PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81

MoJtaBa.R
15-04-2009, 13:37
چیکار میکنن هکرهای پرسپولیس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif!!!

چي رو هکيدن ؟

3..

MoJtaBa.R
15-04-2009, 13:49
در گفت و گو با فارس
وينگادا: نيكبخت از ليست پرسپوليس خارج مي‌شود
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: غيبت نيكبخت واحدي در تمرين امروز غيرموجه بود و به همين دليل نام اين بازيكن براي بازي فردا از ليست خارج مي‌شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نلو وينگادا در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره مدت قراردادش اظهار داشت: درست نيست در مورد تمديد قرارداد حرف هايي مطرح شود. من با باشگاه پرسپوليس تا پايان سال 2010 قرارداد بسته ام و ديگر به مسائل حاشيه اي كاري ندارم. البته مسئولان باشگاه مي توانند عذر من را بخواهند.
وي در خصوص بازي روز آينده مقابل استقلال اهواز عنوان كرد: براي هر بازي برنامه داريم. همه مي دانند كه تمام بازي ها با نتيجه صفر بر صفر شروع مي شود پس الان نمي توانم حرف زيادي در مورد بازي با استقلال اهواز بزنم اما قطعا ما به برد فكر مي كنيم.
وينگادا درباره غايبان پرسپولس در اين بازي گفت: به شيري استراحت داده ايم و شايد دو بازيكن پرسپوليس نيز استراحت كنند.
وي در خصوص غيبت عليرضا نيكبخت واحدي در تمرين امروز تاكيد كرد: اين براي من نيز سئوال كه چرا امروز اين بازيكن در تمرين غيبت داشت. من هيچ خبري ندارم. به همين دليل او براي بازي فردا از ليست خارج مي شود.
اين مربي در جواب اين سئوال كه آيا ليست مازاد يا خريد داريد گفت: من ليست خاصي ندارم. اگر بازيكني را نخواهم مجبورم تا پايان فصل آن را نگه دارم. فعلا نه ليست مازاد و نه ليست خريد بازيكن نداده ام و اين مسئله يك شايعه است.
وينگادا خاطرنشان كرد: بايد به مقام سوم ليگ برتر برسيم. همچنين در مرحله دوم ليگ دوم قهرمانان آسيا پر قدرت تر ظاهر شويم؛ چون روزهاي سختي در پيش است

MoJtaBa.R
15-04-2009, 13:52
پس از تمرين امروز
انصاري‌فرد: اميدوارم غيبت نيكبخت موجه باشد
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: اميدوارم غيبت نيكبخت واحدي در تمرين امروز غيرموجه نباشد.

به گزارش خبرگزاري فارس، عباس انصاري فرد كه امروز در محل تمرين پرسپوليس حاضر شده بود در گفت و گو با خبرنگاران عنوان كرد: تمام تصميمات در يك تيم برعهده سرپرست و سرمربي تيم است. غيبت نيكبخت در تمرين امروز را آنها بايد بررسي كنند. من به عنوان مديرعامل نمي توانم در اين باره نظر بدهم.
وي افزود: اميدوارم غيبت نيكبخت در تمرين امروز موجه باشد چرا كه در غير اين صورت مربي يا سرپرست مي توانند درباره او تصميم گيري كنند.
انصاري فرد در جواب اين سئوال كه قرارداد وينگادا تا چه وقتي است؛ عنوان كرد: درست است قرارداد اين مربي تا پايان سال 2010 است اما موردي در قرارداد نوشته شده كه در پايان فصل جاري دو طرف با ارزيابي يكديگر مي توانند قرارداد را فسخ كنند. من الان نمي توانم بگويم وينگادا حتما در پرسپوليس مي ماند چون ممكن است اين موضوع در كار او تاثيرگذار باشد.
وي يادآور شد: در قرارداد موردي به نام تمديد يا كلمه اي به نام حتما نداريم. دو طرف اگر از همديگر راضي باشند احتمالا قرارداد وينگادا تا 2010سال خواهد بود.
انصاري فرد ادامه داد: تمام اين موارد را با احتياط انجام داديم. اگر خداي ناكرده در بازي هاي آسيايي مغلوب حريفان شويم آن وقت چه اتفاقي پيش خواهد آمد؟ آيا مي توانيم به وينگادا اطمينان كنيم؟
مديرعامل پرسپوليس تصريح كرد: دنبال اين هستيم كه با ايجاد انگيزه هميشه برنده باشيم. اين شرايط در حال حاضر بسيار خوب است و ما نيز مشغول ادامه دادن كار هستيم و تفاهم لازم را داريم اما باز هم مي گويم كه نمي توانم اعلام كنم كه وينگادا حتما تا سال 2010 با ما است.
انصاري فرد در جواب اين سئوال كه آيا غيبت نيكبخت واحدي ربطي به مسائل مالي دارد يا خير اظهار داشت: متاسفم كه اين صحبت ها بر سر زبان ها مي افتد. بازيكنان ما طبق قرارداد خود پول دريافت كرده اند. باشگاه به تعهدات مالي خود تا 60 درصد عمل كرده است. هيچ تهديدي از هيچ بازيكني بابت مسائل مالي نداشته ايم.
وي در جواب اين سئوال كه آيا ليست خريد يا مازاد داريد گفت: متاسفانه عده اي مي خواهند حاشيه سازي كنند. ما ليست مازاد نداريم و مذاكره با بازيكنان براي پيوستن به پرسپوليس و تقويت تيم را به پايان فصل موكول كرده ايم.
هيچكس در ليست مازاد ما نيست اما افرادي به تيم ما اضافه خواهند شد كه نقاط ضعف ما بپوشانند.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در خصوص اختلاف با حسين هدايتي تاكيد كرد: ما هيچ اختلافي نداريم. فعلا با بازيكني وارد مذاكره نشده ايم كه بخواهيم در خصوص آن با همديگر جر و بحث داشته باشيم. نظر سرمربي در اين خصوص براي ما مهم است. هيات مديره نيز اين مسائل را بررسي خواهد كرد اما اختلاف من و هدايتي شايعه است و به هيچ عنوان صحت ندارد.
انصاري فرد عنوان كرد: هيات مديره پرسپوليس با قدرت كار خود را ادامه مي دهد. اگر مي بينيد هدايتي سر تمرينات حاضر نمي شود دليلش اين است كه گرفتار است و بيرون از پرسپوليس نيز كارهايي دارد. من خودم هم اگر دير به تمرين پرسپوليس بيايم مطمئن باشيد به دنبال رفع مشكلات اين تيم هستم.
وي در پاسخ به اين سئوال كه آينده با توجه به شرايط مبهم وينگادا چه كسي مسئول انتخاب بازيكنان جديد براي فصل آينده است؛اظهار داشت: تا الان از وينگادا رضايت و با ايشان تعامل داريم. در بسياري از موارد نقطه نظرات وينگادا در كنار مشورت جواب مثبت داده است. تا وقتي وينگادا در پرسپوليس باشد با او تعامل داريم و به او اعلام كرديم كه مي تواند درباره جذب بازيكن نظر بدهد. البته افراد ديگري هم هستند كه در كادرفني پرسپوليس در اين مورد به ما كمك مي كنند.

MoJtaBa.R
15-04-2009, 13:55
سرپرست تيم استقلال اهواز:
مقابل پرسپوليس بازيكن محروم نداريم
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم استقلال اهواز گفت: در بازي مقابل پرسپوليس، بازيكن محروم نداريم و تمام بازيكنان مي‌توانند با نظر مربيان در تيم حضور داشته باشند.

بهمن روشنايي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار داشت: در بازي روز پنج‌شنبه مقابل پرسپوليس، تمام بازيكنان مي‌توانند حضور داشته باشند و مربيان در حال بررسي وضعيت بازيكنان براي حضور در تيم هستند.
وي افزود: بازيكنان تيم استقلال اهواز در اردوي 10 روزه‌اي در تهران توانستند با جديت تمرين كنند و انتظارات مربيان را برآورده سازند كه در اين مدت، تلاش مربيان و بازيكنان قابل تقدير است.
روشنايي با اشاره به روحيه بالاي بازيكنان استقلال اهواز گفت: در شرايط فعلي هيچ بازيكن مصدومي نداريم و همه بازيكنان در تمرين‌ها حضوري فعال دارند.
سرپرست تيم استقلال اهواز خاطر‌نشان كرد: با توجه به شرايط تيم استقلال اهواز در جدول مسابقات، تنها به برد در اين بازي فكر مي‌كنيم و به اين برد نياز مبرم داريم.
وي تاكيد كرد: خداداد عزيزي نيز در تمرين‌هاي تيم حضور فعال دارد و برنامه‌ريزي‌هاي اين مربي در تمرين‌ها و بازي‌ها هميشه به تيم كمك كرده است.
روشنايي خاطر‌نشان كرد: خداداد عزيزي به دليل محروميت، ديدارها را از سكو تماشا مي‌كند ولي در رقابت‌ها همه تحركات تيم را زير نظر داشته است.

MoJtaBa.R
15-04-2009, 13:57
در گفت و گو با فارس
احمدزاده: استقلال از ملوان خاطرات خوشي ندارد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ملوان گفت: قصد مرور تاريخ را ندارم اما استقلال از ملوان خاطرات خوشي ندارد.

محمد احمدزاده در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: ديدار با ذوب آهن بايد مسابقه خوبي از كار درآيد. بازيكنان ملوان بعد از بازي خوبي كه برابر مقاومت انجام دادند اكنون به شرايط مطلوب رسيده اند و اگر مثل آن ديدار بازي كنيم مي توانيم نتيجه بگيريم.
سرمربي ملوان در مورد اي كه اين تيم مي تواند در سرنوشت قهرماني استقلال نقش داشته باشد گفت: ما به اين مسائل كاري نداريم و فقط به تيم خودمان فكر مي كنيم. آنچه به ما مربوط مي شود اين است كه بايد مثل هميشه برابر حريف براي موفقيت تلاش كنيم.
احمدزاده در مورد اين فرضيه كه باشگاه ملوان دوست دارد استقلال قهرمان ليگ شود تا جام حذفي را جدي نگيرد و ملوان كار راحت تري داشته باشد؛ تصريح كرد: اول اينكه جام حذفي و ليگ چه ارتباطي مي تواند به هم داشته باشد؟ دوم اينكه مگر ما در فينال جام حذفي با استقلال بازي داريم؟ سوم اينكه از كجا معلوم استقلال بتواند برابر مس رفسنجان به برتري برسد و حريف ما شود؟ بنابراين ما وظيفه خود را به خوبي انجام خواهيم داد؛ چه ربطي بين جام حذفي و ليگ وجود داشته باشد چه وجود نداشته باشد. ما به دنبال ارتقاي مقام تيم در جدول ليگ برتر هستيم.
سرمربي ملوان درباره اينكه اين تيم در دومين دوره ليگ برتر خاطره خوشي از استقلال ندارد زيرا آبي پوشان باعث سقوط آنها به دسته اول شدند؛ گفت: به گذشته و تاريخ كاري ندارم. ضمن اينكه اگر قصد مرور گذشته را داشته باشيم بايد بگويم استقلال هم از ملوان خاطرات خوشي ندارد. من فقط به كسب برد تيم خود و خوشحالي هواداران ملوان فكر مي كنم.
ملوان فردا ميهمان ذوب آهن است.

amir_rahmani
15-04-2009, 13:58
نیکبخت نباشه بهتره....
چونکه به درد لیگ نمی خوره فقط برای آسیا خوبه....

JEFF_HARDY
15-04-2009, 13:59
زمان و مکان بازی بعد رو کسی لطف میکنه؟

MoJtaBa.R
15-04-2009, 14:03
استقلال اهواز

پرسپولیس

تاريخ برگزاري: 27 فروردین 88
زمان برگزاري: 17:15
محل برگزاري: تختی اهواز
داور: یدالله جهانبازی

MORINIO
15-04-2009, 14:04
زمان و مکان بازی بعد رو کسی لطف میکنه؟

فردا ساعت 17:15 در ورزشگاه تختی اهواز

MoJtaBa.R
15-04-2009, 14:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : سازمان ليگ حرفه اي برترين هاي اخلاق هفته هاي 31و32 هشتمين دوره مسابقات ليگ برتر را اعلام کرد كه در اين بين تيم هاي پرسپوليس و ذوب آهن به عنوان تيم هاي برتر اخلاق معرفي شدند.
به گزارش کانون هواداران پرسپولیس ، برترين هاي اخلاق هفته هاي 31و32 هشتمين دوره مسابقات ليگ برتر به اين شرح است :

هفته 31:
برترين بازيکن اخلاق: رحمان احمدي- فولاد مبارکه سپاهان
برترين مربي اخلاق: مجيد جلالي- فولاد خوزستان
ميزبان برتر اخلاق: هيئت فوتبال خوزستان و باشگاه استقلال اهواز
تيم برتر اخلاق: ذوب آهن اصفهان(ضمن قدرداني از تيم هاي راه آهن شهر ري-مس کرمان و صباي قم)

هفته 32:
برترين بازيکن اخلاق: عليرضا محمد - پرسپولیس
مربي اخلاق: سيد کاظم غياثيان - پيام خراسان
تيم برتر اخلاق: پرسپولیس
ميزبان برتر اخلاق: هيئت فوتبال استان فارس و باشگاه برق شيراز

MoJtaBa.R
15-04-2009, 14:10

MoJtaBa.R
15-04-2009, 14:13

m2stech
15-04-2009, 17:45
پرسپولیس خواهان تجدید نظر در سفر به آمریکا شد

در حالی که یک بار شورای برون مرزی سازمان تربیت بدنی با سفر تیم پرسپولیس به آمریکا مخالفت کرده است، مسولان این تیم خواستار برگزاری دومین جلسه با شورای برون مرزی شدند.

به گزارش ایپنا، روز گذشته(سه شنبه) در جلسه ای مشترک بین مسولان باشگاه پرسپولیس و شورای برون مرزی سازمان تربیت بدنی با سفر پرسپولیس در تابستان به آمریکا مخالفت شد و این در حالیاست که باشگاه پرسپولیس با توجه به قراردادی که با شرکت آلفا دارد باید برای برگزاری یک تورنمت به آمریکا برود تا مشکلی برای این باشگاه به وجود نیاید.

از این رو مسولان باشگاه پرسپولیس برای این که باز هم به خاطر این قرارداد دچار مشکل نشودند خواستار برگزاری یک جلسه دیگر با شورای برون مرزی شدند تا به نوعی این مشکل را حل کنند.

گفتنی است دومین جلسه مدیران باشگاه پرسپولیس با شورای برون مرزی سازمان تربیت بدنی هفته آینده برگزار می شود.

m2stech
15-04-2009, 17:51
پرسپولیس با کریمی به توافق رسید

باشگاه پرسپولیس تهران در جلسه محرمانه ای با علی کریمی برای تمدید قرارداد در فصل آینده به توافق رسیدند.

مدیران بلند پایه باشگاه پرسپولیس تهران در جلساتی محرمانه با علی کریمی هافبک میانی این تیم برای تمدید قرارداد با وی به توافق رسیده اند و قرار است در پایان فصل جاری مسابقات لیگ برتر با این بازیکن رسما قرارداد امضا کنند.

به واسطه درخشش کریمی در چند دیدار پایانی پرسپولیس و همچنین درخواست کادر فنی این تیم از هیات مدیره و با توجه به پیشنهاداتی که این بازیکن از تیم های خارجی به ویژه تیم های عربی داشت، مسولان پرسپولیس تصمیم گرفتند هر چه سریعتر با این بازیکن برای تمدید قرارداد به توافق برسند.

C. Breezy
15-04-2009, 18:37
سلام دوستان ..

من گلهای پرسپولیس رو ندیدم .. توی بازی با پیکان رو میگم ..

میشه یکی از دوستان لطف کنه و واسه دانلود بذاره ؟ ..

حجمش زیاد نباشه لطفا ..

ممنون

یا حق

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چرا دانلود ؟؟ خودم برات توضیح می دم ... گل اول ... توره یه پاس تو عمق برای کریمی ... کریمی اینو دریبل می کنه ، اونو دریبل می کنه .... اون یکی رو هم دریبل می کنه .... دریبل می کنه ، حالا پاس میده به خلیلی و گـــُـــــــــل !!!
گل دوم ... کریمی یهویی توپ رو از مدافع پیکان می گیره و میره جلو ... میرسه به دروازه بان ، دروازه بان رو دریبل می کنه و توپ رو رد می کنه ولی نـــَــــه !! دروازه بان روش خطا می کنه و فقط یه کارت زرد ... حالا زارع دوان دوان میاد و یه بحثی با کریمی می کنه و زارع میاد که پنالتی رو بزنه ... بصورت قاعم به به سمت دروازه می دوه و هیچ صبری هم نمی کنه ... توپ رو به موازات زمین و با ارتفاع 2.5 سانت از زمین به صورت عمود بر دروازه وارد می کند و گـــــُــل!! توپ نمی چسبه به تور دروازه و از تور میره بالا ... حالا می چسبه به طاق دروازه !! گـــــل !! گل گل گل گل گل گل گل !!! :27:
گرفتی چی شد ؟؟
اینم گل پیکان .... حالا مهاجم پیکان یه پاس در پشت محوطه جریمه می گیره .... بعله تعادل خودش رو از دست می ده و در حال افتادن پاش به توپ می خوره و گل ؟!؟! بعله گل شد ... همین :14: :27:

JEFF_HARDY
15-04-2009, 21:05
در گفت و گو با فارس
خليلي: اميدوارم دومين گلم را مقابل استقلال اهواز بزنم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اميدوارم دومين گلم در اين فصل را برابر استقلال اهواز بزنم.

محسن خليلي در گفت و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: خاطره خوبي از اهواز نداريم. فصل گذشته در اهواز با نتيجه 4 بر يك مغلوب شديم و براي اعاده حيثيت بايد تمام تلاش خود را انجام دهيم.
وي ادامه داد: كار سختي داريم اما اگر رتبه سوم جدول را مي خواهيم بايد بيش از گذشته تلاش كنيم. البته نبايد فراموش كنيم كه زمين ورزشگاه تختي اهواز براي بازيكنان تكنيكي ما مشكل‌ساز خواهد شد.
خليلي خاطرنشان كرد: دوست دارم دومين گلم را در اين فصل فردا براي پرسپوليس به ثمر برسانم تا اعتماد به نفسم بيشتر شود.
اين بازيكن درباره دريافت هزينه درمانش از فدراسيون فوتبال عنوان كرد: از دست كسي ناراحت نيستم اما توقع دارم هزينه درمانم از سوي فدراسيون پرداخت شود. قصد دارم بعد از بازي با استقلال اهواز و در هفته آينده براي روشن شدن تكليف طلبم به فدراسيون فوتبال بروم و با مسئولان گفت و گو كنم.
وي تاكيد كرد: در اين باره حرف بيشتري نمي‌زنم و همه چيز را به بعد موكول مي‌كنم.
پرسپوليس ساعت 17:15 فردا ميهمان استقلال اهواز است

JEFF_HARDY
15-04-2009, 21:05
در گفت و گو با فارس
پيرواني: هيچ فريادي در باشگاه پرسپوليس نزدم
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت:‌ به باشگاه پرسپوليس رفته‌ام اما هيچ داد و فريادي نزده‌ام.

افشين پيرواني در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: من 30 ميليون تومان از سال 1381 از باشگاه پرسپوليس طلب دارم ولي تا به امروز بي‌احترامي به كسي نكرده‌ام و از اينكه شايعاتي بر سر زبان‌ها افتاده واقعا متاسفم.
وي افزود: روز گذشته به باشگاه‌ پرسپوليس رفتم اما داد و بيدادي انجام ندادم چون ياد گرفته‌ام اگر بخواهم حقم را بگيرم بايد به طرف مقابلم احترام بگذارم.
مربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره بازي مقابل استقلال اهواز گفت: آخرين بازي‌هاي ليگ هميشه حساس است. ما بايد براي سكوي سوم بجنگيم و استقلال اهواز بايد براي ماندن در ليگ برتر بجنگد. در اين بازي تيمي موفق مي‌شود كه تمركز، انگيزه و تلاش بيشتري داشته باشد.
پيرواني ادامه داد: وضعيت ما در جدول براي كسب سكوي سوم ليگ برتر سخت است. با توجه به اينكه مس كرمان نتايج خوبي گرفته ما بايد بيشتر دقت كنيم چون در اين دو بازي از دست دادن امتياز يعني دور ماندن از ليگ قهرمانان آسيا در فصل آينده.
پيرواني در خصوص اعلام ليست مازاد از سوي كادر فني پرسپوليس گفت:‌ نه با كسي صحبت كرده‌ايم و نه بازيكن اخراجي داريم. ليست سياه هم نداريم.
وي يادآور شد: ما به فكر نگه داشتن تمام بازيكنانمان هستيم. مگر مي‌شود در اين شرايط حساس بخواهيم ليست اخراجي داشته باشيم؟ اين حاشيه‌ سازي برخي است كه به هر نحوي قصد دارند به تيم ضربه بزنند. البته مطمئن باشند با تدابيري كه انديشيده‌ايم به هيچ عنوان اجازه نمي‌دهيم فكر بازيكنان ما به اين حرف ها مشغول شود.

JEFF_HARDY
15-04-2009, 21:06
در گفت و گو با فارس
نيكبخت: تصادف مانع حضورم در تمرين پرسپوليس شد
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ‌تصادف و رفتن به بيمارستان مانع حضورم در تمرين پرسپوليس شد.

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: قصد غيبت در تمرين امروز را نداشتم ولي تصادف مانع حضورم در تمرين شد. مشكل كوچكي كه براي پايم به وجود آمد باعث شد مجبور شدم به بيمارستان آتيه بروم اما در حال حاضر خوشبختانه شرايطم خوب است.
وي ادامه داد: بازي سختي را مقابل استقلال اهواز داريم. به هيچ عنوان به خودم اجازه نمي‌دهم تيم را وارد حاشيه كنم البته بعضي‌ها از اين موضوع سوءاستفاده كردند و با غيبت من سعي كردند پرسپوليس را دچار مشكلاتي كنند كه من هرگز اجازه اين كار را به آنها نمي‌دهم.
نيكبخت يادآور شد:‌براي سه امتياز به اهواز مي‌رويم. اگر من به ميدان نروم مطمئن هستم بازيكنان جايگزين بسيار خوبي داريم.

JEFF_HARDY
15-04-2009, 21:07
با وجود اظهارنظر وينگادا
نيكبخت همراه پرسپوليس به اهواز رفت
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس همراه اين تيم به اهواز رفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، پرسپوليس ساعت 17 امروز براي ديدار مقابل استقلال اهواز راهي اين شهر شد.
در بين بازيكنان پرسپوليس مجتبي شيري و حسين بادامكي غايب بودند.
نكته جالب توجه در سفر امروز پرسپوليسي‌ها حضور نيكبخت واحدي در كاروان قرمزپوشان براي سفر به اهواز بود. او با حضور در فرودگاه به مدت 15 دقيقه با محمود خوردبين و وينگادا صحبت كرد و در باره غيبت در تمرين امروز صبح توضيحاتي داد و همراه تيمش به اهواز رفت.
اين در حالي است كه وينگادا صبح امروز اعلام كرده بود غيبت نيكبخت غير موجه بوده و وي به همين دليل از ليست پرسپوليس براي براي فردا خارج شده است.
پرسپوليس ساعت 17:15 فردا ميهمان استقالال اهواز است.

JEFF_HARDY
15-04-2009, 21:08
بقاي برق در ليگ برتر با كمك رئيس هيات مديره پرسپوليس
فلاح: هدايتي دوست دارد به فوتبال شيراز كمك كند
خبرگزاري فارس: اگر چه سقوط تيم فوتبال برق شيراز به دسته اول قطعي شده، اما اين احتمال وجود دارد كه اين تيم فصل آينده نيز در ليگ برتر حضور داشته باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سقوط تيم برق شيراز به ليگ دسته اول براي مسئولان قديمي‌ترين تيم ليگ برتر قابل هضم نيست.
صحبت‌هاي رسول فلاح‌ در برنامه تلويزيوني 90 بيانگر اين موضوع است كه سران اين باشگاه بر آن هستند از طريق كمك‌هاي رئيس‌جمهوري و خريد امتياز يك تيم ليگ برتري برق شيراز را در ليگ برتر حفظ كنند.
رايزني‌هاي مديران برق براي به سرانجام رسيدن اين موضوع مثل هميشه در چنين زماني باعث گمانه‌زني‌هاي گاه درست و گاه اشتباه شده است.
محتمل‌ترين قضيه مربوط به اين بحث، حضور حسين هدايتي در اين ماجرا است. در صورتي كه تيم استيل آذين با مالكيت هدايتي به ليگ برتر صعود كند، اين گمانه‌زني وجود دارد كه سران برق شيراز با رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس وارد مذاكره شده و امتياز تيم برق شيراز را با استيل آذين معاوضه كنند.
اين گمانه‌زني‌ها در حالي در مورد قديمي ترين تيم فوتبال شيراز در جريان است كه حرف‌هاي رسول فلاح به عنوان مديرعامل اين باشگاه مي‌تواند به ابهامات پاسخ دهد.
فلاح در اين باره به خبرگزاري‌ فارس گفت: من براي هدايتي ارزش قائلم و مي‌دانم كه ايشان همواره دوست دارند به جامعه فوتبال خدمت كنند اما واقعيت اين است كه ما با او مذاكره‌اي نداشته‌ايم.
وي افزود: دوست دارم هر كسي كه كاري از دستش برمي‌آيد براي برق شيراز انجام دهد. برق تيم پرطرفداري است و اميدوارم هدايتي و امثال هدايتي‌ها به كمك اين تيم بيايند.
فلاح ادامه داد: مي‌خواهيم ابتدا وضعيت مالي باشگاه مشخص شود. مگر نه اينكه ملوان انزلي با مساعدت رئيس‌جمهوري به شركت خصوصي برده شده است. در مورد برق شيراز هم اين اتفاق مي‌تواند رخ بدهد. در شيراز هم شركت‌هاي خصوصي وجود دارد.
مديرعامل باشگاه برق شيراز تاكيد كرد: هر گاه وضعيت مالي باشگاه مشخص شد مي‌توان به خريد يا معاوضه امتياز تيم ليگ برتري مثل استيل آذين يا هر تيم ديگري فكر كرد. من تا به حال با هدايتي صحبتي نداشتم اما دوست دارم با ايشان صحبتي داشته باشم. مي‌دانم كه ايشان برق و شهر شيراز را دوست دارد.
با اين حال شنيده‌ها حكايت از اين دارد كه امتياز استيل آذين در صورت صعود به ليگ برتر به برق واگذار مي‌شود. استيل آذين هم اكنون در ليگ دسته اول صدرنشين است و شانس زيادي براي صعود به ليگ برتر دارد. اين محتمل ترين اتفاقي است كه از درصد بالايي براي به وقوع پيوستن برخوردار است.

JEFF_HARDY
15-04-2009, 21:08
براي ديدار مقابل مراكش و گابون
آتسو 13 خرداد راهي توگو مي‌شود
خبرگزاري فارس: مدافع توگويي تيم فوتبال پرسپوليس 13 خرداد براي ديدار مقابل گابون و مراكش راهي كشورش مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس فرانك آتسو براي همراهي تيم‌ ملي كشورش در ديدار مقابل گابون و مراكش در چارچوب رقابت‌هاي مقدماتي كه در تاريخ 16 و 30 خرداد برگزار مي‌شود 13 خرداد راهي توگو مي‌شود.
امكان دارد آتسو در اين فاصله به ايران بازگردد.

JEFF_HARDY
15-04-2009, 21:09
اخبار كوتاه سپاهان/
حضور مدرس AFC در اصفهان و پاسخ ساكت به انصاري‌فرد
خبرگزاري فارس: به منظور آموزش مقررات رسانه‌اي AFC، مسئول رسانه‌اي كنفدراسيون فوتبال آسيا يكشنبه وارد اصفهان مي‌شود

*ساكت درباره شايعه بركناري فرهاد كاظمي گفت: اين جوسازي‌ها از سوي برخي رسانه‌هاي مختص به پرسپوليسي‌هاست و اين خبر صحت ندارد.
عباس انصاري‌فر مديرعامل پرسپوليس اين مصاحبه ساكت را نوعي فرافكني خوانده بود و همين دليل سايت باشگاه سپاهان قصد دارد پاسخي را در اين زمينه به مديرعامل پرسپوليس بدهد. سپاهاني‌ها معتقدند مصاحبه ساكت ارتباط مستقيم به شخص مديرعامل پرسپوليس نداشته و وي خطابش به برخي رسانه‌ها بوده است.

JEFF_HARDY
15-04-2009, 21:10
در گفت و گو با فارس
رضايي: دوست دارم در پرسپوليس بمانم
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تمايل دارم در فصل آينده هم در اين تيم بمانم.

رحمان رضايي در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: پس از برد مقابل پيكان در شرايط ايده آل هستيم و براي گرفتن 3 امتياز به اهواز مي رويم اما بايد منتظر يك روز سخت باشيم. من هم در شرايط خوبي به سر مي برم و اميدوارم براي پرسپوليس بازيكن موثري باشم.
رضايي خاطرنشان كرد: استقلال اهواز براي سقوط نكردن دست به هر كاري مي زند و مطمئنا انگيزه آنها برابر ما چند برابر است. پرسپوليس نيز با توجه به شرايط خاص خود و كسب سكوي سوم فقط بايد به برد فكر كند. اين موضوع حساسيت بازي را افزايش مي دهد.
اين بازيكن درباره تمديد قرارداد با پرسپوليس تاكيد كرد: خيلي دوست دارم فصل آينده هم در پرسپوليس باشم اما بايد شرايط طوري باشد كه بتوانم به اين هدف برسم. در انتهاي فصل بهتر مي توانم در اين باره تصميم گيري كنم.

JEFF_HARDY
15-04-2009, 21:12
پس از تمرين امروز
انصاري‌فرد: اميدوارم غيبت نيكبخت موجه باشد
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: اميدوارم غيبت نيكبخت واحدي در تمرين امروز غيرموجه نباشد.

به گزارش خبرگزاري فارس، عباس انصاري فرد كه امروز در محل تمرين پرسپوليس حاضر شده بود در گفت و گو با خبرنگاران عنوان كرد: تمام تصميمات در يك تيم برعهده سرپرست و سرمربي تيم است. غيبت نيكبخت در تمرين امروز را آنها بايد بررسي كنند. من به عنوان مديرعامل نمي توانم در اين باره نظر بدهم.
وي افزود: اميدوارم غيبت نيكبخت در تمرين امروز موجه باشد چرا كه در غير اين صورت مربي يا سرپرست مي توانند درباره او تصميم گيري كنند.
انصاري فرد در جواب اين سئوال كه قرارداد وينگادا تا چه وقتي است؛ عنوان كرد: درست است قرارداد اين مربي تا پايان سال 2010 است اما موردي در قرارداد نوشته شده كه در پايان فصل جاري دو طرف با ارزيابي يكديگر مي توانند قرارداد را فسخ كنند. من الان نمي توانم بگويم وينگادا حتما در پرسپوليس مي ماند چون ممكن است اين موضوع در كار او تاثيرگذار باشد.
وي يادآور شد: در قرارداد موردي به نام تمديد يا كلمه اي به نام حتما نداريم. دو طرف اگر از همديگر راضي باشند احتمالا قرارداد وينگادا تا 2010سال خواهد بود.
انصاري فرد ادامه داد: تمام اين موارد را با احتياط انجام داديم. اگر خداي ناكرده در بازي هاي آسيايي مغلوب حريفان شويم آن وقت چه اتفاقي پيش خواهد آمد؟ آيا مي توانيم به وينگادا اطمينان كنيم؟
مديرعامل پرسپوليس تصريح كرد: دنبال اين هستيم كه با ايجاد انگيزه هميشه برنده باشيم. اين شرايط در حال حاضر بسيار خوب است و ما نيز مشغول ادامه دادن كار هستيم و تفاهم لازم را داريم اما باز هم مي گويم كه نمي توانم اعلام كنم كه وينگادا حتما تا سال 2010 با ما است.
انصاري فرد در جواب اين سئوال كه آيا غيبت نيكبخت واحدي ربطي به مسائل مالي دارد يا خير اظهار داشت: متاسفم كه اين صحبت ها بر سر زبان ها مي افتد. بازيكنان ما طبق قرارداد خود پول دريافت كرده اند. باشگاه به تعهدات مالي خود تا 60 درصد عمل كرده است. هيچ تهديدي از هيچ بازيكني بابت مسائل مالي نداشته ايم.
وي در جواب اين سئوال كه آيا ليست خريد يا مازاد داريد گفت: متاسفانه عده اي مي خواهند حاشيه سازي كنند. ما ليست مازاد نداريم و مذاكره با بازيكنان براي پيوستن به پرسپوليس و تقويت تيم را به پايان فصل موكول كرده ايم.
هيچكس در ليست مازاد ما نيست اما افرادي به تيم ما اضافه خواهند شد كه نقاط ضعف ما بپوشانند.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در خصوص اختلاف با حسين هدايتي تاكيد كرد: ما هيچ اختلافي نداريم. فعلا با بازيكني وارد مذاكره نشده ايم كه بخواهيم در خصوص آن با همديگر جر و بحث داشته باشيم. نظر سرمربي در اين خصوص براي ما مهم است. هيات مديره نيز اين مسائل را بررسي خواهد كرد اما اختلاف من و هدايتي شايعه است و به هيچ عنوان صحت ندارد.
انصاري فرد عنوان كرد: هيات مديره پرسپوليس با قدرت كار خود را ادامه مي دهد. اگر مي بينيد هدايتي سر تمرينات حاضر نمي شود دليلش اين است كه گرفتار است و بيرون از پرسپوليس نيز كارهايي دارد. من خودم هم اگر دير به تمرين پرسپوليس بيايم مطمئن باشيد به دنبال رفع مشكلات اين تيم هستم.
وي در پاسخ به اين سئوال كه آينده با توجه به شرايط مبهم وينگادا چه كسي مسئول انتخاب بازيكنان جديد براي فصل آينده است؛اظهار داشت: تا الان از وينگادا رضايت و با ايشان تعامل داريم. در بسياري از موارد نقطه نظرات وينگادا در كنار مشورت جواب مثبت داده است. تا وقتي وينگادا در پرسپوليس باشد با او تعامل داريم و به او اعلام كرديم كه مي تواند درباره جذب بازيكن نظر بدهد. البته افراد ديگري هم هستند كه در كادرفني پرسپوليس در اين مورد به ما كمك مي كنند.

JEFF_HARDY
15-04-2009, 21:13
سرپرست تيم استقلال اهواز:
مقابل پرسپوليس بازيكن محروم نداريم
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم استقلال اهواز گفت: در بازي مقابل پرسپوليس، بازيكن محروم نداريم و تمام بازيكنان مي‌توانند با نظر مربيان در تيم حضور داشته باشند.

بهمن روشنايي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار داشت: در بازي روز پنج‌شنبه مقابل پرسپوليس، تمام بازيكنان مي‌توانند حضور داشته باشند و مربيان در حال بررسي وضعيت بازيكنان براي حضور در تيم هستند.
وي افزود: بازيكنان تيم استقلال اهواز در اردوي 10 روزه‌اي در تهران توانستند با جديت تمرين كنند و انتظارات مربيان را برآورده سازند كه در اين مدت، تلاش مربيان و بازيكنان قابل تقدير است.
روشنايي با اشاره به روحيه بالاي بازيكنان استقلال اهواز گفت: در شرايط فعلي هيچ بازيكن مصدومي نداريم و همه بازيكنان در تمرين‌ها حضوري فعال دارند.
سرپرست تيم استقلال اهواز خاطر‌نشان كرد: با توجه به شرايط تيم استقلال اهواز در جدول مسابقات، تنها به برد در اين بازي فكر مي‌كنيم و به اين برد نياز مبرم داريم.
وي تاكيد كرد: خداداد عزيزي نيز در تمرين‌هاي تيم حضور فعال دارد و برنامه‌ريزي‌هاي اين مربي در تمرين‌ها و بازي‌ها هميشه به تيم كمك كرده است.
روشنايي خاطر‌نشان كرد: خداداد عزيزي به دليل محروميت، ديدارها را از سكو تماشا مي‌كند ولي در رقابت‌ها همه تحركات تيم را زير نظر داشته است

JEFF_HARDY
15-04-2009, 21:19
میثاق معمارزاده: به فکر پیوستن به استقلال نیستم.

میثاق معمارزاده گفت: به دلیل تصمیمات اشتباه برخی از مدیران باشگاه مجبورم بازی‌های پرسپولیس را از تلویزیون ببینم.
*مصدومیت کامل برطرف شده یا اینکه باید در انتظار گذر زمان جهت بهبودی کامل باشید؟
دقیقا از بازی با صبا باتری شرایط حضور در مسابقه را پیدا کرده‌ام. متاسفانه با قانون فدراسیون فوتبال و تصمیمات اشتباه برخی از مدیران مواجه شده‌ام، تا اجبارا از تلویزیون شاهد بازی پرسپولیس باشم.
* با این وجود نگرانی و ناراحتی‌ات کم نیست؟‌
وقتی به آقایان می‌گفتم به زودی برمی‌گردم باور نداشتند، اگر امروز دلخورم به خاطر ریاضت‌هایی است که کشیده‌ام. ۷ ماه است که مثل بیماران غذا می‌خورم. روزی سه جلسه و در برخی روزها و هفته‌ها ۴ جلسه تمرین کرده‌ام. درست برعکس روالی که در ایران است. اینجا بازیکن مصدوم یک جلسه وزنه می‌زند و استخر می‌رود، اما در کلینیک تخصصی آلمان از صبح تا بعدازظهر در اختیار آنهایی.
* نظر وینگادا در این رابطه چیست؟‌
اولین روزی که مرا دید گفت: «به زودی از تو استفاده می‌کنم، به من گفته‌اند که دروازه‌بان اول تیم بوده‌ای» جریان را به وینگادا توضیح دادم تا متوجه شود حق بازی کردن در لیگ را ندارم. وقتی شنید می‌خندید و بعد گفت: "قانون عجیبی در فوتبال‌تان حاکم است. در هیچ جای دنیا چنین قانونی وجود ندارد. این‌ طوری که هم بازیکن ضرر می‌کند و هم باشگاه سرمایه‌اش به هدر می‌رود. "
* قرار بود در بازی با الغرافه از تو استفاده کنند اما این اتفاق نیفتاد؟
وینگادا با من صحبت کرد. او از نظر فنی اعتقاد زیادی به من دارد. از گوشه کنار هم به من گفته بودند که بازی می‌کنم، اما تصمیم یکباره تغییر کرد. البته مقصر خودم هستم. در فوتبال ما همه چیز به مستطیل سبز مربوط نمی‌شود. باید یاد بگیرم وگرنه...
* نظرت در مورد عملکرد "حقیقی" چیست؟
علیرضا هم تیمی من است. در مورد عملکردش نه حرفی زده‌ام و نه می‌زنم. خوب یا بد بودن بازیکن مساله‌ای است که به کادر فنی برمی‌گردد. حرف من هم اجرای عدالت است. هر کس که خوب بود بازی می‌کند اصلا چرا نظر عابدزاده را نمی‌پرسید؟
* با وجود ناراحتی که از مسوولان پرسپولیس دارید آیا به مانند حقیقی تمدید قراردادت را به پایان فصل موکول می‌کنی یا حاضری یکسال دیگر تمدید کنی؟
شما هر سوالی که می‌پرسید حقیقی را هم مثال می‌زنید. من در مورد وضعیتم فعلا تصمیمی نگرفته‌ام. نه سال خوبی را شروع کردم و نه برخورد مناسبی با من شد. باید بیشتر فکر کنم تا در نهایت تصمیم عاقلانه‌تری بگیریم. با ۲۵ سال سن جای پیشرفت زیادی دارم. در فوتبال ما پهلوان زنده را عشق است. باید خوب باشی تا همه به دنبالت باشند. یک یک قانون نانوشته در فوتبال ما است.
* اما شنیده‌ها حاکی از مذاکره شما با تیم‌های دیگری است؟‌
آنقدر به اصول حرفه‌ای واقفم که در چنین شرایطی به دنبال مذاکره با تیمی نباشم من چنین ادعایی را رد می‌کنم و به هیچ وجه هم تایید نمی‌کنم.
* اما شما روز گذشته با دوست صمیمی امیر قلعه‌نویی و مدیر نقل و انتقالات این فصل استقلال دیدار داشته‌اید؟
آقای "بهنام" دوست صمیمی من است. رفتن من به دفتر او چیز تازه‌ای نیست. سالهاست با او رفیقم. ملاقات ما هم ربطی به استقلال نداشت، حتی در مورد فوتبال هم نبود.
* در فوتبال ما ابتدا همه تکذیب می‌کنند بعد از مدتی که بحث جدی شد همه چیز را علنی می‌کنند؟‌
این ملاقات هیچ ربطی به مسائل فوتبال نداشته، با احترام خاصی که برای مسوولان و تماشاگران استقلال قائلم، لازم است بگوییم که به هیچ وجه به فکر پیوستن به استقلال نیستم.
* عدم پرداخت هزینه‌ی جراحی شما از سوی مسوولان پرسپولیس و رفتن شما به دفتر مدیر پیشین نقل و انتقالات استقلال این ذهنیت را به وجود می‌آورد که با دلخوری که دارید به فکر پیوستن به تیم رقیب باشید؟
بنده هیچ مشکلی با مسوولان پرسپولیس ندارم و دیدن یک دوست قدیمی هم هیچ ربطی به تیم استقلال ندارد.

MoJtaBa.R
15-04-2009, 21:41

MoJtaBa.R
15-04-2009, 21:44
میثاق معمارزاده: به فکر پیوستن به استقلال نیستم.

میثاق معمارزاده گفت: به دلیل تصمیمات اشتباه برخی از مدیران باشگاه مجبورم بازی‌های پرسپولیس را از تلویزیون ببینم.
*مصدومیت کامل برطرف شده یا اینکه باید در انتظار گذر زمان جهت بهبودی کامل باشید؟
دقیقا از بازی با صبا باتری شرایط حضور در مسابقه را پیدا کرده‌ام. متاسفانه با قانون فدراسیون فوتبال و تصمیمات اشتباه برخی از مدیران مواجه شده‌ام، تا اجبارا از تلویزیون شاهد بازی پرسپولیس باشم.
* با این وجود نگرانی و ناراحتی‌ات کم نیست؟‌
وقتی به آقایان می‌گفتم به زودی برمی‌گردم باور نداشتند، اگر امروز دلخورم به خاطر ریاضت‌هایی است که کشیده‌ام. ۷ ماه است که مثل بیماران غذا می‌خورم. روزی سه جلسه و در برخی روزها و هفته‌ها ۴ جلسه تمرین کرده‌ام. درست برعکس روالی که در ایران است. اینجا بازیکن مصدوم یک جلسه وزنه می‌زند و استخر می‌رود، اما در کلینیک تخصصی آلمان از صبح تا بعدازظهر در اختیار آنهایی.
* نظر وینگادا در این رابطه چیست؟‌
اولین روزی که مرا دید گفت: «به زودی از تو استفاده می‌کنم، به من گفته‌اند که دروازه‌بان اول تیم بوده‌ای» جریان را به وینگادا توضیح دادم تا متوجه شود حق بازی کردن در لیگ را ندارم. وقتی شنید می‌خندید و بعد گفت: "قانون عجیبی در فوتبال‌تان حاکم است. در هیچ جای دنیا چنین قانونی وجود ندارد. این‌ طوری که هم بازیکن ضرر می‌کند و هم باشگاه سرمایه‌اش به هدر می‌رود. "
* قرار بود در بازی با الغرافه از تو استفاده کنند اما این اتفاق نیفتاد؟
وینگادا با من صحبت کرد. او از نظر فنی اعتقاد زیادی به من دارد. از گوشه کنار هم به من گفته بودند که بازی می‌کنم، اما تصمیم یکباره تغییر کرد. البته مقصر خودم هستم. در فوتبال ما همه چیز به مستطیل سبز مربوط نمی‌شود. باید یاد بگیرم وگرنه...
* نظرت در مورد عملکرد "حقیقی" چیست؟
علیرضا هم تیمی من است. در مورد عملکردش نه حرفی زده‌ام و نه می‌زنم. خوب یا بد بودن بازیکن مساله‌ای است که به کادر فنی برمی‌گردد. حرف من هم اجرای عدالت است. هر کس که خوب بود بازی می‌کند اصلا چرا نظر عابدزاده را نمی‌پرسید؟
* با وجود ناراحتی که از مسوولان پرسپولیس دارید آیا به مانند حقیقی تمدید قراردادت را به پایان فصل موکول می‌کنی یا حاضری یکسال دیگر تمدید کنی؟
شما هر سوالی که می‌پرسید حقیقی را هم مثال می‌زنید. من در مورد وضعیتم فعلا تصمیمی نگرفته‌ام. نه سال خوبی را شروع کردم و نه برخورد مناسبی با من شد. باید بیشتر فکر کنم تا در نهایت تصمیم عاقلانه‌تری بگیریم. با ۲۵ سال سن جای پیشرفت زیادی دارم. در فوتبال ما پهلوان زنده را عشق است. باید خوب باشی تا همه به دنبالت باشند. یک یک قانون نانوشته در فوتبال ما است.
* اما شنیده‌ها حاکی از مذاکره شما با تیم‌های دیگری است؟‌
آنقدر به اصول حرفه‌ای واقفم که در چنین شرایطی به دنبال مذاکره با تیمی نباشم من چنین ادعایی را رد می‌کنم و به هیچ وجه هم تایید نمی‌کنم.
* اما شما روز گذشته با دوست صمیمی امیر قلعه‌نویی و مدیر نقل و انتقالات این فصل استقلال دیدار داشته‌اید؟
آقای "بهنام" دوست صمیمی من است. رفتن من به دفتر او چیز تازه‌ای نیست. سالهاست با او رفیقم. ملاقات ما هم ربطی به استقلال نداشت، حتی در مورد فوتبال هم نبود.
* در فوتبال ما ابتدا همه تکذیب می‌کنند بعد از مدتی که بحث جدی شد همه چیز را علنی می‌کنند؟‌
این ملاقات هیچ ربطی به مسائل فوتبال نداشته، با احترام خاصی که برای مسوولان و تماشاگران استقلال قائلم، لازم است بگوییم که به هیچ وجه به فکر پیوستن به استقلال نیستم.
* عدم پرداخت هزینه‌ی جراحی شما از سوی مسوولان پرسپولیس و رفتن شما به دفتر مدیر پیشین نقل و انتقالات استقلال این ذهنیت را به وجود می‌آورد که با دلخوری که دارید به فکر پیوستن به تیم رقیب باشید؟
بنده هیچ مشکلی با مسوولان پرسپولیس ندارم و دیدن یک دوست قدیمی هم هیچ ربطی به تیم استقلال ندارد.

اين مصطفوي رو ايشا . . . خدا بيامرزه

هر چي تشنجه از اين استقلالي به وجود اومده

مجید فینا
15-04-2009, 22:18
دوستان بازی پرسپولیس ساعت چنده ؟

Mahdi_Moosavi
15-04-2009, 22:38
دوستان بازی پرسپولیس ساعت چنده ؟

resident_evil
15-04-2009, 23:09
فردا فقط يه بازي نشون ميدن !!!
الان زدم text ديدم زده بازي استقلال پخش ميشه !!!
چي كار كنيم حالا ؟‌:دي

JEFF_HARDY
16-04-2009, 10:06
بازی رو نشون نمی دن،مثل اینکه همه بازی ها همزمان هست.بازی استقلال رو شبکه 3 پخش میکنه،بازی ذوب آهن رو شبکه 3

ali_ranger22
16-04-2009, 11:06
بازی رو نشون نمی دن،مثل اینکه همه بازی ها همزمان هست.بازی استقلال رو شبکه 3 پخش میکنه،بازی ذوب آهن رو شبکه 3

این جفتش دو تا شد :31:

mehdi_360
16-04-2009, 11:27
حالا بازی رو شبکه 3 پخش میکنه یا نه؟
دیشب موقع بازی منچستر زیرنویس کرد من متوجه نشدم چی نوشته بود فقط فهمیدم یه بازی رو شبکه 2 میخواد بزاره...
بازی استقلال ساعت چنده؟؟

ferdfe
16-04-2009, 11:38
همه بازي ها ساعت 17:15
استقلال و شبكه 3 نشون مي ده
ذوب اهن رو شبكه 2

اگر پيروزي هم گلي زد ميره رو شبكه 3 !!!

مس كرمان هم شبكه 5 كرمان :دي

MoJtaBa.R
16-04-2009, 14:21
در گفت و گو با فارس
خليلي: اميدوارم دومين گلم را مقابل استقلال اهواز بزنم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اميدوارم دومين گلم در اين فصل را برابر استقلال اهواز بزنم.

محسن خليلي در گفت و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: خاطره خوبي از اهواز نداريم. فصل گذشته در اهواز با نتيجه 4 بر يك مغلوب شديم و براي اعاده حيثيت بايد تمام تلاش خود را انجام دهيم.
وي ادامه داد: كار سختي داريم اما اگر رتبه سوم جدول را مي خواهيم بايد بيش از گذشته تلاش كنيم. البته نبايد فراموش كنيم كه زمين ورزشگاه تختي اهواز براي بازيكنان تكنيكي ما مشكل‌ساز خواهد شد.
خليلي خاطرنشان كرد: دوست دارم دومين گلم را در اين فصل فردا براي پرسپوليس به ثمر برسانم تا اعتماد به نفسم بيشتر شود.
اين بازيكن درباره دريافت هزينه درمانش از فدراسيون فوتبال عنوان كرد: از دست كسي ناراحت نيستم اما توقع دارم هزينه درمانم از سوي فدراسيون پرداخت شود. قصد دارم بعد از بازي با استقلال اهواز و در هفته آينده براي روشن شدن تكليف طلبم به فدراسيون فوتبال بروم و با مسئولان گفت و گو كنم.
وي تاكيد كرد: در اين باره حرف بيشتري نمي‌زنم و همه چيز را به بعد موكول مي‌كنم.
پرسپوليس ساعت 17:15 فردا ميهمان استقلال اهواز است.

MoJtaBa.R
16-04-2009, 14:22
با وجود اظهارنظر وينگادا
نيكبخت همراه پرسپوليس به اهواز رفت
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس همراه اين تيم به اهواز رفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، پرسپوليس ساعت 17 امروز براي ديدار مقابل استقلال اهواز راهي اين شهر شد.
در بين بازيكنان پرسپوليس مجتبي شيري و حسين بادامكي غايب بودند.
نكته جالب توجه در سفر امروز پرسپوليسي‌ها حضور نيكبخت واحدي در كاروان قرمزپوشان براي سفر به اهواز بود. او با حضور در فرودگاه به مدت 15 دقيقه با محمود خوردبين و وينگادا صحبت كرد و در باره غيبت در تمرين امروز صبح توضيحاتي داد و همراه تيمش به اهواز رفت.
اين در حالي است كه وينگادا صبح امروز اعلام كرده بود غيبت نيكبخت غير موجه بوده و وي به همين دليل از ليست پرسپوليس براي براي فردا خارج شده است.
پرسپوليس ساعت 17:15 فردا ميهمان استقالال اهواز است

MoJtaBa.R
16-04-2009, 14:23
در گفت و گو با فارس
نيكبخت: تصادف مانع حضورم در تمرين پرسپوليس شد
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ‌تصادف و رفتن به بيمارستان مانع حضورم در تمرين پرسپوليس شد.

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: قصد غيبت در تمرين امروز را نداشتم ولي تصادف مانع حضورم در تمرين شد. مشكل كوچكي كه براي پايم به وجود آمد باعث شد مجبور شدم به بيمارستان آتيه بروم اما در حال حاضر خوشبختانه شرايطم خوب است.
وي ادامه داد: بازي سختي را مقابل استقلال اهواز داريم. به هيچ عنوان به خودم اجازه نمي‌دهم تيم را وارد حاشيه كنم البته بعضي‌ها از اين موضوع سوءاستفاده كردند و با غيبت من سعي كردند پرسپوليس را دچار مشكلاتي كنند كه من هرگز اجازه اين كار را به آنها نمي‌دهم.
نيكبخت يادآور شد:‌براي سه امتياز به اهواز مي‌رويم. اگر من به ميدان نروم مطمئن هستم بازيكنان جايگزين بسيار خوبي داريم

JEFF_HARDY
16-04-2009, 14:24
صفحه 1752 این خبر ها گذاشته شده مجتبی خان

MoJtaBa.R
16-04-2009, 14:25

MoJtaBa.R
16-04-2009, 14:28
صفحه 1752 این خبر ها گذاشته شده مجتبی خان

خان خودتي گلم

معذرت از اينکه بدون مطالعه اينکار رو کردم

ROOTKIT
16-04-2009, 15:16
من نمیدونم مگه ذوب آهن غیر از اصفهان هم طرفدار داره که بازی اونو شبکه سه زنده پخش میکنه. همون شبکه اصفهان پخش زنده میکنه کافیه . صدا و سیما بعضی موقعا چه مسخره بازیهایی در میاره. اکثریت رو از دیدن بازی تیمشون محروم می کنه بعد می چسبه به اقلیت .

B3HZ@D
16-04-2009, 15:37
حالا نتیجه رو از کجا بفهمیم؟

yoosef_st
16-04-2009, 16:45
من نمیدونم مگه ذوب آهن غیر از اصفهان هم طرفدار داره که بازی اونو شبکه سه زنده پخش میکنه. همون شبکه اصفهان پخش زنده میکنه کافیه . صدا و سیما بعضی موقعا چه مسخره بازیهایی در میاره. اکثریت رو از دیدن بازی تیمشون محروم می کنه بعد می چسبه به اقلیت .
دوست عزیز حتما که نباید طرفدارش باشن. الان نتیجه بازی ذوب آهن برای استق لالی ها و حتی خود ما هم مهمه.

ali_ranger22
16-04-2009, 17:22
بازی 0-0 شدش
اعصابم خرد شد از دست این مس ! اه همش می بره !
قیافه ی قلعه نوعی رو من می دیدم عشق می کردم ! داشت اشکش در میومد ! :27:

momkhbpsp
16-04-2009, 18:09
دیگه با مایلی کلنگ نتونستن تبانی کنند
1-1 مساوی
یادش بخیر پارسال پرسپولیس تو یه همچین بازی صباباتری که حتی امید قهرمانی رو داشت ترکوند اونوقت اینا با زمین انداختن خودشون میخوان گل بزنن

sudotux
16-04-2009, 18:12
پرسپولیس ۱ - ۲ استقلال اهواز

با برد سپاهان و مس برابر حریفانشان , نه تنها سومی رو از دست دادیم بلکه چهارمی رو هم از دست دادیم !!!!!!!!!!

چون اگر یکی از سه تیم اول تا سوم لیگ برتر قهرمان جام حذفی بشه , تیم چهارم لیگ برتر سهمیه ی آسیا رو بدست میاره !!!!!!!!!

:41::41::41:

amir_rahmani
16-04-2009, 18:13
پرسپولیس 2 بر 1 باخت

amir_rahmani
16-04-2009, 18:15
مطمئنا قهرمان حذفی ما هستیم....

momkhbpsp
16-04-2009, 18:16

تایید میشه

sudotux
16-04-2009, 18:22

با این مربی بعید می دونم !! این چه ترکیبی بود که توی زمین گذاشته بود !!

استقلال اهواز ضعیف ترین دفاع لیگ رو داشت ( با توجه به آمار ) , ولی همونطور که دیدیم وینگادا تیم رو با یه ترکیب ( اگر نگیم دفاعی !! ) غیر هجومی وارد زمین کرد !

چرا نباید بازیکنانی همچون زارع , پتروویچ و خلیلی از اول توی زمین باشند ؟؟

ali_ranger22
16-04-2009, 18:22
حیف شد باختیم !
از اونور حالم به هم خورد از این بازی استقلال ! کارشون شده بود افتادن تو محوطه جریمه !
قیافه ی قلعه نوعی هم که دیگه بماند ! کلی حال کردیم !
جالبه پارسال ما تو کورس قهرمانی بودیم چند هفته ی آخر لیگ استادیوم بالای 70000 می رفتن ولی استقلال تو این بازیش که اینقدر مهم بود براشون فک کنم 20 تا رفتن !! :27:
ذوب آهن قهرمانه ! میتونم بگم به حقش رسید

arash_m
16-04-2009, 18:23
با اینجور بازی کردن بعید میدونم قهرمان بشیم.همین سپاهان لولمون میکنه.

ali_ranger22
16-04-2009, 18:25
تیم ما تو آسیا و حذفی مطمئن باشین با لیگ فرق داره .. آسیا رو که فهمیدیم ولی حذفی هم همینطوری خواهد بود ..شک نکنین
ما قهرمان حذفی هستیم

amir_rahmani
16-04-2009, 18:28
اصفهان عروسیه...................تهران . . ن سوزیه
پارسال اینو توی آخرین بازی ما بر عکس می گفتیم....

بی باک بی بال
16-04-2009, 18:34
پاک شود

د

ali_ranger22
16-04-2009, 18:40
میشه اندازه دهنت بخوری

شما تشریفتو ببر بیرون تو تاپیک خودت !

MORINIO
16-04-2009, 18:47
میشه اندازه دهنت بخوری

مگه غیر از اینیه که گفت؟:27:

ولی عجب گندی زدیم امروز! :2: خاک تو سرشون .. گلی هم که زدیم یه اتفاق بود!:13:

بیشتر لجم میگیره این استقلال اهواز برد :2::2: امیدوار بودم برن دسته یک :19:

C. Breezy
16-04-2009, 18:50
هوراااا !! از تیم دو تا مونده به آخر لیگ هم می بازیم .... ولی خودمونیم ها عجب کیفیت تصویر برداری بودا !!
خاک بر سر این احمقا .... ما که هیچی از بازی رو ندیدیم که بخوایم بگیم چجوری بود :14:

MORINIO
16-04-2009, 18:51
به گزارش خبرگزاري فارس، پس از اينكه ذوب آهن گل دوم را به ثمر رساند تماشاگران استقلال با سر دادن شعارهايي تيم هاي ذوب آهن و ملوان را به تباني متهم كردند. آنها همچنين فدراسيون فوتبال را به همكاري با ذوب آهن متهم كردند.

30 هفته استقلال تبانی کرد یه هفته هم ذوب آهن تبانی کنه :27: در ضمن اگه عرضه داشتن 4 امتیاز تو دو هفته از دست نمیدادن!:27:

ولی خدایی ذوب آهن حقش قهرمانی بود :11:

C. Breezy
16-04-2009, 18:52
مگه غیر از اینیه که گفت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی عجب گندی زدیم امروز! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خاک تو سرشون .. گلی هم که زدیم یه اتفاق بود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیشتر لجم میگیره این استقلال اهواز برد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امیدوار بودم برن دسته یک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از تیمای عربی با اون همه خرجی که روشون میشه می بریم ... بعد از یه تیم ته جدولی می بازیم ... چه جالب :27:

amir_rahmani
16-04-2009, 18:52
بخشش از بزرگتر هاست......
کوچولو برو تاپیکتون.....
کوچه ی بغلی زنگ زیر زمین را بزنی کیسه کشا میان بیرون......

جالبیش می دونی چیه بعضی ها ادعا می کنن اسدقلال پاک ترین بازی های این فصل را انجام داد(بدون تبانی)

hoomaan
16-04-2009, 19:28
میشه اندازه دهنت بخوری

ببین ! برو یه چند هفته ای مرخصی . دیگه خیلی ضایع شدین .
چه ادعاهایی : قهرمان آسیا . قهرمان لیگ با شکستن رکورد امتیاز.
ایول همش پرید .بازم طرفداری اس اس اس باید برن یه کاپ از مغازه بخرن برا خودشون :27:
قلعه نوعی منجی اس اس .
دیگه چیزی براتون نمونده . سال دیگه تو آسیا دوباره سقوط به ته جدول .

hoomaan
16-04-2009, 19:33
ولی باخت به اس اس اهواز یه خوبی داشت اونم اینکه پیام موندنش قطعی نشد و هنوز سرش به خطره پس باید با تمام قوا بازی کنه .
به جدول یه نگاهی بندازین !

پرسپولیس زلزله
16-04-2009, 19:49
نمی دونم چرا همیشه تو اهواز مشکل داریم ، پارسال با تیم قهرمان 4 تا امسالم که اینطوری .
--
می تونیم تو حذفی قهرمان بشیم ، بازی با سپاهان که تو تهرانه
--
امروز قیافه قلعه نوئی خیلی باحال بود
--
یعنی بعد از بازی علی هم تو رختکن بوده ؟

alex110
16-04-2009, 19:55
من تازگي ها داره از اين مايلي كهن خوشم مي ياد كه اينطور حال استقلال ي ها رو گرفت
پرسپوليس هم تو ليگ به ك...كشي افتاده واقعا ياد سلطان علي پروين بخير هيچ موقع سالهاي 78-79-80 رو يادم نمي ره چه بازي هاي مي كرد با علي پروين

JEFF_HARDY
16-04-2009, 20:12
هفته سي و سوم ليگ برتر فوتبال/
پرسپوليس با شكست در اهواز فرصت سوم شدن را از دست داد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس با شكست 2 بر يك برابر استقلال اهواز فرصت قرار گرفتن روي سكوي سوم را از دست داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار در ورزشگاه تختي اهواز به قضاوت يداله جانبازي از ساعت 17:15 برگزار شد.
ابراهيم توره در دقيقه 53 از فاصله 35 متري براي پرسپوليس گلزني كرد؛ اما استقلال اهواز در دقيقه 73 توسط هادي حنيفر به گل رسيد و در پنجمين دقيقه از وقت هاي تلف شده محمد فعال گل برتري تيم اهوازي را به ثمر رساند.
جانبازي در اين ديدار بهادر عبدي، مازيار زارع و علي كريمي از پرسپوليس و دغاغله از استقلال اهواز را با كارت زرد جريمه كرد. زارع در دقيقه 86 با گرفتن دومين كارت زرد از بازي اخراج شد.
با اين نتيجه پرسپوليس بخت سوم شدن در ليگ را از دست داد و براي حضور در فصل آينده ليگ قهرمانان آسيا بايد قهرمان يكي از دو جام حذفي و فصل جاري ليگ قهرمانان شود.

JEFF_HARDY
16-04-2009, 20:12
حاشيه ديدار پرسپوليس و استقلال اهواز/
نيكبخت، عزيزي و هاشمي نسب در جايگاه ويژه
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران ديدار امروز اين تيم مقابل استقلال اهواز را از جايگاه ويژه نظاره كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا نيكبخت واحدي كه باوجود سفر به اهواز نامش در فهرست 18 نفره پرسپوليس قرار نگرفت، با حضور در جايگاه ويژه در كنار خداداد عزيزي و مهدي هاشمي نسب به تماشاي بازي پرداخت.
* 4 هزار نفر از هواداران پرسپوليس با در دست داشتن بليط وارد ورزشگاه شدند؛ اما به دليل تكميل جايگاه مربوط به پرسپوليسي‌ها با مشكل مواجه شدند. با پا درمياني ناظر فدراسيون، نيروي انتظامي مجوز حضور روي سكوها را به آنها داد.
* در جايگاه ويژه ورزشگاه تختي اهواز مسئولان استاني و تعدادي از نمايندگان مجلس حضور دارند و از نزديك بازي را تماشا مي‌كنند.
*‌ تماشاگران حاضر در ورزشگاه بيش از همه علي كريمي را تشويق كردند.
انتهاي پيام/م

beauty
16-04-2009, 20:13
پنجم شدیم رفت

ظاهرا دقیقه 95 گل دوم رو به ما زدند

بهتر که پخش نشد وگرنه پذیرفتن گل در این دقیقه چه سوزشی داشت

resident_evil
16-04-2009, 20:21
سال ديگه آسيا ماليده ديگه !!!
البته جام حذفي هنوز هستش !!!

MORINIO
16-04-2009, 20:22
من تازگي ها داره از اين مايلي كهن خوشم مي ياد كه اينطور حال استقلال ي ها رو گرفت

تازه فکر کنم خودش گل رو ندید چون دقیقه 90 ظاهرا داشت میرفت رختکن!!

resident_evil
16-04-2009, 20:25
بچه ها 90 همون 2 شنبه پخش ميشه ؟؟؟!!!
كاش امشب ميداد !!!

Blue_Ray
16-04-2009, 20:35
من که اصلا به خاطر این باخت ناراحت نیستم حتی اگه میبردیم هم خیلی بعید بود که سوم میشدیم با اون برد مس.
فعلا تنها چیزی که مهمه بازی تو اسیاست...

JEFF_HARDY
16-04-2009, 20:43
بسیار تو ایران گند زدیم، امسال تو لیگ هیچی نشدیم، خدا کنه تو جام حذفی معجزه ای بشه یه جایی برسیم واسه آسیا سال دیگه، قهرمان شدن تو آسیا خیلی دور از ذهنه

sudotux
16-04-2009, 20:46
من که اصلا به خاطر این باخت ناراحت نیستم حتی اگه میبردیم هم خیلی بعید بود که سوم میشدیم با اون برد مس.
فعلا تنها چیزی که مهمه بازی تو اسیاست...

برد در این بازی مهم بود , چون اگر چهارم می شدیم شانس کسب سهمیه ی آسیار رو داشتیم ( در صورت قهرمانی یکی از سه تیم اول لیگ در جام حذفی ) !

corey
16-04-2009, 21:09
خیلی بده تیم دقیقه 92 گل بخوره ته ضد حاله اون از دربی اینم از مایلی
واقعا قلعه نوعی تو این چند هفته نشون داد که مربی بزرگی هستش!!!!!!!!!!

corey
16-04-2009, 21:10
اگه این قضیه تبانی و به گند کشیدن فوتبال مملکت چند هفته زودتر گفته میشد
الان استقلال برای موندن تو لیگ باید میجنگید!!!!!!!!!!

resident_evil
16-04-2009, 21:14

مگه الان گفته شده ؟؟؟ كجا ؟؟؟ با مدرك ؟؟؟

hoomaan
16-04-2009, 21:17

بابا اینا همش بهانست . اینا زورشون همین بود . یعنی آماده ترین و بهترین اس اس با ژنرال بی ستارشون بازم نتونستن چیزی بشن .نه تو ایران نه تو آسیا . الان آویزون تبانی و افت روحی و .... شدن که طرفدارا بهشون گیر ندن . این ترفند همیشه قلعه نوعیه .

JEFF_HARDY
16-04-2009, 21:22
بابا خودشون به خودشون ضربه زدن،دیگه از زرینچه و نوازی استقلالی تر هم میشه؟
به قول یکی از دوستان خوب شد 4 هفته زود تر گندش در نیمد واالا داشت با داماش واسه نیفتادن رقابت می کردن

corey
16-04-2009, 21:35

گفته میشد که پای خیلی ها میومد وسط از خسروی داور بازی تا بازیکنا و مربیا و ...
بنده خدا سیار حقایق در رابطه با داوری گفت و دیگه تلویزیون نیمد

arash_m
16-04-2009, 21:37
حالا چرا دارین هی میگین ذوب اهن ..؟؟؟؟ ما باید به فکر تیم خودمون باشیم.نه از ....

MoJtaBa.R
16-04-2009, 21:39
اول از همه : قبلا هم پرسپوليس نشون داد که ليگ رو جدي نگرفته و بر خلاف ساير تيماي ايراني انگيزش برا آسيا بالاست

باختيم : ايراد نداره هنوز وقت مونده

ولي : عجب

يه چرخي توي تاپيک مجاور زدم : جالبه تيمي که توي آسيا نتيجه نميگرفت و همه لعن و نفرين داشتن به بازيکنا همونا ميگن غيرت رو داشتي ! يارو زانوش رو از دست داد !!! تازه باز هم مث هميشه کم آوردن و مساوي دادن به عمو مايلي ميگن ما فصل پيش لابي کرديم با کي : نامعلوم
البته کسر 6 امتياز لابيه با فيفا ، خدا پدر علي دايي رو بيامرزه که اين لابي رو بهش ياد داده
جالبترس اونجاست که تا ديروز با نتايج عجيب غريبي که همه حالا فهميدن چه طور بدست ميومده فوتبالشون رو پاک ميدونن ولي فوتبال ما پرسپوليسيا رو آقاي با ادب ميگه کثافت برداشته !!
تاسف داره که آدم بعد يه همچين نتيجه اي به خاطر اعصاب ضعيفش مياد و هر چي دلش ميخواد ميگه : چيزي که از رو احساسه نه منطق
لابي ؟ غيرت ؟ فوتبال پاک ؟ تعصب ؟ علي رو يادم رفت !

hoomaan
16-04-2009, 21:41
حالا چرا دارین هی میگین ذوب اهن ..؟؟؟؟ ما باید به فکر تیم خودمون باشیم.نه از ....

نه عزیز ! ما کار به ذوب نداریم . من خوودم شخصا فقط فقط میخوام استقلال قهرمان نشه .که نمیشه .

MoJtaBa.R
16-04-2009, 21:44
نقل قول:
نوشته شده توسط corey [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نود رو ديدي ؟

اين که جواد با تعصب و محجوب و فراموش شده ي آبيها جمعه حتي از نوازي به خاطر شجاعتش تعريف کرد که اومده لو داده تباني رو حالا چه طور شده 720 درجه ! تغيير موضع داده و انکار کرده ؟

احتياجي نيست ديگه کسي چيزي ميگفت : از زمان قديم احمدزاده و سيار و جلالي هر وقت حرف زدن : خواستن پودرشون کنن
در مورد سيار چون عقب نشيني نکرد : الان محو شده

دنبال انکار چيزي نباشين

امروز جاي سوال نبود چرا حاج اسپويي توي دروازه ي ملوان با اون هيکل نا آمادش بود ؟

حرفاي مايلي کهن در مورد عابديني رو هم گوش ندادي که ايشون تيمها رو خط ميده و . . .

چيز جديدي نيست

malkemid
16-04-2009, 21:53
از همین الان روزنامه ها رو می بینم که قلعه نویی از دست های پشت پرده و سناریو های از قبل تعیین شده حرف می زنه!

MoJtaBa.R
16-04-2009, 22:01
خيا باني هم امروز خيلي داشت ... ميگفت

به صورت لوسي داشت به زور ميگفت فوتبال پاکي داريم : انگاري مردم نميفهمن

mehdi_360
16-04-2009, 22:07
بچه ها بازی پرسپولیس چن چند شد؟؟؟؟

devil_ff2008
16-04-2009, 22:23
سلام دوستان پرسپولیسی عزیز
از باخت امروز زیاد ناراحت نشدم
چون از دست دادن قهرمانی این **** ها خیلی بهم حال داد :27:
آقای قلعه **** وقتی دید گندش بالا اومده دیگه ترسید تبانی کنه :27:
واسه همینم هست 2 بازی دارن گند میزنن

بچه ها بازی پرسپولیس چن چند شد؟؟؟؟

2 -1 باختیم

مجید فینا
16-04-2009, 22:24
دوستان راجب اونور صحبت نکنید لطفا....

wildhunter
16-04-2009, 22:37
حیف شد پرسپولیس امروز باخت ولی زیاد هم لیگم مهم نیست یه جاش جام باشگاها پرسپولیس ترکونده!!!

meragj2
16-04-2009, 22:55
بی خیال که باختیم.

اتفاقات خوبی هم امروز افتاد.

ENTEZAR
17-04-2009, 09:14
سلام

خوشحالم که طرفدارای پرسپولیس اینقدر با شعور هستند

من هم از بچگی طرفدار پرسپولیس هستم ولی باید بگم اول تیمهای شهرم را دوست دارم بعد پرسپولیس

به امید قهرمانی ذوب آهن در لیگ برتر و فینالیست شدن پرسپولیس و سپاهان در جام باشگاههای آسیا

morix_001
17-04-2009, 10:38
به نظرم اگر هم می بردیم زیاد فرقی نمی کرد ... چون که تفاضل گل سپاهان نسبت به ما 3 تا بیشتر بود و مس هم با یه مساوی تو بازی آخر می تونست سوم بشه !
فقط خدا کنه تو روحیه بچه ها برای آسیا تاثیر نذاره ...

amir_rahmani
17-04-2009, 11:04
به نظرم اگر هم می بردیم زیاد فرقی نمی کرد ... چون که تفاضل گل سپاهان نسبت به ما 3 تا بیشتر بود و مس هم با یه مساوی تو بازی آخر می تونست سوم بشه !
فقط خدا کنه تو روحیه بچه ها برای آسیا تاثیر نذاره ...

نه بابا چه تاثیری خودشون هم الکی بازی می کردن....
تمام فکرشون آسیا و حذفی هستش.....
پرسپولیس 7 هفته است که لیگ را گذاشته کنار....

amir_rahmani
17-04-2009, 11:05
من فکر کنم که لیگ را دادن دست پیروانی تا تیم را هدایت کنه و آسیا را دادن دست نلو.....
فکر کنم حذفی هم دست نلو باشه.....

MoJtaBa.R
17-04-2009, 11:42
خوب ديگه اين ليگ کذاييي با همه ي نتايج مسخره اي که از بيرون رقم زده ميشد داره تموم ميشه

بچسبيم به آسيا

الغرافه

پرسپولیس

تاريخ برگزاري: 01 اردیبهشت 88
زمان برگزاري: 20:30
محل برگزاري: دوحه - قطر
داور: نامعلوم

MoJtaBa.R
17-04-2009, 11:43
نيكبخت، عزيزي و هاشمي نسب در جايگاه ويژه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : اين ديدار در ورزشگاه تختي اهواز به قضاوت يداله جانبازي از ساعت 17:15 برگزار شد.
ابراهيم توره در دقيقه 53 از فاصله 35 متري براي پرسپوليس گلزني كرد؛ اما استقلال اهواز در دقيقه 73 توسط هادي حنيفر به گل رسيد و در پنجمين دقيقه از وقت هاي تلف شده محمد فعال گل برتري تيم اهوازي را به ثمر رساند.
جانبازي در اين ديدار بهادر عبدي، مازيار زارع و علي كريمي از پرسپوليس و دغاغله از استقلال اهواز را با كارت زرد جريمه كرد. زارع در دقيقه 86 با گرفتن دومين كارت زرد از بازي اخراج شد.
با اين نتيجه پرسپوليس بخت سوم شدن در ليگ را از دست داد و براي حضور در فصل آينده ليگ قهرمانان آسيا بايد قهرمان يكي از دو جام حذفي و فصل جاري ليگ قهرمانان شود.

MoJtaBa.R
17-04-2009, 11:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : نلو وينگادا پس از شكست 2 بر يك مقابل استقلال اهواز اظهار داشت: در فوتبال مثل جالبي است كه اگر نكشي تو را مي‌كشند. اين موضوع مي‌تواند هشدار خوبي براي بازيكناني باشد كه در يك ديدار به ميدان مي‌روند. من از صميم قلب به استقلال اهواز تبريك مي‌گويم اما بازيكنان بزرگ ما مثل خليلي و توره مي‌توانستند بازي را به نفع ما تمام كنند.
وي افزود: بازي مقابل استقلال اهواز يك جنگ تن به تن و انتحاري بود كه آنها ما را بردند. استقلال اهواز دو گل زد اما در نيمه دوم باز هم به ما فشار آورد و ما را در زمين خودمان نگه داشتند كه براي من هم غيرقابل باور بود.
وينگادا درباره بي‌احترامي به علي كريمي تاكيد كرد: كريمي يك بازيكن حرفه‌اي است و نبايد تحت تاثير فحاشي‌هاي هواداران قرار گيرد.
به نظر من اين بي‌احترامي تاثيري بر عملكرد كريمي نداشت چون در خيلي از ورزشگاه‌ها اين اتفاق مي‌افتد اما روي هم رفته جو ورزشگاه اهواز خوب نبود.
وي در خصوص دليل بازي دادن به برخي از بازيكنان پرسپوليس گفت: هيچ مدير برنامه‌هايي و يا فردي نمي‌تواند به من دستور دهد كه چه بازيكني را به زمين بفرستم. من هرگز زير نظر كسي بازيكن تحميلي را قبول نمي‌كنم. اگر اين اتفاق بيفتد مطمئن باشيد از پرسپوليس مي‌روم و هرگز نمي‌مانم. تا به امروز اين اتفاق خوشبختانه رخ نداده است.
وينگادا در جواب اين سئوال كه چرا پرسپوليس در ليگ برتر بد بازي مي‌كند اما در ليگ قهرمانان آسيا موفق است تصريح كرد: قبول دارم كه در ليگ ايران خوب نيستيم. آن هم دليلش بي‌انگيزگي است اما در آسيا جبران مي‌كنيم و مطمئن باشيد حرف‌هاي زيادي براي گفتن داريم.
وي درباره زمين تختي اهواز گفت: من مشكلي نديدم و به هيچ عنوان دنبال بهانه نيستم.
سرمربي پرسپوليس در خصوص وضعيتش در سال آينده خاطرنشان كرد: آينده من فعلا مشخص نيست. من يك مربي حرفه‌اي هستم و جوابي به اين سئوال نمي‌دهم.
وينگادا درباره قضاوت داور گفت: درباره داوري حرفي نمي‌زنم چون هر داوري اشتباه مي‌كند. قرار نيست ما براي هر مشكلي همه چيز را به گردن داوران بيندازيم.

MoJtaBa.R
17-04-2009, 11:47
به امید قهرمانی ذوب آهن در لیگ برتر و فینالیست شدن پرسپولیس و سپاهان در جام باشگاههای آسیا

ذوب آهن چه با کمک چي بي کمک داور نشون داد با بودن بازيکناي غير اسمي و ستاره هم ميشه در صدر تيماي ايراني واستاد !

اگه باز هم روز آخر قهرمان نشه : کاري که ابراهيم زاده کرده فوق العاده بود

pedramch
17-04-2009, 11:59
کاملا تایید میشه!
باخت پرسپولیس ناراحتم کرد..
ولی خوشحالم که استقلال به احتمال زیاد قهرمان نمیشه.
قبول کنیم که قهرمانی حق ذوب آهن و سومی حق مس بود:دی
--به امید قهرمانی در جام باشگاه های آسیا و جام حذفی!

farshidshd
17-04-2009, 13:01
جام حذفی هم اولین بازی بازم با سپاهانه
اه

MoJtaBa.R
17-04-2009, 13:31
جام حذفی هم اولین بازی بازم با سپاهانه
اه

اه ؟؟

اگه اوليش با سپاهانه که دمش گرم و ايول داره : زودتر ميسوسکيمشون

MoJtaBa.R
17-04-2009, 13:45
/ليگ قهرمانان آسيا/
پرسپوليس با 37 نفر عازم قطر مي شود
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس براي ديدار مقابل الغرافه قطر با 37 نفر عازم اين كشور مي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس سفارت قطر تنها به 37 نفر از ليست 45 نفر پرسپوليس ويزا داده است. اين تيم فردا بعدازظهر عازم قطر مي شود. همچنين باشگاه پرسپوليس به باشگاه الغرافه قطر اعلام كرد كه طي روزهاي يكشنبه در ورزشگاه اختصاصي الغرافه و روز دوشنبه در ورزشگاه محل مسابقه قصد تمرين دارد.
پرسپوليس پس از بازي با الغرافه روز چهارشنبه به تهران باز خواهد گشت.
تيم هاي فوتبال پرسپوليس و الغرافه قطر روز سه شنبه در مرحله برگشت ليگ قهرمانان آسيا به يكديگر رقابت خواهند كرد.
پرسپوليس با 7 امتياز صدرنشين گروه است. ديدار رفت دو تيم با نتيجه 3 بر يك به سود پرسپوليس خاتمه يافت.

resident_evil
17-04-2009, 13:47
2 - 0 ميبريم :دي

ali_ranger22
17-04-2009, 14:01
باید ببریم اونم پرگل که تفاضلمون رو خوب کنیم
راستی بچه ها این قضیه که میگن تو دور دوم بازی تو زمین تیمی انجام میشه که تو گروه خودش اول شده صحت داره بالاخره یا نه ?؟

m2stech
17-04-2009, 14:20

resident_evil
17-04-2009, 14:56
بازي با پاسم سخته اگه سپاهانو ببريم ...

saeed_cpu_full
17-04-2009, 15:43
بازي با پاسم سخته اگه سپاهانو ببريم ...

نويد جون عوضش اگر اين دو تا بازي رو ببره ديگه صد در صد فينال ميره :10::8:

resident_evil
17-04-2009, 15:45
نويد جون عوضش اگر اين دو تا بازي رو ببره ديگه صد در صد فينال ميره :10::8:

آره خب اينم ميشه ولي ديگه بايد قهرمان شن تا سال ديگم برن آسيا ...

JEFF_HARDY
17-04-2009, 16:14
پس از برد مقابل پرسپوليس
بوستاني: پرمهره‌ترين تيم ايران را شكست داديم
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال استقلال اهواز گفت: بهترين نتيجه را مقابل تيمي كسب كرديم كه پر مهره‌ترين تيم ايران است.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ كريم بوستاني پس از پيروزي 2 بر يك برابر پرسپوليس اظهار داشت: جا دارد از هواداران تشكر و اين برد را به آنها تقديم كنم.
وي افزود: بعد از رفتن ميثاقيان تيم را جوان و تازه نفس كرديم و سعي كرديم با انگيزه و روحيه بالا، گذشته را فراموش كنيم. البته نبايد زحمات ميثاقيان را ناديده گرفت ولي بها دادن به جوانان جواب زحمات ما بود.
بوستاني ادامه داد: پس از 10 سال بهترين نتيجه در مقابل تيمي گرفتيم كه پرمهره‌ترين و بهترين تيم ليگ برتر ايران در فصل جاري بود. اين براي ما بسيار جاي خوشحالي داشت.
وي يادآور شد: در نيمه دوم با 3 مهاجم وارد بازي شديم و بعد از دريافت گل عقب‌نشيني نكرديم. ما براي ديدار آينده خودمان برابر برق شيراز برنامه‌هاي ويژه‌اي داريم تا 3 امتياز حساس آن بازي را نيز كسب كنيم.
انتهاي پيام/

JEFF_HARDY
17-04-2009, 16:15
در گفت و گو با فارس
زارع: مقابل استقلال اهواز انگيزه نداشتيم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به دليل بي انگيزگي بازي را به استقلال اهواز واگذار كرديم.

مازيار زارع در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره اخراجش از بازي اظهار داشت: داور شايد مي توانست با من مهربان تر باشد اما فكر كنم كه اخراجم و گرفتن دو كارت زرد در اين بازي درست بود.
وي افزود: خطاي دوم را مجبور بودم انجام دهم چون بازيكن حريف در حال تك به تك شدن با دروازه بان ما بود. به همين دليل سعي كردم او را متوقف كنم.
زارع ادامه داد: به دليل كم انگيزه بودن بازي خوبي مقابل استقلال اهواز انجام نداديم. البته آنها با شانس در دقيقه 94 ما را شكست دادند.
وي درباره نيمكت نشيني اش گفت: وينگادا قصد داشت به برخي از بازيكنان استراحت بدهد. به همين دليل من نيمه اول را روي نيمكت بودم. البته ناراحت نيستم چون تابع تصميمات كادر فني هستم.
زارع خاطرنشان كرد: بايد بازي هاي ليگ برتر را فراموش كنيم و تمام سعي و تلاش خود را براي جبران نتايج ليگ برتر در آسيا به كار گيريم. اميدوارم بتوانيم الغرافه را در كشور خودش شكست دهيم. البته كار سختي است ولي بازيكنان ما اين پتانسيل را دارند و نشان داده اند كه مرد روزهاي سخت هستند.
پرسپوليس روز گذشته 2 بر يك مغلوب استقلال اهواز شد.

JEFF_HARDY
17-04-2009, 16:16
ه علت كسب نتايج ضعيف
قرارداد سرمربي اسبق پرسپوليس فسخ شد
خبرگزاري فارس: قرارداد سرمربي هلندي اسبق تيم پرسپوليس با فدارسيون فوتبال آلباني فسخ شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري آلمان، فدراسيون فوتبال آلباني روز گذشته اعلام كرد پس از توافق به عمل آمده‌ قرارداد آري هان به عنوان سرمربي تيم ملي برزگسالان اين كشور فسخ شده است.
بر اين اساس هان پس از ناكامي در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 افريقاي جنوبي، از 6 مسابقه؛ 7 امتياز كسب كرد و در گروه نخست در مكان پنجم جدول جاي گرفت.
اين مربي 61 ساله بعد از اين موضوع هنوز تصميم خود را براي آينده اعلام نكرده است.
هان در سال 2006 ميلادي براي مدت سه ماه هدايت تيم پرسپوليس را برعهده گرفت كه بدون كسب نتيجه اي به همكاري خود با اين تيم ايراني پايان داد.
وي در دوران مربيگري خويش هدايت تيم هاي آنتورپ ، استانداردليژ ،‌اندرلشت بلژيك،‌اشتوتگارت،‌ نورنبرگ آلمان، پائوك يونان، آسترويا وين، تيم ملي چين و تيم ملي كامرون را نيز بر عهده داشته است.
انتهاي پيام /

JEFF_HARDY
17-04-2009, 16:22
در گفت و گو با فارس
انصاري فرد: يك نمره منفي در كارنامه وينگادا ثبت شد
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: با شكست برابر استقلال اهواز يك نمره منفي در كارنامه وينگادا به ثبت رسيد.

عباس انصاري فرد در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره شكست 2 بر يك پرسپوليس برابر استقلال اهواز اظهار داشت: از نتيجه به دست آمده در بازي روز گذشته ناراحت هستم. تا مي آييم كه دو روز مشكلات را از حل كنيم و تيم را در شرايط مطلوبي نگه داريم با يك باخت دوباره سر جاي اول برمي گرديم و دوباره مجبور مي شويم روحيه بازيكنان و ساير عوامل را به شرايط ايده آل بازگردانيم.
انصاري فرد ادامه داد: مي دانستيم اگر مقابل استقلال اهواز پيروز شويم و مس نيز صبا را شكست دهد برد ما هيچ تاثيري نخواهد داشت. به همين علت بازيكنان كمي در نيمه دوم كم انگيزه بودند.
وي خاطرنشان كرد: وينگادا اعلام كرده بود به خاطر حساسيت بازي با الغرافه قطر به يكسري از بازيكنان استراحت خواهد داد. اين موضوع نيز در بازي انجام شد؛ چون قواي اصلي ما بايد در جاهاي ديگر استفاده شود.
مديرعامل پرسپوليس در خصوص وينگادا عنوان كرد: بدون شك اين باخت نمره منفي در پرونده وينگادا محسوب مي شود. كساني كه مي گويند هنوز تكليف قرارداد وينگادا مشخص نيست و در پايان فصل همه چيز جمع بندي مي شود از من انتقاد نكنند چون بايد اين مسير حرفه اي را طي كنيم تا دچار مشكلات گذشته نشويم. بدون شك اين شكست در پرونده وينگادا ثبت خواهد شد.
وي اضافه كرد: اميدوارم بازيكنان ما ديدار مقابل الغرافه قطر و همچنين بازي مقابل سپاهان در جام حذفي كه آخرين فرصت براي ما در فصل جاري است را جدي بگيرند چرا كه اگر اين اشتباهات تكرار شود و غافلگير شويم ديگر ما جبران نيست.
انصاري فرد يادآور شد: ديدار با الغرافه و الشباب براي ما حكم مرگ و زندگي دارد. ما پتانسيل اين را داريم كه به عنوان سرگروه از گروه دوم ليگ قهرمانان آسيا صعود كنيم. با توجه به اعلام كادر فني، هدف بزرگ باشگاه پرسپوليس موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا و جام حذفي است.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در خصوص ناراحتي برخي از خبرنگاران به دليل برخورد نامناسب در راه پوشش ليگ قهرمانان آسيا گفت: من از كليه خبرنگاران عذرخواهي مي كنم. مطمئن باشيد اين مشكل را حل خواهيم كرد.

JEFF_HARDY
17-04-2009, 16:23
ليگ قهرمانان آسيا/
پرسپوليس با 37 نفر عازم قطر مي شود
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس براي ديدار مقابل الغرافه قطر با 37 نفر عازم اين كشور مي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس سفارت قطر تنها به 37 نفر از ليست 45 نفر پرسپوليس ويزا داده است. اين تيم فردا بعدازظهر عازم قطر مي شود. همچنين باشگاه پرسپوليس به باشگاه الغرافه قطر اعلام كرد كه طي روزهاي يكشنبه در ورزشگاه اختصاصي الغرافه و روز دوشنبه در ورزشگاه محل مسابقه قصد تمرين دارد.
پرسپوليس پس از بازي با الغرافه روز چهارشنبه به تهران باز خواهد گشت.
تيم هاي فوتبال پرسپوليس و الغرافه قطر روز سه شنبه در مرحله برگشت ليگ قهرمانان آسيا به يكديگر رقابت خواهند كرد.
پرسپوليس با 7 امتياز صدرنشين گروه است. ديدار رفت دو تيم با نتيجه 3 بر يك به سود پرسپوليس خاتمه يافت.
انتهاي پيام

JEFF_HARDY
17-04-2009, 16:24
گفت و گو با فارس
عزيزي: براي فدراسيون فوتبال فرهنگ مهمتر است يا فيفا؟
خبرگزاري فارس: نماينده تام الاختيار مديريت استقلال اهواز در امور فني گفت: مسئولان فدراسيون فوتبال پاسخ دهند كه فرهنگ مهمتر است يا فيفا؟

خداداد عزيزي در گفت و گو با خبرگزاري فارس در باره بازي روز گذشته مقابل پرسپوليس و شكست اين تيم تصريح كرد: بازي خوبي را مقابل پرسپوليس انجام داديم. در نيمه اول بازي پاياپايي را شاهد بوديم اما در نيمه دوم بعد از دريافت گل به خود آمديم و توانستيم به هدف خود برسيم.
وي يادآور شد: 20 دقيقه پاياني بازيكنان هر چه در توان داشتند رو كردند و خوشحالم كه هواداران هم راضي ورزشگاه را ترك كردند.
عزيزي ادامه داد: در فوتبال هيچ چيز غير ممكن نيست. كسي فكر نمي كرد استقلال اهواز با اين شرايط بتواند پرسپوليس را شكست دهد اما ما برديم. تازه شرايط اين تيم چندان خوب نبود. اين تيم در ابتداي فصل خوب يارگيري نكرده است.
وي درباره هفته پاياني ليگ و جدال با تيم هاي پيام و ابومسلم براي بقا در ليگ برتر عنوان كرد: من فكر مي كنم سرنوشت استقلال اهواز در دست خودش است. البته بازي سختي هم مقابل برق شيراز داريم. آنها تيم خوبي هستند كه نمي دانم چرا به يكباره دچار افت شدند. آنها چيزي براي از دست دادن ندارند و به همين دليل معتقد هستم كار سختي داريم.
نماينده تام الاختيار مديريت استقلال اهواز درباره صحبت هاي خود در اعتراض به فدراسيون فوتبال مبني بر اينكه چرا در مورد چهار ملي پوشي كه با يك هوادار درگير شده اند اما برخورد قانوني با آنها نشد گفت: من همه حرفم اين بود كه چرا فدراسيون فوتبال تبعيض قائل مي شود. خداداد عزيزي را بدون هيچ مدركي و به دليل شهادت چهار نفر بدون اينكه سندي ارائه كرده باشند يكسال محروم مي كنند اما چهار ملي پوش ما كه هم فيلم زد و خورد آنها هست و هم شواهد ديگر كاري نداشتند.
عزيزي ادامه داد: ناراحتي من از اين است كه فدراسيون فوتبال چرا مي خواهد اين موضوع را ماستمالي كند؟ چرا براي اين ملي پوشان هيچ جلسه اي گذاشته نشد اما در مورد من فورا تشكيل جلسه دادند و از كيومرث هاشمي تا كفاشيان مصاحبه كردند. اين موضوع ربطي به شكايت طرف مقابل هم ندارد. من هم شاكي نداشتم.
بازيكن اسبق تيم ملي تصريح كرد: چرا آنها كه در مورد پرونده من مصاحبه مي كردند اكنون صدايشان در نمي آيد؟ اگر فحش بد است و كتك زدن كار غير اخلاقي است براي همه بد است. آقايان از فيفا مي ترسند كه اگر اين بازيكنان را محروم كنند خبر به گوش فيفا مي رسد. سئوال من اينجاست كه فرهنگ ما مهمتر است يا فيفا؟

JEFF_HARDY
17-04-2009, 16:24
نتقاد از افزايش بي‌رويه دستمزد بازيكنان
تاج: باشگاه‌هاي صنعتي مانند پرسپوليس و استقلال دچار مشكل مالي مي‌شوند
خبرگزاري فارس: نايب رئيس فدراسيون فوتبال گفت: باشگاهاي صنعتي نيز مانند پرسپوليس و استقلال دچار مشكلات مالي خواهند شد .

به گزارش خبرگزاري فارس مهدي تاج امروز در يك برنامه زنده تلويزيوني درباره مسائل مختلف فوتبال در فدراسيون صحبت‌هايي را انجام داد.

* ليگ خوب و پويايي داريم
ليگ خوبي داريم زيرا تكليف قهرماني تا هفته آخر مشخص نيست و حتي همه تيم‌هاي سقوط كننده مشخص نشده‌اند. ليگ فراز و نشيبي هم داشت اما 6 ارديبهشت ماه به پايان مي‌رسد و در آن جام ملت‌ها، جام جهاني و 4 سهميه‌اي باشگاهي را در آسيا در آن ديده‌ايم شرايط عالي بود و به همين دليل همه تا آخرين لحظه ليگ را تعقيب مي‌كنند و اين نشان دهنده يك ليگ خوب و پوياست.

* باشگاه هاي صنعتي مانند پرسپوليس و استقلال دچار مشكل مي‌شوند
پرسپوليس و استقلال نسبت به باشگاه هاي ديگر از اين جهت كه تماشاگران فراواني دارند مستثني هستند اما باشگاههاي صنعتي هم تنگناهاي مالي هم دارند و حتي استقلال و پرسپوليس هم از محل‌هايي كه اداره مي‌شوند. محل‌هاي چندان مطمئني نيست شايد باشگاه‌هاي صنعتي وضعشان نسبت به اين دو باشگاه بهتر باشد اما دلايلي دارم كه ممكن است آنها نيز مانند پرسپوليس و استقلال دچار مشكل شوند. در گذشته مالك كارخانه‌ها دولت بود و فقط مديران به دنبال مجوزي براي پرداخت بودند تا مشكلي در زمينه ديوان محاسبات و سازمان بازرسي نداشته باشند و سازمان تربيت بدني براساس بند «ب» ماده 117 مجوز هزينه يك درصد از درآمدشان را بدهد و مشكل پول نداشتند اما اكنون شرايط فرق كرده است، كارخانه‌ها سهامدار دارند و با توجه به اصل 44 قانون اساسي كه خصوصي‌سازي يك تكليف است نه ترجيج مالكان كارخانه‌ها سهامداران عدالت، سهامداران عمده و مردم هستند بنابراين ممكن است مردم مانند يك مدير كارخانه فوتبال را نبينند و يا به اين شكل حاضر به هزينه نباشند بعنوان مثال 37 درصد از سهام شركت فولاد خوزستان را شخصي خريداري كرده است بنابراين ممكن است دارندگان سهام عدالت و سهام عام و مالك‌هاي عمده اين هزينه‌ها را قبول نكنند بنابراين باشگاههاي صنعتي نيز مانند پرسپوليس و استقلال در سال آينده دچار مشكل خواهند شد.

* تيم‌ها كارخانه‌دارند نه اينكه كارخانه‌ها تيم ‌دارند
در اكثر كشورهاي دنيا اين باشگاه ها هستند كه كارخانه‌داري مي‌كنند و هيچ‌جا كارخانه‌ها تيم‌داري نمي‌كنند زيرا كارخانه بايد هدفش توليد باشد به همين دليل تيم‌ها كارخانه‌داري مي‌كنند و از امكانات آن براي تيمشان استفاده مي‌كنند در شرايط فعلي و با توجه به بحران اقتصادي موجود برخي از كارخانه‌هاي كشور مشكل پرداخت حقوق دارند زيرا در گذشته براي فروش فولاد ابتدا 4 ماه زودتر پول مي‌گرفتند و سپس كالا را تحويل مي‌دادند اما اكنون فولاد تحويل داده مي‌شود و چهار ماه بعد پول آن را مي‌گيرند و كارخانه‌ها تسهيلاتي از بانك‌ها دريافت كرده‌اند كه مشكلاتي برايشان بوجود آورده‌اند البته كارخانه‌ها مي‌توانند از باشگاهها استفاده تجاري كنند.

* اشتباهات داوري سازمان يافته نيست
اگر وضعيت موجود داوري را مطلوب بدانيم بايد بگوييم وضعيت مطلوب‌تري هم هست اما الان وضعيت مطلوب نيست و بايد قبول كنيم كه اشتباهات داوري سازمان يافته نيست.
پرسپوليس و استقلال چون در كانون توجه رسانه‌ها هستند ممكن است اشتباهات داوري آن‌ها بيشتر به چشم بيايد و اينگونه نيست كه داوران براي باشگاههاي ديگر مرتكب اشتباه نشده باشند فدراسيون فوتبال سازمان دارد و مي‌تواند اگر بحثي هم در مورد داوري وجود دارد آن را با اسم يا بدون اسم و به صورت محرمانه به فدراسيون بگويند البته ما به اين مساله رسيده‌ايم كه بايد آموزش‌هاي داوري را ادامه دهيم و تاكنون 4 دوره آموزش داوري داشته‌ايم اما بايد سيستم را نو كنيم و تغييراتي در هيات فوتبال‌ها و استان‌ها بوجود بيايد.

* استدلال‌هايشان را در مورد قرارداد رجب‌زاده بگويند
تاج در مورد بحث قرارداد مهدي رجب‌زاده همزمان با دو باشگاه مس و پرسپوليس گفت: از آنهايي كه ادعايي دارند خواسته‌ايم استدلال‌هايشان را بصورت مكتوب بياورند.

* رويه پرداخت قرارداد بازيكنان
ما به اين مهم رسيده‌ايم كه مبلغ قرارداد بازيكنان به شكل بي‌رويه‌اي در حال افزايش است كه حتي پرداخت آن از توان بخش دولتي هم خارج است و با وجود اين مساله ورود بخش خصوصي به فوتبال عملي نيست در قراردادها بايد رويه‌اي ايجاد شود ما منشور اخلاقي را با حضور 9 مديرعامل باشگاه تدوين كرده‌ايم كه بر مبناي آن 20 درصد از قرارداد اول فصل و بعنوان پيش‌پرداخت و 20 درصد در ميان فصل و 20 درصد بعنوان حقوق به بازيكنان بدهند، 20 درصد نيز براي عملكرد بازيكنان در نظر گرفته شود و 20 درصد پاياني را هم در انتهاي فصل به بازيكنان بدهيم.

* سن تيم‌هاي ملي پايه را كم كرديم
كار اساسي كه در فدراسيون انجام داديم اين است كه تيم نونهالان را از زير 14 سال به زير 13 سال آورديم. تيم ملي نوجوانان را كه علي دوستي هدايت مي‌كند و در شهريور در جام جهاني شركت مي‌كنند را به جاي تيم جوانان در مسابقات شركت خواهيم داد و دو سال از سن تيم جوانان كم مي‌كنيم اگر هم نتيجه نگيرند مهم نيست در عوض پشتوانه ‌سازي كرده‌ايم. غلامحسين پيرواني همين تيم نوجوانان را كه زير 19 سال است را به گوانگ‌جو به جاي تيم زير 21 سال ببرد و در المپيك لندن بجاي تيم زير 23 سال همين تيم را ببريم.

* صدرنشيني ذوب آهن حاصل كار سه ساله است
باشگاه ذوب آهن براي صدرنشيني امسال خود برنامه‌ريزي كرد و برنامه‌اي سه ساله تدوين كرد. آنها در سال اول فقط مي‌خواستند در ليگ برتر بمانند و در سال دوم به ميانه‌هاي جدول بيايند و در سال سوم به صدر جدول برسند كه اكنون به آن رسيده‌اند البته برخي از اهدافشان نيز اجرا نشد.

* اتفاقات مثبت فوتبال محصول فكر روزنامه‌هاست
بسياري از اتفاقات مثبت در فوتبال محصول فكر روزنامه‌هاست البته به آنها نيز انتقاد دارم و از آنها مي‌خواهم عده بسيار محدودي را درون خود حذف كنند.

MH_SANIANI
17-04-2009, 17:01
راستی بچه ها این قضیه که میگن تو دور دوم بازی تو زمین تیمی انجام میشه که تو گروه خودش اول شده صحت داره بالاخره یا نه ?؟
اره..!
اگه اول بشیم یه تک بازی تو استادیوم ازادی با سپاهان انجام میدیم یحتمل...!

momkhbpsp
17-04-2009, 21:29
جمعه 28 فروردین(16:19)
مرجع خبری پرسپولیس: رينالدو كوروزا بازيكن پرويي تيم فوتبال استقلال با توجه به دقايقي كه براي اين تيم به ميدان رفته به عنوان گرانترين بازيكن ليگ انتخاب شد. اگر مبلغ قرارداد وی را بر تعداد دقایق بازی اش تقسیم کنیم به هر دقیقه بازی 40 میلیون تومان می رسد! پولی که تمام تلاش یک عمر یک کارگر ایرانی هم نمی شود... به راستی چه کسی پاسخ گوست؟
رينالدو كوروزا بازيكن تيم استقلال در دي ماه سال 1387 به اين تيم پيوست و بعد از گذشته چند روز در تمرينات اين تيم مصدوم شد. پزشك استقلال اعلام كرد وي قادر نخواهد بود چند هفته به ميادين برود وبايد تحت مداوا قرار بگيرد. رينالدو پس از چند هفته مداوا به آمادگي رسيد و اولين و آخرين بازي خود در ليگ برتر را در تاريخ دهم اسفند ماه مقابل پيكان انجام داد. البته در اين ديدار 10 دقيقه پاياني بازي را به ميدان رفت و درباره عملكرد او نيز بهتر است اظهار نظري نكنيم.

در روزهاي اخير بار ديگر اعلام شد اين بازيكن به دليل مصدوميت نمي‌تواند تمرين كند. درست در زماني وي غايب تمرينات بود كه به نظر مي‌رسيد با حضور در بازيهاي استقلال به اين تيم كمك خواهد كرد. حرف و حديثهاي فراواني هم درباره جذب وي به ميان آمد كه در نهايت منجر به شكايت مسئول روابط عمومي باشگاه استقلال از رضا رجبي شد.

قصد نداريم صحبتهاي رجبي را تكذیب يا تاييد كنيم و درباره صحت و سقم حرفهاي او نظري بدهيم. همچنين هم قصد نداريم بگوييم نوري فر در اين انتقال نقش داشته يا نه. ديگر كاري كه نمي‌خواهيم انجام دهيم اين است كه استقلال را به حاشيه ببريم تا با باز كردن اين ماجرا در هفته پاياني ليگ متهم به برهم زدن جو استقلال شويم. ما تنها به دنبال يك جواب هستيم. رينالدويي كه براي 10 دقيقه بازي در استقلال 400 هزار دلار دريافت كرد و به عبارت ديگر براي هر دقيقه بازي در اين تيم 40 هزار دلار گرفت امروز كجاست و چرا هيچ فردي در استقلال پاسخگوي اين انتقال نيست؟ دليل جذب رينالدو چه بوده و اگر وي از بازيكنان فعلي اين تيم برتري ندارد چرا در زمان ورود وي اينگونه تبليغات صورت گرفت و در كل چرا انتقال او صورت گرفت؟ جواب دادن به اين سوال امروز نيازي بايد صورت بگيرد چراكه با اتمام قرارداد اين بازيكن در پايان مسابقات اين سوال نيز در ميان بي‌شمار سوالات ناپديد خواهد شد.

این بازیکن برزیلی در حال حاضر بازیکن تیم استقلال محسوب می شود و از این تیم نیز اخراج نشده است و باید مبلغ قرارداد وی تمام و کمال پرداخت شود.

در حالي كه در آستانه ورود به فصل نقل و انتقالات هستيم و تلاشها براي از بين رفتن پديده دلاليسم افزايش يافته باشگاه‌ها بايد در زمان جذب بازيكن بيشتر دقت كنند تا چنين بازيكناني كه تنها نيمكتها را اشغال مي‌كنند و سرمايه‌هاي اين كشور را هرچند كم هدر مي‌دهند در ليست خريد قرار نگيرند.

pedramch
17-04-2009, 22:58
میگم اگه قهرمان آسیا بشیم دور بعد هم میریم جام باشگاهها؟
اونوقت سهمیه ایران چقدر افزایش پیدا میکنه؟

beauty
18-04-2009, 00:05
میگم اگه قهرمان آسیا بشیم دور بعد هم میریم جام باشگاهها؟
اونوقت سهمیه ایران چقدر افزایش پیدا میکنه؟

منظورت کدوم دور بعدی هستش ؟!!

اگر قهرمان جام حذفی و جام آسیا شدیم

تیم پنجم لیگ (که خود ما هستیم) هم سهمیه رو کسب میکنه (در واقع تیم ششم)

که در این صورت ایران 5 تا سهمیه خواهد داشت

پیدا کنید پرتغال فروش را

حالا عمرا اگه همچین چیزی اتفاق بیوفته

pedramch
18-04-2009, 00:12
فکر کنم منظورمو نگرفتی!
الان در حال حاضر سهمیه ایران 4 تیمه!درسته؟
حالا فرض کنیم پرسپولیس قهرمان جام باشگاهها بشه.
اونوقت توی دور بعدی ایران چند تا نماینده میتونه داشته باشه و کدوم تیم ها میتونن باشن!(با فرض قهرمانی ذوب آهن و سومی مس)

ali_ranger22
18-04-2009, 10:48
بازم همون 4 تا میمونه .. بحث سر اینه که این 4 تا کم نشه نه این که زیاد بشه !

ashi-khan
18-04-2009, 12:36
فکر کنم منظورمو نگرفتی!
الان در حال حاضر سهمیه ایران 4 تیمه!درسته؟
حالا فرض کنیم پرسپولیس قهرمان جام باشگاهها بشه.
اونوقت توی دور بعدی ایران چند تا نماینده میتونه داشته باشه و کدوم تیم ها میتونن باشن!(با فرض قهرمانی ذوب آهن و سومی مس)
اگه پرسپولیس قهرمان بشه.
5 تا تیم از ایران میره دیگه.
تیمهای اول تا سوم لیگ ، قهرمان جام حذفی و قهرمان جام باشگاها .

JEFF_HARDY
18-04-2009, 12:43
در گفت و گو با فارس
خليلي: در ليگ برتر بي‌انگيزه هستيم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از چند هفته قبل بازي هاي ليگ برتر را بدون انگيزه برگزار مي كنيم.

محسن خليلي در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: در مورد بازي با استقلال اهواز نمي‌توان حرفي زد. ما اصلا در حد خودمان نبوديم. بايد قبول كنيم از چند هفته قبل كاملا انگيزه خودمان را در ليگ برتر از دست داده‌ايم؛ چون تقريبا تيم‌هاي مدعي مشخص شده‌اند.
وي در خصوص شرايط زمين تختي اهواز گفت: شرايطمان با استقلال اهواز يكسان بوده است. ما نبايد دنبال بهانه‌گيري باشيم اما كنترل توپ در زمين تختي اهواز بسيار مشكل بود و نمي‌شد تسلط كافي روي زدن ضربه داشت.
اين مهاجم در خصوص بازي اين هفته مقابل الغرافه قطر گفت: اميدوارم مثل بازي با استقلال اهواز برابر الغرافه قطر بدشانس نباشم. بايد در مقابل تيمي بازي كنم كه قهرمان ليگ قطر شده و از لحاظ روحي رواني بسيار آماده است.
خليلي يادآور شد: تمام تمركز خودمان را روي جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا معطوف كرده ايم. مي خواهيم با يك نتيجه خوب در دور برگشت ليگ قهرمانان در بازي مقابل الغرافه قطر دل هواداران را شاد كنيم.
وي تصريح كرد: براي پيروزي به قطر مي رويم. مي‌دانيم با برد مقابل الغرافه به راحتي و با خيال راحت به دور بعدي صعود خواهيم كرد. البته نبايد فراموش كرد كه بازيكنان حرفه‌اي الغرافه مي‌توانند براي ما خطرساز باشد. بايد در در هنگام حمله و دفاع بسيار دقت كنيم

JEFF_HARDY
18-04-2009, 12:51
گزارش تمرين امروز پرسپوليس/
جلسه ويژه كريمي با وينگادا و تمرينات اختصاصي باقري
خبرگزاري فارس: آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس قبل از سفر به قطر امروز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، پرسپوليس آخرين تمرين خود را قبل از سفر به قطر براي ديدار با الغرافه ساعت 10 امروز در موسسه خيريه عمل برگزار كرد.
در اين تمرين بازيكنان اصلي پرسپوليس در ديدار مقابل استقلال اهواز به حركات كششي و سرعتي پرداختند. بازيكنان ذخيره نيز پس از گرم كردن، با آقا وسط و زدن ضربات كوتاه و بلند تمرينات خود را پيگيري كردند. سپس كليه بازيكنان در چهار گروه به حفظ توپ و پرسينگ و حمله به دفاع پرداختند.

* در ابتداي تمرين وينگادا به مدت 10 دقيقه به بازيكنان گفت و گو كرد.

* وينگادا و پيرواني با علي كريمي جلسه اي را برگزار كردند.

* عليرضا نيكبخت واحدي در تمرين امروز حضور پيدا كرد و در پايان تمرين به سرعت محل تمرين را ترك كرد و جوابگوي خبرنگاران نشد.

* كريم باقري، سپهر حيدري و مسعود زارعي به مدت 40 دقيقه اختصاصي تمرين و سپس محل تمرين را ترك كردند.

* در تمرين امروز تنها نعيم سعداوي غايب بود.

* احمد رضا عابدزاده مانند روزهاي گذشته 30 دقيقه زودتر از سايرين تمرينات خود را با دروازه بانان آغاز كرد.

* شمار كمي هوادار در تمرين امروز حضور داشتند و تنها نظاره گر بودند.

* با دستور وينگادا، نعيم سعداوي پرسپوليس را براي ديدار مقابل الغرافه قطر همراهي نخواهد كرد و همراه بازيكنان اين تيم كه از ليست 20 نفره خارج خواهند شد فردا ساعت 10و 30 دقيقه در موسسه خيريه عمل تمرين خواهند كرد.
* پرسپوليس ساعت 18 و 30 دقيقه امروز عازم قطر خواهد شد.

* تمرين پرسپوليس 70 دقيقه به طول انجاميد و بازيكنان پس از جلسه با وينگادا محل تمرين را ترك كردند.

*پرسپوليس سه شنبه ميهمان الغرافه خواهد بود.

JEFF_HARDY
18-04-2009, 12:52
/ليگ قهرمانان آسيا/
معمارزاده و بادامكي از ليست پرسپوليس خارج شدند
خبرگزاري فارس: ميثاق معمارزاده و حسين بادامكي از ليست 20 نفره پرسپوليس براي ديدار مقابل الغرافه قطر خط خوردند.

به گزارش خبرگزاري فارس با تصميم نلو وينگادا پرسپوليس با 20 نفر بعدازظهر امروز راهي قطر مي شود. در اين سفر با تصميم كادر فني ميثاق معمارزاده، حسين بادامكي، فرهاد خيرخواه، ضياء الدين نيك نفس، مهران فرضيات و محسن الياسي حضور نخواهند داشت. ضمن اينكه سعداوي مربي پرسپوليس نيز در اين سفر تيم را همراهي نخواهد كرد.
پرسپوليسي ها پس از دو تمرين در قطر نام دو بازيكن ديگر را از ليست 20 نفره خارج خواهند كرد.
ديدار پرسپوليس و الغرافه سه شنبه برگزار مي شود.

JEFF_HARDY
18-04-2009, 12:55
در آستانه ديدار با الغرافه
وينگادا: با كسب 3 امتياز صدرنشين مي‌مانيم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در ديدار برابر الغرافه براي كسب 3 امتياز به ميدان خواهيم رفت تا صدرنشين بمانيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، نلو وينگادا در پايان تمرين امروز و در آستانه سفر به قطر درباره اينكه آيا با نيكبخت مشكل دارد يا نه؛ اظهار داشت: به تمام بازيكنان تيم احترام مي گذارم و مي دانم كه آنها در قبال من اين كار را خواهند كرد. پرسپوليس تيم بزرگي است و بازيكنان اين تيم حتما حرفه اي خواهند بود. من با هيچ باريكني از جمله عليرضا نيكبخت واحدي مشكلي ندارم و او مي تواند در صورتي كه آماده باشد مقابل الغرافه به ميدان برود.
وي افزود: اين مورد را مي توانيد از خود نيكبخت هم بپرسيد كه آيا او با من مشكل دارد يا خير اما مي دانم حتما او نظرش با من يكي است.
وينگادا در خصوص بازي روز سه شنبه مقابل الغرافه قطر عنوان كرد: به اميد برد به قطر مي رويم اما شرايط سخت و نسبت به ليگ برتر ايران متفاوت است. بايد سطح فوتبال خودمان را بالا نگه داريم اما اگر مثل بازي با استقلال اهواز باشيم دچار مشكل خواهيم شد.
اين مربي پرتغالي در خصوص اعلام نظر اعضاي هيات مديره پرسپوليس در خصوص تغييرات احتمالي گفت: در اين مورد حرفي نمي زنم چون مي دانم برخي از حرف ها شايعات است اما مي دانم هر تصميمي كه هيات مديره بگيرد من بايد تابع آن باشم.
وي يادآور شد: به هيچ عنوان تمركز خودم را به اين گونه مسائل معطوف نمي كنم و فقط به فكر بازي با الغرافه قطر هستم. حتي بازي مقابل سپاهان نيز فعلا در ذهن من برنامه ريزي نشده است.
وينگادا در خصوص مصدومان پرسپوليس گفت: درباره حضور كريم باقري و سپهر حيدري در بازي مقابل الغرافه قطر شك دارم اما اميدوارم اين بازيكنان حتما به بازي برسند تا با يك برد شيرين گام محكمي براي صعود به مرحله بعد به عنوان تيم اول برداريم.
سرمربي پرسپوليس در جواب اين سئوال كه آيا شكست مقابل استقلال اهواز در روحيه شما تاثير منفي داشته است يا خير گفت: اگر مي برديم وضعيت بسيار خوبي داشتيم و براي روحيه بازيكنان من بسيار خوب بود اما متاسفانه نشد. با اين حال بازيكنان پرسپوليس حرفه اي هستند و مي دانند كه اين تورنمنت و ليگ برتر ايران بسيار متفاوت و جدا از يكديگر است. به همين دليل مثل 3 بازي گذشته بايد در آسيا ظاهر شوم.
وينگادا خاطرنشان كرد: اميدوارم اين بار كه هواداران با ما نيستند باز هم ما را فراموش نكنند. دوست داشتم اين بازي دوباره در تهران برگزار مي شد و صداي تشويق هواداران را مي شنيدم. ما در قطر با توجه به شناختي كه از الغرافه و بازيكنانش دارم بايد بسيار حرفه اي ظاهر شويم و از فرصت هاي خود نهايت استفاده را بكنيم. اميدوار هستم به دست پر به تهران بازگرديم.
پرسپوليس سه شنبه ميهمان الغرافه است. پرسپوليس در حال حاضر با 7 امتياز صدرنشين است.

JEFF_HARDY
18-04-2009, 12:57
زرينه در گفت و گو با فارس:
وضعيت باقري نگران كننده است
خبرگزاري فارس: پزشك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: وضعيت كريم باقري براي بازي مقابل الغرافه قطر نگران كننده است.

فريد زرينه در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: كريم باقري به دليل پيچيدگي شديد از ناحيه مچ پا دچار مصدوميت سختي شده و بازي كردن او مقابل الغرافه قطر تقريبا بعيد است.
وي افزود: باقري به قطر مي آيد اما تصميم نهايي در خصوص حضور وي در بازي مقابل الغرافه را يك روز قبل از بازي خواهيم گرفت.
زرينه ادامه داد: سپهر حيدري نيز به دليل خونريزي از ناحيه ران پا با مصدوميت مواجه است و حداقل پس از دو روز ديگر مي تواند تمرينات پرفشار خود را شروع كند و حضور او در ديدار روز سه شنبه در پرده ابهام قرار دارد

JEFF_HARDY
18-04-2009, 12:58
دستگيري برخي خبرنگاران ورزشي به اتهام تباني با قطبي
خبرگزاري فارس: اين خبرنگاران كه با فشار رسانه‌اي قصد داشتند افشين قطبي مربي سابق پرسپوليس را به عنوان سرمربي تيم ملي معرفي كنند پس از هفته‌ها تلاش نيروهاي مسئول به دام افتاده و دستگير شدند.

به گزارش خبرنگار "سرويس فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، جهان نوشت، اين خبرنگاران كه با دلالي بازيكن اقدام به ايجاد مافيايي براي رد و بدل كردن بازيكن و نيز فشار بر تيم‌ها، بازيكنان و مربيان غير همسو با خود مي‌كردند پس از ماه‌ها تلاش نيروهاي مسئول به دام افتاده و دستگير شدند.
اما دليل مراجع قضايي براي برخورد با باند دستگيرشدگان، تنها دلالي نبود. دستگاه اطلاعاتي كه گفته مي‌شود به درخواست تعدادي از مديران تيم‌هاي فوتبال به موضوع كسب درآمد نامشروع اين باند مشكوك شده بودند، ورود يافتند
با تحقيقات ويژه خود حالا موارد اتهامي چون شرط بندي، قراردادهاي صوري و تغيير نتايج مسابقات فوتبال را در پرونده متهمان قرار داده‌اند كه هركدام‌شان جرم محسوب مي‌شوند و چون اين درآمد حاصل از كسب نامشروع بيت‌المال بوده، اين عمل مجرمانه تشديد مي شود.
اعتراف بازداشت شدگان هم اين حقيقت را تائيد مي‌كند كه آنها توان اعمال فشار به تيم‌ها و تعيين نتيجه مسابقات را داشته‌اند و اين يعني ليگ و همه هيجانش نه بر اساس شايستگي تيم‌ها كه در بسياري از مواقع در مسير كسب سودي بيشتر از سوي واسطه‌ها رقم مي‌خورده است.
جريان فاسدي كه تنها در مرحله اول واسطه‌ها و عوامل رسانه‌ا‌ي‌اش بازداشت شده‌اند و هنوز پرونده مفتوح است تا در مرحله بعدي آنها كه باعث مي‌شدند به سادگي بودجه بيت‌المال در اختيار واسطه‌ها قرار بگيرند، بازداشت شوند.
بر همين اساس يكي از مسائل مبهم و حائز اهميت اين دستگيري اطلاع از نام و اسامي افرادي بود كه اين خبرنگاران ورزشي نويس را هدايت مي كردند.
بنا بر اظهارات يك منبع آگاه؛ پس از دستگيري اين خبرنگاران مشخص شد اعضاي اين باند قصد داشتند افشين قطبي مربي سابق پرسپوليس را به عنوان سرمربي تيم ملي معرفي كنند! و در قبال آن يك سوم قرارداد وي را به خود اختصاص دهند!
در ضمن چند تن از آنان با هدايت دو تن از سرمربيان فوتبال كشور كه سابقه حضور در ليگ‌هاي برتر و تيم‌هاي سطح اول كشور را دارند فعاليت‌هاي خود را انجام مي‌دادند

JEFF_HARDY
18-04-2009, 12:59
در گفت و گو با فارس
حيدري: بلند حرف زدن دليل درگيري نيست
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به دليل باخت مقابل استقلال اهواز با هم بلند كرديم اما اين موضوع ربطي به درگيري ندارد.

سپهر حيدري در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره شايعه درگيري با مازيار زارع عنوان كرد:‌ متاسفانه باز هم مي‌خواهند حاشيه سازي كنند. بعد از بازي استقلال اهواز من و مازيار با هم بلند صحبت كرديم اما اين مسئله ربطي به درگيري ندارد.
وي يادآور شد: واقعا متاسفم براي بعضي‌ها كه اين خبر را براي منافع شخصي خودشان از خانواده پرسپوليس بيرون بردند اما آنها بدانند من و مازيار زارع دو برادر و بهترين دوستان در پرسپوليس هستيم كه به دنبال هدف مشتركي از اول فصل بوده‌ايم.
اين مدافع ادامه داد: آقايان دوست دارند بعد از باخت بنشينيم و بخنديم و با يكديگر درباره مسائل مختلف حرف نزنيم.
مازيار زارع اخراج شده بود و من به دليل مصدوميت و باخت مثل ساير بازيكنان ناراضي بودم و دقايقي با يكديگر اشتباهات همديگر را در ميان گذاشتيم اما هرگز به يكديگر بي‌احترامي نكرديم.
حيدري خاطرنشان كرد:‌ افرادي كه اين حرف ها را به بيرون كشانده‌اند مطمئنا به دنبال اين هستند كه پرسپوليس را به حاشيه ببرند اما ما بي‌تجربه نيستيم. همه ديدند كه در فرودگاه در كنار يكديگر سوار هواپيما شديم و حتي كنار همديگر نشستيم.
وي يادآور شد:‌ حرف‌هايي در رسانه‌ها نوشته شده كه جاي تعجب دارد. با بودن بزرگاني مانند علي كريمي، كريم باقري و نفرات ديگر هيچ وقت به خودم اجازه نمي‌دهم به كسي بي‌احترامي كنم.
حيدري خطاب به افرادي كه اين خبر را به مطبوعات كشانده‌اند گفت:‌ من و مازيار نقطه‌ ضعفي نداريم كه از آن بترسيم و خدا را شكر با همديگر دوست هستيم و بهترين خاطرات فوتبالي خود را با يكديگر تقسيم كرده‌ايم اما افراد ضعيفي هستند كه با اين حرف ها سود مي‌برند تا از آب گل‌آلود ماهي مي‌گيرند. آنها بدون شك در زندگي خود نيز كمبودهايي خواهند داشت.
وي تصريح كرد: من مانند بچه‌هاي پنج ساله نيستم كه به بهترين دوستانم بي‌احترامي كنم. اين مسائلي كه منتشر شده كذب است چرا كه در غير اين صورت كادر فني پرسپوليس به راحتي از اين موضوع نمي گذشت. وينگادا و پيرواني به اصول و ايجاد نكردن حاشيه در تيم بسيار پايبند هستند و با هر گونه مسائل كوچكي برخورد خواهند كرد.
حيدري در خصوص بازي مقابل استقلال اهواز گفت: ‌اي كاش بعد از بازي بااستقلال اهواز حداقل رختكن پرسپوليس را مي‌ديديد كه چگونه بازيكنان ناراحت بودند. ما بازي سختي مقابل استقلال اهواز انجام داديم. قبول دارم در حد خودمان نبوديم. پرسپوليس هر وقت خودش باشد با اين پتانسيل بدون رقيب خواهد بود.
وي اضافه كرد:‌ بازي مقابل استقلال اهواز و ليگ برتر را با خاطرات تلخش فراموش مي‌كنيم. ما براي پيروزي به ديدار الغرافه مي‌رويم تا با گرفتن امتياز به عنوان تيم اول و بهترين نماينده ايران در آسيا گام به مرحله بعدي بگذاريم

JEFF_HARDY
18-04-2009, 15:48
گفت‌و‌گوي فارس با معاون دادستان تهران
هيچ خبرنگاري در ارتباط با تباني با قطبي دستگير نشده است
خبرگزاري فارس: معاون دادستان تهران گفت: خبر دستگيري برخي خبرنگاران ورزشي به اتهام تباني با قطبي واقعيت ندارد و هيچ خبرنگاري در اين زمينه دستگير نشده است.

محمود سالاركيا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس افزود: خبر دستگيري خبرنگاران ورزشي تكذيب مي‌شود و دادستاني تهران چنين موردي را تأييد نمي‌كند.
معاون دادستان تهران افزود: در سال 88، هيچ خبرنگار ورزشي دستگير نشده است و پرونده دلالان ورزشي نيز با همان متهمان قبلي دنبال مي‌شود و فرد جديدي دستگير نشده است.
به گزارش فارس، قاضي حداد، معاون امنيتي دادستان تهران نيز خبر دستگيري برخي خبرنگاران ورزشي به اتهام تباني با قطبي را تأييد نكرد و از اين موضوع ابراز بي‌اطلاعي كرد

JEFF_HARDY
18-04-2009, 15:48
هفته هفدهم ليگ برتر امارات/
پيروزي حريف استقلال برابر حريف پرسپوليس در شب گلزني ميداودي
خبرگزاري فارس: در حساس ترين ديدار شب گذشته ليگ برتر امارت الجزيره با نتيجه 4 بر يك مقابل الشارجه به برتري رسيد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، شب گذشته و از ديدارهاي هفته هفدهم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي امارات، الاهلي به ديدار الخليج رفت و با گل دقايق پاياني ميلاد ميداودي به برتري 3 بر 2 دست يافت.
براي الاهلي كه با اين پيروزي 42 امتيازي و صدرنشين شد. در اين مسابقه محمد فوزي در دقيقه 3 يوسف جابر در دقيقه30 (پنالتي) و ميلاد ميداودي در دقيقه 90 گلزني كردند. گل‌هاي الخليج توسط عباس مويوا لاوال در دقيقه 40(پنالتي) و محمد در دقيقه 47 به ثمر رسيد. اين سومين گل ميداودي در فصل جاري ليگ امارات بود.
الاهلي با اين پيروزي به پنجمين پيروزي پياپي خود دست يافت.
در حساس‌ترين ديدار ديشب، الجزيره در مصاف با الشارجه (حريف استقلال برابر حريف پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا) با نتيجه 4 بر يك به پيروزي رسيد.
گلزنان الجزيره در اين ديدار عبدا... موسي در دقيقه 2 فرناندو بايانو بازيكن برزيلي در دقيقه 10 مشعل عبدالوهاب در دقيقه33 (گل به خودي) و سلطان المنهالي در دقيقه 56 بودند و زننده تك گل الشارجه اندرسون بود كه در دقيقه 67 دروازه تيم ميزبان را باز كرد.
الجزيره با اين پيروزي 39 امتيازي شد و در يك قدمي الاهلي هم‌چنان براي قهرماني اميدوار است.

نتيجه ساير ديدارهاي هفته هفدهم به شرح زير است:

* الوحده 3 - الظفره 2
گل‌ها: مطر كولي (3)، آندري لوسيانو سيلوا (78) و سعيد سالم الكثيري (81) براي الوحده و محمد عبدالقادر كوبادجا (40) و توفيق زراره (88) براي الظفره

* النصر 2 - الشباب 2
گل‌ها: يونس احمد (67) و محمد عمر (77) براي النصر و موسي وينجوسي (2) و محمد ناصر (82) براي الشباب

جدول رده بندي ليگ برتر امارات:
1- الاهلي 42 امتياز
2- الجزيره 39 امتياز
3- العين 32 امتياز
4- الوحده 24 امتياز
5- الشباب 22 امتياز
6- النصر 21 امتياز
7- الوصل 20 امتياز
8- عجمان 18 امتياز- تفاضل گل 9-
9- الشارجه 18 امتياز- تفاضل گل 10-
10- الظفره 17 امتياز
11- الشعب 14 امتياز
12- الخليج 11 امتياز

هفته هفدهم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي امارات امشب با برگزاري دو بازي طبق برنامه زير به پايان مي‌رسد:
* الوصل - الشعب
* عجمان - العين

در پايان هفته هفدهم فرناندو بايانو مهاجم برزيلي الجزيره با 19 گل همچنان در صدر جدول گلزنان به سر مي‌برد و پس از وي اندرسون مهاهم الشارجه با 12 گل قرار دارد

JEFF_HARDY
18-04-2009, 15:49
در گفت و گو با فارس
كريمي: براي افرادي كه به من بي‌احترامي كردند، متاسفم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براي افرادي كه در ورزشگاه تختي اهواز به من بي احترامي كردند واقعا متاسفم.

علي كريمي در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: به هيچ عنوان دوست ندارم به موارد حاشيه اي توجه كنم چرا كه در روند بازي من تاثير گذار است اما براي افرادي كه به من در اهواز بي احترامي كردند واقعا متاسفم.
وي خاطرنشان كرد: بازي خوبي برابر استقلال اهواز انجام نداديم و همين مورد باعث شد 3 امتياز بازي را به حريف تقديم كنيم. اميدوارم در بازي هاي بعدي مخصوصا ليگ قهرمانان آسيا جبران كنيم.
كريمي در بازي با استقلال اهواز از سوي برخي تماشاگران مورد توهين قرار گرفت.

JEFF_HARDY
18-04-2009, 15:52
در صورت موفقيت در ليگ برتر، جام حذفي و يا جام باشگاه‌هاي آسيا؛

جايزه ويژه شهرداري تهران به تيم‌هاي فوتبال پايتخت تعلق مي‌گيرد

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: اجتماعي - شهري
سخنگوي شهرداري تهران اعلام کرد: تيم‌هاي فوتبال پايتخت در صورتي که بتوانند در مسابقات ليگ برتر، جام حذفي و يا جام قهرماني باشگاه‌هاي آسيا عنوان قهرماني را کسب کنند، جوايز ويژه‌اي از سوي مديريت شهري دريافت خواهند گرفت.
به گزارش سرويس «شهري» ايسنا، محمدهادي ايازي گفت: اين اقدام شهرداري در راستاي حمايت از تيم‌هاي شهر تهران و ترغيب آنان براي کسب موفقيت‌هاي بيشتر است.
وي گفت: شهرداري تهران اقدامات متعددي را براي گسترش و توسعه ورزش در شهر تهران انجام داده و مديريت شهري بر اين باور است که گسترش ورزش در سطوح مختلف و به ويژه در محلات يکي از راهکارهاي توسعه ورزش قهرماني است.
به گفته ايازي، حمايت از موفقيت تيم‌هاي فوتبال پايتخت و تشويق آن‌ها نيز در راستاي توجه ويژه مديريت شهري به مقوله ورزش حرفه‌اي است.

MoJtaBa.R
18-04-2009, 15:53
جمعه 28 فروردین(16:19)
مرجع خبری پرسپولیس: رينالدو كوروزا بازيكن پرويي تيم فوتبال استقلال با توجه به دقايقي كه براي اين تيم به ميدان رفته به عنوان گرانترين بازيكن ليگ انتخاب شد. اگر مبلغ قرارداد وی را بر تعداد دقایق بازی اش تقسیم کنیم به هر دقیقه بازی 40 میلیون تومان می رسد! پولی که تمام تلاش یک عمر یک کارگر ایرانی هم نمی شود... به راستی چه کسی پاسخ گوست؟
رينالدو كوروزا بازيكن تيم استقلال در دي ماه سال 1387 به اين تيم پيوست و بعد از گذشته چند روز در تمرينات اين تيم مصدوم شد. پزشك استقلال اعلام كرد وي قادر نخواهد بود چند هفته به ميادين برود وبايد تحت مداوا قرار بگيرد. رينالدو پس از چند هفته مداوا به آمادگي رسيد و اولين و آخرين بازي خود در ليگ برتر را در تاريخ دهم اسفند ماه مقابل پيكان انجام داد. البته در اين ديدار 10 دقيقه پاياني بازي را به ميدان رفت و درباره عملكرد او نيز بهتر است اظهار نظري نكنيم.

در روزهاي اخير بار ديگر اعلام شد اين بازيكن به دليل مصدوميت نمي‌تواند تمرين كند. درست در زماني وي غايب تمرينات بود كه به نظر مي‌رسيد با حضور در بازيهاي استقلال به اين تيم كمك خواهد كرد. حرف و حديثهاي فراواني هم درباره جذب وي به ميان آمد كه در نهايت منجر به شكايت مسئول روابط عمومي باشگاه استقلال از رضا رجبي شد.

قصد نداريم صحبتهاي رجبي را تكذیب يا تاييد كنيم و درباره صحت و سقم حرفهاي او نظري بدهيم. همچنين هم قصد نداريم بگوييم نوري فر در اين انتقال نقش داشته يا نه. ديگر كاري كه نمي‌خواهيم انجام دهيم اين است كه استقلال را به حاشيه ببريم تا با باز كردن اين ماجرا در هفته پاياني ليگ متهم به برهم زدن جو استقلال شويم. ما تنها به دنبال يك جواب هستيم. رينالدويي كه براي 10 دقيقه بازي در استقلال 400 هزار دلار دريافت كرد و به عبارت ديگر براي هر دقيقه بازي در اين تيم 40 هزار دلار گرفت امروز كجاست و چرا هيچ فردي در استقلال پاسخگوي اين انتقال نيست؟ دليل جذب رينالدو چه بوده و اگر وي از بازيكنان فعلي اين تيم برتري ندارد چرا در زمان ورود وي اينگونه تبليغات صورت گرفت و در كل چرا انتقال او صورت گرفت؟ جواب دادن به اين سوال امروز نيازي بايد صورت بگيرد چراكه با اتمام قرارداد اين بازيكن در پايان مسابقات اين سوال نيز در ميان بي‌شمار سوالات ناپديد خواهد شد.

این بازیکن برزیلی در حال حاضر بازیکن تیم استقلال محسوب می شود و از این تیم نیز اخراج نشده است و باید مبلغ قرارداد وی تمام و کمال پرداخت شود.

در حالي كه در آستانه ورود به فصل نقل و انتقالات هستيم و تلاشها براي از بين رفتن پديده دلاليسم افزايش يافته باشگاه‌ها بايد در زمان جذب بازيكن بيشتر دقت كنند تا چنين بازيكناني كه تنها نيمكتها را اشغال مي‌كنند و سرمايه‌هاي اين كشور را هرچند كم هدر مي‌دهند در ليست خريد قرار نگيرند

!!!!!!!

چه قدر جالب

فردوسي پور خواب تشريف داشتن : اين اطلاعات رو تو نود نداد ؟ فقط بلده زرزر کنه در مورد . . .

JEFF_HARDY
18-04-2009, 15:54
انصاري‌فرد در گفت‌وگو با ايسنا:
جام حذفي آخرين فرصت "وينگادا" است
اسير دلال نمي‌شوم؛ بازيكن تحميلي نمي‌پذيرم
قول‌هاي شفاهي براي بازيكنان دردسرساز شده است

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: موفقيت در ليگ قهرمانان و قهرماني در جام حذفي تنها فرصت "وينگادا" براي بقا در پرسپوليس است و تكليف ماندن ديگر مربيان را هم سرمربي آتي مشخص خواهد كرد.

عباس انصاري‌فرد در گفت‌وگويي تفصيلي با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پيرامون شرايط تيم فوتبال پرسپوليس در مقطع كنوني پس از شكست برابر استقلال اهواز،‌ اظهار كرد: واقعا نمي‌دانيم چرا بازيكنان ما اين قدر متفاوت در مسابقات مختلف بازي مي‌كنند. تيم ما در بازي‌هاي گذشته چه در ليگ قهرمانان آسيا و چه در ليگ برتر خوب كار كرده بود و گذشته از ارايه يك بازي قدرتمندانه نتايج مثبتي هم گرفت اما برابر استقلال اهواز وضعيتي كاملا متفاوت داشت و خوب كار نكرد.

* مشكل بازيكنان خارج از زمين است

وي افزود: ما در اين بازي فرصت بسيار ارزشمندي كه كسب عنوان سومي ليگ برتر بود را به طور كامل از دست داديم كه كارنامه خوبي براي ما در مسابقات ليگ برتر نيست. فكر مي‌كنم مشكل بازي بازيكنان ما ديگر مربوط به درون زمين نيست و اين مشكل در خارج از ميدان مسابقه است؛ در اين راستا شنبه جلسه‌ مهمي را با كادرفني برگزار مي‌كنيم تا آنها براي اين مساله پاسخگو باشند.

* جام حذفي آخرين فرصت "وينگادا"

انصاري‌فرد با تكذيب مذاكرات پرسپوليس با "مصطفي دنيزلي" در پاسخ به سوالي مبني بر احتمال حضور "وينگادا" در پرسپوليس گفت: ليگ برتر كه براي ما از دست رفته است و تنها موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا و قهرماني در جام حذفي پيش روي ماست. وينگادا كارنامه بدي در ليگ قهرمانان نداشته و تداوم موفقيت وينگادا در اين رقابت‌ها نكته مثبت بزرگي در كارنامه او خواهد بود؛ اما به هرحال اين مسابقات تا تابستان ادامه خواهد داشت و ما اگر هم به مراحل بعدي صعود كنيم، تصميمات درباره كادر فني فصل بعد زودتر گرفته خواهد شد؛ بنابراين مي‌توان گفت كه قهرماني در جام حذفي يك فرصت ويژه و يا به نوعي تنها فرصت اين مربي پرتغالي خواهد بود.

* سرمربي آينده تكليف ديگر مربيان را مشخص مي‌كند

وي در پاسخ به اين سوال كه تكليف ديگر اعضاي كادر فني پرسپوليس كه پيش از حضور وينگادا نيز در اين تيم بودند چه خواهد شد، تصريح كرد: به آنها هم اولتيماتومي براي موفقيت در جام حذفي داده‌ايم چرا كه قهرماني در اين مسابقات و كسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا در فصل آتي اهميت زيادي براي ما دارد و نتايج فعلي چندان رضايت‌بخش نيست. تيم پرسپوليس واقعا بايد در اين جام متفاوت‌تر از بازي‌هاي گذشته باشد و سرنوشت تمام اعضاي كادر فني هم به آن بستگي خواهد داشت. همچنين اگر در اين راه موفق باشيم، در پايان فصل پس از مشخص شدن سرمربي تيم، بقاي ديگر اعضاي كادر فني چون افشين پيرواني، احمدرضا عابدزاده و نعيم سعداوي در تيم پرسپوليس بستگي به نظر او دارد.

* عدم حضور بازيكنان پرهزينه در ليست 18نفره قابل قبول نيست!

مديرعامل باشگاه پرسپوليس همچنين با انتقاد شديد از عملكرد برخي بازيكنان تيمش، به ايسنا گفت: واقعا اين مشكل بسيار بزرگي در تيم ماست كه بازيكنان پرهزينه‌اي هستند كه نمي‌توانند براي تيم ما چاره‌ساز باشند. بازيكناني چون محمد منصوري، حسين بادامكي و... نفراتي بودند كه فصل پيش از بازيكنان كليدي و محوري به شمار مي‌رفتند اما چرا بايد امسال در بعضي مقاطع جزو تركيب 18نفره پرسپوليس هم نباشند؟ بسيار بد است بازيكني كه براي ما هزينه‌هاي يك بازيكن ملي‌پوش را دارد، در پرسپوليس قابل استفاده نباشد. اين مساله به هيچ وجه براي من قابل قبول نيست و حل اين مشكل را وظيفه كادر فني مي‌دانم.

وي با تاكيد ادامه داد: مشخص نيست كه بازيكناني از اين دست، مشكل فني دارند يا روحي و سوال اينجاست كه چرا كادر فني نمي‌تواند آنها را به شرايط ايده‌آل گذشته برگرداند؟ ما واقعا از مربيان تيم چنين انتظاري داريم و اين مساله در كارنامه آنها تاثيرگذار خواهد بود.

* قطعا بازيكنان خارجي جديدي جذب مي‌كنيم

انصاري‌فرد درباره جذب بازيكنان جديد براي فصل آتي تصريح كرد: به خوبي مي‌دانيم كه پس از پايان فصل ممكن است بازار نقل و انتقالات بازيكنان گرم شده و شكل كاذبي به خود بگيرد. لذا از هم‌اكنون با كانديدايي كه مدنظر داريم مذاكراتي انجام شده تا بلافاصله پس از رقابت‌هاي امسال مشكلي در اين زمينه نداشته باشيم؛ همچنين چندين بازيكن خارجي را هم زيرنظر گرفتيم و قطعا از وجود آنها استفاده خواهيم كرد.

* اكثر بازيكنان تمايل ماندن در پرسپوليس را دارند

وي همچنين درباره مذاكره با برخي بازيكنان براي تمديدقراردادشان نيز گفت: صحبت‌هايي انجام شده اما تصميم‌ نهايي درباره آنها را به پس از رقابت‌هاي فصل موكول كرده‌ايم. تقريبا اكثر بازيكنان ما تمايل به ماندن در پرسپوليس و تمديد قراردادشان دارند و مشكل خاصي از طرف آنها در اين زمينه نمي‌بينيم و البته گزينه‌هاي مدنظرمان را مشخص كرده و پس از تعيين سقف قراردادشان در هيات مديره، كار را نهايي مي‌كنيم.

* تنها پيشنهاد خارجي سنگين مي‌تواند عامل رفتن "علي كريمي" از پرسپوليس باشد

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا "علي كريمي" هم چنين وضعيتي دارد، گفت: كريمي پرسپوليس را دوست داشته و به اين تيم تعصب دارد. فكر مي‌كنم كريمي تنها اگر پيشنهاد خوبي از يك تيم خارجي داشته باشد كه امكان آن هم با توجه به حضور برجسته‌اش در ليگ قهرمانان ‌آسيا وجود دارد، پرسپوليس را ترك خواهد كرد كه البته اين نظر ماست و شايد او برنامه و نظرات ديگري در اين رابطه داشته باشد.

وي افزود: ما به طور جدي خواهان تداوم حضور كريمي در پرسپوليس هستيم و شايد تنها عدم توانايي باشگاه در تامين هزينه‌اي كه در پيشنهادات احتمالي به كريمي داده مي‌شود، عاملي براي خروج او از پرسپوليس باشد. در عين حال معتقدم اگر او تصميم به ماندن و يا رفتن از پرسپوليس هم بگيرد، اين تصميم ارتباطي به حضور اشخاص ديگر از جمله بنده در اين تيم ندارد و بحث ماندن در تيم بزرگي چون پرسپوليس فراتر از اين مساله خواهد بود.

* پرسپوليس جايگاه بازيكنان هميشه‌ذخيره نيست

انصاري‌فرد در پاسخ به اين سوال كه تكليف بازيكنان هميشه ذخيره پرسپوليس در فصل آتي چه خواهد شد، به ايسنا گفت: ما از اين مساله متاسفيم؛ پرسپوليس جاي بازيكنان بزرگ است كه در هر بازي مهم كيفيت لازم را براي به ميدان رفتن داشته باشند. ما واقعا نياز داريم كه در هر پست دو بازيكن باكيفيت و حرفه‌اي داشته باشيم اما اكنون بخاطر عدم كيفيت برخي بازيكنان ذخيره، مجبوريم از نفرات اصلي‌مان در تمامي مسابقات استفاده كنيم.

وي ادامه داد: در اين فصل به واقع احساس كرديم كه فشردگي مسابقات كه در بسياري مواقع مجبور بوديم هر چهار روز يكبار بازي كنيم، تا چه حد روي كيفيت و آمادگي جسماني بازيكنان تاثيرگذار است، به خصوص اينكه ميانگين سني نفرات اصلي ما هم بالاست و اين مساله مشكلاتي را در اين فصل براي ما به وجود آورد. ما نمي‌خواهيم در پرسپوليس در هر پست يك بازيكن در حد تيم ملي داشته باشيم اما جايگزين او در سطح ذخيره تيم‌هاي ليگ دسته يك هم نباشد!

وي افزود: البته اين مساله بدان معني نخواهد بود كه از هم‌اكنون ليست مازادي از بازيكنان مختلف داشته باشيم؛ چرا كه هنوز رقابت‌هاي ليگ قهرمانان و جام حذفي باقي است كه هر كدام از آنها مي‌توانند با جلب نظر مربيان، حضور برجسته و ماندگاري در پرسپوليس داشته باشند. رويكرد مشخص ما در اين زمينه پوشش دادن به ضعف‌هاي پرسپوليس به لحاظ بازيكن در پست‌هاي مختلف است كه قصد داريم نفرات متخصصي داشته باشيم.

* قول‌هاي شفاهي براي برخي بازيكنان دردسرساز شده است

انصاري‌فرد درباره صحبت‌هاي مطرح شده مبني بر عدم شفافيت قرارداد برخي بازيكنان و همچنين فاكتورها و مسايل مالي ابهام‌آميز در باشگاه پرسپوليس، اظهار كرد: ما يك تشكيلات دولتي هستيم كه در زمان تغيير مديريت، موارد مختلف از جمله مسايل مالي بررسي مي‌شود. در حال حاضر ابهامات خاصي در قرارداد بازيكنان وجود ندارد منتها يكسري قول‌هاي شفاهي به آنها داده شده كه برايشان مشكل بوجود آورده است. زمان عقد اين قراردادها بنده سمتي در باشگاه نداشتم و به همين دليل وارد ماهيت آنها نشدم اما اين موارد و مسايل ديگري چون پرداخت پول به برخي تيم‌ها براي انتقال بازيكنان مورد نظرمان از طريق ثبت موقت در اين تيم‌ها و سپس ورودشان به پرسپوليس، هزينه‌هايي را براي باشگاه به بار آورده كه درست نيست.

* پولي اضافه‌تر از قرارداد به بازيكني نمي‌دهيم

وي ادامه داد: بنده نمي‌خواهم در اين زمينه كسي را مقصر قلمداد كنم اما خب همه مي‌دانند كه من از چه زماني وارد باشگاه شدم و در عين حال معتقدم بايد هر گونه توافقات براي حضور بازيكنان در يك تيم بايد از راه‌هاي قانوني صورت گيرد و اينكه ما به برخي بازيكنان به طور شفاهي اعلام كنيم مبلغي را اضافه‌تر از رقم قراردادش خواهد گرفت، به هيچ وجه قابل قبول نيست.

* هدايتي تمايلي به مديريت مستقيم در پرسپوليس ندارد

مديرعامل پرسپوليس درباره روند مديريت باشگاه و تعاملاتش با اعضاي هيات مديره پرسپوليس، گفت: به طور دقيق از نظرات اعضاي هيات مديره پيرامون عملكرد مديريت باشگاه، مطلع نيستم اما در ظاهر مشكل خاصي در اين هيات و تداوم بخشيدن به روند كنوني وجود ندارد. همچنين "حسين هدايتي"رييس هيات مديره هم تمام صحبت‌هايي كه از او مبني بر به عهده گرفتن مديريت پرسپوليس، نقل شده بود را تكذيب كرده و اين مساله را به من گفته است. ضمن اينكه تخصص‌ها متفاوت است و عقل حكم مي‌كند مديريت بر عهده فردي باشد كه از تجربه لازم در فوتبال برخوردار است.

* اسير دلال نمي‌شوم و كسي نمي‌تواند بازيكن به من تحميل كند

وي افزود: همچنين صحبت‌هايي مبني بر اينكه هدايتي در خريد‌هاي پرسپوليس تصميم‌ نهايي را مي‌گيرد مطرح شده كه درست نيست چرا كه اين مساله كاملا مربوط به مديرعامل است و بدون امضاي او هيچ قراردادي به ثبت نخواهد رسيد. حتي در زمان مديريت قبل هم "داريوش مصطفوي" در عقد قرارداد با بازيكنان از سوي هيات مديره اختيار تام داشته است. بنده در شرايط كنوني مديري هستم كه اسير دلال نمي‌شوم و هيچ كس نمي‌تواند بازيكني را به من تحميل كند.

* براي سفر به آمريكا رايزني‌ها ادامه دارد

انصاري‌فرد همچنين درباره آخرين پيشرفت‌ها براي قطعي شدن سفر پرسپوليس به آمريكا، گفت: رايزني‌هاي مختلف با وزارت امور خارجه انجام شده و در حال انجام است. اين سفر هنوز قطعي نشده اما روند مثبتي را تاكنون سپري كرده است. به هر حال بايد در اين زمينه مجوز قانوني و كامل براي پرسپوليس صادر شود كه ما هم در نظر داريم پس از نهايي شدن كادرفني و كادر بازيكنان براي فصل آتي، اين سفر انجام شود.

JEFF_HARDY
18-04-2009, 15:55
مازيار زارع:
تمام فكر و ذكرمان ليگ قهرمانان آسياست
جر و بحث كوچك بين من و حيدري را بزرگ كردند
بازيكن ملي‌پوش تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پس از نااميدي در ليگ برتر اكنون تمام تمركزمان بر روي رقابت‌هاي آسيايي و سپس جام حذفي خواهد بود.
به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مازيار زارع پيرامون ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و الغرافه اظهار كرد: الغرافه تيم بسيار قدرتمندي است كه نسبت به دو حريف ديگر در اين گروه براي ما سخت‌تر بود. آنها در ورزشگاه آزادي هم تيم ما را بسيار اذيت كردند و اكنون هم بدون شك در دوحه و در خانه‌ي تيم ميزبان كار آساني در پيش‌رو نخواهيم داشت.
وي گفت: با توجه به شكست‌مان مقابل استقلال اهواز و نااميدي در رقابت‌هاي ليگ برتر اكنون تمام فكر و ذكرمان مسابقات ليگ قهرمانان آسياست كه مي‌توانيم با پيروز برابر الغرافه صعودمان را قطعي كرده و شانس بسياري براي اول شدن در گروه پيدا كنيم.
زارع همچنين درباره‌ي شايعاتي مبني بر درگيري لفظي او با سپهر حيدري پس از ديدار پرسپوليس مقابل استقلال اهواز به ايسنا گفت: مساله اين قدر بزرگ نبود. يك جر و بحث عادي و كوچك بود كه خيلي سريع هم به پايان رسيد. در تمرينات امروز (شنبه) من با سپهر صحبت كردم و اين نشان مي‌دهد مشكلي بين ما وجود ندارد و كساني كه اين شايعات را بزرگ كرده‌اند تنها يك مساله‌ي كوچك را براي به حاشيه كشيدن پرسپوليس بزرگ جلوه داده اند.

JEFF_HARDY
18-04-2009, 15:56
سرمربي پرسپوليس نگران وضعيت باقري و حيدري
وينگادا:
پيروزي بر الغرافه بسيار مهم است
مشكلي با "نيكبخت" ندارم، شايد برابر الغرافه به ميدان برود

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: گرچه پيروزي برابر استقلال اهواز مي‌توانست روحيه‌ي خوبي براي ما باشد اما، تنها با حفظ تمركز و يك فوتبال منطقي مي‌توانيم به كسب امتياز در قطر اميدوار باشيم.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ادواردو نلو وينگادا پس از تمرين صبح امروز (شنبه) پيرامون آخرين شرايط پرسپوليس پيش از سفر به قطر اظهار كرد: شرايط بدي نداريم و تمرينات امروز به خوبي انجام شد. گرچه پيروزي برابر استقلال اهواز در ليگ برتر مي‌توانست روحيه‌ي خوبي براي بازيكنان ما باشد اما، اكنون هم بايد آن بازي را فراموش كرده و به فكر بالا رفتن تمركزمان در آستانه‌ي ديدار با تيم الغرافه باشيم. اين بازي خارج از خانه برگزار مي‌شود و مطمئنا حريف با انگيزه‌ي فراوان تمام تلاش خود را براي شكست پرسپوليس انجام خواهد داد و ما تنها با تمركز بالا و ارايه‌ي يك فوتبال منطقي مي‌توانيم به كسب امتياز در اين بازي اميد داشته باشيم.
وي گفت: در حال حاضر كريم باقري و سپهر حيدري بازيكناني هستند كه بايد ببينيم وضعيت‌شان به چه صورت خواهد بود. اما، اميدوارم در اين چند روز باقيمانده به شرايط ايده‌آلي برسند تا بتوانيم از آنها در تركيب تيم استفاده كنيم. چرا كه پيروزي در اين بازي براي ما مهم است و گام بزرگي خواهد بود براي صعود به مرحله‌ي بعد.
وينگادا گفت: بازي در ليگ قهرمانان آسيا يك تورنمنت جداست و بازيكنان ما بايد اين مساله را به خوبي درك كنند و آن را جدا از رقابت‌هاي ليگ برتر بدانند. چرا كه اگر ما بخواهيم بازي در سطح رقابت‌هاي ليگ داخلي ايران را در برابر الغرافه هم ارايه كنيم، بدون شك كافي نخواهد بود و نمي‌توانيم موفق باشيم.
وي درباره‌ي مشخص شدن ليست 18 نفره‌ي تيم پرسپوليس براي اعزام به قطر نيز خاطرنشان كرد: اين ليست هنوز به طور كامل مشخص نيست و ما در اين چند ساعت باقي مانده تا آغاز سفر روي چند بازيكن بايد بررسي بيشتري داشته باشيم و تصميم نهايي را هرچه زودتر بگيريم.
وي درباره‌ي مشكلاتي كه شنيده مي‌شد بين نيكبخت و كادرفني وجود دارد نيز تصريح كرد: مشكل خاصي بين ما وجود ندارد و به سهم خودم هيچ ناراحتي بين خودم و نيكبخت حس نمي‌كنم. مطمئنا اگر اتفاق خاصي نيفتد، او مي‌تواند حتي در جمع 11 نفر اصلي تيم پرسپوليس برابر الغرافه به ميدان برود.
وينگادا در پاسخ به اين سوال كه عباس انصاري‌فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس اعلام كرده كه رقابت‌هاي جام حذفي آخرين فرصت وينگادا براي بقا در پرسپوليس خواهد بود، به ايسنا گفت: من مشكل خاصي در اين زمينه نمي‌بينم و البته در اين چند روز بايد تمركزم را معطوف به مسابقات آتي كنم. اكنون هم فقط به بازي الغرافه فكر مي‌كنم و از موضع‌گيري شفاف مديريت باشگاه در اين زمينه بي‌اطلاع هستم. پس از مسابقات مي‌توان بيشتر در اين باره صحبت كرد.
انتهاي پيام

MoJtaBa.R
18-04-2009, 16:06
يادش به خير

تاپيک پارسال نزديک بازي پرسپوليس و سپاهان چه حالي داشت : برعکس امسال که قهرماني بين دو تيم ديگست توي تاپيکاشون از اون شور و حال خبري نيست

جالب ياسيه که رفته تو وجودشون !

m2stech
18-04-2009, 20:02
پاداش 1000 دلاری برای پرسپولیس

مدیران تیم پرسپولیس برای بالا رفتن روحیه بازیکنان تصمیمات تازه ای را اتخاذ نموده اند.

بعد از از بین رفتن امید پرسپولیس در لیگ برتر و از دست دادن سهمیه آسیا، مدیران این تیم برای بالا بردن روحیه نفرات در آسیا پاداش های هزار دلاری تعیین کردند.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، مسولان باشگاه پرسپولیس برای این که تیم خود را از نظر روحی روانی در شرایط بسیار خوبی قرار دهند برای تمام بازی هایی که این تیم در گروه خود برگزار می کند در صورت پیروزی پاداش های هزار دلاری تعیین کردند.

گفتنی است در صورتی که بازیکنان تیم پرسپولیس موفق به شکست الغرافه در بازی برگشت بشوند نیز پاداش 100 دلاری دریافت خواهند کرد.

pedramch
18-04-2009, 22:51
آها...
اونوقت اگه یه تیم ایرانی قهرمان نشه سهمیه ایران کاهش پیدا میکنه؟یا همون 4 تا میمونه؟
ممنون/

amir_rahmani
19-04-2009, 15:04
اگه پرسپولیس قهرمان باشگاه ها باشه امکان اینکه 5 تایی بشیم خیلی کمه.این اولا
ثانیا اگر اول بشیم رفت تا دوسال دیگه برای اینکه فینال مسابقات میفته فصل بعد...

m2stech
19-04-2009, 15:42
شکایت جدید از پرسپولیس به فیفا

مربی اسبق پرسپولیس که هنوز پس از سالها نتوانسته مطالبات خود را از این باشگاه دریافت کند گفت: فردا رسماً به فیفا شکایت می کنم.

به گزارش برنا، ناصرابراهیمی مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که مبلغی حدود 45 میلیون تومان ازاین باشگاه طلب کار است شکایت نامه خود برای ارسال به فیفا را آماده کرده و قراراست فردا این نامه را ارسال نماید.

ابراهیمی گفت: تاکنون به خاطر باشگاه پرسپولیس و طرفدارانش تحمل کرده ام اما ظاهراً آقایان به این مسئله بی توجه بوده اند لذا تصمیم گرفتم شکایت نامه خود را به فیفا بفرستم تا آنها به مشکل من رسیدگی کنند.

ابراهیمی در انتها گفت: امیدوارم مسئولان فوتبال کشور و باشگاه پرسپولیس و به ویژه طرفداران این تیم از دست من ناراحت نشوند و بدانند تا امروز فقط به احترام آنها از شکایت به فیفا صرفنظر کرده بودم.

aluminum
19-04-2009, 18:38
بادامكي: براي پرسپوليس آرزوي موفقيت مي‌كنم

کانون هواداران پرسپولیس : حسين بادامكي در گفت و گویی در حالي كه تمايل نداشت صحبت كند؛ اظهار داشت: فعلا به هيچ عنوان دوست ندارم از خط خوردن هاي مكررم در ليست پرسپوليس حرف بزنم. تيم در شرايط حساسي قرار دارد و نمي خواهم حاشيه سازي كنم.
بادامكي ادامه داد: تمام تلاش خودم را براي قرار گرفتن در تركيب اصلي انجام مي دهم. فعلا نمي خواهم بيش از اين صحبت كنم.

aluminum
19-04-2009, 18:39
منابع موثق درباشگاه پرسپولیس تائید کردند؛ قرارداد وینگادا تمدید نمی شود !
کانون هواداران پرسپولیس : منابع موثق از باشگاه پرسپولیس خبر می دهند ادواردو نلو وینگادا روزهای پایانی مربی گری خود را درپرسپولیس طی می کند و به زودی درباره وی تصمیم گرفته می شود.
با توجه به اظهار نظرهایی که مدیران باشگاه پرسپولیس درباره وینگاد انجام داده اند از اطراف باشگاه پرسپولیس منابع موثق خبر میدهند که این مربی روزهای پایانی مربیگری خود را دراین تیم طی می کند و با پایان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در مرحله مقدماتی، هیات مدیره باشگاه درباره ادامه حضور وی تصمیم خواهد گرفت اما شنیده ها حاکی از آن است که قرارداد این مربی تمدید نخواهد شد.

گفتنی است در ابتدای ورود این مربی به ایران بحث حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیای سال آینده بسیار جدی تر از دیگر اهداف به این مربی گوشزد شده بود که این مهم اتفاق نیفتاده است. ضمن اینکه برخی برخوردهای

aluminum
19-04-2009, 18:39
پرسپولیس در هتل میلینیوم دوحه مستقر شد

کانون هواداران پرسپولیس : کاروان تیم فوتبال پرسپولیس تهران در سفر به قطر برای دیدار مقابل الغرافه در هتل میلینیوم دوحه مستقر شد.
کاروان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که برای برگزاری دیدار برگشت مقابل الغرافه قطر در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به دوحه سفر کرده است در هتل میلینیوم مستقر شده است و اولین تمرین خود را بعدازظهر امروز(یکشنبه) در ورزشگاه اختصاصی الغرافه، استادیوم اصلی برگزاری مسابقه انجام خواهد داد.

aluminum
19-04-2009, 18:41
خوردبین: شرایط پرسپولیس عالی است
کانون هواداران پرسپولیس : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: شرایط پرسپولیس برای برگزاری دیدار مقابل الغرافه بسیار عالی است و بازیکنان از نظر روحی روانی شرایط خوبی دارند.
محمود خوردبین در گفت وگویی عنوان کرد: خوشخبتانه همه چیز برای برگزاری یک دیدار جذاب بین دو تیم پرسپولیس و الغرافه آماده است و بازیکنان پرسپولیس برای این که نتایج نامناسب لیگ برتر را جبران کنند، متحد شده اند. الغرافه تیم بسیار خوبی است و ما بدوم توجه به نتیجه ای که در دیدار رفت اتفاق افتاد به میدان می رویم.

وی ادامه داد: درتمرین فردا دو بازیکن از لیست کنار گذاشته خواهند شد تا با 18 بازیکن نهایی را برای دیدار مقابل الغرافه معرفی کنیم.
خوردبین خاطرنشان کرد: هدف ما صعود مقتدرانه از گروه است و می خواهیم خود را به عنوان یکی از مدیعان اصلی عنوان قهرمانی معرفی کنیم.

aluminum
19-04-2009, 18:42
خوردبین تنها مسول پرسپولیس در دوحه

کانون هواداران پرسپولیس : در شرایطی که هیچ کدام از مسولان و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس همراه این تیم به قطر سفر نکرده اند، خوردبین مسولیت کاروان را بر عهده دارد.
با توجه به این که خیال مسولان پرسپولیس بابت صعود این تیم به مرحله بعدی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راحت شده است، هیچ کدام از اعضای هیات مدیره و مدیرعامل این باشگاه همراه تیم به دوحه سفر نکرده اند و محمود خوردبین به تنهایی مسولیت کاروان پرسپولیس را برعهده دارد.

aluminum
19-04-2009, 18:42
استیلی: باخت در لیگ برتر با نتایج جام باشگاه ها قابل توجیه نیست

کانون هواداران پرسپولیس : برخي رسانه‌ها از احتمال مربيگري حميد استيلي در تيم ملي خبر داده‌اند. گفته مي شود مايلي‌كهن توانايي‌هاي اين مربي را باور دارد و بعيد نيست كه استيلي به زودي‌ به عنوان دستيار سرمربي تيم ملي معرفي شود.

- آقاي استيلي! شايعه مربيگري شما در تيم ملي چقدر صحت دارد؟
با من صحبتي انجام نشده است.

- آيا حاضريد به مايلي‌كهن كمك كنيد؟
حاجي مايلي مربي دلسوز و زحمتكش است. حق استادي به گردن من دارد و در صورتي كه به وجود من در تيم ملي نياز باشد و ايشان بخواهند با تمام وجود به مايلي‌كهن كمك مي‌كنم.

- فكر مي‌كنيد مايلي‌كهن موفق خواهد شد؟
صددرصد. كار سختي دارد اما حاجي‌مايلي هميشه كارهاي سخت را به راحتي انجام مي‌دهد. او موفق مي‌شود.

- اما صعود ايران به جام‌جهاني اينقدر هم راحت نيست؟
بله، سخت است. بايد به درستي برنامه ريزي كنيم و در انتخاب نظرات دقت كنيم. در اين صورت بخش مهم راه را طي كرده‌ايم.

- شما گفته بوديد ديگر به عنوان نفر دوم كار نمي‌كنيد؟
بله، اما داستان تيم ملي فرق مي‌كند. مربيگري در تيم ملي آن هم كنار مايلي‌كهن براي من باعث افتخار است، اما درخصوص مسير حرفه‌اي‌ام در رده باشگاه‌ها بايد بگويم سر حرف خودم هستيم و در رده باشگاهي فقط به عنوان سرمربي كار مي‌كنم.

- نظرتان راجع به دوره مربيگري دايي در تيم ملي چيست؟
به نظر من در فوتبال ما حب و بغض وجود دارد شفافيتي در كار نيست. وقتي دايي سرمربي شد همه گفتند بهترين گزينه آمده است و وقتي كنارگذاشته شد خيلي‌ها گفتند او بايد مي‌رفت. اما من مي‌گويم هر مربي نقاط ضعف و قدرت دارد نبايد احساساتي برخورد كنيم.

- دايي رابطه خوبي با رسانه‌ها نداشت. قبول داريد؟
فكر مي‌كنم اگر دايي رابطه‌اش بار رسانه‌ها مربيان و كارشناسان را دوستانه‌تر مي‌كرد، شرايط بهتري در تيم ملي ايجاد مي‌شد.

- نظرتان درباره پرسپوليس چيست؟ آنها در ليگ برتر نتايج ضعيفي كسب مي‌كنند.
به نظر من اين حركت درستي نيست كه آقايان باخت در ليگ‌برتر را با نتايج ليگ قهرمانان آسيا توجيه مي‌كنند. فوتبال يك زنجيره است. تيم بايد از كمتري نوسان ممكن برخوردار باشد. هواداران قبول نمي‌كنند كه پرسپوليس در اهواز بازي را واگذار كند و بعد مدعي باشد كه روي مسابقات ليگ برتر تمركز ندارد.
براي هوادار پرسپوليس باخت يعني باخت. قبول نمي‌كند. ناراحت مي‌شود. كادر فني بايد به بازيكنان انگيزه مي‌داد كه در رقابت‌هاي ليگ‌برتر هم براي كسب عنوان سومي تلاش كنند.

- فكر مي‌‌كنيد كدام تيم قهرمان ليگ برتر خواهد شد؟
شانس ذوب‌آهن بيشتر است. نبايد تلاش‌هاي آنها را ناديده بگيريم.

- شما دوست داريد كدام تيم قهرمان شود؟
با استقلالي‌ها بيشتر رفيق هستم، دوست دارم استقلال قهرمان شود اما واقعيت و منطق جدا از احساسات است. ذوب‌آهن حاشيه ندارد. تيم زحمت كشي است. آنها مديرعامل باهوشي دارند كه معتقدم در صورت قهرماني بايد نقش ويژه‌اي را براي او قايل باشيم.

aluminum
19-04-2009, 18:43
واعظی: دفاع ضعیف الغرافه نقطه قوت ماست
کانون هواداران پرسپولیس: دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیدار حساس روز سه شنبه این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت: الغرافه تیم خوبی است و در ورزشگاه آزادی هم برابر ما عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشت اما ما تنها برای پیروزی در این دیدار به میدان می رویم تا شانس صعودمان به مرحله بعدی این رقابت ها را افزایش دهیم. وی اضافه کرد: آنها هم برای صعود به پیروزی در این دیدار نیازمند هستند و قطعا برخلاف عملکرد تدافعی خود در تهران، با چهره ای تهاجمی تر به میدان می آیند، البته با توجه به خط حمله خوب آنها این موضوع می تواند تا حدودی برای ما خطرناک باشد اما هافبک ها و مهاجمان ما می توانند به خوبی از این فضا و ضعف مدافعان حریف برای رسیدن به پیروزی و کسب 3 امتیاز استفاده کنند که این اصلی ترین نقطه قوت ما در این بازی خواهد بود.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تاکید کرد: شکست برابر استقلال اهواز را فراموش کرده ایم و قطعا با تمام توان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی به میدان می رویم تا به بهترین شکل ممکن ناموفق بودن در لیگ را جبران کنیم.

واعظی در پایان با آرزوی موفقیت برای علیرضا حقیقی گفت: مصدومیتم کاملا برطرف شده و هیچ مشکلی از این نظر ندارم و منتظر یک فرصت هستم تا جایگاهم را در ترکیب اصلی پرسپولیس بدست می آورم.

دیدار تیم های فوتبال الغرافه قطر و پرسپولیس ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روزسه شنبه هفته جاری در شهر دوحه برگزار خواهد شد.

aluminum
19-04-2009, 18:55
يادش به خير

تاپيک پارسال نزديک بازي پرسپوليس و سپاهان چه حالي داشت : برعکس امسال که قهرماني بين دو تيم ديگست توي تاپيکاشون از اون شور و حال خبري نيست

جالب ياسيه که رفته تو وجودشون !

راست می گی مجتبی جان

عجب روزهایی بود

تیم که اینجوری نتیجه میگیره

دوستانی هم که رفتن و دیگه نیستن

و ...

باید امید وار بود به روزهای آینده

resident_evil
19-04-2009, 18:57
ايشالا روز قهرماني تو آسيا همه دوباره جمع ميشيم ...

amir_rahmani
19-04-2009, 19:16
چرا روز فینال از همین الان باید شروع به تشویق کنیم....

MoJtaBa.R
19-04-2009, 21:09
منظورم تاپيک ما نبود که !

منظورم اونورياست

ما که هميشه اميد داريم : افشين قطبي اگه چيزي برا پرسپوليس هم نداشته : اين رو آموخته که تا آخرين لحظه بايد اميدوار بود

momkhbpsp
19-04-2009, 22:49
ما که هميشه اميد داريم : افشين قطبي اگه چيزي برا پرسپوليس هم نداشته : اين رو آموخته که تا آخرين لحظه بايد اميدوار بود

ایول ایول
یادآوری مناسبی بود

MoJtaBa.R
20-04-2009, 00:34
رئيس کميته انضباطي فوتبال:
مايلي‌کهن بخواهد نيکبخت بخشيده مي‌شود
جام جم آنلاين: مجتبي شريفي رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: اگر مايلي کهن به نيکبخت نياز داشته باشد ، مي‌تواند با يک نامه رسما از کميته استيناف درخواست کند که محروميت اين بازيکن بخشيده شود و به تيم ملي بازگردد.
به گزارش مهر، فرهنگسراي رسانه امروز ميزبان اهالي رسانه و رئيس و اعضا کميته انضباطي فدراسيون فوتبال بود تا در نخستين نشست خود در سالجاري آراي انضباطي جديد را اعلام کرده و پاسخگوي ابهاماتي باشد که پيرامون پرونده‌هاي ارجاع شده به اين کميته به وجود آمده است.
مجتبي شريفي در نشست امروز خود همانطور که انتظار مي رفت بحث را با پرونده شکايت امير قلعه نويي از دو بازيکن پيشين تيم فوتبال استقلال به نام‌هاي جواد زرينچه و محمد نوازي که شايعه تباني وي را با آبي پوشان در زمان حضورش در تيم استقلال اهواز مطرح کرده بودند، آغاز کرد.

وي در اين خصوص گفت: بحث تباني در آيين نامه FTC فيفا آمده است. در اين قانون ذکر شده اگر تخلفي رخ دهد و از آن زماني بگذرد، مشمول مرور زمان مي شود.
رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال به مواردي اشاره کرد که ثابت مي کند بين دو تيم استقلال تهران و استقلال اهواز هيچ تباني در فصل دوم ليگ برتر صورت نگرفته است.
وي از حضور منصور پورحيدري، مربي وقت تيم فوتبال استقلال در کميته انضباطي خبرداد که مدعي شده است تيمش در آن سال نه تنها با تيم همنام اهوازي تباني نکرده بلکه قوي تر از ديگر مسابقات به ميدان رفته بود.
بر اساس اعلام مجتبي شريفي امير قلعه نويي با وساطت منصور پورحيدري و کاظم اوليايي از شکايت خود از جواد زرينچه و محمد نوازي چشم پوشي اما طرح شکايت از محمد مايلي کهن را در اين کميته مطرح کرده است. ظاهرا اظهارات محمد مايلي کهن در پايان ديدار استقلال اهواز - سايپا کرج و استقلال تهران - سايپا کرج سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران را بر آن داشته تا با طرح شکايتي تازه در پي احقاق حقوق خود برآيد.
«آقاي شريفي، شما دوشغله هستيد! شما با اين مشکل چطور برخورد مي کنيد؟» ، رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سئوال گفت: تا به امروز از روسا و اعضا هيئت رئيسه فدراسيون‌هاي ورزشي خواسته شده است که نسبت به انتخاب يکي از دو شغل خود تصميم گيري کنند. من و ديگر روساي کميته هاي فدراسيون فوتبال تاکنون نامه‌اي در اين خصوص از سازمان بازرسي دريافت نکرده ايم. با اين حال اگر به من تاکيد شود که از بين شغل‌هاي خود يکي را انتخاب کنم، قطعا در ديوان محاسبات کشور به فعاليت خود ادامه داده و از فدراسيون فوتبال مي روم.
برخورد کميته انضباطي فدراسيون فوتبال با بازيکناني که ظاهري خلاف عرف جامعه دارند، مورد ديگري بود که در نشست امروز مطرح شد. شريفي در اين خصوص گفت: زماني که چهره يک فوتباليست از تلويزيون پخش مي شود خيلي‌ها او را مي بينند. جواني که اين بازيکن را در تلويزيون با ظاهري متفاوت مشاهده مي کند پيش خود تصور مي کند که حتما اين کار منعي ندارد و مي تواند همچون آن فوتباليست ظاهرش را تغيير دهد.
شلوار پاره و البسته نامناسب برخي بازيکنان فوتبال در بيرون از زمين مسابقه، موهايي که از چند جهت شانه شده است، استخوان مرده روي پيراهن بازيکن فوتبال و .. مواردي بود که شريفي بدان اشاره و تاکيد کرد که نه تنها زيبايي ندارد، بلکه خلاف معيارهاي رايج جامعه بوده و کميته انضباطي خود را موظف مي داند با بازيکني که ظاهري نامناسب دارد بر اساس قانون برخورد کند.
شريفي با انتقاد از بازيکناني که تنها ظاهر خود را از برخي بازيکنان اروپايي تقليد مي کنند، تاکيد کرد: اگر به بازيکني تذکر داده شود که ظاهر خود را تغيير دهد اما او تغييري در ظاهرش ايجاد نکند، علاوه بر توبيخ و جريمه، دو جلسه از همراهي تيمش محروم مي شود. ادامه اين حرکت بر اي بازيکن متخلف محروميت‌هايي ديگر را به دنبال خواهد شد.
رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال در ادامه به مشکلات اکبر ميثاقيان براي حضور در تيم ابومسلم مشهد اشاره کرد و با بيان اينکه ميثاقيان براي دريافت مطالبات خود از باشگاه استقلال اهواز هنوز به کميته انضباطي مراجعه نکرده است، گفت: با توجه به اينکه اکبر ميثاقيان با باشگاه استقلال اهواز قرارداد دارد، تا پايان مدت قراردادش با اين باشگاه اهوازي نمي تواند در هيچ باشگاه ديگري بصورت رسمي فعاليت کند.
«اما اگر تصميم بگيرد بصورت غيررسمي با تيمي ديگر همکاري داشته باشد چه؟» ، شريفي در پاسخ به اين سئوال گفت: باشگاه استقلال اهواز تاکيد کرده است که اگر ميثاقيان بصورت غيررسمي با هر باشگاهي همراهي کند، مطالبات اين مربي را پرداخت نخواهد کرد با اين شرايط وي نمي تواند در تيم ابومسلم فعاليت کند.
وي با تاکيد دوباره بر اينکه در پايان ليگ هشتم به تمام مطالبات مربيان و بازيکنان تيمهاي حاضر در اين رقابتها رسيدگي خواهد شد، افزود: هيچ باشگاهي نمي تواند تا پيش از اينکه با بازيکنان و مربيان خود تسويه حساب کند، قراردادي با بازيکن و مربي جديد به امضا برساند.
شريفي در اين خصوص به پيشکسوتان دو تيم استقلال و پرسپوليس وعده داد که کميته انضباطي در پايان فصل جاري نسبت به احقاق حقوق آنها و دريافت مطالبات شان اقدام خواهد کرد.
«تلاش کميته انضباطي بر اين است تا بحث تباني را در فوتبال کشور ريشه کن کند». شريفي در بخش ديگر از سخنان خود با بيان اين موضوع افزود: در فوتبال خيلي چيزها اتفاق مي افتد و واقعيت دارد ، اما مهم آن است که چطور اين واقعيت را احراز کنيم. در پرونده تباني نيز تا زماني که واقعيت احراز نشود، نمي توان فردي را تنبيه کرد.
وي به موضوع پرونده دوپينگ در فوتبال اشاره کرد که طي آن شش نفر به کميته انضباطي احضار شدند اما با وجود اطمينان و اماني که اين کميته به آنها داده است، حاضر نشده اند مواردي که از آنها اطلاع دارند را بيان کرده و رسما آن را تاييد کنند.
شريفي با تاکيد دوباره بر اينکه تباني بدون دليل ثابت نمي شود، افزود: اگر تباني بين دو تيم ثابت شود، هر دو اين تيمها يک رده تنزل خواهند کرد و اين مورد تنها با شهادت افرادي که در اين مورد نقش داشته و يا از آن مطلع هستند، فيلم، سي دي و نوار صوتي که مورد تباني را ثابت کند و... مي توان پيگيري و اقدام به صدور راي کرد.
بند 47 آيين نامه انضباطي فدراسيون که تاکيد بر انضباط در رفتار و گفتار دارد، مورد ديگري بود که شريفي بدان اشاره کرد و گفت: بازيکنان، مربيان و مديران نبايد حرفي بزنند که ديگران را کوچک کند و بعد اثبات شدني نباشد. ما در فصل جاري بيشترين احضار را در اين مورد داشتيم. هر فردي که در گفتار خود انضباط را رعايت نکرده است را احضار کرده و به مورد تخلفش با حساسيت بالا رسيدگي کرده ايم. فصل بعد اين مورد جدي تر دنبال مي شود و براي افراد متخلف جرايمي سنگين که محروميت هم شامل آن مي شود، را در نظر خواهيم گرفت.
شريفي در پاسخ پرسشي در مورد پرونده خداداد عزيزي يادآور شد: در مورد تخلف خداداد عزيزي بايد بگويم که من بيشترين دفاع را از وي داشتم. با وجود التهاب عمومي جامعه ورزش، جبهه‌گيري رسانه‎هاي ورزشي و... من از خداداد دفاع کردم. در پرونده خداداد همه افرادي که در جريان درگيري حضور داشتند شهادت دادند که وي خبرنگار شيرازي را مضروب کرده است، حتي نماينده ما که براي تحقيق به مشهد رفت نيز از هر کسي که در اين خصوص سئوال کرده بود، بر مضروب شدن آن خبرنگار توسط خداداد عزيزي تاکيد کرده بود.
وي افزود: با اين وجود خداداد عزيزي تاکيد داشت که خبرنگار شيرازي را کتک نزده است. ما هم با توجه به اينکه خداداد فرد راستگويي است علاوه بر شهادت شاهدان براي وي جريمه و تنبيه حضور در درگيري را اعمال کرديم.
وي در اين خصوص با تاکيد بر اين موضوع که جريمه تخلف بازيکنان در پايان يک بازي ملي نبايد به رده باشگاهي کشيده شود، در خصوص جريمه واحدي نيکبخت نيز گفت: نيکبخت به خاطر تمرد از حضور در اردوي تيم ملي محروم شد. ما جريمه را براي اين بازيکن زماني در نظر گرفتيم که تمرد از حضور در تيم ملي محقق شد.
شريفي با تاکيد بر اينکه اثبات تمرد يک بازيکن از حضور در تيم ملي نياز به فيلم ندارد، اعلام يک مقام رسمي را براي احراز اين مورد کافي دانست.
وي با بيان اينکه براي محروميت عليرضا واحدي نيکبخت از 2 سال حضور در تيم ملي اعلام بي نيازي سرمربي تيم ملي به اين بازيکن تاثيرگذار بوده است، افزود: در حال حاضر مربيان تيم ملي به اين چهار بازيکن (سيدمهدي رحمتي، حسين کعبي، غلامرضا رضايي و سياوش اکبرپور) نياز دارند و نمي توان به مورد تخلف آنها رسيدگي کرد با اين حال پرونده اين چهار بازيکن در کميته انضباطي مفتوح بوده و پس از سه بازي آتي تيم ملي به مورد تخلف آنها رسيدگي مي‌شود. در شرايط فعلي که حيثيت فوتبال ملي ايران در خطر است، نبايد با يک تنبيه ملي موجب شويم که اين بازيکنان از همراهي تيم ملي محروم شوند.
«در ورزشگاه يک ليدر شعار مي‌دهد، چند نفر زير مجموعه‌اش اين شعار را تکرار مي‌کنند و در نهايت صدايي در ورزشگاه مي‌پيچد که گاه توهين به يک فرداست». اين موردي ديگر بود که شريفي از آن ياد کرد و گفت: بايد حلقه واسط بين نيکمت برخي تيم‎ها و سکوها برداشته شود تا مشکلات موجود در ورزشگاه‎ها به حداقل برسد.
رئيس کميته انضباطي فدراسيون محروم کردن تماشاگران را اقدامي بي اثر در تلطيف فضاي ورزشگاه‌ها خواند و گفت: تا زماني که ليدرها سروسامان نگيرند، هر اقدامي در اين راه صورت دهيم بي اثر است. آيا اين درست است که براي فحاشي هزار نفر يکصدهزار تماشاگر را محروم کنيم؟ آيا اين درست است که براي فحاشي ليدرها، افراد تحريک شده از سوي آنها را نيز محروم کنيم؟ اگر ما هواداران را محروم کنيم، يک جوان کجا بايد انرژي خود را تخليه کند. اين درست نيست که يک جوان محروم از حضور در ورزشگاه شود و منشا محروميت آسوده بماند. اين با اصول عداليت سازگار نيست.
وي از سه بار احضار مديران باشگاه استقلال اهواز به کميته انضباطي خبر داد که براي تخلف تماشاگران منتسب به اين تيم جرايم و توبيخ‌هاي منظور شده است که هيچ کدام ثمربخش نبوده است.
«آيين‌نامه کميته انضباطي وحي منزل نيست و اشتباهاتي دارد». اين هم مورد ديگري بود که شريفي بدان اشاره کرد و گفت: ما اين اختيار را داريم که در جهت کمک به تيم ملي موارد موجود در آيين‌نامه را تغيير دهيم.
بازگشت نيکبخت به تيم ملي، سوژه پرسش ديگر خبرنگاران از شريفي بود که وي در پاسخ به آن گفت: اگر مايلي کهن به نيکبخت نياز داشته باشد، مي‌تواند با يک نامه رسما از کميته استيناف درخواست کند که محروميت اين بازيکن بخشيده شود و به تيم ملي بازگردد.
وي بر استقرار اخلاق در ورزش تاکيد کرد و گفت: تنبيهات بايد در خدمت اخلاق باشد و از آن در جهت احياي اخلاق در ورزش استفاده کنيم. بايد ورزشکار خاطي در جهت رفع اخلاق ناپسندش تنبيه شود تا اخلاق او اصلاح شود.
مجتبي شريفي در مورد سقوط تصويربردار سيما در ديدار تيم هاي اتکا گلستان و داماش لرستان که روز 24 فروردين رخ داد و به مرگ وي منجر شد ، گفت: در فدراسيون فوتبال شورايي با نام شوراي اضطرار تشکيل شده است که در خصوص اين پرونده بررسي هاي لازم را عمل آورده و با عوامل بروز اين اتفاق طبق قانون برخورد خواهيم کرد

mehdi30nema
20-04-2009, 09:53
دوستان بازی فردا ساعته چنده ؟

aluminum
20-04-2009, 12:58
لیگ قهرمانان آسیا - مرحله گروهی (دور برگشت)

سه شنبه 1/2/88 ساعت 20:00 ورزشگاه دوحه

pedramch
20-04-2009, 13:10
انشالله میبریم:دی
به امید پیروزی پرسپولیس:دی

Samba
20-04-2009, 17:10
به اميد يك طوفان ديگر

ali_ranger22
20-04-2009, 19:05
به امید برد با اقتدار پرسپولیس

aluminum
20-04-2009, 20:03
سزار: بايد شكست در تهران را جبران كنيم
لیگ قهرمانان آسیا

کانون هواداران پرسپولیس : ماركوس سزار در نشست مطبوعاتي قبل از بازي با پرسپوليس تصريح كرد: مي‌دانيم پرسپوليس تيم خوب و پرمهره‌اي است اما اين باعث نمي‌شود كه نااميد باشيم. بازي فردا بسيار سخت اما نمايشي جالب براي هواداران خواهد بود. در بازي مقابل پرسپوليس براي اميدوار شدن به صعود بايد باخت تهران را جبران كنيم.
وي افزود: هواداران ما روحيه خوبي دارند و اميدوارم در كنار اعتماد بنفس بازيكنان الغرافه قطر با روحيه بالا به 3 امتياز حساس بازي برسيم.
ديدار پرسپوليس و الغرافه ساعت 20 فردا به وقت تهران در دوحه برگزار مي شود.

aluminum
20-04-2009, 20:07
آل تهاني: براي تفريح مقابل پرسپوليس بازي نمي‌كنيم
لیگ قهرمانان آسیا

کانون هواداران پرسپولیس : روزنامه العربيه از قول جاسم بن آل تهاني در مورد بازي با پرسپوليس نوشته است:
براي بازي برگشت مقابل پرسپوليس برنامه هاي گسترده اي داريم. مسلما تيم ما اينك به تجربيات ارزشمندي در سطح رقابت هاي ليگ قطر و ليگ قهرمانان آسيا رسيده است و براي قدم زدن پا به ميدان مسابقه نخواهد گذاشت.
وي افزود: به دنبال كسب سه امتياز از اين بازي هستيم. فكر مي كنيم پيروزي بر اين تيم دور از دسترس نيست. ما مي خواهيم موقعيت خود را در جدول بهبود بخشيم.

ali_ranger22
21-04-2009, 11:52
بچه ها بازی ساعت چنده ؟

arash_3tar
21-04-2009, 12:06
بچه ها بازی ساعت چنده ؟

ساعت 20:00 ورزشگاه دوحه
به امید پیروزی

m2stech
21-04-2009, 12:55
محمد: صدرنشینی را از دست نمی‌دهیم

علیرضا محمد مدافع - هافبک پرسپولیس از تلاش سرخپوشان برای ادامه صدرنشینی خبر داد.

به گزارش سایت اختصاصی باشگاه پرسپولیس، علرضا محمد مدافع - هافبک تکنیکی سرخپوشان با ابراز رضایت از وضعیت خود و تیم اظهار امیدواری کرد که با یک بازی خوب و هوشمندانه بتوانند قهرمان قطر را در خانه شکست دهند.
محمد که یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در بازی رفت بود گفت: در صورت صلاحدید کادرفنی و حضور در زمین تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم انجام خواهد. وی بازی خوب خود در بازی رفت برابر الغرافه را نتیجه کار خوب تیمی بازیکنان در آن روز به خصوص بازیکنان با تجربه‌تر دانست.
محمد در پایان گفت هر چند بازی سختی است ولی سعی خواهم کرد با فرارهای سریع خود زمینه ساز گلزنی هم تیمی‌های خود شوم تا بتوانیم با دست پر از میدان خارج شویم.

m2stech
21-04-2009, 12:57
نیکبخت واحدی: سه‌شنبه الغرافه تحت فشار خواهد بود

نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس و الغرافه قطر روز دوشنبه با حضور نلو وینگادا و علیرضا نیکبخت‌واحدی از پرسپولیس برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از پایگاه خبری AFC، علیرضا نیکبخت واحدی مهاجم ارزشمند سرخپوشان که تاکنون توانسته دو گل به ثمر رساند در کنفرانس خبری قبل از بازی می گوید : " وقتی تیمی مانند الغرافه عنوان قهرمانی لیگ کشورش را به نام خود می‌کند به‌طور خودکار انتظار طرفداران بالا می‌رود".

" شک ندارم که طرفداران الغرافه چیزی کمتر از برد نمی‌خواهند و همین کار را برای بازیکنان سخت خواهد کرد".

" فردا خواهید دید که الغرافه تا چه حد تحت فشار است".

" ما برای گرفتن سه امتیاز به قطر آمده ایم. بازیکنان خوبی مانند علی کریمی در تیم داریم و مربی با دانشی در خدمت تیم است. تیم ما ترکیب خیلی خوبی دارد".

نلو وینگادا مربی پرتغالی پرسپولیس هم می گوید : " الغرافه برای دومین بار پیاپی قهرمان شده که این چیز کمی نیست".

وینگادا اضافه می کند :" شکی نیست که ما به حریفان احترام می گذاریم. آنها زیر نظر مارکوس پاکتا بهتر شده اند و می‌توانند مشکلات خود را در زمین بازی حل کنند".

" از این فرصت می‌خواهم استفاده کنم و به پاکتا برای قهرمانی در قطر تبریک بگویم. من مربی فوتبالم و می‌دانم که این کار چقدر سخت است. این عنوان به ما نشان می‌دهد که فردا برابر چه حریف قدرتمندی بازی داریم".

الغرافه اینک تنها سه امتیاز دارد و در فاصله چهار امتیازی پرسپولیس و الشباب عربستان سعودی است.

پاکتا بعد از قهرمانی در لیگ قطر گفت که حالا وقت تمرکز روی گرفتن انتقام از پرسپولیس و رسیدن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیاست.

او گفت: " لیگ قطر تمام شده‌ست و ما باید آنرا فراموش کنیم".

مربی برزیلی الغرافه گفت : " الان وقت گرفتن انتقام از پرسپولیس است. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که بهتر از قبل بازی کنیم".

" بازیکنان اعتماد به نفس کافی را بدست آورده اند. همه هدف ما این است که بهتر از بازی در آزادی کار کنیم".

m2stech
21-04-2009, 12:59
سرخپوشان روز دوشنبه آخرین تمرین پیش از بازی خود با الغرافه را در ورزشگاه اختصاصی و مجهز الغرافه برگزار کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم فوتبال پرسپولیس روز دوشنبه آخرین تمرین پیش از بازی برابر الغرافه قطر را در مجموعه ورزشی مجهز الغرافه برگزار کرد. در این تمرین که با حضور همه بازیکنان برگزار شد خوشبختانه کریم باقری و سپهر حیدری نیز که پیش از این مصدومیت جزئی داشتند پا به پای سایرین به تمرین پرداختند. تمام بازیکنان از روحیه بسیار بالای برخوردار بوده و میزبانی خوب قطری‌های نیز موجب شده همگی با خیالی آسوده فقط به فکر کسب حداکثر امتیاز از بازی چهارم خود باشند. وینگادا نیز با ابراز رضایت از وضعیت تیم با اعلام اینکه بازی بسیار مشکلی خواهد بود ابراز امیدواری کرد سرخپوشان تیم پیروز بازی باشند.

همچنین روز گذشته جلسه Manager Meeting بازی پرسپولیس - الغرافه در دفتر مرکزی باشگاه الغرافه در جوار ورزشگاه اختصاصی این تیم برگزار شد.

aluminum
21-04-2009, 14:10
بادامکی: دیگر تحمل نیمکت نشینی را ندارم

کانون هواداران پرسپولیس: هافبك تیم فوتبال پرسپولیس تهران كه اين فصل را بيشتر روي نيمكت ذخيره هاي اين تيم گذرانده اعتقاد دارد كه اين مسئله براي او ناراحت كننده است و دوست دارد هرچه سريع تر خاتمه يابد. حسين بادامكي با بيان اين مطلب گفت: به هيچ عنوان انتظار نداشتم كه امسال به يك بازيكن نيمكت نشين در پرسپولیس تبديل شوم و با توجه به آمادگي و همچنين بازيهاي فصل قبل انتظار حضور در تركيب اصلي را داشتم كه نمي دانم چرا اين اتفاق نيافتاد. وي با ابراز ناراحتي از نيمكت نشيني خود تصريح كرد: به هر حال تا پايان فصل مجبورم كه اين وظعيت را تحمل كنم ولي براي فصل آينده به طور حتم ديگر روي نيمكت ذخيره هاي هيچ تيمي نمي ن

aluminum
21-04-2009, 14:11
معمارزاده: قراردادم را با پرسپوليس تمديد مي‌كنم

کانون هواداران پرسپولیس : ميثاق معمارزاده تصريح كرد: طبق برنامه عابدزاده تمريناتم را دنبال مي‌كنم و به دستور مربي دروازه‌بانان پرسپوليس با توجه به اينكه چمن مصنوعي آكادمي المپيك براي تمرين كردن من خطرناك است به صورت اختصاصي به وزنه زدن مي‌پردازم.
وي افزود: دليل اينكه روز يكشنبه در تمرينات پرسپوليس حضور پيدا نكردم، اين بود كه اطلاعي از ساعت تمرين نداشتم. به همين دليل با سعداوي تماس گرفتم و هماهنگي لازم را انجام دادم. در اين مورد مشكلي نبود.
معمارزاده در خصوص خط خوردن از ليست پرسپوليس براي ديدار با الغرافه قطر گفت: اصلا ناراحت نبودم و حق ندارم در تصميمات كادر فني دخالت كنم. مربيان تيم صلاح دانستند كه من در ديدار با الغرافه نباشم و اگر موردي است تصميم يك خانواده است. مطمئن باشيد من نمي‌گذارم حاشيه درست شود.
وي اضافه كرد: به جاي گوش دادن به شايعه اخراجم از پرسپوليس طبق توافقات انجام شده قصد دارم قراردادم را يك سال ديگر طي روزهاي آينده با پرسپوليس تمديد كنم اما مي‌دانم بعضي‌ها به دنبال شيطنت هستند تا من را با متصل كردن به تيم‌هاي ديگر به حاشيه ببرند.
دروازه‌بان پرسپوليس يادآور شد: هيچ مشكلي با مسئولان باشگاه ندارم و به مسائل حاشيه‌اي كار ندارم. يك فصل بد را پشت سر گذاشتم و دنبال اين هستم در فصل آينده به حقم برسم. نرفتن من به قطر صلاح باشگاه بود كه من هم مي‌پذيرم.
معمارزاده در خصوص ناراحتي‌اش از بازي نكردن در پرسپوليس پس از رفع مصدوميت گفت: از اينكه بازي نمي‌كنم قطعا ناراحت هستم. چون اگر غير از اين باشد بايد فوتبال را كنار بگذارم.نيمكت‌نشيني خوشحالي ندارد اما اين موضوع دليل مي‌شود تلاشم را بيشتر كنم تا به تركيب 11 نفره برسم.
وي تاكيد كرد: متاسفانه يكسري با درج خبرهاي مبني بر اخراج و حاشيه‌هاي گوناگون دوست دارند من را در برابر باشگاه قرار دهند اما مطمئن باشند من در اين خصوص حرفه‌اي عمل خواهم كرد و با هيچ كس مشكلي ندارم. مي خواهم از پرسپوليس به تيم ملي برسم. با وينگادا و پيرواني تماس داشتم و به هيچ عنوان مسئله اخراج من مطرح نيست.

aluminum
21-04-2009, 14:12
فدراسيون فوتبال با استعفاي مايلي‌كهن موافقت كرد

کانون هواداران پرسپولیس: رئيس فدراسيون فوتبال گفت: با توجه به شرايط حال حاضر با استعفاي مايلي كهن موافقت شد. علي كفاشيان در گفت و گو با يكي از شبكه هاي تلويزيوني اظهار داشت: سه ساعت قبل از طريق رسانه ها متوجه شدم كه مايلي كهن استعفا كرده است و با ايشان به صورت تلفني حرف زدم. بيانيه مايلي كهن براي من فرستاد شده و آن را مطالعه كردم. مي‌دانم اين مشكلات به خاطرات مسائل چند روز اخير است كه به وجود آمده و ما بايد از الان به فكر سرمربي جديد باشيم. رسانه ها چند روزي به ما اجازه بدهند تا با فكر كردن به جمع بندي خوبي برسيم. كفاشيان در خصوص كانديداهاي سرمربيگري تيم ملي تاكيد كرد: همان گزينه هاي قبلي در اولويت قرار دارند. هدف ما اين است مربي به تيم ملي بيايد كه شناخت كافي داشته باشد و قاعدتا ايراني باشد. سعي مي‌كنيم ظرف چند روز آينده با همفكري نام سرمربي جديد را اعلام كنيم.

وي در خصوص شانس افشين قطبي گفت: قطبي هم مي تواند مانند كانديداهاي قبلي جزو گزينه ها باشد.
كفاشيان در جواب اين سئوال كه آيا با استعفاي مايلي كهن موافقت كرديد يا خير گفت: با استعفاي مايلي كهن موافقت شده است. اميدوار هستم با فراموشي مسائل حاشيه اي فقط به فكر حضور تيم ملي در جام جهاني 2010 باشيم.

aluminum
21-04-2009, 14:13
پنجعلي: مايلي كهن فقط واقعيت‌هاي فوتبال ايران را گفت

کانون هواداران پرسپولیس : محمد پنجعلي در گفت و گویی، درباره استعفاي محمد مايلي كهن اظهار داشت: جو بدي در فوتبال به وجود آمده است. معتقدم مايلي كهن در بيانيه اول خود با وجود لفظ بدي كه به كار برد، واقعيت‌ها را گفته بود.
وي افزود: نمي توانيم واقعيت هاي اين متن را ناديده بگيريم. همين شب گذشته امير قلعه نويي در مصاحبه با برنامه 90 از الفاظ خوبي استفاده نكرد. او گفت شماري از اينكه مرا تشويق مي كنند، مي سوزند.
پنجعلي گفت: آنها بايد بدانند كه بازيكن محبوب در اين فوتبال زياد بوده است. پرسپوليس پرطرفدارترين تيم دنيا است و بازيكناني كه در اين تيم بازي كرده اند، عقده تشويق از سوي هواداران را ندارند.

مدافع اسبق تيم ملي تاكيد كرد: به عنوان بزرگ‌تر مي گويم كه آدم بايد محبوب باشد؛ نه مشهور. شهرت ماندني نيست. مربي با دو نتيجه به عرش و فرش مي آيد. براي چه علي پروين محبوب است؟ چون دنبال شهرت نبوده است. آنهايي كه دم از پروين مي‌زنند، بايد از كارهاي او الگو بگيرند.
محمد پنجعلي با بيان اينكه فوتبال با اين حاشيه ها ضربه خواهد خورد، تاكيد كرد: اين سر و صداهاي اضافه باعث مي شود گوش و چشم خود را ببنديم. همين مي شود كه نه تيم ملي و نه تيم هاي باشگاهي مي توانند حرفي براي گفتن داشته باشند. در تلويزيون بارها شاهد بوده ايم كه بعضي مربيان برخوردهاي تندتري از بيانيه مايلي كهن را نشان داده اند؛ اما برخوردي با آنها نشده است.
وي تصريح كرد: از نحوه انتقاد مايلي كهن دفاع نمي كنم. معتقدم كه از الفاظ خوبي استفاده نكرده؛ اما با زباني تلخ، واقعيت ها را گفته است. اين حرف ها را ما هم مي دانستيم؛ اما قرعه به نام مايلي كهن افتاد تا در كمال صداقت، اين حرف ها را بزند.
پنجعلي ادامه داد: همه ديدند كه در ورزشگاه آزادي يك صدا عليه مايلي كهن شعار دادند و همه مي دانيم كه اين نوع شعار دادن نمي تواند خودجوش باشد. او بعد از شنيدن اين حرف ها بغضش تركيده و در ناراحتي زياد، اين حرف ها را با لحن بد زد.

ali_ranger22
21-04-2009, 14:29
بادامکی: دیگر تحمل نیمکت نشینی را ندارم

بادامکی که اخراج شد اصلا !!

بی باک بی بال
21-04-2009, 16:39
من یه استقلالی هستم انوم دو اتش ولی امیدوار امروز بزنید پک پوز این عربارو بیارید پایین

اگه قبلا چیزی گفتم منو ببخشید

aluminum
21-04-2009, 17:07
به امید یک برد شیرین در مقابل اعراب

aluminum
21-04-2009, 17:14
نگاهي به عملكرد اخير سايت باشگاه استقلال؛ كاش فرهنگ بر مسائل ورزشي ارجح شمرده شود

کانون هواداران پرسپولیس : ظرف چند روز بهاري و لطيف انگار همه چيز جهنمي و خاكستري شد. فحاشي برخي تماشاگران طرفدار تيم استقلال در بازي اين تيم با سايپا - كه البته به لطف برخي ورزشي نويسان و مديران واقع بين ورزش كشور هميشه تماشاگر نما خوانده ميشوند! - و شكايت وبيانيه و مصاحبه و بگو مگوي محمدمايلي كهن سرمربي تيم ملي و سايپا و اميرقلعه نويي سرمربي تيم استقلال يك كلاف سردرگم در مقابل علاقمندان به فوتبال و ورزش دوستان قرار داد.
بيانيه تند مايلي كهن عليه قلعه نويي و باشگاه استقلال كه در آن از الفاظي چون گنده باقالي، كوتوله، گروهبان قندلي و ... استفاده شده بود ادامه يك دومينو را رقم زد كه به نتيجه اي دوست نداشتني منجر شد.

مایلی کهن بالاخره امروز با صدور بيانيه دوم استعفا داد. اما آنچه امروز خبرنگار ورزشي سايت البرز دنبال كرد نه عكس العمل اهالي ورزش، نه فدراسيون فوتبال و نه هيچ يك از پيشكسوتان ورزش نيست
هم اكنون در باشگاه فرهنگي-ورزشي استقلال چه ميگذرد؟
اين سوالي است كه براي پاسخ به آن كافي است به سايت اين باشگاه كه انعكاس دهنده مواضع رسمي مديران و دست اندركاران است مراجعه كنيد.
فقط نگاهي به تيتر تحريك كننده مطالب منتشره در اين سايت كار را براي هر قضاوت ديگري آسان ميكند.
استقلالي ها روزي كه مايلي كهن زير باران سياه ركيك ترين دشنام‌ها از سوي طرفداران آبي بود حتي به خود زحمت ندادند به طرف سكوها بروند و تماشاگران را به آرامش دعوت كنند. كاري كه گه گاه موقع پرتاب اشياء به دورن زمين حتي توسط بازيكنان نيز انجام ميشود.
درج تصاوير كاريكاتوري و تيترهايي كه كاملا " جهت دار انتخاب شده اند در سايت يك باشگاه كه عبارت "فرهنگي " بر "ورزشي " مقدم داشته شده است چه مفهومي دارد؟
اين تيترها را دوباره بخوانيد:
- مايلي كهن در متن استعفايش، خود را نادان، بي منطق، خائن، عقب مانده و ... خواند
- اعتراف مايلي كهن :من لايق و شايسته سرمربيگري تيم ملي ايران نيستم
- مايلي كهن را از مربيگري تيم ملي خلع كنيد. مردم مربي‌ بي ادب نمي خواهند
- نمايش خشم و انزجار استقلالي‌ها از مايلي كهن در بازي با ام صلال
- سرمربي تيم ملي در پرخاشگري و اهانت به بزرگان سابقه دار است !
و ...
كاش روزي برسد كه دوباره همه براي ورود به زمين ورزش و رقابت شاد و سالم از علي مرتضي (ع) اجازه بگيرند نه براي تخريب وجهه يكديگر از رسانه و فناوري.
كاش مديران استقلال روزي يك بار به سايت باشگاهش سر بزند تا ببينيد موضع رسمي "استقلال " در شأن اين تيم هست يا نه ؟
و كاش كار "فرهنگي " بر مسائل مثلا "ورزشي " روزي ارجح شمرده شود.

بردیا
21-04-2009, 19:11
بابا این داوره باید حداقل کارت زرد میداد به طرف
توروخدا نگاه کنا

lindows
21-04-2009, 19:50
پايان نيمه اول

الغرافه 3 - پرسپوليس 0

1 نتيجه خيلي عجيب !!

ElmO
21-04-2009, 19:50
ســه تا خوردیــم !!! ...

شدیم همون پرسپولیس لـــیــگ !! ...

sudotux
21-04-2009, 19:51
باور کردنی نیست !! دفاع واقعا سوراخه ....
ولی انصافا حقمون بود چند تا گل بزنیم !

یکی میشه به من بگه چرا پتروویچ یکدفعه از صحنه ی فوتبال محو شد ؟؟ یعنی واقعا این مربی به پتروویچ اعتقاد نداره ؟؟؟

malkemid
21-04-2009, 19:52
خوب داشت بازی می کرد ها..دو تا گل بیخود خوردیم

Blue_Ray
21-04-2009, 19:57
خیلی عجیبه ....
من نمیفهمم که این توره چه مرگشه؟
نوری هم خیلی بد بود...

beauty
21-04-2009, 19:58
نیمه اول افتضاح شد

حق ما خوردن 3 گل نبود

خدا کنه نیمه دوم حداقل مساوی کنیم

Sir.AShkaN
21-04-2009, 20:00
2 تا بازیکن برزیلی ... !!
4-5 تا موقعیت گل داشتن 3 تاش گل شد !!
خوبه تو تهران 100000 تا تماشاگر داشتیم بارونم میومد حواسشون پرت شد گل نزدن وگرنه ...
با این مدافعا و دروازه بان معجزه شه دیگه گل نمیخوریم .

lazy
21-04-2009, 20:01
بچه ها زیاد ناراحت نباشین اطمینان داشته باشین پرسپولیس صعود میکنه اونم به عنوان تیم اول.
هنوز با الشباب تو آزادی داریم که حتما برنده ایم.الشارجه هم که تو خونش و خارج اون حرفی برای گفتن نداره.
تازه هنوز یه نیمه هم با القرافه مونده و هنوز جای جبران هست.
پس زیاد ناراحت نباشین.
به امید قهرمانی در آسیا

ali_ranger22
21-04-2009, 20:05
اه اه اه
چه گندی شد !
چرا اینطوری شد آخه
گل سوم که تقصیر حقیقی بود
گل اول خیلی مفت بود ! یعنی خیلی شانس داشتن
باید خلیلی رو بیاره تو زمین اگه حمله کنیم راحت گل میزنیم .. این تیم تو حمله از هم می پاشه .. 20 دیقه ای که حمله می کردیم سوسک شده بودن
باز خدا رو شکر ما بازم اگه ببازیم همون دوم می مونیم در هر حال و بازی های بعدیمون آسونه ... مهم اینه که با الشباب تو ازادی داریم

resident_evil
21-04-2009, 20:11
خيلي خيلي ضعيف !!!
اصلا انگار دفاع نداريم !!!

reflex
21-04-2009, 20:28
!!!!!!!!!! گل چهارم!!!!!!!!!!!

Sir.AShkaN
21-04-2009, 20:29
خاک تو سر این مدافعا .
خدایی بازم غیرت کریمی ..
4 می هم مثل باقلوا خوردن
خدا به خیر کنه من که دیگه نگاه نمیکنم !

resident_evil
21-04-2009, 20:30
خوبه امسال به اندازه ي كافي جلو اعراب كم آورديم ...
روز به روز پسرفت ...

Sir.AShkaN
21-04-2009, 20:33
عجب یه گل زدن

Sir.AShkaN
21-04-2009, 20:34
خدایی یدونس این کریمی:40::40::40::40::40::40:

Sir.AShkaN
21-04-2009, 20:39
:41::41::41::41::41::41::41:
5 تا آخه :18:
:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:
بر پدر تون ...

بردیا
21-04-2009, 20:42
واقعا که
آبروی ایرانو بردن
هیچ جای حرفی باقی نمیمونه
این حقیقی رو کی گفته دروازبانه؟
مثل احمقا میمونه
2تا گل مقصر بودش.آخه کدوم دروازبانی زاویه بسته میخوره که این خورد
توی تک به تکا به جای اینکه خودشو باز بکنه،جمع میکنه

Ghasem.M
21-04-2009, 20:42
چه مسخره بازی ایه! از عرب ها 5 تا بخور چیه! آبروی تیم رو با این همه تماشاچی بردند اینها! این وسط فقط کریمی که غیرت داره. حقیقی که مثل گاو ایستاده فقط داره گل زدن اونها رو نگاه میکنه! یک بچه رو وقتی بزارند تو دروازه همین اتفاق هم میفته! واقعا براشون متاسفم! توی فوتبال موقعیت داشتن گل نمیشه برای تیم! نتیجه واقعا افتضاحی بین کل تیم های ایرانی گرفتن!

resident_evil
21-04-2009, 20:43
به اميد قهرمانيه رئال در لاليگا !!!
گور باباي فوتبال اين مملكت ...

hoomaan
21-04-2009, 20:44
:41::41::41::41::41::41::41:
5 تا آخه :18:
:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:
بر پدر تون ...

فردا صبح باید وینگادارو اخراج کنن علی دایی رو سرمربی اعلام کنن. هم ادامه باشگاههای آسیا مونده هم جام حذفی هم بیاد بازیکن بگیرن برا فصل بعد . خداییش غیر از این بکنن وجود ندارن .یعنی هیچی ندارن .
مگه راه آهن و پیکان نبودن که سریع عوض کردن مربیارو .

Ghasem.M
21-04-2009, 20:49
دمت گرم! حرف حق رو زدی! این ... ها رفتن ویگاندا رو با دلال ها ردیف کردن آوردن که یه پولی به جیب بزنند! این آقا اگر خیلی خوب بود اخراج نمیشد. از بازی های لیگ هم معلومه که هیچی بارش نیست تو آسیا هم به نظر من فقط انگیزه تیم باعث نتیجه های خوب میشد. به قول یکی از دوستان ما حرص می خوریم یکی دیگه پولشو میگیره کیفش رو میکنه به اونها چه تماشاچی چه حالی داره!

sentimental
21-04-2009, 20:50
لعنت بر محمد علی آبادی.لعنت بر محمد علی آبادی.لعنت بر محمد علی آبادی.لعنت بر محمد علی آبادی.لعنت بر محمد علی آبادی.لعنت بر محمد علی آبادی.

MoJtaBa.R
21-04-2009, 20:51
روز بدي بود برا تيم .

تيم به جز کريمي آماده نبود .

به هر حال بد باختيم .

با اينکه سنگين بود 5تا ولي : باز هم موقعيت زيادي داشتيم که ميشد اگه همشون به گل تبديل بشه حتي ميبرديم .

الغرافه پنج - علي کريمي يک

ghermezeteh
21-04-2009, 20:53
خاک بر سرشون آبرومون رو بردن :2:

sudotux
21-04-2009, 20:56
آبروریزی شد !!

واقعا هادی نوروزی بهتر از خلیلیه !! چرا به خلیلی اعتقادی نداره ؟؟

mehdi_360
21-04-2009, 20:56
همه بازی یه طرف اعصابمون رو داغون کرد اون خوشحالی آخر عرب ها یه طرف

resident_evil
21-04-2009, 20:58
واقعا اگه يه ذره غيرت داشتن اين فوتباليست هاي ما ميفهميدن كه بايد به خاطر هواداراشونم كه شده مثل آدم بازي كنن
همون فقط بلدن بخورنو بكشنو ول باشن اينور اونور
بازم دم علي كريمي گرم !!! مهدوي كيا و هاشميان هم واقعا با غيرت بازي ميكنن هر موقع تو تيم ملي اومدن ...
بقيه تعطيل تشريف دارن ... به هر حال ديگه هيچ كس از فوتبال ما حساب نميبره ...
الان برن با مالديو هم بازي كنن خوشگل ميبازن ...

بردیا
21-04-2009, 20:58
فردا صبح باید وینگادارو اخراج کنن علی دایی رو سرمربی اعلام کنن. هم ادامه باشگاههای آسیا مونده هم جام حذفی هم بیاد بازیکن بگیرن برا فصل بعد . خداییش غیر از این بکنن وجود ندارن .یعنی هیچی ندارن .
مگه راه آهن و پیکان نبودن که سریع عوض کردن مربیارو .

شدیدا با سرمربی گری دایی موافقم
اون الان شدیدا انگیزه داره خودشو ثابت بکنه
این بهادر عبدی چیکار میکنه؟
مازیار رو کشید بیرون دفاع تیم رو باز گذاشت جلوی حملاتشون

sentimental
21-04-2009, 20:59
خاک بر سر اونایی که میگن تو دنیا ال میکنیم و بل می کنیم اما با ندونم کاریشوت 30 میلیون ایرانی رو سرافکنده کردن.
خاک بر سرت علی آبادی با این مدیریتت.با این مدیریت که پرسپولیس با اون عظمتش ببین به چه روزی افتاده.
حقمونه.حاج حبیب کجایی .این بی شعورا با میلیاردها پول و ناز هدایتی و امثال اونو کشیدن تیممونو به این حالو روز انداختن.
لعنت بر علی آبادی و مصطفوی . لعنت به انصاری فر که به جای مربی یه دلقک آورده.

MoJtaBa.R

عمو اينجا تاپيک متفرقه نيست که

که مثل گاو ایستاده فقط داره گل زدن اونها رو نگاه میکنه! یک بچه رو وقتی بزارند تو دروازه همین اتفاق هم میفته

گلهايي که زده شد به جز سومي الباقيش مهارش سخت بود : تيمي که فقط رو به جلو بره بي محابا دفاش راحت باز ميشه : دليل نداره که حقيقي رو گاو مثال بزني

لعنت بر محمد علی آبادی.لعنت بر محمد علی آبادی.لعنت بر محمد علی آبادی.لعنت بر محمد علی آبادی.لعنت بر محمد علی آبادی.لعنت بر محمد علی آبادی

اينم که ته شعار بود .

تيم روحيه ي جندگي نداشت . دليل نداره اين همه توهين .

روزي که 3 تا زديم با همين وينگادا زديم . چه ربطي داشت اين پستهاي کاربرا من موندم .

توي روزاي خوش تيم کسي نميگه نلو وينگادا اخراج بشه ، حقيقي گاوه ، علي آبادي ... ، توره ميخ پرچ رو ميمونه و گور پدرشون

سعي کنين هميشه روي حرفاتون باشين نه اينکه هر روز يه حرف .

بد بوديم باختيم همين .

Sir.AShkaN
دایی کم کم داره به پرسپولیس نزدیک میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دایی بیاد کریمی ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoomaan
21-04-2009, 21:00

گور بابای رئال و بارسلونو میلان و اینترو بایرن و چلسیو منچسترو لیورپولو و استقلالو پرسپولیسو سپاهانو مس کرمانو قلعه نوعیو وینگادا و مایلی کهنو تاجو کفاشیانو علی آبادیو و عزیزمحمدیو هدایتیو انصاریفردو ...همشون دربست .
خاک تو سر ما که حرص این فوتبال بی صاحاب رو میخوریم .
خاک بر سرما که یه بازیکن خارجی تو کل لیگ و تو کل این 7 فصل نتونستیم بیاریم .گور بابای توره .گوربابای پترویچ .

p3yman_xl
21-04-2009, 21:01
واقعا متاسفم... این همه حمله، این همه تلاش در نیمه ی اول اما....

تیم پرسپولیس در قسمت دفاع مشکلات اساسی داره

mehraboon_mh
21-04-2009, 21:03
تمام این بازی یک سناریوی کامل و از پیش طراحی شده برای بر کناری منطقی وینگاداست تا بدون هیچ جنجالی بر کنار بشه...
اگه دایی بیاد می دونید که باید با کریمی خداحافظی کرد؟؟؟؟؟؟

مجید فینا
21-04-2009, 21:05
این چه تعویضهائی بود که وینگادا انجام داد

تعویض مازیار خیلی اشتباه بود ..اخه بهادر عبدی کجاش 200 میلیون میرزه که بیاد تو این بازی و اونجور گند بزنه که گل پنجم رو خوردیم

بجای تعویض مازیار میتونست نیکی رو تعویض کنه و کریمی رو بیاره تو نوک حمله

نیمه دوم وسط زمین بباد رفت

علیرضا حقیقی هم خدا کنه قلم پاش بشکنه و بازی نکنه
حالم ازش بهم میخوره

sentimental
21-04-2009, 21:12
5 سال همه بازیایه پرسپولیس رفتم استادیوم و تیممو تو سرما و گرما تشویق کردم.قبل از اونم همه رو تعقیب می کردم.
به خاطرش دعوا کردم.کتک خوردم.مشروط شدم.خیلی به خاطرش تاوان دادم.
اما یه عده ای تو مملکت از این مساله می ترسن.از این که تیمایی مثل پرسپولیس و استقلال طرفدار داشته باشن.اینا لیاقت طرفدار ندارن.
البته حق دارن ما انقدر تو مملکتمون تفریح سالم داریم که دیگه چه نیازیه به فوتبال و با اون سرگرم شدن.
دارن به هدفشون که زده کردن عاشقا از معشوقشونه برسن.
اینا لیاقت ما هارو ندارن لیاقتشون همون ورزشگاه های قطره که خالیه.امروز 30 میلیون قرمز خورد شدن.
پرسپولیس قبل از اینم باخته بود اما هیچ وقت تحقیر نشده بود.به همتون قول میدم پرسپولیس و استقلال رو از این فوتبال با سیاستشون حذف می کنن.همون طوری که پروین و حجازی و قطبی و دایی امثال اونارو حذف کردن.حالا هم نوبت رسیده به امیر قلعه نویی .لعنت به این سیاست

m2stech
21-04-2009, 21:13
همون باقری و حیدری که تو خبرها اومده بود که مصدوم شدن دیدید که افتضاح بودن، یعنی دفاع شده بود دو نفره...
کریمی هم که داره خودشا برای این تیم تلف میکنه ولی...

corey
بهادر عبدی آورد تا این بازیکن استعدادش نشون بده و احتمالا براش مشتری پیدا بشه و یه ترنسفر موفق داشته باشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی معذرت میخوام ولی وینگادا هم فقط بلده باد گلو بزنه!!!!!!!!!!

MoJtaBa.R
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : علیرضا واحدی نیکبخت و هادی نوروزی با کارت زردی که در دیدار سه شنبه شب مقابل الغرافه دریافت کردند، از همراهی پرسپولیس در دیدار آتی مقابل الشباب امارات محروم شدند.
علیرضا واحدی نیکبخت در نیمه دوم دیدار الغرافه قطر - پرسپولیس ایران به عمد مرتکب خطای هند شد تا با کارت زرد داور روبرو شود.
او با کارت زردی که در دیدار الشباب عربستان - پرسپولیس دریافت کرده بود و کارت زرد بازی امشب دواخطاره و از همراهی تیمش در دیدار هفته پنجم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا محروم شد.
هادی نوروزی نیز که در نیمه دوم دیدار با الغرافه وارد زمین شده بود دومین کارت زرد خود در این مسابقات را دریافت کرد و از بازی بعد محروم شد.
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پنجم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در شارجه امارات به دیدار تیم الشارجه می رود.

Ghasem.M
عمو اينجا تاپيک متفرقه نيست که

گلهايي که زده شد به جز سومي الباقيش مهارش سخت بود : تيمي که فقط رو به جلو بره بي محابا دفاش راحت باز ميشه : دليل نداره که حقيقي رو گاو مثال بزني

اينم که ته شعار بود .

تيم روحيه ي جندگي نداشت . دليل نداره اين همه توهين .

روزي که 3 تا زديم با همين وينگادا زديم . چه ربطي داشت اين پستهاي کاربرا من موندم .

توي روزاي خوش تيم کسي نميگه نلو وينگادا اخراج بشه ، حقيقي گاوه ، علي آبادي ... ، توره ميخ پرچ رو ميمونه و گور پدرشون

سعي کنين هميشه روي حرفاتون باشين نه اينکه هر روز يه حرف .

بد بوديم باختيم همين .

عزیز شما هم دارید شعار میدید! یعنی چی گل هایی که زده شد گرفتنش سخت بود!! خوب این دروازه بان تو دروازه داره پول میگیره تمرین میکنه که گل مفت نخوره که 3 گل مفت خورد تو این بازی! اگه می خواست گرفتن توپ سخت باشه که خودم می رفتم تو بازی!
من به شخصه از وینگادا حمایت نکردم و می دونستم با این مربی پرسپولیس به مشکل بر میخوره! نلو فقط از تیم های عربی شناخت داره چون باهاشون کار کرده. به فرض اینکه ما صعود کنیم باید با تیم های استرالیا یا ژاپن و کره بازی کنیم. آیا تیمی که میاد از تیم الغرافه 5 تا می خوره می تونه توی جو وحشتناک ورزشگاه های ژاپنی و کره ای دوم بیاره؟! اگر ویگاندا کارش خوب بود باخت های راحت توی لیگ نمی داد به هر تیمی!
امیدوارم که این دلال بازی ها روزی با واگذاری تیم به بخش خصوصی تموم بشه! و داستان ادامه دارد...!

corey
21-04-2009, 21:18
فقط امیدوارم با این نتیجه وینگادا زودتر از این تیم بره چون اصلا در حد پرسپولیس نیست
از اولش هم اومدنش اشتباه بود وینگادا

MoJtaBa.R
21-04-2009, 21:19
عزیز شما هم دارید شعار میدید! یعنی چی گل هایی که زده شد گرفتنش سخت بود!! خوب این دروازه بان تو دروازه داره پول میگیره تمرین میکنه که گل مفت نخوره که 3 گل مفت خورد تو این بازی! اگه می خواست گرفتن توپ سخت باشه که خودم می رفتم تو بازی!
من به شخصه از وینگادا حمایت نکردم و می دونستم با این مربی پرسپولیس به مشکل بر میخوره! نلو فقط از تیم های عربی شناخت داره چون باهاشون کار کرده. به فرض اینکه ما صعود کنیم باید با تیم های استرالیا یا ژاپن و کره بازی کنیم. آیا تیمی که میاد از تیم الغرافه 5 تا می خوره می تونه توی جو وحشتناک ورزشگاه های ژاپنی و کره ای دوم بیاره؟! اگر ویگاندا کارش خوب بود باخت های راحت توی لیگ نمی داد به هر تیمی!
امیدوارم که این دلال بازی ها روزی با واگذاری تیم به بخش خصوصی تموم بشه! و داستان ادامه دارد...!

پستم رو بد فهميدي

معناي گل مفت رو هم بگي خوبه

بنده موافق نلو نبودم و نيستم : کادري که توش کاشانيو قطبي نباشه نميشه روش حسابي باز کرد

تيم وقتي برد چرا کسي نگفت که بازيکنا ايراد دارن مربي و سرمربي ايراد دارن ؟

جالبه سر تعويض سرمربي تيم حرف در مياد استيلي تيم رو قهرمان کرد . پيرواني تيم رو ال کرد بل کرد

تا صبح هم همه بياين فحش بدين به کل تيم : بازيه بعد که تيم برد و صعودش قطعي شد همتون باز هم مياين حرفاتون رو 360 درجه تغيير ميدين و به به چه چه دارين

دليل نداره با يه شکست سنگين کل ماهيت تيم کوبيده بشه

حالا دوست دارين اينقدر فحش و بد و بيراه بدين تا . . .

ali_ranger22
21-04-2009, 21:20
اصلا باورم نمیشه :41::41::18::18::2::2:
امروز روزمون نبود !
هر چقدر دفاع تو بازی های قبلی عالی بود اینجا بد بود !
تفاضل گلمون هم گند شد !
ولی به هر حال یه چیزی قطعیه اونم صعودمونه
وینگادا تعویضاش خیلی بد بود ..باید از این به بعد به پترویچ و خلیلی بیشتر میدون بده
امیدوارم بازی های بعدی جبران کنیم
الشباب چیکار کرد ؟

morix_001
21-04-2009, 21:26
**** **** *** ***** **** **** **** وینگادارو **** **** *** ... ( خودتون هرچی فحش بلدید بزارید !! )
کلی منتظر این بازی بودم ... آخه این پدر *** *** مادر **** **** چرا معمار زاده رو نمی زارن . از این گ**فند که بهتر بود ...
تیم حریف داره تک به تک می شه ، اون وقت دفاعمون داره فکر میکنه که بازی چند چنده !!

فعلا تیم من تا اطلاع ثانوی عوض شد ... تیم فقط پشمک سازی کابل !

دیگه نمی دونم چی بگم ... اعصابم ت**** !

Ghasem.M
21-04-2009, 21:27
پستم رو بد فهميدي

معناي گل مفت رو هم بگي خوبه

بنده موافق نلو نبودم و نيستم : کادري که توش کاشانيو قطبي نباشه نميشه روش حسابي باز کرد

تيم وقتي برد چرا کسي نگفت که بازيکنا ايراد دارن مربي و سرمربي ايراد دارن ؟

جالبه سر تعويض سرمربي تيم حرف در مياد استيلي تيم رو قهرمان کرد . پيرواني تيم رو ال کرد بل کرد

تا صبح هم همه بياين فحش بدين به کل تيم : بازيه بعد که تيم برد و صعودش قطعي شد همتون باز هم مياين حرفاتون رو 360 درجه تغيير ميدين و به به چه چه دارين

دليل نداره با يه شکست سنگين کل ماهيت تيم کوبيده بشه

حالا دوست دارين اينقدر فحش و بد و بيراه بدين تا . . .

گل مفت دیگه نیاز به توضیح نداره! بازی دیده باشی خودت متوجه میشی! تیم وقتی می بره حتما بازیکنا تو اون بازی خوب بودند وقتی بازیکنان خوب بازی می کنن به چه دلیل بگیم بد بودند!! سرمربی از همون اولش خودشو با بازی ها لیگ نشون داد در چه حد قرار داره. تو آسیا مهمترین عاملی که باعث نتیجه های خوب شد انگیزه بود توی این بازی هم اگر نیمه اول 3 گل نمی خوردیم مطمئنا بازیکنان با انگیزه ای که داشتن بازی رو حداقل مساوی می کردیم.
تیم با این وضع و با این مربی همون بهتر صعود نکنه.

ali_ranger22
21-04-2009, 21:29
دوستان شما هم فک کردین برکناری و اخراج سرمربی کشک بادمجونه ها ! بابا ما قرار داد داریم باهاش اونم قرارداد سنگین ...برای سال بعد هم هست
مشکل از وینگادا نبود .. مگه جلوی الشباب ما یه دفاع فوق العاده نداشتیم ؟ مشکل جای دیگس
آب و هوا ی قطر .. جو بد ورزشگاه .. کمی کم انگیزه بودن و... اینا از دلایل اصلیش بود
ولی حرص نخورید .. ما با الشباب تو ازادی داریم که حتما می بریم .. با الشارجه هم تو خونشون داریم که این تیم کلا کشکه ، راحت می بریمشون ! پس صعود برامون قطعیه

JEFF_HARDY
21-04-2009, 21:30
we were so weak, we really desrved to loos tonight,i didn`t even watch the TV becouse i was so sure the will win!
they were so weak and bad tonighht

Sir.AShkaN
21-04-2009, 21:30
اینجوری بخوان بازی کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صعود نکنیم خیلی آبرومندانه تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kasra 91
21-04-2009, 21:32
اصلا با کبوندن حقیقی موافق نیستم بیچاره خیلی خوب بازی میکنه خودشم ثابت میکنه ولی مشکل ما دفاع کندمون بود تا یه توپ می فرستادن تک به تک میشد تک به تک گرفتنم کار سختیه بیچاره فقط اون توپ که از دستش رها شد تقصیرش بود که اگه اونم دفاع جا گیریش خوب بود گل نمیخورد

MoJtaBa.R
21-04-2009, 21:33
گل مفت دیگخ نیاز به توضیح نداره! بازی دیده باشی خودت متوجه میشی! تیم وقتی می بره حتما بازیکنا تو اون بازی خوب بودند وقتی بازیکنان خوب بازی می کنن به چه دلیل بگیم بد بودند!! سرمربی از همون اولش خودشو با بازی ها لیگ نشون داد در چه حد قرار داره تو آسیا مهمترین عاملی که باعث نتیجه های خوب شد انگیزه بود توی این بازی هم اگر نیمه اول 3 گل نمی خوردیم مطمئنا بازیکنان با انگیزه ای که داشتن بازی رو حداقل مساوی می کردیم.
تیم با این وضع و با این مربی همون بهتر صعود نکنه

منظورم رو ديدي نگرفتي يه نمونه از کاربرا يي که کلا باد به پرچمن :

**** **** *** ***** **** **** **** وینگادارو **** **** *** ... ( خودتون هرچی فحش بلدید بزارید !! )
کلی منتظر این بازی بودم ... آخه این پدر *** *** مادر **** **** چرا معمار زاده رو نمی زارن . از این گ**فند که بهتر بود ...
تیم حریف داره تک به تک می شه ، اون وقت دفاعمون داره فکر میکنه که بازی چند چنده !!

فعلا تیم من تا اطلاع ثانوی عوض شد ... تیم فقط پشمک سازی کابل !

دیگه نمی دونم چی بگم ... اعصابم ت**** !

تيم ببره به به چه چه تيم ببازه : پشمک دنبال ميگرده

متاسفم که توي تاپيک پرسپوليس پاي يه همچين اشخاصي باز شده

چه تيم ببره چه ببازه بايد حمايت بشه نه فحش

همينه که شعار ميديم ما فرهنگ داريم : بعد افسوس ميخورديم که چرا مث چشم باداميها تماشاچيامون جنبه ندارن و تشويق تا آخرنميکنن حتي در باخت

نتيجش همين ميشه : فحاشي به تيمهاي خودي و غير خودي

C. Breezy
21-04-2009, 21:33
دارم روانــــــــی می شم .... الان از عصبانیت دارم می سوزم ... آخه این نیکبخت عوضی بیشعور توپ کنار سرشه ، سرش رو خم می کنه با دست می زنه !! اون از دفاعش که انگار از دماغ فیل افتادن ، دو قدم نمی دون ... اون از مربی خیکی بیشعور که از اول بازی پترویچ رو نمیاره تو زمین ...
از اعراب سوسمار خور دیگه نباید می باختیم ... به درک اگه به استقلال می باختیم ، این جونورا نباید ما رو می بردن ، کلا 100 نفر خیکی با اون دامناشون و تمبکاشون نشسته بودن تو ورزشگاه ... هیچی از فوتبال سرشون نمیشه ، از هیچی هیچی سرشون نمیشه ، فقط سال به سال به پولشون و خیکشون اضافه میشه ... بازم خدا هرچی نعمت و شانسه میده به این احمقا ... من امشب خوابم نمیبره ...

Ghasem.M
21-04-2009, 21:34
دوستان شما هم فک کردین برکناری و اخراج سرمربی کشک بادمجونه ها ! بابا ما قرار داد داریم باهاش اونم قرارداد سنگین ...برای سال بعد هم هست
مشکل از وینگادا نبود .. مگه جلوی الشباب ما یه دفاع فوق العاده نداشتیم ؟ مشکل جای دیگس
آب و هوا ی قطر .. جو بد ورزشگاه .. کمی کم انگیزه بودن و... اینا از دلایل اصلیش بود
ولی حرص نخورید .. ما با الشباب تو ازادی داریم که حتما می بریم .. با الشارجه هم تو خونشون داریم که این تیم کلا کشکه ، راحت می بریمشون ! پس صعود برامون قطعیه

اتفاقا اینجا رو زرنگی کردن که اگه بخوان باز سرمربی بیارند مشکل خاصی نداشته باشند! توی قرارداد ویگاندا اومده اگر تا پایان لیگ نتیجه دلخواه باشگاه رو تیم نگیره می تونند قراردادش رو باطل کنند. با اینم موافقم که تعویض سرمربی الکی نیست چون همین تعویض ها پی در پی بیشترین ضربه رو به پرسپولیس زده.

MoJtaBa.R

چه عجب حداقل علي تو فحش ندادي

aluminum
باید قبول کرد الغرافه تیم خوبی بود ولی مطمئن باشید صعود می کنیم

C. Breezy
21-04-2009, 21:35
اصلا با کبوندن خقیقی موافق نیستم بیچاره خیلی خوب بازی میکنه خودشم ثابت میکنه ولی مشکل ما دفاع کندمون بود تا یه توپ می فرستادن تک به تک میشد تک به تک گرفتنم کار سختیه بیچاره فقط اون توپ که از دستش رها شد تقصیرش بود که اگه اونم دفاع جا گیریش خوب بود گل نمیخورد
به نظر من هم بهترینای زمین حقیقی و کریمی بودن ... بیچاره وقتی دفاع هیچ کاری نمی کنه چجوری باید همه توپ ها رو بگیره ؟؟ وقتی یه نفر مهاجم میاد از بین سه تای ما به دروازه می رسه اون دروازه بان بیچاره باید چی کار کنه ؟؟

C. Breezy
21-04-2009, 21:37
باید قبول کرد الغرافه تیم خوبی بود ولی مطمئن باشید صعود می کنیم
ولی مطمئنا خیلی خیلی ضعیف تر از اونیه که بتونه پرسپولیس رو با این نتیجه ببره ، من امروز اصلا هیچ نشانه ای از بازی های قبلی پرسپولیس ندیدم ... هر پاس تو عمقی از پشت نوری می دادن تک به تک می شد ...

KAKAJOKER
21-04-2009, 21:38
:8:آقایون ما صعود خواهیم کرد 100 درصد

C. Breezy
21-04-2009, 21:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آقایون ما صعود خواهیم کرد 100 درصد

خوب اون که معلومه ... ولی وقتی از این اعراب می بازیم اونم با این نتیجه از درون دارم می سوزم ...

MoJtaBa.R
ولی مطمئنا خیلی خیلی ضعیف تر از اونیه که بتونه پرسپولیس رو با این نتیجه ببره ، من امروز اصلا هیچ نشانه ای از بازی های قبلی پرسپولیس ندیدم ... هر پاس تو عمقی از پشت نوری می دادن تک به تک می شد ...

بي جهت به دنبال تلافي کردن زودهنگام بودن

هر چه بيشتر ميخوردن بيشتر بي محابا ميشدن تا برسونن توپ رو به حمله

البته در برخي اوقات شانس که نه ولي دقت کافي برا گل کردن توپ هم نداشتن اون هم از رو عجله بود

دفاع رو بهتره فقط به اون نفرات آخر ندونين کل تيم از جلو تا عقب در کار دفاعي بايد شرکت کنن

ali_ranger22
بابا این رفتارتون خیلی بی رحمیه خدایی
بابا بزارین تیم اگه صعود نکرد بعد فحش بدین !
مگه اولین باره نیکبخت با دست توپو میزنه ?؟

Ghasem.M
21-04-2009, 21:41
منظورم رو ديدي نگرفتي يه نمونه از کاربرا يي که کلا باد به پرچمن :

تيم ببره به به چه چه تيم ببازه : پشمک دنبال ميگرده

متاسفم که توي تاپيک پرسپوليس پاي يه همچين اشخاصي باز شده

چه تيم ببره چه ببازه بايد حمايت بشه نه فحش

همينه که شعار ميديم ما فرهنگ داريم : بعد افسوس ميخورديم که چرا مث چشم باداميها تماشاچيامون جنبه ندارن و تشويق تا آخرنميکنن حتي در باخت

نتيجش همين ميشه : فحاشي به تيمهاي خودي و غير خودي

من به کاربر های دیگه کاری ندارم ولی اینکه شما میایید تماشاچی های ایران رو با شرق آسیا مقایسه می کنید درست نیست! چرا؟ چون فوتبال اونها توش مزخرفات و باند بازی های ایران رو نداره که اگه داشت انقدر پیشرفت نمی کرد. کلا دیدن بازی های تیم های ایرانی خیلی حوصله و اعصاب می خواد ، البته با بد و بیراه و حرص خوردن مشکلی حل نشده و نمیشه!

Kasra 91
21-04-2009, 21:42
:8:آقایون ما صعود خواهیم کرد 100 درصد

ما که نمیگیم صعود نمیکنیم مشکل ما اول شدن و باختن به عرباست:41:

KAKAJOKER
21-04-2009, 21:43
خوب اون که معلومه ... ولی وقتی از این اعراب می بازیم اونم با این نتیجه از درون دارم می سوزم ...

همش تقصیره این مدافعان بود ولی بازم هرچی باشه تو گروهمون مثل بعضی تیمها که نام نمیبرم آخر نیستیم :46:

Sir.AShkaN
21-04-2009, 21:45
شما چرا متوجه نیستید ملت حاضرن تیم بره دسته یک ولی جلو عربا اینجوری ضایع نشیم !

C. Breezy
21-04-2009, 21:45
مگه اولین باره نیکبخت با دست توپو میزنه ?؟
خوب واسه همین احمق بازیاشه که می گم نباید این گوشفند رو نیارن تو بازی ... آخه چه کاری بلده ؟؟؟ آخر بازی فرصت رو دیدین چجوری خراب کرد ؟ سه تا مهاجم پرسپولیس بودن و یه مدافع عربا ، آخه چطور تونست اون فرصت رو گند بزنه و از بین شوت به دروازه و پاس دادن به کریمی و نوروزی و پترویچ پاس دادن به مدافع الغرافه رو انتخاب کنه ؟؟ خیلی بیشعوره ... در ضمن به نظر من داور واقعا ضعیف بود .... از اون خطاهایی که نمی گرفت و کارت زرد هایی که نمی داد ...

C. Breezy
21-04-2009, 21:47
همش تقصیره این مدافعان بود ولی بازم هرچی باشه تو گروهمون مثل بعضی تیمها که نام نمیبرم آخر نیستیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من تو این وضعیت دیگه باید دشمنی های بین استقلال و پرسپولیس رو از بین برد ... الان این اعراب هستن که احساس می کنن خیلی جونور های مهمی هستن ... فوتبال ایران کاملا داره نابود میشه ...

MoJtaBa.R
21-04-2009, 21:48
من به کاربر های دیگه کاری ندارم ولی اینکه شما میایید تماشاچی های ایران رو با شرق آسیا مقایسه می کنید درست نیست! چرا؟ چون فوتبال اونها توش مزخرفات و باند بازی های ایران رو نداره که اگه داشت انقدر پیشرفت نمی کرد. کلا دیدن بازی های تیم های ایرانی خیلی حوصله و اعصاب می خواد ، البته با بد و بیراه و حرص خوردن مشکلی حل نشده و نمیشه!

بههههههههه : قاسم خان من منظورم رو برا بار 100000000 بگم ؟! : منظورم کاربرايي بود که فحاشي کردن بي دليل

اگه اين بازي توي ايران بود بعد 2 گل فحاشي شروع ميشد از جانبتماشاچيا مث بازي اس اس با سايپا

البته با بد و بیراه و حرص خوردن مشکلی حل نشده و نمیشه : 100 در صد

نتيجش ميشه همين که يارو ميره توي تاپيک ديگه به تمسخر در مورد تيممون حرف ميزنه

پرسپوليس هميشه پرسپوليسه :40:

KAKAJOKER
21-04-2009, 21:49
شما چرا متوجه نیستید ملت حاضرن تیم بره دسته یک ولی جلو عربا اینجوری ضایع نشیم !

حالا کاریه که شده مگه تیم ملی و استقلال نباختند حالا هم که دنیا به آخر نرسیده بازم فرصت هست:13:

ali_ranger22
21-04-2009, 21:50
بد بازی کردیم گند زدیم والسلام !
من که چشم و دلم واسه آینده روشنه .. ما دیگه بازی های سختمون رو کردیم ..

Ali_BlueBoy
21-04-2009, 22:02
به عنوان يه ايراني از اين باخت ناراحت شدم..........

چند وقته اين عربا داره زيادي خوش به حالشون ميشه...

aluminum
21-04-2009, 22:06
کسی از نتیجه بازی الشباب با الشارجه خبر نداره

امروز روزمون نبود
الغرافه هم خیلی تیم خوبی هست

اون نتیجه 3-1 توی تهران هم به خاطر تماشاچی ها بود که جو رو به خوبی اماده کرده بودن

aluminum
21-04-2009, 22:08
پایان نیمه اول؛ الشباب 2 _ الشارجه 0

کانون هواداران پرسپولیس : تیم فوتبال الشارجه نیمه اول دیدار مقابل الشباب را با شکست پشت سرگذاشت.
تیمهای فوتبال الشباب و الشارجه از ساعت 22:15 امروز در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض برگزار کننده دیداری در چارچوب هفته چهارم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا بودند، دیداری که در پایان نیمه اول به برتری 2 برصفر الشباب انجامید.