PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News


صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81

فاطـمه
04-10-2008, 18:57
افشین پیروانی: باخت یک بر صفر یا نتیجه بیشتر، برای ما تفاوتی نداشت

13 مهر 1387 15:38
مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملكرد خط دفاع این تیم مقابل استقلال تهران گفت: نمی توان به علت یك غلط ، نمره صفر به دفاع پرسپولیس داد.
"افشین پیروانی" در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر تاكید كرد : خط دفاع پرسپولیس در مجموع مقابل استقلال خوب كار كرد و فقط در سه ضد حمله به علت ضعف آفساید جا ماند و در چنین بازی كه این قدر اهمیت دارد نمی توان از تیم توقع اشتباه نکردن داشت .

وی درباره انتقاد از فرانك آتسو به علت كندی در دفاع گفت : آتسو توانایی هایی دارد كه این نقص وی را می پوشاند مثل بازی سازی ، قدرت حفظ توپ و بازی هوایی ، این نقص كندی وی درست است ولی نمی توان به علت یك غلط به كسی نمره صفر داد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تعویض دفاع های پرسپولیس در آخر بازی گفت : باخت یك بر صفر و یا دو بر صفر برای پرسپولیس فرقی نداشت و لزومی نداشت با تعداد دفاع بالا بازی كنیم.

فاطـمه
04-10-2008, 18:58
ميزان خسارت شهرآورد ‪ ۶۵‬مشخص شد يك هزار و ‪۷۷‬صندلي به همراه تاسيسات آبرساني و برق تخريب شد
گروهي از تماشاگران فوتبال در بازي بزرگ دو تيم بزرگ استقلال و پرسپوليس كه روز جمعه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد، به يك هزار و ‪۷۷‬صندلي به همراه تاسيسات آبرساني و برق خسارت زدند.
به گزارش روز شنبه ايرنا، در اين بازي كه در حضور بيش از يكصد هزار تماشاگر برگزار شد، گروهي از تماشاگران باز هم خساراتي به اين مجموعه ورزشي عظيم زدند.
در جريان اين بازي، تعداد ‪ ۱۰۷۷‬صندلي توسط تماشاگران شكسته شد و خساراتي نيز به تاسيسات آبرساني و برق ورزشگاه آزادي تهران وارد آمد.

فاطـمه
04-10-2008, 18:59
رييس كميته‌ انضباطي فدراسيون فوتبال:
كاظمي، برهاني و نيكبخت به كميته‌ انضباطي احضار شدند
جام جم آنلاين: مجتبي شريفي رييس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال از احضار حسين كاظمي، آرش برهاني و عليرضا نيكبخت واحدي به اين كميته براي ارايه توضيحاتي در ارتباط با عملكردشان در داربي شصت و پنجم خبر داد. وي احتمال داد پس از بازبيني فيلم بازي ، امير قلعه‌نويي نيز به كميته انضباطي فراخوانده شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شريفي در گفتگو با ايسنا ، اظهار كرد: شهرآورد شصت و پنجم نسبت به شهرآوردهاي گذشته شرايط بهتري داشت. اين نظر جميع مسوولان است كه اين شهرآورد نسبت به قبلي‌ها بهتر بوده اما، متاسفانه باز هم مسايلي بوده كه بايد آنها پيگيري شود.
وي افزود: من در اين بازي به عنوان يك تماشاگر همه جاي استاديوم را گشتم و به نكات جالبي دست پيدا كردم. مهمترين قضيه ليدرهاي تيم‌ها هستند. من فكر مي‌كنم اگر بتوانيم ليدرها را آرام كنيم و آموزش مناسبي به آنها بدهيم و آنها طبق آموزش ما عمل كنند، شرايط بهتري در استاديوم‌ها خواهيم داشت.
وي گفت: اكنون ما چيزي كه در استاديوم‌ها شاهد هستيم وجود تعداد زيادي ليدر جوان است كه بدون هيچ پروايي هر شعاري را مطرح مي‌كنند و جوانان ديگر هم با نگاه كردن به ليدرها به تكرار شعارها مي‌پردازند. متاسفانه فحاشي در ميان ليدرها و برخي تماشاگران عادت شده و بايد اين عادت را از بين ببريم.
رييس كميته‌ انضباطي فدراسيون فوتبال درمورد شكسته شدن صندلي‌ها از سوي تماشاگران ، خاطرنشان كرد: صحنه‌ بسيار زشتي كه من در ورزشگاه ديدم، شكسته شدن صندلي‌ها بود كه در اين مورد دو عقيده دارم. اول اينكه نبايد به خاطر 300 يا 400 نفر كه صندلي‌ها را مي‌شكنند صد هزار نفر جمعيت را از حضور در ورزشگاه محروم كنيم اما، براي حل اين مشكل راهكارهايي وجود دارد. نخستين مساله اين است كه ما بايد هرچه سريع‌تر صندلي‌هاي شماره‌دار و فروش اينترنتي بليت‌ها را در دستور كار قرار دهيم براي اين موضوع هم به زودي نشستي را با معاون فرهنگي سازمان تربيت بدني و مدير ورزشگاه آزادي برگزار مي‌كنيم كه هرچه سريع‌تر بتوانيم صندلي‌ها را شماره‌دار كنيم. در اين صورت اگر صندلي شكسته شود، نام فرد مشخص مي‌شود و ما مي‌توانيم آن فرد را از حضور در ورزشگاه محروم كنيم.
شريفي درمورد ليدرهاي تيم‌هاي فوتبال گفت: ما در نخستين قدم مسوولان دو باشگاه استقلال و پرسپوليس و ليدرهاي تيم‌ها را به صورت جداگانه به كميته‌ انضباطي دعوت مي‌كنيم تا بتوانيم كم كم مشكلات را برطرف كنيم. با وضعيتي كه اكنون وجود دارد، كميته‌ انضباطي فقط حالت انفعالي بايد داشته باشد. ما بايد كار بيشتري انجام دهيم تا بتوانيم در آينده شهرآوردهاي بهتري را داشته باشيم. فكر مي‌كنم تاكنون بر روي اين مسايل كار نكرده‌ايم. من متاسفم از اين موضوع؛ اما، بايد از اين پس مسايل آموزشي بهتري را در ورزشگاه‌ها داشته باشيم.
رييس كميته‌ انضباطي فدراسيون فوتبال درمورد بازيكنان و مربيان خاطي داربي كه به كميته‌ انضباطي دعوت مي‌شوند، به ايسنا گفت: پس از ارايه‌ي گزارش ناظران ما از حسين كاظمي و آرش برهاني از تيم استقلال و عليرضا نيكبخت واحدي از پرسپوليس براي حضور در نشست كميته‌ي انضباطي دعوت خواهيم كرد. اين نشست طي چند روز آينده برگزار خواهد شد.
شزيفي تاكيد كرد: احتمالا پس از بازبيني فيلم ديدار استقلال و پرسپوليس از امير قلعه‌نويي سرمربي تيم استقلال هم براي پاره‌اي از توضيحات درمورد اعتراضاتش به داور مسابقه دعوت خواهيم كرد.

فاطـمه
04-10-2008, 19:00
تمرين امروز صبح پرسپوليس/
درگيري لفظي شديد مسئولان حراست راه‌آهن با خبرنگاران
خبرگزاري فارس: مسئولان حراست باشگاه راه‌آهن با خبرنگاران در تمرين امروز صبح پرسپوليسي‌ها درگيري شديد لفظي پيدا كردند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرنگار فارس، تمرين امروز از ساعت 10 صبح در زمين شماره 2 راه‌آهن پيگيري شد.
در اين تمرين بازيكنان اصلي به دويدن و حركات كششي و نرمشي به مدت 40 دقيقه پرداختند. بازيكنان ذخيره نيز به دويدن، پاسكاري در حال حركت، فوتبال سه جانبه و شوتزني به دروازه پرداختند.
* در اين تمرين خبرنگاراني كه قصد داشتند با افشين قطبي ديدار كنند، درگيري لفظي شديدي با مسئولان حراست باشگاه راه‌آهن كه همواره برخوردهاي نامناسبي در هفته اخير داشتند، پيدا كردند.
* در تمرين امروز ماركو، الونگ و پتروويچ غايب بودند.
* مسعود زارع و نيكبخت واحدي بعد از دقايقي تمرين گروهي، اختصاصي تمرين كردند.
* تمرين امروز ساعت 11 به پايان رسيد و در پايان، باز هم مسئولان حراست راه‌آهن با توجه به بحث‌هاي فراوان، خبرنگاران را مورد اهانت قرار دادند.

فاطـمه
04-10-2008, 19:00
علی کریمی: همیشه نمی توانم دریبل کنم!
علي كريمي بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران با تقدير از حمايت هواداران اين تيم در بازي روز گذشته مقابل استقلال تهران گفت: هواداران بايد بدانند كه كريمي نمي‌تواند هميشه دريبل بزند بلكه بايد در خدمت تيم باشد.
هافبك تكنيكي تيم فوتبال پرسپوليس كه با گلزني در دقيقه‌هاي پاياني شهرآورد تهران، از باخت تيمش برابر حريف سنتي خود جلوگيري كرد روز شنبه در گفت و گو با ايرنا به سووالات مطرح شده پاسخ داد.
س: مي‌دانيد كه گلزني در دقيقه‌هاي پاياني شهرآورد شما را محبوب تر از گذشته مي‌كند؟
ج: تماشاگران پرسپوليس هميشه به من لطف داشته‌اند و خوشحالم كه با بازكردن دروازه استقلال جواب محبت آنها را دادم.
س: البته آنها از شما بيش از هر بازيكن ديگري انتظار دارند.
ج: براي اينكه يك تيم بتواند به موفقيت برسد، كادر فني و همه بازيكنان بايد تاثيرگذاري لازمي در جريان ديدارها داشته باشند. اينكه همه فقط از من انتظار درخشش داشته باشند، منطقي نيست.
س: از بازي تان مقابل استقلال رضايت داريد؟
ج: وقتي هواداران و قطبي راضي هستند، من مي‌توانم از خودم ناراضي باشم.
البته اگر در نيمه اول بيشتر دقت مي‌كردم مي‌توانستم دروازه طالب لو را باز كنم.
س: به نظر مي‌رسيد هنوز با جو ليگ برتر هماهنگ نشده ايد.
ج: براي من فرقي نمي‌كند كه در كجا و با چه تعداد تماشاگري بازي كنم. اصلا استرس نداشتم و تنها فكرم اين بود كه مهره‌اي موثر براي پرسپوليس باشم.
س: كم دريبل زدن علت خاصي داشت؟
ج: هميشه كه نمي‌توانم فقط به دريبل زدن فكر كنم. در وهله اول بايد در كار تيمي شركت كنم و اگر شرايط را مناسب ديدم، با حركات تكنيكي تيم را در موقعيت گلزني قرار دهم.
س: اما تماشاگران هميشه از شما حركات تكنيكي مي‌خواهند؟
ج: بله، اما اگر در يك بازي به خاطر دريبل‌هاي زياد من نتيجه را واگذار كنيم، همان تماشاگران اولين معترض‌ها خواهند شد.
س: پس پرسپوليسي‌ها خيلي منتظر دريبل‌هاي علي كريمي نباشند؟
ج: هر زمان كه لازم باشد و موقعيت را مناسب ديدم، دوباره نشان مي‌دهم كه همان بازيكن تكنيكي سال‌هاي پيش هستم و اصلا افت نكرده ام.
س: گل به استقلال مي‌تواند آغازي براي گلزني هايتان باشد؟
ج: همه بازيكناني كه در پست من بازي مي‌كنند، با هدف گل زدن وارد زمين مي شوند. اما نمي‌توانم قول گلزني در همه ديدارها را بدهم، چون براي من نتيجه تيمي اهميت بيشتري دارد.
س: چرا پرسپوليس در ليگ برتر نتوانسته انتظارات را برآورده كند؟ ج: در هفته‌هاي اول ليگ نمي‌توان بررسي درستي از چگونگي آمادگي تيم ها داشت. تيم ما به تازگي تركيب بازيكنانش مشخص شده است و اگر در چند هفته آتي به هماهنگي لازم برسيم، نشان مي‌دهيم كه جدي‌ترين مدعي قهرماني هستيم.
س: اما امتيازات زيادي را از دست داده ايد.
ج: هفته‌هاي اول، هفته‌هاي آزمون و خطا است. در بازي مقابل ابومسلم به همه ثابت مي‌كنيم كه كمتر تيمي در ايران است كه مي‌تواند مانع ما در راه نتيجه‌گيري شود.

فاطـمه
04-10-2008, 19:01
حمید درخشان در گفتگو با ایسکانیوز :پرسپولیس در دربی به حقش نرسید// شانس با استقلالی ها یار بودتهران-خبرگزاری ایسکانیوز: کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: با در نظر گرفتن فرصت های متعدد گل زنی و عملکرد خوب بازیکنان پرسپولیس این تیم به حقش نرسید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حمید درخشان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" خاطر نشان ساخت: بازی خوب و نسبتاً قابل قبولی را از دو تیم دیدیم که در نیمه نخست دو تیم بازی خوب و در عین حال احتیاط آمیزی را در دستور کارشان قرار داده بودند.
وی ادامه داد: با شروع نیمه دوم و به ثمر رسیدن گل زود هنگام استقلال ، پرسپولیس احتیاط را کنار گذاشت و با انجام حملات متعدد در نهایت با ضربه سر کریمی به گل دست یافت.
وی افزود: به اعتقاد من در بیشتر زمان بازی توپ و میدان در دست پرسپولیس بود و اگر بازیکنان این تیم کمی دقت می کردند می توانستند به پیروزی دست یابند اما نباید از بازی خوب استقلال نیز غافل شد.
درخشان همچنین تصریح کرد: در این بازی علی رغم بازی خوب بازیکنان استقلال شانس نیز با آنها همراه بود چراکه در چندین صحنه مهاجمان پرسپولیس با بی دقتی تمام در زدن ضربات آخر موقعیت های گلزنی را یکی پس از دیگری از دست دادند.
وی در خصوص قول قطبی مبنی بر قهرمانی پرسپولیس به ایسکانیوز گفت: راه پرسپولیس همین است و نباید به غیر از این هدفی داشته باشد چراکه پتانسیل رسیدن به این موفقیت را دارد.
وی افزود: بازیکنان این تیم در بازی های مختلف نشان داده اند که به جز قهرمانی به چیز دیگری نمی اندیشند و با ارئه فوتبالی زیبا و هجومی بدنبال قهرمانی در لیگ برتر هستند

فاطـمه
04-10-2008, 19:02
واعظی حرفه ای ترین گلر ایران استعزیزیان: استقلال اسیر ریسک های قطبی شد// قلعه نوعی متهم اول تساوی استقلال استتهران – خبرگزاری ایسکانیوز: مربی دروازه بانان فصل گذشته تیم پرسپولیس تهران در خصوص دربی 65 گفت: با چهار فوروارده شدن پرسپولیس قطبی استقلالی ها را اسیر ریسک خود کرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"سعید عزیزیان" در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران" ایسکانیوز"، خاطرنشان ساخت: با توجه به استرس بازی دربی هر دو تیم استقلال و پرسپولیس برای نتیجه گرفتن با خلق موقعیت های صددرصد گل بازی دیدنی و جذابی را به نمایش گذاشتند ولیکن گل زود هنگام استقلال در نخستین دقیقه نیمه دوم بازی را یکطرفه کرد.
وی تصریح کرد: بازیکنان استقلال بعد از به ثمر رساندن گل برتری ناخود آگاه برای حفظ تک گل زده روی به بازی تدافعی و استفاده از ضد حملات آوردند که اصلا منطقی نبود.
وی در خصوص چهار فوروارده شدن پرسپولیس به ایسکانیوز گفت: وقتی که قلعه نویی برای حفاظت از تک گل زده با بیرون کشیدن مهاجم خود کوشکی و اکبری را وارد بازی کرد نشان داد که به یک گل قانع است و راه را برای پرسپولیس باز کرد.
عزیزیان اضافه کرد: اگر پرسپولیس زودتر به گل تساوی می رسید با وضعیتی که تیم استقلال داشت می توانست گل دوم را هم به این تیم بزند تا اینکه همه باخت استقلال را به گردن قلعه نویی بی اندازند.
وی با اشاره به دروازه بانی واعظی گفت: واعظی به هیچ وجه روی گل مقصر نبود و باید بگویم وی با نمایش بسیار خوبی که در این دیدار داشت علاوه بر ارائه یک بازی بسیار خوب نشان داد که حرفه ای ترین گلر حال حاضر فوتبال ایران است.
وی علی کریمی را ستاره بی چون و چرای بازی عنوان کرد و افزود: بی شک علی کریمی با دریبل های خود و پاس های در عمق و استفاده از خلاقیت های فردی ستاره بی چون و چرای بازی دربی بود که توانست پادزهر تفکرات تدافعی قلعه نویی باشد .
مربی دروازه بانان فصل گذشته تیم پرسپولیس تهران تاکید کرد: اگر کریمی به خوبی در ترکیب پرسپولیس جای خود را پیدا کند مطمئنم که بلای جان تمام تیم ها خواهد شد.
وی اعتراض قلعه نویی به کوشکی را عدم حرفه ای گری وی دانست و گفت: کوشکی هم به عنوان یک استقلالی دوست داشت تیمش برنده باشد و اینکه قلعه نویی وی را مقصر تساوی تلقی می کند اصلا درست نیست.
وی بیان کرد : قلعه نویی با انتقال دستورات تدافعی به تیمش ، خودش متهم اصلی از دست دادن نتیجه بود./

فاطـمه
04-10-2008, 19:03
تساوی یک بر یک ؛ بهترین نتیجه دربیروز جمعه 12مهر ماه دو تیم پرسپولیس و استقلال تهران به اصطلاح ورزشدوستان "دربی " یا به گفته فرهنگستان همان" شهرآورد" را برگزار کردند .تساوی یک بر یک از نگاه بسیاری از ناظران و کارشناسان بهترین نتیجه این مسابقه پر تماشاگر در داخل و خارج از کشور بود.
مسابقه دو تیم استقلال و پیروزی دیروز پا به پای هم پیش رفت و مردم چه در ورزشگاه یکصد هزار نفری و چه در پای تلویویزنها حقیقتا بازی خوبی را تماشا کردند.
اگر چه سرمربیان و بازیکنان دو تیم بعد از بازی مدعی شدند که باید با اختلاف یک یا دو گل پیروز می شدند، اما واقعیت این بازی همان بود که در زمین اتفاق افتاد و اگر می توانستند ، بیش از یک گل به ثمر می رساندند.
تساوی دو تیم با آن همه تماشاگر احساساتی و در عین حال جوان بهترین نتیجه برای مسوولان برگزاری ، دست اندرکاران باشگاههای استقلال و پرسپولیس ، نیروی انتظامی و حتی شهروندان و به خصوص شرکت واحد اتوبوسرانی و نیز خانواده ها بود.
غیر از نتیجه مساوی دوتیم« دامنه بحث و جدالها تا پاسی از شب در همه این نواحی با شدت و ضعف جریان داشت و خیلی هم معلوم نبود که چه میزان خسارات بر روح و روان و منابع مالی طرفداران دو تیم و نیز امکانات دولتی و شخصی وارد می آمد.
خوشبختانه دیروز بازی دو تیم کمترین حاشیه را از نظر درگیری بین بازیکنان و مربیان داشت و تنها به صورت موردی شاهد اعتراض بازیکنان به داور یا کمک ها و نیز اعتراض نیکبخت خط حمله تیم پرسپولیس بود.
نیکبخت که البته بد هم بازی نکرد ، در دقیقه 82راضی به جابه جایی نبود و بعد از تعویض زیر لب غر و لند می کرد و گویی که سرمربی تیم حق ندارد بازیکنی را که خسته به نظر می رسید یا آن کارآیی لازم را در دقایق پایانی ندارد>، تعویض کند.
در دربی پایتخت که همه بازیهای دیروز لیگ برتر را تحت الشعاع خود قرار داده بود، دو تیم ضد فوتبال بازی نکردند و با ارایه یک بازی روان که البته بخشی از روانی بازی مرهون داوری خوب داور کویتی و کمک های ایرانی او بود، مردم را راضی نگه داشتند.
فقط به نظر می رسید تیم استقلال بعد از به ثمر رساندن گل برتری در دقیقه نخست نیمه دوم توسط آرش برهانی کمی خسته نشان داد و بر میزان حمله پرسپولیسی ها افزوده شد. البته هر یک از دوتیم
گل دریافت می کردند بر حملات خود اضافه می کرد، اما استقلالی ها به خطای بیشتر نشان می دادند که خستگی یا فشار زیاد از طرف تیم مقابل این شرایط را به آنها تحمیل کرده است.
تعداد خطاهای تیم استقلال حکایت از این خستگی نسبی داشت و اینکه در 15دقیقه پایانی بازی ،قرمز پوشان کاملا در زمین آبی ها خیمه زده بودند تا به گل تساوی دست یافتند.
مسابقه دیروز دو تیم آبی و قرمز نشان داد که فوتبال ایران از سرمایه ها و توانمندی بسیار بالایی برخوردار بوده و مسوولان تیم ملی می توانند از این پتانسیل های بسیار ارزشمند به درستی بهره گیری کنند تا در مسابقات منطقه ای و جهانی شرمنده و مدیون مردم نشوند.
خبرگزاری ایسکانیوز
باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران

فاطـمه
04-10-2008, 19:05
حيدري: براي استقلالي ها متاسفم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خبرگزاري موج - گروه اقتصاد ورزش
مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: با وجود شعارهاي زياد، بازيكنان استقلال فقط ضد فوتبال بازی كردند.
سپهر حيدري در گفت و گو با خبرنگار موج اظهار داشت: يكي از قشنگ ترين بازي هاي دربي در 4 سال گذشته را انجام داديم كه خيلي‌ها تصور آن را نداشتند، اما متاسفانه با وجود برتري، باز هم بازي به تساوي كشيده شد.
وي افزود: در نيمه اول و دوم توپ و ميدان كاملا در دست بازيكنان ما بود، اما متاسفانه با شروع نيمه دوم، كمي تمركزمان را از دست داديم و يك گل غير قابل تصور دريافت كرديم.
حيدري عنوان كرد: پس از خوردن گل، فقط دو يا سه توپ را در نيمه زمين خودمان ديدم و براي استقلالي ها متاسفم كه با توجه به برتري 100 درصدمان و شعارهاي زياد روزهاي گذشته، با حضور 10 نفر در مقابل محوطه جريمه خود فقط ضد فوتبال بازي كردند.

f.kh0511
04-10-2008, 19:10
لشکرکشی قلعه نویی به سالن کنفرانس
مرجع خبری پرسپولیس(22:07): نشست خبری سرمربی تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که حضور افراد متفرقه بیش از نمایندگان رسانه ها به چشم می خورد.

به گزارش مرجع خبری به نقل از مهر، سالن کنفرانسی که قرار بود میزبان خبرنگاران برای پرسش و پاسخ از سرمربی استقلال باشد بیشتر شاهد حضور افرادی بود که در عرصه خبر و رسانه ناشناخته بودند.

این افراد که به نظر می رسید از نزدیکان امیر قلعه نویی باشند، نشست خبری مربی آبی پوشان را تحت الشعاع حضور خود و چگونگی برخوردشان قرار داده بودند و حتی دریک مورد بنا به دستور غیرمستقیم قلعه نویی به درگیری با یکی از خبرنگاران پرداختند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به سوال مهدی ربوشه - نماینده روزنامه همشهری - به درگیری لفظی با وی پرداخت و سپس با بیان اینکه "علی کنترلش کن"، این خبرنگار را وارد حاشیه کرد.

اطرافیان قلعه نویی درگیری با خبرنگارروزنامه همشهری را تا بیرون از سالن کنفرانس ادامه دادند.

تعریف وظایف جدید برای مسئول روابط عمومی باشگاه استقلال نیز یکی دیگر از نکات غیرمعمول در نشست خبری امیرقلعه نویی بود. وی با محدود کردن خبرنگاران در طرح سوالاتشان قصد ایجاد نظم و انضباط این کنفرانس را داشت. هر خبرنگار می توانست یک و حداکثر دو سوال از سرمربی آبی پوشان بپرسد.

فاطـمه
04-10-2008, 19:13
کاپيتان پرسپوليس: در دربى 65 به مدت 0 9 دقيقه بازى را در اختيار داشتيم

خبرگزاري آريا- كريم باقرى كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در دربى 65 به مدت 0 9 دقيقه بازى را در اختيار داشتيم.
به گزارش سرويس ورزشي خبرگزاري آريا، وى پس از تساوى يك بر يك تيم هاى فوتبال استقلال پرسپوليس اظهار داشت:جريان 90 دقيقه اى مسابقه كاملاً در اختيار پرسپوليس بود. بهتر از استقلال بازى كرديم آنها فقط از روى غافلگيرى به ما گل زدند. اين بازى ديگر به پايان رسيده بايد فكر بازى هاى بعدى باشيم اما همانطورى كه به هواداران قول داده بوديم بازى زيبايى را در هفته نهم ارائه كرديم.
وى افزود: پرسپوليس برابر استقلال يكى از بهترين بازى هاى فصل جديد را ارائه كرد. حق ما اصلاً مساوى نبود و شايسته نبود اين پرسپوليس 80 دقيقه با نتيجه يك بر صفر از استقلال عقب بماند.
كاپيتان پرسپوليس درباره برنامه هاى استقلالى ها در اين مسابقه خاطرنشان كرد: استقلال فقط با تاكتيك و با هدف دفاع به ميدان آمده بود و همگان شاهد بودند كه هنگام حملات، بازيكنان متعددى مقابل ما دفاع مى كردند.

فاطـمه
04-10-2008, 19:13
محمدي در گفت و گو با فارس:
پرسپوليس و استقلال حق پخش تلويزيوني بيشتري مي گيرند
خبرگزاري فارس: رئيس سازمان ليگ گفت: باتوجه به شمار تماشاگران دو تيم پايتخت، به آنها حق پخش بيشتري تعلق مي‌گيرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزيز محمدي در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره حل مشكل حق پخش تلويزيوني اظهار داشت: با پيگيري هاي ما و حمايت مطبوعات توانستيم اين مشكل را حل كنيم. اين موضوع يك موفقيت براي فوتبال ايران است.
وي افزود: همانطور كه قبلا نماينده AFC در بازديد نهايي اعلام كرده بود، حضور چهار نماينده ايران در ليگ قهرمانان قطعي شده بود. با حل شدن حق پخش تلويزيوني، اين مسئله به طور كامل قطعي شد.
وي در پاسخ به اينكه قرارداد بين فدراسيون و صداوسيما چه زماني به كنفدراسيون آسيا ارسال مي شود، عنوان كرد: تا پنج آذر براي ارسال اين قراداد فرصت داريم؛ اما قطعا اين مورد را تا روزهاي آينده پيگيري مي كنيم.
محمدي درمورد اينكه ميزان حق پخش به چه صورت خواهد بود، ابراز داشت: 80 درصد اين حق پخش به باشگاه ها تعلق خواهد گرفت و مابقي به سازمان ليگ و هيئت ها مي رسد.
رئيس سازمان ليگ درباره دو تيم پرسپوليس و استقلال گفت: اين دو با توجه به علاقه مندان زيادي كه دارند، به طور طبيعي حق پخش بيشتري را دريافت خواهند كرد.
وي در اين ارتباط كه اگر اين مشكل حل نمي شد چه ميزان امتياز از ايران كم مي شد، گفت: بيش از شش امتياز كم مي شد. در آن بند شش كه 10 آيتم را براي امتياز دادن در نظر گرفته اند، مجموع امتياز ها بايد بالاي 100 باشد. اين امتيازها بر اساس ميزان درآمد باشگاه ها، حق تلويزيوني و بليت فروشي داده مي شود. قبلا از اين موارد پنج امتياز كسب كرده بوديم و بعد كه ميزان درآمد باشگاه ها را اعلام كرديم، اين امتياز به 42 رسيد. اين امتياز تا رسيدن به 100 خيلي كم بود. اگر اين مشكل حل نمي شد، امتياز را نمي گرفتيم.
رئيس سازمان ليگ در پرسش به اينكه اگر همه اين مواردي كه به AFC قول داده شده رعايت نشود چه اتفاقي رخ مي دهد، اظهار داشت: همه مواردي را كه قول داده ايم،بايد رعايت كنيم. اگر باشگاه ها آن موارد را رعايت نكنند، AFC با آنها برخورد مي كند.

f.kh0511
04-10-2008, 19:17
مرجع خبري پرسپوليس ( 17:05)

pnnc: اعتراض مربیان سرخابی به داور/ بارش صندلی از سوی هواداران پرسپولیس دربی شصت و پنجم پایتخت بین تیم های پرسپولیس و استقلال به پایان رسید در حالی که مربیان دو تیم در طول این دیدار به عملکرد سعد کمیل داور کویتی دیدار اعتراض داشتند.

پایان نیمه اول بازی استقلال و پرسپولیس و آغاز نیمه دوم با حواشی بسیاری همراه بود.

* دو مربی استقلال و پرسپولیس طی نیمه اول و دوم این دیدار به داور بازی اعتراض شدید داشتند.

* یکی از تماشاگران حامی پرسپولیس در این بازی به وسط زمین پرید که بلافاصله از سوی نیروهای امنیتی حاضر در ورزشگاه دستگیر و به کنار زمین انتقال داده شد.

* در این دیدار از سوی هواداران پرسپولیس شاهد بارش صندلی های ورزشگاه به اطراف زمین بودیم.

* علیرضا واحدی نیکبخت به تعویض خود اعتراض داشت و اعتراض خود را مقابل دوربین های تلویزیونی به افشین قطبی اعلام کرد.

pnnc: نيمه اول بازي دو تيم استقلال و پيروزي در ورزشگاه آزادي، بدون به وجود آمدن هيچ مشكلي به پايان رسيد.

سرهنگ خانچرلي ـ معاون امنيت پليس تهران بزرگ ـ در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» ايسنا، گفت: تماشاگران بازي شهرآورد پايتخت، نيمه نخست بازي را با آرامش به پايان رساندند.

وي افزود: در نيمه اول اين بازي، هيچ‌گونه مشكل امنيتي رخ نداد.

دكتر حقي ـ مدير جانشين كشيك اورژانس تهران ـ نيزگفت: طي نيمه نخست تماشاگراني كه به صورت سطحي دچار مصدوميت شده بودند، توسط امدادگران مستقر در استاديوم به صورت سرپايي مداوا شدند.

وي تاكيد كرد: در حال حاضر هيچ حادثه‌اي در محل برگزاري مسابقه دو تيم استقلال و پرسپوليس رخ نداده است.

همچنين بهروز تشكر ـ مدير روابط عمومي سازمان آتش نشاني تهران ـ نيز در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» ايسنا هم با اشاره به اين كه طي نيمه اول بازي دو تيم استقلال و پيروزي حادثه‌اي رخ نداده است، گفت: 10 تيم عملياتي سازمان آتش نشاني در محل مسابقه مستقر هستند و اميدواريم تا پايان بازي هيچ مشكلي پيش نيايد.

فاطـمه
04-10-2008, 19:24
/حاشيه ديدار تيم هاي استقلال و پرسپوليس /

درگيري تداركات آزادي و روابط عمومي فدراسيون

خبرگزاري فارس: تداركات ورزشگاه آزادي با يكي از مسئولان روابط عمومي به دليل حضور يك خواننده در بين هواداران با هم درگير شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه تداركات ورزشگاه آزادي قصد داشت حميد عسگري خواننده پاپ را بين هواداران استقلال ببرد، يكي از مسئولات روابط عمومي فدراسيون هم قصد داشت اين خواننده را بين هواداران پرسپوليس ببرد و بابت اين موضوع با يكديگر به دعوا پرداختند.
* وحيد طالب لو همراه مهدي واعظي و عليرضا حقيقي بوارد زمين شد. ابتدا طالب لو، واعظي را سمت هواداران استقلال برد تا وي را تشويق كنند و سپس واعظي، دروازه بان استقلال را سمت هواداران پرسپوليس برد.
* به محض ورود افشين قطبي به ورزشگاه خبرنگاران براي انجام مصاحبه به سمت او رفتند. از طرفي هم امير قلعه‌نويي با ورود به ورزشگاه به شدت با تشويق هواداران روبرو شد.
* حميد درخشان دومين چهره سرشناس جايگاه ويژه بود.

فاطـمه
04-10-2008, 19:25
/داربي ‌٦٥/
حاشيه‌نگاري نيمه نخست ديدار استقلال - پرسپوليس
پرسپوليس بــدون اسپـانسـر بـازي مي‌كنـد
اعتراض‌هاي بي‌پايان قلعه‌نويي

ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس در نيمه نخست در حالي بدون گل به پايان رسيد كه پرسپوليس تهران در اين داربي هيچ اسپانسري نداشت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)؛ تيم فوتبال استقلال تهران در اين بازي با نام حامي مالي جديد باشگاه به نام بازار مبل ايران وارد ميدان شده بود، اما، پرسپوليس همانند ديدارهاي گذشته اين فصل بدون نام اسپانسر و در حالي كه بر روي پيراهن اين تيم شعار سال نوآوري و شكوفايي حك شده بود، به ميدان آمدند.

* زماني كه علي كريمي براي زدن ضربه كرنر به سمت راست دروازه استقلال زد، به دليل پرتاب اشياء مختلف از سوي تماشاگران استقلال روبه روي آنها قرار گرفت و در زدن ضربه كرنر دچار مشكل شد.

* بيشتر عكاسان و تصويربرداران خبري در پشت دروازه استقلال تجمع كرده بودند.

* بيژن كوشكي نخستين بازيكني بود كه از دقيقه 23 براي حضور در ميدان شروع به گرم كردن كرد كه در ادامه مهدي اميرآبادي نيز به او اضافه شد.

* آرش برهاني در دقيقه 28 به دليل تمارض به خطاي پنالتي نخستين كارت زرد بازي را دريافت كرد، اين تصميم سعد كميل با اعتراض اميرقلعه‌نويي سرمربي استقلال روبه‌رو شد.

* عليرضا محمد در دقيقه 35 نخستين كارت زرد تيم پرسپوليس را به دليل خطا بر روي سياوش اكبرپور دريافت كرد.

* قلعه‌نويي به كارت آرش برهاني براي تمارض اعتراض زيادي داشت. وي هنگامي كه بازيكنان پرسپوليس در محوطه‌ي جريمه به زمين مي‌خوردند، اعتراض زيادي به سعد كميل داور اين ديدار داشت كه به آنها نيز بايد كارت زرد دهد. اين اعتراضات قلعه‌نويي تا پايان نيمه‌ي نخست نيز ادامه داشت و پس از سوت پايان به وسط زمين رفته و به جان‌واريو و چند بازيكن ديگر اين تيم به شدت اعتراض كرد.

* قطبي پس از آنكه كمك داور داربي آفسايدهاي عليه تيم استقلال مي‌گرفت، براي وي دست مي‌زد و او را تشويق مي‌كرد.

* درابتداي بازي طبق برنامه‌اي كه مسوولان تيم پرسپوليس طراحي كرده بودند، افشين قطبي سرمربي اين تيم همراه با چند تن از جانبازان، معلولان و ايثارگران كشورمان به سمت جايگاه هواداران پرسپوليس رفته و به آنها با اهداي گل اداي احترام كردند. اين حركت از سوي هواداران نيز با تشويق‌هاي مكرر پاسخ داده شد.

* عليرضا نيكبخت واحدي در ابتداي ديدار با سياوش اكبرپور و هادي شكوري خوش و بش زيادي كرد هر چند كه در طول اين مسابقه نيكبخت واحدي توسط هواداران بارها استقلال مورد اهانت قرار گرفت.

فاطـمه
04-10-2008, 19:25
داربي ‌‌٦٥/
معاون امنيت پليس تهران بزرگ:
در نيمه نخست بازي، مشكل امنيتي رخ نداد

نيمه اول بازي دو تيم استقلال و پيروزي در ورزشگاه آزادي، بدون به وجود آمدن هيچ مشكلي به پايان رسيد.

سرهنگ خانچرلي ـ معاون امنيت پليس تهران بزرگ ـ در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» ايسنا، گفت: تماشاگران بازي شهرآورد پايتخت، نيمه نخست بازي را با آرامش به پايان رساندند.

وي افزود: در نيمه اول اين بازي، هيچ‌گونه مشكل امنيتي رخ نداد.

دكتر حقي ـ مدير جانشين كشيك اورژانس تهران ـ نيز به خبرنگار ايسنا، گفت: طي نيمه نخست تماشاگراني كه به صورت سطحي دچار مصدوميت شده بودند، توسط امدادگران مستقر در استاديوم به صورت سرپايي مداوا شدند.

وي تاكيد كرد: در حال حاضر هيچ حادثه‌اي در محل برگزاري مسابقه دو تيم استقلال و پرسپوليس رخ نداده است.

همچنين بهروز تشكر ـ مدير روابط عمومي سازمان آتش نشاني تهران ـ نيز در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» ايسنا هم با اشاره به اين كه طي نيمه اول بازي دو تيم استقلال و پيروزي حادثه‌اي رخ نداده است، گفت: 10 تيم عملياتي سازمان آتش نشاني در محل مسابقه مستقر هستند و اميدواريم تا پايان بازي هيچ مشكلي پيش نيايد.

فاطـمه
04-10-2008, 19:27
/حاشيه هاي ديدار استقلال و پرسپوليس/

هوادران پرسپوليس 300 صندلي ورزشگاه را تخريب كردند

خبرگزاري فارس: هوادران پرسپوليس در اعتراض به داوري حدود 300 صندلي ورزشگاه آزادي را تخريب كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در جريان مسابقه هوادران پرسپوليس در اعتراض به عملكرد داور حدود 300 صندلي ورزشگاه آزادي را تخريب كردند.
*مسئولان استقلال براي آنكه بتوانند اميد طيري، مربي خود را در دربي روي نيمكت داشته باشند كارت مدد جباري مسئول تداركات تيم را باطل كردند تا طيري در اين مسابقه حضور داشته باشد.
*مسئولين حراست ورزشگاه برخورد ناشايستي با برخي از تماشاگران داشتند كه اين مسئله حتي باعث اعتراض مامورين انتظامي شد.
*بيژن كوشكي يكي از بازيكنان استقلال در پايان مسابقه و در تونل ورزشگاه با يك خبرنگار درگيري فيزيكي پيدا كرد.
دربي 65 امروز با نتيجه تساوي يك بر يك به پايان رسيد

فاطـمه
04-10-2008, 19:29
حاشيه‌هاي متعدد دربي 65 به همراه نقد داوري
* امير واعظ آشتياني پس از اينكه شب گذشته با بازيكنان و كادر فني استقلال در هتل المپيك ديدار كرد، با هواداران پرسپوليس و استقلال كه براي حضور زود هنگام در آزادي از ديشب پشت درهاي ورزشگاه به خصوص در ضلع شرقي قرار گرفته بودند، ديدار كرد. مديرعامل استقلال در حالي كه ساعت از 23:30 گذشته بود، بين تماشاگران دو تيم كنار آتشي كه برافروخته بودند، نشست و براي دقايقي به خواسته آنها گوش داد.

* عباس شير خدا مرشد قديمي کشورمان که سابقه اي نزديک به نيم قرن در اين خصوص دارد،در ورزشگاه آزادي به اجراي مراسم پراخت و در مدح امير مومنان حضرت علي(ع) اشعاري را سرود. اين مراسم در حالي رخ داد که تماشاگران حاضر در استاديوم هيچ توجهي به آن نداشتند و کار خود را انجام مي دادند.

* همزمان با ورود بازيکنان پرسپوليس و به محض اينکه هواداران استقلال آنها را مشاهده کردند،شعارهايي را عليه عليرضا واحدي نيکبخت بازيکن سابق تيم خود که در تيم حريف توپ مي زند، سر دادند و به او فحاشي کردند و همچنين و با پرتاب اشيا از جمله سنگ، قوطي‌هاي آب معدني و ديگر وسايل به سوي او ، وي را مورد اهانت قرار دادند. توهين به نيكبخت در طول ديدار ادامه داشت.

* خانچرلي معاون امنيتي پليس تهران بزرگ، از دستگيري تعدادي از جاعلان و متخلفان در داربي 65 خبر داد و در ادامه وضعيت امنيتي استاديوم آزادي را مطلوب ارزيابي كرد.
وي با تاكيد بر اين كه اگر فروش بليت در چند نقطه مختلف پايتخت و يا بعضي از شهرستان‌ها مانند كرج صورت مي‌گرفت، با ازدحام چنين جمعيتي از روز چهارشنبه تا كنون روبرو نبوديم، افزود: فروش بليت در ورزشگاه آزادي موجب شد كه پليس چهار هزار نيرو، بيشتر از نيروهايي كه در بازي‌هاي گذشته فوتبال به كار مي‌گرفت را در استاديوم مستقر كند كه اميدواريم در بازي‌هاي بعدي، فروش بليط در چند نقطه انجام شود.

* ماموران مستقر در ورزشگاه آزادي تهران پس از ازدحام بيش از حد تماشاگران، درهاي ورزشگاه را به روي آنان باز كردند تا علاقه مندان به صورت رايگان وارد استاديوم شوند كه اين امر باعث شد تا بازار سياه فروش بليت‌هاي اين بازي متوقف شود.
* با تلاش و هدايت ماموران نيروي انتظامي، بيش از ‪ ۳۰‬هزار تماشاگر كه موفق به تهيه بليت بازي نشده بودند، با آرامش ورزشگاه آزادي تهران را ترك كردند. بازگشت اين عده به دليل تكميل ظرفيت ورزشگاه صورت گرفت و باعث شد مشكل ترافيك سنگين اطراف ورزشگاه نيز مرتفع شود
.
* پيش از شروع بازي دو تيم، افشين قطبي لوح يادبود باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس را به امير قلعه نويي تقديم كرد.

* طرفداران تيم پرسپوليس پوسترهاي بزرگي از تصوير افشين قطبي سرمربي تيم و علي كريمي در دست داشتند. تماشاگران استقلال نيز تصوير بزرگي از مجتبي جباري را با خود به داخل ورزشگاه آورده بودند.

* پيش از آغاز اين ديدار از عبدالله موزون و علي خسروي پيشكسوتان داوري با حضور دبيركل فدراسيون فوتبال تجليل شد.

* بازيكنان دو تيم پرسپوليس و استقلال تهران با شعار وحدت ملي و همبستگي بر روي پيراهن‌هاي خود وارد زمين شدند.

* بيش از ‪ ۲۰‬تماشاگر ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و استقلال تهران در اطراف ورزشگاه آزادي دچار آسيب ديدگي شدند.

* بسياري از تماشاگران در راهروهاي ورزشگاه مشغول استراحت هستند كه اين امر تردد را در اين نواحي با مشكل روبرو كرده است.

* ازدحام جمعيت در ضلع غربي ورزشگاه آزادي به خصوص ورودهاي ‪ ۱۲‬و ‪ ۱۴‬باعث بروز درگيري ميان برخي از تماشاگران شده است.

* بروشورهاي تبليغاتي فراوان برخي از شركت‌هاي خصوصي در سنگ فرش اطراف ورزشگاه آزادي ديده مي‌شود كه صحنه نامتعارفي را رقم زده است.

* زماني كه علي كريمي براي زدن ضربه كرنر به سمت راست دروازه استقلال زد، به دليل پرتاب اشياء مختلف از سوي تماشاگران استقلال روبه روي آنها قرار گرفت و در زدن ضربه كرنر دچار مشكل شد.

* بيشتر عكاسان و تصويربرداران خبري در پشت دروازه استقلال تجمع كرده بودند.

* قلعه‌نويي به كارت آرش برهاني براي تمارض اعتراض زيادي داشت. وي هنگامي كه بازيكنان پرسپوليس در محوطه‌ جريمه به زمين مي‌خوردند، اعتراض زيادي به سعد كميل داور اين ديدار داشت كه به آنها نيز بايد كارت زرد دهد. اين اعتراضات قلعه‌نويي تا پايان نيمه‌ي نخست نيز ادامه داشت و پس از سوت پايان به وسط زمين رفته و به جان‌واريو و چند بازيكن ديگر اين تيم به شدت اعتراض كرد.

* قطبي پس از آنكه كمك داور داربي آفسايدهاي عليه تيم استقلال مي‌گرفت، براي وي دست مي‌زد و او را تشويق مي‌كرد.

* درابتداي بازي طبق برنامه‌اي كه مسوولان تيم پرسپوليس طراحي كرده بودند، افشين قطبي سرمربي اين تيم همراه با چند تن از جانبازان، معلولان و ايثارگران كشورمان به سمت جايگاه هواداران پرسپوليس رفته و به آنها با اهداي گل اداي احترام كردند. اين حركت از سوي هواداران نيز با تشويق‌هاي مكرر پاسخ داده شد.

* هواداران پرسپوليس و استقلال با دو پرچم بزرگ كه چهره قلعه نويي و قطبي روي آنها حك شده بود، از هم متمايز شده بودند. هواداران پرسپوليس يك پرچم بزرگ از چهره علي كريمي را در دست داشتند.

* وحيد طالب لو با شناختن اميرحسين صادقي مدافع فصل گذشته استقلال در بين جمعيت، او را وارد زمين كرد و او هم با تك تك بازيكنان به خوش و بش پرداخت. اين بازيكن فعلي تيم مس با تشويق هواداران روبرو شد.

* ماموران پليس كه به منظور حفظ آرامش، در 150 نقطه پايتخت مستقر بودند،33 اخلالگر را دستگير كردند.

* پس از پايان جدال تيم هاي استقلال و پرسپوليس و زماني که آبي پوشان از رختکن خارج شده بودند و به سمت اتوبوس حرکت مي کردند،بيژن کوشکي با يکي از خبرنگاران درگيري لفظي پيدا کرد. اين درگيري به ساير بازيکنان و خبرنگاران نيز کشيده شد و سرانجام با وساطت محمود فکري و چندين نفر از عوامل اجرايي ختم به خير شد.

* در پايان مسابقه پرسپوليس و استقلال، در حالي كه خبرنگاران رسانه ها براي پوشش خبري مي‌خواستند وارد تونل شوند، ماموران نيروي انتظامي با آنها مخالفت كردند. همين موضوع باعث ايجاد درگيري لفظي بين آنها و تعدادي از ماموران شد. سرانجام با صحبت‌هاي خبرنگاران، آنها موفق شدند براي تهيه گزارش و مصاحبه وارد شوند.

* در جريان مسابقه هوادران پرسپوليس در اعتراض به عملكرد داور حدود 300 صندلي ورزشگاه آزادي را تخريب كردند.

*مسئولين حراست ورزشگاه برخورد ناشايستي با برخي از تماشاگران داشتند كه اين مسئله حتي باعث اعتراض مامورين انتظامي شد

f.kh0511
04-10-2008, 19:45
آتسو: استقلال به قدرت پرسپولیس نمی رسد
کانون هواداران پرسپولیس : خط دفاعی پرسپولیس اگر چه در دیدار با پنگاه گیلان تا حدودی متزلزل نشان داد، اما همین که دروازه پرسپولیس بسته ماند و 3 امتیاز نصیب تیم میزبان شد، کافی بود تا سردرگمی مدافعان این تیم پشت همین پیروزی محو شود تا کمتر کسی باب انتقاد از آنها را باز کند. فرانک آتسو یکی از همین نفرات است. او که خیلی زود به بازیکن مورد وثوق افشین قطبی تبدیل شد، این روزها آرام آرام در ترکیب ثابت پرسپولیس جای خود را پیدا می کند.

بازی مقابل پگاه را چطور دیدی؟
بازی سختی بود. حریف اصلاً به حمله کردن فکر نمی کرد و فقط دفاع را در دستور کار گذاشته بود. البته پگاه در واقع چشم به ضد حملات دوخته بود ولی در نهایت ما آنها را ناکام گذاشتیم و من هم خوشحالم که 3 امتیاز این مسابقه را گرفتیم.

حضور تماشاگران بسیار هم نمی تواند در برد پرسپولیس بی تأثیر باشد ...
بله، آنقدر تماشاگر آمده بود که من اصلاً نتیجه بازی یادم رفت. حضور این همه تماشاگر در یک بازی باور نکردنی نبود. فکر نمی کنم در کشورهای اطراف ایران هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس طرفدار داشته باشد.

قبول داری که خط دفاعی پرسپولیس در این دیدار ضعف هایی هم داشت؟
قبول دارم که مشکلاتی وجود داشت به خصوص در نیمه اول اما این مسائل همیشه در فوتبال وجود دارد.

پیش بینی ات از دیدار استقلال – پرسپولیس چیست؟
- من فکر نمی کنم قدرت استقلال به ما برسد. شانس ما برای برد در این بازی بیشتر است هر چند نمی توانم قاطعانه نتیجه این بازی را پیش بینی کنم اما تصورم این است که شانس پرسپولیس برای کسب 3 امتیاز در این دیدار بیشتر است.

f.kh0511
04-10-2008, 19:47
خبرگزاری پرسپولیس: باتوجه به درگیری لفظی امروز خبرنگاران با مسئولان شركت راه‌آهن، مسئولان پرسپولیس با افشین قطبی تشكیل جلسه دادند. در این نشست مشكل خبرنگاران برای مصاحبه پس از تمرین حل شد.ضرابی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت و گویی گفت: هیچ وقت دوست نداریم خبرنگاران از ما ناراضی باشند. به همین دلیل سعی كردیم سریعا اقدامات لازم را انجام دهیم. وی افزود: با رویی باز از خبرنگاران حمایت می‌كنیم. خبرنگاران كه دارای كارت‌های مخصوص هستند، مشكلی برای مصاحبه در تمرین ندارند.

f.kh0511
04-10-2008, 19:48
نشست هیئت مدیره پرسپولیس برگزار شد ... هنوز اسپانسر نداریم
خبرگزاری پرسپولیس: این نشست بعدازظهر امروز در غیاب مجید فرخزادی، یك عضو هیئت مدیره، به مدت دو ساعت در محل باشگاه برگزار شد.
در این جلسه درباره دربی، مسایل داخلی و اسپانسر باشگاه بحث و تبادل نظر شد.

بنده به عنوان كوچكترین عضو كانون هواداران پرسپولیس از جناب آقای مصطفوی مدیر عامل محترم باشگاه درخواست دارم كه هر چه سریع‌تر برای تیم محبوبمان پرسپولیس اسپانسری قوی پیدا كنند. تا پیش از دربی استقلال هم بدون اسپانسر بود ولی در بازی دربی دیدیم كه بالاخره استقلال تهران هم دارای اسپانسر شد ولی پرسپولیس تیم چهارم این فصل و قهرمان فصل گذشته هنوز اسپانسر ندارد و این در حالی است كه پرسپولیس در سال جاری باید بر خلاف چند سال گذشته در 3 جام بازی كند و خیلی از بازیكنان حال حاضر پرسپولیس تا به حال همزمان در 3 جام بازی نكرده‌اند. ممكن است نبود اسپانسر به پرسپولیس ضربات زیادی وارد كند و مانع شود تا پرسپولیس در خدای نكرده در هیچ جامی موفق نباشد.

f.kh0511
04-10-2008, 19:48
نیكبخت به دلیل لب‌خوانی به كمیته انضباطی دعوت شد
کانون هواداران پرسپولیس : رئیس كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: علیرضا نیكبخت واحدی به دلیل لب‌خوانی پس از تعویض به كمیته انضباطی دعوت شد.
مجتبی شریفی اظهار داشت: باتوجه به اخبار به دست آمده، آرش برهانی مهاجم استقلال به دلیل تحریك هواداران پس از اعلام آفساید، باید درباره عمل اشتباه خود جوابگو باشد.
وی افزود: از نیكبخت قبلا دعوت كرده بودیم؛ اما این بار به دلیل لب‌خوانی پس از تعویض علیه قطبی باید پاسخگو باشد.
شریفی خاطر نشان ساخت: جلسه انضباطی این دو بازیكن پس از بازی پرسپولیس مقابل ابومسلم احتمالا برگزار می شود؛ ولی تاریخ دقیق را متعاقبا اعلام می‌كنیم.

f.kh0511
04-10-2008, 19:49
واعظی: برهانی فیلم بازی كرد
کانون هواداران پرسپولیس : مهدی واعظی پس از تساوی یك بر یك پرسپولیس برابر استقلال اظهار داشت: در نیمه اول و روی فرار آرش برهانی روی پایش رفتم؛ اما هیچ برخوردی با او نداشتم و سعد كمیل، داور مسابقه به درستی هیچ ضربه پنالتی را اعلام نكرد. فكر می‌كنم برهانی در آن صحنه فیلم بازی كرد؛ اما داور زیرك‌تر از وی بود.
وی ادامه داد: متاسفانه نیمه دوم را خیلی بد آغاز كردیم و فكر نمی‌كنم كه روی گل استقلال من مقصر بودم؛ اما از صمیم قلب خوشحالم كه در دقایق پایانی بازی با تساوی به پایان رسید.
واعظی گفت: ما اگر در این دیدار شكست می‌خوردیم همه زحمتمان بر باد می رفت و روزهای خوشی كه در انتظار پرسپولیس است با مشكل مواجه می‌شد.

f.kh0511
04-10-2008, 19:51
سیار: داور دو پنالتی پرسپولیس را ندید
کانون هواداران پرسپولیس : پرویز سیار در گفت و گویی، اظهار داشت: سعد كمیل در نیمه نخست قضاوت خیلی خوبی نداشت زیرا چهار صحنه اتفاق افتاد كه قضاوت خوبی نداشت.
وی افزود: در دقیقه هشت در محوطه جریمه استقلال بازیكن این تیم با دست به صورت بازیكن پرسپولیس ضرب زد؛ آن هم در حالی كه توپی در صحنه وجود نداشت. این حركت جریمه اش یك كارت قرمز و اخراج بازیكن بود.
سیار ادامه داد: در دقیقه 28 در صحنه ای كه واعظی برای دفع توپ از دروازه خارج شد، آرش برهانی خودش را به دروازه بان پرسپولیس كوبید كه داور در این صحنه به درستی دستور به ادامه بازی داد.
این كارشناس در خصوص صحنه های دیگر این نیمه گفت: در دقایق 30 و 34 مدافعان استقلال دو بار كریم باقری را در محوطه جریمه با خطا متوقف كردند كه هر دو پنالتی بود؛ اما داور آنها را ندید. در مجموع كمیل در نیمه نخست قضاوت دلچسبی را نداشت .

f.kh0511
04-10-2008, 19:52
قطبي گفت عبارت جادوگر واقعا لايق كريمي هست.كريمي انگار توپ رو مي كنه تو جورابش از بين بازيكن ها رد مي شه!

غیر از اینم ازش انتظاری نمیره

f.kh0511
04-10-2008, 19:53
سیار: ایرانی‌ها هم می‌توانستند مثل كمیل سوت بزنند
کانون هواداران پرسپولیس : این كارشناس داوری در مورد قضاوت نیمه دوم سعد كمیل گفت: در این نیمه اتفاق خاصی رخ نداد كه قابل بحث باشد. فقط ایوان پتروویچ در محوطه جریمه خود را سرنگون كرد تا از داور پنالتی بگیرد كه كمیل به درستی به او اخظار داد. كارت زردی كه به مازیار زارع نشان داد لزومی نداشت زیرا بازیكن استقلال در موقعیت گلزنی قرار نداشت.
وی ادامه داد: بازیكنان با داور نهایت همكاری را داشتند و بسیار جوانمردانه توپ زدند. حركت خاصی انجام ندادند كه داور را ناچار به تصمیم شدیدی مثل استفاده از كارت قرمز بكند.
سیار تاكید كرد: برخی داوران بین المللی ما نظیر سعید مظفری زاده، محسن تركی و علیرضا فغانی می توانستند همین قضاوت را انجام دهند؛ البته كمك داوران نیز مانند همیشه خوب بودند.

f.kh0511
04-10-2008, 19:53
چراغپور: اصول دفاعی در دربی تحقیر كننده بود
کانون هواداران پرسپولیس : جلال چراغپور در گفت و گویی، اظهار داشت: این مسابقه به لحاظ دفاعی ضعیف بود؛ حتی نسبت به دیگر بازی های لیگ هم دفاع دو تیم عملكرد بدی را از خود به نمایش گذاشتند.
وی افزود: دلیل این ضعف به این باز می گشت كه دو مربی قصد داشتند بازی تماشاگرپسندی را به نمایش بگذارند. صحنه هایی كه به وجود آمد به دلیل ضعف خط دفاع ها بود.
این كارشناس عنوان كرد: گلی كه پرسپولیس دریافت كرد، به دلیل كندی سپهر حیدری و آتسو بود. این ضعف باعث شد آرش برهانی 11 موقعیت گل داشته باشد. این برای یك تیم نمی تواند ارزش داشته باشد.
وی دفاع استقلال را هم به انتقاد گرفت و اظهار داشت: در نیمه دوم به خصوص، 30 توپ روی دفاع این تیم ریخته شد.

چراغپور با اشتباه خواندن تعویض های قلعه نویی، عنوان كرد: تعویض بیك زاده اشتباه بود. بیرون كشاندن اكبرپور به معنای دفاعی بازی كردن بود. تعویض جباری اشتباه محض بود چون حضور اكبری در میانه میدان شادابی به این تیم نداد. او مدام به دفاع كه تحت فشار بود، پاس می داد.
وی اضافه كرد: این بازی حقش مساوی بود. اگر قبل از بازی هم به دو تیم می گفتند نتیجه یك بر یك است، راضی بودند.
این مربی درباره قطبی و تفكرات او گفت: پرسپولیس چون زود گل دریافت كرد، تكلیفش مشخص شد. این تیم مشخص بود كه چطور گل می خورد و جور دیگری گل نمی خورد. اگر بازیكنان دیگری در خط دفاع پرسپولیس بودند، این گل را نمی خوردند.
چراغپور اظهار داشت: برای قطبی بعد از گل تاكتیك معنایی نداشت و باید رو به استراتژی می آورد. او باید از كناره ها حمله می كرد و به همین دلیل هم نیكبخت را بیرون آورد. از طرفی استقلالی ها كه در داخل زمین خودی برای كنترل كریمی جمع می شدند، فرصت شوت را به بازیكنان پرسپولیس دادند.
چراغپور بهترین بازیكن این بازی را برهانی نامید و گفت: او به جز گلی كه به ثمر رساند، از لحاظ بدنی خوب بود. مشكل استقلال این بود كه خیلی عقب كشید. باید گفت اصول دفاعی در این بازی تحقیر كننده بود

f.kh0511
04-10-2008, 19:54
افشین قطبی : علی كریمی فوتبال را جادو می‌كند
کانون هواداران پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاید باور نكنید اما اكنون پس از این بازی برابر استقلال قول قهرمانی پرسپولیس را در لیگ هشتم می‌دهم.
افشین قطبی پس از تساوی تیمش در داربی شصت و پنجم مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران گفت: من از تمامی هواداران پرسپولیس به خاطر اینكه شاهد پیروزی تیم‌شان نبودند و به خانه‌های‌شان بازگشتند عذرخواهی می‌كنم و كمال تشكر را برای حضور جوانمردانه‌شان در سكوهای استادیوم دارم. همچنین به تیم استقلال نیز تبریك می‌گویم چرا یك فوتبال بسته‌ای را بازی كرد و به هدفش رسید.

قطبی افزود: تیم پرسپولیس نیمه اول را بسیار خوب بازی كرد و موقعیت‌های زیادی داشت اما فوتبال مثل زندگی است و ارائه یك بازی خوب و داشتن موقعیت‌های فراوان همراه با بازیكنان بسیار نمی‌تواند تضمینی برای گل زدن باشد. ما بهترین فوتبال را ارائه كردیم و در بسیاری از موقعیت‌ها از جمله فرصتی كه علی كریمی در نیمه اول داشت و ضربه سری كه ابراهیم توره نتوانست وارد دروازه حریف كند باعث شد مردم و استادیوم یخ بزند.
سرمربی تیم پرسپولیس افزود: پس از گلی كه از تیم حریف دریافت كردیم به خوبی می‌شد حدس زد كه تصمیم‌گیری برای بازیكنان سخت است زیرا داربی فضای روانی خاص خود را دارد آن‌ها حتی در برخی اوقات از دادن برخی پاس‌های ساده نیز برنمی‌آمد اما بالاخره خوشحال شدم كه در یك موقعیت باقری، علی كریمی را دید و او نیز با تجربه بین‌المللی‌اش گل تساوی را برای ما به ثمر رساند.
وی گفت: قصد داشتم تا درباره قهرمانی پرسپولیس پس از داربی صحبت كنم و اكنون با این فوتبالی كه مقابل استقلال بازی كردیم باید بگویم كه پرسپولیس باز هم قهرمان لیگ خواهد شد. پرسپولیس باشخصیت‌ترین تیم لیگ است كه دوباره قهرمان لیگ برتر می‌شود و شاید باور نكنید اما من امروز این قول را به تمامی هواداران قرمز پوش می‌دهم.
قطبی هم‌چنین درباره فوتبال علی كریمی به خبرنگاران گفت: امروز بیشتر دریافتم كه علی كریمی یك بازیكن بین‌المللی نه در سطح ایران بلكه یكی از بهترین‌های آسیاست او باز هم می‌تواند در اروپا بازی كند. فكر می‌كنم كه ؛ نمی‌دانم چطور می‌شود كه انگار توپ را درون جوراب خود قرار داده و از میان چند مدافع عبور می‌كند و برای خودش بهترین موقعیت‌های گلزنی را فراهم می‌آورد. علی كریمی فوق‌العاده است و بسیار خوشحالم ما می‌توانیم از او در ادامه مسابقات لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا استفاده كنیم.
قطبی همچنین درباره اعتراضی كه نیكبخت واحدی نسبت به تعویش در نیمه داشت نیز گفت: به هر حال شرایط نیكبخت را درك می‌كنم و طبیعی است كه در فضای روانی این بازی حساس دوست داشته باشد در زمین باشد و گل بزند. واقعا نیكبخت هنگام خروج از زمین به هیچ كس توهین نكرد و فقط كمی عصبانی بود كه آن هم برطرف شد؛ او در رختكن مرا بقل كرد و بوسید. فكر می‌كنم نیكبخت امسال شرایط بسیار بهتری نسبت به قبل دارد و یك بازیكن فوق‌العاده تاثیرگذار و بااخلاق برای ما خواهد بود.
وی درباره اولین حضور دی‌كارمو برای پرسپولیس خاطر نشان كرد: شما حق دارید كه از بازی دی‌كارمو ناراضی باشید او آن چیزی كه من می‌خواستم نتوانست ارائه كند و از فوتبال او راضی نیستم اما فكر می‌كنم تلاش زیادی برای موفقیت تیم داشت ما زمانی كه یك گل عقب بودیم باید یك مهاجم را به درون زمین می‌فرستادیم كه دی‌كارمو با توجه به قد بلند و شرایط فیزیكی‌اش می‌توانست بهترین گزینه باشد به هر حال باید قبول كنیم كه فضای روانی داربی روی این بازیكن هم تاثیر داش

MoJtaBa.R
04-10-2008, 20:12
الان تو شبكه خبر چند تا خبر قشنگ داشت.كوشكي هم با يكي از خبرنگارا الكي دعواش شد.جلو دوربين فحش ميداد به همه ،همه رو مي خواست بزنه،


رفتار حرفه اي همينه ديگه وقتي مربي چاله ميدوني باشه از باقي انتظار نداشته باش

f.kh0511
04-10-2008, 20:18
رفتار حرفه اي همينه ديگه وقتي مربي چاله ميدوني باشه از باقي انتظار نداشته باش

کاملا تایید میشه
اینجا چقد ساکته هیشکی نیست؟؟؟؟؟؟

MoJtaBa.R
04-10-2008, 20:23
کاملا تایید میشه
اینجا چقد ساکته هیشکی نیست؟؟؟؟؟؟

ساکتي رو به نبود فرد ميگي يا نبود بحث ؟؟

فکر کنم از بس همه رو اعصاب هم راه رفتن خسته شدن و رفتن استراحت

فاطـمه
04-10-2008, 20:24
رفتار حرفه اي همينه ديگه وقتي مربي چاله ميدوني باشه از باقي انتظار نداشته باش
بسی خندیدیم.

f.kh0511
04-10-2008, 20:33
بچه ها برین اینجا نظر بدین که این استقلالی ها بد جوری دارن کل کل میکنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MoJtaBa.R
04-10-2008, 20:41
بچه ها برین اینجا نظر بدین که این استقلالی ها بد جوری دارن کل کل میکنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کل : ؟؟؟

من فکر کردم منظورت کچله :: :31: به ياد اون کل منصور افتادم که بعد بازي داشت کلي ... ميگفت

بابا بيخيال اونها دارن ميسوزن دارن شرررررررررررررر ميگن

MoJtaBa.R
04-10-2008, 20:45
شنيدين :تا اطلاع ثانوي بيژن كوشكي از استقلال اخراج شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

f.kh0511
04-10-2008, 20:51
شنيدين :تا اطلاع ثانوي بيژن كوشكي از استقلال اخراج شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مر30 خبر

کل : ؟؟؟

من فکر کردم منظورت کچله :: به ياد اون کل منصور افتادم که بعد بازي داشت کلي ... ميگفت

بابا بيخيال اونها دارن ميسوزن دارن شرررررررررررررر ميگن

با کمال پرویی میاد دروغ میگه حیف که دارم دنباله منبعه خبر میگردم وگرنه زودتر حالشو میگرفتم

MoJtaBa.R
04-10-2008, 20:55
مر30 خبر

با کمال پرویی میاد دروغ میگه حیف که دارم دنباله منبعه خبر میگردم وگرنه زودتر حالشو میگرفتم

بابا زدن نداره که اون الان تو حس کنفي ميباشد که حس معنوي اي براش به شمار مياد

f.kh0511
04-10-2008, 20:57
بابا زدن نداره که اون الان تو حس کنفي ميباشد که حس معنوي اي براش به شمار مياد
100 البته این استقلالی جماعت ارثی یه ریشه هایه تهاجم دارن منتظرن یه چیزی بهشون بگی دوا کنن
مخصوصا که حالا به قوله تو کنفم شدن که دیگه بدتر

f.kh0511
04-10-2008, 21:01
علي كريمي هافبك تيم پرسپوليس تهران به عنوان بازيكن اخلاق هفته نهم مسابقه‌هاي فوتبال ليگ برتر باشگاههاي ايران انتخاب شد. به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون فوتبال، سازمان ليگ برتر اين فدراسيون عصر شنبه اسامي برترين‌هاي اخلاق هفته نهم مسابقه‌هاي فوتبال ليگ برتر و شهرآورد شصت و پنجم پايتخت را اعلام كرد كه علي كريمي به عنوان بازيكن اخلاق هفته انتخاب شد.
همچنين خسرو حيدري از تيم استقلال و عليرضا محمد از تيم پرسپوليس به عنوان بازيكنان اخلاق ديدار روز جمعه دو تيم معرفي شدند.

فاطـمه
04-10-2008, 21:01
علي كريمي هافبك تيم پرسپوليس تهران به عنوان بازيكن اخلاق هفته نهم مسابقه‌هاي فوتبال ليگ برتر باشگاههاي ايران انتخاب شد. به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون فوتبال، سازمان ليگ برتر اين فدراسيون عصر شنبه اسامي برترين‌هاي اخلاق هفته نهم مسابقه‌هاي فوتبال ليگ برتر و شهرآورد شصت و پنجم پايتخت را اعلام كرد كه علي كريمي به عنوان بازيكن اخلاق هفته انتخاب شد.
همچنين خسرو حيدري از تيم استقلال و عليرضا محمد از تيم پرسپوليس به عنوان بازيكنان اخلاق ديدار روز جمعه دو تيم معرفي شدند.

فاطـمه
04-10-2008, 21:04
بچه ها لطفا اگر خبرای پرسپولیس رو جای دیگه ای می ذارین اینجام بذاریدشون.

f.kh0511
04-10-2008, 21:07
بچه ها لطفا اگر خبرای پرسپولیس رو جای دیگه ای می ذارین اینجام بذاریدشون.
ok
حتما عزیز

yoosef_st
04-10-2008, 21:12
سلام.
بعد از بازی یکی از دوستان Sms زد که (البته این دوست ما اهل این حرفها نیست هان)
"مساوی کردین که"
و من در جواب گفتم:
"اگر باخته بودیم هم به نظر من برنده بودیم"
و حالا این برد شیرین رو به تمام دوستان عزیز تبریک میگم. عالی بودیم.
2 تا تیرک، اونهمه موقعیت و ...
مصاحبه آخر بازی واقعا جالب بود. یارو میگه:
ما واسه هر 30 دقیقه برنامه داشتیم و فلان و این حرفها و ما خیلی خوب بودیم و اینا... یکی نیست بگه پس چرا داشتین میباختین.
بعد میگه:
اونا تکنیک نداشتن!!!
انگار تیم خودش کاری جز انداختن توپ پشت دفاع هم بلد بوده!!

مجید فینا
04-10-2008, 21:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MoJtaBa.R
04-10-2008, 21:28
شريفي در گفت و گو با فارس:
نيكبخت به دليل لب‌خواني به كميته انضباطي دعوت شد
خبرگزاري فارس: رئيس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: عليرضا نيكبخت واحدي به دليل لب‌خواني پس از تعويض به كميته انضباطي دعوت شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مجتبي شريفي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: باتوجه به اخبار به دست آمده، آرش برهاني مهاجم استقلال به دليل تحريك هواداران پس از اعلام آفسايد، بايد درباره عمل اشتباه خود جوابگو باشد.
وي افزود: از نيكبخت قبلا دعوت كرده بوديم؛ اما اين بار به دليل لب‌خواني پس از تعويض عليه قطبي بايد پاسخگو باشد.
شريفي خاطر نشان ساخت: جلسه انضباطي اين دو بازيكن پس از بازي پرسپوليس مقابل ابومسلم احتمالا برگزار مي شود؛ ولي تاريخ دقيق را متعاقبا اعلام مي‌كنيم.

MoJtaBa.R
04-10-2008, 21:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_ranger22
04-10-2008, 22:18
این برق شیراز هم شاخ شده ها !!

MoJtaBa.R
04-10-2008, 22:22
این برق شیراز هم شاخ شده ها !!


ترقه ست چيزي نيز : بيخيال

Ghasem.M
04-10-2008, 23:11
اینم نقد داوری دیروز:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع:خبر ورزشی


انشالله بازی بعد که با ابومسلم داریم با اقتدار ببریم. تیم پرسپولیس این فصل واقعا یک تیم رویاییه! قطبی باید از این بازیکنان بهترین بهره رو ببره. به نظر میاد خود قطبی هم هنوز نتونسته یک ترکیب ثابت و واحد برای بازی ها انتخاب کنه وگرنه استقلال تیمی نبود که بخواد مقابل تیم حال حاضر پرسپولیس با این بازیکنان قد علم کنه!!

devil_ff2008
04-10-2008, 23:17
خبر بالایی خیلی جالبه
مخصوصا تیکه آخرش :
" به جز صحنه کف گرگی حسین کاظمی " :34:

beginner63
05-10-2008, 08:34
اينجا هم سر بزنيد. كل كله (لينك رو دوست عزيز f.kh0511 گذاشته):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فاطـمه
05-10-2008, 11:17
پزشك پرسپوليس: پترويچ گفت نمي تواند 90 دقيقه بازي كند
غيبت پتروويچ در تركيب اصلي انتقادات زيادي را متوجه افشين قطبي ساخت اما پزشك پرسپوليس، شرايط بازيكن صرب اين تيم را براي بازي دربي مناسب نديد.
زرينه در گفت‌وگو با مرجع خبري در خصوص علل بازي نكردن پتروويچ گفت: «قبل از بازي شرايط پتروويچ را پس از سرماخوردگي شديد با سرمربي تيم مورد ارزيابي قرار داديم و در صحبتي كه با پترويچ داشتيم اين بازيكن نيز به ما گفت: «براي 90 دقيقه قادر به بازي نيست. به همين دليل هم قطبي تنها بيست دقيقه به پترويچ فرصت بازي داد.»
پزشك پرسپوليس در خاتمه خاطرنشان ساخت: «به دليل بيماري، پترويچ صبح امروز نيز در تمرين ريكاوري تيم ما حضور نداشت چون ما يك روز به اين بازيكن استراحت داده بوديم. جدا از اين بازيكن، ساير بازيكنان ما پس از دربي با مشكل خاصي مواجه نيستند.»
pnnc: علی کریمی بازیکن اخلاق هفته نهم شد / محمد و حیدری بازیکنان اخلاق دربی
از سوی سازمان لیگ برتر علی کریمی به عنوان بازیکن اخلاق هفته نهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور انتخاب شد.
سازمان لیگ برتر برترین های اخلاق دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در مسابقه دربی پایتخت که روز جمعه 12/7/87 برگزار شد را به شرح زیر اعلام کرد:
* خسرو حیدری ( استقلال تهران)
* علیرضا محمد ( پرسپولیس)
همچنین علی کریمی هافبک شماره 8 تیم فوتبال پرسپولیس هم به عنوان بازیکن اخلاق هفته نهم لیگ برتر انتخاب شد.
دربی شصت و پنجم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید

فاطـمه
05-10-2008, 11:18
pnnc: تقدیر هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس از هواداران
تقدیر و تشکر از هواداران پر شور و خونگرم پرسپولیس مهمترین موضوع در جلسه هشتاد دقیقهای امروز هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس بود.
داریوش مصطفوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در ارتباط با موضوع این جلسه به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: رفتار پسندیده و منطقی هواداران پرسپولیس در شصت و پنجمین دربی از نکات حائز اهمیت و قابل بحث در این جلسه بود که اعضای هیأت مدیره واجب دانستند در اولین جلسه و بلافاصله پس از پایان دربی از تلاشهای چشمگیر دهها هزار هوادار خونگرم پرسپولیس تقدیر و تشکر کنند.
همچنین از تمام کسانی که در برگزاری هر چه بهتر این دیدار کوشش کردند نیز قدردانی شد و مقرر گردید در آینده نیز رسماً از این عزیزان تقدیر شود.

فاطـمه
05-10-2008, 11:18
آخوندی: حق پرسپولیس برد بود
محمد آخوندی عضو جوان و پر تلاش هیأت مدیره پرسپولیس مانند دیگر مسئولین و دست اندرکاران باشگاه پرطرفدار پرسپولیس از عملکرد هواداران تیمش راضی به نظر میرسید.
در همین ارتباط گفتگویی با ایشان انجام داد که از نظرتان میگذرد؛

فاطـمه
05-10-2008, 11:19
به گفته اکثریت کارشناسان و پیشکسوتان باید پرسپولیس را برنده واقعی این دیدار دانست، نظر شما چیست؟
به نظر من هواداران پر شور و خونگرم پرسپولیس برنده واقعی این دیدار هستند که با رفتار و عملکرد خود نشان دادند از جایگاه ویژه و قابل احترامی برخوردار میباشند.
هواداران پرسپولیس با پرهیز از توهین به هواداران و بازیکنان تیم حریف و با ارائه شعارهای فرهنگی – ورزشی، فضای سالم و معنوی در ورزشگاه ایجاد کردند که به نظر من باید از این عزیزان به عنوان سرمایههای اصلی فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپولیس تقدیر و تشکر شود.
در مورد نتیجه حاصله نیز اعتقاد دارم پرسپولیس میتوانست برنده این مسابقه باشد و کلاً حق سرخپوشان برد بود. با این حال نسبت به بازی برگشت بسیار خوشبین هستم و اطمینان دارم پرسپولیس پتانسیل لازم جهت غلبه بر حریف دیرینه را دارد

فاطـمه
05-10-2008, 11:20
تکلیف اسپانسر پرسپولیس چه شد؟
با وجودی که شرکتهای بزرگی مایل بودند با پرداخت مبالغ قابل توجهی فقط برای این بازی حساس اسپانسر ما شوند، ترجیح دادیم با حک شعار «سال نوآوری و شکوفایی» بر روی پیراهن پرسپولیس این بحث مهم را به مردم عزیز و مسئولین بخصوص مسئولین یادآوری کنیم که توجه بیشتری به این شعار ارزشمند داشته باشند و مهمتر اینکه سیاستها و منویات مقام معظم رهبری بیش از گذشته در این بخش اجرایی شود. به همین جهت به عنوان پرطرفدارترین باشگاه فرهنگی – ورزشی در قاره کهن این بحث مهم را در اذهان عمومی یادآوری کردیم که نشان از اهمیت این شعار پر معنا دارد

فاطـمه
05-10-2008, 11:22
نشست هيئت مديره پرسپوليس برگزار شد
جلسه هيئت مديره پرسپوليس بعدازظهر امروز در غياب مجيد فرخزادي برگزار شد
اين نشست بعدازظهر امروز در غياب مجيد فرخزادي، يك عضو هيئت مديره، به مدت دو ساعت در محل باشگاه برگزار شد.
در اين جلسه درباره دربي، مسايل داخلي و اسپانسر باشگاه بحث و تبادل نظر شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فاطـمه
05-10-2008, 11:22
مشكل خبرنگاران براي مصاحبه در تمرين پرسپوليس حل شد
مشكل خبرنگاران براي مصاحبه در تمرين، پس از جلسه امروز در باشگاه پرسپوليس حل شد.
باتوجه به درگيري لفظي امروز خبرنگاران با مسئولان شركت راه‌آهن، مسئولان پرسپوليس با افشين قطبي تشكيل جلسه دادند.
در اين نشست مشكل خبرنگاران براي مصاحبه پس از تمرين حل شد.
ضرابي، مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس گفت: هيچ وقت دوست نداريم خبرنگاران از ما ناراضي باشند. به همين دليل سعي كرديم سريعا اقدامات لازم را انجام دهيم.
وي افزود: با رويي باز از خبرنگاران حمايت مي‌كنيم. خبرنگاران كه داراي كارت‌هاي مخصوص هستند، مشكلي براي مصاحبه در تمرين ندارند.

فاطـمه
05-10-2008, 11:23
حواشي شصت و پنجمين دربي پايتخت از نگاه خبرنگار اعزامي مرجع خبري پرسپوليس به ورزشگاه آزادي تهران !
از ساعت 6:30 صبح مسئولان بليط فروشي ورزشگاه آزادي به هواداران اعلام كردند كليه بليط هاي طبقه پايين به فروش رسيده است !
در بيرون از ورزشگاه بازار سياه به وجود آمده كه مبلغ بليط جايگاه vip پنجاه هزار تومان مبلغ بليط پنج هزار توماني 30 هزار تومان و بليط هاي سه هزار توماني به مبلغ 20 هزار تومان فروش رفتند !
ظرفيت ورزشگاه آزادي ساعت 10 صبح تكميل و حدود 40 هزار نفر موفق به تهيه بليط نشدند .
يكي از مشكلات هواداران حاضر در ورزشگاه آزادي نبود غذا و آب آشاميدني بود . آن ها كه از ساعت ابتدايي صبح در ورزشگاه آزادي حاضر بودند سرگردان به دنبال راه حل اين مشكل بودند .
عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ فدراسيون فوتبال از همان دقايق ابتدايي در ورزشگاه آزادي حاضر بود .
براي سرگرم كردن هواداران حاضر در ورزشگاه از بلندگو هاي استاديوم آهنگ هاي بسيار شاد پخش مي شد !!!
هواداران دو تيم از همان دقايق ابتدايي گشايش درهاي ورزشگاه با شعارهايي از خجالت هم در آمدند .
ماموران نيروي انتظامي براي جلوگيري از هرگونه اغتشاش يك صف حدود صد نفري ميان هواداران دو تيم تشكيل داده بودند .
مهدي محمد نبي نايب رئيس فدراسيون فوتبال براي اينكه كاملا بي طرفي خود را ثابت كند خيلي گرم با نيمكت نشينان استقلال گفتگو كرد .
در حالي كه تداركات ورزشگاه آزادي قصد داشت حميد عسگري خواننده پاپ را به ميان هواداران استقلال ببرد يكي از اعضاي هيات رئيسه فدراسيون سعي كرد وي را به ميان هواداران پرسپوليس ببرد كه درگيري لفظي نسبتا شديدي هم بين آن دو رخ داد .
در دقيقه 70 بازي افشين قطبي كه به شدت عصباني بود خشم خود را بر سر يك بطري آب خالي كرد !
صحنه هاي مشكوك داوري به هيچ عنوان از اسكوبورد ورزشگاه آزادي پخش نشد .
هواداران استقلالي حسابي با شعارهاي خود از خجالت جواد خياباني گزارشگر بازي در آمدند . علت اين كار آن ها همچنان براي من مجهول است

MoJtaBa.R
05-10-2008, 11:59
در گفت و گو با فارس
نوري: داور دربي شانس آورد كه ايراني نبود
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: با توجه به اشتباهات زياد، داور شانس آورد كه ايراني نبود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پژمان نوري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: بسيار خوب و زيبا توپ را در بازي مقابل استقلال به جريان انداختيم؛ اما در نيمه دوم روي توپي كه خودمان اشتباه كرديم، غافلگير شديم كه تيم ما را دچار استرس كرد.
وي افزود: پس از گل استقلال، اين تيم برنامه خاصي نداشت و فقط قصد داشت زير توپ بزند. به همين دليل با 11 نفر در محوطه جريمه دفاع كردند تا ما نيز با بي دقتي موقعيت ها را از دست بدهيم.
نوري عنوان كرد: همه مي‌دانند خيلي بهتر از استقلال بوديم؛ اما در فوتبال باشد از موقعيت صد در صد استفاده كرد تا بازي به دقايق پاياني نكشد.
هافبك پرسپوليس خاطر نشان ساخت: با توجه به اشتباهات زياد داوري، قاضي ميدان شانس آورد كه ايراني نبود. سعد كميل داور بزرگي است؛ اما با خيال راحت از ايران رفت.
وي افزود: در صورتي كه اين داور ايراني بود، به او انگ استقلالي يا پرسپوليس مي‌زدند. شايد او را آنقدر زير سوال مي‌بردند كه فوتبال را كنار بگذارد

ebibarati
05-10-2008, 12:21
این هم کمک های ایرانی
ما میگیم خر نمی خوایم پالون خر عوض میشه

ebibarati
05-10-2008, 12:24
قطبی : اگه بازی 5 دقیقه دیگه ادامه داشت واعظی رو هم بیرون میکشیدم
11 گوله آتشین در میان 11 دفاع که فقط زیر توپ می زدن
2 تا تیرک
26 سانتر
61% مالکیت توپ
نمی دونم با این گل آفساید چرا بازم کرکری میخونن

beginner63
05-10-2008, 13:58
مرجع خبري پرسپوليس عكسهاي منتشرنشده از حواشي دربي


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

f.kh0511
05-10-2008, 15:54
beginner63 عزیز بابت عکس های جالبت خیلی ممنون ازبقیه دوستانم به خاطر خبر های خوبشون ممنونم

MoJtaBa.R
05-10-2008, 17:43
تمرين پرسپوليس در غياب افشين پيرواني برگزار شد
خبرگزاري فارس: تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس در غياب افشين پيرواني برگزار شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين امروز از ساعت 15 در زمين شماره دو راه‌آهن برگزار شد.
در اين تمرين بازيكنان به گرم كردن زير نظر كريم باقري، استارت‌هاي كوتاه و بلند و كارهاي استقامتي زير نظر پرويز كماسي پرداختند. سپس در قالب سه تيم فوتبال سه جانبه در نيمه زمين پرداختند كه تيم سوم زير نظر عابدزاده حفظ توپ و پاس‌كاري‌هاي كوتاه و بلند انجام داد.
* در تمرين امروز افشين پيرواني و ماركو غايب بودند.
* افشين قطبي به مدت 10 دقيقه با بازيكنان درباره شرايط تمريني دو روز آينده به گفت و گو پرداخت.
* الونگ الونگ، حسين بادامكي، مسعود زارعي و ايوان پتروويچ به صورت اختصاصي زير نظر دكتر زرينه كار كردند و زودتر از سايرين تمرين را ترك كردند.
* در ابتداي تمرين امروز عابدزاده تمرينات ويژه‌اي را براي عليرضا حقيقي و مهدي واعظي در نظر گرفته بود.
* حدود 150 هوادار از نزديك نظاره‌گر تمرين پرسپوليسي‌ها بودند و علي كريمي و افشين قطبي را شديدا تشويق كردند.
* در فوتبال سه‌جانبه افشين قطبي اصرار زيادي بر زدن دو ضرب به توپ و دادن پاس‌هاي سالم داشت.
* اشتباهات توره در تمرين امروز باعث شد كه افشين قطبي به او تذكر بدهد كه در توپ‌هاي به دست آمده در محوطه جريمه دقت بيشتري كند.
* در انتهاي تمرين بازيكنان به دو گروه تقسيم شدند كه بازيكنان اصلي زير نظر باقري به سرد كردن پرداختند و بازيكنان ذخيره نيز كه عليرضا نيكبخت واحدي، دي كارمو، آتسو و سپهر حيدري در آن حضور داشتند، زير نظر كماسي به كارهاي سرعتي پرداختند.
* تمرين ساعت 16 و 30 دقيقه به پايان رسيد.

MoJtaBa.R
05-10-2008, 17:46
در گفت و گو با فارس
نيكبخت: با كمال ميل به كميته انضباطي خواهم رفت
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: باتوجه به اينكه بي‌حرمتي نداشتم، با كمال ميل به كميته انضباطي فدراسيون مي‌روم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: پس از اعلام اينكه كميته انضباطي مرا دعوت كرده تا به فدراسيون بروم، مصاحبه‌اي انجام ندادم. مصاحبه امروز و روز گذشته‌ام كاملا كذب است. اين مورد را دوستانم در مطبوعات مي‌توانند شهادت بدهند چون قصد داشتم آرامش لازم را برقرار كنم.
وي افزود: بازيكني هستم كه اگر حرف بزنم، هيچ وقت آن را تكذيب نمي‌كنم چون از هيچ كس به غير از خدا نمي‌ترسم.
نيكبخت درباره حضورش در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: براي از بين بردن حاشيه و رفع سوء تفاهم‌ها، هر وقت كه بگويند به كميته انضباطي مي‌روم؛ اما بدانند كه اين دعوت به خاطر بازي مقابل پيام خراسان است؛ نه دربي 65.
وي در باره حضورش در كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس عنوان كرد: مي‌توانند لب‌خواني را بياورند و ببينند كه قضيه چه بوده است. حرفي نزدم و ترسي هم ندارم. اگر آقاي قطبي گزارشي در مورد من داد، در خدمت باشگاه خواهم بود؛ ولي تا كنون افشين قطبي حرفي در مورد من نزده است.
نيكبخت خاطر نشان ساخت: برخي به خاطر اينكه در مطبوعات پول به جيبشان نمي‌رود، در مواقع حساس از سوي من حرف‌هايي را منتشر مي‌كنند تا ذهن كميته انضباطي، باشگاه و سرمربي تيم را خراب ‌كنند كه براي آنها متاسفم.
مهاجم تيم پرسپوليس يادآور شد : بازي سختي در مقابل ابومسلم داريم و من هم تابع كادر فني هستم. اميدوارم با اعتماد به من بتوانم دوباره در تركيب اصلي قرار بگيرم؛ در غير اينصورت روي نيمكت مي‌نشيم و براي تيم دعا مي‌كنم

Samba
05-10-2008, 17:58
واقعا براي جامعه داوري ايران متاسفم

monster489
05-10-2008, 18:24
عزيزمحمدى: پرسپوليس و استقلال حق پخش تلويزيونى بيشترى مى گيرند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا كه حق پخش تلويزيونى به فدراسيون و فوتبال تعلق گرفته اين سؤال به وجود مى آيد كه قرار است چنين بودجه اى چگونه ميان تيم ها تقسيم شود. براى همين سراغ عزيزمحمدى رييس سازمان ليگ مى رويم. او مى گويد: با پيگيرى هاى ما و حمايت مطبوعات توانستيم اين مشكل را حل كنيم. اين موضوع يك موفقيت براى فوتبال ايران است.
همانطور كه قبلاً نماينده AFC در بازديد نهايى اعلام كرده بود، حضور چهار نماينده ايران در ليگ قهرمانان قطعى شده بود. با حل شدن حق پخش تلويزيونى، اين مسأله به طور كامل قطعى شد. حالا مى پرسيم قرارداد بين فدراسيون و صداوسيما چه زمانى به كنفدراسيون آسيا ارسال مى شود، كه عزيزمحمدى مى گويد: تا پنج آذر براى ارسال اين قراداد فرصت داريم؛ اما قطعاً اين مورد را تا روزهاى آينده پيگيرى مى كنيم. انگار مسأله تقسيم بودجه حق پخش هم تا حدود زيادى حل شده است. عزيزمحمدى مى گويد: 80 درصد اين حق پخش به باشگاه ها تعلق خواهد گرفت و مابقى به سازمان ليگ و هيات ها مى رسد. با محاسبه اى كه داشتيم، دو تيم استقلال و پرسپوليس با توجه به علاقه مندان زيادى كه دارند، به طور طبيعى حق پخش بيشترى را دريافت خواهند كرد.
وى در اين ارتباط كه اگر اين مشكل حل نمى شد چه ميزان امتياز از ايران كم مى شد، توضيح مى دهد: بيش از شش امتياز كم مى شد. در بند شش كه ۱۰ آيتم را براى امتياز دادن در نظر گرفته اند، مجموع امتياز ها بايد بالاى ۱۰۰ باشد. اين امتيازها بر اساس ميزان درآمد باشگاه ها، حق تلويزيونى و بليت فروشى داده مى شود. قبلاً از اين موارد پنج امتياز كسب كرده بوديم و بعد كه ميزان درآمد باشگاه ها را اعلام كرديم، اين امتياز به ۴۲ رسيد. اين امتياز تا رسيدن به ۱۰۰ خيلى كم بود. اگر اين مشكل حل نمى شد، امتياز را نمى گرفتيم.

monster489
05-10-2008, 18:26
استقلال و پرسپوليس در آستانه جريمه مالى سنگين
شريفى به زودى رأى مى دهد

فدراسيون فوتبال به زودى جريمه مالى براى تيم هاى استقلال و پرسپوليس درنظر مى گيرد.
حواشى ديدار حساس دربى ۶۵ در نوع خود جالب توجه بود. به جز فحاشى هواداران دو تيم به بازيكنان على الخصوص عليرضا واحدى نيكبخت و سياوش اكبرپور، گروهى از هواداران به صندلى هاى اين ورزشگاه آسيب رساندند كه همين موضوع از نگاه مسؤولان فدراسيون دور نمانده است.
شريفى - رييس كميته انضباطى - در اين ديدار به عنوان ناظر ويژه فدراسيون حضور داشت و از نزديك شاهد اتفاقات رخ داده بود. بر اساس اعلام يكى از اعضاى كميته انضباطى، به زودى تصميم نهايى درباره عملكرد تيمهاى استقلال و پرسپوليس گرفته خواهد شد البته اين تصميم به معناى ممنوعيت از ميزبانى بازيهاى ليگ برتر نيست اما به طور قطع جريمه اى سنگين براى دو باشگاه را در پى خواهد داشت.

monster489
05-10-2008, 18:30
محروميت سنگين براى نيكبخت

نيكبخت: كارى نكردم كه به كميته انضباطى بروم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عليرضا نيكبخت انگار دلش نمى خواهد دست از سر حاشيه ها بردارد. تازه افشين قطبى خيالش از بابت شماره ده راحت شده بود كه نيكبخت چشمه اى ديگر از رفتارش را به نمايش گذاشت و بعد ا ز آنكه در نيمه دوم دربى مجبور شد جاى خود را به محمد منصورى بدهد، با الفاظى زشت، قطبى را خطاب كرد تا اعتراض خود به تعويض اش را نشان دهد. و حالا مديران پرسپوليس منتظر گزارش سرمربى هستند تا شماره ده پرحاشيه را به كميته انضباطى بكشانند. اين در حالى است كه خود نيكبخت معتقد است چنين اتفاقى نخواهد افتاد: «فكر نمى كنم مرا به كميته انضباطى دعوت كنند چون كارى نكرده ام كه بخواهند مجازاتم كنند. من آن لحظه اصلا از تعويضم ناراحت نبودم. ناراحتى ام از اين بود كه چرا تيم عقب است و به قطبى هم گفتم كه اگر در زمين مى ماندم، حتما بازى را مساوى مى كرديم. به من هم حق بدهيد. دربى بازى خيلى سنگينى است و فشار مضاعفى را به بازيكنان وارد مى كند و طبيعى است كه بازيكنان باتجربه تر بيشتر احساس مسؤوليت كنند. اگر ديديد من يا بقيه بچه ها گاهى عصبانى مى شويم آن را به حساب تعصبمان بگذاريد نه حاشيه سازى.» او با اشاره به عملكرد خوب پرسپوليس دردربى، درباره اين بازى ادامه مى دهد: «پرسپوليس تيم برتر زمين بود. ما واقعا سوار بر بازى بوديم اما بدشانسى آورديم. اگر موقعيت هايمان گل مى شد حتما استقلال را با يك نتيجه پرگل مى برديم.»
نيكبخت در پايان درباره محمد منصورى كه به جاى او به زمين رفت و زمينه ساز گل تساوى بخش پرسپوليسى ها شد مى گويد: «فوتبال بازى لحظه هاست و هر بازيكنى ممكن است در يك لحظه نتيجه را عوض كند. اين را هم بگويم كه من بيشتر از همه از بابت آن گل خوشحالم ولى نمى توانم وانمود كنم كه از تعويضم ناراحت نبودم!»

محروميت سنگين براى نيكبخت

اعضاى كميته انضباطى فدراسيون فوتبال روز جمعه به صورت دسته جمعى در ورزشگاه آزادى حضور يافتند تا اين بازى را به دقت زير نظر داشته باشند، حضور آنها در كنار زمين و زير نظر گرفتن حواشى بازى به ضرر برخى هنجار شكنان دربى ۶۵ تمام شد.
يكى از مسؤولان فدراسيون فوتبال با اعلام اينكه تمام بازيكنانى كه قوانين انضباطى فدراسيون فوتبال را زير پا گذاشتند به اين كميته احضار مى شوند تا پاسخگوى رفتار خود باشند، از محروميت احتمالى برخى بازيكنان استقلال و پرسپوليس در روزهاى آتى خبر داد.
قرار است در جلسه اى غير علنى به اتفاق اعضاى كميته انضباطى فيلم بازى استقلال و پرسپوليس به دقت بازبينى شود تا فهرست اسامى افراد متخلف آماده شود.
وى در خصوص حرف هاى نيكبخت زمانى كه از زمين خارج شد، هم گفت: اگر براى كميته انضباطى محرز شود كه وى اقدام به فحاشى كرده، مطمئناً از سوى كميته انضباطى با محروميتى سنگين رو به رو خواهد شد، چون پيش از اين هم در مورد واحدى نيكبخت گزارشاتى دريافت كرده بوديم كه با توجه به اين موضوع پرونده نيكبخت در رديف پرونده هاى ويژه كميته انضباطى قرار خواهد گرفت.

monster489
05-10-2008, 18:34
گزارش سايت گل از دربى تهران
كريمى، مانع پيروزى استقلال

دربى بزرگ تهران، اين بار هم به اندازه تمام حساسيت هايش، در رسانه هاى داخلى و خارجى بازتاب داشت. سايت انگليسى زبان گل هم مثل ديگر رسانه ها به تساوى سرخابى ها در دربى اشاره دارد و در گزارشى مى نويسد: على كريمى لحظه فوق العاده اى را براى زدن اولين گل خود بعد از بازگشت به پرسپوليس انتخاب كرد. دو دقيقه قبل از پايان دربى در مقابل رقيب ديرينه يعنى استقلال. كريمى در حالى گل تساوى را به ثمر رساند كه استقلال تا دقايق پايانى مسابقه در ورزشگاه مملو از جمعيت آزادى با نتيجه يك - صفر جلو بود و شكست در چهره بازيكنان پرسپوليس موج مى زد.
آرش برهانى بلافاصله بعد از شروع نيمه دوم با استفاده از اشتباه خط دفاعى پرسپوليس، گل اول مسابقه را براى استقلال به ثمر رسانده و تيمش را يك بر صفر جلو انداخته بود. بعد از آن دو تيم فرصت هاى متعددى براى گلزنى داشتند، توپ عليرضا نيكبخت به تير دروازه استقلال برخورد كرد، كريمى يك فرصت طلايى را از دست داد و برهانى مى توانست حداقل يك گل ديگر بزند. اما تقريباً بازى تمام شده بود كه كريمى با گل تساوى خود هواداران پرسپوليس را به وجد آورد و جلوى پيروزى آبى ها را گرفت.
با توجه به اينكه مسابقات فصل جارى ليگ برتر تازه شروع شده، پرسپوليس بعد از اين تساوى در رده چهارم جدول قرار گرفت و استقلال هفتم شد.

AFC از تساوى سرخابى ها مى نويسد:
جادوگر، فرشته نجات پرسپوليس

«كريمى پس از ۷ سال دورى از ليگ ايران، در دومين بازى خود براى پرسپوليس، گل ديرهنگامى را به ثمر رساند تا براى چهارمين بار متوالى دربى تهران مساوى شود.»
اين مقدمه اى كوتاه است بر گزارش سايت AFC از شصت و پنجمين دربى تهران و در ادامه همين گزارش مى خوانيم:
در حالى كه تيم قطبى در آستانه باخت مقابل استقلال بود على كريمى كه بارها تماشاگران را با حركات فردى اش به وجد آورده بود در دقيقه ۸۷ بازى را به تساوى كشاند. پيش از اين امير قلعه نويى سرمست از برترى يك - صفر تيمش با تعويض هايى كه انجام داد استقلا ل را به تيمى دفاعى تبديل كرده بود. او كوشكى را به جاى سياوش اكبرپور به زمين آورده بود تا جلوى حملا ت حريف را بگيرد و البته مسؤول مهار على كريمى باشد .
در مقابل، افشين قطبى مدافعان خودش را از زمين خارج مى كرد تا از بازيكنان تهاجمى اش براى تغيير نتيجه استفاده كند. او پتروويچ را به جاى آتسوى وارد زمين كرد تا با حضور اين بازيكن، قدرت پرسپوليس براى زدن گل به حداكثر برسد.
سايت خبرى فوتبال آسيا در اين گزارش به چگونگى به ثمر رسيدن گل هاى استقلال و پرسپوليس هم اشاره دارد: هنوز بازى در آغاز نيمه دوم شكل لازم را به خود نگرفته بود كه استقلال به گل رسيد. برهانى سرعتى در دقيقه ۴۶ با فرار از شكاف خط دفاع حريف با پاس جبارى روبه رو شد. واعظى از دروازه خارج شد و به سمت توپ شيرجه زد اما برهانى با ضربه اى قوسى توپ را گل كرد. بعد از اين گل به خصوص از حدود دقيقه ۶۰ فشار پرسپوليس بيشتر شد و نيكبخت براى بار دوم بعد از آنكه كريم باقرى تير دروازه طالب لو را لرزانده بود دوباره به تيرك زد. سرانجام اين حملات وقتى نتيجه داد كه كريمى با تجربه در دقيقه ۸۷ با ضربه سر گل مساوى را زد.

monster489
05-10-2008, 18:35
ديديد افت نكرده ام

كريمى: منطقى نيست فقط از من انتظار داشته باشند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه چيز همان بود كه هواداران پرسپوليس مى خواستند. يك بازى زيبا از پرسپوليس و حركات ويران كننده از على كريمى. آخر كار هم خود كريمى بود كه وقتى همه مى گفتند در بازى محو شده با يك ضربه سر زيبا توپ را به تور دروازه استقلال نشاند و ورزشگاه را منفجر كرد. همانطور كه ۷ سال پيش در همين دربى، پرسپوليس را از يك شكست تلخ رهانيده بود. او كه از اولين حضورش در تركيب پرسپوليس اصلا رضايت نداشت حالا از بازى اش كاملا راضى است. همانطور كه قطبى و هواداران پرسپوليس و همه كارشناسان او را تحسين مى كنند.

گلزنى در دقيقه هاى پايانى دربى محبوبيت على كريمى را دوچندان كرده.
تماشاگران پرسپوليس هميشه به من لطف داشته اند و خوشحالم كه با بازكردن دروازه استقلال جواب محبت آنها را دادم.
آنها از شما بيش از بقيه بازيكنان انتظار دارند.
براى اينكه يك تيم بتواند به موفقيت برسد، كادر فنى و همه بازيكنان بايد تأثيرگذارى لازمى در جريان ديدارها داشته باشند. اينكه همه فقط از من انتظار درخشش داشته باشند، منطقى نيست.
از بازى خودت مقابل استقلال راضى بودى
وقتى هواداران و سرمربى راضى هستند، چطور مى توانم از خودم ناراضى باشم البته اگر بيشتر دقت مى كردم در نيمه اول هم مى توانستم دروازه طالب لو را باز كنم.
انگار هنوز با جو ليگ برتر هماهنگ نشده اى!
براى من فرقى نمى كند كه در كجا و با چه تعداد تماشاگر بازى كنم. اصلا استرس نداشتم و تنها فكرم اين بود كه مهره اى مؤثر براى پرسپوليس باشم.
در دربى هم مثل بازيهاى قبل، كمتر از آن حركات منحصر به فردت ديديم.
هميشه كه نمى توانم فقط به دريبل زدن فكر كنم. در وهله اول بايد در كار تيمى شركت كنم و اگر شرايط را مناسب ديدم، با حركات تكنيكى تيم را در موقعيت گلزنى قرار دهم.
اما تماشاگران انتظار داشتند حركات تكنيكى شما را ببينند
مى دانم اما اگر در يك بازى به خاطر دريبل هاى زياد من نتيجه را واگذار كنيم، همان تماشاگران قبل از همه معترض خواهند شد. مطمئن باشيد هر زمان كه لازم باشد و موقعيت را مناسب ببينم، دوباره نشان مى دهم كه همان بازيكن تكنيكى سال هاى پيش هستم و اصلا افت نكرده ام.
پرسپوليس با وجود داشتن مهره هاى خوب، هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده كند.
در هفته هاى اول ليگ نمى توان بررسى درستى از چگونگى آمادگى تيم ها داشت. تيم ما به تازگى تركيب بازيكنانش مشخص شده و اگر در چند هفته آتى به هماهنگى لازم برسيم، نشان مى دهيم كه جدى ترين مدعى قهرمانى هستيم.
اما امتيازات زيادى را از دست داده ايد.
هفته هاى اول، هفته هاى آزمون و خطا است. در بازى مقابل ابومسلم به همه ثابت مى كنيم كه كمتر تيمى در ايران است كه مى تواند مانع ما در راه نتيجه گيرى شود.

monster489
05-10-2008, 18:36
فوتسال هم آسيايى مى شويم

فوتسال پرسپوليس بعد از چند سال وقفه بار ديگر فعال شد و حالا محمدحسين نژادفلاح عضو هيات مديره پرسپوليس كه مسؤول تيم فوتسال اين باشگاه هم هست، مى گويد كه مى خواهد اين تيم را به آسيا برساند. او در اين باره مى گويد: «: از صميم قلب خوشحالم كه هيات مديره به من اعتماد كرد و مى توانم در كميته فوتسال خدمت كنم. بايد بگويم براى موفقيت، به دنبال نامدار ها نيستيم. بهترين ها را انتخاب مى كنيم تا لباس قرمز و پرطرفدار پرسپوليس را بر تن كنند و هرچه سريع تر به اهدافمان برسيم. بازيهاى تيم فوتسال پرسپوليس در هشتگرد برگزار مى شود. اميدوارم بتوانيم جوانان هشتگردى را كه استعدادهاى خوبى دارند، جذب كنيم. مطمئنم باتوجه به تأكيد هيات مديره، تا سه سال آسيايى مى شويم و مثل حضور طرفداران در فوتبال، فوتسال نيز جايگاه خودش را به دست خواهد آورد.»

monster489
05-10-2008, 18:37
ياورى: پرسپوليس شايسته برد بود

مثل خيلى از كسانى كه روز جمعه نظاره گر دربى بودند، محمود ياورى هم از تفاوت هاى اين بازى با دربى هاى گذشته مى گويد و برترى نسبى پرسپوليس در مصاف با آبى ها. ياورى صحبت هايش را اينگونه آغاز مى كند: «تساوى دربى قبل از آغاز بازى هم قابل پيش بينى بود ولى در مجموع پرسپوليس بهتر از استقلال كار كرد و شايد سرخپوشان كمى شايسته برد بودند البته عدم حضور پتروويچ در بازى غير قابل توجيه بود و به عقيده من بزرگترين اشتباه قطبى عدم استفاده از اين بازيكن از ابتداى بازى بود اما كريمى با عملكرد خود نشان داد كه از آمادگى بالايى قرار دارد و هنوز هم مى توان او را جادوگر فوتبال آسيا ناميد.
باقرى و نورى هم در اين ديدار بسيار خوب بازى كردند و به عقيده من كريم مجدداً ۱۸ ساله شده و با همان قدرت در زمين كار مى كند. نورى هم كه بهترين بازيكن زمين بود و در تمامى صحنه ها تأثير گذار بود. ظاهر شد.» ياورى در ادامه با اشاره به تعويض هاى قلعه نويى مى گويد: «تعويض جبارى اشتباه بزرگى بود چرا كه اين بازيكن تا زمانى كه در ميدان بود تأثير بسيار زيادى در بازى استقلال داشت.» او ادامه مى دهد: «خوشبختانه مسائل فرهنگى در اين بازى تقريباً رعايت شده ولى بايد به باشگاه پرسپوليس تبريك بگويم زيرا اين تيم روى اين چنين مسائلى بسيار بهتر از استقلال كار كرده است.»

monster489
05-10-2008, 18:38
پنجعلى: مدافعان پرسپوليس اشتباه كردند

محمد پنجعلى اميد زيادى به پيروزى پرسپوليس داشت و قبل از دربى هم گفته بود كه روى كاغذ، سرخ ها حداقل ۲ گل از استقلال جلوترند. او حالا درباره تساوى سرخابى ها در دربى مى گويد: «دربى خوبى برگزار شد. بازيكنان دو تيم انگيزه هاى زيادى براى برد داشتند اما برترى پرسپوليس مشهود بود. به ويژه در نيمه دوم كه پرسپوليس توپ و ميدان را در اختيار داشت اما استقلال روى اشتباه خط دفاعى در اوايل نيمه دوم به گل رسيد كه به نظر من از قبل از شروع مسابقه هم ضربه خوردن پرسپوليس از نقطه دفاع قابل پيش بينى بود. مدافعان اين تيم بارها بى دليل آفسايدگيرى مى كردند. روى آفسايدگيرى متعدد سرانجام برهانى با واعظى تك به تك شد و گل استقلال را به ثمر رساند. نبايد مدافعان روى يك خط بازى مى كردند و بايد بازيكنى براى پوشش عقب تر بازى مى كرد. اگر چنين اتفاقى رخ مى داد، پرسپوليس هرگز از استقلال گل نمى خورد. با توجه به حضور پرسپوليس در ليگ قهرمانان، بايد كادر فنى اين مشكل را برطرف كند زيرا در مسابقات آسيايى مقابل بازيكنان حرفه اى بايد بازى كند و اشتباهات قابل بخشش نخواهد بود.»

monster489
05-10-2008, 18:40
تقدير سازمان تربيت بدنى از بازى
جوانمردانه استقلال و پرسپوليس


سازمان تربيت بدنى در اطلاعيه اى از بازى جوانمردانه تيمهاى استقلال و پرسپوليس در شهرآورد شصت و پنجم تهران تقدير و تشكر كرد.
در اين اطلاعيه كه سايت سازمان تربيت بدنى منتشر كرده است، ضمن تقدير از مديران عامل دو باشگاه، كادر فنى و بازيكنان دو تيم استقلال و پرسپوليس آمده است: بدون شك با ارائه يك بازى جوانمردانه و زيبا از سوى دو تيم، برنده واقعى اين بازى هواداران در باشگاه استقلال و پرسپوليس بودند كه با نظم و ترتيبى خاص كمك كردند تا اين بازى بدون حاشيه و در شرايط خوب برگزار شود.
سازمان تربيت بدنى در اين خصوص وظيفه خويش مى داند از عوامل و دست اندركاران اين بازى اعم از مسؤولان حراست سازمان، خدمتگزاران نيروى انتظامى و دست اندركاران فدراسيون فوتبال و مسؤولان شركت واحد اتوبوسرانى تقدير نموده و در عين حال تشكر ويژه داشته باشد، از رسانه ملى و ديگر رسانه هاى ورزشى كه كمك كرده اند تا اين بازى در سطحى خوب و قابل قبول برگزار شود و تماشاگران دو تيم از ديدن يك بازى كيفى نهايت لذت را ببرند.

monster489
05-10-2008, 18:41
خنده هاى سرخپوشان در اولين تمرين بعد از دربى

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كافى بود تنها يك بار ديگر توپ به تور دروازه استقلال بنشيند تا اينجا جاى سوزن انداختن نباشد. اما حالا كه مثل همه دربى هاى اين چند ساله، حساس ترين ديدار فصل مساوى شده، همه چيز آرام است. كسى تشويق نمى شود و آنها هم كه آمده اند تعدادشان به زور به ۵۰ نفر مى رسد.
صداى سوت قطبى سكوت را مى شكند و بعد هم فقط صداى خود او را مى شنويم كه خطاب به سرخپوشان مى گويد: «از فكر دربى بيرون بياييد. اين بازى هم تمام شد و حالا ما بازى هاى مهمترى داريم.
اين هفته بايد حتما ابومسلم را ببريم تا عقب نمانيم. تا امروز به اندازه كافى امتياز از دست داده ايم.»
بازيكنان حالا نرم دور زمين مى دوند و جالب است كه صداى خنده هايشان به وضوح شنيده مى شود.
اصلا از اينكه دربى را نبرده اند ناراحت به نظر نمى رسند. از جمع آنها فقط پتروويچ نيامده. البته پزشك تيم به او مرخصى داده و مشكلى نيست. بازيكنان درباره دربى حرف مى زنند و واعظى با صداى بلند خطاب به محمد مى گويد كه اگر بازيكنان استقلال شرايط او را داشتند، هرگز به فكر Fair Play نبودند.
آنها كه در دربى فيكس بودند جدا مى شوند و فقط مى دوند. جالب است كه نيكبخت بى حوصله تمرين مى كند و از بقيه فاصله گرفته. در پاسخ به باقرى هم كه مى خواهد او به بقيه نزديك شود، مى گويد كه كمى از ناحيه كمر احساس درد دارد.
ذخيره ها زيرنظر پيروانى پاسكارى را تمرين مى كنند و بعد هم حفظ توپ و پرسينگ را. زارعى و بادامكى هم با كماسى تمرينات استقامتى را انجام مى دهند.
كمتر از يك ساعت از شروع تمرين گذشته كه اصلى ها ورزشگاه را ترك مى كنند. عابدزاده هم همينطور. بقيه هم در قالب سه گروه و در يك چهارم زمين فوتبال بازى مى كنند كه نوروزى، دى كارمو، منصورى و ابوالفتحى گلزنان اين تورنمنت سه جانبه هستند.
در ادامه و در حالى كه بازيكنان كارهاى تركيبى را تمرين مى كنند، دى كارمو، نوروزى، خيرخواه و حقيقى شوتزنى را تمرين مى كنند و قطبى بر كارشان نظارت دارد. سوت سرمربى درست نود دقيقه بعد از شروع تمرين باز هم به صدا درمى آيد و برنامه تمرين بعدى را مى دهد و مى رود.

ali_ranger22
06-10-2008, 10:04
عکس جدید از افساید استقلال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

beginner63
06-10-2008, 10:20
اين بار از كنار گوششون گذشت
بذاريد بازي برگشت دي كارمو هم با تيم هماهنگ ميشه، اونوقت تا 1 ماه تيم آبيهاي پايتخت و طرفداراشو خونه نشين ميكنيم

ali_ranger22
06-10-2008, 10:40
اين بار از كنار گوششون گذشت
بذاريد بازي برگشت دي كارمو هم با تيم هماهنگ ميشه، اونوقت تا 1 ماه تيم آبيهاي پايتخت و طرفداراشو خونه نشين ميكنيم

خلیلی رو یادت رفت...
احتمالا اونم به دربی برگشت می رسه

f.kh0511
06-10-2008, 12:03
اين بار از كنار گوششون گذشت
بذاريد بازي برگشت دي كارمو هم با تيم هماهنگ ميشه، اونوقت تا 1 ماه تيم آبيهاي پايتخت و طرفداراشو خونه نشين ميكنيم

خلیلی رو یادت رفت...
احتمالا اونم به دربی برگشت می رسه

شک نکنین 100% هردوشون تا اون موقع می ترکونن ما هم آبی ها رو میترکونیم
چه بازیی بشه بازیه برگشت

MoJtaBa.R
06-10-2008, 12:33
بادامکي کي ميرسه ؟؟

beginner63
06-10-2008, 14:11
خلیلی رو یادت رفت...
احتمالا اونم به دربی برگشت می رسه


شک نکنین 100% هردوشون تا اون موقع می ترکونن ما هم آبی ها رو میترکونیم
چه بازیی بشه بازیه برگشت


بادامکي کي ميرسه ؟؟

آقا اشتباه شد
1 ماهي رو كه گفتم به 3 ماه افزايش ميدم
هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااا ......... تركيدم!

بردیا
06-10-2008, 15:32
سلام بچه ها
با بدشانسی بازی رو از دست دادیم
اگه کریمی و توره دقت کرده بودن توی نیمه اول تموم بود کار

MoJtaBa.R
06-10-2008, 22:01
لينك گل علي كريمي : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lindows
07-10-2008, 10:02
دکتر زرینه:وضعيت كريم باقري فردا مشخص خواهد شد


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


کانون هواداران پرسپولیس : فريد زرينه در گفت و گو یی اظهار داشت: مهدي واعظي، دروازه‌بان پرسپوليس باوجود صدمه ديدن از ناحيه زانو، مشكلي براي حضور مقابل ابومسلم را ندارد.
وي افزود:‌ متاسفانه كريم باقري كه بر اثر زدن شوت، با كشيدگي خطرناكي مواجه شده، فردا تكليف نهايي‌اش درباره اينكه مي‌تواند در بازي روز چهارشنبه به ميدان برود، روشن مي شود.
زرينه عنوان كرد:‌ محمود زارعي وضعيت بسيار خوبي دارد؛ اما قصد ريسك كردن نداريم. به همين دليل او را فردا آزمايش خواهيم كرد. در صورت عدم مشكل، حتما به او اجازه بازي خواهيم داد.
زرينه خاطر نشان ساخت: ايوان پتروويچ كه بر اثر سرماخوردگي شديد دچار ضعف بدني است، امروز تمرينات آرامي را انجام داد. حضور او مقابل ابومسلم بستگي به تمرين فردا و نظر كادر فني دارد.

lindows
07-10-2008, 10:11
قطبي راهي امارات مي‌شود


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


کانون هواداران پرسپولیس : افشين قطبي پس از هماهنگي با مسئولين باشگاه پرسپوليس صبح روز پنجشنبه راهي امارات مي‌شود.
با توجه به برگزاري مسابقه تيم ملي فوتبال ايران با تيم ملي كره شمالي در روز 24 مهر از مرحله مقدماتي جام جهاني 2010، مسابقات ليگ برتر به مدت 12 روز تعطيل خواهد شد.
در هشتمين دوره مسابقات ليگ برتر ايران و تا پايان هفته نهم قطبي بارها براي انجام كارهاي شخصي به امارات سفر كرده و اين سفر نيز در ادامه برنامه هاي وي محسوب مي شود.سرمربي پرسپوليس يكشنبه هفته آينده به تهران باز مي‌گردد.

lindows
07-10-2008, 10:14
بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس 2 روز استراحت مي‌كنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


كانون هواداران پرسپولیس : با تصميم كادر فني، بازيكنان اين تيم پس از ديدار روز چهارشنبه برابر ابومسلم، دو روز استراحت خواهند كرد و از صبح شنبه تمرين خود را آغاز مي‌كنند.
افشين قطبي پس از هماهنگي با مسئولين باشگاه پرسپوليس صبح روز پنجشنبه راهي امارات مي‌شود.
با توجه به برگزاري مسابقه تيم ملي فوتبال ايران با تيم ملي كره شمالي در روز 24 مهر از مرحله مقدماتي جام جهاني 2010، مسابقات ليگ برتر به مدت 12 روز تعطيل خواهد شد.
در هشتمين دوره مسابقات ليگ برتر ايران و تا پايان هفته نهم قطبي بارها براي انجام كارهاي شخصي به امارات سفر كرده و اين سفر نيز در ادامه برنامه هاي وي محسوب مي شود.سرمربي پرسپوليس يكشنبه هفته آينده به تهران باز مي‌گردد.

beginner63
07-10-2008, 15:35
پيرواني:بايد مشكلات خط دفاعي پرسپوليس را حل كنيم

افشين پيرواني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: بايد پرونده دربي را تمام‌ شده بدانيم و بيش از حد به آن دامن نزنيم. امتيازها را با استقلالي ها با وجود شايستگي تقسيم كرديم. اگر هر كاري انجام دهيم، نمي‌توانيم به 3 امتياز آن برسيم.
وي افزود: روز چهارشنبه ديدار بسيار سختي را برابر ابومسلم داريم چون باتوجه به نتايج ضعيفشان در مدت گذشته، انگيزه بالايي در شهر خود مقابل ما دارند.
پيرواني عنوان كرد: بدون شك دنبال 3 امتياز هستيم چون مي‌خواهيم به قهرماني نزديك باشيم. اميدواريم كريم باقري، مسعود زارعي، ايوان پتروويچ و مهدي واعظي را حتما در مشهد در خدمت داشته باشيم چون هر كدام آنها وزنه سنگيني براي پرسپوليس هستند.
پيرواني درباره مشكلات خط دفاعي گفت: از لحاظ فردي بهترين مدافعان ايران را داريم، اما در دفاع تيمي مشكل داريم. وظيفه كادر فني اين است كه با تمرينات بيشتر، اين مشكل را حل كند تا در بازي‌هاي سرنوشت‌ساز دچار مشكل نشويم.
وي درباره مسئله مالي خود با باشگاه عنوان كرد: در اين شرايط حساس حرفي براي گفتن ندارم چون پيراهن پرسپوليس را دوست دارم و هرگز نمي خواهم براي اين تيم محبوبم مسايل حاشيه اي به وجود آورد.من سال ها در اين تيم حضور داشته ام و به تمام عوامل باشگاه احترام مي گذارم.

beginner63
07-10-2008, 15:40
خوردبين: كريمي از تمام بازيكنان تيم ملي بهتر است
محمود خوردبين در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت:‌ همانطور كه قول داده بوديم به همراه علي رضا نيكبخت واحدي در كميته انضباطي حضور يافتيم و دقايقي را با شريفي به گفت و گو پرداختيم.
وي افزود: دعوت نيكبخت هيچ ربطي به دربي 65 نداشت و فقط به دليل تكرار مجدد در بازي مقابل پيام بود كه با يك تذكر از سوي كميته انضباطي رد شد البته از قبل هم مي‌دانستيم كه نيكبخت كاري نكرده كه بخواهد محروم شود.
وي ادامه داد: لب‌خواني در دربي 65 پس از تعويض نيكبخت نيز فقط مربوط به باشگاه است و آنها تصميم لازم را مي‌گيرند.
سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس همچنين در خصوص علي كريمي نيز گفت: مگر مي‌شود به راحتي از اسم بازيكن بزرگي مثل كريمي در تيم ملي گذشت؟ با توجه به قدرت تاكتيكي و تفكري بالا در حال حاضر علي كريمي تمام بازيكنان تيم ملي بهتر است و مطمئن هستم اگر او به تيم ملي دعوت نشوند آقايان بايد پاسخگوي خيلي از موارد باشند.
وي در پايان خاطرنشان كرد: قصد حمايت و جانبداري ندارم و همه با چشمان خود ديدند كه در دربي 65 كريمي چگونه جادوگري كرد تا نشان دهد هنوز مي‌تواند به اروپا برود.

beginner63
07-10-2008, 15:44
تاریخچه دیدارهای پرسپولیس و ابومسلم در لیگ و جام حذفی
پرسپولیس چهار برابر ابومسلم برنده بوده است
تیمهای فوتبال پرسپولیس و ابومسلم تاکنون 27 بار در مسابقات لیگ به مصاف هم رفته‏اند که حاصل آن 16 برد برای سرخپوشان تهرانی بوده و 4 بار برتری از آن ابومسلم بوده است. اولین دیدار دو تیم در اردیبهشت ماه سال 1354 در مشهد برگزار شد که تیم پرسپولیس با تک گل محمدرضا زادمهر به برتری یک بر صفر رسید.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،اولین برد تیم ابومسلم برابر پرسپولیس در سال 71 رقم خورد که در مشهد با تک گل علی حنطه یک بر صفر به برتری رسید. در ضمن دو تیم 5 بار در چارچوب مسابقات جام حذفی به مصاف هم رفتند که در سال 56 بعد از تساوی بدون گل تیم ابومسلم در ضربات پنالتی 4 بر 3 به برتری رسید.
در سال 80 در بازی رفت در تهران دو تیم به تساوی یک بر یک و در مشهد به تساوی 2 بر 2 رسیدند و پرسپولیس به خاطر گل زده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرد.
در جام حذفی سال 83 تیم ابومسلم با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید و در جام حذفی 84 در مشهد تیم پرسپولیس 3 بر 2 تیم ابومسلم را شکست داد.

beginner63
07-10-2008, 15:51
کوشکی و کاظمی از همراهی استقلال محروم شدند
تهران - خبرگزاری ایسکانیوز:با تصمیم کمیته انضباطی بیژن کوشکی و حسین کاظمی به دلیل تخلف در بازی دربی از همراهی استقلال محروم شدند. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران" ایسکانیوز"،در مسابقه فوتبال بین دو تیم پیروزی و استقلال تهران از سوی آرش برهانی،بیژن کوشکی و حسین کاظمی تخلفاتی صورت گرفته است.بر همین اساس اعضا باید روز یکشنبه 21/7/87 راس ساعت 16:00 در کمیته انضباطی حضور یابند تا در خصوص تخلفات خود توضیحاتی را ارائه دهند. همچنین حسین کاظمی و بیژن کوشکی با صدور دستور موقت تا اطلاع ثانوی از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات رسمی محروم هستند./

beginner63
07-10-2008, 15:53
پرسپولیسی ها ساعت 18 راهی مشهد می شوند
هران – خبرگزری ایسکانیوز: تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای دیدار با ابومسلم خراسان از هفته دهم لیگ برتر امروز ساعت 18 بعد از ظهر راهی مشهد می شود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران" ایسکانیوز"، کاروان تیم فوتبال پرسپولیس امروز بعد از ظهر پس از برگزاری تمرینات خود بلافاصله راهی مشهد می شوند و در هتل پردیس اقامت خواهند کرد.
دیدار پرسپولیس مقابل ابومسلم فردا ( چهارشنبه ) ساعت 15:45 دقیقه در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار می شود

ali_ranger22
07-10-2008, 17:00
نظر سنجی 90 چی شد ؟

devil_ff2008
07-10-2008, 17:08
خیلی باحال بود
کریمی 77%
برهانی 23%

mehdi_360
07-10-2008, 17:11
نظرسنجی راجع به چی بود؟

devil_ff2008
07-10-2008, 17:22
بهترین بازیکن دربی

lindows
07-10-2008, 17:36
زارع : براي بازي مقابل ابومسلم كاملا آماده‌ام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


کانون هواداران پرسپولیس : هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بازيكنان تيم ابومسلم مقابل پرسپوليس انگيزه زيادي دارند كه بايد كاملا مواظب آنها باشيم. مازيار زارع درباره بازي فردا تيمش برابر تيم ابومسلم مشهد، اظهار كرد: بايد قبول كنيم بازي بسيار سختي در پيش داريم؛ اين تيم علاوه بر اينكه ميزبان است و از حمايت تماشاگران باسابقه خود در اين مسابقه سود مي‌برد، در بازي گذشته خود نيز سه بر يك مغلوب تيم مس كرمان شد و از اين‌رو در مقابل ما انگيزه بسيار بالايي دارد. وي افزود: ما به خوبي مي‌دانيم كه رويارويي با تيم بزرگي چون پرسپوليس باز هم روحيه و انگيزه بازيكنان تيم ابومسلم را دوچندان مي‌كند، لذا بايد با كنترل بازي، مواظب آنها باشيم. البته ما هم آخرين ديدار خود را در ليگ با تساوي پشت سر گذاشتيم و براي اينكه از ساير رقبا در صدرجدول عقب نمانيم به سه امتياز اين بازي خارج از خانه نياز حياتي داريم.

زارع هم‌چنين وضعيت و آمادگي‌اش در تركيب تيم پرسپوليس گفت: خوشبختانه شرايط خوبي دارم و با نظر سرمربي تيم در تركيب تيم بازي مي‌كنم. معتقدم بازيكنان پرسپوليس هنوز هم با گذشت زمان و انجام مسابقات بيشتر هماهنگ‌تر خواهند شد. اين مساله در خط دفاعي ما كاملا محرز است و مربيان درصدد بالا بردن هماهنگي خط دفاعي و ترميم نقاط ضعف آن هستند.

وي درباره احتمال بازي‌اش در خط دفاعي پرسپوليس نيز خاطرنشان كرد: من تاكنون تجربه بازي در خط دفاعي هيچ تيمي را نداشتم و آشنايي لازم را با خاصيت آن ندارم. البته حضورم در هر پستي از تركيب پرسپوليس بستگي به نظر مربيان دارد و مشكلي با تغيير و تحولاتي از اين دست ندارم. تاكنون در پست هافبك دفاعي بازي كردم و البته تصور مي‌كنم نظر مربيان هم ادامه كار در همين جايگاه باشد.

lindows
07-10-2008, 17:41
هدايتي: پول‌هاي من تقديم به هواداران پرسپوليس


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


کانون هواداران پرسپولیس : رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس كه نقش قابل توجهي در جذب بازيكنان اين تيم داشته تاكيد كرد بخشي از هزينه هاي اين مجموعه را از حساس شخص خودش پرداخته و قسمتي از اين كمك هاي مالي را پس نمي گيرد. وی گفت : چند روز كه مصاحبه نمي‌كنم براي من حاشيه‌هاي زيادي درست مي‌شود. مثلاً گفته شده كه من خواهان دريافت هزينه‌هايي شدم كه براي باشگاه پرسپوليس كردم اما همين‌جا بايد بگويم هزينه‌هاي من براي پرسپوليس مثل يك دسته‌گل تقديم به تمام هواداران اين باشگاه!. رئيس‌هيأت‌مديره اضافه كرد: از ابتدا بخشي از كمك‌هاي من قرض‌الحسنه بود اما بخش ديگري بدون چشمداشت به بازگشت پرداخت شده است. هدايتي در خصوص كمك رئيس‌جمهور به باشگاه پرسپوليس مي‌گويد: بايد از رياست‌جمهوري محترم تشكر كنم اما اين كمك به هر دو باشگاه پرسپوليس و استقلال تعلق خواهد گرفت.

وی گفت : در واقع 2 ميليارد براي باشگاه پرسپوليس و دو ميليارد ديگر براي باشگاه استقلال. رئيس‌جمهور طي صحبتي كه با يكي از اعضاي هيأت دولت داشته‌اند از ايشان خواسته‌اند به هريك از دو تيم پرسپوليس واستقلال دو ميليارد تومان كمك كنند كه اميدوارم اين مبلغ تا پايان هفته به دو باشگاه تزريق شود.

lindows
07-10-2008, 17:42
پیروانی : باید ضعف خط دفاعي را برطرف كنيم


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


کانون هواداران پرسپولیس : مربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: ما به عنوان اعضا كادر فني پرسپوليس وظيفه داريم كه ضعف خط دفاعي را برطرف كنيم.

افشين پيرواني در گفت و گویی اظهار داشت: بايد پرونده دربي را تمام‌ شده بدانيم و بيش از حد به آن دامن نزنيم. امتيازها را با استقلالي ها با وجود شايستگي تقسيم كرديم. اگر هر كاري انجام دهيم، نمي‌توانيم به 3 امتياز آن برسيم.

وي افزود: روز چهارشنبه ديدار بسيار سختي را برابر ابومسلم داريم چون باتوجه به نتايج ضعيفشان در مدت گذشته، انگيزه بالايي در شهر خود مقابل ما دارند.

پيرواني عنوان كرد: بدون شك دنبال 3 امتياز هستيم چون مي‌خواهيم به قهرماني نزديك باشيم. اميدواريم كريم باقري، مسعود زارعي، ايوان پتروويچ و مهدي واعظي را حتما در مشهد در خدمت داشته باشيم چون هر كدام آنها وزنه سنگيني براي پرسپوليس هستند.

پيرواني درباره مشكلات خط دفاعي گفت: از لحاظ فردي بهترين مدافعان ايران را داريم، اما در دفاع تيمي مشكل داريم. وظيفه كادر فني اين است كه با تمرينات بيشتر، اين مشكل را حل كند تا در بازي‌هاي سرنوشت‌ساز دچار مشكل نشويم.

وي درباره مسئله مالي خود با باشگاه عنوان كرد: در اين شرايط حساس حرفي براي گفتن ندارم چون پيراهن پرسپوليس را دوست دارم و هرگز نمي خواهم براي اين تيم محبوبم مسايل حاشيه اي به وجود آورد.من سال ها در اين تيم حضور داشته ام و به تمام عوامل باشگاه احترام مي گذارم

lindows
07-10-2008, 17:45
افشين قطبي: خاطرات خوبي از مشهد دارم


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


كانون هواداران پرسپولیس : سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: "از مشهد خاطرات خوبي دارم و با توجه به آمادگي بالاي پرسپوليس فكر مي‌كنم كه از اين ديدار با دست پر و كسب 3 امتياز برگرديم."


افشين قطبي در گفت و گویی عنوان كرد: "ابومسلم تيم خوب و قدرتمندي است و البته فصل گذشته تيم هر دو بازي رفت و برگشت ما مقابل اين تيم بسيار زيبا و تماشاگرپسند بود. اين موضوع باعث مي‌شود كه اين بار هم دو تيم با انگيزه‌اي خاص مقابل يكديگر بازي مي‌كنند."

وي ادامه داد: "بعد از تساوي مقابل استقلال، ‌حالا نوبت برد پرسپوليس است و ديگر نبايد وقعيت هاي گلزني‌مان را به راحتي از دست بدهيم."

قطبي خاطر نشان كرد: "پرسپوليس در حال حاضر شرايط خوبي دارد و براي اينكه به صدر جدول نزديك شويم بايد امتيازات بازي‌هايي مثل ابومسلم را به‌دست بياوريم. من اطمينان دارم كه در مشهد با روحيه اي بالا و قلبي بزرگ بازي مي كنيم و حتما با 3 امتياز به تهران برمي‌گرديم.

piishii
07-10-2008, 18:13
سلام.
ببخشین بازی بعدی کی هست احیانا ؟

saman rossi
07-10-2008, 18:16
میگم خبر دارین استقلال 5 تا زده؟

lindows
07-10-2008, 19:44
سلام.
ببخشین بازی بعدی کی هست احیانا ؟

فردا ساعت 3:45

p + P
07-10-2008, 20:28
بازیکن اخلاق هفته نهم علی کریمی بازیکن اخلاق هفته نهم شد / محمد و حیدری بازیکنان اخلاق دربی

از سوی سازمان لیگ برتر علی کریمی به عنوان بازیکن اخلاق هفته نهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سازمان لیگ برتر برترین های اخلاق دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در مسابقه دربی پایتخت که روز جمعه 12/7/87 برگزار شد را به شرح زیر اعلام کرد:
* خسرو حیدری ( استقلال تهران)
* علیرضا محمد ( پرسپولیس)
همچنین علی کریمی هافبک شماره 8 تیم فوتبال پرسپولیس هم به عنوان بازیکن اخلاق هفته نهم لیگ برتر انتخاب شد.
دربی شصت و پنجم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

p + P
07-10-2008, 20:29
كريم باقري به مشهد مي‌رود تمرين تيم فوتبال پرسپوليس برگزار شد

مشخص شدن ليست 18 نفره براي ديدار با ابومسلم
آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس پيش از بازي برابر تيم ابومسلم با مشخص شدن ليست 18 نفره‌ي اين تيم برگزار شد.


به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، آخرين تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس پيش از بازي در هفته‌ي دهم ليگ برتر از ساعت 15 در زمين شماره‌ي دو مجموعه‌ي ورزشي راه‌آهن به مدت يك ساعت برگزار شد.
در اين تمرين بازيكنان ابتدا با دويدن به دور زمين بدن‌هاي خود را گرم كردند و سپس به نرمش‌هاي در حال حركت پرداختند. در ادامه بازيكنان در قالب سه گروه به تمرين آقاوسط در سه نقطه‌ي زمين مشغول شدند. بازيكنان اصلي و ذخيره پرسپوليس در ميان گروه‌ها پراكنده بودند.
در مرحله‌ي بعدي بازيكنان پرسپوليس به دستور افشين قطبي به دو گروه اصلي‌ها و بازيكنان ذخيره تقسيم شدند. نفرات اصلي زيرنظر قطبي و پيرواني در قالب دو گروه روي ارسال سانتر از جناحين و ضربه به سمت دروازه كار كردند. گروه اول از بازيكناني چون مازيار زارع، ابراهيم توره، شيري، باقري‌ها، منصوري و دي‌كارمو تشكيل مي‌شد و در تركيب تيم سبزپوش نيكبخت، نوري، حيدري، محمد، علوي و آتسو حضور داشتند.
در اين تمرين علي كريمي و هادي نوروزي مسووليت سانتر از جناح راست و بهادر عبدي به همراه ايوان پتروويچ وظيفه‌ي سانتر از جناج چپ را برعهده داشتند.
كريم باقري پيش از اين مرحله از تمرين بازيكنان پرسپوليس به علت مصدوميت تمرين را ترك كرد كه پزشك پرسپوليس در اين رابطه گفت: او را با خودمان به مشهد مي‌بريم و در ليست 18 نفره نيز نام كريم باقري وجود دارد اما، بازي كردنش مقابل تيم ابومسلم فردا مشخص خواهد شد.
بازيكنان ذخيره پرسپوليس نيز همراه با عابدزاده در نيمه‌ي ديگري از زمين به تمرين حفظ توپ در قالب دو تيم پرداختند. بازيكنان پرسپوليس پس از يك ساعت تمرين با انجام حركات كششي كار خود را در ساعت 16 به پايان بردند.
در پايان تمرين امروز افشين قطبي براي ديكارمو، علي كريمي، نيكبخت و علوي تمرين ويژه شوت به سمت دروازه را در نظر گرفت.
به گزارش ايسنا، در تمرين امروز ليست 18 نفره‌ي تيم پرسپوليس نيز مشخص شد و طبق آن مهدي واعظي، عليرضا حقيقي، علي كريمي، كريم باقري، عليرضا محمد، سيدمحمد علوي، نوري، زارع، باقري‌ها، آتسو، پتروويچ، نيكبخت، توره، ديكارمو، شيري، عبدي و نوروزي در اين ليست جاي گرفتند.

hoomaan
07-10-2008, 21:53
میگم خبر دارین استقلال 5 تا زده؟

آره ! فجر سپاسی وقتی جلو پرسپولیس بازی میکنه میشه برزیل .غلام پیروانی هم میشه کاپلو .
راستی چرا ؟

sourena_8888
07-10-2008, 23:08
والا تو شيراز بيشتر طرفدار برق هستن تا فجر.برق تيم قديمي تر و مردمي تري هست.
راست می باشد ♫

MoJtaBa.R
08-10-2008, 01:04
امیر قلعه نویی در دوران بازیگری به اخلاق خوب شهره نبود بلكه او را در گروه «Bad Boys» فوتبال ایران قرار می دادند. بازیكنی پرخاشگر كه ناسزاها و فحش های ركیك هم از زبانش شنیده می شد


امیر قلعه نویی در دوران بازیگری به اخلاق خوب شهره نبود بلكه او را در گروه «Bad Boys» فوتبال ایران قرار می دادند. بازیكنی پرخاشگر كه ناسزاها و فحش های ركیك هم از زبانش شنیده می شد. او دوست داشت در چشم باشد و قدرت و نفوذش را به خیلی ها اثبات كند و برای همین خودش را اینگونه به نمایش می گذاشت و تصورش بر این بود كه اینگونه و از طریق جنجال ها می تواند «دیده» شود. هنوز هم ماجرای جنجال همان بازی معروفی كه امیر قلعه نویی به وجود آورد و با حركتی زشت به داور ضربه زد را از یاد نبردیم. حركتی كه نمایانگر اوج نگاه بازیكنی را به فوتبال نشان می دهد كه می خواست در فوتبال ایران به عنوان یك بازیكن شناخته شده حضور داشته باشد و البته بدترین راه را برگزید.
امیر قلعه نویی پله های ترقی را چند تا یكی طی كرد. در این مورد كه چه شد و چه كرد ننویسیم بهتر است اما گذشت ایام نشان داد كه تغییری در حالت های او ایجاد نشده است. امیر قلعه نویی در قامت سرمربیگری به همان اندازه نچسب بود كه در قامت بازیگری از خود نشان داده بود.
او به همان اندازه مانده بود. خیلی ها انتظار داشتند وقتی پست سرمربیگری تیم ملی را به او تقدیم كردند، امیر از خود واكنش بهتری نسبت به اطرافش نشان دهد اما او هرگز نخواست و یا نتوانست واقعیت های جدید فوتبال را درك كند و با همان لحن استهزاآمیز و مسخره انگیزش به پرسش ها، انتقادات و اعتراضات گوش می كرد و برخورد بدی از خودش نشان می داد.
همین رفتار موجب شد تا تیم ملی بدون هواداری به مالزی برود و در جام ملت ها حضور یابد. در حقیقت هیچ كس از تیم ملی راضی نبود و برای همین اصلاً جو مثبتی در كنار تیم ملی وجود نداشت و حتی برخوردهای بد قلعه نویی و پاسخ های بی منطق و حاصل از یكدندگی او به خبرنگاران موجب شده بود رسانه ها هم میلی به موفقیت تیم نداشته باشند. تیم ملی اشكال داشت و هر كارشناسی به آن اشاره داشت و اكثر فوتبالدوستان هم بر آن اتفاق نظر داشتند اما قلعه نویی نه تنها این انتقادات را نمی پذیرفت بلكه با رفتارش به گونه ای نشان می داد كه هیچ اهمیتی برای آنها قائل نیست.
فصل قبل و بعد از اتفاقات جام ملت ها، روشن ترین تصویری كه از امیر قلعه نویی در ذهن داریم تأسف برانگیز است. افشین قطبی به همراه پرسپولیس به كرمان آمده بود و ۲ تیم در پایان بازی به تساوی رسیدند آن روزها از قطبی به عنوان سمبل اخلاق و درستی نام می بردند و اصلاً هم به درستی و نادرستی این قضیه كاری نداریم اما هنگامی كه سرمربی پرسپولیس حرف می زد و ضمن تعریف از تیم مس كرمان می گفت كه از شاگردانش راضی است، در تصویر، چهره قلعه نویی را دیدیم با پوزخندی موضعش را نشان داد.
موضوعی كه موجب سرخوردگی فوتبالدوستان ایرانی شد و آنها دوست داشتند حداقل به عنوان احترام، قلعه نویی رفتار بهتری از خودش نشان می داد. همان قلعه نویی و با همان ایده را در همین روز جمعه دیدیم كه چگونه مقابل چشمان یكصد هزار تماشاگر ورزشگاه و چشم های میلیون ها فوتبالدوست، پس از پایان بازی به سمت بیژن كوشكی می رود و به بدترین شكل او را زیر سؤال می برد. حالتی زننده و پر از توهین كه در قامت هیچ مربی سازنده ای قابل تصور نیست. همین مربی در كنفرانس خبری حاضر می شود و وقتی خبرنگاران از او می پرسند كه قطبی از تیم شما تعریف كرد، خودتان چه برداشتی دارید، پاسخ می دهد: «به هیچ كس ربطی ندارد كه در مورد تیم من اظهارنظر كند.» همان مربی در همان كنفرانس به یك خبرنگار می گوید: «یا یك سؤال بپرس یا سر جایت بنشین.»
یادش بخیر. اصلاً همین امیر قلعه نویی از تیمی رشد كرد كه مربیانش بیشتر از آنكه به فكر نتیجه باشند به معلمی می اندیشیدند. فوتبال برای قدیمی ها یعنی زندگی و حضور در میدان مسابقه به معنی جنگیدن برای زندگی بود. هنوز هم از یاد نبرده ایم كه خبیری از نامه هایی می گوید كه مرحوم دهداری برای بازیكنانش می نوشت و در آن از نظم و دیسیپلین و رفتار درست بازیكنان نكاتی را گوشزد می كند. وقتی می بینیم كه همین ایده از طرف آرسن ونگر و در تیم آرسنال اجرا می شود به گذشته و امروزمان غبطه می خوریم كه چه مسیر وحشتناكی را در پیش گرفته ایم.
آیا امیر قلعه نویی با همین ایده بازیكنانش را می سازد؟ آیا او با چنین نگاهی به تربیت بازیكنان می پردازد؟ یقین داریم كه او «معلم» نیست و یا حداقل «معلم خوبی» نخواهد بود اما انتظار داریم كه رفتار سنجیده تری از خود نشان دهد، همان رفتاری كه یك مربی با كارنامه مربیگری تیم ملی باید داشته باشد. لطفاً بهتر باش.

MoJtaBa.R
08-10-2008, 01:18
اين هم نتايج :


استقلال تهران 5 مقاومت شهید سپاسی 2
پیکان قزوین 2 پگاه گیلان 0
سایپا کرج 1 پاس همدان 3
فولاد خوزستان 2 مس کرمان 2
ملوان انزلی 0 پیام خراسان 1
ذوب آهن اصفهان 1 راه آهن تهران 0
برق شیراز 1 فولاد مبارکه سپاهان 1 صباباتری قم 2 استقلال اهواز


بزنيم 3 ميشيم البته برق يه بازي كمتره

f.kh0511
08-10-2008, 11:48
قطبي به مدير عامل پرسپوليس اولتيماتوم داد

کانون هواداران پرسپولیس : افشين قطبي كه طبق قرارداد بايد 20 درصد از مطالباتش را تا قبل از نيم فصل دريافت كند از طريق مديربرنامه‌هايش اولتيماتومي را به داريوش مصطفوي مدير عامل باشگاه پرسپوليس داد.
گفتني است تا به امروز قطبي 70 درصد از قراردادش را دريافت كرده و طبق قراردادش با باشگاه بايد تا قبل از نيم فصل دوم مسابقات ليگ برتر 20 درصد از قراردادش را دريافت كند.

f.kh0511
08-10-2008, 11:48
حامی مالی باشگاه پرسپولیس مشخص شدحامی مالی باشگاه پرسپولیس تهران با تایید اعضای هیئت مدیره مشخص شد.پس از تایید اعضای هیت مدیره و جلسات متعدد با نمایندگان شركت مواد غذایی ماری ‌بران، توافق نهایی برای یك فصل در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا شد.
این اسپانسر قرار است مبلغ 30 میلیارد ریال در اختیار پرسپولیس قرار دهد و به عنوان حامی مالی اصلی باشگاه اقدام به كار كند. این تیم تا این هفته بدون حامی مالی فعالیت می كرد.
قرار است این اسپانسر از دیدار امروز برابر ابومسلم مشهد با این تیم تهرانی همكاری خود را انجام دهد. این بازی در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد در هفته دهم برگزار خواهد شد.

f.kh0511
08-10-2008, 11:49
نيكبخت:محروميتم شايعه است


عليرضانيكبخت واحدي در گفت و گويي اظهار داشت: در بازي فردا مقابل ابومسلم بازي سختي را در پيش داريم و فكر مي كنم يكي از سخت‌ترين بازي‌هاي ليگ برتر مقابل ابومسلم را تجربه كنيم.
وي افزود: سعي مي‌كنم اتفاقات بازي با پيام خراسان را كه برايم اتفاق افتاد در بازي فردا تكرار نشود به همين دليل با آرامش كامل وتمركز زياد به مشهد خواهم رفت.
نيكبخت ادامه داد: روز گذشته خوشبختانه در كميته انضباطي حضور پيدا كردم و در خصوص مشكلات ديدار با پيام حرف هايم را زدم و بدون شك در بازي فردا حضور خواهم داشت و محروميت يك جلسه‌اي كه بعضي از رسانه‌ها برايم نوشته‌اند فقط يك شايعه است.
وي خاطرنشان كرد: تابع تصميمات كادر فني هستم و تمريناتم را به خوبي انجام داده‌ام و تشنه گلزني برابر ابومسلم هستم.در اين مسابقه به هيچ چيز جز موفقيت تيم خودم فكر نمي‌كنم.
وي خاطرنشان كرد: برايم افتخار است كه در كنار علي كريمي و كريم باقري همراه با پرسپوليس به ميدان مي‌روم و سعي مي‌كنم مثلث خطرناكي را براي بازي‌هاي آينده با آنها تشكيل دهم.

f.kh0511
08-10-2008, 11:50
8 لیدر پرسپولیسی عازم مشهد می‌شوند
با موافقت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس 8 لیدر پرسپولیسی‌ امروز بعدازظهر عازم مشهد می‌شوند تا در دیدار برابر ابومسلم نماینده تهرانی را حمایت كنند.با توجه به مشكلات اخیر لیدرهای پرسپولیس برای همراهی این تیم در بازی های خارج از خانه، جلسه ای در این زمینه روز گذشته با حضور داریوش مصطفوی و مسئول حراست باشگاه پرسپولیس برگزار شد و مدیرعامل پرسپولیس مجوز حضور 8 لیدر را برای بازی پرسپولیس مقابل ابومسلم صادر كرد. لیدرها امروز با پروازی هوایی عازم مشهد می‌شوند تا در ورزشگاه ثامن مشهد و در دیدار با ابومسلم هواداران پرسپولیس را سازماندهی كنند.
دیدار تیم های ابومسلم و پرسپولیس فردا از هفته دهم مسابقات لیگ برتر ایران برگزار می شود.

f.kh0511
08-10-2008, 11:50
قطبي:از نيكبخت استفاده خواهم كرد


افشين قطبي در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بعد از بازي استقلال كه متاسفانه 3 امتياز حساس را به نگرفتيم كمي سعي كرديم بچه‌ها را به روحيه اصلي برگردانيم.‌به همين دليل تمرينات پرسپوليس در هفته جاري را آسان‌تر برگزار كرديم تا انرژي لازم را دوباره به بازيكنان تزريق كنيم.
وي ادامه داد:‌سعي مي‌كنيم مقابل ابومسلم در نوبت‌هاي مختلف تعويض‌هايي را داشته باشيم تا بهتر شويم . من براي اين كار برنامه‌ريزي‌هاي قبلي دارم و فكر مي كنم بعد از بازي با استقلال بهترين موقع است تا در سيستم و نفرات تغييراتي را انجام دهيم. البته هنوز تصميم نهايي رانگرفته‌ام و اميدوارم فردا بتوانم به تصميمي كه گرفته ام افتخار كنم.
قطبي يادآور شد: فيلم بازي ابومسلم را آناليز كرده ام و چند نفر از نزديكان ما بازي ابومسلم را از نزديك ديده‌آند و مطمئن هستم بعد از 2 باخت آنها انگيزه زيادي دارند و در مقابل ما خواهند جنگيد.
سرمربي پرسپوليس همچين در مورد مصدومان پرسپوليس گفت: چند بازيكن مصدوم، اما فكر مي كنم آنها در بازي فردا بدون مشكل بتوانند ما را همراهي كنند. متاسفانه بازيكنان خوبي مثل الونگ و خليلي را نداريم كه من از اين بابت ناراحت هستم.
وي در خصوص برخورد نامناسب برخي بازيكنان با خبرنگاران گفت: بازيكنان ما خوشبختانه هيچ مشكلي با خبرنگاران ندارند. بازيكنان و خبرنگاران بايد حرفه‌اي باشند چون وظيفه خبرنگاران خبررساندن از طريق رسانه‌هاي گروهي است و بازيكنان بايد اخلاق را به خوبي رعايت كنند، اما به نظرم استقلالي‌ها با توجه به اينكه فكر مي‌كردند در مقابل ما برنده قطعي هستند بعد از گل خوردن از پرسپوليس در دقيقه87 كمي احساسي شدند چون بازي برده را مساوي كردند.
وي افزود: در اين كار احتياج به تجربه و آموزش داريم اميدوارم تيم‌هاي مختلف در رده جوانان اين موارد را حتماً به بازيكنان خود يادآوري كنند تا فوتبال ايران موفق شود. هر بازيكن وظيفه‌اش فقط خدمت داخل زمين نيست بلكه در بيرون زمين نيز مانند زندگي بايد حرفه‌اي عمل كنند.
قطبي همچنين درباره اظهارات اخير سرمربي ابومسلم گفت: تيم من پرسپوليس است نه كهكشاني. ابومسلمي‌ها تيم بسيار خوبي دارند و در حال حاضر زير فشار هستند و مطمئن هستم به هر دري خواهند زد تا ما را متوقف كنند.
وي راجع به شرايط ماركو نيز اظهار داشت: ماركو يك مربي حرفه‌اي است و در فصل جاري سه بار به برزيل رفته است. 2بار براي پيدا كردن ديكارمو بود و يك بار هم به علت سكته مغزي پدرش كه متاسفانه پدر او فوت كرد و مشغله كاري او زياد شد.
وي افزود: متاسفانه ماركو تك پسر خانواده است و مادرش نيز بسيار پير است پس بايد به او فرصت داد كه حداقل 10 روز به خانواده‌اش برسد، اما مطمئنم با توجه به صحبت‌هاي روز گذشته ماركو تا سه روز آينده به تهران برمي‌گردد.
قطبي ادامه داد: در چارچوب باشگاه قرار بود كه ماركو حقوق عقب‌افتاده و آپارتمان خود را هر چه زودتر بگيرد اما باشگاه ما مثل تمام باشگاه‌هاي ايراني كمي در اين خصوص فرصت خواست. من هم به ماركو گفتم به ايران بيايد تا در چند روز آينده مشكل وي حل شود.
قطبي همچنين درخصوص عليرضا نيكبخت واحدي تاكيد كرد:من نيكبخت واحدي را به كميته انضباطي نفرستادم، اما همه بدانند كه پس از تعويض نيكبخت كه فكر كنم او دوست نداشت پرسپوليس بازنده باشد تمام لب‌خواني‌هاي او را با گوشم شنيدم، اما ما مثل يك خانواده هستيم و اگر كميته انضباطي قرار باشد در باشگاه تشكيل شود بايد من در آن حضور داشته باشم.
وي افزود: من فردا مي‌توانم از نيكبخت استفاده كنم چون از وي ناراحت نيستم و فكر مي كنم نيكبخت نيز از من ناراحت نيست.
سرمربي تيم پرسپوليس در پايان در خصوص طلبش از باشگاه پرسپوليس نيز اظهار داشت: من به بعضي از چيزها پس از 2 سال در ايران عادت كردم، اما در اين خصوص هيچ حرفي نمي‌زنم و همه را به مسئولان باشگاه پرسپوليس واگذار مي كنم.

f.kh0511
08-10-2008, 11:51
تركيب احتمالي برابر ابو مسلم مشخص شد


تركيب تيم فوتبال پرسپوليس در تمرين امروز براي ديدار فردا مقابل ابومسلم مشخص شد. در اين تركيب مهدي واعظي، سپهر حيدري، مجتبي شيري، پژمان نوري،‌عليرضا محمد درخط دفاع، ‌مازيار زارع، كريم باقري، پتروويچ، علي كريمي، محمدمنصوري در خط هافبك، وابراهيم توره درخط حمله تشكيل مي‌دهند.
گفتني است در صورت عدم حضور كريم باقري كادر فني پرسپوليس محمدعلوي را جايگزين كاپيتان در تركيب 11 نفره خواهد كرد.

f.kh0511
08-10-2008, 11:53
پرسپولیس به پرداخت خسارت ورزشگاه آزادی محکوم می شود 16 کانون هواداران پرسپولیس : باشگاه پرسپولیس به جهت خسارت وارده تماشاگران به صندلی های ورزشگاه آزادی به پرداخت خسارت مالی محکوم خواهد شد.
مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی ضمن تایید این خبر افزود : با توجه به خسارت وارده تماشاگران به حدود 300 صندلی ورزشگاه آزادی ، باشگاه پرسپولیس بر اساس برآورد خسارتی که از سوی مدیریت ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد ، موظف به پرداخت خسارت های وارده خواهد بود.
وی تصریح کرد : تاکنون برآورد دقیقی از میزان خسارت های وارده در دست نیست و منتظر برآورد خسارت ورزشگاه آزادی هستیم تا تیم میزبان (پرسپولیس) را به پرداخت خسارت های وارده محکوم کنیم .

شریفی با بیان اینکه دربی شصت و پنجم تیم های استقلال و پرسپولیس به لحاظ خسارت های وارده و تنش های معمول درشرایط بهتری برگزار شد ، اظهار داشت : خوشبختانه دیدار اخیر استقلال و پرسپولیس نسبت به دربی های گذشته از آرامش بیشتری برخوردار بود و رفتار مناسب تری را از سوی تماشاگران شاهد بودیم به طوری که بر اساس اعلام شرکت واحد اتوبوسرانی حتی یک مورد خسارت به اتوبوس های این شرکت وارد نشد و این نشان می دهد ذهنیت هواداران تغییر کرده و به مرور می توانیم به نقطه مطلوب در این زمینه برسیم .
رئیس کمیته انضباطی در پایان تصریح کرد : درصدد هستیم با موظف کردن لیدرها به رعایت آیین نامه های انضباطی و همسو شدن آنها برای کاهش تنش ها و درگیری ها بر روی سکو، مشکلات دربی را به حداقل برسانیم و با اعمال محکومیت های انضباطی شرایطی را فراهم کنیم تا این دیدار پرطرفدار با حداقل خسارت و تنش برگزار شود.

f.kh0511
08-10-2008, 11:54
زرينه:باقري به مشهد سفر خواهد كرد


دكتر فريد زرينه در گفت و گويي اظهار داشت: با توجه به كشيدگي پاي كريم باقري سعي كرديم او در تمرين امروز به مدت 15 دقيقه تمرينات كم‌فشاري را انجام دهد تا آزمايش نهايي شود.
وي افزود: باقري بدون شك به مشهد سفر خواهد كرد و با توجه به تمرين امروز و آزمايش نهايي تكليف او قطعاً فردا قبل از ديدار با ابومسلم براي حضور در تركيب پرسپوليس مشخص مي‌شود.

f.kh0511
08-10-2008, 11:54
23 نفر دعوت شدند / معرفی ملی پوشان پرسپولیس و ابومسلم فردا

کانون هواداران پرسپولیس : پس از پایان روز نخست از هفته دهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور علی دایی اسامی نفرات ملی پوش کشورمان را برای دیدار این تیم برابر کره شمالی اعلام کرد.
برپایه این گزارش، اسامی این نفرات به شرح زیر است:
مهدی رحمتی، وحید طالبلو، رحمان احمدی، پژمان منتظری،هادی عقیلی، سید جلال حسینی، پیروز قربانی، ستار زارع، مجید غلام نژاد، حسین کعبی، آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، فریدون زندی، احسان حاج صفی، مسعود شجاعی، مهدی مهدوی کیا، مهدی کریمیان، مجتبی جباری، محمد نوری، رسول خطیبی، غلامرضا رضایی، سید مهدی سیدصالحی و محمدرضا خلعتبری.

همچنین اسامی بازیکنان تیم های فوتبال پرسپولیس و ابومسلم مشهد بعد از مسابقه فردای دو تیم اعلام خواهد شد، ضمن اینکه وحیدهاشمیان نیز جزو دعوت شدگان به اردو تیم ملی بود که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم ملی نیست.
طبق اعلام کادر فنی تیم ملی تمام این بازیکنان باید ساعت 12 فردا (‌17/7/87 ) خود را در هتل المپیک به مربیان تیم ملی معرفی کنند

f.kh0511
08-10-2008, 11:55
پيرواني:بايد مشكلات خط دفاعي را حل كنيم


افشين پيرواني در گفت و گويي اظهار داشت: بايد پرونده دربي را تمام‌ شده بدانيم و بيش از حد به آن دامن نزنيم. امتيازها را با استقلالي ها با وجود شايستگي تقسيم كرديم. اگر هر كاري انجام دهيم، نمي‌توانيم به 3 امتياز آن برسيم.
وي افزود: روز چهارشنبه ديدار بسيار سختي را برابر ابومسلم داريم چون باتوجه به نتايج ضعيفشان در مدت گذشته، انگيزه بالايي در شهر خود مقابل ما دارند.
پيرواني عنوان كرد: بدون شك دنبال 3 امتياز هستيم چون مي‌خواهيم به قهرماني نزديك باشيم. اميدواريم كريم باقري، مسعود زارعي، ايوان پتروويچ و مهدي واعظي را حتما در مشهد در خدمت داشته باشيم چون هر كدام آنها وزنه سنگيني براي پرسپوليس هستند.
پيرواني درباره مشكلات خط دفاعي گفت: از لحاظ فردي بهترين مدافعان ايران را داريم، اما در دفاع تيمي مشكل داريم. وظيفه كادر فني اين است كه با تمرينات بيشتر، اين مشكل را حل كند تا در بازي‌هاي سرنوشت‌ساز دچار مشكل نشويم.
وي درباره مسئله مالي خود با باشگاه عنوان كرد: در اين شرايط حساس حرفي براي گفتن ندارم چون پيراهن پرسپوليس را دوست دارم و هرگز نمي خواهم براي اين تيم محبوبم مسايل حاشيه اي به وجود آورد.من سال ها در اين تيم حضور داشته ام و به تمام عوامل باشگاه احترام مي گذارم.

f.kh0511
08-10-2008, 11:56
خوردبين:كريمي از تمام بازيكنان تيم ملي بهتر


محمود خوردبين در گفت و گويي اظهار داشت:‌ همانطور كه قول داده بوديم به همراه علي رضا نيكبخت واحدي در كميته انضباطي حضور يافتيم و دقايقي را با شريفي به گفت و گو پرداختيم. وي افزود: دعوت نيكبخت هيچ ربطي به دربي 65 نداشت و فقط به دليل تكرار مجدد در بازي مقابل پيام بود كه با يك تذكر از سوي كميته انضباطي رد شد البته از قبل هم مي‌دانستيم كه نيكبخت كاري نكرده كه بخواهد محروم شود. وي ادامه داد: لب‌خواني در دربي 65 پس از تعويض نيكبخت نيز فقط مربوط به باشگاه است و آنها تصميم لازم را مي‌گيرند. سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس همچنين در خصوص علي كريمي نيز گفت: مگر مي‌شود به راحتي از اسم بازيكن بزرگي مثل كريمي در تيم ملي گذشت؟ با توجه به قدرت تاكتيكي و تفكري بالا در حال حاضر علي كريمي تمام بازيكنان تيم ملي بهتر است و مطمئن هستم اگر او به تيم ملي دعوت نشوند آقايان بايد پاسخگوي خيلي از موارد باشند. وي در پايان خاطرنشان كرد: قصد حمايت و جانبداري ندارم و همه با چشمان خود ديدند كه در دربي 65 كريمي چگونه جادوگري كرد تا نشان دهد هنوز مي‌تواند به اروپا برود.

f.kh0511
08-10-2008, 11:56
پيرواني هم مطالباتش را درخواست كرد


افشين پيرواني كه از نفرات اصلي كادر فني پرسپوليس است و در ماه هاي اخير همواره تمرينات تيم را زير نظر گرفته بود،‌اما وي به دليل عدم دريافت مطالباتش در هشتمين دوره ليگ برتر ايران از دست مسئولان پرسپوليس ناراحت است.
پيرواني تا به امروز هيچ مبلغي را بابت حقوقش از باشگاه پرسپوليس دريافت نكرده است و به همين دليل در روزهاي اخير به اين رفتار آنها انتقاد كرده است.

f.kh0511
08-10-2008, 11:57
قطبي از مصطفوي مطالباتش را خواست


افشين قطبي كه طبق قرارداد بايد 20 درصد از مطالباتش را تا قبل از نيم فصل دريافت كند از طريق مديربرنامه‌هايش اولتيماتومي را به داريوش مصطفوي مدير عامل باشگاه پرسپوليس داد. گفتني است تا به امروز قطبي 70 درصد از قراردادش را دريافت كرده و طبق قراردادش با باشگاه بايد تا قبل از نيم فصل دوم مسابقات ليگ برتر 20 درصد از قراردادش را دريافت كند.

f.kh0511
08-10-2008, 11:57
مجوز كار بازيكنان خارجي پرسپوليس صادر شد


با پيگيري‌هاي مسئولان باشگاه پرسپوليس از امور اتباع خارجه، مديران سازمان ليگ برتر پس از 2 ماه اعلام كردند كه مجوز كار ابراهيم توره، فرانك آتسو، ايوان پتروويچ و ماركو صادر شد.
آلبرت گريگوريان ضمن تاييد خبر خاطر نشان كرد:‌ مطمئن باشيد با توجه به مقررات ليگ برتر همه بازيكنان از هفته دهم مسابقات داراي مجوز كار هستند.
وي ادامه داد:بازيكنان پرسپوليس نيز در اين خصوص مشكلي ندارند چون مجوز كار آنها از طرف امور اتباع خارجه صادر شده است.

f.kh0511
08-10-2008, 11:58
تعجب و خنده های عجیب دیکارمو

در مسیر فرودگاه مشهد تا هتل پارس، هواداران پرسپولیس با شور و حال خاصی اتوبوس حامل سرخپوشان را همراهی می کردند که در این میان با تعجب و خنده های عجیب دیکارمو روبرو شدند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دیکارمو مهاجم برزیلی و سیه چرده سرخپوشان که در کنار پنجره اتوبوس نشسته بود، با شور و شوق هواداران پرسپولیسی مواجه شد و پس از دقایقی با تعجب و خنده های عجیب برای آنها دست تکان می داد و به آنها وعده گلزنی می داد.

f.kh0511
08-10-2008, 12:02
دلهره سرخپوشان از فرودگاه تا هتل

کاروان پرسپولیس جهت انجام مسابقه با تیم ابومسلم مشهد با دلهره از فرودگاه مشهد به سمت هتل حرکت کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کاروان سرخپوشان پس از ترک فرودگاه و در مسیر هتل با عده زیادی از طرفداران پرسپولیسی مواجه شدند که با اسکورتی از موتورسواران و ماشین های رنگارنگ روبرو شدند که آنها برای گرفتن عکس و دیدن بازیکنان و کادر فنی بیش از حد به ماشین حامل سرخپوشان نزدیک می شدند و این موضوع سبب دلهره و نگرانی کاروان پرسپولیس شده بود.

f.kh0511
08-10-2008, 12:04
دلهره سرخپوشان از فرودگاه تا هتل

کاروان پرسپولیس جهت انجام مسابقه با تیم ابومسلم مشهد با دلهره از فرودگاه مشهد به سمت هتل حرکت کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کاروان سرخپوشان پس از ترک فرودگاه و در مسیر هتل با عده زیادی از طرفداران پرسپولیسی مواجه شدند که با اسکورتی از موتورسواران و ماشین های رنگارنگ روبرو شدند که آنها برای گرفتن عکس و دیدن بازیکنان و کادر فنی بیش از حد به ماشین حامل سرخپوشان نزدیک می شدند و این موضوع سبب دلهره و نگرانی کاروان پرسپولیس شده بود.


راست میگه من خودم تو خیابون ددمشون اینقد اطراف اتوبوسه شون شلوغ بود که نمی شد نزدیک شی طفلی ها لابد مردن از ترس

f.kh0511
08-10-2008, 12:06
هواداران مشهدی سنگ تمام گذاشتند

سرخپوشان پایتخت پس از ورود به فرودگاه مشهد مقدس به دلیل ازدحام جمعیت بدون حضور در سالن اصلی و از درب ویژه کارکنان با یک دستگاه اتوبوس قرمز رنگ فرودگاه را به مقصد هتل پارس ترک کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هواپیمای حامل کاروان پرسپولیس رأس ساعت 35/19 در فرودگاه مشهد مقدس به زمین نشست و سرخپوشان در ساعت 50/19 دقیقه با یک دستگاه اتوبوس قرمز رنگ فرودگاه را به مقصد هتل ترک کردند.

گفتنی است؛ هواداران خونگرم و صمیمی پرسپولیس در مسیر فرودگاه مشهد تا هتل پارس سنگ تمام گذاشتند و بازیکنان، کادر فنی و مسئولان باشگاه پرسپولیس را تا محل هتل اسکورت و مورد تشویق قرار دادند.

f.kh0511
08-10-2008, 12:07
سرخپوشان با جت فوکر 100 عازم مشهد مقدس شدند

کاروان پرسپولیس رأس ساعت 30/18 با 15 دقیقه تاخیر تهران را به مقصد مشهد مقدس ترک کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان با یک فروند هواپیمای جت فوکر 100، با 15 دقیقه تاخیر از ساعت 30/18 تهران را به مقصد مشهد مقدس ترک کرده و در ساعت 35/19 هواپیمای حامل سرخپوشان در فرودگاه مشهد به زمین نشست.

گفتنی است؛ کاروان پرسپولیس پیش از این قرار بود رأس ساعت 15/18 تهران را به مقصد مشهد مقدس ترک کنند.

f.kh0511
08-10-2008, 12:09
سید مهدی واعظی: آماده و سرحال در خدمت پرسپولیس هستم

سید مهدی واعظی دروازه بان خوش قامت و با اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس که در اوج آمادگی بسر می برد و در هر بازی با توپگیری های متعدد خود نقش مهمی در موفقیت های پرسپولیس ایفا می کند، در مسیر تهران تا مشهد مقدس و در داخل هواپیما با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به گفتگو نشست که ماحصل آن از حضورتان می گذرد؛

ابتدا راجع به مصدومیتت بگو...

در تمرین روز دوشنبه پس از برخورد با بهادر عبدی از ناحیه زانو دچار مصدومیت جزیی شدم که پس از آن با یخ درمانی برای بهبود زانویم اقدام کردم و هم اینک مشکلی ندارم.

آیا به بازی با ابومسلم می رسی...

بله با تمرینات ویژه ای که انجام داده ام مشکل خاصی نیست و می توانم سرخپوشان را در برابر ابومسلم همراهی کنم و آماده و سرحال در خدمت پرسپولیس هستم.

در مورد دربی 65...

بازی خیلی خوبی بود و فکر می کنم تیم استقلال با جسارت خاصی و با پرهیز از یک فوتبال بسته به میدان آمد و مثل سالهای گذشته از ابتدا در لاک دفاعی فرو نرفت. در نیمه اول بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم اما در آغاز نیمه دوم و پس از زدن گل، آنها به حالت تدافعی در مقابل ما ظاهر شدند.

پس از گل استقلال شرایط برای پرسپولیس چگونه بود؟

بعد از اینکه گل اول این دیدار به ثمر رسید ما بازی هجومی و روانی را بر روی دروازه آبی پوشان تدارک دیدیم و تقریباً به هدفمان رسیدیم ولی دیر این اتفاق رخ داد و در پایان بازی با کمبود وقت مواجه شدیم وگرنه به راحتی آنها را شکست می دادیم.

در خصوص گل مشکوک به آفساید استقلال ...

با اینکه عده ای از کارشناسان معتقدند که این گل صحیح به ثمر رسیده اما من می گویم که مهاجم استقلال در موقعیت آفساید قرار داشت.

گاهی اوقات فاصله زیادی بین مدافعان و دروازه بان ایجاد می شود!

بله اما دلیل آن تنها عدم هماهنگی است و من چندین بار با مدافعان صحبت کردم که مهاجمان سریع، با سرعت زیادی که دارند ممکن است ایجاد خطر کنند و دفاع باید همیشه عقب تر از آنها قرار گیرد که این اتفاق نیز در یک صحنه مشکوک به آفساید رخ داد.

مشکل خط دفاعی پرسپولیس در نفرات است یا تاکتیک تیمی؟

تیم پرسپولیس از وجود بازیکنان بزرگی سود می برد و در خط دفاع نیز حضور این بازیکنان هیچ کمبودی را بوجود نمی آورد. از نظر تاکتیکی نیز هیچگونه مشکلی نداریم و تنها مسئله ای که گاهی خط دفاع پرسپولیس را دچار مشکل می کند عدم هماهنگی بازیکنان است و امیدوارم این هماهنگی در بازیهای آتی برطرف شود و ما باید حتماً به نقطه واحد و تمرکز فکری برسیم تا زودتر این مشکل رفع شود.

در خصوص برخورد با برهانی...

در یک صحنه که من برای تصاحب توپ از دروازه خارج شدم با آرش برهانی برخورد کردم که در این صحنه داور در موقعیت خوبی حضور داشت و نوع برخورد را به خوبی و در فضایی مناسب دید و تشخیص درستی داد. در آن برخورد حتی زانوی آرش برهانی به سر من برخورد کرد.

بازی با ابومسلم را چگونه ارزیابی می کنید؟

تیم ابومسلم در شرایط بحرانی قرار دارد ولی ما نباید فراموش کنیم که این بازی در شهر آنها برگزار می شود. تیم ابومسلم از بازیکنان جوان و با انگیزه ای سود می برد و یقیناً آنها نهایت تلاششان را برای نشان دادن خودشان بکار می بندند اما ما باید با هدف کسب 3 امتیاز به این میدان برویم و اجازه ندهیم فاصله مان تا صدر جدول زیاد شود و حتماً بعد از تساوی در دربی می بایست با برد این مسیر را ادامه دهیم.

f.kh0511
08-10-2008, 12:10
استقلالی‎ها باید ممنون سعد کمیل باشند
نیکبخت: واقعاً حق با استقلالی‎هاست!

تعویض دقایق پایانی نیکبخت واحدی متاسفانه به سوژه مهمی از سوی برخی رسانه‎ها تبدیل شده و طبیعی است که این چهره پرطرفدار و کلیدی بیش از دیگر فوتبالیست‎های سرشناس کشورمان زیر ذره‎بین رسانه‎ها و کارشناسان قرار داشته باشد.

نیکبخت واحدی برای اینکه از رکورد فصل قبل عقب نماند نیز تا پایان هفته هشتم و در شرایطی که در بازی مقابل پگاه غایب بود با به ثمر رساندن چهار گل و دو پاس گل همچنان جایگاه ارزشمندی در نزد بازیکنان فصل جاری به خود اختصاص داده است.

به هر جهت همانگونه که پیش بینی می‎شد پس از دربی نیز این بازیکن به یکی از سوژه‎های این دیدار سنتی تبدیل شد که تصمیم گرفتیم تماسی با وی حاصل کنیم تا نظراتش را از طریق سایت رسمی باشگاه پرسپولیس انعکاس دهیم.

گویا قرار است فردا (دوشنبه 15/7/87) در کمیته انضباطی حاضر شوی؟

بله. با توجه به اخطاری که در بازی مقابل پیام خراسان دریافت نمودم باید در ارتباط با این قضیه در کمیته انضباطی شرکت کنم منتها برخی‎ها قصد دارند این مسئله را به دربی شصت و پنجم ربط دهند تا بدین بهانه برای پرسپولیس حاشیه سازی کنند.

قضیه دلخوری نیکبخت پس از تعویض چیست؟

خودتان بهتر از هر کسی می‎دانید که بنده در آن لحظه فقط و فقط به خاطر اینکه چرا در مسابقه‎ای که پرسپولیس حاکم توپ و میدان بود نتیجه را واگذار کند، عصبانی بودم وگرنه این حق سرمربی است که برای اینکه تیمش صاحب برتری شود تغییراتی در تاکتیک و چیدمان بازیکنانش ایجاد نماید. مهم پرسپولیس است نه فرد، منتها خیلی‎ها دوست دارند به عنوان داعیه مهربانتر از مادر و اینکه چرا من تعویض شدم برای تیم پرسپولیس حاشیه سازی کنند.

فکر می‎کنید چرا حاشیه سازی می‎کنند؟

گفتم فقط برای اینکه تیم از کورس قهرمانی فاصله بگیرد ضمن اینکه قرار نبود در آن لحظه که تعویض می‎شدم و تیم باخته بود بخندم و برای تماشاگران دست بلند کنم! بنده به لحاظ موقعیت‎های مسلم گلزنی فراوانی که از دست دادم عصبانی بودم و زیر لب حرف می‎زدم در صورتی که این تعویض در دقایق پایانی بود و مشخص بود که سرمربی می‎خواهد تاکتیک دیگری را در زمین پیاده کند، بنده نیز از بابت تعویض خودم اصلاً ناراحت نشدم. البته این صحبت من به معنی این نیست که نیکبخت از حاشیه فراری است نه! بنده عاشق حاشیه هستم منتها حاشیه‎های زیبا و واقعی نه حواشی اعصاب خردکن و آبروریز!

حتماً از بابت ضربه‎ای هم که به تیر دروازه استقلال برخورد کرد، خیلی حسرت می‎خوردی؟

بله. باور کنید اصلاً شک نداشتم که این توپ درون دروازه قرار می‎گیرد، منتها از شانس بد من تیر دروازه هم یار استقلالی‎ها بود.

مربیان و بازیکنان حریف، سعد کمیل را عامل توقف تیمشان می‎دانند؟

واقعاً حق با استقلالی‎هاست!! چون اگر سعد کمیل نبود آنها همین یک امتیاز را هم نمی‎گرفتند. سعد کمیل با اشتباهات فاحشی که انجام داد مانع شکست استقلال شد. به نظر من باید یکی، دو پنالتی برای ما می‎گرفت و حداقل یک نفر از بازیکنان استقلال را با کارت قرمز از زمین خارج می‎کرد

f.kh0511
08-10-2008, 12:11
[COLOR="red"][B]تاریخچه دیدارهای پرسپولیس و ابومسلم در لیگ و جام حذفی
پرسپولیس چهار برابر ابومسلم برنده بوده است


تیمهای فوتبال پرسپولیس و ابومسلم تاکنون 27 بار در مسابقات لیگ به مصاف هم رفته‏اند که حاصل آن 16 برد برای سرخپوشان تهرانی بوده و 4 بار برتری از آن ابومسلم بوده است. اولین دیدار دو تیم در اردیبهشت ماه سال 1354 در مشهد برگزار شد که تیم پرسپولیس با تک گل محمدرضا زادمهر به برتری یک بر صفر رسید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اولین برد تیم ابومسلم برابر پرسپولیس در سال 71 رقم خورد که در مشهد با تک گل علی حنطه یک بر صفر به برتری رسید. در ضمن دو تیم 5 بار در چارچوب مسابقات جام حذفی به مصاف هم رفتند که در سال 56 بعد از تساوی بدون گل تیم ابومسلم در ضربات پنالتی 4 بر 3 به برتری رسید.

در سال 80 در بازی رفت در تهران دو تیم به تساوی یک بر یک و در مشهد به تساوی 2 بر 2 رسیدند و پرسپولیس به خاطر گل زده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرد.

در جام حذفی سال 83 تیم ابومسلم با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید و در جام حذفی 84 در مشهد تیم پرسپولیس 3 بر 2 تیم ابومسلم را شکست داد.

ردیف
تاریخ و شهر
نتیجه
گلزنان پرسپولیس

1
اردیبهشت 54 - مشهد
1 – صفر (به سود پرسپولیس)
محمدرضا زادمهر

2
آبان 54 – تهران
صفر – صفر
---

3
اردیبهشت 55 – مشهد
1 – 2 (به سود پرسپولیس)
حاج رحیمی‏پور– مایلی‏کهن

4
مهر 55 – تهران
1 – صفر (به سود پرسپولیس)
محمدرضا زادمهر

5
تیر 57 – تهران
3 – صفر (به سود پرسپولیس)
علی پروین (2 گل) و محمدرضا زادمهر

6
تیر 70 – تهران
2 – صفر (به سود پرسپولیس)
انصاری فرد – محرمی

7
خرداد 71 – تهران
2 – 5 (به سود پرسپولیس)
شیرمحمدی (2 گل)، پیوس، محرمی، ناصر محمدخانی

8
مرداد 71 – تهران
1 – 1
فرشاد پیوس

9
آذر 71 – مشهد
1 – صفر (به سود ابومسلم)
---

10
فروردین 78 – تهران
1 – صفر (به سود پرسپولیس)
مهدی هاشمی نسب

11
خرداد 78 – تهران
1 – 2 (به سود پرسپولیس)
باغمیشه –بزیک

12
مهر 78 - مشهد
2 – 1 (به سود پرسپولیس)
بزیک – امامی فر

13
اسفند 78 – تهران
1 - 1
مهدی هاشمی نسب

14
آذر 80 – تهران
2 – 3 (به سود پرسپولیس)
سهراب انتظاری (2 گل) و لیث نوبری

15
فروردین 81 – مشهد
1 – 1
افشین پیروانی

16
آبان 81 – مشهد
1 – صفر (به سود پرسپولیس)
سهراب انتظاری

17
فروردین 82 – تهران
1 – صفر (به سود پرسپولیس)
سهراب انتظاری

18
شهریور 82 مشهد
1 – صفر (به سود پرسپولیس)
رضا جباری

19
دی 82 – تهران
صفر – صفر
---

20
دی 83 – مشهد
1 – صفر (به سود ابومسلم)
---

21
خرداد 84 – تهران
2 – 3 (به سود پرسپولیس)
انتظاری (2 گل ) و اسدی

22
آبان 84 - مشهد
1 – 1
علی انصاریان

23
فروردین 85 – تهران
2 – 2
علی انصاریان، جواد کاظمیان

24
24 شهریور 85 – مشهد
2 – 3 (به سود ابومسلم)
حسین بادامکی و فراز فاطمی

25
بهمن 85 – تهران
3 – 4 (به سود ابومسلم)
معدنچی، باقری، خرسندی

26

27
شهریور 86 – مشهد

بهمن 86 – تهران


3 – صفر (به سود پرسپولیس)

3 – 3
نیکبخت، خلیلی (2 گل)

آقایی – نیکبخت - ماته

f.kh0511
08-10-2008, 12:12
آخرین اخبار کمیته انضباطی فدراسیو ن فوتبال
آخرین اخبار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آخرین اخبار این کمیته را به شرح ذیل اعلام کرد:

احضار سرمربی استقلال تهران به کمیته انضباطی

سرمربی تیم استقلال تهران به جهت پاره‎ای از مذاکرات و اخذ توضیحات، روز شنبه 20/7/78 راس ساعت 16:30 به کمیته انضباطی احضار شد.

محرومیت سرمربی و بازیکن تیم پیام خراسان

پس از گزارش داور مسابقه فوتبال تیمهای پیام خراسان و پیکان قزوین که درتاریخ 11/7/87 برگزار شد مهدی هاشمی نسب (بازیکن)، خداداد عزیزی (سرمربی) و رضا پاسی (مربی دروازبانان) تیم پیام خراسان مرتکب تخلفاتی شده‎اند‎. بر همین اساس می‎بایست روز یکشنبه 28/7/87 راس ساعت 15:30 در کمیته انضباطی حضور یابند.

گفتنی است، نامبردگان تا اطلاع ثانوی از همراهی تیم مربوطه و شرکت در مسابقات رسمی محروم می‎باشند.

دروازه‎بان راه آهن در کمیته انضباطی

در جریان دیدار دو تیم را‎ه آهن تهران و پگاه گیلان که درمورخ 28/6/87 در رشت برگزار شد، حسین آشنا دروازه‎بان تیم راه آهن مرتکب تخلفاتی شده است. بر همین اساس وی باید روز شنبه 20/7/87 در کمیته انضباطی راس ساعت 16:00حضور داشته باشد.

حضور ناظر مسابقات المپیاد ایرانیان در فدراسیون

خانم حضرتی ناظر مسابقات المپیاد ایرانیان به دلیل وجود برخی مشکلات باید روز دوشنبه 22/7/87 راس ساعت 15:30درکمیته انضباطی حضور داشته باشد.

بازیکن استقلال اهواز به کمیته انضباطی دعوت شد

در جریان دیدار دو تیم استقلال تهران و استقلال اهواز که مورخ 28/6/87 برگزار گردید از سوی حمید رضابابایی بازیکن استقلال اهواز تخلفاتی صورت گرفته است. برهمین اساس وی باید روز دوشنبه 22/7/87 راس ساعت 15:00 در کمیته انضباطی حضور داشته باشد.

محرومیت کوشکی و کاظمی از حضور در مسابقات

در مسابقه فوتبال بین دو تیم پرسپولیس و استقلال تهران از سوی آرش برهانی، بیژن کوشکی و حسین کاظمی تخلفاتی صورت گرفته است. بر همین اساس اعضا باید روز یکشنبه 21/7/87 راس ساعت 16:00 در کمیته انضباطی حضور داشته باشند تا در خصوص تخلفات خود توضیحاتی را ارائه دهند. همچنین حسین کاظمی و بیژن کوشکی با صدور دستور موقت تا اطلاع ثانوی از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات رسمی محروم هستند.

لیدرهای پرسپولیس و استقلال تهران در کمیته انضباطی

با توجه به تخلفاتی که بعضا از سوی برخی تماشاگران تیم پرسپولیس مشاهده شده است، کمیته انضباطی فدراسیون برای بروز از هرگونه تنش و تخلفات در مسابقات آتی، لیدرهای تیم پرسپولیس را برای روز دوشنبه 22/7/87 راس ساعت 16:00 به کمیته انضباطی احضار نمود.

گفتنی است، لیدرهای تیم استقلال تهران نیز روز یکشنبه 21/7/87 راس ساعت 15:00باید در کمیته انضباطی حضور داشته باشند.

f.kh0511
08-10-2008, 12:12
«ماری بران» اسپانسر اصلی پرسپولیس شد

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ پس از جلسات متعدد با نمایندگان شرکت مواد غذایی اسلامی ماری بران، توافق به عمل آمد که برای یک فصل بازیهای لیگ برتر (جام خلیج فارس)، جام حذفی و مسابقات قهرمانی جام باشگاههای آسیا مبلغ 30 میلیارد ریال معادل سه میلیارد تومان در اختیار باشگاه قرار دهند.

بدیهی است؛ اسپانسر اصلی این باشگاه بعد از تصویب در هیأت مدیره، شرکت مواد غذایی ماری بران اعلام شد.

f.kh0511
08-10-2008, 12:13
بعد از انجام 8 دیدار از هفته دهم رقابتهای لیگ برتر
اسامي بازيكنان تيم ملي اعلام شد
از سوي كادر فني اسامي بازيكنان تيم ملي فوتبال ايران براي انجام مسابقه با كره شمالي اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، كادر فني تيم ملي فوتبال ايران پس از انجام 8 دیدار از هفته نهم رقابتهای لیگ برتر اسامي بازيكنان تيم ملي را براي رويارويي با تيم ملي كره شمالي در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 اعلام کرد كه در اين فهرست نام مهدي مهدوي كيا ديده مي شود.

بازيكنان ذيل به تيم ملي دعوت شدند؛

1 – سيد مهدي رحمتي 2- وحيد طالبلو 3 – رحمان احمدي 4 – پژمان منتظري 5- هادي عقيلي 6 – سيد جلال حسيني 7 - پيروز قرباني 8 – ستار زارع 9 – مجيد غلام نژاد 10 – حسين كعبي 11 – آندرانيك تيموريان 12 – جواد نكونام 13 – فريدون زندي 14 – احسان حاج صفي 15 – مسعود شجاعي 16 – مهدي مهدوي كيا 17 – مهدي كريميان 18 – مجتبي جباري 19 – محمد نوري 20 – رسول خطيبي 21 – غلامرضا رضايي 22 – سيد صالحي 23 – محمدرضا خلعتبري

گفتنی است؛ اسامي بازيكنان پرسپوليس تهران و ابومسلم خراسان بعد از بازي روز چهارشنبه اعلام خواهد شد. همچنين وحيد هاشميان به دليل مصدوميت ، قادر به همراهي تيم ملي نيست.

لازم به ذكر است كليه بازيكنان منتخب بايد فردا (‌17/7/87 )‌ راس ساعت12 خود را در هتل المپيك به مربيان تيم ملي معرفي نمايند.

f.kh0511
08-10-2008, 12:20
به نظر تون بازی چند چند میشه؟؟؟
من میگم 2-1 پرسپولیس

MoJtaBa.R
08-10-2008, 13:14
به نظر تون بازی چند چند میشه؟؟؟
من میگم 2-1 پرسپولیس

2 - 0 پرسپوليس

beginner63
08-10-2008, 13:20
ابومسلم 1 - 3 پرسپوليس

Tornado2800
08-10-2008, 13:38
بازی ساعت چنده ؟

ali_ranger22
08-10-2008, 14:06
نتیجه مهم نیست فقط باید ببریم ...هر طور شده!

MoJtaBa.R
08-10-2008, 14:33
بازی ساعت چنده ؟

.................................................. .......................

جالبه قبلا گفتن 3.45 ولي انگاري 3 بازيه

ali_ranger22
08-10-2008, 15:55
الان نیمه اول تموم شد ....
متاسفانه 2 -1 عقبیم !
ولی می تونیم ببریم

lindows
08-10-2008, 15:56
پايان نيمه اول

ابومسلم 2 - پرسپوليس 1

Kasra 91
08-10-2008, 16:14
الا اگه بخوایم میتونیم ببریم

lindows
08-10-2008, 16:21
ايول به اين پرسپوليس

ابومسلم 2 پرسپوليس 2

Kasra 91
08-10-2008, 16:44
مهاجم نداشتن بدبختیش همینه دیگه گل نزنیم گل میخوریم راحت 2 تا گلمون پرید

lindows
08-10-2008, 16:52
دم اين علي كريمي گرم
هت تريكش خيلي حال داد

ابومسلم 4 - پرسپوليس 3

MoJtaBa.R
08-10-2008, 17:06
بيخيال

از 4 تا موقعيت 4 تا گل زدن

اگه تو پرسپوليس هم دي کارمو و هم توره دقت ميکردن جبران ضعف دفاع ميشد

به هر حال بيش از حد به کريم تيم وابستست . بودن علوي هم کمک به کندي دفاع کرده بود

ولي علي کريمي باز هم نشون داد که رو دست نداره

حالا بهانه ي علي دايي رو اگه دعوتش نکنه بايد ديد که چيه

Ghasem.M
08-10-2008, 17:09
دفاع ما خیلی بد کار میکنه. من نمی دونم این قطبی چیکار می کنه! بعد از هر بازی 2 روز تمرین رو تعطیل می کنه می ره عشق صفا! یعنی چی تیم با این همه ستاره بیاد به ابومسلم ببازه! البته از این هم نباید گذشت که مهاجم های ما خیلی خیلی موقعیت از دست می دن! توی همین بازی چندتا موقعیت از دست دادند! مگه توی هر بازی چند موقعیت به دست میاد که 3-4 تاشو هم هدر بدند!

Kasra 91
08-10-2008, 17:12
حالا اونجایی که توپ تو محوطه جریمه خورد به دست بازیکن ابومسلم پنالتی بود؟

Samba
08-10-2008, 17:14
.... تو داوري

يه پنالتي رو نگرفتن

اگه بازيكنا دقت ميكردن اقلا شيش تا ميزديم

Ali-ss
08-10-2008, 17:15
4 تا!!!!!:ی

hiwas
08-10-2008, 17:20
واقعا ناراحت کننده بود :41::41::41:

Ghasem.M
08-10-2008, 17:21
دوستان استقلالی جنبه داشته باشید لطفا! وقتی تیمتون رده 17 جدول بود ما چیزی گفتیم تو تاپیکتون. لطفا قوانین رو رعایت کنید توی تاپیک خودتون بحث کنید.

franch
08-10-2008, 17:31
پرسپولیس در مشهد شکست خورد/ هت تریک بی نتیجه کریمی


هفته دهم رقابتهای لیگ برتر باشگاههای کشور با شکست پرسپولیس در مشهد برابر ابومسلم به پایان رسید. به گزارش خبرنگار مهر، در آخرین دیدار از هفته دهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور عصر امروز تیمهای فوتبال ابومسلم مشهد و پرسپولیس برابر هم به میدان رفتند که در پایان این دیدار ابومسلم با نتیجه 4 بر 3 برابر حریف تهرانی خود به پیروزی دست یافت.
در این مسابقه که در ورزشگاه ثامن مشهد و با قضاوت خداداد افشاریان برگزار شد میثم بائو(13و 27)، داوود دانشدوست (71) و حسین خانی (79) برای ابومسلم گلزنی کردند وعلی کریمی (40، 49 و87) گلهای پرسپولیس را به ثمر رساند اما هت تریک وی مانع از شکست شاگردان افشین قطبی نشد.
ضمن اینکه رضا ناصحی و میثم بائو از ابومسلم و علی کریمی و مازیار زارع از پرسپولیس از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.
با این نتیجه پرسپولیس تهران با همان 15 امتیاز قبلی جایگاه خود در رده پنجم جدول رده بندی لیگ را حفظ کرد و ابومسلم هم با 10 امتیاز و سه پله صعود رتبه دهم رقابتهای لیگ برتر را از آن خود کرد.

ElmO
08-10-2008, 17:37
واقعا که بابا ...

آخه این دفاعه ؟ .. همینجوری یه توپ بیاد بینشون گمش میکنن ..

به خدا اگه کریمی نبود 4-0 میباختیم ..
این نیکبخت هم که فقط اعتراض بلده .. درسته دو تا پاس گل داد ، ولی افتضاح بازی کرد .. هزار تا توپ خراب کرد ..

گل سوم و چهارم خیلی مفت بود .. گل اول رو هم که واعظی اون بغلشو نباید باز میذاشت ..
گل دوم اشتباه سپهر بود و گل سوم هم اشتباه همه شون و به خصوص پژمان نوری .. توپی که جلوی پاش بود
رو دزدیدن و زدن تو دروازه ..
گل چهارم که ته اعصاب خوردی بود .. سپهر عین هویج واستاده اونجا و اولروم پاس گل میده ..

اگه گل سومو نمیخوردیم ، بازی رو برده بردیم ..
اگه کریم بود امکان نداشت ببازیم ..

دی کارمو هم این بود ؟؟!! .. بابا دروازه خالیو میزنه بالا .. اینکه دیگه به تازه وارد بودنش ربطی نداره ..
پاس گلی هم که داد ، درسته خوب بود ، اما هنر کریمی بود که به گل تبدیلش کرد .. و الا صد در صد نبود ..

حیفه پتروویچ که نمیتونه کامل بازی کنه .. حیف ..
واقعا وجودش یه نعمته ..


اگه دفاعمون درست شه ، حتما قهرمانیم .. چون توی حمله فوق العاده ایم ..
فقط باید دفاعمون درست شه .. یا سیستمش عوض شه ، یا بازیکناش و ترکیبش ..

به امید موفقیت ..


پرسپولیس قهرمانه .. :40:یا حق


:40:

sudotux
08-10-2008, 17:37
قطبی باید جوابگو باشه !!! این چه ترکیبی بود که توی زمین گذاشته بود !؟!؟! هیچ کس سر جای خودش نبود ! برای چی آتسو نبود ؟!! برای چی از اول پتروویچ توی زمین نبود ؟؟ ... قطبی باید جواب بده :13::13:

ElmO
08-10-2008, 17:40
حتما خرماش شيش هسته اي مگه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟:27:

خوبه حالا از پگاه 4 تا 4 تا نميخوريم

والا .. همونو بگو ..

4 تا از پگاه و 3 تا هم از صنعت نفت ... اونم تو آزادی !!! ... تاسف آوره ..

تو آزادی 5 تا 6 تا زدن که شاهکار نیست .. ما هم 8 تا به همون تیمی که 4 تا بهتون زد ريال زدیم قبلا .. :27:یا حق

:40:

corey
08-10-2008, 17:40
دفاع وحشتناکه و هر چی توپ میاد از دفاع رد میشه

البته این 2 هفته فرصت خوبی هستش تا ضعف عای تیم بر طرف بشه

pedramch
08-10-2008, 17:59
به نظر من کریمی 3 ابومسلم 4:دی
بابا این چه بازی ای بود؟؟!
اعصابم ریخته به هم...

franch
08-10-2008, 18:22
خودكشي كردن از ترس اعدام!
هادي برگي‌زر:
خدا دوست داشت كه ما برنده شويم
استقلال راه مقابله با پرسپوليس را نشان داد
سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: امروز خدا خواست كه پيروز شديم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هادي برگي‌زر پس پيروزي تيمش مقابل تيم پرسپوليس در جمع خبرنگاران افزود: برنامه‌ريزي درستي براي اين بازي كرده بوديم و قرار بود، در15 دقيقه اول بازي، پرسپوليس را تحت فشار قرار دهيم، چرا كه معتقد بوديم دفاع كردن مقابل پرسپوليس، خودكشي كردن از ترس اعدام است.
وي ادامه داد: شرايط خوب پيش مي‌رفت اما تيم ما ناخودآگاه عقب كشيد و در اين فاصله گل خورد.

برگي‌زر خاطرنشان كرد: تيم پرسپوليس تغييرات زيادي داشت كه ما در ابتداي نيمه دوم گل بعدي را خورديم كه علت آن فشار رواني روي بازيكنان بود زيرا عدم گرفتن امتياز در دو بازي قبلي،‌ اين فشار را روي تيم آورده بود.

سرمربي ابومسلم افزود: بعد از تساوي، بازيكنان بزرگ ابومسلم، بزرگي خود را نشان داده و با كمك آنها توانستيم پيروز شويم.

برگي‌زر تصريح كرد: تيم فوتبال استقلال تهران، روش خوبي براي مقابله با پرسپوليس به ديگر تيم‌هاي ليگ برتري نشان داد، ولي از انصاف نبايد گذشت كه اين تيم فوتبال خوب و روبه جلويي ارايه كرد.

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم ادامه داد: امروز خدا دوست داشت كه ما برنده شويم تا به همه ما دوباره عزت و سربلندي بدهد. امروز از بچه‌ها خواسته بوديم براي خودمان بازي نكنيم بلكه به فكر تماشاچياني باشيم كه در بازي‌هاي گذشته زجر كشيده بودند و خيلي اذيت‌شان كرده بوديم.

وي درباره شرايط داوري اين بازي گفت: معتقدم هنوز بايد به داوران فرصت بدهيم.

برگي‌زر در مورد خبر ممنوع‌المصاحبه‌ شدن بازيكنان تيمش، قبل از بازي با پرسپوليس گفت: اين موضوع به هيچ عنوان صحت ندارد و هيچ‌گاه بازيكنانم را ممنوع‌المصاحبه نمي‌كنم.

ali_ranger22
08-10-2008, 18:33
ما خط دفاعمون خیلی مشکل داره
ضربه ی آخر زدنمون هم مشکل داره و گرنه این بازی رو باید راحت می بردیم

10781234
08-10-2008, 18:41
متاسفم که امروز پرسپولیس باخت !

ولی در عوض کریمی نشون داد که مدعی آقای گل شدنه !

lindows
08-10-2008, 18:53
دفاع بي دفاع!// هت تريك جادوگر در روز بد پرسپوليس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کانون هواداران پرسپولیس : ديدار تيم‌هاي ابومسلم مشهد و پرسپوليس تهران از هفته دهم ليگ برتر در ورزشگاه ثامن برگزار شد و نماينده تهراني 4 بر 3 شكست را پذيرا شد.
ميثم بائو در دقايق 13 و 26، داود دانش‌دوست دقيقه 71 و سعيد خاني در دقيقه 79 گل‌هاي ابومسلم را به ثمر رساند. علي كريمي، كاپيتان پرسپوليس در دقايق 40، 49 و 87 براي پرسپوليس هت تريك كرد؛ اما نتوانست مانند ديدار قبلي برابر استقلال، مانع شكست سرخ‌پوشان شود.
خداداد افشاريان، داور مسابقه علي كريمي و مازيار زارع از پرسپوليس و رضا صانحي، ميثم بائو و حق‌دوست را از ابومسلم با كارت‌هاي زرد جريمه كرد.

بازيكنان تيم ابومسلم:
شهاب گردان، سعيد شاهجويي، رضا ناصحي، سعيد خاني، سعيد بيات، ميثم بائو (امجد شكوه‌مقام) ،عرفان اولروم (مصطفي شهركي)، اميد اظهري، حق‌دوست، جواد رزاقي و احسان خرسندي (داود دانش‌دوست)

بازيكنان تيم پرسپوليس:
مهدي واعظي، سپهر حيدري، مجتبي شيري، عليرضا محمد، مازيار زارع، پژمان نوري، سيدمحمد علوي (ايوان پتروويچ)، محمد منصوري (پائولو دي‌كارمو)، عليرضا نيكبخت واحدي (هادي نوروزي)، علي كريمي و ابراهيم توره

lindows
08-10-2008, 18:54
در پاسخ به حضور در تيم ملي فوتبال ؛ علي كريمي: "دايي" در اين باره تصميم مي‌گيرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


كانون هواداران پرسپولیس : گمانه‌زني‌ها درباره‌ي احتمال دعوت "علي كريمي" به تيم ملي فوتبال درحالي ادامه دارد كه وي تاكيد كرد نمي‌خواهد درمورد چيزي كه هنوز قطعي نشده، صحبت كند.
علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال قرار است بعد از پايان اين بازي اسامي بازيكنان مدنظر خود در تيم‌هاي ابومسلم و پرسپوليس را اعلام كند. علي كريمي بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران در گفت‌وگویی در مشهد در اين رابطه گفت: درمورد دعوتم به تيم ملي، سرمربي تيم بايد تصميم بگيرد.
وي در پاسخ به اين سوال كه اگر به تيم ملي دعوت شويد، آيا به اين دعوت پاسخ مثبت خواهيد داد؟ گفت: دوست ندارم درمورد چيزي كه هنوز قطعي نشده است، صحبت كنم.

mostafa.m
08-10-2008, 19:25
در ضمن دوستان الان به نظر من بهترین روش ممکن برای پرسپولیس بازی با 3 دفاعه
و اضافه کردن یک مهاجم
اینجوری دیگه نمیتونند از عمق به ما حمله کنند

بعیده قطبی سیستمشو تغییر بده و 3 دفاعه کنه

pedramch
08-10-2008, 19:44
توی چند تا سایت و وبلاگ نوشته شده بود:
پس از پایان بازی امروز پرسپولیس و ابومسلم دایی نفرات ملی پوش این دو تیم را معرفی کرد که علی کریمی -مازیار زارع و پژمان نوری از پرسپولیس به اردوی تیم ملی برای دیدار با کره شمالی دعوت شدند
صحت داره؟!
بالاخره علی دایی به ... خوردن افتاد؟؟؟!:دی

pedramch
08-10-2008, 19:45
قطبی:شکست برای تیم های بزرگ لازم است!!

افشین قطبی پس از شکست 4 بر 3 مقابل ابومسلم عنوان کرد: این پیروزی را به حریف تبریک می‌گویم. این مسابقه برای آنها حکم مرگ و زندگی را داشت و با تمام وجود بازی کردند چراک ه می‌خواستند پس از دو شکست پیاپی، به پیروزی برسند.
وی افزود: تصور می‌کردم که حریف چنین بازی تهاجمی را ارائه دهد. آنها اینگونه بازی کردند و بردند. از بازی تیمم راضی هستم. تیم های بزرگ نیز گاهی نیاز دارند برای اینکه بیشتر فکر کنند، شکست بخوردند.
سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد علی کریمی و دعوت او به تیم ملی، گفت: همه دیدید که در چه سطح بالایی فوتبال بازی می‌کند؛ اما در جایگاهی نیستم که بگویم چه بازیکنی به تیم ملی دعوت شود یا نشود. علی دایی در این زمینه تصمیم گیرنده است.
افشین قطبی در مورد داوری اظهار داشت: بعد از مسابقه با مس کرمان تصمیم گرفتم دیگر درباره این مسائل صحبت نکنم.

قطبی پس از دیدار برابر ابومسلم عنوان کرد: از دی کارمو راضی هستم. او بازی خوبی انجام داد؛ هرچند به دلیل آنکه کیف ورزشی اش در فرودگاه مشهد ناپدید شد، نتوانست با کفش های خود بازی کند. به همین دلیل در گلزنی ناموفق بود.

hiwas
08-10-2008, 19:46
اگه کریمی رو دعوت نمی کرد چی میشد!!!!!!!!!!!!

pedramch
08-10-2008, 19:47
کریمی:این هت تریک برای من ارزشی ندارد!

علی کریمی پس از شکست 4 بر سه مقابل ابومسلم عنوان کرد: گل هایی که امروز به ثمر رساندم، واقعا برایم بی ارزش است. شکست خوردیم و شرمنده هوداران شدیم.
وی افزود: امروز خوب بازی کردیم؛ اما نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم. به همین دلیل، بسیار ناراحتم. تمام تلاشم را برای موفقیت انجام دادم.
بازیکن سابق تیم ملی درباره دعوت مجددش به این تیم اظهار داشت: بارها گفته‌ام که به تیم ملی فکر نمی‌کنم. تمام حواسم متمرکز پرسپولیس است و می‌خواهم برای تیم بازیکن مفیدی باشم. به تیم ملی کاری ندارم.

pedramch
08-10-2008, 19:48
اگه کریمی رو دعوت نمی کرد چی میشد!!!!!!!!!!!!
آره.بخصوص الان که اینقدر درخشیده!!
اونموقع میگفت آمادگی نداره و یه دلیلی برای دشمنی دیرینه اش داشت!!!
اما حالا اگه دعوتش نمیکرد کارش تموم بود!!:دی
راستی میگن مهدوی کیا رو هم دعوت کرده ها....

Blue_Ray
08-10-2008, 19:58
این دی کامو هم نشون داد اینکاره نیست. نمیدونم قطبی چه علاقه ای داره به این برزیلی ها.

pedramch
08-10-2008, 20:05
این دی کامو هم نشون داد اینکاره نیست. نمیدونم قطبی چه علاقه ای داره به این برزیلی ها.
البته فکر کنم یکم زود باشه واسه قضاوت کردنا....
به هر حال باید بیشتر بهش بازی داده بشه تا ببینیم چند مرده حلاجه:دی

saman rossi
08-10-2008, 20:07
نتایج این هفته لیگ برتر :

استقلال 5 - 2 فجر
ابومسلم 4 -3 پرسپولیس
بقیش زیاد مهم نیست

Kasra 91
08-10-2008, 20:08
اون استقلالم بردار مهم نیست

Mahdi_P30
08-10-2008, 20:10
توی چند تا سایت و وبلاگ نوشته شده بود:
پس از پایان بازی امروز پرسپولیس و ابومسلم دایی نفرات ملی پوش این دو تیم را معرفی کرد که علی کریمی -مازیار زارع و پژمان نوری از پرسپولیس به اردوی تیم ملی برای دیدار با کره شمالی دعوت شدند
صحت داره؟!
بالاخره علی دایی به ... خوردن افتاد؟؟؟!:دی
کاملا قابل پیش بینی بود
علی دایی از اون زمانی که سرمربی شده ، می خواد در ظاهر نشون بده که شایسته سالاره ، در صورتی که واقعا نیست!!

نمی دونم چرا قطبی به هر بازیکنی اطمینان داره و ازش تعریف می کنه ، اصلا بازیکن نیست (نمونش دی کارمو و بهادر و ...)
این همه تعریف و دردسر برای دی کارمو؟

saman rossi
08-10-2008, 20:15
اون استقلالم بردار مهم نیست

اتفاقا نکته اصلی اینجاس :

استقلال 5 - 2 فجر :5:

ali_ranger22
08-10-2008, 20:42
اتفاقا نکته اصلی اینجاس :

استقلال 5 - 2 فجر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادت باشه بازی توی آزادی بود ...

ali_ranger22
08-10-2008, 20:45
ولی ایم کریمی ترکونده ها ...تو 2 تا بازی 4 تا گل زده !

BehzadKiNG
08-10-2008, 20:52
قطبی واسه من تموم شد !
وقتی دوباره سکان تیم رو پذیرفت برا من تموم شد و شاید جز معدود افرادی بودم که نظرسنجی 90 رای منفی رو فرستادم برای برگشتنش .
ولی بازم ازش طرفداری می کردم و 100 درصد پشتش بودم وقتی با خبرنگاران آن برخورد رو کرد 50 درصد واسم تموم شد و حالا با این نتایج 100 درصد . . . دیگه مدل حرف زدنش هم واسم آزار دهنده اس . . .
من دنیزلی رو هر چند با نتایج بد خیلی دوست داشم . . .

+ دوست داشتم دلمو خالی کنم ، همین :)
شرمنده اگه . . .

mostafa.m
08-10-2008, 21:01
به نظر شما کریمی دعوت تیم ملی رو می پذیره؟

monster489
08-10-2008, 21:23
به هر حال از تیمی که بعد از ده هفته نتونسته یک ترکیب ثابت داشته باشه بهتر از این نمیتوان انتظار داشت...
متاسفانه هرچی بیشتر میریم عوض اینکه بهتر بازی کنیم بدتر بازی می کنیم...
اظهار نظر قطبی خیلی جالبه که میگه شکست برای تیمهای بزرگ لازمه...
آدم لجش میگیره...

hiwas
08-10-2008, 22:09
ولی ایم کریمی ترکونده ها ...تو 2 تا بازی 4 تا گل زده !

3 بازی.....

MoJtaBa.R
08-10-2008, 22:56
مسابقه بعدی:

فولاد خوزستان - پرسپولیس
شنبه 27/07/87 ساعت 16:45
مکان : ورزشگاه تختی اهواز

آخرین نتیجه : پرسپولیس 2 - فولاد 1

MoJtaBa.R
08-10-2008, 23:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هر 3 گلي كه به ثمر رساندم، برايم بي‌ارزش است چرا كه بازي را واگذار كرديم.
علي كريمي پس از شكست 4 بر سه مقابل ابومسلم عنوان كرد: گل هايي كه امروز به ثمر رساندم، واقعا برايم بي ارزش است. شكست خورديم و شرمنده هوداران شديم.
وي افزود: امروز خوب بازي كرديم؛ اما نتوانستيم نتيجه لازم را كسب كنيم. به همين دليل، بسيار ناراحتم. تمام تلاشم را براي موفقيت انجام دادم. بازيكن سابق تيم ملي درباره دعوت مجددش به اين تيم اظهار داشت: بارها گفته‌ام كه به تيم ملي فكر نمي‌كنم. تمام حواسم متمركز پرسپوليس است و مي‌خواهم براي تيم بازيكن مفيدي باشم. به تيم ملي كاري ندارم

MoJtaBa.R
08-10-2008, 23:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : مدیر عامل باشگا ه پرسپولیس دعوت علی کریمی به تیم ملی را اتفاقی مبارک برای فوتبال ایران عنوان کرد و گفت: حضور کریمی به تقویت تیم ملی کمک می کند و او را ترغیب خواهم کرد تا در اردوی تیم ملی حضور یابد.
داریوش مصطفوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با بیان این مطلب افزود: فدراسیون فوتبال و علی دایی با دعوت از علی کریمی نشان دادند که تنها به آمادگی بازیکنان توجه دارند و هیچ گونه مسئله جانبی در این میان تاثیرگذار نیست و از این نظر به فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم تبریک می گوییم.
مصطفوی اضافه کرد: کریمی با 4 گلی که در دو بازی اخیر با ضربه سر به ثمر رساند نشان داد در شرایط آمادگی بالایی قرار دارد و برای فوتبالی که راه پیشرفت را طی می کند می تواند مهره تاثیرگذار و ارزشمندی باشد.

MoJtaBa.R
08-10-2008, 23:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس : افشين قطبي پس از شكست 4 بر 3 مقابل ابومسلم عنوان كرد: اين پيروزي را به حريف تبريك مي‌گويم. اين مسابقه براي آنها حكم مرگ و زندگي را داشت و با تمام وجود بازي كردند چراكه مي‌خواستند پس از دو شكست پياپي، به پيروزي برسند.
وي افزود: تصور مي‌كردم كه حريف چنين بازي تهاجمي را ارائه دهد. آنها اينگونه بازي كردند و بردند. از بازي تيمم راضي هستم. تيم هاي بزرگ نيز گاهي نياز دارند براي اينكه بيشتر فكر كنند، شكست بخوردند.
سرمربي پرسپوليس درباره عملكرد علي كريمي و دعوت او به تيم ملي، گفت: همه ديديد كه در چه سطح بالايي فوتبال بازي مي‌كند؛ اما در جايگاهي نيستم كه بگويم چه بازيكني به تيم ملي دعوت شود يا نشود. علي دايي در اين زمينه تصميم گيرنده است.
افشين قطبي در مورد داوري اظهار داشت: بعد از مسابقه با مس كرمان تصميم گرفتم ديگر درباره اين مسائل صحبت نكنم

MoJtaBa.R
08-10-2008, 23:07
هفته ی 5 معوقه


فولاد

---

. پرسپولیس
پیکان

---

. ابومسلم
پاس همدان

---

. راه آهن
پیام مشهد

---

. استقلال اه
ملوان انزلی

---

. مس کرمان
ذوب آهن

---

. صباباتری
مقاومت

---

. پگاه کیلان
سایپا

---

. سپاهان
اس تق لال

---

. برق شیراز

Mahdi_P30
08-10-2008, 23:39
مسابقه بعدی:

فولاد خوزستان - پرسپولیس
شنبه 27/07/87 ساعت 16:45
مکان : ورزشگاه تختی اهواز

آخرین نتیجه : پرسپولیس 2 - فولاد 1
بازم بازی خارج از خانه؟
اونم ورزشگاه تختی اهواز
من حالم از این ورزشگاه بهم میخوره

morix_001
09-10-2008, 05:21
تعجب نکنید استقلال داره می بره ...
اونا همش دارن تو آزادی بازی می کنند بعد ادعاشون هم می شه . الان چند ت بازی تو آزادین ؟ ما با بدبختی از این شهر می ریم اون شهر ، خوب هر کی باشه خسته می شه ...

مجید فینا
09-10-2008, 07:27
تعجب نکنید استقلال داره می بره ...
اونا همش دارن تو آزادی بازی می کنند بعد ادعاشون هم می شه . الان چند ت بازی تو آزادین ؟ ما با بدبختی از این شهر می ریم اون شهر ، خوب هر کی باشه خسته می شه ...

اگه اشتباه نکرده باشم بازیهای برگشت اونا پشت سر هم میهمان میشن...

corey
09-10-2008, 11:16
ولی خب این جوری بهتره میشه مثل پارسال آخر فصل که بازی های حساس تهران انجام دادیم امسال هم دور برگشت بیشتر بازی ها تهران انجام مدیم

Kasra 91
09-10-2008, 12:11
اقا چی شده مگه حالل فکر کنین بازی برگشت لیگ هفتم بوده ما به اس اهواز 4.1 باختیم یه درسی شد که بعدش تیم راه افتاد ترکوند این بازیم مثل همون بازیه

lindows
09-10-2008, 12:37
قطبي: تيمي كه مي‌خواهد قهرمان شود بايد به اين شكست‌ها عادت كند


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


كانون هواداران پرسپوليس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هنوز فرصت زياد است؛ پرسپوليس قهرمان مي‌شود. افشين قطبي در جمع خبرنگاران افزود: بازي بسيار جالبي براي تماشاگران و بسيار مشكل براي مربيان بود. در اين بازي همه چيز بود و همه جور اتفاقي افتاد و از اين بابت خوشحالم كه بازيكنانم روحيه جنگندگي بالايي دارند و تا لحظات آخر به فكر جبران گل‌ها خورده بودند. وي با تبريك به تيم ابومسلم، تصريح كرد: ابومسلم براي زندگي و مربي خود جنگيد و بسيار خطرناك ظاهر شد و توانست طوفان حملات پرسپوليس را نگه دارد و از اشتباهات ما بهترين استفاده را بكند. وي افزود: ما دائما حمله مي‌كرديم اما، ابومسلم از ضدحملات استفاده كرد و توانست به گل دست يابد و با توجه به موقعيت‌هايي كه ما داشتيم، اين نتيجه حق ما نبود و مي‌توانستيم نتيجه بهتري كسب كنيم.

قطبي خاطرنشان كرد: بعضي‌ اوقات شكست لازم است كه بايد بتوانيم از آن درس بگيريم؛ كما اينكه در فصل قبل هم كه توانستيم قهرمان شويم، شكست بدتر از اين هم داشتيم. تيمي كه بخواهد قهرمان شود، به اين شكست‌ها نياز دارد.

قطبي درباره بازي علي كريمي گفت: علي كريمي بهترين بازيكن ايران است كه كمك بسيار زيادي به تيم ما كرد.

وي درباره وضعيت دفاع تيمش، گفت: كار دفاعي هميشه از زمين حريف شروع مي‌شود و خيلي اوقات، حملات تيم حريف از اشتباهات ما در زمين ناشي مي‌شود و ما دچار مشكلاتي هم در خط دفاعي هستيم، به اين دليل كه دقت و تمركز كافي را نداريم و در نهايت باعث اشتباهات ما در خط دفاعي مي‌شود.

قطبي افزود: گل‌هايي كه تيم ابومسلم زد،‌ بر روي اشتباهات ما و استفاده خوب آنها از ضدحملات بود. بازيكنان اين تيم به راحتي با چند پاس به دروازه ما مي‌رسيدند. گل دومي كه تيم ابومسلم زد روي شوت محشر بائو بود كه اگر صدمرتبه ديگر هم تلاش كند،‌ نمي‌تواند چنين شوتي بزند.

قطبي ادامه داد: امروز، روز رويايي ميثم بائو در تيم ابومسلم بود كه توانست دو گل زيبا به ما بزند اما، ما توانستيم دو گل خورده را جبران كنيم‌ و وقتي توانستيم به بازي برگرديم، انرژي زيادي از ما گرفته شد. مصرف زياد اين انرژي باعث شد كه بعد از گل دوم به آرامش برسيم اما باز هم ابومسلمي‌ها از اشتباهات ما استفاده كرده و گل‌هاي بعدي را زدند.

وي تاكيد كرد: هر كسي در ليگ امسال مي‌تواند پيروز مي‌شود و نبايد انتظار داشت كه هميشه پرسپوليس برنده باشد؛ هواداران ما بعد از هر باخت دچار استرس مي‌شوند و فكر مي‌كنند اين باخت،‌ آخر زندگي ماست كه به آنها توصيه مي‌كنم با حوصله باشند.

قطبي درباره فوتبال واحدي نيكبخت گفت: نيكبخت در خط حمله بسيار خوب ظاهر شد و زماني كه لازم ديديم، بايد بازيكني با انرژي بيشتر وارد زمين شود، تصميم به تعويض او گرفتيم

lindows
09-10-2008, 12:38
3 بازي ... 4 گل !!!


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


كانون هواداران پرسپوليس: علي كريمي در ديدار مقابل ابومسلم مشهد به شدت از سوي هواداران دو تيم مورد تشويق قرار گرفت و تماشاگران بازي از اين بازيكن موفق خواستند كه وي در تيم ملي هم بازي كند. كريمي با زدن 3 گل در اين مسابقه طرفداران خود را به حداكثر رساند و هوادارن خود را به وجد آورد. علي كريمي در اين فصل تا به حال 3 بازي براي پرسپوليس انجام داده است و توانسته 4 گل به ثمر برساند.

كانون هواداران پرسپوليس براي اين بازيكن بزرگ و براي تيم پرسپوليس آرزوي موفقيت مي‌كند.

lindows
09-10-2008, 12:40
علي كريمي؛ پژمان نوري و مازيار زارع به تيم ملي فوتبال دعوت شدند


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


کانون هواداران پرسپولیس : "علي كريمي"؛ پژمان نوري و "مازيار زارع" از سوي علي دايي به جمع بازيكنان دعوت شده به تيم ملي فوتبال اضافه شدند.
به دنبال دعوت شدن 23 بازيكن براي حضور در اردوي تيم ملي فوتبال امروز از سوي "علي كريمي"؛ پژمان نوري و "مازيار زارع" نيز به تيم ملي فوتبال ايران دعوت شدند.
شب گذشته (سه‌شنبه) به دنبال انتشار اين ليست 23 نفره، قرار شد اسامي بازيكنان دعوت شده از تيم‌هاي پرسپوليس و ابومسلم، پس از بازي اين دو تيم (عصر امروز) اعلام شود كه طي آن كريمي؛ نوري و زارع به جمع ملي‌پوشان اضافه شدند.
بر اين‌اساس، اسامي كامل 26 بازيكن دعوت شده به تيم ملي براي بازي با كره شمالي اين شرح مي‌باشند:

سيد مهدي رحمتي، وحيد طالبلو، رحمان احمدي، پژمان منتظري، هادي عقيلي، سيد جلال حسيني، پيروز قرباني، ستار زارع، مجيد غلام نژاد، حسين کعبي، آندرانيک تيموريان، جواد نکونام، فريدون زندي، احسان حاج صفي، مسعود شجاعي، مهدي مهدوي کيا، مهدي کريميان، مجتبي جباري، محمد نوري، رسول خطيبي، غلامرضا رضايي، سيد صالحي و محمدرضا خلعتبري، علي كريمي؛ پژمان نوري و مازيار زارع.
هم‌چنين وحيد هاشميان نيز جزو دعوت شدگان به اردو بوده که به دليل مصدوميت قادر به همراهي تيم ملي نيست.

lindows
09-10-2008, 12:41
كيف ورزشي مهاجم پرسپولس ناپديد شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]


کانون هواداران پرسپولیس : افشين قطبي پس از ديدار برابر ابومسلم عنوان كرد: از دي كارمو راضي هستم. او بازي خوبي انجام داد؛ هرچند به دليل آنكه كيف ورزشي اش در فرودگاه مشهد ناپديد شد، نتوانست با كفش هاي خود بازي كند. به همين دليل در گلزني ناموفق بود.
پرسپوليس با نتيجه 4 بر 3 برابر ابومسلم شكست خورد.
اين مهاجم برزيلي در اين ديدار به عنوان بازيكن ذخيره به ميدان آمد.

Mahdi_P30
09-10-2008, 12:47
چرا اینقدر خبرای تکراری؟

فاطـمه
09-10-2008, 13:56
چرا اینقدر خبرای تکراری؟
باز گیر ندین دیگه............

aluminum
09-10-2008, 15:26
بازی بعدی پرسپولیس کی هست

h_starboy
09-10-2008, 15:29
بازی بعدی پرسپولیس کی هست

شنبه 27/07/87 ساعت 16:45
مکان : ورزشگاه تختی اهواز
آخرین نتیجه : پرسپولیس 2 - فولاد 1

mostafa.m
09-10-2008, 15:58
به نظرتون کریمی تصمیم درستی برای خداحافظی گرفت؟

aluminum
09-10-2008, 16:03
به نظر من خوب موقعی داره خداحافظی میکنه

sourena_8888
09-10-2008, 16:04
به نظرتون کریمی تصمیم درستی برای خداحافظی گرفت؟
آره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجید فینا
09-10-2008, 16:50
بنظرم کار خوبی کرد

چون دائی عقده ای تشریف داره و کریمی رو نیمکت نشین میکنه و کربمی رو خراب میکرد

MH_SANIANI
09-10-2008, 17:04
به نظرم میگفت تا موقعی که علی دایی سرمربی باشه نمیرم تیم ملی بیشتر حال میداد.!

MH_SANIANI
09-10-2008, 17:13
حالا مگه جدی کریمی خدافظی کرد..؟؟!

sourena_8888
09-10-2008, 17:34
دايي بايد برقصه!!!

از ن*شم نترسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

devil_ff2008
09-10-2008, 17:49
صد در صد کار درستی کرده
تیم دائی جای کریمی نیست
مرتیکه عقده ای

aluminum
09-10-2008, 18:12
بچه ها این عکس و متن را توی مجله همشهری جوان دیدم
گفتم بزارم تا بچه ها بیشتر با جایگاه ها اشنا شوند
البته جایگاه 36 عشق حجت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aluminum
09-10-2008, 18:16
جایگاهی که با 12 روی عکس مشخص شده همون جایگاه 36 معروف است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aluminum
09-10-2008, 18:20
جایگاهی هم که با 8 مشخص شده جایگاه 21 و22 هستش

NONE
09-10-2008, 19:02
دم كريمي گرم

دايي بايد برقصه!!!
تو رو خدا اینجوری با تعصب حرف نزنید
خودشو زایه کرد
لیاقت نداشت بره تیم ملی
دایی باید برقسه...
اشتباه گرفتید.....

NONE
09-10-2008, 19:10
ضايع[/b] شد
دايي بود...
]
حالا به قول تو ضایع
ولی دایی ضایع نشد
دایی اتفاقا مقامش رفت بالا
همه فهمیدن که خود کریمی اذیت می کنه
دایی که دعوتش کرد
پس خسومتی باهاش نداشت

NONE
09-10-2008, 19:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NONE
09-10-2008, 19:17
كه خصومت داره!!!
معلم املایی
یا کم اوردی

NONE
09-10-2008, 19:30
بحث كل كه ميشه داييت تا ته ته بحث رو دنبال ميكنه
ولي خب داري زير ديپلم حرف ميزني!!!

به احترام دوستان چيزي نميگم


فهمیدم دیپلم داری....
ولی کم اوردی
و پایان با یک شکلک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و...

hiwas
09-10-2008, 19:40
در کل نباید کناره گیری می کرد

sourena_8888
09-10-2008, 19:48
فهمیدم دیپلم داری....
ولی کم اوردی
و پایان با یک شکلک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و...
چه خوبه آدمی حد خودشو رعایت کنه :|

arash_3tar
09-10-2008, 19:53
چه خوبه آدمی حد خودشو رعایت کنه :|


تایید میشه
اقا یاسین شما ببخشش.

mostafa.m
09-10-2008, 20:12
کریم هم دعوت شد به تیم ملی...............

Mahdi_P30
09-10-2008, 20:42
چقدر این علی دایی گله!!:2:
ماشاا...:19:
نمی دونم کیو با این کاراش میخواد گول بزنه؟:13:

monster489
09-10-2008, 22:21
وجود مخالفت برخي نزديكانش
افشين قطبي باز هم امروز راهي امارات شد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران با وجود مخالفت نزديكانش، بامداد امروز راهي امارات شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، افشين قطبي، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه پس از باخت روز گذشته برابر ابومسلم، بسياري از نزديكانش به او هشدار دادند كه سفر خود را به تعويق بيندازد، بامداد امروز راهي امارت شد.
تيم فوتبال پرسپوليس روز گذشته در هفته دهم ليگ برتر برابر ابومسلم مشهد شكست خورد

monster489
09-10-2008, 22:22
با اجازه كادر فني
4 بازيكن پرسپوليس در مشهد ماندند
خبرگزاري فارس: چهار بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس پس از شكست برابر ابومسلم، با اجازه كادر فني، در مشهد ماندند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، حسين بادامكي، عليرضا نيكبخت‌واحدي، محمد منصوري و مهدي واعظي، 4 بازيكن پرسپوليسي با اجازه كادر فني پس از شكست برابر ابومسلم در مشهد ماندند.
كادر فني اين تيم تهراني به اين بازيكنان تذكر داده كه حتماً بايد در تمرين روز شنبه حضور داشته باشند.

monster489
09-10-2008, 22:23
ماركو شنبه يا يكشنبه در تمرين پرسپوليس حاضر مي شود
خبرگزاري فارس: مربي برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس پس از توافقات صورت گرفته از شنبه يا يكشنبه در تمرين حضور پيدا خواهد كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، پس از اخبار فراوان درباره ماركو مربي برزيلي پرسپوليس، اين مربي پس از توافقات انجام شده، قرار است روز شنبه يا يكشنبه در تمرين اين تيم شركت كند.
وي اعلام كرد كه شديدا دنبال بليت هواپيما براي بازگشت به ايران است.
ماركو نسبت به برخي ناهماهنگي ها اعتراض داشت كه رفع شده است.

monster489
09-10-2008, 22:28
پيروزى ۳ بر صفر در مشهد تا شكست ۴ بر ۳ ديروز

در اين يك سال چه اتفاقاتى براى پرسپوليس رخ داده است؟


۲۱ روز پس از حضور قطبى در ايران، سال ۱۳۸۶
افشين قطبى ۷ روز مانده به شروع ليگ برتر بر سر تمرينات پرسپوليس حضور مى يابد. اين در حالى است كه پيش از اين حميد استيلى با حمايت حبيب كاشانى تيم خوبى را بسته و آن را در كيش و با تمرينات بدنسازى عالى آبديده كرده است. ۱۴ روز بعد پرسپوليس به مشهد مى رود و با گل هاى خليلى و نيكبخت، ابومسلم را در ورزشگاه ثامن، ۳ بر صفر شكست مى دهد.
6 ماه بعد
قطبى شناخت كافى نسبت به تيم پيدا كرده است. او كه در اوان حضورش بازيكنان را نمى شناخت، حالا با اسم كوچك آنها را صدا مى كند. باز هم ابومسلم، حريف پرسپوليس است. پرسپوليس در ورزشگاه خالى ۳ گل در نيمه اول از ابومسلم مى خورد. پرسپوليس در نيمه دوم ۳ گل مى زند اما در نهايت ۲ امتياز را از دست مى دهد.
هفته بيستم ليگ برتر
پرسپوليس پس از پيروزى هاى خوب اول فصل، نتايج ضعيفى - به زعم علاقمندان مطبوعاتى و شيپورچى هاى قطبى، اين نتايج مشكوك و بودار است - مى گيرد. در اين برهه تقصيرات بر گردن حميد استيلى و تعداد قليلى از بازيكنان است تا بار انتقادات از قطبى كم شود.
يك سال بعد
افشين قطبى پس از يك سال حضور در ايران بر فوتبال ما و بازيكنانش اشراف پيدا كرده است. قطبى روى هر بازيكنى كه انگشت گذاشته، نه نشنيده است. مازيار زارع را از باشگاه سپاهان بيرون كشيدند و به پرسپوليس آوردند؛ عليرضا محمد را همين طور. محمد منصورى را هم از دهان سپاهان بيرن كشيدند. توره را از فرودگاه به باشگاه پرسپوليس بردند تا استقلالى ها او را جذب نكنند. ديكارمو هم كه با پافشارى قطبى به پرسپوليس آمد. پترويچ هم به همين شكل. على كريمى تنها بازيكنى بود كه برخى روزنامه ها مى گفتند قطبى مخالف حضور او در پرسپوليس بود ؛ او هم حالا در ۲ بازى ۴ گل براى پرسپوليس زده است. با همه اين احوال اما پرسپوليس ۴ بر ۳ به ابومسلم مى بازد. در پرسپوليس در اين يك سال چه اتفاقاتى رخ داده ؟ چه كسانى رفته و چه كسانى آمده اند ؟خودتان قضاوت كنيد.

monster489
09-10-2008, 22:30
قطبى نماند تا شكست را آناليز كند


شكست ۴ بر ۳ پرسپوليس همه را متعجب كرد. اعضاى هيأت مديره پرسپوليس براى اينكه دلايل اين شكست را بررسى كنند از افشين قطبى خواستند تا سفر به دوبى را كنسل كند و جوابگوى اعضاى هيأت مديره باشد اما تا زمانى كه روزنامه زيرچاپ مى رفت، قطبى زير بار نرفت و قبول نكرد. قطبى در جواب به اعضاى هيأت مديره گفت: من براى اين سفر برنامه ريزى كرده ام و نمى توانم آن را كنسل كنم. از سفر كه برگشتم دلايل باخت را آناليز مى كنيم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حضور يك نيمه اى علوى ثابت كرد

پرسپوليس به چنين مهره اى احتياج ندارد


شايد اين مطلب به مذاق آنهايى كه بدون مطالعه به پرسپوليس بازيكن تزريق كردند خوش نيايد اما دليل اينكه علوى به جمع تيم قهرمان فصل گذشته اضافه شد چه بود؟ و چرا حالا كه هم خودش راضى به رفتن است و هم قطبى براى بازى دادن به وى دودل مانده از پرسپوليس جدا نشود؟ حضور پر انتقاد علوى در يك نيمه بازى پرسپوليس در مشهد نشان داد نه پرسپوليس به چنين مهره هايى نياز دارد و نه ماندن او كه فصل گذشته در پاس همدان عملكرد خوبى داشت به صلاح اش

monster489
09-10-2008, 22:33
پرسپوليس اسپانسردار شد!


تيم پرسپوليس تهران سرانجام پس از گذشت ۱۰ هفته از رقابت هاى ليگ برتر اسپانسردار شد. همان طور كه از قبل هم پيش بينى مى شد مسئولان باشگاه پرسپوليس با شركت محصولات غذايى ماهاتير محمد با نام تجارى «مارى بروان» به توافق رسيدند. از اين پس تيم پرسپوليس با نام اين شركت در مسابقات شركت خواهد كرد. لازم به ذكر است هنوز مبلغ قرارداد حامى مالى پرسپوليس مشخص نشده است.


قطبى پژمان نورى را مقصر كرد


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
افشين قطبى در پايان بازى با ابومسلم و در رختكن بشدت از خجالت پژمان نورى درآمد و گفت: «اين چه دفاع كردنى بود آقاى نورى؟ قرار بود دفاع چپ باشى يا مهاجم؟ روى ۲ گل مقصر بودى آقا!

monster489
09-10-2008, 22:35
قطبى پازل را اشتباه چيدوقتى يك پازل را جلوى يك كودك قرار مى دهند ديگر بعد از ۱۰ بار اشتباه قرار دادن تكه هاى پازل انتظار مى رود كه كودك بتواند در مرتبه يازدهم پازل را درست بچيند. خاصيت ديگر پازل اين است كه هر تكه اى جايگاه و شكل خودش را دارد و تغيير نمى كند، در طول ۱۰ بازى اخير پرسپوليس بيش از ۵ بار در خط دفاعى تغيير داشت و اين در حالى بود كه افشين قطبى يك سال درخشش آتسو در ابومسلم را ديد و در دربى هم قطعاً قبول دارد كه فرانك آتسو بهترين دفاعش بود اما از او در مقابل ابومسلم استفاده نكرد.در روزى كه كريم باقرى نبود، اگرچه آتسو با او هم پست نيست اما وقتى با نبودن باقرى واژه تجربه در خط دفاعى پرسپوليس كمرنگ مى شود، حضور آتسو مى تواند به عنوان بازيكن مسلط و باانگيزه انسجام خط دفاعى پرسپوليس را به حد قابل قبول برساند. افشين قطبى به سراغ دلايل خود براى جذب پترويچ ومنصورى فهيم برود، آيا موفق بودن اين زوج در برنامه هاى هجومى ابومسلم دليل اصلى جذب اين ۲ بازيكن ابومسلمى نبود، حالا چرا آقا از اين ۲ بازيكن به طور كامل و در كنار هم استفاده نمى كند و از ۳ بازيكن فصل پيش ابومسلم كه حكم جعبه سياه را دارند در نهايت به اندازه يك بازيكن هم استفاده نكرد. روزى كه افشين قطبى داستان حضور در در ليگ امارات را برپا كرد و از جريان نقل و انتقالات دور ماند بايد فكر امروز را مى كرد و حداقل بعد از ۹ هفته به اين موضوع پى مى برد كه آتسو، منصورى فهيم و پترويچ مقابل تيم سابق خود انگيزه داشته و سعى مى كنند از شناخت خود به نفع پرسپوليس سود ببرنداما به جاى آنكه از هر ۳ نفر آنها به طور كامل استفاده كند از ۲ نفرشان به طور ناقص بهره مند شد. توانايى هاى بازيكنان پرسپوليس، شناخت آنها از حريف، هماهنگى بين بازيكنان تكه هايى است كه اگر درست در كنار هم قرار گيرند و بهتر بگوييم اگر مربى هنر اين را داشته باشد كه اين تكه ها را درست كنار هم قرار دهد پازل با موفقيت شكل خواهد گرفت واين تكه ها را نمى توان در قسمت هاى ديگر پازل قرار داد. اينكه چرا بعد از ۹ بازى و در روزى كه پرسپوليس خسته از دربى است و در روزى كه كريم باقرى به عنوان مهره اى محورى در تيم نيست و بايد بازيكنى جانشين او شود كه حداقل استرس خوب يابد بازى كردن نداشته باشد وصد در صد به اين وموضوع اطمينان داريم كه جانشين ديروز كريم باقرى يك بازيكن جوان، باانگيزه اما سرشار از استرس به نام علوى بود. در اين ميان تصميم عجيب ديگر افشين قطبى بيرون آوردن نيكبخت در روزى بود كه مقابل تيم اسبق خود قرار گرفته بود، در روزى كه مى خواست براى پوشيدن پيراهن تيم ملى حقانيت خود را ثابت كند و اين تصميم وقتى جالب مى شود كه مى بينيم جانشين او بازيكنى است به نام هادى نوروزى كه قطعاً توانايى تغير نتيجه را ندارد. ديروز پرسپوليس روى درخشش و فرصت طلبى كريمى به ۳ گل رسيد و روى اشتباهات افشين قطبى شكستى خورد كه حق طرفداران پرشور و پرشمارش نبود.

monster489
09-10-2008, 22:38
كريمى دويستمين گل ليگ برتر را به ثمر رساند


«على كريمى» ستاره پرسپوليس ديروز با زدن ۳ گل به ابومسلم دومين بازيكن ليگ برتر بود كه موفق شد در يك بازى هت تريك كند. او با زدن گل سوم پرسپوليس در حقيقت آخرين گل هفته دهم را به ثمر رساند كه اين دويستمين گل ليگ هشتم بود.گفتنى است اين گل سوم كريمى كه با ضربه سر به ثمر رسيد شانزدهمين گل اين فصل سرخپوشان بود.

monster489
09-10-2008, 22:40
نيكبخت: به اندازه ابومسلم خوش شانس نبوديم كه ببريم


پرسپوليس از هفته دهم ليگ برتر مقابل ابومسلم تن به شكست ۴ بر ۳ داد.عليرضا نيكبخت در بازى روز گذشته عملكرد قابل قبولى از خود به نمايش گذاشت. او كه از دقيقه ۷۵ جاى خود را به نوروزى داد، طبق شنيده ها از اين تعويض باز هم دلخور بوده است. گفت وگوى ما را با او مى خوانيد:
• بازى چه طور بود؟
- بازى خوبى بود. ما مستحق باخت نبوديم. حملات زيادى روى دروازه ابومسلمى ها داشتيم كه متأسفانه به اندازه آنها خوش شانس نبوديم كه توپ هايمان يكى پس از ديگرى وارد دروازه شود.
• فقط خوش شانسى آنها باعث اين برد شد؟
- گل هايى كه تيم ما دريافت كرد، تماماً از روى اشتباهات فردى وارد دروازه ما شد. ضمن اينكه آنها خطر جدى روى دروازه ما ايجاد نكردند.
• اما بارها شاهد عكس العمل هاى واعظى بوديم، ضمن اينكه تيم ۴ گل دريافت كرده است.
- فوتبال است ديگر. شايد هفته ديگر ما ۵ گل به حريف زديم. مشكلى نيست، هفته هاى آينده جبران مى كنيم. باخت هم جزيى از فوتبال است. تمام تيم هاى بزرگ به باخت احتياج دارند.
• مى گويند باز هم به خاطر تعويضت دلخور بودى؟
- ترجيح مى دهم در اين مورد صحبتى نكنم. دوست ندارم باز هم متهم شناخته شوم. اين شايعات تا آخر ليگ هر زمان كه من تعويض شوم با من است. زياد توجه نكنيد.
• و اما على كريمى...!
- او يك استثنا در فوتبال ماست. روزهاى اول از او انتقاد زيادى مى شد. خوشحالم كه او با بازى درخشان خود و زدن ۳ گل جواب قاطعى به منتقدين خود داد.

monster489
09-10-2008, 22:45
نامه علی کریمی به کفاشیان/رفتارهای اخیر دور از خلوص نیت بود
علی کریمی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در نامه‌ای به رئیس فدراسیون فوتبال دلایل کناره گیری خود را از تیم ملی تشریح کرد.به گزارش خبرگزاری مهر، متن نامه علی کریمی خطاب به کفاشیان که متن آن در اختیار خبرگزاری مهر قرار گرفت به شرح زیر است :به اطلاع جنابعالی می رساند با آنکه بیش از صد بار افتخارپوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتم همچنان این پیراهن برایم عزیز و مقدس است. اتفاقات چند ماه اخیر و موانعی که در راه حضور من در تیم ملی به وجود آمد دور از مهر و محبت و خلوص نیت بوده. امروز احساس می کنم تیم ملی و گردانندگان آن با نبود این حقیر آرامش و تمرکز بهتری برای رساندن تیم ملی به سرمنزل مقصود خواهند داشت.

کریمی تصریح کرد : از این رو با تمام علاقه و عطش که در راه رسیدن به تیم ملی دارم نوعی احساس تحمیلی مرا رنج می دهد. فشار رسانه ها و مردم انتخاب واقعی را از انتخاب کننده بازیکنان سلب نموده از این رو با توجه به جو فعلی ضمن عذرخواهی از مردم خوب و فهیم و تمامی آنهایی که با محبت و مهرصادقانه مرا پذیرا شده اند به خاطر مصلحت تیم ملی و با آرزوی توفیق برای دوستان ملی پوش دعاگوی آنان در راه پرفراز و نشیب تا جام جهانی هستم. امیدوارم جنابعالی و مردم خوب شرایط مرا درک کرده باشند و بدانند که این تصمیم سخت و مشکل را صرفا به خاطرمصالح تیم ملی گرفته ام.

وی تاکید کرد : زمانی با حضورم به تیم ملی خدمت می کردم و امروز با خداحافظی از تیم ملی خدمت بیشتری انجام داده ام. به امید صعود تیم ملی به جام جهانی و خوشحالی تمام ملت عزیز ایران

mehdi_360
10-10-2008, 10:40
بچه ها نظرسنجی نود چی شد؟
من که زدم شماره 1=به موقع خداحافظی کرد:27:

corey
10-10-2008, 11:35
نظر سنجی نود درست نبود باید میزد تصمیم درستی گرفت یا نه
یا اینکه خوب حال فدراسیون و علی دایی گرفت یا نه

monster489
10-10-2008, 13:00
در گفت و گو با فارس
نوري: دوست ندارم پيراهن تيم ملي را از دست بدهم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پس از حضور چند باره در تيم ملي، ديگر دوست ندارم پيراهن آن را از دست بدهم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پژمان نوري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: بازي خوبي را برابر ابومسلم انجام نداديم. دچار مشكل بوديم تا 4 گل غير قابل تصور بخوريم و شرمنده هزاران دوستدار پرسپوليس شويم.
وي افزود: بدون شك بايد جوابگوي باشگاه و مردم باشيم چون هرگز خوش‌بين‌ترين كارشناسان تصور باخت اينگونه را نداشتند. خيلي از مسائل را زير سؤال برديم.
وي درباره حضور مجددش در خط دفاع گفت:‌ با توجه به شناختي كه از خودم دارم، در خط‌ هافبك بهتر مي‌توانم خدمت كنم؛ اما باتوجه به مشكلي كه در جناح چپ پرسپوليس است، با درخواست قطبي دوباره تغيير پست دادم.
وي افزود: بازيكن حرفه‌اي هستم و بايد تابع باشگاه و كادر فني باشم. از باخت پرسپوليس و كم‌كاري بازيكنان شديداً ناراحتم؛ اما از بازي در جناح چپ هرگز چون به وظيفه‌ام عمل كرده‌ام.
نوري در خصوص حضورش در تيم ملي نيز گفت: پس از حضور چند باره‌ام، اين بار دوست ندارم پيراهن را از دست بدهم. بايد با بازيكنان با تجربه و بزرگي مثل نكونام و شجاعي رقابت كنم كه كاملاً آماده‌ام.

monster489
10-10-2008, 13:00
در گفت و گو با فارس
واعظي: خط دفاعي به برنامه‌ريزي بيشتر نياز دارد
خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براي جلوگيري از شكست‌هاي سخت به برنامه ريزي هاي بيشتر در كار دفاعي نيازمنديم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهدي واعظي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: شرايط فوتبال در ديدار مقابل ابومسلم باعث تا با وجود ارائه بازي خوب، با 4 گل ناباورانه مغلوب ابومسلمي شويم كه در اين مسابقه متفاوت شده بود.
وي افزود: به غير از دقايقي در نيمه اول، در هر دو نيمه بازي قابل قبولي را به نمايش گذاشتيم؛ اما تمركز خود را از دست داديم تا ابومسلم به پيروزي برسد.
واعظي عنوان كرد: براي جلوگيري از باخت‌هاي سخت، در كار دفاعي برنامه‌ريزي خيلي بيشتري نسبت به گذشته لازم داريم.
دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس درباره عملكردش گفت: در اين ديدار عملكرد خوبي داشتم چون در غير اينصورت پرسپوليس 8 گل مي‌خورد. براي تمام دقايق برنامه داشتيم؛ اما هميشه مقابل خودم حريف را مي‌ديدم كه در حال ضربه زدن است.
مهدي واعظي در مورد عدم دعوتش به تيم ملي اظهار داشت: عدم دعوتم به تيم ملي ربطي به خوردن 4 گل برابر ابومسلم ندارد. عقيده كادر فني تيم ملي بود و به آن احترام مي‌گذارم. براي رسيدن به تيم ملي و حضور در بازي‌هاي حساس هنوز وقت دارم.

monster489
10-10-2008, 13:01
پس از خداحافظي هافبك پرسپوليس
كفاشيان: كريمي را به تيم ملي بازمي‌گردانيم
خبرگزاري فارس: رئيس فدراسيون فوتبال ايران گفت: با صحبت و دلجويي، كريمي را بار ديگر به تيم ملي برمي گردانيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس،‌ علي كفاشيان درباره خداحافظي علي كريمي از تيم ملي اظهار داشت: اين فوتباليست يكي از بازيكنان ارزنده ايران است و در بازهاي اخير در رده باشگاهي به خوبي توانايي هاي خود را نشان داد و به همين دليل نيز به اردوي تيم ملي دعوت شد.
وي ادامه داد: خبر خداحافظي وي را از رسانه ها شنيدم و با وجود تلاش فراوان تا كنون موفق نشده ام كه در مورد تصميمش مبني بر خداحاظي از بازي هاي تيم ملي به طور مستقيم با وي صحبت كنم. دراين مورد با علي دايي صحبت خواهيم كرد و بدون شك كريمي نير درباره علت خداحافظي خود نيز توضيحات را ارائه خواهد كرد.
رئيس فدراسيون فوتبال عنوان كرد: فدراسيون فوتبال براي بازگشت كريمي به تيم ملي وي را متقاعد خواهد كرد. شايسته كريمي نيست كه از ما دلخور باشد؛ البته فدراسيون به دليل اتفاق هايي كه افتاد با كريمي برخوردي را داشت، هر چند لازم بود با وي صحبت مي كرديم و در ادامه به دليل آنكه وي در شرايط جسماني خوبي قرار نداشت، دايي وي را به تيم ملي دعوت نكرد؛ اما وظيفه ما است كه با كريمي صحبت كرده و از او دلجويي كنيم تا همچنان در تيم ملي ايران حضور داشته باشد.
وي افزود: فكر مي كنم خداحافظي از بازي هاي تيم ملي براي كريمي زود است چون همچنان مي تواند بازيكن موثري براي تيم ملي ايران باشد. تلاش مي كنيم تا از تصميمش صرف نظر كند.

pedramch
10-10-2008, 13:54
به نظر من علی کریمی بهترین کار رو کرد!
لااقل ثابت کرد که غیرت داره و با این کارش ... علی دایی رو سوزوند!

pedramch
10-10-2008, 14:00
به نظر من الان خوبه که با فشار مردم و درخواست های مکرر فدراسیون علی کریمی دوباره برگرده!
اینجوری هم پوزه ی علی دایی رو به خاک مالیده و هم به تیم ملی برمیگرده!

monster489
10-10-2008, 17:21
زرينه در گفت و گو با فارس:
حضور كريم باقري در بازي مقابل فولاد خوزستان نامشخص است
خبرگزاري فارس: پزشك تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: به دليل كشيدگي خطرناك، حضور كريم باقري در بازي مقابل فولاد نامشخص است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فريد زرينه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: پس از بازي مقابل ابومسلم، با بررسي‌هايي كه روي بازيكنان شد، مشكلي از لحاظ مصدوميت وجود ندارد.
وي افزود: كريم باقري كاپيتان پرسپوليس، به دليل كشيدگي خطرناك كه او را رنج مي‌دهد، حضورش حتي در بازي بعدي برابر فولاد خوزستان نامشخص است. او نياز مبرمي به فيزيوتراپي و تمرينات انفرادي دارد. فعلاً نبايد پا به توپ شده و تمرينات گروهي انجام دهد.
زرينه عنوان كرد: سعي خودمان را با توجه به دستور كادر فني براي رسيدن باقري در 10 روز آينده خواهيم كرد؛ اما اميدوارم مشكل بدني نداشته باشد.
زرينه در خصوص بادامكي گفت: در شرايط خوبي به سر مي‌برد و آماده حضور در تمرينات گروهي است.

monster489
10-10-2008, 17:21
بازتاب امتناع "علي کريمي" از حضور در تيم ملي فوتبال ايران
سايت فوتبال "گل" بعد از انتشار خبر امتناع "علي کريمي" از حضور در اردوي تيم ملي فوتبال ايران، روز جمعه نوشت: «علي کريمي مهاجم باشگاه پرسپوليس تهران، با ارسال نامه اي سرگشاده براي فدراسيون فوتبال ايران، دعوت به اردوي تيم ملي را رد کرد.»


[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

به گزارش ايرنا به نوشته اين سايت، "علي کريمي" به رغم محروم شدن از همراهي تيم ملي فوتبال ايران در ماه مه، همچنان بر مواضع انتقادي خود نسبت به فدراسيون فوتبال ايستادگي کرد.
گل ادامه مي دهد: «کريمي درست شش ماه قبل به خبرنگاران گفت "کادر فعلي فدراسيون فوتبال، ضعيف ترين گروهي است که در دوران 10 ساله حضور خود در تيم ملي ديده است."»
وي افزود که اين افراد فوتبال ايران را به جاي پيشرفت دچار پسرفت خواهند کرد و به رغم محروميت از همراهي تيم ملي فوتبال ايران به دليل همين اظهارات، تاکيد کرد از حرف هايش عقب نشيني نخواهد کرد، به اين اميد که مجازات او به حل مشکلات فوتبال ايران کمک کند.
وي از هنگامي که به ايران و باشگاه پرسپوليس تهران بازگشته، آمادگي بالايي نشان داده و چهار گل در دو مسابقه براي اين تيم تهراني به ثمر رسانده است.
همين امر، "علي دايي" سرمربي تيم ملي فوتبال ايران را بر آن داشت که وي را براي حضور در ديدار مقدماتي مسابقه هاي جام جهاني 2010 برابر کره شمالي در روز چهارشنبه آينده به اردو دعوت کند.
اما کريمي در نامه اي که براي "علي کفاشيان"‌ نوشته، به "بي عدالتي تصميم فدراسيون فوتبال در مورد محروميت او از تيم ملي" اشاره کرده و افزوده است کادر فني تيم هم ظاهرا بدون حضور او بهتر مي توانند بر مديريت امور تمرکز کنند.
مهاجم سابق باشگاه بايرن مونيخ آلمان در نامه اش از هواداران تيم ملي فوتبال ايران نيز تشکر و ابراز اميدواري کرده است که دلايل وي براي رد دعوت به تيم ملي را درک کنند.
وي در خاتمه آورده است که «من سالها خودم را وقف تيم ملي فوتبال ايران کردم و اکنون نيز با خداحافظي ام مي توانم به اين تيم کمک بيشتري کنم. با آرزوي موفقيت براي تيم ملي فوتبال ايران در مسير صعود به رقابتهاي جام جهاني سال 2010.»
خاطرنشان مي شود، ‌تيم ملي فوتبال ايران بعد از تساوي يک بر يک مقابل عربستان سعودي در ديدار نخست خود، در رده سوم گروه دوم از مرحله پاياني رقابتهاي مقدماتي مسابقه هاي جام جهاني فوتبال قرار دارد.

monster489
10-10-2008, 17:22
خوردبين در گفت‌وگو با فارس:
مسئولان تيم ملي بايد با چراغ به دنبال كريمي باشند
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: پس از خداحافظي كريمي از تيم ملي، بايد با چراغ به دنبال او باشند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] محمود خوردبين در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: تصور باخت برابر ابومسلم را نداشتيم؛ ولي تيم‌‌ها ياد گرفته‌اند كه فقط چشم به ضدحمله‌ها داشته باشند. پرسپوليس مشكل دفاعي دارد؛ ولي اين مشكل حل مي‌شود تا ديگر از اين نقطه ضربه نخوريم.
سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس درباره خداحافظي كريمي از تيم ملي، گفت: خيلي از آقايان از اين تصميم خوشحال شدند. آيا در تمام دنيا مثل ايران با يك بازيكن بين‌المللي برخورد مي‌كنند؟ اگر من هم به جاي كريمي بودم، به تيم ملي برنمي‌گشتم.
وي افزود: با كريمي صحبت كردم. معتقدم نبايد اجازه بدهند از تيم ملي بنابر دلايل پوچ و بي‌‌حرمتانه كنار برود. قبول كنيم كه با او برخورد خوبي نداشتيم؛ ولي فكر كنم تصميم او نهايي باشد.
خوردبين عنوان كرد: كريمي ثابت كرد خيلي‌ها در تيم ملي، سطح و كيفيت فوتبالشان از او كمتر است. در دو بازي پرسپوليس مي‌خواستند او را مهار كنند؛ اما چهار گل براي پرسپوليس زد و حالا پس از خداحافظي رسمي‌اش از تيم ملي، مسئولان و تيم ملي بايد با چراغ به دنبال او باشند.

monster489
10-10-2008, 17:23
در گفت و گو با فارس
مصطفوي: بايد مدتي به كريمي فرصت دهيم
خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت: علي كريمي به آرامش نياز دارد و براي بازگشتش به تيم ملي بهتر است چند روز به وي فرصت دهيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داريوش مصطفوي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: بازيكنان ما مقابل ابومسلم خوب جنگيدند؛ اما نتيجه نگرفتند. هفته آينده جلسه هيئت مديره با حضور قطبي برگزار مي‌شود تا شرايط آرماني را بازگردانيم.
مصطفوي ادامه داد: با قدرت قول قهرماني را در ليگ برتر را به هواداران مي‌دهم و آنها مطمئن باشند در نشستي كه خواهيم داشت مشكلات را با قطبي حل مي كنيم و براي رسيدن به صدر جدول، از بازي‌هاي بعدي شروع مي‌كنيم.
مصطفوي خاطرنشان كرد: فوتبال يك ماراتن 34 هفته‌اي است و ما هنوز به نيم فصل نرسيده ايم. شكست مقابل ابومسلم مي‌تواند يك تجربه خوب براي تيم ما باشد. اميدوارم هواداران از ما روي برنگردانند چون به آنها احتياج فراوان داريم.
وي يادآور شد: در فوتبال ليگ برتر در فصل جاري بازي‌ها به هم نزديك است و هيچ تيمي را نمي‌توان از قبل شناخت و اين نشانگر ليگي پربار براي موفقيت فوتبال ايران است.
مصطفوي در خصوص احتمال جريمه بازيكنان پرسپوليس گفت: روبرو شدن با هواداران غمگين برايم عذاب آور بود. در اين باره جلسه‌اي داريم و تصميم‌گيري مي‌كنيم.
مدير عامل پرسپوليس در خصوص دعوت از كريمي و باقري به تيم ملي فوتبال گفت:اين دو بازيكن از نخبه‌هاي فوتبال ايران هستند. همه عملكرد كريمي و تاثير غيبت باقري در تيم ما را ديدند. اميدوارم براي موفقيت تيم ملي از كريمي و باقري به نحوه درست استفاده كرد.
وي در خصوص خداحافظي كريمي گفت: اين بازيكن فعلا نياز به آرامش دارد و بهتر است چند روزي به وي فرصت دهيم.خداحافظي او خبر خوشي براي اهالي فوتبال نيست و اميدوارم مشكلش با تيم ملي حل شود.
مصطفوي در پايان خاطرنشان كرد: حرف و حديث‌هاي زيادي مبني بر مشكلات در هيئت مديره وجود دارد؛ ولي تمامي آنها را تكذيب مي‌كنم.

monster489
10-10-2008, 17:41
در گفت‌وگو با فارس
پترويچ: نمي‌توانستم به طور ثابت در تركيب پرسپوليس بازي كنم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: با توجه به مشكل بدني نمي‌توانستم 90 دقيقه مقابل ابومسلم بازي كنم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ايوان پترويچ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: يك روز بسيار بد در برابر ابومسلم داشتيم. مي دانستم به راحتي نمي‌توانيم نتيجه پيروزي را كسب كنيم.
وي افزود: هيچ اعتراضي به ورودم در نيمه دوم به زمين نداشتم چون با توجه به تمرينات كم و مشكل ضعف بدني نمي‌توانستم 90 دقيقه در تركيب پرسپوليس به ميدان بروم.
وي ادامه داد: فرصت هاي زيادي را از دست داديم؛ اما به راحتي با هر حمله حريف دروازه‌ ما باز شد. بايد در كارهاي دفاعي بهتر و با قدرت‌تر ظاهر شويم چون اين تمام قدرت دفاعي پرسپوليس نبود.
پترويچ يادآور شد: از درخشش كريمي خوشحالم و از بازي كنار او لذت مي‌برم؛ اما از كنار كشيدنش از تيم ملي ايران شوكه شدم و نمي‌دانم چرا اين كار را كرده است. اميدوارم قدر كريمي را بدانند.

pedramch
10-10-2008, 20:28
یا اینکه خوب حال فدراسیون و علی دایی گرفت یا نه
اینو خوب اومدی!
به قول یاسین جان مرسی بابت اخبار!
با نظر خوردبین کاملا موافقم!
ولی من فکر میکنم کریمی به تیم ملی برمیگرده...نه؟

mehdi_360
10-10-2008, 21:58
اگه برگرده خیلی خوب میشه ، کَمه کَمش حال این دایی گرفته میشه

B3HZ@D
10-10-2008, 22:20
من که میگم خیلی به کار تیم ملی میاد

aluminum
11-10-2008, 00:35
الان فولاد چندم جدول هست

aluminum
11-10-2008, 01:36
باید این بازی رو ببریم وگرنه باید به فکر ....

mehdi_360
11-10-2008, 10:46
بچه ها بازی کی هست ؟ ساعت چند؟