PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل در نصب درایور گرافیک

zombie
11-08-2007, 23:57
سلام
لطفا کمکم کنید. من می خوام آپدیت جدید XP رو که install کنم بعد که کامل میشه و دستگاه رو restart می کنم قبل از این که ویندوز بالا بیاد یه صفحه کاملا آبی میاد که نوشته هایی داره و انگار شبیه چند تا آدرس می مونه تو فضای DOS مانند هستش.تا این صفحه میاد دوباره restet میشه کامپیوتر.چیکار باید بکنم؟یعنی نمی تونم کارت گرافیکم رو آپدیت کنم؟؟

Lord_theOne
12-08-2007, 09:08
چه كارت گرافيكي داري و چه بردي؟ كامل بگو
احتماله زياد درايورش را اشتباه گرفتي
يا گرافيكت مشكل دارد
ويندوز را عوض كردي؟ منظورم اين هست كه فقط همين درايور را ريختي يا روي درايور قبلي ريختيش؟

zombie
13-08-2007, 01:47
کارت گرافیکم Gforce N7950GT هست.از درایورش اطمینان دارم که مال خودشه.چون هم ار سایت ASUS و هم Nvidia دانلود کردم ولی هر دوتاش یه مدل error می ده.
ویندوزم رو که عوض کردم دیگه اینطوری شد.ویندوز قبلیم اصلا این مشکل رو نداشت ,یعنی راحت آپدیت میشد.این سری هم بعد این که ویندوز رو ریختم درایور تو خود cd کارت گرافیکم رو ریختم,بعد که اومدم آپدیت کنم این مشکل پیش اومد

Lord_theOne
13-08-2007, 08:48
مشكل احتمالا از گرافيك هست
گرافيك و باطري مادربردت را براي 30 دقيقه در بياور بعد بزن سرجاش
اگر نشد
روي يك سيستم ديگه امتحانش كن

Lamerdsystem
13-08-2007, 10:37
:31: شاید هم از ویندوز باشه

zombie
13-08-2007, 16:29
امکان داره از همین نسخه ویندوزم باشه واقعا؟چون ویندوز قبلیم اصلا این مشکت رو نداشت.این یکی رو هم تازه خریدم.

zombie
16-08-2007, 15:14
امکان داره از همین نسخه ویندوزم باشه واقعا؟چون ویندوز قبلیم اصلا این مشکت رو نداشت.این یکی رو هم تازه خریدم.

chaos theory
16-08-2007, 18:52
سلام
لطفا کمکم کنید. من می خوام آپدیت جدید XP رو که install کنم بعد که کامل میشه و دستگاه رو restart می کنم قبل از این که ویندوز بالا بیاد یه صفحه کاملا آبی میاد که نوشته هایی داره و انگار شبیه چند تا آدرس می مونه تو فضای DOS مانند هستش.تا این صفحه میاد دوباره restet میشه کامپیوتر.چیکار باید بکنم؟یعنی نمی تونم کارت گرافیکم رو آپدیت کنم؟؟
شما بعد از ریستارت شدن سیستمتون واسه بار اول گفتی دیگه ویندوز بالا نمیاد پس طبیعتا ویندوزتونو عوض کنید. و بعد از نصب مجدد ویندوز دیگه درایور کارتتو از رو سی دی اورجینالش نصب نکن مستقیم همون درایور جدید رو نصب کن. اگه بازم به مشکل برخورد کردی احتمالا واسه خاطر اینه که یک سری از فایلهای درایور جدیدت که تو پوشه C:\WINDOWS\system32 قرار داره ناقص هستش و دوباره درایورت رو دانلود کن.