PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. Newsصفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81

آنتی
06-06-2009, 23:42
سلام
اینجا چرا اینقدر ساکته؟یعنی خبری نیست؟

MoJtaBa.R
06-06-2009, 23:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپئلیس : سازمان تربیت بدنی طی چند روز آینده یک میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات بازیکنان به حساب باشگاه پرسپولیس واریز می کند.
با توجه به مصویه سازمان تربیت بدنی مبنی بر این که سالیانه چهار میلیارد تومان به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس کمک مالی شود، طی چند روز آینده و برای تسویه حساب بازیکنان پرسپولیس، یک میلیارد تومان به حساب این باشگاه واریز می شود تا به این ترتیب بازیکنان قدیمی تسویه حاسب و بازیکنان جدید نیز مقداری از قرارداد خود را دریافت کنند

MoJtaBa.R
06-06-2009, 23:53
سلام
اینجا چرا اینقدر ساکته؟یعنی خبری نیست؟

مازيار دوباره بست


.

MoJtaBa.R
06-06-2009, 23:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : مازیار زارع هافبک شوتزن پرسپولیس یک فصل دیگر با سرخپوشان تمدید کرد.
مازیار زارع هافبک شمالی سرخپوشان با حضور در باشگاه یک فصل دیگر قرارداد خود را تمدید کرد

MoJtaBa.R
06-06-2009, 23:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران خسارت وارده به این ورزشگاه در پایان دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و بنیادکار ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا را رقمی حدود 15 میلیون تومان عنوان کرد.
حسن ضیا آذری در گفتگویی، ضمن بیان این مطلب افزود: در پایان دیدار پرسپولیس و بنیادکار ازبکستان خساراتی به قسمت‌های مختلف ورزشگاه آزادی وارد آمد که میزان آن 14 میلیون و 900 هزار تومان برآورد شده است.
باشگاه پرسپولیس به عنوان تیم میزبان باید خسارات وارد آمده به ورزشگاه آزادی را پرداخت کند، ضیا آذری با اشاره به این موضوع از گزارش مسئولان ورزشگاه آزادی به فدراسیون فوتبال در خصوص حوادث و اتفاقات پایان بازی و خساراتی که به ورزشگاه ملی ایران وارد آمده است، خبر داد.
وارد آمدن خسارت به ورزشگاه ملی ایران اتفاقی تازه نیست و امکان بروز آن در آینده نیز وجود دارد. "برای جلوگیری از تکرار این اتفاق باید چه کرد؟"، مدیر مجموعه ورزشی آزادی در این خصوص گفت: هر مشکلی در هر حوزه‌ای راه حلی دارد. بصورت مثال اگر مردم برای تردد و ایاب و ذهاب به ورزشگاه آزادی مشکل داشته باشند، این مشکل باید از سوی شرکت واحد حل شود. حال شرکت واحد هزینه حمل و نقل مردم را چگونه تامین می کند، این به ما مربوط نیست. مهم آن است که مردم بدون مشکل ورزشگاه را ترک کنند.

وی در این باره افزود: در امر برگزاری یک مسابقه در ورزشگاه آزادی هر بخش متولی خاص خود را دارد. خدای ناکرده اگر ورزشگاه آزادی دچار حریق شود، سازمان آتش نشانی باید حریق را کنترل کند. ما هم مسئول چمن، تاسیسات جانبی، برق و ... ورزشگاه هستیم. در این بین حفظ امنیت و نظم ورزشگاه با نیروهای انتظامی و امنیتی است. ما نباید همیشه از این خوف داشته باشیم که یک عده افراد سواستفاده کننده و نا آشنا به فرهنگ حضور در ورزشگاه‌ها پس از شکست‌ها جو ورزشگاه را بر هم زده و عامل اختشاش شوند. آنها نیت‌شان تخریب و جنجال است و ما انتظار داریم نیروی انتظامی عوامل اختشاش را دستگیر کند تا بصورت قانونی با این افراد برخورد کنیم.

" آیا تا به امروز نیروی انتظامی عوامل بروز حواشی و جنجال‌های پایان دیدار پرسپولیس - بنیادکار ازبکستان را به مسئولان ورزشگاه آزادی معرفی کرده است؟"، آذری در پاسخ گفت: تا به امروز به این مورد رسیدگی نشده است و اگر هم شده ما از آن بی خبریم.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی با طرح این موضوع که "اگر به اتومبیل شما (خبرنگاران) در پایان دیدار پرسپولیس - بنیادکار ازبکستان تعرض می شد، چه کسی پاسخگو بود؟"، خواستار رسیدگی مسئولان به این مورد شد.

بحث بدهی باشگاه‌های لیگ برتری که در ورزشگاه آزادی برخی مسابقات خود را برگزار کرده‌اند، موردی است که امسال از سوی مسئولان این ورزشگاه حل شده است، آذری در این خصوص گفت: ما بهای اجاره زمین ورزشگاه آزادی را از بخش بلیت فروشی مسابقات دریافت کردیم و در پایان هر مسابقه با تیم‌ها تسویه حساب کردیم. تنها بدهی باشگاهها به ورزشگاه آزادی از بابت خساراتی است که به ورزشگاه از سوی هواداران منتسب به این باشگاه‌ها وارد آمده است.

در پایان دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و بنیادکار ازبکستان در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا که روز 6 خرداد در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، هواداران عصبانی تیم فوتبال پرسپولیس که از شکست و حذف تیمشان ناراحت بودند به بخش های مختلف ورزشگاه آزادی از جمله صندلی ها ، شیشه ساختمان های مختلف، کیوسک های بلیت فروشی و ... خسارت سنگینی وارد کردند

MoJtaBa.R
06-06-2009, 23:58
مربي اسبق تيم فوتبال پرسپوليس سرمربي يك تيم اروپايي شد.

خشايار محسني درباره تصميمات جديدي كه براي تيم خود؛ دي استراداد اسلواكي گرفته، اظهار داشت: فصل گذشته ورنر لورانت را به عنوان سرمربي انتخاب كردم اما متاسفانه اين مربي به لحاظ اخلاقي مورد داشت. با حالت غير عادي در تمرينات حاضر مي شد و به همين دليل او را اخراج كردم و به جاي او سرمربي تيم ملي كرواسي در جام جهاني 2006 آلمان را آوردم و عليرضا مرزبان هم دستيار او بود.
وي افزود: براي فصل جديد تصميم گرفته ام براي اولين بار يك مربي ايراني را به عنوان سرمربي يك تيم اروپايي انتخاب كنم البته براي انتخاب مرزبان از پروين و مهاجراني مشورت گرفتم.
مديرعامل باشگاه دي استراداد ادامه داد: فردا شب حكم مرزبان را خواهم داد و براي انتخاب دستياران و بازيكنان هم او مختار عمل مي كند و من منتظر فهرست او هستم.
محسني در پاسخ به اين سئوال كه از بين بازيكنان ايراني روي فرد خاصي نظر دارد يا خير؛ عنوان كرد: سال گذشته از محمد پروين راضي بوديم اما او و علي پروين طاقت دوري هم را ندارند و مي خواهند كنار هم باشند. اينكه بازيكن ايراني جذب كنيم يا نه، به نظر مرزبان بستگي دارد

MoJtaBa.R
06-06-2009, 23:59
تيم روزاي جنجاليش رو يکم گذرونده

باز هم حاشيه مياد پيشمون و خبر پشت خبر : که 99 درصدش زرده

محمد88
07-06-2009, 02:14
یه نارنجک یادمه تو بازی با بنیادکار زدن...
فصل بعد معلوم نیست چه بلایی سرمون بیارن....خدا به داد برسه:41:
کم خود تیم بدبختی و حاشیه داره...:41:

mehdi_vsgh
07-06-2009, 08:05
قرار بود دیروز سرمربی رو اعلام کنن پس چی شد؟

masoudtr
07-06-2009, 08:43
احتمالا استیلی خواهد بود

JEFF_HARDY
07-06-2009, 08:54
مکن هم یه جورایی با استیلی موافقم

pedramch
07-06-2009, 10:43
از همون اول گفتم..
استیلی از همه بهتره...

MoJtaBa.R
07-06-2009, 11:24
پس از توقف در پيونگ يانگ
قطبي: حالا بايد امارات و كره‌جنوبي را شكست دهيم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: براي صعود به جام جهاني 2010 بايد در دو ديدار بعدي با پيروزي ميدان را ترك كنيم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم ملي فوتبال ايران روز گذشته در ششمين مسابقه از مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 در پيونگ يانگ برابر تيم ملي كره شمالي به تساوي بدون گل رسيد تا با 7 امتياز بعد از كره جنوبي، كره شمالي و عربستان در رتبه چهارم قرار بگيرد و شانس اين تيم براي صعود مستقيم به مرحله پاياني مسابقات كاهش يابد.
افشين قطبي بعد از اين تساوي اظهار داشت: اين مسابقه اهميت زيادي براي دو تيم داشت. به همين دليل ايران و كره شمالي با استرس زيادي بازي كردند.
وي ادامه داد: در نيمه اول ايران به لحاظ سازماندهي بسيار عالي بود و ما جريان بازي را در اختيار گرفته بوديم و هيچ فرصتي را به حريف نداديم. علاوه بر اين در اين نيمه 3 يا 4 موقعيت گلزني را در اختيار داشتيم و مي توانستيم با چند گل حريف را در نيمه اول شكست دهيم. به نظر من در يك بازي بين المللي بايد چنين فرصت هايي را به گل تبديل كنيد تا برنده ميدان شويد.
قطبي يادآور شد: كره شمالي بهترين تيم سال هاي اخير خود را دارد و سازماندهي شده و سرسختانه بازي مي كند. مهاجمان اين تيم در سطح بالايي از فوتبال آسيا فعاليت خود را به نمايش مي گذارند و در استاندار اول اين قاره بازي مي كنند.
وي گفت: فكر مي كنم هر دو تيم مي توانند از اين يك امتياز به دست آمده در بازي هاي بعدي استفاده كنند.
قطبي تاكيد كرد: حتما بايد در بازي بعدي امارات را ببريم و براي صعود به جام جهاني 2010 بايد در بازي آخر در سئول نيز پيروز شويم. اگر 2 حريف بعدي خود را شكست دهيم شرايط براي ما خوب مي شود، اما چنانچه در ديدار برابر امارات يا كره جنوبي يك بازي نتيجه نگيريم، ‌بايد منتظر نتايج حريفان خود باشيم و ببينيم آنها چه نتايجي كسب خواهند كرد.
تيم ملي 20خرداد ميزبان امارات و 27 خرداد ميهمان كره جنوبي است

MoJtaBa.R
07-06-2009, 13:59
پس از ديدار با انصاري‌فرد
زارع: با پرسپوليس تمديد نكرده‌ام
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: فقط براي دريافت پولم به باشگاه پرسپوليس رفتم و هيچ قراردادي امضا نكرده‌ام.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مازيار زارع در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در خصوص ديدار با انصاري‌فرد و شايعه تمديد قرارداد براي دو سال ديگر اظهار داشت: فقط براي دريافت پول و مطالباتم به باشگاه‌هاي پرسپوليس رفته بودم و با انصاري‌فرد ديدار داشتم اما به هيچ عنوان قراردادي امضا نكردم.
وي افزود:‌ بازيكني نيستم كه فقط به دنبال پول باشم اما معتقدم بعد از تسويه حساب با باشگاه مي‌توانم تصميم نهايي‌ در خصوص ماندنم در پرسپوليس را بگيرم.
زارع تاكيد كرد:‌ خارج از هر گونه بازارگرمي سه پيشنهاد خوب دارم اما همه چيز را موكول كردم تا ببينم در چند روز آينده در پرسپوليس چه اتفاقي مي‌افتد. اميدوارم دوباره بتوانم به اين تيم خدمت كنم.

MoJtaBa.R
07-06-2009, 14:01
سخنانی چند از مارادونای آسیا !!!!!!!

در استقلال نمي‌مانم
پولادي: اگر از حاشيه‌هاي استقلال بگويم يك كتاب مي‌شود
خبرگزاري فارس: هافبك فصل گذشته تيم فوتبال استقلال گفت: نمي‌خواهم حاشيه‌هاي اين تيم كه به اندازه يك كتاب است را بگويم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهرداد پولادي در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره شرايط خود براي فصل آينده اظهار داشت: تا چند روز آينده تكليفم را روشن مي كنم اما هنوز با هيچ تيمي به توافق نرسيده ام.
وي در مورد اينكه آيا مسئولان باشگاه استقلال براي تمديد قرارداد با وي تماس گرفته اند؛ عنوان كرد: تماسي با من نداشته اند و ادامه حضورم در استقلال منتفي است. به هر حال هر آمدني يك رفتني هم دارد و گاهي شرايطي پيش مي آيد كه فضا براي ماندن مهيا نيست.
پولادي درباره اينكه او براي ماندن در اين تيم مشكل داشته و يا باشگاه تمايلي براي ادامه همكاري نداشته است گفت: به لحاظ فني در استقلال مشكلي نداشتم و فصل گذشته هميشه تمرينات خود را به خوبي انجام مي دادم. اين عدم تمايل براي تمديد بيشتر از سوي باشگاه است.
وي تصريح كرد: در فصل قبل مشكلاتي پيش آمد كه باعث شد روند رو به پيشرفت من متوقف شود. نمي خواهم اين موضوع را باز كنم، چون اگر قرار باشد بگويم يك كتاب مي شود. حاشيه هاي كه سال گذشته در استقلال بود از حاشيه هاي تيم ملي هم بيشتر بود.
پولادي با اشاره به اينكه گفته مي شود با پاس همدان به توافق رسيده گفت: من به امارات رفته بودم و ظاهرا در اين مدت اين خبر را روزنامه ها نوشته بودند در حالي كه اين طور نيست و هنوز تصميم خودم را نگرفته ام.

MoJtaBa.R
07-06-2009, 14:01
هيات مديره جديد سرخپوشان معرفي مي‌شود
بازگشت كاشاني، سعيدلو و هدايتي به پرسپوليس
خبرگزاري فارس: اعضاي احتمالي هيات مديره باشگاه پرسپوليس به زودي معرفي خواهند شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، با نظر محمد علي‌آبادي رئيس سازمان تربيت بدني، اعضاي جديد هيات مديره باشگاه پرسپوليس معرفي مي شوند.
بر اين اساس حسين هدايتي، حبيب كاشاني و‌ مجيد فرخزادي و محمد آخوندي به عنوان اعضاي جديد هيات مديره معرفي خواهند شد. امكان يك تغيير در بين اين اعضا؛ به جز هدايتي و كاشاني وجود دارد. همچنين علي سعيدلو، رئيس اسبق هيات مديره پرسپوليس با مسئوليتي جديد به اين تيم بازخواهد گشت.
گفته مي‌شود علي سعيدلو به عنوان رئيس مجمع و جانشين علي‌آبادي در امور مربوط به باشگاه، حسين هدايتي به عنوان رئيس هيات مديره و حبيب كاشاني به عنوان مديرعامل فعاليت خواهند كرد. آنها پيش از اين نيز در باشگاه پرسپوليس فعاليت مي‌كردند.
در حال حاضر عباس انصاري فرد، مجيد فرخزادي، محمد حسين نژادفلاح و محمد آخوندي عضو هيات مديره هستند. حسين هدايتي چندي پيش از سمت خود استعفا كرده بود.

aluminum
07-06-2009, 14:38
اخ چی میشه کاشانی برگرده

corey
07-06-2009, 15:49
کاشانی که آره ولی سعید لو...
کلا هر چی سیاسیون تو تیم کمتر باشن بهتره

JEFF_HARDY
07-06-2009, 16:10
امیدوارم کاشانی و هدایتی اینا وعده و حقه های انتخاباتی برای محبوب کردن فردی خاص نباشه

aluminum
07-06-2009, 21:40
اره راست میگی شاید وعده و عید باشه

MoJtaBa.R
07-06-2009, 21:46
شايد که به 100 درصد نزديکه

مث همون واگذاري سهام به مردم

آنتی
07-06-2009, 23:21
امروز توی تبریز کاشانی همراه احمدی نژاد بود

IceLord
07-06-2009, 23:51
سلام دوستان

امروز روزنامه خراسان نوشته که قراره برند شوستر مربی پرسپولیس بشه!!! کسی چیزی می دونه؟

اینطور که تو روزنامه نوشته به توافقات اولیه هم رسیدن!

momkhbpsp
08-06-2009, 09:59
سلام دوستان

امروز روزنامه خراسان نوشته که قراره برند شوستر مربی پرسپولیس بشه!!! کسی چیزی می دونه؟

اینطور که تو روزنامه نوشته به توافقات اولیه هم رسیدن!

آره خب
وقتی فرانک رویکارد میشه سرمربی گالاتاسرای ترکیه چرا شوستر سرمربی پرسپولیس نشه؟؟!!!:27::31:

نه بابا اینا همش حرفه واسه تبلیغات انتخاباتی

h_starboy
08-06-2009, 12:39
بابا با این وضعیت تیم تو سال بعد هم موفق نیست .
هنوز مربی نداریم تو فصل نقل و انتقالات هم که فعلا هیچی

MoJtaBa.R
08-06-2009, 14:00
آشوبي در گفت‌وگو با فارس:
نمي‌دانم خبر پرسپوليسي شدن من را چه كسي منتشر كرد
خبرگزاري فارس: هافبك تيم ملي فوتبال ايران گفت:‌ نمي‌دانم خبر پرسپوليسي شدن من چگونه و از طرف چه كسي منتشر شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرزاد آشوبي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره شرايط تيم ملي عنوان كرد: در بازي مقابل كره شمالي در نيمه اول خوب بوديم و مي‌توانستيم به گل برسيم اما در ضربات آخر بي‌دقت بوديم.
وي افزود: در نيمه دوم روند تيمي ايران تغيير كرد و نتوانستيم عملكرد خود را در 45 دقيقه اول ادامه دهيم اما همچنان براي رفتن به جام جهاني اميدوارم و اين اتفاق هرگز غيرممكن نيست.
هافبك تيم ملي در خصوص نيمكت‌نشيني خود اظهار داشت:‌ نظر سرمربي است و اتفاق مهمي نيست كه بخواهم درباره آن اظهارنظر كنم. براي من مهم اين بود كه به تيم ملي دعوت شدم. تلاش مي كنم در آينده به تركيب اصلي تيم ملي راه پيدا كنم.
آشوبي در خصوص امضاي قرارداد با باشگاه پرسپوليس گفت: نمي‌دانم سايت باشگاه پرسپوليس چگونه اين خبر را اعلام كرده است. من هيچ قراردادي با پرسپوليس امضا نكردم و اين موضوع فقط در حد يك حرف كوچك بوده است.
بازيكن تيم مس اضافه كرد: وضعيت من فعلا مشخص نيست. مس هم مي خواهد قراردادم را تمديد كنم اما قصد دارم فعلا به موضوع مهم‌تري يعني حضور تيم ملي در جام جهاني فكر كنم. بعد از آن مي‌توانم تصميم بهتري بگيرم.
آشوبي در خصوص بازي روز چهارشنبه تيم ملي برابر امارات تاكيد كرد: اماراتي‌ها براي گل نخوردن و حفظ آبرو به ايران مي‌آيند و ما نيز قطعا بايد به 3 امتياز برسيم. يك روز سخت را پيش رو داريم و براي گرفتن 3 امتياز بايد تمام تلاش خودمان را انجام دهيم.

MoJtaBa.R
08-06-2009, 14:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : بازیکن و سر مربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان با حضور در ستاد مرکزی اتنخاباتی مهندس میر حسین موسوی حمایت خود را از وی در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.
علی دایی با حضور در ستاد مرکزی انتخاباتی مهندس میر حسین موسوی با اهدا 100 میلیون تومان ضمن کمک مالی در این ستاد حمایتش را از این کاندیدا اعلام کرد.
رمضان زاده (قائم مقام ستاد مرکزی مهندس موسوی) با تایید این خبر در یک محفل خصوصی اظهار داشت: با توجه به شایعات اخیر مبنی بر حمایت علی دایی از دکتر احمدی نژاد به دلیل دوستی و رابطه وی با حسین رضازاده این هدیه می تواند جوابی باشد به اخبار کذب و بی اساس اخیر برخی رسانه ها و اشخاص.
گفتنی است؛ سرمربی سابق تیم ملی کشورمان پس از اهدائ این چک ستاد مرکزی را ترک کرده و با هیچ خبرنگار و شخصی صحبت نکرد

MoJtaBa.R
08-06-2009, 14:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: مهاجم مصدوم تيم ملي فوتبال ايران،گفت: به احتمال فراوان در ديدار مقابل امارات نمي‌توانم بازي كنم اما با برطرف شدن كامل مصدوميتم به بازي مقابل كره جنوبي خواهم رسيد. وی درخصوص مصدوميت خود ،افزود: در متاسفانه در ديدار مقابل كره شمالي دچار كشيدگي عضله شدم اما جزيي است. وي با اشاره به اين كه پس از بازگشت به ايران ‪ MRI‬كرده، اظهار داشت: نتيجه را به زودي دريافت مي‌كنم اما به احتمال فراوان در ديدار مقابل امارات قادر به بازي نخواهم بود. خليلي درخصوص بازي مقابل كره جنوبي نيز بيان داشت: درصورت صلاحديد كادرفني در اين بازي مي‌توانم به ميدان بروم. وی ادامه داد: خيلي‌ها به حضور من در زمين انتقاد كردند اما بايد بدانند مصدوميت من مانند خيلي از آنها، جزيي از فوتبال است.
خليلي تاكيد كرد: به ميدان رفتم تا مشكل گلزني تيم را حل كنم اما با بدشانسي مواجه شدم و اين مساله محقق نشد.

وي درخصوص بازي مقابل امارات در روز چهارشنبه و در ورزشگاه يكصد هزار نفري آزادي،گفت: براي بازي در مقابل اين تيم آماده هستيم و تنها از هواداران مي‌خواهيم ما را تنها نگذارند

MoJtaBa.R
08-06-2009, 14:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : بازگشت شيث رضايى به جمع سرخپوشان از آن دسته اتفاقاتى بود كه تقريباً پيش بينى اش براى كسى غيرقابل باور نبود. مدافعى كه با ۵ سال حضور در پرسپوليس در يكى، دو سال اخير حضورش توانسته بود جايگاه ثابت و خوبى را در پرسپوليس و هوادارانش پيدا كند، پس از وقفه اى يك ساله دوباره در سبد خريد پرسپوليس جاى گرفت تا شاهد بازگشت شماره ۱۳ پر خبر و پر سر و صداى سرخ ها به خانه باشيم، جايى كه شيث با حضور در آن قهرمانى را نيز تجربه كرد اما ...! اما هنوز هم از اينكه به نوعى در پايان فصل اسير بى مهرى ها شد كمى دلخور است. با شيث تماس گرفتيم تا در مورد وضعيتش سؤالاتى از او داشته باشيم. با ما همراه باشيد:

• بازگشت به پرسپوليس چه زمانى به صورت رسمى مى شود و رنگ و بوى قطعى و حتمى به خود مى گيرد؟
- كارم تمام شده است و تمام صحبت ها و حرفها زده شده و الان هم منتظر هستيم باشگاه و مديرعامل با من تماس بگيرند تا هر وقت بگويند براى ثبت به هيأت فوتبال برويم.

• پس كار تسويه حسابت با صبا تمام شد و مشكلى وجود ندارد؟
- خوشبختانه مشكلى نيست. قرار شده به زودى براى دريافت تسويه حسابم به ملاقات مديران صبا بروم. من سال پيش سال خوبى را در كنار مديريت، كادرفنى و بازيكنان صبا داشتم. حدود ۳۰ درصد از قرارداد سال قبلم باقى مانده كه قرار شد، به زودى دريافت كنم.

• شيث رضايى فصل گذشته را در صبا چطور گذراند؟
- سال خوبى بود. به هر حال تيم صبا چه از نظر مهره و بازيكن چه از حيث كادر فنى و مديريت شرايط بسيار خوب و قابل قبولى داشت. در حالى تيم ما در جدول رده بندى ششم شد كه به لحاظ دفاع و انسجام خط دفاعى عملكرد خوبى داشتيم و از لحاظ عملكرد خطا دفاعى در ليگ دوم شديم. البته در جام باشگاه هاى آسيا در مجموع چندان موفق نبوديم اما براى تجربه اول بد كار نكرديم. جدا از اين مسائل سالى بدون حاشيه و بدون مشكل را پشت سر گذاشتيم.

• اما به نظر مى رسيد از اين جهت كه از پرسپوليس دور بودى، برايت رضايت بخش نبود؟
- دقيقاً همين طور است كه مى گوييد. برايم دور بودن از پرسپوليس خيلى سخت بود. شايد فقط كسى حس و حال مرا متوجه شود كه خودش در پرسپوليس بوده و بعد از اين تيم جدا شده. شرايط براى كسى كه ۵ سال در اين تيم بود و زحمت كشيد تا فيكس شد خيلى سخت است كه بخواهد جدايى از اين تيم را تجربه كند اما حالا خيلى خوشحالم كه بازگشته ام و دوباره براى پرسپوليس و هوادارانش به ميدان خواهم رفت.

• بازگشت دوباره ات به پرسپوليس بار مسئوليت و انتظار هواداران را از تو بيشتر و سنگين تر نكرده است؟
- صددرصد همين طور است. به هر حال اين هوادار از تيم و بازيكنانش انتظار دارد چون هميشه چه در سرما و چه در گرما از اين تيم حمايت كرده است و اين انتظار واقعاً بجاست. با اين حال از قول من بنويسيد با تمام وجود آماده خدمت به پرسپوليس هستم و قول مى دهم من و ديگر بچه هاى خط دفاعى در اين فصل شرايطى را رقم بزنيم كه پرسپوليس بهترين خط دفاع ليگ را به خود اختصاص بدهد.

• باتوجه به خريدهاى پرسپوليس و اينكه مدافعان سال گذشته هم قرار است تغيير چندانى نداشته باشند فكر نمى كنى براى پس گرفتن جايگاه قبلى ات كار سختى پيش رو دارى؟
- من اصلاً فكر نمى كنم چون زمانى فيكس پرسپوليس بودم، حالا كه برگشتم خيلى راحت جايگاهم را پس مى گيرم. اين ذهنيت نه در من بلكه در ذهن هيچ فوتباليست حرفه اى نبايد ايجاد شود. به اعتقاد من يك فوتباليست از ابتداى فصل و از روز اولى كه پا در تمرين تيمى مثل پرسپوليس مى گذارد، بايد به فكر خوب تمرين كردن باشد. اگر اين مسأله را دنبال كند، قطعاً به آنچه كه استحقاقش را دارد خواهد رسيد. شك نكنيد.

• همانطور كه شاهد بودى. پرسپوليس فصل قبل ناكامى هاى زيادى را تجربه كرد تا انتظارات را برآورد نكند. فكر مى كنى چه آينده اى براى فصل بعدى در انتظار پرسپوليس باشد؟
- حق با شماست. پرسپوليس و هوادارانش امسال سال بدى را پشت سر گذاشتند و متأسفانه در ۳ شانسى كه براى رسيدن به قهرمانى پيش رو داشتند. ناكام ماندند. پيش بينى از آتيه و اتفاقاتى كه قرار است رخ بدهد سخت است اما اميدوارم شرايط جورى رقم بخورد كه با لطف خدا و همت بچه ها خاطرات فصل گذشته را از ذهن هوادارانمان پاك كنيم.

• نوبتى هم باشد نوبت تيم ملى است. با توجه به تساوى در كره شمالى كارمان سخت شد. فكر مى كنى چه آينده اى در انتظار تيم ملى باشد؟
- خدا جاى حق نشسته و نظاره گر اعمال انسانهاست. فقط مى توانم بگويم اميدوارم فقط به خاطر مردم همه چيز درست شود و اگر لياقتش را در ما مى بيند به ما كمك كند تا اين تيم به جام جهانى برود تا دل مردم شاد شود.

• در پايان دوست داريم بدانيم هدف اصلى ات براى فصل آينده چيست؟
- هدف اول و مهم من قهرمانى و موفقيت با پرسپوليس است و دوست دارم يك سال وقفه اى كه در حضورم در اين تيم ايجاد شد با يك نمايش خوب و فوق العاده جبران شود. در وهله بعدى با تمام وجود آماده ام به تيم ملى كشورم خدمت كنم و با صعود ايران به جام جهانى اين شانس نصيبم شود كه پيراهن مقدس كشورم را در بزرگترين رويداد جهانى فوتبال بر تن كنم

MoJtaBa.R
08-06-2009, 14:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : کمیته انضباطی فیفا طی نامه ای به باشگاه پرسپولیس خواستار توضیحات این باشگاه در مورد تخلف تماشاگران این تیم در دیدار با بنیاد کار ازبکستان در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شد.
کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا طی نامه ای تا 9 ژوئن (19 خرداد) به باشگاه پرسپولیس مهلت داده تا توضیحات خود را در مورد تخلفات این باشگاه در دیدار با بنیادکار ازبکستان ارائه کند.
تماشاگران پرسپولیس به پرتاب نارنجک دستی و برخی اشیاء به داخل زمین در اواخر دیدار پرسپولیس با بنیادکار ازبکستان و وارد آوردن خسارت به امکانات ورزشگاه آزادی و شکسته شدن شیشه های اتومبیل ها و چراغ های روشنایی این مجموعه متهم هستند.
براساس بند یک و 3 ماده 74 از کدهای انضباطی AFC به باشگاه پرسپولیس به جهت پرتاب مواد منفجره و اشیاء به داخل زمین ، فحاشی تماشاگران و آسیب رسانی به تاسیسات ورزشگاه آزادی مهلت داده شده تا توضیحات خود را در این زمینه به AFC ارائه کند و در صورت عدم دریافت لازم کمیته انضباطی AFC راسا در این زمینه اقدام خواهد کرد.

MoJtaBa.R
08-06-2009, 14:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : مهاجم تيم ملي فوتبال گفت: هيچكس حق ندارد انتقاد از قطبي را به رنگ‌ها ربط دهد.
محسن خليلي اظهار داشت: اردوي بسيار خوبي را در چين همراه با يك ديدار دوستانه كه براي شناخت نفرات بود برگزار كرديم و براي گرفتن 3 امتياز به كره شمالي رفته بوديم اما متاسفانه بدشانس بوديم و نتوانستيم به خواسته خود برسيم.
وي افزود: بازي مقابل كره شمالي را بايد به دو نيمه تقسيم كرد. در نيمه اول بسيار خوب بوديم ولي از فرصت‌هاي بدست آمده استفاده نكرديم و بدشانسي گريبانگير ما شد اما در نيمه دوم تا حدودي كره شمالي براي گرفتن 3 امتياز به سمت دروازه ما حمله كرد.
خليلي ادامه داد: ما بدشانس بوديم. اگر توپ وحيد هاشميان و يا ضربه شجاعي در نيمه اول به گل تبديل مي‌شد مي‌توانستيم كره شمالي را شكست دهيم اما همه اينها جزيي از فوتبال است.
اين مهاجم در خصوص مصدوميتش تاكيد كرد: فكر مي كنم مصدوميتم فقط يك كشيدگي جزيي است. پس از بازگشت به ايران MRI گرفتم و تا فردا بعدازظهر نتيجه‌ را دريافت خواهم كرد اما بعيد مي‌دانم كه مشكل خاصي از ناحيه همسترينگ داشته باشم.
وي اضافه كرد: به احتمال فراوان در ديدار مقابل امارات غايب خواهم بود ولي مقابل كره جنوبي مي‌توانم به ميدان بروم.
خليلي در جواب افرادي كه از سرمربي تيم ملي بابت حضورش در زمين انتقاد كردند اظهار داشت: بزرگان فراموش كردند كه مصدوميت جزيي از فوتبال است. هيچكس حق ندارد انتقادات از قطبي را به رنگ‌ها ربط بدهد. تشخيص سرمربي تيم ملي بود كه همانطور كه مقابل چين به ميدان رفتم برابر كره شمالي نيز دقايقي به ميدان بروم تا شايد مشكل گلزني تيم را حل كنم اما قسمت نبود و دچار آسيب ديدگي شدم كه بيشتر از همه من و قطبي عذاب كشيديم.
مهاجم تيم ملي يادآور شد: مصدوميتم هيچ ربطي به گذشته و يا خوب گرم نكردن ندارد. من با پرسپوليس به ميدان رفتم و در تمرينات فشرده تيم ملي نيز نمره قبولي گرفتم. حالا نمي‌دانم چرا بعضي‌ها سرمربي تيم ملي را كه از لحاظ فني و روحي و رواني واقعا تيم را آماده كرده بود زير سئوال بردند. از اين آقايان مي‌پرسم آيا الان كه هنوز ما شانس صعود به جام جهاني را داريم وقت اين كارها است؟
خليلي تاكيد كرد: برهاني مهاجم بسيار خوبي است اما قطبي صلاح دانست من در ليست باشم. ما بايد به نظر سرمربي تيم ملي احترام بگذاريم. شايد فردي ديگر سكان هدايت تيم ملي را برعهده داشت و اصلا من را دعوت نمي كرد و شايد من در اين بازي گلزني مي‌كردم آنوقت همه از قطبي و خليلي تعريف مي كردند.
وي ادامه داد: تمام تلاشم را پس از حضور در زمين انجام دادم اما خواست خدا بود كه فقط چند دقيقه در زمين باشم و به نظرم سرنوشتم در تيم ملي اين طور رقم خورده بود. از تمام ايراني‌ها كه چشم‌انتظار برد ما در پيونگ يانگ بودند عذرخواهي مي‌كنم.
خليلي خاطرنشان كرد: اميدوار هستم همچنان از تيم ملي حمايت شود. در بازي مقابل كره شمالي با توجه به شرايط خاص اين كشور بازي بدي انجام نداديم. خيلي از تيم‌ها مقابل كره شمالي دچار مشكل شده بودند. تنها خواهش من از فوتبالدوستان و هواداران اين است كه تيم ملي را تنها نگذارند

محمد88
08-06-2009, 16:10
خدا رو شکر داش محسن مشکلش جدی نیست...
ولی دیگه فکر نکنم تو مقدماتی بازی کنه...

aluminum
08-06-2009, 18:25
آین صادقی هم که داره ازی در میاره

همون محمد نصرتی بهتره که بیاد

آنتی
08-06-2009, 19:34
سلام
خیلی متاسفم
ازاین که شنیدم بازیکن بی حاشیه ای مثل آشوبی هنوز صد در صد نشده
و با بازیکن پر حاشیه ای مثل شیث قرارداد امضا شده (در صورتی که در این پست محمد را داریم

ragbar12
09-06-2009, 02:08
به نظرم در بازار نقل وانتقالات تيم وقتي موفق عمل ميكنه كه مربي داشته باشه
اين چه مدليه خدا اخرشو ختم به خير كنه.
در ضمن من اصلا با امدن استقلالي جماعت به تيم موافق نيستم
بهتره با گزينه هاي ديگري به توافق برسن . تو ليگ قبل كه خيري از اين مدل بازيكنا ! نديديم

yoosef_st
09-06-2009, 10:25
به نظرم در بازار نقل وانتقالات تيم وقتي موفق عمل ميكنه كه مربي داشته باشه
اين چه مدليه خدا اخرشو ختم به خير كنه.
در ضمن من اصلا با امدن استقلالي جماعت به تيم موافق نيستم
بهتره با گزينه هاي ديگري به توافق برسن . تو ليگ قبل كه خيري از اين مدل بازيكنا ! نديديم
اصلا میدونین یکی از دلایل موفقیت قلعه مرغی چیه؟
اینه که از اول فصل میره بالای تیم ، بازیکنایی که میخواد رو میخره ، کادری که میخواد رو میاره و کار میکنه!
امسال هم همینجوری با سپاهان کار میکنه. درست مثل پارسال استق.
تیم بدون مربی بی در و پیکره...

بردیا
09-06-2009, 10:49
اینا دم از سانتینی و فلان و... میزنن
ولی آخرش حمید استیلی میشه سرمربی:دی

بابا شاید مربی اومد خوشش نیومد از بازیکنایی که اینا گرفتن
اونوقت تکلیف چیه؟

vahid78
09-06-2009, 10:49
این نظرسنجی هم بردارید ابروریزیه : دی

MoJtaBa.R
09-06-2009, 11:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : محسن خليلي در گفتگویی گفت: طي چند روز آينده با انجام تست MRI ميزان مصدوميتم مشخص مي شود اما بعيد مي دانم كه مشكل خاصي داشته باشم.
وي تصريح كرد: مصدوميتم هيچ ربطي به خوب گرم نكردن نداشت، من با مهاجم تيم حريف برخورد كردم.
خلیلی در پايان گفت: برهاني مهاجم خوبي است اما قطبي صلاح ديد من در ليست باشم ما بايد به نظر سرمربي احترام بگذاريم من حتي اگر براي بازي انتخاب نمي شدم هيچ گونه اعتراضي نمي كردم و اميدوارم هميشه از تيم ملي حمايت شود و اگر آن روز من گل مي زدم آنگاه از قطبي تقدير و تشكر مي كردند و مي گفتند كه چه تعويضي انجام داد به هر حال حرف و حديث زياد است كه من به آنها توجهی نمي كنم

MoJtaBa.R
09-06-2009, 11:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: سازمان ليگ طلب مربي سابق پرسپوليس از اين باشگاه را پرداخت مي‌كند.
كميته انضباطي با ارسال نامه اي به سازمان ليگ اعلام كرد طلب ناصر ابراهيمي از پرسپوليس را اين سازمان از محل درآمدهاي باشگاه پرداخت كند.
ابراهيمي در گفت و گویی اظهار داشت: پس از اينكه كميته انضباطي چنين دستوري را صادر كرد با عزيز محمدي؛ رئيس سازمان ليگ تماس گرفتم و ايشان گفت 5؛6 روز ديگر تماس بگير تا پرونده ات را بررسي كنيم.
وي ادامه داد: اصل طلبم 75 ميليون تومان بود كه مقدار زيادي از آن را بخشيدم و در نهايت به 32 ميليون تومان رسيد. 7 ميليون تومان به من دادند اما خبري از بقيه پول نشد

MoJtaBa.R
09-06-2009, 11:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : حميد استيلي در گفت و گویی در خصوص احتمال حضورش در پرسپوليس در صورت مديرعاملي حبيب كاشاني اظهار داشت: دوست ندارم در اين مورد صحبت كنم چون هنوز اتفاقي نيفتاده است. براي حضور در پرسپوليس بر خلاف اعلام برخي رسانه‌ها هيچ صحبتي با من نشده است.
وي درباره مشكلات با برخي از بازيكنان پرسپوليس نظير نيكبخت، شيث رضايي و باقري عنوان كرد: خوشبختانه با بازيكنان پرسپوليس در دوران مربيگري‌ام كوچكترين مشكلي نداشتم و نمي‌دانم چرا حاشيه سازان در اين شرايط به دنبال بر هم زدن جو هستند.
استيلي افزود: به تازگي از كويت برگشته‌ام و فعلا در آكادمي ملي المپيك تمرينات اختصاصي انجام مي دهم تا بتوانم به شرايط آرماني برسم.
اين مربي ادامه داد: همانطور كه اعلام كردم با باشگاه ابومسلم صحبت‌هاي داشتم كه هنوز به نتيجه نرسيده‌ام. من به هيچ عنوان وارد حاشيه نمي‌شوم و هميشه براي پرسپوليس آرزوي موفقيت مي‌كنم

MoJtaBa.R
09-06-2009, 11:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: سرمربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس به دليل عدم به موقع پرداخت مطالباتش به اين باشگاه اولتيماتوم داد. نلو وينگادا كه چند روز پس از شكست اين تيم مقابل بنيادكار ازبكستان ايران را ترك كرد، به دليل عدم به موقع پرداخت مطالباتش به باشگاه پرسپوليس اولتيماتوم داد. وي طي نامه‌اي از طريق فدراسيون فوتبال پرتغال به فدراسيون ايران و باشگاه پرسپوليس اعلام كرده در صورتي كه تا دو روز پس از ارسال اين نامه تكليف او مشخص نشود از طريق قانوني به فيفا رسما شكايت خواهد كرد. وينگادا اين نامه را آماده كرده و قرار است فردا به فدراسيون فوتبال ايران ارسال كرد. مديربرنامه هاي اين مربي گفت: وينگادا اعلام كرده بنا بر قول انصاري فرد قبل از خروج از ايران قرار بود 50 درصد از مطالبات اين مربي ظرف 10 روز پرداخت شود اما اين موضوع صورت نگرفته و او به همين دليل تصميم جديدي گرفته است.
وي افزود: وينگادا همچنين اعلام كرد در صورتي كه اين موضوع در ايران پيگيري نشود به فيفا شكايت خواهد كرد و از طرف مسئول قضايي اين فدراسيون كه يك پرتغالي است با در دست داشتن اسناد، مدارك و نامه‌هايي كه از باشگاه پرسپوليس اقدامات لازم را انجام خواهد داد. وينگادا يك مربي حرفه‌اي است و حتي بيشتر از موعد مقرر به باشگاه پرسپوليس به خاطر محبوبيتش در ايران و آسيا فرصت داده است. اميدوارم كاري انجام نشود كه اين مربي براي باشگاه پرسپوليس مشكل‌ساز شود. وينگادا را به اندازه كافي در اروپا مي شناسند و او نيازي به تهديد كردن ندارد.

پرسپوليس در گذشته به خاطر شكايت بازيكنان خارجي از جمله رافائل به فيفا با دردسر و حتي كسر 6 امتياز در ليگ هفتم مواجه شده است

MoJtaBa.R
09-06-2009, 11:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: درست است خيلي‌ها دوست دارند به اسم من حاشيه سازي كنند اما من هميشه به مربيانم احترام گذاشته‌ام. عليرضا نيكبخت واحدي تصريح كرد: يك سال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارم و براي ثابت كردن خودم انگيزه هاي فراواني دارم. به هواداران وعده مي‌دهم كه مي توانم يك سال رويايي را در اين تيم داشته باشم.
وي در خصوص شايعه مشكلش با حميد استيلي گفت: خيلي ها دوست دارند از طريق من و به اسم من حاشيه سازي كنند اما هميشه به مربيان خودم احترام گذاشته‌ام و با استيلي هيچ مشكلي نداشتم. من با استيلي روزهاي خوبي داشتم و هرگز آن روزها را فراموش نمي‌كنم.
نيكبخت افزود: تغيير و تحولات در پرسپوليس به من ربطي ندارد كه بخواهم در مورد آن اظهار نظر كنم اما اميدوارم پرسپوليس قدرتمندتري را در سال آينده ببينيم.

اين بازيكن يادآور شد: در روزهاي گذشته با رسانه اي صحبت نكردم چرا كه مي‌خواهم در آرامش باشم.

MoJtaBa.R
09-06-2009, 11:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: برخي افراد چشم ديدن رابطه دوستانه من و حميد استيلي را ندارند. كريم باقري در خصوص احتمال جدايي اش از پرسپوليس در صورتي كه حميد استيلي سرمربي اين تيم شود اظهار داشت: اين شايعه اي است كه بعضي از آقايان كه چشم ديدن رابطه دوستانه من و استيلي را ندارند؛ مطرح كرده‌ا‌ند. وي افزود:‌ من و استيلي سال ها با لباس تيم ملي و پرسپوليس در كنار يكديگر براي موفقيت تلاش كرده ايم. من نمي‌دانم اين حرف ها و تيترها چگونه در مطبوعات نوشته مي‌شود اما مي‌دانم همه اين حرف ها حاشيه‌سازي است. همه ديدند يك سال من و استيلي با كمك ساير دوستان چگونه در پرسپوليس در كنار يكديگر جنگيديم تا به قهرماني رسيديم. امروز فقط به خاطر حاشيه‌سازاني كه قصد داشتند بين من و استيلي و ساير دوستان مشكل‌سازي كنند، به تلفن همراهم جواب دادم.
باقري ادامه داد:‌ گوش من از اين حرف ها پر است. فصل گذشته ديديد كه چه حرف هايي براي مشكل‌سازي بين ما دو نفر مطرح شد اما من بچه نيستم و به هيچ عنوان به اين مسائل حاشيه‌اي توجه ندارم. برايم فرقي نمي‌كند كه چه كسي سرمربي پرسپوليس است. من عاشق پيراهن پرسپوليس هستم و فقط به خاطر اين تيم به ميدان مي‌روم نه فرد خاصي.

كاپيتان پرسپوليس درباره احتمال مربيگري‌اش در فصل آينده تاكيد كرد: به حرفي كه قبلا زده ام، پايبندم؛ يعني مربيگري نمي كنم و مي‌خواهم يك سال ديگر بازي كنم. حالا نمي‌دانم چرا آقايان دست از سر من برنمي‌دارند و باز هم مطالبي مي‌نويسند كه هواداران را گمراه كنند.

باقري در خصوص وضعيت باشگاه پرسپوليس گفت: آنطور كه شنيده ام هفته آينده درباره پرسپوليس تصميم‌گيري خواهد شد. البته من فقط يك بازيكن و تابع باشگاه هستم. تا زماني كه با پرسپوليس قرارداد دارم مثل يك سرباز با به ميدان خواهم كرد.

اين بازيكن درباره ديدار ايران مقابل كره شمالي يادآور شد: يك نيمه از بازي را ديدم. در نيمه اول موقعيت‌هاي زيادي براي باز كردن دروازه كره شمالي داشتيم اما بدشانسي آورديم. با تساوي برابر كره شمالي كار ما به اما و اگر كشيده شد. تيم ملي راه سختي براي رسيدن به جام جهاني دارد و من براي ملي پوشان آرزوي موفقيت مي‌كنم.

MoJtaBa.R
09-06-2009, 11:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال مس كرمان گفت: اگر به هر دليلي قراردادم با پرسپوليس ثبت نشود به استقلال فكر خواهم كرد. امير حسين صادقي اظهار داشت: با پرسپوليس قرارداد داخلي و تعهد دارم. تفاهماتي در اين باشگاه انجام داده‌ام اما هنوز كاملا پرسپوليسي نشده ام. وي ادامه داد: شايد پس از انتخابات رياست جمهوري اتفاق خاصي در باشگاه پرسپوليس بيفتد اما من به مس كرمان برنمي‌‌گردم. شايد به دليل آنكه من را در كرمان ديده‌اند مي‌گويند دوباره بازيكن مس خواهم شد. صادقي تاكيد كرد: فقط براي دريافت طلب 30 ميليوني‌ام به كرمان رفتم. تا روز شنبه به مديرعامل مس كرمان فرصت داده‌ام تا طلبم را بدهند وگرنه به كميته انضباطي شكايت خواهم كرد. يك ماه است براي دريافت طلبم به كرمان مي‌روم.
صادقي در مورد اينكه منظورش از اتفاقات در باشگاه پرسپوليس چيست و آيا با سرمربيگري احتمالي حميد استيلي مشكل دارد، يادآور شد: با هيچكس مشكلي ندارم و سعي مي‌كنم به تعهدم در قبال پرسپولس متعهد باشم اما صمد مرفاوي چند بار با من تماس گرفت و خواهان بازگشتم به استقلال شد به همين دليل اگر قراردادم با پرسپوليس ثبت نشود شايد به گزينه استقلال فكر كنم

MoJtaBa.R
09-06-2009, 11:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: انصاري‌فرد: عباس انصاري فرد از بررسي شرايط چهار مربي خارجي در هيات مديره اين باشگاه خبر داد. مديرعامل پرسپوليس بعد از مدتي سكوت در رابطه با انتخاب سرمربي اين تيم گفت: حضور دنيزلي در پرسپوليس منتفي شد چون ايشان قصد دارند ظاهرا در كشور تركيه به فعاليت خودشان ادامه بدهند. وي در ادامه افزود: چهار گزينه خارجي مدنظر ما قرار دارند كه البته حضور يكي از اين گزينه‌ها منوط به تاييد آنها در جلسه هيات‌مديره و پس از آن رئيس مجمع است بنابراين شرايط و مسائل زيادي در انتخاب سرمربي جديد پرسپوليس مدنظر قرار دارد. انصاري‌فرد در خصوص نحوه پرداخت طلب وينگادا تصريح كرد: پيش از اين قرار بود هدايتي هزينه قرارداد وينگادا را تقبل كند اما پس از جدايي‌شان، نامه‌اي به سازمان در رابطه با پرداخت طلب وينگادا نوشتيم تا طلب سرمربي سابق پرسپوليس از طريق سازمان پرداخت شود.
مديرعامل پرسپوليس در پايان خاطرنشان ساخت: «در نظر داريم ظرف چند روز آينده ساير بازيكنان مدنظر خود را انتخاب كنيم تا مشكلي از بابت بازيكنان مجرب و توانا در ليگ نهم و رقابت‌هاي جام حذفي نداشته باشيم.»

MoJtaBa.R
09-06-2009, 11:23
3 داور فوتبال بازنشسته شدند
خبرگزاري فارس: در فصل جديد ليگ برتر 3 داور به دليل بازنشستگي قضاوت نخواهند كرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، در فصل جديد ليگ برتر كميته داوران از يك داور و دو كمك داور استفاده نخواهد كرد.
رحيم رحيمي مقدم، حسين نجاتي و اسماعيل صفيري داوراني هستند كه به دليل رسيدن به سن بازنشستگي نمي توانند در ليگ قضاوت كنند.
كميته داوران براي فصل نهم قصد دارد از 28 داور استفاده كند. البته اين داوران بايد از تست پزشكي كه در نظر گرفته شده نمره قبولي كسب كنند.

masoudtr
09-06-2009, 11:43
بازنشست شدن داور ها چه ربطی به تاپیک پیروزی داره

MoJtaBa.R
09-06-2009, 12:08
بازنشست شدن داور ها چه ربطی به تاپیک پیروزی داره

عجب ؟!!!

انگاري يادت رفته فصل پيش رو !

خيلي داور کار درست و بي طرف داشتيم که الان اين داور و کمکها بايد بازنشست شن و امسال هم باز بايد لطمه بخوريم از داوري : دليل نداره توي تاپيک چپ و راست از حواشي تيم باشه : داوري کشور يه چيز جدا از تيممون نيست

شما دوست داري اخبار فقط مال تيم رو مطالعه کن

MoJtaBa.R
09-06-2009, 12:31
در حكمي از سوي علي آبادي
كاشاني عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس شد
خبرگزاري فارس: رئيس سازمان تربيت بدني در حكمي حبيب كاشاني را به عنوان عضو جديد هيات مديره باشگاه پرسپوليس تهران معرفي كرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد علي آبادي بعنوان رئيس مجمع باشگاه، در حكم خويش براي حبيب كاشاني با اشاره به تجارب مديريتي وي ابراز اميدواري كرده است اين باشگاه در جهت پاسخگويي به انتظارات هواداران خود و با همفكري اعضاي هيات مديره برنامه ريزي لازم را مورد توجه قرار دهد.
كاشاني فصل گذشته مديرعامل پرسپوليس بود كه اين تيم قهرمان ليگ برتر شد.
در روزهاي گذشته خبر بازگشت كاشاني، هدايتي و سعيدلو به پرسپوليس مطرح شد

pedramch
09-06-2009, 12:41
مبارکه..................

MoJtaBa.R
09-06-2009, 12:44
ايشا... از هيئت بياد مدير عاملي


..

MoJtaBa.R
09-06-2009, 12:45
مدير عامل روزنامه اي به درد .. ميخوره

..

mojtaba007
09-06-2009, 12:59
ور پدر این سیاست لعنت

MORINIO
09-06-2009, 13:24
با این چیزا مموت رای نمیاره !

masoudtr
09-06-2009, 13:55
عجب ؟!!!

انگاري يادت رفته فصل پيش رو !

خيلي داور کار درست و بي طرف داشتيم که الان اين داور و کمکها بايد بازنشست شن و امسال هم باز بايد لطمه بخوريم از داوري : دليل نداره توي تاپيک چپ و راست از حواشي تيم باشه : داوري کشور يه چيز جدا از تيممون نيست

شما دوست داري اخبار فقط مال تيم رو مطالعه کن

چرا همه زود دست به اسلحه میشن
حاجی ما که چیزی نگفتیم
فقط ضربه خوردن از داور مختص پیروزی نیست که ما ضربه بخوریم
همین پیام از داوری بیش از هر تیم دیگری ضربه خورد ولی صداش را کسی نمیشنوه

MoJtaBa.R
09-06-2009, 14:04
اسلحه ؟؟

شما گفتي چه ربطي داره : منم گفتم مسئله داوري و هر چيز مختص فوتبال به پرسپوليس هم مربوطه

corey
09-06-2009, 14:52
انشالله که همه چی درست بشه
مربی های همه تیم ها الان دارن یارگیری می کنن ولی پرسپولیس هنوز تو حاشیست

MoJtaBa.R
09-06-2009, 15:07
سرمربيه تيم مشخص نشده يارگيري ميکنن !!!!!!!!!!!!!..

آنتی
09-06-2009, 15:48
بازگشت حاج حبیب( یادآور قهرمانی پرسپولیس) بر دوستا ن پرسپولیسی مبارک

boomba
09-06-2009, 16:13
تبریک به پرسپولیسیها به خاطر آمدن آق کاشانی به هیئت مدیره و در آینده به مدیر عاملی

ali_ranger22
09-06-2009, 17:06
خبر فوری: حبیب کاشانی رسما مدیرعامل پرسپولیس شد


حبیب کاشانی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس منصوب شد. چند ساعت بعد از صدور حکم محمد علی آبادی مبنی بر عضویت حبیب کاشانی در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس جلسه ای با حضور محمد آخوندی، محمدحسین نژاد فلاح ، مجید فرخزادی و حبیب کاشانی برگزار شد و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس رای به انتخاب حبیب کاشانی به عنوان جانشین عباس انصاری فرد دادند.
این جلسه در حالی برگزار شد که هنوز ساعاتی از انتخاب حبیب کاشانی به عنوان عضو جیدد هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نگذشته بود. هنوز هیچ یک از منابع رسمی این خبر را اعلام نکردند اما جلسه اضطراری اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس دقایقی پیش با انتخاب کاشانی به عنوان مدیرعامل جدید به پایان رسید.
البته برخی از منابع خبری نزدیک به پرسپولیس تاکید می کنند انتخاب حبیب کاشانی به عنوان مدیرعامل بدون برگزاری نشست هیات مدیره و با تائید تلفنی (!) صورت گرفته است. درواقع کاشانی بدون برگزاری جلسه هیات مدیره به عنوان مدیرعامل جدید برگزیده شد.

momkhbpsp
09-06-2009, 17:41
تبریک
اما کاملا مشخصه که یک حربه انتخاباتی هست

AKBAR_56
09-06-2009, 17:52
بهر حال فکر کنم از مدیر عامل قبلی بهتر باشه

masoudtr
09-06-2009, 18:03
مشکل با تعویض مدیر عامل و مربی عوض نمیشه
باید اون بالا که علی ابادی است تغییر کنه
اصلا یکی از این اقا پرسید چرا اگه کاشانی خوب بود سال قبل کنار گذاشته شد و اگه بد بود چرا الان دوباره سرکاره
؟؟؟
یک نفر میخواد رای بیاره داره با احساسات فوتبال دوستان بازی میکنه

amir_rahmani
09-06-2009, 18:13
داش حبیب را برای رای آوردند.............

aliani
09-06-2009, 18:32
اصلا چه فرقي ميكنه برا چي آوردن مهم اينه كه مدير لايقيه

Kianoosh
09-06-2009, 19:01
اگه دادکان هم بیاد رئیس فدریشن!بشه(که البته قبلش باید نریم جام جهانی!) اونوقت نتیجه میشه رئیس جمهور تغییر نمیشه!و باز دادکان برکنار میشه و کاشانی با قهرمانی مجدد اخراج میشه و ...همون آش و همین!کاسه...

محمد88
09-06-2009, 19:39
هر وقت علی ویرانی رو برکنار کرد...

MoJtaBa.R
09-06-2009, 19:44
اخبار بيست و سي اعلام کرد : حاج حبيب به عنوان مدير عامل

حالا معلوم نيست که راست هست يا ...

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : حبيب كاشاني مديرعامل جديد باشگاه پرسپوليس بيانيه‌اي در حمايت از تيم ملي فوتبال در آستانه بازي با امارات صادر كرد. در اين بيانيه آمده است:چشم ‌انتظار حضور پرشور هوادران در وزرشگاه آزادي جهت تشويق و تقويت روحي بازيكنان تيم ملي هستيم و من به عنوان فردي كوچك از آنها درخواست مي‌كنم كه در اين راه ما را حمايت كنند.دست هواداران پرسپوليس و ساير علاقمندان را به گرمي مي‌فشارم و اكنون در آستانه ديدار حساس تيم ملي فوتبال كشورمان برابر امارات در چارچوب مرحله حساس جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي انتظار دارم هواداران فهيم با تمركز و انگيزه بالا تيم ملي ايران را حمايت كنند تا با يك پيروزي قاطع بتوانيم راه صعود به جام جهاني را هموار كنيم.اين ديدار براي فوتبال ايران، بسيار مهم است. من اميدوارم كه با روح ايراني كه هميشه در جهان حرف اول را زده است و با حضور 100 هزار نفر يك برد شيرين را رقم بزنيم. معتقدم هنوز نيز با جوانان لايق تيم ملي و مردم ورزشدوست ايران مي‌توانيم براي رفتن به جام جهاني اميدوار باشيم

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: حبیب کاشانی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس منصوب شد. چند ساعت بعد از صدور حکم محمد علی آبادی مبنی بر عضویت حبیب کاشانی در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس جلسه ای با حضور محمد آخوندی، محمدحسین نژاد فلاح ، مجید فرخزادی و حبیب کاشانی برگزار شد و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس رای به انتخاب حبیب کاشانی به عنوان جانشین عباس انصاری فرد دادند.این جلسه در حالی برگزار شد که هنوز ساعاتی از انتخاب حبیب کاشانی به عنوان عضو جیدد هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نگذشته بود. هنوز هیچ یک از منابع رسمی این خبر را اعلام نکردند اما جلسه اضطراری اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس دقایقی پیش با انتخاب کاشانی به عنوان مدیرعامل جدید به پایان رسید

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : حبيب كاشاني اظهار داشت: بنابر پيشنهاد و تكليفي كه بر من شد تصميم گرفتم به خاطر مردم و هواداران براي خدمت به پرسپوليس بازگردم و فعلا نيز فقط عضو هيات مديره هستم.
وي افزود: مردم هميشه به گردن ما حق دارند و ما بايد در نقش خدمتگزار آنها ظاهر شويم. اميدوارم بتوانيم همراه با دوستان براي پرسپوليس مفيد وموثر باشيم.
كاشاني خاطرنشان كرد: خوشحال هستم دوباره به تيمي كه به آن علاقه قلبي دارم برگشته‌ام. اميدوارم بتوانم در كنار دوستان موفقيت‌هاي پرسپوليس را براي هواداران به ارمغان بياوريم

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هوادارات پرسپولیس : شيث رضايي در گفت و گویی،‌ درباره شايعه اختلاف با حميد استيلي تصريح كرد: نمي‌دانم چرا بعضي‌ها دوست دارند براي من حاشيه سازي كنند. من 5 سال شاگرد حميد استيلي بودم و از روز اولي كه به پرسپوليس آمدم از او شناخت كافي داشتم. همين مورد باعث شد تا من و استيلي ارتباط عاطفي خاصي با يكديگر داشته باشيم. در مشكلات او هميشه سنگ صبور من بود.
وي ادامه داد: فقط من نبودم كه با استيلي رابطه خوبي داشتم بلكه خيلي از بازيكنان پرسپوليس با او رفيق بودند.
استيلي شعار خدمت به مردم و خوشحالي هواداران پرسپوليس را در ميان بازيكنان فرياد مي‌زد و مي‌گفت: پيراهن پرسپوليس را فردي مي‌پوشد كه ارادت قلبي به آن داشته باشد و به خاطر مردم 90 دقيقه در زمين بجنگد. حالا من چرا بايد با حميد استيلي مشكل داشته باشم؟
استيلي يكي از بهترين مربيان من بوده و همواره براي او احترام خاصي قائل هستم.
رضايي يادآور شد: با توجه به بازي هاي سختي كه با صبا در سه جام داشتيم بيشتر استراحت مي‌كنم اما من هيچوقت تمرينات انفرادي را فراموش نمي‌كنم. مي‌خواهم از روز اول با آمادگي در تمرينات حاضر شوم.
اين مدافع گفت: هيچ وقت براي پول در پرسپوليس بازي نكرده‌ام. بارها گفته‌ام كه اين تيم را به خاطر بزرگي اش دوست دارم. به همين دليل نيازي نيست كه اعلام كنم با چه مبلغي به پرسپوليس آمده‌ام. من باعقيده و افكار جديدي مي‌خواهم به پرسپوليس كمك كنم و در مرحله اول نيز بدون توجه به اتفاقاتي كه قرار است در باشگاه بيفتد منتظر ثبت كردن با پرسپوليس هستم. اميدوارم هر اتفاقي مي‌افتد به نفع تيم باشد.
رضايي اظهار داشت: مي خواهم در پرسپوليس شيث رضايي متفاوتي باشم تا هواداران از حضور من در اين تيم پس لذت ببرند. به همين دليل سعي كردم ساكت باشم و بيشتر به فكر برنامه ريزي منظم براي فصل آينده خودم باشم چون مي‌دانم پرسپوليس در فصل جاري بايد متفاوت‌تر از گذشته ظاهر شود و دوباره براي آسيا خود را آماده كند تا سهميه لازم را كسب كند به همين دليل بيشتر دوست دارم به جاي مصاحبه سكوت كنم.
وي تاكيد كرد: هميشه حرف خودم را با عملكردم ثابت كردم و الان هم مي‌گويم كه هر كسي اگر سرمربي تيم ملي باشد من با لباس پرسپوليس به تيم ملي باز خواهم گشت

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال لیدرهای باشگاه پرسپولیس را تا اطلاع ثانوی از حضور در ورزشگاهها محروم کرد.
این تصمیم به دنبال بروز برخی ناهنجاری ها در دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و بنیادکار ازبکستان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا اتخاذ شده است.
در این دیدار که روز 6 خرداد در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، هواداران پرسپولیس مرتکب تخلفاتی مبنی بر سردادن شعارهای ضد اخلاقی به مسئولین باشگاه و کادر تیم شدند.
بر همین اساس تمامی لیدرهای تیم فوتبال پرسپولیس تا اطلاع ثانوی از ورود به تمامی استادیوم های ورزشی محروم و تیم فوتبال پرسپولیس نیز باید اولین دیدار خود را در یکی از استانهای مجاور برگزار کند

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: حسين هدايتي در گفت و گویی اظهار داشت: از علاقمندان مي‌خواهم براي تشويق تيم ملي ايران فردا به ورزشگاه آزادي بروند و تا دقيقه 90 اميدواري خود را براي صعود به جام جهاني حفظ كنند. همه چشم انتظار حضور هواداران هستيم تا تيم ملي را برابر امارات تنها نگذارند.
وي افزود: من نيز به عنوان عضو كوچكي از جامعه بزرگ فوتبال به نمايندگي از باشگاه استيل آذين در ورزشگاه آزادي حضور پيدا خواهم كرد.
هدايتي در خصوص مديرعاملي حبيب كاشاني در پرسپوليس گفت: براي كاشاني آرزوي موفقيت مي‌كنم و به او تبريك مي‌گويم. همچنين از زحمات عباس انصاري فرد نيز بايد تقدير و تشكر كنم.
ديدار ايران و امارات ساعت 19 فردا برگزار مي شود.

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : محمد علي‌آبادي پس از جلسه‌اي كه صبح امروز به مدت 2 ساعت با حبيب كاشاني برگزار كرد و منجر به حضور وي در هيات مديره پرسپوليس شد با عباس انصاري‌فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس ديدار كرد. روبرو شدن كاشاني و انصاري‌فرد در دفتر علي‌آبادي نكته جالب اتفاقات امروز بود.

* حبيب كاشاني ظهر امروز در شوراي شهر ديداري يك ساعته با حميد استيلي داشت و با او به گفت و گو پرداخت. از استيلي به عنوان گزينه اصلي سرمربيگري پرسپوليس نام برده مي شود.

* گفته مي شود سعيدلو پنجشنبه رسما به عنوان رئيس مجمع باشگاه پرسپوليس معرفي مي شود

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کانون هواداران پرسپولیس : حسین منتظر موعود در گفتگویی گفت: برای هدایت پرسپولیس با سه گزینه صحبت شده است ولی هفته آینده تكلیف نهایی سرمربی پرسپولیس مشخص می شود.
قائم مقام باشگاه پرسپولیس تهران افزود : با برند شوستر سرمربی آلمانی سابق باشگاه رئال مادرید برای هدایت پرسپولیس صبحت شده است و دعوت از این مربیان هفته آینده صورت خواهد گرفت .
منتظر موعود گفت : بنا بر خواست كمیته انضباطی قراردادهای پرسپولیس در هیئت فوتبال استان تهران به ثبت نمی رسد و این موضوع به علت بدهی پرسپولیس صورت گرفته است

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:15
کانون هواداران پرسپولیس : هافبك چپ پاي پرسپوليس از ناحيه تغييرات احتمالي احساس خطر نمي كند و مدعي است در صورت انتخاب استيلي به عنوان سرمربي براي او مشكلي پيش نمي آيد.
محمد منصوري كه در اين فصل كمتر فرصت بازي پيدا كرد در رابطه با شرايط خود براي حضور مجدد در اين تيم به خبرگزاري فوتبال ايران مي‌گويد: «من يك فصل ديگر با پرسپوليس قرارداد دارم. از سوي ديگر در آخرين صحبتي كه با مديرعامل باشگاه داشتم بايد بگويم كه به من اطمينان دادند براي سال بعد هم در ليست مازاد پرسپوليس نيستم.»
وي در خاتمه در رابطه با احتمال حضور استيلي در پرسپوليس خاطرنشان ساخت: «من با نظر استيلي به پرسپوليس آمدم، حتي زماني كه ايشان از پرسپوليس جدا شدند به من گفتند در پرسپوليس بمان چون اعتقاد داشت در اين تيم پيشرفت مي‌كنم.»

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : حمید استیلی مربی و کاپیتان سابق تیم پرسپولیس هفته آینده با تیم جدید مدیریتی این باشگاه برای پذیرفتن سکان هدایت این تیم مذاکره می کند.
حبیب کاشانی عضو جدید هیات مدیره این باشگاه که قرار است تا پایان هفته به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه معرفی شود هفته آینده با حمید استیلی برای پذیرفتن پست سرمربی گری این باشگاه مذاکره خواهد کرد. منابع نزدیک به کاشانی اعلام کرده اند که استیلی شنبه یا یکشنبه هفته آینده با حضور در دفتر باشگاه پرسپولیس با کاشانی به صورت جدی مذاکره خواهد کرد.

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : در اولین جلسه هیات مدیره جدید باشگاه پرسپولیس تهران که به احتمال زیاد فردا برگزار می شود ، اعضای جدید یا همان مثلث قدرت این باشگاه معرفی می شود.
در اولین جلسه هیات مدیره جدید باشگاه پرسپولیس تهران که قرار است چهارشنبه یا پنجشنبه هفته جاری برگزار شود، تیم جدید مدیریتی این باشگاه اعلام می شود. در این جلسه علی سعید لو به عنوان رئیس مجمع و نماینده تام الاختیار علی آبادی در باشگاه معرفی خواهد، حسین هدایتی که با جنجال های زیاد از باشگاه کنار گذشاته بود مجددا به عنوان رئیس هیات مدیره معرفی خواهد و حبیب کاشانی نیز به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معرفی خواهند شد.
همچنین از اعضای سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس فقط مجید فرخزادی در تیم جدید هیات مدیره باشگاه حضور دارد

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تهران چندان تمایلی برای حضور مجدد آخوندی در هیات مدیره این باشگاه ندارند.این در حالی است که خود آخوندی همچنان اصرار به باقی ماندن در هیات مدیره باشگاه قرمزپوش تهرانی دارد.
با توجه به این که از کادر قبلی هیات مدیره این باشگاه تنها فرخزادی در جمع هیات مدیره جدید نیز حضور خواهد داشت، منابع نزدیک به هیات مدیره جدید این باشگاه فاش کرده اند که اعضای جدید برخلاف اصرار سازمان تربیت بدنی مبنی بر حضور محمد آخوندی در هیات مدیره این باشگاه، هیچ علاقه ای به حضور آخوندی ندارند و حتی اصرار خاصی به عدم حضور وی در هیات مدیره جدید ندارند.
گفتنی است ، یکی دو عضو سابق هیات مدیره نقش فعالی در اصرار برای خداحافظی آخوندی از مجموعه پرسپولیس را دارند زیرا وی را یکی از دلایل هرج و مرج های مدیریتی در مجموعه باشگاه می دانند.

MoJtaBa.R
09-06-2009, 20:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : بحث تغيير مديريت و كادر فني در پرسپوليس باعث شده تا شايعاتي در مورد بازگشت ابراهيم توره به اين تيم شنيده شود.
بعضي از روزنامه‌ها خبر داده‌اند حميد استيلي كه بحث سرمربي شدن او در پرسپوليس مطرح شده است، به توره پيغام داده كه قراردادش را با سپاهان ثبت نكند و به جمع سرخپوشان بازگردد ولي اين اتفاق به هيچ عنوان نخواهد افتاد چون قرارداد رسمي توره در هيات فوتبال استان اصفهان ثبت شده است

aluminum
09-06-2009, 20:55
بازگشت حاج حبیب رو تبریک می گم
ولی نفهیدیم مدیر عامل شد یا نه؟

MoJtaBa.R
09-06-2009, 21:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : بحث تغيير مديريت و كادر فني در پرسپوليس باعث شده تا شايعاتي در مورد بازگشت ابراهيم توره به اين تيم شنيده شود.
بعضي از روزنامه‌ها خبر داده‌اند حميد استيلي كه بحث سرمربي شدن او در پرسپوليس مطرح شده است، به توره پيغام داده كه قراردادش را با سپاهان ثبت نكند و به جمع سرخپوشان بازگردد ولي اين اتفاق به هيچ عنوان نخواهد افتاد چون قرارداد رسمي توره در هيات فوتبال استان اصفهان ثبت شده است

corey
09-06-2009, 21:46
انشاالله که حاج حببیب تیم نجات بده
خوبم شد که این بچه پرو ( آخوندی) انداختن بیرون

nimax3d
10-06-2009, 13:20
انشاالله که حاج حببیب تیم نجات بده خوبم شد که این بچه پرو ( آخوندی) انداختن بیرون واقعا. ملوم نیست چیکار میکرد اونجا.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MoJtaBa.R
10-06-2009, 14:16
همونطور که پيش بيني ميشد : چه قدر يه نفر با احساسات خوب بلده بازي کنه
يه بار ميگه سهام قرمز آبي مال طرفداراش

الان هم که[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : در شرایطی که اکثر تیم های لیگ برتری خود را برای حضور پرقدرت در رقابتهای لیگ نهم آماده می کنند و حتی بازیکنان جدیدی را به خدمت گرفته اند باشگاه پرسپولیس هنوز در بلاتکلیفی به سر می برد و مشخص نیست چه اتفاقات پشت پرده ای در این باشگاه رخ می دهد.
تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی لیگ هشتم را با ناکامی به پایان برد که این شکست ماحصل حضور و تغییر سه سرمربی( افشین قطبی ، افشین پیروانی و نلو وینگادا) و دو مدیرعامل(داریوش مصطفوی و عباس انصاریفرد) و دنیایی از اختلافات و مسائل حاشیه ای بود.
هرچند که این تیم توانست از بین چهار نماینده ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به دور دوم صعود کند اما در روزی که یکصد هزار تماشاگر برای دیدن پیروزی سرخپوشان به ورزشگاه آزادی آمده بودند، شکستی تلخ را برابر بنیادکار تجربه کردند تا تماشاگران عصبانی به بسیاری از مسئولان این باشگاه و حتی افراد غیرورزشی توهین کنند و خواستار برکناری آنها شوند.

با اتفاقاتی که در طول لیگ هشتم و خصوصا دیدار برابر بنیادکار روی داد پیش بینی می شد این تیم خیلی سریع شاهد تغییرات در کادر فنی، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه باشد اما تنها نلو وینگادا بود که با شجاعت و در اقدامی حرفه ای اعلام کرد دیگر با این تیم کار نخواهد کرد.

عباس انصاریفرد مدیرعامل پرسپولیس که اختلافاتش با حسین هدایتی به اوج خود رسیده بود اما محکم تر از قبل در باشگاه ماند و بی تفاوت نسبت به اتفاقات گذشته هر روز خبر جدیدی در مورد مذاکره با مربیان بزرگ دنیا منتشر کرد. اخباری که هیچکدام صحت نداشت و مشخص نبود با چه هدفی منتشر می شود.

باشگاه پرسپولیس حتی نام بازیکنانی را به عنوان یاران جدید این تیم برای فصل آینده در سایت رسمی خود اعلام کرد که البته برخی از این انتقالات از سوی بازیکنان مورد نظر تکذیب شد و جالب آنکه تاکنون هیچ قراردادی با بازیکنی در هیئت فوتبال تهران ثبت نشده است.

به همه این اتفاقات باید ماجرای ورود حبیب کاشانی به هیئت مدیره و مدیرعاملی سرخپوشان را نیز اضافه کرد. اتفاقی که روز سه شنبه افتاد و مشخص نبود چه مسائل پشت پرده ای رخ داد که خبر اعلام رسمی مدیرعاملی کاشانی از روی پایگاه خبری سازمان تربیت بدنی برداشته شد.
هنوز رئيس جمهور داره ميگه ... بگم ؟

MoJtaBa.R
10-06-2009, 14:18
جالبه که توي صدا و سيما هم نشر اکاذيب انجام ميشه

20.30 بايد جواب گوي دروغش باشه !

واقعا ارزشش رو داشت که به خاطر راي آوردن يه نفر بيان پرسپوليسيا رو گير بيارن ؟

MORINIO
10-06-2009, 14:24
مردم حاج حبیبو دوست دارن مموتو که دوست ندارن : دی

yoosef_st
10-06-2009, 14:50
خدا امسال پرسپولیس رو به خیر بگذرونه!
18 ام نشیم خوبه باور کنین!
الالن وضعیت ما از همه تیمهای لیگ بدتره. نه مدیر عامل داریم ، نه هیئت مدیره ، نه مربی ، نه بازیکن .
فقط مونده یدونه سرپرست که اونم تو باغ لواسونش دارت توت میخوره!
اون از اونکه میگن میخوان علی دمبه رو بیارن (واویلا!!)
اون از اونکه میگن استیلی خائن میخواد بیاد!
بابا این چه وضعشه؟
علنی تیم رو سیاسی کردن رفته.
فردا روز هم تاوانش رو ما باید بدیم که آقا میخواد رای بیاره.
اصلا فکر نکنم واقعا حرفی از اومدن کاشانی باشه. فقط یه مانور تبلیغاتی بوده که اونچنان هم نگرفته!

aluminum
10-06-2009, 15:02
بلاتکلیفی پرسپولیس و تصمیمی که عوض شد/ ماجرای کاشانی چه بود/ انصاری فرد مدیر عامل است

کانون هواداران پرسپولیس : در شرایطی که اکثر تیم های لیگ برتری خود را برای حضور پرقدرت در رقابتهای لیگ نهم آماده می کنند و حتی بازیکنان جدیدی را به خدمت گرفته اند باشگاه پرسپولیس هنوز در بلاتکلیفی به سر می برد و مشخص نیست چه اتفاقات پشت پرده ای در این باشگاه رخ می دهد.
تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی لیگ هشتم را با ناکامی به پایان برد که این شکست ماحصل حضور و تغییر سه سرمربی( افشین قطبی ، افشین پیروانی و نلو وینگادا) و دو مدیرعامل(داریوش مصطفوی و عباس انصاریفرد) و دنیایی از اختلافات و مسائل حاشیه ای بود.

هرچند که این تیم توانست از بین چهار نماینده ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به دور دوم صعود کند اما در روزی که یکصد هزار تماشاگر برای دیدن پیروزی سرخپوشان به ورزشگاه آزادی آمده بودند، شکستی تلخ را برابر بنیادکار تجربه کردند تا تماشاگران عصبانی به بسیاری از مسئولان این باشگاه و حتی افراد غیرورزشی توهین کنند و خواستار برکناری آنها شوند.

با اتفاقاتی که در طول لیگ هشتم و خصوصا دیدار برابر بنیادکار روی داد پیش بینی می شد این تیم خیلی سریع شاهد تغییرات در کادر فنی، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه باشد اما تنها نلو وینگادا بود که با شجاعت و در اقدامی حرفه ای اعلام کرد دیگر با این تیم کار نخواهد کرد.

عباس انصاریفرد مدیرعامل پرسپولیس که اختلافاتش با حسین هدایتی به اوج خود رسیده بود اما محکم تر از قبل در باشگاه ماند و بی تفاوت نسبت به اتفاقات گذشته هر روز خبر جدیدی در مورد مذاکره با مربیان بزرگ دنیا منتشر کرد. اخباری که هیچکدام صحت نداشت و مشخص نبود با چه هدفی منتشر می شود.

باشگاه پرسپولیس حتی نام بازیکنانی را به عنوان یاران جدید این تیم برای فصل آینده در سایت رسمی خود اعلام کرد که البته برخی از این انتقالات از سوی بازیکنان مورد نظر تکذیب شد و جالب آنکه تاکنون هیچ قراردادی با بازیکنی در هیئت فوتبال تهران ثبت نشده است.

به همه این اتفاقات باید ماجرای ورود حبیب کاشانی به هیئت مدیره و مدیرعاملی سرخپوشان را نیز اضافه کرد. اتفاقی که روز سه شنبه افتاد و مشخص نبود چه مسائل پشت پرده ای رخ داد که خبر اعلام رسمی مدیرعاملی کاشانی از روی پایگاه خبری سازمان تربیت بدنی برداشته شد.خبر انتخاب حبیب کاشانی به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس دقایقی روی پایگاه خبری سازمان تربیت بدنی بود و خیلی زود برداشته شد

روز سه شنبه و ساعاتی پس از آنکه با حکم محمد علی آبادی ، حبیب کاشانی مجددا عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شد، از سوی پایگاه خبری سازمان تربیت بدنی اعلام شد کاشانی از سوی اعضای هیئت مدیره به عنوان مدیرعامل انتخاب شده است. اما ساعتی بعد این خبر از روی خروجی این سایت برداشته شد و جالب اینکه هیچ خبر دیگری مبنی بر تکذیب یا تایید آن منتشر نشد.

اینکه چرا در این برهه زمانی خاص نام حبیب کاشانی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه مطرح می شود و خیلی زود هم تکذیب می شود، سوالی است که هیچ یک از اعضای هیئت مدیره پاسخ درستی برای آن ندارند و مشخص نیست ماجرای رفت و آمد حبیب کاشانی چه بود.

کاشانی در حالی روز سه شنبه از سوی محمد علی آبادی به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب شد که پس از پایان لیگ هفتم و قهرمانی پرسپولیس با این مدیرعامل، به دنبال اختلافاتی که با رئیس سازمان تربیت بدنی پیدا کرد از این باشگاه کنار رفت و طرفین موضع گیری تندی نسبت به یکدیگر داشتند.

با این شرایط به نظر می رسد پرسپولیس این روزها بهترین فرصت برای آماده سازی جهت حضور در لیگ نهم را به خاطر برخی ملاحظه کاریها و البته مسائل غیر ورزشی از دست می دهد و هر مدیرعاملی که هدایت این باشگاه را برعهده بگیرد قطعا چوب این اتفاقات و مسائل پشت پرده را خواهد خورد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aluminum
10-06-2009, 15:02
مديرعامل جديد باشگاه پرسپوليس ظرف روزهاي آينده مشخص مي شود
اخبار فوری یا ویژه باشگاه پرسپولیس


کانون هواداران پرسپولیس : يک منبع آگاه در هيات مديره باشگاه پرسپوليس روز چهارشنبه در گفت و گویی در خصوص اخبار مربوط به احتمال انتخاب حبيب کاشاني به عنوان مديرعامل اين باشگاه، گفت: تا اين لحظه هيچ تغييري در مدير عاملي پرسپوليس رخ نداده و آقاي عباس انصاري فرد کماکان به عنوان مديرعامل به فعاليت خود ادامه مي دهد.
اين مقام آگاه در عين حال تاکيد کرد که موضوع انتخاب مدير عامل جديد و يا ابقاي مديرعامل قبلي در جلسه هيات مديره باشگاه که به احتمال زياد هفته آينده تشکيل خواهد شد، مطرح مي شود.
وي تاکيد کرد: حبيب کاشاني روز گذشته به عنوان عضو جديد هيات مديره پرسپوليس منصوب شده و در جلسه آتي که با حضور تمامي اعضاي هيات مديره برگزار خواهد شد، در مورد مديرعامل باشگاه تصميم گيري مي شود.

aluminum
10-06-2009, 15:03
باشگاه ملوان خواهان جذب پژمان نوری شد

کانون هواداران پرسپولیس: مسئولان باشگاه ملوان با پژمان نوري صحبت كرده اند تا فصل آينده با پيراهن اين تيم به ميدان برود. محمد احمدزاده با تاييد اين موضوع اظهار داشت: خودم با پژمان نوري صحبت كردم و قرار است اين بازيكن تا پايان هفته پاسخ نهايي را به من بدهد. سرمربي ملوان در مورد بازگشت مازيار زارع گفت: اگر او بخواهد برگردد قدمش روي چشم. ملوان خانه مازيار است و دوست نداشتيم او از تيم ما جدا شود. با اين حال حاضريم براي بازگشت اين بازيكن پيش قدم شويم. البته ما هيچ مذاكره اي با اين بازيكن نداشته ايم به اين دليل كه احتمال اينكه او بين پرسپوليس و ملوان؛ تيم ما را انتخاب كند كم است. احمدزاده در مورد اينكه ملوان پول كافي براي جذب پژمان نوري را دارد يا نه گفت: تمام بازيكناني كه مي خواهند به تيم ما برگردند مي دانند از نظر مالي به ضررشان تمام مي شود. البته نوري اين مسئله را مي داند و تصميم با خودش است.

aluminum
10-06-2009, 15:04
حبيب كاشاني از احمدي‌نژاد حمايت كرد


کانون هواداران پرسپولیس: عضو هيات مديره پرسپوليس گفت: دكتر احمدي‌نژاد را كانديداي اصلح مي‌دانم. مديرعامل سابق پرسپوليس كه تيم قرمزپوشان را با مربيگري افشين قطبي به قهرماني رساند، اعلام كرد: اينجانب همچون دوره گذشته حمايت قاطع خود را از دكتر احمدي نژاد اعلام مي كنم.
وي افزود: در تاريخ سي ساله پس از انقلاب، رئيس جمهوري به هوشمندي، پاكدستي و شجاعت دكتر احمدي نژاد نداشته ايم كه مايه عزت جمهوري اسلامي ايران در سطح بين الملل و رضايت ملت انقلابي و خرسندي رهبري معظم انقلاب را فراهم آورده باشد.
وي از تمامي پرسپوليسي هاي پايتخت خواست در انتخابات جمعه 22 خرداد، به احمدي نژاد راي بدهند.

masoudtr
10-06-2009, 16:17
کانون هواداران اصلا منبع مطمئنی نیست

corey
10-06-2009, 16:42
بعد میگن ورزش سیاسی نیست
برای انتخاب مدیر عامل یه باشگاه منتظرن رئیس جمهور عوض بشه

MORINIO
10-06-2009, 16:52
وي از تمامي پرسپوليسي هاي پايتخت خواست در انتخابات جمعه 22 خرداد، به احمدي نژاد راي بدهند.

اه اه اه :2: اگه تا الان از این خوشم میومد دیگه ازش متنفرم:2:

aluminum
10-06-2009, 16:52
فوتبال ما واقعا سیاسی است
به همین خاطر به هیچ جا نمیرسه

aluminum
10-06-2009, 16:53
دوستان شاید این خبر دروغ باشه
بعید نیست
با اون لوگویی که سایت زده بعید نیست که یه خبر ساختگی برای جلب ... باشه

meragj2
10-06-2009, 18:00
من از روز اوا ازین اطلاعاتی ... بدم می یومد

malkemid
10-06-2009, 18:56
عمرا دیگه کاشانی موفق باشه...اون یه بار کل مجموعه خوب در اومد در مجموع...وگرنه کاشانی که شق القمر نکرد

MoJtaBa.R
11-06-2009, 09:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : كريم باقري در گفت و گویی در خصوص شايعاتي مبني بر حمايت از كانديدايي خاص در انتخابات رياست جمهوري عنوان كرد: راي من شخصي است و اين موضوع به هيچكس ارتباطي ندارد. من از هيچ كانديدايي حمايت نكرده ام.
باقري در خصوص حضور حبيب كاشاني در پرسپوليس اظهار داشت: اميدوارم هر اتفاقي كه قرار است براي پرسپوليس بيفتد زودتر انجام شود تا با خيال راحت‌تر به فصل بعد فكر كنيم.
بازيكن اسبق تراكتورسازي در خصوص صعود اين تيم به ليگ برتر تاكيد كرد: اين موضوع را به مردم تبريز تبريك مي‌گويم. آنها حقشان است كه حداقل يك تيم در ليگ برتر داشته باشند و صعود به ليگ برتر حق تراكتورسازي بود

MoJtaBa.R
11-06-2009, 09:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : مجید فرخزادی در گفتگویی درباره خبر انتصاب كاشانی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برای مدیر عاملی كاشانی حكمی صادر نشده است و همه احكام را رئیس سازمان تربیت بدنی به عنوان رئیس مجمع عمومی باشگاه صادر خواهد كرد .
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ادامه داد : در جلسه هیئت مدیره كه دیروز برگزار شد تصمیم برای مدیر عاملی كاشانی گرفته شد ولی در نهایت حكم ایشان را رئیس سازمان تربیت بدنی صادر خواهد كرد .
مجید فرخزادی افزود : درباره اینكه چرا خبر مدیر عاملی كاشانی منتشر شد باید از سازمان تربیت بدنی سوال كنید .
پایگاه خبری ورزش ایران دیروز اعلام كرد: در نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس كه با حضور نژاد فلاح، حبیب كاشانی ، فرخزادی و محمد آخوندی برگزار شد ، اعضا ضمن قدردانی از تلاش عباس انصاری فرد ، كاشانی را به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس انتخاب كردند.
این درحالی بود كه صبح دیروز رئیس سازمان تربیت بدنی در حكمی حبیب كاشانی را به عنوان عضو جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس منصوب كرد

MoJtaBa.R
11-06-2009, 09:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کانون هواداران پرسپولیس : علي كريمي پس از پيروزي يك بر صفر تيم ملي برابر امارات عنوان كرد: بازي دشواري بود و امارات براي كسب يك امتياز تدافعي به ميدان آمده بود.
وي ادامه داد: موقعيت‌هاي زيادي داشتيم و مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري را به ثمر برسانيم اما مهم 3 امتياز بازي بود.
كريمي درباره مصدوميتش اظهار داشت: اين مصدوميت از اواخر فصل گذشته ليگ برتر همراه من است و اميدوارم پس از بازي با كره جنوبي با استراحت كردن و مداوا بهبود پيدا كنم.
اين بازيكن درباره بازي با كره جنوبي گفت: ما اميدوار به صعود هستيم. هيچ چيزي غيرممكن نيست همانطور كه امروز عربستان با 10 بازيكن در سئول يك امتياز از كره جنوبي گرفت ما نيز مي‌توانيم مقابل اين تيم نتيجه خوبي بگيريم. ما كمتر از عربستان نيستيم.
كريمي درباره عدم حضور در بازي‌هاي گذشته به دليل دعوت نشدن از سوي دايي يادآور شد: دوست ندارم درباره گذشته صحبت كنم مهم آينده است و اينكه بتوانيم با صعود به جام جهاني دل هواداران را شاد كنيم.

MoJtaBa.R
11-06-2009, 09:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : عليرضا محمد در گفتگویی افزود: استيلي چندين سال مربي پرسپولیس بوده و تجربه بالايي دارد و مي تواند به تيم كمك كند. وي ادامه داد: استيلي از نظر علمي جزو مربيان با دانش كشورمان است كه در كنار تجربه، در موفقيت تيم نیز تاثيرگذار خواهد بود. وي تصريح كرد: باشگاه با مديريت كاشاني بعد از چندين سال به قهرماني ليگ برتر رسيد و بازگشت او نيز به سود تيم است.
وي اضافه كرد: از حضور يك ساله در پيروزي راضي ام و قصد دارم در اين تيم بمانم و با موفقيت در اين تيم همچنان ملي پوش باشم.
محمد خاطرنشان كرد: قطعا با حضور استيلي و كاشاني به قهرماني ليگ خواهيم رسيد و صد در صد پتانسيل اين كار را داريم

MoJtaBa.R
11-06-2009, 09:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : سپهر حيدري در گفت و گویی تصريح كرد: خوشحال هستم كه به عنوان يك مدافع تا به امروز پيشنهادهاي خوبي داشته‌ام اما به احترام هواداران پرسپوليس هيچ مذاكره‌‌‌اي با تيم‌ها نداشته‌ام و همه چيز را به آينده موكول كرده‌ام.
وي در خصوص علل ناكامي‌هاي پرسپوليس گفت: همه در اين ناكامي سهيم هستيم. ما يكدل نبوديم و احترام‌ها در تيم از بين رفته بود و حتي رفاقت‌ها دچار مشكل شده بود. به همين دليل به نتيجه‌ لازم نرسيديم.
حيدري يادآور شد: هرگز نگفته‌ام مديريت دليل اصلي ناكامي‌هاي ما بود چون مي‌دانم هر كس به اندازه خود در اين تيم زحمت كشيد

MoJtaBa.R
11-06-2009, 09:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: مسئولان باشگاه ملوان با پژمان نوري صحبت كرده اند تا فصل آينده با پيراهن اين تيم به ميدان برود. محمد احمدزاده با تاييد اين موضوع اظهار داشت: خودم با پژمان نوري صحبت كردم و قرار است اين بازيكن تا پايان هفته پاسخ نهايي را به من بدهد. سرمربي ملوان در مورد بازگشت مازيار زارع گفت: اگر او بخواهد برگردد قدمش روي چشم. ملوان خانه مازيار است و دوست نداشتيم او از تيم ما جدا شود. با اين حال حاضريم براي بازگشت اين بازيكن پيش قدم شويم. البته ما هيچ مذاكره اي با اين بازيكن نداشته ايم به اين دليل كه احتمال اينكه او بين پرسپوليس و ملوان؛ تيم ما را انتخاب كند كم است. احمدزاده در مورد اينكه ملوان پول كافي براي جذب پژمان نوري را دارد يا نه گفت: تمام بازيكناني كه مي خواهند به تيم ما برگردند مي دانند از نظر مالي به ضررشان تمام مي شود. البته نوري اين مسئله را مي داند و تصميم با خودش است.

MoJtaBa.R
11-06-2009, 09:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: مربي دروازه‌بانان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بايد در عرصه مديريت و مربيگري به ثبات رسيد تا موفق شد. احمدرضا عابدزاده در مورد شايعه حمايت وي از يكي از كانديداها اظهار داشت: هنوز تصميم خود را نگرفته‌ام و اينكه گفته مي‌شود از فرد خاصي حمايت كرده‌ام را تكذيب مي‌كنم.
عابدزاده درباره شرايط خودش عنوان كرد: كار خودم را انجام مي‌دهم و به كسي كار ندارم. البته حدود 80 ميليون از پرسپوليس طلب دارم كه در قراردادم ذكر شده است و بايد پرداخت شود. تمام وجودم را براي پرسپوليس گذاشته‌ام و همه مي‌بينند كه چگونه در تمرينات اين تيم از جان مايه مي‌گذارم. عابدزاده جايگاهش در قلب مردم است و مردم خودشان بهتر از هركس ديگري مسائل را درك مي‌كنند.
وي در مورد بازگشت حبيب كاشاني به پرسپوليس خاطرنشان كرد: من با افراد كار ندارم و پرسپوليس برايم مهمتر است. اگر كسي هم مديرعامل مي‌شود بايد به خاطر مردم به پرسپوليس فكر كند نه به خودش.

عابدزاده ادامه داد: بايد در عرصه مديريت و مربيگري به ثبات رسيد تا موفق شد و نمي‌شود با تعويض مكرر مديرعامل و كادرفني به موفقيت رسيد

MoJtaBa.R
11-06-2009, 13:56
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ، تیم پیروزی را محکوم کرد تا نخستین دیدار خانگی خود در لیگ نهم را در یکی از استانهای مجاور برگزار کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به گزارش واحد مرکزی خبر، به سبب بروز تخلفات تماشاگران منتسب به تیم پیروزی مبنی بر سردادن شعارهای ضد اخلاقی به مسئولان باشگاه و کادر تیم در مسابقه با تیمهای فوتبال الشباب عربستان و همچنین تیم بنیاد کار ازبکستان ، کمیته انضباطی همه لیدرهای تیم فوتبال پیروزی را تا اطلاع بعدی از ورود به همه ورزشگاهها محروم کرد.
همچنین کمیته انضباطی تیم فوتبال پیروزی را محکوم کرد تا نخستین دیدار خانگی خود را در یکی از استانهای مجاور برگزار کند

aluminum
11-06-2009, 14:48
استیلی هم که داره به پرسپولیس نزدیک میشه

MoJtaBa.R
11-06-2009, 14:52
به هر حال از اين جور اتفاقات هميشه بوده که همه در کمين تيم هستن

MoJtaBa.R
11-06-2009, 14:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: بعد از روی کار آمدن حبیب کاشانی در باشگاه پرسپولیس تهران، حمید استیلی کاپیتان و مربی سابق این تیم یکی از گزینه‌های اصلی مربیگری پرسپولیس محسوب می‌شود و به همین دلیل گمانه زنی های فراوانی درباره فصل نقل و انتقالات برای این تیم و همچنین با بازیکنانی که هم اکنون قرارداد داخلی با این تیم دارند به گوش می‌رسد و البته سایت گل نیز در گزارشی مدعی شده که استیلی به هیچ عنوان خواهان حضور باقری و نیکبخت دراین تیم نیست.
سایت گل در این گزارش نوشته است: «نماینده مدیرعامل پرسپولیس با حضور در ساختمان این باشگاه رسما اسناد و مدارک را تحویل گرفت و در پی آن متعهد شد درباره این موضوع که آیا عباس انصاری فرد پس از عقد قرارداد داخلی با امیرحسین صادقی، میثم بائو، اشپیتم آرفی، ابراهیم شکوری، غلامرضا رضایی و جلال احکبری یک نسخه از برگه قرارداد داخلی را در اختیار آنها قرار داده است یا خیر بررسی های بیشتری انجام شود·»

در صورتی که این بازیکنان قرارداد داخلی را در اختیار داشته باشند باشگاه پرسپولیس چاره ای ندارد جز اینکه این قراردادها را بپذیرد، چون در غیر این صورت باید بر اساس قوانین جدید لیگ برتر ایران ۵ درصد مبلغ قراردادها را به عنوان خسارت به بازیکنان نامبرده پرداخت کند·
سایت گل دراین گزارش مدعی شد: « یکی از نزدیکان حمید استیلی فاش کرده وی روی آرفی نظر مثبتی دارد اما نسبت به صادقی و بائو تردیدهایی دارد و در صورتی که بتواند مهره ی مورد نظرش را جذب کند قطعا با یان بازیکنان همکاری نخواهد کرد·
جلال اکبری و ابراهیم شکوری نیز بازیکنانی نیستند که مدنظر استیلی باشند· سرمربی پرسپولیس در جناح چپ خط دفاعی ترجیح می دهد حسن اشجاری یا ستار زارع را در اختیار داشته بشاشد و گزینه موردنظر او برای خط دفاعی نیز سید جلال حسینی است و نظر مساعدی روی امیر حسین صادقی ندارد· قرار گرفتن نیکبخت و باقری در لیست فروش قطعی به نظر می رسد و ظاهرا قرار است به آنها اعلام شود که در صورت ماندن در پرسپولیس شانس چندانی برای بازی نخواهند داشت·
سید مهدی رحمتی نیز گزینه اصلی استیلی برای جذب یک دروازه بان جدید به جای حقیقی یا واعظی به حساب می آید

MoJtaBa.R
11-06-2009, 14:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: • شنیدیم به زودی هدایت پرسپولیس را برعهده خواهید گرفت؟
- هنوز چیزی مشخص نیست. صحبت هایی داشته ایم اما هنوز جنبه جدی به خود نگرفته است.

• شما آماده همکاری با پرسپولیس هستید؟
- کار کردن در پرسپولیس برای هر کسی افتخار است. مخصوصاً من که سالها در این تیم بازی کرده ام ومربی آن بوده ام افتخار می کنم که بتوانم به تیم محبوبم کمک کنم. هنوز این مساله قطعیت پیدا نکرده اما در صورت بحث های جدی به پرسپولیس خواهم آمد.

• شنیده می شود با آمدنتان بسیاری از بازیکنان باید تیم را ترک کنند.
- هنوز در پرسپولیس کاره ای نیستم. بازیکنان پرسپولیس تماماً قابل احترامند و هر تیمی آرزوی به خدمت گرفتنشان را دارد اما هر کسی با روش و سیستم خود کار می کند. من نیز در زمان مناسب لیستم را اعلام خواهم کرد.

• پرسپولیس با وجود نداشتن سرمربی اقدام به جذب بازیکن کرده است، این کار به عقیده شما اشتباه نیست؟
- متاسفانه پرسپولیس عقب تر از سایر تیم هایی که مدعی قهرمانی هستند قرار گرفته است در شرایطی که این تیم ها برنامه ریزی فصل آینده را انجام داده اند پرسپولیس همچنان بلاتکلیف است باید نفراتی جذب شوند که به سیستم سرمربی بخورند. اینگونه جذب بازیکن برای تیم مفید فایده نخواهد بود ، نه تنها پرسپولیس هرتیم دیگری هم اینگونه عمل کند قطعاً در طول فصل این مساله مشکل ساز خواهد شد.

• بازگشت دوباره کاشانی را به پرسپولیس چگونه ارزیابی می کنید؟
- کارنامه کاشانی مشخص است و همه می دانند او تا چه اندازه عاشق این تیم و هوادارانش است. کاشانی قطعاً می تواند با مدیریت خوب، پرسپولیس را به روزهای اوجش بازگرداند. امیدوارم در کارش موفق باشد.

• شنیدیم عزیزیان جایگزین عابدزاده خواهد شد، صحت دارد؟
- من کادر خودم را دارم. چه در پرسپولیس چه در تیم دیگری عزیزیان، مرزبان و احمد کاروی همراه من هستند. درگذشته با این کادر کار کرده ام و نتیجه مثبتی هم داشته است.

• غیر از پرسپولیس از چه تیم هایی پیشنهاد دارید؟
- ابومسلم بود که دیگر بحثمان ادامه دار نشد و پرسپولیس که هنوز صحبتهای جدی را آغاز نکرده ایم.

MoJtaBa.R
11-06-2009, 14:58
توهم زده : سيد جلال بسته با سايپا ميگه .....

resident_evil
11-06-2009, 15:10
دوستان عزیز چی شد بالاخره ؟! ما به فصل بعد امید داشته باشیم یا نه ؟!

هرچند با این اوضاع فعلا که تیم رو هواس !

nimax3d
11-06-2009, 16:20
دوباره مثل همیشه همه کارا رو تو لحظات آخر میکنن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m2stech
11-06-2009, 18:23
چه شد که در امضای حکم مديرعاملی كاشانی اتفاقات عجيب رخ داد ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هواداران پرسپوليس عادت کرده اند در پايان هر فصل شاهد تغييرات گسترده يی در تمامی سطوح تيم محبوب شان باشند و امسال هم قرار است يک خانه تکانی چشمگير در باشگاه پرسپوليس به وجود بيايد.

با توجه به اینکه از چندی پیش به طور غیررسمی اعلام شد قرار است چه تغییراتی در پرسپولیس به وجود بیاید اما معلوم نیست چرا سازمان تربیت بدنی در ایجاد تحولات مورد نظرش وقت کشی می کند.
این در حالی است که مشخص نبودن کادر مدیریتی و فنی قرمزها موجب شده آنها روزهای مهم نقل و انتقالات را از دست دهند. از چند روز پیش معلوم شد به زودی حبیب کاشانی، علی سعیدلو و حسین هدایتی به هیات مدیره پرسپولیس اضافه خواهند شد و کاشانی دوباره مدیرعامل قرمزها خواهد شد اما سه شنبه یک اتفاق عجیب در این باره رخ داد.
یک روز پس از اینکه حبیب کاشانی با حکم محمد علی آبادی رسماً به عضویت هیات مدیره پرسپولیس درآمد، پایگاه اینترنتی سازمان تربیت بدنی اعلام کرد کاشانی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس منصوب شده است اما در کمال تعجب چند ساعت بعد این خبر از روی سایت سازمان تربیت بدنی برداشته شد و دیروز هم سازمان تربیت بدنی درباره رد یا تایید این خبر موضع گیری نکرد تا تکلیف مدیرعاملی پرسپولیس همچنان مبهم باشد.
مسلماً دیر یا زود کاشانی حکم مدیرعاملی را هم دریافت می کند اما معلوم نیست سه شنبه چه اتفاقی افتاد که ابتدا او را به عنوان مدیرعامل معرفی کردند و بعد پشیمان شدند.
به نظر می رسد باز هم معادلات سیاسی پشت این اتفاقات ورزشی قرار دارد و همان طور که به دلایل سیاسی سال گذشته کاشانی از پرسپولیس رفت امسال از سوی سازمان تربیت بدنی به پرسپولیس بازگردانده شد. اما چه شد که در امضای حکم مدیرعاملی او این اتفاقات عجیب رخ داده است؟ جواب این سوال را تنها محمد علی آبادی می داند.
گویا اعضای هیات مدیره پرسپولیس حبیب کاشانی را به عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتخاب کرده اند ولی رئیس سازمان تربیت بدنی هنوز به دلایل نامعلومی این حکم را امضا نکرده است. به هر ترتیب بعید است این حکم به نام کاشانی صادر نشود و او را باید مدیرعامل فصل آینده پرسپولیس دانست.
علی سعیدلو و حسین هدایتی هم به هیات مدیره پرسپولیس اضافه خواهند شد و با توجه به فعالیت های این چند روزه علی پروین برای او هم سمتی در نظر گرفته می شود.
به این ترتیب بعید است در فصل آینده دیگر خبری از عباس انصاری فرد در کادر مدیریتی پرسپولیس باشد ضمن اینکه تکلیف محمد آخوندی، مجید فرخزادی و محمدحسین نژادفلاح دیگر اعضای هیات مدیره این باشگاه هنوز مشخص نشده است.
hurrahsport.com

m2stech
11-06-2009, 18:24
استيلی می آيد، بقيه می روند !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس از آمدن حبيب کاشانی و حسين هدايتی بايد شاهد انتخاب سرمربی جديد برای قرمزها بود.


با توجه به روابط صمیمانه حمید استیلی با حبیب کاشانی، کمک مربی سابق پرسپولیس بیشترین شانس را برای نشستن بر جای نلو وینگادا دارد.
سال گذشته هم کاشانی قصد داشت استیلی را به عنوان سرمربی پرسپولیس معرفی کند که خودش از این تیم جدا شد و استیلی به آرزویش نرسید. البته باید دید هدایتی هم با سرمربیگری استیلی موافق است یا می خواهد یک مربی خارجی برای این تیم بیاورد.
به هر حال فراموش نشود عباس انصاری فرد تا چند روز پیش به دنبال این بود که مصطفی دنیزلی، زدنیک زمان، ژان تیگانا و چند مربی بزرگ دیگر را به ایران بیاورد، اما چند روزی است که انصاری فرد دیگر از استخدام مربی خارجی صحبت نمی کند و گویا متوجه شده عمر حضورش در پرسپولیس به پایان رسیده است.
چه استیلی سرمربی شود، چه مربی دیگری هیچ کدام از اعضای کادر فنی این فصل پرسپولیس در فصل آینده روی نیمکت این تیم حضور نخواهند داشت. کارواریو و کاستا دستیاران وینگادا سه شنبه با باشگاه پرسپولیس تسویه حساب کردند.
جدایی احمد رضا عابدزاده هم حتمی به نظر می رسد. اگر استیلی سرمربی پرسپولیس باشد که عابدزاده هیچ شانسی برای ماندن در جمع قرمزها نخواهد داشت و سمت مربی دروازه بان های پرسپولیس دوباره به سعید عزیزیان می رسد.
نعیم سعداوی هم سرنوشتی مشابه خواهد داشت و از پرسپولیس می رود.
چنین سرنوشتی در انتظار محمود خوردبین هم خواهد بود و در فصل آینده نیمکت پرسپولیس هیچ شباهتی با فصل گذشته نخواهد داشت.
hurrahsport.com

cao-cao
11-06-2009, 18:27
هر کی میخواد بیاد هز کی میخواد بره فقط این ابرو ریزی پارسال تکرار نشه

m2stech
11-06-2009, 18:29
نقل و انتقالات در باشگاه پرسپوليس با آمدن كاشاني

با روي كار آمدن دوباره حبيب كاشاني، معادلاتي كه پيش از اين طراحي شده بود همه به هم خورد.
حالا آنهايي كه مجبور به رفتن هستند تعدادشان خيلي كمتر شده و رابطه خوب حميد استيلي با بازيكنان فعلي هم يعني اينكه قرار نيست كسي به خاطر مسائل غير فني پرسپوليس را ترك كند. اما خب هستند چند نفري كه به خاطر ضعف‌هاي فني بايد بروند. عليرضا نيكبخت يكي از همين‌هاست.
بازيكني كه اگرچه دو فصل قبل در حمايت از استيلي بارها رودرروي قطبي ايستاد اما به لحاظ فني ديگر مورد تاييد نيست. البته هنوز يك فصل ديگر از قرارداد عليرضا نيكبخت با باشگاه مانده و شايد همين مساله در نهايت او را ماندني كند. غير از او آتسوي، زارعي، نوروزي، عبدي، خيرخواه و واعظي هم به‌نظر مي‌رسد در پرسپوليس فصل آينده جايي نخواهند داشت.
در جمع مازادها از كريم باقري و عليرضا حقيقي هم نام برده شد كه البته با توجه به جدايي قطعي واعظي، احتمال ماندن حقيقي بيشتر شده و ماندن باقري را هم كه يك فصل ديگر قرارداد دارد خود استيلي تاييد كرد. در كنار اينها نام مهدي رحمتي، عباس آقايي، جلال حسيني، ستار زارع، حسن اشجاري، حسين كعبي، مهدي شيري، ابوالفضل حاجي‌زاده و غلامرضا رضايي هم در ليست خريد حميد استيلي به چشم مي‌خورد و برخلاف قبل و با بازگشت حسين هدايتي، سرخپوش شدن اين بازيكنان اصلا بعيد نيست.
گذشته از اينها دردسر امروز پرسپوليس امضاي قرارداد داخلي با بازيكناني است كه استيلي خيلي از آنها را نمي‌خواهد. البته اشپيتيم آرفي، شيث رضايي و فرزاد آشوبي مورد تاييد هستند اما درباره صادقي، بائو، اكبري و شكوري ترديدهايي هست. در واقع حميد استيلي ترجيح مي‌دهد به جاي اين بازيكنان، ملي‌پوشان باتجربه‌اي را كه در ليست خودش جاي داده در اختيار داشته باشد.
اما خب با قانوني شدن قراردادهاي داخلي، پرسپوليس هم به دردسر افتاده چرا كه با همه اين چند بازيكن قرارداد داخلي امضا شده و در صورت فسخ هر قرارداد از سوي باشگاه، 5 درصد از مبلغ قرارداد بايد به عنوان خسارت به بازيكن پرداخت شود .
تغييرات تازه، كادر فني را هم بي نصيب نخواهد گذاشت. ايستادن حميد استيلي در قامت سرمربي يعني اينكه در جدايي عابدزاده و سعداوي نبايد ترديد كرد. نعيم سعداوي شايد فقط براي گرفتن طلب‌اش بار ديگر سري به باشگاه بزند و احمدرضا عابدزاده هم اگرچه مشكلي با استيلي ندارد اما مي‌رود تا جايش را به سعيد عزيزيان بدهد. حضور عزيزيان در كادر فني جديد حتمي است و احتمال بازگشت دوباره پرويز كماسي در نقش بدنساز بيش از نود درصد. فقط مي‌ماند يك تمرين‌دهنده كه آن هم مي‌تواند عليرضا مرزبان باشد .
او اگرچه اخيرا به عنوان سرمربي جديد دي استراداي اسلواكي معرفي شده اما بدون شك حضور در پرسپوليس آنقدر برايش جذابيت دارد كه حتي قيد سرمربيگري را بزند و دوباره او را در تهران ببينيم .
البته حميد استيلي بدش نمي‌آيد يك همكار اروپايي هم داشته باشد. شايد همان‌طور كه دو سال پيش مرزبان را به تهران آورد اين بار هم سفري به هلند يا آلمان داشته باشد و يك تمرين‌دهنده خارجي كه به كار تاكتيكي آشنايي داشته باشد را براي مربيگري در پرسپوليس انتخاب كند .

hurrahsport.com

aluminum
11-06-2009, 19:11
مگه مشخص شده که استیلی سر مربی شده/

توی یه خب ردیگه اومده استیلی اکبری و شگوری رو می خواد ولی الان نوشته که اینها رو نمی خواد

ولی باید این صادقی رو نگیرن

جاش عقیلی رو بگیرن
البته اگه بتونن
سید جلال هم که با سایپا تمدید کرده

corey
11-06-2009, 20:30
استیلی فکر کنم خیلی برای تیم حاشیه درست کنه و سرمربی گریش با حاشیه همراه باشه
ولی اگه جرات این کار داشته باشه تا کسایی که برای تیم حاشیه درست می کنن از همون اول بزاره کنار خیلی خوبه

MoJtaBa.R
11-06-2009, 20:32
البته مدير عامل هم نميتوه بي تاثير باشه : مصطفوي رو يادتون نيست که سازمان مسخره تحميلوند به تيممون و به گند کشيد تيم رو ؟

meragj2
11-06-2009, 21:00
ما زنده شما هم زنده ببینیم همین یارو چیکار می کنه

MoJtaBa.R
11-06-2009, 22:06
کدوم يارو >؟؟؟

...

بردیا
11-06-2009, 22:47
به نظر من استیلی باید نفر دوم باشه
شاید زیاد بازدهی نداشته باشه به عنوان نفر اول

MoJtaBa.R
12-06-2009, 10:18
خرداد 1388 ساعت 16:09 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کانون هواداران پرسپولیس : به نقل از منبع آگاه، مسئولان جديد تيم پرسپولیس به دليل درخواست مالي بالاي فرزاد آشوبي كه مبلغي درحدود 450 ميليون تومان است از جذب اين بازيكن منصرف شدند.
براساس اين گزارش، مسئولان جديد اين باشگاه هيچ نظري روي حامد كاويانپور نیز كه گفته مي شد با پرسپولیس به توافق رسيده است، ندارند و به بازيكناني كه در يك سال گذشته در هيچ تيمي بازي نكرده، اعتماد نمي كنند

corey
12-06-2009, 10:59
بردیا جون نفر دوم هم که بود فقط حاشیه بود
هم زمان پروین -- دنیزلی -- قطبی
کلا استیلی خیلی مارموزه

masoudtr
12-06-2009, 11:29
استیلی در سطح مربی گری پرسپولیس نیست
چرا اینا ادم نمیشن
مگه ندیدن امسال که افشین پیروانی بود چی شد
بابا پرسپولیس مربی بزرگ میخواد نه اونی که تا دیروز کمک مربی بوده

omid.k
12-06-2009, 12:52
چی شد داستان این مربی پرسپولیس حالا .....

corey
12-06-2009, 14:14
فعلا که شانس استیلی از همه بیشتره

meragj2
12-06-2009, 14:29
همه چیز به نوبت...طبق قانون کشور ما:
باید اول رئیس جمهور انتخاب بشه بعد سرمربی استقلال و پرسپولیس.

piroooz
12-06-2009, 14:48
استیلی که انتخاب شد رفت
اعضای کادر من، مرزبان، عزیزیان و کاروی هستند.

m2stech
13-06-2009, 10:22
اميرحسين صادقى براى استقلالى شدن از پرسپوليس جدا شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کانون هواداران پرسپولیس : ابراز علاقه مندى صادقى به حضور در استقلال باعث شد مديرعامل باشگاه قيد جذب او را بزند و با انجام يك توافق دوطرفه او را بازيكن آزاد اعلام نمايد تا با خيال راحت با استقلالى ها وارد مذاكره شود و تيم دلخواهش را انتخاب كند. شنيديم باشگاه پرسپوليس و مديرعاملش بقيه نفراتى كه با آنها قرارداد داخلى امضا كرده اند را حفظ كرده تا هرچه زودتر قرارداد آنها را به ثبت برساند.

===============

كادر پزشكى جديد در راه است؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کانون هواداران پرسپولیس : پرسپوليس در فصل آتى به احتمال فراوان با كادر پزشكى جديدى همكارى خواهد كرد. در شرايطى كه اگر مديريت كاشانى و سرمربيگرى استيلى قطعى شود، شاهد تغييرات زيادى در رده هاى مختلف تيم و باشگاه خواهيم بود. كادر پزشكى نيز قرار است دستخوش تغييرات گسترده اى شود و تيم جديدى شامل پزشك، بدنساز، پزشك تغذيه، پزشك روان شناس با تجهيزات كامل و پيشرفته در كنار پرسپوليسى ها وظيفه سلامتى و مداواى مصدومان احتمالى را برعهده بگيرد. گفته مى شود اين كادر طى روزهاى آينده رسماً از سوى باشگاه معرفى خواهد شد.

====================

سرپرست پرسپوليس دوشنبه در برزيل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کانون هواداران پرسپولیس : سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس به منظور مذاكره با دو بازيكن برزيلي روز دوشنبه عازم برزيل خواهد شد.
باشگاه پرسپوليس از چند هفته پيش دو بازيكن برزيلي را براي عقد قراداد انتخاب كرده است اما عباس انصاري فرد براي اينكه بازيكنان ناكارآمدي جذب تيم نشوند تصميم گرفته محمود خوردبين را به برزيل بفرستد تا سرپرست تيم بعد از مشاهده تمرينات اين دو بازيكن در صورت تاييد فني با آنها وارد مذاكره شود.
گزينه هاي برزيلي مورد نظر پرسپوليس در پست هافبك نفوذي و فوروارد بازي مي كنند.

corey
13-06-2009, 12:55
اميرحسين صادقى براى استقلالى شدن از پرسپوليس جدا شد


خبر خیلی خوبی بود
کل از این صادقی اصلا خوشم نمیوم

masoudtr
13-06-2009, 13:16
الان مربی واقعی کی شده؟
استیلی؟

aluminum
14-06-2009, 22:08
خليلي در پرسپوليس مي‌ماند

کانون هواداران پرسپولیس : محسن خليلي مهاجم پرسپوليس به احتمال فراوان سومين فصل حضورش را هم در اين تيم تجربه خواهد كرد.
در حال حاضر سايپا تيم سابق خليلي به اين بازيكن پيشنهاد داده ولي آخرين اخبار حاكي از آن است كه او مي‌خواهد قراردادش را با پرسپوليس تمديد كند. خليلي به نزديكانش گفته كه به هيچ عنوان دوست ندارد اين تيم را ترك كند و در انتظار انتخاب مديرعامل است تا وضعيتش مشخص شود.

aluminum
14-06-2009, 22:09
مذاكره همزمان كاشاني و انصاري‌فرد با بازيكنان

کانون هواداران پرسپولیس : مديريت باشگاه پرسپوليس همچنان وضعيت مبهمي دارد و مديرعامل اين تيم هنوز انتخاب نشده است.
هفته گذشته بود كه حبيب كاشاني با حكم علي‌آبادي به عنوان يكي از اعضاي هيات مديره انتخاب شد و ساعاتي بعد رسانه‌ها خبر از مديرعاملي كاشاني در پرسپوليس را دادند كه البته توسط سازمان تربيت‌بدني تكذيب شد. كاشاني حتي براي ساعاتي باشگاه را از عباس انصاري‌فرد تحويل گرفت ولي تكذيبيه سازمان باعث شد تا مديريت باشگاه پرسپوليس شرايط مبهمي پيدا كند.
در روزهاي اخير كاشاني و انصاري‌فرد كه هركدام خودشان را مديرعامل مي‌دانند با چند بازيكن وارد مذاكره شده‌اند و نكته جالب توجه اين است كه مهره‌هاي موردنظر پرسپوليس سردرگم هستند و نمي‌دانند كه مديرعامل اين باشگاه كاشاني است يا انصاري‌فرد. البته آخرين اخبار حاكي از آن است كه كاشاني به زودي حكم مديرعاملي‌اش را دريافت خواهد كرد.

aluminum
14-06-2009, 22:09
دعوت از استقلال و پرسپولیس برای حضور در جام سرداران شهید همدان


کانون هواداران پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پاس همدان امروز در ملاقات با مدیران باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از تیم‌های فوتبال این دو باشگاه دعوت کرد تا در تورنمنت چهارجانبه سرداران شهید استان همدان حضور یابند.
کاظم اولیایی، مدیرعامل باشگاه پاس همدان امروز ابتدا به ملاقات امیررضا واعظ آشتیانی، مدیرعامل باشگاه استقلال رفت. در این نشست دو موضوع مورد بحث قرار گرفت. نخست دعوت از تیم فوتبال استقلال برای شرکت در تورنمنت سراداران شهید استان همدان و سپس گفتگو در خصوص رشد و توسعه فوتبال، ساختارسازی برای باشگاه‌ها، رشد و نمو بازیکنان، راه‌هایی درآمدزایی و ...

اولیایی سپس به دیدار عباس انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رفت و رسما از تیم فوتبال این باشگاه نیز برای شرکت در تورنمنت سراداران شهید استان همدان دعوت به عمل آورد.
مدیران هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به کاظم اولیایی قول مساعد داده‌اند که اگر تیمهایشان درگیر مسابقات و اردوهای خارجی نباشد در تورنمنت چهارجانبه فوتبال همدان شرکت کنند.
این مسابقات در دهه اول مردادماه در ورزشگاه 15 هزار نفری شهر همدان برگزار می شود.
قرار بود در این نشست‌ها عباس صوفی، رئیس هیئت فوتبال استان همدان نیز کاظم اولیایی را همراهی کند اما به دلیل مشغله وی، مدیرعامل باشگاه همدان به تنهایی برای ملاقات با مدیران استقلال و پرسپولیس به تهران آمد.

aluminum
14-06-2009, 22:10
تبریک کانون هواداران پرسپولیس به دکتر احمدی نژاد

نوشته شده توسط حميدرضا نظري

کانون هواداران پرسپولیس : برادر ارجمند جناب آقای دکتر احمدی نژاد
با سلام و اهداء تحیات
بدینوسیله انتخاب مجدد حضرتعالی را در دهمین دوره انتخابات ریاست حمهوری اسلامی ایران تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون آن برادر ارجمند و سایر همکاران محترمتان را از خداوند متعال مسألت می‌نماید.
در خاتمه لازم است در پیشگاه مردم هوشیار و حماسه ساز ایران اسلامی خاضعانه سر تعظیم فرود آورده و با افتخار بر ایرانی بودن خود ببالیم.
کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

masoudtr
14-06-2009, 22:14
تبریک کانون هواداران پرسپولیس به دکتر احمدی نژاد

واقعا این کانون مال هواداران است یا مال رئیس باشگاه
اصلا کسی تو سایت است که تو کانون باشه؟

yoosef_st
14-06-2009, 22:48
امسال یکی از بدترین و سیاهترین فصلهای پرسپولیس رو خواهیم داشت!
امیدوارم اینطور نشه. اما اینجور که از قرائن و شواهد پیداست...

mdmehry
14-06-2009, 23:11
بله من هم با شما موافقم امسال يكي از بدترين و نحسترين سال ها را براي قرمزپوشان پايتخت خواهيم ديد به بركت وجود....

H.TiFuSi
14-06-2009, 23:21
واقعا این کانون مال هواداران است یا مال رئیس باشگاه
اصلا کسی تو سایت است که تو کانون باشه؟

این سایت شخصی اداره میشه و هزینش هم شخص حمید رضا نظری میده ...

و اینکه چند تا دیگه هم مدیر داره مثل هامون خندان که توش مطالب می نویسن ...

و اینکه هیچ وابستگی به باشگاه نداره و فقط طرفدار ها هستن ...

وا اینکه شخص حمید رضا نظری طرفدار استیلی هست و تو مطالبش هم معلومه ...

meragj2
15-06-2009, 12:04
کانون خیانت کاران؟
از خودشونن بابا. کشکیه.

آنتی
15-06-2009, 13:46
این سایت شخصی اداره میشه و هزینش هم شخص حمید رضا نظری میده ...

و اینکه چند تا دیگه هم مدیر داره مثل هامون خندان که توش مطالب می نویسن ...


جالب این که امروز همین حمید نظری همون هامون خندان را اخراج کرده
و جالبتر اینکه هرچی پست این بدبخت هامون نوشته به نام خودش کرده

بردیا
15-06-2009, 13:54
بی خیال
من که دیگه اونجا نمیرم
فکر میکنن مردم یعنی خودشونو نوچه های دوروبرشون

masoudtr
15-06-2009, 14:03
خیلی کانون مسخره ای است
کشور های دیگه هم تیم های فوتبالش کانون هواداران دارند ما هم کانون هواداران داریم مثلا

m2stech
15-06-2009, 14:27
هامون خندان از سایت اخراج شد !!!

کانون هواداران پرسپولیس :حمیدرضا نظری مدير ارشد کانون هواداران پرسپوليس امروز طي حكمي هامون خندان را رسما از سایت اخراج کرد .
برادر گرامي جناب آقاي هامون خندان
نظر به سوابق و تجربيات ارزشمند شما در حوزه‎هاي خبرنگاری و ارتباطي بدينوسيله برای شما آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون مینمائیم و امیدواریم تمام مراحل زندگی را با موفقیت پشت سر بگذارید. مدیریت ارشد این سایت برای جلوگیری از هرگونه اختلافات در سایت و برای پیشرفت سایت این تصمیم را گرفته و امیدواریم شما نیز با درک سایر مسائلی که برای خود ایجاد کرده اید حال مدیریت سایت را درک کرده و فقط به دنبال آینده خود باشید...
در آخر از کلیه زحماتی که تا امروز برای این سایت کشیده اید تشکر و قدردانی میکنیم. با تشکر

yoosef_st
15-06-2009, 15:54
هامون خندان از سایت اخراج شد !!!

کانون هواداران پرسپولیس :حمیدرضا نظری مدير ارشد کانون هواداران پرسپوليس امروز طي حكمي هامون خندان را رسما از سایت اخراج کرد .
برادر گرامي جناب آقاي هامون خندان
نظر به سوابق و تجربيات ارزشمند شما در حوزه‎هاي خبرنگاری و ارتباطي بدينوسيله برای شما آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون مینمائیم و امیدواریم تمام مراحل زندگی را با موفقیت پشت سر بگذارید. مدیریت ارشد این سایت برای جلوگیری از هرگونه اختلافات در سایت و برای پیشرفت سایت این تصمیم را گرفته و امیدواریم شما نیز با درک سایر مسائلی که برای خود ایجاد کرده اید حال مدیریت سایت را درک کرده و فقط به دنبال آینده خود باشید...
در آخر از کلیه زحماتی که تا امروز برای این سایت کشیده اید تشکر و قدردانی میکنیم. با تشکر
چرا؟
طرفدار موسوی بوده این آقا؟

amir_rahmani
15-06-2009, 16:01
من که دیگه اصلا از هیچ چیز و هیچ کس در ایر.... خوشم نمیاد چه برسه به پرسپولیس که یه موقع عاشقش بودم//

meragj2
17-06-2009, 12:17
ببینیم تیم ملی شون چیکار می کنه

meragj2
17-06-2009, 12:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به دليل دو شغله بودن
سرپرستي، تنها راه مديرعاملي كاشاني در پرسپوليس
خبرگزاري فارس: با توجه به موضوع دو شغله بودن حبيب كاشاني، تنها راه بازگشت او به پرسپوليس، حكم سرپرستي 5 ماهه است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


به گزارش خبرگزاري فارس، با توجه به دو شغله بودن حبيب كاشاني و اينكه سازمان بازرسي كل كشور اعلام كرده كه او نمي‌تواند در هيات مديره پرسپوليس شروع به كار كند و مديرعامل باشگاه هم باشد، تنها راه بازگشتش، اين است كه پس از گرفتن حكم ماموريتش از آموزش و پرورش به سازمان تربيت بدني، با حكم سرپرستي به مدت 5 ماه، باشگاه را با تمام اختيارات اداره كند.
بعد از اين مدت، كاشاني براي تثبيت پست خود و براي مديرعاملي، بايد از شوراي شهر كناره‌گيري كند تا بتواند كنار اين تيم بماند.

شغل دیگش وزارت اطلاعاته؟

JEFF_HARDY
17-06-2009, 12:22
نه فکر کنم تو شورای شهر هستش

m2stech
17-06-2009, 12:42
لطفا از خبرگزاري فارس خبر نذارید باید بایکوت بشه!

MoJtaBa.R
17-06-2009, 13:22
لطفا از خبرگزاري فارس خبر نذارید باید بایکوت بشه!

دقیقا : به علت زرد بودن و زرد شدن و ... بودن این خبر گزاری : لطف کنین من بعد از این خبر گزاری و کانون ! چیزی نزارید

بنده خودم به شخصه متاسفم که قبلا از این دو جا خبر میزاشتم :2:

masoudtr
17-06-2009, 13:25
بله مخصوصا کانون هواداران که افتضاح است
اگه این تاپیک هر روز یک پست داشته باشه خیلی بهتره تا از این دو جا خبر داخلش گذاشته بشه

H.TiFuSi
17-06-2009, 14:35
جالب این که امروز همین حمید نظری همون هامون خندان را اخراج کرده
و جالبتر اینکه هرچی پست این بدبخت هامون نوشته به نام خودش کرده

از یه بچه ی 18 ساله بیشتر از این انتظار نیس ...

فروم سایت را هم تعطیل کرده ...

من با بقیه موافقم از فارس و پرسپولیس نیوز خبر نزارید ...

JEFF_HARDY
17-06-2009, 15:28
چیزه، خوب ما یا از فارس نیوز می زاشتیم یا از پرسپولیس، خوب اینا طرفدار هر جناحی که باشن مهم اینه که کاری که به درد ما می خوره که خبر رسانی در مورد باشگاه ما هست رو دارن انجام میدن، حالا طرفدار هر محمود شاهی باشن، دلیل نمی شه، خودمون بیشتر ضرر می کنیم از بی خبری، نه ایسنا نه ایرنا نه مهر به اندازه این 2 تا خبر نمی زاشتن خوب.

H.TiFuSi
17-06-2009, 15:39
خب خبر گزاری فارس بعد از حملاتی که بهش شد می دونید که چی کار کرده !!

MoJtaBa.R
17-06-2009, 21:29
چیزه، خوب ما یا از فارس نیوز می زاشتیم یا از پرسپولیس، خوب اینا طرفدار هر جناحی که باشن مهم اینه که کاری که به درد ما می خوره که خبر رسانی در مورد باشگاه ما هست رو دارن انجام میدن، حالا طرفدار هر محمود شاهی باشن، دلیل نمی شه، خودمون بیشتر ضرر می کنیم از بی خبری، نه ایسنا نه ایرنا نه مهر به اندازه این 2 تا خبر نمی زاشتن خوب.


ولی بیشتر از اینکه واقعیت رو بفمیم : جدیدا دست به کارای غلط زدن که طبق احساساتشون تیتر انتخاب میکنن

به هر حال همین کانون یه هفته تمام کریمی رو برد زیر سوال به خاطر حرفی که با خوردبین زد و ...

موش دوانی در بین هوادارا و کل تیم با این اخبار ... هم میتونه باشه

masoudtr
17-06-2009, 21:34
خودمون بیشتر ضرر می کنیم از بی خبری، نه ایسنا نه ایرنا نه مهر به اندازه این 2 تا خبر نمی زاشتن خوب.
حاجی ما که خبر کیلویی نمیخواهیم
باز میگم یک خبر درست تو هفته بهتر از هزار تا غلط است

MoJtaBa.R
17-06-2009, 21:54
باقرى: اگر استيلى سرمربى شود از پرسپوليس مى روم

ابرارورزشی: كريم باقرى كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: اگر حميد استيلى سرمربى پرسپوليس شود برخلاف علاقه قلبى ام از اين تيم مى روم.وى عنوان كرد: بازوبند كاپيتانى تيمى مانند پرسپوليس چيزى نيست كه به راحتى بتوان آن را از دست داد و من به اين تيم علاقه زيادى دارم چون سال هاى خوبى را در اين تيم پشت سر گذاشتم اما حالا شرايطى ايجاد شده كه بايد اين تيم را ترك كنم.او ادامه داد: اين روزها گفته مى شود كه استيلى به نيمكت پرسپوليس نزديك شده كه اگر چنين اتفاقى رخ دهد حتماً از اين تيم جدا خواهم شد.باقرى خاطرنشان كرد: دوست ندارم از دلايل اين كار بگويم اما شك نكنيد كه اگر حميد استيلى سرمربى پرسپوليس شود از اين تيم جدا مى شوم و شايد هم فوتبال را كنار بگذارم.

MoJtaBa.R
17-06-2009, 22:11
این هم چند خبر که از سایت دیگری است

MoJtaBa.R
17-06-2009, 22:12
باقري‌ها: براي رسيدن به هدفم در پرسپوليس مي‌مانم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: باتوجه به قراردادي كه با باشگاه دارم براي رسيدن به هدفم در اين تيم مي‌مانم.
در خصوص حضور در باشگاه پرسپوليس گفت: امروز براي روشن شدن وضعيت مالي خودم به باشگاه رفتم و ديداري با خوردبين و انصاري‌فرد داشتم.
وي افزود: ‌با توجه به قراردادي كه با باشگاه پرسپوليس دارم براي رسيدن به هدفم يك سال ديگر قطعا در اين تيم خواهم ماند و مشكلي با هيچكس ندارم.
باقري ها با بيان اين مطلب كه از چند تيم پيشنهاد دارم اما اولويتم پرسپوليس است، تصريح كرد: خوشبختانه مسئولان نيز با ادامه حضور من مشكلي ندارند. بحث حضور من در ليست فروش مطرح نيست و فقط اين يك شايعه است.

MoJtaBa.R
17-06-2009, 22:13
تاپ مولر جزء گزينه‌هاي اصلي مربيگري پرسپوليس است


مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: با 4 گزينه در حال مكاتبه هستيم و تاپ مولر جزء گزينه‌هاي اصلي است.
عباس انصاري‌فرد اظهار داشت: براي رسيدن به هدف خود با 4 گزينه در حال مذاكره هستيم تا آنها را به پرسپوليس بياوريم.
وي ادامه داد: تاپ مولر جزء گزينه‌هاي اصلي است. در صورتي كه با هر كدام به توافق رسيديم، تا انتهاي هفته آن را به اطلاع هواداران خواهيم رساند.
وي در خصوص اعلام مربيگري حميد درخشان گفت:‌ درباره او هنوز چيزي مشخص نيست. بايد ببينيم بعدا چه مي‌شود.
مديرعامل پرسپوليس در خصوص پرداخت طلب وينگادا عنوان كرد: ‌اجازه نمي‌دهيم اين كار به جاهاي حساس بكشد. سعي مي‌كنيم در هفته آينده پول اين مربي را پرداخت كنيم تا دچار مشكل نشويم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MoJtaBa.R
17-06-2009, 22:14
رضايي و باقري‌ها با انصاري فرد ديدار كردند

شيث رضايي و نبي اله باقري ها صبح امروز به ديدار مديرعامل باشگاه پرسپوليس رفتند.
در اين ديدار شيث رضايي اعلام كرد منتظر ثبت قرارداد خود در هيات فوتبال است و دوست دارد تكليف نهايي خود را زودتر روشن كند.
همچنين نبي‌اله باقري‌ها نيز در پي شايعه حضورش در فهرست فروش باشگاه پرسپوليس از انصاري‌فرد خواست تكليف او را براي فصل آينده مشخص كند.
انصاري فرد به اين دو بازيكن قول داد تا اوايل هفته آينده وضعيت مشخص شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aluminum
19-06-2009, 17:52
بعد از 6 روز از عقد قرارداد؛ وینگادا از الاهلی جدا شد

ادواردو نلو وينگادا تنها پس از شش روز كار در الاهلي از اين باشگاه مصري جدا شد.

اين مربي پرتغالي كه يك هفته پيش در الاهلي قهرمان ليگ قهرمانان آفريقا مشغول به كار شده بود، به دليل آنچه مسائل شخصي خواند، از هدايت اين تيم كناره‌گيري كرد.

در پايگاه اينترنتي اين باشگاه مصري آمده است: وينگادا از ما خواست تا كناره گيري‌اش را به دليل مسائل خانوادگي بپذيريم. ما هم خواهش او را پذيرفتيم.

وينگادا گفته بود براي مربي‌گري در الاهلي بايد در شرايط خوبي باشم اما روزهاي اخير براي من و خانواده‌ام بسيار سخت بود. با اين شرايط نمي‌توانم در اين جا كارم را به خوبي انجام دهم. بايد هرچه سريع‌تر به پرتغال و نزد خانواده‌ام بروم. اميدوارم بتوانيم قراردادي را كه با هم بسته‌ايم فسخ كنيم. عذرخواهي مي‌كنم اما چاره‌ي ديگري ندارم.

اين مربي 56 ساله هفته گذشته قراردادي 2 ساله را با الاهلي امضا كرده و جانشين مانوئل جوزه مربي هم‌وطنش شده بود.

وينگادا در مصر مربي ناشناخته‌اي نيست. او در سال 2004 هدايت الزمالك رقيب همشهري الاهلي را بر عهده داشت و اين تيم را به قهرماني در رقابت‌هاي ليگ فوتبال مصر رساند. او در سال گذشته هدايت تيم المپيك مصر را در بازي‌هاي المپيك پكن بر عهده داشت.

aluminum
19-06-2009, 17:53
حسيني: مي خواهم پرسپوليسي شوم. اما سایپا رضایتنامه ام را نمیدهد


کانون هواداران پرسپولیس: مدافع تيم ملي گفت: مي خواهم به پرسپوليس بروم؛ اما سايپا رضايت نامه ام را نمي دهد. سيد جلال حسيني درباره بازي مقابل كره جنوبي اظهار داشت:‌ روي خط دفاع در اين بازي فشار سنگيني بود، البته قبل از اينكه گل را دريافت كنيم،‌ مقاومت خوبي انجام داديم. وي افزود:‌ فقط مي‌توانم بگويم كه شرمنده مردم شديم. وي ادامه داد: تساوي ديدار كره شمالي با عربستان آب سردي بود بر پيكر ما. بعد از آن مسابقه ديگر خوابمان نمي‌‌برد و اكنون كه جام جهاني را از دست داديم بسيار ناراحتيم. حسيني در باره وضعيت خود براي فصل آينده گفت: آنها رضايت‌نامه‌ام را نمي‌دهند. انتخاب اول من پرسپوليس است؛ اما چنانچه با اين تيم مذاكره كنم به آنها خواهم گفت كه بايد رضايت‌نامه‌ام را بگيرم، البته از مس كرمان و سپاهان هم پيشنهادهايي خوبي دارم.

aluminum
19-06-2009, 17:54
موافقت پروين براي جذب تاپ مولر

خبرگزاري فوتبال ايران- باشگاه پرسپوليس براي انتخاب نهايي سرمربي از بين گزينه آلماني و كروات در حال مشاوره از پيشكسوتان تيم پرسپوليس است.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، عباس انصاري فرد مديرعامل پرسپوليس در گفت‌وگويي تلفني در روز پنجشنبه نظر پروين را در خصوص گزينه آلماني و گزينه كروات مربيگري جويا شد كه علي پروين در اين گفت‌وگو گزينه آلماني را بهترين گزينه موجود براي سرمربيگري پرسپوليس دانست.

aluminum
19-06-2009, 17:55
تكليف سرمربي پرسپوليس فردا مشخص مي‌شود


مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: تا فردا (شنبه) تكليف سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس و بازيكنان اين تيم مشخص خواهد شد.

عباس انصاري‌فرد اظهار كرد: پس از جلساتي كه در هيات مديره باشگاه پرسپوليس در خصوص مسايل مختلف برگزار كرديم سرانجام مي‌توانم اعلام كنم كه تا فردا (شنبه) سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در ليگ نهم انتخاب و معرفي خواهد شد.

وي افزود: همچنين در نشست كميته فني باشگاه فهرست بازيكناني كه قرار است تيم را ترك كنند و همچنين بازيكناني كه به تيم اضافه شوند را تهيه و در اختيار هيات مديره قرار داديم كه تكليف اين موضوع نيز فردا مشخص خواهد شد.

اعضا كميته فني باشگاه پرسپوليس پس از برگزاري جلسه‌ هم‌انديشي در خصوص انتخاب سرمربي جديد و شرايط بازيكنان اين تيم، در نهايت تصميم به انتخاب سرمربي خارجي از ميان چهار گزينه گرفتند.

aluminum
19-06-2009, 18:12
با حضور داود حقی و غلام رضا رضایی سهمیه لیگ برتری های تیم پرسپولیس تمکیل می شود.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، داود حقی هافبک میانی تیم راه آهن شهر ری و غلام رضا رضایی بازیکن تیم صبا مورد توجه تیم پرسپولیس قرار گرفته اند و مذاکره با این دو بازکن توسط باشگاه پرسپولیس شروع شده و طرفین به توافقاتی نیز دست پیدا کرده اند. اگر باشگاه پرسپولیس موفق به جذب این دو بازیکن بشود سهمیه 6 بازیکن لیگ برتری اش تکمیل خواهد شد.

گفتنی است پرسپولیس تا این لحظه 4 بازیکن لیگ برتری جذب کرده و در صورت جذب حقی و رضایی سهمیه بازیکنان لیگ برتری اش به عدد 6 می رسد.

mehdi_vsgh
19-06-2009, 18:12
تاپ مولر همون دستیار علی داییه؟ تو زمان مربی گری در تیم ملی؟

SAMCRO
19-06-2009, 18:13
ببخشید می شه بگید کیا اومدن پرسپولیس؟ ؟؟

aluminum
19-06-2009, 18:17
تاپ مولر همون دستیار علی داییه؟ تو زمان مربی گری در تیم ملی؟


نه اون روته مولر بود

aluminum
19-06-2009, 18:19
ببخشید می شه بگید کیا اومدن پرسپولیس؟ ؟؟

حضور زهن ندارم
ولی تا اونجایی که یادمه
بائو
اکبری
شیث رضایی
؟؟؟فکر کنم یه مدافعه بود

و یه خارجی به اسم ارفی


البته فکرکنم به غیر از شیث بقیه رو هوا باشن

JEFF_HARDY
19-06-2009, 18:22
تاپ مولر همون مربی بایر لورکوزن نیست که با لورکوزن نایب قهرمان اروپی شد؟( همون سوپر گل زیدان به هانس یورک بوت)؟
خرش گم شده می خواد بیاد؟

آنتی
19-06-2009, 18:29
؟؟؟فکر کنم یه مدافعه بود

به نظرم اسمش شکوری بود وهمرا با آرفی از پیام اومدن که طبیعتا جز سهمیه لیگ برتری نیستند
ضمنا داود حقی اصلا به درد پرسپولیس نمی خوره
کاش بجای اینا ؛ سیدمهدی رحمتی و سیدجلال را میگرفتیم

JEFF_HARDY
19-06-2009, 18:39
به نظرم اسمش شکوری بود وهمرا با آرفی از پیام اومدن که طبیعتا جز سهمیه لیگ برتری نیستند
ضمنا داود حقی اصلا به درد پرسپولیس نمی خوره
کاش بجای اینا ؛ سیدمهدی رحمتی و سیدجلال را میگرفتیم

در گفت و گو با فارس
حسيني: مي خواهم پرسپوليسي شوم
خبرگزاري فارس: مدافع تيم ملي گفت: مي خواهم به پرسپوليس بروم؛ اما سايپا رضايت نامه ام را نمي دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سيد جلال حسيني در گفت و گو با خبرگزاري فارس، درباره بازي مقابل كره جنوبي اظهار داشت:‌ روي خط دفاع در اين بازي فشار سنگيني بود، البته قبل از اينكه گل را دريافت كنيم،‌ مقاومت خوبي انجام داديم.
وي افزود:‌ دو تعويض همزمان كره كاملا با برنامه بود و بيش از پيش ما را تحت فشار قرار دادند. فقط مي‌توانم بگويم كه شرمنده مردم شديم.
وي ادامه داد: تساوي ديدار كره شمالي با عربستان آب سردي بود بر پيكر ما. بعد از آن مسابقه ديگر خوابمان نمي‌‌برد و اكنون كه جام جهاني را از دست داديم بسيار ناراحتيم.
حسيني در باره وضعيت خود براي فصل آينده گفت: مي‌خواهم با تيم سايپا تسويه كنم؛ اما آنها رضايت‌نامه‌ام را نمي‌دهند. انتخاب اول من پرسپوليس است؛ اما چنانچه با اين تيم مذاكره كنم به آنها خواهم گفت كه بايد رضايت‌نامه‌ام را بگيرم، البته از مس كرمان و سپاهان هم پيشنهادهايي خوبي دارم.

masoudtr
19-06-2009, 18:45
من فکر میکردم قرار بود از فارس دیگه خبر نگذاریم

بردیا
19-06-2009, 19:37
تاپ مولر همون مربی بایر لورکوزن نیست که با لورکوزن نایب قهرمان اروپی شد؟( همون سوپر گل زیدان به هانس یورک بوت)؟
خرش گم شده می خواد بیاد؟


آره همونه
فصل 2001-2002 با بایرلورکوزن نایب قهرمان جام باشگاهای اروپا و بوندس لیگا و جام حذفی آلمان شد و مربی سال آلمان توی سال 2002 شد

کلا با اومدن مربی آلمانی به ایران مخالفم
نظمی رو که اونا توی تیم میخوان پیاده بکنن(حالا هرتیمی از پرسپولیس گرفته تا تیم ملی)بازیکنای تنبل و تاکتیک ناپذیر ایرانی نمیتونن

SAMCRO
19-06-2009, 19:44
نظمی رو که اونا توی تیم میخوان پیاده بکنن(حالا هرتیمی از پرسپولیس گرفته تا تیم ملی)بازیکنای تنبل و تاکتیک ناپذیر ایرانی نمیتونن
اصلا المان بهکلاس بازی ما نمی خوره کلاس بازی ما باید مثل اسپانیا باشه ! هر کی دلش خواست را می افته می ره جلو خر تو خر ! خیلی با حاله ! برای همینه کمتر المانی ها توی اسپانیا یا حتی انگلیس دووم می ارن ! حتما باید بهشون وظیفه ی خاصی بدن !

masoudtr
19-06-2009, 20:06
میدونین چرا المانی میارن تا داماد پروین بشه مترجم هر چی میخواد بگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MoJtaBa.R
19-06-2009, 23:04
من فکر میکردم قرار بود از فارس دیگه خبر نگذاریم

اگر هم از اونجا باشه : 99 درصد کذبش رو فرداييش توي همون ... ميتوني ببيني


کانون هواداران پرسپولیس: مدافع تيم ملي گفت: مي خواهم به پرسپوليس بروم؛ اما سايپا رضايت نامه ام را نمي دهد. سيد جلال حسيني درباره بازي مقابل كره جنوبي اظهار داشت:‌ روي خط دفاع در اين بازي فشار سنگيني بود، البته قبل از اينكه گل را دريافت كنيم،‌ مقاومت خوبي انجام داديم. وي افزود:‌ فقط مي‌توانم بگويم كه شرمنده مردم شديم. وي ادامه داد: تساوي ديدار كره شمالي با عربستان آب سردي بود بر پيكر ما. بعد از آن مسابقه ديگر خوابمان نمي‌‌برد و اكنون كه جام جهاني را از دست داديم بسيار ناراحتيم. حسيني در باره وضعيت خود براي فصل آينده گفت: آنها رضايت‌نامه‌ام را نمي‌دهند. انتخاب اول من پرسپوليس است؛ اما چنانچه با اين تيم مذاكره كنم به آنها خواهم گفت كه بايد رضايت‌نامه‌ام را بگيرم، البته از مس كرمان و سپاهان هم پيشنهادهايي خوبي دارم

اين هم از همون دسته اخبار رنگي !

MoJtaBa.R
19-06-2009, 23:07
اصلا المان بهکلاس بازی ما نمی خوره کلاس بازی ما باید مثل اسپانیا باشه ! هر کی دلش خواست را می افته می ره جلو خر تو خر ! خیلی با حاله ! برای همینه کمتر المانی ها توی اسپانیا یا حتی انگلیس دووم می ارن ! حتما باید بهشون وظیفه ی خاصی بدن !

با اين حرکتت اسپانيا رو پوکوندي که :31:

ايراني جماعت به هيچ وجه تاکتيک پذير نميتونه باشه : حکايت ديوار تا ثرياست ديگه

بيخيال : هردنبيلش رو عشقه :21:

MoJtaBa.R
19-06-2009, 23:12
آره همونه
فصل 2001-2002 با بایرلورکوزن نایب قهرمان جام باشگاهای اروپا و بوندس لیگا و جام حذفی آلمان شد و مربی سال آلمان توی سال 2002 شد

کلا با اومدن مربی آلمانی به ایران مخالفم
نظمی رو که اونا توی تیم میخوان پیاده بکنن(حالا هرتیمی از پرسپولیس گرفته تا تیم ملی)بازیکنای تنبل و تاکتیک ناپذیر ایرانی نمیتونن

دقيقا

اين نوع مربيا برا سنين پايين خوبن نه اينکه يارو تا 30 سالگي بزن زيرش رو بلد شده فقط

MoJtaBa.R
19-06-2009, 23:15
موافقت پروين براي جذب تاپ مولر

خبرگزاري فوتبال ايران- باشگاه پرسپوليس براي انتخاب نهايي سرمربي از بين گزينه آلماني و كروات در حال مشاوره از پيشكسوتان تيم پرسپوليس است.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، عباس انصاري فرد مديرعامل پرسپوليس در گفت‌وگويي تلفني در روز پنجشنبه نظر پروين را در خصوص گزينه آلماني و گزينه كروات مربيگري جويا شد كه علي پروين در اين گفت‌وگو گزينه آلماني را بهترين گزينه موجود براي سرمربيگري پرسپوليس دانست.

اين علي پروين چکاره حسنه تيم شده ؟؟

به ايشون چه که سرمربي کي باشه ؟

MoJtaBa.R
19-06-2009, 23:51
واحدي نيكبخت از بازي كردن در ليگ برتر محروم مي شود

گل : اين خبر غافلگيركننده در حالي اين روزها از باشگاه پرسپوليس شنيده مي شود كه اين بازيكن پرسروصدا و جنجالي يك سال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارد· گفته مي شود مسوولان سازمان ليگ و كميته انضباطي براساس منشور اخلاقي و پرونده هاي عليرضا واحدي نيكبخت چنين تصميمي گرفته اند و آن را شفاها به اطلاع مديران باشگاه پرسپوليس رسانده اند· اين در حالي است كه ظاهرا مسوولان سازمان ليگ از ابللاغ كتبي به باشگاه پرسپوليس مبني بر محروميت عليرضا واحدي نيكبخت از حضور در رقابت هاي ليگ برتر خوددداري كرده اند·
از سويي ديگر شايعاتي منتشر شده مبني بر اينكه نيكبخت با اطلاع از اين موضوع در تلاش است تا با يك تيم عربي به توافقاتي دست يابد· كميته انضباطي اوايل فصل گذشته رقابت هاي ليگ برتر اعلام كرده بود اگر هر بازيكن يا مربي براساس معيارهاي انضباطي و منشور اخلاقي 051 امتياز منفي در پرونده اش درج شود از حضور در رقابت هاي ليگ برتر محروم شده و فقط مي تواند در ليگ دسته اول جام آزادگان به فعاليت بپردازد· بر همين اساس در نيم فصل دوم خبري منتشر شد كه تاكنون 031 پوئن منفي در پرونده عليرضا واحدي نيكبخت درج شده و او در آستانه محروميت از حضور در رقابت هاي ليگ برتر است·مسوولان سازمان ليگ چندي پيش با ارسال نامه اي به مديران عامل باشگاه هاي ليگ برتري تاكيد كرده بودند قبل از عقد قرارداد با مربيان جديد، درباره وضعيت آنها كسب اطلاع كنند چرا كه برخي از مربيان ليگ برتري از حضور در رقابت هاي ليگ برتر محروم شده اند·
در اين باره شايعاتي درباره محروميت فيروز كريمي، فراز كمالوند، فرهاد كاظمي، نادر دست نشان و··· منتشر شده بود كه با واكنش شديد مربيان نامبرده همراه بود·

آنتی
20-06-2009, 00:20
میدونین چرا المانی میارن تا داماد پروین بشه مترجم هر چی میخواد بگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داماد پروین ادعا میکرد غیر از آلمانی ؛ انگلیسی و فرانسوی هم بلد است
فقط بنده خدا فارسی بلد نبود که بخاطر همین جملات زوبل بد ترجمه میشد

ehsan-totti
20-06-2009, 06:52
تاپ مولر همون مربی بایر لورکوزن نیست که با لورکوزن نایب قهرمان اروپی شد؟( همون سوپر گل زیدان به هانس یورک بوت)؟
خرش گم شده می خواد بیاد؟


موهاش فرفری بود ؟ :31::31:

lazy
20-06-2009, 08:12
اين هم از همون دسته اخبار رنگي !
خبرش درسته.
اخبار ورزشی هم اعلام کرد.

آنتی
20-06-2009, 08:25
در اين باره شايعاتي درباره محروميت فيروز كريمي، فراز كمالوند، فرهاد كاظمي، نادر دست نشان و··· منتشر شده بود كه با واكنش شديد مربيان نامبرده همراه بود·


اعلام کردند یه نفر به نام ف ک
نه این که هرکی اول اسمش ف ک باشه محرومه که البته به نظر میرسه فرهاد کاظمی باشه

H.TiFuSi
20-06-2009, 13:39
اواسط هفته جاری و برای پرداخت مطالبات؛
یک میلیارد تومان به حساب پرسپولیس واریز می شودیک میلیارد تومان کمک نقدی سازمان تربیت بدنی که از مدت ها پیش وعده داده شد بود قرار است هفته جاری به حساب این باشگاه واریز شود.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، در پایان فصل جاری لیگ برتر سازمان تربیت برای پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس تهران تصمیم گرفت یک میلیارد تومان به این باشگاه کمک نقدی کند که این کمک تا این لحظه به حساب باشگاه واریز نشده و حتی وینگادا مربی سابق این باشگاه نیز به دلیل عدم دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد. در این بین سازمان تربیت بدنی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد تا اواسط هفته جاری مبلغ یک میلیارد تومان را به حساب این باشگاه واریز خواهد کرد.

H.TiFuSi
20-06-2009, 13:40
بعد از تعویق دو هفته ای؛
دور جدید تمرینات پرسپولیس هفته آینده آغاز می شود

دور جدید تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تهران از هفته آینده با سرمربی و بازیکنان جدید آغاز می شود.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، در حالی که اکثر تیم های لیگ برتری دور جدید تمرینات خود را برای فصل دهم لیگ برتر آغاز کرده اند اما تمرینات تیم پرسپولیس به دلیل عدم مشخص بودن سرمربی جدید و همچنین مشخص نبودن وضعیت بازیکنان، آغاز تمرینات جدید این تیم به تعویق افتاد. براساس اعلام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تحت هر شرایطی دور جدید تمرینات این تیم از ابتدای هفته آینده زیر نظر کادر فنی جدید آغاز می شود.

H.TiFuSi
20-06-2009, 13:42
آشوبي: نبايد در فوتبال به شکست عادت کنيم
بازيکن تيم ملي فوتبال ايران،گفت: بايد با يک برنامه ريزي دقيق دوباره فوتبال ايران را به اوج بازگردانيم و نبايد به شکست عادت کنيم.


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
"فرزاد آشوبي" درگفت و گو با ايرنا، درخصوص حذف تيم ملي ايران از مسابقات انتخابي جام جهاني خاطر نشان ساخت: متاسفانه تيم ما با از دست دادن چند امتياز در مقابل تيم هايي نظير امارات در دور رفت شانس خود را براي صعود به جام جهاني بسيار کاهش داد.
آشوبي افزود: در ديدار مقابل کره جنوبي تيم ما بسيار خوب بازي کرد و نشان داد شايسته پيروزي در اين ديدار و صعود به جام جهاني هست اما متاسفانه با بدشانسي تمام اين اتفاق رخ نداد.
بازيکن تيم ملي فوتبال ايران درخصوص عملکرد افشين قطبي به عنوان سرمربي تيم ملي گفت: هر چه زمان گذشت، قطبي نشان داد که شناختش از تيم ملي بيشتر مي شود و هر چه پيش رفتيم تيم ما بازي هاي بسيار قابل قبول تري را از خود ارايه داد.
وي ادامه داد: بايد از اتفاق ناخوشايند صعود نکردن به جام جهاني درس بگيريم و سعي کنيم با برنامه ريزي درست به جاي عادت کردن به شکست به اوج بازگرديم.
آشوبي تصريح کرد: از مسئولان فدراسيون فوتبال درخواست مي کنم که ثبات تيم ملي را حفظ کنند و بيش از اين به پايه ها توجه کنند.
وي اظهار کرد: بايد برنامه ريزي دقيقي را براي چهارسال آينده داشته باشيم و نبايد در کادر تيم ملي تغييري ايجاد کنيم زيرا نمي توانيم در کوتاه مدت انتظار معجزه داشته باشيم و بايد بدانيم هر مربي براي نشان دادن توانايي هاي خود نياز به زمان دارد.
آشوبي درخصوص وضعيت خود براي فصل آينده، گفت: هنوز چيزي مشخص نيست و در هفته آينده تيم جديد خود را انتخاب خواهم کرد.
وي با اشاره به وضعيتش با تيم فوتبال پرسپوليس خاطرنشان ساخت: از پرسپوليس پيشنهاد دارم اما به هم نزديک نيستيم زيرا شرايط پرسپوليس به هيچ عنوان مشخص نيست و نمي توان بيش از اين منتظر اين تيم ماند.
بازيکن سابق پرسپوليس،اظهار کرد:به عنوان يک پرسپوليسي آرزو دارم دوباره پيراهن اين تيم را به تن کنم اما بايد شرايط نيز مهيا شود.

H.TiFuSi
20-06-2009, 13:43
مجتبي شيري: تا شنبه منتظر پرسپوليس خواهم ماند
بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس،گفت: تا شنبه منتظر مسئولان باشگاه براي تمديد قرار داد خواهم ماند در غير اين صورت درمورد پيشنهادات ديگر تصميم مي گيرم.


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
"مجتبي شيري" در گفت و گو با خبرنگار ايرنا،‌ درخصوص وضعيتش براي فصل آينده خاطرنشان ساخت: در حال حاضر منتظر باشگاه پرسپوليس هستيم تا براي تمديد قرارداد مذاکراتش را آغاز کند که متاسفانه هيچ خبري از باشگاه نيست.
وي افزود: متاسفانه تا کنون هيچ گونه مذاکره اي با مسئولان باشگاه نداشته ام و فکر مي کنم اين موضوع به سود باشگاه بزرگي چون پرسپوليس نيست.
بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس،گفت: پيشنهاد هاي زيادي دارم و تا روز شنبه منتظر پرسپوليس خواهم ماند و بعد از آن تصميم ديگري خواهم گرفت.
مجتبي شيري تصريح کرد: مشخص نشدن سرمربي و همچنين تمديد نشدن قرارداد بازيکنان براي فصل آينده به ضرر پرسپوليس است و با ادامه اين وضعيت نمي توان آينده خوبي را براي اين تيم پيش بيني کرد.
وي درخصوص شايعات اخير مبني بر مذاکرات باشگاه پرسپوليس با مهدي شيري اظهار کرد: صحبت هايي را با مهدي انجام دادم و او نيز قبول کرد فصل آينده به پرسپوليس بپيوندد اما متاسفانه ديگر خبري از باشگاه نيست و هر دو ما بلاتکليف هستيم.

MoJtaBa.R
20-06-2009, 17:02
خبرش درسته.
اخبار ورزشی هم اعلام کرد.


اخبار ورزشي ؟؟؟؟

منبع به اين مهمي ؟

مگه نگفته بود کاشاني مدير عاملمون شده ؟؟؟؟

شده ؟؟؟

همشون لنگه ي هم ميباشند : وقتي رسانه ي دولتي يه همچين خبر کذبي رو گفته ...

aluminum
20-06-2009, 17:03
امروز شنبه است
نه خبری از مربی هست نه بازیکن جدید

MoJtaBa.R
20-06-2009, 17:08
خلاصه معلوم نيست : سرمربي تيم مشخص نيست و فرت و فرت يارو ! ميره دنبال بازيکن

اونايي هم که ميخوان تمديد کنن بلاتکليفن که سرمربي کيه ؟

سرمربي مياد و ميگه طبق معمول : نميخواستم اين بازيکنا رو و اينا بدرد نخورن و ...

تيم نتيجه نميگيره سرمربي بهانه دسش هست : من که نبستم تيم رو ، راحت پولش رو با شکايت مث هميشه از تيم ميگيره و الفرار

JEFF_HARDY
20-06-2009, 17:10
مولر: فقط مي‌دانم پرسپوليس به من علاقمند است
سرمربي اسبق تيم فوتبال بايرلوركوزن گفت: تنها چيزي كه از ايران و پرسپوليس مي‌دانم اين است كه به من براي همكاري علاقه دارند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كلاوس تاپ ‌مولر، در گفت و گويي اختصاصي با خبرنگار ورزشي خبرگزاري اظهار داشت: در روزهاي اخير بحث همكاري با تيمي از ايران براي من مطرح شده است. در همين حد مي دانم كه در ايران نسبت به همكاري با من علاقه وجود دارد كه اين موضوع برايم قابل توجه است.
اين مربي 58 ساله افزود: از طريق مدير برنامه و مشاورم به من در مورد همكاري با تيم ايراني پرسپوليس پيشنهاد شده است. البته اين موضوع فقط در حد ابراز تمايل بوده و از اين حد فراتر نرفته است.
مولر تاكيد كرد: براي انجام همكاري با پرسپوليس نياز به فرصت دارم تا در مورد همه موارد و جزييات همكاري با يكديگر به تبادل نظر بپردازيم. ابتدا بايد از اين تيم ايراني شناخت كاملي كسب كنم تا بتوانم تصميم معقول و منطقي بگيرم.
سرمربي سال گذشته تيم ملي گرجستان يادآور شد: در مدتي كه در گرجستان بودم، نشان دادم آمادگي پذيرش مسئوليت در تيم هاي غيرآلماني را نيز دارم. پس امكان كار با تيم هاي ايراني و غير آن نيز وجود دارد.
مولر عنوان كرد: ابراز علاقه از ايران و پيشنهاد ضمني پرسپوليس، تنها گزينه كاري براي من محسوب نمي شود. از آلمان،‌ تركيه و دو كشور ديگر اروپايي پيشنهاد دارم كه بايد هر چه سريع‌تر، تصميم گيري كنم.
اين مربي كه در دوران جواني سابقه 3 بازي در تيم ملي آلمان را داشته است، ادامه داد:‌ در مورد حضورم در ايران همه چيز بستگي به جديت باشگاه پرسپوليس دارد. اين باشگاه بايد با جديت بخشيدن به مذاكرات نشان دهد كه واقعا خواهان همكاري با من است. در اين صورت است كه مي توان در مورد همه موضوعات به دقت صحبت كرد تا بعد در صورت توافق طرفين،‌ دورنماي كاري خوبي را ترسيم كرد.
مولر گفت: در روزهاي آينده تصميم خودم را براي همكاري از ميان گزينه هاي موجود مي گيرم؛ زيرا دوست ندارم زمان را از دست دهم.
مولر در دوران مربيگري سابقه همكاري با تيم هاي گرجستان، هامبورگ، بايرلوركوزن، بوخوم، ‌اينتراخت فرانكفورت،‌ والدهوف مانهايم، ويسموت آئوه، اولم، سالمور آلمان را داشته است

JEFF_HARDY
20-06-2009, 17:11
گزارش روزنامه اكسپرس از وضعيت مربي آلماني:
پرسپوليس تنها پيشنهاد تاپ‌ مولر نيست
: نامزد آلماني مربيگري تيم فوتبال پرسپوليس با پيشنهادات داخلي و خارجي روبرو است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و به نقل از اكسپرس، كلاوس تاپ ‌مولر كه از اواخر هفته گذشته بحث حضورش در پرسپوليس مطرح شد، از تيم هاي آلماني و خارجي پيشنهاد دريافت كرده است.
مطابق اين گزارش ‌مولر كه مدير برنامه هايش مذاكرات نه چندان جدي با پرسپوليس كرده، از دسته دوم بوندس‌ليگا پيشنهاد كار دارد.
همچنين دو تيم تركيه‌اي از ليگ دسته اول اين كشور از مولر خواستار همكاري شده اند.
يك خبر ديگر در اين زمينه حكايت از علاقمندي يك تيم رده اول مجارستان به وي دارد.
تاپ‌ مولر كه تا سال گذشته ميلادي با تيم ملي گرجستان همكاري كرد، سرگرم بررسي شرايط پيشنهادات موجود خود است. گفته مي شود وي ظرف روزهاي آينده همزمان با خاتمه فصل استراحت تابستاني تيم ها و بازيكنان،‌ اقدام به انتخاب تيم مورد نظر خود خواهد كرد.
وي در دوران مربيگري سابقه همكاري با تيم هاي گرجستان، هامبورگ، بايرلوركوزن، بوخوم،‌ اينتراخت فرانكفورت،‌ والدهوف مانهايم، ويسموت آئوه، اولم، سالمور آلمان را داشته است.

MoJtaBa.R
20-06-2009, 17:11
تيمها از الان ميخوان برن اردو و ... ما هنوز مونديم مدير کيه ، بازيکنا کين ، سرمربي کيه

يه همچين فوتبالي که س...يون ميان واسش تصميم ميگيرن رو بايد به گل کشوند

JEFF_HARDY
20-06-2009, 17:12
براي مذاكرات نهايي با انصاري‌فرد
مولر در باشگاه پرسپوليس حضور يافت
مربيان آلماني و كروات مدنظر پرسپوليس شب گذشته وارد ايران شدند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپ مولر و لوكا پرزويچ پس از توافقات تلفني اوليه با عباس انصاري فرد؛ مديرعامل باشگاه پرسپوليس براي مذاكرات نهايي شب گذشته وارد ايران شدند.
اين دو مربي به صورت جداگانه صبح امروز با عباس انصاري فرد در يكي از هتل هاي تهران ديدار كردند و انصاري فرد پس از توافقات اوليه و كسب پيشنهادات اين دو مربي همه چيز را به بعدازظهر امروز موكول كرد.
همچنين مولر از دقايقي پيش وارد باشگاه شد و با انصاري فرد به مذاكره پرداخت. اين جلسه همچنان ادامه دارد.
پرزويچ كروات نيز ساعت 16 با مديرعامل پرسپوليس ديدار و گفت و گو مي كند.

MoJtaBa.R
20-06-2009, 17:13
گزارش روزنامه اكسپرس از وضعيت مربي آلماني:
پرسپوليس تنها پيشنهاد تاپ‌ مولر نيست
: نامزد آلماني مربيگري تيم فوتبال پرسپوليس با پيشنهادات داخلي و خارجي روبرو است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و به نقل از اكسپرس، كلاوس تاپ ‌مولر كه از اواخر هفته گذشته بحث حضورش در پرسپوليس مطرح شد، از تيم هاي آلماني و خارجي پيشنهاد دريافت كرده است.
مطابق اين گزارش ‌مولر كه مدير برنامه هايش مذاكرات نه چندان جدي با پرسپوليس كرده، از دسته دوم بوندس‌ليگا پيشنهاد كار دارد.
همچنين دو تيم تركيه‌اي از ليگ دسته اول اين كشور از مولر خواستار همكاري شده اند.
يك خبر ديگر در اين زمينه حكايت از علاقمندي يك تيم رده اول مجارستان به وي دارد.
تاپ‌ مولر كه تا سال گذشته ميلادي با تيم ملي گرجستان همكاري كرد، سرگرم بررسي شرايط پيشنهادات موجود خود است. گفته مي شود وي ظرف روزهاي آينده همزمان با خاتمه فصل استراحت تابستاني تيم ها و بازيكنان،‌ اقدام به انتخاب تيم مورد نظر خود خواهد كرد.
وي در دوران مربيگري سابقه همكاري با تيم هاي گرجستان، هامبورگ، بايرلوركوزن، بوخوم،‌ اينتراخت فرانكفورت،‌ والدهوف مانهايم، ويسموت آئوه، اولم، سالمور آلمان را داشته است.


اين تيما اگه به اولويت کاريش باشه : عجب سرمربي بزرگي بوده !

يه مشت پول مفت رو بايد باز به هدر داد

aluminum
20-06-2009, 17:14
حالا این خبر رو ببینید

تاپ مولر با انصاري فر ديدار کرد

"کلاوس تاپ مولر" مربي سرشناس آلماني امروز با مديرعامل و کميته فني باشگاه پرسپوليس ديدار کرد.


به گزارش سرويس ورزشي برنا، کلاوس تاپ مولر مربي سرشناس آلماني که براي هدايت تيم فوتبال پرسپوليس به ايران سفر کرده است،امروز با مديرعامل و جمعي از اعضاي کميته فني باشگاه پرسپوليس ديدار و گفت و گو کرد.
در اين ديدار دو طرف به بيان ديدگاه هاي خود پرداخته و قرار شد ابتدا مولر از امکانات باشگاه ديدن کرده و در جلسه روز آينده روي جزئيات بيشتري مذاکره نمايند.
کلاوس تاپ مولر يکي از گزينه هاي جدي باشگاه پرسپوليس براي هدايت سرخپوشان در فصل جاري است.

aluminum
20-06-2009, 17:14
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران گفت : نهایتا تا 24 ساعت آینده سرمربی جدید تیم پرسپولیس را معرفی خواهیم کرد تا بیشتر از این زمان را از دست ندهیم.
عباس انصاری عنوان کرد: امروز (شنبه) با کلاس تاپ مولر و پرزویچ دیدار دوستانه ای داشتیم و شرایط و برنامه های این دو مربی را مورد بررسی قرار دادیم اما برای این که نام سرمربی جدید را معرفی کنیم احتیاج به زمان داریم.
وی ادامه داد: شاید امشب شاید هم تا صبح فردا نام سرمربی جدید را اعلام خواهیم کرد اما در هر شرایط باید هر چه سریعتر نام سرمربی جدید را معرفی کنیم.

aluminum
20-06-2009, 17:16
آشنایی با گزینه اصلی سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس / کلاوس تاپ مولر


کانون هواداران پرسپولیس: کلاوس تاپ مولر، مربی 58 ساله آلمانی که گزینه اصلی سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس است، سابقه مربیگری در 10 تیم باشگاهی را دارد.
کلاوس تاپ مولر در تاریخ 12 اوت سال 1951 در "ریورنیخ" در آلمان غربی به دنیا آمد. این مربی 58 سال از سال 1972 با بازی در تیم "کایزرس لاترن" به دنیای حرفه‌ای فوتبال وارد شد. او تا سال 1980 به بازی در این تیم سرخپوش آلمانی ادامه داد و طی این 9 سال توانست یکبار در سال 1976 در دیدار نهایی مسابقات DFB-Pokal حضور یافته و طی سال‌های 1979 و 1980 به مقام سوم بوندس لیگا دست یابد.
تاپ مولر در سال 1980 از تیم کایزرس لاترن جدا شد و به تیم "دالاس تومادو" آمریکا پیوست و تا سال 1984 به بازی در این تیم ادامه داد.

مولر در سن 33 سالگی به آلمان بازگشت و این بار در تیم اف اس وی "سالمروهر" مشغول به بازی شد. وی پس از دو فصل بازی در تیم سالمروهر در سن 35 سالگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و با حضور در راس کادر فنی این تیم به دنیای مربیگری وارد شد.

همکاری تاپ مولر در تیم سالمروهر به عنوان مربی به بیش از یک فصل نرسید و او این تیم را در سال 1988 به مقصد "اولم" ترک کرد. او تا سال 1990 در تیم اولم به مربیگری پرداخت و در سال 1990 به تیم "ویسموت" رفت. "والدهوف مانهایم" دیگر تیمی بود که این مربی آلمانی طی سال‌های 1991 تا 1993 در آن به مربیگری پرداخت.

کلاوس تاپ مولر در سال 1993 مربیگری تیم "اینتراخت فرانکفورت" را برعهده گرفت و به سطح اول فوتبال آلمان وارد شد اما همکاریش با این تیم نیز به بیش از یک فصل نرسید. مولر در سال 1994 مربیگری تیم بوخوم را پذیرفت و تا سال 1999 در این تیم حضور داشت. او در اواسط فصل 99 - 1998 بوندس لیگا مهدی مهدوی کیا را به تیم بوخوم برد و زمینه حضور این بازیکن در بوندس لیگا را فراهم آورد.

"ساربروکن" مقصد بعدی تاپ مولر بود. او در سال 1999 به این تیم رفت و یک فصل این تیم را در بوندس لیگا 2 هدایت کرد. او در سال 2001 مربیگری تیم "بایر لورکوزن" را پذیرفت و به بوندس لیگا یک بازگشت. مولر طی دو فصل حضور در این تیم توانست به دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یابد، عنوان نایب قهرمانی بوندس لیگا و جام حذفی آلمان را نیز کسب کند. تمام این افتخارات در فصل 02 - 2001 رقم خورد. مولر در سال 2003 لورکوزن را به مقصد "هامبورگ" ترک کرد اما نتوانست طی یک فصل حضور در این تیم به افتخارات چشم گیری دست یابد.

این مربی 58 ساله سابقه مربیگری در عرصه ملی را هم دارد. او طی سال‌های 2006 تا 2008 در تیم ملی گرجستان مربیگری کرده است. او کمتر از یکسال پس از جدایی از تیم ملی گرجستان در آستانه عقد قرارداد با تیم فوتبال پرسپولیس است

MoJtaBa.R
20-06-2009, 17:16
حالا این خبر رو ببینید

تاپ مولر با انصاري فر ديدار کرد

"کلاوس تاپ مولر" مربي سرشناس آلماني امروز با مديرعامل و کميته فني باشگاه پرسپوليس ديدار کرد.


به گزارش سرويس ورزشي برنا، کلاوس تاپ مولر مربي سرشناس آلماني که براي هدايت تيم فوتبال پرسپوليس به ايران سفر کرده است،امروز با مديرعامل و جمعي از اعضاي کميته فني باشگاه پرسپوليس ديدار و گفت و گو کرد.
در اين ديدار دو طرف به بيان ديدگاه هاي خود پرداخته و قرار شد ابتدا مولر از امکانات باشگاه ديدن کرده و در جلسه روز آينده روي جزئيات بيشتري مذاکره نمايند.
کلاوس تاپ مولر يکي از گزينه هاي جدي باشگاه پرسپوليس براي هدايت سرخپوشان در فصل جاري است.

حالا اگه بياد به نظرت خوبه انتخابش ؟

aluminum
20-06-2009, 17:16
مولر: باید ببینم پرسپولیس چه امکاناتی دارد / آنها از من قهرمانی می خواهند

کانون هواداران پرسپولیس: کلاوس تاپ مولر در مذاکره با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه از بازیکنان ایرانی ذهنیت خوبی دارم گفت: برای هرگونه همکاری با این باشگاه نیاز به شناخت کامل از امکانات و کیفیت بازیکنان پرسپولیس دارم. کلاوس تاپ مولر مربی آلمانی امروز با عباس انصاریفرد مدیرعامل و اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس دیدار و طرفین در خصوص خواسته های خود برای همکاری در فصل آینده به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این دیدار مدیر عامل پرسپولیس با اشاره به نتایج ضعیف این باشگاه در فصل گذشته تاکید کرد هدف مدیریت این باشگاه در فصل جدید تبدیل شدن پرسپولیس به یک تیم قدرتمند و مدعی در مسابقات لیگ برتر و بازگشت این تیم به لیگ قهرمانان آسیاست.

وی با بیان اینکه پرسپولیس پرطرفدارترین باشگاه آسیا به شمار می رود و از پتانسیل بالایی به لحاظ بازیکن و امکانات برخوردار است، آمادگی مدیریت این باشگاه را برای همکاری با یکی از مربی برجسته فوتبال آلمان را اعلام کرد.
انصاریفرد تصریح کرد: مربیان کلاس فوتبال آلمان از نظم و انضباط بالایی برخوردارند و با بکارگیری دانش روز فوتبال دنیا می توانند پرسپولیس را به جایگاه اصلی خود بازگردانند.

در ادامه این دیدار کلاوس تاپ مولر مربی آلمانی ضمن ابراز خرسندی از برخورد مسئولان باشگاه پرسپولیس و حضور در ایران اظهار داشت: من از فوتبال ایران ذهنیت خوبی دارم. مهدوی کیا، کریم باقری، علی کریمی بازیکنانی بودند که عملکرد آنها را در بوندس لیگا زیر نظر داشتم و حتی زمانی که سرمربی بوخوم بودم با علاقمندی خواستار انتقال مهدوی کیا با این باشگاه شدم.

وی افزود: خوشحالم که از باشگاه بزرگی نظیر پرسپولیس پیشنهاد همکاری دارم ولی این همکاری قبل از هرچیز مستلزم شناخت من نسبت به امکانات، بازیکنان و تحقق شرایط مورد نظر طرفین است.
مولراضافه کرد: در این دیدار بیشتر پیرامون کلیات و وضعیت موجود باشگاه پرسپولیس با مسئولان این تیم گفتگو کردیم و قرار است طی روزهای آینده پس از بازدید از امکانات محل تمرین، درباره جزئیات این همکاری با مسئولان پرسپولیس وارد مذاکره شوم.

این مربی آلمانی یادآور شد : مسئولان باشگاه پرسپولیس از من تیمی در حد قهرمانی می خواهند و من باید ببینم آیا این باشگاه از نظر بازیکن و امکانات شرایط تحقق چنین خواسته ای را دارند یا نه به همین خاطر در مذاکراتی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشتم از آنها در مورد تعداد بازیکنان ملی پوش ، بازیکنان خارجی و ... صحبت های کلی را انجام دادم.

قرار است تاپ مولر در نشست روز یکشنبه خود در خصوص شرایط همکاری خود با باشگاه پرسپولیس و جزئیات قرارداد خود به مذاکره بپردازد.

aluminum
20-06-2009, 17:18
مولر: باید ببینم پرسپولیس چه امکاناتی دارد / آنها از من قهرمانی می خواهند

کانون هواداران پرسپولیس: کلاوس تاپ مولر در مذاکره با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه از بازیکنان ایرانی ذهنیت خوبی دارم گفت: برای هرگونه همکاری با این باشگاه نیاز به شناخت کامل از امکانات و کیفیت بازیکنان پرسپولیس دارم. کلاوس تاپ مولر مربی آلمانی امروز با عباس انصاریفرد مدیرعامل و اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس دیدار و طرفین در خصوص خواسته های خود برای همکاری در فصل آینده به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این دیدار مدیر عامل پرسپولیس با اشاره به نتایج ضعیف این باشگاه در فصل گذشته تاکید کرد هدف مدیریت این باشگاه در فصل جدید تبدیل شدن پرسپولیس به یک تیم قدرتمند و مدعی در مسابقات لیگ برتر و بازگشت این تیم به لیگ قهرمانان آسیاست.

وی با بیان اینکه پرسپولیس پرطرفدارترین باشگاه آسیا به شمار می رود و از پتانسیل بالایی به لحاظ بازیکن و امکانات برخوردار است، آمادگی مدیریت این باشگاه را برای همکاری با یکی از مربی برجسته فوتبال آلمان را اعلام کرد.
انصاریفرد تصریح کرد: مربیان کلاس فوتبال آلمان از نظم و انضباط بالایی برخوردارند و با بکارگیری دانش روز فوتبال دنیا می توانند پرسپولیس را به جایگاه اصلی خود بازگردانند.

در ادامه این دیدار کلاوس تاپ مولر مربی آلمانی ضمن ابراز خرسندی از برخورد مسئولان باشگاه پرسپولیس و حضور در ایران اظهار داشت: من از فوتبال ایران ذهنیت خوبی دارم. مهدوی کیا، کریم باقری، علی کریمی بازیکنانی بودند که عملکرد آنها را در بوندس لیگا زیر نظر داشتم و حتی زمانی که سرمربی بوخوم بودم با علاقمندی خواستار انتقال مهدوی کیا با این باشگاه شدم.

وی افزود: خوشحالم که از باشگاه بزرگی نظیر پرسپولیس پیشنهاد همکاری دارم ولی این همکاری قبل از هرچیز مستلزم شناخت من نسبت به امکانات، بازیکنان و تحقق شرایط مورد نظر طرفین است.
مولراضافه کرد: در این دیدار بیشتر پیرامون کلیات و وضعیت موجود باشگاه پرسپولیس با مسئولان این تیم گفتگو کردیم و قرار است طی روزهای آینده پس از بازدید از امکانات محل تمرین، درباره جزئیات این همکاری با مسئولان پرسپولیس وارد مذاکره شوم.

این مربی آلمانی یادآور شد : مسئولان باشگاه پرسپولیس از من تیمی در حد قهرمانی می خواهند و من باید ببینم آیا این باشگاه از نظر بازیکن و امکانات شرایط تحقق چنین خواسته ای را دارند یا نه به همین خاطر در مذاکراتی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشتم از آنها در مورد تعداد بازیکنان ملی پوش ، بازیکنان خارجی و ... صحبت های کلی را انجام دادم.

قرار است تاپ مولر در نشست روز یکشنبه خود در خصوص شرایط همکاری خود با باشگاه پرسپولیس و جزئیات قرارداد خود به مذاکره بپردازد.

aluminum
20-06-2009, 17:18
انصاریفرد: فردا از ميان تاپ مولر و پرزويچ سرمربي معرفي مي‌شود

کانون هواداران پرسپولیس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت: فردا از ميان "كلاوس تاپ مولر" و "پرزويچ" سرمربي جديد پرسپوليس را معرفي مي‌كنيم. عباس انصاري فرد اظهار كرد: جلسه كميته فني با حضور كلاوس تاپ مولر و سپس لوكا پرزويچ برگزار شد و ما نقطه نظرات اين دو مربي را بررسي كرديم و بي‌ترديد روز يكشنبه سرمربي تيم پرسپوليس از ميان يكي از اين دو مربي معرفي مي‌شود.
وي همچنين درباره اين كه به چه دليل زمان ديدارش با پرزويچ بيشتر از تاپ مولر بود، گفت: پرزويچ سوال‌هاي بيشتري داشت و صحبت‌هايي كه با يكديگر داشتيم كمي بيشتر طول كشيد اما قرار شد صحبت‌هاي بيشتر را با تاپ مولر فردا انجام دهيم و در نهايت پس از جمع‌بندي نهايي نام سرمربي را اعلام كنيم.

وي در پاسخ به اين سوال كه شانس كدام يك از اين دو مربي براي هدايت پرسپوليس بيشتر است، گفت: هر كدام از آن‌ها نقطه نظرات مربوط به خود را داشتند و مربيان بزرگ و سطح بالايي هستند اما حسن پرزويچ اين است كه سابقه كار در آسيا را داشته است، البته تاپ مولر هم مربي بزرگي است و موفقيت‌هاي بين‌المللي داشته است.

انصاري فرد ادامه داد: هنوز هيچ فردي به عنوان دستيار سرمربي پرسپوليس انتخاب نشده است و قرار است پس از انتخاب سرمربي ساير اعضاي كادر فني با نظر خود او تعيين شوند.

انصاري فرد درباره وضعيت بازيكنان پرسپوليس نيز گفت: وضعيت بازيكنان در كميته فني در حال بررسي است و به دنبال آن هستيم تا ثبت قرارداد بازيكنان را آغاز كنيم.

وي درباره‌ي اينكه قرارداد اشپيتيم آرفي تا روز دوشنبه ثبت مي‌شود نيز گفت: به اميد خدا قرارداد اين بازيكن را ثبت خواهيم كرد.

JEFF_HARDY
20-06-2009, 17:18
من با مولر کاملا موافقم

aluminum
20-06-2009, 17:19
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا اگه بياد به نظرت خوبه انتخابش ؟

سوابقش بد نیست

ولی انگار مثل وینگادا تاریخ مصرفش گذشته

aluminum
20-06-2009, 17:20
پرزويچ دیگه کیه؟
کسی سابقه ای ازش داره؟

aluminum
20-06-2009, 17:20
من با مولر کاملا موافقم


من با این قاطعیت باهاش موافق نیستم
یعنی اصلاً با مربی المانی موافق نیستم
ولی بهتر از بی مربی بودنه

MoJtaBa.R
20-06-2009, 17:25
من با مولر کاملا موافقم

دليلش رو هم ميگي ؟يعني پول دور ريختن مث هميشه يا من در اشتب هستم ؟

وينگادا برا تيم چي داشت ؟ به جاي اون اگه پيرواني بود با يک دهم پول اون نميتونست يه همچين کاري واسه تيم بکنه ؟

JEFF_HARDY
20-06-2009, 17:44
من با این قاطعیت باهاش موافق نیستم
یعنی اصلاً با مربی المانی موافق نیستم
ولی بهتر از بی مربی بودنه


دليلش رو هم ميگي ؟يعني پول دور ريختن مث هميشه يا من در اشتب هستم ؟

وينگادا برا تيم چي داشت ؟ به جاي اون اگه پيرواني بود با يک دهم پول اون نميتونست يه همچين کاري واسه تيم بکنه ؟

والا تا حالا مربی هی به بزرگی مولر چه در سطح ملی چه باشگاهی به کشور ما نیومده
مولر کسی هیت که بالاک رو 23 سالگی کشف کرد
لوسیو هم از کشف های مولر هست
یعنی هم می تونه بازیکن سازی کنه هم تیم رو خوب ببنده
خیلی کارا ازش بر میاد
گفتم، سر مربی تیم نایب قهرمان اروپا هم بوده
کسی هم نیست که بازیکن ها با دانش مربی گریش شک کنن
فوتبال ماشینی آلمان به درد تیم پرسپولیس می خوره، انضباط آهنی لازمه، در کنار تفکرات روز اروپا که مولر داره

corey
20-06-2009, 17:47
ولی خب آلمانی ها هیچ موقع خوب نتیجه نگرفتن و اصلا سبکشون به فوتبال علی اصغری ایران نمیخوره

pedramch
20-06-2009, 17:50
مولر مربی بزرگیه...
من باهاش موافقم و شاید بتونه واسه تیم کارساز باشه...
اما در صورتی که یه دستیار ایرانی باسابقه مثل استیلی یا پیروانی در کنارش باشن...
به نظرم بازیکنای پرسپولیس خیلی تنبل شدن...
یه مربی آلمانی نیازه:27:

corey
20-06-2009, 17:57
اما در صورتی که یه دستیار ایرانی باسابقه مثل استیلی یا پیروانی در کنارش باشن...


اتفاقا من با این خیلی مخالفم
مربیای ایرانی معمولا حاشیه درست می کنن همی پیروانی هم با همون مظلومیتش حاشیه درست کرد
استیلی هم که باعث برکناری چند نفر شد و چندین نفر تا آستانه برکناری پیش برد

به نظرم کادر تمام خارجی باشه و یه سرپرست خوب کنار تیم باشه خیلی بهتره

MoJtaBa.R
20-06-2009, 21:03
اصلا حرف همه درست !!!

ايشون بياد تيم رو قهرمان جام حذفي و ليگ بکنه : برا سال بعد تيماي قهرمان درليگ ايران چه برنامه ريزي دارن ؟

در عين شگفتي بازيکنا ميزارن ميرن ، سرمربي هم تق و لق ميشه ، حواشي هم که خواسته و نا خواسته مياد : مدير عامل يا سرپرستي هم وجود نداره که بتونه تيم رو روپا نگه داره

H.TiFuSi
20-06-2009, 22:19
به نظرم بازیکنای پرسپولیس خیلی تنبل شدن...
یه مربی آلمانی نیازه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته کار بعضیا دیگه از تنبلی گذشته ، فصل بعد باید یه فرغون بدیم دست نیکبخت شکمشو بزاره توش :دي

یعنی با اومدن مولر مثل زمان دنیزلی تیم روون و قشنگ بازی می کنه ؟

کاش یه مربی هلندی میومد ...

JEFF_HARDY
20-06-2009, 22:19
اصلا حرف همه درست !!!

ايشون بياد تيم رو قهرمان جام حذفي و ليگ بکنه : برا سال بعد تيماي قهرمان درليگ ايران چه برنامه ريزي دارن ؟

در عين شگفتي بازيکنا ميزارن ميرن ، سرمربي هم تق و لق ميشه ، حواشي هم که خواسته و نا خواسته مياد : مدير عامل يا سرپرستي هم وجود نداره که بتونه تيم رو روپا نگه داره
به قول علی دایی

ببشخید آقاله فلدوشی پول، اینجا ایلانه، الوپا نیس!

ترجمه: ببخشید آقای فردوسی پور، اینجا ایرانه، اروپا نیست!

MoJtaBa.R
20-06-2009, 22:20
اين هم که ته حرفه اي هست :


خبرگزاري فوتبال ايران- اميرحسين صادقي مدافع فصل گذشته مس كرمان كه يك ماه قبل با پرسپوليس به توافق رسيد هنوز تصميم نهايي‌اش را براي فصل آينده نگرفته است.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، صادقي پس از توافق با پرسپوليس و در حالي كه چند هفته از اين ماجرا گذشت، با استقلال تهران مذاكره كرد و بعد از آن هم در مصاحبه‌هايش گفت كه شايد در مس كرمان بماند. بازارگرمي‌هاي اين بازيكن همچنان ادامه دارد، او در تازه‌ترين اظهارنظرش به خبرگزاري فوتبال ايران مي‌گويد: «فعلا صبح و بعدازظهر تمرين مي‌كنم و نمي‌توانم با صراحت بگويم فصل آينده در كدام تيم بازي خواهم كرد، از تراكتورسازي هم پيشنهاد خوبي دارم و شايد به اين تيم رفتم.»

MoJtaBa.R
20-06-2009, 22:21
به قول علی دایی

ببشخید آقاله فلدوشی پول، اینجا ایلانه، الوپا نیس!

ترجمه: ببخشید آقای فردوسی پور، اینجا ایرانه، اروپا نیست!

ايول : به موقع بود
:39:

جاي نود هم خالي شده : کل ايران رو ميتونست ببره زير سوال

JEFF_HARDY
20-06-2009, 22:22
اين هم که ته حرفه اي هست :


خبرگزاري فوتبال ايران- اميرحسين صادقي مدافع فصل گذشته مس كرمان كه يك ماه قبل با پرسپوليس به توافق رسيد هنوز تصميم نهايي‌اش را براي فصل آينده نگرفته است.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، صادقي پس از توافق با پرسپوليس و در حالي كه چند هفته از اين ماجرا گذشت، با استقلال تهران مذاكره كرد و بعد از آن هم در مصاحبه‌هايش گفت كه شايد در مس كرمان بماند. بازارگرمي‌هاي اين بازيكن همچنان ادامه دارد، او در تازه‌ترين اظهارنظرش به خبرگزاري فوتبال ايران مي‌گويد: «فعلا صبح و بعدازظهر تمرين مي‌كنم و نمي‌توانم با صراحت بگويم فصل آينده در كدام تيم بازي خواهم كرد، از تراكتورسازي هم پيشنهاد خوبي دارم و شايد به اين تيم رفتم.»
بره تراختور، بدبختا برگردن لیگ 1 دوباره
خدا زده هر جا بره نحسه

MoJtaBa.R
20-06-2009, 22:25
بازگشت شماره 10 از امارات
وضعيت مبهم نيكبخت در پرسپوليس


خبرگزاري فوتبال ايران- عليرضا واحدي‌نيكبخت كه براي سفري تفريحي عازم دبي شده بود، براي مشخص شدن وضعيتش در پرسپوليس به تهران برگشت.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، شماره 10 پرسپوليس پس از سفر يك‌هفته‌اي به امارات، سرانجام به تهران بازگشت و قرار است با انصاري‌فرد مديرعامل پرسپوليس جلسه‌اي داشته باشد. اين در حالي است كه شايعات مختلفي در مورد جدايي او از پرسپوليس شنيده مي‌شود و جلسه نيكبخت با مديرعامل اين تيم همه چيز را مشخص خواهد كرد

MoJtaBa.R
20-06-2009, 22:26
اگه 400 هزار دلار داشتي چه ميکردي ؟!


خبرگزاري فوتبال ايران- فابيو جان‌واريو هافبك برزيلي استقلال تهران كه شايعه جدايي اش بارها شنيده شده است به زودي قراردادش را با اين تيم تمديد خواهد كرد.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، هرچند قرارداد اين بازيكن در ابتداي فصل دوساله امضا شد ولي سال دوم به صورت توافقي است و اگر استقلالي‌ها فابيو را از لحاظ مالي راضي نكنند، او مي‌تواند از اين تيم جدا شود. آخرين اخبار اما حاكي از آن است كه جان واريو در استقلال خواهد ماند و يك منبع آگاه در باشگاه استقلال هم به خبرگزاري فوتبال خبر دارد كه مبلغ قرارداد او براي فصل آينده حدود 400 هزار دلار است.

MoJtaBa.R
20-06-2009, 22:27
اينم که فک ميکرد حلوا خيرات ميشه :


خبرگزاري فوتبال ايران- محمد محمدي دروازه‌بان فصل گذشته پيكان كه با استقلالي‌ها به توافق رسيده است، درصدد جدايي از جمع آبي‌پوشان است.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، محمدي مدتي پيش با استقلال قرارداد داخلي امضا كرد ولي گفته مي‌شود كه او از آمدن به اين تيم پشيمان شده و به نزديكانش گفته كه دوست دارد به تيمي برود كه در آن به عنوان دروازه‌بان ثابت بازي كند. البته او قرارداد داخلي امضا كرده و شايد كار سختي براي جدايي از استقلال داشته باشد

H.TiFuSi
20-06-2009, 22:29
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، شماره 10 پرسپوليس پس از سفر يك‌هفته‌اي به امارات، سرانجام به تهران بازگشت و قرار است با انصاري‌فرد مديرعامل پرسپوليس جلسه‌اي داشته باشد. اين در حالي است كه شايعات مختلفي در مورد جدايي او از پرسپوليس شنيده مي‌شود و جلسه نيكبخت با مديرعامل اين تيم همه چيز را مشخص خواهد كرد

این که یه سال قرار داد رسمی داره !!!! کجا می خواد بره !!

MoJtaBa.R
20-06-2009, 22:31
بره هم چيزي نميشه : هنوز هيچ چيز 100 در صد نيست : ...

MORINIO
20-06-2009, 23:05
این حاج عباس گفت تا 24 ساعت دیگه سرمربی مشخص میشه یا تا 24 روز دیگه؟؟؟ : دی

بردیا
20-06-2009, 23:48
احتمالا بعد از مذاکرات نمایشی بااین 2تا حمید درخشان که 1سال خودشو کشت برای اومدن روی نیمکت میشه سرمربی:دی

rama0000
20-06-2009, 23:51
واقعا"ننگ به این فدراسیون.........

meragj2
21-06-2009, 00:58
اگه تاپ مولر رو بذارن که خیلی باحاله.

با لورکوزن یه زمانی خیلی شاخ بود.

mehdi_vsgh
21-06-2009, 07:28
اگه تاپ مولر رو بذارن که خیلی باحاله.

با لورکوزن یه زمانی خیلی شاخ بود.
پرسپولیس و لورکوزن خیلی باهم فرق میکنن
کلا تیم های ایرانی نمیتونن با مربیان المانی به نتیجه خوب برسن
تجربه اینو ثابت کرده

lazy
21-06-2009, 11:22
احتمالا میگه بعد از گفتگوهای بسیار با مولر تصمیم گرفتیم استیلیو سرمربی کنیم :دی
اگه همینو نگفت

JEFF_HARDY
21-06-2009, 11:40
آشوبي قراردادش را با مس كرمان تمديد كرد
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال مس كرمان قراردادش را براي يك فصل ديگر تمديد كرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، فرزاد آشوبي قراردادش را به مدت يك فصل ديگر با باشگاه مس كرمان تمديد كرد.
مذاكرات براي تمديد قرارداد با مهدي رحمتي و امير حسين صادقي امروز ادامه دارد.
پيش از اين مسئولان باشگاه پرسپوليس از عقد قرارداد داخلي با آشوبي خبر داده بودند.

JEFF_HARDY
21-06-2009, 11:41
صبح امروز
تاپ‌مولر و پرزويچ از امكانات باشگاه پرسپوليس ديدن كردند
خبرگزاري فارس: دو گزينه خارجي سرمربيگري تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز از امكانات تمريني اين باشگاه ديدن كردند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، كلاوس تاپ مولر و پرزويچ دو گزينه سرمربيگري تيم فوتبال پرسپوليس كه روز گذشته صحبت هاي خود را با عباس انصاري فرد انجام داده بودند و منتظر تصميم اعضاي هيات مديره و كميته فني هستند صبح امروز به همراه نماينده باشگاه پرسپوليس از امكانات تمريني اين تيم ديدن كردند.
تاپ‌مولر و پرزويچ در زمين تمرين موسسه خيريه عمل، آكادمي فوتبال و چند زمين ديگر حضور يافتند.
طبق اعلام انصاري فرد يكي از اين دو مربي امروز به عنوان سرمربي فصل آينده پرسپوليس انتخاب خواهند شد.

JEFF_HARDY
21-06-2009, 11:42
مشخصات بازيكنان پرسپوليس در اختيار پرزويچ و مولر گذاشته شد
خبرگزاري فارس: بنا به درخواست دو گزينه سرمربيگري پرسپوليس ليست و مشخصات بازيكنان اين تيم در اختيار آنها قرار داده شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس بنا به درخواست تاپ مولر و لوكا پرزويچ مشخصات كامل بازيكنان و سوابق آنها در ليگ، باشگاه ها و تيم ملي شب گذشته در اختيار آنها قرار داده شد.
مذاكرات باشگاه پرسپوليس با اين دو مربي همچنان ادامه دارد و طبق اعلام مسئولان باشگاه پرسپوليس قرار است از ميان تاپ مولر و پرزويچ يك نفر به عنوان سرمربي فصل آينده اين تيم انتخاب شود.

JEFF_HARDY
21-06-2009, 11:44
تاپ‌مولر و پرزويچ از زمين تمرين پرسپوليس ديدن كردند
يكي بهتر؛ يكي ارزانتر

آخرين جلسه مديران باشگاه پرسپوليس با "كلاوس تاپ‌مولر" امروز (يكشنبه) تكليف سرمربي اين تيم را در ليگ نهم مشخص مي‌كند.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از جلساتي كه مديران باشگاه پرسپوليس شنبه براي انتخاب سرمربي اين تيم در ليگ نهم با "كلاوس تاپ‌مولر" و " لوكا پرزويچ" برگزار كردند و ظاهرا مذاكراتشان با هر دو مربي به سرانجام رسيد، مقرر شد تا اين مربيان از امكانات باشگاه پرسپوليس نيز ديدن كنند.
اين دو مربي صبح امروز از زمين تمرين پرسپوليس و امكانات اين باشگاه بازديد كردند.
از آنجا كه پيشنهاد مالي مربي كروات تا حد قابل توجهي از مبلغ درخواستي تاپ‌مولر كمتر است، لذا عقد قرارداد با اين مربي محتمل به نظر مي‌رسد؛ اما از طرفي بنابر تمايل مسوولان پرسپوليس براي همكاري با تاپ‌مولر، انصاري فرد امروز (يكشنبه) نيز جلسه ديگري را با اين مربي آلماني خواهد داشت تا در نهايت تكليف سرمربي قرمزپوشان پايتخت در نهمين دوره ليگ برتر مشخص شود.

MORINIO
21-06-2009, 11:51
اصلا از این ویچ ها خوشم نمیاد.... پرزويچ دیگه کیه؟؟ اولین باره اسمش رو میشنوم:2:

H.TiFuSi
21-06-2009, 11:56
به گزارش خبرگزاري فارس بنا به درخواست تاپ مولر و لوكا پرزويچ مشخصات كامل بازيكنان و سوابق آنها در ليگ، باشگاه ها و تيم ملي شب گذشته در اختيار آنها قرار داده شد.

تا بیان بازیکنا را بشناسن که لیگ شروع شده باو :|

mehdi_360
21-06-2009, 12:11
بچه ها یکی میتونه لطف کنه اسمی بازیکنایی که رفتند و بازیکنایی که اومدند رو بزاره
خیلی ممنون

aluminum
21-06-2009, 16:34
هنوز هیچ کدوم قطعی نیست

باید صبر کرد

aluminum
21-06-2009, 16:36
تاپ مولر سرمربی پرسپولیس شد

aluminum
21-06-2009, 16:38
تاپ مولر سرمربي پرسپوليس شد
کلاوس تاپ مولر" مربي سرشناس آلماني به عنوان سرمربي پرسپوليس منصوب شد.
پس از مذاکرات مدير عامل باشگاه پرسپوليس با دو مربي آلماني و کروات به نام هاي تاپ مولر و "لوکا پرزويچ" تصميم بر اين شد که تاپ مولر آلماني هدايت سرخپوشان در ليگ برتر را عهده دار شود.
مولر که از مربيان سرشناس فوتبال آلمان به حساب مي آيد،با سرخپوشان قرارداد يک ساله اي را به امضا خواهد رساند که هنوز مبلغ دقيق آن اعلام نشده است.

aluminum
21-06-2009, 16:39
آقايان حالا حالاها بايد دنبالم بدوند ! / گزينه اولم تهران است
مدافع فصل گذشته مس کرمان با انتقاد از برخي رسانه ها که اخبار کذب منتشر مي کنند، گفت: خبر توافق من با باشگاه مس کرمان کذب محض بوده و هنوز تيم بعدي ام مشخص نشده است.
امير حسين صادقي مدافع فصل گذشته تيم فوتبال مس کرمان اظهار داشت : متاسفانه برخي از روزنامه هاي ورزشي اخبار کذب نشر مي کنند. يکي از روزنامه ها اخيرا نوشته که بنده با باشگاه مس کرمان قرارداد بسته ام در حالي که اين خبر کذب است و بنده نه با مس و نه باشگاه ديگري توافق نرسيده ام.
وي ادامه داد: با هيچکدام از مسئولان باشگاه مس صحبتي نکرده ام و در حال حاضر 30-40 ميليون از اين باشگاه طلبکارم تا پولم را ندهند صحبتي با آنها نخواهم داشت و حالا حالا ها بايد دنبالم بدوند!
صادقي افزود: عده اي سعي دارند اينگونه به مردم القا کنند که من دنبال بازار گرمي هستم در حالي که تا امروز بنده شخصا سراغ هيچ مدير باشگاهي نرفته ام و در آينده هم نخواهم رفت.
اگر باشگاهي مرا بخواهد پيشنهاد مي دهد و مذاکره مي کنيم.
وي با اشاره به پيشنهاد باشگاه تراکتورسازي نيز گفت: آن ها پيشنهاد داده اند اما به دليل مشکلات خانوادگي گزينه اولم تهران است در حالي که پيشنهادات خوبي از تيم هاي شهرستاني دارم.
صادقي در انتها پيرامون روند مذاکراتش با باشگاه استقلال گفت: مذاکراتي داشته ايم اما فعلا در زمينه مالي به بن بست رسيده ايم.

aluminum
21-06-2009, 16:40
مشروح صحبت های افشین قطبی در نشست خبری امروز
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در نشست مطبوعاتي خود که امروز ساعت 14 در فدراسيون فوتبال برگزار شد مدعی شد که هر مربی دیگری جای او بود نمی توانست این 5 امتیاز را بگیرد!

سرمربي تيم ملي ايران با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت : من به اين تيم ملي، به اين فدراسيون، به تمام بازيكنان، كادر فني، تداركات و گروه پزشكي افتخار مي‌كنم. در شش هفته گذشته همه آنها نهايت انرژي خود را براي موفقيت تيم ملي گذاشتند تا ما به جام جهاني صعود كنيم و تا 9 دقيقه پاياني با كره جنوبي ما فاصله‌اي با آفريقاي جنوبي نداشتيم. واقعا هر ثانيه از اول تا آخر احساسم اين بود كه ما كيفيت لازم براي صعود به جام جهاني را داريم. من مسئوليت اين ناكامي را مي‌پذيرم و از تك تك مردم عذرخواهي مي كنم .

قطبي ادامه داد: همه تمركز و انرژي كه در وجدان همه ما اين بود كه در سه بازي گذشته پيروز شويم. هرچه خدا به من توانايي داده بود در آن مسابقات گذاشتم و به كاري كه كردم افتخار مي‌كنم اما دوباره از اينكه به جام جهاني نرفتيم عذرخواهي مي‌كنم.

قطبي گفت: در پايان هر مسابقه روبروي تلويزيون نشستن و راجع به مسابقات حرف زدن كار ساده‌اي است اما واقعيت اين است كه در 11روز ما سه مسابقه حساس برگزار و 40 ساعت پرواز كرديم اما در همه ثانيه‌هاي اين سفرهايمان نهايت تلاش خود را گذاشتيم تا مردم خوشحال شوند.

اين مربي افزود: اين عشق مردم است كه باعث شده ما شب‌ها نخوابيم. هنوز هم همه ثانيه‌ها را مرور مي‌كنم و فكر كنم تا آخر عمرمان را نيز آن 9 دقيقه را دوباره مرور خواهيم كرد. مهم اين است كه ما در سه بازي ايران مثل شير جنگيد تا به جام جهاني برود كه متاسفانه اين هدف محقق نشد.

وي خاطرنشان كرد:‌اختلاف ما با تيم‌هاي بزرگ را به سادگي مي‌توان مشاهده كرد. كره جنوبي ستاره‌اش در بهترين تيم دنيا بازي مي‌كند و تجربه حضور در فينال ليگ قهرمانان را دارد در حالي كه لژيونر‌هاي ايران در تيم‌هاي خارجي فقط براي نجات تيمشان بازي مي‌كنند و برخي نيز نيمكت نشين هستند.

اين مربي يادآور شد: در مسابقه‌اي كه با كره داشتيم همين نفرات ما تا آخرين دقيقه پيروز بودند كه با حركت استثنايي پارك جي سونگ بازي به تساوي كشيده شد. از رسانه‌ها و كارشناسان خواهش مي‌كنم كه با شفافيت عقيده داده و منطقي صحبت كنند. اگر ما كمي از قبل از صحبت كردن فكر كنيم حرف هايمان متفاوت خواهد شد چون سه بازي تيم ملي نشان داد كه كيفيت بين المللي داريم. از كاپيتان تيم ملي مهدي مهدوي كيا تا احسان حاجي صفي جوان ترين بازيكن كه همه انرژيشان را براي تيم ملي گذاشتند تشكر مي‌كنم.

قطبي گفت: در هر سه بازي من بهترين تركيب را به ميدان فرستادم و بازيكناني كه بيشترين تجربه داشتند روانه ميدان كردم.چون انتظارات و استرس در آن سه مسابقه خيلي بالا بود به همين دليل نفرات با تجربه را به ميدان فرستادم. عده اي انتقاد دارند كه چرا من كساني كه در ليگ بهتر بودند را به ميدان نفرستادم يا اينكه چرا بازيكنان جوان را كمتر به بازي گرفتم اما اين تجربه من بود. دو بازي مهم در خارج از خانه كه خيلي مهم بودند فرصت ريسك را از من گرفته بودند به همين دليل مهره‌هاي با تجربه را به ميدان فرستادم. اگر فرصت بيشتر بود حتما از جوانترها نيز استفاده مي‌كردم.

سرمربي تيم ملي اظهار داشت: عده‌اي به من مي‌گويند كه چرا در دقايق پاياني مقابل كره جنوبي بازي را نبستي؟ بايد تاكيد كنم كه من تجربه حضور در دو جام جهاني و يك جام ملت ها را دارم و به خوبي كيفيت كره جنوبي را مي‌شناسم. در جام جهاني 2002 تيم ملي ايتاليا يك بر صفر از كره جنوبي پيش افتاد اما در نيمه دوم سيستم اين تيم دفاعي شد و اجازه داد بازيكنان كره بيشتر حمله كنند. در پايان كره بازي را به تساوي يك بر يك رساند و در وقت‌هاي اضافه با زدن گل دوم تيم ملي ايتاليا را از جام جهاني حذف كرد.

قطبي تصريح كرد: در جام جهاني 2006 نيز تيم ملي فرانسه در ديدار با كره جنوبي در حالي كه مي‌توانست در نيمه اول سه گل بز ند اما با يك گل 45 دقيقه نخست را برد. با شروع نيمه دوم فرانسوي‌ها دفاعي كار كردند و همين عقب نشيني عاملي شد كه پارك جي سونگ در دقيقه 85 آن گل را وارد دروازه فرانسه كند.
صحبت كردن بعد از بازي خيلي ساده است اما من با قدرت مي‌گويم هر كاري كه انجام داديم طبق تجربه، منطق و فكر بود. ما زماني كه يك بر صفر پيش افتاده بوديم حتي فرصت به ثمر رساندن گل دوم را نيز داشتيم اما اگر در فوتبال از موقعيت ها استفاده نشود شكست خواهيم خورد.
اين مربي ادامه داد: نمي‌خواستم بعد از يك گل دفاعي بازي كنيم. به همين دليل با سه مهاجم به كارمان ادامه مي داديم اما با توجه به خلاقيت بالاي پارك جي سونگ گل مساوي وارد دروازه ما شد. هميشه دوست داشتم تيم ملي ايران را به جام جهاني راه يابد حتي بعد از تساوي نيز اين اميد را داشتم اگر بازي كره شمالي و عربستان نتيجه ديگري رقم مي‌خورد همچنان مي‌توانستيم براي صعود به جام جهاني اميدوار باشيم.

قطبي با اشاره به توافق نسبي خود با فدراسيون فوتبال اظهار داشت: آينده براي تيم ملي ايران روشن است فدراسيون ايران از من برنامه 4 ساله خواسته و من آن را با همه جزئيات در اختيار مسئولان قرار دادم. برنامه اي طرح ريزي كردم كه پيشرفت فوتبال ايران را رقم خواهد خورد و حتما با اجرايي شدن اين برنامه تيم ملي ايران به جام جهاني 2014 صعود كرده و به مرحله دوم خواهد رسيد و با استناد به اين برنامه ايران مي‌تواند سال ها قهرمان آسيا شود.

قطبي درباره علت ترك اردو از سوي عده‌اي از بازيكنان دعوت متعدد از بازيكنان پاسخ داد: من نظري راجع به گذشته ندارم. وقتي هدايت تيم ملي را پذيرفتم وظيفه‌ام اين بود كه به جام جهاني برويم و در اين راه از هيچ كوششي دريغ نكردم. حالا بايد به آينده نگاه كنيم اگر چه من از سازماني كه به تيم آوردم به آن افتخار مي‌كنم. مردم ايران خيلي باهوش هستند و مي‌دانند كه در سه بازي مهم 5 امتياز گرفتيم و فقط يك گل خورديم.

وي اضافه كرد: اگر تيمي بخواهد به جام جهاني برود در 8 بازي مقدماتي نبايد در ديدارهاي خانگي بازنده باشد. كره جنوبي 24 مسابقه است كه بازنده نبوده است اما جايگاه ايران را نگاه كنيد. استقلال كه قهرمان ايران است در ليگ قهرمانان آسيا چند گل زده است؟ اين تيم در چند مسابقه برنده شده است؟ من دوباره اعلام مي‌كنم كه مسئوليت نرفتن ايران را به جام جهاني را مي‌پذيرم. مي‌دانستم كه از سه مسابقه 7 امتياز بگيريم اما 5 امتياز كسب كرديم اما لطفا شفاف صحبت كنيد. در شرايط فعلي كدام مهاجم در سطح بين‌المللي است. من 44 بازيكن را به اردو بردم چون مي‌خواستم آرامش را به تيم ملي برگردانم و نشان دهم كه درهاي تيم ملي به روي بازيكنان باز است. با توجه به درگيري برخي ملي پوشان در مسابقات باشگاهي نمي‌توانستم با شش بازيكن اردو را شروع كنم و به نظرم نفرات دعوت شده پاسخ مثبت را به من د ادند اگر چه در كار تيمي سرعت بالايي نداشتيم و كمي هم بدشانس بوديم. به غير از من هر مربي ديگري اگر سرمربي تيم ملي مي شد شايد نمي‌توانست اين 5 امتيازي كه من به دست آوردم را كسب كند.

وي درباره ترك اردو از سوي بعضي بازيكنان گفت: سه نفر بودند كه به دليل نظرات مختلف شايد خستگي و شايد علاقه‌ نداشتن به رقابت اردو را ترك كردند اما واقعا وارد اين موضوع نشدم چون اگر بازيكن قلبش با تيم ملي نباشد اين مشكل ما نيست بلكه مشكل بازيكن است. برخي بازيكنان مصدوم بودند كه اردو را ترك كردند. من با دعوت از نفرات به جام جهاني فكر مي‌كردند مثلا معمارزاده را دعوت كردم چون به آينده تمركز داشتم. تفكر من با مربيان ايراني فرق دارد چون نوع تجربه و آموزش هاي من با آنها متفاوت بوده و در مورد عملكردم بايد بازيكنان ومردم قضاوت كنند.

قطبي در پاسخ به اين سئوال كه چرا در اين بازي مهم از آشپز ايراني استفاده نكرديم و برخي بازيكنان با مشكل تغذيه روبرو شدند گفت: من دو سال در همان هتلي كه تيم ملي حضور داشت زندگي كردم و غذاي بين‌المللي دارد. علاوه بر اين بازيكناني كه در خارج از كشور بازي مي‌كنند غذاهاي ايراني نمي‌خورند اما خوب بازي مي‌كنند. بنابراين نبود آشپز تاثيري در نتيجه تيم ملي نداشت. ما با فدراسيون صحبت كرديم كه پول مردم بي دليل استفاده نكنيم و تشخيص داديم كه لزومي براي بردن آشپز ايراني ندارد.

سرمربي سابق پرسپوليس راجع به برنامه‌هاي 4 ساله‌اش به فدراسيون و ضمانت اجرايي آن عنوان كرد: زماني كه سرمربي تيم ملي ايران شدم فضا منفي بود مردم و رسانه‌ها نااميد بودند اما زماني كه مي‌خواهيد كار بزرگي انجام دهيد بايد فضا را مثبت كنيد و من هميشه اين كار را خواهم كرد. هدف من رسيدن به جام جهاني بود و در آن وضعيت نمي‌توانستم همه را نااميد كنم. بايد از حالا به آينده و جام جهاني 2014 نگاه كنيم. بايد ارتباط بين تيم‌هاي ملي از رده‌هاي پايه تا بزرگسالان بسيار هماهنگ و نزديك باشد.