که قصد دارم فوتبالم را در پرسپوليس به پايان برسانم."
کاپيتان با سابقه پرسپوليس اظهار داشت: "بنده با باشگاه پرسپوليس يک فصل ديگر قرارداد دارم و در زمينه مالي نيز مشکلي با مسئولان باشگاه نداشته و طبق همان توافقات سال گذشته کارم را ادامه خواهم داد.امروز نيز به باشگاه رفتم تا ضمن ديدار با مدير عامل پيگير طلب گذشته ام شوم و در صورت امکان تسويه حساب کنم."
باقري افزود: "طي اين مدت برخي مديران باشگاهها به بنده لطف داشتند و خواستار حضورم در تيمشان شدند که بنده ضمن احترام به آنها تصميم گرفته ام فوتبالم را در پرسپوليس به پايان برسانم."
وي که بحث حضورش در تيم تراکتور سازي تبريز نيز به گوش مي‌رسيد،گفت: "اين موضوع را از طريق روزنامه ها خوانده ام. بنده تراکتورسازي را دوست دارم و فوتبالم را مديون اين تيم هستم،اما مي خواهم در پرسپوليس با فوتبال خداحافظي کنم."
باقري پيرامون خداحافظي مهدي مهدوي کيا و علي کريمي از تيم ملي عنوان کرد: "هر بازيکني يک روز بايد خداحافظي کند.ممکن است يک نفر زود خداحافظي کند و يک نفر دير. بايد به تصميم اين دو بازيکن احترام گذاشت و قطعاً هيچ کس مثل خود آنها صلاحشان را در نظر نمي گيرد."
کاپيتان پرسپوليس درباره حضور تاپ مولر در اين تيم گفت : "وي مربي خيلي خوبي است که اميدوارم با باشگاه پرسپوليس به توافق برسد. در آلمان وي را به عنوان يک مربي بزرگ مي شناسند."
وي در انتها گفت: "اميدوارم فصل آينده بهترين بازيها را براي پرسپوليس انجام دهم.هر چند در انتهاي فصل قبل نيز مي توانستم به تيمم کمک کنم، اما سرمربي تيم با بنده مشکل داشت."
hurrahsport

amir_rahmani
28-06-2009, 18:56
لطف کنيد به پول رايج کشورمون بزارين تا صفراش رو بشمريم :31:
700 میلیون تومان بستش.....
اینم صفراش:
700000000

MoJtaBa.R
28-06-2009, 19:27
برخلاف اعلام صبح امروز مسوولان باشگاه پرسپوليس،
هنوز توافق نهايي با تاپ مولر حاصل نشده است
مربي آلماني 800 هزار يورو مي‌خواهد نه 800 هزار دلار

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال
برخلاف اعلام صبح امروز مسوولان باشگاه پرسپوليس مبني بر توافق با كلاوس تاپ مولر،‌ هنوز توافق نهايي با اين مربي حاصل نشده است.
به گزارش ايسنا، صبح امروز مسوولان باشگاه پرسپوليس از توافق نهايي با تاپ مولر آلماني براي هدايت اين تيم خبر داده بودند اما هنوز وضعيت حضور اين مربي در پرسپوليس در هاله‌اي از ابهام است.
باشگاه پرسپوليس با كلاوس تاپ مولر به توافقاتي دست يافته است اما عقد قرارداد با اين مربي صورت نگرفته است و پس از توافق هيات مديره پرسپوليس با پيشنهاد 800 هزار يورويي تاپ مولر اين مربي هدايت پرسپوليس را بر عهده خواهد گرفت.
بر خلاف خبرهاي منتشر شده مبلغ پيشنهادي تاپ مولر به پرسپوليس 800 هزار يورو است نه 800 هزار دلار و اين مربي در صورت قهرماني پرسپوليس 200 هزار يورو پاداش دريافت خواهد كرد.

MoJtaBa.R
28-06-2009, 19:30
پیروزی و استقلال حق جذب و تمدید قرارداد بازیکن ندارند

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال 9 باشگاه لیگ برتری را به دلیل تسویه حساب نکردن با بازیکنان و شاکیان خود تعلیق کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، باشگاه های لیگ برتری پیروزی، استقلال تهران، پاس همدان، سپاهان اصفهان، صبای قم، مس کرمان، راه‌آهن، ابومسلم و استقلال اهواز به دلیل تسویه حساب نکردن با بازیکنان فصل گذشته خود ،نمی توانند با بازیکنان جدید قرارداد رسمی امضا و حتی با بازیکنان فصل گذشته تمدید کنند. قرارداد بازیکنان جدید این تیم ها نیز که پیش از این در هیات فوتبال به ثبت رسیده است تا زمانی که این باشگاه ها با بازیکنان فصل گذشته خود تسویه حساب نکنند در سازمان لیگ به ثبت نخواهد رسید

MoJtaBa.R
28-06-2009, 19:33
انصاري‌فرد:
دنبال كاهش قيمت "تاپ‌مولر" هستم
خواب نيستيم؛ دو بازيكن برزيلي جذب مي‌كنيم
وضعيت"باقري" به خودش بستگي دارد؛ شرايط "كريمي" را مي‌سنجيم

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

عباس انصاري‌فرد گفت: هواداران پرسپوليس نگران نباشند ما با تمام وجود تلاش مي‌كنيم تا تيم خوبي را براي فصل آينده رقابت‌هاي ليگ برتر آماده كنيم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، عنوان كرد: برخي فكر مي‌كنند ما در خواب به سر مي‌بريم چون برخلاف گذشته بي‌سر و صدا و بدون حاشيه و جنجال تيم خود را مي‌بنديم. اين طور نيست ما در پي انجام امور هستيم و با سر و صداي كمتري اين كار را انجام مي‌دهيم.

انصاري‌فرد درباره برنامه‌ريزي‌هايش براي فصل آينده گفت: هم‌اكنون مشغول رايزني براي انتخاب مربي فصل آينده پرسپوليس هستيم. ما با چند بازيكن قرارداد بسته‌ايم و اقدام به جذب چند بازيكن جديد نيز كرديم و از فردا (دوشنبه) هم تمرين‌هاي تيم آغاز خواهد شد.

مديرعامل پرسپوليس درباره تازه ‌واردهاي سرخ‌پوشان پايتخت گفت: تاكنون ميثم بائو، جلال اكبري، شيث رضايي و اشپيتيم آرفي را به خدمت گرفته‌ايم. ضمن آن كه با دو، سه بازيكن از رقابت‌هاي دسته‌ي يك و همچنين زير 23 سال قرارداد بسته‌ايم. با چند بازيكن از فصل گذشته‌ هم نيز تمديد قرارداد كرده‌ايم و پيگير كارها هستيم.

انصاري‌فرد در مورد مربي فصل آينده پرسپوليس و مذاكراتش با كلاوس تاپ مولر عنوان كرد: اين مربي آلماني از ما تقاضاي يك ميليون و 200 هزار يورويي داشت كه با انجام گفت‌وگو آن را تا 800 هزار يورو كاهش داده‌ايم. ضمن آن كه تاپ مولر از ما درخواست 200 هزار يورو پاداش در صورت قهرماني پرسپوليس دارد. اين‌ها در حالي است كه ما در تلاشيم تا با 600 هزار يورو او را به خدمت بگيريم. تلاش مي‌كنيم قيمت پيشنهادي او را كاهش بدهيم و اميدواريم اين كار انجام شود.

انصاري‌فرد با عنوان كردن اين نكته كه قرارداد احتمالي تاپ مولر يك ساله خواهد بود، گفت: با آن كه تمايل دارم او در پرسپوليس مشغول به كار شود؛ اما ما در بودجه‌هايمان با محدوديت روبرو هستيم و در عين حال با گزينه‌هاي ديگر از كشورهاي فرانسه، كرواسي و برزيل هم مشغول مذاكره هستيم تا در صورتي كه با مولر به توافق نرسيم، گزينه‌هاي ديگري را هم مدنظر داشته باشيم.

انصاري‌فرد درباره علي كريمي و آينده‌ي اين بازيكن در پرسپوليس به ايسنا گفت: به او گفته‌ايم تا براي مذاكره به باشگاه بيايد، ما در صدد حفظ او هستيم و تمايل داريم باز هم براي پرسپوليس بازي كند، با اين حال بايد ديد شرايط چگونه است و او براي ادامه‌ي حضور در باشگاه چه شرايطي دارد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره كريم باقري هم گفت: او فصل آينده در كنار پرسپوليس خواهد بود. اين كه به عنوان بازيكن براي پرسپوليس بازي كند يا به عنوان مربي در كنار باشگاه باشد به نظر و توانايي خود او بستگي دارد. در هر حال كريم باقري فصل آينده نيز در كنار پرسپوليس خواهد بود.

انصاري‌فرد درباره بازيكنان جدا شده از باشگاه پرسپوليس هم گفت: تاكنون مسعود زارعي و يكي دو بازيكن از تيم جوانان پرسپوليس اعلام كردند كه از باشگاه جدا خواهند شد. در مورد ديگر بازيكنان تنها از طريق رسانه‌ها مطالبي را شنيده‌ام و هيچ چيز قطعي نيست، تنها در روزنامه‌ها مي‌خوانم كه برخي از بازيكنان با باشگاه‌هاي ديگري وارد گفت‌وگو شده‌اند.

انصاري‌فرد همچنين از حضور دو بازيكن خوب برزيلي در پرسپوليس خبر داد و گفت: اين دو بازيكن كه در خط مياني و خط حمله توپ مي‌زنند تا پايان هفته وارد تهران خواهند شد.

او به هواداران وعده داد تيم خوبي را با بازيكنان خوب و شايسته براي فصل آينده تدارك ببيند.

انصاري‌فرد درباره اعلام نظر كميته انضباطي فدراسيون فوتبال در خصوص عدم امكان باشگاه‌هاي بدهكار در جذب بازيكنان جديد هم به ايسنا گفت: فكر نمي‌كنم از اين بابت مشكلي داشته باشيم. تا به حال تمام موارد پرداخت شده است و با بازيكناني كه از پرسپوليس جدا خواهند شد نيز به طور قطع تسويه حساب خواهيم كرد. در مورد آن درصد از بازيكناني كه قراردادشان را با ما تمديد كرده‌اند نيز مشكلي وجود ندارد.

او گفت: از بدهي‌هاي سال‌هاي پيش هم بخش زيادي پرداخت شده است و نگراني خاصي در اين خصوص وجود ندارد.

انصاري‌فرد همچنين از رو به راه بودن اوضاع مديريتي باشگاه پرسپوليس خبر داد و ابراز اميدواري كرد اين تيم فصل آينده بتواند انتظار هوادارانش را برآورده كند

MoJtaBa.R
28-06-2009, 19:34
قیمت نهایی قرارداد کلاس تاپ مولر با تیم فوتبال پرسپولیس تهران مبلغ 850 هزار دلار اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، در شرایطی که کلاس تاپ مولر به محض ورود به ایران مبلغ یک میلیون و دویست هزار دلار برای عقد قرارداد با این تیم را درخواست کرده بود اما بعد از رایزنی های فراوان و مذاکرات یک هفته ای مدیران این باشگاه با مدیربرنامه های وی، تاپ مولر به رقم 850 هزار دلار رضایت داد تا با این مبلغ به مدت یک سال هدایت تیم پرسپولیس را برعهده بگیرد.

گفتنی است تا این لحظه هنوز مبلغ قرارداد دستیاران تاپ مولر اعلام نشده است.

MoJtaBa.R
28-06-2009, 19:36
پژمان نوري به ملوان پيوست
پژمان نوري هافبک تيم پيروزي به ملوان بندرانزلي پيوست.
سرمربي تيم ملوان گفت: با پژمان نوري هافبک تيم پيروزي تهران قراردادي امضا کرديم و اين بازيکن رسما به تيم ملوان پيوست.
احمد زاده درباره جذب بازيکنان جديد اين تيم گفت: تا هفته آينده همه بازيکناني که در پست هاي مختلف نياز داريم به خدمت مي گيريم.
تيم فوتبال ملوان بندرانزلي پيش از اين نيز سجاد بيرانوند دروازه بان برق شيراز را به خدمت گرفته بود.

ROOTKIT
28-06-2009, 21:22
من نمیدونم اینا با آوردن مربی خارجی چه هدفی دارن؟
تو این چند ساله که پرسپولیس مربی خارجی آورده چه نتیجه درخشانی گرفته؟
اونم مربیهای آلمانی که بدترین نتایج رو تو فوتبال ایران گرفتن...

Sub007
28-06-2009, 22:20
الان هم که به جای گرفتن بازیکن دارن بازیکن از دست میدن.

m2stech
28-06-2009, 22:47
زارعی از پرسپولیس خداحافظی کرد
مسعود زارعی مدافع راست تیم پرسپولیس صبح امروز (یکشنبه) در دفتراین باشگاه با عباس انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه دیدار کرد اما بعد از مذاکره، طرفین به نتیجه ای نرسیدند و زارعی که شنیده می شد کمیته فنی این باشگاه نظر مساعدی برای تمدید قرارداد با وی ندارد، از این باشگاه خداحافظی کرد.

پروین با انصاری فرد دیدار کرد
محمد پروین که فصل گذشته به دلیل اختلاف نظر با مایلی کهن از تیم سایپا جدا شد و به تیم دی استرادا اسلواکی رفت، صبح امروز در دفتر باشگاه پرسپولیس با عباس انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه دیدار و گفت و گو کرد. منابع نزدیک به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده اند که پروین در دیدار اولیه با انصاری فرد به توافق رسیده است.

باقری با مدیران پرسپولیس دیدار کرد
کریم باقری کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که روز گذشته از آمریکا بازگشت، برای تمدید قرارداد خود با این تیم صبح امروز با عباس انصاری فرد دیدار کرد. باقری در دیدار با انصاری فرد اعلام کرد برخلاف شایعات شنیده شده هیچ مشکلی برای تمدید قرارداد با این تیم ندارد.

تاپ مولر با 850 هزار دلار روی نیمکت سرخپوشان
در شرایطی که کلاس تاپ مولر به محض ورود به ایران مبلغ یک میلیون و دویست هزار دلار برای عقد قرارداد با این تیم را درخواست کرده بود اما بعد از رایزنی های فراوان و مذاکرات یک هفته ای مدیران این باشگاه با مدیربرنامه های وی، تاپ مولر به رقم 850 هزار دلار رضایت داد تا با این مبلغ به مدت یک سال هدایت تیم پرسپولیس را برعهده بگیرد.

باشگاه پرسپوليس سپهر حيدري را نمي خواهد ؟!
سپهر حيدري مدافع پرسپوليس پس از دو فصل حضور در اين تيم، به احتمال فراوان از اين تيم جدا خواهد شد.
در هفته‌هاي اخير خبرهاي مختلفي در مورد ماندن يا جدايي حيدري از پرسپوليس شنيده شد ولي آخرين اخبار حاكي از آن است كه اين باشگاه او را نمي‌خواهد و انصاري‌فرد هم در مورد تمديد قرارداد حيدري با اين بازيكن تماس نگرفته است.
گفته مي‌شود كه حيدري در ليست فروش پرسپوليس قرار گرفته و فصل آينده در اين تيم بازي نخواهد كرد.
hurrahsport

Kianoosh
28-06-2009, 22:54
تاپ مولر قراردادی به ارزش 700 هزار دلار با پیروزی امضا کرد!

منبع:خبر 60 ثانیه شبکه 3! :دی

ragbar12
29-06-2009, 04:21
اين همه پول بيزبونو ميريزن تو حلقوم اينو اون اونورم 13 تا شاكي دارن
با اومدن تاپ مولر بهتره بگم واسه فصل بعد پرسپوليس داره يه شاكي ديگه ميتراشه! خدا خودش بخير كنه

اميد وارم كه موفق بشه ولي به نظر من تاپ مولر تا نيم فصلم دووم نمياره بازم ما جراي فصل قبل تكرار ميشه....

بامربي خارجي نميشه قهرمان شد اينو تجربه نشون داده
وسلام

m2stech
29-06-2009, 10:16
شاهکارهای انصاری فرد تمامی ندارد: علیرضا محمد به تیم فوتبال مس کرمان پیوست

کانون هواداران پرسپولیس: فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس تهران با عقد قرارداد یکساله به تیم فوتبال مس کرمان پیوست.
مجید مکی زاده مدیر روابط عمومی مس کرمان ضمن اعلام این خبر افزود: پس از توافقاتی که بین علیرضا محمد و باشگاه مس ایجاد شد، این بازیکن با عقد قرارداد یکساله به تیم فوتبال مس کرمان پیوست.
پیش از علیرضا محمد، پیروز قربانی و میثم منیعی از استقلال تهران و عباس محمدی از سپاهان اصفهان بازیکنان لیگ برتری بودند که به این تیم کرمانی پیوسته اند.

-----------
امسال این تیم هیچ امیدی بهش نیست... :41:
میگم چطوره بریم بازیای استیل آذین را دنبال کنیم ! :44:

masoudtr
29-06-2009, 10:19
احتمالا داماد پروین شنده مترجم
مربی که المانی است
داماد هم مترجم

corey
29-06-2009, 10:20
سال دیگه احتمالا خود برادران انصاری فرد میان تو زمین بازی می کنن

amir_rahmani
29-06-2009, 10:24
برای فصل بعد بازیکن برامون می مونه....
پرز داره از اون ور بازیکن می گیره این کدو داره همه را می فروشه.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 10:29
دا از باعث بانی اونی که گند زده به ورزش مملکت . محبوب ترین تبم آسیا نگذره. فردا رافائل رو هم می خرن

H.TiFuSi
29-06-2009, 11:48
با رد شایعه بستن قرارداد بامس
محمد: با مس قرارداد امضا نکرده ام در پرسپولیس می مانم// هواداران از پرسپولیس قهرمانی می خواهند
تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: هافبک تیم پرسپولیس با رد شایعه پیوستن به تیم مس کرمان و ابراز تمایل در پرسپولیس گفت: با مس قرارداد امضا نکرده ام و در پرسپولیس می مانم.

علیرضا محمد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، خاطرنشان کرد: با تیم پرسپولیس تا یک فصل دیگر قرارداد دارم و نمی توانم با هیچ تیم دیگری مذاکره کنم.
وی ادامه داد: خبر حضورم در تیم مس کرمان وامضا قرارداد با این تیم یک شایعه است چرا که دوست دارم در فصل آینده در پرسپولیس باشم.
وی افزود: نمی دانم چرا برخی جرایم اقدام به ایجاد حاشیه سازی می کنند و یا انتشار چنین اخبار کذبی اذهان عمومی را انحراف می دهند و این در حالی است که آنان می دانند وقتی بازیکنی با یک تیم قرارداد دارد نمی تواند به تیم دیگری بپیوندد.
محمد در این رابطه به ایسکانیوز گفت: یکسال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و می خواهم در این فصل یکی از تاثیر گذارترین مهره های این تیم باشم.
هافبک تیم پرسپولیس عنوان کرد: اکنون همه هواداران پرسپولیس از این تیم انتظار قهرمانی در لیگ نهم را دارند و این امر با تمام تلاش بازیکنان تیم میسر خواهد شد.
وی اظهار داشت: پرسپولیس در این فصل قطعا نتایج فصل گذشته خود را جبران می کند و دوباره به روزهای اوج خود باز می گردد

H.TiFuSi
29-06-2009, 11:50
شاهکارهای انصاری فرد تمامی ندارد: علیرضا محمد به تیم فوتبال مس کرمان پیوست

کانون هواداران پرسپولیس: فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس تهران با عقد قرارداد یکساله به تیم فوتبال مس کرمان پیوست.

محمد: با مس قرارداد امضا نکرده ام در پرسپولیس می مانم// هواداران از پرسپولیس قهرمانی می خواهند

خیلی گفتیم که از فارس و کانون خبر نزارید ... کانون هم همون خبرای فارس را کپی می کنه ..

اینا انگار با این شایعه پراکنی ها می خوان با اعصاب ما بازی کنن ... فارس بادمکی را هم برده مس ...

انگار خیلی از این نقل و انتقالات فقط تو خبر گزاری فارس انجام میشه ...

H.TiFuSi
29-06-2009, 11:52
كريم باقري:
در پرسپوليس بازيكنم نه مربي
كمك به سرمربي خارجي با دستياري او فرق مي‌كند

كريم باقري گفت: در تيم فوتبال پرسپوليس بازيكن هستم نه مربي.

كريم باقري كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس در گفت وگو با خبرنگار ورزشي ايسنا، پيرامون صحبت عباس انصاري فرد مدير عامل باشگاه پرسپوليس مبني بر اينكه در نظر داريم باقري ضمن بازيگري در پرسپوليس مربي هم باشد، اظهار كرد: انصاري فرد نظر خودش را گفته است و بدانيد من در تيم پرسپوليس بازيكن هستم نه مربي.

وي افزود: اينكه مي گويند به سرمربي خارجي كمك كنم، با دستياري او و يا مربيگري در تيم پرسپوليس متفاوت است و من قصد دارم تنها براي پر سپوليس بازيكن باشم.

H.TiFuSi
29-06-2009, 11:53
تمرين تيم فوتبال پرسپوليس با هفت بازيكن آغاز شد

نخستين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس براي شروع نهمين دوره‌ي مسابقات ليگ برتر صبح امروز (دوشنبه)، با حضور هفت بازيكن اين تيم در حضور عباس انصاري فرد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ايسنا، اولين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس براي شروع مسابقات ليگ برتر صبح امروز(دوشنبه) از ساعت 10 و 30 دقيقه در زمين شماره دو مجموعه‌ي ورزشي آزادي برگزار شد.

عباس انصاري فرد مدير عامل باشگاه پرسپوليس از ابتداي شروع تمرين در كنار زمين حاضر شد. در اين تمرين تنها هفت بازيكن تيم پرسپوليس متشكل از عليرضا حقيقي، ضيا نيك نفس، كريم باقري، مجتبي شيري ، مهدي شيري، نبي الله باقري‌ها و هادي نوروزي حضور داشتند و احمد رضا عابدزاده به عنوان مربي تمرينات بازيكنان را زير نظر گرفت.

همچنين چهار بازيكن آزمايشي از تيم هاي مختلف ليگ دسته يك در كنار ديگر بازيكنان پرسپوليس تمرين كردند.

بيشتر زمان تمرين بازيكنان پرسپوليس معطوف به دويدن هاي آرام به دور زمين بود. همچنين به دستور عابدزاده آنها استارت هاي كوتاه و بلند،‌ نرمش هاي سبك و حركات كششي را در برنامه‌ي خود داشتند و زمان سرعت عمل بازيكنان توسط عابدزاده ثبت مي‌شد.

همچنين شيث رضايي به دليل زخم شدن پاي چپ‌اش با نظر فريد زرينه پزشك تيم پرسپوليس امروز تمرين نكرد. به گفته خودش از فردا تمريناتش را آغاز مي كند البته احمدرضا عابدزاده از او خواست تا پابرهنه در جمع بازيكنان تمرين كند كه با توصيه هاي پزشك تيم اين درخواست مربي لغو شد.

ميثم بائو پس از 75 دقيقه از شروع تمرين پرسپوليس در محل تمرين حاضر شد و در گفت‌وگو با انصاري‌فرد اعلام كرد كه پليس جلوي خودروي وي را گرفته بوده است و مشكلي براي حضور در تمرينات ندارد.

تنها چهار يا پنج تماشاگر كه از آشنايان عوامل تيم بودند براي تماشاي تمرين پرسپولس آمده بودند.

H.TiFuSi
29-06-2009, 11:55
گزارش تحلیلی - خبری مهر /
بلاتکلیفی پرسپولیس در روزهایی‌‌که پول هم‌‌ندارد/می‌خواهند قهرمان شوند!
خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: در حالی که اکثر تیم های حاضر در نهمین دوره لیگ برتر علاوه بر شناخت کادر فنی، تمریناتشان را نیز آغاز کرده اند، پرسپولیس بی پول هنوز سرمربی اش را انتخاب نکرده است و چشم به جیب سازمان تربیت بدنی و مساعدت محمدعلی آبادی دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، هواداران تیم فوتبال پرسپولیس حق دارند از مسئولان این باشگاه سئوال کنند چرا برخلاف تیم رقیب(استقلال) هنوز وضعیت کادر فنی و بازیکنان این تیم برای حضور در نهمین دوره رقابتهای لیگ برتر مشخص نشده است؟

شاید یکی از پاسخ هایی که می توان به این پرسش داد این باشد که ریاست مجمع دو باشگاه با یکدیگر فرق می کند و استقلال با ثبات مدیریت و ریاست مجمعی مسعود زریبافان روند مطلوبتری را دنبال می کند اما پرسپولیس که ریاست مجمع اش را محمدعلی آبادی برعهده دارد با بی ثباتی سوال برانگیزی مواجه است و هنوز وضعیت کادر فنی و بازیکنان فصل آینده این تیم مشخص نشده است.

البته احتمال جدایی محمدعلی آبادی از سازمان تربیت بدنی و حضور او در یکی از وزارتخانه هم می توانست یکی از دلایلی باشد که او نتوانست به باشگاه تحت ریاستش نظارت کافی داشته باشد و بهترین روزها برای انتخاب کادر فنی و بازیکنان را از دست داده است. ماندن یا رفتن علی آبادی طبیعتا بر روی ابقا یا برکناری عباس انصاریفرد هم تاثیر مستقیم می گذاشت.

حالا به نظر می رسد با ابقا ( بازهم احتمالی ) محمدعلی آبادی در سازمان تربیت بدنی، عباس انصاریفرد نیز با دلگرمی بیشتری طی روزهای اخیر پیگیر جذب سرمربی آینده پرسپولیس شده است. اما با وجود تلاش های صورت گرفته هنوز نتوانسته اند مبلغ مورد نظر کلاوس تاپ مولر را فراهم کنند و مشخص نیست تا چه زمانی می خواهند به حضور این مربی گرانقیمت اصرار کنند.

تاپ مولر که در ابتدا رقم یک میلیون و 200 هزار یورو را به پرسپولیس پیشنهاد داده بود، حاضر شده است تا 800 هزار یورو نیز به سرخپوشان تهرانی تخفیف بدهد اما پرسپولیسی که میلیاردها تومان بدهی دارد، حتی نمی تواند مبلغ ابتدایی(30 درصد) مورد درخواست تاپ مولر را پرداخت کند.

حالا این باشگاه بی پول که چشم به جیب سازمان تربیت بدنی دارد و یک حساب بانکی هم برای خودش ندارد، تا چه زمانی می خواهد برجذب تاپ مولر گرانقیمت اصرار کند و فرصت را از دست بدهد، پرسشی است که اعضای هیئت مدیره هم پاسخ درستی برای آن ندارند.

یکی دیگر از مشکلات این روزهای پرسپولیس دوری اعضای هیئت مدیره از تصمیم گیری ها برای فصل آینده این تیم است که قطعا ضربات جبران ناپذیری به این تیم خواهد زد. در حالی که هیئت مدیره این باشگاه ماه گذشته مصوب کرده بود حبیب کاشانی به عنوان مدیرعامل معرفی شود، پس از آنکه این مصوبه به اجرا در نیامد و 180 درجه متفاوت تر از آن به اجرا در آمد، اعضای هیئت مدیره نیز دیگر جلسه ای تشکیل ندادند و برخی از آنها حتی از اتفاقات باشگاه هم کاملا بی خبر هستند.

این اتفاقات در حالی رخ می دهد که عباس انصاریفرد به تنهایی مشغول مذاکره با بازیکنان جدید و قدیم است و در این بین بیشتر از آنکه بازیکن برای باشگاه جذب کند، بازیکنان فصل قبل را هم از دست می دهد.

به این مشکلات باید نامشخص بودن وضعیت بازیکنان تاثیرگذاری چون علی کریمی ، محسن خلیلی ، علیرضا نیکبخت واحدی و ... را هم اضافه کرد که هر روز خبرهایی در مورد حضورشان در تیم های دیگر مطرح می شود.

نگاهی به روند آماده سازی 18 تیم لیگ برتری حاضر در نهمین دوره رقابتهای لیگ برتر نشان می دهد که پرسپولیس یکی از بی برنامه ترین و بی ثبات ترین تیم هاست که وضعیتی کاملا بلاتکلیف دارد و مشخص نیست در فاصله کمتر از 40 روز مانده تا شروع فصل جدید لیگ برتر چه زمانی مسئولان این تیم می خواهند سرمربی و بازیکنان فصل آینده را انتخاب کنند و تیمشان را برای قهرمانی در لیگ نهم آماده کنند!!

JEFF_HARDY
29-06-2009, 12:10
پتروويچ و آتسو در ليست مازاد پرسپوليس قرار گرفتند
خبرگزاري فارس: باشگاه پرسپوليس ايوان پتروويچ و فرانك آتسو را در ليست فروش خود قرار داد.

به گزاش خبرگزاري فارس، مسئولان پرسپوليس اعلام كردند فرانك آتسو و ايوان پتروويچ در ليست فروش اين باشگاه قرار دارند. به همين دليل به اين دو بازيكن در تماس تلفني اعلام شده است كه براي دريافت رضايت‌نامه به باشگاه پرسپوليس بيايند.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 12:11
پس از انتخاب سرمربي جديد پرسپوليس
تكليف نهايي عابدزاده مشخص مي‌شود
خبرگزاري فارس: تكليف نهايي عابدزاده پس از حضور سرمربي جديد مشخص خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، با توجه به جلسه‌اي كه مديرعامل باشگاه پرسپوليس با احمدرضا عابدزاده داشت قرار شد وي تا زماني كه سرمربي جديد پرسپوليس وارد ايران شود تمرينات اين تيم را زير نظر داشته باشد و پس از حضور سرمربي خارجي جديد تصميم نهايي را در خصوص وضعيت عابدزاده گرفته شود. به همين دليل انصاري‌ فرد هيچ حكمي براي عابدزاده صادر نكرده است

-----------------------------
------------------------
------------------------------
براي حضور در پرسپوليس
انصاري‌فرد با معدنچي مذاكره كرد
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس شب گذشته با مهرزاد معدنچي گفت‌وگو كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس عباس انصاري فرد با مهرزاد معدنچي براي پيوستن به پرسپوليس مذاكره كرد.
معدنچي قرار است ظرف چند روز آينده جواب انصاري فرد را بدهد. اين بازيكن در تيم النصر امارات عضويت دارد. انصاري فرد اعلام كرده كه آمادگي مذاكره با مسئولان اين باشگاه اماراتي را دارد.
---------------------------------------------
---------------------------------
-----------------------

بائو: از هفته آينده تمريناتم را شروع مي‌كنم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به دليل مشكل خانوادگي از هفته آينده تمريناتم را شروع مي‌كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس، ميثم بائو اظهار داشت: از اينكه به پرسپوليس آمده‌ام خوشحال هستم و فقط به دليل مشكل خانوادگي قصد دارم از هفته آينده تمرينات خودم را شروع كنم.
وي افزود: هيچ مشكل مالي با باشگاه ندارم و خبري كه در برخي رسانه ها اعلام شده صحت ندارد. براي حضور موفق در آينده پرسپوليس برنامه‌ريزي دارم و مي‌دانم بايد در كنار بزرگاني مثل كريم باقري و ساير بازيكنان اين تيم قرار بگيرم تا رقابت سلامتي داشته باشم

JEFF_HARDY
29-06-2009, 12:12
براي حضور در ليگ نهم
پرسپوليس با ووشوكاران استارت زد
خبرگزاري فارس: تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس براي حضور در ليگ نهم از صبح امروز آغاز شد.

به گزارش خبرگزاري فارس تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت10:30 امروز در زمين شماره 2 مجموعه ورزشي آزادي زير نظر احمدرضا عابدزاده آغاز شد.
در اين تمرين كريم باقري‌، نبي ا... باقري‌ها، عليرضا حقيقي، مجتبي و مهدي شيري، هادي نوروزي و ضياء الدين نيك نفس از بازيكنان فصل گذشته و رسول كر بازيكن تيم اميد و سه بازيكن تستي حضور داشتند.
در تمرين امروز ابتدا احمدرضا عابدزاده بازيكنان را به گروه‌هاي دو نفره تقسيم كرد و به تمرينات استقامتي و هوازي پرداخت.

* در ابتداي تمرين كه عباس انصاري فرد حضور داشت بازيكنان به مدت 15 دقيقه در جلسه اي شركت كردند و مديرعامل پرسپوليس و عابدزاده با‌ آنها گفت و گو كردند.

* شيث رضايي با 15 دقيقه تاخير در محل تمرين پرسپوليس حضور پيدا كرد و با تذكر عابدزاده لباس ورزشي پوشيد اما به دليل مصدوميت تمرين نكرد.

* جلسه امروز بازيكنان با مديرعامل و عابدزاده دور از چشم خبرنگاران انجام شد و اين موضوع به درخواست عابدزاده بود.

* افراد سه مدرسه فوتبال از نزديك نظاره‌گر تمرين امروز پرسپوليسي‌ها بودند. آنها به شدت كريم باقري را تشويق كردند. همچنين برخي از ورزشكاران تيم ملي ووشو از نزديك نظاره‌گر تمرين پرسپوليسي‌ها بودند.

* ميثم بائو با لباس شخصي در پايان تمرين در جمع پرسپوليسي‌ها حضور پيدا كرد و با عباس انصاري فرد و عابدزاده به گفت و گو پرداخت.

* شيث رضايي پس از حضور در تمرين زير نظر دكتر زرينه به مداواي پاي خود پرداخت.

-------------------------------
-----------------------------------------------
-------------------------
در واكنش به اظهارات انصاري‌فرد
باقري: دوست ندارم مربي پرسپوليس شوم
خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به حرف‌هاي انصاري فرد احترام مي‌گذارم اما دوست ندارم مربي شوم.

به گزارش خبرگزاري فارس كريم باقري پس از تمرين امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قلبا پرسپوليس را دوست دارم و به حرف هاي انصاري فرد احترام مي‌گذارم اما به هيچ عنوان دوست ندارم مربيگري كنم و فقط دوست دارم فوتبال بازي كنم.
وي افزود: به پرسپوليس كمك مي‌كنم اما نام مربي روي من قرار نمي‌گيرد چون مربيگري كار آساني نيست و شرايط خاص خودش را مي‌خواهد.

* تمرين پرسپوليس ساعت 11:45 به پايان رسيد.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 12:13
با وجود دير آغاز شدن تمرينات و معرفي نشدن سرمربي
انصاري‌فرد: قول مي‌دهم قهرمان ليگ برتر شويم
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: به هواداران قول مي‌دهم در فصل آينده قهرمان ليگ برتر شويم.

عباس انصاري فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اظهار داشت: تا پايان هفته بازيكنان ما كامل خواهند شد و تمرينات پرسپوليس منظم‌تر دنبال خواهد شد. هدف ما اين بود كه چارچوب لازم را براي شروع تمرينات آماده كنيم. درست است كه تعداد نفرات حاضر در تمرين امروز كم است اما خوشحالم كه استارت ليگ نهم را زديم.
وي در خصوص حضور بازيكنان برزيلي در ايران و قرارداد الونگ گفت: اشپيتيم آرفي و دو بازيكن برزيلي تا آخر هفته وارد ايران مي‌شوند اما با الونگ الونگ به دليل اينكه قراردادي از گذشته دارد به توافق نرسيده‌ايم و فعلا با او قراردادي امضا نكرديم.
انصاري فرد درباره وضعيت عليرضا نيكبخت واحدي و علي كريمي تاكيد كرد: هر بازيكني كه مي‌خواهد به پرسپوليس بيايد بايد تا آخر هفته تكليفش روشن شود كه آيا مي‌خواهددر پرسپوليس بماند يا خير. مي‌‌خواهيم انتهاي هفته جذب بازيكن و ليست مازاد خود را اعلام كنيم تا تكليف ما براي شروع ليگ نهم روشن شود اما آرزوي قلبي من است است كه كريمي در پرسپوليس بماند چون او مثل نيكبخت واحدي سرمايه اين باشگاه است.
وي در خصوص سرمربي جديد پرسپوليس يادآور شد: درست است كه قول‌‌هاي زيادي دادم اما تلاش خود را براي جذب سرمربي خوب انجام دادم. با مولر فقط مشكل مالي داريم و قرارداد تاپ مولر و دستيارش براي ما يك ميليون يورو تمام مي‌شود. ما چشم‌ انتظار كمك و تاييد سازمان تربيت بدني هستيم تا با مولر قرارداد نهايي را امضا كنيم.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در جواب اين سئوال كه چرا جلسه هيات مديره پرسپوليس تشكيل نمي‌شود تا تيم از بلاتكليفي خارج شود عنوان كرد: چندين جلسه هيات مديره داشتيم و به هيچ عنوان اين جلسات مخفيانه نبود اما قرار نيست كه هر اتفاقي كه مي‌افتد را اعلام كنيم.
وي افزود: خوشبختانه هيات مديره همكاري لازم را با من داشته و وظيفه من است كه ساير كارها را به عنوان مديرعامل انجام دهم تا به هدف خود در ليگ نهم برسيم.
انصاري‌فرد در خصوص ناراحتي مازيار زارع درباره تمديد نشدن قراردادش اظهار داشت: من از مازيار زارع دلخور نيستم اما واقعا تعجب مي‌كنم كه چرا برخي از مصاحبه‌هاي اين بازيكنان با حرف‌هايي كه به ما مي‌زنند تفاوت‌ زيادي دارد. باشگاه بارها با برخي از بازيكنان تماس گرفته است اما آنها در روزنامه‌ها خلاف اين حرف را مي‌زنند و به دنبال تهديد و يا خودنمايي هستند كه من اين مسئله را قبول ندارم.
وي ادامه داد: مازيار زارع بازيكن با اخلاقي است و فقط منظور من اين بازيكن نيست، بلكه من دوست دارم هر چه زودتر آنهايي كه عاشق پرسپوليس هستند تكليفشان روشن كنند.
مديرعامل پرسپوليس ضمن انتقاد از بعضي از تيم‌هاي صنعتي تاكيد كرد: تيم‌هاي صنعتي با بودجه‌هايي كه دارند مي‌توانند بهتر عمل كنند. مشكل پرسپوليس اين است كه سقف قراردادهاي اين تيم بالا نيست. به نظر من فردي كه در پرسپوليس بازي مي‌كند بايد 100 و يا 200 ميليون تومان بيشتر از ساير بازيكنان بگيرد. شرايط پرسپوليس با تمام تيم‌ها فرق دارد.
وي گفت: به همين دليل به دنبال بازيكناني هستم كه اول قلبشان براي پرسپوليس بتپد و قدر پيراهن قرمز را بداند. هواداران حق دارند بهترين بازيكنان و بهترين فوتبال را از پرسپوليس ببينند.
انصاري فرد در مورد شرايط پرسپوليس در ليگ نهم خاطرنشان كرد: امسال تيم بهتري هستيم. ضعف‌ها را برطرف كرديم و قول قهرماني را با قدرت به هواداران مي‌دهم. فراموش نكنيد پرسپوليس مديري نمي‌خواهد كه تيم اول را دوباره قهرمان كند چون اين كار سختي نيست. پرسپوليس مديري مي‌خواهد كه تيم را از رده پائين به صدر جدول بكشاند و تيم را از شرايط بحراني خارج كند. معتقدم پرسپوليس هميشه مي‌تواند حرف اول را در فوتبال ايران بزند.
وي اظهار داشت: در زمان دنيزلي هرگز فراموش نمي‌كنم پرسپوليس زيباترين بازي را به نمايش گذاشت اما در ليگ سوم شد ولي هواداران هر روز ياد دنيزلي را در ورزشگاه‌ها و در ديدار با من زنده مي‌كنند. پس معلوم است كه اين مربي نمره قبولي گرفته است. به خاطر همين است كه من هم به دنبال تاپ مولر اولين گزينه من است.
انصاري فرد در خصوص بازيكنان جذب شده پرسپوليس يادآور شد: جوان‌هايي را جذب كرديم كه همه آينده‌دار هستند و فقط به دنبال نام‌ها نبوديم بلكه به دنبال استعدادها نيز رفتيم. مربي خارجي اگر به ايران بيايد نام‌ها براي او معني نمي‌دهد و به دنبال اين است كه چه بازيكني 90 دقيقه در زمين براي تيم خود مي‌جنگد ما هم بر همين اساس نفرات خود را جذب كرديم.
مديرعامل پرسپوليس در خصوص وضعيت حميد درخشان گفت: فعلا آمدن مولر به ايران قطعي نيست كه بخواهيم دستيار ايراني او را معرفي كنيم اما مولر براي ما شرط گذاشته كه با خود يك دستيار به ايران مي‌آورد. ما هم به دنبال اين هستيم كه هر مربي خارجي كه به ايران بيايد كريم باقري را در كنار او قرار دهيم كه در كنار بازي كردن دستيار سرمربي نيز باشد. كريم باقري براي ما مثل كريمي يك نعمت است و اگر اين دو نفر آماده باشند بعيد مي‌دانم حريفي جلودار آنها باشد.
انصاري‌ فرد در خصوص پژمان نوري عنوان كرد: دو روز گذشته با نوري تماس گرفتيم و خوردبين نيز با او گفت‌وگو كرد. نوري به ما گفت كه گزينه اول من پرسپوليس هست و تا دو روز آينده قرارداد خود را با پرسپوليس امضا مي‌كنم اما از اخبار شنيديم كه او به ملوان پيوسته كه فقط مي‌توانم در اين باره سكوت كنم.
وي در جواب اين سئوال كه آيا امكان تغييرات در هيات مديره وجود دارد يا خير، گفت: اين موضوع ربطي به من ندارد. من منتظر تصويب دستور هيات مديره هستم تا آنها را عملي كنم. تغييرات در هيات مديره را بايد از مهندس علي‌آبادي بپرسيد.
انصاري فرد تصريح كرد: تا روزي هستم از جان مايه مي‌گذارم تا شرايط خوب شود و مشكلي نباشد. اگر هم نباشد ميز و صندلي باشگاه را به فرد ديگري تقديم مي‌كنم و به هيچ عنوان حرفي ندارم. من فقط دوست دارم در ليگ نهم پرسپوليس متفاوتي را ببينيد.

------------------------
------------------------------------
----------------------

باشگاه پرسپوليس با الونگ به توافق نرسيد
خبرگزاري فارس: به دليل مشكلات قراردادي فصل گذشته الونگ باشگاه پرسپوليس با اين بازيكن كامروني به توافق نرسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، با توجه به اينكه اعلام شده بود الونگ الونگ با عقد قراردادي 2 ساله به اين تيم پيوسته است اين خبر از سوي مديرعامل باشگاه تكذيب شد.
الونگ به دليل داشتن قرارداد با تيم‌هاي ديگر و نداشتن برگه تسويه حساب حضورش در پرسپوليس منتفي است و هيچ قراردادي با اين باشگاه امضا نكرده است. قرار است تا انتهاي هفته تكليف اين هافبك كامروني مشخص شود اما پرسپوليسي‌ها تمايل زيادي براي جذب او ندارند.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 12:14
با اعلام انصاري‌فرد
باقري دستيار سرمربي خارجي پرسپوليس مي‌شود
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس از حضور كريم باقري به عنوان دستيار سرمربي خارجي پرسپوليس خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، عباس انصاري فرد اعلام كرد در جلسه‌اي از كريم باقري خواسته است به عنوان دستيار سرمربي خارجي در تيم فوتبال پرسپوليس انجام وظيفه كند.
انصاري فرد در اين باره گفت: قطعا باقري به عنوان بازيكن و مربي فصل آينده خواهد بود و اميدوارم دراين باره مشكلي نداشته باشيم.

---------------------------
---------------------------------------
----------------
در گفت‌وگو با فارس
رضايي: با پرسپوليس تلفني مذاكره كرده‌ام
خبرگزاري فارس: مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال صباي قم گفت: مذاكره من با پرسپوليسي‌ها فقط تلفني بوده است.

غلامرضا رضايي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص مذاكراتش با باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: من چند پيشنهاد خوب دار. مذاكره من با پرسپوليسي‌ها فقط در حد مكالمه تلفني بوده است. من در حال حاضر در شيراز هستم تا به مسائل شخصي‌ام بپردازم.
وي افزود: در چند روز آينده به تهران خواهم آمد و مذاكرات نهايي را با مسئولان پرسپوليس انجام خواهم داد اما روشن شدن تكليف پرسپوليس و انتخاب سرمربي براي من اهميت زيادي دارد تا بتوانم قراردادم را با اين تيم امضا كنم.
رضايي ادامه داد: اتفاقات اخير در باشگاه پرسپوليس كمي من را نگران كرده است. به همين دليل وسواس و دقت لازم را براي تصميم‌گيري انجام مي‌دهم، چرا كه فصل جاري در آينده فوتبال من بسيار تاثيرگذار است.
اين مهاجم در خصوص استيل‌آذين عنوان كرد: اين موضوع را تكذيب مي‌كنم و به هيچ عنوان با مسئولان اين باشگاه گفت‌وگويي انجام نداده‌ام.
مهاجم تيم ملي در خصوص پيشنهادات خارجي‌اش يادآور شد: چند پيشنهاد از امارات دارم اما خودم مي‌خواهم در ايران بازي كنم ولي اگر پيشنهادات اماراتي‌ها بهتر باشد احتمال رفتنم به اين كشور وجود دارد.
رضايي با اشاره به انگيزه‌اش براي ملي پوش شدن خاطرنشان كرد: براي ثابت كردن خودم و اينكه نشان دهم اعتماد دايي به من بيهوده نبود مي‌خواهم دوباره پيراهن تيم ملي را بر تن كنم.
انتهاي پيام/ا
-------------------------
-----------------------------------------
-----------------

هافبك پرسپوليس به مس كرمان پيوست
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس با عقد قراردادي داخلي به باشگاه مس كرمان ملحق شد.

به گزراش خبرگزاري فارس، عليرضا محمد با عقد قراردادي داخلي به مدت يك سال به باشگاه مس كرمان پيوست.
اين بازيكن روز گذشته اعلام كرده بود از شرايط كنوني پرسپوليس راضي نيست و مي خواهد از اين تيم جدا شود.

اين در حالي است كه هنوز سرمربي پرسپوليس انتخاب نشده است.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 12:16
راست و دروغ اخبار گردن خبرگزاری، من فقط گفتم این شایعه ها هم وجود داره

JEFF_HARDY
29-06-2009, 13:06
گفته بودم در اوج به ملوان برمي‌گردم
نوري: راهي براي بازگشت به پرسپوليس ندارم
خبرگزاري فارس: هافبك جديد تيم فوتبال ملوان گفت: پيراهن پرسپوليس براي من باارزش است اما متاسفانه ديگر راهي براي بازگشت به اين تيم ندارم.

پژمان نوري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: من هميشه عاشق پرسپوليس هستم و اين تيم را با هواداران عاشقش دوست دارم اما به دليل اينكه قرارداد داخلي با ملوان امضا كرده ام ديگر راه بازگشتي به پرسپوليس ندارم.
وي افزود: دليلي خاصي ندارد كه پرسپوليس را ترك كرده ام. نه با انصاري فردي مشكل دارم و نه با بازيكنان.
نوري ادامه داد: چند روز قبل با محمود خوردبين و عباس انصاري فرد صحبت و به آنها قول داده بودم كه در پرسپوليس مي‌مانم اما متاسفانه اتفاقاتي پيش آمد كه مجبور شدم به ملوان بروم. بيشترين نقش را احمدزاده داشت كه هميشه به او بدهكار هستم.
اين بازيكن خاطرنشان كرد: گفته بودم در روزهاي اوجم و نه در روزهاي كه پير شده ام به ملوان برمي‌گردم. من ديني به ملوان و هوادارانش دارم كه بايد آن را ادا مي‌كردم.
وي يادآور شد: دلم براي پرسپوليس تنگ مي‌شود و جا دارد از خوردبين و انصاري فرد عذرخواهي كنم كه اين تصميم را گرفتم.
نوري خطاب به هواداران پرسپوليس تاكيد كرد: من به خاطر پول به ملوان نرفتم. پرسپوليس و چند تيم ديگر پول‌ بيشتري به من مي‌دانند. دليل اصلي كه ملوان را انتخاب كردم فقط تعصب به مردم شهر و احمدزاده بود. هواداران پرسپوليس از من دلگير نباشند و بايد اين حق را به من بدهند كه اين تصميم را گرفته ام.
وي اضافه كرد: من به جز موارد به دليل اينكه يك فصل به پگاه گيلان رفته بودم و هواداران انزلي از من ناراحت شده بودند در تصميم من تاثيرگذار بود. چون بر خودم لازم مي‌دانستم از هواداران ملوان عذرخواهي كنم.
هافبك تيم ملوان در خصوص وضعيت اين تيم در ليگ نهم گفت: تمرينات را به خوبي شروع كرده ايم و بازيكنان جوان و جوياي نامي داريم تا بتوانيم در ميانه هاي جدول ليگ برتر بمانيم.
نوري عنوان كرد: از بازيكنان بزرگي مثل كريمي، باقري و ساير بازيكنان كه سال ها در كنار آنها بوده‌ام سپاسگذارم.
نوري در خصوص وضعيت مازيار زارع گفت: بعيد مي دانم زارع به ملوان بيايد چون او تصميم دارد باز هم در تيم‌هاي تهراني بازي كند.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 13:07
خبرگزاری فارس دارالمجانین است............

------------------

پس از ديدار با انصاري‌فرد
محمد: يك سال ديگر در پرسپوليس مي‌مانم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با مس كرمان صحبت كرده‌ام اما يكسال ديگر در پرسپوليس مي‌مانم.

عليرضا محمد پس از حضور در باشگاه پرسپوليس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: با مسئولان مس كرمان مذاكراتي را انجام داده بودم اما پس از ديدار امروز با عباس انصاري فرد قراردادم را با پرسپوليس تمديد كردم و يكسال ديگر قطعا در پرسپوليس خواهم ماند.
وي افزود: مشكل خاصي با باشگاه نداشتم و خوشبختانه همه چيز طبق روال عادي انجام شد. البته اگر با پرسپوليسي‌ها به توافق نمي‌رسيدم بدون شك قرارداد با دو ساله با مس كرمان مي‌بستم.
محمد ادامه داد: در تمرينات پرسپوليس شركت مي‌كنم و خودم براي يك فصل رويايي آماده مي‌كنم.
وي همچنين در جواب اين سئوال كه آيا با مسئولان مس كرمان قرارداد امضا كرده‌ يا خير گفت: من هيچ قراردادي امضا نكردم فقط به صورت تلفني مذاكراتي را انجام داده بودم.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 13:08
کاش از این خرابشده خبر نمی زاشتم واقعا........

باشگاه مس اعلام كرد:
پرداخت 50 درصد از مبلغ قرارداد تنها راه جدايي محمد
خبرگزاري فارس: باشگاه مس تنها در صورتي كه 50 درصد از مبلغ قرارداد عليرضا محمد را طبق قانون دريافت كند به بازيكن پرسپوليس اجازه جدايي مي‌دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس، طبق اعلام مسئولان مس عليرضا محمد امروز صبح با عقد قراردادي داخلي و يك ساله به اين تيم پيوست. اين در حالي است كه وي ظهر امروز به باشگاه پرسپوليس رفت و اعلام كرد يك فصل ديگر در اين تيم حضور خواهد داشت.
مدير روابط عمومي باشگاه مس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: طبق قانون قراردادهاي داخلي معتبر هستند و اگر عليرضا محمد قصد جدايي از باشگاه مس را دارد مي تواند اين كار را انجام دهد اما به شرطي كه 50 درصد از قرارداد خود را طبق قانون بپردازد. 25 درصد از اين مبلغ در اختيار سازمان ليگ قرار مي گيرد و 25 درصد از آن را به باشگاه مس مي رسد

m2stech
29-06-2009, 13:31

m2stech
29-06-2009, 13:34
استيل آذين چند گام جلوتر از پرسپوليس

اگر ماجراى اصرار به رعايت «سقف قرارداد»ها مثل يكى، دو سال گذشته صورى نباشد، آنگاه فصل جارى به فرصت مناسبى تبديل خواهد شد تا تيم هاى بخش خصوصى بتوانند از دولتى ها پيشى بگيرند.در همين ارتباط مى توان از «استيل آذين» به عنوان يك مثال زنده ياد كرد. تيمى كه اميدواريم اخبار جذاب نقل و انتقالاتى اش يك مانور صرفاً تبليغاتى نباشد زيرا در استقلال اهواز نيز شفيعى زاده ها چنين شروعى داشتند منتها هر چه از تيمدارى ايشان بيشتر مى گذشت و مى گذرد تيم مورد بحث بيشتر تحليل مى رود.
كريمى،زندى، كعبى و نورى ۴ ستاره اى هستند كه در فهرست خريد استيل آذين قرار دارند. وجود همين اسامى باعث شده تا توجه افكار عمومى به سمت اين تيم و مالك متمول آن برود اما يادمان باشد كه استيل آذين تا لحظه نگارش اين مطلب هنوز با هيچ كدام از اسامى ياد شده به توافق نرسيده و تجربه مى گويد كه خيلى نبايد روى «احتمالات» حساب باز كرد. البته هدايتى چه امسال در پرسپوليس و چه ۲ فصل قبل در استيل آذين نشان داده كه ابايى از خرج هاى ميلياردى ندارد، منتها درباره او شايعات زيادى به گوش مى رسد شايعاتى كه اگر صحت داشته باشند آنگاه مى توان بخوانيد بايد گفت كه عمر ترك تازى اين باشگاه همو به درازا نخواهد انجاميد.
در حال حاضر «استيل آذين» تبديل به اپوزيسيونى قوى براى پرسپوليس شده است زيرا صرف نظر از هدايتى و انگيزه هايى كه براى تلافى خاطرات تلخش از يك سال حضور در هيأت مديره سرخ ها دارد.
حميد استيلى و حاج حبيب كاشانى نيز با چنين انگيزه هايى به سمت اين تيم تهرانى متمايل شده اند. البته هيچ كس در ظاهر بعد خصمانه اين رقابت را تأييد نمى كند و به ظاهر همه چى رفاقتى است اما با توجه به اصطكاكى كه در فصل نقل و انتقالات ميان اين ۲ باشگاه به وجود آمده، پيش بينى اين نكته كه آنها يكديگر را رقيب قلمداد مى كنند دور از ذهن نيست.
اگر پرسپوليس به دستور پدر معنو ى اش يعنى «سازمان» متعهد و وفادار بماند آنگاه استيل آذين دعوا را به راحتى خواهد برد زيرا با سقف ۲۵۰ ميليون تومان نمى شود ستاره ها را از چنگ بخش خصوصى در آورد. اينطور وقت ها معمولاً آن بخش از ميز مذاكره كه به زير ميز مشهور است نقش محورى پيدا مى كند و ارقام رد و بدل شده شبيه آن چيزى كه در كاغذ آمده است و مى آيد نيستند با اين حال يادمان باشد كه حاج عباس همين الانش هم با چند ميليارد بدهى بر جاى مانده از فصول گذشته روبروست و اين شايد نيرو و عامل بازدارنده اى باشد در مسير ولخرجى هايى كه ارتش سرخ در انديشه تكرار آن است.
============

با پرسپوليسي ها به توافقات اوليه رسيدم

بعد از اينكه محمد پروين از ادامه همكارى با تيم دى استراداى اسلواكى پشيمان شد و سايپايى ها با او وارد مذاكره نشدند او هم تمايلى به ماندن در سايپا نداشت طى هفته گذشته مشغول مذاكره با تيم هاى مختلف شد.
شنيده مى شد او با استيل آذين به توافق نهايى رسيده است اما روز گذشته مطلع شديم او طى جلسه اى كه با انصارى فرد داشت به توافقات اوليه رسيده و قرار است امروز قرارداد خود را با پرسپوليس ثبت كند.
محمد پروين : از باشگاه پرسپوليس با من تماس گرفتند و قرار يك نشست را گذاشتند. صبح ديروز با انصارى فرد جلسه گذاشتيم و به توافقاتى هم رسيديم.تقريباً حضورم در پرسپوليس حتمى است اما امروز هم جلسه ديگرى با انصارى فرد خواهم داشت بعد از آن، طى چند روز آينده انشاءالله قراردادم را ثبت مى كنم.
وي افزود : صحبت هايى با استيل آذين هم داشتم كه همه چيز بستگى به جلسه امروز دارد. قراردادم با پرسپوليس تقريباً تمام شده است اما بستگى دارد روند جلسه امروز چگونه باشد اما شانس پرسپوليس بيشتر است اما اگر با اين باشگاه به توافق نرسم به استيل آذين خواهم رفت .
وي در رابطه با پوشيدن لباس شماره 7 اين باشگاه افزود : دنبال اين حرف ها نيستم اما در گذشته شماره ۷ را مى پوشيدم و به خاطر اينكه پدرم سال هاى سال اين شماره را پوشيده است، دوست دارم همچنان با شماره ۷ پرسپوليس به ميدان بروم. اين شماره براى من مقدس است.
hurrahsport

MoJtaBa.R
29-06-2009, 14:15
خیلی گفتیم که از فارس و کانون خبر نزارید ... کانون هم همون خبرای فارس را کپی می کنه ..

اینا انگار با این شایعه پراکنی ها می خوان با اعصاب ما بازی کنن ... فارس بادمکی را هم برده مس ...

انگار خیلی از این نقل و انتقالات فقط تو خبر گزاری فارس انجام میشه ...

سلام عمو :31:

به اين اراجيف اون دو خبرگزاري زياد فک نکنيد :27:

زياد خودت رو ناراحت نکن

MoJtaBa.R
29-06-2009, 14:18
برای فصل بعد بازیکن برامون می مونه....
پرز داره از اون ور بازیکن می گیره این کدو داره همه را می فروشه.

منظورت پرز در لاليگاست ؟!

..

resident_evil
29-06-2009, 14:21
عجب مقایسه ای کردیا ! اصلا لیگ فوتبال مارو با هیچ جای دیگه نباید مقایسه کرد !

مثل اینکه ما این فصل هم به جایی نمیرسیم !

MoJtaBa.R
29-06-2009, 14:21
سايت گل – عليرضا محمد مدافع پرسپوليس در باشگاه بود كه شنيد مسئولان مس خبر قراردادش با اين تيم را اعلام كرده اند. او با تعجب به سايت گل مي گويد:"من كه ديروز قراردادم را با پرسپوليس تمديد كردم. اين خبر حقيقت ندارد."ا
لبته او با مس مذاكراتي داشته اما نه تا اين حد كه با آنها قرارداد ببندد. محمد مي گويد:"الان در باشگاه پرسپوليسم و منتظرم تا چكم را بگيرم و بعد اگر اجازه بدهند چهار روزي به مرخصي مي روم چون استراحتي نداشته ام ...من امروز بايد حساب مالياتي ام را هم صاف كنم. "البته مديران مس تاكيد دارند كه با محمد قرارداد رسمي امضا كرده اند!

MoJtaBa.R
29-06-2009, 14:22
عابدزاده اولين مربي پرسپوليس

احمدرضا عابدزاده مربي دروازه بانهاي پرسپوليس اولين تمرين اين تيم را زيرنظر گرفت

سايت گل – اولين جلسه تمرين فصل پرسپوليس را احمدرضاعابدزاده مربيگري كرد. اين اتفاق در شرايطي رخ داد كه پرسپوليس همچنان در گير مذاكره براي استخدام كلاس تاپمولر است ولي ظاهرا چاره اي جز اينكه بالاخره تمرينات كليد بخورد ، وجود نداشت.
البته بازگشت كريم باقري به ايران كه با پيشنهاد مربيگري روبه رو شده ، دل حاج عباس را قرص كرده تا او با مديريت عجيب و غريبش همچنان پيش برود. در تمرين امروز صبح كه در زمين شماره 2 ازادي برگزار شد ، برادران شيري ، عليرضاحقيقي ، ضياء نيك نفس ، كريم باقري ، هادي نوروزي ، شيث رضايي و چند بازيكن تستي شركت داشتند.

MoJtaBa.R
29-06-2009, 14:25
همين روزاست که يه تيرت بزنن که انصاريفر کريس رونالدو رو ميخواست ولي اون بي وفا زد زير قولش و رفت رئال !

nimax3d
29-06-2009, 14:32
همين روزاست که يه تيرت بزنن که انصاريفر کريس رونالدو رو ميخواست ولي اون بي وفا زد زير قولش و رفت رئال !

خیلی توپ بود :31:

m2stech
29-06-2009, 15:29
پرسپولیسی ها در روزهایی‌‌که پول هم‌‌ندارد ،می‌خواهند قهرمان شوند!!

در حالی که اکثر تیم های حاضر در نهمین دوره لیگ برتر علاوه بر شناخت کادر فنی، تمریناتشان را نیز آغاز کرده اند، پرسپولیس بی پول هنوز سرمربی اش را انتخاب نکرده است و ...

به گزارش مهر، هواداران تیم فوتبال پرسپولیس حق دارند از مسئولان این باشگاه سئوال کنند چرا برخلاف تیم رقیب(استقلال) هنوز وضعیت کادر فنی و بازیکنان این تیم برای حضور در نهمین دوره رقابتهای لیگ برتر مشخص نشده است؟

شاید یکی از پاسخ هایی که می توان به این پرسش داد این باشد که ریاست مجمع دو باشگاه با یکدیگر فرق می کند و استقلال با ثبات مدیریت و ریاست مجمعی مسعود زریبافان روند مطلوبتری را دنبال می کند اما پرسپولیس که ریاست مجمع اش را محمدعلی آبادی برعهده دارد با بی ثباتی سوال برانگیزی مواجه است و هنوز وضعیت کادر فنی و بازیکنان فصل آینده این تیم مشخص نشده است.

البته احتمال جدایی محمدعلی آبادی از سازمان تربیت بدنی و حضور او در یکی از وزارتخانه هم می توانست یکی از دلایلی باشد که او نتوانست به باشگاه تحت ریاستش نظارت کافی داشته باشد و بهترین روزها برای انتخاب کادر فنی و بازیکنان را از دست داده است. ماندن یا رفتن علی آبادی طبیعتا بر روی ابقا یا برکناری عباس انصاریفرد هم تاثیر مستقیم می گذاشت.

حالا به نظر می رسد با ابقا ( بازهم احتمالی ) محمدعلی آبادی در سازمان تربیت بدنی، عباس انصاریفرد نیز با دلگرمی بیشتری طی روزهای اخیر پیگیر جذب سرمربی آینده پرسپولیس شده است. اما با وجود تلاش های صورت گرفته هنوز نتوانسته اند مبلغ مورد نظر کلاوس تاپ مولر را فراهم کنند و مشخص نیست تا چه زمانی می خواهند به حضور این مربی گرانقیمت اصرار کنند.

تاپ مولر که در ابتدا رقم یک میلیون و 200 هزار یورو را به پرسپولیس پیشنهاد داده بود، حاضر شده است تا 800 هزار یورو نیز به سرخپوشان تهرانی تخفیف بدهد اما پرسپولیسی که میلیاردها تومان بدهی دارد، حتی نمی تواند مبلغ ابتدایی(30 درصد) مورد درخواست تاپ مولر را پرداخت کند.

حالا این باشگاه بی پول که چشم به جیب سازمان تربیت بدنی دارد و یک حساب بانکی هم برای خودش ندارد، تا چه زمانی می خواهد برجذب تاپ مولر گرانقیمت اصرار کند و فرصت را از دست بدهد، پرسشی است که اعضای هیئت مدیره هم پاسخ درستی برای آن ندارند.

یکی دیگر از مشکلات این روزهای پرسپولیس دوری اعضای هیئت مدیره از تصمیم گیری ها برای فصل آینده این تیم است که قطعا ضربات جبران ناپذیری به این تیم خواهد زد. در حالی که هیئت مدیره این باشگاه ماه گذشته مصوب کرده بود حبیب کاشانی به عنوان مدیرعامل معرفی شود، پس از آنکه این مصوبه به اجرا در نیامد و 180 درجه متفاوت تر از آن به اجرا در آمد، اعضای هیئت مدیره نیز دیگر جلسه ای تشکیل ندادند و برخی از آنها حتی از اتفاقات باشگاه هم کاملا بی خبر هستند.

این اتفاقات در حالی رخ می دهد که عباس انصاریفرد به تنهایی مشغول مذاکره با بازیکنان جدید و قدیم است و در این بین بیشتر از آنکه بازیکن برای باشگاه جذب کند، بازیکنان فصل قبل را هم از دست می دهد.

به این مشکلات باید نامشخص بودن وضعیت بازیکنان تاثیرگذاری چون علی کریمی ، محسن خلیلی ، علیرضا نیکبخت واحدی و ... را هم اضافه کرد که هر روز خبرهایی در مورد حضورشان در تیم های دیگر مطرح می شود.
نگاهی به روند آماده سازی 18 تیم لیگ برتری حاضر در نهمین دوره رقابتهای لیگ برتر نشان می دهد که پرسپولیس یکی از بی برنامه ترین و بی ثبات ترین تیم هاست که وضعیتی کاملا بلاتکلیف دارد و مشخص نیست در فاصله کمتر از 40 روز مانده تا شروع فصل جدید لیگ برتر چه زمانی مسئولان این تیم می خواهند سرمربی و بازیکنان فصل آینده را انتخاب کنند و تیمشان را برای قهرمانی در لیگ نهم آماده کنند!!

MoJtaBa.R
29-06-2009, 15:56
از سوي كميته انضباطي مبلغ بدهي‌ باشگاه‌هاي تعليق شده اعلام شد.

8 باشگاه ليگ برتري به خاطر بدهي به اشخاص حقيقي و حقوقي تا زمان پرداخت بدهي ها به صورت كامل تعليق شدند.
مجتبي شريفي در نامه اي به دبيركل فدراسيون فوتبال از او خواست براساس صدور آراي قطعي كميته انضباطي و با توجه به اينكه مستندات باشگاه ها مبني بر اجراي احكام مذكور و رضايت شكات ملاحظه نشده ليست بدهي و باشگاه ها را به شرح ذير اعلام كرد و از نبي خواست براساس مفاد ماده 70 و بند «د» ماده 32 آئين نامه انضباطي از ثبت هر گونه قرارداد و يا فعاليت باشگاه ها جلوگيري شود.
رئيس كميته انضباطي در پايان نامه نوشت؛ بديهي است باشگاه ها و يا افرادي كه حسب مورد به پرداخت جريمه نقدي محكوم و تاكنون از اجراي راي، استنكاف كرده اند هم مشمول مقررات فوق مي شوند. البته در صورت پرداخت مطالبات از سوي باشگاه ها ارائه اصل رسيد به كپي كميته انضباطي جهت محكومه شدن پرونده الزامي است.
مسلما موارد جديد نيز در كميته انضباطي در حال رسيدگي است كه مبالغ اخذ نشده از باشگاه ها به عنوان بدهي، متعاقبا اعلام مي شود.

1- استقلال تهران
تئودور يونگ 83213 يوور
ميثم بائو 000/000/148 ريال
باشگاه پاس همدان 20 درصد از كل قرارداد خسرو حيدري بابت انتقال به استقلال تهران

2- پاس همدان
مهدي خيري 000/000/140 ريال

3- راه آهن شهرري
علي نيكجو 000/000/640 ريال
داود مهابادي 000/000/400 ريال

4- صباي قم
سعيد بيگي 000/000/600 ريال
يحيي گل محمدي 000/000/500 ريال
آلن آويچ 000/000/400 ريال
نناد تيمكوف 000/000/200 ريال
شاهين صمديان 000/000/400 ريال
اسماعيل اردلان 000/000/40 ريال

5- پرسپوليس
سمانه رضايي 000/000/40 ريال
حسين كعبي 000/000/450 ريال
ناصر ابراهيمي 000/000/240 ريال
فربد قلعه دار 000/750/156 ريال
مجيد پروين 000/000/255 ريال
عليرضا نقيان 000/500/226 ريال
باشگاه سرخ پوشان 000/000/700 ريال
بهروز رهبري فرد 000/000/750 ريال
داود فنايي 000/000/600 ريال
حسين كوهي 000/000/245 ريال

6- استقلال اهواز
داود حقي 000/000/200 ريال
اكرامي 000/000/160 ريال
تريشزي 000/000/380 ريال
سرآباداني 000/000/215 ريال
مجتبي خورشيدي 000/000/50 ريال
حسن علي محجوب 000/000/200 ريال
مجتبي شيري 000/000/570 ريال

7- پيكان قزوين
روبرت ماركوسي 000/000/245 ريال

8- ابومسلم
محمدباقر احمدي 000/900/267 ريال
آندرانيك تيموريان 000/000/275 ريال
رضا مسلم زاده 000/000/135 ريال
رضا خرمالي 000/000/100 ريال
هادي برگي زر 000/666/496 ريال
يوسف مرادي 000/700/88 ريال
عرفان اولروم 000/000/300/1 ريال
حسين كريمي 000/000/200 ريال
خسرو منعمي 000/000/245 ريال
سعيد چاه جويي 000/800/46 ريال
مهدي قياسي 000/000/140 ريال
محمد مولانيا 000/000/130 ريال
ناصر غبيشاوي 000/000/320 ريال
مجيد نامجو مطلق 000/000/99 ريال
باشگاه سپاهان اصفهان 000/000/120 ريال

ليگ يك و دسته هاي پايين تر:
1- باشگاه ذغال سنگ كرمان
محمد نكويي 000/000/15 ريال

2- كوثر لرستان
روح اله محمد قرباني 000/000/750/87 ريال
باقر عليزاده 000/000/400 ريال
عباس كاظميان 000/000/400 ريال

3- آرد گلستان
علي اسدي 000/000/40 ريال
سيداكبرپور موسوي 000/000/700 ريال

4- نساجي مازندران
علي آقابزرگ نژاد 000/000/103 ريال
باشگاه مازيران ساري 000/000/300 ريال

5- شموشك نوشهر
محمدعلي فلاح دار 810/641/48 ريال

6- راه آهن بافق
محسن زاهدي 000/000/74 ريال

MoJtaBa.R
29-06-2009, 15:56
مجيد پروين کيه که طلبکاره ؟؟

..

MoJtaBa.R
29-06-2009, 15:57
كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به هيچ عنوان قصد رفتن به تراكتورسازي را ندارم و با پيراهن پرسپوليس از فوتبال خداحافظي مي‌كنم.

كريم باقري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اظهار داشت: شب گذشته از خارج از كشور به تهران بازگشتم و امروز براي روشن شدن وضعيتم و گفت‌وگو در مورد مشكلات باشگاه پرسپوليس به ديدار انصاري‌فرد رفتم و نظرات خودم را به او اعلام كردم.
وي اضافه كرد: پس از اينكه از ايران خارج شدم اظهار نظرات زيادي درباره ترك پرسپوليس در رسانه‌ها منتشر شده است. من به مردم تبريز صعود تراكتورسازي را تبريك مي‌گويم ولي به هيچ عنوان قصد رفتن به اين تيم را ندارم و قطعا فقط با پيراهن پرسپوليس پس از دو سال از فوتبال خداحافظي خواهم كرد.
باقري در جواب اين سئوال كه شفق مديرعامل باشگاه تراكتورسازي تبريز با شما مذاكره داشته است؛ عنوان كرد: درباره حضور در تراكتورسازي خير،‌ اما در مورد مسائل تراكتورسازي هميشه با يكديگر در تماس بوديم و در خصوص مسائل مختلف و موفقيت تراكتورسازي صحبت مي‌كرديم اما هيچ قولي از طرف من به ايشان درباره حضورم در تراكتورسازي مطرح نبود اما باز هم اگر ايشان مثل هميشه از من نظر بخواهند به عنوان يك دوست در خدمتشان خواهم بود.
باقري در خصوص انتخاب سرمربي جديد پرسپوليس گفت: از فردا تمرينات را شروع خواهيم كرد و سعي مي‌كنم با كمك بازيكنان تا زمان انتخاب سرمربي تمرينات تيم را اداره كنم اما به هيچ عنوان همانطور كه بارها گفتم به دنبال مربيگري نيستم و نخواهم بود. اميدوارم هر چه سريع‌تر مسئولان باشگاه با فرد مورد نظر خود به توافق برسند. بايد قبول كرد كه قطعا وقت زيادي را كه از دست داديم به ما ضربه خواهد زد اما اين موضوع به تازگي پيش نيامده است و هر سال پرسپوليس اين مشكل را دارد.
وي در جواب اين سئوال كه آيا از تيم ملي خداحافظي كرده‌ايد گفت: الان وقت اين حرف ها نيست چون نه تيم ملي بازي دارد و نه قرار است اردوي اين تيم تشكيل شود. فعلا تمام تمركزم روي پرسپوليس است

MoJtaBa.R
29-06-2009, 15:58
مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به دليل مسائل مالي با مسئولان باشگاه پرسپوليس اختلاف نظر دارم.

سپهر حيدري پس از ديدار امروز با عباس انصاري فرد اظهار داشت: هنوز قرادادم را با پرسپوليس تمديد نكردم چون بنا بر دلايل مالي هنوز با مسئولان باشگاه اختلاف نظر دارم كه اميدوارم حل شود.
وي افزود: تا دو روز آينده تكليفم را با باشگاه روشن مي كنم و اگر قسمت شد در اين تيم بمانم به پيشنهادهاي ديگر فكر كنم.

MoJtaBa.R
29-06-2009, 16:00
جلل الخالق

..

m2stech
29-06-2009, 16:49
اولین تمرین پرسپولیس/استارت با 7نفر بدون سرمربی

resident_evil
29-06-2009, 16:51
واقعا جالبه : دی !

JEFF_HARDY
29-06-2009, 17:08
امسال اسفبار هست به نظر من

mehdi_360
29-06-2009, 17:56
ابرو ریزیه......!!

C. Breezy
29-06-2009, 17:59
خوب ، خیلی جالب شده ... این وسط لابد یکی هم مثل محسن خلیلی پیدا میشه که از اول تا آخر فصل رو مصدوم میشه و تو همه بازی ها به دلیل نبود تعداد بازیکن کافی در زمین 3 هیچ میبازیم و یک رکورد ماندگار از خودمون به جا میزاریم ... ! : دی

SAMCRO
29-06-2009, 18:06
اقا مربی الان کیه ؟؟

C. Breezy
29-06-2009, 18:07
اقا مربی الان کیه ؟؟

تا دیروز که مولر بود ... امروز نمی دونم هنوزم دووم آورده یا نه ...

JEFF_HARDY
29-06-2009, 19:00
یا حاجی مایلی میشه یا حمید درخشان در نهایت احتمالا

Kianoosh
29-06-2009, 20:15
یا حاجی مایلی میشه یا حمید درخشان در نهایت احتمالا

نه بابا با 850 بستن با مولر رفت!(البته یه مشکل کوچیک هست که مولر هنوز قرار داد رو امضا نکرده!:دی)

masoudtr
29-06-2009, 20:56
خیلی دارن پرسپولیس را تحقیر میکنن
بابا نمیتونی مدیریت کنی خوب برو
چه اصراری داری گند بزنی

JEFF_HARDY
29-06-2009, 21:47
در صورت صلاحديد سرمربي جديد
پرسپوليس در استراليا اردو مي‌زند
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس با دعوت يكي از باشگاه‌هاي استراليا براي برپايي اردوي 10 روزه راهي اين كشور مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، با توجه به دعوت يكي از تيم‌هاي باشگاهي استراليا قرار است پس از انتخاب سرمربي پرسپوليس و كامل شدن نفرات اين تيم در تمرينات پرسپوليس قبل از ليگ برتر سفري 10 روزه به استراليا داشته باشد.
اين سفر فقط در صورتي كه سرمربي جديد پرسپوليس روي آن نظر مساعد نداشته باشد لغو خواهد شد.
پرسپوليس قرار است در آينده‌اي نزديك قراردادي همكاري با باشگاه‌هايي از هلند مثل آژاكس آمستردام و فاينورد و آرژانتين به امضا برساند.
گفتني است پيش قرارداد اين كار انجام شده و انصاري فرد قرار است در نشست‌هايي با مسئولان باشگاه اين موضوع را رسما اعلام كند.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 21:48
رفتنم به استيل‌آذين بازي با احساسات مردم است
كريمي:‌ اولويت اول من تمديد قرارداد با پرسپوليس است
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت:‌ در فكر تمديد قرارداد با پرسپوليس هستم.

علي كريمي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اظهار داشت: برخلاف شايعات و حرف و حديث‌هايي كه هر روز با منبع و بدون منبع در رسانه‌ها از من چاپ مي‌شود به دوستداران و طرفداران پرسپوليس مي‌گويم در انتظار تداوم همكاري من در تيم محبوبم پرسپوليس باشند و براي اين كار در انتظار ملاقات با مسئولان هستم.
وي افزود: دوستداران پرسپوليس بدانند هدف اول من ماندن در پرسپوليس است. فعلا فقط در فكر تمديد قرارداد با پرسپوليس هستم چون مي‌دانم رفتن من به استيل‌آذين بازي با احساسات مردم است.
كريمي در خصوص ديدارش با حسين هدايتي تصريح كرد:‌ درست است در جلسات مختلفي با هدايتي شركت كردم اما شايعاتي كه از اين جلسه بيرون آمده كاملا پوچ است. ملاقات من با هدايتي دلايلي غير از حضور در استيل‌آذين داشت. هدايتي هم معتقد است كه رفتن من به استيل‌آذين خوب نيست چون مردم دلسرد مي‌شوند.
اين بازيكن يادآور شد: من هرچه دارم از پرسپوليس است و تا آنجايي كه بتوانم به اين تيم وفادار مي‌مانم. تا انتهاي هفته تكليفم را روشن مي‌كنم و اگر پرسپوليس مرا نخواست تصميم ديگري بگيرم.
كريمي در خصوص شايعه مشكلاتش با حميد استيلي خاطرنشان كرد: كوچكترين مشكلي با استيلي ندارم. سال‌‌ها در كنار او بازي كردم. من همان‌طور كه زير نظر پيرواني تمرينات خود را انجام دادم هر مربي ديگري كه باشد فقط به وظيفه خود عمل مي‌كنم.
هافبك تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: فعلا در تهران به سر مي‌برم و تمرينات بدنسازي خود را زير نظر يك مربي انجام مي‌دهم و اميدوار هستم با آمادگي كامل در ليگ نهم حضور داشته باشم.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 21:48
برخلاف فصل گذشته
رفتار عابدزاده با خبرنگاران تغيير كرد
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از تمرين امروز برخورد صميمي با خبرنگاران داشت.

به گزارش خبرگزاري فارس احمد رضا عابدزاده بر خلاف فصل گذشته پس از تمرين امروز برخورد بسيار گرم و صميمي با خبرنگاران داشت.
او ضمن خوش آمد گويي با خبرنگاران اعلام كرد براي پوشش خبري بايد جايگاه مناسبي براي آنها تهيه شود و همچنين امكانات لازم در اختيار خبرنگاران قرار گيرد.
عابدزاده همچنين اعلام كرد حاضر است هر گونه مشكل خبرنگاران را براي ورود و خروج حل كند

JEFF_HARDY
29-06-2009, 21:49
پس از حضور در باشگاه
احتمال جدايي نيكبخت از پرسپوليس قوت گرفت
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس امروز به باشگاه پرسپوليس رفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا نيكبخت واحدي براي مشخص شدن تكليف نهايي اش امروز به ديدار انصاري‌فرد و با او به گفت و گو پرداخت.
پس از اين جلسه مديرعامل پرسپوليس به او اعلام كرد تا چند روز آينده نظر نهايي‌اش را در خصوص او اعلام مي ‌كند. با توجه به صحبت‌هاي انصاري‌فرد احتمال جدايي نيكبخت از پرسپوليس و حضورش در استيل آذين افزايش يافت.
قرار است با توجه به اينكه نيكبخت يك سال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارد باتوافق طرفين اين قرارداد فسخ شود اما نظر نهايي باشگاه تا انتهاي هفته اعلام خواهد شد.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 21:50
نسبت به فصل قبل تيم بي‌حاشيه‌اي داريم
آخوندي: مذاكره با تاپ‌مولر تا امشب ادامه دارد
خبرگزاري فارس: عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: نكته مثبتي كه امسال نسبت به سال گذشته داريم اين است كه تيم بي‌حاشيه‌تر است.

محمد آخوندي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره وضعيت باشگاه پرسپوليس و نگراني‌هايي كه براي اين تيم در فصل آينده وجود دارد، تصريح كرد: پس از اينكه مجموعه مديريتي باشگاه تصميم به نبودن وينگادا در اين تيم گرفت، وضعيت به گونه‌اي شد كه ما مربي جديدي انتخاب كنيم بنابراين برخلاف دفعه قبل قرار شد تصميم‌گيرنده كميته فني باشد نه هيات مديره. در همين رابطه جلسات متعددي داشتيم و در نهايت دو گزينه تا‌پ‌مولر و لوكا پرزوويچ را انتخاب كرديم.
عضو هيات مديره پرسپوليس ادامه داد: اين دو به دعوت باشگاه به ايران آمدند و هر كدام با هيات مديره جلسات مفصلي را داشتند. در نهايت كميته فني نظر مكتوب خود را به هيات مديره ارائه و اعلام كرد تاپ مولر گزينه مناسبي براي پرسپوليس است و اگر به هر دليلي جذب او امكان پذير نشد، پرزوويچ گزينه خوبي براي تيم است.
آخوندي تاكيد كرد: همين مسئله را ملاك قرار داديم اما مشكلي كه براي عقد قرارداد تاپ مولر وجود دارد رقم بالاي پيشنهادي اين مربي است. ما بحث عدم توانايي پرداخت اين پول را نداريم. بحث اين است در باشگاهي مثل پرسپوليس كه متعلق به دولت و مردم است،بايد پاسخگوي پرداخت چنين مبلغ وحشتناكي باشيم.
وي افزود: شاهد بوديد كه بعد از جدايي قطبي از پرسپوليس بعضي رسانه‌ها به دروغ مبلغ قرارداد او را با عهدنامه تركمانچاي مقايسه كردند، بنابراين ما بايد اين ملاحظات را داشته باشيم.
آخوندي در پاسخ به اين سئوال كه مبلغ پيشنهادي تاپ مولر چه ميزان است، گفت: او ابتدا مبلغ يك ميليون و 200هزار يورو را پيشنهاد داده بود كه در نهايت با رايزني‌هاي آقاي انصاري‌فرد اين مبلغ را به 800 هزار يورو كاهش داده اما همين مبلغ هم رقم بالايي است.
عضو هيات مديره پرسپوليس اظهار داشت: در مورد لوكا پرزوويچ هم برخي روزنامه‌ها مطالب غير واقع در مورد او نوشتند. از طريق سفارت كرواسي اين مطالب به او منتقل شد و او اعلام كرد در ايران به وي توهين شده است.
آخوندي تصريح كرد: اگر تا آخر امروز مذاكرات باشگاه با تاپ مولر به نتايج مثبت منتهي نشود و با او به توافق نرسيم با گزينه‌هاي ديگري كه مدنظر باشگاه است، مذاكرات آغاز مي‌شود.
عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس در مورد يارگيري اين باشگاه در فصل نقل و انتقالات يادآور شد: در بخش يارگيري باشگاه عملكرد خوبي داشته و مهره‌هاي گرفته شده از خوب‌هاي ليگ هستند. اگر مربي خارجي براي هدايت پرسپوليس بيايد، با بازيكنان ايران آشنايي ندارد بنابراين كميته فني در جلسات بسياري كه براي تشخيص نقاط قوت و ضعف تيم داشته،‌ نفرات مورد نياز را انتخاب كردند.
آخوندي ادامه داد: براي انتخاب نفرات كميته فني جلسات مختلفي را برگزار كرده و تك تك اعضا تصميمات گرفته شده را به امضا رساندند و آن را در اختيار هيات مديره قرار دادند. نكته مثبتي كه امسال به نسبت سال گذشته در پرسپوليس مشاهده مي‌شود اين است كه تيم بي‌حاشيه‌اي داريم. بازيكنان جواني در تيم وجود دارند اما متاسفانه بعضي‌ها در بخش يارگيري عملكرد باشگاه را به صورت منفي برجسته مي‌كنند.
آخوندي در حمايت از عملكرد انصاري‌فرد گفت: شايد انصاري‌فرد در فصل نقل و انتقالات بي‌سر و صدا بوده اما عملكرد خوبي داشته است. تيم خوبي بسته‌ايم و شايد يكي از دلايلي كه انصاري‌فرد كمتر صحبت مي‌كند اين است كه مي‌خواهد بيشتر كار كند.
وي در انتقاد به دير آغاز شدن تمرينات پرسپوليس عنوان كرد: هيات مديره نيز اين ايراد را به باشگاه وارد كرده البته قرار است تست پزشكي در هفته جاري از همه بازيكنان گرفته شود و تلاش مي‌كنيم اين تاخير را با كار بيشتر برطرف كنيم. من فكر مي‌كنم نبايد در اين زمينه شلوغش كنيم.
آخوندي در پايان خطاب به هواداران پرسپوليس گفت: هواداران پرسپوليس بدانند هيچ كاري در اين باشگاه بدون نظر كميته فني و هيات مديره انجام نشده است.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 21:50
در گفت و گو با فارس
برهاني‌نژاد: با شكايت پرسپوليس، محمد محروم مي‌شود
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه مس كرمان گفت: در صورت شكايت پرسپوليس ما هم شكايت خواهيم كرد كه اين امر به عليرضا محمد ضربه مي‌زند.

عبدالرضا برهاني نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در مورد قرارداد داخلي با عليرضا محمد و شكايت باشگاه پرسپوليس از مس كرمان اظهار داشت: محمد بازيكن خوبي است و من نمي‌خواهم هيچ بازيكني را به زور به مس نگه دارم زيرا بازيكن بايد با فراغ بال و آسودگي خاطر در يك تيم حضور داشته باشد. براي او در هر باشگاهي كه مي‌خواهد باشد آرزوي موفقيت مي‌كنم.
وي ادامه داد: من روابط عمومي باشگاه پرسپوليس را نمي‌شناسم و فقط با عباس انصاري فرد و اعضاي هيات مديره باشگاه ارتباط دارم. اما اگر قرار بر اين باشد كه پرسپوليس از باشگاه مس شكايت كند در آن صورت ما هم مدارك خود را ارائه مي‌كنيم و از پرسپوليس شكايت خواهيم كرد. با اين روش فقط عليرضا محمد محروم مي‌شود و 3 تا 6 ماه از ميادين فوتبال دور خواهد بود. ما با اجبار با اين بازيكن قرار داد داخلي نبستيم.
مديرعامل مس تاكيد كرد: با اين تصور كه قرارداد عليرضا محمد با پرسپوليس به اتمام رسيده و سال دوم اين قرارداد بايد با توافق طرفين باشد با اين بازيكن قرار داد بستيم. او به ما گفت؛ اجازه دهيد تسويه حسابم را از پرسپوليس بگيرم تا قرارداد رسمي را با مس كرمان ثبت كنم. البته ما بدون تسويه هم مي‌توانستيم اين قرار داد را ثبت كنيم.
برهاني نژاد در مورد مشكلات مالي باشگاه مس و مصاحبه علي سامره در اين زمينه عنوان كرد: هنوز ليگ شروع نشده است كه مشخص شود باشگاه مشكل مالي دارد يا نه. قصد سامره هم اين بوده كه مسئولان شركت مس از تيم حمايت بيشتري بكنند تا اين تيم با قدرت بيشتري در رقابت‌هاي آسيايي حاضر شود.
هيات مديره شركت مس روز شنبه جلسه دارد و بودجه نهايي باشگاه در آن روز تصويب خواهد شد كه من اميدوارم اين بودجه نسبت به فصل گذشته افزايش معقولي داشته باشد تا بتوانيم در ليگ برتر و مسابقات آسيايي قدرتمندانه ظاهر شويم.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 21:51
براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا صورت گرفت
9 مرداد پايان ضرب‌الاجل AFC به باشگاه مس
خبرگزاري فارس: كنفدراسيون فوتبال آسيا تا روز 9 مرداد به مس كرمان براي اصلاح ساختار اين باشگاه فرصت داده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، روز گذشته نامه اي از فدراسيون فوتبال به باشگاه مس ارسال شد. در اين نامه عنوان شد طبق قوانين AFC اين باشگاه مي تواند فقط يك تيم حرفه اي ويك تيم آماتور در اختيار داشته باشد و اگر دو تيم مس سرچشمه و مس رفسنجان از اين باشگاه جدا نشوند اين تيم نمي تواند در ليگ قهرمانان آسيا شركت كند.
عبدالرضا برهاني نژاد مدير عامل باشگاه مس با تاييد اين خبر به خبرگزاري فارس گفت: AFC تا روز 31 جولاي برابر با 9 مرداد به ما فرصت داده تا اساسنامه و ساختار باشگاه مس اصلاح شود. روز شنبه آينده هيات مديره شركت مس در اين زمينه جلسه خواهد داشت تا براي حل اين مشكل تصميم گيري كنند. اميدوارم اين مشكل به گونه اي حل شود كه ساير تيم هاي باشگاه متضرر نشوند.
اگر اين مشكل حل نشود پرسپوليس به عنوان تيم پنجم مي‌تواند به جاي مس كرمان راهي ليگ قهرمانان آسيا شود.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 21:53
بعدازظهر امروز رخ داد
تداخل تمرين پرسپوليس با يك تيم محلي
خبرگزاري فارس: تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس بعدازظهر امروز پيگيري شد.

به گزارش خبرگزاري فارس تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس بعدازظهر امروز با حضور 13 بازيكن در زمين شماره 2 مجموعه ورزشي آزادي پيگيري شد.
در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس زير نظر عابدزاده به گرم كردن، حركات كششي، كار با توپ در گروه هاي 2 نفره پاس هاي كوتاه و بلند و حركات تاكتيكي در يك دوم زمين بدون توپ و با توپ پرداختند.
نكته جالب در تمرين امروز هرج و مرج در كنار زمين بود. حضور ورزشكاران رشته هاي مختلف باعث شد نظم تمرين به هم بخورد. همچنين يك تيم محلي ادعا داشت ساعت و محل تمرين پرسپوليسي‌ها براي آنها است و بايد به جاي پرسپوليس در زمين شماره 2 استاديوم آزادي تمرين كنند. در حالي كه تمرين پرسپوليس از ساعت 17:35 آغاز شده بود مسئولان اين تيم محلي مدعي بودند از ساعت 18 زمين بايد در اختيار آنها قرار گيرد. با اين حال عابدزاده بدون گوش دادن به حرف آنها به كار خود ادامه داد. نكته جالب اين بود كه آنها در كنار زمين شروع به گرم كردن؛ كردند تا اينكه در اواخر تمرين وارد زمين شدند.

*در اين تمرين 13 بازيكن حضور داشتند كه هيچ كدام از بازيكنان سرشناس نسبت به تمرين صبح به آنها اضافه نشده بودند.

*فرزند احمد رضا عابدزاده در تمرين امروز حضور پيدا كرد و شيث رضايي به تمرينات اختصاصي و استقامتي در طول زمين پرداخت.

* دو بازيكن تيم فوتبال شموشك در تمرين تيم فوتبال پرسپوليس حضور داشتند.

*كريم باقري برخلاف تمرين صبح در تمرين بعدازظهر غايب بود.

JEFF_HARDY
29-06-2009, 21:53
مکی زاده در گفتگو با مهر:اثر انگشت محمد پای قرارداد با مس است/ لازم باشد اسناد را منتشر می کنیممدیر روابط عمومی باشگاه مس کرمان از انتشار برگه قرادادداخلی امضا شده بین این باشگاه و علیرضا محمد که اثر انگشت این بازیکن هم روی آن وجود دارد، خبر داد.مجید مکی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، پیرامون خبر عقد قرار داد علیرضا محمد با باشگاه مس کرمان گفت: این بازیکن روز شنبه با حضور در محل باشگاه در خیابان وزرای تهران، با ما قرارداد داخلی امضا کرد که اثر انگشت و امضای وی هم روی برگه قرارداد موجود است و درصورت لزوم این برگه قرارداد را منتشر خواهیم کرد.
وی ادامه داد: ما در زمان مذاکره با محمد، با چند بازیکن مطرح دیگر هم وارد مذاکره شدیم اما به خاطر اینکه با این بازیکن به توافق رسیدم، قید مذاکره با سایر بازیکنان را زدیم که در این شرایط دچار ضرر و زیان شدیم.
مدیر روابط عمومی و مسئول نقل و انتقالات باشگاه مس کرمان همچنین خاطرنشان کرد: اگر محمد بخواهد به تیم دیگری برود باید طبق مصوبات سازمان لیگ ضرر و زیان باشگاه ما را پرداخت کند.

Sub007
29-06-2009, 22:06
قرارداد اشپتيم آرفي مهاجم جديد پرسپوليس فردا ثبت مي‌شود.

اشپتيم آرفي مهاجم جديد سرخپوشان امشب ساعت 11 شب از طريق فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) وارد تهران مي‌شود و در هتل محل اقامتش مستقر مي‌شود.
آرفي فردا با حضور در باشگاه و تحويل مدارک براي عقد قرارداد رسمي به هيات فوتبال مراجعه خواهد کرد.
طبق برنامه آرفي از روز چهارشنبه در تمرينات حاضر خواهد شد.

Sub007
29-06-2009, 22:08
معلومه توی پرسپولیس چه خبره؟

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس قراردادش را يك سال ديگر با اين تيم تمديد كرد.
عليرضا محمد مدافع تيم فوتبال پرسپوليس قرارداد خود را تا يك سال ديگر با اين تيم تمديد كرد.
پيش از اين عباس انصاري فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس خبر از توافق نهايي با اين بازيكن داده بود اما شايعاتي مبني بر پيوستن محمد به تيم مس كرمان منتشر شده بود.
عليرضا محمد يكشنبه با حضور در باشگاه پرسپوليس قرارداد مالي خود را يک فصل ديگر تمديد کرد.

از یه طرف خبر رفتن محمد رو میبینیم از طرف دیگه تکذیب رفتنش معلوم نیست دارند چیکار میکنند توی این تیم بی صاحب

yoosef_st
29-06-2009, 23:07
معلومه توی پرسپولیس چه خبره؟

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس قراردادش را يك سال ديگر با اين تيم تمديد كرد.
عليرضا محمد مدافع تيم فوتبال پرسپوليس قرارداد خود را تا يك سال ديگر با اين تيم تمديد كرد.
پيش از اين عباس انصاري فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس خبر از توافق نهايي با اين بازيكن داده بود اما شايعاتي مبني بر پيوستن محمد به تيم مس كرمان منتشر شده بود.
عليرضا محمد يكشنبه با حضور در باشگاه پرسپوليس قرارداد مالي خود را يک فصل ديگر تمديد کرد.

از یه طرف خبر رفتن محمد رو میبینیم از طرف دیگه تکذیب رفتنش معلوم نیست دارند چیکار میکنند توی این تیم بی صاحب
عزیزم دارند کار ... میکنند.
از همون کارایی که معمولا توی دستشویی میکنن. اما خب الان دلشون خواسته تو پرسپولیس ما از این کارا بکنن.
بوش هم همین چند وقتها در میاد....

m2stech
29-06-2009, 23:09
صحبت هاي انصاري فرد در خصوص آخرين وضعيت باشگاه پرسپوليس

هورا اسپرت:مدیرعامل باشگاه پیروزی تهران گفت: شرکت پرسپولیس مدارکی را که جهت مالکیت باشگاه پرسپولیس دارد را باید در اختیار سازمان تربیت بدنی قرار دهد و سازمان به این موضوع رسیدگی اما از نظر ما باشگاه پرسپولیس و پیروزی فقط یکی هستند.
عباس انصاری فرد عنوان کرد: از نظر من پرسپولیس فقط یک تیم دارد که آن هم در اختیار سازمان تربیت بدنی است. شرکت پرسپولیس نیز مدارکی دارد و مدعی است که مالکیت تیم پرسپولیس با آنها است اما من در این باره چیزی نمی دانم و سازمان تربیت بدنی که متولی دو باشگاه استقلال و پیروزی است باید در این باره نظر بدهد.
وی ادامه درباره حضور تاپ مولر در پیروزی گفت: تاپ مولر یکی از مربیان بزرگ دنیا است که کارنامه مشخصی دارد. کارهای نهایی قرارداد او انجام شده و تنها بحث مالی قرارداد باقی مانده که آن هم در جلسه امروز حل و فصل خواهد شد.
انصاری فرد با اشاره به وضعیت تمدید قرارداد نیکبخت و کریمی خاطرنشان کرد: ظاهرا نیکبخت از طرف کمیته انضباطی محروم است و برای این که قراردادش تمدید شود در ابتدا باید تکلیف محرومیتش را مشخص کند اما وضعیت کریمی با سایرین متفاوت است و ما چندین بار از او و مدیربرنامه هایش خواسته ایم به باشگاه پیروزی بیایند.
مدیرعامل باشگاه پیروزی گفت: بابت سقف قراردادهایمان مشکلات زیادی را برای تمدید قرارداد بازیکنان متحمل شدیم اما بازیکنان نیز باید توجه داشته باشند که پیروزی نام بزرگی است و از این تیم می توانند به جاهای بزرگی برسند.
انصاری فرد گفت: فکر می کنم امسال پیروزی یکی از تیم های مدعی قهرمانی باشند و طرفداران ما می توانند به روزهای بزرگی فکر کنند که در انتظار تیم است.

m2stech
29-06-2009, 23:10
حضور دوباره معدنچى در پرسپوليس؟

هورا اسپرت: طى اخبار رسيده از نزديكان باشگاه پرسپوليس مسئولان اين باشگاه با مهرزاد معدنچى وارد مذاكره شده اند.
با توجه به اينكه قرارداد معدنچى با باشگاه النصر امارات تمام شده وى مى تواند به عنوان بازيكن آزاد براى آينده خود تصميم بگيرد.به هر حال به احتمال فراوان فصل ديگر به پرسپوليس خواهد آمد.

m2stech
29-06-2009, 23:10
خداحافظى مسعود زارعى با هواداران پرسپوليس

هورا اسپرت: مسعود زارعى با وجود ميل قلبى اش از پرسپوليس رفت مسعود زارعى بازيكن خوب و با اخلاق تيم پرسپوليس پس از ۲ سال از اين تيم جدا شد.

وى ديروز براى انجام مذاكرات نهايى راهى باشگاه پرسپوليس شد و طى جلسه اى با انصارى فر در مورد وضعيت آينده خود به صحبت پرداخت اما در نهايت با وى به توافق نرسيد و پس از گرفتن برگه تسويه حساب خود رسماً از هواداران پرسپوليس خداحافظى كرد.

Sub007
29-06-2009, 23:35
فکر کنم کم کم خودمون باید بریم برای پرسپولیس بازی کنیم!

Sub007
29-06-2009, 23:40
عزیزم دارند کار ... میکنند.
از همون کارایی که معمولا توی دستشویی میکنن. اما خب الان دلشون خواسته تو پرسپولیس ما از این کارا بکنن.
بوش هم همین چند وقتها در میاد....

بوش همین حالا هم در اومده.
خدا میدونه که تا چند سال باید این وضعیت رو تحمل کنیم.
سال اول لیگ حرفه ای هم که پرسپولیس قهرمان شد از سال بعدش تا همین لیگ هفتم که دوباره قهرمان شد چقدر عذاب کشیدیم.یعنی دوباره باید یه دوره ۶ ساله رو زجر بکشیم:41:

meragj2
30-06-2009, 00:26
امروز من شنیدم تمرین پرسپولیس با 7 نفر برگزار شده!
احتمالا 4تا کادر فنی بودن.2تا دروازه بان. یه فرد ناشناس هم حضور داشته.

meragj2
30-06-2009, 00:34
مجتبی شیری مدافع زحمت‌کش و بی حاشیه سرخپوشان قرارداد خود را برای دو فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس مجتبی شیری مدافع با اخلاق و بی حاشیه سرخپوشان امروز با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.
شیری فصل گذشته یکی از بازیکنان اصلی باشگاه بود و در دفاع چپ, دفاع وسط و هافبک دفاعی بازی کرد.

....................
ای مدافع زحمتکش در تیم ما زحمت بکش
طی بکش جارو بکش...

Kianoosh
30-06-2009, 01:33
حضور دوباره معدنچى در پرسپوليس؟

تیم همین یه قلم رو کم داشت !

mehdi_vsgh
30-06-2009, 07:22
خبرگزاري فارس: عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: نكته مثبتي كه امسال نسبت به سال گذشته داريم اين است كه تيم بي‌حاشيه‌تر است.
اینم دیگه از اون حرفا بود

JEFF_HARDY
30-06-2009, 07:27
اینم دیگه از اون حرفا بود
نه اتفاقا ینده خدا درست کیگه، وقتی بازیکنی نباشه حاشیه ای هم نیست

m2stech
30-06-2009, 10:43
افزايش احتمال جدايى نيكبخت از پرسپوليس / فصل آينده در استيل آذين بازي مي كنم

هورااسپرت: عليرضا نيكبخت كه چند سالى است در پرسپوليس بازى مى كند، ديروز به باشگاه پرسپوليس رفت و با انصارى فرد برسر ميز مذاكره نشست.
در اين جلسه طرفين به توافق نرسيدند و نيكبخت با نارضايتى از باشگاه خارج شد با توجه به عدم توافق نيكبخت با پرسپوليس احتمال جدايى وى از اين باشگاه افزايش يافت. با توجه به شنيده ها همچنين به نظر مى رسد نيكبخت فصل آينده براى استيل آذين بازى كند.

m2stech
30-06-2009, 10:45
من هرچه دارم از پرسپوليس است و تا آنجايي كه بتوانم به اين تيم وفادار مي‌مانم

هورااسپرت: علي كريمي، ستاره فصل پیش پرسپولیس که هنوز مشخص نیست فصل آینده را در چه تیمی بازی می کند می گوید:«برخلاف شايعات و حرف و حديث‌هايي كه هر روز با منبع و بدون منبع در رسانه‌ها از من چاپ مي‌شود به دوستداران و طرفداران پرسپوليس مي‌گويم در انتظار تداوم همكاري من در تيم محبوبم پرسپوليس باشند و براي اين كار در انتظار ملاقات با مسئولان هستم. دوستداران پرسپوليس بدانند هدف اول من ماندن در پرسپوليس است. فعلا فقط در فكر تمديد قرارداد با پرسپوليس هستم چون مي‌دانم رفتن من به استيل‌آذين بازي با احساسات مردم است.»

دیدار کریمی با حسین هدایتی، مالک باشگاه استیل آذین شایعه پیوستن او را به این تیم به وجود آورده بود اما کریمی حرف های دیگری می زند:«درست است در جلسات مختلفي با هدايتي شركت كردم اما شايعاتي كه از اين جلسه بيرون آمده كاملا پوچ است. ملاقات من با هدايتي دلايلي غير از حضور در استيل‌آذين داشت. هدايتي هم معتقد است كه رفتن من به استيل‌آذين خوب نيست چون مردم دلسرد مي‌شوند. من هرچه دارم از پرسپوليس است و تا آنجايي كه بتوانم به اين تيم وفادار مي‌مانم. تا انتهاي هفته تكليفم را روشن مي‌كنم و اگر پرسپوليس مرا نخواست تصميم ديگري بگيرم.»

او که به تازگی از تیم ملی خداحافظی کرده است در مورد حمید استیلی، مربی استیل آذین می گوید:«كوچكترين مشكلي با استيلي ندارم. سال‌‌ها در كنار او بازي كردم. من همان‌طور كه زير نظر پيرواني تمرينات خود را انجام دادم هر مربي ديگري كه باشد فقط به وظيفه خود عمل مي‌كنم.»

m2stech
30-06-2009, 10:45
مهمترين عناوين روزنامه ي صبح امروز « پيروزي »

انصاري فرد : تاپ مولر نشد با مربيان برزيلي و آرژانتيني مذاكره مي كنيم

مجتبي زارعي با پرسپوليس 2 ساله بست

كريمي : اولويت من تمديد قرارداد با پرسپوليس است

اگر محروميت برطرف شود
نيكبخت فصل بعد در پرسپوليس نيست

كفاشيان : تا آخر هفته تصميم مي گيريم
قطبي مبلغ پيشنهادي اش را تعديل كرد

به خاطر پول از پرسپوليس نرفتم
نوري: مي دانم هواداران از من دلخور شده اند

استارت پرسپوليس با عابد زاده و 7 بازيكن

محمد با پرسپوليس تمديد كرد ، مس مدعي شد

m2stech
30-06-2009, 10:46
گزارشي از تمرين پرسپوليس / استارت سرخ با حضور انصارى فرد

هورااسپرت: بازيكنان پرسپوليس ديروز در ۲ نوبت صبح و عصر زيرنظر عابدزاده در ورزشگاه شماره ۲ آزادى به تمرين پرداختند.
اين اولين تمرين پرسپوليس بود كه پس از شايعاتى كه در مورد زمان شروع تمرينات وجود داشت برگزار شد.مسئولان پرسپوليس پس از اينكه فهميدند زمان زيادى را از دست داده اند با وجود اينكه هنوز سرمربى خود را انتخاب نكرده اند، تصميم گرفتند تا ديرتر نشده تمرينات را زيرنظر عابدزاده آغاز كنند.طبيعتاً با مشخص شدن سرمربى، تمرينات پرسپوليس با بازيكنان بيشتر زيرنظر او برگزار خواهد شد.
تمرين صبح
در تمرين صبح تيم پرسپوليس ۱۱ بازيكن حضور داشتند كه از اين تعداد ۷ بازيكن اصلى و ۴ بازيكن هم تستى بودند. بازيكنان ساعت ۱۰ و ۳۰ دقيقه وارد زمين شماره ۲ ورزشگاه آزادى شدند و ساعت ۱۰ و ۵۰ دقيقه تمرين را آغاز كردند.
تمرين زيرنظر عابدزاده
تمرينات پرسپوليس تامشخص شدن سرمربى و حضور او در تمرينات، زيرنظر احمدرضا عابدزاده مربى دروازه بانان اين تيم برگزار مى شود. اين مسأله با نظر مسئولان پرسپوليس تا مشخص شدن سرمربى انجام گرفته است.
حضور انصارى فرد
عباس انصارى فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس ديروز صبح سر تمرين سرخپوشان حاضر بود. او با بعضى از بازيكنان حاضر در تمرين گفت و گو كرد و از وضعيت آنان باخبر شد.
حاضران
عليرضا حقيقى، كريم باقرى، نبى الله باقرى ها، هادى نوروزى، ضيا نيك نفس، مجتبى شيرى و مهدى شيرى بازيكنانى بودند كه در تمرين صبح شركت داشتند. همچنين ۴ بازيكن به نام هاى شعبان اقدسى، ميثم حسينى، محمد عباسى و اكبر صغيرى به طور آزمايشى در تمرين شركت داشتند.
شيث رضايى زيرنظر زرينه
شيث رضايى كه با ۱۵ دقيقه تأخير سرتمرين آمد، به دليل مصدوميت از ناحيه مچ پا تمرين نكرد و زيرنظر دكتر زرينه به مداواى پاى مصدومش پرداخت.
غيبت بائو
ميثم بائو كه هنوز قرارداد خود را با پرسپوليس ثبت نكرده است، در پايان تمرين، در ورزشگاه حاضر شد و پس از ديدار با انصارى فرد به گفت و گو با عابدزاده پرداخت. بائو درخواست داشت از روز شنبه در تمرينات حاضر شود اما عابدزاده اصرار داشت كه او از بعدازظهر ديروز سرتمرين حاضر شود.
تمرين بدون هواداران
در تمرين ديروز از ورود هواداران به ورزشگاه جلوگيرى شد و تمرين بدون حضور هوادران برگزار شد. دليل اين موضوع بر همگان پوشيده ماند.
ووشوكاران هم بودند
در تمرين ديروز چند تن از ووشوكاران تيم ملى حضور داشتند و از نزديك تمرين پرسپوليس را تماشا كردند. حضور ووشوكاران در اولين جلسه تمرين پرسپوليس در نوع خود جالب توجه بود.
تمرين عصر
در تمرين عصر ديروز ۱۳ بازيكن حضور داشتند در واقع دومين تمرين اين تيم به صورت جدى تر از تمرين صبح برگزار شد. اين تمرين در ورزشگاه شماره ۲ آزادى ساعت ۱۷ و۳۵ دقيقه آغاز شد.
حاضران تمرين
همه بازيكنانى كه در تمرين صبح ديروز حضور داشتند به جز كريم باقرى و به اضافه چند بازيكن تستى ديگر ۱۳ بازيكن بودند كه در تمرين عصر ديروز حضور داشتند. در اين ميان دليل غيبت باقرى مشخص نشد و همچنين ميثم بائو نيز برخلاف نظر عابدزاده در اين تمرين شركت نكرد.
عابدزاده با پسرش آمد
اميررضا فرزند احمدرضا عابدزاده در تمرين عصر ديروز به همراه ساير بازيكنان تمرين كرد. شيث رضايى هم كه در تمرين صبح، زير نظر دكتر زرينه به مداوا پرداخت، در تمرين عصر به همراه ساير بازيكنان تمرين كرد.
آرفى از پنجشنبه
اشپيتين آرفى مهاجم آلمانى پرسپوليس كه به تازگى به اين تيم پيوسته از پنجشنبه در تمرينات شركت مى كند. به گفته انصارى فرد آرفى امروز وارد ايران مى شود و از پنجشنبه در تمرينات شركت خواهد كرد.
شرح تمرين
بازيكنان در ابتداى تمرين به گرم كردن و انجام حركات كششى كار باتوپ در گروه هاى ۲ نفره پرداختند. در مرحله بعدى نفرات به تمرين پاس هاى كوتاه و بلند در يك دوم زمين پرداختند. در پايان نيز با انجام حركات كششى بدن هاى خود را سرد كردند.

m2stech
30-06-2009, 10:49

m2stech
30-06-2009, 11:02
پرسپوليس به دنبال غلامرضا رضايي ويك مدافع مطمئن!
باشگاه پرسپوليس با توجه به عقد قرارداد با چهار بازيكن ليگ برتري حق جذب دو بازيكن ليگ برتري ديگر را دارد

سایت گل-باشگاه پرسپوليس با توجه به عقد قرارداد با چهار بازيكن ليگ برتري حق جذب دو بازيكن ليگ برتري ديگر را دارد·عباس انصاري فرد كه پيش از اين با ميثم بائو، شيث رضايي، جلال اكبري قرارداد بسته بود بعد از عقد قرارداد داخلي دو ساله با مجتبي زارعي به دنبال اين است كه دو سهميه باقي مانده را با جذب بازيكناني سرشناس تر پر كند·

غلامرضا رضايي گزينه اول باشگاه پرسپوليس براي تقويت خط حمله به حساب مي آيد· علاوه بر اين باشگاه پرسپوليس به دنبال اين است كه بعد از منتفي شدن جذب اميرحسين صادقي با يك مدافع خوب ليگ برتري وارد مذاكره شود· البته اگر مدافع مطمئني باقي مانده باشد! مهدي شيري و اشپيتيم آرفي دو بازيكن دسته اولي نيز از جمله خريدهاي اين فصل محسوب مي شوند·

پرسپوليس با الونگ الونگ نيز به توافقاتي دست يافته بود اما نياز به جذب يك مدافع مطمئن باعث شد تا انصاري فرد از به خدمت گرفتن اين هافبك كامروني منصرف شود·

m2stech
30-06-2009, 11:05
مديربرنامه هاي علي كريمي در حال مذاكره با تيم هاي اروپايي
مديربرنامه هاي علي كريمي درباره احتمال بازگشت علي كريمي به فوتبال اروپا گفت: از اين موضوع نااميد نيستيم و مذاكراتي هم انجام داده ام اما نظر خود بازيكن هم شرط است·

سایت گل- مديربرنامه هاي علي كريمي از منتفي شدن پيوستن اين بازيكن به تيم الاهلي امارات و برخي مذاكرات با تيم هاي اروپايي خبر داد·

محمودرضا فاضلي در گفت و گو با خبرنگار سايت گل گفت: ماجراي پيوستن علي كريمي به تيم الاهلي امارات را بايد تمام شده دانست· مسوولان باشگاه الاهلي تمايل بسيار زيادي داشتند كه ژانويه علي را به خدمت بگيرند اما در آن مقطع كريمي بازيكن پرسپوليس بود و به واسطه علاقمندي به اين تيم و هوادارانش به ما تاكيد كرد كه نمي خواهد در ميانه راه پرسپوليس را ترك كند· در اين راستا مسوولان باشگاه الاهلي اخيرا نيز پيشنهادي دادند كه در پي برگزاري يك جلسه با مسوولان اين باشگاه اماراتي توافقي حاصل نشد و بايد قضيه پيوستن علي كريمي به اروپا را منتفي شده دانست·

مديربرنامه هاي علي كريمي درباره احتمال بازگشت علي كريمي به فوتبال اروپا گفت: از اين موضوع نااميد نيستيم و مذاكراتي هم انجام داده ام اما نظر خود بازيكن هم شرط است· بنده بايد صراحتا تاكيد كنم زماني كه كريمي از بايرن مونيخ جدا شد به راحتي مي توانست در يكي از تيم هاي اروپايي به فوتبالش ادامه دهد اما او بنا به دلايل شخصي و خانوادگي ترجيح داد به قطر و كشور نزديك به ايران برود· پس از آن هم كريمي در حالي به پرسپوليس رفت كه برخي تيم هاي عربي با مبلغي قابل توجه خواهان عقد قرارداد با او بودند و امكان انتقال او به تيم هاي اروپايي نيز وجود داشت·

حالا هم بنده با علم به اينكه ممكن است كريمي پيشنهاد تيم هاي اروپايي را بنا به دلايل متعدد قبول نكند مذاكراتي انجام مي دهم و در نهايت نتيجه مذاكرات را به او منتقل مي كنم تا تصميم گيري كند·فاضلي درباره احتمال پيوستن كريمي به استيل آذين گفت: در اين باره همين قدر مي دانم كه كريمي به خاطر پيوستن به پرسپوليس قيد بسياري از پيشنهادات مالي بهتر را زد·

m2stech
30-06-2009, 11:10
خدا کنه این یکی هم ازون خبرهایی باشه که خودشون تکذیبش میکنن:
دستور فدراسيون فوتبال براي لغو قرارداد شيث رضايي
کانون هواداران پرسپولیس: در حالي‌كه هنوز مسئولان سازمان ليگ فدراسيون فوتبال در مورد خبر محروميت شيث رضايي واكنشي نشان نداده و اين خبر را نه تاييد و نه تكذيب كرده‌اند، نامه اين سازمان به پرسپوليس، مبني بر لغو قرارداد اين بازيكن، ارسال شد.
در اين نامه عنوان شده است كه اين باشگاه بايد قرارداد شيث رضايي را به دليل محروميت لغو كند. گفته مي شود شيث رضايي به دليل مسائل مربوط به رعايت منشور اخلاقي محروم شده است.
اين در حالي است كه وي چند روز پيش با حضور در هيات فوتبال فوتبال، قرارداد 3 ساله‌‌اش با اين تيم تهراني را به ثبت رساند.
گفته مي شود چنين قضيه اي در مورد عليرضا نيكبخت واحدي نيز صدق مي‌كند؛ حتي عباس انصاري فرد از احتمال ترك اين تيم از سوي اين بازيكن خبر داده است.