PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81

feri88
08-07-2008, 11:39
***بمب خبری***بمب خبری***

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] «ایمان مبعلی» در باشگاه پرسپولیس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایمان مبعلی هافبک ملی‎پوش و ارزنده کشورمان صبح امروز (سه‎شنبه) جهت مذاکره با سید داریوش مصطفوی در باشگاه پرسپولیس حضور یافت.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با هماهنگی‎های سید داریوش مصطفوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با ایمان مبعلی، صبح امروز سه شنبه هجدهم تیرماه مبعلی در باشگاه حضور یافت تا مذاکرات نهایی صورت گیرد

فاطـمه
08-07-2008, 12:45
من قبلا تو رای گیری شرکت نکردم
اما نمیتونم رای بدم
میگه قبلا شرکت کردی
دروغ میگه

منم همین طور...

feri88
08-07-2008, 13:09
پسر فردائه كه بنويسن پرسپوليس با كريس رونالدو به توافق رسيد
خداييش اگه بگن من تعجب نمي كنم
مصطفوي ما نوكريم
کریس هم میگیریم:8:

feri88
08-07-2008, 13:14
در اولين ديدار دوستانه
پرسپوليس در كارگران به ميدان مي رود
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس فردا در ديداري دوستانه در مجموعه ورزشي كارگران به ميدان مي‌رود
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از پايگاه اينترنتي پرسپوليس، سرخپوشان پايتخت كه جهت آمادگي هر چه بيشتر، تمرينات خود را در دو نوبت صبح و بعدازظهر در مجموعه انقلاب و كارگران پيگيري مي‎كنند، فردا چهارشنبه نوزدهم تير ماه از ساعت 17 به مصاف تيمي مي‎روند كه سعيد نعيم آبادي، بازيكن پيشين پرسپوليس هدايت آن را بر عهده دارد.

feri88
08-07-2008, 13:31
220 ميليون تومان مبلغ قرارداد معمارزاده!
آقايي و كعبي در آستانه‌ي تمديد با پرسپوليس

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال
مبلغ قرارداد "ميثاق معمارزاده" با باشگاه پرسپوليس تهران 220 ميليون تومان است.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، "ميثاق معمارزاده" دروازه‌بان فصل گذشته‌ي تيم فوتبال سايپا تهران كه امروز با قراردادي داخلي به پرسپوليس پيوست، براي يك فصل بازي در تيم پرسپوليس مبلغ 160 ميليون تومان از اين باشگاه دريافت خواهد كرد.
پرسپوليس 60 ميليون تومان ديگر نيز بابت دريافت رضايت‌نامه‌ي اين بازيكن به باشگاه سايپا پرداخت مي‌كند.
به گزارش ايسنا، هم‌چنين "عباس آقايي" و "حسين كعبي" نيز در حال مذاكره با داريوش مصطفوي مديرعامل باشگاه پرسپوليس هستند كه به احتمال زياد در صورت رسيدن به توافق، قرارداد خود را با باشگاه پرسپوليس تمديد خواهند كرد.

^^ HAMID ^^
08-07-2008, 13:43
ما آخر نفهميديم ميره سايپا يا ميمونه پرسپوليس

اینا همش بازار گرمیه توجه نکنید -- حالا که جیب باشگاه پر پوله همه ناز میکنن تا پول بیشتری بگیرند..اسم هزار تیمم الکی مطرح میکنند --

borderlessboy
08-07-2008, 13:43
خبرگزاري پرسپوليس : كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال پس از بررسي اعتراضات صورت گرفته به صحت قرارداد "فرزاد آشوبي" با باشگاه مس كرمان؛ اين قرارداد را رسما ملغي اعلام كرد. بر اساس اين گزارش، ظاهرا مسوولان باشگاه كرماني با " فرزاد آشوبي" در تهران قرارداد منعقد كرده بودند و اين موضوع نيز برخلاف مقررات آيين‌نامه‌ي انضباطي است كه در نهايت اين كميته تصميم گرفت تا قرارداد "آشوبي" با باشگاه مس را فسخ شده اعلام كند. قرارداد باشگاه مس با فرازد آشوبي با حضور رييس هيات فوتبال كرمان در تهران به امضا رسيده است. در حالي كه بايد اين قرارداد در محل هيات فوتبال استان كرمان ثبت مي‌شد كه كميته‌ي انضباطي با توجه به ماده‌ي 10 و 11 آيين نامه‌ي انضباطي به صورت رسمي راي به فسخ قرارداد جديد فرزاد آشوبي با باشگاه مس كرمان داده است. پس از بازگشت "افشين قطبي" به تيم فوتبال پرسپوليس تهران اين مربي خواهان بازگشت فرزاد آشوبي به تيم پرسپوليس شده بود كه به نظر مي‌رسد با راي اعلام شده از سوي كميته‌ي انضباطي، احتمال بازگشت اين بازيكن به باشگاه سابقش قوت گرفته است.

IceLord
08-07-2008, 14:02
سلام دوستان

بابا این همه دروازه بان می خوایم چیکار؟

رودبازیان
واعظی
معمار زاده

حالا کدومشون می خوان تو دروازه واستن؟

راستی رحمتی هم اومده پرسپولیس؟

مرسی

hamidras
08-07-2008, 14:05
خريد معمار زاده چيه اين وسط!؟

sepehr_x50
08-07-2008, 14:14
سفر كانادا لغو نشده

خبرگزاری پرسپولیس : بر خلاف آنچه اخيراً درباره لغو سفر پرسپوليس به امريكا و كانادا به گوش مى رسد، اين سفر هنوز لغو نشده مجيد فرخزادى سخنگوى باشگاه پرسپوليس در اين باره توضيح مى دهد: در صورتى كه حامى مالى و هماهنگ كننده اين سفر به تعهدات خود عمل كند تيم عازم آمريكا و كانادا خواهد شد. كارهاى حقوقى سفر پرسپوليس در حال انجام است و اگر شركت آلفا بتواند در زمان مقرر رواديد اعضاى تيم را فراهم كند ، اين سفر انجام خواهد شد.

sepehr_x50
08-07-2008, 14:15
سلام دوستان

بابا این همه دروازه بان می خوایم چیکار؟

رودبازیان
واعظی
معمار زاده

حالا کدومشون می خوان تو دروازه واستن؟

راستی رحمتی هم اومده پرسپولیس؟

مرسی

رودباریان احتملا میره.

و رحمتی؟ نه.

yoosef_st
08-07-2008, 14:16
این خریدها فردا 2 روز دیگه دهنمون رو صاف میکنه!! حالا ببین کی بوده گفتم !!!!

sepehr_x50
08-07-2008, 14:17
قطبى يك يا دو هفته ديگر مى آيد!

خبرگزاری پرسپولیس : افشين قطبى كه پس از عقد قرارداد با پرسپوليس براى انجام امور شخصى به امارات سفر كرده يك يا دو هفته ديگر به ايران باز مى گردد! قضيه از اين قرار است كه اگر اردوى خارج از كشور پرسپوليس ok شود، قطبى مستقيم در اردوى اين تيم كه در يكى از كشورهاى پرتغال، فرانسه، ايتاليا يا هلند برگزار مى شود حضور خواهد يافت. اما اگر برنامه اين سفر جور نشد، قطبى هفته آينده به تهران مى آيد تا تمرينات پرسپوليس را زير نظر بگيرد.

sepehr_x50
08-07-2008, 14:19
تازه یه چیز دیگه!!!

فرشيد كريمي در راه تهران!

خبرگزاری پرسپولیس : فرشيد كريمي گلر با اخلاق سرخ پوشان كه پس از 9 سال حضور در پرسپوليس امسال تصميم به جدايي از جمع سرخ هاي پايتخت را گرفت، در حال حاضر در رشت بسر مي برد و قرار است طي امروز و فردا با اردوي پگاهي ها براي برپايي اردوي تداركاتي راهي اردبيل شود.
فرشيد كه چند روزي با پگاهي ها تمرين كرد، طي يكي، دو روز گذشته از ناحيه كمر دچار اسپاسم عضلاني خفيفي شد و پزشك پگاه، براي دو روز وي را از انجام تمرينات گروهي معاف كرد. گفتني است كاروان پگاه پس از پايان اردوي يك هفته اي خود در اردبيل به تهران مي آيد تا در پايتخت هم برگزار كننده اردوي تداركاتي و احيانا بازي دوستانه باشد.

sepehr_x50
08-07-2008, 14:20
زرينه:من با كسي دشمني ندارم / الونگ قبل از آذرماه نمي‌تواند بازي كند

خبرگزاري پرسپوليس : الونگ بازيكن فصل گذشته پرسپوليس درحال حاضر زيرنظر دكتر نوروزي پزشك استقلال مراحل درماني‌اش را طي مي‌كند كه اين موضوع حاشيه‌هاي زيادي را به وجود آورده است. اين درحالي است كه بعضي از روزنامه‌ها نوشته‌اند كه زرينه از اين حركت الونگ ناراحت شده است ولي پزشك پرسپوليس اين موضوع را تكذيب مي‌كند.
زرينه در گفت‌وگويي،‌ با اشاره به اين موضوع مي‌گويد: «وقتي الونگ جراحي كرد ما به كرمان رفته بوديم تا با مس بازي كنيم. در اين ميان دكتر ابراهيميان فكر كرده بود كه الونگ بازيكن استقلال است و به همين دليل به او گفته بود كه براي پشت سرگذاشتن مراحل درماني نزد دكتر نوروزي برود. حتي در اين مورد با دكتر ابراهيميان حرف زدم و او هم پذيرفت كه اشتباه كرده است.»
وي ادامه مي‌دهد: «حتي دكتر نوروزي هم پس از مراجعه الونگ به كلينيك استقلال با من تماس گرفت ولي گفتم كه مشكل خاصي وجود ندارد و اين بازيكن مي‌تواند مراحل درماني‌اش را در آنجا طي كند. در ضمن قرارداد الونگ با پرسپوليس هم تمام شده بود و او مختار بود تا خودش تصميم بگيرد و به هيچ عنوان از مسائلي كه به وجود آمده ناراحت نيستم.»

زرينه در ادامه مي‌گويد: «متأسفانه بعضي‌ها بدون داشتن اطلاعات كافي اخبار نادرست دارند و گفتند كه زرينه با الونگ مشكل دارد. من هيچ دشمني با او ندارم و حتي دو سال پيش اختلافي كه بين او با دنيزلي به وجود آمده بود را حل كردم و انصاري‌فرد هم شاهد است.»
پزشك پرسپوليس در پايان تصريح مي‌كند: «هيچ وقت نگفتم كه الونگ نبايد به پرسپوليس بيايد فقط به مسئولان باشگاه كه قصد داشتند از آخرين وضعيت او مطلع شوند گفتم كه الونگ تا آذرماه نمي‌تواند به ميادين فوتبال بازگردد. اگر اين بازيكن مدعي شده كه تا مهرماه مي‌تواند به شرايط مسابقه برسد، من هيچ حرفي ندارم و هر كس كه مي‌تواند الونگ را تا مهرماه خوب كند بيايد و گواهي بدهد. من هنوز هم سرحرفم هستم و اعتقاد دارم كه الونگ تا قبل از آذرماه نمي‌تواند به شرايط مسابقه برسد، در ضمن شرايط تمرين كردن با بازي تفاوت بسيار زيادي دارد.»
وي در ادامه افزود: « واقعاً‌از اين موضوع استقبال مي‌كنم كه الونگ دوماهه به پرسپوليس بازگردد.
بار قبل، قبل از سفر الونگ به كامرون به اين بازيكن گفتم كه بايد زانوي خود را به تيغ جراحان بسپرد اما الونگ با اصرار خود مدعي شد كه با 3 ماه حضور در كشورش قادر است زانويش را با طب سنتي بهبود بخشد كه اين موضوع نيز امكان‌پذير نشد و 3 هفته‌ حضور وي به 3 ماه غيبت در تمرين منجر گرديد و نهايتاً باعث غيبت 3 ماهه او از تمرينات شد.» وي در پايان خاطرنشان ساخت: «بعد از عمل جراحي رباط، هر بازيكني حداقل به 6 تا 7 ماه براي بازگشت به مستطيل سبز نياز دارد. اگر الونگ يا پزشكي مدعي است كه دو ماه يا سه ماه پس از عمل جراحي، بازيكني قادر به حضور در مستطيل سبز است خوشحال مي‌شوم و از آن استقبال مي‌كنم.»

hamidrezaaa
08-07-2008, 14:49
رودباریان 100 % میره قطبی گفته رودباریان رو نمیخوام

sepehr_x50
08-07-2008, 15:11
"حوار ملامحمد" در آستانه‌ي پيوستن به پرسپوليس

خبرگزاري پرسپوليس : مدير برنامه‌هاي "حوار ملامحمد" از علاقه‌مندي اين بازيكن براي حضور در فوتبال ايران و بازي در باشگاه پرسپوليس خبر داد.
اين بازيكن عراقي در روزهاي آينده به ايران سفر خواهد كرد تا پاي ميز گفت‌وگو با پرسپوليس بنشيند.
سرخ‌پوشان پايتخت هم موافقت خود را براي انجام اين گفت‌وگو اعلام كرده‌اند.
حوار ملامحمد طاهر، بازيكن 27 ساله‌ي عراقي است كه در شهر موسل به دنيا آمده است. او در پست مهاجم دوم بازي مي‌كند و از سال 2008 در باشگاه قطري الخور توپ مي‌زند. باشگاه‌هاي قبلي او القوا، الانصار و العين بوده است. او براي يك فصل هم در تيم آپولون قبرس بازي كرده است.
حوار محمد يكي از مهمترين بازيكنان عراق در رسيدن به قهرماني در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا در سال 2007 بود. 67 بازي ملي و 15 گل زده يكي ديگر از افتخارات اين بازيكن عراقي است.

sepehr_x50
08-07-2008, 15:12
این خریدها فردا 2 روز دیگه دهنمون رو صاف میکنه!! حالا ببین کی بوده گفتم !!!!

ببخشید شما؟!

هدایتی؟!

مگه شما این پول ها رو میدی که دهنت صاف شه؟!(شوخی)

sepehr_x50
08-07-2008, 15:17
تسويه حساب الونگ با باشگاه پرسپوليس نيمه تمام ماند

خبرگزاري پرسپوليس : الونگ الونگ امروز با حضور در پرسپوليس و پس از برگزاري جلسه با داريوش مصطفوي، براي ادامه فعاليت در جمع سرخپوشان به توافق نهايي نرسيدند تا شرايط براي جدايي هافبك كامروني از اين تيم فراهم شود.
الونگ براي تسويه حساب ادعا كرد كه قراردادش 160 هزار دلار است و 70 هزار از پرسپوليس طلب دارد؛ اما مصطفوي با ارائه اصل قرارداد، هافبك كامروني را متقاعد كرد كه قرارداد وي 90 هزار دلار است.
با توجه به مشكل به وجود آمده، مديرعامل پرسپوليس از الونگ خواست به فدراسيون برود و با دريافت سندي جديد و براي اثبات ادعايش، به باشگاه بيايد تا تسويه حساب كامل انجام شود.

sentimental
08-07-2008, 15:22
بچه ها فقط دعا کنید که مصطفوی بتونه با مبعلی قرارداد ببنده.
اگه این اتفاق بیفته میشه بمب اتمی نقل و انتقالات.
با اینکه من چشم از این مصطفوی آب نمی خورد اما خداییش یه تیم داره می بنده در حده قهرمانیه آسیا.

sepehr_x50
08-07-2008, 15:32
با اين خريدها مدعي نخست قهرماني هستيم

خبرگزاري پرسپوليس :‌ بازگشت افشين قطبي به پرسپوليس باعث شد تا شايعات زيادي درخصوص همكاري اين مربي با عليرضا واحدي نيكبخت مطرح شود.
اين دو فصل گذشته چندين بار با يكديگر اختلاف پيدا كردند و حالا مي‌گويند كه قطبي حاضر نيست تا نيكبخت فصل آينده در پرسپوليس باشد. البته شماره 10 سرخ‌ها در گفت‌وگويي همه اين شايعات را تكذيب مي‌كند.
نيكبخت ابتدا در مورد جلسه‌اي كه با افشين قطبي داشت مي‌گويد: «به درخواست مصطفوي مديرعامل باشگاه در جلسه هيأت‌مديره شركت كردم كه قطبي هم حضور نداشت. ما با هم حرف زديم و سوء تفاهمات برطرف شد و هيچ مشكلي هم وجود ندارد ولي نمي‌دانم چرا بعضي‌ها شيطنت مي‌كنند.»

شماره 10 پرسپوليس در مورد حرف‌هايي كه از قول قطبي در روزنامه درج شده است مي‌گويد: «قطبي نگفته كه من را نمي‌خواهد و مطمئن هستم كه اين حرف‌ها از زبان او خارج نشده است. ما هيچ اختلاف يا مشكلي با هم نداريم و مطمئن باشيد زرنگ‌تر از آن هستم كه برايم حاشيه درست بكنند.»
نيكبخت در پاسخ به اين سئوال كه چه زماني قراردادت را ثبت مي‌كني مي‌گويد: «فعلاً در مسافرت هستم و پس از بازگشت به تهران قراردادم را به طور رسمي ثبت مي‌كنم. درضمن مصدوم هستم و در مورد حضور نيافتن در تمرينات با كادر فني هماهنگ كرده‌ام.»
وي با اشاره به وضعيت پرسپوليس و جذب بازيكنان جديد مي‌گويد: «خوشبختانه مسئولان تيم در يارگيري خيلي خوب عمل كردند و ما چون در سه جام درگير هستيم احتياج به بازيكنان توانمند و سرشناس داريم. پرسپوليس خريد هاي خوبي داشته و با مجموعه بازيكناني كه داريم امسال هم مدعي اول قهرماني است. اميدوارم باز هم هوادران را خوشحال كنيم.»
نيكبخت در پاسخ به اين سئوال كه نظرت در مورد خريدهاي استقلال چيست، فقط به اين جمله كوتاه بسنده مي‌كند: «نظري در مورد استقلال ندارم.»

hamidras
08-07-2008, 16:05
اين نظر سنجي رو زودتر رديف كنيد !مردم!‌

ramin1988
08-07-2008, 16:26
قرارداد آشوبی با مس کرمان فسخ شد/ بازگشت به پرسپولیس با نظر مظلومیهافبک فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس پس از فسخ قراردادش با مس کرمان بازگشت دوباره خود به جمع سرخپوشان را منوط به موافقت و رضایت قلبی پرویز مظلومی عنوان کرد.فرزاد آشوبی پس از فسخ قراردادش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با باشگاه مس کرمان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: من از مباحث مربوط به آیین نامه بی اطلاعم و تخصصی در این ارتباط ندارم. زمانی که هم با تیم مس کرمان قرارداد امضا کردم نمی دانستم عملی که مرتکب شده ام خلاف مقررات است.
وی در پاسخ به این پرسش که " آیا امکان دارد با شرایط موجود مجددا به تیم پرسپولیس بازگردی؟"، گفت: من برای تصمیم گیری در این خصوص نظر پرویز مظلومی را جویا خواهم شد و قطعا با رضایت قلبی وی به پرسپولیس باز می گردم. من به خاطر علاقه و اعتمادی که به پرویز مظلومی داشتم به مس آمدم. مظلومی برای من فردی ارزشمند است که بدون رضایت او به پرسپولیس باز نمی گردم.
وی با رد احتمال تمدید قرارداد خود با باشگاه مس کرمان گفت: با شناختی که از اخلاقیات پرویز مظلومی دارم، شک ندارم که وی با آگاهی از تمایلات من و برای آینده فوتبالم با بازگشت دوباره من به پرسپولیس موافقت خواهد کرد.
آشوبی خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان فکر نمی کردم بازگشتم به پرسپولیس تا این اندازه زود رقم بخورد و در کمتر از 10 روز دوباره به این تیم بازگردم. شاید تمام این اتفاقات خواست خدا بود که مربی محترمی چون افشین قطبی به پرسپولیس بازگردد، مرا بخواهد و قراردادم این چنین لغو شود تا دوباره پرسپولیسی شوم.
قرارداد فرزاد آشوبی با مس کرمان برخلاف مقررات لیگ حرفه ای در تهران به ثبت رسیده بود و گروه ورزشی مهر روز گذشته از این قرارداد غیر قانونی پرده برداشت تا امروز کمیته انضباطی قرارداد این بازیکن با مس کرمان را فسخ کند.

sourena_8888
08-07-2008, 17:20
پرویز مظلومی آدم درستیه ...
اگه ببینه بازیکن دلش با تیم نیست ،اجازه میده از تیم جدا بشه

sentimental
08-07-2008, 17:26
مرجع خبری از ایسنا :

قرارداد "فرزاد آشوبي" با باشگاه مس كرمان غيرقانوني تلقي شده و حضور بازيكن پيشين پرسپوليس در تيم كرماني با مشكلاتي روبرو شده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فرزاد آشوبي كه هفته‌ي گذشته و با قراردادي يك‌ساله، به تيم مس كرمان پيوست اخيرا با طرح ادعاهايي درمورد ماهيت قرارداد منعقده و اين‌كه اين قرارداد در تهران به ثبت رسيده، زمينه‌اي را فراهم كرده تا احتمالا بار ديگر به پرسپوليس بازگردد.

فرزاد آشوبي به يكي از مسوولان كميته‌ي انضباطي گفته است كه مسوولان باشگاه مس كرمان قراردادش را در يكي از هتل‌هاي تهران و با حضور رييس هيات فوتبال اين استان ثبت كرده‌اند.

اقرار صريح "آشوبي" به اين موضوع باعث شده تا اصل قرارداد مذكور زير سوال برود و احتمال جدايي آشوبي از مس نيز قوت بگيرد.

علي محدثي، معاون كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال در اين باره به ايسنا گفت: مطابق با مواد 10 و 11 آيين‌نامه‌ي انضباطي هرگاه قراردادي در هيات فوتبال استان مربوطه ثبت نشده باشد، غير قابل استناد است و قرارداد مذكور ارزشي نخواهد داشت.

براساس اين گزارش، ظاهرا اثبات اين ادعا كه قرارداد "آشوبي" در تهران به ثبت رسيده براي مسوولان فدراسيون فوتبال و كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال مسجل شده است و اين قرارداد هيچ ارزش قانوني ندارد.

**آشوبي: دوست نداشتم از پرسپوليس جدا شوم

فرزاد آشوبي نيز در اين باره به خبرنگار ايسنا گفت: من به باشگاه پرسپوليس علاقه دارم و از ابتدا نيز دوست نداشتم تا از اين تيم جدا شوم اما، شرايطي به وجود آمد كه چاره‌اي به جز جدايي از پرسپوليس براي من باقي نگذاشت. من باشگاه مس را به خاطر پرويز مظلومي انتخاب كردم و اكنون نيز بدون جلب رضايت وي هيچ تصميمي نخواهم گرفت.

وي ادامه داد: فارغ از تمامي بحث‌ها من از نظر اخلاقي به باشگاه مس و به خصوص پرويز مظلومي متعهد هستم و در كنار مباحث قانوني كه مطرح شده است، تاكيد مي‌كنم كه به خاطر مظلومي به مس آمدم و تا زماني كه اين مربي از نظر قلبي راضي نشود، تصميمي براي جدايي از مس نخواهم گرفت.

آشوبي خاطرنشان كرد: علاقه‌ي بسياري دارم كه بار ديگر به پرسپوليس بازگردم و به خاطر برخي مسايل از جمله شرايط خانواده‌ام دوست دارم در تهران بازي كنم اما، اطمينان مي‌دهم تا زماني كه رضايت باشگاه مس را جلب نكنم، به پرسپوليس بازنخواهم گشت.

**اميدوارم "فرزاد" به تعهد اخلاقي‌اش پايبند باشد

هم‌چنين حميد نيك‌نفس مديرعامل باشگاه مس كرمان با تاييد تلويحي ايرادات وارده به قرارداد آشوبي با مس كرمان به ايسنا گفت: ما در مقابل قانون تسليم هستيم و هر چه كه قانون بگويد، مي‌پذيريم با اين حال اميدوارم تمامي بازيكنان به تعهدات اخلاقي خود پايبند باشند. ما به فرزاد آشوبي احترام مي‌گذاريم اما، تصورمان اين است كه دوستي‌ها و مسايل اخلاقي بالاتر از قراردادهاي ظاهري است.

وي افزود: فرزاد آشوبي بازيكن با اخلاقي است كه اميدوارم به تعهدات اخلاقي خود در مقابل باشگاه مس پايبند باشد. البته ما قصد نداريم "آشوبي" رابه هر قيمت در مس نگه داريم و در صورتي كه وي براي ماندن در كرمان معذوريت‌هايي داشته باشد، حاضريم با اين بازيكن مذاكره كنيم.

نيك‌نفس خاطرنشان كرد: اطمينان دارم كه مي‌توانيم در فضايي دوستانه با آشوبي مذاكره كنيم و درباره‌ي ماندن يا جدايي اين بازيكن از مس تصميم‌گيري كنيم.

مديرعامل باشگاه مس كرمان پيرامون اين قرارداد گفت: در هر صورت اين قرارداد در دفتر هيات فوتبال استان كرمان ثبت شده است و به هيچ عنوان موضوع ثبت اين قرارداد در تهران صحت ندارد. در هر صورت پس از ابلاغ حكم به باشگاه مس درباره‌ي رويكردمان با اين راي موضع‌گيري مي‌كنيم.

نيك‌نفس ادامه داد: سوال ما اين است كه كميته‌ي انضباطي با شكايت چه كسي اين پرونده را بررسي كرده است. حتي اگر باشگاه پرسپوليس شكايت كرده است، بايد اين موضوع را يادآوري كرد كه فرزاد آشوبي بازيكن آزاد بوده است و در مورد آينده‌ي خود مي‌تواند بدون نظر باشگاه تصميم بگيرد.

**اجازه جدايي به "آشوبي" نمي‌دهم

پرويز مظلومي سرمربي تيم مس كرمان نيز كه آشوبي عدم حضورش را منوط به رضايت او كرده است نيز در گفت‌وگو با ايسنا تاكيد كرد كه پرونده فرزاد آشوبي در اختيار باشگاه مس كرمان است. ما با توافق كامل و بدون هيچ مشكلي آشوبي را به عنوان بازيكن آزاد جذب كرده بوديم.

مظلومي ادامه داد: قرارداد آشوبي در هيات فوتبال استان كرمان ثبت شده است و هيچ اجباري نيز در كار نبوده است.

مظلومي در واكنش به اظهارات "فرزاد آشوبي" مبني بر تعهد اخلاقي به اين مربي نيز گفت: به هيچ عنوان به جدايي آشوبي رضايت نمي‌دهم، خود فرزاد مي‌داند كه ما او را از ميان چهار گزينه كه از بهترين‌هاي فوتبال ايران بودند انتخاب كرديم و اكنون كه هر كدام از آنها به تيم ديگري رفته‌اند؛ نمي‌توانيم آشوبي را از دست بدهيم.

سرمربي مس كرمان افزود: اجازه نمي‌دهيم حق باشگاه مس ضايع شود، ضمن آنكه از پرسپوليس نيز بايد پرسيد كه چگونه بازيكني كه يك ماه در تهران بود و با او قرارداد نمي‌بستيد، ناگهان يك شبه براي اين باشگاه عزيز شده است؟

مظلومي در پايان گفت: به هيچ عنوان اجازه جدايي آشوبي از مس را نخواهم داد.

hamidras
08-07-2008, 18:08
الان اخبار گفت عمادرضا ميخواهد با سپاهان تمديد كنه!

MORINIO
08-07-2008, 18:12
99 درصد عمادرضا تو سپاهان می مونه

به این خاطر نگفتم 100 درصد چون شاید هدایتی یه پیشنهاد گنده براش ردیف کنه :27:

hamidras
08-07-2008, 18:24
هدايتي كيه؟:دي

MORINIO
08-07-2008, 18:33
هدايتي كيه؟:دي

پارسال مالک استیل آذین بود و 6-7 میلیارد برای این تیم خرج کرد. حالا اومده تو هیئت مدیره پرسپولیس وگرنه عمرا قطبی بر نمی گشت!

MORINIO
08-07-2008, 18:57
راستی چرا اینا معمار زاده رو گرفتن؟؟؟

دروازه بان مگه چند تا می خوان ؟ واعظی-رودباریان-حقیقی-معمارزاده !!!!!؟؟!!

hamidras
08-07-2008, 18:57
"عماد رضا" قراردادش را با سپاهان تمديد كرد
"عماد محمد رضا" قرارداد خود را با تيم فوتبال سپاهان اصفهان تمديد كرد.
به گزارش ايسنا، مهاجم عراقي سپاهان قرارداد خود را براي يک سال ديگر با تيم فوتبال سپاهان تمديد كرد.
اين قرارداد قابليت تمديد به مدت دو سال را دارد.
عماد رضا عصر امروز با حضور در هيات فوتبال اصفهان قرارداد خود را ثبت كرد.
پيش از اين باشگاه پرسپوليس براي جذب عمادرضا با اين مهاجم مذاكره و به توافق رسيده بود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir_rahmani
08-07-2008, 19:50
"عماد رضا" قراردادش را با سپاهان تمديد كرد
"عماد محمد رضا" قرارداد خود را با تيم فوتبال سپاهان اصفهان تمديد كرد.
به گزارش ايسنا، مهاجم عراقي سپاهان قرارداد خود را براي يک سال ديگر با تيم فوتبال سپاهان تمديد كرد.
اين قرارداد قابليت تمديد به مدت دو سال را دارد.
عماد رضا عصر امروز با حضور در هيات فوتبال اصفهان قرارداد خود را ثبت كرد.
پيش از اين باشگاه پرسپوليس براي جذب عمادرضا با اين مهاجم مذاكره و به توافق رسيده بود.

حیف شد ما می خواستیمش.

poria_mc
08-07-2008, 20:00
به نظر من خوب شد نیومد
الان دو تا مهاجم خوب داریم اگه اون میومد قطعا با سیستمی که پرسپولیس داره دو تا یا نهایتا یکی باید رو نیمکت می نشست که همین میتونست باعث نارضایتی هر کدوم بشه
به نظر من اگه بتونن مبعلی رو بگیرن خیلی خوب میشه

M.P.L
08-07-2008, 20:00
بچه ها توی تله تکس نوشته مبعلی با پرسپولیس مذاکره کرد.!!!!!!!!!!!!

خدا کنه بیاد

پرسپولیس واقعا می خوادش..
عماد رضا هم حیف شد ای کاش جای توره می یومد

omid.k
08-07-2008, 20:53
چه خبره پرسپولیسش
اینا با این وضعیت یا با کله میخورن زمین
یا جونشون بالا میاد قهرمان میشن

خلاصه به امید قهرمانی

sepehr_x50
08-07-2008, 20:58
استيلي: به عنوان يك هوادار براي پيروزي آرزوي موفقيت مي‌كنم

خبرگزاري پرسپوليس: حميد استيلي كه به همراه جمعي از مربيان حاضر در كلاس مربيگري روته مولر در محل انجام تمرين پرسپوليس حاضر شد، اظهار داشت: كلاس بسيار خوبي در حال برگزاري است و بي شك باعث افزايش بار فني مربيان ايراني مي شود.
وي ادامه داد: حضور موثر روته‌مولر آگاهي ودانش مربيان ايراني را بالا مي‌برد و بدون شك اين مسئله به سود فوتبال ايران است.
استيلي در خصوص احتمال حضور اين مربي آلماني در كادر فني تيم ملي گفت: بي شك تيم ما به مربياني روته مولر احتياج دارد.
مربي سابق پرسپوليس در مورد بازگشت به محل تمرين اين تيم تصريح كرد: آرزو مي‌كنم پرسپوليس پس از يك دوره قهرماني در فصل گذشته، در فصل جاري نيز در سه جام موفق باشند. حضور مثبت قطبي در پرسپوليس انكارناپذير است و مي‌تواند به تيم بسيار كمك كند.
وي ادامه داد: خوشحالم كه امسال مشكل مالي پرسپوليس برطرف شده است و بازيكنان بسيار خوبي جذب تيم شدند. مثل يك هوادار اميدوارم آينده روشني در انتظار اين باشد و در سه جام موفق شود.
استيلي در خصوص تيم آينده خود گفت: ‌از 2 تيم پيشنهاد دارم و به زودي تصميم نهايي خود را اتخاذ مي كنم،‌ البته ترجيح مي دهم در تهران فعاليت كنم

sepehr_x50
08-07-2008, 20:59
کار افشین رضایت روته مولر را جلب کرد

خبرگزاری پرسپولیس : اریش روته مولر با مشاهده تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس، هفت نکته مهم را یادداشت کرده که قرار است در جلسه روز آینده آن را برای مربیان حاضر در کلاس حرفه ای فیفا آنالیز کند.
این مربی آلمانی از مشاهداتی که امروز در تمرین پرسپولیس داشته، هفت مورد را یادداشت کرده و قرار است در جلسه فردا برای مربیان ایرانی تشریح و آنالیز کند.

اریش روته مولر در پایان تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد افشین پیروانی ابراز رضایت کرد و گفت: پیروانی با برنامه ریزی مناسب تعادل خوبی را در نحوه تمرینات تیمش ایجاد کرده بود. او با نوع تمرینات به نوعی حس تعامل و همکاری را در بین بازیکنان به جود آورده بود. من کارش را پسنیدم و امیدوارم بیش از پیش موفق باشد.
وی همچنین تصریح کرد: سطح کلاس مربیگری ایران بسیار بالاست. مربیانی در این کلاس حضور دارند که پیش از این سابقه سال ها مربیگری در تیم های لیگ برتری ایران را داشته اند. حضور آنها سطح کار کلاس را ارتقا می بخشد.
این مربی آلمانی فردا برای چگونگی حضور در کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان با علی کفاشیان به مذاکره خواهد پرداخت

sepehr_x50
08-07-2008, 21:00
مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس تکذيب کرد

خبرگزاری پرسپولیس : مدير روابط عمومي و بين الملل باشگاه پرسپوليس، صحبت‌هاي "نيک نفس" مدير عامل باشگاه مس کرمان مبني بر مبلغ قرارداد يک ميليارد و دويست ميليون توماني "افشين قطبي" را تکذيب کرد.

مرتضي ضرابي گفت: با توجه به اينکه باشگاه مس کرمان يک باشگاه دولتي محسوب مي‎شود، مدير عامل اين باشگاه هيچگاه نبايد با عنوان برخي صحبتهاي بدون سند باعث شود تا جو بدي عليه باشگاه پرسپوليس ايجاد شود.

نيك نفس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا مدعي شده بود كه مبلغ قرارداد قطبي يك ميليارد و 200 ميليون تومان است.

sepehr_x50
08-07-2008, 21:01
برای امضای خودم ارزش قائلم//با مظلومی برای بازگشتم صحبت می کنم

خبرگزاری پرسپولیس : هافبک فصل گذشته تیم پرسپولیس گفت: بحث غیر قانونی بودن قراردادم به هیچ وجه برای من اهمیتی ندارد زیرا من قلبابه تیم مس متعهد و برای امضای خودم هم ارزش قایل هستم.
فرزاد آشوبی در گفت و گو یی خاطر نشان کرد: زمانی که قصد کردم پرسپولیس را ترک کنم هیچ گاه فکر نمی کردم که این تیم طی تغییر و تحول در کادر مدیریتش تا این حد متحول شود.
وی افزود: آن زمان با مسوولین تیم بر سر مبلغ قرارداد به توافق نرسیدیم ولی در حال حاضر می بینیم که بازیکنان بزرگی با مبالغ نجومی با این تیم قرارداد امضا می کنند.در هر صورت باید بگویم افسوس گذشته را خوردن دردی را دوا نمی کند.

آشوبی در خصوص بازگشت افشین قطبی به تیم پرسپولیس گفت: اگر می دانستم قطبی به ایران باز می گردد مطمئن باشید که هیچ گاه از این تیم جدا نمی شدم. خوشحالم که مربی بزرگی همچون قطبی نظر مثبت بر روی توانایی های فنی من دارد.
آشوبی ابراز امیدواری کرد که مظلومی اجازه بازگشتش به تیم پرسپولیس را صادر کند و در این باره افزود: طی چند روز آینده باید پرویز مظلومی جلسه ای را برگزار خواهم کرد اگر بتوانم رضایت قلبی این مربی را جلب کنم بدون شک به تیم پرسپولیس باز می گردم ولی در غیر این صورت هرگز حرف جدایی از من را نخواهم زد.
وی تصریح کرد: با شناختی که از مظلومی دارم می دانم که این مربی نیز صلاح من را می خواهد و حاضر است برای پیشرفت من قدم بردارد. با این وجود باید بگویم برای امضای خودم ارزش قائل هستم و اگر مسوولان باشگاه مس اجازه بازگشتم به پرسپولیس را ندهند فصل آینده با تمام قوا برای مس به میدان خواهم رفت.

mojtaba007
08-07-2008, 21:35
الان اخبار گفت کعبی به سایپا پیوست
بره گمشه
همش تقصیر این علی دایی است
مردیکه مافیایی دست از سر فوتبال ایران بر نمیداره

corey
08-07-2008, 21:50
راستی چرا پرسپلیس به دنبال دفاع چپ نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو این پست اصلا بازیکن نداریم

MORINIO
08-07-2008, 22:17
پرسپولیس از رفتن کعبی ضرر نمیکنه ولی خود کعبی چرا

MoJtaBa.R
08-07-2008, 22:17
الان اخبار گفت کعبی به سایپا پیوست
بره گمشه
همش تقصیر این علی دایی است
مردیکه مافیایی دست از سر فوتبال ایران بر نمیداره

تو پست پارسال جواب نداد در عوضش مسعود زارعي تركوند

همون بهتر كه نيست

mojtaba007
08-07-2008, 22:33
تو پست پارسال جواب نداد در عوضش مسعود زارعي تركوند

همون بهتر كه نيست
عزیز من هم موافقم با حرفت
و مطمئن هستم مسئولان پرسپولیس حتما یه فکرایی داشتن که راحت گذاشتن این کوچولو بره
فکر کنم با رضایی از صبا باتری به توافق رسیدن و با بودن زارعی و رضایی و احتمالا شیث دیگه جایی برای کعبی نیست

mojtaba007
08-07-2008, 22:37
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ايمان مبعلي بازيكن فصل پيش الشباب امارات شامگاه امروز پس از توافق با داريوش مصطفوي قرارداد يك ساله اي با اين باشگاه منعقد كرد .
اين قرارداد در هيئت فوتبال استان تهران نيز به ثبت رسيد .
وای یعنی واقعیت داره
اگه داشته باشه من که میرم محکم سرم را میکوبم به میز

mojtaba007
08-07-2008, 22:43
دوستان فکر کنم خبر بالایی دروغ باشه
چون من هر چی گشتم تو ایسنا همچین خبری نبود

B3HZ@D
08-07-2008, 23:33
ولی مثل این که مذاکرات انجام شده
این کعبی هم خیلی خودش را سطح بالا می دونست
ولی افت کرده بود و مثل قبل نبود

IceLord
09-07-2008, 00:09
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ايمان مبعلي بازيكن فصل پيش الشباب امارات شامگاه امروز پس از توافق با داريوش مصطفوي قرارداد يك ساله اي با اين باشگاه منعقد كرد .
اين قرارداد در هيئت فوتبال استان تهران نيز به ثبت رسيد .
وای یعنی واقعیت داره
اگه داشته باشه من که میرم محکم سرم را میکوبم به میز

وای پسر یعنی میشه؟؟؟

اگه بشه که منم سرمو محکم هیچ جا نمی کویونمش:31:
چون برای قهرمانی پرسپولیس توی جام باشگاه های جهان لازمش دارم :8::40::8::40::8::40::18:

B3HZ@D
09-07-2008, 00:54
سخنگوی باشگاه پرسپولیس تهران: هیچ شکایتی به فدراسیون فوتبال ارائه نشده است ،مبعلی به پرسپولیس نمی آید

فرخزادی در گفتگوئی اختصاصی گفت : در باشگاه پرسپولیس من و آقای مصطفوی با همه بازیكنان جدید صحبت می كنیم و كس دیگری حق صحبت با بازیكنان جدید را ندارد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تهران با اشاره به جذب میثاق معمار زاده گفت : مبلغ قرارداد وی 220 میلیون است .

وی در باره وضع فرزاد آشوری هم تصریح كرد : باشگاه پرسپولیس از ابتدا هم راضی به جدایی وی نبود و جدایی تصمیم مشخص وی بود.

فرحزادی گفت : اگر قرارداد وی با مس كرمان لغو شود ، باشگاه پرسپولیس آمادگی دارد دوباره با وی قرارداد ببندد .

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تصریح كرد : خود آشوبی اقدامات لازم برای بازگشت به پرسپولیس انجام خواهد داد .البته باشگاه پرسپولیس هیچ شكایتی را به كمیته انضباطی ارائه نكرده است و به هیچ عنوان در پی جذب بازیكنان تیم دیگر نبوده و نخواهد بود .

فرخزادی افزود : در باشگاه پرسپولیس هم اكنون مشغول صادر كردن بازیكن به باشگاههای دیگر هم هست .

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاكید كرد : این باشگاه نیازی به مذاكره و یا جذب بازیكن از باشگاههای دیگر را ندارد و هر بازیكن كه قرار است جذب پرسپولیس شود باید بازیكن آزاد باشد و یا با اجازه باشگاه با وی مذاكره می كنیم .

وی خاطر نشان كرد : باشگاه پرسپولیس هم اكنون در حال صادر كردن بازیكن است .

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاكید كرد : این باشگاه هیچ ،مشكلی با باشگاه مس كرمان ندارد و آقای آشوبی این طور خواسته است . البته باشگاه پرسپولیس تا زمانی كه آشوبی با باشگاه مس قرارداد دارد نمی تواند با وی مذاكر و یا آشوبی را جذب كند .

فرخزادی در باره جذب ایمان مبعلی هم گفت : ایمان مبعلی امروز همچنین حضور در باشگاه با مسئولان پرسپولیس احوالپرسی كرد و لی برنامه ای برای جذب این بازیكن نداریم چون ایمان با باشگاههای امارات قرارداد دارد .

وی درباره وضع واحدی نیكبخت واحدی هم گفت : این بازیكن با پرسپولیس قرارداد دارد و در پرسپولس خواهد ماند .

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره اردوهای خارجی این تیم هم گفت : هم اكنون جلسه ای در باشگاه است و محل اردوهای تیم هم مشخص می شود .

فرخزادی در باره ورود افشین قطبی هم گفت : قطبی طی یك یا دور روز آینده به تهران می آید . سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس زودتر از اعلام قبلی به تهران می آید.

B3HZ@D
09-07-2008, 00:56
نيكبخت:نمي گذارم برايم حاشيه درست كنند

با اين خريدها مدعي نخست قهرماني هستيم.

بازگشت افشين قطبي به پرسپوليس باعث شد تا شايعات زيادي درخصوص همكاري اين مربي با عليرضا واحدي نيكبخت مطرح شود.
اين دو فصل گذشته چندين بار با يكديگر اختلاف پيدا كردند و حالا مي‌گويند كه قطبي حاضر نيست تا نيكبخت فصل آينده در پرسپوليس باشد. البته شماره 10 سرخ‌ها همه اين شايعات را تكذيب مي‌كند.
نيكبخت ابتدا در مورد جلسه‌اي كه با افشين قطبي داشت مي‌گويد: «به درخواست مصطفوي مديرعامل باشگاه در جلسه هيأت‌مديره شركت كردم كه قطبي هم حضور نداشت. ما با هم حرف زديم و سوء تفاهمات برطرف شد و هيچ مشكلي هم وجود ندارد ولي نمي‌دانم چرا بعضي‌ها شيطنت مي‌كنند.»
شماره 10 پرسپوليس در مورد حرف‌هايي كه از قول قطبي در روزنامه درج شده است مي‌گويد: «قطبي نگفته كه من را نمي‌خواهد و مطمئن هستم كه اين حرف‌ها از زبان او خارج نشده است. ما هيچ اختلاف يا مشكلي با هم نداريم و مطمئن باشيد زرنگ‌تر از آن هستم كه برايم حاشيه درست بكنند.»
نيكبخت در پاسخ به اين سئوال كه چه زماني قراردادت را ثبت مي‌كني مي‌گويد: «فعلاً در مسافرت هستم و پس از بازگشت به تهران قراردادم را به طور رسمي ثبت مي‌كنم. درضمن مصدوم هستم و در مورد حضور نيافتن در تمرينات با كادر فني هماهنگ كرده‌ام.»
وي با اشاره به وضعيت پرسپوليس و جذب بازيكنان جديد مي‌گويد: «خوشبختانه مسئولان تيم در يارگيري خيلي خوب عمل كردند و ما چون در سه جام درگير هستيم احتياج به بازيكنان توانمند و سرشناس داريم. پرسپوليس خريد هاي خوبي داشته و با مجموعه بازيكناني كه داريم امسال هم مدعي اول قهرماني است. اميدوارم باز هم هوادران را خوشحال كنيم.»
نيكبخت در پاسخ به اين سئوال كه نظرت در مورد خريدهاي استقلال چيست، فقط به اين جمله كوتاه بسنده مي‌كند: «نظري در مورد استقلال ندارم.»

B3HZ@D
09-07-2008, 01:04
مبعلي: با نصف پول الوصل به پرسپوليس مي‌آيم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طبق دعوتي كه صورت گرفته بود ايمان مبعلي همراه با مديربرنامه‌هايش پيش از ظهر ديروز به دفتر باشگاه پرسپوليس رفت تا با داريوش مصطفوي ديدار كند و پست مديرعاملي باشگاه را به او تبريك بگويد اما به محض ورود به باشگاه و روِيت خبرنگاران و عكاسان به انتظار نشسته، به ايمان الهام شد كه اين دعوت بي‌ارتباط با شايعات اخير در خصوص حضورش در پرسپوليس نيست و پرسپوليسي‌ها كاملاً برنامه‌ريزي شده او را به باشگاه آورده‌اند. ايمان مبعلي كه از حال و هواي جلسه ديروز پرسپوليسي‌ها كاملاً شوكه شده بود، در حرف‌هايش ثابت كرد كه بي‌ميل نيست پيراهن پرسپوليس را بپوشد. البته اين خواست ايمان بستگي به نظر و تصميم الوصل امارات دارد كه قرارداد يك ساله اي را با او به ثبت رسانده‌اند.  مذاكره موفقيت آميز بود؟ مذاكره‌اي در كار نبود. پرسپوليسي‌ها به من پيشنهاد دادند و در خصوص شرايط باشگاه با من صحبت كردند. راستش را بخواهيد فكر نمي‌كردم كه پرسپوليسي‌ها براي مذاكره من را به باشگاه دعوت كرده باشند.  يعني بدون هيچ پيش‌زمينه‌اي به باشگاه رفتي؟ طبق تماسي كه مديربرنامه‌هايم با من داشت قرار شد براي تبريك مديرعاملي آقاي مصطفوي به باشگاه برويم و هيچ صحبتي در خصوص اين‌كه با پرسپوليسي‌ها مذاكره كنم، نشده بود وقتي خبرنگاران و عكاسان را جلوي باشگاه ديدم تعجب كردم.  باشگاه چه پيشنهادي داد؟ پيشنهاد دادند كه 450 ميليون براي يك فصل پرداخت مي‌كنند و رضايت باشگاه الوصل را براي انتقال من به پرسپوليس به‌دست مي‌آورند.  نظر تو راجع به اين پيشنهاد چه بود؟ گفتم كه من با الوصل قرارداد يك ساله امضاء كردم و حتي آنها اين اجازه را به من ندادند كه قراردادم را فسخ كنم و به الشباب برگردم. ضمن اين‌كه الوصلي‌ها 3 برابر اين پول را به من داده‌اند.  يعني حاضر نيستي با اين مبلغ به پرسپوليس بيايي؟ سال‌هاست كه دوست دارم در پرسپوليس بازي كنم و اصلاً نمي‌خواهم هواداران اين تيم ذهنيت بدي نسبت به من پيدا كنند. به خاطر علاقه قلبي‌ام به پرسپوليس به آقاي مصطفوي گفتم كه حاضرم در ازاي پرداخت نصف پول الوصل، پرسپوليسي شوم. البته اين در صورتي است كه مسؤولان الوصل به من رضايت‌نامه بدهند.  فكر مي‌كني الوصلي‌ها موافقت كنند؟ در وهله اول تصميمي است كه بايد باشگاه پرسپوليس درخصوص خواستن قطعي من بگيرد. اگر پرسپوليس من را بخواهد به امارات مي‌روم و تمام تلاشم را براي فسخ قرارداد انجام مي‌دهم.  پس خودت هم تمايل داري امسال در پرسپوليس بازي كني؟ به هر حال همانطور كه گفتم چند سال است كه تمايل به بازي كردن در پرسپوليس دارم، كه متأسفانه شرايطش جور نشده است. ضمن اين‌كه فكر مي‌كنم پرسپوليس ميان‌بر خوبي براي رسيدن به تيم‌ملي است.  كي به امارات برمي‌گردي؟ امروز براي ديدن بستگانم به اهواز مي‌روم و اواخر هفته آينده به امارات برمي‌گردم.

ramin1988
09-07-2008, 11:00
در گفت و گو با فارس
عماد رضا: شرمنده تمام پرسپوليسي ها هستم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم ملي فوتبال عراق گفت: واقعا شرمنده هواداران، مديريت و كادر مربيگري پرسپوليس هستم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عماد محمد رضا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، راجع به تمديد قراردادش با سپاهان تاكيد كرد: قبل از سفرم به سوريه، به مسئولان پرسپوليس قول دادم كه براي اين تيم بازي خواهم كرد؛ اما پس از مشورت با همسرم، به اين نتيجه رسيدم كه در اصفهان به زندگي و فعاليت ورزشي‌ام ادامه دهم. خانواده ام با توجه به حضور چند ساله در اصفهان، حاضر نشدند به تهران بيايند. به همين دليل، قراردادم را تمديد كردم.
عمادرضا خاطر نشان ساخت: مبلغ پيشنهادي پرسپوليس به مراتب بالاتر از سپاهان بود؛ اما همانطور كه گفتم، شرايط زندگي برايم در تهران فراهم نبود.
وي افزود: به افشين پيرواني و داريوش مصطفوي قول دادم براي اين تيم بازي خواهم كرد. بنابراين، به دليل تغيير شرايط، از هواداران و مسئولان اين تيم عذرخواهي مي‌كنم.
مهاجم ملي پوش عراق تاكيد كرد: پيشنهاد مالي خيلي خوبي از السد قطر داشتم؛ اما در ايران راحت تر هستم. با مشورت خانواده ام در اين كشور ماندني شدم.

sepehr_x50
09-07-2008, 11:12
كريم مشكلي ندارد

خبرگزاری پرسپولیس : شايع شده بود علت عدم ثبت قرارداد كريم باقري، كاپيتان سرخ پوشان در هيات فوتبال، مصدوميت شديد او از ناحيه زانو است. به طوري كه اين مساله پرسپوليسي ها را براي ثبت قرارداد وي، دچار ترديد كرده است.
بد نيست بدانيد دكتر زرينه، پزشك پرسپوليس اين مساله را تكذيب كرد. زرينه در مورد آخرين وضعيت كريم به خبرنگار پيروزي گفت: مشكل باقري حاد نيست و براي تقويت عضلاتش برنامه فيزيوتراپي براي او در نظر گرفته شده تا هر چه سريع تر به آمادگي كامل برسد. زرينه در ادامه گفت: براي اطمينان از وضعيت كريم، زانوي او را به يكي از متخصصان نشان داده ايم تا هيچ شبهه اي در اين مورد باقي نماند.

sepehr_x50
09-07-2008, 11:13
تاملی بر بیانیه سپاهانی ها

خبرگزاری پرسپولیس:هرچه قدر سعي ميکنيم چيزي در مورد صحبت ها و بيانيه هاي برخي صحبت نميکنيم تا شايد از رو بروند انگار امکان پذير نيست.
در جديدترين بيانيه که از سوي باشگاه سپاهان در خبرگزاري ايسنا آمده بار ديگر با مطرح کردن برخي مسائل که بيشتر جنبه انداختن توپ در زمين پرسپوليس و
استقلال و مطرح کردن اينکه اين دو تيم دست به جذب بازيکن با قيمت بالا زده اند ، تصميم گرفتيم جوابي در خور شان اين باشگاه و شخص آقاي ساکت بدهيم.
باشگاه محترم سپاهان! اکر فرض بر اين باشد که پرسپوليس با جذب بازيکناني مثل محمد ، منصوري ، توره و ... دست شما را خالي کرده بايد به سمع و نظر شما
عاليجنابان محترم برسانيم کدام باشگاه است که پس از توافق پرسپوليس با عماد رضا (که اگر مبنا را خبر روزنامه ها قرار دهيم) با مبلغ 320 هزار دلار ،
وارد معرکه شده و پيشنهاد 370 هزار دلاري داده است؟

کدام تيم در سال گذشته رقمي به حسين کاظمي پيشنهاد مي دهد که دهانش بسته ميشود و بلافاصله قراردادش را امضا ميکند؟
اگر باشگاه پرسپوليس با قطبي قرارداد 800 ميليوني بسته شما که در عرض يک فصل دوبرابر اين پول را هزينه کرده ايد!!!
جدايي مربيان شما نمونه آخرش همين آقاي ويرا بود..
عاليجنابان محترم سپاهاني!
اگر تيم هاي صنعتي مظلومند آشوبي چگونه سر از مس کرمان در مي آورد در حاليکه همه ميدانيم رقم قرارداد مس بسيار بالا بوده که آشوبي پيشنهاد مالي پرسپوليس را رد مي کند.
نه جناب ساکت! پيشنهاد اغوا کننده را شما و تيم هاي هم مسلکي شما آغاز کرده اند نه پرسپوليس و استقلال.
براي تيمي که امسال ميخواهد در باشگاههاي آسيا بازي کند و قرارداد 15 بازيکنش تمام شده و بسياري از تيمها(نميگوئيم چه تيمهايي که عاقلان دانند) مترصد
جذب آنها بوده و هستند با نرخي که شماها از سالهاي قبل درست کرده ايد راه ديگري باقي مانده؟
حسين کعبي چگونه به سايپا ميرود؟ پيشنهاد به بادامکب چطور؟
جالب هم اينجاست اسم از ميرقرباني آورده ايد که جهت اسحضارتان عرض ميکنيم اين بازيکن بعد از قرارداد داخلي با استقلال به سايپا رفته!!!
شما بگوئيد چرا رفته که البته در بيانيه تان فرموده ايد و دسته خودتان را هم بريده ايد.
مگر همين تيم شما بابت تمديد قرارداد عماد رضا براي فصل گذشته 500 ميليون تومان نداده؟
دم از سازندگي و فعاليت در رشته هاي ديگر و ورزش بانوان زده ايد به خدا اگر آن بودجه ميلياردي را پرسپوليس و استقلال هم داشتند نگران نباشيد آنها هم مثل
شما همين کار را ميکردند.
شما که به زعم خودتان در امر سازندگي بسر ميبريد چچونه است که هنوز يک ورزشگاه اختصاصي نداريد؟
جناب آقاي ساکت!
با تمام اعتقادم ميگويم تيم شما فقط و فقط در اصفهان محبوب است و بس!
دست هاي پشت پرده در سالهاي گذشته را فراموش نکرده ايم در مورد قرارداد عماد رضا ... پنالتي هاي نگرفته شده ، درگيري هاي مداوم در بازي هايي که در
اصفهان مابين تيم شما و پرسپوليس و استقلال ميباشد. چرا اين مشکلات در بازي با ذوب آهن نيست.
آقاي ساکت!پيشنهادي به شما داريم:از آقاي فردوسي پور بخواهيد يک مسابقه پيامک ترتيب دهد تا ميزان محبوبيت تيم شما در ايران مشخص شود.
نگفتيم از طريق سايت خودمان که به هر حال متهم نشويم.
حکايت بیانیه شما حکايت آن سيري است که به پياز ميگفت بو ميدهي. و چه زیبا گفت شاعر که:
آینه چون نقش تو بنمود راست خود شکن آئینه شکستن خطاست

feri88
09-07-2008, 11:22
بالاخره ساکت کارش رو کرد و با پول عمادرضا رو خرید

بردیا
09-07-2008, 11:24
باز دوباره این ساکت درافشانی کرده؟
بابا این مردک چرا انقدر پررو هستش؟

leila*
09-07-2008, 11:29
اینا نمیفهمن که با اس تق لال هم نمیتونن رقابت کنن چه برسه به پرسپولیس(سرور)

ramin1988
09-07-2008, 12:34
در پي عدم جذب عمادرضا
پرسپوليس با يونس محمود وارد مذاكره شد
خبرگزاري فارس: مسئولان تيم فوتبال پرسپوليس مذاكرات مقدماتي را براي جذب بهترين گلزن تيم ملي عراق آغاز كردند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، يونس محمود مهاجم تيم ملي عراق كه در فصل گذشته عنوان آقاي گل مسابقات قطر را به خود اختصاص داد، اين روزها مورد توجه مسئولان پرسپوليس قرار گرفته است.
پس از ناكامي پرسپوليسي‌ها براي جذب عماد محمدرضا، اكنون مذاكرات مقدماتي را با مدير برنامه‌هاي محمود در امارات آغاز كرده‌اند. آنها مي‌خواهند براي تقويت خط حمله، وي را به تهران انتقال دهند.
يونس محمود اكنون بازيكن آزاد است و قراردادش با تيم قطري به پايان رسيده.

feri88
09-07-2008, 14:16
ارواح عمه جونت كه پيشنهاد پرسپوليس بيشتر از سپاهان بوده
علاقه زیادی به رنگ زرد داره :18: :18:
همون بهتر که نیومد پرسپولیس توره خیلی بازیش بهتره از این عماد

poria_mc
09-07-2008, 14:19
من نمیدونم این سایپا چه علاقه ای به بازیکن های پرسپولیس یا اونهایی که با پرسپولیس مذاکره کردن داره؟!!

MoJtaBa.R
09-07-2008, 14:20

MoJtaBa.R
09-07-2008, 14:21

aluminum
09-07-2008, 14:34
خدا کنه مبعلی بیاد
شلید اینجوری تیم ملی هم بره

feri88
09-07-2008, 14:47
براي برپايي اردوي 15 روزه
كاروان پرسپوليس هفته آينده راهي اسپانيا مي‌شود
خبرگزاري فارس: اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس تهران سه‌شنبه هفته آينده راهي اسپانيا مي‌شوند.
به گزارش خبرگزاري فارس، در پي درخواست افشين قطبي براي برپايي اردوي تداركاتي خارج از كشور، مقدمات سفر تيم پرسپوليس به اسپانيا فراهم شده است.
به گفته مسئولان باشگاه،‌ كاروان اين تيم روز سه‌شنبه هفته آينده (25 تير مصادف با 15 جولاي) تهران را به مقصد اسپانيا ترك خواهد كرد و به مدت 15 روز اردويي تداركاتي در لامانگا تشكيل خواهد داد.
پرسپوليس در اين اردو سه ديدار دوستانه با تيم‌هاي اسپانيايي برگزار خواهد كرد.
اين تيم 29 جولاي مصادف با سه‌شنبه 8 مرداد به تهران باز خواهد گشت.

p + P
09-07-2008, 15:27

انتقاد هواداران پرسپوليس از عدم حضور كريمي در تيم ملي

هواداران تيم فوتبال پرسپوليس تهران در حاشيه تمرين امروز اين تيم از عدم حضور علي كريمي در تيم ملي و احتمال انتقال حسين كعبي به سايپا انتقاد كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در اين تمرين كه از ساعت 17 در ورزشگاه كارگران برگزار شد، بازيكنان به گرم كردن‌، آقا وسط و بازي تحت فشار فوتبال با دروازه هاي كوچك در يك نيمه زمين پرداختند.
در پايان بازيكنان اصلي بعد از سرد كردن، تمرين خود را به پايان رساندند و بازيكنان آزمايشي نيز به بازي تحت فشار زيرنظر افشين پيرواني پرداختند.
* 32 بازيكن كه اغلب آنها نفرات آزمايشي بودند در تمرين پرسپوليس حضور داشتند و از بازيكنان سرشناس جديد خبري نبود.
* احمدرضا عابدزاده نيم ساعت زودتر از ساير بازيكنان همراه با عليرضا حقيقي و 2 دروازه‌بان آزمايشي تمرينات فشرده اي را انجام داد و بارها مورد تشويق هواداران قرار گرفت.
* مسعود زارعي و ابراهيم توره به دليل مصدوميت به صورت اختصاصي تمرينات خود را زيرنظر زرينه پزشك تيم پيگيري كردند.
* حدود 200 هوادار تمرين را از نزديك نظاره كردند.
* مهدي واعظي، كريم باقري، پرويز كماسي، محسن خليلي، ‌نبي‌ا... باقري‌ها، محمود خوردبين، عليرضا نيكبخت واحدي و فرهاد خيرخواه غايب بودند. 10 دقيقه مانده به پايان تمرين باقري‌ها، خيرخواه و حسين بادامكي با لباس شخصي در محل تمرين حضور پيدا كردند.
* عليرضا محمد در هنگام انجام فوتبال تحت فشار برخوردي با مجتبي شيري داشت كه مدافع فصل گذشته استقلال اهواز ناراحتي خود را از اين برخورد اعلام كرد.
* حسين بادامكي پس از حضور در تمرين به مدت 10 دقيقه با احمدرضا عابدزاده و افشين پيرواني به گفت و گو پرداخت.
* هواداران پرسپوليس از عدم حضور علي كريمي در تيم ملي و پيوستن حسين كعبي به سايپا شديدا ناراحتي خود را اعلام كردند.
* تمرين ساعت 19 با صحبت‌هاي افشين پيرواني به پايان رسيد.
* پرسپوليسي‌ها ساعت 9:30 فردا در زمين‌ گلف مجموعه ورزشي انقلاب تمرينات خود را پيگيري خواهند كرد

p + P
09-07-2008, 15:28

عابدزاده:قطبی تمام وجودش را در اختیار پرسپولیس گذاشته است .

مربی دروازبانان تیم پرسپولیس تهران گفت:قطبی تمام وجودش را در اختیار پرسپولیس گذاشته است و این عمده ترین دلیل موفقیت وی خواهد بود.

احمدرضا عابدزاده در گفتگو یی افزود: از این که در کنار مربی همچون قطبی کار می کنم بسیار خوشحالم و مطمئن هستم در کنار هم پرسپولیس قدرتمندی را خواهیم ساخت.
وی با انتتقاد از مطبوعات گفت:متاسفانه روزنامه ها مطالبی را چاپ می کنند که خیلی از آنها واقعیت ندارد و باید اعتراف کنم که اگر آنها خواهان پیشرفت فوتبال و خوشحالی هواداران و مردم هستند باید واقعیات را بنویسند و دست از حاشیه سازی بردارند.
عابدزاده در خصوص وضعیت تمرینات دروازبانان پرسپولیس گفت:متاسفانه مهدی واعظی مصدوم است و نمی تواند تمرینات را به خوبی انجام دهد.حسن رودباریان هم که مورد پسند قطبی نیست و او را نمی خواهد و ما فعلا تمرینات را با حقیقی انجام می دهیم.
وی با تاکید بر اینکه دروازبانان پرسپولیس باید از پس هر تمرینی بر بیایند خاطر نشان ساخت:به شخصه معتقدم که دروازبانان باید در تمرینات به حدی آماده باشند که در روز های سخت به راحتی ایستادگی کنند و هر دروازبانی که می خواهد فشار نیاورد برود و در آژانس کار کند تا سختی نبیند!!!
عابدزاده با تاکید بر اینکه پرسپولیس باید به فکر چند دروازبان باشد ،گفت: بعد از عدم حضور رودباریان در پرسپولیس به مسئولان باشگاه گفته ام که باید چند دروازبان را به کار بگیرند تا من بهترین آنها را بعد از انجام تست های مختلف به کا ر بگیرم.
وی با اشاره به این که با حضور رودباریان در پرسپولیس مشکلی نداشته تصریح کرد:من مشکلی با حضور رودباریان نداشته و ندارم و فقط نظر قطبی بوده که نباشد و ما هم باید تابع تصمیمات وی به عنوان سرمربی باشیم.
وی در خصوص شایعات جداییش از پرسپولیس گفت:همین مسائل است که من را نسبت به روزنامه ها ناراحت می کند و فکر نمی کنم پخش چنین شایعاتی درست باشد چرا که من در تهران تمام مسائل مربوط به درمانم را انجام داده ام و قصد خارج شدن از کشور را ندارم .
عابد زاده در پایان با اشاره به دروازبانان تیم ملی گفت:من در اختیار پرسپولیس هستم و دلیلی ندارد که در این مورد نظری بدهم ولی فقط در مورد دعوت واعظی بگویم که وی از ناحیه پشت پا مصدوم است و نمی دانم به چه دلیلی دعوت شده است.

p + P
09-07-2008, 15:29
افشين قطبي در گفت وگو با سايت باشگاه پرسپوليس گفت :هر مربي و بازيکن داخلي و خارجي مطابق تجربيات، سوابق و کارنامه خود در سطح بالاتري قرار مي‎گيرد، قيمت بازيکنان و مربيان در گرو تجربيات و بکار گيري آن در شرايط حساس است.

وي که با عقد قراردادي دو ساله سکان هدايت مربيگري تيم فوتبال پرسپوليس را بر عهده گرفت در اين خصوص افزود:‌ هم تشکر مي‎کنم بابت اين همه محبت و قدرداني مي‎کنم از تمام کساني که براي شاد کردن دل مردم زحمت مي‎کشند.
وي در پاسخ به اين سووال که "چرا رفتيد و چه شد که بازگشتيد؟" اظهارداشت: قبل از اين نيز گفته بودم که به دلايل متعدد که يکي از آنها عدم وجود امکانات و تجيهزات تيم پر افتخار پرسپوليس جهت کسب مقام قهرماني در جام باشگاههاي آسيا بود، نتوانستم قول قهرماني بدهم.
قطبي ادامه داد: اينک فکر مي کنم اين امکانات مهيا است و بازگشت زود هنگام من نيز دلايل زيادي داشت که يکي از آنها بر مي‎گردد به محبت بيکران هواداران محبوب اين تيم که گاهي مرا تا آستانه غرور ايراني و از خود گذشتگي مي‎کشاند.
سرمربي تيم پرسپوليس ادامه داد:‌ تقاضاي هواداران محبوب پرسپوليس هر کدام بشکلي مرا تحت تاثير قرار مي‎داد اما در يکي از آن موارد، پيرمردي بود که طي مسيري دائماً گريه مي‎کرد و از من مي‎خواست که در تيم محبوب او «پرسپوليس» بمانم.
وي در خصوص موضوع تماس رئيس سازمان تربيت بدني با وي نيز گفت:‌ "محمد علي آبادي" رئيس سازمان تربيت بدني و رئيس مجمع پرسپوليس طي تماسي در خصوص کسب قهرماني هفتمين دوره رقابتهاي ليگ برتر و شاد کردن دل ميليونها هوادار از من تقدير و تشکر کرد.
قطبي با اشاره به اين که در فوتبال حرفه اي هر مديري تنها وظيفه خود را انجام مي دهد، خاطر نشان کرد: "داريوش مصطفوي " فردي با تجربه و فوتبالي بوده و در امر مديريت هم پيش از اين در سمت رياست فدراسيون فوتبال ايران نيز کارنامه قابل قبولي دارد و اميدوارم با اين گروه جديد و حمايتهاي سازمان تربيت بدني بتوانيم جام قهرماني آسيا را براي هواداران بدست آوريم و از سويي مي‎خواهم قول قهرماني در جام باشگاههاي آسيا را بدهم.
وي بيان داشت: با صحبت هايي که با اعضاي هيات مديره داشتم، فکر مي‎کنم پشتوانه محکمي در حمايت از باشگاه وجود دارد و خوشحالم که در خدمت آنها هستم.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين که "در مورد انتخاب کادر فني چه نظري داريد؟" افزود: پس از حضور در ايران وقتي در محل تمرين سرخپوشان حاضر شدم، عملکرد خوب و مطلوب پرويز کماسي و احمدرضا عابدزاده نظر مرا به خود جلب کرد و از انتخاب آنها و همچنين تفکر افشين پيرواني رضايت کامل دارم.
وي تاکيد کرد: من با شک و ترديد از ايران رفتم، وقتي تصميم به رفتن گرفتم که ديدم شرايط براي اين تيم ريشه‎دار با اين هواداران خونگرم براي قهرماني در آسيا اصلا مهيا نيست و از طرفي احساس مي‎کردم کار من در ايران تمام نشده و اين موضوع هم يکي از دلايل بازگشت زود هنگام من بود.
به گفته وي،‌ با صحبتهايي که با مسئولان باشگاه پرسپوليس داشتم و همچنين حمايتهاي ويژه‎اي که‎ سازمان تربيت بدني در اختيار باشگاه قرار داده است تا حدودي شرايط براي ادامه کار تا کسب قهرماني در آسيا مهيا شده و جا دارد من از همينجا از رئيس سازمان تربيت بدني تشکر و قدر داني کنم.
قطبي در پاسح به اين سووال که "ايا مشکلات شخصي شما براي اقامت در ايران حل شده؟" گفت: لازم نمي‎دانم در اين خصوص صحبت کنم ولي اين موضوع حل شده و مشکل خاصي وجود ندارد.
سرمربي تيم پرسپوليس در خصوص جذب مربي برزيلي براي اين تيم تصريح کرد: براي تکميل کادر فني تيم پرسپوليس من پيشنهاد يک مربي برزيلي را در کنار همکاران ايراني خود به باشگاه دادم و مشکلي در اين مورد نيست و به زودي اين مربي به جمع ما اضافه مي‎شود.
وي بيان داشت: به عنوان يکي از اعضاي کميته انضباطي در باشگاه نيز مشغول به فعاليت شده ام.
وي در پاسخ به اين سووال که "شما اعضاي کادر فني را چگونه طبقه‎بندي مي‎کنيد؟" افزود:‌کادر فني تيم پرسپوليس يک کار گروهي را انجام مي‎دهند و هيچگونه تفاوتي بين آنها نيست و در فوتبال حرفه‎اي نمي‎توان مربيان را شماره بندي کرد زيرا ما به صورت يک گروه واحد با مشورت کامل تصميم مي‎گيريم اما تصميم نهايي بر عهده سرمربي است.
وي خاطرنشان کرد: هم اکنون فضاي خيلي خوب و مثبتي را احساس مي‎کنم و ازتمامي اعضاي کادر فني و همچنين مسئولان باشگاه و هيأت مديره راضي هستم و از آنها مي‎خواهم مرا در اين امر پر مسئوليت ياري دهند.

p + P
09-07-2008, 15:29
با اين خريدها مدعي نخست قهرماني هستيم

خبرگزاري فوتبال ايران - بازگشت افشين قطبي به پرسپوليس باعث شد تا شايعات زيادي درخصوص همكاري اين مربي با عليرضا واحدي نيكبخت مطرح شود.

اين دو فصل گذشته چندين بار با يكديگر اختلاف پيدا كردند و حالا مي‌گويند كه قطبي حاضر نيست تا نيكبخت فصل آينده در پرسپوليس باشد. البته شماره 10 سرخ‌ها در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال، همه اين شايعات را تكذيب مي‌كند.

p + P
09-07-2008, 15:30
خبرگزاري پرسپوليس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خليلي :‌ مي‌خواهم آقاي گل ليگ قهرمانان شوم

محسن خليلي از وقتي كه قراردادش را تمديد كرده هر روز پاسخ گوي سؤالات زيادي بوده.

او كه تا همين چند هفته پيش شايعه حضورش در آلمان و ليگ‌هاي عربي به گوش مي‌رسيد حالا براي يك فصل ديگر بايد انتظارات خيلي‌ها را برآورده كند. به‌خصوص اينكه پرسپوليس امسال بايد در ليگ قهرمانان آسيا هم بازي كند.

با اين حال خود خليلي مي‌گويد: «تمام شرايط را بررسي كردم و با بزرگان زيادي در اين خصوص مشورت كردم. معتقدم يكي از بهترين تصميم‌هاي زندگي‌ام را گرفتم البته نمي‌خواهم بازار گرمي كنم اما همه از پيشنهادهاي خوب مالي اماراتي‌ها باخبرند و من هم دچار ضرر مالي شدم اما از لحاظ فوتبالي به آينده خود كمك كردم.»
خليلي به خوبي شرايط حساس امسال پرسپوليس را درك مي‌كند. او ضمن اشاره به حضور مجدد افشين قطبي ادامه مي‌دهد: «يكي از بهترين خبرها براي هواداران بازگشت قطبي به پرسپوليس بود. با وجود او و بازيكنان فعلي مي‌توان قول قهرماني در آسيا را داد. فصل قبل بعضي‌ها قصد داشتند به ارتباط من و قطبي لطمه وارد كنند اما سعي كردم از تمام لحظات به خوبي استفاده كنم و از تجربه بالاي قطبي براي موفقيتم استفاده كنم.
خليلي حضور همزمان در۳ ليگ را سخت توصيف مي‌كند. به عقيده او ليگ قهرمانان آسيا هر چقدر هم كه مهم باشد آنها نبايد از گرفتن دو جام داخلي غافل شوند؛ «شايد ليگ قهرمانان آسيا براي ما جدي باشد اما هرگز نبايد از۲ جام داخلي ديگر به سادگي بگذريم. بدون شك موفقيت در ۳ جام بايد هدف اصلي ما باشد. هواداران خيلي وقت است كه در حسرت جام ليگ قهرمانان هستند. به‌نظرم اين اتفاق با حضور قطبي و تلاش بازيكنان ممكن است. با اين وجود مي‌توان قول قهرماني در آسيا را داد.»
چند روز پيش وقتي ابراهيم توره قراردادش را با پرسپوليس امضا كرد شايعه شد كه خليلي از اين اتفاق ناراحت است! البته نه به خاطر رقابت با توره، خليلي به اين معترض بود كه اگر دستمزد او از بازيكن سنگالي كمتر باشد پرسپوليس را ترك خواهد كرد! « به بازي ابراهيم توره و عمادرضا علاقه‌مندم و از حضورشان در تيم استقبال مي‌كنم. رقابت، سطح فوتبال يك بازيكن را بالا مي‌برد. من هم با توجه به اينكه توره و عماد رضا از بهترين خارجي‌هاي ليگ هستند و شخصا فوتبال آنها را دوست دارم از حضورشان استقبال مي‌كنم. اميدوارم هواداران شاهد خط حمله‌اي آتشين در فصل آتي باشند. اما اين حرف را كه گفتم اگر توره بيشتر از من پول بگيرد را در حالت شوخي زدم. دستمزد من مشخص است و مطمئن باشيد مشكلي از اين بابت پيش نمي‌آيد. دوست دارم با توره و عماد رضا رقابت كنم.»
قبل از اينكه آقاي گل ليگ برتر قرار دادش را تمديد كند شايعات زيادي شنيده مي‌شد كه محسن به‌دليل اختلاف با نيكبخت واحدي حاضر به تمديد قرارداد نيست. اختلافات آنها در فصل گذشته برهيچ كس پوشيده نبود. با اين حال خليلي مي‌گويد: «شايد در بعضي از بازي‌ها با يكديگر كمي بلند صحبت كرده باشيم اما با يكديگر مشكلي نداشته و نداريم. معتقدم خيلي‌ها دوست داشتند ارتباط ما خدشه‌دار شود اما به هدف خود نرسيدند. اميدوارم امسال نيز در كنار هم از عوامل قهرماني تيم باشيم. به‌نظرم اگر از نيكبخت هم بپرسيد همين عقيده را دارد» از شروع تمرينات پرسپوليس تقريبا دو هفته مي‌گذرد اما هنوز محسن خليلي در تمرينات شركت نمي‌كند! اين اتفاق فقط به‌دليل مصدوميت جزئي او است.
خودش مي‌گويد: «در حال حاضر تمرينات اختصاصي زير نظر پزشك معالجم را همراه با فيزيوتراپي انجام مي‌دهم و از ۲ هفته ديگر تمرين روي چمن را شروع مي‌كنم.» آقاي گل ليگ ايران اما اين بار هدف ديگري دارد. او عزم خودش را جزم كرده تا ضمن قهرماني با پرسپوليس در ليگ قهرمانان عنوان آقاي گلي اين رقابت‌ها را از آن خودش كند؛ «بعد از تمديد قرارداد با پرسپوليس هدف بزرگي مثل كسب عنوان آقاي گلي در ليگ قهرمانان آسيا و حضور در تيم‌هاي مطرح اروپايي را دارم.
دوست دارم اشاره‌اي به زمان حضورم در سايپا كنم. در سايپا روزهاي بسيار خوبي داشتم اما حضورم در تيم ملي كمرنگ بود و با توجه به انگيزه‌اي كه داشتم، خيلي زودتر مي‌توانستم در كنار بزرگان تيم ملي توپ بزنم. شايد حضور در تيم ملي در روزهاي اول كمي سخت باشد اما خوشبختانه در حال حاضر تجربه خوبي دارم و سعي مي‌كنم براي حل مشكل گلزني تيم، مهره‌اي مؤثر باشم.» خليلي صحبت‌هايش را در مورد تيم ملي با نشان دادن علاقه به دايي تمام مي‌كند. او در پايان مي‌گويد: «به علي دايي علاقه دارم چون يكي از بزرگان فوتبال ايران و سرمربي من در سايپا بوده است اما هرگز از حسن نيت او سوءاستفاده نكرده و سعي مي‌كنم در شرايطي كه او به من اعتماد مي‌كند، بهترين عملكرد را داشته باشم. دوست دارم در جام جهاني به ميدان بروم و براي تيم ملي كشورم گل بزنم. اين خواسته دور از دسترس نيست و با تفكرات كادر فني و اردوهاي تيم ملي در آينده امكان پذير است.

p + P
09-07-2008, 15:31
آشوبي: دوست دارم به پرسپوليس برگردم

هافبك فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس براي بازگشت دوباره‌اش به اين تيم ابراز تمايل كرد.

فرزاد آشوبي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره شايعه بازگشتش به پرسپوليس و عقد قرارداد غير رسمي با مس كرمان، اظهار داشت: در زمينه مسائل قانوني قرارداد نمي‌توانم اظهار نظر كنم زيرا اطلاعات دقيقي در مورد جزئيات تامين نامه اي ندارم. نمي‌خواهم مكان ثبت قراردادم را با مس كرمان رسانه اي كنم و درباره آن صحبتي نمي‌كنم.
وي راجع به تمايل افشين قطبي براي بازگشت دوباره‌اش به پرسپوليس، خاطر نشان ساخت: قطبي در اين زمينه با من صحبت كرد؛ اما بايد اعتراف كنم از صميم قلبم پرسپوليس را دوست دارم. براي بازگشت تمايل دارم.
آشوبي تاكيد كرد: تيم مس كرمان را به دليل حضور پرويز مظلومي به عنوان سرمربي انتخاب كردم. اگر قرار باشد برگردم، با تصميم مستقيم وي به تهران بر مي‌گردم. نظر مظلومي برايم اهميت زيادي دارم و پس از مذاكره مسئولان دو باشگاه، منتظر راي نهايي سرمربي مي‌مانم.
آشوبي درباره شرايط جديد پرسپوليس گفت: تيم در زمينه نقل و انتقلات عملكرد خيلي خوبي داشته است. بزرگ ترين موفقيت مسئولان اين باشگاه بازگرداندن قطبي است.
وي ادامه داد: هرگز تمايلي به جدايي از پرسپوليس نداشتم. حضور اين تيم در ليگ برتر با ليگ قهرمانان آسيا برايم مهم نيست؛ بلكه نام پرسپوليس بيش از هر چيز برايم اهميت دارد. __________________

p + P
09-07-2008, 15:32
پرويز مظلومي: اجازه جدايي به "آشوبي" نمي‌دهم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرمربي تيم مس كرمان به شدت از فسخ قرارداد فرزاد آشوبي با اين تيم انتقاد كرد.

پرويز مظلومي اظهاركرد: هنوز چيزي به باشگاه مس ابلاغ نشده و ما نمي‌دانيم كه اصلا چگونه چنين رايي صادر شده است.

وي افزود: پرونده فرزاد آشوبي در اختيار باشگاه مس كرمان است. ما با توافق كامل و بدون هيچ مشكلي آشوبي را به عنوان بازيكن آزاد جذب كرده بوديم.
مظلومي ادامه داد: قرارداد آشوبي در هيات فوتبال استان كرمان ثبت شده است و هيچ اجباري نيز در كار نبوده است.
مظلومي در واكنش به اظهارات "فرزاد آشوبي" مبني بر تعهد اخلاقي به اين مربي نيز گفت: به هيچ عنوان به جدايي آشوبي رضايت نمي‌دهم، خود فرزاد مي‌داند كه ما او را از ميان چهار گزينه كه از بهترين‌هاي فوتبال ايران بودند انتخاب كرديم و اكنون كه هر كدام از آنها به تيم ديگري رفته‌اند؛ نمي‌توانيم آشوبي را از دست بدهيم.
سرمربي مس كرمان افزود: اجازه نمي‌دهيم حق باشگاه مس ضايع شود، ضمن آنكه از پرسپوليس نيز بايد پرسيد كه چگونه بازيكني كه يك ماه در تهران بود و با او قرارداد نمي‌بستيد، ناگهان يك شبه براي اين باشگاه عزيز شده است؟
مظلومي در پايان گفت: به هيچ عنوان اجازه جدايي آشوبي از مس را نخواهم داد.

p + P
09-07-2008, 15:33
از سوي روابط عمومي باشگاه صورت گرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تكذيب خبر قرارداد يك ميليارد و دويست ميليون توماني پرسپوليس با قطبي

باشگاه پرسپوليس تهران اظهارات مديرعامل مس كرمان مبني بر عقد قرارداد يك ميليارد و دويست ميليون توماني با افشين قطبي را رد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از پايگاه اينترنتي باشگاه پرسپوليس، مدير روابط عمومي و روابط بين الملل اين باشگاه صحبت‌هاي حميد نيك نفس مدير عامل باشگاه مس كرمان مبني بر مبلغ قرارداد يك ميليارد و دويست ميليون توماني افشين قطبي را تكذيب كرد.
وي در خصوص مصاحبه مدير عامل باشگاه مس كرمان گفت: با توجه به اينكه باشگاه مس كرمان يك باشگاه دولتي محسوب مي‎شود، مدير عامل آن هرگز نبايد با عنوان برخي صحبت‌هاي بدون سند باعث شود تا جو بدي عليه باشگاه پرسپوليس ايجاد شود.

p + P
09-07-2008, 15:34

استيلي: مانند يك هوادار براي پرسپوليس آرزوي موفقيت مي‌كنم

مربي فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: مانند يك هوادار براي اين تيم در سه جام آينده آرزوي موفقيت مي‌كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ حميد استيلي كه به همراه جمعي از مربيان حاضر در كلاس مربيگري روته مولر در محل انجام تمرين پرسپوليس حاضر شد، اظهار داشت: كلاس بسيار خوبي در حال برگزاري است و بي شك باعث افزايش بار فني مربيان ايراني مي شود.
وي ادامه داد: حضور موثر روته‌مولر آگاهي ودانش مربيان ايراني را بالا مي‌برد و بدون شك اين مسئله به سود فوتبال ايران است.
استيلي در خصوص احتمال حضور اين مربي آلماني در كادر فني تيم ملي گفت: بي شك تيم ما به مربياني روته مولر احتياج دارد.
مربي سابق پرسپوليس در مورد بازگشت به محل تمرين اين تيم تصريح كرد: آرزو مي‌كنم پرسپوليس پس از يك دوره قهرماني در فصل گذشته، در فصل جاري نيز در سه جام موفق باشند. حضور مثبت قطبي در پرسپوليس انكارناپذير است و مي‌تواند به تيم بسيار كمك كند.
وي ادامه داد: خوشحالم كه امسال مشكل مالي پرسپوليس برطرف شده است و بازيكنان بسيار خوبي جذب تيم شدند. مثل يك هوادار اميدوارم آينده روشني در انتظار اين باشد و در سه جام موفق شود.
استيلي در خصوص تيم آينده خود گفت: ‌از 2 تيم پيشنهاد دارم و به زودي تصميم نهايي خود را اتخاذ مي كنم،‌ البته ترجيح مي دهم در تهران فعاليت كنم.
_________

p + P

الونگ: اميدوارم در پرسپوليس بمانم

هافبك كامروني گفت: با وجود نارضايتي مدير عامل باشگاه، همچنان اميدوارم در پرسپوليس بازي كنم.

الونگ الونگ در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: براي تمديد قرار داد و مذاكرات نهايي امروز با داريوش مصطفوي صحبت كردم؛ اما وي به دليل اطلاعات غلطي پزشكي كه به وي داده اند، فكر مي‌كند 6 ماه از ميادين دور خواهم ماند.
وي ادامه داد: نمي‌توانم به اجبار خود را به پرسپولس تحميل كنم؛ اما طي آخرين اظهارات مصطفوي در اين زمينه افشين قطبي پاسخ نهايي را خواهد داد.
هافبك كامروني تاكيد كرد: دوست دارم در پرسپوليس بمانم؛ اما نبايد چندان براي آينده ام نگران باشم زيرا چند پيشنهاد خوب در اختيار دارم.
الونگ در مورد نحوه تسويه مالي اش با باشگاه پرسپوليس خاطر نشان ساخت:‌ از اين باشگاه 70 هزار دلار طلب دارم؛ اما مصطفوي معتقد است قرار دادم 90 هزار دلاري است، به همين دليل براي شفاف شدن ميزان مبلغ قرارداد بايد به فدراسيون فوتبال بروم.

feri88
دومین شکار سايپا
با عقد قراردادي يك ساله
عباس آقايي به تيم فوتبال سايپا پيوست
خبرگزاري فارس: هافبك فصل پيش تيم فوتبال پرسپوليس تهران با باشگاه سايپا قرارداد رسمي امضا كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، عباس آقايي امروز صبح قرارداد داخلي به مدت يك سال خود را با باشگاه سايپا امضا كرد.
اين بازيكن بعدازظهر براي ثبت قرارداد رسمي خود راهي هيئت فوتبال تهران شد.
آقايي فصل پيش در تيم پرسپوليس بازي مي‌كرد؛ اما براي ادامه حضور در اين تيم با مسئولان اين باشگاه به توافق نرسيد.

p + P
09-07-2008, 15:35
پس از حضور در محل انجام تمرين پرسپوليس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روته مولر: ايران مي‌تواند به راحتي به جام جهاني صعود كند

مدرس بين المللي فوتبال گفت: تيم ملي ايران با وجود قرار گرفتن در گروهي سخت، مي تواند به راحتي به جام جهاني صعود كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، اريش روته مولر كه امروز در محل تمرين تيم پرسپوليس تهران حاضر شده بود، در اين خصوص اظهار داشت: براي مشاهده تمرينات تيم قهرمان ليگ ايران و نحوه چگونگي تمرين در اين محل حاضر شدم.
وي در مورد برگزاري كلاس مربيگري در تهران گفت: مربيان ايراني در سطح بسيار خوبي قرار دارند. درباره فوتبال آسيا اطلاعات زيادي ندارم؛ اما فكر مي كنم مربيان ايراني با همتايان ژاپني و كره اي خود، همسو و شايد بهتر هستند.
سرمربي سابق تيم كلن آلمان، در خصوص بحث حضور در كادر فني تيم ملي ايران تصريح كرد: فقط براي تدريس در كلاس مربيگري به تهران آمده ام. مي‌دانم در چند روز اخير شايعات متعددي درباره حضور من در تيم ملي مطرح شده است؛ ولي در حال حاضر تمام تمركزم روي كلاس مربيگري متمركز است.
وي افزود: گفت و گوهايي با علي دايي داشته ام. در صورتي كه مسئولان فدراسيون فوتبال آلمان به من اجازه دهند، احتمال حضورم در تيم ملي ايران زياد خواهد بود. بايد منتظر آينده ماند تا تكليف مشخص شود.
مربي آلماني در مورد بخت حضور تيم ملي ايران در جام جهاني تاكيد كرد: گروه ايران سخت است؛ اما با توجه به پتانسيل بالاي بازيكنان ايراني، صعود به مرحله بعد به راحتي امكان پذير است.

feri88
09-07-2008, 15:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخرین اخبار از نقل و انتقالات تیم‎های تهرانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حضور پر رنگ پرسپولیس در جذب بازیکن
با گذشت 22 روز از زمان آغاز فصل نقل و انتقالات لیگ برتر باشگاه‎های کشور تیم‎های حاضر در این رده سخت در تلاش هستند تا با جذب بهترین‎های فوتبال ایران توانمندی‎های خود را دو چندان کنند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این بین تیم‎‎های تهرانی به ویژه پرسپولیس حضوری پررنگ در فصل نقل و انتقالات داشته است.
در زیر نگاهی گذرا به عملکرد تیم‎های تهرانی در فصل نقل و انتقالات خواهیم داشت:
پرسپولیس
باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تا به امروز در این راه توفیقاتی داشته است. علیرضا محمد ( راه آهن - 2 فصل)، محمد منصوری (ابومسلم - 2 فصل)، مجتبی شیری ( استقلال اهواز - یک فصل)، ابراهیم توره ( پیکان تهران - یک فصل) و ایوان پتروویچ (ابومسلم - یک فصل) تاکنون به عضویت تیم پرسپولیس در آمده اند و میثاق معمارزاده، دروازه بان فصل گذشته تیم سایپا نیز در آستانه ثبت قرارداد دو ساله با این تیم قرار دارد.

hamidras
09-07-2008, 16:44
جويباري: يك سهميه براي شيطنت پرسپوليسي‌ها كنار گذاشته‌ايم
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در فهرست خود يك سهميه را براي شيطنت احتمالي پرسپوليسي‌ها كنار گذاشته‌ايم.

علي نظري جويباري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، در مورد اينكه گفته مي‌شود استقلال براي پركردن يك جاي خالي خود دنبال جذب عليرضا نيكبخت واحدي است، اظهار داشت: يكي از دلايل نگه داشتن يك جاي خالي تا روزهاي آخر فصل نقل و انتقالات مي‌تواند همين مسئله باشد. به هر حال اگر پرسپوليس شيطنت كند ما هم بايد فكري براي جبران آن داشته باشيم.
وي افزود: اگر پرسپوليسي ها پاي بازيكنان ما نشسته باشند، بايد جاي يك بازيكن ليگ برتري داشته باشيم تا جواب آنها را بدهيم.
نظري ادامه داد: نمي‌خواهيم از پرسپوليس بازيكن بگيريم؛ اما اگر آنها شيطنت كنند نمي‌توانيم واكنشي نشان ندهيم.

:16::16::16::16::16::16::16::16::16:

saeed_h1369
09-07-2008, 18:58
چرا چیزی نمی خرند همش دارن میفروشن که

saeed_h1369
09-07-2008, 19:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] «سید محمد علوی» با پرسپولیس یکساله بست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ادامه ثبت قرارداد بازیکنان، بعدازظهر امروز (چهارشنبه) سید محمد علوی در باشگاه پرسپولیس حضور یافت و با ثبت قراردادی یکساله به این تیم پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سید محمد علوی بازیکن فصل قبل تیم پاس همدان پس از حضور در باشگاه و مذاکرات نهایی با ثبت قراردادی یکساله به تیم پرسپولیس پیوست.

yoosef_st
09-07-2008, 19:19
واقعا که این ملت ایران عجب آویزونن هان!!! پسر علی دمبه ای که اولین کسی بود که جلوی دایی وایساد ، حالا از واسه تیم علی دایی از پرسپولیس هم میگذره تا تو تیم ملی باشه!!
عجب روزگار غریبیست....

B3HZ@D
09-07-2008, 19:46
آقا ما هنوز نمی تونیم رای بدیم
به کی باید گفت...........
مدیرش کیه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_h1369
09-07-2008, 19:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] «سید محمد علوی» با پرسپولیس یکساله بست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ادامه ثبت قرارداد بازیکنان، بعدازظهر امروز (چهارشنبه) سید محمد علوی در باشگاه پرسپولیس حضور یافت و با ثبت قراردادی یکساله به این تیم پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سید محمد علوی بازیکن فصل قبل تیم پاس همدان پس از حضور در باشگاه و مذاکرات نهایی با ثبت قراردادی یکساله به تیم پرسپولیس پیوست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
09-07-2008, 22:14
خوبه علوی باید جای آقایی رو پر کنه.

خاک تو سر پروین و آقایی و کعبی که رفتن سایپا

MORINIO
09-07-2008, 22:23
پرويز مظلومي: اجازه جدايي به "آشوبي" نمي‌دهم
سرمربي تيم مس كرمان به شدت از فسخ قرارداد فرزاد آشوبي با اين تيم انتقاد كرد.

:2::2::2::2::2::2:

حقا که اس تق لا لیه :2:

از اینا چیز بیشتری انتظار نمیره

B3HZ@D
09-07-2008, 22:27
:2::2::2::2::2::2:

حقا که اس تق لا لیه :2:

از اینا چیز بیشتری انتظار نمیره

ولی اشتباه از آشوبی بود
خیلی عجله کرد
ولی امیدوارم برگرده.........
راستی من یکی که حالم از آقایی بهم می خوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
09-07-2008, 22:28
آقايي رفت؟!!!!!!!!!

پروين رفت؟

بابا اين دايي تابلويه يه كاري كرده
پروين الكي به تيم ملي پس دعوت نشد نه؟!!!!!!!!!!!!!

يا حق (:

وقتی اسپانسر تیم ملی سایپا بشه
دیگه معلومه چه خبره
این علی دایی.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
09-07-2008, 22:33
راستی من یکی که حالم از آقایی بهم می خوره

اتفاقا خوب شد که رفت . یکی دیگه از باند استیلی تو پرسپولیس کم شد

B3HZ@D
09-07-2008, 23:11
فوري: فرانک آتسو به پرسپوليس پيوست

بازيکن تيم توگو با پرسپوليس قرارداد منعقد کرد

فرانکو آتسو کاپيتان دوم تيم ملي توگو به تيم پرسپولیس پيوست.

اين بازيکن که پيش از اين در تيم ابومسلم خراسان عضويت داشت چهارشنبه شب با حضور در باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را با اين تيم امضا کرد.
آتسو در رقابتهاي جام جهاني سال 2006 آلمان براي تيم توگو بازي کرد .

B3HZ@D
09-07-2008, 23:16
توره: مي‌خواهم دوباره به استقلال گل بزنم

مي‌خواهم دوباره به استقلال گل بزنم

عصر روز پنجشنبه همزمان با تعطيلي روزنامه‌ها و در يك غروب آرام، ‌خريد بزرگ پرسپوليس از راه رسيد.

در رقابت گرم قرمز و آبي براي جذب بهترين‌هاي ليگ هفتم، مهره سرنوشت‌ساز، مهاجم آفريقايي باشگاه پيكان بود كه بعد از توافق با استقلال به پرسپولیس پيوست.

ابراهيم توره پيش از سفر به كشورش با استقلالي‌ها به توافق رسيده بود و برگ برنده قلعه‌نويي در فصل آتي به شمار مي‌رفت.

سرپرست باشگاه استقلال تا آخرين ساعات اداري روز پنجشنبه اميدوار به ثبت قرارداد با اين بازيكن بود اما محمود خوردبين بر همتاي استقلالي‌اش پيشي گرفت و به همراه ابراهيم توره براي ثبت قرارداد وارد هيأت فوتبال شد و توره، ‌بهترين گلزن خارجي فصل گذشته رقابت‌هاي ليگ برتر به پرسپوليس پيوست.

استقلالي‌ها علت اين چرخش 180 درجه‌اي را درخواست مالي بالاي توره دانستند. نظري جويباري مدعي شد اين بازيكن نزديك به 500 ميليون تومان براي آبي‌هاي پايتخت هزينه داشته و احتمالاً پرسپوليس با همين مبلغ او را به خدمت گرفته اما پرسپوليسي‌ها عنوان كردند جذب اين بازيكن 320 ميليون تومان هزينه داشته است.

ابراهيم توره مسائل مالي را در عبور از استقلال و انتخاب پرسپولیس دخيل نمي‌داند. مهاجم شماره 17 سرخپوشان در اين خصوص گفت: «با هر دو تيم مذاكره كرده بودم و در نهايت با پرسپوليس به توافق رسيدم.

من اين تيم را دوست داشتم و به خاطر شرايط فصل گذشته پرسپوليس را به استقلال ترجيح دادم. فكر مي‌كنم هر دو تيم بزرگ و محبوب هستند اما پرسپوليس بزرگتر است. من شكل بازي اين تيم را ترجيح مي‌دادم و اين انتخاب به دليل مسائل مالي نبود.

پول براي هر بازيكني مهم است اما در انتخاب بين پرسپوليس و استقلال اصلاً به اين مسئله توجه نكردم. مي‌خواهم جايي بازي كنم كه راحت باشم و بتوانم به اهدافم برسم.

پرسپوليس را مناسب‌تر و بهتر از استقلال ديدم و از اين انتخاب راضي‌ام. فكر مي‌كنم كار درستي كردم كه به پرسپوليس آمدم.»

ابراهيم توره مدعي است از بين 3 پيشنهاد داخلي و يك پيشنهاد خارجي پرسپوليس را براي ادامه فوتبال انتخاب كرده است: «صباباتري و استقلال هم به دنبال من بودند. از بين اين 3 پيشنهاد پرسپوليس را انتخاب كردم. يك پيشنهاد هم از باشگاه مارسي داشتم اما چندان مناسب نبود. ترجيح دادم كه بيشتر در ايران بمانم تا در شرايط بهتري به تيم‌هاي اروپايي بروم.»

پديده آفريقايي ليگ در پيكان مطرح شد و خيلي زود توانست قدرت گلزني خودش را به نمايش بگذارد،‌با اين وجود توره تمايلي به ماندن در اين تيم نداشت: «پيكان تيم خوبي بود. من فرصت خوبي در اين تيم به دست آوردم و توانستم گل‌هاي زيادي بزنم. واقعا در آنجا احساس آرامش مي‌كردم اما براي اين فصل بايد به تيم بزرگتري مي‌رفتم.

طبيعتاً پرسپوليس تيم بزرگتر و محبوب‌تري است. اين تيم هميشه مورد توجه و محبوب است. همه اين مسائل براي من مهم بود. بايد پيكان را ترك مي‌كردم تا پيشرفت كنم. مي‌خواهم با پرسپوليس به هدف‌هاي بزرگي برسم.»

با ورود توره، رقابت نزديكي در خط حمله پرسپوليس شكل مي‌گيرد. از بين اين بازيكن، خليلي و نيكبخت حداقل يك نفر نيمكت‌نشين خواهد شد اما ستاره شماره 17 قرمزها از اين بابت هم احساس نگراني نمي‌كند: «خوشحالم كه با بهترين مهاجمان ايران در يك تيم بازي مي‌كنم. خليلي واقعاً فوق‌العاده است. نيكبخت هم مهاجم خوبي است.

من خوشحالم كه با آنها در يك تيم بازي مي‌كنم. اگر كنار هم باشيم مطمئناً موقعيت‌هاي زيادي براي من ايجاد مي‌شود. پرسپولیس با اين بازيكنان توان هجومي بالايي دارد و من از اين شرايط خوشحالم.»

مهاجم جديد پرسپوليس از همكاري با قطبي هم خوشحال است: «او را تا حدي مي‌شناسم. در تمرين ديدار كوتاهي با هم داشتيم و قطبي هم از حضور من در پرسپوليس ابراز خوشحالي كرد. فكر مي‌كنم مربي خوب و خوش اخلاقي است. اميدوارم همكاري خوبي با او داشته باشم.»

ابراهيم توره با وجود توانايي‌هاي زيادي كه از خودش نشان داده هنوز فرصت حضور در تركيب تيم‌ملي سنگال را پيدا نكرده اما اميدوار است در پي اين انتقال به تيم ملي سنگال هم دعوت شود: «براي تيم المپيك بازي كردم اما هنوز به تيم ملي دعوت نشدم. اميدوارم امسال اين فرصت را پيدا كنم.

البته مربيان ما بازي‌هاي ليگ ايران را نمي‌بينند اما پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا حضور دارد. فيلم بازي‌هاي خودم را براي مربيان تيم ملي ارسال مي‌كنم. اگر موفق باشم حتما مي‌توانم در تيم ملي بازي كنم.»

توره به پرسپولیس جديد اميدوار است: «خريدهاي خوبي انجام شده و پرسپوليس واقعاً قدرتمند است. ما قطعاً مدعي اول قهرماني خواهيم بود. اميدوارم در ليگ، ‌جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا موفق باشيم.

آرزو مي‌كنم مثل فصل گذشته در گلزني موفق باشم و گل‌هاي مهمي براي پرسپوليس بزنم. هواداران اين تيم در تمرينات توجه ويژه‌اي به من دارند و اين مسئله نشان مي‌دهد كه كار سختي در پيش خواهم داشت.

گل زدن به استقلال هم خيلي مهم است. فصل قبل در پيكان اين كار را انجام دادم و اميدوارم در پرسپوليس هم اين كار را تكرار كنم.

aluminum
10-07-2008, 00:19
فوري: فرانک آتسو به پرسپوليس پيوست

بازيکن تيم توگو با پرسپوليس قرارداد منعقد کرد

فرانکو آتسو کاپيتان دوم تيم ملي توگو به تيم پرسپولیس پيوست.

اين بازيکن که پيش از اين در تيم ابومسلم خراسان عضويت داشت چهارشنبه شب با حضور در باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را با اين تيم امضا کرد.
آتسو در رقابتهاي جام جهاني سال 2006 آلمان براي تيم توگو بازي کرد .

بابا فقط مذاکره کرده
اگه داخلی هم ببنده بازم....خودت که بهتر می دونی!!!
علوی هم که داخلی بسته شاید همون پاس بمونه

بردیا
10-07-2008, 11:02
ماته بالاخره چی شد؟
فوروارد خیلی توپی بود.استیل بازیش خیلی باحال بود.حیفه بره
تیم قراره توی 3تا جام بازی بکنه.نمیشه که فقط 3تا مهاجم داشته باشه.

mehdi30nema
10-07-2008, 11:12
آقايي رفت؟!!!!!!!!!

پروين رفت؟

بابا اين دايي تابلويه يه كاري كرده
پروين الكي به تيم ملي پس دعوت نشد نه؟!!!!!!!!!!!!!

يا حق (:

ديگه تابلو تر از اين نميشه .
شرطه حضور در تيم ملي = قرارداد با سايپا
خداوكيلي فكر مي كنيد اين تيم ملي به جايي هم ميرسه ؟

sentimental
10-07-2008, 12:03
بابا فقط مذاکره کرده
اگه داخلی هم ببنده بازم....خودت که بهتر می دونی!!!
علوی هم که داخلی بسته شاید همون پاس بمونه

علوی دیروز قراردادشو تو هیئت فوتبال ثبت کرد.
یعنی دیگه پرسپولیسیه.

MORINIO
10-07-2008, 12:11
علوی پارسال تو پاس خوب بازی می کرد.

فقط یه مهاجم دیگه بگیرن و تمووووم

Ezel
10-07-2008, 13:17
خوبه علوی باید جای آقایی رو پر کنه.

خاک تو سر پروین و آقایی و کعبی که رفتن سایپا

ببخشید ولی علوی هافبک دفاعیه در حالیکه آقایی یه هافبک طراح و بازیساز بودو هم چنین شوتزن . علوی جای آشوبی رو پر میکنه عزیز.

sepehr_x50
10-07-2008, 14:16
۳ پيشنهاد براى رودباريان

خبرگزاری پرسپولیس : جدايى حسن رودباريان از پرسپوليس قطعى شده و اين دروازه بان در انديشه پيوستن به تيم ديگرى است. رودباريان در حال حاضر از ۳ تيم پيكان، ذوب آهن و استقلال اهواز پيشنهاد دارد. اولويت براى اين دروازه بان بازى در تهران است اما اگر پيكان نتواند انتظاراتش را برآورده كند با ذوب آهن و استقلال اهواز وارد مذاكره خواهد شد.

rz21
10-07-2008, 14:16
يه چي بم مي گه تيم بد بسته شده
اون چیزه بهت اشتباه میگه.
قضیه مبعلی چی شد؟

sepehr_x50
10-07-2008, 14:18
كعبى: حضورم در سايپا ربطى به تيم ملى ندارد

خبرگزاری پرسپولیس : حسين كعبى با انتخاب سايپا تصميم عجيبى گرفت. حالا همه مى گويند او به خاطر تهديد على دايى مبنى بر عدم دعوت به تيم ملى سايپا را انتخاب كرده اما خودش معتقد است كه كاملاً حرفه اى عمل كرده و بهترين پيشنهاد مالى را پذيرفته است. كعبى حالا درباره اين شايعات و نقش دايى در جدايى اش از پرسپوليس مى گويد: من در اين باره صحبتى ندارم. هر حرفى بزنم، عده اى سوءاستفاده مى كنند. من كسانى كه چنين ادعايى مى كنند را به خدا مى سپارم. كعبى هفتاد و پنج بازى براى تيم ملى انجام داده، بنابراين ديگر چه نيازى است كه بخواهم از اين طريق، خودم را به تيم ملى تحميل كنم. من پيش از اينها خود را به على دايى اثبات كردم.

بازيكنى كه بخواهد به تيم ملى برود، پرسپوليس و استقلال را انتخاب مى كند اما من براى آن كه بتوانم شرايط جديدى را تجربه كنم، مانند يك بازيكن حرفه اى عمل كردم و با توجه به آن كه پيشنهاد مالى سايپا بهتر بود، اين تيم را انتخاب كردم. از چند ماه پيش تصميم به جدايى از پرسپوليس گرفته و اين تصميم را اعلام كرده بودم؛ مذاكره اى هم با باشگاه پرسپوليس نداشتم، در اين مدت تنها مدير برنامه هايم به باشگاه پرسپوليس مى رفت. كعبى در ادامه درباره ترك پرسپوليس مى گويد: من فوق العاده به پرسپوليس علاقه داشتم و جدايى برايم دشوار بود اما با توجه به هواداران بسيار پرسپوليس و انتظار بسيار بالايى كه هواداران براى موفقيت همواره از پرسپوليس و استقلال دارند، تصور كردم بايد از اين تيم جدا شوم چرا كه مى خواستم در باشگاهى ديگر با آرامش و تمركز بيشترى بازى كنم. من روزهاى بسيار خوبى در پرسپوليس داشتم و توانستم با اين تيم قهرمان ايران شوم؛ اكنون مى خواهم در سايپا نيز روزهاى خوبى را تجربه كنم و با آنكه صحبت كردن در اين مورد كمى زود است اما اطمينان دارم كه سايپا مى تواند در ليگ قهرمانان آسيا و همين طور ليگ ايران و جام حذفى در فصل آينده موفق شود. خوشبختانه سايپا بازيكن زيادى از دست نداده است و تاكنون نفرات خوبى را به خدمت گرفته، به همين دليل است كه اعتقاد دارم سايپا از اين پس در نتيجه گيرى موفق تر خواهد بود.

sepehr_x50
10-07-2008, 14:23
زمان برگزاري ديدار سوپر جام مشخص شد

خبرگزاري پرسپوليس: زمان برگزارى ديدار سوپر جام ايران مشخص شد و بدين ترتيب سرخابى هاى پايتخت يك روز قبل از مبعث پيامبر بزرگ اسلام(ص) به مصاف يكديگر مى روند.اين ديدار سه شنبه هشتم مرداد ماه سال جارى بين پرسپوليس(قهرمان ليگ برتر) و استقلال(قهرمان جام حذفى) در ورزشگاه آزادى برگزار مى شود.

به اميد پيروزي پرسپوليس در اين مسابقه

sepehr_x50
10-07-2008, 14:27
پرسپوليسى ها خواستار تغيير زمان سوپرجام

خبرگزاری پرسپولیس : پرسپوليسى ها با تاريخ تعيين شده براى برگزارى ديدار سوپرجام موافق نيستند و قصد دارند مخالفت خود را طى نامه اى به فدراسيون اعلام كنند. فدراسيون روز هشتم مردادماه را براى ديدار سوپرجام در نظر گرفته و بر انجام اين بازى تاكيد دارد. تا امروز هم پرسپوليسى ها و استقلالى ها با رويارويى در اين تاريخ موافق بوده اند اما حالا كه سفر پرسپوليس به اروپا جدى شده مسوولان اين باشگاه به زمان برگزارى ديدار سوپرجام معترض شده اند.

مقدمات سفر پرسپوليس به اسپانيا فراهم شده و اگر مشكلى پيش نيايد، كاروان اين تيم روز سه شنبه هفته آينده و براى برپايى اردويى ۱۵ روزه، راهى لامانگا اسپانيا مى شود. پرسپوليسى ها قصد دارند مقدمات انجام سه بازى دوستانه را هم در اين اردو فراهم كنند. اگر سفر آنها بدون مشكل انجام شود، پرسپوليس درست يك روز بعد از تاريخى كه فدراسيون براى انجام سوپرجام تعيين كرده اسپانيا را به مقصد تهران ترك خواهد كرد. به همين خاطر مديرعامل باشگاه پرسپوليس امروز و با ارسال نامه اى به سازمان ليگ، اعتراض اين باشگاه به تاريخ تعيين شده براى برگزارى سوپرجام را اعلام و خواستار تغيير زمان برگزارى اين ديدار خواهد شد.

sentimental
10-07-2008, 14:34
يه چي بم مي گه تيم بد بسته شده

شما بهتره به بازیکنایی که پرسپولیس داره تو هر پست دقت کنید بعد بگید کدومشون به درد نمیخوره؟
دروازه بان : سید مهدی واعظی - میثاق معمارزاده - علیرضا حقیقی

دفاع : سپهر حیدری - نبی ال.. باقریها - مجتبی شیری - مسعود زارعی - علیرضا محمد - هادی نوروزی - فرانک آتسو

هافبک : کریم باقری - پژمان نوری - حسین بادامکی - محمد منصوری - ایوان پتروویچ - محمد علوی

مهاجم : محسن خلیلی - ابراهیم توره - علیرضا واحدی نیکبخت - حمیدرضا خیرخواه - احسان خرسندی

در ضمن احتمال پرسپولیسی شدن مازیار زارع هم زیاده و هم چنین برگشتن فرزاد آشوبی.
همین طور اینم فراموش نکنین که هنوز نقل و انتقالات تموم نشده و پرسپولیس تو چند سال گذشته نشون داداه که تو روزای آخر یه آس رو میکنه.اما اگه همین تیمم تیم نهایی پرسپولیس باشه تیم به مراتب بهتریه نسبت به فصلای گذشته.
با اینکه حالم از مصطفوی به هم میخوره اما انصافا تیم خوبیو بسته.
اگه شما جای طرفدارای استقلال بودین چیکار می کردین؟
دارن طوری در مورد اکبری و اکبرپور و برهانیو عباسفرو ... صحبت میکنن انگار یه تیم کهکشانی بستن!
یه کم انصاف داشته باشین.

sharapwa
10-07-2008, 17:43
پرسپولیس قهرمان آسیا میشه

sharapwa
10-07-2008, 17:44
من رایمو چه جوری می تونم عوض کنم؟

hamidras
10-07-2008, 17:53
من رایمو چه جوری می تونم عوض کنم؟

هيچ طوري :دي:41:

amirtoty
10-07-2008, 18:25
چرا برای من نوشته شما قبلا در نظر سنجی شرکت کردید !
من که یادم نمیاد؟؟؟؟؟

ramin1988
10-07-2008, 19:46
خب خداروشکر ............ اتسو هم خوبه :27:

mehdi-sh
10-07-2008, 20:40
عجب تیمی میشیم امسال

عشق است پرسپولیس

devil_ff2008
10-07-2008, 21:51
آره
خبر تکراری خیلی زیاد شده
هر خبر رو سه چهار بار میزارن

franch
10-07-2008, 22:19
به نظرم امسال پرسپوليس بازيكناي خوبي گرفته كه اگه مربي بتونه ازشون خوب بازي بگيره تو هر سه جام مدعين.

MORINIO
10-07-2008, 22:30
مازیار زارع هم یا میره سپاهان یا میره پرسپولیس

اگه بگیرندش هافبک هم تووووووووووووپ میشه :27:

MORINIO
10-07-2008, 22:37
كعبى: حضورم در سايپا ربطى به تيم ملى ندارد

صفحه 4 روزنامه خبر ورزشی امروز:

کعبی: آمدم سایپا تا بازی های ملی ام زیاد تر شود:27:

بدون شرح!

sentimental
10-07-2008, 22:47
صفحه 4 روزنامه خبر ورزشی امروز:

کعبی: آمدم سایپا تا بازی های ملی ام زیاد تر شود:27:

بدون شرح!

مهم نیست.کعبی امسال مثلا چیکار کرد؟
هیچی فقط پول مفت گرفت.فقط کارت گرفت.اگه اشتباه و بچه بازی اون نبود اهواز ما 4 تا نمی خوردیم.
کعبی برای پرسپولیس یه بازی درست بازی کرد اونم بازی برگشت پارسال با استقلال بود که با شاهکار گوسفند(معدنچی) نتونستیم اون بازیرو ببریم.

MORINIO
10-07-2008, 22:51
مهم نیست.کعبی امسال مثلا چیکار کرد؟
هیچی فقط پول مفت گرفت..

آره برای هر بازی هم حدود 20-30 میلیون می گرفت. تازه همه بازیها هم نبود یه بازی محروم بود یه بازی مصدوم

B3HZ@D
11-07-2008, 01:04
بره گورش رو گم کنه
فصل قبل مثلا چه غلطی کرد برای پرسپولیس که حالا ادعا داره بخوان نگهش دارن

hoomaan
11-07-2008, 02:14
بره گورش رو گم کنه
فصل قبل مثلا چه غلطی کرد برای پرسپولیس که حالا ادعا داره بخوان نگهش دارن

خودمونیم حالا که رفته دارین اینا رو میگین :31:

ولی خیلی نمک به حروم و بیجنبه و ... هستی حسین کعبی !!

sentimental
11-07-2008, 10:30
امسال بازی با سایپا رو دیدنی می کنیم.
وعده دیدار جایگاه 36.
اون روز کعبی می فهمه که چون بازیکن پرسپولیس بوده دوسش داشتیم وگرنه خودش پشیزی واسمون ارزش نداره.

franch
11-07-2008, 13:44
كعبي فقط دو سال پول مفت از پرسپوليس گرفت و هيچ كار موثري هم انجام نداد.

yoosef_st
11-07-2008, 14:16
كعبي فقط دو سال پول مفت از پرسپوليس گرفت و هيچ كار موثري هم انجام نداد.
دوست عزیز شما واقعا آدم بی انصافی هستین. حالا اگه رفته با سایپا قرارداد بسته، دلیل نمیشه هرچی میخوایم بهش بگیم. کعبی به خصوص فصل قبل توی تیم دنیزلی واسه ما یک ستاره تمام عیار بود.

hamidrezaaa
11-07-2008, 14:32
نقدی بر خامی مدیران در بستن قرارداد طبق خواست و میل بازیکنان /کعبی چگونه سر از سایپا در آورد؟! تو گرسنه ماندی و ماهی لیز خورد...

یک اتفاق ساده برای دومین بار حادث شد و عوض آنکه امروز کسی به نوع و چگونگی وقوع آن بیندیشد بیشتر اذهان به سمت و سویی می رود که چون دایی سر مربی تیم ملی و یکی از اعضای هیات مدیره سایپای بدون مربی می باشد ،امثال کعبی ها روانه این تیم شده اند . غافل از اینکه ، نه...اشکال کار در جای دیگریست! همان لحظه ای که پرسپولیس و استقلال در زمان ماهیگیری از شدت خوشحالی آن را بقدری محکم و پر فشار در دست می گیرند که در طرفه العینی ماهی لیز می خورد. سرعت خروج او دقیقا رابطه مستقیمی با فشردگی دستان مدیران دارد، بالا رفتن قیمت بازیکنان و بستن نوع قرار داد طبق میل انها ... وقتی مدیران خام بازیکنان می شوند و قراردادشان را طبق میل آنها می بندند ، معلوم است که آنها در پایان فصل هرطور که بخواهند گربه رقصانی می کنند و سر تیمها را بی کلاه و جیب خود را پرپول می کنند!

او از پرسپولیس می رود بدون آنکه پشیزی به قهرمان لیگ برتر بماسد. حسین کعبی که در خوب بودنش شک کردن یعنی حماقت، اوضاع رو به راهی در لستر نداشت ، شاهزاده پارسی که با هیاهوی فراوانی به لیگ یک جزیره پیوست آنقدر روی سکو و صندلی میخکوب شد که بعد از ورودش به پرسپولیس با توپ غریبگی می کرد ، هوادارن پرسپولیس منتظر حسونی بودند که در زمان دنیزلی غوغاگر بود اما در عین ناباوری با بازیکن متوسطی رو به راه شدند که در بد اخلاقی با شیث نبرد شانه به شانه ای را داشت.(حسون نام اصلی حسین کعبی است.حسین در واقع نام کوچکترین برادر حسون کعبی است که وی از شناسنامه وی برای صغر سن استفاده کرده است)!
اخراج در اهواز و کرمان و دریافت کارت های زرد متعدد که محرومیت پشت محرومیت برای او به بار می آورد تنها ثمره بازگشت کوچک مرد بزرگی بود همه فکر می کردند او منجیست!
کعبی به اشتباه به لیگ قطر رفت و با پشیمانی آمد ،کعبی به اشتباه عازم امارات شد و باز هم مایوسانه البته با خورجینی لبریز از دلار برگشت ، کعبی باز هم اشتباه کرد و با آن جثه ریز روانه لیگی شد که زور در ان یعنی ویزای ورود.
...و باز هم حسون که از لحاظ مالی سیراب تر از هر زمان دیگری بود به پرسپولیس آمد، بهترین مأمن گاهی که وجود داشت .او به سایپای قعر نشین نرفت ،او به آبی ها جواب نه داد ، به سپاهان دست رد زد چون پرسپولیس قطبی همه چیز برای حسون در بر داشت .
با آنکه هیچگاه نتوانست آن ریز نقش زمان اقا مصطفی دنیزلی باشد اما پرسپولیس آن قدر قدرت داشت که کعبی را ذخیره غلام نژاد در تیم ملی نکند. اتفاقی در که در بازی رفت ایران و کویت حادث شد اما کعبی بدون انکه روزهای درخشان قبل را داشته باشد به ترکیب ثابت تیم ملی رسید.
حالا کعبی برای جستجوی آرزوهایش می رود به جمع نارنجی پوشان سایپا ، تیمی که یازدهم لیگ هفتم شد .
اما سوال روز ؛ رفتن از تیم قهرمان (که امروز کیسه پر پولی هم دارد) به چنین تیمی با کدام منطق سازگار است؟
نه...هرگز کسی گناه دایی را نمی شوید ...کعبی بازیکن آزاد است و قانون می گوید او مجاز به انتخاب تیم جدید، پس هیچ گله ای بر او وارد نیست . سایپا بهتر پول می دهد، سایپا مکان آرام تری هست و در نهایت سایپا ان قدر عزیز و زیباست که با چمباتمه زدن در رده یازدهم باز هم می تواند شش بازیکن به تیم ملی تقدیم کند! ... وهوش کعبی در این انتخاب قابل ستایش . اما ای کاش او همه حرف های ناگفته اش را در این انتخاب می زد تا فارغ از سوء استفاده سود جویان لا اقل اذهان پرسشگر از این پارادوکس خارج شوند ؛ چرا بازیکنی که پرسپولیس حاضر می شود برای شش ماه به او مبلغی بالای دویست میلیون بدهد حالا تیم قهرمان را ان هم به بهانه پول(!) ترک کرده و روانه نارنجی یازدهم می شود؟!

اما برسیم به پرسپولیس که قصد دارد هم قهرمان باشد و هم خرج خود را از سفره سازمان جدا .
آنها در این بین راه کار را در چه می بینند؟ در زمان مدیریت انصاری فرد که کعبی در امارات روزگار خوشی را نداشت باشگاه پرسپولیس حاضر شد با مبلغ بالا و فقط برای بازی های واپسین او را جذب کند که این معامله در نگاه اول کاملا سود آور به نظر می رسید. پرسپولیس با کعبی متحول شد اما هیچگاه به هیچ جامی نرسید و بعد از جام ملت های اسیا ، کعبی ذخیره نشین تیم قلعه نویی ، روانه لستر شد بدون انکه باشگاه پرسپولیس کوچکترین سهمی را ازاین انتقال ببرد چرا که قرارداد او کوتاه مدت بود.
پرسپولیس که زمانی به خاطر انتقال مهدوی کیا و اولادی توانسته بود بخش اعظمی از نیازهای مالی خود را مرتفع کند حال خودش را چنان وابسته به ستاره هایش کرده که آنها قرارداد ها را طبق میلشان می بندند و در هنگام خروج صناری به پرسپولیس نمی رسد.
همانگونه که معدنچی شبانه و بدون هیچ درنگی مفت و مجانی از دست پرسپولیس پرید، حسون هم با لستر به توافق رسید اما بر خلاف مهرزاد او بدترین انتخاب را کرده بود و سرمای جزیره امان بچه لشکر آباد اهواز را برید.
...و از بد ماجرا حبیب کاشانی همان اشتباهی را مرتکب شد که محمد حسن انصاری فرد ان را انجام داده بود. کعبی بازیکنی که برای بازگشت به تیم ملی و جایگاه از دست رفته محتاج بازی در لیگ ایران بود باز هم با یک قرارداد هنگفت اما کوتاه مدت به پرسپولیس برگشت و بعد از اتمام قرار داد حالا به همین سادگی از دست پرسپولیس لیز می خورد.
اگر روزی چتر حمایت سازمان تربیت بدنی از سر پرسپولیس برداشته شود آنها با چنین طرز فکری قادر به ادامه حیات هستند؟ فوتبال برزیل و آرژانتین که مهمترین صادر کننده بازیکن در جهان محسوب می شوند روی این اصل می چرخد اما در اینجا به سادگی مدیران ما خام بازیکنانی می شوند که در کمتر از یکسال دو قرار داد خوب می بندند و در این بین سر کسی بدون کلاه می ماند که همه چیز را کوتاه مدت و گذرا طلب دارد.
حسون باز هم رفت اما کعبی ها روزی باز می گردند که امیدواریم آن روز مدیران وقت ،نوع قرار داد و رابطه پول پرداختی با زمان را به درستی درک کنند.

B3HZ@D
11-07-2008, 14:32
آقا ما هنوز نتونستیم توی این نظرسنجی شرکت کنیم
به کی باید گفت؟؟؟؟
عجب گیری کردیما

B3HZ@D
11-07-2008, 14:47
باقري ها: از رقابت در پرسپولیس نمی ترسم
از رقابت در پرسپولیس نمی ترسم!!
مدافعه تیم پرسپولیس تهران با اشاره به تردد مدافعان در این تیم گفت: با اعتماد به نفس از شایستگی های خودم از رقابت با مدافعان پر آوازه در پرسپولیس نمی ترسم.

نبی الله باقری ها افزود : هر بازیکنی در پرسپولیس آرزوی حضور در ترکیب فیکس این تیم را دارد و من هم از این قاعد مستثنتی نیستم .
وی تصریح کرد که مطمنم با ابراز قابلیت هایم به کادر فنی مانند سال گذشته که در 17 بازی برای پرسپولیس به میدان رفتم امسال هم می توانم خودم را به ترکیب اصلی تحمیل کنم.
وی گفت: با صلاحدید کادر فنی برای رسیدن به قدرت بدنی بالا و هماهنگی مطلوب بین بازیکنان تمرینات بدنسازی و پا به توپ خود را در دو نوبت پیگیری می کنیم و با این رویه تیم ها باید منتظر مقابه با یک تیم طوفانی به نام پرسپولیس باشند.
باقری ها ارزش کار قطبی رابرای سرمربیگری پرسپولیس غیر قابل انکار دانست و افزود: قطبی درلیگ هفتم با پرسپولیس موفق به فتح جام قهرمانی پس از 6 سال شد و این قهرمانی در پرسپولیس با هدایت قطبی می تواند سرآغاز قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا باشد.
وی در خصوص عدم حضور استیلی در کادر فنی گفت: استیلی هم از جمله مربیان بزرگ و با دانش پرسپولیس در فصل قبل بود که باید وی را یکی از ارکان اصلی قهرمانی دانست و امیدوارم که علی رغم عدم حضورش در تیم همچنان حامی ما باشد.
وی اضافه کرد: البته امسال به مراتب کار سخت و دشوار تری نسب به گذشته در پیش داریم چرا که باید برای قهرمانی در سه جام لیگ برتر ، حذفی و جام باشگاه های آسیا بیش از 40 بازی برگزار کنیم .
مدافع تیم پرسپولیس به جدایی کعبی و آقایی اشاره کرد و گفت: به طور حتم کعبی و آقایی در تیم سایپا موقعیت بهتری را برای خود می دیدند که حاضر به جدایی شدند

B3HZ@D
11-07-2008, 14:48
كاش سايه را تحمل مي‌كردي

حميد استيلي مرد سايه بود؛ مرد سايه هست. تا خرداد 1387 بارها به ايستادن مقابل آفتاب فكر كرد اما ذاتا مرد سايه بود. به همين دليل مرداد 86 مثل آن شبي كه بازوبند تيم ملي را به دايي داد؛ سرمربيگري پرسپوليس را هم تقديم قطبي كرد

حميد استيلي يك نويسنده آزاد بود؛ نويسنده‌اي كه مي‌توانست سردبير يك نشريه معتبر باشد اما ترجيح مي‌داد از مسئوليت فرار كند و آزادانه پيش برود.
براي همين بازوبند تيم ملي را در لبنان داد به علي دايي. براي همين همه مربيان با استيلي بر سر شوت نزدن مشكل داشتند. او بيشتر زماني كه حريف توپ داشت؛ ديده مي‌شد و بازي‌اش به چشم مي‌آمد. حميد استيلي مرد سايه بود؛ مرد سايه هست. تا خرداد 1387 بارها به ايستادن مقابل آفتاب فكر كرد اما ذاتا مرد سايه بود. به همين دليل مرداد 86 مثل آن شبي كه بازوبند تيم ملي را به دايي داد؛ سرمربيگري پرسپوليس را هم تقديم قطبي كرد. در يك صبح بهاري از خرداد 87 اما مقابل آينه ايستاد و آنقدر با خودش كلنجار رفت كه به اين نتيجه رسيد بايد عوض شود. پس عوض شد. پس بدون اينكه صدايش بلرزد؛ همان روز به يك خبرنگار گفت: «ديگر از حقم نمي‌گذرم. سرمربي پرسپوليس اين فصل منم.» آن روز مرد سايه عوض شده بود اما فشار بيروني دوباره عوضش كرد؛ عقب كشيد و گفت به خاطر هواداران يك فصل ديگر نفر دوم بودن را تحمل مي‌كنم.
پس استيلي عوض نشده بود. حتي آن صبح بهاري و آن مونولوگ طولاني هم از سايه بيرون نياورده بودش. او همان است كه بود؛ يك سايه‌نشين آفتاب‌گريز. شايد امروز استيلي فهميده باشد كه رفتن كاشاني و بازگشت قطبي، به ضررش نبوده و اتفاقا بيش از همه سود كرده از اين تغييرات. او پريروز بغض كرد. به تمرين پرسپوليس رفت، با عابدزاده و پيرواني روبوسي كرد و تشويق شد و بغض كرد. شايد اگر چند دقيقه ديگر در كارگران مي‌ماند؛ خاطرات چنان به مغزش هجوم مي‌آوردند كه اشكش رسانه‌اي مي‌شد. اين اشك‌ها اما اشك پشيماني نيست. شايد خيلي‌ها فكر كنند اشك پشيماني است. حتي خود استيلي شايد گاهي پشيمان شود از نيش‌هايي كه به قطبي مي‌زد و از نبودش در اين پرسپوليس آسيايي. مرد سايه اما بايد حسرت چيز ديگري را بخورد.
اينجاست كه حميد استيلي بغض مي‌كند. شايد به خودش مي‌گويد: «تو كه با كت و شلوار مشكل داري؛ خب يك سال ديگر گرمكن را تحمل مي‌كردي تا ترست بريزد. يك سال ديگر لذت سايه‌نشيني را مي‌چشيدي تا مشكلت با آفتاب حل شود.» بالاخره چه شد؟ نتيجه چه شد؟ استيلي چرا بغض كرده بود؟ صبح‌ها جلوي آينه به خودش چه مي‌گويد؟ تكليفش را با خودش روشن كرده؟ بين نيش‌زدن و نيش‌نزدن؟ بين دشمني و همزيستي مسالمت‌آميز؟ اگر تكليفش روشن بود كه اين مطلب هم تكليفش مشخص بود. اصلا وقتي بغض مي‌كني و بغضت نمي‌تركد؛ يعني تكليفت روشن نيست. هم سايه لذت‌بخش است، هم آفتاب؛ اما وسطش گير مي‌كني

B3HZ@D
11-07-2008, 14:48
نيكبخت: دايي، راحت مرا كنار نگذاشت

نيكبخت: دايي، راحت مرا كنار نگذاشت

اگر منظورتان خط خوردن از تيم‌ملي است بايد بگويم كه من از تيم‌ملي خط نخوردم. به‌دليل آنكه فعلا قادر به تمرين نيستم با سرمربي تيم‌ملي صحبت كردم و ايشان نيز قبول كردند من همراه تيم‌ملي نباشم، فقط همين!
زدن گل حياتي او مقابل اردن براي تيم‌ملي چند سال قبل، هنوز از خاطر فوتبالدوستان ايراني خارج نشده است البته گلزني برابر اردن تنها برگ‌برنده عليرضا نيكبخت محسوب نمي‌شود. حضور موفق چند ساله او در تيم‌ملي اجازه نمي‌داد كه هر مربي به‌راحتي او را از تيمش كنار بگذارد اما اتفاقات اخير تيم‌ملي به‌نوعي پيش مي‌رود كه به‌نظر نيكبخت در حال فراموش‌شدن از تيم‌ملي است. ستاره جنجالي پرسپوليس در گفت‌وگو ئی تمام تصورات اخير در مورد خداحافظي اجباري‌اش از تيم‌ملي را به كلي رد مي‌كند و اصرار دارد كه او بازيكني است كه به‌زودي فراموش نخواهد شد

pnnc: چرا از تيم‌ملي خط خوردي؟
من از تيم‌ملي خط نخوردم.

pnnc: پس دليل نرفتن تو با اعضاي تيم‌ملي به اسپانيا چيست؟
مثل اينكه فراموش كرديد من چند‌ي قبل عمل آپانديس داشتم خب قطعا معلوم است كه به‌همين دليل فعلا نبايد به لحاظ تمريني، فشار زيادي به منم وارد شود.

pnnc: بالاخره حذف شدي يا قادر به همراهي تيم‌ملي نبودي؟
اگر منظورتان خط خوردن از تيم‌ملي است بايد بگويم كه من از تيم‌ملي خط نخوردم. به‌دليل آنكه فعلا قادر به تمرين نيستم با سرمربي تيم‌ملي صحبت كردم و ايشان نيز قبول كردند من همراه تيم‌ملي نباشم، فقط همين!

pnnc: علي دايي به‌راحتي با درخواست تو موافقت كرد؟
نه اصلا، مسلما هيچ مربي‌اي خيلي دوست ندارد راحت بازيكنش را از دست بدهد و همانطور كه براي خودم سخت بود كه همراه تيم‌ملي در اسپانيا نباشم قطعا براي دايي هم خيلي راحت نبود كه با درخواست من موافقت كند اما ايشان به‌خاطر آنكه زودتر برگردم موافقت كردند كه در اين سفر همراه تيم‌ملي نباشم.

pnnc: قبول داري كه مانند چند سال قبل ديگر مهره كليدي براي تيم‌ملي نيستي؟
نه اصلا، قبول ندارم شايد هر بازيكني در مقطعي از فرم اصلي دور شود، اما اين دليل نمي‌شود بگوييد من محو شده‌ام. مسلما بار ديگر مرا در تركيب ثابت تيم‌ملي خواهيد ديد من هنوز هم فراموش نشده‌ام و فعلا هم تمام نشده‌ام.

pnnc: اما با بازيكناني كه در تيم‌ملي هستند واقعا قبول اين موضوع كه تو برگردي سخت است.
گفتم كه برمي‌گردم. نيكبخت به توانايي خودش ايمان دارد و هيچ زماني بدون آنكه از توانايي‌اش مطمئن باشد حرفي را با اطمينان نمي‌زند.البته قبول دارم اين كار سخت است اما من ياد گرفته‌ام كه هميشه سخت به هدفم برسم.

pnnc: يكي از مسئولان استقلال گفته كه تو ذاتا يك استقلالي هستي و هر وقت بخواهند تو را جذب خواهند كرد؟
در اين مورد حرفي نمي‌زنم. از شما هم مي‌خواهم خيلي به اين موضوع نپردازيد

B3HZ@D
11-07-2008, 14:49
خليلي : پرسپوليس ملك شخصي نيست

مهاجم تيم ملي فوتبال گفت: با توجه به شرايط حساس تيم، با حضور در اسپانيا بهترين تدارك را خواهيم داشت.

محسن خليلي اظهار داشت: آماده بودم تا در تمرين پرسپوليس شركت كنم؛ اما به علت اينكه در تماسي، فدراسيون به من اعلام كرد كه برخي مداركم براي سفر به اسپانيا دچار مشكل شده، موفق به حضور نشدم.
وي افزود: هيچ دليلي ندارد كه بخواهم در اين خصوص بهانه گيري كنم چون با مسئولان باشگاه و كادر فني كاملا هماهنگ هستم.
خليلي در خصوص اعلام عدم حضور خود در صورت بودن علي نيكبخت، گفت: واقعا از شايعات تكراري خسته شده‌ام. با هيچ يك از بازيكنان پرسپوليس مشكلي ندارم؛ حتي در هنگام عقد قراردادم هم براي هيچكس شرطي نگذاشتم.
وي افزود: هنوز هم معتقدم كه پرسپوليس ملك شخصي يك نفر نيست. بازيكنان بايد دست به دست هم دهند تا جواب گوي محبت‌هاي مردمي كه تيم را دوست دارند، باشند.
خليلي در خصوص حضور تيم ملي در اسپانيا عنوان كرد: با توجه به شرايط حساس تيم ملي، با حضور در اسپانيا مي‌توانيم بهترين تدارك را براي حضور در مرحله دوم دوره مقدماتي جام جهاني داشته باشيم

B3HZ@D
11-07-2008, 15:04
من که هر کاری کردم نتونستم رای بدم
این security code که میاد هر چی میزنم قبول نمیکنه
دهنم........شد

B3HZ@D
11-07-2008, 15:18
نه واسه من كه مشكلي نداشت...

آقا يكي اين نظرسنجي رو حذف كنه كلا
دارم ديگه قاطي ميكنم
يه عده نميتونن راي بدين يه عده ميتونن!!!!!!

يا حق (:

کاملا تایید میشه
معلوم نیست مدیران این سایت چه کار می کنند
اصلا رسیدگی نمی کنن

feri88
11-07-2008, 15:35
بچه ها به پرسپوليس راي بدين
تا جهاني بشيم...

يا حق (:
من روزی 3 یا 4 بار رای می دادم به قول مصطفوی این کار خرد جمعی میخواد
آسیا
Al-Nasr 323711
Perspolis 72509

devil_ff2008
11-07-2008, 15:42
21 جهان
2 آسیا
1 ایران

من قبلا شرکت کرده بودم
بازم شرکت میکنم

hamidrezaaa
11-07-2008, 15:49
خوب به جناب بابک یه پ.خ برنید بیاد درسته کنه دیگه

ramin1988
11-07-2008, 16:54
خوب به جناب بابک یه پ.خ برنید بیاد درسته کنه دیگه

زیاد از این کارا کردن ولی کسی جواب نمیده :41:

yoosef_st
11-07-2008, 16:58
تا حالا چه کسانی برای نظر سنجی به بابک پیغام خصوصی دادن؟ اینجا اعلام کنن.

MeHrDaD_MeNaY
11-07-2008, 17:03
چرا يه تاپيك جديد واسه پرسپوليس 87-88 نسازيم؟
اين تاپيك 475 صفحه شده !!!!

ElmO
11-07-2008, 18:13
نه به نظرم همین تاپیک رو داشته باشیم بهتره .. :46:

من پیگیری میکنم تا این نظرسنجی درست شه .. :46:

یا حق

:40:

ElmO
11-07-2008, 21:01
خيلي دوست دارم بدونم چه كسي نظرسنجي جديد رو راه انداخته و درستش نميكنه...
خيلي خيلي مشتاقم بدونم.

يا حق (:

سلام

داستانش اینه :

اما به زودی درست میشه .. :46:

یا حق

Babak
11-07-2008, 21:10
خيلي دوست دارم بدونم چه كسي نظرسنجي جديد رو راه انداخته و درستش نميكنه...
خيلي خيلي مشتاقم بدونم.

من نظر سنجی رو تجدید کردم . اما ظاهرا در ورژن جدید وی بی دسترسی کافی ندارم برای تجدید رای گیری ها . دادمش به ادمین ها

خب حالا دونستین . در خدمتم

Babak
11-07-2008, 21:48
قبلش هم ميدونستم...
در ضمن فك نكنم گفتم با كسي كه نظرسنجي رو اينجوري خراب كرده كاري دارم!!!

يا حق (:

این نظر سنجی قبلی . کامل و با نمایش رای ها . ظاهرا هم فصل عوض شده و نیازی بهش نباید باشه . پس مشکل شما چیه دقیقا ؟:5:
بعد هم شما که میدونید کی نظر سنجی رو عوض کرده چرا دوست داشتید بدونید کی بوده ؟ :31:

Babak
11-07-2008, 22:02
دوستان لطف کنن ببینن میتونن رای بدن یا نه ؟

Ezel
11-07-2008, 22:09
دوستان لطف کنن ببینن میتونن رای بدن یا نه ؟

نه . نوشته شما قبلا در این رای گیری شرکت نموده اید .

Babak
11-07-2008, 22:13
ممنون . پی ام کردم برای ادمین ها که میشه رفرش کرد یا نه . دسترسی ارشد خارجه
موفق باشید

sepehr_x50
12-07-2008, 00:40
حالا تکراری بود درست.

ولی چرا میزنی؟!

نقشه تاکیدی داشت.

پاک شود پلیز!

B3HZ@D
12-07-2008, 01:42
آقا این رای گیرییه چی شد
باز که تغییر کرد؟؟

B3HZ@D
12-07-2008, 01:51
ديدار مربي با بازيكنان در اسپانيا

sافشين قطبي، سرمربي پرسپوليس با سفر به اسپانيا به اردوي تداركاتي اين تيم ملحق مي‌شود. قرار است كاروان پرسپوليس هفته آينده براي برپايي اردوي تداركاتي 15 روزه عازم اسپانيا شود. طبق توافقات انجام شده افشين قطبي به تهران سفر نخواهد كرد و براي پيوستن به سرخپوشان، از دوبي راهي اسپانيا مي‌شود. سرمربي پرسپوليس اين تيم را در بازگشت به تهران همراهي خواهد كرد.

B3HZ@D
12-07-2008, 01:55
شايعه اى براى تحريك مسؤولان پرسپوليس

نيكبخت در دفتر فتح ا... زاده داخلى بست

ايران ورزشى- نيكبخت با استقلال داخلى بست، نيكبخت چهارشنبه ظهر با امير قلعه نويى تلفنى حرف زد، پنجشنبه ظهر به دفتر فتح ا... زاده رفت و تا ساعت ۱۹:30 آنجا بود، نيكبخت ظهر پنجشنبه با فتح ا... زاده ناهار خورد! اينها شايعاتى است كه عده اى از دوستان نيكبخت راه انداخته اند تا مسؤولان باشگاه پرسپوليس را براى جذبش تحريك كنند. استقلالى ها هم كه اين وسط بدشان نمى آيد تن پرسپوليسى ها را با اين اخبار بلرزانند پى خبر را مى گيرند تا فضا به سمتى برود كه همگان تصور كنند نيكبخت با استقلال تمام كرده است. حرف هاى هفته گذشته نظرى جويبارى هم كه گفته بود يك جاى خالى براى شيطنت پرسپوليسى ها كنار گذاشته ايم! كافى است تا اذهان منحرف شود اما خبر شايعه اى بيش نبود. همه استقلالى ها اين خبر را تكذيب كردند، حتى فتح ا... زاده و نظرى جويبارى ... احتمالاً همين امروز- فردا نيكبخت هم با پرسپوليس ثبت خواهد كرد. مصطفوى گفته است كه او و قطبى را با هم مى خواهد. خب، ديگر چه مشكلى وجود دارد آيا لازم است دوستان نيكبخت اين شايعه را همه جا پر كنند

در رد شايعه مذاكره با رقيب پرسپوليس
نيكبخت: من كيش بودم نه باشگاه استقلال!
ايران ورزشى- اين روزها عليرضا واحدى نيكبخت معادله مجهول پرسپوليس است. بعد از پايان فصل گذشته گفته مى شد او به پيشنهادهاى بهتر از پرسپوليس جواب مى دهد و بعيد نيست دوباره راهى ليگ امارات شود اما اين اتفاقات نيفتاد. بحث انتقال به استيل آذين هم با عدم صعود اين تيم به ليگ برتر منتفى شد تا از ساير تيم هاى متمول ليگ برترى به عنوان تيم آينده او نام برده شود البته با وجود تغيير و تحولات مديريتى پرسپوليس او در جمع سرخ ها ماندنى شد و حتى با مصطفوى به توافق رسيد تا ۲ سال ديگر در جمع سرخ ها باقى بماند. بعد از آن وقتى بحث بازگشت افشين قطبى پيش آمد

آينده نيكبخت نيز به خطر افتاد و حالا به رغم توافق اوليه شماره ۱۰ سرخ ها هنوز قرارداد خود را با پرسپوليس ثبت نكرده است. او سپاهان برو نيست و اين را رسما اعلام كرده، مى ماند استقلال كه در اين دو سال همواره از بمب عمل نكرده فتح ا…زاده نام برده مى شده است. با اين حال گفته مى شود نيكبخت تمايلى به حضور در استقلال ندارد و البته آبى ها نيز او را نمى خواهند اما خبرى كه روز پنج شنبه دهان به دهان چرخيد اين بود: «نيكبخت در باشگاه استقلال حاضر شده و در حال مذاكره با مسوولان اين باشگاه است.» اما پاسخ واحدى نيكبخت به اين شايعه جالب است: «نخير، اين طور نيست، من همين ديشب (پنج شنبه) از سفر جزيره كيش برگشتم و اصلا اين شايعات درست نيست.» اما آينده او در پرسپوليس چه مى شود. نيكى كه هنوز معلوم نيست مسافر اسپانيا باشد يا خير مى گويد: «كى قرار است پرسپوليس به اسپانيا برود » وقتى در جواب مى شنود هفته آينده، پاسخ مى دهد: «مشكلى نيست، به احتمال خيلى زياد همراه شان مى روم.»

B3HZ@D
12-07-2008, 01:59
۳ بازى دوستانه براى پرسپوليس

ايران ورزشى - افشين قطبى اين روزها در اروپا به سر مى برد و در حال مهيا كردن شرايط براى برگزارى اردوى پرسپوليس در اسپانيا است. قطبى در نظر دارد در طول اين مدت ۳ بازى دوستانه با تيم هاى باشگاهى اسپانيا برگزار كند. رايزنى ها در اين خصوص در حال انجام شدن است و به احتمال فراوان تا زمان سفر پرسپوليس به اسپانيا نام حريفان اين تيم مشخص خواهد شد.

franch
12-07-2008, 09:36
اين قضيه نيكبخت معلوم نيست به كجا برسه.

sentimental
12-07-2008, 15:07
خبرگزاري فارس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس تهران پيش از سفر به اسپانيا، براي تداوم همكاري با مسئولان باشگاه مذاكره كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان باشگاه پرسپوليس پيش از سفر تيم ملي فوتبال به اسپانيا از محمد نصرتي دعوت كردند براي انجام مذاكره در باشگاه حاضر شود.
گفته مي شود دو طرف براي تداوم همكاري به توافق اوليه دست يافته اند.
مبلغ پيشنهادي نصرتي مورد تاييد مسئولان باشگاه قرار گرفته و قرار است پس از بازگشت ملي پوشان از اسپانيا، و تاييد نهايي افشين قطبي، قرارداد نصرتي تمديد شود.

feri88
12-07-2008, 16:12
داستان قهرماني سرخ‌پوشان تهران فيلم شد
مستند "مردان پرسپوليس" مجوز وزارت ارشاد را گرفت
فيلم مستند "مردان پرسپوليس" اوايل مرداد سال جاري وارد شبكه توزيع عمومي كشور مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين مستند كه به تهيه كنندگي فريدالدين عطار و كارگرداني "مهدي زريباف" تهيه شده، شامل حواشي و اتفاقات پيرامون تيم فوتبال پرسپوليس در هفتمين دوره مسابقات ليگ برتر است كه با كسب مجوز از وزارت ارشاد اوايل مرداد در يك ميليون نسخه وارد شبكه توزيع عمومي كشور خواهد شد.

گروه كارگرداني و تصويربرداري فيلم مستند "مردان پرسپوليس" در تمام طول فصل گذشته كه پس از شش سال منجر به قهرماني پرسپوليس شد، از نزديك در كنار اين تيم حضور داشت و به ثبت و ضبط تمامي حواشي موجود مي‌پرداختند.

صحنه‌هايي جالب از قهرماني پرسپوليس، جشن قهرماني، حواشي زيبا از سفرهاي تيم در طول فصل، صحنه‌هاي جذابي را در اين فيلم به نمايش درآورده است.

ديگر عوامل فيلم "مردان پرسپوليس" اميد نيك (مدير توليد)، مسعود صنم و رسول عبدي (تدوين) و موسي حسيني راوندي (مشاور كارگردان) هستند.

مستند "مردان پرسپوليس" كاري از دفتر تبليغات نقش اول است.

mojtaba007
12-07-2008, 19:07
مازیار زارع به تیم پرسپولیس پیوست

خبرگزاری پرسپولیس : فوری / مازيار زارع به تيم فوتبال پرسپوليس تهران پيوست.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ایران از باشگاه پرسپولیس مازيار زارع مدافع فصل پيش تيم فوتبال ملوان بندر انزلي با عقد قرارداد يكساله به تيم فوتبال پرسپوليس تهران پيوست.

زارع پس از چندين جلسه بحث و بررسي با مسوولان تيم فوتبال پرسپوليس سرانجام با اين باشگاه به توافق نهايي رسيد و قرارداد داخلي خود را امضا كرد.
قرارداد مازيار زارع فردا (يكشنبه) در هيات فوتبال تهران ثبت خواهد شد.
گفتني است باشگاه سپاهان اصفهان نيز به شدت خواهان اين مدافع گيلاني بود.

hamidrezaaa
12-07-2008, 20:01
مازیار زارع:از حضور در پرسپوليس هم خوشحالم هم ناراحت

خبرگزاری پرسپولیس : «مازيار زارع» هافبک فصل قبل تيم فوتبال ملوان بندر انزلي با قراردادي يک ساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست. زارع در خصوص باشگاه ملوان و مردم انزلي گفت: خيلي خوشحالم که به پرسپوليس آمده‎ام اما خيلي ناراحت هستم از اينکه از تيم محبوبم و هواداران خوب انزلي جدا شده‎ام و از آنها مي‎خواهم مرا مورد بخشش خود قرار دهند. از مربي خوب تيم ملوان، محمد احمدزاده تشکر مي‎کنم که براي من زحمات زيادي را متحمل شده است.

مازيار زارع در مورد حضور در پرسپوليس افزود: تيم قرمزپوشان پايتخت را خيلي دوست دارم و اميدوارم بتوانم براي اين تيم مثمرثمر باشم. همچنين از هواداران خوب پرسپوليس مي‎خواهم با حضور خود در ورزشگاه‌ها تيم پرسپوليس را براي کسب هر 3 جام مورد تشويق قرار دهند. زارع از باشگاه‌هايي که خواهان پيوستنش بودند نيز عذرخواهي کرد

hamidrezaaa
12-07-2008, 20:10

devil_ff2008
12-07-2008, 20:34
ایول
خوشحالمون کردی
حالا رفت دسته اول یا نه ؟
اگه نرفته باشه فکر کنم ظرفیت لبگ برتری پپر شده باشه . نه ؟

ممنون

sourena_8888
12-07-2008, 21:09
عجب خبر خوبی ...خوشحالمون کردی
ممنون

saeed_h1369
12-07-2008, 21:59
خیلی توپ شد ایول

hamidras
12-07-2008, 22:29
نظر سنجي يه تغييراتي كرده ولي هنوز خرابه!؟

hamidras
12-07-2008, 22:49
:دي

بسي مشخصه كه گزينه 1 گزينه غالبه!

ElmO
12-07-2008, 23:22
من که گزینه ی دوم رو میزنم .. !
چون به نظرم جام حذفی خیلی چرته تو ایران ..
رفت و برگشتی که نباشه ، مفت هم نمیارزه ..

جامی که با 5 تا مسابقه قهرمانش تعیین شه ، مفت نمی ارزه ..
مثل تورنمنت چهار جانبه میشه :31:

یا حق

amirtoty
12-07-2008, 23:42
آقا یکی هم به داد ما برسه من کی تو نظر سنجی شرکت کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

MORINIO
12-07-2008, 23:49
خبرگزاري فارس: عضو هيئت مديره پرسپوليس گفت: تمايلي به خريد باشگاه پيكان ندارم و فقط به دنبال خريد سهام پرسپوليس هستم.

حسين هدايتي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: براي خريد امتياز پيكان مذاكراتي انجام شده بود؛ اما از اين قضيه صرف نظر كردم و به دنبال امتياز اين تيم نيستم.
وي افزود: اين آمادگي را دارم كه سهام پرسپوليس يا بخشي از آن را بخرم. با توجه به اينكه استيل آذين را در ليگ آزادگان در شهر كاشان حفظ كرده ايم، ديگر قصد ندارم تيم ديگري را به مجموعه اضافه كنم.
هدايتي عنوان كرد: مسئولان باشگاه تراكتورسازي يا هر باشگاه ديگر مي‌توانند براي خريد امتياز پيكان اقدام كنند.
در چند روز اخير در محافل ورزش عنوان مي‌شد حسين هدايتي و مسئولان تراكتورسازي براي خريد امتياز پيكان با يكديگر رقابت شديدي دارند.

B3HZ@D
13-07-2008, 01:53
عجب بدبختی داریما
این نظرسنجی چه مرگشه....همه دارن رای میدن الا ما
بابا میخوان یک کد رو عوض کنن چه بلای سرمون پیاده می کنن
زارع هم که قرار داد بست
دمش گرم حالا کی میخواد واسه پرسپولیس شاخ شه

mohamad23
13-07-2008, 03:01
ایول چه آواتوره قشنگی داری فاشیست.فقط پرسپولیس که یه کلمه ی آریاییه اما استقلال یک کلمه عربیه.

hamidras
13-07-2008, 07:29
پرسپوليس كجاش آرياييه!؟ يونانيه بابا!

mohamad23
13-07-2008, 10:21
پرسپولیس یعنی شهر پارس

Devil_xxx2008
13-07-2008, 10:30
من که تو نظر سنچی شرکت کردم :دی
خبر جدیدی نشد
این تاپیک اخبار پرسپولیسه ها

amir_rahmani
13-07-2008, 10:41
خبرگزاري فارس: عضو هيئت مديره پرسپوليس گفت: تمايلي به خريد باشگاه پيكان ندارم و فقط به دنبال خريد سهام پرسپوليس هستم.

حسين هدايتي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: براي خريد امتياز پيكان مذاكراتي انجام شده بود؛ اما از اين قضيه صرف نظر كردم و به دنبال امتياز اين تيم نيستم.
وي افزود: اين آمادگي را دارم كه سهام پرسپوليس يا بخشي از آن را بخرم. با توجه به اينكه استيل آذين را در ليگ آزادگان در شهر كاشان حفظ كرده ايم، ديگر قصد ندارم تيم ديگري را به مجموعه اضافه كنم.
هدايتي عنوان كرد: مسئولان باشگاه تراكتورسازي يا هر باشگاه ديگر مي‌توانند براي خريد امتياز پيكان اقدام كنند.
در چند روز اخير در محافل ورزش عنوان مي‌شد حسين هدايتي و مسئولان تراكتورسازي براي خريد امتياز پيكان با يكديگر رقابت شديدي دارند.

اگه خبر درست باشه دمش گرم

sepehr_x50
13-07-2008, 11:06
پرویز مظلومی اجازه جدایی را به آشویی نمیدهد

خبرگزاری پرسپولیس : فرزاد آشوبى آن روز كه با كرمانى ها قرارداد مى بست شايد هرگز فكر نمى كرد روزى پشيمان شود اما حالا آن روز رسيده و آشوبى هم مثل پرسپوليسى ها ساز بازگشت را كوك كرده اما سرمربى مس اين اجازه را به او نمى دهد.

فرزاد آشوبى روز جمعه به كرمان رفت تا در مورد بازگشت به پرسپوليس با پرويز مظلومى صحبت كند ولى نتيجه جلسه مطابق با خواسته هاى آشوبى نبود.
سرمربى مس مى گويد: «با آشوبى حرف زدم و او به من گفت به دليل يك سرى مشكلات مى خواهد در تهران بازى كند. من هم گفتم زمانى كه قرارداد امضا كردى بايد به اين مسائل فكر مى كردى و راهى براى جدايى تو از مس كرمان وجود ندارد.

اگر دوهفته پيش بود اجازه مى دادم كه آشوبى برود ولى الان ديگر گزينه اى براى جانشينى او نداريم و فرزاد فصل آينده بايد در مس بازى كند. در ضمن او نبايد بى انگيزه باشد چون موقعيتش را از دست مى دهد. »

amir_rahmani
13-07-2008, 11:14
پرویز مظلومی اجازه جدایی را به آشویی نمیدهد

خبرگزاری پرسپولیس : فرزاد آشوبى آن روز كه با كرمانى ها قرارداد مى بست شايد هرگز فكر نمى كرد روزى پشيمان شود اما حالا آن روز رسيده و آشوبى هم مثل پرسپوليسى ها ساز بازگشت را كوك كرده اما سرمربى مس اين اجازه را به او نمى دهد.

فرزاد آشوبى روز جمعه به كرمان رفت تا در مورد بازگشت به پرسپوليس با پرويز مظلومى صحبت كند ولى نتيجه جلسه مطابق با خواسته هاى آشوبى نبود.
سرمربى مس مى گويد: «با آشوبى حرف زدم و او به من گفت به دليل يك سرى مشكلات مى خواهد در تهران بازى كند. من هم گفتم زمانى كه قرارداد امضا كردى بايد به اين مسائل فكر مى كردى و راهى براى جدايى تو از مس كرمان وجود ندارد.

اگر دوهفته پيش بود اجازه مى دادم كه آشوبى برود ولى الان ديگر گزينه اى براى جانشينى او نداريم و فرزاد فصل آينده بايد در مس بازى كند. در ضمن او نبايد بى انگيزه باشد چون موقعيتش را از دست مى دهد. »

مگه قرارداد امضا کرده؟

hamidrezaaa
13-07-2008, 12:34
یه خبر خیلی بد:19:
محسن خليلی شش ماه فوتبال را از دست داد

خبرگزاری پرسپولیس : در حالي كه محسن خليلي تمرينات ابتدايي پرسپوليس را به دليل آسيب ديدگي از دست داده بود، او نمي‌تواند تا شش ماه آينده براي تيم ملي و تيم باشگاهي‌اش بازي كند.

خليلي كه در حال حاضر به همراه اعضاي تيم ملي در اردوي ماربلاي اسپانيا حضور دارد با پارگي رباط صليبي پاي چپ‌اش به احتمال فراوان نمي‌تواند تا شش ماه ديگر براي تيم ملي و تيم باشگاهي‌اش بازي كند. خليلي يك روز پيش از سفر تيم ملي به اسپانيا دويدن نرم را آغاز كرده بود اما، به دليل آسيب ديدگي‌اش در اردوي اسپانيا جدا از ساير بازيكنان تيم ملي تمرين مي‌كرد.

‌پس از مشخص شدن عمق آسيب ديدگي‌اش او بايد پاي خود را به تيغ جراحان بسپارد و احتمال دارد كه براي انجام عمل جراحي در يكي از كلينيك‌هاي معتبر اسپانيا حاضر شود.

Devil_xxx2008
13-07-2008, 12:34
یک خبر بد
خلیلی به علت پارگی ربات صلیبی 6 ماه دور از میادین
الان اخبار ورزشی گفت:19:
-----------
ببخشید تکراری شد

hamidrezaaa
13-07-2008, 12:42
یک خبر بد
خلیلی به علت پارگی ربات صلیبی 6 ماه دور از میادین
الان اخبار ورزشی گفت:19:
الان من تو پست بالا چه خبری گذاشتم

Devil_xxx2008
13-07-2008, 12:48
الان من تو پست بالا چه خبری گذاشتم
زمانشو نگاه من
جفتش 12:34
بازم ببخشید
:10:

پرســـــــــــپولــــــــ ــــیس

hamidrezaaa
13-07-2008, 13:02
زمانشو نگاه من
جفتش 12:34
بازم ببخشید
:10:

پرســـــــــــپولــــــــ ــــیس
درسته من زمانش رو ندیدم معذرت

Ezel
13-07-2008, 13:10
با توجه به مصدومیت طولانی خلیلی ( که فکر کنم اینم مثل بیاتی نیا ی پارسال استقلال تا آخر فصل به فرم خوبش برنگرده ) پس احتمالا فصل بعد با مشکل گلزنی مواجه خواهیم بود . راستی فراز فاطمی هنوز هست یا رفت ؟ ماته هم که رفت . فقط توره و خیرخواه و خرسندی میمونن . ( نیکبخت هم که مهاجم تخصصی نیست . خیرخواه هم که فقط 1 گل زد . خرسندی هم که یه بازیکن سوختست . عماد ضا هم که پرید . ) با این ترتیب فصل بعد اوضاع گلزنی خرابه.

Ezel
13-07-2008, 13:19
مازيار مگه هافبك نيست؟

هافبک دفاعی بود ولی احمد زاده از این کارا زیاد میکنه که هافبک رو ببره تو دفاع ( مثل دنیزلی که کعبی رو فوروارد میذاشت یا کریم رو دفاع وسط ) . :دی

hamidrezaaa
13-07-2008, 13:32
فرخزادي : كادر پزشكي تيم‌ملي بايد پاسخگو باشد

خبرگزاری پرسپولیس : همزمان با موفقيت هاي باشگاه پرسپوليس در بازار نقل و انتقالات پارگي رباط صليبي محسن خليلي بدترين خبر ممكن بود.گفته مي شود پرسپوليسي ها اين مهاجم گلزن را حداقل 6 ماه در اختيار نخواهندداشت.خليلي از اولين روز اردوي تيم‌ملي در اسپانيا جدا از ديگر بازيكنان تمرين كرد و حالا مي‌گويند كه رباط صليبي‌ اين بازيكن پاره شده است.

مجيد فرخزادي عضو هيأت‌مديره پرسپوليس، در مورد مصدوميت شديد خليلي مي‌گويد: «من هم اين خبر ناراحت‌كننده را شنيدم ولي براي اطمينان از صحت و سقم آن بايد با خليلي يا مسئولان تيم‌ملي حرف بزنم. البته در مورد مصدوميت اين بازيكن، كادرفني تيم‌ملي بايد پاسخگو باشد، چون آنها بايد اطلاعات لازم را در اختيار ما قرار مي‌دادند.»

وي ادامه مي‌دهد: «محسن فوتباليست توانمندي است و با روحيه بالايش مي‌تواند دوباره به ميادين فوتبال بازگردد، در ضمن او بازيكن مورد اعتماد باشگاه است و از خليلي حمايت مي‌كنيم تا دوباره به اوج برسد.» فرخزادي در پاسخ به اين سئوال كه چرا باشگاه پرسپوليس از مصدوميت خليلي كه مربوط به چند هفته پيش است اطلاع نداشت مي‌گويد: «ما در اين مورد با خليلي حرف زديم ولي او گفت كه مشكل حاد نيست و با فيزيوتراپي حل مي‌شود. خليلي در اردوي تيم‌ملي مصدوم شده و ما اين موضوع را پيگيري خواهيم كرد و كادر پزشكي تيم ملي هم بايد پاسخگو باشد.»

عضو هيأت‌مديره پرسپوليس درخصوص شايعه كنار گذاشتن اين بازيكن ادامه مي‌دهد: «خليلي فوتباليست با ارزشي است و مطمئن باشيد كه از پرسپوليس نخواهد رفت چون ما به او احتياج داريم. البته اين را هم بگويم كه كار ما در فصل نقل وانتقالات به پايان نرسيده و همچنان به دنبال سه،‌ چهار بازيكن در پست‌هاي مختلف هستيم كه احتمال جذب يك مهاجم هم وجود دارد.»

hamidrezaaa
13-07-2008, 13:35
بلاخره این دایی ..... زهر خودش رو ریخت

feri88
13-07-2008, 14:21
فقط همین کم بود
خلیلی هم که مصدوم شد فقط الان توره مونده که گلزنه امیدوارم مصدوم نشه

hamidrezaaa
13-07-2008, 14:59
اقا تکذیب شد هوراااااا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
احمد ابراهیمی : محسن خلیلی رباط صلیبی پاره نکرده است

خبرگزاری پرسپولیس : سرپرست تیم ملی فوتبال ایران خبر پارگی رباط صلیبی محسن خلیلی در اردوی اسپانیا را تكذیب كرد . احمد ابراهیمی گفت : این خبر صحیح نیست و هم اكنون محسن خلیلی با دیگر اعضای تیم ملی در حال تمرین كردن است .

وی ادامه داد : بر اساس اعلام پزشك تیم ملی مصدومیت خلیلی رفع شده است و وی مشكلی ندارد . سرپرست تیم ملی فوتبال ایران درباره بازی های تداكارتی تیم ملی فوتبال ایران گفت : هنوز بازی ای برای تیم ملی قطعی نشده است و در صورت مشخص شدن آن؛ این خبر رسماً اعلام می شود .

ابراهیمی با اشاره به برگزاری سه جلسه تمرین برای تیم ملی فوتبال در هر روز گفت : 31 تیر تیم ملی اسپانیا را به قصد چك ترك می كند و دو بازی تداكارتی در چك برای تیم ملی برگزار می شود .

sepehr_x50
13-07-2008, 15:00
احمد ابراهیمی : محسن خلیلی رباط صلیبی پاره نکرده است

خبرگزاری پرسپولیس : سرپرست تیم ملی فوتبال ایران خبر پارگی رباط صلیبی محسن خلیلی در اردوی اسپانیا را تكذیب كرد . احمد ابراهیمی گفت : این خبر صحیح نیست و هم اكنون محسن خلیلی با دیگر اعضای تیم ملی در حال تمرین كردن است .

وی ادامه داد : بر اساس اعلام پزشك تیم ملی مصدومیت خلیلی رفع شده است و وی مشكلی ندارد . سرپرست تیم ملی فوتبال ایران درباره بازی های تداكارتی تیم ملی فوتبال ایران گفت : هنوز بازی ای برای تیم ملی قطعی نشده است و در صورت مشخص شدن آن؛ این خبر رسماً اعلام می شود .

ابراهیمی با اشاره به برگزاری سه جلسه تمرین برای تیم ملی فوتبال در هر روز گفت : 31 تیر تیم ملی اسپانیا را به قصد چك ترك می كند و دو بازی تداكارتی در چك برای تیم ملی برگزار می شود .

franch
13-07-2008, 15:01
با اومدن مهاجم خوبي مثل توره فكر نكنم پرسپوليس مشكلي از بابت خط حملش داشته باشه.

Devil_xxx2008
13-07-2008, 15:12
چند ساعت بیشتر ناراحتیمون طول نکشید
آقا خوششحالموون کردی
ایول ایول

hamidrezaaa
13-07-2008, 15:13
اقا سپهر خواهشا خبر تکراری نزار من اون خبر رو پست بالا گذاشتم لزومی نداره 20 دفعه بزاریم با یه بار هم همه با خبر میشن

hamidras
13-07-2008, 15:15
تقريبا هم زمان پست داديد

hamidrezaaa
13-07-2008, 15:18
تقريبا هم زمان پست داديد
عجب داستانی شده این هم زمانی :دی

sepehr_x50
13-07-2008, 15:21
اقا سپر خواهشا خبر تکراری نزار من اون خبر رو پست بالا گذاشتم لزومی نداره 20 دفعه بزاریم با یه بار هم همه با خبر میشن

عجب داستانی شده این هم زمانی :دی

سلام.

اولا من سپر نیستم سپهرم.

دوما پست هامون 1 دقیقه باهم فرق داره.

سوما برای شما چه فرقی داره که منم همون خبر رو از دوباره بدم؟!

hamidras
13-07-2008, 15:23
حالا بيخيال زمان خبر چسبيد!:دي

B3HZ@D
13-07-2008, 15:27
این اتیشا همش از گوره روزنامه ایران ورزشی بلند میشه
خیلی شایعه پراکنی می کنه
یک بار هم یک مصاحبه خیالی از قول عابدزاده نوشته بود
که عابدزاده خیای تعجب کرده بود
در کل این ایران ورزشی خیلی زرت و پر ت میکنه
جریان نیکبخت و اس تق لال هم مال همین خراب شدست

sentimental
13-07-2008, 15:47
من که خیلی خوشحال شدم بابت این خبر.
محسن تاج سوراخ کن

sentimental
13-07-2008, 15:51
بچه ها اگه این نظر سنجی قرار نیست درست بشه من میگم یه تاپیک دیگه راه بندازیم فکر کنم مرتب ترم باشه.
چون این استقلالیا عینه بختک افتادن به جون نظرسنجی.
اینجا دیگه خیلی تعداد پستاش زیاد شده.
در ضمن با توجه به حضور در سه جام تو فصل بعد فکر می کنم انقدر اخبار داشته باشیم که تاپیک منفجر بشه.

hamidrezaaa
13-07-2008, 15:53
سلام.سلام

اولا من سپر نیستم سپهرم.اولا اشتباه لپی بود :دی

دوما پست هامون 1 دقیقه باهم فرق داره.دوما 1دقیقه یا 100 دقیقه فرقی نداره من میگم چرا خبر های تکراری

سوما برای شما چه فرقی داره که منم همون خبر رو از دوباره بدم؟!سوما برای من فرقی نداره ولی شما خبر تکراری دوس داری
چهارما تاپیک سنگین میشه و در نهایت دیر لود میشه
پنجما اونی که اینترنت ذغالی داره مثه من 2 ساعت وایمیسه بعد میبنه یه خبر رو 20 دفعه گذاشتن و خبری نیست

B3HZ@D
13-07-2008, 15:58
تاپیک جدید ...!!؟؟
من هم موافقم تا یه حالی به این نظرسنجی بدیم
هم یه حالی به این کیسه حموما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زنده باد پرسپولیس

B3HZ@D
13-07-2008, 16:12
حالا با بقیه هم همانگ کنیم که تاپیک جدید رو زودتر راه بندازیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زنده باد پرسپولیس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sentimental
13-07-2008, 16:17
اگه اجازه میدین من این کارو بکنم.

ElmO
13-07-2008, 16:48
حالا با بقیه هم همانگ کنیم که تاپیک جدید رو زودتر راه بندازیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زنده باد پرسپولیس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اجازه میدین من این کارو بکنم.

كاشكي تاپيك جديد نمي زديد

ُسلام دوستان

آقا من دارم تاپیک جدید رو آماده میکنم ..
نظرسنجیشم درست کردم و الان ایجادش میکنم ..

یحیی جان نظرسنجی اینجا درست بشو نیست ..
چون باید ادمینها اینکارو بکنن ، که حالا حالا ها باید منتظرشون باشیم ..

هروقت درست شد ، شاید اومدم تو همین تاپیک .. و از مدیرا هم
خواستیم پستهای اون تاپیک رو به اینجا اضافه کنن ..

یا حق

ElmO
13-07-2008, 16:50
پــــرســپــولیـــــس قـهــــــــرمــان

سلام خدمت دوستان ..

تاپیک قبلی هم سنگین شده بود ( نزدیک 500 صفحه ) و هم نظرسنجیش دچار مشکل بود ..

این تاپیک رو برای این فصل پرسپولیس میریم ..

زنده باد پرسپولیس قهرمان

:40::40::40:

یا حق

:11:

ElmO
13-07-2008, 16:55
سلام دوستــــــــــان

این لینک تاپیک جدید پرسپولیس قهرمـــــــان هست ..

یا حق

بردیا
13-07-2008, 16:59
خب به سلامتی من اولین پست و اولین رای رو دادم.:d

بردیا
13-07-2008, 17:00
تاپیک قبلی هم سنگین شده بود ( نزدیک 500 صفحه ) و هم نظرسنجیش دچار مشکل بود ..

المو جان میخوای آدرس یه تاپیک بهت بدم تو همین پی سی بالای 3200 صفحه هستش ولی هیچ مشکلی نداره.
اون تاپیک تنها عیبش نظر سنجیش بود

ElmO
13-07-2008, 17:06
المو جان میخوای آدرس یه تاپیک بهت بدم تو همین پی سی بالای 3200 صفحه هستش ولی هیچ مشکلی نداره.
اون تاپیک تنها عیبش نظر سنجیش بود

آره بابا .. تاپیک تریبال وار رو دیدم .. :27::31:
مشاعره هم به همین صورت .. :31:

ولی خوب یه جورایی قات میزنه ..

البته دلیل اصلی هم فقط نظرسنجی بود ..

ممنون بردیا جان

یا حق

leila*
13-07-2008, 17:08
قهرمانی در سه جام

ElmO
13-07-2008, 17:09
پرسپولیس، ذوب آهن را 6 تایی کرد

14 سال پیش در چنین روزی، 17 تیر ماه سال 1373 تیم پرسپولیس در هفته پنجم در دور چهارم جام آزادگان در اصفهان با برتری 6 بر یک تیم ذوب آهن را شکست داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در آن دیدار که با قضاوت فصیح‎فرد برگزار شد، علی دایی با 3 گل، پیوس 2 گل و منافی یک گل برای سرخپوشان گلزنی کردند و دهقان زننده تک گل تیم ذوب آهن بود.

در آن بازی تیم پرسپولیس با این ترکیب به مصاف حریف رفته بود: نادر باقری، منافی، عبداله‎نژاد، شاهرودی، موسوی‎نیا، پیروانی، عبدی، محرمی، دایی، پیوس (کاپیتان) و کلهر. مربی: حمید درخشان.

=-=

perspolis-club.net

ElmO
13-07-2008, 17:10
تمرین صبح روز شنبه سرخپوشان برگزار شد

بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس تهران به همراه کادر فنی صبح امروز در آكادمي ملي المپيك به تمرين پرداختند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرين سرخپوشان از ساعت 40/9 در آكادمي ملي المپيك برگزار شد و
بازيكنان تمرينات بدنسازي را زير نظر پرويز كماسي انجام دادند.
تمرين امروز سرخپوشان ساعت 30/11 به پايان رسيد و بازيكنان از ساعت 30/16 امروز نيز در ورزشگاه كارگران تمرين
نوبت بعدازظهر را برگزار خواهند کرد.
گفتنی است؛ گزارش تصویری تمرین نوبت صبح سرخپوشان در بخش گالری سایت رسمی باشگاه پرسپولیس موجود
می باشد.

=-=

perspolis-club.net

ElmO
13-07-2008, 17:13
امروز در باشگاه صورت گرفت

جلسه مسئولان باشگاه پرسپولیس و نمایندگان شرکت آلفا برگزار شد

صبح امروز در باشگاه پرسپولیس جلسه‎ای با حضور مسئولان باشگاه و نمایندگان
شرکت آلفا برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پیرو توافق قبلی با نماینده و وکیل شرکت آلفا در ایران که در آن جلسه
طرفین توافق نمودند انجام بازیهای دوستانه به فاصله بین دو نیم فصل فوتبال 88 – 87 و یا به پس از اتمام فصل موکول
گردد، امروز و در باشگاه پرسپولیس جلسه‎ای مجدداً با حضور نمایندگان اعزامی شرکت آلفا از آمریکا تشکیل گردید.
طرفین توافق نمودند یک کار گروهی مرکب از نمایندگان طرفین در دفتر حقوقی باشگاه تشکیل و طی آن در خصوص
زمان قطعی برگزاری مسابقات و فراهم نمودن مقدمات سفر، گفتگو و تصمیم نهایی اتحاذ گردد.

=-=
perspolis-club.net

sina285
13-07-2008, 17:30
قهرمانه هر 3 جام میشیم

hamidrezaaa
13-07-2008, 17:50
نيكبخت واحدي: فردا قراردادم را با پرسپوليس ثبت مي‌کنم

خبرگزاری پرسپولیس : هافبك فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به نظرم فردا قراردادم را با اين تيم ثبت مي‌كنم.

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گویی اظهار داشت: خودم هم از اين جريانات خبر ندارم و نمي‌دانم از كجا درست مي‌شود. فقط مي‌گويم با هيچكس مشكلي ندارم و همه را دوست دارم.
وي در مورد روند مذاكراتش با پرسپوليس، عنوان كرد: همين روزها تكليفم مشخص مي‌شود. اكنون مشكلي با پرسپوليس ندارم و روند مذاكراتم مثبت بوده است. به نظرم فردا قراردادم را با آنها ثبت مي‌كنم.
نيكبخت واحدي در پاسخ به اينكه گفته مي‌شود در اين چند روز با حضور در دفتر مديرعامل باشگاه استقلال با وي ديداري داشته است، گفت: ديشب از كيش به تهران بازگشتم. در اين مدت تماسي با مسئولان استقلال نداشتم. بازيكني بودم كه مطبوعات هميشه سوژه براي نوشتن از من داشته اند و بارها گفته ام هميشه حاشيه را دوست داشته ام.
اين بازيكن درباره اينكه فتح الله زاده قصد به خدمت گرفتنش را دارد تا وي را ترانسفر كند، اظهار داشت: در جريان اين موضوع نيستم. گزينه اول من پرسپوليس است و تا اين لحظه با تيم ديگري مذاكره نكردم.
هافبك فصل گذشته سرخپوشان درباره اينكه به نقل از او مطرح شده استقلالي نيست و هرگز به اين تيم نمي‌رود، تصريح كرد: چنين مصاحبه اي انجام ندادم. چطور مي‌توانم تيمي كه 9 سال در آن بازي كردم را دوست نداشته باشم؛ اما اكنون به پرسپولس فكر مي‌كنم

---------------------------------------
مرسی ElmO بابت تاپیک ولی کاش 87-88 رو نمینوشتی چون سال دیگه باز باید یه تاپیک دیگه بزنیم

hamidrezaaa
13-07-2008, 17:51
وضعيت نهايي خليلي فردا مشخص مي‌شود

خبرگزاری پرسپولیس : پزشك تيم ملي فوتبال ايران گفت: وضعيت نهايي مهاجم تيم ملي فردا به طور شفاف مشخص مي‌شود.

پرهام خانلري در گفت و گویی اظهار داشت: محسن خليلي امروز كنار ساير بازيكنان تمرين كرد؛ اما براي مشخص شدن شرايط نهايي اكنون نمي‌توانم اظهار نظر كنم.
پزشك تيم ملي درباره شايعه پارگي رباط طيبي مهاجم پرسپوليس، تاكيد كرد: در اين زمينه بايد صبر كرد زيرا فردا پس از انجام معانيه ها و مشورت هاي نهايي مي‌توانيم پاسخ نهايي را درباره مصدوميت زانوي خليلي اعلام كنيم.
وي ادامه داد: شرايط جسماني ساير بازيكنان خوب است. آنها تمرينات خوبي را در اسپانيا انجام مي‌دهند

sentimental
13-07-2008, 17:58
بازیكن سابق تیم فوتبال لیوورنوی ایتالیا در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر گفت : هنوز باشگاه من برای فصل آینده مشخص نیست و تا پایان هفته باشگاه آینده خود را مشخص می كنم .

وی شركت در تمرین تیم فوتبال استقلال تهران را تكذیب و خاطرنشان كرد : برای حفظ آمادگی در مجموعه ورزشی انقلاب تمرین می كنم و هیچ وقت با استقلال تمرین نكرده ام.

رضایی اعلام كرد : اگر شرایط مساعد باشد به فوتبال ایتالیا برمی گردم ولی تا اكنون پیشنهاد قابل توجهی را دریافت نكرده ام .

بازیكن سابق تیم فوتبال لیوورنو درباره رفتن به یكی از دو تیم استقلال یا پرسپولیس هم گفت : هر دوی این باشگاه ها با من صحبت كرده اند ولی باشگاه پرسپولیس در این مسئله جدیت بیشتری داشت. فعلاً هیچ عجله ای برای انتخاب باشگاه جدید ندارم ،البته مسئولان باشگاه پرسپولیس به من لطف زیادی دارند و مذاكرات دوستانه و البته حرفه ای را با این باشگاه داشته ام .

رحمان رضایی تاكید كرد : شخصاً اهمیت زیادی برای برخورد حرفه ای و خوب مسئولان باشگاه پرسپولیس برای پیوستن من به این تیم قائل هستم.

وی ادامه داد : روی پیشنهاد پرسپولیس فكرمی كنم و تكلیف من در چند روز آینده مشخص می شود. البته از طرف تیم فوتبال النصر امارات كه آقای بوناچیچ هدایت آن را برعهده دارد هم پیشنهاد دارم و این موضوع را هم بررسی خواهم كرد .

بازیكن سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت : دنیای فوتبال دنیای كوچكی است و همه مربیان و بازیكنان از میزان توانایی همدیگر آگاهند.

hamidrezaaa
13-07-2008, 18:24
جلسه 2 ساعته مصطفوي با نيكبخت واحدي

خبرگزاری پرسپولیس : عليرضا نيكبخت واحدي امروز با حضور در دفتر باشگاه پرسپوليس به مدت 2 ساعت در خصوص وضعيت ثبت قرارداد خود با داريوش مصطفوي مذاكره كرد.
مسئولان باشگاه از مثبت بودن مذاكرات خبر داده و اعلام كردند اين بازيكن فردا قرارداد خود را ثبت مي كند.
اين بازيكن در گفت و گو یی نيز از ثبت قرارداد خود در روز آينده خبر داد.
مجيد فرخزادي سخنگوي باشگاه نيز ضمن تاييد خبر فوق گفت: به هيچ عنوان قرار نبود نيكبخت از پرسپوليس برود و اين مورد شايعه‌اي بعضي از دوستان بود

saeed_h1369
13-07-2008, 18:26
خبر درسته که میگن نیکبخت آپاندیسشو عمل کرده؟
4 ماه نمیتونه بازی کنه

sepehr_x50
13-07-2008, 18:34
وضعيت نهايي خليلي فردا مشخص مي‌شود

خبرگزاری پرسپولیس : پزشك تيم ملي فوتبال ايران گفت: وضعيت نهايي مهاجم تيم ملي فردا به طور شفاف مشخص مي‌شود.

پرهام خانلري در گفت و گویی اظهار داشت: محسن خليلي امروز كنار ساير بازيكنان تمرين كرد؛ اما براي مشخص شدن شرايط نهايي اكنون نمي‌توانم اظهار نظر كنم.

پزشك تيم ملي درباره شايعه پارگي رباط طيبي مهاجم پرسپوليس، تاكيد كرد: در اين زمينه بايد صبر كرد زيرا فردا پس از انجام معانيه ها و مشورت هاي نهايي مي‌توانيم پاسخ نهايي را درباره مصدوميت زانوي خليلي اعلام كنيم.

وي ادامه داد: شرايط جسماني ساير بازيكنان خوب است. آنها تمرينات خوبي را در اسپانيا انجام مي‌دهند

hamidrezaaa
13-07-2008, 18:35
خبر درسته که میگن نیکبخت آپاندیسشو عمل کرده؟
4 ماه نمیتونه بازی کنه
1 ماه پیش عمل کرده الان هم صصحیح و سالمه

sepehr_x50
13-07-2008, 18:36
پرسپوليس 28 تير عازم اسپانيا مي‌شود

خبرگزاری پرسپولیس : پس از جلسات هيئت مديره و هماهنگي‌هاي تلفني با افشين قطبي و مدير حقوقي‌اش قرار شد تيم پرسپوليس 28 تير مصادف با 18 جولاي راهي اسپانيا ‌شود.
پرسپوليسي‌ها به مدت 11 روز در اسپانيا اردو مي‌زنند و 8 مرداد به تهران باز مي گردند.
قرار است در اين سفر 25 بازيكن و 7 همراه پرسپوليس را همراهي كنند.
طبق اعلام مسئولان باشگاه پرسپوليس، هيچ يك از اعضاي هيئت مديره و داريوش مصطفوي در اين سفر تيم را همراهي نخواهند كرد.
پرسپوليسي ها براي صدور رواديد، ‌مدارك لازم را به سفارت اسپانيا تحويل داده‌اند.
پيش از اين مصطفوي در برنامه‌اي تلويزيوني اعلام كرده بود، كاروان پرسپوليس 8 مرداد راهي اسپانيا مي‌شود.
قطبي در حال حاضر در هلند به سر مي‌برد و قرار است در اسپانيا به اردوي تيم ملحق شود.

sepehr_x50
13-07-2008, 18:38
سلام
اولا اشتباه لپی بود :دی
دوما 1دقیقه یا 100 دقیقه فرقی نداره من میگم چرا خبر های تکراری
سوما برای من فرقی نداره ولی شما خبر تکراری دوس داری
چهارما تاپیک سنگین میشه و در نهایت دیر لود میشه
پنجما اونی که اینترنت ذغالی داره مثه من 2 ساعت وایمیسه بعد میبنه یه خبر رو 20 دفعه گذاشتن و خبری نیست

اولا اگر شما فکر میکنی من عمدا از رو پست شما کپی پیست کردم و خبر تکراری گذاشتم میتونی پستتو ویرایش کنی.

تاپیک با این چیزا سنگین نمیشه!

کدوم خبر رو 20 دفعه گذاشتند؟!

sepehr_x50
13-07-2008, 18:39
جلسه 2 ساعته مصطفوي با نيكبخت واحدي

خبرگزاری پرسپولیس : عليرضا نيكبخت واحدي امروز با حضور در دفتر باشگاه پرسپوليس به مدت 2 ساعت در خصوص وضعيت ثبت قرارداد خود با داريوش مصطفوي مذاكره كرد.
مسئولان باشگاه از مثبت بودن مذاكرات خبر داده و اعلام كردند اين بازيكن فردا قرارداد خود را ثبت مي كند.
اين بازيكن در گفت و گو یی نيز از ثبت قرارداد خود در روز آينده خبر داد.
مجيد فرخزادي سخنگوي باشگاه نيز ضمن تاييد خبر فوق گفت: به هيچ عنوان قرار نبود نيكبخت از پرسپوليس برود و اين مورد شايعه‌اي بعضي از دوستان بود.

hamidrezaaa
13-07-2008, 18:41
اولا اگر شما فکر میکنی من عمدا از رو پست شما کپی پیست کردم و خبر تکراری گذاشتم میتونی پستتو ویرایش کنی.من کی گفتم شما از روی من کپی کردی گفتم خبر تکراری گذاشتی

تاپیک با این چیزا سنگین نمیشهحالا که می بینی شده :27:

کدوم خبر رو 20 دفعه گذاشتند؟!حالا من یه چیزی گفتم منظورم 2 .3 بار بود

hamidrezaaa
13-07-2008, 18:51
ببخشيد آخرش تو كدوم تاپيك پست بزنيم؟
من نمي خوام از خبرا عقب بيفتم تنها قسمتي از فروم هم كه واقعا فعاليت مي كنم همينه نمي خوام جدا بيفتم
آخرش تكليف چيه؟
پس لااقل اين تاپيك رو قفل كنيد
ولي بازم ميگم اشتباهه
خيليا فقط اينجا رو بلدن
به نظر من توی اون یکی تاپیک پست بدید

ElmO
13-07-2008, 19:05
خيلي جالبه شما كه مخالف بودين با تاپيك جديد!!!

همين جا خيلي خوبه

نيازي به تاپيك ديگه اي هم نيست

در ضمن 500 صفحه اي شدن اين تاپيك نشون از عشق هوادارا به پرسپوليس هست و بس
هيچ مشكلي هم نداره و دليلي براي زدن تاپيك جديد نيست
در ضمن نظرسنجي هم درست ميشه...

يا حق (:

آره .. مخالف بودم ، اما به دلیلی که آخر همین پست میگم ، موافق شدم !

عشق به پرسپولیس چیزی نیست که ما بخوایم با صفحات بالای تاپیک نشونش بدیم !
این چیزیه که همه میدونن ، کسی که هم که نخواد بدونه ، میگه این که دلیل محبوبیت نیست !

پس این چیزا نیست دوست من .. اون تاپیک هم خیلی زود شلوغ میشه ..
ضمن اینکه توی صفحه ی اولش هم اینو ذکر کردم که این تاپیک دوم هست و تاپیک قبلی
500 صفحه بوده و ..

درست شدن نظرسنجی این تاپیک هم میره به زمانی که یکی از ادمین ها بیان و درستش کنن ..
دیدی که بابک اومد و گفت در اختیارات من نیست ..

از اون گذشته ، وقتی نظرسنجی این تاپیک درست شد ، از مدیر میخوایم تمام پستهای اون
تاپیک رو به این تاپیک اضافه کنه و بعد همینجا ادامه میدیم ..
علت رفع مخالفت من هم همین بود ...

یا حق

ElmO
13-07-2008, 19:06
ببخشيد آخرش تو كدوم تاپيك پست بزنيم؟
من نمي خوام از خبرا عقب بيفتم تنها قسمتي از فروم هم كه واقعا فعاليت مي كنم همينه نمي خوام جدا بيفتم
آخرش تكليف چيه؟
پس لااقل تاپيك قبلي رو قفل كنيد

شما همینجا پست بدید ..

من از مدیرا درخواست میکنم که یا اون تاپیک رو قفل کنن و یا نظرسنجیشو درست کنن ..

یا حق

B3HZ@D
13-07-2008, 19:55
به به
بالاخره تاپیکون راه افتاد و من نظرم رو دادم
قهرمان هر سه جام
بابت خبرها هم ممنون

MoJtaBa.R
13-07-2008, 21:25
ايشالله كه نظر سنجي درست ميشه

hiwas
13-07-2008, 21:27
هر سه جام مال خودمونه.

MoJtaBa.R
13-07-2008, 21:33
لطفا بي جهت تعداد تاپيكها رو بالا نبرين

متاسفانه چند ماهيه كه بعضي ها بدون توجه به قوانين هر كاري كه ميخوان ميكنن: كه خبر هر تاپيك رو تو همون بايد گذاشت نه واسش تاپيك زد

اين كار همه رو گيج ميكنه بهتره كه همه اخبار و نظرات يه جا باشه

اين نظر شخصي بنده است

MoJtaBa.R
13-07-2008, 21:35
ElmO جان ازم ناراحت نشيا

MoJtaBa.R
13-07-2008, 21:41
البته الان يه سر به اونجا زدم ولي ...

از ElmO انتظار نداشتم كه بگه از مديرا ميخوام اينجا رو بقفلن

يعني چي اين حرف ؟؟؟؟

MoJtaBa.R
13-07-2008, 21:43
اين 2 دستگي كه اصلا ارزشي نداره لطفا ElmO خان ادبياتت رو تغيير بده ك به خاطر يه نظر سنجي آدم اينطور كل كل نميكنه

hamidrezaaa
13-07-2008, 21:52
مصطفوي:پس از صحبت با قطبي، مساله‌ي نيكبخت حل شد

خبرگزاری پرسپولیس : مديران عامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت: مشكل نيكبخت پس از حضور امروز او در باشگاه و صحبت‌هاي تلفني با افشين قطبي حل شد.
داريوش مصطفوي در گفت‌وگویی پيرامون وضعيت عليرضا نيكبخت واحدي اظهار كرد: نيكبخت عصر امروز (يك‌شنبه) با حضور در باشگاه مذاكرات نهايي را با ما داشت؛ هم‌چنين پس از صحبت‌هاي تلفني كه با افشين قطبي داشتيم او نيز از حضور نيكبخت در تيم پرسپوليس اظهار رضايت كرد.

وي افزود: قرارداد نيكبخت عصر امروز به مدت دو سال با باشگاه پرسپوليس تمديد شد كه اين قرارداد فردا در ساعت 10 صبح در هيات فوتبال استان تهران به ثبت خواهد رسيد تا نيكبخت مثل هميشه يك بازيكن ممتاز و شايسته براي پرسپوليس باشد و حضور قدرتمندي را در تركيب تيم در فصل آتي داشته باشد.
مصطفوي هم‌چنين ادامه داد: هدف ما حضور هرچه قوي‌تر در سه جام ليگ قهرمانان آسيا، ليگ برتر و هم‌چنين جام حذفي در فصل آينده است كه مي‌خواهيم با تيمي كامل و حضوري قدرتمند موجبات شادي و سرافرازي مردم و هوادرانمان را فراهم كنيم.
او در پايان تاكيد كرد: اين راه جز با تلاش كادر مديريتي، فني و تمامي بازيكنان پرسپوليس ميسر نخواهد شد و ما همگي بايد يك‌دل و با يك هدف براي موفقيت پرسپوليس در اين راه قدم برداريم تا بتوانيم انتظار كسب نتايج خوب را داشته باشيم

Babak
13-07-2008, 21:55
تاپیک ها رو با هم ادغام کردم .
ممنون

ElmO
13-07-2008, 22:42
همين جا بزارين مديرا لطف ميكنن اون تاپيك رو هم حذف ميكنن...

ElmO احترام زيادي براي اينكه هوادار پرسپوليس هستيد قائل ميشم و چيزي نميگم...

و دليلي نداره بخاطر يه نظرسنجي تاپيك عوض بشه...

هر جور دوست داري فكر كن...

يا حق (:

یاسین عزیز یه جوری صحبت میکنی انگار ما دشمن همیم .. :46:

من خودم یه پرسپولیسی ام و اصلا قصدم ایجاد دو دستگی نبوده و نیست و نخواهد بود ..
اگر چند صفحه قبل رو بخونی و کلا اگر پیگیر بوده باشی ، حرف ایجاد تاپیک جدید شده بود
سوژه و مطمئنا اگه من نمی زدم ، یکی دیگه میزد .. !
من خودمم همونطور که اول گفتم ، مخالف تغییر تاپیک بودم ، اما از ترس اینکه یهو چهار
پنج تا تاپیک پرسپولیس ایجاد نشه ، اینکار رو کردم و خودمم بعد از اثرش ، از بابک خواستم
ادغام کنه ..

اینا توجیه و دلیل نیست ...
ضمن اینکه اصلا ازت انتظار نداشتم اینجوری صحبت کنی یاسین جان ..
مثلا احترام برای پرسپولیسی بودنم قائل نبودی ، میزدی تو گوشم ؟!
اینجور حرف زدن زشته یاسین جان .. اونم با یه دوست ..

لطفا بي جهت تعداد تاپيكها رو بالا نبرين
متاسفانه چند ماهيه كه بعضي ها بدون توجه به قوانين هر كاري كه ميخوان ميكنن: كه خبر هر تاپيك رو تو همون بايد گذاشت نه واسش تاپيك زد
اين كار همه رو گيج ميكنه بهتره كه همه اخبار و نظرات يه جا باشه
اين نظر شخصي بنده است

ElmO جان ازم ناراحت نشيا

نه مجتبی جان ناراحت نمیشم .. :10:

فقط شما در جریان موضوع نبودید .. آخه علت زدن تاپیک ، گذاشتن خبر نبود که ..
بلکه داشتن یه تاپیک با نظرسنجی سالم + دلایلی که بالا گفتم بود ..

البته الان يه سر به اونجا زدم ولي ...
از ElmO انتظار نداشتم كه بگه از مديرا ميخوام اينجا رو بقفلن
يعني چي اين حرف ؟؟؟؟

اين 2 دستگي كه اصلا ارزشي نداره لطفا ElmO خان ادبياتت رو تغيير بده ك به خاطر يه نظر سنجي آدم اينطور كل كل نميكنه

مجتبی جان دیگه از شما انتظار نداشتم اینجوری حرف بزنی .. !
من مگه از چه ادبیاتی استفاده کردم که بخوام تغییرش بدم .. ؟
با کی کل کل کردم ؟؟؟
من فقط علتش رو به یاسین عزیز گفتم .. این که کل کل نیست ..

من از مدیر محترم خواستم تا زمانی که این تاپیک نظرسنجیش درست بشه ،
قفلش کنه تا همون دودستگی ایجاد نشه ..

من که نگفتم اینو قفل کنه واسه همیشه که .. !

من اگه کارم اشتباه بوده ، از همه ی پرسپولیسی های عزیز معذرت میخوام و
اگه با کسی هم بد صحبت کردم ، از اون معذرت میخوام ..
درست نیست واسه چیزای به این کوچیکی ارزش دوستیمونو پایین بیاریم ..

امیدوارم همه مون خیلی زود به اشتباهاتمون پی ببریم .. !

تاپیک ها رو با هم ادغام کردم .
ممنون

ممنون بابک جان ..

یا حق

MORINIO
14-07-2008, 00:18
اووووو .. حالا چرا دعوا راه انداختین؟؟!!!؟؟؟

اصلا نظر سنجی نخواستیم.

بابک خان لطف کن کلا ببندش راحت شیم از دست این نظر سنجی.

نظر سنجی نمیخواد که :

پرسپولیس همیشه قهرمانه

بردیا
14-07-2008, 10:45
بابت خبرا ممنون.
بالاخره مصدومیت خلیلی در چه حدیه؟هنوز اعلام نشده؟
آقایون بحثو تموم کنید.مجتبی(المو)که کار بدی نکرده بود جبهه گیری میکنید علیهش.

amir_rahmani
14-07-2008, 11:06
بابت خبرا ممنون.

خلیلی 6 ماه مصدوم است.

mmyrox
14-07-2008, 11:29
نیکبخت واحدی دو سال دیگر در پرسپولیس ماندنی شد
مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قراردادش را به مدت دو سال دیگر با این تیم تمدید کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا نیکبخت واحدی که طی هفته های گذشته صحبت هایی در مورد جدایی اش از پرسپولیس و اختلاف نظرش با قطبی منتشر شده بود، پس از جلسه ای که روز گذشته با داریوش مصطفوی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس داشت، صبح امروز در محل هیئت فوتبال استان تهران حضور پیدا کرد و قراردادش را به مدت دو سال دیگر به پرسپولیس تمدید کرد.

قرار است نیکبخت واحدی از امروز در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس شرکت کند و به همراه این تیم نیز راهی اردوی اسپانیا شود.

ElmO
14-07-2008, 11:52
اووووو .. حالا چرا دعوا راه انداختین؟؟!!!؟؟؟

:18:
دعوا نبود که اشکان جان .. :46:

یه بحث دوستانه بود واسه برطرف کردن یه سوء تفاهم ..

ممنون بردیا جان ..

والا خبر 6 ماه مصدومیت که تکذیب شد ..
هنوز مشخص نیست گویا ..

فقط دعا کنید رباط صلیبیش پاره نشه که بدبخت میشیم ..
یعنی دیگه نیم فصل اولو از دست میده .. :41:

خلیلی 6 ماه مصدوم است.

این خبر که فک کنم چند صفحه پیش تکذیب شد ها .. :46:

یا حق

ElmO
14-07-2008, 12:05

از امروز با پرسپولیس تمرین می‎کنم

نیکبخت: فصل درخشان و رویایی در انتظار پرسپولیس

علیرضا نیکبخت واحدی موثرترین بازیکن پرسپولیس و لیگ برتر در فصل گذشته حوالی ساعت 30/11 صبح امروز
دوشنبه بیست و چهارم تیر ماه در هیأت فوتبال استان تهران حضور یافت و قراردادش را با پرسپولیس به مدت دو سال
تمدید کرد تا خط بطلانی بر روی شایعات منتشره کشیده باشد.

به همین منظور، علیرضا نیکبخت واحدی در پایان ثبت و تمدید قرارداد در هیأت فوتبال، گفتگویی اختصاصی با سایت
رسمی باشگاه پرسپولیس انجام داد که از نظرتان می‎گذرد:

-- یقیناً حضور شما در کنار مدیریت باشگاه پرسپولیس را باید به فال نیک گرفت...

صددرصد. خوشبختانه میلیونها هوادار پرسپولیس به خوبی واقف هستند که علی نیکبخت تعصب ویژه‎ای به این تیم و
هواداران خونگرمش دارد. به نظر من اصلاً جای نگرانی وجود ندارد. بخصوص دقایقی پس از قطعی شدن قهرمانی
پرسپولیس و غلبه بر سپاهان بود که بنده در حالی که جشن قهرمانی پرسپولیس بطور زنده روی آنتن بود، قاطعانه
اعلام کردم که فصل آینده نیز در خدمت پرسپولیس هستم و مهمتر اینکه هیچ علاقه‎ای به پوشیدن پیراهنی بجز
رنگ قرمز ندارم.

-- با این حساب خط بطلانی بر روی شایعاتی مبنی بر پیوستن احتمالی نیکبخت به سایر تیم‎ها کشیدی؟

بله. باور کنید از این حاشیه‎ها سر در گم و کلافه شده‎ام در صورتیکه نه با استقلالی‎ها و نه تیم‎های دیگر هیچ گونه
مذاکره‎ و تماسی برقرار نکردم. جالب‎تر اینکه طی روزهای اخیر شنیده‎ام برخی از روزنامه‎ها از قول من مصاحبه‎های
متفاوتی منتشر کرده‎‎اند در حالیکه قسم می‎خورم با هیچ یک از آنها صحبت نکرده‎ام. بنده چند صباحی بود در کیش
دوران نقاهتم را سپری می‎کردم.

-- مطمئناً از یارگیری پرسپولیس و بازیکنان جدید مطلع هستید؟

بله. خوشبختانه پرسپولیس امسال خیلی خوب یارگیری کرده و بازیکنان کلیدی مثمرثمر و پرتوانی جذب نموده است
که این امر روی کیفیت و عملکرد فنی تیم در فصل آینده و مسابقات آسیایی تاثیرگذار خواهد بود.

-- از مصدومیت خلیلی اطلاعی داری؟

از این بابت متأسفم. به همین منظور وقتی این خبر را شنیدم بلافاصله با تلفن همراه محسن تماس گرفتم و جویای
احوالش شدم. خلیلی در این رابطه گفت: دیروز در تمرین صبح یکی از بازیکنان روی پایم افتاد که نمی‎دانم این
مصدومیت تا چه اندازه جدی است.

-- به موضوع مهمی اشاره کردی، گفتگوی نیکبخت و خلیلی آنهم در شرایطی که خیلی از حاشیه سازان قصد دارند به
نوعی رابطه شما را تیره جلوه بدهند؟

آقا کدام اختلاف؟ کدام درگیری؟! به خدا هیچ کینه‎ای ما از هم نداریم و این اختلافات فقط ذهنیت برخی از شایعه
سازان می‎باشد. البته همه می‎دانند علی نیکبخت در زمین فوتبال آدم خشک و جدی است که فقط به موفقیت
تیمش و خشنودی هواداران می‎اندیشد اما بیرون از زمین آدم خوش قلب و نجیبی هستم تا جایی که خیلی‎ها
دوست دارند با من رفاقت کنند.

-- خوشبختانه قصد داری راهی کارگران شوی؟

امروز راهی هیأت فوتبال شدم تا قراردادم را ثبت کنم و بعدازظهر در تمرینات حاضر می‎شوم ضمن اینکه با قطبی
تماس گرفتم و درباره همه چیز صحبت کردم. به هر جهت تصور می‎کنم فصل درخشانی در انتظار میلیونها هوادار
پرسپولیس باشد بخصوص این تیم که قصد دارد پس از سالها بر بام بلند فوتبال آسیا و بعد از آن مسابقات باشگاههای
جهان بایستد.
رویایی که شایسته قهرمانی در قاره کهن است. ضمناً از طریق سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نیز برای بازیکنانی
که سال قبل کنار تیم بودند و بنابه دلایلی امسال با هم نیستیم آرزوی سربلندی دارم و هیچ گاه خاطرات خوبی که با
ایشان داشتم را فراموش نمی‎کنم.
گفتنی است؛ گزارش تصویری از حضور بازیکنان پرسپولیس در هیأت فوتبال استان تهران در بخش گالری سایت
رسمی باشگاه پرسپولیس موجود می باشد.

=-=
perspolis-club.net

ElmO
14-07-2008, 12:12

این تیم پرسپولیس است و مقایسه آن با تیمهای دیگر اصلا درست نیست

سید داریوش مصطفوی: فدراسیون نباید چنانچه خلیلی مصدوم شد، بی‎تفاوت باشد

سید داریوش مصطفوی چهره شناخته شده در فوتبال کشورمان که چندی است در سمت مدیر عاملی باشگاه
پرسپولیس فعالیت می‎کند، طی گفتگویی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به نکات جالبی اشاره کردند که
ماحصل آن از حضورتان می‎گذرد؛

آقای مصطفوی راجع به خریدهای پرسپولیس و تفاوت آن با سالهای قبل...

خریدهای باشگاه پرسپولیس بر حسب آئین‎نامه بوده و هیچ تخطی انجام نگرفته است. قبلاً همه چیز کنترل شده و
ما هیچ ایراد قانونی نداریم. اگر ایرادی هم داشتیم حتماً از طرف هیأت فوتبال و سازمان لیگ مورد سوال قرار
می‎گرفت ولی بدانید تمام امور مطابق با روال آئین نامه انجام می‎پذیرد.

باشگاه برای خرید بازیکنان چه هزینه‎ای را در نظر گرفته است؟

پرسپولیس یکی از کم هزینه‎ترین تیم‎های لیگ است که این موضوع از مکانهای اجرایی مملکت نیز کنترل می‎شود،
مثل سازمان تربیت بدنی. تیم پرسپولیس یکی از تیمهایی است که شفاف و مشخص و آرام کار می‎کند.

فرق توجه اسپانسرهای پرسپولیس با دیگر تیمها در چیست؟

این تیم، «پرسپولیس» است. تبلیغات روی سینه سال گذشته این تیم مبلغی حدود یک میلیارد و ششصد میلیون
تومان بود که امسال این مبلغ به شکل قابل ملاحظه‎ای افزایش یافته است.

«پرسپولیس» یعنی «مردم» و این مردم هستند که این تیم را راهبری می‎کنند و ما نماینده آنها در باشگاه هستیم.
بسیاری از تیمها در استادیوم‎های خالی مسابقه می‎دهند و این تیم که تماشاگر میلیونی دارد و حتی در هر بازی
عده‎ای پشت درهای بسته قرار می‎گیرند، حتماً با تیمهای دیگر فرق‎هایی دارد. من نمی‎دانم این چه مقایسه‎ای
است که صورت می‎گیرد و در این مورد اصلا جای مقایسه وجود ندارد.

هزینه‎های این تیم از کجا تامین می‎شود؟

هزینه‎های این باشگاه از طریق اسپانسرها و کمک‎های مردمی و مقدار مختصری از سوی سازمان تربیت بدنی
تامین می‎شود.

در خصوص مصاحبه‎های خیالی از عابدزاده چه نظری دارید؟

عابدزاده اسطوره فوتبال ممکلت ماست و به نظر من اگر روزنامه‎ای هم حوس و شیطنت کرد، حاشیه‎ای برای
پرسپولیس درست کند، این حق باشگاه و عابدزاده است که شکایت کنند. اگر این روند ادامه یابد و مطالب کذبی به او
یا هر بازیکن دیگری نسبت داده شود، این موضوع از سوی باشگاه به دادگاه مطبوعات یا هر دادگاه دیگری ارجاع داده
خواهد شد.

سفر تیم پرسپولیس به اسپانیا در چه مرحله‎ای است؟

در صورت صدور ویزا، کاروان پرسپولیس از روز جمعه 28 تیر ماه به مدت 11 روز عازم اسپانیا می‎شود و چند بازی
دوستانه در یکی از کمپ‎هایی که تیم ملی کره جنوبی پیش از این در آن اسکان داشته، به اردو می‎رود که تاکنون
ویزای آن صادر نگردیده است.

در جایی عنوان شده بود که یکی از خریدهای پرسپولیس با مصدومیت روبروست!

ما هیچ بازیکن مصدومی نداریم. تنها شنیدیم محسن خلیلی در تیم ملی مصدوم گردیده است. به هر صورت
فدراسیون فوتبال باید به این موضوع عکس العمل نشان دهد.

باشگاه در خصوص جایگزین مناسب برای خلیلی چه راهکاری دارد؟

محسن خلیلی مهاجم گلزن و آقای گل لیگ هفتم تیم پرسپولیس با سلامت کامل به اردوی تیم
ملی ملحق شده است و هم اینک با مینیسک پاره شده به تیم پرسپولیس تحویل می‎شود. ما باید در این خصوص با
فدراسیون فوتبال بیشتر مذاکره کنیم.

میزان مصدومیت خلیلی چقدر است؟

امیدواریم که صدمه وارده در حدی نباشد که ما نتوانیم در سه جام از او بهره ببریم.

در خصوص مصاحبه فتح‎اله‎زاده...

در مورد آقای فتح‎اله‎زاده باید بگویم که من هیچگاه نگفته‎ام که ایشان را نمی‎شناسم. مدیر عامل استقلال چندین
سال است که در ورزش کشورمان است و همه مردم وی را بخوبی می‎شناسند.

پس موضوع از چه قرار است؟

در متن مصاحبه‎ای اینطور آمده بود که با توجه به فشار کار و اینکه با کمک خداوند و هیأت مدیره محترم باشگاه در
تلاش هستیم تیمی درست ‎کنیم که به راحتی در 3 جام حضور یابد. در پرسپولیس کار کردن بسیار سخت است ولی
به لطف خداوند و همکاری مردم کارها روز بروز آسان‎تر می‎شود. گفتم که با این گرفتاریها اگر فتح‎اله‎زاده هم از کنار
من رد بشود، ممکن است وی را نشناسم، اما این صحبت به گونه‎ای دیگر تشبیه شده است.

=-=
perspolis-club.net

amir_rahmani
14-07-2008, 12:14
:18:

این خبر که فک کنم چند صفحه پیش تکذیب شد ه 40:

نه داداش خود اخبار ورزشی دیشب از تلویزیون گفت.

ElmO
14-07-2008, 12:37
نه داداش خود اخبار ورزشی دیشب از تلویزیون گفت.

اخبار تلویزیون که چندان موثق نیست ..
از رو سایتا هرچی میبینن ، میگن ، تکذیب هم تو کارشون نیست ..

خود محسن خلیلی تو پستای بالا گفته :

خلیلی در این رابطه گفت: دیروز در تمرین صبح یکی از بازیکنان روی پایم افتاد که نمی‎دانم این
مصدومیت تا چه اندازه جدی است.

یا حق

ElmO
14-07-2008, 12:41
«کریم باقری» با پرسپولیس دو ساله تمدید کرد

صبح امروز «کریم باقری» کاپیتان با اخلاق و انرژیک تیم فوتبال پرسپولیس در هیأت فوتبال استان تهران حاضر شد و
قرارداد خود را به مدت دو سال با این تیم تمدید کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 11 صبح امروز دوشنبه بیست و
چهارم تیر ماه در محل هیأت فوتبال استان تهران حاضر شد و با پرسپولیس دو ساله تمدید کرد.

=-=-=

«میثاق معمارزاده» با پرسپولیس دو ساله بست

صبح امروز «میثاق معمارزاده» دروازه‎بان فصل گذشته تیم فوتبال سایپا با قراردادی دو ساله به تیم پرسپولیس پیوست.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دروازه‎بان جدید تیم پرسپولیس صبح امروز (دوشنبه) با حضور در هیأت
فوتبال استان تهران قراردادش را به مدت دو سال با این تیم به ثبت رساند.

=-=-=

به نظر من این معمار زاده دروازه بان چندان خوبی نیست ...
کاش رحمتی رو میگرفتن ..

یا حق

B3HZ@D
14-07-2008, 13:30
در مرود اخبار کاملا موافقم
هر چی بیاد دم دستشون اعلام میکنن
نه یکم تحقیق کنن ببینن درسته یا نه....عمرا
زرتی اعلامش می کنن
ولی من که مصدومیت خلیلی یا همان رباط صلیبی شایعه است

hoomaan
14-07-2008, 13:35
یه عکس خوشگل برای حاجی فتح اله و اس اس

perspolisnews.com

sepehr_x50
14-07-2008, 13:50
تماس تلفني مصطفوي با خليلي

خبرگزاري پرسپوليس : مديرعامل پرسپوليس ظهر روز يكشنبه پس از شنيدن خبر مصدوميت محسن خليلي، با اين بازيكن به صورت تلفني صحبت كرد.
داريوش مصطفوي كه از شنيدن خبر مصدوميت خليلي ناراحت بود، در تماسي كه با او داشت به اين بازيكن دلداري داد. مصطفوي خطاب به خليلي گفت: «اين اتفاقات هميشه وجود دارد ولي نگران نباش چون مطمئن هستم كه خيلي زود برمي‌گردي. باشگاه هم هركاري كه لازم باشد انجام مي‌دهد تا مراحل درماني را به بهترين نحو ممكن پشت‌سر بگذاري.»

sepehr_x50
14-07-2008, 13:51
پرسپوليس به دنبال چاووشي،مي داوودي يا رضايي / كاظميان صبح امروز با مصطفوي مذاكره كرد

خبرگزاري پرسپوليس : با توجه به مصدوميت شديد محسن خليلي باشگاه پرسپوليس و مديرعامل اين تيم به دنبال يك مهاجم جديد هستند و شرايط چهار گزينه را به شكل جدي مورد بررسي قرار مي دهند.
مصطفوي از بين 4 گزينه جديد به نام‌هاي غلامرضا رضايي، ميلاد ميداودي، جواد كاظميان و افشين چاوشي در نظر دارد يك مهاجم جديد را به پرسپوليس بياورد.مصطفوي با معرفي 4 گزينه جديد به قطبي از وي خواست كه مهاجم موردنظرش را انتخاب كند.
همچنين امروز جواد كاظميان جهت دريافت مطالباتش در باشگاه پرسپوليس حاضر شد و با داريوش مصطفوي ديدار كرد. در اين ديدار به كاظميان پيشنهاد شد به تيم سابق خودش بازگردد اما اين بازيكن كه به تازگي به باشگاه عجمان قرارداد بسته نمي تواند به راحتي پيراهن پرسپوليس را بر تن كند.

hamidrezaaa
14-07-2008, 14:33
پيش از ثبت قرارداد با پرسپوليس ؛ زارع و آتسو مقابل استقلال بازي كردند

خبرگزاري پرسپوليس : دو بازيكن جديد پرسپوليس براي عقد قرارداد با اين تيم در تركيب تيم ديهيم مقابل استقلال جنوب به ميدان رفتند تا براي ثبت قرارداد و حضور در تيم جديدشان با مشكلي مواجه نباشند.
مازيار زارع و فرانك آتسو در ديدار تيم‌هاي استقلال جنوب و ديهيم در تركيب تيم ديهيم به ميدان رفتند تا قراردادشان را به زودي با پرسپوليس ثبت كنند. اين بازيكنان با حضور در ليگ دسته سوم مشكلي براي پيوستن به تيم سرخ پوش تهراني نخواهند داشت.

B3HZ@D
14-07-2008, 15:24
ایول عکس باحالی بود
حاج فتح ا... هم خوب خوردش
ولی خوردبین بدجوری نیکی رو نگاه میکنه

hoomaan
14-07-2008, 19:49
ایول عکس باحالی بود
حاج فتح ا... هم خوب خوردش
ولی خوردبین بدجوری نیکی رو نگاه میکنه

بچه ها خوردبین خیلی کارش درسته ها !

از اوناست که کم مثلش پیدا میشه . واقعا عشق پرسپولیس یعنی این .

B3HZ@D
14-07-2008, 20:23
ولی بجاش تا دلتون بخواد این یارو فتح ا... دو روه
مرتیکه بشکه

بردیا
14-07-2008, 21:07
آقا خلیلی تو تمرین تیم ملی مصدوم نشده انگار.
از اول هم مصدوم بوده و این چند وقت حتی یه جلسه تمرین هم نکرده.به همین خاطر بود زود قراردادشو تمدید کرده و 350 میلیون به جیب زده چون میدونسته باشگاه بفهمه مصدوم هستش ممکنه اینجوری باش قرارداد نبنده.
ماته رو هم که رد کردن رفت.خیلی بد شد

saeed_h1369
14-07-2008, 21:25
ااااااااا این حرفا چیه اگه پول می خواست که می رفت امارات

p + P
14-07-2008, 22:31
با اشاره به مصدوميت مهاجم گلزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مصطفوي: تيم ملي خليلي مصدوم را به پرسپوليس تحويل داده است

مديرعامل پرسپوليس گفت: آقاي گل ليگ هفتم با سلامت كامل به اردوي تيم ملي ملحق شده و با مينيسك پاره شده به ما تحويل مي‎شود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از پايگاه اينترنتي پرسپوليس، داريوش مصطفوي درباره شرايط فعلي باشگاه و اتفاقات اخير اين تيم مصاحبه اي را انجام داده كه آن را مي‌خوانيد:

* نظرتان راجع به خريدهاي پرسپوليس و تفاوت آن با سال‌هاي قبل چيست؟
خريدهاي باشگاه بر حسب آئين‎نامه بوده و تخطي انجام نگرفته است. قبلاً همه چيز كنترل شده و هيچ ايراد قانوني نداريم. اگر ايرادي هم داشتيم، حتماً از سوي هيئت فوتبال و سازمان ليگ مورد سوال قرار مي‎گرفت. بدانيد تمام امور مطابق با آئين نامه انجام مي‎پذيرد.

* باشگاه براي خريد بازيكنان چه هزينه‎اي را در نظر گرفته است؟
پرسپوليس يكي از كم هزينه‎ترين تيم‎هاي ليگ است كه اين موضوع از مكان‌هاي اجرايي مملكت نيز كنترل مي‎شود، مثل سازمان تربيت بدني. پرسپوليس يكي از تيمهايي است كه شفاف و آرام كار مي‎كند.

* فرق توجه اسپانسرهاي پرسپوليس با ديگر تيم‌ها در چيست؟
اين تيم پرسپوليس است. تبليغات روي سينه سال گذشته مبلغي حدود يك ميليارد و ششصد ميليون تومان بود كه امسال به شكل قابل ملاحظه‎اي افزايش يافته است. پرسپوليس يعني مردم و اين مردم هستند كه آن را راهبري مي‎كنند. ما نماينده آنها هستيم. بسياري از تيم‌ها در ورزشگاه‌هاي خالي مسابقه مي‎دهند و اينكه تماشاگر ميليوني دارد و حتي در هر بازي عده‎اي پشت در بسته قرار مي‎گيرند، حتماً با تيم‌هاي ديگر فرق‎هايي دارد. نمي‎دانم اين چه مقايسه‎اي است كه صورت مي‎گيرد و در اين مورد اصلا جاي مقايسه وجود ندارد.

* هزينه‎هاي اين تيم از كجا تامين مي‎شود؟
هزينه‎هاي اين باشگاه از طريق حاميان مالي، كمك‎هاي مردمي و مقدار مختصري از سوي سازمان تربيت بدني تامين مي‎شود.

* در خصوص مصاحبه‎هاي خيالي از مربي دروازه بان هاي پرسپوليس چه نظري داريد؟
عابدزاده اسطوره فوتبال ممكلت است. اگر روزنامه‎اي هم شيطنت كرد و حاشيه‎اي براي پرسپوليس درست كند؛ اين حق باشگاه و عابدزاده است كه شكايت كنند.

* سفر پرسپوليس به اسپانيا در چه مرحله‎اي است؟
در صورت صدور رواديد، كاروان پرسپوليس از 28 تير ماه به مدت 11 روز عازم مي‎شود و چند بازي دوستانه در يكي از كمپ‎هايي كه تيم ملي كره جنوبي پيش از اين در آن اسكان داشته، انجام مي دهد.

* در جايي عنوان شده بود كه يكي از خريدهاي پرسپوليس با مصدوميت روبروست.
هيچ بازيكن مصدومي نداريم. تنها شنيديم محسن خليلي در تيم ملي مصدوم شده است. به هر صورت فدراسيون بايد به اين موضوع واكنش نشان دهد.

* باشگاه در خصوص جايگزين مناسب براي خليلي چه راهكاري دارد؟
محسن خليلي مهاجم گلزن و آقاي گل ليگ هفتم، با سلامت به اردو ملحق شده و اينك با مينيسك پاره شده به تيم تحويل مي‎شود. بايد در اين خصوص با فدراسيون بيشتر مذاكره كنيم.

* ميزان مصدوميت خليلي چقدر است؟
اميدواريم كه صدمه وارده در حدي نباشد كه نتوانيم در سه جام از او بهره ببريم.

* در خصوص مصاحبه مديرعامل استقلال؟
در مورد فتح‎ا..‎زاده بايد بگويم كه هيچگاه نگفته‎ام كه ايشان را نمي‎شناسم. مديرعامل استقلال چندين سال است كه در ورزش است و همه مردم وي را به خوبي مي‎شناسند.

* پس موضوع از چه قرار است؟
در متن مصاحبه‎اي اينطور آمده بود كه با توجه به فشار كار و اينكه با كمك خداوند و هيئت مديره محترم در تلاش هستيم تيمي درست ‎كنيم كه به راحتي در 3 جام حضور يابد. در پرسپوليس كار كردن بسيار سخت است؛ ولي به لطف خداوند و همكاري مردم كارها روز بروز آسان‎تر مي‎شود. گفتم كه با اين گرفتاري‌ها اگر فتح‎ا..‎زاده هم از كنار من رد بشود، ممكن است وي را نشناسم؛ اما اين صحبت به گونه‎اي ديگر تشبيه شده است.

p + P
14-07-2008, 22:32
صبح امروز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كاظميان در باشگاه پرسپوليس با مصطفوي ديدار كرد

بازيكن سابق تيم فوتبال پرسپوليس تهران صبح امروز با مديرعامل اين باشگاه ديدار و گفت و گو كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، جواد كاظميان جهت دريافت مطالباتش امروز صبح دقايقي در باشگاه پرسپوليس حاضر شد و با داريوش مصطفوي به گفت و گو پرداخت.
در اين ديدار به كاظميان پيشنهاد شد به تيم سابق خود بازگردد؛ ولي اين بازيكن ضمن عذرخواهي از مصطفوي به ايشان اعلام كرد با توجه به قرارداد جديدش با باشگاه عجمان امارات نمي‌تواند در خدمت پرسپوليس باشد.
كاظميان هفته آينده تهران را به مقصد دبي ترك خواهد كرد تا در اردوي تداركاتي تيم عجمان در جمهوري چك شركت كند.