PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Google Talk فارسی !

Mirzaie
05-09-2005, 04:10
با سلام.
همانطور که مطلع هستید طی چند هفته پیش شرکت گوگل با ارائه یک محصول جدید، Google Talk را به عنوان پیغام رسان خود معرفی کرد. در نگاه اول به محیط برنامه Google Talk با یک محیط ساده و معمولی مواجه خواهید شد و این نکته شاید برخی از کاربران را در استفاده از این برنامه دچار تردید کند ولی در نهایت با یکبار استفاده از امکان چت صوتی این پیغام رسان در خواهید یافت که کیفیت صدای ارائه شده توسط این نرم افزار در مقایسه با رقبای دیگر قابل قیاس نیست. با توجه به این مطلب تصمیم گرفتم که سریعا نسخه فارسی شده این برنامه را در اختیار کاربران فارسی زبان قرار بدهم. ارائه این نسخه با هدف استفاده راحتر کاربران نا آشنا به زبان انگلیسی بوده و در این بین تا جای ممکن از لغات و کلمات قابل فهم در ترجمه ها استفاده شده است.
این نسخه فارسی شده همانند خود برنامه Google Talk نسخه بتا است و مسلما اشکالاتی در ترجمه ها وجود دارد. عزیزانی که پیشنهاداتی در زمینه ترجمه ها دارند میتوانند از طریق آدرس ایمیل با من در تماس باشند و از این طریق پیشنهادات سازنده خودشون رو برای هر چه بهتر شدن ترجمه ها ارائه کنند. در پایان امیدورام که در استفاده از این برنامه کمال لذت را ببرید.
لطفا کپی رایت را نیز رعایت کنید. با تشکر محمد میرزائی
توجه!
این برنامه بصورت خودکار و بدون نیاز به دخالت کاربر فایل فارسی شده را جایگزین فایل اصلی می کند. فقط کافی است بر روی کلید نصب کلیک کنید.
قبل از نصب این برنامه نسخه اصلی برنامه Google Talk رو از آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت و نصب فرمایید.

نسخه فارسی را از اینجا دانلود کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطفا برای مشاهده درست جملات کدینگ صفحه رو عربی کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](72).gif
ایمیل :
mr_mirzaie[at]yahoo[dot]com

پروفایل من در یاهو 360 درجه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nesta
05-09-2005, 04:24
سلام دوست عزیز .متشکر از زهمتی‌ که کشیدید .خسته نباشید و متشکر بازم. :D :D

javadhosenzade
05-09-2005, 04:28
اولا متشکر ولی من با اکنت جی میلم امتحان کردم جواب نداد

Navid
05-09-2005, 04:44
ممنون . میریم برای تست . راستی این چرا حجمش انقدر زیاده ؟!

Mirzaie
05-09-2005, 05:20
خواهش ميكنم.
دوستان حجم زيادش بخاطر فايل ست آپ اون هست كه البته يك فايل زيپ يا همون رر شده هستش كه اين فايل باعث نصب آسان برنامه ميشه تا براي افراد تازه كار هم كارايي داشته باشه. در مورد كار كردنش هم والا اگر امتحانش نمي كردم اصلا اينجا نمي گذاشتمش

Mirzaie
05-09-2005, 05:25
الان سه باره امتحانش كردم ... كاملا و صد درصد كار ميكنه... :D

*عیسی*
05-09-2005, 11:53
1.15 مگا بايت زياده؟

mostafah
05-09-2005, 12:49
با عرض سلام و خسته نباشيد

چه طوري ميتونم جي ميل درست كنم

AHT
05-09-2005, 14:31
عيسي خان خود برنامه كمتر از 1 مگابايته براي همين نويد جان گفت زياده :wink:

mohammad hamed
05-09-2005, 15:11
درسته كمي حجمش زياده اما برنامه ي جالبيه :)

MOHAMMAD_SAT
05-09-2005, 16:48
خيلي ممنون
دوستان من با جي ميل وصل شدم 100٪ درسته
:wink:

Mirzaie
06-09-2005, 11:32
ترجمش چطوره ؟ نظري داريد بگيد. :)

Mirzaie
11-09-2005, 14:47
خوب نظری ندارید؟!!! خوبه ... بده ... مشکل داره ...