PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفقا تا حالا اینجوری بوت شده بودید!!!؟

صادقی
05-09-2005, 15:02
دوستان من توی یکی از این رومهای یاهو بودم که شنیدم یکی رجز خونی می کنه که من بوت می کنم من هم شنیده بودم یاهو مسنجر 7 ضد بوت است ومن هم گفتم که اگر می تونی بوتم کن
آقا چشمت روز بد نبینه نمی دونم با چه نرم افزاری اینقدر برام پیغام داد که کامپیوترم قفل کرد و من مجبور شدم دو شاخه تلفن رو از تو پیریز بکشم :shock:
دوستان می دونید با چه نرم افزاری این کار رو کرده اگر می دونید به من هم اطلاع بدید تا حسابشو برسم.
من که پاک گیج شده بودم چون بوت شدن اینجوری رو ندیده بودم.

Mehdi_Best
05-09-2005, 15:04
صادقي جان سلام
بوت شدن يعني همين ديگه! اتفاق خاصي نيفتاده كه. وقتي بوت مي شوي يعني همين بلايي كه سرت اومده. در موردش هم چندين تاپيك هست و برنامه هايي براي اين كار معرفي شده.

صادقی
05-09-2005, 21:24
من در این مورد تایپیک های زیادی خوندم ولی نرم افزار معرفی نکرده بودند یا اگر بود کار نمی کرد اگر شما چنین نر افزاری که کار کنه سراغ داری اینجا بزار ممنون می شم چون این چیزها نیاید فقط دست اونهایی باشه که قصد اذیت کردن رو دارن.

K053_LSH_KV90
06-09-2005, 07:43
صادقی
جان میشه بگی کدوم برای شما کار نکرد شما بوتر هایی که من معرفی کردم رو دانلود کردی
اگه آره مشکل رو بگو تا کمکت کنیم
(اینجا جاش نیست بیا تو همون تاپیک)

mahdy2021
06-09-2005, 08:23
براي من هم يكبار اين اتفاق افتاد.البته اين boot نيست بدليل اينكه ايميل و آي دي تو يكي بوده اون به ايميل تو 600-700 تا ميل زده(البته ميل بدون آدرس كه نتوني بلوكش كني) مسنجر هم كه مي خواد بگه ايميل داري معادل همون 600-700 بار پيغام new mail ميده و :twisted: :lol:
بهترين راه اينكه ميل و آي دي يكي نباشه.

صادقی
06-09-2005, 13:48
صادقی
جان میشه بگی کدوم برای شما کار نکرد شما بوتر هایی که من معرفی کردم رو دانلود کردی
اگه آره مشکل رو بگو تا کمکت کنیم
(اینجا جاش نیست بیا تو همون تاپیک)

میشه بگی کدوم تایپیک لطفا لینکشو بذار.
600تایپیک پیدا میشه بابا!

صادقی
06-09-2005, 15:22
براي من هم يكبار اين اتفاق افتاد.البته اين boot نيست بدليل اينكه ايميل و آي دي تو يكي بوده اون به ايميل تو 600-700 تا ميل زده(البته ميل بدون آدرس كه نتوني بلوكش كني) مسنجر هم كه مي خواد بگه ايميل داري معادل همون 600-700 بار پيغام new mail ميده و :twisted: :lol:
بهترين راه اينكه ميل و آي دي يكي نباشه.
دوست عزیز اون ایمیل ها رو به yahoo نمی فرستاد بلکه مثل وقتی که روی آی دیت کلیک می کنه و شما یک صفحه جدید رو می بینی تند تند برام باز می شد و جالب بود که از دو یا سه آی دی استفاده می کرد که یکی از آنها هم قابل خواندن بود ولی اینقدر سریع(هر دو ثانیه یک ی می فرستاد)که نمی تونستی spamکنی آنها رو البته قبل از این زلزله یه پنجره باز شد که ظاهراًمفهومش دعوت شدن بود و فکر می کنم اسم همون آی دی هم نوشته شده بود و بعد شروع شد.

K053_LSH_KV90
06-09-2005, 15:26
صادقی, جان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صادقی
07-09-2005, 05:54
ارور می دن
این هم تصویر ارورها
همشون یا ارور اولی رو می دن یا دومی ازجمله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](RashtChaters.com).zip
Bot Bomber V21000

K053_LSH_KV90
07-09-2005, 06:29
اين فايل رو دانلود كن
بعد از حالت فشرده خارج كن
بعد هم تو پوشه سيستم كپي كن
مثلا
G://windows/system
بعد
Ctrl+R يا اينكه برو تو استارت Run(هر دوتاش يكي اند) رو نگه دار
-----
بنويس
regsvr32 mswinsck.ocx

MasterData
07-09-2005, 10:32
عزيز من اون تاپيك رو زحمت بكشي بخوني همه چيز دستگيرت ميشه تمام مشكلات مطرح شده
فقط اگه ميخواي بوت شدن رو دوباره تجربه كني سفارشت رو به جناب كوسه بكنم :mrgreen:

صادقی
08-09-2005, 05:40
[quote="SHARK_Chevanton"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين فايل رو دانلود كن
این فایل قابل دانلود نیست خودت هم می تونی امتحان کنی
یکی دیگه برام بزار

صادقی
08-09-2005, 05:54
SHARK_Chevanton باز هم ارور دوم رو میده اون فایل رو هم دانلود کردم و کارهایی که گفته بودی انجام دادم حالا باید چیکار کنم :(

amin.2r
08-09-2005, 10:07
يه تريپ پيام اخلاقي بديم اول : هيچ وقت سعي نكن كسي رو آزار بدي بلكه سعي كنيد جلوي

آزار ديگرونو بگيريد. :lol:

آخرين ورژن ياهو تانل رو ميتونيد با لينك زير بگيريد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

واسه گرفتن بوتر اينجا بوتراي توپي داره . البته بايد رجيستر كنيد اول بعد بريد قسمت ياهو بوترز.

اگه مشكلي بود من در خدمتم . :wink:

amin.2r
08-09-2005, 10:19
راستي يادم رفت بگم كه ياهو تانل يه آنتي بوتر خيلي قوي
هست كه از بوت شدن جلوگيري ميكنه .سريالشم تو پوشه
خودش هست .

پيام بازرگاني : لكس لينكين , شبانه روز در خدمت شما

K053_LSH_KV90
10-09-2005, 21:01
amin.2r جان ياهو تونل زياد هم صحبتش نيست چون من با سايلنت فنتوم حسابشو به راحتي ميرسم

amin.2r
13-09-2005, 11:08
آره . تانل فقط ميتونه جلوي بوز بومبرو پي ام بومبرو بگيره . خفن . ولي تا حالا امتحان نكردم كه ميتونه جلوي گزينه سايلنت دي

سي رو بگيره يا نه .
YaHoo ID : LXLiNKiN

يه تستي بشه بد ني . ولي من ياهو تانلو پيشنهاد ميكنم .

صادقی
24-09-2005, 16:41
صادقی, جان
سلام کوسه جان
چند روزه منتظر بوترت هستم پس چی شد داداش