PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81

ElmO
16-10-2007, 13:24
كريم باقري تاثيرگذارترين بازيكن تيم پرسپوليس بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازيكن پيشين تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ترس از باخت و روي آوردن به بازي محتاطانه جذابيت دربي 63 را كاهش داده بود. افشين پيرواني درباره‌ي دربي 63 گفت: اين داربي به چند دليل جزو بازي‌هايي بود كه جذابيت چنداني نداشت و از نظر فني نيز نمي‌توان به مسايل چندان مثبتي اشاره داشت. در واقع دربي 63 از جمله داربي‌هاي ضعيف و تقريبا كسل كننده بود.

وي افزود: در نيمه‌ي اول دو تيم بازي بسيار ضعيفي را به نمايش گذاشته و نتوانستند انتظارات را برآورده كنند. ترس از باخت، استرس فراوان و بازي محتاطانه بر عملكرد بازيكنان دو تيم تاثير گذاشته و كيفيت بازي را كاهش داده بود. در اين نيمه بيشتر شاهد توقف پياپي بازي بودم و همين مساله و خطاهاي زياد بازيكنان سرعت مسابقه را گرفته بود.

پيرواني تصريح كرد: در نيمه‌ي دوم شرايط بازي تا اندازه‌اي تغيير يافت. بازي در اين نمه احساسي شد تيم‌ها به صورت پراكنده و احساسي حملاتي را بر روي دروازه حريف تدارك ديدند. فكر مي‌كنم كه دو تيم فقط مي‌خواستند بازنده از زمين خارج نشوند.

كاپيتان سابق پرسپوليس درباره نتيجه اين ديدار گفت: به نظرم نتيجه داربي كاملا عادلانه بود. هيچ يك از تيم‌ها برتري محسوسي نسبت به ديگري نداشت و تقريبا موقعيت‌هاي برابر را بدست آوردند. تلاش اصلي استقلال و پرسپوليس بيشتر در اختيار گرفتن كنترل مركز و ميانه ميدان بود از اين رو تركيب هر دو بيشتر تدافعي بود.

پيرواني افزود: استفاده از چهار دفاع و پنج هافبك نشان از تفكرات محتاطانه و دفاعي استقلال داشت. آنها از تساوي راضي بودند، چرا كه بازي محتاطانه را به نمايش گذاشتند. اين شيوه بازي موجب شد تا از جذابيت بازي كاسته شود.

وي دربارهي نحوه‌ي بازي پرسپوليس تصريح كرد: انتظار مي‌رفت پرسپوليس به دليل پتانسيل بالا و روحيه‌اي كه بازيكنانش داشت، بازي بهتري را نسبت به حريف به نمايش بگذارد. بازي‌ها و نتايج خوب پرسپوليس در هفته‌ي گذشته هواداران اين تيم را به شكست استقلال اميدوار كرده بود اما، ترس از دست دادن صدر جدول و شكست برابر رقيب سنتي بازي هميشگي پرسپوليس را تحت الشعاع خود قرار داد.

پيرواني در پاسخ به اين سوال كه آيا پرسپوليس در اين مسابقه بي‌برنامه بود، گفت: نمي‌توان گفت كه پرسپوليس بي‌برنامه بود. داربي شرايط خاص و ويژه‌اي دارد كه به دليل حمايت‌هاي بسيار بالا نمي‌توان چندان به برنامه‌هاي تاكتيكي و فني در آن دلخوش بود. بيشتر از اين انتظاري نيست كه يك تيم برنامه‌هاي ويژه‌اي داشته باشد اما، در كل پرسپوليس مي‌توانست بهتر از اين بازي كند.

وي درباره‌ي بهترين بازيكنان زمين گفت: كريم باقري بهترين بازيكن پرسپوليس در اين بازي بود كه به خوبي تيمش را هدايت مي‌كرد. نقش باقري به خصوص پس از دريافت گل بسيار تاثيرگذار بود. در استقلال نيز فرهاد مجيدي بازي خوب و قابل قبولي را به نمايش گذاشت و با اتكا بر سرعت و تجربه‌اش دفاع حريف را آزار داد.

...

ElmO
16-10-2007, 13:28
دربی تهران شبیه ال کلاسیکو بود

داور اسپانیایی دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس گفت: برای من جو دربی تهران تداعی کننده ال کلاسیکو اسپانیا (دیدار رئال مادرید و بارسلونا) بود. گونزالس داور اسپانیایی دیدار63 تیم های استقلال و پرسپولیس با ابراز رضایت از برگزاری مطلوب این دیداربا بیان این مطلب افزود: این دیدار از نظرحساسیت و استقبال تماشاگران برای من تداعی گر دیدارسنتی بارسلونا و رئال مادرید بود هرچند سطح دربی و سرعت بازی اسپانیا به مراتب بالاتر است. :41:

وی اضافه کرد: تصورمی کنم درمجموع دراین دیدارعملکرد قابل قبولی داشتم و داوری تاثیری درنتیجه نهایی مسابقه نداشت و هر دو تیم از قضاوت تیم داوری راضی بودند.

داور اسپانیایی با بیان اینکه جذابیت اینگونه دیدارها برایم هیجان و لذت خاصی دارد، تصریح کرد: همواره از قضاوت اینگونه دیدارهای شلوغ ، پرحاشیه و پربیننده برایم جذابیت داشته و به همین خاطر به محض اینکه پیشنهاد قضاوت دربی تهران را دریافت کردم در پذیرش آن درنگ نکردم.

وی درخصوص مردود اعلام کردن گل اول پرسپولیس در دقیقه 25 گفت : نسبت به اینکه در این صحنه توپ به دست بازیکن تیم قرمز برخورد کرد تردید ندارم ضمن اینکه خود این بازیکن هم دربین دو نیمه تصمیم من را تایید کرد. خوشحالم که این گل را قبول نکردم تا مورد نفرت هواداران تیم رقیب قراربگیرم.

داور دیداراستقلال و پرسپولیس درمورد اخراج صمد مرفاوی دراواسط نیمه دوم اظهار داشت: طبق قانون نیمکت نشینان حق خارج شدن از محوطه فنی را ندارند ولی متاسفانه کمک مربی تیم آبی بارها از محوطه فنی خارج شد و اخراج او هم دقیقا به همین خاطر بود.

گونرالس درباره 7 کارت زردی که به بازیکنان دو تیم نشان داد گفت : من نمی خواستم با نشان دادن کارت های مداوم سرعت بازی را بگیرم و مسابقه را دچار وقفه کنم ولی اینگونه بازیها که تحت فشار زیادی از سوی تماشاگران برگزار می شود کنترل مسابقه یک اصل مهم است و اخطارهای من کاملا قانونی و برای جلوگیری از به خشونت کشیده شدن بازی بود.

گونزالس در خصوص عملکرد دو هموطن دیگر خود گفت : کمک داوران هم در اعلام آفسایدها و برخی خطاهایی که از چشم من پنهان می ماند، دستیاران خوبی بودند و با ارتباط رادیویی که گویا برای نخستین بار در مسابقات لیگ ایران مورد استفاده قرار می گرفت، کاملا تمام اتفاقات داخل زمین را زیر نظر داشتیم.

داور دربی اضافه کرد: باید از داور چهارم این مسابقه هم تشکر کنم که همکاری خوبی در برقراری نظم بیرون زمین داشت و به برقراری ارتباطی صمیمانه و انجام یک مسابقه بدون تنش کمک شایانی کرد.

داور اسپانیایی با بیان اینکه حضور دو روزه ام در ایران کاملا ذهنیت مرا نسبت به کشور شما تغییر داد اظهار داشت : شما مردم خونگرم و فوتبال دوستی دارید که در کمتر کشوری می توان چنین احساسات گرم و پرشوری را سراغ گرفت. من پیش از سفر به تهران ذهنیت خوبی از ایران نداشتم ولی همین سفر کوتاه برای من مملو از تجربیات و خاطرات فراموش نشدنی بود که امیدوارم باز هم فرصتی فراهم شود تا برای دیدن آثار باستانی و شهرهای فرهنگی ایران به کشور شما سفر کنم.

...

RONN!E
16-10-2007, 13:46
نسرتی و حیدری عالی بودن کم لطفی کردی
کلا به همه کم دادی رودباریان هم 6/5 حقش بود
کلا به همه کم دادی
خب این نظر منه.شما هم نظرت رو با نمره بگو

boy iran
16-10-2007, 14:19
سلام به همه قرمزها

بازی بعدی پرسپولیس چند شنبه است و ساعت چند

ممنون

ElmO
16-10-2007, 14:27
سلام به همه قرمزها

بازی بعدی پرسپولیس چند شنبه است و ساعت چند

ممنون

سلام داداش :40:

جمعه هست . ساعت 17:50 .. با استقلال اهواز تو ورزشگاه آزادی :10:

به امید برد پرسپولیس :40:

یا حق

:40:

ramin1988
16-10-2007, 17:49
سلام داداش :40:

جمعه هست . ساعت 17:50 .. با استقلال اهواز تو ورزشگاه آزادی :10:

به امید برد پرسپولیس :40:

یا حق

اینم بگم که دوتا یار خوبمونو نداریم :13:
نیکبخت :3 اخطاره
اشوبی:عروسی :40::11:

MORINIO
16-10-2007, 18:34
فکر کنم سپهر حیدری هم سه کارته شده و بازی بعدی محروم هستش:13:

ElmO
16-10-2007, 19:11
فکر کنم سپهر حیدری هم سه کارته شده و بازی بعدی محروم هستش:13:

نه فکر نمیکنم اینطور باشه .

ضمن اینکه قرار بود بازی این هفته بدون تماشاگر
برگزار بشه که الان اخبار اعلام کرد که فکر کنم به دلیل
عدم رای شورای استیناف ، اجرای این حکم به تعویق افتاده .

خدا رو شکر . این هفته واقعا به تماشاگرا نیازه .

یا حق

ElmO
17-10-2007, 00:24
ميناوند: پرسپوليس قهرمان ليگ برتر مي شود

مهرداد ميناوند پس از دربی شصت و سوم اظهار داشت: اين تيم يكي از بهترين تيم‌ هاي چند سال اخير پرسپوليس است چون خيلي خوب و در نقاط بسيار زيادي كه دچار ضعف بوده، يارگيري‌ كرده است. وي ادامه داد: جناحين پرسپوليس با قدرت است چون هر وقت اراده كردند، به دروازه استقلال نزديك شدند. اين مورد بعد از گل زدن استقلال مشخص شد چون پرسپوليس چندين سانتر و حتي موقعيت خيلي خوب را از دست داد.
هافبك سابق تيم ملي ايران عنوان كرد: در فصل جاري كادر فني خوبي را در اختيار دارد. با مديريت افشين قطبي و حميد استيلي، راه براي قهرماني فراهم شده است.

وي افزود: پرسپوليس در نيمه اول خوب بود؛ استقلال اما در نيمه دوم چون پس از نتايج گذشته مجبور به برد بود، جلو آمد و روي يك غافلگيري ( منظورش شانسیه :46: ) گل زد؛ اما مطمئن باشيد اين پرسپوليس با اين تركيب خوب قهرمان ليگ است.

ميناوند خاطرنشان كرد: دربي حساسيت ويژه خودش را دارد. اگر مي‌خواهيد معيار پرسپوليس را بسنجيد، بايد به بازي‌هاي گذشته اين تيم نيز سري زده باشيد چون با بازي‌هاي خوبش، بالاتر از رقباي سخت خود در صدر است.

...

ElmO
17-10-2007, 00:27
40% میهمان، 60% میزبان!

پول بلیط پرسپولیسی ها برای تیم «میزبان»!

دربی 63 تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس رکورد فروش بلیت مسابقات فوتبال در کشورمان را شکست. در این دیدار که عصر روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، نزدیک به 70 هزار بلیت به فروش رسید که معادل 101 میلیون و 600 هزار تومان عواید بلیط فروشی این مسابقه بود که در تاریخ دیدارهای برگزار شده در کشور یک رکورد محسوب می شود. (البته دلیل اصلی این رکورد، افزایش قیمت بلیت ها در این بازی بود!)

به گفته رئیس سازمان لیگ برتر از مبلغ درآمدی حاصله از دیدار استقلال و پرسپولیس 60 درصد به تیم میزبان(استقلال) و 40 درصد به تیم میهمان(پرسپولیس) تعلق خواهد گرفت. البته این پول چقدر است و کی به دست تیم ها می رسد معلوم نیست. اگر مانند پول بازی های لیگ پیش باشد که خدا رحمتش کند! بقولی باش تا بیاید. از طرفی دیگر همگان حضور کم تعداد تیم «میزبان» که کمتر از 35 هزار نفر بودند را مانند همیشه دیدید. در مقابل پرسپولیسی هایی که آزادی را سرخپوش کرده بودند و بیش از 60 هزار هوادار تیم «میهمان» را تشویق می کردند.

پیش از این رکورد فروش بلیط درکشورمان به دیدار تیم های ملی ایران وعربستان در مرحله مقدماتی جام جهانی 2002 کره- ژاپن تعلق داشت.
افتخاری تصریح کرد: البته از مبلغ مذکورهزینه های جانبی شامل؛ 5 درصد سهم هیئت تهران ، 5 درصد سهم سازمان لیگ و 10 درصد سهم فدراسیون فوتبال کسر خواهد شد.

مشکلات باشگاه پرسپولیس با ورزشگاه آزادی که یادتان می آید؟ البته به غیر از حق خوری و بی عدالتی هایی که در قبال درآمد زایی و سود رسیده به باشگاه انجام شد و پول هایی که هیچ گاه دریافت نشد، در مورد بگو مگو های مدیران طرفین صحبت می کنیم. که در این بین مدیر مجموعه آزادی به نکته ای بسیار کلیدی اشاره کرده بود که اگر پرسپولیس یا استقلال در آزادی بازی نکنند در مجموعه «تخته» نمی شد و ورزشگاه 100 هزار نفری تنها منبع درآمد این مجموعه نیست. فقط دوست داریم به نمودار زیر که توسط خود مجموعه تهیه شده توجه کنید.

راهنمایی کوچک: رنگ آبی فعالیت ورزشگاه 100 هزار نفری آزادیست، بقیه رنگ ها قسمت های دیگر مجموعه می باشد. مشکلی در اندازه رنگ ها نمی بینید؟

راهنمایی کوچک 2: تا به امروز تقریباٌ 530 هزار نفر برای بازی های پرسپولیس و استقلال به ورزشگاه آمده اند. درآمد بلیط ها، تبلیغات دور زمین، درصد کثر شده برای سازمان لیگ و امثالهم را ضرب و جمع و تفریق کنید و تا متوجه رفتار مسئولان ورزشگاه آزادی که نمی خواهند این درآمدها را به همین راحتی از دست بدهند، بشوید.

....

ElmO
17-10-2007, 00:29
آخرین باری که نیکبخت در لیگ نبود...

علیرضا نیکبخت دیدار پرسپولیس برابر استقلال اهواز را در تهران از دست داد. پرسپولیس در روز 6 مهرماه سال گذشته در تهران، تیم استقلال اهواز را با نتیجه 4- صفر شکست داد و نیکبخت 2 گل برابر حریف به ثمر رساند. در واقع باید گفت که با درخشش نیکبخت بود که سرخپوشان، شاگردان فیروز کریمی را ناکام گذاشتند. اما نیکبخت در 9 دیدار ابتدایی لیگ امسال که منجر به کسب 6 برد و 3 مساوی برای سرخپوشان شد، حاضر بود و برای اولین‌بار در این عرصه غایب است.

آخرین غیبت او در مسابقات لیگ به بازی پرسپولیس برابر تیم فوتبال فجر شهید سپاسی سال گذشته (مقاومت امسال) برمی‌گردد. دیداری که روز 24 فرودین سال جاری در شیراز برگزار شد و 2 تیم برابر هم به تساوی یک- یک تن دادند. از آن روز به بعد پرسپولیس در مسابقات لیگ، 14 بازی انجام داده است و صاحب 11 برد و 3 مساوی شده است. باید دید پرسپولیس، بعد از 189 روز که نیکبخت را برای همیشه در اختیار داشت چه می کند.

...

ElmO
17-10-2007, 00:31
پرسپولیس در چنین روزی؛ ظهور علی کریمی

9 سال قبل در چنین روزی پرسپولیس- سایپا در مسابقات فوتبال لیگ برابر هم ایستادند. علی کریمی که تازه از باشگاه فتح آمده بود در این بازی چنان خوب کار کرد که علی پروین را به وجد آورد. علی پروین که تازه به پرسپولیس برگشته بود اعلام کرد که این بازیکن به زودی از کریم باقری بهتر خواهد شد. البته این ادعا بعد از گلی بود که علی کریمی در این بازی به ثمر رساند. با گل علی کریمی، پرسپولیس موفق شد تیم فوتبال سایپا را با نتیجه یک- صفر شکست دهد. در پایان مسابقات لیگ هشتم آزادگان پرسپولیس با 65 امتیاز قهرمان مطلق رقابت‌ها شد.

...

ElmO
17-10-2007, 00:34
استیلی: مثل اینکه با صدرنشینی ما مشکل دارند

«اینهمه اخبار تخیلی از کجا می آید»

از رسوم جدید فوتبال ما اینست که حداقل هفته ای دو روز درباره اینکه کادر فنی پرسپولیس با هم مشکل دارند، داستان سرایی شود. آخرین مورد از این دست هم به شایعه ای مربوط می شود که براساس آن عنوان شده است که اعضای کادر فنی در جریان تمرین روز دوشنبه با یکدیگر جدل لفظی داشته اند. البته ذکر این نکته هم الزامی به نظر می رسد که پرسپولیسی ها اصلاً روز دوشنبه تمرین نداشته اند!!
و اما حمید استیلی در اینباره می گوید؛ ما قصد تعامل با رسانه ها را داریم. به هر حال این قشر هم برای فوتبال زحمت می کشد، اما بعضی هستند که اصول را رعایت نمی کنند و این درست نیست. متاسفانه از اینکه ما دنبال برخوردهای حقوقی نبوده ایم، اینطور استفاده شده است که بیش از این جایز نیست.

مانده ایم اینهمه اخبار تخیلی از کجا می آید. من فکر می کنم بعضی با صدرنشینی پرسپولیس مشکل دارند. بطور مرتب می خواهند آقای قطبی و من را رودرروی هم قرار بدهند. حتی سراغ آقای مرزبان هم می روند، در حالیکه او تمام هم و غمش اینست که فقط و فقط باید به قهرمانی فکر کنیم و اصلاً گرد این حرفها نمی چرخد. من همینجا با تمام وجود می گویم؛ ما صدرنشین هستیم و این صدرنشینی را با تمام وجود حفظ می کنیم. شخصاً هم هیچ مشکلی با سرمربی تیم ندارم، هیچ! تا جایی که بخواهند و در حیطه کار من باشد، تلاش می کنم که او سر مربی تیم قهرمان باشد و من هم مربی تیم قهرمان! روزی که پذیرفتم مربی تیم و دستیار ایشان باشم، کاملاً بیدار بودم و اگر نیت سویی داشتم، تمام زورم را نمی زدم که یک تیم خوب جمع کنیم و آنها را تا آمدن آقای قطبی به آمادگی مطلوب برسانیم. فکر نمی کنم، حرف دیگری هم باقیمانده باشد. ما یک تیم هستیم. همه ما هم یک حرف می زنیم، اینکه با هم، با استفاده از انرژی هم به نهایت موفقیت برسیم.

...

sudotux
17-10-2007, 09:19
ElmO جان ممنون بابت خبر هایی که میذاری

آخرین مورد از این دست هم به شایعه ای مربوط می شود که براساس آن عنوان شده است که اعضای کادر فنی در جریان تمرین روز دوشنبه با یکدیگر جدل لفظی داشته اند. البته ذکر این نکته هم الزامی به نظر می رسد که پرسپولیسی ها اصلاً روز دوشنبه تمرین نداشته اند!!

:38::16: به کادون زدند :38::19:

ElmO
17-10-2007, 11:51
ElmO جان ممنون بابت خبر هایی که میذاری

خواهش میکنم حسین جان :11:

...

این نکته ای که افشین خان بهش اشاره کرده خیلی باحاله :27:
تقدیم به حجازی که میگفت پرسپولیسیا دهه ی چهلی بازی میکردن .
حرف حق رو افشین خان زده :46:
گفته آخه مومن ، اگه پرسپولیس اونجوری بازی میکرد که 6 تا بهتون میزد :27:

آخه نیست حجازی همچنان عقده ی برد مقابل پرسپولیس رو دلشه ؛ از دست
مجبوری این حرفا رو میزنه . :27:

...

اگر پرسپولیس دهه 40 بود که استقلال شش تایی می شد :27:

افشین پیروانی درمورد صحبت های ناصرحجازی که اعلام کرده بود پرسپولیس مانند دهه 40 بازی کرد، ضمن بیان مطلب فوق افزود: برای آقای حجازی احترام خاصی قائل هستم اما باید بگویم اگرپرسپولیس همانند تیم دهه 40 خودش بازی می کرد استقلال برابراین تیم شش تایی می شد. :27: وی ادامه داد: پرسپولیس دراین دیدار روز خوبش نبود ولی با این وجود توانست شکست را با تساوی عوض کند. ضمن اینکه این تیم درحال حاضرصدرنشین لیگ است و شرایط خوبی برای قهرمانی دارد.
کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تهران همچنین تاکید کرد: برخلاف آنچه انتظارمی رفت دیدارتیم های پرسپولیس واستقلال از جذابیت های زیادی برخوردار نبود و دوتیم بازی زیبایی را به نمایش نگذاشتند.

وی اضافه کرد: هردو تیم دراین دیدار از یک مهاجم استفاده کردند و با تعدد نفرات درخط میانی بیشتر به دنبال این بودند که برابر حریف بازنده نباشند که ترس از باخت باعث شده بود این دیدارجذابیت زیادی نداشته باشد.

مربی تیم ملی کشورمان خاطرنشان کرد: دراین دیدارکریم باقری ازپرسپولیس و فرهاد مجیدی ازاستقلال بهترین بازیکنان این دیدار بودند.

پیروانی درپایان درمورد قضاوت گونزالس اسپانیایی گفت: این داورقضاوت بسیارخوبی داشت و فکرمی کنم بهترین داورخارجی بود که درچند سال گذشته داوری این دیدار را برعهده داشته است. وی در برخی ازصحنه بسیارهوشیارانه سوت زد هرچند در طول بازی اشتباهاتی داشت که خوشبختانه اشتباهاتش در نتیجه بازی تاثیر گذار نبود.

...

mrmmnb
17-10-2007, 15:11
من نمیدونم چرا استقلالی ها خودشون رو با پرسپولیس مقایسه میکنند پارسال اون مرفابی وقتی صدر جدول رو به سایپا داده بود گفت ما فعلا از رقیبون 11 امتیاز جلو هستیم که اونم اخرش دیدید چی شد حال کردم این حجازی خمارهم میگه اگه پرسپولیس 3 تا بازی مساوی کنه وما ببریم اختلاف امتیازمون میشه 5 تا(اخه یکی نیست بگه چه ربطی داشت)
نمیدونم ملاک اونا پیروزی یا صدر جدول خاک بر سرشون کنه

ElmO
17-10-2007, 15:33
من نمیدونم چرا استقلالی ها خودشون رو با پرسپولیس مقایسه میکنند پارسال اون مرفابی وقتی صدر جدول رو به سایپا داده بود گفت ما فعلا از رقیبون 11 امتیاز جلو هستیم که اونم اخرش دیدید چی شد حال کردم این حجازی خمارهم میگه اگه پرسپولیس 3 تا بازی مساوی کنه وما ببریم اختلاف امتیازمون میشه 5 تا(اخه یکی نیست بگه چه ربطی داشت)
نمیدونم ملاک اونا پیروزی یا صدر جدول خاک بر سرشون کنه

والا

آخه پرسپولیس اصلا استقلال رو داخل آدم حساب نمیکنه .
فقط به صدر جدول فکر میکنه . حالا اگه استقلال هم تو این مسیر
بود ، اونم یه نوازشی میکنه ( له میکنه :27: ) ...

اما استقلال هرجای جدول که باشه ، خودشو با پرسپولیس مقایسه
میکنه .:21:

قدرت همینه دیگه :46:
مثلا اگه توی اسپانیا هم بارسلونا خدای کرده بیاد رده ی دهم و بعد
مثلا ختافه :27: چهارم باشه ، مربیش حق داره بگه : ما n تا امتیاز با
بارسا فاصله داریم ...

پس باید بهشون حق داد ...

شما هم سخت نگیرید دوستان ... :10:

یا حق

MORINIO
18-10-2007, 23:23
این سپاهان هم که آخر شانسه:41:

تا دقیقه 95 بازی 2-2 مساوی بوده بعد مدافع ملوان به خودشون گل میزنه و سپاهان بازی رو می بره :2:

2 امتیاز مفت تو این بازی + 2 امتیاز بازی با استقلال که هر دوشون در دقیقه 95 بدست اومد:13:

کاش پرسپولیس هم یه ذره از این شانس ها داشت:19:

MORINIO
18-10-2007, 23:48
ولي اين بازي كه خيلي خيلي ضد حال بود
شده مث اون سالي كه استق لال ديقه 94-95 گل هاش رو ميزد...

من بازی رو تقریبا کامل دیدم

نمیدونم میدونید یا نه ولی ولی ملوان دقیقه 2 یک پنالتی رو زد آسمون:27:

بي خيال دادا
امسال يه تيم قهرمانه اونم پرسپوليسه خودمونه...
يا حق (:

تایید میشه:10:

البته این نکته رو هم بگم که امروز صبا باتری هم باخت و با این حساب پرسپولیس تنها تیم بدون باخت لیگ هستش:40:

مجید فینا
19-10-2007, 01:28

mehdi30nema
19-10-2007, 11:14
ما به سپاهان كاري نداريم . امرو ز اس اهواز رو ميتركونيم و ميريم واسه قهرماني . ولي ملوان ديروز مستحق باخت نبود .

ElmO
19-10-2007, 12:07
پنالتي رو هم خراب كرد!!!
بابا ايول

راستي عزيز
صبا باخت؟!!!
آخه زير نويس داشتم نگاه ميكرد نتيجه رو زده بود
1-1
نميدونم والله ولي من درست ديدم (:
موفق باشي
يا حق (:

آره . یه پنالتی خراب کردن . دقیقه ی یک .. !
البته بدشانسی آوردن .

بازی خیلی قشنگ و هجومی ای بوده .
4 تا گلش تو 26 دقیقه ی اول بوده .

نه یاسین جان ، درسته .
صبا یک هیچ بازیشو باخته .

:46:

یا حق

sudotux
19-10-2007, 19:46
پرسپولیس زلزله همینه همینه
:40::40::40::40::40::40:
بادامکی دوست داریم

:40::40::40::40::40::40:

mrmmnb
19-10-2007, 19:46
اقا من بعد از گل مساوی دیگه نتونستم بازی رو ببینم چطور بازی کردیم
خدایش دمشون گرم با ده نفر گل زدند عالی بود

اردلان
19-10-2007, 19:57
پرسپوليس كوبنده همين بيد همين بيد! تبريك به همه پرسپوليسيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maoud908
19-10-2007, 20:04
وای .................. چی کار کرد؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قظبی اخرشه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

::: پیشاپیش قهرمانی پرسپولیس تبریک میگم:::

Ssarshar
19-10-2007, 20:09
بابا قطبی تودیگه کی هستی دست شیطونو بستی

برد پرسپولیس ( بهمراه بازی فوق العاده این تیم چیزی فراتر از لیگ اروپا ) را به همه تبریک میگم

shadmehrdj
19-10-2007, 20:12
من هم این پیروزی را تبریک میگم.
گل دومی که خوردیم تقصیر رودباریان بود و بازی بعد باید حتما واعظی را بزاره.

:40::40::40:پرسپولیس زلزله محبوبه هرچی دله:40::40::40:

MORINIO
19-10-2007, 20:13
به جرات یکی از سخت ترین بازی های لیگ برای پرسپولیس همین بود در مقبل یکی از بهترین تیمهای لیگ

بچه ها عالی بازی کردند ... بادامکی و باقری و الونگ و همه بچه ها عالی بودن

نصرتی هم دمش گرم

اینو فراموش نکنید در این بازی نیکبخت و آقایی نبودند

حالا نوبت ملوانه تو انزلی

MORINIO
19-10-2007, 20:23
اینقدر حال کردم این فیروز کریمی ضایع شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوت باقری رو داشتین .... عجب بازی ای کرد این کریم :40::40::40::40::40::40::40::40::40:

مطمئنا اس تق لال اهواز بعد از پرسپولیس قوی ترین تیم لیگ محسوب میشه چون اونا سپاهان رو هم هفته پیش بردن

اردلان
19-10-2007, 20:23
در پوست خوبد نميگنجيم! كاشكي يه پرسپوليسي اينجا بود ميپريدم بقلش! حيف! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروبچ قرمز كركره ي امضا قبلي هاتونو بكشين پايين امضا پرسپوليسي بزارين ...

mojtaba007
19-10-2007, 20:25
تبریک تبریک تبریک
افرین بر پرسپولیس افرین بر قطبی افرین بر هوادار افرین به این همه غیرت افرین بر باقری افرین بر بادامکی
باور کنید نمیتونم احساساتم را بیان کنم
خودتون تفاوت قطبی را با بقیه مربیان لیگ دیدید
تیمی که یک بازیکن کم دارد ولی مربی این تیم یک مهاجم اضافه میکند در مقابل تیم حریف با
اینکه یک یار بیشتر داره یک مدافع را می اورد

باز هم این برد شیرین را به همه پرسپولیسیها تبریک میگم

MORINIO
19-10-2007, 20:34
الونگ هم نشون داد که در هر پستی چه هافبک چه مدافع بازی کنه عالیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس برای بازی بعدی که نصرتی نیست مشکلی از جهت مدافع نخواهیم داشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون آشوبی هم میرسه و میتونه در خط هافبک بازی کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن نیکبخت و آقایی هم به تیم اضافه میشن:40:

پس برید حال کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بای

R£ɀД
19-10-2007, 20:41
منم به همه طرفداران تـــــــــــــبـــریـــــ ــــــکـــــــــــــ می گم.
فکر کنم واعظی رو بزاره دروازه بهتر باشه.
دم قطبی گرم.

ElmO
19-10-2007, 20:43
سلام دوستان :40:

منم این برد حساس و حیاتی رو به همه پرسپولیسیای عزیز تبریک میگم .

یه مربی بزرگ هیچوقت تو یه بازی خونگی به تساوی راضی نمیشه . حتی
وقتی 10 نفره باشه ...

و قطبی نشون داد مربی بزرگیـه ...

وای که اگه اون شوت کریم گل میشـــــــــــــد ...

ایشالا بازی بعد رو هم از ملوان میبریم .
سخته ... ولی ممکنـه ... :46:

موفق باشید

یا حق

اردلان
19-10-2007, 20:43
بابا امضاهاتونو تغيير بديد ديگه ....

MORINIO
19-10-2007, 20:48
امشب شاید تو برنامه ورزش از نگاه دو فیروز کریمی و قطبی بیان ...... البته مطمئن نیستم ولی برنامه رو از دست ندید

Amin
19-10-2007, 20:50
سلام
اخیششششش
روحم شاد شد
واقعا این بازی خیلی حال داد
یکی کریم باقری رو بگیره !!! احتمالا شناسنامه اش رو گم کرده ... واقعا ایول ! خسته نباشه
به همه عزیزان پرسپولیسی تبریک میگم

جدال کریمی vs قطبی در حالی با پیروزی قطبی به پایان رسید که احتیاط و ترس کریمی مقابل یه تیم 10 نفره و در مقابل شجاعت قطبی بازیه خوب تیمش در کل 90 دقیقه رو هم زیر سوال برد

ElmO
19-10-2007, 20:59
بابا امضاهاتونو تغيير بديد ديگه ....

اردلان جان تغییر دادن امضا رو نمیشه یهویی انجام داد :46:

به نظر من برای یه امضایپرسپولیسی ، باید از :

لوگوی باشگاه + بازیکنای همیشگی استفاده کرد . مثل کریم و ...

چون بقیه ی بازیکنا میان و میرن . این نظر منه :46:

حالا اگه از دوستام کسی میتونه اینکار رو انجام بده ، یا عـلـی :40:

بذاره تو تاپیک ، تا بقیه ی دوستان هم نظرشون رو بدن و در
صورت توافق همه با اون ، یه امضای مشترک داشته باشیم ...

:11:

یا حق

اردلان
19-10-2007, 21:04
اردلان جان تغییر دادن امضا رو نمیشه یهویی انجام داد :46:

به نظر من برای یه امضایپرسپولیسی ، باید از :

لوگوی باشگاه + بازیکنای همیشگی استفاده کرد . مثل کریم و ...

چون بقیه ی بازیکنا میان و میرن . این نظر منه :46:

حالا اگه از دوستام کسی میتونه اینکار رو انجام بده ، یا عـلـی :40:

بذاره تو تاپیک ، تا بقیه ی دوستان هم نظرشون رو بدن و در
صورت توافق همه با اون ، یه امضای مشترک داشته باشیم ...

:11:

یا حق

ميشه ها....! من چون زيادي قرمزم هرچي دمه دستم بياد ميزارم! حالا اگه كسي زحمت كشيد اين كارو كرد ما هم ميزاريم! :40:

moby
19-10-2007, 21:07
سلام خدمت همه دوستان والا من که رفته بودم مهمونی برا همین الان رسیدم و این پست و میزنم
من که بعد از گل دوم که رودباریان نتونست بگیره بکل حالم گرفته شد ولی اینم بگم که بازی رو اگه بازم مساوی میکردیم من بازم خوشحال میشدم چون بازی به این زیبایی رو توی لیگ ما نمیشه همیشه دید چقدر موقعیت از دست دادیم مخصوصا اون شوت کریم که دیگه من پریدم هوا ولی دیدم که نشد ولی در اخر خونه صاحب خونه رو بعد گل گزاشتم رو سرم
این برد شیرین طوری که از شیرینی لبام باز نمیشه رو به همه شما پرسپولیسیا تبریک میگم

ReZa DN
19-10-2007, 21:13
منم بعد از یه مدتی برگشتم برد پرسپولیس رو هم به همه دوستانی که در این تاپیک زحمت میکشن تبریک میگم
پرسپولیس زلزله همینه

*yutab*
19-10-2007, 21:13
سلام بر طرفداران قرمز هميشه پيروز

اواخر بازي تو خونه ما همه داشتن سكته ميزدن كه بادامكي يه وقت كاريش نشه !

در هر حال تبريك ميگم اين برد رو

قضيه امضا هم فك كنم جالب بشه اگه كسي انجامش بده

ElmO
19-10-2007, 21:22
ميشه ها....! من چون زيادي قرمزم هرچي دمه دستم بياد ميزارم! حالا اگه كسي زحمت كشيد اين كارو كرد ما هم ميزاريم! :40:

قضيه امضا هم فك كنم جالب بشه اگه كسي انجامش بده

خوب دوستان همه یه تلاشی بکنیم :46:

دوستان هرکس یه عکس با کیفیت از لوگوی پرسپولیس داره ،
بذاره . چون من با کیفیتشو گیر نیاوردم .
کوچولو موچولو نباشه ها :46:

یا حق

Payan
19-10-2007, 21:34
بازي خوبي بود اما خطاي نصرتي نهايت ناجوانمردي بود........
از اون دقيقه به بعد بدم نمي‌يومد پرسپوليس ببازه
بالاخره توي فوتبال در هر حالي بايد فرپلي بازي كرد

Ali Pacino
19-10-2007, 21:38
بهترین برد پرسپولیس بود تو چند سال اخیر بهتون تبریک می گم فعلا رو شانسید

ramin1988
19-10-2007, 21:43
ایول پرسپولیس عالی بود .10 نفره هم میبره .مرسی از تعویض افشین امپراطور

بردیا
19-10-2007, 21:44
به علت اشتباه در ارسال پست ویرایش شد

shadmehrdj
19-10-2007, 21:44
به گزارش خبرگزاري فارس، افشين قطبي پس از پيروزي سه بر دو مقابل استقلال اهواز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسابقه زيبايي بود و هر دو تيم تاكتيك داشتند و با برنامه‌ بازي كردند. گل اول و دوم ما بسيار زيبا به ثمر رسيد.
وي افزود: بعد از آنكه 10 نفره شده و گل تساوي را دريافت كرديم، با افت مواجه شديم، با اين وجود يك مهاجم به تيم اضافه كردم تا به حريف فشار بياوريم.
قطبي ادامه داد: كادر فني و بازيكنان پرسپوليس نشان دادند دل شير دارند. اين پيروزي براي ما و هواداران بسيار لذت بخش بود. با اين مسابقه ثابت كرديم لياقت قهرماني را داريم.
قطبي افزود: هميشه به پيروزي فكر مي‌كنم. به همين دليل بعد از اخراج نصرتي يك مهاجم به تيم اضافه كردم.
سرمربي پرسپوليس با اشاره به بازي كاپيتان اين تيم عنوان كرد: كريم باقري بار ديگر ثابت كرد كه بازيكن بزرگي است.
پرسپوليس با گل بادامكي در دقيقه 92 موفق شد با نتيجه سه بر دو حريف خود را شكست داده و به صدرنشيني ادامه دهد.

shadmehrdj
19-10-2007, 21:45
به گزارش خبرگزاري فارس، افشين قطبي بيش از آغاز مسابقه به سمت نيمكت استقلال اهواز رفت و با فيروز كريمي احوالپرسي كرد و به عنوان ميزبان به او خوشامد گفت.
* عليرضا نيكبخت واحدي به دليل سه اخطاره بودن در اين مسابقه غايب بود. او در كنار عباس آقايي، بازيكن مصدوم پرسپوليس از جايگاه ويژه بازي را تماشا كرد.
* حدود 250 تماشاگر اهوازي در جايگاه طرفداران استقلال حاضر شدند و تيم محبوب خود را تشويق كردند.
* احمدرضا عابدزاده، دروازه‌ بان اسبق تيم ملي به همراه افشين پيرواني، مربي تيم ملي از جايگاه ويژه مسابقه را تماشا كرده و به شدت از سوي تماشاگران مورد تشويق قرار گرفتند.
* هواداران پرسپوليس بعد از هر گل اين تيم عليه فيروز كريمي شعار مي‌دادند. آنها به شدت افشين قطبي را تشويق مي‌كردند و به او لقب امپراطور ‌دادند.

بردیا
19-10-2007, 21:47
خب منم به نوبه خودم این بردو به همه تبریک میگم.امیدوارم تا آخر فصل همین جوری خوب بازی کنیم.
درضمن به نظرم کار نصرتی بی نتیجه بود چون پرسپولیس به هر حال گلو خورد.ولی خوشحالم که آخرش تراژدی نشدش.

Evolution37
19-10-2007, 21:47
منم تبریک میگم...بازی خوبی بود...بادامکی وباقری و الونگ و شیث عالی بودند...

ElmO
19-10-2007, 21:49
شرمنده دوستان من امشب زیاد پست میدم :20:

بازي خوبي بود اما خطاي نصرتي نهايت ناجوانمردي بود........
از اون دقيقه به بعد بدم نمي‌يومد پرسپوليس ببازه
بالاخره توي فوتبال در هر حالي بايد فرپلي بازي كرد

باهات موافقم . حرکت یه مقداری فوتبالی نبود .
گرچه زیاد دیده میشه :46:
ولی به قول شما فیر پلی مهم تره .

اما اگه نصرتی با تجربه ، اون کار رو نمیکرد ، بیشتر
به نفع تیم بود . اون یه حرکت احساسی بود .

اولا اون توپ احتمال داشت گل نشه . هرچند خیلی کم .
اما به هر حال با رفتن نصرتی بازی مساوی شد . و
چه بهتر بود که با نرفتنش بازی مساوی میشد . ( گل شدن تک به تک )
چون اینجوری خیلی زودتر و راحت تر از گل دقیقه ی 93
میتونستیم ببریم . با یازده نفر ...

اما این یه امتحان بود برای پرسپولیس و قطبی ...

امتحانی که سربلند از توش بیرون اومدن و مسلما روحیه ای
که یه برد در حالی که یازده نفره هستی میده ، خیلی کمتر
از این برد فوق العاده هست . :46:

بهترین برد پرسپولیس بود تو چند سال اخیر بهتون تبریک می گم فعلا رو شانسید

ممنونم دوست عزیز

خوب ... شما اسمش رو میذارید شانس ، اما یه کارشناس
فوتبال بهش میگه نتیجه ی تاکتیک صحیح یه مربی .

مسلما شما هم اگه بدون تعصب بهش نگاه کن ی ، همینو میگی :46:

موفق باشید

یا حق

shadmehrdj
19-10-2007, 22:05
بچه این عکس خوبه برای امضا؟

فقط متنش را خودتون انتخاب کنید.

barca_ms_lovexx
19-10-2007, 22:29
وقتی داشتن خطای نصرتی رو نشون می دادن از خنده نمی تونستم جلوی خودم رو بگیرم
فوقش یه گل می خوردیم دیگه , 1 بازی رو هم از دست داد

RONN!E
19-10-2007, 22:29
من دلم یکم برای فیروز کریمی سوخت!بیچاره استقلال اهواز بازی با استقلال هم دقیقه 90+ گل خورد

shadmehrdj
19-10-2007, 22:44
وقتی داشتن خطای نصرتی رو نشون می دادن از خنده نمی تونستم جلوی خودم رو بگیرم
فوقش یه گل می خوردیم دیگه , 1 بازی رو هم از دست داد

من هم همینطور.هرکاری کرد اون بازیکنه نخورد زمین آخرش هم با دو دست گرفتش و بازم بازیکنه اونو رو هوا یکخورده کشید.نصرتی اومد اشتباه خودش را با یک اشتباه دیگه جبران کنه.

اردلان
19-10-2007, 23:08
:31:
بچه این عکس خوبه برای امضا؟

فقط متنش را خودتون انتخاب کنید.

جيگر! بادامكي و كريم ش كوشن؟! :13:

مجید فینا
19-10-2007, 23:14
تبریک تبریک تبریک واقعا یکی از بهترین لحظه های زندگیمون بود گل دقیقه 93......

این لوگو بنظرم عالیه.........

مجید فینا
19-10-2007, 23:24
مربی استقلال اهواز:
مشکل ما تماشاگران بودند / برتر از پرسپولیس بودیم

حبیب خدریان با انتقاد از اعمال نشدن حکم محرومیت تیم فوتبال پرسپولیس در برگزاری یک بازی بدون حضور تماشاگر گفت: عامل اصلی شکست ما در این بازی حضور تماشاگران تیم میزبان در ورزشگاه بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مربی تیم فوتبال استقلال اهواز پس از شکست 3 بر2 تیمش مقابل پرسپولیس با بیان این مطلب درجمع خبرنگاران افزود: در حالی که فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال اهواز بر برگزاری بازی پرسپولیس درهفته دهم بدون تماشاگر تاکید کرده بود اما نمی دانم چرا شورای استیناف این رای را به اجرا در نیاورد و ما مجبور شدیم با تیمی جوان و کم تجربه مقابل 60 هزار تماشاگر به میدان برویم.

وی در ادامه افزود: مشکل ما در این بازی فنی نبود! از دید من به عنوان مربی استقلال اهواز تنها عامل برتری تیم پرسپولیس تماشاگران این تیم بودند چرا که اگرنتیجه بازی را مسائل فنی تعیین می کرد، در پایان این تیم استقلال اهواز بود که با پیروزی زمین مسابقه را ترک می کرد.

مربی تیم فوتبال استقلال اهواز با بیان این که این تیم در شرایطی نابرابر از نظر فنی بازی را به پرسپولیس واگذار کرد، خاطر نشان ساخت: فضاهای خالی و عمق دفاع پرسپولیس را می شناختیم و بارها تا آستانه بازکردن دروازه این تیم پیش رفتیم اما بازیکنان ما نتوانستند از شانس های مسلم گلزنی استفاده کنند.

خدریان با اذعان به اینکه بازی حداقل باید با نتیجه تساوی 2 بر2 به اتمام می رسید، در مورد دلایل خروج زودهنگام کریمی از زمین گفت: این کار دلیل خاصی نداشت. آقای کریمی همیشه دقایقی زودتر از سوت پایان مسابقه زمین را ترک می کند.

وی در خصوص عملکرد تیم داوری گفت: داور باید در برخی صحنه ها به بازیکنان پرسپولیس کارت زرد نشان می داد. او به راحتی بر روی خطاهای متعدد آنها چشم پوشی کرد اما به بازیکنان ما به خاطر یک خطای فنی اخطار داد.

مربی تیم فوتبال استقلال اهواز در خصوص درگیری خود با پژمان نوری گفت: مشکل خاصی نبود فقط آقای نوری بعد از گل پرسپولیس به سمت من آمد و گفت : این گل به تلافی پارسال"! که من منظورش را از بیان این جمله متوجه نشدم

مجید فینا
19-10-2007, 23:24

ReZa DN
20-10-2007, 10:38
بازی بعد پرسپولیس پنجشنبه 03 آبان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پرسپولیس - ملوان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ساعت 15:30ورزشگاه تختي انزلي
به امید برد پرسپولیس

mehdi30nema
20-10-2007, 13:38
تبريك ميگم . تا باشه از اين بردها .

به من كه خيلي حال داد

h_starboy
20-10-2007, 14:02
ایول واقعا عالی بود. ملوانشم میزنیم تا چشم حسوداش کور بشه.

ElmO
20-10-2007, 14:10
پرسپولیس 3- استقلال اهواز 2 ؛ سوپر گل بادامکی

شاهکار قطبي برگ برنده پرسپوليس

پرسپولیس 10 نفره استقلال اهواز را شکست داد

قطبي با تيم 10 نفره خود دست به کاري بزرگ زد و ديدار تيم هاي پرسپوليس و استقلال اهواز با نتيجه 3 بر 2 به سود پرسپوليس در ورزشگاه آزادي به اتمام رسيد. ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال اهواز در حالي برگزار شد که دو تيم در هفته قبل نتايجي متفاوت با يکديگر کسب کردند و اين بازي ارزش‌هاي خاص و متفاوتي براي آنها داشت.

پرسپوليس که در مهم‌ترين ديدار هميشه خود برابر استقلال تهران قرار گرفت و در حالي که روي يک غافلگيري از حريف خود عقب افتاده بود در نهايت با جبران گل خورده بازي را به تساوي کشيد و همچنان در صدر جدول باقي ماند،‌ استقلال اهواز هم در يک بازي حساس و نفسگير در مقابل سپاهان نماينده کشورمان در ليگ قهرمانان آسيا قرار گرفت و در آن بازي به يک پيروزي پرگل و ارزشمند دست يافت. گل‌ها‌: کريم باقري (14) و حسين بادامکي (40 و 92) براي پرسپوليس – ميلاد مي‌داودي (21) و داود حقي‌پور (72) براي استقلال اهواز
داور‌: مسعود مرادي
كمك‌ها‌: حسن نوشه ور و محسن نريماني
اخطار‌: داود حقي‌پور از استقلال اهواز- فراز فاطمي از پرسپوليس
اخراج‌: محمد نصرتي (69) از پرسپوليس

ورزشگاه‌: آزادي، رقابت‌هاي هفته دهم هفتمين دوره ليگ برتر، جمعه 27/7/86، ساعت 17:50
تماشاگر‌: 70 هزار نفر

بازيكنان پرسپوليس: حسن رودباريان، سپهر حيدري، محمد نصرتي، شيث رضايي (90 فرهاد خيرخواه)،‌ پژمان نوري، الونگ، کريم باقري، احسان خرسندي (71 محمدرضا ماماني)، حسن بادامکي، محسن خليلي و فراز فاطمي (63 بهادر عبدي)
سرمربي‌: افشين قطبي

بازيكنان استقلال اهواز: ناصر سالاري، مجتبي شيري، رضا جلالي‌ثابت (77 حميد سرآباداني)، روح‌اله بيگدلي، سعيد رمضاني، علي حمودي (68 مهرزاد رضايي)،‌ داود حقي، رضا ماهيني، رضا طاهري (64 داود فعالي)، داود حقي‌پور و ميلاد مي‌داودي
سرمربي‌: فيروز کريمی

با اين شرايط بازي آغاز شد و مطابق انتظارات اين پرسپوليس بود که در ميان حمايت هواداران پرتعداد خود توپ و ميدان را از آن خود کرد و فشار همه‌جانبه‌اي را روي دروازه استقلال اهواز وارد مي‌کرد.

در اين دقايق موقعيت‌هاي خطرناکي هم روي دروازه استقلال اهواز به‌وجود آمد که البته هيچ‌يک تبديل به گل نمي‌شد، تا دقيقه چهاردهم که در اين دقيقه کريم باقري در محوطه جريمه استقلال اهواز توسط بادامکي صاحب توپ شد و با يک ضربه سرکش قفل دروازه اين تيم را گشود.

با اين گل از فشار حملات پرسپوليس کاسته نشد اما استقلال اهواز که خود را بازنده ميدان مي‌ديد دنبال راه چاره‌اي براي رسيدن به دروازه پرسپوليس بود که پس از گذشت تنها 5 دقيقه از گل اول بازي توانست توسط ميلاد مي‌داودي در بيست‌ويکمين دقيقه بازي به گل تساوي دست يافته و به بازي بازگردد.

استقلال اهواز با اين گل فرصت بيشتري پيدا کرد و هرچند دقيقه يک بار موقعيت جدي روي دروازه پرسپوليس به‌وجود مي‌آورد و حتي فرصت زدن گل دوم را هم در دقايق بعدي به‌دست آورد که با بي‌توجهي مهاجمان خود اين فرصت‌ها از دست رفت.

بازي با همين روال تا اواخر نيمه اول ادامه داشت تا اينکه در چهلمين دقيقه بازي روي ارسال زيباي کريم باقري از جناح راست، حسين بادامکي در داخل محوطه جريمه دروازه استقلال اهواز را با يک ضربه سر استادانه گشود و يک بار ديگر خوشحالي را به ورزشگاه آزادي هديه کرد.

در نهايت هم نيمه اول با همين نتيجه به پايان رسيد و دو تيم در انديشه نيمه دوم به رختکن رفتند.

نيمه دوم ديدار پرسپوليس – استقلال اهواز در حالي آغاز شد که استقلال اهواز از دقايق نخست اين نيمه حملات متعددي را روي دروازه پرسپوليس تدارک مي‌ديد و در انديشه جبران مجدد گل‌خورده فشار زيادي را در محوطه جريمه به‌وجود مي‌آورد.

اين روند در مقابل دفاع منطقي پرسپوليس بازي زيبايي را به‌وجود آورده بود و باعث شده بود بازي سرعت بالايي بگيرد.

اما سرانجام در دقيقه 72 بازي در حالي که محمد نصرتي دقايقي قبل از زمين مسابقه اخراج شده بود، حقي‌پور، مدافع پيش‌تاخته استقلال اهواز از شلوغي محوطه جريمه پرسپوليس نهايت استفاده را کرد و با يک شوت دروازه پرسپولیس را از پشت محوطه جريمه گشود تا بار ديگر بازي به تساوي کشيده شود.

بعد از اين گل کاملاً مشخص بود که استقلال اهواز با وجود داشتن يک بازيکن بيشتر نسبت به ميزبان خود تمايلي به زدن گل بيشتر ندارد و سعي بر حفظ نتيجه و کسب تک‌امتياز بازي دارد.

در مقابل پرسپوليس يک بار ديگر سراپا حمله شده بود و سعي بر اين داشت تا باز هم دروازه استقلال اهواز را باز کند و سه امتياز کامل اين بازي خانگي را به حساب خود واريز کند.

حتي در اين بين و در هشتادوسومين دقيقه بازي ضربه سنگين کريم باقري با بدشانسي هرچه تمام‌تر پرسپوليس با برخورد به ديرک افقي دروازه به بيرون رفت تا آه از نهاد هواداران اين تيم بلند شود. پرسپوليس همچنان حمله مي‌کرد و استقلال اهواز تنها دل به ضدحملات زهردار خود بسته بود اما هر دو تيم هرچه مي‌زنند به در بسته مي‌خورد اما دقيقه 2+90 بازي رؤيايي‌ترين دقيقه براي حسين بادامکي و ميليون‌ها هوادار پرسپوليس بود. در اين دقيقه فرهاد خيرخواه که مدت‌زمان زيادي در کنار زمين آماده ورود به زمين بود، به محض ورود به ميدان با يک پاس طلايي حسين بادامکي را صاحب فرصت کرد و او هم به بهترين شکل ممکن گل پيروزي‌بخش سرخپوشان پايتخت را وارد دروازه استقلال اهواز کرد.

در نهايت هم اين بازي با برتري پرسپوليس به پايان رسيد.

...

ElmO
20-10-2007, 14:18
صحبت های بازیکنان پس از بازی هفته دهم

باقرى: اين زيباترين بازى ليگ بود

كريم باقرى بدون شك يكى از بهترين هاى پرسپوليس در ديدار اين تيم مقابل استقلال اهواز بود. كاپيتان سرخپوشان در مورد اين بازى گفت: به عقيده من اين مسابقه بهترين بازى ليگ تا به امروز بود. هر ۲ تيم بازى تهاجمى و زيبايى ارائه دادند و تماشاگران از ديدن يك فوتبال جذاب سيراب شدند. باقرى افزود: به عنوان كاپيتان پرسپوليس اين پيروزى باارزش را تقديم خانواده آن هوادار پرسپوليس مى كنيم كه در دربى جانش را از دست داد.

خيرخواه : پا قدمم خيلى خوب بود
آقاى گل فصل گذشته ليگ دسته اول با ورودش به بازى و پاس زيبايى كه به حسين بادامكى داد، توانست نتيجه بازى را عوض كند و ۷۰ هزار تماشاگر مشتاق را خندان به خانه بفرستد. خيرخواه در اين خصوص گفت: بعد از اينكه چند هفته حتى در ليست ۱۸ نفره تيم هم قرار نمى گرفتم، خيلى انگيزه داشتم كه خودم را نشان دهم و خوشحالم از اينكه توانستم نقش كوچكى در پيروزى تيمم داشته باشم. البته بايد بگويم كه پا قدمم هم خيلى خوب بود.

بادامكي: شیرین ترین امتیازی بود که تا این هفته کسب کرده بودیم

حسين بادامكي درباره‌ي اين ديدار گفت: ما بازي را بسيار خوب شروع كرديم و در دقايق ابتدايي ديدار تيم برتر زمين بوديم و خوشبختانه در اين دقايق با برتري محسوسي كه نسبت به حريف داشتيم، توانستيم يك گل از حريف پيش بيفتيم. پس از اين گل دقايقي افت كرديم و نتوانستيم مانند دقايق ابتدايي بازي كنيم و متاسفانه روي يك ضد حمله گل مساوي را دريافت كرديم.

وي افزود: با اين حال در اين چند بازي اخير به خوبي نشان داده‌ايم كه مي‌توانيم پس از گذشت دقايقي از گلي كه دريافت كرديم به شرايط روحي و رواني مناسب بازگرديم. در اين بازي هم پس از گلي كه دريافت كرديم، توانستيم گل دوم‌مان را هم به ثمر برسانيم.

بادامكي با بيان اين كه اخراج «نصرتي» هم شرايط روحي تيم را براي دقايقي به هم ريخت، گفت: البته شايد اگر نصرتي اين كار را نمي‌كرد، موقعيت خطرناكي نصيب استقلال اهواز مي‌شد اما، با اخراج او براي دقايقي شرايط روحي تيم افت كرد و گل مساوي را دريافت كرديم. با اين وجود خوشحالم كه توانستيم در آخرين دقايق بازي گل برتري را به حريف بزنيم و اين سه امتياز مهم را كسب كرديم.

وي درباره‌ي دو بار گلزني خود در اين ديدار پس از انتقادهايي كه پيش از اين مطرح مي‌شد، گفت: انتقاد هميشه وجود دارد و بازيكن هم بايد سعي كند كه هميشه شايستگي‌هايش را اثبات كند. چيزي كه در اين بازي براي من اهميت داشت اين بود كه تيمم‌ موفق شود و هم اكنون نيز خوشحالم كه توانستيم در هفته دهم نيز سه امتياز كامل را كسب كنيم.

بادامكي افزود: اين پيروزي و سه امتياز را به خانواده هواداري كه در ديدار ما برابر استقلال جانش را از دست داد، هديه مي‌كنيم.

بادامكي استقلال اهواز را تيمي پرقدرت توصيف كرد و گفت: يكي از دشوارترين بازي‌هايي كه در ليگ داشتيم همين بازي بود. سرعت ويژگي اصلي استقلال اهواز بود. بازيكنان اين تيم هم تكنيكي بودند و هميشه تيم‌هاي كريمي تاكتيكي هم بازي مي‌كنند. فكر مي‌كنم كه شيرين‌ترين سه امتيازي بود كه تا به اين هفته كسب كرده بو دیم

نوري: حاشيه سازي استقلالي ها بي نتيجه بود

پژمان نوري در پايان ديدار مقابل استقلال اهواز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به لحاظ فني مسابقه در شرايط بسيار مطلوبي انجام شد و هر دو تيم بازي خوبي را ارائه كردند. وي ادامه داد: هفته گذشته در ديدار با استقلال تهران يكي از هواداران نوجوان ما درگذشت و به همين دليل بازيكنان در اين ديدار براي كسب پيروزي بسيار با انگيزه بودند. اين موفقيت را به خانواده آن مرحوم تقديم مي كنيم.

مدافع پرسپوليس به اعتراض مسئولان و كادر فني استقلال اهواز اشاره و تصريح كرد: فصل گذشته آنها در اهواز به بازيكنان و كادر فني پرسپوليس فحاشي كردند و اين بار نيز در پايان بازي به داخل زمين آمده و حاشيه سازي كردند، در حالي كه ما در ميدان مسابقه به پيروزي رسيديم. نوري خاطر نشان كرد: هفته آينده مقابل ملوان بازي سختي را پيش روي داريم، بنابراين در اين ديدار خانگي نياز به پيروزي داشتيم و خوشبختانه به هدف خودي رسيديم.

نصرتي: درگذشت هوادار پرسپوليس بازيكنان را تحريك كرد

محمد نصرتي در ديدار برابر استقلال اهواز به دليل انجام خطاي فاحش روي مهاجم حريف از زمين اخراج شد تا پرسپوليس به مدت 20 دقيقه 10 نفره بازي كند. وي در اين زمينه تصريح كرد: زماني كه مهاجم استقلال اهواز مرا جا گذاشت، نمي خواستم پرسپوليس گلي را دريافت كند و به همين دليل روي وي مرتكب خطا شده و به درستي با دريافت كارت قرمز از زمين مسابقه اخراج شدم.

نصرتي اظهار داشت: مهاجم استقلال اهواز با عبور از من با حسن رودباريان تك به تك مي شد، بنابراين به هر طريق ممكن سعي كردم كه وي را متوقف كنم. وي ادامه داد: بعد از 10 نفره شدن متاسفانه دروازه ما باز شد؛ ‌اما بازيكنان با دوندگي زياد به خوبي فضاهاي خالي را پر كردند و با برتري مقابل تيم قدرتمند استقلال اهواز نشان دادند كه لياقت قهرماني را دارند.

نصرتي عنوان كرد: هفته گذشته يكي از هواداران پرسپوليس درگذشت و همين موضوع بازيكنان ما را براي كسب پيروزي و در نهايت جام قهرماني به شدت تحريك كرد، بنابراين 3 امتياز ديدار با استقلال اهواز به خانواده آن مرحوم تعلق دارد.

مدافع ملي پوش ايران خاطر نشان كرد: به دليل حضور فيروز كريمي روي نيمكت مربيگري استقلال اهواز اين ديدار به لحاظ فني در سطح بالايي انجام و يكي از بازي هاي زيباي ليگ به نمايش گذاشته شد.

خلیلی:قهرمانی با پرسپولیس طعم دیگری دارد.

محسن خليلي با اشاره به ديدار پرسپوليس برابر استقلال اهواز گفت: بازي فوق‌العاده دشواري بود و پرسپوليس يكي از سخت‌ترين روزهايش را پشت سر گذاشت. فكر مي‌كنم پس از آن كه خيلي‌ها انتقاد مي‌كردند و مي‌گفتند كه پرسپوليس تيم‌هاي ضعيف را شكست داده، پيروزي مقابل استقلال اهواز چيزهاي زيادي را ثابت كرد. اين سه امتيازي كه در ديدار برابر استقلال اهواز كسب كرديم در روزهاي آخر ليگ قطعا به كار ما خواهد آمد.

وي با بيان اين كه در اين ديدار نشان داديم لايق صدرنشيني هستيم افزود: پس از آن كه با استقلال مساوي كرديم انتقادات زيادي مطرح شد اما در ديدار جمعه نشان داديم تيمي كه شايسته صدرنشيني و حتي قهرماني است پرسپوليس است. در بيشتر دقايق بازي توپ در اختيار ما بود و فرصت‌هاي خوبي را هم براي به ثمر رساندن گل‌هاي بيشتر داشتيم اما در فوتبال قرار نيست كه تمام موقعيت‌ها به گل تبديل شود.

خليلي استقلال اهواز را تيمي قدرتمند توصيف كرد و افزود: استقلال اهواز جدي‌ترين حريف ما تا اين هفته از ليگ بود. آنها مي‌دانستند كه چه مي‌خواهند، دوندگي و سرعت دو ويژگي اصلي استقلال اهواز بود. واقعا بايد به فيروز كريمي تبريك گفت كه با تعدادي از بازيكنان جوان تيمي ساخته كه در تهران برابر پرسپوليس اين قدر شجاعانه بازي مي‌كند.

وي درباره‌ي درگيري‌اش در بازي با مصطفي حقي‌پور گفت: درگيري نبود. من با حقي پور دوست هستم و در بازي در حال خوش و بش با هم بوديم و اتفاق خاصي رخ نداد.

خليلي در پاسخ به اين سوال كه با توجه به اين كه در صدر جدول گلزنان رقابت تنگاتنگي وجود دارد چه قدر به آقاي گلي اميدواري؟ گفت: مهم تيم پرسپوليس است و موفقيت فردي اهميتي ندارد. هر چند كه قبول دارم كسب عنوان آقاي گلي ليگ مهم است.اما من تنها به فكر قهرماني تيم‌ام هستم. مي‌خواهم دومين قهرماني خودم را در دو سال گذشته كسب كنم. سال گذشته با سايپا و امسال با پرسپوليس. مي‌دانم كه قهرماني با پرسپوليس و رسيدن به ليگ قهرمانان آسيا طعم ديگري دارد و مي‌خواهم با پرسپوليس قهرمان شود.

...

Gabana
20-10-2007, 14:45

ضمنا برد استقلال در برابر تيم ته جدولي پگاه باستفاده از تاكتيك فوق العاده تيم ( بهيچ وجه ضربه ايستگاهي گل شانسي نيست كه ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا استقلال 93 دقيقه !! داشت حمله مي كرد . اصلا بابا فقط پرسپوليسه كه داره شانسي شانسي مي بره .. همه تيم ها خصوصا ناصر خان كاپلو داراي تاكتيك هستن.. اين ناصر خان هر شب با ويسنته دل بشكه و رابي بابسون !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ساير مربيان بزرگ از جمله استيو مك لاته ! و ... تو چت دارن تاكتيك هاي روز دنيا رو Replicate !! مي كنن ) خدمت ناصر خان و ساير بروبكس تبريك مي گوييم /.

lil_jon
20-10-2007, 15:44
سلام...
منم تبريك ميگم برد پرسپوليس رو......

سوپر گل از سوپر بادامكی......

واقعا بايد گفت نصرتی يه مدافع واقعيه.........كارش فوق حرفه ای بود......

yoosef_st
20-10-2007, 18:35
آقا تبریک، تبریک ، 10000000000000000000000 تا تبریک به همه هوادارهای گل پرسپولیس!!!!

mrmmnb
20-10-2007, 22:06
یه سر به تایپیک استقلالی ها بزنید چقدر خوش خیالند بیچاره ها من نمیدونم با چه امیدی زنده هستند وچقدر هم پر رو

Asalbanoo
21-10-2007, 00:13
سلام
با این که یک روز دیر شده
اما بسیار تبریک می گم
خیلی خوشحالم

Actros
21-10-2007, 02:50
شاهکار بود خدایی
10 نفره پوزه استقلال اهواز رو زد

farshidshd
21-10-2007, 19:24
پرسپولیس زلزله همینه
پرسپولیس بین المللی همینه
پرسپولیس سازماندهی شده همینه
افشین امپراطور ازت ممنوونییییممم

sudotux
21-10-2007, 23:42

فرشاد پیوس سرمربی تیم فوتبال هما در مورد عملکرد پرسپولیس در مسابقات لیگ اینگونه می گوید؛ تحسین کردن عملکرد پرسپولیس کار سختی نیست. همه می توانند بگویند آفرین به تیمی که 10 نفره یکی از چهار تیم قدرتمند لیگ را شکست داده است، اما من به جای این تحسین، ضمن عرض خسته نباشید به افشین قطبی، حمید استیلی و مرزبان و تشکر از بازیکنان، یادآور می شوم که پرسپولیس برای نیم فصل باید حتما به مقوله پر کردن دو جای خالی خود با دو بازیکن مفید توجه کند.
تصور من این است که پرسپولیس برای حفظ روند خود در نیم فصل دوم باید دو بازیکن در سطح درجه اول بین المللی به ایران بیاورد. اگر این بازیکنان خارجی باشند، باید در اندازه و کلاس الونگ باشند و اگر قرار است یار ایرانی بیاورند، باید هم سطح مردان لژیونر شاغل در لیگ های خارجی، بازیکن به پرسپولیس بیاورند. اگر پرسپولیس بتواند اینگونه خود را تقویت کند و اسیر کمبود انرژی و کمبود بازیکن نشود، فاصله اش را تا پایان لیگ نسبت به نزدیک ترین رقیب، به 20 امتیاز می رساند.

ghermezeteh.ir

sudotux
21-10-2007, 23:44

هافبك تيم فوتبال پرسپولس گفت: از حضورم در اين تيم لذت مي‌برم و با همه توان براي آن تلاش مي‌كنم.

الونگ الونگ تصريح كرد: ديدارهاي فوتبال ايران در اين فصل، در سطح بالايي انجام مي شود. تيم‌ها همه خطرناك هستند و جاي هيچگونه اشتباهي وجود ندارد.
وي ادامه داد: از روز اولي كه به ايران آمدم، به پرسپوليس پيوستم. از رفتار تماشاگران پرسپوليس لذت بردم؛ حتي باوجود مشكلاتي كه فصل گذشته برايم پيش آمد، به ايران برگشتم تا دوباره براي قرمزپوشان بازي كنم.
الونگ الونگ خاطر نشان كرد: بازيكني هستم كه به هيچ عنوان كم كاري نمي‌كنم. هميشه تمام زحمتم را براي موفقيت به كار مي‌گيرم. در بازي مقابل استقلال اهواز ديدار بسيار سختي را برگزار كرديم. اين برد لذت بخش بود كه از صميم قلب خوشحال شدم.
وي افزود: از رفتن به شهرستان‌ها خيلي خوشنود مي شوم چون واقعاً ايران شهرستان‌هاي زيبايي دارد و از لحاظ فوتبالي هم در سطح بالايي است. اميدوارم اين فصل دچار موضوعات فصل گذشته نشوم چون اگر دچار حاشيه شوم، از لحاظ تكنيكي ضرر خواهم كرد.
الونگ الونگ تصريح كرد: با كادر فني جديد بسيار راحت كار مي‌كنم چون هم استيلي و قطبي را دوست دارم و از تاكتيك‌هاي فني آنها لذت مي‌برم.

ghermezeteh.ir

sudotux
21-10-2007, 23:47

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: نمي خواهم وارد حاشيه شوم و پاسخ مدافع استقلال را نمي دهم.

شيث رضايي درباره ديدار با استقلال اهواز اظهار داشت: به نظرم بازي بدي را انجام نداديم و در پايان به خواسته اصلي خود كه كسب 3 امتياز بود، رسيديم.
وي ادامه داد: نبايد از عملكرد خوب استقلال اهواز غافل شويم. آنها تيمي جوان و با انگيزه بودند؛ اما مقابل پرسپوليسي بازي مي‌كردند كه سرشار از انگيزه بود و فقط به سه امتياز بازي فكر مي كرد.
وي افزود: وقتي تعويض شدم و بلافاصله گل سوم را به ثمر رسانديم، از خود بي‌خود شدم و افشين قطبي را در آغوش گرفتم، زيرا موفقيت پرسپوليس بيش از هر چيز ديگري برايم اهميت دارد.
رضايي درباره اظهارات موضع گيري مدافع استقلال كه عليه وي مصاحبه كرده بود، چنين پاسخ داد: به هيچ عنوان دوست ندارم وارد حاشيه بشوم، بنابراين جواب مدافع جوان استقلال را نمي‌دهم و سعي مي‌كنم با عملكرد خوبم در هر بازي شايستگي‌هايم را به نمايش بگذارم.
تيم هاي پرسپوليس و ملوان در هفته يازدهم ليگ برتر در انزلي ديدار حساسي را برگزار خواهند كرد.

ghermezeteh.ir

sudotux
21-10-2007, 23:49

خبرگزاري فوتبال ايران- هافبك كامروني پرسپوليس در ديدار با استقلال‌اهواز دچار آسيب‌ديدگي شد.
دكتر زرينه در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران در خصوص مصدوميت الونگ اظهار داشت:الونگ در ديدار با استقلال اهواز از ناحيه رباط مچ پا دچار آسيب‌ديدگي شد كه در همين رابطه اقدامات ويژه‌اي را به عمل خواهيم آورد.
پزشك پرسپوليس خاطرنشان ساخت: با اقدامات خاص پزشكي، الونگ را به بازي ملوان مي‌رسانيم تا مشكلي از بابت اين بازيكن خوب در ديدار آينده احساس نكنيم.
زرينه در پايان وضعيت عباس آقايي را نيز خوب توصيف كرد و اطمينان داد اين بازيكن مشكلي براي تمرين و بازي در پرسپوليس ندارد ضمن آنكه عباس آقايي در تمرين شنبه گذشته پرسپوليس حضور داشت و تمرينات اختصاصي را پشت‌سر گذاشت.

FootballIran.ir

sudotux
21-10-2007, 23:51
تعطيلي يك روزه تمرينات پرسپوليس

خبرگزاري فوتبال ايران- تمرينات پرسپوليس پس از برتري مقابل هما، امروز برگزار نخواهد شد.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ تمرين پرسپوليس پس از ديدار دوستانه روز شنبه مقابل هما، امروز برگزار نخواهد شد. كادرفني امروز را به بازيكنان تيم‌شان استراحت دادند تا از روز دوشنبه تمرينات برگزار شود.
تمرينات پرسپوليس از دوشنبه راس ساعت 10:30 در ورزشگاه نفت تهرانسر برگزار خواهد شد.

footballiran.ir

ramin1988
22-10-2007, 09:05
اقا دمت گرم بابت این خبر های دسته اول :40::40::11:

sudotux
22-10-2007, 21:41
اقا دمت گرم بابت این خبر های دسته اول :40::40::11:

خواهش می کنم :11:

Gabana
22-10-2007, 22:37
خوب مثل اينكه سخنگوي باشگاه استقلال در مورد آرش خان برهاني مطالب زير را بيان فرموده اند :

" آرش برهاني پديده ليگ و آقاي گل مسابقات خواهد شد . "

در راستاي اين امر خطير پيشنهاد مي گردد :

1 . آرش برهاني موهاي سيخ سيخ پس سرش را تغيير دهد چون براي يك پديده و آقاي گل ناشايست است.
2 . از جانب باشگاه استقلال تفاوت بين چشم تماشگر سكوي دوم ورزشگاه با دروازه تفهيم گردد.

خدمت تمام دوستداران استقلال عرض كنيم كه " اميد است در اين مصيبت كارزار و خطير صبر ايوب در اختيار داشته باشيد "

Gabana !

اردلان
22-10-2007, 22:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برهاني؟!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واي خدا!!!! بازياشو كه تو تيم اميد ميديدم آرزو ميكردم كاشكي تو پرسپوليس بود!!!! وقتي رفت استقلال به حال كاشاني افسوس خوردم! ولي حالا....! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب شد نگرفتيمش! كاشاني دوست داريم كاشاني دوست داريم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin
22-10-2007, 22:47
سلام
من به نوبه خودم از آقای فتح الله زاده (بمب افکن معروف!) تشکر میکنم
که عادت همیشگی خودش (جذب بازیگنانی که با پرسپولیس مذاکره و یا قرارداد داخلی امضا میکنند) رو حفظ کرده
تا به اینجای کار این عادت نسبتا زشت (به قول خودشون حرفه ای گری و زرنگی !!!) بیشتر به نفع پرسپولیس بوده تا استقلال
احمد مومن زاده ، آرش برهانی و ...

حاجی دوستت داریم ! :دی

اردلان
22-10-2007, 22:56
سلام
من به نوبه خودم از آقای فتح الله زاده (بمب افکن معروف!) تشکر میکنم
که عادت همیشگی خودش (جذب بازیگنانی که با پرسپولیس مذاکره و یا قرارداد داخلی امضا میکنند) رو حفظ کرده
تا به اینجای کار این عادت نسبتا زشت (به قول خودشون حرفه ای گری و زرنگی !!!) بیشتر به نفع پرسپولیس بوده تا استقلال
احمد مومن زاده ، آرش برهانی و ...

حاجی دوستت داریم ! :دی

ما بيشتر دوستش داريم در حد مرگ! :40:

Tornado2800
22-10-2007, 23:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برهاني؟!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واي خدا!!!! بازياشو كه تو تيم اميد ميديدم آرزو ميكردم كاشكي تو پرسپوليس بود!!!! وقتي رفت استقلال به حال كاشاني افسوس خوردم! ولي حالا....! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب شد نگرفتيمش! كاشاني دوست داريم كاشاني دوست داريم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم همین فکر رو می کردم ! ولی الا =>:8::8::8::8::8::31::31:

sudotux
23-10-2007, 10:50

رئيس سازمان تربيت بدني در ديدار امروز مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:‌ سازمان به مشكلات دو باشگاه قديمي توجه يكساني دارد.

حبيب كاشاني مديرعامل باشگاه پرسپوليس پيش از ظهر امروز به منظور در ميان گذاشتن مسايل باشگاه با حضور در سازمان تربيت بدني با محمد علي آبادي ديدار و گفت و گو كرد.
در اين ديدار كاشاني گزارشي از فعاليت هاي صورت گرفته در جهت بهبود وضعيت تيم فوتبال و همينطور مشكلات موجود را به سمع و نظر رئيس سازمان تربيت بدني رساند و خواستار كمك مالي سازمان در جهت حل مسايل موجود شد.
محمد علي‌آبادي در اين ديدار با تأكيد بر اينكه سازمان تربيت بدني همواره به مشكلات دو باشگاه توجهي خاص داشته و كوشيده به طور يكسان مسايل را از پيش روي مديران آن بردارد، گفت: قدرتمندي پرسپوليس و استقلال و حضور پررنگشان، نشاط و شادابي فوتبال ملي را به همراه دارد. به طور طبيعي سازمان كوشيده در دو سال اخير، شرايط بهتري را پيش روي دو باشگاه قرار دهد.
وي عنوان كرد: سازمان تلاش دارد از طريق دولت، رديف بودجه اي مستقل را براي اين دو باشگاه به تصويب برساند. از مديران دو باشگاه نيز اين انتظار هست كه در جهت درآمدسازي و استقلال مالي، قدم هاي عاجلي را بردارند.
علي آبادي خاطر نشان كرد: سازمان همچون گذشته در حد توان نسبت به حل مشكلات پرسپوليس اقدام خواهد كرد و بزودي در راستاي كمك هاي قبلي، به باشگاه مساعدت مالي خواهد كرد.

sudotux
23-10-2007, 10:54

مشاهده عکس در ابعاد بزرگ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ElmO
23-10-2007, 12:12
سلام دوستان

یه امضا درست کردم واسه دوستای پرسپولیسی عزیز :40:

همینی که الان توی امضام هست .

ببینید چطوره .
بعد اگه موافق بودید ، بذاریم توی امضامون ، برای داشتن
یه امضای واحد :46:

در مورد متنش هم ، یه آلبوم 7-8 سال پیش قاسم افشار داده
بود بیرون . اسم آلبوم قرمزته بود .

متن آهنگ مورد نظرش این بود :

نه راست و کج ، نه خط خطی
آی عاشقای پاپتی
هرکی تونست که پهلوون بمونه
مشتی و بامرام و مهربونه
جنوب شهر و کوچه هاش هنوزم
گهواره ی هزار تا پهلوونه

واسـه همه عتیقه ای نفیـسه
قرمزته ، سمبل پرسپولیس ـه

دست که تو دست هم میدن
مردونه یا علی میگن

تو جنگ توپ و دروازه
خط ما خط قرمزه

دروازه ها نبردی سنگین میخوان
یه پاطلائی مثه پروین میخوان

حدیث ورزش نه که برد و باخته
قربون اون که خودشو شناخته

پرسپولیس ، چشم و چراغ ایران
زنده باشین به شادی ای دلـیران

...

منتظر نظرتون هستم :11:

...

خوب ، آهنگشم پیدا کردم :46:

Ghermezeteh - Ghasem Afshar

...

موفق باشید

یا حق

ReZa DN
23-10-2007, 16:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: در بازی های خارج از خانه عملكردی بهتر داشته ایم و به كسب نتیجه در انزلی امیدواریم.
حمید استیلی درباره پیروزی در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: مقابل استقلال اهواز بسیار آماده و خوب بودیم، چون بازیكنان ما می‌خواستند بازی را ببرند و در پایان به خواسته خود رسیدند.
وی ادامه داد: بعد از ۱۰ نفر شدن كار برای بازیكنان مقابل تیم بسیار آماده و قدرتمند استقلال اهواز مشكل بود؛ اما نشان دادند كه شایستگی بالایی دارند و با شجاعت خاصی بازی كردند.
مربی پرسپولیس در خصوص دیدار برابر ملوان بندرانزلی تصریح كرد: تجربه نشان داده است در خارج از خانه بهتر بوده ایم و به همین دلیل باید بازی مقابل استقلال اهواز را فراموش كرده و به فكر دیدار سخت مقابل تیم متحول شده ملوان باشیم كه با مربیگری خوب احمدزاده در شرایط ایده آلی به سر می برد.
وی افزود: نتیجه گرفتن‌ در زمین ناهموار انزلی كار سختی است. امیدوارم بازیكنان ما در این آزمایش با سربلندی میدان را ترك كرده و ۳ امتیاز با ارزش را كسب كنند.
استیلی تصریح كرد: حرف و حدیث زیادی در چند روز اخیر در مورد نیمكت نشینی عباس آقایی پیش آمد بود؛ اما باید بگویم كه تنها به دلیل سرماخوردگی و مصدومیت از ناحیه كشاله پا برابر استقلال اهواز بازی نكرد و با رفع مصدومیت آماده بازگشت به میدان است.
وی تصریح كرد: با انجام دیداری دوستانه برابر هما، سعی كردیم كه بیشتر نفرات ذخیره را به میدان بفرستیم تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند. آنها با افزایش تجربه و قرار گرفتن در شرایط بازی می توانند در مسابقات لیگ به پرسپولیس كمك كنند.
پرسپولیس روز پنجشنبه در هفته یازدهم لیگ برتر در انزلی با تیم ملوان دیدار خواهد كرد.

اردلان
23-10-2007, 19:54
سلام دوستان

یه امضا درست کردم واسه دوستای پرسپولیسی عزیز :40:

همینی که الان توی امضام هست .

ببینید چطوره .
بعد اگه موافق بودید ، بذاریم توی امضامون ، برای داشتن
یه امضای واحد :46:

در مورد متنش هم ، یه آلبوم 7-8 سال پیش قاسم افشار داده
بود بیرون . اسم آلبوم قرمزته بود .

متن آهنگ مورد نظرش این بود :

نه راست و کج ، نه خط خطی
آی عاشقای پاپتی
هرکی تونست که پهلوون بمونه
مشتی و بامرام و مهربونه
جنوب شهر و کوچه هاش هنوزم
گهواره ی هزار تا پهلوونه

واسـه همه عتیقه ای نفیـسه
قرمزته ، سمبل پرسپولیس ـه

دست که تو دست هم میدن
مردونه یا علی میگن

تو جنگ توپ و دروازه
خط ما خط قرمزه

دروازه ها نبردی سنگین میخوان
یه پاطلائی مثه پروین میخوان

حدیث ورزش نه که برد و باخته
قربون اون که خودشو شناخته

پرسپولیس ، چشم و چراغ ایران
زنده باشین به شادی ای دلـیران

...

منتظر نظرتون هستم :11:

...

خوب ، آهنگشم پیدا کردم :46:

Ghermezeteh - Ghasem Afshar

...

موفق باشید

یا حق

مرسي از امضايي كه طراحي كردي:40: فقط به نطرم سايزش بايد كوچيكتر باشه :11:

ElmO
23-10-2007, 20:49
مرسي از امضايي كه طراحي كردي:40: فقط به نطرم سايزش بايد كوچيكتر باشه :11:

آره راس میگی . بزرگ بود . :20:

منم کوچیکشو گذاشتم :46:

دوستان پرسپولیسی اگه مایلید لطف کنید و
امضاتونو پرسپولیسی کنید :46:

یا حق

ElmO
25-10-2007, 00:48
تركيب احتمالي پرسپوليس مقابل ملوان

احتمال نيمكت‌نشيني مدافع راست پرسپوليس در ديدار آينده اين تيم مقابل ملوان وجود دارد. شيث رضايي كه پيش از اين نيز در مقاطعي از فصل و بازي‌هاي پرسپوليس در تركيب ثابت پرسپوليس حضور نداشت، در بازي تمريني امروز نيز در تركيب ثابت پرسپوليس نبود. آخرين اخبار حاكي از آن است كه احتمال نيمكت‌نشيني مجدد شيث وجود دارد.

پرسپوليس به احتمال زياد با تركيب واعظي، بهادر عبدي، نبي‌الله باقري‌ها، سپهر حيدري، پژمان نوري، كريم باقري، عباس آقايي، حسين بادامكي، محسن خليلي، عليرضا واحدي‌نيكبخت و فراز فاطمي، به مصاف ملوان خواهد رفت.اين تركيب صبح امروز نيز در بازي دستگرمي توسط قطبي مقابل تيم ذخيره‌ها قرار گرفت.

...

میگن الونگ هم مصدومه . نصرتی هم که نیست . شیث هم که ...

خدا کنه دفاع خوب کار کنه ...

...

ElmO
25-10-2007, 00:53
پرسپولیس با 20 بازیکن در انزلی

بازیکنی که از سوی افشین قطبی در لیست 20 نفره پرسپولیس برای پرواز به انزلی جایی نداشتند، صبح دیروز در زمین نیاوران حاضر شده و زیر نظر علیرضا مرزبان تمرین کردند. پس از اعلام لیست 20 نفره سرخپوشان برای رویارویی با ملوان، طبق صلاحدید کادر فنی، 7 بازیکن به‌جای مانده از این سفر ساعت 11 صبح امروز در زمین نیاوران تمرین خوبی را زیر نظر مرزبان برگزار کردند.

کریمی، نصرتی، حقیقی، نیک‌نفس، علی‌عسگر، قنبری و پنجعلی نفرات حاضر در این تمرین بودند

با صلاحدید افشین قطبی سرمربی تیم پرسپولیس فرشید کریمی، محمد نصرتی، علیرضا حقیقی، ضیاءالدین نیک‌نفس، حمید علی‌عسگر، کامیار قنبری و سجاد پنجعلی پرسپولیس را در این سفر همراهی نکردند.

گفتنی است که طبق هماهنگی‌های صورت گرفته سرخپوشان ساعت 2 بعدازظهر امروز در فرودگاه مهرآباد حضور یافته و ساعت 3 با پرواز چارتر تهران را به مقصد انزلی ترک کردند.

...

ElmO
25-10-2007, 00:55
محرومیت پرسپولیس سه ماه تعلیق شد

شورای عالی استیناف، حکم محرومیت تیم پرسپولیس از حضور هواداران این تیم را در یک دیدار خانگی به مدت سه ماه به حالت تعلیق درآورد. پس از اعلام حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت یک جلسه‌ای تماشاگران پرسپولیس از همراهی این تیم در ورزشگاه آزادی، باشگاه پرسپولیس بلافاصله در این خصوص اقدام کرده و تقاضای تجدیدنظر در این حکم را تقدیم شورای عالی استیناف کرد. در نهایت پیگیری‌های مدیرعامل باشگاه و همچنین درخواست فرماندار تهران برای تجدیدنظر در این محرومیت نتیجه داد و شورای عالی استیناف صبح امروز طی حکمی اعلام کرد که محرومیت پرسپولیس به مدت 3 ماه به حالت تعلیق درآمده است. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از دریافت این حکم پس از قدردانی از حسن نظر شورای عالی استیناف و فرماندار تهران اظهار داشت: در ابتدا باید از فرماندار تهران بزرگ به جهت پیگیری این موضوع و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قدردانی کرده و از لطف شورای عالی استیناف به واسطه لغو این محرومیت تشکر کنم. ضمن اینکه به اطلاع هواداران پرشور و متعصب پرسپولیس در سرتاسر ایران نیز می‌رسانیم که با رعایت نظم، ادب و اخلاق همچون تمام هفته‌های گذشته به حمایت از تیم محبوب خود ادامه داده تا پس از پایان این مدت، محرومیت پرسپولیس از میزبانی یک مسابقه در ورزشگاه آزادی کن‌لم‌یکن تلقی شود.

...

ElmO
25-10-2007, 01:11
قطبی:حريفان بايد سيستم خود را با پرسپوليس وفق دهند

ده بازي بدون شكست و صدرنشيني با 24 امتياز. طبيعي است كه افشين قطبي نتايج و وضعيت پرسپوليس را "محشر" بنامد. اما با نزديك شدن به هفته‌هاي پاياني نيم فصل اول ليگ برتر بازي‌هاي سخت پرسپوليس با تيم‌هاي بالاي جدول هم آرام آرام فرا مي‌رسد. هرچند پرسپوليس هفته گذشته با شكست استقلال اهواز يكي از اين حريفان را از پيش‌رو برداشت اما، رويارويي با ملوان در انزلي نيز شرايط ويژه‌اي دارد. پرسپوليس در حالي روز پنج‌شنبه به آمار 600 بازي در ليگ ايران مي‌رسد كه مي‌خواهد همچنان ركورد شكست ناپذيري‌اش را حفظ كند. گفت‌وگو با افشين قطبي را در زير مي‌خوانيد:

وضعيت پرسپوليس در آستانه‌ي بازي با ملوان چگونه است؟ مثل تمام هفته‌هاي گذشته وضعيت پرسپوليس عالي و محشر است. با اين نتايج بازي‌ها نه تنها هواداران كه حتي منتقدان هم راضي شده‌اند. آنهايي كه مي‌گفتند پرسپوليس زيبا بازي نمي‌كند و تيمي كاملا نتيجه‌گراست در بازي گذشته با استقلال اهواز نمايش عالي پرسپوليس را ديدند. بازيكنان ما در آن بازي نمايش خيره كننده داشتند و نشان دادند كه بي‌دليل نيست پرسپوليس در صدر جدول ليگ قرار گرفته است.

در آن بازي شما مزد جسارت و شهامت خود را گرفتيد؟
كمتر مربي در آن شرايط تصميم به كاستن تعداد مدافعان و افزودن يك مهاجم مي‌گيرد اما، ما با آن تصميم كه نتيجه‌اي عالي داشت، نشان داديم كه هدفمان هميشه و در هر شرايطي كسب 3 امتياز است. تيمي كه مي‌خواهد قهرمان شود بايد چنين روحيه‌اي داشته باشد. بايد ميل و انگيزه پيروزي در چهره تمام اعضاي تيم حتي نزد بازيكنان ذخيره هم ديده شود كه خوشبختانه در اين مدت توانستيم اين روحيه را به كل تيم تزريق كنيم، اين يك امتياز بسيار مثبت و ويژه براي پرسپوليس است.

اين روحيه و انگيزه هفته به هفته هم با تداوم پيروزي‌ها ادامه يافته است؟
درست است. طبيعي است كه با گذشت زمان بازيكنان با يكديگر هماهنگ‌تر شده و شناخت و آشنايي بيشتري با تاكتيك موردنظر مربيان پيدا مي‌كنند. وقتي از نظر فني به نقطه ايده‌آل نزديك مي‌شويم، همزمان با آن روحيه و انگيزه بازيكنان تقويت مي‌شود. در چنين شرايطي تيم به آرامش و قدرت كافي رسيده و مي‌توان با اميدواري به آينده آن نگريست.

آيا در خانه ملوان هم اين جسارت و شهامت را حفظ كرده و بازي هجومي را به نمايش خواهيد گذاشت؟
هميشه همين طور بوده و خواهد بود. ما هميشه در تمام بازي‌هاي ليگ به دنبال 3 امتياز هستيم و برايمان تفاوتي ندارد كه ميزبان باشيم و يا ميهمان. همانطور كه در سه ديدار خارج از خانه خود پيروز بوده‌ايم در اين بازي هم براي پيروزي تلاش مي‌كنيم. بايد عملكرد صددرصدي پرسپوليس در بازي‌هاي خارج از خانه را در اين هفته نيز ادامه داده و صدر جدول را حفظ كنيم. براي رسيدن به اين هدف برنامه‌هاي تمريني ويژه‌اي را تنظيم كرده و خود را كاملا آماده كرده‌ايم. سعي داريم تا با حفظ هماهنگي و سازماندهي گروهي خود ملوان را نيز شكست دهيم.

تغييراتي هم در تركيب و سيستم بازي خود خواهيد داشت؟
تركيب تيم به دليل بازگشت نيكبخت واحدي، آقايي و آشوبي و همچنين غيبت نصرتي دستخوش تغيير خواهد شد. البته نمي‌توان از هم اكنون درباره تركيب تيم صحبت كرد و هر بازيكني كه در تمرينات آماده‌تر باشد در اين بازي به ميدان مي‌رود. اما سيستم بازي پرسپوليس هيچ تغييري نخواهد داشت. اعتقادي به تغيير سيستم بازي تيم خود ندارم و با همان سيستم بازي‌هاي گذشته‌مان به مصاف ملوان مي‌رويم. ما با اجراي دقيق اين سيستم مي‌توانيم نتايجي خوب بدست آوريم. اين حريفان هستند كه براي رويارويي با پرسپوليس بايد تغيير سيستم داده و خود را با بازي ما وفق دهند.

از ملوان چقدر شناخت داريد؟
فيلم بازي‌هاي اخير ملوان از دوشنبه به دستم رسيده و آن را به دقت آناليز كرده‌ام. آن را به بازيكنان نيز نشان خواهيم داد تا از نحوه بازي حريف و بازيكنان روبرويشان كاملا آگاه شوند. مشكلي از بابت شناخت حريف نداريم و مي‌دانيم كه يك بازي سخت ديگر را پيش رو داريم. اما همه ما مي‌دانيم كه پيروزي در اين ديدار به بازي و تلاش خودمان بستگي دارد و اين ما هستيم كه بايد با حفظ تمركز و سازماندهي تيمي شرايط بازي را به نفع خود تغيير دهيم.

مهاجمان سرعتي استقلال اهواز از فضاي خالي پشت سر پژمان نوري استفاده كرده و حتي به گل نيز رسيدند. شايد رفتن نوري به خط هافبك براي پرسپوليس مثمرثمرتر باشد؟
قبول دارم كه در آن بازي مهاجمان حريف از اين فضا بارها صاحب موقعيت شده و دفاع ما را آزار دادند. اما من هنوز هم به بازي پژمان اعتقاد دارم. او يكي از بهترين مدافعان است كه عملكرد بسيار خوبي در اين ده هفته داشته و از او كاملا راضي هستم. يك مربي خوب هيچ گاه به خاطر اشتباه در يك بازي و يا يك نمايش بازيكن‌اش را نيمكت نشين نمي‌كند. پژمان در داربي يكي از بهترين‌هاي ميدان بود و همگان بازي خوب او را ديدند. هر بازيكني در طول مسابقه ليگ دچار اشتباه مي‌شود اما، شك ندارم كه اين اشتباهات ديگر تكرار نمي‌شود.

و اما اشتباهات متعدد رودباريان و گل‌هايي كه پرسپوليس در دو بازي گذشته دريافت كرده است.
رودباريان در سه بازي به دليل برخي اشتباهات گل‌هاي بدي را خورد اما، همه مي‌دانيم كه او يك دروازه‌بان حرفه‌اي است. او انگيزه و تلاش زيادي در تمرينات دارد وخود بهتر از هر كسي از ضعف‌هاي خود آگاه است. نبايد تنها اشتباهات و ضعف‌هاي او را در بازي‌ها ديد. رودباريان تاكنون چند موقعيت تك به تك را از مهاجمان حريف گرفته است.

در اين ده هفته كدام يك از حريفانتان بيشتر پرسپوليس را آزار داده و حريف سرسخت‌ترين برايتان بوده‌اند؟
تمام هر ده بازي ما در اين چند ماه سخت و دشوار بوده است. انتخاب در اين ميان كار دشواري است و نمي‌توانم يك تيم را نام ببرم. رقابت بسيار نزديكي ميان تيم‌ها وجود دارد و تاكنون همه حريفان ما بازي‌هاي خوبي را برابر پرسپوليس انجام داده‌اند

آقای قطبی، نوشته‌اند که شما بر سر بدنسازی با همکاران خود اختلاف دارید؟
اینکه حرف تازه‌ای نیست، هر روز چنین می‌گویند. اختلافی نیست چون من نظرات را می‌شنوم و در نهایت تصمیم می‌گیرم که چه باید کرد. پس جایی برای اختلاف نمی‌ماند.

همچنین گفته‌اند، قطبی اعتقادی به بدنسازی ندارد؟
چطور ممکن است. این حرف اصلا منطقی نیست. مگر می‌شود چند ماه در مسابقات باشید و بعد بخواهید روی بدن بازیکنان کار نکنید. ما چهار فاکتور مهم داریم؛ بدن، تاکتیک، تکنیک و روان. ما روی هر چهار فاکتور کار می‌کنیم. در تمام طول فصل همینطور است تا تیم آماده‌ای داشته باشیم.

آقای کاشانی گفته بود که حاضر است شما را در اختیار تیم ملی بگذارد؟ نظر خود شما چیست؟
من الان یک کار مهم دارم و آن قهرمانی پرسپولیس است. برای هر مربی یک آرزوی بزرگ است که سرمربی تیم ملی کشورش باشد و من از این قاعده مستثنی نیستم.

یعنی ممکن است، در این صورت بخواهید از پرسپولیس جدا شوید؟
پرسپولیس در قلب من جا دارد. من نمی‌خواهم و نمی‌توانم از هدف اول خودم برگردم. ما اول باید قهرمان لیگ بشویم. احساس می‌کنم روزی به آرزوی بعدی خودم هم می‌رسم. به قول معروف، حضورم در تیم ملی دیر و زود خواهد داشت اما می‌خواهیم به جایی برسیم که سوخت و سوز نداشته باشد.

فکر می‌کنید، انتخاب یک سرمربی موقت برای چند ماه، منطقی باشد؟
من فکر نمی‌کنم مربیان بزرگ حاضر به این کار باشند. هر کس بیاید، می‌خواهد از حالا برای جام جهانی 2010 برنامه‌ریزی کند.

درباره دو شغله بودن مربیان تیم ملی چه نظری دارید؟
برای من که مشکلی نیست. در کره که بودم همزمان در تیم ملی بزرگسالان، زیر 23 سال و تیم المپیک کار می‌کردم. من این تجربه را دارم و از عهده‌اش برمی‌آیم. البته اگر قرار باشد چنین شرایطی پیش بیاید، نظر باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال شرط است. فعلا که من فقط پاسخ سوال شما را دادم وگرنه هیچ صحبتی در این‌باره نشده است. صحبت‌های آقای کاشانی هم از احساسات وطن‌پرستانه ایشان نشات می‌گیرد.

بدون تعارف شرایط خودتان را برای برعهده گرفتن چنین مسوولیتی چطور ارزیابی می‌کنید؟
فکر نمی‌کنم در ایران یا حداقل در ورزش ایران، کاری سخت‌تر از هدایت پرطرفدارترین تیم کشور یعنی پرسپولیس باشد. من می‌توانم این مسوولیت را بپذیریم. به هر حال افتخار می‌کنم، اگر یک روز مردم ایران چنین افتخاری را به من بدهند .

...

mrmmnb
25-10-2007, 18:30
بازی چند چند شد من ندیدم

MORINIO
25-10-2007, 18:31
بازی بدی نبود ولی موقعیتهامون با بدشانسی گل نشد:13:

در ضمن فکر کنم دقایق اول بازی یک خطای پنالتی روی فراز فاطمی انجام شد که داور خطا نگرفت:13:

MORINIO
25-10-2007, 18:33
بازی چند چند شد من ندیدم

1-1 مساوی

گل پرسپولیس رو نیکبخت زد

MORINIO
25-10-2007, 18:38
راستي بچه ها بازي سپاهان كي هست؟!!

یکشنبه با مس کرمان در کرمان هست.

moby
25-10-2007, 21:16
بچه ها حیف از ضربه خلیلی که به تیر خورد و یه ضربش هم دروازه بان ملوان شانسی مهار کرد
ولی در کل میشه گفت چوب نبودن نصرتی رو خوردیم !!

اردلان
25-10-2007, 21:49
بچه ها حیف از ضربه خلیلی که به تیر خورد و یه ضربش هم دروازه بان ملوان شانسی مهار کرد
ولی در کل میشه گفت چوب نبودن نصرتی رو خوردیم !!

در كل گند زديم! اصلا بازي بهم نچسبيد! ولي باز خوبه مساوي كرديم...! :18: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yoosef_st
25-10-2007, 23:14
پرسپولیس زلزله!!!!!!!!!!!!! قرررررررررررررمزته!!!!! مساوی هم خوبه. اونم تو انزلی. اونم جلوی تیمی که تو هفته دوم از استقلال برده بوده. تازه مصدوم هم داشتیم. هفته قبل هم بازی سختی داشتیم. در کل من که کل بازی رو ندیدم، اما نتیجه با این که خوب نیست، بد هم نیست. میشد 2 امتیاز دیگه هم بگیریم.

Gabana
26-10-2007, 00:51
يه اشكالي هست ..
تازگي دقت كه مي كنم سانتر مدافعين براي مهاجمين خيلي زياد شده. مخصوصا پژمان نوري .
از توي زمين خودمون سانتر مي كنن براي مهاجمين .. اين خيلي بده . چون عملا هافبك ها از دور خارج ميشن .
اصلا با اين سيستم حال نمي كنم /.

Pario
26-10-2007, 01:41
يه اشكالي هست ..
تازگي دقت كه مي كنم سانتر مدافعين براي مهاجمين خيلي زياد شده. مخصوصا پژمان نوري .
از توي زمين خودمون سانتر مي كنن براي مهاجمين .. اين خيلي بده . چون عملا هافبك ها از دور خارج ميشن .

منظورت سیستم علی اصغریه؟

Gabana
26-10-2007, 01:54
سيستم علي اصغري نيست .. سيستم بزن زيرشه .. علي اصغري يه نمه فرق فوكوله /.

اما قطعا سيستم تغيير خواهد كرد .. چون اينطوري بازي كردن بازي زيبا محسوب نميشه /.

Asalbanoo
26-10-2007, 11:12
اونم جلوی تیمی که تو هفته دوم از استقلال برده بوده.

البته کار زیادی انجام نداده از این تیم برده..اینو همه ازش می برن
:دی:دی:دی:دی:دی

javadi1368
26-10-2007, 12:34
قربون هر چی پرسپولیسی بامرامه برم.من تازه این تایپیک رو پیدا کردم...

fery joon
26-10-2007, 13:24
سيستم علي اصغري نيست .. سيستم بزن زيرشه .. علي اصغري يه نمه فرق فوكوله /.

اما قطعا سيستم تغيير خواهد كرد .. چون اينطوري بازي كردن بازي زيبا محسوب نميشه /.

سیستم علی اصغری بین المللی هستش..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmmnb
26-10-2007, 13:51
باز دوباره تو اومدی مثل اینکه دنده ات میخواره
یه بار دیدی یه پرسپولیسی بیاد تو تایپیک شما پست بده
چقدر سبک هستید شما استقلالی ها

ElmO
26-10-2007, 13:54
سلام :40:

بازی خوبی بود . با یه کم شانس میتونستیم برنده باشیم .
البته امکان باخت هم بود . ملوان توی خونه ش تیم فوق العاده خطرناکیه .

این ترس از باخت و اینکه تیم بدون باخت بمونه ، بدجوری روی روند هجومی
تیم اثر گذاشته . یه جور ترس از حمله ی همه جانبه دارن .
یک علت سانترهای مدافعان از وسط زمین هم همین میتونه باشه .
چون اگه جلو بیان که پشتشون خالی میشه و ...
پس ترجیح میدن از همون عقب توپا رو بریزن رو دروازه .

نبودن شیث هم واقعا تاثیرگذار بود .
بهادر عبدی جنگندگی و بعضا توپ گیریهای خوبی داشت ، اما سانترهاش
خیلی بد بود . چیزی که یکی از نقاط قوت شیث هست .
به هر حال کاش از نظر اخلاقی هم این شیث سر به راه شه .

يه اشكالي هست ..

باهات موافقم . یه علتش همونیه که بالا گفتم .

علت بعدیش به شرایط برمیگرده . حتما دیدی تا حالا .
وقتی تیم احساس میکنه که باید گل بزنه ، از هر راهی
استفاده میکنه . مخصوصا راه هوایی . مثلا وقتی عقب
باشه یا مساوی کرده باشه . تو این شرایط بیشتر به بازی
هوایی رو میاره . اما مثلا 20 یا 30 دقیقه ی اول بازی ، یا
شرایطی که تیم تو حاشیه ی امنیت به سر میبره ، کاملا
بازی زمینی و پاسهای تک ضرب و ... رو انجام میدن .

مثلا تو بازی قبل با اهوازیا .
گل اول بازی رو که کریم زد ، روی یه کار زمینی و پاسهای کوتاه
بود . اما گل دوم در شرایطی بود که تیم تحت فشار برای زدن
گل برتری بود . که کریم سانتر کرد و ...
گل سوم هم که دیگه کاملا مشخص بود . یه تیم 10 نفره که تو
زمین خودش داشت 2 امتیاز از دست میداد . سانتر از وسط زمین
به پشت محوطه و ...
توی این شرایط بازیکن هرچه سریعتر میخواد توپ رو به دروازه ی
حریف برسونه و موقعیت ایجاد کنه . ولی اگه خیالش راحت باشه
مطمئنا بازی قشنگی رو انجام میده . بازی زمینی قشنگی رو .

ببخشید زیاد حرف زدم ... :11:

یا حق

sorrowdancer
26-10-2007, 15:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به افتخار قهرمانی زودهنگام پرسپلیس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gabana
26-10-2007, 16:01
به هر حال اين تاكتيك سانتر مدافعين براي مهاجمين هيچ جاي دنيا حتي در شزايطي كه تيم عقبه مرسوم نيست .
اما تا دلت بخواد تو ليگ ايران اين مورد ديده ميشه .
فوتبال يه بازيه تيميه . يعني تمام خطوط بازي بايد در يه حمله موفق دخيل باشن . سانترهاي زياد پژمان نوري يا ساير مدافعين باعث مي شد عملا هافبك ها از دور خارج بشن . يعني يه خط مهم از جريان بازي خارج ميشه .

زماني كه تيم عقبه و چند دقيقه تا پايان بازي بيشتر نمونده جريانش فرق مي كنه .. اما زماني كه تيم مساويه و يا حتي عقبه ولي زمان زيادي از بازي مونده اين كار اصلا منطقي نيست . كيفيت بازي رو مياره پايين ..

در كل به نظر من اين بازي با ملوان بد ترين بازي تيمي پرسپوليس بود ..
اصلا تابلوئه كه وقتي فراز فاطمي 9 بازي ب تو تركيب نيست ولي يه دفعه دو تا بازي فيكس بازي مي كنه يعني قطبي از سمت سانتر از جناحين خوشش اومده ولو اينكه تا الان نتيجه درخشاني نداده ..
اما اون چيزي كه قطبي نشون داده من فكر مي كنم صد در صد اگر نتيجه نگيره اين سيستم و ديگه ادامه نمي ده .

ممنون ./

Contractor
26-10-2007, 16:04
ممنون ./
قابل شما رو نداشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kasra 91
26-10-2007, 16:06
خدا کنه سپاهان یه بازی دیگشم ببازه
کی با پرسپولیس بازی داره؟

omid__ss
26-10-2007, 16:47
فقط شانس و دعا طرفداران

Gabana
26-10-2007, 17:02
فقط شانس و دعا طرفداران

شانس مال اون زمانيه كه استقلال تمام بازي هاشو دقيقه 93 گل مي زد .
اتفاقا فدراسيون مي خواست بازي ها رو 95 دقيقه اي كنه كه يه وقت نگن استقلا شانس مياره دقيقه 93 به بعد گل مي زنه .
خدا از اين شانسا به ما بده كه داور و فدراسيون و .. همه دست به دست هم بدن كه ما هم قهرمان جام حذفي بشيم..

=====

به نظر من به جاي اينكه به تيم پرسپوليس گير بديد شما ( جميع طرفداران استقلال ) بريد دعا كنيد تا تيمتون بيا د بالا ..
خوش باشيد .

Asalbanoo
26-10-2007, 17:10
اتفاقا فدراسيون مي خواست بازي ها رو 95 دقيقه اي كنه كه يه وقت نگن استقلا شانس مياره دقيقه 93 به بعد گل مي زنه .
خدا از اين شانسا به ما بده كه داور و فدراسيون و .. همه دست به دست هم بدن كه ما هم قهرمان جام حذفي بشيم..

سلام

متشکرم بی نهایت
خیلی جالب بود.

shadmehrdj
26-10-2007, 17:29
خدا کنه سپاهان یه بازی دیگشم ببازه
کی با پرسپولیس بازی داره؟

آخرین بازی نیم فصل با سپاهان بازی داریم

MORINIO
26-10-2007, 20:21
فقط شانس و دعا طرفداران

شما اس تق لالی ها خواهشا دیگه از شانس حرف نزنید:21:

امروز که دیدیم جلوی ابومسلم کی شانس آورد:27:

این هم به قول خودتون بازیهای آسو نتون بود که اینقدر درخشان کار کردید:27::27:

ما تو مشهد سه تا زدیم به ابومسلم اونوقت شما از اول فصل تا حالا فقط یه برد تو استادیوم آزادی بدست آوردید

ramin1988
26-10-2007, 20:40
امروزم دیدین چجوری استقلال تونست مساوی بگیره .البته به نظر من حضور صمد (شانس)باعث شد استقلال بتونه مساوی بگیره :27:

shadmehrdj
26-10-2007, 21:08

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: پرسپوليس به هيچ وجه مستحق كسب نتيجه تساوي نبود و اين پتانسيل را داشت كه حريف خود را در خانه شكست دهد.

محسن خليلي خاطرنشان كرد: موقعيت‌هاي بيشماري را به دست آورديم مثل شوت نيكبخت كه دفاع ملوان از روي خط بيرون كشيد و ضربه من كه با برخورد به تيرك عمومي راهي اوت شد تا ملوان را با گل‌هاي بيشتري شكست بدهيم كه متأسفانه با بي‌دقتي بازيكنان ما و خوش اقبالي حريف به هدر رفت.

وي اضافه كرد: نه تنها ملوان، بلكه تمامي تيم‌هاي حريف پرسپوليس براي كسب نتيجه تساوي به ميدان نمي‌آيند و در اين تفكر هستند تا ما را شكست بدهند، اين وظيفه ما را سنگين خواهد كرد تا درصد اشتباهاتمان را پايين‌تر بياوريم و امتياز از دست ندهيم.

shadmehrdj
26-10-2007, 21:09

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: هواداران پرسپوليس خودشان كلاه خود را قاضي قرار بدهند و بين من و قطبي كه مسائل شخصي را با امورات فني قاطي كرده قضاوت كنند.

شيث رضايي خاطرنشان كرد: متأسفانه قطبي تنها به دليل لجبازي با من يك بازيكن كه در پست غير تخصصي‌اش كار نكرده را به ميدان مي‌فرستد و مرا راهي سكوها مي‌كند، به چه دليل؟ ياد گرفته‌ام مثل يك بازيكن حرفه‌اي كه تمام رده‌هاي ملي را پشت‌سر گذاشته نيمكت‌نشين كسي باشم كه بار فني‌اش بيشتر از من باشد.

وي اضافه كرد: خدا را شكر پس از هر بازي يك دفتر دارم كه در آن نحوه عملكردم توسط 3 كارشناس مورد بررسي قرار مي‌گيرد تا نقاط ضعف و قوتم مشخص شود.

شرمنده هواداران پرسپوليس هستم كه اين جمله را بيان مي‌كنم؛ اگر شرايط به همين منوال باقي بماند در بازي‌ها راهي سكوها خواهم شد و پس از آن در نيم فصل پرسپوليس را ترك مي‌كنم.

رضايي افزود: هيچ وقت يك بازيكن از پذيرش دلايل فني فرار نمي‌كنند و من هم از اين قاعده مستثني نيستم؛ عملكردم در بازي مقابل استقلال نشان داد كه چقدر براي هواداران پرسپوليس احترام قائل هستم؛ در دقيقه 80 با ارسال يك پاس گل براي خليلي سكوت آنها را شكستم و جو ورزشگاه را عوض كردم.

بازيکن پرسپوليس در پايان تاکيد کرد: با همين جدال مقابل استقلال اهواز كه كاري كردم مي داودي تغيير پست بدهد و نتواند از سمت من به دروازه پرسپوليس حمله‌ور نشود. پس اين نشان مي‌دهد كه رضايي مشكل بدني ندارد و قطبي سر لج و لجبازي به او ميدان نمي‌دهد

shadmehrdj
26-10-2007, 21:25

فراز فاطمي مهاجم تيم پرسپوليس افزود: بازي مشكلي بود، ملوان حريف سرسختي است و به خصوص در مسابقات خانگي اش از شرايط ميزباني، بهترين استفاده ممكن را مي برد.
وي ادامه داد: ما در بيشتر زمان هاي مسابقه حاكم مطلق ميدان بوديم و حتي مي توانستيم گلهاي بيشتري هم وارد دروازه حريف كنيم، ولي در زدن ضربات آخر كم دقت عمل كرديم.
فاطمي گفت: بايد برنده مسابقه مي شديم، مساوي نتيجه عادلانه اي نبود، البته در فوتبال هميشه تيم برتر ميدان نمي تواند برنده بازي باشد.

shadmehrdj
26-10-2007, 21:26

كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: ملوان در خانه به تيمي باج نمي‌دهد و به راتي امتيازي را به حريف خود تقديم نمي‌كند.

كريم باقري خاطرنشان كرد: آنها پس از اينكه مقابل ما دروازه‌شان باز شد؛ يك لحظه هم حملات خود را رها نكردند و آنقدر نفوذهاي پياپي‌شان را ادامه دادند تا به كل تساوي دست يافتند.

وي اضافه كرد: ما به خاطر حفظ صدرنشيني در ليگ نياز مبرمي به 3 امتياز ديدار داشتيم تا فاصله امتيازاتمان را با ساير رقبا افزايش دهيم كه تنها به خاطر اشتباهات فردي و عدم دقت در زمان زدن ضربات نهايي نتوانستيم به اين مهم دست پيدا كنيم و مقابل ملوان تساوي كرديم.

shadmehrdj
26-10-2007, 21:30
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال مشکلاتی که برای کادر فنی این تیم بوجود آورد، موقتا از ترکیب این تیم کنار گذاشته شد.

شیث رضایی طی هفته های اخیر لیگ برتر مشکلاتی را با افشین قطبی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیدا کرده بود که در نهایت منجر به سکونشینی وی در دیدار برابر ملوان بندانزلی شد. این اتفاق در حالی رخ داد که شیث رضایی در مصاحبه با یکی از نشریات ورزشی اعلام کرده بود حاضراست به خاطر حمایت از حمید استیلی تا پایان فصل روی نیمکت هم بنشیند.
به گفته یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس قطبی نیز پس از این اتفاقات اعلام کرده شیث رضایی تا پایان نیم فصل اول جایی در ترکیب این تیم نخواهد داشت و باید روی سکو قرار بگیرد.

البته هنوز باشگاه پرسپولیس تصمیم نهایی در مورد مدافع خود را اتخاذ نکرده و به نظر می رسد طی روزهای آینده کادر فنی و مدیریت باشگاه تصمیم نهایی را در مورد شیث رضایی اعلام خواهد کرد.

MORINIO
26-10-2007, 22:01
من نمیدونم بین قطبی و شیث چه مشکلی وجود داره که اونو تو ترکیب نمیذاره:13:

sentimental
26-10-2007, 22:04
من نمیدونم بین قطبی و شیث چه مشکلی وجود داره که اونو تو ترکیب نمیذاره:13:

مشکل اینه که شیث از استیلی حمایت می کنه.

Gabana
26-10-2007, 22:15
شيث يكي از بازيكن هاي فوق العاده پرسپوليسه .. نبايد اينطوري كنار گذاشته بشه . واقعا سمت راست پرسپوليس تو بازي با ملوان مي لنگيد .. تيم فعلي پرپوليس نبايد وارد حاشيه بشه ...
به هر حال اميدوارم مشكلي پيش نياد /.
ياد بهروز كاستا كورتا به خير كه هر وقت دعوا ميكرد فرداش با دسته گل مي رفت سر تمرين ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ReZa DN
26-10-2007, 22:46
این شیث خیلی بازیکن خوبی هستش عجبا این قطبی هم داره مغرور میشه

Kasra 91
26-10-2007, 23:29
اره راست میگی داره خوشو میگیره :19:

ElmO
27-10-2007, 01:07
به هر حال اين تاكتيك سانتر مدافعين براي مهاجمين هيچ جاي دنيا حتي در شزايطي كه تيم عقبه مرسوم نيست .
اما تا دلت بخواد تو ليگ ايران اين مورد ديده ميشه .
فوتبال يه بازيه تيميه . يعني تمام خطوط بازي بايد در يه حمله موفق دخيل باشن . سانترهاي زياد پژمان نوري يا ساير مدافعين باعث مي شد عملا هافبك ها از دور خارج بشن . يعني يه خط مهم از جريان بازي خارج ميشه .

زماني كه تيم عقبه و چند دقيقه تا پايان بازي بيشتر نمونده جريانش فرق مي كنه .. اما زماني كه تيم مساويه و يا حتي عقبه ولي زمان زيادي از بازي مونده اين كار اصلا منطقي نيست . كيفيت بازي رو مياره پايين ..

در كل به نظر من اين بازي با ملوان بد ترين بازي تيمي پرسپوليس بود ..
اصلا تابلوئه كه وقتي فراز فاطمي 9 بازي ب تو تركيب نيست ولي يه دفعه دو تا بازي فيكس بازي مي كنه يعني قطبي از سمت سانتر از جناحين خوشش اومده ولو اينكه تا الان نتيجه درخشاني نداده ..
اما اون چيزي كه قطبي نشون داده من فكر مي كنم صد در صد اگر نتيجه نگيره اين سيستم و ديگه ادامه نمي ده .

ممنون ./

حرفات کاملا درسته :10:
منم اون حرفا رو نگفتم که بخوام دفاع کنم ها :46: ...
دلایلش رو از دید خودم گفتم .

غیر از این مورد ، چیزای زیاد دیگه ای هم تو فوتبال ما دیده
میشه که توی هیچ فوتبالی دیده نمیشه ...

مسلما هر تیمی به هافبکاش میدون بده ، نبض بازی رو میگیره
دستش . مخصوصا تو ایران .

نه ایشالا این بازی و سانترهای هوایی تو تیم کم میشه .
ولی انجامش توی بازی های حساس و شرایط بحرانی ، اینجور
که بوش میاد ، ناگزیره .

فقط شانس و دعا طرفداران

در مورد شانس نگو که استقلال خدای شانسه .

در مورد دعا هم که خوب ، یه تیم پـــــــــر هوادار = دعای بیشتر دیگه :46:

تو دربی هم که دیدی و به عینه مشخص بود که دو سوم ورزشگاه قــرمــز بود .

خوب دیگه ... هوادار بیشتر این مزایا رو هم داره دیگه :46:

=====

به نظر من به جاي اينكه به تيم پرسپوليس گير بديد شما ( جميع طرفداران استقلال ) بريد دعا كنيد تا تيمتون بيا د بالا ..
خوش باشيد .

آخ آخ ... فصل پیش دیگه این داورا اعصاب همه رو خورد کرده بودن .
بــس که به این استقلال حال میدادن . چیزی که فردوسی پور هم
چند بار توی نـود گفتش .
دکتر سیـار هم که اومد پته شونو بریزه رو آب ، معلوم نشد سرشو کجا
زیر آب کردن ... :41:

===

تعدادشون کمه .. فایده نداره ... :27:

این هم به قول خودتون بازیهای آسو نتون بود که اینقدر درخشان کار کردید:27::27:

ما تو مشهد سه تا زدیم به ابومسلم اونوقت شما از اول فصل تا حالا فقط یه برد تو استادیوم آزادی بدست آوردید

میگم این ابومسلم همونی نبود که پرسپولیس توی مشهد بهش 3 تا زد ؟ ؟ ؟ ! ... :21:

والا ... هــی میگفتن بازیهای آسونه ما در راهه و همچین میگفتن که من یکی
گرچه بعید میدونستم ، ولی فکر میکردم استقلال حداقل دو سه تا تو آزادای
به ابومسلم میزنه ...

بابا اینا همین مساوی رو به زور گرفتن ... :31:

کم کم داریم میریم تو حاشیه ... متـاسـفانـه ...

موفق باشید

یا حق

MORINIO
27-10-2007, 17:04
[COLOR=Blue]

والا ... هــی میگفتن بازیهای آسونه ما در راهه و همچین میگفتن که من یکی
گرچه بعید میدونستم ، ولی فکر میکردم استقلال حداقل دو سه تا تو آزادای
به ابومسلم میزنه ...

کاملا تایید میشه:46:

من نمیدونم این بازیهایی که در پیش دارن کجاش آسونه؟؟؟

به بازیهایی که اس تق لال در پیش داره تا پایان نیم فصل یه نگاه بندازید:5:

پیکان ( که پارسال رفت و برگشتو در برابر اس تق لال برد:27:) - راه آهن ( که پارسال دو تا مساوی گرفتن) - فجر سپاسی (نیازی به تعریف نداره!) - پاس همدان - ذوب آهن - صنعت نفت

ElmO
27-10-2007, 18:39
من نمیدونم این بازیهایی که در پیش دارن کجاش آسونه؟؟؟

به بازیهایی که اس تق لال در پیش داره تا پایان نیم فصل یه نگاه بندازید:5:

پیکان ( که پارسال رفت و برگشتو در برابر اس تق لال برد:27:) - راه آهن ( که پارسال دو تا مساوی گرفتن) - فجر سپاسی (نیازی به تعریف نداره!) - پاس همدان - ذوب آهن - صنعت نفت

:27:

آخه فکر کردن چون پرسپولیس 4 تاشونو برده و با دوتاشونم مساوی ( به ناحق :13:) کرده ،
تیمای ساده و پیش پا افتاده ای هستن ...

از همین ابومسلم معلوم شد :27:
فکر میکردن این بازی هم مثل بازی قبل میتونن یه گل بزنن و برن ازش دفاع کنن ...

باید گفت :
کار هر کس نیست خرمن کوفتن .... :27:

یا حق

fery joon
27-10-2007, 20:21
عزیزان پرسپولیسی در جواب کری خوندناتون فقط یه جمله میگم..:

هروقت یه دونه قهرمانی آسیا (( فقط یه دونه نه مثل ما دوتا )) آوردید اونوقت واسه ما کری بخونید...:27:
فعلا فقط مجاز هستید برای تیمایی مثل فجر و شیرین فراز کری بخونید...:27:

پاس که یه بار قهرمان شده و سپاهان هم چیزی نمونده قهرمان بشه...وای پس شما کی میخواید قهرمان بشید....:41::31:

مجید فینا
27-10-2007, 20:42

مجید فینا
27-10-2007, 20:44

هروقت یه دونه قهرمانی آسیا (( فقط یه دونه نه مثل ما دوتا )) آوردید اونوقت واسه ما کری بخونید...:27:

پاس که یه بار قهرمان شده و سپاهان هم چیزی نمونده قهرمان بشه...وای پس شما کی میخواید قهرمان بشید....:41::31:

لطف کن اطلاعاتتو بالا ببر بعد اظهار نظر کن

پرسپولیس یکبار قهرمانی در کارنامش داره عزیز جان

سال 1369 قهرمان اولین دوره جام در جام آسیا

ehsan30
27-10-2007, 21:43
سلام

ماشاالله ، چه خبره ، جام دیگه نیست نبرده باشیم ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون محمد عزیز ، یک چیزی به نظر من در تمام قهرمانی های دنیا هست و اون این که :

اولین قهرمانی اون جام خیلی مهمه ، مثل جام جهانی ، همیشه اسم اولین قهرمانش سر زبونهاست

(نمی دونم فکر کنم آرژانتین بود اما می دونم کشور آمریکای جنوبی بود :) ) ما هم که

قهرمان اولین لیگ برتر شدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بای

R10MessiEtoo
27-10-2007, 22:07
سلام
در مورد شيث رضايي يك شايعاتي هست كه ميگن قطبي به خاطر جرياناتي كه در رختكن پرسپوليس بعد بازي با استقلال اهواز به وجود آمده از تركيب بيرونش گذشته.
گويا در رختكن حركات موزون و بشكن از خودش در كرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روزنامه جهان فوتبال امروز يك توضيحاتي داده....jahanefootball.ir

Amin
27-10-2007, 22:07
(نمی دونم فکر کنم آرژانتین بود اما می دونم کشور آمریکای جنوبی بود :) )

آرژانتین تو فینال 4-2 به اروگوئه باخت !
قهرمان اولین دوره جام جهانی اروگوئه بود.
+-+-+-+-+-+-+-+-+-+
نکته قابل توجه در مورد جام در جام باشگاههای آسیا اینه که دیگه برگزار نمیشه !
یعنی تیمهایی که تو جام قهرمان نشدن (مثل استقلال!) هیچ وقت نمیتونن این عنوان رو کسب کنند

اردلان
27-10-2007, 22:50
:18:

=====

خوش باشيد .
اهوم! به نكته جالبي اشاره كرديد ! :31: بچه ها اسمه اين پسره كي بود ... آهان صمد! پارسال چه قدر تنستين با حظور اين باعث بردتتو بشين هاااان؟! :18:

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: هواداران پرسپوليس خودشان كلاه خود را قاضي قرار بدهند و بين من و قطبي كه مسائل شخصي را با امورات فني قاطي كرده قضاوت كنند.

شيث رضايي خاطرنشان كرد: متأسفانه قطبي تنها به دليل لجبازي با من يك بازيكن كه در پست غير تخصصي‌اش كار نكرده را به ميدان مي‌فرستد و مرا راهي سكوها مي‌كند، به چه دليل؟ ياد گرفته‌ام مثل يك بازيكن حرفه‌اي كه تمام رده‌هاي ملي را پشت‌سر گذاشته نيمكت‌نشين كسي باشم كه بار فني‌اش بيشتر از من باشد.

وي اضافه كرد: خدا را شكر پس از هر بازي يك دفتر دارم كه در آن نحوه عملكردم توسط 3 كارشناس مورد بررسي قرار مي‌گيرد تا نقاط ضعف و قوتم مشخص شود.

شرمنده هواداران پرسپوليس هستم كه اين جمله را بيان مي‌كنم؛ اگر شرايط به همين منوال باقي بماند در بازي‌ها راهي سكوها خواهم شد و پس از آن در نيم فصل پرسپوليس را ترك مي‌كنم.

رضايي افزود: هيچ وقت يك بازيكن از پذيرش دلايل فني فرار نمي‌كنند و من هم از اين قاعده مستثني نيستم؛ عملكردم در بازي مقابل استقلال نشان داد كه چقدر براي هواداران پرسپوليس احترام قائل هستم؛ در دقيقه 80 با ارسال يك پاس گل براي خليلي سكوت آنها را شكستم و جو ورزشگاه را عوض كردم.

بازيکن پرسپوليس در پايان تاکيد کرد: با همين جدال مقابل استقلال اهواز كه كاري كردم مي داودي تغيير پست بدهد و نتواند از سمت من به دروازه پرسپوليس حمله‌ور نشود. پس اين نشان مي‌دهد كه رضايي مشكل بدني ندارد و قطبي سر لج و لجبازي به او ميدان نمي‌دهد

بگو بدبخت شديم ديگه! اخه شيث تو مگه مرض داريييييي! :19:

دقيقا...! ولي قسمت دوم رو نيستم! تو همه جاي دنيا بازيكناي سركش رو تنبيه ميكنن كه ديگه از اين كارا نكنن ولي خوب اين يخده بوداره ...!

پست پاييني رو نيگا كن فري جان!

الو...! فري صدامو داري! ؟!! :46: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fery joon
27-10-2007, 23:09

[]

عزیز من تو که فرق جام در جام و جام باشگاههای آسیا رو نمیدونی دیگه من چی بگم....جام باشگاهها کجا جام در جام کجا....:27:
واقعا زمین تا آسمون فرق دارن.....جام در جام اینقده مزخرف بود که دیگه منحلش کردن و با جام باشگاههای آسیا ادغام شد...:27:

:

پست پاييني رو نيگا كن فري جان!
الو...! فري صدامو داري! ؟!! :46: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الو اردل صدا میرسه؟.....:27:

ElmO
27-10-2007, 23:38

عجب جمله ی طولانی ای بودا فری جون :46:

عجب ...

میگم شما هروقت تونستید 6 تا به حریف دیرینه تون بزنید ، اون وقت کری بخونید ... :27::21:

قهرمانی توی جام باشگاههای آسیا دست نیافتنی نیست ...

اما تلافی کردن اون 6 تا واقعا دست نیافتنی ... :27:

ضمنا ... قرار شد برید دعا کنید واسه استقلال ... اینجا چیکار میکنی ؟ :18: ... :27:

برو وقت رو هدر نده :27:

یا حق

sentimental
28-10-2007, 00:03
دعا دیگه فایده ای نداره.
بهتره پیوندشونو با لیگ یک جشن بگیرن.

lil_jon
28-10-2007, 00:06
سلام......

يه مطلب هست واسه استقلاليا تا اونجا كه من ميدونم افتخار اينكه تا حالا دست دو و سه نرفته باشی بيشتر از قهرمانی تو آسياس....

مجید فینا
28-10-2007, 00:40
هروقت یه دونه قهرمانی آسیا (( فقط یه دونه نه مثل ما دوتا )) آوردید اونوقت واسه ما کری بخونید...

این سوال رو مثل اینکه خودتم متوجه نشدی

یعنی قهرمانی جام در جام اسیا جام کوچیکیه

عجب ..........

در ضمن خودتونم میدونید این جام قهرمانی که سپاهان داره بازی میکنه حق پرسپولیس بود نه این تیم با اون داوری فینال جام حذفی یادتونه (مسعود مرادی) داورش بود

در ضمن این تاپیک مخصوص قرمز پوشانه

چرا جو تاپیک رو بهم ریختی ؟

افتخار حضور در دسته لیگ سومه و یا 6 گل خوردن از حریف اونم با دروازبان ملی پوش اون موقع استق لال

lil_jon
28-10-2007, 00:58
هروقت یه دونه قهرمانی آسیا (( فقط یه دونه نه مثل ما دوتا )) آوردید اونوقت واسه ما کری بخونید...

این سوال رو مثل اینکه خودتم متوجه نشدی

یعنی قهرمانی جام در جام اسیا جام کوچیکیه

عجب ..........

در ضمن خودتونم میدونید این جام قهرمانی که سپاهان داره بازی میکنه حق پرسپولیس بود نه این تیم با اون داوری فینال جام حذفی یادتونه (مسعود مرادی) داورش بود

در ضمن این تاپیک مخصوص قرمز پوشانه

چرا جو تاپیک رو بهم ریختی ؟

افتخار حضور در دسته لیگ سومه و یا 6 گل خوردن از حریف اونم با دروازبان ملی پوش اون موقع استق لال

نميدونم منظورتون با من بود يا نه. . يا اينكه من بد برداشت كردم ..

ولی من پرسپوليسيم....منظورم هم به استقلال بود....و الا پرسپوليس كه ماشالله تا حالا رنگ دست دو رو هم نديده چه برسه به دست سه.....

Gabana
28-10-2007, 01:17
آقايون بحث نكنيد با استقلالي ها .

فعلا خودشون با خودشون در گيرن .. ناصر خان كاپلو هم لبه تيغه. فتح الله زاده (معروف به بمب) هم فعلا تا اينجاي فصل ترقه زده !!
به قول Elmo :

میگم شما هروقت تونستید 6 تا به حریف دیرینه تون بزنید ، اون وقت کری بخونید ...
ضمنا ... قرار شد برید دعا کنید واسه استقلال ... اینجا چیکار میکنی ؟

ElmO
28-10-2007, 01:40
يه مطلب هست واسه استقلاليا تا اونجا كه من ميدونم افتخار اينكه تا حالا دست دو و سه نرفته باشی بيشتر از قهرمانی تو آسياس....

ایول اینو خوب اومدی ... :27:
یادم نبود ... :46:

پس یه افتخار دیگه رو هم به افتخارات استقلالی ها اضافه کنید دوستان آبی :46:

قهرمانی جام باشگاههای آسیا

+

قهرمانی لیگ دسته سـه ایـران ... :27:

...

پس لطفا این دور و برا پیداتون نشه که فعلا چیزی واسه کری خوندن ندارید ... :46:

یا حق

ElmO
29-10-2007, 01:00
نظم تيمي مهمتر از نام بازيكنان است

«به خاطر مسايل درونی شیث را خط زدم»

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به حاشه‌هاي اخير گفت: براي من نظم و انضباط تيمي از هر چيز ديگري مهمتر است. افشين قطبي اظهاركرد: مهمترين چيز حفظ نظم و انضباط تيمي است. اگر مي‌خواهيم پرسپوليس قهرمان ليگ شده و تبديل به يك تيم بين‌المللي شود، بايد كاملا حرفه‌اي فكر كرده و عمل كنيم.
وي ادامه داد: حفظ نظم بسيار مهمتر از نام و سابقه‌ي بازيكنان است. اخلاق بازيكنان چه در داخل زمين و چه بيرون از زمين بسيار مهم است و از روز اولي كه به پرسپوليس آمدم به همراه كاشاني به دقت اين مسائل را زير نظر گرفتم. قهرماني زماني به دست مي‌آيد كه همه‌ي بازيكنان اخلاق حرفه‌اي را رعايت كنند. در اين ميان نام‌ها اهميت زيادي ندارد، چرا كه آنچه براي هواداران مهم است، موفقيت پرسپوليس است.

قطبي درباره‌ي وضعيت شيث رضايي گفت: به دليل يك سري از مسائل درون تيمي تصميم گرفتم تا شيث را در بازي با ملوان از تركيب اصلي خط بزنم. اين تنها تصميم من بود، ساير مسائلي كه اين روزها مطرح مي‌شود تنها حرف و حديث بوده و همه آنها شايعه است. هنوز صحبتي با شيث نداشته‌ام و هيچ چيز در اين خصوص قطعي و نهايي نشده است.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا احتمال عدم حضور شيث در بازي با مس وجود دارد،‌ گفت: هنوز هيچ چيز قطعي نيست. حتي اين احتمال نيز وجود دارد كه او در اين بازي نيز به ميدان نرود اما،‌ تا زماني كه به طور كامل در اين مورد صحبت نشود، نمي‌توان اظهار نظر قطعي داشت.

وي افزود: آن چيزي كه بر روي آن هميشه تاكيد مي‌كنم اين است كه مسائل تيم بايد درون تيم باقي بماند. به هيچ عنوان قابل قبول نيست كه بازيكنان مشكلات خود را و مسائل خود را در بيرون مطرح كنند. بايد منافع تيم را در نظر گرفت. براي قهرماني علاوه بر در اختيار داشتن فاكتورهاي فني بايد حاشيه‌ها را نيز كنترل كرد.

قطبي يادآور شد: تمام تلاش ما اين است كه بازيكنانمان تفكري حرفه‌اي داشته باشند. بازيكنان ايراني بايد حرفه‌اي گري را بياموزند. براي مثال عملكرد رودباريان و واعظي نشان مي‌دهد كه آنها چه اندازه حرفه‌اي هستند. همين طور مي‌توان به فراز فاطمي اشاره داشت. آنها نه تنها به نيمكت نشيني اعتراض نداشتند بلكه با افزايش تمرينات‌شان به تركيب اصلي راه يافتند.

سرمربي پرسپوليس درباره‌ي بازي روز جمعه اين تيم مقابل مس كرمان گفت: باز هم يك بازي دشوار ديگر را پيش رو داريم. از امروز كه اولين تمرين خود را شروع مي‌كنيم،‌ سعي مي‌كنم تا به حريف كمتر فكر كرده و اول شرايط تيم خود را بررسي كنم. مهمترين چيز در روز اول تمرين بررسي فضاي تيم است. بايد ديد كه بازيكنان تا چه اندازه شاداب و آماده هستند. تمرين اول بايد بسيار شاداب و پرانرژي باشد. معمولا تمرينات را به گونه‌اي طراحي مي‌كنم كه هر جلسه كه مي‌گذرد بر فشار تمرينات افزوده مي‌شود.

قطبي درباره‌ي عدم حضور استيلي در تمرينات پرسپوليس گفت: استيلي به دليل حضور در كلاس‌هاي مربيگري حرفه‌اي چند هفته‌اي در تمرينات غايب خواهد بود.

وي همچنين درباره‌ي عدم حضور پزشك تيم پرسپوليس در تمرينات به ايسنا گفت: اين تصميمي است كه باشگاه گرفته و من اطلاع دقيقي از جزئيات آن ندارم به هر حال دكتر زرينه در اين مدت همكاري بسيار خوبي با ما داشت و از تلاش‌هاي او تشكر مي‌كنم. در اين خصوص بايد از مسوولان باشگاه پرسيد كه دليل اين تصميم چه بوده است.

قطبي در پايان خاطرنشان كرد: پس از تساوي كه در انزلي بدست آورديم در بازي روز جمعه تنها به پيروزي مي‌انديشيم. در اين بازي خانگي حريف خود را شكست داده تا صدرنشيني‌مان را همچنان حفظ كنيم. خوشبختانه هيچ نگراني ندارم و از امروز براي رويارويي با مس آماده خواهيم شد .

...

ElmO
29-10-2007, 01:03
هدف من و افشين قطبي يکي است

شيث رضايي:

از پرسپوليس جدا نمي شوم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اختلاف در هر خانواده‌اي وجود دارد. خانواده پرسپوليس هم امروز درگير اين اختلاف است. شايد بهتر بتوانم بگويم اسم مشکل به وجود آمده سوء تفاهم است نه اختلاف.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ شيث رضايي که اين روزها خبر اختلافش با قطبي به سوژه مطبوعات مبدل شده در گفت و گو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس تاکيد کرد که قصد جدايي از پرسپوليس را ندارد و افزود: پرسپوليس، رگ و ريشه من است. من باز هم تاکيد مي‌کنم که نيمکت‌نشيني در پرسپوليس هم برايم افتخار است. وقتي اين حرف را از ته دلم مي‌زنم انتظار دارم که همه باورش کنند.

وي تصريح کرد: باور کنيد همين امسال هم که ظاهرا شرايط برايم خوب نبوده، برايم باعث افتخار است که تحت مديريت مردي کار مي‌کنم که با مشاوره او، سرپرستي 10 کودک بي‌سرپرست را برعهده گرفتم. فوتبال همين امروز و فرداست و همه چيز زود تمام مي‌شود، اما اين ارزش‌ها باقي مي‌ماند و من به خاطر آن از آقاي کاشاني تشکر مي‌کنم.

رضايي در پاسخ به سوالي درباره اختلاف او با کاشاني گفت: من قصد ناراحت کردن ايشان را نداشته و ندارم. وقتي مي‌بينم "کريم باقري" در زمان مشکلات مالي باشگاه به آقاي کاشاني پيشنهاد مي‌کند که از موجودي حساب او استفاده کند، بهتر درک مي‌کنم که در چه فضاي ايده‌آلي و کنار چه بزرگاني کار مي‌کنم.

وي در مورد قطبي خاطرنشان کرد: ايشان سرمربي است و من بازيکن و من تابع دستورات سرمربي هستم. هدف آقاي قطبي و من يکي است و آن قهرماني قهرماني پرسپوليس است.

...

ReZa DN
29-10-2007, 08:39
حسین بادامكی در میدان انزلی از بهترین های پرسپولیس بود. او كه در دیدار با استقلال اهواز با به ثمر رساندن ۲ گل خود را به عنوان بهترین بازیكن هفته دهم لیگ معرفی كرده بود در رویارویی با ملوان بندرانزلی نیز عملكرد موفقی داشت.
● فكر می كردیم در انزلی هم گل می زنی.
▪ یعنی توقع داشتید در هر بازی گل بزنم؟! طبیعی است كه همیشه نمی شود گلزنی كرد. البته من تمام تلاشم را كردم تا هم خوب بازی كنم، هم گل بزنم اما این بار قسمت نشد.
● شاید توقعات از بادامكی بالا رفته!
▪ مسلما توقعات از یك بازیكن در مقاطع مختلف در یك سطح باقی نمی ماند. این بستگی به شرایط فنی، روحی و بدنی بازیكن دارد كه باعث می شود توقعات از او كم یا زیاد شود. گلزنی در دیدار با استقلال اهواز طبیعتا این ذهنیت را ایجاد كرد كه باید در انزلی نیز گلزنی كنم، اما در هر حال این موقعیت پیش نیامد.
● گرفتن تساوی در انزلی برای پرسپولیس قابل قبول بود؟
▪ مسلما بازی كردن در زمین حریفی چون ملوان چندان آسان نیست. بخصوص تیمی كه با محمد احمدزاده در فصل جاری به یكی از بالانشینان جدول تبدیل شده و حرف های زیادی برای گفتن دارد. ما در انزلی علاوه بر ارایه یك بازی جاندار و زیبا نتیجه خوبی هم گرفتیم.
● اما سپاهان با ۳ بازی كمتر همچنان رقیب اصلی پرسپولیس محسوب می شود.
▪ بله. سپاهان این فصل هم یكی از مدعیان اصلی كسب عنوان قهرمانی است اما پرسپولیس شایسته ترین تیم برای بالابردن جام قهرمانی لیگ هفتم است. ما به رغم تمام حرف و حدیث هایی كه درست كرده اند بدون هیچ مشكلی در حال حركت به طرف مسیری هستیم كه مدیریت باشگاه و كادر فنی برایمان ترسیم كرده اند، یعنی قهرمانی و به آن هم خواهیم رسید. ما سپاهان را جا می گذاریم و قهرمان می شویم. شك نكنید!
● و درخصوص درگیری كه در انزلی ایجاد شد؟
▪ در این ارتباط صحبت نكنم بهتر است، اما امیدوارم ناظر مسابقه و داوری این حركت را دیده باشند. همین!

مصاحبه: روزنامه ايران ورزشي

mehdi30nema
29-10-2007, 09:03
قطبي گفته : همه چيز به خود شيث بستگي داره . خدا ميبخشه من چيكاره ام كه نبخشم .

mojtaba007
29-10-2007, 11:56
رضايي در پاسخ به سوالي درباره اختلاف او با کاشاني گفت: من قصد ناراحت کردن ايشان را نداشته و ندارم. وقتي مي‌بينم "کريم باقري" در زمان مشکلات مالي باشگاه به آقاي کاشاني پيشنهاد مي‌کند که از موجودي حساب او استفاده کند، بهتر درک مي‌کنم که در چه فضاي ايده‌آلي و کنار چه بزرگاني کار مي‌کنم.
واقعا افتخار ميكنم كه پرسپوليسي هستم
بابا كريم تو ديگه كي هستي
دوستان پرسپوليسي لطفا با اين استقلالي ها كري نخونيد ارزش تيم خودمون مي يايد پايين

omid__ss
29-10-2007, 16:21
فعلا که تیم خودتون تبدیل شده به میدان جنگ(البته هنوز معلوم نیست کدوم طرف حقه کدوم طرف باطل)
یکی بره به شیث و قطب زده و دیگری هم بره به نیکی و خلیلی برسه
بعد بیاد برا افتخار اسیا استقلال تهران ارزش تعیین کنه

Tornado2800
29-10-2007, 17:47
فعلا که تیم خودتون تبدیل شده به میدان جنگ(البته هنوز معلوم نیست کدوم طرف حقه کدوم طرف باطل)
یکی بره به شیث و قطب زده و دیگری هم بره به نیکی و خلیلی برسه
بعد بیاد برا افتخار اسیا استقلال تهران ارزش تعیین کنه

دوست من
بهتر نیست همینجا تمومش کنید ؟
کاری نکنید که تاپیک بسته بشه یا یه کاریش کنند ! که همتون رو بن کنند. !
حیفه ! بیخیال کل کل بشید ! چون چیزی گیرتون که نمیاد !
موفق باشید

ElmO
30-10-2007, 10:37
دوست من
بهتر نیست همینجا تمومش کنید ؟
کاری نکنید که تاپیک بسته بشه یا یه کاریش کنند ! که همتون رو بن کنند. !
حیفه ! بیخیال کل کل بشید ! چون چیزی گیرتون که نمیاد !
موفق باشید

دوستان از این به بعد لطف کنید جواب استقلالی هایی که میان تو این
تاپیک پارازیت میندازن رو ندید .

وقتی جوابی نشنون ، خودشون دیگه این ورا پیداشون نمیشه ... :46:

ممنون

یا حق

Asalbanoo
30-10-2007, 15:46
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه قطبی مشکلی با بازیکنان این تیم ندارد ابراز امیدواری کرد پرسپولیس بتواند با پیروزی برابر مس کرمان به روند رو به رشدش ادامه دهد.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمود خوردبین که برای معالجات قلب خود در بیمارستان بستری است در گفتگو با سایت خبری باشگاه پرسپولیس گفت: من نباید در این شرایط اینجا باشم. الان باید کنار تیم باشم. بویژه با این حاشیه‌ها که بعضی بچه‌ها درست می‌کنند. البته اینهم از جوانی آنهاست. از آن طرف پرسپولیس شرایط حساسی دارد، ما باید نوار پیروزیها را ادامه دهیم. دلم می‌خواهد دراین وضعیت کنارتیم باشم. از پزشکان هم خواسته‌ام حداقل جراحی مرا تا شنبه آینده به تعویق بیندازند تا بتوانم در بازی با مس که حساس است، روی نیمکت باشم، اما هنوز که موافقتشان را اعلام نکرده‌اند.

سرپرست پرسپولیس در ادامه به سرمربی تیم فوتبال این باشگاه اشاره کرد و افزود: قطبی، هم یک مربی خوب و هم یک آدم صادق است. اگر حرفی می‌زند واقعاً به این دلیل است که خیر و صلاح تیم و بازیکنان را می‌خواهد. در مورد شیث هم می‌دانم، هرچند ناراحت است ولی دلش می‌خواهد او را به سمتی هدایت کند که برای آینده به نفع خودش باشد. او دلسوز تک تک بچه‌هاست. این وسط فقط بعضی مسائل، در خارج از مجموعه بی‌دلیل بزرگ شده است. به هر حال امیدوارم این مسائل زودتر حل شود و همه تیم روی هدف قهرمانی متمرکز شوند. ما در چند هفته گذشته امتیازاتی را از دست داده‌ایم اما اینها برای بازیهای بعدی کاملاً قابل جبران خواهد بود و شروع این جبران، از همین بازی با مس است.

moby
30-10-2007, 18:53
تخريب قطبى چرا؟!
افشين قطبى مردى كه برخلاف پيش بينى ها پرسپوليس را تا پايان هفته يازدهم در صدر جدول ليگ هفتم قرار داده اين روزها در مخمصه اى گرفتار شده است كه بخش عمده اى از مشكلات آن را اطرافيان باشگاه پرسپوليس و چند بازيكن خاص براى او ايجاد كرده اند و اجازه نمى دهند با آرامشى كه روزهاى اول داشت به كارش ادامه دهد.

قطبى در شرايطى به پرسپوليس آمد كه اين تيم در سال هاى گذشته مربيان زيادى را بالاى سر خود ديد. مربيانى كه از ابتدا با سروصداى زياد به اين تيم آمدند و وعده هاى بسيارى دادند اما نتوانستند به وعده هايى كه داده بودند عمل كنند. آنها در تمام روزهايى كه در پرسپوليس بودند برخى حمايت هاى از قبل پيش بينى شده را با خود داشتند اما بازهم نتوانستند اين تيم پرمهره و پرطرفدار را به جايگاه شايسته اى در ليگ برتر برسانند. با اين حال با وجود نتايج ضعيفى كه برخى مربيان گذشته پرسپوليس مى گرفتند بازهم حمايت هاى زيادى را پشت سر خود داشتند. آخرين نمونه آنها مصطفى دنيزلى بود كه نتوانست على رغم دريافت مبلغى بالاتر از يك ميليارد تومان پرسپوليس را به عنوان قهرمانى برساند و چند جام معتبرفوتبال ايران را از دست داد. زمانى هم كه از پرسپوليس جدا شد خيلى ها انتقاد كردند كه چرا بايد اين مربى از اين تيم كنار گذاشته شود.

اما حالا افشين قطبى كه تيمش در صدر جدول قرار دارد هر روز مورد آماج حملات زيادى از داخل و بيرون پرسپوليس قرار مى گيرد. يك روز صحبت از اختلاف او با دستيارانش مطرح مى شود و يك روز هم اختلافات او با شيث رضايى و چند بازيكن ديگر مطرح مى شود. اين در حالى است كه قطبى در تمام اين مدت هيچگاه احترام رقيبان و دوستانش را زير پا نگذاشته و با رعايت اصل احترام و حرفه اى گرى با اين مسائل برخورد كرده است.

با وجود اينكه قطبى موفق شده است پرسپوليس را با تمام حاشيه هايش و نيمكتى كه خيلى قوى نيست به صدر جدول برساند و بدون شكست پيش برود اما باز هم شاهد كارشكنى هايى در مورد وى هستيم كه مشخص نيست با چه هدفى و توسط چه كسانى انجام مى شود.

البته برخى اتفاقات كه طى چند روز اخير در پرسپوليس رخ داده و شيث رضايى مقابل سرمربى خود قرار گرفته است، بى ارتباط با شيطنت هاى برخى افراد نيست كه پس از اختلافاتى كه با برخى اعضاى باشگاه پيدا كردند از جمع نزديكان به باشگاه فاصله گرفتند و سعى كردند به نوعى ديگر اين تيم را برهم بريزند. در اين مورد يك نمونه عينى وجود دارد كه بنا بر برخى ملاحظات نام بردن اسم وى را صلاح نمى دانيم اما او كه ارتباط نزديكى با روزنامه ها دارد در اين مدت تلاش زيادى كرده است اخبار منفى و تخريبى باشگاه پرسپوليس را در اختيار روزنامه ها قرار دهد. يكى از خبرنگارانى كه از ابتداى ورود استيلى و قطبى رابطه نزديكى با آنها پيدا كرد نيز حالا به جمع مخالفان اين چند نفر اضافه شده و هر روز در رسانه اش به دنبال حاشيه سازى براى پرسپوليس است. مطرح كردن درگيرى شيث با قطبى و مصاحبه هاى ضد و نقيضى كه از اين مدافع در روزنامه چاپ مى شد بخشى از شيطنت هاى اين فرد بود كه البته كاملا موثق صورت مى گرفت و بدون كم و كاست منتشر مى شد.

با اين حال در هيچ كجاى دنيا رسم نيست كه سرمربى يك تيم صدرنشين و بدون شكست را اينگونه مورد انتقاد و تخريب قرار دهند و به دنبال زمين زدن او باشند. مگر اينكه از اين كار اهدافى خاص به نفع افرادى ذينفع دنبال شود كه ظاهرا در پرسپوليس اين اتفاق در حال روى دادن است و برخى افرادى كه فكر مى كنند در غياب قطبى شرايط بهترى خواهند داشت به فكر ايجاد اين اختلافات هستند. با اين شرايط مشخص نيست اگر پرسپوليس اولين باخت خود را متحمل شود چه سرنوشتى در انتظار قطبى خواهد بود؟

برگرفته از قرمزته

moby
30-10-2007, 18:56
حسین بادامکی، هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اجازه نمي‌دهيم شايعات موقعيت پرسپوليس را در صدر جدول متزلزل كند. حسين بادامكي درباره‌ي وضعيت كنوني پرسپوليس گفت: خيلي جالب است در حالي كه پرسپوليس بدون حتي يك شكست مقتدرانه صدرنشين ليگ است عده‌اي مي‌خواهند با حاشيه‌سازي و پرداختن به شايعات تيم را وارد بحران كنند.اين در حالي است كه كسب اين نتايج درخشان هواداران را به آينده پرسپوليس بسيار اميدوار كرده و آنها پس از سال‌ها از تيم‌شان انتظار قهرماني دارند.

وي ادامه داد: پرسپوليس از نظر فني شرايط بسيار خوبي داشته و در يازده هفته گذشته نتايج درخشاني را گرفته‌ايم به همين دليل اجازه نمي‌دهيم به همين سادگي تيم وارد بحران شود. پرسپوليس فصل را درخشان شروع كرده و مي‌خواهيم با حفظ اتحاد و يكدلي خود اين روند را حفظ كنيم. اين وظيفه همه دوستداران و اعضاي پرسپوليس است كه مقابل شايعه‌سازان ايستاده و اجازه ندهند آنها پرسپوليس را دچار افت و نزول كنند.

بادامكي تصريح كرد: جواب تمام حاشيه‌سازان را در زمين مسابقه خواهيم داد. مي‌خواهيم با ارايه يك بازي زيبا و تماشاگرپسند مس را در تهران شكست داده و موقعيت خود را در صدر جدول مستحكم كنيم. اين حرف و حديث‌ها كه هر روز تكرار مي‌شود نه تنها پرسپوليس را از مسير اصلي دور نمي‌كند كه تنها روحيه و انگيزه بازيكنان را براي پيروزي افزايش مي‌دهد. ما با اين حاشيه‌ها براي رسيدن به هدف خود جدي‌تر مي‌شويم.

هافبك پرسپوليس درباره‌ي بازي اين هفته تيمش به ايسنا گفت: در ليگ بازي آسان معنا ندارد. تمام بازي‌هاي ما دشوار است و براي رسيدن به ۳ امتياز در هر بازي كار مشكلي را پيش رو داريم. حريفان با اين هدف به مصاف پرسپوليس مي‌آيند كه اولين شكست را به ما تحميل كنند و اين كار ما را مشكل‌تر مي‌كند.

بادامكي افزود: پس از تساوي برابر ملوان اكنون تنها به پيروزي احتياج داريم. تماشاگران به ورزشگاه مي‌آيند تا شاهد پيروزي تيم‌شان باشند و ما هم به دنبال جلب رضايت آنها هستيم. تيمي كه مي‌خواهد مدعي باقي بماند بايد فقط به پيروزي فكر كرده و براي آن تلاش كند.

وي تاكيد كرد: خوشبختانه بر خلاف آنچه گفته مي‌شود پرسپوليس روزهاي آرامي را پشت سر مي‌گذارد و بازيكنان و مربيان تنها به بازي روز جمعه مي‌انديشند. ما بايد حرفه‌اي فكر كنيم و اجازه ندهيم در شرايطي كه پرسپوليس از هر لحاظ شايسته قهرماني است حاشيه‌ها بر ما غلبه كند.

هافبك پرسپوليس درباره‌ي مس كرمان گفت: هر چند مس در اين چند هفته نتايج چندان خوبي را به دست نياورده و در مكان چهاردهم جدول قرار دارد اما اين به معناي ضعيف بودن حريف نيست. بي‌ترديد مس در اين بازي بهترين نمايش خود را ارايه خواهد كرد و ما بازي سنگيني را پيش رو داريم

برگرفته از سایت قرمــز تــــه

omid__ss
30-10-2007, 20:48
حق با شماست!!!!

Tornado2800
30-10-2007, 21:23
دلیل پیشرفت نکردن ما ایرانی ها در خبر ها معلومه !

خارجی ها اگه اینهارو دارند پیشرفتشون هم می کنند !!
کلا خیلی ها دوست ندارن دیگری بره بالا !!!!

sentimental
30-10-2007, 22:41
در مسابقات فوتبال لیگ حرفه‌ای، چند دروازه‌بان، مدعی جدی پوشیدن پیراهن شماره یک دروازه تیم ملی هستند. مهدی واعظی و حسن رودباریان از پرسپولیس، عباس محمدی از تیم فوتبال سپاهان، سید مهدی رحمتی از مس کرمان، وحید طالب‌لو از استقلال، ارشاد یوسفی از تیم شیرین فراز کرمانشاه و رحمان احمدی از تیم سایپا، نفرات مورد اشاره هستند.

معیار ما در این مقوله، حضور نفرات مورد اشاره در تیم ملی، تعداد دفعات دعوت به تیم ملی و بهره‌مندی از وجاهت در این عرصه است، تنها عباس محمدی در میان این نفرات به خاطر درخشش فوق‌العاده مورد توجه قرار گرفته و در بین 7 دروازه‌بان اول منظور شده است. مهدی واعظی در بین نفرات مورد نظر بهترین کارنامه را داشته است. اگر او برابر مقاومت شهید سپاسی آن 3 گل را نمی‌خورد میانگین بهتری پیدا می‌کرد.

1- مهدی واعظی: در 630 دقیقه، 7 گل دریافت کرده و میانگین کارش، دریافت یک گل در هر 90 دقیقه است.

2- عباس محمدی: در 540 دقیقه بازی، 7 گل خورده است. یعنی هر 77 دقیقه یک گل که آمار خوبی است.

3- سید مهدی رحمتی: 900 دقیقه بازی کرده و 12 گل خورده است. رحمتی هر 75 دقیقه یک گل خورده است.

4- حسن رودباریان: در 360 دقیقه بازی، 5 گل خورده است و آمار هر 72 دقیقه یک گل را کسب کرده است.

5- وحید طالب‌لو: در 10 بازی 900 دقیقه بازی کرده و 13 گل خورده است. آمار دریافت گل وحید طالب‌لو 69 دقیقه و یک گل بوده است.

6- رحمان احمدی: 360 دقیقه و 6 گل دریافت کرده است، یعنی اینکه هر 60 دقیقه یک گل رقم دریافتی گل او بوده است.

7- ارشاد یوسفی: در 884 دقیقه بازی 15 گل دریافت کرده است. میانگین دریافتی گل او در این عرصه هر 58 دقیقه و یک گل بوده است.

sentimental
30-10-2007, 22:42
جلالی: حالا همه می‌خواهند پرسپولیس را سرنگون کنند!
حالا همه تیمهای لیگ به دنبال متوقف کردن پرسپولیس هستند، چون شکست سرخپوشان برای آنها کمی دور از ذهن می‌نماید، اما این نباید باعث غرور و کم کاری شود. ماندن در اوج همیشه دشواریهای خاص خود را دارد و باید بسیار مراقب بود. از اینرو شایسته دیدیم که سراغ کارشناسان برویم و نظرات آنها را جویا شویم و مجید جلالی اولین انتخاب ما بود.

پرسپولیس را در آستانه هفته دوازدهم لیگ چگونه توصیف می‌کنید؟

به نظر من مهمترین کاری که پرسپولیس انجام داد، جمع‌آوری امتیازات در سطح بسیار مطلوب در شروع لیگ بود. دلیل این مسئله را حضور موفق در نقل و انتقالات می‌دانم. از سوی دیگر جلوی حاشیه‌ها هم به خوبی گرفته شد.

در مرحله بعد با شروع مسابقات، شاهد چینش خوب نفرات بودیم. پرسپولیس به این ترتیب توانست در سطح وسیعی، امتیازت را جمع کند. این تیم حالا وارد فاز دوم شده است. فاز رونمایی از مشکلاتی که وجود داشت و می‌تواند گریبانگیر تیم شود.

چه مشکلاتی؟

من اعتقاد ندارم پرسپولیس نیمکت ضعیفی دارد. من می‌گویم نیمکت پرسپولیس متوسط است. در این مرحله پرسپولیس نیاز به 5، 6 جوان مستعد دارد که تبدیل به تهدیدهای جدی برای بازیکنان اصلی باشند. در حال حاضر بعضی بازیکنان این خطر را احساس می‌کنند، اما بعضی نفرات، احساس امنیت دارند.

فکر می‌کنید این مسئله تا چه حد جدی باشد؟

به نظرم نمی‌تواند نگران کننده باشد. هیچ تیمی در دنیا نیست که در طول فصل، هیچ نوسانی نداشته باشد. سطح نوسان پرسپولیس هم بالا نیست. آنها اگر از خودشان مراقبت کنند، می‌توانند از سطح کنونی بالاتر بروند.

در چند بازی اخیر امتیازاتی را از دست داده‌ایم، این مسئله را چطور ارزیابی می‌کنید؟

شما وقتی شطرنج بازی نکنید، می‌گویند بلد نیستید. وقتی شروع به بازی می‌کنید، همه انتظار دارند ببرید. وقتی می‌برید، همه می‌خواهند شما را شکست بدهند. فوتبال ایران هم، همینطور است.

منظور شما در داخل زمین است یا بیرون از آن؟

چون فوتبال ایران را مثال زدم، منظورم مسائل بیرون زمین است.

حالا که پرسپولیس به اینجا رسیده است، همه با هم متحد شده‌اند که جلوی موفقیت این تیم را بگیرند. همیشه اینطور بوده است. مثل زمانیکه پاس قهرمان شد، اصلاً تمام زندگی ما اینطور شده است.

پرسپولیس باید چه کند؟

سپاهان، پاس، فولاد، سایپا و حتی دوره اول که پرسپولیس قهرمان شد، دلیلی نداشت، غیر از اینکه تمام عوامل مجموعه، متحد بودند. پرسپولیس باید اتحاد و انسجام داخلی خود را حفظ کند.

sentimental
30-10-2007, 22:43
نیکبخت واحدی: در مورد استقلال صحبت نمی کنم
«پرسپولیس بی‌حاشیه‌ترین تیم لیگ ایران است و در مقایسه با حوادثی که در تیم‌های دیگر وجود دارد، هیچ مشکلی ندارد.»

علیرضا نیکبخت‌واحدی ضمن بیان مطلب فوق شرایط حاکم بر تیم را مناسب قلمداد کرد و عنوان داشت: خوشبختانه شرایط ما بسیار خوب است، تمرینات خوبی را در طول هفته پشت سر گذاشته و از هر جهت آماده رویارویی با تیم مس هستیم، ضمن اینکه بازیکن مصدوم یا محرومی نداشته و با تمام توان به مصاف این تیم کرمانی خواهیم رفت. البته مس کرمان هم تیم جوان و خوبی است و از مربی خوبی چون فرهاد کاظمی سود می‌برد، اما ما برای ادامه صدرنشینی هیچ چاره‌ای جز پیروزی نخواهیم داشت.

نیکبخت‌واحدی پس از پایان تمرین امروز به سایت اختصاصی باشگاه پرسپولیس درخصوص وضعیت شیث رضایی گفت: هیچ مشکل خاصی وجود ندارد. این مساله را زیادی بزرگ کرده‌اند، در هر خانواده‌ای این مسائل وجود دارد. افشین قطبی به‌عنوان سرمربی و شیث رضایی به‌عنوان بازیکنی با سابقه مطمئنا این موضوع را حل خواهند کرد. بعضی‌ها قصد دارند با بزرگ جلوه دادن این مسائل به طرق مختلف مانع از قدرتنمایی پرسپولیس شوند، این در حالی است که حاشیه در تیم‌های دیگر بیداد می‌کند و پرسپولیس نسبت به خیلی از تیم‌های دیگر کم‌حاشیه‌ترین محسوب می‌شود.

شماره 10 پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا درخصوص تمدید قرارداد با پرسپولیس اقدامی صورت گرفته یا نه خاطرنشان کرد: هنوز هیچ صحبتی نشده و تازه 11 هفته از لیگ گذشته است، البته مشکلی هم برای تمدید قرارداد با پرسپولیس وجود ندارد. من در ایران در هیچ تیمی جز پرسپولیس بازی نخواهم کرد مگر اینکه پیشنهادی از اروپا داشته باشم که آن را هم به باشگاه خواهم سپرد.

نیکبخت‌واحدی در پایان از اظهار نظر پیرامون وضعیت تیم استقلال خودداری کرده و بیان کرد: درخصوص استقلال صحبت نمی‌کنم و تمام فکر و ذکر من قهرمانی با پرسپولیس است. همین!

sentimental
30-10-2007, 22:45
واعظی: جبر فوتبال را به حساب مربیان نمی‌نویسیم
دروازه‌بانهای پرسپولیس می‌توانند الگویی برای تمام بازیکنان، بویژه همبازیان خود باشند. آرامش و صبوری آنها در هنگامیکه حتی روی نیمکت قرار می‌گیرند، در نوع خود جالب توجه و رشک برانگیز است. یک تفکر حرفه‌ای که رمز موفقیت خواهد بود.

یکی از این دروازه‌بانها، مهدی واعظی است که پنجشنبه گذشته با واکنشهای خوب خود ناجی دروازه سرخپوشان شد.

سر تمرین مشکلی پیش آمد؟

نه، مشکل خاصی نبود. جلوی دروازه‌ها، زمین کمی سفت شده است. در یک برخورد، کمی از ناحیه زانو احساس درد کردم، اما تا پایان تمرین دیگر مسئله‌ای نداشتم.

این هفته اگر درون دروازه بایستی، مقابل مربی سابقت قرار می‌گیری. همه انتظار دارند پرسپولیس برنده این بازی باشد.

مس، تیم خوبی است ولی ما باید در آزادی خوب نتیجه بگیریم. ما باید هم به سه امتیاز و هم به تفاضل گل فکر کنیم. البته چون روال تاکتیکی ما روی حمله استوار است، تیمهایی مثل مس حریفان مناسبی هستند. تیمهایی که آقای کاظمی می سازد، تاکتیکی هستند و به ضد فوتبال روی نمی‌آورند. از اینرو پیش بینی یک بازی زیبا که قطعی است و به نظرم ما در این بازی می‌توانیم روی گلزنی هم تمرکز داشته باشیم.

البته چنین تیمهایی می‌توانند راحت‌تر هم به دروازه ما نزدیک بشوند، اینطور نیست؟

ما قصد داریم از این هفته طور دیگری عمل کنیم و دیگر به راحتی گل نخوریم.

منظورت چیست؟

پرسپولیس نباید گل بخورد. یعنی نباید آسان گل بخورد. با فاکتورهای دفاعی و هافبکی که ما داریم، این مسئله دور از ذهن نیست. باید تمرکز بالاتری داشته باشیم. بعضی صحنه‌ها نباید اتفاق بیفتد. مثلاً اگر تمرکز کافی وجود داشته باشد، نباید یک بازیکن حریف در میان سه بازیکن ما ضربه سر بزند. در چنین مواقعی ما درواره‌بانها هم بیشتر از همه متضرر می‌شویم.

دریافت گل که فقط به دروازه‌بان مربوط نمی‌شود.

بله! ولی همه از چشم دروازه‌بانها می‌بینند.

آیا ممکن است هر چند بازی به تناوب شما و رودباریان درون دروازه قرار بگیرید؟

من فکر نمی‌کنم کادر فنی دنبال این قضیه باشد. به هر حال گاهی شرایط فوتبالی باعث تغییرات می‌شود.

به تعبیر سرمربی تیم، پرسپولیس گلها را به حریفان هدیه داده است، حالا قرار است چه اتفاقی بیفتد که از گل نخوردن صحبت می‌کنی؟

این مورد دور از دسترس نیست. من در لیگ یک تجربه گل نخوردن در 13 بازی را دارم. در آن ایام حتی موردی بود که توپ رد شد، اما دفاع آنرا جمع کرد. ما می‌خواهیم به یک تفکر واحد و به تمرکز کامل برسیم، در اینصورت در سخت‌ترین شرایط هم گل نمی‌خوریم. می‌خواهیم در بدترین حالت، با تساوی بدون گل، از زمین خارج بشویم. باید به جایی برسیم که فکر کنیم پرسپولیس چهار دروازه‌بان و شش مدافع دارد.

در این بازی بهادر عبدی و باقریها را چطور دیدی؟

فکر می‌کنم تجربه موفقی داشتند. به هر حال وقتی تیم و کادر فنی روی آنها حساب می‌کند، چرا من روی آنها حساب نکنم. البته در این بازی سپهر هم واقعاً خیلی دوید. فکر نکنم در عمرش اینقدر دویده بود.

اینروزها همه درباره بی‌حاشیه بودن ارتباط دروازه‌بانهای پرسپولیس صحبت می‌کنند. برای بسیاری دور از ذهن بود!

فکر کنم مهمترین مسئله خصوصیات اخلاقی من، رودباریان و کریمی باشد. شما با یک تفکر می‌آیی که می‌خواهی فیکس باشی، اما شرایط کاملاً متفاوت پیش می‌رود، حالا می توانی دو برخورد داشته باشی، یا جبهه مخالف می‌گیری که روی روحیه و تمرین شما تأثیر می‌گذارد و از دید فوتبالی دور می‌شوی، در اینصورت کارت تمام است. حالت دوم اینست که جبهه موافق می‌گیری، پس با روحیه تمرین می‌کنی و از فرصت خوب استفاده می‌کنی، خودت و دیگران را هم آزار نمی‌دهی. من، حسن و فرشید آنقدر تجربه داشتیم که به حاشیه نرفتیم.

در این مدت به ذهنت خطور نکرد که شاید بین شما به عدالت رعایت نشود؟

از این دست فکرها به ذهن آدم خطور می‌کند، گاهی دیگران آنرا به شما القاء می‌کنند ولی ما یاد گرفته‌ایم که آنها را سریع از خودمان دور کنیم. هیچوقت از اعتمادم به کادر فنی کم نشد و این احساس را داشتم که آنها همان اعتقاد گذشته را نسبت به من دارند، فقط جبر فوتبال تغییراتی را ایجاد کرده است. پس تلاش می‌کنم جبر فوتبال را عوض کنم. کریمی و رودباریان هم، هم اینطور هستند. در چنین مواقعی بازیکن می‌تواند بهترین کمک را به خود و تیمش بکند.

ReZa DN
31-10-2007, 18:15
در این چند روز که کنار پرسپولیس حضور نداشتید، شایعات بسیاری به راه افتاده است؟
یک چیزهایی شنیده‌ام. البته در این چند روز از پرسپولیس جدا هم نبودم، چون مرتب تلفنی با آقای قطبی در تماس بودم. به هر حال رابطه ما همچنان خوب است و آقای قطبی هم که از شرایط تیم راضی بود و درباره حضور شما در کلاسها و اینکه قطبی از این مسئله ناراحت شده بود، هم حرفهایی مطرح شد من به عنوان یکی از اعضای کادر فنی، این مسئله را با آقای قطبی که سرمربی تیم بود، در میان گذاشتم. مدیریت باشگاه هم بطور شفاهی و کتبی در جریان بود و حتی هزینه حضور من در این کلاسها توسط باشگاه پرداخت شد. دو هفته قبل از شروع این کلاسها هم با آقای قطبی صحبت کردم. حتی گفتم که اگر صلاح نمی‌داند که بروم و می‌خواهد که سر کارم بمانم، قید این کلاسها را می‌زنم و زمان دیگری اقدام می‌کنم که او خود، مرا برای شرکت در این دوره ترغیب کرد.

اینباره هم شنیده‌اید که شایع کرده‌اند، این کلاسها مقدمه‌ای برای دور شدن شما از تیم است؟
شبیه این حرفها را که مدتهاست شنیده‌ام، ولی صحت ندارد. مادامی که پرسپولیس به من نیاز داشته باشد و سرمربی تیم بخواهد، من با پرسپولیس خواهم بود. به هر حال وقتی پرسپولیس حاشیه‌ای نداشته باشد، باید یک حرفی درست شود، ولی ما خودمان را اسیر این حرفها نمی‌کنیم

از درگیر شدن شما ناامید شوند، سراغ مدیر عامل باشگاه می‌روند؟
اینرا نمی‌دانم، به هر حال بعضی وقتها مطالبی مطرح می‌شود که اصلا به فکر ما خطور هم نمی‌کند، اما این مورد دیگر خیلی دور از ذهن است. همه می‌دانند که بین آقای کاشانی و سرمربی تیم هماهنگی کاملی وجود دارد.

مدیریت باشگاه نشان داده که در سخت‌ترین شرایط حامی کادر فنی است؟
ارتباط آقای کاشانی و من هم که بحثی خارج از فوتبال و بسیار عمیق‌تر از آنست که به این دوستی خدشه‌ای وارد شود، حداقل از این بابت جای نگرانی نیست.

راستی جریان حضور شما در تمرین پرسپولیس چه بود؟
دوره آموزش بدنسازی سه‌شنبه تمام شد و دوره آموزش تاکتیکی از روز شنبه با آمدن مدرس سرشناس آلمانی آغاز می‌شود. در این چند روز استراحت داشتیم، من هم سر کارم حاضر شدم. فکر می‌کنم توفیقی بود تا نادرستی بسیاری از حرف و حدیثهایی که بخشی از آنرا مطرح کردید، ثابت شود.

حالا کلاسها چطور بود؟
کلاسهای مربیگری حرفه‌ای، بالاترین سطح آموزش مربیگری است. طبیعی است که مطالب طرح شده در آن، بسیار ارزشمند و کاربرد عملی دارد. سطح کار آموزان هم بسیار بالاست و از اینرو سوالهای بسیار خوبی مطرح می‌شود و در کل مطالب کامل است.

مسئله مربوط به شیث هم فروکش کرد، الان موضوع را چطور ارزیابی می‌کنید؟
یک اصل کلی داریم که نمی‌توان روی آن بحث کرد. تیم مسئول و رئیس دارد که سرمربی تیم است. بازیکن باید تابع کادر فنی باشد. در روزهای گذشته هم اتفاقی افتاد که بهتر بود نمی‌افتاد، اما از اینگونه مسائل همیشه هست. مسائل تیمهای بزرگ هم همیشه بزرگ است. مثلاً چنین موردی اگر در استقلال روی می‌داد، اینقدر بر سر آن جنجال به راه نمی‌افتاد. در تیمی مثل سپاهان، همین سال قبل در یک برهه با دو، سه بازیکن چنین برخوردی شد، اصلا درباره‌اش صحبت نشد. شیث هم بازیکن خوبی است که از نظر فنی ارزشهای بالایی دارد.

درباره حریف این هفته چه نظری دارید، آنها بیرون از خانه خوب بوده‌اند؟
مس تیم خوبی است. فرهاد کاظمی مربی باهوشی است که تیم بد درست نمی‌کند. خوشحالیم که تیمهای او، همیشه خوب فوتبال بازی می‌کنند. من فکر می‌کنم یک بازی خوب در پیش داریم. لزوم کسب سه امتیاز جای بحث ندارد؛ هر چند بازیهای سختی داریم. فکر می‌کنم امتیاز مهم آنها، دور شدن از فشار تماشاگران کرمانی باشد.

پرسپولیس صدرنشین است، اما سپاهان با سه امتیاز عقب افتاده، 6 امتیاز کمتر دارد؟
مگر قرار است سپاهان همه بازیهایش را ببرد. آنها سال قبل هم بازی عقب افتاده داشتند و بعد به استقلال اهواز باختند. همین امسال مقابل ملوان باخته بودند که دفاع ملوان دقیقه 94 به خودشان گل زد. آنها وقتی به لیگ برگردند، بازیهای فشرده‌ای خواهند داشت.

اما عقب افتادن این بازیها، به آنها فرصت خواهد داد که براساس عملکرد پرسپولیس، استراتژی خود را تعیین کنند؟
اینهم درست است. به هر حال هیچ جای دنیا، لیگ را معطل یک بازی قاره‌ای نمی‌گذارند. من از موقعیت سپاهان خوشحالم ولی ما نمی‌توانیم لیگ را از نظم و قانون خارج کنیم. در اینصورت فوتبال خودمان و باشگاهها را که سپاهان یکی از آنهاست، خراب می‌کنیم. من امیدوارم آنها قهرمان شوند ولی لیگ 18 تیمی را که نمی‌توان اینطور اداره کرد.

این مسئله روی انگیزه‌های بازیکنان تأثیر نمی‌گذارد؟
ما به بازیکنان قبولانده‌ایم که تحت تعقیب هستند و انگیزه‌ها حفظ خواهد شد.

ReZa DN
31-10-2007, 18:16

MORINIO
31-10-2007, 18:29
خوب اس تق لال که ناک اوت شد رفت! :27:

دیگه فقط سپاهان در برابر ماست

moby
31-10-2007, 18:32
دوستان امروز بازم حال این رفیقامون گرفته شد شدید!
پیکان 3 استقلال 2

MORINIO
31-10-2007, 18:32
مرسي بچه ها

راستي استق لال چكار كرد بالاخره برد؟!!
يا حق (:

نه بابا 2-0 جلو بودند ولی در آخر 3-2 باختند:27:

Gabana
31-10-2007, 18:37
دو تا صحنه بسيار جذاب داشت اين بازي :

دقيقه 60 بازي .. يه پاس براي برهاني .. استپ خوب از برهاني .. استيل ضربه زدن و .. آسمان !!
داشت به دوران اوجش نزديك مي شدا ! كم كم داشتيم اميدوار مي شديم كه يه پديده به ليگ معرفي شده .
خدا بر صبر هواداران استقلال بيافزايد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

======

يه صحنه هم كه بروبچ تماشاگر روي گل سومي كه استقلال خورد داشتن سينه مي زدن !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خيلي با حال بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramin1988
31-10-2007, 18:38
خوب اس تق لال که ناک اوت شد رفت! :27:

دیگه فقط سپاهان در برابر ماست

اون از اول ناک اوت بود :27:
سپاهانم خودمون ناک اوت میکنیم :27:

jak_1300
31-10-2007, 18:57
اي ول پيكان مشخص نمود كه سلطان حجازيي وجود نداره فقط پروينه كه سلطانه

sudotux
31-10-2007, 19:55
دوستان عزیز حیف نیست که در مورد استقلال توی تاپیک پرسپولیس صحبت بشه ؟؟؟ در مورد تیم خودمون صحبت کنید... انشالله جمعه بابردن مس یه حال اساسی می کنیم :40:

ramin1988
31-10-2007, 23:44
خدا کنه فردا سپاهان خراب کاری کنه و
انشاالله جمعه میبریم و امتیازمون دوبرابر استقلال میشه :40::27:

Wisdom
01-11-2007, 09:37
بنده خدا استقلالی ها
واقعاً دلم سوخت براشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی جمعه رو هم بردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fery joon
01-11-2007, 15:13
شما دلتون به حال خودتون بسوزه...:27:
مطمئن باشید اگه ما هم قهرمان نشیم سپاهان بازم مثل همیشه داغ قهرمانی رو به دلتون میزاره...:27:

mrmmnb
01-11-2007, 17:15
مطمئن باشید اگه ما هم قهرمان نشیم سپاهان بازم مثل همیشه داغ قهرمانی رو به دلتون میزاره...:27:

تا یاد داریم سپاهان حال شما رو میگرفته ضمن اینکه تو چقدر فضولی که میایی اینجا یه پرسپولیسی میاد توی تایپیک شما؟بنده خدا دلش به حالتون سوخته مثل مکن وبقیه گناه دارید دیگه آبرو که هیچی همه چیز تون داره میره
ویرایش:
توی حرفات نوشتی_ اگه ما قهرمان نشیم_ نه تو رو خدا بیاید قهرمان بشید

barca_ms_lovexx
01-11-2007, 18:16
همین که برهانی گل زده براشون اندازه ی یه قهرمانی ارزش داره:31::31::31:

ElmO
01-11-2007, 18:16
بنده خدا استقلالی ها
واقعاً دلم سوخت براشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا که ... این استقلالیا ، ببرن ، ببازن ، قهرمان بشن ، دسته سه برن ، و ...
هر بلایی هم سرشون بیاد ، دست از این پرادعا بودنشون برنمیدارن . :41:
اکثر استقلالی هایی که دیدم همینجور پرادعا بودن و یه جوری در مورد
تیمشون حرف میزن که خدای نکرده انگار دارن در مورد تیم برزیل حرف میزنن .

منظورم فقط هواداراش نیست . از هوادار بگیر برو تا سرمربی ... همه شون یه همینجورین .
حرف مرفاوی بعد از دربی 10 فروردین یادتونه ؟
آخرش دیدین چی شد ؟ ... خدا زدشون زمین تا اینقد ادعا نداشته باشن .
بالاتر از پرسپولیس بود ... پایین تر قرار گرفت ...
تقاص اون همه ناداوری که در طول فصل به نفعشون شد رو پس دادن .

اما هنوزم مثل اینکه دو قورت و نیمشون باقیه .

شخصا بعد از باخت استقلال ، و دیدن چهره ی حجازی ، خیلی دلم میخواست
که استقلال بازی بعدش رو ببره . خوبم ببره . پر گل .
ولی وقتی میبینم این همه سختی ، براتون عبرت نشده ، مایلم که بیشتر
از اینا سرتون بیاد . بلکه سرتون به سنگ بخوره .

پرسپولیس هم درسته که صدر جدوله . اما قهرمانی ساده نیست .
پرسپولیس هم اگه مغرور بشه و پرادعا ، همون بلا سرش میاد .
یه تیم حرفه ای ، هرگز نباید مغرور بشه و به قهرمانی مطمئن .
یه هـــوادار حرفـــه ای هم همینطور ...

فری جان منظورم شخص شما نبود . کلی عرض کردم .
امیدوارم ناراحت نشی :40:

یه بار دیگه هم محترمانه بهت توصیه میکنم تو این تاپیک نیا .
اگه میای هم پست نده .
من شخصا هیچوقـــت طرف تاپیک استقلال نرفتم . چه برسه که پست هم
بدم .

...شايدم ارزشش رو نداشته باشين

واقــعــا شایـــد ...

یا حق

ElmO
01-11-2007, 18:18
شیث: ريش و قيچي را به دست قطبي سپردم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: براي اين كه در تركيب پرسپوليس حضور پيدا كنم ريش و قيچي را به دست قطبي داده‌ام و او در اين باره تصميم‌گيري خواهد كرد. شيث رضايي خاطرنشان كرد: به هر صورت اختلاف نظر در هر خانواده‌اي به وجود مي‌آيد كه اين مسأله هم با ميانجيگري دوستان و دست‌اندركاران باشگاه ختم به خير شد و بار ديگر همه چيز به حالت عادي بازگشت.
وي اضافه كرد: براي ادامه صدرنشيني در جدول رده‌بندي ليگ و گرفتن فاصله از سپاهان اصفهان و صباباتري مقابل مس كرمان حق اشتباه كردن نداريم و بايد سه امتياز ديدار را به دست آوريم. البته حريف هم با توجه به وضعيتي كه در جدول دارد در ورزشگاه آزادي به فوتبال تدافعي روي نخواهد آورد و انتحاري بازي مي‌كند.

....

MORINIO
01-11-2007, 18:27
سپاهان باز هم مفت برد با یه پنالتی :2:

تازه بهترین بازیکن شیرین فراز یعنی عطایی دقیقه 60 از بازی اخراج شد

مجید فینا
01-11-2007, 21:20

shayanelong
01-11-2007, 23:46
باید مثل پارسال 5 تاییشون کنیم.استقلالی جماعت روشون زیاده به ... تون هم حسابشون نکنید.جایگاه واقعیشون هم همینه.این سپاهان هم مفتی میبره.ولی نمیرسن به ما.

پرسپوليس
02-11-2007, 00:04
من هم موافقم سپاهان شانسي مي بره
محمود كريمي شانسي گل مي زنه

mehdi30nema
02-11-2007, 19:55
تبريك ميگم واقعا برد خوبي بود .

mojtaba007
02-11-2007, 20:01
من هم اين برد را به همه تبريك ميگم

مجید فینا
02-11-2007, 20:08
تبریک میگم

پرسپولیس به این برد احتیاج داشت

sudotux
02-11-2007, 20:12
منم تبریک میگم . با اینکه به نظر من پرسپولیس امروز خوب بازی نکرد ( مخصوصا نیمه اول ) ولی برد شیرینی بود:40:

---------------------------------------------------------

پرسپوليس با يك گل مس كرمان را شكست داد

تيم فوتبال پرسپوليس تهران با پيروزي يك بر صفر مقابل مس كرمان،‌ همچنان بدون شكست به صدرنشيني خود در ليگ برتر ادامه داد.

به گزارش خبرگزاري قرمزته، اين ديدار در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 75 هزار تماشاگر برگزار شد.

فراز فاطمي در دقيقه 72 روي ارسال حسين بادامكي تك گل اين ديدار را به ثمر رساند.
با اين پيروزي پرسپوليس 28 امتيازي شد تا بدون شكست همچنان در صدر جدول قرار بگيرد. مس كرمان هم با 12 امتياز به رده 15 جدول سقوط كرد.

رحيم رحيمي مقدم داور مسابقه به كريم باقري و بهادر عبدي از پرسپوليس و حميد رضا رجبي، جلال اميديان و علي مولايي از مس كرمان كارت زرد داد.

تركيب پرسپوليس: مهدي واعظي، بهادر عبدي، محمد نصرتي (از دقيقه 59 عباس آقايي)، سپهر حيدري، ژاك الونگ الونگ، كريم باقري، حسين بادامكي، پژمان نوري، عليرضا نيكبخت واحدي(از دقيقه 80 فرزاد آشوبي)، محسن خليلي(از دقيقه 89 محمد رضا ماماني) و فراز فاطمي
سرمربي: افشين قطبي

تركيب مس كرمان: مهدي رحمتي، مرتضي ابراهيمي، جلال اميديان، حميد رضا غني زاده، رضا غني زاده، حميد رضا رجبي، رسول نويد كيا، مورالس، مجيد خدابنده لو( از دقيقه 87 روح الله رضايي)،علي مولايي و پائولو زالدرون
سرمربي: فرهاد كاظمي

Tornado2800
02-11-2007, 20:14
منم از طرف خودم این برد رو تبریک میگم
داشتم چرت میزدم که کریم منو بیدار کرد:d
بازی جذاب بود
فقط وقتش رو بیشتر کنید:d

meysam2145
02-11-2007, 20:22
بازی خوبی نبود در کل ولی تبریک میگم به همه قرمز ها!!!

ReZa DN
02-11-2007, 20:25
منم تبریک میگم برد پرسپولیس رو و
جای شیث هم خیلی خالی بود

sudotux
02-11-2007, 20:30
منم تبریک میگم برد پرسپولیس رو و
جای شیث هم خیلی خالی بود

100% تایید میشه ... بهادر عبدی خوب نبود. ولی در کل به نظر من این بازی یکی از ضعیف ترین بازی های پرسپولیس بود مخصوصا تا دقیقه ۷۰

Kasra 91
02-11-2007, 21:23
هرچی میکشیم از دست این عبدیه بچه عقده جا گزاشتن بازیکنه تیم طرفو داره
ولی جنگندگی خوبی داره
این اقایی هم اگه از اول باشه بهتره
خلیلی هم نوک باشه خوبه

shadmehrdj
02-11-2007, 21:29
من هم این برد را تبریک میگم.امروز این نصرتی چقدر سوتی میداد.
نیکبخت هم امروز خوب بازی نکرد.

:40::40::40: فقط پرسپولیس:40::40::40:

sentimental
02-11-2007, 21:36
هفته دوازدهم لیگ برتر با تداوم صدرنشینی پرسپولیس و تنزل استقلال تهران به رده یازدهم جدول رده بندی پایان یافت.
به گزارش خبرنگار مهر، پرسپولیس با شکست مس کرمان کماکان صدرنشین لیگ برتر باقی ماند و هنوز هم سپاهان را در یک قدمی خود می بیند. سپاهانی که با شکست یک برصفر شیرین فراز کرمانشاه با 22 امتیاز تیم دوم جدول رده بندی است.

در جدول رده بندی لیگ برتر آنچه نسبت به هفته گذشته محسوس است، صعود 5 پله ای راه آهن به رده هفتم و ابومسلم به رده سیزدهم جدول رده بندی است. استقلال تهران نیز با سقوطی چند پله ای به رده یازدهم جدول رده بندی رفت.

sentimental
02-11-2007, 21:37
کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس عصر فردا تشکیل جلسه می دهد تا پیرامون اظهارات شیث رضایی علیه کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه تصمیم گیری کند.
به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال اظهارات شیث رضایی پیرامون تصمیم گیری های کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس این بازیکن از فهرست تیم در سه بازی اخیر خارج شد.

بنابرتصمیم گیری حبیب کاشانی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، شیث رضایی فردا در جلسه کمیته انضباطی باشگاه حضور می یابد تا در خصوص اتفاقات بازی های اخیر پاسخگو باشد.

نشست کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس ساعت 17 فردا در محل این باشگاه و با حضور حمید استیلی، احمدی، شکری و رسولی برگزار می شود.

sentimental
02-11-2007, 21:38
دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و مس کرمان از هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر عصر امروز با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.
به گزارش خبرنگارمهر، این دیدار در شرایطی برگزار شد که تیم فوتبال پرسپولیس از یازده دیدار گذشته 25 امتیاز کسب کرده بود و در صدر جدول رده بندی قرار داشت. حاشیه های بازی مس کرمان و پرسپولیس را در زیر می خوانید:

* افشین قطبی سرمربی پرسپولیس برای گرم کردن مردان اصلی اش دو تیم را به میدان فرستاده بود که یک تیم شامل بازیکنان ذخیره بود.

* مهدی واعظی به همراه حسن رودباریان وارد زمین شدند و به گرم کردن پرداختند که از میان این دو مهدی واعظی درون چارچوب قرار گرفت.

* علی گل تکین دستیار پیشین مصطفی دنیزلی با حضور در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.

* تا دقایقی قبل از شروع بازی طبقه اول ورزشگاه آزادی مملو از تماشاگر شده بود اما در طبقه دوم هیچ تماشاگری حضور نداشت و مشخص نبود به چه دلیلی اجازه ورود تماشاگران به نیمه دوم داده نشده بود.

* با نزدیک شدن به زمان آغاز دیدار مسئولان ورزشگاه آزادی یکی از درب های طبقه دوم ورزشگاه آزادی را بر روی تماشاگران باز کردند که در تصمیم تازه تماشاگران استقلال و مس کرمان تحت تدابیر انتظامی در جایگاه های ویژه مستقر شدند. اما با افزایش تعداد تماشاگران پرسپولیس این محدودیت برداشته شد.

* تماشاگران تیم فوتبال پرسپولیس در طول 90 دقیقه بازی تشویق تیمشان قطع نکردند و در پایان خوشحال ورزشگاه را ترک کردند.

* پیراهن بزرگی از کریم باقری با شماره 6 او در طبقه دوم ورزشگاه آزادی جلب توجه می کرد.

* شیث رضایی بازیکن کنار گذاشته پرسپولیس از روی سکوها این دیدار را تماشا کرد و در فهرست 18 نفره تیمش هم قرار نداشت.

* علیرضانیکبخت واحدی که مثل دیدارهای گذشته در دقایق پایانی تعویض شد با چهره ای گرفته زمین را ترک کرد و جایش را به فرزاد آشوبی داد.

* افشین قطبی و حبیب کاشانی در این دیدار بارها از سوی تماشاگران حاضر در ورزشگاه تشویق شدند.

sentimental
02-11-2007, 21:39
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم همیشگی نبود و با 50 درصد توانش در دیدار برابر مس کرمان بازی کرد اما خوشبختانه موفق به کسب سه امتیاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب کاشانی که پس از پیروزی پرسپولیس برابر مس کرمان در جمع خبرنگاران سخن می گفت ضمن بیان مطلب فوق افزود: به سه امتیاز این دیدار احتیاج داشتیم و خدا را شکر در روزی که پرسپولیس تیم همیشگی نبود و با 50 درصد توانش به میدان رفت، موفق شد سه امتیاز حساس این دیدار را بدست بیاورد تا همچنان صدرنشین باشیم.

وی ادامه داد: ازهمه کادر فنی، بازیکنان و حتی تماشاگران که تا دقیقه 90 ما را تشویق کردند تشکر می کنم. موضوعی که باعث شد در این دیدار به امتیاز دلخواه دست یابیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: مس تیم بسیار خوبی بود که از مربی فهیمی چون فرهاد کاظمی سود می برد. آنها بازی پایاپایی را برابر ما به نمایش گذاشتند اما درنهایت پرسپولیس تیم برنده این دیدار بود.

وی درمورد وضعیت تیم فوتبال استقلال افزود: من مدیر ورزشی نیستم، ولی آقای فتح الله زاده بسیار باتجربه هستند و در دوران مدیریت خود این فراز و نشیب ها را دیده اند. مطمئنا حجازی یکی از اسطوره های فوتبال است و نباید در مورد او عجله کرد.

کاشانی دراین مورد افزود: باید تا پایان نیم فصل اول حوصله به خرج داد زیرا استقلال تیم خوبی است ولی از لحاظ روحی و روانی با مشکلاتی مواجه شده که این مشکلات به مرور زمان حل خواهد شد.

وی همچنین در مورد وضعیت محمود خوردبین گفت: ایشان به لطف خدا سلامتی خود را بازیافته و از امروز به بخش منتقل شده است و مطمئنا بعد از دوران نقاهت دوباره به پرسپولیس بازخواهند گشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد شیث رضایی که ممکن است در آینده مشکلاتی را برای پرسپولیس بوجود آورد خاطرنشان کرد: هر روز یک مشکل را برای پرسپولیس مطرح می کنند. یک روز می گویند قطبی با استیلی مشکل دارد و روز دیگر بحث مشکلات بین قطبی و شیث رضایی را پیش می کشند. اما مطمئن باشید این مسائل برای باشگاه پرسپولیس حاشیه سازی نخواهد کرد.

وی در مورد وضعیت نهایی شیث رضایی اظهار داشت: توانایی شیث بیش از اینهاست و همانند کشورهای اروپایی که یک بازیکن را برای بازگشتن به دوران اوج نیمکت نشینی می کنند، شیث نیز درحال حاضر از ترکیب اصلی دورشده است و هیچ مشکل دیگری وجود ندارد.

کاشانی اضافه کرد: کمیته انضباطی باشگاه در مورد شیث تصمیم گیری خواهد کرد و این تصمیم در صورت تایید بنده به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

وی درپایان گفت: پرسپولیس وابسته به تک ستاره ها نیست زیرا تیمی است که تمام نفرات در موفقیت های این تیم نقش دارند.

sentimental
02-11-2007, 21:40
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شکست دادن مس کرمان برای ما دور از دسترس نبود، گرچه دیر به این هدف رسیدیم اما به آنچه استحقاق مان بود دست یافتیم.
به گزارش خبرنگار مهر، کریم باقری پس از برتری یک برصفر تیمش مقابل مس کرمان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: تیم ما بازی خوبی را به نمایش گذاشت و به آنچه استحقاقش را داشت دست یافت. گرچه در دقایقی از بازی کار گره خورده بود اما توانستیم از موقعیت های خود استفاده کرده و به یک پیروزی خانگی دیگر دست یابیم.

وی با ابراز خوشحالی از حضور بیش از 70 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی خاطر نشان ساخت: حضور این تعداد تماشاگر در ورزشگاه آزادی به تیم ما انگیزه ای دوچندان می دهد. با حمایت این تماشاگران است که می توانیم حتی در روزهایی که کار گره می خورد به نتیجه مورد نظر برسیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که در این بازی بارها شانس خود را برای گلزنی امتحان کرده بود، افزود: دوست داشتم در این بازی و مقابل تماشاگران پرسپولیس گل بزنم. تلاش زیادی هم کردم اما نتوانستم دروازه مس را باز کنم.

sentimental
02-11-2007, 21:41
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه تابع تصمیمات مسئولان باشگاه است، گفت: حاضرم کنار تماشاگران پرسپولیس بنشینم و با تمام وجود این تیم را تشویق کنم.
به گزارش خبرنگار مهر، شیث رضایی پس از برتری یک برصفر تیمش مقابل مس کرمان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران حاضر در ورزشگاه آزادی افزود: نه در تمرینات پرسپولیس غایب هستم و نه به تیم "ب" تبعید شده ام. پرسپولیس یک تیم دارد و من عضو آن هستم.

وی در ادامه از توافق خود با حبیب کاشانی یاد کرد و افزود: من با مدیرعامل باشگاه توافق کرده ام که در این بازی هم در فهرست تیم نباشم تا در بازی های آینده با آمادگی بیشتر در خدمت تیم باشم.

رضایی همچنین به مصاحبه هایش با رسانه های مختلف اشاره کرد و گفت: گفتگوهایی با برخی از رسانه ها داشتم که موجب شد بین من و باشگاه سوتفاهم هایی به وجود آید. به همین خاطر تصمیم گرفته ام پیرامون اتفاقاتی که در هفته های اخیر رقم خورده است، صحبتی نکنم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس خود را بازیکنی تابع باشگاه خواند و گفت: من دراختیار باشگاه هستم و هرچه آقای کاشانی برای من صلاح بدانند انجام خواهم داد.

وی تصریح کرد: حتی حاضرم به خاطر مدیرعامل باشگاه روی سکوهای ورزشگاه بنشینم و در کنار مردم با تمام وجود تیم را تشویق کنم.

رضایی در واکنش به تشویق هواداران تیم فوتبال پرسپولیس و مقایسه توانایی های وی با بهادرعبدی گفت: در این مورد اظهارنظری ندارم، بهتر است قضاوت را به مردم بسپاریم.

sentimental
02-11-2007, 21:42
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش برابر مس کرمان گفت: با اینکه در این دیدار به پیروزی رسیدیم اما هنوز نمی توانیم 90 دقیقه فوتبال بین المللی بازی کنیم.
به گزارش خبرنگار مهر، افشین قطبی که پس از پیروزی یک برصفر عصر امروز تیمش برابر مس کرمان در جمع خبرنگاران حاضر در ورزشگاه آزادی سخن می گفت ضمن بیان این مطلب افزود: خوشحالم که پرسپولیس توانست سه امتیاز دیگر را کسب کند. ما بازی سختی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم در دیداری دشوار به پیروزی برسیم.

وی در مورد گلزنی فاطمی گفت: فراز یکسال خوب تمرین کرد و خوشحالم که در این بازی توانست میوه تلاش و زحمتش را برداشت کند و با یک گلش سه امتیاز به پرسپولیس هدیه بدهد.

قطبی با تاکید بر وعده گذشته اش مبنی بر قهرمان کردن پرسپولیس خاطر نشان کرد: هر بازی در لیگ برای ما سخت است. تیم ها مقابل پرسپولیس انگیزه زیادی برای پیروزی دارند و می آیند تا امتیاز بگیرند. گرفتن هر امتیاز برای ما که می خواهیم قهرمان شویم با اهمیت است و امیدوارم بتوانیم با کسب امتیازات لازم به قهرمانی لیگ برسیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دلیل تعویض محمد نصرتی گفت: او در این دیدار اشتباهاتی در پاس دادن داشت که تشخیص دادیم تعویض شود و به جای او الونگ در پست دفاع آخر بازی کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال نیمکت نشینی نصرتی در بازی آینده وجود دارد گفت: هنوز هیچ تصمیمی در این مورد نگرفته ایم.

قطبی با بیان اینکه پرسپولیس هنوز فوتبال 90 دقیقه ای بین المللی بازی نمی کند خاطر نشان کرد: متاسفانه ما هنوز نمی توانیم این خواسته را برآورده کنیم. برخی اوقات 15 دقیقه و برخی اوقات بیشتر و حتی یک نیمه فوتبال بین المللی بازی می کنیم اما هنوز نمی توانیم 90 دقیقه بین اللملی بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان به بازی خوب مس کرمان اشاره کرد و گفت: آنها در این بازی فوتبال خوب و زیبایی را به نمایش گذاشتند و می توانستند به پیروزی برسند اما از موقعیت هایشان به درستی استفاده نکردند.

بردیا
02-11-2007, 21:42
خب.پرسپولیس در روزی که خوب نبود بازیو برد.ولی مطمئنم اگر توی اون صحنه ی تک به تک بازیکن مس خودخواهی نمیکرد و پاس میداد پرسپولیس گل رو خورده بود و دیگه نمیتونست ببره با اون وضع بازی.

sentimental
02-11-2007, 21:47
خب.پرسپولیس در روزی که خوب نبود بازیو برد.ولی مطمئنم اگر توی اون صحنه ی تک به تک بازیکن مس خودخواهی نمیکرد و پاس میداد پرسپولیس گل رو خورده بود و دیگه نمیتونست ببره با اون وضع بازی.

پرسپولیسم موقعیت داشت.
خلیلیم تک به تک داشت که گل نشد.
از این اتفاقات زیاد میفته .جدی نگیر!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجید فینا
02-11-2007, 23:04

MORINIO
02-11-2007, 23:05
به نظر من بازی چندان خوبی رو پرسپولی انجام نداد مخصوصا نیمه اول ولی با این بازی نه چندان خوب هم می تونست دو سه تا به مس کرمان بزنه. در ضمن مس فقط همون موقعیت تک به تک رو داشت و نتونست موقعیت دیگه ای روی دروازه پرسپولیس ایجاد کنه.

دم واعظی هم گرم:40:

:40::40::40::40:

MORINIO
02-11-2007, 23:07
در ضمن امتیازای پرسپولیس دو برابر اس تق لال شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجید فینا
02-11-2007, 23:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 07220602_L600.jpg

در حاشیه دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و مس کرمان

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و مس کرمان از هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر عصر امروز با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگارمهر، این دیدار در شرایطی برگزار شد که تیم فوتبال پرسپولیس از یازده دیدار گذشته 25 امتیاز کسب کرده بود و در صدر جدول رده بندی قرار داشت. حاشیه های بازی مس کرمان و پرسپولیس را در زیر می خوانید:

* افشین قطبی سرمربی پرسپولیس برای گرم کردن مردان اصلی اش دو تیم را به میدان فرستاده بود که یک تیم شامل بازیکنان ذخیره بود.

* مهدی واعظی به همراه حسن رودباریان وارد زمین شدند و به گرم کردن پرداختند که از میان این دو مهدی واعظی درون چارچوب قرار گرفت.

* علی گل تکین دستیار پیشین مصطفی دنیزلی با حضور در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.

* تا دقایقی قبل از شروع بازی طبقه اول ورزشگاه آزادی مملو از تماشاگر شده بود اما در طبقه دوم هیچ تماشاگری حضور نداشت و مشخص نبود به چه دلیلی اجازه ورود تماشاگران به نیمه دوم داده نشده بود.

* با نزدیک شدن به زمان آغاز دیدار مسئولان ورزشگاه آزادی یکی از درب های طبقه دوم ورزشگاه آزادی را بر روی تماشاگران باز کردند که در تصمیم تازه تماشاگران استقلال و مس کرمان تحت تدابیر انتظامی در جایگاه های ویژه مستقر شدند. اما با افزایش تعداد تماشاگران پرسپولیس این محدودیت برداشته شد.

* تماشاگران تیم فوتبال پرسپولیس در طول 90 دقیقه بازی تشویق تیمشان قطع نکردند و در پایان خوشحال ورزشگاه را ترک کردند.

* پیراهن بزرگی از کریم باقری با شماره 6 او در طبقه دوم ورزشگاه آزادی جلب توجه می کرد.

* شیث رضایی بازیکن کنار گذاشته پرسپولیس از روی سکوها این دیدار را تماشا کرد و در فهرست 18 نفره تیمش هم قرار نداشت.

* علیرضانیکبخت واحدی که مثل دیدارهای گذشته در دقایق پایانی تعویض شد با چهره ای گرفته زمین را ترک کرد و جایش را به فرزاد آشوبی داد.

* افشین قطبی و حبیب کاشانی در این دیدار بارها از سوی تماشاگران حاضر در ورزشگاه تشویق شدند.

MORINIO
02-11-2007, 23:24
من نمیدونم این نیکبخت چرا از تعویض شدنش ناراحت میشه:13:

اصلا خوب بازی نکرد و باید تعویض میشد

مجید فینا
02-11-2007, 23:26

مجید فینا
02-11-2007, 23:30

ramin1988
03-11-2007, 07:36
در روزی که بیشتر بازیکنا خوب بازی نکردن ولی خدا رو شکر که بازی با برد پرسپولیس تموم شد .:46:

sentimental
03-11-2007, 19:23
خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: حبیب کاشانی که به گفته خودش تنها 132 روز است مدیر ورزشی شده ، با توجه به حضور در یک باشگاه بزرگ و معمولا پر حاشیه در این مدت کوتاه عملکرد و اقدامات مثبتی داشته که بسیاری از مدیران باسابقه ورزش ایران نتوانسته اند در سالیان متمادی به موفقیت های او دست پیدا کنند.
حبیب کاشانی ، منتخب مردم پایتخت در دو دوره اخیر شورای شهر، درشرایطی وارد هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شد که خیلی ها او را مدیری غیر ورزشی نامیدند، انتصابش را سیاسی دانسته و انتقادات زیادی را نیز به حضور وی وارد کردند. اما با نگاهی به نتیجه گیری پرسپولیس و مقایسه با رقیب ها، عملکرد مدیرعامل فعلی باشگاه پرسپولیس در زمانی کمتر از پنج ماه، از او مدیری محبوب و موفق ساخته که حالا تیمش در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و برای هر بازی پرسپولیس هم بیش از 50 هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی می رود.

کاشانی در این مدت کوتاه برخی رسم های غلط را از فوتبال ایران پاک کرده ، بعد فرهنگی و اخلاقی را تقویت کرده و پایه گذار روش های جدید برای جذب اسپانسر و درآمدزایی در باشگاه شده است. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور در خبرگزاری مهر به سوالات فراوانی پاسخ داد که گزیده آن را می خوانید:

بی انصافی نمی کنم
اولین سوال مهر از حبیب کاشانی این است: این 132 روز در باشگاه پرسپولیس برای شما چگونه گذشت؟

کاشانی: من فکر نمی کنم این دوران برای من سخت گذشته باشد. اگر بگویم بد گذشته، بی انصافی است. آدم وقتی وظیفه ای را قبول می کند باید برای رضای خدا و مردم سعی کند آن را به نحو احسن انجام دهد. در این بین امکان دارد مشکلاتی به وجود آید، اما وقتی کار برای رضای خدا باشد خستگی ندارد.

چشم بسته کارم را شروع نکردم
مدیرعامل پرسپولیس که حالا دیگر با زیر وبم فوتبال بیشتر آشنا شده است ادامه می دهد: من زمانی که به پرسپولیس آمدم چشم بسته کار را شروع نکردم. می دانستم این تیم چقدر مشکل دارد، بدهی دارد، قهرمانی لیگ و جام حذفی را از دست داده و شرایطش کاملا بحرانی است. من و دیگر دوستان آمدیم که کاری انجام دهیم. در این بین حاشیه و مشکلات کم نیست اما کم لطفی است اگر بگوئیم خسته شدیم یا مشکلات به ما فشار آورده و...

باشگاه پرسپولیس در قراردادها برنده نبود
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص مشکلات عدیده این باشگاه گفت: زمانی که کار را شروع کردیم باشگاه مشکلات عدیده ای داشت. تعدادی از بازیکنان قراردادشان تمام شده بود و هنوز با بازیکنان تسویه حساب نشده بود، زمین تمرین نداشتیم. متاسفانه با بازیکنان قراردادهای بسته شده بود که قابل دفاع نبود و من حداقل در چند سال اخیر قراردادی ندیدم که باشگاه در آن برنده بوده باشد.

وی با تاکید براینکه در زمان حضورش درباشگاه پرسپولیس اصلاح قراردادها و حفظ منافع باشگاه در اولویت کارها قرار گرفته است، ادامه داد: متاسفانه این مورد طی چند سال گذشته از سوی باشگاه رعایت نشده است که سعی ما بر این بوده به نوعی این مشکل را برطرف سازیم.

پرسپولیس 3 زمین تمرین دارد
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اقداماتی که در این باشگاه طی دوران مدیریت وی صورت گرفته است، گفت: در یکی از مهمترین اقدامات با مساعدت رئیس جمهور و وزیر پیشین نفت تیم ما صاحب یک زمین تمرین مناسب شد. علاوه بر آن دو زمین شهدای شرکت واحد و غروی هم در اختیار باشگاه است تا تیم های مختلف از آن استفاده کنند.

در ثبت قراردادها حقوق باشگاه را در نظر می گیریم
حبیب کاشانی ادامه می دهد: امروز اگر قراردادی با بازیکنی منعقد شده حقوق باشگاه و حقوق افراد درنظر گرفته شده است. تا امروز تعهدات مالی باشگاه را انجام دادیم. امروز قراردادی که با اسپانسر بستیم مشخص است. رقم این قرارداد نسبت به فصل گذشته 2 برابر شده است. امسال با یک شرکت آلمانی قرارداد بستیم که در حدود 200 هزار دلار به ما مایحتاج ورزشی داده است. حالا دیگر مشکل سفرهای هوایی ما ، اسکان تیم در شهرستانها و ... حل شده است. امسال برای اولین بار با پیشکسوتان باشگاه قرارداد بستیم و به آنها به عنوان مربیان تیم های پایه حقوق و مزایا تعلق گرفته است. امروز تیم های پایه ما زمین دارند و چندین اتفاق مثبت دیگر که امسال رخ داده است.

منبع درآمد ثابت نداریم
حبیب کاشانی که مثل همه مدیران قبلی مشکل مالی را عمده ترین مشکل باشگاه پرسپولیس می داند از نداشتن منبع درآمد مشخص و تاثیر گذار گلایه می کند: امروز نداشتن منبع درآمد ثابت برای باشگاه پرسپولیس یک مشکل بزرگ است. نداشتن یک ورزشگاه اختصاصی، استفاده نکردن از حق پخش تلویزیونی، نداشتن امتیاز فروش بلیت و... از مهمترین مشکلات ما و دیگر باشگاه هاست.

تیم پرسپولیس را به باشگاه تبدیل می کنیم
کاشانی همچون دیگر مدیران ورزشی کشورمهمترین آرمان خود را تبدیل تیم پرسپولیس به باشگاه عنوان کرد و افزود: سعی ما بر این است که از چارچوب تیم پرسپولیس خارج شویم و به باشگاه تبدیل شویم و تیم های مختلف را تحت پوشش خود بگیریم. می دانیم که در این راه کار سختی پیش رو داریم اما باید تلاش کنیم تا به خواسته مان برسیم.

به جای استفاده از منابع دولتی بهتر است خودکفا شویم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص مهمترین اقدامات این باشگاه در جهت استفاده از حق پخش تلویزیونی مسابقات گفت:من شنیدم که اقداماتی در این مورد صورت گرفته و آقای هاشمی رفسنجانی دستوراتی داده اند و مدیر صداوسیما وقت هم قول همکاری داده اند. باید تلاش کنیم که در یک نشست چند جانبه و تعامل این مسئله را حل کنیم و منافعی را برای باشگاه ها ایجاد سازیم. به نظر من باشگاه ها باید به جای استفاده از منابع دولتی بهتر است خودکفا عمل کرده و با برنامه ای منظم بودجه لازم را تهیه کند. یکی از راهکار های رسیدن به این هدف استفاده از حق پخش تلویزیونی است که ما و دیگر باشگاه های درصدد رسیدن به حقوق خود در این زمینه هستیم.

باری برای مدیران آینده نمی گذاریم
کاشانی در پاسخ به این پرسش که "آیا توانایی را دارید که از دوران مدیریت خود ثمراتی خوب به یادگار بگذارید؟"، گفت: ما در ابتدای حضور در باشگاه پرسپولیس یک قولی به خود دادیم که زمان جدایی از این باشگاه باری را برای مدیر بعدی نگذاریم. همه اقداماتی هم که انجام می دهیم در همین راستاست.

نمی خواهم گذشته را شخم بزنم
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از پرداختن به چگونگی حضور خود در این باشگاه و مسائلی که پیرامون آن به وجود آمد، خودداری کرد و گفت: من عادت ندارم گذشته را شخم بزنم و به عقب بازگردم . این سئوال می تواند حاشیه ایجاد کند و اتفاقات گذشته را زنده کردن به نفع پرسپولیس و ورزش نیست. بهتر است از کنار آن بگذریم و به جلو نگاه کنیم. ببینیم پرسپولیس کجا هست، چه می خواهد و آینده اش چیست .

هر وقت بگویند، می روم
حبیب کاشانی خودش را سرباز این نظام می داند و معتقد است در هر لباسی باید به مردم خدمت کرد. او می گوید: هر وقت بگویند هر جا برو کار خودم را می کنم. من از قدیم هیچ وقت وارد حاشیه نشدم. در 4 سال اول شورای شهر حتی یکبار تلویزیون نرفتم، درهیچ خبرگزاری پا نگذاشتم. تا زمانی که سخنگو نبودم از گفتگو با خبرنگاران اجتناب می کردم اما وقتی هیئت مدیره باشگاه این وظیفه را برعهده من گذاشت، مجبورم در حیطه انجام وظیفه درتعامل با خبرنگاران باشم. الان هم برای جدایی از باشگاه مشکلی ندارم و هر وقت بگویند 10 دقیقه بعد باشگاه را تحویل می دهم.

خیلی از ضربات پرسپولیس به بیادی خورد
کاشانی درپاسخ به این پرسش که "چرا نقش بیادی در فعالیت های اخیر باشگاه کمرنگ شده است؟"، گفت: بیادی دوست 27 ساله من است. ما در یک محله زندگی می کنیم، در یک مدرسه باهم کار می کردیم، در یک پایگاه بسیج حضور داشتیم و همیشه باهم بودیم. قدمت دوستی ما زیاد است. البته ایشان استاد من است و من شاگردشان هستم. در حال حاضر هم آقای بیادی در باشگاه حضور دارد. در یک برهه زمانی فعالیت ایشان چشمگیرتر بود و خیلی از ضربات و مشکلات به ایشان خورد تا ما به کارمان برسیم. جا دارد از زحمات وی تشکر کنم چرا که در ابتدای کار بار سخنگویی را بر دوش کشید.

بانک های دولتی برای پرسپولیس حساب باز نمی کنند
وی در ادامه از کمک هایی که در زمان مدیریت محمد انصاری فرد به باشگاه پرسپولیس شده بود، یاد کرد و در پاسخ به این پرسش که چرا کمک های دولت در اختیار این باشگاه قرار نمی گیرد، گفت: با توجه به حجم مطالبات باشگاه پرسپولیس بانک های دولتی برای این باشگاه حساب باز نمی کنند. خود باشگاه هم مایل نیست این کار صورت پذیرد چون طلبکارها می توانند با حکم دولتی ازحساب باشگاه برداشت کنند.

به یک بانک یک میلیارد تومان بدهکاریم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه از بدهی یک میلیارد تومانی این باشگاه به یکی از بانک های دولتی خبرداد و افزود: در زمان مدیران پیشین باشگاه وامی 600 میلیون تومانی ازیکی از بانک های دولتی دریافت شده است که به علت عدم پرداخت به موقع اقساط، رقم بدهی به یک میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر پرونده این بدهی باز است و سعی داریم به نحوی آن را تعدیل کنیم.

حضور سعیدلو پشتوانه ای قوی برای ماست
وی حضورعلی سعیدلو معاون اجرایی رئیس جمهور درهیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را مغتنم خواند و گفت: امکان اینکه آقای سعید لو مستقیم به تیم کمک کند نیست اما حضور و ارتباط ایشان با دولت برای هرباشگاه پشتوانه ای قوی به شمار می آید. البته ایشان در دوران مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس توانسته بود کمک هایی برای باشگاه بگیرد.

بدهی ها تعیین تکلیف می شود
کاشانی در خصوص برگزاری مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس، گفت: من در آخرین جلسه هیئت مدیره رقم تقریبی بدهی ها را به آقای سعیدلو و دیگراعضا هیئت مدیره باشگاه ارائه کردم. باید ایشان با آقای علی آبادی هماهنگی های لازم را به عمل آوردند که بتوانیم مجمع عمومی باشگاه را که پس از سال 82 تا به امروز تشکیل نشده است را برگزار کنیم. قطعا در مجمع عمومی باشگاه برای بدهی ها تعیین تکلیف می شود. منظور من از تعیین تکلیف بدهی صحت و سقم و یا نحوه پرداخت آن است. باشگاه پرسپولیس 12 میلیارد تومان بدهی دارد که تمام تلاش ما این است با تشکیل مجمع این بدهی ها را در دوران مدیریت خود به صفر برسانیم تا باشگاه روند عادی اش را دنبال کند.

طرح علی آبادی مشکلات مالی ما را برطرف می کند
وی با استقبال از طرح ویژه محمد علی آبادی در استفاده از پتانسیل هواداران برای حل مشکلات مالی، افزود: ریاست سازمان تربیت بدنی طرح بسیار خوبی را برای کمک به باشگاه استقلال و پرسپولیس ارائه کردند که اگر این طرح درست پیش برود در مدت زمان مدیریت خود می توانیم مشکلات را برطرف کرده و بدهی ها را پرداخت کنیم. آقای علی آبادی طرحی داده که قرار است یک کار گروه متشکل از نمایندگان باشگاه های استقلال و پرسپولیس چگونگی اجرای آن را بررسی کرده و نسبت به عملیاتی شدن آن اقدام کنند.

برنامه نباشد رقم بدهی ها افزایش می یابد
وی درباره چگونگی کاهش میزان بدهی های باشگاه پرسپولیس گفت: اگر برنامه نباشد طبیعی است که رقم بدهی ها افزایش پیدا می کند. اگر در ابتدای سال مدیران باشگاه برنامه کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت را تعیین و به تصویب سازمان برسانند دیگر نمی توانند سلیقه ای عمل کنند و مجبورند در چارچوب برنامه ای که به تصویب سازمان رسیده هزینه کند. آنها اگرهم غیر از این عمل کنند، کارشان تخلف محسوب شده و مشمول پیگیری قانونی است. به همین خاطر مدیران باشگاه سعی می کنند در چارچوب برنامه و قانون گام بردارند.

تکلیف "پرسپولیس" یا "پیروزی" را مشخص می کنیم
هواداران پرسپولیس هنوز نمی دانند نام باشگاه شان "پیروزی" است یا "پرسپولیس"؟، کاشانی در این باره می گوید: در اساسنامه نام باشگاه نوشته شده است: "باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی داخل پرانتز پرسپولیس." در این رابطه اگر قرار باشد نام باشگاه تغییر کند لازم است که اساسنامه آن اصلاح شود. اساسنامه پیش بینی لازم را در این خصوص دارد. شاید یک روز به صورت فراخوان از هواداران بخواهیم که نام مورد علاقه خود را بگویند و براین اساس یکی از نام های "پیروزی" یا "پرسپولیس" را انتخاب کنیم.

تمام مطالبات بازیکنان پرداخت شده است
حبیب کاشانی در ادامه گفتگوی خود با گروه ورزشی خبرگزاری مهر تاکید می کند که پرسپولیس این فصل به تعهدات مالی خود عمل کرده است و بازیکنان طلبی از باشگاه ندارند: در فصل جدید تمام تعهدات باشگاه به بازیکنان و مربیان پرداخت شده و حتی از برنامه خود پیش هم هستیم. امیدواریم بتوانیم این روند را تا پایان فصل حفظ کنیم.

کاشانی در پاسخ به این سئوال که چطور هزینه های خود در فصل جاری را تامین کرده اید، گفت: تا به امروز نیازهای مالی تیم را با دریافت رقم قرارداد از حامی مالی باشگاه، کمک های افراد حقیقی و حقوقی و آخرین کمک سازمان تربیت بدنی مرتفع کرده ایم.

پاسخگویی به ابهامات حضور قطبی
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به اتهاماتی که به افشین قطبی و مسائل جانبی حضور وی در ایران وارد می شود هم اشاره کرد و برای همیشه وضعیت سرمربی تیم فوتبال این باشگاه را مشخص کرد: اجازه بدهید یک واقعیت را بگویم. اگر من که در خارج از کشور هستم احساس کنم خودم مشکلی دارم حتما از آمدن به داخل کشور امتناع می کنم. در مورد قطبی هم این امر صادق است. اما متاسفانه یک عده منافع شان از این حضور به خطر افتاده و چنین مسائلی را مطرح می کنند. روزی که تصمیم گرفتیم از قطبی استفاده کنیم دو هدف داشتیم. اول دنبال کادر فنی ایرانی بودیم و استفاده از توانمندی و دانش یک مربی واجد شرایط ایرانی را می پسندیدیم که در این میان قطبی به دانش روز دنیا آگاهی دارد. تجربیات خوبی هم دارد. مهمتر ازهمه ایرانی است و ایران را دوست دارد و با تمام وجود برای خدمت آمده است. از دانش ایشان استفاده می کنیم و از حضورش در پرسپولیس خوشحالیم. ایشان با کمترین حاشیه کار کرده اند و یک آدم حرفه ای و آشنا به وظایفش است. بدون حاشیه فقط و فقط کار خودش را می کند. امیدوارم مدت حضورایشان در ایران بیشتر از یک سال باشد و ما کماکان از دانش او در کنار خود استفاده کنیم. آنهایی هم که می خواهند حاشیه سازی کنند و او را به مسئولان گذشته نسبت دهند خیالشان راحت باشد که قطبی آن آدمی نیست که آنها فکر می کردند. این قطبی با فردی که مورد نظر آنهاست کاملا فرق می کند.

قطبی را به تیم ملی می دهیم
حبیب کاشانی همچنان از سرمربی پرسپولیس حمایت می کند. اما زمانی که پای منافع ملی به میان می آید حاضر است به خاطر تیم ملی از پرسپولیس بگذرد. او در مورد حضور قطبی در تیم ملی می گوید: منافع ملی برای ما ارجح است و اگر باشگاه احساس کند که حضور قطبی می تواند به تیم ملی کمک کند از کمک کردن دریغ نخواهد کرد. سربلندی و به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی وظیفه هر فرد ایرانی است و مطمئن باشید اگر نیاز باشد قطبی را به تیم ملی خواهیم داد.

لطف خدا پرسپولیس را صدرنشین کرده است
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تشکر از کادر فنی و بازیکنان تیمش، صدرنشینی این تیم را لطف خدا می داند: ما خودمان قبول داریم که ممکن است بهترین تیم حال حاضر ایران از همه جهات نباشیم. اما به لطف خدا در این مدت خوب نتیجه گرفته ایم و صدرنشین هستیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و پرسپولیس بتواند خواسته میلیونها هواداراش را عوض کند.

با فوتبال به بهشت می رویم
حبیب کاشانی در پایان گفتگو با مهر خوشحالی مردم را لذتی می داند که با هیچ چیز قابل قیاس نیست. او حتی زمانی که یکی از روزنامه ها قصد چاپ کاریکاتورش را داشت در صورتی اجازه چاپش را داد که چند نفر را بخندند. کاشانی از خوشحالی هواداران هم می گوید: رضای خدا هم در خوشحال کردن بندگان خدا است. من بارها به بازیکنانم گفته ام که با فوتبال می توانیم به بهشت برویم. به این مورد اعتقاد دارم. زمانی که ما نتیجه می گیریم و میلیونها هوادار پرسپولیس خوشحال می شوند نهایت لذت من است. چه لذتی بیشتر از این است که شما بتوانی با خوشحال کردن مردم رضای خدا را بدست بیاورید.

هواداران بدانند پس از مرگ یکی به سراغشان می رود
باشگاه پرسپولیس بعد از حضور حبیب کاشانی مسائل فرهنگی را پررنگ تر از قبل پیگیری می کند. حضور کاشانی و اعضای باشگاه در منزل هواداری که در دربی 63 جانش را از دست داد از جمله این فعالیت های مثبت و ماندگار بود. کاشانی در این مورد می گوید: این کوچکترین کاری بود که باید می کردیم. وظیفه ما بود به منزل این هوادار برویم و به خانواده اش تسلیت بگوییم. فرقی هم نمی کند استقلالی باشد یا پرسپولیسی. با این کار هواداران پرسپولیس اطمینان خطار پیدا می کنند که به خطار تیمی جانشان را به خطر می اندازند که بعد از مرگشان یکی سراغ خانواده شان می رود و یادش را گرامی می دارد. امیدوارم همه ما بتوانیم در بحث های فرهنگی از یکدیگر سبقت بگیریم و دست ورزشکاران از کار افتاده وبی بضاعت را بگیریم.

sentimental
03-11-2007, 20:10
دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: بسيار خوشحالم از اين بابت كه دروازه واعظي در ديدار مقابل مس كرمان بسته ماند و پرسپوليس گلي را دريافت نكرد.
حسن رودباريان در گفت‌وگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) خاطرنشان كرد: هوشياري واعظي در خروج از دروازه مدافعين در عمل دفع توپ موجب شد كه مقابل حريف بهترين عملكرد را داشته باشيم و آنها نتوانند كاري از پيش ببرند.
وي اضافه كرد: مس كرمان كه فرهاد كاظمي را روي نيمكتش داشت با ارائه يك بازي سراسر هجومي آمده بود كه حداقل امتياز را در ورزشگاه ازادي كسب كند و دست خالي تهران را ترك نكند، اما اقتدار پرسپوليس از اين مسائل جلوگيري كرد و تمام امتيازات به حساب ما واريز شد.

sentimental
03-11-2007, 20:12
مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: به جاي فكر كردن به آقاي گلي، براي ساير بازيكنان فضاسازي مي‌كنم و با مشغول كردن چند بازيكن به خودم، آنها را در موقعيت گلزني قرار مي‌دهم.
محسن خليلي در گفت‌وگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) خاطرنشان كرد: اين وظيفه يك مهاجم است كه علاوه بر گلزني چنين كارهايي را نيز انجام بدهد و تنها نبايد همه چيز را به نام خودش تمام كند.فكر مي‌كنم به خاطر همين موضوع باشد كه كمتر فرصتي براي گلزني به دست مي‌آورم.

وي اضافه كرد: خوشخبتانه پرسپوليس مقابل مس كرمان با وجود پيروزي تك گلي كه منجر به پيروزي‌اش شد، توانست تمام خواسته‌هاي كادرفني را به اجرا بگذارد و نشان بدهد براي هر ديداري يك تاكتيك خاصي را دنبال مي‌كند.

برخلاف عده‌اي كه معتقد هستند پرسپوليس تنها به سانتر از جناحين و ضربات سر بازيكنان خود در محوطه جريمه دل خوش كرده نشان داديم با همان سيستم 1-3-2-4 هم در زمين تغيير شيوه مي‌دهيم و مي‌توانيم بهتر كار كنيم.

خليلي از اظهار لطفي كه علي دايي سرمربي سايپا نسبت به وي داشته و گفته با رفتن اين بازيكن از وجود يك گلزن حرفه‌اي محروم شديم تأكيد كرد: در زمان قهرماني سايپا، علي دايي كمك‌هاي رنحي و رواني زيادي به من كرد كه بتوانم در مواقع ضروري براي تيم مثمرثمر واقع شوم و با گل‌هاي حساس به اين هدف نزديك‌تر بشوم. در واقع دايي نقش بسزايي در بالندگي محسن خليلي داشت و من خودم را به او مديون مي‌دانم و اميدوارم كه سايپا هر چه زودتر با هدايت او به جايگاه اصلي‌اش راه پيدا كند.

sentimental
03-11-2007, 20:13
تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی یک بر صفر برابر مس کرمان رکورد شکست ناپذیری یک تیم در لیگ حرفه ای ایران را شکست.
به گزارش خبرگزاری مهر، پیروزی پرسپولیس برابر مس کرمان تعداد پیروزی های متوالی این تیم را در لیگ حرفه ای به 22 بازی رساند. پرسپولیس حالا رکورد گذشته را که با 21 بازی در اختیار تیم سایپا بود به این ترتیب شکسته است.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر برابر مس کرمان به پیروزی یک برصفر رسید. این تیم فصل گذشته نیز با مصطفی دنیزلی دیدارهای پایانی لیگ برتر را با پیروزی و بدون شکست پشت سرگذاشت. پرسپولیس در حال حاضر با 28 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

sentimental
03-11-2007, 22:23
حکم کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در خصوص شیث رضایی صادر شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس کمیته انضباطی باشگاه عصر شنبه تشکیل جلسه داد و در خصوص مصاحبه های شیث رضایی که باعث خدشه دار شدن موقعیت باشگاه در رسانه های عمومی شد رأی خود را صادر کرد.

براساس این حکم که پس از استماع گزارش ها و دفاعیات شیث رضایی صادر شد، این بازیکن به پرداخت 5میلیون تومان جریمه نقدی و محرومیت از دوبازی از تاریخ ابلاغ حکم محکوم شد.

به این ترتیب این بازیکن در بازی های هفته سیزدهم و چهاردهم تیم پرسپولیس در برابر تیم های شیرین فراز و سایپا غائب خواهد بود.

Gabana
03-11-2007, 22:35
حکم کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در خصوص شیث رضایی صادر شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس کمیته انضباطی باشگاه عصر شنبه تشکیل جلسه داد و در خصوص مصاحبه های شیث رضایی که باعث خدشه دار شدن موقعیت باشگاه در رسانه های عمومی شد رأی خود را صادر کرد.

براساس این حکم که پس از استماع گزارش ها و دفاعیات شیث رضایی صادر شد، این بازیکن به پرداخت 5میلیون تومان جریمه نقدی و محرومیت از دوبازی از تاریخ ابلاغ حکم محکوم شد.

به این ترتیب این بازیکن در بازی های هفته سیزدهم و چهاردهم تیم پرسپولیس در برابر تیم های شیرین فراز و سایپا غائب خواهد بود.

ممنون ..
اميدوارم بعد از پايان محروميت ديگه مشكلي نباشه و شيث هم همون بازيكن خوب پرسپوليس باشه .
واقعا در بازي با مس عدم حضور شيث مشهود بود. خصوصا اينكه هواداران هم ديگه كم آوردن و حسابي تشويقش كردن ..

ElmO
04-11-2007, 00:29

حیف شد ... بازی با سایپا خیلی لازمش داریم .
این عبدیه اصلا در حد پرسپولیس نیست .

بازی مس خیلی سخت بود . فقط هم به خاطر تفکر
کاظمی بود . مثل رافا بنیتز ، یه بازی تخریبی رو انجام
میداد . بازی رو خوب بسته بود .
ولی خوب خدا رو شکر که بردیم ...

فقط هم کمک و تشویق هوادارا بود .
فکرشو بکنید اگه بازی بدون تماشاگر بود ...

دستشون درد نکنه که هربازی ، ورزشگاه رو تقریبا پر
میکنن . حداقل 70 هزار نفر میان . واقعا عالیه .

یا حق

mehdi30nema
04-11-2007, 07:40
به نظر من كه خوب شد چون شيث خيلي مغرور شده بود .

mansour 64
04-11-2007, 09:53
حیف شد ... بازی با سایپا خیلی لازمش داریم .
این عبدیه اصلا در حد پرسپولیس نیست .

بازی مس خیلی سخت بود . فقط هم به خاطر تفکر
کاظمی بود . مثل رافا بنیتز ، یه بازی تخریبی رو انجام
میداد . بازی رو خوب بسته بود .
ولی خوب خدا رو شکر که بردیم ...

فقط هم کمک و تشویق هوادارا بود .
فکرشو بکنید اگه بازی بدون تماشاگر بود ...

دستشون درد نکنه که هربازی ، ورزشگاه رو تقریبا پر
میکنن . حداقل 70 هزار نفر میان . واقعا عالیه .

یا حق

کاملا با شما موافقم. عبدی نه تنها در حد پرسپولیس نیست بلکه اصلا در حد لیگ برتر نیست. شیث بدون شک الان بهترین پیستون راست لیگ برتره. خدا کنه زودتر به تیم برگرده.
تبریک هم میگم یه همه بخاطر برد پرسپولیس. پیش به سوی قهرمانی

Gabana
04-11-2007, 13:37
تيم فوتبال پرسپوليس با پيروزي يک بر صفر برابر مس کرمان رکورد شکست ناپذيري يک تيم در ليگ حرفه اي ايران را شکست.
اين تيم که در 10 بازي آخر خود در ششمين دوره ليگ برتر طعم شکست را نچشيده بود، با پيروزي برابر مس کرمان در هفته دوازدهم ليگ هفتم تعداد بازيهاي بدون شکست متوالي اش را به عدد 22 رساند تا به اين ترتيب رکورد شکست ناپذيري در ليگ برتر را که تا پيش از اين با 21 بازي در اختيار سايپا بود، بشکند.
آخرين باري که پرسپوليس در ليگ برتر باخت روز يکشنبه 6 اسفند 1385 بود. قرمزها آن روز در هفته بيستم ليگ برتر با نتيجه عجيب 4 بر 3 مغلوب پيکان شدند.

Gabana
04-11-2007, 13:51

مجید فینا
04-11-2007, 22:16

hamkar1981
05-11-2007, 13:43
کاملا با شما موافقم. عبدی نه تنها در حد پرسپولیس نیست بلکه اصلا در حد لیگ برتر نیست. شیث بدون شک الان بهترین پیستون راست لیگ برتره. خدا کنه زودتر به تیم برگرده.
تبریک هم میگم یه همه بخاطر برد پرسپولیس. پیش به سوی قهرمانی
بايد به بازيكن جديد بها داد
همين شيث هم بازيكن بزرگي نبود و تمام بزرگيشو مديون پرسپوليس

مجید فینا
05-11-2007, 22:38
اعتراض باشگاه پرسپوليس به نحوه‌ي قرعه‌کشي جام حذفي

روابط عمومي باشگاه پرسپوليس با صدور بيانيه‌اي نسبت به نحوه‌ي قرعه‌کشي بازي‌هاي جام حذفي کشور اعتراض کرد.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، در اين بيانيه آمده است: با توجه به اين که قرعه‌کشي مسابقات جام حذفي کشور از اهميت ويژه‌اي برخوردار است و براي تضمين سلامت نتايج اين قرعه‌کشي حضور نمايندگان باشگاهها به ويژه باشگاههاي حاضر در ليگ برتر ضروري به نظر مي‌رسد، متأسفانه در عمل، اين امر صورت نگرفته است.

باشگاه پرسپوليس در حالي از طريق خبرگزاري‌ها نسبت به زمان، حريف و محل برگزاري اولين بازي خود در جام حذفي مطلع شده است که نه تنها از نماينده باشگاه براي حضور در مراسم قرعه‌کشي دعوت به عمل نيامده است که چگونگي، نحوه و زمان اين قرعه‌کشي نيز به اطلاع باشگاه نرسيده است.

به هر صورت نتيجه اين قرعه‌کشي نيز مناسب با زمان بازيهاي ليگ برتر نيست و تيم پرسپوليس در شرايطي در روز پنجشنبه مورخ اول آذر ماه بايد در ورزشگاه تختي آبادان به مصاف تيم صنعت نفت اين شهر برود که به فاصله 3 روز بعد از اين مسابقه بايد در چارچوب مسابقات ليگ برتر و براي رويارويي با تيم برق شيراز عازم اين شهر شود.

از آنجايي که هدف باشگاه پرسپوليس کسب نتايج مطلوب و قهرماني و کسب هر دو جام حذفي و ليگ برتر کشور است، اين باشگاه حق خود را براي پيگيري قانوني اين موضوع، بر خود محفوظ مي‌داند

مجید فینا
05-11-2007, 22:39
کاروان تیم فوتبال ساعت 20:30 دقیقه چهارشنبه از فرودگاه مهرآباد به کرمانشاه پرواز خواهد کرد.

به گزارش خبرنگارمهر، تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر به کرمانشاه دوجلسه تمرین را طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در تهران برگزار می کند و ساعت 30/20 چهارشنبه، تهران را به مقصد کرمانشاه را ترک خواهد کرد.

برپایه این گزارش، پرسپولیس پس از ورود به کرمانشاه در هتل آزادی این شهر مستقر خواهد شد و پس از پایان دیدار با شیرین فراز، ساعت 20 پنجشنبه شب، به تهران باز می گردد.

تاریخ پرسپولیس
کرمانشاه از جمله شهرهایی است که می‌توان آن را شهر پرسپولیسی‌ها قلمداد کرد. ارتباط‌های تاریخی بین بناهای بیستون و تخت جمشید که بیانگر شکوه، آزادگی، انسان‌دوستی و خداپرستی ایرانیان بوده، تا امروز ادامه داشته است.

هواداران پرسپولیس در این شهر هم در آستانه عزیمت سرخپوشان به کرمانشاه، برای ورود تیم محبوب خود لحظه‌شماری می‌کنند. حضور پرسپولیس در کرمانشاه برای نخستین مرتبه، این هیجان ها را به اوج خود رسانده است.

تماشای بازی های دسته اول
جذب نفراتی موثر و با آتیه از لیگ در ابتدای فصل باعث شده است مسئولان و مربیان پرسپولیس بازی های لیگ یک را از نزدیک تماشا کنند که بر این اساس حمید استیلی بازی عصر امروز استیل آذین با نیروی زمینی را از نزدیک تماشا کرد.

فیلم‌های آموزشی برای تیم‌های پایه
علیرضا مرزبان کمک مربی پرسپولیس اخیرا فیلم‌های آموزش فوتبال را در قالب چند Dvd از آلمان دریافت کرده است و قصد دارد بعد از تکثیر و دسته‌بندی، آنها را در اختیار مربیان تیم‌های پایه پرسپولیس بگذارد تا در جریان آخرین مسائل مطرح شده در دنیای فوتبال قرار بگیرند.

مجید فینا
05-11-2007, 22:43
گزارش تصویری / دیدار تیمهای فوتبال استیل آذین و نیروی زمینی تهران

sentimental
05-11-2007, 22:46
کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس در پی درخواست کتبی شیث رضایی، محرومیت دو جلسه ای این بازیکن را بخشید تا وی از هفته سیزدهم برای سرخپوشان به میدان برود.
به گزارش خبرنگار مهر، پس از اعلام حکم کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس مبنی بر دو جلسه محرومیت این بازیکن در هفته‌های سیزدهم و چهاردهم لیگ برتر و نیز پنج میلیون تومان جریمه نقدی، مدافع تیم پرسپولیس طی درخواستی کتبی از کمیته استیناف باشگاه، خواستار کاهش محرومیت خود شد.

برپایه این گزارش، پس از درخواست شیث رضایی، کمیته استیناف باشگاه با حضور حبیب کاشانی مدیرعامل، حسن بیادی عضو هیئت مدیره و سرپرست باشگاه تشکیل جلسه داد و پس از بررسی موضوع، دو جلسه محرومیت این بازیکن را مشمول بازی‌های تیم پرسپولیس با تیم‌های ملوان و مس کرمان که در هفته‌های گذشته انجام شد، دانست.

به این ترتیب و در صورت صلاحدید کادر فنی تیم پرسپولیس، شیث رضایی می‌تواند از بازی هفته سیزدهم قرمزپوشان پایتخت را برابر شیرین‌فراز کرمانشاه همراهی کند اما جریمه نقدی این بازیکن پابرجاست.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران پنجشنبه هفته جاری و در چارچوب هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر، درشهرکرمانشاه به مصاف تیم شیرین‌فراز می‌رود.

sentimental
05-11-2007, 22:48
تیم فوتبال پرسپولیس پیش از پرواز به کرمانشاه و بازی با تیم شیرین‌فراز دو جلسه تمرین دیگر را نیز در برنامه خود دارد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، براساس برنامه کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس بازیکنان این تیم صبح سه‌شنبه و عصر چهارشنبه در زمین چمن مجموعه نفت تهرانسر حضور می‌یابند و زیر نظر مربیان تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

تمرین صبح سه‌شنبه از ساعت 30/10 و تمرین عصر چهارشنبه از ساعت 17 و به مدت یک ساعت انجام خواهد شد.

کاروان تیم پرسپولیس برای بازی با تیم فوتبال شیرین‌فراز کرمانشاه در جریان بازی‌های هفته سیزدهم لیگ برتر چهارشنبه‌شب با پرواز چارتر تهران را به مقصد کرمانشاه ترک خواهند کرد.

sentimental
05-11-2007, 22:49
شیث رضایی: همه وجودم را برای پرسپولیس می‌گذارم
شیث رضایی، مدافع تیم پرسپولیس پس از رفع محرومیت‌اش توسط کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس، از بلندنظری و حسن نظر مسوولان باشگاه تشکر کرد و گفت: با تمام وجود در اختیار تیم پرسپولیس هستم.

رضایی پس از اعلام نظر کمیته استیناف باشگاه به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: مطمئن باشید پس از این هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و طبق نظر کادر فنی با تمام وجود در تمرینات شرکت خواهم کرد و استارت خود را برای به دست آوردن پیراهن ثابت تیم ملی کشورم خواهم زد.

مدافع تیم پرسپولیس با اشاره به انگیزه بالای خود برای رسیدن به پیراهن تیم ملی تصریح کرد: در این راه به کمک مربیان پرسپولیس و مدیریت این تیم از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

رضایی ضمن تشکر از بلندنظری مسوولان باشگاه و کمیته استیناف گفت: اگر در بازی با شیرین‌فراز به من فرصت بازی داده شود، تمام تلاشم را برای موفقیت تیم محبوبم می‌کنم و باز هم پاس گل خواهم داد.

sentimental
05-11-2007, 22:49
افشین پیروانی مربی تیم ملی و پیشکسوت خوش‌نام پرسپولیس در مورد عملکرد پرسپولیسی‌ها در فصل جاری طی گفت‌وگویی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اینچنین اظهار نظر نمود: به اعتقاد بنده مهم کسب امتیازات کافی و داشتن شخصیت لازم جهت صدرنشینی و کسب قهرمانی می‌باشد که پرسپولیس در میدان عمل ثابت کرده هدف مشخصی را دنبال می‌کند وگرنه بچه‌ها در فصل قبل نیز در بسیاری اوقات بازی‌های تماشاگرپسندی ارائه می‌دادند اما قادر به جمع‌آوری امتیازات لازم نبودند.

پیروانی گفت: به همین منظور با این نظریه که برخی از کارشناسان معتقدند پرسپولیس در این فصل بازی‌های زیبایی انجام نمی‌دهد موافق نیستم زیرا از تیم برنده نباید انتقاد کرد و مطمئن باشید در سال‌های آینده کسی توجه به این ندارد که پرسپولیس در چه شرایط و با چه عملکردی در مستطیل سبز صاحب جام قهرمانی شد مطمئنا همه می‌گویند پرسپولیس قهرمان مطلق و بلامنازع هفتیمن دوره لیگ برتر شد و با اقتدار راهی مسابقات جام قهرمانان باشگاه‌های آسیا شد.

مربی تیم ملی اظهار داشت: نکته بعدی به صحبت‌هایی که هرازگاهی در رسانه‌های گروهی در مورد عملکرد خط دفاعی می‌شود مربوط می‌گردد که بنده اعتقاد دارم تیمی که با سیستم هجومی و با شهامت مقابل حریفان صف‌آرایی می‌کند طبیعی است که هرازگاهی روی ضدحملات در خط دفاعی دچار مشکل شود.

وی در پایان نیز به وضعیت مطلوب بدنی بچه‌ها باید اشاره کنم و شخصا اعتقاد دارم که پرسپولیس تا این لحظه مشکل بدنی نداشت زیرا وقتی تیمی طی چند هفته اخیر در سه بازی مقابل ذوب‌آهن، استقلال تهران، استقلال اهواز و مس کرمان در دقایق پایانی حاکم بر میدان می‌شود و گلزنی می‌کند به لحاظ آمادگی بدنی نباید از آن ایراد گرفت.

sentimental
05-11-2007, 22:51
بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه پرسپولیس در شب شهادت رئیس مذهب شیعه، حضرت امام جعفر صادق(ع) در آستان مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی حضور یافتند .

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ظهر امروز و پس از پایان تمرینات نوبت صبح، بازیکنان و کادر فنی این باشگاه با یک دستگاه اتوبوس به حرم حضرت عبدالعظیم(ع)رفتند و قبور مطهر این آستان را زیارت کردند .

بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس پس از اقامه نماز ظهر در مراسم عزاداری شرکت کرده و پس از آن نیز نهار را میهمان دارالضیافه آستان مطهر بودند و با غذای حضرتی از آنها پذیرایی شد .

حاشیه‌ها :

* حبیب کاشانی مدیرعامل و حسن بیادی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نیز بازیکنان و کادر فنی این تیم را در زیارت آستان حضرت عبدالعظیم همراهی می‌کردند .

* افشین قطبی، علیرضا مرزبان و الونگ‌‌ الونگ برای اولین‌بار بود که در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی حضور می‌یافتند و آستان مطهر ایشان را زیارت می‌کردند .

* در حالی که بعضی‌ها از حضور الونگ الونگ، هافبک-مدافع پرسپولیس در حرم مطهر تعجب کرده بودند، اما این بازیکن به محض رسیدن به صحن داخلی حضرت عبدالعظیم زانو زد و دقایق زیادی را مشغول دعا و راز و نیاز بود. صحنه زانو زدن الونگ و انجام مراسم مذهبی خاص از سوی این بازیکن توجه حاضران در صحن مطهر را به خود جلب کرده بود .

* مهدی واعظی، علیرضا نیکبخت‌واحدی، فرشید کریمی، عباس آقایی و مسعود زارعی بازیکنانی بودند که به دلیل مشکلات شخصی و با اجازه کادر فنی در این مراسم حضور نداشتند .

* حضور در دارالضیافه آستان مطهر و پذیرایی شدن با غذای حضرتی به شدت با استقبال بازیکنان پرسپولیس مواجه شده بود به‌طوری که عده‌ای از بازیکنان مقداری از غذای تبرکی را برای خانواده و یا مریض‌های سفارش‌شده در خانواده خود می‌بردند .

* علی‌رغم اینکه بازیکنان پرسپولیس هر کدام با خودروهای شخصی در تمرین حضور پیدا می‌کنند، پس از پایان تمرینات به صورت دسته‌جمعی و توسط یک دستگاه اتوبوس که در محل تمرین حضور یافته بود به پابوس حضرت عبدالعظیم رفتند. بازیکنان پرسپولیس پس از پایان مراسم به ورزشگاه نفت تهرانسر برگشتند و با خودروهای شخصی زمین تمرین را ترک کردند .

* حمید استیلی مربی پرسپولیس به دلیل حضور در کلاس‌های مربیگری، شاخص‌ترین غائب این مراسم بود. حمید استیلی که به دلیل تعلقات مذهبی همیشه در مراسم‌های اینچنینی حضور می‌یابد در این برنامه حضور نداشت و جای او بارها از طرف بازیکنان تیم پرسپولیس خالی شد .

* بازیکنان پرسپولیس با لباس‌های متحدالشکل در این برنامه حضور یافته بودند. کت و شلوار یکدست طوسی و پیراهن مشکی، لباس یکدستی بود که بازیکنان برای حضور در حرم انتخاب کرده بودند و این مساله مورد توجه زائران قرار گرفته بود .

* آقایان عباس سلیمی و حکیمی، معاون روابط عمومی و بین‌الملل و معاون آستان حضرت عبدالعظیم(ع) در ترتیب دادن این برنامه و زمان حضور پرسپولیسی‌ها در حرم، زحمات بسیاری را متقبل شدند که جا دارد از همین جا از زحمات آنها تشکر شود .

* غلامرضا احمدی، سرپرست جدید پرسپولیس ساعتی پیش از حضور بازیکنان و کادر فنی در حرم حضرت عبدالعظیم در آستان مطهر حضور یافته بود و مقدمات حضور قرمزپوشان حرم و برنامه‌های مورد نظر را فراهم کرده بود

sentimental
05-11-2007, 22:53
از اقدام‌های سنجیده پرسپولیس در فصل جاری، جذب نفراتی موثر و با آتیه از لیگ یک بود.

همین امر پرسپولیسی‌ها را تبدیل به مشتریان ثابت تماشای بازی‌های لیگ یک کرده است. البته جدا از کادر فنی که ممکن است این بازی‌ها را برای آینده زیر نظر بگیرد، بازیکنانی نظیر بهادر عبدی و فرهاد خیرخواه که از سرخپوشان آمدند، برای تماشای بازی‌های این تیم می‌روند. استیل‌آذین هم تماشاگران خاص خود را دارد.

اردلان
06-11-2007, 00:34
کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس در پی درخواست کتبی شیث رضایی از این کمیته مبنی بر رفع محرومیت وی، حکم کمیته انضباطی درخصوص این بازیکن را تقلیل داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پس از اعلام حکم کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس مبنی بر دو جلسه محرومیت این بازیکن در هفته‌های سیزدهم و چهاردهم لیگ برتر و نیز پنج میلیون تومان جریمه نقدی، مدافع تیم پرسپولیس طی درخواستی کتبی از کمیته استیناف باشگاه، خواستار رفع محرومیت خود شد.

پس از درخواست شیث رضایی، کمیته استیناف باشگاه با حضور حبیب کاشانی مدیرعامل، حسین بیادی عضو هیات مدیره و سرپرست باشگاه تشکیل جلسه داد و پس از بررسی موضوع، دو جلسه محرومیت این بازیکن را مشمول بازی‌های تیم پرسپولیس با تیم‌های ملوان و مس کرمان که در هفته‌های گذشته انجام شد، دانست. به این ترتیب و در صورت صلاحدید کادر فنی تیم پرسپولیس، شیث رضایی می‌تواند از بازی هفته سیزدهم قرمزپوشان پایتخت را در صورت صلاحدید کادر فنی برابر شیرین‌فراز کرمانشاه همراهی نماید.

براساس حکم کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس، جریمه نقدی این بازیکن بر قوت خود پابرجاست. تیم پرسپولیس پنجشنبه هفته جاری و در جریان هفته سیزدهم بازی‌های لیگ برتر در شهر کرمانشاه به مصاف تیم شیرین‌فراز می‌رود.

منبع: Perspolis-club.ir

MORINIO
06-11-2007, 02:16
خوب ایول که شیث رو بخشیدن

دیگه 3 جلسه محرومیت براش کافی بود

sentimental
06-11-2007, 16:36
مدير عامل باشگاه شيرين فراز كرمانشاه امروز (سه‌شنبه) براي ملاقات با محمود خوردبين به تهران مي‌آيد.

فرمان كريمي به سايت رسمي باشگاه پرسپوليس گفت: براي مردم كرمانشاه افتخار بزرگي است كه در رقابتهاي ليگ برتر شاهد حضور تيمهاي بزرگي چون پرسپوليس در شهر خودشان هستند، اما در اين بازي جاي آقاي خوردبين خالي است و خيلي دوست داشتيم ايشان نيز به شهر ما مي‌آمدند. مدير عامل باشگاه شيرين فراز كرمانشاه افزود: آقاي خوردبين از پيشكسوتان فوتبال كشور ما هستند و آرزو داريم هر چه زودتر سلامتي كامل خود را بدست آورند. به اميد خدا امروزر (سه‌شنبه) براي ملاقات ايشان از كرمانشاه عازم تهران خواهم شد.

sentimental
06-11-2007, 16:37
به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، سرخپوشان پايتخت براي اولين بار است كه به اين شهر سفر مي‌كنند و مسئولان تيم شيرين فراز براي استقبال از اين تيم برنامه‌هاي ويژه‌اي را در نظر گرفته‌اند.

گويا قرار است هواداران اين تيم، با گل به استقبال پرسپوليسي‌ها بيايند. همچنين گفته مي‌شود مسئولان تيم شيرين فراز برنامه ويژه‌اي براي استقبال و تقدير از افشين قطبي و حميد استيلي در نظر دارند.

مسئولان تيم شيرين فراز معتقدند كه حميد استيلي از با اخلاق‌ترين بازيكنان تيم پرسپوليس و تيم ملي بوده است و گل تاريخي خود به تيم ملي آمريكا در تاريخ فوتبال كشور مانداگار شده است.

افشين قطبي نيز مربي با دانشي است كه پس از سالها كسب تجربه در سطح اول فوتبال دنيا ترجح داده تا علم خود را در بالا بردن سطح فوتبال در كشور خودش بكار گيرد، اينها دلايل مسئولان باشگاه شيرين فراز براي تقدير از سرمربي و مربي پرسپوليس است.

تيمهاي فوتبال شيرين فراز كرمانشاه و پرسپوليس از هفته سيزدهم رقابتهاي ليگ برتر در روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادي كرمانشاه به مصاف يكديگر خواهند رفت.

sentimental
06-11-2007, 16:39
بازي تيمهاي پرسپوليس و شيرين فراز در حالي در ورزشگاه آزادي كرمانشاه برگزار مي‌شود كه به گفته مسئولان باشگاه كرمانشاه، اين ورزشگاه گنجايش استقرار 7 هزار تماشاگر را دارد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، اين در حالي است كه تجربه نشان داده است، در بازيهاي مهم در اين شهر، حداقل 15 هزار نفر از مردم در ورزشگاه حضور مي‌يابند و از نزديك اين ديدار را تماشا مي‌كنند.

به نظر مي‌رسد با توجه به محبوبيت تيم پرسپوليس، تعداد بيشتري از مردم علاقمند، در ورزشگاه حضور خواهند يافت و مسئولان تربيت بدني و هيئت فوتبال كرمانشاه بايد تدابير ويژه‌اي را براي اين بازي در نظر بگيرند تا شاهد بروز اتفاقات تلخي در اين بازي نباشيم.

|

sentimental
06-11-2007, 16:39
مدير عامل باشگاه شيرين فراز كرمانشاه گفت: به آقاي كاشاني و كادر فني پرسپوليس بخاطر ساختن چنين تيمي تبريك مي‌گويم و شك نكنيد كه تيم پرسپوليس قهرمان ليگ برتر امسال است.

فرمان كريمي با بيان مطلب فوق به سايت رسمي باشگاه پرسپوليس گفت: پرسپوليس امسال از مدير خوبي چون آقاي كاشاني و سرمربي با دانشي مثل آقاي قطبي بهره‌مند است و با وجود سرمايه‌هايي چون حميد استيلي و محمود خوردبين، كسب چنين نتايج خوبي دور از انتظار نيست و مطمئن هستم روند موفقيت‌هاي پرسپوليس ادامه خواهد يافت.

وي افزود: آقاي كاشاني انسان با خدا، با اخلاق و با تعصبي است و بخاطر موفقيت‌هايشان به ايشان تبريك مي‌گويم.

وي با اشاره به علاقه وافر مردم كرمانشاه به تيم پرسپوليس تصريح كرد؛ آرزوي 30 ساله ما اين بود كه تيمهاي بزرگي چون پرسپوليس و استقلال در اين شهر حضور پيدا كنند و حالا با حضور تيم شيرين فراز به ليگ برتر، اين آرزوي ديرينه تحقق يافته است.

مردم شهر كرمانشاه در روز بازي با پرسپوليس، روز خاطره انگيزي را بوجود خواهند آورد و از نظر اخلاقي، الگويي خواهند بود براي ديگر تماشاگران كشور.

sentimental
06-11-2007, 16:40
مدير جديد روابط عمومي باشگاه پرسپوليس منصوب شد. به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، با حكم حبيب كاشاني مدير عامل باشگاه، عباس عليپور بعنوان مدير روابط عمومي اين باشگاه منصوب شد.

پيش از اين، غلامرضا احمدي در اين سمت مشغول بكار بود كه با عمل جراحي قلب محمود خوردبين و دوران نقاهت دو ماهه، وي بعنوان سرپرست مشغول بكار شده است.

sentimental
06-11-2007, 16:42
حبيب كاشاني گفت: مهمترين دستاورد سفر نماينده حقوقي باشگاه پرسپوليس به لوزان سوئيس، اصلاح ذهنيت منفي عليه باشگاه پرسپوليس و تغيير آن به نگاهي مثبت در دادگاه داوري ورزش جهاني و فيفا بوده است.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس در گفتگو با سايت رسمي باشگاه، در اين باره تصريح كرد: با توجه به پيشينه‌اي كه در خصوص پرونده‌هايي كه در باشگاه پرسپوليس وجود دارد، ذهنيت فيفا نسبت به باشگاه و به طبع آن نسبت به فوتبال ايران ذهنيت چندان مثبتي نبود كه اين حضور در تغيير نوع نگاه مسئولان دادگاه داوري ورزش و فيفا بسيار موثر بوده است.

وي با تصريح آخرين وضعيت پرونده‌هاي حقوقي پرسپوليس پس از سفر نماينده حقوقي اين باشگاه به لوزان سوئيس افزود: در خصوص پرونده رافائل دو موضوع جداگانه وجود دارد، يكي بحث رافائل و بدهي 45 هزار يورويي باشگاه به اين بازيكن است كه رأي دادگاه در اين مورد قطعي و ما موظف به پرداخت آن مبلغ هستيم.

بحث ديگر، بحث شركت منتقل كننده اين بازيكن و ادعاي طلب 125 هزار يورويي اين شركت است كه درخواست تحديدنظر خواهي ما درباره ادعاي اين شركت مورد موافقت قرار گرفته است.

پرونده ديگر باشگاه پرسپوليس هم مربوط به شركت آلفا و درخواست غرامت يك ميليون دلاري شركت از باشگاه پرسپوليس بخاطر لغو بازي دوستانه در كاناداست.

باشگاه پرسپوليس در اين خصوص معتقد است؛ رأي دادگاه داوري ورزش در اين باره قانوني نيست، چرا كه بر اساس مندرجات قرارداد، مراجع رسيدگي كننده به اين موضوع دادگاهي صالحه در كاليفرنياي آمريكاست، نه دادگاه داوري ورزش.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس همچنين درباره آخرين وضعيت سرخپوشان پايتخت پيش از بازي هفته سيزدهم اين تيم برابر شيرين فراز كرمانشاه گفت: تيم پرسپوليس در شرايط مطلوبي بسر مي‌برد و تمرينات اين تيم بطور منظم پيگيري مي‌شود، حتي عليرغم اينكه بازيكنان ما در هفته گذشته استراحت نداشتند، بر اساس نظر كادر فني، تمرينات در روز تعطيل سه‌شنبه نيز ادامه يافت و بازيكنان تمرينات خوب و شادابي را پشت سر گذاشتند. همه بازيكنان و كادر فني براي تداوم قدرت نمايي در ليگ برتر مصمم هستند.

حبيب كاشاني درباره حريف اين هفته پرسپوليس نيز تصريح كرد: تيم شيرين فراز افتخار كرمانشاه و كشور است و با مديريت آقاي كريمي طي مدت كوتاهي توانسته است موفقيت‌هاي خوبي را كسب كند. اين تيم متعلق به بخش خصوصي است و مدير عامل آن نيز از مديران زحمتكشي است كه سرمايه خود را وارد فوتبال كشور كرده كه رويكرد ايشان قابل تقدير است. شيرين فراز تيم خوبي است و اميدواريم شاهد بازي خوبي در كرمانشاه باشيم.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس در خصوص وضعيت حميد استيلي در تيم پرسپوليس با اشاره به حضور وي در كلاسهاي تكميلي مربيگري گفت: آقاي استيلي براي حضور در اين كلاسها با هماهنگي آقاي قطبي به مدت 21 روز از باشگاه مرخصي گرفته است. در عين حال از طرف باشگاه به آقاي استيلي ماموريت رصد بازيهاي ليگ‌هاي يك، دو و زير گروهها، داده شده است تا بتوانيم در بحث استعداديابي و استفاده از توانايي‌هاي بالقوه فوتبال كشور نيز با جديت حركت كنيم.

در همين راستا آقاي استيلي در بازي استيل آذين و نيروي زميني حضور داشتند و اين نشان از عزم جدي ما در خصوص بحث استعداديابي است.

به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، حبيب كاشاني در پاسخ به علت اعتراض باشگاه پرسپوليس به سازمان ليگ در خصوص بازيهاي جام حذفي تاكيد كرد: در هيچ كجاي دنيا مرسوم نيست قرعه‌كشي مسابقات بدون حضور نماينده‌هاي باشگاهها انجام پذيرد. از طرفي در حالي كه تيمهاي مطرح از دور چهارم وارد اين رقابتها مي‌شوند، حضور پرسپوليس در دور سوم منطقي نيست. جايگاه پرسپوليس در فوتبال كشور و ليگ برتر مشخص است و معلوم نيست چرا ما بايد يك دور جلوتر از ديگر تيمها به ميدان برويم. من به عنوان مدير عامل باشگاه پرسپوليس و كسي كه مدافع حقوق باشگاه است، در اين خصوص نامه‌اي را به سازمان ليگ نوشته‌ام و خواستار تجديدنظر در روند كنوني و نحوه ورود پرسپوليس به اين بازيها و نحوه قرعه‌كشي براي مشخص شدن ميزباني اين بازيها شده‌ام.

FarzadSport
06-11-2007, 17:56
كيفيت نه‌چندان مساعد زمين ورزشگاه نفت تهرانسر باعث شده تا بازيكنان پرسپوليس از شرايط جديد، چندان رضايت نداشته باشند.
مصدوميت كريم باقري ديروز به دليل كيفيت چمن نفت، نصيب اين بازيكن شد.
بيشتر بازيكنان پرسپوليس از شرايط چمن ورزشگاه نفت تهرانسر رضايت ندارند و بعد از هر ديدار نارضايتي‌شان را از اين موضوع اعلام مي‌دارند. بايد ديد مسئولان پرسپوليس نسبت به رفع معايب زمين چمن نفت تهرانسر در روزهاي آتي اقدامي خواهند كرد

مجید فینا
07-11-2007, 21:16
بزرگتر از من هم در پرسپوليس تعويض شده‌ است!
نصرتي: مهاجمان شيرين‌فراز را مي‌شناسم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).JPG

محمد نصرتي يکي از بازيکنان انکارناپذير پرسپوليس در خط دفاعي محسوب شده و به‌عنوان يک مدافع ملي‌پوش با تجاربي که از ميادين بين‌المللي کسب کرده، سد محکمي را در مقابل مهاجمان حريف به ‌وجود آورده است.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، نصرتي در آستانه‌ي ديدار پرسپوليس با تيم شيرين‌فراز کرمانشاه گفت‌وگويي انجام داده كه در مشروح آن در زير مي‌آيد:

* پرسپوليس در فصل جاري در بازي‌هاي خارج از خانه شکست‌ناپذير نشان داده است. اين روند در بازي با شيرين‌فراز نيز ادامه خواهد داشت؟

تمام تلاشمان اين است که اين روند خوب را حفظ کنيم. ما بازي‌هاي سخت و مشکلي را در خارج از تهران پشت سر گذاشته و به لطف خدا تا به حال شکست نخورده‌ايم.

* از شيرين‌فراز شناخت داري؟

من بازي اين تيم را مقابل سپاهان در ورزشگاه دستگردي ديدم. شيرين‌فراز تيم جوان و خوبي است، ضمن اينکه جديداً نيز در کادر فني خود تغييراتي داشته و محمود فکري را به‌عنوان سرمربي روي نيمکت خود مي‌بيند.

* به‌عنوان مدافع تيم پرسپوليس قطعاً توجه بيشتري به بازي مهاجمان اين تيم داشتي؟

همين‌طور است. شيرين‌فراز از مهاجمان خوبي بهره مي‌برد. البته روح‌ا... عطايي يکي از بهترين مهاجمان اين تيم در ديدار با ما غايب است اما 2 مهاجم ديگر اين تيم بازي مي‌كنند که آنها نيز مطمئناً براي رويارويي با پرسپوليس از انگيزه زيادي برخوردارند.

* وضعيت محمد نصرتي را در آستانه اين ديدار حساس چگونه مي‌بيني؟

آماده هستم و مشکلي وجود ندارد. ضمن اينکه براي اين مسابقه خيلي انگيزه دارم.

* شايد به خاطر تعويض زودهنگامي که در ديدار با مس کرمان انجام گرفت؟

(... با مکث) شايد، نمي‌دانم اما خيلي انگيزه دارم.

* پس از ديدن شماره‌ات بر روي تابلوي تعويض چه احساسي داشتي؟

مسلماً احساس خوبي نداشتم. به هر حال براي اولين‌بار بود که طي چند سال اخير تعويض مي‌شدم، اما اين نظر کادر فني بود. البته بايد در اينجا به يک موضوع اشاره کنم. من سال‌ها تجربه حضور در ليگ برتر و تيم ملي را دارم، اما اين فصل با پيراهن پرسپوليس بازي مي‌کنم. پرسپوليس بزرگ‌ترين و محبوب‌ترين تيم ايران است. بازيکنان بزرگي طي ساليان گذشته در اين تيم بازي کرده و مسلماً در مقاطع مختلف تعويض شده‌اند، پس محمد نصرتي نبايد از اين مساله ناراحت باشد.

* در مورد علت تعويض‌ات با افشين قطبي صحبتي داشتي؟

او معتقد بود که اين يک تعويض تاکتيکي بود و با بيرون کشيدن من يک هافبک به تيم اضافه کرده است.

* ... و بازي فردا؟

مي‌بريم. يعني بايد ببريم. ما براي رسيدن به قهرماني نيم‌فصل و در نهايت بالا بردن جام قهرماني ليگ هفتم به تمام اين امتيازها نياز داريم. شک نکنيد که براي گرفتن 3 امتياز، تمام تلاش خود را به کار خواهيم گرفت.

jingool
08-11-2007, 13:26
سلام بچه ها
شنيدم سپاهان كه مساوي كرده؟!!!!!!!!

راستي بازي فردا ساعت چنده؟ 3 و نيم؟

يا حق (:
نه فکر کنم 2:45 باشه!!!:20:
ایول قراره امروز 31 امتیازی بشیم.........:21:

sudotux
08-11-2007, 13:34
جريمه رافائل پرداخت شد

خبرگزاری پرسپولیس : با مساعدت رئیس سازمان جریمه رافائل پرداخت شد

بعد از مسافرت شکری مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس به لوزان و محکومیت 42هزاردلاری باشگاه درمورد جریمه رافائل، علی آبادی رئیس سازمان، بعد از صحبتی که با حبیب کاشانی مدیرعامل پرسپولیس داشت، برای تقبل این مبلغ قول مساعد را داد.

باشگاه پرسپولیس و حبیب کاشانی مدیرعامل، مراتب تجلیل و تقدیر خود را از ریاست محترم سازمان تریبیت بدنی ابراز میدارد.

معماي شيث در دقيقه ۹۰ حل مي شود

خبرگزاری پرسپولیس : لغو محروميت دو جلسه اي شيث، باعث شده اين بازيكن اين شانس را داشته باشد تا در مقابل شيرين فراز به ميدان برود. البته هنوز مشخص نيست اين مدافع جوان پرسپوليس در تركيب ثابت سرخ پوشان به ميدان مي رود يا اين كه جزو ياران تعويضي خواهد بود. مساله اي كه در دقيقه ۹۰ از سوي كادر فني اعلام خواهد شد.
بعضي ها معتقدند شيث به خاطر مسايلي كه با آن مواجه شده بود، به صورت ثابت به ميدان نخواهد رفت تا براي او ديگر بازيكنان اين شبهه به وجود نيايد كه به راحتي به جمع پرسپوليسي ها برگشته است.

شايد آشوبي باز هم روي نيمكت باشد!

خبرگزاری پرسپولیس : مصدوميت كريم باقري، كاپيتان با تجربه پرسپوليسي ها، باعث شده بود اما و اگرهايي در تركيب اصلي سرخ پوشان مقابل شيرين فراز ايجاد كند. اما به نظر مي رسد شماره شش سرخ پوشان مشكلي براي بازي امروز نداشته باشد. در شرايطي كه اما و اگرهايي در اين مورد به گوش مي رسيد، گفته مي شد،
در صورت نرسيدن اين بازيكن به بازي، جانشين او، فرزاد آشوبي خواهد بود. حالا كه شرايط حضور كريم در بازي امروز مهياست به نظر مي رسد فرزاد آشوبي مجبور باشد از روي نيمكت شاهد بازي ساير هم تيمي هايش باشد.

فاطمي: به‌ گلزنى‌ خودم‌ فکر نمى‌کنم!

خبرگزاری پرسپولیس : پرسپوليس‌ با گل‌ سه‌ امتيازى‌ فراز فاطمى‌ توانست‌ مس‌ را هم‌ مغلوب‌ کند و به‌ غير از اينکه‌ آنها مس‌ را بردند، فاطمى‌ هم‌ به‌ شرايط‌ بد روزهاى‌ گذشته‌ خود پايان‌ داد. فاطمى‌ در کرمانشاه‌ هم‌ اين‌ شانس‌ را دارد تا بتواند به‌ بازيهاى‌ خوب‌ خود ادامه‌ دهد.
فراز در مورد بازى‌ با شيرين‌فراز گفت: ما هيچ‌ تيمى‌ را ضعيف‌ نمى‌دانيم‌ و شيرين‌فراز هم‌ در کرمانشاه‌ تيم‌ قدرتمند و قوى‌اى‌ است‌ و مطمئناً‌ کار سختى‌ خواهيم‌ داشت. البته‌ در طول‌ اين‌ مدت‌ تمرينات‌ خوبى‌ انجام‌ داده‌ايم‌ و به‌ غير از برد به‌ نتيجه‌ ديگرى‌ در کرمانشاه‌ فکر نمى‌کنيم.
وى‌ افزود: از اعتماد آقاى‌ قطبى‌ تشکر مى‌کنم‌ و اميدوارم‌ در کرمانشاه‌ نيز بتوانم‌ براى‌ پرسپوليس‌ مفيد و در برد تيم‌ تأ‌ثيرگذار باشم. اين‌ مهم‌ نيست‌ که‌ من‌ گل‌ بزنم‌ يا بازيکن‌ ديگري، ما فقط‌ به‌ دنبال‌ سه‌ امتياز هستيم‌ و اميدوارم‌ بتوانيم‌ به‌ خواست‌ خود در اين‌ بازى‌ دست‌ پيدا کنيم.

احضار نيکبخت‌ و نصرتى‌ تکذيب‌ شد!

خبرگزاری پرسپولیس : پس‌ از برگزارى‌ نشست‌ کميته‌ انضباطى‌ باشگاه‌ پرسپوليس‌ براى‌ رسيدگى‌ به‌ پرونده‌ بى‌انضباطى‌ شيث‌ رضايى‌ از قول‌ مسئولان‌ باشگاه‌ اعلام‌ شد نيکبخت‌ و نصرتى‌ در نوبت‌ بعدى‌ حضور در اين‌ کميته‌ قرار دارند و حتى‌ خبر برگزارى‌ قريب‌الوقوع‌ نشست‌ کميته‌ انضباطى‌ پرسپوليس‌ براى‌ رسيدگى‌ به‌ بى‌انضباطى‌هاى‌ اين‌ دو نفر در جريان‌ ديدار با مس‌ کرمان‌ هم‌ به‌ صورت‌ رسمى‌ انتشار يافت‌ اما ديروز از قول‌ سرپرست‌ موقت‌ باشگاه‌ پرسپوليس‌ شنيديم‌ که‌ اين‌ خبر صحت‌ ندارد و اصلاً‌ نيکبخت‌واحدى‌ و نصرتى‌ بى‌انضباطى‌ نکرده‌اند که‌ پرونده‌ آنها در نوبت‌ رسيدگى‌ باشد.
شايد حضور پياپى‌ بازيکنان‌ پرسپوليس‌ در کميته‌ انضباطى‌ باشگاه‌ و عدم‌ صدور رأ‌ى‌ براى‌ آنها باعث‌ شده‌ کميته‌ انضباطى‌ پرسپوليس‌ در رفتارش‌ تجديد نظر کند و از اين‌ پس‌ تنها زمانى‌ تشکيل‌ جلسه‌ دهد که‌ پرونده‌اى‌ وجود داشته‌ باشد تا با توجه‌ به‌ شرايط‌ جديد قبح‌ احضار به‌ کميته‌ انضباطى‌ باشگاه‌ شکسته‌ نشود.

کاپیتان خودش را رساند

خبرگزاری پرسپولیس : تمرین صبح امروز سرخپوشان با یک خبر خوب همراه بود. کریم باقری همپای دیگر بازیکنان تمرین کرد تا خیال همه راحت شود که کاپیتان با تلاش کادر پزشکی، خودش را به بازی امروز رسانده است. البته باقری همچنان تحت نظر خواهد بود، اما به نظر می رسد، ما او را برای رویارویی با شیرین فراز در اختیار خواهیم داشت.

sudotux
08-11-2007, 13:37

خبرگزاری پرسپولیس : افشين‌ قطبى‌ در آستانه‌ ديدار حساس‌ تيمش‌ برابر شيرين‌فراز کرمانشاه‌ به‌ سئوالات‌ مربوط‌ به‌ وضعيت‌ پرسپوليس‌ پاسخ‌ داد که‌ مى‌خوانيد:

بازى‌ امروز را چگونه‌ ارزيابى‌ مى‌کنيد؟
اين‌ ديدار جدال‌ سخت‌ و نفس‌گيرى‌ خواهد بود چرا که‌ ما به‌ سه‌ امتياز اين‌ بازى‌ نياز مبرم‌ داريم‌ و براى‌ تداوم‌ حضورمان‌ در صدر جدول‌ بايد با پيروزى‌ به‌ تهران‌ برگرديم. از طرف‌ ديگر شيرين‌فراز هم‌ براى‌ بهبودى‌ وضعيت‌ خود در جدول‌ رده‌بندى‌ رقابت‌هاى‌ ليگ‌برتر مى‌خواهد از اين‌ بازى‌ خانگى‌ حداکثر امتيازات‌ را به‌ دست‌ آورد، به‌ همين‌ خاطر تصور مى‌کنم‌ اين‌ بازى‌ دشوارتر از آن‌ چيزى‌ باشد که‌ همگان‌ تصور مى‌کنند.

پرسپوليس‌ تا چه‌ حد براى‌ اين‌ بازى‌ خودش‌ را آماده‌ کرده؟
تا حدى‌ که‌ توانستيم‌ روى‌ نقاط‌ ضعف‌ و قوت‌ شيرين‌فراز کار کنيم‌ و سعى‌ کرده‌ايم‌ با چشمانى‌ باز به‌ استقبال‌ اين‌ بازى‌ برويم‌ تا هيچ‌ چيزى‌ به‌ اما و اگر سپرده‌ نشود. پرسپوليس‌ در بازى‌هاى‌ آتى‌ ديدارهاى‌ دشوارى‌ را در پيش‌ دارد که‌ اين‌ ديدار سرآغاز آن‌ بازى‌ها است. ما اگر مى‌خواهيم‌ مقابل‌ سايپا، صباباترى‌ و سپاهان‌ موفق‌ باشيم‌ بايد گام‌ اول‌ در بازى‌ امروز را محکم‌ برداريم‌ تا با اعتماد به‌ نفس‌ به‌ استقبال‌ اين‌ سه‌ بازى‌ برويم، در واقع‌ بازى‌ امروز سرآغاز تورنمنتى‌ سخت‌ و حساس‌ است.

نتيجه‌ بازى‌ را چگونه‌ پيش‌بينى‌ مى‌کنيد؟
طبعاً‌ من‌ از تيمم‌ توقع‌ دارم‌ با هر نتيجه‌اى‌ که‌ امکان‌ دارد پيروز ميدان‌ باشد البته‌ همه‌ تيم‌ها در مقابل‌ پرسپوليس‌ باانگيزه‌ مضاعفى‌ بازى‌ مى‌کنند اما اين‌ شرايط‌ در همه‌ بازى‌هاست‌ و نبايد بهانه‌اى‌ براى‌ عدم‌ نتيجه‌گيرى‌ باشد.

قضيه‌ شيث‌ رضايى‌ به‌ کجا کشيد؟
مسائلى‌ از قبيل‌ مشکل‌ شيث‌ در دنياى‌ فوتبال‌ امرى‌ طبيعى‌ و مرسوم‌ است‌ چرا که‌ در تيم‌هاى‌ بزرگى‌ مثل‌ بارسلونا نيز اين‌ مسائل‌ پيش‌ مى‌آيد اما اينجا آنچنان‌ اين‌ قضيه‌ را بزرگ‌ جلوه‌ مى‌دهند که‌ من‌ مشابه‌ آن‌ را در هيچ‌ کجاى‌ دنيا نديده‌ام‌ و اين‌ واقعاً‌ جاى‌ تأ‌سف‌ دارد.

بالاخره‌ شيث‌ بازى‌ مى‌کند يا نه؟
هنوز تصميم‌ خودم‌ را نگرفته‌ام‌ در ضمن‌ عادت‌ ندارم‌ ترکيب‌ تيمم‌ را قبل‌ از بازى‌ افشا کنم!

javadi1368
08-11-2007, 16:46
بازي صفر صفر به پايان رسيد
يا حق (:

بیچاره شدیم ..اگه سپاهان همه بازیهای عقب افتادش رو ببره چیکار کنیم؟؟:18::41::41::41:

بردیا
08-11-2007, 16:46
خیلی بد بازی کردن.ولی حیف اگر فراز اون ضربه سر رو زده بودش بازی رو برده بودیم

ramin1988
08-11-2007, 16:57
پرسپولیس خیلی بازی بدی انجام داد و تعویض های قطبی هم 100 ٪ اشتباه بود .خلیلی هم 90 دقیقه این و اونور رفت و توپ به پاش نخورد .به امید هفته های بعد ....