PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81

arash_3tar
11-09-2008, 09:14
عکسهایی از تمرینات پرسپولیس و حضور دی کارمو در تیم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بردیا
11-09-2008, 14:29
اين كماسي تو اين سن و سال عجب بدن آماده اي داره
الونگ مگه نگفتن نبايد بدوه؟

هر کسی یه حرفی میزنه.نوروزی میگفت نباید بدوننش ولی زرینه انگار گفته مشکلی نداره

بردیا
11-09-2008, 14:30
توره به خاطر الونگ قربانى مى شود؟ .......اولين مغضوب سرمربى!

خبرگزاری پرسپولیس : با مصدوميت محسن خليلى بود كه ابراهيم توره به تك خال پرسپوليس بدل شد. افشين قطبى كه در زمان نقل و انتقالات به جاى حضور مؤثر در باشگاه ترجيح داده بود به تفريحات خود در اسپانيا برسد، مجبور بود توره را چون دردانه اى حفظ كند. لحظه آزاردهنده براى قطبى هنگامى بود كه مجبور شد در همان اولين گام، بعد از آنكه توره به باشگاه برسد، مسائل مالى به مشكل خورد به وى باج بدهد. گفته مى شود همان مسائل جدا از اينكه توره يك مهاجم نوك تمام عيار براى سيستم مورد نظر قطبى محسوب نمى شود، باعث پافشارى سرمربى سرخ پوشان بر جذب مهاجم برزيلى شده است. او حالا دستش بازتر است و جالب اينكه متقاعد شده است مى تواند از على كريمى در نوك حمله هم استفاده كند. قطبى در ديدگاه خود حالا براى تك پست مهاجم نوك۳، بازيكن دارد كه توره نفر آخراست نزديكان قطبى همچنين به صراحت از به چالش خوردن رابطه قطبى و توره خبر مى دهند و اين بازيكن سنگالى اولين مغضوب فصل پرسپوليس به حساب مى آيد.
در اينجا يك نكته حائز اهميت وجود دارد. با آمدن «ديكارمو» پرسپوليس ۴ بازيكن خارجى خود را جذب كرده است و اين در حالى است كه قطبى در ابتداى فصل، تأكيد جدى بر جذب الونگ داشت. گروه پزشكى پرسپوليس هم از روند مطلوب بهبود الونگ خبر مى دهد و اين يعنى اينكه وى براى بازى آماده مى شود پرسپوليس با اين پيش فرض با اين بازيكن قرارداد بست و اكنون ملزم به انجام تعهدات مالى است. قطبى البته رضايت داده بود كه در شرايط ناچارى ديكارمو بيايد و الونگنيايد اما هنوز از او دل نكنده است. از ميان ۴ خارجى ديگر هم هيچ يك مصدوم نشده است حالا اگر يكى از آنها مثلاً توره خيلى سهوى با اتفاق ناگوارى روبرو مى شد، شرايط فرق مى كرد. چون به نظر مى رسد اين آمادگى وجود دارد كه توره به خاطر الونگ قربانى شود اما او فعلاً قبراق و سر حال است. از سوى ديگر برخوردهاى مدير عامل با الونگ وبهانه تراشى به خاطر تعدد مدير برنامه هاى وى نشان مى دهد كه پرسپوليس، كنار گذاشتن قطعى الونگ را وارد فاز اجرايى كرده است البته ترجيح مى دهند، الونگ را بفروشند.

بردیا
11-09-2008, 14:33
لیست 18نفره پرسپولیس اعلام شد

خبرگزاری پرسپولیس : تلاش كادر فنى و سرپرستى پرسپوليس به نتيجه نرسيد و پائولو دوكارمو مهاجم برزيلى پرسپوليس به دليل نرسيدن ITC از ليست ۱۸ نفره خط خورد. به غير از او بهادر عبدى، مهران فرضيات، على كريمى، اميرحسين ايپكچى، هادى نوروزى، سعيد الهايى و ضيا نيك نفس نيز از فهرست بازى امشب با مس كنار گذاشته شدند. با اين حساب ليست ۱۸ نفره بازى امشب از قرار زير خواهد بود: مهدى واعظى، سپهر حيدرى، فرانك آتسوى، مسعود زارعى، عليرضا محمد، پژمان نورى، مازيار زارع، كريم باقرى، ايوان پتروويچ، عليرضا واحدى نيكبخت، ابراهيم توره، عليرضا حقيقى، نبى الله باقرى ها، مجتبى شيرى، محمد منصورى، حميدرضا على عسگرى، سيد محمد علوى و فرهاد خيرخواه. 11 نفر ابتدايى اين ليست احتمالا تركيب اصلى پرسپوليس مقابل مس كرمان را تشكيل خواهند داد.

بردیا
11-09-2008, 18:24
حضور رحمتی مقابل پرسپولیس قطعی نیست

خبرگزاری پرسپولیس : مهدی مداحی در گفتگویی اظهار داشت: در این بازی قطعا "مجید خدابنده لو" بازیکن تاثیر گذار صنعت مس نیز به دلیل مصدومیت حضور نخواهد داشت.
پزشک نعت مس کرمان گفت: مهدی رحمتی در بازی مقابل عربستان مصدوم شده و وضعیت نهایی این بازیکن هنوز مشخص نیست.
وی تصریح کرد: خدابنده لو دچار کشیدگی عضله شده است و "فرزاد آشوبی" دچار پیچ خوردگی مچ پا شده و عضله پای "روح الله عطایی" نیز دچار کشیدگی شده است اما به احتمال زیاد به بازی امروز خواهند رسید.
پزشک مس کرمان گفت: سایر بازیکنان مس کرمان در آمادگی کامل بسر می برند و از نظر کادر فنی مشکلی برای شرکت در بازی امروز ندارند.

بردیا
11-09-2008, 18:24
مازیار زارع:مس چاره ای جز شکست ندارد

خبرگزاری پرسپولیس : هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت:مس حريف قدرتمندي است و هميشه براي تيم هاي بزرگ دردسر ايجاد كرده اما آنها امروز چاره اي به جز شكست مقابل پرسپوليس ندارند. مازيار زارع در گفت و گویی عنوان كرد:تعطيلات ليگ برتر به نفع هيچ تيمي نبود اما پرسپوليس در اين مدت تمرينات بسيار خوبي را پشت سر گذاشت و بازيكنان چه از نظر بدني و چه از نظر فني در بهترين شرايط به سر مي برند. وي ادامه داد:فيلم بازي هاي مس را آناليز كرده ايم و كاملا با نحوه بازي اين تيم آشنا هستيم. پرسپوليس براي يك پيروزي خانگي آماده است و بايد جبران مافات كند. زارع خاطر نشان كرد:با خريدهاي جديدي كه انجام داده ايم حالا هيچ تيمي توان مقابله با پرسپوليس را ندارد و ما براي رسيدن به صدر جدول آماده ايم. هافبك پرسپوليس گفت:اميدوارم ديگر هيچ امتياز خانگي را از دست ندهيم تا در تيم فصل دوم با مشكل مواجه نشويم.

بردیا
11-09-2008, 18:43
پس از پايان تمرين امروز
باقري با هواداران پرسپوليس درگير شد
خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران پس از پايان تمرين امروز در مقابل زمين شركت واحد با هواداران تيم درگير شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، كريم باقري كه پس از تمرين امروز قصد داشت به هتل لاله برود در مقابل ورزشگاه شركت واحد با تعدادي از هواداران برخورد كرد كه منتظر عكس گرفتن با او بودند؛ اما وي براي خروج از محل تمرين عجله داشت.
چند تن از هواداران به علت رفتار نامناسب باقري، ‌وي را مورد تمسخر قرار دادند و به همين دليل وي از خودروي خود پياده و با آنها درگير شد.
با دخالت ساير هواداران اين درگيري خاتمه يافت.

Ssarshar
11-09-2008, 21:26
این چه بازی بود آخه ؟

حملات بی هدف همش دور 18 توپ میزدن ! واقعا که !

red_star006
11-09-2008, 21:30
سه علت باخت

1 - مشکلات ناموسی داور

2 - مشکلات استپ توپ و پاس بغل پای بازیکنان400 میلیونی

3 - از همه مهم تر نداشتن تاکتیک تیمی اعم از بردن جلوی توپ و پرس و حمله و.....

aliani
:37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:
(بدون شرح)

morix_001
داور بین امللی نمی خوایم نمی خوایم
مرادی حیا کن ... داوری رو رها کن
( نمی خواستم این و بنویسم ولی مجبور شدم ! ) توپ ***************

این چه داوری ایه ؟؟
قطبی هر حرفی که بزنه حق داره

arash_3tar
11-09-2008, 21:31
چه بازی بدی بود
چه داوری دیدیم از اقای مرادی شاهکار بود
چقدر من الان حالم بده :4:

red_star006
11-09-2008, 21:32
یه سوال پیش اومد برام قطبی که این همه درخواست داشت و این همه زد تو سرمون حالا چرا بازیش یه قرون نمی ارزه

پس کو اون پرسپولیس بین المللی ......

MORINIO
11-09-2008, 21:34
واقعا نمیدونم درباره این داورهای ***** و **** و ******* چی میشه گفت؟؟؟؟

مس 1 امتیاز هم حقش نبود چه برسه به 3 امتیاز...........

این سومین بازیه که با اشتباه داور 3 امتیاز رو نمیگیریم!!!

دو سه هفته پیش گفتم باز هم میگم:

با این وضع داوری عمرا ما قهرمان لیگ بشیم !!!

MORINIO
11-09-2008, 21:36
واقعا جای یه بازیکن مثه کریمی خالی بود که با دریبلاش دفاع رو به هم بریزه!

نیکبخت هم که دربارش حرف نزنیم بهتره:2:

yoosef_st
11-09-2008, 21:37
ما عالی بازی کردیم. نا حق نگین تو رو خدا. خوب بازی کردیم. فقط اینا از .. خر شانس میارن.
عیب نداره. پرسپولیس قهرمانه!!!!

همچنان
قــــرمــــزتــــه

m2stech
11-09-2008, 21:38
الان تو ماه رمضان هر دعایی برای مرادی بکنین زودی مستجاب میشه ! :4:

corey
11-09-2008, 21:39
اون از بازی ملوان بعدش هم ذوب آهن حالا هم مس
واقعا باید برای آقای عنایت و کمیته داوران اسپند دود کرد دستشون درد نکنه

morix_001
11-09-2008, 21:41
یه سوال پیش اومد برام قطبی که این همه درخواست داشت و این همه زد تو سرمون حالا چرا بازیش یه قرون نمی ارزه

پس کو اون پرسپولیس بین المللی ......

قطبی چی کار کنه ؟
تا وقتی مازیار زارع و ابراهیم توره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif ما می بازیم !
خوب شد حالا باقریها نبود وگرنه 6 - 0 باخته بودیم ...

arash_3tar
11-09-2008, 21:41
/حاشيه ديدار پرسپوليس و مس كرمان/
تماشاگران خواستار كناره‌گيري مرادي از داوري شدند
خبرگزاري فارس: تماشاگران پرسپوليس به نشانه اعتراض از داور مسابقه خواستند كه از قضاوت در فوتبال خداحافظي كند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، در جريان مسابقه تيم‌هاي پرسپوليس و مس كرمان بعد از 2 صحنه مشكوك هواداران پرسپوليس از مسعود مرادي خواستند داوري را كنار بگذارد. آنها معتقد بودند كه داور مسابقه 2 ضربه پنالتي را به سود تيمشان اعلام نكرد. آنها به مدت 10 دقيقه با سوت ممتد به داوري اعتراض كردند.
*پيش از شروع نيمه دوم تيم مس كرمان با 5 دقيقه تأخير وارد زمين چمن ورزشگاه آزادي شد.
* بين دو نيمه، مسئولان باشگاه پرسپوليس از همايون بهزادي به عنوان يك پيشكسوت تقدير كردند.
* عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ برتر با شروع نيمه دوم به ورزشگاه آزادي رفته و مسابقه را تماشا

hamidras
11-09-2008, 21:42
بازي افتضاحي بود ! بياييد دعايي نماييم در اين ماه تا شايد فرجي در اين تيم شود!

MORINIO
11-09-2008, 21:45
اتفاقا به نظر من زیاد هم خوب نبودیم!

کریم باقری و نیکبخت که افتضاح:2:

خط هافبک اصلا خوب نبود طوری که توره باید خودش عقب می اومد و بازیسازی می کرد درذ حالی که مهاجم نوکه و باید بهش پاس بدن تا گلزنی کنه!

ولی از این دلم سوخت که مس دوزار بازی نکرد و 3 امتیاز روگرفت:2:

MORINIO
11-09-2008, 21:47
قطبی چی کار کنه ؟
تا وقتی مازیار زارع و ابراهیم توره ما می بازیم !
خوب شد حالا باقریها نبود وگرنه 6 - 0 باخته بودیم ...

ای بابا توره که خیلی خوب بازی کرد و بهترین بازیکن پرسپولیس بعد از واعظی بود!

arash_3tar
11-09-2008, 21:47
اقا پرسپولیس این همه شوت زن داره چرا شوت نمیزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MORINIO
11-09-2008, 21:48
هفته ششم ليگ برتر فوتبال

پرسپوليس در تهران مقابل مس كرمان شكست خورد

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس تهران در ورزشگاه آزادي اولين شكست خود در هشتمين دوره ليگ برتر را برابر مس كرمان تجربه كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار حساس تيم هاي فوتبال پرسپوليس و مس كرمان در هفته ششم ليگ برتر و در ورزشگاه آزادي برگزار شد كه در پايان نماينده كرمان با برتري يك بر صفر زمين مسابقه را ترك كرد.
روح ا... عطايي در دقيقه 81 و روي يك ضد حمله دروازه مهدي واعظي را باز كرد تا پرسپوليس در خانه سه امتياز را از دست دهد.
مسعود مرادي قضاوت مسابقه را برعهده داشت و به مجتبي شيري از پرسپوليس و علي حمودي و مهدي رحمتي از تيم مس كرمان كارت زرد داد.
بازيكنان تيم پرسپوليس: مهدي واعظي،‌ سپهر حيدري، فرانك آتسو، ‌عليرضا محمد(حميد علي عسگر)، مسعود زارعي(مجتبي شيري)،‌مازيار زارع، پژمان نوري، كريم باقري، ايوان پتروويچ، ابراهيم توره و عليرضا نيكبخت واحدي(محمد منصوري)
بازيكنان تيم مس كرمان: سيد مهدي رحمتي،‌ مرتضي ابراهيمي، ‌امير حسين صادقي،‌ علي حمودي،‌ جلال اميديان(مهدي كياني)، فرزاد آشوبي، ‌رسول نويدكيا، فرزاد حسين خاني، پائولو زالدورن(رسول ميرطرقي)، ادينهو داسيلوا و روح ا... بيگدلي(روح ا... عطايي)

red_star006
11-09-2008, 21:50
ما عالی بازی کردیم. نا حق نگین تو رو خدا. خوب بازی کردیم. فقط اینا از .. خر شانس میارن.

تا وقتی مازیار زارع و ابراهیم توره ما می بازیم !

یکم حرف های شما برام عجیب بود میشه بیشتر توضیح بدین

red_star006
11-09-2008, 21:51
اما از این حرف ها گذشته
بنظرم بهترین بازیکن اتسو بود
و بد ترین بازیکن نیکبخت و زارعی بودند

arash_3tar
11-09-2008, 21:58
همین الان قیاسی کارشناس داوری طی مصاحبه ای با رادیو ورزش اعلام کرد اقای مرادی داور این مسابقه دو عدد پنالتی نا قابل برای پرسپولیس نگرفته است

MORINIO
11-09-2008, 22:00
نگو تو رو خدا بیشتر حرص میخورم وقتی میفهمم دو تا پنالتی نگرفته!:2::2:

MORINIO
11-09-2008, 22:01
انصافا موقعيت گلشون از ما بيشتر بود

این یکی حرفت خـــیـــلــــی عجیب بود!!!

red_star006
11-09-2008, 22:01
خب اگه بازی را می دیدی تابلو بود که دو تا پنالتی نگرفت

بنظر من رحمتی می تونست اخراج بشه امون جا که کارت زرد گرفت

arash_3tar
11-09-2008, 22:03
حاشيه ديدار پرسپوليس و مس كرمان/
درگيري لفظي هدايتي و فرخزادي با مرادي
خبرگزاري فارس: اعضاي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس تهران پس از پايان بازي اين تيم مقابل مس كرمان، با حضور در داخل زمين با داور مسابقه به صورت لفظي درگير شدند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، تيم فوتبال پرسپوليس در هفته ششم ليگ برتر فوتبال و در ورزشگاه آزادي در حضور بيش از 65 هزار تماشاگر مقابل تيم مس كرمان شكست خورد.
در پايان مسابقه هواداران و اعضاي كادر فني و هيئت مديره باشگاه پرسپوليس بشدت به عملكرد مسعود مرادي اعتراض داشتند و هنگامي كه سوت پايان مسابقه را به صدا درآورد، حسين هدايتي و مجيد فرخ‌زادي با حضور در داخل زمين به سمت وي رفته و بشدت از عملكرد وي انتقاد كردند.
افشين قطبي نيز در پايان مسابقه وارد زمين شد و بسوي مرادي رفت؛ اما بدون هيچ‌ واكنش منفي و با حالتي كنايه‌آميز با داور مسابقه دست داد.
* با به صدا درآمدن سوت پايان مسابقه هواداران زيادي به قضاوت مسعود مرادي اعتراض كردند و هنگامي كه وي قصد ترك زمين را داشت با اشيا و بطري‌هاي نوشيدني مورد حمله قرار گرفت كه دو شي پرتاب شده با وي برخورد كرد. نزديك به 500 صندلي ورزشگاه آزادي نيز تخريب شد.

MORINIO
11-09-2008, 22:05
دو شي پرتاب شده با وي برخورد كرد

خدارا شکر!!!

خب اگه بازی را می دیدی تابلو بود که دو تا پنالتی نگرفت

من بازی رو دیدم ولی از اینکه این مورد هی تکرار بشه اعصابم خوردتر میشه!:2::2::2::2:

hamidras
11-09-2008, 22:09
لطفا يه چيزي به اين تماشاگراي بي جنبه هم بگيد! فردا ميان 2باره محروممون ميكنن!

نمونه اي از تماشاگران:دي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed_h1369
11-09-2008, 22:26
من دارم دیوونه میشم
اینقدر اس ام اس متلک برام اومده
پامو اینقدر کوبیدم تو دیوار دارم از پا درد میمیرم
مرده شور همه چیز رو بگیرم
اخه خدا بهترین بازی رو ما میکنیم بعد نباید ببریم چندتا بازی اخه

ReZa DN
11-09-2008, 22:36
واقعا عصابم خورد شد مرادیه ...... 2 تا پنالتی رو نگرفت 3 تا بازی پشت سر هم هستش که داوری به ضرر ماست !

MORINIO
11-09-2008, 22:58
هواداران عليه كفاشيان و فدارسيون فوتبال شعار دادند

هیچی دیگه فاتحمون خونده شد!!! :27::27:

MH_SANIANI
11-09-2008, 22:59
علی کریمی بیاد..!
بلکه بازیکنای دیگه خجالت بکشن درست بازی کنن..!!

feri88
11-09-2008, 23:03
این هم سومین بازی که داوران امتیاز بازی رو از پرسپولیس می گیرن

از یک چیز خندم میگیره میخوان داربی رو هم داور ایرانی قضاوت کنه
وای وای متاسفم

بردیا
11-09-2008, 23:37
فاتحه تماشاگرا خونده میشه
دوباره محروم میشیم
اون یارو که دستش خیلی تابلو باز بود،درسته فاصله آن چنان زیاد نبود ولی قشنگ جلوگیری کرد به عمد از حرکت توپ
ولی روی شیری رو مطمئن نیستم چون 1بار بیشتر نشون نداد
به نظرم روی صحنه گل واعظی کمی مقصر بود
تک به تکا رو همیشه خیلی بد میاد جلو
در حالی که اگه چسبیده بود توی دروازه اون یارو جرات نمیکرد بغل پا بزنه.

pedramch
11-09-2008, 23:39
حالا پرسپولیس چندمه؟

آذرخش
12-09-2008, 01:43
این هم سومین بازی که داوران امتیاز بازی رو از پرسپولیس می گیرن
اشتباه نکن دوست من، 5 بازی 5 داوری علیه پرسپولیس
اگه میبینید اونای دیگه تو بوغ نشد برای اینکه پرسپولیس اون دو مسابقه دیگه رو برد.

مرادی ضد پرسپولیسی اولین بارش نیست!!
یادتون نیست دو تا قهرمانی جام حذفی رو یک تنه ازمون گرفت و پارسال هم تا اونجا که یادم میاد دو مرتبه اشتباه عمدی ( شما بخوانید سهوی ) داشت.

آقا من به این نتیجه رسیدم که بالانشینان نمیخوان این تیم قهرمان بشه، هر چی هم ما گلومونو پاره کنیم اونا کار خودشونو میکنن.

از نظر فنی من که حال کردم، بچه ها غیر از نیکبخت و زارعی همه خوب بودند.
به نظر من تیم از دقیقه 75 به بعد کم میاره..
مسی ها هم 7 نفره دفاع میکردند، اصلا امکان نداشت با شوت زنی توپ از لای اونا رد شه.

آذرخش
12-09-2008, 01:51
قطبي: اكنون بدون واهمه قول قهرماني مي‌دهم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: شايد وقت مناسبي نباشد؛ اما با در اختيار داشتن تيمي كه در نيمه اول مقابل مس‌كرمان بازي كرد، بدون واهمه قول قهرماني مي‌دهم.

افشين قطبي پس از پايان بازي مقابل مس كرمان اظهار داشت: به حريف و پرويز مظلومي تبريك مي‌گويم و از هواداران پرسپوليس كه امروز با حمايت قاطع خود ما را شرمنده كردند، عذرخواهي مي‌كنم.

وي افزود: بازيكنان پرسپوليس در نيمه اول با كنترل بازي فوتبالي را كه من دوست داشتم به نمايش درآوردند و از آن لذت بردم چون بين‌المللي بود. با داشتن چنين تيمي مي توانم از حالا قول قهرماني در ليگ را بدهم و از اين حرف هراسي ندارم.

قطبي ادامه داد: متأسفانه به رغم اينكه حملات بسيار زيادي داشتيم توپ وارد دروازه مس كرمان نشد و سه امتياز حساس را از دست داديم؛ اما اين پايان راه نيست. فصل گذشته 34 بازي انجام داديم و فقط در 5 بازي تمام امتيازها را نگرفتيم. شكل تيمي ما بسيار مناسب است و سازماندهي لازم را دارد و نبايد فراموش كنيم بهترين تيم‌هاي دنيا هم مي‌بازند و از باخت‌هاي خود درس مي‌گيرند.

سرمربي پرسپوليس ضمن تقدير از عملكرد مهدي واعظي گفت: بايد قبول كنيم كه در صورتي كه بخواهيم قهرمان آسيا و ليگ برتر شويم نبايد موقعيت‌ها را بايد به راحتي از دست دهيم. ضمن اينكه ما بهترين مهاجم ايران را از دست داده ايم و زمان لازم است تا جاي خليلي را پر كنيم.
وي تصريح كرد:‌ در بازي‌هاي آينده علي كريمي و دي كارمو برزيلي را در اختيار داريم و مطمئن هستم بيش از پيش موقعيت سازي مي كنيم تا راحت تر به گل برسيم.

قطبي در مورد ابراهيم توره گفت: نبايد عجله كنيم. به هيچ عنوان قبول ندارم كه توره بازيكن بدي بود. او بعد از 20 دقيقه اول بازي به طرفين مي‌رفت و بسيار خوب خود را نشان داد. حتي در توپ‌گيري از برخي نفرات بهتر عمل كرد. اميدوارم در بازي‌هاي آينده پايش به گلزني نيز باز شود.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پايان خاطرنشان كرد: از بازي مقابل مس كرمان درس بزرگي گرفتيم. از شكست نمي ترسم و در روز آخر جوابگوي نتايج پرسپوليس خواهم بود. شك ندارم روزهاي درخشان و آفتابي را در پيش داريم، پس هواداران بايد صبور باشند

دمش گرم، اینه که من با قطبی خیلی حال میکنم

آذرخش
12-09-2008, 01:54
درخواست يكي از كاربران از مرجع خبري جهت انعكاس قضائت بد مرادي به فيفا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ورداشتن فارسی نوشتن، بعید میدونم اگه 1 میلیون امضا هم جمع بشه کاری از پیش ببریم.

آذرخش
12-09-2008, 01:57
دو پنالتی مسلم پرید

دکتر سيار: خطاي پنالتي مدافع مس ، محرز بود

دکتر پرويز سيار کارشناس امر داوري فوتبال گفت : توپي که به دست مدافع مس در نيمه دوم ديدار با پرسپوليس اصابت کرد يک پنالتي محرزبود و اعلام نکردن آن توسط مسعودمرادي تعجب آور بود

وي پنجشنبه شب در گفت وگو با مرجع خبري گفت : مرادي امشب برخلاف گذشته يکبار در محوطه 5 و نيم متر خطا بر روي دروازه بان مس را به درستي اعلام کرد که احساس کردم روش قضاوت او بهتر شده است . در اين منطقه هيچ بازيکني حق مزاحمت دروازه بان را ندارد که او در اعلام ضربه خطا برروي مهدي رحمتي ، عکس العمل خوبي داشت .
وي افزود : اما اين داور در ادامه ضعيف عمل کرد ، به عنوان مثال توپي که به دست مدافع مس اصابت کرد هم نزديک بود و هم اشکار و من متعجب شدم وقتي مسعود مرادي از اين ضربه محرز پنالتي براحتي گذشت و راي به ادامه بازي داد.
دکتر سيار اضافه کرد : مدافع مس دستش را کاملا باز کرد و حرکت خطاي اين بازيکن انقدر اشکار بود که مرادي مي بايست بي درنگ نقطه پنالتي را نشان مي داد.

غياثي: مسعود مرادي دو ضربه پنالتي بسود پرسپوليس را ناديده گرفت

سيد رضا غياثي يکي از کارشناسان داوري فوتبال گفت : مسعود مرادي قضاوت نادرستي داشت وازاعلام دو ضربه پنالتي بسود تيم پرسپوليس در ديدار مقابل مس صرف نظر کرد

اين کارشناس که پيشتر در نقش رييس کميته داوران فدراسيون فوتبال فعاليت مي کرد ، پنجشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ما افزود: مرادي در طول بازي به موقع آوانتاژ مي داد و اخطارهاي او کاملا درست بود اما دو ضربه پنالتي سود پرسپوليس را ناديده گرفت .
وي گفت : توپي که بدست مدافع مس کرمان اصابت کرد ، صددر صد پنالتي بود و حتي اعتقاد دارم که خطا برروي مجتبي شيري در درون محوطه جريمه تيم مس نيز مي توانست يک ضربه پنالتي براي تيم ميزبان باشد که مرادي از اعلام اين دو پنالتي امتناع کرد .
غياثي در پاسخ به اين سئوال که آيا سپردن قضاوت ديدار پرسپوليس و استقلال به داور ايراني منطقي بنظر مي رسد ، گفت : ديدار امشب پرسپوليس و مس ثابت کرد مسوولان نبايد احساساتي تصميم بگيرند و نبايد تحت هيچ شرايطي داوري اين بازي را به داوران وطني بسپارند.
وي افزود: بازي پرسپوليس و استقلال يک جو رواني را پيش ، حين و پس از بازي ايجاد مي کند که داوران ما کشش آن را ندارند که از پس قضاوت آن برآيند.
غياثي در پايان گفت : با جو نامساعدي که داور بازي امشب در ورزشگاه آزادي بوجود آورد ، معتقدم که سپردن قضاوت بازي حساس پرسپوليس و استقلال به داوران وطني اصلا منطقي نيست

داغمون تازه شد :19: :angry:

jingool
12-09-2008, 02:15
چرا ناراحتین اتفاقا محروممون کنن داورا راحت تر سر پرسپولیس رو میبرن...دی:
به خدا اینقدر اعصابم داغونه...آقا اصلا 4 تا بخوره ولی حقش رو نخورن...
قبل بازی فقط داشتم حرص اون 4 امتیاز رو میخوردم...بابا چرا با اعصاب من جوون بازی میکننین...مردشور این داوریتون رو ببرن...
داورا با شعار هر سال گند تر از پارسال این فصل رو شروع کردن...(سر لوحه شون قرار دادن)
داور بین المللی میخوایم چیکار میرن گند میزنن به فوتبال اروپا و جهان...اونوقت میخوان واسه دربی داور ایرانی بزارن...ای...
ولی تماشاگرا عجب حالی دادنا...
پست بالا رو که خوندم داغ دلم تازه شد...

بردیا
12-09-2008, 04:22
ولی خداییش عجب جوی درست کرده بودن تماشاگرا
یاد بازیهای آلمان تو جام جهانی میفتادم که عادل میگفت سوت های کرکننده تماشاگران و..............
مزدک هم همینو گفت ولی کاش از اول بازی همون کارو میکردن
مس که دیگه کم مونده بود ذخیره هاش هم دراز بکشن تو محوطه جریمه.
ای کاش به مرادی چیزی نمیگفتن چون الان دوباره چند جلسه محروم میکنن

Mojtaba-MCI
12-09-2008, 08:03
چرا اینجوری شد؟!
من فکرشم نمی کردم پرسپولیس ببازه ، اونم توو خونه ی خودش...

mehdi_360
12-09-2008, 10:02
آقا اصلا اشکال نداره این رو هم بزارید به حساب داور اونا که 4 امتیاز رو گرفتن این 3 امتیاز هم روش تا بشه 7 امتیاز وقتی افشین میگه قهرمانیم یعنی قهرمانیم
دمه تماشاگرا گرم حال کردم وقتی داشتن سوت میزدن ولی دیشب حالم خیلی گرفته شد انشاالله بازی بعد بچه ها جبران میکنن
به امید بازی های بهتر وبهتر از پرسپولیس قهرمان

بردیا
12-09-2008, 11:21
درگيري لفظي هدايتي و فرخزادي با مرادي
خبرگزاري فارس: اعضاي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس تهران پس از پايان بازي اين تيم مقابل مس كرمان، با حضور در داخل زمين با داور مسابقه به صورت لفظي درگير شدند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، در پايان مسابقه پرسپوليس و مس كرمان، هواداران و اعضاي كادر فني و هيئت مديره باشگاه پرسپوليس بشدت به عملكرد مسعود مرادي اعتراض داشتند و هنگامي كه سوت پايان مسابقه را به صدا درآورد، حسين هدايتي و مجيد فرخ‌زادي با حضور در داخل زمين به سمت وي رفته و بشدت از عملكرد وي انتقاد كردند. قطبي در پايان مسابقه وارد زمين شد و بسوي مرادي رفت؛ اما بدون هيچ‌ واكنش منفي و با حالتي كنايه‌آميز با داور مسابقه دست داد.
* با به صدا درآمدن سوت پايان مسابقه هواداران زيادي به قضاوت مسعود مرادي اعتراض كردند و هنگامي كه وي قصد ترك زمين را داشت با اشيا و بطري‌هاي نوشيدني مورد حمله قرار گرفت كه دو شي پرتاب شده با وي برخورد كرد. نزديك به 500 صندلي ورزشگاه آزادي نيز تخريب شد.
* در حالي كه بازيكنان دو تيم در حال ترك زمين بودند بعد از اهانت يكي از ليدرهاي استقلال كه در جريان مسابقه هواداران مس كرمان را ساماندهي مي‌كرد، مازيار زارع با وي به طور لفظي درگير شد كه با وساطت مأموران نيروي انتظامي اين مشكل حل شد.
*از نكات جالب توجه در اين مسابقه مي‌توان به درخواست چند نفر از مأموران نيروي انتظامي مستقر در كنار زمين از بازيكنان پرسپوليس براي اهداي پيراهن اشاره كرد.
* در پايان مسابقه و هنگام خروج بيش از 65 هزار نفر از ورزشگاه آزادي، ازدحام زيادي در پاركينك‌ها وجود داشت و ترافيك سنگيني در ساعات پاياني شب در خيابان هاي منتهي به ورزشگاه ايجاد شد.

بردیا
12-09-2008, 11:22
هواداران عليه كفاشيان و فدارسيون فوتبال شعار دادند
خبرگزاري فارس: تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادي با انتقاد از فدراسيون فوتبال عليه رئيس اين فدراسيون شعار سر دادند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، مسابقه تيم‌هاي پرسپوليس و مس كرمان در هفته ششم ليگ برتر با نتيجه يك بر صفر به سود تيم كرماني خاتمه يافت.
در پايان مسابقه و حتي پس از گذشت 30 دقيقه تعداد زيادي از تماشاگران ورزشگاه آزادي را ترك نكرده و به نشانه اعتراض به عملكرد داوري، عليه كفاشيان و فدراسيون فوتبال شعار سر دادند و خواستار رسيدگي به تخلفات داوري شدند.
تماشاگران پرسپوليس در اين مسابقه معتقد بودند كه مسعود مرادي داور ديدار دو پنالتي صددرصد به سودشان را اعلام نكرده است.
* پس از سر دادن شعار از سوي هواداران مأموران نيروي انتظامي به جايگاه ويژه رفته و با تعدادي از تماشاگران برخورد كردند و نزديك به 50 نفر دستگير شدند.
* مأموران نيروي انتظامي علاوه بر تماشاگران با تعداد از مسئولان تدارك باشگاه پرسپوليس نيز درگير شدند.
* هواداران مس كرمان 10 دقيقه پس از پايان يافتن مسابقه در ورزشگاه آزادي حضور داشتند و پيروزي يك بر صفر مس كرمان را در اين ورزشگاه جشن گرفتند و سرانجام با نظارت كامل مأموران انتظامي ورزشگاه را ترك كردند.

بردیا
12-09-2008, 11:23
در گفت و گو با فارس
مرادي: براي رفتار زشت مسئولان پرسپوليس متاسفم
خبرگزاري فارس: داور فوتبال گفت: به عنوان يك داور بي‌طرف هرگز براي رضايت پرسپوليسي‌ها قضاوت نمي‌كنم و براي رفتار زشت مسئولان اين باشگاه متاسفم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مسعود مرادي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: خوشبختانه با كمك‌ همكارانم بازي دو تيم پرسپوليس و مس كرمان كه بسيار حساس بود را اداره كردم و اشتباه تأثيرگذار نداشتم.
وي در واكنش به انتقاد گسترده هواداران پرسپوليس تاكيد كرد: هرگز براي رضايت هواداران يك باشگاه قضاوت نمي كنم و وظيفه دارم بي طرفانه سوت بزنم.
مرادي ادامه داد:‌ 2 صحنه‌اي كه پرسپوليسي‌ها اعتقاد به پنالتي داشتند حتي مشكوك هم نبود چون به صحنه نزديك بودم. در المپيك و در بازي ژاپن و نيجريه نيز چنين صحنه‌هايي رخ داد؛ اما با نظر خودم آنها را پنالتي صلاح ندانستم و دليلي بود تا به عنوان يك داور موفق در المپيك انتخاب شوم.
وي در خصوص برخورد مسئولان باشگاه پرسپوليس در پايان بازي نيز گفت: براي اين مسئولان كه با حركات بسيار زشت و توهين‌هاي فراوان مرا به سمت رختكن بدرقه كردند، متأسفم. اميدوارم مسئولان به خوبي با آنها خصوصا رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس برخورد كنند.

بردیا
12-09-2008, 11:24
در گفت و گو با فارس
هدايتي: بايد براي بازي‌هاي ليگ برتر داور خارجي بياوريم
خبرگزاري فارس: رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس تهران گفت: با شرايط فعلي بهتر است براي بازي هاي ليگ از داور خارجي استفاده كنيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حسين هدايتي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: اميدوارم كارشناسان در مورد تضييع حق پرسپوليس نظر بدهند. متاسفانه قضاوت به گونه اي بود كه تماشاگران با دلي شكسته ورزشگاه را ترك كردند و هرگز اين روز را فراموش نمي‌كنم.
وي افزود: ‌پرسپوليس باري زيبايي را به نمايش گذاشت و فرصت‌هاي زيادي را نيز از دست داد. به اين تيم افتخار مي‌كنيم و بازي مقابل مس را يك باخت نمي‌بينيم.
رئيس هيئت مديره پرسپوليس يادآور شد: براي پويايي ليگ برتر بايد به دنبال داور خارجي باشيم، چراكه همه ديده اند در هفته هاي اخير چگونه قضاوت هاي اشتباه باعث كسر امتيازات ما شده است.
وي در خصوص برخورد خود با داور در پايان بازي تاكيد كرد: به مسعود مرادي در پايان بازي حرف ناشايستي نزدم و فقط سعي كردم او را متوجه 2 اشتباه فاحش كنم.

بردیا
12-09-2008, 11:25
مصطفوي در گفت‌ و گو با فارس:
بازيكنان پرسپوليس با وجود شكست پاداش پيروزي مي‌گيرند
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت:‌ حق تيم ما شكست مقابل مس كرمان نبود و به همين دليل به بازيكنان پاداش يك ميليون توماني برد را مي‌دهيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داريوش مصطفوي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: نمي‌دانم چگونه بايد از هواداران عذرخواهي كنم كه پس از 18 روز لحظه‌شماري براي حضور در ورزشگاه، با ناراحتي به منازل خود بازگشتند.
وي افزود: از بازيكنان پرسپوليس رضايت كامل داريم چون عملكرد خوبي ارائه داده و موقعيت‌هاي فراواني ايجاد كردند. حق آنها به هيچوجه شكست نبود، به همين دليل به آنها پاداش يك ميليون توماني پيروزي را مي دهيم.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در خصوص داوري مسابقه گفت: به داوري احترام مي‌گذارم چون در حيطه وظيفه من نيست كه در اين خصوص نظر بدهم؛ اما نظر شخصي من اين است كه 2 پنالتي براي ما گرفته نشد.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس خاطرنشان كرد:‌ مي خواهم بدانم فدارسيون فوتبال و سازمان ليگ چه پاسخي براي هواداراني كه در ساعات پاياني شب راهي ورزشگاه مي شوند و ضايع شدن حق تيم خود را مي بينند، دارند؟
مديرعامل باشگاه پرسپوليس همچنين ضمن رد هرگونه مشكل با اعضاي هيئت مديره پرسپوليس گفت:‌ هدايتي استاد من و فرخزادي و ساير اعضاي هيئت مديره برادران من هستند. با هيچكدام مشكلي ندارم.

بردیا
12-09-2008, 11:25
فرخزادي: شايد پرسپوليس از ليگ برتر كناره‌گيري كند
خبرگزاري فارس: سخنگوي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس تهران گفت: براي آرامش هواداران و بازيكنان‌ احتمال دارد تصميم به كناره گيري از ليگ برتر بگيريم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مجيد فرخزادي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، در خصوص بازي مقابل مس كرمان اظهار داشت: مانند دو بازي گذشته باز هم حق پرسپوليس تضييع شد و اين بار باخت را مقابل اسممان رقم زدند. متاسفم كه تماشاگران بايد پس از افطار راهي ورزشگاه شوند و اين ناداوري ها را ببينند.
وي ادامه داد:‌ با اين شرايط شايد در چند روز آينده نامه‌اي به سازمان ليگ بنويسم و بخاطر آرامش هواداران و بازيكنان و براي حضور موفق در ليگ قهرمانان آسيا، از ليگ برتر كنار بكشيم.
سخنگوي هيئت مديره پرسپوليس خاطرنشان كرد: ‌براي اين فوتبال و پرسپوليس كه داوران در حال از بين بردن آن هستند متاسفم. صداي ما نيز به هيچ جايي نمي‌رسد.

franch
12-09-2008, 11:52
اين مسائل فقط تو فوتبال ما هستش . تا داور اشتباه يه اشتباه ميكنه همه تقصير ها رو گردن اون ميندازيم.
از تماشاچيها گرفته تا بازيكنها و مربي وسرمربي و رئيس باشگاه و هيئت مديره و ... همه اظهار نظر ميكنن.
بابا يكم از اروپا ياد بگيريم.

poria_mc
12-09-2008, 12:32
اين مسائل فقط تو فوتبال ما هستش . تا داور اشتباه يه اشتباه ميكنه همه تقصير ها رو گردن اون ميندازيم.
از تماشاچيها گرفته تا بازيكنها و مربي وسرمربي و رئيس باشگاه و هيئت مديره و ... همه اظهار نظر ميكنن.
بابا يكم از اروپا ياد بگيريم.
شما که میگی یه کم از اروپا یاد بگیریم ازت یه سوال دارم:آیا تو اروپا داورها حق یه تیم رو 3 بار ضایع میکنن؟
آیا تو اروپا داورها هم مثل داورهای ایران قضاوت میکنن؟

arash_3tar
12-09-2008, 12:39
اقا چرا اروپا رو با ایران مقایسه مینی
ما چیمون مثه اروپا هست که این باشه
مگه میشه 3 بار پی در پی حق یه تیم که مدعی قهرمانی هست رو بخورن بعد هیچ کس هم هیچی نگه؟؟؟؟؟

corey
12-09-2008, 12:43
اصلا تو کجای اروپا تو 3امتیاز داوری 7امتیاز از یک تیم می گیره!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب شد این مرادی المپیک رفت مثل اینکه یادش رفته تا چند وقت پیش به خاطر قضاوت درخشانش تو جام ملت ها یه چند وقتی محروم بود

MH_SANIANI
12-09-2008, 15:53
همه کارشناسا مرادی رو بیچاره کردن سر قضیه هند پنالت....
بعد میگی مرادی چیکار کرد..؟!

مجید فینا
12-09-2008, 15:56
پارسال داوری سر استقلال رو برید امسال نوبت تیم ما شد

برای تیم داوری متاسفم

نگرانم بازی با استقلال هم اینجور داوری بکنن....

pedramch
12-09-2008, 16:00
امسال فکر کنم پر گل ترین بازی تاریخ پرسپولیس و استقلال رو داشته باشیم!!!:دی

MH_SANIANI
12-09-2008, 22:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شیث رضائی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شیث رضائی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شیث رضائی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شیث رضائی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شیث رضائی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شیث رضائی جون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شیث رضائی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شیث رضائی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شیث رضائی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شیث رضائی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شیث رضائی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شیث رضائی جون

Ghasem.M
12-09-2008, 22:27
من بازی رو دیدم. واقعا استقلال حقش این باخت اونم با 3 گل نبود. دقیقا مثل بازی پرسپولیس شد مقابل مس. به نظرم نتیجه ی به حق مساوی بود. چه میشه کرد که فوتبال بی رحمه. از دوستای با معروف پرسپولیس هم تقاضا می خوام که توی تاپیک استقلالی ها پست ندند توی این شریط که استقلالی ها هم از باخت ناراحت اند خودتون رو بزارید جا اونها(البته خدای نکرده). من هم دیروز وقتی پرسپولیس باخت خونم به جوش اومده بود! :41:

مجید فینا
12-09-2008, 23:22

مجید فینا
12-09-2008, 23:32
مسعود مرادي تصميم سازمان ليگ براي داربي را عوض كرد!

رييس سازمان ليگ برتر فوتبال ايران گفت: ما هم نسبت به وضعيت داوري‌هاي ليگ نگرانيم.

عزيز محمدي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي داوري‌هاي ليگ در چند هفته اخير گفت: متاسفانه ما هم از اين وضعيت نگرانيم و با "عنايت" مفصل در اين باره صحبت كرده‌ايم. آنها هم گفتند كه تمام تلاش شان را انجام مي‌دهند كه از بهترين داوران براي قضاوت در ليگ استفاده كنند. براي بازي پرسپوليس مقابل مس هم كميته داوران مسعود مرادي را كه جزو بهترين‌هاي ايران است را انتخاب كرد. درباره عملكرد او در بازي شب گذشته بايد ببينيم كارشناسان چه مي‌گويند.

وي در پاسخ به اين سوال كه چه راهكاري از ابتداي فصل براي كاهش ضعف‌هاي داوري اندشيديد، گفت: قبل از فصل كلاس‌هاي توجيهي برگزار شد و نكات لازم به آنها گفته شد اما، متاسفانه ايرادها هم‌چنان ديده مي‌شود.

محمدي در پاسخ به اين سوال كه در چنين شرايطي چه كاري مي‌توان براي كهش اين اشتباه‌ها انجام داد، گفت: بايد دوباره كلاس توجيهي براي داوران بگذاريم. به هر حال بايد پذيرفت كه اين مجموعه داوري ماست و نمي‌توانيم براي تمام بازي‌ها از خارج داور بياوريم.

خبرنگار ايسنا پرسيد، آيا با اين شرايط هم‌چنان بر روي قضاوت داوران ايراني در داربي تهران اصرار داريد؟ كه محمدي در جواب گفت: تا شب گذشته تصميم قطعي گرفته بوديم كه از داور ايراني براي اين بازي استفاده كنيم اما، بايد روي اين مساله تجديدنظر كنيم و پس از تماشاي قضاوت‌هاي باقي مانده تصميم لازم را بگيريم.

Kasra 91
13-09-2008, 01:10
این برق شیراز داره روش زیاد میشه ها یکی بیاد بکشه پاین اینو

مستند مردان پرسپولیس هم عجب چیزی بود خیلی جالب بود کف کردیم

ElmO
13-09-2008, 01:36
بابا انگار شما خیلی از باخت دیروز سوزیدید.
یه پست دادیم.
همه داغشون تازه شد!!

اولا شما اصلا نباید تو این تاپیک پست میدادید ..
سند این تاپیک رو به نام کسی نزدن ، اما به خاطر برخی اتفاقات ، اینجور پستهای جنجال برانگیز ممنوعه ..
چون خیلی ها به خاطر همین پستها و کشدار شدن بحث ، اخطار گرفتن و یا حتی اخراج شدن ..
خیلی وقت هم هست که خبری از این پستها در این تاپیک نیست ..
اما شما نمیدونم چه علاقه ای به این کل کل ها داری ! ..
ولی بهترین جا برای اینکار ، توی تاپیک خودتونه .. تاپیک سپاهان .. اونجا هرچی خواستید بگید ..

ثانیا .. بله که داغ همه تازه میشه .. شما که آدم به اصطلاح منطقی ! هستید ، خودتون بذارید جای دوستان ..
معلومه که هر باختی سوز داره ! .. ولی نه به اندازه ی سوزی که بازی هفته ی آخر فصل قبل برای شما داشت ! ..
بازی ای که سپاهان 45 دقیقه تو زمین خودش خفت شده بود ! .. بگذریم .. اصلا اهمیت نداره ..

اولا که صحنه اول که اصلا نمیتونست پنالتی باشه.
از 2 متری کوبیده تو دست بازیکن.
اون که عمدی دستشو به توپ نزده.

کارشناسای داوری هم با این اطمینانی که شما میگی نمی تونن اظهار نظر کنن ! مرحبا ..
از دو متری یا نیم متری .. وقتی دستش در حالت طبیعی قرار نداره ، مسلما پنالتیه ..
دست باید کنار بدن و در موازات بدن باشه .. مگه اون بازیکن دروازه بانه که دستش رو اینقد باز کرده ؟!
اگه دستش جمع باشه یا برای نخوردن توپ به بدنش از دستش استفاده کنه ، حرف شما و آقای مرادی ! صحیحه ..
اما تو این حالت نه ..
شاید عمدی نزده باشه .. اما بی احتیاطی کرده و هزاران بار توی برنامه ی نود دیدیم که این بی احتیاطی ها چه
مجازاتی داره ! ..

البته الان که بحث فایده نداره .. چون بازی تموم شده و چیزی هم عوض نمیشه ..
اما اینا رو برای شما گفتم ، چون گفتید آدم منطقی ای هستید ! .. ( که البته به نظر من اگه منطقی بودید اصلا
لزومی نبود تو این تاپیک پست بدید ، در شرایطی که نتیجه ش رو میدونید .. )

اون صحنه 2 به تک مس را چی میگید که داور بعد از 2 ساعت سوت زد و نمی دونم خطای کی یا چی را گرفت!!
همون وقتی را میگم که صدای سوت تماشاگرا بلند شده بود.

من نمیدونم شما چجوری بازی رو میدید ! .. صحنه ی هند رو هم همینجوری دیدید ؟!

اون صحنه ای که شما میگی ، زمانی بود که هوادارا یه ریز سوت میزدن و صدای سوت داور شنیده نمیشد ! ..
خطا توی زمین مس اتفاق افتاد و داور سوت زد ، اما بازیکنای مس و همینطور بازیکنای پرسپولیس که توی زمین
خودشون بودن سوت رو نشنیدن و بازی رو ادامه دادن .. دیدی که اون بازیکنای کنار داور که سوت رو شنیده بودن
همه واستاده بودن ..
اصلا صحنه ی خاصی نبود اون ..
البته اینم بگم که دو به تک نبودن عزیز من .. دو به سه بودن .. توی نود که نشون داد حتما ببین ..

به هر حال مس بازی خیلی خوبی را ارائه داد و نباید از حق گذشت.
پرسپولیس 5شنبه خیلی پر اشتباه بازی می کرد.
مخصوصا در خط میانی

ممنون از نظر کارشناسانه تون ! ..
این هفته همه ی تیمها درهم برهم بازی کردن .. اونم به خاطر همون 18 روز تعطیلی بود که آقای دایی توی
دامن لیگ گذاشته بود ! ..

امیدوارم این بحث همینجا تموم بشه ..
شما هم سعی کن دیگه تو این تاپیک پست اینجوری ندید ..
چون هم به خودتون بی احترامی میشه ، هم اصلا لزومی به اینکار نیست ..
این تاپیک هوادرای پرسپولیسه که توش بحث کنن و نظر بدن ..
شما پرسپولیسی هستی ؟!!

یا حق

:40:

aluminum
13-09-2008, 05:48
اولا شما اصلا نباید تو این تاپیک پست میدادید ..
سند این تاپیک رو به نام کسی نزدن ، اما به خاطر برخی اتفاقات ، اینجور پستهای جنجال برانگیز ممنوعه ..
چون خیلی ها به خاطر همین پستها و کشدار شدن بحث ، اخطار گرفتن و یا حتی اخراج شدن ..
خیلی وقت هم هست که خبری از این پستها در این تاپیک نیست ..
اما شما نمیدونم چه علاقه ای به این کل کل ها داری ! ..
ولی بهترین جا برای اینکار ، توی تاپیک خودتونه .. تاپیک سپاهان .. اونجا هرچی خواستید بگید ..

ثانیا .. بله که داغ همه تازه میشه .. شما که آدم به اصطلاح منطقی ! هستید ، خودتون بذارید جای دوستان ..
معلومه که هر باختی سوز داره ! .. ولی نه به اندازه ی سوزی که بازی هفته ی آخر فصل قبل برای شما داشت ! ..
بازی ای که سپاهان 45 دقیقه تو زمین خودش خفت شده بود ! .. بگذریم .. اصلا اهمیت نداره ..

کارشناسای داوری هم با این اطمینانی که شما میگی نمی تونن اظهار نظر کنن ! مرحبا ..
از دو متری یا نیم متری .. وقتی دستش در حالت طبیعی قرار نداره ، مسلما پنالتیه ..
دست باید کنار بدن و در موازات بدن باشه .. مگه اون بازیکن دروازه بانه که دستش رو اینقد باز کرده ؟!
اگه دستش جمع باشه یا برای نخوردن توپ به بدنش از دستش استفاده کنه ، حرف شما و آقای مرادی ! صحیحه ..
اما تو این حالت نه ..
شاید عمدی نزده باشه .. اما بی احتیاطی کرده و هزاران بار توی برنامه ی نود دیدیم که این بی احتیاطی ها چه
مجازاتی داره ! ..

البته الان که بحث فایده نداره .. چون بازی تموم شده و چیزی هم عوض نمیشه ..
اما اینا رو برای شما گفتم ، چون گفتید آدم منطقی ای هستید ! .. ( که البته به نظر من اگه منطقی بودید اصلا
لزومی نبود تو این تاپیک پست بدید ، در شرایطی که نتیجه ش رو میدونید .. )

من نمیدونم شما چجوری بازی رو میدید ! .. صحنه ی هند رو هم همینجوری دیدید ؟!

اون صحنه ای که شما میگی ، زمانی بود که هوادارا یه ریز سوت میزدن و صدای سوت داور شنیده نمیشد ! ..
خطا توی زمین مس اتفاق افتاد و داور سوت زد ، اما بازیکنای مس و همینطور بازیکنای پرسپولیس که توی زمین
خودشون بودن سوت رو نشنیدن و بازی رو ادامه دادن .. دیدی که اون بازیکنای کنار داور که سوت رو شنیده بودن
همه واستاده بودن ..
اصلا صحنه ی خاصی نبود اون ..
البته اینم بگم که دو به تک نبودن عزیز من .. دو به سه بودن .. توی نود که نشون داد حتما ببین ..

ممنون از نظر کارشناسانه تون ! ..
این هفته همه ی تیمها درهم برهم بازی کردن .. اونم به خاطر همون 18 روز تعطیلی بود که آقای دایی توی
دامن لیگ گذاشته بود ! ..

امیدوارم این بحث همینجا تموم بشه ..
شما هم سعی کن دیگه تو این تاپیک پست اینجوری ندید ..
چون هم به خودتون بی احترامی میشه ، هم اصلا لزومی به اینکار نیست ..
این تاپیک هوادرای پرسپولیسه که توش بحث کنن و نظر بدن ..
شما پرسپولیسی هستی ؟!!

یا حق

:40:

شما جواب درستی دادید ولی کو گوش شنوا

ولی امید وارم محروم نشی

arash_3tar
13-09-2008, 08:33
ممنون از elmo ی عزیز به خاطر پایان دادن به بحث امیدوارم همین جا تموم بشه

amini_bio
13-09-2008, 23:15
خب مجبورم حق را به شما بدم.
چون بهم گفتند اینجا پست ندم.
اگه جای بهتری برای بحث راجب این جور مسائل تو این بخش هست، ما در خدمتیم که جواب دوستان را بدیم.
اگرم نه که ما را به خیر و شما را به سلامت

آذرخش
14-09-2008, 03:24
خب مجبورم حق را به شما بدم.
چون بهم گفتند اینجا پست ندم.
اگه جای بهتری برای بحث راجب این جور مسائل تو این بخش هست، ما در خدمتیم که جواب دوستان را بدیم.
اگرم نه که ما را به خیر و شما را به سلامت
اگه بهتون گفتن پست ندید، چرا دوباره پست دادید!!؟ برید سراغ تاپیک خودتون.
جوابتون رو تو همین تاپیک گرفتید، به سلامت.

داور بين المللي فوتبال کشورمان کناره گيري موقت خود را از صحنه داوري اعلام نمود

مسعود مرادي که دو روز قبل قضاوت ديدار تيم هاي پرسپوليس و مس را بر عهده داشت،امروز اين موضوع را به کميته داوران فدراسيون فوتبال اعلام کرد.

البته مرادي اعلام کرد که هفته آينده به زوريخ سفر خواهد کرد تا در اجلاس داوران شرکت کند و پس از بازگشت از سوئيس تصميم نهايي خود را اتخاذ خواهد کرد.در طي اين مدت نيز او ديداري در ليگ برتر را سوت نخواهد زد.
علت گرفتن اين تصميم از سوي مرادي اتفاقات بازي هفته ششم ليگ برتر ميان پرسپوليس و مس و فشار زياد بر روي جامعه داوري کشور عنوان شده است.

هنر کرده :31: دو هفته با پول فدراسیون میره سوییس، محرومیتش هم میشه همون دو هفته گردش و تفریح.
من نمیدونم تا وقتی مظفری زاده و ترکی هستند، چرا اینو میخوان بفرستند جام جهانی.
لابد زیاد خوش خدمتی کرده!!! :21:

من هیچ موقع و تحت هیچ شرایطی بی احترامی به کسی نکردم ولی نمیدونم چرا یکی از پستهای من پاک شد!؟
خدای نکرده الفاظ بد استفاده کردم! یا بی احترامی به کسی!!؟

aluminum
14-09-2008, 04:12
خوب خدا را شکر که تاپیک باز شد
من درباره بازی یک پست دادم و جواب طرفدارهای تیم خودمون را دادم ولی بازم پستم حذف شد!!!!

arash_3tar
14-09-2008, 08:52
سيد داريوش مصطفوي: «پژو 206» پاداش شكست استقلال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خبرگزاری پرسپولیس : در ضيافت افطاري كه به ميزباني باشگاه پرسپوليس تدارك ديده شده بود، مدير عامل اين باشگاه گفت: در صورت شكست استقلال در ديدار رفت دربي هشتمين دوره رقابتهاي ليگ برتر، هر يك از بايكناني كه از سوي كادر فني در زمين مسابقه حضور يابند يك دستگاه خودرو «پژو 206» به هر يك از بازيكنان اهدا خواهد شد. ضمنا به بازيكناني كه در ليست 18 نفره اين تيم قرار گيرند مبلغ 5 ميليون تومان پاداش تعلق خواهد گرفت.
ضيافت افطاري باشگاه پرسپوليس امشب (شنبه) در هتل المپيك با حضور كليه اعضاي هيأت مديره، مدير عامل، كادر فني، بازيكنان و پرسنل باشگاه برگزار شد. مدير عامل باشگاه پرسپوليس در اين مراسم دقايقي براي حاضرين به صحبت پرداخت.
سيد داريوش مصطفوي گفت: در جلسه فوق العاده هيأت مديره كه عصر امروز در باشگاه برگزار شد، اعضاي هيأت مديره از عملكرد خوب بازيكنان و كادر فني تقدير كردند و در پايان مصوب گرديد در صورت شكست تيم استقلال در بازي رفت دربي هشتمين دوره رقابتهاي ليگ برتر (جام خليج فارس) از هفته نهم اين مسابقات، به هر يك از بايكناني كه از سوي كادر فني در زمين مسابقه حضور يابند يك دستگاه خودرو پژو 206 اهدا خواهد شد و همچنين به بازيكناني كه در ليست 18 نفره اين تيم قرار گيرند مبلغ 5 ميليون تومان پاداش تعلق خواهد گرفت.

گفتني است؛ سيد داريوش مصطفوي مدير عامل باشگاه پرسپوليس طي سخناني در مراسم ضيافت افطاري سرخپوشان افزود: اعضاي هيأت مديره و كادر فني از بازي زيباي سرخپوشان در مقابل تيم مس كرمان تقدير و تشكر نمودند. همچنين وي يادآور شد؛ پاداش يك ميليون توماني بازيكنان در ديدار با مس كرمان نيز در چند روز اخير به آنها پرداخت خواهد شد

arash_3tar
14-09-2008, 11:57
خبرگزاری پرسپولیس : پس از اعلام گزارش ناظر انضباطي ديدار پرسپوليس و مس كرمان و بازبيني فيلم مسابقه، راي كميته انضباطي در خصوص تخلفات صورت گرفته از سوي باشگاه پرسپوليس صادر شد. در حكم صادره از سوي كميته انضباطي جريمه‌هاي زیر در نظر گرفته شده به شرح زير است:
باشگاه پرسپوليس با درج تخلف صورت گرفته در پرونده محكوم به پرداخت مبلغ 200 ميليون ريال شد، ضمن اينكه محروميت تعليقي اين باشگاه نيز اجرا خواهد شد و ديدار تيم فوتبال پرسپوليس مقابل پگاه گيلان در تاريخ 4/7/87 بدون حضور تماشاگر برگزار مي‌شود. رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس به دليل به كار بردن الفاظ ركيك درباره داور مسابقه به پرداخت 100 ميليون ريال محكوم و به مدت سه جلسه از همراهي تيم محروم شد.

خبرگزاری پرسپولیس : آقای هدایتی, بدانید که دفاع از حق تیم مظلوم پرسپولیس مساوی است با شدیدترین محرومیت ها. درنگ جایز نیست. به فکر شکایت به فیفا باشید.
پس از بازبيني فيلم مسابقه و مشاهده صحنه‌هايي مبني بر تحريك تماشاگران توسط احمدرضا عابدزاده، مربي دروازه‌بانان تيم نيز به مدت دو جلسه از همراهي تيم محروم شد.

علاوه بر اين باشگاه پرسپوليس موظف است كليه خسارت‌هاي وارد شده به ورزشگاه آزادي پس از اعلام مسئولان ورزشگاه را به طور كامل پرداخت كند.

براساس اعلام كميته انضباطي در صورت اقدام تيم‌ها و هواداران براي بر هم زدن سلامت ورزشگاه‌ها و محيط‌هاي ورزشي رشد تنبيهات درنظر گرفته خواهد شد.

arash_3tar
14-09-2008, 11:59
يك منبع آگاه در گفت و گو با فارس خبر داد:
درخواست مسعود مرادي براي كناره‌‌گيري از قضاوت ديدارهاي داخلي
خبرگزاري فارس: داور بين‌المللي فوتبال ايران با حضور در فدراسيون اعلام كرد كه در انديشه كناره‌گيري از قضاوت مسابقات داخلي است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، پس از قضاوت مسعود مرادي در ديدار تيم هاي پرسپوليس و مس كرمان، انتقادهاي شديدي عليه مسعود مرادي در رسانه ها و محافل عمومي به وجود آمد. به همين دليل، اين داور بين المللي روز گذشته با حضور در فدراسيون، از مسئولان خواست كه از قضاوت در مسابقات داخلي كناره گيري كند.
يك داور بين المللي كه در فدراسيون فوتبال مرادي را همراهي مي‌كرد در گفت و گو با فارس اظهار داشت: مرادي با توجه به شرايط فعلي، قصد داشت تصميمي جدي تري از كناره‌گيري از قضاوت در مسابقات داخلي داشته باشد؛ ‌اما از مسئولان خواست كه در چنين ديدارهايي قضاوتي نداشته باشد.
وي ادامه داد: تمام داوران ايران از اين تصميم ناراحت هستند. بدون شك براي بازگرداندن مرادي براي قضاوت در ديدارهاي داخلي صحبت خواهيم كرد تا اين داور خوبي ايران همچنان با قدرت به كارش ادامه دهد.
وي عنوان كرد: بحث استعفا وجود نداشته است. اگرچه نمي دانيم مرادي در آينده چه تصميمي خواهد گرفت؛ اما بنا بر اظهاراتشف با قاطعيت كناره گيري خود را از مسابقات داخاي اعلام كرده است.

Nabakhshoode
14-09-2008, 12:30
باشگاه پرسپوليس با درج تخلف صورت گرفته در پرونده محكوم به پرداخت مبلغ 200 ميليون ريال شد، ضمن اينكه محروميت تعليقي اين باشگاه نيز اجرا خواهد شد و ديدار تيم فوتبال پرسپوليس مقابل پگاه گيلان در تاريخ 4/7/87 بدون حضور تماشاگر برگزار مي‌شود. رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس به دليل به كار بردن الفاظ ركيك درباره داور مسابقه به پرداخت 100 ميليون ريال محكوم و به مدت سه جلسه از همراهي تيم محروم شد.

دیدن هدایتی وضعش خوبه میخوان تا تو فوتبال هست بچاپنش...! بنده خدا با این وضع یه ساله ورشکست میشه...!

به هر حال من از دو نکته در مورد پرسپولیس این فصل خوشم اومد : یکی اینکه تو هر 5 بازیش تونسته با فوتبال سریع و روان و با هیجانی ارائه بده... یکی دیگه که به نظر میرسه از بازی مس قطبی داره سعی میکنه خونسردی خودشو حفظ کنه و روحیشو و در حالی که تیم از سه بازی آخر دو مساوی و یه باخت داشته از قهرمانی حرف بزنه و از اینکه اگه مثل نیمه دوم بازی مس بازی کنیم قهرمان میشیم... امیدوارم این امید و این روحیه رو تا آخر لیگ داشته باشه...
این فصل پرسپولیس حاشیه به اندازه کافی داشت از مصدومیت بازیکناش گرفته تا تغییر کادر مدیریت تا خریدهای زیاد و جنجالی تا اومدن هدایتی و مهمتر از همه اضافه شدن قطبی در لحظات آخر در شرایطی که کسی باور نمیکرد و خیلیا هم انتقادایی کردن و اومدن علی کریمی با همه حرف و حدیث ها و در این آخر هم 3 بازی که با داوری اشتباه نتایج به ضرر تیم رقم خورد... من مطمئنم کسی که میتونه این حاشیه هارو کنترل کنه نه مصطفویه نه هدایتی و... فقط قطبی در صورتی که قطبیه فصل قبل باشه با روحیه قویش میتونه حاشیه هارو کنترل کنه ( نمیگم حذفشون کنه چون غیر ممکنه ولی میشه کنترلشون کرد )

corey
14-09-2008, 15:21
يك منبع آگاه در گفت و گو با فارس خبر داد:
درخواست مسعود مرادي براي كناره‌‌گيري از قضاوت ديدارهاي داخلي
خبرگزاري فارس: داور بين‌المللي فوتبال ايران با حضور در فدراسيون اعلام كرد كه در انديشه كناره‌گيري از قضاوت مسابقات داخلي است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، پس از قضاوت مسعود مرادي در ديدار تيم هاي پرسپوليس و مس كرمان، انتقادهاي شديدي عليه مسعود مرادي در رسانه ها و محافل عمومي به وجود آمد. به همين دليل، اين داور بين المللي روز گذشته با حضور در فدراسيون، از مسئولان خواست كه از قضاوت در مسابقات داخلي كناره گيري كند.
يك داور بين المللي كه در فدراسيون فوتبال مرادي را همراهي مي‌كرد در گفت و گو با فارس اظهار داشت: مرادي با توجه به شرايط فعلي، قصد داشت تصميمي جدي تري از كناره‌گيري از قضاوت در مسابقات داخلي داشته باشد؛ ‌اما از مسئولان خواست كه در چنين ديدارهايي قضاوتي نداشته باشد.
وي ادامه داد: تمام داوران ايران از اين تصميم ناراحت هستند. بدون شك براي بازگرداندن مرادي براي قضاوت در ديدارهاي داخلي صحبت خواهيم كرد تا اين داور خوبي ايران همچنان با قدرت به كارش ادامه دهد.
وي عنوان كرد: بحث استعفا وجود نداشته است. اگرچه نمي دانيم مرادي در آينده چه تصميمي خواهد گرفت؛ اما بنا بر اظهاراتشف با قاطعيت كناره گيري خود را از مسابقات داخاي اعلام كرده است.

در عوض بيست مليون نفر خوشحال شدن:27:
اين مرادي و هر وقت مي خواستن سر تي ببرن ميزاشتن داور بازي پارسال با سايپا يادتونه پنالتي 100% نگرفت
بابا طرف فينال جام جهاني داوري ميكنه انقدر عدعا نداره بعد مسعود مرادي المپيك سوت زده ديگه هيچ كس قبول نداره:41: مثل اينكه هر جژچند وقت يكبار بايد محروم بشه تا قضيه جام ملت ها يادش نره

mostafa.m
14-09-2008, 15:42
بازی بعدی پرسپولیس کی یه؟

arash_3tar
14-09-2008, 16:32
بعد از این سه تا بازی اخر پرسپولیس که حق مسلم تیم رو خوردن به نظر می رسد عزم کادر فنی مخصوصا افشین قطبی و بازیکنها و مخصوصا هوادارها جزمه برای قهرمانی
من به شخصه خیلی به تیم امید وارم باورکنید خیلیییی

arash_3tar
14-09-2008, 16:37
حکم توقیف اموال باشگاه پرسپولیس صادر شد

خبرگزاری پرسپولیس : باشگاه پرسپولیس از سالهای گذشته به افراد و نهادهای بسیاری بدهکار است که یکی از آنها مرتضی جعفری قائم مقام باشگاه پرسپولیس در زمان مدیرعاملی حجت الله خطیب است.
جعفری که از چک های شخصی اش برای باشگاه پرسپولیس هزینه کرده بود مبلغ 44 میلیون و 600 هزار تومان از این باشگاه طلبکار است اما با وجود اقدامات قانونی هنوز نتوانسته مطالباتش را دریافت کند.
وی در گفتگویی با بیان اینکه حکم توقیف اموال باشگاه پرسپولیس را از سوی دادگاه 86 حقوقی تهران دریافت کرده است گفت: با وجود درخواست های فراوان و گذشت بیش از چهار سال ازهزینه کردن این مبلغ هنوز موفق به دریافت آن نشده ام.
مرتضی جعفری ادامه داد: با تشخیص دادگاه امروز نماینده ام را به دیدار آقای مصطفوی فرستادم اما با وجود مذاکرات صورت گرفته مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پاسخ مشخصی به نماینده بنده ندادند و اعلام کردند " بروید با مامور بیایید" !
قائم مقام پیشین باشگاه پرسپولیس ادامه داد: این آقایان که ادعای هزینه های میلیاردی در باشگاه را دارند چرا نمی خواهند به حکم دادگاه عمل کنند و بدهی بنده را بدهند. در این مدت سعی در آبروداری کرده ام اما وقتی مدیرعامل باشگاه می گوید برو با مامور بیا دیگر چاره ای جز اجرای حکم دادگاه را ندارم.
جعفری در پایان گفت: فردا به باشگاه پرسپولیس می روم تا تکلیفم را با مسئولان این باشگاه و طلبم مشخص کنم.

arash_3tar
14-09-2008, 16:38
تمام بازيكنانم را نياز دارم / قطبي: با جدايي "علوي" مخالفم / علي كريمي مقابل پگــاه بازي مي‌كند

خبرگزاری پرسپولیس : افشين قطبي گفت: هواداران مطمئن باشند كه فوتبال پرسپوليس روز به روز به سطح تيم‌هاي برتر اروپايي نزديك خواهد شد.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در گفت‌وگویی ، درباره‌ي آخرين وضعيت اين تيم اظهار كرد: خوشبختانه پس از نتيجه‌ي بدي كه مقابل تيم مس كسب كرديم، تمرينات خوبي داشتيم. ما سعي كرديم تمرينات ريكاوري را براي بازيكنان اصلي در نظر بگيريم تا استراحت بيشتري داشته باشند. همچنين به ساير بازيكنان فشار بيشتري آورديم. تمرينات امروز (يكشنبه) ما كاملا تاكتيكي بود و فردا تمرين بسته‌اي خواهيم داشت و روي ضربات ايستگاهي كار مي‌كنيم. فكر مي‌كنم فوتبال ما منهاي نتايج بدست آمده روز به روز در حال بهتر شدن است. اين را آمار بازي مي‌گويد كه ما تعداد كرنرها، شوت‌ها و موقعيت‌هاي گلزني بيشتري داشتيم اما، متاسفانه شرايطي به وجود آمد كه امتيازات لازم را كسب نكرديم.
وي در ارزيابي‌اش از حريف آينده‌ي پرسپوليس تصريح كرد: تيم پيام در برابر ما بسيار با انگيزه ظاهر خواهد شد چرا كه در بازي‌هاي اخير نتوانسته نتايج لازم را كسب كند، همچنين آنها در مقابل پاس همدان فوتبال خوبي را به نمايش گذاشتند و موقعيت‌هاي زيادي داشتند كه تبديل به گل نشد. من شرايط فني اين تيم را پس از چندين بار آناليز، خوب ارزيابي مي‌كنم و فكر مي‌كنم با توجه به امتياز ميزباني‌شان حريف سرسختي برابر پرسپوليس خواهند بود اما، اين ما هستيم كه بازي قبلي را باخته‌ايم و بايد براي جبران آن حتما پيام را شكست دهيم.
سرمربي تيم پرسپوليس همچنين درباره‌ي محروميت‌هاي در نظر گرفته شده براي هواداران اين تيم و "عابدزاده" خاطرنشان كرد: به نظر من فوتبال حرفه‌اي براي مردم است و هيچ چيز تلخ‌تر از اين نيست كه مردم نتوانند آن را از نزديك تماشا كنند. فكر مي‌كنم درست نيست كه ما به خاطر مشكلات داوري مردم را جريمه كنيم. مطمئنا تصميماتي كه در زمين براي پرسپوليس گرفته شد، واكنش هر هواداري را برمي‌انگيزد. شايد در همه جاي دنيا در قبال چنين تصميماتي هواداران واكنش بدتري را نشان دهند و اين طبيعي است. آنها ساعت‌ها از زندگي خود گذشته و براي ديدن بازي تيم‌شان آمده‌اند و ديدن ضايع شدن حق تيم‌شان براي‌شان سخت است. بهتر بود مسوولان فوتبال به جاي هواداران باشگاه پرسپوليس را جريمه مي‌كردند. همچنين واقعا متاسفم كه داورها محروم نمي‌شوند اما، افراد ديگر محروم مي‌شوند.
قطبي همچنين گفت: من به هواداران قول مي‌دهم كه فوتبال ما روز به روز بهتر و بين‌المللي‌تر خواهد شد و ما سعي مي‌كنيم همانند نيمه‌ي دوم بازي با مس زيباتر كار كنيم و به فوتبال روز تيم‌هاي برتر دنيا و اروپا نزديك شويم. هنوز 29 بازي به پايان فصل مانده و تيم‌هاي بزرگ دنيا هم در اين مدت نوسان داشته‌اند. ما بايد سعي كنيم حتي الامكان تعداد اين نوسانات را كه در فصل پيش هم دچار آن شديم، كم كنيم.
قطبي درباره‌ي آخرين وضعيت علي كريمي و ديكارمو گفت: فكر مي‌كنم كريمي در بازي مقابل تيم پگاه بتواند پرسپوليس را ياري كند، او اكنون انگيزه‌ي بسيار زيادي دارد تا جايگاه خوبي در تركيب اصلي پرسپوليس پيدا كند. همچنين ديكارمو روزهاي سختي را اين هفته پشت سر گذاشت چرا كه ITC او هنوز در هوا است. فكر مي‌كنم فردا پول پرداخت شده جهت اخذ ITC اش به برزيل برسد تا او بتواند در بازي‌هاي آينده ما را همراهي كند. اما، از زمان حضور در تمرينات نشان داد كه مهاجم گلزني است و مي‌تواند براي هر تيمي خطرناك باشد.
قطبي همچنين درباره‌ي خروج احتمالي محمد علوي از تيم پرسپوليس و پيوستن قرضي‌اش به ابومسلم و مخالفتش با اين مساله گفت: علوي يكي از بازيكنان خوب ماست و تمام نفراتي كه اينجا حاضر هستند، از نيازهاي پرسپوليس‌اند. من هنوز صحبتي درباره‌ي جدايي علوي نشنيده‌ام و اگر هم بشنوم با اين مساله كاملا مخالفت مي‌كنم. ما در بازي‌هاي آينده احتمال مصدوميت زيادي داريم لذا به تمامي بازيكنان‌مان نيازمنديم.
قطبي همچنين گفت: بايد سعي كنيم تركيب هماهنگي در بازي‌هاي آينده بدست آوريم و فوتبال‌مان را در برخي نقاط از قالب ايراني بودن خارج كنيم. ايراني‌ها معمولا در مقابل دروازه احساسي عمل مي‌كنند و خيلي گرم كار مي‌كنند كه ما بايد به بازيكنان تاكيد كنيم وقتي موقعيت گلزني بدست مي‌آورند، سردتر باشند و با خونسردي كامل كارشان را تمام كنند.
قطبي در پايان درباره‌ي گلرهاي آزمايشي پرسپوليس گفت: پس از تست‌ها و تمريناتي كه با دروازه‌بانان بسياري داشتيم، سرانجام با يك دروازه‌بان 21 ساله (الياسي) قرارداد بستيم اما، اين كافي نيست و بايد يك گلر ديگر را جذب كنيم تا با چهار دروازه‌بان آماده رقابت‌هاي ليگ را ادامه دهيم و به استقبال ليگ قهرمانان آسيا برويم.

arash_3tar
14-09-2008, 16:42
خطر لغو قهرمانی پرسپولیس

به خاطر دارید که در آغاز هشتمین دوره[لیگ برتر در مورد ماجرای صادر شدن ITC کارت غلامعباس یا همان فرزاد آشوبی گزارش مفصل منتشر و حتی هشدار داده شد که مسئولان باشگاه DAC و فدراسیون فوتبال اسلواکی قصد دارند با توجه به مدارکی که در دست دارند اقدامات حقوقی انجام دهند.
اولین نامه مربوط به ماجرای آشوبی، در تاریخ 9/7/2008 از سوی باشگاه DAC برای مهدی محمد نبی، دبیر کل فدراسیون فوتبال ارسال شد: «تماس ما با شما درباره بازیکنی به نام "]غلامعباس آشوبی است که نامش هنوز در باشگاه DAC اسلواکی قرار دارد، در حالی که هیچ باشگاهی برای این بازیکن دعوتنامه نفرستاده وی در حال بازی در لیگ ایران است. لطفاً توضیح دهید که در این مورد چه اتفاقی افتاده و چطور وی در ایران بازی می کند. ما می خواهیم که آشوبی برگردد. بنابراین سریعاً اقدامات لازم را انجام دهید چون اگر این اتفاق نیفتد مجبور هستیم مستقیما با فیفا تماس بگیریم.»

پس از بی اعتنایی مسئولان ذیربط باشگاه DAC در اقدامی زیرکانه و البته حرفه ای پای فدراسیون فوتبال اسلواکی را وسط کشید و همین موضوع باعث شد تا در تاریه 15/8/2008 فدراسیون فوتبال اسلواکی نامه دیگری را به آدرس فدراسیون فوتبال ایران و باز هم به نام دبیر کل این فدراسیون ارسال کند: «لطفا کپی ITC "]غلامعباس آشوبی تاریخ تولد 16/4/1980 را برای ما بفرستید. اگر مدارکی در این مورد در اختیار دارید چه به صورت دائمی و چه به صورت موقت، آن را برای فدراسیون فوتبال اسلواکی ارسال کنید.
واحد ثبت قراردادها: میلان اسلاوکوویچ
رونوشت برای: فیفا و باشگاه DAC»
در حالی که اسلواک ها به شدت خواهان دریافت جوابی قانع کننده از مسئولان فدراسیون ایران بودند، این اتفاق هرگز نیفتاد تا فدراسیون اسلواکی نامه سوم و تهدید آمیزش را در تاریخ 27/8/2008 برای فدراسیون فوتبال ایران بفرستد:
[دبیر کل محترم در تاریخ 15 آگوست 2008 ما نامه ای برای شما فرستادیم و در خواست مدارک بازیکنی به نام غلامعباس آشوبی متولد 16/4/1980 کردیم. متاسفانه تا امروز هیچ پاسخی دریافت نکرده ایم. بنابراین به شما فرصت هفت روزه ای می دهیم تا مدارک مورد درخواست شده را برای ما بفرستید. در غیر این صورت مجبوریم از فیفا درخواست کمک کنیم.»
امروز چهاردهم سپتامبر است و با توجه به این موضوع میلان اسلاوکوویچ مسئول واحد ثبت قراردادهای فدراسیون فوتبال اسلواکی منتظر دریافت نامه ای از فدراسیون فوتبال ایران است.آنطور که در تماس با منابع آگاه با خبر شدیم اسلواک ها قصد دارند تا با ارسال این نامه ها به فیفا تکلیفشان را در ماجرای آشوبی روشن کنند.
به هر حال امیدواریم که مسئولان فدراسیون فوتبال هر چه زودتر این مساله را حل و فصل کنند تا خدای ناکرده با توجه به شرایط حساس فوتبال ایران، مشکل تازه ای برای ما به وجود نیاید و این موضوع باعث کسر امتیازات پرسپولیس در فصل گذشته و مس کرمان در فصل جاری نشود. همچنین "]قهرمانی فصل گذشته پرسپولیس [/URL]گرفته نشود

monster489
14-09-2008, 20:05
با دستور افشين قطبي
تمرين پرسپوليس فردا پشت درهاي بسته انجام مي‌شود
خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس فردا بعدازظهر پشت درهاي بسته انجام مي‌شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، با دستور افشين قطبي، تمرين فرداي اين تيم تهراني بعدازظهر بدون حضور خبرنگاران و هواداران در ورزشگاه اكباتان برگزار خواهد شد.
او اين كار خود را مخفي نگه داشتن كارهاي تاكتيكي خود براي ديدار برابر پيام مشهد توصيف كرد.

monster489
14-09-2008, 20:06
در تمرين صبح امروز صورت گرفت
تمرينات ويژه قطبي براي دي‌كارمو، كريمي و نيكبخت
خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس تهران صبح امروز در ورزشگاه اكباتان به تمرين پرداختند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين از ساعت 10 صبح آغاز شد و بازيكنان به دويدن، حركات كششي، آقاوسط ، حفظ توپ و پرسينگ، سانتر از جناحين و ضربه به سمت دروازه پرداخته و در پايان در قالب دو تيم سبز و قرمز، فوتبالي درون تيمي برگزار كردند.
تيم سبز با 2 گل عليرضا نيكبخت واحدي و هادي نوروزي در اين بازي به پيروزي رسيد.
* در ابتداي تمرين افشين پيرواني به مدت 10 دقيقه با بازيكنان به گفت و گو پرداخت.
* ماركو و عابدزاده به اتفاق دروازه بانان را تمرين دادند. سه دروازه‌بان آزمايشي نيز در تمرين حضور پيدا كردند.
* ابراهيم توره و فرهاد خيرخواه غايب بودند.
* حدود 200 هوادار از نزديك عملكرد بازيكنان را نظاره كردند.
* خبرنگاران امروز نيز بدون جا و مكان و به سختي به تهيه خبر پرداختند. مسئولان پرسپوليس و راه آهن از حل اين مشكل خبر داده بودند.
* برخوردهاي شيري و مسعود زارعي در تمرين امروز باعث شد مربيان به اين 2 بازيكن هشدار دهند.
* علي كريمي، عليرضا نيكبخت واحدي و دي‌كارمو زير نظر قطبي به تمرينات اختصاصي از جمله شوت زني پرداختند.
*‌افشين قطبي امروز بارها با مدافعان تيم به گفت و گو پرداخت.
* افشين قطبي در پايان تمرين تمرينات ويژه‌اي براي علي كريمي و حميد علي عسگر در نظر گرفت. علوي و باقري‌ها نيز زير نظر كماسي به تمرين اختصاصي پرداختند.
* تمرين ساعت 11:40 به پايان رسيد و فردا پيگيري مي‌شود.

monster489
14-09-2008, 20:08
شيري:اشتباهات داوري را جبران مي کنيم
مدافع تيم پرسپوليس تهران به ايرنا گفت: به طور حتم تيم پيام را با اختلاف بيش از 2 يا 3 گل شکست خواهيم داد تا چنانچه اشتباهات داوري هم به ضرر تيم ما باشد باز هم پيروز ميدان باشيم.
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][
"مجتبي شيري" روز يکشنبه با اشاره به اينکه در 3 بازي اخير 7 امتياز از دست داده ايم، افزود: بر اساس تصميم کادر فني، سه شنبه يک بازي صددرصد هجومي را مقابل پيام خراسان به نمايش خواهيم گذاشت تا هر 3 امتياز اين بازي را بدست آوريم.
وي ادامه داد: بدون شک در بازي با پيام خراسان در زدن ضربات آخر اشتباهات کمتري خواهيم داشت تا گل هاي بيشتري وارد دروازه پيام نماييم.
وي تصريح کرد: از اين پس ديگر به اشتباهات داوري هيچ ايرادي نخواهيم گرفت، اما در عوض سعي خواهيم کرد تا با قدرت بيشتري در زمين فوتبال بازي کنيم .
وي که تنها در بازي مقابل سايپاي کرج به صورت ثابت از سوي کادر فني پرسپوليس مورد استفاده قرار گرفته است، در اين خصوص نيز گفت: همزماني بازي تيم ملي و بازي هاي تيم پرسپوليس در ابتداي اين فصل باعث شد تا براي کمک به تيم ملي بيشتر در تمرينات تيم ملي شرکت داشته باشم.
بر همين اساس، طبق ‌نظر سرمربي تيم پرسپوليس به صورت ثابت در تيم به کار گرفته نشدم.
وي درعين حال ابراز اميدواري کرد: تا از اين پس با تمرينات مناسبي که در پرسپوليس پشت سر مي گذارد، در ترکيب ثابت اين تيم قرار گيرد.
مدافع فصل گذشته تيم استقلال اهواز گفت: بازي در پرسپوليس به علت انبوه هواداران و شرايط خاصي که در داخل و خارج از کشور دارد دشوارتر از ساير تيم هاست.

monster489
14-09-2008, 20:12
کارت بازي (اي.تي.سي) ديکارمو مهاجم برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس روز يکشنبه تهران صادر شد.
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

اين مهاجم جوان مي تواند تيم پرسپوليس تهران را در هفته هفتم ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران مقابل پيام مشهد همراهي کند.

* مسعود زارعي و ابراهيم توره بازيکنان تيم پرسپوليس تهران به دليل مصدوميت، بازي اين تيم مقابل پيام مشهد را از دست دادند.
پزشکان تيم فوتبال پرسپوليس تهران هنوز در خصوص مصدوميت توره مهاجم اين تيم اظهار نظر نکرده اند.
اين بازيکن در ديدار تيم هاي پرسپوليس تهران و مس کرمان در هفته ششم ليگ برتر دچار آسيب ديدگي شد تا ادامه حضورش در بازي هاي آتي اين تيم در اين رقابت ها در هاله اي از ابهام قرار داشته باشد.

* تمرينات اخير تيم فوتبال پرسپوليس تهران نشان مي دهد که تغييرات در پست هاي بازيکنان اين تيم در بازي مقابل پيام مشهد به وجود مي آيد.
نتايج ضعيف تيم فوتبال پرسپوليس تهران در سه ديدار اخيرش در ليگ برتر باعث شده است تا افشين قطبي سرمربي اين تيم تغييرات را در اين تيم به وجود آورد.
بر همين اساس، کريم باقري کاپيتان تيم پرسپوليس به جايگاه قبلي خود (هافبک دفاعي) باز خواهد گشت و ايوان پتروويچ نيز از کناره ها جدا شده و پشت مهاجم اين تيم قرار مي گيرد.
همچنين احتمال تغيير در بازيکنان خط دفاعي تيم پرسيپوليس تهران در بازي مقابل پيام مشهد وجود دارد.

* آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس تهران پيش از ديدار با پيام مشهد امروز در ورزشگاه اکباتان تهران برگزار شد.
در اين تمرين که به مدت 90 دقيقه به طول انجاميد، بازيکنان پرسپوليس به مرور تاکتيک هاي از پيش طراحي شده پرداختند.
ديدار تيم هاي پرسپوليس تهران و پيام مشهد در هفته هفتم ليگ برتر باشگاه هاي ايران روز سه شنبه هفته جاري در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد برگزار خواهد شد.

monster489
14-09-2008, 20:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باقري ها: پرسپوليس بازي راحتي مقابل پيام نخواهد داشت
مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران با اشاره به بازي روز سه شنبه اين تيم مقابل پيام خراسان گفت: تيم هايي که از ليگ دسته يک به ليگ برتر مي آيند بطور معمول براي تيم هاي ليگ برتري ناشناخته تر هستند از اينرو بي مهابا بازي خواهند کرد.
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
"نبي اله باقري ها"‌ روز يکشنبه به ايرنا افزود: تيم پيام هم که سال گذشته از ليگ يک به ليگ برتر آمده است نيز از اين قانون مستثني نيست، در همين راستا پرسپوليس بازي راحتي مقابل پيام نخواهد داشت.
به گفته وي بازيکنان پرسپوليس باخت به مس کرمان را فراموش کرده و تنها بر بازي مقابل تيم پيام خراسان تمرکز دارند.
وي در خصوص روحيه تيمي بازيکنان پرسپوليس نيز گفت: پرسپوليس تيمي حرفه اي است و بالطبع بازيکنان آن نيز حرفه اي هستند، برهمين اساس باخت روز پنجشنبه بر روحيه بالاي تيمي پرسپوليس اثر نامطلوب نگذاشته است.
وي ادامه داد:‌ تمرينات مناسبي را زير نظر کادر فني دنبال کرديم و تا روز سه شنبه به آمادگي صددرصدي خواهيم رسيد.
به اعتقاد وي پرسپوليس فوتبال شناور و رواني را بازي مي کند و در ليگ سال جاري تنها با بدشانسي روبه رو شده است.
وي اظهار نظر برخي کارشناسان فوتبال داخلي را که قطبي را مرد روزهاي سخت نمي دانند را کم لطفي خواند و عنوان کرد: قطبي سال گذشته نشان داد که مرد روز هاي سخت هم است، پرسپوليس براي کسب عنوان قهرماني سال گذشته در ليگ برتر 7 بازي آخرش را مي بايست با پيروزي پشت سر مي گذاشت که در آن شرايط بحراني قطبي موفق به اين مهم شد.
وي درعين حال وضعيت پرسپوليس را بسيار متفاوت تر از سال گذشته عنوان کرد و افزود: پرسپوليس در سال جاري در 3 جبهه مبارزه مي کند، اين در حالي است که در سال گذشته و پس از کنار رفتن از جام حذفي تمام تمرکز تيم بر روي رقابت هاي ليگ برتر بود.
مدافع تيم پرسپوليس بخت پرسپوليس را براي کسب عنوان قهرماني در هر 3 جام را بالا عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در سال جاري با جذب بازيکنان بزرگ در پست هاي مختلف توان کسب هر 3 جام را در صورت دقت و هوشياري داريم.

S@eid
14-09-2008, 20:15
رفقا بازی پرسپولیس ، استقلال کی هست ؟ 16 مهر ؟

aluminum
14-09-2008, 21:27
udبازی فکر کنم عید فطر انجام بشه

Devil_xxx2008
14-09-2008, 22:19
داربی 11 مهر

Kianoosh
14-09-2008, 23:24
سلام به همه

علی کریمی از این هفته بازی می کنه!؟

Amin
14-09-2008, 23:44
سلام به همه

علی کریمی از این هفته بازی می کنه!؟
سلام
خیر
از بازی پگاه میتونه بازی کنه

【ツ】

lindows
15-09-2008, 08:12
راي كميته انضباطى فدراسيون فوتبال درخصوص اتفاقات ديدار پرسپوليس و مس كرمان اعلام شد

تهران IranSport.Net - جلسه كميته انضباطى فدراسيون فوتبال درخصوص اتفاقاتى كه در بازى تيم هاى پرسپوليس و مس كرمان رخ داد، عصر ديروز تشكيل شد و طى آن حسين هدايتى رئيس هيأت مديره باشگاه پرسپوليس به خاطر اظهاراتى كه پس از بازى داشت به مدت ۴ جلسه از حضور در ورزشگاه آزادى حين برگزارى بازى هاى تيم پرسپوليس محروم و به پرداخت ۱۰ ميليون تومان جريمه نقدى محكوم شد.احمدرضا عابدزاده نيز به دليل رفتارهاى نادرست به مدت ۳ جلسه از حضور در ورزشگاه محروم شد.مجتبى شريفى رئيس كميته انضباطى درباره محروميت تماشاگران در قبال به وجود آمدن چنين مشكلاتى گفت: در آيين نامه جديد، كسر امتياز جايگزين محروميت تماشاگران مى شود تا تماشاگران را متوجه اين مسأله كنيم؛ كسانى كه تيم شان را دوست دارند و نمى خواهند تيم شان در جدول افت داشته باشد، از ايجاد فضاى متشنج جلوگيرى كنند، چرا كه در صورت تكرار اين اتفاق ها از اين به بعد از تيم ها امتياز كم مى شود و اين تنبيه جايگزين محروميت تماشاگران از حضور در ورزشگاه هاست.

==============================

اين كميته انضباتي هم هنوز نيومده ميخواد بگه ما هم بعله

arash_3tar
15-09-2008, 10:57
معيني: دفاع پرسپوليس سازماندهي لازم را ندارد
خبرگزاری پرسپولیس : فريدون معيني درباره شرايط پرسپوليس و شكست در هفته ششم ليگ برتر اظهار داشت: به لحاظ فني پرسپوليس 20 دقيقه اول و در نيمه دوم قبل از آنكه گل بخورد، خوب بازي كرد؛ اما در خط دفاع سازماندهي لازم را ندارد. بازيكنان اين تيم برابر مس كرمان نتوانستند نقش خود را به خوبي انجام دهند.
وي ادامه داد: به طور كلي خط مياني در برگشت به عقب و هنگام ضد حملات عملكرد خوبي نداشت و فقط پژمان نوري هنگام ضد حملات مس كرمان سريع‌تر از سايرين به عقب‌ برمي‌گشت. در خط دفاع آتسو بازي خوبي را انجام داد؛ اگرچه در اين پست سرخپوشان سازماندهي نداشتند. زارعي روز خوبي را نداشت و بايد خيلي زودتر تعويض مي‌شود.
معيني عنوان كرد: در خط حمله پرسپوليس عليرضا نيكبخت واحدي روز خوبي را برابر مس نداشت و بي‌دليل زمينه مي‌خورد. او توپ‌ها را از دست مي‌داد كه بر خلاف ديدارهاي قبلي، علت آن را نمي‌دانستم. ابراهيم توره‌، تك مهاجم نفوذي در فشردگي دفاع مس اسير بود و به خوبي توپ‌ها را كنترل نمي‌كرد و فرصت زيادي براي گلزني نداشت.

كارشناس فوتبال ايران در مقايسه مربيان دو تيم تاكيد كرد: پرويز مظلومي به دليل آنكه مهره‌هاي كمتري نسبت به افشين قطبي داشت، با تراكم دفاعي به ميدان آمد و روي ضد حملات به اهدافش رسيد. قطبي كه در پرسپوليس بازيكنان بيشتري را در اختيار داشت، نتوانست به گل برسد.

وي با اشاره به قضاوت مسعود مرادي و انتقادها، گفت:‌ بايد پذيرفت كه اشتباهات در هر مسابقه وجود دارد. قبول دارم مرادي در اين ديدار اشتباه كرد؛ اما تيمي كه مي‌خواهد پيروز شود، بايد مقابل همه مشكلات ايستادگي كرده و پيروز ميدان شود. عملكرد داوري روي نتايج تاثيرگذار است؛ اما تفكر تيم‌هاي قوي‌تر نبايد روي داوري تمركز كند و پرسپوليس نيز بايد چنين تفكري داشته باشد.

پرسپوليس در هفته ششم ليگ برتر ايران در ورزشگاه آزادي با نتيجه يك بر صفر شكست خورد

sentimental
15-09-2008, 11:45
سايت گل در گزارشي نوشت: براساس خبرهاي منتشره در ايران، په له براي حضور در دربي دو تيم فوتبال پرسپوليس و استقلال تهران به ايران سفر نخواهد كرد . چرا كه په له براي پرسپوليس ايران، زيادي گران بود.

به گزارش ايرنا، دليل لغو سفر په له، قيمت بالاي او ذكر شده است.

اين اسطوره فوتبال برزيل قرار بود به عنوان ميهمان باشگاه پرسپوليس تهران براي تماشاي يكي از بزرگترين مسابقات فوتبال آسيا به تهران بيايد.

ماركو آنتونيو آلوارز دستيار مربي تيم فوتبال پرسپوليس به خبرنگاران گفته بود كه از په له براي اين سفر درخواست شده است اما حسين هدايتي رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس تصديق كرد كه اين باشگاه، بودجه لازم را براي تامين هزينه سفر په له به ايران در اختيار ندارد.

وي گفت: با په له در مورد سفر به ايران صحبت كرديم اما او ‪ ۳۵۰‬هزار دلار درخواست كرد كه ما توان پرداخت آن را نداريم.

sentimental
15-09-2008, 11:48
خبرگزاري فارس: كارشناس فوتبال گفت: دفاع تيم فوتبال پرسپوليس برابر مس كرمان نشان داد كه سازماند‌هي لازم را ندارد.

فريدون معيني در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، در باره شرايط پرسپوليس و شكست در هفته ششم ليگ برتر اظهار داشت: به لحاظ فني پرسپوليس 20 دقيقه اول و در نيمه دوم قبل از آنكه گل بخورد، خوب بازي كرد؛ اما در خط دفاع سازماندهي لازم را ندارد. بازيكنان اين تيم برابر مس كرمان نتوانستند نقش خود را به خوبي انجام دهند.
وي ادامه داد: به طور كلي خط مياني در برگشت به عقب و هنگام ضد حملات عملكرد خوبي نداشت و فقط پژمان نوري هنگام ضد حملات مس كرمان سريع‌تر از سايرين به عقب‌ برمي‌گشت. در خط دفاع آتسو بازي خوبي را انجام داد؛ اگرچه در اين پست سرخپوشان سازماندهي نداشتند. زارعي روز خوبي را نداشت و بايد خيلي زودتر تعويض مي‌شود.
معيني عنوان كرد: در خط حمله پرسپوليس عليرضا نيكبخت واحدي روز خوبي را برابر مس نداشت و بي‌دليل زمينه مي‌خورد. او توپ‌ها را از دست مي‌داد كه بر خلاف ديدارهاي قبلي، علت آن را نمي‌دانستم. ابراهيم توره‌، تك مهاجم نفوذي در فشردگي دفاع مس اسير بود و به خوبي توپ‌ها را كنترل نمي‌كرد و فرصت زيادي براي گلزني نداشت.
كارشناس فوتبال ايران در مقايسه مربيان دو تيم تاكيد كرد: پرويز مظلومي به دليل آنكه مهره‌هاي كمتري نسبت به افشين قطبي داشت، با تراكم دفاعي به ميدان آمد و روي ضد حملات به اهدافش رسيد. قطبي كه در پرسپوليس بازيكنان بيشتري را در اختيار داشت، نتوانست به گل برسد.
وي با اشاره به قضاوت مسعود مرادي و انتقادها، گفت:‌ بايد پذيرفت كه اشتباهات در هر مسابقه وجود دارد. قبول دارم مرادي در اين ديدار اشتباه كرد؛ اما تيمي كه مي‌خواهد پيروز شود، بايد مقابل همه مشكلات ايستادگي كرده و پيروز ميدان شود. عملكرد داوري روي نتايج تاثيرگذار است؛ اما تفكر تيم‌هاي قوي‌تر نبايد روي داوري تمركز كند و پرسپوليس نيز بايد چنين تفكري داشته باشد.
پرسپوليس در هفته ششم ليگ برتر ايران در ورزشگاه آزادي با نتيجه يك بر صفر شكست خورد.

mehdi_360
15-09-2008, 12:46
یعنی چی ؟؟؟؟ یعنی اگه تماشاگرها تو ورزشگاه سوت بزنن امتیاز از تیم کم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوره آخر زمانه دیگه(آدم چه چیزها میشنوه)

lindows
15-09-2008, 15:04
باشگاه پرسپولیس به رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعتراض می کند

مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند با تنظیم دفاعیه ای به رای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعتراض کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، براساس اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، حسین هدایتی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به خاطر اظهاراتش پس از دیدار تیم های پرسپولیس و مس کرمان به چهار جلسه محرومیت از همراهی این تیم در ورزشگاه آزادی و پرداخت 10 میلیون تومان جریمه نقدی و احمدرضا عابدزاده مربی دروازه بانان پرسپولیس به سه جلسه محرومیت از همراهی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی محکوم شده اند.

پس از صدور این رای مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند امروز با تنظیم لایحه دفاعی و ارسال آن به فدراسیون فوتبال به این رای اعتراض کنند.

در این مورد گفته می شود مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال نیز مخالف صدور قطعی این رای در مورد مسئولان و کادر فنی باشگاه پرسپولیس است.

براساس اعلام مسئولان باشگاه پرسپولیس این رای هنوز به طور رسمی به این باشگاه اعلام نشده است.

مهر نيوز

arash_3tar
15-09-2008, 15:59
قطبي: خط و نشان اصلي من براي دربي است

خبرگزاری پرسپولیس : سرمربي تيم پرسپوليس گفت: بازي با پيام براي ما حكم ديداري شش امتيازي دارد؛ اما خط و نشان اصلي من براي دربي است. بازيكنان ما تمرينات آماده سازي خوبي در روزهاي گذشته انجام داده اند و با آمادگي به مشهد مي رويم. وي افزود: در جلسه با نفرات تيم اعلام كردم كه اين بازي براي ما در حكم ديداري 6 امتيازي است و بايد خيلي زود از بحران فاصله گرفته و بار ديگر قدرت خود را نشان دهيم، چرا كه خط و نشان اصلي من براي دربي است. سرمربي پرسپوليس تصريح كرد: يكي از مسائلي كه در روزهاي گذشته مرا ناراحت كرد، از بين رفتن انگيزه بين بازيكنان بود كه خوشبختانه با كمك همكاران اين مشكل حل شد. بازي مقابل پيام و پگاه مي‌تواند سرنوشت پرسپوليس براي بازي هاي آينده را رقم بزند، پس حق اشتباه نداريم.
سرمربي پرسپوليس همچنين در خصوص قول پژو 206 به بازيكنان قبل از دربي گفت: اين كار اشتباه نيست. وقتي بازيكنان مطمئن شوند كه از لحاظ مالي دچار مشكل نيستند، با تمركز بيشتر در خدمت تيم قرار مي گيرند. اين مسئله در فوتبال دنيا امري طبيعي است.

arash_3tar
15-09-2008, 16:02
قطبي: خط و نشان اصلي من براي دربي است

خبرگزاری پرسپولیس : سرمربي تيم پرسپوليس گفت: بازي با پيام براي ما حكم ديداري شش امتيازي دارد؛ اما خط و نشان اصلي من براي دربي است. بازيكنان ما تمرينات آماده سازي خوبي در روزهاي گذشته انجام داده اند و با آمادگي به مشهد مي رويم. وي افزود: در جلسه با نفرات تيم اعلام كردم كه اين بازي براي ما در حكم ديداري 6 امتيازي است و بايد خيلي زود از بحران فاصله گرفته و بار ديگر قدرت خود را نشان دهيم، چرا كه خط و نشان اصلي من براي دربي است. سرمربي پرسپوليس تصريح كرد: يكي از مسائلي كه در روزهاي گذشته مرا ناراحت كرد، از بين رفتن انگيزه بين بازيكنان بود كه خوشبختانه با كمك همكاران اين مشكل حل شد. بازي مقابل پيام و پگاه مي‌تواند سرنوشت پرسپوليس براي بازي هاي آينده را رقم بزند، پس حق اشتباه نداريم.
سرمربي پرسپوليس همچنين در خصوص قول پژو 206 به بازيكنان قبل از دربي گفت: اين كار اشتباه نيست. وقتي بازيكنان مطمئن شوند كه از لحاظ مالي دچار مشكل نيستند، با تمركز بيشتر در خدمت تيم قرار مي گيرند. اين مسئله در فوتبال دنيا امري طبيعي است.

arash_3tar
15-09-2008, 17:02
مرادي تا پايان فصل ديدارهاي پرسپوليس را قضاوت نمي كند
خبرگزاری پرسپولیس : مسعود مرادي ، با توافق مديران باشگاه پرسپوليس و فدراسيون فوتبال از قضاوت ديدارهاي اين فصل تيم فوتبال پرسپوليس محروم شد.
منابع آگاه و نزديك به فدراسيون فوتبال لحظاتي پيش از توافق باشكاه پرسپوليس و فدراسيون فوتبال براي عدم قضاوت ديدار هاي قرمزپوشان توسط مرادي خبر دادند. خبرهاي رسيده حاكي از آن است بعد از اعتراضات شديد پرسپوليسي‌ها نسبت به قضاوت‌هاي مشكوك و جنجال برانگيز مسعود مرادي در دو سال گذشته به ضرر پرسپوليس، در جلسه‌اي محرمامه بين مديران پرسپوليس و فدراسيون فوتبال مقرر شده كه مسعود مرادي تا پايان فصل يا حداقل تا پايان نيم فصل اول براي سرخ پوشان قضاوت نكند.

Devil_xxx2008
15-09-2008, 17:36
الهی صد هزار مرتبه شکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirtoty
15-09-2008, 17:44
چه خوب شد !
این مرادی همیشه این شکلی بد داوری میکرد !

S@l@m
15-09-2008, 18:17
این یعنی چی که میشینن تا به بهانه خسارت به اتوبوسرانی پرسپولیس رو جریمه کنن ولی رییس شرکت اتوبوسرانی که دمش گرم میگه هیچ خسارتی به ما وارد نشده واقعا یعنی چه؟؟ ولی نگران نشین ها حتی اگه 6 امتیاز هم کسر کنن مثل پارسال قهرمان میشم اونم نه تو یه جام تو هرسه جام چون امسال علی کریمی رو هم داریم. کور بشه چشم حسود استقلالیاو عنا...

morix_001
15-09-2008, 20:40
4 م یا 5 م (تفاضل گل رو نمی دونم ! )

aluminum
15-09-2008, 21:07
بچه ها با شاهكارهاي داورهاي استثنائي ايران

پرسپوليس

الان چندم جدول هستش؟!!!

راستي سلام

يا حق (:

بابا چند وقت کجا بودی دلم برات تنگ شده بود

m2stech
15-09-2008, 23:52
بچه ها برنامه نود را دیدین ؟چه خر تو خری شده بود هر کی یه چیزی میگفت...فردوسی پورم مونده بود کی راست میگه!
راستی این مسعود مرادی و جلال مرادی فامیلن ؟

Ghasem.M
16-09-2008, 00:11
سلام
برنامه نود رو کسی دیده الان؟ نمی دونم این آذری ... چی فکر کرده؟ آخه این آقا چی از فوتبال حالیش میشه که میاد این طور به مصطفوی که 30 سال توی فوتبال بوده بی احترامی می کنه. آدم بی فرهنگی مثل این آقا چطور شده مدیرعامل یک باشگاه باسابقه خدا میدونه! فکر کرده دست داور رو فشردن!! خیلی هنر می خواد!

Devil_xxx2008
16-09-2008, 00:17
یه تیکه مرادی گفت داور درجه 3 هم اینو پنالتی میگرفت
مصطفوی هم خوب جوابشو داد
گفت داور درجه 3 آره
:34:

mojtaba007
16-09-2008, 00:20
واقعا حالم از اذری به هم خورد
دلم خیلی برای مصطفوی سوخت
این مردیکه فکر کرده با فریاد میتونه همه چیز را به نفعه خودش کنه

amirtoty
16-09-2008, 00:26
بدبخت فردوسی پور هم هرچی اومد بگه بدتر ضایع شد !!! :دی

بردیا
16-09-2008, 00:38
سلام
آذری کلا فوتبالی نیست
این بابا وزنه بردار بود که بعدش اومد شد مدیر عامل ذوب آهن که اون موقع هم روزنامه ها ابراز تعجب کرده بودن
ولی مصطفوی کار عاقلانه ای کرد جوابشو نداد،جواب یه بچه رو که نباید داد

mojtaba007
16-09-2008, 00:49
کلا جو امشب نود خیلی بر ضد پرسپولیس بود
ولی خیلی با مصطفوی حال کردم خوب تیکه هایی می انداخت

jingool
16-09-2008, 01:23
اه اه...این مردیکه فکر کرده خبریه هر چی از اون دهن کثیفش میاد بیرون میگه؟؟؟:2:
دلم واسه مصطفوی میسوزه بیچاره رو گیر آورده...
میبینه چیزی نمیگه هی میتوپه بهش...:13:
این جلال مرادی هم ته خنده بودا...:27:

aluminum
16-09-2008, 03:23
سلام
آذری کلا فوتبالی نیست
این بابا وزنه بردار بود که بعدش اومد شد مدیر عامل ذوب آهن که اون موقع هم روزنامه ها ابراز تعجب کرده بودن
ولی مصطفوی کار عاقلانه ای کرد جوابشو نداد،جواب یه بچه رو که نباید داد

بابا کجای کارید طرف خیلی زرنگ بود . با این کارش سوال فردوسی پور رو پیچون و جواب نداد

آذرخش
16-09-2008, 03:47
راستی این مسعود مرادی و جلال مرادی فامیلن ؟
نه هر دو تاشون ضد پرسپولیس هستن..

iman0007
16-09-2008, 10:48
کلن این مصطفویه خیلی کولیه....ته خندست.
اونجا که آذری داشت داد و فریاد می کرد ،داشت آروم به فروسی پور می گفت :
ما داریم درباره فوتبای صحبت میکنیم ها نه ژیمناستیک.
من یکی از خنده روده بر شدم.

arash_3tar
16-09-2008, 11:29
به طور کلی دیشب کسایی که ضایع شدن اون دوتا مرادی ها بودن که همه ی ایران میگن پنالتی بود ولی این دو نفر میگن نبود
و یکی هم این مدیر عمل ( :27:) ذوب اهن بود که واقعا نشون داد بویی از فرهنگ و احترام به دیگران رو نبرده
و اینکه پرسپولیس شک نکنید که قهرمانه:40:

sentimental
16-09-2008, 12:43
یاسین جان سلام.خوشحالم که دوباره برگشتین.
من یه پیشنهاد دارم اصفهانیا دوتا تیمشونو با هم تلفیق کنن اسمشو بزارن استقلال اصفهان یا آنتی پرسپولیس.
من به خدا خیلی مردم اصفهانو دوست دارم اینو جدی می گم.
اما این یارو ساکت و این آذری و دیگر عوامل این دو تیم واقعا دارن اصفهانیارو زیر سوال می برن.اینا فکر کردن توهین به طرف مقابل بزرگشون می کنه اما به خدا اینطور نیست.اصفهانیای عزیزی که شهرشون پایتخت فرهنگی جهان اسلامه یه فکری به حال این پت و مت بکنن چون خیلی دارن خرابکاری میکنن.چون اگه بخوان نماد بی فرهنگی رو بسازن باید از مجسمه ساکت ها و آذری ها استفاده کنن.

saeed_h1369
16-09-2008, 14:10
میدونم همین دیشبم گفتم آبروی هر چی اصفهانی برد این حالا همه فکر میکنند همه اصفهانیا همین طورن در صورتی که اصلا اینطور نیست

feri88
16-09-2008, 14:22
اصلا قضیه داوری بازی های پرسپولیس چه ربطی به آذری داشت؟
ایشون میخواست بحث درباره وحید ( کیوان ) امرایی رو عوض کنه که موفق شد
آخر سر هم دیدید چه جوری تلفن رو قطع کرد عادل خوب تیکه ای انداخت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ssarshar
16-09-2008, 14:28
این جلال مرادی و اون آذری شده بودن سوژه خنده ملت !! بدجوری حالشون گرفته شد خصوصا بعد از اینکه صدای آذری رو خفه ردن اونم از لجش محکم گوشی رو گذاشت خیلی صفا کردیم !!!

دم مصطفوی هم گرم !! حرف دل خیلیها رو زد !

بردیا
16-09-2008, 15:30
خبرگزاری پرسپولیس : رئيس هيأت‌مديره پرسپوليس امروز در مراسم افطاري به مناسبت ماه مبارك رمضان، ميزبان برخي از دوستان و اهالي فوتبال خواهد بود.
قرار بود هدايتي در اين مراسم افطاري، پروين و مصطفوي را با يكديگر آشتي دهد اما با سفر داريوش مصطفوي به مشهد براي تماشاي بازي پرسپوليس و پيام، اين مراسم آشتي‌كنان عصر امروز برگزار نخواهد شد.
مصطفوي و پروين اخيرا در رسانه ها عليه يكديگر مصاحبه كرده بودند و هدايتي سعي دارند بين مديرعامل و پيشكسوت با سابقه باشگاه پرسپوليس را آشتي بدهد.

بردیا
16-09-2008, 15:30
ابراهیم توره به داربی میرسد

خبرگزاری پرسپولیس : پزشك تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: مهاجم سنگالي را براي دربي تهران آماده مي كنيم.
فريد زرينه در گفت‌وگو با خبرگزاری پرسپولیس، اظهار داشت: پس از تلاش‌هاي فراوان مازيار زارع با آمادگي كامل امروز مي‌تواند با نظر كادر فني برابر پيام به ميدان برود.
وي در خصوص مصدوميت مهاجم سنگالي تيم تاكيد كرد: در MRI ابراهيم توره مشخص شد كه خوشبختانه رباط صليبي وي سالم بوده و فقط دچار كشيدگي عضلات شده است.
زرينه ادامه داد:‌ توره به احتمال فراوان به بازي مقابل پگاه نمي‌رسد؛ اما بخت حضور در ديدار مقابل استقلال تهران را دارد.

بردیا
16-09-2008, 15:31
مصطفوی به علی آبادی شکایت میکند

خبرگزاری پرسپولیس : مديرعامل پرسپوليس با توجه به اتفاقات اخير و مشكلات داوري خواستار ديدار با رييس سازمان ورزش شده است.
اين جلسه هفته آينده در محل سازمان تربيت‌بدني برگزار خواهد شد. قرار است در اين جلسه، مصطفوي و رئيس سازمان در مورد مشكلات اخير پرسپوليس خصوصاً مشكلات داوري با يكديگر صحبت كنند.مديرعامل باشگاه پرسپوليس پيش از اين در خصوص همين موضوع با رييس فدراسيون فوتبال ديدار کرده بود.

بردیا
16-09-2008, 15:31
پرسپولیس از مدیرعامل ذوب آهن شکایت میکند

خبرگزاری پرسپولیس : مسوولان باشگاه پرسپوليس از سعيد آذري مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان به دليل اظهاراتي كه وي در برنامه تلويزيوني 90 عليه داريوش مصطفوي مديرعامل باشگاه پرسپوليس داشته، به مراجع قضايي شكايت مي‌كنند. به گفته مسئولان پرسپوليس، اظهارات آذري در اين برنامه‌ تلويزيوني، توهيني به نماينده باشگاه پرسپوليس و همچنين هواداران اين تيم بوده است كه ما با جديت، موضوع را پیگیری خواهیم کرد. وي افزود: همچنين اعضاي هيات مديره پرسپوليس درصدد هستند اين موضوع را از طريق وزير صنايع پي‌گيري كنند تا مشخص شود مديرعامل يك باشگاه صنعتي كه زيرمجموعه وزارت صنايع است، چطور با الفاظي ناپسند، به نماينده باشگاه بزرگ و مردمي پرسپوليس و هودارانش توهين مي‌كند.

بردیا
16-09-2008, 15:32
هیچ شرکتی بیش از 1.5 میلیارد نمیدهد

خبرگزاری پرسپولیس : مسئولان باشگاه پرسپوليس طي هفته هاي اخير جلسات متعددي را با شرکت هاي مورد نظرشان براي اسپانسرينگ اين باشگاه داشته اند و به رغم اينکه در مصاحبه هاي خود به دفعات از انتخاب اسپانسر پرسپوليس در آينده اي نزديک سخن رانده اند اما در واقع تيم سرخپوش همچنان بدون اسپانسر به کار خود ادامه مي دهد.
يک منبع آگاه در باشگاه پرسپوليس پيرامون اين مسئله مي گويد:"مشکل اين است که هيچکدام از شرکت هاي طرف مذاکره حاضر نيستند بيش از 5/1 ميليارد بابت اسپانسرينگ پرسپوليس در سه جام پيش رو بدهند و اين مسئله براي هيئت مديره باشگاه قابل پذيرش نيست."

بردیا
16-09-2008, 15:32
ITC مهاجم برزیلی پرسپولیس هنوز به تهران نرسیده است

خبرگزاری پرسپولیس : تلاش مسئولان باشگاه پرسپولیس برای دریافت کارت ITC دی کارمو برزیلی به نتیجه نرسید تا سرخپوشان تهرانی برای مصاف با پیام مشهد هم این بازیکن را در اختیار نداشته باشند.
در شرایطی که ابراهیم توره و فرهاد خیرخواه با آسیب دیدگی دست به گریبان هستند و احتمال غیبت شان در دیدار امشب با پیام مشهد زیاد است، حضور دی کارمو برزیلی می تواند بخش اعظمی از مشکلات سرخپوشان را در خط حمله حا کند.
در همین راستا مسئولان باشگاه پرسپولیس تلاش زیادی را صورت دادند تا کارت ITC این مهاجم برزیلی را دریافت کنند اما تلاش آنها به نتیجه نرسید و او نمی تواند در بازی امشب به میدان برود. به گفته مصطفوی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس کارت بازی این بازیکن تا ظهر امروز هنوز به تهران نرسیده است. تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به آسیب دیدگی توره و خیرخواه و نرسیدن ITC دی کارمو در بازی امشب مقابل پیام به احتمال فراوان بدون مهاجم تخصصی به میدان می رود تا نگرانی های افشین قطبی برای کسب پیروزی در این بازی افزایش پیدا کند.

بردیا
16-09-2008, 15:36
مایلی کهن انگار دوباره حرف زده

سرمربي اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نمي‌دانم چه اتفاقي مي‌افتد كه كسي كه 30 سال پيش از ايران رفته و حتي كارت پايان خدمت نيز ندارد، زن و دو دخترش را در امريكا رها مي‌كند و به همراه يك زن ديگر كه دوستش است به ايران مي‌آيد و با 500 هزار تومان برايش صيغه محرميت جاري مي‌كنند و يك ميليون دلار نيز به او دستمزد مي‌دهند

میگن منبعش خبرگزاری فارس هستش من دارم میگردم دنبالش

بردیا
16-09-2008, 15:37
در گفت‌وگو با فارس
مايلي‌كهن: ظاهرا ديپلماسي ورزشي ايران تغيير كرده است
خبرگزاري فارس: سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال ايران گفت: ظاهرا ديپلماسي ورزش ايران برخلاف ديپماسي كل كشور است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] محمد مايلي كهن در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: نمي‌دانم در اين مملكت چه مي‌گذرد. تا آنجايي كه به ياد دارم در 30 سال انقلاب اسلامي تمام شعارها بر عليه امريكا بوده است؛ اما ظاهرا ديپلماسي ما در ورزش تغيير كرده است.
وي افزود:‌ نمي دانم چرا كسي كه با التماس و خواهش از امريكا درخواست سيتي زن شيپي(شهروندي) دارد و به همين خاطر ديدار تداركاتي تيم ملي فوتبال را لغو مي‌كند، سرمربي تيم ملي فوتبال ايران است.
سرمربي اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نمي‌دانم چه اتفاقي مي‌افتد كه كسي كه 30 سال پيش از ايران رفته و حتي كارت پايان خدمت نيز ندارد، زن و دو دخترش را در امريكا رها مي‌كند و به همراه يك زن ديگر كه دوستش است به ايران مي‌آيد و با 500 هزار تومان برايش صيغه محرميت جاري مي‌كنند و يك ميليون دلار نيز به او دستمزد مي‌دهند.
مايلي‌ كهن با اشاره به تيم كشتي ايران عنوان كرد: نمي‌دانم چه اتفاقي رخ مي‌دهد كه شخصي كه بعد از هر المپيك 3 سال در كانادا زندگي مي‌كند و مي‌رود و 6 ماه قبل از المپيك مي‌آيد و دوباره در تيم كشتي سمت مي‌گيرد.
عضو مستعفي پرسپوليس اضافه كرد: شخصي كه زماني در فدراسيون فوتبال رئيس بود و در مقطعي دبيركل اين فدراسيون بود و داور انتخاب مي‌كرد و به داور مي‌گفت كه مثلا در ديدار پرسپوليس و ملوان، ملوان پيروز شود حالا مدير يكي از بهترين‌ باشگاه‌هاي ايران است و داوران را قرباني مي‌كند. بعد از رفتن او از فدراسيون سه داور، قضاوت را كنار گذاشتند كه ديگر اسم‌هاي آنها را عنوان نمي‌كنم.
مايلي كهن در خصوص جلسه دادگاه خود با علي دايي گفت: بعد از جلسه اول قاضي به ما گفت كه مصاحبه نكنيد؛ اما در همان جلسه به وكيل علي دايي گفت كه موكل شما بايد در جلسه امروز حاضر باشد؛ اما امروز ايشان گفت من نگفتم كه دايي بايد حتما در جلسه حاضر باشد.
وي ادامه داد:‌ در جلسه امروز اگر وكيل مدافع دايي نيز حاضر نبود اشكالي پيش نمي‌آمد زيرا بلافاصله حكم محكوميت صادر شد. در همه جا ابتدا متهم دفاع مي‌كند و قاضي به حرفهايش گوش مي‌كند و بعد از چند دقيقه شور راي صادر مي‌كند؛ اما اينجا اينطور نبود.
مايلي كهن ادامه داد: وقتي امروز قرار التزام 100 ميليون ريالي برايم صادر شد گفتم من هيچ چيز ندارم و مي‌توانيد مرا به زندان ببريد؛ اما قاضي گفت، ما قبول داريم كه شما خودت ضامن خودت باشي كه من گفتم،‌ هرگز ضامن خودم نمي‌شوم و اگر متهم هستم مرا به زندان ببريد؛ ولي اگر بار ديگر مرا بخواهيد ديگر به دادگاه نخواهم آمد.
سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال گفت: ظاهرا مي‌خواهند دايي پس از برنده شدن در اين پرونده من را مورد عفو قرار دهد؛ اما نمي‌خواهم اين اتفاق رخ دهد. آنها به من مي‌گويند شما حاجي هستيد و بايد حلاليت و گذشت داشته باشيد؛ اما مي‌گويم نمي‌توانم اعتقادم را زيرپا بگذارم.

بردیا
16-09-2008, 15:47
برگزاری پرسپولیس : سرخپوشان پیش از این در پروازهای داخلی خود با هواپیماهای فوکر شرکت آسمان به پرواز در می آمدند اما در سفر به مشهد با یک پرواز بین المللی با هواپیمای ایرباس تهران را به مقصد مشهد ترک کردند.
به گزارش خبرگزاري رسمی باشگاه پرسپولیس از مشهد، شرکت آسمان بدلیل عدم پرواز به سمت مشهد در روز دوشنبه ، اقدام به رزرو بلیت از شرکت ماهان برای سرخپوشان کرد. پرواز شماره 55 در ساعت 19:30 دیشب در فرودگاه شهید هاشمی نژاد به زمین نشست. سرخپوشان پس از پیاده شدن از هواپیما با تجمع عده زیادی از هواداران و دوستداران تیم محبوب پرسپولیس مواجه شدند که در این بین هواداران پرسپولیس دائما سراغ علی کریمی و سرمربی محبوب خود را می گرفتند.

بردیا
16-09-2008, 16:11
یه تاپیک براش زدم یحیی

اسم اون یارو سرمربی کشتی رو یادم رفته.
فرهوشی بود کی بود یادم نیست

بردیا
16-09-2008, 16:20
مجتبي شيري: از فريادهاي قطبی استقبال مي‌‏کنم/نبايد اشتباهات مس تکرار شود

خبرگزاری پرسپولیس : مدافع تيم پرسپوليس گفت: پس از آنکه از اردوي تيم ملي آمدم تا حدودي با ساير بازيکنان پرسپوليس ناهماهنگ بودم به همين خاطر نيمه اول مسابقه برابر مس کرمان را روي نيمکت بودم اما پس از اين يک هفته اي که در کنار ساير همبازيانم تمرين کردم در حال حاضر در بهترين شرايط قرار دارم و آماده‌‏ام مقابل پيام 90 دقيقه بازي کنم.
مجتبي شيري در گفت و گویی افزود: مطمئن باشيد در بازي مقابل پيام مشهد به دليل ناکامي هايي که در چند هفته گذشته داشتيم فقط به کسب 3 امتياز فکر خواهيم کرد و در همين راستا تمام تلاش خود را انجام خواهيم داد. وي ادامه داد: هيچ تيمي در مقابل پرسپوليس دست و پا بسته نيست به ويژه تيم‌‏هايي که ما بايد به عنوان مهمان برابرشان بازي کنيم ضمن اينکه بايد مراقب باشيم اشتباه مسابقه برابر مس کرمان را تکرار نکنيم.
مجتبي شيري که پس از مسابقه برابر مس کرمان در طول تمرينات روزهاي گذشته با فريادهاي افشين قطبي مورد انتقاد قرار گرفته بود در اين خصوص گفت: من از اين مساله استقبال مي کنم، ‌‏چرا که با استفاده از دانش وي به خوبي مي توانم نقاصيم را برطرف کنم.
مدافع تيم پرسپوليس در پايان عنوان داشت: در حال حاضر فقط 5 هفته از مسابقات ليگ برتر گذشته است و تيم ما در بازيهاي آينده حرف هاي بسياري براي گفتن خواهد داشت.

بردیا
16-09-2008, 16:21
علي محدثي : كميته انضباطي خلاف عرف دادرسي جوامع مدني عمل كرد

خبرگزاری پرسپولیس : معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس گفت: به راي صادر شده‌ي ابلاغ نشده كميته‌ي انضباطي عليه پرسپوليس اعتراض خواهيم كرد.
علي محدثي در گفت‌وگویی، درمورد راي كميته انضباطي فدراسيون فوتبال و محروميت‌هاي در نظر گرفته شده براي باشگاه پرسپوليس، افزود: اساس راي منتشر شده از سوي كميته انضباطي، بنابر چند دليل اشتباه بوده و اين موارد قابل بحث و بررسي است. اول اينكه اين راي پس از ابلاغ رسمي به باشگاه پرسپوليس قابل انتشار عمومي بوده است، اما كميته انضباطي در اعلام عمومي اين راي قبل از ابلاغ، خلاف عرف دادرسي در تمام جوامع مدني عمل كرده است. ما هنوز رايي نديده‌ايم، درنتيجه در مورد مفاد اين راي نيز هيچ نظري نداريم. وي افزود: دوم اينكه شنيده‌ايم، مبناي صدور اين راي، بر اساس گزارش ناظر مسابقه بوده است. معتقدم اين استدلال نمي‌تواند دليل كافي براي صدور چنين رايي باشد، زيرا طبق ماده 96 آيين‌نامه انضباطي فدراسيون، اصل بر گزارش داور بازي است، بنابراين رويه‌ي كنوني در اين باره نيز جاي بحث دارد.
معاون سابق كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال ادامه داد: سوم اينكه عدم دعوت از متهمان پرونده يا نماينده‌ي قانوني باشگاه پرسپوليس در جلسه رسيدگي و صدور راي غيابي نيز خلاف رويه است. ماده 27 آيين‌نامه با صراحت مي‌گويد عندالزوم جلسه رسيدگي بايد با حضور طرفين تشكيل و مسوولان كميته انضباطي پس از شنيدن اظهارات و استنادات به همرا گزارشات رسيده، اقدام به صدور راي كند. بنابراين به صدور راي غيابي هم ايراد وارد است و مسوولان كميته انضباطي بايد در اين‌باره نيز پاسخگو باشند.
محدثي در پايان تاكيد كرد: در هر صورت باشگاه پرسپوليس هر زمان كه مفاد رايي كه رسانه‌اي شده را رويت كرد و اين راي به باشگاه ابلاغ شد، در مدت زماني كه به طور قانوني در اختيار دارد، لايحه دفاعي مفصلي براي تجديدنظر به كميته‌ي استيناف ارسال و به اين راي اعتراض خواهد كرد.

بردیا
16-09-2008, 19:35
شریفی : اثبات اشتباهات مرادی در حکم تاثیر دارد

خبرگزاری پرسپولیس : دكتر مجتبى شريفى رئیس کمیته انضباطی درباره تخلفات اخير در بازى پرسپوليس - مس توضيحات دقيقى مى دهد: پس ازبرآورد خسارت هاى وارده، بررسى اظهارات داريوش مصطفوى و به اين ترتيب نظر كميته داوران درباره مرادى، راى نهايى را براى باشگاه پرسپوليس صادر كرديم؛ به اين ترتيب حسين هدايتى ۴ جلسه از همراهى تيم محروم شده و او موظف به پرداخت 10 ميليون تومان جريمه نقدى است. احمدرضا عابدزاده نيز سه جلسه از همراهى تيم پرسپوليس محروم است اما راجع به باشگاه پرسپوليس هنوز راى نهايى صادر نشده است و براى بررسى هاى دقيق تر مديرعامل باشگاه را به كميته انضباطى احضار كرديم تا اظهارات او را نيز مورد بررسى قرار دهيم البته علاوه بر اين منتظر رسيدن گزارش كارشناس ورزشگاه آزادى و شركت اتوبوسرانى مبنى بر برآورده خسارت هاى وارده نيز هستيم. وی گفت : نظر كميته داوران درباره قضاوت مسعود مرادى درديدار پرسپوليس مقابل مس كرمان بر راى كميته انضباطى درباره باشگاه پرسپوليس تأثيرگذار خواهد بود چرا كه راى خطاى داور در تحريك تماشاگران دخيل است و ما قطعاً اين موضوع را مدنظر قرار مى دهيم. من همچنان برنظر خود مبنى بر مخالفت با محروميت هواداران پافشارى مى كنم و هنوز معتقدم كه چنين تنبيهى براى يك تيم چندان مناسب نيست و بايد تنبيه مؤثرترى جايگزين آن شود. تلاش مى كنيم تا اين مورد را در آيين نامه جديد انضباطى حتما مورد بررسى قرار دهيم.

رئیس کمیته انضباطی در حالی به برآورد خسارات اصرار می ورزد که رئیس شرکت اتوبوسرانی تهران و حومه طی مصاحبه ای تشکر آمیز از هواداران باشگاه پرسپولیس اعلام کرده هیچ خسارتی به اتوبوسهای این شرکت پس از مسابقه پرسپولیس-مس کرمان وارد نشده است.

بردیا
16-09-2008, 19:36
آتسو : قطبی به بازی من اعتقاد دارد

خبرگزاری پرسپولیس : بخت آتسوى براى حضور در تركيب پرسپوليس در بازى با مس باز شد و او در بازى با مس در كنار حيدرى على رغم آن كه تصور مى شد ناهماهنگ عمل كند، عملكردى قابل قبول داشت و بازى بسيار خوبى انجام داد تا نشان دهد مى تواند زوج خوبى در خط دفاع پرسپوليس باشند اما نكته جالبى كه در مورد آتسوى در بازى با مس ديديم علاقه اين بازيكن به نفوذ بود و شركت در حملات تيم بود، البته این موضوع در چند صحنه باغث خالی شدن دفاع پرسپولیس هم شد. نظرتان در مورد اولين بازى كه براى پرسپوليس انجام دادى چيست ؟

فكر مى كنم بازى خوبى انجام داديم كه كادر فنى هم راضى است. در اين بازى هواداران زيادى به ورزشگاه آمده بودند اما ما كه برتر زمين بوديم نتوانستيم ببريم و اين مسأله برايم ناراحت كننده است.

چرا پرسپوليس در اين بازى نتيجه نگرفت ؟
به نظرم ما در اين بازى شانس لازم را نداشتيم و داور بازى هم از چند صحنه مشكوك به سادگى گذشت. فقط مى دانم پرسپوليس مستحق باخت نبود و كمترين حق ما در اين بازى پيروزى بود.

فكر مى كنى باز هم در تركيب پرسپوليس قرار بگيرى يا روى نيمكت خواهى بود ؟
من فقط براى بازى كردن به پرسپوليس آمدم و تمام تلاشم را مى كنم تا جايگاهم را از دست ندهم. اما اين مسأله به خودم بستگى دارد كه چگونه كار كنم. بعد از تلاشم، نظر مربى مى گويد بايد درون تركيب باشم يا روى نيمكت.

آتسوى مى تواند زوج خوبى براى سپهر حيدرى باشد ؟
له. ما الان هم زوج خوبى هستيم اما براى هماهنگى ايده آل به زمان نياز داريم و تلاش بيشتر.

در بازى با مس خيلى رو به جلو بازى مى كردى و علاقه زيادى به شركت در حملات تيم داشتى.؟
بله. چون در اين زمينه تبحر لازم را دارم اين كار را مى كنم. من مى توانم همزمان هم دفاع كنم و هم در حمله شركت داشته باشم بدون اينكه از وظيفه ام غافل شوم. چون مى دانم چه زمانى بايد نفوذ كنم و كى بايد براى دفاع به عقب برگردم.

به نظر مى رسيد علاقه اى به زير توپ زدن ندارى و سعى مى كنى بيشتر بازيسازى كنى.؟
بايد هم اين طور باشد. اگر زير توپ بزنم كه مدافع نيستم. من در اروپا فوتبال بازى كرده ام و ياد گرفتم نبايد زير توپ زد و به جاى اين كار بايد از خط دفاعى بازيسازى كرد تا هافبك ها و مهاجمان هم راحت تر و بهتر كار كنند.

كادر فنى به نفوذهايت ايرادى نمى گيرد ؟
نه. هنوز كه چيزى نگفتند و فكر مى كنم قطبى هم علاقه دارد من در خط دفاع، آزادى عمل داشته باشم.

امروز بازى سختى برابر پيام داريد
بله. بايد هر طور است پيام را شكست دهيم تا با خاطره خوبى از شهرى كه فصل قبل در آن بازى مى كردم به تهران برگردم و بتوانيم در كورس قهرمانى مانده به صدر جدول نزديك شويم اما پيام حريف آسانى نيست و بازى سختى برابر آن داريم اما ما چاره اى جز برد نداريم

بردیا
16-09-2008, 19:38
فرخزادی : مسعود مرادی به جامعه داوری توهین کرد

خبرگزاری پرسپولیس : اظهارات مديرعامل وب آهن در برنامه 90 خطاب به داريوش مصطفوي واكنش هاي زيادي را به همراه داشته است. مجيد فرخزادي عضو هيات مديره پرسپوليس در ارتباط بااين موضوع گفت: به نظرم آذري هنوز درحال و هواي شكستي كه تيمش داشته بود. با اين حال باز هم نمي توان فهميد كه چرا دست به چنين كاري زده است . من معتقدم اين رفتار طبيعي نبود.عضو هيات مديره پرسپوليس ادامه داد: در مورد آذري مردم به بهترين شكل ممكن قضاوت خواهند كرد و نيازي به توضيح وجود ندارد. فرخزادي با اشاره به برخوردي كه باشگاه پرسپوليس براي حرف هاي تند آذري در برنامه نود در نظر گرفته، گفت: ‌البته آذري يك كارمند است كه احتمال دارد فردا در پست خود نباشد اما بالاخره بايد يك جايي جوابگو رفتار خود باشد. عضو هيات مديره پرسپوليس همچنين به حرف هايي كه فردوسي پور درمورد اعتراض تند فرخزادي به داور مسابقه با مس، پرداخته و افزود: آقاي فردوسي پور اشتباه كرد چراكه وقتي يكي دو تا بطري پرتاب كردند ما رفتيم تا جو را آرام كنيم.خوشبختانه مردم همه چيز را ديدند و متوجه شده‌اند كه از آنها نخواستيم حرف نامربوط در ورزشگاه بزنند. اگر كساني هم فحاشي كردند به همه هواداران پرسپوليس ربطي پيدا نمي كند.

عضو هيات مديره پرسپوليس به هزينه هاي هنگفت اين تيم اشاره كرد و گفت: ‌چه كسي گفته ما مشكل مالي نداريم. در واقع همه تيم ها مشكل مالي دارند به غير ازتيم هاي صنعتي.

وي در انتها با بازگشت به مساله داوري مسعود مرادي گفت: من نمي دانم جلال مرادي ناظر داوري اين مسابقه چند وقت محروم بوده اما مي خواهم بدانم چنين شخصي اصالت نظارت و يا اظهار نظر را دارد؟ ايشان زماني كه داور بود چندان مرجع معتبري به حساب نمي آمد. با اين حال خوشبختانه نظر جمعي مشخص كرد كه اين ضربه پنالتي است و حق پرسپوليس ضايع شده است.هر چند مسعود مرادي در ادامه توجيهتاش با ساده دانستن تثميم گيري در خصوص تصميمات اشتباه ديدار پرسپوليس و مس كرمان ، به جامعه داوري هم توهين كرد.

بردیا
16-09-2008, 19:39
مسخره ها
به خاطر یه سریال، بازی پرسپولیس رو با 10 دقیقه تاخیر پخش کردن

amir_rahmani
16-09-2008, 19:50
مسخره ها
به خاطر یه سریال، بازی پرسپولیس رو با 10 دقیقه تاخیر پخش کردن

1perspolis -0 payam

amirtoty
16-09-2008, 20:20
نباید این گلرو میخورد!!!! ):

lindows
16-09-2008, 20:24
بچه ها يه كم تيم پيام را دست كم گرفتند

مثل اون ضربه نمايشي نيكبخت
اگه استپ كرده بود و زده بود الان 2 بوديم

iman0007
16-09-2008, 21:25
آقا تبریک....
ولی بازم کریم،دمش گرم....
باید بیشتر میزدیم.

Ssarshar
16-09-2008, 21:25
تبریک میگم حقمون بود و بهتر از حریف بودیم !

lindows
16-09-2008, 21:26
پرسپوليس 2 - پيام خراسان 1

اگه از فرصت ها بهتر استفاده ميشد نتيجه بهتري ميتونست داشته باشه
از اين بازي تفاضل گل بيشتري ميتونستند بگيرند

mstf666
16-09-2008, 21:28
پیروزی گوارای وجودتان !
happy birthday !:8:

مجید فینا
16-09-2008, 21:30
تبریک میگم به همه هواداران پرسپولیس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash_3tar
16-09-2008, 21:32
:40::40::40:تبریک میگم برد خوبی بود:40::40::40:
:40::40:

morix_001
16-09-2008, 21:36
برد خوبی بود فعلا با تفاضل گل پایین تر رفتیم 2

Ghasem.M
16-09-2008, 21:40
تبریک می گم. اگه یکم کریم و نیکی تو ضربات آخر دقت می کردند تفاضلمون بهتر می شد.

H A M A S
16-09-2008, 21:41
تبريک به تيم پرسپوليس که تيم شهر ما رو شکست داد :(
بالاخره تيم پرسپوليس تيم مايه دارهاست

بردیا
16-09-2008, 21:53
تبریک
بازی خوبی بود هر چند بعضی وقتا جوونای پیام بدجوری تیمو تحت فشار قرار میدادن.کمی هم شانس داشتیم که آتسو نزد تو گل خودمون.:دی

Kianoosh
16-09-2008, 21:57
نیمه دوم خیلی شانس آوردیم گل نخوردیم!اونوقت با اون جو مساوی گرفتن هم سخت میشد!حالا ایول ایول تیر دروازه رو ایول!راحت میشد این بازی رو 3-1یا 4-1 برد!کریم و نیکبخت زیاد دقیت نکردن تو چند تا صحنه!

الان دومه!؟کریمی هم با اون مهاجم جدیده میان از هفته بعد چه شود!

^^ HAMID ^^
16-09-2008, 21:58
تبریکات ما را پذیرا باشید
عشق است شیر میدان .

بردیا
16-09-2008, 22:00
ورزشگاه ثامن تحت تاثیر درگیری لفظی مصطفوی و آذری

خبرگزاري پرسپولیس : در جريان مسابقه تيم هاي پيام خراسان و پرسپوليس هواداران حاضر در ورزشگاه شعارهاي سر دادند كه از درگيري لفظي مدير عامل سرخ پوشان و ذوب آهن نشات گرفته بود.
به گزارش خبرگزاري پرسپولیس ، مسابقه تيم هاي تيم هاي فوتبال پيام خراسان و پرسپوليس در هفته هفتم ليگ برتر در ورزشگاه ثامن مشهد در حال برگزاري است و تماشاگران به دليل درگيري لفظي داريوش مصطفوي و سعيد آذري در يك برنامه تلويزيوني شعارهايي را سر دادند.
تماشاگران پرسپوليس در نيمه اول و قبل از شروع مسابقه مدير عامل پرسپوليس را تشويق كردند و عليه مدير عامل ذوب آهن شعار دادند.
*عليرضا نيكبخت واحدي در دقيقه 12 براي پرسپوليس گلزني كرد و تا پايان نيمه اول از سوي هواداران تشويق و به عنوان بهترين گلزن سرخ پوشان معرفي شد.
*پيش از شروع مسابقه مسئولان برگزار كننده بازي مراسم يادبودي براي زنده ياد علي زاد علي، بازيكن پيام خراسان كه در ماه گذشته به دليل تصادف رانندگي درگذشت، برگزار كردند و بازيكنان و كادر فني هر دو تيم با اهداي تاج گل به وي اداي احترام كردند.

بردیا
16-09-2008, 22:01
پرسپولیس در مشهد تیم پیام خراسان را شکست داد

خبرگزاری پرسپولیس : ديدار تيم‌هاي پيام خراسان و پرسپوليس تهران از هفته هفتم در ورزشگاه ثامن برگزار شد. نماينده تهران موفق شد 2 بر يك در خانه حريف به پيروزي برسد و به كسب 3 امتياز دست يابد. عليرضا نيكبخت واحدي در دقيقه 12 روي پاس كريم باقري گل اول را براي پرسپوليس رقم زد؛ اما در ادامه و در دقيقه 45، اشويتين مهاجم خارجي پيام گل تساوي را به ثمر رساند تا هر دو تيم يك بر يك وارد رختكن شوند.
با شروع نيمه دوم، پيام خراسان هجومي‌تر بازي را آغاز كرد؛ اما پرسپوليس با تكيه بر تجربه كاپيتانش موفق شد گل دوم را وارد دروازه حريف كرده و 3 امتياز را از آن خود كند. كريم باقري در دقيقه 54 با يك ضربه فني دروازه پيام را گشود و 3 امتياز با ارزش را براي سرخپوشان به ارمغان آورد. با توجه به بازي فشرده دو تيم در نيمه دوم يدالله جهانبازي بارها از كارت زرد خود استفاده كرد. مهدي واعظي و نيكبخت واحدي از پرسپوليس و مرتضي برگي زر و محسن زاهدي از تيم پيام خراسان با كارت زرد جريمه شدند.
بازيكنان تيم پيام خراسان:
سيروس سنگچولي، محسن ارزاني، مهدي هاشمي‌نسب، محمد فهيمي، عليرضا جليلي، ابراهيم شكوري (عليرضا بيگ‌زوايه)، سجاد اميري (رضا حقيقي)، محسن زاهدي (محسن رجب‌زاده)، اشويتين، محسن برگيزر و ماكسيمو
بازيكنان تيم پرسپوليس:
سيدمهدي واعظي، سپهر حيدري، فرانك آتسو، عليرضا محمد (نبي‌‌ا.. باقري‌ها)، مجتبي شيري، كريم باقري، پژمان نوري، ايوان پتروويچ، محمد منصوري (مازيار زارع)، نيكبخت واحدي و هادي نوروزي (حميدرضا علي‌عسگر)

corey
16-09-2008, 22:03
تبریک تبریک

این بازی واقعا جای محسن خلیلی خالی بود

saeed_h1369
16-09-2008, 22:09
مرسی خیلی خوب بود تبریک میگم عجب بازی کردن کریم و پتروویچ

moby
16-09-2008, 22:13
سلام دوستان تبریک میگم این برد شیرین رو
خداییش دم این داور گرم بخدا 1000 بار از مرادی .... سرتر بود

aliani
16-09-2008, 22:15
من نميدونم با اينكه يكي از طرفداراي پرسپوليسم اصلا از سبك بازيكردنشون حال نميكنم اصلا خوب پاس كاري نميكنن خدا كنه اين كريمي بياد يكمي بهتر بازي كنن.
در كل تبريك ميگم.

leila*
16-09-2008, 22:17
منم تبریک میگم
ولی متاسفانه نتونستم بازیو ببینم
ولی مهم نتیجه هست که گرفتیم

بردیا
16-09-2008, 22:33
ولی متاسفانه نتونستم بازیو ببینم
چیز زیادی رو از دست ندادی به نظر من
من که نشسته بودم game بازی میکردم.اعصاب خودم اینجوری راحت تر بود

ReZa DN
16-09-2008, 22:56
منم تبریک میگم برد پرسپولیس رو به امید پیروزی در هفته بعد

mehrdadb3
17-09-2008, 00:33
منم تبریک میگم ولی بازیه قشنگی انچنان نبود بازی با مس پرسپولیس یه چیزه دیگه بود

آذرخش
17-09-2008, 01:48
تبریک به تمام برو بچه های اهل دل..

ولی خداییش تیم خوبی بود این پیام، اگه همین تیم یقه تیمای دیگه رو نگرفت، با تمام وجود بازی میکردن...

آذرخش
17-09-2008, 01:52
سازمان ليگ برتر برنامه مسابقات معوقه از هفته دوم و پنجم و بازي هاي ليگ از هفته يازدهم الي پانزدهم را اعلام كرد

معوقه از هفته دوم
دوشنبه 13 آبان
فولادمباركه سپاهان ـ پيام خراسان 14:30 - ورزشگاه فولادشهر اصفهان
فولادخوزستان ـ سايپا تهران، 16:20- تختي اهواز

معوقه از هفته پنجم
جمعه 26 مهر:
پيكان ـ ابومسلم، ساعت 15 - ورزشگاه رجايي قزوين
پاس همدان-راه آهن، ساعت 15 - قدس همدان
پيام خراسان - استقلال اهواز، ساعت 15- ثامن الائمه مشهد
ملوان انزلي - مس كرمان، ساعت 15- تختي انزلي
ذوب آهن - صباي قم ، ساعت 15 - فولاد شهر اصفهان
مقاومت سپاسي - پگاه گيلان، ساعت 15-حافظيه شيراز
استقلال تهران- برق شيراز، ساعت 16:45-آزادي تهران

شنبه 27 مهر:
سايپا تهران - فولاد مباركه سپاهان، ساعت 15- انقلاب كرج
فولاد خوزستان-پرسپوليس تهران، ساعت 16:45- تختي اهواز

هفته يازدهم
سه شنبه 30 مهر:
راه آهن - صباي قم، ساعت 15- اكباتان تهران
پيام خراسان - ابومسلم مشهد، ساعت 15- ثامن الائمه مشهد
پاس همدان - استقلال تهران، ساعت 15- قدس همدان
مقاومت سپاسي - ذوب آهن، ساعت 15- حافظيه شيراز
استقلال اهواز - ملوان انزلي، ساعت 16:45-تختي اهواز

چهارشنبه اول آبان :
پگاه گيلان - فولاد خوزستان، ساعت 15- عضدي رشت
مس كرمان-سايپا تهران، ساعت 15- باهنر كرمان
فولاد مباركه سپاهان-پيكان، ساعت 15 - فولاد شهر اصفهان
پرسپوليس تهران-برق شيراز، ساعت 16:45-آزادي تهران

برنامه هفته دوازدهم تا پانزدهم در ادامه متن.. کلیک کنید

هفته دوازدهم:
يكشنبه 5 آبان :
سايپا تهران-مقاومت سپاسي، ساعت 14:45-انقلاب كرج
ابومسلم خراسان-پگاه گيلان، ساعت 14:45-ثامن الائمه مشهد
مس كرمان-پيام خراسان، ساعت 14:45- باهنر كرمان
ملوان انزلي-صباي قم، ساعت 14:45-تختي انزلي
ذوب آهن - استقلال اهواز، ساعت 14:45- فولاد شهر اصفهان
برق شيراز-راه آهن، ساعت 14:45-حافظيه شيراز
فولاد خوزستان-پاس همدان، ساعت 16:35-تختي اهواز
پرسپوليس تهران-فولاد مباركه، ساعت 16:35آزادي تهران

دوشنبه 6 آبان:
استقلال تهران - پيكان قزوين، ساعت 16:35-آزادي تهران

هفته سيزدهم
پنجشنبه 9 آبان:
پيام خراسان- سايپا تهران، ساعت 14:45-ثامن الائمه مشهد
فولاد مباركه سپاهان - مس كرمان، ساعت 14:45- فولاد شهر اصفهان
مقاومت سپاسي-پرسپوليس، ساعت 14:45- حافظيه شيراز
صباي قم-فولاد خوزستان، ساعت 14:45-يادگار امام قم

جمعه 10 آبان:
پيكان قزوين - برق شيراز، ساعت 14:45-رجايي قزوين
راه آهن - ابومسلم خراسان، ساعت 14:45-اكباتان تهران
استقلال اهواز-پاس همدان، ساعت 16:30-تختي اهواز
استقلال تهران-ذوب آهن، ساعت 16:30-آزادي تهران

هفته چهاردهم
پنجشنبه 16 آبان:
پرسپوليس - صباي قم، ساعت 16:20-آزادي تهران

جمعه17 آبان :
سايپا تهران-استقلال اهواز، ساعت 14:30- انقلاب كرج
پاس همدان-مقاومت سپاسي، ساعت 14:30-قدس همدان
پيام خراسان -ذوب آهن، ساعت 14:30- ثامن الائمه مشهد
مس كرمان-راه آهن، ساعت14:30-باهنركرمان
فولاد مباركه سپاهان - پگاه گيلان، ساعت 14:30- فولاد شهر اصفهان
برق شيراز - ابومسلم خراسان، ساعت 14:30- حافظيه شيراز
فولاد خوزستان-پيكان قزوين،ساعت 16:20-تختي اهواز
ملوان انزلي-استقلال تهران-ساعت 14:30-تختي-انزلي

هفته پانزدهم
دوشنبه 20 آبان
استقلال تهران-فولاد خوزستان،ساعت 16:20 - آزادي تهران

سه شنبه21 آبان
راه آهن - پيام خراسان،ساعت 14:30-اكباتان تهران
ابومسلم-سايپا تهران،ساعت 14:30-ثامن الائمه مشهد
پگاه گيلان-مس كرمان،ساعت 14:30-عضدي رشت
ذوب آهن - برق شيراز، ساعت 14:30- فولاد شهر اصفهان
مقاومت سپاسي-ملوان انزلي، ساعت 14:30-حافظيه شيراز
صباي قم-پاس همدان، ساعت 14:30- يادگار امام قم
استقلال اهواز-فولاد مباركه، ساعت 16:20-تختي اهواز
پيكان قزوين- پرسپوليس، ساعت 16:20-رجايي قزوين
در صورت تغيير ساعت رسمي كشور اين تغيير شامل بازي ها نيز خواهد شد.

korokodil_avareh
17-09-2008, 03:20
سلام
تبريك به همه طرفداران پرسپوليس زلزله
اين پيام هم شير شده بود جلوي پرسپوليس
البته بنظر من تيم خوبي هست فقط مشكلاتشون زياده

مجید فینا
17-09-2008, 06:30

پرسپولیس و استقلال( جدول و برعکس کنن) در جدول دوم هستند

amirtoty
17-09-2008, 10:39
من که فقط منتظر کریمی هستم!!!

:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:

بردیا
17-09-2008, 11:59
از بازی با پگاه کریمی میتونه بیاد نه؟
به به به به
البته فکر نکنم بازی اول 90 دقیقه بزاره بازی بکنه
نیمه دوم میاردش برای تحت تاثیر قرار دادن جو ورزشگاه و بازی

arash_3tar
17-09-2008, 12:02
فرياد "ا.. اكبر" افشين قطبي در سالن نشست مطبوعاتي توجه همه را جلب کرد

خبرگزاری پرسپولیس : افشین قطبی در پايان مسابقه برابر پيام خراسان در سالن كنفرانس با فرياد "ا.. اكبر"، توجه همه را به خود جلب كرد.
در حالي كه در سالن مطبوعاتي خبرنگاران و عكاسان منتظر سرمربيان دو تيم بودند،‌ افشين قطبي وارد شد. هنگامي كه وي مي خواست روي صندلي بنشيند، با ميز برخورد كرد. وي با از دست دادن تعادلش و در آستانه زمين خوردن، با صدايي بلند فرياد "ا.. اكبر" سر داد كه توجه حاضرين را در پي داشت.
* قبل از شروع مسابقه، تمام بازيكنان پرسپوليس با دسته هاي گل به سوي نيمكت پيام خراسان رفته و از خداداد عزيزي، سرمربي حريف اجازه بازي گرفتند.
* در پايان مسابقه فرانك آتسو، مدافع و عليرضا نيكبخت واحدي، مهاجم پرسپوليس كه در بازي با بازيكنان پيام خراسان درگير شده بودند، براي دلجويي از خداداد عزيزي به سوي وي رفته و همديگر را در آغوش گرفتند.

* افشين پيرواني، مربي پرسپوليس به دليل فوت برادر زن خود با لباسي يكدست مشكلي در ورزشگاه ثامن حضور داشت.

* مانند ديدارهاي حساس گذشته. جايگاه ويژه خبرنگاران ورزشگاه ثامن در جريان مسابقه مملو از جمعيت بود.

arash_3tar
17-09-2008, 12:04
نیکبخت 3 اخطاره شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خبرگزاری پرسپولیس : علیرضا واحدی نیکبخت با دریافت کارت زرد از بازی تیمش مقابل پگاه محروم شد.
درحالی که پرسپولیس در هفته نهم باید به مصاف استقلال رفته و دربی تهران را برگزار کند، نیکبخت با گرفتن کارت زرد از یدالله جهانبازی بازی با پگاه را در هفته هشتم از دست داد و به طور حتم در بازی با استقلال با محرومیت مواجه نیست.

arash_3tar
17-09-2008, 12:05
قطبي: وقت ندارم پاسخ اظهارات مايلي‌كهن را بدهم

خبرگزاری پرسپولیس : سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به دليل فشردگي فعاليتم در تيم، مصاحبه افراد را در رسانه‌ها نمي‌خوانم. افشين قطبي پس از پيروزي 2 بر يك مقابل پيام خراسان اظهار داشت: اين بازي نشان داد كه ليگ ايران در آسيا بهترين است چون يك تيم بالانشين با تيم ته جدولي آنقدر زيبا بازي كردند كه همگان شاهد يك مسابقه بين‌المللي بودند. وي ادامه داد: اين عملكرد را به هواداران دو تيم تبريك مي‌گويم. بايد از هواداران پرسپوليس تشكر كنم كه عاشقانه تيمشان را دوست دارند؛ حتي در هتل محل اسكان نيز ساعت‌ها پشت در‌ها ماندند تا از نزديك بازيكنان را ببينند. سرمربي پرسپوليس گفت: در نيمه اول با گل زودهنگامي كه به ثمر رسانديم، جريان بازي را كنترل كرديم؛ اما در دقايق پاياني و با تشديد حملات پيام، گل تساوي را دريافت كرديم و مغلوب شديم.
وي افزود: با شروع نيمه دوم مي‌دانستيم پيام حملات زيادي روي دروازه ما پياده خواهد كرد؛ اما توانستيم به خوبي برنامه‌ آنها را مهار كرده و با تعويض‌هايي كه انجام داديم، بازي را در اختيار بگيريم. كريم باقري به ثمر رساندن گل پيروزي‌ بخش، نشان داد كه چه بازيكن بزرگي است.

افشين قطبي گفت: اگر از فرصت‌هايمان به خوبي استفاده مي‌كرديم، مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري به ثمر برسانيم. هادي نوروزي از جمله بازيكنان تيم است كه امروز در داخل ميدان به دليل آنكه تحت تأثير جو قرار گرفته بود، نتوانست توانايي‌هايش را نشان دهد.

وي درباره علت بالا رفتن آمار مصدومان پرسپوليس، عنوان كرد: همه بازيكنان در جريان مسابقه و به دليل كم‌ بازي كردن مقابل حريفان، مصدوم مي‌شوند. اين مشكل ربطي به نحوه تمرين ندارد.

قطبي درباره قضاوت يدا.. جانبازي گفت: در اين مسابقه مشكل خاصي وجود نداشت؛ اگرچه معتقدم ايران در آسيا بهترين داوران را در اختيار دارد. مقابل حريفان بايد طوري بازي كنيم كه اگر داور اشتباهي كرد، نتيجه را به حريف واگذار نكنيم.

سرمربي تيم پرسپوليس در پي اظهارات مايلي‌كهن كه عليه وي صحبت كرده بود، عنوان كرد: به دليل فشردگي برنامه‌هاي پرسپوليس، وقت ندارم مصاحبه‌هاي افراد را بخوانم. هيچ پاسخي براي مايلي‌كهن ندارم كه بيان كنم

بردیا
17-09-2008, 12:14
/حاشيه ديدار پيام خراسان و پرسپوليس/
عابدزاده از روي سكوها بازي را نظاره كرد
خبرگزاري فارس: مربي محروم تيم فوتبال پرسپوليس تهران با سفر به مشهد و از روي سكوهاي ورزشگاه ثامن، ديدار تيمش مقابل پيام را نظاره كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي هاشمي‌نسب در پايان نيمه اول مسابقه تيم‌هاي پيام خراسان و پرسپوليس به سوي بازيكنان پرسپوليس رفته و پس از احوالپرسي با آنها به سوي رختكن رفت.
* در ورزشگاه ثامن مشهد هواداران پرسپوليس مانند ديدار قبلي‌ برابر مس كرمان عليه مسعود مرادي شعار سر دادند و خواستار كناره‌گيري وي از قضاوت در فوتبال شدند.
* احمدرضا عابدزاده مربي دروازه‌بان پرسپوليس از جمله حاضرين در ورزشگاه ثامن مشهد بود كه با حضور در ميان تماشاگران مسابقه را از نزديك تماشا كرد. وي در جريان مسابقه به شدت از سوي هواداران تشويق شد.
* به دليل نرسيدن ITC دي كارمو، مهاجم برزيلي برخلاف شايعات نتوانست در اين ديدار پرسپوليس را همراهي كند.
*بعد از به ثمر رسيدن گل دوم پرسپوليس توسط كريم باقري، وي و افشين قطبي از سوي تماشاگران تشويق شدند.
*در دقايق پاياني مسابقه تماشاگران پس از درگيري فرانك آتسو با محسن برگي زر، عليه بازيكنان دو تيم شعار دادند.
* در دقيقه 91 مسابقه در حالي مسابقه رو به پايان بود مهدي واعظي دروازه بان پرسپوليس به نشانه مصدوميت روي زمين نشست كه همين موضوع باعث نارحتي هواداران پيام شد و آنها به دليل وقت كشي عليه وي شعار سر دادند.
*حسين بادامكي هافبك مصدوم پرسپوليس از جمله حاضرين در ورزشگاه ثامن مشهد بود كه با حضور در جايگاه خبرنگاران، مسابقه را تماشا كرد.

feri88
17-09-2008, 12:56
علي كريمي از هفته ديگه مياد تو تركيب اصلي ديگه؟!!!!!

شرایط بازی کردن رو که داره بستگی به نظر قطبی داره که فکر کنم از اول بازی میکنه
دی کارمو هم که ITC میرسه تا بازی پگاه

بردیا
17-09-2008, 13:23
بستگی به جو و شرایط بازی داره
به نظر من نیمه دوم باید بیاردش

mehdi_360
17-09-2008, 13:58
خیلی خوبه که نیکبخت 3 اخطاره شد چون مقابل استقلال 100% بازی میکنه
فکر کنم علی کریمی رو هم نیمه دوم بیاره به بازی

saeed_h1369
17-09-2008, 14:10
فرياد "ا.. اكبر" افشين قطبي در سالن نشست مطبوعاتي توجه همه را جلب کرد
ایول چه باحال کاش فیلمش باشه

بردیا
17-09-2008, 14:30
قطبی دوباره رفت امارات
هی داره گزک میده دست بقیه برای نیش زدن

بردیا
17-09-2008, 14:31
کاظمی: برزیلی ها ITC دیکارمو را ندهند خودمان صادر میکنیم

خبرگزاری پرسپولیس : درخواست صدور ITC ‌بازيكن برزيلي پرسپوليس از سوي سازمان ليگ امروز به كميته روابط بين الملل ارايه شد. اين در حالي است كه باشگاه پرسپوليس اين درخواست را دو روز قبل به سازمان ليگ فرستاده بود. ‌دبير سازمان ليگ درباره اين موضوع گفت: براساس قانون هر درخواستي كه به سازمان ليگ ارايه مي شود بايد تا 72 ساعت بعد مورد بررسي قرار گيرد و سپس به كميته مربوط ارسال گردد. درباره ITC نيز همين طور است، ‌باشگاه پرسپوليس دو روز قبل درخواست صدور ITC را به ما ارايه داد و سازمان ليگ نيز بايد بررسي هاي لازم را روي اين درخواست انجام مي داد به همين دليل ناچار بوديم اين مدت زمان را طي كنيم. اختلاف ساعت بين كشورها نيز ارسال ITC از طرف ايران را با مشكل رو به رو كرد اما كميته روابط بين الملل امروز اين درخواست را به برزيل ارسال كرد. كاظمي تاكيدكرد:بررسي سازمان ليگ به هيچ عنوان مانع صدور ITC دي كارمو نشده است و بايد بگويم مشكل از سوي ما نيست. برزيل هنوز ITC را صادر نكرده است برخي كشورها تا يك ماه نيز درباره ITC بازيكنان پاسخي نمي‌دهند اما اگر اين موضوع يك ماه يا بيشتر به طول بيانجامد خود سازمان ليگ مجوز را صادر مي كند.

دبير سازمان ليگ با تاييد خبر رسيدن ITC علي كريمي گفت: ITC كريمي صادر شده و هم اكنون در اختيار سازمان ليگ قرار گرفته است و او هيچ مشكلي براي حضور در پرسپوليس ندارد فقط بايد صبر كنيم تامدت زمان لازم طي شده با اين حساب كريمي مي تواند از هفته هشتم در مسابقات شركت كند.

بردیا
17-09-2008, 14:34
بچه ها فتح الله زاده هم برکنار شدش

بردیا
17-09-2008, 14:47
فعلا معلوم نیست
یکی میگه آره یکی میگه نه
فعلا 2نفر به هیئت مدیرشون اضافه شده
هرچند زیاد ربطی به ما نداره
ما باید به فکر آماده کردن تیم خودمون باشیم

ali_ranger22
17-09-2008, 15:26
با اینکه فتح الله زاده به ما هیچ ربطی نداره ولی یه جورایی حقشه برکنار بشه

Kianoosh
17-09-2008, 16:19
امروز صبح برکنار شد رفت بردیا جان خبرش هم رسمیه!انشا الله که از بحران در بیان!!

بردیا
17-09-2008, 16:22
فرخزادی با مایلی کهن دیدار میکند

خبرگزاری پرسپولیس : مسئولان باشگاه پرسپوليس قصد ندارند برابر اظهارات مايلي‌كهن عليه مصطفوي و قطبي قرار گيرند و در تلاش هستند سوتفاهمات را برطرف كنند.
قرار است مجيد فرخزادي سخنگوي هيئت مديره ظرف 2 روز آينده با بازيكن سابق پرسپوليس ديدار كنند.
مايلي كهن در مصاحبه اي به شدت عليه مصطفوي و قطبي موضع گيري كرد.

بردیا
17-09-2008, 16:23
خسرو دانشجو سخنگوشون گفته که برکناری صحت نداره و فقط 2نفر به اعضای هیئت مدیره اضافه شدن

بردیا
17-09-2008, 16:24
جالبه
علی پور گفته مدیرای استقلال و پرسپولیس کاملا متفاوت برخورد کردن با اشتباهات داوری توی برنامه نود
خوبه همه دیدن فتح الله زاده داشت خودشو میکشت و حتی پای پارسالو کشید وسط
چند ساله همش به عادل میگه من فیلم برات میارم عادلم میگه بیار.:دی

بردیا
17-09-2008, 16:25
مارکو به برزیل رفت

خبرگزاری پرسپولیس : ماركو كوسا پس از بازي با پيام با خبر شد كه پدرش دچار بيماري شده است.
مربي پرسپوليس پس از هماهنگي با مسئولان باشگاه، ظهر امروز به مدت سه روز راهي برزيل شد.
افشين قطبي نيز بامداد امروز عازم امارات شد و بدين ترتيب تمرين فردا بدون حضور سرمربي و دستيار وي برگزار مي شود.
بازيكنان پرسپوليس امروز نيز به صلاحديد قطبي تمرين نكردند.

بردیا
17-09-2008, 16:26
چه وضعشه آخه
اون که رفت امارات
این که باباش مریض شد
تمرین هرروز هرروز داره تعطیل میشه
آخرش ما یه جا ضربه میخوریم ازین بابت

بردیا
17-09-2008, 16:27
لیدرهای پرسپولیس مصطفوی را به عدم حمایت تهدید کردند

خبرگزاری پرسپولیس : ليدرهاي باشگاه پرسپوليس كه به دليل كمبود بليط موفق به سفر به مشهد همراه با پرسپوليس نشدند، ناراحتي خود از اين مسئله را ابراز كردند.
آنها پس از بازگشت داريوش مصطفوي به تهران ضمن ابراز ناراحتي خود، اعلام كردند در صورت تداوم ناهماهنگي ها، از تشويق تيم در ورزشگاه آزادي خودداري مي كنند.
مسئولان حراست و معاون اجرائي باشگاه نيز در حمايت از ليدها، به مشهد نرفتند.
قرار است به زودي نشستي بين ليدرهاي ناراضي و مصطفوي برگزار شود.

بردیا
17-09-2008, 17:10
کسی از کاشانی خبری نداره؟
آخرین بار وقتی بچه الونگ به دنیا اومده بود 1-2 هفته پیش رفته بود دیدنش تو بیمارستان

بردیا
17-09-2008, 17:13
دی کارمو:میدانم در چه تیم بزرگی بازی میکنم

خبرگزاری پرسپولیس : مهاجم برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس گفت:مي دانم كه در چه تيم بزرگي بازي مي كنم و فقط بايد گل بزنم تا همه از من راضي باشند.
لئوناردو ديكارمو در گفت و گویی عنوان كرد: از حضور در ايران و كار در كنار يك مربي هموطن بسيار خوشحالم اما دوست ندارم تا زماني كه اولين بازي ام را براي پرسپوليس انجام نداده ام صحبت كنم.
وظيفه من گل زدن است و خوب مي دانم كه بايد در پرسپوليس هميشه خوب باشم.
وي ادامه داد: حساسيت هاي موجود را به خوبي درك مي كنم چون پرسپوليس قهرمان ايران است و بايد در ليگ قهرمانان آسيا نيز شركت كند. همين موضوع انگيزه بسيار زيادي به من مي دهد.
ديكارمو خاطر نشان كرد:« پرسپوليس يك تيم حرفه اي است و بعداز چند جلسه تمرين با اين تيم فهميده ام كه بازيكنان بزرگي در اين تيم حضور دارند.
مهاجم برزيلي پرسپوليس در پايان گفت: اين هفته براي پرسپوليس بازي مي كنم و اميدوارم كه در اولين بازي موفق به گلزني شوم.

arash_3tar
17-09-2008, 17:13
کسی از کاشانی خبری نداره؟
آخرین بار وقتی بچه الونگ به دنیا اومده بود 1-2 هفته پیش رفته بود دیدنش تو بیمارستان

چی شد حالا یه دفه یاد کاشانی کردی
ولی خوب در کل برای پرسپولیس خوب بود

بردیا
17-09-2008, 17:14
مرخصی 2روزه مشهدی های پرسپولیس

خبرگزاری پرسپولیس : بازيكنان مشهدي تيم فوتبال پرسپوليس تهران دو روز از كادر فني مرخصي گرفتند و بعد از بازي با پيام مشهدبه تهران برنگشتند.
مهدي واعظي، محمد منصوري و نيكبخت واحدي سه بازيكن مشهدي تيم پرسپوليس بعد از پايان ديدار اين تيم مقابل پيام با اجازه كادر فني، دو روز مرخصي گرفتند و همراه تيم به تهران برنگشتند.
اين درحالي است كه بازيكنان ذخيره و نفراتي كه در ليست 18 نفره پرسپوليس قرار نگرفته بودند، فردا درآكادمي ملي المپيك تمرين مي كنند ولي چون اين سه بازيكن در تركيب اصلي حضور داشتند، فردا نيز تمرين نخواهند كرد.

بردیا
17-09-2008, 17:14
بعد از یک روز استراحت،پرسپولیس دو روز بدون قطبی تمرین میکند

خبرگزاری پرسپولیس : بعد از يك روز استراحت، بازيكنان پرسپوليس فردا در غياب افشين قطبي تمرين مي‌كنند.
كاروان تيم فوتبال پرسپوليس بعد از پيروزي مقابل پيام، بامداد امروز ساعت 3 به تهران برگشت و به همين خاطر با تصميم كادر فني تمرينات امروز چهارشنبه تعطيل شد تا بازيكنان اين تيم يك روز به استراحت بپردازند، اما تمرينات پرسپوليس در شرايطي از صبح فردا پنجشنبه شروع مي‌شود كه افشين قطبي سرمربي اين تيم نيز به دبي سفر كرده و بامداد شنبه به ايران برمي‌گردد.

MORINIO
17-09-2008, 18:02
من که فکر کنم نیکی عمدی کارت گرفت تا حتما جلوی استقلال بازی کنه و به نظر من هم کارش درست بود چون اگه تو بازی با پیام کارت نمیگرفت حتما جلوی پگاه کارت رو میگرفت:27:

hoomaan
17-09-2008, 18:23
من که فکر کنم نیکی عمدی کارت گرفت تا حتما جلوی استقلال بازی کنه و به نظر من هم کارش درست بود چون اگه تو بازی با پیام کارت نمیگرفت حتما جلوی پگاه کارت رو میگرفت:27:

سه کارته شد ؟ خیلی مفت کارت میگیره . اینم نتونست حق خودشو از فوتبال بگیره .از بس رفت تو حاشیه !!

saeed_h1369
17-09-2008, 18:34
آره آخه این چه کاری بود که این کرد الکی رفت خودشو زد بهش

Nabakhshoode
17-09-2008, 19:30
بعد از يك روز استراحت، بازيكنان پرسپوليس فردا در غياب افشين قطبي تمرين مي‌كنند.
كاروان تيم فوتبال پرسپوليس بعد از پيروزي مقابل پيام، بامداد امروز ساعت 3 به تهران برگشت و به همين خاطر با تصميم كادر فني تمرينات امروز چهارشنبه تعطيل شد تا بازيكنان اين تيم يك روز به استراحت بپردازند، اما تمرينات پرسپوليس در شرايطي از صبح فردا پنجشنبه شروع مي‌شود كه افشين قطبي سرمربي اين تيم نيز به دبي سفر كرده و بامداد شنبه به ايران برمي‌گردد.

این قطبیم نمیذاره بهش بد بگذره ها !
با اینکه قطعا برنامه ی تمرینات تیم مشخصه و چه قطبی باشه چه نه انجام میشه من فکر میکنم حضور سرمربی بالای سر تیم خیلی مهمه... چه از نظر روانی چه فنی...
چی بگم... ! این فصل ، فصل نگران کننده ییه ! امید به خدا...!

arash_3tar
17-09-2008, 19:47

اره
نظر من هم همینه
کاره درستی کرد
تو بازی با استقلال باید باشه

esool
17-09-2008, 20:16
تاريخ بازي با آبي پوشان تهران كي هست؟!!!!!!!!

يا حق (:
پنجشنبه 11 مهر

بردیا
17-09-2008, 22:31
باقري ها:پيام خراسان در مشهد توان شكست هرتيمي را دارد

خبرگزاری پرسپولیس : مدافع تيم پرسپوليس تهران درخصوص ديدار اين تيم مقابل پيام خراسان گفت:
پيام خراسان با بازي كه مقابل پرسپوليس انجام داد ثابت كرد، در مشهد توان شكست هر تيمي را دارد.
نبي اله باقري‌ها روز چهارشنبه ضمن بيان اين مطلب افزود: پيام خراسان شب گذشته در مقابل پرسپوليس بسيار جسورانه فوتبال بازي كرد و چنانچه به همين طريق ادامه دهد بزودي از رده‌هاي پايين جدول جدا خواهد شد وي افزود: خوشبختانه بازيكنان پرسپوليس پس از باخت مقابل تيم مس كرمان به خوبي خود را باز يافتند و توانستند مقابل تيم پيام خراسان به پيروزي دست يابند.
باقري‌ها در مورد دريافت يك گل از تيم پيام خراسان نيز گفت: در لحظاتي از اين ديدار بازي را دست كم گرفتيم در همين راستا بازيكنان تيم پيام خراسان به خوبي نشان دادند كه چه مقدار قدر فرصت‌هاي بدست آمده را مي دانند و به پرسپوليس گل زدند.
به اعتقاد وي بازيكنان تيم پيام استعداد و توان لازم را براي پيشرفت دارند و چنانچه شرايط مهيا باشد مي‌توانند يكي از تيم‌هاي خوب ليگ برتر باشند.
باقري‌ها در خصوص بازي بعدي تيمش مقابل پگاه گيلان نيز گفت: پگاه امسال تيم بسيار خوبي شده است كه سال گذشته نيز بازي‌هاي خوبي را از خود به نمايش گذاشت، افزون بر اين مسئولان باشگاه با به خدمت گرفتن چند بازيكن مطرح و سرمربي جديد قدرت تيم خود را چند برابر كرده اند.
وي گفت: پرسپوليس درديدار مقابل پگاه نيز بايستي همان رويه بازي با پيام را داشته باشد تا بتواند پيروز از ميدان خارج شود

بردیا
17-09-2008, 22:33
مربیان تیمهای پایه پرسپولیس معرفی شدند

خبرگزاری پرسپولیس : پس از جلسه اعضاي كميته فني باشگاه پرسپوليس و تاييد مصطفوي رسما مربيان تيم‌هاي پايه معرفي شدند.
طبق انتخاب مسئولان،‌ جواد حسن زاده در تيم اميد، رضا عابديان در تيم جوانان، كورش برمك در تيم نوجوانان به عنوان سرمربي فعاليت مي كنند.
بيداريان، خادم و تهرانچي نيز به عنوان مربيان تيم نونهالان برگزيده شدند.
در جلسه گذشته كميته فني پرسپوليس اين انتخاب‌ها با واكنش‌ مربيان سابق تيم‌هاي پايه مواجه شده بود

بردیا
17-09-2008, 22:34
شیث:درباره مرزبان و نیکبخت صحبت نکرده ام

خبرگزاری پرسپولیس : شيث رضايي در گفت و گویی اظهار داشت: مي‌خواهم يك فصل كاملا بي‌حاشيه را سپري كنم و به همين دليل كمتر مصاحبه مي كنم؛ اما متاسفانه اظهاراتي كذب از جانب من مطرح مي شود.
رضايي ادامه داد: هيچ صحبتي در خصوص مرزبان و نيكبخت واحدي انجام نداده ام و نمي دانم چگونه به راحتي از قول من مصاحبه چاپ مي شود.
وي خاطرنشان كرد: شرايط خوبي بعد از بازي با استقلال داريم و براي 3 امتياز حساس به شيراز مي‌رويم. اميدواريم كه مثل بازي با استقلال،‌ عملكردي مثبت داشته باشيم تا جواب زحمات كريمي را بدهيم.
رضايي در پايان يادآور شد: نمي گذارم مرا مقابل دوستان سابقم قرار دهند و به زودي به اين مسئله رسيدگي مي كنم

بردیا
17-09-2008, 22:35
محمد منصوری:مصدومیتم جدی نیست

خبرگزاری پرسپولیس : هافبك تيم پرسپوليس تهران كه درديدار شب گذشته اين تيم مقابل پيام خراسان دچار آسيب ديدگي شد، مصدوميتش را زياد جدي ندانست.
محمد منصوري روز چهارشنبه ضمن بيان اين مطلب افزود: دربرخوردي كه با برگي زر داشتم از ناحيه سفيد ران آسيب ديدم و به تشخيص پزشكان متخصص عضله ‪ ۴سر رانم دچار اسپاسم شده و دراين ناحيه التهاب دارم كه البته جدي به نظر نمي‌رسد.
وي كه هم اينك درد شديدي را در اين ناحيه تحمل مي‌كند درخصوص بازگشتش به ميادين فوتبال گفت : همه چبز بستگي به نظر دكتر زرينه پزشك تيم پرسپوليس دارد.
وي ادامه داد: دكتر زرينه فردا در سرتمرينات پايم را معاينه و نظر قطعي خود را در اين‌باره اعلام خواهد كرد.
وي درخصوص ديدار شب گذشته پرسپوليس و پيام نيز گفت: دو تيم در اين ديدار بازي خوبي را ازخود به نمايش گذاشتند اما در پايان اين تيم پرسپوليس بود كه توانست با پيروزي ميدان را ترك كند.
به گفته وي پرسپوليس فوتبال را زيبا بازي مي‌كند اما نتيجه در فوتبال بهتر از خوب فوتبال بازي كردن است از اينرو پرسپوليس از اين پس در ورزشگاه آزادي به هيچ تيمي امتياز نخواهد داد تا بدون دغدغه قهرمان ليگ برتر شود

بردیا
17-09-2008, 22:36
حیدری مصدوم شد/وضعیت توره رو به بهبود است

خبرگزاری پرسپولیس : مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران به دليل مصدوميت در بازي مقابل پيام، به سه روز استراحت نياز دارد.
سپهر حيدري در نيم اول بازي مقابل پيام بر اثر برخورد با مدافع حريف از ناحيه زانو مصدوم شد.
طبق بررسي‌هاي زرينه پزشك پرسپوليس، حيدري حداقل نياز به سه روز استراحت و فيزيوتراپي دارد.
زرينه ضمن تاييد خبر فوق به خبرنگار فارس گفت:‌خوشبختانه ابراهيم توره نيز با فيزيوتراپي منظم وضعيت بهتري دارد؛ اما فرهاد خيرخواه تا 10 روز ديگر قادر به تمرين كردن نيست.

بردیا
17-09-2008, 22:37
خبرگزاری پرسپولیس : بهترين بازيكن پرسپوليس مقابل پيام، جمعه معرفي مي شود.
اعضاي كميته فني باشگاه پرسپوليس اعلام كردند به دليل عدم حضور مصطفوي در باشگاه، بهترين بازيكن در بازي برابر پيام روز جمعه معرفي مي‌شود.
كميته فني پس از هر بازي پس از جلسه‌اي با مديرعامل پرسپوليس، بهترين بازيكن ميدان را معرفي مي‌كند.

بردیا
17-09-2008, 22:37
مصطفوی : مايلي‌كهن از دوستان ماست / بدهی های اکنون حاصل اشتباهات مدیران سابق است

خبرگزاری پرسپولیس : مديرعامل باشگاه پيروزي تهران گفت: مسوولان فدراسيون قول دادند داوري‌ها بهتر شود اما نمي‌دانم با قول دادن داوري‌ها بهتر مي‌شود يا نه؟
داريوش مصطفوي پس از پيروزي تيمش در مقابل پيام خراسان افزود: مسوولان فدراسيون بايد با صحبت و آموزش داوران، به آن‌ها روحيه بدهند زيرا ما همين داوران را داريم و مشکلي هم با آن‌ها نداريم. وي ادامه داد: پس از اشتباه‌هاي داوري که در 3 بازي اخير ما رخ داد، روحيه بازيکنان تيم پايين آمده بود اما با برنامه‌هايي که در هفته گذشته توسط هيات مديره انجام شد، روحيه آن‌ها بالا آمد و با اين برد بالاتر هم رفت و امروز هم اعلام کرديم که براي اين پيروزي پاداش در نظر گرفته‌ايم و من ديدم که بر خلاف هفته‌هاي گذشته بازيکنان تيم مي‌خنديدند.
مديرعامل باشگاه پيروزي تهران در خصوص مشکلات مالي باشگاه گفت: من وارث بدهي‌هاي مديريت‌هاي گذشته باشگاه هستم که بعضي از بدهي‌ها مربوط به 15 سال پيش است و در قبال طلبکاران باشگاه مسووليت دارم و اميدوارم با رديف بودجه‌اي خاص که براي ما در نظر گرفته خواهد شد، اين بدهي‌ها را پرداخت کنيم.
وي ادامه داد: اگر نياز به پول داشته باشيم و آن را اعلام عمومي کنيم خيلي‌ها حاضرند به ما کمک کنند اما هنوز به آن مرحله نرسيده‌ايم زيرا که علي‌آبادي، رييس سازمان تربيت بدني به خوبي هر دو باشگاه استقلال و پيروزي را هدايت مي‌کند و کمک‌هاي زيادي به ما مي‌کند، ضمن اينكه به زودي اميدواريم اسپانسر روي پيراهن تيم را هم پيدا کنيم که با اين اتفاق وضعيت بهتر هم خواهد شد.
مصطفوي تاکيد کرد: استقلال و پرسپوليس ستون‌هاي محکم فوتبال ما هستند و بدون آن ها فوتبال ما شادي نخواهد داشت، امروز ديديد که در ورزشگاهي 25 هزار نفري در يک شهرستان 30 هزار نفر با پرچم قرمز به ورزشگاه مي‌آيند.
مديرعامل باشگاه پيروزي تهران ادامه داد: مردم مي‌دانند که مديران اين دو تيم با آن‌ها صادقند، اگر اوضاع بر وفق مراد نبود در مورد ناکامي توضيح مي‌دهيم که چرا چنين اتفاقي رخ داده است و مي‌گويم که اگر ديگر چيزي براي عرضه نداريم شخص ديگري بيايد، اما اکنون روند کار ما خوب است و با همين روند قهرمان خواهيم شد.
وي در پاسخ به اين سوال که موضع باشگاه پرسپوليس در خصوص قضاوت يک داور ايراني در بازي دربي تهران چيست‌، تصريح کرد: ما هميشه تابع فدراسيون هستيم زيرا که سياست‌گذار فوتبال ما فدراسيون است و اگر فدراسيون اين تصميم را به صلاح فوتبال مي‌داند ما هم مشکلي نداريم، حتي اگر اين داور قبلا به ضرر ما سوت زده باشد باز هم ما مشکلي نداريم.
وي افزود: حرف اصلي ما در مورد داوري اين بود که حال که داوري‌ها 7 امتياز از ما گرفته است، بيايند از هواداران ما عذرخواهي کنند، به آن‌ها احترام بگذارند، ما آماده هر گونه همکاري با فدراسيون هستيم و آن‌ها هم به هواداران ما احترام بگذارند و در استاديوم‌ها به خوبي با آن‌ها رفتار کنند و اگر به ضرر ما سوت زديد از هواداران ما عذرخواهي کنيد.
مصطفوي همچنين در رابطه با اظهارات مايلي‌كهن گفت: آقاي مايلي‌كهن از دوستان ماست و بعيد مي‌دانم چنين حرفي زده باشد ضمن اينكه من الآن در وضعيتي نيستم كه در اين رابطه پاسخي بدهم

بردیا
17-09-2008, 22:40
عابدزاده : عقاب های آینده آسیا متعلق پرسپولیس خواهند بود

خبرگزاری پرسپولیس : احمدرضا عابدزاده در خصوص دیدار مقابل پیام خاطر نشان کرد: خوشبختانه در دیدار مقابل پیام همه چیز مساعد بود و تیم ما توانست با ارائه یک بازی زیبا و هجومی تیم حریف را شکست دهد.
وی افزود: بازیکنان ما در دیدار مقابل پیام نشان دادند می توانند به راحتی فعل خواستن را اجرا کنند و مطمئنا با ادامه این روند می توانیم مجددا صدر جدول را پس بگیریم.
مربی دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بازی زیبای بازیکنان پیام گفت: باید به خداداد به خاطر ساختن تیم قدرتمندی مثل پیام تبریک بگویم و مطمئن هستم این تیم با همین روند می تواند بر جدول جایگاه خوبی را در پایان لیگ کسب کند.
وی با اشاره به وضعیت دروازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: از عملکرد واعظی رضایت دارم اما اطمینان می دهم در هفته های آینده عملکرد بسیار بهتری را از گلرهای تیم خواهید دید.
عابدزاده افزود: عقاب های جدید آسیا از تیم پرسپولیس خواهند آمد و تمامی دروازه بانان پرسپولیس در سطح بسیار بالایی قرار دارند.
مربی دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: روز به روز تیم بهتر خواهد شد و پرسپولیس به زودی به جایگاه واقعی خود باز خواهد گشت

بردیا
18-09-2008, 00:28
نماینده ایران با تساوي 2 بر 2 برابر كورووچي ازبکستان متوقف شد

خبرگزاری پرسپولیس : ديدارتيم‌هاي فوتبال سايپا تهران و كوروچي ازبكستان در دور رفت مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا با تساوي 2 بر 2 در ورزشگاه آزادي به پايان رسيد. اين مسابقه حساس به داوري سعد كميل از كويت و با حضور بیش از 50 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد.
4 گل اين ديدار در نيمه نخست به ثمر رسيد. لوييز ويلانوئبا، مهاجم شيليايي در دقيقه 25 و ريوالدو، بازيكن برزيلي در دقيقه 35 براي نماينده ازبكستان و ايمان رزاقي راد در دقيقه 34 و كيانوش رحمتي در دقيقه 41 براي سايپا گلزني كردند. مسابقه برگشت سوم مهر ماه در ورزشگاه مركزي شهر تاشكند برگزار مي شود تا تيم برتر، جواز حضور در دور نيمه نهايي را دريافت كند. تركيب تيم سايپا:
وحيد شيخ ويسي، سيدجلال حسيني، كاظم برجلو، مجيد ايوبي، حسين كعبي، ابراهيم صادقي (كاپيتان)ف كيانوش رحمتي، اميد شريفي نسب، محمد پروين (سعيد بيگي)، ايمان رزاقي راد (ميلاد زنيدپور) و صابر ميرقرباني (عيسي ترائوره)
سرمربي: ‌پير ليت بارسكي

تركيب تيم كوروفچي:
پاول بوگالو، خيرالله كريم اف، لوييزيا، خوتسوف، ريوالدو (ويكتور كاپنكو)، جور خونف، حيدر اف، كاپادزه، جبار اف (‌كاپيتان)، لوييز ويلانوئبا (اولك باكايف)، جورايف (شوكت رايكولف)
سرمربي: ميرجلال كاسيموف

بردیا
18-09-2008, 00:30
/حاشيه ديدار تيم‌هاي سايپا و كورووچي/
اعتراض شريفي‌نسب به تشويق ريوالدو
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال سايپا به تماشاگران اين تيم به خاطر تشويق ريوالدو اعتراض كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اميد شريفي‌نسب در پايان نيمه اول و هنگام ترك ميدان با دست اعتراض خود را به تماشاگران سايپا كه ريوالدو را تشويق مي‌كردند، نشان داد.
ريوالدو، بازيكن سابق تيم ملي برزيل است كه عنوان بهترين بازيكن جهان را نيز كسب كرد. تماشاگران ازبكستاني پرچم برزيل را نيز همراه پرچم كشورشان در دست دارند.
در جايگاه ويژه مهدي تاج نايب رئيس فدراسيون و عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ حضور دارند.
برخلاف اعلام قبلي مسئولان سايپا، در بين دو نيمه از ريوالدو تقدير به عمل نيامد و لوحي به اين بازيكن داده نشد.
از نكات جالب اين ديدار حضور محمد مايلي‌كهن در جايگاه ويژه در كنار علي دايي بود. اين دو نفر يك پرونده قضايي در مورد جام جهاني از يكديگر دارند و دايي، شاكي محمد مايلي‌كهن است. در جايگاه خبرنگاران تنها يك خبرنگار سنگاپوري حضور دارد.

بردیا
18-09-2008, 00:31
/حاشيه ديدار سايپا و كورووچي/
درگيري سر برگه قرعه‌كشي خودروي پرايد
خبرگزاري فارس: پيش از بازي، تماشاگران سر دريافت برگه قرعه‌كشي خودرو پرايد با يكديگر درگيري فيزيكي پيدا كردند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار اين دو تيم از ساعت 15/20 دقيقه و با حضور 35 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي آغاز شد.
پيش از مسابقه و در خارج از ورزشگاه، تماشاگران براي دريافت برگه قرعه‌كشي خودروي پرايد با يكديگر درگيري فيزيكي پيدا كردند.
مسئولان سايپا وعده دادند در پايان اين مسابقه، بين تماشاگران قرعه‌كشي كرده و يك خودرو پرايد و 50 سكه بهار آزادي را اهدا كنند.
حدود 50 تماشاگر ازبكستاني با طبل شيپور در بخشي از ورزشگاه حضور دارند.
از جمله مهمانان ويژه حاضر در جايگاه، علي دايي نايب رئيس هيئت مديره، حميد سجادي مديرعامل سايپا و شهرياري قائم مقام باشگاه سايپا هستند. فرشاد پيوس مهاجم دهه 60 پرسپوليس نيز در جايگاه نشسته است.

Babak
18-09-2008, 06:49
حاشيه ديدار تيم‌هاي سايپا و كورووچي/
بردیا جان ارتباط این 3 تا پست به این تاپیک چیه ؟

بردیا
18-09-2008, 08:58
بردیا جان ارتباط این 3 تا پست به این تاپیک چیه ؟

میخواستم خبرای مربوط به نماینده کشورو تو این تاپیک بزارم ولی چشم دفعه بعد ربطشو بیشتر میکنم:31:
ولی انصافا اونی که درباره مایلی کهن و دایی نوشته بود ربط داشت.:8:

بردیا
18-09-2008, 08:59
علیرضا محمد:مشکل فنی داشتم و تعویض شدم

خبرگزاری پرسپولیس : قطبى در آغاز نيمه دوم عليرضا محمد را از زمين بيرون آورد تا خط دفاع پرسپوليس سر و سامان بگيرد تعويضى كه محمد هم انتظار آن را نداشت اما در آخر پرسپوليس پيروز ميدان شد تا بار ديگر از لحاظ روحى به شرايط خوب گذشته بازگردد. به اين ترتيب مى توان گفت اين تعويض به نفع پرسپوليس بوده است.

يكى از بازى هايى بود كه پرسپوليس از داورى ضربه نخورد!
بله، همين طور است. البته بازى صحنه اى هم نداشت كه بخواهد مشكل ساز شود. دو تيم به دور از هر حاشيه اى بازى كردند و در مجموع بازى داورى بى اشتباهى داشت.

منظورت اين است كه اگر صحنه اى بود باز هم امكان اشتباه كردن وجود داشت
بله، ممكن بود باز هم اشتباهى رخ دهد اما همان طور كه گفتم بازى مشكل نداشت ضمن اينكه ما هم از ابتدا سعى كرديم به گونه اى بازى كنيم كه اشتباهات داورى در روند بازى و نتيجه اى كه مى گيريم تاثيرى نداشته باشد.
باز هم گل خورديد درحالى كه عملكرد دفاع پرسپوليس نسبت به بازى قبل فرقى نكرده بود !
ما خوب كار كرديم اما پيام هم خوب كار مى كرد و حملات زيادى روى دروازه داشت اما آن توپى كه گل شد واقعا يك شوت استثنايى بود.

نظر كادر فنى در مورد عملكرد خط دفاع چه بود
فكر مى كنم آنها هم راضى بودند. ما روز به روز و هفته به هفته بهتر مى شويم.

پس چرا تعويض شدى
نمى دانم! فكر نمى كردم تعويض شوم چون به نظرم خوب كار كردم اما اين نظر مربى بود. شايد مشكل فنى داشتم يا ... نمى دانم.

ناراحت شدى ؟
نه، اصلا. حرف اول و آخر را در تيم سرمربى مى زند. اگر قرار باشد روى حرف سرمربى حرف بزنيم و از تصميماتش ناراحت شويم كه سنگ روى سنگ بند نمى شود

بردیا
18-09-2008, 09:03
عکس های مربوط به مهمانی افطاری پرسپولیس در هتل المپیک

بردیا
18-09-2008, 09:03

بردیا
18-09-2008, 09:04

بردیا
18-09-2008, 09:05