PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Help for "AGP" Card

makmalmk
13-08-2007, 19:14
mother bord man pci expreess saport nemikone dostan lotf konid ye cart "AGP" be man moarefi konid :11:

Captain_Nemo
13-08-2007, 19:24
دوست عزيز اقتصادی و نسبتاً بهترين کارتی که ميتونی تهيه کنی Geforce 6200 256mb هست ... البته اکثر بردهاش 64 بيتیه...
يه سری کارت های سری 7 هم برای AGP اومده که به نظر من ارزش خريدن نداره...

mohamad.hejazi
13-08-2007, 19:31
پیشنهاد من هم 6200......البته نباید انتظار زیادی ازش داشته باشی.قیمتشم حدود 60 هزار تومان است.اگه خواستی بخری برد gigabyte یا xfx بخر.

chaos theory
13-08-2007, 22:46
mother bord man pci expreess saport nemikone dostan lotf konid ye cart "AGP" be man moarefi konid :11:
از من میشنوی یه ATI radeon 9600xt بگیر که از 6200 به مراتیب قویتره و قیمتشم 70000 تومنه من خودم دارم ازش استفاده میکنم تو هیچ بازی هم کم نیاوردم بازیهایی مثل STALKER ,HITMAN BLOODMONEY
OBLIVION,INFERNAL,FEARو بازیهای قوی دیگه

Actros
14-08-2007, 02:32
از من میشنوی یه ATI radeon 9600xt بگیر که از 6200 به مراتیب قویتره و قیمتشم 70000 تومنه من خودم دارم ازش استفاده میکنم تو هیچ بازی هم کم نیاوردم بازیهایی مثل STALKER ,HITMAN BLOODMONEY
OBLIVION,INFERNAL,FEARو بازیهای قوی دیگه

تایید میشه
حیف که از شادر 2 پشتیبانی نمیکنه

amirpers
14-08-2007, 02:45

ببین دوست من ، من هم مشکل شما رو داشتم . شما دو راه دارید :
1 - اگه مشکل مالی ندارید بهترین کار اینه که سیستمتون رو ارتقا بدید .
2 - اگه از نظر مالی مشکل دارید می توانید کارتهایی رو که دوستان پیشنهاد کردند رو تهیه کنید یا اینکه برای تهیه کارتهایی قویتر یه مقدار جستجو کنید .
من خودم Radeon 1600 Pro رو پیدا کردم که کارت خوبی بود اما پس از جستجوی بیشتر تونستم Geforce 7600GS تهیه کنم که در حال حاضر کاملا از اون راضی هستم .

Lamerdsystem
14-08-2007, 10:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اولین پیشنهاد من به شما عوض کردن سیستمتون هست خب البته هزینه میبره اما اگهAGP میخوای برو به لینک های بالا AGP دارن خواستی من واسط گیر میارم ولی به نظر من سیستمتو عوض کن!!!!

pedram rayaneh
14-08-2007, 11:03
اگر کارت agp بگیری این رو بدون که حداکثر تا 6 ماه دیگه کم میاره پس مادربرد خودت رو عوض کن یه asrock 775 dual vsta بگیر تا هم pci expres ساپورت کنه و هم خیالت راحت یاشه این مادربورد با کارایی بالا قیمتی معادل 40 تا 60 هزار تومان داره که انواع سی پی یو های دو هستهای رو هم ساپورت میکنه بعد که این مادربورد رو گرفتی یه کارت گرافیک 8500 gt بگیر که direct x10 هم ساپورت میکنه و مارک گیگابایت بگیر که بهترینه و قیمتش هم 114000 تومان هست و اینن رو بدون که آخر گیم و تا 2 یا 3 سال و یا حتی بیشتر هم راحتی
قیمت کل
1-مادربورد 40 تا 60 هزار تومان asrock 775 dual vsta
2- گرافیک 114000 تومان gigabyte

makmalmk
15-08-2007, 00:46
az komak hamegi sepasgozaram vali man shadidan moshkele mali daram va nemitonam systemam ro avaz konam
khodam ham tarif ATI radeon 9600xt ro shenide bodam vali harchi to bazar gashtam gir nayavordam
mishe begi az koja gheymat dari:20:

chaos theory
15-08-2007, 02:53
az komak hamegi sepasgozaram vali man shadidan moshkele mali daram va nemitonam systemam ro avaz konam
khodam ham tarif ATI radeon 9600xt ro shenide bodam vali harchi to bazar gashtam gir nayavordam
من این کارت رو دارم و به سختی هم گیرش آوردم حدود 5 ماهه دارم ازش استفاده میکنم چون قصد ارتقا سیستم دارم میخوام به یه قیمت خوب بفروشمش به جرات بگم در رده agp کارت فوق العاده قدرتمندیه چون ازش استفاده کردم دارم میگم .
مشخصاتش هم اینه:
GIGABYTE ATI radeon9600 xt 128mbDDR 128bit engine speed 500mhz agp8x shadermodel:2support همراه با گارانتی آواژنگ

اگه تونستی نوشو گیر بیاری که چه بهتر اگه هم گیرت نیومد دلت خواست من کارتمو میدم فقط دوستان نظر بدن یه قیمت مناسب بذارن که مورد تایید طرفین باشه بنده حرفی ندارم

Lamerdsystem
15-08-2007, 10:32
کارت شما گارانتی نداره چون این کارت واسه 2 یا 3 سال پیشه حتی اگه زمان خرید شما 6 ماه پیش هم باشه شامل گارانتی نمی شه دوما اگه پیچ شده باشه خوب حدود35000 یا 30000 بیشتر فکر نکنم باشه ولی کارت خوبیه اون اویل که اومده بود قولی واسه خودش بود من الان Pro Ultra این کارت رو دارم مثل شما هم 5 ماهه که خریدم ولی الان مشکل پیدا کرده باید بدم آواژنگ با هزینه تعمیر کنه!!!!!!!!!!!!!!!!

amirpers
15-08-2007, 11:26
دوست من . این کارت ، کارت قدرتمندی بود البته در زمان خودش . من هم 3 سال پیش که داشتم سیستم جمع می کردم می خواستم همین کارت را بگیرم اما پیدا نمی شد . فقط مشکل اون اینه که یه مقدار قدیمیه و از پیکسل شیدر 2 پشتیبانی می کنه .
همونطور که قبلا هم گفتم شما می تونی با کمی گشتن Radeon 1600Pro رو پیدا کنی که هم جدیدتره ، هم قویتر و هم از پیکسل شیدر 3 پشتیبانی می کنه .

امیدوارم chaos theory عزیز از دست من ناراحت نشه .

SADEGH 7
15-08-2007, 11:40

دوست عزیز بهتر بود می گفتی agp8x یا 4x هست.اگه 8x باشه به نظر من همون 6200 عالیه.من که اصلا" گرافیک های ati رو قبول ندارم.(نظر شخصی منه شاید خیلی ها فقط ati دوست داشته باشند.)
و اگه 4x باشه که امیدوارم نباشه از fx5500 بیشتر بگیری ضرر می کنی.
موفق باشی

chaos theory
15-08-2007, 12:36
[quote=Lamerdsystem;1439551]کارت شما گارانتی نداره چون این کارت واسه 2 یا 3 سال پیشه حتی اگه زمان خرید شما 6 ماه پیش هم باشه شامل گارانتی نمی شه دوما اگه پیچ شده باشه خوب حدود35000 یا 30000 بیشتر فکر نکنم باشه ولی کارت خوبیه اون اویل که اومده بود قولی واسه خودش بود من الان Pro Ultra این کارت رو دارم مثل شما هم 5 ماهه که خریدم ولی الان مشکل پیدا کرده باید بدم آواژنگ با هزینه تعمیر کنه!!!!!!!!!!!!!!!![/quote
عزیز من گارانتی این کارت در حال حاضر دست منه شما که ندیدی داری نظر میدی گارانتیشم تا سه ماه دیگه باقی مونده یعنی تا نوامبر 2007 مسئله دیگه هم اینه که شما چون کاسبی داری قیمت بازار رو میدی در صورتی که این کارت تو بازار گیر نمیاد همین الانش اینجا تو شهر خودمون اندازه قیمت خریدش واسش مشتری دارم اگه این مسئله رو اینجا مطرح کردم صرفا جهت راه انداختن کار دوستمون بود(با توجه به بودجه کمشون) نه کاسبی اشتباه نکنید لطفا

chaos theory
15-08-2007, 12:48
دوست عزیز بهتر بود می گفتی agp8x یا 4x هست.اگه 8x باشه به نظر من همون 6200 عالیه.من که اصلا" گرافیک های ati رو قبول ندارم.(نظر شخصی منه شاید خیلی ها فقط ati دوست داشته باشند.)
و اگه 4x باشه که امیدوارم نباشه از fx5500 بیشتر بگیری ضرر می کنی.
موفق باشی
به قول مدیر محترم انجمن GABANA عزیز واسه حرفی که میزنی دلیل بیار واست هزار تا دلیل لیست میکنم که 9600 از 6200 قویتره چون خودت جی فورس داری دلیل نمیشه که ATI بد باشه یه کم تحقیقات و مطالعه مانع زدن پست های الکی و بی منطق میشه

chaos theory
15-08-2007, 12:51
کاسبی کردن تو انجمن مغایر با قوانین انجمنه و بنده مطیع قوانین هستم
پستی که دادم صرفا جهت را انداختن کار دوستمون بود تو شهر خودم این کارت با بهترین قیمت فروش میره

chaos theory
15-08-2007, 12:53
کارت شما گارانتی نداره چون این کارت واسه 2 یا 3 سال پیشه حتی اگه زمان خرید شما 6 ماه پیش هم باشه شامل گارانتی نمی شه دوما اگه پیچ شده باشه خوب حدود35000 یا 30000 بیشتر فکر نکنم باشه ولی کارت خوبیه اون اویل که اومده بود قولی واسه خودش بود من الان Pro Ultra این کارت رو دارم مثل شما هم 5 ماهه که خریدم ولی الان مشکل پیدا کرده باید بدم آواژنگ با هزینه تعمیر کنه!!!!!!!!!!!!!!!!
عزیز من گارانتی این کارت در حال حاضر دست منه شما که ندیدی داری نظر میدی گارانتیشم تا سه ماه دیگه باقی مونده یعنی تا نوامبر 2007 مسئله دیگه هم اینه که شما چون کاسب هستی داری قیمت بازار رو میدی در صورتی که این کارت تو بازار گیر نمیاد همین الانش اینجا تو شهر خودمون اندازه قیمت خریدش واسش مشتری دارم اگه این مسئله رو اینجا مطرح کردم صرفا جهت راه انداختن کار دوستمون بود(با توجه به بودجه کمشون) نه کاسبی اشتباه نکنید لطفا

SADEGH 7
15-08-2007, 13:00
به قول مدیر محترم انجمن GABANA عزیز واسه حرفی که میزنی دلیل بیار واست هزار تا دلیل لیست میکنم که 9600 از 6200 قویتره چون خودت جی فورس داری دلیل نمیشه که ATI بد باشه یه کم تحقیقات و مطالعه مانع زدن پست های الکی و بی منطق میشه

اول اینکه چرا می زنی؟
منم تا حالا حدود 4 تا گرافیک واسه خودم عوض کردم همش ge force می خرم.تا حالا هم نشده واسه کسی سیستم ببندم و گرافیکش رو ge force نذارم.دلیل این نیست که کارت گرافیک خودم ge force . اون زمان که من کارت گرافیکم 32 mb بود . رفیقمmb 64 ati داشت. ولی من خیلی از بازی ها رو راحت تر از رفیقم بازی می کردم.موارد مشابه هم زیاد دیدم بین دوستان.ضمنا" تا حالا شده یه بازی درست حسابی اولش آرم ati رو بذاره؟ بیشتر بازی های قشنگ اولش آرم nvidia رو می ذاره و با گرافیک های ge force سازگاری کامل داره.
اگرهم پست قبلیم رو درست می خوندی می دیدی که نوشتم نظر شخصی منه.یه بار دیگه پست قبلیم رو بخون.
موفق باشی

chaos theory
15-08-2007, 15:00
اول اینکه چرا می زنی؟
منم تا حالا حدود 4 تا گرافیک واسه خودم عوض کردم همش ge force می خرم.تا حالا هم نشده واسه کسی سیستم ببندم و گرافیکش رو ge force نذارم.دلیل این نیست که کارت گرافیک خودم ge force . اون زمان که من کارت گرافیکم 32 mb بود . رفیقمmb 64 ati داشت. ولی من خیلی از بازی ها رو راحت تر از رفیقم بازی می کردم.موارد مشابه هم زیاد دیدم بین دوستان.ضمنا" تا حالا شده یه بازی درست حسابی اولش آرم ati رو بذاره؟ بیشتر بازی های قشنگ اولش آرم nvidia رو می ذاره و با گرافیک های ge force سازگاری کامل داره.
اگرهم پست قبلیم رو درست می خوندی می دیدی که نوشتم نظر شخصی منه.یه بار دیگه پست قبلیم رو بخون.
موفق باشی
مشکل همه مبتدی ها و اونایی که از سخت افزار سر در نمیارن اینه که فاکتور اصلی واسه انتخاب کارتشونو رم کارت گرافیک در نظر میگیرن در صورتی که به نظر من مهمتر از همه قدرت GPU هست و همون CORE CLOCK
کارت گرافیک سرعت پردازش عملیات گرافیکی و سرعت تبادل اطلاعات است که قدرت کارت رو افزایش میده نه مقدار حافظه کارت .
و این مسئله باعث شده تا یه فروشنده که میبینه طرفش زیاد بارش نیست یه کارت ضعیف رو صرفا بخاطر رم 256 یا 512 یا .... خیلی با قیمت بالا به یارو میندازه اینم از معایب نداشتن اطلاعاته .

chaos theory
15-08-2007, 15:07
در ضمن درسته به لحاظ تبلیغاتی ATI یه مقدار کمرنگ تر از رقیب خودش یعنی Nvidia GEFORCE ظاهر شده اما این دلیل بر ناتوانی این شرکت نیست به نظر من بخاطر رقیب قدرتمندی مثل ATI شرکت Nvidia دست به یه همچین تبلیغات وسیعی زده در غیر اینصورت چه دلیلی میبینید واسه این کار؟
هر کس با نظر من موافقه پست بنده رو تایید کنه

SADEGH 7
15-08-2007, 17:16
مشکل همه مبتدی ها و اونایی که از سخت افزار سر در نمیارن اینه که فاکتور اصلی واسه انتخاب کارتشونو رم کارت گرافیک در نظر میگیرن در صورتی که به نظر من مهمتر از همه قدرت GPU هست و همون CORE CLOCK
کارت گرافیک سرعت پردازش عملیات گرافیکی و سرعت تبادل اطلاعات است که قدرت کارت رو افزایش میده نه مقدار حافظه کارت .
و این مسئله باعث شده تا یه فروشنده که میبینه طرفش زیاد بارش نیست یه کارت ضعیف رو صرفا بخاطر رم 256 یا 512 یا .... خیلی با قیمت بالا به یارو میندازه اینم از معایب نداشتن اطلاعاته .

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Lamerdsystem
15-08-2007, 18:58
chaos theory جان
اول از همه- به قول دوست ما مگس-ویز چرا میزنی
دوم- شما قیمت خواستی من هم دادم
سوم -من نخواستم خرید و فروش راه بندازم یا به قول شما کاسبی کنم (نیازی به این کار ندارم)
چهارم -شرکت ما 10000 تا 10000 کارت گرافیک و مادربرد میاره ما ها رو با مغازه دارها اشتباه نگیر
پنجم- اینکه شما می گی مشتری اطلاعاتش پایین هست و براساس رم کارت رو می خره خوب مملکت ما اینه
ششم-حق با شماست مهم ترین فاکتور در انتخاب کارت چیپ هست ولی وقتی برد و گارانتی خوبی نداشته باشه ......
هفتم-تا شما تبلیغات نکنی نمی تونی تو بازار جون بگیری و جنست رو تو بازار معرفی کنی
هشتم-ATI بد قوله(AMD)
نهم-Nvidia نمی یاد تو تبلیغاش بگه مال من خوبه و......... میاد و میگه منم هستم اما اگه ATIتبلیغ نمی ده دلیل بر نبودنش نیست
دهم-9600 خیلی قوی تر از 6200 هست تستش رو میارم
.:31:
.:27:
.:5:
پایان

Captain_Nemo
15-08-2007, 19:20

دوست عزيز لطفاً ساير مشخصات سيستمت رو هم اينجا بزار واسه اينکه مشخص بشه عمکرد کارت های مختلف رو سيستمت چه جوری ...

به نظر من اگه CPU کامپيوترت زير 3GHz باشه يا رمت 512mb یا کمتر باشه ... عمکرد 6200 و 9600 عملاً فرقی نمی کنه و همچنين خريدن کارت های قوی تر هم عملاً پول دور ريختنه ...

در کل به نظر من خريدن 6200 بهتره ... چون پيکسل شيدر 3 رو ساپورت ميکنه متونه بازی های جديدتر مثل Splinter Cell4 رو هم با کيفيت متوسط جواب بده در صورتی که 9600 نمی تونه... ولی قبول دارم که 9600 تا اندازه ای قوی تره...

در نهايت بهترين کاری که ميتونی انجام بدی اينه که سيستمتو ارتقاء بدی و يه کارت PCI-E سری 8 بخری ...

chaos theory
15-08-2007, 23:55
chaos theory جان
اول از همه- به قول دوست ما مگس-ویز چرا میزنی
دوم- شما قیمت خواستی من هم دادم
سوم -من نخواستم خرید و فروش راه بندازم یا به قول شما کاسبی کنم (نیازی به این کار ندارم)
چهارم -شرکت ما 10000 تا 10000 کارت گرافیک و مادربرد میاره ما ها رو با مغازه دارها اشتباه نگیر
پنجم- اینکه شما می گی مشتری اطلاعاتش پایین هست و براساس رم کارت رو می خره خوب مملکت ما اینه
ششم-حق با شماست مهم ترین فاکتور در انتخاب کارت چیپ هست ولی وقتی برد و گارانتی خوبی نداشته باشه ......
هفتم-تا شما تبلیغات نکنی نمی تونی تو بازار جون بگیری و جنست رو تو بازار معرفی کنی
هشتم-ATI بد قوله(AMD)
نهم-Nvidia نمی یاد تو تبلیغاش بگه مال من خوبه و......... میاد و میگه منم هستم اما اگه ATIتبلیغ نمی ده دلیل بر نبودنش نیست
دهم-9600 خیلی قوی تر از 6200 هست تستش رو میارم
.:31:
.:27:
.:5:
پایان
اول از همه - خیالت راحت باشه اینجا کسی دستش به کسی نمیرسه
دوم:شما لطف کردی
سوم:اینجا هم جاش نیست
چهارم: من فکر میکنم دیگه همه ی پی سی ورد فهمیدن شما صاب شرکتی:27:
پنجم:خیلی ها هم هستن تو همین مملکت از من و شما که ادعامون میشه بیشتر بارشونه ربطی به مملکت نداره آدم خودش باید دنبال اطلاعات بره
ششم:پستای قبل رو ببین کسی در مورد گارانتی حرف نزد داشتیم در رابطه با قدرت کارت صحبت میکردیم
هفتم:این دیگه توضیحه واضحات بود
هشتم: اینو نگرفتم؟
نهم: خوب ما هم که همینو گفتیم
دهم:بازم شما انگار حواست نیست منم همینو میگم چرا بدون اینکه پستای قبل رو بخونی میای پست میدی؟
و یازدهم که از همه مهمتره اینه که من فکر میکنم شما همش تو هر تاپیک ظاهر میشی و شلوغش میکنی تو این هفته تاپیکای مختلف سرک کشیدم همش بحثای شما رو دیدم تو یه تاپیک هم که هیوای عزیز خوب جوابتو داد حالا افتادی به جون ما
ببین عزیز دلم ما میخوایم اینجا از هم دیگه چیز یاد بگیریم در همه موارد هم به هم کمک کنیم فکر نمیکنم هدف از ایجاد یه همچین انجمنی غیر از این باشه با بحث و کل کل چیزی درست نمیشه آقا ما کوتاه اومدیم و تسلیم.:10:

makmalmk
16-08-2007, 02:48
1. Sharmande Ke Rozha Nemitonam Sar Bezanam
2. Man Az Bas To In Hafte Bazarhaye Computer Ro Gashtam Dige Taghriban Hameye Pasaj Manro Be Onvan Ye Khahan Agp Mishnasan Vali Faghat 5 Model Bishtar Mojod Nabod Fx5200 & Fx5500 & 6200 & X800 & 6800gt Ke Be Khatere Gheymat Bayad Dor 2taye Akhar Khat Bekesham
3. Az Lotfet Mamnon Vali Jense Daste 2 Nemikharam
4. Sistemam 4x Saport Mikone
5. Moshakhasate Sistemam : Mb Asus Kt266a Ddr , Cpu Amd Athlon Xp 1700+ , Ram 256mb , Grafik Ati 32mb Agp 4x
6. Moshakhasat Mohemi Ke Hengam Kharid Bayad Tavajoh Konam Che Chizaee Hast

makmalmk
16-08-2007, 02:51
Zemnan Ye Ram 256mb Ham Mikham Bezanam Tangesh

Captain_Nemo
16-08-2007, 11:26
2. Man Az Bas To In Hafte Bazarhaye Computer Ro Gashtam Dige Taghriban Hameye Pasaj Manro Be Onvan Ye Khahan Agp Mishnasan Vali Faghat 5 Model Bishtar Mojod Nabod Fx5200 & Fx5500 & 6200 & X800 & 6800gt Ke Be Khatere Gheymat Bayad Dor 2taye Akhar Khat Bekesham
5. Moshakhasate Sistemam : Mb Asus Kt266a Ddr , Cpu Amd Athlon Xp 1700+ , Ram 256mb , Grafik Ati 32mb Agp 4x

دوست عزيز با مشخصات سيستمی که گفتی کارت 5500، 6200 و ATI9600xt همه تقريباً یه جور رو سيستمت کار ميکنه ...

به نظر من همون 6200 رو بگير و خودت رو راحت کن ... چون برای 5500 بردهای بدرد بخور تو بازار نيست و 9600 هم اگه نوش پيدا بشه از 6200 گرونتره و عمکردش هم فرق زيادی نميکنه... 6200 با برد XFX و گارانتی سازگار ارقام بگير ...

Captain_Nemo
16-08-2007, 11:27
در ضمن اگه فارسی بنويسی خوندنش خيلی راحت تره ...

Lamerdsystem
16-08-2007, 12:13
دوست عزیز هیچ کس دنبال دردسر نمی گرده
توی مملکت ما اگه از کامپیوتر سر در نیاری خوب می کنن تو پاچت درسته پس User باید اطلاعات کافی داشته باشه!!!اگر هم می بینی من عین جمله جنابعالی رو گفتم، تائیدش کردم!!!atiهم بدقوله به قول هایی که می ده عمل نمی کنه در ضمن شما داری تاپیک رو به دعوا می کشونی من کاری ندارم در ضمن اشتباه کردم ببخشید نیازی به بحث نیست شما تمام حرف هایی که نباید به طرف بگین رو می گین بعد هم آخرش کوتاه میاین درک کن شما باشین کوتاه میاین !!!!!!!! حالا ما هم کوتاه اومدیم و تسلیم هستیم ####

Lamerdsystem
16-08-2007, 12:14
راستی X1650 هم اهتمام داره کارت خوبیه قیمتش هم حدود 110-120 هست
برندش کلاب تی ری دی هست خوبه 512 مگابایت هم هستش

chaos theory
16-08-2007, 12:19
ببین دوست عزیز شما به نظر بنده با این مادر بردی که داری باید دور کارت گرافیک رو خیط بکشی agp 4x دیگه از دور خارج شده همینطور agp 8x الان دیگه صحبت از pci 32x هست . این کارتهایی هم که شما گفتی بخاطر فرکانس نسبتا بالاتری که agp 8x نسبت به 4x داره (منظورم برق مورد نیازشه) فکر نمیکنم اصلا ساپورت بشه از طرف مادر برد . البته در مورد fx5200&5500 باید بگم agp اونها 8x&4x هستش یعنی هر دوشون رو ساپورت میکنه که من اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم خودم چند سالی fx 5200 5500 داشتم خیلی کارت ضعیفیه.
به نظر من اگه یه مادر برد خوب با قیمت مناسب پیدا کنی که از درگاه pci استفاده میکنه واسه خرید کارت دستت بازه از همه لحاظ میتونی یه کارت خوب با قیمت مناسب بخری.
منتها یه مشکلی این وسط هست اونم اینه که باید cpu و ram رو هم عوض کنی خلاصه حدود 200 تومانی خرج داری تا سیستمت تقریبا update بشه آخه سیستمت خداییش قرن بوقیه:31:
البته agp سیستمت اگه 8x بود میشد یه کاری کرد مثلا همون 6800gt کارت فوق العاده قدرتمندیه در رده agp
در نهایت با این مشخصات و با توجه به agp4x من نمیدونم دیگه چی بگم فقط پیشنهاد میکنم به هیچ وجه طرف fx5200&5500 نرو

Actros
17-08-2007, 02:12
راستی X1650 هم اهتمام داره کارت خوبیه قیمتش هم حدود 110-120 هست
برندش کلاب تی ری دی هست خوبه 512 مگابایت هم هستش

x1650xt خیلی خوبه
از 7600Gt بهتره
ولی الان خریدش درست نیست

makmalmk
17-08-2007, 03:34
از راهنمایی همگی ممنون
اگه کسی حرفی حدیثی کاری دعوایی... نداشته باشه من شنبه همون 6200 رو با برد xfx میگیرم
فقط بعضی مدلاش پسوند دارند مثلا 6200LE و .... پسوندشم مهمه؟

chaos theory
17-08-2007, 13:32
از راهنمایی همگی ممنون
اگه کسی حرفی حدیثی کاری دعوایی... نداشته باشه من شنبه همون 6200 رو با برد xfx میگیرم
فقط بعضی مدلاش پسوند دارند مثلا 6200LE و .... پسوندشم مهمه؟
آره 100% مهمه le ضعیفترین مدله در رده خودش اگه تونستی GT بگیر

Captain_Nemo
18-08-2007, 02:14
le و GT فقط مخصوص PCI-E هست ... واسه AGP فقط يه نوع 6200 داريم.

Actros
18-08-2007, 02:17
درسته 6200 agp پسوند نداره
سعی کن 128 بیت بگیری اگه بود

chaos theory
18-08-2007, 11:45
آره دوستان عزیز راس میگن من حواسم نبود یادم رفت که شما Agp میخوای:31:
راستی مگه 6200 AGP 4X ساپورت میکنه؟
من که فکر نمیکنم اگه هم بشه شما از نهایت قدرت کارتت نمیتونی استفاده کنی

Lamerdsystem
18-08-2007, 11:56
خب درست میگه اگه هم ساپورت کنه که احتمال 90 درصد ساپورت می کنه این جوری می شه

chaos theory
18-08-2007, 12:07
خب درست میگه اگه هم ساپورت کنه که احتمال 90 درصد ساپورت می کنه این جوری می شه
من 6600 رو واسه agp4x گذاشتم اصلا مانیتور روشن نشد نمیدونم 6200 هم همینطوره یا نه!

chaos theory
18-08-2007, 12:12
radeon 9600 هم با 4x مانیتور روشن نشد .
واسه اینکه فرکانسی که 4x و 8x باهاش کار میکنن با هم فرق میکنه و بستگی به کارت داره که بتونه از هر دو استفاده کنه یا نه که اکثر کارتهای رده بالای agp همچین حالتی رو ندارن ولی من در مورد 6200 نمیدونم

Captain_Nemo
18-08-2007, 17:40
عکس پائین 6200 با برد BIOSTAR هستش و روش نوشته 4X/8X حالا مسئوليت اين که واقعاً با 4x سازگاره با شرکت سازنده هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chaos theory
18-08-2007, 22:45
عرض کردم اگه هم اینطور باشه از تمام قدرت کارت نمیشه استفاده کرد