PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hard Truck: Apocalypse

rz21
12-08-2007, 13:09
این بازی در سبک بازیه کامیونی و جنگی میباشد .
در واقع این بازی نبرد بازی های سنگین هستش.
شما یک بازی زیبا و سرگرم کننده ای را شاهد خواهید بود.
یک بازی با گرافیکی نسبتا خوب ; (متوسط) را توانسته تا حدودی یک مقدار افرادی را به سوی خود جلب بکند.
اما در این بازی ;شما قادر هستید که با حریفانه خود بجنگید و بر ان ها پیروز شوید.
شما یک اتومبیلی سنگین هستید و سلاحایه مختلفی را بر در اوردن پول می توانید بخرید و بر سر بالایه ماشین خود نصب کنید.

شما قادر خواهید بود که یک بار را حمل کنید و به یک جایی ببرید و ان را بفروشید.
البته باید بگم که به غیر از این راه هایه مختلفی را خواهید داشت که پول در بیاورید.
یکی از راه ها که گفتم حمل بار.اما یکی از راه هایه دیگه این هست که شما به مردم کمک میکنید و ان ها را به مقصد خود میرسانید و ان ها به شما پول میدهند.
شما حتی میتوانید که ماشین هم بخرید.
شما یک قلمرویی را برای خود دارید. شما حتی دوست دارید و ان ها با شما یک سلام میکنند
اگر شما به رفیق خود چندین تیر بزندید ان ها با شما دشمن میشوند.
شما حتی میتوانید ماشین خود را تعمیر کنید و بنزین بزنید

من در یکی از مرحله هاش گیر کردم اگر کسی میدونه بگه:
همون مرحله ای که خانه ات را اتش زدن و برمیگردی به قلمرو خودت بعد میگه برید یک جایه دیگه (ZAIMKA) درا ین محل نمیدونم باید چه کار کنم
در واقع بازیه مرحله ای هستش حدودا!
خوب امیدوارم من با زدن این تاپیک یک نقدی خوب را کرده باشم.اگر خوبه بگین خوبه اگر نیست بگین.....

سیستمه مورد نیاز:
cpu:1.2ghzP4OR HIGHER
VGA:128MB
RAM:256MB
HARD DRIVE SPACE:1400MB

nader_kashimotso
13-08-2007, 11:17
عالی بود ... دستت درد نکنه ... البته اگه متن رو خودت نوشتی

rz21
13-08-2007, 14:50
متن را خودم نوشتمم
هر که نخره ضرر کرده
یک سی دی هست

Oracle_Eldorado
13-08-2007, 17:03
درسته . بازی قشنگیه . من دارم . ولی یکمی کنترل ماشین سخته . گرافیکش خوبه .

Actros
14-08-2007, 03:22
تازه اومده این بازی؟

nader_kashimotso
14-08-2007, 07:25
نمی دونم ... ولی فکر کنم تازه اومده باشه ... من فقط رفتم گرفتمش ... همین

rz21
14-08-2007, 14:21
اره واقعا بازیه قشنگیه هستش
تازه چند تا شهر داره که با مرور زمان باز میشه!!!!!!!1

Oracle_Eldorado
14-08-2007, 17:36
تازه اومده این بازی؟

نه بابا !!!!!!!!!! این بازی رو من پارسال بازی کردم !

rz21
16-08-2007, 14:57
خلاصه بازیه قشنگیه من دارم تمومش میکنم!
عالیه با یک داستان خوب

Oracle_Eldorado
16-08-2007, 16:12
خلاصه بازیه قشنگیه من دارم تمومش میکنم!
عالیه با یک داستان خوب

اگه یکمی کنترل ماشین روون تر بود منم بازیش میکردم .

Gestapo
08-09-2007, 22:18
ببخشید تو اون مرحله ای که باید برای oracle دو تا artific یا همچین چیزی پیدا کنی کجاهارو باید بگردی؟
این بازی رو من تابستون پارسال بازی کردم ولی موندم تو مرحلش دیگه بازی نکردم
اگه میشه از نقشش عکس بگیرین واسم بذارین.ممنون میشم

Bob_
14-07-2008, 00:02
ببخشید تو اون مرحله ای که باید برای oracle دو تا artific یا همچین چیزی پیدا کنی کجاهارو باید بگردی؟
با سلام :
من هم عینا" مشکل دوستمون Gestapo رو دارم تصادفا" به این تاپیک که از قرار پارسال ! زده شده برخوردم
امیدوارم جواب من هم به تابستان سال آینده موکول نشه !
در مورد بازی البته یک کمی جلوتر رفتم و شهر متروکه مورد نظر رو پیدا کردم و با یک ماشین کوچک و یک مسلسل
سبک که در محوطه بود تونستم از راه باریک کنار راه آهن وارد شهر یا کارخانه قدیمی و متروکه بشم اما هر چقدر
گشتم نتونستم اون دو ابزار, وسیله یا به قول دوستمون artific رو پیدا کنم. اول فکر کردم همون ماشین و اسلحه سبک جواب معماست اما نه توانستم با اون ماشین از منطقه بیرون بیام و نه توانستم این دو وسیله را سوار کامیون کنم .
چند نفر دیگر را هم میشناسم که تو این مرحله گیر کردن و از خیر بقیه بازی گذشتن. زیاد اهل بازی نیستم و راستش
این اولین بازی بود که نصب کردم نمیخوام ناتمام ولش کنم اگه جواب معما رو دارین خیلی خوشحال میشم در این تاپیک قرار بدین.

GOL27
21-12-2014, 14:05
با سلام :
من هم عینا" مشکل دوستمون Gestapo رو دارم تصادفا" به این تاپیک که از قرار پارسال ! زده شده برخوردم
امیدوارم جواب من هم به تابستان سال آینده موکول نشه !
در مورد بازی البته یک کمی جلوتر رفتم و شهر متروکه مورد نظر رو پیدا کردم و با یک ماشین کوچک و یک مسلسل
سبک که در محوطه بود تونستم از راه باریک کنار راه آهن وارد شهر یا کارخانه قدیمی و متروکه بشم اما هر چقدر
گشتم نتونستم اون دو ابزار, وسیله یا به قول دوستمون artific رو پیدا کنم. اول فکر کردم همون ماشین و اسلحه سبک جواب معماست اما نه توانستم با اون ماشین از منطقه بیرون بیام و نه توانستم این دو وسیله را سوار کامیون کنم .
چند نفر دیگر را هم میشناسم که تو این مرحله گیر کردن و از خیر بقیه بازی گذشتن. زیاد اهل بازی نیستم و راستش
این اولین بازی بود که نصب کردم نمیخوام ناتمام ولش کنم اگه جواب معما رو دارین خیلی خوشحال میشم در این تاپیک قرار بدین.

با سلام
اون دو تا قطعه رو لازم نیست بذاری داخل وسیله هم پیداش کنی تمومه
یکی بین پشت ساختمون و کنج 90 درجه دیوار........دقیقا اونور دیوار ادامه راه آهنه............اون اطراف یک چاله که توش یک لوله است هم هست
اون یکی هم در امتداد خط آهنه........باید از روی دیوار رد شی اونور دیواره...........خط راه آهن دومی
مسیر خط راه آهن رو ادامه بدین به سطح شیب دار یکطرفه میرسین که به مسیر اصلیتون بر میگردین

eng.gol66@ymail.com
مشکلی بود ایمیل کنین

pt9
20-06-2016, 11:31
خب ببین یکیش پشت کوه یه ماشین کوچیکی هستش دقیق بگم زمانه که میری سمت اون ریله یه خورده عقب تر سمت راست بین کوه ها رو بری یه ماشین کوچیک میبینی.
برو سمتش خودکار اون ماشین کوچیک رو بر میداره.
از روی ریل قطار به سمت چپ مستقیم برو تا وارد اونجا بشی.
بعد سمت راستت رو در هین حرکت نگاه کن یه ورودی میبینی که لوله ای هستش داخل اونا هی برو جلو تو از یه جاییش میایی بیرون.
یکی از این 2 تا که گفتی پشت یه ساختمونه و یکی دیگش رو باید از روی یه چیزی بالا بری تا وارد ایستگاه های قطال بشی.
پشت اون ایستگاه ها یکی دیگه هست.:n31::n31:

pt9
20-06-2016, 11:33
عاقا من هم یه مشکل دارم.
هر کاری میکنم نمیتونم ماشین های کوچیک یا پاترول بخرم.
چه کار کنم؟:n28::n28:

behnood11
22-04-2018, 21:41
سلام.
در بازی hard truck apocalypse

وقتی میخوام بین مپ ها (شهرها) جابه جا بشم بازی یا همون اول موقع لود شدن مپ جدید بازی کرش میشه (از بازی ناگهان خارج میشه و ارور زیر رو میده) یا بعد از لود شدن مپ یکمی که توی شهر جدید پیش میرم بعد یهو کرش میشه و با ارور:

Unhand exception!

ExpcCode:0×80000003

Expflag:0

ExpAdress:D×0074BEC4

Please report!

مواجه میشم.

توی گوگل هم سرچ زدم بعضی افراد دیگه هم دقیقا همین مشکلو دارن ولی راه حلی هنوز پیدا نکردم.

ممنون میشم کمک کنین:n35::n35::n35:

behnood11
22-04-2018, 21:45
در بازی hard truck apocalypse

وقتی میخوام بین مپ ها (شهرها) جابه جا بشم بازی یا همون اول موقع لود شدن مپ جدید بازی کرش میشه (از بازی ناگهان خارج میشه و ارور زیر رو میده) یا بعد از لود شدن مپ یکمی که توی شهر جدید پیش میرم بعد یهو کرش میشه و با ارور:

Unhand exception!

ExpcCode:0×80000003

Expflag:0

ExpAdress:D×0074BEC4

Please report!

(عکس ارور رو فرستادم)مواجه میشم.

توی گوگل هم سرچ زدم بعضی افراد دیگه هم دقیقا همین مشکلو دارن ولی راه حلی هنوز پیدا نکردم.

ممنون میشم کمک کنین

Amir12341234
31-12-2018, 12:48
سلام میشه بگین غول Loaderرو چطور نابود کنم

dione
28-04-2019, 15:56
من لینک دانلودش رو میخوام میشه محبت کنین

AmirHosein2471
25-01-2020, 22:14
سلام ، چجوری باید هلکوپتر oracle رو شکست داد هر بار که نابودش میکنم یه متنی میاد و بعد گیم اور میشم لطفا کمک کنین

Ali ramazani
18-08-2020, 17:12
سلام من در مپ صحرایی در مرحله مزرعه نفت نمی دونم باید چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید
ایمیلم در صورت لازم
Tigerofiran031@gmail.com

مهرداد محمودی
03-06-2021, 01:15
سلام بازی خوبی هستش من تو مرحله ی غول لدر که ماشین پرت میکنه سمتم گیر کردم نمیدونم باید چکار کنم لطفا اگه بلدید بگید