PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81

monster489
26-10-2008, 19:01
من هم این برد رو به همه پرسپولیسی ها تبریک میگم
__________________________________________________ ______________
عملکرد بازیکنان پرسپولیس را در برابر سپاهان چگونه ارزشیابی می کنید؟
واعظی (3) باقری ها (2) سپهر حیدری (4 ) آتسو (2) پژمان نوری ( 5) مجتبی شیری (3) مازیار زارع (4) علی کریمی (4) کریم باقری (4 ) نیکبخت ( 5) پترویچ (3) دی کارمو (1 ) منصوری ( 3)

بهترین بازیکن -> نیکبخت
بدترین بازیکن -> دی کارمو

mojtaba007
26-10-2008, 19:03
دوستان خواهشا این قدر از دی کارمو بد نگین
شدیدا روحیه اش افتاده پایین
مگه وظیفتون رو یادتون رفته فقط باید روحیه بدیم به بازیکنها
وقتی یک بازیکن به علت خراب کردن توپ توسط تماشاچیان هووووووووووووو میشه
انتظار بازی خوب نداشته باشید
به خدا دلم سوخت اخر بازی دی کارمو افتاده بود زمین و بلند نمیشد
ولی خوشم امد از بازیکن های پرسپولیس که رفتند طرفش

من قبل از این که تیممون ببره
از یه لحاظ دیگه خیلی خوشحال شدم اگه گفتید
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نه درست حدس نزدید
اون صحنه ای که داور عقیلی را اخراج کرد خیلی به من چسبید
به خاطر اینکه تیم پرسپولیس هر وقت بازیکنهای سپاهان مصدوم میشدند
توپ را به بیرون میزدند
ولی در اون صحنه سپاهانی ها بازی جوانمردانه را رعایت نکرده بودند
و همون صحنه هم منجر به اخراج عقیلی شد
در ضمن اصلا هم پنالتی نبود

devil_ff2008
26-10-2008, 19:03
دوستان یه درخواست دیگه هم داشتم بخاطر این که باید این امتیاز ها را جمع بندی کنم و بهترین بازیکن و بدترین را هم به اتفاق ارا انتخاب کنیم

اگه میشه پست های مربوط به ارزشیابی را فقط این فرم را قرار بدید و نوشته دیگه ای نباشه

می تونید نظراتتون و تحلیلتون را در یک پسته دیگه قرار بدید
از همتون که لطف کردید و اومدید و همکاری می کنید
بسیار ممنونم
مگه میخوای با روبات یا نرم افزار خاصی بشمری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ice Star
26-10-2008, 19:07
مگه میخوای با روبات یا نرم افزار خاصی بشمری

نه ولی اگه پست های مربوط به ارزشیابی خلوت باشه منم راحت می تونم کارم را بکنم

بردیا
26-10-2008, 19:11
سلام دمشون گرم
واقعا حال کردم
بهترین صحنه ی بازی وقتی بود که عقیلی اخراج شد
بهش فحش دادم.:دی
نامرد حاضر نشد توپو بزنه بیرون

devil_ff2008
26-10-2008, 19:11
نه ولی اگه پست های مربوط به ارزشیابی خلوت باشه منم راحت می تونم کارم را بکنم
ok
دستت درد نکنه
واقعا زحمت میکشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بردیا
26-10-2008, 19:13
واعظی ( 3) باقری ها ( 3) سپهر حیدری ( 3) آتسو ( 3) پژمان نوری ( 4) مجتبی شیری ( 3) مازیار زارع ( 4) علی کریمی (4 ) کریم باقری (4 ) نیکبخت ( 5) پترویچ (4 ) دی کارمو (3 ) منصوری ( 3)

بهترین بازیکن ->نیکبخت
بد ترین بازیکن ->نداشتیم

مسلما نیکبخت به خاطر بازی عالی که کرد مستحق اعلام شدن به عنوان بهترین بازیکن هستش.
دی کارمو هم باید ترسش بریزه،مسلما 2تا گل بزنه راه میفته.انصافا درکش میکنم،مخصوصا وقتی دروازه خالی خراب کرد چون خودم 2بار این اتفاق برام افتاده بود.آدم تا خودش توی موقعیت قرار نگیره نمیتونه قضاوت بکنه.

Morteza4SN
26-10-2008, 19:14
واعظی (4) باقری ها ( 3) سپهر حیدری ( 3) آتسو ( 3) پژمان نوری ( 4) مجتبی شیری ( 3) مازیار زارع ( 3) علی کریمی ( 5) کریم باقری (5 ) نیکبخت ( 5) پترویچ (5 ) دی کارمو ( 0) منصوری (3 )

بهترین بازیکن -> نيكبخت واحدي
بد ترین بازیکن ->دی کارمو (خدا نگهش داره ،‌البته روي نيمكت )

.....

تبريك
از گزارش هميشه مزخرف خياباني كه بگذريم بازي قشنگي بود
و از همه مهمتر پرسپوليس برد

كريم باقري و علي كريمي و پتروويچ پايه هاي تاكتيكي پرسپوليس بودن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد88
واعظی ( 4) باقری ها (2 ) سپهر حیدری ( 3) آتسو ( ) پژمان نوری (3.5 ) مجتبی شیری (3.5 ) مازیار زارع ( 4) علی کریمی ( 4) کریم باقری ( 5) نیکبخت ( 5) پترویچ ( 4.5) دی کارمو ( 1) منصوری (3.5 )

بهترین بازیکن ->نیکبخت
بد ترین بازیکن ->پرسپولیس بد نداره

aluminum
واعظی (4 ) باقری ها (4) سپهر حیدری (5 ) آتسو (3) پژمان نوری ( 4) مجتبی شیری (4 ) مازیار زارع (4 ) علی کریمی (4) کریم باقری (4 ) نیکبخت ( 5) پترویچ (5 ) دی کارمو (1 ) منصوری ( 4)

بهترین بازیکن -> نیکبخت
بدترین بازیکن -> دی کارمو

محمد88
26-10-2008, 19:15
نمره هایی مثل 3.5 هم میتونیم بدیم یا باید درسته باشه؟

Ghasem.M
26-10-2008, 19:15
بچه ها تبریک...
فقط گزارش خیابانی حالمو بهم زد...توپ به پای سپاهانیها میخورد داد میزد میتونست این توپ گل بشه...
بعد از گل سوم هم که انگار ایران گل خورده ، فقط خیلی آروم گفت توی دروازه...نمیدونم چرا اینقدر از این مرد بدم میاد.

تایید میشه 100%! خیلی مزخرفه کلا!

aluminum
26-10-2008, 19:17
دی کارمو معلومه که چرا....بعد قطبی میگه روحیه نداره این بازیکن بلد نیست شوت بزنه اون وقت...
نیکی جون هم که معلومه 2 تا گل

بردیا
26-10-2008, 19:19
نمره هایی مثل 3.5 هم میتونیم بدیم یا باید درسته باشه؟

رند باشه بهتره
بعدا توی حساب کردن میانگین خودش اونجوری میشه.

^^ HAMID ^^
26-10-2008, 19:19
سلام ..مبارک باشه ..نیمه اولو من تو راه بودم ندیدم نمیتونم نمره بدم ...نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم .. فقط این دی کارمو مشکل روحی داره وگرنه بازیکن خوبیست ... اون دروازه خالی رو گل نکردن فقط مشکل روانی داره و بس ...

بردیا
26-10-2008, 19:20
ولی فراموش نکنیم که هر وقت دی کارمو میاد انصافا روند هجومی تیم شدت بیشتری میگیره
از طرفی خوب مدافعای حریف رو پرس میکنه و اجازه بازی سازی از دفاع رو بهشون نمیده

بردیا
26-10-2008, 19:22
نصیرزاده : فني‌ترين پنالتي ليگ برتر گرفته نشد

کانون هواداران پرسپولیس : هوشنگ نصيرزاده اظهار داشت: مسابقه پرسپوليس و سپاهان را محسن تركي و رضا سخندان از مشهد و فروغي از تهران قضاوت كردند. در دقيقه 27، شليك مدافع سپاهان به پاي اصغري برخورد كرد و توپ در موقعيت آفسايد به عمادرضا رسيد. اين گل در آفسايد به ثمر رسيد و كمك داور جا ماند. وي افزود: در دقيقه 34 شايد تركي بهترين تصميم خود را گرفت. زماني كه عماد رضا باعث سرنگوني باقري‌ها در محوطه جريمه شد، به درستي دستور ادامه داد و گل سپاهان به ثمر رسيد. بايد براي اين صحنه او را تشويق كرد. نصيرزاده ادامه داد: در دقيقه 35 يك بازي خطرناك اعلام كرد كه هيچكس به جز او به اين خطا اعتقاد نداشت. در دقيقه 43، شليك بازيكن پرسپوليس به دست مدافع سپاهان برخورد كرد كه به دليل نزديكي صحنه، قدرت توپ باعث شد دست مدافع از حالت عادي خارج شود و اين صحنه پنالتي نبود. اين كارشناس داوري خاطر نشان ساخت: در دقيقه 48 جلال اكبري، مدافع سپاهان زير عليرضا نيكبخت را كه قصد قيچي زدن داشت، خالي كرد. اين صحنه مي‌توانست فني‌ترين پنالتي باشد. تركي اين پنالتي كولينايي را نگرفت.

شايد داوران ديگر نيز اين صحنه را پنالتي نمي‌گرفتند. در دقيقه 59 مازيار زارع نيز مانند هادي عقيلي به دليل اعتراض به داور اخطار گرفت.‌ آنها بايد مي‌دانستند آستانه تحمل اين داور در مقابل اعتراض‌ها بسيار پائين است و با كمترين گفت و گويي دست به جيب مي‌شود.

نصيرزاده ادامه داد: در دقيقه 76 هادي عقيلي با هنرمندي فوق‌العاده، خود را به زمين زد كه داور به درستي به او كارت زرد نشان داد؛ اگرچه به دليل شلوغي محوطه جريمه مي‌توانست به اين مدافع اخطار ندهد. در مجموع بايد گفت بجز گل آفسايد عماد رضا و يك ضربه پنالتي فني، در ساير مسابقه به خوبي قضاوت كرد.

بردیا
26-10-2008, 19:22
جالب اینجاست فیرات به داوری اعتراض داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ناراحت بود که چرا داور برای سپاهان گل نزده فکر کنم! و البته ناراحت بود چرا داور ستاره های غیرکاغذی!! پرسپولیس رو اخراج نمی کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بردیا
26-10-2008, 19:23
نيكبخت: پاسخ شايعات را با در آغوش گرفتن قطبي دادم

کانون هواداران پرسپولیس : عليرضا نيكبخت واحدي پس از پيروزي 3 بر 2 مقابل سپاهان عنوان كرد: برخلاف شايعات، مشكلي با افشين قطبي ندارم. امروز همه شاهد بودند پس از گلزني به سوي وي رفتم تا پاسخ شايعات را بدهم.
وي با اشاره به جريان مسابقه، اظهار داشت: بازي خيلي حساسي بود. خوشحالم گل زدم. هواداران مدت‌ها است با تمام وجود حامي من هستند. به همين دليل، بايد پاسخ محبت آنها را مي‌دادم كه 2 گل به ثمر رساندم.
وي ادامه داد: هرگز نگفتم به تيم ملي فكر نمي‌كنم. اگر مرا به اردو دعوت كنند، حاضرم در خدمت تيم ملي باشم. چنانچه دعوت نشوم، براي سايرين آرزوي موفقيت دارم و دعا مي‌كنم.

Kasra 91
26-10-2008, 19:23
واعظی (3.75) باقری ها (2) سپهر حیدری (3) آتسو (3) پژمان نوری (4.5) مجتبی شیری (3) مازیار زارع (3.5) علی کریمی (4) کریم باقری (4.99) نیکبخت ( 5) پترویچ (4.98) دی کارمو (.75) منصوری ( 4)

بهترین : نیکبخت که غوغا کرد

بدترین دیکارمو که ابروی هرچی مهاجمو برد

بردیا
26-10-2008, 19:24
گریه های مهاجم برزیلی پرسپولیس در پایان دیدار با سپاهان

کانون هواداران پرسپولیس : دی کارمو مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که در دیدار امروز برابر سپاهان چند موقعیت گل را از دست داد در پایان این دیدار با چشمانی گریان راهی رختکن شد.
مهاجم برزیلی پرسپولیس که در دیدار برابر سپاهان سه موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد بعد از به صدا در آمدن سوت پایان این دیدار در حالی که به شدت گریه می کرد قصد ورود به رختکن را داشت که برخی بازیکنان خواستار حضور او مقابل تماشاگران شدند.
در این میان دی کارمو با حضور مقابل جایگاه تماشاگران مورد تشویق آنها قرار گرفت و در حالی که به شدت گریه می کرد از آنها به خاطر خراب کردن موقعیت های گل در دیدار امروز برابر سپاهان عذرخواهی کرد.

بردیا
26-10-2008, 19:25
دوستان کسی فعلا خبر نزاره دیگه تا چند ساعت بعد از بازی

monster489
26-10-2008, 19:25
به نظر من ارزش دی کارمو به اندازه پولی که گرفته نیست شاید دربازیهای آینده بتونه بهتر بازی کنه ولی ارزش این پولی که به پاش ریختن رو نداره ...

بردیا
26-10-2008, 19:26
ممکنه
ولی خب مسلما اگر پاش به گلزنی باز بشه،همه این روزها رو فراموش میکنن

monster489
26-10-2008, 19:30
ما که همچنان امیدواریم!!؟

seban001
26-10-2008, 19:31
سلام
تبریک تبریک تبریک بابت برد
واقعا خوشحال شدم
دمشون گرم که حال تیم بین المللی(!)سپاهان رو گرفتن.

seban001
باید به بازیکن باتعصبی چون دیکارمو افرین گفت که حتی بعد از برد پرسپولیس به خاطر نزدن گل گریه کرد و ناراحت بود.
خیلی از مهاجمان تیمهای دیگر گل هم نزنند حتی تیمشون ببازه هم انگار نه انگار.
دیکارمو عالی بازی میکنه و خوب حرکت میکنه فقط ضربات اخرو خوب نمیزنه که ان هم به خاطر روحیه کمشه.باید بهش روحیه داد تا این نقیصه را هم برطرف کنه
افرین به تو دیکارموی باتعصب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin
سلام
تبریک
این دی کارمو اینقدر توپ خراب کرد شیرینی برد رو از بین برد

بردیا
26-10-2008, 19:34
اشکال نداره
حال بازی به همین چیزاش هستش.

Saeed kmss-D
26-10-2008, 19:37
سلام...

واعظی ( 4) باقری ها ( 4) سپهر حیدری ( 4) آتسو (3 ) پژمان نوری (5 ) مجتبی شیری ( 3) مازیار زارع (3 ) علی کریمی ( 4) کریم باقری ( 5) نیکبخت (5 ) پترویچ (4 ) دی کارمو (2 ) منصوری ( 3)

بهترین بازیکن -> نيكبخت
بد ترین بازیکن -> دي كارمو

موفق باشيد♥♥♥

Actros
26-10-2008, 19:38
آقا این دیکارمو خدایی مها جم نیبست. قطبی کارش خیلی درسته ولی این یکیو خراب کرده خدایی
این اگه مهاجم بود ازاون اول خودشو نشون میداد . ما گفتیم جا نیفتاده تو تیم . ولی دیگه چه قد باید صبر کرد.
به نظر من قطبی میترسه بزارتش رو نیمکت . چون نمیتونه جواب مطبوعات رو بده . چون گفته 10 تا میزنه باری پرسپولیس.
:20:

مجید فینا
26-10-2008, 19:40
باید به بازیکن باتعصبی چون دیکارمو افرین گفت که حتی بعد از برد پرسپولیس به خاطر نزدن گل گریه کرد و ناراحت بود.
خیلی از مهاجمان تیمهای دیگر گل هم نزنند حتی تیمشون ببازه هم انگار نه انگار.
دیکارمو عالی بازی میکنه و خوب حرکت میکنه فقط ضربات اخرو خوب نمیزنه که ان هم به خاطر روحیه کمشه.باید بهش روحیه داد تا این نقیصه را هم برطرف کنه
افرین به تو دیکارموی باتعصب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول تبریک میگم بابت برد شیرین پرسپولیس و دوم حالم از بازی دیکارمو بهم خورد

یاد مهاجم استقلال میفتم... همین برهانی رو میگم
از 100 تا موقعیت 2 تا شو گل میکنه

Mohsen khan
26-10-2008, 19:40
سلام دوستان

يكي ميگه بازي چند چند شد؟!!!!!!!!!!!!

يا حق (:
پرسپوليس 3
سپاهان 2

بردیا
26-10-2008, 19:42
سلام دوستان

يكي ميگه بازي چند چند شد؟!!!!!!!!!!!!

يا حق (:

سلام یاسین
خوبی؟
بازیو که بردیم و انصافا بردن سپاهان شیرین بود
البته به خاطر اخراج شدن هادی عقیلی به دلیل دایوینگ،10 نفره شدن یک ربع آخرو فکر کنم

بردیا
26-10-2008, 19:42
اول تبریک میگم بابت برد شیرین پرسپولیس و دوم حالم از بازی دیکارمو بهم خورد

یاد مهاجم استقلال میفتم... همین برهانی رو میگم
از 100 تا موقعیت 2 تا شو گل میکنه

آره
یه کم گل نزنه ولی امیدواریم راه بیفته

بردیا
26-10-2008, 19:43
آقا این دیکارمو خدایی مها جم نیبست. قطبی کارش خیلی درسته ولی این یکیو خراب کرده خدایی
این اگه مهاجم بود ازاون اول خودشو نشون میداد . ما گفتیم جا نیفتاده تو تیم . ولی دیگه چه قد باید صبر کرد.
به نظر من قطبی میترسه بزارتش رو نیمکت . چون نمیتونه جواب مطبوعات رو بده . چون گفته 10 تا میزنه باری پرسپولیس.
:20:

الان جفتشون بدجوری تحت فشار هستن.
جنس عادل برای نود جور شده.حالا ببینید چیکار میکنه با قطبی و دی کارمو

mehdi_360
26-10-2008, 19:48
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 9 (8 کاربران و 1 مهمان)
mehdi_360, aliani, devil_ff2008, hoomaan, lindows, mojtaba007, xxxicestar, ya30n

اوووف نمیدونید چه حالی کردم وقتی اخراج شد بازیکنشون افتاده بود رو زمین توپ رو نزد بیرون ،وقتی پرسپولیس گل زد اینقدر خوشحال نشدم.چه فحش هایی که گیرش نیوم این عقیلی:31:

بردیا
26-10-2008, 19:48
قربونت برم
بهترم...

خيلي خوبه
تبريك ميگم...

كاش ميديدم...

شاد باشي
يا حق (:

قربانت
انشالله که مثل روز اول میشی
امیدوارم دوباره قهرمان بشیم و مثل پارسال این تاپیک یوهو شلوغ بشه و همه بریزن توش

Ice Star
26-10-2008, 19:53
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 9 (8 کاربران و 1 مهمان)
mehdi_360, aliani, devil_ff2008, hoomaan, lindows, mojtaba007, xxxicestar, ya30n

امیدوارم دوباره قهرمان بشیم و مثل پارسال این تاپیک یوهو شلوغ بشه و همه بریزن توش

اینو یک ربع بعد از بازی گرفتم

بردیا
26-10-2008, 19:56
اوووف نمیدونید چه حالی کردم وقتی اخراج شد بازیکنشون افتاده بود رو زمین توپ رو نزد بیرون ،وقتی پرسپولیس گل زد اینقدر خوشحال نشدم.چه فحش هایی که گیرش نیوم این عقیلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا
فکر میکنم یه خروار نصیبش شد ازین خاشاک بازیا
واقعا حقش بود
واقعا حقش بود
واقعا حقش بود
حتی توی بازی پرسپولیس استقلال هم وقتی عقب بودیم بچه ها توپو میزدن بیرون،اینجا هم همه یه لحظه توقع داشتن توپ بره بیرون به خاطر پژمان ولی نامرد بازی درآورد که اخراج شدش

مجید فینا
26-10-2008, 20:02

lindows
26-10-2008, 20:08
موقع بازي اينترنتم قطع بود نتونستم بيام
عجب بازي قشنگي بود
حيف 2 گلي ه نزديم از اين بابت كه خيلي به تفاضل گل احتياج داريم
نيم ساعت آخر بازي ديگه سپاهان بريده بود و همه داشتند حمله ميكردند
خيلي موقيعت بود تا اختلاف گل ها را زياد كينم

به هر حال تبريك
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoomaan
26-10-2008, 20:12
به نام خدا

واعظی ( 3) باقری ها ( 3) سپهر حیدری ( 3) آتسو ( 2) پژمان نوری ( 4) مجتبی شیری ( 3) مازیار زارع ( 4) علی کریمی ( 4) کریم باقری ( 4) نیکبخت ( 5) پترویچ ( 4) دی کارمو ( 2) منصوری ( 3)

بهترین بازیکن -> نیکی
بد ترین بازیکن -> دی کارمو

Ice Star
26-10-2008, 20:14
به نام خدا

IRAN PREMIER LEAGUE 1387 - 88

گلهای هفته دوازدهم لیگ برتر ایران - جام خلیج فارس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پرسپوليس 3-2 سپاهان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باقري

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نيكبخت

نيكبخت

موقعيت اول دي كارمو

موقعيت دوم دي كارمو

/

Nabakhshoode
26-10-2008, 20:15
تبریک... دوتا بازی سخت رو خوب بردیم... هر چند دفاع تیم همچنان اندر خم یک کوچست... نگرانم میکنه این دفاع...!

Ice Star
26-10-2008, 20:27
به نام خدا

واعظی ( ) باقری ها ( ) سپهر حیدری ( ) آتسو ( ) پژمان نوری ( ) مجتبی شیری ( ) مازیار زارع ( ) علی کریمی ( ) کریم باقری ( ) نیکبخت ( ) پترویچ ( ) دی کارمو ( ) منصوری ( )

بهترین بازیکن ->
بد ترین بازیکن ->

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
قوانین

- امتیازها بین 1 تا 5 هستند 1 -> خیلی ضعیف 2 -> ضعیف 3 -> متوسط 4 -> خوب 5 ->عالی
- فرم را در پست خود کپی کنید
- امتیاز های خود را در داخل پرانتز قرار بدید
- اگر بازیکنی چه تعویضی و چه مصدوم کمتر از 10 دقیقه بازی کنه امتیازی داده نمیشه.
- در پایان هر هفته بهترین و بدترین بازیکن را با توجه به آرا بچه ها انتخاب کنیم.
- در پایان فصل با توجه به جمع امتازات بازیکنان را رتبه بندی می کنیم

برای دوستانی که تازه به تاپیک اومدن
و در این سیستم شرکت نکردن

hoomaan
26-10-2008, 20:28
بچه ها ! این توره کجاس ؟ خیلی ضایست واسه یه باشگاه مثله پرسپولیس که یکی از پر طرفدارترین باشگاه های
جهان که یه بازیکنش قهر کنه و غیب بشه و ... . مشکل از کجاست ؟ آخه مگه میشه همچین حرفی ؟ نامرد اگه بود جفتشو گل میکرد .

یه چی دیگه . بعد گل دوم سپاهان تلویزیونو خفه کردم تا گل مساوی . بهترین راه برای جلوگیری از پیری زودرس از دست خیابانی . سر بازیهای استقلالم همین کارو میکنم . امتحان کنین حال میده .

Lamanta
26-10-2008, 20:49
واعظی (3 ) باقری ها ( 3) سپهر حیدری ( 3) آتسو (2 ) پژمان نوری (4 ) مجتبی شیری ( 3) مازیار زارع ( 3) علی کریمی ( 4) کریم باقری ( 4) نیکبخت ( 5) پترویچ ( 5) دی کارمو ( 2) منصوری ( 2)

بهترین بازیکن -> نیکبخت
بد ترین بازیکن -> فرانک آتسو

تورو خدا اینقدر به این دی کارمو گیر ندید .
به جای اینکه توی استادیوم هووووووووووووووووو کنید یکم تشویقش کنید تا روحیه بگیده خیلی فشار روش هست الان . حداقل بهتر از بهادر عبدی و خیرخواه و نوروزی که هست ؟!!:46:

Ice Star
26-10-2008, 20:55
صحنه ی گل اول سپاهان والبته کاملا واضح هست که افسایده

hiwas
26-10-2008, 20:58
واعظی (3 ) باقری ها ( 3) سپهر حیدری ( 3) آتسو (2 ) پژمان نوری (4 ) مجتبی شیری ( 3) مازیار زارع ( 2) علی کریمی ( 4) کریم باقری (5) نیکبخت ( 5) پترویچ ( 4) دی کارمو ( 3) منصوری ( 3)

بهترین بازیکن -> نیکبخت
بد ترین بازیکن -> فرانک آتسو
دی کارمو خودشو خوب تو موقعیت گل قرار می داد اما بعد خراب می کرد

mehdi30nema
26-10-2008, 21:02
بچه ها تبريك ميگم برد خيلي خوبي بود . فقط اين دي كارمو با بازي بدش اعصابمونو خورد كرد .

beauty
26-10-2008, 21:06
خیلی حال کردم

واقعا دمشون گرم ، از هر تیمی ببازن ولی به این سپاهانی ها نبازن

خیلی ازشون بدم میاد ، از اون فینال چند سال پیش که پنالتی دقیقه 118 رو به ضرر ما نگرفتند

از اون بازی که همین هادی عقیلی پنالتی دقیقه 82 رو گل کرد 1-1 شد آخرش هم 3 تا دیگه خوردیم

ازشون متنفرم ، قیافه عقیلی دیدن داشت وقتی که حرص میخورد

ای کاش دی کارمو اون 2 تا رو گل میکرد انتقام کامل ازشون میگرفتیم

ولی خودمون همه بازی ها باید جون به لب بشیم تا ببریم

tina salehe
26-10-2008, 21:28
به این دیکارمو بابا اینقدر چرا گیر میدین فکر کنم نیم فصل دیگه قطبی جواب اعتماد کردنشو بگیره

Nabakhshoode
26-10-2008, 21:44
واعظی ( 3) باقری ها ( 1) سپهر حیدری ( 3) آتسو ( 1) پژمان نوری ( 3) مجتبی شیری ( 2) مازیار زارع ( 3) علی کریمی (4 ) کریم باقری ( 4) نیکبخت ( 5) پترویچ ( 4) دی کارمو ( 1) منصوری ( 2)

بهترین بازیکن -> نیکبخت

MoJtaBa.R
26-10-2008, 22:28
واعظی ( 3) باقری ها ( 1) سپهر حیدری ( 3) آتسو ( 1) پژمان نوری ( 3) مجتبی شیری ( 2) مازیار زارع ( 3) علی کریمی (4 ) کریم باقری ( 5) نیکبخت ( 4) پترویچ ( 4) دی کارمو ( 1) منصوری ( 2)

بهترین بازیکن -> کريم باقري

corey
26-10-2008, 22:31
دی کارمو دوندگی خوبی داره و خوب خودش تو موقعیت گل قرار میده ولی خب ............

راستی منم این برد تبریک میگم و بیشتر از همه از این حال کردم که روی خیابانی کم شد

MoJtaBa.R
26-10-2008, 22:49
خوب شايد دونده باشه ولي امتياز ته بازي رو کسي مال خود ميکنه که به گل برسه

دي کارمو با سر و صداي الکي وارد تيم شد

اصلا چه صيغه اي شده که هر مهاجم خارجي مياد تو تيم يه بامبول در مياره غيب ميشه يا بازي نميکنه و با شکايت به پول ميرسه

اين ابراهيم توره ي... هم که آخرش بود

meragj2
26-10-2008, 23:03
بهترین باقری
بدترین حیدری

RONN!E
26-10-2008, 23:10
واعظی ( 2) باقری ها (2 ) سپهر حیدری (3 ) آتسو ( 3) پژمان نوری (3 ) مجتبی شیری ( 2) مازیار زارع ( 2) علی کریمی (4 ) کریم باقری ( 4) نیکبخت ( 5) پترویچ ( 5) دی کارمو (2 ) منصوری ( 3)

بهترین بازیکن -> نیکبخت

sudotux
26-10-2008, 23:21
من واقعا تعجب می کنم از نظر بعضی از دوستان ! باور کنید دی کارمو در حد پرسپولیس نیست !! ربطی به روحیه و این حرفا نداره ... متاسفانه قطبی هم در مصاحبه ی بعد از بازی , باز هم از دی کارمو حمایت کرده.

loyalamin
26-10-2008, 23:23
دوستان نیکبخت رو با این بازی خوبش در انتخاب محبوب ترین بازیکن سال تنها نذارین.

amir.ghermezete
26-10-2008, 23:24
واعظی (4 ) باقری ها (4 ) سپهر حیدری (3 ) آتسو (2 ) پژمان نوری 4( ) مجتبی شیری 3( ) مازیار زارع (5 ) علی کریمی ( 5) کریم باقری (5 ) نیکبخت (5 ) پترویچ (4 ) دی کارمو 4( ) منصوری (3 )

بهترین بازیکن ->نیکبخت
بد ترین بازیکن ->اتسو

برد بهترین تیم دنیا مبارک.به دی کارمو هم روحیه بدید تو استادیوم.یا علی:40::11:

ReZa DN
26-10-2008, 23:35
منم این برد شیرین رو تبریک میگمم
راستی داریمم به هزارمین صفحه از این تاپیکم نزدیک میشیما :d:d:d

Ice Star
26-10-2008, 23:37
آقا رضا خیلی خو شحالم بعد از این همه وقت میبینمت

چرا دیگه نمای تاپیک خودت بیشتر بیا خب ؟

leila*
26-10-2008, 23:53
خیلی خیلی خوشحالم به همتونم تبریک میگم:40::40::40::40::40::40::40:
حالا بگید ببینم کی غیر از من 3-2 پیش بینی کرده بود؟

aluminum
27-10-2008, 00:03
لیلا خانوم خیلی کارت درسته

Ice Star
27-10-2008, 00:06
صفحه 978 را ذنگاه کن لیلا خانوم و جوابی که من دادم را تو صفحه ی دوم گروه پرسپولیس

پیروز باشی .....

mahdi22ir
27-10-2008, 00:23
سلام
اول كه تبريك ميگم خيلي حال داد
ولي من تو استاديوم قلبم اومد تو دهنم تا داور سوت رو زد
جدا هنوز سرم درد ميكنه
اونايي كه استاديوم نبودن فيلم هندي بعد از سوت اخر بازي رو هم از دست دادن
ديكارمو گريه اي ميكرد كه نگو ملت هم تشويق ميكردنش

aluminum
27-10-2008, 00:23
صفحه 978 را ذنگاه کن لیلا خانوم و جوابی که من دادم را تو صفحه ی دوم گروه پرسپولیس

پیروز باشی .....

با منی
کدوم صفحه ؟
لینکش رو بذار

aluminum
27-10-2008, 00:25
سلام
اول كه تبريك ميگم خيلي حال داد
ولي من تو استاديوم قلبم اومد تو دهنم تا داور سوت رو زد
جدا هنوز سرم درد ميكنه
اونايي كه استاديوم نبودن فيلم هندي بعد از سوت اخر بازي رو هم از دست دادن
ديكارمو گريه اي ميكرد كه نگو ملت هم تشويق ميكردنش

پس حیف شد نیومدیم استادیوم

پس گریه ها رو همه دیدن

aluminum
27-10-2008, 00:27
نیکبخت : خوشحالم باز هم سپاهان را شکست دادیم

کانون هواداران پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحالم با یک بازی خوب و پرگل باز هم سپاهان را شکست دادیم و در شادی هواداران سهیم شدیم.
علیرضا نیکبخت واحدی که پس از پیروزی 3 بر 2 پرسپولیس مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود : پرسپولیس امروز یک تیم واقعی بود و با زدن سه گل به تیم سپاهان نشان دادیم هنوز تیم اول فوتبال ایران هستیم.
نیکبخت اضافه کرد : امروز، روز خوبی برای پرسپولیس ومن بود که توانستم سهمی در خوشحالی هواداران داشته باشم. وی افزود : من در بازیهای قبلی نتوانسته بودم بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهم چرا که بازیکن فوتبال با فراز و نشیب زیادی روبروست ولی خوشحالم که امروز با زدن دو گل به تیم مدعی سپاهان تاحدودی گذشته را جبران کنم.

وی درخصوص دعوت شدنش به تیم ملی اظهار داشت: در صورتی که به تیم ملی دعوت شوم با تمام وجود در خدمت تیم ملی خواهم بود و اگر هم دعوت نشوم همچنان در خدمت پرسپولیس هستم .

وی با تاکید بر اینکه واقعا برای کسانی که قصد دارند چنین وانمود کنند که با قطبی مشکل دارم متاسفم ، اظهار داشت : من برای این عده واقعا متاسفم چرا که هیچ مشکلی بین ما وجود ندارد . آنهایی که شایعه درگیری لفظی من با قطبی را مطرح می کنند بهتر است شادی من بعد از گلم را دوباره تماشا کنند.

نیکبخت در مورد عملکرد خط دفاعی پرسپولیس در دیدار با سپاهان گفت : ترجیح می دهم در این باره اظهارنظر نکنم . امروز پرسپولیس برد و هم برای این پیروزی بزرگ زحمت کشیدند.

هافبک پرسپولیس درباره دریافت کارت زرد اظهار داشت : صدای سوت داور را نشنیدم و به همین خاطر به توپ ضربه زدم.

aluminum
27-10-2008, 00:28
کریمی : یکی از مدعیان قهرمانی را شکست دادیم

کانون هواداران پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت : پرسپولیس با پیروزی مقابل سپاهان یکی از تیم های مدعی قهرمانی در لیگ برتر را شکست داد. علی کریمی که پس از پیروزی 3 بر 2 پرسپولیس مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: خوشحالم که امروز توانستیم یک برد خانگی با ارزش را مقابل یکی از بهترین تیم های لیگ برتر و یکی از رقبای همیشگی پرسپولیس بدست آوریم و هواداران را خوشحال کنیم.
کریمی اضافه کرد : من سالها بود مقابل سپاهان بازی نکرده بودم اما این تیم نشان داد از کیفیت فنی و انسجام تیمی بالایی برخوردار است و بدون شک یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر خواهد بود که امروز مغلوب بازی بهتر تیم ما شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره اختلاف نظرهایی که بین او و سرمربی تیم ملی مطرح می شود اظهار داشت : من بارها گفته ام هیچ مشکلی با دایی ندارم . البته این بدان معنی نیست که با هم اختلاف نظر نداشته باشیم ولی این اختلافات سطحی است. مثل هر خانواده ای که بروز این قبیل اختلاف نظرها در آن کاملا طبیعی است.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد : متاسفانه برخی ها قصد داشتند از دامن زدن به اختلاف بین من و دایی سوء استفاده کنند در حالیکه زمان اینگونه بحث ها گذشته و مردم همه می دانند حق با چه کسی است.
کریمی تاکید کرد: درحال حاضر برای من تنها برد پرسپولیس اهمیت دارد و به چیز دیگری فکر نمی کنم .

هافبک تکنیکی تیم پرسپولیس با اشاره به اینکه درحال حاضراحساس می کنم نمی توانم برای تیم ملی بازی کنم، تصریح کرد: اعتقاد دارم در مقطع فعلی بازیکنان جوانتر و بهتری هستند که می توانند به راحتی جای من بازی کنند و در حال حاضر تیم ملی به وجود من نیازی ندارد .

وی تاکید کرد : درحال حاضر از نظر بدنی در شرایطی قرار دارم که احساس می کنم نمی توانم بطورهمزمان در تیم ملی و پرسپولیس بازی کنم و به همین خاطر ترجیح می دهم این فرصت را دراختیار بازیکنان جوان قرار دهم .

کریمی در پایان با انتقاد از رسانه های گروهی در خصوص دامن زدن به موضوع بازگشت وی به تیم ملی یادآور شد : نمی دانم چرا بعد از هر بازی پرسپولیس باید در مورد تیم ملی اظهار نظر کنم درحالیکه بارها درباره این مسئله صحبت کرده ام و گفته ام از تیم ملی خداحافظی کرده ام. من تصمیم خودم را گرفته ام و در حال حاضر تنها و تنها به موفقیت پرسپولیس فکر می کنم و برای تیم ملی هم آرزوی موفقیت دارم .

aluminum
27-10-2008, 00:28
نیکبخت : همه از ديكارمو حمايت خواهيم كرد

کانون هواداران پرسپولیس : مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت:‌ همه بازيكنان پرسپوليس حمايت مي‌كنند تا "ديكارمو" شرايط خوبي در خط حمله پرسپوليس پيدا كند. عليرضا نيكبخت واحدي پس از پيروزي 3 بر 2 تيمش مقابل تيم سپاهان گفت:‌ بازي بسيار خوبي بود و خوشحال هستم، در اين بازي كه خاطره قهرماني فصل پيش بود توانستيم پيروز ميدان شويم. اين موفقيت را به تمامي تماشاچيان پرسپوليس كه لطف بسيار زيادي به اين تيم دارند تقديم مي‌كنم. من مديون اين تماشاگران هستم. وي افزود:‌ همچنين از اين كه توانستم 2 گل را از 3 گل تيم پرسپوليس به ثمر برسانم خوشحالم، البته اين گل‌ها زحمت تمامي بازيكنان بود و من تنها كار آن‌ها را تكميل كردم. اكنون فكر نمي‌كنم كه چه كار بزرگي براي پرسپوليس انجام دادم و تنها خوشحالم كه اين دو گل باعث پيروزي تيمم و خوشحالي هواداران شد.

وي درباره بازي ديكارمو در تيم پرسپوليس نيز گفت: او بازيكن خوبي است و تنها جواني‌ و شرايط روحي‌اش باعث شده نتواند با اعتماد به نفس بالا كار كند. من و تمامي بازيكنان پرسپوليس در تمرينات و بازي‌هاي آينده از او حمايت كرده و سعي مي‌كنيم شرايط روحي‌اش را براي مسابقات آتي بهتر كنيم.

نيكبخت در پاسخ به شايعاتي مبني بر اختلاف‌اش با افشين قطبي گفت: خوشحالم كه پس از زدن گل دوم، ‌رفتاري (در آغوش گرفتن قطبي) انجام دادم كه همه ديدند چه ميانه‌اي با قطبي دارم. فكر مي‌كنم اين رفتار جواب دندان شكني به آن رسانه‌هايي بود كه چنين مطالبي را منتشر كردند.

نيكبخت همچنين درباره احتمال حضورش در تيم ملي گفت: من هميشه به تيم ملي ايران فكر مي‌كنم و هر زمان كه از حضورم در اين تيم دعوت شود با كمال ميل و تمام وجود در خدمت آ‌ن خواهم بود.

aluminum
27-10-2008, 00:29
افشین قطبی : پاس ندادن برخي بازيكنان به ديكارمو را حس نمي‌كنم
کانون هوادران پرسپولیس : افشين قطبي گفت: پي‌گيري و صحبت‌هاي هر روز رسانه‌ها درباره بازگشت علي كريمي به تيم ملي اين جريان را سخت‌تر مي‌كند و رسانه‌ها بهتر است به اين دو بزرگ فوتبال ايران (دايي و كريمي) وقت بدهند تا به درستي تصميم‌شان را بگيرند.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از پيروزي 3 بر 2 اين تيم در مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: به خوبي مي‌دانستم كه موفقيت در اين بازي چقدر براي هواداران پرسپوليس با اهميت است، چرا كه آ‌ن‌ها به اين بازي به مانند يك داربي نگاه مي‌كنند و من هم اين بازي را مثل آ‌ن‌ها حساس مي‌دانم، لذا اين موفقيت شيرين را تقديم به آن‌ها كرده و از حضور و تشويق‌شان در استاديوم آزادي تشكر مي‌كنم.

وي در ارزيابي‌اش از تيم سپاهان نيز گفت: در تعداد بازي‌هايي كه تاكنون در ليگ انجام داده‌ايم سپاهان را قوي‌ترين تيم ديده‌ام، آنها به خصوص در نيمه اول بسيار خوب بازي كردند و تيم ما را تحت فشار قرار دادند كه باعث شد يك بازي پرهيجان و بانشاط را شاهد باشيم. من فوتبال زيباي آن‌ها را به اين تيم تبريك مي‌گويم.

قطبي ادامه داد: معتقدم اين بازي دو نيمه متفاوت داشت، در نيمه اول اين تيم سپاهان بود كه با كنترل بازي موقعيت‌هاي خطرناكي را روي دروازه ما ايجاد كرد اما ما هم چندين موقعيت داشتيم كه خوشحالم توانستيم با درخشش كريم باقري و عليرضا نيكبخت كه از تاثيرگذارترين مهره‌هاي ما در پرسپوليس هستند نيمه اول را با تساوي به پايان ببريم. در نيمه دوم تغييراتي در سيستم فوتبال‌مان انجام داديم و طي آن ديكارمو را هم به بازي آورديم. اين تغييرات باعث شد پرسپوليس روند بهتري پيدا كند و موقعيت‌هاي پرشماري را روي دروازه سپاهان ايجاد كند. ما پس از اين كه گل تساوي را هم به ثمر رسانديم و مي‌توانستيم با گل‌هاي بيشتري بازي را تمام كنيم اما متاسفانه اين مهم حاصل نشد.

قطبي هم‌چنين گفت: پيش از اين كه به انتقاد از فوتبال ديكارمو بپردازيد درباره او بايد بگويم كه اين بازيكن بسيار جوان است. شما ديديد پس از خراب كردن موقعيت اول روحيه‌اش شكست و حتي در ادامه بازي تلاش زيادي را وارد تيم كرد. فكر مي‌كنم همه بازيكنان پرسپوليس اين مساله را متوجه هستند و سعي مي‌كنند شرايط روحي ديكارمو را بالاتر ببرند. مطمئن باشيد او درآينده براي تيم ما تاثيرگذار خواهد بود.

قطبي هم‌چنين در پاسخ به برخي سوالات خبرنگاران مبني بر حمايت‌اش از حضور علي كريمي در تيم ملي گفت: فكر مي‌كنم رسانه‌ها با صحبت و پيگيري هر روزشان در رابطه با اين مساله جريان را بيش از پيش سخت كرده‌اند. معتقدم رسانه‌ها بايد به علي كريمي و دايي فرصت بيشتري بدهند تا آ‌ن‌ها با آرامش و دقت لازم بهترين تصميم را بگيرند.

قطبي هم‌چنين پاس ندادن برخي بازيكنان پرسپوليس به ديكارمو را رد كرد و گفت: من چنين چيزي را احساس نمي‌كنم چرا هر بازيكني كه در موقعيت حمله قرار دارد سعي مي‌كند بهترين تاثير را در تيم داشته باشد، حتي در چند صحنه هم ديدم كه بازيكنان به ديكارمو پاس مي‌دادند.

ElmO
27-10-2008, 00:31
سلام

تبریک میگم دوستان .. برد خوبی بود ..
ولی حقمون بیشتر بود .. باید 5-1 میزدیم تا پوز این سپاهانیا رو میزدیم ..
ولی خوب قسمت نبود .. ما که مثل بعضی تیما ! شانس نداریم که هرچی بزنیم بره تو گل ! ..

من واقعا تعجب می کنم از نظر بعضی از دوستان ! باور کنید دی کارمو در حد پرسپولیس نیست !! ربطی به روحیه و این حرفا نداره ... متاسفانه قطبی هم در مصاحبه ی بعد از بازی , باز هم از دی کارمو حمایت کرده.

حسین جان ، به نظر منم بازیکن خوبیه .. ولی مثل اینکه زیادی استرسیه !
با اون گریه ای هم که کرده ، معلومه زیادی احساسیه ! ..

حالا اینکه در حد پرسپولیس هست یا نه ، موافقم ، شاید نباشه ..
اما انصافا بازیکن خوبیه ..
شانس آورد بازی مساوی تموم نشد .. و الا همه ی کاسه کوزه ها سرش میشکست ..
فقط روحیه میخواد .. هوادارا باید حمایتش کنن ..
فقط ضربات آخرش ضعیفه که اونم درست میشه ..
به نظرم اون دروازه خالی رو اگه میزد ، دو تا مدافع سپاهان احتمال داشت نذارن بره تو گل چون سریع رسیدن ..
البته با توجه به اینکه روی پای تخصصی ش نبود اینو میگم ..

ولی باید نیمه ی پر لیوان رو هم دید .. واقعا خودشو خوب توی موقعیت قرار میده و مثل نیکبخت توی
آفساید قدم نمیزنه ! ..
توی صحنه ی تک به تک ، دروازه بان رو خیلی خوب رد کرد ..

خلاصه تنها چیزی که نیاز داره ، روحیه ست ..

دوستان نیکبخت رو با این بازی خوبش در انتخاب محبوب ترین بازیکن سال تنها نذارین.

خدایی این نیکبخت کلا آدمیه که شانسش خیلی خوب و زیاده !
اگه 40 درصد شانسش رو دی کارمو داشت ، الان دو تا گل زده بود ..

نیکبخت توی بدترین بازیهاش و تو بازیهایی که اصلا رو فرم نباشه هم یا گل میزنه و یا پاس گل میده ..
مثل بازی با ابو مسلم که دو تا پاس گل داد .. و توپهای زیادی رو که خراب کرد رو پوشوند ..

کلا به نظر من لیاقت محبوب ترین بازیکن رو نداره ..
محبوب ترین بازیکن ، فقط علی کریمی ...
یا کریم باقری ..

=-=

واعظی (3) باقری ها (1) سپهر حیدری (2) آتسو (2) پژمان نوری (3) مجتبی شیری (3) مازیار زارع (3) علی کریمی (4) کریم باقری (4) نیکبخت ( 4) پترویچ (5) دی کارمو (3) منصوری ( 3)

بهترین : پتروویچ ( کاملا موثر و در خدمت تیم .. فوق العاده ست این بازیکن ! )

بدترین : کلا خط دفاعیمون مثل همیشه بد بودن ..

=-=

یا حق

:40:

aluminum
27-10-2008, 00:34
مصاحبه با یک هوادار // پرسپوليس امسال بيشتر از يك جام نمي تواند بگيرد

کانون هواداران پرسپولیس : تصميم گرفتيم با يكي از كاربران سايت پرسپوليس نيوز بيشتر آشنا شويم براي اين كار هم انتخاب هاي زيادي داشتيم اما در نهايت تصميم بر اين شد تا با دوست عزيزمون و هوادار تازه عضو شده سايت يعني آقاي كوثري كه با نام كاربري م.كوثري در سايت فعاليت مي كنند به گفتگو بنشينيم .شايد نهايتا دو هفته است كه ايشون عضو سايت پرسپوليس نيوز شدن اما در همين مدت كوتاه نشون دادن كه خيلي با تجربه هستن و كاملا با فكر مطلب مي نويسند اين حتي باعث شد در ابتدا در مورد سن ايشون ما دچار اشتباه شويم . شايد قشنگ ترين كامنت ايشون كه هنوز در ياد ها هست همون كامنت \\\" قطبي ديگر نمي خندد\\\" باشه كه واقعا عالي و تاثير گذار بود البته ايشون يك كار فوق العاده ديگه رو هم شروع كردن كه در اون هواداران رو هر هفته با يكي از ستاره هاي سرخ پوش جهان بيشتر آشنا مي كنند كه اميدواريم استمرار داشته باشه.

سيد محمد رضا كوثري متولد سال 1354 در تهران است ايشان در رشته مهندسي صنايع غذايي تحصيلاتشون رو به پايان رسوندن و الان هم يك شركت پشتيباني كامپيوتري دارند. از هفت سالگي با پرسپوليس آشنا شدند و در آن زمان عاشق تكنيك علي پروين بودند. در يك خانواده ي پرسپوليسي بزرگ شدن كه اين مسئله هم در شناخت ايشون از پرسپوليس بي تاثير نبود.
گفتگوي ما رو با اين هوادار سرخ دل كه قبل از بازي با سپاهان انجام شد در زير مي خوانيد...

• قبل از هر چيز مي خواستم بدونم شما با مجري برنامه ي ورزش از نگاه دو نسبتي داريد؟
- نه، شايد بايد بگم خوشبختانه نه چون ظاهرا ايشون يك استقلالي هستند !!

• آيا شما تا به حال به ورزشگاه هم رفته ايد؟
- وقتي كوچك بودم و وضعيت ورزشگاه ها مثل الان بد نبود كسي منو نبرد چون خانواده ام از نظر شخصيتي صلاح نمي دونست . زماني هم كه بزرگ تر شدم جو ورزشگاه ها مناسب نبود و من علاقه اي به رفتن به ورزشگاه نداشتم البته يك بار در سال 74 به اصرار دوستم بازي بهمن و ذوب آهن رو در ورزشگاه شريعتي كرج از نزديك ديدم آن زمان خداداد عزيزي در بهمن بازي مي كرد و در جام باشگاه هاي آسيا هم يار قرضي پرسپوليس بود من دوست دار بازي زيبايش بودم .

• مشكلات فرهنگي ورزشگاه هاي ما از كجا نشأت مي گيرد و چه راه كاري براي حل آن پيشنهاد مي كنيد؟
- متاسفانه مشکلات فرهنگي ورزشگاه ها ريشه در فرهنگ جديد جامعه ي ما دارد زماني در جامعه احترام و ادب حرف اول را ميزد اما هر چه جلوتر ميرويم جامعه بيشتر روبه زوال ميرود.متأسفانه در همين سايت بعضی از دوستان نه تنها نسبت به هم بلکه به کل جامعه ورزش از الفاز خوبی استفاده نمي کنند.اگر خواهان دموکراسی هستيم اين دموکراسی نيست.در جامعه ي دموکراسی هر کس حق اظهار نظر دارد اما با نهايت احترام. خيلی از مشکلات به مرور زمان درست ميشود اما مسئله فرهنگ به اين شکل نيست.ميگويند بايد فرهنگ سازی کنيم،چه فرهنگ سازي؟ يعنی 2500 سال بی فرهنگ بوديم که حالا بسازيم.چشم ها را بايد شست جور ديگر بايد ديد.

• آيا عدم اجازه به زنان ايراني براي حضور در ورزشگاه ها كار درستي است و چگونه مي توان اين مشكل را حل كرد؟
- خير ، من از طرفداران پر و پا قرص حضور زنان در ورزشگاه هستم چون فكر مي كنم حضور آنها مي تواند جو ورزشگاه ها را آرام كند گرچه اعتقاد به رو به انحراف رفتن جامعه را دارم ولي بايد قبول كرد كه هنوز در خون ايراني غيرت و نجابت يافت مي شود. در ضمن در جامعه اي كه دم از برابري حقوق زن و مرد ميشود اين خود نشانه ي بارزي از عدم برابري حقوق جنسيتي است.باور كنيد اگر همين الان اعلام شود كه رفتن زنان به ورزشگاه ها آزاد است يك گام موثر براي ارتقا ء فرهنگ برداشته ايم.

• شما چطور با سايت پرسپوليس نيوز آشنا شديد؟
- بنده ماه هاست كه اين سايت و نظرات شما هواداران را مطالعه مي كردم امروزه با وجود فن آوري ارتباطات ميتوان در مورد هر موضوعي مطلب يافت كرد .در اين سايت عضو شدم چون احساس کردم با نوشته هايم و اطلاعات و عقايدم مي توانم خطه جديدی به هواداران بدهم. اما اگر روزی احساس کنم فايده ندارد ادامه نخواهم داد.

• فضاي فعلي سايت پرسپوليس نيوز را چطور مي بينيد و چه راه حلي براي بهتر شدن آن داريد؟
- نمي توان گفت عالي است ولي بد هم نيست عضويت من در سايت بيشتر به خاطر شما دوستان بود.مسئولين سايت واقعا زحمت مي کشند ولی بيشتر حالت خبرگذاری را دارند.مثلاً چرا با اعضا ارتباط برقرار نمی كنند،يا چرا از ديگر رشته هاي ورزشی باشگاه خبری نمی گذارند.چرا اخبار ديگر سايتها را به اسم خود و بدون ذکر منبع مي نويسند . درحالی که حتي با اين همه كاربر و بازديد كننده ميتوانند خبرنگار افتخاری داشته باشند اين كار انجام نمي شود و البته مسائل ديگر که بعدها خواهم گفت.

• شرايط فني پرسپوليس را در فصل جاري چگونه ديديد و چه مشكلاتي در تيم وجود دارد؟
- از نظر جذب بازيکن خوب بوديم اما در دفاع داشتن يک دفاع وسط سرعتی و يك دفاع چپ تخصصی ضروري است.در جام باشگاه هاي آسيا مخصوصاً زمانی که با شرق اسيا در مراحل بعدي بازی داريم مشکل دو چندان ميشود.در ضمن داشتن يک دروازه بان باتجربه ديگر هم ضروري است .البته در بازي هاي کشوری مشکل ما تنها دفاع نيست بلکه کل تيم و مخصوصاً دو هافبک وسط مقصر مي باشند.سال گذشته در اين پست آشوبي و باقری حضور داشتند گرچه معتقدم آشوبی در حد الونگ الونگ نيست ولی خوب کار کردند. اما امسال دو بازيکن اين پست هنوز کارايي لازم را ندارند . درحال حاضر سيستم 4-2-3-1 بهترين است و 5 هافبک بي نهايت نقش حساسی در تيم دارند چه هنگام دفاع و چه حمله و بايد پوشش لازم را داشته باشند.

• قطبي را چگونه مربي مي بينيد و در قهرماني فصل قبل پرسپوليس چقدر نقش داشت؟
- از نظر شخصيتي بهترين مربي كه در جهان مي شناسم و از نظر فني هم بهترين مربي ايران اما در فصل قبل اگر كنارش افرادي مثل خودش چه ايراني و چه خارجي بودند مطمئن باشيد كه موفق نمي شد نقش استيلي براي سال اول كاملا حياتي بود و اختلاف نظر ها هم نهايتا به نفع تيم تمام شد ولي هيچ كدام به تنهايي هم قادر به قهرمان كردن پرسپوليس نبودند

• آيا قطبي نسبت به فصل قبل تغيير كرده است؟
- مطمئناً فرق کرده. اول اينکه تمام قدرت نيمکت در اختيار اوست.دوم اينکه امسال با هدف اول قهرماني پرسپوليس در آسيا وارد شد و بعد نيم نگاهی هم به دو جام ديگر داشت و همواره جهت پيدا کردن بهترين تاکتيک براي آينده بود،تا قبل از بازی با برق شيراز .ولی شرايط به نحوی شد که اگر نتيجه نمي گرفت متاسفانه هوادارن و مديران ديگر فرصتی به او نمي دادند.سال گذشته استيلی در کنارش بود که از تجربه بالايي در شرايط سخت در ايران برخوردار بود.اعتقاد من بر اين است كه يک مربی حتی با داشتن دانش بالا بايد دستياران و مشاوران قوی هم داشته باشد.اما متاسفانه در ايران اين خود حاشيه ساز ميشود.اصولا ما هر کسي را که در حال پيشرفت باشد را به پايين مي کشيم.

• آيا پرسپوليس امسال مي تواند به قهرماني اميدوار باشد و به نظر شما ما امسال چند جام مي گيريم؟
- پرسپوليس امسال تمام ابزار هاي لازّم را از بازيکن تا مدير را دارد ولی بيشتر از يک جام نميتواند بگيرد.هر سال نسبت به سال قبل ليگ برتر دارای تيمهاي قويتری ميشود و در حالي كه هيجان بيشتری مي بينيم اما کار براي پرسپوليس سخت تر ميشود.البته ما در اين فصل با دو جام باشگاهی و حذفی ايران روبرو هستيم که بايد حتما يکی را بگيريم.

• حبيب كاشاني چه تفاوت هايي با مصطفوي دارد و شما مديريت كدام يك را مي پسنديد؟
- کاشانی يک مديرغير فوتبالي بود که در باشگاه ساخته شد ولی اشکال كارش اين بود که بيشتر رفاقت داشت تا مديريت. آن چيزی که محبوبش کرد صداقتش بود.اما مصطفوی يک مدير کارکشته،باسابقه و از همه مهمتر يک بازيکن قديمی فوتبالّ است.اما اشکال كارش محافظه کاريش است همانند اکثر مديران ايران.آفت جان ورزش ما تغييرات زود به زود است ،چه مربيان چه مديران.کدام مربی را ميشناسيد که 5 سال در تيمی بماند. غلام پپرواني يک استثنا است و مقاومت شيراز شرايطش با ديگر تيمها فرق مي کند.بهتر بود امسال کاشانی مدير عامل مي بود و از مصطفوی به عنوان يکی از اعزاي هيئت مديره استفاده ميشد.

• اينكه مي گويند استيلي نمي خواهد قطبي موفق شود را تا چه حد قبول داريد؟
- به هيچ وجه قبول ندارم تنها اشكال كار استيلي اين است كه دوست دارد نفر اول باشد آن هم امسال و پارسال خودش براي سرمربيگري با قطبي به توافق رسيد. اميدوارم ابتدا در تيم هاي ديگر امتحان پس بدهد وسپس با قدرت به پرسپوليس بيايد پرسپوليس جايي براي آزمون و خطا نيست در مورد قطبي هم موضوع فرق مي كرد شاگردي هدينگ وادوكات و سه دوره حضور در جام جهاني كم نيست.

• تيم ملي را با سرمربيگري دايي چگونه مي بينيد؟
- دايي به واقع موفق ترين بازيکن ايران است که متاسفانه به علت رک گويی طبق معمول ما که تحمل نداريم مورد غضب بعضي هاست.همانطور که گفتم يک مربي بزرگ هم بايد دستياران بزرگی داشته باشد.اما دايي به علت مغرور بودنش و عدم اعتماد به اکثر مربيان ايراني تصميم به حضور يک مربي خارجی گرفت.اگر اريش رته مولر نباشد بي شک ضعيف ترين کادر فنی را در چند دهه گذشته داريم.اگر به بازي هاي تيم ملی را نگاه کنيم هدف خاصی دنبال نمي شود. مانند اين است كه گفته شود اين سيستم تيم است ،جايگاه هر کدام کجاست،برويد و بازی کنيد.اميدوارم باحضوره مولر بار فني تيم ملي بيشتر شود.

• چرا کريمی از تيم ملی دور شد و آشتي دايي و كريمي در ورزشگاه درست بود؟
- متأسفانه کريمی احساسی تصميم مي گيرد. 8 سال پيش زمانی که تيم هاي اروپايي مي خواستن اش،گفت دوست ندارد از ايران زياد دور باشد و رفت به امارات.اگر درست تصميم گرفته بود باور کنيد در بهترين تيم هاي ايتاليا يا اسپانيا توپ مي زد چون فوتبال اکثر فوتباليستهاي ما در اين 2 کشور کارايي بيشتری دارد.در خداحافظيش بيشتر فدراسيون مقصر است تا دايي.در آن ديدارشان در آزادی عوامل اجرايي استاديوم کار درستی نکردند و نه تنها مديران پرسپوليس را در عمل انجام شده گذاشتند بلکه به شخصيت هر 2 نفر توهين کردند.

• وظيفه ي يك هوادار فوتبال نسبت به تيمش چه بايد باشد؟
- هواداری روشهاي مختلفی دارد.يکی با پول کمک ميکند.يکی امکانات سخت افزاري در اختيار تيم مي گذارد.يکی بر سر تمرينات و استاديوم ميرود. يکی هم در رسانها،روزنامه ها و سايت ها مطلب مي نويسد.اما اينكه چه بگويد يا بنويسد بسيار مهم است.بعضي ها آنچنان کور كورانه مي نويسند که ضررش بيشتر از منفعت اش است .انتقاد واجب است اما با احترام و همراه با پيشنهاد و راه كار تا خواننده را به فکر وادارد.

• چرا بعضي ها نمي خواهند نام باشگاه هماني باشد كه هواداران دوست دارند و براي حل اين مشكل هواداران چه كاري مي توانند انجام دهند؟
- خوب اين يک اقدام سياسي است.اگر در ابتداي انقلاب رخ مي داد مطمئناً امروز پرسپوليس نام ديگری داشت.در 16-17 سال پيش که اين تصميم گرفته شد خيلی از مديران سياسی آن را لازم الاجرا مي دانستند.اما تا کنون توده ي هواداران به شدت مخالف آن هستند.بهترين راه مقابله با آن هم اين است که چه در گفتار و چه نوشتارمان فقط نام پرسپوليس را ببريم. زمان مشکل را حل خواهدکرد.

• بهترين خاطره ي شما از دوران هواداري پرسپوليس ايران چيست؟
- اولين قهرماني پرسپوليس در جام در جام باشگاههايي آسيا در سال 70 با مربيگري پروين،البته قهرماني فصل قبل هم واقعا دلچسب بود که اميدوارم با قهرمانی آسيا بي انجامد. در کلکسيون افتخارات باشگاه جای اين جام خالي است.

• براي هر يك از كلمات زير يك جمله كه بيانگر احساسات شما باشد را بگوييد:

• افشين قطبي :
- بهترين مربي فعلي ايران.
• دايي :
- موفق ترين بازيکن ايران
• مصطفوي :
- مديری به شدت محافظه کار
• پرسپوليس نيوز:
- اميدوارم آينده درخشانی داشته باشد
• هواداران پرسپوليس ايران :
- عزيزترين دوستان من
• در پايان اگر حرف خاصي با هواداران پرسپوليس ايران داريد بفرماييد.
- در درجه اول برايشان آرزوي سلامتی دارم.دوماً سعی کنند صبورتر باشند و با يک باخت تصميم عجولانه نگيرند و سوماً همواره گفتارنيک رفتارنيک و کردارنيک را سرلوحه ي زندگيشان قرار دهند.

aluminum
27-10-2008, 00:39
سلام

تبریک میگم دوستان .. برد خوبی بود ..
ولی حقمون بیشتر بود .. باید 5-1 میزدیم تا پوز این سپاهانیا رو میزدیم ..
ولی خوب قسمت نبود .. ما که مثل بعضی تیما ! شانس نداریم که هرچی بزنیم بره تو گل ! ..

حسین جان ، به نظر منم بازیکن خوبیه .. ولی مثل اینکه زیادی استرسیه !
با اون گریه ای هم که کرده ، معلومه زیادی احساسیه ! ..

حالا اینکه در حد پرسپولیس هست یا نه ، موافقم ، شاید نباشه ..
اما انصافا بازیکن خوبیه ..
شانس آورد بازی مساوی تموم نشد .. و الا همه ی کاسه کوزه ها سرش میشکست ..
فقط روحیه میخواد .. هوادارا باید حمایتش کنن ..
فقط ضربات آخرش ضعیفه که اونم درست میشه ..
به نظرم اون دروازه خالی رو اگه میزد ، دو تا مدافع سپاهان احتمال داشت نذارن بره تو گل چون سریع رسیدن ..
البته با توجه به اینکه روی پای تخصصی ش نبود اینو میگم ..

ولی باید نیمه ی پر لیوان رو هم دید .. واقعا خودشو خوب توی موقعیت قرار میده و مثل نیکبخت توی
آفساید قدم نمیزنه ! ..
توی صحنه ی تک به تک ، دروازه بان رو خیلی خوب رد کرد ..

خلاصه تنها چیزی که نیاز داره ، روحیه ست ..

خدایی این نیکبخت کلا آدمیه که شانسش خیلی خوب و زیاده !
اگه 40 درصد شانسش رو دی کارمو داشت ، الان دو تا گل زده بود ..

نیکبخت توی بدترین بازیهاش و تو بازیهایی که اصلا رو فرم نباشه هم یا گل میزنه و یا پاس گل میده ..
مثل بازی با ابو مسلم که دو تا پاس گل داد .. و توپهای زیادی رو که خراب کرد رو پوشوند ..

کلا به نظر من لیاقت محبوب ترین بازیکن رو نداره ..
محبوب ترین بازیکن ، فقط علی کریمی ...
یا کریم باقری ..

=-=

واعظی (3) باقری ها (1) سپهر حیدری (2) آتسو (2) پژمان نوری (3) مجتبی شیری (3) مازیار زارع (3) علی کریمی (4) کریم باقری (4) نیکبخت ( 4) پترویچ (5) دی کارمو (3) منصوری ( 3)

بهترین : پتروویچ ( کاملا موثر و در خدمت تیم .. فوق العاده ست این بازیکن ! )

بدترین : کلا خط دفاعیمون مثل همیشه بد بودن ..

=-=

یا حق

:40:

بابا دمت گرم با این تحلیلت
تا حالا کجا بودی
من درباره دی کارمو با هات موافقم
باید بهش زمان داد
همش تقصیر ای فردوسی پوره که هم توی نود و هم توی بازی با برق بد جوری این دی کارمو رو خراب کرد

aluminum
27-10-2008, 00:40
انالیز بعد از یازی پرسپولیس و سپاهان

محل برگزاري مسابقه :‌ ورزشگاه آزادي تهران
نتيجه نهايي : پرسپوليس 3 _‌ سپاهان 2
تماشاگر : 70 هزار نفر
كيفيت مسابقه : بسيار خوب و جذاب
ستاره مسابقه : عليرضا واحدي نيكبخت
وضعيت داوري : متوسط ( گل اول سپاهان آفسايد بود و يك پنالتي پرسپوليس سوخت )

بدون شك اين بازي حساسترين بازي فصل فوتبال ايران بعد از دربي تهران است . پرسپوليس و سپاهان كه به تازگي دو رقيب جدي و ديرينه براي يكديگر شدند ( سپاهان چند سالي است مدعي قهرماني شده است ) در اين بازي نيز نمايش دهنده يك فوتبال زيبا و تماشايي بودند كه حاصل كارآنها پنج گل بود .

پرسپوليس مثل بيشتر بازي هاي اين فصل خود چند دقيقه ابتدايي رو خوب شروع نكرد و چيزي نمانده بود بازهم گل اول را دريافت كند اما با تصاحب ميانه زمين از مردان سپاهان كه گفته بوديم به دليل نبود بهادراني ضعف هاي زيادي خواهد داشت و تيز چنگي كريم باقري پرسپوليس ورزشگاه را مملو از شادي كرد و به گل اول رسيد .

چند دقيقه بعد از گل سپاهان باز هم اين تيم پرسپوليس بود كه مي توانست به گل بعدي برسد آنجايي كه كريم باقري پشت محوطه صاحب توپ شد مي توانست به جاي شوت زدن پتروويچ را با رحمان احمدي كه يكي از بدترين روزهايش را سپري مي كرد تك به تك كند .

بعد از همين صحنه بود كه سپاهاني ها ديگر چيزي براي از دست دادن نداشتند و با تعداد بازيكن زيادي به سمت دروازه پرسپوليس حمله كردند و در نهايت بازهم از اشتباه خط دفاعي ارتش سرخ و بازهم به دليل اشتباهات فرانك آتسو و تركيب نا هماهنگ او با نبي باقري ها سپاهان به گل مساوي رسيد .

بعد از گل مساوي سپاهان پرسپوليس تقريبا روي به بازي احساسي آورد و نتوانست برتري خود را با كارهاي تركيبي و تاكتيكي به حريف قدرتمندش ديكته كند و در نهايت با يك پاس بلند از جمشيديان عمادرضا دروازه پرسپوليس در عين ناباوري براي دومين بار باز كرد . كاملا مشخص بود كه پرسپوليس بعد از اين گل از نظر روحي كاملا به هم ريخت و حتي نمي توانست همان حملات احساسي را روي دروازه حريف ترتيب ببيند و حتي در يكي دو صحنه تا آستانه دريافت گل سوم پيش رفت كه دستپاچگي بازيكنان سپاهان مانع اين اتفاق شد .

براي پرسپوليس هيچ اتفاقي بهتر از گل مساوي نيكبخت نبود كه اگر آن گل به ثمر نمي رسد سخت مي شد 3 امتياز اين بازي را به چنگ آورد . پاس خوب سپهر حيدري براي باقري و ضربه سر استادانه كاپيتان پرسپوليس و صد البته تيزچنگي نيكبخت پرسپوليس را به گل مساوي رساند تا نيمه اول با نتيجه مساوي به پايان برسد .

در بازي هاي قبلي از افشين قطبي و كادرفني پرسپوليس انتقاد مي كرديم و از تعويض هاي آنها متعجب مي شديم اما پرسپوليس بازي روان و زيباي خود را مديون كار شاهكار افشين قطبي است . آنجايي كه فرانك آتسو در قلب خط دفاع با نمايش نا اميد كننده اش بي تاثير در دو گل سپاهان نبود از بازي بيرون رفت و يك مهاجم به زمين آمد اما همين يك تعويض اساس كار پرسپوليس را تغيير داد چرا كه سپهر حيدري به مركز دفاع بازگشت و در كنار نبي باقري ها يك بار ديگر نشان داد كه اين دو بازيكن مي توانند عمق دفاع را به خوبي پوشش دهند و مجتبي شيري با بازي بي نقص خود در سمت راست باز هم يكي از ستارگان ارتش سرخ بود . كريم باقري نيز يك خط عقب آمد و در كنار مازيار زارع به عنوان هافبك دفاعي ايفاي نقش نمود . براستي چند مربي را در ايران مي شناسيد كه در چنين مسابقه اي چنين تعويضي انجام دهند ؟

همه اين تغييرات فني باعث شد پرسپوليس در نيمه دوم يكي از شاداب ترين بازي هاي خود را انجام دهد و چندين و چند موقعيت روي دروازه حريف ايجاد كند كه اين فقط يكي از آنها تبديل به گل شد و ديگر هيچ !

از سپاهان بايد گفت . سپاهان در اين فصل بي هيچ عنوان در حد هزينه اي كه كرد نتيجه نگرفته اما از نظر نوع بازي چندان تغييري با زمان مربيگري لوكا بوناچيچ نداشته و شايد اگر فيرات نيز نويدكيا و كريمي را داشت بهتر نتيجه مي گرفت . سپاهان مثل زمان لوكا يك تيم دفاع - ضد حمله بود . كاري كه خود پرسپوليس آنرا در نيمه دوم و در بيست دقيقه پاياني بازي به خوبي انجام داد هرچند كه ديكارمو دو فرصت طلايي را هدر داد .

ديكارمو با اينكه فرصت هاي بي شماري را هدر داد اما بازيكني است كه خوب در موقعيت گلزني قرار ميگيرد و اگر دقتش را بيشتر كند و اين چنين مبتديانه فرصت ها را خراب نكند مهاجمي است كه بايد رويش حساب باز كرد .
در اين مسابقه بدون شك نيكبخت ستاره ميدان بود . او علاوه بر اينكه 2 گل زيبا زد بارها و بارها توپ گيري هاي خوبي نيز داشت و چندين بار نيز براي مهاجمان تيم پاس هاي طلايي فرستاد كه از آنها استفاده نشد .

در كل پرسپوليس در روزي كه خيلي از به اصطلاح كارشناسان كه متاسفانه يكي از آنها يكي از مربيان تيم ملي ما نيز هست شانس چنداني به پيروزي اش نمي دادند موفق شد با ارائه يك فوتبال زيبا 3 امتياز را كسب كند و نشان دهد در اين فصل هم مدعي اصلي قهرماني است .

نمرات بازيكنان :
اين نمرات از 7 مي باشد .
مهدي واعظي ( 6 )‌ _ مجتبي شيري ( 5 ) _ سپهر حيدري ( 6 ) _ نبي باقري ها ( 5 ) _ پژمان نوري ( 6 )‌ _ فرانك آتسو ( 3 ) _ مازيار زارع ( 5 ) _ كريم باقري ( 6 ) _ علي كريمي ( 6 ) _ ايوان پتروويچ ( 5 ) _ عليرضا واحدي نيكبخت ( 7 )
بازيكنان ذخيره : لئوناردو ديكارمو ( 4 ) _ محمد منصوري ( 4 ) _ محمد علوي ( ____‌ )
سرمربي : افشين قطبي ( 7 )

aluminum
27-10-2008, 00:41
بچه ها ما هم می تونیم از بازی بعد مثل سایت پرسپولیس به قطبی هم امتیاز بدیم

aluminum
27-10-2008, 00:43
گل باقری

aluminum
27-10-2008, 00:44
گل اول نیکی جون

aluminum
27-10-2008, 00:45
گل دوم نیکی جون

aluminum
27-10-2008, 00:47
***هفته سيزدهم پنجشنبه ۹ آبان:
پيام خراسان- سايپا تهران، ساعت ۱۴:45-ثامن الائمه مشهد
فولاد مباركه سپاهان - مس كرمان، ساعت ۱۴:45- فولاد شهر اصفهان
مقاومت سپاسى-پرسپوليس، ساعت ۱۴:45- حافظيه شيراز
صباى قم-فولاد خوزستان، ساعت ۱۴:45-يادگار امام قم
جمعه ۱۰ آبان:
پيكان قزوين - برق شيراز، ساعت ۱۴:45-رجايى قزوين
راه آهن - ابومسلم خراسان، ساعت ۱۴:45-اكباتان تهران
استقلال اهواز-پاس همدان، ساعت ۱۶:30-تختى اهواز
استقلال تهران-ذوب آهن، ساعت ۱۶:30-آزادى تهران
معوقه از هفته دوم
دوشنبه ۱۳ آبان
فولادمباركه سپاهان ـ پيام خراسان ۱۴:30 - ورزشگاه فولادشهر اصفهان
فولادخوزستان ـ سايپا تهران، ۱۶:20- تختى اهواز

aluminum
27-10-2008, 00:54
شانس ما تا الان مقاومت می باخت حالا برای هفته دیگه برای ما شاخ میشه

aluminum
27-10-2008, 01:04
نوري: از بازي در جناح چپ پرسپوليس ناراضي هستم

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پوشيدن پيراهن قرمز برايم لذت بخش است؛ اما تا در جناح چپ بازي مي‌كنم، ناراضي هستم.

به گزارش خبرگزاري فارس، پژمان نوري پس از پيروزي 3 بر 2 برابر سپاهان اصفهان در ورزشگاه آزادي تهران اظهار داشت: بايد سه امتياز را مي‌گرفتيم چون هدف اصلي ما در كنار بازي زيبا، كسب نتيجه بود. پوشيدن پيراهن پرسپوليس برايم لذت بخش است؛ اما تا موقعي كه در جناح چپ كه پست تخصصي من نيست، به ميدان بروم، از بازي ام راضي نيستم.
وي عنوان كرد: سپاهان تيم پر مهره و جنگنده‌اي بود؛ اما از معدود فرصت‌ها بهترين استفاده را كرديم تا دل هواداران را شاد كنيم.
وي خاطر نشان ساخت: اين برد را بايد فراموش كنيم. با حضور در بالاي جدول، بايد به فكر روزهاي آينده و سخت تر باشيم.
پژمان نوري ادامه داد: در اين بازي هرگز به دنبال وقت تلف كردن نبودم؛ بلكه مصدوميت من با توجه به برخورد شديد با مهاجم حريف، جدي بود

aluminum
27-10-2008, 01:06
پيروزي پرسپوليس مقابل سپاهان و توقف ذوب آهن

خبرگزاري فارس: پرسپوليس در هفته دوازدهم ليگ برتر موفق شد سپاهان را شكست داده و ذوب آهن با توقف در اصفهان تا فردا صدرنشين ليگ شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، نتايج كامل رقابت هاي امروز به شرح زير است.

* فولاد پاس را گلباران كرد
ديدار تيم هاي فولاد و پاس همدان با نتيجه پنج بر يك به سود تيم خوزستاني به پايان رسيد.
ديدار تيم هاي فولاد خوزستان و پاس همدان از ساعت 16:35 در ورزشگاه تختي اهواز آغاز شد.
در اين مسابقه پرگل، براي فولاد سجاد فيض الهي در دقايق 4 و 25، حجت زادمحمود در دقايق 12 و 54 و سعيد رمضاني در دقيقه 45 گلزني كردند. تك گل پاس نيز در دقيقه 36 از سوي مهرداد كريميان به ثمر رسيد.
از اين بازي بيش از سه هزار نفر ديدن كردند.
قضاوت اين مسابقه بر عهده غلامرضا جباري بود. وي از فولاد به بداوي و كارلوس و از پاس به اديشون كارت زرد نشان داد.
وينگو بگوويچ كه در ابتداي اين بازي از سوي هواداران فولاد با استقبال خوبي روبرو شده بود، بين دو نيمه كه چهار بر يك عقب بود، در رختكن به شدت از بازيكنان انتقاد كرد. او حنيف عمران زاده و محمد نظري را به خيانت متهم كرد.

* مس كرمان برابر پيام مشهد متوقف شد
تيم فوتبال مس كرمان و پيام مشهد در ديداري پرگل به تساوي 3 بر 3 دست يافت تا پيام درشش هفته اخير شكستي نداشته باشد.
اين ديدار در ورزشگاه باهنر كرمان و در حضور بيش از دو هزار تماشاگر برگزار شد.
محمد سهيمي در دقيقه 21، محمد مطوري در دقيقه 72 و روح ا...سلطاني در دقيقه 94 براي پيام گلزني كردند. اميرحسين صادقي در دقيقه 70 و فراز فاطمي در دقايق 80 و 93 گل هاي مس را به ثمر رساندند.
هدايت ممبيني قضاوت اين مسابقه را برعهده دارد كه به فرزاد حسين خاني از مس و مرتضي برگي زر از پيام اخطار داد.
خداداد عزيزي پس از سه جلسه محروميت، امروز روي نيمكت مربيگري پيام نشست. اين مربي به حكم كميته انضباطي محروم شده بود.
پيام در شش هفته اخير ليگ برتر شكست نداشته و در سه ديدار اخير خود به پيروزي رسيده است. اين تيم اكنون 13 امتيازي شده است. مس نيز به امتياز هجده رسيد.

* پرسپوليس در آزادي بر سپاهان غلبه كرد
تيم هاي فوتبال پرسپوليس و سپاهان در ورزشگاه آزادي به مصاف هم رفتند كه ميزبان به پيروزي رسيد.
كريم باقري در دقيقه 17 و عليرضا نيكبخت واحدي در دقيقه 45 براي پرسپوليس گلزني كردند. عماد محمد رضا در دقايق 28 و 34 گل هاي سپاهان را به ثمر رساند تا نيمه اول با تساوي 2 بر 2 به پايان برسد. با شروع نيمه دوم، نيكبخت واحدي در دقيقه 64 با ديگر براي پرسپوليس گلزني كرد تا سرخ پوشان در اين ديدار خانگي 3 امتياز را كسب كنند.
محسن تركي، داور مسابقه مازيار زارع، سپهر حيدري و نيكبخت را از پرسپوليس و مهدي جعفرپور از سپاهان را با كارت زرد جريمه كرد. هادي عقيلي در نيمه دوم پس از دريافت كارت زرد دوم و با دريافت كارت قرمز، از زمين اخراج شد تا سپاهان در دقايق پاياني 10 نفره بازي كند.

تركيب تيم پرسپوليس:
مهدي واعظي، سپهر حيدري، نبي‌ا... باقري ها، ايوان پتروويچ، مجتبي شيري، فرانك آتسو (پائولو دي كارمو)، علي كريمي (محمد منصوري)،‌ پژمان نوري، مازيار زارع، عليرضا نيكبخت واحدي و كريم باقري

تركيب تيم سپاهان:
رحمان احمدي، مهدي جعفرپور (حسين پاپي)، محسن بنگر(حميد عزيزاده)، هادي عقيلي، احمد جمشيديان، جلال اكبري،‌احسان حاج صفي (بهمن طهماسبي)، عماد محمدرضا، عبدالوهاب ابوالهيل، هادي جعفري و هادي اصغري

* سايپا در ورزشگاه خانگي مقابل مقاومت شكست خورد
تيم فوتبال مقاومت سپاسي شيراز موفق شد در ورزشگاه انقلاب كرج سايپا را شكست دهد.
تيم‌هاي فوتبال سايپا كرج و مقاومت سپاسي شيراز در ورزشگاه انقلاب كرج با يكديگر ديدار كردند.
در پايان، تيم ميهمان با نتيجه 2 بر صفر به برتري رسيد. رضا خالقي فر هر 2 گل سپاسي را به ثمر رساند تا اين تيم شيرازي 3 امتياز را به دست آورد.

* توقف ذوب آهن مقابل استقلال اهواز
ديدار تيم هاي فوتبال ذوب آهن و استقلال اهواز با نتيجه يك بر يك به پايان رسيد.
ديدار تيم هاي ذوب آهن و استقلال اهواز از ساعت 14:45 در ورزشگاه فولاد شهر آغاز شد.
در اين مسابقه ابتدا در دقيقه 25 حميدرضا رجبي براي استقلال اهواز گلزني كرد و سپس در دقيقه 39، محمد حسيني توانست گل تساوي را به ثمر برساند.
قضاوت اين ديدار بر عهده شاهين حاج بابايي بود. وي در اين بازي از ذوب آهن به خلعتبري و از استقلال اهواز به مهدي دغاغله كارت زرد نشان داد.
اكبر ميثاقيان در پي اعتراض شديد به داور مبني بر اينكه بايد خلعتبري به دليل تمارض كارت زرد دوم را دريافت كند، در دقيقه 56 اخراج شد و بقيه بازي را از روي سكوها تماشا كرد.

* برق شيراز دومين باخت را تجربه كرد
ديدار تيم‌هاي برق شيراز و راه آهن با نتيجه يك بر صفر به سود تيم تهراني به پايان رسيد.
ديدار تيم هاي برق و راه آهن از ساعت 14:45 در ورزشگاه حافظيه شيراز آغاز شد.
در اين مسابقه در دقيقه 21 سهراب انتظاري تك گل اين بازي را به سود اين تيم به ثمر رساند.
از اين بازي 10 هزار هوادار ديدار كردند.
قضاوت اين مسابقه بر عهده خداداد افشاريان بود. وي در اين ديدار از برق به صمد زارع و قاسم غلامزاده كارت زرد نشان داد و از راه آهن نيز داود حقي و مجيد نور محمدي.

* ابومسلم برابر داماش به پيروزي رسيد
تيم فوتبال ابومسلم با نتيجه سه بر دو برابر داماش گيلان به پيروز رسيد.
اين مسابقه در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد برگزار شد.
داود دانش دوست در دقيقه 10 و ميثم بائو در دقيقه 32 و 60 از روي نقطه پنالتي براي ابومسلم گلزني كردند. آدريانو آلوز در دقيقه 12 از روي نقطه پنالتي و رضا الماس خانه در دقيقه 93 و 12 گل هاي داماش را به ثمر رساندند.
محمدحسين اسدي، داور مسابقه به سعيد خاني از ابومسلم و محمدرضا مهدوي از داماش اخطار داد.
با اين برد ابوسلم 13 امتيازي شد و داماش هشت امتيازي ماند.

aluminum
27-10-2008, 01:10
حيدري: اولين بار بود كه در دفاع راست بازي مي‌كردم
مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تمام تلاشم را به نمايش گذاشتم؛ اما اولين باري بود كه در جناح راست بازي مي‌كردم.

سپهر حيدري پس از پيروزي 3 بر 2 مقابل سپاهان اصفهان اظهار داشت: بازي خوبي را همانطور كه تصور مي‌كرديم، انجام دادم؛ اما نبايد فراموش كنيم سپاهان بسيار خطرناك بود.
وي افزود: يك پاس گل دادم و در زدن گل دوم نيز شريك بودم. با توجه به تلاشي كه انجام دادم، از عملكردم راضي هستم چون اولين باري بود كه در جناح راست به ميدان مي‌روم.
حيدري عنوان كرد: در نيمه دوم موقعيت هاي زيادي را از دست داديم. مي‌توانستيم بيشتر گل بزنيم تا كار را دقيقه 75 تمام شده كنيم.
حيدري خاطر نشان سات: در موقعي كه به دفاع وسط آمدم، اجازه حمله صد در صد به حريف ندادم. مطمئن باشيد اگر عقيلي اخراج نمي‌شد، باز هم نتيجه را به نفع خودمان به راحتي رقم مي زديم

aluminum
27-10-2008, 01:13
در دقيقه 17 بازي با سپاهان و توسط كريم باقري؛ هزارمين گل تاريخ تيم فوتبال پرسپوليس در ليگ به ثمر رسيد. "كريم باقري" هزارمين گل تاريخ تيم فوتبال باشگاه پرسپوليس در ليگ را در ديدار مقابل سپاهان اصفهان به ثمر رساند.

به گزارش مرجع خبري گلي كه كريم باقري در دقيقه 17 بازي تيم‌هاي پرسپوليس تهران و فولاد مباركه سپاهان با ضربه سر وارد دروازه رحمان احمدي و سپاهان اصفهان كرد هزارمين گل تاريخ تيم فوتبال پرسپوليس تهران در رقابت‌هاي ليگ بود.

اين هفتمين گل كريم باقري در ليگ هشتم نيز بود.

در اين بازي همچنين نيكبخت واحدي گل‌هاي هزار و يكم و هزار و دوم پرسپوليس را در ليگ به ثمر رساند

جدول گل های زده تاریخی پرسپولیس به شرح زیر است:
گل نخست: حسین کلانی برابر برق تهران - سال 1349
گل 100: صفر ایرانپاک برابر برق تهران - سال 1352
گل 200: علیرضا عزیزی برابر بانک ملی - سال 1356
گل 300: ناصر محمدخانی برابر سپاهان اصفهان - سال 1370
گل 400: علی دایی برابر آرارات تهران - سال 1373
گل 500: مجتبی محرمی برابر نفت آبادان - سال 1375
گل 600: ادموند بزیک برابر شهرداری تبریز - سال 1378
گل 700: رضا جباری برابر استقلال رشت - سال 1380
گل 800: علی انصاریان برابر فجر سپاسی- سال 1383
گل 900: فراز فاطمی برابر برق شیراز - سال 1385
گل 1000: کریم باقری برابر سپاهان اصفهان - سال 1387

aluminum
27-10-2008, 01:13
باقري: گل زدن به سپاهان لذت بخش بود

كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با توجه به بازي زيبا مقابل سپاهان، گلزني مقابل آنها برايم لذت بخش بود.

كريم باقري پس از بازي مقابل سپاهان اظهار داشت: حريف را به خوبي مي‌شناسيم. تيمي خطرناك براي پرسپوليس، مثل فصل گذشته، بودند. وي افزود: با توجه به همدلي كه داشتيم، با انگيزه بالا توانستيم 3 امتياز را در اين شرايط حساس كسب كنيم تا دوباره بالاي جدولي شويم.
باقري عنوان كرد: باتوجه به بازي زيبايي كه بيشتر اوقات انجام داديم و موقعيت‌هاي صد در صد زيادي را نيز از دست داديم. گلزني برايم مقابل هواداران بسيار لذت بخش بود. اين پيروزي را به همه دوستداران پرسپوليس تبريك مي‌گويم.
وي خاطر نشان ساخت: قصد تخريب بازيكني را نبايد داشته باشيم. همه زحمت كشيدند و نتيجه اش برد بود. اين كار از سوي يك نفر امكان پذير نبود

aluminum
27-10-2008, 01:15
از كريمي، عقيلي، عمادرضا و نيكبخت آزمايش دوپينگ گرفته شد

از چهار بازيكن تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و سپاهان آزمايش دوپينگ گرفته شد. پس از پيروزي 3 بر 2 پرسپوليس برابر سپاهان، از 4 بازيكن دو تيم آزمايش دوپينگ گرفته شد. هادي عقيلي و عماد محمد رضا از سپاهان و علي كريمي و عليرضا نيكبخت واحدي از پرسپوليس آزمايش دوپينگ دادند. نيكبخت واحدي براي پرسپوليس و عمادرضا براي سپاهان، در اين ديدار، هر كدام 2 گل براي تيمشان زدند

aluminum
27-10-2008, 01:16
خوشحالم باز هم سپاهان را شکست دادیم/ ثابت شد مشکلی با قطبی ندارم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحالم با یک بازی خوب و پرگل باز هم سپاهان را شکست دادیم و در شادی هواداران سهیم شدیم.
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا نیکبخت واحدی که پس از پیروزی 3 بر 2 پرسپولیس مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود : پرسپولیس امروز یک تیم واقعی بود و با زدن سه گل به تیم سپاهان نشان دادیم هنوز تیم اول فوتبال ایران هستیم.

نیکبخت اضافه کرد : امروز، روز خوبی برای پرسپولیس ومن بود که توانستم سهمی در خوشحالی هواداران داشته باشم.

وی افزود : من در بازیهای قبلی نتوانسته بودم بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهم چرا که بازیکن فوتبال با فراز و نشیب زیادی روبروست ولی خوشحالم که امروز با زدن دو گل به تیم مدعی سپاهان تاحدودی گذشته را جبران کنم.

وی درخصوص دعوت شدنش به تیم ملی اظهار داشت: در صورتی که به تیم ملی دعوت شوم با تمام وجود در خدمت تیم ملی خواهم بود و اگر هم دعوت نشوم همچنان در خدمت پرسپولیس هستم .

وی با تاکید بر اینکه واقعا برای کسانی که قصد دارند چنین وانمود کنند که با قطبی مشکل دارم متاسفم ، اظهار داشت : من برای این عده واقعا متاسفم چرا که هیچ مشکلی بین ما وجود ندارد . آنهایی که شایعه درگیری لفظی من با قطبی را مطرح می کنند بهتر است شادی من بعد از گلم را دوباره تماشا کنند.

نیکبخت در مورد عملکرد خط دفاعی پرسپولیس در دیدار با سپاهان گفت : ترجیح می دهم در این باره اظهارنظر نکنم . امروز پرسپولیس برد و هم برای این پیروزی بزرگ زحمت کشیدند.

هافبک پرسپولیس درباره دریافت کارت زرد اظهار داشت : صدای سوت داور را نشنیدم و به همین خاطر به توپ ضربه زدم

aluminum
27-10-2008, 01:17
سرمربی تیم فوتبال پیروزی تهران پس از پیروزی شاگردانش برابر سپاهان در بازی امروز عنوان کرد:این تیم شخصیت قهرمانی دارد.

به گزارش شبکه خبر ، افشین قطبی بعد از برتری 3 - 2 امروز پیروزی گفت : پیروزی با برتری مقابل سپاهان اصفهان نشان داد كه شخصیت قهرمانی در لیگ برتر را دارد . دیدار تیم ما مقابل سپاهان مثل دربی پایتخت برای هواداران حساس شده است . بسیار خوشحالم كه بازیكنان توانستند بار دیگر سپاهان را شكست دهند.

قطبی با ابراز رضایت از بازی شاگردانش اظهار کرد : پیروزی روی غفلت بازیكنان خود دو گل دریافت كرد اما شخصیت قهرمانی این تیم باعث شد تا بازیكنان با تساوی به رختكن بروند.

وی در خصوص عملكرد دی كارمو مهاجم برزیلی پیروزی گفت : دی کارمو درجای گیری ها بسیار حرفه ای عمل می كند اما برای گلزنی تحت فشار روانی زیادی قراردارد. او پس از آن كه موقعیت ایده آلی را در نیمه دوم از دست داد ، بی روحیه بازی كرد به طوری كه فرصت های بعدی را نیز به راحتی به هدر داد

aluminum
27-10-2008, 01:18
قطبي :شکست سپاهان گام بزرگ پيروزي به سوي قهرماني ليگ برتر

تهران / واحد مرکزي خبر / ورزشي 1387/08/05
سرمربي تيم پيروزي تهران گفت :پيروزي با شکست سپاهان گامي بلند به سوي قهرماني در ليگ برتر و موفقيت در رقابتهاي باشگاه هاي اسيا برداشت .
به گزارش خبرنگار واحد مرکزي خبر،افشين قطبي پس از برد 2-3 تيمش برابر فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در چارچوب هفته دوازدهم رقابتهاي فوتبال باشگاه هاي برتر کشور در نشست خبري پس از بازي گفت :اين پيروزي را به هواداران تبريک مي گويم بازي با سپاهان هميشه براي ما حساس است که انرا با پيروزي پشت سر گذاشتيم .
وي افزود :به سپاهان تبريک مي گويم اين تيم بهترين تيمي است که در اين دوازده هفته با ان بازي کرديم اين تيم در نيمه اول کنترل بيشتري بر بازي داشت .
قطبي گفت : کريم باقري بازيکن بزرگي است که در نيمه اول گل بسيار زيبايي زد .
وي اضافه کرد :در نيمه اول دو گل خورديم اما قبل از رفتن به رختکن نيکبخت اين بازيکن با کيفيت يک گل خوب و حساس زد .
سرمربي تيم پيروزي گفت:نيمه اول را 1-3-2-4 بازي کرديم اما در نيمه دوم با تعويض اتسو و دي کارمو و عقب بردن شيري سيستم بازي را به 2-4-4 تغيير داديم و نتيجه گرفتيم .
وي اضافه کرد :در نيمه دوم ما بهتر بوديم، در ضد حمله هم خوب عمل کرديم بازيکنان موقعيت هاي خوبي داشتند بويژه دي کارمو که 2 موقعيت 100درصد گل را از دست داد بايد به اين بازيکن فرصت بيشتري داد .
قطبي افزود :تيم مشکل دفاعي دارد تلاش زيادي براي حل اين مشکل مي کنيم تا در رقابتهاي باشگاه هاي اسيا موفق عمل کنيم.
وي گفت :براي چندمين بار مي گوييم با نيکبخت واحدي هيچ مشکلي ندارم .
سرمربي تيم پيروزي گفت :فدراسيون نمي تواند نقشي در بازگرداندن کريمي به تيم ملي داشته باشد بايد به علي دايي و علي کريمي فرصت بيشتري داد.
وي اضافه کرد :از ابراهيم توره خبري نداريم اما باشگاه براي اين بازيکن در صورت بازگشت به ايران تنبيه هايي در نظر گرفته است .
صدا و تصوير دارد

aluminum
27-10-2008, 01:20
یکی از مدعیان قهرمانی را شکست دادیم/ چرا موضوع تیم ملی را تمام نمی کنید؟

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت : پرسپولیس با پیروزی مقابل سپاهان یکی از تیم های مدعی قهرمانی در لیگ برتر را شکست داد.
به گزارش خبرنگار مهر، علی کریمی که پس از پیروزی 3 بر 2 پرسپولیس مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: خوشحالم که امروز توانستیم یک برد خانگی با ارزش را مقابل یکی از بهترین تیم های لیگ برتر و یکی از رقبای همیشگی پرسپولیس بدست آوریم و هواداران را خوشحال کنیم.

کریمی اضافه کرد : من سالها بود مقابل سپاهان بازی نکرده بودم اما این تیم نشان داد از کیفیت فنی و انسجام تیمی بالایی برخوردار است و بدون شک یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر خواهد بود که امروز مغلوب بازی بهتر تیم ما شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره اختلاف نظرهایی که بین او و سرمربی تیم ملی مطرح می شود اظهار داشت : من بارها گفته ام هیچ مشکلی با دایی ندارم . البته این بدان معنی نیست که با هم اختلاف نظر نداشته باشیم ولی این اختلافات سطحی است. مثل هر خانواده ای که بروز این قبیل اختلاف نظرها در آن کاملا طبیعی است.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد : متاسفانه برخی ها قصد داشتند از دامن زدن به اختلاف بین من و دایی سوء استفاده کنند در حالیکه زمان اینگونه بحث ها گذشته و مردم همه می دانند حق با چه کسی است.

کریمی تاکید کرد: درحال حاضر برای من تنها برد پرسپولیس اهمیت دارد و به چیز دیگری فکر نمی کنم .

هافبک تکنیکی تیم پرسپولیس با اشاره به اینکه درحال حاضراحساس می کنم نمی توانم برای تیم ملی بازی کنم، تصریح کرد: اعتقاد دارم در مقطع فعلی بازیکنان جوانتر و بهتری هستند که می توانند به راحتی جای من بازی کنند و در حال حاضر تیم ملی به وجود من نیازی ندارد .

وی تاکید کرد : درحال حاضر از نظر بدنی در شرایطی قرار دارم که احساس می کنم نمی توانم بطورهمزمان در تیم ملی و پرسپولیس بازی کنم و به همین خاطر ترجیح می دهم این فرصت را دراختیار بازیکنان جوان قرار دهم .

کریمی در پایان با انتقاد از رسانه های گروهی در خصوص دامن زدن به موضوع بازگشت وی به تیم ملی یادآور شد : نمی دانم چرا بعد از هر بازی پرسپولیس باید در مورد تیم ملی اظهار نظر کنم درحالیکه بارها درباره این مسئله صحبت کرده ام و گفته ام از تیم ملی خداحافظی کرده ام. من تصمیم خودم را گرفته ام و در حال حاضر تنها و تنها به موفقیت پرسپولیس فکر می کنم و برای تیم ملی هم آرزوی موفقیت دارم .

aluminum
27-10-2008, 01:21
فيرات :سپاهان روي اشتباهات فردي بازيکنان به پيروزي باخت

تهران / واحد مرکزي خبر / ورزشي 1387/08/05
سرمربي تيم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان گفت :تيم ما روي اشتباهات فردي بازيکنان به پيروزي باخت .
به گزارش خبرنگار واحد مرکزي خبر،انگين فيرات پس از باخت 2-3 تيمش برابر پيروزي تهران در چارچوب هفته دوازدهم رقابتهاي فوتبال باشگاه هاي برتر کشور در نشست خبري پس از بازي گفت :سرعت بازي بسيار بالا بود و ما از ابتدا، بازي رو به جلو را در دستور کار قرار داديم .
وي افزود :روي اشتباه ساده در نيمه اول دو گل خورديم اما در نيمه دوم پيروزي فشار زيادي به ما وارد کرد و نيکبخت واحدي گل سوم را به تيم ما زد .
فيرات گفت :بعد از گل سوم بازي را کنترل کرديم اما عقيلي اخراج شد و پيروزي موقعيت هاي زيادي بدست اورد ،ما هم در پي به تساوي کشاندن بازي بوديم .
وي اضافه کرد :دوران سختي در سپاهان داشتم در هيچ دوره اي به سبب مصدوميت بازيکنان نتوانستيم با تيم کامل تمرين کنيم .
سرمربي تيم سپاهان با بيان اينکه از رتبه تيم سپاهان در جدول رقابتها راضي نيست گفت :در فوتبال حرفه اي همه چيز ممکن است صحبتي از رفتن من در ميان نيست .
وي افزود :به زودي بازيکنان مصدوم تيم به ما مي پيوندند و با هماهنگي مشکلات حل مي شود .
فيرات گفت :درباره داوري محسن ترکي هيچ صحبتي ندارم .
صدا و تصوير دارد

aluminum
27-10-2008, 01:22
حاشيه بازي پيروزي و فولاد مبارکه سپاهان

هران / واحد مرکزي خبر / ورزشي 1387/08/05
به گزارش خبرنگار واحد مرکزي خبر،عصر امروزدر چارچوب هفته دوازدهم رقابتهاي فوتبال باشگاه هاي برتر کشور تيم هاي پيروزي تهران و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به داوري محسن ترکي در ورزشگاه ازادي تهران به مصاف هم رفتند که اين ديدار با برتري 2-3 تيم پيروزي به پايان رسيد البته اين ديدار حاشيه هايي هم داشت .
- تعداد کمي از تماشاگران تيم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در طبقه دوم ضلع جنوب غربي ورزشگاه تيم محبوبشان را تشويق مي کردند.
- تماشاگران تيم پيروزي از ابتداي نيمه دوم تا پايان بازي دي کارمو مهاجم برزيلي و عليرضا نيکبخت واحدي را تشويق مي کردند ،تشويق دي کارمو زماني به اوج رسيد که اين بازيکن برزيلي چند موقعيت 100درصد گل را از دست داد .
- در پايان بازي سپهر حيدري و اتسو دو مدافع تيم پيروزي از دي کارمو که به سبب از دست دادن موقعيت 100درصد گل روحيه مناسبي نداشت دلجويي کردند البته افشين پيرواني هم به اين جمع اضافه شد تا به دي کارمو همراه با تماشاگران روحيه دهد .
- بازيکنان پيروزي در پايان بازي به سمت تماشاچيان رفتند و از انها به سبب تشويق بازيکنان تشکر کردند.
- يکي از حاشيه هاي جالب توجه اين ديدار هيجان عکاسان ،فيلمبرداران و خبرنگاران مستقر در حاشيه زمين با هر حرکت و موقعيت گل تيم پيروزي بود.

aluminum
27-10-2008, 01:23
گریه های مهاجم برزیلی پرسپولیس در پایان دیدار با سپاهان

مرجع خبري پرسپوليس(18:50): دی کارمو مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که در دیدار امروز برابر سپاهان چند موقعیت گل را از دست داد در پایان این دیدار با چشمانی گریان راهی رختکن شد.

به گزارش مرجع خبري مهاجم برزیلی پرسپولیس که در دیدار برابر سپاهان سه موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد بعد از به صدا در آمدن سوت پایان این دیدار در حالی که به شدت گریه می کرد قصد ورود به رختکن را داشت که برخی بازیکنان خواستار حضور او مقابل تماشاگران شدند. در این میان " دی کارمو " با حضور مقابل جایگاه تماشاگران مورد تشویق آنها قرار گرفت و در حالی که به شدت گریه می کرد از آنها به خاطر خراب کردن موقعیت های گل در دیدار امروز برابر سپاهان عذرخواهی کرد.

aluminum
27-10-2008, 01:24
سپاهان را راحت تراز فصل گذشته شکست دادیم/ نمی توانیم توره را پیدا کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت ازعملکرد شاگردانش در نیمه دیدار برابر سپاهان گفت: ما در این نیمه فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتیم و در مجموع راحت تر از فصل قبل این تیم را شکست دادیم.
به گزارش خبرنگار مهر، افشین قطبی پس از برتری 3 بر 2 تیمش مقابل سپاهان اصفهان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی افزود: به هواداران پرسپولیس تبریک می گویم به این خاطر که این امروز تیم آنها بازی حساس و بزرگی را با پیروزی پشت سر گذاشت. به عقیده من بازی پرسپولیس و سپاهان یک دربی حساس برای لیگ برتر است و یکی از بزرگترین بازیهای این مسابقات است.

قطبی ادامه داد: خوشبختانه امروز با برتری مقابل سپاهان سه امتیاز شیرین بدست آوردیم و یک کادوی خوب به هواداران دادیم. من از هواداران پرسپولیس از ته دل تشکر می کنم و آرزو می کنیم که بتوانیم با پیروزی در بازیهای آینده آنها را شاد کنیم.

وی ادامه داد: به تیم سپاهان هم تبریک می گویم تا به امروز که دوازده هفته از مسابقات لیگ برتر را پشت سرگذاشته ایم سپاهان بهترین تیمی بود که مقابل آن بازی کردیم . من به فیرات تبریک می گویم به خاطر ساختن تیم سپاهان و اینکه امروز باعث شد تا یک بازی جذاب و هیجان انگیز درورزشگاه آزادی شکل بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازی پرسپولیس سپاهان دو نیمه متفاوت داشت در تشریح شرایط این بازی گفت: در نیمه اول سپاهان با کیفیت بالای بازیکنان خود توانست روند مسابقه را تحت کنترل بگیرد اما با این حال ما صاحب شانس ها و موقعیت های زیادی شدیم که کریم باقری یکی از آنها را به زیبایی مبدل به گل برتری پرسپولیس کرد. کریم با این گل نشان داد که یک بازیکن بزرگ برای پرسپولیس و فوتبال ایران است.

وی در ادامه مدعی شد که گل اول سپاهان در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است است.

قطبی خاطرنشان کرد: پس از دریافت دو گل از تیم سپاهان مجددا تیم پرسپولیس به جریان بازی بازگشت و بازیکنان ما نشان دادند که شخصیت قهرمانی در لیگ برتر را دارند. برای ما گل تساوی نیکبخت که در دقایق پایانی نیمه اول به ثمر رسید بسیار بااهمیت بود چرا که توانستیم پیش از آغاز نیمه به جریان مسابقه بازگردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین از تغییر سیستم و آرایش این تیم در نیمه دوم به عنوان رمز موفقیت سرخپوشان در بازی مقابل سپاهان یاد کرد و گفت: در 45 دقیقه دوم با سیستم 2-4-4 بازی کردیم. خوشبختانه در آغاز این نیمه انرژی مثبت و زیادی به تیم ما وارد شد و جریان بازی را عوض کردیم. ما در نیمه دوم به مراتب بهتر از تیم سپاهان بودیم و می توانستیم بیش از یک گل به ثمر برسانیم. نیکبخت در این نیمه نشان داد چه بازیکن موثری برای پرسپولیس است.

وی ادامه داد: بعد از گل سوم جریان بازی باز هم به نفع پرسپولیس ادامه پیدا کرد و می توانستیم نتیجه را 5 بر 2 یا 4 بر 2 کنیم. در ضد حملات خیلی خوب بودیم اما نتوانستیم موقعیت های خوبی که بدست آورده ایم را خوب تمام کنیم.

وی با دفاع از عملکرد دی کارمو برزیلی گفت: دی کارمو تاثیرش در جریان بازی بسیار عالی بود . او در بازی مقابل سپاهان دو شانس مسلم گلزنی بدست آورد اما این موقعیت ها را به راحتی از دست داد. ما از دی کارموانتظاری بیش از این داشتیم.

وی در این باره افزود: زمانی که دی کارمو شانس اول گلزنی را از دست داد انگار یک نفر روحیه اش را گرفت. او فشار زیادی را روی دوشش احساس می کرد و در مقابل روحیه استفاده از این موقعیت ها را هم از دست داده بود. با این حال من به عنوان سرمربی پرسپولیس از تلاش دی کارمو و از روحیه ای که داشت و سعی و تلاشی که در جهت تغییر روند بازی بکار گرفت راضی هستم. اعتقاد دارم که باید به این بازیکن زمان بدهیم تا توانایی هایش را بروز بدهد.

قطبی از اهمیت پیروزی مقابل سپاهان یاد کرد و گفت: این پیروزی برای ما بسیار مهم بود و با برتری مقابل سپاهان قدم بزرگی برای قهرمانی در ایران و آسیا برداشتیم.

وی با بیان اینکه تعویض آتسو در آغاز نیمه دوم برای تغییر سیستم و روش بازی پرسپولیس بود، گفت: با توجه به غیبت محمد و آسیب دیدگی زارعی ناچار بودیم از بین آتسو ، حیدری و شیری یک بازیکن را برای پست دفاع راست انتخاب کنیم. انتخاب اول ما برای این پست حیدری بود اما او نتوانست خواسته های ما را برآورده کند به همین خاطر ناچار بودم از بین سپهر حیدری، آتسو، و نبی باقری ها یک بازیکن را از زمین خارج کنم . برای من انتخاب از بین این سه بازیکن بسیار دشوار بود اما در نهایت تصمیم به تعویض آتسو گرفتم. برای ما مهم بود که سپهر حیدری در دفاع میانی بازی کند چرا که او بازی در این پست را دوست دارد. او مهمترین شاخصه بازی در پست دفاع میانی که حرف زدن با بازیکنان کناری است را دارد . او مانند همه اصفهانی ها دوست دارد حرف بزند و با راهنمایی هم تیمی هایش به خوبی در سازماندهی خط دفاعی پرسپولیس نقش دارد.

قطبی با اذعان به اینکه دفاع پرسپولیس در نیمه اول مشکل داشته از عملکرد مدافعان این تیم در نیمه دوم به نیکی یاد کرد و گفت: ما بهترین مدافعان را در انتهای خط دفاعی خود داریم. مطمئن باشید مدافعان پرسپولیس تا زمان آغاز لیگ قهرمانان آسیا به مرز آمادگی کامل خواهند رسید.

وی با بیان اینکه برای سپاهان بازی مقابل پرسپولیس بسیار مهم بود مدعی شد که سرخپوشان در این فصل راحت تر از فصل گذشته موفق به شکست سپاهان شده اند.

خبرنگاری از قطبی در خصوص شایعه درگیری اش با علیرضا واحدی نیکبخت واحدی یاد کرد که وی گفت: این شایعه ها قدیمی است. شما از این شایعات خسته نشده اید. نیکبخت از ابتدای فصل مانند یک سرباز خیلی خوب برای پرسپولیس بازی کرده است. او امروز دو گل مهم برای پرسپولیس به ثمر رساند و چند پاس گل هم داد. من هیچ مشکلی با نیکبخت ندارم همانطور هم که دیدید او پس از زدن گل دوم سمت من آمد و شادی کرد.

خبرنگاری از قطبی پرسید چرا حمایتی که از دی کارمو می کنید نسبت به بازیکنانی چون فرهاد خیرخواه و هادی نوروزی اعمال نمی شود؟ که قطبی در پاسخ گفت: زمانی که کیفیت، فیزیک بدنی ، سرعت ، تصمیم گیری و تجربه دی کارمو بهتر از این بازیکنان است او را انتخاب می کنم. او همیشه برای تیم بازی می کند امروز هم چند موقعیت برای خود ساخت. او بازیکنی است که تحت فشاراست و فشارتمام دنیا را روی دوشش احساس می کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به بازیکنان افتخار می کنم به خاطر برخوردی که در پایان مسابقه با دی کارمو داشتند. از آنها و هواداران پرسپولیس به خاطر حمایتهایشان از این بازیکن برزیلی تشکر می کنم.

وی افزود: من ندیدم که بازیکنی در دقایق پایانی مسابقه به دکارمو پاس ندهد. زمانی که تیم حمله می کرد بازیکنان می خواستند از موقعیت ها به سود خود استفاده کنند و این نبود که بازیکنی پاس ندهند.

قطبی در خصوص آشتی علی کریمی با علی دایی و بازگشت او به تیم ملی گفت: فشار روی کریمی زیاد است. متاسفانه با مسائلی که پیرامون بازگشت او به تیم ملی مطرح شده او نتوانست در بازی با فولاد خودش باشد. در نیمه دوم بازی مقابل برق هم نتوانست آن طور که باید و شاید بازی کند. برای بازگشت کریمی به تیم ملی باید به او و علی دایی فضا و فرصت بدهند. با این صحبت ها و پیگیری ها جریان بازگشت کریمی به تیم ملی سخت تر می شود هم برای او و هم برای علی دایی. آنچه مسلم است علی کریمی کشورش را دوست دارد و یکی از بهترین بازیکنان ایران است اما برای بازگشت او به تیم باید به او فرصت بدهند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: با توجه به اینکه نمی دانم توره کجاست در خصوص غیبت این بازیکن آفریقایی در تمرینات سرخپوشان گفت: نمی دانم توره کجاست؟ می گویند سنگال است. خبرنگاری به قطبی گفت: ظاهرا توره در دبی است . قطبی در پاسخ به این خبرنگار گفت: اگر توره در دبی بود من حتما او را می دیدم چون من همیشه در دبی هستم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در این خصوص ادامه داد: من مربی پرسپولیس هستم و در این خصوص مسئولان باشگاه هم پیگیر یافتن توره هستند اما تا امروز نتوانستند این بازیکن را پیدا کنند. وقتی نمی شود توره را پیدا کرد باید چه کرد؟ آمریکا با تمام تکنولوژی خود هنوز نتوانسته بن لادن را پیدا کند. دنیا بزرگ است و نمی توان به راحتی هر کسی را پیدا کرد!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تصریح کرد: تمام هدف ما 5 بازی باقیمانده تا پایان نیم فصل اول است و اینکه بتوانیم با کسب نتایج خوب در این مسابقات عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کنیم.

aluminum
27-10-2008, 01:25
باقري: نشان داديم شكست برق اتفاقي نبود

كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با پيروزي در برابر سپاهان نشان داديم، شكست برق شيراز اتفاقي نبود.

كريم باقري كاپيتان تيم پرسپوليس يكشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ايرنا،گفت: تيم پرسپوليس در اين ديدار نشان داد از بحران خارج شده و تصميم دارد پله پله به صدر جدول نزديك شود.

وي در خصوص بازي امروز خود در اين ديدار، افزود: من در آمادگي كامل بسر مي برم و وقتي جزء چهار مهاجم تيم پرسپوليس بازي مي‌كنم، گل زدن وظيفه اصلي من است.

باقري در خصوص بازي در تيم ملي، گفت: هر موقع احساس كنم مي‌توانم در خدمت به تيم ملي موثر باشم، حتما در اين تيم حضور خواهم يافت

aluminum
27-10-2008, 01:25
فني‌ترين پنالتي ليگ برتر براي پرسپوليس مقابل سپاهان گرفته نشد

كارشناس داوري فوتبال کشورمان گفت: داور فني‌ترين پنالتي ليگ برتر را به سود پرسپوليس نگرفت

هوشنگ نصيرزاده اظهار داشت: مسابقه پرسپوليس و سپاهان را محسن تركي و رضا سخندان از مشهد و فروغي از تهران قضاوت كردند. در دقيقه 27، شليك مدافع سپاهان به پاي اصغري برخورد كرد و توپ در موقعيت آفسايد به عمادرضا رسيد. اين گل در آفسايد به ثمر رسيد و كمك داور جا ماند.
وي افزود: در دقيقه 34 شايد تركي بهترين تصميم خود را گرفت. زماني كه عماد رضا باعث سرنگوني باقري‌ها در محوطه جريمه شد، به درستي دستور ادامه داد و گل سپاهان به ثمر رسيد. بايد براي اين صحنه او را تشويق كرد.
نصيرزاده ادامه داد: در دقيقه 35 يك بازي خطرناك اعلام كرد كه هيچكس به جز او به اين خطا اعتقاد نداشت. در دقيقه 43، شليك بازيكن پرسپوليس به دست مدافع سپاهان برخورد كرد كه به دليل نزديكي صحنه، قدرت توپ باعث شد دست مدافع از حالت عادي خارج شود و اين صحنه پنالتي نبود.
اين كارشناس داوري خاطر نشان ساخت: در دقيقه 48 جلال اكبري، مدافع سپاهان زير عليرضا نيكبخت را كه قصد قيچي زدن داشت، خالي كرد. اين صحنه مي‌توانست فني‌ترين پنالتي باشد. تركي اين پنالتي كولينايي را نگرفت. شايد داوران ديگر نيز اين صحنه را پنالتي نمي‌گرفتند. در دقيقه 59 مازيار زارع نيز مانند هادي عقيلي به دليل اعتراض به داور اخطار گرفت.‌ آنها بايد مي‌دانستند آستانه تحمل اين داور در مقابل اعتراض‌ها بسيار پائين است و با كمترين گفت و گويي دست به جيب مي‌شود.
نصيرزاده ادامه داد: در دقيقه 76 هادي عقيلي با هنرمندي فوق‌العاده، خود را به زمين زد كه داور به درستي به او كارت زرد نشان داد؛ اگرچه به دليل شلوغي محوطه جريمه مي‌توانست به اين مدافع اخطار ندهد. در مجموع بايد گفت بجز گل آفسايد عماد رضا و يك ضربه پنالتي فني، در ساير مسابقه به خوبي قضاوت كرد.

aluminum
27-10-2008, 01:26
قطبي: قول قهرماني پرسپوليس در ايران و آسيا را مي‌دهم
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دوباره قول مي دهم كه پرسپوليس در ليگ برتر و در ليگ قهرمانان آسيا قهرمان خواهد شد

افشين قطبي پس از پيروزي 3 بر يك مقابل سپاهان اظهار داشت: دوباره قول مي‌ دهم اين تيم قهرمان مسابقات داخلي و آسيايي شود. اين بازي دو نيمه داشت. نيمه اول در اختيار سپاهان بود و نيمه دوم ما جريان بازي را در اختيار گرفتيم. اين پيروزي را به هواداران تبريك مي‌گويم زيرا حكم يك دربي را برايمان داشت.

سرمربي پرسپوليس تاكيد كرد: سپاهان تيم خيلي خوبي است و امروز نشان داد يكي از بهترين هاي فوتبال ايران است. شايسته پيروزي بوديم؛ اگر چه در نيمه دوم فرصت‌هاي زيادي را نيز از دست داديم.

وي افزود: كريم باقري نشان داد كه در كنار عليرضا نيكبخت واحدي و علي كريمي، بازيكنان بزرگي هستند. به همين دليل توانستيم توپ و ميدان را مقابل اين حريف قدرتمند در اختيار داشته باشيم. درباره گل دوم سپاهان نظري نمي‌دهم؛ اما درستي يا نادرستي آن را به خبرنگاران واگذار مي‌كنم.

وي افزود: بعد از دريافت 2 گل، براي آنكه فضاها را از حريف بگيريم، دي كارمو را با آتسو تعويض كردم. او كنار نيكبخت قرار گرفت و به طور كلي، سيستم ما تغيير كرد. ايوان پتروويچ و علي كريمي فضاها را به خوبي بستند تا نيمه دوم شانس ما براي پيروزي بيشتر شود.
سرمربي پرسپوليس در مورد مهاجم برزيلي سرخپوشان خاطر نشان ساخت: دي كارمو گل نزد؛ اما تصميماتي عالي در مسابقه داشت. وي دو گل صد در صد را به هدر داد و بعد از خراب كردن توپ ها، چهره اش به طول كلي تغيير كرد و روحيه اش پائين آمد. اطمينان دارم روز به روز بهتر خواهد شد و از هواداران و خبرنگاران مي‌خواهم كه صبر كنند.

وي درباره عملكرد خط دفاعي پرسپوليس گفت: فرانك آتسو، سپهر حيدري و باقري‌ها سه بازيكن پر تلاش ما هستند؛ اما حيدري تسلط كامل به زبان فارسي دارد و راحت تر مي‌تواند سازماندهي کند

aluminum
27-10-2008, 01:27
تبعات باخت/فيرات: از كناره گيري ام بي خبرم

انگين فيرات پس از شكست مقابل پرسپوليس اظهار داشت: به عنوان يك مربي حرفه اي، با قدرت با كارم در سپاهان ادامه مي‌دهم. تاكنون بحثي مبني بر كنار گذاشتنم از اين تيم در هيئت مديره مطرح نبوده است.
وي ادامه داد: در اين وضعيت به تيم ملي ايران فكر نمي‌كنم؛ اگر چه علاقه زيادي به اين تيم دارم. ترجيج مي‌دهم فقط به فكر سپاهان باشم. من واهمه‌اي از بركناري ندارم چون جايگاهم در فوتبال مشخص است و به عنوان يك مربي حرفه اي به فعاليتم ادامه مي‌دهم. دوست ندارم در مورد مسئله داوري حرفي بزنم چون يك بار در بازي با پيكان اظهار نظر كردم كه همان واكنش برايم كافي است.
فيرات در مورد مسابقه گفت: پرسپوليس موقعيت هاي بيشتري داشت زيرا 10 نفره شده بوديم. در حالي كه براي زدن گل تساوي تلاش مي‌كرديم، فضاها براي بازيكنان حريف باز شده بود.
سرمربي سپاهان گفت: در فصل جاري به دليل حضور مهره هاي كليدي در تيم هاي ملي بزرگسالان و جوانان، نتوانستيم نفرات اصلي را در اختيار داشته باشيم. اين موضوع مي‌تواند دليلي براي شكست برابر پرسپوليس باشد.
وي درباره درگيري لفظي با دروازه بان ذخيره سپاهان، گفت: از عباس محمدي خواستم همراه ساير نفرات خودش را گرم كند؛ اما به دليل محدود بودن فضاي پشت دروازه، نتوانست اين كار را انجام دهد. به همين دليل، بازيكن خارجي را روي نيمكت آوردم و از محمدي خواستم خود را گرم كند.
فيرات با اشاره به عدم تمايل هافبك پرسپوليس براي بازي در تيم ملي، خاطر نشان كرد: علي كريمي بازيكن بسيار بزرگي است؛ اما اگر خودش تمايلي براي بازي‌ ندارد، بايد به ايده وي احترام گذاشت و به آن اعتراضي نكرد

aluminum
27-10-2008, 01:28
مصطفوي: بايد با گل‌هاي بيشتر سپاهان را شكست مي‌داديم

مديرعامل تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مي‌توانستيم برابر نماينده اصفهان با بيش از 3 گل به پيروزي برسيم.

داريوش مصطفوي پس از پيروزي 3 بر 2 برابر سپاهان اظهار داشت: بازي خيلي خوب را مقابل سپاهان انجام داديم و فرصت هاي زيادي داشتيم؛ اما در دقايقي، مهاجمان عجله كردند و موفقيت‌هايمان از دست رفت.
وي ادامه داد: اين پرسپوليس نشان داد كه لياقت صدرنشيني در ليگ برتر را دارد. بايد از همه بازيكنان تشكر كنم. پس از اين پيروزي براي آنها پاداش ويژه اي را در نظر گرفتيم كه به زودي آن را اهدا خواهيم كرد.
مديرعامل پرسپوليس عنوان كرد: انتظار داشتيم امروز بيش از 100 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي تيم ما را حمايت كنند؛ اما به همين حد قانع هستيم. اميدواريم با تداوم پيروزي‌ها، بر تعداد تماشاگران نيز افزوده شود.
داريوش مصطفوي با اشاره به عملكرد مهاجم برزيلي، گفت: دي كارمو مي‌توانست گلزني كند كه به راحتي چند موقعيت را از دست داد؛ اما با تلاش بيشتر مي‌تواند گلزني كند. اميدوارم در مسابقه بعدي نيز تيم ما با پيروزي ميدان را ترك كند

aluminum
27-10-2008, 01:29
پس از پيروزي مقابل سپاهان .. كريمي: با علي دايي اختلاف نظر دارم

مرجع خبري پرسپوليس(18:55) : هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با سرمربي تيم ملي اختلاف نظر دارم؛ اما اين موضوع ربطي به جام جهاني 2006 ندارد

علي كريمي پس از پيروزي 3 بر 2 مقابل سپاهان اظهار داشت: از اينكه بعد از هر مسابقه پرسپوليس درباره حضورم در تيم ملي سوال مي‌شود و بايد پاسخ دهم،‌ خسته شده ام. ديگر لازم نمي‌دانم توضيحي در اين باره بدهم. مردم واقعيت‌ها را مي داند و آگاه هستند چه اتفاقي افتاده است.
وي افزود: در شرايط بدني خوبي نيستم. ترجيح مي‌دهم جوانترها در تيم ملي حضور داشته باشند. خيلي پير شده ام؛ اما برحلاف شايعاتف با دايي اختلاف نظر دارم؛ اما مشكلي با وي ندارم.
كريمي گفت: مشكلات من اصلا ربطي به اختلافم با دايي در جام جهاني 2006 ندارد. ربط دادن اين موضوع به آن، بي اساس است. ترجيح مي‌دهم بازيكنان جوان پيراهن تيم ملي را بر تن كنند.
وي درباره پيروزي در هفته دوازدهم خاطر نشان ساخت: 3 امتياز با ارزشي را مقابل سپاهان گرفتيم و شايسته اين پيروزي بوديم. در شرايط فعلي پرسپوليس بيش از هر چيز برايم اهميت دارد و فقط به اين موضوع فكر مي‌كنم.

aluminum
27-10-2008, 01:30
مصطفوي پس از گل نيكبخت خبرنگاران را در آغوش كشيد

مديرعامل باشگاه پرسپوليس پس از به ثمر رسيدن گل دوم اين تيم مقابل سپاهان خوشحالي خود را با خبرنگاران تقسيم كرد

داريوش مصطفوي براي تماشاي مسابقه تيم‌هاي پرسپوليس و سپاهان در جايگاه خبرنگاران حاضر شد و بعد از آنكه گل دوم پرسپوليس توسط نيكبخت واحدي وارد درواز‌ه سپاهان شد با خوشحالي فراوان با تعدادي از خبرنگاران روبوسي كرد.
* پس از گل دوم سپاهان كه توسط عماد رضا به ثمر رسيد، صحنه آهسته گل از اسكوربرد ورزشگاه آزادي پخش شد و تماشاگران پرسپوليس به شدت به محسن تركي اعتراض كردند و مدعي شدند كه گل مهاجم عراقي سپاهان و آفسايد بود.
* هادي عقيلي مدافع تيم سپاهان در نيمه اول با كارت زرد محسن تركي جريمه شد و به آن اعتراض كرد. اين حركت باعث شد تماشاگران پرسپوليس عليه مدافع سپاهان شعار دهند. علي كريمي و عليرضا نيكبخت واحدي در واكنش به رفتار تماشاگران از آنها خواستند عليه عقيلي شعار ندهند

aluminum
27-10-2008, 01:31
فيرات : از اخراج شدن نمي‌ترسم

سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت : هراسي از بركناري از تيم سپاهان ندارم.

انگين فيرات يكشنبه شب در گفت وگو با خبرنگاران با بيان اينكه نگران بركناري‌اش از تيم فوتبال سپاهان نيست، افزود : از جايگاه اين تيم در جدول رده بندي ليگ برتر فوتبال ايران راضي نيستم اما با توجه به اينكه سپاهان، سه ديدار آينده خود را در خانه برگزار خواهد كرد اميدوار به صعود اين تيم به رده‌هاي بالايي جدول در ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران هستم.

وي خاطر نشان كرد : سپاهان ‪ ۷‬بازي خود را در فصل جاري ليگ برتر خارج از خانه برگزار كرده است كه اين امر تاثير مستقيمي در نتايج اين تيم داشته است.

فيرات در مورد احتمال اخراجش از تيم سپاهان و بازگشت به تيم ملي فوتبال ايران گفت : هميشه نگاهم به تيم ملي فوتبال ايران است اما در حال حاضر تنها به سپاهان فكر مي‌كنم.

سرمربي تيم سپاهان درباره بازي اين تيم مقابل پرسپوليس گفت : بازي از سرعت بالايي برخوردار بود به طوريكه بازيكنان هر دو تيم بازي سرعتي را در دستور كار خود قرار داده بودند.

وي ادامه داد : بازيكنان تيم سپاهان در نيمه نخست بازي رو به جلويي را انجام داده و توانستند دو گل وارد دروازه پرسپوليس كنند.

فيرات اظهار داشت : تيم پرسپوليس در نيمه دوم فشار زيادي را بر روي دروازه سپاهان ايجاد كرد و موفق به زدن گل پيروزي بخش خود شد.

وي تصريح كرد : اخراج هادي عقيلي باعث شد تا سپاهان نتواند بازي را به تساوي بكشاند.

سرمربي تيم سپاهان از بازگشت محسن بنگر ، محرم نويد كيا و محمود كريمي به تركيب اين تيم خبر داد و گفت : سپاهان به زودي در جمع مدعيان ليگ برتر فوتبال ايران قرار مي‌گيرد.

وي در مورد خداحافظي علي كريمي از تيم ملي فوتبال ايران افزود : بايد به اين بازيكن فرصت داد تا خودش تصميم نهايي را در اين خصوص بگيرد.

فيرات عليرضا نيكبخت واحدي را ستاره تيم پرسپوليس دربازي مقابل سپاهان اعلام كرد و اظهار داشت : اين بازيكن نقش بسزايي در پيروزي پرسپوليس برعهده داشت.

تيم پرسپوليس يكشنبه شب در هفته دوازدهم ليگ برتر فوتبال ايران با نتيجه سه بر دو از سد سپاهان اصفهان گذشت.

aluminum
27-10-2008, 01:31
ابوالهيل: سپاهان مشكل تيمي دارد

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: پرسپوليس تيم برتر ميدان نبود؛ اما مشكل تيمي دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ابوالهيل پس از شكست 3 بر 2 مقابل پرسپوليس اظهار داشت: بازي خوبي را برگزار كرديم؛ اما نتيجه نگرفتيم. داوري خوبي بود؛ اما فكر كنم چون سپاهان بوديم، پنالتي به نفع ما اعلام نشد. بازيكن ما اخراج شد؛ در غير اينصورت مي‌توانست اين موضوع بر عكس شود.
وي عنوان كرد: با شرايط بسيار آرماني به ديدار پرسپوليس آمده بوديم؛ اما مشكل كوچكي در بين تيم ما است كه سه امتياز لازم را نمي‌گيريم. واقعا از اين مشكل اطلاعي ندارم. اميدوارم هر چه سريعتر حل شود چون بايد به صدر جدول برسيم.
ابو الهيل خاطر نشان ساخت: به پرسپوليسي‌ها تبريك مي‌گويم؛ ولي بايد بدانند به هيچ عنوان تيم برتر نبودند. شانس نيز با آنها همراهي كرد.

aluminum
27-10-2008, 01:32
اشتباهات فردی عامل شکست سپاهان شد/ از شرایط فعلی راضی نیستم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اشتباهات فردی و شخصی را عامل شکست تیمش در بازی مقابل پرسپولیس عنوان کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، انگین فیرات پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل پرسپولیس با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: بازی سرعت خوبی داشت. بازیکنان ما از همان اول رو به جلو بازی کردند و به دو گل دست یافتند. متاسفانه با دو اشتباه فردی گل تساوی را دریافت کردیم.

وی ادامه داد: نیمه دوم پرسپولیس با فشار زیادی بازی را شروع کرد و توسط نیکبخت به گل سوم رسید. بعد از این گل ما بازی را درکنترل درآوردیم تا اینکه اخراج عقیلی پیش آمد. بعد از اخراج این بازیکن، بازی را مانند هندبال ادامه دادیم و نتوانستیم گل تساوی را به ثمر برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: بازیکنان سپاهان می خواستند شکست فصل گذشته خود مقابل پرسپولیس را جبران کنند اما با اشتباهات فردی و شخصی به این هدف نرسیدند.

وی از اظهار نظر پیرامون عملکرد داوری خودداری کرد و گفت: تا به این لحظه که در ایران بوده ام فقط یک بار در پایان بازی هفته گذشته مقابل پیکان نسبت به عملکرد داور اظهار نظر کردم و از این به بعد دیگر در این خصوص صحبتی نمی کنم.

فیرات با بیان اینکه از شرایط امروز تیم فوتبال سپاهان راضی نیست، مدعی شد: تیم پرسپولیس تنها پس از 10 نفره شدن تیم سپاهان صاحب موقعیت های گلزنی بیشتری نسبت به این تیم اصفهانی شدند.

وی در این خصوص افزود: زمانی که ما 10 نفره فشار می آوردیم فضا برای تیم پرسپولیس باز شد تا به روی دروازه ما ضد حمله کند. بچه ها سعی خود را کردند و می توانستند نتیجه را مساوی کنند. در این بین شاید بازی 4 بر دو یا 5 بر 2 می شد که اگر نتیجه رقم می خورد من مقصرنبودم چون باید برای تغییر نتیجه ریسک حمله به دروازه پرسپولیس را متحمل می شدیم.

خبرنگاری از فیرات در خصوص اخراجش از تیم سپاهان پرسید که وی گفت: در فوتبال از هیچ چیزی نمی ترسم چون مربی حرفه ای هستم و در خصوص برکناری از سمت سرمربیگری تیم فوتبال سپاهان نیز من نباید اظهار نظر کنم چرا که هیئت مدیره در این زمینه تصمیم گیرنده است.

خبرنگاری در خصوص بازگشت احتمالی فیرات به تیم ملی فوتبال کشورمان پرسید که این مربی ترک تبارگفت: تا به این لحظه حرفی در مورد بازگشت من به تیم ملی نبوده است. قلبا تیم ملی را دوست دارم اما اولویت اصلی من سپاهان است.

وی کریم باقری، علی کریمی و واحدی نیکبخت را بازیکنان بزرگی برای فوتبال ایران خواند و گفت: اینها بازیکنان خوبی هستند که از توانایی فردی در ایران حرف اول را می زنند اما به عقید من امروز بهترین بازیکن تیم میزبان کریم باقری بود.

وی در خاتمه تصریح کرد: زمانی که همه شرایط را در نظر می گیرم می بینیم در 12 بازی گذشته ما 7 بازی خارج از خانه داشتیم و تنها 4 بازی خانگی انجام دادیم. در نیم فصل دوم با بازگشت محرم نویدکیا و محمود کریمی شرایط تیم ما بهتر از امروز خواهد شد. ما در هفته های پیش رو سه بازی خانگی را در پیش داریم که اگر بتوانیم این مسابقات را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا پایان نیم فصل اول شرایط خوبی را در جدول رده بندی پیدا می کنیم و با آمادگی کامل خود را برای نیم فصل دوم آماده می کنیم.

Ice Star
27-10-2008, 02:09

Mojtaba N87
27-10-2008, 02:15
من دیر اومدم! هنوز قبوله؟ :31:

======

واعظی (4) باقری ها (1) سپهر حیدری (2) آتسو (2) پژمان نوری (3) مجتبی شیری (3) مازیار زارع (3) علی کریمی (5) کریم باقری (4) نیکبخت ( 5) پترویچ (4) دی کارمو (2) منصوری ( 3)

بهترین : نیکبخت
بدترین : ای دی کارمو خدا بگم چیکارش نکنه :دی

Ice Star
27-10-2008, 02:17
من دیر اومدم! هنوز قبوله؟

اره بابا تا 24 ساعت بعد از هر بازی قبوله

بردیا
27-10-2008, 06:57
آنالیز بعد از یازی پرسپولیس و سپاهان

محل برگزاري مسابقه :‌ ورزشگاه آزادي تهران
نتيجه نهايي : پرسپوليس 3 _‌ سپاهان 2
تماشاگر : 70 هزار نفر
كيفيت مسابقه : بسيار خوب و جذاب
ستاره مسابقه : عليرضا واحدي نيكبخت
وضعيت داوري : متوسط ( گل اول سپاهان آفسايد بود و يك پنالتي پرسپوليس سوخت ) بدون شك اين بازي حساسترين بازي فصل فوتبال ايران بعد از دربي تهران است . پرسپوليس و سپاهان كه به تازگي دو رقيب جدي و ديرينه براي يكديگر شدند ( سپاهان چند سالي است مدعي قهرماني شده است ) در اين بازي نيز نمايش دهنده يك فوتبال زيبا و تماشايي بودند كه حاصل كارآنها پنج گل بود .

پرسپوليس مثل بيشتر بازي هاي اين فصل خود چند دقيقه ابتدايي رو خوب شروع نكرد و چيزي نمانده بود بازهم گل اول را دريافت كند اما با تصاحب ميانه زمين از مردان سپاهان كه گفته بوديم به دليل نبود بهادراني ضعف هاي زيادي خواهد داشت و تيز چنگي كريم باقري پرسپوليس ورزشگاه را مملو از شادي كرد و به گل اول رسيد .

چند دقيقه بعد از گل سپاهان باز هم اين تيم پرسپوليس بود كه مي توانست به گل بعدي برسد آنجايي كه كريم باقري پشت محوطه صاحب توپ شد مي توانست به جاي شوت زدن پتروويچ را با رحمان احمدي كه يكي از بدترين روزهايش را سپري مي كرد تك به تك كند .

بعد از همين صحنه بود كه سپاهاني ها ديگر چيزي براي از دست دادن نداشتند و با تعداد بازيكن زيادي به سمت دروازه پرسپوليس حمله كردند و در نهايت بازهم از اشتباه خط دفاعي ارتش سرخ و بازهم به دليل اشتباهات فرانك آتسو و تركيب نا هماهنگ او با نبي باقري ها سپاهان به گل مساوي رسيد .

بعد از گل مساوي سپاهان پرسپوليس تقريبا روي به بازي احساسي آورد و نتوانست برتري خود را با كارهاي تركيبي و تاكتيكي به حريف قدرتمندش ديكته كند و در نهايت با يك پاس بلند از جمشيديان عمادرضا دروازه پرسپوليس در عين ناباوري براي دومين بار باز كرد . كاملا مشخص بود كه پرسپوليس بعد از اين گل از نظر روحي كاملا به هم ريخت و حتي نمي توانست همان حملات احساسي را روي دروازه حريف ترتيب ببيند و حتي در يكي دو صحنه تا آستانه دريافت گل سوم پيش رفت كه دستپاچگي بازيكنان سپاهان مانع اين اتفاق شد .

براي پرسپوليس هيچ اتفاقي بهتر از گل مساوي نيكبخت نبود كه اگر آن گل به ثمر نمي رسد سخت مي شد 3 امتياز اين بازي را به چنگ آورد . پاس خوب سپهر حيدري براي باقري و ضربه سر استادانه كاپيتان پرسپوليس و صد البته تيزچنگي نيكبخت پرسپوليس را به گل مساوي رساند تا نيمه اول با نتيجه مساوي به پايان برسد .

در بازي هاي قبلي از افشين قطبي و كادرفني پرسپوليس انتقاد مي كرديم و از تعويض هاي آنها متعجب مي شديم اما پرسپوليس بازي روان و زيباي خود را مديون كار شاهكار افشين قطبي است . آنجايي كه فرانك آتسو در قلب خط دفاع با نمايش نا اميد كننده اش بي تاثير در دو گل سپاهان نبود از بازي بيرون رفت و يك مهاجم به زمين آمد اما همين يك تعويض اساس كار پرسپوليس را تغيير داد چرا كه سپهر حيدري به مركز دفاع بازگشت و در كنار نبي باقري ها يك بار ديگر نشان داد كه اين دو بازيكن مي توانند عمق دفاع را به خوبي پوشش دهند و مجتبي شيري با بازي بي نقص خود در سمت راست باز هم يكي از ستارگان ارتش سرخ بود . كريم باقري نيز يك خط عقب آمد و در كنار مازيار زارع به عنوان هافبك دفاعي ايفاي نقش نمود . براستي چند مربي را در ايران مي شناسيد كه در چنين مسابقه اي چنين تعويضي انجام دهند ؟

همه اين تغييرات فني باعث شد پرسپوليس در نيمه دوم يكي از شاداب ترين بازي هاي خود را انجام دهد و چندين و چند موقعيت روي دروازه حريف ايجاد كند كه اين فقط يكي از آنها تبديل به گل شد و ديگر هيچ !

از سپاهان بايد گفت . سپاهان در اين فصل بي هيچ عنوان در حد هزينه اي كه كرد نتيجه نگرفته اما از نظر نوع بازي چندان تغييري با زمان مربيگري لوكا بوناچيچ نداشته و شايد اگر فيرات نيز نويدكيا و كريمي را داشت بهتر نتيجه مي گرفت . سپاهان مثل زمان لوكا يك تيم دفاع - ضد حمله بود . كاري كه خود پرسپوليس آنرا در نيمه دوم و در بيست دقيقه پاياني بازي به خوبي انجام داد هرچند كه ديكارمو دو فرصت طلايي را هدر داد .

ديكارمو با اينكه فرصت هاي بي شماري را هدر داد اما بازيكني است كه خوب در موقعيت گلزني قرار ميگيرد و اگر دقتش را بيشتر كند و اين چنين مبتديانه فرصت ها را خراب نكند مهاجمي است كه بايد رويش حساب باز كرد .
در اين مسابقه بدون شك نيكبخت ستاره ميدان بود . او علاوه بر اينكه 2 گل زيبا زد بارها و بارها توپ گيري هاي خوبي نيز داشت و چندين بار نيز براي مهاجمان تيم پاس هاي طلايي فرستاد كه از آنها استفاده نشد .

در كل پرسپوليس در روزي كه خيلي از به اصطلاح كارشناسان كه متاسفانه يكي از آنها يكي از مربيان تيم ملي ما نيز هست شانس چنداني به پيروزي اش نمي دادند موفق شد با ارائه يك فوتبال زيبا 3 امتياز را كسب كند و نشان دهد در اين فصل هم مدعي اصلي قهرماني است .
نمرات بازيكنان :
اين نمرات از 7 مي باشد .
مهدي واعظي ( 6 )‌ _ مجتبي شيري ( 5 ) _ سپهر حيدري ( 6 ) _ نبي باقري ها ( 5 ) _ پژمان نوري ( 6 )‌ _ فرانك آتسو ( 3 ) _ مازيار زارع ( 5 ) _ كريم باقري ( 6 ) _ علي كريمي ( 6 ) _ ايوان پتروويچ ( 5 ) _ عليرضا واحدي نيكبخت ( 7 )
بازيكنان ذخيره : لئوناردو ديكارمو ( 4 ) _ محمد منصوري ( 4 ) _ محمد علوي ( ____‌ )
سرمربي : افشين قطبي ( 7 )

بردیا
27-10-2008, 07:00

بردیا
27-10-2008, 07:01

بردیا
27-10-2008, 07:02

بردیا
27-10-2008, 07:02

بردیا
27-10-2008, 07:03

بردیا
27-10-2008, 07:04

بردیا
27-10-2008, 07:04

بردیا
27-10-2008, 07:05

بردیا
27-10-2008, 07:06

بردیا
27-10-2008, 07:07

بردیا
27-10-2008, 07:08

بردیا
27-10-2008, 07:09

بردیا
27-10-2008, 07:10

بردیا
27-10-2008, 07:12

بردیا
27-10-2008, 07:12

بردیا
27-10-2008, 07:13

بردیا
27-10-2008, 07:13

بردیا
27-10-2008, 07:45
باید برم دانشگاه بچه ها
یکی زحمت بکشه بقیشو بزاره

Ice Star
27-10-2008, 07:49

Ice Star
27-10-2008, 07:49

Ice Star
27-10-2008, 07:50

Ice Star
27-10-2008, 07:51

Ice Star
27-10-2008, 07:51

Ice Star
27-10-2008, 07:52

Ice Star
27-10-2008, 07:53

Ice Star
27-10-2008, 07:53

Ice Star
27-10-2008, 07:57

Ice Star
27-10-2008, 07:59

Ice Star
27-10-2008, 08:00

Ice Star
27-10-2008, 08:01

Ice Star
27-10-2008, 08:02
پست 10000 قبلی را پاک کردن ایشالا این بمونه

Ice Star
27-10-2008, 08:05

Ice Star
27-10-2008, 08:10

Ice Star
27-10-2008, 08:13

Ice Star
27-10-2008, 08:14

Ice Star
27-10-2008, 08:15

Ice Star
27-10-2008, 08:15

Ice Star
27-10-2008, 08:16

Ice Star
27-10-2008, 08:16

Ice Star
27-10-2008, 08:17

Ice Star
27-10-2008, 08:18

Ice Star
27-10-2008, 08:18

Ice Star
27-10-2008, 08:19

Ice Star
27-10-2008, 08:20

Ice Star
27-10-2008, 08:21

Ice Star
27-10-2008, 08:22

f.kh0511
27-10-2008, 08:23
سلام بچه ها
خسته نباشید
تبریک واسه برد دیروز
میگم این امتیاز دهی که گفتین از چند هست؟؟؟؟

Ice Star
27-10-2008, 08:23

Ice Star
27-10-2008, 08:26
سلام بچه ها
خسته نباشید
تبریک واسه برد دیروز
میگم این امتیاز دهی که گفتین از چند هست؟؟؟؟

به نام خدا

واعظی ( ) باقری ها ( ) سپهر حیدری ( ) آتسو ( ) پژمان نوری ( ) مجتبی شیری ( ) مازیار زارع ( ) علی کریمی ( ) کریم باقری ( ) نیکبخت ( ) پترویچ ( ) دی کارمو ( ) منصوری ( )

بهترین بازیکن ->
بد ترین بازیکن ->

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
قوانین

- امتیازها بین 1 تا 5 هستند 1 -> خیلی ضعیف 2 -> ضعیف 3 -> متوسط 4 -> خوب 5 ->عالی
- اگر بازیکنی چه تعویضی و چه مصدوم کمتر از 10 دقیقه بازی کنه امتیازی داده نمیشه.

و امشب بعد از اتمام مهلت شرکت در ارزشیابی نتایج را اعلام می کنم

f.kh0511
27-10-2008, 08:28
نيكبخت مانند يك سرباز در خدمت پرسپوليس
قطبي: باقري يك بازيكن بزرگ براي پرسپوليس و فوتبال ايران است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر سپاهان گفت: ما در این مسابقه بازي زیبایی را به نمایش گذاشتیم و در مجموع راحت تر از فصل قبل این تیم را شکست دادیم.

به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، افشین قطبی پس از برتری 3 بر 2 تیمش مقابل سپاهان اصفهان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی افزود: به هواداران پرسپولیس تبریک می گویم به این خاطر که این تيم امروز بازی حساس و بزرگی را با پیروزی پشت سر گذاشت. به عقیده من بازی پرسپولیس و سپاهان یک دربی حساس برای لیگ برتر است و یکی از بزرگترین بازیهای این مسابقات است.

قطبی ادامه داد: خوشبختانه امروز با برتری مقابل سپاهان سه امتیاز شیرین بدست آوردیم و یک کادوی خوب به هواداران دادیم. من از هواداران پرسپولیس از ته دل تشکر می کنم و آرزو می کنیم که بتوانیم با پیروزی در بازیهای آینده آنها را شاد کنیم.

وی ادامه داد: به تیم سپاهان هم تبریک می گویم تا به امروز که دوازده هفته از مسابقات لیگ برتر را پشت سرگذاشته ایم سپاهان بهترین تیمی بود که مقابل آن بازی کردیم. من به فیرات تبریک می گویم به خاطر ساختن تیم سپاهان و اینکه امروز باعث شد تا یک بازی جذاب و هیجان انگیز در ورزشگاه آزادی شکل بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازی پرسپولیس سپاهان دو نیمه متفاوت داشت در تشریح شرایط این بازی گفت: در نیمه اول سپاهان با کیفیت بالای بازیکنان خود توانست روند مسابقه را تحت کنترل بگیرد اما با این حال ما صاحب شانس ها و موقعیت های زیادی شدیم که کریم باقری یکی از آنها را به زیبایی مبدل به گل برتری پرسپولیس کرد. کریم با این گل نشان داد که یک بازیکن بزرگ برای پرسپولیس و فوتبال ایران است.

وی در ادامه مدعی شد که گل اول سپاهان در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.

قطبی خاطرنشان کرد: پس از دریافت دو گل از تیم سپاهان مجددا تیم پرسپولیس به جریان بازی بازگشت و بازیکنان ما نشان دادند که شخصیت قهرمانی در لیگ برتر را دارند. برای ما گل تساوی نیکبخت که در دقایق پایانی نیمه اول به ثمر رسید بسیار با اهمیت بود چرا که توانستیم پیش از آغاز نیمه به جریان مسابقه بازگردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین از تغییر سیستم و آرایش این تیم در نیمه دوم به عنوان رمز موفقیت سرخپوشان در بازی مقابل سپاهان یاد کرد و گفت: در 45 دقیقه دوم با سیستم 2-4-4 بازی کردیم. خوشبختانه در آغاز این نیمه انرژی مثبت و زیادی به تیم ما وارد شد و جریان بازی را عوض کردیم. ما در نیمه دوم به مراتب بهتر از تیم سپاهان بودیم و می توانستیم بیش از یک گل به ثمر برسانیم. نیکبخت در این نیمه نشان داد چه بازیکن موثری برای پرسپولیس است.

وی ادامه داد: بعد از گل سوم جریان بازی باز هم به نفع پرسپولیس ادامه پیدا کرد و می توانستیم نتیجه را 5 بر 2 یا 4 بر 2 کنیم. در ضد حملات خیلی خوب بودیم اما نتوانستیم موقعیت های خوبی که بدست آورده ایم را بخوبي تمام کنیم.

وی با دفاع از عملکرد دی کارمو برزیلی گفت: دی کارمو تاثیرش در جریان بازی بسیار عالی بود. او در بازی مقابل سپاهان دو شانس مسلم گلزنی بدست آورد اما این موقعیت ها را به راحتی از دست داد. ما از دی کارمو انتظاری بیش از این داشتیم.

وی در این باره افزود: زمانی که دی کارمو شانس اول گلزنی را از دست داد انگار یک نفر روحیه اش را گرفت. او فشار زیادی را روی دوشش احساس می کرد و در مقابل روحیه استفاده از این موقعیت ها را هم از دست داده بود. با این حال من به عنوان سرمربی پرسپولیس از تلاش دی کارمو و از روحیه ای که داشت و سعی و تلاشی که در جهت تغییر روند بازی بکار گرفت راضی هستم. اعتقاد دارم که باید به این بازیکن زمان بدهیم تا توانایی هایش را بروز بدهد.

قطبی از اهمیت پیروزی مقابل سپاهان یاد کرد و گفت: این پیروزی برای ما بسیار مهم بود و با برتری مقابل سپاهان قدم بزرگی برای قهرمانی در ایران و آسیا برداشتیم.

وی با بیان اینکه تعویض آتسو در آغاز نیمه دوم برای تغییر سیستم و روش بازی پرسپولیس بود، گفت: با توجه به غیبت محمد و آسیب دیدگی زارعی ناچار بودیم از بین آتسو ، حیدری و شیری یک بازیکن را برای پست دفاع راست انتخاب کنیم. انتخاب اول ما برای این پست حیدری بود اما او نتوانست خواسته های ما را برآورده کند به همین خاطر ناچار بودم از بین سپهر حیدری، آتسو و نبی باقری ها یک بازیکن را از زمین خارج کنم. برای من انتخاب از بین این سه بازیکن بسیار دشوار بود اما در نهایت تصمیم به تعویض آتسو گرفتم. برای ما مهم بود که سپهر حیدری در دفاع میانی بازی کند چرا که او بازی در این پست را دوست دارد. او مهمترین شاخصه بازی در پست دفاع میانی که حرف زدن با بازیکنان کناری است را دارد. او مانند همه اصفهانی ها دوست دارد حرف بزند و با راهنمایی هم تیمی هایش به خوبی در سازماندهی خط دفاعی پرسپولیس نقش دارد.

قطبی با اذعان به اینکه دفاع پرسپولیس در نیمه اول مشکل داشته از عملکرد مدافعان این تیم در نیمه دوم به نیکی یاد کرد و گفت: ما بهترین مدافعان را در انتهای خط دفاعی خود داریم. مطمئن باشید مدافعان پرسپولیس تا زمان آغاز لیگ قهرمانان آسیا به مرز آمادگی کامل خواهند رسید.

وی با بیان اینکه برای سپاهان بازی مقابل پرسپولیس بسیار مهم بود مدعی شد که سرخپوشان در این فصل راحت تر از فصل گذشته موفق به شکست سپاهان شده اند.

خبرنگاری از قطبی در خصوص شایعه درگیری اش با علیرضا نیکبخت واحدی یاد کرد که وی گفت: این شایعه ها قدیمی است. شما از این شایعات خسته نشده اید. نیکبخت از ابتدای فصل مانند یک سرباز خیلی خوب برای پرسپولیس بازی کرده است. او امروز دو گل مهم برای پرسپولیس به ثمر رساند و چند پاس گل هم داد. من هیچ مشکلی با نیکبخت ندارم همانطور هم که دیدید او پس از زدن گل دوم سمت من آمد و شادی کرد.

خبرنگاری از قطبی پرسید چرا حمایتی که از دی کارمو می کنید نسبت به بازیکنانی چون فرهاد خیرخواه و هادی نوروزی اعمال نمی شود؟ که قطبی در پاسخ گفت: زمانی که کیفیت، فیزیک بدنی ، سرعت ، تصمیم گیری و تجربه دی کارمو بهتر از این بازیکنان است او را انتخاب می کنم. او همیشه برای تیم بازی می کند امروز هم چند موقعیت برای خود ساخت. او بازیکنی است که تحت فشاراست و فشار تمام دنیا را روی دوشش احساس می کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به بازیکنان افتخار می کنم به خاطر برخوردی که در پایان مسابقه با دی کارمو داشتند. از آنها و هواداران پرسپولیس به خاطر حمایتهایشان از این بازیکن برزیلی تشکر می کنم.

وی افزود: من ندیدم که بازیکنی در دقایق پایانی مسابقه به دکارمو پاس ندهد. زمانی که تیم حمله می کرد بازیکنان می خواستند از موقعیت ها به سود خود استفاده کنند و این نبود که بازیکنی پاس ندهند.

قطبی در خصوص آشتی علی کریمی با علی دایی و بازگشت او به تیم ملی گفت: فشار روی کریمی زیاد است. متاسفانه با مسائلی که پیرامون بازگشت او به تیم ملی مطرح شده او نتوانست در بازی با فولاد خودش باشد. در نیمه دوم بازی مقابل برق هم نتوانست آن طور که باید و شاید بازی کند. برای بازگشت کریمی به تیم ملی باید به او و علی دایی فضا و فرصت بدهند. با این صحبت ها و پیگیری ها جریان بازگشت کریمی به تیم ملی سخت تر می شود هم برای او و هم برای علی دایی. آنچه مسلم است علی کریمی کشورش را دوست دارد و یکی از بهترین بازیکنان ایران است اما برای بازگشت او به تیم باید به او فرصت بدهند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: با توجه به اینکه نمی دانم توره کجاست در خصوص غیبت این بازیکن آفریقایی در تمرینات سرخپوشان گفت: نمی دانم توره کجاست؟ می گویند سنگال است. خبرنگاری به قطبی گفت: ظاهرا توره در دبی است. قطبی در پاسخ به این خبرنگار گفت: اگر توره در دبی بود من حتما او را می دیدم چون من همیشه در دبی هستم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در این خصوص ادامه داد: من مربی پرسپولیس هستم و در این خصوص مسئولان باشگاه هم پیگیر یافتن توره هستند اما تا امروز نتوانستند این بازیکن را پیدا کنند. وقتی نمی شود توره را پیدا کرد باید چه کرد؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تصریح کرد: تمام هدف ما 5 بازی باقیمانده تا پایان نیم فصل اول است و اینکه بتوانیم با کسب نتایج خوب در این مسابقات عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کنیم.

f.kh0511
27-10-2008, 08:30
واعظی ( 5) باقری ها (2) سپهر حیدری ( 2) آتسو ( 1) پژمان نوری ( 2) مجتبی شیری ( 1) مازیار زارع ( 1) علی کریمی ( 4) کریم باقری ( 5) نیکبخت ( 5) پترویچ ( 3) دی کارمو ( 2) منصوری (1 )

بهترین بازیکن -> نیکبخت
بد ترین بازیکن ->مازیار زارع

قوانین

Ice Star
27-10-2008, 08:38

Ice Star
27-10-2008, 08:39

Ice Star
27-10-2008, 08:40

Ice Star
27-10-2008, 08:40