PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81

ReZa DN
17-06-2008, 17:37
همون بهتر که این لجن(علی آبادی) از اس تق لال خوشش میاد:27:

آره بهتر انقدر ازش بدم میاد:2:

p + P
17-06-2008, 17:49
همون بهتر که این لجن(علی آبادی) از اس تق لال خوشش میاد:27:
بابا علي آبادي رو چه به پرسپوليس
اون از اون حرفاي مسخرش كه گير داده بود كه بايد به باشگاه بگن پيروزي
اين از كمكهاي سازمان با اين همه تبعيض
.......
باهزار تا كار ديگش كه مي خواد پرسپوليس رو ازبين ببره
اصلا اين جور آدما چه به پرسپوليس
به اميد روزي كه پرسپوليس از سازمان جدا شه

بردیا
17-06-2008, 17:53
دقیقا
همین مطلبو تو اون تاپیکم گفتم
پرسپولیس باید طبق شرط afc تجاری بشه تا از دست دخالتای سازمان خلاص شه

Julian
17-06-2008, 17:59
تجاری یعنی چطوری؟ یکم توضیح بده.

hamidras
17-06-2008, 18:00
اين مدير لايق شهرداري همه جا هست!
يه سال پرسپوليس درست بود اومد *** بهش رفت!

sentimental
17-06-2008, 19:16
یعنی به همین راحتی یه آدم (بلا نسبت آدم) به این راحتی میتونه با احساسته 20000000 انسان بازی کنه و به هیچ جاییم پاسخگو نباشه؟
ای کاش فقط نصف کمک هایی که به اون انصاریفر لعنتی شده بود به حاج حبیب میشد.
تو رو خدا هر کی از دستش هرکاری بر میاد واسه نجات پرسپولیس از دست این استقلالیه... انجام بده.
حاج حبیب درسته کار تو پرسپولیس سخته اما تورو خدا بمون.
به خدا اگه بخوان طرفدارا خیلی راحت می تونن مشکلات مالیه پرسپولیسو حل کنن.

بردیا
17-06-2008, 19:37
تجاری یعنی چطوری؟ یکم توضیح بده.

الان هیچ کدوم از باشگاهی ایران موسسات تجاری نیستن مثل باشگاهای حرفه ای دنیا.فقط خرج دارن و اکثرا وابسته به دولت هستن در حالی که توی هیچ جای فوتبال حرفه ای تو دنیا این مسائل وجود نداره.باید وارد بورس بشن و به یک شرکت تجاری تبدیل بشن و دولت توشون دخالتی نداشته باشه و خیلی از شرایط دیگه که اینا رو afc گذاشته برای دادن 4سهمیه به ایران.
یکی دیگه از شرطها هم حق پخش تلویزیونی هستش که اگر صداسیما راضی بشه بده اونوقت نون اس-پرس تو روغنه

mojtaba007
17-06-2008, 19:53
تجمع هواداران كاشاني مقابل سازمان تربيت بدني
خبرگزاري پرسپوليس: اين هواداران كه نسبت به قبول استعفاي حبيب كاشاني از سوي مسئولان سازمان تربيت بدني معترضند، قصد دارند روز آينده با حضور در سازمان تربيت بدني اعتراض خود را اعلام كنند.

قرار است اين تجمع ساعت 10 روز آينده مقابل دفتر باشگاه پرسپوليس برگزار شود و طبق برنامه هواداران هنگام نماز ظهر جهت متقاعد كردن علي آبادي براي مخالفت با استعفاي كاشاني راهي سازمان تربيت بدني شوند.

كاشاني با بيان مناسب نبودن شرايط از سمت خود استعفا كرد.

از تمام هواداران پرسپوليس درخواست داريم تا در اين تجمع شركت كنند و اعتراض خود را نسبت به اين تصميم بيان كنند

mojtaba007
17-06-2008, 19:54
پرسپولیس در برزخ قدرت طلبی مدیران
خبرگزاری پرسپولیس : امروز سه شنبه 28 خرداد ماه دقیقا یک ماه است که از قهرمانی تیم پیروزی در هفتمین دوره لیگ برتر باشگاههای کشور می گذرد و ما شاهدیم ،تیمی که باید در فصل آینده در سه جبهه لیگ برتر،جام حذفی و مهمتر ازلیگ قهرمانان آسیا بجنگد، متاسفانه دچار تحولاتی ناخوشایند شد که مطمئنا دود آن در آینده ای نزدیک به چشم فوتبال ما خواهد رفت.
هنوز طعم قهرمانی در لیگ برتر از کام علاقه مندان به این تیم خارج نشده بود که با جدایی افشین قطبی از این تیم سریال ضربه زدن به پیکره این تیم مردمی کلید خورد.

در این که قطبی چرا رفت صحبت ها و حرف و حدیث ها ی زیادی در محافل ورزشی مطرح شد که از حوصله بحث ما نیز خارج است ولی همگان در یک موضوع متفق القول بودند و آن این بود که یکی از دلایل اصلی جدایی سرمربی موفق اسبق این تیم،عدم تامین امکانات برای حضوری موفق در لیگ قهرمانان آسیا بود.
بعد از جدایی قطبی متاسفانه به دلایل مختلف هنوز سرمربی این تیم مشخص نشده است و هر روز به بهانه های واهی انتخاب سرمربی به روزهای آینده موکول می شود و کسی هم در این میان نیست که پاسخگوی این فرصت سوزیها باشد.
به تاخیر افتادن متعدد حلسات هیات مدیره به بهانه های غیبت مکرر اعضای آن،اختلاف بر سر گزینه های سرمربیگری این تیم در بین اعضای هیات مدیره ومهمتر از همه بی تفاوتی سازمان تربیت بدنی که به عنوان متولی این باشگاه مهمترین وظیفه را برای جلوگیری از این بی سامانی بر عهده دارد،همه وهمه دست به دست هم دادند تا این تیم مردمی دچار تحولاتی ناخوشایند شود.
البته این پایان این سریال نبود،و شب گذشته استعفای حبیب کاشانی مدیر عامل این باشگاه سرانجام تیر خلاص را بر پیکره این تیم وارد ساخت.
"به دلیل فراهم نبودن شرایط نمی‌توانم سرمربی را انتخاب کنم، قرارداد بازیکنان را ثبت کنم، امکانات و پول نداریم، هنوز نتوانسته‌ام پاداش قهرمانی را پرداخت کنم. 112 هزار دلار به قطبی بدهکاریم. آیا با این شرایط امکان قهرمانی در آسیا وجود دارد؟"این تنها گوشه ای از درد دلهای کاشانی است.
اما این قسمت از صحبتهای ایشان بسیار جالب است:" اعضای هیات مدیره اعلام کردند که دستیاران سرمربی را باید آنها انتخاب کنند!! این در حالی است که این روال در هیچ کجای دنیا مرسوم و معمول نیست و سرمربی خود کمک‌هایش را انتخاب می‌کند."
با این صحبتها باید از مسئولان سازمان که هر روز با آمار و ارقام کمکهای آنچنانی به این باشگاه سعی در مجاب کردن افکار عمومی بودند باید پرسید که براستی آن رقم های نجومی که مدتها آن را در بوق کردید و به خورد مطبوعات دادید کجا خرج شده است؟وچرا د سرنوشت تیمی که باید در این فصل در سه جام بازی کند به اینجا بکشد که حالا نه سرمربی دارد، نه مدیر عامل، نه قرارداد بازیکنانش مشخص است. فصل نقل و انتقالات هم که از امروز آغاز شده است و برای تیمی با این همه نابسامانی آیا می توان در رقابت میلی متری جذب بازیکن، شانسی قائل شد؟
در برخی رسانه های و محافل ورزشی آمده بود که قرار است کمکهای سرمربی سرخپوشان پایتخت از سوی هیات مدیره انتخاب شود، و اگر این مطلب درست باشد، سووال دیگری که در اینحا مطرح است اینست که به راستی در کجای دنیا رسم براین است که کمکهای سرمربی توسط اعضای هیات مدیره انتخاب می شوند؟این بدعت در فوتبال را چگونه باید هضم کرد؟آقایان هیات مدیره بر اساس کدام سابقه و کارنامه ورزشی و شناخت قصد این کار را دارند؟
... و اما صحبت های پایانی کاشانی که جای تامل بیشتری دارد:" من سربازم، برای حضور در پرسپولیس از سوی رییس جمهور به من تکلیف شد و من با کمال میل پذیرفتم و سختی‌های آن رانیز به جان خریدم. من آدم سیاسی نیستم، معلم بوده و می‌مانم. اما، گویا دوستان سازمان تربیت بدنی و هیات مدیره موافق نظر رییس جمهور نبودند!! و خیلی‌ از مشکلات ناشی از این مساله است. در روز معارفه‌ من نه "علی‌آبادی" و نه "سعیدلو" حضور داشت و مراسم بسیار بدی برگزار شد....
و صحبت پایانی با مسئولان مربوطه این است :آقایان تیمی که شما امروز امورات آنرا به عنوان متولی در دست گرفته اید مطمئنا متعلق به شما نبوده، نیست و نخواهد بود این تیم متعلق به میلیونها هوادار و دلسوخته می باشد که در گرماو سرما همواره پشتیبان این تیم بوده اند، هستند وخواهند بود.
پس در حال حاضر که این امانت به شما سپرده شده است سعی کنید حداقل برای دل همین هواداران نیز که شده ، اندکی در عمل و به دور از شعار زدگی و ...به فکر مصالح ملی باشید.
شما بهتر از هر کسی دیگر آگاهید که بروز این تنشها زیبنده تیمی که باید تا چند ماه آینده از اعتبار فوتبال کشورمان دفاع کند نبوده و مطمئنا همانطورکه عنوان شد دود آن اول به چشم خود شما خواهد رفت.
به عنوان یک رسانه ، وظیفه ما یک تلنگر و یک تذکر بود که داده شود ، اکنون شما هستید و افکار تان
که کدام مسیر را انتخاب کرده و قلب ها میلیونها هوادار را شاد کنید.

MeHrDaD_MeNaY
17-06-2008, 21:35
بنظر من مدیر عاملتون از تشتک سازی ورامین میاد:27:

مربی خارجی تون هم از دونقوز آباد میاد:18:

یه وقتی به کله پوکتون نزنه برید مربی فرنگی بیارید ها میشه اری هان و اون بازیکنای پانامایی که اصلآ معلوم نیست پاناما کجای این نقشه دنیا هست که رفتید از اونجا چند تا توریست اوردید به عنوان بازیکن :27:با این وضع مالی به نظر من در اون گدا خونه رو تخته کنید وقتی تخته شد دیگه احتیاج به مربی خارجکی ندارید

زنده باد استقلال
آقا با ايشون برخورد نميشه؟

بردیا
17-06-2008, 21:37
بنده وقتی واکنش نشون دادم پستم حذف شد و تهدید شدم درصورت تکرار از انجمن بیرون میشم

Ezel
17-06-2008, 21:42
بنظر من مدیر عاملتون از تشتک سازی ورامین میاد:27:

مربی خارجی تون هم از دونقوز آباد میاد:18:

یه وقتی به کله پوکتون نزنه برید مربی فرنگی بیارید ها میشه اری هان و اون بازیکنای پانامایی که اصلآ معلوم نیست پاناما کجای این نقشه دنیا هست که رفتید از اونجا چند تا توریست اوردید به عنوان بازیکن :27:با این وضع مالی به نظر من در اون گدا خونه رو تخته کنید وقتی تخته شد دیگه احتیاج به مربی خارجکی ندارید

ادبيات نوشتاري شما بگونه اي بود كه توهين آميز تلقي شد و به مديريت گزارش شد . :20:

بردیا
17-06-2008, 21:48
من گزارش کردم.ولی خب خودم به خاطر بقیه پستا تهدید شدم.
واقعا که

Julian
17-06-2008, 21:48
امروز چیزی حدود 20 تا پیام حذف از اکوا گرفتم. که یک سومش حذف پیام های ورزشی بود.
این اس تق لالیا اصلا ایرادی نداره ظاهرا هرچی بگن میگن. نه اخطاری نه حذفی.

بردیا
17-06-2008, 21:52
اینو نگاه کنید

بردیا
اصلا نمیخواستم کل کل کنم ولی نمیدونم چرا خودتون دلتون میخواد.
تو لیگ که اون فضاحتو به بار آوردید.الانم که تو جشن قهرمانی گند زدن با تقلید از پرسپولیسیا جالب اینه که موفق هم نمیشن.

شمایی که اصلآ قصد کل کل نداری بزار یه چیزی بهت بگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جشن قهرمانیه با کمک داور کجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جشن قهرمانیه مردونه ما کجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شخصیت تماشاگرهای ما کجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پس پس ها کجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ندید بدید ها بعداز سوت پایان بازی مثل وح---ی ها ریختن تو زمین و اون ابرو ریزی رو کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته باید بهشون حق داد بعد از این همه سال و صدقه سری استقلالیها و رشتی هاکه تو دوره اول لیگ پس پس ها جام رو از ما گدایی کردن یه جامی رو بدست اوردن که از گوشت سگ حروم تر بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چرا حروم تر بود چونکه با زدوبندو کمک داور و فدراسیون اونو از سپاهان دزدیدن

ازین بدتر کسی میتونست حرفی بزنه؟واقعا که ولی هیچ تذکری داده نشد.نه پستی حذف شد مه تذکری داده شد فقط ماها تهدید به اخراج شدیم

Julian
17-06-2008, 21:54
همینارو کپی کن و در قالب یه پیغام خصوصی بفرست واسه feiz.

omid.k
17-06-2008, 21:54
آقا سخت نگیرین
بی خیالی بهتره

هرچی بیشتر عکسالعمل نشون بدین اوضاع بدتر میشه

MeHrDaD_MeNaY
17-06-2008, 22:00
آقا سخت نگیرین
بی خیالی بهتره

من يه خاطر يه شوخي ساده كه تو تاپيك استقلال كردم و هيچ موردي نداشت واسه 2 هفته بن شدم(اون يوزرمو ديگه بيخيال شدم)

Julian
17-06-2008, 22:03
منم تا حالا دوبار هر بار یه هفته و نیم بن شدم اونم به خاطر کل کلی که به مراتب از اینی که الان اونا مینویسن بهتر بود.

omid.k
17-06-2008, 22:06
من يه خاطر يه شوخي ساده كه تو تاپيك استقلال كردم و هيچ موردي نداشت واسه 2 هفته بن شدم(اون يوزرمو ديگه بيخيال شدم)

خوب بهتر نیست برای اینکه دوباره این اتفاق نیوفته بی خیال باشی؟

Julian
17-06-2008, 22:10
یه طوری میگی بی خیال بشین که انگار ما پلاکارد نوشتیم و استشهاد جمع کردیم.
بی خیالیم دیگه.

devil_ff2008
18-06-2008, 04:47
قضیه چیه ؟
یکی به ما هم بگه چه خبره ؟

Julian
18-06-2008, 10:19
قضیه اینه که مدیران بعد از قهرمانی استقلال در انجمن ورزشی فقط ما پرسپولیسی ها رو مورد لطف و عنایت خودشون قرار میدن.

yoosef_st
18-06-2008, 12:36
خون خودتون رو کثیف نکنید بابا. حتما مدیران با این آقا هم برخورد خواهند کرد.

خبرگزاري پرسپوليس : علاقه‌مندان و هواداران باشگاه پرسپوليس تهران به منظور شركت در جشن قهرماني اين باشگاه در ليگ برتر فوتبال كشور كه از ساعت 17 تا 20 بعدازظهر روز جمعه سي‌يكم خرداد ماه در سالن 12 هزار نفري مجموعه ورزشي آزادي برگزار مي‌شود، مي‌توانند بليط‌هاي اين مراسم را از پنج فرهنگسراي تهران خريداري كنند كه سه فرهنگسرا براي فروش بليط به آقايان و دو فرهنگسرا براي فروش بليط به بانوان در نظر گرفته شده است.

فرهنگسراهاي بهمن (ميدان بهمن)، طبيعت (فلكه دوم تهرانپارس – خيابان جشنواره)، باصفا (فلكه دوم صادقيه – خيابان شهيد وفا- آذر شمالي)، براي فروش بليط به آقايان و فرهنگسراهاي دختران (فلكه دوم صادقيه – بلوار فردوس – بعد از چهارراه مخابرات) و بانو (خيابان ولي‌عصر – ضلع شمالي پارك ساعي) براي بانوان تعيين شده‌اند.

بليط‌ها طي روزهاي بيست نهم و سي‌ام خرداد از ساعت 10 صبح تا پنج بعدازظهر در اين فرهنگسراها فروخته مي‌شود مي‌شود و بهاي هر بليط پنج هزار تومان است. جشن قهرماني باشگاه پرسپوليس در روز جمعه با حضور تمامي بازيكنان و مسئولان اين باشگاه برگزار مي‌شود.

yoosef_st
18-06-2008, 12:37
خبرگزاری پرسپولیس : اين براى چندمين بار است كه رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس خبر استعفاى حبيب كاشانى را رد مى كند و آن را نادرست مى داند.
دكتر على سعيد لو هم مثل ديگر اعضاى هيات مديره با استعفاى مديرعامل مخالفت كرده و در تلاش است براى باز گرداندن او آن هم در حالى كه حبيب كاشانى براى كناره گيرى كاملاً مصمم به نظر مى رسد و احتمال ماندنش كمتر از كناره گيرى اش است. سعيدلو بار ديگر به خبر استعفاى حبيب كاشانى اشاره مى كند و مى گويد: با توجه به شرايط حساسى كه پرسپوليس پيش رو دارد، در اين چند روزه اخبار و شايعاتى مبنى بر استعفا و كناره گيرى حبيب كاشانى از سمت مديرعاملى باشگاه مطرح شد كه از ديد من چنين موضوعى صحت ندارد. بر اساس اساسنامه باشگاه پرسپوليس، مديرعامل در صورتى كه تصميم به استعفا و كناره گيرى بگيرد بايد متن استعفا نامه خود را تسليم رييس هيات مديره باشگاه كند.
از آنجايى كه هنوز كاشانى رسما استعفاى خود را به من و ديگر اعضاى هيات مديره تحويل نداده نمى توانم در خصوص قبول يا رد آن صحبت كنم البته در جلسه دوشنبه شب اين موضوع مطرح شد و اعضا با استعفاى مديرعامل باشگاه مخالفت كردند.
بدين ترتيب و تا زمانى كه هيات مديره با اين استعفا موافقت نكرده او بايد به كارش ادامه بدهد.
رييس هيات مديره پرسپوليس با تأكيد بر لزوم برطرف ساختن موانع و مشكلات مالى پيش روى اين باشگاه ادامه مى دهد: يكى از مواردى كه در نشست هاى اخير مورد توجه هيات مديره قرار گرفته، رفع موانع و مشكلات مالى در جهت حركت سريع و منظم پرسپوليس است. در اين خصوص تصميمات خوبى اتخاذ شده كه قطعاً در آينده مفيده فايده خواهد بود.
از ديگر بحث هاى مهم هيات مديره ارائه برنامه از سوى مديرعامل باشگاه براى فصل آينده و جذب بازيكنان مورد نياز كادر فنى است. در اين خصوص آقاى كاشانى اقدامات خوبى انجام داده اند كه مورد تأييد و تصويب هيات مديره باشگاه قرار گرفته است.
با توجه به هيات مديره خوبى كه باشگاه پرسپوليس دارد و حقيقت نداشتن استعفاى حبيب كاشانى اميدوارم روزهاى شادى در انتظار اين باشگاه باشد و دوباره نام اين باشگاه بر سر زبان ها بيافتد.
سعيدلو همچنين به موفقيت استقلال در جام حذفى هم اشاره مى كند و مى گويد: اين پيروزى باعث نشاط و شادابى در قالب يك رقابت سالم در عرصه ورزش كشور بود كه از طرف هيات مديره و دست اندركاران باشگاه پرسپوليس، قهرمانى را به آبى پوشان تبريك مى گويم البته نبايد از بازى خوب و جوانمردانه پگاه به سادگى گذشت كه نماينده اى شايسته براى فوتبال شمال كشور بود.
معاون اجرايى رييس جمهور با اشاره به سياست هاى دولت نهم در بحث ورزش صحبت هايش را به پايان مى برد: سياست ما در راستاى حمايت از همه تيم هاست.
با توجه به نگاه ويژه دولت نهم تصميم گرفته شده تمام استان هايى كه داراى ظرفيت بالقوه هستند و مى تواند باعث بروز و حضور استعدادها در عرصه ورزش شوند، حداقل يك تيم در مسابقات ليگ داشته باشند تا تمام كشور بتوانند در فوتبال ايران مشاركت داشته باشند.

yoosef_st
18-06-2008, 12:38
خبرگزاري پرسپوليس: محمود خوردبين" پس از استعفاي حبيب كاشاني گفت: در صورت پذيرش استعفاي كاشاني، من هم از اين تيم كناره‌گيري خواهم كرد. سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس همچنين گفت: از كار كردن در اين باشگاه بدون حضور كاشاني معذورم. من از اول فصل با ايشان ياعلي گفتم و تا آخر كنار وي ايستاده‌ام. اميدوارم افرادي كه در صدد حذف كاشاني هستند ناكام بمانند و جامعه ورزش از حضور كاشاني بهره‌مند شود. وي ادامه داد اگر قرار باشد مدير عامل فعال و زحمتكش پرسپوليس در اين باشگاه نباشد، من هم به عنوان عضوي كوچك و به حمايت از حبيب كاشاني، از اين تيم پرطرفدار كناره‌گيري مي‌كنم.

yoosef_st
18-06-2008, 12:39
خبرگزاري پرسپوليس: مديرعامل مستعفى باشگاه پرسپوليس گفت: من تصميمم را از پيش گرفته بودم و با همين تصميم در نشست با «على آبادى» حاضر شدم. از قبل فكر خودم را كرده بودم و بر همين اساس قصد ندارم ديگر به پرسپوليس بازگردم. حبيب كاشانى با تعجب از گفته هاى اخير «سعيدلو» درباره تكذيب استعفايش و بى اطلاعى از اين موضوع گفت: يك بار ديگر نيز در نشست مشترك هيات مديره باشگاه با على آبادى كه همه اعضاى هيات مديره در آن حضور داشتند و پس از قهرمانى پرسپوليس در ليگ برتر برگزار شد، استعفايم را به طور كتبى ارائه كردم. آقاى سعيدلو هم در اين نشست حضور داشت. يك بار هم به صورت شفاهى كناره گيرى ام را به آگاهى سعيدلو رساندم كه او در پاسخ به من گفت بايد اين مورد را با «على آبادى» در ميان بگذارد. اگر او مخالف بود چرا در نشست هيات مديره با على آبادى با كناره گيرى من مخالفت نكرد و در مخالفت با تصميم من حرفى زده نشد؟كاشانى درباره نشستش با على آبادى هم گفت: هنگامى كه استعفاى كتبى ام را به على آبادى دادم فقط ايراد گرفت كه چرا استعفايم را در سربرگ باشگاه پرسپوليس ننوشته ام. من هم با عذرخواهى خواهش كردم كه با همين استعفا موافقت شود. عضو شوراى شهر تهران در بخش ديگرى از صحبت هايش گفت: من تصميمم را گرفته بودم و با همين تصميم از قبل گرفته شده در نشست با على آبادى حاضر شدم. از پيش در اين باره فكر كرده بودم، ديگر به پرسپوليس برنمى گردم و خواهش مى كنم از حاشيه هاى استعفا دست برداشته شود. مديرعامل مستعفى پرسپوليس درباره آينده اين باشگاه هم گفت: اميدوارم هرچه زودتر با انتخاب مديرعامل و كادرفنى زمان از دست رفته جبران شود. اميدوارم با انتخاب مديرعاملى كه مورد پذيرش سازمان تربيت بدنى و هيأت مديره پرسپوليس باشد، منافع اين باشگاه تامين شود و شرايط و امكاناتى كه اين باشگاه براى حضور قدرتمندانه در۳ جام نياز دارد در اختيارش قرار بگيرد. به خاطر حفظ منافع باشگاه از پرسپوليس كنار رفتم. اميدوارم سازمان و دولت امكانات موردنياز باشگاه را در اختيارش قرار دهند.

yoosef_st
18-06-2008, 12:40
خبرگزاري پرسپوليس: رئيس هيأت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: حبيب كاشانى همچنان مديرعامل محسوب مى شود، چراكه استعفايش به هيأت مديره ارائه نشده است. على سعيدلو در خصوص جلسه دوشنبه شب هيأت مديره اظهار داشت: صحبت هاى بسيار خوبى در مورد برنامه هاى آينده براى حضور در ۳ جام حساس، مسائل مالى، جذب نفرات جديد و همچنين اصلاحات مورد نياز در اساسنامه باشگاه انجام داديم و به نتايج خوبى رسيديم. وى در خصوص علت عدم معرفى سرمربى در پايان جلسه برخلاف اعلام قبلى، تصريح كرد: حميد استيلى گزينه اصلى سرمربيگرى پرسپوليس برنامه اى خوب و مدون را به طور كامل و مشروح به هيأت مديره ارائه كرد و با توجه به حساسيت موضوع، اين برنامه ها در دست بررسى است تا با همفكرى كامل تصويب شود. رئيس هيأت مديره باشگاه در خصوص استعفاى حبيب كاشانى گفت: بعداز ظهر روز گذشته در شرايط حساسى كه هيأت مديره در حال انتخاب سرمربى فصل آينده بود، اخبارى در مورد كناره گيرى كاشانى اعلام شد اما هنوز استعفاى وى طبق اساسنامه باشگاه پرسپوليس به هيأت مديره و اينجانب تحويل داده نشده است بنابراين همچنان مديرعامل باشگاه محسوب مى شود. رئيس هيأت مديره پرسپوليس با تبريك قهرمانى تيم فوتبال استقلال در جام حذفى گفت: اين پيروزى باعث نشاط و شادى جوانان در يك رقابت سالم در عرصه ورزشى شد، البته بايد به تيم خوب پگاه تبريك گفت كه با بازى هاى خوب و جوانمردانه حريف آسانى براى استقلال نبود.

حرفها بسیار ضد و نقیض میباشند همی!!!!

amir_rahmani
18-06-2008, 21:50
قضیه اینه که مدیران بعد از قهرمانی استقلال در انجمن ورزشی فقط ما پرسپولیسی ها رو مورد لطف و عنایت خودشون قرار میدن.

درسته مثل اینکه فقط به ما گیر می دن.اشکالی نداره.

اینم بمونه
اینم بمونه

amir_rahmani
18-06-2008, 21:53
بچه ها من امروز داشتم تیتر روزنامه ها را می خوندم که توی روزنامه البرز ورزشی نوشته بود که امپراتور بر میگردد.:18:

hamidrezaaa
18-06-2008, 22:08
بچه ها من امروز داشتم تیتر روزنامه ها را می خوندم که توی روزنامه البرز ورزشی نوشته بود که امپراتور بر میگردد.:18:
امروز هم اخبار گفت شایعه است ( اخبار 20:30 گفت )

Ezel
18-06-2008, 22:15
اگر با اين توهين كنندگان استقلالي برخورد نشه يه علامت سؤال بزرگ براي همه بوجود خواهد اومد .

B3HZ@D
18-06-2008, 23:33
اون دفعه که گیر داده بودند به منبع خبرها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا هم که اصلا کاری به این توهین کنندگان ندارند
قضیه خیلی عجیب شده..؟؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
18-06-2008, 23:36
آقا راستی یادم رفت بپرسم قضیه این کاشانی چیه؟؟
بالاخره استعفا داده یا نه؟؟من که دیگه مخم کشش نداره
یه بار میگن رفته یه بار میگن هستش
ولی من یکی امیدوارم بمونه
زنده باد پرسپولیس

بردیا
19-06-2008, 05:13
جالبه.
من به فیض پخ زدم آدرس صفحاتی که توهین شد مثل همین تاپیک یا صفحه181 تاپیک آبیا رو هم دادم ولی دیروز که اومده هیچ کاری نکرده.حتی ویرایش هم نکرده این پستا رو

اخبارم دیروز گفتش که 450 صندلی در جریان بازی تخریب شده و 10 میلیون تومان هم خسارت وارد کردن طرفدارای استقلال به ورزشگاه

بردیا
19-06-2008, 12:20
خدا کنه انصاریفرد دوباره بشه مدیرعامل.
کاشانی و بیادی درسته که امسال قهرمان شدن ولی پارسال با نامردی انصاریفرد رو کنار گذاشتن از مدیریت(هر چند که باشگاه نتیجه نگرفته بود)ولی نباید اونجوری میکردن.

Julian
19-06-2008, 14:57
بچه ها سایت استقلال رو هک کردن.

Ezel
19-06-2008, 21:56
خدا کنه انصاریفرد دوباره بشه مدیرعامل.
کاشانی و بیادی درسته که امسال قهرمان شدن ولی پارسال با نامردی انصاریفرد رو کنار گذاشتن از مدیریت(هر چند که باشگاه نتیجه نگرفته بود)ولی نباید اونجوری میکردن.
تائيد ميشود . انصاري فرد گزينه ي سازمان و علي آبادي بود اما كاشاني با دستور رئيس جمهور عضو هيئت مديره و مدير عامل شد ( گواه حرفم هم خبر ورزشي امروز پنج شنبه 30 خرداده ) . همين مساله سبب شده بود كه كاشاني و علي آبادي روابط خوبي با هم نداشته باشند .

sourena_8888
20-06-2008, 00:11
تائيد ميشود . انصاري فرد گزينه ي سازمان و علي آبادي بود اما كاشاني با دستور رئيس جمهور عضو هيئت مديره و مدير عامل شد ( گواه حرفم هم خبر ورزشي امروز پنج شنبه 30 خرداده ) . همين مساله سبب شده بود كه كاشاني و علي آبادي روابط خوبي با هم نداشته باشند .
اگر هنوز رئیس جمهور پشت کاشانی باشه ...معلومه که این روزها باید خبر دستور دوباره ای مبنی بر بازگشت مدیر عامل بشنویم
من هم کاملا تایید میکنم....

تعجب میکنم چرا کاشانی با اون همه نزدیکی به رئیس جمهور مستقیم از ایشون کمک نمیخواد..و خودش را با علی آبادی درگیر میکنه!

ElmO
20-06-2008, 12:18
سلام

آقا جریان این جشن قهرمانی چیه که قرار بوده امروز برگزار بشه و
به تعویق افتاده ؟ تو ورزشگاه آزادی ..
اخبار میگفت !

جشن فقط اون روز بازی حال میده و جلوی 100 هزار نفر .. اونم با
بودن کسی که تیم رو قهرمان کرد !

این جشن چه معنی ای داره ؟

یا حق

:40:

iman0007
20-06-2008, 12:26
به گزارش خبرگزاري فارس، باوجود به مخالفت مجموعه ورزشي آزادي با برگزاري جشن قهرماني پرسپوليس به دليل عدم انعقاد قرارداد به موقع و رد اين شايعه از سوي مسئولان باشگاه، دقايقي قبل رسما اعلام شد كه اين جشن برگزار نخواهد شد.
پنجشنبه 30 خرداد
من شنیده بودم که جشن قهرمانی توی سالن فوتسال آزادی برگزار خواهد شد ولی مثل اینکه پیچیده شد!!!

corey
20-06-2008, 13:21
امروز اگه جشن برگزار میشد تماشاچی ها به خاطر رفتن قطبی و کاشانی شلوغ می کردن وبرای همین جشن به تعویق افتاد

yoosef_st
20-06-2008, 13:47
خبرگزاری پرسپوليس : پس از لغو جشن قهرماني باشگاه پرسپوليس از سوي مجموعه ورزشي آزادي، حبيب كاشاني طي پيامي خطاب به هواداران از آنها عذرخواهي كرد.

به گزارش خبرگزاری رسمي باشگاه پرسپوليس، متن پيام حبيب كاشاني به شرح زير است:
«هواداران عزيز و گرامي، مايل بودم با حضور در جشن قهرماني تيم فوتبال پرسپوليس كه از چند هفته گذشته با همت خادمان شما بزرگواران در باشگاه برنامه ريزي شده بود، همراه و همنوا با شما باشم و ضمن سپاس به درگاه خداوند متعال از همه عزيزاني كه در قهرماني اين تيم نقش داشتند تشكر و قدرداني نمايم و دستان پر مهر و صميمي شما را به پاس همه محبت ها، حمايت ها و زحماتي كه در طول فصل متحمل شده ايد به گرمي بفشارم.
اما با توجه به اعلام مديريت مجموعه ورزشي آزادي امكان برگزاري اين مراسم در روز جمعه محقق نخواهد شد و اينجانب شرمنده همه بزرگواراني شده ام كه از راههاي دور و نزديك و اقصي نقاط كشور جهت شركت در اين جشن خود را به مراكز فروش بليت رسانده و بليت حضور در جشن را فراهم نموده اند، خالصانه عذرخواهي نمايم.
بدينوسيله لازم مي دانم از همه اين عزيزان خالصانه عذرخواهي نمايم. قطعاً مسئولين باشگاه برنامه ريزي لازم را جهت بازپرداخت وجه دريافتي از هواداران بعمل خواهند آورد.
در خاتمه مجدداً از كليه مربيان، بازيكنان، كادر پزشكي، تداركات، عوامل اجرايي، اداري و پشتيباني باشگاه علي الخصوص هواداران و مردم عزيز كه صاحبان اصلي باشگاه هستند تشكر و قدرداني مي نمايم و از خداوند متعال توفيقات بيش از پيش همه عزيزان را مسئلت مي نمايم».

yoosef_st
20-06-2008, 13:47
خبرگزاری پرسپولیس : اين مراسم شب گذشته به مدت 2 ساعت در مجموعه ورزشي انقلاب برگزار شد.
محمد علي‌آبادي و حبيب كاشاني در اين مراسم به سخنراني پرداختند.
علي سعيد لو رئيس و حسن بيادي عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس در اين جشن غايب بودند. كريم باقري، عليرضا نيكبخت واحدي، شيث رضايي، حسن رودباريان، ماته دراگوچوويچ و جورج آراندا از جمله بازيكنان غايب در اين جشن بودند.
در پايان مراسم اعضاي تيم پرسپوليس به همراه اعضاي هيئت مديره عكس يادبود انداختند.
اين جشن ساعت 11:30 شب پس از صرف شام به پايان رسيد.
مسئولان باشگاه پرسپوليس اعلام كرده بودند جشن بزرگ قهرماني امروز با حضور هواداران در مجموعه ورزشي آزادي برگزار مي شود و براي اين منظور بليت فروشي نيز انجام شد؛ اما برگزاري اين جشن لغو شد.

yoosef_st
20-06-2008, 13:48
خبرگزاری پرسپولیس : بنا بر اعلام محمد علي‌آبادي اين مبلغ به خاطر قهرماني در ليگ برتر و همچنين رفع بخشي از مشكلات مالي در اختيار باشگاه قرار مي گيرد.
وي در جشن قهرماني پرسپوليس كه شب گذشته برگزار شد، اين خبر را اعلام كرد.
رئيس سازمان تربيت بدني قول داد اين پاداش در اولين فرصت به مسئولان باشگاه پرداخت شود.

yoosef_st
20-06-2008, 13:48
خبرگزاري پرسپوليس : آخرین اخبار از انتخاب مدیرعامل و سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس حکایت از آن دارد که روز شنبه سرپرست موقت این باشگاه معرفی خواهد شد.
اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس طی هفته گذشته جلسات متعددی را برای انتخاب مدیرعامل و سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه برگزار کردند اما این جلسات نتایج خاصی در پی نداشت.
جشن قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته در شرایطی با حضور اعضای هیئت مدیره ، کادر فنی ، بازیکنان و هواداران این باشگاه در تالار مهربانی مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد که همه چیز تحت تاثیر انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه قرار داشت.

yoosef_st
20-06-2008, 13:50
خبرگزاری پرسپولیس : مجيد فرخزادي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: اعضاي هيئت مديره و سازمان تربيت بدني تمام تلاش خود را انجام داد تا كاشاني پرسپوليس را ترك نكند؛ اما با توجه به اصرار وي اين مورد بي‌نتيجه ماند تا هيئت مديره مجبور شود موافقت خود را با استعفاي مديرعامل اعلام كند.
وي افزود: با توجه به پذيرش استعفاي كاشاني، شرايط براي حضور افراد جديد در سمت هاي مختلف بدون شك تغيير مي‌كند و امكان اضافه شدن نامزدهاي سرمربيگري وجود دارد.
فرخزادي ادامه داد: روز شنبه اخبار جديدي از پرسپوليس خواهيد شنيد و به احتمال فراوان مديرعامل جديد معرفي خواهد شد. سعي مي كنيم سرمربي تيم را نيز معرفي كنيم تا هرچه زودتر پرسپوليس به شرايط آرماني برسد.

yoosef_st
20-06-2008, 13:51
خبرگزاری پرسپولیس : محمد علي‌آبادي پس از جشن قهرماني پرسپوليس كه شب گذشته برگزار شد، اظهار داشت: قهرماني پرسپوليس شور و اشتياق مردم مخصوصا هواداران اين تيم به فوتبال را چند برابر كرد.
وي با بيان اين مطلب كه سال ها پيش در اين تيم فعاليت داشت، ادامه داد: حدود 20 سال پيش در كنار بزرگاني مثل محمد پنجعلي، محمد خوردبين، محمدحسن انصاري فر، مهدي ابطحي، بيژن ذوالفقار نسب و محمد مايلي كهن روزهاي بسيار خوبي را به عنوان يك مدير براي پرسپوليس رقم زديم و مقام قهرماني را در مسابقات سراسري به دست آورديم.

yoosef_st
20-06-2008, 13:51
خبرگزاری پرسپولیس : حميد استيلي در گفت‌وگویی اظهار داشت: مانند ساير دوستان در پرسپوليس اميدوارم هرچه سريعتر تكليف اين تيم مشخص شود تا براي فصل آينده اقدام كنيم.
وي در خصوص اين مسئله كه گفته مي شود با كنار رفتن كاشاني،‌استيلي نيز بخت كمي براي سرمربيگري دارد، تاكيد كرد: معتقدم كاشاني از پرسپوليس نرفته است تا من درباره عدم حضورم در اين تيم نظري بدهم.
استيلي ادامه داد: با توجه به شرايط حساس پرسپوليس منتظر تصميم اعضاي هيئت مديره خواهد ماند. هيچ وقت در اين باره عجله نخواهم كرد.
نامزد سرمربيگري تيم فوتبال پرسپوليس يادآور شد: در سال هاي حضور در تيم فقط به فكر خدمت بودم و در حال حاضر هم اگر به من اعتماد شود در خدمت پرسپوليس هستم و در غير اين صورت در كلاس‌هاي مربيگري و غيره به كارم ادامه مي‌دهم و براي پرسپوليس آرزوي موفقيت مي‌كنم.

omid.k
20-06-2008, 15:38
مرسی یوسف جان کارت بیسته

yoosef_st
20-06-2008, 16:15
بیست نیست ؛ کپی پیسته!!:31: :31: :31: :46: :46: :46:

amir_rahmani
20-06-2008, 19:55
بیست نیست ؛ کپی پیسته!!:31: :31: :31: :46: :46: :46:

حالا هرچی دستش درد نکنه.
ادامه بده

yoosef_st
21-06-2008, 21:11
خبرگزاری پرسپولیس : پس از استعفاي حبيب كاشاني از مديرعاملي اين باشگاه، اعضاي هيئت مديره نيز به طور دسته ‌جمعي كناره‌گيري خود را اعلام كردند. بر اين اساس، ‌محمد علي‌آبادي، رئيس مجمع اين باشگاه در روزهاي آينده عضاي جديد را معرفي خواهد كرد. اين احتمال وجود دارد كه برخي از اعضاي مستعفي در هيئت مديره جديد حضور داشته باشند.
بنابر اظهارات يك منبع آگاه، در دو روز آينده هيئت مديره جديد انتخاب شده و مديرعامل هم معرفي خواهد شد.
علي سعيدلو، حبيب كاشاني، حسن بيادي، محمدحسين نژادفلاح و مجيد فرخزادي، اعضاي هيئت مديره پرسپوليس هستند.

yoosef_st
21-06-2008, 21:12
خبرگزاري پرسپوليس :‌ عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد به هیچ عنوان سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس را نخواهد پذیرفت و خبرهایی که در این مورد نیز منتشر شده است صحت ندارد.

مجید فرخزادی با بیان این مطلب افزود: همانطور که قبلا نیز بارها اعلام کرده ام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نمی شوم اما اگر مهندس علی آبادی صلاح بدانند به عنوان عضوی از هیئت مدیره در خدمت باشگاه خواهم بود و اگر در هیئت مدیره هم نباشم به عنوان یک هوادار از روی سکوها به تشویق تیم خواهم پرداخت.

فرخزادی انتخابش به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد و در مورد جلسه صبح امروز با محمد علی آبادی گفت: ایشان از ما دعوت کردند و من هم پذیرفتم که در این نشست شرکت کنم.عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چرا از جمع اعضای هیئت مدیره تنها شما به این نشست دعوت شدید گفت: بنده برای همکاری با باشگاه پرسپولیس اعلام همکاری کرده بودم و هنوز هم حاضرم در هر سمتی غیر از مدیرعاملی فعالیت کنم.

yoosef_st
21-06-2008, 21:13
خبرگزاری پرسپولیس : دروازه بان تیم پرسپولیس تهران با اشاره به وضعیت خود گفت: با بلاتکلیفی ای که در باشگاه پرسپولیس حادث شده فقط 7 روز دیگر برای ماندن در این تیم صبر می کنم وگرنه به مقصد بعدی ام فکر می کنم.
سید مهدی واعظی در گفتگویی اظهار داشت: قبل از ارائه استعفای کاشانی به علی آبادی با حضور در باشگاه و تماس های تلفنی ای که با وی داشتم تقریبا برای همکاری با پرسپولیس در فصل آینده به تفاهمات لازم رسیده بودم اما رفتن کاشانی همه چیز را بر هم زد چرا که یکی از معیارهای ماندنم حضور ایشان بود.
وی افزود: با توجه به مشکلاتی که کاشانی فصل گذشته با آن ها روبرو شد مطمئنا برای دل خودش حاضر به ترک پرسپولیس نشد و باید دلیل این جدایی را فراهم نبودن شرایط برای ماندنش دانست.

yoosef_st
21-06-2008, 21:14
خبرگزاری پرسپولیس : بعدازظهر امروز در صورت جلسه‌اي مدارك اداري، نامه‌هاي مدير عامل در خصوص مربيان خارجي و بازيكناني كه قرار داد داخلي با باشگاه امضا كرده‌اند و همچنين مدارك شركت آلفا تحويل آشوري معاون اداري مالي باشگاه پرسپوليس شد.
وي نماينده علي سعيد لو رئيس هيئت مديره بوده و قرار است اين مدارك را در زمان معرفي رسمي سرپرست باشگاه به وي تحويل دهد.

* آشوبي با مسئولان مس كرمان ديدار مي كند هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران جهت پيوستن به تيم فوتبال مس كرمان در 2 روز آينده با مسئولان اين باشگاه ديدار مي كند.
فرزاد آشوبي كه پيش از اين نيز با سران باشگاه كرماني ديدار كرده بود، با توجه به ابراز تمايل مسئولان مس، مجددا پاي ميز مذاكره مي نشيند.

* نوري بدون عقد قرارداد به انزلي بازگشت
هافبك فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه براي تعطيلات به شمال كشور سفر كرده بود و به منظور شركت در جشن قهرماني و مذاكره براي تمديد قرارداد به تهران بازگشته بود، بدون عقد قرارداد جديد به انزلي بازگشت.
وي به دليل مشخص نبودن شرايط مديريتي باشگاه موفق به انجام مذاكره نشد.

* پرسپوليس براي حفظ واعظي يك هفته فرصت دارد
دروازه بان اول فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه با چند پيشنهاد از سوي تيم‌هاي خوب ليگ برتري مواجه شده است، تا يك هفته ديگر تكليف تيم آينده خود را مشخص مي كند.
وي در صورتي كه تكليف پرسپوليس تا پايان هفته مشخص نشود، با تيم هاي خواهان خود وارد مذاكره مي شود.
واعظي پيش از اين با حبيب كاشاني قرارداد داخلي يك ساله منعقد كرده بود.

Julian
21-06-2008, 22:34
بچه ها مثل اینکه استیلی هم رفت.

Antonio Andolini
22-06-2008, 01:25
معلومه تو این باشگاه چه خبره؟!! ........ وقتی باشگاه میفته توی دست چهارتا****** بیش تر از این نباید انتظار داشت

lindows
22-06-2008, 10:20
هديه قاليباف به پرسپوليسي‌ها

خبرگزاري فارس: محمدباقر قاليباف شهردار تهران قول داد، به هر يك از بازيكنان تيم پرسپوليس 10 ميليون تومان هديه دهد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، حبيب كاشاني عضو شوراي اسلامي شهر تهران و مدير عامل باشگاه پرسپوليس پس از پيروزي 2 بر يك پرسپوليسي‌ها در مقابل سپاهان اصفهان در 28 ارديبهشت سال جاري، از شهردار تهران درخواست كرد كه هديه‌اي به بازيكنان اين تيم اختصاص دهد.
شهرداري تهران نيز براي هر يك از اين بازيكنان 10 ميليون تومان هديه در نظر گرفت.
آشوري مسئول اداري مالي باشگاه پرسپوليس در اين خصوص به خبرنگار فارس گفت: هنوز اين هديه به بازيكنان تيم پرسپوليس داده نشده است.
وي گفت: در روز جشن پرسپوليس مجري از سوي شهرداري تهران اعلام كرد كه قرار است اين هديه به بازيكنان پرداخت شود.
به گفته آشوري، بازيكنان، كادر فني، تداركات و پزشكي كه در مجموع 28 نفر هستند، مشمول اين هديه شهرداري تهران مي‌شوند.
مسئول اداري مالي باشگاه پرسپوليس در پايان تأكيد كرد: هنوز اين هديه داده نشده ولي قول داده‌اند كه پرداخت كنند، زماني هم كه قول دهند، حتماً اجرا خواهند كرد.

Julian
22-06-2008, 12:13
قالیباف غلط میکنه. چه ربطی به اون داره؟
از کیسه خلیفه می بخشه؟

amir_rahmani
22-06-2008, 12:23
قالیباف غلط میکنه. چه ربطی به اون داره؟
از کیسه خلیفه می بخشه؟

درست صحبت کن اقای محترم.

amir_rahmani
22-06-2008, 12:25
خبرگزاری پرسپولیس : بعدازظهر امروز در صورت جلسه‌اي مدارك اداري، نامه‌هاي مدير عامل در خصوص مربيان خارجي و بازيكناني كه قرار داد داخلي با باشگاه امضا كرده‌اند و همچنين مدارك شركت آلفا تحويل آشوري معاون اداري مالي باشگاه پرسپوليس شد.
وي نماينده علي سعيد لو رئيس هيئت مديره بوده و قرار است اين مدارك را در زمان معرفي رسمي سرپرست باشگاه به وي تحويل دهد.

* آشوبي با مسئولان مس كرمان ديدار مي كند هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران جهت پيوستن به تيم فوتبال مس كرمان در 2 روز آينده با مسئولان اين باشگاه ديدار مي كند.
فرزاد آشوبي كه پيش از اين نيز با سران باشگاه كرماني ديدار كرده بود، با توجه به ابراز تمايل مسئولان مس، مجددا پاي ميز مذاكره مي نشيند.

* نوري بدون عقد قرارداد به انزلي بازگشت
هافبك فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه براي تعطيلات به شمال كشور سفر كرده بود و به منظور شركت در جشن قهرماني و مذاكره براي تمديد قرارداد به تهران بازگشته بود، بدون عقد قرارداد جديد به انزلي بازگشت.
وي به دليل مشخص نبودن شرايط مديريتي باشگاه موفق به انجام مذاكره نشد.

* پرسپوليس براي حفظ واعظي يك هفته فرصت دارد
دروازه بان اول فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه با چند پيشنهاد از سوي تيم‌هاي خوب ليگ برتري مواجه شده است، تا يك هفته ديگر تكليف تيم آينده خود را مشخص مي كند.
وي در صورتي كه تكليف پرسپوليس تا پايان هفته مشخص نشود، با تيم هاي خواهان خود وارد مذاكره مي شود.
واعظي پيش از اين با حبيب كاشاني قرارداد داخلي يك ساله منعقد كرده بود.

جمع کنیم بریم دیگه با این تیم نیفتیم دسته یک خوبه:41::41::41:

yoosef_st
22-06-2008, 14:14
من باز اومدم یکمی امیدوارتون کنم :دی

خبرگزاري پرسپوليس: پس از بررسي‌هاي متعدد پرسپوليس نيوز بالاخره دلايل استعفاي كاشاني مشخص شد. همان‌گونه كه مي‌دانيد طبق قرارداد پرسپوليس با شركت آلفا اين تيم بايد براي انجام چند بازي تداركاتي به كانادا برود و در اين كشو اين بازي‌ها را انجام دهد ولي به دليل مشكلات سياسي و اختلافات سياسي ايران با تقريبا تمام كشورهاي پيشرفته جهان موجب شده است تا وزير امورخارجه ايران به باشگاه پرسپوليس اجازه ندهد كه به كانادا سفر كند ولي از آنجا كه در صورت نرفتن باشگاه پرسپوليس به كانادا اين تيم مجبور است كه 2 ميليون دلار به شركت آلفا پرداخت كند و با توجه به مشكلات مالي پرسپوليس امكان پرداخت اين مبلغ نمي‌باشد. حبيب كاشاني هم در طي اقدامات مختلفي مي‌خواست كه امكانات اين سفر را فراهم كند ولي به او اين اجازه را ندادند. خوب هر كس به جاي حبيب كاشاني بود نمي‌توانست با چنين وضعيتي كار كند و نتيجه بگيرد. ضمن اينكه پرسپوليس فصل آينده بايد در جام باشگاه‌هاي آسيا هم حضور پيدا كند. پس يا پرسپوليس بايد به كانادا برود كه اين نمي‌شود يا 2 ميليون دلار پول بدهد كه اينقدر پول ندارد و يا باز هم خود را 6- امتيازي ببيند كه اين براي آقايان آسانترين كار است. حبيب كاشاني هم چون نمي‌خواست دوباره پرسپوليس را در وضعيت فصل گذشته ببيند استعفا كرد.

گل و بلبل میبینم همی!!!

yoosef_st
22-06-2008, 14:14
خبرگزاری پرسپولیس : حالا ديگر پرسپوليس اولويت اول محسن خليلى نيست. او هم مثل بيشتر سرخپوشان براى ماندن دچار ترديد شده و رفتن را ترجيح مى دهد. خليلى بار ديگر تاكيد مى كند كه با رفتن مديرعامل احتمال ماندنش خيلى كمتر از قبل شده و مى خواهد برود.شايد هم حالا مى خواهد با خيالى آسوده تر، به پيشنهادات اماراتى اش فكر كند.
رفتن كاشانى، تصميم تو را هم درباره ماندن در پرسپوليس تغيير داده؟
تصميم آخر را كه نگرفته بودم ولى بالاخره طرف حساب من در قرارداد دوساله با پرسپوليس كاشانى بود.
پس تصميم گرفته اى بروى! بالاخره با اين شرايطى كه به وجود آمده و كاشانى هم رفته احتمال ماندن من خيلى كمرنگ تر شده.
مى خواهى بروى امارات؟
هنوز تصميم نگرفته ام و چيزى مشخص نيست. ولى انگار با توجه به شرايط من هم بايد تصميمات جديدى بگيرم.
گفته بودى از بوندس ليگا هم پيشنهاد دارى؟
همين طور است ولى به خاطر شرايط امروز، به پيشنهاد آلمانى ها فكر نمى كنم. بهتر است با حوصله بيشتر تصميم بهترى براى آينده ام بگيرم.
جدايى تو و بقيه بازيكنان ضربه بزرگى به پرسپوليس مى زند؟
اميدوارم اينطور نباشد. پرسپوليس بايد هر چه زودتر كارش را شروع كند تا نگرانى هواداران كه فصل گذشته يك لحظه هم ما را تنها نگذاشتند از بين برود. تغييرات زياد ممكن است در اين شرايط پرسپوليس را دچار مشكل كند. بايد شرايط را براى حضور پرسپوليس در سه جام مهيا كنند.
از پرسپوليس بگذريم... بازى با كويت را چطور مى بينى؟
برد و باخت براى هيچكدام از دو تيم اهميتى ندارد چون صعودمان قطعى شده ولى مى خواهيم اين بازى را ببريم تا به عنوان صدرنشين به مرحله بعدى صعود كنيم.
وضعيت آسيب ديدگى ات طورى هست كه بتوانى بازى كنى؟
تمرين كه مى كنم ولى زانويم اذيت مى كند و به احتمال زياد به خاطر همين مصدوميت بازى نمى كنم.
در بازى قبلى مقابل سوريه موفق شدى اولين گل ملى ات را بزنى.
در بازيهاى قبلى به خاطر فشار و استرس زياد نمى توانستم گلزنى كنم. در بازى با سوريه هم ما خيلى زير فشار بوديم ولى خوشبختانه توانستم با استفاده از پاس خوب جبارى گلزنى كنم.

بدبخت شدیم رفت!

yoosef_st
22-06-2008, 14:16
خبرگزاری پرسپولیس : آنچه كه قرار بود بالاخره اتفاق افتاد. حالا مجيد فرخزادى سرپرست موقت پرسپوليس است. در واقع همه كاره باشگاه در تصميم گيرى ها و امور اجرايى. وظيفه اى كه تا همين چند روز پيش برعهده حبيب كاشانى بود و حالا با استعفاى او به سرپرست موقت تفويض شده. فرخزادى صبح ديروز در سازمان تربيت بدنى ميهمان مهندس على آبادى بود. حدس اينكه او با قبول سمتى جديد، امور اجرايى باشگاه را برعهده بگيرد، كار دشوارى نبود و جلسه چند ساعته و تقريباً طولانى طرفين اتفاقات را همانگونه پيش برد كه انتظار مى رفت. مجيد فرخزادى برنامه ها و راهكارهاى خود را گفت و حكم جديدش را از رييس سازمان دريافت كرد تا تنها چند ماه بعد از حضورش در هيأت مديره باشگاه پرسپوليس، وظايف مديرعامل مستعفى را برعهده بگيرد. ۱) فرخزادى حالا كاملاً جانب احتياط را رعايت مى كند. طبيعى هم هست. به هر حال او اگرچه با حكمى موقت اما جايگزين مديرى شده كه هواداران پرسپوليس با رفتنش دلسرد شده اند و البته هنوز به بازگشت او اميدوارند. به همين خاطر هم هست كه مجيد فرخزادى در مصاحبه اى حتى دريافت حكم جديدش - سرپرستى موقت باشگاه - را هم رد مى كند: «هنوز كه هيچ حكمى براى من صادر نشده. نه مديرعامل شده ام، نه حكمى گرفته ام. اين وظيفه سازمان تربيت بدنى است كه مدير جديد را انتخاب كند. جلسه ديروز من با على آبادى هم ربطى به مديرعاملى نداشت. ما فقط درباره مسائل فنى پرسپوليس و انتخاب كادر فنى صحبت كرديم.»
۲) اعضاى هيأت مديره پرسپوليس همگى كنار كشيده اند. البته به طور شفاهى! حبيب كاشانى رفت و حالا مهمترين وظيفه هيأت مديره انتخاب جانشينى است براى او. موضوعى كه هنوز درباره آن يك اجماع كلى صورت نگرفته. استعفاى شفاهى اعضاى هيأت مديره هم به همين خاطر بوده. على سعيدلو، حسن بيادى، مجيد فرخزادى و محمدحسين نژادفلاح به طور شفاهى استعفا كردند تا على آبادى به عنوان رييس مجمع باشگاه و رييس سازمان تربيت بدنى تصميم نهايى را درباره وضعيت مديريتى پرسپوليس اتخاذ كند. گفته مى شود سعيدلو و بيادى تمايلى به ادامه همكارى با پرسپوليس ندارند. از طرف ديگر فرخزادى مسؤوليت هاى تازه اى را در باشگاه گرفته و شايد تغييراتى كه گفته مى شود قرار است با نظر رييس سازمان در هيأت مديره پرسپوليس رخ بدهد، عضو پنجم را شامل نشود!
۳) خوب يا بد، فرخزادى شانس اول جانشينى حبيب كاشانى است و شايد هم تنها گزينه براى مديرعاملى! او حتى مى توانست همين ديروز و به جاى اينكه عنوان سرپرست موقت را از رييس سازمان بگيرد، حكم مديرعاملى خود را دريافت كند ولى فشارهاى ناشى از نارضايتى هواداران پرسپوليس او را ناچار به عقب نشينى كرد. او حتى پس از جدايى قطعى كاشانى بارها تأكيد كرد كه تحت هيچ شرايطى مديرعاملى پرسپوليس را نخواهد پذيرفت. فعلاً هم كه حكم مديرعاملى را نگرفته و قرار است با نام مستعار سرپرست موقت همان كارهايى را بكند كه اگر مديرعامل بود انجام مى داد. او تنها عضو هيأت مديره پرسپوليس است كه با وجود استعفا بيش از پيش در حال فعاليت است. شايد هم چند روز يا چند هفته ديگر كه آب ها از آسياب افتاد، رسماً مديرعامل شود و جانشين حبيب كاشانى! البته اگر در هيأت مديره جديد، اكثريت آرا مال او باشد.
۴) قرار بود فرداى روزى كه افشين قطبى در ميان درخواست هاى پرسپوليسى ها ايران را ترك كرد، جانشين او معرفى شود، اما نشد. حالا قرار است بعد از گذشت چند هفته اين اتفاق بيفتد البته با روشى ديگر و درست مثل انتخاب مديرعامل جديد. پرسپوليس بعد از انتخاب يك سرپرست
موقت - همان مديرعامل - قرار است صاحب مربى موقت هم بشود. آنها مى خواهند تمام فرصت هاى از دست رفته را به يكباره جبران كنند، آن هم با انتخاب يك سرمربى موقت يا حداقل دستيار سرمربى جديدى كه هنوز نيامده! حميد استيلى شانس زيادى دارد، افشين پيروانى هم همين طور. آنها مورد تأييد سرپرست موقت هم هستند. محمد خاكپور هم هنوز جزو گزينه ها است اما شايد با شانسى كمتر از دو گزينه ديگر. آنچه مشخص است اينكه يكى از اين سه نفر موقتاً هدايت تيم را برعهده خواهد گرفت. آن وقت اگر پرسپوليس صاحب سرمربى شد، اين سرمربى موقت، در تيم مى ماند اما در نقش مربى و دستيار او. در غير اين صورت تا پايان فصل آينده موقتاً (!) همان سرمربى خواهد ماند! البته در اين ميان تنها استيلى است كه در ديدار با على آبادى برنامه هم داده و شايد شانس او اين بار هم بيشتر از رقبايش باشد.

yoosef_st
22-06-2008, 14:16
خبرگزاری پرسپولیس : اين اولين بار نيست كه نام مصطفى دنيزلى براى حضور دوباره در پرسپوليس بر سر زبان ها مى افتد. از همان روزى كه قطبى رفت، گفتند هيات مديره دنيزلى را مى خواهد و مديرعامل او را نمى خواهد. آن روزها نه تنها پرسپوليس، بلكه مدير برنامه هاى مربى تركيه اى هم خبر را تكذيب كرد. اما حالا كه مديرعامل - همان كه مخالف دنيزلى بود - كنار رفته دوباره خبر سرمربيگرى مصطفى دنيزلى را مى شنويم. آن هم در اين شرايط نابسامان! مى گويند مجيد فرخزادى در قامت سرپرست موقت پرسپوليس با مدير برنامه هاى دنيزلى وارد مذاكره شده و پيشنهادى يك ساله و ۷۰۰ هزار دلارى را براى سرمربيگرى مرد تركيه اى در پرسپوليس فصل آينده ارائه كرده و حالا منتظر پاسخ مصطفى دنيزلى است. در اين بحبوحه كه نام دنيزلى را مكررا مى شنويم، صحبت هاى مدير برنامه اش مى تواند تكليف ماجرا را روشن كند. جالب اينكه او به طور كلى مذاكره پرسپوليس با دنيزلى را رد مى كند و به ايران ورزشى مى گويد: «تا امروز اصلا نه ملاقاتى با فرخزادى داشته ام نه با او صحبت كرده ام. اصلا هيچ پيشنهادى از پرسپوليس دريافت نكرده ايم. من هم نمى توانم در مورد تصميم احتمالى دنيزلى در صورت دريافت پيشنهاد پيشداورى كنم. ولى باتوجه به علاقه دنيزلى به پرسپوليس اگر پيشنهادى برسد حتما قابل بررسى خواهد بود. او حتى از من خواسته بود كه بعد از قهرمانى پرسپوليس از طرف او به هواداران تبريك بگويم.

تنها امیدمون اینه که دنیزلی بیاد.

yoosef_st
22-06-2008, 14:18
خبرگزاری پرسپولیس : مجيد فرخزادى از همه به صندلى مديريت پرسپوليس نزديك تر است اما خودش مثل همه روزهاى گذشته اين مساله را تكذيب و تاكيد مى كند كه به هيچ عنوان سمت مديرعاملى باشگاه پرسپوليس را نخواهد پذيرفت.مجيد فرخزادى در اين باره توضيح مى دهد: «همان طور كه قبلا هم بارها اعلام كرده ام مديرعامل باشگاه پرسپوليس نمى شوم اما اگر مهندس على آبادى صلاح بدانند به عنوان عضوى از هيات مديره در خدمت باشگاه خواهم بود و اگر در هيات مديره هم نباشم به عنوان يك هوادار از روى سكوها به تشويق تيم خواهم پرداخت.به عنوان سرپرست باشگاه پرسپوليس هم انتخاب نشده ام. مهندس على آبادى از ما دعوت كردند و من هم پذيرفتم كه در نشست ديروز شركت كنم.» او در پاسخ به اين سوال كه چرا از جمع اعضاى هيات مديره تنها شما به اين نشست دعوت شديد ادامه مى دهد: «بنده براى همكارى با باشگاه پرسپوليس اعلام همكارى كرده بودم و هنوز هم حاضرم در هر سمتى غير از مديرعاملى فعاليت كنم ضمن اينكه رييس سازمان تربيت بدنى بزودى مديرعامل باشگاه پرسپوليس را معرفى خواهد كرد. اعضاى هيات مديره اتخاذ تصميم نهايى را به ايشان واگذار كرده اند و تصور مى كنم بزودى اين انتخابات صورت خواهد گرفت.»

yoosef_st
22-06-2008, 14:19
خبرگزاری پرسپولیس : با رفتن حبيب كاشانى تمام فعاليت هاى پرسپوليس متوقف شده و تكليف هيچ چيز اين باشگاه روشن نيست. البته رييس هيات مديره پرسپوليس سعى دارد اوضاع را آرام جلوه دهد. على سعيدلو در اين باره مى گويد: با رفتن كاشانى از پرسپوليس، فعاليت هاى باشگاه متوقف نشده و اين همه نگرانى بى مورد است و علت اين همه جنجال از سوى رسانه ها را نمى دانم.
با رفتن يك نفر كار باشگاه پرسپوليس به پايان نمى رسد و سازمان تربيت بدنى به عنوان صاحب و مسؤول باشگاه به اداره آن خواهد پرداخت .
از به وجود آمدن اين همه جنجال به علت استعفاى كاشانى از پرسپوليس متاسفم و فكر نمى كنم رفتن يك نفر از باشگاه پرسپوليس اين قدر مهم باشد.
جاى نگرانى نيست و به زودى باشگاه پرسپوليس ساماندهى مى شود.
نبايد جدايى يك نفر از پرسپوليس را اين قدر مطرح كنيم چون با رفتن كاشانى ، آسمان به زمين نمى رسد.

yoosef_st
22-06-2008, 14:19
خبرگزاری پرسپولیس : سازمان تربيت بدنى به زودى قسط اول از كمك هاى فصل جارى خود به باشگاه پرسپوليس را در اختيار مديرعامل يا سرپرست اين باشگاه قرار خواهد داد.
بعد از انتخاب مديرعامل جديد، سازمان تربيت بدنى قسط اول اين كمك ها را در قالب مبلغ ۸۰۰ ميليون تومان در اختيار باشگاه پرسپوليس قرار خواهد داد. بودجه اين باشگاه با توجه به مخارج فعلى و همينطور حضور در رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا بيش از سال هاى گذشته خواهد بود.

yoosef_st
22-06-2008, 14:20
خبرگزاری پرسپولیس : على رغم توافق با پرسپوليس، محمد منصورى فعلاً بلاتكليف است. او پيش از اين براى سرخپوش شدن با مديرعامل مستعفى وارد مذاكره شده و به توافقات نهايى هم رسيده اما شرايط امروز او كاملاً مبهم است.
منصورى هيچ قراردادى را با پرسپوليس امضا نكرده و با توجه به جدايى حبيب كاشانى هنوز نمى داند كه آيا مديرعامل و كادر فنى جديد هم خواهان او هستند يا نه. او اين روزها منتظر روشن شدن وضعيت باشگاه و تماس آنها است تا قراردادش را با پرسپوليس ثبت كند.
با وجودى كه گفته مى شود سپاهان با پيشنهادى بالاتر از پرسپوليس خواهان جذب منصورى شده اما اين بازيكن فعلاً دست نگه داشته و به ايران ورزشى مى گويد: «تا تكليفم با پرسپوليس روشن نشود با هيچ تيم ديگرى وارد مذاكره نمى شوم. من با پرسپوليس توافق كرده ام و منتظر تماس آنها هستم.»

yoosef_st
22-06-2008, 14:21
خبرگزاری پرسپولیس : کاپیتان اسبق پرسپولیس تهران با اشاره به استعفای کاشانی گفت: کاشانی که قصد جدایی از پرسپولیس را در سر داشت باید زودتر یاعلی می گفت و می رفت نه اینکه در این شرایط حساس تیم را ترک کند.
فرشاد پیوس در گفتگویی اظهار داشت: این استعفای کاشانی در این مقطع زمانی حساس که اکثر تیم ها در صدد جذب بازیکن هستند پرسپولیس را از تدارک تیم قوی برای فصل آتی به دور خواهد داشت و نمی دانم چرا وی که بار هاحرف از رفتن زده بود پس از قهرمانی پرسپولیس دست به این عمل نزد .
وی تصریح کرد: بالاخره کاشانی دیگر حاضر به همکاری با پرسپولیسی ها نیست و اعضای هیئت مدیره باید هر چه سریعتر مدیر عامل جدید را معرفی کنند تا وضعیت پرسپولیس از این بلاتکلیفی خارج شود. پیوس در خصوص گزینه های سرمربیگری پرسپولیس گفت: سرمربی پرسپولیس باید شخصی باشد که علاوه بر دانش و بار فنی بالا سرد و گرم فوتبال را در تیم پرسپولیس به خوبی چشیده باشد و توانایی جمع کردن حواشی اطراف تیم را داشته باشد.
وی اضافه کرد: به هر حال هر کس در پرسپولیس این مسئولیت سخت را بپذیرد به طور حتم کار سختی رادر فصل آینده پیش رو خواهد داشت ولیکن بر این باورم که هر شخصی که تازه از گرد راه رسیده است نباید به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شود به دلیلی که سرمربیگری در پرسپولیس کار هر کس نیست.
کاپیتان اسبق پرسپولیس در خصوص صحبت های برخی بازیکنان این تیم مبنی بر جدایی به دلیل مسائل مالی گفت: بازی کردن در پرسپولیس برای هر بازیکنی یک افتخار بزرگ است وبازیکنانی که فقط برای پول حاضر به بازی در پرسپولیس هستند چه بهتر که این تیم ترک کنند چرا که پیراهن پرسپولیس حرمت دارد.
وی تاکید کرد: همه بازیکنانی که دم از ترک پرسپولیس می زنند باید بدانند که از بازی در این تیم شهرت پیدا کرده اند و حالا پیشنهادات صعودی از سوی باشگاه های دیگر برایشان ارسال می شود پس نباید برای ماندن در پرسپولیس هیچ اولتیماتومی مشخص کنند.
پیوس حضور سه تیم پرسپولیس ، سپاهان و استقلال را مثلث زهر دار ایران در لیگ قهرمانان آسیا تلقی کرد و گفت: اگر این تیم ها با تدبیر عمل کنند و بازیکنانی خوبی را برای فصل آتی در اختیار بگیرند و فاصله بازیکنان فیکس و نیمکت نشین را کاهش دهند می توانند حرف های زیادی برای گفتن در آسیا داشته باشند.
پیوس در خصوص وضعیت خود برای فصل آینده گفت: از سه تیم برای سرمربیگری پیشنهاد دارم و مطمئن باشد که سال آینده به عنوان سرمربی کار خواهم کرد.

Julian
22-06-2008, 14:45
برو تو تاپیک خودتون پست بده.

Mahdi_Moosavi
23-06-2008, 00:34
داريوش مصطفوي مديرعامل باشگاه پرسپوليس شد

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، وي پيش از اين رياست و دبير كلي فدراسيون فوتبال ايران را نيز برعهده داشته است.

مجيد فرخ زادي نيز به عنوان سخنگوي هيئت مديره پرسپوليس انتخاب شد.

اعضاي جديد هيئت مديره اين تيم امروز يكشنبه نشستي را با كيومرث هاشمي در سازمان تربيت بدني داشتند كه تصميمات فوق در آن گرفته شد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Julian
23-06-2008, 00:35
خب دیگه بیچاره شد پرسپولیس.

بردیا
23-06-2008, 00:42
مصطفوی کیه بابا
بی سواد تر ازین یارو نبود که بزارنش مدیرعامل؟

saeed_h1369
23-06-2008, 10:08
با این که ازش بدم میاد ولی صبر کنید شاید مثه کاشانی شد

Ezel
23-06-2008, 10:59
فكر ميكنم بعد از عباس و محمد حسن انصاري فرد ، مصطفوي سومين مدير عامل فوتبالي پرسپوليس باشه كه قبلا براي پرسپوليس بازي كرده . ضمنا من فكر ميكنم گزينه ي خوبيه . چرا ؟ 1 - خيلي آدم با نفوذيه هم تو Afc و هم Fifa. اگه يادتون باشه وقتي ميخواستن فوتبال ايران رو تعليق كنند مصطفوي گفت حتي اگه تعليق هم بشيم تيم اميد تو انتخابي المپيك بازي ميكنه و همينطور هم شد . 2- در زمان اون بود كه ايران رفت جام جهاني. 3- ميخواد ايويچ رو بياره واسه سرمربيگري پرسپوليس. 4- گزينه ي مورد حمايت سازمانه .

ElmO
23-06-2008, 12:47
فكر ميكنم بعد از عباس و محمد حسن انصاري فرد ، مصطفوي سومين مدير عامل فوتبالي پرسپوليس باشه كه قبلا براي پرسپوليس بازي كرده . ضمنا من فكر ميكنم گزينه ي خوبيه . چرا ؟ 1 - خيلي آدم با نفوذيه هم تو Afc و هم Fifa. اگه يادتون باشه وقتي ميخواستن فوتبال ايران رو تعليق كنند مصطفوي گفت حتي اگه تعليق هم بشيم تيم اميد تو انتخابي المپيك بازي ميكنه و همينطور هم شد . 2- در زمان اون بود كه ايران رفت جام جهاني. 3- ميخواد ايويچ رو بياره واسه سرمربيگري پرسپوليس. 4- گزينه ي مورد حمايت سازمانه .

سلام

به نظر من هم مصطفوی گزینه ی خیلی خوبیه ...
بهترین چیزش ، همون طور که دوستمون گفتن ، داشتن نفوذش توی AFC و FIFA ست ..

اگه ایویچ رو هم بیاره که محشره ..
دنیزلی هم عالیه ..

خدا کنه سر و سامون پیدا کنیم ..

یا حق

FarzadSport
23-06-2008, 13:02
سلام

دنیزلی هم عالیه ..

یا حق

منم کاملا موافقم ولی انصافا از زحمات کاشانی هم نباید گذشت که واقعا یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس خود او بود...

saeed_h1369
23-06-2008, 13:54
دیدید امید برگشت کاش ایویچ بیاد

hamidras
23-06-2008, 13:57
مصطفوي خوبه ! ايويچ هم كه مشخصه! خدا كنه زودتر سروسامون بدن تيمو!

amir_rahmani
23-06-2008, 14:09
میشه یه خرده درباره مصطفوی و ایویچ بنویسید.(زندگینامه)

yoosef_st
23-06-2008, 17:25
ببینم ، این مصطفوی همونه که یه بار اومد تو نود تمام هیکل علی آبادی اینا رو قهوه ای کرد؟ یادم نیست این بود یا یکی دیگه بود. اما به نظر منم گزینه خوب و با تجربه و با نفوذیه. فقط ایشالا دنیزلی رو بیاره. ایویچ کیه؟ قبلا چکاره بوده؟

monster489
23-06-2008, 23:58
ایویچ کیه؟ قبلا چکاره بوده؟

ایویچ یه مربی پیر پاتیل بازنشسته است که تو زمان مربیگری تیم ملی قبل از بازیهای جام جهانی 98 تیم ایران 7 تا گل از آث رم خورد. من نمیدونم پرسپولیس تو این شش هفت سال چه خیری از این مربی های خارجی دیده که حالا ایویچ بخواد نجات بخشش باشه...
در ضمن این مصطفوی هم همچین آدم درست حسابی نیست و سابقه مدیریتش نشون دهنده کارش...
نفوذش هم تو فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا مشکل چندانی از پرسپولیس دوا نمی کنه چون پرسپولیس یه مدیر عامل میخواد که بتونه از چند جا منابع مالی رو تامین کنه مثل کاشانی تا گدایی این سازمان تربیت بدنی رو با اون رئیس استقلالیش رو نکنه ...
راستی بیگ زاده هم رفت استقلال . دوباره فصل نقل و انتقالات شد و این استقلالیها مثل لاشخورها افتادن به جون پرسپولیس...

ElmO
24-06-2008, 00:09
تومیسلاو ایویچ

بعد از صعود تیم ملی فوتبال كشورمان به مسابقات جام جهانی ۱۹۹۸فرانسه- تومیسلاو ایویچ ، مربی بسیار
نامدار و پر تجربه كروات جانشین والدیرویرا شد. ویرا كه با تیم ملی به جام جهانی صعود كرده بود از كار بركنار شد و
ایویچ به حكم رئیس جدید سازمان تربیت بدنی ، محسن صفایی فراهانی ، جای او را گرفت .

ایویچ درفوتبال ایران كار خود را روی تحكیم سیستم دفاعی در تیم ملی فوتبال كشورمان گذاشت و مردانی چون
نادر محمد خانی و جواد زرینچه را كه سال ها در تیم ملی حضور نداشتند به تیم ملی برگرداند.

ایویچ در دیماه ۱۳۷۶به ایران آمد. اولین میدان او بازی های چهارجانبه جام هنگ كنگ بود. در این رقابتها ایران به
دنبال تحمل شكست یك- صفر مقابل نیجریه ، در دیدار دوم شیلی را در ضربات پنالتی شكست داد و به عنوان
سوم این رقابتها رسید. ۲ماه اول سال ۱۳۷۷با بازیهای ملی فراوان برای تیم ملی تحت هدایت ایویچ توام شد. تیم
ملی ابتدا در ۳دیدار دوستانه مقابل ۳باشگاه فرانسوی مثل گوین كمپ نانت و مونت پولیه قرار گرفت و سپس در
تبریز با نتیجه یك-یك مقابل تیم ملی فوتبال كویت متوقف شد. دیدارهای چهارجانبه جام L.G تهران هم ثمره چندانی
برای تیم ملی نداشت. شكست ۲- صفر مقابل مجارستانی كه به جام جهانی صعود نكرده بود با پیروزی یك- صفر
برابر جامائیكای صعود كننده به جام توام شد. بعد از آن تیم ملی برای انجام ۲دیدار دوستانه فوتبال به ایتالیا رفت.
اینجا بود كه جلال طالبی با عنوان مدیر فنی تیم ملی، به ایتالیا فرستاده شد تا معلوم شود تغییراتی در فوتبال ایران
محتمل است. تیم ملی سپس در یك بازی كاملاً غیر طبیعی كه به نظر می رسید واقعی نباشد ۷-یك به آ.اس . رم
ایتالیا باخت. بعد از این باخت ، ایویچ از مربیگری تیم ملی فوتبال بركنار شد و جلال طالبی جای او را گرفت. در جام
جهانی تیم ملی با تغییراتی كه خالق آن ایویچ بود نتایج نسبتا" موفقی گرفت اما فوتبال ایران مدت ها بعد قدر
بزرگمردی به نام ایویچ را به خوبی فهمید.

ایویچ با یك كارنامه بسیار قوی و سابقه مربیگری در تیم های بزرگ اروپا مثل تیم ملی كرواسی ، مارسی، پورتو ،
بنفیكا ، استاندارد لیژ و ... به ایران آمد. او در سال ۱۹۸۷میلادی و در فینال جام باشگاه های اروپا موفق شد با تیم
پورتو، تیم بایرن مونیخ آلمان را ۲-یك شكست داده و قهرمان اروپا شود.

=-=-=

و

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ElmO
24-06-2008, 00:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حضور ایویچ در پرسپولیس منتفی است

حضور سرمربی كروات سابق تیم ملی فوتبال در تیم پرسپولیس تهران منتفی است.
هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس، روز گذشته از مذاكره با تومیسلاو ایویچ مذاكراتی را آغاز كرده‌اند.
داریوش مصطفوی كه مسئولیت اصلی مذاكره با سرمربی كروات را بر عهده دارد،
اعلام كرد كه ایویچ خواسته پرسپولیس را نپذیرفته است و بنابراین حضورش در این تیم منتفی است.

خبرگزاری فارس

ElmO
24-06-2008, 00:16
زارعی: به خاطر هواداران سفید امضاء كردم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمدید قرارداد گفت: به خاطر هواداران سفید امضا كردم.
به نقل از پایگاه اینترنتی باشگاه پرسپولیس، مسعود زارعی كه پیش از این قراردادش را به ثبت رسانده بود، با صحبت
هایی كه با مجید فرخزادی و داریوش مصطفوی داشت، گفت: پیش از این نیز قرارداد من ثبت شده بود و اینك با تغییر و
تحولات مدیریتی نیز همچون قبل به خاطر هواداران، سفید امضا كردم.
وی تاكید كرد: قول می‎دهم با تلاش مضاعف در تركیب اصلی پرسپولیس قرار گیرم.

خبرگزاری فارس

ElmO
24-06-2008, 00:18
به خاطر نامشخص بودن وضعیت پرسپولیس به استقلال رفتم

هافبك جدید تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با توجه به اینكه وضعیت پرسپولیس نامشخص بود، استقلال را انتخاب
كردم.

هاشم بیك‌زاه در مورد عقد قرارداد با استقلال تهران اظهار داشت: یك تصمیم عاقلانه گرفتم و با توجه به شرایطی كه
در تیم پرسپولیس حاكم بود ترجیح دادم تیم استقلال را انتخاب كنم.

این بازیكن كه چندی قبل با مسئولان باشگاه پرسپولیس قرارداد داخلی امضا كرده بود، در این باره عنوان كرد: قراردادم
نهایی نشده بود. از طرفی وقتی آقای كاشانی از این تیم جدا شد من هم تمایل چندانی برای ثبت این قرارداد
نداشتم، چرا كه با او به توافق رسیده بودم.

بیك‌زاده كه پیش از این در مصاحبه ای عنوان كرده بود به پرسپولیس پشت نمی‌كند، تصریح كرد: تا آخرین لحظه با این
تیم بودم و اولین گزینه‌ام برای انتخاب تیم پرسپولیس بود؛ اما قسمت نبود كه پیراهن این تیم را به تن كنم.

وی اذعان داشت: پرسپولیس سرمربی ندارد و مشخص نیست كه مربی آینده تیم مرا بخواهد.

بیك‌زاده كه هفته گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفته بود در باره آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: هنوز از ناحیه
آپاندیس احساس درد دارم؛ اما تا یك هفته دیگر مشكلم برطرف می‌شود و می‌توانم تمریناتم را آغاز كنم.

خبرگزاری فارس

ElmO
24-06-2008, 00:21
حسین بادامكی: بله، با سایپا مذاكره كرده ام

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از روشن شدن وضعیت هیأت مدیره باشگاه تصمیم خود را مبنی بر ادامه كار با
پرسپولیس خواهم گرفت. حسین بادامكی گفت: در زمان هیأت مدیره سابق صحبت هایی را با شخص مدیر عامل
باشگاه داشتم و به توافقات اولیه با آنها رسیدم اما متاسفانه طی روزهای گذشته حوادثی رخ داد كه تمامی معادلات را
بر هم زد و مذاكرات را به آینده موكول كرد.وی تصریح كرد: با باشگاه پرسپولیس هیچ مشكلی ندارم و نداشته ام و
امیدوارم كه هرچه سریع تر تكلیف هیأت مدیره جدید مشخص و اشخاصی عهده دار هدایت این باشگاه شوند كه مورد
رضایت هواداران بی شمار پرسپولیس باشند.بادامكی درباره مذاكراتش با تیم فوتبال سایپا و چند تیم لیگ امارات
افزود: پیشنهادهایی را از سوی این تیم ها داشتم اما فعلا تصمیم گیری نخواهم كرد و منتظر مشخص شدن وضعیت
پرسپولیس خواهم بود.

خبرگزاری فارس

ElmO
24-06-2008, 00:22
سید محمد حسینی با ذوب آهن ۲ ساله بست

سید محمد حسینی یكی از مدافعان فصل قبل ابومسلم كه جایش در تیم ملی خالی است پس از مذاكرات بسیار و
پیشنهاداتی از ابومسلم، سپاهان و پرسپولیس با عقد قراردادی ۲ ساله به ذوب آهن اصفهان پیوست. این مدافع گلزن
با ۱۰ گل در ابومسلم بهترین گلزن این تیم در فصل گذشته بوده است. ذوب آهن با خرید او یكی از عالی ترین خریدهای
خود در این فصل را انجام داده است.

خبرگزاری فارس

ElmO
24-06-2008, 00:24
4 میلیارد و 800 میلیون درانتظار پرسپولیس

سازمان تربیت بدنی قرار است تا پایان هفته مبلغ ۸۰۰ میلیون به پرسپولیس كمك مالی كند همچنین سازمان به این
باشگاه قول داده تا پایان سال مبلغ ۱ میلیارد نیز دراختیار پرسپولیس قرار دهد. نا گفته نماند علی سعیدلو رئیس هیأت
مدیره پرسپولیس نیز با رایزنی هایی كه انجام داده است درصدد است تا از طریق ارگان های دولتی طی چند روز آینده
مبلغی در حدود ۳ میلیارد تومان دیگر به باشگاه تزریق كند.

روزنامه ابرار ورزشی

ElmO
24-06-2008, 00:26
نیكبخت به استقلال نزدیك تر شد!

«علیرضا نیكبخت» مهاجم فصل پیش تیم پرسپولیس كه با پایان فصل قراردادش را با سرخپوشان تمدید نكرده بود. این
روزها گفت و گوهایی رابا مدیران تیم استقلال بر سر بازگشت خود به این تیم انجام داده است. بعد از استعفای حبیب
كاشانی و پذیرش تلویحی آن توسط محمد علی آبادی ریاست سازمان تربیت بدنی، علیرضا نیكبخت بهتر دید كه در
دوراهی پرسپولیس و استقلال، تیم آبی پوش تهرانی را انتخاب كند.به گفته نزدیكان به باشگاه استقلال نیكبخت گفت
و گوهای نهایی را با علی فتح الله زاده انجام داده و در فصل نقل و انتقالات قرارداد خود را با آنها به ثبت خواهد رساند.
خیلی ها عقیده دارند، كه خبر حضور نیكبخت در استقلال در واقع همان بمبی بود كه فتح الله زاده مدت ها پیش وعده
آن را به طرفداران استقلال داده بود.

روزنامه ابرار ورزشی

ElmO
24-06-2008, 00:27
قلعه نویی تمایلی به بازی با پرسپولیس ندارد

با قهرمانی استقلال در جام حذفی اكنون خیلی ها منتظر هستند كه سازمان لیگ، تاریخ برگزاری دیدار سوپرجام را
مشخص كند اما گفته می شود با توجه به مشكلاتی كه این ۲ تیم دارند این دیدار قطعاً تا پیش از شروع لیگ برتر انجام
نخواهد شد. از سوی دیگر امیر قلعه نویی مخالف برگزاری این دیدار است چرا كه اعتقاد دارد شرایط استقلال برای
برگزاری دربی مناسب نیست.

روزنامه ابرار ورزشی

MORINIO
24-06-2008, 01:21
همه که دارن میرن اس تق لال!!!:27:

B3HZ@D
24-06-2008, 01:26
همون بهتر که نیکبخت بره
فقط بلده قیافه بگیره و پدر تیم را درآورد...بازیکن باید به فکر تیم باشه
خیلی حال کردم توی 90 توی اون نظرسنجی حالش گرفته شد
به خاطر اخبار ممنون

omid.k
24-06-2008, 02:50
حالا همه چی به هم ریخته شما هم هی بیاین بگین همون بهتر چی چی رو بهتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بردیا
24-06-2008, 08:14
ببینم ، این مصطفوی همونه که یه بار اومد تو نود تمام هیکل علی آبادی اینا رو قهوه ای کرد؟ یادم نیست این بود یا یکی دیگه بود. اما به نظر منم گزینه خوب و با تجربه و با نفوذیه. فقط ایشالا دنیزلی رو بیاره. ایویچ کیه؟ قبلا چکاره بوده؟نه داداش
اون صفایی فراهانی بود.

اتفاقا چیزی که مصطفوی نداره نفوذه.نفوذو 10سال پیش داشت نه الان.همه کارایی که صفایی فراهانی میکرد تو کمیته انتقالی این به نام خودش میزد

بردیا
24-06-2008, 08:21

-1 ده سال پیش بود که آدم با نفوذی بود نه الان.اون موقعی هم که قرار بود تعلیق بشن صفایی فراهانی رای زنی کردش کاری کرد امید تو بازی های آسیایی شرکت بکنه نه این آقا.همه کارایی که صفایی میکرد این به نام خودش میزد تا آخر از دبیری انداختنش بیرون.
2-ایران زمان دادکان هم رفتش جام جهانی.زمان مصطفوی صعود به جام جهانی فقط یه معجزه و شانس محض بود.تو بازی با استرالیا ایران 10تا به بالا باید میخورد که خدا لطف کرد.چه ربطی به مصطفوی داشت؟
3-ایویچ که دیگه دم مرگه.بالای70سال سنشه.اصلا اطمینانی نیست یوهو میشه مثل مربی ژاپن یه سکته میزنه تیم میمونه.درسته مربی باتجربه ای هستش ولی فایده نداره برای پرسپولیس
4-گور بابا سازمان.کی میشه پرسپولیس موسسه تجاری بشه از شر دخالتای علی آبادی راحت بشیم؟

سلام

دنیزلی هم عالیه ..

یا حق

بدترین چیزش اینه که دیگه هیچ نفوذی تو AFC و FIFA نداره.ایویچ رو که گفتم.ولی دنیزلی رو قبول دارم که عالیه اگر همین اسکلت حفظ بشه براش و تقویت هم بشه

MeHrDaD_MeNaY
24-06-2008, 10:10
میشه یه خرده درباره مصطفوی و ایویچ بنویسید.(زندگینامه)
همين مصطفوي 10 سال پيش ايويچو اخراج كرد در آستانه جام جهاني
ايويچ خداي ادعاست الانم فكر كنم يه پير مرد شده ديگه.خودشم فكرشو نميكرد اخراجش كنن با اون اعتماد بنفسش

مصطفوي تلوزيونو 8 ساله كه تحريم كرده مصاحبه كمتر ميكنه
يه مدير مستبد و و بد اخلاق

بردیا
24-06-2008, 10:28
همين مصطفوي 10 سال پيش ايويچو اخراج كرد در آستانه جام جهاني
ايويچ خداي ادعاست الانم فكر كنم يه پير مرد شده ديگه.خودشم فكرشو نميكرد اخراجش كنن با اون اعتماد بنفسش

مصطفوي تلوزيونو 8 ساله كه تحريم كرده مصاحبه كمتر ميكنه
يه مدير مستبد و و بد اخلاق

مصطفوی ایویچ رو اخراج نکرد.مصطفوی از فدراسیون انداختنش بیرون و صفایی اومد.صفایی ایویچ رو اخراج کرد بعد از استخدامش
واللا آخرین باری که چند سال پیش تو نود اومد فکرکنم گفت 70سالشه.حساب کن ببین الان چند سالشه

yoosef_st
24-06-2008, 11:31
خبرگزاری پرسپولیس : حسين بادامكى هنوز تصميم نهايى اش را براى جدايى يا ماندن در پرسپوليس نگرفته. او درباره وضعيت فعلى اش مى گويد: «بعد از روشن شدن وضعيت هيات مديره تصميم مى گيرم. در زمان هيات مديره سابق صحبت هايى را با كاشانى داشتم و به توافقات اوليه با آنها رسيدم ولى متاسفانه طى روزهاى گذشته حوادثى رخ داد كه تمامى معادلات را بر هم زد و مذاكرات را به آينده موكول كرد. با پرسپوليس هيچ مشكلى ندارم و نداشته ام و اميدوارم كه هرچه سريع تر تكليف هيات مديره جديد مشخص و اشخاصى عهده دار هدايت اين باشگاه شوند كه مورد رضايت هواداران بى شمار پرسپوليس باشند.»
بادامكى درباره مذاكراتش با مسؤولان سايپا و تيم هاى اماراتى ادامه مى دهد: «پيشنهادهايى از سوى اين تيم ها داشتم ولى فعلاً تصميم گيرى نخواهم كرد و منتظر مشخص شدن وضعيت پرسپوليس خواهم بود.»

yoosef_st
24-06-2008, 11:34
بالاخره یه خبر خوب هم داشته باشیم دیگه!!

خبرگزاری پرسپولیس : مسعود زارعي امروز صبح در دفتر باشگاه پرسپوليس حاضر شد و پس از انجام مذاكره با داريوش مصطفوي و مجيد فرخ‌زادي قراردادش را به مدت يك سال ديگر تمديد كرد.
زارعي در روزهاي آينده با حضور در هيئت فوتبال قراردادش را به طور رسمي با پرسپوليس ثبت خواهد كرد.
زارعي پس از استعفاي حبيب كاشاني اولين بازيكني است كه با هيئت مديره جديد مذاكره كرد و به توافق رسيد.

زارعي: به خاطر هواداران سفيد امضاء كردم

خبرگزاری پرسپولیس : مسعود زارعي كه پيش از اين قراردادش را به ثبت رسانده بود، با صحبت هايي كه با مجيد فرخزادي و داريوش مصطفوي داشت، گفت: پيش از اين نيز قرارداد من ثبت شده بود و اينك با تغيير و تحولات مديريتي نيز همچون قبل به خاطر هواداران، سفيد امضا كردم.
وي تاكيد كرد: قول مي‎دهم با تلاش مضاعف در تركيب اصلي پرسپوليس قرار گيرم.

yoosef_st
24-06-2008, 11:35
خبرگزاری پرسپولیس : هاشم بیک زاده که با باشگاه پرسپولیس قرارداد داخلی به امضاء رسانده بود، رسما به تیم استقلال تهران پیوست.
هاشم بیک زاده اولین بازیکنی بود که در فصل نقل و انتقالات با عقد قرارداد داخلی برای حضور در تیم پرسپولیس رسما اعلام آمادگی کرد و حتی با پیراهن شماره 16 پرسپولیس کنار کاشانی عکس یادگاری انداخت اما شرایط نه چندان مساعد باشگاه پرسپولیس او را بر آن داشت تا با پشت کردن به آنچه با مدیران این باشگاه امضا کرده بود به عضویت باشگاه استقلال در آید. بیک زاده امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران، قرارداد یک ساله خود را با باشگاه استقلال به ثبت رساند تا اولین بازیکنی باشد که رسما در فصل نقل و انتقالات به جمع آبی پوشان می پیوندد.
مصطفی شهبازی، دبیر هیئت فوتبال استان تهران انتقال رسمی هاشم بیک زاده از مقاومت سپاسی شیراز به باشگاه استقلال را تایید کرد.

میگفتن یه کارایی کردن که دیگه کسایی که داخلی امضا میکنن نتونن برن یه جای دیگه. پس همه حرفها کشک بود؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟

yoosef_st
24-06-2008, 11:35
خبرگزاري پرسپوليس : همانطوري كه از قبل پيش بيني ميشد حبيب كاشاني پس از قهرماني از پرسپوليس خواهد رفت . حال اينكه چه شد كه كاشاني عطاي كار را به لقايش بخشيد و بين او و محمد علي آبادي چه گذشت چندان در اين بحث جايي ندارد.

حبيب كاشاني رفت مثل محمد حسن انصاري فر... كمتر كسي است كه فراموش كند صداي هوادار را نشنيده گرفتند براي رسيدن به اهداف خود و اين بار بازهم تاريخ تكرار شد و قرباني كسي نبود جز حبيب كاشاني !

داريوش مصطفوي مدير عامل پرسپوليس شد . از خيلي قبل تر از استفعا و حتي قهرماني پرسپوليس ميشد تصور كرد كه وقتي رياست فدراسيون را به كفاشيان دادند يكي از دو صندلي قرمز و آبي به داريوش مصطفوي خواهد رسيد . او كه سابقه بازي در هر دو تيم را دارد امروز همه كاره ي پرسپوليس شد . در مورد سابقه و موفقيت او در عرصه مديريت كمتر كسي است كه ايرادي از او بگيرد و حتي با توجه به درپيش بودن مسابقات آسيايي پرسپوليس ميتوان از نفوذ او در AFC نهايت استفاده را برد و در آن بازي هاي حساس موفق بود اما نكته اينجا است هدف از اين انتصاب چه بود ؟‌ و آيا داريوش مصطفوي قرباني بعدي اين بازي است ؟ آيا مصطفوي نيز پس از مديريت يك تا دو ساله به سرنوشت انصاري فر و كاشاني تبديل خواهد شد ؟ اگر جواب مثبت باشد كه بايد به حال اين فوتبال گريست و همين حالا رهايش كرد زيرا متاسفانه پرسپوليس را نيز در اين بازي غرق كرده اند .

داريوش مصطفوي ميتواند در پرسپوليس موفق باشد و تحولي كه از انصاري فر آغاز و با كاشاني اوج گرفت را ادامه دهد به شرطي كه حمايت ما هواداران را داشته باشد . فصل پيش هم پيشداوري ميكرديم و به كاشاني حمله ميكرديم اما چه شد ؟!‌ پس بايد از مصطفوي و تصميماتي كه ميگيرد حمايت كنيم . بيشترين حسن اين انتصاب در اين است كه ديگر مثل گذشته پرسپوليس از سوي سازمان طرد نخواهد شد و وزن كمك ها به تيم زياد ميشود و وقتي محمد آخوندي و داريوش مصطفوي كه از نزديكان محمد علي آبادي هستند ميتوان اميدوار بود كه از طريق نفوذ اين دو پرسپوليس راه اقتدار را در پيش گيرد .

در حال حاضر انتخاب سرمربي اصلي ترين هدف است كه اميدواريم يك مربي بزرگ در حد نام و اعتبار محبوبترين تيم آسيا جذب شود و سپس با بازيكنان جديد قرارداد بست .فراموش نكنيم هدف موفقيت و اقتدار پرسپوليس است و فرقي نميكند كه با مصطفوي باشد يا كاشاني يا انصاري فر و يا عابديني !

yoosef_st
24-06-2008, 11:36
خبرگزاری پرسپولیس : حالا كه مديرعامل كنار رفته و شرايط پرسپوليس دگرگون شده گفته مى شود كه بيژن ذوالفقارنسب گزينه اول كاشانى براى سرمربيگرى پرسپوليس بوده البته خود ذوالفقارنسب تمايلى براى صحبت كردن در اين باره ندارد و وقتى صحبت به پيشنهاد پرسپوليس مى رسد مى گويد: «تمايلى ندارم در اين خصوص حرفى بزنم ضمن اين كه با كاشانى روى مسائل كارى حرفى نزده ام.»
ذوالفقارنسب در ادامه درباره برنامه اش براى فصل آينده مى گويد: «پيشنهاداتى از تيم هاى تهرانى و شهرستانى دارم ولى هدفم اين است كه در تهران كار كنم ضمن اين كه نمى توانم به هيچ تيمى قول قهرمانى دهم مگر اين كه شرايط براى اين كار سخت و دشوار، مهيا باشد.» سرمربى سابق تيم ملى درباره پيروزى اين تيم برابر كويت و صعود به مرحله بعدى مى گويد: «به نظرم همان طور كه پيش بينى مى شد، كار سختى براى صعود نداشتيم و مى توانستيم به جوان هاى بيشترى فرصت دهيم ولى فكر مى كنم در مراحل بعدى نبايد به اين جوان ها اكتفا كنيم و بايد با حداكثر پتانسيل به مصاف حريفان برويم. امثال كريمى، مهدوى كيا و هاشميان تجربه ليگ هاى اروپايى را دارند و جزو سرمايه هاى ما محسوب مى شوند كه مى توانند مؤثر باشند.»
ذوالفقارنسب در ادامه با اشاره به بازيهاى يورو ۲۰۰۸ مى گويد: «به نظرم اين مسابقات از لحاظ كيفى و فنى نسبت به دوره هاى گذشته پيشرفت داشته. من تيم هاى اسپانيا و آلمان را شانس قهرمانى مى دانم. اى كاش فدراسيون فوتبال ايران مربيان و كارشناسان داخلى را براى اين بازيها اعزام مى كرد. شايد فدراسيون كارهاى مهم ترى داشت كه به اين مسأله نرسيده است!»

Ezel
24-06-2008, 18:15
-1 ده سال پیش بود که آدم با نفوذی بود نه الان.اون موقعی هم که قرار بود تعلیق بشن صفایی فراهانی رای زنی کردش کاری کرد امید تو بازی های آسیایی شرکت بکنه نه این آقا.همه کارایی که صفایی میکرد این به نام خودش میزد تا آخر از دبیری انداختنش بیرون.
2-ایران زمان دادکان هم رفتش جام جهانی.زمان مصطفوی صعود به جام جهانی فقط یه معجزه و شانس محض بود.تو بازی با استرالیا ایران 10تا به بالا باید میخورد که خدا لطف کرد.چه ربطی به مصطفوی داشت؟
3-ایویچ که دیگه دم مرگه.بالای70سال سنشه.اصلا اطمینانی نیست یوهو میشه مثل مربی ژاپن یه سکته میزنه تیم میمونه.درسته مربی باتجربه ای هستش ولی فایده نداره برای پرسپولیس
4-گور بابا سازمان.کی میشه پرسپولیس موسسه تجاری بشه از شر دخالتای علی آبادی راحت بشیم؟

دوست عزيز . فكر ميكنم حافظه تاريخي شما يه مقدار دچار تزلزل شده . چرا ؟ چون تا وقتي فوتبال ايران تعليق نشده بود فيفا هم كميته ي انتقالي مشخص نكرده بود و صفايي فراهاني و خبيري و نبي در كار نبودند . رايزني هاي مصطفوي باعث شد فوتبال ايران تا بعد از بازيهاي انتخابي المپيك ( نه بازي هاي آسيايي) تعليق نشه . صعود به جام جهاني حالا چه معجزه بود چه شانس در زمان رياست مصطفوي بود . فرگوسن هم 68 سالشه . كارل بروكنر و آراگونس هم 70 سالشونه . پس سن و سال فاكتور مهمي نميتونه باشه . فعلا كه خصوصي نميشه پس تا وقتي تحت سيطره سازمانه بهتره كادر مديريتي با سازمان هماهنگ باشه تا حمايتهاي مالي سازمان رو داشته باشه.

Kasra 91
24-06-2008, 21:43
الان دیگه معلوم میشه کی با پرسپولیس کی با پول و تعصب ها هم معلوم میشه

بردیا
24-06-2008, 22:44
دوست عزيز . فكر ميكنم حافظه تاريخي شما يه مقدار دچار تزلزل شده . چرا ؟ چون تا وقتي فوتبال ايران تعليق نشده بود فيفا هم كميته ي انتقالي مشخص نكرده بود و صفايي فراهاني و خبيري و نبي در كار نبودند . رايزني هاي مصطفوي باعث شد فوتبال ايران تا بعد از بازيهاي انتخابي المپيك ( نه بازي هاي آسيايي) تعليق نشه . صعود به جام جهاني حالا چه معجزه بود چه شانس در زمان رياست مصطفوي بود . فرگوسن هم 68 سالشه . كارل بروكنر و آراگونس هم 70 سالشونه . پس سن و سال فاكتور مهمي نميتونه باشه . فعلا كه خصوصي نميشه پس تا وقتي تحت سيطره سازمانه بهتره كادر مديريتي با سازمان هماهنگ باشه تا حمايتهاي مالي سازمان رو داشته باشه.

شاید ولی مطئنم صفایی فراهانی نقش موثری رو داشت تو این زمینه

میدونید قرار بود صفایی فراهانی رئیس afc بشه ولی اون موقع بن همام با حمایتای صفایی شد رئیس.مگر نمیبینید هروقت afc جلسه ای داره صفایی رو با احترام دعوت میکنن؟چون خر صفایی حسابی میره ولی معمولا از نفوذش استفاده نادرست نمیکنه.
درسته به سن نیست ولی با این شرایط ایویچ موفق نمیشه.

ElmO
24-06-2008, 22:47
خدا ازش نگذره اينم شد آرش برهاني پارسال پرسپوليس
جفتشون با پرسپوليس توافق مي كنن با استقلال قرارداد مي بندن.حيف حيف..................

الان دیگه معلوم میشه کی با پرسپولیس کی با پول و تعصب ها هم معلوم میشه

اینجور خریدها خوردن نداره .. :41:
خدا میزنه .. :31:
میشه مثل آرش برهانی فصل قبل .. :27: شده بود آرش بحرانی .. :31:

ولی به گمونم ( دور از جون :31: ) پرسپولیس فصل بعد میشه مثل استق لال
فصل قبل .. نه از لحاظ جدولی دور از جون :31: از لحاظ از دست دادن اسکلت ..

یا حق

Mahdi_Moosavi
24-06-2008, 23:04
سرمربي پرسپوليس از سوي هيئت مديره انتخاب شد

خبرگزاري فارس: در پي ديدار امروز اعضاي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس با رئيس سازمان تربيت بدني، نام سرمربي فصل آينده مشخص و قرار شد روز آينده اعلام شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، در اين جلسه كه به مدت 30/2 ساعت در محل سازمان تربيت بدني برگزار شد درباره حفظ بازيكنان فصل گذشته و عقد قرارداد با بازيكنان جديد و همچنين بحث حامي مالي بحث و تبادل نظر شد.
مجيد فرخزادي سخنگوي باشگاه پرسپوليس با اعلام اين خبر به خبرنگار فارس گفت: داريوش مصطفوي مديرعامل باشگاه از اقدامات چند روز گذشته گزارش كاملي را در اختيار علي‌آبادي و هيئت مديره قرار داد.
وي ادامه داد: در جلسه امروز نام سرمربي فصل آينده مشخص شد؛ اما بنا به دلايلي معرفي او به فردا و پس از جلسه هيئت مديره موكول شد.
فرخزادي تاكيد كرد: هواداران مطمئن باشند مربي مد نظر ما مطرح است و مي تواند پرسپوليس را به موفقيت برساند. انتخاب وي كاملا با كار كارشناسي صورت گرفت و با توجه به اينكه قرار است مشكلات مالي با مساعدت هاي سازمان تربيت بدني و حاميان مالي حل شود،‌ اميدواريم روزهاي خوبي را شاهد باشيم.
‌امروز 2 جلسه هيئت مديره در خصوص انتخاب سرمربي برگزار شد كه يكي از آن با حضور علي‌آبادي و ديگري در غياب او برگزار شد.

*مسئولان پرسپوليس: به زودي پاسخ عمل غيرحرفه‌اي بيك‌زاده را مي‌دهيم
مسئولان جديد باشگاه پرسپوليس با انتقاد از تصميم هاشم بيك زاده مبني بر ثبت قرارداد با استقلال تهران،‌ نسبت به اين بازيكن موضع گيري كردند.
هاشم بيك زاده كه پس از توافق با باشگاه پرسپوليس، قراردادي داخلي منعقد كرده بود،‌ رسما به استقلال تهران پيوست.
مسئولان باشگاه در اين خصوص اعلام كرده اند، با توجه به اينكه به دنبال رفع مسائل اوليه باشگاه پرسپوليس هستند، فعلا در خصوص بيك زاده اقدامي نخواهند كرد؛ اما به زودي با اين بازيكن كه با عملي غير حرفه اي قرارداد داخلي را زير پا گذاشته و با احساسات هواداران پرسپوليس بازي كرده است، برخورد كرده و پاسخ اين كارش را به خوبي مي دهند.

* خرسندي با مصطفوي ديدار كرد
مهاجم فصل گذشته تيم پرسپوليس تهران عصر امروز با مديرعامل باشگاه ديدار كرد.
وي كه يك فصل ديگر با اين تيم قرارداد دارد،‌ در خصوص ادامه همكاري با مديرعامل باشگاه به توافق رسيد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=============================

حالا اگه گفتید کیه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

^^ HAMID ^^
24-06-2008, 23:49
................دنیزلی

MORINIO
25-06-2008, 01:23
99 درصد ایرانی هست (هوش رو حال کنید:27:)

Ezel
25-06-2008, 12:37
من فكر ميكنم تو گزينه هاي داخل مجيد جلالي بهترين گزينه هستش . هم از همه ي مربيان ايراني سوادش بيشتره هم كارنامه ي قابل قبولي داره . ضمنا شايعه شده مايلي كهن ميخواد بشه سرمربي پرسپوليس . حتما ميدونيد كه تخصص حاجي مايلي سقوط دادن تيمهاست . ( فولاد و سايپا ) .

amir_rahmani
25-06-2008, 13:21
اینجور خریدها خوردن نداره .. :41:
خدا میزنه .. :31:
میشه مثل آرش برهانی فصل قبل .. :27: شده بود آرش بحرانی .. :31:

ولی به گمونم ( دور از جون :31: ) پرسپولیس فصل بعد میشه مثل استق لال
فصل قبل .. نه از لحاظ جدولی دور از جون :31: از لحاظ از دست دادن اسکلت ..

یا حق

ایول تایید میشه

saeed_h1369
25-06-2008, 17:57
درسته که قطبی بیاد؟

aluminum
26-06-2008, 13:45
فتح الله زاده دست بردار نيست , عباس آقايى به استقلال ميرود؟
خبرگزاري پرسپوليس : سازمان تربيت بدنى از ۲ تيم استقلال و پرسپوليس خواسته است باتوجه به حضور در ليگ قهرمانان آسيا در فصل نقل و انتقالات به دنبال جذب بازيكنان يكديگر نباشند و در اين امر براى يكديگر تنش درست نكنند اما مسئولان استقلال براى دومين بار اين خواسته و قانون نانوشته سازمان را زير پا گذاشتن و بعد از آنكه هاشم بيك زاده را به رقم داشتن قرارداد داخلى با پرسپوليس جذب كردند براى سومين سال متوالى به دنبال جذب عباس آقايى هستند. آقايى كه پيش از اين نيز تا هيأت فوتبال با استقلالى ها رفت اما هر بار بنا به دلايلى اين انتقال صورت نگرفت. پرسپوليسى ها بشدت از اين رفتار رقيب سنتى خود گلايه داشتند و به سازمان اولتيماتوم داده اند كه اگر اين رفتار آبى ها ادامه داشته باشد آنها به مقابله پرداخته و نسبت به جذب بازيكنان استقلال اقدام خواهند كرد.

عجب آدم کثیفی هست این فتح الله زاده

Julian
26-06-2008, 13:49
ببینم عابدزاده میخواد بیاد پرسپولیس؟
مریم پاییزی خبرت درسته؟

MeHrDaD_MeNaY
26-06-2008, 14:43
هووووووووووووووورا :19:

نام:عليرضا عباسفرد
پست تخصصي:مهاجم
رنگ پيراهن:قرمز
شماره پيراهن:11(شايد)

سرور هر چي گل زنه

aluminum
26-06-2008, 14:54
ببینم عابدزاده میخواد بیاد پرسپولیس؟
مریم پاییزی خبرت درسته؟

آره یک شایعه های برای بزگشت کماسی و عابدزاده هست
ولی من عابدزاده را بعید می دونم

aluminum
26-06-2008, 14:57
هووووووووووووووورا :19:

نام:عليرضا عباسفرد
پست تخصصي:مهاجم
رنگ پيراهن:قرمز
شماره پيراهن:11(شايد)

سرور هر چي گل زنه

میشه منبع خبرت را هم بگی

اگه بیاد جای محسن خلیلی را میگیره
خلیلی هم که احتمال رفتنش زیاده. چون با این شرط اومده بود پرسپولیس

yoosef_st
26-06-2008, 15:15
خبرگزاری پرسپولیس : احمدرضا عابدزاه امروز پس از مذاكره با مسئولان باشگاه پرسپوليس به توافق نهايي رسيد تا بتواند در هشتمين دوره ليگ برتر ايران مسئوليت هدايت دروازه بان هاي پرسپوليس را بر عهده داشته باشد.
عابدزاده امروز در دفتر باشگاه پرسپوليس قراردادش را امضاء كرد تا شنبه هفته جاري با حضور در هيئت فوتبال استان تهران قرادادش را طور رسمي ثبت كند.
پرويز كماسي نيز پس از مذاكره با داريوش مصطفوي، مدير عامل پرسپوليس به توافق نهايي رسيد تا به عنوان مربي بدنساز در جمع سرخ پوشان فعاليت كند.

yoosef_st
26-06-2008, 15:16
خبرگزاری پرسپولیس : كادر مديريتي پرسپوليس امروز پس از مذاكره با عليرضا عباسفرد با وي قرارداد 2 ساله منعقد كرد.
عماد محمدرضا مهاجم تيم سپاهان، ابراهيم توره مهاجم تيم پيكان، گزينه هاي مورد توجه مسئولان باشگاه هستند.
در همين زمينه مذاكرات مقدماتي آغاز شده است. باتوجه به اظهارات مسئولان پرسپوليس، چنانچه با عمادرضا و توره به توافق نهايي برسند، عباسفرد براي پيوستن به جمع پرسپوليسي‌ها بايد راهي يك تيم دسته اولي شود تا سرخپوشان براي ادامه كار همچنان براي جذب بازيكنان سهيمه كافي در ليگ برتر را داشته باشند.

MeHrDaD_MeNaY
26-06-2008, 15:20
میشه منبع خبرت را هم بگی

اگه بیاد جای محسن خلیلی را میگیره
خلیلی هم که احتمال رفتنش زیاده. چون با این شرط اومده بود پرسپولیس

عليرضا عباسفرد امروز صبح در باشگاه پرسپوليس با داريوش مصطفوي، مدير عامل سرخ پوشان ديدار كرد و پس از انجام توافقات نهايي با پرسپوليس قرارداد 2 ساله اي را به صورت داخلي امضاء كرد.
عباسفرد فصل گذشته در خط حمله صبا باتري فعاليت مي كرد كه با اتمام زمان قراردادش تصميم گرفت كه تيم به پرسپوليس ملحق شود.وي هفته آينده با حضور در هيئت فوتبال قرادادش را به طور رسمي ثبت خواهد كرد.

source:

Julian
26-06-2008, 15:29
عباسفرد گفته میخوام شماره 40 رو بپوشم.
عابدزاده هم مربی دروازه بانان پرسپولیس شد.

persianastronomy
26-06-2008, 15:30
آقا این شایعه راسته که افشین جون میخواد برگرده پرسپولیس ؟؟؟ عقلا" که فکر نکنم ممکن باشه ولی تیتر همه روزنامه های ورزشی امروز که اینو میگفت ! حالا واقعا میخواد برگرده یا در حد حرفه ؟

aluminum
26-06-2008, 15:40
خبرگزاری پرسپولیس : كادر مديريتي پرسپوليس امروز پس از مذاكره با عليرضا عباسفرد با وي قرارداد 2 ساله منعقد كرد.
عماد محمدرضا مهاجم تيم سپاهان، ابراهيم توره مهاجم تيم پيكان، گزينه هاي مورد توجه مسئولان باشگاه هستند.
در همين زمينه مذاكرات مقدماتي آغاز شده است. باتوجه به اظهارات مسئولان پرسپوليس، چنانچه با عمادرضا و توره به توافق نهايي برسند، عباسفرد براي پيوستن به جمع پرسپوليسي‌ها بايد راهي يك تيم دسته اولي شود تا سرخپوشان براي ادامه كار همچنان براي جذب بازيكنان سهيمه كافي در ليگ برتر را داشته باشند.

عليرضا عباسفرد امروز صبح در باشگاه پرسپوليس با داريوش مصطفوي، مدير عامل سرخ پوشان ديدار كرد و پس از انجام توافقات نهايي با پرسپوليس قرارداد 2 ساله اي را به صورت داخلي امضاء كرد.
عباسفرد فصل گذشته در خط حمله صبا باتري فعاليت مي كرد كه با اتمام زمان قراردادش تصميم گرفت كه تيم به پرسپوليس ملحق شود.وي هفته آينده با حضور در هيئت فوتبال قرادادش را به طور رسمي ثبت خواهد كرد.

source:

اگه اینها هم واقعیت داشته باشه که خیلی خوبه
چون چند روزی بود نارحت بودیم و با این خبر ها حالم بهتر شد
خدا کنه مثل بیگ زاده نشه
راستی علی آبادی به استق لالی ها گفته باید بیگ زاده را پس بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

aluminum
26-06-2008, 16:04
خبرگزاري پرسپوليس :‌ مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس) اسامی اعضای کادر فنی این تیم را اعلام کرد.مهندس داریوش مصطفوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس مربیان این تیم را تا معرفی سرمربی، جهت برگزاری تمرینات معرفی نمود. افشین پیروانی (مربی)، احمدرضا عابدزاده (مربی دروازه‎بانها) و پرویز کماسی (مربی بدنساز) تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس را از روز شنبه هشتم تیر ماه از ساعت 9 صبح در آکادمی المپیک برگزار می‎کنند.
گفتنی است؛ عکسهای مربوط به قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم پرسپولیس در بخش گالری سایت رسمی باشگاه موجود می‎باشد

yoosef_st
26-06-2008, 16:13
خبرگزاري پرسپوليس : اعضاى هيأت مديره پرسپوليس براى آنكه از طرفى خودى نشان دهند و از سوى ديگر نبود حبيب كاشانى را طبيعى جلوه دهند، مذاكرات خود را با افشين قطبى آغاز كردند تا وى را به عنوان سرمربى فصل بعد روى نيمكت پرسپوليس بنشانند.

اين دستور مستقيماً از سوى محمد على آبادى صادر شده و تضمين مالى نيز دارد.به همين دليل نماينده باشگاه پرسپوليس در سازمان تربيت بدنى با يكى از دوستان صميمى افشين قطبى تماس برقرار كرده تا بتواند از اين كانال با قطبى صحبت كند به هر صورت نماينده باشگاه موفق شد با قطبى صحبت كند و پيغام هيأت مديره باشگاه مبنى بر رضايت آنها براى بازگشت قطبى به پرسپوليس را به گوشش برساند.

قطبى نيز پس از شنيدن حرف هاى نماينده باشگاه گفت: من هم دوست دارم به پرسپوليس باز گردم اما براى بازگشت ۴ شرط مهم دارم كه همه آنها بايد انجام شود. اول اينكه به غير از حضور افشين پيروانى من بايد يك دستيار خارجى با خود به پرسپوليس بياورم اين شرطم بايد اجرايى شود. دوم، اجاره يك منزل مسكونى با تمام امكانات در دوبى براى همسرم است. همچنين بايد هر ۲ ماه يك هفته در كنار همسرم در دوبى باشم. سومين شرط من بستن قرارداد مالى خوب است. من دوست ندارم با همان قيمت سال گذشته قرارداد ببنندم. چهارم بحث بازيكنان است. بايد بتوانم بازيكنان مورد نظرم را جذب كنم و آنها را كه نمى خواهم از تيم كنار بگذارم. نماينده باشگاه نيز با قبول همه اين شرط ها به قطبى گفت: فعلاً استراحت كن و هروقت خواستى به تهران برگرد چرا كه پيروانى مى تواند به تنهايى تيم را تمرين دهد. پس از اين تماس نماينده باشگاه تمام شرط و شروط قطبى را در جلسه هيأت مديره پرسپوليس كه ديروز برگزار شد عنوان كرد و اعضا قرار شد در اين خصوص تصميم گيرى كنند. طبق شنيده هاى ما رضايت نسبى در اين خصوص به وجود آمده اما نام سرمربى پرسپوليس - كه به احتمال فراوان همين قطبى است - روز دوشنبه اعلام مى شود البته اگر چنين اتفاقى رخ ندهد و قطبى سرمربى نشود هيأت مديره باشگاه به دنبال گزينه هاى خارجى خواهند رفت و اگر بازهم در جذب سرمربى خارجى ناموفق باشند «افشين پيروانى» به عنوان سرمربى از باشگاه حكم خواهد گرفت.

hamidrezaaa
26-06-2008, 16:27
وای چی میشه اگه قطبی برگرده

hamidrezaaa
26-06-2008, 16:34
ببخشید 2 بار امد......

saeed_h1369
26-06-2008, 17:03
چه حالی میده

MeHrDaD_MeNaY
26-06-2008, 17:24
فرخزادى:«فقط همين قدر بگويم كه هواداران پرسپوليس روز شنبه منتظر انفجار خبرى باشگاه باشند. 90 درصد قرارداد سرمربى جديد نهايى شده و نام اين مربى پس از عقد قرارداد اعلام خواهد شد.» سخنگو و عضو هيات مديره باشگاه در پاسخ به اين سؤال كه آيا فرد مورد نظر قطبى است به اين پاسخ بسنده مى كند: «شايد ايشان هم يكى از گزينه هاى ما باشد. به هرحال آقاى قطبى نزد هواداران و رسانه ها مقبوليت خاصى دارند.»

شرط اصلي قطبي اينه كه مربي پروازي باشه و در نبودش يه دستيار خوب داشته باشه

MORINIO
26-06-2008, 17:24
با این شرطهایی که گذاشته من چشم آب نمیخوره برگرده

MeHrDaD_MeNaY
26-06-2008, 17:30
نورى: مشروط تمديد كردم

ايران ورزشى-درست يك روز بعد از طرح شايعه مذاكره پژمان نورى با ملوانى ها، او در باشگاه پرسپوليس حاضر شد و بعد از توافق با مديرعامل جديد، قرارداد دوساله جديدى را با پرسپوليس امضا كرد.

amir_rahmani
27-06-2008, 16:59
اقا من کل خبر ها را خوندیم به جان خودم خیلی خوشحال شدم .امیدواری دوباره به اردوی قرمز پوشان پایتخت برگشت. ما پس بریم ساکمون را ببندیم بریم حاضر شیم برای اسیا.:8::8::8::8::8::46::46:
خداحافظ

Bracket
27-06-2008, 17:06
سیدمهدی رحمتی در آستانه پیوستن به پرسپولیس / ملاقات با مدیرعامل سرخپوشان

دروازه بان ملی پوش فوتبال کشورمان روز گذشته با داریوش مصطفوی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد

سیدمهدی رحمتی عصر روز گذشته با حضور در محل باشگاه پرسپولیس با داریوش مصطفوی دیدار و گفتگو کرد.
دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال مس کرمان پس از مذاکراتی که با مسئولان این باشگاه داشت برای فصل بعد به توافق نرسید و به همین خاطر مذاکراتش را با مسئولان باشگاه پرسپولیس آغاز کرده است.
هنوز پیوستن رحمتی به پرسپولیس قطعی نشده و مذاکرات برای تحقق این امر ادامه دارد.
بابا دیوون اینا دو تا دروازه بان خدا دارن میخوان یکی دیگه هم بگیرن بجاش برن هافک و مهاجم درست درمون بگیرن که خیلیلی و نیک بخت بره دیگه تیم تعطیله .

sourena_8888
27-06-2008, 17:30
اولا قطبی کی باشه که برای ما شرط میزاره ...مربی پروازی نمیخوایم ...اگر من هوادار ، بازیکن ها واستیلی و کاشانی نبودند این آقا امپراطور نمیشد...خیلی قبولش داشتم ...اما این شرایط یعنی بی حرمتی به پرسپولیس و مردم ایران

تو این شرایط بهترین گزینه حمید استیلی بود...با نفوذ بین بازیکنها میتونست اسکلت تیم را نگه داره

وضعیت نقل و انتقالات اصلا جالب نیست....تا الان که 2 تا از سهمیه های لیگ سوخت

فرزاد آشوبی به پرسپولیس خدمت کرد ...ولی دیگه برای این تیم نمیتونست مفید باشه...انشالله موفق باشه

4 تا دروازه بان توپ داریم ..رحمتی دیگه چرا؟

فتح الله زاده این روزها یه تو دهنی محکم از علی آبادی میخاد

Ezel
27-06-2008, 22:44
اولا قطبی کی باشه که برای ما شرط میزاره ...مربی پروازی نمیخوایم ...اگر من هوادار ، بازیکن ها واستیلی و کاشانی نبودند این آقا امپراطور نمیشد...خیلی قبولش داشتم ...اما این شرایط یعنی بی حرمتی به پرسپولیس و مردم ایران

تو این شرایط بهترین گزینه حمید استیلی بود...با نفوذ بین بازیکنها میتونست اسکلت تیم را نگه داره

وضعیت نقل و انتقالات اصلا جالب نیست....تا الان که 2 تا از سهمیه های لیگ سوخت

فرزاد آشوبی به پرسپولیس خدمت کرد ...ولی دیگه برای این تیم نمیتونست مفید باشه...انشالله موفق باشه

4 تا دروازه بان توپ داریم ..رحمتی دیگه چرا؟

فتح الله زاده این روزها یه تو دهنی محکم از علی آبادی میخاد
مثل اينكه تا همين چند روز پيش فرشته ي نجات و قديس ما بود ها ناسلامتي پس به اين سرعت خدمات و منش و رفتارشو فراموش نكنيم لطفا . ايني كه بخواد هر 2 ماه 1 هفته بره مرخصي كه مربي پروازي معني نميشه . اگه اين مربي پروازي باشه كلمنته چي بود كه ميخواست 1 هفته قبل از هر بازي بياد؟ اين آقا( به گفته ي شما ) بواسطه ي رفتار و اخلاق و دانشش امپراطور شد نه به خاطر استيلي و كاشاني. با حرفت راجع به حميد استيلي كاملا موافقم . جداي از واعظي و حقيقي منظورت از دو تا دروازبان توپ ديگه فرشيد كريمي و رودباريانه ؟ ( گل بياتي نيا از وسط زمين به فرشيد كريمي كه يادت نرفته ؟ گل عماد رضا به رودباريان روچي؟ )

sepehr_x50
28-06-2008, 01:05
مديرعامل باشگاه استيل آذين از سوي رئيس سازمان تربيت بدني به عضويت هيئت مديره پرسپوليس درآمد. به گزارش فارس، هيئت مديره اين باشگاه پس از بركناري حبيب كاشاني، با 4 عضو فعاليتش را آغاز كرده و براي تكميل شدن كادر مديريتي، فقط يك عضو نياز داشت كه مديرعامل استيل آذين به اين جمع اضافه ‌شد.

براي معرفي عضو نهايي، محمد علي آبادي حسن هدايتي را انتخاب كرده و به زودي وي به عنوان يكي از اعضاي هيئت مديره فعاليت خواهد كرد.

وي در فصل گذشته ليگ دسته اول، مديرعامل باشگاه استيل آذين بود كه پس از راهيابي اين تيم به مرحله حذفي و با شكست مقابل سپاهان نوين، از صعود به ليگ برتر محروم شد.

MORINIO
28-06-2008, 02:12
مالک استیل آذین عضو هیات مدیره پرسپولیس شد !

اگه اینجور باشه که عالیه. طرف اینقدر خرپوله که نگو.

^^ HAMID ^^
28-06-2008, 12:01
امروز تو خبر ورزشی قطبی گفته بود همه ی این حرفایی که میگن دروغه !! من با زنم تو آمستردام وسط دریا هستیم موبایلم آنتن نمیده --- هیشکی هم با من تماس نگرفته فقط یه ایمیل یه خبرنگار از ایران زد بهم--- 12 تیر میام دوبی ببینم جریان چیه ... پس این شرطا همش باید دروغ باشه نه ؟ عجب تیمی بشه امسال ! احمد هست پیروانی هست قطبی هم بیاد دیگه توووووووووووپ !!! ولی این مصطفوی جیگر در اومده عشق مربی خارجیه آخرش یه گندی میزنه --- هنوز با قطبی تماس نگرفتن رفتن سراغ گزینه های برزیلی و آلمانی !!!! اااای خدااااااااا

بردیا
28-06-2008, 16:02
اگر قطبی برگرده خوبه
افشین پیروانی و عابدزاده هم خصوصیت خوبی که دارن اهل جنجال و زیر آب زنی نیستن

MeHrDaD_MeNaY
28-06-2008, 17:20
كلا گزينه قطبي منتفي شد اميدوار نباشين
هيئت مديره اسم آلبرتو زاكروني رو اورده و يه مربي آلماني
قطبي اونقدر با كاشاني حال ميكرد گذاشت رفت حالا اب مدير عامل و هيئت مديره و كادر فني جديد بياد كار كنه
با عقل جور در نمي ياد

ElmO
28-06-2008, 17:59
كلا گزينه قطبي منتفي شد اميدوار نباشين
هيئت مديره اسم آلبرتو زاكروني رو اورده و يه مربي آلماني
قطبي اونقدر با كاشاني حال ميكرد گذاشت رفت حالا اب مدير عامل و هيئت مديره و كادر فني جديد بياد كار كنه
با عقل جور در نمي ياد

اینجا ایرانه .. همه چی ممکنه .. !

یهو دیدی مانچینی رو آوردن :31:

یا حق

sentimental
28-06-2008, 19:30
مدافع فصل گذشته تيم استقلال اهواز با حضور در هيئت فوتبال تهران قرارداد خود را با پرسپوليس به صورت رسمي امضا كرد. مجتبي شيري كه صبح امروز با حضور در پرسپوليس با داريوش مصطفوي آخرين مذاكرات را انجام داد، با اين تيم قرارداد يك ساله امضا كرد.
وي سومين بازيكني است كه به عنوان بازيكن جديد به طور رسمي قرارداد خود را با اين تيم تهراني به ثبت رسانده است.
پيش از او، محمد منصوري و عليرضا محمد با اين تيم قرارداد امضا كردند.

MeHrDaD_MeNaY
28-06-2008, 20:33
در ضمن علي نيكي با لباس شخصي بوده تمرين نميكرده
مصدومه؟

B3HZ@D
28-06-2008, 20:33
آفرین به همشون وایول به مصطفوی
ولی این هجدهم قابل هضم نیست.....
امیدوارم سال بعد پرسپولیس در سه جام مدعی باشه
که به نظر من میشه
ممنون از خبرها
فعلا...

sourena_8888
29-06-2008, 05:54
کادر سال آینده ایرانی باشه درصد موفقیت بیشترههست ...

البته باید دنیزلی را ایرانی دونست...با آَشنایی کامل به فوتبال ایران

باز هم میگم ....استیلی از تمام جهات میتونست بهترین گزینه باشه

B3HZ@D
29-06-2008, 07:54
شماره ۷ پروين به شيرى رسيد

مجتبى شيرى با اجازه على پروين پيراهن شماره ۷ پرسپوليس را مال خود كرد. اين مدافع فصل قبل استقلال اهواز روز گذشته كه در دفتر داريوش مصطفوى بود اين پيراهن را به دست آورد. مديرعامل باشگاه طى تماسى تلفنى اجازه اين كار را از شخص على پروين گرفت.گفتنى است، ۴ فصل قبل كه على پروين همه كاره تيم پرسپوليس بود اعلام كرد: نيازى به مجتبى شيرى ندارد. اين چنين بود كه مدافع وقت پرسپوليس راهى استقلال اهواز شد.

B3HZ@D
29-06-2008, 07:55
شيرى: مى خواهم از پرسپوليس دوباره به تيم ملى برسم

مدافع جديد باشگاه پرسپوليس پس از امضاى قرارداد يك ساله با اين تيم اظهار داشت: به پرسپوليس آمده ام تا بازهم پيراهن تيم ملى را بر تن كنم.مجتبى شيرى كه عصر ديروز با امضاى قرارداد رسماً از استقلال اهواز به پرسپوليس پيوست، گفت: از صميم قلب خوشحالم كه پس از مدتى دوباره توانستم به عضويت تيم محبوبم درآيم.شيرى افزود: پرسپوليس با تلاش زياد در ليگ برتر فصل گذشته قهرمان شد و به ليگ قهرمانان آسيا راه يافت. مى توانم با درخشش در اين تيم به ميادين بزرگتر فكر كنم؛ به همين دليل با پيشنهاد اين تيم موافقت كردم. مدافع جديد سرخپوشان در خصوص احتمال نيمكت نشينى در اين تيم تاكيد كرد: براى من رقابت در فوتبال لذت بخش است. فرقى ندارد با چه بازيكنى رقابت كنم و سعى دارم با تلاش و كوشش زياد نه تنها در تركيب ثابت قرار گيرم، بلكه بار ديگر پيراهن تيم ملى را نيز بر تن كنم.

B3HZ@D
29-06-2008, 07:56
خليلى: امروز به ديدار مصطفوى مى روم

مهاجم فصل گذشته پرسپوليس گفت: براى انجام مذاكرات اوليه امروز با مديرعامل اين باشگاه ديدار خواهم كرد. محسن خليلى همچنين اظهار داشت: در حال حاضر به فكر درمان مصدوميتم از ناحيه زانو هستم و ۴ روز ديگر تمريناتم را شروع خواهم كرد. وى افزود: براى من رقابت در هر تيمى بسيار لذت بخش است و اصلاً از جذب بازيكنان جديد پرسپوليس با توجه به اينكه هنوز وضعيت خودم هم نامعلوم است، ترسى ندارم. خليلى ادامه داد: براى زيارت به مشهد مقدس رفته بودم و قرار است امروز با داريوش مصطفوى ديدار كنم تا وضعيتم مشخص شود.

B3HZ@D
29-06-2008, 07:57
پرسپوليسى ها مامانى را ديپورت كردند

تلاش بازيكن فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس تهران براى ادامه حضور در اين تيم بى نتيجه ماند. محمدرضا مامانى كه براى تمديد قرارداد با باشگاه پرسپوليس ديروز راهى دفتر مصطفوى شد، پس از جلسه با وى متوجه شد كه در تيم فصل آينده جايى ندارد.مديرعامل پرسپوليس به مامانى اعلام كرد تيم آينده اش را معرفى كند تا رضايتنامه اش با توجه به عدم نياز كادر فنى صادر شود.

B3HZ@D
29-06-2008, 08:00
ذوب آهن ، صبا باترى و پرسپوليس خواستار محمد پروين

محمد پروين آقاى گل ليگ يك با منحل شدن استيل آذين بازيكن آزاد است. اين روزها ذوب آهن و صبا باترى درصدد جذب وى هستند و مسئولان اين تيم صحبت هايى با على پروين در خصوص جذب پسرش داشته اند.از آن جايى كه هنوز حضور على پروين در پرسپوليس در پرده اى از ابهام است پروين فعلأ جوابى به پيشنهادات پسرش نداده است و منتظر است در صورت نهايى شدن حضور خود در پرسپوليس فرزندش را به اين تيم بياورد.البته نا گفته نماند پيش از اين نيز اين تيم خواهان حضور محمد پروين بوده است

B3HZ@D
29-06-2008, 08:01
پرسپوليس نوين در راه است
هدايتى : با خرج خودم ، پرسپوليس را به فرانسه مى برم

حسين هدايتى مدير عامل استيل آذين به تازگى عضو پنجم هيأت مديره پرسپوليس شده است ، در رابطه با وضعيت استيل آذين و حضور هدايتى در پرسپوليس گفت وگويى با او داشتيم كه در زير مى خوانيد .
• وضعيت استيل آذين به كجا كشيد ؟
- طى جلساتى كه با آقاى پروين داشتيم ، ديگر قصد تيمدارى نداريم .طبق توافقاتى كه انجام داديم ، قرار شد تا تيم به كاشان و زير نظر يكى از كارخانجات استيل منتقل شود كه مدير عامل و هيأت مديره را فولاد فجر انتخاب خواهد كرد .
• اسم آن تغيير مى كند ؟
- صحبت هايى انجام داده ايم كه به احتمال فراوان اگر شرايط فراهم شود ، نام آن را به پرسپوليس نوين تغيير خواهيم داد .
• امكانات كاشان چه طور است ؟
- كاشان يك ورزشگاه ۱۵ هزار نفرى دارد و با حمايت هاى دوستان مى تواند تيم خوبى راهى ليگ يك كند .
• تكليف بازيكنان تيم چه مى شود ؟
- تكليف آنها روشن است ، آنها آزاد هستند.
• حقوق و طلب آنها چه؟
- من پول را تحويل آقاى پروين داده ام و او تصميم مى گيرد كه طلب را پرداخت كند يا نه؟!
• گفته مى شود مبلغ باقى مانده را به عنوان جريمه كسر خواهيد كرد ...!
- تصميم گيرى آن بر عهده آقاى پروين است.
• و حضور شما در پرسپوليس...!
- مدتى است كه صحبت از حضور من در پرسپوليس بود ، به هر حال با آمدن آقاى مصطفوى شرايط فراهم شد تا در خدمت تيم باشم.
• شايعه شده حضور شما در هيأت مديره پرسپوليس براى تقويت بنيه مالى تيم است . اين صحبت صحت دارد ؟
- بله . من از روز اول ، خدمت مديريت گفتم كه اصلاً نگران مسائل مالى نباشند. هر اندازه باشگاه پول بخواهد در اختيارشان مى گذارم . به باشگاه گفته ام براى جذب بازيكن ، به هيچ وجه جاى نگرانى نيست و هر بازيكنى با هر مبلغى را با خيال راحت جذب كنند . پيشنهاداتى هم ارائه داده ام .
• چه پيشنهاداتى ؟
- به مديريت پيشنهاد داده ام كه تيم تا قبل از شروع ليگ يك سفر خارج كشور برود .قصد دارم تيم را به خرج خودم به فرانسه ببرم و بايد تأكيد كنم كه تمام خرج و مخارج بر عهده من است و باشگاه هيچ نقشى ندارد .

بردیا
29-06-2008, 08:34
ایول بابا
این هدایتی عجب آدم لارژیه.

امیدوارم یه تیم خوب درست کنن برای این فصل.
مجتبی شیری هم خوب شد که برگشت.کشف بگوویچ بودش.
مامانی هم خوب شد که انداختنش بیرون.بازیکنی که احترام مربیشو نگه نداره باید بره بیرون

yoosef_st
29-06-2008, 09:25
پرسپوليس نوين در راه است

حسين هدايتى مدير عامل استيل آذين به تازگى عضو پنجم هيأت مديره پرسپوليس شده است ، در رابطه با وضعيت استيل آذين و حضور هدايتى در پرسپوليس گفت وگويى با او داشتيم كه در زير مى خوانيد .
- طى جلساتى كه با آقاى پروين داشتيم ، ديگر قصد تيمدارى نداريم .طبق توافقاتى كه انجام داديم ، قرار شد تا تيم به كاشان و زير نظر يكى از كارخانجات استيل منتقل شود كه مدير عامل و هيأت مديره را فولاد فجر انتخاب خواهد كرد .
• اسم آن تغيير مى كند ؟
- صحبت هايى انجام داده ايم كه به احتمال فراوان اگر شرايط فراهم شود ، نام آن را به پرسپوليس نوين تغيير خواهيم داد .
- كاشان يك ورزشگاه ۱۵ هزار نفرى دارد و با حمايت هاى دوستان مى تواند تيم خوبى راهى ليگ يك كند .
• حقوق و طلب آنها چه؟
- من پول را تحويل آقاى پروين داده ام و او تصميم مى گيرد كه طلب را پرداخت كند يا نه؟!
- مدتى است كه صحبت از حضور من در پرسپوليس بود ، به هر حال با آمدن آقاى مصطفوى شرايط فراهم شد تا در خدمت تيم باشم.
• شايعه شده حضور شما در هيأت مديره پرسپوليس براى تقويت بنيه مالى تيم است . اين صحبت صحت دارد ؟
- بله . من از روز اول ، خدمت مديريت گفتم كه اصلاً نگران مسائل مالى نباشند. هر اندازه باشگاه پول بخواهد در اختيارشان مى گذارم . به باشگاه گفته ام براى جذب بازيكن ، به هيچ وجه جاى نگرانى نيست و هر بازيكنى با هر مبلغى را با خيال راحت جذب كنند . پيشنهاداتى هم ارائه داده ام .
• چه پيشنهاداتى ؟
- به مديريت پيشنهاد داده ام كه تيم تا قبل از شروع ليگ يك سفر خارج كشور برود .قصد دارم تيم را به خرج خودم به فرانسه ببرم و بايد تأكيد كنم كه تمام خرج و مخارج بر عهده من است و باشگاه هيچ نقشى ندارد .

:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40:
Kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

moby
29-06-2008, 10:35
سلام واقعا دست دوستانی که این خبرها رو در اختیار ما میگذارن درد نکنه
بخدا اعصابم قبل اینکه این خبرها رو بخونم داغون بود ولی الان خیلی راحت شدم انشالا یه مربی جگر دار رو بیارن تا از این هم بهتر حال کنیم

amir_rahmani
29-06-2008, 10:39
پرسپوليس نوين در راه است

• اسم آن تغيير مى كند ؟
• حقوق و طلب آنها چه؟
• چه پيشنهاداتى ؟

بابا خیلی خیلی با حاله دمش گرم.لطفا اگر دیدیدش بگید سیاوش اکبرپور را به جای نیکبخت بیاره.

Amin
29-06-2008, 13:07
سید مهدی واعظی تمدید کرد

خبرگزاری پرسپولیس : دروازه‎بان خوش قامت و ارزنده تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در محل باشگاه به دیدار سید داریوش مصطفوی رفت و پس از گفتگو با مدیر عامل، قراردادی به مدت یک سال به ثبت رساند.

به گزارش خبرگزاری رسمی باشگاه پرسپولیس، سید مهدی واعظی که فصل قبل به همراه پرسپولیس عنوان قهرمانی هفتمین دوره لیگ برتر را کسب کرده بود، با باشگاه پرسپولیس به توافق رسید و قراردادش را به مدت یک‎ سال ثبت کرد.

hamidrezaaa
29-06-2008, 13:34
ای بابا باز این علی پروین مثه بختک افتاد رو پرسپولیس گفتیم تیم داره دیگه نمیاد اونم که منحل شد

Sina 13
29-06-2008, 21:19
مسئولان باشگاه پيروزي تهران براي جذب دو هافبك هجومي تيم هاي ابومسلم و فولاد خوزستان وارد عمل شده اند.
به گزارش واحد مرکزي خبر ، داريوش مصطفوي مديرعامل باشگاه پيروزي پس از مذاكره با مدير برنامه‌هاي پتروويچ، ديروز با مدير برنامه‌هاي جان واريو هافبك هجومي تيم فولاد خوزستان مذاكره كرد. باشگاه پيروزي مايل است اين هافبك پرتغالي را به خدمت بگيرد.
جان واريو فصل پيش نمايش خوبي در تركيب تيم فوتبال فولاد داشته است.

Ali Pacino
29-06-2008, 22:03
همتون 2a کنید امپراطور برگرده!

ElmO
30-06-2008, 00:45
پس بهتره ديگه رحمتي رو الكي نياريم تو تيم

يا حق (:

گویا رودباریان قراره بره استق لال ..
اگه اینجوری بشه ، باید یه دروازه بان خوبه دیگه داشته باشیم ..

ای بابا باز این علی پروین مثه بختک افتاد رو پرسپولیس گفتیم تیم داره دیگه نمیاد اونم که منحل شد

قراره فردا مصطفوی با پروین جلسه بذاره ..
میخواد بذارتش رییس سازمان فوتبال باشگاه !
اگه پروین بیاد ، بازم باندبازی شروع میشه .. !

=-=-=

آقا این استق لال عجب گرد و خاکی کرده تو نقل و انتقالات !

هاشم بیگ زاده ، میلاد نوری ، حسین کاظمی ، خسرو حیدری ،
ابراهیم تقی پور و .. امروزم که علیرضا عباسفردی که من
دیروز توی خبر ورزشی خوندم که رفته پرسپولیس !

استق لال عباس آقایی رو هم تقریبا میشه گفت گرفته !
اما این مخالف اون تفاهمنامه ای هست که قرار بود این دو تیم
از هم بازیکن نگیرن !
پرسپولیسی ها هم گفته که اگه این کار رو بکنید ، ما هم شروع
به مذاکره با جباری و طالب لو میکنیم !!

خدایی این نقل و انتقالات خیلی عجیب غریبه ..

یا حق

sourena_8888
30-06-2008, 01:57
گویا رودباریان قراره بره استق لال ..
اگه اینجوری بشه ، باید یه دروازه بان خوبه دیگه داشته باشیم ..

قراره فردا مصطفوی با پروین جلسه بذاره ..
میخواد بذارتش رییس سازمان فوتبال باشگاه !
اگه پروین بیاد ، بازم باندبازی شروع میشه .. !

=-=-=

آقا این استق لال عجب گرد و خاکی کرده تو نقل و انتقالات !

استق لال عباس آقایی رو هم تقریبا میشه گفت گرفته !
اما این مخالف اون تفاهمنامه ای هست که قرار بود این دو تیم
از هم بازیکن نگیرن !
پرسپولیسی ها هم گفته که اگه این کار رو بکنید ، ما هم شروع
به مذاکره با جباری و طالب لو میکنیم !!

خدایی این نقل و انتقالات خیلی عجیب غریبه ..

یا حق

برادر من مگر چند تا سهمیه از لیگ دارن؟؟

+ رودباریان+اقایی ...= 7 بازیکن از لیگ

هیچ بازیکنی از استقلال به باشگاه بزرگ اروپایی معرفی نشده
از همشون سر تر منصوریان و علی سامره بود...که زود دیپورت شدن

پروین که کابوس شبهای منه ...
سرمربی نداشته باشیم بهتره که پروین با هر سمتی (رئیس سازمان فوتبال و ...)برگرده

بردیا
30-06-2008, 10:03
دوباره شروع شد
ببینم این مصطفوی هم کلش پوکه ها
سرمربی تیم معلوم نیست داره بازیکن جذب میکنه
اگر بخوان خارجی بگیرن شاید وقتی بیاد نصف این بازیکنا رو هم نخواد
اونوقت فقط الکی پول حروم کردن

amir_rahmani
30-06-2008, 10:05
هر تیم چند بازیکن می تونه بگیره؟
ما هنوز مخالف حضور بیک زاده در این تیم هستیم چه برسه عباسفرد.
راستی این هافبک پرتغالیه چه جوریه.

Asalbanoo
30-06-2008, 10:06
فشين قطبي با اختيار تام مي‌آيد
۰۹ تير ۱۳۸۷

همشهری آنلاین : همه چيز آماده است؛ آماده براي استقبال دوباره از افشين قطبي در پرسپوليس.
همان مربي كه به يكباره ساز جدايي سر داد و رفت. او رفت تا در ادامه اين رفتن‌ها كاشاني و استيلي هم رفتني شوند. البته نه اينكه رفتن اين 2 نفر خودخواسته باشد؛ آنها به بيرون از باشگاه پرسپوليس تبعيد شدند تا علي‌آبادي، دست‌هاي خودش را آلترناتيو آنها كند. دست‌هايي كه اين روزها بدجور مي‌خواهند خودشان را ثابت كنند. يكي از اين پارامترهاي اثبات هم برگرداندن افشين قطبي است. حالا به هرقيمتي و هر بندي كه افشين مي‌خواهد.

حاجي باقر، وكيل قطبي كه اين روزها زياد حول و حوش هيأت‌مديره پرسپوليس ديده مي‌شود، شب گذشته از بسته جديد پيشنهادي مصطفوي خبر داد و گفت: «پيشنهاد جالب توجهي را از سوي هيأت‌مديره جديد پرسپوليس گرفتيم. با هربندي كه گفته بوديم موافقت كرده‌اند و چيزي نمانده.» او كه در چند روز گذشته هر نوع پيشنهاد به قطبي از سوي باشگاه پرسپوليس را رد مي‌كرد، انگار از دور جديد مذاكرات جواب مثبت گرفته بود كه دوباره سؤال خبرنگار همشهري را رد نكرد.

حاجي باقر كه در دفعات قبل تسويه‌حساب مالي را چاشني اين مذاكرات مي‌دانست، اين بار با لحني نرم گفت: «خيلي به اين قرارداد اميدواريم. تمام نكاتي كه گفته بوديم را در قرارداد آورده‌اند. به عبارت ديگر ريز زندگي افشين در اين قرارداد هست. از هزينه اجاره ساختمان قطبي بگيريد تا راننده و تلفن او.»

وقتي اين مسائل از سوي حاجي باقر حل شده به حساب مي‌آيد، پس نبايد سر مسائل مالي مشكلي داشته باشند. پس طبيعي بود كه او از شرايط بهتر پيش پرداخت‌ها و قسط‌ها بگويد. اما او از مسائل ديگري هم پرده برداشت كه شايد در هفته بعد به سوژه اول مطبوعات كشورمان بدل شود. اينكه افشين قطبي در انتخاب دستيارانش اختيار تام دارد. پس اگر بعد از آمدن او، پيرواني، عابدزاده و كماسي را نديديد، زياد تعجب نكنيد. اين يكي از بندهاي قرارداد جديد قطبي با پرسپوليس است.

البته اضافه كنيد به اينها بازيكنان ياغي را. همان بازيكناني كه برايش دردسر درست مي‌كردند. حاجي‌باقر كه مدت قرارداد افشين را 2 ساله مي‌داند، در مورد مبلغ قرارداد هم گفت: «مبلغ قرارداد نزديك به 800هزار دلار است كه در قرارداد چگونگي پرداختش مشخص شده است.»

هرچند فاكتورهايي كه از زبان وكيل قطبي بيان مي‌شود، به‌ نوعي فشار هواداران براي بازگرداندن سرمربي سابق است، اما با توجه به خوشحالي حاجي‌باقر و لبخندي كه برلبان داشت، از بازگشت او به پرسپوليس خبر مي‌دهد. وكيل در مورد زمان انتقال اين پيشنهادات رسمي گفت: «ديروز پيشنهادات جديد را به قطبي اعلام كردم و تا روز سه‌شنبه منتظر پاسخ او خواهيم بود تا تصميم آخرش را بگيرد.»

داريوش مصطفوي، ‌مديرعامل پرسپوليس تاكيد كرده كه قطبي به‌دليل كمبود وقت بايد تا سه‌شنبه هفته جاري پاسخ نهايي‌اش را ارسال كند. جوابي كه انگار نبايد در مثبت بودن آن شك كرد.

منابع آگاه هم كه اين روزها در تماس با افشين قطبي هستند، اين موضوع را تاييد كرده‌اند. آن گونه كه حاجي‌باقر صحبت مي‌كند و از پذيرش همه شرايط خود و موكلش مي‌گويد، به ‌نظر مي‌رسد تا پايان هفته انتخاب افشين قطبي به‌ عنوان سرمربي پرسپوليس اعلام رسمي شود.

amir_rahmani
30-06-2008, 10:07
من می گم حالا که این جوری شد بریم سراغ جباری ما هم نامردی کنیم.
بابا دارن اقایی را می برن.

amir_rahmani
30-06-2008, 10:14
۰۹ تير ۱۳۸۷

همشهری آنلاین : همه چيز آماده است؛ آماده براي استقبال دوباره از افشين قطبي در پرسپوليس.
همان مربي كه به يكباره ساز جدايي سر داد و رفت. او رفت تا در ادامه اين رفتن‌ها كاشاني و استيلي هم رفتني شوند. البته نه اينكه رفتن اين 2 نفر خودخواسته باشد؛ آنها به بيرون از باشگاه پرسپوليس تبعيد شدند تا علي‌آبادي، دست‌هاي خودش را آلترناتيو آنها كند. دست‌هايي كه اين روزها بدجور مي‌خواهند خودشان را ثابت كنند. يكي از اين پارامترهاي اثبات هم برگرداندن افشين قطبي است. حالا به هرقيمتي و هر بندي كه افشين مي‌خواهد.

حاجي باقر، وكيل قطبي كه اين روزها زياد حول و حوش هيأت‌مديره پرسپوليس ديده مي‌شود، شب گذشته از بسته جديد پيشنهادي مصطفوي خبر داد و گفت: «پيشنهاد جالب توجهي را از سوي هيأت‌مديره جديد پرسپوليس گرفتيم. با هربندي كه گفته بوديم موافقت كرده‌اند و چيزي نمانده.» او كه در چند روز گذشته هر نوع پيشنهاد به قطبي از سوي باشگاه پرسپوليس را رد مي‌كرد، انگار از دور جديد مذاكرات جواب مثبت گرفته بود كه دوباره سؤال خبرنگار همشهري را رد نكرد.

حاجي باقر كه در دفعات قبل تسويه‌حساب مالي را چاشني اين مذاكرات مي‌دانست، اين بار با لحني نرم گفت: «خيلي به اين قرارداد اميدواريم. تمام نكاتي كه گفته بوديم را در قرارداد آورده‌اند. به عبارت ديگر ريز زندگي افشين در اين قرارداد هست. از هزينه اجاره ساختمان قطبي بگيريد تا راننده و تلفن او.»

وقتي اين مسائل از سوي حاجي باقر حل شده به حساب مي‌آيد، پس نبايد سر مسائل مالي مشكلي داشته باشند. پس طبيعي بود كه او از شرايط بهتر پيش پرداخت‌ها و قسط‌ها بگويد. اما او از مسائل ديگري هم پرده برداشت كه شايد در هفته بعد به سوژه اول مطبوعات كشورمان بدل شود. اينكه افشين قطبي در انتخاب دستيارانش اختيار تام دارد. پس اگر بعد از آمدن او، پيرواني، عابدزاده و كماسي را نديديد، زياد تعجب نكنيد. اين يكي از بندهاي قرارداد جديد قطبي با پرسپوليس است.

البته اضافه كنيد به اينها بازيكنان ياغي را. همان بازيكناني كه برايش دردسر درست مي‌كردند. حاجي‌باقر كه مدت قرارداد افشين را 2 ساله مي‌داند، در مورد مبلغ قرارداد هم گفت: «مبلغ قرارداد نزديك به 800هزار دلار است كه در قرارداد چگونگي پرداختش مشخص شده است.»

هرچند فاكتورهايي كه از زبان وكيل قطبي بيان مي‌شود، به‌ نوعي فشار هواداران براي بازگرداندن سرمربي سابق است، اما با توجه به خوشحالي حاجي‌باقر و لبخندي كه برلبان داشت، از بازگشت او به پرسپوليس خبر مي‌دهد. وكيل در مورد زمان انتقال اين پيشنهادات رسمي گفت: «ديروز پيشنهادات جديد را به قطبي اعلام كردم و تا روز سه‌شنبه منتظر پاسخ او خواهيم بود تا تصميم آخرش را بگيرد.»

داريوش مصطفوي، ‌مديرعامل پرسپوليس تاكيد كرده كه قطبي به‌دليل كمبود وقت بايد تا سه‌شنبه هفته جاري پاسخ نهايي‌اش را ارسال كند. جوابي كه انگار نبايد در مثبت بودن آن شك كرد.

منابع آگاه هم كه اين روزها در تماس با افشين قطبي هستند، اين موضوع را تاييد كرده‌اند. آن گونه كه حاجي‌باقر صحبت مي‌كند و از پذيرش همه شرايط خود و موكلش مي‌گويد، به ‌نظر مي‌رسد تا پايان هفته انتخاب افشين قطبي به‌ عنوان سرمربي پرسپوليس اعلام رسمي شود.

اقا دمت گرم خیلی خوشحال شدیم.

ElmO
30-06-2008, 15:16
برادر من مگر چند تا سهمیه از لیگ دارن؟؟

+ رودباریان+اقایی ...= 7 بازیکن از لیگ

دوست من مگه از این چیزا کم دیدیم تو فوتبالمون ؟!
سهمیه ی لیگ برتری ای رو که میخوان بگیرن ، میفرستنش یه دوری تو
دسته یک بزنه و بعد دسته یکی محسوب بشه و .. !

کاری که شنیده بودم پرسپولیس میخواست با عباسفرد بکنه ..

۰۹ تير ۱۳۸۷

خدا رو شکر ..
ایشالا سه شنبه هم خبر اومدنشو بشنویم ..

یا حق

amir_rahmani
30-06-2008, 15:37
افشین خان تو رو خدا برگرد.

ragbar12
30-06-2008, 16:12
اگه قطبي برگرده كنارشم عابدزاده عجب كادر فني اي ميشه
بمب روحيه وانرژي . به به
ولي فكر نكنم قطبي برگرده

MeHrDaD_MeNaY
30-06-2008, 16:50
آخرین تلاش ها برای بازگرداندن امپراطور; مذاکره از طريق ويدئوكنفرانس

به گزارش خبرگزاري فارس، داريوش مصطفوي تمايلي زيادي براي بازگرداندن افشين قطبي به تيم پرسپوليس دارد و به همين دليل در حال مذاكره جهت متقاعد كردن وي براي بازگشت است. اكنون قطبي گزينه اصلي براي سرمربيگري پرسپوليس است، اگر چه تاكنون مصطفوي به طورمستقيم هيچ صحبتي با وي نداشته است. مدير عامل پرسپوليس اعلام كرد براي برقراري ارتباط مستقيم با قطبي كه در اروپا به سرمربي مي‌برد، به وسيله ويدئوكنفرانس مذاكرات را نهايي مي كند و اين كار تا 2 روز آينده انجام خواهد شد.

MeHrDaD_MeNaY
30-06-2008, 16:51
به استقبال افشین قطبی میرویم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همان مربي كه به يكباره ساز جدايي سر داد و رفت. او رفت تا در ادامه اين رفتن‌ها كاشاني و استيلي هم رفتني شوند. البته نه اينكه رفتن اين ۲ نفر خودخواسته باشد؛ آنها به بيرون از باشگاه پرسپوليس تبعيد شدند تا علي‌آبادي، دست‌هاي خودش را آلترناتيو آنها كند. دست‌هايي كه اين روزها بدجور مي‌خواهند خودشان را ثابت كنند. يكي از اين پارامترهاي اثبات هم برگرداندن افشين قطبي است. حالا به هرقيمتي و هر بندي كه افشين مي‌خواهد. حاجي باقر، وكيل قطبي كه اين روزها زياد حول و حوش هيأت‌مديره پرسپوليس ديده مي‌شود، شب گذشته از بسته جديد پيشنهادي مصطفوي خبر داد و گفت: «پيشنهاد جالب توجهي را از سوي هيأت‌مديره جديد پرسپوليس گرفتيم. با هربندي كه گفته بوديم موافقت كرده‌اند و چيزي نمانده.» او كه در چند روز گذشته هر نوع پيشنهاد به قطبي از سوي باشگاه پرسپوليس را رد مي‌كرد، انگار از دور جديد مذاكرات جواب مثبت گرفته بود

Julian
30-06-2008, 16:57
دوستان این خبرا قطعیه؟ از کجا شنیدین؟
یعنی واقعا قطبی میخواد برگرده؟

yoosef_st
30-06-2008, 21:11
میدونین چیه؟ منم مثل شما از اینکه قطبی برگرده خوشحالم. اما از لحاظ استراتژیکی بازگشت ذوباره به یک گزینه سوخته ، (حالا هرچقدر هم خوب باشه) کار خیلی قشنگ و درستی نیست.
در ضمن فعلا یار گیری خیلی مهمتر از حضور قطبی یا دیگرانه.

B3HZ@D
01-07-2008, 01:54
خدا کنه برگرده
امپراطور ما منتظریم...
راستی اگه قطبی برگرده نیکبخت دیگه رفتنش 100% میشه
کلی حال نیکی گرفته میشه
عشق است پرسپولیس و قطبی

B3HZ@D
01-07-2008, 01:56
فرخزادى: با نيكبخت، كعبى و خليلى به توافق رسيديم
بعد از مذاكرات پرسپوليس با نيكبخت، كعبى و خليلى، مجيد فرخزادى اعلام كرد اين بازيكنان تا پايان هفته با تيم ثبت خواهند كرد. اين درحالى است كه نيكبخت اظهار مى دارد هيچ يك از مسئولان پرسپوليس با او تماس ندا شته اند و هنوز بر سر مسائل مالى با باشگاه توافق نكرده است. محسن خليلى هم بر سقف قراردادها اعتراض دارد و هنوز وضعيت او براى فصل آينده مشخص نيست. در اين ميان تنها حسين كعبى است كه طى توافقات ظرف امروز و فردا قراردادش را ثبت خواهد كرد.

B3HZ@D
01-07-2008, 01:57
پرسپوليس به دنبال آقايى آقايى در امارات

مسئولان پرسپوليس در صددند تا در هر صورت ممكن قرارداد عباس آ قايى را با تيم تمديد كنند. اين در حالى است كه مسئولان چند روزى است دنبال او هستند اما او را پيدا نمى كنند. مطلع شديم آقايى مدتى است در امارات به سر مى برد و مشغول مذاكره با چند تيم اماراتى است.نكته جالب اينجاست كه او هر فصل راهى امارات مى شود اما هيچ تيمى او را نمى خواهد. بنابراين بعيد است او فصل آينده در امارات باشد و به نظر مى رسد درآخر قراردادش را با پرسپوليس تمديد خواهد كرد.

B3HZ@D
01-07-2008, 02:00
سعيدلو: منتظر خبرهاى عجيب و شاد از پرسپوليس باشيد

رئيس سابق هيأت مديره پرسپوليس گفت: در روزهاى آينده منتظر خبرهاى عجيب و شادى از اين تيم باشيد. على سعيدلو اظهار داشت: از صميم قلب خوشحال هستم كه پرسپوليس پس از يك دوره تغييرات، در شرايط كنونى براى موفقيت در فصل آينده در ۳ جام مخصوصاً آسيايى، با قدرت به جنب و جوش افتاده است. وى افزود: خدمت در پرسپوليس براى هر كس با توجه به هواداران بى شمارى كه دارد، افتخار بزرگى است. مطمئن هستم هر كس در هر پستى، براى موفقيت پرسپوليس دريغ نخواهد كرد. سعيدلو اظهار داشت: در هر پستى كه خدمت كرده ام، فقط به فكر منافع مردم بوده ام.وى عنوان كرد: درباره خودم فعلاً حرفى نمى زنم اما با توجه به تلاش هايى كه شده، به هواداران قول مى دهم كه در چند روز آينده خبرهاى بسيار عجيب و خوبى كه موجب شادى آنها مى شود، خواهند شنيد. رئيس سابق هيأت مديره پرسپوليس كه از گفتن اين خبرها خوددارى كرد، گفت: خبرهاى خوشى كه با تفكرات ويژه بررسى شده، قرار است به اطلاع دوستداران به زودى رسيده شود.

MORINIO
01-07-2008, 02:02
کاش مثل خبرهای عجیب قبلی نباشه:27:

B3HZ@D
01-07-2008, 02:02
سخنگوى پرسپوليس:

استقلالى ها ۴ دستى به بازيكنان ما چسبيده اند

سخنگوى پرسپوليس كه اين روزها پرمشغله تر از سابق شده است در خصوص آخرين وضعيت تيم گفت: با پيگيرى هاى انجام شده ۴ گزينه براى سرمربيگرى مطرح شد كه ۳ گزينه خارجى و يك گزينه داخلى هستند. سعى مى كنيم تا آخر هفته سرمربى را انتخاب كنيم. ضمن اينكه شرايط امسال براى قراردادها سخت است اما ما با بازيكنان مورد نظر مذاكره كرده ايم و تكليف همه مشكلات باشگاه آخر هفته مشخص مى شود.سخنگوى پرسپوليس در مورد حضور بازيكنان مد نظر تيم در استقلال ادامه داد:مشكلى نيست، ما دو دستى به بازيكنان پرسپوليس نچسبيده ايم و بازيكنان ما آزاد هستند. به نظر من استقلالى ها نياز دارند و ما بايد به آنها كمك كنيم!با اين كار نشان دادند كه ۴ دستى به بازيكنان پرسپوليس چسبيده اند تا نيازهاى خود را برطرف كنند

B3HZ@D
01-07-2008, 02:07
گزارش تمرين ديروز پرسپوليس

پيروانى همچنان كت و شلوار مى پوشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تمرين ديروز پرسپوليس ساعت ۱۰ و ۳۰ دقيقه در زمين گلف مجموعه انقلاب برگزار شد. سرخپوشان زير نظر پيروانى، كماسى و عابدزاده به تمرين پرداختند. قرمزپوشان پايتخت بعد از ۵۰ دقيقه تمرين، راهى سالن شدند و ۱۵ دقيقه به وزنه زدن مشغول شدند . گفتنى است برخلاف روز گذشته امروز تمرين پرسپوليس در ۲ نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد.
حاضران و غايبان
مانند روز گذشته پژمان نورى، سپهر حيدرى، فرهاد خيرخواه، نيك نفس، عليرضا حقيقى، عليرضا محمد، محمد منصورى فهيم، نبى باقرى ها و حميد على عسكر از جمله بازيكنان حاضر در تمرين پرسپوليس بودند در اين ميان ۴ بازيكن تستى نيز با بازيكنان به تمرين پرداختند. محمود خوردبين سرپرست تيم با تأخير در زمين حاضر شد. برخلاف روزها گذشته كه امير عابدزاده با تيم تمرين مى كرد اين بار تنها با نشستن در گوشه اى نظاره گر كار پرسپوليسى ها بود. حميد گودرزى بازيگر سينما و تلويزيون نيز دركنار كادر فنى قرار گرفت و شاهد تمرين بود.
شرح تمرين
مانند روزهاى گذشته افشين پيروانى با لباس شخصى تنها بر تمرين نظارت داشت و كار رابه دست كماسى سپرده بود. او با دويدن دور زمين، حركات سرعتى و مارپيچ بدن بازيكنان را گرم كرد و بعد پرش از مانع در دستوركار تيم قرار گرفت. دو استقامت و حركات كششى پايان كار سرخپوشان بود كه در حدود يك ساعت به طول انجاميد. بعد از اين قرمزپوشان پايتخت راهى سالن شدند و به مدت ۱۵ دقيقه وزنه زدند و بعد از آن استخر و سونا پايان كار تمرين پرسپوليس در روز گذشته بود.
حقيقى توان بلند شدن نداشت
عليرضا حقيقى تنها دروازه بان اين روزهاى پرسپوليس از شدت تمرينات عابدزاده حال و روز خوشى ندارد. روز گذشته بعد از گرم كردن، عابدزاده ۵۰ دقيقه با حقيقى اختصاصى به تمرين پرداخت كه در پايان حقيقى از شدت خستگى توان بلند شدن از جاى خود را نداشت. اين درحالى بود كه عابدزاده خطاب به او گفت: با جدى تر شدن تمرين، تمرينات دروازه بانى سخت تر خواهد شد.
با دخالت حراست، هواداران آمدند
هواداران پرسپوليس كه به هيچ وجه دوست ندارند تيم تحت هر شرايطى تنها باشد، حدود ۲۰ نفر از آنها به مجموعه انقلاب آمدند كه مسئولان مجموعه اجازه ورود به اين هواداران را ندادند. در اين شرايط بود كه حراست مجموعه با وساطت خود اجازه حضور آنها را بر سر تمرين پرسپوليس داد. وجود جاده سلامتى در كنار زمين گلف باعث شده بود تا بانوان حاضر در اين جاده دقايقى پيگير تمرين پرسپوليس باشند.
صحبت هاى درگوشى
زارعى و نورى و حيدرى گروهى تشكيل داده بودند و درگوشى با منصورى فهيم صحبت مى كردند پيش از تمرين پيروانى هم دقايق بامنصورى فهيم گرم گرفته بود. در سالن مجموعه قراخانلو مدتى كوتاه با پيروانى به گفتگو پرداخت. در حين تمرين پيروانى و خودربين نيز در هر لحظه نكته اى را به هم گوشزد مى كردند.

B3HZ@D
01-07-2008, 02:19
صداى پاى امپراتور مى آيد

قطبى چراغ سبز نشان داد

يك گزينه جديد براى سرمربيگرى پرسپوليس مطرح شد اما
تا پنج شنبه اتفاقى نمى افتد!

چراغ سبز قطبى براى حضور در پرسپوليس ايران ورزشى- شواهد و قرائن نشان مى دهد كه افشين قطبى تمايل زيادى براى حضور مجدد در پرسپوليس دارد. اگرچه قطبى تاكنون مستقيماً با مسؤولان اين باشگاه مذاكره نكرده اما از طريق دوستان خود پيگير اين موضوع است. اين مربى در تازه ترين اظهارات خود مطالبى را عنوان كرده كه با استناد به آنها مى توان شانس حضور او را در پرسپوليس بالا دانست. مهدى حاجى باقر وكيل و مدير برنامه هاى قطبى مى گويد: «من يكشنبه شب و دوشنبه ظهر با او صحبت كردم. افشين مى گفت كه درصدد حل مشكلات خانوادگى اش است و تا حدودى توانسته آنها را برطرف كند.»
وى ادامه مى دهد: «افشين به من گفت كه يكى از موانعى كه سر راهش بوده برطرف شده. در واقع او چند مشكل خانوادگى دارد كه يكى از آنها مرتفع شده است.»
از حاجى باقر مى پرسيم كه آيا مشكل قطبى اقامت همسرش است : «نه، او در اين باره مشكلى ندارد. مشكلات قطبى مربوط به مسائل ديگرى مى شود. در هر صورت همين كه قطبى OK اوليه را داد، يعنى اينكه روزنه اى به وجود آمده است.» مدير برنامه هاى قطبى ادامه مى دهد: «اين موضوع را به اطلاع مسؤولان باشگاه رساندم و آنها گفتند كه ما تا پايان وقت امروز منتظر مى مانيم. اگر اتفاق خاصى رخ ندهد از طريق تلفن قطبى با مسؤولان پرسپوليس به صورت مستقيم مذاكره خواهد كرد.» اين حرف ها نشان مى دهد كه افشين قطبى چراغ سبزى براى حضور در پرسپوليس نشان داده است. او اگر بتواند بر ساير مشكلات خانوادگى اش فايق آيد، حضورش در پرسپوليس دور از انتظار نخواهد بود.

تكليف سرمربيگرى پرسپوليس و انتخاب نفر اول كادر فنى قهرمان فصل گذشته همچنان در هاله اى از ابهام قرار دارد و به نظر نمى رسد تا پايان هفته جارى خبر تازه اى در اين خصوص اعلام شود. بعد از انتصاب اعضاى جديد هيات مديره و سپس انتخاب مديرعامل، اين براى بار سوم است كه گزينش سرمربى آينده قرمزها به تعويق مى افتد و انجام جلسات مداوم هيات مديره كه هر روز انجام شده و ساعت ها به طول مى انجامد نتيجه اى دربر نداشته است.

بازگشت قطبى؛ كمرنگ تر
عصر روز يكشنبه نيز جلسات هيات مديره پرسپوليس ادامه يافت اما در پايان اين نشست پنج ساعته هم نتيجه اى حاصل نشد. در روزهاى پايانى هفته گذشته خبر بازگشت افشين قطبى او را به عنوان جدى ترين گزينه سرمربيگرى پرسپوليس مطرح كرد اما با سپرى شدن پنج روز از درج آن خبر كه به عنوان بمب خبرى باشگاه ياد شد احتمال بازگشت امپراتور سرخ ها به روى نيمكت اين تيم كمرنگ و كمرنگ تر مى شود. با جدى تر شدن اين اتفاق خبر از عقد قرارداد ۰۰۸ هزار دلارى و سپردن اختيارات تام به افشين قطبى به گوش رسيد اما اين درحالى بود كه هنوز مذاكره با قطبى جدى نشده و وكيل او اعلام كرد هنوز قطبى از اين انتقال خبر ندارد! پس بحث مسائل خانوادگى پيش كشيده شد و خبر رسيد باشگاه پرسپوليس براى حل مشكل خانوادگى قطبى منزلى را براى وى در دبى اجاره خواهد كرد اما اين خبر نيز جدى نشد و در حد شايعه باقى ماند. آخرين اظهار مجيد فرخزادى عضو و سخنگوى هيات مديره در مورد احتمال بازگشت قطبى نشان مى دهد امكان بازگشت قطبى زياد نيست: «آقاى قطبى هنوز به ما جوابى نداده و قرار شده تا امروز (سه شنبه) نظر نهايى خود را اعلام كند.»
با اين وجود داريوش مصطفوى نيز به صورت غيرمستقيم از كش آمدن بحث بازگشت قطبى و پاسخ او ابراز گلايه كرده و گفته است: «با وجود اينكه مذاكرات خوبى با قطبى داشته ايم اما در نهايت جواب آخر را بايد او بدهد و ما نمى توانيم افشين قطبى را به زور برگردانيم.» برخلاف فرخزادى، مديرعامل پرسپوليس تاريخ چهارشنبه را براى تصميم نهايى درخصوص قطبى اعلام مى كند و مى گويد: «تا روز چهارشنبه منتظر شنيدن پاسخ قطبى مى مانيم و اگر او موافقت اش را براى بازگشت اعلام نكرد، سراغ گزينه هاى ديگر مى رويم.»

و حالا يك اسپانيايى
اما خبر جديدتر اينكه پس از جلسه طولانى مدت يكشنبه شب سخنگوى هيات مديره اعلام كرده است جدا از افشين قطبى، دو مربى آلمانى و يك مربى ايتاليايى، يك گزينه ديگر مد نظر باشگاه پرسپوليس است. به گفته سخنگوى باشگاه پرسپوليس اين گزينه هم خارجى است و تا برقرارى ارتباط نامش عنوان نخواهد شد. قرار شده پس از رايزنى ها و گفت وگوى مسوولان باشگاه با او، نام اين گزينه هم به صورت شفاف اعلام شود.
عضو هيات مديره پرسپوليس در گفت و گوى ديگرى اعلام كرده در حال حاضر به غير از قطبى، گزينه هاى آلمانى، ايتاليايى، تركيه اى، ايتاليايى و اسپانيايى مد نظر باشگاه پرسپوليس است و رايزنى با اين گزينه ها ادامه دارد. هفته گذشته جزوه اى شامل رزومه مربيان بزرگ اروپايى و امريكاى جنوبى در اختيار داريوش مصطفوى بود و مديرعامل پرسپوليس با نشان دادن اين جزوه مقابل دوربين يكى از برنامه هاى تلويزيونى اعلام كرد دنبال اين گزينه ها هستند و تلاش خود را براى به خدمت در آوردن آنها انجام مى دهند. در جزوه تحت اختيار مصطفوى صفحات مربوط به آلبرتوزاكه رونى، مربى مشهور ميلان، اودينزه و لاتزيو و همچنين ژاك سانتينى فرانسوى و كارلوس بيانچى مربى شهير آرژانتينى وجود داشت كه بسيار تعجب برانگيز مى نمود. خيلى زود ژاك سانتينى كه سابقه حضور در نيوكاسل را داشت از اين جمع خارج شد و گزينه هاى بزرگ ديگر همچنان دست نيافتنى و خارج از حد تصور به نظر مى رسند. با اين وجود با در نظر گرفتن صحبت هاى مجيد فرخزادى بايد اعلام كرد از آنجا كه گزينه ايتاليايى زاكرونى، گزينه تركيه اى دنيزلى و گزينه هاى آلمانى كوهلر و بوخوالد هستند بايد منتظر اعلام نام گزينه اسپانيايى بود. همان گزينه اى كه مجيد فرخزادى در گفت وگويى ديگر اعلام كرده تا انجام مذاكره با وى، نام و مليت اش اعلام نمى شود.
بلاتكليفى تا سه شنبه

در جزوه تحت اختيار مصطفوى نشانى از مربيان اسپانيايى وجود نداشت يا مديرعامل پرسپوليس نخواست كه صفحات پايانى اين جزوه را شفاف كند. قطعا اشتباهى هم صورت نگرفته و براى مثال مليت كارلوس بيانچى كه آرژانتينى است اسپانيايى اعلام نشده، پس اين مربى نامدار اسپانيايى كيست كه دوست ندارد نامش اعلام شود تعداد گزينه ها، تعلل افشين قطبى و تمركز مديران پرسپوليس بر انتخاب يك گزينه شايسته باعث شده تا اين انتخاب تا به حال به طول بينجامد اما چيزى كه واضح است اينكه طبق اعلام مصطفوى و فرخزادى قطعا تا پايان هفته جارى سرمربى پرسپوليس انتخاب و نام او اعلام خواهد شد. با اين وجود چيزى كه درخصوص گزينه هاى سرمربيگرى پرسپوليس مشخص است اينكه مذاكرات با هيچ كدام از اين گروه شش نفره شامل قطبى، زاكرونى، دنيزلى، كوهلر، بوخوالد و يك اسپانيايى پيشرفت قابل توجهى نداشته و به گفته يكى ديگر از اعضاى هيات مديره تا ديروز (سه شنبه) اين انتخاب بلاتكليف مانده است.

در انتظار پنج شنبه سرنوشت ساز
خيلى از اتفاقات مهم ورزش كشور و به خصوص فوتبال در روز پايانى هفته يعنى پنجشنبه رخ مى دهد، شايد به اين خاطر است كه اهالى مطبوعات در اين روز تعطيل هستند و مديران باشگاه ها حداقل يك روز فرصت دارند كه درباره انتخاب شان كمتر پاسخگو باشند و اين انتخاب را در آرامش بيشترى انجام دهند. اخراج آرى هان از پرسپوليس، اعلام حكم كميته انضباطى عليه سپاهان و استعفاى فيروز كريمى از سرمربيگرى استقلال تنها معدود اتفاقات مهم فوتبال كشور است كه در روز پنج شنبه رخ داد و چنانچه دقيق شويم به اتفاقات مهمترى نيز مى رسيم كه در روز پايانى هفته رسميت يافته و اعلام شده است. آيا اين بار هم بايد منتظر يك پنجشنبه سرنوشت ساز ديگر براى پرسپوليس باشيم

B3HZ@D
01-07-2008, 02:20
باقرى ها: بهتر است قطبى برگردد

ايران ورزشى -اگر چه با شرايط خاص اما تمرينات پرسپوليس بالاخره شروع شد تا حداقل حواشى از دور و بر اين تيم دور شود. نبى ا… باقرى ها درباره شرايط فعلى پرسپوليس مى گويد: از اينكه بالاخره تمرينات شروع شد، خيلى خوشحال هستم، ما روزهاى زيادى را از دست داديم، با توجه به اينكه بازيها از روز ۱۵ مرداد آغاز مى شود، ما بايد حداقل تمرينات را از اول تير شروع مى كرديم اما به هر حال تمرينات آغاز شد و اميدوارم بقيه بازيكنان نيز به زودى به تمرينات بپيوندند، ما فصل بسيار سختى را پيش رو داريم و احتياج داريم، دوران آماده سازى را با قدرت انجام دهيم. باقرى ها درباره انتخاب سرمربى جديد ادامه مى دهد: در اين باره بايد مديريت پرسپوليس تصميم گيرى كند و كار بازيكنان تنها بازى كردن است اما با اين حال اگر قطبى دوباره به تيم بازگردد با توجه به شناختى كه نسبت به بازيكنان دارد، كمتر با مشكل مواجه خواهيم شد.

B3HZ@D
01-07-2008, 02:20
كاپيتان يك سال ديگر قرمز مى پوشد

كريم با پرسپوليس تمديد كرد

ايران ورزشى - كريم باقرى صبح ديروز در باشگاه پرسپوليس حاضر شد و پس از صحبت با داريوش مصطفوى قرارداد يكساله جديدى را با پرسپوليس امضا كرد البته باقرى در زمان مديريت حبيب كاشانى در صحبت با او براى فصل بعد نيز به توافق رسيده بود اما با توجه به تغييرات رخ داده ظهر ديروز به باشگاه پرسپوليس رفت و پس از مذاكره با مدير عامل و مسؤولان جديد اين باشگاه، قراردادش را به مدت يك فصل ديگر تمديد كرد.كاپيتان پرسپوليس كه به تازگى از سفر آلمان بازگشته از امروز در تمرينات پرسپوليس شركت مى كند.

Sina 13
01-07-2008, 09:58
قطبي پنجشنبه به تهران مي آيد

مذاکرات براي حضور مجدد افشين قطبي در تيم فوتبال پرسپوليس همچنان در حال انجام است و گفته مي شود در صورت توافق طرفين،اين مربي پنجشنبه وارد کشورمان مي شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" مسئولان باشگاه پرسپوليس روز گذشته باز هم در خصوص همکاري مجدد قطبي در اين تيم با وي و مدير برنامه هايش صحبت کردند. امروز نيز قرار است داريوش مصطفوي با سرمربي تيم قهرمان هفتمين دوره ليگ برتر به بحث و گفتگو بپردازد تا در صورت به توافق رسيدن طرفين با يکديگر،قطبي روز پنجشنبه براي امضاي قرارداد وارد تهران شود. قطبي فصل گذشته با وجود تمامي مشکلاتي که در پرسپوليس وجود داشت اين تيم را قهرمان کرد،ولي پس از آن اعلام کرد که توان ادامه حضور در پرسپوليسي را که قرار است در سه رقابت ليگ برتر،جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا حضور پيدا کند،ندارد و به همين دليل از اين تيم جدا شد.ضمن اينکه مشکلات خانوادگي نيز از ديگر دلايل اين مربي براي ادامه فعاليت در تيم بود. به هر حال به نظر مي رسد او با مديرعامل جديد پرسپوليس به توافقاتي دست يافته است و فقط بر سر مسائل جزئي اختلاف وجود دارد که اين اختلافات نيز قرار است طي جلسه اي که در آينده نزديک برگزار مي شود،از سر راه برداشته شود.

amirtoty
01-07-2008, 11:02
قطبي پنجشنبه به تهران مي آيد

ولی بهتره که نیاد چون تو ایران کسی پیشرفت نمیکنه!!!

hamidrezaaa
01-07-2008, 14:10
عماد رضا چي شد؟
سه ساله بست يا نه

يا حق (:
فعلا نه با سپان بسته نه پرسپولیس بین سپاهان و پرسپولیس گیرده میگه هر کی پشنهاد بیشتری بده میرم اونجا
اگه این مصطفوي بی عرضه اس که این هم میره سپاهان

MORINIO
01-07-2008, 14:24
عماد رضا چي شد؟
سه ساله بست يا نه

نه فعلا که هیچی

اگه این مصطفوي بی عرضه اس که این هم میره سپاهان

ما که امیدمون به هدایتیه :40:

Julian
01-07-2008, 15:02
گزینه دوم بعد از قطبی دنیزلیه ها.
دنیزلی هم برادرش فوت کرده فعلا حالش گرفته س.

hamidrezaaa
01-07-2008, 15:29
واعظي در آستانه جدايي از پرسپوليس قرار گرفت

خبرگزاري پرسپوليس : مهدي واعظي قبل از تمديد قرارداد داخلي خود با مصطفوي درباره مطالبات سال‌هاي قبل گفت و گو كرده و طبق هماهنگي هاي تلفني شب گذشته قرار بود امروز بدهي‌هاي خود را دريافت كند؛ اما مدير برنامه‌هاي وي امروز دست خالي از باشگاه بازگشت.
مصطفوي اعلام كرده است بايد برگه مطالبات قبلي واعظي به تاييد انصاري فرد برسد و پس از آن در اين مورد تصميم‌گيري شود.
واعظي كه ظهر امروز قصد داشت با دريافت طلب خود از باشگاه پرسپوليس، ماليات عقب‌افتاده‌اش را پرداخت كند، از عدم پايبندي مسئولان باشگاه به تعهدات خود انتقاد كرد.
وي با تاييد خبر فوق گفت: به خاطر قول مساعد مسئولان باشگاه و همچنين هواداران پرسپوليس، قرارداد داخلي‌ را امضا كردم؛ اما با توجه به اين شرايط ترجيح مي دهم پيشنهاد پيكان را بررسي كنم.
دروازه بان سابق پيكان افزود: دوست ندارم اتفاق بدي رخ دهد؛ اما در صورتي كه تا بعدازظهر امروز مشكلم حل نشود، از حضور در تمرينات پرسپوليس خودداري كرده و با فسخ قرارداد،‌ تصميم جديدي اتخاذ مي كنم
--------------
خدایا ما رو از دست این مدیر عامل استق لالی و بی عرضه نجات بده پرسپولیس رو نابود کرد هم دارن میرن خداااا:2::41:

mojtaba007
01-07-2008, 17:15
محسن خليلي قراردادش را با پرسپوليس تمديد كرد

خبرگزاري پرسپوليس : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز با حضور در محل این باشگاه قراردادش را برای فصل آینده تمدید کرد. محسن خلیلی که با پرسپولیس قرارداد دوساله داشت و یکسال دیگر از قراردادش باقی مانده بود عصر امروز به باشگاه پرسپولیس رفت و با مسئولان این باشگاه به توافق رسید.
مجید فرخزادی سخنگوی باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر گفت: قرارداد خلیلی با پرسپولیس پس از یکسال مشروط بود که عصر امروز مذاکرات لازم در این مورد صورت گرفت و به توافق رسیدیم تا یک فصل دیگر خلیلی را در پرسپولیس داشته باشیم.
فرخزادی تاکید کرد بزودی سایر بازیکنان پرسپولیس نیز با حضور در محل باشگاه قراردادشان را برای فصل تمدید خواهند کرد.

مجید فینا
01-07-2008, 18:50

خبرگزاري پرسپوليس : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز با حضور در محل این باشگاه قراردادش را برای فصل آینده تمدید کرد. محسن خلیلی که با پرسپولیس قرارداد دوساله داشت و یکسال دیگر از قراردادش باقی مانده بود عصر امروز به باشگاه پرسپولیس رفت و با مسئولان این باشگاه به توافق رسید.
مجید فرخزادی سخنگوی باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر گفت: قرارداد خلیلی با پرسپولیس پس از یکسال مشروط بود که عصر امروز مذاکرات لازم در این مورد صورت گرفت و به توافق رسیدیم تا یک فصل دیگر خلیلی را در پرسپولیس داشته باشیم.
فرخزادی تاکید کرد بزودی سایر بازیکنان پرسپولیس نیز با حضور در محل باشگاه قراردادشان را برای فصل تمدید خواهند کرد.

با اجازتون درشترش کردم تا استقلالیا لذت ببرند

hamidrezaaa
01-07-2008, 19:46
دمش گرم محسن تاج سوراخ کن

amir_rahmani
01-07-2008, 20:20
با اجازتون درشترش کردم تا استقلالیا لذت ببرند

ایول ایول داش محسنو ایول

mojtaba007
01-07-2008, 20:33
یک تار موی محسن خلیلی می ارزه به 100 تا هیکل عباسفرد و بیگ زاده

yoosef_st
01-07-2008, 21:01
خوب شد. آخرای فصل قبلم یادتون باشه رابطه خلیلی با قطبی خوب شده بود. حالا اگر قطبی هم بیاد دیگه با هم اختلافی ندارن.
سه شنبه هم گذشت و قطبی هنوز جواب نداده!!!

aluminum
01-07-2008, 21:15
اگه عماد رضا هم بیاد که خیلی خوب میشه
ولی من بعید می دونم مصطفوی بتونه
احتمالا هم که جلال حسینی هم نیاد

MeHrDaD_MeNaY
01-07-2008, 21:21
احتمالا بجاي عباسفره باقالي يه مهاجم ديگه بخرن

ReZa DN
01-07-2008, 22:08
بچه دعا كنيد قطبي بياد پرسپوليس...

يا حق (:

من که فکر نکنم بیاد :41::41:

^^ HAMID ^^
01-07-2008, 22:47
میگن تو رادیو مدیر برنامه هاش گفته 95 درصد حله فقط یه سری مسائل جزیی مونده----من به شما قول میدم اگه موش ندوونند قطبی میاد پرسپولیس

B3HZ@D
01-07-2008, 23:07
من که میگم حتما میاد
این ارتش به امپراطور نیاز داره تا مثل فصل قبل یک حالی به لیگ بده
امپراطور منتظریم

saeed_h1369
01-07-2008, 23:21
همه چی داره خوب پیش میره هوااااااااااااااااااااااا اا

B3HZ@D
01-07-2008, 23:51
نوروزي قرارداد داخلي امضا كرد.
هادي نوروزی عصر امروز (سه‌شنبه) با حضور در محل باشگاه پرسپوليس قرارداد داخلي يك‌ساله‌اي را با اين باشگاه امضا كرد.

نوروزي فصل گذشته در تيم فوتبال داماش ايرانيان كه در رقابت‌هاي ليگ دسته اول باشگاه‌هاي ايران حضور داشت، بازي مي‌كرد.

B3HZ@D
02-07-2008, 00:01
اسدي:رضايت نامه ام را بگيرند.مرتضي اسدي در گفت‌وگویی اظهار داشت: تمام بازيكنان تيم فوتبال صبا باتري از تصميمات اخير مبني بر واگذاري امتياز به قم باشگاه سردرگم هستند؛ اما طبق آخرين اظهارات قرار است تمرينات در تهران دنبال شود تا بازيكنان دچار مشكل نشوند.
وي ادامه داد: يك سال ديگر با صبا باتري قرارداد دارم و ترك اين تيم به صدور رضايت‌نامه‌ام از طرف مسئولان باشگاه بستگي دارد.
اين بازيكن در خصوص شايعه مذاكره حضوري با مسئولان باشگاه پرسپوليس تاكيد كرد: مذاكراتي به صورت تلفني انجام شده است؛ اما با هيچكدام از مسئولان اين باشگاه به صورت حضوري ديدار نكرده ام.
وي افزود: حضور در پرسپوليس براي هر بازيكن يك افتخار بزرگ است؛ ولي اگر قرمزپوشان پايتخت تصميم جذب مرا دارند بايد به فكر دريافت رضايت‌نامه‌ام از صباباتري باشند.

بردیا
02-07-2008, 01:04
بروبچ باید عرض کنم که امپراتور درسته نه امپراتور
این جور واژه ها که به گونه ای از زبان بیگانه وارد شدن باید با ت نوشته بشن نه ط
مثل بلیت که خیلیا اشتباها مینویسن بلیط.

B3HZ@D
02-07-2008, 01:07
بروبچ باید عرض کنم که امپراتور درسته نه امپراتور
این جور واژه ها که به گونه ای از زبان بیگانه وارد شدن باید با ت نوشته بشن نه ط
مثل بلیت که خیلیا اشتباها مینویسن بلیط.

داداش شما ایراد ما رو میگیری بعد خودت که همینو نوشتی عزیز
ولی باشه از این به بعد یادم میمونه

B3HZ@D
02-07-2008, 01:45
عدم توافق با سايپا

سيد جلال: منتظر پرسپوليسى ها هستممذاكرات دو روز پيش سيد جلال حسينى با مسؤولان سايپا براى تمديد قرارداد نتيجه نداد و او حالا در انتظار مذاكره با مسؤولان باشگاه پرسپوليس است.سيد جلال حسينى در اين باره مى گويد: «با مسؤولان سايپا حرف زدم و شرايط مورد نظرم را گفتم كه مورد موافقت آنها قرار نگرفت، در ضمن سايپايى ها نيز پيشنهاد خودشان را ارائه دادند كه من هم قبول نكردم. قرار است يك بار ديگر مذاكره كنم تا همه چيز به طور كامل مشخص شود.»حسينى در مورد موضوع پيوستنش به پرسپوليس هم مى گويد: «يكى از مسؤولان اين باشگاه با من تماس گرفت و قرار است با آنها مذاكره كنم. در نهايت از بين سايپا و پرسپوليس يك تيم را انتخاب مى كنم و اگر آنها با شرايطم موافقت نكردند به حضور در ليگ امارات فكر خواهم كرد.»

B3HZ@D
02-07-2008, 01:45
آقاى گل ماندنى شد

ايران ورزشى - محسن خليلى كه با پرسپوليس قرارداد دوساله داشت و يكسال ديگر از قراردادش باقى مانده بود عصر ديروز به باشگاه پرسپوليس رفت و با مسؤولان اين باشگاه به توافق رسيد البته خليلى قرار بود عصر روز دوشنبه نيز به باشگاه پرسپوليس برود كه به نظر مى رسد در اين زمان موفق به حضور در باشگاه نشده است.مجيد فرخزادى سخنگوى باشگاه پرسپوليس ضمن اعلام اين خبر گفت: قرارداد خليلى با پرسپوليس پس از يكسال مشروط بود كه عصر ديروز مذاكرات لازم در اين مورد صورت گرفت و به توافق رسيديم تا يك فصل ديگر خليلى را در پرسپوليس داشته باشيم.
فرخزادى تأكيد كرد: به زودى ساير بازيكنان پرسپوليس نيز با حضور در محل باشگاه قراردادشان را براى فصل جديد تمديد خواهند كرد.

B3HZ@D
02-07-2008, 01:46
پرسپوليس كداميك را انتخاب مى كند
توره ۳۲۰ ميليون مى خواهد، عمادرضا ۳۴۰ ميليون

پرسپوليسى ها براى تقويت خط حمله خود به دنبال جذب يك مهاجم گلزن هستند و بدشان نمى آيد بازيكن مورد نظر خود را از ميان عماد رضا و ابراهيم توره انتخاب كنند. آنها مذاكراتى را هم با مدير برنامه هاى اين دو بازيكن خارجى داشته و پيشنهادات مالى آنها را هم دريافت كرده اند. ابراهيم توره كه تازه به ايران بازگشته اعلام كرده ۰۲۳ ميليون از پرسپوليس براى يك فصل مى خواهد. از اين مبلغ ۰۰۱ هزار دلار به باشگاه مراكشى تعلق مى گيرد تا رضايتنامه وى براى حضور در پرسپوليس صادر شود.
همچنين مدير برنامه هاى عماد رضا در صحبتى كه با مسؤولان پرسپوليس داشته رقم ۰۳۴ ميليون را براى يك فصل پيشنهاد داده است. او با مطرح كردن رقم درخواستى اين مهاجم عراقى، خواهان پرداخت ۰۵ درصد از رقم مورد درخواست وى هنگام عقد قرارداد رسمى شده كه ظاهرا مديران پرسپوليس با اين موضوع موافقت كرده اند. عماد رضا بعدازظهر ديروز با حضور در اصفهان تسويه حساب كامل خود را با سپاهان انجام داد و قرار است امروز بار ديگر به ديدار پرسپوليسى ها برود.

B3HZ@D
02-07-2008, 01:46
ترانسفر خليلى به شرط جذب عمادرضا و پتروويچ

ايران ورزشى - در صورتى كه پرسپوليسى ها بتوانند عمادرضا و ايوان پتروويچ را جذب كنند، با جدايى محسن خليلى موافقت خواهند كرد. خليلى از امارات پيشنهاد دارد و بى ميل نيست كه ادامه فوتبالش را در اين كشور سپرى كند. اگر چه وى از نظر مالى با پرسپوليسى ها به توافق رسيده و قرار است در اين تيم بماند، اما اگر اين باشگاه بتواند عمادرضا و پتروويچ را جذب كند، خليلى را ترانسفر خواهد كرد تا از اين طريق بخشى از هزينه هاى باشگاه تامين شود.

B3HZ@D
02-07-2008, 01:47
شايعه حضور رحمان در پرسپوليس

ايران ورزشى- پرسپوليسى ها براى تقويت خط دفاعى به دنبال جذب يك مدافع با تجربه هستند و پس از مطرح شدن اسم سيدجلال حسينى حالا شايعه شده كه مسؤولان اين باشگاه قصد به خدمت گرفتن رحمان رضايى را دارند.رحمان با اشاره به اين موضوع مى گويد: «هيچ يك از مسؤولان پرسپوليس با من مذاكره نكرده اند و از اين موضوع بى اطلاع هستم البته چون دوست دارم كه فصل آينده هم در ايتاليا بازى كنم هيچ يك از تيم هاى ايرانى با من تماس نگرفته اند.پرسپوليسى ها پيشنهاد بدهند به طور حتم بررسى مى كنم ولى براى بازى كردن در ايران شرايط خاص خودم را دارم و با تمامى شرايطم بايد موافقت شود.»

B3HZ@D
02-07-2008, 01:52
جواد آشتيانى صيد بعدى پرسپوليس:

ديگر نمى توانم
معطل سايپايى ها بمانم
ايران ورزشى- اتفاقى كه فصل گذشته براى محسن خليلى افتاد به زودى در مورد محمدجواد آشتيانى هم رخ خواهد داد و به احتمال فراوان تا اواسط هفته آينده هافبك چپ پا و تكنيكى سايپا پيراهن سرخ پرسپوليس را بر تن مى كند.
آشتيانى درخصوص احتمال حضورش در پرسپوليس مى گويد:

«من با مسؤولان سايپا صحبت كردم و پيشنهادم را ارائه دادم اما هنوز جوابى به من نداده اند البته من ۸-7 سال براى سايپا زحمت كشيدم و خاطرات خوبى از اين تيم دارم. نمى خواهم با خاطره بدى از سايپا جدا شوم ولى مسائل مالى هم برايم مهم است البته من از فوتباليست هايى نيستم كه دنبال قراردادهاى آنچنانى باشم اما خب مشكل مالى دارم و قرارداد آينده برايم مهم است.» وى درخصوص پيشنهاد پرسپوليس توضيح مى دهد: «روز يكشنبه رفته بودم باشگاه پرسپوليس و ديروز (دوشنبه) هم مذاكراتى را داشتم. پرسپوليس پول زيادى نسبت به خيلى از باشگاه ها نمى دهد اما خب اگر بخواهم اين تيم را انتخاب كنم مسائل مالى اش برايم اولويت نخواهد داشت. بالاخره با حضور در پرسپوليس احتمال حضورم در تيم ملى هم پررنگ تر مى شود.» از قرار معلوم به غير از پرسپوليس، پيكان، صباباترى و فولاد خوزستان هم به آشتيانى پيشنهاداتى داده اند كه در اين ميان پيشنهاد فولادى ها بسيار چشمگير است. با اين حال آشتيانى پرسپوليس را در اولويت انتخاب هايش قرار مى دهد البته وى از استقلال هم پيشنهاد داشته اما جدى نشده: «همان ابتدا كه قلعه نويى سرمربى استقلال شد و قبل از آن كه بيك زاده را بگيرند من در ليست سرمربى استقلال بودم اما بعداً اين قضيه منتفى شد.» آشتيانى در پايان مى گويد: «تا هفته آينده تكليف حضورم در پرسپوليس روشن مى شود. دوست دارم با تلاش و درخشش بيشتر در پرسپوليس به تيم ملى برسم. از داشتن رقيب هم نمى ترسم چرا كه هر وقت رقيب داشته ام بهتر كار كرده ام.»

B3HZ@D
02-07-2008, 01:58
در اولين مذاكره مستقيم با مديرعامل پرسپوليس

قطبى امروز حرف آخر را مى زند
قرار است پرسپوليسى ها امروز جواب آخر را از قطبى بگيرند. در واقع اين آخرين روزى است كه آنها به خاطر افشين قطبى انتظار مى كشند. آن هم در حالى كه او دو روز قبل و به واسطه مدير برنامه هايش از برطرف شدن يكى از موانع براى بازگشت دوباره اش به پرسپوليس خبر داده و با نشان دادن اين چراغ سبز مديران پرسپوليس را تا حدود زيادى اميدوار كرده بود. امروز هم قرار است در اولين مذاكره مستقيم خود با داريوش مصطفوى حرف آخر را بزند. افشين قطبى كه چند هفته اخير را در اروپا به استراحت گذرانده بامداد امروز به دبى بازگشت و با هماهنگى هاى صورت گرفته قرار است در تماسى مستقيم با مديرعامل پرسپوليس مذاكره كند. وكيل و مدير برنامه هاى قطبى هم اين موضوع را تأييد مى كند: «قرار است امروز قطبى تلفنى با مصطفوى صحبت كند. امروز تكليف همكارى آنها مشخص مى شود و قطبى مى گويد كه اصلاً حاضر است به ايران و پرسپوليس بيايد يا نه.»
اما سفر او به تهران را كه خبرش ديروز شنيده بود، تكذيب مى كند: «امكان ندارد او اين روزها به ايران بيايد. اصلاً چنين چيزى صحت ندارد.»
در اين ميان صحبت هاى ديگرى هم مطرح شده. مثلاً اينكه افشين قطبى با يك تيم قطرى به توافق رسيده و همين روزها به اين كشور مى رود اما مدير برنامه هايش حاضر به تأييد اين خبر نيست. مورد ديگر هم، همان مسائل مالى است. اينكه به خاطر بالاتر بودن پيشنهاد مالى پرسپوليس، قطبى بازگشت به ايران را به مربيگرى در تيم هاى عربى ترجيح مى دهد. البته خبر ديگرى هم درباره پيشنهاد يك ميلياردى او به باشگاه پرسپوليس زبان به زبان چرخيد و خيلى هم زود تكذيب شد. افشين قطبى در همان يك فصل حضورش در ايران ثابت كرد كه مسائل مالى هرگز در اولويت نخست برايش قرار ندارد و بى حاشيه بودن فضا و شرايط را به پول ترجيح مى دهد. در اينجا مدير برنامه هاى قطبى باز هم مجبور به تكذيب مى شود: «نمى دانم روى چه حسابى اين حرف ها را مى زنند. مى گويند قطبى به پرسپوليسى ها گفته يك ميليارد به خودم بدهيد، ۲۰۰ ميليون به همسرم. به نظر شما خنده دار نيست او هرگز راجع به پول حرف نمى زند و مشكل اش مالى نيست... بحث، بحث گرفتارى هاى خانوادگى است كه اميدواريم تا امروز حل شده باشد.»
داستان همان داستان آخر فصل است. افشين قطبى پرسپوليس را با تمام دردسرهايش قهرمان كرد و مى خواست كه بماند اما نماند. نه به خاطر مسائل مالى كه مى دانست شرايط هرگز آن طور كه او مى خواهد تغيير نخواهد كرد و با شرايط موجود، تضمينى براى موفقيت دوباره اش نخواهد بود. امروز هم بدون شك براى حضور دوباره در پرسپوليس بى ميل نيست و شرايط مالى خاصى ندارد اما گذشته از مسائل خانوادگى، ترديدهايى هست كه آيا مديران جديد پرسپوليس فضا را به دلخواه او تغيير مى دهند يا اصلاً با شرايط مورد نظر او موافقند يا نه. هر چه هست او امروز جواب نهايى اش را مى دهد والبته اين بار با اطمينان بيشترى مى توان حدس زد كه پاسخ او مثبت است يا منفى.

MORINIO
02-07-2008, 02:14
خدا کنه جوابش مثبت باشه. چون اگه غیر از این باشه پرسپولیس تازه باید بره با گزینه بعدی مذاکره کنه.

در ضمن آشتیانی بازیش خیلی توپه اگه بیاد سمت چپ تیم خوب میشه

sentimental
02-07-2008, 10:26
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم ملي فوتبال عراق گفت: دوست دارم با پيراهن پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا يك جام به دست آورم.

عماد محمد رضا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، گفت: با توجه به حضور چند ساله ام در ايران، علاقه زيادي به پرسپوليس و به ويژه هواداران آن دارم. تماشاگران پرشور اين تيم عامل اصلي حضورم در اين تيم قدرتمند ايراني هستند.
مهاجم ملي پوش عراق گفت: همراه سپاهان به افتخارات خوبي دست يافتم. با همين تيم در ديدار پاياني ليگ قهرماني آسيا بازي كرديم؛ اما با انتقالم به پرسپوليس مي‌خواهم عنوان قهرماني در آسيا را به دست آورم.
عمادرضا افزود: از تيم‌هاي استقلال، سايپا، سپاهان و از چند تيم اماراتي و قطري پيشنهادهاي خوبي داشتم؛ اما به دليل علاقه زياد به پرسپوليس كه حتي در عراق نيز هواداران زيادي دارد، با اين تيم به توافق رسيدم.
عماد رضا توافق نهايي را با مسئولان باشگاه پرسپوليس داشته و امروز براي عقد قراردادي رسمي از اصفهان راهي تهران مي شود تا با حضور در هيئت فوتبال قراردادش را ثبت كند.

sentimental
02-07-2008, 10:29
شهاب احمدی/خبرگزاری پارس فوتبال

فصل نقل و انتقالات آیینه تمام قد فوتبال ماست. به خوبی می توان بی نظمی و اشفتگی را که در فوتبال ما وجود دارد در فصل نقل و انتقالات لمس کرد ؛ نقل و انتقالات فوتبال ما به همه چیز شباهت دارد جز نقل و انتقالات!!از ریخت و پاش های میلیونی و عجیب بعضی باشگاه ها گرفته تا فرارهای مالیاتی بازیکنان ؛ همه و همه از مشکلات بی شمار نقل و انتقالات فوتبال ما به شمار می روند. اما جدا از تمام این مسائل و مشکلات ؛ معضل قرار دادهای داخلی در این چند سال به بزرگ ترین مشکل نقل و انتقالات تبدیل شده است. بازیکنان زیادی با سوء استفاده از این قرار دادها به راحتی قیمت خود را بالا می برند و بدون توجه به تعهد اخلاقی و قرار داد داخلی خود سر از باشگاه های دیگر در می اورند. از عجیب ترین نمونه ها در سال های گذشته می توان به آرش برهانی اشاره کرد که ابتدا با استقلال قرار داد داخلی بست ؛ سپس یک قرار داد داخلی با پرسپولیس امضا کرد و در عین ناباوری مجددا به استقلال بازگشت و قرار داد خودش با استقلال را به طور رسمی به ثبت رساند!! از دیگر موارد می توان به علی علیزاده اشاره کرد که با دور زدن استقلال به پرسپولیس پیوست و یا رضا عنایتی و مجتبی جباری که با دور زدن پرسپولیس به استقلال پیوستند!! اما امسال بازیکنان فوتبال ما از متدها و روش های جدیدتری برای دور زدن باشگاه ها استفاده کردند که بد نیست نگاهی به ان ها بیندازیم ؛ با هم می خوانیم و فقط تاسف می خوریم:

هاشم بیگ زاده ؛ مردی با خونی دو رنگ...

هاشم بیگ زاده بازیکن شایسته فوتبال ما(البته از لحاظ فنی) اولین جرقه ی فصل نقل و انتقالات را بین قرمز و ابی به وجود اورد.بیگ زاده خیلی زود با پرسپولیس به توافق رسید و قرار داد داخلی امضا کرد و حتی در کنار حبیب کاشانی با شماره ۱۶ پرسپولیس به سبک اروپایی ها عکس یادگاری انداخت. بیگ زاده پس از امضای قرار داد با پرسپولیس در مصاحبه ای اعلام کرد که از بچگی به پرسپولیس علاقه داشته و خون او از هر فردی قرمز تر است. اما پس از تغییرات مدیریتی باشگاه(که هیچ ربطی به بازیکن ندارد) هاشم بیگ زاده هم تصمیم به تغییر تصمیم خود گرفت و در یک چرخش عجیب به استقلال تهران پیوست و قرار داد رسمی خود را با این تیم به ثبت رساند. بیگ زاده که چند وقت پیش با پیراهن شماره ۱۶ پرسپولیس عکس یادگاری گرفته بود در عین ناباوری به استقلال پیوست تا مشخص شود روند کاری بازیکنان فوتبال ما در فصل نقل و انتقالات تغییر نکرده است. بیگ زاده در عین ناباوری در مصاحبه ای اعلام کرد که از اول هم دلش با استقلال بوده و خون او ابی است!! بیگ زاده که یک هفته قبل مدعی بود خونش قرمز است و از بچگی عشقش پرسپولیس بوده و شب ها خواب پرسپولیس را می دیده ناگهان تمام زندگی اش ابی شد!!!

صابر میر قربانی ؛ مرد هزار تیمه...

عجیب ترین و شاید نادر ترین انتقال در فوتبال دنیا... صابر میر قربانی بازیکن فصل گذشته نفت ابادان ابتدا به اصفهان رفت و سری به باشگاه فولاد مبارکه زد (البته در این رابطه اختلافات زیادی وجود دارد و برخی معتقدند که او ابتدا با استقلال قرار داد داخلی امضا کرده است) و پس از بازدید از امکانات باشگاه چهار برگی داخلی با سپاهان امضا کرد و به سپاهانی ها قول داد که در این تیم به فوتبال خود ادامه دهد. جناب صابر خان اما به تهران هم سری زد و به باشگاه استقلال رفت و مجددا یک چهار برگی هم با استقلال داخلی امضا کرد و اتفاقا و از روی حادثه به ان ها هم همان قولی را داد که به سپاهانی ها داده بود!! صابر خان قصه ی ما اما باز هم بی خیال نشد و یک سری هم به باشگاه پرسپولیس زد ؛ البته از ان جا که تغییر تحولات در پرسپولیس زیاد بود صابر خان لطف کردند و رضایت دادند که بی خیال سر کار گذاشتن پرسپولیس شوند. در حالی که همه انتظار داشتند صابر خان با یکی از دو تیم استقلال و سپاهان بالاخره قرار داد رسمی امضا کنند در یک حرکت تاریخی و کم نظیر قرار داد رسمی خود را با سایپا به ثبت رساندند و به عضویت این تیم در امدند!! بله ؛ صابر میرقربانی نصف تیم های لیگ برتر ما را سر کار گذاشتند و اخر هم به هیچ کدام از ان ها نپیوستند تا سر از سایپا در اورند...

سوشا مکانی ؛ بابا تو دیگه اخرشی به خدا...

اما جدید ترین روش و متد امسال را سوشا مکانی عزیز ارائه کرد. جناب سوشا خان مکانی ابتدا به انزلی تشریف بردند و پس از مذاکره با انزلی چی ها با این تیم قرار داد داخلی بستند و در یکی دو جلسه از تمرین های پیش فصل ملوان هم شرکت کردند. ملوانی ها که خیالشان از بابت دروازه راحت شده بود به جناب سوشا خان ۲ روز مرخصی دادند تا به شیراز برود و با مقاوت تسویه حساب کند و به انزلی برگردد اما زهی خیال باطل...سوشا خان که قرار بود به شیراز بروند به همدان تشریف بردند و قرار داد رسمی خود را با پاس این شهر به ثبت رساندند!! این مورد یکی از جدید ترین نوع های سر کار گذاشتن و پیچاندن بود که در هیچ کجای دنیا نمی توان نمونه اش را پیدا کرد. متشکریم سوشا خان...

علیرضا عباسفرد ؛ چرا من نتونم؟؟!

جناب علیرضا عباس فرد هم وقتی این سه بازیکن را مشاهده کردند ؛ دیدند که واقعا خیلی زشته که بخواهند جلوی این بازیکن ها کم بیاوردند... برای همین تصمیم گرفتند که برای خنده هم که شده یک باشگاه را بپیچانند و در نهایت به این نتیجه رسیدند که کدام باشگاه بهتر از پرسپولیس؟؟ اقای عباسفرد به سبک هاشم خان بیگ زاده عمل کردند ؛ یعنی به باشگاه پرسپولیس رفتند و داخلی بستند و عکس یادگاری گرفتند و بالافاصله به باشگاه استقلال رفتند و با این تیم به توافق نهایی رسیدند...

--------------------------------------------------------------------------------

پی نوشت:آری ... به نظر می رسد این گونه رفتار ها در فوتبال ما تمامی ندارد. البته تمام تقصیرات را نمی توان به پای بازیکنان نوشت... اگر در نقل و انتقالات ما نظم و قانون وجود داشته باشد کدام بازیکن به خودش جرات می دهد که این گونه فوتبال ما را بازی دهد؟؟ اگر باشگاههای ما قانون داشته باشند کدام بازیکن می تواند این چنین ان ها را به بازی بگیرد؟؟ متاسفانه فضای نقل و انتقالات فوتبال ما فضای بسیاری بد و غیر قابل تحملی است و بازیکنان با این رفتار های خود به طور کلی <اخلاق> را در فصل نقل و انتقالات از بین برده اند. هر چه قدر سعی کردیم واژه ای را پیدا کنیم که بتواند این حرکت و این رفتار های بازیکنان را وصف کند نتوانستیم زیرا به حدی این رفتارها زننده و غیر قابل تحمل است که هیچ واژه ای نمی تواند به خوبی این رفتارها را وصف کند. با این حال محترمانه ترین واژه ای که می توان پیرامون رفتار بعضی بازیکنان به کار برد واژه ی <تهوع آور> است...

sentimental
02-07-2008, 10:30
خبرگزاري آريا- عضو هيات رييسه باشگاه پيروزي تهران گفت : از ميان دو گزينه افشين قطبي و مصطفي دنيزلي يک نفر تا فردا پنجشنبه به عنوان سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه برگزيده مي شود.

به گزارش سرويس ورزشي خبرگزاري آريا، مجيد فرخزادي اظهار داشت : با قطبي و دنيزلي صحبت شده است و يکي از اين دو نفر به عنوان سرمربي تيم فوتبال باشگاه پيروزي تهران معرفي خواهد شد .

وي در مورد اينکه شانس کداميک از اين دو مربي بيشتر است ، گفت هر دو مربي شرايط خوبي دارند و طي نشست ديروز بعدازظهر تصميم قطعي گرفته مي شود و امروز رسما يکي از اين دو مربي براي هدايت تيم پيروزي معرفي خواهد شد .

فرخزادي در مورد ديگر مسائل اين باشگاه اظهار داشت : در نشست ديروز اعضاي هيات رييسه باشگاه پيروزي محور گفت و گو ها در مورد مسايل مختلف است و خبرهاي خوبي را به اطلاع فوتبالدوستان اين باشگاه خواهيم رساند .

فرخزادي گفت : سرمربي تيم پيروزي بلافاصله بعداز انعقاد قرارداد کار خود را با تيم آغاز خواهد کرد و اميدواريم که اين کار در هفته آينده صورت پذيرد .

^^ HAMID ^^
02-07-2008, 13:00
گزينه هاي سرمربيگري پرسپوليس به 2 رسيد// قطبي يا دنيزلي؟

من با هر جفتش موافقم--- فقط زودتر بیاد کارشو شروع کنه.

MoJtaBa.R
02-07-2008, 13:53
ايشالله با امپراطور تو آسيا هم آقايي ميكنيم : بر چشم بد لعنت

فقط اين مردك مصطفوي رو برا چي آوردن

دم رفت و برگشت با كاپيتان گرم كه با تيم موندن

اين لالها هم كه هرچي در و پيته جمع كردن تو تيمشون سمساريه يا گارا‍‍‍‍‍‍ژه

MoJtaBa.R
02-07-2008, 13:55
ايول به برو بچسي كه در نبودمون خبرها رو ميزارن

بردیا
02-07-2008, 14:12
قطبی دلش با تیم نیستش
دنیزلی بیاد بهتره
قطبی تیمش حرفه ای نتیجه میگیره ولی دنیزلی واقعا زیباترین بازیا رو ارائه میده
امسال خبری هم از معدنچی نیستش که بخواد موقعیتا رو خراب بکنه.
عماد رضا و خلیلی میترکونن تیما رو
اونوریام برن دلشونو به عباسفردی خوش کنن که گلاش یه رقمی هم نیست

mojtaba007
02-07-2008, 14:22
تو این موقعیت من میگم دنیزلی بهتره
زیرا تجربه دنیزلی تو جام باشگاههای اسیا بیشتر کمک میکنه
و زمان دنیزلی دنیزلی مثل قطبی بازیکن نداشت
و با امدن دنیزلی دیگه بعضی از بازیکنها نمیرن از تیم
و غیره

amir_rahmani
02-07-2008, 14:24
قطبی تیمش حرفه ای نتیجه میگیره ولی دنیزلی واقعا زیباترین بازیا رو ارائه میده
امسال خبری هم از معدنچی نیستش که بخواد موقعیتا رو خراب بکنه.
عماد رضا و خلیلی میترکونن تیما رو
اونوریام برن دلشونو به عباسفردی خوش کنن که گلاش یه رقمی هم نیست

تایید میشه. ولی اوایل متنت نه.

بردیا
02-07-2008, 14:27
خب قطبی زیاد دلش با تیم نیست
امروزم تو خبرورزشی خوندم که یه سری از دوستاش بهش زنگ زدن گفتن پرسپولیس نیا چون مصطفوی مثل کاشانی نیستش و توی هر موقعیتی از مربیش حمایت نمیکنه و بعضی وقتا هم دخالت میکنه

یه خبر دیگم خوندم ولی نمیدونم شایعه هستش یا نه
ولی نوشته بود زن قطبی گفته منم باید تو امور بین الملل باشگاه کارکنم و 200 میلیون هم میخوام(جدیه یا مسخره کردن؟)

MORINIO
02-07-2008, 15:04
عماد رضا بیاد پرسپولیس چی میشه با خلیلی میزنن دهن همه تیما رو سرویس می کنن. تازه نیکبخت هم یادتون نره!

MORINIO
02-07-2008, 15:07
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران با حضور در باشگاه و پس از مذاكره با مديرعامل قراردادش را به مدت 2 سال ديگر تمديد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا نيكبخت واحدي امروز در باشگاه پرسپوليس حاضر شد و پس از گفت و گوي چند ساعته با داريوش مصطفوي قراردادش را به مدت 2 سال با سرخ پوشان تمديد كرد.
نيكبخت در 2 سال گذشته و پس از جدايي از تيم فوتبال استقلال تهران از مهره هاي كليدي پرسپوليس بود.
شايعاتي در خصوص بازگشت اين بازيكن به استقلال تهران شنيده مي شد.
محسن خليل نيز روز گذشته قرارداد خود را تمديد كرده بود.

MORINIO
02-07-2008, 15:08
خبرگزاري فارس: سنگربان فصل گذشته تيم پرسپوليس دقايقي قبل پس از نشستي سه‌ساعته با مسئولان باشگاه، قرارداد خود را يك سال ديگر تمديد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي واعظي كه براي تمديد قرارداد دچار مشكل شده و به دليل عدم دريافت مطالبات، احتمال جدايي وي وجود داشت، امروز پس از جلسه سه‌ساعته با مسئولان باشگاه پرسپوليس قرارداد خود را به مدت يك فصل تمديد كرد.
مقرر شد تا روز شنبه هفته آينده بخشي از مطالبات و مبلغي به عنوان پيش قرارداد به وي پرداخت شود.
واعظي امروز با افشين پيرواني گفت و گو مي كند و به احتمال فراوان از فردا در تمرينات شركت خواهد كرد.
وي دقايقي پيش براي ثبت قرارداد خود راهي هيئت فوتبال شد.

MORINIO
02-07-2008, 15:09
خبرگزاري فارس: با انجام جلسه مشترك مسئولان باشگاه پرسپوليس با نمايندگان شركت آلفا، زمان سفر سرخ پوشان به كانادا و امريكا به تعويق افتاد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از پايگاه اينترنتي باشگاه پرسپوليس، در ارتباط با قرارداد فيمابين باشگاه و شركت آلفا مبني بر برگزاري چند ديدار دوستانه در كانادا و امريكا مشكلاتي براي طرفين قرارداد حادث شده بود.
سرانجام امروز جلسه‎اي در دفتر مدير عامل باشگاه پرسپوليس و با حضور نمايندگان و وكيل شركت آلفا در ايران، مدير عامل باشگاه، داريوش مصطفوي و مديريت حقوقي باشگاه (سيد حسام توليت) تشكيل و پس از بحث و تبادل نظر و طرح موانع ايجاد شده، طرفين توافق كردند برگزاري مسابقات به زمان ديگري كه متعاقباً اعلام خواهد شد، موكول شود.

feri88
02-07-2008, 15:33
دوستانی که میگن دنیزلی بیاد بهتره قبول
اصلا اگر تیم دنیزلی مثل منچستر هم بازی کنه اما نتیحه نگیره ارزش داره؟
فقط امپراتور افشین قطبی

aluminum
02-07-2008, 15:51
جلال حسيني با تيم سايپا تمديد كرد

12 تیر 1387 ساعت 16:30
خبرگزاري پرسپوليس : جلال حسيني، مدافع تيم سايپا كه گفته مي‌شد با اين باشگاه به توافق نرسيده و احتمالا به پرسپوليس مي‌پيوندد، امروز قرارداد خود را در هيئت فوتبال تمديد كرد. مدت اين قرارداد يك ساله است.
تيم سايپا تا كنون بازيكناني نظير سعيد بيگي، اميد شريفي نسب و ابراهيم ميرزاپور را جذب كرده است.

دیدید گفته هام درست بود
اگه کاشانی بود سید جلال هم پرسپولیسی بود

افسوس

aluminum
02-07-2008, 15:53
دوستانی که میگن دنیزلی بیاد بهتره قبول
اصلا اگر تیم دنیزلی مثل منچستر هم بازی کنه اما نتیحه نگیره ارزش داره؟
فقط امپراتور افشین قطبی

تیم دنیزلی مهره نداشت
اگه یادت باشه آخر فصل که کعبی اومد پرسپولیس ، پرسپولیس مدعی هم شد
ولی ای کاش زود تر بازیکن می گرفت تیم رو دنیزلی جمع نکرده بود

من هم به شخصه دوست دارم دنیزلی بیاد

aluminum
02-07-2008, 15:55
عماد رضا بیاد پرسپولیس چی میشه با خلیلی میزنن دهن همه تیما رو سرویس می کنن. تازه نیکبخت هم یادتون نره!

اگه عماد رضا بیاد محسن خلیلی میره
خلیلی با شرط ترنسفر اومده بود پرسپولیس

aluminum
02-07-2008, 15:57
روابط عمومي پرسپوليس: نيكبخت هنوز قرارداد نبسته است

12 تیر 1387 ساعت 16:51
خبرگزاري پرسپوليس : علي‌رغم انتشار خبر ثبت قرارداد عليرضا واحدي نيكبخت اما باشگاه پرسپوليس اعلام كرد اين بازيكن هنوز قراردادي را با اين تيم به ثبت نرسانده است.
مذاكرات و توافقات لازم با عليرضا واحدي نيكبخت صورت گرفته است اما اين بازيكن هنوز قراردادي را با پرسپوليس به ثبت نرسانده است.
همچنين "شهنازي" دبير هيات فوتبال استان تهران نيز در اين باره به مرجع خبری گفت: از صبح امروز تاكنون تنها قرارداد عليرضا عباسفرد و يدالله اكبري با تيم استقلال تهران به ثبت رسيده و عليرضا واحدي نيكبخت هنوز هيچ قراردادي را با باشگاه پرسپوليس به ثبت نرسانده است.

MeHrDaD_MeNaY
02-07-2008, 16:41
بچه ها حميد استيلي شايد سرمربي صبا بشه

رحمان رضايي هم گفته پرسپوليسي ها پيشنهاد بدن بررسي ميكنم

amir_rahmani
02-07-2008, 17:52
اقا همه چی داره عالی پیش میره اگه همه این خبرها درست باشه تیم قهرمان می شه.

Julian
02-07-2008, 19:00
حالم از دنیزلی به هم میخوره.

MORINIO
02-07-2008, 19:46
اگه عماد رضا بیاد محسن خلیلی میره

نه همچین حرفی نزده . تازه گفته برای من مهم نیست کی بیاد کی بره

ElmO
02-07-2008, 20:33
آقا امروز اخبار کوتاه ورزشی گفت که مصطفوی گفته یا دنیزلی رو میاریم ، یا ...
این دومی رو من متوجه نشدم .. شما شنیدین ؟

واعظی یه ساله تمدید کرده و زارعی هم دو ساله ..

دنیزلی هم بیاد عالیه ..
ایشالا یه مربی خوب بیاد ..

سید جلال حسینی رو هم مفت از دست دادیم ..

یا حق

MeHrDaD_MeNaY
02-07-2008, 20:40
فكر كنم يه مربي آلماني باشه

yoosef_st
02-07-2008, 20:48
میدونین ، به نظر من اگر قراره که نیکبخت بمونه ، دنیزلی بیاد بهتره. به خصوص که قرارداد کعبی رو هم تمدید کنن!! وای پسر کولاک میشه. کعبی دوران دنیزلی رو یادتونه؟ 1 تنه استق لال رو سوراخ کرد.

MORINIO
02-07-2008, 21:05
آقا امروز اخبار کوتاه ورزشی گفت که مصطفوی گفته یا دنیزلی رو میاریم ، یا ...
این دومی رو من متوجه نشدم .. شما شنیدین ؟

آره.. قطبی:46:

یا دنیزلی یا قطبی:10:

ramin1988
03-07-2008, 09:20
الان تو شبکه خبر گفت که صحبت با افشین قطبی کاملا امیدوار کننده بوده و امروز عصر صحبت های نهایی انجام میشه .......
ولی قطبی گفته .. مامانی .شیث . بهادر عبدی باید برن و ( بادامکی . نیکبخت . اقایی و ..)چند تای دیگه باید بمونن.

بردیا
03-07-2008, 09:22
مامانی که رفت
شیث هم که رفت
بهادر عبدی که معلوم نشد کی از اول آوردش

amir_rahmani
03-07-2008, 11:23
الان تو شبکه خبر گفت که صحبت با افشین قطبی کاملا امیدوار کننده بوده و امروز عصر صحبت های نهایی انجام میشه .......
ولی قطبی گفته .. مامانی .شیث . بهادر عبدی باید برن و ( بادامکی . نیکبخت . اقایی و ..)چند تای دیگه باید بمونن.

شما فقط بیا هر کی را خواستی بنداز بیرون.

dark fear
03-07-2008, 11:43
دنيزلي هم خيلي خوبه فقط خيلي پول ميگيره معمولا
كلا تركا پول زياد ميخان يادمه قبلا ميخاستن يونش رو بيارن كه ميخاست چند ميليارد پرسپوليس رو تيغ بزنه !

dark fear
03-07-2008, 12:00
دنيزلي هم خيلي خوبه فقط خيلي پول ميگيره معمولا
كلا تركا پول زياد ميخان يادمه قبلا ميخاستن يونش رو بيارن كه ميخاست چند ميليارد پرسپوليس رو تيغ بزنه !

hoomaan
03-07-2008, 12:18
اینا که دنیزلی دنیزلی میکنن میشه یه کم توضیح بدن ؟!!! برا چی خوبه ؟

sentimental
03-07-2008, 12:30
اینا که دنیزلی دنیزلی میکنن میشه یه کم توضیح بدن ؟!!! برا چی خوبه ؟

شما مثل اینکه بازی های دو فصل پیش پرسپولیس رو یادت رفته؟
فقط اینو حساب کن اگه اون پرسپولیس به جای معدنچیه... یه محسن خلیلی داشت چی میشد؟
یا فقط یه دفاع که مجبور نمیشد کریم رو دفاع آخر بزاره . یا یه دروازه بان داشت که فرشید کریمی بابت فیکس بودن خیالش همیشه راحت نمیشد.
قطبی کار بزرگی نکرد.همه امکاناتشو داشت که تیمو قهرمان کرد.اما دنیزلی چی.دنیزلی فقط شجاع بود و بلد بود چجوری از بازیکناش بازی بگیره.
هنوز یادمون نرفته تو اون دو تا دربی که دنیزلی سرمربی بود 90 دقیقه تماشاگرای استقلال فقط مبهوت بازیه پرسپولیس بودن.چه بلایی سر اونا آورد که تو دربی دوم بازم معدنچی با اون پنالتی که زد به داد حریف رسید.
مصطفی دنیزلی برگرد