PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

mirmahdimo
07-10-2011, 23:11
والا پاسداران رو نمیدونم،ولی طرف ما که عالیه :دی
یعنی خدایی الان با هیچ شرکتی عوضش نمیکنم
شبانه روز چه حجمی و چه رایگان همش 2 مگ،یعنی ماهی 100 گیگ دانلود رایگان :27:
ضمنا من از نماینده فن اوا سرویس گرفتم،به شما هم پیشنهاد میکنم همین کار رو بکنی چون قیمتاش پایین تره

چه کیفیتی هم داره پدر سوخته :31: من با وایرلس که معمولا پینگش عالیه (بر خلاف بقیه چیزاش)، اینطوری نگرفتم تا حالا. سرویس 2 مگه حجمیه دیگه؟
البته بستگی به منطقه هم داره. کدوم منطقه مخابراتی هست این؟
لیست نمایندگی ها رو دیدم برا تهران فقط خود شرکته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thrust
11-10-2011, 12:32
من از شاتل خارج شدم
میخوام isp عوض کنم

از فن آوا راضی هستین ؟
پرداخت آنلاین برای شارژ کردن داره ؟
کانفیگ کردنش که دردسر نداره ؟ من گفتم نیازی به نصابشون ندارم !
اوضاع v.p.n چطوره ؟

Thrust
11-10-2011, 19:40
دو تا سوال دیگه :
فن آوا سرعت شبانه رایگانش چطوره ؟
دانلود رایگان رو اتوماتیک محاسبه میکنه یا باید کانکشن عوض کرد ؟

lurenzo
11-10-2011, 22:21
من از شاتل خارج شدم
میخوام isp عوض کنم

از فن آوا راضی هستین ؟
اوضاع v.p.n چطوره ؟

دو تا سوال دیگه :
فن آوا سرعت شبانه رایگانش چطوره ؟
دانلود رایگان رو اتوماتیک محاسبه میکنه یا باید کانکشن عوض کرد ؟

1. راضیم. ولی این دلیل نمیشه که شما هم بگیری راضی باشی!
2. برای شارژ کردن پنل آنلاین داره.
3. نه مثل بقیه ADSL ها کاری نداره!
4. خوبه.
5. مثل روزانش هست.
6. اتومات حساب میکنه.

DAVOOD24
11-10-2011, 22:46
من از شاتل خارج شدم
میخوام isp عوض کنم

از فن آوا راضی هستین ؟
اوضاع v.p.n چطوره ؟

سرعتش خوبه ولی اگه مشکلی داشته باشی و با شرکت تماس بگیری هیچکس جواب نمیده روابط عمومی و ارتباط با مشتریشون صفره

AmirC
13-10-2011, 11:33
با سلام
دوستانی که فن آوا دارند میخواستم بدونم اگر سرعت 256 یا 512 رو ازشون بگیرم سرعت دانلود در طول روز و در شب چطوریه.
منظورم اینه که کلآ شبانه روز تا 1 مگ یا 2 مگ بازه یا نه همون سرعتی که قرارداد میبندیم رو دریافت میکنیم.
سوال دیگه اینکه در طول 1 ماه فطع و وصلی داره یا نه؟ و در آخر اینکه محدودیت دانلود برای کسایی که دانلود زیاد دارند قائل میشن یا نه؟
ممنون

AmirC
13-10-2011, 11:33
با سلام
دوستانی که فن آوا دارند میخواستم بدونم اگر سرعت 256 یا 512 رو ازشون بگیرم سرعت دانلود در طول روز و در شب چطوریه.
منظورم اینه که کلآ شبانه روز تا 1 مگ یا 2 مگ بازه یا نه همون سرعتی که قرارداد میبندیم رو دریافت میکنیم.
سوال دیگه اینکه در طول 1 ماه فطع و وصلی داره یا نه؟ و در آخر اینکه محدودیت دانلود برای کسایی که دانلود زیاد دارند قائل میشن یا نه؟
ممنون

AmirC
13-10-2011, 11:41
با سلام
ممنون

pooria-ir
13-10-2011, 12:36
سرعتش خوبه ولی اگه مشکلی داشته باشی و با شرکت تماس بگیری هیچکس جواب نمیده روابط عمومی و ارتباط با مشتریشون صفره

والا من که تا الان با پشتیبانی مشکلی نداشتم و خیلی خیلی هم راضیم

با سلام
ممنون

سلام :11:

من خودم الان حدود 2 سال و 2 ماه هستش که مشترک نماینده فن آوا هستم،تا خرداد امسال دقیقا طبق قرارداد سرویس میدادن،یعنی 512 بود و سرعت هم بین 57-68،دقیقا همون چیزی که میگفتن رو میدادن،تو هیچ ساعتی از روز هم افت نداشت،سرعت شبانه هم دقیقا نصف روزانه بودش،از 2 تا 7 من 500 مگ دانلود میکردماز خرداد ماه به بعد،سرعتم شد 2 مگ،یه روز بعدش،حدود 10 دقیقه قطع شد،زنگ زدم پشتیبانی گفتم،خطم رو ریست کردن دوباره برگشت رو 512 :13:
اما از فرداش بعد از 5 دقیقه قطعی سرعتش اومد ر 2 مگ دوباره،از اون موقع هم 2 مگ مونده،وچه شبانه چه روزانه همون 2 مگ هستش
در مورد قطعی،میتونم بگم تا موقعی که سرعتم باساس قرارداد بودش،یعنی حدود 1 سال و 9 ماه،در نهایت 10 بار قطعی داشتم،که بیشترشون هم قطعی های سراسری بودش،نهایتا 3یا 4 بار قطعی از فن آوا بود،و انصافا از این جهت واقعا عالی :46:
از موقعی که سرعتم رفته بالا تا الان شایدحدود 20 بار قطعی داشتم،اما تایم شون معمولا بیش تر از 5 دقیقه نمیشد،در کل بخوام بگم،بسیار بسیار راضی هستم و اصلا با هیچ شرکتی عوضش نمیکنم،خونمونم یه زمان بخوایم بفروشیم داشتن این سرویس رو به عنوان مزایاش ذکز میکنم :دی

lurenzo
13-10-2011, 12:50
با سلام
ممنون

1. اگر از سرویس هایی که شبانه رایگان داره بگیری، سرعت در روز و شب یکسان هستش!
2. همون سرعت رو میده ولی برای بعضی مناطق سرعت بالاتر میره!
3. برای من یکی دو ماهه که خود بخود قطع میشه، و تا مودم رو خاموش و روشن نکنی وصل نمیشه.
4. محدودیت حجمی داره - منظورتون رو از محدودیت دانلود برای کسایی که دانلود زیاد دارند ، متوجه نشدم!

AmirC
13-10-2011, 13:12
والا من که تا الان با پشتیبانی مشکلی نداشتم و خیلی خیلی هم راضیم

سلام :11:

من خودم الان حدود 2 سال و 2 ماه هستش که مشترک نماینده فن آوا هستم،تا خرداد امسال دقیقا طبق قرارداد سرویس میدادن،یعنی 512 بود و سرعت هم بین 57-68،دقیقا همون چیزی که میگفتن رو میدادن،تو هیچ ساعتی از روز هم افت نداشت،سرعت شبانه هم دقیقا نصف روزانه بودش،از 2 تا 7 من 500 مگ دانلود میکردماز خرداد ماه به بعد،سرعتم شد 2 مگ،یه روز بعدش،حدود 10 دقیقه قطع شد،زنگ زدم پشتیبانی گفتم،خطم رو ریست کردن دوباره برگشت رو 512 :13:
اما از فرداش بعد از 5 دقیقه قطعی سرعتش اومد ر 2 مگ دوباره،از اون موقع هم 2 مگ مونده،وچه شبانه چه روزانه همون 2 مگ هستش
در مورد قطعی،میتونم بگم تا موقعی که سرعتم باساس قرارداد بودش،یعنی حدود 1 سال و 9 ماه،در نهایت 10 بار قطعی داشتم،که بیشترشون هم قطعی های سراسری بودش،نهایتا 3یا 4 بار قطعی از فن آوا بود،و انصافا از این جهت واقعا عالی :46:
از موقعی که سرعتم رفته بالا تا الان شایدحدود 20 بار قطعی داشتم،اما تایم شون معمولا بیش تر از 5 دقیقه نمیشد،در کل بخوام بگم،بسیار بسیار راضی هستم و اصلا با هیچ شرکتی عوضش نمیکنم،خونمونم یه زمان بخوایم بفروشیم داشتن این سرویس رو به عنوان مزایاش ذکز میکنم :دی

1. اگر از سرویس هایی که شبانه رایگان داره بگیری، سرعت در روز و شب یکسان هستش!
2. همون سرعت رو میده ولی برای بعضی مناطق سرعت بالاتر میره!
3. برای من یکی دو ماهه که خود بخود قطع میشه، و تا مودم رو خاموش و روشن نکنی وصل نمیشه.
4. محدودیت حجمی داره - منظورتون رو از محدودیت دانلود برای کسایی که دانلود زیاد دارند ، متوجه نشدم!

ممنون از توضیحی که دادید:11:
فقط با توجه به نظر lurenzo یک سوالی برام پیش اومد. اگر سرویسی که شبانه رایگان داره بگیرم یعنی دیگه اون سرعت 2 مگ رو در شب بهم نمیدن و فقط میتونم طبق سرعت قرارداد دانلود کنم؟
یک سوال دیگه اینکه اگر کلآ 2 مگ برای همه سرویسهاشون بازه خوب میتونم سرعت پایین تر مثلآ 256 رو بگیرم
میشه بگید شمل از کدوم سرویسشون استفاده میکنید؟ پیشنهاد میکنید کدوم سرویسشون رو بگیرم.

lurenzo
13-10-2011, 13:46
ممنون از توضیحی که دادید:11:
فقط با توجه به نظر lurenzo یک سوالی برام پیش اومد. اگر سرویسی که شبانه رایگان داره بگیرم یعنی دیگه اون سرعت 2 مگ رو در شب بهم نمیدن و فقط میتونم طبق سرعت قرارداد دانلود کنم؟
یک سوال دیگه اینکه اگر کلآ 2 مگ برای همه سرویسهاشون بازه خوب میتونم سرعت پایین تر مثلآ 256 رو بگیرم
میشه بگید شمل از کدوم سرویسشون استفاده میکنید؟ پیشنهاد میکنید کدوم سرویسشون رو بگیرم.

سرویسی که شبانه رایگان داره یعنی اینکه شما از ساعت 2 تا 7 صبح میتونی با اکانت خودت بصورت رایگان دانلود کنی و سرعتت همون سرعتیه که در طول روز داری و کم یا زیاد نمیشه!
2 مگ برای همه سرویس هاشون باز نیست. برای همه افراد هم باز نیست. مثلا من از Package11 از سرویس های اقتصادی استفاده میکنم و الان یک سال هست که بجای سرعت 512 سرعت دانلودم 1 مگه!!!
پس میبینی که برای همه سرعت دانلود 2 مگ نیست و حتی کسایی هستن که اکانت 1 مگ گرفتن ولی سرعتشون 512 هم نیست!

choory
13-10-2011, 15:30
سلام دوستان.
دوستانی که فن آوا دارن زحمت میکشن ببینن این سایت براشون باز میشه یا نه.

alteriw.net

برای من با adsl فن آوا باز نمیشه.اما وقتی npv میزم بدون مشکل باز میشه و با دیال آپ هم مشکلی نداره.
غیر از این سایت چند تا سایت دیگه هم هستن که مشکل دارن.من جمله google.com البته مشکل گوگل کمتره یک بار میشه یک بار نه

lurenzo
14-10-2011, 11:57
سلام دوستان.

alteriw.net

برای من با adsl فن آوا باز نمیشه.اما وقتی npv میزم بدون مشکل باز میشه و با دیال آپ هم مشکلی نداره.
غیر از این سایت چند تا سایت دیگه هم هستن که مشکل دارن.من جمله google.com البته مشکل گوگل کمتره یک بار میشه یک بار نه

من امتحان کردم و بدون مشکل باز شد!
برای من میل یاهو باز نمیشه!

pooria-ir
14-10-2011, 13:04
سلام دوستان.

alteriw.net

واسه منم بدون مشکل باز میشه
:10:

من امتحان کردم و بدون مشکل باز شد!
برای من میل یاهو باز نمیشه!

من یه مدت سایت دانشگاه برام باز نمیشد،زنگ زدم به خود فن آوا 5-6 بار،انقد غر زدم سرشون،آخر وصل کردن مدیریت :دی
صحبت کردم تا بلاخره انگولک کردن که سایت واسم باز شه :دی

lurenzo
29-10-2011, 00:23
سرویس 512:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KAMYK
29-10-2011, 23:07
آقا من اهل وبگردی هستم و فقط دانلود شبانه دارم به نظرتون 512 کدوم سرویسشونو بدرد من میخوره

lurenzo
30-10-2011, 00:38
آقا من اهل وبگردی هستم و فقط دانلود شبانه دارم به نظرتون 512 کدوم سرویسشونو بدرد من میخوره

سرویس 512 و 3 گیگ در ماه!

KAMYK
30-10-2011, 00:53
سرویس 512 و 3 گیگ در ماه!

تشکر منم احتمالآ همینو بگیرم فقط شبها که رایگانه افت سرعت دارید یا اینکه تا 1 یا 2 مگ بازه؟

lurenzo
31-10-2011, 07:11
تشکر منم احتمالآ همینو بگیرم فقط شبها که رایگانه افت سرعت دارید یا اینکه تا 1 یا 2 مگ بازه؟

برای من که شب و روز سرعت یکسان و اصلاً افت نداره!
سرویس 512 من سرعتش 1 مگ هست.چه روز باشه و چه شب!

behrad59
04-11-2011, 00:00
دوستان اینجا کسی هس تو کرج سرویش داشته باشه مخصوصا فردیس...میخواسم بدونم سرعتش چجوریه با ای دی ام تو روز و شب 512 رو میگم...در ضمن پینگ چی...چجوریاست>؟؟؟

vaitaa
04-11-2011, 21:28
این پینگ من :

به پشتیبانی میگم میگه مرکز مشکل نداره
از سمت منم که مشکلی نیست , با 2 سیستم و 2 مودم تست کردم مشکل پابرجاست
حالا پینگ هیچی این رکوئست تایم اوت چی میگه !
جدا چه کسی پاسخگوست؟

Extreme-Forces
04-11-2011, 21:38
اونايي كه مي خوان سرويس بگيرن مخصوصا فن اوا . چون خودم دارم ميگم. اگه طرح CRA بگيريد سرعت افتضاحه. من 256 دارم CRA سرعت دانلود از 6 بالاتر نميره (تهران).قطعيش هم زياده. ولي بقيش خوبه. هم سرعت و هم پينگ تو اكثر بازي ها.
256 4 گيگ در ماه هم داشتم ، سرعت دانلود بالاي 40 بود و قطعي 2 3 بار تو ماه. پينگم هم يكم از اين CRA كه الان دارم بهتر بود.

kourosh4u
18-11-2011, 13:53
اونايي كه مي خوان سرويس بگيرن مخصوصا فن اوا . چون خودم دارم ميگم. اگه طرح CRA بگيريد سرعت افتضاحه. من 256 دارم CRA سرعت دانلود از 6 بالاتر نميره (تهران).قطعيش هم زياده. ولي بقيش خوبه. هم سرعت و هم پينگ تو اكثر بازي ها.
256 4 گيگ در ماه هم داشتم ، سرعت دانلود بالاي 40 بود و قطعي 2 3 بار تو ماه. پينگم هم يكم از اين CRA كه الان دارم بهتر بود.

آقا من دقيقاً سؤالم همينه، يک مگ نا محدود ميدن حدود 50 ولی با اين اوصاف فک کنم 128 هم نباشه!

بامزی
21-11-2011, 22:32

یعنی شما شما بدون افت 1 مگ سرعت داری ؟ :18:

pooria-ir
21-11-2011, 23:09
پرچم فن آوا بالاس :دی

دیشب تا صبح دقیقا 3.3 گیگ دانلود داشتم،سعی میکنم صبح شات بزارم براتون
فعلا :21:

mehryar1973
22-11-2011, 22:28
آقا من دقيقاً سؤالم همينه، يک مگ نا محدود ميدن حدود 50 ولی با اين اوصاف فک کنم 128 هم نباشه!

دوست گرامی یک مگ cra دقیقا سرعتش مساوی 256 هستش
من اینو از نمایندگی پرسیدم یعنی سرعت ها تو فن آوا در این سرویس craیک چهارم سرعت اسمیه:31:

mehran_pqqp
30-11-2011, 18:35
سلام
ببخشید یه سوال داشتم ، من میخواستم برای یکی از دوستان از فن آوا سرویس بگیرم ، تو سایت فن آوا مشخصات و ... دوستم رو ثبت کردم
بعد الان تو قسمتی که باید سرویس مورد نظر رو انتخاب کنم سرویس های خاص (S ) هست ولی سرویس های اقتصادی (P) نیست!

مثلا برای سرویس S4 نوشته "هزینه ثابت ماهیانه " 22000 و قیمت هر گیگابایت حجم مصرفی 6000 و پیش پرداخت اولیه 50000 !!
من مثلا این سرویس رو بخوام بگیرم باید چه کار کنم؟ چقد باید پول بدم؟

mehran_pqqp
04-12-2011, 18:36
سلام
ببخشید یه سوال داشتم ، من میخواستم برای یکی از دوستان از فن آوا سرویس بگیرم ، تو سایت فن آوا مشخصات و ... دوستم رو ثبت کردم
بعد الان تو قسمتی که باید سرویس مورد نظر رو انتخاب کنم سرویس های خاص (S ) هست ولی سرویس های اقتصادی (P) نیست!

مثلا برای سرویس S4 نوشته "هزینه ثابت ماهیانه " 22000 و قیمت هر گیگابایت حجم مصرفی 6000 و پیش پرداخت اولیه 50000 !!
من مثلا این سرویس رو بخوام بگیرم باید چه کار کنم؟ چقد باید پول بدم؟

دوستان کسی تو پی سی ورد فن آوا استفاده نمی کنه؟

lurenzo
04-12-2011, 20:14
دوستان کسی تو پی سی ورد فن آوا استفاده نمی کنه؟

دوست عزیز من از فن آوا استفاده میکنم.ولی اصلاً از سایتش استفاده نکردم.پیشنهاد میکنم با 82185 تماس بگیری و با بخش فروش صحبت کنی.

mirmahdimo
08-12-2011, 22:50

2 تا سوال، با این ابراز رضایت تو تهران هستید؟ و اینکه میشه مودم مون رو خودمون نصب کنیم و دیگه اون 20 تومن رو ندیم. پول ندارم دیگه، به خدا خسته شدم از بس سرم کلاه گذاشتن. محدوده مون پاسدارانه
مرسی از همه

lurenzo
09-12-2011, 13:31
2 تا سوال، با این ابراز رضایت تو تهران هستید؟ و اینکه میشه مودم مون رو خودمون نصب کنیم و دیگه اون 20 تومن رو ندیم. پول ندارم دیگه، به خدا خسته شدم از بس سرم کلاه گذاشتن. محدوده مون پاسدارانه
مرسی از همه

بله تهران هستم.
من دو سال و نیم هست که از فن آوا سرویس میگیرم.واقعاً راضی هستم.(بعضی ها هم توی همین تایپیک ابراز نارضایتی میکردن).از همون اول هم خودم مودم گرفتم و به هیچ وجه پول نصب ندادم. فقط پول رانژه خط رو دادم.
اگر سیاستشون تغییر نکرده باشه برای شما هم همین شرایط برقرار خواهدبود. بنظرم با شماره 82185 بخش فروش تماس بگیرید و قبل از خرید تمام نکات مبهم رو بپرسید.

mirmahdimo
10-12-2011, 02:29
بله تهران هستم.
من دو سال و نیم هست که از فن آوا سرویس میگیرم.واقعاً راضی هستم.(بعضی ها هم توی همین تایپیک ابراز نارضایتی میکردن).از همون اول هم خودم مودم گرفتم و به هیچ وجه پول نصب ندادم. فقط پول رانژه خط رو دادم.
اگر سیاستشون تغییر نکرده باشه برای شما هم همین شرایط برقرار خواهدبود. بنظرم با شماره 82185 بخش فروش تماس بگیرید و قبل از خرید تمام نکات مبهم رو بپرسید.

ممنونم. مشکل قطعی تون بر طرف شده یا همچنان پا بر جاست؟

cool11
10-12-2011, 02:42
بله تهران هستم.

شما دانلود و اینا هم دارید؟

یا فقط کارهای متعارف؟

lurenzo
10-12-2011, 07:05
ممنونم. مشکل قطعی تون بر طرف شده یا همچنان پا بر جاست؟

بله، متأسفانه همچنان پابرجاست.ولی ظاهراً فقط من این مشکل رو دارم.
البته یاد گرفتم جوری مدیریتش کنم که اکثر شب ها مشکلی با دانلود رایگان نداشته باشم.

lurenzo
10-12-2011, 07:27
شما دانلود و اینا هم دارید؟

یا فقط کارهای متعارف؟

تقریباً همه شب ها دانلود دارم.الان شبی 2 الی 3 گیگ می گیرم.

Saman-tci
16-12-2011, 19:58
سلام دوستان کسی آدرس لینک IBS برای چک کردن اکانت رو داره ..؟
. من هر چی میزنم ارور میده ...

pooria-ir
16-12-2011, 23:31
سلام دوستان کسی آدرس لینک IBS برای چک کردن اکانت رو داره ..؟
. من هر چی میزنم ارور میده ...

سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:11:

arash rashno
02-01-2012, 12:18
دوستان الان دو هفته هست که سرعت روزانه اومده روی 130 ولی شب و جمعه رو آوردند روی 30
یعنی خط رو روی 2 مگ بستند ولی از ساعت 2 شب تا 7 صبح سرعت میشه 30 تا - جمعه هم همینطور
- اصلا دیگه فایده نداره با 30 تا چیزی نمیشه گرفت
از دوستان کسی سرویس نامحدود با ضریب شیر 1 به 10 گرفته ؟ سرعت چند میده ؟ نصف سرعت اسمی رو میده ؟

pooria-ir
02-01-2012, 14:24
دوستان الان دو هفته هست که سرعت روزانه اومده روی 130 ولی شب و جمعه رو آوردند روی 30
یعنی خط رو روی 2 مگ بستند ولی از ساعت 2 شب تا 7 صبح سرعت میشه 30 تا - جمعه هم همینطور
از دوستان کسی سرویس نامحدود با ضریب شیر 1 به 10 گرفته ؟ سرعت چند میده ؟ نصف سرعت اسمی رو میده ؟

آقا نمیدونم چرا سرویسای شما اینطوریه،ما که کماکان پرچم بالاس
روز و شب 2 مگ میگیریم :دی

Lord Farshad
02-01-2012, 18:52
درود.

به لطف دوستان در مرکز شهید قندی اصفهان :دی بالاخره بعد مدت ها خط ما رانژه شد و این 3 ماهه نامحدود فن آوا فعال شد همین الان. تا الان که راضی هستم :دی

afshin b
02-01-2012, 21:18
آقا نمیدونم چرا سرویسای شما اینطوریه،ما که کماکان پرچم بالاس
روز و شب 2 مگ میگیریم :دی
خوش به حالت پوریا، حالشو ببر:31:
سرعت شبانه منم از 117 به 70 کاهش یافت:13:

درود.

به لطف دوستان در مرکز شهید قندی اصفهان :دی بالاخره بعد مدت ها خط ما رانژه شد و این 3 ماهه نامحدود فن آوا فعال شد همین الان. تا الان که راضی هستم :دی
مبارکه:31:
نامحدود هست واقعا یا محدوده؟
ماهی چند و ار همه مهمتر سرعت دانلود؟

Lord Farshad
02-01-2012, 23:35
درود.

مبارکه:31:
نامحدود هست واقعا یا محدوده؟
ماهی چند و ار همه مهمتر سرعت دانلود؟

ممنون عزیز :40::11: :31: نه؛ امروز اتفاقا به مسئولش گفتم که نزنی بعدا محدودمون کنید :31: :41: گفت که نه مثل شاتل نیستیم! :دی

یه سری عکس و توضیح توی تاپیک اصفهان گذاشتم, اینجا هم میگم؛ اگر چیز بیشتری خواستی بگو.

من چون دانلودم بالا بود و مشکلی با افت و تغییر سرعت نداشتم؛ این نامحدود سه ماهه PG2 اش رو گرفتم.

این سرویسش :

الان هم دارم از سایت سی نت ، آنتی ویروس دان میکنم؛ این سرعت دانلودش؛ فقط به قول خودشون سرعت این سرویس متغیر هست، از 16 تا 64 به جز فکر میکنم شرینگ 1/8 اش موقع شلوغی خط ها که خب واسه من 45 میره و میشه 75 :دی هی تغییر میکنه مدام ولی بیشتر رو 50 و 60 هست. همه چیز میشه سرعتش :دی

البته پینگش هم بدکی نیست؛ قبلا که گرفتم رو 0.51 بود؛ الان هم نورتون رو نصب کردم و دو تا تست:

جالب اینجاست هر بار هم تست میگیری یه طور میشه؛ مثلا یه بار سرعت دانلود 0.45 هست یه بار 0.51 یه بار 0.32 و ... که خب اصلی ترین دلیلش همین سرعت متغیرش هست. من چون وبکم و ... نیاز ندارم، این مناسبم بود، چون هم دانلودم زیاده؛ هم حتی با گوشی زیاد دانلود میکنم و ... و از طرفی به خاطر دانشگاه و مشکلات و ... نمیتونستم دانلودامو بذارم واسه شب؛ واسه همین بهترین بود واسم.

فقط فکر کنم تهران 1/10 شر میکنند ولی اصفهان 1/8 هست .

شاد و پیروز و سربلند باشید.

lurenzo
05-01-2012, 00:51
اینم تست ساعت 00:42 بامداد من:

سرعت شبانم دو سه هفته رفت روی همین 1.5 مگ ولی چند شب شد 512 و الان دوباره شد همون 1 مگی که قبلاً بود.

Lord Farshad
06-01-2012, 00:07
درود.

من همچنان هم مشغول حال کردنم :8: :دی

فقط یه چیز جالب، میشه این متغیر بودن سرعت که گفته میشه رو توی تست های زیر دید ولی من همچنان با آی دی ام دیگه روی 55 رو حساب میکنم :40:

pooria-ir
06-01-2012, 01:30
اینم تست امشب ما :دی
البته امشب سرعت به میزان محسوسی اومده پایین

pooria-ir
12-01-2012, 18:45
سلام
آخه چرا ؟ نه واقعا میخوام بدونم چرا :دی :دی؟
این تست الان منه

دلم واسه 512 خودم تنگ شده :دی :دی

birang1357
12-01-2012, 19:24
سلام به دوستان عزیز
من تا حالا مشترک چند شرکت بوده ام که از هیچ کدام راضی نبودم.با توجه به اینکه سرعت آپلود برای من خیلی مهمه از دوستانی که اشتراک فن آوا دارند درخواست می کنم سرعت آپلود سرویس یک مگ و دو مگ این شرکت را برایم ذکر کنند البته متاسفانه با توجه به اسکرینهایی که در پست های قبلی گذاشته شده به نظر می رسد بالاترین آپلود آن 512 باشد.ولی از دوستان خواهشمندم مجددا سرعت آپلود خود را تست کنند.با تشکر

lurenzo
19-01-2012, 13:33
اینم تست من :
(طبق معمول!!!)

Extreme-Forces
19-01-2012, 13:57
من 256 نامحدود 1 به 10 دارم الان. (تهران) سرعت دانلود از 6 كيلو بايت بيشتر نميشه. مي خوام حجمي بگيرم دوباره. تو ماه بيشتر از 1.5 گيگ نميشه استفاده كرد.:2:

pooria-ir
19-01-2012, 14:10
م تو ماه بيشتر از 1.5 گيگ نميشه استفاده كرد.:2:

من شبی 3.5 گیگ میگیرم :27::31::21:

Extreme-Forces
19-01-2012, 14:38
من شبی 3.5 گیگ میگیرم :27::31::21:
شانس من منطقه ما نامحدود 128 و 64 پورت هاش پره و 256 به بالا دارن كه ماهي 45 تومن زياده. مجبورم دوباره حجمي بگيرم.
حوصله تخليه و 2 3 ماه الافي ندارم مگرنه از مخابرات مي گرفتم.

porya_spy
20-01-2012, 15:13
از دوستانی اهوازی کسی از فن آوا سرویس داره ؟! راضی هست ؟ :11:

Hoaxes
21-01-2012, 18:27
به له خره سرویس یه مگ فن آوا رو گرفتم :

Service : DP 1024k - 512k - 9 gig -3 month

PING : 49 ms

Download : 1.75 Mbps

Upload : 0.86 Mbps

Majidson
27-01-2012, 16:56
سلام دوستان من چندتا سوال درمورد ADSL فن آوا داشتم:

من می خوام Package 11_512_3GB بگیرم.

1. آیا من از شرکت نامه بگیرم، راحت سرویس ارائه میدن!؟ سخت گیر نیستن !؟
2. سرعت دانلود روز و شب چنده؟ Downstream و Upstream رو چند میبندن؟
3. پشتیبانی خوبی داره!؟
4. پرداخت آنلاین داره !؟
5. قطعی که نداره !؟
6. ساعت رایگان چه ساعتی هستش؟ یوزر و پسورد روزانه با شبانه یکی هستش ، یا مثل صبانت فرق داره !؟
7. مودم من خودم دارم، مشکل نداره که !؟
8. از زمانی که مدارک ارائه میدیم چند روزه خط رانژه می کنن !؟

Majidson
29-01-2012, 09:52

3. پشتیبانی خوبی داره!؟
4. پرداخت آنلاین داره !؟
5. قطعی که نداره !؟
6. ساعت رایگان چه ساعتی هستش؟ یوزر و پسورد روزانه با شبانه یکی هستش ، یا مثل صبانت فرق داره !؟

یعنی یک نفر پیدا نمی شه که جواب این سوال بده !!!؟

pooria-ir
29-01-2012, 13:55
یعنی یک نفر پیدا نمی شه که جواب این سوال بده !!!؟

شما چه شهری هستی عزیز ؟

Majidson
29-01-2012, 14:17
شما چه شهری هستی عزیز ؟

تهران ، مرکز تلفن شهید کاظمیان

lurenzo
30-01-2012, 00:56

3. پشتیبانی خوبی داره!؟
4. پرداخت آنلاین داره !؟
5. قطعی که نداره !؟

من همین سرویس رو دارم استفاده میکنم و شرایط خودم رو مینویسم : ( من بیش از دو سال و نیم پیش مشترک فن آوا شدم.)

1. بدون نامه از جایی سرویس 512 به من دادن و فقط تعهد گرفتن.
2. برای من در حال حاضر سرعت روزانه 1.8 مگ و شبانه متغیر و مینیمم 512 هستش! Downstream رو روی 2048 کیلوبیت و Upstream رو روی 640 کیلوبیت برای من بستن!
3. بد نیست!
4.شارژ آنلاین داره ولی برای عضو شدن باید بپرسی که نحوه پرداخت چجوریه؟!!
5. قطعی ای که عاملش خودشون باشن خیلی وقته که نداشتم.
6. 2 تا 7 صبح. یوزر و پسورد روزانه با شبانه یکی هستش.
7. نه مشکلی نیست. من هم خودم مودم داشتم.
8. معمولاً میگفتن حداکثر 10 روز کارهاش انجام میشه ولی من یادم نیست که برای من چقدر طول کشید تا وصل بشه!
نمونه تست سرعت :

pooria-ir
30-01-2012, 15:02
فقط یه مسئله،چون تهرانی،به نظرم از نماینده فن آوا سرویس بگیر،چون هم قیمت هاش بهتره هم گیرشون کمتره
من خودم از نیونت سرویس دارم

AmirAra2
12-02-2012, 19:55
سرویس 512 فن آوا ....

فقط افسوس که سرعت شبانه اش به زور به 50 کیلو در ثانیه میرسه ...
به خاطر همین شبان رایگانش احتمالاً تا ماه بعد میرم پارس آنلاین ...

راستی یه سوال !
دوستان کسانی که نامحدود میگیرند هم سرعتشون شبها ساعت 2 تا 7 شیر میشه و به افتضاح کشیده میشه و یا نه مثل روزانه است ؟ روزانه اش سرعتش چقدره ؟ خیلی کمتر از این سرویس محدودیه که الان دارم ؟

BEST 2
13-02-2012, 15:05
سرویس 512 فن آوا ....

راستی یه سوال !
دوستان کسانی که نامحدود میگیرند هم سرعتشون شبها ساعت 2 تا 7 شیر میشه و به افتضاح کشیده میشه و یا نه مثل روزانه است ؟ روزانه اش سرعتش چقدره ؟ خیلی کمتر از این سرویس محدودیه که الان دارم ؟
اقا داری پادشاهی میکنی نری پارس انلاین که بیچاره میشی.من از پارس افلاین میخوام بیام فن اوا. قبلا فن اوا داشتم خیلی بهتر هست از پارس افلاین حجم دزد.

lurenzo
13-02-2012, 20:43
سرویس 512 فن آوا ....

راستی یه سوال !

اینم سرعت من (512) :

شما همیشه سرعت شبانت پایینه؟
برای من یک ماهه که سرعت شبانه نوسان پیدا کرده و فقط دبشب بود که سرعت کلاً پایین بوده. در اکثر موارد سرعت کلا 1 تا 2 مگه و بعضی شب ها هم از اواسط تایم رایگان سرعت به همون 512 تبدیل میشه.
البته اینم بگم که دو ماهه که سرعتم شده 2 مگ و شب ها اینجوری شده وگرنه تا قبل از این هم روز و هم شب سرعتم 1 مگ ثابت بوده!

pilot2000
16-02-2012, 01:41
اگه تهرانید بی خیال فن اوا
6 ساله فن اوا دارم از مناطق مختلف تهران

شبانه خوب نبوده بیشتر اوقات
و کاملا استاندارد هم میده /8
بیشتر خیر

Extreme-Forces
16-02-2012, 01:56
اقا شبانه رايگان چجوري معلوم ميشه تو ibsng ؟ به من گفتن از 1 به بعد رايگانه ولي هي كم ميشه كه !!!!

lurenzo
16-02-2012, 11:30
اقا شبانه رايگان چجوري معلوم ميشه تو ibsng ؟ به من گفتن از 1 به بعد رايگانه ولي هي كم ميشه كه !!!!

شبانه رایگان فن آوا از ساعت 2 تا 7 صبحه!
توی IBSNG و در قسمت گزارش اتصالات اگر دقت کنید در ساعات رایگان مقدار اعتبار مصرف شده رو صفر یا یه مقدار بسیار ناچیز میزنه!

pooria-ir
16-02-2012, 14:08
اگه تهرانید بی خیال فن اوا
6 ساله فن اوا دارم از مناطق مختلف تهران

شبانه خوب نبوده بیشتر اوقات
و کاملا استاندارد هم میده /8
بیشتر خیر

چی میگی برادر من:دی
فن آوا غالیه،عزیز منه :31:
روزانه 400 کیلوبایت داره دانلود میده و تو شبانه هم متغیر،از 512 میره تا 2 مگ
چی میخوای دیگه از خدا ؟؟؟

Extreme-Forces
17-02-2012, 10:13
سلام دوستان.
من سرويسم رو تازه عوض كردم.
ديشب كه داشتم دانلود رايگان ميزدم ، سرعتم بين 70 تا 110 بود. 150 مگ اول رو دانلود كردم. 150 مگ دوم رو كه دانلود كردم بعد درصد 95 يهو سرعت صفر شد و بعدش اومد بين 10 تا 30 . منم سريع رفتم حساب كاربري ديدم گزارش حساب اون 140 مگ اول اومد. قبلش سرعتم رويايي بود. تو روز سرعتم كمتره :31:. يعني باگ دارن يا همينجوريه ؟ ! براي شما اتفاق افتاده؟ چيكار كنم سرعتم 70 بمونه ؟ :27:

lurenzo
17-02-2012, 13:29
سلام دوستان.
من سرويسم رو تازه عوض كردم.
ديشب كه داشتم دانلود رايگان ميزدم ، سرعتم بين 70 تا 110 بود. 150 مگ اول رو دانلود كردم. 150 مگ دوم رو كه دانلود كردم بعد درصد 95 يهو سرعت صفر شد و بعدش اومد بين 10 تا 30 . منم سريع رفتم حساب كاربري ديدم گزارش حساب اون 140 مگ اول اومد. قبلش سرعتم رويايي بود. تو روز سرعتم كمتره :31:. يعني باگ دارن يا همينجوريه ؟ ! براي شما اتفاق افتاده؟ چيكار كنم سرعتم 70 بمونه ؟ :27:

تعییرات حساب کاربری همیشه بسرعت اعمال نمیشه. و گاهاً زمان میبره تا در IBSng ثبت بشه.
شانس شماست. الان یک هفته ای میشه که سرعت شبانه نوسان داره. قبلش با سرعت 1.5 تا 2 مگ دانلود داشتم.
ایشالا هر چه زودتر مشکل نوسان حل بشه و به روال سابق برگرده!

m3hrdad.x
26-02-2012, 12:18
خب لطف کنید دقیق بگید از کجا دارید سرویس میگیرید
اینجوری ک مشخص نمیشه !!
منم 512 فن آوا دارم
شبانش که افتضاحه
کرج هستم. مرکز مخابراتی غیاثی

lurenzo
27-02-2012, 00:19
خب لطف کنید دقیق بگید از کجا دارید سرویس میگیرید
اینجوری ک مشخص نمیشه !!
منم 512 فن آوا دارم
شبانش که افتضاحه
کرج هستم. مرکز مخابراتی غیاثی

والا همین تهران هم همه راضی نیستن.
کلاً مثل اینکه توی بعضی از مناطق مخابراتی خوبه!
حالا شانس ما هم خوب از آب در اومده.:8:

Extreme-Forces
02-03-2012, 14:17
سلام.
دوستان چند روزي هست سرعت من به شدت پايين اومده. ياد ديال اپ افتادم. براي شما هم اينجوري شده ؟ شب و صبحم يكيه و نهايت 10 kb سرعت دارم !!!!!! (256)

Mr Socks
02-03-2012, 16:59
کسی از شیراز - مدرس از این شرکت سرویس گرفته وضعیتش به چه صورته؟

afshin b
02-03-2012, 20:58
سلام.
دوستان چند روزي هست سرعت من به شدت پايين اومده. ياد ديال اپ افتادم. براي شما هم اينجوري شده ؟ شب و صبحم يكيه و نهايت 10 kb سرعت دارم !!!!!! (256)
منم دو سه ورزیه سرعتم نصف شده. دانستریم از یه مگ رسید به نیم مگ. اما در عوض پینگم عالیه، حدود 100

lurenzo
02-03-2012, 23:14
سلام.

خوشبختانه برای من سرعت خوبه و حتی نوسان سرعت در شب هم از بین رفته.(امیداوارم چشمش نزنم!)

Extreme-Forces
02-03-2012, 23:20
همون.
اخه من نزديك 3.5 گيگ شبانه زدم تاحالا. 4 5 روزي ميشه سرعتم كلا كمه. همين الان اگه از اسپيد تست ، تست بگيرم سرعتم از 10 بيشتر نميشه. نمي دونم به خاطر اين چند روزه و بعدا درست ميشه يا نه ؟ دو سه روز ديگه صبر مي كنم درست نشه حالشون رو ميگيرم.
راستي فن اوا هم از يه حدي به بعد شبانه رايگان رو محدود مي كنه يا نه ؟ ( مثل شاتلي ها و ... :31:)

afshin b
03-03-2012, 00:05
همون.
اخه من نزديك 3.5 گيگ شبانه زدم تاحالا. 4 5 روزي ميشه سرعتم كلا كمه. همين الان اگه از اسپيد تست ، تست بگيرم سرعتم از 10 بيشتر نميشه. نمي دونم به خاطر اين چند روزه و بعدا درست ميشه يا نه ؟ دو سه روز ديگه صبر مي كنم درست نشه حالشون رو ميگيرم.
راستي فن اوا هم از يه حدي به بعد شبانه رايگان رو محدود مي كنه يا نه ؟ ( مثل شاتلي ها و ... :31:)
نه نمیکنه.
برای من الات درست شد. احتمالا برای شما هم درست میشه.

lurenzo
03-03-2012, 06:52
همون.

برای من کمتر از یکماهه که سرعت شبانه حدود ساعت 6 به 512 کاهش پیدا میکنه که باز هم راضیم چون توی 5 ساعت بالای 2 گیگ دانلود دارم.

Extreme-Forces
03-03-2012, 15:47
برای من کمتر از یکماهه که سرعت شبانه حدود ساعت 6 به 512 کاهش پیدا میکنه که باز هم راضیم چون توی 5 ساعت بالای 2 گیگ دانلود دارم.
انصافا شبانش خوبه. منم تا شبي 1 گيگ جا دارم براي دانلود. سرعتم بين 70 تا 110 كيلو متغير ميشه كه اگه چندتا دانلود همزمان بذارم تا صبح تمومه. هفته پيش قبل اينكه برم دانشگاه 1 فايل 100 مگي گذاشتم دانلود بعد يك ربع اومد ببينم چقدرش رفته كه سيستم رو خاموش كنم برم. ديدم تموم شده:27::31:.
فعلا سرعتم چه شبانه چه روزانه پايينه. اميدوارم زودتر درست بشه.:5:

qosmio
05-03-2012, 13:54
دوستان پینگتون به 4.2.2.4 چنده

lurenzo
05-03-2012, 16:45

الان حدود 100ms !!!

afshin b
06-03-2012, 13:35
برای منم حدود 100 هست!!
دمشون گرم، عالیه.
==============

دوستان به شما هم پیامک دادن که "طرح موشک در راه است و سرعت شما افزایش یافت"؟
یکی دو روز پیش به من دادن ولی سرعت افزایشی نداشت!

ادیت:
Oops!
همین الان رفتم چک کردم دیدم سرعتم دو برابر شده. :18:
Downstream Speed 1991 kbps
جلل خالق.
به هرحال خدا خیرشون بده، خیلی باحالن:31:

Extreme-Forces
06-03-2012, 21:05
پينگ منم 110 ms شد.

Lord Farshad
07-03-2012, 19:12
درود

برای منم حدود 100 هست!!
دمشون گرم، عالیه.
==============

دوستان به شما هم پیامک دادن که "طرح موشک در راه است و سرعت شما افزایش یافت"؟
یکی دو روز پیش به من دادن ولی سرعت افزایشی نداشت!

ادیت:
Oops!
همین الان رفتم چک کردم دیدم سرعتم دو برابر شده. :18:
Downstream Speed 1991 kbps
جلل خالق.
به هرحال خدا خیرشون بده، خیلی باحالن:31:

منم الان تست کردم ، 103 بود :8:

کلا چند مدته فن آوا زیاد اس میده بهم :دی از این طرح موشک گرفته تا هدیه نوروزی زمان و گیگ و ...
ولی زرنگ بازیشون اینه که توی اون پیامک افزایش سرعت گفته که تست سرعت در matma.ir که خب این نشون میده میخواند توی رتبه بندی بیاند ولی خب به نظرم حقشون هست.
چون از نامحدود توی این چند روزه اومدم به 1 مگ محدود , زیاد با خطم بازی کردند :دی ولی خب فکر میکنم که افزایش دادند سرعت رو. الان هم که درست شده و خطم روی همون 1.5 مگی که نمایندگی اصفهان گفت، بسته هست.

Extreme-Forces
11-03-2012, 11:06
سلام.
تو اين 2 سالي كه از فن اوا سرويس گرفتم تاحالا 1 مگ هم بهم هديه ندادن. نه تو عيد نه مناسبت هاي ديگه. اصلا فن اوا گيگ رايگان ميده تو مناسبت ها ؟
شاتل :2:كه داشتم هرچي ميشد 1 گيگ رايگان مي دادن :31:
پارس انلاين هم فرت و فرت گيگ رايگان ميده.:27:
ما چي پس ؟:19:

Lord Farshad
11-03-2012, 12:57
درود

سلام.
تو اين 2 سالي كه از فن اوا سرويس گرفتم تاحالا 1 مگ هم بهم هديه ندادن. نه تو عيد نه مناسبت هاي ديگه. اصلا فن اوا گيگ رايگان ميده تو مناسبت ها ؟

من به نسبت سایر دوستام و دوستان دیگه توی همین پی سی خودمون که دارم میبینم، خوبیش اینه که خداییش اگر هدیه و ... نمیده ؛ تا این چند روزی که اومدم سرویس حجمی، حجم دزدی ندیدم :31: .

والا این پیامک چند روز پیش برای من اومد :

هدیه نوروزی
مشترک گرامی ADSL فن آوا
با تمدید قرارداد، زمان و گیگ رایگان هدیه بگیرید.
مرکز تماس: 82185

یه تماس باهاشون بگیر ببین چی میگند؛ من تمدید 1 مگ ام میافته 15 که ماه به ماه شارژ میکنم دیگه؛ فکر نکنم به من بخوره.

شاد و پیروز و سربلند باشید

ADM!N
11-03-2012, 13:06
یه تست سرعت در تاپیک قرار بدید ببینیم سرعتش چطوریه البته با دبی نه تهران

ممنون

Extreme-Forces
11-03-2012, 19:02
سرويس من 256
سرعت شبانه و روزانم فرقي نداره ، همينه
سرور دبي
اين هم سرور تهران
البته سرعت اپلودم خيلي متغيره كه نيازي هم ندارم خيلي. چند وقت با سرعت دانلودم برابر بود.
كلا راضيم. خدارو شكر حجم دزدي و محدود شدن و اين چيزا رو نداريم :31::8:

Lord Farshad
11-03-2012, 19:53
درود.

منم مرکز مخابراتی شهید قندی اصفهان هستم که خود اصفهانیا هم میدونند، توی این مرکز سر پورت خالی هم آدم کشته میشه :دی دیگه چه برسه به بدبختی رانژه کردنش و ...
پشتیبانی اصفهان فن آوا ؛ خط 1 مگ رو روی 1 مگ و نیم میبنده و متاسفانه بر خلاف تهران یوزر و پسورد شبانه اش فرق داره و همه شیر میشند که خب الحق توی این مدتی که من محدود گرفتم؛ سرعت دانلود شبانه و روزانه اش یکی بوده تا الان ( بسته به سرور دانلود و ... ) قبلا هم که نامحدود فن آوا داشتم؛

این هم تست الان من :

سرور تهران :

سرور دبی (اتصالات) :

شاد و پیروز و سربلند باشید

lurenzo
12-03-2012, 07:09
سلام.

چطور نگرفتی؟
من بیشتر از دو سال و نیمه که ازش سرویس میگیرم.تا همین چند ماه پیش اصلا تو کار حجم رایگان دادن نبود ولی در چند ماه اخیر فکر میکنم 2 یا 3 بار و هر بار 1 گیگ حجم رایگان داده.:8:

afshin b
12-03-2012, 09:29
منم که چهار پنج ماهه دارم چیزی بهم نداد. ولی دوره قبل که ترافیکم رو تموم کردم یه گیگ ترافیک بهم اضافه شد، نفهمیدم چطوری!
دوستان Downstream من خیلی متغیر شده. دیروز حدود 2600 بود، الان حدود 900 هست، دیشب 2000 و...
نمیدونم چرا اینقدر تغییر میدن.
برای شمام اینطوریه؟ اصلا Downstream شما چنده?

Extreme-Forces
12-03-2012, 11:30
چطور نگرفتی؟
من بیشتر از دو سال و نیمه که ازش سرویس میگیرم.تا همین چند ماه پیش اصلا تو کار حجم رایگان دادن نبود ولی در چند ماه اخیر فکر میکنم 2 یا 3 بار و هر بار 1 گیگ حجم رایگان داده.:8:
همين ديگه. من در تعجبم چرا هيچي ندادن تاحالا.
1 ماهي ميشه سرويسم رو عوض كردم ، حجم بيشتر ميگيرم. ببينم ايندفعه ميدن يا نه :5:
Downstream من روي 2048 و Upstream 635

Lord Farshad
13-03-2012, 10:58
درود.

از منم دیروز عصر اومد روی :

Upstream Speed: 639 kbps
Downstream Speed: 2047 kbps

دم پشتیبانی گرم :دی :46: :8: حالا اگه از اصفهان باز نبرندش روی 1 مگ و نیم :دی

اینم تست همین الان :

و

سرعت شبانه هم همون روزانه هست (بسته به خوب بودن سرور البته) و دیگه چند مدتیه دانلودر آنچنانی نیستم ولی من از اون موقعی که اومدم محدود، شبها چیزایی که خواستم رو گرفتم خداییش مثلا ویندوز 7 رو دان کردم.

Extreme-Forces
16-03-2012, 13:38
سلام.
امروز تمديد كردم. زنگ زدم پشتيباني براي هديه نوروزي. گفت به موقعش مياد. بخش فروش مياد اعمال ميكنه

afshin b
25-03-2012, 17:04
سلام.
امروز تمديد كردم. زنگ زدم پشتيباني براي هديه نوروزي. گفت به موقعش مياد. بخش فروش مياد اعمال ميكنه
سلام
هدیه رو دادن؟

=================

پینگ من دو سه روزیه که با 4.2.2.4 شده حدود 180. قبلش 110 بود.
برای شمام اینطوریه؟
بعد اینکه داون استریم شما چنده؟

Extreme-Forces
25-03-2012, 19:27
سلام
هدیه رو دادن؟

=================

پینگ من دو سه روزیه که با 4.2.2.4 شده حدود 180. قبلش 110 بود.
برای شمام اینطوریه؟
بعد اینکه داون استریم شما چنده؟
سلام.
نه چيزي ندادن.
پينگ منم بيشتر شده ولي تو گيم مشكلي ندارم.
داون استريمم همون 2 مگ هست. ديشب هم 1.3 گيگ زدم.

Lord Farshad
25-03-2012, 21:37
درود.

آقا پینگ 4.2.2.4 من هم توی همین لحظه که تست کردم 206 بود :دی و داون استریم هم روی همون 2 مگ هست.

از فن آوا کاملا راضی هستم ولی احتمال داره که نقل مکان کنم به نوین نت :دی

Fusi0n
30-03-2012, 20:16
سلام دوستان
سرویس سپنتا دارم
با 4.2.2.4 تست میگرم پینگ حدود 200 و کلا زیر 200 نمیاد
سرویس سپنتا 384 نامحدود ماهانه 60 تومان میدم ..
میخوام بیام فن اوا سرویس 128 بگیرم چقدر سرعتش ؟! الان چه سرویسیشو پیشنهاد میکنید ؟!

گیم انلاین (پینگ مهم برام) و دانلود گاهی اوقات .... گیم نرم افزار...

Fusi0n
31-03-2012, 15:57
کسی دیگه سرویس نمیگره از اینجا ؟!

Extreme-Forces
01-04-2012, 19:07
سلام دوستان
سرویس سپنتا دارم
با 4.2.2.4 تست میگرم پینگ حدود 200 و کلا زیر 200 نمیاد
سرویس سپنتا 384 نامحدود ماهانه 60 تومان میدم ..
میخوام بیام فن اوا سرویس 128 بگیرم چقدر سرعتش ؟! الان چه سرویسیشو پیشنهاد میکنید ؟!

گیم انلاین (پینگ مهم برام) و دانلود گاهی اوقات .... گیم نرم افزار...
سلام.
با 4.2.2.4 پينگم الان 216 ms بود. البته چند وقت پيش 110 هم بود. من تو گيم مشكلي ندارم.
نميدونم با سرويس الانتون ماهيانه چقدر مصرف ميكنيد. ولي من الان 256 دارم 7 گيگ با رايگان شبانه.(24440 تومان ماهي ) . سرعتم براي دانلود شب و روز يكسانه. بين 500 mg تا 1.3 گيگ تاحالا شبانه تونستم دانلود كنم. بستگي به سروري كه دانلود ميكنم شب سرعتم بين 30 تا 120 ميره.ماه اول كه گرفتم 7 گيگ رايگان هم دانلود كردم. البته هر شب دانلود نميزدم. اينم اسپيد تست الان
من كه راضيم. ولي كلا هر جا با جاي ديگه فرق ميكنه . به نظر من حداقلش از 256 ها انتخاب كنيد.

Fusi0n
01-04-2012, 20:34
ممنون از راهنمایی واقعا پینگ بین بیشتر ISP دیدم خوب مخصوص با تهران پایین ترین پینگ که بین همه
256 راحت میدن بقیه سرویس چی ؟! چیز نمیخواد ؟!
راستی کدوم منطقه شما ؟! مخابراتتون ؟!

Extreme-Forces
01-04-2012, 22:03
اره راحت ميدن.سري اخر بهم 512 پيشنهاد دادن. فوقش يه مدركي چيزي ، كارت دانشجويي اينا بخوان ولي زياد گير نيستن. نامحدود 1 به 10 هم اصلا نگير. من امتحانش كردم. 256 سرعتش از 4 kb بيشتر نميشه.
منطقه 5
اينجا تعرفه ها رو گذاشته.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] anavadp_services.html)
من يكبار مي خواستم تخليه خط كنم ( نه اينكه ناراضي باشم) نمك گيرم كردن :31: مثلا يه سري سرويس ها رو ننوشتن ولي پشت تلفن ميگن فلان سرويس هم داريم . با هر كارشناس فروشي كه صحبت كردين بگين كه نيازتون چيه تا بهترين سرويس رو معرفي كنه.

mr-dion
08-04-2012, 17:01
دوستان 2مگ فن اوا اپ استریم و دان استریمش رو چند بسته میشه معمولا؟
و اینکه با سرویس 2مگ شباحدودا چقدر میشه دانلود رایگان داشت؟

afshin b
08-04-2012, 17:54
دوستان 2مگ فن اوا اپ استریم و دان استریمش رو چند بسته میشه معمولا؟
و اینکه با سرویس 2مگ شباحدودا چقدر میشه دانلود رایگان داشت؟
2 مگ داون استریم میده و 639 کیلوبیت آپ.
با 2 مگ سرعت دانلود حدود 220 کیلوبایت میده. شبی 5 ساعت رایگانه که میشه حدود 3.7 گیگ دانلود کرد.

mr-dion
08-04-2012, 18:22
2 مگ داون استریم میده و 639 کیلوبیت آپ.
با 2 مگ سرعت دانلود حدود 220 کیلوبایت میده. شبی 5 ساعت رایگانه که میشه حدود 3.7 گیگ دانلود کرد.

مرسی دوست عزیز
ولی سرعت 2مگ باید 256 باشه و شبا هم همیشه با سرعت روزانه دانلود میکنه ؟

Extreme-Forces
08-04-2012, 18:39
مال منم رو 2 مگ هست ولي سرعتم از 130 بيشتر نميشه. فك كنم رو 1 مگ بستن الكي 2 مگ نوشته باشه.
اينم ميذارم خالي از لطف نيست :دي

Pami
14-04-2012, 14:54
یه چیزی میزارم کف بر بشین ! فن آوا بهترین سرویس دهنده اینترنت تو غرب تهران

afshin b
14-04-2012, 15:54
مرسی دوست عزیز
ولی سرعت 2مگ باید 256 باشه و شبا هم همیشه با سرعت روزانه دانلود میکنه ؟
فناوا اینطوره که هرچی داون استریمت باشه، فقط 87 درصدش رو میتونی استفاده کنی.
شبانه و روزانه هم هیچ فرقی نداره. البته شنیدم یه برنامه هایی دارن برای کم کردن شبانه، اما مطمئن نیستم.

یه چیزی میزارم کف بر بشین ! فن آوا بهترین سرویس دهنده اینترنت تو غرب تهران

توی شهر ما هم همینطوره. برای منم روی 4 مگ بستن.
فناوا بنظرم بهترین سرویس دهنده اینترنت ایرانه. هم سرعت بالا میده هم پینگ فوق العاده ای داره.

mohsentanha
20-04-2012, 19:20
من شنيدم شبا پهناي باند رو ميارن پايين
من خطم خيلي قطع ميشه نميدونم چرا دوره ي بعد ميوفته تو تابستون که ميرم يه شرکت ديگه

Extreme-Forces
20-04-2012, 19:44
من شنيدم شبا پهناي باند رو ميارن پايين
من خطم خيلي قطع ميشه نميدونم چرا دوره ي بعد ميوفته تو تابستون که ميرم يه شرکت ديگه
اگه تو ساعت رايگان رو ميگيد ، من همچين مشكلي ندارم ولي سرعت دانلود هر سروري برام يجوره ! (در ضمن Down stream هم ثابته)
مثلا ديشب 100 مگ از يه سرور زدم سرعتم بين 90 تا 120 بود ، ولي يه سرور ديگه هم دانلود زدم ديدم بيشتر از 33 كيلو نميشه سرعت!
قطعي هم متغيره ! هرجا يجوره ، خوشبختانه براي من خيلي كمه.

lurenzo
22-04-2012, 20:17
سرعت اینترنتم از 2 مگ به 1 مگ تنزل یافت!:41:

mohsentanha
22-04-2012, 20:25
اگه تو ساعت رايگان رو ميگيد ، من همچين مشكلي ندارم ولي سرعت دانلود هر سروري برام يجوره ! (در ضمن Down stream هم ثابته)
مثلا ديشب 100 مگ از يه سرور زدم سرعتم بين 90 تا 120 بود ، ولي يه سرور ديگه هم دانلود زدم ديدم بيشتر از 33 كيلو نميشه سرعت!
قطعي هم متغيره ! هرجا يجوره ، خوشبختانه براي من خيلي كمه.
از کدوم سرورها دانلود ميکني؟ ميتوني پ/خ کني برام؟:40:

afshin b
22-04-2012, 21:01
سرعت اینترنتم از 2 مگ به 1 مگ تنزل یافت!:41:
برای همه رو به 4 مگ دارن میبندن، برای شما رو کم کردن؟
زنگ بزن پشتیبانی بگو برات رو 4 مگ میبندن. فقط خطت نباید نویز داشته باشه وگرنه 4 نمیکشه.
021-82185

lurenzo
22-04-2012, 22:37
برای همه رو به 4 مگ دارن میبندن، برای شما رو کم کردن؟
زنگ بزن پشتیبانی بگو برات رو 4 مگ میبندن. فقط خطت نباید نویز داشته باشه وگرنه 4 نمیکشه.
021-82185

نمیدونم. الان سه چهار شب هم هست که قطعی دارم و سرعت روی 512 کیلو هستش.
دیروز هم که برای چند ساعت چراغ DSL مودمم شروع کرد به چشمک زدن.
یه خبرایی هست. حالا یا از طرف مرکز مخابراتی یا از طرف فن آوا.

Pami
23-04-2012, 21:06

برای من هم 4 مگ باز کرده بودن الان دوباره اومد روی 1 مگ قبلی
فردا زنگ میزنم شرکت ببینم چه خبره

Extreme-Forces
23-04-2012, 21:16
از کدوم سرورها دانلود ميکني؟ ميتوني پ/خ کني برام؟:40:
پ/خ نميشه :دي غير فعال كرديش
مديا فاير كه از همشون بهتره.
اسم سرورها عجيب قريب بود. الان يادم نيست. دفعه بعد دانلود زدم و سرعت بالا بود اسم سرور رو يادداشت ميكنم ميگم بهتون.

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

منم 2 3 روز پيش قطعي داشتم ( pppoe چشمك زن بود :18:)
الانم سرعت دانلودم كمتر شده. داون استريم همون 2 مگه ولي سرعت كمه. نميدونم دارن چيكار ميكنن.

lurenzo
23-04-2012, 22:38
منم 2 3 روز پيش قطعي داشتم ( pppoe چشمك زن بود :18:)
الانم سرعت دانلودم كمتر شده. داون استريم همون 2 مگه ولي سرعت كمه. نميدونم دارن چيكار ميكنن.

برای من داون استریم رو آوردن روی 1 مگ.:41:
خلاصه هر خبری هست ایشالا خیر باشه!

!Yahoo
24-04-2012, 22:50
سلام
من سروبس ٢٥٦ فن اوا گرفتم
سرعت إز عصر تا شب با چند بار قطعي روي ١٢٨هست و تنها ساعت ٧ صبح يه بار تست كردم حدود٢٠٠ بود
افتضاحه '
حالم بهم خورده
يه سروبس ٢٥٦ با ٩گيگ جهت ٣ماه پشت خط بهم دادن كه تو سايتشون هم قيمت نذاشته بودن
مركز مالك اشتر تهران

afshin b
25-04-2012, 12:16
سلام
من سروبس ٢٥٦ فن اوا گرفتم
سرعت إز عصر تا شب با چند بار قطعي روي ١٢٨هست و تنها ساعت ٧ صبح يه بار تست كردم حدود٢٠٠ بود
افتضاحه '
حالم بهم خورده
يه سروبس ٢٥٦ با ٩گيگ جهت ٣ماه پشت خط بهم دادن كه تو سايتشون هم قيمت نذاشته بودن
مركز مالك اشتر تهران
الان مشکل شما دقیقه چیه؟ قطعی؟
سرعت 200 کمه؟!

!Yahoo
25-04-2012, 12:44
سلام مشكل اينه كه واسه سرعت ٢٥٦ بايد دانلوودم روي ٣٠كيلو در ثانيه باشه اما الان سرعتم روي١٢كيلو هست

afshin b
25-04-2012, 14:33
سلام مشكل اينه كه واسه سرعت ٢٥٦ بايد دانلوودم روي ٣٠كيلو در ثانيه باشه اما الان سرعتم روي١٢كيلو هست
Downstream رو از داخل مودم ببینین چنده.
با پشتیبانی هم تماس بگیرین.

*LionHeart*
27-04-2012, 21:51
دوستان سلام

میخواستم یه نقل مکان بکنم بیام سرویس های فن آوا را بگیرم به نظرتون کدام سرویسش واسه من خوبه ؟

قیمتش چنده حدودا ؟

میخوام تو رنج قیمتی 15 تا 20 تا بگیرم که سرعت پیج باز کردنش تو روز خوب باشه و تو شب هم دانلود رایگان داشته باشم

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایند

در ضمن دوستان لطفا ریت دانلود سرویس پیشنهادی هم اینجا ذکر کنند

با تشکر از همه بچه های گل پی سی ورلد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lurenzo
29-04-2012, 06:07
دوستان سلام

میخواستم یه نقل مکان بکنم بیام سرویس های فن آوا را بگیرم به نظرتون کدام سرویسش واسه من خوبه ؟

قیمتش چنده حدودا ؟

میخوام تو رنج قیمتی 15 تا 20 تا بگیرم که سرعت پیج باز کردنش تو روز خوب باشه و تو شب هم دانلود رایگان داشته باشم

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایند

در ضمن دوستان لطفا ریت دانلود سرویس پیشنهادی هم اینجا ذکر کنند

با تشکر از همه بچه های گل پی سی ورلد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرویس 512 سه گیگ در ماه خوبه!
با مالیات میشه 20685 تومن.
برای من تا این چند وقت پیش سرعت دانلود روزانه و شبانه برابر و حدود 1.5 تا 2 مگ بود. ولی الان چند روزه که روزانم شده 1 مگ و شبانم هم بین 512 تا 1 مگ هستش.
در کل بعد از گذشت بیش از دو و نیم سال ازش راضیم.:8:

mbm110
29-04-2012, 10:06
یه سوال حیاتی برام پیش اومده کمک کنید لطفا:
من سرویس 512 فن آوا دارم ولی سرعت دانلود شبانم از سایت پر سرعتی مثل مدیافایر نهایت 60 میشه یا خیلی خودشو بکشه نزدیک 70 میرسه!!!! ولی الان میبینم بچه ها (lurenzo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز) میگن که سرعت شبانشون خیلی بالاست!!!!!
چرا برا من اینجوریه!!!!
نکنه مودمم تنظیم نیست؟؟؟ من قبلا از یه شرکت دیگه adsl داشتم الان 15 روزی هست که از فن آوا adsl 512 میگیرم و ازشون مودم نخریدم با همون مودم قبلیم که micronet sp3362 هست دارم کار میکنم اونا هم هیچ تنظیماتی از مودم نگفتن که لازم باشه بکنم.
میشه تنظیمات مودم تون بگید؟؟؟؟ مثلا VCI و VPI برای فن آوا چند باید باشه؟؟؟؟
راستی این Down stream چیه؟ از کجا میشه دید؟
لطفا کمکم کنید
(تهران هستم)

mr-dion
29-04-2012, 13:00
تا اونجایی که من میدونم و از بخش فروش سوال کردم شبا سرعت واقعی میشه
من 256 دارم روزا 1.5مگه
شبا سرعت دانلودم 30-32 هست
اینم تست ساعت 2 بعد از ظهر

Pouya-HP
29-04-2012, 16:18
تا اونجایی که من میدونم و از بخش فروش سوال کردم شبا سرعت واقعی میشه
من 256 دارم روزا 1.5مگه
شبا سرعت دانلودم 30-32 هست
اینم تست ساعت 2 بعد از ظهر

dooste aziz shoma kojaye karajid ? azkodum namayandegi gereftid ? rasti ye ping ba 4.2.2.2 -t mishe bezari??????:31:

mbm110
29-04-2012, 19:25
این عکس از Downstream من هست خوبه یا بد؟؟؟ به این میگن روی چند بستن؟؟؟ 4 ؟
(الان ساعت20:24 هست امروز هم 10 اردیبهشت 91 هست)

lurenzo
29-04-2012, 19:59
یه سوال حیاتی برام پیش اومده کمک کنید لطفا:
من سرویس 512 فن آوا دارم ولی سرعت دانلود شبانم از سایت پر سرعتی مثل مدیافایر نهایت 60 میشه یا خیلی خودشو بکشه نزدیک 70 میرسه!!!! ولی الان میبینم بچه ها (lurenzo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز) میگن که سرعت شبانشون خیلی بالاست!!!!!
چرا برا من اینجوریه!!!!
نکنه مودمم تنظیم نیست؟؟؟ من قبلا از یه شرکت دیگه adsl داشتم الان 15 روزی هست که از فن آوا adsl 512 میگیرم و ازشون مودم نخریدم با همون مودم قبلیم که micronet sp3362 هست دارم کار میکنم اونا هم هیچ تنظیماتی از مودم نگفتن که لازم باشه بکنم.
میشه تنظیمات مودم تون بگید؟؟؟؟ مثلا VCI و VPI برای فن آوا چند باید باشه؟؟؟؟
راستی این Down stream چیه؟ از کجا میشه دید؟
لطفا کمکم کنید
(تهران هستم)

این عکس از Downstream من هست خوبه یا بد؟؟؟ به این میگن روی چند بستن؟؟؟ 4 ؟
(الان ساعت20:24 هست امروز هم 10 اردیبهشت 91 هست)

احتمالا شانس شماست که تا اومدی فن آوا سرعت رو آورد پایین.
الان من هم سرعت شبانم از 1 مگ شروع میشه و همینجوری که میگذره سرعت میشه 512.
تا قبل عید که سرعت ها بالا بود.
درسته برای شما داون استریم رو روی 4 مگ بستن ولی خوب سرعتتون مثل منه. ولی میتونید امیدوار باشید که دوباره سرعت رو ببرن بالا.

mr-dion
29-04-2012, 22:57
dooste aziz shoma kojaye karajid ? azkodum namayandegi gereftid ? rasti ye ping ba 4.2.2.2 -t mishe bezari??????:31:

من فردیسم
پینگ 4.2.2.4 معمولا 160تا 200 میلی ثانیه

mbm110
01-05-2012, 10:24
من سرویس 512 فن آوا دارم
سرعت شبانم بین 50 تا 70 متغیره ولی میخوام سرعت شبانه به 100 برسه برا همین دنبال یه شرکت هستم که شبانش حداقل 100 تا سرعت بده....!!! همچین شرکتی هست؟؟؟؟؟

pooria-ir
06-05-2012, 20:31
سلام
اینجا تهرانه،من از فن آوا سرویس دارم
I love you FaNaVa
:دی:دی :دی

mr-dion
06-05-2012, 21:12
سلام
I love you FaNaVa

دوست عزیز سروستون چیه؟

mbm110
06-05-2012, 21:40
سلام
I love you FaNaVa

ساعت چنده این سرعتت؟
512 هست سرویست یا 1 مگ؟

pooria-ir
06-05-2012, 21:54
دوست عزیز سروستون چیه؟

ساعت چنده این سرعتت؟
512 هست سرویست یا 1 مگ؟

ساعت حدودا 9 و نیم شب بودش
تقریبا 5 مین قبل از زدن پست
سرویسم هم اسمش اینه :

512k-512k-5G-1M

Extreme-Forces
06-05-2012, 22:54
دوستان چند روزيه از حجم من كم نشده و تو گزارش اتصالات هم اصلا اتصالات 13 و 14 ارديبهشت رو نياورده. البته يه اس ام اس فرستاده بودن كه به دليل تعميرات و اينا تا 2 3 روز ديگه اينترنتتون دچار اختلال خواهد شد. البته جز همين ، اختلالي نداشتم. به نظرتون الان حجم استفاده شده رو شمارش نميكنن ؟ يا يهو از حسابم كم ميكنن ؟ كسي تجربه نداره ؟ اگه كم نكنن راحت روزي 6 7 گيگ ميشه دانلود زد :31:

lurenzo
07-05-2012, 05:55
دوستان چند روزيه از حجم من كم نشده و تو گزارش اتصالات هم اصلا اتصالات 13 و 14 ارديبهشت رو نياورده. البته يه اس ام اس فرستاده بودن كه به دليل تعميرات و اينا تا 2 3 روز ديگه اينترنتتون دچار اختلال خواهد شد. البته جز همين ، اختلالي نداشتم. به نظرتون الان حجم استفاده شده رو شمارش نميكنن ؟ يا يهو از حسابم كم ميكنن ؟ كسي تجربه نداره ؟ اگه كم نكنن راحت روزي 6 7 گيگ ميشه دانلود زد :31:

سامانشون عوض شده.
آدرس جدید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما اگه یه سر به سامانه جدیدشون بزنی میبینی نه تنها حجم ابن دو سه روز واست محاسبه شده تازه یه چیزی هم بیشتر کم کردن.
برای من الان هر شب که رایگان استفاده میکنم 200 300 مگ از حجمم کم میشه.:41:

Extreme-Forces
07-05-2012, 11:09
سامانشون عوض شده.
آدرس جدید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما اگه یه سر به سامانه جدیدشون بزنی میبینی نه تنها حجم ابن دو سه روز واست محاسبه شده تازه یه چیزی هم بیشتر کم کردن.
برای من الان هر شب که رایگان استفاده میکنم 200 300 مگ از حجمم کم میشه.:41:
خدا ازشون نگذره. به من اطلاعي نداده بودن كه سامانه عوض شده. منم(خوشحال:31:) دانلود زدم :41: 1 گيگ زدم رفت :41::19:
فكر كردم شمارش نميشه نگو نامردا عوضش كردن. جالبه از تو سايت هم كه مشاهده ريز مصارف رو زدم به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g%2Fuser%2F) ارجا ميده . :2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:
قضيه رايگان شبانه يكم بو داره ، بعضي وقت ها يكمم از ترافيك كم ميشه. :13:
سامانه جديد هم كه داغونه. هيچي توش نيست به جز گزارش مصرف

afshin b
07-05-2012, 13:51
سامانه جدید برای من کار نمیکنه!
من از این سایت استفاده میکردم

Extreme-Forces
07-05-2012, 16:14
سامانه جدید برای من کار نمیکنه!
من از این سایت استفاده میکردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
براي من مياد جديده . قبليه هم مياد ولي تو قبليه ترافيكم رو 3790 مگ مونده و گزارش اتصالات رو براي هر روز 0 وارد كرده. ولي تو سامانه جديد فقط ترافيك باقيمونده رو برام زده كه الان 2.5 گيگ دارم.
شما چي ؟ گزارش اتصالتون درسته ؟

lurenzo
07-05-2012, 22:26
براي من مياد جديده . قبليه هم مياد ولي تو قبليه ترافيكم رو 3790 مگ مونده و گزارش اتصالات رو براي هر روز 0 وارد كرده. ولي تو سامانه جديد فقط ترافيك باقيمونده رو برام زده كه الان 2.5 گيگ دارم.
شما چي ؟ گزارش اتصالتون درسته ؟

شک نکنین که سامانه جدید توی محاسبه حجم به ویژه در ساعات رایگان مشکل داره و همینجور از حجم کم میکنه.
لطفا هر کسی احساس میکنه که مشکل داره، باهاشون در میون بذاره تا درستش کنن!

mbm110
08-05-2012, 03:28
...............

lurenzo
08-05-2012, 06:04
سامانه جدید برای من درسته....(ساعتتون و با ساعت سیستمشون هماهنگ کنید که بیشتر از شبانه دانلود نکنید)
اگه باز از حجمتون کم میشه حتما زنگ بزنید بگید.
[/CENTER]

ساعت سیستمشون رو کجا میزنه؟

mbm110
08-05-2012, 09:55
ساعت سیستمشون رو کجا میزنه؟

وارد سامانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که بشی از سمت راست " ترافیک مصرفی" بزنی میتونی ببینی آخرین بار سر چه ساعتی کانکت و دیسکانکت شدی....
حالا قبل از اینکه دیسکانکت کنی ببین دقیقا ساعت ویندوزت چنده و دیسکانکت کن...بعد دوباره کانکت شو و برو به همون سامانه قسمت "ترافیک مصرفی" ببین زده آخرین بار سر چه ساعتی دیسکانکت کردی (زمان پایان).....ساعت ویندوزت و با این هماهنگ کن....

mr-dion
08-05-2012, 10:19
دوستان امروز پینگ جالب نیست
کسی مشکلی داره امروز؟

lurenzo
08-05-2012, 19:56
وارد سامانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که بشی از سمت راست " ترافیک مصرفی" بزنی میتونی ببینی آخرین بار سر چه ساعتی کانکت و دیسکانکت شدی....
حالا قبل از اینکه دیسکانکت کنی ببین دقیقا ساعت ویندوزت چنده و دیسکانکت کن...بعد دوباره کانکت شو و برو به همون سامانه قسمت "ترافیک مصرفی" ببین زده آخرین بار سر چه ساعتی دیسکانکت کردی (زمان پایان).....ساعت ویندوزت و با این هماهنگ کن....

جالبه ساعت سیستم من و اونا یکیه!
من با سامانه قبلی اصلا مشکل نداشتم. پس مشخصه که سامانه جدید مشکل داره.:41:

mr-dion
10-05-2012, 13:13
دوستان یه چند تا تست بزارید من چند روزه پینگ خراب شده
پشتیبانی هم فقط بلده خطو ریست بده

Extreme-Forces
10-05-2012, 13:39
سلام

mr-dion
10-05-2012, 14:54
سلام

با تشکر
2روزه پینگم رفته بالا نویز خطمم زیاد شده :41:

arash rashno
10-05-2012, 15:00
من کرجم
الان تست گرفتم سرعتم اینه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من این سرویس رو دارم Package(256k-256k-10g-1m)
خطم هم اینطوری بستند :
Line Rate - Upstream (Kbps): 640 Line Rate - Downstream (Kbps): 2048
از دو روز پیش در قسمت Remaining Duration/Bytes for Internet جمعه ها که واسم فری بود حذف شده
از نماینده هم سرویس میگیرم واسه دوستان حذف نشده ؟
من شبها و جمعه ها سرعتم روی 30 هست مال همه دوستان شبها سرعتشون کمه ؟

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

دوستان یه چند تا تست بزارید من چند روزه پینگ خراب شده
پشتیبانی هم فقط بلده خطو ریست بده

شما کرجی ؟ از فناوا نوین سرویس میگیری ؟

mr-dion
10-05-2012, 15:03
من کرجم
الان تست گرفتم سرعتم اینه :

من این سرویس رو دارم Package(256k-256k-10g-1m)
خطم هم اینطوری بستند :
Line Rate - Upstream (Kbps): 640 Line Rate - Downstream (Kbps): 2048
از دو روز پیش در قسمت Remaining Duration/Bytes for Internet جمعه ها که واسم فری بود حذف شده
از نماینده هم سرویس میگیرم واسه دوستان حذف نشده ؟
من شبها و جمعه ها سرعتم روی 30 هست مال همه دوستان شبها سرعتشون کمه ؟

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

شما کرجی ؟ از فناوا نوین سرویس میگیری ؟
اره دوست من
شما هم که پینگت رفته بالا

arash rashno
10-05-2012, 15:11
اره دوست من
شما هم که پینگت رفته بالا
من از پارسی نت میگیرم
شما سرویست چیه ؟
شبا سرعتت چنده ؟
من سرویس 256 10 گیگ رو 34900 میگیرم
تا حالا جمعه فری داشت ولی الان برداشتند

mr-dion
10-05-2012, 15:14
من از پارسی نت میگیرم
شما سرویست چیه ؟
شبا سرعتت چنده ؟
من سرویس 256 10 گیگ رو 34900 میگیرم
تا حالا جمعه فری داشت ولی الان برداشتند

من 256-7gb
شبا سرعت 30

Extreme-Forces
10-05-2012, 15:16
من 256-7gb
شبا سرعت 30
براي منم 256 7 گيگ هست . سرعت شبانمم اكثرا روي 30 40 شده جديدا. تا 1 ماه پيش سرعت شبم بالا بود. پينگ هم چند هفته پيش يكم زياد شده بود ولي الان درست شده.

arash rashno
10-05-2012, 15:16
من 256-7gb
شبا سرعت 30
7 گیگ ماهی چند؟

mr-dion
10-05-2012, 15:20
25000
شما هم پینگت رفته بالا که
من تا 4روز پیش پینگم 25 بود شده 100
شما پینگ از اول همین بوده؟

Extreme-Forces
10-05-2012, 15:21
7 گیگ ماهی چند؟
24440 :31:

arash rashno
10-05-2012, 15:24
25000
شما هم پینگت رفته بالا که
من تا 4روز پیش پینگم 25 بود شده 100
شما پینگ از اول همین بوده؟
زیاد پینگ برام مهم نبوده
بیشتر سرعت دانلود شبانه مهمه که الان کمه
قیمتهای بقیه سرویسهای نماینده شما رو از کجا میشه گرفت ؟
این جایی که من مییگرم 6 گیگ رو میگه 26900 تومن
توی سایت فناوا هم بیشتر

mr-dion
10-05-2012, 15:25
snr اومده پایین
نویز رفته بالا
:41:

arash rashno
10-05-2012, 15:31
SNR Margin (dB): 31.4 16.0 snr چیه ؟
مال من اینی که گذاشتم
عدد نویز رو از کجا میشه فهمید ؟
شما که خطتت رو روی یک مگ بستند
مال من روی 2 مگ بسته شده

mr-dion
10-05-2012, 15:37
SNR Margin (dB): 31.4 16.0 snr چیه ؟
مال من اینی که گذاشتم
عدد نویز رو از کجا میشه فهمید ؟
شما که خطتت رو روی یک مگ بستند
مال من روی 2 مگ بسته شده

سرعت دانلودت چنده ؟

arash rashno
10-05-2012, 15:41
سرعت دانلودت چنده ؟
عکس تست رو گذاشتم در پستهای قبلی
در حال حاضر 110-120 کیلوبایت از لینک مستقیم

mr-dion
10-05-2012, 15:43

من همین الان 140-150 سرعت دانلودم :5:

arash rashno
10-05-2012, 15:48
البته روز سرعت مهم نیست
پارسال سرعت روزانه شبانه من ثابت روی 60 بود
من حاضرم روزانه و شبانه من ثابت روی 60 باشه
فایده نداره شما بگو 200 نمیشه دانلود کرد که

l36320
11-05-2012, 16:14
وضعیت سرویسهای با ضریب اشتراک 1 به 10 چجوریه؟
با توجه به اینکه نامحدود هم هست ، مثلا قیمت 512 اون 24 تومن هست
کسی از دوستان استفاده کرده؟

mbm110
11-05-2012, 23:34
یکی از دوستان تو چند پست قبل گفت جمعه ها شبانه فری نیست دیگه!!!!
از کجا فهمیدی؟
فن آوا تهران؟

Extreme-Forces
12-05-2012, 11:33
سلام.
سرعت ديشب براي من عالي بود. ميگم اگه هميشه اينجوري باشه عاليه. منم از اون خوره هاي دانلود نيستم فوقش چند شب يكبار دانلود ميزنم ولي دوست دارم با سرعت بالا باشه. مينيممش 110 بود و ماكزيممش 240

pori.ya
12-05-2012, 19:32
سلام
دوستان وضعیت فن آوا چطوره الان تهران
سرعت(شب و روز) ، پینگ و قطعی چه جوراس؟
با تشکر:40:

mr-dion
13-05-2012, 17:33

256 کرج

arash rashno
13-05-2012, 19:37
یک چهارم سرعت اسمی رو میده

DariushGreat
13-05-2012, 19:48
سلام
خسته نباشید
سرعت دانلود شبانتون از سرور داخلی و خارجی به چه شکله؟ خوبه؟ حداقل معادل اون سرعتی که گرفتین هست یا نه؟

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

شما ها چه سرویس های دارید؟

mr-dion
13-05-2012, 20:06
سلام
خسته نباشید
سرعت دانلود شبانتون از سرور داخلی و خارجی به چه شکله؟ خوبه؟ حداقل معادل اون سرعتی که گرفتین هست یا نه؟

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

شما ها چه سرویس های دارید؟

دوست عزیز من 256 دارم
ولی به خاطر شبانه نیا فن اوا
سرعت شبا 30 هست و 5 ساعت شبانه رایگان داره

pooria-ir
13-05-2012, 20:18
[SIZE=2]سلام
خسته نباشید
؟

سلام جیگر:دی چطوری ؟
شناختی ؟؟؟
آقا فقط فن آوا،لنگه نداره،من سرویسم 512ئه،روزا 4 مگه،شبا هم 2 مگ:21:
دیگه ی میخوای از خدا ؟؟

Extreme-Forces
13-05-2012, 20:19
من 256 نامحدود 1 به 10 گرفته بودم. افتضاح بود. سرعتش از 4 كيلو بايت بيشتر نميشد.:2:

pooria-ir
13-05-2012, 20:35
من 256 نامحدود 1 به 10 گرفته بودم. افتضاح بود. سرعتش از 4 كيلو بايت بيشتر نميشد.:2:

زنگ میزدی پشتیبانی پدرجدشون رو درمی آوردی،مگه الکیه ؟؟؟
:13:
من یه روز سرویسم خراب بشه پدرشون رو درمیارم :27:

mr-dion
13-05-2012, 20:51

پوریا جان فکر کنم شما خیلی خوش شانسی
من و 3تا از رفیقام از فن اوا داریم روزا سرعت دانلود 130-140 وشبا حداکثر 35
از چند نفر دیگه هم سوال کردم همین بود وضعیتشون
خوش به سعادتت:11:

Extreme-Forces
13-05-2012, 21:44
همون روز اول كه داشتم ميگرفتم يارو گفت سرويسش خيلي بده ها. من گفتم عيب نداره. روز اول سرعت 7 بود بعدش ديگه از 4 بيشتر نشد. دايال اپي بود برا خودش:27:

DariushGreat
13-05-2012, 22:14
سلام جیگر:دی چطوری ؟
شناختی ؟؟؟
آقا فقط فن آوا،لنگه نداره،من سرویسم 512ئه،روزا 4 مگه،شبا هم 2 مگ:21:
دیگه ی میخوای از خدا ؟؟

سلام داداشی :10: چطوری؟ چه خبر؟ ما رو نمی بینی خوشحالی؟!!! :31: بسوزه پدر دانشگاه که منو از زندگی انداخت! :19:
می بینم که توی این مدتی که نبودم خوب پرچم فرومو بالا نگه داشتی. دمت گرم :11::40:

همه دارن می نالن. من خودم آسیاتک دارم. سرعت دانلود روزانه تا 5 مگ، شبانه به زور 128 !!!

مثل این که طرحیه که سازمان تنظیم مقررات رادیویی برای همه شرکتا زده! :13:

باید ساخت و سوخت!!!

pooria-ir
14-05-2012, 13:09
سلام داداشی :10: چطوری؟ چه خبر؟ ما رو نمی بینی خوشحالی؟!!! :31: بسوزه پدر دانشگاه که منو از زندگی انداخت! :19:
می بینم که توی این مدتی که نبودم خوب پرچم فرومو بالا نگه داشتی. دمت گرم :11::40:

همه دارن می نالن. من خودم آسیاتک دارم. سرعت دانلود روزانه تا 5 مگ، شبانه به زور 128 !!!

مثل این که طرحیه که سازمان تنظیم مقررات رادیویی برای همه شرکتا زده! :13:

باید ساخت و سوخت!!!

مخلص عمو ;)
آقا سرویس ما که خوبه،راضی هستم بسیار زیاد :دی
ایشالله شما هم عوض کنی بیای اینجا و حالش رو ببری

mr-dion
16-05-2012, 18:03
دوستان وضعیت به شدت افتضاح شده
باید برم فسخ کنم:2:

mr-dion
21-05-2012, 20:57
اقا فن اوا ترکونده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lurenzo
22-05-2012, 21:38
دوستان وضعیت به شدت افتضاح شده
باید برم فسخ کنم:2:

اقا فن اوا ترکونده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظرم بخاطر اینکه ذهن افرادی که با خوندن این تایپیک میخوان برای سرویس گرفتن از فن آوا تصمیم گیری کنن، آشفته نشه از دادن پست هایی که مبناشون وضعیت کوتاه مدت سرویس هست خودداری بشه!
مثلا اگر یکماه شرایط ثابتی داشتید، اطلاع رسانی کنید.

برای خود من هم چند روزه اینطوری شده ولی صلاح ندیدم صحبتی کنم:

afshin b
23-05-2012, 08:38
برای من خیلی وقته اینطوریه، پس صحبت کنین :31:

arash rashno
23-05-2012, 12:04
مال من 4 روزه upstream رفته روی 4096 اینم وضیعت سرویس :

Extreme-Forces
23-05-2012, 17:59
سلام.
مال من ولي رو همون 2 مگه و سرعتم فرقي نكرده

tranceyou
27-05-2012, 23:56
دوستان عزیز من میخوام از سرویس های این شرکت خریداری کنم ایا این کارو انجام بدم و اینکه سرعت خوبی داره میخوام 2 مگ بگیرم لااقل 200 کیلوبایت دانلود بده حله

Extreme-Forces
30-05-2012, 19:47
دوستان عزیز من میخوام از سرویس های این شرکت خریداری کنم ایا این کارو انجام بدم و اینکه سرعت خوبی داره میخوام 2 مگ بگیرم لااقل 200 کیلوبایت دانلود بده حله

سلام.
سرعت روزانش كه خوبه. من با 256 روزا سرعتم بالاي 100 هست. يك بار هم ماكزيمم به 258 رسيد ولي همون يكبار بود:31: فكر كنم سرعت بسته به منطقه فرق كنه.

afshin b
31-05-2012, 08:48
محدودیت مثل اینکه به ما هم رسید. دیگه سرعت شبا کم شده و 1.3 گیگ بیشتر نمیشه دانلود کردم.
برای شمام اینطور شده؟

Extreme-Forces
31-05-2012, 12:11
محدودیت مثل اینکه به ما هم رسید. دیگه سرعت شبا کم شده و 1.3 گیگ بیشتر نمیشه دانلود کردم.
برای شمام اینطور شده؟
منم شك دارم فك كنم اينا هم مثل شاتل محدود ميكنن. بعضي وقت ها سرعت دانلود شب زياده يعني زير 100 نميشه ولي بعضي شب ها هم بالاي 40 نميشه . مثلا اگه من 4 شب پشت سر هم هر شب 1 گيگ دانلود كنم ديگه شب پنجم سرعت اونقدري نيست كه بتونم مثل شب قبلش دانلود كنم.:13:

afshin b
02-06-2012, 18:20
سلام
چند شبه برای من شبا سرعت روی 32 کیلو ثابت شده ولی داون استریم همون 4 مگ بازه. دلمون خوش بود یه اینترنت خوب داریم:19:
اینام دیگه زدن تو کار کلاه برداری.
برای شما اینطوری نیست؟

tranceyou
02-06-2012, 18:43
دوستان من هم سرویس فن اوا گرفتم اما چطوری باید وارد میزان مصرف بشم یعنی یوزنیم و پس رو وارد میکنم اما وارد نمیشه!!!!

mbm110
02-06-2012, 22:36
دوستان من هم سرویس فن اوا گرفتم اما چطوری باید وارد میزان مصرف بشم یعنی یوزنیم و پس رو وارد میکنم اما وارد نمیشه!!!!

از این سایت برو مصرفت ببین

اگه نشد بهشون زنگ بزن

tranceyou
02-06-2012, 22:43
مرسی اما من یوزر رو وارد میکنم ولی ایراد میگیره نوشتن یوزر روش خاصی داره؟؟؟

mbm110
03-06-2012, 00:17
نه روش خاصی نداره،دقیقا همون چیزیو که برای کانکشنت گذاشتیو بذار
بعد پسورد کانکشنت
بعد کد امنیتی که توو شکل نشون میده
----------------------------------------------
اگه نمیشه حتما بهشون زنگ بزن جواب میدن مشکلت حل میشه

Extreme-Forces
03-06-2012, 22:26
سلام
چند شبه برای من شبا سرعت روی 32 کیلو ثابت شده ولی داون استریم همون 4 مگ بازه. دلمون خوش بود یه اینترنت خوب داریم:19:
اینام دیگه زدن تو کار کلاه برداری.
برای شما اینطوری نیست؟
براي منم مثل شما ميشه چند وقت يكبار. ولي براي من سرعت از 33 تا 40 كم و زياد ميشه. فكر كنم دانلود زياد ميكنيم اينجوري ميشيم :blink::weird: دان استريمم رو كه نگاه ميكنم رو 2 مگ هست ولي سرعتم اونجوري ميشه

lurenzo
04-06-2012, 13:55
براي منم مثل شما ميشه چند وقت يكبار. ولي براي من سرعت از 33 تا 40 كم و زياد ميشه. فكر كنم دانلود زياد ميكنيم اينجوري ميشيم :blink::weird: دان استريمم رو كه نگاه ميكنم رو 2 مگ هست ولي سرعتم اونجوري ميشه

شما لینک هایی که استفاده میکنید، همیشه از یک سروره؟
چون سرعت دانلود از سرورهای مختلف فرق میکنه.

tranceyou
05-06-2012, 12:03
از شرکت پرسیدم میگن زمان اوج مصرف پهنای باند از 1 به 8 به 1 به 4 میره یعنی چی؟ من به امید 1 به 4 بودن سرویس رو گرفتم!!!!

mohammad2407
05-06-2012, 12:10
فکر کنم یکی از بد ترین سرویس دهنده های اینترنت در ایران فن آوا باشه

من برای 6 ماه از فن آوا اینترنت گرفتم هر روز قطع میشد ، بعضی موقع ها مشکل سخت افزاری براشون پیش میومد

خلاصه اصلا خوب نبود

الان یک سال هست از مخابرات دارم تا حالا قطعی نداشته خیلی خوبه :31:

به نظر من اگر شما هم از فن آوا دارید انتقال بدید یا به مخابرات یا پارس انلاین

20sasa
05-06-2012, 12:40
من تازه گرفتم از فن آوا
تو این چند روز اصلا سرعت خوبی نداده شب ها ... من مثلا دو مگ گرفتم ولی شب ها هیچ فرقی با 512 نداره اصلا بدرد دان رایگان نمیخوره!
کس دیگه ای هم این مشکل رو داره اینجا؟؟

mohammad2407
05-06-2012, 13:24
من سرعت یک مگ داشتم ازشون ماهی 90 هزار تومان میدادم

سرعتم از 128 خیلی خیلی خیلی کمتر بود

من تازه گرفتم از فن آوا
تو این چند روز اصلا سرعت خوبی نداده شب ها ... من مثلا دو مگ گرفتم ولی شب ها هیچ فرقی با 512 نداره اصلا بدرد دان رایگان نمیخوره!
کس دیگه ای هم این مشکل رو داره اینجا؟؟

دوست من سرعتش از این بد تر هم میشه

بهترین راه اینه که از مخابرات و یا پارس انلاین بگیری

mr-dion
05-06-2012, 17:01
من 256 فن اوا دارم تو روز که حرف نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Extreme-Forces
05-06-2012, 18:18
شما لینک هایی که استفاده میکنید، همیشه از یک سروره؟
چون سرعت دانلود از سرورهای مختلف فرق میکنه.

اره. مثلا از مديا فاير بعضي شب ها سرعت بالاست ، بعضي شب ها هم همون 33 تا 40 . نميدونم چجوريه.
البته كلا هرچي بخوام دانلود ميكنم . فيلم زياد دانلود ميكنم. ميگم من كه دانلود ميكنم. حالا چه با سرعت زياد چه كم. ولي اگه سرعت زياد باشه فوقش 1 فيلم ميزارم زود دانلود شه سيستم رو خاموش كنم. ولي وقتي سرعت كمه 2 3 تا فيلم ميزارم دانلود شه :31:

reza1reza1
05-06-2012, 18:43
من هم موافقم

mahyar br
06-06-2012, 19:52
كسي تو منطقي تندگويان ADSL نداره

tranceyou
11-06-2012, 23:06
دوستان این یکی دوروز سرعتتون چطور بوده؟؟؟؟

afshin b
12-06-2012, 13:07
شبانه داغون، حدود 30. روز خوبه.

Extreme-Forces
12-06-2012, 14:26
من هم پينگ بد شده هم سرعتم. افتضاح شده. ديشب سرعت رايگانم 5 كيلو بايت بود:44:

pandemonium
12-06-2012, 14:26
من یه مدت سرویس عصر آنلاین داشتم، یه شرکت کوچک که نماینده شرکت فناوا بود.

یعنی آشغال ترین Adsl ای بود که تا حالا در تهران تجربه کردم.

-سرعت بسیار مزخرف. مخصوصا در شب ها که ترجیح میدادم از اینترنت dial up استفاده کنم که سرعت بیشتری داره!
-سرویس دهی و خدمات مزخرف.
-امکان شارژ به شیوه عصر حجر.(به صورت دستی باید بانک یا عابر بانک میرفتم شارژ میکردم و زنگ میزدم شرکت که کارمند شارژ کنه ! که اونم معمولا تا یک روز پشت گوش میانداخت. روزهای تعطیل اگر شارژ ام تموم میشد نمیشد شارژ کنم چون شرکت تعطیل بود !)
-طرز برخورد مزخرف و زننده با مشتری...
-نگاه بیش از حد کاسب منشانه به مشتری ها
و...

نمیدونم خود شرکت اصلی فناوا تا چه حد این خصوصیات بالا رو داره.
به هر حال از خود شرکت فناوا هم کاملا زده شدم.

mr-dion
12-06-2012, 15:13
من حدود 10 روز میشی سرعتم تو شب 1مگه و تو روز 4مگ

Extreme-Forces
12-06-2012, 16:46
من یه مدت سرویس عصر آنلاین داشتم، یه شرکت کوچک که نماینده شرکت فناوا بود.

یعنی آشغال ترین Adsl ای بود که تا حالا در تهران تجربه کردم.

-سرعت بسیار مزخرف. مخصوصا در شب ها که ترجیح میدادم از اینترنت dial up استفاده کنم که سرعت بیشتری داره!
-سرویس دهی و خدمات مزخرف.
-امکان شارژ به شیوه عصر حجر.(به صورت دستی باید بانک یا عابر بانک میرفتم شارژ میکردم و زنگ میزدم شرکت که کارمند شارژ کنه ! که اونم معمولا تا یک روز پشت گوش میانداخت. روزهای تعطیل اگر شارژ ام تموم میشد نمیشد شارژ کنم چون شرکت تعطیل بود !)
-طرز برخورد مزخرف و زننده با مشتری...
-نگاه بیش از حد کاسب منشانه به مشتری ها
و...

نمیدونم خود شرکت اصلی فناوا تا چه حد این خصوصیات بالا رو داره.
به هر حال از خود شرکت فناوا هم کاملا زده شدم.
اره. اتفاقا يه شركتي تو تهران بود به اسم كيميا نت كه زير مجموعه فن اوا بود. هر روز بيشتر از 4 5 ساعت قطعي داشتيم. روش شارژ دستي بود و هر وقت به پشتيباني زنگ ميزديم ديگه جوابم نميدادن. نميدونستن چي جواب بدن. اين شد كه اخر فهميديم شركت فن اوا شركت مادر هست و خيلي سريع خطمون رو انتقال دادن اونجا. خوشبختانه ديگه مشكل قطعي و پرداخت دستي و اينجور چيزا نيست. كلا از اينترنتم راضي هستم. قبلا هم 2 سال شاتل داشتم . ولي از اين راضي ترم.
فقط نميدونم چرا اين 1 ماهه يكم سرويسم مزخرف شده :31:

ميگم احتمالا سرعت ما رو كم كردن اضافه كردن به شما :31: ماشالا سرعت روزتون كه عاليه. مال من 1 ماهيه روزانمم افتضاح شده.:27:
ولي از شوخي كه بگذريم به نظرم افت و خيز زياد داره. يهو يه دوره همه چي عاليه بعد شارژ ميكني دوره ي بعد ميبيني قاطي كرده.

tranceyou
13-06-2012, 09:57

دوست عزیز شما این سرعتی که ذکر کردین رو میخواستم بدونم که چه ملاکی دارین برای سنجش سرعتتون شما با دانلود منیجر چقدر دریافت می کنید؟؟؟ سرعتی که در سایت
speedtest میزنه رو من کاری ندارم........

mr-dion
13-06-2012, 11:13
دوست عزیز شما این سرعتی که ذکر کردین رو میخواستم بدونم که چه ملاکی دارین برای سنجش سرعتتون شما با دانلود منیجر چقدر دریافت می کنید؟؟؟ سرعتی که در سایت
speedtest میزنه رو من کاری ندارم........
تو روز سرعت دانلود 400 تا 500
توی شب 100 تا 140

tranceyou
13-06-2012, 12:54
تو روز سرعت دانلود 400 تا 500
توی شب 100 تا 140

میتونم بدونم کجا و کدوم منطقه هستین؟؟؟؟؟ سرویستون 2 مگ هست؟؟؟:44:

mr-dion
13-06-2012, 14:19
میتونم بدونم کجا و کدوم منطقه هستین؟؟؟؟؟ سرویستون 2 مگ هست؟؟؟:44:
کرجم
سرویسم 256هست

tranceyou
13-06-2012, 14:37
کرجم
سرویسم 256هست

مگه میشه دوست عزیز من 2 مگ دارم ولی بیشتر از 250 تا نمیده تو روز!!!!!!!!!!!! :18:

afshin b
13-06-2012, 23:23
منم 256 دارم. روزا 4 مگ بازه و شبا هم تا هفته پیش تقریبا مثل روزا بود ولی الان شبا همون 256 هست.

mr-dion
14-06-2012, 01:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ساعات رایگان

tranceyou
14-06-2012, 08:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ساعات رایگان

دوست جان عزیز ، حرف شما درست و سند من میگم چطری میشه که 256 این باشه 2 مگ 250 تا؟؟

mr-dion
14-06-2012, 12:59
دوست جان عزیز ، حرف شما درست و سند من میگم چطری میشه که 256 این باشه 2 مگ 250 تا؟؟
دوست عزیز بستگی به ترافیک منطقه مخابراتی داره
من پول 256 میدم
ولی رو 4096 ست شده

Mr saeed
18-06-2012, 14:02
دوستان کسی خبر داره حداکثر سرعت آپلود چند هست روی این شرکت ؟ یه 70-80 می رسه ؟

ehsannirvana
18-06-2012, 14:36
بچه هایی که فن آوا دارن کسی هست world of warcraft بازی کنه؟!
میخوام بدونم پینگش چطوریاس :5:

afshin b
18-06-2012, 17:20
دوستان کسی خبر داره حداکثر سرعت آپلود چند هست روی این شرکت ؟ یه 70-80 می رسه ؟

بین 60 تا 70 هست.

بچه هایی که فن آوا دارن کسی هست world of warcraft بازی کنه؟!
میخوام بدونم پینگش چطوریاس :5:

پینگ فن آوا اگه اشتباه نکنم از همه شرکت ها بهتره.
شما اگه آی پی سرورهای اون بازی رو دارین، بدین تا من پینگ رو تست کنم براتون.

pilot2000
19-06-2012, 01:08
خيلي شبا داغونه

Mr saeed
19-06-2012, 01:30
بین 60 تا 70 هست.

شما 512 دارید ؟ شب ها هم در همین حد هست یا کم می شه ؟

afshin b
19-06-2012, 15:11
شما 512 دارید ؟ شب ها هم در همین حد هست یا کم می شه ؟
256
دانلود روزا 4 مگ هست و شبا 256
تاحالا شبا آپلود رو امتحان نکردم.

mr-dion
20-06-2012, 11:28
256 فن اوا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AmirC
27-06-2012, 11:48
دوستانی که در تهران از اینترنت فن آوا استفاده میکنن میشه راهنمایی کنید که الان شرایط این سرویس چطوره و آیا راضی هستید یا نه؟ مثلآ برای دانلود رایگان شبانه محدودیت دانلود رو مثل بعضی شرکتها ایجاد کردن یا نه و اینکه سرعت دانلودتون شبانه برای 256 یا 512 چقدره.

lurenzo
27-06-2012, 19:37
دوستانی که در تهران از اینترنت فن آوا استفاده میکنن میشه راهنمایی کنید که الان شرایط این سرویس چطوره و آیا راضی هستید یا نه؟ مثلآ برای دانلود رایگان شبانه محدودیت دانلود رو مثل بعضی شرکتها ایجاد کردن یا نه و اینکه سرعت دانلودتون شبانه برای 256 یا 512 چقدره.

بعضی ها راضین مثل من و بعضی ها هم ناراضین که پست هاشون بالاتر هست.
اینترنت توی ایران تخم مرغ شانسیه.حالا باید ببینی شانس شما چطوره.
در کل باید بگم که در طول سه سالی که از فن آوا سرویس گرفتم شاید جمعا دو تا سه ماه بود که سرعت شبانم از روزانم کمتر بوده و در بقیه اوقات همواره برابر بودن.
اینم سرعت الان سرویس 512 من:

Extreme-Forces
28-06-2012, 19:36
سلام.
من 256 دارم. رايگان شبانم خوبه. سرعتش با روزانم برابره و بين 70 تا 90 kb/s هست. فقط يه مدت بود سرعتم كم شده بود. الان به حالت عادي برگشته. من شخصا محدوديتي تو دانلود شبانه نديدم. هر شب حداقل 1 گيگ دانلود ميكنم. شايد همه جا يكجور نباشه و هر منطقه يجور سرويس بدن.

lurenzo
29-06-2012, 01:37
اینم یه تست از سرعت شبانه:

Sorena_777
29-06-2012, 11:03
کسی از دوستان تو اهواز از این شرکت نت گرفته و راضی هستش؟

ashi-khan
03-07-2012, 12:49
سلام
بچه ها سرویس 1مگش شبانه رایگان نداره؟

lurenzo
03-07-2012, 20:11
سلام
بچه ها سرویس 1مگش شبانه رایگان نداره؟

بستگی به سرویسی داره که انتخاب میکنید.
مثلاً سرویس 1 مگ با حجم های 15 ، 20 یا 30 گیگ در ماه شبانه رایگان هم داره.

Extreme-Forces
04-07-2012, 17:16
خوبه. مال منم سرعتش زياد شده :دي :27: از 2 مگ به 4 مگ ارتقا يافته
256

Mr saeed
06-07-2012, 21:02
بعضی ها راضین مثل من و بعضی ها هم ناراضین که پست هاشون بالاتر هست.
اینترنت توی ایران تخم مرغ شانسیه.حالا باید ببینی شانس شما چطوره.
در کل باید بگم که در طول سه سالی که از فن آوا سرویس گرفتم شاید جمعا دو تا سه ماه بود که سرعت شبانم از روزانم کمتر بوده و در بقیه اوقات همواره برابر بودن.
اینم سرعت الان سرویس 512 من:

لطفا می شه بگید دقیقا کدوم سرویس دارید با چند گیگ حجم ؟ شبانه رایگان هست ؟ از شرکت فناوا گرفتید یا نمایندگی .

lurenzo
06-07-2012, 23:35
لطفا می شه بگید دقیقا کدوم سرویس دارید با چند گیگ حجم ؟ شبانه رایگان هست ؟ از شرکت فناوا گرفتید یا نمایندگی .

سرویس 512 با 3 گیگ حجم در ماه.
شبانه 2 تا 7 رایگانه.
از فناوا گرفتم.

AmirC
08-07-2012, 14:19
بالاخره این خط ما هم تخلیه شد و میخوام برم با فن آوا قرارداد ببندم فقط یکی از دوستام که فن آوا 512 داره میگه برای دانلود شبانه رایگان مثل اینکه سرعتش رو محدود کردن و بالاتر از 70-80 نمیرسه خواستم ببینم بقیه هم همین مشکل رو دارن یا نه و اینکه راهنماییم کنید که به نظرتون 256 بگیریم یا 512 و یک ساله بگیریم یا 3 یا 6 ماهه.
ممنون میشم زودتر جواب بدید.

lurenzo
08-07-2012, 16:17
بالاخره این خط ما هم تخلیه شد و میخوام برم با فن آوا قرارداد ببندم فقط یکی از دوستام که فن آوا 512 داره میگه برای دانلود شبانه رایگان مثل اینکه سرعتش رو محدود کردن و بالاتر از 70-80 نمیرسه خواستم ببینم بقیه هم همین مشکل رو دارن یا نه و اینکه راهنماییم کنید که به نظرتون 256 بگیریم یا 512 و یک ساله بگیریم یا 3 یا 6 ماهه.
ممنون میشم زودتر جواب بدید.

مثل اینکه برای بعضی ها محدود کردن و برای بعضی دیگه محدود نیست.
بنظر من هر چی بازه زمانی سرویست کمتر باشه بهتره چون اگر بنا به هر دلیلی راضی نبودی راحت بتونی ISP رو عوض کنی.

mforce
09-07-2012, 13:56
سلام من امروز باسه ثبت نام اقدام کردم ولی مثل اینکه لیست قیمت سایتشون با چیزی که میفروشن تفاوت داره من 512 با 7 گیگ حجم گرفتم

26700 ولی همچین چیزی نیست تو سایت حالا موندم این سرویس خوب هست یا نه یا 1 مگ بگیرم

Extreme-Forces
09-07-2012, 16:40
سلام من امروز باسه ثبت نام اقدام کردم ولی مثل اینکه لیست قیمت سایتشون با چیزی که میفروشن تفاوت داره من 512 با 7 گیگ حجم گرفتم

26700 ولی همچین چیزی نیست تو سایت حالا موندم این سرویس خوب هست یا نه یا 1 مگ بگیرم
از نظر قيمتي كه به نظرم خوبه. من 256 7 گيگ گرفتم ماهي 24500 . رو هزينه پرداختي هم 1000 تومن ابونمان حساب ميشه و فكر كنم ماليات هم حساب ميكنن. به خاطر همين قيمتي كه تو سايت زدن با موقعي كه ميخواي اينترنتي شارژ كني يكم تفاوت داره.
حالا وقتي وصل شد استفاده كنيد ببينيد چجوريه اگه نيازتون رو پاسخ داد كه هيچي اگرم نه كه معمولا با يه زنگ كوچولو ميشه سرويس رو عوض كرد.

lurenzo
09-07-2012, 23:25

این سرویس رو از خود فن آوا گرفتی؟ تهران؟
چون قیمتش خیلی مناسبه!

mforce
10-07-2012, 00:29
بله رفتم تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوشته بود واحد فروش 021 88338833 تماس گرفتم قسمت فروش یه لیستی باسم email کردن کلا با اونیکه رو سایته فرق داره حالا الان گیج شدم این همین فن اوا هست یا نه

Extreme-Forces
11-07-2012, 13:06
بله رفتم تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوشته بود واحد فروش 021 88338833 تماس گرفتم قسمت فروش یه لیستی باسم email کردن کلا با اونیکه رو سایته فرق داره حالا الان گیج شدم این همین فن اوا هست یا نه

شماره فن اوا فكر كنم تغيير كرده بود به يه شماره 5 رقمي كه الان يادم نيست. اين شماره كه نوشتيد يادمه چند وقت پيش ديگه كار نميكرد. شايد دوباره راه انداخته باشنش.
من قبلا از يه شركتي گرفته بودم كه زيرمجموعه فن اوا بود ( به اسم كيميا نت) كه واقعا افتضاح بود سرويسشون. هر روز 5 6 ساعت قطعي داشت و كلي دردسر ديگه.

mforce
11-07-2012, 13:39
بله اون شماره 5 رقمی(82185) هم زنگ زدم یکی بود با این شماره از خودشونم پرسیدم همین فن اوا هستش دیگه منم گرفتم

اینم لیست قیمتهایی هست که برام فرستادند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mbm110
11-07-2012, 18:46
شماره ای که من از فن آوا دارم اینه:
82195000

Extreme-Forces
11-07-2012, 20:05
بله اون شماره 5 رقمی(82185) هم زنگ زدم یکی بود با این شماره از خودشونم پرسیدم همین فن اوا هستش دیگه منم گرفتم

اینم لیست قیمتهایی هست که برام فرستادند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين شماره ها هر دوش براي فن اوا هست منتها يه مدت اون اوليه كار نميكرد و به صورت گويا ميگفت به اين شماره 5 رقميه زنگ بزنيم.
سرويس هاي فن اوا هميني هست كه تو عكس نوشته شده. منم كه اون موقع مي خواستم 256 بگيرم گفتن 22500 هست ولي الان 24500 شارژ ميكنم. 1000 تومن ابونمان مخابرات و فكر كنم بقيش مالياته.

arash rashno
11-07-2012, 22:53

این قیمتها مال فن آوا تهران هست ؟
اخه من الان دارم میگیرم خیلی گرون تر میگیرم
6 گیگ 256 رو میگیرم 25 هزار تومن
15 گیگ 512 رو میگیرم 46700 تومن
قیمتها چه طوری هستند ؟

lurenzo
11-07-2012, 23:29
این قیمتها مال فن آوا تهران هست ؟
اخه من الان دارم میگیرم خیلی گرون تر میگیرم
6 گیگ 256 رو میگیرم 25 هزار تومن
15 گیگ 512 رو میگیرم 46700 تومن
قیمتها چه طوری هستند ؟

موافقم.
منم گرونتر میگیرم.
512 با 3 گیگ حجم رو بدون احتساب آبونمان و مالیات میگیرم 19900.

mforce
11-07-2012, 23:36
من تهران هستم ازشون هم پرسیدم تو سایت یه چیزای دیگه زده گفتش من نمدونم تو سایت چی زده لیست قیمت ما ایناست برخوردشونم خوب بود

گفت از این هفته هم قراره 3 روزه وصل کنن حالا خدا کنه خوب باشه مخصوصا شبانش

Mr saeed
17-07-2012, 16:39
دوستان فن آوا ساعت 3 شب دیسکانکت می شه ؟ بعد سرعتش واقعی می شه یکی از بچه ها کرج داره به این صورت هست لطفا راهنمایی کنید

choory
18-07-2012, 23:30
سلام.لطف میکنید از این ip برای من پینگ بگرید.
قبلا برای من با سرویس های فن آوا زیر 25 بود الان شده 70 :(
158.58.185.117