PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اي براي به دست آوردن پاسورد آي دي ديگران در چت

valizadeh3
05-09-2005, 14:50
سلام دوستان
اميد وارم حالتون خوب باشه
من يه برنامه مي خوام كه آموزش هم داده باشه و بتونم بدون فرستادن فايل يا جواب دادن آف يا پي ام دادن پاسورد آ دي رو برام بده
يه برنامه ديگه هم مي خوام و اونم اينه كه شماره تلفن شخصي كه با آن چت مي كنم به من بده

با تشكر
ممنون مي شم اگر زودتر چون مي خوايم بريم مسافرت

aaberr
05-09-2005, 15:50
با عرض معذرت از دوستان پي سي ورلدي که توي کارشون فضولي ميکنم،

آقاجان هيچ برنامه اي نمي تونه معجزه کنه، منم يه برنامه اي مي خواستم که بدون دادن فايل يا سوال و جواب asl طرف بهم بده به همراه عکسش، حتا راضي بودم که برنامه اموزش هم نداشته باشه ولي چيزي پيدا نکردم :twisted:

الان ميان آيدي من رو اينجا ban مي کنن :P

فرار :lol:

amirzare
05-09-2005, 16:51
لطفن ياهو سپاي بزاريد تو ايتتون 8) :D :?:

valizadeh3
05-09-2005, 17:00
سلام امير زارع
بايد چي بزارم تو آيديم؟
اين ياهو اسپاي رو تو يه سايتي پيدا كردم و دانلودم كردم و اجراشم كردم ولي طرز كارشو بلد نيستم در ضمن اين برنامه رو كجا بزارم؟ :lol: تو ياهو؟چجوري؟من اين كارو نكردم فقط دانلودش كردم ممنون مي شم اگر كامل توضيح بديد

با تشكر

K053_LSH_KV90
05-09-2005, 18:18
شتر در روز ميره فوتبال ازي ميكنه گرمش ميشه فكر هاي عجيب ميكنه
NEVEREVER توجه فرمودين :mrgreen:

valizadeh3
05-09-2005, 21:03
شتر در روز ميره فوتبال ازي ميكنه گرمش ميشه فكر هاي عجيب ميكنه
NEVEREVER توجه فرمودين :mrgreen:
اين يعني چي من يه كمك و راهنمايي خواستم اين چيه؟

با تشكر

R£ɀД
05-09-2005, 21:25
هركي تازه توي اين سايت عضو ميشه مياد ميگه بدون فرستادن فايل پسورد پيدا كنم.
valizadeh3 جان اگه جستجو ميكردي 1000 تا مطلب راجع به اين پيدا ميكردي كه با خوندنش ميفهميدي كه نميشه. چقدر هم خوش اشتها هستي كه ميگي بدون فرستادن پي ام. اونايي كه با فرستادن پي ام هم مي خواستن اين كار رو بكنن به نتيجه نرسيدن چه برسه به اين كه اصلا پي ام هم ندي .
فكر كنم توي فرم عضويت مديران بايد بنويسن كه راهي براي اين كار نيست تا هركي مياد يك تاپيك جدا نزنه :mrgreen: :wink:

valizadeh3
06-09-2005, 01:23
رضا جان سلام
من تازه عضو نشدم عزيزم
من عضو شده بودم 2سال قبل اگر بري بگردي مي بيني خيلي تاپيك و پيغام با نام valizadehهست حقيقتا ايميل من هك شد يعني پاسوردشو عوض كردن منم اومدم اينجا و فوري يكي ديگه با نام valizadeh3ساختم و يه ايميل ديگه دادم و با يه دوستم رفتيم كافي نت و اون تو 15 دقيقه پاسورد اون ايميل رو به دست آورد منم كه نميخواستم كم بيارم گفتم تو اين سايت همه چيز هست بنابراين اومدم اينجا در ضمن او هيچ فايلي رو نفرستاد تازه اون آف هم بود عزيزم

با تشكر

R£ɀД
06-09-2005, 05:40
ولي زاده جان حالا چرا ميزني :mrgreen: آخه من اون valizadeh رو هم كه ديده بودم تاريخ عضويتش 2005 بود :wink: اميدوارم پست قبليم رو به دل نگيري :(
با اجازه دوستان
حتما دوستت پسوردت رو قبلا هك كرده بوده و يكم برات كلاس گذاشته و بهت داده . ممكن بوده قبلا توي كافي نت keylogger گذاشته باشه و از توي اون پسوردت رو پيدا كرده باشه . به هر حال بدون كه يك كار ديگه اي كرده كه شما نفهميدي . 99٪ شايد هم 100٪ راه بدست آوردن پسورد اين هست كه يا فايل بفرستي يا روي سيستم keylogger نسب كرده باشن يا از طريق fake page بدست آورده باشن.
فكر نكن كه به همين راحتي ميشه پسورد رو در آورد اگه قرار بود انقدر راحت پسورد پيدا بشه هيچ فكرش رو كردي كه تا حالا همه آي دي ها هك شده بود.
( البته اين رو هم اضافه كنم كه قبلنا با استفاده از روش ديكشنري بدون آنلاين بودن و فرستادن فايل يك كارايي مي كردن ولي الان ديگه نميشه .

Lord_theOne
06-09-2005, 09:30
قبلانا مي شود توي زمستان 1383 برادرم اين كارو مي كرد ولي از وقتي ياهو سرورشو عوض كرد ديگه نشد و برنامها ديگه كار نكردند

valizadeh3
06-09-2005, 12:07
سلام رضا جان
منو ببخش آخه اعصابمو ريختي به هم :lol:
اين روش fake page كه مي گي چيه؟
يه توضيح مي دي؟
در مورد اون برنامه كه تلفن كسي كه باهاش چت مي كنم برنامه اي سراغ نداري؟
در ضمن اون دوست من نبد بلكه دوست پسر خالم بود پسر خالمم آي دي منو نمي دونست

با تشكر

R£ɀД
06-09-2005, 18:30
valizadeh3 جان خواهش ميكنم منم يكم تند رفتم ميدونم از دست دادن آي دي چقدر ناراحت كننده هست راجع به fake page هم يكسري به اينجا بزن و هر 3 صفحه رو بخون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همونطور كه از اسمش معلومه fake page يك صفحه تقلبي هست كه مثلا درست شكل صفحه loggin ياهو هست همونجايي كه يوزرنيم و پسورد را وارد ميكني با اين تفاوت كه شما اين fake page رو ميسازي و بعدش يك جايي توي اينترنت آپلود ميكني بعدش آدرس اون رو به طرف ميدي و بايد كاري كني كه طرف در اون صفحه تقلبي كه دقيقا مثل صفحه ياهو هست پسوردش رو بزنه اونوقت پسوردش به ايميلت فرستاده ميشه بدون اين كه فايلي روي كامپيوترش اجرا كني .
البته اين رو هم بگم كه الان ياهو شكل صفحه ورود به ايميل رو عوض كرده و ممكنه وقتي طرف صفحه قديمي رو ببينه شك كنه .
به نظر من اگه دنبال پسورد كسي هستي كه 1٪ هم از هك بارش هست كارت بي فايده هست .
راجع به پيدا كردن شماره تلفن هم بگم يك وقتي ميگفتن modem spy اين كار رو ميكنه ولي من كه تا حالا كسي رو نديدم كه بتونه با برنامه شماره ديگران رو پيدا كنه .

K053_LSH_KV90
06-09-2005, 18:39
valizadeh3,عزیز Fake Page چند ماه ÷یش تشیع جنازش بود دیگه رفت باسه خودش

R£ɀД
06-09-2005, 19:01
منم با SHARK_Chevanton موافقم ديگه به بن بست رسيديم :mrgreen: