PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Re Z a
11-08-2007, 14:24
سلام دوستان عزيزم من يك مشكل دارم كه از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فناوا سرويس adsl گرفتم 128 اما سرعت دانلودم از 4 بالا تر نميشه
و همش قطي داره هر كاري هم كه بگين انجام دادم زنگ زدم اول مي گفتن شايد عيب از سيستم خودتونه :18: اما اين جوري نيست سيستمم پاك پاك هستش 100 بار اسكن كردم 2 بار هم ويندوز عوض كردم بهم گفتن مي خوايم پهناي باند بديم درست ميشه حالا مي خوام فردا يا پسفردا خطمو پس بدم حالا نمي دونم چيكار كنم سرعت ديال اپ از من بيشتره اگه ميشه راهنمايم كنيد من اخه 1 هفته ي هست adsl گرفتم تقريبا تازه كارم :41:

secure
11-08-2007, 15:57
این از ترفند های ISP هاست .چون توی قرار داد هایی که می بندن یه مدت زمان مشخص مثل 99 % زمان قرار داد تعهد دارن که سرویس رو بدون مشکل ارایه بدن در غیر اینصورت کاربر میتونه مبلغش رو پس بگیره یا فسخ کنه.

ما هم همین مشکل رو با یکی از این ISP ها که البته تو سطح کشور هم معروفه داریم و الان چند روزیه وضع ما هم مثل شماست با اینکه سرویس خوبی داریم گاهی اوقات بیشتر از 20 نمی تونیم
DL کنیم.

البته سرعت ADSl به خیلی چیزا ربط داره مثلا فاصله شما از مرکز ارایه دهنده سرویس .وضع خط تلفن شما.حتی مودمتون.

به هر حال نمیشه گفت که حتما مشکل از ISP هست!

Re Z a
11-08-2007, 21:57
این از ترفند های ISP هاست .چون توی قرار داد هایی که می بندن یه مدت زمان مشخص مثل 99 % زمان قرار داد تعهد دارن که سرویس رو بدون مشکل ارایه بدن در غیر اینصورت کاربر میتونه مبلغش رو پس بگیره یا فسخ کنه.

ما هم همین مشکل رو با یکی از این ISP ها که البته تو سطح کشور هم معروفه داریم و الان چند روزیه وضع ما هم مثل شماست با اینکه سرویس خوبی داریم گاهی اوقات بیشتر از 20 نمی تونیم
DL کنیم.

البته سرعت ADSl به خیلی چیزا ربط داره مثلا فاصله شما از مرکز ارایه دهنده سرویس .وضع خط تلفن شما.حتی مودمتون.

به هر حال نمیشه گفت که حتما مشکل از ISP هست!

حالا بنظرتون من چي كاركنم صبر كنم يا پس بدم در ضمن اگه پس بدم خطم نامحدوده دانلودش. مودمو نگهر دارم آخه خريدمش يا اينكه پس بدمش ؟ اسم مودمشم اينه SiEMENS Adsl C-110 Router ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Nomber1
12-08-2007, 23:11
به نظر من قبل از اینکه به ای اس پی گیر بدیم اگه خط تلفن دیگه ای دارین بگو تا پهنای باند رو بر روی خط دوم شما برقرار کنند و شما از خط دومتون اینترنت رو داشته باشین و از اون خط سرعت دانلود رو تست کنید و

احتمال اینکه خط شما نویز زیاد داشته باشه هست . و اول از روی خط دیگه هم مطمون شین و بعدش قرار داد رو فسخ کنید ....

Re Z a
13-08-2007, 00:22
دارم يه خط ديگه دوست من اما اونم مال همون مركز مخابراتيه

Nomber1
13-08-2007, 00:29
دارم يه خط ديگه دوست من اما اونم مال همون مركز مخابراتيه شماره هاشم شبيهه هم ديگن اگه مي شه پست اولمو يك بار ديگه دوستان بخونن ممنون از پيگيري تون

دوست عزیز . اشکال و نویز داشتن خط مربوط به مرکز مخابرات نیست ... یعنی :

اگه بر فرض مثال شما خیابان دانشگاه میشینین اگه خط دوم شما هم مال مرکز مخابرات دانشگاه باشه اون یکی هم نویز داشته باشه ... نویز ممکنه به دلیل اشکالات فیزیکی در اون خط خاص بوجود اومده باشه و اگه از طرف مخابرات باشه باید همه کاربرانی که در محدوده خ دانشگاه اینترنت adsl دارند هم همون مشکل رو داشته باشند .

پس اگه خط دیگه ای دارین حتما تست کنید ....

حالا خ دانشگاه میشینید یا خیام یا جام جم یا دروازه خاش یا ؟؟؟!! ما 3 سالی مهمون شما بودیم ! از سال 76 تا 79

Re Z a
13-08-2007, 00:37
به به من چاكرتونم هستم

Nomber1
13-08-2007, 00:44
به به من چاكرتونم هستم والا من بزرگمهر مي شينم اگه بيشتر زاهدان بوديد سنگ تموم ميزاشتم براتون حيف كه الان نيستيد اما من شركت مهندسي ساختمان طراحي دارم اگه كاري از دستم بر مومد من درخدمتتون هستم :x

ما چاکریم ...

من به علت مقعیت شغلی پدرم که یک نظامی بود و اون موقع فرمانده پاسگاه راهنمایی و رانندگی زاهدان بود اونجا بودم . ما اول ها تو منتطقه مسکونی جام جم میشستیم بعد رفتیم کوی پلیش در خ دانشگاه داخل کوچه فنی و حرفه ای . راستش الان دیگه شنیدم خیلی خطرناک شده زاهدان !!!! دیگه اگه کلام هم بیفته ظاهرا نباید بیام ...

ولی خیلی شهر توپی بود اون موقع . من سال 82 هم رفتم برا گرفتن دیپلم خودم .لی خیلی تغییر کرده بود . زیرگذر زده بودن برادروازه خاش .

ولی ناراحت نشی من با بچه های بلوچ اونجا و سنی ها خیلی بیشتر حال میکردم . ادم های با معرفتی بودن .

Re Z a
13-08-2007, 00:56
ما چاکریم ...

من به علت مقعیت شغلی پدرم که یک نظامی بود و اون موقع فرمانده پاسگاه راهنمایی و رانندگی زاهدان بود اونجا بودم . ما اول ها تو منتطقه مسکونی جام جم میشستیم بعد رفتیم کوی پلیش در خ دانشگاه داخل کوچه فنی و حرفه ای . راستش الان دیگه شنیدم خیلی خطرناک شده زاهدان !!!! دیگه اگه کلام هم بیفته ظاهرا نباید بیام ...

ولی خیلی شهر توپی بود اون موقع . من سال 82 هم رفتم برا گرفتن دیپلم خودم .لی خیلی تغییر کرده بود . زیرگذر زده بودن برادروازه خاش .

ولی ناراحت نشی من با بچه های بلوچ اونجا و سنی ها خیلی بیشتر حال میکردم . ادم های با معرفتی بودن .

قربونتون لطف دارين شما

ramyar.v
13-08-2007, 01:01
به نظر من تا فردا ظهر صبر کن
چون احتمالا الان ترافیک بالاست
تا فردا ظهر صبر کن اگه همینطور موند یه زنگ بهشون بزن

Re Z a
13-08-2007, 01:12
باشه چشم البته ramyar من امروز زنگ زدم همه چيو گفتم اخه من ويندوز عوض كرده بودم و اينا هم توي مودمم ست كرده بودن منم بعد عوض كردن نت داشتم اما ip DNC توي Connection جاش خالي بود وقتي زنگ زدم ip دادن ست كردم گوش شيتون كر كمتر Dc ميشه :( حالا نميدونم ربطي داره به اين موضوع يا نه

Only 50#3!14
19-08-2007, 17:11
سلام
من دیروز Adsl گرفتم
سرعت دانلود منم به 3 نمیرسه
نمیدونم چیکار کنم
خودشون هم که جوابهای مسخره ای میدن و از سر خودشون رفع میکنن

Gilopa
20-08-2007, 11:06
کثیفتر از اینا ندیدم همش میگن مشکل از خودتونه نه ما...میگن شهر شما مشکل داره من تو رشتم شما چی بچه ها؟جون من بیاید همزمان زنگ بزنیم تو یه ساعتی بگیم هممون این مشکل رو داریم...سیاست کثیف دولت ایران همین موقع هاست که معلوم میشه واقعا دولت ما دزده علنا شرکت فن آوا داره دزدی میکنه (یعنی پول رو میگیره ولی خبری نیست از کارایی ..انقدر اینا پستند که سرعت دانلود من رو آخرین روز شارژ به 60 رسوندند که از دستشون نپرم در حالی که 2 هفته بود من اصلا اینترنت نداشتم)بچه ها بببخشید ولی خیلی عصبانیم.

_mehdi_
20-08-2007, 12:42
من يكي از مشتركين سرويس adsl شركت فن آوا در شيراز هستم . در ابتدا سرويس T2 رو انتخاب كردم بخاطر اينكه تجهيزات اين شركت كه در مركز مخابراتي ما نصب شده بود از نوع HUWAI بود و با سرور تهران بدرستي match نمي شد به همين دليل سرعت دانلود من از 4 بيشتر نبود . پس از مشاوره با نماينده اين شركت و انعكاس موضوع قرار شد كه تغيير سرويس به S2 انجام دهم .پس از اين تغيير سرعتم حتي به 2/15 هم ميرسه ولي چون با ديگر يوزرها شعر هستم سرعتم هم نوسان داره . راستي DNS رو هم در قسمت preferred DNSserver بترتيب 217.218.127.105 و براي Alternate DNS server 4.2.2.4 ست كردم . مي تونم بگم كه از تمام زير و بم مشكلات كاهش سرعت اطلاع دارم چرا كه چند سالي در مخابرات كار ميكردم . اين روزها دستگاههاي مخابرات در هر دوره توسط مسئولين خريد از يك مدل خريداري شده و ميشه . وقتي مي يان نصب كنن تازه مي فهمن كه اي بابا چي جوري با ديگر دستگاههاي موجود بايد match بشن كه اين موضوع در مورد شركتهاي PAP نيز صادقه . از طرف ديگر بعد مسافت مشترك يا متقاضي سرويس ADSL با مركز مخابراتي مربوطه نيز در كيفيت سرويس نقش داره . در حال حاضر چون ارتباط بين مشترك و مركز مخابراتي از طريق دو رشته سيم مسي صورت ميگيره ، خب مشكلات فراواني ممكنه در مسير وجود داشته باشه . يكي از اين مشكلات وجود نويز بر روي خط هست كه اگر از نظر مخابرات جزئي باشه به هيچ عنوان زير بار نميرن و اين مسئله حتما بر روي سرعت ADSL تاثير ميزاره . چرا كه براي اونا فقط بوق تلفن كه به شما ميدن مهمه نه ديتاي مطلوب . مشكل ديگه خود سيستم مشتركه كه به هزار دليل ممكنه توي سرعت سرويس ADSL تاثير بزاره ولي چون شما درباره اين مسئله خبره هستيد صرفنظر ميكنم .

Re Z a
25-08-2007, 04:12
من يكي از مشتركين سرويس adsl شركت فن آوا در شيراز هستم . در ابتدا سرويس T2 رو انتخاب كردم بخاطر اينكه تجهيزات اين شركت كه در مركز مخابراتي ما نصب شده بود از نوع HUWAI بود و با سرور تهران بدرستي match نمي شد به همين دليل سرعت دانلود من از 4 بيشتر نبود . پس از مشاوره با نماينده اين شركت و انعكاس موضوع قرار شد كه تغيير سرويس به S2 انجام دهم .پس از اين تغيير سرعتم حتي به 2/15 هم ميرسه ولي چون با ديگر يوزرها شعر هستم سرعتم هم نوسان داره . راستي DNS رو هم در قسمت preferred DNSserver بترتيب 217.218.127.105 و براي Alternate DNS server 4.2.2.4 ست كردم . مي تونم بگم كه از تمام زير و بم مشكلات كاهش سرعت اطلاع دارم چرا كه چند سالي در مخابرات كار ميكردم . اين روزها دستگاههاي مخابرات در هر دوره توسط مسئولين خريد از يك مدل خريداري شده و ميشه . وقتي مي يان نصب كنن تازه مي فهمن كه اي بابا چي جوري با ديگر دستگاههاي موجود بايد match بشن كه اين موضوع در مورد شركتهاي PAP نيز صادقه . از طرف ديگر بعد مسافت مشترك يا متقاضي سرويس ADSL با مركز مخابراتي مربوطه نيز در كيفيت سرويس نقش داره . در حال حاضر چون ارتباط بين مشترك و مركز مخابراتي از طريق دو رشته سيم مسي صورت ميگيره ، خب مشكلات فراواني ممكنه در مسير وجود داشته باشه . يكي از اين مشكلات وجود نويز بر روي خط هست كه اگر از نظر مخابرات جزئي باشه به هيچ عنوان زير بار نميرن و اين مسئله حتما بر روي سرعت ADSL تاثير ميزاره . چرا كه براي اونا فقط بوق تلفن كه به شما ميدن مهمه نه ديتاي مطلوب . مشكل ديگه خود سيستم مشتركه كه به هزار دليل ممكنه توي سرعت سرويس ADSL تاثير بزاره ولي چون شما درباره اين مسئله خبره هستيد صرفنظر ميكنم .

از بستی که پی گیر شدم و بهم ای پی Dnc های که آقا مهدی گفتن دادن و یک Broadband Connection درست کردم خودم که شرکت توی مودمم ست کزده بود که من جدا ساختم خدارو شکر Dc کم میشم ولی Speed هنوز همون جوریه اما شبها که کاربر کمتره گوش شیطون کر روی 13 . 14 میره در ضمن من خودم کلکسیون ویندوز دارم و همون جوریم که گفتم ر بطی به این مسئله نداره :41: و از آقا مهدی خواهشمندم ادامه بدن ما استفاده میبریم برای بهتر شدن هرچه بهتر سرعت و اینم بگم من سرویس T عوض نمی کنم چون این سرویس احتیاج منو کامل می کنه :18: :grrr:

MORINIO
27-08-2007, 04:02
کثیفتر از اینا ندیدم همش میگن مشکل از خودتونه نه ما...میگن شهر شما مشکل داره من تو رشتم شما چی بچه ها؟جون من بیاید همزمان زنگ بزنیم تو یه ساعتی بگیم هممون این مشکل رو داریم...سیاست کثیف دولت ایران همین موقع هاست که معلوم میشه واقعا دولت ما دزده علنا شرکت فن آوا داره دزدی میکنه (یعنی پول رو میگیره ولی خبری نیست از کارایی ..انقدر اینا پستند که سرعت دانلود من رو آخرین روز شارژ به 60 رسوندند که از دستشون نپرم در حالی که 2 هفته بود من اصلا اینترنت نداشتم)بچه ها بببخشید ولی خیلی عصبانیم.

واقعا که....
حرف حق را زدی

حالا بچه ها به نظر شما من از کدوم شرکت ای دی اس ال بگیرم که خوب باشه

من در اصفهان هستم

یا حق

mamad_chagho
27-08-2007, 13:00
آقا پس ما خدا رو شکر کنیم

من اومدم از کرمانشاه شکایت کنم که از شرکت حسابگر ۱۲۸ گرفتم سرعتش بالای ۱۲ نمیره!!!!

پس تو شهر های دیگه وضع خراب تره!!!

مشکل از کردن Share بیش از حد این شرکت هاست؟؟؟

Re Z a
30-08-2007, 20:29
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

TicTak
31-08-2007, 02:23
به نظر من که Adsl فقط تو تهران معنی داره! من اصفهان هستم یه جایی که فقط فن آوا سرویس میده اونجا! 128 سرعتم متوسط 11-12 هست ! یه توضیح هم بدم اکثر Isp ها که بعنوان نماینده ی یه Pap سرویس Adsl میدن (تو شهرستانها البته ! ) 50% از پهنای باند لازم ( بعضی شرکتها هم 70% ) رو خودشون تامین میکنن! این میشه که بحث آب زیاد بستن توی دوغ پیش میاد! همه ی شهرستانها مشکل دارن! از نظر Pap ها هم رضایت مشتری فقط کشکه !! مهم تعهدی هست که نسبت به دولت دارن! یعنی داشتن فلان تعداد یوزر حتی برای 1 ماه!

Re Z a
03-09-2007, 03:03
به نظر من که Adsl فقط تو تهران معنی داره! من اصفهان هستم یه جایی که فقط فن آوا سرویس میده اونجا! 128 سرعتم متوسط 11-12 هست ! یه توضیح هم بدم اکثر Isp ها که بعنوان نماینده ی یه Pap سرویس Adsl میدن (تو شهرستانها البته ! ) 50% از پهنای باند لازم ( بعضی شرکتها هم 70% ) رو خودشون تامین میکنن! این میشه که بحث آب زیاد بستن توی دوغ پیش میاد! همه ی شهرستانها مشکل دارن! از نظر Pap ها هم رضایت مشتری فقط کشکه !! مهم تعهدی هست که نسبت به دولت دارن! یعنی داشتن فلان تعداد یوزر حتی برای 1 ماه!

دوست عزیز میگی ما چیکار کنیم :41: آخه اینقدر زنگ زدیم اما مشکلمونو حل نمی کنن اینا بین 6 نفر Share میکنن:18: و منم فکر می کنم مشکل پهنای باند شهر ما باشه :21: چون با یه ACC شبانش که وصل میشم سرعتم بالای 10 هم میره ! اما دقیقا با ACC خودم که وصل میشم سرعت پاین 4 میاد !!!! :19: :27:

skhammari
23-12-2007, 00:39
سلام دوستان
منم زاهدانم
می خواستم از فن آوا adsl 512 بگیرم حجمی شو !
ولی این پستو که خوندم دو دل شدم . نمیدونم برا 512 هم همینجوریه یا نه ؟

Re Z a
23-12-2007, 02:15
سلام عزيزم:11:. به نظر من پول بيشتر بده 128 پارس آنلاين بگير اما فن آوا نگير:41:!! از من اگه ميشنوي منم اشتباه شمارو كردم پارس آنلاين نگرفتم مودمم داره گوشه تاقچه خاك مي خوره:19: و الان با Dial up هستم تا ببينيم خدا چي بخواد ! اما اينم بگم كه حجميه فن آوا از سرويس T بهتره, يعني سرويس S بهتره اما فايده اي نداره هيچ جاي ايران Speed ضمانت نمي كنن پول مي گيرن اما خدمات نميدن و مشتري مثل من ميگه را‍‍نژه خطشو جمعآوري كنن:13:

Re Z a
23-12-2007, 02:17
درضمن عضويتتونم تبريك ميگم:10:

skhammari
23-12-2007, 13:24
ازتون ممنونم
ولی در مورد رانژه خط متوجه نشدم
چند روز باید صبر کنم تا خطمون رانژه بشه ؟
و آیا بعد از اون نصاب میاد یا نه قبلش ؟
ممنونم

Re Z a
23-12-2007, 16:05
1 الي2 روزه كاري وقت مي خواد كه اينا به وصيله مخابرات خط شمارو رانژه كننن و بعدش يعني فرداش ميان خدمتتون و نصبشم 20 دقيقه هم طول نميكشه اما من كارت لن Lann چون نداشتم دوباره افتاد واسه فرداش كه بيان نصب كنن

Actros
23-12-2007, 16:11
آقا پس ما خدا رو شکر کنیم

من اومدم از کرمانشاه شکایت کنم که از شرکت حسابگر ۱۲۸ گرفتم سرعتش بالای ۱۲ نمیره!!!!

پس تو شهر های دیگه وضع خراب تره!!!

مشکل از کردن Share بیش از حد این شرکت هاست؟؟؟

sabanet بگیر رفیق

من گرفتم سرعت دانلودش عالیه تا 53 میره

مبتدی2
23-12-2007, 19:01
سلام

من لرستانم و خط 64 گرفتم ماهی 15 هزار تومن و اکثر روز ها میتونم با سرعت 10 تا 14 دانلود کنم و بعضی موقع ها البته موقع ترافیک زیاد سرعت کانکت به 20 کیلو بیت میرسه که میشه تقربا 2.5 دانلود
با تشکر

Re Z a
23-12-2007, 19:25
سلام

من لرستانم و خط 64 گرفتم ماهی 15 هزار تومن و اکثر روز ها میتونم با سرعت 10 تا 14 دانلود کنم و بعضی موقع ها البته موقع ترافیک زیاد سرعت کانکت به 20 کیلو بیت میرسه که میشه تقربا 2.5 دانلود
با تشکر

در حد خط 64 خوبه دوست گرامي و اگه ميشه با ذكر نام Isp بگيد ممنون ميشم:46: و اينكه سرويس حجمي گرفتي يا نامحدود

مبتدی2
23-12-2007, 21:44
سلام

اسم اون بهین نت هستش
و فقط یه سرویس داره اون هم حجمی هستش

skhammari
24-12-2007, 21:59
1 الي2 روزه كاري وقت مي خواد كه اينا به وصيله مخابرات خط شمارو رانژه كننن و بعدش يعني فرداش ميان خدمتتون و نصبشم 20 دقيقه هم طول نميكشه اما من كارت لن Lann چون نداشتم دوباره افتاد واسه فرداش كه بيان نصب كنن

متشــــــــــــــــــــــ ـــــــــکرم

milimolo
26-12-2007, 18:23
يه شركت تو شهر ما هست كه اينترنت adsl روي تلفن هاي بيسيم ميده (wll)
كسي تا حالا داشته ببينه چجوريه؟ممنون

ali666
27-12-2007, 10:53
به نظر میرسه که مشکلشون برطرف شده سرعت من که از دیروز درست شده ............ البته من 128 دارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

skhammari
27-12-2007, 12:04
سلام
جناب ali666 شما هم از فن آوا دارید ؟
و اینکه سرعت دانلودتون چقدره ؟

ali666
27-12-2007, 12:24
با اکانت راپید (20-30)
عادی (8-14)
ولی از دیروز تا حالا (12-18)

البته واسه 3 الی 4 روز خیلی سرعت پایین اومده بود ....

skhammari
27-12-2007, 15:06
اگه همینجوری بمونه که خیلی عالیه به نظر من !
شبا که وصل میشی سرعتت چقدره ؟
چون منم می خوام بگیرم و همیشه شبا وصل می شم

ali666
27-12-2007, 16:07
در کل صبانت بهتره ولی شبانش از ساعت 3 تا 7 هست با این تفاوت که فن آوا از 2 تا 7 میتونی کانکت بشی ....

سرعت صبانت تا 50 هم میرسه ولی فن آوا بیشتر از 30 نمیشه .

shahramkh59
31-12-2007, 01:35
من یک مشکل دارم من 128 از پارسی نت گرفتم سرعتم ابتدای اتصال توپه اما بعد 25 دقیقه به شدت افت میکنه ودیگه هیچی دانلود نمیکنه به نظر شما مشکل چیه

Re Z a
31-12-2007, 05:21
به دليل Share بيش از حد isp و يا نويز تلفونتون بايد باشه

shahramkh59
31-12-2007, 20:02
مشکل نویز تلفن و با چی میشه درست کرد

Actros
31-12-2007, 23:12
مشکل نویز تلفن و با چی میشه درست کرد

یه آنتی نویز ( اسپلیتر) بگیر 5 تومن

shahramkh59
01-01-2008, 08:01
جدا ازا ن چیزی است که تلفن و مودم را از هم جدا میکنه و ف ی ل ت ر بهش می گن

Re Z a
01-01-2008, 22:55
در کل صبانت بهتره ولی شبانش از ساعت 3 تا 7 هست با این تفاوت که فن آوا از 2 تا 7 میتونی کانکت بشی ....

سرعت صبانت تا 50 هم میرسه ولی فن آوا بیشتر از 30 نمیشه .

دوستان ي كه صبا نت دارن اگه ميشه واسم در بيارين ببينم اینجا سرويس ميده صبانت يا نه:10:

با تشكر

zed2
01-01-2008, 23:39
دوستان ي كه صبا نت دارن اگه ميشه واسم در بيارين ببينم زاهدانم سرويس ميده صبانت يا نه:10:

با تشكر
طبق اطلاعات سایتش نه خدمات نمیده

zed2
01-01-2008, 23:48
دوبار پست شد ببخشید

Persian_Gun's
04-01-2008, 13:44
سلام دوستان
من الان حدوده 2 ماه adsl از فن آوا گرفتم با سرعت 128 و سرعت دانلودش معمولا" رویه 14 15 هستش و بعضی موقع ها هم 25 هست ! در کل قطعی هم کم داره :20: خلاصه راضیم :27::27: راستی من کرجم...

Re Z a
04-01-2008, 23:13
سلام دوستان
من الان حدوده 2 ماه adsl از فن آوا گرفتم با سرعت 128 و سرعت دانلودش معمولا" رویه 14 15 هستش و بعضی موقع ها هم 25 هست ! در کل قطعی هم کم داره :20: خلاصه راضیم :27::27: راستی من کرجم...

سلام دوست عزيزم ميشه بگيد سرويس حجمي گرفتي يا نامحدود؟

Persian_Gun's
06-01-2008, 19:17
سلام دوست عزيزم ميشه بگيد سرويس حجمي گرفتي يا نامحدود؟
سلام
حجمی گرفتم.

Re Z a
06-01-2008, 23:56
سلام
حجمی گرفتم.

limit تون سريع تمام نميشه؟ در كل هر ماه چقدر پول ميريزيد؟ شرمنده! شرايط حجميشو ميشه بگيد چون من كه سايت و تعرفه هاشو خوندم چيزي سر در نياوردم:41: با تشكر:10:

Persian_Gun's
08-01-2008, 17:24
limit تون سريع تمام نميشه؟ در كل هر ماه چقدر پول ميريزيد؟ شرمنده! شرايط حجميشو ميشه بگيد چون من كه سايت و تعرفه هاشو خوندم چيزي سر در نياوردم:41: با تشكر:10:
خوب بستگی به شما داره که چقدر دانلود دارید .....
هرماه حدوده 30 تومن در میاد.
دقیقا" کجاشو نفهمیدید من براتون توضیح بدم ، آخه اگه بخوام همه رو توضیح بدم یه تومار میشه :27:

Re Z a
08-01-2008, 18:55
دقیقا" کجاشو نفهمیدید من براتون توضیح بدم ، آخه اگه بخوام همه رو توضیح بدم یه تومار میشه :27:

اينكه بابت هر 1 گيگ 3.500 ميگيرن به قول يكي از دوستانم ميگه 2 تا page بگردي شده مثلا 30 تومان من 128 نامحدودشو داشتم سرعتش خيلي خيلي بد بود اما ميگن سرويسهاي S سرعتشون خوبه در ضمن من دانشجو هستم شايد مثلا 1 ماه نباشم خوب اگه سرويس S بگيرم بهتره يا سرويس T اگه ميشه توضيح بدين چگونه و چرا:31:

باتشكر فراوان:40:

Re Z a
08-01-2008, 19:04

اينكه بابت هر 1 گيگ 3.500 ميگيرن به قول يكي از دوستانم ميگه 2 تا page بگردي شده مثلا 30 تومان من 128 نامحدودشو داشتم سرعتش خيلي خيلي بد بود اما ميگن سرويسهاي S سرعتشون خوبه در ضمن من دانشجو هستم شايد مثلا 1 ماه نباشم خوب اگه سرويس S بگيرم بهتره يا سرويس T اگه ميشه توضيح بدين چگونه و چرا:31:

Persian_Gun's
09-01-2008, 18:25

خوب اینکه مشخصه هر 1 گیگ برداشتی که داری 3500 چوق از حسابت کم میشه.
اون حرفه دوستتونم کاملا" اشتباست که دو تا صفحه وبگردی کنی باید 30 تومن بدی! ، من خودم شاید گاهی اوقات همین سایت پی سی یه خودمونو در یک روز 30 40 بار بازو بسته کنم ولی وقتی به حسابم سرک میکشم پولی کسر نشده و فقط بابت دانلود هایی که میکنم پول کسر میشه ، البته اینطور نیست که پولی بابته وبگردی کسر نشه چرا کسر میشه اما بسیار نا چیزه و اصلا" به حساب نمیاد .
من خودم از سرویس S2 استفاده میکنم و از سرعتشم راضی هستم ولی اینم بگم که گاهی اوقات قطعی طولانی میشه و این خیلی زجر دهنده است.
کلا" من سرویسهایه S رو به کسانی که کم دانلود دارن پیشنهاد میکنم و همچنین کسانیکه ممکنه مثله دوستمون 1 ماه در محله Link حضور نداشته باشند.
من تا حالا تجربه ای با سرویسهایه تحته عنوانه T نداشتم پس نظری هم دربارش نمیدم.
Smoking جان ، شما میتونی جوابه سواله خودتو که از سرویسهایه S استفاده کنی و یا T بسته به شرایطه خودت با توجه به توضیحاتی که دادم پیدا کنی.
بدرود:11:

Persian_Gun's
09-01-2008, 18:30

اون حرفه دوستتونم کاملا" اشتباست که دو تا صفحه وبگردی کنی باید 30 تومن بدی! ، من خودم شاید گاهی اوقات همین سایت پی سی یه خودمونو در یک روز 30 40 بار بازو بسته کنم ولی وقتی به حسابم سرک میکشم پولی کسر نشده و فقط بابت دانلود هایی که میکنم پول کسر میشه ، البته اینطور نیست که پولی بابته وبگردی کسر نشه چرا کسر میشه اما بسیار نا چیزه و اصلا" به حساب نمیاد .
من خودم از سرویس S2 استفاده میکنم و از سرعتشم راضی هستم ولی اینم بگم که گاهی اوقات قطعی طولانی میشه و این خیلی زجر دهنده است.
کلا" من سرویسهایه S رو به کسانی که کم دانلود دارن پیشنهاد میکنم و همچنین کسانیکه ممکنه مثله دوستمون 1 ماه در محله Link حضور نداشته باشند.
Smoking جان ، شما میتونی جوابه سواله خودتو که از سرویسهایه S استفاده کنی و یا T بسته به شرایطه خودت با توجه به توضیحاتی که دادم پیدا کنی.

Persian_Gun's
09-01-2008, 20:32

Persian_Gun's
09-01-2008, 20:34
ببخشید نمیدونم چرا اینجوری شد ؟!

skhammari
10-01-2008, 00:17
سلام
منم زاهدانم و سرویس S5 با سرعت 1mbps از فن آوا گرفتم
و از سرعتش راضیم دانلودم رو 110 120 می چرخه فقط بعضی وقتا صبحا افت سرعت داره ولی در کل راضی کننده است

Re Z a
10-01-2008, 14:44
سلام
منم زاهدانم و سرویس S5 با سرعت 1mbps از فن آوا گرفتم
و از سرعتش راضیم دانلودم رو 110 120 می چرخه فقط بعضی وقتا صبحا افت سرعت داره ولی در کل راضی کننده است

مباركه دوست عزيز بالاخره اومدن نصب كردن براتون! خداروشكر:20:

Re Z a
10-01-2008, 14:49

مرسي دوست عزيز از بابت راهنمائي درستتون و خدا بخواد اين دفعه S مي گيرم!:10:

Persian_Gun's
10-01-2008, 19:10
مرسي دوست عزيز از بابت راهنمائي درستتون و خدا بخواد اين دفعه S مي گيرم!:10:
خواهش میکنم قابله شمارو نداشت :20:

skhammari
11-01-2008, 20:31
سلام
متشکرم

ariyayi2
04-02-2008, 00:48
سلام دوستان

من الان ند وقت adsl دارم چند بارم شرکت طرف قرار داد رو عوض کردم .این ها خیلی زرنگ هستن حواستون باشه ولی خود را شکر من درست نشوندمشون سر جاشون فکر می کردن با تازه کار طرف هستن . من سفارش سرویس 256 داده بودم رفتم گفتم این که 128 هسته . گفتن چرا گفتم 1 . توی برنامه مودم هم رسیو هم ترانسمیت 128 هستش .2 : سرعت دانلود 128=13 ولی 256 =27 تو این حدوداست . دیگه فهمیدن دنیا دست کیه گفتن ببخشید اشتباه شده در هنگام وارد کردن اطلاعات .. خلاصه اگه می خواهین بفهمین واقعا سرویس درخواست روی خط شماست به این ادرس برین یه تست بکنین ?ww.computers4sure.com/speed.asp

skhammari
05-02-2008, 19:35
سلام
اون سایتی که بالا گذاشتید سرعت دانلود رو نشون میده یا چیز دیگه رو؟

Re Z a
07-02-2008, 17:47
بهترين سايت براي تست سرعت :5:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jtiran2
06-03-2008, 12:31
واقعا جای تاسف و تاثر داره .

hamedkarimzadeh
28-03-2008, 20:16
سلام به همه دوستان من سرويس s2 انتخاب كردم و 20 هزار تومان پنج شنبه ريختم بانك روال كاري اين شركت فناوا چطوري كي ميان وصل كنن چند روز طول ميكشه خودشون هرچي ميگن آدم متوجه نميشه لطفآ راهنمايي كنيد مرسي

hamedkarimzadeh
28-03-2008, 20:27
سلام به همه دوستان من سرويس s2 انتخاب كردم و 20 هزار تومان پنج شنبه ريختم بانك روال كاري اين شركت فناوا چطوري كي ميان وصل كنن چند روز طول ميكشه خودشون هرچي ميگن آدم متوجه نميشه لطفآ راهنمايي كنيد مرسي

Re Z a
29-03-2008, 05:17

سلام دوست عزيز منم s2 گرفتم و راضيم بعد از 2 روز كاري هم آمدن نصبش كردن حالا من نمي دونم شما چي مي خواين توضيح بدم حالا هر 1گيگ مي خواين استفاده كني بايد 3500 تومان اضافه بر پولي كه ماهيانه ميريزيد پرداخت كنيد!:10:

BLACK-BLACK
29-03-2008, 06:31
اقا ما چقدر از دنیا عقبیم بر فضل مثال من رفیقم آلمانه سرعتش 2mb هستش و ماهیانه 40$ پرداخت می کنه سرعتشم خداست خودتون قضاوت کنین دیگه!!... اما ما توی همین 128 kb هم share هستیم و امثال من نوعی میان از هیچ جا جواب نگرفته مشکلاتشونو اینجا فقط میتونن مطرح میکنن میدونی علت چیه
صدا سیما میگه : ایرانی لایق بهترین هاست
تو امریکا مردم از خطوط DSL با سرعت 14 مگابایت در ثانیه استفاده میکنند انوقت شرکتهای مادارند برای 128 کیلو بیت مردم رو قتل عام میکنن ومی چپونن تو پاچشون
راستی کسی با ADSL داتک کار کرده ببینه خوبه یا نه؟

ترو قران مملکت ما به کجا داره پیش میره الان رفتم سرعت اینترنتمو (Dial up) تست کردم زده بود 12.5 kbps این یعنی فاجعه

یه سری به این سایت بزنید وببینید وضع سرعت تو بقیه کشور ها چه خبره

Re Z a
29-03-2008, 12:17
میدونی علت چیه
صدا سیما میگه : ایرانی لایق بهترین هاست
تو امریکا مردم از خطوط DSL با سرعت 14 مگابایت در ثانیه استفاده میکنند انوقت شرکتهای مادارند برای 128 کیلو بیت مردم رو قتل عام میکنن ومی چپونن تو پاچشون
راستی کسی با ADSL داتک کار کرده ببینه خوبه یا نه؟

ترو قران مملکت ما به کجا داره پیش میره الان رفتم سرعت اینترنتمو (Dial up) تست کردم زده بود 12.5 kbps این یعنی فاجعه

یه سری به این سایت بزنید وببینید وضع سرعت تو بقیه کشور ها چه خبره

تاييد ميشه!! جالبه قبلا كه سرعتش از ديال آپم پايين تر بود فن آوا, بهشون زنگ زدم گفتم بابا سرعت 128 نا محدودتون از ديال آپي كه رفيقم استفاده مي كنه پايين تره!!:27: در ضمن سرعت دانلودم روز و شب از 4 بالا تر نمي رفت! حالا جالب جوابيه كه دادن به من بود , منشيه گفت connection ديال آپ با connection adsl خيلي فرق مي كنه!:21: اصلا من گيريم درست باشه اين حرفش اما ما هم خر نبوديمو از دانلود شدن يك clip فيلم گرفتيم منو دوستم :31: Mail كرديم واسشون!! كه ديال آپ سري تر دانلود مي كنه ! تازه با speed Dll 7 خلاصه كه الان سرويس S2 ازشون گرفتم اين باز الكي واسه دل خوشي سرعت دانلود 13 يا 19 مي زنه ! كه ديگه من چيزي نمي گم چون زبونمون مو در آورده! جديدن هم فهميدم سرويس هاي نامحدود يا همون T ورداشتن كلا!:19:

1240
01-04-2008, 04:35
تاييد ميشه!! جالبه قبلا كه سرعتش از ديال آپم پايين تر بود فن آوا, بهشون زنگ زدم گفتم بابا سرعت 128 نا محدودتون از ديال آپي كه رفيقم استفاده مي كنه پايين تره!!:27: در ضمن سرعت دانلودم روز و شب از 4 بالا تر نمي رفت! حالا جالب جوابيه كه دادن به من بود , منشيه گفت connection ديال آپ با connection adsl خيلي فرق مي كنه!:21: اصلا من گيريم درست باشه اين حرفش اما ما هم خر نبوديمو از دانلود شدن يك clip فيلم گرفتيم منو دوستم :31: Mail كرديم واسشون!! كه ديال آپ سري تر دانلود مي كنه ! تازه با speed Dll 7 خلاصه كه الان سرويس S2 ازشون گرفتم اين باز الكي واسه دل خوشي سرعت دانلود 13 يا 19 مي زنه ! كه ديگه من چيزي نمي گم چون زبونمون مو در آورده! جديدن هم فهميدم سرويس هاي نامحدود يا همون T ورداشتن كلا!:19:
درود
به نظرم نا محدود رو بردارن
درست میشه

Re Z a
01-04-2008, 15:49
درود
به نظرم نا محدود رو بردارن
درست میشه

مثلي كه ورداشتنش خيلي وقته فقط سرويسهاي ويژه مونده كه اونا هم ip اختصاصي دارن و گرونن كسي به اون صورت نمي گيرتشون

Nevissande
21-05-2008, 12:09
دوستانيكه از فن آوا استفاده مي كنند چرا اينقدر ساكتند؟

Re Z a
21-05-2008, 15:25
دوستانيكه از فن آوا استفاده مي كنند چرا اينقدر ساكتند؟

چی بگیم :31: راستی من S2 گرفتم از فن آوا خیلی راضیم ازش دوستانی که S3 دارند بیان بگن چطوره می صرفه یا نه؟

mumiyaiii
21-05-2008, 17:36
فن آوا خیلی قابل اطمینان نیست .

Re Z a
21-05-2008, 19:28
فن آوا خیلی قابل اطمینان نیست .

چرا ؟ لطفا با دلیل پست بدین :11: دلیلش چیه؟

mumiyaiii
21-05-2008, 19:40
چرا ؟ لطفا با دلیل پست بدین :11: دلیلش چیه؟

فن آوا در شیراز سرویسهای خوب نداره ، بخاطره همین هم کمترین مشترک رو در شیرز داره

sus2
25-05-2008, 10:52
دوستان عزیز بنده از سرویس 1 مگ فن آوا استفاده می کنم الان نزدیک به دو هفته هست که سرعت من از دیال آپ هم کمتره پینگ که میگرفتم رو دور ور 1000 بود به پشتیبانی زنگ زدم گفتن خط شما خیلی نویز داره خطم رو عوض کردم باز همون طور بود دوباره زنگ زدم گفتن نویز داری در حالی که من از سرویس شبانه رایگانش که پینگ می گرفتم رو 170 بود دیگه دارن اعصاب من رو خورد میکنن حسابم که تموم بشه میگم خط رو جمعش کنن

sada
25-05-2008, 11:28
منم تو شیراز فن آوا دارم.خیلی نامردن.قبل از عید سرعت بع 30 و 50 میرسید ولی الان به زور 20 میشه.تازه یه ماه هم رفتم پول دادم.هنوز یه هفته نشده شارژم تموم شد.رفتم بهشون گفتم گفتن شما اصلا شارژ نکردید.گفتم به خدا خودم 7 روز پیش اومدم.گفتن حالا دوباره براتون شارژ کردیم.سرویس a1 دارم

Re Z a
25-05-2008, 13:14
دوستان عزیز بنده از سرویس 1 مگ فن آوا استفاده می کنم الان نزدیک به دو هفته هست که سرعت من از دیال آپ هم کمتره پینگ که میگرفتم رو دور ور 1000 بود به پشتیبانی زنگ زدم گفتن خط شما خیلی نویز داره خطم رو عوض کردم باز همون طور بود دوباره زنگ زدم گفتن نویز داری در حالی که من از سرویس شبانه رایگانش که پینگ می گرفتم رو 170 بود دیگه دارن اعصاب من رو خورد میکنن حسابم که تموم بشه میگم خط رو جمعش کنن

دوست عزیز سرویس های حجمی فن آوا خوبه ,منم همین مشکل شمارو داشتم چون سرویس T2 داشتم عوض کردم به S2 , و الان راضیم با اینکه سرعتش بین 8 تا 10 هسته اما بد نیست کارمونو راه میندازه

sus2
25-05-2008, 19:39
دوست عزیز سرویس های حجمی فن آوا خوبه ,منم همین مشکل شمارو داشتم چون سرویس T2 داشتم عوض کردم به S2 , و الان راضیم با اینکه سرعتش بین 8 تا 10 هسته اما بد نیست کارمونو راه میندازه

من هم الان از سرویس s5 استفاده میکنم ولی این مشکل رو دارم؟

Re Z a
25-05-2008, 20:28
من هم الان از سرویس s5 استفاده میکنم ولی این مشکل رو دارم؟

شما میتونی پولی که پرداخت کردین رو پس بگیری چون speed دلخواهتون نبوده!

saeed_karaj2000
28-05-2008, 20:07
آقا راحتت کنم منم این مشکلو داشتم همرو چک کردم هیچ اشکالی نداشت...فهمیدم خط داخلی خونمون نویز داره یه سیم کشیدم آوردم تو اتاقم مشکل حل شد.

Re Z a
28-05-2008, 20:11
1 چیزه دیگم هست سرعت خوب به کارت شبکه خوبم هست ! شما می تونی یه کارت شبکه خوب بگیری

sus2
29-05-2008, 18:14
دوست عزیز من خط تلفنم رو عوض کردم در ضمن خودم برقکارم و همه موارد رو چک کردم به مخابرات هم زنگ زدم اونا گفتن خطتون هیچ مشکلی نداره به تاپیک های که زدن اگه توجه کنی میبینی مشکل همه Isp ها همینه و همه دارن می نالن

david23
03-06-2008, 12:01
اگر از کنار خونه منبع برق رد بشه که کاریش نمیشه کرد .. البته به منطقه هم مربوط میشه

Re Z a
03-06-2008, 15:55
اگر از کنار خونه منبع برق رد بشه که کاریش نمیشه کرد .. البته به منطقه هم مربوط میشه

لطفا برای تایید حرفاتون منبع مشخص کنید و ثابت کنید :46:

Nevissande
03-06-2008, 19:06
بهتر نيست عنوان اين تاپيك عوض بشه؟

مثلا بشه بررسي Adsl فن آوا

دوستاني كه از فن آوا استراك دارند

آيا دانلود رايگان شبانه داريد؟

در چه ساعاتي؟

و با چه سرعتي؟ با همان سرعت در قراردادتان؟

sus2
19-06-2008, 13:17
دوستاني كه از فن آوا استراك دارند

آيا دانلود رايگان شبانه داريد؟

در چه ساعاتي؟

و با چه سرعتي؟ با همان سرعت در قراردادتان؟

هر چی تلاش کردم که دانلود کنم نشد اصلا سایت باز نمی کنه چه برسه به دانلود :41::41:

LordMMD
21-06-2008, 17:32
دوستان من هم منطقمون فقط فن آوا داره.
میخوام یک سرویس بگیرم از شون.
فقط مثل این که این ها پهنای باند نامحدود ندارن .
گیگی 3000 تومن به بالا دارن !
گرونه.
البته کاریش نمیشه کرد چون استفاده من هم زیاد هست.
کدوم سرویس رو بگیرم؟
مودم چی؟
سرویس 128 اش چطوره ؟

راستی دانلود رایگان شبانه هم داره ؟؟

Persian_Gun's
21-06-2008, 19:10
دوستان من هم منطقمون فقط فن آوا داره.
میخوام یک سرویس بگیرم از شون.
فقط مثل این که این ها پهنای باند نامحدود ندارن .
گیگی 3000 تومن به بالا دارن !
گرونه.
البته کاریش نمیشه کرد چون استفاده من هم زیاد هست.
کدوم سرویس رو بگیرم؟
مودم چی؟
سرویس 128 اش چطوره ؟

راستی دانلود رایگان شبانه هم داره ؟؟
چرا پهنای باند نامحدودم دارن"سرویس های D و T" که به علت هزینه ی بالا پیشنهاد نمیکنم.
پیشنهاد من به شما "S3" هست که اگر زمان واست مهم نیست "S2".
مودمشونم که Simens c-110 هست.

LordMMD
22-06-2008, 09:48
چرا پهنای باند نامحدودم دارن"سرویس های D و T" که به علت هزینه ی بالا پیشنهاد نمیکنم.
پیشنهاد من به شما "S3" هست که اگر زمان واست مهم نیست "S2".
مودمشونم که Simens c-110 هست.
اگر بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.
این که شما میگی فقط اطلاعات سایت رو میگی یا از شرکت خبر داری.
من که با 88338833 تماس میگیرم میگن ما نامحدود دیگه نمیدیم.
فقط دانلود پولی به ازای هر گیگ.

راستی فرق s3 و s2 چیه که گفتید زمان مهم هست یا نه ؟
ممنون

Re Z a
22-06-2008, 10:06

ممنون

S2 سرویس 128 با محدودیتشه و s3 سرویس 256 با محدودیته که کل این سرویس S ها فرقشون توی ازای هر گیگ مصرفیتونه مثال s2 هر 1 گیگ 3500 باید پول بدی ولی s1 برای هر 1 گیگ 3000 تومان باید خرج کنید سرعتاشونم که مشخصه فرق می کنه

Persian_Gun's
22-06-2008, 17:09

ممنون
من چند تا از دوستام از سرویس هایه نامحدود استفاده میکنند،البته اونا 6 ماهه پیش گرفتن الانو نمیدونم.اگه گفتن نمیدن خب لابد دیگه نمیدن!که اگه درست باشه.!.:18:
فرقشون تو سرعتو قیمته هر گیگ دانلوده..که منظورم این بود که اگر برات زمانه دانلود مهمه و وقته زیادی بره وقت تلف شدن نداری "S3" بگیر.اگرم که نه پوله بیخودی نده.مثلا" بعضی ها زمانه دانلود واسشون مهمه و بعضی هاام نه فرقی براشون نداره که چه تو 2 ساعت دانلود کنن چه تو 1 ساعت.
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

Nevissande
23-06-2008, 22:40
يكي به من بگه فناوا شبانه رايگان داره يا نه؟

Re Z a
23-06-2008, 23:19
يكي به من بگه فناوا شبانه رايگان داره يا نه؟

آره 2 تا 7 شب مجانی داره

Nevissande
23-06-2008, 23:33
آره 2 تا 7 شب مجانی داره
مرسي از پاسخت.

اونوقت سرعت شبانه، همان سرعت قرارداد است يا مثل صبانت، بيشتر است؟

Re Z a
23-06-2008, 23:37
مرسي از پاسخت.

اونوقت سرعت شبانه، همان سرعت قرارداد است يا مثل صبانت، بيشتر است؟

سرعت شبانش بیشتره احساس میکنم در برابر من که 128 kb دارم سرعت شبانش بین 128 تا 256 باشه

LordMMD
05-07-2008, 19:19
خوب من پرسیدم گفت شبانه 64 هست !
برای شما چطور هست؟

راستی گفت که مودم ما Router Siemens هست، که احتمالا همون Simens c-110 هست.

من میخوام یک US Robotics 9108 بخرم.

کار میکنه دیگه؟
کسی نداشته این رو ؟
با فناوا؟

hoomany
05-09-2008, 23:05
سلام

یک سوال از بچه های عضو فناوا:

من تعرفه های فناوا رو دیدم به نظرم منصفانه نبود. چه انگیزه ای باعث شده که شما ازین شرکت سرویس گرفتین؟

ممنونم

Persian_Gun's
05-09-2008, 23:24
سلام

من تعرفه های فناوا رو دیدم به نظرم منصفانه نبود. چه انگیزه ای باعث شده که شما ازین شرکت سرویس گرفتین؟

ممنونم
چطور بنظرتون منصفانه نیومد؟!با کجاش مشکل دارید؟!
من قبلا" از فن آوا سرویس میگرفتم(حدوده 1 ماه پیش)

SIR MAMAD
06-09-2008, 02:36
سلام

فن اوایی ها خوب هستید؟:31:

من بعد از هزار جور خون ودل خوردن برای دی اس ال بالاخره دو ماهیه سرویسه ys3 فن اوا راضیم کرد

البته بعضی وقتا لنگ می زنه ولی ازش خیلی راضیم

ارزشه 30 تومان رو انصافا داشت

البته من از نمایندگی اینا ینی پارسی نت سرویس دارم

دوسته عزیز شما چرا رفتی صبا نت؟؟ به خاطره دانلود اره؟؟!:31:

فن اوا هم همچین شبا دانلودش بد نیست :20:

LordMMD
06-09-2008, 09:41
سلام

ممنونم

خوب سرویسشون در مجموع بد نیست و پشتیبانی خوبی هم دارند. اما چون محدودیت حجمی داره و به ازای هر گیگ پول زیادی میگیرن. مثلا 6 هزار تومن برای 1 گیگ !
اینه که سرویس های دیگه اگر برای دانلود بخواهید مناسب تر هستند.

البته نکته اساسی تر اینه که اکثر مناطقی که تازه adsl راه میافته فقط همین فن آوا ارائه میده ! اون موقع هست که دیگه شما حق انتخاب ندارید.

Persian_Gun's
06-09-2008, 10:44
سلام

من بعد از هزار جور خون ودل خوردن برای دی اس ال بالاخره دو ماهیه سرویسه ys3 فن اوا راضیم کرد

اشتباه کردم آقا!اشتباه:19:
تحته تاثیره تبلیغات قرار گرفتم:41:
روزایه اول عالی بود،ولی نامردا داشتن برام دون میپاچیدن:27:
یه نصیحت به شما فن آوایی ها دارم اونم این که پورتتونو سفت بچسبید و از دستش ندید عینه من:46:
بخدا صبانت هیچی نیست!:41:همش یه مشت حرفه بی خوده:2:
بدبختی 3 ماه گرفتم ازش:18:باید بسازمو بسوزم.....
در کل فن آوا از صبانت بهتره :10:
فن آوا ثبات داره ولی صبا نت...:18::2::18:

SIR MAMAD
06-09-2008, 11:02
اشتباه کردم آقا!اشتباه:19:
تحته تاثیره تبلیغات قرار گرفتم:41:
روزایه اول عالی بود،ولی نامردا داشتن برام دون میپاچیدن:27:
یه نصیحت به شما فن آوایی ها دارم اونم این که پورتتونو سفت بچسبید و از دستش ندید عینه من:46:
بخدا صبانت هیچی نیست!:41:همش یه مشت حرفه بی خوده:2:
بدبختی 3 ماه گرفتم ازش:18:باید بسازمو بسوزم.....
در کل فن آوا از صبانت بهتره :10:
فن آوا ثبات داره ولی صبا نت...:18::2::18:

هیچ وقت وقتی باره اول به یه ای اس پی برای قرارداد مراجعه می کنی با هاشون بالای یک ماه قرار داد نبند.:20:

اگر یه روزی فن اوا به گل نشست . که بعیده حا لا حالا ها

اولویت برام این دوتا خواهد بود: شاتل وصبا

Persian_Gun's
06-09-2008, 11:32
هیچ وقت وقتی باره اول به یه ای اس پی برای قرارداد مراجعه می کنی با هاشون بالای یک ماه قرار داد نبند.:20:

اگر یه روزی فن اوا به گل نشست . که بعیده حا لا حالا ها

اولویت برام این دوتا خواهد بود: شاتل وصبا
اول 1 ماهه قرار داد بستم ولی رفتم 3 ماهش کردم آخه فکرشو نمیکردم اینطوری باشه:41:

Persian_Gun's
06-09-2008, 11:51
راستی صبانت که انقد به اول بودنه خودش در سایت Speedtest مینازه،در کله ایران رتبه ی آخرو داره!!و فن آوا سومه...

hoomany
06-09-2008, 20:41
چطور بنظرتون منصفانه نیومد؟!با کجاش مشکل دارید؟!
من قبلا" از فن آوا سرویس میگرفتم(حدوده 1 ماه پیش)

سلام

ببین قیمتهایی که توی سایتش هست (یعنی اینجا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
خیلی مناسب نیست. مثلا سرویس 128 رو اگه بگیری فقط با یک گیگا بایت باید 14500 تومن بدی! درحالیکه
خیلی راحت میشه سرویس 2 گیگ ده هزار تومن رو با شرکتهای دیگه پیدا کرد(مثلا صبا).

یا فرضا مقایسه کن S3 رو با مشابهش توی صبا (256 فن اوا با مصرف 2 گیگ درمیاد 24000 تومن! )

راستی گویا فن اوا ازون شرکتهاست که قیمت خودش با Resellerش یکسان نیست! (عجیب نیست؟)
خوب میشه وبسایت نماینده هاش رو معرفی کنید؟

خیلی ممنون :10:

hoomany
06-09-2008, 20:43
سلام

سلام

وبسایت پارسی نت چیه؟

ممنون

LordMMD
06-09-2008, 21:07
راستی صبانت که انقد به اول بودنه خودش در سایت Speedtest مینازه،در کله ایران رتبه ی آخرو داره!!و فن آوا سومه...
میشه دقیق تر بپرسم که از چه نکته خاصی از صبانت ناراضی هستید؟

Persian_Gun's
06-09-2008, 22:05
سلام

ببین قیمتهایی که توی سایتش هست (یعنی اینجا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
خیلی مناسب نیست. مثلا سرویس 128 رو اگه بگیری فقط با یک گیگا بایت باید 14500 تومن بدی! درحالیکه
خیلی راحت میشه سرویس 2 گیگ ده هزار تومن رو با شرکتهای دیگه پیدا کرد(مثلا صبا).

یا فرضا مقایسه کن S3 رو با مشابهش توی صبا (256 فن اوا با مصرف 2 گیگ درمیاد 24000 تومن! )

راستی گویا فن اوا ازون شرکتهاست که قیمت خودش با Resellerش یکسان نیست! (عجیب نیست؟)
خوب میشه وبسایت نماینده هاش رو معرفی کنید؟

خیلی ممنون :10:
بله تا حدودی حق با شماست:10:
ولی باور کنید صبانت به هیچ وجه با شما رو راست نیست:41:
همونطور که میدونید من قبل از اینکه بیام صبانت،فن آوا بودم...من مصرف پهنایه باند ماهیانم در فناوا هر ماه حدوده 800 تا1.5 گیگابایت بود....
قابله توجه دوستان که من با اکانته روزانم برای وبگردی و گاهی اوقاتم از مسنجر استفاده میکنم.
حالا من الان حدوده 14 روزه که به صبانت اومدم به نظرتون چقدر تا امروز پهنای باند استفاده کردم؟؟!!
856 مگابایت تا الان مصرفم بوده:13:!!این در حالیه که من فقط وبگردی کردم !!!و البته 46 مگابایتم برنامه دانلود کردم همین!!
حالا من موندم فرموله محاسبه ی مصرف در صبانت به چه شکله که واسه من انقد مصرف زده!!:18:
شاید بگید که شاید نرم افزاری و یا ویروسی بر رویه کامپیوتر دارم که از پهنایه باندمو مصرف میکنه؟ولی اینطور نیست من همه جوره سیستممو با انواع و اقسامه برنامه هایه شبکه تست کردم... بعلاوه ی اینکه من با همین سیستم از فناوا استفاده میکردم، پس این فرضیه ی احتمالیه شما رو با قاطعیت رد میکنم:46:
بدرود..:11:

Persian_Gun's
06-09-2008, 22:08
میشه دقیق تر بپرسم که از چه نکته خاصی از صبانت ناراضی هستید؟
از این همه بی ثباتیش:13:از این همه دیسی شدناش و کانکت نشدناش:13:از اینکه به ما گفتن فراتر از سرویسی که دریافت میکنید بهتون سرویس میدیم ولی حالا میبینم پایین تر از سرویسی که میگیریم بهمون سرویس میدن:27:
بعلاوه پست شماره 110
کافیه ؟!!

Re Z a
07-09-2008, 06:19
دقیقا درسته و اگه گیریم توی فن آوا پول اضافی پرداخت می کنیم که من میگم نمیکنیم در عوض خیالت راحته با آدم روراستن و سرعتشم همون قدری هستش که خودشون میگن حالا اینا یه طرف باورتون شاید نشه من تاحالا Dc نشدم از طرف isp در صورتی که خودشون گفتن رستارت میدیم... والا قطعی برای من نداشته رفیق من parsonline داره میگه روزی End بار قطعی داره

vahid-gsm
08-09-2008, 00:39
با سلام
من يه اكانت 128k از فن آوا گرفتم با اكانت معمولي بدون مشكل به اينترنت وصل ميشم اما اكانت شبانه ارور 734 ميده عنوان پيغام هم اينه: Ppp Link Protocol Was Terminated من تا چندتا اكانت مختلف درست كردم حتي ويندوزم عوض كردم اما مشكل حل نشد لطفا براي حل اين مشكل كمك كنيد

hoomany
08-09-2008, 00:43
سلام

وبسایت پارسی نت چیه؟

ممنون

هیچ کی نمیدونه؟

Re Z a
08-09-2008, 11:18
با سلام
من يه اكانت 128k از فن آوا گرفتم با اكانت معمولي بدون مشكل به اينترنت وصل ميشم اما اكانت شبانه ارور 734 ميده عنوان پيغام هم اينه: Ppp Link Protocol Was Terminated من تا چندتا اكانت مختلف درست كردم حتي ويندوزم عوض كردم اما مشكل حل نشد لطفا براي حل اين مشكل كمك كنيد

بله درسته بعضی مواقع اینجوری میشه که شما 1 بار مودمتو ریست بده ولی اگه درست نشد این موضوع به پشتیبانی اطلاع بده !‌!! تازه شاکیم بشو

vahid-gsm
08-09-2008, 18:18
بله درسته بعضی مواقع اینجوری میشه که شما 1 بار مودمتو ریست بده ولی اگه درست نشد این موضوع به پشتیبانی اطلاع بده !‌!! تازه شاکیم بشو

مودم ريست كردم اما فرقي نكرد با پشتيباني هم تماس گرفتم گفت از مركز مخابراتي كه ADSL رو گرفتي پيگيري ميكنم نتيجه رو بهت ميگم حالا نميدونم اكانت شبانه اصلا ربطي به مخابرات داره يا نه:13: البته حدود دو ماهه كه اكانت شبانه براي من قطعه :41:

hoomany
08-09-2008, 22:00
سلام

بچه هایی که مستقیم از شرکت فن آوا سرویس گرفتید، میدونستید همون سرویس رو بعضی شرکتها که با فن آوا قرارداد دارن ارزونتر میدن؟ :31:

البته زیاد عاقلانه به نظر نمیاد اما به نظر میاد که اینطوریه. :8:

akhoond
09-09-2008, 05:57
سلام
بچه هایی که مستقیم از شرکت فن آوا سرویس گرفتید، میدونستید همون سرویس رو بعضی شرکتها که با فن آوا قرارداد دارن ارزونتر میدن؟ :31:

لابد یه چیزی کم می ذارن ، این ها ضرر تو کارشون نیست :5:

SIR MAMAD
09-09-2008, 08:35
با سلام

نه دیگه ..چرا ویندوز عوض کردی؟؟ هر اتفاقی میفته سریع میندوز عوض میشه
این ارور برای خیلی از اعضا هست
وقتی شرکت داره به طوره خودمونی بگم با یک چیزی ور می ره ..حالا تجهیزات یا سرور ...ارور های یکی درمیون 718 و734 خودشون رو نشون میدن
ولی با ریست کردن مودم ...اگه نشد صبر کنین 2-3 ساعته دیگه تست کنین ..ارور نمیده

هیچ کی نمیدونه؟

مودم ريست كردم اما فرقي نكرد با پشتيباني هم تماس گرفتم گفت از مركز مخابراتي كه ADSL رو گرفتي پيگيري ميكنم نتيجه رو بهت ميگم حالا نميدونم اكانت شبانه اصلا ربطي به مخابرات داره يا نه:13: البته حدود دو ماهه كه اكانت شبانه براي من قطعه :41:

برای اکونته شبانه این جوری شده؟؟

خوب این جای بحث داره دیگه
برای من هم یه شب وصل شدم ساعته 2 بعد هم رفتم خوابیدم صبح ساعته 5 که پاشدم دیدم 1 ساعت بعد قطع شده و وقتی می خوام کانکت شم این ارور رو میده ..ولی یک یا دوشب ....نه دوماه

چطور دو ماه رو تحمل کردی؟؟ تو یه هفته اگه تو هر کاری کردی ..اونا هرکاری کردن نشد..........تعویضه شرکته طرفه قرارداد

از مخابرات باید پیگیر بشی حتما ....هرچند وظیفه اون کساییه که ازشون سرویس گرفتی
ولی من یکی دوباری بهشون زنگ زدم ...همشون گفتن به نمایندگی خودت زنگ بزن
به نمایندگی زنگ زدم برای این ارور گفت به اصلی بزن
ولی با همون ریست کردن و2 ساعت صبر جواب داده..نمی دوننم چرا برای شما این طوره

سلام

می تونی مثال بزنی یا بیشتر توضیح بدی
نمایندشون ممکنه یه چیزی اضافه هم بگیره

SIR MAMAD
09-09-2008, 08:50
گزارشه من از دیشب

دانلود با اکونته شبانه فن اوا

از ساعته 2- 7 صبح با سرعته 50

ساعته 2 شده بود که اکونته روزانم رو دیس کردم

گزاشتم برای شبانه ... یه فیلمه اچ دی 3 گیگی رو بعده 2 روز گزاشتم تا قسمت های اخرش رو که 14-15 تا پارته 95 مگی بود دانلود بشه
روزه قبلش بعده یک ساعت دیس شده بودم

..همین طوری وب گردی می کردم

جالبه: فن اوا هم با این سرعته درهپیته شبانش رو ای پی ها دیس شدنه اتومات گزاشته

از ساعته 2 ..... نیم ساعت به نیم ساعت 3 تادیس داره و بعدش که دیسی نداره و دیگه میره تا صبح دانلود می کنه

فک کنم استفاده از نرم افزار های تکراره اتومات مثله ماکرو و... ضروریه باید برم تو تاپیکه صبا نتی ببینم دقیق اونا چه کار می کنن..تا بلکه منم یه اموزشی برای فن اوا بزارم

ولی همچین بدم دانلود نکرد... 13 تا پارته 95 مگی رو دانلود کرد .

البته صبا خیلی بهتره ..چون تا 2 هم حجم میرسه...البته صبا برای همه این جوری نیست که همه شبی 2 گیگ بگیرن
برای همین من به همین فن اوا راضیم
اگرم بخوام روزی بالای 15 تا فیلم بگیرم ..دوباره برمی گردم به دانلوده افلاین

ولی کو حسش؟!

نتیجه : شبانه فن اوا متوسط ارزیابی می شه ...چون با این که یه ساعت به ظاهر بیشتره ولی سرعتش حداکثر 60 هستش که نصفه اون چیزیه که صبا نتی ها می گن
نمونش من فقط تونستم 13 تا پارته 95 مگی دانلود کنم. ( در بهترین حالت)

MANCHESTERUNITED
09-09-2008, 21:33
با سلام.من تازه فناوا گرفتم.البته از reseller گرفتم.عین صبا است.با همون قیمت و همون حجم.فقط میشه راهنماییم کنید که از سرویس شبانه اش چطوری میشه استفاده کرد.باید یه کانکشن دیگه ساخت.آخه من با lan وصلم.یعنی به طور خودکار و یوزر و پس در مودم تنظیم شده.برای همین وقتی سیستم رو روشن می کنم با اکانت روزانه بالا میاد.
مودمم tplink 8811

Persian_Gun's
09-09-2008, 22:02
با سلام.من تازه فناوا گرفتم.البته از reseller گرفتم.عین صبا است.با همون قیمت و همون حجم.فقط میشه راهنماییم کنید که از سرویس شبانه اش چطوری میشه استفاده کرد.باید یه کانکشن دیگه ساخت.آخه من با lan وصلم.یعنی به طور خودکار و یوزر و پس در مودم تنظیم شده.برای همین وقتی سیستم رو روشن می کنم با اکانت روزانه بالا میاد.
مودمم tplink 8811
دوسته من اینکارو نکن خیلی خطرناکه:18::27:
یوزر و پسوردو از تویه تنظیماته مودمت پاک کن نذار خودش کانکت شه:20:
هم واسه روزانت و هم واسه شبانت یه کانکشنه جدا درست کن...من اومدم اینو بگمو برم چون ضروری اومد بنظرم:27:
اگه کانکشن بلد نیستی بسازی بچه های گله فناوایی کمکت میکنن..

hoomany
09-09-2008, 23:19
لابد یه چیزی کم می ذارن ، این ها ضرر تو کارشون نیست :5:

100%. باید سودشو ببرن.
دقیقشو نمیدونم اما شاید مثلا از ساپورت کم میزارن .... یا شاید عمده و خیلی ارزون میخرن. من هم
علاقه دارم بدونم اصل جریان به چه شکلیه.

:10:

hoomany
09-09-2008, 23:20
نه دیگه ..چرا ویندوز عوض کردی؟؟ هر اتفاقی میفته سریع میندوز عوض میشه
این ارور برای خیلی از اعضا هست
وقتی شرکت داره به طوره خودمونی بگم با یک چیزی ور می ره ..حالا تجهیزات یا سرور ...ارور های یکی درمیون 718 و734 خودشون رو نشون میدن
ولی با ریست کردن مودم ...اگه نشد صبر کنین 2-3 ساعته دیگه تست کنین ..ارور نمیده

برای اکونته شبانه این جوری شده؟؟

خوب این جای بحث داره دیگه
برای من هم یه شب وصل شدم ساعته 2 بعد هم رفتم خوابیدم صبح ساعته 5 که پاشدم دیدم 1 ساعت بعد قطع شده و وقتی می خوام کانکت شم این ارور رو میده ..ولی یک یا دوشب ....نه دوماه

چطور دو ماه رو تحمل کردی؟؟ تو یه هفته اگه تو هر کاری کردی ..اونا هرکاری کردن نشد..........تعویضه شرکته طرفه قرارداد

از مخابرات باید پیگیر بشی حتما ....هرچند وظیفه اون کساییه که ازشون سرویس گرفتی
ولی من یکی دوباری بهشون زنگ زدم ...همشون گفتن به نمایندگی خودت زنگ بزن
به نمایندگی زنگ زدم برای این ارور گفت به اصلی بزن
ولی با همون ریست کردن و2 ساعت صبر جواب داده..نمی دوننم چرا برای شما این طوره

می تونی مثال بزنی یا بیشتر توضیح بدی
نمایندشون ممکنه یه چیزی اضافه هم بگیره

ظاهرا یک سری شرکتها هستن که از چندتا ISP نمایندگی میگیرن یک سری هم هستن که پورت اجاره میکنن.

من با یکی از اونا که صحبت میکردم تعرفه شبیه صبا داشت (2 گیگ ده هزار تومن) و میگفت که این سرویس فناوا هستش. اما تعرفه خود فناوا کاملا متفاوته و اصلا به اینا ربطی نداره. حتی شک کردم و زنگ زدم به فناوا گفتم شما به اینا سرویس دادین؟ گفتن بله!

Re Z a
10-09-2008, 00:34
ظاهرا یک سری شرکتها هستن که از چندتا ISP نمایندگی میگیرن یک سری هم هستن که پورت اجاره میکنن.

من با یکی از اونا که صحبت میکردم تعرفه شبیه صبا داشت (2 گیگ ده هزار تومن) و میگفت که این سرویس فناوا هستش. اما تعرفه خود فناوا کاملا متفاوته و اصلا به اینا ربطی نداره. حتی شک کردم و زنگ زدم به فناوا گفتم شما به اینا سرویس دادین؟ گفتن بله!

یعنی فناوا به بعضی شرکتها نرخه پایین لیمیت میده؟

vahid-gsm
10-09-2008, 01:38
من اكانتم از يكي از همين شركتها گرفتم تعرفش هيچ تفاوتي با تعرفه هاي خود فناوا نداره به غير از اينكه هزينه راه اندازي اوليه نميگيرند از نظر ساپورت هم بد نيست

MANCHESTERUNITED
10-09-2008, 13:50
دوسته من اینکارو نکن خیلی خطرناکه:18::27:
یوزر و پسوردو از تویه تنظیماته مودمت پاک کن نذار خودش کانکت شه:20:
هم واسه روزانت و هم واسه شبانت یه کانکشنه جدا درست کن...من اومدم اینو بگمو برم چون ضروری اومد بنظرم:27:
اگه کانکشن بلد نیستی بسازی بچه های گله فناوایی کمکت میکنن..

ممنون از یادآوریت.کانکشن می تونم بسازم .فقط نمی دونم چطوری باید یوزر و پس رو از مودم پاک کنم.

SIR MAMAD
10-09-2008, 23:17
دو ستانه فن اوایی ..لطف کنن هر کودوم راجبه اوضاعه اکونته شبانه خودشون یکسری توضیح بدن

دسته کم این ها رو مشخص کنید

1- ایا قطعی داشتید؟ یعنی برای اکونته شبانه اروره 734 یا 718 بده و تا صبح وصل نشه؟

2- سرعت در چه حده؟

3- چند بار تا صبح دی سی می شه

4- چه حجمی رو تو نستین دانلود کنین

این تاپیک رو ول نکنین به امونه خدا .... گزارش نویسی شبانه رو حتما در تاپیک قرار بدین.

تا مشخص بشه اوضاع چه جوریه...بیاین به این فن اوا فشار بیاریم سرعته شبانش رو ببره با لا تر

چون اگه نگیم همه جا ( چون صبا همه جا عالی نیست .. خوب داره ..یه جا هم خوب جواب نمی ده)

می شه گفت فن اوا به صبا داره می بازه

Re Z a
11-09-2008, 00:32
دو ستانه فن اوایی ..لطف کنن هر کودوم راجبه اوضاعه اکونته شبانه خودشون یکسری توضیح بدن

دسته کم این ها رو مشخص کنید

1- ایا قطعی داشتید؟ یعنی برای اکونته شبانه اروره 734 یا 718 بده و تا صبح وصل نشه؟

2- سرعت در چه حده؟

3- چند بار تا صبح دی سی می شه

4- چه حجمی رو تو نستین دانلود کنین

این تاپیک رو ول نکنین به امونه خدا .... گزارش نویسی شبانه رو حتما در تاپیک قرار بدین.

تا مشخص بشه اوضاع چه جوریه...بیاین به این فن اوا فشار بیاریم سرعته شبانش رو ببره با لا تر

چون اگه نگیم همه جا ( چون صبا همه جا عالی نیست .. خوب داره ..یه جا هم خوب جواب نمی ده)

می شه گفت فن اوا به صبا داره می بازه
1- برای من خیلی کم قطعی داشته و آره به ندرت بوده که تا صبح وصل نشه
2- سرعتش به سرعتی که شما خریداری میکنید بستگی داره من قبلا 128 داشتم شبانش روی 20 میرفت بالا پایینش دست خودتون اما الان که سرعت بالا تر گرفتم 256 اکانت شبانش روی 40 - 50 میره
3- ساعتای 8.30 اینا یه Refresh میدن یعنی Dc میکنن برای من البته این جوریه بقیه دوستانو نمیدونم
4- من یه فیلم 700 Mb این جوری بگم 60٪ دانلود کردم از 2 تا 7

LordMMD
11-09-2008, 06:07
مال من که ديشب (يعني سحر امروز) شبانه اصلا وصل نشد.
تازه اکانت خودم هم به زور وصل شد !

MANCHESTERUNITED
11-09-2008, 09:17
آقا من نمی دونم چون تازه کارم این جوری میشه یا چیز دیگه است.اکانت شبانه من وصل نمیشه.ارور 718 میده.در اون ساعت روزانه هم وصل نمیشه.2 روزه گرفتم.سرعت داونلودم در طول روز از 30 تا 60 متغیره.256 دارم

Persian_Gun's
11-09-2008, 10:14
ممنون از یادآوریت.کانکشن می تونم بسازم .فقط نمی دونم چطوری باید یوزر و پس رو از مودم پاک کنم.
شما تو مرورگرت بنویس:192.168.1.1
به احتماله زیاد یوزرو پسوردت اینجاست....پاکش کن و یادت نره که سیوش کنی...:10:

MANCHESTERUNITED
11-09-2008, 10:47
مودم رو ریست کردم.و الان با Usb وصلم.ولی با یوزر و پس شبانه نمی تونم وارد بشم.یعنی قبل از ساعت 7 صبح نه با شبانه می تونم وارد بشم . نه با روزانه

Re Z a
11-09-2008, 10:50

تایید میشه!:18: برای منم همینجوری بود اصلا وصل نمیشد مجبور شدم با اکانت خودم که اونم بعد از چند بار زدن وصل میشد! پس این سراسری بوده دوستان کسی اگه این مشکل شب پنجشنبه داشته بگه که باهم زنگ بزنیم به پشتیبانی!:grrr:

ali666
11-09-2008, 11:29
منم همین مشکل رو دارم حتی با یوزر اصلی هم کانکت نمیشه ولی اگه از قبل کانکت باشی و Dc نکنی وصل میمونی ....

Re Z a
11-09-2008, 11:48
منم همین مشکل رو دارم حتی با یوزر اصلی هم کانکت نمیشه ولی اگه از قبل کانکت باشی و Dc نکنی وصل میمونی ....

آره باید یه فکری کرد آقا اینجوری نمیشه خدای خیلی حال گیریه شب نتونی وصل بشی !:13:

SIR MAMAD
11-09-2008, 14:31
1- برای من خیلی کم قطعی داشته و آره به ندرت بوده که تا صبح وصل نشه
2- سرعتش به سرعتی که شما خریداری میکنید بستگی داره من قبلا 128 داشتم شبانش روی 20 میرفت بالا پایینش دست خودتون اما الان که سرعت بالا تر گرفتم 256 اکانت شبانش روی 40 - 50 میره
3- ساعتای 8.30 اینا یه Refresh میدن یعنی Dc میکنن برای من البته این جوریه بقیه دوستانو نمیدونم
4- من یه فیلم 700 Mb این جوری بگم 60٪ دانلود کردم از 2 تا 7
من خودم زمانی که این تاپیک زدم خیلی کم کسی میامد سالی 1 بار پست میدادن و خدارو شکر کاربرای فن آوا زیاد شده آمار رفته بالا سرعت در عوضش آمده پایین:27:
نه آقا کجا باخته کلی هم توی پنالتی ها ازش جلو افتاده!!
اما با فشار موافقم بیاریم به فناوا چون واقعا باید اول و آخرش این کارو بکنن چون ما با همین اکانت شبانه هاش زنده ایم

برای من هم همین طور بود تا چن وقت قطعی کم بود...اابته شما تهران هستید ..من چون تابستون کرجم از پارسی نت نماینده فن اوا گرفتم

من دومین ما هه که از فن اوا سرویس می گیرم و سرویسم وای اس 3 هست یعنی 512 با حجمه 10 گیگ
سرعته روزانه من 50 -65 هست و شبانه هم تاکید می کنم اگه وصل بشه...با 50 هستش منتها چون 10 تا پارت می زارم به هر پارتی 7-8 تا می رسه
3- جالبه من تا حالا توجه نکردم کی قطع می شه. یعنی اکونه شبانه تا هشت ونیم ادامه داره؟:18:
احتمالش برای من هست .. حالا این بماند!

4- خیلی عجیبه!! این که خیلی بده... از ای دی ام یا برنامه مدیریت دانلود استفاده می کنی؟ من می گم با این اکونته شبانش پی روز 13 تا 95 مگی گرفتم!! تازه چک کردم دیدم یه 99 مگی هم یه جا دیگه همون روز ذخیره شده!!
این یعنی 500-600 مگ شما می گیرین .. فکر می کردم یک گیگ رو همه بتونن بگیرن

بی قطعی از ساعته 2 نصفه شب تا هشت ونیم..600 مگ گرفته؟:18:
رکورده ماکزیمم شما چقدره؟

خیلی هم شلوغ نیست ..یعنی به گل ننشسته هنوز

ولی فن اوا بی شبانه یه اشغاله ...شک نکنین
برای شبانش یه فکری نکنه به صبا با این تعرفه های جدیدش بازی نکرده باخته

من دیشب نتونستم با شبانه بگیرم چون قطع بود...
حالا میگم ولی شما بگو اروری که می داد چی بود؟
1- 718
2- 734
3-629
4- 718 بعد 734 بعد 718 ...وبا نوسان اینا همین جوری ادامه پیدا کنه

آقا من نمی دونم چون تازه کارم این جوری میشه یا چیز دیگه است.اکانت شبانه من وصل نمیشه.ارور 718 میده.در اون ساعت روزانه هم وصل نمیشه.2 روزه گرفتم.سرعت داونلودم در طول روز از 30 تا 60 متغیره.256 دارم

درسته من رو این کانکشنه اصلی وی پی ان می زارم وقتی قطعش کردم خواستم

وصل شم هنوز یک ربع مونده بود به شروعه شبانه یه ارور 629 داد وبعد مثله همیشه اروره
718 و734 شروع شد

اعصابم ریخت به هم
مودمو دوباره کانفیگ کردم
کانکشن ها رو پاک کردم دوباره ساختم
چند بار ریست کردم پی سی ومودم رو ولی اینا برای 691 جواب می ده اما برای 718 دیگه کاری نمی شه کرد

یه فحش دادم به فن اوا رفتم خوابیدم
اره دیگه اگه 718 بده دیگه روزانه شبانه نداره یعنی قطعه

شما کرجی؟؟

مودم رو ریست کردم.و الان با Usb وصلم.ولی با یوزر و پس شبانه نمی تونم وارد بشم.یعنی قبل از ساعت 7 صبح نه با شبانه می تونم وارد بشم . نه با روزانه

چرا با یو اس پی؟ لن چشه؟

شما اسمه ارور رو حتما بگو 718 و734 بود؟؟ از کی این جوری میشه ؟ هم قبل از 2 هم بعد از 2؟

تایید میشه!:18: برای منم همینجوری بود اصلا وصل نمیشد مجبور شدم با اکانت خودم که اونم بعد از چند بار زدن وصل میشد! پس این سراسری بوده دوستان کسی اگه این مشکل شب پنجشنبه داشته بگه که باهم زنگ بزنیم به پشتیبانی!:grrr:
شما چه شانسه خوبی داری
باز شما وصل می شی
اروره شما چی بود همین 718 یا 734 بود یا اینکه 691 می داد و بعد وصل شد
یعنی شما با شبانه وصل نشدی
ولی با روزانه بعده چند بار شد؟
عجب
شبانه همینه دیگه:
night@fanava

چه جالب خوبیه فروم همینه ..مثل منی شما منم با روزانم تا قبل از 2 وحتی قبلا بعد از 2 وصلم تا صبح هم وصل می مونه
ولی تا دی سی می کنی بری برای شبانه یا اصلا باسه دله خودت دی سی کردی دیگه ارور می ده وصل نمی شه
شما ارورت چی بود ..برای من یه بار 718 داد اول و بعد ارور های متناوبه 718 و734 یه بار هم اون اول یعنی همین امروز 629 داد وبعد این دوتا ارور شروع شد

یعنی چی اون وقت؟! چطور این صورت گرفته؟ یعنی هرکی ان لاین هست ..ان باشه تا دی سی کرد مثلا بره برای شبانه دیگه نتونه وصل شه؟

آره باید یه فکری کرد آقا اینجوری نمیشه خدای خیلی حال گیریه شب نتونی وصل بشی !:13:

فن اوا شبانش چه اشغالی بود با این دی سی ها و سرعت ..دیگه چه برسه به این که از این کارا بکنه

من فکر کردم چون پی روز پوسته اینا رو کندم از صبح تا شب .. ای پی منو این جوری کردن که شبانم وصل نشه

ولی شما ها هم این جوری هستین پس کلیه

یه نفر هست پیدا بشه امروز با شبانه تونسته باشه دان کنه؟

باز باید زنگ بزنم به صمغ ابادی ( کسی از پارسی نته کرج سرویس داره؟) بگم چه گندیه شبا

باز می گه زنگ بزن به 021-88338833

ابته برای این ارور..بعد زنگ می زنیم فن اوا ..منشی خشگلاش گوشی رو برمی دارن می گن شما با نماینده خودت تماس بگیر:27:

من امشب می رم تهران نیستم شما دقیق بشین ببینیم با شبانه وصل می شه یا نه
حالا جالبه اینا رو ول کنیم باید بریم سراغه صبا .. که بعید می دونم صبای کرج چیزه جالبی باشه

می مونه شاتل با اون سرعته لاک پشتیش

باز تهرانی ها سپنتا رو دارن
باید روی اینا فشار بیاریم

کسی هست زنگ زده باشه به پشتیبانی اصلی ؟ چی می گن؟!! پس شبانه رو کی استفاده می کنه؟

Re Z a
11-09-2008, 14:53
اررور برای منم 718 یا 734 بود 691 می داد و بعد وصل شد روزانم اما اکانت شبانه دیشب به هیچ وجع وصل نشد

LordMMD
11-09-2008, 15:30
خوب من زنگ زدم خیلی راحت میگن : بله ، 2 شبه قطعه.
البته چون من تازه سرویس گرفتم و تو منطقه ما تازه راه افتاده، گیر زیاد ندادم. صبر میکنم ماه اول که تموم شد اون موقع گیر میدیم!

پ.ن: تو تهران هم نمایندگی داره ؟ واقعا قیمت هاشون ارزون تر میشه ؟!

WhiteCrow
12-09-2008, 02:06
سلام دوستان
من حدود 4 ماه هستش که سرويس 1mb با محدوديت حجمي از فن آوا دارم . اوايل خيلي عالي بود توي اين ماه اخير به شدت افت کيفيت . قطعي زياد و شونصد تا مشکل ديگه هم داره
2 روز هم هست که شبانه قطعه امشب هم واسه خوش کردن دل عمشون وصل ميشه ولي به هيچ عنوان ريسيود نداره
بايد يه درس درست حسابي به اين فن اوا داد که بفهمه ملت مسخرش نيستن !!!!

Re Z a
12-09-2008, 16:49
دیشب وصل شد اکانت شبانش حالا به قول دوستمون شاید واسه دل خوشی دل ما بوده حالا باید صبر کرد و دید شبهای دیگه چه اتفاقی خواهد افتاد

MANCHESTERUNITED
12-09-2008, 20:38
آره دیشب وصل بود.بدک نبود.تا حدود 60 داونلود داشتم.البته به 20-30 هم رسید.

SIR MAMAD
12-09-2008, 22:14
سلام من برگشتم .

پس دیشب شانسه من وصل بوده..!!

باید دید امشب چی می شه.

لطفا هر کی میاد تو تاپیک اگه قطعی داره تعداد دفعاته قطعی رو اگه می دونه بگه (یعنی شب بعده وصل شدنه اکونت چند بار دیسه اتومات داره؟)

راستی حجمی که می گیرین رو بگین

من رکوردم تو ی یک شب با اکونته شبانش 1334 مگ بوده..اونم سه روز پیش بود.

Re Z a
13-09-2008, 01:42
سلام من برگشتم .

باید دید امشب چی می شه.

لطفا هر کی میاد تو تاپیک اگه قطعی داره تعداد دفعاته قطعی رو اگه می دونه بگه (یعنی شب بعده وصل شدنه اکونت چند بار دیسه اتومات داره؟)

خوش آمدید:31: من جدیدا راس ساعت 7 Dc می شم

من معمولا بین 700mb دانلود داشتم توی یک شب البته این رکوردم نیست!

میشه ب÷رسم اکانت روزانتون چیه 256 دارید یا...

Re Z a
13-09-2008, 01:43
سلام من برگشتم .

باید دید امشب چی می شه.

میشه بپرسم اکانت روزانتون چیه 256 دارید یا...

WhiteCrow
13-09-2008, 03:06
سلام دوستان
بازم خوش به حال شما !!!
من امشب هم وصل شد ولي ريسيودش صفره !!!
اصلا و ابدا‌!!!
حتي يه سايت هم باز نميکنه ! کلا با چند تا از برو بکس هم هماهنگ شد همه همين جوريه !!
انگار تو يزد همه ي منطقه ها همين جوريه !!! من قبلا حداقل شبي 2gb دانلود داشتم تو اين 2 - 3 دارم کلافه ميشم !
خداکنه زود تر درست شه !
من معمولا ساعتاي 9 صبح قطع ميشد
معمولا جمعه ها و روزهاي تعطيل هم اصلا قطع نميشد !!! نمايندشون ( که البته يکم باهاش رفيقم) ميگفت بخاطر مودمت هست
مودمم USRobotics هستش
رکورد دانلودم هم 9.5GB بوده ( البته توي يه روز جمعه با همون اکانت شبانه

LordMMD
13-09-2008, 04:50
شما شبا خودتون هم پای سیستمید؟
یا برنامه میذارید ؟

میشه بگید چه برنامه ای ؟
برای وصل شدن خودکار چه برنامه ای هست ؟
پ.ن: امشب هم وصل است شبانه.

SIR MAMAD
13-09-2008, 11:01

میشه بپرسم اکانت روزانتون چیه 256 دارید یا...

سلام
مرسی
صفحه قبل گفتم. وای اس 3 تو فاکتور نوشته یعنی 512 با محدودیته حجمیه 10 گیگ

سلام دوستان
بازم خوش به حال شما !!!
من امشب هم وصل شد ولي ريسيودش صفره !!!
اصلا و ابدا‌!!!
حتي يه سايت هم باز نميکنه ! کلا با چند تا از برو بکس هم هماهنگ شد همه همين جوريه !!

شبانه وصل می شه ولی نه پیج باز می کنه نه دانلود؟!
یعنی پاسخی از سرور دریافت نمی شه
مشابه این وضعیت رو که یک کانکشنم وصل بشه ولی رسپوندی نباشه
با یکی از کانکشن های وی پی انم داشتم
مشکل از سرور بود که برطرفش کردن
اما شبانه فن اوا رو نمی دونم ..باید از سرور باشه نه شما
اگه مودم های بقیه متفاوته و همین مشکل رو دارن ..قاطعانه مشکل از خوده سروره نه شما

انگار تو يزد همه ي منطقه ها همين جوريه !!! من قبلا حداقل شبي 2gb دانلود داشتم تو اين 2 - 3 دارم کلافه ميشم !
خداکنه زود تر درست شه !
من معمولا ساعتاي 9 صبح قطع ميشد
معمولا جمعه ها و روزهاي تعطيل هم اصلا قطع نميشد !!! نمايندشون ( که البته يکم باهاش رفيقم) ميگفت بخاطر مودمت هست
مودمم USRobotics هستش
رکورد دانلودم هم 9.5GB بوده ( البته توي يه روز جمعه با همون اکانت شبانه

:18:
شبانه ساعت 9 قطع شد؟
حداقل 2 گیگ؟
10 گیگ با شبانه فن اوا گرفتی؟(سرویسه شگفت انگیز گرفتی؟:27:)

یعنی سرعتش رفت بالا 10 گیگ گرفتی یا این که شبانش ساعته 7 قطع نشد ..9 هم قطع نشد

..بازم قطع نشد.....تا 10 گیگ توی اون روزه تعطیل گرفتی؟!!؟

نه مشکلت عادیه ..نه حجمی که با شبانش گرفتی.... (البته شبو روزانش :دی)

بقیه رفقا هم اون ورا بین 2 تا 10 گیگ می گیرن؟؟!!(مفتی! بی کاهشه حجم با همون شبانه!)

اینی که شما می گیرن تو ایران با شبانه کسی نمی گیره
صبانتی ها خیلی بگیرن تا 2.5 گیگ !!!
اونم تک وتوک

سرویست چیه؟؟محدودیت حجمی داری؟ از سرویسای اس می گیری؟

یا برنامه میذارید ؟

میشه بگید چه برنامه ای ؟

من تا 3 پای سیستمم ولی نه به خاطره شبانه این!
ولی اموزش رو برای دانلوده اتومات گزاشتن ..اصوله کار یکیه ..ما هم باید ازش استفاده کنیم
هنوز من استفاده نکردم
یه چیزه واجبه

شبانه وصل بود امروز ولی من دانلوده خوبی نداشتم ..850 مگ فقط گرفتم.:2:

Re Z a
13-09-2008, 15:44
سوال داشتم از دوستای عزیزم مودم که من دارم از خود شرکت گرفتم Siemens بود و هنوزم دارم ازش استفاده میکنم سوالم اینجاست امکانش هست یه مودم بهتر بخرم و فناوا مودم جدیدمو ساپورت میکنه یا نه! یا اینکه اصلا بهشون اطلاع ندم!؟ و اگه ندم تنظیماتی خاصی می خواد؟ یه کم راهنماییم کنین ممنونتون میشم
با تشکر

Re Z a
13-09-2008, 15:45
سوال داشتم از دوستای عزیزم مودم که من دارم از خود شرکت گرفتم Siemens بود و هنوزم دارم ازش استفاده میکنم سوالم اینجاست امکانش هست یه مودم بهتر بخرم و فناوا مودم جدیدمو ساپورت میکنه یا نه! یا اینکه اصلا بهشون اطلاع ندم!؟ و اگه ندم تنظیماتی خاصی می خواد؟ یه کم راهنماییم کنین ممنونتون میشم
با تشکر:11:

Persian_Gun's
13-09-2008, 15:56
یا برنامه میذارید ؟

میشه بگید چه برنامه ای ؟
شما دوسته من به این تاپیک مراجعه کن:

اینجا آموزشش هست ولی واسه صبانت....ولی فرقی نداره واسه فن آوا هم میشه تنظیمش کرد...اون دیسکانکته ساعت 6:40 هم مخصوصه صبانته شما اونارو تنظیم نکن...

Persian_Gun's
13-09-2008, 16:00
با تشکر
بله ساپورت میکنه...لازمم نیست بهشون بگی...شما وقتی خریدی بگو من بهت بگم چیکار کنی:10:
ولی چرا میخوای عوض کنی؟؟!!
اگه فکر میکنی مثلا" اگر یه مودمه گرونتر بخری سرعتت بیشتر میشه کاملا" در اشتباهی:10:
مودم 30 تومنی با 100 تومنی در سرعت هیچ تفاوتی ندارن:20:
درضمن منم از همین زیمنس استفاده میکنم ولی در صبانت....ازشم خیلی راضیم....24 ساعت داره کار میکنه...شبا هم که مجبورم روشنش بذارم واسه اکانته شبانه:27:

Re Z a
13-09-2008, 16:06
شما دوسته من به این تاپیک مراجعه کن:

اینجا آموزشش هست ولی واسه صبانت....ولی فرقی نداره واسه فن آوا هم میشه تنظیمش کرد...اون دیسکانکته ساعت 6:40 هم مخصوصه صبانته شما اونارو تنظیم نکن...

اولا خیلی ممنونم که جوابمو دادین و آره نیتم بهبودی سرعت بهتر بود که با حرف شما منصرف شدم خدای همین Siemens خیلی جون داره من که اصلا خاموشش نمیکنم همیشه روشنه

شما لطف کردین توی این پست که دادین آدرس تاپیک مشخص نکردین یه لطفی کن بذارش خالی از لطف نیست:11:

LordMMD
13-09-2008, 16:55
سلام
مرسی
صفحه قبل گفتم. وای اس 3 تو فاکتور نوشته یعنی 512 با محدودیته حجمیه 10 گیگ

شَما کدوم شهر هستی؟
این سرویس رو چند گرفتی ؟ از چه نماینده ای؟ سرعت روزانه ات واقعا به 50 Kb میرسه؟ (موقع دانلود؟) یعنی با همونی که خود شرکت بده فرقی که نداره؟
ممنون

SIR MAMAD
13-09-2008, 19:49
با تشکر:11:

منم زیمنس استفاده می کنم. مودمه بدی نیست ولی خوبم نیست... چون اگه یه روزی بری شاتل بعیده اونا قبول کنن
ولی کی میره شاتل؟!
همون طور که اقای اوانسنس گفت تاثیری در سرعت نداره.
همین خوبه. عوضش نکن

فقط کانفیگه زیمنس یکم عجیبه چون وقتی
192.168.1.1 رو در اکسپلورر پینگ می کنی
صفحه استاتوسه مودم نشون داده می شه ولی برای کانفیگه اصلی باید به این ادرس بری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن هر وقت الکی اروره 691 می ده یه بار ریست کارخونه می کنم تا درست بشه به جاهای دیگش کاری ندارم

شَما کدوم شهر هستی؟
این سرویس رو چند گرفتی ؟ از چه نماینده ای؟ سرعت روزانه ات واقعا به 50 Kb میرسه؟ (موقع دانلود؟) یعنی با همونی که خود شرکت بده فرقی که نداره؟
ممنون

من کرج سرویس می گیرم.با حسابه عوارض ومالیات 33 تومان پول دادم. این که نوشتی کیلو بیت هست!
منظورت این بوده kB احتمالا . بله دیگه من ازشون 512 دارم(با محدودیته 10 گیگ) موقعه دانلود به کمک idm هم ترنسفر ریتم
50 -60 کیلو بایته تا حالا هم کم نشده .
همونی که تو قرارداد ذکر شده ودر صفحه استاتوس مودمه زیمنس هم نشون داده می شه.
البته برای ماهه دیگه می خوام سرویسه ارزون تر ازشون بگیرم.

mahyar49
13-09-2008, 20:15
سلام
آقا من زنگ زدم از نماینده فروششون پرسیدم سرعت شبنه چقدره؟
گفت برای همه 64
این حرفش درسته؟
یعنی با سرعت 8 شما شب ها دانلود می کنید؟

Persian_Gun's
13-09-2008, 20:44
منم زیمنس استفاده می کنم. مودمه بدی نیست ولی خوبم نیست... چون اگه یه روزی بری شاتل بعیده اونا قبول کنن
ولی کی میره شاتل؟!
همین خوبه. عوضش نکن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن هر وقت الکی اروره 691 می ده یه بار ریست کارخونه می کنم تا درست بشه به جاهای دیگش کاری ندارم

واسه چی میگید مودمه خوبیم نیست؟!!
فقط بخاطره اینکه با 192.168.1.1 استاتوسه مودمو نشون میده؟!!

SIR MAMAD
13-09-2008, 22:23
واسه چی میگید مودمه خوبیم نیست؟!!
فقط بخاطره اینکه با 192.168.1.1 استاتوسه مودمو نشون میده؟!!
گفتم که..
من ازش راضیم:20:
بهش گفتم عوض نکنه!
اون جا که گفتم خوب نیست چون محبوبیت درستی نداره

1- کانفیگه مودم های دیگه راحت تر از اینه به طوری که هرکس اولین بار این رو بگیره وقتی
این ای پی رو پینگ کنه به اشتباه میفته که محله کانفیگه اصلی کجاس؟!

2- وقتی وارده مسیر اصلی می شه پیچیده تر از پنله مودم های دیگس

3- برخی ای اس پی ها قبولش نمی کنن ..شاتل این جوری می گفت!

4- یه راهنما برای کانفیگه جامعه این ندیدم در حالیکه شاتل برای ایسوز یه راهنمای جامع داره

5- برخی نرم افزار ها مثله کریپت لود هزار جور مودم رو پشتیبانی می کنن ولی زیمنس سی 110 توش نیست!

6- ای اس پی ها کمتر سراغه این می رن و بینه لیسته مودم ها تو این تا پیکه بقلی نامی از زیمنس برده نشده
منظورم اینه جا نیوفتاده مثله ایسوس و دی لینک

ولی راحت وصل شدن با لن
مقاوم بودن در برابر نوساناته برق
از فوایده خوبشه

منم ازش راضیم گزچه محبوب نیست
پس تا فن اوا هستم عوضش نمی کنم
شما هم از همین داری؟

vahid-gsm
13-09-2008, 23:46
با سلام
من يه مشكل اساسي با خط تلفنم دارم كه حسابي اعصابم خورد كرده اگه دوستان براي حل اين مشكل راهنمايي كنند ممنون ميشم .خط تلفن ما نويز زيادي داره طوري كه چراغ dsl هيچوقت ثابت نميشه من يه سيم مستقيم از ورودي منزل تا مودم كشيدم حالا مشكل اينجاست كه براي ثابت شدن dsl بايد اون سيم ديگه اي كه به سيم كشي خونه وصله جداش كنم تا بتونم به اينترنت وصل شم لطفا اگه راه چارهاي به نظرتون ميرسه ما رو راهنمايي كنيد

SIR MAMAD
14-09-2008, 00:31
با سلام
من يه مشكل اساسي با خط تلفنم دارم كه حسابي اعصابم خورد كرده اگه دوستان براي حل اين مشكل راهنمايي كنند ممنون ميشم .خط تلفن ما نويز زيادي داره طوري كه چراغ dsl هيچوقت ثابت نميشه من يه سيم مستقيم از ورودي منزل تا مودم كشيدم حالا مشكل اينجاست كه براي ثابت شدن dsl بايد اون سيم ديگه اي كه به سيم كشي خونه وصله جداش كنم تا بتونم به اينترنت وصل شم لطفا اگه راه چارهاي به نظرتون ميرسه ما رو راهنمايي كنيد

سلام

حالا چرا تو فن اوا پست زدی؟
تاپیک جامعه دی اس اله ایران و رفعه مشکلاته سخت افزار ی برای چیه؟

کودوم چراغ ثابت نمی شه؟
اگه خطه شما رانژه شده چراغه dsl link باید ثابت بشه
و شما بری یوزر نیم پسورد بگیری و وصل شی

ولی اگه ثابت نشه اول باید پیه این رو بگیری که رانژه شده یا نه؟
اگه اره باید بررسی کنی اون که تو سالن ام دی افه مخابرات رانژه کرده درست کارشو انجام داده!( یعنی مطمئن شو رانژس )
ولی نمی دونم نویز چه جوری باعث شده ثابت نشه.. احتمالا اشتباه می کنی

نوسانه برق در شب ممکنه ثابت بودنه چراغ رو برای ساعتی از بین ببره ولی نوبز رو نمی دونم
شما اولین کاری می کنی برو یه اسپلیتر (میکرو ف ی ل ت ر) بگیر
بعد بزار . اگه میکرو ودرست بزاری باید نویز قطع بشه

خیلی بد توضیح دادی .. مشخص کن خطط رانژس یا نه!
اسپلیتور داری؟ اسپلیتورت در محله وروودی منزله؟
ولی نویز شاید بتونه سرعت رو کم کنه که با اسپلتور به صفر می رسه تاثیرش
ولی دیگه تاثیره رانزه شدنه خط رو نمی گیره در این حد که چراغ ثابت نشه!

برو تو همون تاپیکا مشکلت رو واضح تر بگو بقیه هم کمکت کنن

SIR MAMAD
14-09-2008, 00:34
سلام
آقا من زنگ زدم از نماینده فروششون پرسیدم سرعت شبنه چقدره؟
گفت برای همه 64
این حرفش درسته؟
یعنی با سرعت 8 شما شب ها دانلود می کنید؟

نه بیشتر از 8 هست
فقط یه پارت با 12 دانلود می شه بقیه هم تا هقت هشت پارته دیگه که دارن دانلود می شن سرعتشون 8 هست
بیشتر از ایناس
ولی کم کم افت میکنه
من تجربم کمه شاید بسته به سرویسه

LordMMD
14-09-2008, 04:45
ولی کی میره شاتل؟!
همین خوبه. عوضش نکن

من کرج سرویس می گیرم.با حسابه عوارض ومالیات 33 تومان پول دادم. این که نوشتی کیلو بیت هست!
منظورت این بوده kB احتمالا . بله دیگه من ازشون 512 دارم(با محدودیته 10 گیگ) موقعه دانلود به کمک idm هم ترنسفر ریتم
50 -60 کیلو بایته تا حالا هم کم نشده .
همونی که تو قرارداد ذکر شده ودر صفحه استاتوس مودمه زیمنس هم نشون داده می شه.
البته برای ماهه دیگه می خوام سرویسه ارزون تر ازشون بگیرم.
اين که شرکت ميگه من فلان مودم رو ساپورت نميکنم يعني اين که "تنظيم کردنش رو بلد نيستم!" وگرنه مگه چه کار خاصي ميخواد انجام بده؟ (در حقيقت براي فروش بيشتر مودم هاي خودشون هست...)

شما قيمت سرويست خيلي خوبه!
دوستان ديگه، فن آوا تو تهران هم نمايندگي اي که با اين شرايط بده داره؟

- برخی نرم افزار ها مثله کریپت لود هزار جور مودم رو پشتیبانی می کنن ولی زیمنس سی 110 توش نیست!اين نرم افزار چي کار ميکنه ؟!

پ.ن:
امشب هم شبانه قطعه .... شورش رو در آوردن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ارور 718

SIR MAMAD
14-09-2008, 08:13
اين که شرکت ميگه من فلان مودم رو ساپورت نميکنم يعني اين که "تنظيم کردنش رو بلد نيستم!" وگرنه مگه چه کار خاصي ميخواد انجام بده؟ (در حقيقت براي فروش بيشتر مودم هاي خودشون هست...)

شما قيمت سرويست خيلي خوبه!
دوستان ديگه، فن آوا تو تهران هم نمايندگي اي که با اين شرايط بده داره؟

اين نرم افزار چي کار ميکنه ؟!

پ.ن:
امشب هم شبانه قطعه .... شورش رو در آوردن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ارور 718

حرفت متینه .
خوب به خاطره همینم کاربر مجبور می شه زروکی مودمشون رو بگیره
تا شرکت لطف کنه vci و .. بهش بده.
کاره کثیفیه. نباید به این راحتی زیره بارش رفت ولی اگه موافقت کنه کوچک ترین اشکالی رو ارجاع می ده به زیمنسه بیچاره که برو عوضش کن!

نرم افزار هم مربوط به دانلود از رپید و ایناس.

مگه شما چند می گیری که این خوبه؟ من فکر می کردم گرئن تر از اصلی باشه!

پ.ن: دیگه زندگی کردن تو ایران رو دارم حس می کنم. شبانه قطع بود
به خدا اگه حس داشتم می رفتم سراغه دی وی بی خوبم می زاشتمش باسه اف لاین رو دبلیو 5
منتها شب برای این که خراب نشه نباید با کامپیوتر زیاد ور برم و بررسی فایل ها هم طول داره

یه فیلم رو الان 3 روز گیره هنوز نتونستم ببینمش البته حجمش 1.5 گیگه 6 تا پارته دیگه ازش مونده

به جز زنگ زدن هم نمی شه کاری کرد که درستش کنن

دیگه به گندشون عادت کردم.

SIR MAMAD
14-09-2008, 08:16
اقای اسمو کینگ!!!!

من داشتم پست می زدم این زیر بودی. کجا رفتی؟؟:27:

مثله این که دیشب برای شما وصل بوده

ساعته چند وصل شدی؟

Re Z a
14-09-2008, 08:27
اقای اسمو کینگ!!!!

من داشتم پست می زدم این زیر بودی. کجا رفتی؟؟:27:

مثله این که دیشب برای شما وصل بوده

ساعته چند وصل شدی؟

چاکرتم محمد جان , من راستی دیروز زنگ زدم گله کردم از فناوا گفتم قطعی داره گفت فقط شماین؟ گفتم نه یه عده از دوستامم هستن که همین مشکلو دارن فقط یارو گفت باشه یاداشت کردم که رسیدگی کنیم و به مسئول اون بخش بگن...

من نه دیشب خونه نبودم نتونستم امتحان کنم برای شما چی وصل بود؟!:19:

SIR MAMAD
14-09-2008, 08:44
چاکرتم محمد جان , من راستی دیروز زنگ زدم گله کردم از فناوا گفتم قطعی داره گفت فقط شماین؟ گفتم نه یه عده از دوستامم هستن که همین مشکلو دارن فقط یارو گفت باشه یاداشت کردم که رسیدگی کنیم و به مسئول اون بخش بگن...

من نه دیشب خونه نبودم نتونستم امتحان کنم برای شما چی وصل بود؟!:19:

'مخلصم
گفتم که نه
یه پشتیبانی اصلی زنگ بزنیم می گه با نمایندگی تماس بگیر

خسته نباشه . تازه یادداشت کرده بگه

هر وقت دلشون بخواد وصل می کنن.

اگه زنگم نزنیم که دیگه هیچی.

Persian_Gun's
14-09-2008, 10:45
گفتم که..
من ازش راضیم:20:
بهش گفتم عوض نکنه!
اون جا که گفتم خوب نیست چون محبوبیت درستی نداره

1- کانفیگه مودم های دیگه راحت تر از اینه به طوری که هرکس اولین بار این رو بگیره وقتی
این ای پی رو پینگ کنه به اشتباه میفته که محله کانفیگه اصلی کجاس؟!

2- وقتی وارده مسیر اصلی می شه پیچیده تر از پنله مودم های دیگس

3- برخی ای اس پی ها قبولش نمی کنن ..شاتل این جوری می گفت!

4- یه راهنما برای کانفیگه جامعه این ندیدم در حالیکه شاتل برای ایسوز یه راهنمای جامع داره

5- برخی نرم افزار ها مثله کریپت لود هزار جور مودم رو پشتیبانی می کنن ولی زیمنس سی 110 توش نیست!

6- ای اس پی ها کمتر سراغه این می رن و بینه لیسته مودم ها تو این تا پیکه بقلی نامی از زیمنس برده نشده
منظورم اینه جا نیوفتاده مثله ایسوس و دی لینک

ولی راحت وصل شدن با لن
مقاوم بودن در برابر نوساناته برق
از فوایده خوبشه

منم ازش راضیم گزچه محبوب نیست
پس تا فن اوا هستم عوضش نمی کنم
شما هم از همین داری؟
تایید میشه:10:
اینو خوب اومدی مقاوم بودن در برابر نوساناته برق....
من یه مدت مودم دیلینکه دوستمو قرض گرفتم همش وقتی یه نوسانه کوچیک تو برق اتفاق می افتاد سری لینکش قطع میشد:13:ولی این مودم خیلی مقاومه تا حالا من ندیدم بخاطره نوساناته برق لینکش قطع بشه:27:
بله رفیق منم از همین مودم دارم.

Persian_Gun's
14-09-2008, 10:49
حرفت متینه .
خوب به خاطره همینم کاربر مجبور می شه زروکی مودمشون رو بگیره
تا شرکت لطف کنه vci و .. بهش بده.
کاره کثیفیه. نباید به این راحتی زیره بارش رفت ولی اگه موافقت کنه کوچک ترین اشکالی رو ارجاع می ده به زیمنسه بیچاره که برو عوضش کن!

نرم افزار هم مربوط به دانلود از رپید و ایناس.

مگه شما چند می گیری که این خوبه؟ من فکر می کردم گرئن تر از اصلی باشه!

پ.ن: دیگه زندگی کردن تو ایران رو دارم حس می کنم. شبانه قطع بود
به خدا اگه حس داشتم می رفتم سراغه دی وی بی خوبم می زاشتمش باسه اف لاین رو دبلیو 5
منتها شب برای این که خراب نشه نباید با کامپیوتر زیاد ور برم و بررسی فایل ها هم طول داره

یه فیلم رو الان 3 روز گیره هنوز نتونستم ببینمش البته حجمش 1.5 گیگه 6 تا پارته دیگه ازش مونده

به جز زنگ زدن هم نمی شه کاری کرد که درستش کنن

دیگه به گندشون عادت کردم.
بدست آوردن vpi و vci کاره بسیار آسونیه:46:تو خوده سایتم تو قسمته آموزشش گفته.....شما میتونید از دوستانتون بپرسید....
واسه فناوا35/8
واسه صبانت:35/0

akhoond
14-09-2008, 12:55
بدست آوردن vpi و vci کاره بسیار آسونیه:46:تو خوده سایتم تو قسمته آموزشش گفته.....شما میتونید از دوستانتون بپرسید....
واسه فناوا35/8

دوست عزیز ، من خیلی مودم کانفیگ نکردم که همه رو بدونم ، اما یه جا خوندم که معمولا 0/35 هست یا 0/33 شما واسه اون 8/35 لینکی دارید ؟ می تونید لینک بدید ؟

مرسی :10:

SIR MAMAD
14-09-2008, 13:44
دوست عزیز ، من خیلی مودم کانفیگ نکردم که همه رو بدونم ، اما یه جا خوندم که معمولا 0/35 هست یا 0/33 شما واسه اون 8/35 لینکی دارید ؟ می تونید لینک بدید ؟

وقتی در مودمه زیمنس سی 110 این رو در اینترنت اکسپلورر پینگ می کنیم

192.168.1.1

صفحه استاتوسه مودم میاد

که در اون قسمت این رو نوشته.

همچنین
وارده پنله اصلیهم که بشیم اگه دستی تغییری اعمال نکنیم با ریست کارخونه کردنه مودم اتومات

می ره رو
Protocol & Encapsulation = PPPoE LLC

VPI/VCI=8/35

Re Z a
14-09-2008, 14:53
واسه فناوا35/8

میشه بیشتر در مورد این اعداد ارقامی که گفتین توضیح بدین

Kasra 91
14-09-2008, 15:05
الان چند وقتیه که سرعت خیلی امده پایین زنگیدم گفتن پهنای باند شرکت تموم شده تا 1 ماه دیگه درست میشه راسته؟

Persian_Gun's
14-09-2008, 15:10

محمد جان پاسخ شما رو داد.....
کسانی که از فناوا استفاده میکنن 8/35 هست:46:

Persian_Gun's
14-09-2008, 15:13
میشه بیشتر در مورد این اعداد ارقامی که گفتین توضیح بدین
VPI و VCI مقادیری هستند برای مشخص کردن کانال ارتباطی ATM که شما ازآن استفاده میکنید.

akhoond
14-09-2008, 17:32
همچنین
وارده پنله اصلیهم که بشیم اگه دستی تغییری اعمال نکنیم با ریست کارخونه کردنه مودم اتومات
می ره رو
Protocol & Encapsulation = PPPoE LLC

VPI/VCI=8/35

محمد جان پاسخ شما رو داد.....
کسانی که از فناوا استفاده میکنن 8/35 هست:46:

مرسی دوستان :11: فقط می خواستم مطمئن بشم تا این نکته رو بذارم تو تاپیک مقالات آموزشی :5:
پس این قضیه تایید می شه دیگه ؟
( اگه آره که هیچ ، اما اگه کسی با غیر از این اعداد کانکته ، بهم پی ام بده ، یا اینجا بگه :46:)

مرسی
یا حق

Re Z a
14-09-2008, 18:16
مرسی دوستان :11: فقط می خواستم مطمئن بشم تا این نکته رو بذارم تو تاپیک مقالات آموزشی :5:
پس این قضیه تایید می شه دیگه ؟
( اگه آره که هیچ ، اما اگه کسی با غیر از این اعداد کانکته ، بهم پی ام بده ، یا اینجا بگه :46:)

مرسی
یا حق

شرمنده من یه کم گیچ میزنم توی این بحس , دوستمون Persian توضیح مختصری دادن اما میشه بیشتر توضیح بدید تا ما هم بدونیم ممنون

Re Z a
14-09-2008, 18:20
منم S3 دارم الان نزدیک 1 هفته هستش که اساسی سرعت خرابه! و ایرادشم که پرسیدم انداختن گردن شرکت ذیل ربط که اونا باید پهنای باند افزایش بدن!!! و پهنای باند بیشتری خریداری کنن

Serendipity2
14-09-2008, 19:19
سلام.
من توي يه شركت بزرگ كار مي كنم و سرويس اينترنت اون رو ساپورت ميكنم. فعلاً 2 تا اشتراك داريم، يكي از شاتل (ADSL) و ديگري داتك (Wireless). يه مدت قبل از پارس آنلاين هم سرويس ADSL داشتيم ولي به دليل جمع شدن اون دفترمون با پارس آنلاين خداحافظي كرديم.
چند وقت قبل مي خواستم براي خونه ADSL بگيرم و به دنبال شركتي بودم كه IDC داشته باشه تا بهتر سرويس دهي كنه. منطقه ما رو داتك و پارس آنلاين ساپورت نميكردن، از خدمات شاتل هم دل خوشي نداشتم. پس از كلي تحقيق اين شركت رو پيدا كردم (فناوا) كه پس از گفتگو با مسؤول فروشش، يه اشتراك 128 گرفتم و مشكلات ما آغاز شد. :8::8::8::8:
1- 17 روز طول كشيد تا به درخواست راه اندازي سرويس پاسخ دادند و سرويس راه اندازي شد.
2- در هر روز حداقل 4 تا 7 بار سرويس قطع ميشد.
3- هر وقت تماس گرفتم با توضيحات كليشه اي احمقانه ما را سنگ قلاب ميكردند كه البته من چون دست اندر كار بودم مي فهميدم بيشتر ناراحت مي شدم.
4- پس از 18 روز سرويس كلاً قطع شد، پس از پيگيري گفتند كه سيستم ما بر اساس ماه هاي ميلادي كار ميكند و امروز روز اول ماه ميلادي جديد است و شما بايد مابه التفاوت را بپردازيد.
5- مبلغ مابه التفاوت را كه پرسيديم، :19::19: اختلاف زيادي با چيزي كه روز اول به ما گفتند وجود داشت، خوب بله، كابر شدي و دستت زير سنگ اونهاست، البته اين چيزيه كه اونا فكر مي كنن.
6- مبلغ شارژ براي 128/128، 15000 تومان و براي هر گيگابايت 3500 تومان!!! :18: توجه كنيد، 3500 تومان غير از 15000 تومان شارژ است. يعني هم 15000 تومان بده، هم براي هر گيگابايت 3500 تومان ديگر بده!!!:41: يعني 128/128، با 2 گيگابايت دانلود ميشه ماهي 22000 تومان با سرعت دانلود ماكزيمم 12 تا 13 كيلوبايت در ثانيه!!! خيلي خوبه نه ؟ :21::27::2:
7- چون دروغهاي بزرگ زيادي شنيده بودم تصميم گرفتم قرارداد را فسخ كنم.
8- از زماني كه درخواست جمع آوري سرويس را دادم تا زماني كه از شر اين سرويس لعنتي خلاص شدم چيزي حدود 13 روز ديگر علاف آنها بودم.
9- از نويزي كه روي خط تلفن افتاده بود كه نگو و نپرس، مجبور بودم ADSL رو قطع كنم تا توي تلفن صداي اگزوز نشنوم، توجه كنيد كه تازه اسپليتر هم سر راه بود.

نميدانيد چقدر در اين مدت با كارمندان اين شركت دعوا مرافعه داشتم و استرس كشيدم.
الان مشترك سپنتا هستم، 256/256 را با مبلغي خيلي كمتر از مبلغ فناوا و سرعت واقعاً خوب. بين 25 تا 32 دانلود ميكنم.

خلاصه اگر نمي خوايد به دردسر بيفتيد مشترك فناوا نشويد كه همانا Client نبوده Slaveي بيش نخواهيد بود.

LordMMD
14-09-2008, 20:00
بله. من که برای همین سرعت ماهی 25 تومن تقریبا میدم. تازه برای هر گیگ 6 تومن. برای شما خیلی هم خوبه !!!

این تنظیمات Vpi , Vci رو من که از پشتیبانی فنی شون پرسیدم. اون هم گفت. تازه با یک مودم دیگه. نکته خاصی نداشت.

در مجموع شبانه شون تا حالا که بد بوده ، قیمتشون هم زیاده.

SIR MAMAD
14-09-2008, 20:15
سلام.
من توي يه شركت بزرگ كار مي كنم و سرويس اينترنت اون رو ساپورت ميكنم. فعلاً 2 تا اشتراك داريم، يكي از شاتل (ADSL) و ديگري داتك (Wireless). يه مدت قبل از پارس آنلاين هم سرويس ADSL داشتيم ولي به دليل جمع شدن اون دفترمون با پارس آنلاين خداحافظي كرديم.
چند وقت قبل مي خواستم براي خونه ADSL بگيرم و به دنبال شركتي بودم كه IDC داشته باشه تا بهتر سرويس دهي كنه. منطقه ما رو داتك و پارس آنلاين ساپورت نميكردن، از خدمات شاتل هم دل خوشي نداشتم. پس از كلي تحقيق اين شركت رو پيدا كردم (فناوا) كه پس از گفتگو با مسؤول فروشش، يه اشتراك 128 گرفتم و مشكلات ما آغاز شد. :8::8::8::8:
1- 17 روز طول كشيد تا به درخواست راه اندازي سرويس پاسخ دادند و سرويس راه اندازي شد.
2- در هر روز حداقل 4 تا 7 بار سرويس قطع ميشد.
3- هر وقت تماس گرفتم با توضيحات كليشه اي احمقانه ما را سنگ قلاب ميكردند كه البته من چون دست اندر كار بودم مي فهميدم بيشتر ناراحت مي شدم.

سلام
ازین خوش حالم که شما هم در برابر مشکلاتتون سکوت نکردید و بابته پولی که برای داشتنه اینترنته پرسرعت رو سیم های مسی پرداخت کردید و در مقابلش یک چیزی هم بدهکار شدید بقیه رو نیز در تجربتون سهیم کردید

- پس از 18 روز سرويس كلاً قطع شد، پس از پيگيري گفتند كه سيستم ما بر اساس ماه هاي ميلادي كار ميكند و

امروز روز اول ماه ميلادي جديد است و شما بايد مابه التفاوت را بپردازيد.
5- مبلغ مابه التفاوت را كه پرسيديم، :19::19: اختلاف زيادي با چيزي كه روز اول به ما گفتند وجود داشت، خوب بله، كابر شدي و دستت زير سنگ اونهاست، البته اين چيزيه كه اونا فكر مي كنن.
6- مبلغ شارژ براي 128/128، 15000 تومان و براي هر گيگابايت 3500 تومان!!! :18: توجه كنيد، 3500 تومان غير از 15000 تومان شارژ است. يعني هم 15000 تومان بده، هم براي هر گيگابايت 3500 تومان ديگر بده!!!:41: يعني 128/128، با 2 گيگابايت دانلود ميشه ماهي 22000 تومان با سرعت دانلود ماكزيمم 12 تا 13 كيلوبايت در ثانيه!!! خيلي خوبه نه ؟ :21::27::2:
7- چون دروغهاي بزرگ زيادي شنيده بودم تصميم گرفتم قرارداد را فسخ كنم.
8- از زماني كه درخواست جمع آوري سرويس را دادم تا زماني كه از شر اين سرويس لعنتي خلاص شدم چيزي حدود 13 روز ديگر الاف آنها بودم.
9- از نويزي كه روي خط تلفن افتاده بود كه نگو و نپرس، مجبور بودم ADSL رو قطع كنم تا توي تلفن صداي اگزوز نشنوم، توجه كنيد كه تازه اسپليتر هم سر راه بود.

مابه ااتفاوت در زمینه هزینه شارژ ها؟! نمی دونم . ما که شارژمون تموم می شه کلا قطع می شه تا دوباره شارژ کنیم
مگه سرویس هاشون قیمته ثابت ندارن؟
هر ماه هر کودوم رو که بخواین پولشو می دین و بعد وصل می شه
من دیدم توی سرویس هاشون 512 با حجمه 2 داره 5 داره 10 داره 20 داره
یکیشو انتخاب کردم. اول فکر می کردم هر گیگ اضافی که بگیری روی قبض تلفن پولش میاد ولی اگه شارژ تموم بشه کلا دیگه قطع می شه

راستش ما داریم از شبانش می نالیم ولی شما از بنیادی ترین مواردش دارین گله می کنین
راجبه تعرفه ها دوستانه تهرانی بهتر می تونن بگن
زمانه رانژه وخارج شدن از اون هم یه اعصابه فولادی می خواد مگه خودتون پی گیر باشین
ا سپلیتور رو من تادو روز برعکس بسته بودم بعد سیم ها رو این ور اون ور کردم تا نویز از بین رفت

نميدانيد چقدر در اين مدت با كارمندان اين شركت دعوا مرافعه داشتم و استرس كشيدم.
الان مشترك سپنتا هستم، 256/256 را با مبلغي خيلي كمتر از مبلغ فناوا و سرعت واقعاً خوب. بين 25 تا 32 دانلود ميكنم.

خلاصه اگر نمي خوايد به دردسر بيفتيد مشترك فناوا نشويد كه همانا Client نبوده Slaveي بيش نخواهيد بود.

خوشحالم که الان راضی هستی . جمله اخرت هم جالب بود
مطالبت برای دوستانه تهرانی حتما درخوره توجه خواهد بود.

Kasra 91
15-09-2008, 00:22
پس چرا ماله من نامحدوده ؟

یعنی بهم گفتن که نامحدوده

LordMMD
15-09-2008, 13:12
پس چرا ماله من نامحدوده ؟

یعنی بهم گفتن که نامحدوده
شاید تو رشت نماینده ها این طوری میدن ... معلوم نیست. البته الان هم تو سایتوشن سرویس نامحدود دارن، ولی وقتی بپرسی میگن ما نامحدود نداریم. الله اعلم.

در ضمن اگر ممکنه سرعت سرویستون و نام نمایندگی (اگر از خود فن آوا مستقیم نگرفتید ) و این که سرویس رو کی گرفتید رو هم بگید.
ممنون.

ghelmaan
15-09-2008, 14:15
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

Kasra 91
15-09-2008, 16:38
شاید تو رشت نماینده ها این طوری میدن ... معلوم نیست. البته الان هم تو سایتوشن سرویس نامحدود دارن، ولی وقتی بپرسی میگن ما نامحدود نداریم. الله اعلم.

در ضمن اگر ممکنه سرعت سرویستون و نام نمایندگی (اگر از خود فن آوا مستقیم نگرفتید ) و این که سرویس رو کی گرفتید رو هم بگید.
ممنون.

شرکت بردباران

1 سالو خورده ایی میشه گرفتم

64 که سرعتم اگه خوب باشه دانلود تا 14 15 Kb میره

vahid-gsm
15-09-2008, 21:04
با سلام
الان چند روز حدود ساعت 2:10 اكانت اصليم رو ديس ميكنم وقتي ميخوام به اكانت شبانه وصل شم ارور 734 ميده جالبه كه وقتي دوباره ميخوام به اكانت اصليم وصل شم براي اونم ارور 734 ميده و تا صبح نميتونم به اينترنت وصل شم اما اگه اكانتم ديس نكنم تا صبح وصل ميمونه ميخواستم بدونم اين مشكل براي بقيه هم هست يا نه و كلا راه چاره اي داره ؟

SIR MAMAD
15-09-2008, 22:14
با سلام
الان چند روز حدود ساعت 2:10 اكانت اصليم رو ديس ميكنم وقتي ميخوام به اكانت شبانه وصل شم ارور 734 ميده جالبه كه وقتي دوباره ميخوام به اكانت اصليم وصل شم براي اونم ارور 734 ميده و تا صبح نميتونم به اينترنت وصل شم اما اگه اكانتم ديس نكنم تا صبح وصل ميمونه ميخواستم بدونم اين مشكل براي بقيه هم هست يا نه و كلا راه چاره اي داره ؟

مربوط به همس .صفحاته قبلی رو هم بخون

چاره ای نداره .واز طرفه کاربر هم نمی شه کاری کرد . یعنی شبانه اون روز قطعه!

این تنظیم خودکار کامپیوتر برای دانلود شبانه هم حکایتیه! والا من حیرونم! احتیاج به 10 تا نرم افزارو ماکرو و ... فلان نداره که! من خودم هر شب اینکارو میکنم:

خیلی ممنون از اموزشت :20:
خوب وعالی نوشتی
مخصوصا که یو تورنت هم لحاظ کردی
این اموزش رو بزار تو تاپیکای دانلوده اتومات برای شبانه

1
تا اینجا مشکل روشن شدن سرساعت حله، لازم نیست سیستم stand by یا hibrinate باشه، shut down کامل هم جواب میده، فقط سیم برق رو نکشین! یادتون باشه مودم رو باید Bridge تنظیم کنین و قبل از خواب روشنش کنین. کانکشن شبانه روهم ازقبل درست کردین( بجز شاتلیها که با یوزر نیم و پسورد خودشون کانکت میشن شبانه! ).

شما مودمه زیمنس داری؟! من به پنله این زیاد وارد نیستم . چه جوری زیمنس رو رو بریج باید تنظیم کنم
کسی می دونه؟
البته من یک سری کارای دیگه هم به جز این باید انجام بدم

مثله : گذشتن از سده پسورده اصلی
انتخابه اتوماته کانکشنه شبانه بینه کانکشن ها
بریج کردنه زیمنس (این رو نمی دونم .یک نفر راهنمایی کنه)

ولی دستت درد کنه :46:

ghelmaan
15-09-2008, 22:17
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

SIR MAMAD
15-09-2008, 22:23
نه عزیز من AM602 جیگر رو دارم فدام بشه الهی!
مودمه شما که حرف نداره
شما سرعته شبانت در چه حده بر حسبه کیلو بایت؟
قطعی چطور؟ شما قطعی کم داری درسته؟
چون از دوستان من جمله خودم تو هفته قبل در گیره قطعی کلی بودیم و یکی دو روز شبانه ازاد بود
یه سوال می پرسم بیشتر برای خودم .ویندوزی که استفاده می کنی چیه؟

ghelmaan
15-09-2008, 22:31
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

Persian_Gun's
15-09-2008, 22:33
[QUOTE=SIR MAMAD;2956597
شما مودمه زیمنس داری؟! من به پنله این زیاد وارد نیستم . چه جوری زیمنس رو رو بریج باید تنظیم کنم
کسی می دونه؟[/QUOTE]
سلام
دوسته من اگر تنظیماته شو بهم نزده باشی Bridge بصورته پیش فرض فعاله:46:
ولی خب اگر میخوای بدونی کجا set میشه اون یه بحثه دیگست:20:
برو به اینجا:
تو صفحه ای که باز میشه سمته چپش رویه WAN کلیک کن....
بعد تو صفحه ی جدید Adepter مورده نظرو Submit کن...که به احتماله زیاد همون Pvc0 هست...مگر اینکه رویه یکی دیگه تنظیماتو کانفیگ کرده باشی:46:
در این صفحه در قسمته بالا سمته چپ گزینه ی دوم یعنی Bridge باید Enabled باشد....

ghelmaan
15-09-2008, 22:47
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

SIR MAMAD
15-09-2008, 23:20
سلام
دوسته من اگر تنظیماته شو بهم نزده باشی Bridge بصورته پیش فرض فعاله:46:
ولی خب اگر میخوای بدونی کجا set میشه اون یه بحثه دیگست:20:
برو به اینجا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو صفحه ای که باز میشه سمته چپش رویه WAN کلیک کن....
بعد تو صفحه ی جدید Adepter مورده نظرو Submit کن...که به احتماله زیاد همون Pvc0 هست...مگر اینکه رویه یکی دیگه تنظیماتو کانفیگ کرده باشی:46:
در این صفحه در قسمته بالا سمته چپ گزینه ی دوم یعنی Bridge باید Enabled باشد....

سلام

اول بگو چرا این ریختی شدی؟! نشناختم! مگه ادمینا یوزر روهم عوض می کنن؟ پس مدیره ارشده سایت چی می گفت عوض نمی شه!!
نامه کاربری مبارک:20:
راستش این اوصافی که گفتی من فهمیدم کجا رو می گی وچی رو میگی ..ماله من هم عینه همینه وفعاله

1-حالا فایده و تاثیره این در مقابله وقتی که غیره فعاله چیه؟!

2-ببین درست می گم .فایدش مربوط به اینه که اگه سیستم روشن بشه ومودم هم روشن باشه اتومات وصله؟

حالا من وقتی این طوره وکامپیوتر خاموشه وروشن می شه یه علامته زرد رنگه خطر روی کانکشن در قسمته پایینی روی اون دوتا کامپیوتر ها ظاهر می شه وباید مودم رو ریست کنم و دوباره کانکت شم تا این علامت بره و اون کره زمین جایگزین بشه ودر اصل وصل بشه

اشکال از سیستم عامله؟ یا مورده دیگه ای هست.:20:

nimamani
15-09-2008, 23:55
من هم دیگه از دست این مشکلات خسته شدم
از همه بیشتر این آدم رو ناراحت میکنه
که هر موقع زنگ میزنم ، میگند مشکل از طرف شماست

حالا اگه بخواهم سرویس رو کنسل کنم یکی دو هفته هم بدون اینترنت میمونم
من همه کارم با اینترنته ، حالا نمدونم چی کار کنم
فکر کنم باید برم یک خط دیگه بخرم
رو اون خط جدید اول یک سرویس از راه اندازی کنم
بعد این سرویس فن آوا رو کنسل کنم
عجب اشتباهی کردم از این شرکت سرویس های آشغالش رو گرفتم

Persian_Gun's
16-09-2008, 10:32
فکر کنم این مودمهای زیمنس رو از فن آوا گرفتین نه؟ شنیدم یه خازن داره که زود میپوکه! عوض میکنن خوب میشه! این دوست کرجیمونPersian_Gun's هم که با اینکه رفته صبانت دل از فن آوا نکنده! :31:
آره از فناوا گرفتیم:46:
خازن!!؟؟میپوکه؟!!!!!:18:فکر نمیکنم اینطور باشه من الان بیش از 1 ساله این مودمو دارم و 24 ساعت روشنه در رو 15 دقیقه خاموشش میکنم....ولی حتی آخم نگفته:31:
چه کنیم دیگه هی میخوام اینجا نیام نمیشه:27:
دوست دارم به بچه های گله فناوایی اگر در وسعه اطلاعاتیم باشه خدمتی کنم:10:

Persian_Gun's
16-09-2008, 10:45
سلام

اول بگو چرا این ریختی شدی؟! نشناختم! مگه ادمینا یوزر روهم عوض می کنن؟ پس مدیره ارشده سایت چی می گفت عوض نمی شه!!
نامه کاربری مبارک:20:
راستش این اوصافی که گفتی من فهمیدم کجا رو می گی وچی رو میگی ..ماله من هم عینه همینه وفعاله

1-حالا فایده و تاثیره این در مقابله وقتی که غیره فعاله چیه؟!

2-ببین درست می گم .فایدش مربوط به اینه که اگه سیستم روشن بشه ومودم هم روشن باشه اتومات وصله؟

حالا من وقتی این طوره وکامپیوتر خاموشه وروشن می شه یه علامته زرد رنگه خطر روی کانکشن در قسمته پایینی روی اون دوتا کامپیوتر ها ظاهر می شه وباید مودم رو ریست کنم و دوباره کانکت شم تا این علامت بره و اون کره زمین جایگزین بشه ودر اصل وصل بشه

اشکال از سیستم عامله؟ یا مورده دیگه ای هست.:20:
خیلی قیافم ضایع شده!!؟:41:
من جریانم فرق داشت:27:
ادمینای محترمای سایت گفتند آقا ما یه پولی به شما میدیم این نام کاربریتو عوض کن:21:ری.....تو انجمن:31:آخه خیلی طولانی بود یادتون که هست؟!!!قالبه انجمنو بهم میریخت:27:این شد که من این ریختی شدم:41:
مرسی محمد جان سالاری:11:
تاثیرش تا اونجایی که من میدونم در مشکل یابی و خطایابی هست.....
آره درست میگی ولی باید یوزر و پسوردو قبلا" Set کرده باشی.....
ماله منم وقتی که مودمو روشن میکنم اولش اونطوری که میگید میشه ولی بعد از 1 دقیقه درست میشه....کانکشنو باز کن Repair رو بزن ببین درست میشه؟....
من دقیقا" نمیدونم مشکل از کجاست....ولی فکر میکنم مشکل از قسمته لن سیستم باشه....آپی هارو دستکاری نکردی؟؟!!

vahid-gsm
16-09-2008, 17:54
بالاخره بعد دو ماه اينترنت شبانه ما هم كار كرد و دبگه از اون ارور اعصاب خورد كنه 734 هم خبري نبود خدا كنه اوضاع به همين منوال بمونه و دوباره اكانتمون قاط نزنه

mohammad110
16-09-2008, 18:43
سلام،
من ميخوام 64 فن آوا بدون محدوديت دانلود رو بگيرم. ميخوام ببينم آيا همه شما دوستان از مودم خود فن آوا استفاده كرديد ؟ چون 40 هزار تومن يك كمي گرون هست. اگر مودم ديگري داريد اسمش رو لطف كنيد و همچنين قيمتش رو ...
در ضمن توي شب مثلا از ساعت 2 يا 3 شب تا 7 صبح سرعت اين مدل (64 كيلوبايت) به چقدر ميرسه ؟ و همچنين در حالت معمولي چقدر هست ؟
ممنون

ali65
16-09-2008, 19:05
سلام،
من ميخوام 64 فن آوا بدون محدوديت دانلود رو بگيرم. ميخوام ببينم آيا همه شما دوستان از مودم خود فن آوا استفاده كرديد ؟ چون 40 هزار تومن يك كمي گرون هست. اگر مودم ديگري داريد اسمش رو لطف كنيد و همچنين قيمتش رو ...
در ضمن توي شب مثلا از ساعت 2 يا 3 شب تا 7 صبح سرعت اين مدل (64 كيلوبايت) به چقدر ميرسه ؟ و همچنين در حالت معمولي چقدر هست ؟
ممنون
من یکی از دوستان را می شناختم که از فناوا سرویس گرفته بود با مودم dlink dsl200
فکر کنم ارزون ترین مودم با قیمت حدود 27 باشه

mohammad110
16-09-2008, 22:34
حالا با اين همه كه دوستان از فن آوا بد مي گن، دو دل شدم. اين داستان ارور هاي شبانه و سرعت پايين و ... همچنان ادامه دارد يا اين مشكلات براي قديم بوده. در ضمن من تو تهران هستم، سرويس دهيش چطوري تو تهران؟ تازه اين فن آوا خودش Idc شخصي داره وايبه حال بقيه ...
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

LordMMD
17-09-2008, 04:51
حالا با اين همه كه دوستان از فن آوا بد مي گن، دو دل شدم. اين داستان ارور هاي شبانه و سرعت پايين و ... همچنان ادامه دارد يا اين مشكلات براي قديم بوده. در ضمن من تو تهران هستم، سرويس دهيش چطوري تو تهران؟ تازه اين فن آوا خودش Idc شخصي داره وايبه حال بقيه ...
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
IDC شخصي؟
والا الان که شبانه بد نيست.
در مجموع خوبه.
البته اگر شرکتي که اينترنت نامحدود بده پيدا کنيد بهتره.

nimamani
17-09-2008, 16:24
هنوز هم افتضاحه
هم تو روز قطع میشه
هم اینکه سرعت خیلی پایین اومده

shahab-asemani
17-09-2008, 17:04
سلام خسته نباشین

3 شب پیش با اکانت شبانه conect شدم ولی هیچ سایتی رو باز نمیکرد ولی با اکانت خودم کار میکرد

زنگ زدم فن اوا گفتن اون شب شبانه مشکل داشته دیشب مجددن با شبانه conect شدم همون مشکل .

چجوری حلش کنم ؟ مرسی

mohammad110
17-09-2008, 19:54
IDC شخصي؟
والا الان که شبانه بد نيست.
در مجموع خوبه.
البته اگر شرکتي که اينترنت نامحدود بده پيدا کنيد بهتره.

آره IDC شخصي داره. نمي دونيد شما ؟؟ تو ايران فكر نكنم مثل فن آوا كسي DC داشته باشه و خيلي هم عالي هست. البته اينطوري كه من مي بينم انگار ADSL رو خوب ساپورت نمي كنه و دوستان گله دارند.
در ضمن شما گفتيد شركتي كه نامحدود بده. خوب فن آوا هم كه 64 كيلوي بدون محدوديت دانلود داره... درست نمي گم ؟
باز هم ممنون

mohammad110
17-09-2008, 19:59
هنوز هم افتضاحه
هم تو روز قطع میشه
هم اینکه سرعت خیلی پایین اومده

دوست من انگار يكي راضي هست ديگري نه ! اينطوري تصميم گيري سخت ميشه. انصافا فن آوا از ديگر ISP ها تو شرايط يكسان بهتره. مثلا شايد كيفيتش از شاتل كمتر باشه اما قيمتش بصرفه تر هست. يا هر موضوعي. البته منظورم اين نيست كه 128 بگيريم و 5 كيلو بده و راضي باشيم.
من فكر مي كنم تو بعضي سرويس ها خوبه تو بعضي نه ... احتمالا شما 128 داريد. چون خيلي از 128 ها ناراضي هستند.
ممنون ميشم تجاربتون رو share كنيد مثل اينترنتي كه share مي كنند :46:

LordMMD
18-09-2008, 05:18
آره IDC شخصي داره. نمي دونيد شما ؟؟ تو ايران فكر نكنم مثل فن آوا كسي DC داشته باشه و خيلي هم عالي هست. البته اينطوري كه من مي بينم انگار ADSL رو خوب ساپورت نمي كنه و دوستان گله دارند.
در ضمن شما گفتيد شركتي كه نامحدود بده. خوب فن آوا هم كه 64 كيلوي بدون محدوديت دانلود داره... درست نمي گم ؟
باز هم ممنون
منظورم اين بود که IDC يعني چي؟
همون Data Center ؟
خوب براي ما چه مزيتي خواهد داشت؟
ممنون

mohammad110
18-09-2008, 10:01
منظورم اين بود که IDC يعني چي؟
همون Data Center ؟
خوب براي ما چه مزيتي خواهد داشت؟
ممنون

بله منظورم Internet DataCenter هست. خوب خيلي از شركتها هستند كه يك ISP زدند با قيمت دور و بر 50 تا 100 ميليون و توي تجهيزاتشون يك دونه روتر سيسكو هم پيدا نميشه ... فيلترنگش رو از يك شركت ميگيره، اينترنتش رو از يك شركت ميگيره، و خلاصه خودش فقط زحمت share رو ميكشه (چه كار سختي)، و شايد واقعا دو تا server با پدر و مادر نداشته باشه كه حتي 1000 تا سايت معروف رو توش بذاره كه سرعت درخواست و ارسال بين كاربر و نت كم بشه. اما اينكه آيا فن آوا از IDC خودش براي اينترنت استفاده مي كنه و يا نه يك ISP جدا داره نمي دونم...
اما مهم فعلا برام اين هست كه من مي خوام 64 كيلوي بدون محدوديت دانلود بگيرم. بگيرم يا نه ... البته با مودم ديگه اي نه 40 تومني!
ممنون ميشم بگيد بصرفه هست يا نه ...

ghelmaan
18-09-2008, 13:04
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

shahab-asemani
18-09-2008, 13:18
من اکانت شبانه برام کار نمیکنه کانکت میشه ولی سایت باز نمیکنه ؟

کسی جواب سوال منو نداره ؟ :19:

mohammad110
18-09-2008, 13:49
نمي دونم چرا كسي از سرويس دهي فن آوا تو تهران حرف نمي زنه، آقا خوبه يا بده ؟ بگيرم يا نه ...

LordMMD
18-09-2008, 18:04
خوب بستگي به منطقه هم داره.
شما بگو کدوم منطقه مخابراتي هستي ، دوستاني که اونجا از فن اوا دارن نظرشون رو بگن

من هنوز هم درست نفهميدم تو تهران مگه فن آوا (خودش نه نمايندش) نامحدود هم ميده؟
نمايندش چطور؟

من که با محدوديتش رو دارم راضي هستم (سواي اين قضيه که بابت دانلود پول ميگيرن).

پ.ن: Speedtest رو چک کردم . ISP خود Fanava Group بود.

mohammad110
18-09-2008, 22:45
شما بگو کدوم منطقه مخابراتي هستي ، دوستاني که اونجا از فن اوا دارن نظرشون رو بگن

نمايندش چطور؟

ممنون؛
من تو منطقه مخابراتي مالك اشتر هستم... پيش شماره 6683
وقتي خود فن آوا تو سايتش قيمت داره شما چرا رفتي از نمايندگي گرفتي؟

mohammad110
18-09-2008, 22:46

نمايندش چطور؟

ممنون؛
راستي شما مودم زيمنس خود فن آوا رو گرفتيد يا مودم ديگه اي خريديد؟ اگر فرق داره لطفا اسمش رو بگيد و نحوه بازدهش رو چون 40000 تومن پول زور هست ديگه !!

LordMMD
19-09-2008, 05:08
ممنون؛
راستي شما مودم زيمنس خود فن آوا رو گرفتيد يا مودم ديگه اي خريديد؟ اگر فرق داره لطفا اسمش رو بگيد و نحوه بازدهش رو چون 40000 تومن پول زور هست ديگه !!
من واير لس گرفتم 90 تومن.
من مستقيم از فن آوا گرفتم (قيمت هاي توي سايت هم شما زنگ بزن ، اصلا بپرس نامحدود داريد؟ به ما که گفتن نداريم...)

در مورد منطقه هم دوستاني که در اين منطقه هستند بايد کمک کنند.

ghelmaan
20-09-2008, 23:53
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

mohammad110
21-09-2008, 09:39
سلام؛
امروز زنگ زدم فن آوا ميگه ما نامحدود نداريم!!!!!!!
واقعا براي خودمون متاسفم با اين وضع اينترنتمون.
فكر كنم افغانستان سرعتش از ما بيشتر باشه.
فن آوا تو هم خسته نباشي ...

LordMMD
21-09-2008, 14:48
سلام؛
امروز زنگ زدم فن آوا ميگه ما نامحدود نداريم!!!!!!!
واقعا براي خودمون متاسفم با اين وضع اينترنتمون.
فكر كنم افغانستان سرعتش از ما بيشتر باشه.
فن آوا تو هم خسته نباشي ...

گفته بودم، نه!
شما آسياتك تو منطقتون نميده؟
يا شاتل؟
نامحدود اين ها رو بگير.

mohammad110
21-09-2008, 16:19
گفته بودم، نه!
شما آسياتك تو منطقتون نميده؟
يا شاتل؟
نامحدود اين ها رو بگير.

ممنون از راهنمايي هاي خوبت
من اينترنت 64 ميخوام و با قيمت كم و بدون محدوديت دانلود. شاتل قيمتهاش بالاست اما كيفيتش خوبه. آسياتك هم كه از عيد تو نوبت بودم گفتن پورت ندارند. البته داستان پورت دروغي بيش نيست. چون اينا همش share هست پس بنابراين مي ترسن اگر بيشتر از اين share كنن صداي مردم در بياد. به هر حال ممنون.
راستي داتك چطوره ؟ خوبه ؟

bozorgmehr
22-09-2008, 00:18
من اينترنت 64 ميخوام و با قيمت كم و بدون محدوديت دانلود. شاتل قيمتهاش بالاست اما كيفيتش خوبه. آسياتك هم كه از عيد تو نوبت بودم گفتن پورت ندارند. البته داستان پورت دروغي بيش نيست. چون اينا همش share هست پس بنابراين مي ترسن اگر بيشتر از اين share كنن صداي مردم در بياد. به هر حال ممنون.

با سلام
دوست عزیز آسیا تک که دیگه 64رو ساپورت نمیکنه عصر تلکام 64 نامحدود داره فکر کنم حدود 13500 میده.

vahid-gsm
22-09-2008, 05:15
مروز ساعت 4:50 اينترنت شبانه قطع شد بعدش با اكانت اصليم وصل شدم سرعت دانلودم فقط 3kb بود اين مشكل براي بقيه هم بود يا نه؟

SIR MAMAD
22-09-2008, 05:33

شاتل بگیر.

امروز ساعت 4:50 اينترنت شبانه قطع شد بعدش با اكانت اصليم وصل شدم سرعت دانلودم فقط 3kb بود اين مشكل براي بقيه هم بود يا نه؟

ولی من قطع نیستم.

vahid-gsm
22-09-2008, 05:39
آره دوباره وصل شد سرعت دانلودم 14kb/s

ghelmaan
22-09-2008, 13:18
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

ghelmaan
24-09-2008, 13:26
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

Re Z a
25-09-2008, 00:16
دوستان احتمالا این پست من حذف خواهد شد ولی یک نفر هم ببینه جای شکر داره. یکی از دوستانم از فن آوا گستر طوس مشهد نماینده فن آوا ADSL گرفته سه ماهه، ماهی 2 گیگابایت، طبق قرارداد 128 گرفته ولی شرکت بعنوان اشانتیون 256 بهش داده! ماهی 9700 تومن. قیمت عالیه بخصوص که هر شب شش ساعت ونیم هم کانکشن رایگان داره و با سرعت 256 باید بتونه 600 مگ بگیره.

حالا در عمل ببینید چی گیرش اومده:

سرعت بازکردن صفحات فوق العاده کنده، آپلود امکان پذیرنیست! یعنی برای ایمیل کردن یه عکس 100 کیلو بایتی مجبوره با دایال آپ کانکت شه! الان 2 هفته هستش شبانه اش رو هواست! یعنی یا اصلا کانکت نمیشه و خطای یوزر و پسورد میده یا کانکت میشه دریافت نداره! بعضی شباش هم نیم ساعت اول کانکت میشه بعد بهم میریزه! خلاصه اعصاب نمونده براش. جالبه بدونین عملا پاسخگو تو مشهد براش نیست! یه شماره 8461136 دارن که فقط تو وقت اداری صبحا فعاله که کاری از دستشون بر نمیاد و ارجاع میده تهران. یه شماره 6097588 داره که divert میشه رو شماره تهران پشتیبانی فن آوا که اونا هم کاملا واضح ازسر باز میکنن و درپاسخ به سوالاتش گفتن: تمام پروایدرها با آپلودو ایمیل مشکل دارن نه فقط فن آوا ! ... سرویس شبانه رایگان جزو تعهدات شرکت نیست، فن آوا لطف میکنه!!! به کاربراش ارائه میده!!! و خیلی دری وری های دیگه. حتی یبار بهش گفته بودن چون ما مشترک کم داریم بخصوص تو مرکز تلفن شما که 4 5 نفر هستن، نمی صرفه پیگیری کنیم! ظاهرا عمده مشکل روترها شونه... ضمنا عمدتا از تجهیزات huawei ( هوآوی) استفاده میکنن که ناسازگاری و هزارتامشکل دیگه براشون درست کرده. عجیبه پهنای باندشون چرا از آزادنته؟! آخه خود فن آوا که مجوز داره. شاید مشهد اینجوریه فقط...

خلاصه به عنوان یه برادر کوچیکتر با حسن نیت بهتون میگم حتی طرف این شرکت هم نرین.

ما که همچین مشکلی نداریم دوست عزیز :46: سرعتمونم در حد اندازه خودش هست نمیگم آلیه اما بدم نیست و اینجوریم که شما امر فرمودید نیستش پس بهتره 1 طرفه قضاوت نکنین و پستتون کاملا نظر شخصی بود...:46:

SIR MAMAD
25-09-2008, 05:08
یعنی برای ایمیل کردن یه عکس 100 کیلو بایتی مجبوره با دایال آپ کانکت شه! الان 2 هفته هستش شبانه اش رو هواست! یعنی یا اصلا کانکت نمیشه و خطای یوزر و پسورد میده یا کانکت میشه دریافت نداره! بعضی شباش هم نیم ساعت اول کانکت میشه بعد بهم میریزه!

سلام
دو هفته صبر کرد؟!
این منطقی نیست....اگه تا 4 روز راضی نشد(که با این توضیحات هم معلومه نیست) باهاشون تعارف که نداره باید فسخ کنه( وظیفشونه از رانژه خارج کنن)
بیشتر از یک ماه هم شارژ کردن باره اول حماقته
اروره یوزر نیم پسورد رو می شه یه کاراییش کرد. شاید وارد نبوده

در ضمن یک شرکت یک جا خوبه یک جا اصلا خوب نیست

خلاصه اعصاب نمونده براش. جالبه بدونین عملا پاسخگو تو مشهد براش نیست! یه شماره 8461136 دارن که فقط تو وقت اداری صبحا فعاله که کاری از دستشون بر نمیاد و ارجاع میده تهران. یه شماره 6097588 داره که divert میشه رو شماره تهران پشتیبانی فن آوا که اونا هم کاملا واضح ازسر باز میکنن و درپاسخ به سوالاتش گفتن: تمام پروایدرها با آپلودو ایمیل مشکل دارن نه فقط فن آوا ! ... سرویس شبانه رایگان جزو تعهدات شرکت نیست، فن آوا لطف میکنه!!! به کاربراش ارائه میده!!! و خیلی دری وری های دیگه. حتی یبار بهش گفته بودن چون ما مشترک کم داریم بخصوص تو مرکز تلفن شما که 4 5 نفر هستن، نمی صرفه پیگیری کنیم! ظاهرا عمده مشکل روترها شونه...

نه دیگه اینا یه مشت خزعباته که فن اوا بهش تحویل داده
فن اوا اگه شبانه نداشت...تا حالا باید منقرض می شد. حالا لطف می کنه؟!
حکا یته مخابراته که یه بار گفت ما وظیفه تامینه وویس رو داریم نه دیتا!!

ضمنا عمدتا از تجهیزات huawei ( هوآوی) استفاده میکنن که ناسازگاری و هزارتامشکل دیگه براشون درست کرده. عجیبه پهنای باندشون چرا از آزادنته؟! آخه خود فن آوا که مجوز داره. شاید مشهد اینجوریه فقط...

به هرحال ما این جور مشکلات رو نداریم ..تفاوت به خاطره تجهیزات و نمایندگی ها هست.
خوده من با این نیت رفتم فن اوا چون می دونستم اصلا پشتیبانی نداره

چرا؟؟ چون اگرم مشکلی برام پیش بیاد می دونم اونا برام کاری نمی تونن بکنن جز این که خزعبل تحویلت بدن
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
دوستان یه مشکلی پیش اومده

شما ریزه حسابتون رو می رفتید تو این سایت چک می کردید؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا من امروز که می خواستم برم دیدم نویسنده سایت لطف کرده پیونده لینک ها رو برداشته یعنی روی هیچ کودوم از منو ها نمی تونی کلیک کنی مثلا منوی ریزه حسابه کاربران..یا لیسته قیمت ها

بعد ارور می ده می گه باید ابتدا در سایت لو گین کنید!! یعنی یک نفر از بیرون میاد برای این که لیسته قیمت ها رو ببینه باید تو سایت لوگین کنه!

شما برای دیدنه ریزه حسابتون الان چی کار می کنید؟؟ فکر کنم تهرانی ها هم از همون استفاده کنن.

LordMMD
25-09-2008, 05:56
خوده من با این نیت رفتم فن اوا چون می دونستم اصلا پشتیبانی نداره

چرا؟؟ چون اگرم مشکلی برام پیش بیاد می دونم اونا برام کاری نمی تونن بکنن جز این که خزعبل تحویلت بدن
يعني چي ؟
چون پشتيباني نداشت رفيتد فن‌آواگرفتيد؟

شما ریزه حسابتون رو می رفتید تو این سایت چک می کردید؟

اگر فن آوا رو ميگيد (تاپيکه فن آوا ه ديگه ؟!) در تهران که ميريم سايت خود فن آوا !

ghelmaan
25-09-2008, 11:07
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

Re Z a
25-09-2008, 12:50
این نظر شخصیتون بود ؟ یا نظر شخصیتونو به بقیه پیشنهاد کردین؟!!! پس لطف کنید موضوع تاپیک منحرف نکنید:46:

متاسفانه شما همتون از تهران هستین

نخیر بنده خودمو مثال بزنم تهران نیستم و سرعتم با دوستانم که تهران هستن هیچ فرقی نمیکنه به این صورتی که شما میگینم نیست و شما باید عوامل مختلف مثل نویز خط تلفن و ..... چک کنید به همین راحتی نیست که یه isp به باد انتقاد بگیرین :3:جوری که شما گفتی پیشنهاد کردی به بقیه که یعنی برن کارت دیال آپ بگیرن اما از این شرکت اشتراک نگیرن و این دور از معرفته چون الان من با سرویس 256 سرعت دانلودم بالای 35 هستش

SIR MAMAD
25-09-2008, 13:59
يعني چي ؟
چون پشتيباني نداشت رفيتد فن‌آواگرفتيد؟

اگر فن آوا رو ميگيد (تاپيکه فن آوا ه ديگه ؟!) در تهران که ميريم سايت خود فن آوا !

بله.. من کرج رو درنظر میگیرم . قطعا پشتیبانی وضعه مناسب تری در تهران داره
این همه منشی توی شاتل توی اسیا تک

وقتی برام مشکلی پیش اومد کودمشون تونستن کاری بکنن.... بهتر بگم رفتم فن اوا ..منظورم پارسی نت تو کرج که نماینده ایناس
که اگرم مشکلی پیش اومد خیالم راحت باشه جز خودم کسی نمی تونه کاری برام بکنه مگه اروره 691 که یوزر نیم پسورد رو باید یه کاریش کرد که این رو همه انجام میدن
وضعه پشتیبانیش الان بد نیست ..خوب شده
ولی اون موقع که من رفتم . پشتیبانی به اون صورت نداشت

تهران هم که زنگ بزنی می گه به ما ربطی نداره.

در مورده ریزه حسابم به من گفتن به این جا مراجعه کن ..تا حالا از سایتشون وارد می شدم.

smoking
: "اینجوریم که شما امر فرمودید نیستش پس بهتره 1 طرفه قضاوت نکنین و پستتون کاملا نظر شخصی بود..."

SIR MAMAD: "دو هفته صبر کرد؟! این منطقی نیست....اگه تا 4 روز راضی نشد(که با این توضیحات هم معلومه نیست) باهاشون تعارف که نداره باید فسخ کنه( وظیفشونه از رانژه خارج کنن) بیشتر از یک ماه هم شارژ کردن باره اول حماقته"

با احترام، به حرفای من درست توجه نکردین.
1- شاید این مشکلات تو مشهده یا حتی فقط تو یک مرکز تلفن.
2 - وقتی کسی پست میده نظرات شخصیشو مینویسه دیگه مگه نه؟ نظرات کس دیگه ای رو که نمینویسه.
3- وقتی 3 ماه قرارداد بسته چطور لغو کنه؟ مشهد خودش یک سری تعرفه جدا داره علاوه بر اصلیهای فن آوا.همون روز اول زنگ زده شکایت کرده! گفتن از دست ما خارجه که بخوایم قراردادتو لغو کنیم و پولتو پس بدیم! خداشاهده راست میگم. گفتن بخوای میتونیم از رانژه خارجت کنیم ولی پولی درکار نیست!
4- درمورد مشکل تجهیزات از خود نمایندگی مشهد اینو بهش گفتن! اینکه huawei دارن و براشون مشکل به بارآورده. خود طرف گفته روترهامون مشکل داره! اینا که شایعه و شنیده های متفرقه نیست! دوستم حسابی عصبانی شده بود رفته بود دعوا کنه آرموش کرده بودن و بهش اینا رو گفتن. متاسفانه شما همتون از تهران هستین و احتمالا اونجا وضع فن آوا فرق داره اگه شماها اینقد راضی هستین!

جای ناراحتی نداره عزیز به هر حال شما هم وضعه دوستتون رو گفتید وبرای کساییکه از اون خطه می خوان فن اوا بگیرن یک هشداره.

دوستتون اشتباه کرد که یک دفعه سه ماه شارژ کرد..اینا هم خواستن بچاپن . به همین راحتی بقیه بهانه بوده.

ghelmaan
25-09-2008, 14:06
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

Re Z a
25-09-2008, 14:15
مگر موضوع تاپیک فن آوا نیست؟! مگه فن آواگسترطوس نماینده فن آوا نیست؟! ... انحراف؟

شماکه کاربر پروفشنال هستی چرا؟ 256/8=32 یعنی درحالت ایده آل با خط 256 کیلو بیت، 32 کیلوبایت برثانیه میگیری! که تازه در عمل 27 تا 28 هستش پس 35 چیه؟ عمدتا برای بقیه جاهای ایران از شرکتهای غیرفن آوا اینه! مگر اینکه به شما به اسم 256 ، مثلا 384 داده باشن. بهرحال تبریک میگم به فن آوا که طرفدارانی مثل شما داره ولی خیالش راحت نباشه چون من تاجاییکه بتونم رسوا شون میکنم. بیچاره دوستم وضع مالیش تعریفی نداشت، اینقدر من به گوشش خوندم که ADSL خوبه که حالا نمیتونم بیتفاوت باشم.

دوست عزیزم من که نگفتم 32 فیکس گفتم بالای 32 . و یه عدد گفتم
موضوع تاپیک درسته فناواست اما هدف تخریبش که نیست سعی برای رفع اشکال تا بهبودیشه واگه اون جوری باشه نیاز نیست بگیم بده !! بجاش میریم جمع آوری خط میکنیم خیال خودمون و تاپیک راحت میکنیم این که دیگه یکی به دو کردن نداره

منم به رفیقتون پیشنهاد میکنم جمع آوری کنه از یه ای اس پی دیگه بگیره اگه مشکلشون برطرف نشد مشخصه که مشکل از داخل خونشونه

ghelmaan
25-09-2008, 14:52
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

Re Z a
25-09-2008, 15:00
چشم! این بحث رو تمومش میکنیم رو جفت چشام. فقط حیفم اومد این رو نبینید:

فن آوا گستر توس اخبار:

7 / شهريور / 1387

پس از تاخير چندين هفته اي، با پيگيري هاي مهندس اميني زاده -مديريت فن آوا گستر توس- و همچنين تلاش هاي واحد فني فن آوا گستر، عمليات بهبود وضعيت شبكه ي ADSL فن آوا در مشهد، با ساماندهي خطوط در مراكز مخابراتي
فرشچي، انقلاب، صابري، آزادي، پيروزي و نبوت
آغاز شد.
فاز بعدي اجراي عمليات، در صورت همكاري شركت مخابرات و نيز داده پردازي فن آوا، در روزهاي آتي با ساماندهي خطوط در مراكز مخابراتي
قدس، استقلال، مطهري و عدالت
پيگيري خواهد گرديد.

6 / تير / 1387

طي مذاكراتي كه با مدير عامل داده پردازي فن آوا انجام گرفت، مهندس عليمحمدي قول مساعد داد: «حد اكثر تا تاريخ 1387/4/20، مشكلات فعلي شبكه، با تغيير توپولوژي در مشهد برطرف خواهد گرديد.»

پس یه خبرهایی هست! درضمن عملیات بهبود هیچ نتیجه عملی دربرنداشت!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و

خوب پس صبر کنین مشکلش بر طرف بشه به قول اون دوستمون 1.2 روز صبر می کردین بازم حق با شماست اما همه جای کشور این طوری نیست طبق اخباریم که دادین جاهای خاص به مشکل برخورده

ghelmaan
26-09-2008, 00:26
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥

SIR MAMAD
28-09-2008, 21:39
سلام من این ماه با احتسابه عوارض یه 29 تومان دادم یه ماه دیگه شارژ کردم منتها این دفعه به جای 512 256 با حجمه 10 گیگ شارژکردم .

حالا جالب این جاس نه تنها سرعت تو روز هیچ تفاوتی نکرده ومن با 50 -60 دانلود می کنم مثله همون 512

بلکه

الان سرعت شبانم هم در ساعاته اخره مهلته شبانه به 60 می رسه:18:

rory
29-09-2008, 08:03
سلام من این ماه با احتسابه عوارض یه 29 تومان دادم یه ماه دیگه شارژ کردم منتها این دفعه به جای 512 256 با حجمه 10 گیگ شارژکردم .

حالا جالب این جاس نه تنها سرعت تو روز هیچ تفاوتی نکرده ومن با 50 -60 دانلود می کنم مثله همون 512

بلکه

الان سرعت شبانم هم در ساعاته اخره مهلته شبانه به 60 می رسه:18:

سلام. شیراز هم فن آوا نمایندگی داره. اگه اینهمه خوب باشه که خیلی خوبه که!:-)

kamal114
30-09-2008, 02:40
با عرض سلام
اکانت شبانه فن اوا هم مثل سایر شرکتها برای کلیه کاربران یکسانه؟

Persian_Gun's
30-09-2008, 10:14
با عرض سلام
اکانت شبانه فن اوا هم مثل سایر شرکتها برای کلیه کاربران یکسانه؟
بله همینطوره:20:

SIR MAMAD
03-10-2008, 08:49
شبانه امروز وصل بود؟!

mansor_1381
03-10-2008, 09:06
شبانه امروز وصل بود؟!

منم دیشب نتونستم وصل بشم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LordMMD
03-10-2008, 10:55
منم دیشب نتونستم وصل بشم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نيز.

هميشه اول ماه ميلادي اين طوري ميشه؟

راستي دوستان کسي تو تهران 256 فن آوا داره ؟
چقدر داره ميده ؟ هزينه ماهانه + هر گيک دانلود ؟

سرعتش چقدره ؟ سرعت شبانش چطور؟

ممنون.

SIR MAMAD
03-10-2008, 21:27
سلام

دوستان این جا کسی از روشه اقای حسین عادلی استفاده می کنه؟

چقدر با این روش دانلود داشتید.

ali666
04-10-2008, 15:18
شبانه امروز هم قطع بود .....

mansor_1381
04-10-2008, 16:04
شبانه امروز هم قطع بود .....

تایید میشه...

Kasra 91
04-10-2008, 19:04
ایناها نمیخوان پهنای باند رو افزایش بدن؟

S_hamid202
04-10-2008, 20:35
دوستان اگر در تهران هستید بهترین شرکت و آسیاتک هست و بسیار شناخته شده هست .

من خودم دارمش سرویس 512 با محدودیت 1GB این شرکت 10000 تومان هست و من سرعت دانلودم از 58 کمتر نیامده است .

و اگر در شهرستان ها هستید از سپنتا بخرید . شرکت مطمینی هست .

Re Z a
05-10-2008, 01:31
دوستان من S3 به S2 تغییر دادم ... 128 فناوا آدم نگیره سنگین تره:41: یا شایدم ما یه هو از بالا اومدیم به پایین اینجوری احساس می کنیم:31:

LordMMD
05-10-2008, 06:43
دوستان من S3 به S2 تغییر دادم ... 128 فناوا آدم نگیره سنگین تره:41: یا شایدم ما یه هو از بالا اومدیم به پایین اینجوری احساس می کنیم:31:
ميشه بيشتر توضيح بديد؟
سرعتش مگه چنده ؟
شما تهران نيستيد؟

سرعت شبانه چنده ؟
ممنون

ghelmaan
05-10-2008, 14:59
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥
♥♥♥