PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 81

JEFF_HARDY
10-05-2009, 18:07
این همون تیمی نیست که آبیا بهش 5 تا زدن؟
خجالت بکشن،همشونو باید بدن باز پروری

aluminum
10-05-2009, 18:07
بابا تیم کلا ایرا د داره
باید یه تغییرات کلی به تیم بدن

aluminum
10-05-2009, 18:09
البته این زمین همدان نمی دونم چه جوری بازیکن ها نمی تونستن استپ کنن درست

ولی این پاس گربه سیاه ما شده

MH_SANIANI
10-05-2009, 18:11
بازیکنا بدماشون اماده نیست...(شکمارو یه نگاه بندازین مشخصه...!)
ویگاندا هم که 2 زار چیزی حالیش نیست..!
در نتیجه تیم از این بهتر نمیشه..!!!!

yoosef_st
10-05-2009, 18:15
خب دیگه فکر کنم وقتشه از مربیهای ایرانی و خارجی برنامه و لیست بازیکن بگیرن.
من همچنان رو آقا معلم نظر دارم.

aluminum
10-05-2009, 18:15
پرسپوليس با جام حذفي هم وداع كرد

کانون هواداران پرسپولیس: ديدار تيم‌هاي پاس همدان و پرسپوليس در چارچوب مرحله يك چهارم نهايي جام حذفي از ساعت 17در ورزشگاه قدس همدان برگزار شد و در پايان پاس با نتيجه 2 بر يك از سد پرسپوليس گذشت. جوزف اديشون در دقيقه 12 و محمد غلامي در دقيقه 31 براي پاس همدان گلزني كردند. تك گل پرسپوليس را بهادر عبدي در دقيقه 80 به ثمر رساند.
در اين ديدار عليرضا فغاني داور مسابقه به مجيد غلام‌نژاد، ابوالفضل حاجي زاده، وحيد علي آباديو جواد شيرزاد از پاس همدان كارت زرد و به جوزف اديشون(دقيقه 69) و وحيد علي آبادي(دقيقه 79) كارت قرمز نشان داد.
محمد منصوري نيز از تيم پرسپوليس با دريافت يك كارت زرد جريمه شد.

تركيب پاس همدان:
سوشا مكاني، جواد شيرزاد، ابوالفضل حاجي زاده، حنيف عمران زاده، مجيد غلام‌نژاد، سيد محمد علوي، وحيد علي آبادي، مهرداد كريميان (84 مقداد قباخلو)، جوزف اديشون، مصطفي چتر آبگون(78 اويس كردجهان) و محمد غلامي(77 شهباز ارگينوف).
سرمربي: وينگو بگوويچ

تركيب پرسپوليس:
مهدي واعظي، سپهر حيدري، رحمان رضايي(60 بهادر عبدي)، مجتبي شيري، عليرضا محمد، ايوان پتروويچ(37 فرهاد خيرخواه)، علي كريمي، مازيار زارع، پژمان نوري، ابراهيم توره و عليرضا نيكبخت واحدي(71 محمد منصوري).
سرمربي: نلو وينگادا

پاس پنجشنبه هفته جاري در مرحله نيمه نهايي به مصاف راه آهن خواهد رفت وپرسپوليس پس از اينكه در ليگ برتر پنجم شد و از كسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا ناكام ماند از جام حذفي هم كنار رفت تا ناكامي هايش در رقابت هاي داخلي كامل شود.

m2stech
10-05-2009, 18:16
قضیه حضور رئیس جمهور تو ورزشگاه تو بازی ایران و عربستان را یادتونه...؟

مربي استقلال در ورزشگاه حاضر شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کانون هواداران پرسپولیس : اميد طيري مربي تيم فوتبال استقلال تهران در حال حاضر در ورزشگاه حضور دارد و از جايگاه ويژه تماشاگر بازي دو تيم است.
*داوران اين ديدار قبل از آغاز بازي با لباس شخصي داخل زمين شدند تا شرايط را بررسي كنند.
*شماري از جانبازان و معلولان پرافتخار ايران به عنوان ميهمان ورزشگاه از كنار زمين بازي را تماشا مي كنند.
*قبل از شروع مسابقه وينگو بگوويچ، سرمربي تيم فوتبال پاس با دسته گل به سوي نيمكت پرسپوليس رفت و با كادر و فني بازيكنان اين تيم احوالپرسي كرد.
*ابوالفضل حاجي زاده و محمد علوي از تيم پاس و عليرضا نيكبخت واحدي و مجتبي شيري از پرسپوليس به سوي نيمكت حريف رفتند.

aluminum
10-05-2009, 18:17
»ن با اقا معلم موافقنیستم

باید یه مربی بزرگ خارجی بیارن که دهن خیلی ها بستهشه

MH_SANIANI
10-05-2009, 18:20
من همچنان رو آقا معلم نظر دارم.

اگه دنیزلی نشه به نظر منم بهترین گزینس...!
اگه مجید کامپیوتر نشه بعدش مایلی کهن...!!!

lazy
10-05-2009, 18:22
این باخت یه جورایی به نفع پ پ هم بود چون وینگادا عوض میشه و همه تمرکز تیم میره رو آسیا.

cdcenter
10-05-2009, 18:25
اگه دنیزلی نشه به نظر منم بهترین گزینس...!
اگه مجید کامپیوتر نشه بعدش مایلی کهن...!!!

مایلی که با سایپا قرار داد بست برای سال بعد .
احتمال زیاد علی دایی رو میارن میگی نه نگاه کن .....:18:
وینگادا مربی نیست اما بازیکنا هم در حد و اندازه پرسپولیس نبودن .

MH_SANIANI
10-05-2009, 18:33
علی دایی رو نمیتونن..!
بازیه اول بیاد استادیوم 10 تا گل هم بزنه تیمش استعفا میده واسه بازی بعد..!

MH_SANIANI
10-05-2009, 18:37
خیلی اوضاع خرابه..!!
میترسم اگه 5 شنبه ببریم بازیو بازم ویگاندا بمونه..!!

ferdfe
10-05-2009, 18:39
خیلی اوضاع خرابه..!!

كاري به اين ويگاندا نيست اول بايد بالاي ها برن
اين انصاري فرد هم سر ... سرش نميشه اومده شده مدير عامل

پرسپوليس فقط حاج حبيب رو مي خواد !!

MH_SANIANI
10-05-2009, 18:45
اين انصاري فرد هم سر ... سرش نميشه اومده شده مدير عامل

این که انصاری فرد یکی از بزرگ ترین دزدهای تاریخ باشگاه پرسپولیسه شکی نیست...!
علنا رو چکای خودش مهر باشگارو میزنه ناکس...!
باید ساخت باهاش..!
کاری نمیشه کرد.!

ali_ranger22
10-05-2009, 19:08
باید یه مربی بزرگ خارجی بیارن که دهن خیلی ها بستهشه

مثلا قرار بود وینگادا هم یه مربی بزرگ خارجی باشه !!!!

pedram_sad
10-05-2009, 19:12
اقا ما هم اومدیم این شکست رو به جمیع رفقای فوتبالی تبریک عرض کنیم و بریم دنبال حسرت خوردن ....

m2stech
10-05-2009, 19:34
فرخزادي: وينگادا فصل آينده در پرسپوليس مي‌ماند

کانون هواداران پرسپولیس : مجيد فرخزادي در مورد شرايط سرمربي آينده اين تيم پس از شكست برابر پاس همدان در جام حذفي و حذف پرسپوليس از گردونه اين رقابت‌ها اظهار داشت: وينگادا فعلا در پرسپوليس با قدرت به كارش ادامه مي‌دهد و در ليگ قهرمانان آسيا پرسپوليس را همراهي خواهد كرد. او در فصل آينده هم سرمربي ما خواهد بود.
وي ادامه داد: براي فصل آينده بازيكنان زيادي را مدنظر داريم كه با هماهنگي با كادر فني به جذب آنها اقدام خواهيم كرد.
فرخزادي در مورد پيرواني گفت: مشكل او تا چند روز آينده حل مي شود و مي‌تواند در خدمت پرسپوليس باشد.

-------------------------------

وينگادا: تا وقتي باشم سرم را بالا نگه مي‌دارم

کانون هواداران پرسپولیس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تاكيد كرد كه تا زماني كه با مديران باشگاه پرسپوليس توافق داشته باشم در اين باشگاه خواهم ماند.
نلو وينگادا در نشست خبري پس از بازي پرسپوليس و پاس گفت: اين بازي بدي بود از عملكرد بازيكنانم راضي نيستم. امروز در شان پرسپوليس بازي نكرديم.
وي گفت: از اين بازي نااميد هستم. پاس روحيه بالايي داشت و خوب بازي كرد به آنها تبريك مي‌گويم. وينگادا درپاسخ به سوالي درباره‌ي تكليفش پس از اين بازي افزود: اين به توافق ما با باشگاه مربوط است و ربطي به افراد حاضر در اينجا ندارد. وي تاكيد كرد: از الان به بازي الشباب و ليگ قهرمانان فكر مي‌كنيم.

سرمربي پرسپوليس افزود: باخت در اين بازي تقصير خودمان بود. ما بد بازي كرديم. بازيكنان ما هم در اين ديدار كنترل كافي بر بازي نداشتند و پس از دريافت دو گل كنترل كردن آنها كار سختي بود.

وي افزود: تا وقتي در پرسپوليس هستم تلاش خودم را خواهم كرد و سرم را بالا نگه خواهم داشت. الان هم كسي از من بيشتر ناراحت نيست.

aluminum
10-05-2009, 19:38
مثلا قرار بود وینگادا هم یه مربی بزرگ خارجی باشه !!!!

مربی بزرگی بود
ولی تاریخ مصرفش گذشته بود
البته شرایط فوتبال ایران خیلی بده و ...

m2stech
10-05-2009, 19:52
نمردیم و پر افتخارترین تیم ایران رو هم شناختیم
راستی توی تاپیکمون بحث بود که این اجازه رو بدیم فصل بعد بیاید استادیوم تیم ما رو توی بازیهای اسیایی تشویق کنید

با ژنرالتون آخر شدین دیگه با یه مربی خارجی مثل وینگادا میخواید چی کار کنین ؟

hoomaan
10-05-2009, 20:20
نقل قول : نوشته شده توسط bleu2u4u
نمردیم و پر افتخارترین تیم ایران رو هم شناختیم
راستی توی تاپیکمون بحث بود که این اجازه رو بدیم فصل بعد بیاید استادیوم تیم ما رو توی بازیهای اسیایی تشویق کنید

بازم مادر عروس نطق کرد . تو هم مثل مایلی کهن باید یه قیم بگیری مثل اینکه مشکل داری کلا .
این فصل با گروهبانتون سرتا پا مفتضح شدین وای به حال فصل دیگه .راستی منتظر مشت گره کرده باشین دوباره !!.

corey
10-05-2009, 21:25
بحث قندلی نکشین وسط گناه داره چون فعلا دستش هیچ جا بند نیست!!!!!!!!!!!!!!
وینگادا از اولش هم معلوم بود به درد تیم نمیخوره و این همه گفتن ولی بازم مربی اخراجی اردن آوردنسرمربی پرطرفدارترین تیم آسیا کردن

corey
10-05-2009, 21:26
تنها نکته مثبت این بازی هم درخشش بهادر عبدی بود
احتمالا هدفش باشگاه های اروپاست:دی

MoJtaBa.R
10-05-2009, 21:32
تنها نکته مثبت این بازی هم درخشش بهادر عبدی بود
احتمالا هدفش باشگاه های اروپاست:biggrin:

کلي شاد گشتيم

..

masoudtr
10-05-2009, 22:02
باید تا دیر نشده وینگادا را بندازن دور
حتما باید از لیگ قهرمانان حذف بشیم که عوضش کنن

masoudtr
10-05-2009, 22:07
من نمیدونم این تاپیک و سایت مدیر نداره که هی این اقا

bleu2u4u
مییاد و تو تاپیک ما خودشو قاطی میکنه
من شخصا از این اقا به مدیر سایت شاکی هستم بهتره با همچین افرادی برخورد بشه
چون فقط دنبال بهم زدن نظم تاپیک هستند

MoJtaBa.R
10-05-2009, 22:11
من نمیدونم این تاپیک و سایت مدیر نداره که هی این اقا

bleu2u4u
مییاد و تو تاپیک ما خودشو قاطی میکنه
من شخصا از این اقا به مدیر سایت شاکی هستم بهتره با همچین افرادی برخورد بشه
چون فقط دنبال بهم زدن نظم تاپیک هستند

دلت خوشه ها

يه مدير هم که مياد بعد حذف تيمش تو تاپيک توهين ميکنه : فقط پست پاک ميشه و اخطار بي اخطار

تا صبح اون دکمه ي گزارش رو بزن و بترکون ولي ...

بهتره نديد بگيري وجود يه همچين آدمي رو

masoudtr
10-05-2009, 22:30
يه مدير هم که مياد بعد حذف تيمش تو تاپيک توهين ميکنه : فقط پست پاک ميشه و اخطار بي اخطار
مسئله اینه که این میاد تو تاپیک ما و چرند میگه وگرنه بره تو تاپیک خودش هر چی میخواد بگه
ولی نادیده گرفتن رو خوب اومدی پایه هستم انگار وجود نداره

beauty
10-05-2009, 22:35
یه افتضاح دیگه

حالم به هم خورد از این بازی

حیف این تعصبی که من به این بی غیرت ها دارم

تیم پانزدهم لیگ ، یه تیم بی خطر و بی ادعا با اون گزارشگرش اومد ما رو حذف کرد

چقدر حرص خوردم ، هنوز سرم درد میکنه

اگر قرار بود حذف بشید حداقل به سپاهان میباختید اینقدر نمیسوختیم

دلمون خوش میشد که به یه تیم قوی باختیم

بابا این یارو با اون ریش مسخره اش فقط بلده آروغ بزنه

ببخشید خیلی عصبانی هستم

wildhunter
10-05-2009, 22:36
منم به همه به خاطر باخت تسلیت میگم.حداقل یه مربی بزرگ و خوب بیارن که تو جام باشگاهای اسیا همچنین اتفاقی نیفته
برای فصل بعد هم باید خیلی از این بازیکنها رو ردشون کنند برن و بازیکنهای خوب بگیرن تا بتونیم سال بعد جبران کنیم

MH_SANIANI
11-05-2009, 02:58

قیافش خدایی رو اعصابه..!

Kianoosh
11-05-2009, 05:55
آه وینگادا...
پول مفت رو گرفتی با اون دستیار(خارجی!) دست پا چلفتی!به کریم بازی ندادی و جامها همگی از دست دادی!امل!گرایی کردی و احتملا فردا تهران را به مقصد دبی ترک گفتی و به ریش مدیران و هواداران و ...خندیدی!
و دیگر هیچ...

tsjaleb
11-05-2009, 09:18
خیلی اوضاع خرابه..!!

با وجود ناكامي هاي داخلي/فرخزادي: وينگادا فصل بعد هم سرمربي پرسپوليس خواهد بود
فرخزادي در مورد پيرواني گفت: مشكل او تا چند روز آينده حل مي شود و مي‌تواند در خدمت پرسپوليس باشد.

به گزارش فارس، مجيد فرخزادي در مورد شرايط سرمربي آينده اين تيم پس از شكست برابر پاس همدان در جام حذفي و حذف پرسپوليس از گردونه اين رقابت‌ها اظهار داشت: وينگادا فعلا در پرسپوليس با قدرت به كارش ادامه مي‌دهد و در ليگ قهرمانان آسيا پرسپوليس را همراهي خواهد كرد. او در فصل آينده هم سرمربي ما خواهد بود.
وي ادامه داد: براي فصل آينده بازيكنان زيادي را مدنظر داريم كه با هماهنگي با كادر فني به جذب آنها اقدام خواهيم كرد.

lindows
11-05-2009, 12:39
انگار قرار هر سال تو جام حذفي ما به پاس ببازيم
بعدش توي ليك تلافي كنيم

shahrokh_sib
11-05-2009, 13:10
نوشته شده توسط m2stech [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داره به ریش ما میخنده....

دوستان دیروز اعصابمو بهم ریختن ...:13:

من همون اول که وینگادا اومد تو همین تاپیک گفتم به هیچ جا با این یارو نمیرسیم....:13:

استعفای دسته جمعی دوای درد پرسپولیس....:21:

فکر نکنم علی کریمی هم بمونه ، خیلی وضع فوتبالمون داغونه....:41:

اون موقعی که وینگو سر پژمان داد زد میخاستم خفش کنم ، (البته علی کریمی داشت اینکارو میکرد)...:46:

cao-cao
11-05-2009, 13:19
الان وضعیت تیم بهم ریختس مربی کیه بازی های بعد کی رو نیمکت میشینه؟

آنتی
11-05-2009, 14:11
الان وضعیت تیم بهم ریختس مربی کیه بازی های بعد کی رو نیمکت میشینه؟
اولا : کدوم بازیهای بعدی؟؟؟؟
ثانیا :حالا بازی بعدی هم باشه ، حیف وقتی که صرف نگاه کردن به این مدل بازی بشه

cao-cao
11-05-2009, 14:38
اولا : کدوم بازیهای بعدی؟؟؟؟
ثانیا :حالا بازی بعدی هم باشه ، حیف وقتی که صرف نگاه کردن به این مدل بازی بشه

منظورم جام باشگاهها بود

4870x2
11-05-2009, 14:48
اهههههههههههههههههههههههه ههه(واقعا از ته قلب بودش!)
ديروز وقتي خيرخواه رو جاي پترويچ آورد داخل فهميدم قصد برد نداره اين پيروزي
بعدش كه اين عبدي رو آورد تا تماشاگرا رو بخندونه
يك كلام:ياد پرسپوليس دهه 70-60 بخير 

JEFF_HARDY
11-05-2009, 15:48
مردونه این بشر وینگادا پیرمون کرد....

m2stech
11-05-2009, 16:05
احتمال خانه تکانی در باشگاه پرسپولیس پس از حذف در همدان

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ظهر امروز نشست اضطراری خود را برای بررسی وضعیت این تیم و دلایل حذف شاگردان نلو وینگادا از رقابت‌های جام حذفی در محل این باشگاه آغاز کردند.

اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که پس از حذف از رقابت‌های جام حذفی تنها امید خود برای راهیابی مجدد به رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را از دست دادند به شدت از سوی هواداران باشگاه پرسپولیس تحت فشار هستند از این برخی منابع غیر رسمی مدعی هستند که به احتمال زیاد تغییراتی اساسی در این باشگاه رخ خواهد داد.

با این حال رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تهران گفت:" هنوز گزینه‌ای برای سرمربیگری پرسپولیس مدنظر نداریم."

"حسین هدایتی" با اظهار تاسف از شکست پرسپولیس مقابل پاس همدان گفت: " مذاکره با دایی و یا هر مربی دیگر شایعه است و هیات مدیره تصمیمی اتخاذ نکرده است. وینگادا با تیم پرسپولیس 17 ماه قرارداد دارد و باید تلاش خود را برای موفقیت تیم در جام قهرمانان آسیا انجام دهد."

وی درخصوص مذاکره با بازیکنان مورد نظر برای فصل آینده پرسپولیس گفت: "هنوز با گزینه‌های مورد نظر گفت وگوی جدی نداشته‌ایم."

هر چند حسین هدایتی تغییرات احتمالی در این باشگاه را رد می‌کند اما باید منتظر اخبار جدید و جنجالی از باشگاه پرسپولیس باشیم.

hurrahsport

m2stech
11-05-2009, 16:07
مهمترين عناوين روزنامه ی صبح امروز « پیروزی »

بگوویچ :
به هیچ بازیکنی نگفتم کریمی را بزند

درگیری غلام نژاد و مازیار زارع بعد از بازی
مدافع پاس محروم می شود

اشک داغ و آه سرد هوادار
جو کاشته ، گندم درو نمی کند

باز هم حذف پرسپولیس به خاطر اشتباه داوری
نصیر زاده :
نیکبخت خطا نکرد ، گل بهادر عبدی کاملاً سالم بود

آشتی کنان برای جام جهانی
بازگشت دکتر دادکان به عرصه فوتبال

دایی ، مظلومی و ابراهیم زاده هم در لیست سپاهان هستند
سرمربی استقلال ، سرمربی سپاهان شد؟!

سرمربی جدید استقلال امروز معرفی می شود
مربی داخلی اما جوان!

سیستم قطبی مشخص شد
ملی پوشان در قالب سیستم تیم ملی 1-2-3-4

دروازه بان ناشناس در تمرین تیم ملی

هفته سی و پنجم لالیگا
غیبت نکونام و شجاعی کار دست اوساسونا داد

m2stech
11-05-2009, 16:10

m2stech
11-05-2009, 16:12
هدايتي: هنوز گزينه اي براي سرمربيگري پرسپوليس مدنظر نداريم

کانون هواداران پرسپولیس: رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس تهران گفت: هنوز گزينه اي براي سرمربيگري پرسپوليس مدنظر نداريم. حسين هدايتي افزود: مذاکره با دايي و يا هر مربي ديگر شايعه است و هيات مديره تصميمي اتخاذ نکرده است.
وي اضافه کرد: وينگادا با تيم پرسپوليس 17 ماه قرارداد دارد و بايد تلاش خود را براي موفقيت تيم در جام قهرمانان آسيا انجام دهد. وي درخصوص مذاکره با بازيکنان مورد نظر براي فصل آينده پرسپوليس گفت: هنوز با گزينه هاي مورد نظر گفت وگوي جدي نداشته ايم. هدايتي هرگونه شايعه اختلاف با محمد حسن انصاري فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس را تکذيب کرد. وي افزود: هيچ اختلافي بين ما وجود ندارد و عده اي سعي در ايجاد حاشيه در تيم پرسپوليس دارند.

وي اظهار داشت: باشگاه پرسپوليس در شرايط فعلي تمام تمرکز خود را صرف موفقيت تيم در جام قهرمانان فوتبال آسيا مي کند.
تيم فوتبال پرسپوليس تهران با شکست دو بر يک مقابل پاس همدان از گردونه رقابت هاي جام حذفي فوتبال کشور کنار رفت.

m2stech
11-05-2009, 16:13
زارع: پرسپوليس به خودش باخت

کانون هواداران پرسپولیس: مازيار زارع در گفت و گویی اظهار داشت: همانطور كه تصور مي‌كرديم بازي سختي مقابل پاس همدان داشتيم؛ اما بايد گفت به خودمان نتيجه را واگذار كرديم.
وي افزود: اين باخت براي ما بسيار سنگين است، چون به دنبال اهداف بزرگي بوديم كه متأسفانه به آن نرسيديم و بايد به هواداران حق داد كه از ما ناراضي باشند.
وي در پايان خاطر نشان كرد: پاس خوب بازي كرد؛ اما توپ‌هاي ما وارد دروازه نشد. اشتباهات داوري و حواشي نيز مي تواند در نتيجه كسب شده تاثير گذاشته باشد.
پرسپوليس در همدان با نتيجه 2 بر يك مغلوب پاس شد و از گردونه مسابقات جام حذفي كنار رفت.

m2stech
11-05-2009, 16:13
هدايتي: آقايان براي فحاشي به من به ليدرها خط داده بودند

کانون هواداران پرسپولیس: حسين هدايتي پس از باخت مقابل پاس همدان در گفت و گویی در خصوص مسائل مختلف صحبت كرد.
*سخت‌ترين روز زندگي فوتبالي‌ام را سپري كردم
چشم انتظار نتيجه‌اي از پرسپوليس بودم كه حداقل در جام حذفي مردم را خوشحال كند اما متاسفانه باختيم. من ديروز يكي از تلخ‌ترين روزهاي زندگي فوتبالي‌ام را پشت سر گذاشتم. متاسفم نتوانستيم به خواسته‌هاي خود برسيم.
*ليدرها براي فحاشي به من از دوستانم خط گرفته بودند
دوست ندارم مسائل حاشيه اي را مطرح كنم چون چيز خاصي نبود اما متوجه شدم 20 نفر از آقاياني كه توسط دوستان خوبمان در باشگاه پرسپوليس تنها در سه دقيقه پاياني بازي ماموريت پيدا كرده بودند به من بي‌احترامي كنند را چه كساني هدايت و آنها را به خاطر اين كار استخدام كرده بودند. علاقه‌اي به اسم بردن از فرد خاصي ندارم.

*اتوبوس دربست براي ليدرها گرفته بودند
اين بار استقبال از ليدرها توسط مسئولان باشگاه و عوامل بسيار خوب بود. طوري طراحي كرده بودند كه با لباس نارنجي متحدالشكل كه خودم براي آنها خريده بودم و در انبار باشگاه گذاشته بودم، در ورزشگاه قدس همدان حضور داشته باشند. ابتدا اين ليدرها توسط اتوبوسي كه به نظرم حتي اسكورت هم مي‌شد بسيار شاداب و سرحال وارد ورزشگاه شدند و از كنار زمين در كنار جايگاه ويژه نشستند و به نظرم اين كار آماتور بود.
*مطمئن باشيد شكايت مي‌كنم
تصاوير خوبي از عزيزان گرفتيم و اسم 20 نفري كه براي توهين به ورزشگاه قدس همدان آمده بودند را نيز در دست داريم. به همين دليل مطمئن باشيد جواب شعار آنها را كه مي‌گفتند "هدايتي حيا كن پرسپوليس را رها كن " را با شكايت در دادگاه مي دهم و نشان مي دهم از كجا خط گرفته‌اند. البته من اين 20 نفر آدم را با هزاران پرسپوليسي عاشق كه از اول بازي و در بدو ورودم به همدان به من لطف داشتند عوض نمي كنم. در اين بين حتي خود هواداران پاس همدان نيز به من لطف داشتند و صحنه‌هايي را به وجود آوردند كه مرا شرمنده كردند.
* استعفا داده بودم
قبل از بازي با سپاهان از طريق خبرگزاري فارس استعفاي خودم را اعلام كرده بودم. به هيچ عنوان با اين كار دنبال بازارگرمي نبودم. اعلام كرده بودم اگر كوتاهي كرده ام من را ببخشيد و حلالم كنيد اما فردي از من پرسيد كه چرا مسئله را پيگيري نكردم. جواب من اين بود كه چون دوست نداشتم تيم قبل از بازي با سپاهان وارد حاشيه شود. ضمن اينكه مسئولان زحمتكش سازمان تربيت بدني به من اجازه استعفا ندادند و اعلام كردند اين كار يك نامردي در حق پرسپوليس است.
*فوتبال را كثيف نكنيم
براي من جاي سئوال دارد كه همه مي‌گفتند من به ليدرها پول مي‌دهم كه در ورزشگاه‌ها تشويق شوم اما چرا اين بار همه چيز برعكس بود. حالا نبايد به آقاياني شك كرد كه دنبال اين بودند كه اسم من را در بين هواداران خراب كنند. به نظرم با اين كارها هرگز نبايد فوتبال و كارهاي جوانمردانه را زير سئوال برد و كثيف كرد.
*به علي‌آبادي گزارش مي‌دهم
به عنوان رئيس هيات مديره هرگز اعلام نمي‌كنم كه قصد تغيير و تحول دارم. اين موضوع توسط رئيس مجمع تصميم‌گيري مي‌شود اما بنابر رسالتي كه دارم اتفاقات بازي با پاس همدان را به علي‌آبادي گزارش مي‌كنم تا دست آقاياني كه دنبال خودنمايي بودند رو شود.
*از مردم عذرخواهي مي‌كنم
من شرمنده مردم هستم و جوابي براي آنها ندارم. اميدوارم مرا عفو كنند. من تمام سعي و تلاشم را از لحاظ روحي رواني و مادي و معنوي انجام دادم و فقط متاسفانه نمي‌توانستم لباس بپوشم و براي پرسپوليس به ميدان بروم و يا روي نيمكت اين تيم مربيگيري كنم چون اين كار را بلد نبودم اما به نظرم در فصل جاري در بيرون از باشگاه از جوانب مختلف؛ امنيتي بوجود آورده بودم واين كار نيز به خاطر عشق و علاقه‌ام به پرسپوليس بود. همه مي‌دانند در اين راه چه كارهايي انجام داده‌ام اما اگرهواداران بخواهند از پرسپوليس مي روم.
*در يارگيري پرسپوليس نقشي نداشتم
من دو روز بعد از يارگيري در فصل جديد پرسپوليس به اين تيم آمدم و اصلا نقشي در اين كار نداشتم. البته دو نفر را با زحمات زياد به اين تيم آوردم. ابتدا علي كريمي كه خودش را عاشق پرسپوليس مي‌داند و در آن زمان پيشنهادهاي خوبي داشت را با تلاش زياد به پرسپوليس آوردم و سپس با توجه به اينكه كادر فني اعلام كرد در خط دفاع دچار مشكل است براي جذب رحمان رضايي با نظر هيات مديره اقدام كردم و با موافقت آنها رضايي را جذب كردم
*حاشيه‌سازان را به خدا واگذار مي‌كنم
اصلا دوست ندارم با اسم آوردن كسي رو در روي آقايان قرار گيرم اما كارنامه من در اين باشگاه مشخص است. با برد پرسپوليس هميشه در فصل جاري خنديده‌ام و با باخت اين تيم روزها ناراحت بودم اما مطمئن باشيد همه چيز براي مردم مشخص مي‌شود و من حاشيه‌سازان و توطئه‌گران را به خدا واگذار مي‌كنم.
*درباره وينگادا هيات مديره تصميم مي‌گيرد
وينگادا كارنامه بدي نداشت كه به پرسپوليس آمد اما باز هم مي‌گويم در صورتي كه قرار باشد تصميم جديدي براي او بگيريم هيات مديره اين تصميم را خواهد گرفت و به اطلاع هواداران خواهد رساند.

m2stech
11-05-2009, 16:16
انصاري‌فرد: در صورت اثبات خط دادن به ليدرها از پرسپوليس مي‌روم

کانون هواداران پرسپولیس: عباس انصاري فرد در گفت و گویی درباره مسائل مختلف باشگاه پرسپوليس صحبت كرد.
*هر چه رشتيم؛ پنبه شد
با وجود تلاش زيادي كه انجام داديم و تيم را براي اين بازي حساس آماده كرديم هر چه رشتيم؛ پنبه شد. پاس همدان نشان داد كه در خانه خود تيم پرقدرتي است و از لحظه‌ها به خوبي در مقابل تيم‌هاي بزرگ مثل پرسپوليس استفاده مي‌كند.
*بازيكنان ما در نيمه دوم متحول شده بودند
در نيمه اول بازي با پاس همدان نتوانستيم شايستگي و پتانسيل تيم خود را به رخ حريف بكشيم اما در نيمه دوم با تلاش مضاعف بازيكنان دگرگون شديم و بازي را در دست گرفتيم اما پاس همدان با تجربه عمل كرد و به خوبي وقت را به نفع خود گذراند. البته اگر قدر فرصت‌هايمان را مي‌دانستيم مي‌توانستيم به گل برسيم.
*هيچ وقت بازي با پاس را فراموش نخواهم كرد
با انگيزه بالايي براي برد مقابل پاس همدان و قهرماني در جام حذفي آماده بوديم اما هيچ وقت اين بازي را فراموش نمي‌كنم. ديروز يكي از تلخ‌ترين روزهاي زندگي فوتبالي من بود. دوست داشتم حداقل جام حذفي را به هواداران تقديم كنيم اما متاسفانه اين طور نشد و فقط بايد افسوس خورد.
*مردم براي شعار دادن هميشه حق دارند
به نظرم مردم همه چيز را متوجه مي‌شوند و مي دانند كه در يك باشگاه و در يك تيم چه اتفاقي مي‌افتد. چون هميشه با باشگاه در حال تماس هستند. به نظرم آنها پس از باخت حق دارند كه از دست خيلي‌ها ناراحت باشند و به هيچ عنوان نبايد آنها را زير سئوال برد چون هميشه حق با هواداران و مردم است.
*به هيچ ليدري خط داده نشده است
واقعا از برخي حرف ها تعجب و تاسفم را اعلام مي‌كنم. هيچكس نيازي به خط دادن به ليدر ندارد. از اول سال جاري حتي درب باشگاه را به روي آنها بستم تا هر چيزي در باشگاه در چارچوب خود انجام شود. حالا نمي‌دانم چرا آقايان اعلام كردند كه به ليدرها خط داده شده است. اعلام مي‌كنم اگر يك نفر يا يك ليدر اين موضوع را ثابت كند مطمئن باشيد استعفا مي‌دهم و از پرسپوليس مي‌روم. آقاياني كه اعلام كردند پيراهن 20 نفر شبيه هم بوده و هزينه‌اش را خودشان داده بودند پس احتمال دارد آنها؛ ليدر خودشان باشند.
*مسائل حاشيه‌اي هيچ وقت پنهان نمي‌ماند
بازيكنان و هيات مديره پرسپوليس فكر مي‌كنند مسائل مختلفي كه به وجود مي‌آيد اگر از چشم مطبوعات دور باشد هيچ كس آن را نمي‌بيند اما من فكر مي‌كنم هواداراني هستند كه به خوبي به همه چيز واقفند. مسائل حاشيه‌اي هيچ وقت از چشم خيلي‌ها حتي در هيات مديره دور نمي‌ماند.
*مجبوريم وينگادا را نگه داريم
با توجه به قراردادي كه با وينگادا بسته شده؛ در صورت فسخ آن بايد خسارت زيادي بدهيم. پس بالاجبار مجبوريم وينگادا را تا زمان مقرر در پرسپوليس نگه داريم چون در غير اين صورت دچار اتفاقاتي خواهيم شد. اوايل خرداد درباره او تصميم مي گيريم.
*از نظر فني با وينگادا اختلاف سليقه دارم
در حيطه وظيفه‌ام نيست كه در مسائل فني دخالت كنم اما نظرم اين است كه در تعويض ها و ساير موارد با وينگادا اختلاف سليقه فراواني دارم اما به هيچ عنوان به خودم اجازه نمي‌دهم در اين موضوع دخالت كنم. چارچوب كاري من، وينگادا و هيات مديره در باشگاه مشخص است.
*نمي‌توان فقط از كريمي انتظار داشت
مي‌دانم علي كريمي از ناحيه كمر مصدوم است اما با غيرت پرسپوليسي‌اش مقابل پاس همدان بازي كرد؛ ولي من حق ندارم تمام زحمت و بار يك تيم را بر دوش يك نفر مثل علي كريمي بگذارم. اين كار را اصلا قبول ندارم و هر بازيكني بايد به اندازه خود زحمت بكشد.
*تابع تصميمات علي‌آ‌بادي هستم
همانطور كه روز اول آمدم مي‌دانم كه يك روز بايد صندلي باشگاه را به كسي ديگر بدهم. به همين دليل تابع نظرات علي آبادي رئيس سازمان تربيت بدني هستم
*ليگ قهرمانان آسيا آخرين اميد ماست
اميدوارم بازيكنان ما ديگر تيم‌هاي حريف را دست كم نگيرند. خودشان مي‌دانند ليگ قهرمانان اسيا آخرين فرصت و اميد براي ماست تا جواب محبت‌هاي هواداران و زحمتكشان براي باشگاه را بدهند. اميدوارم در بازي حساس مقابل الشباب عربستان و بازي اول در مرحله حذفي ليگ قهرمانان آسيا پرقدرت ظاهر شويم تا پس از آن با جذب بازيكنان جديد قدرت خود را چند برابر كنيم.
*برخي از حرف‌ها را به موقع خواهم زد
شرايط ما در حال حاضر حساس است اما اگر آقايان حرف هايي بزنند مطمئن باشيد برخي از حرف ها را به موقع خواهم زد تا همه از مسائل باشگاه اطلاع پيدا كنند و همه چيز يك طرفه پيش نرود.

m2stech
11-05-2009, 16:17
درخشان: گردن آن بازيكن را مي‌زنم كه بخواهد پرسپوليس را به باد بدهد

کانون هواداران پرسپولیس: سرمربی و کاپیتان اسبق باشگاه پرسپوليس پس از ماه‌ها سكوت و حمايت از مديريت و كادر فني اين تيم پس از باخت اين تيم مقابل پاس همدان و حذف از رقابت‌هاي جام حذفي گفت : آقایان به اصطلاح كار را دادند دست آدم كاربلد و اين هم نتيجه‌اش شد. من ديگر نمي‌دانم در باره پرسپولیس چه بگویم . خداوکیلی حيثيت ما بر باد رفته است. اگر حرفي هم بزنيم مي‌شويم آدم بد، اگر هم صحبتي نكنيم دلمان براي تيم و هواداران مي‌سوزد.
وي افزود: نتايج بد پرسپوليس اعصاب ما را به هم ريخته است. اين آقاي وينگادا هم گويا چيزي از فوتبال نمي‌فهمد احتمالا او را بركنار خواهند كرد. براي جانشيني او مشکلی نیست،ما كه نمرده‌ايم.

اين همه مربيان مختلف را امتحان كردند يك بار هم تيم را بدهند دست ما، ‌خداوكيلي 6-5 سالي كه تيم پرسپوليس دست ما بود مگر ضرر كردند. اما حالا مديران پرسپوليس چشمانشان را بسته‌اند اگر نبسته بودند مي‌گفتند حميد درخشان پنج سال با تيم پرسپوليس كار كرده و قهرماني هم به دست آورده‌ايم. تيم استقلال را سه بر صفر شكست داده است شما كه تاكنون تيم را دست همه نوع مربي داده‌ايد يك بار هم تيم را بدهيم به حميد درخشان تا او نيز توانمندي‌اش را نشان دهد و اگر نتوانستم پرسپوليس را قهرمان كنم از ورزش و فوتبال براي هميشه خواهم رفت.برای مربيان ديگر كه شرط نمي‌گذارند فقط مي‌آيند پول را مي‌گيرند ومي‌روند اما من شرط مي‌گذارم اگر تيم را قهرمان نكردم تمام پولي كه داده‌ايد را پس مي‌دهم و اگر تيم قهرمان شد دو برابر آن را مي‌گيرم. با اين شرايط هيچ مربي به پرسپوليس نمي‌آيد اما من حاضر هستم بیایم.

سرمربي سابق تيم پرسپوليس ادامه داد: من در طول فصل با وجود ناكامي‌ها از تيم پرسپولیس حمايت كردم چرا كه مديران باشگاه منتظر بودند اگر ما كوچك‌ترين اظهارنظر انتقاد‌آميزي كرديم بلافاصله بگويند ديديد فلاني مصاحبه كرد و براي تيم حاشيه درست كرد و در نهايت شكست خوردیم. من هم كنار كشيدم تا با خيال راحت كار كنند. خوشبختانه حاشيه هم اطراف تيم نبود كه بگوئيم حاشيه‌ها مشكل‌ساز شده بود. الان كه ما كيلومترها از پرسپوليس فاصله گرفته‌ايم گفتيم مصاحبه نكنيم تا اينها يك وقت روحيه‌ آقایان خراب نشود. ما چيزي نگفتيم آقايان خراب‌كاري كردند. حالا واي به حال اينكه حرفي مي ‌زديم و می آمدند تمام تقصيرات و شكست‌هاي تيم را به گردن ما مي‌انداختند.

وي اضافه كرد: در اواسط فصل روزنامه‌ها نوشتند حميد درخشان در آستانه مربي‌گري پرسپوليس قرار دارد. 60 نفر با لابي‌هاي که داستند خود را به مديريت باشگاه رساندند كه آقا نگذاريد درخشان بيايد، اگر او بيايد فلان اتفاقات مي‌افتد. در نهايت هم ما نمي‌آمديم. حالا آقايان بگويند شما چه گلي بر سر پرسپوليس زديد. فقط پول بيت‌المال را حيف و ميل كردند و این هم نتایج آن. اما الان من اين را مي‌گويم که ما مي‌آييم قرارداد مي‌بنديم و شرط مي‌گذاريم اگر تيم را قهرمان كرديم پول قرارداد را دو برابر مي‌گيريم اگر نتوانستيم تيم را قهرمان كنيم تمام پولي كه گرفتيم را پس خواهيم داد. اگر حرف بي‌ربطي مي‌زنيم بگوئيد.

درخشان گفت: ‌من صد درصد مشكلات تيم پرسپوليس را مي‌دانم كه چنين ادعايي دارم و می دانم با رفع آنها قهرمان خواهيم شد. وقتي بازيكني مي‌آيد براي خودش در تيم گروه درست می کند و به اتفاق کمک مربی یک تیم پنج نفره می شوند تا ‌سرمربي را زمين بزنند،‌ من كه خودم همه این راهها را می دانم اجازه چنین کارهایی را نمی دهم و گردن آن بازيكن را مي‌زنم كه بخواهد پرسپوليس را به باد بدهد. من كه با او شوخي نمي‌كنم،‌من 10 ميليون هوادار را به يك نفر يا دو نفر نمي‌فروشم. من گردن چنین بازیکنی را خرد مي‌كنم تا در نهايت تیم پيروز شود. حالا فرقي ندارد كدام بازيكن باشد. كريمي باشد یا باقري ، عابدزاده باشد یا حتی بزرگ‌تر از اينها .

باید همه بفهمند که پرسپوليس جای اطاعت کردن جای جان دادن است . پولت را گرفتی نوش جانت اما در قبال این پولی که گرفتی باید جان بدهی . قرار نیست توی بازیکن ماشین 100 میلیونی سوار شوی بعد هواردار محروم بیایید در ورزشگاه با چشمان گریان به خانه برگردد، به خاطر تو و به عشق تو به فرودگاه آمده است حالا تو نمی خواهی با جان و دل برای تیم بازی کنی؟! 50 درصد از قراردادت را کم می کنم سال آینده هم هر باشگاهی بروی باید پول رضایت نامه ات را بدهی تا در نهایت تمام پولی که از باشگاه گرفتی پس گرفته شود.

این ها راهکارهای برخورد با بازیکن سالاری است . اما وقتی به بازیکن باج بدهی و او هم برود برای خودش باند درست کند همین می شود که الان در پرسپولیس شاهد آن هستیم.

به 4 بازیکن می گویند در زمین بدوند به 4 نفر دیگر می گویند ندوند و علت را که پیگیری می کنید می فهمید مربی تیم اعلام کرده من زمانی که سرمربی بوده ام و سرمربی فعلی هیچ کاره بوده است درحالی که اگر تو یک پرسپولیسی هستی باید جانت را برای این تیم بدهی حالا چه فرقی دارد چه پستی در تیم داری ؟ اصلا آبدارچی پرسپولیس باشی باید برای این مردم جان هم بدهی. ما باید کاری کنیم که مردم خوشحال شوند آنهایی که درسرما و گرما به ورزشگاه می آیند و با تمام عشق وجودی خود بازیکن و تیم را تشویق می کنند آنها را بایدخوشحال کرد.

وی ادامه داد: با این بازیکنان باید با قدرت برخورد کرد تا وقتی وارد زمین شد بفهمد با جان و دل باید برای تیمش بازی کند. باور کنید اگر هر کدام از بازیکنان فعلی که ادعای بزرگی دارند تا مسابقه آنها را روی نیمکت بنشانی ، به التماس می افتند که بازی کنند. می دانید من چرا این حرف ها را می زنم ، چرا که در 30 سال گذشته همه این موارد رابه چشم خود دیده ام ، من که وینگادا نیستم که اگر فلان بازیکن بگوید به طور مثال که من کمر درد جزیی دارم و بازی نمی کنم یا آن یکی بازیکن پایش مصدومیت سطحی دارد بگوید یک هفته باید استراحت کنم.

اگر نمی توانی بازی کنید از تیم بروید آقا جان تا بازیکن دیگری جایت را بگیرد . پولت راهم که گرفتی ، مجانی که برای پرسپولیس بازی نکرده ای در پرسپولیس باید با جان و دل بازی کنی و افتخار کنی که در این تیم بازی می کنی.

وی اضافه کرد: هر کدام از بازیکنان بزرگ فوتبال کشور که در پرسپولیس بازی می کردندیکسال بعد از آنکه از این تیم رفته اند محو شده اند و دیگر نامی از آنها درمحافل ورزشی نیست. پس باید بازیکنان را توجیه کرد که اگر دوست داری در پرسپولیس یک دو یا 10 سال هم بازی کنی باید با تمام وجود ظاهر شوی و بهترین باشی اما وقتی با تمام وجود بازی نمی کند برای چه باید به او پول مفت بدهیم.

درخشان گفت: بازیکنانی مثل بهادرعبدی، نوروزی و عسگری درحد کلاس تیم های دسته سومی هم نیستند که حالا بخواهند در پرسپولیس بازی کنند.

من نمی دانم باشگاه پرسپولیس مجبور است با بازیکنان درجه دو و سه لیست خود را پرکند؟ 15 بازیکن استخدام کند اما واقعا 15 بازیکن باشند که کارشناس ها نیز آنها را تایید کنند . پول هایی هم که به آنها داد می شود زد وبندی است و آخر کار همین می شود که الان در پرسپولیس رخ داده است. در این بین هم فقط مردم ضرر می کنند چرا که نمی دانند درون باشگاه چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. واقعا ناراحتی هواداران خیلی عذاب آور است .هر روز مردم در خیابان ها وقتی ما را می بینند از وضعیت تیم گله مند هستند. دیروز خانم 50 ساله ایی ما را در خیابان دیده و گریه می کرد که آقا این پرسپولیس را نجات دهید.

وی ادامه داد: هیچ جای دنیا هواداران پرسپولیس را ندارند. البته هستند طرفداران تیم های بزرگی مانند بارسلونا و منچستر یونایتد هستند که پس از شکست این تیم گریه می کنند اما اینکه یک عده آدم را به اسم هوادار و لیدر اجیر کنی تا با حضور در تمرینات حاشیه سازی کنند در هیچ کجای دنیا معنایی ندارد.

بازیکن سابق تیم پرسپولیس اضافه کرد: برای شکست های اخیر تنها مشکل مدیرعامل نیست . بازیکن بیشتر مقصر است. مگر مدیرعامل در زمین بازی می کند که بتوان به او ایراد گرفت. بهترین راهکار برای نجات پرسپولیس الان این است که 8 – 7 نفر از بازیکنان را اخراج کرد و به آقای وینگادا هم بگویند دست شما دور نکند. تا الان زحمت کشیدید و این هم پول قرارداد شما و خداحافظ !

بعد از آن با تفکر وکارشناسی به فکر آینده پرسپولیس باشند. می خواهند مربی خارجی بیاروند خیلی خوب است، اما بروند یک مربی طراز اول ومطرح بیاورند ما هم کمک می کنم اما اگر پول ندارند من درخدمتشان هستم با هرقیمتی باشد تعهدهم می دهم تیم پرسپولیس را جزو سه سهمیه آسیا خواهم کرد و اولویت هم قهرمانی خواهد بود. اگر قرار داد ما 200 میلیون است در صورت کسب سهمیه آسیایی 300 میلیون شود اگر قهرمان شدیم 60 میلیون بدهید و اگر هم نتوانستیم به تعهدات خود عمل کنیم پولی که به ما دادید را پس می دهیم.

اگر می بینید یک مربی با این شرایط به پرسپولیس می آید عاشق واقعی پرسپولیس است. عشق تیم را دارد و ناراحتی وسختی های پرسپولیس کشیده است. در بی پولی های این تیم بازی کرده و گل زده و حالا دلش می سوزد که تیمش ضعیف ظاهر می شود.

اجازه بدهید و ببینید من چقدر به این تیم کمک می کنم سواد ، علم و مدرک مربیگری فوتبال دارم. تیم ملی پایه را به جام جهانی برده ام، از همه مهمتر از سال 72 تا 76 مربی این تیم بوده ام و استقلال تهران را هم سه بر صفر شکست داده ام. دیگر نمی دانم کجای کارم ایراد دارد تا آن را برطرف کنم. اما متاسفانه حسادت برخی افراد باعث می شود نگذارند من بیاییم چرا که با خود می گویند اگر درخشان بیاید و تیم دگرگون شود او اسطوره خواهد شد پس چرا باید اجازه دهیم درخشان اسطوره شود و در نهایت می گویند نمی گذاریم درخشان سرمربی پرسپولیس شود. صبح که می شنوند درخشان می خواهد سرمربی پرسپولیس شود50 نفر جلوی در باشگاه پرسپولیس صف کشیده اند و می گویند این مربی را به پرسپولیس نیاورید در حالی که باید از من حمایت کنند .

درخشان گفت: من اگر سرمربی پرسپولیس شوم از 4 پیشکسوت اصیل پرسپولیس دعوت می کنم در کنارم باشند تاکمک کنند تا این تیم را سرو سامان دهیم نه اینکه بخواهم مانند علی دایی دستیارانی را برای تیم ملی انتخاب کنم که روی نیمکت اجازه نداشتند حرف بزنند.

m2stech
11-05-2009, 16:22
آشتیانی: با اين هيات مديره ناكامي‌هاي پرسپوليس ادامه مي‌يابد

کانون هواداران پرسپولیس: عضو اسبق هيات مديره‌ي باشگاه پرسپوليس گفت: با هيات مديره فعلي ناكامي‌هاي پرسپوليس ادامه مي‌يابد. ابراهيم آشتياني اظهار كرد: بارها هشدار داده بودم كه بدهكاري بزرگترين معضل براي باشگاه پرسپوليس است. طبيعي است كه حضور افرادي چون هدايتي در هيات مديره‌ي پرسپوليس تنها به دليل كمك‌هاي مالي آنهاست. البته در باشگاه پرسپوليس انصاري‌فرد از جنس فوتبال است و با مشكلات آشناست. اما، طبيعي است كه وقتي مديرعامل پرسپوليس با بدهكاري‌ها دست به گريبان است نتواند مشكلات تيم را برطرف كند. وي افزود: بسيار جاي تاسف دارد كه در چنين شرايطي اعضاي هيات مديره يا مديرعامل برعليه يكديگر موضع‌گيري مي‌كنند. بزرگترين مشكل پرسپوليس وجود مديريت دوگانه در اين تيم است و بايد هرچه سريع‌تر مشخص شود كه مديرعامل واقعي پرسپوليس كيست.

آشتياني خاطرنشان كرد: مشكل اصلي پرسپوليس هيات مديره‌ي غير فوتبالي آن است و تا زماني كه در تركيب اين هيات مديره تغييري ايجاد نشود، پرسپوليس نمي‌تواند از اين مشكل رهايي يابد. من استاد دانشگاه هستم و سال‌ها در هيات مديره‌ي پرسپوليس بوده‌ام. من و ساير پيشكسوتان پرسپوليس كه براي اين تيم جان فشاني كرده‌ايم حاضريم با كمال ميل درخدمت پرسپوليس باشيم. اما، چرا باشگاه حاضر نيست به پيشكسوتان خود بها دهد.

اين پيشكسوت باشگاه پرسپوليس ادامه داد: زماني كه مي‌خواستند وينگادا را بياورند من تذكر دادم كه اين مربي به درد پرسپوليس نمي‌خورد. بي‌ترديد اگر من يا هر پيشكسوت دلسوز پرسپوليس كه با مسايل فني آشناست در هيات مديره حضور داشت اجازه نمي‌داد با هزينه‌ي سنگين يك مربي درجه‌ي سه خارجي را به تيم بياورند. اما، وقتي هيچ گزينه‌ي فني در هيات مديره حضور ندارد، طبيعي است كه چنين مشكلاتي رخ مي‌دهد و مربيان و بازيكنان خارجي با قيمت‌هاي گزاف به پرسپوليس مي‌آيند و مشكلات هم تصاعدي بالا مي‌رود.

آشتياني ادامه داد: زماني كه پرسپوليس دچار مشكل مي‌شود، هواداران ناراحت به ما مراجعه مي‌كنند. امثال هدايتي به پرسپوليس مي‌آيند و مي‌روند اما، هواداران ما را مي‌شناسند. ما هستيم كه اگر در هيات مديره‌ي پرسپوليس باشيم با توجه به تلاش‌هايي كه براي اين باشگاه بزرگ و هواداران 20 ميليوني آن انجام داده‌ايم به بازيكنان تذكر مي‌دهيم كه چه جان فشاني‌هايي براي اين تيم شده است و نبايد به راحتي با مشكلات پيش‌رو به پرسپوليس پشت كرد.

وي ادامه داد: اكنون در هيات مديره‌ي پرسپوليس كسي نيست كه وينگادا را ارزيابي فني كند و وقتي ما از افراد سياسي يا نمايندگان مجلس استفاده مي‌كنيم همين وضعيت پيش مي‌آيد. اگر واقعا اين افراد دلسوز پرسپوليس هستند، به عنوان عضو افتخاري به باشگاه كمك كنند. ما هم از اينكه فرد خيرخواهي به پرسپوليس كمك مالي كند، خوشحال مي‌شويم اما، سوال اينجاست كه وظيفه‌ي اصلي هيات مديره مسايل فني و تيم‌داري است كه هيچ فرد متخصصي در اين زمينه در هيات مديره‌ي پرسپوليس حضور ندارد. يكي ديگر از مشكلات اساسي پرسپوليس هم اين است كه اين باشگاه براي سازمان تربيت بدني حكم فرزند ناخوانده را دارد.

وي افزود: اگر سازمان تربيت بدني و مديريت باشگاه به دنبال حل مشكل هستند، بايد از هم اكنون تركيب هيات مديره‌ي باشگاه براي فصل آينده دگرگون شود. در واقع پيش از آنكه قرار باشد كادرفني يا بازيكنان پرسپوليس تغيير كنند بايد هيات مديره‌ي اين باشگاه تغيير كند.

آشتياني خاطرنشان كرد: در هر صورت راهي كه سازمان تربيت بدني مي‌رود در شرايط فعلي صحيح نيست. اگر سازمان نمي‌تواند از حضور افراد متمول در هيات مديره چشم پوشي كند حداقل مي‌تواند در ميان هفت عضو هيات مديره از پيشكسوتان و افرادي كه قابليت‌هاي فني دارند، استفاده كند.

وي افزود: واگذاري باشگاه نيز مي‌توانست يك راه حل باشد؛ اما، دولت حاضر به اين كار نيست. من به عنوان عضو اسبق هيات مديره و سرپرست پرسپوليس در جريان اين مسايل بوده‌ام و مي‌دانم كه دولت نمي‌تواند بيش از 49 درصد سهام پرسپوليس را واگذار كند كه البته در همين اندازه هم دولت مايل به انجام اين كار نيست. با اين حال نبايد فراموش كرد كه حداقل حضور افراد فوتبالي مي‌تواند باشگاه پرسپوليس را از اين مشكل خارج كند. مگر محمد دادگان در فدراسيون فوتبال نتوانست علاوه بر حل مشكلات مالي براي اين فدراسيون درآمدزايي كند. چرا كه او فردي فوتبالي بود. اكنون امثال دادگان مي‌توانند براي پرسپوليس هم مفيد باشند. اما، باز هم تاكيد مي‌كنم كه قبل از هر كاري مهم اين است كه هيات مديره‌ي پرسپوليس تغيير كند.

m2stech
11-05-2009, 16:22
وینگادا تا تیر ماه میماند / مذاكره با پريرا در حال پيگيري است

کانون هواداران پرسپولیس: با وجود كنار رفتن تيم فوتبال پرسپوليس تهران از جام حذفي، نلو وينگادا همچنان به عنوان سرمربي اين تيم به كار خود ادامه مي‌دهد.
نلو وينگادا با توجه به مفاد قرارداد خود حداقل تا تير ماه بر روي نيمكت تيم فوتبال پرسپوليس حضور خواهد داشت و پس ازآن باشگاه درباره سرمربي پرتغالي تصميم‌گيري مي‌كند. البته در اين ميان باشگاه پرسپوليس نيز زمان را از دست نداده و باب مذاكره با "كارلوس آلبرتو پريرا" سرمربي نامدار برزيلي را باز كرده است. با آن كه مذاكرات پرسپوليس و پريرا هنوز در ابتداي راه قرار دارد؛ اما، باشگاه پرسپوليس اين مذاكرات را با جديت پيگيري مي‌كند تا در صورت توافق نهايي بلافاصله پس از پايان قرارداد نيم فصل وينگادا و تصميم دو جانبه براي قطع همكاري "پريرا" برزيلي بر روي نيمكت پرسپوليس بنشيند.

با وجود برخي شايعات علي دايي در ميان گزينه‌هاي پرسپوليس وجود ندارد و نام او تنها يك بار از سوي يك عضو هيات مديره كه به مانورهاي خبري علاقه بسياري دارد در يكي از نشست‌هاي هيات مديره پرسپوليس مطرح شده است و در همانجا نيز پرونده حضور دايي در اين تيم مختومه شده است.

البته "پريرا" علاوه بر پرسپوليس پيشنهادي نيز از يك باشگاه مكزيكي دارد كه در سرنوشت مذاكرات مربي برزيلي با پرسپوليس تاثير خواهد داشت.

m2stech
11-05-2009, 16:23
خوردبين: در اخراج پيرواني نقشي نداشتم

کانون هواداران پرسپولیس: سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: به شايعات توجهي ندارم چون در اخراج پيرواني نقشي نداشتم.
محمود خوردبين اظهار داشت: بازي بدي را مقابل پاس همدان انجام داديم و هر تيمي كه بد بازي كند مسلما شكست در پايان بازي در انتظارش است.
وي در خصوص اخراج پيرواني و شايعه دخالت خود در اين زمينه تصريح كرد: دوست ندارم حرفي بزنم چون بر خلاف شايعات نقشي در اين زمينه نداشتم.
سرپرست پرسپوليس در خصوص وضعيت سرمربي پرتغالي تيم بعد از ناكامي هاي اخير گفت: در مورد رفتن و ماندن وينگادا بهتر است مسئولان باشگاه پاسخگو باشند. من بايد از هواداران عذر خواهي كنم.

m2stech
11-05-2009, 18:46
انصاري‌فرد: هدايتي 8 ميليارد هزينه به پرسپوليس تحميل كرده است

کانون هواداران پرسپولیس: عباس انصاري‌فرد امروز در يك برنامه تلويزيوني اظهار داشت: پرسپوليس در صورتي كه از سازمان تربيت‌بدني كمك نمي‌گرفت دچار مشكلات زيادي مي‌شد و شايد اين تيم سرپا نمي‌ماند اما اسناد و مدارك در باشگاه پرسپوليس به ما نشان مي‌دهد هدايتي كمك 5 ميلياردي به ما نكرده است.
وي افزود: شايد هدايتي اين كمك را طوري حساب كرده كه پول‌هايي را كه از باشگاه پس گرفته را حساب نكرده و فقط پول‌هاي كه داده را در رسانه‌ها منتشر كرده است. اميدوارم هدايتي تمام مسائل را بازگو كند.
انصاري فرد ادامه داد: تلاش‌ هدايتي براي پرسپوليس را كتمان نمي‌كنم اما ايشان 2 ميليارد به باشگاه كمك كرده و 8 ميليارد به پرسپوليس تحميل كرده است. يعني بودجه‌هاي اضافي را در چارچوب باشگاه قرار داده است. او براي يك بازيكن 70 ‌هزار دلاري؛ 350 هزار دلار هزينه كرده است. پس اين كمك به پرسپوليس نيست بلكه معني ديگري مي‌دهد.

انصاري‌فرد خاطرنشان كرد: اين كار درآمد‌زايي در باشگاه‌ نيست كه يك نفر پول بدهد و همه چيز را به خود خلاصه كند.
وي در خصوص مذاكره با كشورهاي خارجي درباره پرسپوليس گفت: با كشورهاي مختلف گفت و گو كرده‌ام. آنها به من اعلام كرده‌اند كه قيمت پرسپوليس با هوادارانش بالغ بر هزار ميليارد تومان است. يعني يك افتخار ايران اسلامي كه البته ما نمي‌توانيم از آن استفاده كنيم.
انصاري فرد يادآور شد: مديري كه 6 ‌ماه در رأس يك كار باشد نمي‌تواند براي موفقيت تيم برنامه‌ريزي كند. تيمي مثل پرسپوليس بايد مديري بالا سرش باشد كه حداقل 5 سال اين تيم را در اختيار بگيرد.
وي در خصوص وضعيت مالي فصل جديد پرسپوليس نيز گفت: به سازمان تربيت‌بدني اعلام كرده‌ام كه براي فصل جديد هيچ پولي نمي‌خواهيم و حتي به كمك‌هاي شخصي نيز كمك نداريم. پرسپوليس با اين پتانسيل خودش مي‌تواند درآمدزا باشد.
مديرعامل پرسپوليس در خصوص جذب آرفي مهاجم تيم فوتبال پيام مشهد تصريح كرد: با جذب آرفي به عنوان درآمدزايي هستيم. همين امروز از كشورهاي عربي پيشنهاد داشتم كه سه برابر قراردادي را كه با او بسته‌ام به او بدهند تا من كار نقل و انتقال او را انجام بدهم پس كار من اشتباه نبوده است.اگر بخواهيم در حال حاضر او را بفروشيم پول سه بازيكن را در مي‌آورديم.
وي در خصوص واگذاري باشگاه پرسپوليس عنوان كرد: طرحي آماده و به مهندس علي‌آبادي و دولت ارائه كرده ايم تا در صورت تصويب كارهاي واگذاري اين تيم به بخش خصوصي انجام شود.

m2stech
11-05-2009, 18:46
هدايتي: سازمان تربيت بدني جواب انصاري فرد را بدهد

کانون هواداران پرسپولیس: حسين هدايتي در گفت و گویی درباره اظهارات انصاري فرد مبني بر عدم كمك 5 ميلياردي به باشگاه پرسپوليس عنوان كرد: واقعا براي مديرعامل باشگاه پرسپوليس متاسفم. من براي تمام هزينه‌هايم در باشگاه پرسپوليس اسناد و مدارك دارم و از امور مالي باشگاه نيز نامه‌‌اي درباره كمك 4 ميليارد و هشتصد ميليون توماني تاييديه دارم. اميدوارم سازمان تربيت بدني جواب انصاري فرد را بدهد تا مشخص شود كه چه كسي در حال فريب مردم است. وي ادامه داد: در صورت لزوم و عدم پاسخگويي از سوي مسئولان به حرف هاي كذب انصاري فرد، نامه مسئول مالي باشگاه پرسپوليس را كه حرف هاي من را تاييد مي كند منتشر خواهم كرد تا دست همه براي مردم رو شود.
هدايتي خاطرنشان كرد: بازيكناني را به پرسپوليس آوردم كه شايد افراد ديگر نمي‌توانستند اين كار را انجام دهند؛ اما حالا مدير عاملي كه من از او حمايت مي‌كردم به من تهمت هزينه‌هاي اضافه را در پرسپوليس مي‌زند.

m2stech
11-05-2009, 18:47
فرخزادی: به هدايتي حمله‌ نشد

کانون هواداران پرسپولیس: مجيد فرخزادي در گفت و گویی اظهار داشت: پرسپوليس روز گذشته روز خوبش را پشت سر نگذاشت و متأسفانه حذف شد و ما را شرمنده هواداران هستيم.
وي در خصوص اتفاقات روز گذشته در ورزشگاه قدس همدان گفت: تعدادي از ليدرها كه لباس هاي خوش‌رنگي پوشيده بودند در آخر بازي به هدايتي بي‌احترامي كردند اما من نديدم كه به رئيس هيات‌مديره حمله كنند.
فرخزادي افزود: آقاي انصاري‌فرد اعلام كرده كه هيچ ليدري از سوي ايشان به همگان آورده نشده‌ و ما به خاطر اين اظهار‌نظر ايشان هيچ حرفي نمي‌زنيم اما از فروردين‌ماه سال جاري تا آنجايي كه مطلع هستم و اعلام كرديم هيچ ليدري در باشگاه پرسپوليس وجود ندارد.
عضو هيات مديره پرسپوليس خاطرنشان كرد: اجازه دهيد براي روشن شدن موضوع همه چيز بررسي شود تا مشخص شود كه اين آقايان چه كساني بودند.

فرخزادي در خصوص وضعيت وينگادا گفت: تكليف وينگادا بعد از بازي با الشباب در ليگ قهرمانان آسيا روشن خواهد شد.
عضو هيات‌مديره پرسپوليس در خصوص هدايتي خاطر نشان كرد: بر همه ما واجب است كه احترام هدايتي را نگه‌داريم. من بعيد مي‌دانم كه چند نفر قدرت اين ديدار را داشته باشند كه بخواهند هدايتي را اذيت كنند.
فرخزادي در خصوص اظهارات انصاري‌فرد در خصوص مصابحه‌هاي چند روز گذشته وي نيز گفت: در اين باره حرفي نمي‌زنم. به موقعش اگر لازم شد سعي مي‌كنم از خودم دفاع كنم.

m2stech
11-05-2009, 18:47
سعيدلو: با احساسات هواداران پرسپوليس بازي شده است

کانون هواداران پرسپولیس: علي سعيد‌لو در گفت و گویی، اظهار داشت: نگاه كردن در چشم مردم مخصوصا هواداران پرسپوليس در اين شرايط سخت است. افرادي در هيات‌مديره پرسپوليس هستند كه مي توانستند اين تيم را در فصل جاري موفق كنند.
رئيس سابق هيات مديره پرسپوليس افزود: نتايج پرسپوليس و مشكلات اين تيم باعث شده با احساسات علاقه‌مندان به اين تيم بازي شود كه باعث تاسف است.
سعيدلو خاطرنشان كرد: با علي‌آبادي صحبت كردم اما فعلا بهتر است در اين مورد حرف نزنم و همه چيز را به بعد موكول كنم. اميدوارم اعضاي هيات مديره پرسپوليس دلايل قانع ‌كننده‌اي براي مشكلات خود داشته باشند.

m2stech
11-05-2009, 18:48
كريمي و 2 بازيكن ديگر پرسپوليس از فردا در تمرين تيم ملي

کانون هواداران پرسپولیس: مهدي تاج در گفت و گویی عنوان كرد: با توجه به حساسيت شرايط تيم ملي امروز مذاكراتي با مسئولان باشگاه پرسپوليس انجام داديم تا از جمع بازيكنان ملي پوش؛ 3 نفر از آنها به تمرين تيم ملي بيايند و به اردو ملحق شوند.
وي افزود: با توجه به مذاكرات انجام شده علي كريمي همراه 2 ملي پوش ديگر از فردا در تمرين تيم ملي شركت مي كنند. كميته فني فدراسيون فوتبال و كادر فني تيم ملي علاقمند هستند مازيار زارع و پژمان نوري همراه كريمي به جمع ملي پوشان اضافه شوند.
عليرضا محمد و رحمان رضايي دو بازيكن ملي پوش ديگر پرسپوليس هستند.

m2stech
11-05-2009, 18:48
ضرابي:اخراج وينگادا ارتباطي به من ندارد

کانون هواداران پرسپولیس: مرتضي ضرابي در گفت و گویی ، اظهار داشت: به هيچ عنوان خبري مبني بر اخراج وينگادا را اعلام نكردم و واقعا از شايعات اخير متعجبم. اين موضوع به من هيچ ارتباطي ندارد.
وي افزود: در صورتي كه خبر جديدي شود مطمئن باشيد از طريق مديرعامل يا هيات مديره به اطلاع مردم خواهد رسيد.
برخي رسانه‌ها از قول مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس خبر اخراج وينگادا از پرسپوليس را داده بودند.

masoudtr
11-05-2009, 18:54
دو باره که این ور ها پیداتون شد

شما فکر خودتون باشید که گروهبان قندلی تون به خاطر پول یه مشت 'گنده باقلی جمع نکنه تا به زور واعظ رو مجبور به قرداد جدید بکنه
ریپرتشو به مدیر سایت بده
مثل همیشه پست هاش پاک میشه

m2stech
11-05-2009, 18:57
/اخبار كوتاه از پرسپوليس/
بازگشت باقري به تمرينات و جلسه انصاري فرد با وينگادا

خبرگزاري فارس: طبق اعلام مسئولان باشگاه پرسپوليس كريم باقري از چهارشنبه در تمرينات شركت خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس؛ با پادرمياني عباس انصاري فرد و صحبت هاي تلفني با وينگادا و باقري قرار شد اين بازيكن در تمرينات روز چهارشنبه حضور پيدا كند و با رفع مشكلات به تمرين بپردازد. باقري در هفته هاي گذشته با وينگادا مشكل پيدا كرده بود و به همين دليل در تمرينات حضور نداشت. پرسپوليس امروز و فردا تمرين ندارد.

* عباس انصاري فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس اعلام كرد فردا جلسه ويژه اي با نلو وينگادا در خصوص نتايج نامطلوب در ليگ و جام حذفي برگزار خواهد كرد.

*مسئولان باشگاه پرسپوليس كه در حال مذاكره با چند شركت براي اسپانسري در فصل آينده هستند. آنها مقدمات اين كار را انجام دادند و در صورت رسمي قرارداد منعقد مي شود.مسئولان باشگاه پرسپوليس نامي از اين اسپانسر نبرده اند.

m2stech
11-05-2009, 18:58
صادقي:مس جواب ندهد با پرسپوليس مذاكره مي كنم

خبرگزاري فوتبال ايران- اميرحسين صادقي مدافع مس كرمان در مورد وضعيتش براي فصل آينده مي گويد: «فعلا منتظر جواب مسئولان مس هستم ولي زياد نمي توانم صبر كنم.»

صادقي در گفت وگو با خبرگزاري فوتبال ايران، با بيان اين مطلب ادامه مي دهد: «مدتي پيش با مسئولان مس حرف زدم ولي اتفاق خاصي نيفتاده است و آنها هم تماسي نگرفتند تا براي تمديد قرارداد مذاكره كنيم. اگر تا دو سه روز آينده جواب ندهند با تيم هاي ديگر از جمله پرسپوليس مذاكره خواهم كرد.»

صادقي تاكيد مي كند: «از استقلال و پرسپوليس پيشنهاد دارم ولي بايد بگويم كه استقلال بدون امير قلعه نويي استقلال نيست و به همين دليل ترجيح مي دهم كه به پيشنهاد پرسپوليس بيشتر فكر كنم.»

aluminum
11-05-2009, 19:58
امید وارمصادقی پرسپولیس نیاد

فکر کنم با این کارهاش می خواد استقلالی ها رو به تیغه

PC-0611
11-05-2009, 22:02
بابا چرا شما همش گیر دادید به این وینگادای بی هنر؟!
هر وقت نیکبخت با اون وضع جسمانیش نمیتونه یه بازی نرمال کنه یا وقتی که آقای فرتی یعنی شیری به اصطلاح چشم و امید دفاع پرسپولیس شده و یا وقتی که توره دروازه بدون دروازبان رو از دو قدمی گل نمیکنه یا وقتی که عبدی و خیرخواه و منصوری شدند تعویض های طلایی تیم آخه چطور انتظار برد دارید؟
با اون شرایطی که پرسپولیس تو بازی دیروز داشت اصلا اگر بازی رو میبرد باید تعجب میکردیم نه حالا.
اینقدر بیچاره شدیم که تیم پکیده بگوویچ هم برای ما شاخ میشه!
اصلا داور داشت بشون می گفت بیاین بازی رو ببرید ولی اینها میگفتن نمیخوایم!!

راستی یه سوال داشتم و اون اینه که میخواستم بدونم که تیم پرسپولیس توجیه شده بود که بازی ها تک حذفی هستن و دیگه رفت و برگشت نیستن؟ آخه دقیقه 90 به بعد و تو وقت های اضافه پایانی چرا همه تیم جلو نمیاد و 2 3 تا دفاع و واعظی موندن عقب چکار؟ یعنی اینها هنوز حالیشون نشده بود که فرق 2 یا 3 گل خوردن مهم نیست و بیان جلو بلکه توپ خودش بشون بخوره شاید فرجی بشه بره تو گل(خودشون که خیری ازشون برنمیاد)؟
خلاصه این تیم فقط مشکلش وینگادای بی هنر نیست و باید کلی عوض بشه و حتما و به هر قیمتی که شده باید علی کریمی رو نگه دارن و یه 8 9 تا از این چاقالوها و کوچولوها و فرتی ها و بی غیرتها پرت بشن بیرون.

C. Breezy
12-05-2009, 12:27
نیکبخت رو چند صفحه پیش در موردش بحث کردیم که از اون فلج تر نیست تو تیم ، ولی خوب این وینگادا هم خیلی نفهمه که هنوز هم این نیکبخت رو میاره تو بازی ... تیم کلا باید از ریشه بازسازیبشه و این بی غیرت هایی که فقط پول میگیرن باید پرت شن بیرون ... یکی باید باشه که دلش به حال باشگاه بسوزه

bleu2u4u
12-05-2009, 14:36
انصاري‌فرد: هدايتي 8 ميليارد هزينه به پرسپوليس تحميل كرده است

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: اسناد و مدارك موجود در باشگاه پرسپوليس نشان مي‌دهد كمك 5 ميلياردي هدايتي صحت ندارد.

عباس انصاري‌فرد امروز در يك برنامه تلويزيوني اظهار داشت: پرسپوليس در صورتي كه از سازمان تربيت‌بدني كمك نمي‌گرفت دچار مشكلات زيادي مي‌شد و شايد اين تيم سرپا نمي‌ماند اما اسناد و مدارك در باشگاه پرسپوليس به ما نشان مي‌دهد هدايتي كمك 5 ميلياردي به ما نكرده است.
وي افزود: شايد هدايتي اين كمك را طوري حساب كرده كه پول‌هايي را كه از باشگاه پس گرفته را حساب نكرده و فقط پول‌هاي كه داده را در رسانه‌ها منتشر كرده است. اميدوارم هدايتي تمام مسائل را بازگو كند.
انصاري فرد ادامه داد: تلاش‌ هدايتي براي پرسپوليس را كتمان نمي‌كنم اما ايشان 2 ميليارد به باشگاه كمك كرده و 8 ميليارد به پرسپوليس تحميل كرده است. يعني بودجه‌هاي اضافي را در چارچوب باشگاه قرار داده است. او براي يك بازيكن 70 ‌هزار دلاري؛ 350 هزار دلار هزينه كرده است. پس اين كمك به پرسپوليس نيست بلكه معني ديگري مي‌دهد.
انصاري‌فرد خاطرنشان كرد: اين كار درآمد‌زايي در باشگاه‌ نيست كه يك نفر پول بدهد و همه چيز را به خود خلاصه كند.
وي در خصوص مذاكره با كشورهاي خارجي درباره پرسپوليس گفت: با كشورهاي مختلف گفت و گو كرده‌ام. آنها به من اعلام كرده‌اند كه قيمت پرسپوليس با هوادارانش بالغ بر هزار ميليارد تومان است. يعني يك افتخار ايران اسلامي كه البته ما نمي‌توانيم از آن استفاده كنيم.
انصاري فرد يادآور شد: مديري كه 6 ‌ماه در رأس يك كار باشد نمي‌تواند براي موفقيت تيم برنامه‌ريزي كند. تيمي مثل پرسپوليس بايد مديري بالا سرش باشد كه حداقل 5 سال اين تيم را در اختيار بگيرد.
وي در خصوص وضعيت مالي فصل جديد پرسپوليس نيز گفت: به سازمان تربيت‌بدني اعلام كرده‌ام كه براي فصل جديد هيچ پولي نمي‌خواهيم و حتي به كمك‌هاي شخصي نيز كمك نداريم. پرسپوليس با اين پتانسيل خودش مي‌تواند درآمدزا باشد.
مديرعامل پرسپوليس در خصوص جذب آرفي مهاجم تيم فوتبال پيام مشهد تصريح كرد: با جذب آرفي به عنوان درآمدزايي هستيم. همين امروز از كشورهاي عربي پيشنهاد داشتم كه سه برابر قراردادي را كه با او بسته‌ام به او بدهند تا من كار نقل و انتقال او را انجام بدهم پس كار من اشتباه نبوده است.اگر بخواهيم در حال حاضر او را بفروشيم پول سه بازيكن را در مي‌آورديم.
وي در خصوص واگذاري باشگاه پرسپوليس عنوان كرد: طرحي آماده و به مهندس علي‌آبادي و دولت ارائه كرده ايم تا در صورت تصويب كارهاي واگذاري اين تيم به بخش خصوصي انجام شود.

هدايتي: سازمان تربيت بدني جواب انصاري فرد را بدهد

رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: براي هزينه‌هايم در پرسپوليس مدرك دارم و اميدوارم سازمان تربيت بدني جواب انصاري فرد را بدهد.

حسين هدايتي در گفت و گو با خبرنگاران درباره اظهارات انصاري فرد مبني بر عدم كمك 5 ميلياردي به باشگاه پرسپوليس عنوان كرد: واقعا براي مديرعامل باشگاه پرسپوليس متاسفم. من براي تمام هزينه‌هايم در باشگاه پرسپوليس اسناد و مدارك دارم و از امور مالي باشگاه نيز نامه‌‌اي درباره كمك 4 ميليارد و هشتصد ميليون توماني تاييديه دارم. اميدوارم سازمان تربيت بدني جواب انصاري فرد را بدهد تا مشخص شود كه چه كسي در حال فريب مردم است.
وي ادامه داد: در صورت لزوم و عدم پاسخگويي از سوي مسئولان به حرف هاي كذب انصاري فرد، نامه مسئول مالي باشگاه پرسپوليس را كه حرف هاي من را تاييد مي كند منتشر خواهم كرد تا دست همه براي مردم رو شود.
هدايتي خاطرنشان كرد: بازيكناني را به پرسپوليس آوردم كه شايد افراد ديگر نمي‌توانستند اين كار را انجام دهند؛ اما حالا مدير عاملي كه من از او حمايت مي‌كردم به من تهمت هزينه‌هاي اضافه را در پرسپوليس مي‌زند.

منبع:فارس

m2stech
12-05-2009, 16:30
از دوستان جدید پرسپولیسی میخوام که قبل از گذاشتن خبر ببینن که خبر تکراری نباشه و تو یکی دو صفحه قبل نباشه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m2stech
12-05-2009, 17:02
خانه پرسپولیس را چه کسی خراب کرد؟
جلسه روز گذشته محمد علي آبادي و علي سعيدلو به شايعه تفويض اختيارات رئيس مجمع باشگاه پرسپوليس دامن زد. روز گذشته محمد علي آبادي رئيس مجمع باشگاه پرسپوليس ميزبان علي سعيدلو بود كه مدت هاست پستي در پرسپوليس ندارد اما نظراتش بسيار مورد توجه قرار مي گيرد.اين جلسه هر چند توسط معاون رئيس جمهور تاييد مي شود اما او تلاش مي كند از محتوياتش چيزي را بازگو نكند: «با علی آبادي صحبت كردم اما فعلا بهتر است در اين مورد حرف نزنم و همه چيز را به بعد موكول كنم.» شايعه اما همچنان پابرجاست و آن هم اينكه علي سعيدلو به عنوان سرپرست باشگاه معرفي مي شود.استدلال هاي مربوط به اين شايعه هم مربوط به الگويي است كه در باشگاه استقلال اجرا شد.بر اساس آن الگو مسعود زريبافان حكم سرپرستي مجمع باشگاه (بخوانيد رياست مجمع) را از محمد علی آبادي گرفت تا به صورت موقت همه امور استقلال را به دست بگيرد.

اما چند ماه قبل از اين هم چنين شايعه اي مي شد با مضمون اينكه در مورد شرايط پرسپوليس از طرف مسوولان بالاتر تذكراتي به سازمان تريبت بدني داده شده و پيشنهاد شده است كه پرسپوليس به علي سعيدلو تحويل داده شود با اين همه در آن زمان سازمان ورزش اين خبر را تكذيب كرد و حتي محمد علي آبادي در مصاحبه با فارس اعلام كرد: بحث بازگشت علي سعيدلو مطرح نيست.اما جلسه روز گذشته محمد علي آبادي و سعيدلو دقيقا نشان دهنده اين است كه رضايت كافي از نتايج به دست آمده پرسپوليس وجود ندارد و همين روزها اتفاقات قابل توجهي در سطح مديريت باشگاه رخ خواهد داد.اتفاقي كه به نظر مي رسد سعيدلو كاملا از آن با خبر باشد: «اميدوارم اعضاي هيات مديره پرسپوليس دلايل قانع كننده اي براي مشكلات خود داشته باشند.» هرچند معاون رئيس جمهور در مصاحبه اش با فارس از اين توضيحات فراتر نمي رود اما جملات او اشاره اي كامل به تمام اختلافاتي است كه اعضاي هيات مديره با يكديگر داشتند.اختلافاتي كه تقريبا از اولين روز ليگ برتر وجود داشت و در نهايت به عدم نتيجه گيري تيم قهرمان فصل قبل انجاميد.

شروع ماجرا شايد در همان انتخاب اعضاي هيات مديره بود.رئيس مجمع باشگاه همان طور كه خودش ادعا مي كند نتوانست رضايت كاشاني را براي ماندن در پرسپوليس جلب كند.در اين شرايط كه به نظر مي رسيد رضايت سازمان تريبت بدني هم در آن لحاظ شده اعضاي جديد و عجيبي هم براي هيات مديره انتخاب شدند.از يك طرف مجيد فرخزادي به عنوان عضو هيات مديره انتخاب شد كه تقريبا هيچ سابقه مديريت ورزشي ندارد و از طرفي ديگر سخنگوي بسيار جوان و كم تجربه سازمان تريبت بدني در هيات مديره قرار گرفت.شرايط اعضاي ديگر هم چندان بهتر نبود و3 نفرديگر هم هركدام به دليلي شرايط پرحاشيه را براي تيم فراهم كردند.حسين هدايتي،داريوش مصطفوي و محمدحسين نژاد فلاح.نفر اول كه آمده بود تا سهام باشگاه را بخرد اما كسي قصد فروش سهام به او را نداشت.نفر دوم كه به خاطر سوابق كاملا روشن و واضحش در فوتبال معلوم بود كه چه دليلي براي آمدن به هيات مديره دارد و نفر سوم كه عضوي ثابت در تمام هيات مديره هاي اين چند سال پرسپوليس بوده است.يعني او توانسته با افراد مختلفي در هيات مديره پرسپوليس كنار بيايد و اين مساله نشان مي دهد كه چقدرموضع گيري هاي بي تاثيري دارد.

انتخاب اين هيات مديره در همان شروع فصل با انتقاد كارشناسان و پيش بيني شكست تيم در ميانه هاي فصل همراه بود اما از طرف رياست مجمع هيچ توجهي به انتقاد*ها نشد تا پيش بيني ها كاملا درست از آب در بيايد.اعضاي هيات مديره باشگاه در موارد مختلف با يكديگر به اختلاف نظر مي رسيدند و كم كم اين اختلاف نظرها در تيم تاثير مي گذاشت.در چنين شرايطي بود كه قطبي موفق شد يك قرارداد كاملا يك طرفه را امضا كند وبعد از آن هم موفق شد با كمترين خسارت ممكن دستمزدش را بگيرد و از ايران برود.حسين هدايتي شايد نقشي محوري را در اين اختلافات بازي مي كرد.او با قول تحويل گرفتن سهام پرسپوليس سرمايه گذاري كرده بود اما در تصميم گيري ها هميشه در حاشيه قرار مي گرفت.چنين شرايطي او و مديرعامل اول را وارد جدال هاي ناتمام كرد.در آن برهه هرچند اعضاي هيات مديره اختلافات را تكذيب مي كردند اما مصاحبه هاي مختلف داريوش مصطفوي بعد از بركناري تاييدكننده اختلاف او با هدايتي بود.در اين ميان يك اختلاف نظر موازي هم بين رياست مجمع باشگاه و حسين هدايتي وجود داشت.عضو سرمايه دار هيات مديره منتظر به واقعيت پيوستن قول و قرارها بود اما پيام هاي مثبتي در مورد انتقال سهام پرسپوليس دريافت نمي كرد تا اينكه محمد علي آبادي در مصاحبه اي رسما اعلام كرد كه قرار نيست سهام به كسي واگذار شود و اين ماجرا از اختلاف نظر علي آبادي – هدايتي پرده برداشت.سومين اختلاف نظرهيات مديره باز به حسين هدايتي باز مي گشت او كه موفق شد به خاطر هزينه هايي كه قرار است در پرسپوليس بكند دارويش مصطفوي را كنار بزند، پس از انتخاب مدير جديد دوباره با مشكل مواجه شد.او كه شنيده مي شد از ماه ها قبل براي مديرعاملي پرسپوليس با عباس انصاري فرد مذاكره كرده اما در همان روزهاي اول تحويل پست مديريت متوجه شد كه انصاري فرد هم در مسائل مختلف نظراتي مخالف او دارد.

سومين اختلاف نظر البته تا روز گذشته هم رسانه اي نشد.پس هرچند مديرعامل خلاف نظر رئيس هيات مديره عليه وينگادا مصاحبه مي كرد وبعد هم افشين پيرواني را كنار گذاشت.وهر چند ليدرهاي باشگاه پرسپوليس چندين بار براي حمايت از اين دو نفر با يكديگر درگير شده بودند اما فحاشي ليدرهاي منتسب به انصاري فرد نسبت به هدايتي سبب شد كه زخم كهنه سر باز كند.هدايتي در مصاحبه با فارس اعلام كرد: مديرعامل مسوول اين ناسزا گويي ها بوده و مديرعامل هم جوابش را داد.بعد انصاري فرد گفت كه رئيس هيات مديره براي پرسپوليس خرج نكرده و خرج تراشيده، تا هدايتي هم بگويد براي انصاري فرد متاسف است.نتيجه اين اختلاف نظر ها هم اين بود كه روز گذشته شايعه شد محمد علي آبادي به اعضاي هيات مديره دستور استعفا داده است هر چند كه فرخزادي در اين مورد مي گويد:«به من كه چيزي نگفته انداما آقاي هدايتي را نمي دانم» اين دقيقا در شرايطي است كه هر لحظه انتظار مي رود خبر سرپرستي علي سعيدلو بر مجمع باشگاه پرسپوليس منتشر شود و پاياني باشد برمديريت محمد علي آبادي بر مجمع باشگاه پرسپوليس.مديريتي كه طي سال گذشته حكم 3 مديرعامل را براي پرسپوليس امضا كرده است. مديريتي كه با انتخاب اعضاي نامناسب هيات مديره به نوعي صاحب نتايج اين فصل پرسپوليس است.

منبع:اعتماد ملی

بردیا
12-05-2009, 17:12
دوستان لطفا با لحن آروم صحبت بکنن
نیازی به تندروی نیستش

m2stech
12-05-2009, 17:15
بیانیه مشترک مدیران عامل باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال

باشگاه پرسپولیس و استقلال در مورد فصل نقل و انتقالات بیانیه مشترکی را صادر کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بدینوسیله اینجانبان مدیران عامل باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تهران مراتب زیر را اعلام می‌داریم:

با عنایت به رهنمودهای مقام محترم ریاست سازمان تربیت بدنی، جناب آقای مهندس علی آبادی و دیدگاه‌های نوین فدراسیون فوتبال کشورمان مبنی بر سالم سازی فضای فوتبال و دوری از پدیده شوم دلالیسم، اعلام می‌دارد در طول نقل و انتقلات و جهد عقد قرارداد با بازیکنان، صرفاً شخص بازیکن به تنهائی و یا به همراه مدیر برنامه رسمی نقل و انتقالات خود که دارای مجوز از فدراسیون فوتبال هستند می‌توانند با این دو باشگاه وارد مذاکره گردند.
ضمناً خاطر نشان می‌سازد این دو باشگاه رقابتی برای جذب بازیکن خود از یکدیگر نخواهند داشت. امید است این حرکت جهت بهبود وضعیت فوتبال کشورمان مؤثر و مفید فایده واقع گردد.

عباس انصاری‌فرد
مدیر عامل باشگاه پیروزی

امیررضا واعظ آشتیانی
مدیرعامل باشگاه استقلال

m2stech
12-05-2009, 17:17
نامه افشین پیروانی به مدیرعامل پرسپولیس

افشین پیروانی در خصوص اتفاقات اخیر نامه ای خطاب به مدیرعامل پرسپولیس ارسال کرد که به دستور مدیرعامل پرسپولیس برای اطلاع و قضاوت عموم در سایت باشگاه قرار می‌گیرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس متن این نامه به شرح ذیل است:

برادر محترم جناب آقای حاج عباس انصاری‌فر
مدت‌هاست شما به هر دلیلی راجع به من؛ حق و ناحق، درست و نادرست حرف زدید و گفتید و نوشتید و من به حرمت تیمی که رنگ قرمز پیراهنش و سبقه و شکل‌گیری‌اش در رگ و خونم جاری است و این تیم را فراتر از فوتبال؛ که یک جریان ملی می‌دانم سکوت اختیار کردم که اگر یار تیم نباشم بارش نشوم. اما تهمت و افتراها آن چنان به نهایت رسیده است و حیا در ادای ادعاها پنهان است و حجب شرمنده و شرمسار شده است.

برادرم؛ شما را که به نام حاج عباس انصاری‌فر حمل حاجی بودن و نام عباس حمل کردن بسیار سنگین است که طواف خانه کعبه نموده‌اید و رشادت جوان بنی‌هاشم نام شماست چه آسان افترا و تهمت و دروغ به کار می‌برید که آدم از آن سوی آب آمده‌ای چون وینگادا که تشرع حمل نمی‌کند به همه شرایط حرفه‌ای و پول و قرارداد حتی از دست دادن سمتش؛ کذب شما را فریاد می‌کند و مدعی می‌شود شما به دروغ ناراحتی و نگرانی خود را به او نسبت داده‌اید. من مدیون راستی و درستی اویم که بسیار از این سمت‌ها بالاتر و ماندگارتر است.»

افشین پیروانی در ادامه نامه خود خطاب به عباس انصاریفرد آورده است: « برادر عزیز راه را سخت و کج کردید که اگر حضور من اینقدر برای شما غیرقابل تحمل بود به مردی و به راستی به خودم می‌گفتید و من نه به رادمردی که به عشق پرسپولیس قبول می‌کردم و خداحافظی.

پس چرا اینقدر ناجوانمردانه و تخریب. شما مرا به بلندپروازی متهم نمودید در سیمایی که میلیون‌ها بیننده دارد. اگر بلند پروازی من به دیگری لطمه نزند چه ضعفی است و چه نادرستی در آن نهان است. من که سرافرازانه سرباز پرسپولیس بوده‌ام. آن زمان که سمتی نداشتم چون یک تماشاگر تشویقش کردم و آن گاه که به یاری خواندنم مشتاقانه و بی‌واسطه و بی اما و اگر یا علی گفتم و آنگاه که آقای افشین قطبی ساعت سه صبح از ایران رفتند و من قربانی این دستور با باید هیات مدیره شدم تا تمرین ده صبح تیم بی‌مربی نباشد. این بلندپروازی‌ که شما ترور و تخریب‌اش می‌کنید برایم افتخار است که از خود گذشتم تا تیم پرسپولیس رنگ قرمز و عشقم برقرار بماند.»

در ادامه این نامه آمده است:« آقا شما با چه دانشی از مربی با دانش صحبت می کنید و تخریبش می‌کنید که در کنار تیم فرانسوی کار کرده ام. شما بی‌شک طرفدار خوبی برای پرسپولیس نبوده‌اید که در اوج حساسیت مسابقات مهم و جام حذفی با این که می‌دانستید تیم نیازمند آرامش است هر روز و ساعت به مصاحبه ها و گفت و گوهای کذب از تیم سلب آرامش کردید. اما من جوان که باید مثلا الگویم شما باشد سکوت پیشه کردم که مبادا آرامش بایسته تیم ترک بردارد و گرنه این نوشته را بایستی 10 روز پیش می‌نوشتم و این گفته‌ها را باید 10 روز پیش می‌گفتم.

من به عنوان یک پرسپولیسی از شما به عنوان مدیرعامل یا شاید عامل مدیر می گذرم که پرسپولیس را عشق است اما در معنا شما را به خداوندگار واگذار خواهم کرد. من سد و مانع شما بودم. شما این سد را برداشته اید. در آتیه شاهد اتفاقاتی خواهیم بود که خواهید دید و آنجاست که من همه چیز و همه پشت و پس و نبایدها را خواهیم گفت. شما با همه مانع‌ها چون هدایتی، کریمی و... هم برخورد خواهید کرد. آیا آنها را هم خواهید شکست؛ چون من؟ »

پیروانی در ادامه نامه خود آورده است:« سلام مرا به دوستان، آن پیشکسوت خانه نشین و در کمین نشین مربی‌ها برای برکناری برسانید که پس از کمین سکوهای تیم پیکان از فرط بی‌تیمی و دوری از فوتبال ارتوپد شده و به پشتوانه جنابعالی می‌خواهد گردن عابدزاده و باقری بشکند. کاش این رشادت در شکستن را در زمان مربی‌گری‌اش داشت تا با ترس و لرز ارنج تیم اعلام نکند. آنقدر نادوست داشتنی که همه چشم دیدن‌اش را نداشته باشد. ایشان چه خوب می‌فهمد که کریمی خودش را به کمر درد زده و خداوند از سر لطف به کمر چه کسی خواهد زد.
در آخر بد نمی‌دانم بگویم روزی خواهند رفت و آنچه می‌ماند مردی و مردانگی و سلامت و درستی است که هیچ وقت تمام نخواهد شد.

حاج عباس سدشکن؛ زمان، قاضی خوبی است که می‌گذرد. من روزی خواهم آمد و با جان و دل و وجودم ارادتم را به پرسپولیس و هوادارانش اعلام خواهم نمود؛ چرا که ترانه و باد را مردم در اختیار دارند و چه کسی می‌تواند بر ترانه قفل زند.
با احترام افشین پیروانی.»

دستور مدیرعامل پرسپولیس در خصوص این نامه:

روابط عمومی محترم:

متن فوق دریافت شد. خواهشمند است صرفاً برای اطلاع و قضاوت عمومی روی سایت رسمی باشگاه منتشر شده و برای حفظ شأن و حرمت پرسپولیس از ارائه هرگونه پاسخی اجتناب گردد. مراقب باشید حرمت دوستانی مانند افشین پیروانی بر ما لازم است.

عباس انصاری‌فرد

malkemid
12-05-2009, 20:20

پیروانی در ادامه نامه خود آورده است:« سلام مرا به دوستان، آن پیشکسوت خانه نشین و در کمین نشین مربی‌ها برای برکناری برسانید که پس از کمین سکوهای تیم پیکان از فرط بی‌تیمی و دوری از فوتبال ارتوپد شده و به پشتوانه جنابعالی می‌خواهد گردن عابدزاده و باقری بشکند. کاش این رشادت در شکستن را در زمان مربی‌گری‌اش داشت تا با ترس و لرز ارنج تیم اعلام نکند. آنقدر نادوست داشتنی که همه چشم دیدن‌اش را نداشته باشد. ایشان چه خوب می‌فهمد که کریمی خودش را به کمر درد زده و خداوند از سر لطف به کمر چه کسی خواهد زد.

این که اینجا گفت کیه؟چکار کرده؟

corey
12-05-2009, 20:51
فکر کنم منظورش حمید درخشان باشه

aluminum
12-05-2009, 21:25
قلعه نوعي سوار بر تراكتور

چقدر هم بهش میاد

m2stech
12-05-2009, 21:33

m2stech
13-05-2009, 00:03
سعداوی در گفتگو با مهر :
انصاریفرد بزرگترین لطمه را به پرسپولیس زد/ به دنبال منافع شخصی هستند
مربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از کنار گذاشتن افشین پیروانی از کادر فنی این تیم گفت: عباس انصاریفرد با این اقدام خود بزرگترین لطمه را به پرسپولیس زد.
نعیم سعداوی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: افشین پیروانی در شرایطی از پرسپولیس کنار گذاشته شد که تیم ما دو برد آورده بود و هیچ دلیلی نداشت که مدیرعامل باشگاه بخواهد این مربی را کنار بگذارد. اما آقای انصاریفرد با این اقدام نسنجیده و غیرکارشناسی بزرگترین لطمه را به تیم زد و باعث شد ما برابر تیم پاس شکست بخوریم و از جام حذفی کنار برویم.

وی ادامه داد: بنده بارها با آقای وینگادا در مورد برکناری پیروانی صحبت کرده ام که ایشان به صراحت اعلام کردند هیچ مشکلی با پیروانی نداشته و خود آقای انصاریفرد این تصمیم را گرفته است.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: متاسفانه طی روزهای گذشته حاشیه هایی از سوی خود باشگاه برای تیم شکل گرفته که مشخص است برخی افراد بدون در نظر گرفتن نام پرسپولیس تنها به فکر منافع شخصی شان هستند و می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و هر طور شده به اهدافشان برسند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: آقای انصاریفرد که مدعی هستند می توانند بدون کمک سازمان تربیت بدنی و شخص خاصی هزینه های باشگاه را تامین کنند چرا برای پرداخت بدهی بازیکنان 20 بار وعده و وعید داده است و هیچ وقت هم به وعده هایش عمل نکرده است؟ خود من هنوز 35 درصد از قراردام را دریافت نکرده ام و تا به حال بارها با بدقولی ایشان مواجه شده ام.

وی افزود: این آقایان فقط به فکر منافع شخصی شان هستند و چیزی که برایشان اهمیت ندارد پرسپولیس و هوادارانش است. این عده حاضرند برای رسیدن به اهداف شخصی شان خیلی مسائل اخلاقی و حرفه ای را زیر پا بگذارند.

سعدوای به اتفاقات اخیر در باشگاه پرسپولیس اشاره کرد و افزود: متاسفانه طی روزهای گذشته از سوی باشگاه به برخی افراد خط داده شده است که علیه رئیس هیئت مدیره و کادر فنی باشگاه مصاحبه کنند و ذهنیت مردم نسبت به این افراد منفی شود. اما غافل از اینکه مردم خوب و بد را از هم تشخیص می دهند و می دانند چه کسانی به فکر ضربه زدن به پرسپولیس هستند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه به حاشیه سازی برخی قدیمی های پرسپولیس اشاره کرد و افزود: آقایی که در تیم های پایه ملی امتحانش را پس داده و در پرسپولیس هم عملکرد قابل قبولی در مربیگری نداشته و مورد اطمینان بازیکنان نیست مدام برای رسیدن به پست و جایگاه علیه کادر فنی فعلی صحبت می کند.

وی ادامه داد: این آقا اگر از نظر فنی خوب بود تا به حال بیکار نمی ماند و به دنبال این نبود که زیر پای مربیان دیگر را خالی کند تا سرمربی شود. به نظر من این آقا باید برود از کلاس های مربیگری درجه d شروع کند و اصول مربیگری را بیاموزد. متاسفانه این آقا برای اینکه به پرسپولیس برگردد با مدیرعامل باشگاه جلسه داشته تا به نیمکت این تیم برسد اما به اهدافش نرسید.

نعیم سعداوی با اشاره به حضور لیدرهایی که منتسب به باشگاه بودند و در بازی با پاس همدان حاشیه هایی را ایجاد کردند گفت: این عده را هم از سوی باشگاه اجیر کرده بودند تا در همدان علیه کادر فنی و اعضای هئیت مدیره شعار دهند. متاسفانه آقای انصاریفرد منافع شخصی را بر منافع باشگاه ترجیح می دهد و ضربات بزرگی را به پرسپولیس وارد کرده است

m2stech
13-05-2009, 00:03
برای نهمین فصل لیگ برتر ؛
لیست فروش پرسپولیس اعلام شد / توره و پترویچ در لیست مازاد

ابراهیم توره،ایوان پترویچ و مهدی واعظی برای فصل آینده درلیست فروش پرسپولیس قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، منابع نزدیک درباشگاه پرسپولیس خبراز لیست 10 نفره فروش این باشگاه برای فصل بعد می دهد که دربین آنها نام بازیکنان بزرگی به چشم می خورند. ابراهیم توره، فرانک آتسو، مهدی واعظی، ایوان پترویچ، مسعود زارعی، هادی نوروزی، فرهاد خیرخواه، باقری ها، علیرضا حقیقی وبهادر عبدی لیست 10 و محرمانه فروش باشگاه پرسپولیس است که فصل آینده دراین تیم حضورنخواهد داشت.

m2stech
13-05-2009, 00:04
پیروز قربانی در پرسپولیس؟!

یروز قربانی در یک جمع دوستانه از پیشنهاد پرسپولیسی ها برای فصل آینده خبر داده است. او مدعی شده از طرف حسین هدایتی با او تماس گرفته شده تا برای پیوستن به پرسپولیس وارد مذاکره شود. پرسپولیس برای تقویت خط دفاع خود روی چند مدافع لیگ برتری نظر دارد که کاپیتان دوم استقلال یکی از آنهاست. البته در طول این فصل چند بازیکن دیگر از جمله مهدی رحمتی و امیرحسین صادقی هم چنین ادعایی را مطرح کردند که بعدا توسط هدایتی تکذیب شد. اما این بار موضوع زمانی جدی تر می شود که می بینیم نام قربانی همزمان در لیست فروش استقلال هم قرار گرفته است. هر چند که این لیست فروش رسمی نیست و هنوز تایید نشده. برخی ها حمایت از قلعه نویی و به اصطلاح قرارداشتن او در باند سرمربی سابق استقلال و اختلاف با فرهاد مجیدی که این روزها رابطه بسیار خوبی با واعظ پیدا کرده را از جمله دلایل کنار گذاشته شدن احتمالی قربانی می دانند. از بعد فنی هم گفته می شود مشاوران فنی و نزدیکان واعظ او را برای بازی در دفاع خطی مساعد و مناسب نمی دانند. بدون تردید اگر استقلال پیروز را نخواهد او با وجود سابقه 9 ساله در این تیم و بستن بازوبند آن بر بازو راهی تیم رقیب یعنی پرسپولیس خواهد شد، اما خود قربانی می گوید پس از بازی با الجزیره برای فصل بعد تصمیم خواهد گرفت:«پس از بازی با الجزیره در خصوص تمدید قرارداد صحبت می کنم. پیروز قربانی هنوز آنقدر بدبخت نشده است که قرار باشد دیگران تکلیفش را روشن کنند. من همیشه خودم تکلیفم را مشخص می کنم.» بدون شک طی روزهای آتی موضع رسمی باشگاه استقلال در قبال پیروز مشخص خواهد شد. تاکنون که برای تمدید قرارداد به او پیشنهادی نشده است.

MyroxSoft
13-05-2009, 07:18
تبریک به بروبچ پرسپولیسی مخصوصا خودم
تیم پاسارگاد اسبق خراسان شمالی به پرسپولیس خراسان شمالی تغییر یافت
که پنجعلی یرمربی این تیم شده

متن کامل خبر
محمد پنجعلي کاپيتان سابق تيم ملي فوتبال به عنوان سرمربي تيم پرسپوليس خراسان شمالي (پاسارگاد سابق) هدايت اين تيم را بر عهده گرفت.

به گزارش واحد مرکزی خبر، پنجعلي با اشاره به وجود استعدادهاي فراوان و علاقمندي جوانان خراسان شمالي به رشته پرطرفدار فوتبال گفت: درديدار با مسئولان استان و مديران تيم پاسارگاد خراسان شمالي تصميم گرفته شد تا اين تيم با نام جديد ((پرسپوليس خراسان شمالي)) و با هدف حضوري قوي در ليگ دسته يک فوتبال کشور / به مرحله جديدي از فعاليتهاي خود گام نهد .

وي با تاکيد برحمايت همه جانبه همه مسئولان استان براي حضور تيم فوتبال خراسان شمالي در ليگ برتر کشورافزود: پس از برگزاري جلساتي با اعضاي اين تيم در هفته آينده / از جوانان با استعداد و علاقمند استان تست اوليه گرفته خواهد شد .

پنجعلي با اشاره به توجه مسئولان براي جذب استعدادهاي بومي گفت : بيش از 60 درصد بازيکنان و اعضاي تيم پرسپوليس خراسان شمالي از جوانان بومي استان خواهند بود.

lindows
13-05-2009, 10:05

بنظر من خيلي در حق افشين پيرواني ظلم كردند
مثل يه سرباز داشت براي پرسپوليس كار ميكرد
يه دفعه زدند تو كاسه كوزش جمع كن برو :13:

m2stech
13-05-2009, 11:22

m2stech
13-05-2009, 11:29
حسین هدایتی فردا شب میهمان برنامه نود است

حسین هدایتی، رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس پنجشنبه شب در برنامه نود میهمان عادل فردوسی‏پور است. هدایتی که از ابتدای فصل تاکنون در برنامه‏های تلویزیونی حاضر نشده است، قصد دارد تا در برنامه پربیننده نود در مورد مسایل و اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس با هواداران این تیم گفت‏وگو کند. این احتمال وجود دارد که با توجه به صحبت‏های انصاری‏فرد در مورد مسایل مالی باشگاه پرسپولیس، هدایتی اسناد و مدارکی را نیز همراه خودش به برنامه نود ببرد.

m2stech
13-05-2009, 11:31

نمی دانم وینگادا چه مشکلی با من دارد ؟
باقری : مقابل الشباب بازی نمی کنم

از هواداران عذرخواهی می کنم
انصاری فرد : جواب پیروانی را نمی دهم

بیانیه افشین پیروانی علیه انصاری فرد :
حاج عباس سد شکن؛
با هدایتی و کریمی چه می کنی ؟!

بازی کردن با احساسات هوادران ممنوع!
پرسپولیس در بیراهه

همه اسیر جنجال ، درگیری و حاشیه
لطفاً به فکر بازی با الشباب عربستان باشید

به جرم پول گرفتن از بازیکنان
6 مربی فوتبال رسماً ممنوع الفعالیت شدند

واعظ آشتیانی در دفتر باشگاه پرسپولیس
تصمیمات ضد دلالیسم مدیران سرخابی

کریمی : بیرون از گود مانده ها دائم انتقاد می کنند
خودشان اهل باند و باند بازی هستند نه من

قطبی به جادوگر :
دلم خیلی برایت تنگ شده بود
هدایتی : من استعفا نمی دهم!

پیروانی :
قربانی تصمیمات هیات مدیره شدم

کریمی :
انصاری فرد پرسپولیس را به حاشیه برد

3 راهی حاج حبیب بعد ازملاقات با احمدی نژاد و علی آبادی
1. سازمان و ورزش 2. مدیر تیم های ملی 3. پرسپولیس

کاشانی :
با فوتبال می توان به بهشت رفت

جادوگر بعد از 357 روز در تیم ملی

در پاسخ به احتمال محرومیت از مربیگری در لیگ نهم
فیروز : حتماً منظورشان از « ف . ک » فابیو کاپلو بوده

برنامه های استویچکوف بهتر از تیگانا بود!
قاسمی : به زیدان گفتم به عشق اسلام بیا ابومسلم

حبیب کاشانی و 3 گزینه پیش رو
رییس سازمان تربیت بدنی
مدیر تیم های ملی یا مدیر عامل پرسپولیس

نیکبخت : نباید وینگادا را از دست بدهیم

شایعه قرارداد یک میلیاردی قطبی

درخشان می خواهد معروف شود
علی کریمی : آقای انصاری فرد ممنون که در لیست فروش قرار دارم !

مگر از من دعوت کرده اند که برگردم
دادکان : آقایان در این دو سال کجا بودند؟

نامه سرگشاده افشین پیروانی به عباس انصاری فرد
آقای سد شکن چه آسان افترا و تهمت و دروغ به کار می بری !

تیم ملی جمعه غربال می شود

فیروز تا بیانیه 2400 حاجی مایلی روزه سکوت می گیرد

در پی نشست کاشانی و علی آبادی در مورد تیم ملی
کفاشیان : سازمان نمی تواند برای فدراسیون تصمیم بگیرد

استقلال شرایط متسو را پذیرفت ؟

در واکنش به مربیگری استویچکوف در ابومسلم
خداداد : من هم پیشنهاد منچستر و چلسی را نپذیرفتم!

استارت جادوگر با قطبی

بازگشت جادوگر پس از 400 روز
تیم ملی با کریمی دیدنی تر شد

قلعه نوعی :
برمی گردم اگر واعظ نباشد

اولین بیانیه افشین پیروانی هم آمد
آقای پیشکسوت خدا می داند به کمر چه کسی بزند

هدایتی :
من استعفا بده نیستم ، اخراجم کنید!

اختلاس یک میلیاردی یک آقازاده ورزشی

سعداوی :
انصاری فرد از خداش بود پرسپولیس ببازد

بیانیه پرسپولیس و استقلال درباره فصل نقل و انتقالات

قانون 3+1 در لیگ برتر

مظفری ، داور دیدار تیم ملی و تیم امید

دادکان یا کاشانی ؛ یک نفر عهده دار مسئولیت تیم ملی می شود!

m2stech
13-05-2009, 11:32
خبر فوری حبیب کاشانی در یک قدمی پرسپولیس

حبیب کاشانی در یک قدمی پرسپولیس
اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس و مشاجرات لفظی که بین برخی اعضای هیئت مدیره این باشگاه صورت گرفته است شرایط را به گونه ای پیش برد که به نظر می رسد بزودی با انجام تغییراتی حبیب کاشانی به این باشگاه پرطرفدار بازگردد.

به گزارش خبرنگار مهر، اوضاع باشگاه پرسپولیس طی روزهای گذشته آنقدر بحرانی و پیچیده بوده است که می توان انتظار انجام هر تغییری از سوی سازمان تربیت بدنی در این باشگاه را داشت.

پس از اختلافاتی که بین عباس انصاریفرد به عنوان مدیرعامل و حسین هدایتی به عنوان رئیس هیئت مدیره بوجود آمد و به مشاجره لفظی آنها در رسانه ها ختم شد، این احتمال وجود دارد که بزودی تغییراتی در هیئت مدیره و مدیریت باشگاه بوجود آید.

ناکامی پرسپولیس در رقابتهای لیگ برتر و کنار رفتن از رقابتهای جام حذفی را نیز باید به مجموعه عواملی که می تواند به انجام تغییرات در این باشگاه بینجامد را باید اضافه کرد.

آخرین گمانه زنی های خبرنگار مهر حکایت از آن دارد که پس از مطرح شدن بازگشت حبیب کاشانی به ورزش و نشستی که او با محمد علی آبادی رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس داشته است، این احتمال وجود دارد که او بزودی به این باشگاه پرطرفدار بازگردد.

قبل از این عنوان شده بود که احتمال دارد حبیب کاشانی به عنوان سرپرست به تیم ملی فوتبال کشورمان ملحق شود اما به نظر می رسد شرایط ویژه پرسپولیس مسیر مدیرعامل پیشین سرخپوشان را تغییر دهد. منابع آگاه حضور کاشانی در پرسپولیس را قطعی می دانند اما تا اعلام رسمی این انتصاب باید صبر کرد.

در این میان به نظر می رسد سازمان تربیت بدنی برای آرام کردن اوضاع پرسپولیس و نیاز به آرامش میلیونها هوادار قبل از برگزاری انتخابات دهم ریاست جمهوری، بزودی دست به انجام تغییراتی اساسی در هیئت مدیره سرخپوشان تهران بزند.

m2stech
13-05-2009, 11:34
هدايتي: از مسووليتم در پرسپوليس استفعا نخواهم داد
رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: بر خلاف شايعات اخير به هيچ عنوان از مسووليتم در پرسپوليس استعفا نخواهم کرد.

"حسين هدايتي" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاري ايرنا،* در خصوص شايعات اخير مبني بر استعفاي دسته جمعي اعضاي هيات مديره پرسپوليس از اين تيم خاطر نشان ساخت: به هيچ عنوان از سمت خود در پرسپوليس استعفا نخواهم داد و تا زماني که عذرم را نخواهند در پرسپوليس خواهم ماند.
وي با اشاره به اختلافاتش با عباس انصاري فرد اظهار کرد: مسائل به وجود آمده به ضرر پرسپوليس است و اميدوارم هر چه زودتر آرامش به پرسپوليس بازگردد.
رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس افزود: دوست ندارم با مصاحبه هاي خود بيش از پيش به اين موضوع بپردازم و به هيمن دليل ديگر در اين خصوص صحبت نخواهم کرد.
هدايتي گفت: ورزش ما يک مسوول دارد و بهتر است در خصوص اينگونه مسايل علي آبادي نظر بدهد و ما هم در تصميمات او دخالت نکنيم.
وي اظهار کرد: اميدوارم مسايل پيش آمده در بازي مقابل الشباب عربستان بر روي بازيکنان ما تاثير نگذارد.
رييس هيات مديره پرسپوليس در پايان گفت: اميدوارم هر چه زودتر آرامش به پرسپوليس بازگردد تا بيش از اين تيم وارد حاشيه نشود.

m2stech
13-05-2009, 11:35
وقتی دیگر از باخت هاي پرسپوليس ناراحت نمي شويم/ پرسپولیس جای غریب ها نیست

صاحب اصلي تيم پرسپوليس پيشكسوتان هستند و پرسپولیس جای ماست و نه جای آدمهای غریبه که برای کسب شهرت و درآمد به این باشگاه آمده اند.
پيشكسوت باشگاه پرسپوليس در خصوص باخت اين تيم مقابل پاس همدان و حذف از رقابت هاي جام حذفي كشور گفت: باور كنيد ديگر به شكست هاي پرسپوليس در رقابت هاي مختلف عادت كرده ايم و ديگر از باخت هاي اين تیم ناراحت نمي شویم.

محمد پنجعلي افزود : ديگر باخت ها پرسپوليس براي ما تفاوتي ندارد اما اي كاش مسابقه اين تيم مقابل پاس همدان را نمي ديديم. اين نتايج در شان پرسپوليس نيست.

وي ادامه داد: پرسپوليس رقابت هاي آسيايي را پيش رو دارد و بايد هر مربی كه با اين تيم كار مي كند يك انگيزه مضاعف را به تيم تزريق كند به هر حال رقابت هاي بين المللي مانند ديگر در اين بين مديريت باشگاه بايد طي نشستي مشكلات اين تيم را بررسي كند اگر لازم است تغييرات لازم را صورت دهند تا به نوعي شوكي را به تيم وارد سازند.

بازيكن سابق تيم پرسپوليس اضافه كرد : برخي از مشكلات فعلي تيم پرسپوليس از ابتداي فصل همراه اين تيم بود كه مربوط به مشكلات فني مي شود. به طور مثال وقتي مهاجم پاس همدان از رحمان رضايي درخط دفاعي عبور مي كرد به راحتي تا هيجده قدم و نزديكي دروازه پرسپوليس جلو مي آمد اما بازيكني نبود كه پوشش لازم را انجام دهد و عدم هماهنگي بين خطوط دفاع، میانی و حمله بسيار مشهود بود. واقعاَ جاي تعجب دارد که بهترين بازيكنان ليگ درتيم پرسپوليس هستند اما سازماندهي لازم را ندارند.

پنجعلي در خصوص احتمال بازگشت خود و علي پروين به تيم پرسپوليس گفت: صاحب اصلي تيم پرسپوليس پيشكسوتان هستند و پرسپولیس جای ماست و نه جای آدمهای غریبه که برای کسب شهرت و درآمد به این باشگاه آمده اند.

کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی گفت: اما ما را بيرون كرده اند و متاسفانه مديران باشگاه حتي به خود اجازه نمي دهند از ما كمك بخواهند در حاليكه من قول مي دهم اگر پيشكسوتان پرسپوليس مسووليت كادر فني تيم را بر عهده مي گرفتند در هر سه جام ليگ برتر ،جام حذفي و ليگ قهرمانان مدعي قهرمانان بوديم. به نظر شما اگر يك مربي از خود خانواده پرسپوليس سرمربي بود مقابل الغرافه قطر به جاي پنج گل 100 گل مي خورديم؟! يا اينكه اين همه باختي كه در فصل جاري نصيب پرسپوليس شد، دو برابر مي*شد و پايين تر از جايگاه فعلي مي آمدیم، اگر چنين تفكري داشته باشيم دور از انصاف است. مشكل اصلي پرسپوليس اين است كه كساني كه بايد در اين تيم باشند در حال حاضر كنار اين تيم نيستند

m2stech
13-05-2009, 11:42
كريمي : برخی فقط بلدند حرف بزنند / انصاری فرد پرسپولیس را به حاشیه برد

علي كريمي اظهار داشت: هيچ كس از آينده خود خبر ندارد. اتفاقات آينده را نمي توانم پيش بيني كنم. تا اين لحظه با الاهلي نيز هيچ قراردادي امضا نكرده ام.
وي افزود: قرارداد من تا پايان مسابقات فصل جاري است و سعي مي‌كنم پس از آن تصميم درستي بگيرم و در تيمي بازي كنم كه در آينده فوتبال تاثيرگذار باشد.
كريمي در خصوص مشكلات حاشيه اي در پرسپولس تصريح كرد: درباره مشكلات حاشيه‌اي در هيات مديره مردم قضاوت كنند. درگيري بين هيات مديره است و مردم بهتر از خيلي ها همه چيز را مي دانند. بايد هر چه سريعتر اين مشكلات حل شود چون در غير اين صورت روزهاي خوبي در انتظار ما نخواهد بود.
وي در خصوص امكانات كمپ تيم هاي ملي گفت: در طول يكسالي كه در خدمت تيم ملي نبودم امكانات نسبت به گذشته بهتر شده است.
هافبك تيم ملي اظهار داشت: تمرين خوبي را پشت سر گذاشتيم و از لحاظ روحي و رواني كامل آماده هستيم تا به جام جهاني صعود كنيم. اميدوار هستم به خواسته خود برسيم.
كريمي درباره مصدوميتش گفت: براي رفع مصدوميتم بايد نرمش‌هاي خاصي را انجام دهم تا مشكلي پيش نيايد خوشبختانه الان خوب هستم و مشكل خاصي ندارم.
وي درباره اظهارات حميد درخشان كه گفته بود برخي ها خودش را به كمر درد مي زند؛ گفت: به تيم خودم تعصب دارم. چون با كمر درد براي پرسپوليس 90 دقيقه به ميدان رفتم. البته بعضي ها بيرون از گود مي‌نشيند و صحبت‌هايي مي كنند كه دو روزنامه براي آنها بنويسد و معروف شوند. درست است در برخي از بازي‌ها شايد خوب نبودم اما نشان دادم كه تعصب دارم و جرات بازي كردن با مصدوميت را دارم. اين اتفاقات براي دفعه اول و آخر در فوتبال ما نيست و مطمئن باشيد همچنان ادامه دارد.
كريمي درباره اظهار انصاري فرد مبني بر احتمال فروش وي گفت: دست انصاري فرد درد نكند كه براي من اين تصميم را گرفته است. همه مردم متوجه مي‌شوند و مي‌دانند كه چرا مديرعامل پرسپوليس اين حرف ها را زده است. اگر اين اتفاق بيفتد بار من كمتر مي‌شود و من شايد بهتر مي‌توانم در جاي ديگر به ميدان بروم. من در فصل جاري در پرسپوليس منتظر اين اظهارات نظرها بودم.
هافبک میانی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اختلافات مسئولان این باشگاه گفت: متاسفانه مدیرعامل باشگاه با برخی اظهار نظرها پرسپولیس را به حاشیه برد.
علی کریمی که در حاشیه نخستین تمرینش با تیم ملی با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: من نمی توانم در مورد مشاجره رسانه ای هدایتی و انصاری فرد اظهار نظر کنم و کسی باید اظهار نظر کند که صلاحیتش را داشته باشد.
وی ادامه داد: اما این را خوب می دانم که درست نیست یک مدیر و مسئول که تیمش برایش مهم است با دست خود تیم را وارد حاشیه کند. متاسفانه این اتفاق در مورد پرسپولیس افتاد و انصاریفرد پرسپولیس را به حاشیه برد.
کریمی در مورد ادامه حضورش در پرسپولیس گفت: تا روزی که با پرسپولیس قرارداد دارم با تمام وجود در خدمت این تیم خواهم بود و به تعهداتی که دارم پایبند خواهم بود.
وی افزود: برای آینده هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام و صحبت هایی که در مورد الاهلی امارات هم می شود صحت ندارد. در پایان فصل پیشنهادات را بررسی می کنم و با هر تیمی که مرا بخواهد مذاکره می کنم.
کاپیتان دوم پرسپولیس در مورد اظهار نظر انصاری فرد که گفته بود کریمی جایی در فهرست فصل آینده این تیم ندارد گفت: از ایشان تشکر کنم که با این اظهار نظر بار سنگینی را از روی دوش من برداشتند.
هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد بازگشتش به تیم ملی گفت: یکسال در اردوی تیم ملی نبود اما شرایط خوبی بر اردو حاکم است. احساسم بر این است که شرایط روز به روز بهتر خواهد شد و با آمادگی بدنی و روحی که بر اردو حاکم است فکر می کنم بتوانیم در راه مسابقات انتخابی جام جهانی نتیجه لازم را کسب کنیم.
وی در خصوص آسیب دیدگی خود گفت: مراحل درمان را پیگیری می کنم و امیدوارم بتوانم با بدست اوردن سلامتی به تیم ملی کمک کنم. حتی اگر هم به سلامتی کامل نرسم هستند بازیکنانی در اردوی تیم ملی که بتوانند به این تیم کمک کنند.
کریمی در واکنش به اظهارات اخیر حمید درخشان بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: من حداقل اینقدر تعصب دارم که اگر کمر درد داشته باشم با مشکلاتی جسمانی برای تیمم بازی کنم اما مانند افرادی نیستم که بیرون از گود هستند و برای اینکه خود را مطرح نگه دارند علیه تیم سابقشان مصاحبه کنند.

منبع: hurrahsport

بردیا
13-05-2009, 13:32
برای نهمین فصل لیگ برتر ؛
لیست فروش پرسپولیس اعلام شد / توره و پترویچ در لیست مازاد

ای کله پوکا

پتروویچ این فصل جزو بهترین بازیکنامون بود اونوقت برای فصل بعد نمیخواننش
اینام مشکل دارن با خودشونا

m2stech
13-05-2009, 14:42
در جلسه دوشنبه شب کاشانی با علی آبادی مطرح شد؛ تیم ملی گزینه اول، پرسپولیس گزینه دوم
کانون هواداران پرسپولیس : بعد از جلسه دوشنبه شب حبیب کاشانی با علی آبادی، بازگشت مجدد مدیرعامل سابق و موفق پرسپولیس به فوتبال قطعی شده و نهایتاً کاشانی یا به تیم ملی می‌رود و یا این که بعد از یک سال دوری دوباره به پرسپولیس باز خواهد گشت.
بعد از درخواست علی آبادی از کاشانی برای در دست گرفتن پست مدیریت تیم ملی که در جلسه دوشنبه شب مطرح شد، بازگشت کاشانی به فوتبال کاملا قطعی شده و هم اکنون کاشانی بر سر دو راهی تیم ملی و پرسپولیس قرار گرفته است.
یک منبع بلند پایه که با مهندس علی آبادی ارتباط نزدیکی دارد؛ بازگشت حبیب کاشانی به این باشگاه پر طرفدار را قطعی میداند.

گزینه اول کاشانی برای بازگشت به تیم ملی است و اگر بنابه هر دلیلی مذاکرات برای این پست به نتیجه نرسد، وي بعد از یک فصل دوری از پرسپولیسی که در زمان مدیریتش عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورد، مجدداً پست مدیرعاملی این باشگاه را بر عهده خواهد گرفت.
این خبر در شرایطی مطرح می‌شود که به‌زودی تمامی اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از این باشگاه برکنار خواهند شد و کاشانی نیز از اقبال عمومی مساعدی برای بازگشت به پرسپولیس برخوردار است.

m2stech
13-05-2009, 14:44
در تمرین امروز رخ داد؛ ناراحتي هواداران و تمرين نكردن نيكبخت به نشانه اعتراض
کانون هواداران پرسپولیس : تمرين پرسپوليس پس از دو روز استراحت از ساعت 10:30 امروز در مجموعه ورزشي خيريه عمل برگزار شد.
در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس به گرم كردن، ‌حركات كششي، آقا وسط، حركات سرعتي، فوتبال و استارت‌هاي بلند در نيمه زمين پرداختند.

*علاوه بر بازيكنان ملي‌پوش؛ مسعود زارعي و مهران فرضيات نيز غايب بودند.

* عليرضا نيكبخت واحدي به نشانه اعتراض به پرداخت نشدن حق و حقوقش 20 دقيقه با لباس شخصي در تمرين حضور پيدا كرد و پس از اينكه متوجه شد مسئولان پرسپوليس قصد حضور در تمرين امروز را ندارند محل تمرين را ترك كرد.

* دروازه‌بانان تمرينات ويژه‌اي را زير نظر عابدزاده انجام دادند. وينگادا در تمرين امروز نظارت خاصي بر تمرين دروازه‌بانان داشت.

* حدود 70 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند و كاملا سكوت كرده بودند. با اين حال در پايان تمرين چند نفر از آنها به نشانه اعتراض به عملكرد پرسپوليس شعارهايي سر دادند. شعارهاي اين عده معدود باعث شد شماري از ليدرهاي باشگاه به سمت آنها بروند و با آنها به گفت و گو بپردازند كه درگيري لفظي كوچكي به وجود آمد اما با پادرمياني محمود خوردبين به پايان رسيد.يكي از اين تماشاگران معترض در حالي كه اشك مي ريخت عليه پرسپوليس شعار مي داد.

* حميد علي‌عسگر با لباس شخصي نظاره‌گر تمرين بود. محسن خليلي نيز 10 دقيقه در محل تمرين حضور پيدا كرد.

* مهدي واعظي پس از 20 دقيقه تمرين به استراحت پرداخت.

* تمرين امروز پرسپوليس ساعت 11:50 به پايان رسيد و صبح فردا پيگيري مي‌شود.

m2stech
13-05-2009, 14:44
فرخزادی: خبرهاي خوشي براي پرسپوليس در راه است
کانون هواداران پرسپولیس : عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس،گفت: تصميمات جديدي را براي تيم اتخاذ كرده‌ايم و تا پايان هفته خبرهاي خوشي براي پرسپوليس در راه است.
مجيد فرخزادي روز چهارشنبه در گفت و گویی، درخصوص اختلافات به وجود آمده در بين مسئولان اين تيم،خاطر نشان ساخت: مسئله خاصي نبوده و تا پايان هفته سو تفاهمات به طور كامل حل خواهد شد.
وي افزود: اين حاشيه‌ها به سود پرسپوليس نيست و بايد هرچه زود تر اين موضوع برطرف شود.
عضو هيات مديره پرسپوليس درخصوص شايعه بركناري انصاري فرد گفت: ايشان مديرعاملي هستند كه اعضاي هيات مديره انتخاب كرده‌اند و تا جايي كه لازم باشد از او حمايت خواهيم كرد و فكر نمي‌كنم خبر بركناري او صحبت داشته باشد.
فرخزادي درعين حال تصريح كرد: براي انصاري فرد به عنوان مديرعامل حيطه كاري مشخصي تعريف شده است و او بايد در همان حيطه به كار خود ادامه دهد.

وي درخصوص انتشار خبر احتمال استعفاي دسته جمعي هيات مديره در پايان ديدار پرسپوليس در مقابل الشباب عربستان ،اظهار كرد: اين موضوع به هيچ عنوان صحت ندارد و تمام اعضاي هيات مديره با قدرت به كار خود ادامه خواهند داد.
عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس با اشاره به ادامه همكاري اين باشگاه با وينگادا، گفت: درحال حاضر او سرمربي پرسپوليس است و ما از وينگادا حمايت خواهيم كرد، پس از اتمام مسابقات درخصوص وضعيت او تصميم‌گيري خواهيم كرد.

m2stech
13-05-2009, 14:45
توره: از حضور در ليست مازاد پرسپوليس بي‌اطلاعم
کانون هواداران پرسپولیس : ابراهيم توره در گفت و گو كوتاهي اظهار داشت: با انصاري‌فرد در مورد تمديد قرار دادم در پرسپوليس صحبت كردم و به نتايجي رسيده‌ام اما از اينكه اعلام مي‌شود در ليست مازاد پرسپوليس هستم بي‌خبرم.
وي افزد: اميدوارم بتوانم با پرسپوليس ناكامي‌ها را جبران كنم.

m2stech
13-05-2009, 14:45
ستاره ها هم طاقتشان تمام شد // نيكبخت: مسئولان باشگاه مقصر ناكامي پرسپوليس
کانون هواداران پرسپولیس : عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گویی اظهار داشت: تا وقتي كه باشگاه پولم را ندهد تمرين نمي كنم. 2 ماه است به من قول داده‌اند اما تا امروز هيچ فردي از باشگاه با من تماس نگرفته است. وي افزود: من بازيكن پولكي نيستم و اين را ثابت كرده‌ام اما نمي‌دانم چرا در بازي‌هايي كه به ميدان مي‌رويم چه ببازيم و چه ببريم فحش مي‌خوريم ولي موقع پول دادن كسي سراغ ما نمي آيد. نيكبخت ادامه داد: مردم خيال مي‌كنند ما پول‌هاي ميليوني به جيب مي‌زنيم. اميدوارم آنها به تمرين پرسپوليس بيايند و ببيند ما چگونه تمرين مي‌كنيم و يا آيا پول مي‌گيريم يا خير. وي ضمن انتقاد از مسئولان باشگاه پرسپوليس گفت: 2 ماه است آقايان به من جواب نداده اند. اعلام كرده اند من 60 درصد از قراردادم را گرفته ام. مي‌توانم بپرسم منظور آنها كدام 60 درصد است؟ من از 3 سال پيش از محمد حسن انصاري‌فرد در باشگاه پرسپوليس چك دارم كه هنوز پول آن به دستم نرسيده است.

تا به امروز چه كسي اين حرف را از زبان من شنيده بود اما الان مجبور شدم اين حرف ها را بزنم تا ثابت كنم به جز پول براي اهداف بزرگي به پرسپوليس آمدم.

مهاجم پرسپوليس تصريح كرد: هدايتي به باشگاه پول تزريق و كمك‌هاي زيادي كرده است. وقتي كه اول فصل به بازيكنان قول پاداش مي‌داد يا حق و حقوق آنها را به موقع پرداخت مي‌كرد بعضي‌ها ناراحت مي شدند. او براي پرسپوليس كم نگذاشت. بايد قدر اين افراد را دانست و دليل مقابله با آنها را در باشگاهي كه به اين افراد نياز دارد توضيح داد.

وي ضمن انتقاد از تصميمات مديرعامل پرسپوليس تاكيد كرد: از زماني كه در پرسپوليس انجام وظيفه مي‌كردم تا به حال اينقدر اوضاع را بد نديدم. اولين نفراتي كه حاشيه‌ را به تيم ما وارد كردند مسئولان پرسپوليس بودند اما اعلام كردند كه مشكل بازيكنان هستند. يك روز اخراج بازيكنان پرسپوليس را بر سر زبان‌ها انداختند و يك روز ديگر مربي تيم را كنار گذاشتند. مقصر ناكامي؛ مسئولاني هستند كه در باشگاه تصميمات عجيبي مي گيرند.

نيكبخت اظهار داشت:‌ اگر در يك تيم بحث اخراج به ميان آيد بازيكن ديگر تعصب و انگيزه اي براي بازي كردن ندارد اما غيرت بازيكنان پرسپوليس نشان داد كه با حرف در باشگاه پرسپوليس بازي نمي‌كنند بلكه با غيرت خود و علاقه مردم پيراهن اين تيم را بر تن كردند.

اين بازيكن درباره حضورش در ليست مازاد پرسپوليس عنوان كرد: اين كارها توسط رسانه‌هايي انجام مي شود كه دنبال هدف خود هستند. من يك سال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارم و در خدمت اين باشگاه هستم. خوشبختانه تا به امروز هر وقت براي اين تيم به ميدان رفتم آماده بودم و هيچ مشكلي نداشتم. امسال نيز دوران خوبي داشتم اما شايد با كمي فراز و نشيب بود. قول مي‌دهم در فصل آينده با عملكردي مطلوب جزو بهترين‌هاي پرسپوليس باشم.

نيكبخت خاطرنشان كرد: درست است كه من براي رفع مشكلات زندگي‌ام بايد پول بگيرم و بعد با خيال آسوده براي پرسپوليس به ميدان بروم اما پيراهن پرسپوليس را هرگز با پول عوض نمي‌كنم و هوادارانش را جزء بهترين‌ها مي‌دانم. من دنبال شعار دادن نيستم ولي اميدوارم كه بتوانم عاملي براي موفقيت پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا سپوليس باشم.

اين بازيكن در خصوص اظهار نظر پيشكسوتان پرسپوليس گفت:‌ پرسپوليس به جايي رسيده كه هر كس از راه مي‌رسد دلش مي‌خواهد با عنوان بزرگ پرسپوليس بازي كند و حرف بزند. من از اين آقايان مي‌پرسم كه در زمان خودشان مثل ما حق و حقوقشان را دريافت نمي كردند اگر پول نمي گرفتند چه كار مي كردند.

نيكبخت يادآور شد: تمام پيشكسوتان پرسپوليس اگر از وقت مقرر در هنگام پرداخت پول باشگاه مي گذشت تصميم امروز ما را مي‌گرفتند ضمن اينكه آن زمان قول‌ها بيشتر ارزش داشت.

وي تاكيد كرد: الان اگر نيكبخت واحدي پولي از باشگاه دريافت كند 10 دقيقه بعد بايد برود اداره ماليات تا تسويه حساب كند. در اين ميان هزار مشكل ديگر نظير اينكه آيا چك وصول شود يا خير؛ وجود دارد. آيا مردم و بزرگان پرسپوليس اين مشكلات را مي‌دانند.

مهاجم پرسپوليس اضافه كرد: وقتي پس از بازي‌ها به خودرويت حمله مي شود، فحش‌ مي خوري و يا تهمت‌هايي را به تو مي‌زنند؛ سخت‌ترين لحظات زندگي‌ات را سپري مي كني. آيا آقايان اين چيزها را نمي بينند. ما با اين فوتبال واقعا زندگي نداريم.

m2stech
13-05-2009, 14:46
آخرین گمانه زنی ها/ آقای کاشانی هواداران بی صبرانه منتظر حضور شما هستند
کانون هواداران پرسپولیس : اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس و مشاجرات لفظی که بین برخی اعضای هیئت مدیره این باشگاه صورت گرفته است شرایط را به گونه ای پیش برد که به نظر می رسد بزودی با انجام تغییراتی حبیب کاشانی به این باشگاه پرطرفدار بازگردد.
اوضاع باشگاه پرسپولیس طی روزهای گذشته آنقدر بحرانی و پیچیده بوده است که می توان انتظار انجام هر تغییری از سوی سازمان تربیت بدنی در این باشگاه را داشت.
پس از اختلافاتی که بین عباس انصاریفرد به عنوان مدیرعامل و حسین هدایتی به عنوان رئیس هیئت مدیره بوجود آمد و به مشاجره لفظی آنها در رسانه ها ختم شد، این احتمال وجود دارد که بزودی تغییراتی در هیئت مدیره و مدیریت باشگاه بوجود آید.
ناکامی پرسپولیس در رقابتهای لیگ برتر و کنار رفتن از رقابتهای جام حذفی را نیز باید به مجموعه عواملی که می تواند به انجام تغییرات در این باشگاه بینجامد را باید اضافه کرد.

آخرین گمانه زنی های کانون هواداران حکایت از آن دارد که پس از مطرح شدن بازگشت حبیب کاشانی به ورزش و نشستی که او با محمد علی آبادی رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس داشته است، این احتمال وجود دارد که او بزودی به این باشگاه پرطرفدار بازگردد.
قبل از این عنوان شده بود که احتمال دارد حبیب کاشانی به عنوان سرپرست به تیم ملی فوتبال کشورمان ملحق شود اما به نظر می رسد شرایط ویژه پرسپولیس مسیر مدیرعامل پیشین سرخپوشان را تغییر دهد. منابع آگاه حضور کاشانی در پرسپولیس را قطعی می دانند اما تا اعلام رسمی این انتصاب باید صبر کرد.
در این میان به نظر می رسد سازمان تربیت بدنی برای آرام کردن اوضاع پرسپولیس و نیاز به آرامش میلیونها هوادار قبل از برگزاری انتخابات دهم ریاست جمهوری، بزودی دست به انجام تغییراتی اساسی در هیئت مدیره سرخپوشان تهران بزند.

m2stech
13-05-2009, 14:47
زرينه: واعظي مصدوم است
کانون هواداران پرسپولیس : دروازه‌بان باتجربه پرسپوليس به دليل مصدوميت صبح امروز با پرسپوليس تمرين نكرد.
دكتر زرينه در گفت‌وگويي گفت: «واعظي با مشكل ناراحتي از ناراحتي از ناحيه كمر مواجه است. در نظر داريم با فيزيوتراپي و اقدامات ديگر درماني اين بازيكن را براي ديدار با الشباب مهيا كنيم تا او براي بازي آينده مشكلي نداشته باشد.

m2stech
سعداوي به باشگاه پرسپوليس احضار شد
کانون هواداران پرسپولیس : عباس انصاري فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس به دليل مصاحبه‌هاي اخير نعيم سعداوي عليه مسئولان باشگاه اين مربي را احضار كرد.
انصاري فرد در اين باره گفت: به همين دليل امروز اعلام كردم سعداوي سر تمرينات حضور نيابد. او اگر به باشگاه پرسپوليس نيايد و دليل قانع كننده‌اي نداشته باشد از كادر فني كنار گذاشته خواهد شد. تمام اين مسائل منوط به جلسه‌اي است كه قرار است با وي در روزهاي آينده برگزار كنيم.

resident_evil
توره چرا آخه ؟! پتروویچ هم که خوبه !

m2stech
13-05-2009, 14:48
فوری / اميرحسين صادقي با پرسپوليس دوساله بست
کانون هواداران پرسپولیس : اميرحسين صادقي مدافع تيم فوتبال مس کرمان با امضاي قراردادي دوساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.
مدافع سالهاي نه چندان دور استقلال تهران با حضور در دفتر عباس انصاري فرد موافقت خود را با امضاي قرارداد دوساله اعلام کرد.
شايان ذکراست پيش از اين زمزمه هايي درخصوص بازگشت صادقي به استقلال مطرح شده بود که اين بازيکن امروز با پرسپوليس به توافق رسيد.

m2stech
13-05-2009, 14:48
انصاری فرد فهرست فروش بازیکنان پرسپولیس را تکذیب کرد
کانون هواداران پرسپولیس : عباس انصاری‌فرد وجود هرگونه فهرست فروش و یا اخراجی را در پرسپولیس تکذیب کرد.
عباس انصاری‌فرد در گفت و گویی خبر وجود فهرست فروش بازیکنان این تیم را به شدت تکذیب کرد. انصاری‌فرد اعلام کرد در آستانه بازی حساس این تیم با الشباب عربستان متاسفانه عده‌ای به نشر اکاذیب می‌پردازند. همانطور که در موارد مشابه پیشین نیز کذب بودن این اخبار مشخص شد این بار نیز وجود هرگونه فهرست اخراجی در پرسپولیس یک فهرست خیالی و کذب است و وجود هرگونه فهرست اخراجی یا مازادی تکذیب می‌شود.

وی همچنین در ادامه در مورد شایعه برکناری محمود خوردبین از سرپرستی باشگاه پرسپولیس گفت: خوردبین یکی از اسطوره‌ها و متعصب‌ترین پرسپولیسی‌هاست و پرسپولیس خانه پیشکسوتانی مانند محمود خوردبین است. این خیر نیز شایعه بیش نیست و در راستای حاشیه‌سازی برای این تیم بزرگ می‌باشد.
انصاری‌فرد در پایان اظهار امیدواری کرد بازیکنان با تعصب پرسپولیسی خود الشباب را شکست داده تا دل شکسته هوادارن را به دست آورند.
لازم به ذکر است دیروز در یکی از سایت‌های اینترنتی به کذب خبری با عنوان "لیست فروش پرسپولیس اعلام شد" درج شده بود.

m2stech
13-05-2009, 14:49
سعداوي: خوردبين به من گفت حق حضور در تمرينات را نداري
کانون هواداران پرسپولیس : نعيم سعداوي در گفت و گویی، اظهار داشت: در تمرين امروز آقاي خوردبين به من اعلام كرد با دستور انصاري‌فرد ديگر حق حضور در تمرين را ندارم و به همين علت بايد محل تمرين را ترك كنم. من هم به او گفتم اين موضوع بايد به صورت مكتوب به من ابلاغ شود.
وي با اشاره به صحبت هاي انصاري فرد كه گفته بود "سعداوي را به باشگاه احضار كرده ايم "؛ عنوان كرد: من اين سئوال را از آقاي انصاري فرد مي پرسم كه معني حرف خوردبين يعني احضار به باشگاه يا اخراج از پرسپوليس؟
وي يادآور شد: اميدوارم انصاري‌فرد در تماس تلفني به من اعلام كند كه چه وقت بايد در باشگاه به ديدار او بروم و صحبت كنم. اگر به نتيجه نرسيديم حرف هايم را خواهم زد.

m2stech
13-05-2009, 16:49
از سوي مدير برنامه هايش اعلام شد:
اولتيماتوم آرفي به باشگاه پرسپوليس
خبرگزاري فارس: مدير برنامه هاي اشپيتيم آرفي به باشگاه پرسپوليس اولتيماتوم داد.

عباس نبوي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در اين باره اظهار داشت: با توجه به توافقات انجام شده و اتفاقات چند مدت اخير وظيفه خود دانستم تا مواردي جدي را به باشگاه پرسپوليس هشدار دهيم.
وي افزود: با توجه به قول مسئولان باشگاه پرسپوليس 27 ارديبهشت بايد 40 درصد از پيش قرارداد آرفي پرداخت شود تا او به قول خود و قرارداد داخلي پايبند باشد.
نبوي ادامه داد: متأسفانه در روزهاي اخير خبرهاي خوبي از باشگاه پرسپوليس نمي شنويم. روز اول كه هدايتي رئيس هيات مديره پرسپوليس با من گفت وگو كرد و آرفي را پرسپوليسي دانست حالا از بين افرادي كه بايد جوابگوي پرداخت پيش قرارداد آرفي باشد خارج شده و اين براي ما ناخوشايند است.
وي يادآور شد: البته به جزء هدايتي با عباس انصاري فرد صحبت هاي نيز داشته ايم اما از امروز اعلام مي كنم در صورتي كه در زمان مقرر پيش قرارداد آرفي پرداخت نشود او مذاكرات خود را با باشگاه سپاهان كه 20 درصد بيشتر از پرسپوليسي ها پول مي دهد آغاز خواهد كرد و يا جواب پيشنهاد 700 هزار يورويي براي 7 ماه را به يك تيم اماراتي خواهد داد.
وي خاطرنشان كرد: اشپيتيم براي پول به پرسپوليس نيامده اما نمي پذيرد كه پيش پرداخت يك هفته به تعويق بيفتد. او همچنين اعلام كرده در صورتي كه اين مبلغ پرداخت شود با دستور مسئولان باشگاه پرسپوليس به تهران خواهد آمد در غير اينصورت شرمنده هدايتي، انصاري فرد و هواداران اين باشگاه خواهد بود.
انتهاي پيام/

PC-0611
13-05-2009, 17:31
کاشکی نیکبخت به جای این همه حرف زدن و ایراد گرفتن از این و اون یه ذره بازی خودش رو بهتر میکرد تا اینطور همه از دستش شاکی نشن.
اصولا بازیکنی که همش تو حاشیه باشه همین میشه دیگه.
خدا وکیلی بازکن یعنی علی کریمی که اهل هیچ باند و زدوبندی هم نیست
عشق است کریمی

aluminum
13-05-2009, 17:47
اخ چی میشه کاشانی برگرده به پرسپولیس

من از صادقی خوشم نمی یاد ولی....

طرف فکر کرده برای پر افتخار بودن در ایران باید امتیاز های لیگ برتر رو جمع کنه

دوست عزیز ایران قبل از لیگ برتر لیگ های دیگه ای داشته

نمی دونی بگو تا رات بگم

با اون حساب پرسپولیس پر افتخار ترین تیم ایرانه

aluminum
13-05-2009, 18:54
حسيني: پيشنهاد مستقيمي از پرسپوليس دريافت نكرده ام

سيدجلال حسيني بازيكن فصل گذشته تيم سايپا و عضو تيم ملي فوتبال كشورمان گفت: هنوز از پرسپوليس به طور مستقيم پيشنهادي دريافت نكرده ام.
وي روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در كمپ تيم ملي در خصوص شايعه مذاكراتش با تيم پرسپوليس گفت: تا اين لحظه مذاكره‌اي با مسوولان اين تيم نداشته ام و اگر پيشنهادي هم بوده به صورت مستقيم نبوده است.
وي افزود : در پايان ليگ هشتم ، قراردادم با تيم سايپا به پايان رسيده است و هم اكنون مي‌توانم به عنوان بازيكن آزاد براي خود تصميم‌گيري كنم.
حسيني افزود: از چند تيم مختلف پيشنهاد داشته ام اما هنوز تصميم جدي نگرفته ام ولي بزودي تيم خود را مشخص خواهم كرد.
وي در خصوص وضعيت تيم ملي نيز گفت: تمرينات شادابي را در تيم ملي پشت سر گذاشته‌ايم و فكر مي‌كنم در طول چند روز آينده به مرز آمادگي برسيم.
حسيني افزود: امكانات مطلوبي در كمپ تيم ملي وجود دارد و همه چيز براي صعود تيم ملي به جام جهاني ۲۰۱۰ آفريقاي جنوبي فراهم شده است.
وي با اشاره به شانس بالاي ايران براي صعود به جام جهاني، افزود: ايران تيم بزرگي است و مطمئنا با حمايت مردم و مسوولان ورزش به جام جهاني صعود خواهيم كرد.

aluminum
13-05-2009, 18:55
دروازه بان پیشین پرسپولیس به تیم فوتبال استقلال پیوست

محمد محمدی دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال پیکان قزوین با قراردادی دو ساله به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست.
به گزارش خبرگزاری مهر، باشگاه استقلال عصر چهارشنبه با بیان این خبر اعلام کرد: محمد محمدی سنگربان فصل گذشته باشگاه پیکان بعد از ظهر امروز(چهارشنبه) با حضور در محل باشگاه استقلال قراردادی دوساله با این تیم منعقد کرد.

محمدی که سابقه حضور در اردوهای تیم ملی فوتبال کشورمان را نیز دارد، در تیم های برق شیراز ، پرسپولیس ، استیل آذین و پیکان قزوین بازی کرده است.

hoomaan
13-05-2009, 21:53
جلسه هيئت مديره پرسپوليس با حضور علي‌آبادي؛
آشتي‌كنان هدايتي و انصاري‌فرد

خبرگزاري فارس: عباس انصاري‌فرد و حسين هدايتي در جلسه امروز بعداز ظهر هيئت مديره آشتي كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، جلسه هيئت‌مديره باشگاه پرسپوليس از ساعت 30/16 امروز الي 30/20 در سازمان تربيت‌بدني برگزار شد.
در اين جلسه كه به مدت يك ساعت آن مهندس علي‌آبادي در آن حضور داشت سپس ساير اعضاي هيئت مديره جلسه‌اي با يكديگر برگزار كردند در خصوص مسائل مختلف با يكديگر به گفتگو پرداختند و به تفاهماتي رسيدند.
در اين جلسه عباس انصاري‌فرد و حسين هدايتي رسماً با يكديگر آشتي كردند و يكديگر را در آغوش گرفتند.

Turok-71
14-05-2009, 03:30
این نیکبخت رو باید با تی پا از پرسپولیس بندازنش بیرون فک کرده کیه؟؟
بچه سوسول خیره سر. پولت افتاده عقب خوب بیفته باید قهر کنی بری پیش مامانت.

meragj2
14-05-2009, 12:24
این نیکبخت رو باید با تی پا از پرسپولیس بندازنش بیرون فک کرده کیه؟؟
بچه سوسول خیره سر. پولت افتاده عقب خوب بیفته باید قهر کنی بری پیش مامانت.

تایید می شه.
23 تا بازی هیچی گل نزده!!!!!!:13:
یه آمار استثنایی!:27:

dark fear
14-05-2009, 15:50
تایید می شه.
23 تا بازی هیچی گل نزده!!!!!!:13:
یه آمار استثنایی!:27:

جالبه كه از دعوت نشدنش به تيم ملي هم ناراحت بود و فكر ميكرد قطبي باهاش مشكل داره
گفته بود : يعني من در بين 40 بازيكن برتر ليگ هم نيستم ؟
به نظر من در حد بهادر عبدي هم نيستي :27: حداقل بازي قبلي گل زد :27:

PC-0611
14-05-2009, 16:01
به نظر من در حد بهادر عبدي هم نيستي :27: حداقل بازي قبلي گل زد :27:
این تیکه رو خیلی خوب اومدی:27:
واقعا من اگه جای وینگادا بودم و عبدی برای تیمم گل میزد حتما خودکشی میکردم:31:

beauty
14-05-2009, 19:12
چقدر امروز بازی پاس و راه آهن رو دیدم حسرت خوردم

واقعا این پاس میخواست با اون زمین و اون امکانات زیر خط فقرش قهرمان جام حذفی بشه بره آسیا چه آبرو ریزی بکنه ؟!!!

فقط جلوی پرسپولیس شیر میشه ، ما رو میبره به راه آهن میبازه

ما راحت این راه آهن رو توی استادیوم میزدیم

خیلی حیف شد

PC-0611
14-05-2009, 19:26
چقدر امروز بازی پاس و راه آهن رو دیدم حسرت خوردم

واقعا این پاس میخواست با اون زمین و اون امکانات زیر خط فقرش قهرمان جام حذفی بشه بره آسیا چه آبرو ریزی بکنه ؟!!!

فقط جلوی پرسپولیس شیر میشه ، ما رو میبره به راه آهن میبازه

ما راحت این راه آهن رو توی استادیوم میزدیم

خیلی حیف شد
بابا بیخیال
یکی از دوستان تو همین تاپیک یه حرف خوبی زد و اونم این بود که تکیف تیممون زودتر روشن میشه و حداقل میدونیم برای فصل بعد چکار کنیم. چه بسا که ممکن بود با برد پاس و راه اهن به یکباره همه مشکلات تیم رو فراموش کرده و از داشتن یه تیم خوب و سازمان یافت برای فصل های بعد غافل بشیم.
پس اینم خودش یه نگاه خوب به این قضیه هست:46:

corey
14-05-2009, 19:52
راستی راه آهن آسیایی میشه یا تیم چهارم لیگ؟؟؟؟/

beauty
14-05-2009, 20:23
راستی راه آهن آسیایی میشه یا تیم چهارم لیگ؟؟؟؟/

تیم چهارم لیگ که سپاهان ، همشهری ذوب آهن

فکر میکنی ذوب آهن برای چی داره به در و دیوار میزنه که قهرمان جام حذفی بشه ؟!!!

ذوب سهمیه آسیا رو کسب کرده براش زیاد مهم نیست که قهرمان بشه مگه به خاطر سهمیه دار شدن تیم دیگه ای از اصفهان یعنی سپاهان

پول چه کارها که نمیکنه !!!!!!!

این دو تا تیم همشهری چه هوای همدیگه رو دارند اون وقت استقلال و پرسپولیس سایه همدیگه رو با تیر میزنن

ali_ranger22
14-05-2009, 20:46
آره امروز دقیقا به همینا داشتم فکر می کردم
ذوب آهن راحت از قهرمانی لیگ کشید کنار تا استقلال قهرمان بشه
بعد استقلال از حذفی کشید کنار
حالا هم که ذوب قهرمان میشه و سپاهان میره بالا
امسال که تیم های شاخ بودن مثل پرسپولیس و سپاهان و استقلال(!) فقط پذسپولیس صعود کرد و بقیه گند زدن
وای به سال دیگه که این تیما می خوان برن !

m2stech
14-05-2009, 21:24
صادقی هفدهمین آبی‏پوش پرسپولیسی

تا به حال 16 بازیکن بلافاصله از استقلال یا با یک وقفه به تیم پرسپولیس پیوسته‏اند. نام امیرحسین صادقی به عنوان هفدهمین مرد این عرصه ثبت خواهد شد. داریوش مصطفوی، اکبر افتخاری،جواد ا...وردی، غلامرضا فتح‏آبادی، شاهرخ بیانی، سعید عزیزیان، محمود کلهر، امیر موسوی‏نیا، مهدی صالح‏پور، محمدرضا مهدوی، احمدرضا عابدزاده، مجید نامجومطلق، رضا احدی، علیرضا نیکبخت واحدی، فرشاد فلاحت‏زاده و علی اکبریان نفرات مورد اشاره هستند.
منبع:روزنامه گل

---
جالبه بدونین که زن صادقی یه پرسپولیسیه دو آتیشس!

MH_SANIANI
14-05-2009, 22:08
اگه هادی عقیلی هم بیاد دیگه دفاع بستس..!!
سپهر و سید جلال هم وایه رو نیمکت خوبن..!:دی
باید به فکر وسط زمین باشن...!
علی کریمی رو نگه دارن.....2-3 تا بازیکن خوب هم بگیرن...مثلا احمد اله نعمه یا برگردوندن فرزاد اشوبی که بعیده...

PC-0611
14-05-2009, 22:10
پرسپولیس خوبه که بازیکن بزرگ میگیره ولی باید به فکر بازیکن سازی هم باشه تا اینقدر تیمش دچار تحول و دگرگونی نشه و یه رویه قابل قبول داشته باشه

meragj2
15-05-2009, 01:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در گفت و گو با فارس
باقري: بعيد است ديگر براي پرسپوليس بازي كنم
خبرگزاري فارس: كاپتيان تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: دلايل قانع كننده‌اي براي همراهي نكردن پرسپوليس داشته و بعيد است ديگر براي اين تيم بازي كنم.

كريم باقري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: هميشه پرسپوليس را از كودكي دوست داشتم و نمي خواستم براي حضور در اين تيم شرط بگذارم. در اين سال ها پيشنهادات خوبي داشتم كه به خاطر پرسپوليس و هوادارانش به آن پشت كردم.
وي افزود: آنهايي كه مرا مي‌شناسند مي دانند در دوران فوتبالم اهل حاشيه نبودم اما اين بار دلايل قانع كننده اي براي همراهي نكردن پرسپوليس دارم كه به موقع آنها را به مردم و هيات مديره خواهم گفت.
باقري ادامه داد: بعيد مي‌دانم ديگر در خدمت پرسپوليس باشم و به احتمال فراوان در ديدار برابر الشباب عربستان نيز از همراهي اين تيم معذورم.
وي در مورد دليل اصلي درگيري اش با وينگادا گفت: پرسپوليس نتايج خوبي نگرفته و تنها اميدش پس از آشتي كنان هيات مديره كه از اين خبر بسيار خوشحال شدم، ليگ قهرمانان آسيا است. اجازه دهيد فعلا سكوت كنم و حرف‌ها را در دلم نگه دارم.
كاپتيان تيم فوتبال پرسپوليس تهران در خصوص وضعيتش در تيم ملي گفت: خوشبختانه با انجام فيزيوتراپي در شرايط بسيار خوبي هستم و اگر اتفاقي رخ ندهد، در دور جديد تمرينات اين تيم شركت مي كنم تا پاسخ خوبي به اعتماد افشين قطبي بدهم.
وي افزود: راه بسيار سختي براي رسيدن به جام جهاني در پيش داريم؛ اما با حضور قطبي شادابي، نشاط و انگيزه به اردوي تيم تزريق شده است، البته از تلاش علي دايي و زحمات او نبايد به سادگي گذشت.
باقري ادامه داد: ديدار با كره شمالي مي تواند براي ما حساسيت زياي داشته باشد؛ اما بايد به فكر 9 امتياز باشيم تا بتوانيم به عنوان يكي از 2 تيم اول راهي جام جهاني شويم و حتي به پلي آف نيز نرويم.
وي در موردخداحافظي از تيم ملي در زمان علي دايي عنوان كرد: با قطبي گفت و گو كردم.اعلام كرد به بازيكنان با تجربه نياز دارد و من مي توانم به تيم ملي كشورم باز هم كمك كنم. پس از مشورت و فكر كردن به نتيجه رسيدم كه شايد آخرين بازي هايم براي تيم ملي به نفع خودم و تيم ملي كشورم باشم به همين دليل قبول كردم.
كاپتيان تيم ملي ياد آور شد: اردوي چين و قبل از آن بازي تداركاتي با تيم هاي شرق آسيا براي ما مفيد است، چون بايد آماده شويم كه در شرايط خاص كره شمالي به ميدان برويم. سابقه بازي در اين كشور را دارم؛ اما كره شمالي، تيم نسبتا ضعيف سال هاي گذشته نسيت و بايد براي يك جنگ تمام عيار آماده باشيم.
باقري در پايان تاكيد كرد: از هواداران پرسپوليس عذر خواهي مي كنم چون هرگز دوست نداشتم چنين وضعيتي پيش آيد. پرسپوليس را دوست دارم و اگر حتي از اين تيم جدا شوم مانند قهرماني فصل گذشته با موفقيتش فرياد مي‌كشم تا هواداران اين تيم خوشحالم شوند.

pedramch
15-05-2009, 01:10
اگه باقری بره پرسپولیس بدبخته..
این پرسپولیسو طلسم کرده...
هر وقت هم تعویض میشه پرسپولیس گل میخوره:27:

Mokafating
15-05-2009, 01:32
مدیر عامل مس تو برنامه نود گفتش امیر حسین صادقی هیچ قراردادی با پرسپولیس نبسته !

masoudtr
15-05-2009, 07:41
اون بچه ای که قلعه نویی میگفت خبرچین است کی بود؟؟؟؟؟؟؟؟

masoudtr
15-05-2009, 10:25
بالاخره کسی نفهمید اون بچه جاسوس که قلعه میگفت کیه؟
من اول فکر کردم 10 -11 سالش نباید بیشتر باشه
ولی بعد که واعظ گفت قبلا هم تو تیم بوده فهمیدم بالای 30 باید باشه
بیچاره دیشب بغض تو گلوش بود من که خیلی دلم براش سوخت
خدا کنه یک تیم خوب گیرش بیاد نه تراکتور

PC-0611
15-05-2009, 10:40
آره منم دلم براش میسوزه
بابا گناه داره چرا با تیپ پا پرتش کردند بیرون
حالا درسته تیم تو آسیا از بین 4تا تیم چهارم شد و تو جام حذفی از یه تیم محلاتی حذف شد ولی بالاخره با تبانی هم یه کارهایی کرده و نباید اینطور عزادارش میکردن!
در هر صورت براش آرزی صبر میکنم و امیدوارم هر جا باشه شاهد فوتبال پاک باشیم

aluminum
15-05-2009, 12:28
پرسپولیس پرتماشاگرترین تیم آسیا در لیگ قهرمانان/ استقلال دوم است

کانون هواداران پرسپولیس : نه فقط بالا بردن کیفیت لیگ قهرمانان آسیا بلکه حضور همزمان استقلال و پرسپولیس در بازیهای این فصل باعث شد تا رکورد تازه‌ای از تماشاگران بر جای ماند.
به نقل از پایگاه خبری فوتبال آسیا، تا روز پنجم مسابقات لیگ قهرمانان سال 2009 میزان تماشاگران در استادیوم‌ها رشد چشمگیری داشت و از تعداد تماشاگران بازی‌های لیگ قهرمانان در پنج روز اول سال 2008 بالاتر زد.
در فصل 2008 تا آخر روز پنجم بازیها تنها 686 هزار و 875 نفر در 70 بازی انجام شده گروهی به استادیوم ها آمدند در حالیکه در پنج بازی این فصل تا به اینجا 903 هزار و 493 نفر به ورزشگاه‌ها آمده‌اند.
سال گذشته معدل تماشاگران در هر بازی هشت هزار و 893 نفر بود که امسال با 22 درصد افزایش برای هر بازی معدل 11 هزار و 437 نفر به ثبت رسیده است، البته در این میان استقلال و پرسپولیس بیشتر از هر باشگاه دیگری توانستند تماشاگر به استادیوم بیاورند.

پرسپولیس در بازی با شارجه که 3 بریک برنده شد 55 هزار تماشاگر در استادیوم آزادی داشت تا بیشترین تعداد تماشاگر در بازیهای این فصل لیگ قهرمانان را به نام خود کند. آنها در بازی با الغرافه هم 53 هزار تماشاگر به استادیوم کشاندند که دومین بازی پرتماشاگر لیگ قهرمانان در بازیهای این فصل شد.
در رده بندی بازیهای پرتماشاگر تا روز پنجم بازیهای فصل استقلال - الجزیره در رده سوم است. این بازی روز 18 مارس - 18 اسفند برگزار شد تا 40 هزار تماشاگر حاضر شاهد تساوی یک بریک دو تیم باشند.
در شرق آسیا چینی‌ها بهترین رکورد را بدست آوردند. بیجینگ گوان در برد یک برصفر برابر اولسان هیوندای کره جنوبی در روز 22 آوریل - 2 اردیبهشت نزدیک به 32 هزار نفر را روی سکوها داشت و در روز پیروزی 2 برصفر مقابل نیوکاسل جتز نیز همین تعداد تماشاگر را به ورزشگاه کشاند.
در همین رده بندی الغرافه قطر با 500 تماشاگر در بازی با الشباب در دوحه در پایین فهرست قرار گرفت.

aluminum
15-05-2009, 12:30
تازه خوبه مدعی قهرمانی هم بودن

wildhunter
15-05-2009, 12:42
آره امروز دقیقا به همینا داشتم فکر می کردم
ذوب آهن راحت از قهرمانی لیگ کشید کنار تا استقلال قهرمان بشه
بعد استقلال از حذفی کشید کنار
حالا هم که ذوب قهرمان میشه و سپاهان میره بالا
امسال که تیم های شاخ بودن مثل پرسپولیس و سپاهان و استقلال(!) فقط پذسپولیس صعود کرد و بقیه گند زدن
وای به سال دیگه که این تیما می خوان برن !

خب معلومه علی جون همگی تو گروه خودشون اخر میشن :27:

wildhunter
15-05-2009, 12:44
فکر کنم تو بازی های دیگه تو جام باشگاهای اسیا ورزشگاه تا 100 هزار نفر هم پر بشه

corey
15-05-2009, 17:31
به قول خودشون پر افتخارترین تیم آسیا هستن :دی
ولی برای کسب تجربه این دوره شکرت کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beauty
15-05-2009, 19:22
بابا بس کنید دیگه این خاله زنکی ها رو زشته به خدا

مثل بچه های دبستانی با هم در مورد تیم رقیب کل کل میکنید

شما چی کار به تیم دیگه دارید ، اینجا تاپیک پرسپولیسه در مورد پرسپولیس بحث کنید

عشق است تیم خودمون پرسپولیس

سایت پیروزی ، زمان بازی رو اشتباهی زده

تاريخ برگزاري: سه شنبه 22 اردیبهشت

تاریخ درست این بازی کی هستش ؟

lazy
15-05-2009, 20:23
دیشب 90 رو تا وقتی که قیاسی بود دیدم.
بعدش چی شد؟کیا اومدن؟هدایتی هم اومد؟

resident_evil
15-05-2009, 21:59
امروز هم که خلیلی و کریمی گل زدن برای تیم ملی : دی

pedramch
15-05-2009, 22:01
امروز بازی تیم ملی بود مگه؟

بازی پرسپولیس چه روزیه؟

resident_evil
15-05-2009, 22:10
با تیم امید بود فکر کنم ! بازی تدارکاتی های مارو !
امارات با آلمان بازی میکنه ما ...

MH_SANIANI
15-05-2009, 22:11
محسن خلیلی و علی کریمی گل زدن..!!!
عجیبه..!
بوش میاد محسن خلیلی قراره فیکس بازی کنه..!:دی

pedramch
15-05-2009, 22:12
بازی پرسپولیس چه روزیه؟

♠ ♥ ♦ ♣
15-05-2009, 22:31
باقری: یکسال دیگر با تیم قرارداد دارم و در خدمت تیم هستم

کانون هواداران پرسپولیس : مصدوم هم نباشم مقابل الشباب بازي نمي‌كنم ! باقري: وينگادا با من مشكل دارد
از اولين روز غيبت كاپيتان در تمرينات، درست 12 روز مي‌گذرد و در ميان تمام حرف و حديث‌ها او اگرچه دلخور است اما خودش هنوز تاكيد دارد كه قهري در كار نيست. به جاي بازگشت به پرسپوليس، كريم باقري دو روز قبل به اردوي تيم ملي رفت و وضعيت مصدوميت‌اش را براي قطبي توضيح داد. حالا هم مي‌گويد آسيب‌ديدگي‌اش طوري است كه تا بازي با الشباب برطرف خواهد شد و كاپيتان مي‌تواند به پرسپوليس بازگردد اما خودش فعلا چنين تصميمي ندارد و مي‌گويد كه وقتي وينگادا دليل نيمكت‌نشيني‌هاي او را فني دانسته، حتي اگر مصدوم هم نباشد مقابل الشباب بازي نمي‌كند. غیبت كريم باقري در تمرينات و بازي‌هاي پرسپوليس به خاطر مصدوميت است يا قهر با وينگادا؟
■ من بچه نيستم كه قهر كنم. در فوتبال حرفه اي قهر معنا و مفهوم ندارد اما متاسفانه برخي روزنامه ها هر روز مي نويسند، باقري قهر كرد و از اين حرف ها. من كمرم درد مي‌كند. همين الان تازه از فيزيوتراپي به سر تمرين تيم ملي آمده ام تا وضعيت ام را به آقاي قطبي بگويم. من به خاط كمر درد تا دو، سه روز ديگر نمي توانم با تيم ملي تمرين كنم و بايد به فيزيوتراپي بپردازم. پس چگونه مي‌توانستم در تمرينات و بازي هاي پرسپوليس حاضر شوم.

یعني منكر هرگونه اختلاف يا مشكلي با وينگادا هستي؟
■ من كاري نكرده ام كه بخواهم آن را كتمان كنم. من هيچ مشكلي با آقاي وينگادا ندارم اما مثل اينكه ايشان با من مشكل دارند.مشكل كه نه ولي سليقه ايشان طوري بوده كه از من در دو بازي متوالي مقابل راه آهن و سپاهان استفاده نكردند. من به بازيكن نيمكت نشين تيم تبديل شده بودم. مصاحبه اي هم از آقاي وينگادا خواندم كه گفته بود دليل بازي نكردن باقري فني است.

مگر مي‌شود بازيكني كه به تيم ملي دعوت شده و امسال يكي از آماده ترين هاي پرسپوليس بوده، مشكل فني داشته باشد؟
■ نمي دانم. تفكر ايشان لابد اين بوده، حالا من نمي دانم ايشان مشكل ديگري هم درباره من دارند يا خير. كناره گيري من از پرسپوليس هم صحت ندارد، چون من به خاطر كمر درد در تمرينات تيم غايب بودم و نمي توانستم مقابل پاس هم بازي كنم.

پس به تمرينات برمي گردي؟
■ فعلا كه دو، سه بازي بايد فيزيوتراپي كنم. بعد از آن هم در خدمت تيم ملي هستم. در تمرينات پرسپوليس هم شركت مي كنم اما با شرايط فعلي و اين روند در بازي با الشباب عربستان پرسپوليس را همراهي نمي كنم.

حتي اگر مصدوميتت برطرف شده باشد؟
■ وقتي وينگادا مي‌گويد من مشكل فني دارم يعني اينكه فعلا اعتقادي به من ندارد. من در دو بازي نيمكت نشين بودم. ايشان از من در تركيب تيم استفاده نكرد، يعني حالا كه چند روزي مصدوم بوده و تمرين نكرده ام از من استفاده مي كنند؟!

و اگر حالا بخواهد استفاده كند؟!
■ با اين شرايط بعيد مي دانم حتي در صورت رفع مصدوميت پرسپوليس را مقابل الشباب همراهي كنم.

براي فصل بعد چه تصميمي داري؟
■ من يك سال ديگر با پرسپوليس قرارداد دارم و اگر بخواهند فصل بعد هم در خدمت باشگاه و تيم هستم.

از اختلافات مديرعامل و رئيس هيات مديره هم حتما باخبر هستي؟
■ فعلا كه اين مسائل به رسانه ها كشيده شده و همه از آن خبر دارند.

درباره اخراج افشين پيرواني حرفي نداري؟
■ من نمي دانم دليل اين تصميم چه بود، كاري هم ندارم، هرچه هم كه بوده به من ارتباطي ندارد. من كه از تيم كنار هستم و زياد خبر ندارم چه اتفاقاتي مي گذرد. ولي از برخي روزنامه ها خيلي ناراحتم. به هر حال همه من را مي شناسند ولي متاسفانه طي اين چند روز كه در تمرينات و بازي هاي پرسپوليس نبودم برخي روزنامه ها حرف هايي درباره من مي‌زنند كه جالب نيست، همين!

mehdi_360
15-05-2009, 22:34
چرا داره بچه بازی در میاره!!!
تو این شرایط حساس باید ان کارهه رو بکنه...!!!

meragj2
15-05-2009, 23:27
بالاخره کسی نفهمید اون بچه جاسوس که قلعه میگفت کیه؟
من اول فکر کردم 10 -11 سالش نباید بیشتر باشه
ولی بعد که واعظ گفت قبلا هم تو تیم بوده فهمیدم بالای 30 باید باشه
بیچاره دیشب بغض تو گلوش بود من که خیلی دلم براش سوخت
خدا کنه یک تیم خوب گیرش بیاد نه تراکتور

بابا جباری رو می گفت دیگه...:31::27:

من دیشب 2 تا پست دادم پاک شد!:41:

امیدوارم این یکی پاک نشه!

masoudtr
15-05-2009, 23:50
بابا جباری رو می گفت دیگه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستت طلا
پس از این به بعد به جبار بگیم بچه جاسوس

pedramch
16-05-2009, 00:09
کسی نگفتا..
بازی چه روزیه؟

m2stech
16-05-2009, 00:17
بازی بعد (لیگ قهرمانان)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پرسپولیس ---- الشباب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ برگزاري: 30 اردیبهشت 88

زمان برگزاري: 17:00

محل برگزاري: آزادی تهران

داور: نامعلوم

m2stech
16-05-2009, 09:47
انصاریفرد : سوء تفاهمات برطرف شد
کانون هواداران پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه در ناکامی ها و حاشیه سازیهای اخیر این باشگاه مقصر است گفت: بنده به عنوان مدیرعامل باید صبر و تحمل بیشتری داشته باشم اما در روزهای گذشته شرایط به گونه ای بود که تحملم کم شده بود.
عباس انصاریفرد که صبح جمعه در یک برنامه تلویزیونی سخن می گفت ضمن بیان این مطلب افزود: باید قبول کرد که برخی حاشیه سازی ها برای باشگاه پرسپولیس شرایط را به گونه ای پیش برد که برخی اظهار نظرها صورت گرفت و سوء تفاهماتی را نیز بین اعضای هیئت مدیره بوجود آورد.
مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: قبول دارم که به عنوان مدیرعامل باید صبر و تحمل بیشتری داشته باشم اما در این ماجرا ها کمی عجله کردم و اظهار نظرهایی داشتم که خودم را در اتفاقات اخیر مقصر می دانم. امیدوارم که در آینده دیگر شاهد چنین حاشیه هایی برای پرسپولیس نباشیم و با قدرت به کارمان ادامه دهیم.

وی با ابراز امیدواری نسبت به آینده پرسپولیس در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا گفت: قصد داریم با برگزاری نشستی با بازیکنان که روز شنبه برگزار می شود، همدلی و صمیمیت را به این تیم برگردانیم تا در دو دیدار پیش روی خود در لیگ قهرمانان آسیا با قدرت به میدان برویم و بتوانیم با اقتدار راهی مراحل بالاتر شویم.
انصاریفرد به احتمال بازگشت افشین پیروانی به کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس اشاره کرد و افزود: تصمیمی که در مورد پیروانی گرفتم از اختیارات مدیرعامل باشگاه بود و در آن مقطع فکر کردم که این تصمیم می تواند به تیم کمک کند. با این حال در جلسه ای که با آقای پیروانی خواهیم داشت در مورد مسائل مختلف صحبت می کنیم و امیدوارم بزودی مشکل حل شود و ایشان هم در کنار کادر فنی پرسپولیس به کارش ادامه دهد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد ادامه همکاری نلو وینگادا با تیم فوتبال این باشگاه گفت: ما تا روز 7 تیرماه با وینگادا قرارداد داریم و پس از آن در نشست ویژه ای که به همراه اعضای هیئت مدیره باشگاه خواهیم داشت شرایط کاری او را بررسی می کنیم و تصمیم نهایی در مورد ادامه همکاری با وینگادا را خواهیم گرفت.
عباس انصاریفرد در ادامه صحبت های خود به مشکلات و اختلاف نظرهای موجود بین اعضای هیئت مدیره اشاره کرد و گفت: سوء تفاهاماتی بین ما وجود داشت که پس از نشستی که با مهندس علی آبادی داشتیم این مشکلات نیز برطرف شد و قرار است با همدلی و اتحاد بیشتری به فعالیت در باشگاه پرسپولیس ادامه دهیم.
وی ادامه داد: بین من و آقای هدایتی سوء تفاهماتی وجود داشت که بنده در حضور آقای علی آبادی از آقای هدایتی عذرخواهی کردم و امیدوارم از این به بعد بتوانیم با کمک یکدیگر به پرسپولیس کمک کنیم. آقای هدایتی زحمات زیادی برای باشگاه پرسپولیس کشیده اند و وظیفه من بود که از ایشان دلجویی کنم.
انصاریفرد در پایان از بازیکنان این تیم خواست با همدلی و اقتدار بیشتری به کارشان ادامه دهند و شرایطی را فراهم کنند که این تیم بتواند در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به نتایج خوب و قابل قبولی دست پیدا کند و عامل خوشحالی هواداران شود.

m2stech
16-05-2009, 09:48
گلزنی خلیلی و کریمی در اولين پيروزي تيم ملي با افشین قطبي

کانون هواداران پرسپولیس : تيم ملي فوتبال که امروز در ديداري تداركاتي پشت درهاي بسته به مصاف تيم اميد رفته بود ، با نتيجه 3 بر صفر این تيم را شكست داد.
در 30 دقيقه نخست تيم ايران با گل محسن خليلي به برتري رسيد. در 30 دقيقه دوم دو تيم به تساوي بدون گل رسيدند و در 30 دقيقه سوم تيم ملي با گل هاي علي كريمي و محمدرضا خلعتبري پيروز شد تا در نهايت سه بر صفر برنده شود.
اين نخستين برد تيم ملي با سرمربيگري افشين قطبي است.

m2stech
16-05-2009, 09:49
انصاری فرد تکذیب کرد: آرفي اولتيماتومي نداده است

کانون هواداران پرسپولیس : عباس انصاري فرد مدير عامل باشگاه پرسپوليس، گفت: اين شايعه که آرفي باشگاه را تهديد کرده و گفته اگر پولش را ندهيم قراردادش را فسخ مي کند بي اساس است.
وي اضافه کرد: برخي باشگاه ها طي روزهاي گذشته به دنبال آرفي مي گشتند تا وي را ازحضور در پرسپوليس منصرف کنند اما در حال حاضر فقط بنده از محل اقامت اين بازيکن و کشوري که در آن به سر مي برد اطلاع دارم به همين دليل نمي دانم آرفي به چه کسي اولتيماتوم داده است؟

m2stech
16-05-2009, 09:49
پيرواني به پرسپوليس برنمي گردد

کانون هواداران پرسپولیس : پس از نشست اخير اعضاي هيئت مديره پرسپوليس ، خبر بازگشت افشين پيرواني به کادر فني اين تيم قوت گرفت اما طبق اخبار رسيده اين مربي به جمع سرخپوشان برنمي گردد.
به رغم تلاشهاي اعضاي هيئت مديره پرسپوليس در راستاي بازگشت افشين پيرواني به اين تيم ، خبرمي رسد که مقدمات بازگشت وي فراهم نيست و حداقل در دو بازيِ آينده پرسپوليس پيرواني روي نيمکت حضور نخواهدداشت.

m2stech
16-05-2009, 09:50
قهرمانی دنیزلی پس از ناکامی در ایران

کانون هواداران پرسپولیس : مصطفی دنیزلی سرمربی سابق تیمهای پرسپولیس و پاس که در این فصل هدایت بشکیتاش، سومین تیم بزرگ استانبول را بر عهده گرفته است، با قهرمانی در جام حذفی به روزهای ناکامی خود در فوتبال پایان داد.
تیم بشیکتاش با هدایت دنیزلی در فینال جام حذفی ترکیه 4-2 فنرباغچه را در هم کوبید و جام قهرمانی را بالای سر برد.
دنیزلی که قبلا با تیمهای گالاتاسرای و فنرباغچه قهرمان لیگ و جام حذفی ترکیه شده بود، طی 3 فصل حضور در فوتبال ایران موفق به فتح هیچ جامی نشد و به معنای واقعی ناکام بود.بشیکتاش در لیگ ترکیه نیز صدرنشین است و امیدواری زیادی به کسب جام قهرمانی لیگ ترکیه دارد.

m2stech
16-05-2009, 09:51
این بیمار رو به احتضار ره به ترکستان هم نمی برد...

کانون هواداران پرسپولیس : پس از حضور ادواردو نلو وینگادا در صدر کادر فنی تیم ،دفاع پرسپولیس از دفاع 4 نفره خطی به دفاع 3 نفره سنتی و قدیمی تغییر شکل داد که اتفاقا در روزهای ابتدایی سبک جدید پرسپولیس در دفاع بسیار هم خوبو عالی جواب داد و همه را امیدوار کرد.
...اما در این میان مشکل اینجا بود که دفاع پرسپولیس تا زمانی منسجم عمل می کرد که این تیم رو به جلو بازی نمی کرد و اصل را بر دفاع و ضد حمله قرار می داد ، یعنی زمانی که هافبک ها چسبیده به خط دفاع کار می کردند! دوندگی های زارع،باقری،محمد،نوری در خط هافبک در جلوی مدافعان فرصت را از هافبک های حریف برای بازی سازی می گرفت و خلاقیت کریمی و سرعت توره در خط حمله ضد حملات پرسپولیس را خطرناک تر از پیش می کرد. نمونه بارز این سبک بازیها رقابت مقابل الشباب عربستان در ریاض بود که با توجه به سرعتی بودن مهاجمان تیم در لاک دفاعی کامل فرو رفته بود و از فرصتهای بدست آمده در ضد حملات به خوبی بهره می برد.!

...اما پرسپولیس تیمی نبود که بتواند برای همیشه دفاع کند،اما زمانی که پرسپولیس تصمیم به هجوم گرفت ضعفهای عمق دفاع این تیم بیش از پیش نمایان شد. جایی که مجتبی شیری بعد از چند فصل دوری از باشگاه پرسپولیس به این تیم محبوب باز گشته بود تا شایستگی های خود را به اثبات برساند. اما ضعف شیری در پوشش دادن عمق و اشتباههای مکرر در آفساید گیری همچنین سرعت کم وی در برگشتها بالاخص زمانی که تیم رو به جلو حرکت می کرد نقطه ضعف پرسپولیس را برای همه حریفان به خوبی نمایان کرد.
وقتی پرسپولیس در بازی با پیکان از عمق بارها و بارها مورد تهدید قرار گرفت همه منجمله نلو وینگادا سرمست از حرکات منحصر به فرد کریمی، ضعف مفرط تیم را در عمق نادیده انگاشتند.موقعیت هایی که میلاد زنید پور در مصاف با مهدی واعظی از دست می داد مشابه موقعیت هایی بود که کلمرسون مهاجم برزیلی الغرافه بارها در برابر پرسپولیس آنها را به تور دروازه چسباند.

برخلاف آنچه امروز در محافل فوتبالی روال شده که باید به مربیانی از قبیل وینگادا فرصت بیشتری داد نگارنده معتقد است وینگادا تمام فرصتهایش را به گونه ای آماتوری از دست داده است!وی زمانی فرصت ها یش تمام شد که بارها و بارها ترکیب تیم برنده را دستکاری کرد و بازیکنانی را که در طول فصل حتی یک بازی کامل هم در ترکیب نداشتند به درون زمین هل داد. نتیجه این تغییرات متعدد و آشفتگی تاکتیکی تیم چیزی جز مصدومیت جوانانی چون علی عسگر و بدست آمدن نتایج بی سابقه ای مانند نتیجه بازی با الغرافه نبود ...و حال به مجموعه افتخارات پرسپولیس از دست دادن جام حذفی نیز اضافه شد! جایی که امثال باقری بازی را تماشا کردند و عبدی ها با 150 سانتیمتر در میانه میدان آقا وسط پاسی ها را تماشا کردند.

پی نوشت: اخراج افشین پیروانی به اتهام تغییر در ترجمه صحبتهای فنی وینگادا بود , ادعایی که از طرفی تکذیب شد و از جانب دیگر هم اثبات نشد چرا که خود وینگادا منکر چنین واقعه ای شد , اما نکته ای که در این بین جالب توجه می نمایداین است که پرسپولیس به هر دلیلی که وجود دارد تا زمانی که پیروانی کنار تیم بود نتایج بهتری می گرفت ، لذا در صورتی که تا زمان پایان لیگ قهرمانان آسیا و یا هر وقت دیگری قرار بر تغییرات گسترده نیست عاقلانه ترین کار این است که در اسرع وقت پیروانی مجددا به نیمکت اضافه شود، گو اینکه پرسپولیس ؛ این بیمار رو به احتضار با چنین مرهمهای موقتی ره به ترکستان هم نمی برد

♠ ♥ ♦ ♣
جام پادشاهي عربستان/ حريف پرسپوليس با ويران كردن حريف استقلال قهرمان شد
خبرگزاري فارس: مسابقات جام پادشاهي عربستان شب گذشته با قهرماني الشباب به پايان رسيد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، شب پاياني چام پادشاهي عربستان با برگزاري يك ديدار پرگل و پربرخورد پيگيري شد و الشباب حريف هفته آخر پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا با 4 گل الاتحاد، حريف از پيش صعود كرده استقلال در گروه دوم ليگ قهرمانان آسيا را در هم كوبيد و در آستانه ديدار با پرسپوليس در ورزشگاه آزادي، قهرمان اين مسابقات شد.
در ديدار شب گذشته كه 2 اخراجي و 5 اخطاري در پي داشت و تكرار فينال سال گذشته بود، ناصر الشمراني در دقايق 10 و 20، حسن معاد در دقيقه 71 و فيصل السطان در دقيقه 91 براي الشباب گلزني كردند تا اين تيم پس از كسب مقام چهارمي ليگ برتر عربستان با 35 امتياز، اولين جام قهرماني در سال جديد ميلادي را به دست بياورد.
در اين بازي و به دنبال اخراج مبارك زايد در دقيقه 38 و صالح السقري در دقيقه 49 الاتحاد 9 نفره به كار خود ادامه داد تا كار سختي را در پيش داشته باشد.
الشباب با اين پيروزي دومين قهرماني پياپي خود در اين مسابقات را كسب كرد. اين تيم سال گذشته توانسته بود با برد 3 بر يك مقابل الاتحاد در ديدار فينال قهرماني اين مسابقات را به دست بياورد.
الشباب در هفته آخر ليگ قهرمانان آسيا چهارشنبه هفته جاري و از ساعت 17 در ورزشگاه آزادي به مصاف پرسپوليس مي‌رود.
صعود هر 2 تيم از اين گروه مسجل شده و جنگ بر سر صدرنشيني است.

m2stech
جام پادشاهي عربستان / الشباب قهرمان جام پادشاهی عربستان شد

کانون هواداران پرسپولیس: مسابقات جام پادشاهي عربستان شب گذشته با قهرماني الشباب به پايان رسيد. شب پاياني چام پادشاهي عربستان با برگزاري يك ديدار پرگل و پربرخورد پيگيري شد و الشباب حريف هفته آخر پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا با 4 گل الاتحاد، حريف از پيش صعود كرده استقلال در گروه دوم ليگ قهرمانان آسيا را در هم كوبيد و در آستانه ديدار با پرسپوليس در ورزشگاه آزادي، قهرمان اين مسابقات شد.
در ديدار شب گذشته كه 2 اخراجي و 5 اخطاري در پي داشت و تكرار فينال سال گذشته بود، ناصر الشمراني در دقايق 10 و 20، حسن معاد در دقيقه 71 و فيصل السطان در دقيقه 91 براي الشباب گلزني كردند تا اين تيم پس از كسب مقام چهارمي ليگ برتر عربستان با 35 امتياز، اولين جام قهرماني در سال جديد ميلادي را به دست بياورد.

در اين بازي و به دنبال اخراج مبارك زايد در دقيقه 38 و صالح السقري در دقيقه 49 الاتحاد 9 نفره به كار خود ادامه داد تا كار سختي را در پيش داشته باشد.

الشباب با اين پيروزي دومين قهرماني پياپي خود در اين مسابقات را كسب كرد. اين تيم سال گذشته توانسته بود با برد 3 بر يك مقابل الاتحاد در ديدار فينال قهرماني اين مسابقات را به دست بياورد.

الشباب در هفته آخر ليگ قهرمانان آسيا چهارشنبه هفته جاري و از ساعت 17 در ورزشگاه آزادي به مصاف پرسپوليس مي‌رود.

♠ ♥ ♦ ♣
16-05-2009, 09:54
نیکبخت واحدی در گفت و گو با ایپنا:
پول ندهند تمرین نمی کنم/باید با مدیران پرسپولیس صحبت کنم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: دوست نداشتم کار به اینجا بکشد، اما حالا باید بگویم اگر پول من را ندهند و با انصاری فرد دیدار نکنم، دیگر با تیم تمرین نمی کنم.

علیرضا نیکبخت واحدی در گفت و گو با خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) عنوان کرد: باشگاه هنوز مطالبات ما را پرداخت نکرده و دائما دراین زمینه بدقولی می کند. به همین دلیل من هم همراه تیم تمرین نکردم و البته به این تصمیم نیز اصرار دارم و تا زمانی که با مدیران تیم ملاقات نکنم و مشکلات را نگویم تمرین نخواهم کرد.
وی ادامه داد: امیدوارم طرفدارن پرسپولیس نیز من را درک کنند و این طور فکر نکند که نیکبخت بازیکن بی تعصبی است، چرا که من و امثال من بارها خودمان را به این تیم و طرفدارانش ثابت کرده ایم.
نیکبخت خاطرنشان کرد: اگر پولم را دریافت کنم دوباره به تمرینات برمی گردم و هیچ بهانه ای به هیچ کس نمی دهم چرا که من پرسپولیس را دوست دارم، اما هر بازیکنی مشکلات خودش را دارد.

PC-0611
16-05-2009, 09:57
آقا بفرما الشباب حریف پرسپولیس اون التحادی که بعضی ها میگن تیمه رو 4تایی کرد اون وقت پرسپولیس تو خود عربستان داغونش کرد تازه شانس آورد از پرسپولیس نباخت.
انشاالله چند روز دیگه هم قشنگ میزنیمش تا انتقام آبی ها رو هم ازشون بگیریم بالاخره هر چی باشه هموطنیم دیگه:27:
ولی لطفا آبی ها هم اینقدر دنبال حاشیه سازی برای تیممون نباشن تا ما راحتتر بتونیم انتقامشون رو بگیریم

m2stech
16-05-2009, 09:58

ستاره ی پرسپولیس عصای دست قطبی
کریمی و خلیلی به تیم ملی امید گل زدند

کریمی در کنار مسی ، کارلوس و فیگو
جادوگر پرسپولیس در تیم منتخب جهان

بازگشت سعداوی و جلسه با پیروانی
انصاری فرد :
از خودم گذشتم تا پرسپولیس ضرر نکند

در جلسه با مدیر عامل باشگاه ؛
نیکبخت همه چیز را تکذیب کرد

28 اردیبهشت در تهران ، اول خرداد در اصفهان
راه آهن – ذوب آهن ؛ فینال آهنین

رکورد هواداران شکستنی نیست
پرسپولیس همچنان محبوب ترین تیم آسیا
سرمربی پرسپولیس قهرمان جام حذفی ترکیه شد
دنیزلی : باید در لیگ هم اول شویم

مهدوی کیا : بازی با کره شمالی یعنی سرنوشت 4 سال آینده فوتبال ایران
فعلا به 3 بازی آخر فکر می کنم نه چیز دیگر

m2stech
16-05-2009, 11:30
انصاری فرد در گفت وگو با ایپنا:
مطرح شدن نام دنیزلی فقط یک شایعه است /باید به عنوان تیم اول صعود کنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران گفت: باشگاه پرسپولیس شرایط آرامی دارد و همه چیز برای دیدار حساس مقابل الشباب آماده است ولی دراین شرایط با عنوان کردن بعضی موارد قصد حاشیه سازی دارند و مطرح شدن نام هایی مانند دنیزلی برای هدایت تیم به هیچ عنوان صحت ندارد.

عباس انصاری فرد در گفت وگو با خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا) عنوان کرد: خوشبختانه جو باشگاه بسیار دوستانه و آرام است و ما خودمان را برای پذیرایی از تیم الشباب و پیروزی مقابل این تیم آماده می کنیم تا به عنوان تیم اول از گروه صعود کنیم و در ادامه مسابقات نیز کار آسانی داشته باشیم. اما دراین شرایط بعضی اخبار فقط برای تیم حاشیه درست می کنند.

وی ادامه داد: وینگادا همچنان سرمربی تیم است و تا زمانی که قرارداد دارد از وی حمایت می کنیم، در واقع بعد از پایان قرارداد وینگادا با او پای میز مذاکره می نشینیم و شرایط را بررسی می کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به هیچ عنوان با دنیزلی مذاکره نکرده ایم و دیداری با او نداشته ایم. در این شرایط ما فقط به موفقیت تیم درلیگ قهرمانان آسیا فکر می کنیم و پرداختن به این موضوعات فقط برای تیم مشکل ایجاد می کند. دنیزلی گزینه ما نیست و این موضوع فقط یک شایعه است.

انصاری فرد با اشاره به شرایط هیات مدیره خاطرنشان کرد: هیات مدیره شرایط خوبی دارد، بعد از جلساتی که با هم داشتیم تمام سوتفاهمات برطرف شده و اعضا با آرامش به کار خود ادامه می دهند. قصد داریم پرسپولیس را به شرایط ایده آل برسانیم و هیات مدیره نیز با هم هماهنگ هستند.

♠ ♥ ♦ ♣
16-05-2009, 13:26
انصاری فرد در گفت وگو با ایپنا:
مطرح شدن نام دنیزلی فقط یک شایعه است /باید به عنوان تیم اول صعود کنیم

این انصاری فر بجز حرف زدن چیزی هم بلده ؟

JEFF_HARDY
16-05-2009, 13:28
این انصاری فر بجز حرف زدن چیزی هم بلده ؟
آره،بدون دلیل اخراج کردن

PC-0611
16-05-2009, 17:34
ولی به نظر من انصاری فر مدیر خوبیه البته محمدحسن بهتر بود ولی همین عباس هم خوبه.
ترکیب انصاری فر و هدایتی در کادر مدیریتی خیلی خوبه اگر به حاشیه کشیده نشوند.

MORINIO
16-05-2009, 17:53
انصاری فرد :مطرح شدن نام دنیزلی فقط یک شایعه است

خیلی هم دلش بخواد! دنیزلی الان با بشیکتاش صدرنشین لیگ ترکیه هست و تا قهرمانی فاصله زیادی نداره!

♠ ♥ ♦ ♣
16-05-2009, 19:52
خیلی هم دلش بخواد! دنیزلی الان با بشیکتاش صدرنشین لیگ ترکیه هست و تا قهرمانی فاصله زیادی نداره!

قهرمان جام حذفی ترکیه هم شده

aluminum
16-05-2009, 21:07
من می ترسم دنیزلی هم بیاد و نتیجه نگیره

بعد اون وقت دیگه ....

JEFF_HARDY
16-05-2009, 21:13
من می ترسم دنیزلی هم بیاد و نتیجه نگیره

بعد اون وقت دیگه ....
مهم بازی قشنگه
هنوز از پرسپولیس زمان دنیزلی با افتخار یاد میشه،تیمی که 90 دقیقه تو حمله بود..........

MH_SANIANI
16-05-2009, 21:30
نترسید..!
امسال معدنچی نیستش..!!
دنیزلی بیاد قهرمانی تضمینه..!:دی

JEFF_HARDY
16-05-2009, 21:31
گزارش تمرين امروز پرسپوليس/
غيبت باقري و تبريك به كريمي
خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس تهران صبح امروز پيگيري شد.

به گزارش خبرگزاري فارس تمرين پرسپوليس از ساعت 10:30 امروز در مجموعه ورزشي خيريه عمل برگزار شد.
در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس به گرم كردن، آقا وسط، حفظ توپ، حمله به دفاع و سانتر از جناحين و ضربه به گل پرداختند.

* كريم باقري، حميد علي عسگر و محسن الياسي غايب بودند.
* حدود 100 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند.
* دروازه بانان زودتر از سايرين تمرينات خود را شروع كردند.
* در حاشيه تمرين امروز عليرضا محمد و فرهاد خيرخواه دچار مصدوميت جزيي شدند اما با تلاش كادر پزشكي مشكل آنها رفع شد.
* يك دوربين تلويزيوني در تمرين امروز به گفت و گو با هواداران درباره نتايج اخير پرسپوليس پرداخت.
* بازيكنان و كادر فني پرسپوليس به علي كريمي بابت حضورش در تيم ستارگان جهان تبريك گفتند. كريمي و نكونام در قالب تيم منتخب ستارگان جهان 14 تير به مصاف ستارگان آمريكاي جنوبي مي روند.
* در پايان تمرين امروز ايوان پتروويچ به تمرينات اختصاصي زير نظر سعداوي پرداخت. تمرين امروز تيم فوتبال پرسپولس ساعت 12 به پايان رسيد.

JEFF_HARDY
16-05-2009, 21:31
با اعلام خوردبين
نيكبخت و نوروزي مقابل الشباب به ميدان مي‌روند
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نيكبخت واحدي و نوروزي با تائيد AFC در بازي مقابل الشباب عربستان به ميدان مي‌روند.

محمود خوردبين در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: با استعلامي كه از AFC گرفته شده عليرضا نيكبخت واحدي و هادي نوروزي كه در بازي مقابل الشارجه امارات نمي‌توانستند به دليل محروميت پرسپوليس را همراهي كنند در بازي روز چهارشنبه مقابل الشباب عربستان مي‌توانند به ميدان بروند.
پيش از اين گفته مي شد نيكبخت واحدي و هادي نوروزي با توجه به لغو بازي پرسپوليس و الشارجه امارات نمي توانند پرسپوليس را به دليل محروميت همراهي كنند

JEFF_HARDY
16-05-2009, 21:32
س از حضور در تمرين پرسپوليس
نيكبخت: مشكلم حل شده است
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: حتما مشكلم با باشگاه پرسپوليس حل شده است كه در تمرين شركت كرده‌ام.

عليرضا نيكبخت واحدي كه روز چهارشنبه به دليل پرداخت نشدن مطالباتش از حضور در تمرينات امتناع كرده بود، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: امروز تمرين خوبي را پشت سر گذاشتم و حتما مشكلم حل شده كه سر تمرين حاضر شده ام.
وي در خصوص رفع محروميتش و بازي برابر الشاب گفت: خدا را شكر كه با تلاش مسئولان باشگاه مي‌توانم مقابل الشاب عربستان به ميدان بروم تا حداقل ناكامي‌هاي پرسپوليس در ليگ برتر و جام حذفي را جبران كنم. بازي حساسي مقابل الشباب داريم و بايد از ميزباني به خوبي استفاده كنيم
نيكبخت ادامه داد: اين فرصت را داريم كه به عنوان تيم اول به مرحله بعد صعود كنيم. به همين دليل از دقيقه يك تا 90 براي برد مقابل الشباب به دروازه اين تيم حمله خواهيم كرد تا به نتيجه برسيم.
مهاجم پرسپوليس در خصوص آشتي كنان اعضاي هيات مديره نيز تاكيد كرد: با توجه به زحماتي كه تمام اعضاي هيات مديره مي‌كشند بايد زودتر اين اتفاق مي‌افتاد تا بازيكنان با خيال راحت تر به بازي هاي آينده و حضور در ميدان فكر كنند. از اين تصميم هيات مديره خوشحال هستم و اميدوارم با اين يكدلي در ليگ قهرمانان آسيا زحمات آنها را جبران كنيم.
نيكبخت در جواب اين سئوال كه آيا هنوز به فكر تيم ملي هستيد يا خير خاطرنشان كرد: تمركز اصلي ام روي پرسپوليس است اما نيكبخت هميشه به فكر تيم ملي خواهد بود و هيچ وقت آن را فراموش نخواهد كرد. آرزويم حضور در جام جهاني 2010 است.
وي درباره انتخاب كريمي براي حضور در تيم منتخب ستارگان جهان اظهار داشت: از انتخاب كريمي بسيار خوشحال هستم و او باز هم نشان داد كه در آسيا بهترين است و مي‌تواند براي فوتبال ايران حتي در جهان موثر باشد.

JEFF_HARDY
16-05-2009, 21:32
در گفت و گو با فارس
نوري: بدترين سال فوتبالي‌ام را در پرسپوليس سپري كردم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با توجه به نتايج اين فصل بدترين سال فوتبالي‌ام را در پرسپوليس سپري كردم.

پژمان نوري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: در حال حاضر كار از كار گذشته و نمي‌دانم در جواب هواداران چه حرفي بايد بزنم. امسال بدترين سال فوتبالي‌ام را با پيراهن پرسپوليس سپري كردم و تا به امروز اين همه مشكل در تيم نديدم.
وي افزود: در تيم ما بازيكنان پشت يكديگر حرف مي زنند كه تاثير زيادي در روند كاري بازيكنان داشت. دليل اين كار را نمي دانم اما پرسپوليس با اين كارها ضربه بزرگي خورد.
نوري خاطرنشان كرد: در يك تيم همه بايد يكدل باشند. افرادي كه وارد زمين مي‌شوند و افرادي را كه روي نيمكت هستند و مسئولان باشگاه و هواداران بايد در كنار هم حركت كنند. در صورتي كه يكي از اين موارد دچار مشكل شود به روزي مي‌افتيم كه الان در پرسپوليس با چشمان خود مي‌بينيم.
نوري يادآور شد: در بازي‌هاي حساس آسيايي بايد متفاوت ظاهر شويم. ما تنها نماينده ايران هستيم كه به مرحله بعد صعود كرده ايم و مي توانيم با برتري برابر الشباب در ردز چهارشنبه سرگروه شويم.
انتهاي پيام/

JEFF_HARDY
16-05-2009, 21:34
در گفت و گو با فارس
واعظي: براي رفتن از پرسپوليس نيازي به دستور باشگاه ندارم
خبرگزاري فارس: دروازه بان تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: تكليف خودم را خودم مشخص مي‌كنم و براي رفتنم از تيم نياز به دستور باشگاه ندارم.

مهدي واعظي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در مورد شايعه قرار گرفتن نامش در فهرست فروش اظهار داشت: تمام هدفم خدمت به پرسپوليس است و هر وقت اين تيم به من نياز داشت سعي كرده ام با تمام قوا به ميدان بروم؛ اما اگر روزي قرار باشد از اين تيم بروم نيازي به دستور باشگاه و هيچ مقامي ندارم و خودم اين تصميم را خواهم گرفت.
وي افزود: دست خودم است كه چه تصميمي درباره آينده ام بگيرم و به شايعاتي همچون قرار گرفتن نامم درفهرست فروش توجهي ندارم. مطمئن باشيد اگر به تا به امروز در باشگاه پرسپوليس مانده ام به خاطر هوادارانش بوده است و بايد بگويم مشكلات عجيبي را به چشم خودم ديده ام.
واعظي در خصوص بازي مقابل الشباب عربستان گفت: بازي برابر نماينده عربستان حساسيت چنداني ندارد و نبايد اين بازي را زياد بزرگ كرد. در تهران بازي مي‌كنيم و حمايت همه جانبه هواداران را نيز داريم. مي‌توانيم به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود كنيم و بخشي از ناكامي‌هاي پرسپوليس و نمايندگان ايران در آسيا را جبران كنيم.
---------------------------------------------------------------------------------------------

با اعلام انصاري فرد
جلسه بازيكنان و كادر فني پرسپوليس با هيات مديره به تعويق افتاد
خبرگزاري فارس: جلسه اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس تهران با هيات مديره باشگاه كه قرار بود امشب برگزار شد، به دوشنبه موكول شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مدير عامل باشگاه پرسپوليس اعلام كرد با توجه به هماهنگي هاي انجام شده جلسه اي بازيكنان و كادر فني با اعضاي هيات مديره باشگاه دوشنبه شب در هتل آكادمي فوتبال برگزار خواهد شد.
اين جلسه قرار بود امشب برگزار شود.
پرسپوليسي ها قصد دارند براي ديدار مقابل الشباب عربستان 48 ساعت قبل از بازي، اردوي خود را در آكادمي فوتبال برگزار كنند.
عباس انصاري فرد پس از آشتي خود با هدايتي اعلام كرده بود به زودي جلسه اي ويژه در باشگاه برگزار خواهد شد.

JEFF_HARDY
16-05-2009, 21:35
در گفت و گو با فارس
رحمان رضايي: هنوز تمام نشده‌ام
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: فوتبال من هنوز تمام نشده و اميدوارم دومين جام جهاني را تجربه كنم.

رحمان رضايي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: شايد برخي‌ها بگويند كه دوران پايان فوتبالي من فرا رسيده است؛ اما هنوز آماده ام و مي‌توانم در خدمت فوتبال ايران باشم.
وي ادامه داد: اكنون كه به صلاحديد قطبي بار ديگر ملي پوش شده ام، مي خواهم تيم ملي را در افريقاي جنوبي همراهي كنم تا حضور در دو دوره جام جهاني را تجربه كنم.
مدافع تيم پرسپوليس در خصوص بازي اين تيم مقابل الشباب عربستان گفت: اين تيم را در عربستان با يك بازي منطقي متوقف كرديم و حتي مي‌توانستيم آنها را شكست دهيم. در تهران با انگيزه به ميدان مي‌رويم، چون مي‌خواهيم به عنوان تيم اول به مرحله بعد صعود كنيم.

pedramch
16-05-2009, 21:45
دم علی کریمی و جواد نکونام گرم.....

m2stech
17-05-2009, 10:28

الشباب فردا در تهران
کاروان تیم فوتبال الشباب عربستان برای بازی تعیین سرگروهی برابر پرسپولیس ایران فردا از طریق فرودگاه مهرآباد وارد ایران می‌شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کاروان تیم فوتبال الشباب عربستان فردا دوشنبه ساعت 20 به وقت ایران با یک پرواز اختصاصی از طریق فرودگاه مهرآباد وارد تهران می‌شود. الشبابی‌ها پس از ورود به تهران به همراه نمایندگان باشگاه به هتل استقلال، هتل محل اقامت تیم میهمان، منتقل شده و در آنجا مستقر می‌شوند.
روز سه‌شنبه از ساعت 17 تیم فوتبال الشباب تمرین پیش از بازی را در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کند.

دیدار پرسپولیس و الشباب عربستان برای تعیین سرگروهی روز چهارشنبه 30 اردیبهشت‌ماه از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌گردد.
------

برنامه زمانبندی حضور گروه داوری در ایران
از سوی روابط عمومی باشگاه پرسپولیس برنامه زمانبندی حضور گروه داوری بازی پرسپولیس و الشباب عربستان اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم داوری ژاپنی بازی ساعت 10:20 صبح، داور چهارم کویتی 18:02 دقیقه و ناظر میانماری داوری ساعت 4 صبح دوشنبه به وقت ایران از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران می‌شوند. کلیه کادر داوری در هتل لاله مستقر می‌شوند.

قضاوت بازی پرسپولیس و الشباب عربستان را توجیو مینورو ژاپنی به همراه دو هموطنش بر عهده دارند.
------

ناظر بازی امروز در ایران
احمد شهیر ناظر بازی پرسپولیس و الشباب امارات امروز یکشنبه ساعت 10:27 دقیقه صبح به تهارن می‌آید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، احمد شهیر ناظر مالدیوی بازی پرسپولیس و الشباب عربستان ساعت 10:27 دقیقه امروز از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد ایران شده و توسط نمایندگان باشگاه به هتل لاله، هتل ناظرین، منتقل می‌شود.
------

سه شنبه کنفرانس خبری پیش از بازی
کنفرانس خبری پیش از بازی با الشباب روز سه شنبه در هتل اوین برگزار می‌گردد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کنفرانس خبری پیش از بازی با الشباب عربستان روز سه شنبه از ساعت 11:30 در هتل اوین برگزار می‌گردد.

همچنین جلسه هماهنگی بازی نیز از ساعت 14 سه‌شنبه در هتل اوین برگزار می‌گردد.
------

سرخپوشان در هتل اوین

سرخپوشان از فردا دوشنبه برای بازی برابر الشباب عربستان به اردو می‌روند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان برای بازی برابر الشباب عربستان از فردا بعد‌از‌ظهر در هتل اوین به اردو شبانه روزی می‌روند.

دیدار پرسپولیس و الشباب عربستان برای تعیین سرگروهی روز چهارشنبه ساعت 17 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌گردد.

mojtaba007
17-05-2009, 11:25
این باند نیست، گیلاس است !
مرجع خبری پرسپولیس : به بهانه اعتراض برخی بازیکنان پرسپولیس به عدم دریافت مطالبات.

1 - به گيرنده‌هاي خود دست نزنيد لطفا! هرگونه شباهتي بين يك گروه از بازيكنان پرسپوليس كه همه با هم يكدفعه ياد حقوق عقب افتاده‌شان افتاده‌اند و سر ناسازگاري برداشته‌اند با باند و باند‌بازي، تصادفي است. باور كنيد. از اين شباهت‌ها توي دنيا زياد پيش مي‌آيد. مثل شباهتي كه بعضي از سورچران‌هاي 300 و 400 ميليوني به فوتباليست‌ها دارند!
2 - برخلاف انتظارها، عليرضا نيكبخت واحدي كه استپ‌اش اواسط نيمه اول موجبات رقم خوردن گل دوم پاس را فراهم كرد و كلا بازي خوب پرسپوليس در همدان به همان دقايق كوتاهي منحصر مي‌شد كه نامبرده از زمين خارج شده بود، از خجالت سرخ نشد و بلافاصله پس از رسيدن به پايتخت، سراغ جيره و مواجب به تاخير افتاده‌اش را گرفت. جالب اينكه جناب واحدي تهديد كرده كه اگر «مايه» را به همين زودي‌ها نگيرد، تمرين را تحريم مي‌كند! اين خبر احتمالا پس از مدت‌ها به مثابه باد خنكي خواهد بود كه جهنم يك سال اخير هواداران پرسپوليس را تا حدودي تعديل مي‌كند! به هر حال جالبترين نكته در مورد آقاي شماره 10 سرخپوشان (با عرض معذرت از همايون بهزادي‌ها و فتح‌آبادي‌ها و باوي‌ها و محمد خاني‌ها و علي دايي‌ها)، اين است كه طرف هم همينطور الكي گذاشته توي كار عباس انصاري‌فرد و همينطور الكي اين توي كار گذاشتن او، با اقدامات مشابه امثال علي كريمي و افشين پيرواني و نعيم سعداوي همزمان از آب درآمده است. گفتيم كه، اينها تصادفي است. فكر بد نكنيد لطفا!

3 - به هر حال آدم‌ها ذهن كنجكاو و خلاقي دارند. همين كه يك عضو هيات مديره كه دست به جيب هم هست، با مديران عامل وقت و بي‌وقت(!) وارد دعوا مي‌شود و تا هنوز گريبان طرف را نگرفته، چهار تا بازيكن اسم و رسم‌دار هم كه دست بر قضا گل سرسبدشان يك بازي استيل‌آذين را هم از نزديك تماشا كرده، پشتش درمي‌آيند و حسابي طرف مقابل را آچمز مي‌كنند، آدم به همه‌چيز شك مي‌كند. نه اينكه خداي ناكرده بخواهيم بگوييم در پرسپوليس باند‌بازي هست، نه، اما به هر حال اينها را كه كنار هم قرار مي‌دهيم، همينطوري بي‌خود و بي‌جهت ياد بازي‌هاي ضعيف برخي‌ها در بعضي از مسابقات مهم فصل مي‌افتيم. اينكه مثلا چگونه آقاي X سر بازي الغرافه آنقدر با‌علت و بي‌علت زمين خورد كه دروازه تيمش گلباران شد، يا اينكه چطور آقاي Y در جريان رقابت با پاس‌همدان پشت مهاجم صاحب توپ حريف، پياده گز مي‌كرد و سلانه سلانه براي خودش راه مي‌رفت. تازه ذهن ما آنقدر فضول و بي‌ادب شده كه خيلي اتفاقي ياد مصاحبه بعد از استعفاي قطبي هم مي‌افتد: «چطور مي‌شود كه توپ از بين هفت بازيكن ما عبور مي‌كند و خيلي راحت گل دوم صبا را رقم مي‌زند؟» راستي، چطور مي‌شود؟!
4 - شك نكنيد آقايان، شك نكنيد خانم‌ها! اين چيزي كه مي‌بينيد، باند نيست، گيلاس است! اصلا توي اين فوتبال ما، همه پاك هستند، حتي اگر خلافش ثابت شود!

بردیا
17-05-2009, 16:03
توی فوتبال که مسلما باندبازی هستش.

چطور مي‌شود كه توپ از بين هفت بازيكن ما عبور مي‌كند و خيلي راحت گل دوم صبا را رقم مي‌زند؟» راستي، چطور مي‌شود؟!
قطبی گفت گل اول،نه گل دوم
نویسنده تو اینجا سوتی داده

mojtaba007
17-05-2009, 16:42
نه قطبی گفت گل دوم من یادمه

بردیا
17-05-2009, 16:44
نه بابا
گل اول بود که کرنر کشیدن از بین همه رد شد تا فضلی زد
گل دوم که تک به تک بودش

mojtaba007
17-05-2009, 17:37
خب ممکنه قطبی اشتباه کرده باشه
ولی من یادمه قطبی گفت گل دوم دی :

aluminum
17-05-2009, 17:54
دوستان فکر می کنید تماشاچی ها از بازی با الشباب استقبال می کنن؟

bleu2u4u
17-05-2009, 18:42
اگر نظر بنده رو قابل بدونید
75 تا 85 هزار نفر به ورزشگاه میرن
این مهمترین بازی پرسپولیسه
البته احتمال تساوی در این بازی بشتر از 90 درصد

JEFF_HARDY
17-05-2009, 18:44
اگر نظر بنده رو قابل بدونید
75 تا 85 هزار نفر به ورزشگاه میرن
این مهمترین بازی پرسپولیسه
البته احتمال تساوی در این بازی بشتر از 90 درصد
با این تیم منفجری که داریم مساوی هم از سرمون زیاده،نه مربی داریمة،نه بازیکن،نه دروازه یان،نه تاکتاک دفاعی،....
بدبخت تماشا گر به چه امیدی بره؟

mojtaba007
18-05-2009, 09:59
یکشال پیش در چنین روزی
ای چه روزی بود
یادش بخیر

masoudtr
18-05-2009, 10:42
واقعا جزء بهترین روزهای تاریخ پرسپولیس بود
همه یکدل برای تیم

m2stech
18-05-2009, 10:46
جباری قرمزپوش میشود، معمارزاده آبی‌پوش

جباری چند روز پیش با یكی از مسوولان سرخپوش دیدار می‌كند و در صحبت‌هایش از علاقه‌مندی خود برای پیوستن به تیم رقیب خبر می‌دهد.

به گزارش روزنامه گل، آخرین باری كه بین سرخابی‌های پایتخت بازیكن رد و بدل شد به ابتدای لیگ ششم حرفه‌ای بازمی‌گردد كه علیرضا نیكبخت‌واحدی از استقلال به پرسپولیس پیوست و در مقابل علیزاده و علی انصاریان آبی‌پوش شدند. پس از آن توافقی بین مدیران وقت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صورت گرفت مبنی بر اینكه این دو باشگاه دیگر از یكدیگر بازیكن نگیرند. این تفاهمنامه پیش از شروع دو فصل هفتم و هشتم تمدید شد تا در دو فصل اخیر از تركاندن بمب خبری نباشد!

این مساله‌ای بود كه اكثر اهالی ورزش منتقد آن بودند و اعتقاد داشتند در فوتبال حرفه‌ای بازیكن می‌تواند به هر تیمی كه دوست دارد برود. در این شرایط به نظر می‌رسد انصاری‌فرد و واعظ آشتیانی مدیران‌عامل پرسپولیس و استقلال قصد دارند تفاهمنامه سابق را نقض كنند تا دو تیم بتوانند در صورت تمایل در فصل نقل و انتقالات از رقیب سنتی بازیكن بگیرند و در مقابل بازیكنان هم برای انتخاب محدودیتی نداشته باشند. هفته گذشته دو مدیر‌عامل استقلال و پرسپولیس جلسه‌ای با هم داشتند كه گفته می‌شود یكی از موارد مطروحه بین این دو شكستن تفاهمنامه سابق بوده است. البته منابع نزدیك به آنها معتقدند هیچ‌چیز در این زمینه به صورت مكتوب در نیامده ولی گفته می‌شود توافقات اولیه در این زمینه صورت گرفته است.

جباری علاقه‌مند به پرسپولیس معمارزاده خواهان آبی‌پوش شدن

در این بین به نظر می‌رسد شرایط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باعث لازم‌الاجرا شدن بحث تبادل بازیكن بین دو باشگاه خواهد شد. از اواسط لیگ هشتم بود كه به تبع اختلافات مقطعی مجتبی جباری با كادر‌فنی و البته مجموعه استقلال به‌خاطر مسایل مالی شایعه رفتن او از جمع آبی‌پوشان قوت گرفت. در همان زمان شایعات تایید نشده‌ای در خصوص پیوستن هافبك طراح و بازیساز استقلال به پرسپولیس وجود داشت اما این موضوع بعدها توسط خود جباری تكذیب شد اما حالا به نظر می‌رسد این شایعه در آستانه تحقق قرار دارد.

جباری چند روز پیش با یكی از مسوولان سرخپوش دیدار می‌كند و در صحبت‌هایش از علاقه‌مندی خود برای پیوستن به تیم رقیب خبر می‌دهد. این مقام مسوول هم تاكید می‌كند كه به دلیل آن تفاهمنامه فعلا چنین انتقالی مقدور نیست اما به محض اینكه مدیران عامل دو تیم تفاهمنامه را نقض كنند مقدمات انتقال او به پرسپولیس فراهم خواهد شد. هم جباری و هم باشگاه پرسپولیس به‌شدت خواهان این اتفاق هستند و این موضوع تا به آنجا پیش رفته كه حسین هدایتی به نزدیكان خود گفته: «اگر با صعود استیل‌آذین به لیگ‌برتر قرار باشد من از پرسپولیس بروم، رقم قرارداد مجتبی جباری را خودم پرداخت می‌كنم و این هدیه‌ای است از من به هواداران این تیم.»

از طرفی آنگونه كه از شواهد پیداست بازگشت قلعه‌نویی به استقلال كاملا منتفی است و او با سپاهانی‌ها به توافق رسیده است. در این شرایط وحید طالب‌لو، دروازه‌بان مورد نظر ژنرال است كه به احتمال قریب به یقین او را به سپاهان خواهد برد. با این وضعیت استقلالی‌ها نیاز به دروازه‌بانی دارند كه هم در لیگ و هم در جام باشگاه‌های آسیا بتوانند روی او حساب كنند. میثاق معمارزاده، دروازه‌بان پرسپولیس بازیكنی است كه مد‌نظر آبی‌پوشان است و حتی صحبت‌های اولیه بین طرفین انجام گرفته است.

با این شرایط مطمئنا مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به‌خاطر منافع باشگاه‌هایشان هم كه شده تمایل زیادی به نقض تفاهمنامه دو سال گذشته دارند تا از این طریق بتوانند یكی از موانع قوی بسته شدن تیم را از سد راه بردارند. گرچه جدا از تمایل انصاری‌فرد و واعظ آشتیانی، چنین تفاهمنامه‌هایی در سطح فوتبال پیشرفته دنیا منسوخ است و بازیكن می‌تواند با لحاظ كردن شرایط خود به هر تیمی كه دوست دارد، برود.

resident_evil
18-05-2009, 13:19
استقلال چندتا دروازه بان میخواد مگه ؟! : دی

shahrokh_sib
18-05-2009, 13:43
استقلال چندتا دروازه بان میخواد مگه ؟! : دی

تایید میشه...

محمد محمدی هم گفته به خاطر پسرم استقلالی میشم...:41:

ولی خدا وکیلی تیمو داغون کردن ...:19:

من دوست دارم برم استادیوم اما به چه امیدی:13:

malkemid
18-05-2009, 14:15
بازی کی هست؟ساعت؟

MoJtaBa.R
18-05-2009, 16:23
ديدار پرسپوليس و الشباب عربستان ساعت 17 روز چهارشنبه برگزار مي شود

Tornado2800
18-05-2009, 16:26
بچه ها همه برید ، جای مارو هم پر کنید...

MoJtaBa.R
18-05-2009, 16:26
شيث با پرسپوليس داخلي بست

از قرار معلوم عباس انصاري‌فرد همچنان به عنوان مديرعامل در باشگاه پرسپوليس فعاليت خواهد كرد و جاي او در طبقه چهارم باشگاه در اتاق مديريت قرص قرص است. نشانه‌هايي كه به دست مي‌رسد اين خبر ويژه را رسميت مي‌بخشد، بنابراين نه شكست در جام حذفي، نه عنوان پنجمي ليگ برتر و نه بروز حاشيه‌هاي مختلف زير پاي آقاي مدير را خالي نمي‌كند.عباس انصاري‌فرد از دو هفته پيش تحرك جدي خود در بازارمكاره نقل و انتقالات را آغاز كرده و خيلي سريع در جهت بستن تيم دلخواه خود حركت مي‌كند. ابتدا قرار بود كميته‌اي سه نفره شامل آخوندي و فرخزادي دو عضو هيات مديره به علاوه انصاري‌فرد تمام امور مربوط به سياستگذاري، مذاكره و عقد قرارداد با بازيكنان را انجام دهند اما خيلي زود اوضاع تغيير كرد تا مديرعامل پرسپوليس با يكي از بستگان خود كه صاحب توليدي پوشاك بود در جذب بازيكن استارت بزند. اولين اقدام هم جذب اشپيتيم آرفي از پيام مشهد با مبلغي قابل توجه بود و از آنجا كه اين اتفاق در تقابل با باشگاه رقيب رخ داد، انصاري‌فرد را در نخستين گام پيروز نشان داد تا حداقل از اين بابت وجهه خوبي نزد هواداران پيدا كند.

حصاري: من از مديرعامل حكم دارم
تمام قراردادهاي داخلي بازيكنان جديد پرسپوليس در يكي از توليدي‌هاي لباس ورزشي با نام حصاري و در حوالي ميدان هفت تير تهران منعقد مي‌شود. حصاري كه خويشاوندي نزديكي با عباس انصاري‌فرد دارد يك پاي تمام مذاكرات و سر و كله زدن با ستاره‌هاي داخل ليست آقاي مدير است. وي توضيح مي‌دهد: «ما بازيكنان زيادي را در ليست داريم و مشغول مذاكره با آنها هستيم اما خب فقط با شش بازيكن مي‌توانيم به توافق برسيم.» به اين روش عباس انصاري‌فرد كه كار را از طريق اعضاي هيات مديره پيش نمي‌برد ايرادات زيادي وارد شد اما حصاري مي‌گويد: «بعضي از روزنامه‌ها نوشتند كه من سر خود دارم كار مي‌كنم اما من مسوول نقل و انتقالات پرسپوليس هستم و از مديرعامل باشگاه حكم دارم!»
4 عقد داخلي، 2 لغو داخلي!
پرسپوليسي‌ها به شدت به دنبال عقد قرارداد داخلي با بازيكنان مورد علاقه خود هستند و اصلا دوست ندارند ستاره‌هاي مورد نظرشان پس از توافق با آنها از باشگاه‌هاي رقيب سر در بياورند. در همين راستا بلافاصله پس از جدي شدن مذاكرات، توافق انجام و قرارداد داخلي به صورت كاملا رسمي امضا مي‌شود. عباس انصاري‌فرد يكي از حاميان پر و پا قرص سنديت قراردادهاي داخلي بوده و تا حالا با چهار بازيكن دلخواهش در دفتر حصاري قرارداد داخلي بسته. اين را مسوول نقل و انتقالات باشگاه تاييد مي‌كند: «ما تاكنون با چهار بازيكن يعني ميثم بائو، اشپيتيم آرفي، اميرحسين صادقي و شيث رضايي قرارداد داخلي بسته‌ايم.» جالب اينكه صادقي خود در مصاحبه‌هايش عقد قرارداد داخلي با پرسپوليس را تكذيب مي‌كند اما از قرار معلوم اين سياست ويژه مدافع مسي‌ها به دليل دريافت نكردن تسويه حساب او از باشگاه كرماني است. جذب بي سر و صداي شيث هم از آن كارهايي است كه فقط از عهده انصاري‌فرد و همراهانش برمي‌آيد! البته در همين راستا گفتني است كه قرارداد داخلي صابر ميرقرباني و مصطفي صبري با پرسپوليس به درخواست اين دو بازيكن لغو شده است.
سقف 250 تا، جباري هم در ليست نيست
پرسپوليسي‌ها مي‌گويند براي قراردادهاي فصل آينده خود سقف تعيين كرده‌اند، امري كه به گفته علي كفاشيان و عزيز محمدي نمي‌تواند تحقق يابد. مسوول نقل و انتقالات پرسپوليس مي‌گويد: «سقف قراردادهاي ما 250 ميليون تومان است.» درصورتي كه بعيد است اشپيتيم آرفي كمتر از 350 ميليون تومان براي يك فصل گرفته باشد، هرچند شايعاتي در مورد قرارداد 600 يا 800 ميليوني او نيز به گوش مي‌رسيد. مساله ديگر بحث جذب بازيكن از استقلال است و اينكه مجتبي جباري بمب پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات است. با اين حال آقاي مسوول نقل و انتقالات اين شايعه را هم تكذيب مي‌كند: «جباري در ليست ما نيست، ضمنا دو مديرعامل توافق كرده‌اند از همديگر بازيكن نگيرند. حتي توافق شده هر باشگاه، به بازيكني كه در ليست باشگاه ديگر است كاري نداشته باشد.»
با رحمتي، عقيلي و آشوبي هم مذاكره شده
ليست بازيكنان مورد نظر مديران پرسپوليس عريض و طويل است به‌طوري كه نام‌هاي درشت و دهان پركني را در آن مي‌توان پيدا كرد. فرزاد آشوبي گزينه جدي پرسپوليسي‌هاست و مذاكرات با او به‌خوبي پيش مي‌رود. سيد مهدي رحمتي هم مد نظر قرمزها قرار دارد و اگر او به بوندس‌ليگا راه پيدا نكند، گير بر سر مبلغ قرارداد خواهد بود. نام سيد جلال حسيني بر خلاف تصورات در ليست ديده نمي‌شود اما مذاكره با هادي عقيلي از سوي مدافع سپاهان و مسوول نقل و انتقالات پرسپوليس تاييد مي‌شود. عباس انصاري‌فرد براي پست مدافع چپ نام سه بازيكن را در ليست جاي داده: حسن اشجاري، مرتضي اسدي و جواد شيرزاد كه اولي با ذوب‌آهن قرارداد 2 ساله دارد اما مذاكرات با دو نفر بعدي در حال انجام است. در همين خصوص گفته مي‌شود دو بازيكن برزيلي در پست هافبك و فوروارد نيز از طريق واسطه‌ها با عباس انصاري‌فرد مذاكره كرده‌اند و توافقاتي هم حاصل شده. قرار است اين دو برزيلي براي مذاكره به زودي وارد تهران شوند. همچنين شنيده شده مثل فصل گذشته با يك سياست عجيب و غريب چند بازيكن ليگ برتري مد نظر پرسپوليس پس از حضوري كوتاه مدت در تيم‌هاي دسته دوم تهران به اين تيم ملحق مي‌شوند تا قرمزها براي فصل آينده بيش از 6 بازيكن ليگ برتري داشته باشند

MH_SANIANI
18-05-2009, 20:59
رقم قرارداد مجتبی جباری را خودم پرداخت می‌كنم و این هدیه‌ای است از من به هواداران این تیم.»

عجب لفظی..!!
پرسپولیسو بفروشن به این دیگه....
چه کاریه..!

MoJtaBa.R
18-05-2009, 21:50
فعلا كه دم انتخاباته و بذر و بخشش زياده

دوباره آتش فرو كش ميكنه و همون بازي هميشگي : سهام دس خودشون ميمونه چون از بغلش خيلي در ميارن

Lamanta
18-05-2009, 22:05
بچه ها یادش بخیر ::

بازيکنان دو تيم به داخل زمين آمده اند و در حال گرم کردن خود می باشند.
بيش از 40هزار تماشاگر پشت درهاي بسته مانده اند. 100هزار تماشاگر هم اکنون داخل استاديوم نشسته اند.
نيروی انتظامی با تمام قوا کنترل تماشاگران را به عهده گرفته. نظم خاصي در استاديوم آزادی حاکم است.
جاي سوزن انداختن هم در استاديوم آزادی نيست. حتي راهروهاي و مسير عبور و مرور تماشاگران هم پر از جمعيت شده
خيابانهاي اطراف ورزشگاه آزادی مملو از اتوبوس های شرکت واحد است. حدود 1700 دستگاه اتوبوس امروز تماشاگران را بعد از بازی به منازلشان می رسانند.
هوا در تهران آفتابي - وضعيت زمين چمن استاديوم آزادی در وضعيت (( عالي )) است.
بازيکنان دو تيم پس از يک ربع گرم کردن خود به داخل رختکن رفتند.
داوران به همراه داوران بازی وارد زمين شدند. تماشاگران به شدت تشويق می کنند.
مراسم آغازين بازی در حال انجام است
اسامی بازيکنان تيم سپاهان: هماهي ، عقيلي ، عزيز زاده ، لوينيان ، جعفري ، کاظمي ، ميثم کاظم ، حاج صفي ، ابوالهيل ، سيد صالحي و عماد محمد رضا.
اسامي بازيکنان تيم پرسپوليس: واعظي ، نصرتي ، حيدري ، زارعي ، باقريها ، باقري ، آقايي ، آشوبي ، کعبي ، نوري و خليلي.
نيمه اول توسط تيم پرسپوليس آغاز شد.
سانتر خطرناک به روی دروازه پرسپوليس زده شد. مدافعان سپاهان با دستپاچگي توپ را به کرنر زدند.
بازيکنان دو تيم با احتياط بازی مي کنند. بازی اکثرا در ميانه زمين جريان دارد.
صحنه خاصي به روی دروازه ها شکل نگرفته. بازي در ميانه زمين و با سرعت پائين در جريان است.
علی پروين هم به استاديوم آمده و در جايگاه نشسته است.
پرسپوليس در يک ضد حمله جانانه خطر جدي را به روی دروازه سپاهان به وجود آورد. اشتباهات پي يا پي مدافعان سپاهان نزديک بود گل اول پرسپوليس وارد دروازه سپاهان شود.

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ للل گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلل برای تيم پرسپوليس: محسن خليلي ( عجب گلي زد اين خليلي. پشت محوطه جريمه تيم سپاهان يک استپ سينه کرد و با پاي چپ شوت محکم را روانه دروازه . توپ مستقيما وارد دروازه شد )
ضربه سر عماد رضا از بالاي دروازه سپاهان بيرون رفت.
حالا سپاهان شده يکپارچه حمله. بازيکنان پرسپوليس در ضد حمله خيلي خطرناک اند. پرسپوليس می تواند از اين موقعيت استفاده کرده و تعداد گلهاي زده خود را بالا ببرد.
ووووووووووووووووووووووووو ووووو ووااااای شوت محسن خليلي به تير افقي دروازه سپاهان برخورد کرد. توپ برگشتي به باقري رسيد. ضربه سر باقري از بالاي دروازه سپاهان بيرون رفت. عجب بازی زيبايي شده.
حملات سپاهان نتيجه نداد و حالا اين تيم پرسپوليس است که صاحب توپ و زمين شده.
اوت دستي به روی دروازه پرسپوليس انداخته شد. ضربه سر بازيکن سپاهان به شکل خطرناکي از بالاي دروازه پرسپوليس بيرون رفت.
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگللل گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلل برای تيم سپاهان: احسان حاج صفي ( حسين کاظمي عجب پاسي داد از ميانه زمين. توپ به حاج صفي رسيد. او همه را پشت سر گذاشت و با دروازه بان تک به تک شد و با شوتي محکم دروازه پرسپوليس را باز کرد )
کارت زرد براي تيم سپاهان: احسان حاج صفي
سرعت بازی خيلي پائين آمده. سپاهان با کنترل توپ بازي را آرام کرده
بازی در ميانه زمين در جريان است
وووووووووووااای شوت کاشته خليلي به کنار دروازه سپاهان برخورد کرد.
دقيقه وقت اضافه نيمه اول گرفته شده است
نيمه اول با نتيجه 1 بر 1 مساوي خاتمه يافت.
نيمه دوم توسط تيم سپاهان آغاز شد.
نيکبخت واحدي وارد زمين شدو نصرتي از زمين خارج شد.
ااااااااااااااااااووووووو ه شوت محکم حسين کاظمي در آستانه ورود به دروازه پرسپوليس توسط واعظي به کرنر زده شد.
سيد صالحي و عماد رضا می توانستند دروازه پرسپوليس را باز کنند ولي تعلل دو بازيکن اين موقعيت را از دست داد.
سپاهان نيمه دوم را خيلي خوب آغاز کرده و چند موقعيت خوب گلزني داشته تا اين لحظه.
بازی خيلي آرام شده. سپاهان بازی را در کنترل دارد.
پرسپوليس دارد روی دروازه سپاهان فشار می آورد. سانتر از چپ و راست به روی دروازه سپاهان توسط بازيکنان پرسپوليس همچنان ادامه دارد
تعويض برای تيم پرسپوليس: عباس آقايي از زمين خارج و ماته وارد زمين شد.
کارت زرد برای تيم سپاهان: حسين کاظمي
ااااااااااااااووووووه شوت محکم عماد رضا به شکل خطرناکي از کنار دروازه پرسپوليس بيرون رفت
پرسپوليس حمله می کند. سپاهان دفاع. حملات پرسپوليس هنوز نتيجه اي براي اين تيم نداشته
محسن حميدي برای سپاهان وارد زمين شد.
کارت زرد برای تيم پرسپوليس: حسين کعبي
اوت دستي ، کرنر از چپ و راست به روی دروازه سپاهان. تماشاگران بي امان پرسپوليس را تشويق می کنند. سپاهان کاملا در لاک دفاعي فرو رفته
کارت زرد برای سپاهان: محسن حميدي
تعويض برای تيم سپاهان: پاپي وارد و ابوالهيل خارج شد.
نيمه دوم وقت اضافه زيادي خواهد داشت. بازي خيلي متوقف شد.
وووووووووواااااااای شوت کاشته خليلي در آستانه ورود به دروازه سپاهان توسط دروازه بان به کرنر زده شد.
شوت کاشته حسين کاظمي در دستان واعظي دروازه بان پرسپوليس جاي گرفت.
کارت زرد برای تيم سپاهان: عماد رضا.
کارت زرد برای تيم سپاهان: هماهمي ( وقت کشي دروازه بان )
عماد رضا خارج و مجوجيري برای سپاهان وارد زمين شد.
سپاهان فقط دفاع می کند. پرسپوليس هم موقعيت از دست می دهد!
7 دقيقه وقت اضافه نيمه دوم گرفته شده. ( خودش يک نيمه است ) ويه را سرمربي سپاهان به شدت اعتراض می کند که چرا 7 دقيقه !
سپاهان 11 نفره دفاع می کند. پرسپوليس هم از چپ و راست به روی دروازه سپاهان کرنر می زند ولی نتيجه اي ندارد.
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگگلل ل گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگگگگ گگگگگگگگللل گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگگگگ گگل برای تيم پرسپوليس: سپهر حيدري ( شوت کاشته به روی دروازه سپاهان زده شد. توپ به باقري رسيد و او به حيدري پاس داد و او با ضربه سر دروازه سپاهان را باز کرد )

lazy
19-05-2009, 11:11

بيش از 40هزار تماشاگر پشت درهاي بسته مانده اند. 100هزار تماشاگر هم اکنون داخل استاديوم نشسته اند.
نيروی انتظامی با تمام قوا کنترل تماشاگران را به عهده گرفته. نظم خاصي در استاديوم آزادی حاکم است.
جاي سوزن انداختن هم در استاديوم آزادی نيست. حتي راهروهاي و مسير عبور و مرور تماشاگران هم پر از جمعيت شده
خيابانهاي اطراف ورزشگاه آزادی مملو از اتوبوس های شرکت واحد است. حدود 1700 دستگاه اتوبوس امروز تماشاگران را بعد از بازی به منازلشان می رسانند.
اسامی بازيکنان تيم سپاهان: هماهي ، عقيلي ، عزيز زاده ، لوينيان ، جعفري ، کاظمي ، ميثم کاظم ، حاج صفي ، ابوالهيل ، سيد صالحي و عماد محمد رضا.
اسامي بازيکنان تيم پرسپوليس: واعظي ، نصرتي ، حيدري ، زارعي ، باقريها ، باقري ، آقايي ، آشوبي ، کعبي ، نوري و خليلي.
سانتر خطرناک به روی دروازه پرسپوليس زده شد. مدافعان سپاهان با دستپاچگي توپ را به کرنر زدند.
صحنه خاصي به روی دروازه ها شکل نگرفته. بازي در ميانه زمين و با سرعت پائين در جريان است.
پرسپوليس در يک ضد حمله جانانه خطر جدي را به روی دروازه سپاهان به وجود آورد. اشتباهات پي يا پي مدافعان سپاهان نزديک بود گل اول پرسپوليس وارد دروازه سپاهان شود.

گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ للل گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلل برای تيم پرسپوليس: محسن خليلي ( عجب گلي زد اين خليلي. پشت محوطه جريمه تيم سپاهان يک استپ سينه کرد و با پاي چپ شوت محکم را روانه دروازه . توپ مستقيما وارد دروازه شد )
حالا سپاهان شده يکپارچه حمله. بازيکنان پرسپوليس در ضد حمله خيلي خطرناک اند. پرسپوليس می تواند از اين موقعيت استفاده کرده و تعداد گلهاي زده خود را بالا ببرد.
ووووووووووووووووووووووووو ووووو ووااااای شوت محسن خليلي به تير افقي دروازه سپاهان برخورد کرد. توپ برگشتي به باقري رسيد. ضربه سر باقري از بالاي دروازه سپاهان بيرون رفت. عجب بازی زيبايي شده.
اوت دستي به روی دروازه پرسپوليس انداخته شد. ضربه سر بازيکن سپاهان به شکل خطرناکي از بالاي دروازه پرسپوليس بيرون رفت.
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگللل گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلل برای تيم سپاهان: احسان حاج صفي ( حسين کاظمي عجب پاسي داد از ميانه زمين. توپ به حاج صفي رسيد. او همه را پشت سر گذاشت و با دروازه بان تک به تک شد و با شوتي محکم دروازه پرسپوليس را باز کرد )
ااااااااااااااااااووووووو ه شوت محکم حسين کاظمي در آستانه ورود به دروازه پرسپوليس توسط واعظي به کرنر زده شد.
سيد صالحي و عماد رضا می توانستند دروازه پرسپوليس را باز کنند ولي تعلل دو بازيکن اين موقعيت را از دست داد.
پرسپوليس دارد روی دروازه سپاهان فشار می آورد. سانتر از چپ و راست به روی دروازه سپاهان توسط بازيکنان پرسپوليس همچنان ادامه دارد
ااااااااااااااووووووه شوت محکم عماد رضا به شکل خطرناکي از کنار دروازه پرسپوليس بيرون رفت
پرسپوليس حمله می کند. سپاهان دفاع. حملات پرسپوليس هنوز نتيجه اي براي اين تيم نداشته
اوت دستي ، کرنر از چپ و راست به روی دروازه سپاهان. تماشاگران بي امان پرسپوليس را تشويق می کنند. سپاهان کاملا در لاک دفاعي فرو رفته
وووووووووواااااااای شوت کاشته خليلي در آستانه ورود به دروازه سپاهان توسط دروازه بان به کرنر زده شد.
7 دقيقه وقت اضافه نيمه دوم گرفته شده. ( خودش يک نيمه است ) ويه را سرمربي سپاهان به شدت اعتراض می کند که چرا 7 دقيقه !
سپاهان 11 نفره دفاع می کند. پرسپوليس هم از چپ و راست به روی دروازه سپاهان کرنر می زند ولی نتيجه اي ندارد.
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگگلل ل گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگگگگ گگگگگگگگللل گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگگگگ گگل برای تيم پرسپوليس: سپهر حيدري ( شوت کاشته به روی دروازه سپاهان زده شد. توپ به باقري رسيد و او به حيدري پاس داد و او با ضربه سر دروازه سپاهان را باز کرد )
دمت گرم.یاد و خاطره پارسالو زنده کردی برام:27:
اما امسال چی؟؟؟:41:

PC-0611
19-05-2009, 11:38

خیلی قشنگ گفتی
عجب شبی شد اون شب
هی یادش همیشه شادم میکنه
ممنون که یه بار دیگه ما رو مسرور کردی

m2stech
19-05-2009, 12:00
ميرقربانی قرارداد با پرسپوليس را پاره كرد!!

دیروز صابر میرقربانی قراردادش را با پرسپولیس فسخ كرده البته نه به شكل متعارف آن، اتفاقاتی كه بین میرقربانی و انصاری‌فرد رخ داد، جالب و شنیدنی است.

میرقربانی دیروز با حضور در باشگاه پرسپولیس به اقدام عجیبی دست زد.
چرا قراردادت را فسخ كردی؟
* بعد از اینكه من 260 میلیون با پرسپولیس قرارداد بستم، مدیرعامل باشگاه از من خواست كه هیچ مصاحبه‌ای نكنم اما خودش هر روز می‌گفت كه فقط با آرفی قرارداد بسته‌اند.
چرا از تو خواست حرفی نزنی؟
* می‌گفت اگر بعضی از بازیكنان (مهاجمان) بفهمند، در آستانه بازی جام حذفی مشكل‌ساز می‌شوند.
كی به باشگاه رفتی؟
* من اصلا باشگاه نرفتم، قرارداد من در یك تولیدی لباس در حوالی هفت تیر درحالی امضا شد كه باید از روی تپه‌های لباس بالا و پایین می‌رفتیم، من هم همانجا برگه قراردادم را پاره كردم و برگه تسویه حساب خودم را از سایپا كه پیش آنها بود گرفتم. روزی هم كه قرارداد بستم شخص آقای انصاری‌فرد آنجا بود.
حالا چرا این كار را كردی؟
* برای اینكه حرف‌های ضد و نقیض زیادی شنیدم، من با همه احترامی كه برای ایشان قائلم اما باید بگویم چند رو دارند. من پارسال چند دقیقه با كاشانی حرف زدم و حاضرم الان باشد و با 50 میلیون كمتر به پرسپولیس بروم.
پشیمان نیستی؟
* اصلا اما مطمئنم یك روز برای پرسپولیس بازی خواهم كرد. ضمن اینكه تیم فصل آینده‌ام تا دو سه هفته دیگر مشخص می‌شود.

hurrahsport.com

m2stech
19-05-2009, 12:06
معمارزاده: خاطرات سال 2004 را با تيم ملي تكرار مي‌كنم

کانون هواداران پرسپولیس : ميثاق معمارزاده پس از دعوت به تيم ملي در گفت و گویی اظهار داشت: با طالب لو و رحمتي در سال 2004 زير نظر محمد مايلي كهن در تيم اميد با يكديگر رقابت مي‌كرديم. آنها را از بهترين دوستان خودم مي‌دانم. با اين شرايط سعي مي‌كنم خاطرات سالي را كه با اين دو دروازه بان رقابت مي‌كردم تكرار كنم تا اين بار بتوانم دروازه بان ثابت تيم ملي باشم. من با قطبي در اول فصل كار كردم و از تفكرات او باخبر هستم. اميدوارم بتوانم پاسخ اعتماد او را بدهم.
وي ادامه داد: متاسفانه در فصل گذشته با توجه به مصدوميتم نتوانستم جواب محبت‌هاي قطبي و پرسپوليس را بدهم اما حالا حرف هاي زيادي براي گفتن دارم تا بتوانم به تيم ملي و مردم خدمت كنم.
معمارزاده خاطرنشان كرد: همه بايد دست به دست هم دهيم تا با پيروزي مقابل كره شمالي راه صعودمان به جام جهاني تضمين كنيم. مطمئن هستم امارات در ايران حريف ما نمي شود.

دروازه بان پرسپوليس در خصوص وضعيت خودش گفت: خوشبختانه در شرايط خوبي هستم و سعي مي‌كنم تا بازي فردا با الشباب مصدوميت جزيي ام را برطرف كنم تا در صورت صلاحديد كادر فني پس از مدت‌ها در چارچوب دروازه پرسپوليس قرار بگيرم. من تمام فكرم را به اين بازي مشغول كردم و احتياج زيادي دارم كه به من اعتماد شود تا بتوانم جواب مردم و مسئولان باشگاه را بدهم.
وي يادآور شد: بار سنگيني را بر دوش خودم حس مي‌كنم و اميدوارم بتوانم از اين مسئوليت سربلند بيرون آيم. حضور در تيم ملي آرزوي هر فوتباليستي است و من مي خواهم براي رسيدن به آفريقاي جنوبي و حضور در جام جهاني براي كشورم موثر باشم.

m2stech
19-05-2009, 12:07
جلسه هيات مديره پرسپوليس با بازيكنان برگزار شد

کانون هواداران پرسپولیس : جلسه حسين هدايتي، عباس انصاري‌فرد و مجيد فزخزادي با بازيكنان در خصوص مسائل پيش آمده در چند روز گذشته و مسائل جاري باشگاه شب گذشته در هتل اوين برگزار شد.
در اين جلسه تنها حسين هدايتي به مدت 45 دقيقه براي بازيكنان صحبت كرد. در اين جلسه در خصوص پرداخت مطالبات مالي بازيكنان، عقد قرارداد جديد و حساسيت بازي مقابل الشباب عربستان بحث و گفت و گو شد.
پس از گذشت 10 دقيقه از جلسه با پادرمياني هدايتي، كريم باقري كه به دليل اختلاف با وينگادا پرسپوليس همراهي نمي كند، به محل اردوي سرخپوشان آمد و به مدت 20 دقيقه با اعضاي هيات مديره و بازيكنان به گفت و گو پرداخت و سپس محل اردو را ترك كرد.
اعضاي هيات مديره همچنين در جلسه اي جداگانه با وينگادا شركت كردند.

m2stech
19-05-2009, 12:07
پرسپوليس و الشباب، نبرد صدرنشيني در آزادي

کانون هواداران پرسپولیس : اين دو تيم از ساعت 17 ‌فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادي آخرين بازي مرحله گروهي را انجام مي دهند. پس از كناره گيري الشارجه امارات صعود پرسپوليس و الشباب به مرحله بعدي حتمي شده است.
پرسپوليس كه با 4 امتياز پس از الشباب 7 امتيازي،‌ در مكان دوم جدول قرار دارد، در صورت پيروزي به هدف خود براي صدرنشيني گروه خواهد رسيد؛ اما در صورت تساوي كه به عنوان تيم دوم از گروه صعود خواهد كرد.
پرسپوليس در صورتي كه در گروه خود، اول شود با يكي از تيم هاي ‌بنيادكار ازبكستان يا الشباب امارات ديدار خواهد كرد اما اگر در گروه خود دوم شود با يكي از دو تيم الاتحاد عربستان يا ام صلال قطر ديدار خواهد كرد.

فردا صباي قم،‌ ديگر نماينده ايران در اين پيكارها كه بخت صعود را از دست داده ميهمان الاهلي امارات است.

m2stech
19-05-2009, 12:08
الشباب عربستان با 48 نفر وارد ايران شد
کانون هواداران پرسپولیس : كاروان الشباب عربستان براي برگزاري آخرين ديدار خود در گروه دوم قهرمانان آسيا شب گذشته با 48 نفر وارد تهران شد.
در مراسم استقبال از عربستاني‌ها شماري از مسئولان باشگاه پرسپوليس و سفارت عربستان در ايران حضور داشتند.
ديدار پرسپوليس و الشباب ساعت 17 فردا در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

m2stech
19-05-2009, 12:09
بادامكي: خارج شدنم از ليست پرسپوليس طبيعي است

کانون هواداران پرسپولیس : حسين بادامكي در گفت و گویی اظهار داشت: براي من مشخص بود كه در بازي مقابل الشباب بازي نمي‌كنم. با توجه به شناختي كه از وينگادا دارم اين مسائل را طبيعي و عادي مي دانم.
وي افزود: براي فصل آينده سعي مي‌كنم بهترين تصميم را بگيرم البته به احتمال فراوان در صورتي كه سرمربي تغيير شود در پرسپوليس مي‌مانم.
بادامكي يادآور شد: دنبال حاشيه سازي نيستم اما معتقدم وينگادا به من اعتقاد ندارد و اگر دوباره در پرسپوليس باشد من نمي‌توانم در پرسپوليس بمانم.
هافبك پرسپوليس تاكيد كرد: براي بازيكنان آرزوي موفقيت مي‌كنم و اميدوارم اين تيم در مراحل بعدي ليگ قهرمانان آسيا موفق باشد. من با پرسپوليس در فصل جاري آرزوهاي بزرگي داشتم كه متاسفانه بنا به دلايلي به آن نرسيدم. مردم اين موضوع را مي‌دانند.

m2stech
19-05-2009, 12:09
نگاه بنيادكار به ديدار پرسپوليس و الشباب

کانون هواداران پرسپولیس : بنيادكار قهرمان ليگ ازبكستان فقط با شكست الشباب امارات مي تواند به مرحله بعدي بازي ها راه پيدا كند و رضايت طرفداران ناراضي خود را به دست آورد.
شاگردان احمت ممت كه سال قبل تا نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا بالا رفتند در اين فصل نتوانستند سرگروه D باشند و به همين دليل تماشاگران خود را نا اميد كرده اند.
ممت مي گويد: جايي براي اشتباه كردن نمانده است. ما در 2بازي خارج خانه بازنده شده ايم و شانس ميزباني در مرحله بعد را از دست داده ايم.
براي همين براي بنيادكار كه يك تساوي هم مي تواند حكم صعودش را صادر كند تنها پيروزي به هدف بازي سه شنبه شب تبديل شده است.

در حال حاضر الاتفاق عربستان با 12 امتياز صدرنشين قطعي اين گروه است. بنياد كار با 7 و الشباب با 6 امتياز در رده هاي دوم و سوم قرار دارند و سپاهان با 4 امتياز هيچ اميدي براي صعود ندارد و در رده آخر است.
تيم دوم گروه D در مرحله شانزدهم كه بصورت يك حذفي برگزار مي شود در خانه تيم اول گروه B برابر پرسپوليس يا الشباب عربستان به ميدان خواهد رفت.
الاتفاق هم طبق برنامه ميزبان ميزبان تيم دوم گروه A است.
پرسپوليس و الشباب عربستان از ساعت 17 فردا در ورزشگاه آزادي به مصاف يكديگر مي روند.

m2stech
19-05-2009, 12:12
ساعت 14 امروز برگزار می‌شود؛ جلسه هماهنگي پرسپولیس و الشباب

کانون هواداران پرسپولیس : ساعت 14 امروز (سه شنبه) جلسه هماهنگی (منیجر میتینگ) دیدار پرسپولیس و الشباب با حضور سرپرست های دو تیم و مسولان AFC برگزار خواهد شد.
جلسه هماهنگی (منیجر میتینگ) دیدار حساس تیم‌های پرسپولیس تهران و الشباب عربستان بعدازظهر امروز(سه شنبه) راس ساعت 14 با حضور محمود خوردبین سرپرست تیم پرسپولیس و سرپرست تیم الشباب با حضور ناظر این دیدار و نماینده AFC برگزار خواهد شد.

m2stech
19-05-2009, 12:12
علیرضا حقیقی: از رقابت نمی ترسم

کانون هواداران پرسپولیس : بعد از آن شكست سنگين پرسپوليس مقابل الغرافه قطر ديگر از عليرضا حقيقى سنگربان جوان پرسپوليس در درون دروازه خبرى نبود. بعد از مدتى سكوت ديروز با او همكلام شديم و دقايقى پاى صحبت هايش نشستيم. بد نيست شما هم خواننده اين مصاحبه تازه از اين فوتباليست جوان باشيد.

مدتى است ديگر تو را در درون دروازه پرسپوليس نمى بينيم. موضوع چيست؟
- اين از بدشانسى من و پرسپوليس بود كه مقابل الغرافه قطر آن اتفاقات بيفتد و با آن همه گل، بازى را به حريف واگذار كنيم. متأسفانه همين مسأله باعث شده تا مدتى از تركيب اصلى دور بمانم.

به هر حال دريافت آن همه گل از يك دروازه بان نمى تواند قابل توجيه باشد.
- من هم قصد توجيه كردن چيزى را ندارم اما به هر حال فوتبال است. ديديد كه كاسياس بزرگ چطور مقابل بارسلونا ۶ گل از حريفش دريافت كرد اما ديديد كه اميدش را از دست نداد و مربيان هم بلافاصله او را از تركيب كنار نگذاشتند.

مگر تو اميدت را از دست داده اى؟
- نه، من هنوز جوان هستم و سخت تلاش مى كنم تا بار ديگر حقم را بگيرم. خدا را شكر خوب تمرين مى كنم و دوست ندارم روحيه ام را ببازم.

واقعاً در آن بازى چه اتفاقى افتاد كه پرسپوليس آنطور گل خورد.
-گفتم كه فوتبال است. من قسم مى خورم در آن بازى نه من و نه هيچ كدام از بازيكنان چيزى از خود كم نگذاشتند اما به هر حال مشكلاتى پيش آمد و همگى آن تمركز لازم را از دست داديم.

به نظر مى رسد مشكلات و حاشيه هاى مختلف تيم كه از ابتداى فصل وجود داشته روى عملكرد تك تك بازيكنان هم تأثير گذاشته است.
- به هر حال بى تأثير نيست. از قديم گفته اند قطره قطره جمع گردد وانگهى دريا شود. مشكلات ريز وقتى تعدادشان زياد شود تبديل به مشكل بزرگ مى شود اما لزومى ندارد كه من اين مسأ له را بهانه و دليلى قرار دهم بر اشتباهات خودم. براى هوادار بردن و پيروزى تيم مهم است. ما هم وظيفه داريم مطابق خواسته آنها تلاش كنيم. با اين وجود من هم با اين موضوع موافقم كه تغييرات دائمى سرمربى، مديريت و بدشانسى باعث بروز مشكلاتى شد كه امسال در تيم ديديد.

از عملكرد خودت در اين فصل راضى هستى؟
- آنچه كه برايم مهم است نظر مربيان و هواداران در مورد خودم است. خوشبختانه هواداران را در كوچه و خيابان مى بينم و خدا را شكر همه آنها از عملكرد من ابراز رضايت دارند. نظر مربيان را هم شما بايد سؤال كنيد. امسال براى اولين بار استارت زدم و خودم را بالا كشيدم. البته دچار افت شدم اما تلاش كردم از اين افت رهايى پيدا كنم. همه اتفاقات براى هر فوتباليستى در طول دو،سه فصل مى افتد اما براى من در يك فصل رخ داد. خدا را شكر مى كنم كه توانستم خودم را در پرسپوليس پيدا كنم.

هميشه وقتى پرسپوليس دچار حاشيه اى مى شود خيلى زود نتيجه تأثيرات حاشيه را در بازى بعدى اش بروز مى دهد و دچار ناكامى مى شود. اين بار مقابل الشباب اين اتفاق خواهد افتاد؟
- حاشيه هميشه در كنار تيم هاى بزرگى مثل پرسپوليس هست. مى بينيد كه استقلال هم دچار اين حواشى شده است اما هر كسى كه به پرسپوليس مى آيد خوب مى داند كه مشكلات در اين تيم زياد است و دليلى وجود ندارد كه راحت تحت تاثير اين حاشيه ها قرار بگيرد. ما بايد براى اعتبار خودمان از حواشى فاصله بگيريم و به فكر پيروزى مقابل الشباب باشيم.

بازى با الشباب را چطور مى بينى؟
- به نظرم بازى سختى پيش رويمان است. آنها براى كسب امتياز به تهران مى آيند و دوست دارند در مرحله حذفى به عنوان تيم اول ميزبان مسابقه باشند. اما ما هم در خانه خود به دنبال كسب هر ۳ امتياز هستيم و مى خواهيم روزهاى گذشته را كاملاً از ياد ببريم.

حالا اگر فرصت بازى به تو برسد آماده هستى؟
- خدا را شكر از نظر روحى، روانى و بدنى در سطح خوبى هستم. اگر فرصت بازى به من برسد جواب خوبى به اعتماد كادر فنى خواهم داد.

راستى تو با وينگادا مشكلى ندارى؟
- نه به هيچ وجه. ايشان سرمربى تيم هستند و من هم تابع تصميمات ايشان.

با واعظى چطور؟
- نه هميشه گفته ام واعظى براى من حكم يك استاد را دارد كه از او خيلى چيزها ياد گرفته ام.

صحبت خاصى در پايان ندارى؟
- نه فقط از هواداران پرسپوليس مى خواهم ما را مقابل الشباب تنها نگذارند.

m2stech
19-05-2009, 12:13
هدايتي خطاب به بازيكنان پرسپوليس: پول شما تا ريال آخر پرداخت مي‌شود

کانون هواداران پرسپولیس : حسين هدايتي در جلسه هيات مديره با بازيكنان پرسپوليس خطاب به آنها اظهار داشت: براي باشگاه پرسپوليس با توجه به اينكه دو جام معتبر را از دست داده بازي مقابل الشباب عربستان جنبه ملي دارد چون ما تنها نماينده ايران در آسيا هستيم.
وي افزود: با خيال آسوده وارد زمين شويد و به فكر خدمت به پرسپوليس باشيد جون مطمئن باشيد پول‌ شما تا ريال آخر پرداخت خواهد شد. تا وقتي كه ما پول هاي شما را ندهيم نمي‌توانيم به صورت رسمي با افراد ديگر صحبت كنيم.
وي ادامه داد: اولويت ما بازيكنان حال حاضر پرسپوليس هستند. من هم تمام تلاش خود را براي خدمت اين تيم انجام خواهم داد چون دنبال اهداف مشخصي براي باشگاه پرسپوليس و هواداران هستم. همين مورد به من امر مي‌كند كه اين تيم را تنها نگذارم

m2stech
19-05-2009, 12:13
جادوگر در راه امارات؛ پيشنهاد وسوسه انگير الاهلي به كريمي

کانون هواداران پرسپولیس : بعد از آن كه مسئولان باشگاه پرسپوليس نتوانستند خواسته هاي كريمي براي ماندن دراين تيم را برآورده كنند اين بازيكن تصميم گرفت پيشنهاد هاي خارجي خود را مورد ارزيابي قرار دهد و در اين ميان تاكنون پيشنهاد باشگاه الاهلي بهتر از ساير تيم هاي عربي بوده است.
بر همين اساس گفته مي شود كه كريمي روز پنجشنبه و با هماهنگي افشين قطبي براي انجام مذاكره با مسئولان اين باشگاه عازم امارات خواهد شد تا در صورت توافق دو طرف وي يك فصل ديگر حضور در امارات را تجربه كند.
مسئولان باشگاه پرسپوليس در تلاش هستند تا با حفظ ستاره خود مشكلات اين تيم را تا حد امكان كاهش دهند ولي اين طور به نظر مي رسد كه كريمي اشتياق چنداني به ماندن در ايران و حضور در اين باشگاه ندارد.

m2stech
19-05-2009, 12:14
وينگادا: انتقام مي‌گيريم و صدرنشين مي‌شويم

کانون هواداران پرسپولیس : نلو وينگادا در نشست مطبوعاتي قبل از ديدار تيم پرسپوليس و الشباب عنوان كرد: 2 ماه پيش كه در اولين مسابقه از مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا برابر الشباب بازي كرديم، ‌هدف اول ما صعود از اين مرحله بود كه خوشبختانه به خواسته خود رسيديم.
وي ادامه داد: با توجه به قوانين ليگ قهرمانان آسيا و تاثير بازي مستقيم براي صعود، بايد بازي فردا را ببريم تا در مرحله بعد ميزبان باشيم. از بازيكنان مي‌خواهم در اين مسابقه حساس نهايت تلاش خود را انجام دهند تا صدرنشيني پرسپوليس محقق شود.
وينگادا تاكيد كرد: عملكرد پرسپوليس امسال با افت و خيز زيادي همراه بود. اميدوارم مقابل الشباب روز خوبمان باشد تا بتوانيم اين تيم را شكست دهيم. اين پيروزي اول براي خود و تماشاگران است و اميدوارم به ورزشگاه بيايند تا روحيه‌اي دو چندان به پرسپوليس ببخشند.

malkemid
19-05-2009, 12:41
یعنی کریمی رفت؟؟؟؟عجب میرعامل گیجی...بهترین بازیکن تیم رو همینطوری می ذارن بره؟

aluminum
19-05-2009, 14:33
انشاالله که اشباب رو ببریم تا بازی بعدی مون هم توی ازادی باشه

این میرقربانی هم نیاد بهتره اصلا بازیکن درست و حسابی نیست
اون از پارسال و ....

ولی علی کریمی رو هر جوری شده باید نگه دارن

hoomaan
19-05-2009, 17:36
فقط باید بازیکن با انگیزه بگیرن . بسه هرچی ستاره بی انگیزه و پولکی گرفتن . باید یه تیم کارگری ساخت واسه قهرمانی .
امثال آشوبی که تمام توانشو میذاشت تو زمین مثل آب خوردن گذاشتن که بره . حالا دارن التماس میکنن که برگردوننشون .
تیم دروازبان و دفاع چپ و فوروارد میخواد . اینا دنبال چی میگردن ؟

hiwas
19-05-2009, 17:58
امسال دو تا بازیکن متعصب داشتیم
یکی کریمی که داره می ره یگری هم محمد که واسه نیمکت نشین کردنش دارن شیث رو میارن.

PC-0611
19-05-2009, 19:44
تلفن گویای باشگاه پرسپولیس برای ارتباط با هواداران

[سامانه مکانيزه تلفني باشگاه پرسپوليس راه اندازي شد. به گزارش ايسنا، اين طرح که براي نخستين بار از سوي باشگاه پرسپوليس به مرحله اجراء در آمده، در حال حاضر با 120 خط تلفن در تهران پاسخگوي هواداران است. اين سامانه در آينده نزديک به 1200 خط در کل کشور افزايش مي‌يابد. باشگاه پرسپوليس هدف از راه اندازي اين سامانه را تقويت روابط و خدمات متقابل باشگاه با هواداران در ارائه خدمات متنوع از جمله: عضويت رايگاه هواداران در کلوپ پرسپوليس، اطلاع رساني در زمينه‌هاي مختلف، برخورداري از نظريات و پيشنهادات هواداران در زمينه‌هاي مختلف،‌ معرفي بازيکنان برتر منتخب هفته، شرکت در قرعه‌کشي اهداء جوايز،‌ شرکت در پيش بيني مسابقات پرسپوليس، معرفي هواداران برگزيده هفته،‌ معرفي استعدادهاي محلي از سوي هواداران و اطلاع از طرح‌هاي حمايتي باشگاه پرسپوليس از هواداران. شماره تلفن سامانه 9092305100 (شبکه هوشمند مخابرات IN با هزينه 300 تومان) است.

shahrokh_sib
20-05-2009, 09:24
اگه کریمی بره خیلی بد میشه......

تلفن گویای باشگاه پرسپولیس برای ارتباط با هواداران

[سامانه مکانيزه تلفني باشگاه پرسپوليس راه اندازي شد. به گزارش ايسنا، اين طرح که براي نخستين بار از سوي باشگاه پرسپوليس به مرحله اجراء در آمده، در حال حاضر با 120 خط تلفن در تهران پاسخگوي هواداران است. اين سامانه در آينده نزديک به 1200 خط در کل کشور افزايش مي‌يابد. باشگاه پرسپوليس هدف از راه اندازي اين سامانه را تقويت روابط و خدمات متقابل باشگاه با هواداران در ارائه خدمات متنوع از جمله: عضويت رايگاه هواداران در کلوپ پرسپوليس، اطلاع رساني در زمينه‌هاي مختلف، برخورداري از نظريات و پيشنهادات هواداران در زمينه‌هاي مختلف،‌ معرفي بازيکنان برتر منتخب هفته، شرکت در قرعه‌کشي اهداء جوايز،‌ شرکت در پيش بيني مسابقات پرسپوليس، معرفي هواداران برگزيده هفته،‌ معرفي استعدادهاي محلي از سوي هواداران و اطلاع از طرح‌هاي حمايتي باشگاه پرسپوليس از هواداران. شماره تلفن سامانه 9092305100 (شبکه هوشمند مخابرات IN با هزينه 300 تومان) است.

مر 100 من زنگ زدم و عضو کلوپ هواداران شدم...............

shahrokh_sib
20-05-2009, 09:47
گلچین حرکات مارادونای آسیا علی کریمی:40::11::40::11::40::46::40:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MoJtaBa.R
20-05-2009, 13:32
پرسپولیس

الشباب

داور: توجیو مینورو

MoJtaBa.R
20-05-2009, 13:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : افشين قطبى سرمربى تيم ملى در تمرين تيم ملى ابرازاميدوارى كرد كه پرسپوليس بتواند در گروه خودش به عنوان صدرنشين صعود كند.وى افزود: اگر پرسپوليس مقابل الشباب به پيروزى برسد، بازى بعدى خود را ششم خردادماه در تهران برگزار خواهد كرد. در اين صورت يك روز بعد ملى پوشان پرسپوليس مى توانند در اردوى تيم ملى شركت كنند و اين مسأله به نفع ما خواهد بود.

MoJtaBa.R
20-05-2009, 13:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس امروز چهارشنبه در آخرین بازی از گروه دوم لیگ قهرمانان‌ آسیا برای تعیین سرگروهی به مصاف الشباب عربستان می‌رود.
سرخپوشان امروز در حالی به مصاف الشباب عربستان می‌روند که سالی پر فراز و نشیبی را گذرانده و نتوانستند توقعات به حق هواداران خود را تا این جای مسابقات برآورده نمایند. بازیکنان و کادرفنی می‌دانند لیگ قهرمانان آسیا تنها فرصت باقی‌مانده برای شاد کردن هوادارن خونگرم و کم توقع این باشگاه مردمی است از همین رو در چند روز گذشته با رفع سوتفاهمات و اختلافات، یکدل و یکرنگ فقط به پیروزی برابر الشباب می‌اندیشند.
در چنین بازی‌های حساسی وضعیت روحی روانی مهمترین نقش را ایفا کند. سرخپوشان با برخورداری از هواداران متعصب و عاشق خود در ورزشگاه آزادی وزنه روحی و روانی را سمت خود سنگین کرده اند.
هواداران میلیونی و عاشق سرخپوشان انتظار دارند بازیکنان با تلاشی مضاعف و فراموش کردن لیگ و جام حذفی به فکر پیروزی بوده و خاطرات سال گذشته را تکرار کنند. سال گذشته بازیکنان تا آخرین ثانیه امید خود را برای قهرمانی از دست نداده و در آخرین لحظات با قهرمانی در لیگ موجب شادی میلیون‌ها هوادار عاشق شدند حال بعد از گذشت یک سال از قهرمانی رؤیایی و خاطره‌انگیز 28 اردیبهشت 1387، از بازیکنان و کادر فنی توقع می‌ رود بازهم در هفته پایانی اردیبهشت ماه حماسه آفریده و لبخند ناشی از رضایت را بر لبان بهترین هواداران دنیا بنشانند.

MoJtaBa.R
20-05-2009, 13:43
/ليگ قهرمانان آسيا/
پيروزي بي‌فايده سپاهان و خداحافظي استقلال و قلعه نويي ‌
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران در آخرين بازي مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا در حسرت برد باقي ماند.

به گزارش خبرگزاري فارس آبي‌پوشان تهراني كه سه‌شنبه شب در زمين تيم الجزيره امارات به ميدان رفتند تا آخرين بازي خود را در اين جام انجام دهند،‌ به تساوي 2 بر 2 رسيدند.
ذر اين جدال كه آخرين حضور اميرقلعه نويي،‌ سرمربي اين تيم در جمع آبي پوشان بود، الجزيره به وسيله عمران الجاسمي 49 و رضاعبدالعادي 70 به گل رسيد. براي استقلال نيز عليزاده 79 و شكوري 84 گل زدند.
استقلال به اين ترتيب با كسب 4 امتياز در گروه سوم چهارم و حذف شد.
در ديداري ديگر سپاهان نماينده اصفهاني ايران،‌ با 3 گل در زمين خود بر الاتفاق عربستان چيره شد. براي كسب اين برد كه جلوي حذف نماينده ايران را نگرفت، حسين پاپي 2 ، هادي اصغري 52 و حميدعزيززاده 81 براي سپاهان گلزني كردند. اين تيم با كسب 7 امتياز در گروه چهارم سوم شد و به سرنوشت استقلال دچار شد.

نتايج ثبت شده اين مسابقات به شرح زير است:

گروه سوم:
الجزيره امارات 2 - استقلال ايران 2
گل‌ها: عمران الجاسمي 49 و رضاعبد الهادي 70 براي الجزيره‌ ،‌ علي عليزاده 79 و هادي شكوري 84 براي استقلال

الاتحاد عربستان 7 - ام صلال صفر
گل‌ها: رناتو 8 ، 85 ،نايف 16، 25 ، 52 ، صالح الصغري 56 ، مشعل 77

جدول گروه سوم:
1 - الاتحاد 12 امتياز
2 - ام‌صلال 8 امتياز
3 - الجزيره 5 امتياز
4 - استقلال 4 امتياز
(از اين گروه تيم هاي الاتحاد و ام‌صلال صعود كردند)

گروه چهارم:
سپاهان 3 - الاتفاق عربستان صفر
گل‌ها: حسين پاپي 2 ، هادي اصغري 52 ، حميدعزيززاده 81 براي سپاهان

بينادكار ازبكستان صفر - الشباب امارات صفر

جدول گروه چهارم
1 - الاتفاق 12 امتياز
2 - بنيادكار 8 امتياز
3 - سپاهان 7 امتياز
4 - الشباب 7 امتياز
(از اين گروه الاتفاق و بنيادكار صعود كردند)

گروه هفتم:
سوون كره‌جنوبي 3 - نيروي هوايي سنگاپور يك
گل‌ها: جي جينگ 5 ، ها ليجي 45 ، سونگ دنوگ هيون 90 -پنالتي ، آلكساندردوريچ 42براي نيروي‌‌هوايي

شانگهاي چين يك - كاشيما ژاپن يك
گل‌ها: مارك دانيل 11 براي شانگهاي، ماركينهو 29 براي كاشيما
جدول گروه هفتم:
1 - كاشيما 13 امتياز
2 - سوون 12 امتياز
3 - شانگهاي 8 امتيازژ
4 - نيروي هوايي يك امتياز
(از اين گروه كاشيما و سوون صعود كردند)

گروه هشتم:
كاوازاكي فرونتال صفر - پوهانگ استيلرز 2
گل‌ها: جائه ون هوانگ 11 ، دنيلسون 72 براي پوهانگ

مارينرز صفر - تيانجين چين يك
گل: مائو بيا 65

جدول گروه هشتم:
1 - پوهانگ 12 امتياز
2 - كاوزاكي 10 امتياز
3 - تيانجين تدا 8 امتياز
4 - مارينرز 2 امتياز
(از اين گروه پوهانگ و كاوازكي به مرحله بعد صعود كردند)

MoJtaBa.R
20-05-2009, 13:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : ترکیب احتمالی تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای دیدار مقابل الشباب عربستان اعلام شد.
میثاق معمارزاده بعد از مدت‌ها مصدومیت سرانجام امروز در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار خواهد گرفت. نبی الله باقری ها، سپهر حیدری، مجتبی شیری، پژمان نوری، مازیار زارع، نیکبخت واحدی، علیرضا محمد، علی کریمی، ابراهیم توره و محسن خلیلی نیز سایر بازیکنان پرسپولیس را دراین دیدار تشکیل می دهند.

MoJtaBa.R
20-05-2009, 13:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : حسين هدايتى، رئيس هيأت مديره پرسپوليس دوشنبه شب در اردوى پرسپوليسى ها حضور يافت و صحبت هايى را با آنها انجام داد. هدايتى ضمن روحيه دادن به بازيكنان قبل از ديدار با الشباب، به آنها قول داد در صورت قهرمانى تيم در رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا به هر بازيكن يك خودرو پاداش داده خواهد شد. اين در حالى است كه پرسپوليسى ها هنوز برخى از پاداش هاى قبلى خود را دريافت نكرده اند.

MoJtaBa.R
20-05-2009, 13:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : ميثم بائو در پايان تمرين امروز تيم ملي اظهار داشت: تمرينات خوبي را پشت سر گذاشتيم و چهار روز استراحت كرديم و امروز نشاط خوبي داشتيم.با وجود اينكه در تمرين امروز تعداد بازيكنان اندك بود، ‌اما با اضافه شدن بازيكنان با انگيزه بهتري كار خواهيم كرد.
وي در پاسخ به اين سئوال كه آيا در ليست 18 نفره قرار مي‌گيريد يا نه؛ عنوان كرد: براي من اين مورد مهم نيست و مهم صعود به جام جهاني است و همه ما به دنبال اين هدف هستيم.
بائو درباره حضور در پرسپوليس گفت: در مورد برخي موارد با مسئولان باشگاه پرسپوليس به توافق رسيده ايم و مذاكرات ادامه دارد و در مقابل استقلالي‌ها در رابطه با رفتنم به اين تيم هيچ حرفي را با من نزده‌اند.
بائو خاطرنشان كرد: بايد در يك تيم بزرگ مانند استقلال يا پرسپوليس بازي كنم و در اين باره با يكي از آنها كه پرسپوليس است، صحبت كردم و به زودي قرارداد خود را رسمي خواهم كرد.

masoudtr
20-05-2009, 13:55
در صورت قهرمانى تيم در رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا به هر بازيكن يك خودرو پاداش داده خواهد شد.
یک چیزی گفته که هیچوقت میدونه با این تیم عملی نمیشه
حتی میتونست بگه نفری یک هواپیما میدم

بازی کی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MoJtaBa.R
20-05-2009, 14:06
بازی کی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در صفحه ي قبلي :

پرسپولیس

الشباب

داور: توجیو مینورو

yoosef_st
20-05-2009, 14:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : افشين قطبى سرمربى تيم ملى در تمرين تيم ملى ابرازاميدوارى كرد كه پرسپوليس بتواند در گروه خودش به عنوان صدرنشين صعود كند.وى افزود: اگر پرسپوليس مقابل الشباب به پيروزى برسد، بازى بعدى خود را ششم خردادماه در تهران برگزار خواهد كرد. در اين صورت يك روز بعد ملى پوشان پرسپوليس مى توانند در اردوى تيم ملى شركت كنند و اين مسأله به نفع ما خواهد بود.
خداییش حرف زدن این قطبی واقعا قشنگ و با سیاسته. خیلی خوشم اومد.
حتی وقتی از پرسپولیس هم طرفداری میکنه یه جوریه که کسی نتونه شاکی بشه.

aluminum
20-05-2009, 14:42
اگه بتونیم از مرحله بعد بالا بریم احتمال قهرمانی هست

چون می خوره به فصل بعد و بازیکن های جدید و کادر جدید

lindows
20-05-2009, 16:49
چرا تماشاچي ها اين شعار ها را ميدند ؟؟؟؟
فقط باعث تضعيف روحيه بچه ها ميشه
يكي داره خط ميده

MoJtaBa.R
20-05-2009, 16:56
اين تركيب ... رو كي گذاشت ؟؟

سوپر استار بهادر عبدي هم كه هست !

PC-0611
20-05-2009, 16:59
نیمه اول بازی بدون گل مساوی شد
......
ولی واقعا برای این تماشاگرانی که در ورزشگاه بودن متاسفم و ای کاش همین ها هم به استادیوم نمی رفتن
یه عده آدم بی تعصب و خائن به پرسپولیس هستن که به عنوان دروغین هواداری رفتن استادیوم و منتظر لغزش پرسپولیس هستن تا شعارهای کثیف خودشون رو شروع کنن.
اونها پرسپولیسی نیستن
اونها گرگ هستن تو لباس میش وگرنه چه دلیلی داره از دقیقه 20 بازی بخوان علیه تیم شعار بدن و تضعیف روحیه کنن
واقعا برای همچین آدمهایی که به دروغ اسم خودشون رو هوادار گذاشتن متاسفم

MoJtaBa.R
20-05-2009, 16:59
چرا تماشاچي ها اين شعار ها را ميدند ؟؟؟؟
فقط باعث تضعيف روحيه بچه ها ميشه
يكي داره خط ميده

100 در صد

به همه چي گير دادن الا وينگادا

.
.

ali_ranger22
20-05-2009, 17:03
من نمی دونم این تماشاگرا میرن روحیه بدن یا تضعیف کنن ؟ این لیدر های پولکی هم که گند زدن
یعنی چی ... علی دایی رو تشویق می کنن !! خب معلومه دارن خط میدن به لیدر ها .. اونم احتمالا علی دایی !

MoJtaBa.R
20-05-2009, 17:04
ولي خياباني توي تموم زندگيش اگه شر گفت : امروز يه چي رو راست گفت پرسپوليسه كه ميمونه نه اسامي

در كل بايد تيم رو شار‍ژ ميكردن

اصلا معلوم نبود واسه چي رفتن بليط خريدن

ali_ranger22
20-05-2009, 17:06
ایول خلیلی گل زد

mojtaba007
20-05-2009, 17:06
با اینکه گل رو هم الان زدیم ولی باز هم دارند شعار میدهند
متاسفم یک کلام

lindows
20-05-2009, 17:08
پرسپوليس 1 - اشباب 0

دقيقه 47

masoudtr
20-05-2009, 17:23
لیدر ها پول میگیرین
مردم خیلی ابهله هستن که به حرف لیدر ها گوش میدن
دایی را یک روز هو میکردن حالا دارن تشویق میکنن ببین پول چکار میکنه

ali_ranger22
20-05-2009, 17:55
تبریک میگم
این محمد خر چرا این تک به تکو گل نکرد !

lindows
20-05-2009, 17:56
چه گلي محمد نزد وااااااااااااااااااااااي

ولي بالاخره پوز اين عربها خورده شد
و ما به عنوان سر گروه سعود گرديم

MoJtaBa.R
20-05-2009, 17:57
تبريك

ايران 1 عرب ك..ر 0

به همه ي ايرانيها تبريك ميگم

MoJtaBa.R
20-05-2009, 17:58
نزديك بود عقاب يه چنتا از اون مشتهاي گاو اندازش رو روونه ي اين عربها بكنه

عجب حالي داشت اين نيم وجبي عبدي

ali_ranger22
20-05-2009, 18:01
پس الان بازی بعدیمون با کی هست ؟

MoJtaBa.R
20-05-2009, 18:03
پرسپولیس، انتقام ایران را از عربها گرفت ...

/ليگ قهرمانان آسيا/
پرسپوليس با شكست الشباب صدرنشين شد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس با شكست الشباب عربستان به عنوان صدرنشين به مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا صعود كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 17 امروز در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 25 هزار تماشاگر برگزار شد و در پايان پرسپوليس با نتيجه يك بر صفر به برتري رسيد. محسن خليلي در دقيقه 46 براي پرسپوليس گلزني كرد.
توجومينور داور ژاپني به مازيار زارع، پژمان نوري و فرهاد خيرخواه از پرسپوليس، عبدا... شهيل، عبدالعزيز ساران و شهريل از الشباب كارت زرد نشان داد.
پرسپوليس با اين پيروزي 7 امتيازي شد و در حالي با الشباب عربستان هم امتياز بود به دليل پيروزي در بازي رو در رو به عنوان صدرنشين به مرحله حذفي صعود كرد.ديدار رفت با تساوي بدون گل خامه يافته بود.
پرسپوليس در ديدار مرحله بعدي در تهران به مصاف بنيادكار ازبكستان خواهد رفت و الشباب با الاتحاد عربستان رقابت خواهد كرد.

تركيب پرسپوليس:
ميثاق معمارزاده، سپهر حيدري، نبي‌ا... باقري ها، مجتبي شيري، پژمان نوري، بهادر عبدي، مازيار زارع، محمد منصوري(از دقيقه 60 عليرضا نيكبخت)، علي كريمي، محسن خليلي(از دقيقه 80 عليرضا محمد)، فرهاد خيرخواه(از دقيقه 60 هادي نوروزي).

تركيب خيلي جاي سوال داشت ولي با خريداي جديد انگاري وضعيت بهتر ميشه

فقط برد كرديم و بس

MoJtaBa.R
20-05-2009, 18:04
پس الان بازی بعدیمون با کی هست ؟

:

پرسپوليس در ديدار مرحله بعدي در تهران به مصاف بنيادكار ازبكستان خواهد رفت و الشباب با الاتحاد عربستان رقابت خواهد كرد

MoJtaBa.R
20-05-2009, 18:05
حاشيه ديدار الشباب و پرسپوليس/
تصوير نامه رئيس جمهوري مقابل ورودي ورزشگاه
خبرگزاري فارس: تصوير بزرگي از نامه رئيس جمهوري مبني بر واگذاري سهام باشگاه پرسپوليس مقابل در ورودي ورزشگاه آزادي نصب شده است

به گزارش خبرگزاري فارس تصوير بسيار بزرگي از نامه محمود احمدي نژاد كه دستور واگذاري سهام باشگاه پرسپوليس به هوادران را داده مقابل در ورزشگاه آزادي نصب شده است.

*در بين دو نيمه يك عكاس و يك فيلمبردار با يكديگر درگيري فيزيكي پيدا كردند و در نهايت با دخالت ماموران انتظامي اين درگيري فيزيكي تمام شد.

انگاري سياست در فوتبال تمومي نداره : با اينكارا نميشه راي خريد

Kasra 91
20-05-2009, 18:05
عبدی هرچقدر بد بود این بازی خیلی خوب بود اون پاسو داده بود چشام گرد شده بود

ایکاش مازیار یا عقاب یک مشت میزدن تو دهن اون عربای سوسمار خور اینو دیگه همه میدونن عربا به وقت تلف کنی معروفن

خیف اون گلی که محمد نزد ولی مهم نیست مهم اینه هرچی عربی زیر ماست

هورا پرسپولیییییییییییس

تیمه بعدی که با پرسپولی بازی کنه قویه ؟ میشه بردش ؟

MoJtaBa.R
20-05-2009, 18:07
تیمه بعدی که با پرسپولی بازی کنه قویه ؟ میشه بردش ؟

انگاري بنيادكاره

استيل ميثاق چه قدر شبيه واندرساره : دي

Ghasem.M
20-05-2009, 18:08
سلام. برد و صعود تیم رو به عنوان تیم اول. تبریک می گم. بازی زیاد دلچسبی نبود و خوب چند تا موقعیت خوب رو اگه گل می کردیم با اختلاف بیشتر می بردیم. محمد هم صحنه آخر افتضاح کار کرد! معمار زاده هم برگشت که به نظر میاد آماده باشه. انشالله توی ورزشگاه با حمایت 100 هزار نفری به مرحله بعدی هم صعود می کنیم. شعار تماشاچی هم خیلی بد بود! دقیقه 30 بازی کل تیم رو زیر سوال بردند. این باند بازی های لیدر ها و مربی ها و بازیکنان آدم رو از هرچی فوتبال متنفر می کنه(البته تو ایران)!

resident_evil
من گفتم عابدزاده الان 2 3 نفرو میترکونه !
همه ریختن کشیدنش کنار !
تبریک میگوییم ! ایشالا که هفته بعد ورزشگاه کاملا پر شه و یک مقداری هم تیم رو حمایت کنن !

omid.k
ایول صفا کردیم بازی رو .....

ali_ranger22
20-05-2009, 18:09
ای کاش این تیمای ایران به جز پرسپولیس حداقل یه کم غیرت داشتن تا اینطوری نمی شد

MoJtaBa.R
20-05-2009, 18:12
ای کاش این تیمای ایران به جز پرسپولیس حداقل یه کم غیرت داشتن تا اینطوری نمی شد

كلا غيرت پرسپوليس يه چيز ديگس

از اول معلوم بود كه خودمون بايد دس به كار شيم

با اومدن ميثاق و بازگشت احتماليه كريم قهرماني دور از ذهن نيست

ali_ranger22
20-05-2009, 18:17
آره دقیقا
ای کاش از این به بعد بچه ها بفهمن تو چه موقعیت مهمی هستن و تمام توانشون رو بزارن

MORINIO
20-05-2009, 18:19
ایول پرسپولیس:40:

صعود به عنوان تیم اولو تبریک میگم!:40:

این خیابانی هم چقدر گیجه!!:2: تیم تازه رفته مرحله یک هشتم اونوقت میگه با پیروزی مقابل بنیادکار میره نیمه نهایی!!!

masoudtr
20-05-2009, 18:19
تبریک میگم پوز عرب ها خورد
اونجا که وقت کشی کردیم و عرب ها عصبانی شدن خیلی حال کردم
باید سر اینا همین بلا را اورد این محمد هم بدرد نمیخوره چه توپی را گل نکرد ردش کنن بره
مثل اینکه بازی های بعدی تک حذفی است؟؟
هفته بعد ایشالله همه پرسپولیس را تشویق کنن تا دقیقه 90 نه اینکه اگه گل خوردیم فحش دادن را شروع کنن

masoudtr
20-05-2009, 18:20
تیم تازه رفته مرحله یک هشتم اونوقت میگه با پیروزی مقابل بنیادکار میره نیمه نهایی!!!
مثل اینکه تک حذفی است

MoJtaBa.R
20-05-2009, 18:23
هفته بعد ایشالله همه پرسپولیس را تشویق کنن تا دقیقه 90 نه اینکه اگه گل خوردیم فحش دادن را شروع کنن

دقيقا

ولي فرهنگ تماشاچياي ‍شرق آسيا رو ما نداريم