PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81

aluminum
21-04-2009, 22:08
وینگادا همچنان رکورد میزند // پرسپولیس بعد از 15 سال 5 گل دریافت کرد و تحقیر شد

کانون هواداران پرسپولیس : تيم هاي فوتبال پرسپوليس و الغرافه قطر ساعت 20 امشب به وقت تهران در چارچوب ليگ قهرمانان آسيا و در ورزشگاه شهر دوحه به مصاف يكديگر رفتند و در پايان پرسپوليس با نتيجه 5 بر يك مغلوب ميزبان خود شد. لوسيو (7)، كله مرسون(42، 45، 81)، نشاط اكرم(70) براي الغرافه گل زدند و علي كريمي در دقيقه 76 تك گل پرسپوليس را به ثمر رساند.
پرسپوليس در اين مسابقه چهره ضعيفي از خود به نمايش گذاشت و يكي از سنگين‌ترين شكست‌هايش را تجربه كرد. پرسپوليس با اين شكست 7 امتيازي ماند و به دليل تفاضل گل كمتر نسبت به الشباب عربستان به رده دوم سقوط كرد. الغرافه نيز 6 امتيازي شد. در ديگر ديدار اين گروه امشب الشباب ميزبان الشارجه امارات است.

aluminum
21-04-2009, 22:09
نیکبخت واحدی و هادی نوروزی محروم شدند

کانون هواداران پرسپولیس : علیرضا واحدی نیکبخت و هادی نوروزی با کارت زردی که در دیدار سه شنبه شب مقابل الغرافه دریافت کردند، از همراهی پرسپولیس در دیدار آتی مقابل الشباب امارات محروم شدند.
علیرضا واحدی نیکبخت در نیمه دوم دیدار الغرافه قطر - پرسپولیس ایران به عمد مرتکب خطای هند شد تا با کارت زرد داور روبرو شود.
او با کارت زردی که در دیدار الشباب عربستان - پرسپولیس دریافت کرده بود و کارت زرد بازی امشب دواخطاره و از همراهی تیمش در دیدار هفته پنجم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا محروم شد.

هادی نوروزی نیز که در نیمه دوم دیدار با الغرافه وارد زمین شده بود دومین کارت زرد خود در این مسابقات را دریافت کرد و از بازی بعد محروم شد.
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پنجم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در شارجه امارات به دیدار تیم الشارجه می رود

aluminum
21-04-2009, 22:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidshd
21-04-2009, 22:15
گند زدن انگار یکی داشت خفشون میکرد نفسشون در نمیومد ... :37:

meragj2
21-04-2009, 22:17
آقا ما که از اول گفتیم این یارو هیچی بارش نیس.

بازیکنا برا خودشون بازی می کنن.

Facon_Archi
21-04-2009, 22:19
آقا افتضاح بود

این چه وضع دفاع کردن بود آخه؟؟

اوونم از حقیقی با اوون دروازه بانیش!
من نمی دونم پس این عابدزاده چی کار می کنه با این بشر که این تجربه کسب نمیکنه!!

ولی هر چی باشه دوم جدولیم:دی

pedramch
21-04-2009, 22:38
خیلی خیلی حیف شد:دی
اعضابم به هم ریخته/

cdcenter
21-04-2009, 23:28
واقعا شکست تحقیر آمیز و سنگینی بود . واسه پرسپولیس خیلی افت داشت که بیاد 5 گل از این عرب ها بخوره . قهرمان آسیا هم بشه این عرب ها در میان میگن از ما 5 تا خوردین .

beauty
21-04-2009, 23:43
به به چشمم روشن

الشباب 5 تا به شارجه زده هیچی هم نخورده و برده

حالا اونا شدند 10 امتیاز و ما 7 موندیم

الغرافه هم که 6 امتیاز

حالا هی آقای وینگادا آروغ بزنه

دایی کجایی که به داد ما برسی

milky way
21-04-2009, 23:51
آبرو ریزی تمام بود نه تنها برای پرسپولیس اصلا فوتبال ایران الان جلوش یه علامت "؟" هست واقعا این بدترین وضعیت فکر کنم در کل تاریخ فوتبال ایران باشه. امیدوارم afc سهمیه ایران رو برای سالهای بعد کم نکنه با این وضع بازیها.

MoJtaBa.R
22-04-2009, 01:30
حيف استقلال با يه همچين به ظاهر طرفدارايي

تا تيم باخت سر و کلش پيدا شد

پست ندي اينجا همه ميدونن که ميايي و ميري !

MoJtaBa.R
22-04-2009, 01:35
به به چشمم روشن

الشباب 5 تا به شارجه زده هیچی هم نخورده و برده

حالا اونا شدند 10 امتیاز و ما 7 موندیم

الغرافه هم که 6 امتیاز

حالا هی آقای وینگادا آروغ بزنه

دایی کجایی که به داد ما برسی

مث بعضيا نشديم هنوز

بختمون دس تيم ديگه نيست دست خودمونه 2 تا بازي ديگه داريم

ايشا . . . با يه برد و يه تساوي صعود ميکنيم

MoJtaBa.R
22-04-2009, 01:37
ميگن دايي عضو هيئت مديره سايپا هم نيست و ميخواد بياد به هيئت مديره پرسپوليس بپيونده :قعلا در حد شايعست که اگه بياد نميتونه با کريمي کاري داشته باشه

AnaTHemAomid
22-04-2009, 01:58
استقلالی های عزیز که قدم به اینجا می زارید خدمتون عارض شوم که : پرسپولیس 6 - 0 استقلال
خوش اومدید :d

lindows
22-04-2009, 08:20
افتضاحي به بزرگي 5 گل

نميدونم در مورد اين بازي چي بگم
كادر فني كه و مربي كه حتما مقصر بودند تركيب نا مناسب
و غرور بچه از برد پر گل بازي رفت
حريف با زيركي از ما برد - با كوچكترين فرصت حمله مي كرد و گل ميزد
ما هم 30 دقيقه اول را خوب بازي كرديم فقط ضربات آخر افتضاح بود - به غير از دو تا ميله
و نيمه دوم ديگه خرفي نداشتيم

وقتي خليلي ، پتروويچ و ... هستند چرا محمد و عبدي !!

با همه اين حرفها درسته كه باختيم ولي اميد براي صعود هنوز هست

ferdfe
22-04-2009, 09:40
شوك خوبي بود براي پيروزي !!!
ولي 5 تا خوردن از الغرافه يه ابروريزي در حد تيم ملي بود :13:
ولي هنوز هم پرسپوليس بخت اول براي صعود ....

M.etallic.A
22-04-2009, 10:23
من دوباره باید بگم که از باخت پرسپولیس خیلی ناراحت شدم چون برای بار چندم تحقیر شدیم. درست برعکس بعضی از دوستان پرسپولیسی که از باخت استقلال تو آسیا بیشتر از برد پرسپولیس خوشحال میشن.

بزارید داستان رو یه جور دیگه بگم فرض کنیم استقلال 5 بر یک می باخت فقط میخوام بدونم پرسپولیسیا چیکار میکردن... دیگه هر چی متلک و تیکه بود تو تاپیک استقلال مینداختن... ولی الان من صفحات این تاپیک رو دیدم جز من و یکی دو نفر دیگه از استقلالی ها کسی چیزی نگفته. تازه پستشون هم اصلا متلک نبود. من که به شخصه اظهار ناراحتی میکنم ولی عکس العمل بعضی از پرسپولیسی ها واقعا جالبه... میان تو تاپیک استقلال کل کل هم میکنن....

steps
22-04-2009, 11:04
همون اول گفتم مربی فقط دنیزلی

vahidreza2007
22-04-2009, 11:11
بد بازی کردیم گند زدیم والسلام !
من که چشم و دلم واسه آینده روشنه .. ما دیگه بازی های سختمون رو کردیم ..

Sir.AShkaN
22-04-2009, 11:12
من که هنوز باورم نمیشه 5 تا خوردیم !!
ولی فرقی نمیکنه استقلال هم اگه بود ناراحت میشدم چون آبروی ایران وسط بود ( بیچاره اون احمقایی که از خوشحالی عربا خوشحال میشن )
بیچاره ایرانیای تو قطرو بگو !!
البته الغرافه اصلا خوب بازیی نمیکرد 9 تا مدافع داشتن 2 تا مهاجم برزیلی که هر توپی اومد زیر پاشون گل زدن اونم فقط تو ضد حمله
اگه خدایی پرسپولیس یا استقلال 2 تا مثل اینارو داشتن الان کسی تو آسیا نفس نمیکشید .
وقتی مهاجمای ما هنوز stop کردن بلد نیستن ...
دایی بیاد همین یه دونه ( کریمی ) هم پرررررررررررررررررررر..

m2stech
22-04-2009, 12:39
پیام عذرخواهی باشگاه پرسپولیس از هوادارن

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پیام شکست باورنکردنی برابر الغرافه از تمامی هواداران باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس متن این پیام به شرح ذیل است

بسمه تعالی

هواداران باشگاه مردمی پرسپولیس
متأسفانه شب گذشته تیم فوتبال پرسپولیس با نمایشی دو از انتظار موجب جریحه دار شدن احساسات میلیون‌ها عاشق شد.
ضمن اعتراف به غیرقابل توجیه بودن این شکست از تمامی هوادارن محترم پرسپولیس عذرخواهی کرده و به آنها این قول را می‌دهیم در اسرع وقت به بررسی دلایل این شکست پرداخته و نسبت حل آن اقدام نمائیم.
مستحضر هستید علیرغم تحمل این شکست تلخ ، پرسپولیس کماکان مدعی قهرمانی در جام حذفی و صعود به دور دوم لیگ قهرمانان آسیا می‌باشد که این مهم بدون حمایت و دعای خیر شما یاران وفادار میسر نمی‌باشد.
عباس انصاری‌فرد

MORINIO
22-04-2009, 13:14
انصافا فوتبال ایران بدجوری جلوی عربها ضایع شده و با این 5 تا گل دیگه ......

یه نگاهی به نتایج عربها جلوی ایرانیها بندازین:

الغرافه 5-1 پرسپولیس
الاتفاق 2-1 سپاهان
الاتحاد 2-1 استقلال
ام صلال 1-0 استقلال
عربستان 2 -1 ایران

.
.
.
.

resident_evil
22-04-2009, 13:28
دوستان استقلالي همچين بالا پايين ميپرنو خوشحالي ميكنن انگار خودشون صعود كردن !!!
نميدونن به سلامتي اگه امروز مساوي هم بكنن حذف ميشن ...

mehdi_360
22-04-2009, 13:33
نمیخواستم این حرف رو بزنم
ولی الان که رفتم تاپیکشون رو دیدم ...دلم میخواد استقلال امروز توی تهران حذف شدنش قطعی بشه تا دهنشونبسته شه

MORINIO
22-04-2009, 13:37
امروز مسلما صبا هم سه چهار تای از پاختاکور میخوره ... ولی استقلال چون از باخت پرسپولیس روحیه گرفته(!) احتمالا میبره ولی مهاجمای ام صلال خیلی خطرناکن....

resident_evil
22-04-2009, 13:42
ولي من اميدوارم امروز استقلال حذف بشه تا ديگه اين طرفا پيداشون نشه ...
ماكه امسال زياد جلو عربا كم آورديم اينم روش ...

m2stech
22-04-2009, 13:42
هدايتی: از هيات مديره پرسپوليس استعفا می‌دهم

رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: ‌با اين وضعيت استعفا می‌دهم.

حسین هدایتی در گفت و گو با خبرگزاری فارس درباره شكست 5 بر یك برابر الغرافه اظهار داشت: این باخت جای هیچ توجیهی ندارد و ما شرمنده هواداران هستیم. در این باره همه باید پاسخگو باشند.
وی افزود: میلیون ها ایرانی دیشب ناراحت بودند. همچنین اعضای هیات مدیره و مسئولان باشگاه شرایط خوبی نداشتند. من از این اتفاق بسیار ناراحت هستم و با این وضعیت قصد دارم از پرسپولیس استعفا بدهم.
هدایتی یادآور شد:‌ به زودی نظر قطعی‌ام را اعلام می‌كنم. معتقدم تا امروز هیچ كم و كاستی برای بازیكنان نگذاشتیم.آنها بیشتر از 90 درصد از قرارداد خود را گرفتند. من واقعا نمی‌دانم گناه من و سایر اعضای هیات مدیره چیست كه باید شاهد این شكست ها باشیم.
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال آیا قضیه كناره گیری جدی است یا تهدید؛ گفت: این تصمیم كاملا جدی است.
وی خاطرنشان كرد:‌ جریمه بازیكنان و كادرفنی تصمیم هیات مدیره بود و آنها باید درباره این باخت توضیح دهند.

logos
22-04-2009, 13:44
دوستان ، اگه بعضی از استقلالی ها هم چیزی گفتن به خاطر یه سری آدم بود که جو هر دو تاپیک رو به هم ریخت
اگه هر دو تاپیک رو کامل ببینید متوجه خرف من میشید

هیچ کسی از باخت بد پیروزی مقابل الغرافه خوشحال نیست ، برخی از استقلالی ها به خاطر اینکه بعضی از پرس پولیسی ها کلکل کردند ، اونها هم شروع به کلکل کردن وگرنه من خودم به شخصه وقتی نتیجه رو شیدم هم ناراحت شدم هم خجالت زده از این باخت وحشتناک

بعدشم که تیکه های بازی رو دیدم به غیرت کریمی احسنت گفتم! واقعا دمش گرم!!!!

فکر میکنم هر دو تاپیک بهتره کل کل رو تموم کنن چون اینجا بخث ملی و ابروی تیمهای ایروونی مقابل اعراب هست

ایشالا هر 4 نماینده بتونن صعود کنن

MoJtaBa.R
22-04-2009, 13:54
چه نظرات جالبی داری تو... استقلال و تیم ملی اگر باختن حداقل یک بر صفر باختن یا دو بر یک... دیگه پنج بر یکو نمیشه گفت باختن باید بگیم پودر شدن.

نمردیم و معنی شوکم فهمیدیم. این شوک نبود که ضربه فنی بود...

چه ربطی به روز جهانی ایدز داشت ؟

دوستان پرسپوليسي به جاي جواب دادن به اين حرفاي . . . و . . . ر دکمه ي گزارش رو بزنين

ايشون تا حالا چند بار اخطار از جناب پاپ دريافت کرده که از اين کاراي بچه بازي دست برداره ولي کو گوش شنوا

پست هر استقلالي اي که به قصد توهين و بر هم زدن نظم تاپيکه رو گزارش کنيد : ديگري احترام نذاشت مجبور به احترامش ميکنين با اين کار

اميدوارم برخورد قاطعي با ايشون و امثالشون بشه

MoJtaBa.R
22-04-2009, 13:56
شما غیر از اسپم دادن کار دیگه ای بلد نیستین؟ احتمالا این پست را 3،4 جای دیگه هم کپی پیست میکنین!
اینجا تاپیک طرفدارای پرسپولیسه نه متنفرای پرسپولیس!
مرسی

ميتونستي دکمه ي گزارش رو بزني تا . . .

MoJtaBa.R
22-04-2009, 14:18
پرسپولیس

راه آهن

تاريخ برگزاري: 06 اردیبهشت 88
زمان برگزاري: 17:15
محل برگزاري: ورزشگاه آزادی
داور: نامعلوم

ali_ranger22
22-04-2009, 14:32
این جناب متالیکا تا حالا می تونم بگم بیشترین تقصیر رو توی به هم زدن تاپیک و بن شدن تعدادی از بچه های ما داشته
دیگه شورشو در آورده
میاد یه صحبتی میکنه بعد آروم آروم تاپیک به هم میریزه و یه دفعه اوضاع خراب میشه همش هم بر می گرده به همون پستی که اول ایشون زده
من نمی دونم ایشون اصلا تا حالا تونسته تو زندگیش یه بار جلوی خودش رو بگیره ؟!

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:35
پس از شكست مقابل الغرافه
پرسپوليس بامداد امروز به تهران بازگشت
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس پس از شكست سنگين برابر الغرافه قطر بامداد امروز وارد تهران شد.

به گزارش خبرگزاري فارس پرسپوليس كه شب گذشته كه با ارائه يك بازي ضعيف و انتقادآميز با نتيجه 5 بر يك مقابل الغرافه قطر تن به شكست داد، ساعت 4:45 بامداد امروز وارد فرودگاه امام خميني شد.
پرسپوليس با اين شكست 7 امتيازي باقي ماند و با توجه به برد الشباب عربستان برابر الشارجه امارات به رتبه دوم سقوط كرد.
در حال حاضر الشباب با 10 امتياز صدرنشين است و الغرافه 6 امتيازي پس از پرسپوليس در جايگاه سوم قرار دارد و الشارجه بدون امتياز رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:36
در گفت و گو با فارس
وينگادا: تابع تصميم هيات مديره هستم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از بازگشت از قطر گفت: اين نتيجه براي من غيرقابل تصور بود، به همين دليل تابع تصميمات هيات مديره پرسپوليس هستم.

نلو وينگادا پس از شكست 5 بر يك برابر الغرافه در گفت و گو با خبرگزاري فارس عنوان كرد: بازي خوبي انجام نداديم و اين نتيجه براي ما بسيار بد بود. مي‌دانم دل هزاران علاقمند ايراني و هيات مديره پرسپوليس به درد آمده است، به همين دليل هر تصميمي كه هيات مديره درباره من بگيرد تابع آن هستم.
وي ادامه داد: در اين بازي اصلا خوب نبوديم و تمركز نداشتيم. در نيمه اول رفته رفته در حال رسيدن به هدف خود بوديم اما متاسفانه اشتباهات فردي به تيم ضربه زد تا من تصميم بگيرم تغييراتي را انجام دهم.
وينگادا در جواب اين سئوال كه نقش مدير برنامه‌هاي مختلف در بازي دادن به برخي از بازيكناني كه در حد اين بازي نبودند؛ چقدر بود گفت: هيچ كس در كار من دخالت نكرده است. حرف‌هايي كه بر زبان مي‌آورند كذب است چون نه مدير برنامه مي‌تواند براي من تعيين تكليف كند و نه فرد ديگري. من اين باخت را به گردن مي گيرم.
سرمربي پرسپوليس درباره بازي نكردن محسن خليلي تصريح كرد: ‌اين نظر من است كه چه كسي به ميدان برود. من بهترين‌ها را به زمين فرستادم. اگر خليلي شرايط خوبي داشت، بازي مي كرد.
وينگادا در خصوص تعويض‌هاي خود گفت: احساس كردم با اين كار مي‌توانيم بهتر الغرافه را متوقف كنيم اما نبايد فراموش كرد كه باقري كمي مصدوم بود.
سرمربي پرسپوليس خاطرنشان كرد: هنوز اميدواريم به عنوان تيم اول صعود كنيم. حتما در جلسه‌ هيات مديره شركت خواهم كرد و جوابگوي سئوالات خواهم بود.
انتهاي پيام/

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:37
با حضور كادر فني
جلسه اضطراري هيات مديره باشگاه پرسپوليس برگزار مي‌شود
خبرگزاري فارس: جلسه ويژه هيات مديره پرسپوليس با حضور كادر فني بعدازظهر امروز برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از شكست 5 بر يك پرسپوليس مقابل الغرافه جلسه ويژه هيات مديره اين باشگاه با حضور اعضاي كادر فني براي بررسي دليل اين شكست برگزار مي‌شود. قرار است وينگادا در اين جلسه درباره دلايل اين شكست توضيح دهد.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:38
پس از شكست سنگين مقابل الغرافه
بازيكنان و كادرفني پرسپوليس جريمه‌ شدند
خبرگزاري فارس: با اعلام مديرعامل باشگاه پرسپوليس بازيكنان و كادر فني اين تيم به دليل نتيجه ضعيف مقابل الغرافه قطر جريمه‌اي سنگين شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس عباس انصاري‌فرد اعلام كرد به دليل نتيجه ضعيف در بازي مقابل الغرافه قطر 20 درصد از قرارداد كادرفني و 10 درصد از قرارداد بازيكنان كاسته شد.
تيم فوتبال پرسپوليس شب گذشته با نتيجه 5 بر يك مغلوب الغرافه قطر شد.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:39
در گفت و گو با فارس
هدايتي: از هيات مديره پرسپوليس استعفا مي‌كنم
خبرگزاري فارس: رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: ‌با اين وضعيت استعفا مي‌‌كنم.

حسين هدايتي در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره شكست 5 بر يك برابر الغرافه اظهار داشت: اين باخت جاي هيچ توجيهي ندارد و ما شرمنده هواداران هستيم. در اين باره همه بايد پاسخگو باشند.
وي افزود: ميليون ها ايراني ديشب ناراحت بودند. همچنين اعضاي هيات مديره و مسئولان باشگاه شرايط خوبي نداشتند. من از اين اتفاق بسيار ناراحت هستم و با اين وضعيت قصد دارم از پرسپوليس استعفا كنم.
هدايتي يادآور شد:‌ به زودي نظر قطعي‌ام را اعلام مي‌كنم. معتقدم تا امروز هيچ كم و كاستي براي بازيكنان نگذاشتيم. شماري از آنها بيشتر از 90 درصد از قرارداد خود را گرفتند و بقيه بيش از 60 درصد را دريافت كردند. من واقعا نمي‌دانم گناه من و ساير اعضاي هيات مديره چيست كه بايد شاهد اين شكست ها باشيم.
رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سوال آيا قضيه كناره گيري جدي است يا تهديد؛ گفت: اين تصميم كاملا جدي است.
وي خاطرنشان كرد:‌ جريمه بازيكنان و كادرفني تصميم هيات مديره بود و آنها بايد درباره اين باخت توضيح دهند.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:39
نمي‌دانم در ذهن وينگادا چه مي‌گذشت
انصاري‌فرد: اين شكست براي پرسپوليس فاجعه بود
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:‌ شكست 5 بر يك برابر الغرافه يك فاجعه براي ما است.

عباس انصاري فرد در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره شكست سنگين مقابل الغرافه قطر تصريح كرد: در نيمه اول بد نبوديم و كمي حساب ‌شده بازي كرديم اما همه چيز در چند دقيقه تغيير كرد. ما شرمنده مردم هستيم و حالا نمي‌دانم چه حرفي بايد بزنم. در تاريخ پرسپوليس اين بازي غيرقابل تصور بود و باز هم يك نمره منفي ديگر در پرونده وينگادا ثبت مي‌شود.
وي ادامه داد: در حال حاضر نمي‌توانيم برخورد بسيار بدي با بازيكنان انجام دهيم چون موجوديت پرسپوليس همين است، پس بايد سنجيده‌تر عمل كنيم.
انصاري فرد خاطرنشان كرد: هر وقت از قرارداد وينگادا حرف زدم از من ايراد گرفتند و گفتند در حال جبهه‌گيري هستم. وقتي مي گويم درباره قرارداد بعدا تصميم مي گيريم به خاطر همين چيزها است. وينگادا، دستيارانش و خوردبين بايد جوابگوي سئوالات هيات مديره باشند.
مديرعامل پرسپوليس درباره عملكرد بازيكنان گفت:‌ بازيكنان پرسپوليس كسل و سنگين بودند و واقعا براي من جاي تعجب داشت كه اين اتفاق چرا رخ داده است. البته من از فرد خاصي نام نمي برم.
انصاري فرد يادآور شد: با 2 برد مي‌توانيم به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود كنيم. بازيكنان ما بايد تلاش كنند تا اين شكست جبران شود.
وي درباره صحبت هاي نژاد فلاح، عضو هيات مديره پرسپوليس كه گفته بود نظر انصاري فرد درباره وينگادا شخصي است و ارتباطي به هيات مديره ندارد؛ تاكيد كرد: واقعا از حرف هاي نژاد فلاح متعجب هستم و نمي‌دانم منظور ايشان چه بوده اما روي هم رفته با توجه به سوابقم فوتبال را از نژاد فلاح بيشتر متوجه مي‌شوم؛ چون سال ها در باشگاه پرسپوليس به اين مردم خدمت كردم.
انصاري‌فرد اظهار داشت: نژاد فلاح نظرات خود را بر زبان آورده و گفته وينگادا مربي خوبي است. من هرگز اين مورد را كتمان نمي‌كنم اما چرا هيات مديره پرسپوليس قرارداد اين سرمربي را تا پايان فصل جاري به طور قطعي بست و در صورت رضايت اعلام كرد كه آن را تمديد مي‌كند.
وي ادامه داد: اين مسئله به خاطر اين بود كه كارنامه وينگادا در پايان فصل مورد ارزيابي قرار گيرد تا بلايي كه تا سال ها پيش بر سر پرسپوليس آمد ديگر اتفاق نيفتد. من حرف بدي نزدم؛ فقط گفتم تكليف اين مربي در پايان فصل جاري مشخص مي‌شود.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در خصوص اخراج دو بازيكن اين تيم گفت: بادامكي و معمارزاده هرگز از پرسپوليس اخراج نشدند واين موضوعي شايعه‌اي بيش نيست. من با وينگادا تماس گرفتم و او عنوان كرد به هيچ عنوان حرف اخراج بازيكنان را نزده و اين شايعه اي است كه براي به چالش كشيدن تيم به زبان آوردند. ‌ما به معمارزاده نياز داريم چون او دروازه‌بان آينده‌داري هست كه در فصل آينده حرف هاي زيادي براي گفتن دارد.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:40
در گفت و گو با فارس
عزيزيان: وينگادا فقط نظاره‌گر بازي بود
خبرگزاري فارس: پيشكسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: وينگادا در جريان بازي ديشب فقط نظاره‌گر بازي بود و هيچ كار خاصي انجام نداد.

سعيد عزيزيان در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره شكست 5 بر يك پرسپوليس مقابل الغرافه عنوان كرد: اين بدترين بازي پرسپوليس در چند سال اخير بود. اين بازيكنان توان راه رفتن نداشتند و اين از بي انگيزگي آنها نشات گرفته بود.
وي افزود: نمي دانم در اردوي اين تيم چه گذشته است. اشتباهات خط دفاع و دروازه بان زياد بود. يادم نمي آيد پرسپوليس در طول تاريخ خود 5 گل دريافت كرده باشد. آبروي فوتبال ايران رفت.
مربي سابق دروازه بانان پرسپوليس ادامه داد: گلر 80 درصد يك تيم است و اگر اشتباه كند تمام زحمات بازيكنان به هدر مي رود. ما گل سوم را بد دريافت كرديم. با اشتباهي كه حقيقي داشت روحيه تيم بدتر از قبل شد.
عزيزيان تصريح كرد: بازيكنان خط دفاع هماهنگ نبودند. آنها مي خواستند گلزني كنند و دفاع را ول مي كردند و جلو مي رفتند. بازي احساسي كار دست پرسپوليس داد.
وي در مورد عملكرد وينگادا گفت: او فقط روي نيمكت نشسته بود و نگاه مي كرد. هرازگاهي سرش را به علامت تاسف تكان مي داد. او فكر مي كند از همه بالاتر است. زمان در حال نشان دادن اين است كه او چطور مربي است.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:41
در گفت و گو با فارس
معيني: وينگادا نتوانسته پرسپوليس را متحول كند
خبرگزاري فارس: پيشكسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بر خلاف انتظار وينگادا نتوانسته اين تيم را متحول كند.

فريدون معيني در گفت و گو با خبرگزاري فارس در مورد باخت 5 بر يك پرسپوليس مقابل الغرافه اظهار داشت: نقش مربي را در كسب اين نتيجه نمي توانيم منكر شويم. با اين باخت حرفي باقي نمي ماند. وينگادا متاسفانه تحولي در پرسپوليس ايجاد نكرده است.
وي افزود: نتيجه به دست آمده تعجب آور است. شانس آورديم كه تيم 6 گل نخورد. در تاريخ باشگاه پرسپوليس چنين نتيجه اي سابقه نداشته است. اين تيم اگر هم در دقايقي از بازي هايش خوب بازي مي كند به دليل تاثير كريمي است.
معيني ادامه داد: پرسپوليس تيمي بدون روحيه و بدون انرژي است. مقابل صباي قم هم همين طور بودند. اين مربي نه تنها اثر مثبتي در اين تيم نداشته بلكه باعث روحيه منفي در اين تيم هم شده است.
اين كارشناس فوتبال تاكيد كرد: گاهي يك مربي در يك تيم نمي تواند نتيجه بگيرد و نمي تواند خود را با شرايط تيم سازگار كند. اسكولاري مربي كوچكي نيست اما نتوانست در چلسي موفق شود اما همان تيم توسط گاس هيدينگ متحول شده است. وينگادا هم در پرسپوليس نتوانسته خود را با شرايط وفق دهد.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:42
پس از پيروزي پرگل برابر پرسپوليس
پاكتا: شب خاطره‌انگيز‌ه‌اي بود
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال الغرافه قطر گفت: مقابل پرسپوليس شب خاطره انگيز‌ه‌اي را پشت سر گذاشتيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، پاكتا بعد از پيروزي 5 بر يك برابر پرسپوليس گفت: شب خاطره انگيزي براي الغرافه بود.
ما مقابل حريفي قدرتمند؛ خوب بازي كرديم. فقط دنبال نتيجه خوب بوديم كه كار بهتر از آن چيزي كه فكر مي كرديم شد.
اين مربي اضافه كرد: فكر مي‌كنم در تيم به تعادل خوبي رسيده‌ايم و مي خواهم به همه بازيكنانم بابت اين نمايش تبريك بگويم.
پاكتا يادآور شد: به بازيكنانم گفته بودم كه جشن قهرماني در ليگ را فراموش كنند. چون بازي مهمي داشتيم. براي ما بازي در ليگ قهرمانان اهميت فوق العاده‌اي دارد. اين مسابقات مهمترين بازي‌هاي قاره آسياست.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:43
پس از شكست برابر الغرافه
تمرينات پرسپوليس تعطيل شد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس پس از بازگشت از قطر از فردا تمرينات خود را از سر مي گيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اعضاي تيم پرسپوليس ساعت 4:45 بامداد امروز وارد فرودگاه امام خميني شدند.
كادر فني اين تيم با توجه به خستگي بازيكنان امروز را به آنها استراحت داده است.
پرسپوليس كه در هفته پاياني ليگ بايد به مصاف راه آهن برود از فردا ساعت 11 صبح در زمين خيريه عمل تمرينات خود را آغاز مي كند.
پرسپوليس ديشب برابر الغرافه قطر با نتيجه 5 بر يك شكست خورد

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:43
در گفت و گو با فارس
باقري‌ها: نمي دانم معيار بازي در تيم وينگادا چيست
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اين سئوال براي من ايجاد شده كه معيار بازي در تيم وينگادا چيست.

نبي ا... باقري‌ها در گفت و گو با خبرگزاري فارس در مورد نيمكت نشيني در بازي شب گذشته مقابل الغرافه اظهار داشت: اين سئوالي است كه هنوز نتوانستم جوابي براي آن پيدا كنم. بعد از فيكس بازي كردن مقابل پيكان و استقلال اهواز براي بازي در ليگ قهرمانان آسيا انگيزه زيادي داشتم اما نمي دانم معيار وينگادا براي انتخاب بازيكن چيست.
وي اضافه كرد: از وقتي وينگادا به پرسپوليس آمده من مصدوم بودم اما وقتي هم بهبود پيدا كردم بازي كمتري به من رسيده است. در زمان قطبي بيشترين بازي ها را براي اين تيم انجام دادم.
باقري‌ها يادآور شد: فكرش را هم نمي كردم براي اين بازي فيكس نباشم. ديگر نمي دانم بايد چطور عمل كنم تا به حقم برسم. از باخت ديشب خيلي ناراحت هستم و فقط مي دانم كه حقم بود بازي كنم.
اين مدافع تصريح كرد: ديروز بدترين روز زندگي ام در پرسپوليس بود. اميدوارم در بازي هاي آينده اين نتيجه را جبران كنيم.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:44
در گفت و گو با فارس
پيرواني: بازيكنان پرسپوليس انگيزه نداشتند
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بازيكنان در ديدار مقابل الغرافه قطر بي‌انگيزه بودند.

افشين پيرواني پس از بازگشت از قطر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: بازي بسيار بدي به نمايش گذاشتيم و متاسفانه نتيجه‌اي به دست آورديم كه قبول كردن آن براي ما نيز بسيار سخت بود. بازيكنان ما كم انگيزه بودند و در حد خودشان نبودند.
وي ادامه داد: جواب دادن در مورد اين شكست‌ سخت است و نمي‌دانم چگونه بايد عذرخواهي كنم. ما بازيكناني داريم كه پتانسيل زيادي دارند اما فقط شماري كمي از آنها تلاش كردند. اميدوارم در دو بازي آينده بتوانيم اين شكست را جبران كنيم.
پيرواني درباره تعويض هاي وينگادا تصريح كرد: تعويض‌ها با نظر وينگادا انجام شد. ما مي‌خواستيم ميانه زمين را بيشتر تقويت كنيم اما باز هم مي‌گويم يك بازيكن را نبايد زير سئوال ببريم و همه در اين باخت شريك بودند از جمله كادر فني.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:45
ساعت ديدار پرسپوليس و راه‌آهن تغيير كرد
خبرگزاري فارس: زمان ديدار دو تيم فوتبال پرسپوليس و راه‌آهن تغيير كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سازمان ليگ قبلا در برنامه خود در هفته پاياني ساعت تمامي بازي ها را 17:15 اعلام كرده بود اما با درخواست باشگاه راه آهن ساعت بازي تغيير كرد.
بر اساس تصميم جديد اين بازي روز يكشنبه هفته آينده ساعت 15 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.
هفته پاياني ليگ برتر يكشنبه 6 ارديبهشت برگزار مي شود.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:45
در گفت و گو با فارس
فرخزادي: نام و نشاني از پرسپوليس نديدم
خبرگزاري فارس: عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: در بازي مقابل الغرافه قطر نام و نشاني از پرسپوليس نديدم.

مجيد فرخزادي در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: جلسه‌اي با كادر فني برگزار و در خصوص اين شكست صحبت خواهيم كرد اما متاسفانه در بازي مقابل الغرافه قطر من نامي از پرسپوليس در زمين نديدم.
وي افزود: حمايت از كادر فني از سوي هيات مديره بسيار خوب بود اما متاسفانه در بازي مقابل الغرافه خوب نبوديم از موقعيت‌هاي خود استفاده نكرديم. از وينگادا توقع داشتيم راه حل‌هاي بهتري براي غلبه بر حريف در نيمه دوم در نظر بگيرد.
فرخزادي تاكيد كرد: پس از شنيدن صحبت هاي كادر فني در اين باره تصميم گيري خواهيم كرد.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:46
در گفت و گو با فارس
ابراهيمي: وينگادا نبايد به ايران بازمي‌گشت
خبرگزاري فارس: مربي اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: وينگادا پس از شكست 5 بر يك مقابل الغرافه نبايد به ايران بازمي‌گشت.

ناصر ابراهيمي در گفت و گو با خبرگزاري فارس در مورد بازي شب گذشته پرسپوليس مقابل الغرافه تصريح كرد: بعد از جدايي علي پروين و من؛ اين باشگاه 8 مربي عوض كرده كه 6 تن از آنها خارجي بوده اند. اين تيم فقط يك بار آن هم با مديريت كاشاني قهرمان شده است. من هميشه گفته ام كه حضور مربي خارجي در فوتبال ايران ضرر است. وينگادا مربي كاردان و قوي نيست كه بتواند تيمي مثل پرسپوليس را كنترل كند.
وي افزود: وينگادا شب گذشته بدون اينكه بتواند كاري كند روي نيمكت نشسته بود. از روزي كه او مربي اين تيم شده نه زيبا بازي مي كند و نه توان بدني مناسبي دارد. جدايي كماسي از اين تيم به ضرر آنها تمام شد.
ابراهيمي ادامه داد: بازيكنان پرسپوليس از لحاظ روحي و رواني دچار مشكل شده است. اگر وينگادا در عربستان موفق بوده از دستش در رفته است. من اگر حرفي مي زنم در اين فوتبال به افتخاراتم رسيده ام و دلم مي سوزد كه اين حرف ها را مي زنم.
وي تاكيد كرد: يكي از دلايلي كه اين تيم نتيجه نمي گيرد اين است كه بازيكنان و مربيان زيادي هستند كه از اين باشگاه طلب دارند و باشگاه اقدامي نمي كند. من از اين وضعيت خسته شدم و مي خواهم شنبه به فيفا شكايت كنم. سال هاست طلب 26 ميليون توماني من را نمي دهند. معلوم است كه پشت سر اين تيم نفرين است. اعتقاد دارم نفرين بازيكنان و مربيان طلبكار اين تيم پشت سر اين تيم است.
ابراهيمي تصريح كرد: روزي كه از اين تيم بعد از سال ها زحمت كشيدن رفتم حتي يك مراسم خداحافظي هم برگزار نكردند. ديروز پرسپوليس اگر 5 گل خورد 5 گل هم نخورد. نه پرسينگ را انجام دادند و نه تحت فشار قرار دادند. انگار بازيكنان اين تيم با هم قهر بودند.
مربي پرسپوليس به انتقاد از فوتبال ايران پرداخت و گفت: در فوتبال ما مد شده به مربيان 400، 500 ميليون پول مي دهند و بعد هم مي گويند برو. در حال حاضر مسئولان باشگاه پرسپوليس مقصر هستند كه اين همه به مربي خارجي اعتماد كردند. تعويض هاي او افتضاح بود.
وي تصريح كرد: مسئولان پرسپوليس بايد وينگادا را اخراج كنند و در بازي هاي باقي مانده تيم را به افشين پيرواني بدهند. وينگادا نبايد به تهران بازمي گشت. با اين اتفاقاتي كه در فوتبال ايران رخ داده فقط بايد گفت كه واي به حال فوتبال ايران. ما ديگر در فوتبال آسيا نمي توانيم حرف اول را بزنيم. ما به فوتبال درجه دو و سه آسيا تبديل شده ايم.
ابراهيمي خاطرنشان كرد: اگر فدراسيون ما بهترين فدراسيون آسيا است پس بهتر است من هم بروم مربي كشتي شوم.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:47
در گفت و گو با فارس
كريمي: الغرافه در حدي نبود كه 5 گل به ما بزند
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: الغرافه قطر در حدي نبود كه بتواند 5 گل به ما بزند.

علي كريمي در گفت و گو با خبرگزاري فارس پس از ورود به ايران خاطرنشان كرد: خيلي بد بوديم و واقعا نمي‌دانم چه حرفي بايد بزنم. تا آنجا كه مي‌دانم الغرافه تيم حرفه‌اي و خوبي است اما جايگاه فوتبال ما اين نيست كه 5 گل از الغرافه بخوريم.
وي در جواب اين سوال كه شما بهترين بازيكن ميدان از نظر كارشناسان بوديد گفت: اين حرف ها الان سودي براي پرسپوليس ندارد. براي من فرقي نمي‌كند. مهم اين است كه پرسپوليس باخته و ما با 5 گل مغلوب حريف شده‌ايم.
وي درباره جريمه هيات مديره عنوان كرد: هيات مديره حق دارد ناراحت باشد و هر تصميمي كه بگيرد بايد قبول كرد اما حرف اصلي من با مردم و هواداران پرسپوليس است. من صميمانه از آنها عذرخواهي مي‌كنم و شرمنده آنها هستم.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:50
بعد از سنگين‌ترين شكست قرمز‌پوشان در 15 سال اخير
وينگادا: الغرافه بهتر از پرسپوليس بود!
سرويس: ورزشي - فوتبال
1388/02/02
04-22-2009
10:04:39
8802-00872: كد خبر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
نلو وينگادا مربي پرسپوليس بدون هيچ اعتراضي به نتيجه شکست تحقيرآميز مقابل الغرافه، تيمش را فاقد قدرت لازم در اين مسابقه دانست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پرسپوليس تهران پنج گل خورد و يکي از بدترين شکست هاي تاريخ خود را در دوحه به ثبت رساند. الغرافه ميزبان که در بازي قبلي 3-1 برابر همين پرسپوليس در تهران شکست خورده بود به وعده خود عمل کرد و انتقام آن بازي را با برد 5-1 سه شنبه شب گرفت.

وينگادا پس از اين بازي در نشست خبري گفت : " الغرافه واقعاً خوب کار کرد. آنها نشان دادند که چرا قهرمان قطر هستند. ما آنها را 3-1 در تهران برده بوديم و براي سه امتياز بعدي به اينجا آمده بوديم. اما موفق نبوديم."

وي درباره شانس پرسپوليس براي صعود به مرحله بعد گفت: " ما هنوز نمي توانيم به مرحله بعد فکر کنيم چون تا پايان بازي‌هاي گروهي ما دو بازي ديگر هم داريم. البته تمرکز اصلي ما روي ليگ قهرمانان آسيا خواهد بود. مي دانم که رفته رفته فشار زيادي روي ما خواهد بود اما اگر شما بازيکنان قابلي داشته باشيد نيازي به نگران شدن وجود ندارد. ما اينجا هم بهترين تيم خود را آورديم و با بهترين بازيکنان شروع کرديم".

بازي ديگر اين گروه بين الشباب عربستان و الشارجه امارات هنوز انجام نشده است اما با اين وضعيت پرسپوليس هفت امتيازي حداقل همچنان تيم دوم گروه B خواهد ماند. الشباب 7 امتيازي است و قبل از بازي چهارم خود با تفاضل بهتر در صدرجدول قرار گرفته و الغرافه با دومين بردي که بدست آورد در جاي سوم است.

پاکتا هم بعد از بازي گفت:"روز خاطره انگيزي براي الغرافه بود. ما مقابل حريفي قدرتمند خوب بازي کرديم. فقط دنبال نتيجه خوب بوديم که کار بهتر از آنچيزي که فکر مي کرديم شد. فکر مي کنم در تيم به تعادل خوبي رسيده‌ايم و مي خواهم به همه بازيکنانم بابت اين نمايش تبريک بگويم. به بازيکنانم گفته بودم که جشن گرفتن قهرماني در ليگ را ديگر فراموش کنند. چون بازي مهمي داشتيم . براي ما بازي در ليگ قهرمانان اهميت فوق العاده‌اي دارد. اين مسابقات مهمترين بازيهاي قاره آسياست".

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:51
وينگادا بزرگترين اشتباه پرسپوليس است
ابراهيم آشتياني: فوتبال در وضعيت اسف‌باري است
بازيكنان شب زنده دار و خوش‌گذران را كنار بگذاريد
1388/02/02
04-22-2009
11:23:01
8802-01006: كد خبر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
ابراهيم آشتياني پس از شكست سنگين پرسپوليس مقابل الغرافه قطر گفت: روزي كه مربي اخراجي از اردن به ايران آمد گفتم كه وينگادا بزرگترين اشتباه پرسپوليس است ولي نمي دانم چه منافعي براي آقايان داشت كه حرفم را گوش ندادند.
پيشكسوت پرسپوليس در گفت وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اظهار كرد: تعويض پي در پي مربي در تيم پرسپوليس و جذب وينگادا در مرحله‌ي آخر از بزرگ‌ترين اشتباهات باشگاه پرسپوليس بود، روزي كه وينگادا به ايران آمد اعلام كردم كه حضورش فايده اي نخواهد داشت ولي كسي گوش نداد، متاسفانه هيات مديره پرسپوليس حتي يك نظر خواهي از پيشكسوتان نكرد. اين مربي را هيات مديره غير فوتبالي پرسپوليس به ايران آورد، پس چه توقعي مي‌توان از اين تيم داشت؟! كار از سرچشمه خراب است!
وي ادامه داد: اگر باشگاه پرسپوليس هيات مديره قوي داشت و بررسي مي كرد كه وينگادا چه چيزي در چنته‌ي خود دارد به اين روز نمي‌افتاد كه همه به او بخندند. من از شرايط فعلي بسيار ناراحت هستم و از روي مردم خجالت مي‌كشم. مردم به اعضاي هيات مديره كه روزي مي آيند و روزي هم مي روند كاري ندارند و ما را مي شناسند و از ما انتظار پاسخگويي دارند.
پيشكسوت پرسپوليس در خصوص عملكرد اين تيم در ديدار مقابل الغرافه متذكر شد: مساله دوندگي بازيكنان نبود. انصاري فرد سال‌ها براي پرسپوليس زحمت كشيده ولي تركيب هيات مديره اين تيم بايد فوتبالي شود. آنها بايد براي فصل بعد روي تك تك بازيكنان حساس شوند. بازيكنان شب زنده دار و خوش گذران را كنار بگذارند و با چشم باز براي تيم خود تصميم بگيرند.
وي ادامه داد: همه بازيكنان ليگ پرسپوليس را دوست دارند و مي دانند كه مي توانند ره صد ساله را در پرسپوليس يك شبه طي كنند بنابراين مسوولان اين باشگاه مي توانند با ارزان ترين مبلغ‌ها بهترين ها را در تيم خود جمع كنند. از طرفي مسوولان اين تيم بايد استعدادهاي فوتبال را وارد تيم هاي پايه خود كنند.
بازيكن اسبق تيم پرسپوليس با تاكيد بر اينكه شكست پرسپوليس غير قابل پيش بيني نبود خاطر نشان كرد: شكست پرسپوليس از قبل مشخص بود، عملكرد اين تيم در ليگ هم همينطور است. پرسپوليس در ليگ هم به استقلال اهواز ته جدولي باخت.
پيشكسوت تيم پرسپوليس در باره‌ي عملكرد تيم هاي ايراني در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا اضافه كرد:
قبل از آغاز مسابقات گفته بودم كه ليگ بسيار ضعيفي داريم. بنابراين نمايندگان‌مان در ليگ قهرمانان آسيا نيز ضعيف هستند. ما در بازي با تيم هاي خودمان متوجه اين ضعف نمي‌شويم و شما مي بينيد كه در بازي با تيم هاي غرب آسيا چگونه شكست مي‌خوريم.
آشتياني افزود: سالانه حدود 300 ميليارد تومان در ليگ هزينه مي شود ولي شاهد اين افتضاح هستيم. ليگ‌مان نياز به بازنگري دارد، معتقدم كساني كه فوتبالي نيستند بايد به خاطر احساسات مردم كنار بروند. خدا را خوش نمي آيد كه كسي با احساسات مردم بازي كند. من از قبل همه‌ي اين نتايج را پيش بيني مي كردم چهار تيم در ليگ قهرمانان داريم كه هيچ كدام نمي توانند نتيجه بگيرند، تيم ملي هم كه در وضعيت سقوط است متاسفانه گوش شنوايي نيست و يا اينكه تصور مي شود حرفهايم از روي غرض ورزي است.
وي در پايان تصريح كرد: فقط پرسپوليس وضعيت بدي ندارد، استقلال ته جدول است، سپاهان هم كه مي بازد اگر يك تيم ما ضعيف عمل مي كرد مي گفيتم كه اتفاقي افتاده ولي عملكرد نمايندگان ما نشان داد كه ما علي رغم صرف پول هاي هنگفت بيت المال در منطقه ضعيف هستيم كه اين هم به مديريت غلط فوتبال ما بر مي گردد.
انتهاي پيام

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:52
كادر فني و بازيكنان پرسپوليس جريمه شدند
انصاري فرد در گفت‌وگو با ايسنا:
شرمنده‌ي هواداران هستيم
در كادر فني به دنبال اصلاح هستيم نه تغيير
1388/02/02
04-22-2009
11:35:00
8802-01053: كد خبر
مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: با شكست سنگين برابر الغرافه به دنبال تغييرات در كادر فني نيستيم و تنها بايد آن را اصلاح كنيم.
عباس انصاري فرد پس از شكست سنگين پنج بر يك تيم فوتبال پرسپوليس برابر الغرافه قطر در چارچوب رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا در گفت وگو با خبرنگار ورزشي ايسنا،‌ اظهار كرد: در درجه‌ي اول شرمنده‌ي هواداران پرسپوليس هستيم چرا كه تيم پرسپوليس در اين بازي به هيچ وجه نه از نظر تاكتيكي و نه فردي بازي خوبي را به نمايش نگذاشت. واقعا شب بدي بود و تيم ما بسيار بد بازي كرد. تنها دو بازيكن پرسپوليس يعني علي كريمي و پژمان نوري بودند كه خوب كار كردند اما ساير بازيكنان ما در حد خودشان ظاهر نشدند.
وي افزود: به لحاظ تاكتيكي هم تيم ما در اين بازي وضعيت بسيار ناخوشايندي داشت؛ ما در عربستان و در بازي برابر تيم الشباب بازي خوبي را به نمايش گذاشتيم. اما نمي دانم چرا در بازي ديشب چنين عمل كرديم و واقعا مشكل داشتيم. الشباب تيم قوي‌تري از تيم الغرافه بود و اين نشان مي دهد بدون شك مشكلاتي در تيم ما وجود آمده كه بايد آنها را بررسي كنيم.
وي درپاسخ به اين سوال كه آيا پس از اين نتيجه در برابر الغرافه،‌ تغييراتي را در كادر فني پرسپوليس خواهيد داد، تصريح كرد: كادر فني ما تا پايان فصل با پرسپوليس قرار داد دارند لذا احتمال هر تغييري در كادر فني از جمله سرمربي تيم پس از اين شكست ناباورانه صفر خواهد بود و ما سعي مي كنيم بدنبال اصلاح كادر فني باشيم.
انصاري فرد در پاسخ به اين سوال كه اصلاح در كادر فني به چه معنا است نيز به ايسنا گفت: با وجود شرايط فعلي ما به دنبال حذف در كادر فني نيستيم و اصلاح بدان معني است كه ما بايد در روش ها و برنامه ريزي هاي فني تيم‌مان تجديد نظر كرده و شكل ديگري به خود بگيريم. ما عصر چهارشنبه براي بررسي مشكلات پرسپوليس بخصوص در بازي برابر الغرافه جلسه‌اي را با اعضاي هيات مديره باشگاه تشكيل خواهيم داد و در آن جلسه كادر فني هم حضور خواهند داشت و بايد توضيحات لازم را به ما ارائه كنند. پس از اين بررسي ها نتيجه نهايي را به مردم عزيز و هواداران پرشور مان اعلام خواهيم كرد.
انصاري فرد با اشاره به حساسيت بازي تيم هاي پرسپوليس و سپاهان در رقابت هاي جام حذفي گفت: بنده از گذشته هم بر اهميت اين ديدار تاكيد بسيار داشتم و البته ما قهرماني در اين مسابقات و كسب سهميه‌ي ليگ قهرمانان آسيا در فصل آتي را مدنظر داريم. ما بايد با تغييراتي در شكل كار و برنامه ريزي‌هاي‌ شكست سنگين برابر الغرافه و ناكامي در ليگ برتر را جبران كنيم. مطمئنا بازيكنان پرسپوليس به اهميت اين بازي كه از سوي مديريت باشگاه هم تاكيد شده است واقف هستند و مربيان هم تدابير فني خواهند انديشيد تا اين بازي كه پلي براي مراحل بعدي جام حذفي خواهد بود را با پيروزي پشت سربگذاريم.
مدير عامل باشگاه پرسپوليس درباره‌ي جريمه‌ي احتمالي بازيكنان و كادر فني تيمش پس از شكست سنگين برابر الغرافه خاطر نشان كرد: بدون شك آنها جريمه خواهند شد اما چگونگي و ميزان آن را پس از جلسه‌ي هيات مديره مشخص و اعلام مي كنيم.
انتهاي پيام

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:52
تلويزيون الجزيره اسپورت:
فوتبال ايران در مسير ناكامي گام بر مي‌دارد
شكست سنگين پرسپوليس برابر الغرافه را باور نمي‌كنيم
1388/02/02
04-22-2009
11:51:55
8802-01061: كد خبر
پيروزي پرگل تيم الغرافه قهرمان دو فصل اخير فوتبال باشگاه‌هاي قطر بر قهرمان فصل گذشته فوتبال ايران واكنش‌هاي گسترده‌اي در فوتبال كشورهاي خاورميانه و حوزه خليج فارس و شمال آفريقا در پي داشت.
به گزارش ايسنا؛ گوينده‌ي تلويزيون پربيننده‌ي الجزيره اسپورت در پايان اين ديدار بلافاصله گفت: براي ما نيز اين نتيجه غير قابل پيش‌بيني بوده و آن را باور نمي‌كنيم مفسرين الجزيره اسپورت با تمجيد از تيم با برنامه الغرافه گفتند اين نتيجه شكست زير باران تهران را به فراموشي سپرد و الغرافه را براي صعود اميدوار كرد، آنها پرسپوليس را فاقد انسجام تيمي داشتند كه فقط به علي كريمي اتكا دارد.
دست اندركاران تلويزيون الجزيره اسپورت كه از فرط خوشحالي دوبار اين بازي را از كانال هاي يك و دو خود اين بازي را پخش كرد، اضافه كردند: فوتبال ايران در مسير ناكامي گام بر مي‌دارد تيم‌هاي باشگاهي ايران در خانه حريفان بشدت ضعيف نشان مي‌دهند و آنان نيز در مسير ناكامي هاي تيم ملي اين كشور گام بر مي دارند.
يكي از مفسرين الجزيره اسپورت ضعف مفرط دفاع تيم پرسپوليس ياد آور شد و گفت: پرسپوليس به شدت تحت تاثير ميزبان خود بود و برنامه مشخصي براي اين ديدار نداشت.
اين تيم با پرسپوليس دو هفته پيش كه الغرافه را در تهران سه بر يك شكست داد بسيار فاصله داشت و در اندازه‌هاي فوتبال باشگاه هاي آسيا ظاهر نشد،24 ساعت قبل از اين بازي بدليل صدرنشيني پرسپوليس و شكست سنگين الغرافه در تهران، مفسران قطري و تلويزيون الجزيره اسپورت به خود اجازه ندادند در خصوص پيروز اين ميدان سخن بگويند و پيش بيني يك ديدار سخت با پرسپوليس ايران را مي‌كردند.
اين گزارش مي افزايد: شكست سنگين پرسپوليس در قطر شب سختي را براي ايرانيان مقيم اين كشور حوزه خليج فارس رقم زد، آنان بر اين نكته اصرار داشتند كه ضعف تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس و شكست‌هاي آنان در برابر نمايندگان قطر واقعيتي است كه از دل آن شكست ناباورانه تيم ملي ايران در تهران و مقابل عربستان سعودي بيرون زد.
انتهاي پيام

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:53
هم من و هم بازيكنان مقصريم
وينگادا در گفت وگو با ايسنا:
اين شكست براي من شرم‌آور است
1388/02/02
04-22-2009
12:41:42
8802-01203: كد خبر
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: شكست پنج بر يك برابر الغرافه براي خودم هم شرم آور است.
ادواردو نلو وينگادا پس از شكست پنج بر يك تيم پرسپوليس برابر الغرافه در گفت وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجوبان ايران (ايسنا)، پيرامون اين مسابقه گفت: اين شكست براي خودم هم شرم آور است. ممكن است در يك بازي تيم ما خوب بازي كند اما، ببازيم ولي در ديدار برابر الغرافه پرسپوليس هم بد بازي كرد و هم با نتيجه ناباورانه پنج بر يك مغلوب تيم قطري شد.
وي افزود: واقعا چنين بازي از سوي پرسپوليس براي من قابل قبول نيست و بايد در آن تغييراتي را به وجود آوريم.
وينگادا درپاسخ به اين سوال كه آيا ضعف پرسپوليس در برابر الغرافه تنها مختص به بازيكنان اين تيم بوده است، گفت: بازيكنان عملكرد خوبي نداشتند اما سيستم و تاكتيك ما هم مشكل داشت البته اين سيستم بازي و بازيكناني كه به ميدان رفتند تقريبا همان تركيب بازيكنان و سيستمي بود كه ما در بازي با الشباب در عربستان به نمايش گذاشتيم و همگان از اين بازي تعريف كردند و آن را يكي از منطقي ترين بازي هاي پرسپوليس ناميدند اما، چنين شيوه‌اي در بازي با الغرافه جواب نداد. ما بايد مشكلات را بررسي كنيم.
وينگادا در ارزيابي‌اش از تيم الغرافه نيز گفت: آنها فوتبال خوبي به نمايش گذاشتند اما، نكته مهم‌تر اين است كه ما بد بازي كرديم و مشكل از تيم ما است كه آنقدر ضعيف ظاهر شد تا به حريفش فرصت گل زني بيشتري بدهد.
به گزارش ايسنا، وينگادا و ديگر اعضاي كادر فني تيم پرسپوليس براي ارائه گزارشي از بازي پرسپوليس در برابر الغرافه در جلسه‌ي عصر امروز هيات مديره باشگاه پرسپوليس حاضر خواهند شد.
هم‌چنين اولين تمرين تيم پرسپوليس پس از اين بازي پنج شنبه در ساعت 10:30 در مجموع ورزشي خيريه عمل برگزار مي شود.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:54
حميد درخشان:
فوتبال ايران درحال ركود است
شكست پرسپوليس يك هشدار بزرگ است
1388/02/02
04-22-2009
13:53:43
8802-01305: كد خبر
كارشناس و كاپيتان اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: شكست پنج بر يك پرسپوليس برابر الغرافه و ناكامي ديگر نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان نشان از عقب رفت و ضعيف شدن فوتبال ايران نسبت به كشورهاي منطقه دارد.
حميد درخشان در گفت وگو با خبرنگار ورزشي ايسنا، پيرامون بازي ضعيف فوتبال پرسپوليس در برابر الغرافه قطر اظهار كرد: اين بدترين بازي تاريخ پرسپوليس بود كه تاكنون در عمرم ديده بودم؛ ازدهه‌ي پنجاه تاكنون به ياد ندارم كه تيم پرسپوليس در رقابت‌هاي آسيايي با چنين نتيجه اي شكست خورده باشد.
وي افزود: پرسپوليس درتمامي خطوط بسيار ضعيف عمل كرد و به نظر من اين بازي هشدار و زنگ خطري براي كل فوتبال ما است.چرا كه تيم هاي ايراني در حال درجا زدن هستند و به غير از پرسپوليس ساير نمايندگان ما نيز نتايج خوبي نگرفتند ما بايد اين واقعيت را بپذيريم كه فوتبالمان در حال ركود است.
درخشان ادامه داد: عدم برنامه ريزي تاتيكي براي بازي و نمايش ضعيف بازيكنان از جمله مشكلات پرسپوليس در مقابل الغرافه بود. ضمن آنكه اعتقاد دارم وينگادا در تعويض هايش دچار اشتباه شد. در مجموع معتقدم بايد پيشرفت فوتبال ديگر كشورهاي آسيايي را درك كرده و سعي كنيم خود را به آنها نزديك كنيم.
درخشان خاطر نشان كرد: زماني كه تيم ششم قطر مدعي قهرماني در ليگ ايران را شكست مي‌دهد و يا تيم الغرافه پنج گل به پرسپوليس مي زند، ديگر نمي‌توانيم بگويم كه فوتبال ما برتر از ساير تيم‌هاي آسيا است. آنها پيشرفت كرده‌اند و به همين دليل است كه نمايندگان ما از جمله سپاهان صبا حتي در ايران نيز شكست مي خورند.
وي افزود: ما اين نتايج ضعيف را تنها در غرب آسيا گرفته‌ايم و هنوز با تيم هاي شرق آسيايي كه به عنوان مثال با منچستريونايتد بازي مي كند و با نتيجه پنج بر سه شكست مي خوردند روبه رو نشده‌ايم.
درخشان گفت: اين نتيجه هشدار بزرگي براي فوتبال باشگاهي و ملي ما است كه بدانيد تا چه حد به عقب رفتيم و ضعيف شديم و تيم هاي باشگاهي و ملي در كشورهاي منطقه ي ما با يك برنامه ريزي درست در جهت مثبت سرمايه گذاري كردند و پيشرفت كرده‌اند اما ما تنها دل به فوتبال سنتي خود بسته ايم و فقط پيرامون آن صحبت مي كنيم.
درخشان پيرامون بازي پرسپوليس گفت: سيستم و تفكرات غلطي از سوي مربيان در اين بازي حاكم بود و باعث عملكرد بسيار ضعيف پرسپوليس شد. تعويض‌هاي اين تيم دچار مشكل بود و عدم هماهنگي به وضوح در ميان بازيكنان پرسپوليس به چشم مي خورد اگر ما معتقديم مربيان خارجي بهتر مي توانند نسبت به مربيان داخلي فوتبال ما را به جلو ببرند پس چرا چنين نتيجه‌ي براي پرسپوليس رقم مي خورد و واقعا تفاوت ها كجاست ما بايد يك فكر اساسي همراه با نگرشي ويژه به فوتبالمان داشته باشيم. ما بايد با كساني كه كم كاري مي كنند برخورد كنيم و بدانيم اسم ها و شخصيت ها در درون زمين فوتبال و خارج از آن براي ما موفقيت نمي آفرينند. در فوتبال ما روابط ها حاكم شده است و تا زماني كه ما قوانين را سرلوحه‌ي كارمان قرار ندهيم و اين قوانين را خوب اجرار نكنيم، پيشرفت نمي كنيم ما بايد به اين هشدار جدي كه اكنون براي پرسپوليس و ديگر نمايندگان ما در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا داده شده توجه‌ي ويژه داشته باشيم و سوال كنيم چرا اكنون چهار نماينده ما كه در بالاترين رده هاي ليگ برتر قرار دارند چنين نتايجي را در آسيا كسب مي كنند؟ چرا استقلال كه براي قهرماني در فوتبال داخلي كشور مي جنگد بايد از تيم پنجم تيم قطر شكست بخورد.
درخشان با اشاره به تاثير حضور مربيان سنتي در فوتبال ايران نيز گفت: يكي از مهمترين دلايل اين عقب گرد حضور تعداد زيادي از مربيان سنتي ما هستند كه سال‌هاي سال است در اين فوتبال مسووليت تيم هاي مختلف را بر عهده دارند و اجازه داده نمي شود تا مربيان خلاق و با انگيزه جوان ما وارد عرصه شوند. كشور قطر از سيزده سال پيش برنامه ريزي كرده و اكنون ثمره اش را در اين مسابقات مي بيند.
وي درباره بركناري مايلي‌كهن از سرمربيگري تيم ملي گفت: اين اتفاقاتي كه مي‌افتد به ضرر فوتبال ملي است. بايد تيم ملي هر چه سريعتر سر و سامان پيدا كند. تيم ملي كار دشواري پيش رو دارد و ما اگر تا دو، سه روز آينده سرمربي تيم ملي را انتخاب نكنيم، شانس‌مان براي صعود به جام جهاني كمتر مي‌شود.
درخشان درباره حضورش در پيكان با توجه به بازگشت مدير روستا گفت: من همچنان مشاور مديرعامل هستم. مدير روستا هم مربي خوب و آينده‌داري است و جايگاه خوبي هم دارد.
وي درباره شايعاتي كه پيرامون جايگزيني‌اش به جاي مدير روستا شنيده مي‌شود، گفت: من مشاور مديرعامل هستم. هنوز در فوتبال ايران براي برخي پست‌ها تعريفي نداريم. اميدوارم شرايطي به وجود بيايد كه متوجه بشويم كه غير از سرمربيگري، پست‌هاي ديگري هم وجود دارد.

JEFF_HARDY
22-04-2009, 14:55
نتيجه تغيير و تحولات روزانه همين است!
جعفر كاشاني:
شكست فاحش از عرب‌ها قابل گذشت نيست
اين نتايج يعني اين كه مديريت پرسپوليس اشكال دارد
1388/02/02
04-22-2009
14:02:49
8802-01326: كد خبر
جعفر كاشاني پس از شكست سنگين پرسپوليس برابر الغرافه قطر گفت: عملكرد كادر فني، مديريت باشگاه و تغيير و تحولات روزانه همين مي شود كه مي بينيد.
عضو سابق هيات‌ مديره باشگاه پرسپوليس در گفت وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)؛ با انتقاد از رويه‌ي حاكم برفوتبال كشور اظهار كرد: پرسپوليس تيم بزرگي است بنابراين، مديرانش هم بايد از افراد بزرگ باشند. متاسفانه امروز مي بينيم كه اين باشگاه به صورت يك تيم اداره مي شود، درحالي كه بايد اين باشگاه داراي تفكرات علمي و هدفمند باشد.
وي با تاكيد بر اين كه باشگاه هاي بزرگ پرسپوليس و استقلال به اندازه‌اي قدرت دارند كه مي‌توانند مشكلات جامعه را حل كنند، تصريح كرد: چنين شكست فاحشي از يك تيم عرب زبان قابل گذشت نيست، امروز تنها مساله بردو باخت پيش روي ما نيست بلكه موضوع مهم مسائل اقتصادي، دروني و بيروني كشور است كه بايد مورد توجه مسوولان ارشد كشور قرار بگيرد.
پيشكسوت تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به اين كه تغييرات روزانه اين تيم بيانگر اعمال مديريت شخصي است،‌ متذكر شد: پرسپوليس و استقلال پتانسيل بسيار زيادي براي رسيدن به اهداف ملي را دارند. با اين وجود، اصلا باشگاه نيستند. بايد براساس معيارهاي جامعه سيستم مشخصي را براي مديريت آن‌ها مشخص كنيم.
وي در خصوص عملكرد وينگادا و احتمال تغييرات مورد نياز در تركيب تيم پرسپوليس براي رقابت هاي فصل آتي فوتبال خاطر نشان كرد: وينگادا يك مربي خارجي است كه نه بازيكنان ايراني را مي شناسد و نه تيم را خودش جمع كرده است. او بايد سال ها در ايران كار كند تا حاشيه‌هاي فوتبال ايران را بشناسد بعد با آگاهي بر متن فوتبال ايران به هدايت پرسپوليس بپردازد.
وي با انتقاد از نتايج اخير پرسپوليس يادآور شد: اين نتايج يعني انتخاب مديريت باشگاه پرسپوليس اشكال دارد!
وي در ادامه گفت وگوي خود با ايسنا تاكيد كرد: پرسپوليس تنها زماني كه از انسان هاي آگاه به علم روز دنيا و برنامه هدفمند استفاده كند، مي تواند از اين شرايط خارج شود، آن ها بايد آكادمي فوتبال داشته باشند چرا آنها هيچ بازيكني ندارند كه در باشگاه خودشان پرورش يافته باشد.
پيشكسوت تيم فوتبال پرسپوليس با تاكيد بر اين كه مديران بايد نگاه خودشان را به ورزش تغيير دهند تصريح كرد: جايگاه ورزشي بايد روشن شود ورزش كه ديگر تفريح نيست واين قابليت را دارد كه مشكلات داخلي و خارجي را حل و فصل كند. امروز در ورزش دنيا ديگر فرد تصميم گيرنده نيست ما پتانسيل ها را داريم ولي هيچ كاري نمي كنيم.
كاشاني در پايان اظهارات خود خاطر نشان كرد: ورزش ايران بيمار است و هر روز حالش به شدت وخيم‌تر مي‌شود، معتقدم ورزش نياز به بازنگري دارد مديران ما بايد منيت وخودخواهي را كنار بگذارند و مطامع ملي را در اولويت قرار دهند. سالانه حدود صدها ميليارد در ورزش هزينه مي شود ولي چه دستاوردي دارد؟ فقط ادبياتي در جامعه ترويج مي شود كه درشان ايران نيست. يادمان نرود كه جوانان از اين اتفاقات الگو بر مي دارند، بنابراين آينده روشني نخواهيم داشت.
انتهاي پيام

MH_SANIANI
22-04-2009, 14:58
این مرتیکه ی پوف پوفو با اون ریشش رو چرا نمیندازن بیرون..؟!
اینقد بد بخت شدیم بهادر میدون داری کنه تو زمین.؟!!!!!!
به نظرم مایلی کهن الان بهترین گزینس..!!

god girl
22-04-2009, 15:26
وای بازی دیشب فاجعه بود فکرشم نمی کردم اینقدر خراب کنن
وقتی گل 5 رو خوردیم تو شوک بودم تا یه ربع

aluminum
22-04-2009, 16:56
مساوی استقلال فکر کنم برای طرفداراش از باخت دیشب ما تلخ تر بود

استقلال فکر کنم دیگه باید با لیگ آسیا خداحافظی کنه

باید دید صبا چه می کنه

Kasra 91
22-04-2009, 17:08
میگم که الان استیلی تمایل به همکاری پیدا کرده بیارنش بد نیستا

aluminum
22-04-2009, 17:13
کاشانی: شكست فاحش از عرب‌ها قابل گذشت نيست
02 ارديبهشت 1388 ساعت 13:51
کانون هواداران پرسپولیس: جعفر كاشاني پس از شكست سنگين پرسپوليس برابر الغرافه قطر گفت: عملكرد كادر فني، مديريت باشگاه و تغيير و تحولات روزانه همين مي شود كه مي بينيد. عضو سابق هيات‌ مديره باشگاه پرسپوليس با انتقاد از رويه‌ي حاكم برفوتبال كشور اظهار كرد: پرسپوليس تيم بزرگي است بنابراين، مديرانش هم بايد از افراد بزرگ باشند. متاسفانه امروز مي بينيم كه اين باشگاه به صورت يك تيم اداره مي شود، درحالي كه بايد اين باشگاه داراي تفكرات علمي و هدفمند باشد. وي با تاكيد بر اين كه باشگاه هاي بزرگ پرسپوليس و استقلال به اندازه‌اي قدرت دارند كه مي‌توانند مشكلات جامعه را حل كنند، تصريح كرد: چنين شكست فاحشي از يك تيم عرب زبان قابل گذشت نيست، امروز تنها موضوع مهم مسائل اقتصادي، دروني و بيروني كشور است كه بايد مورد توجه مسوولان ارشد كشور قرار بگيرد.

پيشكسوت تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به اين كه تغييرات روزانه اين تيم بيانگر اعمال مديريت شخصي است،‌ متذكر شد: پرسپوليس و استقلال پتانسيل بسيار زيادي براي رسيدن به اهداف ملي را دارند. با اين وجود، اصلا باشگاه نيستند. بايد براساس معيارهاي جامعه سيستم مشخصي را براي مديريت آن‌ها مشخص كنيم.

وي در خصوص عملكرد وينگادا و احتمال تغييرات مورد نياز در تركيب تيم پرسپوليس براي رقابت هاي فصل آتي فوتبال خاطر نشان كرد: وينگادا يك مربي خارجي است كه نه بازيكنان ايراني را مي شناسد و نه تيم را خودش جمع كرده است. او بايد سال ها در ايران كار كند تا حاشيه‌هاي فوتبال ايران را بشناسد بعد با آگاهي بر متن فوتبال ايران به هدايت پرسپوليس بپردازد.

وي با انتقاد از نتايج اخير پرسپوليس يادآور شد: اين نتايج يعني انتخاب مديريت باشگاه پرسپوليس اشكال دارد!
وي تاكيد كرد: پرسپوليس تنها زماني كه از انسان هاي آگاه به علم روز دنيا و برنامه هدفمند استفاده كند، مي تواند از اين شرايط خارج شود، آن ها بايد آكادمي فوتبال داشته باشند چرا آنها هيچ بازيكني ندارند كه در باشگاه خودشان پرورش يافته باشد.

پيشكسوت تيم فوتبال پرسپوليس با تاكيد بر اين كه مديران بايد نگاه خودشان را به ورزش تغيير دهند تصريح كرد: جايگاه ورزشي بايد روشن شود ورزش كه ديگر تفريح نيست واين قابليت را دارد كه مشكلات داخلي و خارجي را حل و فصل كند. امروز در ورزش دنيا ديگر فرد تصميم گيرنده نيست ما پتانسيل ها را داريم ولي هيچ كاري نمي كنيم.

كاشاني در پايان اظهارات خود خاطر نشان كرد: ورزش ايران بيمار است و هر روز حالش به شدت وخيم‌تر مي‌شود، معتقدم ورزش نياز به بازنگري دارد مديران ما بايد منيت وخودخواهي را كنار بگذارند و مطامع ملي را در اولويت قرار دهند. سالانه حدود صدها ميليارد در ورزش هزينه مي شود ولي چه دستاوردي دارد؟ فقط ادبياتي در جامعه ترويج مي شود كه درشان ايران نيست. يادمان نرود كه جوانان از اين اتفاقات الگو بر مي دارند، بنابراين آينده روشني نخواهيم داشت.

aluminum
22-04-2009, 17:15
ادامه آقایی استقلال در آسیا / چهار بازی و فقط 2 امتیاز!!!
02 ارديبهشت 1388 ساعت 17:11
کانون هواداران پرسپولیس: ديدار تيم هاي فوتبال استقلال و ام صلال قطر با نتيجه يك بر يك به پايان رسيد. ديدار تيم هاي استقلال و ام صلال از ساعت 16 در ورزشگاه آزادي آغاز شد. بازيكنان استقلال كه براي اميدوار شدن به صعود از اين گروه به پيروزي نياز داشتند از ابتداي اين مسابقه بازي را هجومي آغاز كردند. با اين وجود آبي پوشان تا دقيقه 44 نتوانستند دروازه تيم قطري را باز كنند تا اينكه آرش برهاني در اين لحظه با ضربه سر براي استقلال گلزني كرد تا اين تيم نيمه اول را با پيروزي پشت سر بگذارد. در نيمه دوم تيم قطري بازي متفاوت تري را به نمايش گذاشت و توانست در دقيقه 70 توسط سعود قانم بازيكن تعويضي به گل تساوي برسد تا سكوت، سكوهاي ورزشگاه آزادي را فرا گيرد. استقلال بعد از گل تساوي تلاش كرد نتيجه بازي را به نفع خود تغيير دهد اما آنها فرصت هاي بسيار خوبي را از دست دادند.

قضاوت اين مسابقه بر عهده علي هلال عبدا... محمود از عمان بود. وي به بيژن كوشكي، تقي پور و اكبرپور از استقلال و محمد موسي و ابراهيم نادي از ام صلال كارت زرد نشان داد.

استقلال با اين تساوي و تا قبل از بازي الجزيره مقابل الاتحاد با 2 امتياز در جاي چهارم قرار گرفت و شانس صعود خود به دور بعد را بسيار كاهش داد. ام صلال با 7 امتياز در رده دوم قرار دارد. الاتحاد عربستان با 7 امتياز و با تفاضل گل بيشتر در صدر قرار دارد و الجزيره امارات با 2 امتياز در رده سوم جاي گرفته است.

بازيكنان استقلال:
وحيد طالب لو، خسرو حيدري، حسين كاظمي، بيژن كوشكي(60- ابراهيم تقي پور)، پيروز قرباني، هادي شكوري، ميثم منيعي(69- مهدي اميرآبادي)، اميد روانخواه( 74- عليرضا عباسفرد)، فابيو جانواريو، سياوش اكبرپور، آرش برهاني
سرمربي: امير قلعه نويي

بازيكنان ام صلال:
بابا مالك، محم حوسيا، مصطفي عدن، مگنو آلوز، محمد موسي، ابراهيم نادي(63- سعود قانم)، عبدالرحمن محمود، جواد احناك، فابيو، علاهبيل(86- ليث خندي) ،بن عسگر
سرمربي: ژرارد ژيلي

aluminum
22-04-2009, 17:16
پیام عذرخواهی باشگاه پرسپولیس از هوادارن پرسپولیس
02 ارديبهشت 1388 ساعت 13:59
کانون هواداران پرسپولیس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پیام شکست باورنکردنی برابر الغرافه از تمامی هواداران باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کرد. متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی / هواداران باشگاه مردمی پرسپولیس
متأسفانه شب گذشته تیم فوتبال پرسپولیس با نمایشی دو از انتظار موجب جریحه دار شدن احساسات میلیون‌ها عاشق شد. ضمن اعتراف به غیرقابل توجیه بودن این شکست از تمامی هوادارن محترم پرسپولیس عذرخواهی کرده و به آنها این قول را می‌دهیم در اسرع وقت به بررسی دلایل این شکست پرداخته و نسبت حل آن اقدام نمائیم.

مستحضر هستید علیرغم تحمل این شکست تلخ ، پرسپولیس کماکان مدعی قهرمانی در جام حذفی و صعود به دور دوم لیگ قهرمانان آسیا می‌باشد که این مهم بدون حمایت و دعای خیر شما یاران وفادار میسر نمی‌باشد.

عباس انصاری‌فرد

morix_001
22-04-2009, 18:03
امپراتور به حقش رسید !!

بعد از روز بد دیروز امروز با شنیدن این خبر دیروز رو فراموش کردم !

MORINIO
22-04-2009, 18:25
من هم حرفم عین پست بالاییه!

]امپراتور [/color]برگشت

ali_ranger22
22-04-2009, 18:28
فقط امیدوارم بزارن قطبی کارشو بکنه و چوب لای چرخش نزارن .. اگه بزارن کارشو بکنه تیم ملی راحت 3 تا بازیشو می بره

ferdfe
22-04-2009, 18:28
به اميد موفقيت و سربلندي تيم ملي و امپراطور :40::40:

ferdfe
22-04-2009, 18:30
فقط امیدوارم بزارن قطبی کارشو بکنه و چوب لای چرخش نزارن .. اگه بزارن کارشو بکنه تیم ملی راحت 3 تا بازیشو می بره

خيلي كار راحت نداره

2 تا بازي با 2 تا كره داريم اونم تو كره

ولي انشالله كه مي تونه از پسش بر بياد :10:

MORINIO
22-04-2009, 18:31
راستی با این وضع سال دیگه نصفه سهمیه آسیا هم بهمون نمیدن:2:

ferdfe
22-04-2009, 18:35
راستی با این وضع سال دیگه نصفه سهمیه آسیا هم بهمون نمیدن:2:

فقط بايد دعا كنيم امشب صبا حداقل بتونه تلافي ديگران رو در بياره
وگرنه ديگه سهميه بي سهميه :41:

MORINIO
22-04-2009, 18:36
فقط بايد دعا كنيم امشب صبا حداقل بتونه تلافي ديگران رو در بياره

صبا که باخت دقایقی پیش:2:

omid.k
22-04-2009, 18:46
آقا قطبی هم که سر مربی تیم ملی شد .....

yoosef_st
22-04-2009, 19:13
آقا قطبی هم که سر مربی تیم ملی شد .....
بله متاسفانه. حیف شد. آخر خرابش میکنن میره...!

ferdfe
22-04-2009, 19:15

هيچ خرابي نيست اگر ادم يه زره عقل داشته باشه مي بينه حتي اگر فرگوسن هم مربي تيم ملي بشه
در حقيقت ايران شانس چنداني نداره !!!!

ولي قطبي دل شير داره اگر خدا بخواد مي تونه كاري كنه :40:

lindows
22-04-2009, 19:15

دقيقا
من هم همين نظر را دارم

خيلي حال ميده قبول نكنه

اونوقت بايد برند مربي گدائي كنند

fouad-pes
22-04-2009, 19:19
حالا خود قطبی قبول کرده سر مربی تیم ملی بشه؟

ferdfe
22-04-2009, 19:20
دقيقا
من هم همين نظر را دارم

خيلي حال ميده قبول نكنه

اونوقت بايد برند مربي گدائي كنند

بايد بگم قبول كرده فردا هم مياد تهران :46:

ferdfe
22-04-2009, 19:22
حالا خود قطبی قبول کرده سر مربی تیم ملی بشه؟

باباش كه قبول نكرده خودش قبول كرده :31:

فدارسيون طي نامه بلند بالا (از طريق فكس) ازش درخواست و التماس كرد :46:

مجید فینا
22-04-2009, 19:35
1_قطبی تو هر شرایطی روحیه ی بالایی داره و این روحیه ی مثبته که ملی پوشان بیش از هر چیز دیگه ای بهش
احتیاج دارن.این انرژی رو ،قطبی با اون لحن و ادبیات خاص خودش ،خیلی تمیز میتونه به ملی پشان تو وضعیت های مختلف القا کنه.

2_آگاهی از شرایط میزبانی 2 کره و جو حاکم بر استادیوم های آن دو تیم و حالات روانی آنجا.

3_قطبی نشون داده که تو انتخاب شایسته ها موفقه.اینجا هم که باید انتخابهای وسیع تری داشته باشه ،من ایمان دارم میتونه بهترین و شایسته ترین انتخاب ها رو داشته باشه(چه بازیکنان و چه کادر فنی و گروه آنالیز و ...)

4_تعویض های مثبت و تهاجمی که قطبی تو شرایط مختلف
انجام میده.

3_ 2 تا کره رو(علی الخصوص جنوبی) رو مث کف دست میشناسه و میتونه به خوبی شرایط فنی چشم بادامی ها رو تو شرایط متفاوت آنالیز کنه.

omid.k
22-04-2009, 19:40
کلا حال میده ...
اگه صعود نکنه که خوب تقصیر دایی و مایلی کهنه ...
ولی اگه صعود کنه .....

بردیا
22-04-2009, 19:42
:دی

ولی اگه موفق بشه پسر چی میشه
تا حد یه اسطوره میبرنش بالا،بعد یه جا زارتی میزنن پس کلش میارنش پایین

m2stech
22-04-2009, 19:51
تبریک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](28).jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](21).jpg

ali_ranger22
22-04-2009, 19:56
ولی خدایی همه چی بر میگره به این علی آبادی ! بابا این هیچی حالیش نیس .. گند زده به ورزش مملکت ! اون از گند المپیک .. این از فوتبال تو آسیا ! اول از همه باید این علی آبادی رو بندازنش دور !
الان آبروریزی شده ! باز دم پرسپولیس گرم تو خونه نتیجه گرفته ولی بقیه تیما که نه تو خونه خودشون نه تو خونه ی حریف نتیجه نگرفتن !
باید یه فکر اساسی برای فوتبال این مملکت کرد تا وقتی که تو فوتبال این مملکت مافیا بازی باشه عمرا پیشرفت نمیکنه

aluminum
22-04-2009, 20:03
»ن خیلی خوشحال شدم از اینکه افشین برگشت
خیلی جالبه با این که با اون وضعیت از پرسپولیس رفت هنوز طرفدارها دوسش دارن

ولی من می ترسم این برنامهای باشه برای از بین بردن محبوبیتش

مجید فینا
22-04-2009, 20:28
همیشه یادمه از بچگی بزرگترها میگفتن خدا وقتی بخواهد یه نفر رو به حقش برسونه دنیا هم جمع بشن و سنگ بندازن نمیتونن کاری کنن
الان شاید برای اولین بار دارم به چشم این حقیقت رو میبینم که خدا چطور حق رو به حقدار رسوند
1 سال سخت و دردناک به فوتبال ایران گذشت صرفاً بخاطر کج اندیشی های مسولان
اول قضیه دائی و یه شب سرمربی شدن اون بعد بازیهای ضعیف تیم ملی و اخراج دائی و بعد اومدن مایلی کهن در حالی که هیچکسی حتی یک درصد هم فکر نمیکرد خدا طوری این سناریو رو رقم زد که آدمهای سیاه این بازی که به نا حق به جائی رسیده بودن خودشون با دست خودشون سکانس آخر بازیشون رو رقم زدن و در آخر فیلم قهرمان قصه با افتخار به کشورش برگشت و به اون چیزی که لیاقتش رو داشت رسید
واقعاً باید خدا رو شکر کرد که درست در روزهای تلخ فوتبال ایران حداقل این خبر باعث دلگرمی مردم شد و اکثریت مردم بجز یه عدد قلیل به آینده تیم ملی کشورمون امیدوار شدن

ferdfe
22-04-2009, 20:34
همیشه یادمه از بچگی بزرگترها میگفتن خدا وقتی بخواهد یه نفر رو به حقش برسونه دنیا هم جمع بشن و سنگ بندازن نمیتونن کاری کنن
الان شاید برای اولین بار دارم به چشم این حقیقت رو میبینم که خدا چطور حق رو به حقدار رسوند
اول قضیه دائی و یه شب سرمربی شدن اون بعد بازیهای ضعیف تیم ملی و اخراج دائی و بعد اومدن مایلی کهن در حالی که هیچکسی حتی یک درصد هم فکر نمیکرد خدا طوری این سناریو رو رقم زد که آدمهای سیاه این بازی که به نا حق به جائی رسیده بودن خودشون با دست خودشون سکانس آخر بازیشون رو رقم زدن و در آخر فیلم قهرمان قصه با افتخار به کشورش برگشت و به اون چیزی که لیاقتش رو داشت رسید
واقعاً باید خدا رو شکر کرد که درست در روزهای تلخ فوتبال ایران حداقل این خبر باعث دلگرمی مردم شد و اکثریت مردم بجز یه عدد قلیل به آینده تیم ملی کشورمون امیدوار شدن

تاييد ميشه !!!

بايد اين نوشته رو قاب گرفت :10:

MoJtaBa.R
22-04-2009, 20:55
ايکاش امپراطور نميومد : همون کاري باهاش ميکنن که با دايي و مايلي کردن

ايشا . . . ايجور نشه

MoJtaBa.R
22-04-2009, 21:00

ايشا...

00

cao-cao
22-04-2009, 21:06
من خیلی ناراحتم
کاش نمیومد
تو این وضعیت اصلا دوست ندارم از محبوبیت این بزرگمرد تاریخ فوتبال ایران حتی 1% هم کم بشه ولی صمیمانه واسه موفقیتش از ته دل دعا میکنم
به امید روزی که تو تیم ملیمون از فوتبال علی اصغری خبری نباشه و یه فوتبال مدرن رو ببینیم اون موقع اگه ببازیم یه بازنده یر بلندیم
نه سیستم بزن زیرش

MoJtaBa.R
22-04-2009, 21:07
این جناب متالیکا تا حالا می تونم بگم بیشترین تقصیر رو توی به هم زدن تاپیک و بن شدن تعدادی از بچه های ما داشته
دیگه شورشو در آورده
میاد یه صحبتی میکنه بعد آروم آروم تاپیک به هم میریزه و یه دفعه اوضاع خراب میشه همش هم بر می گرده به همون پستی که اول ایشون زده
من نمی دونم ایشون اصلا تا حالا تونسته تو زندگیش یه بار جلوی خودش رو بگیره ؟!

دقيقا تائيد ميشه

علي جان ببين که بعضيا حتي بن هم شدن امرو

فقط بايد همون کاري رو که هميشه گفتم بکني تا تاپيک نظم داشته باشه

Sir.AShkaN
22-04-2009, 21:31

یه جوری با احساس تعریف کردی یاد داستان حضرت علی افتادم که بعد 3 تا خلیفه امام یا خلیفه شد :20:
فقط خدا کنه ابن ملجما کاری از پیش نبرن !:41:

:40:قطبی ایرانو جام جهانی نبره هم امپراطور !!:40:
خیلی کارش سخته !!

wildhunter
22-04-2009, 21:32
اخه اگر نمیومد که تیم ملی به فنا می رفت.از یه طرف خوشحالم که امده از یه طرف هم نگرانم که مزاحم کارش بشن و نزارن

کارشو بکنه

meragj2
22-04-2009, 21:34
افشین امپراتور...

MoJtaBa.R
22-04-2009, 22:16
بادامکي رفته از تيم ؟

B3HZ@D
22-04-2009, 22:19
اول از همه باخت فجیع پرسپولیس رئ با تاخیر تسلیت میگم
دوم تساوی استقلال هم ناراحتم کرد...
هر چی فکر می کنم می بینم درسته پرسپولیسی هستم ولی استقلال نماینده ایران بوده و نمی تونم خوشحال باشم
چون که از این عربها بیشتر از هر چیزی بدم میاد
در کل من که گفتم نه وینگادا به درد میخوره نه این دفاع پرسپولیس
سپهر حیدری طبق معمول افتضاح بود...رحمان هم که گفتم خریدش کلا اشتباه بود
نیکبخت هم که نمیدونم چرا یک کم لاغر نمی کنه...داره کم کم مثل بشکه میشه
و....
به امید پیروزی در بازی های بعدی و صعود به مرحله بعد

آنتی
22-04-2009, 22:40
سلام
یه مدت من آمار وینگادا را میذاشتم دیگه دنبالش رو نگذاشتم کسی داره بذاره دق کنیم
تا اونجایی که من یادمه به نظرم توی لیگ 2 برد با وینگادا داریم

آنتی
22-04-2009, 22:44
بازم سلام
من برعکس همه دوستان معتقدم که مهمترین عامل ناکامی ما توی این فصل افشین قطبی بود
اگر قطبی کجدار و مریض هم توی تیم بود این اتفاق ها نمی افتاد
به نظرم قطبی جرات ایستادن نداشت وگرنه این مشکلات را برای همه مربیان پیش می آورند
و کسی که بیش از یک میلیارد پول میگیره یاید ظرفیت فحش خوری داشته باشه

Majid393
22-04-2009, 23:12
سلام
یه مدت من آمار وینگادا را میذاشتم دیگه دنبالش رو نگذاشتم کسی داره بذاره دق کنیم
تا اونجایی که من یادمه به نظرم توی لیگ 2 برد با وینگادا داریم

لیگ برتر :
تعداد بازی: 10
برد : 3
باخت : 3
مساوی : 4

آسیا :
تعداد بازی : 4
برد : 2
باخت : 1
مساوی : 1

مجموع :
تعداد بازی : 14
برد : 5
باخت : 4
مساوی : 5

momkhbpsp
22-04-2009, 23:24
بازم سلام
من برعکس همه دوستان معتقدم که مهمترین عامل ناکامی ما توی این فصل افشین قطبی بود
اگر قطبی کجدار و مریض هم توی تیم بود این اتفاق ها نمی افتاد
به نظرم قطبی جرات ایستادن نداشت وگرنه این مشکلات را برای همه مربیان پیش می آورند
و کسی که بیش از یک میلیارد پول میگیره یاید ظرفیت فحش خوری داشته باشه

به نظر شما اگه به همسر کسی حمله کنن طرف بازم باید وایسه بگه من هستم تا آخرش
همین مایلی حتی تحمل 4 فحش تماشاگرها رو نداشت حالا اگه به زنش حمله میکردن همه اهالی فوتبال رو به فحش میکشید

:40:امپراطور بازگشتت به وطنی که به تو ظلم کرد را تبریگ میگم:40:

m2stech
22-04-2009, 23:29
همین مایلی حتی تحمل 4 فحش تماشاگرها رو نداشت حالا اگه به زنش حمله میکردن همه اهالی فوتبال رو به فحش میکشید

god girl
23-04-2009, 07:26
پس قطبی شد سرمربی:31: ایول خیلی با حال بود
بچه ها حذف استقلال از جام باشگاه ها و سرمربی شدن قطبی رو تبریک میگم:31:

MH_SANIANI
23-04-2009, 09:31
هاااا..؟!!
قطبی تیم ملی..؟!!!
شوخی نکنید..!!
فیلمه..!
قبول کرده.؟!
عجب خریتی داری میکنه ..![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_ranger22
23-04-2009, 09:32
بادامکي رفته از تيم ؟

اخراج شده !!!

MH_SANIANI
23-04-2009, 09:34
بادامکی هم رو فرم نبود اصلا..!
این اخریا فقط تو کار پشت مو بود.....

C. Breezy
23-04-2009, 11:44
قطبی واقعا اشتباه کرد تو این شرایط مربی گری تیم رو قبول کرد ... ولی امیدوارم موفق باشه :14:

m2stech
23-04-2009, 14:45
هواداران به بازیكنان پرسپولیس اجازه تمرین ندادند

هواداران خشمگین تیم فوتبال پرسپولیس تهران با سر دادن شعارهایی صبح امروز ‌اجازه تمرین به بازیكنان ندادند.

به گزارش خبرگزاری فارس، بازیكنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران كه پس از شكست 5 بر یك مقابل الغرافه قطر و استراحت روز گذشته خود قصد داشتند صبح امروز در موسسه خیریه عمل تمرین كنند، با عكس‌العمل هواداران مواجه شده و نتوانستند به تمرین بپردازند.
هواداران كه به شدت از نتیجه بازی با الغرافه ناراحت بودند با سر دادن شعارهایی از بازیكنان و كادر فنی خواستند پرسپولیس راترك كنند. آنها بازیكنانی مثل علیرضا نیكبخت واحدی و علیرضا حقیقی را شدیدا مورد انتقاد قرار داده و از علی كریمی حمایت كردند.
در قسمتی از این تمرین هوادارانی كه شمار آنها به دویست نفر می‌رسید با فریادهای بلند از مجتبی محرمی به عنوان بازیكن با تعصب پرسپولیس یاد كردند.
تنها افرادی كه در تمرین امروز مورد تشویق هواداران قرار گرفتند حسین هدایتی و علی كریمی بودند.
كریمی پس از اینكه وضعیت تمرین را نابسامان دید به عنوان نماینده بازیكنان به سمت هواداران رفت و با آنها به گفتگو پرداخت.
وی خطاب به هواداران گفت: این نتیجه برای ما نیز دردآور بود اما نباید با این كارها به برخی افراد و رسانه‌ها اجازه حاشیه‌سازی داد تا وضعیت پرسپولیس را بدتر كنند.
بازیكنان تیم پرسپولیس پس از دو ساعت بدون انجام تمرین فقط در جلسه‌ای با وینگادا شركت كردند و قصد ترك ورزشگاه را داشتند اما هواداران به شدت علیه آنها شعار دادند و از خروج آنها از ورزشگاه خیریه عمل جلوگیری كردند و با گذشت دقایقی نفرات تیم توانستند محل تمرین را ترك كنند.

farshidshd
23-04-2009, 15:12

امیدوارم که خرابش نکنن
اگه بزارن کارشو بکنه خیلی راحت تیمو میبره آفریقا

corey
23-04-2009, 15:17
هواداران خشمگین تیم فوتبال پرسپولیس تهران با سر دادن شعارهایی صبح امروز ‌اجازه تمرین به بازیكنان ندادند

حیف این هوادارا واقعا حیف
از عربا 5 تا گل خوردن خیلی زور داره

mehdi_360
23-04-2009, 15:43
امیدوارم بی غیرت ها به خودشون بیان و بازی های بعد جبران کنن.

pedramch
23-04-2009, 16:12
واقعا بی غیرت بودن توی بازی!
اون از حقیقی که هیچی نگم بهتره..
اون از آقایون مدافع...
اونم که از مهاجمین گلزنمون!
اگه کریمی نبود که هیچی دیگه:دی

aluminum
23-04-2009, 16:20
با این تیم فصل بعد و مرحله بعدی آسیا به مشکل بر می خوربیم
باید این فصل خوب بازیکن بگیرن
دنبال ستاره ها نرن

aluminum
23-04-2009, 16:23
افشین امپراطور ساعت 20:30 امشب در پایتخت ایران

کانون هواداران پرسپولیس : ظاهرا انتخاب افشین امپراطور به عنوان سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان، شور و شوق عجیبی در میان جامعه فوتبال و فوتبال دوستان کشور برپا کرده است.
دیروز در تماس با اطلاعات فرودگاه امام خمینی (ره) متوجه شدیم که طرفداران قطبی با تماسهای مکرر کارکنان اطلاعات پرواز را کلافه کرده اند. به هر حال قطبی که قراردادش را با فدراسیون امضا کرده است ساعت هشت و نیم شب به تهران می رسد.
انتظار می رود استقبالی باشکوه در انتظار این مربی محبوب باشد و این چیزی است که فوتبال ایران به شدت به آن نیاز دارد. شور گمشده ای که با سرمربی تازه تیم ملی بازخواهد گشت .
انرژی ای که نباید فروکش کند ...

aluminum
23-04-2009, 16:24
حمله هواداران پرسپوليس به ماشين نيكبخت واحدي و چشمان اشک آلود مازیار قایقران

کانون هواداران پرسپولیس : عليرضا نيكبخت واحدي امروز بيش از ساير بازيكنان، از سوي هواداران خشمگين پرسپوليس مورد انتقاد واقع شد. وي پس از اينكه تمرين به دليل اعتراض تماشاگران برگزار نشد و قصد خروج از محل تمرين را داشت، با هجوم تماشاگران به سمت ماشين خود مواجه شد.
آنها با لگد به ماشين واحدي ضربه زده و عليه او شعار دادند. وي نيز با تاكيد بر اين نكته كه زحمات زيادي براي پرسپوليس كشيده است، از حركت آنها ابراز تاسف كرد.
مازيار زارع كه هواداران نسبت به تعويض وي در بازي مقابل الغرافه ناراحت بودند، خطاب به آنها گفت: ما نيز مانند شما از نتيجه به دست آمده شديدا ناراحت هستيم. ضمن اينكه دليل تعويض من تصميم كادر فني بود. اعتراض و شعارهاي متعدد هواداران باعث شد هافبك شمالي پرسپوليس با چشمان گريان محل تمرين را ترك كن

aluminum
23-04-2009, 16:25
كريمي خطاب به هواداران: جاي تماشاگران استقلال بوديد چه مي‌كرديد؟

كانون هواداران پرسپوليس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران خطاب به هواداران معترض گفت: در گروه خود دوم هستيم و اگر شما جاي هواداران استقلال انتهاي جدولي بوديد، چه مي‌كرديد؟
هواداران تيم فوتبال پرسپوليس تهران امروز با اعتراض گسترده خود به بازيكنان اجازه تمرين نداده و تنها به تشويق علي كريمي پرداختند. اين بازيكن خطاب به آنها گفت: يك تيم اگر در يك بازي بازنده شود و يك بازيكن خوب باشد، ‌هيچ سودي ندارد چون همه دنبال اين هستند كه نتيجه در پايان بازي به نفع چه تيمي است. وي گفت:‌ اكنون كه باخته‌ايم بايد پذيرفت كه همه بد بوده و در اين باخت شريكيم. به دنبال اين نيستم كه بگويم ستاره بودم، البته اتفاقات در فوتبال زياد است و شما ديديد كه بايرن مونيخ چگونه مغلوب بارسلونا شد تا نتيجه اي غير قابل تصور در تاريخ فوتبال خود كسب كند.

كريمي خطاب به تماشاگران تاكيد كرد: در حال حاضر در ليگ قهرمانان آسيا چيزي از دست نداده و با قرار گرفتن در رده دوم گروه دوم، شانس زيادي براي صعود داريم. اين در حالي است كه استقلال در رده اخر گروه خود است. اگر شما جاي هواداران استقلال بوديد چه مي كرديد؟

كريمي در خصوص شرايط مالي بازيكنان گفت: قبل از بازي با الغرافه بازيكني به ديدن من آمد كه دوست ندارم نامش را ببرم. از اين مي‌ترسيد كه چكي را كه خرج كرده در طول مدتي كه در تهران به سر نمي‌برد برگشت بخورد و اين واقعا يك استرس براي بازيكن است كه فقط فكرش در چارچوب سبز نباشد.

كريمي افزود: قرار بود مسئولان باشگاه امروز با حضور در محل تمرين، پاسخگوي هواداران باشند و با نفرات تيم نيز گفت و گو كنند؛ اما اعلام كرده اند ما بايد نماينده اي به باشگاه بفرستيم كه جاي تعجب دارد.

وي ادامه داد: يك نفر به عنوان نماينده نمي تواند تمام مشكلات را بازگو كند و فقط به بيان مشكلات خود مي پردازد.بهتر بود تمام اعضاي تيم با انصاري‌فرد ديدار مي‌كردند. شايد يك بازيكن بخواهد به طور خصوصي با مدير عامل باشگاه صحبت كند.

كريمي در پاسخ به سوال يكي از هواداران مبني بر اينكه چرا وينگادا در بازي با الغرافه دست به تعويض‌هاي عجيب و غريب زد گفت: تعويض‌ها سليقه‌اي است. اين موضوع در تمام دنيا رعايت مي‌شود و بايد به آن احترام گذاشت. نمي‌توانم در اين مورد جوابگو باشم و در اين خصوص وينگادا بايد جواب دهد، البته مطمئن باشيد اگر ما به نتيجه مي‌رسيديم هيچكس در حال حاضر اينطور انتقاد نمي‌كرد.

وي افزود: وينگادا مربي خوبي است و بايد به او فرصت داد. وي از لحاظ روحي و رواني تيم را دوباره آماده كرد. روزهاي سختي در انتظار ما است و اگر نخواهيم دقت لازم را در اين روزها داشته باشيم دچار مشكل خواهيم شد.

momkhbpsp
23-04-2009, 18:32
كريمي خطاب به هواداران: جاي تماشاگران استقلال بوديد چه مي‌كرديد؟

خوشم اومد از این حرفش معلومه استقلالی ها رو خوب میشناسه

آنتی
23-04-2009, 20:02

بازم سلام
دوستان یه جوری صحبت میکنید انگار تماشگران عوض شده اند
مسلما و متاسفانه کسانی که به قطبی حمله کرده اند همین جا هستند و تاریخ هم قابل تکرار

آنتی
23-04-2009, 20:07
دوستان عزیز
باشگاههای ایران توی آسیا نشون دادند که چند مرده حلاجند
دیگه توی ایران نیست که به بازیکن تیم مقابل پول بدهند و برنده شوند
من کاملا با بیانیه های مایلی کهن موافقم
در این فوتبال را باید گل گرفت

m2stech
24-04-2009, 12:14
وينگادا حكم اخراج بادامكي از پرسپوليس را صادر كرد

هافبك مشهدي تيم فوتبال پرسپوليس تهران امروز در محل تمرين حكم اخراج خود را از سرمربي پرتغالي تيم دريافت كرد.

حسين بادامكي كه اخيرا عليه كادر فني مصاحبه هايي انجام داده بود، امروز در حالي كه قصد ورود به محل تمرين و رختكن را داشت با حكم اخراج خود از سوي وينگادا مواجه شد.
سرمربي پرتغالي با تحويل دادن حكم اخراج به بادامكي از او خواست هر چه سريع‌تر خود را به باشگاه معرفي كند تا مسولان در خصوص او تصميم‌گيري كنند.
بادامكي ضمن تاييد خبر فوق گفت: حرف هايي را كه بايد مي زدم گفته ام و سعي مي كنم در ديدار با انصاري‌فرد تكيلفم را مشخص كنم، چون برايم جاي تعجب دارد كه چرا بايد وضعيت من در پرسپوليس اين طور باشد.

m2stech
24-04-2009, 12:22
1- دستگاه گوارش پرسپولیس که هیچ ، حتی معده یک تیم درجه چندم هم نمی تواند به سادگی پنج گل را هضم کند. اما برای پی بردن به چرایی شکل گیری این فاجعه نه چندان ساده ، باید تنها به اتفاقات چند وقت اخیر اشاره کرد ؛ نلو وینگادا برای کم کردن عدم هماهنگی مدافعان پرسپولیس ، داروی دفاع سه نفره تجویز می کند ، یعنی او از شیمی درمانی دست کشید و به گل گاو زبان خودمان رجوع کرد . نتیجه در ابتدا خوشایند بود نمایش مطلوب در داربی ، جده و چند دیدار داخلی دیگر. اما صورت مسئله هنوز به جای خود استوارست ؛ مدافعان پرسپولیس از ابتدای فصل مشکل دار فوتبال می کردند و حتی بازگشت یک مدافع مرجوعی از اروپا نتوانست این معضل را بر طرف کند. وینگادا هم بسان طبیبی تیز هوش برای پشت سر گذاشتن دوران گذار، بیش از آنکه به فکر جراحی این مریض باشد، تنها مورفین به رگ های او تزریق کرد. "من با این چیدمان دفاعی می برم پس شما در مورد آرایش دفاع سه نفره یا خطی حساس نباشید" این ادله وینگادا بود و رد پای این تغییر روش های متوالی را در 5 گل الغرافه به خوبی می توان رصد کرد ؛ همان لحظاتی که رحمان ، شیری و سپهر تنها یکدیگر را مهار می کردند تا کلمرسون هت تریک کند. مگر می شود پنج گل را کالبد شکافی کرد و به ضعف مدافعان کناری نرسید ؟ علیرضا محمد و پژمان چه وظیفه ای داشتند؟ وظایف آنها در نقش پیستون تعریف شده بود یا دو دفاع کناری در آرایش فلت؟

2- بعضی اوقات ، بعضی از نتایج به رغم سنگینی آوارشان ، سازنده هستند شاید بهتر بود پرسپولیس علی کریمی را نداشت تا با قبول شکست برابر پیکان، واقعیت را بی حجاب تر درک می کرد ؛ میلاد زنید پور و دیگر حمله وران ایران خودرو در ورزشگاه آزادی و مقابل دیدگان هواداران پرسپولیس ، تنها در یک نیمه شش موقعیت گل مقابل دروازه علیرضا حقیقی ، خلق کردند که هیچ یک از آنها به تور ننشست تا وهم بر پرسپولیس چیره شود. آن روز خوشبختانه یا شوربختانه کلمرسون برزیلی در لباس پیکان حضور نداشت تا به وینگادا بفهماند مدافعان و دروازبان جوان او پتانسیل خلق یک فاجعه تمام عیار را دارند. تنها اعتراف به بد بودن کفایت نمی کرد ، مرد پرتغالی همه این ضعف ها را دید اما هیچ راهکاری برای رفع آن نداشت.

3-مورفین همچنان در رگ های پرسپولیس جریان دارد و مولکول های این مسکن قوی ، نمی گذارد بیمار ، مرض را به شکل حقیقی اش درک کند ؛ علی کریمی باحرکات بی مانندش ، مورفین ضعف های تاکتیکی و چیدمانی وینگاداست و شاید کمی خوش شانسی در همین دیدار مصیبت بار لازم بود تا مرد شماره هشت ،قبل از شاهکار تاریخی حقیقی و مدافعان، کار را به تساوی بکشاند و آن وقت مجددا وینگادا با اطمینان خاطر بگوید ؛ تیم من برای بازی های آسیایی ساخته شده است. فوتبال متکی به فوق ستاره ، ذهن هوادارش را فریب می دهد و نمی گذراد او به خوبی توان فنی تیمش را بسنجد . کریمی در سه دیدار گذشته سرخ ها در لیگ قهرمانان خوش درخشید و این توهم به وجود آمد که پرسپولیس بین المللی تر از سایر نمایندگان ایران است ، وینگادا از فوتبال اعراب شناخت بهتری دارد و سر انجام این تنها عدم انگیزه است که چهره این تیم را در دیدار های داخلی مخدوش کرده و در رقابت های آسیایی آنها تیم دیگری هستند.

4-اینک باید به فقدان اتاق فکر پرسپولیس ایراد گرفت و از وینگادا پرسید ؛ روی کدام تجربه و علم از نام بعضی ها می گذرد تا به برخی دیگر برسد؟ اتاق فکر به منزله دخالت در کار سر مربی نیست ولی برای جلو گیری از فاجعه لازم است، مثل ترموسات که در وقت مقتضی در نقش عامل بازدارنده ظاهر می شود. پیرمرد پرتغالی به سادگی قید محسن خلیلی را می زند که گل های او باعث حضور پرسپولیس در این رقابت ها شد، تا در عوض به مهاجم لیگ یکی که حتی شاید در ترکیب تیم های سقوط کننده هم جایی نداشت ، بها دهد. عاقبت سرمایه گذاری روی چنین مهره هایی چیست ؟ اعتماد تکراری به کاپیتان باقری و بیرون کشیدن زارع به جرم بد بودن کریم ، چه توجیهی دارد ؟

5- باری ! نبود اتاق فکر در کنار دانش وینگادا حالا بیشتر از پیش خودنمایی می کند. او بی توجه به پتانسیل امثال ایوان ،خلیلی ، بادامکی از آنها می گذرد تا به سرزمین جدیدی برسد با مردانی از جنس کاپیتان همیشه ضعیف، شماره یک بی آینده ، بهادر در قامت هافبک دفاعی و اعتماد نود دقیقه ای به شماره دهی که از دقیقه 70 به بعد روی زانو هایش راه می رود. انتقاد بعد از فاجعه چندان مشکل نیست اما همان مردانی که کنار وینگادا بودند و به رغم دیدن همه این اشتباه ویرانگر ، حرکتی انجام ندادند، شرکایی هستند کنار او که پرسپولیس را گیج و مبهوت بین بودن و نبودن رها کردند.

afshin-ghotbi.blogfa.com

بردیا
24-04-2009, 12:41
ما برای موفقیت توی آسیا خیلی از فاکتورهای لازمو نداریم و طبیعیه که نرسیم به چیزایی که میخوایم
جدا از تعصب،اگر پرسپولیس یا هر تیم ایرانی دیگه ای بتونه قهرمان بشه،حق باشگاهای ژآپنی یا کره ای به نظر من خورده میشه
مگر اینکه طی تابستون و فاصله بین مرحله اول و دوم تغیرروتحولات اساسی مفیدی توی تیم صورت بگیره

B3HZ@D
24-04-2009, 13:14
این نتیجه های عجیب و غریب در زمان قطبی هم شکل گرفت و دلیلش باند بازی بود
یک سری بازیکن خائن که منافع خودشون رو به منافع تیم ترجیح میدادن
حالا همون قضیه اینبار در بازی های اسیایی شکل گرفته

♠ ♥ ♦ ♣
24-04-2009, 13:16

مثلا کیا ؟

ferdfe
24-04-2009, 14:03
این نتیجه های عجیب و غریب در زمان قطبی هم شکل گرفت و دلیلش باند بازی بود

تاييد ميشه!!
بعضي ها هستن كه به خاطر پول حاضرن هر كاري بكنن :41:

♠ ♥ ♦ ♣
24-04-2009, 15:19
تاييد ميشه!!
بعضي ها هستن كه به خاطر پول حاضرن هر كاري بكنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه اسم ببرید و یه دلیل بیارید که فلان بازیکن اگه نتیجه نگیریم سود میبره .

masoudtr
24-04-2009, 16:58
یعنی اینقدر پست هستند که به تیم خودشون خیانت کنن
اونم در حالی که با این برد صعود میکردند
؟
اونم با همچین نتیجه ای؟

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:23
براي بررسي و ارائه برنامه‌ها
قطبي فردا با مسئولان فدراسيون فوتبال ديدار ‌مي‌كند
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ايران فردا به ديدار مسئولان فدراسيون فوتبال مي‌رود.

به گزارش خبرگزار فارس افشين قطبي براي ارائه برنامه‌هاي خود، امضاي قرارداد برگه اصلي با فدراسيون فوتبال و همچنين بررسي شرايط تيم ملي صبح فردا به فدراسيون فوتبال خواهد رفت.
همچنين مسئولان فدراسيون فوتبال براي افشين قطبي در شمال شهر تهران منزل مسكوني تهيه كردند.

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:32
اخبار كوتاه از راه آهن/
راه‌آهن با 5 غايب مقابل پرسپوليس
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال راه آهن با 5 غايب مقابل پرسپوليس قرار مي گيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم راه آهن براي بازي هفته پاياني مقابل پرسپوليس 5 بازيكن خود را به دليل مصدوميت و محروميت در اختيار نخواهد داشت.
داود حقي به دليل اخراج در بازي قبل، احمد تقوي به دليل سه اخطاره بودن، احمد مومن زاده، علي محمد دهقان و مجيد نورمحمدي به دليل مصدوميت نمي توانند مقابل پرسپوليس به ميدان بروند. اين ديدار ساعت 15 روز يكشنبه 6 ارديبهشت برگزار مي شود.

* بازيكنان راه آهن پاداش 400 هزار توماني خود بابت پيروزي مقابل فولاد را دريافت كردند.

* بازيكنان راه آهن براي بازي با پرسپوليس با "شعار اصلاح الگوي مصرف " در پشت پيراهن خود وارد زمين مي شوند.

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:33
براي دريافت هزينه درمان
خليلي به ديدار كفاشيان و تاج رفت
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس براي دريافت هزينه‌هاي درمانش به ديدار مسئولان فدراسيون فوتبال رفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، محسن خليلي كه از عدم دريافت مطالباتش از مسولان فدراسيون فوتبال انتقاد كرده بود، روز گذشته (پنجشنبه) در جلسه‌اي با علي كفاشيان و تاج ديدار كرد تا به وضعيت خود رسيدگي كند.
خليلي پس از جلسه‌اي يك ساعته با كفاشيان و تاج از مسولان فدراسيون فوتبال قول گرفت تا يكشنبه هفته جاري قسمتي از هزينه‌هاي درمانش در آلمان را دريافت كند.
خليلي همچنين براي دريافت قسمتي از طلب خود از باشگاه پرسپوليس به ديدار انصاري‌فرد رفت.

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:33
/گزارش تمرين امروز پرسپوليس/
درگيري عابدزاده با عكاسان و دو دستگي در بين تماشاگران
خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس پس از اتفاقات روز گذشته صبح امروز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 10:30 امروز و پس از اتفاقات روز گذشته كه منجر به تعطيلي تمرين شده بود؛ در مؤسسه خيريه عمل برگزار شد.
در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس به گرم كردن، حركات سرعتي بر روي موانع تقسيم پرداختند. سپس به سه گروه تقسيم شدند و به حفظ توپ و پرسينگ و حمله به دفاع با يك دروازه در نيمه زمين پرداختند.
در مرحله بعد بازيكنان اصلي در ديدار برابر الغرافه قطر زير نظر سعداوي تمرين كردند. بازيكنان ذخيره نيز زير نظر وينگادا به كارهاي سرعتي پرداختند. همچنين پتروويچ ، نيكبخت، نوري، نورزي، خيرخواه تمرين شوتزني انجام دادند.

* در تمرين امروز باز هم احمدرضا عابدزاده با چند عكاس درگيري لفظي پيدا و آنها را تهديد كرد. عابدزاده به عكاسان مي گفت كه نبايد عكس بگيرند.

* حدود 200 هوادار در اين تمرين حضور داشتند و پس از سكوت يك ساعته و جلسه‌اي با مجيد فرخزادي به شعارهايي اندك كه بيشتر به تشويق علي‌آبادي و پرسپوليس بود؛ پرداختند. البته دو دستگي در بين ليدرها و تماشاگران كاملا مشخص بود و شماري از آنها به تشويق تيم نپرداختند.

* مازيار زارع، مسعود زارعي، ابراهيم توره غايب بودند. بادامكي هم كه از سوي وينگادا اخراج شده در تمرين حضور نداشت.
* در ابتداي تمرين علي كريمي، احمدرضا عابدزاده و نيكبخت واحدي با يكديگر گفت‌وگو كردند.

* وينگادا با خليلي اختصاصي گفت‌وگو كرد.

* دروازه‌بان‌ها زودتر از سايرين زير نظر عابدزاده تمرين كردند ولي امروز با دستور وينگادا برخلاف روزهاي گذشته دقايقي نيز زير نظر كاروانهو نيز تمرين كردند.

* پدر عليرضا حقيقي به دليل اتفاقات روز گذشته در تمرين امروز حضور پيدا كرد و دقايقي با ليدرها به گفت‌وگو پرداخت. تماشاگران پرسپوليس ديروز به شدت عليه حقيقي شعار داده بودند.

* هواداران پرسپوليس از حضور قطبي در تيم ملي ايران بسيار خوشحال بودند.

* وينگادا در انتهاي تمرين با عليرضا حقيقي به مدت 15 دقيقه گفت‌وگو كرد.

* در انتهاي تمرين تصويربرداراني كه سر تمرين حضور داشته و قصد داشتند از پرش علي كريمي از روي ديوار فيلم بگيرند با برخورد بد اين بازيكن مواجه شدند. او گفت من از اين كار نمي‌ترسم و به كسي ربطي ندارد كه چه كاري انجام مي‌دهم. بگذاريد هر تصويري دوست دارند از من بگيرند چون من از برنامه 90 هم ترسي ندارم.

* در انتهاي تمرين باز هم ليدرها با مجيد فرخزادي جلسه‌اي برگزار كردند كه افشين پيرواني نيز در اين جلسه حضور داشت. ليدرها از باشگاه پرسپوليس انتقاداتي داشتند.

* بازيكنان پرسپوليس به دليل ممنوع‌المصاحبه بودن با هيچ رسانه‌اي گفت‌وگو نكردند.

* در تمرين امروز شمار زيادي خبرنگار و عكاس نسبت به پوشش خبري اقدام كرده بود.

* در انتهاي تمرين ايوان پتروويچ و آتسو به تمرينات اختصاصي پرداختند.

* تمرين پرسپوليس ساعت 11:50 دقيقه به پايان رسيد.

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:35
تا بازي با سپاهان
بازيكنان و اعضاي هيات مديره پرسپوليس ممنوع‌المصاحبه شدند
خبرگزاري فارس: به دليل اتفاقات پيش آمده با نظر هيات مديره پرسپوليس؛ بازيكنان، مربيان و خود اعضاي هيات مديره تا ديدار مقابل سپاهان ممنوع‌المصاحبه شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، هيات مديره پرسپوليس تصميم گرفت به دليل اتفاقات پيش افتاده در ديدار با الغرافه قطر و در تمرين روز پنجشنبه بازيكنان و مربيان را ممنوع المصاحبه كند.
هيات مديره باشگاه پرسپوليس اعلام كرد تنها عباس انصاري فرد به عنوان سخنگو مي‌تواند جوابگوي رسانه‌ها باشد.
هيات مديره جريمه سنگيني براي افرادي كه به اين مصوبه توجه نكنند در نظر گرفته است. اين موضوع به محمود خوردبين سرپرست تيم ابلاغ شد.
پرسپوليس 10 ارديبهشت در جام حذفي ميزبان سپاهان خواهد بود.

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:37
در واكنش به صحبت‌هاي كريمي
انصاري‌فرد: اگر سر تمرين مي‌رفتم اتفاقات بدي مي‌افتاد
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: با توجه به شرايط پرسپوليس پس از بازي با الغرافه اگر سر تمرين مي‌رفتم اتفاقات بدي مي‌افتاد.

عباس انصاري‌فرد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس درباره اينكه علي كريمي گفته بود وي بايد در تمرين روز پنجشنبه حضور مي يافت؛ تصريح كرد: به هيچ عنوان قرار نبود در تمرين روز پنجشنبه حضور داشته باشم چون مي‌دانستم با توجه شرايط پرسپوليس پس از باخت مقابل الغرافه قطر و ناراحتي هواداران اگر سر تمرين حاضر شوم اتفاقات بسيار بدتري مي افتد.
وي افزود:‌ من ترسي نداشتم اما بايد مسائل حرفه‌اي را رعايت مي‌كردم و براي جلوگيري از حاشيه‌سازي سر تمرين نمي رفتم. به همين دليل در تماس تلفني اعلام كردم كه در خدمت بازيكنان پرسپوليس در باشگاه هستم.
انصاري‌فرد در خصوص ديدار با بازيكنان پرسپوليس گفت:‌ حرف‌هاي خوبي در اين جلسه زده شد و درباره مسائل مختلف با بازيكنان حرف زدم. به آنها گفتم اين شكست ها براي ما سخت است.
مديرعامل پرسپوليس تاكيد كرد: خوشبختانه مشكل ما با بازيكنان حل شد و به هيچ عنوان هيچ خطر حاشيه‌اي پرسپوليس را تهديد نخواهد كرد.
انصاري فرد درباره اعتراض بازيكنان به كسر 10 درصد از قراردادشان يادآور شد: كسر قرارداد بازيكنان به مبلغ 10 درصد تصميمي بود كه هيات مديره گرفت و به هيچ عنوان از بين نخواهد رفت. ما هر وقت بازيكنان موفق بودند پاداش داديم و حالا كه با نتيجه بد برابر الغرافه شكست خورده اند آنها را جريمه كرديم.
وي تصريح كرد: در كنار كسر قرارداد تصميم گرفتيم در صورتي كه آنها در باز‌ي‌هاي آينده پرقدرت ظاهر شوند و به عنوان تيم اول به مرحله بعد ليگ قهرمانان آسيا صعود كنند تمام اين مسائل را جبران خواهيم كرد و شايد بيشتر از 10 درصد از باشگاه پرسپوليس پاداش دريافت كنند.
مديرعامل پرسپوليس در خصوص حرف هاي علي كريمي خطاب به هواداران پرسپوليس عنوان كرد:‌ نمي خواهم حاشيه‌سازي كنم اما همه در باشگاه پرسپوليس وظايف خود را مي‌شناسند و من هم مي‌دانم چگونه بايد عمل كنم. كريمي بازيكن بزرگي است و مطمئن باشيد او دلش براي اين باشگاه مي‌سوزد.
انصاري فرد افزود: هواداران حق دارند از باخت تيم خود ناراحت باشند ما هم به همين خاطر از آنها عذرخواهي كرديم. يكي از خواسته‌هاي هواداران مثل هيات مديره اين است كه پرسپوليس اگر مي‌بازد با شرايط خوب ببازد نه اينكه با 5 گل مغلوب تيمي شود كه در تهران 3 گل به آن زد و چندين فرصت مسلم نيز از دست داد.
وي در خصوص ممنوع‌المصاحبه بودن بازيكنان و اعضاي هيات مديره گفت: اين تصميمي است كه براي آرامش پرسپوليس گرفته‌ايم و مطمئن باشيد اگر فردي خارج از اين چارچوب حركت كند؛ با او برخورد خواهيم كرد. بعضي اوقات اين قانون در فوتبال حرفه‌اي و در يك تيم لازم است تا آرامش برقرار شود.
انصاري فرد با اشاره به وضعيت نابسامان در برخي از ورزشگاه‌ها گفت: اگر ورزشگاه‌هاي ما سالم و جو آن بهتر شود جوانان ما به راحتي مي‌توانند فوتبالي را ببيند كه جوانمردانه در زمين انجام مي‌شود. از هواداران پرسپوليس مي‌خواهم در بازي‌هاي ما از بي‌احترامي به رقبا خودداري كند و با تشويق‌هاي سالم خود نشان دهند كه از لحاظ فرهنگي در سطح بالايي هستند.
مديرعامل پرسپوليس در خصوص بازي مقابل راه‌آهن اظهار داشت: درست است اين بازي تاثيري در جدول ندارد اما حساسيت خاص خودش را دارد. من و برادرم هر دو دوست داريم در اين بازي به سه امتياز برسيم تا در جام حذفي با روحيه بهتري به ميدان برويم. قطعا پرسپوليس در اين بازي به برد فكر مي‌كند.

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:41
گفت و گو با سرمربي تيم ملي درباره حضور در منچسترسيتي و...
قطبي: 85 درصد مردم ايران خواهان حضور من در تيم ملي بودند
خبرگزاري فارس: سرمربي جديد تيم ملي فوتبال ايران گفت: 85 درصد مردم ايران خواهان حضور من در تيم ملي بودند.

به گزارش خبرگزاري فارس، روزنامه نيوريورك تايمز روز گذشته مصاحبه اي از افشين قطبي، سرمربي جديد تيم ملي ايران منتشر كرد كه تاريخ انجام آن مربوط به سه روز قبل از انتخاب وي به عنوان سرمربي جديد و جانشين مايلي كهن است.
در ابتداي اين مصاحبه طولاني، خبرنگار روزنامه به ذكر اين نكته پرداخته كه از طرق مختلف، از جمله چند تماس تلفني با دبي و نيز پست الكترونيك قادر به انجام تنظيم اين مصاحبه شده است. همچنين مصاحبه كننده روزنامه نيوريورك تايمز در پايان اين گفت و گو اقدام به درج نقطه نظر افشين قطبي پس از انتخابش به عنوان سرمربي تيم ايران كرده است.
در ابتداي اين مصاحبه قطبي اظهار داشت: در دبي هستم. براي دومين فصل همكاري با پرسپوليس اقدام كردم اما به لحاظ اينكه محيط دشواري وجود داشت، اواخر ماه نوامبر گذشته پس از گذشت حدود 5 ماه از مقام خود كناره گيري كردم. بعد شروع به جست و جو جهت يافتن يك ليگ و كشوري مناسب جهت كار كردم كه احتمال كار در اروپا و يا ژاپن برايم موجود است.
وي تصريح كرد: در آپارتماني كه در دبي دارم، سعي در دور نگه داشتن خود از فشار و هياهو فوتبال ايران كردم.
قطبي در پاسخ به اين سئوال كه چه اتفاقي برايش در ايران رخ داد، پاسخ داد: ساده بگويم، پس از كسب عنوان قهرماني ليگ ايران، باشگاه را ترك كردم؛ زيرا مي دانستم سطح انتظارات و توقعات از من در فوتبال حرفه اي ايران زياد است. در آنجا سطح انتظارات فوق العاده بالا است.با اين حال در سطح باشگاهي، حمايت كمي در جهت ايجاد امكانات و غيره به عمل مي آيد. در مورد مردم هم بايد بگويم كه من آنها را خيلي دوست دارم. من خاطرات دل انگيزي از واكنش مردم پس از كسب عنوان قهرماني فصل قبل دارم. آن موقع شاهد هيجان زيادي در خيابان ها بودم. در صورتي كه وارد جمع ايرانيان شويد، مي بينيد كه چه حس بزرگي نسبت به فوتبال در بين ايرانيان هست. حتي ايرانيان مقيم دبي نيز باعث شور و شوق من شدند و خواستند كه به كارم ادامه دهم.
وي افزود: مديريت باشگاه تغيير كرد. مدير جديدي عهده دار مسئوليت شد كه مي گفت همه مسائل مالي تيم را حمايت و پشتيباني خواهد كرد. اين همان چيزي بود كه من براي رساندن پرسپوليس به مقام قهرماني آسيا نياز داشتم. به اين خاطر من تصميم به ساختن تيمي با معيارهاي بين المللي كردم، ‌تيمي كه از سطح فوتبال ايران فراتر رود. من خواهان پيدايش ساختارهاي بيشتري از فوتبال اروپا در پرسپوليس بودم. خودم را درگير اين جريان كردم. اما هر روز با مسائلي روبرو شدم كه مرا دچار مشكل كرد.
قطبي تاكيد كرد: فوتبال در جامعه ايران نقش بسيار مهم و بزرگي دارد. وقتي ما بازي مي كرديم ‌100 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور مي يافتند. ضمن اينكه از طريق پخش تلويزيوني 20 ميليون نفر به تماشا مسابقه مي نشستند. به اين خاطر ليگ ايران با ليگ حرفه اي امريكا كه شاهد نتايج منفي و عدم اقبال عمومي هستيم، تفاوت دارد. ‌در ايران اگر شما نتيجه نگيريد،‌ همه گناه متوجه شما خواهد شد. كافي است دو يا سه نتيجه بد بگيريد، آنوقت يك محبوب زمين خورده هستيد.
در ادامه اين مصاحبه، قطبي نقطه نظرش را در مورد اتفاقاتي كه بعد از بازي منجر به باخت خانگي از عربستان در ابتداي سال نو و بركناري علي دايي و نيز علاقه اش براي حضور در تيم ملي ايران، افتاد، اينچنين بيان كرد: بعد از باخت برابر عربستان و زماني كه علي دايي بركنار شد، من به سبب محبوبيت تقريبا عامه مردم، مورد توجه براي هدايت تيم ملي بودم. در نظر خواهي هاي روزنامه هاو اس.ام .اس ها ، 85 در صد مردم مي خواستند كه مربي تيم ملي شوم. اين اقبال و توجه به خاطر آن بود كه من با يكسري از بهترين مربيان جهان كار كردم و در جام جهاني نيز بوده ام. با پرسپوليس هم موفق شدم. از طرفي بازيكنان را مي شناسم. خب تصور مي كردم بهترين نامزد براي مربيگري تيم ملي ايران باشم. اينكه من يك ايراني - امريكايي بودم،‌بحثي نبود كه خيلي مطرح باشد.
قطبي يادآور شد: هميشه به فوتبال شور و شوق فراوان داشتم و اين مسئله جدا از اينكه در كجا بوده و هستم اما اين اتفاق نيفتاد. زيرا براي دومين بار طي دو سال، تصميمي درباره تيم ملي عليه من گرفته شد. اين اتفاق براي من كه سابقه كار 20 ساله در اين زمينه داشتم،‌ باعث تاسف بود.
در بخشي ديگر از اين گفت وگو، وي به مربيان بزرگي كه با آنها به همكاري پرداخته، چنين اشاره كرده است: من در سال 91 با بورا ميلتونوويچ همكاري كردم. او هنوز هم يكي از دوستان خوب من به حساب مي آيد. استيوسمپسون نيز يكي ديگر از مربيان بزرگي است كه سابقه همكاري با وي را دارم. با گاس هيدينگ نيز براي مدت 18 ماه همكاري داشتم كه منجر به كسب عنوان چهارم جام جهاني همرا كره جنوبي شد.
سرمربي جديد تيم ملي ايران خاطرنشان كرد: همچنين تجربه همكاري با دو مربي درجه اول كره جنوبي را دارم كه مربي تيم سامسونگ يعني كيم هو و ديگري چا بوم كئون است. پس از اين دو در كره جنوبي با ديك ادوكات كه يكي از مربيان ممتاز است، ‌همكاري كردم و بعد نوبت به پيم وربيك به مدت 9 ماه در تيم ملي گره جنوبي رسيد.
قطبي در بخش پاياني اين گفت و گو به اين نكته كه به بازگشت به ليگ حرفه اي امريكا تمايل دارد و در مورد شرايط كاري اش(تا قبل از انتخابش به عنوان سرمربي تيم ملي ايران) چنين اشاره كرده است: در حال حاضر من دنبال كاري در خارج هستم. گفت وگوهاي در اروپا، سوئد، بلژيك،‌ هلند و برخي باشگاه ها همچون منچسترسيتي داشته ام. براي اين منظور در هفته جاري دست به يكسري سفر خواهم زد. زيرا حتي در افريقاي جنوبي يك تيم بزرگ به نام سان داون خواهان مربيگري ام در ژوهانسبورگ است. ضمن اينكه در ژاپن يكسري باشگاه ها و نيز در قطر و امارات نيز شرايطي براي همكاري وجود دارد.
اين مربي 45 ساله در مورد بخت راهيابي تيم ملي ايران عنوان كرد: فكرمي كنم راهيابي به جام جهاني كاري بسيار سخت و دشوار است. ما 6امتياز داريم و از يك فرصت براي راهيابي برخورداريم كه در دو كره به برد برسيم. در حال حاضر فضاي روحي و رواني اطراف تيم مثبت نيست. براي اين منظور بايد با حمايت مردم و هواداران اين فضا به سمت مثبت شدن حركت كند.
در آخرين بخش اين مصاحبه گزارشگر نيوريوك تايمز به درج اظهارات دريافتي افشين قطبي پس از انتخابش به عنوان جانشين محمد مايلي كهن اينچنين پرداخته است:
خوشحالم كه از اين موقعيت برخوردار شدم تا ايران را به جام جهاني2010 ببرم. براي من اين انتظار با همه شور و شوقي كه داشتم، عاقبت رنگ واقعيت به خود گرفت. من از همه مردم جهان كه بابت اين انتخاب شادي كردند و ازمن حمايت مي كنند تشكر مي كنم. تيم ايران اينك در وضعيت سختي در مرحله مقدماتي است، اما با استفاده از كيفيت و توانايي بازيكنان، كه از حمايت 70 ميليون ايراني در سراسر دنيا برخوردار هستند و اندكي بخت واقبال امكان وقوع خيلي چيز ها از جمله صعود وجود دارد.
انتهاي پيام/

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:41
پس از تمرين امروز
ليدرهاي پرسپوليس با يكديگر درگير شدند
خبرگزاري فارس: ليدرهاي باشگاه پرسپوليس پس از تمرين امروز با يكديگر درگير شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس ليدرهاي مخالف تيم فوتبال پرسپوليس پس از تمرين امروز در جلسه‌اي با افشين پيرواني شركت كردند كه نتيجه اين جلسه در پايان درگيري شديد بين آنها بود.
يكي از شبكه‌هاي تلويزيوني قصد تصويربرداري از اين درگيري را داشت اما با برخورد شديد ليدرهاي باشگاه مواجه شد. آنها قصد داشتند دوربين اين خبرنگار را از بين ببرند.
اين درگيري حتي بيرون از ورزشگاه موسسه خيريه عمل كشيده شد و افشين پيرواني نيز نتوانست ميانجيگري كند.
فرخزادي نيز نظاره‌گر درگيري ليدرها بود.

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:43
با اعضاي هيات مديره ديدار مي‌كنم
سعيدلو: هيچكس از پرسپوليس نمي‌رود
خبرگزاري فارس: معاون اجرايي رئيس‌جمهوري گفت: از اتفاقات اخير در باشگاه پرسپوليس اطلاع دقيقي ندارم اما براي ايجاد آرامش هفته آينده با اعضاي هيات مديره پرسپوليس ديدار مي‌كنم.

علي سعيدلو در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس خاطرنشان كرد: پرسپوليس نتيجه خوبي مقابل الغرافه قطر كسب نكرد و بايد به هواداران حق داد كه ناراحت باشند. افرادي كه در اين تيم در هر پستي خدمت مي‌كنند بايد ارزش خدمت به اين تيم را بدانند.
وي در خصوص اتفاقات پيش آمده اخير در پرسپوليس و موضوع استعفاي هدايتي اظهار داشت: اين خبرها را به صورت دقيق نشنيده بودم اما مطمئن باشيد اجازه حاشيه‌سازي را در پرسپوليس نخواهم داد. به همين خاطر هفته آينده اعضاي هيات مديره پرسپوليس به ديدار من خواهند آمد تا براي رفع مشكلات و هموار ساختن راه براي موفقيت پرسپوليس تصميمات لازم را بگيريم.
سعيدلو افزود: هيچكس از پرسپوليس نمي رود چون همه تا امروز زحمات زيادي را براي اين تيم كشيده اند.

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:43
در گفت و گو با فارس
بادامكي: مي‌خواهم دليل اخراج شدنم را بدانم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مي‌خواهم بدانم چرا از تيم كنار گذاشته شده‌ام.

حسين بادامكي پس از اخراج از پرسپوليس از سوي وينگادا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: ‌تابع دستور باشگاه هستم و فقط دوست دارم انصاري فرد دليل اخراج مرا پيگير شود تا ببيند موضوع اصلي چيست.
وي افزود: باتوجه به اينكه سال ها در پرسپوليس بودم و به خيلي از پيشنهادها پشت كردم نمي‌توانم در حال حاضر بر روي اتفاقات چشم‌پوشي كنم. البته پرسپوليس باشگاه بزرگي است و افتخاراتي كه در آن كسب كرده‌ام فراموش نمي‌كنم.
بادامكي ادامه داد: به دنبال اين هستم كه بدانم چرا در تركيب پرسپوليس به ميدان نمي‌روم. مي خواهم بدانم دليل خط خوردنم از ليست 18 نفره فني است يا خير. البته به سرمربي حق مي‌دهم طبق نظرش عمل كند اما نمي‌توانم به كساني كه از من مي‌پرسند چرا براي پرسپوليس به ميدان نمي‌روي جواب دروغ بدهم.

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:44
ازيكنان بايد ارزش پيراهن پرسپوليس را بدانند
وينگادا: ديدار با راه‌آهن مهمترين بازي زندگي‌ام است
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به دنبال ثابت كردن خود پس از ديدار با الغرافه قطر هستيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، نلو وينگادا پس از تمرين امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براي من بازي با راه‌آهن مهمترين بازي‌ تاريخ زندگي فوتبالي‌ام است و مطمئنا در اين بازي مهم به فكر 3 امتياز هستيم.
وي افزود: پس از شكست مقابل الغرافه قطر مي‌خواهيم ثابت كنيم كه چه تيمي پرقدرتي هستيم. آن نتيجه شايد يك اتفاق بود اما در اين راه بازيكنان پرسپوليس نيز بايد بدانند كه ارزش پيراهن اين تيم چقدر است.
وينگادا ادامه داد: فقط كافي نيست كه پيراهن پرسپوليس را بپوشيم؛ بلكه بايد تلاش خودمان را چند برابر مضاعف كنيم. با توجه به شكستي كه در بازي مقابل الغرافه داشتيم مهم‌ترين بازي زندگي فوتبالي‌ من بازي مقابل راه‌آهن است. فعلا به بازي با سپاهان فكر نمي‌كنم و تمركزم به بازي مقابل راه‌آهن است
وي در خصوص جلسه هيات مديره باشگاه پرسپوليس عنوان كرد: يكسري مسائل بود كه خصوصي بود و بايد بين خودمان بماند. هيات مديره در خصوص ديدار با الغرافه صحبت‌هايي كرد كه خوشبختانه مثل جلسات قبلي اين جلسه نيز بسيار خوب بود.
وينگادا در خصوص جريمه بازيكنان و كادر فني‌ پرسپوليس يادآور شد: ممكن است در بين هر خانواده اتفاقاتي بيفتد. قرار شده كه 10 درصد جريمه اعمال شود و اين مسائلي است كه درون خانواده انجام مي‌شود و بايد همين‌طور بماند چون ما تابع دستورات هيات ‌مديره هستيم.
اين مربي پرتغالي در خصوص اخراج حسين بادامكي گفت: بادامكي عليه كادر فني صحبت نكرده و دليل اخراجش اين موضوع نبوده است. به ما گزارش رسيده زماني كه در قطر بوديم بادامكي 4 جلسه با نعيم سعداوي در تمرينات شركت نكرده است و اطلاعي در اين خصوص نداده است. اين مسئله به مصاحبه عليه كادر فني ربطي ندارد.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره اينكه نعيم سعداوي اعلام كرده بود بادامكي در تمرينات غيبت نداشته است گفت: از مصاحبه سعداوي تعجب مي‌كنم اما مطمئن هستم كه بادامكي 4 جلسه غيبت داشته است.

وينگادا درباره اينكه مديرعامل پرسپوليس اعلام كرده بازيكنان ممنوع‌المصاحبه هستند؛ يادآور شد:‌در حال حاضر هيچ‌كس ممنوع‌المصاحبه نيست و فقط اين مورد بعد از بازي با مقاومت اتفاق افتاد.
وينگادا در خصوص بازي نكردن خليلي در ديدار مقابل الغرافه قطر خاطرنشان كرد: به انتقادها احترام مي‌گذارم اما مشكل ما در بازي با الغرافه فقط در خط حمله نبود بلكه در نقاط ديگري مشكل داشتيم. پس لازم نبود كه فوروارد به زمين بياوريم.
سرمربي پرسپوليس در جواب اين سئوال كه آيا مدير برنامه‌هاي شما براي قرار دادن بازيكنان در تركيب به شما كمك مي‌كند گفت:‌ من از لحاظ مالي و رواني خودمختار هستم و نظر هيچ‌كس كه تحميلي باشد را نمي‌پذيرم. اگر قرار بود اين كار را بكنم مطمئن باشيد مسئوليت باخت را به گردن دستياران مي‌انداختم. من مقصر تمام باخت‌ها هستم چون سرمربي پرسپوليس هستم.
وينگادا در جواب اين سئوال كه آينده خود در ايران را چگونه مي‌بينيد اظهار داشت: در فوتبال آينده‌نگري وجود ندارد. مگر بارسلونا يا بهترين تيم‌هاي اروپايي از آينده خود باخبر هستند. من فقط در هر بازي به فكر بازي بعدي هستم تا بهتر باشيم و به مسئله ديگري فكر نمي‌كنم.

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:45
براي رسيدگي به وضعيت بادامكي
جلسه كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس فردا تشكيل مي‌شود
خبرگزاري فارس: جلسه كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس براي رسيدگي به وضيعت بادامكي فردا برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، بادامكي به دليل غيبت در تمرينات پرسپوليس از سوي وينگادا اخراج و در اختيار باشگاه گذاشته شد. به همين دليل مسئولان باشگاه پرسپوليس قصد دارند فردا به اين قضيه رسيدگي كنند.
انصاري‌فرد ضمن تاييد خبر فوق گفت: ‌سعي مي‌كنيم طوري اين جلسه را برگزار كنيم كه دو طرف در يك محيط آرام حرفه اي خود را به زبان بياورند.

JEFF_HARDY
24-04-2009, 18:46
قبل از بازي با راه‌آهن
انصاري‌فرد با بازيكنان پرسپوليس ديدار مي‌كند
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس قبل از بازي با راه‌آهن با بازيكنان ديدار مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس عباس انصاري‌فرد اعلام كرد قبل از ديدار با راه‌آهن جلسه‌ ويژه‌اي با بازيكنان پرسپوليس برگزار و در مورد مسائل پيش آمده با آنها گفت و گو مي كند.
عباس انصاري فر ضمن تاييد خبر فوق به خبرنگار فارس گفت: برنامه ويژه‌اي براي بازيكنان دارم كه در ديدارم مي‌خواهم به اطلاع آنها برسانم. قبل از ديدار با راه‌آهن تمام مشكلات آنها را خواهم شنيد و اقدام خواهم كرد.
گفتني است بازيكنان پرسپوليس نسبت به كسر 10 درصد از قراردادشان معترض هستند.
پرسپوليس ساعت 15 روز يكشنبه 6 ارديبهشت در ورزشگاه آزادي به مصاف راه‌آهن مي رود.

JEFF_HARDY
24-04-2009, 21:19
بابا چه خبره اینجا چرا هیچکی هیچی نمی گه؟
اگه به قول علی کریمی جای طرفدارای استقلال بودید چیکار می کردید؟
تو لیگ قهرمانان آسیا که با 7 امتیاز دوم هستیم تو جام حذفی هم با س÷پهان بحران زده بازی داریم بابا،کجایییید

masoudtr
24-04-2009, 23:08
من هستم حاجی شما اخبار بده ما میخونیم

بردیا
25-04-2009, 06:24
یعنی جدا اینا حتی توانایی کنترل لیدرا رو ندارن؟

MoJtaBa.R
25-04-2009, 08:08
وينگادا پس از تمرين صبح روز جمعه اين تيم در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر به هيچ وجه به ديدار با سپاهان فكر نمي‌كنم و تمام تمركز خودم و تيمم اكنون معطوف به بازي با راه‌آهن شده است. فكر مي‌كنم اين بازي يكي از ديدارهايي باشد كه در سخت‌ترين دوران مربيگري‌ من انجام مي‌شود و سعي دارم با توجه به غيبت برخي بازيكنان به دليل محروميت، 11 بازيكن آماده را در تركيب پرسپوليس قرار دهم.

وينگادا در پاسخ به اين سوال

” اگر امروز در تمرين پرسپوليس حضور دارم بدان معني است كه از اين تيم اخراج نشده‌ام. “

كه آيا بازيكنان پرسپوليس را ممنوع المصاحبه كرده‌ايد و حسين بادامكي هم به دليل مصاحبه عليه شما اخراج شد؟ گفت: خير چنين چيزي نيست. بازيكنان ممنوع المصاحبه نيستند و اگر مصاحبه نكنند، تنها تمايلات خودشان بوده است. من از اظهارنظرهاي سازنده و انتقادهاي منصفانه استقبال مي‌كنم و از آنها بهره مي‌گيرم. لذا دليلي ندارد كه با بازيكني كه صحبت‌هاي انتقادآميزي بكند، برخورد كنم. بادامكي هم تنها به دليل غيبت چهار روزه‌اش در تمرينات بازيكنان ذخيره‌ي پرسپوليس كه در حين حضور اين تيم در قطر زيرنظر سعداوي انجام مي‌شد و هيچ اطلاعي هم به كادر فني نداده بود، از تركيب پرسپوليس كنار گذاشته شد.

وي درباره‌ي بحث كسر 10 درصد از قرارداد بازيكنان و نارضايتي‌شان از اين موضوع نيز گفت:اين يك مساله‌ي دروني براي پرسپوليس است كه معتقدم

” منچستر و بارسلونا نمي‌توانند آينده‌اي در اين مسابقات براي خودشان ترسيم كنند چه برسد به پرسپوليس “

بايد درون خانواده‌ي پرسپوليس حل شود. مطمئنا اگر چنين تصميمي گرفته مي‌شود، بايد درباره‌ي همه‌ي بازيكنان و مربيان هم اعمال شود. شما هم اجازه دهيد تا اين مساله در خانواده‌ي پرسپوليس باقي بماند.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا جلسه‌ي اضطراري هيات مديره پس از شكست سنگين برابر الغرافه منجربه اولتيماتومي به كادر فني و يا محتمل‌شدن بركناري شما شده است نيز گفت: چنين چيزي نيست. ما تنها يك جلسه‌ي خصوصي داشتيم كه قبلا هم با اعضاي هيات مديره چنين جلساتي را داشته‌ام اگر امروز در تمرين پرسپوليس حضور دارم بدان معني است كه از اين تيم اخراج نشده‌ام. من با اين تيم قرارداد دارم والبته در موقعيت فعلي تمركزم تنها معطوف به مسابقات است.

وي در پاسخ به اين سوال كه شرايط عادي پرسپوليس را در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان چطور مي‌بينيد، گفت: نمي‌توان به اين سوال پاسخ مناسبي داد چرا كه در بالاترين سطوح

” از نظر مالي و اقتصادي وابسته كسي نيستيم لذا بازيكن تحميلي نمي‌پذيرم “

ليگ اروپايي هم تيم‌هايي چون منچستر و بارسلونا نمي‌توانند آينده‌اي در اين مسابقات براي خودشان ترسيم كنند. در فوتبال هميشه شك و ترديد وجود دارد و شما بايد تمركزتان را تنها معطوف به يك مسابقه كنيد.

وينگادا در پاسخ به اين سوال كه آيا حضور برخي بازيكنان در تركيب پرسپوليس با توصيه‌ي افراد خاصي انجام مي‌شود و شما چنين مساله‌اي را مي‌پذيريد، گفت: من شخصيتي مستقل دارم و از نظر مالي واقتصادي هم وابسته‌ي كسي نيستم. لذا هيچ نظر تحميلي را نپذيرفته و كسي نمي‌تواند بازيكني را به من اجبار كند. وقتي در پرسپوليس مسووليت پذيرفتم شكست‌هايم را هم توجيه نمي‌كنم و مسووليت آن را مي پذيرم. مطمئنا اگر غير از اين بود و بازيكناني با توصيه‌ي ديگران در تركيب پرسپوليس قرار مي‌گرفتند اكنون راهي براي توجيه ناكامي پرسپوليس داشتم.

MoJtaBa.R
25-04-2009, 08:08
هفته سي و چهارم ليگ برتر فوتبال/ روز سرنوشت
خبرگزاري فارس: هفته سي و چهارم و پاياني هشتمين دوره ليگ برتر فوتبال در حالي فردا برگزار مي‌شود كه رقابت فشرده‌اي در صدر و قعر جدول براي قهرماني و سقوط نكردن وجود دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس، هفته سي و چهارم ليگ برتر فوتبال فردا (يكشنبه) با برگزاري 9 ديدار برگزار مي‌شود.
فردا ليگ برتر به ايستگاه پاياني خود مي رسد تا تكليف تيم قهرمان و تيم‌هاي سقوط كننده به دسته اول مشخص شود.
در صدر جدول، ذوب‌آهن شانس اول قهرماني است. اين تيم با 66 امتياز در صدر جدول قرار دارد و اگر بتواند فردا مقابل فولاد حتي يك نتيجه مساوي كسب كند قهرمان هشتمين دوره ليگ خواهد شد.
استقلال اما كه در جايگاه دوم قرار دارد در صورتي قهرمان مي‌شود كه فولاد برابر ذوب‌آهن شكست بخورد و اين تيم بتواند پيام را شكست دهد؛ پيامي كه براي سقوط نكردن مي‌جنگد.
به جز ديدار پرسپوليس و راه‌آهن كه از ساعت 15 آغاز مي‌شود ساير ديدارهاي فردا از ساعت 17:15 و به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

* پرسپوليس- راه‌آهن
پرسپوليس كه در شرايط خوبي به سر نمي‌برد در ورزشگاه آزادي به مصاف راه‌آهن مي رود. اين تيم سهميه ليگ قهرمانان آسيا از طريق ليگ برتر را از دست داده و فقط براي اعاده حيثيت مي‌جنگد؛ بخصوص آنكه هفته گذشته برابر الغرافه قطر بانتيجه 5 بر يك مغلوب شد.
پرسپوليس براي اينكه اين خاطره را از ذهن تماشاگرانش پاك كند محكوم به پيروزي است. راه‌آهن نيز براي اينكه ليگ را به خوبي پايان برساند به دنبال اين است كه تا از شرايط نامناسب پرسپوليس استفاده كند و با دست پر از ميدان خارج شود.

* فولاد خوزستان - ذوب‌آهن اصفهان
شاگردان ابراهيم‌زاده تنها يك گام با قهرماني در ليگ برتر فاصله دارند. يك امتياز هم مي‌تواند ذوب‌آهن را قهرمان ليگ كند اما سرمربي اين تيم اعلام كرده به دنبال پيروزي است. بازي در اهواز سختي‌هاي خاص خودش را دارد. فولاد به دنبال سه امتياز خانگي است و در آن سو ذوب‌آهن هم نمي‌خواهد تلاش‌هايش در هفته پاياني هدر رود. اين ديدار بدون شك حساسترين مسابقه هفته خواهد بود.

* سايپا- صباي قم
سايپا در شرايطي ميزبان صبا است كه به نظر مي رسد اتفاقات پيش آمده پيرامون مايلي كهن روي اين تيم تاثير گذاشته باشد. با اين حال سايپا براي اينكه جايگاه خود را در ميانه‌هاي جدول تثبيت كند، به دنبال پيروزي برابر صبا است. صبا هم كه حال خوشي در ليگ قهرمانان آسيا ندارد، براي كسب امتياز مي‌جنگد.

* مس كرمان- پيكان قزوين
حتي يك نتيجه تساوي هم مي‌تواند سهميه مس را در ليگ قهرمانان سال آينده را تثبيت كند. مس با 58 امتياز در رده سوم قرار دارد. چشم اميد سپاهان كه در رده چهارم جدول قرار دارد به پيكان است تا بتواند در كرمان، مس را مغلوب كند تا شانس سپاهان براي آسيايي شدن افزايش يابد.

* سپاهان اصفهان- مقاومت سپاسي شيراز
از سپاهان خبرهاي خوشي به گوش نمي رسد. پس از شكست خانگي اين تيم برابر بنيادكار ازبكستان تماشاگران عليه كادر فني و برخي بازيكنان شعار سر دادند. اين ديدار خانگي فرصت مناسبي براي سپاهان است تا شكست هفته گذشته را فراموش كند. مقاومت سپاسي هم در بازي آخري كه غلامحسين پيرواني را روي نيمكت خود مي‌بيند به دنبال خداحافظي مناسب از ليگ برتر است. پيرواني به دليل حضور در روي نيمكت تيم اميد از فصل آينده در مقاومت حضور نخواهد داشت.

* ملوان انزلي- ابومسلم مشهد
ابومسلم براي سقوط نكردن كار دشواري پيش رو دارد. اين تيم در شرايطي به مصاف ملوان مي‌رود كه شكست مي‌تواند پاياني بر حضورش در ليگ برتر باشد. با توجه به اينكه استقلال اهواز ديدار آسانتري نسبت به اين تيم مقابل برق دارد، ابومسلم بايد در انزلي ملوان را شكست دهد. انزلي‌چي‌ها هم دوست ندارند در بازي آخر ليگ در خانه بازنده باشند.

* برق شيراز - استقلال اهواز
تيم سقوط كرده برق، هفته گذشته داماش را با خودش به ليگ يك برد و هيچ بعيد نيست كه اين اتفاق اين هفته براي استقلال اهواز رخ دهد. اگر پيام و ابومسلم حريفان خود را شكست دهند استقلال اهواز حتي در صورت پيروزي به دسته پايين‌تر سقوط خواهد كرد بنابراين اين تيم علاوه بر كسب سه امتياز اين ديدار بايد نيم‌نگاهي به دو مسابقه ديگر داشته باشد.

* پاس همدان- داماش گيلان
داماش كه سقوطش به ليگ يك قطعي شده به مصاف پاس مي‌رود. پاس براي اينكه جايگاه دوازدهمي را از دست ندهد بايد اين ديدار را با پيروزي پشت سر بگذارد؛ به ويژه آنكه وينگو بگوويچ مي‌داند شكست در اين مسابقه احتمال ادامه حضورش در همدان را كاهش خواهد داد.

* پيام مشهد- استقلال تهران
استقلال كه تا چند هفته پيش شانس اول قهرماني بود حالا همه چيز را وابسته به اما و اگر مي‌بيند. آنها منتظر شكست ذوب‌آهن مقابل فولاد هستند تا با برتري برابر پيام عنوان قهرماني ليگ را از آن خود كنند.
پيام هم براي اينكه بقا در ليگ برتر را تضمين كند، ناگزير به كسب سه امتياز است.

جدول رده‌بندي
1- ذوب‌آهن 66 امتياز
2- استقلال 63 امتياز
3- مس 58 امتياز
4- سپاهان 55 امتياز
5- پرسپوليس 52 امتياز
6- صباي قم 50 امتياز
7- فولاد خوزستان 47 امتياز
8- پيكان قزوين 47 امتياز
9- مقاومت سپاسي 43 امتياز
10- سايپا 42 امتياز
11- راه‌آهن 41 امتياز
12- پاس 39 امتياز
13- ملوان 39 امتياز
14- پيام مشهد 35 امتياز
15- ابومسلم 34 امتياز
16- استقلال اهواز 34 امتياز
17- داماش گيلان 30 امتياز
18- برق شيراز 24 امتياز

جدول گلزنان:
21 گل: آرش برهاني (استقلال)
18 گل: اشپيتيم آرفي (پيام مشهد)
16: ايگور كاسترو (ذوب‌آهن)
14 گل: عماد رضا (سپاهان)
13 گل:فريدون فضلي (صبا)
12 گل: افشين چاووشي و آدريانو آلوز (داماش)، داود حقي (راه‌آهن)، سياوش اكبرپور (استقلال)

m2stech
25-04-2009, 10:36
ممكن است ميزبانی مسابقات فوتبال را از ايران بگيرند!

عظيم‌زاده گفت:«‌ كنفدراسيون فوتبال آسيا تمركز زيادی روی رفتار تماشاگران دارد و هرگونه رفتار غير ورزشی را در نظر می‌گيرد.»

مدیر روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال در گفت و گو با ایپنا، بعد از اعتراض تماشاگران استقلال در دیدار مقابل تیم ام‌صلال درباره عكس‌العمل نماینده AFC گفت:« نمایندگان كنفدراسیون فوتبال آسیا كه در این دیدار حضور داشتند پرتاب كفش از سوی هواداران استقلال را تصویر برداری كردند و بدون شك این عمل در آینده در كسب میزبانی ایران تاثیرگذار خواهد بود.»

وی افزود:« البته بعد از تعرض هواداران با نماینده AFC صحبت كردم و گفتم كه دروازه‌بان ام‌صلال با رفتار خود تماشاگران را تحریك كرد اما مطمئنا رفتار هواداران در این مواقع باید سنجیده‌ شده تر باشد تا بهانه‌ای به دست مسئولان كنفدراسیون فوتبال آسیا ندهیم.»

وی همچنین درباره سهمیه ایران در سالهای آینده گفت:«‌ تا چهار سال آینده سهمیه ایران تغییری نمی‌كند اما مسائل مختلف برای سهمیه‌بندی چهار سال آینده بررسی می‌شود. AFC معیارهایی دارد كه در آن تمام مسائل وجود دارد و ممكن است حتی نتایجی كه تیمهای ایرانی در این رقابتها كسب كرده‌اند نیز در ارائه سهمیه تاثیر‌گذار باشد. در هر حال ما توانستیم سهمیه ایران را به چهار تیم برسانیم ولی اگر می توانند این سهمیه را حفظ كنند.»

m2stech
25-04-2009, 11:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پرسپولیس تهران ---- راه‌آهن شهرری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاريخ برگزاري: يکشنبه 6 ارديبهشت 1388
زمان برگزاري: 15:00
محل برگزاري: ورزشگاه آزادی

ali_ranger22
25-04-2009, 11:29
ای لعنت به این شانس ! نمی تونم بازی رو ببینم :((((((((((

JEFF_HARDY
25-04-2009, 12:01

من هم،به خاطر یه تک واحدی قرائت قرآن باید برم دانشگاه همون ساعت!

m2stech
25-04-2009, 12:27
درد سر جدید برای پرسپولیسیها!

پرسپوليس با داشتن 55 هزار تماشاگر در بازی با الشارجه که با پيروزی 3-1 همراه شد بيشترين تعداد هوادار در استاديوم را داشته است.

پرسپولیس رکورد دار تعداد تماشاگران بازیهای لیگ قهرمانان حالا زیر فشار شدید طرفداران خود است.

به گزارش ایسنا، پایگاه خبری كنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: پرسپولیس که با داشتن 55 هزار تماشاگر در بازی با الشارجه که با پیروزی 3-1 همراه شد بیشترین تعداد هوادار در استادیوم را داشته است، تا این مرحله از لیگ قهرمانان در بالای فهرست بازیهای پرتماشاگر قرار گرفته است، بالاتر از همه باشگاه های ژاپنی، کره ای، چینی یا حتی عربستانی. آنها حتی از استقلال رقیب ایرانی خود هم بیشتر هوادار داشته اند.

اما شکست 5-1 پرسپولیس تهران برابر الغرافه قطر در روزهایی که آنها سه مقام اول لیگ ایران را از دست داده اند جهت فشار هواداران را معکوس کرده است.

پرسپولیس تا اینجای کار بیشتر شبیه به تیم هایی است که در خانه و با تماشاگران خودی حریفان را به زانو درمی آورد اما در بیرون آن تیم خطرناک خانگی نیست.

بلافاصله بعد از باخت مدیر عامل باشگاه از طرفداران عذرخواهی کرد و با رد تغییر در کادر فنی گفت که اصلاحاتی را بوجود خواهد آورد.

با این وجود جریمه 10 درصدی مبلغ قرارداد بازیکنان با اعتراض آنها روبرو شد و بعد حضور طرفداران خشمگین تمرین روز پنجشنبه را با مشکل روبرو کرد.

بنا بر خبرگزاریهای ایران علی کریمی در جمع طرفداران ناراضی گفت: " همه بد بودیم و باختیم . البته اتفاقات در فوتبال زیاد است و شما دیدید كه بایرن مونیخ چگونه مغلوب بارسلونا شد تا نتیجه ای غیر معمولی بدست بیاید."

کاپیتان دوم پرسپولیس که استثناً با حمایت هواداران روبرو شده بود گفت : " تیم ما مشكل دارد و ما باید یك بازسازی مجدد را در آن صورت دهیم. برخی بازیكنان پرسپولیس به لحاظ مبالغ دریافتی از باشگاه مشكل دارند".

كریمی در پاسخ به اعتراض هواداران به عملكرد وینگادا نیز گفت" : به هر حال هر مربی سلیقه خود را دارد كه باید به این سلیقه احترام گذاشت. وینگادا هم عملكرد بدی نداشته است."

پرسپولیس تا اینجا بهترین عملکرد تیم های ایرانی را داشته و از چهار بازی با 7 امتیاز در رده دوم جدول گروه B است.

کریمی که ستاره این تیم در هفته ای اخیر بوده گفت: " در لیگ قهرمانان آسیا چیزی از دست نداده ایم و با قرار گرفتن در رده دوم گروه دوم، شانس زیادی برای صعود داریم. این در حالی است كه استقلال در رده آخر گروه خود است. اگر شما جای هواداران استقلال بودید چه می كردید؟ "

پرسپولیس در بازی با الشارجه پنجاه و پنجهزار تماشاگر داشت و در بازی با الغرافه قهرمان قطر که بازهم 3-1 برنده شد 200و53 نفر را به استادیوم آزادی آورد.

این دو بازی در صدر فهرست تعداد تماشاگران همه بازیهای لیگ قهرمانان 2009 تا روز چهارم قرار دارند. اما آیا بازهم پرسپولیس می تواند آزادی را پر از جمعیت کند و با حمایت آنها میزبانی برنده باشد؟

JEFF_HARDY
25-04-2009, 12:40
مشحون در گفت‌گو با فارس:
احتمال حضور پرسپوليس در ليگ برتر بسكتبال وجود دارد
خبرگزاري فارس: رييس فدراسيون بسكتبال گفت: با صحبت‌هايي كه با مديرعامل پرسپوليس انجام داده‌ايم احتمال حضور اين تيم در فصل بعد وجود دارد.

محمود مشحون در گفت‌گو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، در مورد حضور تيم ها در فصل آينده ليگ برتر بسكتبال تاكيد كرد: در فصل آينده سخت گيري هاي زيادي را در مورد پذيرفتن تيم ها اعمال خواهيم كرد و باشگاه‌هايي كه همه امكانات يك تيم سوپر ليگي اعم از پرداخت به موقع حق ورودي مسابقات، اسپانسر براي حمايت مالي و يك سالن مناسب را داشته باشند مي‌توانند در مسابقات شركت كنند.
رييس فدراسيون بسكتبال ادامه داد: نمي توانيم تيم هايي را بپذيريم كه در اوسط فصل با مشكل مالي مواجه مي‌شوند و در پرداخت حقوق بازيكنان خارجي و داخلي خود به مشكل بر خورد كرده و خواهان كناره گيري از ليگ برتر هستند. تيم‌هاي حال حاضر ليگ برتر نيز اگر يكي از فاكتور‌هاي اعلام شده فدراسيون را نداشته باشند، قطعآ در فصل بعد حضور نخواهند داشت.
وي در مورد حضور 2باشگاه استقلال و پرسپوليس در ليگ برتر بسكتبال بيان داشت: جلساتي را با عباس انصاري فر مدير عامل پرسپوليس تشكيل و صحبت‌هايي را براي حضور اين تيم انجام داده‌ايم؛ اما به دليل مشغله‌هاي زياد مانند بازي‌هاي پاياني ليگ برتر و اردوي تيم‌هاي ملي بزرگسالان و جوانان تا به حال به نتيجه‌اي در مورد حضور پرسپوليس در فصل آينده نرسيده‌ايم.
مشحون افزود: پس از اتمام ليگ و اردوهاي تيم ملي مذاكرات‌مان را ادامه خواهيم داد. در مورد حضور استقلال نيز تا كنون هيچ صحبتي از سوي اين باشگاه با فدراسيون در مورد سرمايه‌گذاري در بسكتبال انجام نشده ‌است.

JEFF_HARDY
25-04-2009, 12:41
/گزارش تمرين امروز پرسپوليس/
تمرينات ويژه كريمي و سكوت هواداران
خبرگزاري فارس: آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس قبل از ديدار با راه‌آهن صبح امروز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين پرسپوليس از ساعت 10:30 امروز در مجموعه ورزشي خيريه عمل برگزار شد.
در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس به حركات استقامتي، سرعتي، فوتبال با يك دروازه در نيمه زمين و فوتبال دستگرمي پرداختند.

* مازيار زارع، عليرضا محمد، ابراهيم توره و مسعود زارعي پس از جلسه‌ با وينگادا به دليل غيبت در تمرين روز گذشته، مجوز تمرين كردن گرفتند.

* عليرضا محمد و مسعود زارعي پس از 45 دقيقه تمرين اختصاصي زمين را ترك كردند.

* تنها غايب تمرين حسين بادامكي بود.

* حدود 50 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند و برخلاف روزهاي گذشته فقط سكوت كردند و نظاره‌گر بودند.

* علي كريمي به مدت 20 دقيقه بيشتر از سايرين به تمرينات استقامتي پرداخت.

* افشين پيرواني دقايقي با عليرضا نيكبخت واحدي بطور اختصاصي گفت و گو كرد.

* تمرين پرسپوليس ساعت 11:40 دقيقه به پايان رسيد.
پرسپوليس ساعت 15 فردا در ورزشگاه آزادي به مصاف راه آهن مي رود

JEFF_HARDY
25-04-2009, 12:41
در گفت و گو با فارس
تارتار: براي بازي با پرسپوليس هميشه انگيزه داريم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن گفت: هميشه براي بازي مقابل تيمي مثل پرسپوليس انگيزه داريم.

مهدي تارتار در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره بازي فردا مقابل پرسپوليس اظهار داشت: خودمان را براي اين بازي آماده كرده ايم و از انگيزه كافي برخورداريم. تمرينات را بر اساس نقاط قوت و ضعف پرسپوليس انجام داده ايم.
وي در مورد شرايط فعلي حريف عنوان كرد: درست است كه پرسپوليس شرايط خوبي ندارد اما آنها هميشه بزرگ و قابل احترام هستند.
وي در مورد تغيير شرايط راه آهن تصريح كرد: از بازي گذشته سيستم را تغيير داده ايم و هدفمان اين است كه مقابل پرسپوليس نتيجه بگيريم. برد ما باعث مي شود دو پله در جدول صعود كنيم.
تارتار ادامه داد: هدف اصلي ما قهرماني در جام حذفي است. تمام تلاش خود را مي كنم تا راه آهن به اين هدف برسد.
سرمربي راه آهن در مورد اينكه قصد دارد از اين به بعد فقط به مربيگري بپردازد يا خير گفت: هنوز براي فصل آينده تصميم نگرفته ام و حتي به خداحافظي از دنياي فوتبال هم فكر نكرده ام. اكنون كه به عنوان سرمربي اين تيم انتخاب شده ام بر اساس سال ها حضور در اين تيم بوده است. ضمن اينكه از آقاي كاشي نژاد خواسته ام به عنوان مشاور كنارم باشد تا بتوانم مسئوليتم را بهتر انجام دهم.

JEFF_HARDY
25-04-2009, 12:42
اجي باقر در گفت‌وگو با فارس:
با مصاحبه‌هاي خيالي قطبي برخورد خواهيم كرد
خبرگزاري فارس: مديربرنامه‌هاي سرمربي تيم ملي ايران گفت: قطبي قصد دارد در نشست‌هاي مطبوعاتي با اصحاب رسانه صحبت كند و به همين دليل با مصاحبه‌هاي خيالي از زبان او برخورد خواهيم كرد.

مهدي حاجي‌باقر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: هدف ما اين است كه تيم ملي در آرامش كامل باشد و به همين دليل با درخواست قطبي با مصاحبه‌هاي خيالي از زبان وي برخورد جدي خواهيم كرد.
وي افزود: صلاح است كه براي رسيدن به جام جهاني قطبي در آرامش باشد. به همين دليل وي قصد ندارد زياد وقتش را صرف مسايل جانبي و صحبت كند. او معتقد است حساس‌ترين لحظه‌هاي زندگي خود را سپري مي كند، به همين دليل زياد به فكر صحبت كردن نيست.
مديربرنامه‌هاي قطبي ادامه داد: اين مربي به كمك رسانه ملي و رسانه‌هاي نوشتاري نياز دارد تا بتواند خواسته مردم را برآورده كند.

JEFF_HARDY
25-04-2009, 12:43
در گفت و گو با فارس
كفاشيان: قطبي برنامه‌هاي كلي خود را ارائه داد
خبرگزاري فارس: رييس فدراسيون فوتبال گفت: افشين قطبي برنامه‌هاي كلي خود براي هدايت تيم ملي را به فدراسيون ارائه داد.

علي كفاشيان در گفت و گو با خبرگزاري فارس تصريح كرد: امروز جلسه‌اي با سرمربي تيم ملي فوتبال برگزار كرديم و به نتايج خوبي دست يافتيم. وي برنامه‌هاي كلي خود را با من مطرح كرد. قطبي ريز برنامه‌ها از جمله اردوها و بازي‌هاي دوستانه را با مهدي تاج رييس كميته فني تيم ملي فوتبال در ميان خواهد گذاشت و در اين خصوص به جمع بندي نهايي دست خواهند يافت.
وي در مورد زمان دقيق امضاي قرارداد با قطبي اظهار داشت: طبق صحبت‌هاي نهايي كه تاج با اين مربي انجام داده، قرارداد نهايي شده و تفاهم نامه بين افشين قطبي و فدراسيون به امضا رسيده است. نايب رئيس فدراسيون فوتبال مسئول مستقيم عقد قرارداد است و مسائل را به دقت مورد ارزيابي قرار مي‌دهد.
كفاشيان در پاسخ به اين سئوال كه آيا جشن قهرماني ليگ برتر فردا برگزار خواهد شد؛ تاكيد كرد: اين سئوال را بايد از عزيز محمدي، رييس سازمان ليگ پرسيد، اما به نظر من جشن قهرماني را بايد برگزار كنيم چون اين عرف فوتبال است.

aluminum
25-04-2009, 15:31
باز هم از سوی پارس فوتبال به یک شخصیت پرسپولیسی توهین شد !!!!!

کانون هواداران پرسپولیس : پس از تحلیل های بی پایه و اساسی که در خروجی سایت پارس فوتبال قرار میگیرد، امروز هم این خبرگزاری با یک تحلیل آماتورگونه دیگر به تخریب چهره محبوب پرسپولیسی ها پرداخت.
بعدازظهر امروز پس از ورود افشین قطبی به ایران با یک حرکت غیر حرفه ای و شیطنت آمیز دیگر به آماتورگری خود ادامه داد و علیه افشین قطبی تلاش کرد رفتار محترمانه و مودبانه افشین قطبی را با تحلیلهای بی اساس زیر سئوال ببرد.
پیش از آنکه متن گزارش تحلیلی شیطنت آمیز و بی اساس خبرگزاری پارس فوتبال و متن جوابیه کانون هواداران پرسپولیس به این خبرگزاری را مطالعه نمایید ، توجه مخاطبان و هواداران را به چند نکته جلب می نمائیم :

1 - این قبیل تحلیلهای شیطنت آمیز بارها و بارها بر روی خروجی این سایت قرار گرفته که ناشی از آماتور گری این سایت است.
2 - سایت کانون هواداران پرسپولیس در طول ماجراهای اخلاق و قدمت باشگاه پرسپولیس را حفظ کرد و هیچ گونه مطلب اهانت آمیزی سایت مذکور منتشر نکرد.
3 - همکاران ما در سرویس تحلیلی خبرگزاری پارس فوتبال می بایست به این موضوع آگاه باشند که اعتبار و ارزش خبرگزاری پارس فوتبال را با اهداف شخصی و ناپسند خود دچار خدشه نکنند چرا که مجموعه باشگاه پرسپولیس از مخاطبان همیشگی این خبرگزاری در سایر حوزه ها هستند.

متن تحلیل خبرگزاری پارس فوتبال که عصر امروز بر روی خروجی قرار گرفت وکه مورد انتقاد شدید اذهان عمومی قرار گرفت :
تحلیل- نیش و نوش
شماره : Journalists/Atef/6447
88/02/:15
تحلیلی بر علت انتخاب افشین قطبی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ؛ عوامفریبی آقایان فدراسیون نشین برای پنهان شدن پشت محبوبیت قطبی/ گرفتن زمان جهت ماندن بر راس کار!

خبرگزاري پارس فوتبال : چيني ها معتقدند كه عدد 8 شماره اي است كه براي آنها شانس مي آورد و به همين دليل در ساعت 8 شب روز 8 از ماه 8 سال 2008 المپيك چين را افتتاح نمودند وانصافا هم صاحب موفقيت بي نظيري در زمينه ورزش چون ديگر زمينه ها اجتماعي شدند؛ اما به نظر مي آيد كه عدد 8 چندان براي ما خوش آيند نيست.

بخاطر داريم روزگاري در روز 8 در ماه نهم سال 1376 فوتبال ما توانست با حذف استراليا در خاك كانگورو ها به جام جهاني1998 رود اما از آن پس ديگر 8 براي ما خوش يمن نبود به روز 8 فرو ردين از سال 1388 بنگريد فوتبال ما در ايران به عربستان مي بازد و پس از آن شكستهاي متوالي به فوتبال ملي و باشگاهي ما وارد مي شود .

امروز صبا و استقلال و سپاهان ايران در آستانه حذف از رقابتهاي ليگ باشگاههاي آسيا هستند و پرسپوليس هم تنها به يمن گروهي به مراتب آسان تر همچنان شانس صعود را دارد , اما نمايش سر خها در برابر الغرافه در بازي برگشت نشان داد كه چندان به حضور طو لاني مدت سر خها در رقابتهاي ليگ باشگاههاي آسيا نمي توان اميد داشت.

در بعد ملي فوتبال ما اما در فاصله كمتر از يك ماه صاحب سومين سر مربي خود شد. پس از علي دائي و انتصاب 15روزه محمد مايلي كهن بر مسند پست سر مربيگري تيم ملي كه تنها زدن تازيانه بر پيكر اميد و ايمان ملت ايران به محبو ب ترين تيمشان بود حالا قرار است كه افشين قطبي دنباله بازي ايران در راه جام جهاني را ادامه دهد.

اظهار نظر مهدي تاج رئيس كميته تيمهاي ملي در دلايل انتخاب قطبي در نوع خود جالب است. ايشان مي گويند كه بعلت آشنائي افشين قطبي با تيمهاي كره اي او را براي تيم ملي انتخاب كرديم. سوالي كه در اولين واكنش به اين اظهار نظر جناب مدير كميته تيمهاي فني به ذهن مي رسد اين است كه اگر اين فاكتور شناخت از تيمهاي كره اي اينقدر مهم بود پس چرا بعد از علي دائي به سراغ قطبي نرفتيد و به قو ل اظهار نظر كفاشيان اصلا قطبي در ليست آنها نبوده است ؟

عجيب نيست ! مديريت فوتبال بي منطق و بي استدلال ما بايد هم از سوي مديراني كه شاهكاري چنيني را براي فوتبالمان پديد آورده اند جوابي نداشته باشد !

اما انتخاب قطبي به چه دليلي بوده است ؟!

افشين قطبي يك مرد رسانه اي است.بسياري او را يك شومن مي دانند كه به بازي هاي رسانه اي علاقمند است او فارسي را طی یک حرکت فریبکارانه و برای جلب نظر ما ایرانیان که همیشه مرغ همسایه برایمان غاز است به عمد با لهجه شيرين انگليسي !صحبت مي كند . سيمائي چون آل پاچينو براي خود مي سازد و بسيار دو ست دارد كه چون جرج كلوني فيگور بگيرد . او مردي است كه براحتي رنگ عوض مي كند بخاطر مي آوريم كه تنها چند هفته كوتاه است كه اواعلام كرد از فوتبال ما براي هميشه خداحافظي كرد و اعلام نمود كه در اين فوتبال به هيچ كس از جمله همين آقاياني كه حالا با آنها قرارداد دارد و خصوصا جناب تاج اعتمادي ندارد!

او مردي است كه اعتقاد داشت فوتبال ايران پتانسيل های حرفه اي شدن ندارد و طی یک اعلام سراسر دروغ و کذب بیان داشت كه كه در ايران تيم پرسپو ليس با شلنگ دوش مي گرفته و امكانات نداشته است . کسی نبود که در آن زمان بگوید که اگر این تیم امکانات نداشت خانهویلایی در خیابان مقدس اردبیلی و ویلای مبله و ماشین آخرین سیستم در دبی از کجا برایش خریداری شده بود؟! (طعنه آمیز است که بدانیم همینالان هم جناب قطبی در همان ویلا در دبی روزگار می گذراند).

خوب بخاطر داريم او بخاطر بالا بردن قرار دادش با پرسپو ليس بي امكاناتي را بهانه كرد و هفته ها از تيم پرسپو ليس دوري گزيد و بعد از اين كه در امارات هيچ تيمي را خواهان خود نديد و از سوئي هدايتي سر كيسه را شل و قرار داد تركمنچاي گونه اي با او امضا كرد بار ديگر قلبش براي سرخها زد!! و سر بازي براي ارتش سرخ شد! ...سربازی كه همگان ديدند با فرار شبانه اش چه بلائي بر س اين ارتش بي نوا آورد و سر انجام اين ارتش را رها و پو ل خوبي به جيب زد.

قطبي همان كسي است كه شاهكار هائي چون دو كارمو و ماركو را به ايران آورد . شناخت او از بازيكنان به گونه اي است كه مرداني چون جرج آراندا و ماته دراگویچ را در نيم فصل به پرسپو ليس آورد و...

همگان مي دانند كه قطبي همان مربي است كه با مديرت كاشاني و يار گيري استيلي و حمايت كامل مطبوعات و ديگر رسانه ها به قهرماني رسيد اما همه چيز را به نام خود كرد. او همان كسي است كه در بي بي سي فارسي عليه كشورش وهمين آقاياني كه امروز افتخار همكاري با آنها را مدعي مي شود سخناني كينه جويانه انجام داد!! قطبي مردي است كه به لطف رانتهاي مطبوعاتي ( که یکی از همین پدرخوانده های مطبوعاتی نسبت خواهرزادگی با وکیل وی دارد)همواره خود را در رسانه هاي ايران مطرح كرده و سر انجام با استفاده از پديده زيباي دلاليزم قباي تيم ملي را كه آرزويش و نه لياقتش رادارد بر تن كرد تا بي آنكه بازيكنان ايران را بشناسد و يا همكاران هلنديش آنها را شناخته باشند به ايران بر گشته و براي رفقاي هلنديش چون همان دوست برزيلييش يعني مار كو در آمد زائي كند.

قطبي به فوتبال ورشكسته و قحط الرجال ما باز مي گردد تا نشان دهد كه در فوتبال تا چه حد دستمان خالي است كه تيم ملي كشور مان را به كسي مي سپاريم كه چند ماه پيش از كشور مان فرار كرد و به دروغ و افترا به توجيه اين رفتار غير حرفه اي خود پر داخت.

ماهها بي كاري در دبي و استفاده از شانتاژ رسانه اي براي قطبي شرايطي را به وجود آورد كه فدراسيون فو تبال هم حالا مي خواهد از اين شومن مربي نما استفاده كند.

فوتبال ورشكسته ما بار ديگر به او و حرفهاي رسانه اي و ژستهاي جرج كلوني او اعتماد مي كند و محبوب ترين تيمش را به او كه تشنه اين مقام و گذاشتن سابقه اين پست در رزو مه اش هست تا قرار داد خوبي نصيبش شود بدون در نظر گرفتن توهینهایی که نثار این کشور کرده است با حقارت مي دهد تا وی در جمله ای متزورانه اعلام کند که او آماده است تا مانند یک سرباز برای " جمهوری اسلامی ایران " خدمت کند!

باری...فوتبال ما سر تسليم به دوروئي و پوپوليست و عوام فريبي فرو مي آورد تا آقايان مدير نا كار آمد بتوانند با پنهان شدن پشت نام قطبي و سیاهکاریهای پرطرفدار او از بحران جام جهاني بگذرند.

فو تبال ما بايد تاوان عدم همكاري با مرداني چون حشمت مهاجراني , بهمن فرو تن , اصغر شر في , دكتر طوسي , مجيد جلالي و ... را با اين مديران نا كار آمد بدهد تا مردي چون قطبي كه در ناكارائي فني و عدم تعهد به حرفها و قرار داد هايش شهره است تكيه كند... تکیه کند تا بار ديگر عوام فريبي و خريدن زمان براي ادامه كار مديران نا مدير و دلاليزم و رانتهاي رسانه اي پيروزي خود را در اين فوتبال ورشكسته جشن بگيرند .

افسوس و صد افسوس ...

متن جوابیه ای که توسط کانون هواداران پرسپولیس برای خبرگزاری پارس فوتبال ارسال شد ، به این شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای یاسر اشراقی، مدیرعامل محترم خبرگزاری پارس فوتبال
با سلام و دعای خیر؛

........ به استحضار می رسانیم در تاریخ 3/2/88 خبری با شماره Journalists/Atef/6447 با عنوان

تحلیلی بر علت انتخاب افشین قطبی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ؛ عوامفریبی آقایان فدراسیون نشین برای پنهان شدن پشت محبوبیت قطبی/ گرفتن زمان جهت ماندن بر راس کار!

روی خروجی خبرگزاری پارس فوتبال قرار گرفته است که در آن نویسنده مطلب با عناد و لجبازی بی مورد با استفاده از افکار شخصی خویش .... و مطالبی که به ایشان هیچ گونه ربطی ندارد به تحلیل، و بکار بردن الفاظ توهین آمیز نادرست و موعظه پرداخته اند و الفاظی چون : شومن؛ دلال و ... به سید افشین قطبی منتسب کرده اند و ضمن تشویش اذهان جامعه فوتبال ایران در چنین شرایطی که سرمربی تیم ملی نیاز به حمایت همه جانبه دارند به تحلیل کذب،بی اساس و در عین حال آماتور علیه افشین قطبی پرداخته اند.
این در حالیست که مدیریت خبرگزاری پارس فوتبال همیشه دم از فرهنگ میزنند و ادعا دارند این سایت زیر نظر مراجع مرتبط فعالیت کند .
از جنابعالی خواهشمندیم دستور دهید این گونه تحلیل ها را که فقط برای سود شخصی بر روی خروجی این خبرگزاری قرار میدهند و باعث دلسردی فوتبالدوستان محترم از این سایت میشوند را در جایی دیگر استفاده کنند .
دوست گرامی شما که در صدا و سیما فعالیت دارید و میدانید که در حال حاضر مهم ترین کار حمایت سرمربی تیم ملی است، آیا به خود شرم نمیکنید که فرد اول تیم ملی ایران چنین مورد بی مهری قرار میگیرد ؟

آیا شما به خود شرم نمیکنید ؟، آیا شما لابی نمیکنید ؟ و یا اینکه از محبوبیت آقای قطبی میترسید ؟!!!!!!!!!

پس از این مقایسه و تحقیق مطمئناً به شیطنت هایی که در سرویس ورزشی خبرگزاری پارس فوتبال صورت می گیرد، پی خواهید برد ...

MoJtaBa.R
25-04-2009, 15:33
نقل قول:
نوشته شده توسط ali_ranger22 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من هم،به خاطر یه تک واحدی قرائت قرآن باید برم دانشگاه همون ساعت!

مگه میخوان بازی رو پخش کنن ؟؟؟!!!!

aluminum
25-04-2009, 15:34
ویرایش شد......

ferdfe
25-04-2009, 15:58
مگه میخوان بازی رو پخش کنن ؟؟؟!!!!

اره ساعت 15:30 از شبكه 3 به طور زنده

بردیا
25-04-2009, 16:26
پارس فوتبال چرت زیاد مینویسه
الان عزیزی هم ازینکه تیم ملی رو بهش ندادن بدجوری سوخته و همش مصاحبه میکنه علیه قطبی

C. Breezy
25-04-2009, 17:10
ببخشید دوستان بازی بعدی توی لیگ برتر و آسیا با کجا و کی و کجاست ؟؟ file:///C:/DOCUME%7E1/MYUSER%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-4.jpg:eh:

corey
25-04-2009, 18:26
پارس فوتبال چرت زیاد مینویسه
الان عزیزی هم ازینکه تیم ملی رو بهش ندادن بدجوری سوخته و همش مصاحبه میکنه علیه قطبی

وقتی علی دایی بدون مدرک و سواد مربی گری سرمربی تیم ملی بشه
امثال خداداد هم مدعی میشن دیگه!!!!!!!

resident_evil
25-04-2009, 18:30
دوستان بازي با سپاهان كي هستش ؟؟؟

farshidshd
25-04-2009, 18:58
دوستان بازي با سپاهان كي هستش ؟؟؟

برنامه زمانی جام حذفی ایران

مرحله یک شانزدهم نهایی

پنجشنبه - 10/2/88

* مس رفسنجان - استقلال تهران، ساعت 17:15، ورزشگاه نوش آباد رفسنجان

مرحله یک هشتم نهایی

پنجشنبه - 10/2/88

* پرسپولیس - سپاهان اصفهان، ساعت 16:30، ورزشگاه آزادی تهران

* صبای قم - شموشک نوشهر، ساعت 17:15، ورزشگاه یادگارامام (ره) قم

* برق شیراز - راه آهن، ساعت 17:15، محل برگزاری این مسابقه متعاقبا اعلام می شود...

ali_ranger22
25-04-2009, 19:09
مس رفسنجان جدیده ؟! :دي

M.etallic.A
26-04-2009, 00:13
وقتی علی دایی بدون مدرک و سواد مربی گری سرمربی تیم ملی بشه
امثال خداداد هم مدعی میشن دیگه!!!!!!!

هیچ میدونستی علی دایی عضو کمیته فنی فیفاست ؟

resident_evil
26-04-2009, 00:30
هیچ میدونستی علی دایی عضو کمیته فنی فیفاست ؟

اينكه دليل نميشه :دي
جواب باحالي داشتم برا اين سوالت ولي بن ميشدم :دي

خب كاش ميشد قطبي از همون تيم ملي شوت شه بياد تو پرسپوليس كه نميشه :دي
سپاهانو ببريم ديگه ميريم واسه قهرماني !!!
ولي پاس هم هستش !!! جام حذفي رو ميگم :دي

M.etallic.A
26-04-2009, 00:35
اينكه دليل نميشه :دي
جواب باحالي داشتم برا اين سوالت ولي بن ميشدم :دي

تو پیغام خصوصی بگو.

MoJtaBa.R
26-04-2009, 00:51
يه خبر جالب رفته رو خبرگذاريها :

بازيكنان تيم فوتبال پيام مشهد به دليل پرداخت نشدن معوقه هايشان در بازي فردا مقابل تيم استقلال تهران به ميدان نخواهند رفت و تيم فوتبال استقلال تهران بي‌رقيب ماند.
به گزارش خبرنگار ايرنا از محل اردوي تيم پيام مشهد در حالي كه قرار بود بازيكنان اين تيم امشب از مديرعامل پول دريافت كنند اما اين مهم محقق نشد ، و بازيكنان پيام مشهد اعلام كردند فردا به ميدان نخواهند رفت .
اين درحالي است كه پيش از اين قول پرداخت پانصد هزار تومان به بازيكنان اين تيم داده شده بود .
تيم فوتبال پيام مشهد در هفته سي و چهارم ليگ برتر فوتبال ايران بايد فردا در ورزشگاه ثامن الائمه بايد به مصاف استقلال تهران برود تا در صورت كسب نتيجه مناسب از سقوط به دسته اول نجات يابد

...........

بازيكنان پيام اردوي بازي مقابل استقلال را ترك كردند
خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال پيام خراسان كه ماندنشان در ليگ برتر در صورت بازي قابل قبول مقابل استقلال تهران نيز هنوز با اما و اگر روز پاياني ليگ همراه است، دقايقي پيش محل اسكان خود را ترك كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، اين تيم فردا در روز پاياني مسابقات ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور بازي سختي را در ورزشگاه ثامن مشهد در برابر استقلال تهران پيش رو دارد كه بازيكنان اين تيم اقدام به ترك اردو در محل هتل طرقبه مشهد كردند.
بازيكناني كه اقدام به ترك هتل كردند، پرداخت نشدن مطالبات خود را عامل ترك محل اسكان عنوان كردند كه البته زمزمه‌هايي ديگر نيز در اين باره شنيده مي‌شود.
همچنين اين باخت در صورت ثبت شدن، تاثيري بسيار در قهرماني احتمالي استقلال تهران مي‌گذارد.
البته شنيده شد كه حسين زمان سهامدار باشگاه پيام 110 ميليون تومان بدين‌ منظور اختصاص داده و قول پرداخت مبلغ ديگري نيز داده است.
گفتني است اين دو تيم قرار است فردا ساعت 30/ 17 دقيقه رو در رو قرار گيرند.

...............

در آستانه بازی با استقلال/بازیکنان پیام اردو را ترک کردنددر فاصله کمتر از 20 ساعت تا آغاز بازی سرنوشت ساز تیم های فوتبال پیام خراسان و استقلال تهران در هفته آخر مسابقات لیگ برتر، بازیکنان پیام اردوی شبانه روزی این تیم را در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات مالی ترک کردند.به گزارش خبرنگار مهر، بازیکنان پیام خراسان که برای فرار از سقوط به لیگ دسته یک فوتبال باید ساعت 17:15 دقیقه فردا مقابل استقلال تهران قرار بگیرند، ساعت 22:30 امشب در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات مالی خود از سوی مسئولان و مدیران پیام هتل طرقبه مشهد را ترک کردند.
در حالی که هشتمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران فردا با برگزاری بازی های هفته سی و چهارم به پایان می رسد، اما بازیکنان پیام فقط درصد کمی از مبلغ قرارداد خود را آن هم در قالب چک تاریخ خردادماه دریافت کرده اند. بازیکنان معترض تیم مشهدی امشب پس از برگزاری جلسه در هتل طرقبه تصمیم به ترک اردو گرفتند.
پیام از تیم های قعرنشین لیگ برتر است که برای فرار از سقوط به لیگ یک باید با دو تیم استقلال اهواز و ابومسلم مشهد مبارزه کند. اگر این تیم فردا مقابل استقلال تهران قرار نگیرد، سرنوشت بقا یا سقوط آن به بازی های دو قعرنشین دیگر لیگ بستگی خواهد داشت. استقلال تهران هم برای قهرمانی نیاز مبرم به سه امتیاز بازی فردا دارد.

JEFF_HARDY
26-04-2009, 11:35
جام پادشاهي عربستان/
حريف پرسپوليس به نيمه نهايي صعود كرد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال الشباب در ديدار برگشت از مرحله يك‌چهارم نهايي جام پادشاهي عربستان با پيروزي برابر الوحده به مرحله نيمه نهايي راه پيدا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در اين ديدار كه شب گذشته در ورزشگاه خانگي الشباب؛ حريف پرسپوليس در گروه دوم ليگ قهرمانان آسيا برگزار شد، اين تيم مقابل الوحده با نتيجه 2 بر يك پيروز شد تا در مجموع 7 بر 3 به برتري برسد. الشباب منتظر برنده مسابقه الهلال و النصر كه امشب برگزار مي‌شود؛ است.
در ديدار شب گذشته يوسف السالم در دقايق 18 و 41 براي الشباب گلزني كرد و تك گل الوحده را احمدالموسي در دقيقه 87 به ثمر رساند.
الشباب در بازي رفت و در حالي كه ميهمان الوحده بود اين تيم را با نتيجه 5 بر 2 شكست داده بود.
در گروه دوم ليگ قهرمانان آسيا، الشباب عربستان با 10 امتياز و پرسپوليس با 7 امتياز در مكان‌هاي اول و دوم جدول قرار دارند. در اين گروه علاوه بر اين 2 تيم، الغرافه قطر و الشارجه امارات قرار دارند.
در ديگر ديدار اين مرحله كه امشب برگزار مي شود، ابتدا الاتحاد و الاتفاق حريفان استقلال و سپاهان، در خانه الاتحاد به مصاف هم مي‌روند. ديدار رفت اين 2 تيم با برتري يك برصفر زردپوشان الاتحاد به‌ پايان رسيد.
برنده اين مسابقه در مرحله نيمه نهايي به مصاف الحازم مي‌رود.
الاتحاد، حريف استقلال كه در گروه سوم ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا صدرنشين است، هفته گذشته توانسته بود براي هشتمين بار به مقام قهرماني ليگ برتر عربستان دست پيدا كند. اين تيم در گروه مرگ علاوه بر استقلال، با الجزيره امارات و ام‌صلال قطر همگروه است. همچنين الاتفاق با 9امتياز در صدر گروه چهارم ليگ قهرمانان آسيا قرار دارد. در اين گروه بنيادكار با 7 و سپاهان با 4 امتياز مكان‌هاي دوم و سوم را در اختيار دارند.
در آخرين ديدار امشب، الهلال ديگر نماينده عربستان و حريف صبا در ليگ قهرمانان مقابل النصر كه در ديدار رفت به نتيجه‌اي بهتر از تساوي يك بر يك دست نيافته بود، امشب و در بازي برگشت كه در خانه برگزار مي‌كند به صعود از اين مرحله فكر كرده و مي‌خواهد با صعود به مرحله نيمه‌نهايي حريف الشباب در اين مرحله شود.
الهلال در گروه اول ليگ قهرمانان با 8 امتياز در مكان دوم ايستاده است. در اين گروه پاختاكور ازبكستان با 10 امتياز صدرنشين است و صباي قم با 2 امتياز در رده سوم قرار دارد.
ديدارهاي رفت از مرحله نيمه نهايي جام پادشاهي عربستان دهم و يازدهم ارديبهشت برگزار مي‌شود.

Ehsan Studio
26-04-2009, 12:02
آقا همین الان تو تلتکس نوشته بود که افشین پیروانی و عابدزاده از تیم اخراج شدن؟؟؟!!!
کسی میدونه قضیه چیه؟؟

m2stech
26-04-2009, 12:41
آقا همین الان تو تلتکس نوشته بود که افشین پیروانی و عابدزاده از تیم اخراج شدن؟؟؟!!!
کسی میدونه قضیه چیه؟؟

تو روزنامه البرز ورزشی بود ولی تو اینترنت که پیداش نکردم

m2stech
26-04-2009, 12:45
پیام حمایتت میکنیم؛ یا علی مدد // جواد ایزدی: با کمک پرسپولیسی‌ها مانع قهرمانی استقلال می‌شویم

کانون هواداران پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پیام مشهد گفت: اگر مسایل پشت پرده وجود نداشته باشد در روز آخر با شکست استقلال در لیگ برتر ماندگار خواهیم شد.
جواد ایزدی گفت: استقلال وضعیت خوبی ندارد و بر عکس آنها پیام از شرایط خوبی سود می برد. ما از روز گذشته تیم را به اردو بردیم تا بازیکنان دور از حاشیه باشند.
وی ادامه داد: کمیته 5 نفره استان متشکل از نماینده استاندار، شهردار مشهد، مدیرکل تربیت بدنی، بنده و یکی دیگر از مسئولان جلسه‌ای برگزار کردیم و تمهیدات لازم را برای انجام بهتر مسابقه در نظر گرفتیم. پیام مشکلی ندارد و شک ندارم اگر مسایل پشت پرده در دیگر دیدارهای لیگ وجود نداشته باشد در لیگ ماندگار خواهیم شد. منظورم آن مسایلی است که 6 ماه یا یکسال دیگر گفته می‌شود.

ایزدی تاکید کرد: با توجه به وضعیت برق شیراز امکان دارد این تیم با تمام توان برابر استقلال اهواز بازی نکند اما ما مسابقه سختی با استقلال تهران داریم و ابومسلم هم در انزلی باید بازی کند؛ بنابراین کار سختی پیش رو داریم.
مدیرعامل پیام درباره علت جمع آوری تلفن‌های همراه بازیکنان در اردوی این تیم توضیح داد: این کار را برای این انجام دادیم که بازیکنان با آسودگی خیال در اردو باشند و خبرهای خوش و یا ناخوش از خانواده‌هایشان دریافت نکنند زیرا این مسایل روی روحیه بازیکنان بی‌تاثیر نیست.
ایزدی در مورد پیشنهاد استقلال تهران به آرفی عنوان کرد: خوشبختانه در تیم ما بازیکنان آنقدر صادق هستند که پیشنهادهایشان را با ما در میان بگذارند. ما هم خوشحالیم که بازیکن تیم مان مورد توجه تیم‌های قدرتمند لیگ است اما آرفی بسیار حرفه ای است و از طرف دیگر استقلال با این بازیکن قرارداد امضا نکرده است بلکه پیشنهاد داده؛ همانطوری که خود ما خواهان آرفی هستیم.
مدیرعامل پیام در مورد اینکه نمی‌خواهند سهمیه فروش بلیت به تماشاگران میهمان را در دیدار با استقلال رعایت کنند گفت: در این زمینه با تربیت بدنی استان صحبت کردیم اما در مشهد در عمل نمی‌توان 20 یا 30 درصد از بلیت ها را به تیم میهمان اختصاص داد. البته فردا به غیراز طرفداران تیم پیام تماشاگران دو تیم ذوب آهن و پرسپولیس هم به ورزشگاه خواهند آمد و تیم ما را تشویق می‌کنند بنابراین مشکلی در این مورد وجود ندارد.
ایزدی درباره پاداش بقا در لیگ برتر یادآور شد: پاداش پیروزی برابر استقلال هنوز مشخص نشده است اما آنطور که شنیده‌ام باشگاه تهرانی برای این دیدار پاداشی را برای بازیکنانش در نظر گرفته است. ما امکانات آنها را نداریم اما سعی می‌کنیم پاداشی برای بازیکنان در نظر بگیریم که بتوانیم آن را پرداخت کنیم از طرفی میزان این پاداش در رختکن و پیش از مسابقه اعلام خواهد شد تا غیر منتظره باشد.
پیام با 35 امتیاز در مکان چهاردهم جدول است و در صورت پیروزی برابر استقلال می تواند در لیگ برتر ماندگار شود.

wildhunter
26-04-2009, 12:53
اگه بتونیم سپاهان رو ببریم پاس دیگه بردنش کاری نداره.فقط خدا کمک کنه سپاهان رو ببریم

♠ ♥ ♦ ♣
26-04-2009, 15:32
یعنی هیچ کی نیس ؟

--

تا دقیقه 70 یک به هی جلو ئیم ، منصوری خیلی قشنگ زد گلو

resident_evil
26-04-2009, 15:35
آره خيلي قشنگ زد !!! خيلي فني و زيبا بودن ايشون !!!
ولي عجب تماشاگر هاي با روحيه اي داريم ما !!!

عجب حركتي زد نيكبخت كلي حال كرديم !!!

aluminum
26-04-2009, 15:44
خب شدیم 2-0
ولی نوشدارو بعد از مرگ سهرابه این برد

ولی میتونه یه روحیه بالایی به تیم بده

حالا میشه گفت که
هر کی زرد بپوشه پرسپولیس سوراخش میکنه

m2stech
26-04-2009, 15:59
من نگران خلیلی ام ! تازه خوب شده بود !

aluminum
26-04-2009, 16:04
خوب لیگ هم برای پرسپولیس تموم شد

حالا اگه اگه اگه سپاهان با اختلاف 3 گل به بازه میشه امید داشت که چهارم بشیم

Kasra 91
26-04-2009, 16:18
من نگران خلیلی ام ! تازه خوب شده بود !

مگه چیزیش شد؟ من بازی رو نصفه نیمه دیدم

yoosef_st
26-04-2009, 18:01
خب به نظرم جماعتی جمع بشیم بریم به استق لالیها قهرمانی رو تبریک بگیو.
خاک 2 دستی تو سر ذوب آهن!!

m2stech
26-04-2009, 18:07
مگه چیزیش شد؟ من بازی رو نصفه نیمه دیدم

منم نیمه دوم رانتونستم ببینم ولی یه لحظه دیدم رو نیمکت مصدوم بود!

=======

بازی ذوب آهن و فولاد را هم دیدم: فولاد بهترین بازی فصلش و ذوب آهن هم بدترین بازی فصلش را کرد! :29:

JEFF_HARDY
26-04-2009, 18:12
خاک بر سر ذوب که قهرمانی رو 3 دستی تقدیم لالیا کرد،
ای تو اون لیگی که اینقدر ...می تیم قهرمان بشه

piishii
26-04-2009, 18:27
سلام
دوستان استقلالی توی تاپیک خودتون شادی هاتون رو بکنید
===
حریف استقلال اصلا تیم مالی نبود وگرنه این قهرمانی به اینها نمیرسید
قابل مقایسه قهرمانی اینها با مال ما نبود

resident_evil
26-04-2009, 18:31
ياد پارسال بخير واقعا چه هيجاني بود !!!
به اون قشنگي قهرمان شديم با اون همه سختي ...

ولي امسال ...
خيلي حيف شد ... ايشالا تو جام حذفي و آسيا جبران كنم ...

در ضمن منم با پست Piishii كاملا موافقم !!!

aluminum
26-04-2009, 18:37
منم نیمه دوم رانتونستم ببینم ولی یه لحظه دیدم رو نیمکت مصدوم بود!

=======

بازی ذوب آهن و فولاد را هم دیدم: فولاد بهترین بازی فصلش و ذوب آهن هم بدترین بازی فصلش را کرد! :29:

أو حالت داره یا بازیکنان ذوب رو خریده بودن که بعید به نظر می رسه
یا به فولادی ها قول پاداش دادن که صد در صد با توجه به وجود برادران شفیع زاده بعید نیست(البته این کار رو توی اسپانیا هم انگار انجام می دن)

aluminum
26-04-2009, 18:38
ولی تازه این استقلالی ها شدن پارسال ما
خودشون رو هم بکشن یه سال عقباً

اگه تونستن فصل دیگه حرفی برای گفتن داشته باشن ...

ولی چه زجری می کشن اصفهانی ها
اون از پارسال و اینم از امسال

ولی ذوب خیلی بد بازی کرد البته بد شانس هم بود

aluminum
26-04-2009, 18:40
پرونده ي هشتمين دوره رقابت هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران با قهرماني استقلال تهران بسته شد.

با انجام هشت ديدار همزمان هفته‌ي سي و چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران جام خليج فارس به پايان رسيد.

در حالي كه ذوب آهن، صدرنشين رقابت‌ها در پايان هفته‌ي سي و سوم، ديدارش برابر فولاد خوزستان را با نتيجه ي 4 بر يك واگذار كرد، استقلال تهران در خانه‌ي پيام مشهد با تك گل جانواريو به پيروزي رسيد تا جشن قهرماني را در مشهد بر پا كند. مس كرمان هم با برد 4 بر صفر پيكان سومين نماينده‌ي فوتبال در فصل آينده ي رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا شناخته شد.

سه تيم برق شيراز، داماش گيلان و پيام مشهد نيز راهي رقابت هاي ليگ دسته ي يك شدند.

نتيجه‌ي ديدارها:

سايپا صفر - صبا قم 2

مس كرمان4 - پيكان قزوين صفر

سپاهان اصفهان صفر - مقاومت سپاسي شيراز صفر

ملوان بندرانزلي صفر - ابومسلم خراسان صفر

برق شيراز صفر - استقلال اهواز 3

پاس همدان 3 - داماش گيلان 3

پيام مشهد صفر - استقلال تهران يك

فولاد خوزستان 4 - ذوب آهن يك

منبع:ایسنا

aluminum
26-04-2009, 18:41
من برای خودم بازی ها رو پیش بینی کرده بودم که از 9 تا بازی 7 تاش رو درست تیم برنده رو حدس زده بودم

MH_SANIANI
26-04-2009, 18:43
اینا قهرمان نشدن...!
ذوب اهن قهرمان نشد..

adameh_bahal
26-04-2009, 18:55
خيلی اين بازيها مشکوک بود
پيام که بايد برا موندن تلاش ميکرد اينقدر بد بازی کرد اونم تو زمين خودش
بازيکن های پيام هم الکی کاری ميکردن که اخراج بشن اون پنالتی اوّلی هم تابلو طرف ميخواست پنالتی بده
دومی رو هم داور بايد ميگرفت که نگرفت چون بازيکن پيام خيلی دوست داشت پنالتی بده!!!
جالبترش نتيجه ذوب اهنه که 4 تا گل خورد. تيمی که دقيقاً تو اين مهمترين بازيش بدترين نتيجه امسالشو گرفته

پ ن: اينا همه حدسه ===> لابی :d

bleu2u4u
26-04-2009, 19:00
یا به فولادی ها قول پاداش دادن که صد در صد با توجه به وجود برادران شفیع زاده بعید نیست(البته این کار رو توی اسپانیا هم انگار انجام می دن)

ادم یه خورده ... داشته باشه خوبه
شفیع زاده ها برای استقلال اهوازن نه فولاد

resident_evil
26-04-2009, 19:07
من نميدونم اينا خودشون تاپيك ندارن ميان اينجا !!!

aluminum
26-04-2009, 19:11
بازيکن های پيام هم الکی کاری ميکردن که اخراج بشن اون پنالتی اوّلی هم تابلو طرف ميخواست پنالتی بده
دومی رو هم داور بايد ميگرفت که نگرفت چون بازيکن پيام خيلی دوست داشت پنالتی بده!!!
جالبترش نتيجه ذوب اهنه که 4 تا گل خورد. تيمی که دقيقاً تو اين مهمترين بازيش بدترين نتيجه امسالشو گرفته

البته من منکر لابی و مافیای فوتبال ایران نمی شم

ولی بعید می دونم ذوب بخواد این کار رو کنه

قهرمانی توی لیگ یه افتخار برای هر بازیکن!

aluminum
26-04-2009, 19:13
ادم یه خورده ... داشته باشه خوبه
شفیع زاده ها برای استقلال اهوازن نه فولاد

تو برو خوشحالیت بکن
داغی نمی فهمی چی میگی
درست خوندی نوشته من رو
استقلال اهواز برادر خونده استقلال تهران . نیست!!! شفیع زادگان همه هم می دونن که پولش از پارو بالا میره حالا مسائلی که زرینچه مطرح کرد به کنار
ولی من گفتم این کار تبانی مثبت هست و فکر کنم توی انگلیس و اسپانیا انجام میشه و مشکل قانونی نداره انگار و علنی هست

JEFF_HARDY
26-04-2009, 19:13

بابا ذوبی ها اونقدری گاگول بودن که ندونن واسه یه مساوی میتونن 11 نفر بچپونن تو دروازشون

adameh_bahal
26-04-2009, 19:18
میتونید به یاد پارسال که با خیانت لوکا به سپاهان قهرمان شدید بیاید توی تاپیک ما
فقط سکوت رو رعایت کنید

شما بهتره اوّل ادب ياد بگيری بعد قوانين رو بخونی و تازه بعد اينکه تونستی اين 2 مرحله رو بگذرونی بيای نظر بدی

aluminum
26-04-2009, 19:19
بابا ذوبی ها اونقدری گاگول بودن که ندونن واسه یه مساوی میتونن 11 نفر بچپونن تو دروازشون

شاید می خواستن این کار رو بکنن ولی خوب بدشانسی اوردن و دقیقه 5 گل خوردن

adameh_bahal
26-04-2009, 19:21

خوب شايد اين افتخارو نقدن باهاشون حساب کردن؟
آخه خدايی خيلی مشکوکه...
نميدونم چی بگم اميدوارم که حق به حق دار رسيده باشه!!!
جالبتر از همه اينا انگيزه فولاد بود که بهترين نتيجه اين هفته رو رقم زد،تيمی که هيچ انگيزه اي برای بازی نميتونست داشته باشه؟؟؟

aluminum
26-04-2009, 19:23
کانون هواداران پرسپولیس : اين ديدار در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد و در حضور حدود 35 هزار تماشاگر برگزار شد.
جانواريو در دقيقه 41 براي استقلال گلزني كرد. با اين پيروزي استقلال 66 امتيازي شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به ذوب آهن قهرمان ليگ برتر شد. ذوب آهن برابر فولاد با نتيجه 4 بر يك شكست خورد.
عليرضا فغاني داور مسابقه به محمد مطوري، محسن زاهدي و رضا حقيقي، ماتسيمو از پيام و پيروز قرباني و اميد روانخواه؛ عليزاده و كاظمي از استقلال كارت زرد نشان داد. همچنين برگي زر دقيقه 89 از پيام و تقي پور در دقيقه 92 از استقلال اخراج شد.
کانون هواداران پرسپولیس این عنوان را به تمام استقلالی های عزیز تبریک گفته و برای تمام استقلالی های عزیز آرزوی توفیق روز افزون داریم

JEFF_HARDY
26-04-2009, 19:25
میتونید به یاد پارسال که با خیانت لوکا به سپاهان قهرمان شدید بیاید توی تاپیک ما
فقط سکوت رو رعایت کنید

آره،شکر خدا همیشه جوک سال هستید
پنالتی های برهانی همیشه در خاطر ما خواهد ماند!:27:
آخرین پنالتی این فصلش و پشت بندش تک به تکی که گند زد....
اینجوری قهرمان شدید:2:

aluminum
26-04-2009, 19:26
خوب شايد اين افتخارو نقدن باهاشون حساب کردن؟
آخه خدايی خيلی مشکوکه...
نميدونم چی بگم اميدوارم که حق به حق دار رسيده باشه!!!
جالبتر از همه اينا انگيزه فولاد بود که بهترين نتيجه اين هفته رو رقم زد،تيمی که هيچ انگيزه اي برای بازی نميتونست داشته باشه؟؟؟

من این بد بازی کردن رو می زارم به حساب استرس بازی نفر اول به جای اینکه حواسش به خودش باشه حواسش پیش نفر دومه

اولین دوره لیگ برتر را که یادتون نرفته که
اون موفعی که سلطان رو نیمکت بود

momkhbpsp
26-04-2009, 19:28
منم خیلی مشکوکم
ذوب آهن با اون بازیهاش بیاد 4 تا از فولاد بخوره
آخه میگیم دقیقه 5 گل خوردن خب دوباره گل که زدن چرا 1 دقیقه بعدش گل خوردن
جالب بود اصلا ورزشگاه پیام آماده قهرمانی استقلال بود همه چی آماده بود
ورزشگاه پر از پلیس بود
اصلا بازیکن های ذوب به خلعتبری پاس نمی دادن خودش همه رو دریبل کیزد تا گل بزنه که نمی تونست آخرش هم که بنده خدا اخراج شد

ولی در کل تبریک میگم بهتون

ShA.GHOLAM
26-04-2009, 19:39
آقا من الان از ورزشگاه ميام حالم خيلي گرفته شد
حالم از اين مشهديهاي *ايه مال بهم ميخوره:2:

aluminum
26-04-2009, 19:43
خوب استقلال و پرسپولیس همینه

ولی من دلم برای پیام سوخت
دوست داشتم اگه قراره کسی سقوط کنه استقلال اهواز باشه

ولی خوب فوتبال دیگه

beauty
26-04-2009, 19:43
یاد پارسال افتادم

هم سپاهان هم ذوب ، فقط یه مساوی میخواستند تا قهرمان بشند

خیلی جالبه تا یک قدمی جام میرن ولی دستشون به جام نمیرسه

خیلی حال کردم ذوب قهرمان نشد

لیگ که تموم شد بچسبیم به جام حذفی

من از همین الان آمادگیمو برای رفتن به استادیم برای بازی سپاهان اعلام میکنم

ali_ranger22
26-04-2009, 19:58
به همه ی پرسپولیسی های واقعی این قهرمانی رو تسلیت میگم !
واقعا ذوب آهن باید خجالت بکشه تیمی که قهرمانی تو چنگش بود ولی از دستش داد
امروز فهمیدم چقدر استقلالی تو محلمون کمه ! :دي پارسال ما کل محل رو بستیم ! امسال پشه هم پر نمی زد ! :دي

arash_3tar
26-04-2009, 20:04
یاد پارسال افتادم

هم سپاهان هم ذوب ، فقط یه مساوی میخواستند تا قهرمان بشند

خیلی جالبه تا یک قدمی جام میرن ولی دستشون به جام نمیرسه

خیلی حال کردم ذوب قهرمان نشد

لیگ که تموم شد بچسبیم به جام حذفی

من از همین الان آمادگیمو برای رفتن به استادیم برای بازی سپاهان اعلام میکنم

اینو هستم شدید

wildhunter
26-04-2009, 20:47
منم از طرف خودم به همه طرفدارهای پرسپولیس تسلیت میگم

C. Breezy
26-04-2009, 20:50
به همه ی پرسپولیسی های واقعی این قهرمانی رو تسلیت میگم !
واقعا ذوب آهن باید خجالت بکشه تیمی که قهرمانی تو چنگش بود ولی از دستش داد
امروز فهمیدم چقدر استقلالی تو محلمون کمه ! :دي پارسال ما کل محل رو بستیم ! امسال پشه هم پر نمی زد ! :دي
چطور ممکنه تیم دوم جدول با این نتیجه عجیب و غریب ببازه ؟! یا اصلا از اون اول شانسی اومده بالا ، یا اینکه فولاد از اون اول اشتباهی رفته پایین :14:

ali_manutd_2007
26-04-2009, 21:08
چطور ممکنه تیم دوم جدول با این نتیجه عجیب و غریب ببازه ؟! یا اصلا از اون اول شانسی اومده بالا ، یا اینکه فولاد از اون اول اشتباهی رفته پایین :14:

هيچوقت بچه‌هاي اهواز رو دست كم نگيرين :31:

bleu2u4u
26-04-2009, 21:12
تو برو خوشحالیت بکن
داغی نمی فهمی چی میگی
درست خوندی نوشته من رو
استقلال اهواز برادر خونده استقلال تهران . نیست!!! شفیع زادگان همه هم می دونن که پولش از پارو بالا میره حالا مسائلی که زرینچه مطرح کرد به کنار
ولی من گفتم این کار تبانی مثبت هست و فکر کنم توی انگلیس و اسپانیا انجام میشه و مشکل قانونی نداره انگار و علنی هست

i'm sorry
!!!

MH_SANIANI
26-04-2009, 21:19
من یاد عربا افتادم..!
جمیعتشون کم بود به شیپور متوسل شده بودن تو محلمون..!

malkemid
26-04-2009, 21:27
آقا مشکوک چیه...ذوب خوب بازی کرد...منتها بد موقعی گل خورد...همون اول بازی یه گل ضایع خورد...بعدشم هرچی فولاد حمله کرد و هرچی زد گل شد..وگرنه می تونست مساوی بگیره.

farshidshd
26-04-2009, 21:28
چطور ممکنه تیم دوم جدول با این نتیجه عجیب و غریب ببازه ؟! یا اصلا از اون اول شانسی اومده بالا ، یا اینکه فولاد از اون اول اشتباهی رفته پایین

یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست
دست های پشت پرده همچنان وجود دارد

Ali_BlueBoy
26-04-2009, 21:33
من نميدونم بچه هاي پرسپوليسي چرا نارحتن....؟!؟! شما بيشتر طرفدار پرسپوليسين يا دشمن استقلال ؟؟؟؟

من پارسال هم از اينکه تيم شهرم قهرمان شد خيلي حال کردم ...حتي بازي پرسپوليس با صبا باطري رفتم ورزشگاه.....

ولي خدائيش حقمون بود قهرمان بشيم....

ali_ranger22
26-04-2009, 21:40
من نميدونم بچه هاي پرسپوليسي چرا نارحتن....؟!؟! شما بيشتر طرفدار پرسپوليسين يا دشمن استقلال ؟؟؟؟

من پارسال هم از اينکه تيم شهرم قهرمان شد خيلي حال کردم ...حتي بازي پرسپوليس با صبا باطري رفتم ورزشگاه.....

داداش این چه حرفیه میزنی ?؟
مثل این میمونه که وقتی منچستر قهرمان میشه یه طرفدار چلسی خوشحال بشه !! طرفدار چلسی در اون روز حال غذا خوردن هم نداره !! :دي
حالا می خوای بگی ما بیایم خوشحال باشیم چون اس اس قهرمان شده ؟!
فکرشو هم نکن !!

MoJtaBa.R
26-04-2009, 21:42

کسي ناراحت نيست : بعضي از بچه هاي تاپيکتون بيش از اندازه ... رو ميندازن تو تابه

قهرمان شدنتون مبارک : هر کس يه نظري داره ديگه عمو .

اکثر استقلاليا گل دقيقه 96 پارسالمون رو گفتن که تباني بود !!!! گلي که بيش از کار تاکتيکي روي احساس و فشار تماشاچي بود : ميشد اون گل نشه نميشهد ؟؟ تقدير پارسالمون همون بود که با وجود کسر 6 امتيازي که دستپخت گروه قبلي بود قهرماني مفت داشت ميپريد

شماها خودتون قهرمانيتون رو لوث کردين از آخرين بازي که همش نااميد بودين

پارسال تاپيک مارو يادته : اينجا يه سري ميگفتن نميشيم و يه سري ديگه شديدا تاکيد داشتن ميشيم حتي با باختي که توي اهواز داديم

حال و همواي دوتا تاپيک رو نميتوني تشبيه کني اينجا اشتياق قهرماني بالاتر بود قبول نداري يه بحث ديگست . خود من که دو تا پست رفتم از همون روزاي تاپيکمون روز قبل و موقع بازي

حالا قياس کن ببين خودتون رو با ما

شماها باور داشتين قهرمان ميشين ؟ پستاي دوستانت رو بدون کم و کاست بزار و بعد بگو ما دشمنتونيم !

Ali_BlueBoy
26-04-2009, 21:51

اکثر استقلاليا گل دقيقه 96 پارسالمون رو گفتن که تباني بود !!!! گلي که بيش از کار تاکتيکي روي احساس و فشار تماشاچي بود : ميشد اون گل نشه نميشهد ؟؟ تقدير پارسالمون همون بود که با وجود کسر 6 امتيازي که دستپخت گروه قبلي بود قهرماني مفت داشت ميپريد

پارسال تاپيک مارو يادته : اينجا يه سري ميگفتن نميشيم و يه سري ديگه شديدا تاکيد داشتن ميشيم حتي با باختي که توي اهواز داديم

حال و همواي دوتا تاپيک رو نميتوني تشبيه کني اينجا اشتياق قهرماني بالاتر بود قبول نداري يه بحث ديگست . خود من که دو تا پست رفتم از همون روزاي تاپيکمون روز قبل و موقع بازي

شماها باور داشتين قهرمان ميشين ؟ پستاي دوستانت رو بدون کم و کاست بزار و بعد بگو ما دشمنتونيم !

من خودم فکر مي کردم فولاد ذوب اهن رو بزنه ...ولي به استقلال شک داشتم اخه توي اين هفته هاي اخر خيلي حالش خراب بود

شما پارسال قهرماني دست خودتون بود ولي ما نه ...واسه همين شما ها بيشتر به قهرماني اميد داشتين و حال وهواتون هم با ما فرق مي کرد...

JEFF_HARDY
26-04-2009, 22:09
من یاد تماشاگرهای پرسپولیس توی حماسه ی بازی با راه اهن افتادم
نامرد گزارشگر شبکه خبر میگفت کمتر 500 نفر ولی بنظر من از 700 هم نفر بیشتر بودن
ما توی فصلی که 13 ام شدیم هم کمتر از 10 هزار تا نمیرفتیم توی استادیوم
(فکر کنم با زدن این پست با توجه به تعداد اخطارها بن ام کنند هرچند لیگ تموم شد تا اول فصل بعد از محدودیت درمی ام)

تنها حماسه ای که ما امسال از شما دیدیم حماسه پنالتی زدن برهانی بود!

masoudtr
26-04-2009, 22:21
یکم این فصل بو دار بود

meragj2
26-04-2009, 22:38
یکم این فصل بو دار بود

فوتبال ما همیشه بودار بوده!:27:

امسال فقط چند تا آدم شجاع پیدا شدن که رو کنن.:31:

meragj2
26-04-2009, 22:39
برنامه «نگاه یک» که بیشتر به بررسی تبلیغاتی اقدامات دولت در 4 سال اخیر اختصاص دارد و هیچ‌گاه فاز انتقادی به خود نگرفته، دیشب به صورت ویژه میزبان کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران بود!

به گزارش خبرنگار ورزشی تابناک، روال برنامه «نگاه یک» همواره به بررسی اقدامات مثبت بوده و نکات انتقادی در آن مطرح نمی‌شود و البته موضوعات مرتبط به مسایل سیاسی مورد بررسی آن قرار می‌گیرد.

این برنامه که در مجموعه معاونت سیاسی صداوسیما تولید می‌شود، به ناگاه با چرخشی جالب با صرفه‌نظر از چهره‌های سیاسی با بررسی موضوع فوتبال و بحثی کاملا انتقادی کفاشیان را زیر آماج سوال‌های مختلف و انتقادهای گوناگون قرار داد تا با پایان این برنامه، گمانه‏زنی ها در خصوص تغییرات در راس فدراسیون فوتبال آغاز شود.

در این بخش نخستین سوال یک استعاره جالب بود که کفاشیان با تمسخر به آن پاسخ داد. گزارشگر جوان از وی پرسید: «با آمدن قطبی، فوتبال ما چند قطبی باقی می‌ماند؟» که کفاشیان در پاسخی که با خنده همراه بود گفت: «ما سعی می‌کنیم همین یک قطبی نگه داریم!»

سوال بعدی این گزارشگر به نام چند تیم مشهور برمی‌گشت که کفاشیان می‌بایست نام مربیان آن را می‌گفت، اما وقتی کفاشیان نتوانست نام سرمربی لیورپول یعنی «رافا بینتز» را بگوید، از گزارشگر خواست از این سوال‌ها از او نکند چون نام‌های خارجی برایش سخت است!

توهین‌های محترمانه به کفاشیان در برنامه «نگاه یک» که در طول سال‎‏های اخیر کم‌سابقه بود و همین استثنایی بودن نشان می‌دهد که هماهنگی‌های جالبی با چراغ سبز برخی اشخاص دولتی برای برکناری وی و زلزله در فوتبال کشور از شبکه یک سیما به جریان افتاده است تا مدیران ارشد بر فدراسیون فوتبال که در سایه امور را پیگیری می‏کنند، از ترکش‏های ناکامی ایران در صعود به جام جهانی، در امان بمانند.
تابناک.

yoosef_st
26-04-2009, 22:39
حالا من رفتم اون طرف هم تبریک گقتم. مبارکشون هم باشه.
اما خداییش ؛ یه چیزی میگم قابل تأمل:
قهرمانی با تفاضل گل!!!

شرم آوره...

مایه سر افکندگیه.

ما 6 امتیاز به نا حق ازمون کم شد ، بازم مردونه تا دقیقه 96 جنگیدیم و قهرمان شدیم بدون تفاضل گل تازه! انقدرم خودمون رو نکشتیم.
من که خجالت میکشم از روزی که با تفاضل بخوایم قهرمان بشیم.:13:

techno_magical
26-04-2009, 22:45
فوتبال ما همیشه بودار بوده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امسال فقط چند تا آدم شجاع پیدا شدن که رو کنن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خیلی قشنگ گفتی...نمی دونم قرمزی یا آبی...
منم تو تاپیک خودمون همین رو گفتم.فوتبال ما همیشه بودار هست.وقتی پرسپولیس قهرمان میشه بوش نمیاد..استقلال که قهرمان میشه بوش میاد...شاید هم...بعضی دوستان ماسک هاشون رو برداشتن..

من که خجالت میکشم از روزی که با تفاضل بخوایم قهرمان بشیم.نمی دونم چی بگم...فقط خواستم نقل قول کنم دوستمون رو حرفش بیشتر فکر کنه...من حاضرم با تفاضل گل قهرمان شم تا...:دی:دی:دی بگذریم...هنوز هفت روز هم نگذشته از فاجعه

Ali_BlueBoy
26-04-2009, 22:53
حالا من رفتم اون طرف هم تبریک گقتم. مبارکشون هم باشه.
اما خداییش ؛ یه چیزی میگم قابل تأمل:
قهرمانی با تفاضل گل!!!

شرم آوره...

مایه سر افکندگیه.

ما 6 امتیاز به نا حق ازمون کم شد ، بازم مردونه تا دقیقه 96 جنگیدیم و قهرمان شدیم بدون تفاضل گل تازه! انقدرم خودمون رو نکشتیم.
من که خجالت میکشم از روزی که با تفاضل بخوایم قهرمان بشیم.

حالا شما خودت رو ناراحت نکن....!!!!!!!!!

h_starboy
26-04-2009, 22:57
من که به شخصه اصلا ناراحت نیستم.
اینکه ۲ ساله تیمهای اصفهانی در مفابل تهرانی ها کم میارن خیلی هم خوبههههه.
من دوست دارم تو فوتبال ابران پرسپوبیس و استقلال از همه یه سرو گزدن بالاتر باشن و این اصفهانیها شاخ نشن.

هنوز هفت روز هم نگذشته از فاجعه
درسته مانتیجه بسیار بدی گرفتیییم ولی شما خودتون یه کم به نتایج خودتون نیگاه کنین بعد این حرفو بزنین.
۴ بازی فقط ۲ امتیاز اونم برای تیم قهرمان ایراااان
این بیشتر مایه شرم نییییسسسسسست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ali_BlueBoy
26-04-2009, 23:06
من که به شخصه اصلا ناراحت نیستم.
اینکه ۲ ساله تیمهای اصفهانی در مفابل تهرانی ها کم میارن خیلی هم خوبههههه.
من دوست دارم تو فوتبال ابران پرسپوبیس و استقلال از همه یه سرو گزدن بالاتر باشن و این اصفهانیها شاخ نشن.

تا اينجا باهات موافقم

درسته مانتیجه بسیار بدی گرفتیییم ولی شما خودتون یه کم به نتایج خودتون نیگاه کنین بعد این حرفو بزنین.
۴ بازی فقط ۲ امتیاز اونم برای تیم قهرمان ایراااان
این بیشتر مایه شرم نییییسسسسسست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ولي اين تيکه يه خورده مشکل داره

1.گروه ما رو با گروه خودتوت مقايسه کن
2.استقلال توي ليگ مدعي بود ولي پرسپوليس...!!!!!!
3.........

M.etallic.A
26-04-2009, 23:08
سلام
دوستان استقلالی توی تاپیک خودتون شادی هاتون رو بکنید
===
حریف استقلال اصلا تیم مالی نبود وگرنه این قهرمانی به اینها نمیرسید
قابل مقایسه قهرمانی اینها با مال ما نبود

آره بابا اصلا قابل مقایسه نبود. فکر کن رکورد بیشترین گل زده و بیشترین تفاضل گل تو کل تاریخ فوتبال ایران باضافه 21 گل زده آرش برهانی که البته رکورد قبلی هم ماله عنایتی از استقلال بود. اونوقت تو این قهرمانی رو با قهرمانی در دقیقه 97 به لطف داور مقایسه میکنی. اصلا نگو این حرفو...

اینو نگید چی بگید... طرف تیمش داره سقوط میکنه ( یعنی رسما 7 یا 8 میلیارد ضرر میکنه ) اونوقت بیاد ببازه ؟
اونور قضیه ذوب آهن اگر قهرمان بشه برای اولین باره که این مقامو میاره و چه پرستیژی برای باشگاه و کلا خود ذوب آهن داره بعد میاد میبازه.... این حرفها رو فقط میشه بهش خندید همین.

من نميدونم اينا خودشون تاپيك ندارن ميان اينجا !!!

اینا خودشون تاپیک ندارن. اون تاپیک اسمش تاپیک استقلال و هر خبر و نظری در مورد استقلال باید تو اون تاپیک نوشته بشه. خوب وقتی شما تو تاپیک پرسپولیس در مورد استقلال اظهار نظر میکنید طبیعیه ما هم اینجا در مورد استقلال حرف میزنیم دیگه...

به بقیه دوستان پرسپولیسی... اگر نظری پیشنهادی انتقادی در مورد استقلال دارن خواهشا تو تاپیک خودش مطرح کنن. اگر اینجا مطرح کنن منتظر جوابشم تو همین جا باشن.

اتفاقا مزه ش به همین بود. هیچکس فکرشو نمیکرد. نمیدونی چه حالی داد. ببین با گل مورد نظر مشکل نداریم ولی با 7 دقیقه وقت تلف شده.... اصلا قابل توجیه نیست. انگار یکی میگفت بازی رو لفتش بدین سپاهان خسته شده تماشاگرا فشار میارن گل زده میشه... گل... پرسپولیس قهرمان شد... به همین راحتی... حالا بحثی نیست من نمیگم تبانی بود یا هر چیز دیگه ای.... ولی اینقدر که امسال حق استقلال قهرمانی بود پارسال حق پرسپولیس نبود. کسر 6 امتیاز هم برای بار هزارم بهتره بگید کسر یک امتیاز...

من که خجالت میکشم از روزی که با تفاضل بخوایم قهرمان بشیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای بار هزار و یکم 6 امتیاز نه یک امتیاز... من اینو باید تو امضام بزارم فکر کنم چون دوستان هی یادشون میره.

تو خجالت بکش از اینکه تو بازی مثلا پرطرفدارترین تیم آسیا به قول خیابانی میشد تعداد تماشاگرا رو شمرد... به قول دوستمون استقلال تو بدترین وضعیتش هم دیگه کمتر از 10 هزار نفر نمیاد....

masoudtr
26-04-2009, 23:20
چرا دوستان استقلالی نمیرن تاپیک خودشون دوستان پرسپولیسی هم تو تاپیک خودمون
اینجا شده یک جورایی برای انتقام گیری استقلالی ها که این چیزا داشت خفه شون میکرد حالا که دیگه دور دورشون است ریختن سر ما

h_starboy
26-04-2009, 23:21
تا اينجا باهات موافقم

ولي اين تيکه يه خورده مشکل داره

1.گروه ما رو با گروه خودتوت مقايسه کن
2.استقلال توي ليگ مدعي بود ولي پرسپوليس...!!!!!!
3.........

خوشم میاد آدم منتطقی هستی ولی ابنکه گروهتون سخت تره توجیه خوبی نیست میدونی چرا ؟؟
چون شما مگه قهرمان نشدین ؟؟؟
در مورد ۲ هم بگم که سال پیش یادت رفته ؟
تازه حداقل ما ۵ امیم بالای جدوللل اس اس کجااا بودد !!!

B3HZ@D
26-04-2009, 23:36
اونوقت تو این قهرمانی رو با قهرمانی در دقیقه 97 به لطف داور مقایسه میکنی. اصلا نگو این حرفو...

این دیگه از اون حرف ها بود
دیگه توی 90 همه چیز ثابت شد
شما هم بهتره از منطقت کمک بگیری

h_starboy
26-04-2009, 23:40
ادم یاد بازی با استرالیا می افتاد

بدون توهین هرچقدر که بخوایم میتونیم پست بدیم

بودم بودم رو ول کن هستم هستم رو بچسب

بعدن خودت از این حرفت پشیمون میشیییی. خیلی غبر منتطقی بود.

bleu2u4u
26-04-2009, 23:48
لامصب aQoa این وقت شبم بیداره ولی خب دست گل خودت درد نکنه
که با نقل قول پست من اونو جاودانه کردی البته میتونه یه گزارش هم برای پست خودت بزنی
راه دوم هم اینه که ویرایش کنی

M.etallic.A
26-04-2009, 23:53
چرا دوستان استقلالی نمیرن تاپیک خودشون دوستان پرسپولیسی هم تو تاپیک خودمون
اینجا شده یک جورایی برای انتقام گیری استقلالی ها که این چیزا داشت خفه شون میکرد حالا که دیگه دور دورشون است ریختن سر ما

توضیح دادم تو پست قبلی... هر وقت تو تاپیک پرسپولیس حرف از پرسپولیس بود و ما اومدیم پست دادیم اونوقت هر چی دلت میخواد بگو ولی این چند صفحه آخر تاپیک شده بحث استقلال... چون بحث استقلاله پس استقلالی ها میان و نظر میدن.

این دیگه از اون حرف ها بود
دیگه توی 90 همه چیز ثابت شد
شما هم بهتره از منطقت کمک بگیری

حرف من از اون حرفها بود اونوقت حرف دوستانی که میگن ذوب آهن لابی کرد و باخت یا پیام از قصد پنالتی داد از اون حرفها نبود ؟ وقتی بحث از اون حرفها پیش بیاد ما هم از اون حرفها میزنیم دیگه نمیتونیم که از این حرفها بزنیم.

B3HZ@D
27-04-2009, 00:05
مگه من حرف اون دوستان رو تائید کردم
من قهرمانی استقلال رو به همه استقلالی ها تبریک میگم
فولاد هم با غیرت و جوانمردانه بازی کرد و ذوب اهن رو برد
ولی دلیل نمیشه که شما جواب کسی رو با یک حرف غیر منطقی بدین
در کل مبارکتون باشه

Ali_BlueBoy
27-04-2009, 01:03
خوشم میاد آدم منتطقی هستی ولی ابنکه گروهتون سخت تره توجیه خوبی نیست میدونی چرا ؟؟
چون شما مگه قهرمان نشدین ؟؟؟
در مورد ۲ هم بگم که سال پیش یادت رفته ؟
تازه حداقل ما ۵ امیم بالای جدوللل اس اس کجااا بودد !!!

ما چون بيشتر روي ليگ خودمون برنامه داشتيم ...توي اسيا نتونستيم نتيجه خوبي بگيريم

ولي شما پارسال همه فکرتون همين يه جام بود ولي ما بايد توي سه تا جام شرکت مي کرديم ...واسه همينم نتونستيم توي اسيا نتيجه خوبي بگيريم( خدائيش بد شانسم بوديم)

mehdi30nema
27-04-2009, 08:17
خدا وکیلی یادتونه پارسال بعد از قهرمانی پرسپولیس چه ولوله ایی توی شهر به پا شده بود ؟ انگار ایران قهرمان جام جهانی شده همه ریخته بودند تو خیابون ولی دیروز دریغ از یه کم خوشحالی و سر وصدا .
یادش بخیر تاپیک پرسپولیس پارسال بعد از قهرمانی در حد ترکیدن بود اما تاپیک امسال استقلال ...

mojtaba007
27-04-2009, 09:20
ولی اینقدر که امسال حق استقلال قهرمانی بود پارسال حق پرسپولیس نبود. کسر 6 امتیاز هم برای بار هزارم بهتره بگید کسر یک امتیاز...

برای بار هزار و یکم 6 امتیاز نه یک امتیاز... من اینو باید تو امضام بزارم فکر کنم چون دوستان هی یادشون میره.

تو خجالت بکش از اینکه تو بازی مثلا پرطرفدارترین تیم آسیا به قول خیابانی میشد تعداد تماشاگرا رو شمرد... به قول دوستمون استقلال تو بدترین وضعیتش هم دیگه کمتر از 10 هزار نفر نمیاد....
برای بار هزارم یک امتیاز نه و 3 امتیاز
مثله اینکه یادت رفته فدراسیون دلسوز!!! 3 امتیاز سپاهان را بخشید

خواهشا بحث تعداد تماشاگرها رو پیش نکشید
که همه جا ثابت شده طرفداران پرسپولیس خیلی بیشتر از استقلالی ها است

نمونه بارزش نظرسنجی برنامه 90 بود که فکر کنم 60 و خرده ای پرسپولیسی بودند و 30 و خرده ای استقلال

و یا همین گزارش سایت afc مبنی بر اینکه تو جام باشگاههای اسیا بیشترین تماشاگر متعلق بوده به بازی پرسپولیس

و یا شور و شوق پرسپولیسی ها موقعی که پارسال قهرمان شد
انگار که کل ایران ریخته بودند خیابون و شادی میکردند

و غیره ...

در ضمن به نظر بنده دو تیم در ایران شخصیت قهرمانی دارند
پرسپولیس و استقلال

m2stech
27-04-2009, 09:26
لیگ هشتم به پایان رسید

هشتمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) روز یکشنبه به پایان رسید.

به گزارش سایت رسمی پرسپولیس، در حالی هشتمین دوره لیگ برتر (جام خلیج فارس) به پایان رسید که سرخپوشان با کسب 15 برد 10 تساوی و 9 باخت و 55 امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفتند. تیم فوتبال پرسپولیس که سال گدشته با در روز پایانی و در بازی فراموش نشدنی قهرمان لیگ برتر شده بود امسال دارای فراز و نشیب‌های بوده و در پایان نتوانست توقعات به حق هواداران خود را برای تکرار قهرمانی بر‌آورده کند.
هر چند هشتمین دوره لیگ برتر به پایان رسیده ولی فوتبال امسال برای سرخپوشان هنوز در میانه راه است. سرخپوشان برای جبران لیگ برتر چشم امید به مسابقات جام حذفی و موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا دارند. مدیران، بازیکنان و کادر فنی تیم می‌دانند برای شادی هواداران خود باید در این یک ماهه تلاش خود را چند برابر کرده تا با قهرمانی در جام حذفی و صعود به مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا توقع هواداران میلیونی خود را برآورده کنند و بدون شک این مهم جز با حمایت هواداران، دوری جستن از حاشیه‌ها، همدلی و لطف و عنایت الهی میسر نمی‌باشد.

در پایان لیگ هشتم به تمامی مسئولان فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، کمیته داوران و کلیه برگزارکنندگان مسابقات لیگ برتر خسته نباشید گفته و به دومین تیم محبوب کشور و رقیب دیرینه سرخپوشان برای کسب قهرمانی تبریگ می‌گوئیم.

m2stech
27-04-2009, 09:27
پرسپولیس رکورددار تماشاگر لیگ قهرمانان آسیا

در پایان دور چهارم بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا، بازی پرسپولیس و الشارجه امارات با 55 هزار تماشاگر در صدر پرتماشاگر ترین بازی‌ها قرار دارد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از پایگاه خبری AFC، پرسپولیس با داشتن 55 هزار تماشاگر در بازی با الشارجه که با پیروزی 3-1 همراه شد تا این مرحله از لیگ قهرمانان در بالای فهرست بازی‌های پرتماشاگر قرار گرفته است. جایی بالاتر از همه باشگاه های ژاپنی، کره ای، چینی یا حتی عربستانی. آنها حتی از استقلال رقیب ایرانی خود هم بیشتر هوادار داشته اند.

جالب است بدانیم دومین بازی پرتماشاگر لیگ قهرمانان آسیا نیز با 53200 هوادار بازهم به سرخپوشان و جدال با الغرافه در تهران تعلق دارد. AFC پیش‌بینی کرده است در بازی پرسپولیس - الشباب عربستان سرخپوشان به رکورد دست نیافتنی بیش از 100 هزار هوادار برسند.

---------
اگر اون روز بارون نیومده بود چقدر میشدن!

momkhbpsp
27-04-2009, 10:21
توضیح دادم تو پست قبلی... هر وقت تو تاپیک پرسپولیس حرف از پرسپولیس بود و ما اومدیم پست دادیم اونوقت هر چی دلت میخواد بگو ولی این چند صفحه آخر تاپیک شده بحث استقلال... چون بحث استقلاله پس استقلالی ها میان و نظر میدن..

حرفت خیلی خنده دار هست
یعنی اگه من بخوام در مورد شم با کسی صحبت کنم باید پاشم بیام خونتون
شما میدونی به این کار چی میگن
تجاوز به حریم شخصی دیگران

momkhbpsp
27-04-2009, 10:28
ما چون بيشتر روي ليگ خودمون برنامه داشتيم ...توي اسيا نتونستيم نتيجه خوبي بگيريم

ولي شما پارسال همه فکرتون همين يه جام بود ولي ما بايد توي سه تا جام شرکت مي کرديم ...واسه همينم نتونستيم توي اسيا نتيجه خوبي بگيريم( خدائيش بد شانسم بوديم)

به نظر شما این تیم که فقط میتونه سالی یه جام بگیره حرفه ای هست
این دلیل خوبی نیست
مثال نقضش هم همون بارسلونایی که سرمربیتون هی میگه که میاد تو یه سال هر3 جام رو میگیره یا منچستر

piishii
27-04-2009, 10:43
آره بابا اصلا قابل مقایسه نبود. فکر کن رکورد بیشترین گل زده و بیشترین تفاضل گل تو کل تاریخ فوتبال ایران باضافه 21 گل زده آرش برهانی که البته رکورد قبلی هم ماله عنایتی از استقلال بود. اونوقت تو این قهرمانی رو با قهرمانی در دقیقه 97 به لطف داور مقایسه میکنی. اصلا نگو این حرفو...
سلام
برادر گل اینجا تاپیک پرسپولیسی هاست
سردرش هم نوشته پرسپولیس
من دوست دارم اینجا هرچی که میخوام که حاوی توهین به تیم شما نباشه بنویسم
شما حق نداری بیای با من اینجا کل کل کنی
اگه هم فکر میکنی حق داری نقل قول های من رو نگیر با همون هایی کل کل کن که میان اونها هم توی تاپیک شما نظر میدن
من هیچ وقت نیومدم توی تاپیک استقلال و نظری بدم جز یک بار که تسلیت مال فوت مادر فیروز کریمی بود !
و این فکر هم میکنم بهتر اونقدر احترام قایل باشیم که نخوایم ارزش های وجودیمون رو به خاطر دو تا تیم برای هم رو کنیم !
این رو به همه ی استقلالی ها میگم همون طور به دوستان همین تاپیک جو رو در سطح تاپیک خودتون نگاه دارین خواهشا.

corey
27-04-2009, 11:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از همکار محترم بُعد نرم افزاری انجمن فیلم

راستی اگه انشاالله سپاهان ببریم حریف بعدی تو حذفی کیه؟؟؟؟؟؟

M.etallic.A
27-04-2009, 11:31
و یا شور و شوق پرسپولیسی ها موقعی که پارسال قهرمان شد
انگار که کل ایران ریخته بودند خیابون و شادی میکردند

اون فصلی که استقلال قهرمان شد تو آزادی به قول دوستمون 110 هزار نفر تو ورزشگاه بودن 220 هزار نفر هم پشت در مونده بودن... در کل به نظر من این بحثهای حاشیه ایه... مهم اینه که استقلال این فصل قهرمان شد و قهرمانی هم حقش بود و با اینکه تو جام باشگاهها هم بازی های سنگینی داشت و بدترین حاشیه ها رو براش ساختن و بهش ضربه زدن ولی بازم قهرمان شد. چون حقش بود...

حرفت خیلی خنده دار هست
یعنی اگه من بخوام در مورد شم با کسی صحبت کنم باید پاشم بیام خونتون
شما میدونی به این کار چی میگن
تجاوز به حریم شخصی دیگران

حرف شما هم خنده دار بود. میدونی کجاش ؟ اون قسمتش که تاپیک رو با خونه آدم مقایسه کردی : دی

سلام
برادر گل اینجا تاپیک پرسپولیسی هاست
سردرش هم نوشته پرسپولیس
من دوست دارم اینجا هرچی که میخوام که حاوی توهین به تیم شما نباشه بنویسم
شما حق نداری بیای با من اینجا کل کل کنی
اگه هم فکر میکنی حق داری نقل قول های من رو نگیر با همون هایی کل کل کن که میان اونها هم توی تاپیک شما نظر میدن
من هیچ وقت نیومدم توی تاپیک استقلال و نظری بدم جز یک بار که تسلیت مال فوت مادر فیروز کریمی بود !
و این فکر هم میکنم بهتر اونقدر احترام قایل باشیم که نخوایم ارزش های وجودیمون رو به خاطر دو تا تیم برای هم رو کنیم !
این رو به همه ی استقلالی ها میگم همون طور به دوستان همین تاپیک جو رو در سطح تاپیک خودتون نگاه دارین خواهشا.

اتفاقا به نکته خوبی اشاره کردی. حرف منم همینه. اگر تاپیک پرسپولیسه چرا همش بحث استقلال توش جریان داره ؟
در ضمن اینکه پستی حاوی توهین هست یا نیست رو کی تشخیص میده ؟... زیرسوال بردن قهرمانی تیم به نظر من توهینه. یا بحث تبانی و .... پس حاوی توهین بوده... شما که همکار هستی و به قوانین آشنایی داری چرا...

و قسمت آخر پستت خیلی جالب بود به استقلالی ها گفتی. من در طول این فصل تو این بخش بودم. هر وقت استقلال باخت پرسپولیسی تو این تاپیک و تاپیک استقلال شروع کردن مسخره کردن و تیکه انداختن اونم همه با هم... هر وقت پرسپولیس باخت باز هم پرسپولیسی ها اومدن تو تاپیک استقلال و شروع کردن مسخره کردن. نمونه ش همین باخت 5 بر یک بود که باور کن اگر استقلال با این نتیجه میباخت کل این تاپیک میریختن تو تاپیک استقلال و تیکه مینداختن. اما استقلالی ها جز یکی دو مورد نیومدن تو این تاپیک... اگر تذکر میخوای بدی بهتره اول به پرسپولیسی ها بدی.

masoudtr
27-04-2009, 11:52
بابا متالیکا جان برو تو تاپیک خودت عجب وضعی شده من نمیدونم به چه زبونی بگم
عجب اوضاعی است خوبه که امسال اصلا پرسپولیس تو لیگ رقیب استقلال نبود که شما ها این همه ریختین اینجا

mojtaba007
27-04-2009, 11:53
پس حرف های بنده را قبول داری جناب M.etallic.A که نتونستی پاسخ بدی

piishii
27-04-2009, 12:14
سلام
M.etallic.A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان من خطابم رو به شما نوشتم اما به همگی تعمیم دادم
این توهین رو مدیر بخش تشخیص میده
این توهین رو خود کاربر باید تشخیص بده
من باید زمانی که یک پست رو میدم توش ننویسم لنگی ! ننویسم استقلال فلان
شما من بهت گفتم حق نداری با من کل کل کنی اگه خیال میکنی که این کل کل کردن مجاز هست با کسی این کار رو بکن که با شما متقابل این کار رو کرده . من میتونم در مورد هر تیمی که این فصل با تیم پرسپولیس در لیگ بوده بنویسم اما عاری از توهین
توهین نه اینکه من بگم فلانی بد بود یا خوب بود این رو من دوست دارم اینجا بگم و میگمم هیچ مشکلی هم نداره
هر پرسپولیسی هم دوست داره بگه که استقلال حقش نبود قهرمانی ! این توهین نیست عزیزم این چیزی که بین خودمون هست توهین زمانی که من بیام این رو توی تاپیک شما بگم !
این یعنی آغل زنبور شور کردن
شما همین الان هم داری با من بحث میکنی که اشتباه
شما خیال میکنی من اشتباه میگم یا هرچی مدیر داره این بخش باهاش تماس بگیر
منم آخرین حرفی بود که در خطاب به شما گفتم
بازم میگم من حق ندارم بیام توی تاپیک شما حرف در مورد تیمتون بزنم که بهتون بر بخوره
من توی تاپیک خودم همه کار میتونم بکنم عاری از توهین
توهین یعنی چیزی که کلماتش مشخص باشه
اینکه فلانی شانس آورد ! قلانی حقش نبود اینا عزیز در هر حوزه ای که کسی از تیمی طرفداری میکنه نسبت به تیم مقابل هست اما این رو نباید توی تاپیک شما بگم
باشه ؟ حالا چی شما که استقلالی هستی این کار رو بکنی چی اونی که پرسپولیسی هر دو اشتباه دارند میکنند

mehdi30nema
27-04-2009, 12:18
راستی اگه انشاالله سپاهان ببریم حریف بعدی تو حذفی کیه؟؟؟؟؟؟

پاس همدان اونم توی همدان

M.etallic.A
27-04-2009, 12:55
سلام
m.etallic.a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان من خطابم رو به شما نوشتم اما به همگی تعمیم دادم
این توهین رو مدیر بخش تشخیص میده
این توهین رو خود کاربر باید تشخیص بده
من باید زمانی که یک پست رو میدم توش ننویسم لنگی ! ننویسم استقلال فلان
شما من بهت گفتم حق نداری با من کل کل کنی اگه خیال میکنی که این کل کل کردن مجاز هست با کسی این کار رو بکن که با شما متقابل این کار رو کرده . من میتونم در مورد هر تیمی که این فصل با تیم پرسپولیس در لیگ بوده بنویسم اما عاری از توهین
توهین نه اینکه من بگم فلانی بد بود یا خوب بود این رو من دوست دارم اینجا بگم و میگمم هیچ مشکلی هم نداره
هر پرسپولیسی هم دوست داره بگه که استقلال حقش نبود قهرمانی ! این توهین نیست عزیزم این چیزی که بین خودمون هست توهین زمانی که من بیام این رو توی تاپیک شما بگم !
این یعنی آغل زنبور شور کردن
شما همین الان هم داری با من بحث میکنی که اشتباه
شما خیال میکنی من اشتباه میگم یا هرچی مدیر داره این بخش باهاش تماس بگیر
منم آخرین حرفی بود که در خطاب به شما گفتم
بازم میگم من حق ندارم بیام توی تاپیک شما حرف در مورد تیمتون بزنم که بهتون بر بخوره
من توی تاپیک خودم همه کار میتونم بکنم عاری از توهین
توهین یعنی چیزی که کلماتش مشخص باشه
اینکه فلانی شانس آورد ! قلانی حقش نبود اینا عزیز در هر حوزه ای که کسی از تیمی طرفداری میکنه نسبت به تیم مقابل هست اما این رو نباید توی تاپیک شما بگم
باشه ؟ حالا چی شما که استقلالی هستی این کار رو بکنی چی اونی که پرسپولیسی هر دو اشتباه دارند میکنند

مشکل میدونی چیه... بعضی ها اینجا رو با خونه و املاک شخصی خودشون اشتباه گرفتن. تاپیک خودم و تاپیک خودت اینا معنی نداره... فروم عمومیه... تنها تاپیکی که اختصاصی بود تاپیک بانوان تو متفرقه بود که ورود آقایون ممنوع بود همین... تو تاپیک پرسپولیس بحث استقلال پیش میاد من میام و نظرمو میگم. به کسی هم توهین نکردم. بالعکسش تو تاپیک استقلال بحث پرسپولیس بشه پرسپولیسی ها میان نظرشونو میگن. به همین راحتی... اینکه برو تو تاپیک خودت یا بیا تو تاپیک خودم اینا معنی نداره... اگر غیر از اینه بگو... تو قوانین هم نیومده استقلالی ها نباید بیان تو تاپیک پرسپولیس...

ساده تر توضیح میدم. شما یه پستی میدی در مورد هر چیزی ( حالا تو این مورد استقلال ) من یه نظری دارم در مورد پستت نقل قول میکنم و جوابت رو میدم. نه پست تو توهین آمیز بوده و نه جواب من... حالا تو اگر دلت خواست میتونی جواب منو بدی اگر دلت نخواست میتونی ازش رد بشی. بعد بقیه افراد میتونن بیان پست شما و جواب من رو ببین و خودشون درست و غلط رو تشخیص بدن. این کلا فلسفه فرومه...

حالا ایده شما چیه. من پست میدم. حرفمو میزنم. تو اگر جوابی داری حق نداری پست منو نقل قول کنی. دلم نمیخواد جواب منو بدی.
من کل کل نکردم. کل کل یعنی اینکه بیام بگم پرسپولیس سوراخه... استقلال قهرمانه... از این حرفها... من جواب دادم. اگر به نظر شما جواب دادن یعنی کل کل پس کلا باید فروم رو تعطیل کرد چون تو همه تاپیک ها این جواب دادنها وجود داره یعنی همه دارن با هم کل کل میکنن ؟
تو وقتی پست میدی تو یه فروم یعنی اون پست تو جزئی از فروم شده و دیگه فقط تحت مالکیت تو نیست. تا یه مدت کوتاهی بعد از دادن پست هم میتونی ویرایش یا حذفش کنی و بعدش حتی به پستی که خودت دادی دسترسی نداری. پس خواهشا این حس مالکیت رو نداشته باشید. نمیتونی تعیین کنی کی حق داره پست تورو نقل قول کنه و کی حق نداره. اگر با کسی مشکل داری میتونی ایگنورش کنی و دیگه پستهاشو نبینی. اونم پستهای تورو نبینه.
شما که همکار انجمن هستی باید اینارو بهتر از ما کاربرای معمولی بدونی تعجب میکنم.

shahrokh_sib
27-04-2009, 12:59
سلام به دوستان
من که باورم نمیشه ذوب آهن که 3 تا 3 تا میزد رفتو با اون نتیجه باخت....:18:

قهرمانی استقلال خیلی بودار بود البته به نطر من باید به فدراسیون تبریک گفت.

شاید تو 10 سال آینده معلوم بشه که تبانی بوده .

خدا وکیلی یادتونه پارسال بعد از قهرمانی پرسپولیس چه ولوله ایی توی شهر به پا شده بود ؟ انگار ایران قهرمان جام جهانی شده همه ریخته بودند تو خیابون ولی دیروز دریغ از یه کم خوشحالی و سر وصدا .

آره خیابون آزادیرو بسته بودیم...

خودشونم باورشون نمیشد ..... حتی توی روزنامه خبر ورزشی توی تبلیغ cd شون نوشته بود علل ناکامی استقلال.....

EHHASSATNI
27-04-2009, 13:10
سلام به دوستان
من که باورم نمیشه ذوب آهن که 3 تا 3 تا میزد رفتو با اون نتیجه باخت....:18:

قهرمانی استقلال خیلی بودار بود البته به نطر من باید به فدراسیون تبریک گفت.

شاید تو 10 سال آینده معلوم بشه که تبانی بوده .

آره خیابون آزادیرو بسته بودیم...

خودشونم باورشون نمیشد ..... حتی توی روزنامه خبر ورزشی توی تبلیغ cd شون نوشته بود علل ناکامی استقلال.....

اخه چه زیطی داره مگه هر کی چند تا بازی برد باید تا اخرش هم ببره ؟
بعد از بازی با پیروزی ما 6 تا امتیاز از ذوب جلو بودیمو قبل از بازی با پیروزی تیما رو با اختلاف می بردیم اما اومدیم از فجر 4 تا خوردیم این اتفاق هم برای ذوب اهن تکرار شد