PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81

JEFF_HARDY
03-05-2009, 11:56
ليدرهاي پرسپوليس خوردبين را به درگيري تهديد كردند
خبرگزاري فارس: شماري از ليدرهاي باشگاه پرسپوليس كه منتسب به دوستان افشين پيرواني بودند محمود خوردبين را تهديد به درگيري فيزيكي كردند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، در ادامه تمرين امروز برخي ليدرها سرپرست پرسپوليس را تهديد به درگيري فيزيكي كردند. در چند روز گذشته اتفاقاتي رخ داده بود كه به دنبال آن برخي ليدرها با خوردبين مشكل پيدا كرده بودند.
خوربين خطاب به اين هواداران گفت:‌ منتظر شما در روزهاي آينده خواهم بود.
گفتني است درگيري هواداران انصاري فرد و پيرواني در بيرون ورزشگاه ادامه دارد

JEFF_HARDY
03-05-2009, 11:57
اطلاعيه رسمي باشگاه الشارجه:
به خاطر مشكلات فراوان از ليگ قهرمانان آسيا كنار كشيديم
خبرگزاري فارس: باشگاه الشارجه امارات پس از كناره گيري از ليگ قهرمانان آسيا اطلاعيه‌اي صادر كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس اين باشگاه از طريق وب سايت خود اعلام كرد: با توجه به وضعيت سخت و پرمخاطره كنوني و خطراتي كه تيم اول باشگاه را تهديد مي كند و همچنين تغيير و تحول كادر فني و موقعيت بسيار حساس تيم در ليگ حرفه اي امارات، باشگاه الشارجه مجبور به اعلام كناره گيري از ليگ قهرمانان شد.
اين باشگاه در اطلاعيه خود افزوده است: با توجه به محدوديت هايي كه براي بازيكنان، كادرفني و مسئولان الشارجه در ارتباط با ادامه حضور در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا و ليگ حرفه اي امارات وجود داشت،‌ مديريت باشگاه متوجه اين نكته شد كه مشكل خستگي و عدم قواي كافي براي بازيكنان بوجود آمده است و با توجه به اين نكته كه عدم حضور الشارجه تاثيري درسرنوشت گروه دوم ندارد،‌ چنين اقدامي كرد.
الشارجه در گروه دوم ليگ قهرمانان آسيا بدون امتياز پس از تيم هاي الشباب عربستان (10امتياز)، پرسپوليس ايران(7 امتياز) و الغرافه قطر(6 امتياز) در رتبه چهارم جدول قرار دارد.
طبق برنامه الشارجه چهارشنبه ميزبان پرسپوليس است

JEFF_HARDY
03-05-2009, 11:58
ا وجود اعلام انصراف تيم اماراتي
كمك داور ديدار پرسپوليس و الشارجه تغيير كرد
خبرگزاري فارس: كنفدراسيون فوتبال آسيا از تغيير كمك داور ديدار پرسپوليس و الشارجه امارات خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، آكابا چاريب سليم رشدي از عمان به عنوان كمك داور اول اين ديدار كه چهارشنبه 16 ارديبهشت برگزار مي شود حضور خواهد شد.
اين در حالي است كه مسئولان الشارجه اعلام كرده اند از شركت در اين مسابقات انصراف داده اند.

JEFF_HARDY
03-05-2009, 11:59
در واكنش به درخواست براي اخراج پيرواني
وينگادا: ‌اگر نامه‌اي نوشته‌ام به مردم نشان دهيد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من پيرواني را اخراج نكردم و اگر نامه‌اي نوشتم به مردم نشان دهيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، نلو وينگادا پس از تمرين امروز در جمع خبرنگاران درباره اينكه گفته مي شود وي در نامه اي خواهان بركناري پيرواني شده؛ اظهار داشت: من نامه اي به باشگاه پرسپوليس در خصوص رفتن پيرواني ننوشتم. اگر افرادي مي‌گويند كه اين نامه را من امضا كردم، ‌آن را به مردم نشان دهند. من نيز با روي باز خواستار روشن شدن اين مسئله هستم. در زندگي و فوتبال ياد گرفته ام صاف و صادق باشم و تمام حرف هايم را بزنم.
وي افزود: اگر بخواهم جواب بدهم كه پيرواني اخراج شده يا خير اين موضوع بوجود مي‌آيد كه من پيرواني را اخراج كردم اما حالا كه اينطور نيست من درباره ايشان حرفي نمي‌زنم، چون با او مشكلي ندارم. دليل غيبت پيرواني و سعداوي در تمرين گذشته حضور در كلاس مربيگري بود.
وينگادا در خصوص شرايط پرسپوليس بعد از دو برد متوالي مقابل راه‌آهن و سپاهان تاكيد كرد: در وضعيت خوبي قرار داريم اما مي‌دانيم كه بايد مقابل الشارجه به پيروزي برسيم و حكم صعود مان به مرحله بعد را رقم بزنيم.
وي در جواب اين سوال كه آيا مي‌دانيد الشارجه از ليگ قهرمانان آسيا انصراف داده؛ گفت: ليگ قهرمانان آسيا با هيچكس شوخي ندارد. فعلا تمركز من روي بازي با الشارجه است. هنوز به من ابلاغ نشده كه اين بازي لغو شده يا اتفاق ديگري افتاده است. من فقط مي‌دانم كه بايد به اين بازي فكر كنم و تا وقتي كه اين موضوع رسما اعلام نشده درباره‌اش صحبتي نمي‌كنم.
وينگادا در خصوص اتفاقات پيش آمده در تمرين امروز و درگيري ليدرها تصريح كرد:‌در فوتبال هميشه تنش‌ها بالاست و اتفاقاتي رخ مي‌دهد. ديروز در ليگ پرتغال نيز اتفاق بزرگي كه باعث درگيري شد رخ داد اما مهم اين است كه ما دست به دست هم بدهيم تا براي سربلندي پرسپوليس تلاش كنيم.
وي خطاب به مطبوعات گفت: پيرواني با نوشته مطبوعات خبر اخراجش به زبان مردم افتاد هر چيزي كه مطبوعات مي‌نويسند نبايد باور كرد چون اخبار منتشره صددرصد درست نيست.
اين مربي پرتغالي در خصوص اختلاف نظر با اعضاي كادر فني اظهار داشت: اختلاف نظر در هر كادرفني وجود دارد اما ما خودمان اين مسئله را حل مي كنيم و نبايد اجازه دهيم كه به مطبوعات كشيده شود. مانند اينكه در صورتي كه با پيرواني مشكلي داشته باشيم آنرا در خودمان حل كنيم نه اينكه به مطبوعات بكشانيم.
وينگادا در خصوص شايعه انتخاب دايي به عنوان جايگزينش براي فصل آينده خاطرنشان كرد: من در مورد آينده حرفي نمي‌زنم. به اما و اگرهاي بعد نبايد توجه كرد و به همين دليل فعلا تمركزم را به موفقيت در بازي با الشارجه معطوف كردم. تاكنون با اعضاي كادر فني براي رسيدن به هدفم مشكلي نداشتم.
وينگادا در جواب اين سوال كه چه نظري در خصوص برخورد نامناسب عابدزاده با خبرنگاران داريد گفت‌: اتفاق امروز در تمرين غيرمنتظره بود. عابدزاده دوست داشت خبرنگاران بيرون بروند اما من به او اجازه اينك ار را ندادم. حق طبيعي من است كه اين تصميم را بگيرم. در تمرين پرسپوليس كسي بجز من تصميم نهايي را نمي‌گيرد. من در اين باره با فردي شوخي ندارم. هر موقع مشكلي احساس كنم با آن برخورد مي‌كنم. در تمرين امروز نيز كمي دير متوجه موضوع شدم وگرنه زودتر اقدام مي‌كردم.
سرمربي پرسپوليس در خصوص بازيكنان جذب شده اين تيم عنوان كرد: ليست نهايي من براي جذب بازيكنان جديد هنوز اعلام نشده و من اين ليست را بعدا با مشورت با كادر فني مي دهم.
وينگادا در جواب اين سئوال كه آيا با حمايت از پيرواني امكان ندارد اخراج شويد تصريح كرد: من حرف حق را زدم. اگر اقدامي كردم و اين خبر منتشر شده بايد به صورت رسمي اعلام شود. مترجم من در جريان تمام نامه هايم است و در اين باره هيچ مشكلي ندارم.

JEFF_HARDY
03-05-2009, 12:00
در تمرين امروز
عابدزاده باز هم با خبرنگاران درگير شد
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس باز هم با خبرنگاران درگير شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، احمدرضا عابدزاده در اقدامي عجيب و در حين درگيري و جر و بحث ليدرها با خبرنگاران درگيري لفظي پيدا كرد.
عابدزاده ضمن تهديد خبرنگاران به آنها گفت محل تمرين پرسپوليس را ترك كنند اما اين موضوع با پا درمياني وينگادا خاتمه يافت. نكته جالب اين بود كه در هنگام اين اتفاق تمام بازيكنان و اعضاي كادر فني بجز وينگادا در حال تماشاي خبرنگاران بودند

Lamanta
03-05-2009, 12:05
هیچ نترسید
من خودم همدانم
میرم و پرسپولیسو تشویق می کنم !

بردیا
03-05-2009, 12:58
پرسپولیس توی همدان تنها نمیمونه

نمیدونم این عابدزاده چرا انقدر درگیر میشه با خبرنگارا
حاشیه درست میشه برای تیم.
انصاری فرد هم فعلا داره سرخود همه کارارو میکنه

♠ ♥ ♦ ♣
03-05-2009, 13:53

♠ ♥ ♦ ♣
03-05-2009, 13:53

mehdi_360
03-05-2009, 13:57
بازی کی هست و ساعت چنده بازی :دی

m2stech
03-05-2009, 14:00
ببین تازه تیم روحیه گرفته بود، یدفه همه با هم درگیر شدن! اینا آخه زیر سر کیه ؟

m2stech
03-05-2009, 14:01
سرخپوشان همچنان به دنبال بازیکنان جدید / رحمتی، حسینی و عقیلی در راه پرسپولیس

کانون هواداران پرسپولیس: مدیران باشگاه پرسپولیس که زودتر از سایر تیم ها وارد بازار نقل وانتقالات شده اند، این بار مذاکره با رحمتی، حسینی و عقیلی را شروع کرده اند.
سید مهدی رحمتی گلر ملی پوش تیم مس کرمان که پیش از این نیز مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته بود مذاکره با مدیران این تیم را شروع کرده ولی تا این لحظه طرفین بر سر قیمت پیشنهادی این بازیکن به توافق نرسیده اند. سید جلال حسینی مدافع ملی پوش سایپا هم قراردادش با این تیم به پایان رسیده مذاکرات نهایی را انجام داده و به توافق نهایی نیز دست پیدا کرده است و ظرف چند روز آینده نیز قرارداد داخلی اش را با سرخپوشان امضا خواهد کرد. اما مدیران پرسپولیس که در خط دفاع به شدت احساس ضعف می کنند باب مذاکره با هادی عقیلی مدافع ملی پوش سپاهان را نیز باز کرده اند اما چون این بازیکن با سپاهان قرارداد دارد همه چیز بسته به نظر مدیران سپاهان است.

گفتنی است پرسپولیس تا این لحظه به طور رسمی با میثم بائو، اشپیتیم آرفی و صابر میرقربانی قرارداد امضا کرده است.

m2stech
03-05-2009, 14:22
غلام پيرواني :افشين را همه كاره تيم اميد مي كنم

غلام پيرواني : به زودي تمرينات تيم ملي اميد آغاز مي شود . در جلسه اي كه با تاج داشتم طي آن تمام برنامه هاي پيش روي تيم ملي اميد و تمرينات و بازي هاي تداركاتي را با ايشان بررسي كرده و قول مساعد گرفتيم كه حمايت هاي خود را از تيم ملي اميد انجام دهند و بهترين شرايط را براي برگزاري اردوها فراهم كنند .

تمرينات خود را از بيست و دو ماه جاري در تهران آغازمي كنيم و پس از پنج روز تمرين با بازيكنان مورد نظر ادامه خواهيم داد و پس از آن به احتمال فراوان در تورنمنتي در اندونزي شركت كرده و چند بازي تداركاتي را نيز در اين كشورانجام خواهيم داد .

اگرخبر كنار گذاشته شدن افشين پيرواني از پرسپوليس صحت داشته باشد و پرسپوليسي ها اين كار را كرده باشند ‌، بلا درنگ افشين را به كادر فني تيم اميد آورده و او را همه كاره تيم ملي اميد مي كنم چون به توانايي هاي افشين اعتقاد دارم و مي دانم او مي تواند بيشترين كمك را به مجموعه تيم ملي اميد كند .

hurrahsport

MORINIO
03-05-2009, 14:45
:27:
اطلاعيه رسمي باشگاه الشارجه:
به خاطر مشكلات فراوان از ليگ قهرمانان آسيا كنار كشيديم
خبرگزاري فارس: باشگاه الشارجه امارات پس از كناره گيري از ليگ قهرمانان آسيا اطلاعيه‌اي صادر كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس اين باشگاه از طريق وب سايت خود اعلام كرد: با توجه به وضعيت سخت و پرمخاطره كنوني و خطراتي كه تيم اول باشگاه را تهديد مي كند و همچنين تغيير و تحول كادر فني و موقعيت بسيار حساس تيم در ليگ حرفه اي امارات، باشگاه الشارجه مجبور به اعلام كناره گيري از ليگ قهرمانان شد.
اين باشگاه در اطلاعيه خود افزوده است: با توجه به محدوديت هايي كه براي بازيكنان، كادرفني و مسئولان الشارجه در ارتباط با ادامه حضور در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا و ليگ حرفه اي امارات وجود داشت،‌ مديريت باشگاه متوجه اين نكته شد كه مشكل خستگي و عدم قواي كافي براي بازيكنان بوجود آمده است و با توجه به اين نكته كه عدم حضور الشارجه تاثيري درسرنوشت گروه دوم ندارد،‌ چنين اقدامي كرد.
الشارجه در گروه دوم ليگ قهرمانان آسيا بدون امتياز پس از تيم هاي الشباب عربستان (10امتياز)، پرسپوليس ايران(7 امتياز) و الغرافه قطر(6 امتياز) در رتبه چهارم جدول قرار دارد.
طبق برنامه الشارجه چهارشنبه ميزبان پرسپوليس است

غلط کرده میخوایم یه هفت هشتایی بزنیم بهشون:27:

ferdfe
03-05-2009, 14:48
يعني چهارشنبه پرسپوليس بازي نمي كنه !!!

m2stech
03-05-2009, 15:41
قراردادهای داخلی قانونی شد

مسئولان باشگاههای لیگ برتری در حالی با مسئولین فدراسیون تشکیل جلسه دادند که اعضا به بررسی تعیین سقف قراردادها بازیکنان و مربیان لیگ برتری در فصل جدید پرداختند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، این نشست با حضور علی کفاشیان،مهدی تاج، واعظ اشتیانی ،کاظم اولیایی،شهرام شفیع زاده ،عباس انصاری فرد،کریم ملاحی ،برهانی ن‍‍ژاد و تابش قائم مقام باشگاه سپاهان ، علی فتح الله زاده خویی ،شهبازی و حسینی آغاز شد .
رئیس فدراسیون فوتبال ایران در ‌آغاز جلسه به مدیران باشگاه ها در پایان لیگ برتر صحبتهایش را با اشاره به بخش خصوصی آغاز کرد:«در تمام بخشهای خصوصی و غیر دولتی قانون و مقررات وجود دارد البته رقابت یک فاکتور مهم در بخش خصوصی است که باید هم وجود داشته باشد».کفاشیان ادامه داد :«در این باره همه باید به تفاهم برسیم تا بتوانیم با تعیین سقف قراردادها چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ مادی این تفاهم را اجرایی کنیم تا در این میان با توجه به معیارهای تعریف شده بخش خصوصی دچار خسران و زیان نشود.»
بر همین اساس اعضا بر ایجاد کمیته مستقل نقل وانتقالات،مبارزه با دلالی،تعیین تکلیف قراردادها داخلی باشگاهها و هماهنگی آنان جهت نقل و انتقالات بازیکنان و مربیان به بحث وبررسی پرداختند.
تشکیل کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان
علی کفاشیان در پایان جلسه با تاکید بر اتحاد باشگاه ها گفت:باشگاه ها بازوان اجرایی تیم های ملی هستند و باید با هم متحد باشند. چرا که اقتدار آنها باعث قاتدار تیم ملی می شود و معمولا بازیکنان دراکثر مواقع در اختیار باشگاهها هستند.
در پایان جلسه 3 بند به تصویب اعضای جلسه رسید :

لازم است بدانید که کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان در اساسنامه فدراسیون فوتبال وجود دارد ولی در تاکنون برای این کمیته سرپرستی تعیین نشده بود که امروز این کمیته سازماندهی شد. 1-هر چه سریع تر کمیته تعیین و ضعیت بازیکنان و مربیان تشکیل شود. 2-آیین نامه سازمان لیگ در مجمع آینده سازمان لیگ برترکه به احتمال زیاد هفته آینده برگزار خواهد شد اصلاح شود. 3-پیشنهاد شد هر قراردادی که توسط بازیکن یا مربی با هر باشگاهی بسته می شود لازم الاجرا باشد .البته تائید نهایی این پیشنهاد به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان سپرده شد.

JEFF_HARDY
03-05-2009, 16:39
هواداران همه چيز را بهم ريختند
تمرين پرسپوليس با طعم درگيري و تهديد
خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز با جنجال فراوان پيگيري شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين پرسپوليس از ساعت 10:30 در مجموعه ورزشي خيريه عمل برگزار شد. در اين تمرين بازيكنان به گرم‌ كردن، آقاوسط و فوتبال پرداختند. وينگادا نيز اصرار زيادي بر ارسال توپ‌هاي هوايي داشت.

* در ابتداي تمرين هواداران منتسب به افشين پيرواني و عباس انصاري‌فرد با يكديگر درگيري لفظي و فيزيكي پيدا كردند اما با حضور نيروي انتظامي ليدرها محل تمرين را ترك كردند.

* پس از 45 دقيقه شماري از هواداران منتسب به انصاري فرد به داخل ورزشگاه مؤسسه خيريه عمل آمدند به تشويق مديرعامل پرسپوليس بازيكنان پرسپوليس پرداختند.

* نلو وينگادا هنگامي كه عابدزاده قصد داشت خبرنگاران را همراه هواداران از مؤسسه خيريه عمل بيرون كنند اجازه اين كار را نداد و از آنها دفاع كرد.

*محمود خوردبين با شماري از ليدرهاي باشگاه پرسپوليس كه در روزهاي گذشته با او دچار مشكل شده بودند درگيري لفظي پيدا كرد تا حدي كه ليدرها او را تهديد كردند.

* در تمرين كريم باقري و افشين پيرواني غايب بودند.

* محسن خليلي و مسعود زارعي به دليل مصدوميت به صورت اختصاصي تمرين كردند.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JEFF_HARDY
03-05-2009, 16:40
در گفت‌ و گو با فارس
نيكبخت: هنوز هم سرم را براي پيرواني مي‌دهم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت:‌ مثل قبل هنوز هم سرم را براي پيرواني مي‌دهم.

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت ‌و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: افشين پيرواني سرمربي من بوده و من سال‌ها با او همبازي بوده‌ام. مثل قبل باز هم مي‌گويم كه سرم را برايش مي‌دهم چون از اين موضوع ترسي ندارم.
وي عنوان كرد:‌ من بازيكني هستم كه حرف‌هايم را عوض نمي‌كنم چون دوست ندارم با احساسات مردم بازي كنم.
اين بازيكن در خصوص مشكلاتش با تيم ملي گفت: مشكل خاصي نبود ولي آنقدر مشكل مرا بزرگ كردند كه با روح و احساس من بازي شود. نمي‌دانم چه نفعي از اين كار بردند كه من در تيم ملي نباشم.
نيكبخت با اشاره به بازي روز چهارشنبه برابر الشارجه خاطرنشان كرد: بايد مقابل الشارجه كه تيمي نااميد است 3 امتياز را بگيريم تا به مرحله بعد صعود كنيم. من به دليل محروميت نمي توانم بازي كنم اما مطمئن هستم بازيكنان پرسپوليس مي‌توانند به موفقيت برسند.

JEFF_HARDY
03-05-2009, 16:41
با حضور علي‌آبادي
جلسه هيات مديره پرسپوليس برگزار شد
خبرگزاري فارس: جلسه هيات مديره باشگاه پرسپوليس امروز به مدت 5 ساعت با حضور علي‌آبادي در سازمان تربيت بدني برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در اين جلسه پيرامون اتفاقات پيش آمده در روزهاي اخير، جذب بازيكن، اخراج افشين پيرواني، مشكلات مالي باشگاه، اختلاف نظر در هيات مديره و ... اخير بحث و تبادل نظر شد.
در اين جلسه حاضران با تاكيد بر اينكه پرسپوليس نياز به آرامش دارد از كادر فني و بازيكنان و كادر فني خواستند تمام تلاش خود را براي موفقيت در جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا به كار گيرند.

JEFF_HARDY
03-05-2009, 16:42
انصاري فرد در گفت و گو با فارس:
بازگشت دوباره پيرواني پس از جلسه با او مشخص مي‌شود
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: پس از جلسه با پيرواني، همه چيز درباره حضور دوباره وي در كادر فني مشخص مي‌شود.

عباس انصاري فرد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: در جلسه اي با افشين پيرواني، درباره مسائل مختلف به گفت و گو خواهيم پرداخت. شرايط و نظرات را با او در ميان مي‌گذاريم و تذكرات لازم را به او ابلاغ خواهيم كرد. پس از اينكه نظرات پيرواني را شنيديم، همه چيز در خصوص بازگشت وي مشخص مي‌شود.
وي افزود: فعلا درباره پيرواني نظر قبلي را دارم چون هرگز نگفته بودم كه از پرسپوليس اخراج شده يا وينگادا به من نامه داده كه در كادر فني نباشد؛ بلكه در نامه‌اي به صورت محترمانه به او اعلام كردم كه تا اطلاع ثانوي نمي‌توانيم در كادر فني در خدمت ايشان باشيم.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس خاطر نشان ساخت: در اين نامه راه را باز گذاشتم كه در خصوص آينده نيز تصميم‌گيري شود تا شايد بتواند دوباره برگردد. دليل اخراج پيرواني اشتباه اعلام شد و به همين دليل خواستم راه را براي بازگشتش باز بگذارم.
انصاري فرد عنوان كرد: بعدازظهر امروز وينگادا در نامه اي به من اعلام كرد كه در چهارچوب باشگاه حركت خواهد كرد و نظرات ما با او يكي خواهد بود. در اين خصوص نيز مشكلي با ما ندارد.
انصاري فرد خاطر نشان ساخت:‌ جلسه امروز بسيار خوب برگزار شد. بايد از علي‌آبادي تشكر كنم كه با اين ظرافت به پرسپوليس دقت دارد. همين، كار ما را براي آينده سخت مي‌كند.
وي درباره درگيري‌ با حسين هدايتي، گفت: از روز اول با ايشان مشكلي نداشتم. كار خودم را در باشگاه تا موقعي كه به من واگذار شده، انجام خواهم داد.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در خصوص انتقاد وينگادا از نحوه جذب بازيكن در پرسپوليس اظهار داشت: براي جذب بازيكن مشورت داشته‌ام. به هيچ عنوان اجازه نمي‌دهم پرسپوليس دچار مشكل بازيكن باشد چون راه سختي در پيش داريم. بايد براي جنگ‌هاي سخت، مخصوصا در دور دوم ليگ قهرمانان آسيا آماده باشيم.
وي درباره درگيري ليدرها در تمرين امروز، گفت: هرگز نبايد اين چنين اتفاقاتي بيفتد. اميدوارم كساني كه مي‌خواهند مرا تشويق كنند، پرسپوليس را تشويق كنند تا در اين شرايط حساس، به كار خود ادامه دهيم. مطمئن باشيد اگر پرسپوليس ضربه بخورد، همه دچار مشكل خواهيم شد.

پس از اظهار نظر صبح امروز
وينگادا: تابع تصميمات مديران باشگاه هستم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در نامه‌اي به مديريت اعلام كرد كه تابع تصميمات باشگاه است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، نلو وينگادا در نامه اي ضمن احترام به قوانين باشگاه پرسپوليس اعلام كرد كه تابع تصميماتي است كه از سوي اين باشگاه گرفته مي شود.
وينگادا در نامه خود آورده است:
اينجانب نلو وينگادا سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با توجه به اينكه در كشور ايران زندگي مي‌كنم و اين كشور را كشور دوم خود مي دانم وظيفه خود مي دانم تا در هر شرايطي به قوانين اين كشور احترام بگذارم. درباره باشگاه پرسپوليس بايد بگويم من بهترين‌ها را براي اين باشگاه و اين تيم خواستارم و مطمئناً هر تصميمي كه به نفع باشگاه و پرسپوليس باشد به نفع من نيز هست چرا كه به خاطر دفاع از خود هم كه شده از صميم قلب دوست دارم پرسپوليس موفق و سربلند باشد و به جايگاه واقعي خويش دست يابد.
بدين وسيله بازهم تاكيد مي‌كنم هر تصميمي كه در باشگاه گرفته شود و در نهايت به نفع پرسپوليس باشد و به بهبود موقعيت تيم منتهي شود از نظر من صددرصد مورد احترام و قابل قبول است. شخصاً هيچوقت عليه منافع باشگاه نبوده و نخواهم بود و آرزومندم موقعيت پرسپوليس و خوشحالي تمامي هوادارن ميليوني اين تيم بزرگ را ببينم. من براي بردن اينجا آمده‌ام و بدون هيچگونه دريغي تمام تلاشم را براي موفقيت پرسپوليس انجام مي دهم.
اين در حالي است كه وينگادا صبح امروز در صحبت هاي خود به نوعي عليه مديريت موضع گيري كرده بود.

rz21
03-05-2009, 17:26
خیلی دارن حاشیه درست میکند.

ragbar12
03-05-2009, 18:31
اگه با شارجه بازي نكنيم 3 امتياز ميره تو جيبمون 10 امنتيازي ميشيم
شانس صعودمون خيلي بيشتر ميشه و امكان تباني تيمهاي عربي هم كمتر ميشه چون الشباب هم با اين وضع بايد حتما بازي مقابل الظفره قطرو ببره.

yoosef_st
03-05-2009, 18:46
الان اخبار ورزشی 2 تا چیز گفت. اول اینکه شارجه کشیده کنار و بچه ها فردا نمیرن.
دوم اینکه وینگادا تاکید کرده! که نه توی گرفتن بازیکنهای جدید نقشی داشته و نه تو اخراج پیروانی!
من نمیدونم این مدیرای پرسپولیس چه مرگشونه! خب آقا جان اگر میخواین بفرستینش بره بگین برو دیگه! این مسخره بازیها چیه سر این وینگادا در آوردن؟؟؟

آنتی
03-05-2009, 19:16
به نام خدا
سلام خدمت دوستان
خیلی متاسفم که از الان فصل بعد را از دست داده ایم چون تجربه و خاطرات ما ثابت کرده هروقت بازیکنان اسمی گرفته ایم بدترین نتیجه ها را گرفته ایم
نمونه اش سالی که بگوویچ را داشتیم وهمین امسال
به هر حال به نظر من ما باید در پست هایی که نیازمندیم بازیکن بگیریم نه فقط مهاجم

♠ ♥ ♦ ♣
03-05-2009, 19:17
من نمیدونم این مدیرای پرسپولیس چه مرگشونه! خب آقا جان اگر میخواین بفرستینش بره بگین برو دیگه! این مسخره بازیها چیه سر این وینگادا در آوردن؟؟؟

خب اگه الان بفرستنش بره ، اون قرارداد سنگینش + مربیگری تو این چند تا بازی اسیا و حذفی چی میشه ؟؟؟؟؟

ragbar12
03-05-2009, 19:27
طبق اخرين اخبار از سازمان ليگ بازيكني كه قرار داد داخلي با باشگاهي امضا ميكنه حق نداره با تيم ديگه قرار داد ببنده
قرار داد داخلي با اين وصف رسمي شده.
خبر بدي بود براي استقلاليا .تا ياد بگبرن هميشه ***************

در مورد اينكه جذب بازيكناي خوب به درد ميخوره يانه بايد بگم كه براي پرسپوليس اين چيزا مهم نيست
اصل مديريت كردن حاشيه هاي پرسپوليسه . حاشيه از اين تيم دور بشه همه تيما رو له ولورده ميكنه

♠ ♥ ♦ ♣
03-05-2009, 19:31
قراردادهای داخلی قانونی شد

کانون هواداران پرسپولیس : مسئولان باشگاههای لیگ برتری در حالی با مسئولین فدراسیون تشکیل جلسه دادند که اعضا به بررسی تعیین سقف قراردادها بازیکنان و مربیان لیگ برتری در فصل جدید پرداختند.
این نشست با حضور علی کفاشیان،مهدی تاج، واعظ اشتیانی ،کاظم اولیایی،شهرام شفیع زاده ،عباس انصاری فرد،کریم ملاحی ،برهانی ن‍‍ژاد و تابش قائم مقام باشگاه سپاهان ، علی فتح الله زاده خویی ،شهبازی و حسینی آغاز شد .
رئیس فدراسیون فوتبال ایران در ‌آغاز جلسه به مدیران باشگاه ها در پایان لیگ برتر صحبتهایش را با اشاره به بخش خصوصی آغاز کرد:«در تمام بخشهای خصوصی و غیر دولتی قانون و مقررات وجود دارد البته رقابت یک فاکتور مهم در بخش خصوصی است که باید هم وجود داشته باشد». کفاشیان ادامه داد :«در این باره همه باید به تفاهم برسیم تا بتوانیم با تعیین سقف قراردادها چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ مادی این تفاهم را اجرایی کنیم تا در این میان با توجه به معیارهای تعریف شده بخش خصوصی دچار خسران و زیان نشود.»
بر همین اساس اعضا بر ایجاد کمیته مستقل نقل وانتقالات،مبارزه با دلالی،تعیین تکلیف قراردادها داخلی باشگاهها و هماهنگی آنان جهت نقل و انتقالات بازیکنان و مربیان به بحث وبررسی پرداختند.
تشکیل کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان
علی کفاشیان در پایان جلسه با تاکید بر اتحاد باشگاه ها گفت:باشگاه ها بازوان اجرایی تیم های ملی هستند و باید با هم متحد باشند. چرا که اقتدار آنها باعث قاتدار تیم ملی می شود و معمولا بازیکنان دراکثر مواقع در اختیار باشگاهها هستند.
در پایان جلسه 3 بند به تصویب اعضای جلسه رسید : لازم است بدانید که کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان در اساسنامه فدراسیون فوتبال وجود دارد ولی در تاکنون برای این کمیته سرپرستی تعیین نشده بود که امروز این کمیته سازماندهی شد. 1-هر چه سریع تر کمیته تعیین و ضعیت بازیکنان و مربیان تشکیل شود. 2-آیین نامه سازمان لیگ در مجمع آینده سازمان لیگ برترکه به احتمال زیاد هفته آینده برگزار خواهد شد اصلاح شود. 3-پیشنهاد شد هر قراردادی که توسط بازیکن یا مربی با هر باشگاهی بسته می شود لازم الاجرا باشد .البته تائید نهایی این پیشنهاد به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان سپرده شد.

aluminum
03-05-2009, 20:07
سرخپوشان همچنان به دنبال بازیکنان جدید / رحمتی، حسینی و عقیلی در راه پرسپولیس

کانون هواداران پرسپولیس: مدیران باشگاه پرسپولیس که زودتر از سایر تیم ها وارد بازار نقل وانتقالات شده اند، این بار مذاکره با رحمتی، حسینی و عقیلی را شروع کرده اند.
سید مهدی رحمتی گلر ملی پوش تیم مس کرمان که پیش از این نیز مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته بود مذاکره با مدیران این تیم را شروع کرده ولی تا این لحظه طرفین بر سر قیمت پیشنهادی این بازیکن به توافق نرسیده اند. سید جلال حسینی مدافع ملی پوش سایپا هم قراردادش با این تیم به پایان رسیده مذاکرات نهایی را انجام داده و به توافق نهایی نیز دست پیدا کرده است و ظرف چند روز آینده نیز قرارداد داخلی اش را با سرخپوشان امضا خواهد کرد. اما مدیران پرسپولیس که در خط دفاع به شدت احساس ضعف می کنند باب مذاکره با هادی عقیلی مدافع ملی پوش سپاهان را نیز باز کرده اند اما چون این بازیکن با سپاهان قرارداد دارد همه چیز بسته به نظر مدیران سپاهان است.

گفتنی است پرسپولیس تا این لحظه به طور رسمی با میثم بائو، اشپیتیم آرفی و صابر میرقربانی قرارداد امضا کرده است.

فکر کنم پست دیروز من رو خوندن رفتن دنبال این بازیکن ها!!!!!!!!!!!!!

البته هر کسی می دونه مشکل پرسپولیس کجاست

با این قانون رسمی بودن قرارداد های داخلی ، پرسپولیس تا الان 4 تا بازیکن لیگ برتری گرفته

lazy
03-05-2009, 20:22
در پستهایی که شدیدا خلا احساس میشه
1-سرمربی(ترجیحا مظلومی یا جلالی)
2-یه دروازهبان توپ (رحمتی)
3-یه دفاع چپ تخصصی (نصرتی)

aluminum
03-05-2009, 20:30
نصرتی دفاع چپ نیست
دفاع وسطه
ولی چپ هم بازی می کنه ولی فایده نداره
دفاع میانی ها هم ایراد دارن با سید جلال و عقیلی حل میشه

B3HZ@D
03-05-2009, 20:38
من که با سید جلال مخالفم
خدای سوتیه...به گزینه های دیگه فکر کنیم بهتره

wildhunter
03-05-2009, 21:22
نصرتی دفاع چپ نیست
دفاع وسطه
ولی چپ هم بازی می کنه ولی فایده نداره
دفاع میانی ها هم ایراد دارن با سید جلال و عقیلی حل میشه

منم با سید جلال موافق نیستم هم کنده هم اخر سوتی ولی عقیلی خیلی خوبه

JEFF_HARDY
03-05-2009, 21:24
پس از انصراف الشارجه از ليگ قهرمانان آسيا
نماينده باشگاه پرسپوليس به امارات رفت
خبرگزاري فارس: در پي كناره‌گيري الشارجه امارات از ليگ قهرمانان آسيا نماينده باشگاه پرسپوليس به امارات رفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، عباس انصاري‌فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس پس از اينكه باخبر شد الشارجه امارات از ليگ قهرمانان آسيا كناره‌گيري كرده و اين موضوع به صورت مكتوب به اين باشگاه ابلاغ نشده است مهدي مولوي نماينده خود را براي بررسي موضوع به امارات فرستاد.
با توجه به اينكه امروز يكشنبه است و AFC تعطيل است با تلاش زياد نماينده باشگاه پرسپوليس يكي از مسئولان كنفدراسيون فوتبال آسيا را پيدا و در خصوص اين موضوع با او گفت و گو كرده است. پس از اين موضوع قرار شد تا امشب يا صبح فردا در خصوص كناره‌گيري الشارجه و برگزاري بازي پرسپوليس تصميم لازم گرفته و به صورت مكتوب به باشگاه پرسپوليس ابلاغ شود.
همچنين نماينده باشگاه پرسپوليس با نماينده باشگاه الشارجه امارات ديدار كرد. او اعلام كرده كه تيم اماراتي به هيچ عنوان قصد حضور در ادامه ليگ قهرمانان آسيا را ندارد و حتي هتل داوران و بازيكنان ميهمان را كنسل كرده است.

JEFF_HARDY
03-05-2009, 21:25
در گفت‌وگو با فارس
منصوري: تكليفم را با دروغگوها روشن مي‌كنم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: برخي رسانه‌ها هرچه دلشان مي‌خواهد از قول من مي‌نويسند اما اين‌بار تكليفم را با دروغگوها روشن مي‌كنم.

محمد منصوري در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: در خصوص رفتن افشين پيرواني از پرسپوليس هيچ حرفي نزدم اما بعضي‌ها مثل اينكه ارزش قلم خود را نمي‌دانند و از زبان من هرچه دلشان مي‌خواهد مي‌نويسند. اين بار تكليفم را با دروغگوها روشن مي‌كنم.
وي افزود: امروز به پيرواني زنگ زدم و مصاحبه‌اي كه از قول من در خصوص ايشان نوشتند را تكذيب كردم. من اگر بخواهم حرفي بزنم مطمئن باشيد ترسي ندارم اما متاسفم براي بعضي‌ها كه مي‌خواهند خصومت شخصي خود را با مصاحبه از زبان من نشان دهند. فردا اين موضوع را پيگيري خواهم كرد.
منصوري خاطرنشان كرد: براي من هر فردي كه در كادر فني پرسپوليس انجام وظيفه كند قابل احترام است و سعي مي‌كنم بتوانم نظر او را جلب كنم. پيرواني براي من مثل وينگاداد زحمات زيادي كشيده است.

JEFF_HARDY
03-05-2009, 21:26
براي روشن شدن تكليف الشارجه
نماينده باشگاه پرسپوليس به فدراسيون فوتبال امارات رفت
خبرگزاري فارس: نماينده باشگاه به فدراسيون فوتبال امارات رفت.

به گزارش خبرگزاري فارس نماينده باشگاه پرسپوليس كه در امارات حاضر است براي روشن شدن تكليف نهايي الشارجه امارات كه از ليگ قهرمانان آسيا كناره گيري كرده دقايقي پيش به فدراسيون فوتبال امارات رفت و در جلسه اي با يبكي از مسئولان اين فدراسيون شركت كرد.
مسئولان اماراتي كناره گيري الشارجه را تائيد كردند اما مسئولان باشگاه اعلام كرده اند كه تا ارسال نشدن نامه مكتوب به باشگاه پرسپوليس سفر خود را به امارات لغو نمي كنند.
عباس انصاري فرد ضمن تائيد خبر فوق به فارس گفت: تا ساعت 22 امشب صبر مي‌كنيم تا از طريق كنفدراسيون فوتبال آسيا به ما اين موضوع ابلاغ شود. در غير اين صورت ريسك نمي كنيم و به كار خود براي حضور مقابل الشارجه امارات ادامه خواهيم داد.

♠ ♥ ♦ ♣
در پستهایی که شدیدا خلا احساس میشه
1-سرمربی(ترجیحا مظلومی یا جلالی)
2-یه دروازهبان توپ (رحمتی)
3-یه دفاع چپ تخصصی (نصرتی)

مظلومی ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) نه بابا ، یارو استقلالیه

دفاع چپ هم اشجاری بهترین گزینه هستش الان

دفاع وسط هم عقیلی با سپاهان قرارداد داره که سپاهان نمی ده به ما .....

ولی حسینی یادمه پارسال یکساله بست و امسال ازاد میشه

دروازبان هم رحمتی خوبه ...

JEFF_HARDY
انصاري فرد به فارس خبر داد:
لغو سفر به امارات و واريز شدن 3 امتياز به حساب پرسپوليس
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس از لغو سفر اين تيم به امارات براي ديدار مقابل الشارجه خبر داد.

عباس انصاري فرد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، عنوان كرد: در نامه‌اي كه لحظاتي پيش از سوي كنفدراسيون فوتبال آسيا به امور بين الملل ما ارسال شده با انصراف الشارجه امارات از ليگ قهرمانان آسيا موافقت شده است.
وي ادامه داد: در اين نامه آمده است كه الشارجه در ادامه ليگ قهرمان آسيا حضور نخواهد يافت و به اين ترتيب بازي روز چهارشنبه ما برابر اين تيم لغو و با اعلام نتيجه 3 بر صفر؛ 3 امتياز از آن ما شد.

momkhbpsp
03-05-2009, 21:27
هر کار میخوان بکنن بکنن فقط از سپاهان بازیکن نگیرن
همشون گند دماغن
خلعتبری رو باید حتما میگرفتن
این بچه مچه ها رو هم بریزن بیرون مثل نوروزی و..

B3HZ@D
03-05-2009, 21:28
اره خلعتبری خیلی بازیکن خوبیه

♠ ♥ ♦ ♣
03-05-2009, 21:33
هر کار میخوان بکنن بکنن فقط از سپاهان بازیکن نگیرن
همشون گند دماغن
خلعتبری رو باید حتما میگرفتن
این بچه مچه ها رو هم بریزن بیرون مثل نوروزی و..

البته حاج صفی خوبه ها ...هم جوونه و هم بازیکن خوبیه

JEFF_HARDY
03-05-2009, 21:40
حاج سفی خودش پرسپولیسیه...
ولی سپاهانی ها زرنگتر از این حرفا هستن که به حریف اصلیشون شاه مهرشون رو بدن

corey
03-05-2009, 21:44
یه چیز جالب چند تا دوست رئالی داریم بنده خداها روشون نمیشد سرشون بگیرن بالا !!!!!!!!!!!!!
اصلا امروز تو دانشگاه فقط جیم میشدن واقعا دلم براشون سوخت !!!!!!!!!

حالا فکرش بکنید نیاکان استقلالی ها تو سال 52 چی کشیدن!!!!!!! باز رئال 2 تا گل زده بود استقلال چی؟؟؟؟

استقلال غصه نخور رئال مادرید هم 6 تایی شد

JEFF_HARDY
03-05-2009, 21:46
یه چیز جالب چند تا دوست رئالی داریم بنده خداها روشون نمیشد سرشون بگیرن بالا !!!!!!!!!!!!!
اصلا امروز تو دانشگاه فقط جیم میشدن واقعا دلم براشون سوخت !!!!!!!!!

حالا فکرش بکنید نیاکان استقلالی ها تو سال 52 چی کشیدن!!!!!!! باز رئال 2 تا گل زده بود استقلال چی؟؟؟؟

استقلال غصه نخور رئال مادرید هم 6 تایی شد
بجز مقایسه آخرت بقیش محشر بود..........:34::16::20:

aluminum
03-05-2009, 21:56
البته corey جان یه دور از جون رئال می گفتی بد نبود
ولی خوب اومدی
باید اون روزها بود و می دیدیم

راستی دوستان توی این فصل کدوم بازیکن رو بدید به استقلال که مثل علیزاده باهاش حال کنن؟
من می گم عبدی رو بدیم خیلی بدردشون می خوره 

ali_ranger22
03-05-2009, 21:59
ایول بچه ها ! الشارجه کناره گیری کرد ! ما 3-0 بردیم بازی رو !
صعود رو تبریک میگم !! :دي

corey
03-05-2009, 22:05
راستی دوستان توی این فصل کدوم بازیکن رو بدید به استقلال که مثل علیزاده باهاش حال کنن؟
من می گم عبدی رو بدیم خیلی بدردشون می خوره

من کلی روی ترنسفر این فصل فکر کرده بودم تا شاید یه فروش موفقیت آمیز دیگه مثل علیزاده تکرار بشه ولی قرار داد بین مدیر عاملا همه چیز خراب کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فکرش بکنید بهادر عبدی
حیف خدا بیامرز دی کارمو
و...

♠ ♥ ♦ ♣
03-05-2009, 22:08
فکرش بکنید بهادر عبدی
حیف خدا بیامرز دی کارمو
و...

بازم خدا پدر و مادر دی کارمو را بیامرزه ،این خارجی استقلال که 10 دقیقه بیشتر بازی نکرد ، میگن 400 میلیون هم پول گرفته ..

aluminum
03-05-2009, 22:12
بازم خدا پدر و مادر دی کارمو را بیامرزه ،این خارجی استقلال که 10 دقیقه بیشتر بازی نکرد ، میگن 400 میلیون هم پول گرفته ..

دقیقه 40 میلیون!!!!!

corey
04-05-2009, 09:40
جالبه تو تاپیک بغلی یکیشون تیمشون رو بارسلونا فرض کرده و تیم ما رو رئال مادرید !!!
عجب توهمی زده یارو...

خود مزدک هم گفت رئال 6 تایی شد فقط روش نشد بگه مثل استقلال

m2stech
04-05-2009, 10:41
انصاری‌فرد: از AFC درخواست غرامت می‌كنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به ضرر مالی ناشی از لغو دیدار با الشارجه امارات از كنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست غرامت می‌كنیم.

عباس انصاری فرد درباره لغو دیدار با الشارجه امارات اظهار داشت: خوشحال هستیم كه سه امتیاز را كسب كردیم اما مطمئن هستم در صورتی كه این بازی برگزار می‌شد با اختلاف بیش از 3 گل می‌توانستیم الشارجه را شكست دهیم و به نظرم آنها از ما ترس داشتند.

وی ادامه داد: با این وجود به دلیل ضررهای مالی اسپانسرها، خسارت ناشی از تهیه بلیت هواپیما و ... در نامه‌ای در دو روز آینده از AFC درخواست غرامت می‌كنیم تا ضرر و زیان ما را بدهد. تمام این برنامه‌ریزی‌ها را انجام داده‌ بودیم اما با لغو این بازی دچار مشكلات شدیم..

انصاری فرد خاطرنشان كرد: امیدوارم با تدابیر كادر فنی تیم در جام حذفی پرقدرت به دیدار پاس همدان برود. معتقدم اگر پاس را ببریم بسیار راحت‌تر می‌توانیم قهرمان شویم.

وی در خصوص تشكیل كمیته سه نفره برای جذب بازیكنان گفت: این كمیته هنوز تشكیل نشده اما به زودی تشكیل خواهد شد و كار خود را در باشگاه آغاز خواهد كرد

fardanews.com

m2stech
04-05-2009, 11:21

lazy
04-05-2009, 13:44
بازیکنانی که بایر از پ-پ برن:
نیکبخت - عبدی - علی عسگر- نوروزی - توره هم دیگه بی انگیزس - بادامکی هم که خودش میره - اگه دروازه بان بخرن واعظی باید بره.
بازیکنانی که باید به پ-پ بییان:
رحمتی - اشجاری - عقیلی - یه بازیکن خوب و بازی ساز برزیلی در حد کریمی (چون تو ایران که لنگش پیدا نمیشه)
کریمی هم 100% باید بونه (شانس بیاریم پیشنهاد اروپایی بهش نشه)
باور کنین با این بازیکنا هیچ تیمی در آسیا جرات بازی با پرسپولیس رو نداره (البته اگه یه مربی حرفه ای بیارن و این وینگادا دیوانه رو اخراج کنن)

نظر شما چیه؟

JEFF_HARDY
04-05-2009, 14:24
علت كناره‌گيري الشارجه از زبان سرمربي:
بازيكنان ما براي ديدار با پرسپوليس خسته بودند
خبرگزاري فارس: عبدل قادر، سرمربي جديد تيم فوتبال الشارجه امارات درباره علت كناره‌گيري از ليگ قهرمانان آسيا گفت: بازيكنان ما به دليل برگزاري مسابقات داخلي بسيار خسته هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان باشگاه الشارجه امارات روز گذشته اعلام كردند كه از ادامه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا كناره گيري كرده‌اند و به همين دليل مسابقه اين تيم برابر پرسپوليس كه قرار بود چهاشنبه هفته جاري در شارجه برگزار شود، لغو شد.
باشگاه الشارجه امروز با انتشار بيانيه مجددي در سايت خود به نقل از رئيس باشگاه نوشت: بازيكنان تيم ما به دليل حضور فشرده در مسابقات داخلي خسته هستند و علاوه بر اين با توجه به تغيير كادر فني ترجيح داديم براي تطبيق بهتر بازيكنان با سرمربي جديد و تمركز بيشتر بازيكنان روي مسابقات داخلي از ليگ قهرمانان آسيا كنار برويم.
در ادامه بيانيه تاكيد شده است: علاوه بر موارد ذكر شده، بايد پذيرفت با توجه به نتايجي كه الشارجه در ليگ قهرمانان آسيا كسب كرده، ديگر نتايج بازي هاي ما برابر پرسپوليس و الغرافه تاثيري در سرنوشت گروه B نخواهد داشت. به همين دليل با ارسال نامه اي به فدراسيون فوتبال امارات و ضمن عذرخواهي از آنها انصراف خود را از ادامه مسابقات اعلام كرديم.
عبدوالوهاب عبدول قادر، سرمربي جديد تيم فوتبال الشارجه نيز در اين زمينه اظهار داشت: مسابقات داخلي امارات فشار زيادي روي بازيكنان ما آورده و خستگي مهره هاي تاثير زيادي روي نتايج الشارجه داشته و براي ادامه مسابقات ترجيح مي دهيم كه در يك جبهه بجنگيم.
انتهاي پيام/

JEFF_HARDY
04-05-2009, 14:24
در ايميلي از سوي مدير پروژه ليگ قهرمانان آسيا اعلام شد:
موافقت رسمي AFC با كناره گيري الشارجه از ليگ قهرمانان آسيا
خبرگزاري فارس: كنفدراسيون فوتبال آسيا به صورت رسمي با كناره گيري تيم فوتبال الشارجه از ليگ قهرمانان آسيا موافقت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در پي درخواست انصراف تيم الشارجه امارات از ادامه بازي هاي ليگ قهرمانان آسيا و عدم حضور مقابل پرسپوليس، صبح امروز سوزوكي، مدير پروژه ليگ حرفه اي ليگ قهرمانان آسيا با ارسال ايميلي به فدراسيون فوتبال ايران موافقت رسمي AFC با اين درخواست را اعلام كرد.
روز گذشته نامه باشگاه اماراتي به شماره 1942 توسط يوسف عبدا... دبيركل فدراسيون فوتبال امارات به الكس سوسي دبيركل كنفدراسيون آسيا ارسال شد. در اين نامه باشگاه الشارجه اعلام داشت: با توجه به موقعيت اين تيم و تغييراتي كه به لحاظ مديريتي و فني صورت گرفته تقاضاي كنار كشيدن از ليگ قهرمانان آسيا را دارند.
در ادامه اين نامه آمده است: حتي امكان دارد اين تيم در ليگ امارات هم به دسته پايين تر سقوط كند و مي خواهند در فرصتي كه دارند مشكلات را برطرف كنند. آنها ضمن عذرخواهي خواستار قبول انصرافشان از ادامه مسابقات شده اند.
سوزوكي نيز در نامه اي با اعلام اينكه پس از مذاكره با بن همام و الكس سوسي اين دو نيز انصراف تيم الشارجه را تاييد كرده اند به طور رسمي اين انصراف را قبول كرد.
با توجه به قوانين موجود در ليگ قهرمانان آسيا به دليل عدم حضور الشارجه، پرسپوليس 3 بر صفر برنده و صاحب 3 امتياز خواهد شد.
البته به طور حتم كميته انضباطي كنفدراسيون آسيا در آينده با تيم الشارجه به دليل انصراف ناگهاني از ادامه مسابقات برخورد خواهد كرد

JEFF_HARDY
04-05-2009, 14:25
در گفت و گو با فارس
استيلي: فهرست 41 نفره تيم ملي تمركز را از مربيان مي‌گيرد
خبرگزاري فارس: مربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: فهرست 41 نفره، تمركز را از مربيان تيم ملي مي‌گيرد.

حميد استيلي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس درباره حضور افشين قطبي در تيم ملي تصريح كرد: حالا كه قطبي به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب شده بايد حمايت شود. بهتر است درباره نقطه ضعفش بحث نشود و هر طو كه مي توانيم او را حمايت كنيم تا موفق شود.
دستيار سابق قطبي در پرسپوليس در مورد اينكه برخي مي گويند اين تيم را استيلي و كاشاني قهرمان كرده اند نه قطبي؛ اظهار داشت: قهرماني حاصل كار گروهي بود. قطبي در راس تيم به عنوان سرمربي قرار داشت. من به دليل اينكه مربي بودم؛ با بازيكنان احساس نزديكي بيشتري داشتم و كاشاني هم از هيچ كمكي به بازيكنان و تيم دريغ نمي كرد. در نهايت قهرماني پرسپوليس حاصل كار گروهي؛ از حمايت تماشاگران گرفته تا حمايت رسانه ها بود.
استيلي در مورد فهرست 41 نفره تيم ملي عنوان كرد: معتقدم كادر فني زمان كمي در اختيار دارد و با فهرست 41 نفره زمان بيشتري از دست مي رود و تمركز از كادر فني گرفته مي شود. بهتر بود 22 بازيكن به تيم ملي دعوت مي شدند تا در هر پست دو بازيكن در اختيار داشتيم.
وي ادامه داد: مربيان بيشترين كاري كه مي توانند انجام دهند كار بر روي مسايل روحي و رواني است. اكنون فرصت آزمون و خطا نيست.

JEFF_HARDY
04-05-2009, 14:26
/گزارش تمرين امروز پرسپوليس/
آرامش در بين هواداران و حضور 3 بازيكن ناشناس
خبرگزاري فارس: تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس تهران صبح امروز در آرامش كامل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين پرسپوليس پس از جنجال‌هاي روز گذشته از ساعت 10:30 امروز در مؤسسه خيريه عمل برگزار شد. در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس به گرم‌كردن، آقاوسط، پاس‌كاري هاي كوتاه و بلند همراه با عبور از موانع پرداختند. سپس به دو گروه تقسيم شدند و زير نظر وينگادا به حمله به دفاع و زير نظر كاروانهو به كارهاي ايستگاهي و حركت‌هاي طولي و عرضي در زمين پرداختند.

* در تمرين امروز 200 هوادار حضور داشتند و بر خلاف روز گذشته با آرامش كامل و تشويق بازيكنان در كنار زمين نظاره‌گر تمرين بودند.

*مسعود زارعي، كريم باقري، افشين پيرواني و ابراهيم توره غايب بودند.

* محسن خليلي پس از يك ساعت تمرين اختصاصي محل تمرين را ترك كرد.

* دروازه‌بانان مانند روزهاي گذشته زودتر از سايرين تمرينات خود را با عابدزاده شروع كردند.

* سه بازيكن ناشناس كه گفته مي‌شد از تيم‌هاي پايه‌ پرسپوليس هستند امروز همراه ساير بازيكنان به تمرين پرداختند.

* محمد منصوري در گفت و گو با خبرنگاران از مصاحبه خيالي اش با يكي از رسانه‌ها در خصوص افشين پيرواني گلايه كرد. او مي گفت عليه مربي پرسپوليس هيچ حرفي نزده است.

* جلسه هيات‌مديره پرسپوليس و احتمال بازگشت افشين پيرواني، سوژه اصلي هواداران بود.

* تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس ساعت 11:50 به پايان رسيد.

JEFF_HARDY
04-05-2009, 14:26
وينگادا خطاب به بازيكنان:
فقط به جام حذفي فكر كنيد
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس خطاب به بازيكنان گفت: سه امتياز مقابل الشارجه را فراموش كرده و فقط تمركز خود را به بازي مقابل پاس همدان معطوف كنيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، نلو وينگادا در تمرين امروز در جمع بازيكنان اظهار داشت: بايد با موفقيت در بازي آينده به عنوان تيم اول گروه به كرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا صعود كنيم.
وي افزود: از امروز اتفاقات بازي با الشارجه و كسب 3 امتياز اين ديدار را فراموش كنيد و فقط فكر خود را به بازي هاي جام حذفي و قهرمان شدن در اين جام معطوف كنيد.
پرسپوليس در مرحله يك چهارم نهايي جام حذفي يكشنبه آينده ميهمان پاس است.

JEFF_HARDY
04-05-2009, 14:27
در گفت و گو با فارس
انصاري‌فرد: از AFC درخواست غرامت مي‌كنيم
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: با توجه به ضرر مالي ناشي از لغو ديدار با الشارجه امارات از كنفدراسيون فوتبال آسيا درخواست غرامت مي‌كنيم.

عباس انصاري فرد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس درباره لغو ديدار با الشارجه امارات اظهار داشت: خوشحال هستيم كه سه امتياز را كسب كرديم اما مطمئن هستم در صورتي كه اين بازي برگزار مي‌شد با اختلاف بيش از 3 گل مي‌توانستيم الشارجه را شكست دهيم و به نظرم آنها از ما ترس داشتند.
وي ادامه داد: با اين وجود به دليل ضررهاي مالي اسپانسرها، خسارت ناشي از تهيه بليت هواپيما و ... در نامه‌اي در دو روز آينده از AFC درخواست غرامت مي‌كنيم تا ضرر و زيان ما را بدهد. تمام اين برنامه‌ريزي‌ها را انجام داده‌ بوديم اما با لغو اين بازي دچار مشكلات شديم..
انصاري فرد خاطرنشان كرد: اميدوارم با تدابير كادر فني تيم در جام حذفي پرقدرت به ديدار پاس همدان برود. معتقدم اگر پاس را ببريم بسيار راحت‌تر مي‌توانيم قهرمان شويم.
وي در خصوص تشكيل كميته سه نفره براي جذب بازيكنان گفت: اين كميته هنوز تشكيل نشده اما به زودي تشكيل خواهد شد و كار خود را در باشگاه آغاز خواهد كرد.

m2stech
04-05-2009, 17:24
نتایج الشارجه از گروه B لیگ قهرمانان حذف شد

کانون هواداران پرسپولیس: کنفدراسیون فوتبال آسیا با قبول درخواست تیم فوتبال الشارجه برای کناره گیری از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، رسما اعلام کرد نتایج این تیم از گروه B مسابقات حذف خواهد شد. به دنبال کناره گیری تیم فوتبال الشارجه از ادامه حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، AFC عصر امروز رسما اعلام کرد نتایج تمام دیدارهای این تیم در فصل جاری مسابقات لیگ قهرمانان حذف خواهد شد. مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا و لیگ حرفه ای AFC با تاکید بر اینکه مطابق قانون با باشگاه الشارجه برخورد خواهد شد، اعلام کردند با انصراف این تیم اماراتی رقابت در گروه B لیگ قهرمانان با حضور سه تیم دنبال می شود. بدین ترتیب و با کناره گذاشتن تیم الشارجه از گروه B لیگ قهرمانان آسیا و حذف نتایج دیدارهای این تیم با تیم‌های الشباب عربستان، پرسپولیس ایران و الغرافه قطر جدول رده بندی این گروه به شرح زیر درآمد:

1- الشباب عربستان 4 امتیاز- تفاضل گل 2+
2- پرسپولیس ایران 4 امتیاز- تفاضل گل 2-
3- الغرافه قطر 3 امتیاز

m2stech
04-05-2009, 19:13
نتایج الشارجه از گروه b لیگ قهرمانان حذف شد

کانون هواداران پرسپولیس: کنفدراسیون فوتبال آسیا با قبول درخواست تیم فوتبال الشارجه برای کناره گیری از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، رسما اعلام کرد نتایج این تیم از گروه b مسابقات حذف خواهد شد. به دنبال کناره گیری تیم فوتبال الشارجه از ادامه حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، afc عصر امروز رسما اعلام کرد نتایج تمام دیدارهای این تیم در فصل جاری مسابقات لیگ قهرمانان حذف خواهد شد. مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا و لیگ حرفه ای afc با تاکید بر اینکه مطابق قانون با باشگاه الشارجه برخورد خواهد شد، اعلام کردند با انصراف این تیم اماراتی رقابت در گروه b لیگ قهرمانان با حضور سه تیم دنبال می شود. بدین ترتیب و با کناره گذاشتن تیم الشارجه از گروه b لیگ قهرمانان آسیا و حذف نتایج دیدارهای این تیم با تیم‌های الشباب عربستان، پرسپولیس ایران و الغرافه قطر جدول رده بندی این گروه به شرح زیر درآمد:

3- الغرافه قطر 3 امتیاز

الشباب فکر نکنم بازی ساده ای جلوی الغرافه داشته باشه،اگر که الشباب ببازه یا مساوی کنه ما راحت میتونیم تو آزادی بزنیمشون و اول بشیم ولی اگر الشباب ببره مجبوریم تو آزادی شیش تاییش کنیم تا اول گروه بشیم!

m2stech
04-05-2009, 19:15
فهرست برترين باشگاه‌هاي جهان / پرسپولیس 86 پله بالاتر از استقلال

کانون هواداران پرسپولیس: بر اساس جديدترين گزارش كميته آمار و تاريخ فدراسيون بين‌المللي فوتبال ( فيفا)، تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال تهران صعود چشمگيري را در فهرست برترين تيم‌هاي باشگاه‌هاي جهان داشتند. اين كميته روز دوشنبه اسامي برترين باشگاههاي جهان تا پايان آوريل ‪ ۲۰۰۹‬ميلادي را اعلام كرد كه باشگاه پرسپوليس با ‪ ۶۳‬پله صعود نسبت به ماه قبل به رده ‪ ۲۱۹‬راه يافت.
باشگاه استقلال تهران (قهرمان ليگ برتر ايران) نيز با ‪ ۵۸‬پله صعود در رتبه ‪ ۳۰۵‬جهان قرار گرفت اما، باشگاه سپاهان اصفهان با ‪ ۱۰۲‬پله نزول به رده ‪ ۲۸۸‬جهان سقوط كرد.
بر اساس اين گزارش، باشگاه گامبا اوزاكا ژاپن در صدر برترين باشگاه‌هاي آسيا ايستاده و باشگاه‌هاي بنيادكار ازبكستان و آدلايد يونايتد استراليا در رده‌هاي بعدي قرار دارند.

تيم‌هاي المحرق بحرين، پاختاكور ازبكستان، الصفا لبنان، ارتش سنگاپور، كاشيما ژاپن، الهلال و الاتحاد عربستان در رتبه‌هاي سوم تا دهم اين فهرست جاي دارند. لازم به يادآوري است كه نام هيچ يك از تيم‌هاي باشگاهي ايران در فهرست ‪۱۰‬ تيم برتر آسيا به چشم نمي‌خورد.

اسامي ‪ ۱۰‬باشگاه برتر فوتبال جهان به شرح زير است :
‪-۱‬منچستريونايتد انگليس با ‪ ۳۰۲‬امتياز
‪-۲‬بارسلونا اسپانيا با ‪ ۲۸۲‬امتياز
‪-۳‬چلسي انگليس با ‪ ۲۵۴‬امتياز
‪-۴‬بوكاجونيوز آرژانتين با ‪ ۲۵۳‬امتياز
‪-۵‬آرسنال انگليس با ‪ ۲۴۵‬امتياز
‪-۶‬ليورپول انگليس با ‪ ۲۴۰‬امتياز
‪-۷‬دينامو كي اف اوكراين با ‪ ۲۲۷‬امتياز
‪-۸‬هامبورگ آلمان با ‪ ۲۲۶‬امتياز
‪-۹‬سائو پائولو برزيل با ‪ ۲۲۳‬امتياز
‪-۱۰‬شاختار دونسك اوكراين با ‪ ۲۱۸/۵‬امتياز

m2stech
04-05-2009, 19:17
پيشنهاد 4 باشگاه اروپايي براي همكاري با پرسپوليس

کانون هواداران پرسپولیس : پرسپوليس از چهار باشگاه از كشورهاي اسپانيا، آلمان تركيه و ايتاليا پيشنهاداتي دارد تا در خصوص مسائل مختلف ورزشي با آنها تعاملات لازم را برقرار كند.
اين پيشنهادها براي برگزاري ديدارهاي دوستانه، حضور در كلاس هاي حرفه‌اي ويژه مديران عامل و جذب بازيكنان است.
انصاري فرد در اين باره به خبرنگار فارس گفت: اين پيشنهادها از تيم هاي باشگاهي 4 كشور اروپايي است كه متعاقبا نام آن را اعلام خواهيم كرد. در حال رايزني هستيم تا در صورت فراهم شدن شرايط در زمان مناسب به آنها رسيدگي و با سفر به اين كشورها مقدمات كار را فراهم كنم.

ali_ranger22
04-05-2009, 20:28
میگم از لحاظی هم بد شد الشارجه کشید کنار
اینطوری اگه الغرافه ، الشباب رو ببره کار خیلی سخت میشه بهترین نتیجه تو این بازی مساویه برای ما و ما هم باید الشباب رو ببریم

C. Breezy
04-05-2009, 20:43
نظر شما چیه؟
با رفتن نیکبخت خیلی موافقم ... به نظر من حقیقی هم خیلی خوبه که بمونه ... آینده داره ! :10:

wildhunter
04-05-2009, 20:56
اینطوری اگه الغرافه ، الشباب رو ببره کار خیلی سخت میشه بهترین نتیجه تو این بازی مساویه برای ما و ما هم باید الشباب رو ببریم

علی فکر نکنم الغرافه بتونه الشباب رو ببره ولی پرسپولیس الشباب رو تو ازادی داغون میکنه :27:

mojtaba007
04-05-2009, 21:17
الشباب فکر نکنم بازی ساده ای جلوی الغرافه داشته باشه،اگر که الشباب ببازه یا مساوی کنه ما راحت میتونیم تو آزادی بزنیمشون و اول بشیم ولی اگر الشباب ببره مجبوریم تو آزادی شیش تاییش کنیم تا اول گروه بشیم!

اگر ملاک بازی های رو در رو باشه که فکر کنم باشه
پرسپولیس فقط کافیه ببره تا صدرنشین گروهش بشه

masoudtr
04-05-2009, 21:42
دلایل برکناری افشین پیروانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر در پي داغ‌ترين خبر ديروز فوتبال ايراني هستيد، شك نكنيد كه بركناري افشين پيرواني از مربيگري تيم پرسپوليس است. كاپيتان اسبق پرسپوليس كه در آغاز فصل با حضور داريوش مصطفوي و با قراردادي كه گفته مي‌شود حدود 350 ميليون تومان بوده، به عنوان مربي پرسپوليس انتخاب شده بود، پس از استعفاي قطبي نقش سرمربي پرسپوليس را ايفا كرد ولي با حضور وينگادا بار ديگر مربي پرسپوليس شد و در نهايت ديروز با حكم عباس انصاري‌فرد بركنار شد تا گمانه‌زني‌ها در مورد دليل اين تصميم مديرعامل قرمزها شروع شود.

البته افراد نزديك به باشگاه پرسپوليس از روز پنجشنبه از اين تصميم مطلع بودند ولي گويا جهت پرهيز از ايجاد حاشيه در روز بازي با سپاهان، اعلام آن به روز پنجشنبه موكول مي‌شود.
وينگادا از يك ماه قبل او را نمي‌خواست
اما برگرديم به دلايل اين تصميم كه اكثر آنها در حد شنيده‌هاست و نمي‌توان با قاطعيت در مورد آنها صحبت كرد. طبق اعلام خبرگزاري ايسنا كه از سوي انصاري‌فرد هم مورد تاييد قرار گرفته، وينگادا يك ماه قبل طي نامه‌اي خواستار بركناري پيرواني شده بود چرا كه پيرواني در جلسات كميته فني مانع از حضور مترجم پرسپوليس مي‌شده و خود به ترجمه صحبت‌هاي وينگادا مي‌پرداخته كه تفاوت‌هاي بسيار موجود در صحبت‌هاي وينگادا و ترجمه‌هاي پيرواني موجبات دلخوري شديد سرمربي پرتغالي پرسپوليس مي‌شود. از طرف ديگر در زمان سفر به قطر وينگادا متوجه حالت تمسخرآميز برخي از اعضاي كادر فني و تني چند از بازيكنان مي‌شود و به اين ترتيب قاطعانه خواستار بركناري پيرواني مي‌شود چراكه مي‌شنود پيرواني مي‌گويد: «آنها كه مربي خارجي آوردند حالا بيايند جمعش كنند. اما در كنار آنها شايعات ديگري هم در اين مورد به گوش مي‌رسد. از يك طرف شنيده مي‌شود تني چند از بازيكنان پرسپوليس نزد مديرعامل تيم مدعي شده‌اند كه پيرواني از آنها خواسته در جريان بازي‌ها كم كاري كنند تا اسباب بركناري وينگادا فراهم شود و آنها به دليل عدم اجابت خواسته پيرواني با اعمال نفوذ او نيمكت‌نشين شده‌اند و در مقابل بعضي‌ها كه سوتي‌هاي وحشتناك و غير قابل باور در جريان بازي‌ها مي‌دهند با حمايت پيرواني در تمام بازي‌ها در تركيب اصلي تيم قرار مي‌گيرند.
شكايت از يك ليدر و تلافي بقيه
در عين حال ماجراي بازداشت يكي از ليدرهاي سرشناس پرسپوليس و تيم ملي هم بر پيچيدگي قضايا مي‌افزايد. اين ليدر كه از جايگاه تحت نظارت او قبل از بازي با راه‌آهن شعار «بي‌غيرتا حيا كنين، پرسپوليسو رها كنين» به گوش رسيد، عصر روز پنجشنبه قبل از بازي با سپاهان از سوي يگان ويژه مستقر در مجموعه ورزشي آزادي بازداشت شده و حوالي ظهر روز جمعه با گرفتن ضمانت آزاد مي‌شود ولي اين تمام قضيه نيست چون در پرونده او جدا از يگان ويژه آزادي، نام افشين پيرواني هم به عنوان شاكي ديده مي‌شود و در كنار آن شنيده مي‌شود كه پيرواني چند روز قبل از بازي با سپاهان خواستار ممنوع‌الورود شدن اين ليدر به ورزشگاه شده بود.
اما در اين ميان ليدرها هم بيكار نبوده‌اند چرا كه وقتي پيرواني در جمع آنها از تشويق نشدن خود گلايه مي‌كند و مي‌خواهد قبل از هدايتي و انصاري‌فرد او را تشويق كنند، صداي او را ضبط مي‌كنند و پيش انصاري‌فرد مي‌برند تا پرونده پيرواني سياه‌تر شود.
تلاش براي ترانسفر
بالاخره داستان رفتن نيكبخت به جلسه مطبوعاتي قبل از بازي با الغرافه هم مزيد بر علت مي‌شود. در اين جلسات همواره كاپيتان يا ستاره تيم شركت مي‌كنند ولي گويا پيرواني كه پيش از اين در انتقال حسين كعبي به السد قطر هم نقش داشت، تصميم به انتقال نيكبخت به يكي از تيم‌هاي قطري داشته و به همين خاطر بدون هماهنگي خود اين بازيكن و بقيه كاپيتان‌هاي پرسپوليس، شماره 10 را به اين جلسه مطبوعاتي مي‌فرستد تا به نوعي تبليغ پيش از مذاكره انجام داده باشد و در همين راستا كريم باقري، علي كريمي و پژمان نوري با اطلاع از علت اين انتخاب، از پيرواني نزد انصاري‌فرد شكايت مي‌كنند تا پرونده افشين دوم پرسپوليس كامل‌تر شود.
تحريك وينگادا
و بالاخره تير خلاص پس از قرارداد داخلي پرسپوليس با اشپيتيم آرفي شليك مي‌شود. گويا پس از خبر پيوستن مهاجم 18 گله تيم پيام مشهد به پرسپوليس، پيرواني در هتل به تحريك وينگادا مي‌پردازد كه «مگر شما سرمربي تيم نيستي؟ چرا بدون مشورت با شما بازيكن مي‌گيرند؟ به نظر من بهتر است شما همين حالا مصاحبه كني و بگوييم كه من آرفي را نمي‌خواهم و با جذب او مخالفت كن» غافل از اينكه مرد پرتغالي به علت سوتي‌‌هاي قبلي پيرواني و مخصوصا داستان بازي با الغرافه هيچ دلي خوشي از دستيار ايراني خود ندارد و بلافاصله انصاري‌فرد را در جريان صحبت‌هاي پيرواني قرار مي‌دهد. طبق اخبار دريافتي از باشگاه پرسپوليس، عباس انصاري‌فرد نامه بركناري پيرواني را ساعت 11 صبح و قبل از تمرين ديروز به محمود خوردبين و ادواردو نلو وينگادا ابلاغ مي‌كند. تمرين ساعت 10:30 شروع مي‌شود و خبري از افشين پيرواني نيست. ساعت 15:36 و بعد از خبر رسمي بركناري، خبرنگار گل با پيرواني تماس مي‌گيرد.
سلام آقاي پيرواني، راجع به خبر بركناري‌تان مي‌خواستم بپرسم.
من سر كلاس هستم و نمي‌توانم صحبت كنم.
يعني از اخراج خودتان خبر نداريد؟
كسي چيزي به من نگفته است. من سر تمرين تيم خواهم رفت ولي فعلا اينها را ننويس... و بعد مكالمه قطع مي‌‌شود.

♠ ♥ ♦ ♣
04-05-2009, 21:53
با رفتن نیکبخت خیلی موافقم ...

تو سایت کانون هواداران یکی از دوستان گفته بود اونائی که با رفتن نیکبخت موافقن حرفشون از روی شکم سیریِ

فقط اسم نیکبخت صد تا می ارزه به خیلی از بازیکناااا

momkhbpsp
04-05-2009, 22:22
الان یه سری از بازیکنها رو باید سریع بگیرن
چون ارزشمندن
مثلا دوتاشون اینان
1.خلعتبری
2. ستار زارع

masoudtr
04-05-2009, 22:35
همین که تونستن از دست پیروانی راحت بشن خودش خیلی است

logos
04-05-2009, 23:36
دوستان بازی رفت پرسپولیس - الشباب چند چند شد ؟
برنامه بازی های این گروه رو میشه بزارید ؟؟؟
راستی جدول با بازی رودررو هست یا تفاضل ؟

aluminum
05-05-2009, 10:54
کانون هواداران پرسپولیس: کنفدراسیون فوتبال آسیا با قبول درخواست تیم فوتبال الشارجه برای کناره گیری از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، رسما اعلام کرد نتایج این تیم از گروه b مسابقات حذف خواهد شد. به دنبال کناره گیری تیم فوتبال الشارجه از ادامه حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، afc عصر امروز رسما اعلام کرد نتایج تمام دیدارهای این تیم در فصل جاری مسابقات لیگ قهرمانان حذف خواهد شد. مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا و لیگ حرفه ای afc با تاکید بر اینکه مطابق قانون با باشگاه الشارجه برخورد خواهد شد، اعلام کردند با انصراف این تیم اماراتی رقابت در گروه b لیگ قهرمانان با حضور سه تیم دنبال می شود. بدین ترتیب و با کناره گذاشتن تیم الشارجه از گروه b لیگ قهرمانان آسیا و حذف نتایج دیدارهای این تیم با تیم‌های الشباب عربستان، پرسپولیس ایران و الغرافه قطر جدول رده بندی این گروه به شرح زیر درآمد:
3- الغرافه قطر 3 امتیاز

mojtaba007
05-05-2009, 11:04
راستی جدول با بازی رودررو هست یا تفاضل ؟
بازی رودر رو
الان پرسپولیس صدر نشینه
این هم مدرک

m2stech
05-05-2009, 11:20
استقلال و پرسپولیس، بدون بوقچی شدند !!

پس از آنکه باشگاه استقلال کارت لیدرهای خود را باطل کرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز از باطل شدن کارت لیدرهای این مجموعه خبرداد.

به گزارش برنا ،بعد از اتفاقات چند روز گذشته استقلال تهران، مسئولان این باشگاه رسماً اعلانمودند ه دیگر سمتی تحت عنوان لیدر (بوقچی) در باشگاه استقلال وجود ندارد.

مسئولان استقلال قصد دارند طی روزهای آینده با فراخوانی از علاقه مندانی که دوست دارند لیدر ( بوقچی ) شوند، لیدرهای جدید خود را جذب کنند.

شایان ذکراست طی چند روز گذشته جو تمرینات استقلال متشنج بوده و عده ای با سردادن شعارهای غیر اخلاقی سعی در برهم زدن آرامش استقلال داشتند.

عباس انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز به خبرنگار ورزشی برنا گفت:"قصد داریم در فصل آینده برنامه ریزی مشخصی برای سازماندهی هواداران مان داشته باشیم و به همین دلیل کارت لیدرهای کنونی باشگاه باطل می شود تا برای فصل آینده از نفراتی استفاده کنیم که منافع باشگاه و مردم را درنظر بگیرند."
انصاریفرد در ادامه پیرامون شایعه بازگشت افشین پیروانی به کادر فنی پرسپولیس نیز گفت:"در جلسه هیات مدیره فشاری به بنده مبنی بر بازگشت آقای پیروانی وارد نشد و اعضا تنها این گلایه را داشتند که چرا در جریان مسئله قرارنگرفته اند و در نهایت تصمیم درباره آقای پیروانی به بنده واگذار شد و رای قبلی همچنان برقوت خود باقی است.

m2stech
05-05-2009, 11:22
واعظي: از پرسپوليس مي‌روم

کانون هواداران پرسپولیس: دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ‌با توجه به شرايط حال حاضر به احتمال فراوان پرسپوليس را ترك مي‌كنم. مهدي واعظي عنوان كرد: دوست ندارم در اين شرايط بازارگرمي كنم اما با توجه به اينكه دو پيشنهاد خوب دارم و مي‌خواهم در فضاي جديد به كارم ادامه بدهم به احتمال فراوان پرسپوليس را ترك مي‌كنم. البته هنوز فصل به پايان نرسيده كه بخواهم نظر نهايي‌ام را اعلام كنم.
وي افزود: درست است كه در فصل جاري مصدوميت‌هايي داشتم.خوشبختانه تا حدودي توانستم جواب زحمات كادر فني را بدهم اما بعضي از اوقات بي‌مهري‌هايي به من شد كه مرا واقعا ناراحت كرد. واعظي در خصوص لغو بازي مقابل الشارجه امارات تاكيد كرد: آماده گرفتن 3 امتياز بوديم و شرايط بسيار خوبي داشتيم اما با اين حال اين 3 امتياز براي ما شيرين بود.

اين دروازه‌بان يادآور شد: هدف ما اين است كه با شكست الشباب عربستان به عنوان تيم اول به دور بعد صعود كنيم. ضمن اينكه مي خواهيم در جام حذفي نيز به مقام قهرماني برسيم.

m2stech
05-05-2009, 11:23
خلیلی: از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم

کانون هواداران پرسپولیس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس که پس از ماهها دوري از ميادين مسابقه توانست بار ديگر در جمع ملي پوشان قرار بگيرد بعد از پايان رقابت‌هاي ليگ با پيشنهادات جالب توجهي را به رو شده است. محسن خليلي گفت: با پايان مسابقات ليگ هنوز رقابت‌هاي جام حذفي و بازيهاي آسيايي را پيش رو داريم که هر کدام از اهميت بالايي برخوردارند. خليلي ادامه داد: خوشبختانه در جام حذفي با شکست سپاهان که سخت ترين حريف محسوب مي شد يک قدم به قهرماني نزديک تر شده ايم همچنين در رقابت‌هاي باشگاه‌هاي آسيا با کناره گيري الشارجه کار کمي آسوده تر شد. با از دست دادن قهرماني ليگ برتر براي کسب اين عنوان در جام حذفي و حتي جام باشگاه‌هاي آسيا مصمم تر هستيم.

وی با اشاره به پيشنهاداتي که به دستش رسيده است، تصريح کرد: بعد از پايان رقابت‌هاي ليگ برتر از طرف چند باشگاه به طور رسمي پيشنهادات جالب توجهي به دستم رسيده که بررسي آنها را به بعد از جام حذفي موکول کرده ام اين پيشنهادات از طرف چند باشگاه داخلي و اماراتي بوده است.

خليلي خاطرنشان کرد: هنوز جوابي به اين در خواست ها نداده ام و ترجيح مي دهم نامي از آنها نبرم البته هر گونه تصميم گيري ام به وضعيت پرسپوليس بستگي دارد و اولويتم اين تيم است.

m2stech
05-05-2009, 11:24
حمایت یک صد هزار نفری پرسپولیس را سرگروه می کند

با انصراف شارجه رقابت در گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا نزدیک تر شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس, بعد از انصراف شارجه و موافقت کتبی AFC با این تصمیم, هر سه تیم باقی مانده دارای شانس برابر برای صعود شدند.

در گفت وگوی اختصاصی سایت باشگاه پرسپولیس با آقای کریم پور نماینده ایرانی AFC در کوالالامپور ایشان اشاره کردند afc با توجه به بی تاثیر بودن نتایج شارجه برای سه تیم دیگر, جدول را بدون مسابقات این تیم در نظر خواهد گرفت. بدین ترتیب الشباب و پرسولیس 4 امتیازی و الغرافه سه امتیازی می شوند. روز چهارشنبه در مصاف الغرافه و الشباب در صورت شکست الغرافه بدون در نظر گرفتن بازی روزآخر , دو تیم الشباب و پرسپولیس صعود خواهند کرد و بازی تهران برای تعیین سرگروهی برگزار خواهد شد. در تهران پرسپولیس در صورت شکست الشباب با هر نتیجه ای سرگروه خواهد شد. (در این مسابقات بازی مستقیم ملاک است.)
در صورت شکست الشباب برابر الغرافه, الغرافه به عنوان یکی از دوتیم صعود خواهد کرد و منتظر بازی پرسپولیس و الشباب برای تعیین سرگروهی می ماند, که در این شرایط نیز پرسپولیس با شکست الشباب در تهران صدرنشین خواهد شد.
پرسپولیس در هر صورت برای صعود به عنوان تیم اول نیازمند شکست الشباب در تهران است, تا دور بعدی با خیالی آسوده تر میزبان تک بازی مرحله یک شانزدهم باشد.
پرسپولیس در صورت صعود به عنوان تیم اول میزبان تیم دوم گروه چهارم (گروه سپاهان) و در صورت صعود به عنوان تیم دوم میهمان تیم اول گروه سوم (گروه استقلال) خواهد بود.
همانطور که مشخص است راه صعود پرسپولیس به مراحل بالاتر بدون هیچ اما و اگری دست خود سرخپوشان است. امید است سرخپوشان در بازی آخر در ورزشگاه آزادی تهران با همدلی و حمایت یک صد هزار هوادار سرخپوش که نام ایران و پرسپولیس را فراتر از هرنام دیگری می دانند الشباب را شکست داده و به عنوان تیم اول به مرحله یک شانزدهم صعود کند.

لازم به ذکر است AFC تاکنون وضعیت انضباطی بازیکنان را بعد از انصراف شارجه اعلام نکرده است.

m2stech
05-05-2009, 11:31
وينگادا : پاس را در همدان کنار می‌زنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: بعد از لغو دیدار مقابل الشارجه، فقط به بازی‌های جام حذفی می‌اندیشیم و می‌خواهیم پاس را در همدان از دور مسابقات کنار بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: بعد از لغو دیدار مقابل الشارجه، فقط به بازی‌های جام حذفی می‌اندیشیم و می‌خواهیم پاس را در همدان از دور مسابقات کنار بزنیم.

ادواردو نلو وینگادا عنوان کرد: پرسپولیس هم اکنون در لیگ قهرمانان آسیا و همچمنین جام حذفی شرایط بسیار خوبی دارد و می خواهیم در هر دو جام با قدرت ادامه بدهیم. در حال حاضر برای من و شاگردان دیدار مقابل پاس همدان از هر چیز دیگری مهم‌تر است، چون باید در خانه حریف بازی کنیم و این موضوع کار ما را سخت تر از گذشته می‌کند.

وی ادامه داد:پاس تیم خوبی است، اما آنها در لیگ برتر نتایج خوبی کسب نکرده‌اند و می‌خواهند در جام حذفی جبران کنند، ولی نمی‌توانند تحت هیچ شرایطی پرسپولیس را از پیش رو بردارند.

وینگادا خاطرنشان کرد:تمام هدف پرسپولیس قهرمانی در جام حذفی است تا مجددا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند، به همين خاطر با تمام قوا به میدان خواهیم رفت.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: مدیرعامل باشگاه طی چند وقت تمام شرایط را برای موفقیت تیم مهیا کرده و بازیکنان از نظر روحی رو این شرایط بسیار خوبی دارند.

m2stech
05-05-2009, 11:33
هدایتی برود، رحمتی سرخپوش نمی‌شود

اختلافات مدیرعامل و رییس هیات مدیره پرسپولیس که تا پیش از این همیشه تکذیب می‌شد حالا حتی فعالیت‌های این باشگاه در بازار نقل و انتقالات را هم تحت‌تأثیر قرار داده است.

عباس انصاری‌فرد وقتی چند هفته قبل برای جذب مهدی رحمتی ابراز تمایل کرد، خیلی امیدوار بود که دروازه‌بان ملی‌پوش مس اولین صید پرسپولیس باشد اما تا امروز هنوز مذاکره‌ای صورت نگرفته و دلیل آن هم به رییس هیات مدیره باشگاه مربوط می‌شود.

به طوری که رحمتی بعد از دریافت پیغام مدیرعامل پرسپولیس، در تماس با حسین هدایتی وضعیت ادامه همکاری او با باشگاه را جویا شده و گفته که تنها در صورت ماندن رییس، حاضر است سرخپوش شود. هدایتی هم در صحبت با رحمتی گفته بود که جدایی‌اش حتمی است و همین مسأله شروع مذاکرات را تا امروز به تعویق انداخته است.

از طرف دیگر هدایتی که خیلی زودتر از مدیرعامل با آرفی صحبت کرده بود وقتی خبر توافق پنهانی انصاری‌فرد با این بازیکن را شنید حسابی معترض شد. او در حالی مخالفت خود با جذب آرفی را با انصاری‌فرد در میان گذاشت که در صحبت‌های خصوصی‌اش مدعی شده بود چون قرار است هزینه‌های این انتقال را خودش بپردازد همه چیز باید با نظر مستقیم او صورت بگیرد.

hurrahsport

m2stech
05-05-2009, 11:41
در پی اظهارنظر علوی مبنی بر شکست پرسپولیس؛
حیدری: احتمالا سید یک بازی دیگر را پیش بینی کرده است!

خبرگزاری ایسکانیوز: مدافع تیم پرسپولیس با اشاره به اظهارنظر سیدمحمد علوی بازیکن پاس مبنی بر شکست پرسپولیس در جام حذفی گفت: احتمال سید یک بازی دیگر را پیش بینی کرده است.
سپهر حیدری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، خاطرنشان کرد: با تمام قوا در مقابل پاس همدان می رویم و فقط به دنبال پیروزی در دیدار با این تیم هستیم.
وی ادامه داد: در سال گذشته در یک بازی نه چندان قابل قبول از تیم پاس شکست خوردیم اما قرار نیست دوباره تاریخ تکرار شود چرا که پرسپولیس باید پیروز میدان باشد.
وی افزود: علوی یکی از بازیکنان خوب پاس است که زمانی نیز در پرسپولیس بود اما به هر حال فکر می کنم وی باید در پیش بینی خود کمی تجدیدنظر کند.
حیدری درخصوص برکناری پیروانی به ایسکانیوز گفت: من بازیکن تیم هستم و در مورد مسایل کادر فنی نمی توانم دخالت کنم اما مساله ای که بارز است حضور موفق پیروانی در پرسپولیس است و امیدوارم مشکل وی هرچه زودتر حل شود.
مدافع تیم پرسپولیس در رابطه با لغو بازی با الشارجه عنوان کرد: ابتدا فکر می کردیم که عرب ها جنگ روانی درست کرده اند اما پس از مطمئن شدن دریافتیم که کناره گیری آنها صحت داشته است.
وی در پایان اظهار داشت: البته برای ما فرقی نمی کرد زیرا در شارجه همه به دنبال پیروزی در برابر حریف بودیم و می توانستیم حتی آنان را در خانه خودشان شکست دهیم اما به هر حال اکنون راه صعود ما هموار شد

m2stech
05-05-2009, 11:42
جواب اعتماد قطبی را خواهم داد
خلیلی: خودم را برای جام حذفی آماده می کنم

خبرگزاری ایسکانیوز: مهاجم تیم پرسپولیس با اشاره به برطرف شدن مصدومیت خود در چند روز آینده گفت: خودم را برای جام حذفی آماده می کنم.
محسن خلیلی روز دوشنبه در گفتگو با خبرگزاری ایسکانیوز، خاطر نشان کرد: با توجه به کشیدگی عضلات در دیداری که انجام دادم به صلاحدید دکتر از بازی در مقابل الشارجه معاف شدم که خوشبختانه این دیدار نیز انجام نمی شود.
وی ادامه داد: اکنون به همراه سایر بازیکنان تمرینات را انجام می دهم تا بتوانم به مرز آمادگی کامل برسم چرا که این مصدومیت به مدت هفت تا 10 روز به طول خواهد انجامید.
وی افزود: در بازی های جام حذفی می توانم پرسپولیس را همراهی کنم و مطمئن باشید با تمام قدرت در این جام حاضر می شوم زیرا می خواهم در موفقیت های پرسپولیس شریک باشم.
خلیلی در خصوص جام حذفی و آخرین وضعیت پرسپولیس به ایسکانیوز گفت: به هر حال ما توانستیم سپاهان را شکست دهیم و به مرحله بعدی صعود کنیم و این نشان دهنده روحیه بالا و تاکتیک قوی پرسپولیس است.
مهاجم ملی پوش تیم پرسپولیس در خصوص تیم ملی اظهار داشت: با تمام وجود در تمرینات تیم ملی حاضر می شوم و برای کسب موفقیت تلاش می کنم و امیدوارم که تیم ملی به جام جهانی صعود کند

lazy
05-05-2009, 13:16

مهم اینه که فقط ما باید الشبابو ببریم تا صدرنشین صعود کنیم و بریم به دیدار تیم دوم گروه سپاهان در تهران.
واما اگه خدایی نکرده دوم بشیم فکر کنم میخوریم به تیم اول گروه استقلال(الاتحاد) ان هم در عربستان:41::18:
اگه اول بشیم تو یه مسیر هموار قرار میگیریم تا قهرمانی آسیا:31:

m2stech
05-05-2009, 13:28
نوری: پیروانی دوباره به پرسپولیس باز می گردد

کانون هواداران پرسپولیس : هافبک تیم پرسپولیس با ابراز امیدواری نسبت به بازگشت پیروانی مربی برکنار شده این تیم گفت: پیروانی دوباره به پرسپولیس باز می گردد.
پژمان نوری روز دوشنبه در گفتگویی، خاطرنشان کرد: با توجه به صحبت هایی که وینگادا با بازیکنان انجام داد فهمیدیم که برکناری پیروانی یک سوء تفاهم بوده است.
وی ادامه داد: فکر می کنم که این سوء تفاهمات در چند روز آتی با نشست مسوولین باشگاه خاتمه پیدا کند و افشین پیروانی دوباره به تیم پرسپولیس ملحق خواهد شد.
وی درخصوص آخرین وضعیت پرسپولیس عنوان کرد: بازیکنان در شرایط بسیار خوبی هستند و تمرینات را به طور مستمر و فشرده انجام می دهند تا به حد مطلوب برسند.

نوری در رابطه با جام حذفی گفت: خوشبختانه توانستیم در دیدار سختی که با سپاهان داشتیم این تیم را شکست دهیم و به مرحله بعدی رقابت ها صعود کنیم و باید همین روند را تا پایان جام ادامه دهیم.
هافبک تیم پرسپولیس در پایان اظهارداشت: اگر می خواهیم به قهرمانی برسیم باید منسجم باشیم ضمن آنکه در همه شرایط باید تیم در آرامش و بدون حاشیه به کار خود ادامه دهد.

m2stech
05-05-2009, 13:31
وينگادا: باشگاه به من اجازه مصاحبه نداده است

کانون هواداران پرسپولیس : نلو وينگادا پس از تمرين امروز در پاسخ به خبرنگاران كه درباره شايعه مشكل با باقري و قهر اين بازيكن سئوال مي پرسيدند، گفت: با دستور باشگاه حق مصاحبه ندارم و حتي يك كلام هم حرف نمي‌زنم.
برخي رسانه ها امروز از اختلاف وينگادا و باقري خبر داده بودند.

m2stech
05-05-2009, 13:32
برای دیدار با مدیران الشارجه؛ وکیل پرسپولیس راهی امارات می شود

کانون هواداران پرسپولیس : وکیل حقوقی باشگاه پرسپولیس تهران برای دیدار با مدیران الشارجه راهی کشور امارات خواهد شد.
بعد از کناره گیری باشگاه الشارجه امارات از رویارویی با پرسپولیس در دور برگشت بازی های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی و درخواست غرامت از سوی باشگاه پرسپولیس برای لغو این دیدار، وکیل حقوقی باشگاه پرسپولیس طی چند روز آینده برای دیدار با مدیران باشگاه الشارجه راهی کشور امارات خواهد شو سپس با مسولان AFCدیدار خواهد کرد.

m2stech
05-05-2009, 13:32
عدم حضور ليدرها در تمرين امروز پرسپوليس

کانون هواداران پرسپولیس : در حاليکه ليدر هاي باشگاه پرسپوليس طي روزهاي اخير براي برخي مسئولان و اعضاي کادر فني مشکل ساز شدند،اين باشگاه تصميم گرفت که از ورود آنها به محل تمرين جلوگيري کند.
از همين رو در تمرين امروز صبح اين تيم که در حدود صد هوادار آنرا از نزديک تماشا مي کردند هيچکدام از ليدر هاي پرسپوليسي حضور نداشته و تنها دستياران آنها يا ليدر هاي درجه دو و سه به ورزشگاه "خيريه عمل"آمده بودند.
تمرين امروز پرسپوليس در نهايت آرامش برگزار شد.

MORINIO
05-05-2009, 13:33
به نظر من الشباب الغرافه رو ببره بهتره چون حداقل صعودمون دیگه قطعی میشه!ولی اگه مساوی بشه یا الغرافه ببره کارمون سخت تر میشه چون ممکنه با نبردن الشباب در بازی اخر حذف شیم!

در هر حالت ما بازی آخرمون رو باید ببریم تا صدرنشین بریم بالا:46:

m2stech
05-05-2009, 13:33
مذاکرات با عقیلی و حسینی آغاز شد

کانون هواداران پرسپولیس: مذاکرات مدیران باشگاه پرسپولیس تهران همچنان با سیدجلال حسینی و هادی عقیلی ادامه دارد تا با این بازیکنان قرارداد داخلی امضا شود.
بعد از این که تیم فوتبال پرسپولیس تهران در فصل گذشته در خط دفاع به شدت احساس ضعف کرد مدیران این باشگاه به دنبال جذب مدافعان قدرتمند لیگ برتری افتادند. در این راستا مذاکرات خود را با سیدجلال حسینی و هادی عقیلی شروع کرده اند. شنیده ها حاکی از آن است که حسینی به توافقات اولیه نیز برای سرخپوشان دست پیدا کرده و احتمالا طی چند روز آینده به طور رسمی قرارداد امضا خواهد کرد.

m2stech
05-05-2009, 13:34
ضرابی: مبالغ نجومی روزنامه ها صحت ندارد

کانون هواداران پرسپولیس: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تهران گفت: آن چیزی که درباره قرارداد بازیکنانی مانند آرفی در مطبوعات اعلام می شود به هیچ عنوان صحت ندارد چرا که بازیکنان جدید مبالغی کاملا متعارف دریافت می کنند.
مرتضی ضرابی در گفت وگوئی عنوان کرد: پرسپولیس کمی زود وارد بازار نقل و انتقالات شد و به همین دلیل تا این جا موفق شده بازیکنان مورد نظر را جذب کند، اما اخباری که درباره رقم قرارداد بازیکنان جدید مانند آرفی در رسانه‌ها درج شده به هیچ عنوان صحت ندارد و بعضی‌ها می‌خواهند شیطنت کنند. متاسفانه آنهایی که تا این جا از فصل نقل و انقالات عقب مانده اند و تنوانسته اند بازیکنان موردنظرشان را جذب کنند یکسری ارقام غیرواقعی اعلام کرده اند.

وی ادامه داد: نه 800 هزار دلار و نه 900 هزار دلار، هیچ کدام برای اشپیتم آرفی صحت ندارد. مبلغ قرارداد این بازیکن بسیار پایین تر از آن چیزی است که اعلام شده اما باشگاه نمی تواند این موضوع را اعلام کند چون کاملا خصوصی است و خود بازیکن باید این موضوع را اعلام کند.

مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اشاره به لغو دیدار شارجه و درخواست غرامت بباشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: برای این دیدار 120 هزار دلار اسپانسر جذب کرده بودیم و حتی مبلغی از آن را نیز زودتر دریافت کردیم، همچنین برای سفر به شارجه بلیت هواپیما خریداری کرده بودیم که بعد از لغو بازی مجبور شدیم خسارت پرداخت کنیم.

ضرابی گفت: در حال حاضر باشگاه پرسپولیس از لغو این دیدار دچار ضرر و زیان های زیادی شده است و به همین دلیل با مسولان AFC و FIFA نامه نگاری کرده ایم تا غرامت دریافت کنیم.

m2stech
05-05-2009, 13:35
پرسپولیس شنبه به همدان خواهد رفت

کانون هواداران پرسپولیس: تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای دیدار مقابل پاس در چارچوب مسابقات جام حذفی روز شنبه هفته آینده عازم همدان می‌شود.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای برگزاری دیدار مرحله یک چهارم جام حذفی روز شنبه هفته آینده راهي شهر همدان خواهد شد. تیم پرسپولیس روز یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه قدس همدان با تیم پاس دیدار خواهد کرد و در صورت پیروزی دراین دیدار به نیمه نهایی جام حذفی صعود خواهد کرد.

m2stech
05-05-2009, 13:36
پرسپوليس به دنبال تمديد قرارداد با باقرى

کانون هواداران پرسپولیس: باشگاه پرسپوليس در تلاش است تا قرارداد كريم باقرى كاپيتان ۳۵ ساله اين تيم را براى يك فصل ديگر تمديد كند. جالب است پرسپوليسى ها به باقرى اعلام كردند اين قرارداد را به هر شكلى كه باقرى دوست دارد تنظيم كرده و به امضا خواهند رساند. ظاهراً طبق اين قول و قرار اگر باقرى بخواهد به عنوان مربى با پرسپوليس همكارى كند قرارداد او به همين شكل تنطيم و امضا خواهد شد. البته هنوز باقرى تمايلى به انجام اين كار از خود نشان نداده و فعلاً قصد دارد همچنان در ميدان حضور داشته باشد.

m2stech
05-05-2009, 13:36
حاشیه تمرین امروز پرسپولیس / آرامش در تمرین پرسپولیس

کانون هواداران پرسپولیس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 10:30 امروز در ورزشگاه موسسه خيريه عمل برگزار شد. در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس به گرم كردن، ‌حفظ توپ و پرسينگ، آقاوسط در سه گروه، كارهاي استقامتي و سرعتي و عبور از موانع پرداختند. در مرحله بعدي بازيكنان به دو گروه تقسيم شدند و به انجام كارهاي تاكتيكي و فوتبال در نيمه زمين پرداختند. در مرحله سوم نيز شوت به دروازه، حمله به دفاع، ضربه به دروازه، عبور از يار فرضي و سانتر از جناحين و ضربه به دروازه در دستور كار قرار گرفت. بازيكنان در تمرين امروز نسبت به روزهاي گذشته تمرينات پرفشارتري را انجام دادند. وينگادا به بازيكنان تاكيد مي‌كرد تا به نحو مطلوبي در زمين به انجام كارهاي تاكتيكي بپردازند.

* كريم باقري، نعيم سعداوي، افشين پيرواني و حميد علي عسگر غايب بودند.

* 100 هوادار با سكوت كامل نظاره‌گر تمرين بودند.

* محسن خليلي به مدت50 دقيقه زير نظر دكتر زرينه اختصاصي تمرين كرد. مسعود زارعي نيز با رفع مصدوميت به صورت اختصاصي به كار با توپ و كارهاي سرعتي زير نظر پزشك پرسپوليس پرداخت.

* دروازه‌بانان مانند روزهاي گذشته زودتر از سايرين به تمرين پرداختند.

* نكته جالب در انتهاي تمرين امروز اين بود كه بازيكنان براي كوتاه كردن مسير خود براي رسيدن به رختكن از ارتفاع سه متري به پايين مي پريدند. اين موضوع باعث تعجب خبرنگاران و حاضران در تمرين شد.

* وينگادا به سه بازيكن تيم اميد كه روز گذشته نيز حضور در تمرين داشتند گوشزد مي‌كرد كه با تمركز بيشتر به تمرين بپردازند.

* چند خبرنگاران خانم مجوز حضور در ورزشگاه موسسه خيريه عمل را نگرفتند و پشت درهاي بسته ماندند.

* وينگادا از چمن بلند ورزشگاه خيريه عمل ايراد گرفت و از مسئولان خواست تا هر چه سريع‌تر اين چمن كوتاه شود.

* رحمان رضايي با دستور وينگادا در تمرينات پرفشار تيم به علت مصدوميت جزيي حضور پيدا نكرد.

* تمرين پرسپوليس ساعت 12:15 به پايان رسيد و صبح فردا پيگيري مي‌شود.

m2stech
05-05-2009, 13:37
شانس مبعلي و کاظميان کم شد / معدنچي در آستانه بازگشت به پرسپوليس

کانون هواداران پرسپولیس: پس از آنکه از باشگاه پرسپوليس اين خبر به بيرون درز کرد که براي فصل جديد رقابتهاي باشگاهي چند بازيکن حاضر در ليگ امارات مدنظر اين تيم هستند اسامي مختلفي در اين رابطه به گوش مي رسيد. ايمان مبعلي،جواد کاظميان و مهرزاد معدنچي سه بازيکني بودند که نام آنها در بين گزينه هاي اصلي پرسپوليس به چشم مي خورد.اما صبح امروز مشخص شد که در بين اين سه ايراني شاغل در ليگ حرفه اي امارات مهرزاد معدنچي چپ پاي سابق همين تيم باحتمال فراوان فصل آينده را در پرسپوليس توپ خواهد زد. از آنجايي که پرسپوليس به شدت دنبال جذب يک چپ پاي تخصصي است و البته از آنجايي که مذاکرات اين تيم براي انتقال فريدون زندي به ايران ناموفق بود مسئولان پرسپوليس مذاکرات خود را با معدنچي آغاز کردند.

با اين اوصاف و طبق آخرين اخبار پرسپوليس از ميان لژيونرهاي شاغل در امارات قصد دارد تنها يک بازيکن را به خدمت بگيرد که اين بازيکن به احتمال فراوان مهرزاد معدنچي خواهد بود.با اين حساب شانس مبعلي و کاظميان به طرز چشمگيري براي حضور در جمع سرخ هاي تهران کاهش يافته است

hoomaan
05-05-2009, 17:53
حذف تیم دوستاره /قهرمان تبانی / ستاره شدن علی علیزاده / قهرمان ایران بدون برد در آسیا / امیر باید بمونه /سال دیگه هم میخوایم آخر شیم تو گروه /

به دوستانی که با ترکیبات بالا بهترین انشا را درباره باشگاه مربوطه بنویسند یکعدد کاپ قهرمانی تقلبی اهدا خواهد شد .
از طرف کسی که کاپ قهرمانی رو برد خونشون .

ferdfe
05-05-2009, 17:57
پليز نتيجه استقلال

و

مس رفسنجان با ملوان !!

بردیا
05-05-2009, 17:59
استقلال 1-1
مس 1-0 بردش

JEFF_HARDY
05-05-2009, 18:00
یه چی می خوام بگم،نمی دونم باید خوشحال باشیم یا ناراحت،ولی خوب...

نماینده کشورمان ایران و قهرمان لیگ برتر ایران ،یعنی استقلال در بازی امروز خودش از لیگ قهرمانان آسیا باز هم مساوی کرد و بدون کسب حتی یک برد حذف شد....

mojtaba007
05-05-2009, 18:01
همشهری مس رفسنجان 1 بر صفر برد
استقلال هم مساوی کرد

ferdfe
05-05-2009, 18:01
ايول ايول داش مسي رو ايول :31:

خوب من هنوز حيرونم اين ژنرال براي اين استقلالي ها چكار كرده :16:

JEFF_HARDY
05-05-2009, 18:02
حذف تیم دوستاره /قهرمان تبانی / ستاره شدن علی علیزاده / قهرمان ایران بدون برد در آسیا / امیر باید بمونه /سال دیگه هم میخوایم آخر شیم تو گروه /

به دوستانی که با ترکیبات بالا بهترین انشا را درباره باشگاه مربوطه بنویسند یکعدد کاپ قهرمانی تقلبی اهدا خواهد شد .

2 تا جمله
حذف از جام حذفی با باخت از تیمی از لیگ 1
امیر باید برقصه!:25::34:

m2stech
05-05-2009, 18:03
واعظي: اگر خواسته هايم برآورده شود در پرسپوليس مي‌مانم

کانون هواداران پرسپولیس : دروازه بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: خواسته‌هايي را از مسوولان باشگاه پرسپوليس دارم كه در صورت برآورده شدن آنها در اين تيم خواهم ماند.
سيد مهدي واعظي روز سه شنبه در گفت و گویی، در خصوص شايعات اخير مبني بر جدايي‌اش از پرسپوليس خاطر نشان ساخت: جدايي ام از اين تيم قطعي نيست زيرا اگر مسوولان باشگاه بتوانند خواسته هايم را برآورده كنند حتما در اين تيم خواهم ماند.
وي افزود: باشگاه پرسپوليس تا كنون مذاكره‌اي با من نداشته است و به هر حال به عنوان يك بازيكن حرفه‌اي بايد به فكر وضعيت خود در فصل آينده باشم دروازه بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از دو باشگاه ليگ برتري با پيشنهادهاي خوبي روبه رو هستم كه در صورت عدم توافق با مسوولان پرسپوليس حتما تا پايان اين هفته با آنها وارد مذاكره خواهم شد.

وي افزود: مسوولان پرسپوليس با بعضي از دروازه بان‌ها مذاكره كرده‌اند و به همين دليل من هم به پيشنهادهاي خود پس از ديدار مقابل پاس همدان فكر خواهم كرد.
واعظي اظهار داشت: هواداران پرسپوليس اطمينان داشته باشند در صورت جدايي از پرسپوليس حتما به تيمي خواهم رفت كه آنها از آن تيم خاطره بدي نداشته باشند زيرا نمي‌خواهم موجب ناراحتي آنها شوم البته براي خودم نيز آرامش در جايي كه قرار است بازي كنم بسيار اهميت دارد.
وي در خصوص ديدار مقابل پاس همدان گفت: بازي در همدان و مقابل تيم قدرتمند پاس بسيار سخت است ولي ما به دليل اينكه به دنبال قهرماني هستيم بايد در تمامي ديدارهاي خود در جام حذفي به پيروزي دست يابيم.
تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و پاس همدان بيستم ارديبهشت در چارچوب رقابت‌هاي جام جذفي باشگاههاي ايران در همدان به مصاف هم خواهند رفت .

m2stech
05-05-2009, 18:03
باقری از دو روز دیگر شروع می کند

کانون هواداران پرسپولیس : پزشک تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: کریم باقری از ناحیه کمر دچار مصدوم شده است اما از دو روز دیگر تمرینات گروهی خود را شروع می کند و به دیدار مقابل پاس می رسد.
دکتر زرینه در گفت وگویی عنوان کرد: باقری طی دو روز گذشته تمرینات اختصاصی فیزیوتراپی انجام داده و از دو روز دیگر تمرینات گروهی خود را با تیم پرسپولیس شروع می کند و به دیدار مقابل پاس همدان نیز می رسد. قطعا اگر کادر فنی صلاح بداند و کریم از نظر بدنی آمادگی خوبی داشته باشد او نیز می تواند در این دیدار حساس تیم را همراهی کندو
وی ادامه داد: حمید علی عسگری و مسعود زارعی نیز به دلیل مصدومیت دیدار مقابل پاس همدان را از دست خواهد داد و این موضوع را به کادر فنی نیز اعلام کرده ایم.

m2stech
05-05-2009, 18:04
رحمان رضایی: لغو دیدار با شارجه به نفع ما شد

کانون هواداران پرسپولیس : مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: لغو دیدار با الشارجه به پرسپولیس کمک زیادی انجام داد تا به این ترتیب برای دیدار مقابل پاس از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار داشته باشیم.
رحمان رضایی در گفت وگویی عنوان کرد: با توجه به این که دیدار مقابل الشارجه لغو شد، بازیکنان ما فرصت زیاید برای استراحت پیدا کردند و حالا از نظر بدنی شرتیط بهتری برای دیدار مقابل پاس همدان داریم. بازیکنان ما فرصت زیادی برای استراحت پیدا کردند و این موضوع کاملا به نفع ما است.

وی ادامه داد: برای دیدار مقابل پاس همدان نیز کاملا آماده ایم و می خواهیم این تیم را رد زمینش شکست دهیم. هدف ما قهرمانی در جام حذفی است و برای رسیدن به این هدف هر کاری انجام می دهیم.

m2stech
05-05-2009, 18:04
زارع: علاقه مندم در پرسپوليس بمانم

کانون هواداران پرسپولیس : بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: با توجه به شرايط خوبي كه در پرسپوليس دارم علاقه مندم فصل آينده در اين تيم بمانم.
مازيار زارع روز سه شنبه در گفت و گویی، در خصوص وضعيتش در پرسپوليس خاطر نشان ساخت: خوشبختانه شرايط خوبي در پرسپوليس دارم و به همين دليل علافه مندم در اين تيم بمانم.
وي افزود: متاسفانه مسوولان باشگاه تاكنون هيچ مذاكره‌اي با من و بازيكنان ديگر تيم، كه قرارداد هايشان به اتمام رسيده نداشته اند.
بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: معتقدم بهتر است مسوولان باشگاه ابتدا با بازيكنان تيم خود در خصوص تمديد قرارداد صحبت كنند و سپس به سراغ مذاكره با ساير بازيكنان بروند.
زارع تصريح كرد: در حال حاضر شرايط بسيار خوبي دارم و فكر مي‌كنم از اوايل فصل بسيار بهتر شده ام.

وي افزود: دليل اين موضوع اين است كه پس از گذشت يك نيم فصل با شرايط پرسپوليس به خولي آشنا شدم.
زارع ديدار مقابل پاس همدان در چارچوب جام حذفي را بسيار دشوار دانست و گفت: اين بازي حساسيت ويژه‌اي براي دو تيم دارد و هر دو براي پيروزي به ميدان خواهند آمد.
وي اظهار داشت: تمام تلاش خود را خواهيم كرد تا با پيروزي مقابل پاس همدان گام بلندي براي قهرماني جام حذفي برداريم.

ferdfe
05-05-2009, 18:05
2 تا جمله
حذف از جام حذفی با باخت از تیمی از لیگ 1
امیر باید برقصه!:25::34:

از ژنرال نترسه :22:

m2stech
05-05-2009, 18:05
ممبيني ديدار پرسپوليس و پاس را سوت مي‌زند

کانون هواداران پرسپولیس: هدايت ممبيني ديدار پرسپوليس و پاس همدان را در چارچوب مسابقات جام حذفي سوت خواهد زد.
اسامي داوران قضاوت‌كننده در ديدار پاس همدان و پرسپوليس تهران از سوي كميته داوران اعلام شد.
ديدار پاس همدان و پرسپولیس تهران كه در تاريخ ‪ ۲۰‬ارديبهشت ماه در ساعت ‪۱۷:۰۰‬ در شهر همدان برگزار مي‌شود را هدايت ممبيني-رسول فروغي-مسعود فرح نيا و بابك وسيله بر قضاوت خواهند كرد. شايان ذكر است كه عبداله با عزم ناظر اين بازي معرفي شده است.

m2stech
05-05-2009, 18:06
برای بخشش نیکبخت / انصاري فرد با كفاشيان مذاكره مي‌كند

کانون هواداران پرسپولیس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس براي بخشش هافبك تيم فوتبال پرسپوليس با رئيس فدراسيون فوتبال ديدار مي‌كند. عليرضا نيكبخت واحدي پس از امتناع از حضور در تيم ملي در زمان مربيگري علي دايي از سوي كميته انضباطي با محروميت 2 ساله مواجه شد. پس از اين ماجرا كميته انضباطي اعلام كرد نيكبخت در صورتي كه در خواست كند بخشيده خواهد شد. عباس انصاري‌فرد به همين دليل قصد دارد به زودي با علي كفاشيان براي بخشش بازيكن شماره 10 پرسپوليس ديدار و گفت و گو كرد. انصاري فرد گفت: دوست دارم اگر سرمربي تيم ملي صلاح بداند نيكبخت به تيم ملي كمك كند. من هم بنا به وظيفه‌ام سعي مي‌كنم مشكلات پيش آمده‌ را برطرف كنم. به همين منظور قصد دارم با رئيس فدراسيون فوتبال در اين باره صحبت كنم.

m2stech
05-05-2009, 18:06
كاشاني: براي كمك به تيم ملي آماده‌ام

کانون هواداران پرسپولیس: مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس گفت: براي كمك به تيم ملي در راه رسيدن به جام جهاني از هيچ تلاشي دريغ نمي‌كنم. حبيب كاشاني در خصوص شايعات اخير درباره حضورش به عنوان سرپرست تيم ملي در كنار افشين قطبي عنوان كرد: با توجه به شرايط حال حاضر هر كمكي از دستم برآيد براي تيم ملي انجام خواهم كرد. وي افزود: حرف هايي بوده كه من در حال حاضر دوست ندارم در آن مورد حرفي بزنم. من جزو سربازان اين خاك هستم و هميشه سعي مي‌كنم در خدمت فوتبال كشورم باشم. كاشاني تاكيد كرد: از تمام كارشناسان، مديران، مربيان و اهالي فوتبال خواهش‌ مي‌كنم در اين شرايط حساس همه چيز را فراموش كنند و دست به دست هم دهند تا تيم ملي ايران با هدايت افشين قطبي به جام جهاني 2010 صعود كند. با پتانسيلي كه در فوتبال ايران وجود دارد مي‌توانيم در جام جهاني به موفقيت برسيم.

كاشاني اظهار داشت: براي موفقيت‌ تيم ملي حمايت همه جانبه خود را به عنوان فردي كوچك اعلام كرده‌ام و در اين راه از هيچ تلاشي دريغ نخواهم كرد. اگر تيم ملي به جام‌جهاني صعود كند خستگي از تن جامعه فوتبال دور خواهد شد.

m2stech
05-05-2009, 18:07
باقري با انصاري‌فرد ديدار كرد

کانون هواداران پرسپولیس: كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس امروز با عباس انصاري‌فرد ديدار كرد. در پي شايعه اختلاف وينگادا با كريم باقري و قهر اين بازيكن، كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس بعدازظهر امروز با عباس انصاري‌فرد ديدار و گفت و گو كرد. در اين جلسه در خصوص مسائل مالي بازيكنان پرسپوليس و شايعه اختلاف با وينگادا بحث و تبادل نظر شد. در پايان جلسه عباس انصاري‌فرد گفت: كريم باقري خسته است و وينگادا به او چند روزي استراحت داده است. درباره مشكل باقري با وينگادا به هيچ عنوان مسئله‌اي مطرح نبود.
وي افزود: باقري بازيكن حرفه‌اي و با تجربه است و با غيرت خود به پيراهن پرسپوليس هميشه نشان داده كه چه بازيكن بزرگي براي فوتبال ايران است.

انصاري فرد تاكيد كرد: كريم باقري گفت براي من هيچ فرقي ندارد چه فردي در پرسپوليس باشد. چون من اين تيم را دوست دارم و به خاطر مردم در آن بازي مي‌كنم و با هيچكس نيز مشكلي ندارم.

همچنين مجتبي شيري مدافع پرسپوليس نيز پس از كريم باقري با انصاري فرد در مورد مسائل مختلف و حضورش در فصل آينده دقايقي به گفت و گو پرداخت.

m2stech
05-05-2009, 18:07
پرسپوليس خواستار دريافت غرامت از الشارجه امارات شد

کانون هواداران پرسپولیس : باشگاه پرسپوليس صبح امروز در نامه‌اي به فدراسيون فوتبال خواستار دريافت غرامت از باشگاه الشارجه امارات شد.
عباس انصاري فرد، مديرعامل باشگاه پرسپوليس امروز در نامه‌اي به فدراسيون فوتبال درخواست كرد تا با ارسال نامه‌اي به AFC در خصوص لغو بازي با الشارجه امارات درخواست غرامت شود.
انصاري فرد در اين نامه پرداخت هزينه‌هايي همچون بليت هواپيما، اسپانسر پرسپوليس در بازي با الشارجه و ... را در 5 بند درخواست كرد.
بازي پرسپوليس و الشارجه امارات به دليل كناره‌گيري تيم اماراتي لغو شد.

m2stech
05-05-2009, 18:08
زرینه: باقري و علي عسگر به بازي مقابل پاس نمي‌رسند

کانون هواداران پرسپولیس: پزشك تيم فوتبال پرسپوليس از غيبت حميد علي عسگر و كريم باقري در ديدار مقابل پاس همدان خبر داد. فريد زرينه در خصوص مصدومان پرسپوليس گفت: كريم باقري از ناحيه كمر دچار مشكل جدي است و با توجه به تمرينات فيزيوتراپي به نظر مي رسد ظرف سه روز آينده بتواند تمرينات خود را شروع كند اما به دليل دوري يك هفته‌اي از تمرينات بعيد است مقابل پاس همدان به ميدان برود.
وي در خصوص مصدوميت حميد علي عسگر عنوان كرد: اين بازيكن دچار كشيدگي عضلاني شده و امروز از پاي او MRI گرفتيم و تا فردا بعدازظهر نتيجه آن مشخص خواهد شد. پس از بررسي معلوم مي شود اين بازيكن تا چه وقت از پرسپوليس دور خواهد ماند اما قطعا با توجه به حساسيت اين آسيب‌ديدگي علي عسگر در بازي مقابل پاس همدان نمي‌تواند به ميدان برود.

زرينه خاطرنشان شد: محسن خليلي در شرايط آرماني است و از فردا مي‌تواند در تمرينات گروهي شركت كند.

m2stech
05-05-2009, 18:08
استقلال با آقایی هر چه تمامتر از آسیا حذف شد

کانون هواداران پرسپولیس: تيم فوتبال استقلال با نتيجه تساوي يك بر يك برابر الاتحاد عربستان متوقف شد و از صعود به مرحله بعد باز ماند. اين ديدار از ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 20 هزار تماشاگر برگزار شد.
ابو چرائونه در دقيقه 80 گل الاتحاد را به ثمر رساند و علي عليزاده در دقيقه 88 براي استقلال گلزني كرد. اين سومين تساوي استقلال در ليگ قهرمانان آسيا بود.
محسن باسما داور سوريه‌اي به وحيد طالب لو و ابراهيم تقي پور،خسرو حيدري و پيروز قرباني از استقلال كارت زرد نشان داد.
استقلال با اين تساوي با 3 امتياز از صعود به مرحله بعد باز ماند و هيچ شانسي براي صعود ندارد. ديدار آخرين تيم برابر الجزاير امارات برگزار خواهد شد. الاتحاد نيز 9 امتيازي شد و در صدر قرار گرفت.

ديگر ديدار اين گروه از ساعتي ديگر بين ام صلال قطر و الجزيره امارات برگزار مي شود. ام صلال با 7 امتياز دوم است و الجزيره با 3 امتياز در رده سوم ايستاده است. استقلال هم در رده آخر جاي گرفت.

Mokafating
05-05-2009, 18:16
انا لله و انا الیه راجعون :34:

ferdfe
05-05-2009, 18:19
ميگم اين استقلالي ها اگر مثل شارجه انصراف داده بودن سنگين تر بود :27:

aluminum
05-05-2009, 18:25
اره انصراف داده بود اینجوری ابرو ریزی نمی کرد
الاتحاد نمی خواست بزنه
بازیکن اصلی تیمش رو نیم کت بودن و یه سری هم که اول نیمه دوم کشید بیرون

cao-cao
05-05-2009, 18:31
با با حداقل میگفتید تو لیگ خسته شدیم میپیچیدید ابروی ما رو نمیبردید :)

ferdfe
05-05-2009, 18:34

:27: تاييد ميشود اساسي :21:

aluminum
05-05-2009, 18:34
ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا- نتيجه ديدارهاي شرق قاره
در هفته پنجم از رقابتهاي ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا، دو تيم كره اي برابر حريفاني از اندونزي و استراليا به برتري دست يافتند.
تيم اف.سي سئول كره جنوبي در گروه ششم اين رقابتها، حريف اندونزيايي خود سري ويجايا را با برتري پرگل ۵ بر ۱ مغلوب ساخت درحاليكه تيم پوهانگ استيلرز كره نيز با ۳ گل مقابل سنترال كاست مرينرز از استراليا به برتري رسيد.
به گزارش سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا، سنترال كاست مرينرز در خانه پوهانگ دو گل به ميزبان زد اما براي جبران سه گل خورده كافي نبود.
در گروه هفتم، نماينده ژاپن، كاشيما آنتلرز برابر ديگر نماينده كشور كره، باشگاه سامسونگ بلووينگز، به پيروزي ۳ بر صفر دست يافت.
در همين گروه تيم نيروي هوايي سنگاپور ۱-۱ مقابل شانگهاي چين تن به تساوي داد.
در گروه هشتم علاوه بر پوهانگ و سنترال كاست، تيم‌هاي تيانجينگ تداي چين و كاوازاكي ژاپن به مصاف هم رفتند كه با برتري ۳ بر ۱ حريف چيني پايان يافت.
براساس اين نتايج، تاكنون صعود سه تيم ژاپني و يك تيم كره‌اي به مرحله دوم رقابتهاي ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا قطعي شده است.
گامبا اوزاكاي ژاپن از گروه ششم، كاشيما آنتلرز ژاپن از گروه هفتم و كاوازاكي ژاپن به همراه پوهانگ كره جنوبي از گروه هشتم، تيم‌هاي راه يافته به مرحله بعد هستند.

m2stech
05-05-2009, 18:38
نیکبخت، واعظی و سپهر مازادهای پرسپولیس

اینکه برخلاف همیشه و به جای عقب ماندن از قافله این بار مدیران پرسپولیس برای به رونق انداختن بازار نقل و انتقالات پیشقدم شده‌اند، یعنی که همین روزها باید منتظر خداحافظی ستاره‌های سرخ باشیم.

ورود پرسپولیسی‌ها به بازار نقل و انتقالات در حالی صورت گرفت که آنها برای حفظ ستاره‌های امروزشان چاره‌ای نیندیشیده بودند. البته پیش از آن صحبت‌هایی شده بود و در میان تمام اختلافات، تنها تمدید قرارداد بازیکنانی چون کریم باقری، علی کریمی، محسن خلیلی، پژمان نوری، رحمان رضایی و ایوان پتروویچ بود که مدیران باشگاه را بالاخره به یک اتفاق نظر رساند.

اینها قرار است تحت هر شرایطی، حفظ شوند. زارع، محمد و شیری هم که یک فصل دیگر قرارداد دارند و خیال باشگاه از بابت آنها راحت است. به این جمع قرار است بازیکنان دیگری هم اضافه شوند. لیست همان لیست‌ قبلی است و رحمتی، آرفی، حمودی، آل‌نعمه، عقیلی، اشجاری و بائو بازیکنان مورد نظر پرسپولیس.

در واقع آنها طوری چشم مدیران را گرفته‌اند که دیگر در باشگاه کسی خواهان ماندن بادامکی، منصوری، توره، حیدری، حقیقی، عبدی، خیرخواه، آتسوی و حتی نیکبخت نیست و این چند سرخپوش شاید فقط تا دو سه هفته دیگر میهمان پرسپولیس باشند. برای جایگزینی آنها هم فعلا با آرفی و بائو قراردادهایی دو ساله بسته شده و با آل نعمه هم به توافق رسیده اند و همین روزها او هم برای امضای قرارداد به تهران می‌آید.

توافقات نهایی با حمودی هم از مدت‌ها قبل انجام شده و اگر تا امروز قراردادی به امضا نرسیده به خاطر توصیه‌هایی است که مدیر برنامه‌های این بازیکن به او داشته و خواسته شد برای حضور در پرسپولیس عجله نکند. آن طرف، هادی عقیلی بابت نیمکت‌نشینی‌های آن سال‌ها هنوز دلخور است و فعلا نتوانسته برای سرخپوش شدن دوباره، با خودش کنار بیاید.

ماجرای سیدمهدی رحمتی و حضورش در پرسپولیس اما با همه فرق می‌کند. خودش گفته که برای فصل تازه تصمیمی نگرفته و مدیرعامل پرسپولیس هم در ادامه پنهان کاری‌هایش تأکید دارد که مذاکره دوباره‌ای با این دروازه‌بان صورت نگرفته. حال آنکه نزدیکان رحمتی خبر می‌دهند که او نزدیک به سه ماه قبل با پرسپولیسی‌ها به توافق رسیده. قرارداد داخلی یک ساله‌اش را امضا کرده و حتی چک اولش را هم از حسین هدایتی گرفته!

حضور او به خودی خود تغییرات تازه‌ای را رقم می‌زند. همین ابتدای فصل هم به خاطر رقابت‌ با رحمتی بود که مهدی واعظی حاضر شد قراردادش را تمدید کند اما بدون شک دروازه‌بان همیشه معترض همان طور که یکی دو هفته قبل گفته بود این بار پرسپولیس را ترک خواهد کرد. به ویژه که باشگاه و مدیرانش هم نظر چندان مثبتی روی او ندارند و ادامه همکاری و تمدید قرارداد با میثاق معمارزاده را ترجیح می دهند. در واقع میثاق تنها دروازه‌بانی است – از جمع دروازه‌بان‌های فعلی- که باشگاه تصمیم به تمدید قراردادش گرفته و با حضور او و رحمتی دیگر نیازی به مهدی واعظی و علیرضا حقیقی نیست. البته به شرطی که حقیقی دیگر به نفر سوم بودن قناعت نکند و مثل واعظی، او هم تصمیم به رفتن بگیرد.

در این میان، موضوعی هست که تأثیرش در یارگیری‌های پرسپولیس را نمی‌شود نادیده گرفت و آن اختلافات مدیریتی است. کمیته سه نفره نقل و انتقالات باشگاه که قرار بود متشکل از انصاری‌فرد، فرخزادی و آخوندی باشد و وعده‌اش را داده بودند، هنوز تشکیل نشده.

مدیرعامل و هیات مدیره هم به تکروی‌هایشان در دو مسیر متفاوت مشغولند و درباره لیست خرید باشگاه، کوچکترین توافق میان آنها دیده نمی‌شود و هر کدام با هر بازیکنی که دوست دارند و هر طور دلشان می‌خواهد مشغول مذاکره‌اند و بالاخره اینکه همین اختلافات شاید دلیلی شود برای اینکه پرسپولیس با همان سرعتی که قدم به بازار نقل و انتقالات گذاشت، حذفی نابه‌ هنگام از این گردونه داشته باشد.

hurrahsport

m2stech
05-05-2009, 18:40
اميديان : در پي يك تيم بزرگ به پرسپوليس پيوستم

تب و تاب پرسپوليس براي جذب بازيكنان مطرح ، نشان از تدبير حاج عباس انصاري فرد براي حضور قدرتمندانه سرخ ها در فصل آينده دارد .پس از اشپيتيم آرفي ، ميثم بائو و صابر مير قرباني به تازگي جلال اميديان ، مدافع چپ مس كرمان هم با پرسپوليسي ها قرارداد داخلي امضاء كرد . درحالي كه قبلا حسن اشجاري تمايل خود را براي پيوستن به پرسپوليس اعلام كرده بود و احمد آل نعمه هم يكي از گزينه ها بود ، جذب جلال اميديان بحث بر انگيزجلوه ميكند .

اميديان گفت : هميشه دوست داشتم در يك تيم بزرگ بازي كنم اما شايد هرگز تصور نمي كردم از پرسپوليس پيشنهاد داشته باشم . براي بازي كردن در يك تيم بزرگ خيلي انگيزه دارم واميدوارم بتوانم براي تيم جديدم مثمر ثمر باشم .

hurrahsport

ferdfe
05-05-2009, 19:07

تب و تاب پرسپوليس براي جذب بازيكنان مطرح ، نشان از تدبير حاج عباس انصاري فرد براي حضور قدرتمندانه سرخ ها در فصل آينده دارد .پس از اشپيتيم آرفي ، ميثم بائو و صابر مير قرباني به تازگي جلال اميديان ، مدافع چپ مس كرمان هم با پرسپوليسي ها قرارداد داخلي امضاء كرد . درحالي كه قبلا حسن اشجاري تمايل خود را براي پيوستن به پرسپوليس اعلام كرده بود و احمد آل نعمه هم يكي از گزينه ها بود ، جذب جلال اميديان بحث بر انگيزجلوه ميكند .

اميديان گفت : هميشه دوست داشتم در يك تيم بزرگ بازي كنم اما شايد هرگز تصور نمي كردم از پرسپوليس پيشنهاد داشته باشم . براي بازي كردن در يك تيم بزرگ خيلي انگيزه دارم واميدوارم بتوانم براي تيم جديدم مثمر ثمر باشم .

hurrahsport

اي وطن فروش :13: ولي باز خوبه رفتي پرسپوليس وگرنه اگر رفته بودي اس اس از ... اعدام ميشدي :27:

Kasra 91
05-05-2009, 19:16
حالا این بازیش خوبه؟

JEFF_HARDY
05-05-2009, 19:18
حالا این بازیش خوبه؟
منم تاحالا ازش نشنیدم
وقتی اشجاری می خواد بیاد اینا چیه میارن

ferdfe
05-05-2009, 19:20
حالا این بازیش خوبه؟

بدك نيست :23:

ali_ranger22
05-05-2009, 19:40
استقلال هم که با اقتدار تمام از آسیا حذف شد ! :27: :31:

momkhbpsp
05-05-2009, 19:50
استقلال هم که با اقتدار تمام از آسیا حذف شد ! :27: :31:
تبریک میگم تبریک
حالا بیان خودشون رو با بارسلونا مقایسه کنند

Mokafating
05-05-2009, 19:53
تبریک میگم تبریک

این حرفها چیه :2: استقلال در سطح بیل و کلنگ سازی افغانستان هم نیست :22:

ferdfe
05-05-2009, 19:59
این حرفها چیه :2: استقلال در سطح بیل و کلنگ سازی افغانستان هم نیست :22:

اي خدا چقدر امروز خنديدم ايول :16::16:
ژنرالشون هم رفت ديگه كي براشون تباني كنه خدا داند :27:

سال ديگه همين موقع انشالله تيتر همه جا ميشه سقوط استقلال به دسته اول :33::thumbsup:

corey
05-05-2009, 20:30

این عکسه بهزاد خداداد هست ( تکواندو)

m2stech
05-05-2009, 20:54
این عکسه بهزاد خداداد هست ( تکواندو)

:31: جالبه :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

YOUCOM
06-05-2009, 00:17
تبریک میگم تبریک

دوستای خوبم. این حرفا چیه
با بازیهایی که این سه تیم انجام دادن، آبروی ایران رفت...
به امید قهرمانی پرسپولیس...

بردیا
06-05-2009, 00:25
جلال امیدیان فکر کنم سنش بالا باشه
به درد پرسپولیس نمیخوره
در ضمن سیبیلو هم هستش.:دی

Turok-71
06-05-2009, 02:05
پرسپولیس اگه دفاع چپ سرحال میخاد باید از خارج بیاره مثله روبرت ساها که واقعا
عالی بازی میکرد. اگه نه فقط حسن اشجاری میتونه به پرسپولیس کمک کنه.

momkhbpsp
06-05-2009, 10:58
دوستای خوبم. این حرفا چیه
با بازیهایی که این سه تیم انجام دادن، آبروی ایران رفت...
به امید قهرمانی پرسپولیس...

آبروی ایران خیلی وقته رفته
ایران آبروش رو با تیم ملیش از دست داد چه برسه با باشگاهی
اخیرا هم که دیگه واسش آبرویی نموند (بازی ایران عربستان)
حالا اگه پرسپولیسیها (امپراطور برای تیم ملی- تیم پرسپولیس) بتونند یه کم از این گندی که بقیه زدن رو جمع و جور کنند.
یه حرفی یکی از بچه ها بازی اول استقلال که باختن تو آسیا اینجا زد که واقعا درست بود
این بود که واسه چی بچه های پرسپولیس حرص اونا رو میخورند اگه اونا میمودن بالا ممکن بخورند به هم که واسه ما دردسر میشد. این از خصوصیت های فوتبال حرفه ایه

m2stech
06-05-2009, 12:03
پرسپوليس به دنبال مهاجم برزيلي

مديران باشگاه پرسپوليس كه به شدت مشغول جذب بازيكنان جديد هستند ،‌ هم اكنون به دنبال يك مهاجم برزيلي هستند تا با وي قرارداد امضاء كنند .

بعد از اينكه باشگاه پرسپوليس براي فصل آينده اشپيتيم آرفي را جذب كرد ،‌هم اكنون به دنبال يك بازيكن جديد ديگر در خط حمله است كه گفته مي شود برزيلي است و در حال حاضر مديران باشگاه پرسپوليس در حال بررسي وضعيت اين بازيكن هستند . بعد از جذب ناموفق دوكارمو برزيلي كه در زمان مصطفوي اتفاق افتاد ، مديران جديد اين باشگاه با دقت بيشتري به دنبال جذب بازيكنان خارجي به خصوص برزيلي هستند .

hurrahsport

mehdi_360
06-05-2009, 12:04
یه مهجم دیگه باید بیارن
این محسن و ابراهیم رو هم باید بندازن بیرون ...

masoudtr
06-05-2009, 12:07
مسابقه بعدی تیم کی و با کی است؟

JEFF_HARDY
06-05-2009, 12:10
یه مهجم دیگه باید بیارن
این محسن و ابراهیم رو هم باید بندازن بیرون ...
محسن رو چرا؟اون مصدومیت فیل رو تا آخر عمرش معلول می کرد
باید بهش فرصت داد بابا،فصلی که قهرمان شدیم رو یادتون رفته؟

m2stech
06-05-2009, 12:11
بازی بعد (جام حذفی)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پاس همدان --- پرسپولیس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ برگزاري: 20 اردیبهشت 88

زمان برگزاري: نامعلوم

محل برگزاري: قدس همدان

داور: نامعلوم

shahrokh_sib
06-05-2009, 12:25
هم اكنون به دنبال يك مهاجم برزيلي هستند تا با وي قرارداد امضاء كنند .

به قول یکی از روزنامه ها:

میگن دفاع چپ و هافبک دونده نداریم ، میرن مهاجم میخرن..!!!!

محسن باید باشه اما توره رو باید بندازنش بیرون ، این هادی نوروزینارم بندازن بیرون....

pedramch
06-05-2009, 12:29
به امید پیروزی امشب الشباب!

mehdi_360
06-05-2009, 12:32
بدم میاد از این هادی نوروزی و علی عسگر ، این بچه مچه ها رو باید بندازن بیرون
نیک بخت رو هم باید بیرون کنن ...

shahrokh_sib
06-05-2009, 13:01
نیک بخت رو هم باید بیرون کنن ...

نیکبخت بازیکن خوبه ولی خرابش کردن ...
به نظرم اگه یه مربی مقتدر بیاد ، علی خوب تمرین کنه بازیکنه باحالیه....

راستی میگن الشارجه که رفته کنار تیمهایی که ازش امتیاز گرفتن حساب نمیشه و پرسپولیس الان صدر جدول میشه...

MoJtaBa.R
06-05-2009, 14:26
نقل قول:
نوشته شده توسط Mokafating [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این حرفها چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif استقلال در سطح بیل و کلنگ سازی افغانستان هم نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](28).gif

اي خدا چقدر امروز خنديدم ايول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](22).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](22).gif
ژنرالشون هم رفت ديگه كي براشون تباني كنه خدا داند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

سال ديگه همين موقع انشالله تيتر همه جا ميشه سقوط استقلال به دسته اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).gif:thumbsup:

اگه موضوع بخوائ به راحتي باشه حتما بايد دنبال آقاي فشن : ناصر خان !!!! برن تا ايشون بياد به تيم گند بزنه با اون ترکيب ... ي طبق معمول سنگ پا رو بندازن بيرون و کم کم راه سقوط هموار بشه ، تاريخ يهو ديدي تکرار شد : اونا قهرماني ليگ 3 رو هم دارن چه برسه به يک !

khashi87
06-05-2009, 15:03
عمو مجتبی ما مثل اینک خیلی با هم فامیلیم توی اونیکی تاپیک هم با هم هم نظریم ایول.

ali_ranger22
06-05-2009, 15:38
خدا کنه الشباب - الغرافه مساوی شه بازیش که ما الشباب رو ببریم تا به عنوان تیم اول صعود کنیم

4870x2
06-05-2009, 15:44
اي خدا چقدر امروز خنديدم ايول
ژنرالشون هم رفت ديگه كي براشون تباني كنه خدا داند

سال ديگه همين موقع انشالله تيتر همه جا ميشه سقوط استقلال به دسته اول
تازه واعظ گفت ما حتما سال ديگه از قهرمانيمون دفاع مي كنيم:دي
اين رو الان مي گم يه 1-2 سال ديگه معلوم ميشه:براي شادي روح بزرگ استقلال بخوانيد رحملله و يقرال فاتحمت الصلوات

خدا کنه الشباب - الغرافه مساوی شه بازیش که ما الشباب رو ببریم تا به عنوان تیم اول صعود کنیم
اشكال نداره دوم هم بشيم باز قهرمانيم(به اين ميگن اعتماد به نفس)

JEFF_HARDY
06-05-2009, 16:15
فرق تیم اول و دوم تو لیگ قهرمانان چیه؟از نظر امکانات و شانس میزبانی و اینا فرقی داره؟

wildhunter
06-05-2009, 16:19

علی الشباب ببره بهتر پرسپولیس خیالش از صعود راحت میشه بعد الشباب رو تو تهران گلبارون میکنیم

pedramch
06-05-2009, 17:37
منم موافقم.
الشباب ببره بهتره!

lazy
06-05-2009, 18:18
:18:چی میگی؟برای چی مساوی؟اگه مساوی منه امکان داره ما اصلا صعود نکنیم:13:
دیگه از این حرفا نزنی ها!

m2stech
06-05-2009, 18:20
علی الشباب ببره بهتر پرسپولیس خیالش از صعود راحت میشه بعد الشباب رو تو تهران گلبارون میکنیم

اونا الان تو تفضل 4 تا از ما جلوترن اگر الغرافه را تازه با اختلاف یک گل شکست بدن اونوقت ما باید حداقل 6-0 ازشون ببریم تا اول گروه بشیم :13:

lazy
06-05-2009, 18:20
:18:چی میگی؟برای چی مساوی؟اگه مساوی کنه امکان داره ما اصلا صعود نکنیم:13:(در صورته باختمون مقابل الشباب)
دیگه از این حرفا نزنی ها!

lazy
06-05-2009, 18:25
اونا الان تو تفضل 4 تا از ما جلوترن اگر الغرافه را تازه با اختلاف یک گل شکست بدن اونوقت ما باید حداقل 6-0 ازشون ببریم تا اول گروه بشیم :13:
آقاجون تفاضل گل مهم نیست.مهم بازی رو در رو هست.
فقط اینو بهت بگم اگه فقط1-0 الشبابو ببریم بعنوان تیم اول صعود میکنیم:31:

ferdfe
06-05-2009, 18:31

خوب اگر مساوي بشن
بعد الشباب بياد پيروزي رو ببره انوقت الغرافه صعود مي كنه !!

ferdfe
06-05-2009, 18:32
بازي صبا چند چند شد !!!

PC-0611
06-05-2009, 19:26
سلام به پرسپولیسی های گل فروم
آقا 2تا سوال داشتم اگه ممکنه جواب بدید:
اولی اینکه با تفاضل گل تیم اول و دوم مشخص میشه یا بازی رو در رو(بازی مستقیم دو تیم) ؟ لطفا مطمئن بگید
د.می سوالم اینه که اگه پرسپولیس اول بشه باید با کدوم تیم دوم بازی کنه و اگه خدای نکرده دوم بشه اینبار باید با کدوم تیم اول بازی کنه؟
پیشاپیش ممنون

pedramch
06-05-2009, 19:27
صبا 1-0 باخت!
اونم حذف شد..
عشق است پرسپولیس:دی

pedramch
06-05-2009, 19:30
د.می سوالم اینه که اگه پرسپولیس اول بشه باید با کدوم تیم دوم بازی کنه و اگه خدای نکرده دوم بشه اینبار باید با کدوم تیم اول بازی کنه؟
پرسپولیس در صورت صعود اگه اول بشه با تیم دوم گروه چهار بازی میکنه!(لاتفاق عربستان، سپاهان ایران، بنیادكار ازبكستان و الشباب امارات)
اگه دوم بشه با تیم اول گروه سه بازی میکنه!(الاتحاد عربستان، ام صلال قطر، الجزیره امارات و استقلال تهران)

wildhunter
06-05-2009, 20:39
فکر کنم بازی رو در رو حساب بشه

اگه اول شیم یا دوم بازم فرقی نداره چون هیچ تیمی نمی تونه جلوی پرسپولیس دوام بیاره

shef
06-05-2009, 20:47
کريمي : او بيايد من مي روم
دايي در آستانه سرمربيگري پرسپوليس

علي دايي که اخيراً از آمريکا بازگشته است در آستانه سرمربيگري پرسپوليس قراردارد.

به گزارش سرويس ورزشي برنا ، از باشگاه پرسپوليس خبررسيد که مقدمات سرمربيگري علي دايي در اين تيم فراهم شده و اين مربي فصل آينده روي نيمکت سرخپوشان خواهد نشست. در همين حال خبردارشديم که مسئولان پرسپوليس امروز از بازيکنان باتجربه خود درباره انتخاب دايي نظرخواهي کرده اند که در اين بين علي کريمي مخالفت خود را اعلام کرده و گفته است با حضور دايي روي نيمکت پرسپوليس از اين تيم خواهد رفت.

ali_ranger22
06-05-2009, 21:14
اه اه دایی هم شد مربی !؟ من که اصلا خوشم نمیاد ازش
شان مربی گری تو پرسپولیس رو نداره .. با اون اخلاق گندش

corey
06-05-2009, 21:21
اینا همش شایعست هنوز دائی طرف تیم هم نیمده

pedramch
06-05-2009, 21:36
Al Shabab 0 - 0 Al-Garrafa

دقیقه 25

beauty
06-05-2009, 22:05
Al Shabab 0 - 0 Al-Garrafa

دقیقه 25

نیمه اولش فعلا با همین نتیجه تموم شده

yoosef_st
06-05-2009, 22:06
دايي در آستانه سرمربيگري پرسپوليس

علي دايي که اخيراً از آمريکا بازگشته است در آستانه سرمربيگري پرسپوليس قراردارد.

به گزارش سرويس ورزشي برنا ، از باشگاه پرسپوليس خبررسيد که مقدمات سرمربيگري علي دايي در اين تيم فراهم شده و اين مربي فصل آينده روي نيمکت سرخپوشان خواهد نشست. در همين حال خبردارشديم که مسئولان پرسپوليس امروز از بازيکنان باتجربه خود درباره انتخاب دايي نظرخواهي کرده اند که در اين بين علي کريمي مخالفت خود را اعلام کرده و گفته است با حضور دايي روي نيمکت پرسپوليس از اين تيم خواهد رفت.

در راستای تایید حرف علی کریمی اگر دایی بیاد من هم از پرسپولیس میرم! : دی
آخه دایی هم شد سر مربی؟
نکنه خاک تو سر ها واسه همین پیروانی رو هم انداختن بیرون؟؟؟؟

pedramch
06-05-2009, 22:13
خداییش اگه دایی بیاد پرسپولیس باید بریم خودمونو بکشیم1
به نظر من طرفدارای پرسپولیس حداقل 99/99 درصدشون بین کریمی و دایی ، کریمی رو انتخاب میکنن/

pedramch
06-05-2009, 22:51
الغرافه 0 - الشباب 0
دقیقه 82

cao-cao
06-05-2009, 23:08
دوستان تبریک میگم صعود کردیم

pedramch
06-05-2009, 23:09
هوررراااااااااااااااااااا اا...
اینجاست که میگن:
پرسپولیس قهرمان میشه.......
خدا میدونه که حقشه.......
Al Shabab 1 - 0 Al-Garrafa

beauty
06-05-2009, 23:09
فکر میکنم باید تبریک بگم

دقیقه 90 الشباب 1 گل پنالتی زد و همین الان بازی رو برد

الغرافه 0 - الشباب 1

صعود کردیم مبارکه

حالا باید برای اول شدن الشباب رو بزنیم

PC-0611
06-05-2009, 23:19
همین الان بازی الشباب عربستان و الغرافه قطر با نتجه یک بر صفر به سود الشباب عربستان به پایان رسید.
گل الشباب عربستان در دقیقه 92 از روی نقطه پنالتی زده شد.
با این نتجه پرسپولیس عملا به مرحله یک هشتم صعود کرد
به تمامی پرسپولیسی های فروم تبریک میگم ما صعود کردیم برعکس اون 3تا بی عرضه ها

مجید فینا
07-05-2009, 00:31
الشباب برد، پرسپولیس بالا رفت

ریاض – پنالتی نصیر الشمرانی به گل الشباب تبدیل شد تا پرسپولیس تهران تنها تیم ایرانی حاضر در مرحله شانزدهم لیگ قهرمانان آسیا شود.

الشباب در بازی چهارشنبه شب گروه B توانست 1-0 الغرافه قطر را شکست دهد و حریف را از ادامه رقابت ها حذف کند.

الشمرانی تنها گل الشباب را از روی نقطه پنالتی و در دقیقه دوم اوقات تلف شده بازی به ثمر رساند.

الغرافه در نیمه اول این بازی در دقیقه 35 احمد فارس را بدلیل دریافت کارت قرمز از دست داد و برابر میزبان ده نفره شد.

حالا الشباب 7 امتیازی شده و با سه امتیاز بیشتر از پرسپولیس تهران در انتظار دیدار با رقیب در تهران است تا تکلیف تیم اول و دوم گروه مشخص شود.

با کنار کشیدن الشارجه دیگر الغرافه شانسی برای بالا بردن امتیازات خود ندارد و با همین سه امتیاز به کار خود پایان داده است.

EHHASSATNI
07-05-2009, 00:37
تبریک به پرسپولیسیا عزیز به خاطر صعود به مرحله بعد
انشاالله با بازی ها خوب انتقام اس اس رو از عربا بگیرن
.
.
.

با این نتجه پرسپولیس عملا به مرحله یک هشتم صعود کرد
به تمامی پرسپولیسی های فروم تبریک میگم ما صعود کردیم برعکس اون 3تا بی عرضه ها

بی انصاف نباشین تورو خدا اس اس کم شانس بود این دفعه و گرنه می تونست صعود کنه

Mokafating
07-05-2009, 00:38
من هم صعود پرسپولیس رو به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا تبریک میگم
:26::33::15::thumbsup:

Kasra 91
07-05-2009, 00:42
پرسپولیس الان امید داره اول بشه؟

Kasra 91
07-05-2009, 00:46
پرسپولیس الان امید داره اول بشه؟

یه جدول هم بزارین بی زحمت

omid.k
07-05-2009, 00:58
اره کسری جون ... بازی بعدیش رو ببره اول هم میشه .......

MoJtaBa.R
07-05-2009, 01:12
ميبينم که آبروي ايران افتاده بدست خودمون : حرف مزدک هم امروز باحال بود 3 نماينده ي ايران حذف شدن و فقط چش اميد به پرسپوليسه

تبريک - ايشا... به عنوان اولي ميريم دور بعد

ali_ranger22
07-05-2009, 09:47
ایول بچه ها تبریک میگم از همون اول هم یادتون باشه گفتم .. آبروی ایران توسط پرسپولیس خریده میشه
به امید برد پر گل جلوی الشباب و صعود به عنوان تیم اول

corey
07-05-2009, 10:12
تبریک واقعا آبروریزی بود که از 4تا تیم ایرانی هیج تیمی بالا نیاد

masoudtr
07-05-2009, 10:19
مطمئنا اگه پیروزی نتیجه نگیره برای سال بعد سهمیه ما را کمتر میکنن

aluminum
07-05-2009, 12:38
لیگ بعد صد در صد 4 تیم ایرانی هستند
ولی فصل بعدش معلموم نیست

بردیا
07-05-2009, 12:39
نه
مسئولا گفتن انگار تا 3سال سهمیه تضمین هستش ولی خب احتمال تجدید نظر هم توش وجود داره

aluminum
07-05-2009, 12:44
کسی می دونه حریف پرسپولیس مرحله بعد ممکن کدوم تیم باشه

من فکر می کنم با الاتحاد باید بازی کنیم

♠ ♥ ♦ ♣
07-05-2009, 12:52
من فکر می کنم با الاتحاد باید بازی کنیم

اگه تیم دوم بشیم با التحاد و اگه اول بشیم با دوم گره سپاهان که فک کنم بنیاد کار باشه بازی می کنیم

aluminum
07-05-2009, 13:00
احتمالا با سه تیم بازی کردن مون بیشتره
الاتحاد بنیاد کار ام صلال

ali_ranger22
07-05-2009, 13:19
خدا کنه الشباب رو ببریم

aluminum
07-05-2009, 13:23
اگه ببریم به احتمال زیاد می خوریم به بنیاد کار

ali_ranger22
07-05-2009, 14:13
تو خونه ی خودمون ؟

masoudtr
07-05-2009, 14:15
این چه قانون مسخره ای است که چون یک تیم رفته کنار تمام امتیازاتی که تیم های دیگه ازش گرفتن حذف بشه
اگه ما هر دوتا بازیمون را از این تیم برده بودیم و بعد اینا انصراف میدادن چی؟
واقعا این فدراسیون فوتبال اسیا فکر نمیکنن

MoJtaBa.R
07-05-2009, 14:23
ليست تيم تکميل شد ؟؟ کيا اومدن ؟؟

معمارزاده هم هست ؟؟؟

khashi87
07-05-2009, 16:42
اينم مسخره بازي اين تيمهاي آسيايي مخصوصا عرب هاست بنده هاي خدا پول خرج مي كنند طاقت باخت و ندارن afc نبايد اجازه بده.

ragbar12
07-05-2009, 17:34
اين شايعه حظور علي دايي به عنوان سرمربي تيم چقدر واقعيت داره؟
گويا صحبتايي شده

ali_ranger22
07-05-2009, 19:47
شایعه ی دایی تکذیب شده

wildhunter
07-05-2009, 22:26
خوب شد که تکذیب شد چون پرسپولیس رو مثل تیم ملی به خاک سیاه میشوند

meragj2
08-05-2009, 00:07
این چه قانون مسخره ای است که چون یک تیم رفته کنار تمام امتیازاتی که تیم های دیگه ازش گرفتن حذف بشه
اگه ما هر دوتا بازیمون را از این تیم برده بودیم و بعد اینا انصراف میدادن چی؟
واقعا این فدراسیون فوتبال اسیا فکر نمیکنن

به همین خاطر بود که رئیس قبلی afc گفته بود< بن همام باید برگرده به خونش تو بیابون>!:27:

pedramch
08-05-2009, 00:10
لیست نهایی اعلام نشده؟

aluminum
08-05-2009, 12:17
نه بابا خیلی عجله داری
هنوز فصل نقل و انتقالات شروع نشده

aluminum
08-05-2009, 12:17
ولی به هر ترتیبی بود کنار کشیدن الشارجه به نفع ما شد

MORINIO
08-05-2009, 13:18
حالا بازی با الشباب کی هست؟؟؟

MoJtaBa.R
08-05-2009, 13:47
پاس همدان

پرسپولیس

تاريخ برگزاري: 20 اردیبهشت 88
زمان برگزاري: 17:00
محل برگزاري: قدس همدان
داور: هدایت ممبینی

MoJtaBa.R
08-05-2009, 13:49
کانون هواداران پرسپولیس : پس از مطرح شدن نام علي دايي به عنوان سرمربي فصل آينده پرسپوليس ميان برخي اعضاع هيئت مديره و مدير عامل اين باشگاه اختلاف نظر اساسي بوجود آمده است.
طبق آخرين اخبار از باشگاه پرسپوليس اکنون ميان حسين هدايتي رئيس هيئت مديره و عباس انصاريفرد مدير عامل باشگاه پرسپوليس بر سر انتخاب علي دايي اختلاف نظر اساسي بوجود آمده که بعيد نيست اين موضوع به کنار رفتن يکي از دو نفر نيز منجر شود.
گويا هدايتي يکي از کساني است که حضور دايي در پرسپوليس را پايه ريزي کرده و اين موضوع با مخالفت شديد انصاريفرد مواجه شده است. در حال حاضر اين موضوع اصلي ترين شکاف مديريتي باشگاه پرسپوليس به حساب مي آيد.

MoJtaBa.R
08-05-2009, 13:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گویی اظهار داشت: از روز اول نيز مشكل بدني و اضافه وزن نداشتم اما خدا را شكر مي كنم كه همه به من مي‌گويند لاغر شده ام. مي توانيد بنويسيد به خاطر پرسپوليس اين كار را كرده‌ام.
وي درباره ديدار روز يكشنبه مقابل پاس در چارچوب جام حذفي عنوان كرد: بازي بسيار سختي داريم. تك بازي‌ها در جام حذفي به منزله مرگ و زندگي است. مي خواهيم خاطره خوش قهرماني در فصل گذشته را اين بار در جام حذفي تكرار كنيم.
نيكبخت در خصوص صعود به مرحله دوم ليگ قهرمانان آسيا گفت: كار ما در مرحله دوم سخت‌تر است البته قبل از آن بايد الشباب عربستان را ببريم. با برد مقابل الشباب و سرگروهي مي‌توانيم راحت‌تر به مرحله بعد فكر كنيم و با ميزباني در مرحله دوم به فكر فينال باشيم.

MoJtaBa.R
08-05-2009, 13:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : پرسپوليس براي ديدار مقابل پاس همدان در چارچوب مرحله يك چهارم نهايي جام حذفي فردا ساعت 19 از طريق فرودگاه مهرآباد عازم همدان مي‌شود. اين ديدار يكشنبه برگزار مي شود.
پرسپوليسي‌ها پس از بازي با پاس به دليل نبود پرواز با يك دستگاه اتوبوس به تهران باز خواهند گشت.
در اين سفر بازيكناني مانند كريم باقري، محسن خليلي، مسعود زارعي و حميد علي عسكر تيم را همراهي نخواهند كرد.
تركيب احتمالي پرسپوليس براي ديدار مقابل پاس همدان مشخص شد. مهدي واعظي، رحمان رضايي، مجتبي شيري، سپهر حيدري، عليرضا محمد، ايوان پتروويچ،‌ پژمان نوري، مازيار زارع، علي كريمي، عليرضا نيكبخت واحدي و ابراهيم توره به احتمال فراوان در تركيب حضور خواهند داشت.

MoJtaBa.R
08-05-2009, 13:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: فقط به فینال جام حذفی فکر می کنم و باید بگویم پاس چاره ای جز شکست ندارد.
ادواردو نلو وینگادا در گفت و گویی عنوان کرد: این روزها تمرینات بسیار خوبی را برگزار کرده ایم و برای پیروزی مقابل پاس از همه نظر آماده ایم. پرسپولیس را هیچ چیز به غیر از قهرمانی در جام حذفی آرام نمی کند و شاگردانم این موضوع را به خوبی درک کرده اند. وقتی تیمی مانند پرسپولیس یک جام را از دست می دهد دیگر چاره ای به جز کسب عنوان قهرمانی در تنها جام دیگر را ندارد و این دقیقا شرایطی است که هم اکنون ما در آن به سر می بریم.
وی ادامه داد: می دانم بازی در همدان کار آسانی نیست اما وقتی به تماشاگرانمان می اندیشیم می بینیم تنها در صورتی می توانیم به تهران برگردیم که به نیمه نهایی صعود کرده باشیم.
وینگادا خاطرنشان کرد: من با هیچ بازیکنی مشکل ندارم و بهتر است در این شرایط آرامش تیم را حفظ کنیم چون کوچکترین نا آرامی می تواند تیم را وارد حاشیه کند. باقری یکی از بازیکنان خوب تیم است که کاپیتان محسوب می شود و من دلیلی برای اختلاف با او ندارم.
سرمربی پرسپولیس درباره لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم ما به مرحله بعدی صعود کرده، اما باید در دیدار پایانی الشباب را شکست دهیم تا به عنوان تیم اول صعود کنیم و قدرتمان را به حریفان نشان دهیم

MoJtaBa.R
08-05-2009, 14:18
کانون هواداران پرسپولیس : تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 10:30 صبح امروز در موسسه خيريه عمل پيگيري شد.
در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس به گرم كردن،‌ آقا وسط، حركات سرعتي بر روي موانع، فوتبال پرداختند. اين فوتبال با سه دروازه برگزار شد. در پايان بازيكناني مانند پتروويچ، حيدري، رضايي، نوري، شيري، توره، محمد و زارع زودتر از ديگران سرد كردند. ساير بازيكنان به تمرينات بيشتر و زدن ضربات پنالتي پرداختند.

* كريم باقري، افشين پيرواني و حميد علي عسكر غايب بودند.* 500 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند و به شدت بازيكنان و كادر فني پرسپوليس را تشويق كردند. آنها به علي كريمي بابت حضورش در تيم ملي تبريك گفتند و از محمود خوردبين بيشتر از سايرين قدرداني كردند. هواداران پرسپوليس همچنين شعارهايي عليه واعظ آشتياني دادند و از قلعه‌نويي خواستند به استقلال بازگردد. آنها همچنين قهرماني استقلال را تباني و قلابي توصيف كردند.

* سه بازيكن اميد پرسپوليس مانند چند روز گذشته در تمرين شركت كردند. آنها با راهنمايي‌هاي علي كريمي در حين بازي روبرو شدند.

* حضور يك مدرسه فوتبال در تمرين امروز بسيار جالب بود. اين بازيكنان كه زير 14 سال سن داشتند با كليه بازيكنان پرسپوليس عكس يادگاري گرفتند و به تشويق آنها پرداختند.

* شوت علي كريمي باعث شد يكي از هواداراني كه پشت دروازه تيم فوتبال پرسپوليس در حال ديدن تمرين بود از ناحيه چشم مصدوم شود. بازيكناني مانند علي كريمي، مازيار زارع، ‌نيكبخت واحدي به سمت اين هوادار آمدند و از او دلجويي كردند. علي كريمي نيز بارها از اين هوادار عذرخواهي كرد.

* تمرين امروز پرسپوليس ساعت 12 به پايان رسيد و فردا صبح پيگيري مي‌شود

MoJtaBa.R
08-05-2009, 14:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : منابع خبری نزدیک به تیم پرسپولیس خبر از اختلاف نظر کریم باقری و وینگادا می دهند.
در حالی که کریم باقری کاپیتان پرسپولیس یکی از خوش اخلاق و بی حاشیه ترین بازیکنان لیگ برتر محسوب می شود، اما منابع خبری نزدیک به تیم پرسپولیس خبر از اختلاف نظر شدید کاپیتان سرخپوشان با نلو وینگادا سرمربی پرتغالی این تیم می دهند. این خبر در حالی منتشر می شود که انصاری فرد به وینگادا و باقری اعلام کرده در این باره هیچ مصاحبه ای انجام ندهند تا تیم وارد حاشیه نشود.

مجید فینا
08-05-2009, 21:55
جام حذفی ایران - مرحله 1/4 نهایی

يكشنبه 20 ارديبهــشت

پاس (همدان) - پرسپوليس (تهران)

داور : هدایت ممبینی

17:00

IRIB 2
IRIB 3
شبكه سوم سيما
شبكه استانی همدان (پخش زميني)

ali_ranger22
09-05-2009, 10:09
حیف نمی تونم ببینم !

m2stech
09-05-2009, 12:56
تمرین با نشاط سرخپوشان

سرخپوشان امروز تمرین شادابی را برگزار کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز تمرین شادابی را برای مقابله با پاس همدان برگزار کردند. در این تمرین سانتر از جناحین، مرور تاکتیک در میانه زمین و آقا وسط بخش عمده تمرینات را شامل می شد. در پایان تمرین امروز وبازیکنان به تمرین پنالتی رداختند. مازیار زارع نیز با توصیه وینگادا به زدن ضربه بدون مکث پرداخت و از 4 ضربه خود سه ضربه را به گل تبدیل کرد.
هوادارن امروز بازیکنان و کادرفنی را تشویق کردند.
در پایان تمرین بازیکنان به هتل آزادی رفتند. سرخپوشان ساعت 6 به فرودگاه می روند تا با پرواز ساعت 7 تهران را به مقصد همدان ترک کنند.

در پایان تمرین در گفت و گوهای غیر رسمی سایت با بازیکنان همگی عنوان می کردند دارای انگیزه فروان برای شکست پاس همدان و گرفتن انتقام بازی سال گذشته هستند.

m2stech
09-05-2009, 12:57
باقری بازی با پاس را از دست داد

تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی برابر پاس همدان چند غایب دارد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان برای مصاف با پاس همدان کاپیتان خود کریم باقری را به دلیل مصدومیت همراه نخواهند نداشت. همچنین محسن خلیلی که امروز نیز به فیزیوتراپی پرداخت بازی را از دست خواهد داد. علی کریمی کاپیتان دوم تیم نیز به دلیل کمر درد امروز دقایقی در تمرین حاضر بود و احتمال حضورش در بازی فردا 50-50 است. مسعود زارعی نیز هنوز برای بازی آماده نشده و این بازی را از دست خواهد داد.

بازی پرسپولیس و پاس همدان روز یکشنبه ساعت 17 در همدان برگزار می شود.

MoJtaBa.R
09-05-2009, 14:10
انگاري بازي فردا داره خطري ميشه

باز هم سر بازيه مهم بازيکنامون نيستن !!!

corey
09-05-2009, 15:27
باقری بازی با پاس را از دست داد

کریم هم خوب میپیچونه ها
هر چند بهش حق میدم که جلویوینگادا کوتاه نیاد

ali_ranger22
09-05-2009, 15:40
به خاطر تیم نباید این کارو می کرد ووو حداقل تو این بازی مهم

alex110
09-05-2009, 18:18
واقعا اگه خودشو به مصدومیت زده باشه کریم وای به حال پرسپولیس
این کریمی هم که همش مصدومه اگه نمی تونه بره کنار

ragbar12
09-05-2009, 18:31
ديگه گذشت اون موقع كه بازيكن سرشو جولو توپ ميزاشت
اينجوري شل ول باشن جام حذفي هم پريده

omid2800
09-05-2009, 20:36
اینا نشونه مربی درجه دو است بازیکن خودشو از مربی بالا تر میدونه من هم نمی پسندم ولی چاره ای وجود نداره باید به وینگادا حق دادو نه به هر بازیکن دیگه. رئیس سرمربی است . آرزوی بازی خوب از بچه ها.................................

MoJtaBa.R
09-05-2009, 21:40
ديگه گذشت اون موقع كه بازيكن سرشو جولو توپ ميزاشت

اين رو هم که فقط علي انصاريان انجام ميداد نه همه

wildhunter
09-05-2009, 22:01
بازیکنها باید برای پرسپولیس بازی کنند و نباید مشکلات خودشون رو با بازی نکردن حل کنند که
بازی فردا برای همه هوادارهای پرسپولیس مهمه و بازیکن حداقل برای هوادارها باید خوب بازی کنند نه که خودشون رو با بازی نکردن راحت کنند

MoJtaBa.R
09-05-2009, 22:18
بازیکنها باید برای پرسپولیس بازی کنند و نباید مشکلات خودشون رو با بازی نکردن حل کنند که
بازی فردا برای همه هوادارهای پرسپولیس مهمه و بازیکن حداقل برای هوادارها باید خوب بازی کنند نه که خودشون رو با بازی نکردن راحت کنند

اوني که از روي تمارض نياد به زمين به قول شريفي مصداق بارز بي غيرتيه !! حالا چه کريم باشه چه کريمي

بايد نقره داغشون ميکرديم اين پاسيها رو تا انتقام قبل رو ميگرفتيم

آنتی
09-05-2009, 22:51
آره بخاطر همین تعصب دوسال توی استقلال بازی کرد

MoJtaBa.R
09-05-2009, 22:58
آره بخاطر همین تعصب دوسال توی استقلال بازی کرد

اين حرف ماله دوره 20 هجريه !

الان فوتبال حرفه اي تر شده

بازيکن بايد توي هر تيمي که بازي ميکنه تعصب داشته باشه و هيچ ربطي به اس اس و پرسپوليس نداره

mehrdadb3
10-05-2009, 00:08
به نظر من این وینگادا رو از تیم بندازن بیرون بهتر از اینکه کریم بازی نکنه واقعا کاره خاصی نکرد واسه تیم فقط یه مترسک بود همین

ragbar12
10-05-2009, 01:09

منظور من اين بود كه گذشت اون دوران كه بازيكن با تمام وجودش واسه موفقيت تيم ميجنگيد
الان تقي به توقي ميخوره مصدوم ميشن ودوست دارن مصدوم بمونن

m2stech
10-05-2009, 11:59
زرینه: کریمی می‌تواند بازی کند

علی کریمی ستاره سرخپوشان به بازی با پاس همدان می‌رسد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دکتر زرینه در گفت و گوی اختصاصی با سایت باشگاه اعلام کرد با فیزیوتراپی انجام شده علی کریمی می‌تواند در بازی با پاس همدان به میدان رود.
روز گذشته علی کریمی به دلیل کمرد درد نتوانست تمرین کند و همین موجب شده بود شانس حضورش در بازی امروز 50-50 شود ولی با تلاش کادر پزشکی و خود این بازیکن مشکل کریمی بر طرف شده و به بازی امروز می رسد.

MoJtaBa.R
10-05-2009, 13:44
بسيار خبر خوبي بود : ايشا... بزنيم

wildhunter
10-05-2009, 13:53
عجب خبر خوبی.با وجود کریمی پاس رو هم میتونیم ببریم.پرسپولیس باید تو جام حذفی قهرمان بشه وگرنه خیلی حالا گیری هست

MoJtaBa.R
10-05-2009, 13:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : رئيس سازمان ليگ امروز ضمن حضور در همدان بر رقابت تيم هاي پاس همدان مقابل پرسپوليس، نظارت ويژه خواهد داشت.
عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ امروز در ديدار تيم هاي فوتبال پاس پرسپوليس ناظر ويژه فدراسيون فوتبال خواهد بود.
مسابقه تيم‌هاي فوتبال پاس همدان مقابل پرسپوليس تهران عصر امروز در چارچوب رقابت هاي جام حذفي برگزار مي شود.

MoJtaBa.R
10-05-2009, 13:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : عصر دیروز در کمپ تیم‏های ملی شایعه امضای قرارداد جادوگر شماره هشت پرسپولیس با تیم الاهلی امارات دهان به دهان پیچید ولی بررسی‏های انجام شده حکایت از آن دارد که در حال حاضر هیچ قراردادی بسته نشده و هیچ صحبت جدیدی هم انجام نشده است. اصل قضیه اینجاست که باشگاه الاهلی از سومین هفته حضور کریمی در پرسپولیس خواهان او بود و حتی می‏خواست در لیگ قهرمانان آسیا هم از او استفاده کند که با پاسخ منفی جادوگر مواجه شد. از طرف دیگر کریمی که این فصل را با رقمی ناچیز در پرسپولیس سپری کرده جهت یکی از فعالیت‏های تجاری و خارج از کشور خود نیاز مبرمی به پول دارد و چناچه پرسپولیسی‏ها بتوانند نیاز مالی او را با یک قرارداد خوب تامین کنند احتمال باقی ماندن او در شهر سرخ‏ها بسیار زیاد خواهد بود ولی در غیر اینصورت بعید نیست که کریمی به پیشنهاد مالی هنگفت الاهلی یا پیشنهاد‏های مشابه از باشگاه‏های اماراتی پاسخ مثبت دهد.

MoJtaBa.R
10-05-2009, 13:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : دستيار سابق نلووينگادا که جدي ترين گزينه سرمربيگري مقاومت سپاسي شيراز به حساب مي آيد فعلاً قصد ندارد درباره اخراج خود از پرسپوليس صحبت کند.
افشين پيرواني دستيار سابق وينگادا گفت: درباره کنار گذاشتنم از پرسپوليس حرفي ندارم زيرا پرسپوليس شرايط حساسي در جام حذفي دارد. بنده نمي خواهم متهم به جنجال سازي شوم لذا حرفهايم را زمان ديگري خواهم زد.
وي اضافه کرد: درباره بازگشتم به تيم پرسپوليس هنوز خبري نشنيده ام اما قراراست جلسه دراينباره برگزار شود.
پيرواني در انتها مذاکرات باشگاه مقاومت سپاسي با خود را تائيد کرد و گفت: فعلا چيزي مشخص نيست و در آينده تکليفم روشن خواهد شد.

MoJtaBa.R
10-05-2009, 13:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : وينگادا هم مثل بگوويچ شرايط متزلزلي دارد و هر روز اخبار گوناگوني درباره نيمکت پرسپوليس منتشر مي شود. ديروز خبري منتشر شد مبني بر اينکه رئيس هيات مديره و مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران بر سرمربيگري کارلوس آلبرتو پريرا و علي دايي در اين تيم براي فصل اختلاف نظر دارند. در حالي که اين روزها منابع خبري نزديک به حسين هدايتي رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس از مذاکرات وي با علي دايي براي سر مربيگري اين تيم خبر مي دهد اما منابع نزديک به باشگاه و عباس انصاري فرد مديرعامل پرسپوليس از مذاکرات وي با کارلوس آلبرتو پريرا سرمربي سابق تيم ملي فوتبال برزيل خبر مي دهند. شنيده مي شود انصاري فرد مدت هاست به دنبال اين مربي برزيلي است و حتي مذاکراتي نيز از طرف چندين مدير برنامه با اين مربي انجام داده ولي در انتظار پايان فصل است تا وضعيت نهايي وينگادا مشخص شود.

MoJtaBa.R
10-05-2009, 13:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : با پايان يافتن مسابقات پرسپوليس در فصل جاري فوتبال ايران تغييرات عديده‌اي در اين باشگاه به وجود مي‌آيد.
طبق شنيده‌هاي ما در پي تحركات چند ساله اخير در راستاي فرايند خصوصي‌سازي باشگاه پرسپوليس، پس از پايان فصل به جز عباس انصاري‌فرد بقيه اعضاي هيات مديره كنار رفته و به جاي آنها محمد دادكان (رييس سابق فدراسيون فوتبال)، حبيب كاشاني (مديرعامل موفق پرسپوليس در ليگ هفتم)، علي پروين (اسطوره باشگاه پرسپوليس طي سه دهه اخير) و اسماعيل وفايي به عنوان عضو متمول هيات مديره جايگزين فرخزادي، هدايتي، آخوندي و نژادفلاح مي‌شوند.
همچنين برپايه اين شنيده‌ها روند قطع وابستگي مالي باشگاه به سازمان تربيت بدني از شروع فعاليت اين هيات مديره آغاز خواهد شد تا به مرور اين باشگاه به استقلال مالي دست يابد.
از جمله اولين تحركات هيات مديره آينده مذاكره با كارلوس آلبرتو پريرا، سرمربي مشهور برزيلي است تا در شروع فصل آينده جايگزين ادواردو نلو وينگاداي پرتغالي شود. البته كار مذاكرات با اين مربي مشهور و پرافتخار برزيلي توسط عباس انصاري‌فرد انجام شده و قرار است در جذب بازيكن براي فصل آينده هم علي پروين و حبيب كاشاني به مديرعامل مشاوره بدهند.
در حال حاضر خريد اشپيتيم آرفي و ميثم بائو مورد تاييد قرار گرفته شده و گفته مي‌شود سيدجلال حسيني، سيدمهدي رحمتي، احمد آل‌نعمه و جواد شيرزاد از جمع نفرات شاغل در ليگ داخلي اصلي‌ترين گزينه‌هاي پرسپوليس براي پركردن شش سهميه ليگ برتري هستند.
همچنين مذاكراتي هم با لژيونرهاي شاغل در امارات انجام شده كه در اين ميان بعيد نيست جواد كاظميان و ايمان مبعلي به دعوت قرمزهاي فصل آينده جواب مثبت بدهند.

MoJtaBa.R
10-05-2009, 14:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : حسين هدايتي در گفت و گویی اظهار داشت: با فراموشي مسائل گذشته و براي وفاق ملي، مهندس علي‌آبادي و محمد دادكان با يكديگر به گفت و گو مي‌نشينند و در خصوص مسائل مختلف صحبت مي كنند. البته تا امروز هم مشكلي وجود نداشته و عده اي بزرگنمايي كرده اند. وي افزود: همه به دنبال اين هستيم كه دست به دست هم دهيم تا فوتبال و ورزش ايران به موفقيت برسد. خوشحال هستم كه هر روز آرامش براي صعود تيم ملي به جام‌جهاني بيشتر مي‌شود و مسئولان دلسوزانه در اين راه تصميمات بزرگي مي‌گيرند.
هدايتي ادامه داد: وظيفه خودم دانستم تا براي برقراري رابطه مهندس علي‌آبادي و دادكان پادرمياني كنم. به همين دليل از دو طرف خواهش كردم تصميم جديدي بگيرند كه خوشبختانه بزرگواري و دل صاف آنها باعث شد جواب مثبت بگيرم. اين دو فردا با هم آشتي مي كنند.
وي اضافه كرد: از مهندس علي‌آبادي، مرد اول جامعه ورزش كه بسيار فكورانه در خواست آشتي را پذيرفت و همچنين از دادكان كه نشان داده‌ قلبش مانند مسئولان سازمان تربيت‌بدني براي ايران مي‌تپد تشكر مي كنم. اميدوارم با حمايت بزرگترها و مخصوصا پيشكسوتان فوتبال روزهاي خوبي را شاهد باشيم.
عضو هيات مديره پرسپوليس در خصوص حضور علي‌ دايي در اين تيم تاكيد كرد: دايي جزو اسطوره هاي فوتبال ايران است. به نظرم همه با توجه به موفقيت هايش به او بدهكار هستيم اما حضور دايي در پرسپوليس به هيچ عنوان صحت ندارد و ما برنامه‌اي براي جذب او نداريم. اميداوريم براي آرامش دايي دست به حاشيه‌سازي نزنيم.
هدايتي در خصوص وينگادا خاطرنشان داد: از اين مربي حمايت مي‌كنيم اما عملكرد او را براي فصل اينده از اول تا پنجم خرداد مورد سنجش قرار مي‌دهيم. اگر امكان داشت با نظر هيات مديره و مديرعامل در خدمت اين مربي در فصل آينده باشيم در غير اينصورت تصميم جديدي مي‌گيريم.
وي افزود: تا به امروز از وينگادا راضي هستيم و اميدواريم او بتواند ما را به اهداف بزرگ هيات‌مديره و مسئولان زحمتكش سازمان تربيت‌بدني برساند.

MoJtaBa.R
10-05-2009, 14:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : حسين كعبى مدافع - هافبك ملى پوش سايپا در ليست خريد پرسپوليس قرار گرفته است. كعبى كه سابقه حضور در اين تيم را دارد در ليست وينگادا براى فصل بعد قرار گرفته تا در صورت توافق طرفين، اين بازيكن ملى پوش در فصل آينده براى پرسپوليس بازى كند. البته پرسپوليسى ها در اين پست عليرضا محمد را هم دارند كه در ليگ هشتم حرفه اى و ليگ قهرمانان آسيا براى آنها خوب كار كرده است.

MoJtaBa.R
10-05-2009, 14:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : مهرزاد معدنچي هافبك ايراني النصر با اشاره به شايعاتي كه در مورد پيوستنش به پرسپوليس مطرح شده مي‌گويد: «اين موضوع فعلا در حد حرف بوده و هنوز مذاكره‌اي انجام نشده است.»
معدنچي در گفت‌وگویی، با بيان اين مطلب ادامه مي‌دهد: «مدتي پيش يكي از مسئولان پرسپوليس با من تماس داشت ولي هيچ مذاكره‌اي صورت نگرفت تا سه هفته ديگر ليگ امارات به پايان مي‌رسد و اگر پرسپوليسي‌ها خواهان مذاكره باشند با آنها صحبت خواهم كرد.»
معدنچي در پاسخ به اين سئوال كه آيا احتمال دارد فصل آينده در ايران بازي كني، مي‌گويد: «فعلا هيچ چيز مشخص نيست و فكر كنم تا يك هفته ديگر در اين مورد تصميم قطعي را خواهم گرفت. البته پيشنهادهاي مالي اماراتي‌ها با تيم‌هاي ايراني قابل قياس نيست و من حق دارم به فكر خانواده‌ام باشم به همين دليل ماندن در امارات اولويت اول است.»

MoJtaBa.R
10-05-2009, 14:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : پرسپوليس در آستانه يك ديدار حساس و سرنوشت ساز قرار دارد. پيروزى در همدان براى سرخ ها يعنى از پيش رو برداشتن يك حريف ديگر و نزديك شدن به قهرمانى و جبران شانس كسب سهميه آسيايى در ليگ برتر در آستانه اين ديدار و شرايط ويژه اى كه اين روزها بر پرسپوليس حاكم است به سراغ نعيم سعداوى، مربى جوان سرخ پوشان رفتيم. كسى كه به خاطر حضور در كلاس مربيگرى روته مولر، چند روزى در محل تمرين پرسپوليس حاضر نشد اما با پايان يافتن اين دوره كلاس ها بود كه شاهد بازگشت نعيم سعداوى به جمع تمرين پرسپوليس بوديم. ماحصل گفت و گويى كه با سعداوى داشتيم در ذيل آمده است :

با عنوان يكى از شركت كنندگان در كلاس مربيگرى روته مولر، ارزيابى تان از اين دوره چيست؟
- به اعتقاد من برگزارى اين گونه كلاس هاى آموزشى مى تواند سطح اطلاعات و مهارت هاى مربيان ما را بالا ببرد. من شخصاً از اين كلاس استفاده زيادى داشتم.
اين دوره بيشتر در ارتباط با ارزيابى آخرين اطلاعات روز فوتبال دنيا بود كه در پايان برگزارى اين دوره امتحاناتى به صورتى تئورى برگزار شد. در مجموع برگزارى چنين كلاسهايى مى تواند در پيشرفت علمى مربيان ما مؤثر باشد.

با پايان يافتن اين كلاس، بازگشت دوباره اى به تمرين پرسپوليس داشتيد؟
- مشكل خاصى نبود. در مورد اين مسأله با همكارانم در پرسپوليس و مسئولان باشگاه هماهنگ شده بود و بعد از پايان اين كلاس به تمرين بازگشتم.

از آخرين شرايط پرسپوليس صحبت كنيد؟
- پس از لغو سفر به امارات و بازى با الشارجه، تمرينات خوبى را پشت سر گذاشتيم و توانسته ايم برنامه هايمان را در تمرين به اجرا درآوريم. آماده ايم تا با يك بازى خوب در همدان جواز صعود به مرحله بعدى را بدست آوريم.

به نظر مى رسد بازى در همدان مقابل پاس چندان ساده و آسان نباشد؟
- صدر در صد همين طور است. با توجه به اينكه ما در ليگ نتوانستيم انتظارات را برآورده كنيم حالا براى كسب سهميه آسيايى، تمام هم و غممان را روى جام حذفى معطوف كرده ايم تا با قهرمانى در اين جام، هوادارانمان را كه در ليگ از ما ناراضى بودند را به نوعى راضى كنيم. پاس هم تيم خوب و پرقدرتى است كه هميشه در مقابل پرسپوليس بازى هاى خوبى به نمايش گذاشته است. ضمن اينكه پاس در اين ديدار از امتياز ميزبانى نيز سود مى برد. به همين دليل است كه ما اصلاً نبايد اين تيم را دست كم بگيريم و بايد طورى از دقيقه ۱ تا ۹۰ برنامه ريزى كنيم تا بتوانيم با دست پر به تهران برگرديم.

شرايط نامشخص وضعيت على كريمى و غيبت دو مهره ديگر مثل محسن خليلى و كريم باقرى به نوعى باعث نگرانى در مورد شرايط تيم در همدان شده، فكر نمى كنيد اين مسأله در عملكرد تيم تأثير منفى بگذارد؟
- به هرحال اين ۳ نفر جزو بهترين هاى تيم ما به حساب مى آيند و حضورشان در همدان براى پرسپوليس فوق العاده ارزشمند بود اما در اين شرايط راهى براى ما نمانده و مجبور هستيم با اين شرايط تيم را به ميدان بفرستيم. البته نفرات ديگر و بازيكنان ذخيره ما مى توانند با عملكرد خوب خود كارى كنند كه تيم از اين حيث با مشكل خاصى روبرو نشود.

صحبت از بازيكنان ذخيره و نفرات جايگزين به ميان آمد. در اين مورد شك و شبهات زيادى وجود دارد و به نوعى از تعدادى از اين نفرات مثل منصورى، آتسو و ... كمتر استفاده مى شود در صورتى كه اين نفرات فصل هاى قبل جزو بهترين هاى فوتبال ايران بودند؟
- در اين مسأله شكى وجود ندارد اما به هر حال در بحث مربيگرى، مسأله سليقه كادرفنى نيز مطرح است. در پرسپوليس به همه بازيكنان فرصت داده شد و انتخاب نفرات اصلى بر عهده كادرفنى مى باشد. نگاه ويژه همه اعضاى كادرفنى به تمرينات، يك نگاه ويژه است و هر كس در تمرينات بهتر و آماده تر باشد به طور قطع مى تواند به تركيب اصلى اضافه شود.

پرسپوليس علاوه بر جام حذفى، در جبهه ديگرى به نام ليگ قهرمانان آسيا مى جنگد. جبهه اى كه پرسپوليس در آن به يكى از اهدافش رسيد. برنامه بعدى چيست؟
- هدف اصلى ما صعود از گروه خودمان بود. البته تمام تلاش ما روى اين مسأله است كه به عنوان تيم اول صعود كنيم تا علاوه بر اينكه بتوانيم حقانيت خود را در آسيا به اثبات برسانيم براى مرحله دوم بتوانيم از امتياز بازى در تهران استفاده كنيم. با اين تفاسير ما در بازى مقابل الشباب با تمام قوا در ميدان حاضر مى شويم تا با استفاده از امتياز ميزبانى مان و حضور پرشور هواداران بتوانيم با اقتدار به مرحله بعد صعود كنيم.

به عنوان آخرين سؤال، در مورد دريافت حق و حقوقتان كه مشكلى وجود ندارد؟
- مشكل كه نه اما من تنها عضو پرسپوليس هستم كه فقط چيزى حدود ۳۵ درصد از مبلغ قرار دادم را دريافت كرده ام. البته از سوى باشگاه قول و قرارهايى به من داده شده تا مابقى مطالباتم را دريافت كنم. فقط اميدوارم از اخلاق من سوء استفاده نشود. در هر حال فعلاً تمام تمركزم را روى آينده حساس پرسپوليس معطوف كرده ام و باز هم منتظر هستم تا در آينده اين مسأله نيز حل و فصل شود.

افشين پيروانى چه زمانى به مجموعه پرسپوليس اضافه مى شود؟
- افشين از شخصيت هاى برجسته فوتبال ماست كه در دوران بازيگرى نيز شخصيت بزرگى بود و برخوردهاى منصفانه اى داشت. افشين الان به خاطر پرسپوليس سكوت كرده تا تيم وارد حاشيه نشود. شايد اگر يكى ديگر بود، كنترلش را از دست مى داد و مصاحبه مى كرد و جو تيم را به هم مى ريخت. من خودم با آقاى وينگادا درباره ايشان حرف زدم و آقاى وينگادا گفت كه مشكل با پيروانى ندارد. فقط اميدوارم شرايط طورى پيش برود كه افشين زياد بيرون از مجموعه نماند.

MoJtaBa.R
10-05-2009, 14:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: علی کریمی بازیکن بزرگی است و امیدوارم وی برای دیدار مقابل پاس آماده شود.
ادواردو نلو وینگادا در گفت وگویی عنوان کرد: علی کریمی بازیکن بزرگی است که پرسپولیس در این شرایط حساس به او احتیاج دارد و امیدوارم که وی با تلاش پزشکان برای دیدار مقابل پاس آماده شود چون به وجودش احیتاج مبرمی داریم. در این دیدار از وجود باقری و خلیلی هم نمی توانیم استفاده کنیم و اگر کریمی هم نباشد به شدت دچار مشکل خواهیم شد.
وی ادامه داد: پاس تیم خوبی است و این که در خانه فوتبال بازی می کند از انگیزه بسیار بالایی سود می برد. قطعا پاس مقابل تماشاگرانش بازی تهاجمی ارائه خواهد داد و این موضوع باعث می شود بازی تهاجمی ارائه دهند.
وینگادا خاطرنشان کرد: در بازی های جام حذفی هیچ چیز را نمی توان پیش بینی کرد. گاهی اوقات نتایجی رقم می خوردکه به هیچ عنوان بامنطق جور درنمی آید اما پرسپولیس نباید دراین دیدار اسیر اتفاقات شود.

masoudtr
10-05-2009, 16:34
پیروزی گل 2وم را هم خورد فکر کنم حذف شن

lazy
10-05-2009, 16:54
تسلیت......
فکر کنم پارسال داره تکرار میشه

F A R H A D
10-05-2009, 16:56
اوضاع خرابه....

corey
10-05-2009, 17:16
احتمالا آخر این بازی وینگادا اخراج میشه

ferdfe
10-05-2009, 17:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقعا اوضاع خرابه :13:
اصلا اين پاس همدان نحس

ali_ranger22
10-05-2009, 17:54
اه اه اه
همون بهتر بازی رو ندیدم
دیگه مسخره کردن..

m2stech
10-05-2009, 17:57
انقدر بدبخت شدیم که گلمونا عبدی باید بزنه، انقدر هم نگین وینگادا، 80% بازیکنا و کادر باید عوض بشن!

aluminum
10-05-2009, 17:58
دوستان درسته این باخت برای پرسپولیس سنگین تموم شد

ولی من ناراحت نیستم

چون زودتر تکلیف تیم مشخص میشه
منظورم سربی تیم و بازیکن هایی هست که می خواد

momkhbpsp
10-05-2009, 17:59
این کچل مزخرف رو باید زود بندازن بیرون وگرنه لیگ قهرمانان هم به همین وضع دچار میشیم
یارو فکر کرده همه کارست پیروانی رو هم انداخت بیرون

aluminum
10-05-2009, 18:00
من نمی دونم چرا این منصوری رو از اول توی بازی نگذاشت

و چرا وینگادا 3 تا دفاع می زاره

malkemid
10-05-2009, 18:01
بازی پرسپولیس در حد منتخب شلمرود بود امروز...واقعا هردمبیل...هرکی واسه خودش هر کاری می خواست می کرد.

MH_SANIANI
10-05-2009, 18:01
خاک بر سرت کنن ویگاندا....!
دقیقه 94 کرنر چرا همه نکشیدن جلو..؟؟!!
به تیم 9 نفره یه گل نتونستن بزنن..!!!