PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

شـیـفــو
26-10-2010, 14:38
بچه ها اونايي كه 512 دارند بگيد بينم سرعت از ساعت 2تا7 چقدره تهران
مراكز مخصوصا چمران- نهري - حافظ - اشرفي اصفهاني - بهشتي - حيدري كي داره سرويس

lurenzo
26-10-2010, 14:49

من مرکز بهشتی هستم!
سرعت که نوسان داره و تا 130 کیلوبایت هم میره!
ولی میانگین توی این 5 ساعت 1.5 گیگ دانلود میکنم.:8:
اگر سرویسم تموم شد و دوباره شارژش کنم بازم سرعتم همینقدر هست یا همون 512 میشه؟

PSPMAN
27-10-2010, 23:53

یه شب 2 گیگ دان کردم یه شب 200 مگ.
نوسان داره ولی خوبه.

من مرکز بهشتی هستم!
سرعت که نوسان داره و تا 130 کیلوبایت هم میره!
ولی میانگین توی این 5 ساعت 1.5 گیگ دانلود میکنم.:8:
اگر سرویسم تموم شد و دوباره شارژش کنم بازم سرعتم همینقدر هست یا همون 512 میشه؟

من شارژ کردم تفاوتی نکرد.مثل قبل.

B.J.U
28-10-2010, 13:51
بچه ها من زنگ زدم فن آوا... یه مرد با حوصله گوشی رو برداشت به نام آقای خورشیدی. بعد به من گفت که میتونیم به شما 256 بدیم ماهی 25700 با 6 گیگ ترافیک. به نظر من پیشنهاد خوبی داده نسبت به بقیه ی شرکت ها فقط میخواسم بدونم فن آوا هم مثل بقیه شرک ها شبا سرعتش میریه بالاتر یا نه؟ یا اصلا توی مرکز آزادگان خوب سرویس میده؟

lurenzo
28-10-2010, 16:22
بچه ها من زنگ زدم فن آوا... یه مرد با حوصله گوشی رو برداشت به نام آقای خورشیدی. بعد به من گفت که میتونیم به شما 256 بدیم ماهی 25700 با 6 گیگ ترافیک. به نظر من پیشنهاد خوبی داده نسبت به بقیه ی شرکت ها فقط میخواسم بدونم فن آوا هم مثل بقیه شرک ها شبا سرعتش میریه بالاتر یا نه؟ یا اصلا توی مرکز آزادگان خوب سرویس میده؟

من الان 15 ماهه که از فن آوا اینترنت 512 میگیرم!
همیشه یا سرعت 512 رو داشتم یا پایینتر! یعنی هیچ وقت سرعتم بیشتر از 512 نمیشد.
ولی الان بیشتر از یکماهه که سرعتم از 512 بیشتر شده و به 1 مگ هم نمیرسه! یه چیزی بین این دو تا شده!
مثل اینکه توی بعضی از مراکز مخابراتی این اتفاق افتاده. نه علتشو میدونم و نه اینکه تا کی ادامه داره!
بهترین فردی که میتونه به شما کمک کنه جناب gtaexcess (افشین جان) هستن!

B.J.U
28-10-2010, 20:14
میشه صفحه ی کاربری شون رو بگین؟

lurenzo
28-10-2010, 21:18
میشه صفحه ی کاربری شون رو بگین؟

همینجا واسش پیغام بذار ، سر میزنه!
پست 1502 رو ببین ، ایشون دادن!

LordMMD
29-10-2010, 05:41
سلام فن آوا هنوز تو منطقه چمران در حال زور گیری هست ؟ چون من چند ماهی هست که دیگه شارژ نکردم.
یا دری به تخته خورده و قیمت ها متعادل شدن ؟
یا شایدم معجزه شده تو این مرکز شرکت دیگری با قیمت مناسب ارائه میده ؟
دوستان چمرانی لطف کنن اطلاع رسانی کنن.
ممنون

شـیـفــو
29-10-2010, 16:45
جواب دادم خدمتتون ولي سرويس هاي فن اوا هيچ وقت مثل بقيه شركت ها سرعتش بالاتر از سرعت فروخته شده نميره الان البته بعد از تعميرات ماه گذشته ديده شده نرم افزار محدوديت سرعت در برخي مناطق قاطي كرده كه با شارژ مجدد همه چيز عادي ميشه ولي در كل سرعت شبانه بالا نميره توصيه من بشما همونطور كه قبلا هم گفتم و اقاي خورشيدي كه هم گفتند فعلا سرويس هاي 256 هست كه سرعتش به اندازه پولي كه ميديد هست

سلام فن آوا هنوز تو منطقه چمران در حال زور گیری هست ؟ چون من چند ماهی هست که دیگه شارژ نکردم.
یا دری به تخته خورده و قیمت ها متعادل شدن ؟
یا شایدم معجزه شده تو این مرکز شرکت دیگری با قیمت مناسب ارائه میده ؟
دوستان چمرانی لطف کنن اطلاع رسانی کنن.
ممنون
مهربون در حال زورگيريه ؟ يعني سرويست ناپايداره ؟
پس منظورتون از دري به تخته خورده چيه بالاخره الان وضعيت شما چطوره ؟
-----
بچه ها وضعيت شبانه ظارهرا فعلا خوبه در كل تهران اما در هفته اينده احتمالا بيشتر مناطق افت سرعت بديم . قن اوا حدود 1000 پورت جديد اضافه كرده اونم بدون افزايش پهناي باند به همين دليل افت سرعت خواهيد داشت براي يه مدتي اما گذراست ولي خواهشا روي سرويس شبانه گزارش بديد تند تند كه من وضعيت بدونم و انتقال بدم

pooria-ir
29-10-2010, 17:39
من که شبانم خراب شده،قبلنا شبا فیکس 500 مگ میاوردم پایین،الان 400 تا هم به زور میگیره

lurenzo
29-10-2010, 18:52
[SIZE=2]-----
بچه ها وضعيت شبانه ظارهرا فعلا خوبه در كل تهران اما در هفته اينده احتمالا بيشتر مناطق افت سرعت بديم . قن اوا حدود 1000 پورت جديد اضافه كرده اونم بدون افزايش پهناي باند به همين دليل افت سرعت خواهيد داشت براي يه مدتي اما گذراست ولي خواهشا روي سرويس شبانه گزارش بديد تند تند كه من وضعيت بدونم و انتقال بدم

واقعا دستت درد نکنه که رک و پوست کنده شرایط رو میگی تا کاربرا در جریان باشن!:46:

mehryar1973
29-10-2010, 23:56
میخوام بدونم این ساشانت واقعا نماینده فن آواست یانه
چون نیونت میگه ساشانت مدارک رو واسه ما میفرسته ولی قیمتهای ساشانت پایین تره

شـیـفــو
30-10-2010, 08:36
میخوام بدونم این ساشانت واقعا نماینده فن آواست یانه
چون نیونت میگه ساشانت مدارک رو واسه ما میفرسته ولی قیمتهای ساشانت پایین تره
ادرس سايتشو بده
اگر اينطوره كه ميگيد نماينده فن اوا نيست بلكه نماينده نيو نت هست. فرق داره نماينده فن اوا بودن تا نماينده نماينده فن اوا بودن

251251
30-10-2010, 13:08
فن آوا یکی از افتضاح ترین شرکت هایی بود که مشترکش بودم !!!
باید هرچه زودتر از این شرکت میومدم بیرون .
شبانه اش که چند ماهی بود از افتضاح اونور تر رفته بود !! پشتیبانی مزخرف و گندش که جای خود داره !

الان از شرکت دیگه ای سرویس گرفتم و واقعا راضی هستم . از همه لحاظ عالیه : سرعت دانلود شبانه . پشتیبانی . پنل کاربری و ... . ( به دلیل تبلیغ اسمش رو نگفتم ! )

LordMMD
30-10-2010, 14:33
جالبه خودشون مگه نمیدونن که الان وضعیت مشتریاشون چطوریه ؟ یعنی یه isp از وضعیت مشترکینش نمیتونه با خبر باشه که کاربرا باید بیان خودشون اینجا بگن سرعت ما فلان طوریه که شما بخوای انتقال بدی ؟
من که گفتم چند ماهه شارژ نکردم و خطم احتمال بسیار زیاد از رانژه در اومده.

mehryar1973
30-10-2010, 19:49
ادرس سايتشو بده
اگر اينطوره كه ميگيد نماينده فن اوا نيست بلكه نماينده نيو نت هست. فرق داره نماينده فن اوا بودن تا نماينده نماينده فن اوا بودن

سایتی من ازش ندیدم
تو همشهری آگهی داده بود زنگ که زدم گفت ما ریسلر فن آوا هستیم
256 نامحدود رو 42 وخورده میگفت(نیو نت 46 وقاصدک 50 میگفتن:18:)همه میگفتن مال فن آواست

شـیـفــو
30-10-2010, 20:18
سایتی من ازش ندیدم
تو همشهری آگهی داده بود زنگ که زدم گفت ما ریسلر فن آوا هستیم
256 نامحدود رو 42 وخورده میگفت(نیو نت 46 وقاصدک 50 میگفتن:18:)همه میگفتن مال فن آواست
عزيزم ميدوني با 5000 تومن ميشه هر اگهي تو همشهري بدي
گول قيمت نخور فردا دردسر پشتيباني و اينا داري ضمنا اينا افرادي هستند كه شركت و اين چيزام ندارن همينطوري از مردم مدارك ميگيرن و پول بعدشم يا خداحافظ يا چند ماه بشكل واسطه سرويس ميدن دست مردم و بعدشم غيبشون ميزنه
اينقدر اينجا روزانه زنگ ميزنن ميگن از فلان شركت داريم يا فلان اقا ما ميگيم والا همچين كسي نداريم بعدا مفهميم طرف اومده مدارك گرفته از ما سرويس داده به مردم بعدشم حالا كجاست خدا ميدونه

جالبه خودشون مگه نمیدونن که الان وضعیت مشتریاشون چطوریه ؟ یعنی یه isp از وضعیت مشترکینش نمیتونه با خبر باشه که کاربرا باید بیان خودشون اینجا بگن سرعت ما فلان طوریه که شما بخوای انتقال بدی ؟
من که گفتم چند ماهه شارژ نکردم و خطم احتمال بسیار زیاد از رانژه در اومده.
شما مهربون از سرويس خودت خبر نداري كه رانژه هست يا نيست و ميگي احتمالا چطور انتظار داري فن اوا از اينهمه ادم تو كل ايران خبر داشته باشه ؟:31:

mehryar1973
30-10-2010, 21:19
قاصدک رو میدونم که اینکاره نیست خیلی وقته داره کار میکنه
نیونت رو نمیدونم اون یکی رو هم که اصلا بهش اطمینان ندارم

lurenzo
31-10-2010, 00:39

دوست عزیز من خودم با دفتر مرکزی فن آوا تماس گرفتم و درخواست سرویس کردم.آقای اخگری هم همه کارهامو انجام داد ، آخر سر شدم از مشترکین dpnet که دو زار هم نمیارزه!

شـیـفــو
31-10-2010, 14:22
نيونت كه معتبره و در ليست نمايندگان فن اوا هست
ساشانت مورد بحث ما بود كه اصلا من اسمشم نشنيدم
قاصدك از كجا در اومد ؟

دوست عزیز من خودم با دفتر مرکزی فن آوا تماس گرفتم و درخواست سرویس کردم.آقای اخگری هم همه کارهامو انجام داد ، آخر سر شدم از مشترکین dpnet که دو زار هم نمیارزه!
بله ماجراشو قبلا توضيح دادم

mehryar1973
31-10-2010, 19:46
قاصدک یک واسطه است از همینایی که شما میگید فکر کنم ولی خوب خیلی وقته مشغوله
از جاهای مختلفی هم سرویس داره(آسیاتک-فن آوا-شاتل-اوراکل و...)

lurenzo
31-10-2010, 22:59
[SIZE=2] بله ماجراشو قبلا توضيح دادم

اگر امکان داره یکبار دیگه توضیحات رو مرحمت بفرمایید.:10:
یعنی شركت داده پردازی فن آوا با شماره تلفن 88338833 نمایندگی شرکت فن آواست و خود فن آوا نیست؟

mansor_1381
31-10-2010, 23:08
منم شبا سرعتم خیلی پایین میاد به حدی که با اینکه اینترنت ۵۱۲ دارم نمیتونم یک mp3 آنلاین رو با بیتریت ۱۲۸ بدون چندین بار قطع و وصلی گوش بدم!

شـیـفــو
01-11-2010, 09:59
اگر امکان داره یکبار دیگه توضیحات رو مرحمت بفرمایید.:10:
یعنی شركت داده پردازی فن آوا با شماره تلفن 88338833 نمایندگی شرکت فن آواست و خود فن آوا نیست؟
نه عزيز . من كي همچين چيزي گفتم
تو تايپيك بگرد قبلا مفصل توضيح دادم يكم بگرد چيزي نميشه مهربون تازه چيزاي جديديم كشف ميكني

vaitaa
04-11-2010, 01:43
تو چمران هنوز هم زور گیره و حرفش هم اینه:
چون تجهیزات رو گرون خریدیم گرون هم میدیم!

reza_azizi2010
06-11-2010, 01:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين سرعت منه
ميشه بگين واسه اينترنت 128 خوبه يا نه؟

lurenzo
06-11-2010, 11:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين سرعت منه
ميشه بگين واسه اينترنت 128 خوبه يا نه؟

سرعت که معلومه روی سرعت های بالاتر بسته شده. از طرفی فکر نمیکنم که شما از فن آوا سرویس داشته باشید.
میتونم بپرسم چرا اینجا مطرح کردید؟

AmirAra2
08-11-2010, 21:25
سلام دوستان ، و همچنین سلام آقا افشین

دلم براتون تنگ شده بود ، خوشحالم که این فروم از حالت غیر فعال در اومده و الان نیمه فعال شده :46:

آقا یه سوال دارم . برای همین قضیه 13 آبان ما بازم با سرور های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به مشکل بر میخوریم ؟:41::9::45:

مشکل سرعت چطور ؟:37:

با تشکر امیر آرا

Masoud.Neshat
13-11-2010, 19:36
سلام. امروز عصر سرویس 512 فن آوا من تو مرکز قدس مشهد 2مگ شد :31: ممنون از فن آوا گستر توس مشهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lurenzo
14-11-2010, 00:20
سلام. امروز عصر سرویس 512 فن آوا من تو مرکز قدس مشهد 2مگ شد :31: ممنون از فن آوا گستر توس مشهد.

حالا شما وقتی دانلود میکنی هم سرعتت 2 مگ هست؟
چون برای من حدودا دو ماهه که توی تنظیمات مودمم Downstream شده 2048kbps ولی سرعتم توی دانلود به نزدیکای 1 مگ میرسه!(البته این عدد رو از تقسیم حجم دانلودی بر زمان دانلود بدست میارم ، نه اون عددی که دانلود منیجر نشون میده!)

Masoud.Neshat
14-11-2010, 19:08
حالا شما وقتی دانلود میکنی هم سرعتت 2 مگ هست؟
چون برای من حدودا دو ماهه که توی تنظیمات مودمم Downstream شده 2048kbps ولی سرعتم توی دانلود به نزدیکای 1 مگ میرسه!(البته این عدد رو از تقسیم حجم دانلودی بر زمان دانلود بدست میارم ، نه اون عددی که دانلود منیجر نشون میده!)

بله، درسته دانلود نهایتا 115 کیلوبایت برثانیه هستش. بازم جای خوشحالی داره.:46:

mohsen255
15-11-2010, 14:36
اقا کسی توی تهران با پیش شماره 7790 فن اوا داره ؟؟ اگه کسی داره بگه چطوره توی این منطقه؟؟

شـیـفــو
16-11-2010, 18:37
اقا کسی توی تهران با پیش شماره 7790 فن اوا داره ؟؟ اگه کسی داره بگه چطوره توی این منطقه؟؟
وضعيت منطقه شما عاليه
برات چند پيشنهاد دارم
1. سرويس 512 حوده فن اوا ( تماس با خوده فن اوا بگيريد مستقيما) هر سرويسي كه مايل هستيد.
2. سرويس ويژه 512 ماهيانه 2 گيگ شبانه رايگان ماهي 18000 هر گيگ اضافه 6500 تومان ( براي دريافت سرويس با من تماس بگيريد) يك گيگ همين سرويس بدون شبانه ماهي 12800 تومان
3. سرويس 10گيگ ماهانه 40 تومن - شبانه رايگان - كيفيت بالاي سرويس ميشه تجربه كرد هر گيگ اضافه 6500 تومان ( براي تهيه با من تماس بگيريد)

lurenzo
16-11-2010, 21:51
وضعيت منطقه شما عاليه
برات چند پيشنهاد دارم
1. سرويس 512 حوده فن اوا ( تماس با خوده فن اوا بگيريد مستقيما) هر سرويسي كه مايل هستيد.
2. سرويس ويژه 512 ماهيانه 2 گيگ شبانه رايگان ماهي 18000 هر گيگ اضافه 6500 تومان ( براي دريافت سرويس با من تماس بگيريد) يك گيگ همين سرويس بدون شبانه ماهي 12800 تومان
3. سرويس 10گيگ ماهانه 40 تومن - شبانه رايگان - كيفيت بالاي سرويس ميشه تجربه كرد هر گيگ اضافه 6500 تومان ( براي تهيه با من تماس بگيريد)

آقا افشین سرویس 128 نامحدود موجود هست؟
برای این میپرسم چون ممکنه بخوام بگیرم.
الان هم 512 با 3 گیگ در ماه رو دارم!

pooria-ir
16-11-2010, 22:05
آقا قضیه چیه ؟
سرعتم خیلی نوسان پیدا کرده،میره رو 14 میاد رو 38 !!
هم شبانه،هم روزانه !!!

شـیـفــو
16-11-2010, 23:26
آقا افشین سرویس 128 نامحدود موجود هست؟
برای این میپرسم چون ممکنه بخوام بگیرم.
الان هم 512 با 3 گیگ در ماه رو دارم!
والا سرويس 128 نامحدود بهترين توصيه من مخابرات هست كيفيت فن اوا در اين سرويس اصلا خوب نيست و نه بصرفه هست
----
بچه ها با شروع تعطيلات افت سرعت خواهيم داشت . نگران نباشيد عادي هست

aryaieiran
18-11-2010, 21:17
من از فن اوا گرفتم یک مگ ولی نمیدونم چرا سرعتم چندروزه پایین هست قبلا 150 فیکس بود وبالا و پایین نمی رفت الان رو 130 گیر میکنه و تکون نمیخوره بره بالا قضیه چیه مشکل از چیه یک مشکل دیگه هم دارم اونم اینکه شبها لینکهارو میزارم رو دانلود یک دفعه بعد از 2 یا 1 ساعت نتم قطع میشه صبح که بیدار میشم خیلی ضد حال میخورم
میبینم چیزی نگرفته

Amir_Niknam
18-11-2010, 22:14
من از صبا ميخوام بيام بيرون سرعت شبانه سرويس 512 چقدر هست ؟ چون شبانه برام خيلي مهمه
من مشهد مركز صابري هستم
شنيدم فن اوا سرعت دانلود رو دقيقا مثل اكانت ميبنده ! درسته ؟ و آيا شبانه پهناي باند رو باز ميكنه يا نه ؟
ممنون

lurenzo
19-11-2010, 17:53
من از صبا ميخوام بيام بيرون سرعت شبانه سرويس 512 چقدر هست ؟ چون شبانه برام خيلي مهمه
من مشهد مركز صابري هستم
شنيدم فن اوا سرعت دانلود رو دقيقا مثل اكانت ميبنده ! درسته ؟ و آيا شبانه پهناي باند رو باز ميكنه يا نه ؟
ممنون

من 512 دارم و سرعتم دو ماهه که بیشتر از 512 شده و بعضا به 1 مگ میرسه!
شب ها هم بین 1 تا 1.5 گیگ دانلود میکنم!
بله ، فن آوا دقیقا سرعت دانلود رو مثل اکانت میبنده ولی در بعضی از مراکز مخابراتی سرعتش بیشتر شده!(ولی مطمئنا از دستشون در رفته و در اسرع وقت سرعت ها رو به حالت نرمال برمیگردونن!)

-reza-
21-11-2010, 22:51
سلام.پیش شماره ی من 7736 هستش. میخوام از لایزر بیام فناوا
لایزر مشکل سرعت نداره.ولی خوشم نمیاد از رفتارشون.
سرعت دانلود رایگان ( شبانه ) این سرویس چنده : 3 ماهه 5 گیگ 256/128
بعد شبانه چه ساعاتی هست ؟ 1 تا 7 هستش ؟
پول نصب هم باید بدم 20 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DAVOOD24
21-11-2010, 23:26
سرعت فن آوا کرج از دیروز خیلی بد شده برای من 512 هست سرعتم روی 15 الی 30 است از خود فن آوا هم مستقیم گرفتم ! :21:

شـیـفــو
24-11-2010, 04:47
من از فن اوا گرفتم یک مگ ولی نمیدونم چرا سرعتم چندروزه پایین هست قبلا 150 فیکس بود وبالا و پایین نمی رفت الان رو 130 گیر میکنه و تکون نمیخوره بره بالا قضیه چیه مشکل از چیه یک مشکل دیگه هم دارم اونم اینکه شبها لینکهارو میزارم رو دانلود یک دفعه بعد از 2 یا 1 ساعت نتم قطع میشه صبح که بیدار میشم خیلی ضد حال میخورم
میبینم چیزی نگرفته
عزيزم پورت يك مگ يا همون 1024
خوب حالا سرعت استاندارد شما بايد 128 باشه يعني 1024/8=128 حالا كه سرعت130 داري يعني بيشتر از پورتت داري ميگيري بعد ناراضيم هستي ؟ الان تو تهارن اونايي كه يه مگ دارن بيشتر از 115 نميشه سرعتشون 130 كه داري كلاتو بنداز بالا

سلام.پیش شماره ی من 7736 هستش. میخوام از لایزر بیام فناوا
لایزر مشکل سرعت نداره.ولی خوشم نمیاد از رفتارشون.
سرعت دانلود رایگان ( شبانه ) این سرویس چنده : 3 ماهه 5 گیگ 256/128
بعد شبانه چه ساعاتی هست ؟ 1 تا 7 هستش ؟
پول نصب هم باید بدم 20 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سرويس موجوده منطقه شمام كيفيتش خوبه
سرعت دانلود فن اوا شبانه خيلي داغونه الان در منطقه شما طبق چيزي كه نرم افزار ما نشون ميده 15 هست
سرويسي كه ميخواي در فن اوا ميشه p2 سه ماهه 33750 تومان با سرعت 256
ساعت شبانه از 2تا 7 صبحه
پول نصب نه ديگه اگر مودم داري و قبلا اي ديس ال داشتي لازم نيست مجدد هزينه بدي
اگر خواستي من ميتونم برات سرويس هاي زير جور كنم فقط سرعت 512
1. ماهانه 10 گيگ - شبانه رايگان - ماهي 25500 تومان . سرعت 512 بقيه مراكزم اين سرويس موجوده دوستان خواستند ( معادل سرويس p12 فن اوا ماهانه 48 تومن - تازه بدون شبانه)
2. ماهانه 5 گيگ - شبانه نيم بها - ماهي 18800 سرعت پورت 512 ( معادل سرويس p11 ماهانه 29 تومن )
3. هزينه رانژه هم كه همون 10 تومن
لينك قيمت هاي فن اوا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سرعت فن آوا کرج از دیروز خیلی بد شده برای من 512 هست سرعتم روی 15 الی 30 است از خود فن آوا هم مستقیم گرفتم ! :21:
افت سرعت در طي تعطيلات بيشترم ممكنه بشه
دوست داشتي نام كاربريتو بده برات يكم تغييرات بدم شايد بهتر بشه اوضاع

lurenzo
24-11-2010, 12:13
1. ماهانه 10 گيگ - شبانه رايگان - ماهي 25500 تومان . سرعت 512 بقيه مراكزم اين سرويس موجوده دوستان خواستند ( معادل سرويس p12 فن اوا ماهانه 48 تومن - تازه بدون شبانه)

1. آقا افشین چطوری میشه این سرویس رو سفارش داد؟ با کجا و کی باید تماس بگیرم؟
من یک هفته از سرویسم مونده.512 دارم 3 گیگ در ماه!
اینی که گفتی قیمتش خوبه.میخوام برای دوره بعد اینو بگیرم.
2. مرکز شهید بهشتی هستم.برای این مرکز هم این سرویس هست؟
3. شبانه رایگانش مثل بقیه 2 تا 7 و با اکانت خودمه دیگه؟

شـیـفــو
24-11-2010, 17:04
1. آقا افشین چطوری میشه این سرویس رو سفارش داد؟ با کجا و کی باید تماس بگیرم؟
من یک هفته از سرویسم مونده.512 دارم 3 گیگ در ماه!
اینی که گفتی قیمتش خوبه.میخوام برای دوره بعد اینو بگیرم.
2. مرکز شهید بهشتی هستم.برای این مرکز هم این سرویس هست؟
3. شبانه رایگانش مثل بقیه 2 تا 7 و با اکانت خودمه دیگه؟
1. براي سفارشش با خودم بايد تماس بگيريد فقط چون اين سرويسا ماله هيچ شركتي يا فن اوا نيست .اميدوارم متوجه شده باشيدمنظورمو . براي شارژشم وپشتيباني به خودم بايد زنگ بزنيد . چون جاييكه قراره بهتون ازش سرويس بدم متوجه هستيد كه با اين قيمت سرويس نميده
2. مركز شما پورت وجود داره حالا باز خواستي پيش شمارتو بده يه چك بزنم
3. بله شبانه رايگان 2تا 7 صبحه .
4. فكر كنم هزينه رانژه مجدد بايد بدي ها لطفا نام كاربريتو بده كه اينم بتونم چك كنم

lurenzo
24-11-2010, 19:56
1. براي سفارشش با خودم بايد تماس بگيريد فقط چون اين سرويسا ماله هيچ شركتي يا فن اوا نيست .اميدوارم متوجه شده باشيدمنظورمو . براي شارژشم وپشتيباني به خودم بايد زنگ بزنيد . چون جاييكه قراره بهتون ازش سرويس بدم متوجه هستيد كه با اين قيمت سرويس نميده
2. مركز شما پورت وجود داره حالا باز خواستي پيش شمارتو بده يه چك بزنم
3. بله شبانه رايگان 2تا 7 صبحه .
4. فكر كنم هزينه رانژه مجدد بايد بدي ها لطفا نام كاربريتو بده كه اينم بتونم چك كنم

متشکرم.
یه چند تا ابهام دیگه دارم ، ممنون میشم راهنمایی کنید.

1. فرض کنیم من پول رانژه رو پرداخت کردم و از شما سرویس گرفتم ، وقتی سرویسم تموم شد و شما دیگه نتونستی این سرویس رو به من بدی یا من خودم خواستم یه سرویس دیگه بگیرم بازم دوباره باید پول رانژه بدم؟
2. چون شما فرمودید که خط من باید دوباره رانژه بشه ، چقدر زمان میبره تا این سرویس برای من وصل بشه؟
3. الان کاربر dpnet هستم ، اگر این سرویس رو از شما بگیرم کاربر اصلی فن آوا میشم؟ ( یعنی از مزایایی چون شارژ اینترنتی سرویس برخوردار میشم؟)

با تشکر از حوصله ای که به خرج میدید.:11:

شـیـفــو
24-11-2010, 20:11
متشکرم.
یه چند تا ابهام دیگه دارم ، ممنون میشم راهنمایی کنید.

1. فرض کنیم من پول رانژه رو پرداخت کردم و از شما سرویس گرفتم ، وقتی سرویسم تموم شد و شما دیگه نتونستی این سرویس رو به من بدی یا من خودم خواستم یه سرویس دیگه بگیرم بازم دوباره باید پول رانژه بدم؟
2. چون شما فرمودید که خط من باید دوباره رانژه بشه ، چقدر زمان میبره تا این سرویس برای من وصل بشه؟
3. الان کاربر dpnet هستم ، اگر این سرویس رو از شما بگیرم کاربر اصلی فن آوا میشم؟ ( یعنی از مزایایی چون شارژ اینترنتی سرویس برخوردار میشم؟)

با تشکر از حوصله ای که به خرج میدید.:11:
جواب سوالاتتنونو در پيام خصوصي ميدم ولي اينجا اينو بگم
از من سرويس بگيريد . ديگه بايد قيد شارژ اينترنتي و نميدونم پشتيباني 24 ساعته و اينارو بزنيد من شخصا مسئول كار شما ميشم و اگر بتونم هركاري براتون ميكنم اگرم نتونم بايد صبر كنيد ولي در عوض
پول كمتري ميديد تقريبا از نصف كمتر نسبت به سرويس دهنده اصلي
اينم بگم اگرم روزي من نبودم براحتي ميتونيد سرويستونو توسط سرويس دهنده اصلي تمديد و شارژ كنيد بدون پرداخت هزينه رانژه مجدد فرقش اينه اون موقع بايد پول كامل سرويس بديد مثلا من اين سرويس 25500 كه هزينه اصليش 48800 هست با تخفيف ميدم اگر روزي من نبودم و دسترسي به من نداشتيد هزينه اصلي به سرويس دهنده اصلي ميپردازيد و استفاده ميكنيد
اين سرويس ها بر اساس امكانات روي سرويس هاي عصر انتقال داده و فن اوا هست ( فقط هم در تهران قابل ارائه هستند)

lurenzo
25-11-2010, 01:11
جواب سوالاتتنونو در پيام خصوصي ميدم ولي اينجا اينو بگم
از من سرويس بگيريد . ديگه بايد قيد شارژ اينترنتي و نميدونم پشتيباني 24 ساعته و اينارو بزنيد من شخصا مسئول كار شما ميشم و اگر بتونم هركاري براتون ميكنم اگرم نتونم بايد صبر كنيد ولي در عوض
پول كمتري ميديد تقريبا از نصف كمتر نسبت به سرويس دهنده اصلي
اينم بگم اگرم روزي من نبودم براحتي ميتونيد سرويستونو توسط سرويس دهنده اصلي تمديد و شارژ كنيد بدون پرداخت هزينه رانژه مجدد فرقش اينه اون موقع بايد پول كامل سرويس بديد مثلا من اين سرويس 25500 كه هزينه اصليش 48800 هست با تخفيف ميدم اگر روزي من نبودم و دسترسي به من نداشتيد هزينه اصلي به سرويس دهنده اصلي ميپردازيد و استفاده ميكنيد
اين سرويس ها بر اساس امكانات روي سرويس هاي عصر انتقال داده و فن اوا هست ( فقط هم در تهران قابل ارائه هستند)

پیام شما دریافت شد.

خیلی ممنون از راهنماییتون.

خوب من تا این یک هفته ای که از سرویسم مونده تموم بشه ، تصمیممو میگیرم!:8:

mzm1367
25-11-2010, 02:17
به نظر من زیاد عجله نکن و وقت بیشتری رو برای تحقیق بزار.

شـیـفــو
25-11-2010, 14:58
افت سرعت امشب بهتر ميشه توجه كنيد بچه هايي كه DNS ست نكردند
سعي كنيد بهترينشو ست كنيد امشب سرعتتون بهتر ميشه يه تجمع پورت صورت گرفته براي بهبود سرعت در تهران

Masoud.Neshat
25-11-2010, 16:57
فن آوا گستر توس / مشهد / مرکز قدس / روز عید غدیر / ساعت 5 عصر 4 آذر 89 / اشتراک 512-512

pooria-ir
26-11-2010, 17:58
سلام
بچه ها اینترنت من حدود 2 ماهی میشه این سایت رو باز نمیکنه،مشکل کجاست به نظرتون ؟؟

usc.ac.ir

navid_nasim
26-11-2010, 18:38
lمن خیلی از فن آوا راضیم 256kb

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

meto_895
03-12-2010, 00:21
من یه سال از فن اوا گرفتم بعد یه مشکلی برام پیش اومد بهشون گفتم من این مشکل رو دارم مسئولش گفت به ما چه اون وقت رفتم از یه شرکت دیگه گرفتم مشکلمو رایگان برام حل کرد.
از فن اوا بیاید بیرون من 512 از فن اوا میگرفتم سرعتش با 128 شاتل برابره :دی

شـیـفــو
03-12-2010, 21:35
من یه سال از فن اوا گرفتم بعد یه مشکلی برام پیش اومد بهشون گفتم من این مشکل رو دارم مسئولش گفت به ما چه اون وقت رفتم از یه شرکت دیگه گرفتم مشکلمو رایگان برام حل کرد.
از فن اوا بیاید بیرون من 512 از فن اوا میگرفتم سرعتش با 128 شاتل برابره :دی
مشكلتون چي بود ؟
الان از سرويستون راضي هستيد ؟
آيا نسبت قيمت هاي سرويس هاي فن اوا با شاتل برابري ميكنه از نظر شما ؟
هزينه هر گيگ اضافه شاتل در سرويس 128 چنده ؟ هزينه هر گيگ اضافه فن اوا چنده در سرويس 512 البته ؟

X_9
04-12-2010, 13:44
افت سرعت امشب بهتر ميشه توجه كنيد بچه هايي كه DNS ست نكردند
سعي كنيد بهترينشو ست كنيد امشب سرعتتون بهتر ميشه يه تجمع پورت صورت گرفته براي بهبود سرعت در تهران

برای بهبود سرعت چی رو باید بزنیم

meto_895
05-12-2010, 14:28
مشكلتون چي بود ؟
الان از سرويستون راضي هستيد ؟
آيا نسبت قيمت هاي سرويس هاي فن اوا با شاتل برابري ميكنه از نظر شما ؟
هزينه هر گيگ اضافه شاتل در سرويس 128 چنده ؟ هزينه هر گيگ اضافه فن اوا چنده در سرويس 512 البته ؟
مشکلم این بود که دیگه وصل نمیشد و چراغ dsl هم روشن نمیشد بعد چند بار رفتم و زنگ زدم بهشون یه نفر اومد گفت مورد از خطهاتونه
تا اینکه گفتم یه خط تلفن جدید بخرم اما قبلش تصمیم گرفتم به یه شرکت دیگه برم اول رفتم صبا گفت شارژ میکنیم اما اگه درست نشه به ما ربط نداره رفتم شاتل گفت باشه ما شارژ میکنیم اگه درست نشد پولتونو پس میدیم منم قبول کردم و تا اومدن خونمون اینترنت وصل کردند و درست شد.

فن اوا الان نزدیکه یه سال و نیم هست که ازشون نگرفتم نرخشونو نمیدونم اما شاتل یه گیگش 5 تومان اما در بعضی مناسبتها جایزه هم میذارن مثلا الان با شارژ 3 گیگ 6 گیگ میدن.

من شنیدم که فن اوا شرکتش دولتی و بخاطر اینه که ارزون و سرعت بالا میده البته اسما سرعتش بالاست:دی.

amir_91
05-12-2010, 14:32
سلام
این سرویس 128 نا محدود سرعتش خوبه؟ کلا چه جور شرکتیه؟ میخاستم وایمکس بگیرم حالا بین این دو تا موندم.

punish1365
05-12-2010, 15:40
سلام دوستان
من الان سرويس 128 صبانت دارم که دانلود روزانه اش 50-60 هستش ولي شبانه اش افتضاح شده.
به همين خاطر دارم شرکت رو عوش مي کنم
قصدم اينه که فن آوا 512 بگيرم
سوال من اينه که تو منطقه ما سرعت دانلود روزانه و شبانه اش چنده؟
شرق تهران منطقه تهران نو مرکز مخابرات امامت و پيش شماره 7740
لطفا کسي که اين سرويس رو تو اين منطقه مخابراتي داره جواب بده .
ممنووووووووووووووووون

punish1365
05-12-2010, 15:42
سلام
منطقه مخابراتي امامت با پيش شماره 7740 هستش
ميخام از شرکت فن آوا سرويس 512 بگيرم.
ميخاستم ببينم سرعت دانلود روزانه و شبانش چنده؟
لطفا کسايي که تو اين منطقه مخابراتي هستن جواب منو زود بدن!!!!!!!!!!!!!!
ممنون

شـیـفــو
05-12-2010, 19:18
مشکلم این بود که دیگه وصل نمیشد و چراغ dsl هم روشن نمیشد بعد چند بار رفتم و زنگ زدم بهشون یه نفر اومد گفت مورد از خطهاتونه
تا اینکه گفتم یه خط تلفن جدید بخرم اما قبلش تصمیم گرفتم به یه شرکت دیگه برم اول رفتم صبا گفت شارژ میکنیم اما اگه درست نشه به ما ربط نداره رفتم شاتل گفت باشه ما شارژ میکنیم اگه درست نشد پولتونو پس میدیم منم قبول کردم و تا اومدن خونمون اینترنت وصل کردند و درست شد.

فن اوا الان نزدیکه یه سال و نیم هست که ازشون نگرفتم نرخشونو نمیدونم اما شاتل یه گیگش 5 تومان اما در بعضی مناسبتها جایزه هم میذارن مثلا الان با شارژ 3 گیگ 6 گیگ میدن.

من شنیدم که فن اوا شرکتش دولتی و بخاطر اینه که ارزون و سرعت بالا میده البته اسما سرعتش بالاست:دی.
خوب فكر كنم الان سرويس 512 سرعتش روي 200 باشه در تهران . ها ؟ بقيه نظري ندارن
دوما دوست عزيزم شاتل بابت شارژ سرويس 128 هر گيگ 5 تومن ميگيره اما در سرويس هاي فن اوا سرويس 256 شارژ ماهانش حدود 5 تومنه

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:17 PM ----------

سلام
این سرویس 128 نا محدود سرعتش خوبه؟ کلا چه جور شرکتیه؟ میخاستم وایمکس بگیرم حالا بین این دو تا موندم.
چه از نظر سرعت و چه كيفيت سرويس 128 نامحدود فقط فعلا مخابرات بصرفه هست
وايمكس قضيه اش كلا فرق داره اگر بحث هزينه براتون مهم نيست وايمكس بگيريد البته با تحقيقات قبلي در منطقه مورد نظرتون از نظر انتن دهي

meto_895
06-12-2010, 13:57
خوب فكر كنم الان سرويس 512 سرعتش روي 200 باشه در تهران . ها ؟ بقيه نظري ندارن
دوما دوست عزيزم شاتل بابت شارژ سرويس 128 هر گيگ 5 تومن ميگيره اما در سرويس هاي فن اوا سرويس 256 شارژ ماهانش حدود 5 تومنه
اگه یادتون باشه من تو پست قبلیم گفتم که فن اوا شرکت دولتی و قیمتاش شاید پائین باشه.
در شاتل اگه اشتباه نکنم برای همه ی سرعتاش قیمت گیگاش یکی.
بعد شاتل در مراسم های مختلف جایزه هایی میزاره مثلا الان با 3 گیگ 6 گیگ میده یعنی با حدود 12 تومان 6 گیگ ترافیک میده.
من تهران نمیدونم اما من اون موقع که از فن اوا میگرفتم سرویس 512 با سرعت 50 دریافت میکردم الانم با سرویس 128 شاتل سرعت 50 دریافت میکنم.
شبا از ساعت 2 تا 6 فن اوا رایگانه مال شاتل از ساعت 1 تا 7 رایگانه.

punish1365
06-12-2010, 17:42
کسي جواب منو نميده؟؟

amir_91
07-12-2010, 10:28
سلام
من میخام اینترنت 256 یا 512 محدود بگیرم. اگر روزی 6 ساعت باهاش کار کنم چه قدر مصرف داره؟ فیلم نگاه نمی کنم

alisam44
08-12-2010, 10:21
سلام دوستان

من يك سال از نمايندگي فن آوا سرويس مي گرفتم و خيلي راضي بودم از سرعت و عدم قطعي!.قرارداد سرعت 256 بسته بودم اما 1000 برام ست كرده بودند!
حالا قرار است منتقل بشوم شركت اصلي!مي خواستم بپرسم اگر سرعت 256 بگيرم برام چند ست مي كنند؟چون بين سرويس 256 با 4گيگ در ماه و 512 با 3 گيگ در ماه شك دارم كدام را انتخاب كنم!(منطقه مخابراتي آزادگان تهران هستم)

sei_pm
10-12-2010, 11:21
سلام
من میخام اینترنت 256 یا 512 محدود بگیرم. اگر روزی 6 ساعت باهاش کار کنم چه قدر مصرف داره؟ فیلم نگاه نمی کنم

این بستگی داره چه سایتهایی رو می خواید بازدید کنید اگر پر عکس باشه و تبلیغات زیاد داشته باشه روزی شاید 300 مگ ولی اگر بخواید سایتهای خبری و کم حجم مثل P30world رو ببینید نهایت روزی 100 مگ.

lurenzo
10-12-2010, 17:46
الان دو سه شبه باز سرعت شبانه پایین اومده و تقریبا نصف شده!:13:
من 512 دارم با شبانه رایگان!

dvb_hamed
10-12-2010, 19:51
سرويس 512 فناوا با چه سرعتي دانلود ميكنه در تهران؟من 8 ماه پيش كه استفاده ميكردم حدود 56 ميداد.الان تغييري در سيستم ايجاد كردن يا همونه؟وضعيت پينگ در چه حالي هست؟
راستي،512 شبانش چند شده سرعتش؟(اوني كه با پسورد خودت كانكت ميشي و از شارژ كم نميكنه رو ميگم)

lurenzo
11-12-2010, 00:34
سرويس 512 فناوا با چه سرعتي دانلود ميكنه در تهران؟من 8 ماه پيش كه استفاده ميكردم حدود 56 ميداد.الان تغييري در سيستم ايجاد كردن يا همونه؟وضعيت پينگ در چه حالي هست؟
راستي،512 شبانش چند شده سرعتش؟(اوني كه با پسورد خودت كانكت ميشي و از شارژ كم نميكنه رو ميگم)

توی تهران گویا از یه مرکز مخابراتی به مرکز مخابراتی دیگه فرق میکنه!
من مرکز بهشتی هستم و سرعت سرویس 512 بنده تا 1 مگ هم میره و دو سه ماهی بود که شب ها هم سرعت تا 1 مگ می رفت و توی 5 ساعت حدود 1.5 گیگ دانلود میکردم ولی الان دو سه شبه سرعت خراب شده.الان که پینگش هم بد شده و خیلی طول میکشه تا سایت ها بالا بیان!
حالا نمیدونم مشکل از فن آواست یا از بالاست!

sorna2
14-12-2010, 01:07
قطع اینترنت و بامبول جدید فن اوا
امروز اومدم بیام تو اینترنت دیدم قطع شده و فن اوا میگه باید یه سری اطلاعات شخصی بدی و رجیستر کنی !!!!
کسی در این مورد اطلاعاتی داره ؟
بقیه شرکت ها هم همین بامبول را در اوردند یا نه ؟

sei_pm
14-12-2010, 06:40
قطع اینترنت و بامبول جدید فن اوا
امروز اومدم بیام تو اینترنت دیدم قطع شده و فن اوا میگه باید یه سری اطلاعات شخصی بدی و رجیستر کنی !!!!
کسی در این مورد اطلاعاتی داره ؟
بقیه شرکت ها هم همین بامبول را در اوردند یا نه ؟

نه بقیه شرکتها همچین کاری رو نکردن؟
اطلاعات شخصی واسه چی؟ مگه موقع ثبتنام شما اینها رو داخل فرم ننوشتید؟

pooria-ir
14-12-2010, 10:41
بچه ها کمک کنین خواهشا.زحمتش فقط یه کلیکه !
من هرکاری میکنم بدون فیلتر شکن این سایت رو نمیتونم باز کنم،نه اینکه فیلتر باشه،نه،The page cannot find میده،یه تست بکنین خبرشو بدین
کار واجب دارم تو این سایت

lurenzo
14-12-2010, 12:35
چشمش نزنم الان 3 شبه که سرعت شبانش دوباره عالی شده!:8:

sorna2
14-12-2010, 16:44
سرعت فن اوا 1 مگ !!!! غرب تهران

maziarb
14-12-2010, 17:03

کدوم مرمز مخابراتی؟ من پیام نورم هیچ شرکتی پورت نداره!!

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

کدوم مرکز مخابراتی؟ من پیام نورم هیچ شرکتی پورت نداره!!

---------- Post added at 05:03 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

مصرف کنندگان adsl در غرب و شمال غرب تهران خیلی زیادن که سرعت یا پایینه یا پورت نداره!

pooria-ir
14-12-2010, 17:16
یعنی واقعا کسی نمیتونه رو اون آدس 1 کلیک کنه و ببینه مشکلی هست یا نه ؟

maziarb
14-12-2010, 17:47
من تست کردم دانشگاه علم و فرهنگ رو آورد البته adsl اصفهان و از مخابرات دارم،اگه واسه شما مشکل داره 100% واسه بقیه فن آوایی ها هم مشکل داره، نمیدونم مشکل سایتهای دانشگاهها چیه! واسه من هم از این مشکلات زیاد پیش میاد و ایرادش در ارتباط سرور و isp باید باشه، تنها راهش همان v pn یا فیل شکن هستش

pooria-ir
14-12-2010, 19:46
من تست کردم دانشگاه علم و فرهنگ رو آورد البته adsl اصفهان و از مخابرات دارم،اگه واسه شما مشکل داره 100% واسه بقیه فن آوایی ها هم مشکل داره، نمیدونم مشکل سایتهای دانشگاهها چیه! واسه من هم از این مشکلات زیاد پیش میاد و ایرادش در ارتباط سرور و isp باید باشه، تنها راهش همان v pn یا فیل شکن هستش

ممنون ار شما
اگه فن آوایی هم لطف کنن خبر بدن ممنون میشم

lurenzo
14-12-2010, 21:16
من هرکاری میکنم بدون فیلتر شکن این سایت رو نمیتونم باز کنم،نه اینکه فیلتر باشه،نه،The page cannot find میده،یه تست بکنین خبرشو بدین

منم از فن آوا اینترنت دارم.
این سایت رو با موزیلا و اینترنت اکسپلورر تست کردم ، باز نمیکنه!
ولی با چیز پی ان راحت باز شد!

DAVOOD24
14-12-2010, 21:19
یعنی واقعا کسی نمیتونه رو اون آدس 1 کلیک کنه و ببینه مشکلی هست یا نه ؟

برای من هم باز نشد :41:

sei_pm
14-12-2010, 22:59

داخل تاپیک گفتم که مشکل از فن آواست حتما زنگ بزنید پشتیبانی تا موضوع رو پیگیری کنند.

sorna2
14-12-2010, 23:23
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باز نشد

سرعت فن اوا 1 مگ !!!! غرب تهران کاشانی

lurenzo
15-12-2010, 00:55

شما زیاد به تست های speedtest.net توجه نکن!
سرعت رو پایین نشون میده ولی اگر با IDM دانلود کنی میبینی که سرعت خوبه!

سرویس من 512 هستش و مرکز بهشتی هستم.
اینم تست من :

ولی با IDM همین الان با سرعت 1 مگ دانلود میکنم.

sorna2
15-12-2010, 06:34
شما زیاد به تست های speedtest.net توجه نکن!
سرعت رو پایین نشون میده ولی اگر با IDM دانلود کنی میبینی که سرعت خوبه!

سرویس من 512 هستش و مرکز بهشتی هستم.
اینم تست من :

ولی با IDM همین الان با سرعت 1 مگ دانلود میکنم.

با IDM چند شب پیش یه فایل 80 مگی دانلود کردم که 40 دقیقه طول کشید در صورتیکه با خط یک مگ بیشتر از 10_12 دقیقه نباید طول بکشه

lurenzo
15-12-2010, 12:37
با IDM چند شب پیش یه فایل 80 مگی دانلود کردم که 40 دقیقه طول کشید در صورتیکه با خط یک مگ بیشتر از 10_12 دقیقه نباید طول بکشه

توی پست های قبلی نوشتم.الان فکر کنم 4 شبه که دوباره سرعت شبانه خوب شده ولی قبل از این 4 شب ، سه یا چهار شب بود که سرعت شبانه خیلی پایین اومده بود! پس شاید اون فایل 80 مگی رو شما توی اون سه چهار شبی که سرعت شبانه پایین بود گرفتی!
البته اینم بگم که گویا مراکز مخابراتی تهران با هم فرق میکنن.مثلا توی بعضی ها مثل مرکز مخابراتی ما اگر سرویس 512 بگیری سرعتت 1 مگ هست ولی توی بقیه مراکز سرعت همون 512 خواهد بود!
شما در دو سه شب اخیر دانلود داشتی؟ اگر داشتی شبی چقدر دانلود کردی؟
من برای مثال دو شب پیش 1.8 گیگ و سه شب پیش 1.9 گیگ دانلود کردم ، که برای خودم بی سابقه بوده!:8:

sorna2
19-12-2010, 15:43
امروز هر چی خواستم تست بگیرم ماشاالله این خط ما اینقدر سرویسش خوبه که حتی نتونست سایتو کامل باز کنه !!!!
شرمنده مال دیروز را گذاشتم

sorna2
19-12-2010, 20:49
این فن اوا هم دیگه شورش را دراورده
از دیروز سایت speedtest.net کامل بالا نمی اید و نمی توانم سرعت خطم را چک کنم . چند تا سایت دیگه هم که برای اندازه گیری سرعت اینترنت میشناختم همین جور شده .
مثل اینکه دیوارهای این فروم موش داره !!!!

sei_pm
20-12-2010, 19:17
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باز نشد

مشکل این سایت رو با پشتیبانی درمیون گذاشتید؟
حل نشد؟

sorna2
20-12-2010, 21:13

imanparsa
27-12-2010, 23:07
سلام بچه ها - من از شاتل سرويس دارم-ميخواستم ببينم فن اوا سرويس 128 توي شب با چه سرعتي دانلود ميكنه ؟ سرعت شب واسم خيلي مهم است

Amir_Niknam
28-12-2010, 12:12
سلام بچه ها - من از شاتل سرويس دارم-ميخواستم ببينم فن اوا سرويس 128 توي شب با چه سرعتي دانلود ميكنه ؟ سرعت شب واسم خيلي مهم است
البته من 128 ندارم اما تا جائیکه میدونم تمامی سرویس های فن آوا مثل قرارداد بسته میشه یعنی 128 میشه 16
موفق باشید

alisam44
08-01-2011, 20:12
با سلام

سرعت من اين است و خيلي راضي هستم!!!شانس من اين است كه منطقه ما اداري هست و صبح ها كه من نيستم سرعت افتضاح و شبها كه هستم سرعت عالي هست!!!

اينم سرعت با وي پي ان:

جالب با وي پي ان كه وصل مي شوم سرعت آپلود خيلي زياد هست!

lurenzo
09-01-2011, 00:30
فن آوا که در حال حاضر عالی شده!
سرویس پرداخت اینترنتی هم راه انداخت!
برای من که سرویسم 512 هستش ، الان حدود چهار ماهه که سرعت دانلودم 1 مگه!
دستشون درد نکنه!

samboys2
15-01-2011, 16:59
تعجب میکنم!
چرا وقتی که ادم مجبور نیست دروغ بگه دروغ میگه؟!
سرعت دانلود 1 مگ رو احتمالا شما خواب دیدید!
من پهنای باند 1 مگ از فن اوا دارم اکثرا ساعت 2(شبانه) سرعت دانلود رو 40-60 هه!
بعضی وقت ها هم 110-103...
ولی از 4 صبح به بعد عالی میشه!
یه بار که شده بود 200!
ولی اکثرا 120-180 میشه!(بعد 4 صبح البته رو اون 180 زیادی حساب نکنید!)

lurenzo
15-01-2011, 22:12
تعجب میکنم!
چرا وقتی که ادم مجبور نیست دروغ بگه دروغ میگه؟!
سرعت دانلود 1 مگ رو احتمالا شما خواب دیدید!
من پهنای باند 1 مگ از فن اوا دارم اکثرا ساعت 2(شبانه) سرعت دانلود رو 40-60 هه!
بعضی وقت ها هم 110-103...
ولی از 4 صبح به بعد عالی میشه!
یه بار که شده بود 200!
ولی اکثرا 120-180 میشه!(بعد 4 صبح البته رو اون 180 زیادی حساب نکنید!)

اولا سلام

نمیدونم طرف صحبت شما من هستم یا نه؟!!
شما ظاهرا اولین پستت توی انجمن هست ولی من در همین تایپیک فن آوا 37 تا پست دارم و اکثرا هم انتقادی بوده!
ولی دور از انصاف هستش که وقتی شرایط خوب شده ، ازشون تشکر نکنیم.
برای من که حدود 18 ماهه مشترک فن آوا هستم ، در اکثر مواقع سرعت چه در روز و چه در شب رضایتبخش بوده و مشکل اصلیش نداشتن پرداخت اینترنتی بود که اون هم جدیدا حل شده.
در ضمن من نه از فن آوا نفعی بهم میرسه و نه به کسی بدهکارم که بخوام به دروغ از فن آوا تعریف کنم.(همه میدونیم که کیفیت سرویس دهی یک ISP منطقه به منطقه و شهر به شهر میتونه متفاوت باشه!)

alisam44
16-01-2011, 13:53
سيستم پرداخت الكتروني فن آوا چطوريه؟براي من سرويس P هست.
تو ريز مصرف نوشته اينجا كليك كنيد.كليك مي كنم ارور مي آيد.

lurenzo
16-01-2011, 16:17
سيستم پرداخت الكتروني فن آوا چطوريه؟براي من سرويس P هست.
تو ريز مصرف نوشته اينجا كليك كنيد.كليك مي كنم ارور مي آيد.

برای من باز میشه :
یه همچین صفحه ای باز میشه . (سرویس من 512 با 3 گیگ حجمه!)

alisam44
17-01-2011, 09:20
پس چرا براي من اين پيغام را مي دهد: با كارتهاي شتاب هم مي شود پرداخت كرد؟چقدر طول مي كشد تا شارژ‍ گردد؟

lurenzo
17-01-2011, 11:41
شما در این مورد باید با پشتیبانی تماس بگیرید و علت رو جویا بشید.
بله با کارت های شتاب میتونید پرداخت کنید.
چون تازه سیستم پرداخت آنلاین راه افتاده من خودم به شخصه هنوز امتحانش نکردم ولی چیزی که از پرداخت آنلاین انتظار میره این هست که به محض پرداخت شارژ ، سرویس شما تمدید بشه!

sorna2
18-01-2011, 05:33

انرا که عیان است چه حاجت به بیان است

sorna2
18-01-2011, 05:40

lurenzo
18-01-2011, 12:16

شما با نرم افزار IDM هم که دانلود بکنی ، سرعتت همینقدره؟
اگر اینجور باشه که بنظر من باید ISP رو تغییر بدید.

اینم تستی هست که من الان گرفتم.

ولی سرعت دانلودم رو با IDM ببینید : (سرویس من 512 هستش)

شـیـفــو
19-01-2011, 19:36
خوب فكر كنم خيلي از دوستان مدتي هست از كيفيت سرويس ها راضي هستند
درسته ؟ خدا رو شكر پس افزايش پورت بالاخره چاره ساز بوده

pooria-ir
19-01-2011, 20:29
خوب فكر كنم خيلي از دوستان مدتي هست از كيفيت سرويس ها راضي هستند
درسته ؟ خدا رو شكر پس افزايش پورت بالاخره چاره ساز بوده

آره خوبه
فقط شبانه حال گیریه
که رو 256ئه :41:

lurenzo
19-01-2011, 22:15
آره خوبه
فقط شبانه حال گیریه
که رو 256ئه :41:

سرعت شبانه با اکانت خودتون روی 256 هست؟ (یا اون اکانت night@fanava ؟)
چون من الان با اکانت خودم شبی حدود 2 گیگ دانلود دارم.:8:

pooria-ir
19-01-2011, 23:23
سرعت شبانه با اکانت خودتون روی 256 هست؟ (یا اون اکانت night@fanava ؟)
چون من الان با اکانت خودم شبی حدود 2 گیگ دانلود دارم.:8:

من با اکانت خودم وصل میشم
یعنی یوزر پس شبانه روزانم یکیه
2 گیگ ؟؟؟؟
خوش بحالت،من فیکس 500 مگ :13:

lurenzo
20-01-2011, 01:32
من با اکانت خودم وصل میشم
یعنی یوزر پس شبانه روزانم یکیه
2 گیگ ؟؟؟؟
خوش بحالت،من فیکس 500 مگ :13:

من سرویسم 512 با حجم 3 گیگه ولی خوشبختانه الان 4 ماهی میشه که سرعتم روی 1 مگ بسته شده.
توی این 4 ماه که اینطور شده ، من اکثر شب ها نهایتا 1.5 گیگ دانلود میکردم ، اما الان فکر میکنم دو هفته ای میشه که دانلودم به 2 گیگ هم میرسه!

The DarKnight
25-01-2011, 19:10
سلام
این سایت مزخرف فن آوا نشون میده که هر شب چقدر دانلود رایگان داشتیم؟ اگه داره، کجا باید دید؟
(سایتش اینه دیگه 95.38.32.18 ؟؟؟)

lurenzo
25-01-2011, 21:36
سلام
این سایت مزخرف فن آوا نشون میده که هر شب چقدر دانلود رایگان داشتیم؟ اگه داره، کجا باید دید؟
(سایتش اینه دیگه 95.38.32.18 ؟؟؟)

سلام
بله نشون میده!
آدرسش اینه :

sorna2
26-01-2011, 04:34
خوش به حال lurenzo ... میشه پارتی ما هم بشی
سرعت متوسط دانلود من با IDM یه چیزی حدود 30 هست

persianastronomy
30-01-2011, 21:02
سلام من میخوام فن آوا بگیرم ، سرویس اقتصادی سه ماه 33,750 پنچ گیگ128/256 . بیشتر میخوام شبا بذارم رو دانلد روزهام باسه صرفه جویی و رو سه ماه نگه داشتنش با دایل آپ هم وب گردی کنم . 1- شما از از این سرویس راضید ؟ 2-دانلد شباش چطوره ؟3- اگه نوع بهتری هم هست راهنمایی کنید .4- چقدر طول میکشه راه اندازی کنن ؟ ممنون)

persianastronomy
30-01-2011, 22:24
بعد میشه راه اندازی سیستم رو خودمون انجام بدیم بیخیال اون 20 تومن راه اندازی بشن ؟

jomong666
30-01-2011, 23:55
سرویس 128/256 اقتصادی رو . رو چند سرعت شبانه اش رو می بنده .

کسایی که این سرویس رو دارن شبی چه قدر دان می کنن ؟؟؟؟

persianastronomy
31-01-2011, 17:27
کسی اینجا نیست؟

شـیـفــو
01-02-2011, 22:17
سلام من میخوام فن آوا بگیرم ، سرویس اقتصادی سه ماه 33,750 پنچ گیگ128/256 . بیشتر میخوام شبا بذارم رو دانلد روزهام باسه صرفه جویی و رو سه ماه نگه داشتنش با دایل آپ هم وب گردی کنم . 1- شما از از این سرویس راضید ؟ 2-دانلد شباش چطوره ؟3- اگه نوع بهتری هم هست راهنمایی کنید .4- چقدر طول میکشه راه اندازی کنن ؟ ممنون)
فكر خوبيه
اما پنج گيگ براي مصرف روزانت هم كافيه نياز نيست دايال بزني
براحتي با پنج گيگ روزانه ميتوني 5 تا 6 ساعت وبگردي كني ولي فقط وبگردي ديگه دانلود اهنگ بالاي 2مگ و ويدئو و اينارو نه
پنج گيگي براي سه ماهم زياد مياري روزانه فقط تو ياهو ان باشي و روزنامه بخوني و ايميل چك كني و بياي همين پس سي ورد ميتوني راحت ماهي 1 گيگ مصرف كني چند روز آخرم اينقدر اضافه مياري كه روزانه ندوني چيكار كني

بعد میشه راه اندازی سیستم رو خودمون انجام بدیم بیخیال اون 20 تومن راه اندازی بشن ؟
هزينه اوليه راه اندازي بايد پرداخت بشه ولي هزينه تكنسين نصب اگر خودت ميتوني كاراشو انجام بدي هزينه نصب در محل نميخواد بدي ديگه

سرویس 128/256 اقتصادی رو . رو چند سرعت شبانه اش رو می بنده .

کسایی که این سرویس رو دارن شبی چه قدر دان می کنن ؟؟؟؟
شبانه كليه سرويس ها روي 256 بسته شده
حدودا ميتوني بين 450 تا 600 مگ بگيري اگر همه چيز درست باشه

e30punisher
02-02-2011, 19:48
سلام دوستان عزیز من میخوام فن آوا بگیرم شهر اهواز هستم میخواستم ببینم برای بازی آنلاین پینگ مناسبی داره؟

real_401
04-02-2011, 14:57
شبانه كليه سرويس ها روي 256 بسته شده

شبانه سرویس های 512 و 1024 هم روی 256 بسته میشه؟!

jomong666
05-02-2011, 00:10

این جا هم این جوری شد .

فکر کنم دیدن صرف نداره طرف شبی 2 گیگ دان کنه . :13:

پس همون لایزر می مونم

pooria-ir
05-02-2011, 09:17
بچه ها دیشب سرویس شما هم اینجوری شده بود ؟
من از حدود ساعت 1 یهو سرعت دانلودم رفت روی 60-70 (سرویسم 256 ئه)
تا صبح هم به جای 490 مگ همیشگی 690 مگ دانلود کردم
اما الان بازم سرعتم رفته روی همون 256 :41:

Pami
05-02-2011, 10:47
من سرویس 512 فناوا دارم ولی سرعت دانلود شبانه و روزانه من عالیه ، فرقی نمیکنه . بالای 60 دانلود میکنم .
فقط نامردا ساعت 2 یه دیسکانکت میکنن که کسایی که گذاشتن دانلود قطع بشه ! ( خدا پدر IDM رو بیامرزه : دی )

pooria-ir
05-02-2011, 11:17
من سرویس 512 فناوا دارم ولی سرعت دانلود شبانه و روزانه من عالیه ، فرقی نمیکنه . بالای 60 دانلود میکنم .
فقط نامردا ساعت 2 یه دیسکانکت میکنن که کسایی که گذاشتن دانلود قطع بشه ! ( خدا پدر IDM رو بیامرزه : دی )

من 256
ولی دیشب تا صبح سرعت 512 شده بود

pooria-ir
05-02-2011, 18:15
الان دوباره سرعتم شده 512
قضیه چیه ؟؟؟؟؟؟

ataearmy
06-02-2011, 16:58

نه من که 512 دارم روزانه وشبانه هم با همون سرعت دان میکنه

sorna2
08-02-2011, 14:51

I am S
08-02-2011, 22:27
آقای مسئول ، خو دوست من ، شنیدم که قرار جمعه 22بهمن فن آوا به فنا بده مارو .
درسته ؟؟؟

شـیـفــو
11-02-2011, 16:28
آقای مسئول ، خو دوست من ، شنیدم که قرار جمعه 22بهمن فن آوا به فنا بده مارو .
درسته ؟؟؟
سلام از كجا شنيدي شايعه هست
نه شوخي كردم از شب پنجشنبه 21 افت سرعت داريم تا سحرگاه 26 بهمن ماه نگران نباشيد و به گيرنده هاتون دست نزنيد مشكل از فرستنده هست

ahmadatom
13-02-2011, 00:25
تبلیغات : فن آوا ، هر روز بهتر از دیروز
با ما باشید :31:

vaitaa
17-02-2011, 13:19
چرا سرعت من اینقدر اومده پایین
512 با ریت دانلود 40 !

محسن جوون
18-02-2011, 00:06
من توی شرکت فن آوا یا همون دیتا نت کار کردم که اصلا به درد نمی خوره ولی حالا از همیارنت راضییم

Pami
19-02-2011, 21:42
دوستان عزیز من غرب تهران هستم ، سرعت خط من 2 برابر شده !!!!! ایول !
512 بود شده 1 مگ !
اینم مدرک اثبات ! : دی
حدودا یک هفته ای میشه !

pooria-ir
19-02-2011, 23:58
منم حدود 2 هفتس که سرعتم از 256 شده 512 :دی

lurenzo
20-02-2011, 17:10
دوستان عزیز من غرب تهران هستم ، سرعت خط من 2 برابر شده !!!!! ایول !
512 بود شده 1 مگ !
اینم مدرک اثبات ! : دی
حدودا یک هفته ای میشه !

تبریک میگم!

برای من هم چند ماهی هست که 1 مگ شده! خوبیش اینه که شب ها هم همون 1 مگ هستش!:8:

AmirAra2
21-02-2011, 01:45
سلام از كجا شنيدي شايعه هست
نه شوخي كردم از شب پنجشنبه 21 افت سرعت داريم تا سحرگاه 26 بهمن ماه نگران نباشيد و به گيرنده هاتون دست نزنيد مشكل از فرستنده هست

سلام یار قدیمی :20:
چطوری افشین جان ؟خوبی ؟:11:

آقا این افت سرعتها رو که انقدر تجربه کردیم پوست هممون مثل کرگدن شده :18:
ولی یه چیزی من رو شدیداً نگران و ناراحت کرده ، و به صورت خیلی شدید فعالیت کاری من رو تحت تأثر قرار داده !
چیزی که من فهمیدم اینه که ازهمون دور و بر 22 بهمن:2: ... جلوی لود شدن تمام فایلهای فلش (swf) از سرورهای خارجی گرفته شده ....:18: آیا حدسم درسته ؟ و مهم تر از اون این که این مشکل موفقتی هست یا نه ؟ رو همه isp ها همینجوریه ؟ مثل بقیه موارد دستور از بالاست ؟

الان 9 روز از 22 بهمن گذشته ولی هنوز این مشکل حل نشده ... اینه که منو نگران میکنه ... من نگرانم که نکنه یه وقت این مشکل رو به صورت دائمی ایجاد کرده باشند !!!!!

به دوستانی که گفتند نمیتونن سایتهای سنجش سرعت رو باز کنند بگم که علت مشکل اونا هم همینه متأسفانه ... چون همه اون سایتها با فلش نوشته شدند و اجازه لود فلش رو ما نداریم تو ایران !!!:2:

یه سوال تخصصی هم داشتم .... چقدر میشه به چیز پی ان اعتماد کرد ؟ یعنی من مثلاً برم یه چیز پی ان با آی پی اختصاصی و قیمت حدود 10 تومن در ماه بگیرم آیا بهش اعتباری هست ؟ میشه روش تو این مشکلات و این قضایای 22 بهمن و ... حساب کرد یا نه اینم مثل بقیه میبندن ؟

چه انتظاری داریما.... نه ؟
اینا وقتی با بانکهایی که مال خودشونه هیمن کار رو میکنند (کارهایی مثل بستن پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اونوقت ما انتظار داریم که به فکر ما باشند ؟

راستی ملت گرامی ... تحویل بگرید .... :41:
اینم از نمایندگانی که انتخاب کردید تا برای شما بهترینها رو فراهم کنند و از حقوق مسلمتون دفاع کنند ...
قرار نیست سرعت اینترنت اضافه بشه ... بلکه سرعت ایترانتتون اضافه میشه که هیچ ربطی به اینترنت نداره ... یعنی هیچ سایت خارجی رو نمیشه باهاش باز کرد و جهانی نیست ... بلکه فقط داخلیه ... مثلاً میتونید با سرعت چندمگ بر ثانیه نوحه ، مداحی و ... دانلود کنید و لذت ببرید .

متن کامل تر :

R.P.G
21-02-2011, 23:36
سلام یار قدیمی :20:
چطوری افشین جان ؟خوبی ؟:11:

آقا این افت سرعتها رو که انقدر تجربه کردیم پوست هممون مثل کرگدن شده :18:
ولی یه چیزی من رو شدیداً نگران و ناراحت کرده ، و به صورت خیلی شدید فعالیت کاری من رو تحت تأثر قرار داده !
چیزی که من فهمیدم اینه که ازهمون دور و بر 22 بهمن:2: ... جلوی لود شدن تمام فایلهای فلش (swf) از سرورهای خارجی گرفته شده ....:18: آیا حدسم درسته ؟ و مهم تر از اون این که این مشکل موفقتی هست یا نه ؟ رو همه isp ها همینجوریه ؟ مثل بقیه موارد دستور از بالاست ؟

الان 9 روز از 22 بهمن گذشته ولی هنوز این مشکل حل نشده ... اینه که منو نگران میکنه ... من نگرانم که نکنه یه وقت این مشکل رو به صورت دائمی ایجاد کرده باشند !!!!!

به دوستانی که گفتند نمیتونن سایتهای سنجش سرعت رو باز کنند بگم که علت مشکل اونا هم همینه متأسفانه ... چون همه اون سایتها با فلش نوشته شدند و اجازه لود فلش رو ما نداریم تو ایران !!!:2:

یه سوال تخصصی هم داشتم .... چقدر میشه به چیز پی ان اعتماد کرد ؟ یعنی من مثلاً برم یه چیز پی ان با آی پی اختصاصی و قیمت حدود 10 تومن در ماه بگیرم آیا بهش اعتباری هست ؟ میشه روش تو این مشکلات و این قضایای 22 بهمن و ... حساب کرد یا نه اینم مثل بقیه میبندن ؟

چه انتظاری داریما.... نه ؟
اینا وقتی با بانکهایی که مال خودشونه هیمن کار رو میکنند (کارهایی مثل بستن پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اونوقت ما انتظار داریم که به فکر ما باشند ؟

راستی ملت گرامی ... تحویل بگرید .... :41:
اینم از نمایندگانی که انتخاب کردید تا برای شما بهترینها رو فراهم کنند و از حقوق مسلمتون دفاع کنند ...
قرار نیست سرعت اینترنت اضافه بشه ... بلکه سرعت ایترانتتون اضافه میشه که هیچ ربطی به اینترنت نداره ... یعنی هیچ سایت خارجی رو نمیشه باهاش باز کرد و جهانی نیست ... بلکه فقط داخلیه ... مثلاً میتونید با سرعت چندمگ بر ثانیه نوحه ، مداحی و ... دانلود کنید و لذت ببرید .

متن کامل تر :
واسه منم اینطوری شده، فایل های فلش رو لود نمیکنه و بلاک شده انگار.

یه سوال داشتم من:

من یه چند ماهیه همش سرعتم یهویی 0 میشه و کلاً از بازی ( World of Warcraft , Cod و ...) دیسکانکت میشم ولی خود نت دسکانکت نمیشه.
مشکل از چیه به نظر شما ؟ از خود فن آوا هستش یا مودم یا چیز دیگه ای مشکل داره ؟ چون من هم توی خونه و هم گیم نت همین وضعیت رو دارم.

persianastronomy
27-02-2011, 13:59
من 128 دارم سرعت دانلد شبانه بین 5 تا 7 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:thumbsdow
ولی روزانه تا 60 هم میره ! یعنی ما شبا دایل بزنیم انگار بهتره .

karl Marx
27-02-2011, 20:50
سلام به دوستان

من چند سالی است که از شرکتهای مختلفی اینترنت A DSL گرفته ام ولی می توانم به طور قطع بگویم
دزد تر از شرکت داده پردازی فن آوا ندیده ام
بارها کمتر از حجم خریداری شده به من داده اند که با کلی دعوا و شکایت از آنها به حقم رسیدم
کارمندان این شرکت محترم! با مشتریان مانند سگ برخورد می کنند و هیچگاه حق را به مشتری نمی دهند .آنقدر شما را پاسگاری می کنند تا یا از حق خودتان بگذرید یا با داد و فریاد و شکایت بتوانید حق مسلم خودتان را بگیرید.

در یک کلام اگر برای خودتان احترام قائلید و حاضر نیستید مثل سگ با شما رفتار شود از این شرکت دزد و کلاهبردار فن آوا پرهیز کنید.:28:

vaghean
27-02-2011, 22:30
سلام
دزد گفتی بس من سرعت 1mb گرفتم تا حالا به 80 نرسیده فقط یه بار به 80 رسید دیگه همش دوروبر 20 30 می گرده کاشکی فقط همین بود همش هم وصل هست اما دتا ردوبدل نمی کنه من که از صبح سر کارم تا 4 بعدشم که میام صفحه گوگل هم باز نمی کنه الان هم به همین صورت و من دارم از یه اینترنت دیگه استفاده می کنم گندترین اینترنتی هست که به عمرم دیدم و بزرگترین اشتباه من کردم که نیومدم تو این سایت تحقیق کنم از ما گفتن بود لااقل شما اشتباه نکنید

mansor_1381
28-02-2011, 09:43
هنوزم فایلهای فلش و flv لود نمیشه

R.P.G
28-02-2011, 17:19
هنوزم فایلهای فلش و flv لود نمیشه
واسه من که درست شده.

کســـــــی نیست این سوال ما رو جواب بده ؟

من یه چند ماهیه همش سرعتم یهویی 0 میشه و کلاً از بازی ( World of Warcraft , Cod و ...) دیسکانکت میشم ولی خود نت دسکانکت نمیشه.
مشکل از چیه به نظر شما ؟ از خود فن آوا هستش یا مودم یا چیز دیگه ای مشکل داره ؟ چون من هم توی خونه و هم گیم نت همین وضعیت رو دارم.

bilmazlar
04-03-2011, 16:20
سلام به دوستان عزیز

من به تازگی از شرکت داده پردازی فن آوا اشتراک ADSL 256 گرفتم. ولی یه کمی با تنظیماتش دچار مشکل هستم. وقتی تو مودم، رو حالت Bridge تنظیم می‌کنم و تو ویندوز یه کانکشن براش درست می‌کنم که توش یوزرنیم و پسورد رو می‌دم اتصال برقرار می‌شه و مشکلی برای استفاده از اینترنت ندارم.

اما من می‌خوام از طریق PPPoE و دادن یوزرنیم و پسورد داخل تنظیمات مودم اتصالم به اینترنت برقرار بشه. متأسفانه این کار رو هر چی تلاش کردم نتونستم انجامش بدم. همه‌اش با DNS مشکل پیدا می‌کنه. ظاهراً در این حالت، Gateway اتوماتیکی که مودم می‌گیره 1.1.1.1 هست. اما این دروازه یه جورایی مشکل داره و DNS رو نمی‌ده.

کسی از دوستان تنظیم دقیق PPPoE اینترنت ADSL فن‌آوا رو می‌تونه به من بگه!

پ.ن: من قبلاً از سپنتا اینترنت داشتم که باهاش این مشکل رو نداشتم.

CHEGUEVARA.
07-03-2011, 08:35
دوستان از سرعت اینترنتتون راضی هستین......؟؟؟
یکی میتونه تست سرعت سرویس 512 شو اینجا بزاره.....!!
ممنون

pooria-ir
07-03-2011, 12:22
دوستان از سرعت اینترنتتون راضی هستین......؟؟؟
یکی میتونه تست سرعت سرویس 512 شو اینجا بزاره.....!!
ممنون

سلام
خدمت شما

bilmazlar
07-03-2011, 14:22
سلام به دوستان عزیز

من به تازگی از شرکت داده پردازی فن آوا اشتراک ADSL 256 گرفتم. ولی یه کمی با تنظیماتش دچار مشکل هستم. وقتی تو مودم، رو حالت Bridge تنظیم می‌کنم و تو ویندوز یه کانکشن براش درست می‌کنم که توش یوزرنیم و پسورد رو می‌دم اتصال برقرار می‌شه و مشکلی برای استفاده از اینترنت ندارم.

اما من می‌خوام از طریق PPPoE و دادن یوزرنیم و پسورد داخل تنظیمات مودم اتصالم به اینترنت برقرار بشه. متأسفانه این کار رو هر چی تلاش کردم نتونستم انجامش بدم. همه‌اش با DNS مشکل پیدا می‌کنه. ظاهراً در این حالت، Gateway اتوماتیکی که مودم می‌گیره 1.1.1.1 هست. اما این دروازه یه جورایی مشکل داره و DNS رو نمی‌ده.

کسی از دوستان تنظیم دقیق PPPoE اینترنت ADSL فن‌آوا رو می‌تونه به من بگه!

پ.ن: من قبلاً از سپنتا اینترنت داشتم که باهاش این مشکل رو نداشتم.

مشکلم حل شد! بالاخره با چند بار ور رفتن و ریست کردن تنظیمات مودم و دست آخر فعال کردن گزینه NAT تو مودم درست شد. حالا به راحتی با متصل کردن اکسس پوینت وایرلسم هم می‌تونم PC مو به اینترنت وصل کنم و هم لپتاپم رو.

یه سؤالی داشتم راجع به قیمت سرویس‌های فن‌آوا که امیدوارم دوستانی مثل آقا افشین اگه می‌تونن به من توضیح بدن.

ظاهراً سیاست قیمت‌گذاری شرکت فن‌آوا علاوه بر این که نسبت به شرکت‌های دیگه گرونتر هستش، یه کمی رندانه هم هست. من سرویس 256 با 6 گیگ محدودیت رو یک ماهه گرفتم 25700 تومن. اما تو جدول قیمتا، اگه بخوام همین ردیف سرویس رو یک ساله سفارش بدم، می‌شه حدود 263000 تومن که متوسط ماهیانه‌اش می‌شه 22000 تومن. یعنی یه چیزی حدود 15% تخفیف برای سفارش یکجا.

تا اینجاش به نظر معقول می‌آد. اما وقتی این نکته رو در نظر بگیریم که ترافیک 6 گیگ تبدیل می‌شه به ماهی 5 گیگ اونوقت نه تنها سرویس ارزون‌تر نشده، بلکه یه جورایی، گرونتر هم شده.

من هزینه هر گیگ ترافیک رو که حساب کردم تو حالت اول، یعنی 256 6 گیگ 1 ماهه می‌شه هر گیگ می‌شه 4275 تومن و تو حالت دوم، یعنی 256 60 گیگ (ماهی 5 گیگ)، هر گیگ می‌شه 4378 تومن. که کاملاً روشنه نه تنها ارزونتر نمی‌شه بلکه گرون‌تر هم هست.

با این اوصاف من به فکر می‌کنم شارژ ماه به ماه سرویس بهتر از شارژ یکجا برای 3 ماه یا 6 ماه یا 1 سال باشه.

این دیگه آخرشه! بدبختی من این که تو مرکز مخابراتی ما غیر از پارس آنلاین و فن‌آوا هیچ شرکت دیگه‌ای پورت خالی نداره و من مجبور شدم بیام سراغ فن‌آوا.

mhd2005
09-03-2011, 11:47
دوستان سلام
من از فن آوا سرویس گرفتم ولی میگن برای نصب 30هزار تومن میگیریم و نصب تلفنی هم نداریم چون از ما مودم نخریدین.
مودم من ایسوز g31 هست. اگه کسی میتونه راهنمایی کنه که خودم نصب کنم ممنون میشم. ما رو از پرداخت 30 هزار تومن نجات میده. در ضمن به نظر شما کدوم سرویس رو بگیرم. آیا مثل شرکتهای دیگه مثلاً 128 رو روی 512 میبندن یا نه.
و اینکه سرعتهای شبانه با هم فرق میکنه یا برای همه سرویسها یک جور هست.

R.P.G
09-03-2011, 13:32
آهای ملت، کسی همچین مشکلی نداشته تا حالا ؟ :19:

Injaneb2
09-04-2011, 16:16
سلام

لطفا دوستانی که در تهران از این شرکت ADSL 128 دارند بنویسند که چند ساعت در روز اینترنت رایگان دارند و در این مدت سرعت دانلودشان چقدر است. اگر منطقه مخابرات را هم بنویسید که خیلی بهتر است.

با تشکر فراوان

Download Master
28-04-2011, 22:10
کسی از سرویسای اختصاصی فن آوا ( سرویسای D ) استفاده کرده ؟ میخوام ببینم پینگش چطوره ؟

clickestan
30-04-2011, 16:35
سرویسای نامحدوده این شرکت چطوره؟

bilmazlar
01-05-2011, 06:15
کسی از سرویسای اختصاصی فن آوا ( سرویسای D ) استفاده کرده ؟ میخوام ببینم پینگش چطوره ؟

سرویس من اختصاصی نیست؛ از این اقتصادیاست (سرویس P) پینگش بد نیست. مثلاً IP گوگل برای ایران (209.85.149.104) رو زیر 200 میلی ثانیه میزنه.

کلاً بد نیست. ولی پینگ خیلی به موقعیت IP مقصد و همین طور به ساعتی که شما تست می‌گیری هم بستگی داره.

Pami
01-05-2011, 11:36
تست سرویس 512 من :

iranshare
09-05-2011, 03:52
سلام دوستات
یک سوال داشتم.من از نماینده فن آوا یعنی عصر آنلاین 6 ماهه اینترنت مثلا پر(گه)سرعت می گیرم.اما شبا 2 که میشه سرعت من و کلا مرور صفحات وب داغون میشه و خیلی نوسان داره و از 10 کیلوبایت با لاتر نمیره.به شرکت عصر آنلاین می گم میگه شبانه ما همینه سرعت کلا پایینه ذر صورتیکه سرویس من شبانه رایگان نیست.میگه همه می ذارن دانلود واسه همین سرعت میاد پایین والا من جزء اولین دارندگان ADSL یعنی 9 سال پیش از پارس آنلاین و حدود 12 سال سابقه در کامپیوتر هستم و این حرف کاملا مزخرفه.می خواستم ببیننم اگه از خود فن آوا مستقیم بگیرم فرقی می کنه؟در حال حاضر کسی شرکت بهتر از نظر شبانه سراغ داره؟
لطفآ کمک
موفق باشید

pooria-ir
09-05-2011, 14:42
سلام
اینم تست امروز من

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

pooria-ir
09-05-2011, 14:49
یا خدا.

چه خبره ؟؟؟؟

سرعتو ببین :دی

bilmazlar
11-05-2011, 08:08
سلام
اینم تست امروز من

یا خدا.

چه خبره ؟؟؟؟

سرعتو ببین :دی

دوست عزیز. مشخصات سرویس شما چیه؟

pooria-ir
11-05-2011, 23:23
دوست عزیز. مشخصات سرویس شما چیه؟

سرعت 512 !
5 گیگ در ماه

apadana.1001
13-05-2011, 00:56
دوستان عزیز
من میخوام ماهی 15 تومن خرج اینترنت کنم . شبها هم دانلود میکنم . آیا فن آوا با توجه به بودجه ی من ، سرویس مناسبی داره که خواسته ی من رو جواب گو باشه ؟؟
از سایتش اصلا سر در نیاوردم .
من نیازمند 3 گیگ حجم + دانلود رایگان در شب هستم . 15 تومن بیشتر نمیتونم بدم .
ممنون میشم کمکم کنید .

pooria-ir
13-05-2011, 01:00
شما میتونین 256 3 گیگ دانلود رو بگیرین که شبانش هم 256 هستش
با قیمت 13.500

pooria-ir
13-05-2011, 01:20
ساعت 2 و 20 دقیقه
اکانت رایگان

سرعت دانلود من 210 کیلوبایت !
بچه ها مال شما هم تغییر کرده ؟ یا مثل قبلین ؟

lurenzo
13-05-2011, 11:39
ساعت 2 و 20 دقیقه
اکانت رایگان

سرعت دانلود من 210 کیلوبایت !
بچه ها مال شما هم تغییر کرده ؟ یا مثل قبلین ؟

شما خوب خوش شانس هستید!
برای من که اکانتم 512 هست ، سرعت دانلود 1 مگابیته!:8: ایشالا برای ما هم 2 مگ بشه!:21:

pooria-ir
13-05-2011, 13:47
شما خوب خوش شانس هستید!
برای من که اکانتم 512 هست ، سرعت دانلود 1 مگابیته!:8: ایشالا برای ما هم 2 مگ بشه!:21:

من دیشب 3 گیگ دانلود کردم تا صبح

lurenzo
13-05-2011, 18:05
من دیشب 3 گیگ دانلود کردم تا صبح

خوش به حالت!:20:
من شبی 2 گیگ دانلود میکنم.البته از همین شرایط هم کاملا راضی هستم!:27:

Pami
13-05-2011, 23:56
دوستان برای سرویس شماها هم قفل روی مک آدرس هست ؟! میتونین با مودم PPPOE کانکشن کنین ؟

lurenzo
14-05-2011, 05:49
دوستان برای سرویس شماها هم قفل روی مک آدرس هست ؟! میتونین با مودم PPPOE کانکشن کنین ؟

هیچ مشکلی در اتصال از طریق PPPOE وجود نداره و من خودم از همین روش استفاده میکنم!

boy_kochak
14-05-2011, 22:30
بچه ها این سرویساش چه طوریه ... من الان صبا نت 512 دارم که سه ماه دارم 42500 میدم ... سرعتش بد نیست خوبم نیست یه چیزی تو میاه های افتضاحه ....
به نظر شما این فن آوا چه طوریاست ....؟ از صبانت بهتره .... ؟
شما چه سرویسی پیشنهاد میدد 512 به بالا هزینشم تو همین مایه های صبا نت باشه ....؟

pooria-ir
14-05-2011, 22:32

به نظر من یه تماس با پشتیبانی بگیر از اونا سوال کن

lurenzo
14-05-2011, 23:25
بچه ها این سرویساش چه طوریه ... من الان صبا نت 512 دارم که سه ماه دارم 42500 میدم ... سرعتش بد نیست خوبم نیست یه چیزی تو میاه های افتضاحه ....
به نظر شما این فن آوا چه طوریاست ....؟ از صبانت بهتره .... ؟
شما چه سرویسی پیشنهاد میدد 512 به بالا هزینشم تو همین مایه های صبا نت باشه ....؟

ببین کیفیت سرویس های فن آوا مرکز مخابراتی به مرکز مخابراتی فرق میکنه.
الان من 512 دارم ولی سرعت دانلودم 1 مگه! خیلی هم راضی هستم.
برای قیمت سرویس هاش میتونی لینک زیر رو ببینی :

سرویس ردیف 10 رو پیشنهاد میدم چون خودم همین رو دارم. (ولی قبلش حتما باید به یه طریقی مطمئن بشی که در مرکز مخابراتی شما کیفیت سرویسش خوب باشه!)

boy_kochak
15-05-2011, 03:59
ببین کیفیت سرویس های فن آوا مرکز مخابراتی به مرکز مخابراتی فرق میکنه.
الان من 512 دارم ولی سرعت دانلودم 1 مگه! خیلی هم راضی هستم.
برای قیمت سرویس هاش میتونی لینک زیر رو ببینی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسرویس ردیف 10 رو پیشنهاد میدم چون خودم همین رو دارم. (ولی قبلش حتما باید به یه طریقی مطمئن بشی که در مرکز مخابراتی شما کیفیت سرویسش خوب باشه!)

یعنی همین ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو توضیحاتش نزده که ساعت دانلود شبانش از چند تا چنده ......؟
راستی سرعتش دانلودش شبانش خوبه ... ؟
خوب یه راهکار ارائه میدید ببینم سرعتش تو منطقمون خوبه یانه .... ما محدوده تهرانپارس ، فکر کنم حکمت شعار میشه .

ehsannirvana
15-05-2011, 15:24
برای سرویس های بالای 128 چه مدارکی میخوان ؟

lurenzo
15-05-2011, 23:32
یعنی همین ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو توضیحاتش نزده که ساعت دانلود شبانش از چند تا چنده ......؟
راستی سرعتش دانلودش شبانش خوبه ... ؟
خوب یه راهکار ارائه میدید ببینم سرعتش تو منطقمون خوبه یانه .... ما محدوده تهرانپارس ، فکر کنم حکمت شعار میشه .

بله همین سرویس رو میگم.
شبانه از ساعت 2 تا 7 رایگانه.
سرعت شبانش برای من با روزانش تفاوتی نداره و همون 1 مگه!
خوب مشکل همینه که راهکاری وجود نداره.فقط کسانی که از تهرانپارس و از همون مرکز مخابراتی شما از فن آوا سرویس گرفتن ، میتونن بدرستی راهنماییتون کنن!

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

برای سرویس های بالای 128 چه مدارکی میخوان ؟

فن آوا که از ما مدرکی نگرفت و فقط یه فرم تعهد امضا میکنی!

boy_kochak
16-05-2011, 00:00
حالا با این اوصاف کسی هست که بچه تهرا نپاس محدوده های سراج - فرجام و ... باشه و از سرویس های فن آوا استفاده کنه ؟

bilmazlar
17-05-2011, 23:50
یه چند روزیه که سرویس من یه کمی مشکل پیدا کرده. یعنی درست از عصر شنبه همین هفته. مدام قطع می‌شه. من مرکز مخابرات کاشانی هستم. توی چند ماه گذشته فقط یه بار قطعی داشتم. ولی توی این هفته هر روز قطع می‌شه. اونم به دفعات!
شبانه هم غیر یه شب، بقیه شبا قطع شده و هیچی نتونستم دانلود کنم.

کس دیگه‌ای این مشکل رو نداره؟

اگه همین‌جوری بخواد ادامه پیدا کنه، من که می‌رم سراغ یه شرکت دیگه.

lurenzo
18-05-2011, 23:24
یک تست از سرویس 512 من :

lurenzo
19-05-2011, 22:15
تست امشب از سرویس 512 :

happyfeat
19-05-2011, 22:16
تست امشب از سرویس 512 :

دانلود شبانه در چه حدی هستش

pooria-ir
19-05-2011, 22:18

من دانلود شبانم 2 مگه :دی

Pami
20-05-2011, 01:29
آقا خط من 512 بوده شبانه هم شده 1 مگ !
خیلی خوب دانلود میکنه شبا
الان دارم با 125KB دانلود میکنم

lurenzo
20-05-2011, 02:52

الان دو سه روزه که سرعت دانلود من از 1 مگابیت به حدود 2 مگابیت تغییر کرده! روز و شب هم سرعتش فرقی نداره و حدود 230 تا 240 کیلو بایته!

pooria-ir
20-05-2011, 08:23
الان دو سه روزه که سرعت دانلود من از 1 مگابیت به حدود 2 مگابیت تغییر کرده! روز و شب هم سرعتش فرقی نداره و حدود 230 تا 240 کیلو بایته!

منم اوضام همینه :دی
فقط من 512 بودم شدم 2 مگ!
یه سوال:از چه سایت هایی دانلود میکنی که از همه پهنای باندت استفاده بشه ؟ من هر سایتی که میرم شبا اصلا 230-40 رو نمیده بهم،اگه چندتا لینک هم بزارم بازم مجموعش به 230 نمیرسه !

Pami
20-05-2011, 15:04
این هم تست سرویس من :

Pami
20-05-2011, 17:26
یه چند روزیه که سرویس من یه کمی مشکل پیدا کرده. یعنی درست از عصر شنبه همین هفته. مدام قطع می‌شه. من مرکز مخابرات کاشانی هستم. توی چند ماه گذشته فقط یه بار قطعی داشتم. ولی توی این هفته هر روز قطع می‌شه. اونم به دفعات!
شبانه هم غیر یه شب، بقیه شبا قطع شده و هیچی نتونستم دانلود کنم.

کس دیگه‌ای این مشکل رو نداره؟

اگه همین‌جوری بخواد ادامه پیدا کنه، من که می‌رم سراغ یه شرکت دیگه.

من هم مرکز کاشانی هستم و دقیقا مثل شما قطعی های مداوم داشتم
ولی از دیروز بهتر شده و کمتر شده
البته 3-4 روزی هست سرعت خط من دقیقا 2 برابر شده و فعلا خوبه

lurenzo
22-05-2011, 01:15
منم اوضام همینه :دی
فقط من 512 بودم شدم 2 مگ!
یه سوال:از چه سایت هایی دانلود میکنی که از همه پهنای باندت استفاده بشه ؟ من هر سایتی که میرم شبا اصلا 230-40 رو نمیده بهم،اگه چندتا لینک هم بزارم بازم مجموعش به 230 نمیرسه !

والا من الان از فایل های روی مدیا فایر استفاده میکنم! که از همه پهنای باندم استفاده میکنه!
البته لینک مستقیم بعضی از سرور ها هم امتحان کردم ، شرایط خوب بود.

vaitaa
29-05-2011, 19:26
با اومد پارس آنلاین و شاتل در مرکر چمران باید دید این فن آوا قیمتهاشو کم میکنه یا همچنان رویه قبل رو ادامه میده

David.Jn
04-06-2011, 11:13
سلام دوستان
من قبلاً از لایزر سرویس داشتم حالا میخوام تغییر سرویس بدم
لیست قیمتها رو خیلی دیر میشه پیدا کرد و در دسترس نیست
256/128 گروه سرویسهای P (سرویس اقتصادی) چقدر سرعت دانلود داره؟؟؟
دانلود رایگان شبانه داره یا نه؟ چون تو سایت جیزی در مورد این موضوع گفته نشده
هزینه رانژه داره؟؟(اینم تو سایتش نوشته نشده) اگه داره چقدره؟

این نکته که در پایین تعرفه ها نوشته :
"سرعتهای ارسال و دریافت تمامی سرویسها برای مصارف خانگی ( Kbps 128/128 ) می باشد."
تو تعرفه ها کلاً 256 نوشته شده ولی این نکته دیگه چیه؟؟

در ضمن من ساکن تهران هستم

pooria-ir
04-06-2011, 21:42
عزیز فن آوا یه مدته حالی به حالی شده
من سرویسم 512 روزانه بود که دانلود شبانش 256 هستش،یعنی روزا 60 میگرفتم و شبا 30
الان حدود یک ماه و 10 روزه که سرعتم چه روزانه و چه شبانه رفته رو 240 کیلوبایت !!!
یعنی حدود شبی 3.7 گیگ دانلود دارم ! اگه شانس بیاری سرویست اینحوری میشه،اگرم بدشانس باشی همون چیی که بهت اعلام میکنه رو میده،نه یک ذره کمتر و یا بیشتر
برای اون مشکل 128 هم میتونی از نماینده های فن آوا سرویس بگیری،اون ها تا 2 مگ رو به همه میدن :10:

David.Jn
04-06-2011, 22:15
عزیز فن آوا یه مدته حالی به حالی شده
من سرویسم 512 روزانه بود که دانلود شبانش 256 هستش،یعنی روزا 60 میگرفتم و شبا 30
الان حدود یک ماه و 10 روزه که سرعتم چه روزانه و چه شبانه رفته رو 240 کیلوبایت !!!
یعنی حدود شبی 3.7 گیگ دانلود دارم ! اگه شانس بیاری سرویست اینحوری میشه،اگرم بدشانس باشی همون چیی که بهت اعلام میکنه رو میده،نه یک ذره کمتر و یا بیشتر
برای اون مشکل 128 هم میتونی از نماینده های فن آوا سرویس بگیری،اون ها تا 2 مگ رو به همه میدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینجور که شما میگید 1 ماهه اینجوریه پس چیز گذری نبوده و انگار واسه همیشه همین میمونه ، هوم؟!
با این توصیفات شما ، قبلاً اگه کسی 128 میگرفت دانلودش 16 بود و اگر 256 دانلودش 32، درسته؟
پس شما الان در هر دقیقه حدود 12 مگ دانلود دارید و یک ساعتش میشه720 مگ
حالا اگه کسی 256 بگیره اونوقت 360 مگ در هر ساعت دنلود داره و تو 6 ساعت شبانه میشه با کم کاستیه سرعت 2 گیگ هر شب دانلود داره!!!! این که خیلی خوبه :دی
این نمایندگی ها که میگید واسه کجاها و چه مناطقی هستند؟؟

pooria-ir
04-06-2011, 22:20
اینجور که شما میگید 1 ماهه اینجوریه پس چیز گذری نبوده و انگار واسه همیشه همین میمونه ، هوم؟!
با این توصیفات شما ، قبلاً اگه کسی 128 میگرفت دانلودش 16 بود و اگر 256 دانلودش 32، درسته؟
پس شما الان در هر دقیقه حدود 12 مگ دانلود دارید و یک ساعتش میشه720 مگ
حالا اگه کسی 256 بگیره اونوقت 360 مگ در هر ساعت دنلود داره و تو 6 ساعت شبانه میشه با کم کاستیه سرعت 2 گیگ هر شب دانلود داره!!!! این که خیلی خوبه :دی
این نمایندگی ها که میگید واسه کجاها و چه مناطقی هستند؟؟

یکم چپکی گرفتی حرفهای من رو :دی
ببین
فن آوا سرویس هاش معمولا اینجورین : 128 : 16
256 : 32
512 : 64
و ....
یعنی همون چیزی رو که بهت میگه رو میده،مثلا اگه میگه 512 بهت 64 میده،جوری که امکان نداره از 70 بالاتر بیاد و از 55 پایین تر بره
به صورت نرمال سرعت شبانه فن آوا نصف سرعت روزانته،یعنی وقتی اکانتت 512 هستش شبانت 256 میشه که از 2 تا 7 صبح 500 مگ حدودا دانلود داری

این قضیه من یه چیزه عجیبیه ! فک میکنم اتفاقیه که سرویس من اینجوری شده،چون من الان حدود 1 سال و 9 ماه هستش که از فن آوا سرویس دارم به جز این دفعه حتی 1 بار هم نشده که سرعتم بالا پایین بشه
امیدوارم متوجه منظورم شده باشی :)

نمایندگی ها هم همه جای تهران اگه پورت خالی باشه سرویس میده مشکلی ندارن:46:

David.Jn
04-06-2011, 22:59
برادر اصلاً هم چپکی نگرفتم
خیلی ببخشید ولی شما خوب نگرفتی
منم گفتم:

و به طبع اون 512 رو 64 تا سرعت داشتید
ولی حالا که اینجوری شده سرعتتون حدوداً 4 برابر باید شده باشه
ولی این اتفاق انگار فقط واسه شما نیفتاده
چون تو 2 صفحه قبل هم من چندتا پست با همین مضمون پست شما دیدم، انگار واسه خیلیا اینجوری شده

درمورد نمایندگی ها ، من فکر کردم شما زیر مجموعه های شرکت فن آوا رو منظورتونه

pooria-ir
04-06-2011, 23:20
برادر اصلاً هم چپکی نگرفتم
خیلی ببخشید ولی شما خوب نگرفتی
منم گفتم:

و به طبع اون 512 رو 64 تا سرعت داشتید
ولی حالا که اینجوری شده سرعتتون حدوداً 4 برابر باید شده باشه
ولی این اتفاق انگار فقط واسه شما نیفتاده
چون تو 2 صفحه قبل هم من چندتا پست با همین مضمون پست شما دیدم، انگار واسه خیلیا اینجوری شده

درمورد نمایندگی ها ، من فکر کردم شما زیر مجموعه های شرکت فن آوا رو منظورتونه

داداش من :)

من چاکرم
شما الان به من بوگو چی میخوای من جواب بدم

این نمایندگی ها درواقع همون زیر مجموعه ها هستن،اما همیشه خودشون رو به اسم نماینده معرفی میکنن !

David.Jn
04-06-2011, 23:27
شما الان به من بوگو چی میخوای من جواب بدمسلامتی شما ;)

شما خودت کدوم شهری؟
و از کدوم نمایندگی گرفتی؟
++++++++++++++++++++
ویرایش:
من حواسم نبود تو 2 صفحه قبل خود شما از سرعتت تعریف کردی :)

lurenzo
05-06-2011, 01:05
من الان دو ساله از فن آوا سرویس 512 میگیرم.
از مهرماه سال قبل تا حدود 2 هفته پیش سرعت دانلودم از 512 کیلوبیت به 1 مگابیت ارتقا پیدا کرد و از دو هفته پیش هم از 1 مگابیت به 2 مگابیت ارتقا پیدا کرد.
اینم بگم که از همون اول سرعت دانلود شبانه و روزانه من برابر بود و شب ها افت سرعت محسوسی نداشتم.(مگر چند شب انگشت شمار!)
اما هستند کسانی هم که همین الان از سرعت پایین سرویس هاشون مینالن!
پس نمیشه بطور قطع گفت که اگر شما هم از فن آوا سرویس بگیری ، حتما کیفیت سرویست خوب خواهد بود!

saeid6441
21-06-2011, 14:59
سلام دوستان
من قبلاً از لایزر سرویس داشتم حالا میخوام تغییر سرویس بدم
لیست قیمتها رو خیلی دیر میشه پیدا کرد و در دسترس نیست
256/128 گروه سرویسهای P (سرویس اقتصادی) چقدر سرعت دانلود داره؟؟؟
دانلود رایگان شبانه داره یا نه؟ چون تو سایت جیزی در مورد این موضوع گفته نشده
هزینه رانژه داره؟؟(اینم تو سایتش نوشته نشده) اگه داره چقدره؟

این نکته که در پایین تعرفه ها نوشته :
"سرعتهای ارسال و دریافت تمامی سرویسها برای مصارف خانگی ( Kbps 128/128 ) می باشد."
تو تعرفه ها کلاً 256 نوشته شده ولی این نکته دیگه چیه؟؟

در ضمن من ساکن تهران هستمسلام دوست عزیز این لینک لیست قیمت هاست
بعضی از سرویسا شبانه داره دقیقترشو باید از واحد فروش سوال کنی
هزینه رانژه مثل همه شرکتا 10000 تومان به اضافه ابونمان مخابرات

mrkasasi
24-06-2011, 15:29
سلام دوستان
كلا نظرتون در مورد شركت فن آوا چيه؟
اين شركت رو براي گرفتن سرويس اينترنت پرسرعت، پيشنهاد مي كنين؟
آيا براي هميشه سرعت دانلود، به اين شكل، عالي مي مونه؟
( من تو فكر وايمكس بودم كه يه دفعه متوجه شدم شركت فن آوا همچين سرعتي رو ارائه مي ده، با نمايندگيش تو شهرمون كه صحبت ميكردم، ميگفت از 512 به بالا هر سرويسي رو بگيري با سرعت دانلود 2 مگ ميتوني دانلود كني)

vaitaa
25-06-2011, 08:38
سرعت من خیلی کم شده
112 نهایتشه
از وقتی مدام قطع و وصل میشد و به شرکت زنگ زدم و شماره کارت و پورت دادم !

pooria-ir
25-06-2011, 19:00
سرعت من خیلی کم شده
112 نهایتشه
از وقتی مدام قطع و وصل میشد و به شرکت زنگ زدم و شماره کارت و پورت دادم !

اشتباه کردی
نباید زنگ میزدی پشتیبانی
من سری اول زنگ زدم،سرعتم از 240 اومد رو 60 !
نمیدونم چی شد دوباره سرعتم رفت بالا،ایندفعه چند بار قطع شد ولی زنگ نزدم،به محض زنگ زدن سرعت رو میارن پایین

vaitaa
25-06-2011, 23:16
اشتباه کردی
نباید زنگ میزدی پشتیبانی
من سری اول زنگ زدم،سرعتم از 240 اومد رو 60 !
نمیدونم چی شد دوباره سرعتم رفت بالا،ایندفعه چند بار قطع شد ولی زنگ نزدم،به محض زنگ زدن سرعت رو میارن پایین
این استادی که اینجا از فن آوا بودن دیگه سر نمیزنن؟

lurenzo
26-06-2011, 05:41
برای من الان سه شبه که فایل برای دانلود میذارم ، اینترنت قطع میشه و دانلود ها نیمه کاره میمونه!:41:

pooria-ir
26-06-2011, 17:27
این استادی که اینجا از فن آوا بودن دیگه سر نمیزنن؟

نه،از فن آوا رفته ایشون

saeid6441
28-06-2011, 08:45
برای من الان سه شبه که فایل برای دانلود میذارم ، اینترنت قطع میشه و دانلود ها نیمه کاره میمونه!:41:سلام دوست عزیر کدوم مرکز مخابراتی هستی؟

saeid6441
28-06-2011, 08:55
نه،از فن آوا رفته ایشونسلام من کارمند یخش فنی فن اوا هستم مشکلی تو سرویس داشتین بگید

lurenzo
28-06-2011, 18:47
سلام من کارمند یخش فنی فن اوا هستم مشکلی تو سرویس داشتین بگید

سلام
مرکز شهید بهشتی هستم.
جریان این قطعی ها چیه؟ (البته فقط شب ها هستش!)

͏ Mehran ͏
28-06-2011, 23:51
سپنتا #$#% شده !!
این فن آوا 128 نامحدودش چجوریاست ؟!

مرسی :46:

clickestan
29-06-2011, 14:38
یکی در مورد این سرویسای خلیج فارس توضیح میده
سرعت دانلودش چنده؟

pooria-ir
29-06-2011, 15:48
سلام من کارمند یخش فنی فن اوا هستم مشکلی تو سرویس داشتین بگید

آقا سلام
به شما بگیم سرعتمون خوبه نمیری کمش کنی :دی ؟
این قضیه چیه ؟ من 512 بودم الان حدود 2 ماهه شدم 2 مگ
خود شرکت با برنامه ریزی این کارو کرده ؟

LordMMD
29-06-2011, 17:18
سلام به دوستان قدیمی فناوایی !

من میخوام یه اکانت ۱ ماهه رپید بگیرم...گفتم اگر کسی پایست دوتایی بگیریم که بصرفه باشه
کلا ۲۰ تومن درمیاد که نفری ۱۰ تومن میفته...من برا دانلود شبانه میخوام. اگر کسی هست پ.خ بده.

vaitaa
30-06-2011, 00:05
سلام به دوستان قدیمی فناوایی !

من میخوام یه اکانت ۱ ماهه رپید بگیرم...گفتم اگر کسی پایست دوتایی بگیریم که بصرفه باشه
کلا ۲۰ تومن درمیاد که نفری ۱۰ تومن میفته...من برا دانلود شبانه میخوام. اگر کسی هست پ.خ بده.
عزیزم
نمیتونی اشتراکی از رپید استفاده کنی
آی پی تغییر کنه اکانتت بلاک میشه
فقط با یک آی پی میتونی دانلود کنی

LordMMD
30-06-2011, 09:22
عزیزم
نمیتونی اشتراکی از رپید استفاده کنی
آی پی تغییر کنه اکانتت بلاک میشه
فقط با یک آی پی میتونی دانلود کنی

این صحبت شما تجربیه یا نظریه است ؟!!!
چون تو سری قبل از این تغییرات اخیر رپید من خودم اشتراکی استفاده کردم و مشکلی نبود (اون موقع هم همه میگفتن که نمیشه و .... ) .....الان که تغییراتی داده نمیدونم.

hes_luckey
30-06-2011, 10:21
یکی لطفا تست سرعت از نامحدود 64 و 128 بزاره

اگه هم کسی میدونه سرعتشون معمولا چنده بگه ممنون میشم

lurenzo
30-06-2011, 10:53
یکی لطفا تست سرعت از نامحدود 64 و 128 بزاره

اگه هم کسی میدونه سرعتشون معمولا چنده بگه ممنون میشم

اول باهاشون تماس بگیر ببین این سرویس رو ارائه میدن یا نه!
من چند وقت پیش میخواستم سرویس نامحدود 128 بگیرم گفتن این سرویس رو نداریم.
برای تصمیم گیری به لیست سایتشون اکتفا نکن و باهاشون تماس بگیر چون همه اون سرویس هایی رو که قید کردن ، ارائه نمیدن!

vaitaa
30-06-2011, 12:58
این صحبت شما تجربیه یا نظریه است ؟!!!
چون تو سری قبل از این تغییرات اخیر رپید من خودم اشتراکی استفاده کردم و مشکلی نبود (اون موقع هم همه میگفتن که نمیشه و .... ) .....الان که تغییراتی داده نمیدونم.
دوست عزیز
من نماینده فروش رپیدشیر بودم , از هر نماینده ای هم در ایران سوال کنید همین نظر را دارند

vaitaa
30-06-2011, 20:06
این درسته که فن آوا در مرکز چمران فقط سرویس S میده؟

hes_luckey
05-07-2011, 12:05
من زنگ زدم نمایندگی اصفهان گفت سرویس خلیج فارس داریم

در مورد سرویسهای اقتصادی هم گفتن کمترین سرعت 256 هست و ما روی دو برابر بستیم

یعنی اگه 256 بگبرید ما روی 512 میبنیدیم که سرعت دانلوذ میشه 64

حالا موندم خلیج فارس بگیرم یا سرویس اقتصادی با ترافیک بالا

دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه ؟

clickestan
05-07-2011, 14:04
من شنیدم خلیج فارس خسلی شانسیه و به افرادی که باهات share هستن بستگی داره؟
سرعت دانلود خلیج فارس رو نپرسیدی متوسط رو چنده؟

hes_luckey
05-07-2011, 14:42
من شنیدم خلیج فارس خسلی شانسیه و به افرادی که باهات share هستن بستگی داره؟
سرعت دانلود خلیج فارس رو نپرسیدی متوسط رو چنده؟

متوسطشو نه ولی گفت ممکنه یه بار 7 و 8 بشه دانلودتون !

clickestan
05-07-2011, 16:31
متوسطشو نه ولی گفت ممکنه یه بار 7 و 8 بشه دانلودتون !
زرشک
7 و 8 میخواستیم که dial up بود!

hes_luckey
05-07-2011, 16:58
زرشک
7 و 8 میخواستیم که dial up بود!

خوب شیر 512/64 همینه دیگه

ممکنه سرعتت 8 باشه ممکنم هست 64 باشه !

vaitaa
05-07-2011, 17:33
سرویس P هم بد نیست

behzad_rocker
12-07-2011, 15:22
سلام

من قبلا از شرکت آسیا تک اینترنت می گرفتم چون قیمت سرویساش رو گرون کرد رفتم از گیتی نت گرفتم موقعی که خطم رانژه شد فهمیدم از فن آوا هست واقعا سرعتش افتضاح محضه شبا سرعت دانلودش در اینترنت 512 روی 7 یا 8 کیلوبایت بر ثانیه است . روز ها هم بیشتر از 40 تا 50 نیست.

به نظر من اگر کسی می خواد اینترنت بگیره از شاتل بگیره بهتره

lurenzo
12-07-2011, 21:55
سلام

من قبلا از شرکت آسیا تک اینترنت می گرفتم چون قیمت سرویساش رو گرون کرد رفتم از گیتی نت گرفتم موقعی که خطم رانژه شد فهمیدم از فن آوا هست واقعا سرعتش افتضاح محضه شبا سرعت دانلودش در اینترنت 512 روی 7 یا 8 کیلوبایت بر ثانیه است . روز ها هم بیشتر از 40 تا 50 نیست.

به نظر من اگر کسی می خواد اینترنت بگیره از شاتل بگیره بهتره

این که دلیل نمیشه چون سرویس شما بده ، برای بقیه هم بد باشه!
سرویس 512 من الان 10 ماهه که شده 1 مگ! روز و شب هم فرقی نداره! تازه یک ماه هم شده بود 2 مگ! (اینم دلیل نمیشه که من به بقیه بگم بیاین از فن آوا سرویس بگیرین! توی ایران اینترنت شانسیه!)

mx_2dar
14-07-2011, 22:25
واقعا دزدن دهنمم سرویس شد همش قطعی همش اعصاب آدم خورد میشه همش هم میگه مشکل از خودتونه
یکی نیست بگه اگر مشکل از ما بود همون یه بارم وصل نمیشد شما که پهنای باند ندارید غلط میکنید به ملت اینترنت میفروشین:2:

LordMMD
15-07-2011, 09:42
واقعا دزدن دهنمم سرویس شد همش قطعی همش اعصاب آدم خورد میشه همش هم میگه مشکل از خودتونه
یکی نیست بگه اگر مشکل از ما بود همون یه بارم وصل نمیشد شما که پهنای باند ندارید غلط میکنید به ملت اینترنت میفروشین:2:
شما که در انگلیس سکونت دارید مگر شرکت قحطه که رفتید از فناوا گرفتی ؟! :دی

جدای از شوخی تو منطقتون مگه شرکت دیگری نیس؟ کدوم منطقه اید ؟

mx_2dar
15-07-2011, 23:32
شما که در انگلیس سکونت دارید مگر شرکت قحطه که رفتید از فناوا گرفتی ؟! :دی

جدای از شوخی تو منطقتون مگه شرکت دیگری نیس؟ کدوم منطقه اید ؟

ما اینترنتمون تو انگلیس کابلیه :31: اینو برای همسر ایرانیم گرفتم گفته من دوست دارم با نت ایران وصل شم :31:
شرکت که بود ولی چون قبلا ازش سرویس داشتم و قیمتش 3 4 تومنی کمتر بود از فن آوا گرفتم اون موقع هنوز کارش تو دهات ما نگرفته بود بهتر خدمات میداد البته قطعی داشت ولی خیلی کمتر، اگر میدونستم الان مار خوردن افعی شدن و به این افتضاحی خدمات میدن میرفتم از یه شرکت دیگه میگرفتم، معلوم نیست یه مثقال پهنای باند رو به چند نفر میفروشن :19:

pooria-ir
17-07-2011, 01:00
آقا خداییش من که در حد لالیگا راضیم:10:
سرویس 512 من حدود 3 ماهه شبانه روز شده 2 مگ.یعنی 5 ساعت رایگانشم 2 مگه
الان این سرویس رو هیچ جا با این قیمت نمیده

lurenzo
17-07-2011, 11:02
آقا خداییش من که در حد لالیگا راضیم:10:
سرویس 512 من حدود 3 ماهه شبانه روز شده 2 مگ.یعنی 5 ساعت رایگانشم 2 مگه
الان این سرویس رو هیچ جا با این قیمت نمیده

خوشا به حال شما!
سرویس من که فقط 1 ماه 2 مگ شد و دوباره برگشت روی 1 مگ!
منم در حد سری آ راضیم!

behzad_rocker
23-07-2011, 13:48
این که دلیل نمیشه چون سرویس شما بده ، برای بقیه هم بد باشه!
سرویس 512 من الان 10 ماهه که شده 1 مگ! روز و شب هم فرقی نداره! تازه یک ماه هم شده بود 2 مگ! (اینم دلیل نمیشه که من به بقیه بگم بیاین از فن آوا سرویس بگیرین! توی ایران اینترنت شانسیه!)

شانست زیاده منم یه سفارش بکن
بستگی به منطقه مخابراتی هم داره ما مخابراتمون امامت هست 2 تا از دوستامم گرفتن برای اونا هم افتضاحه

vaitaa
26-07-2011, 13:26
( مشترک گرامی به جهت انجام تغییرات کلی در نوع بسته های خدماتی اینترنت پرسرعت این شرکت ، سرویس شما به
بهترين گزینه در سرویس های جدید فن آوا تغییر یافته، لذا خواهشمند است به هنگام شارژ مجدد دقت نموده و درصورت
نیاز به هرگونه اطلاعات تکمیلی در این خصوص، هماهنگی لازم با واحد فروش شرکت داده پردازی فن آوا بعمل آید.
تلفن : 88338833 و 82195315 )

این یعنی چی؟

lurenzo
27-07-2011, 00:01
( مشترک گرامی به جهت انجام تغییرات کلی در نوع بسته های خدماتی اینترنت پرسرعت این شرکت ، سرویس شما به
بهترين گزینه در سرویس های جدید فن آوا تغییر یافته، لذا خواهشمند است به هنگام شارژ مجدد دقت نموده و درصورت
نیاز به هرگونه اطلاعات تکمیلی در این خصوص، هماهنگی لازم با واحد فروش شرکت داده پردازی فن آوا بعمل آید.
تلفن : 88338833 و 82195315 )

این یعنی چی؟

برای من هم اومده.نمیدونم جریان چیه؟
توی لیست سرویس ها هم تغییری ندیدم!

hermione
27-07-2011, 20:26
کیفیت سرویس فن آوا توی اصفهان چجوریه ؟
می خوام ببینم سرعت دانلود نا محدودش چقدره ؟
مثلا 128

DAVOOD24
27-07-2011, 20:39
فن آوا کرج افتضاحه هم سرعتشون هم جواب دادنشون.زنگ زدم یارو برداشته .خوبه هم خودشو میشناسم هم صداشو میگه اشتباه گرفتید.:18: دوباره زنگ زدم همکارش میگه سرمون شلوغه :21: اینجاست که آدم مجبور میشه از زور استفاده کنه .

vaitaa
07-08-2011, 01:30
سرعت شبانه 1 مگ به 50 تا 60 رسیده !

lurenzo
11-08-2011, 00:31
سرعت شبانه 1 مگ به 50 تا 60 رسیده !

برای من که خدا رو شکر سرعت شبانه سرویس 512 ، هنوز روی 1 مگه!:8:

pooria-ir
11-08-2011, 10:05
من سرعتم 512،اما چه شبانه چه روزانه،سرعت دانلود 240 :دی :دی

caepunel
15-08-2011, 05:43
من سرعتم 512،اما چه شبانه چه روزانه،سرعت دانلود 240 :دی :دی

خوب جرا خط دو مگ نمیگیری که سرعت دانلودت بشه 1000 ؟ :21:

capitantom
05-09-2011, 13:29
دوستان من مودم را به usb کار میکنه ولی وقتی با lan میزنم ارور 691 میده
با 2 تا مودم و 2 تا سیستم چک کردم همتون همین مشکل را دارید با فن اوا؟؟یا مشکل از کانفیگ منه؟؟؟

zamanphp
05-09-2011, 23:32
با سلام
دوستان من با تعریفی که یکی از دوستان از فن آوا کرد تصمیم گرفتم که سرویس PG1-a رو بگیرم . سرعتش چطور هست؟ آیا محدود میکنند یا نه؟

من الان از شاتل ۱۲۸ کیلو بیت دارم که ماهیانه ۳ گیگ ترافیک هست ولی شب ها سرعت افتضاح هست و ترحیج میدم سیستم خاموش باشه. ولی روزا سرعت ۵۷ کیلو بایت هست

در کل اگه دوستان راضی هستند که من سرویسم رو عوض کنم و از فن آوا بگیرم
با تشکر

vaitaa
05-09-2011, 23:49
با سلام
دوستان من با تعریفی که یکی از دوستان از فن آوا کرد تصمیم گرفتم که سرویس PG1-a رو بگیرم . سرعتش چطور هست؟ آیا محدود میکنند یا نه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن الان از شاتل ۱۲۸ کیلو بیت دارم که ماهیانه ۳ گیگ ترافیک هست ولی شب ها سرعت افتضاح هست و ترحیج میدم سیستم خاموش باشه. ولی روزا سرعت ۵۷ کیلو بایت هست

در کل اگه دوستان راضی هستند که من سرویسم رو عوض کنم و از فن آوا بگیرم
با تشکر

شاتل افتضاحه
آی پی داینامیکه و همین رو دانلود مشکل ایجاد میکنه و به آنی سرعت صفر میشه
پینگ تایم بالایی هم داره
فن آوا سرعت شبانه ثابته و تغییری نداره
البته در تهران و در اسصفهان رو نمیدونم

zamanphp
05-09-2011, 23:55
شاتل افتضاحه
آی پی داینامیکه و همین رو دانلود مشکل ایجاد میکنه و به آنی سرعت صفر میشه
پینگ تایم بالایی هم داره
فن آوا سرعت شبانه ثابته و تغییری نداره
البته در تهران و در اسصفهان رو نمیدونم
ممنون
از دوستان اصفهانی کسی هست که از وفن آوا سرویس داشته باشه.
لطفا نظرشون رو در مورد سرویسشون بگن
با تشکر

vaitaa
10-09-2011, 08:37
جدیداد نمیشه مسنجر رو با فن اوا باز کرد
دوستان این آی پی های فن آوا چنده ست کنیم شاید درست بشه

Extreme-Forces
26-09-2011, 00:17
سلام. دوستان كسي تو تهران از اين نامحدود هاي مصوب سازمان تنظيم مقررات و ... گرفته؟
لطفا وضعيتتون رو بگيد.
من 256 گرفتم سرعتش واقعا افتضاحه. بعضي سايت ها كه اصلا نمياد. براي مثال اسپيد تست.
نااميدم:41::2:سرعت دانلودم 5 كيلوبايته و اصلا يه چيز ميگم يه چيز ميشنوي.:18:

pooria-ir
26-09-2011, 19:43
سلام. دوستان كسي تو تهران از اين نامحدود هاي مصوب سازمان تنظيم مقررات و ... گرفته؟
لطفا وضعيتتون رو بگيد.
من 256 گرفتم سرعتش واقعا افتضاحه. بعضي سايت ها كه اصلا نمياد. براي مثال اسپيد تست.
نااميدم:41::2:سرعت دانلودم 5 كيلوبايته و اصلا يه چيز ميگم يه چيز ميشنوي.:18:

چرا با پشتیبانی تماس نمیگیری ؟
چه شهری هستی ؟ چه سرویسی ؟ هزینه چقدر ؟

Extreme-Forces
27-09-2011, 14:14
چرا با پشتیبانی تماس نمیگیری ؟
چه شهری هستی ؟ چه سرویسی ؟ هزینه چقدر ؟

تهرانم . سرويس 256 CRA .
15000 تومن ماهي.
موقع خريد پرسيدم سرويستون چطوره. يارو گفت يك به دهه ديگه!!! يه جور گفت كه اگه سرويس مزخرفي بود نتونم چيزي بگم.

pooria-ir
27-09-2011, 23:54
تهرانم . سرويس 256 CRA .
15000 تومن ماهي.
موقع خريد پرسيدم سرويستون چطوره. يارو گفت يك به دهه ديگه!!! يه جور گفت كه اگه سرويس مزخرفي بود نتونم چيزي بگم.

شما زنگ بزن فن آوا مرکزی با خودشون صحبت کن،بگو سرعتم خیلی پایینه
88338833
بابا منم همین فن آوائم،دارم با 240 تا دانلود میکنم ! نباید شما که تهرانی تا این حد سرویست بد باشه

mirmahdimo
29-09-2011, 20:27
رفقا من محدوده پاسداران ام (تهران). سرویس اش این طرفا چطوره؟
دوستانی که سرویس حجمی استفاده می کنند و میگن 2 مگ شده، از کدوم سرویس استفاده می کنن (از بین سرویس های P)
بیچاره شدم تو این مدت از دست وایرلس، بیچاره!!

Glad Boy
04-10-2011, 13:41
دوستانی کسی توی اصفهان فن آوا داره ؟ چطوری هاست ؟ سرعتش ثبات داره یا نه ؟

pooria-ir
04-10-2011, 21:25
رفقا من محدوده پاسداران ام (تهران). سرویس اش این طرفا چطوره؟
دوستانی که سرویس حجمی استفاده می کنند و میگن 2 مگ شده، از کدوم سرویس استفاده می کنن (از بین سرویس های P)
بیچاره شدم تو این مدت از دست وایرلس، بیچاره!!

والا پاسداران رو نمیدونم،ولی طرف ما که عالیه :دی
یعنی خدایی الان با هیچ شرکتی عوضش نمیکنم
شبانه روز چه حجمی و چه رایگان همش 2 مگ،یعنی ماهی 100 گیگ دانلود رایگان :27:
ضمنا من از نماینده فن اوا سرویس گرفتم،به شما هم پیشنهاد میکنم همین کار رو بکنی چون قیمتاش پایین تره

reb
05-10-2011, 23:18
والا پاسداران رو نمیدونم،ولی طرف ما که عالیه :دی
یعنی خدایی الان با هیچ شرکتی عوضش نمیکنم
شبانه روز چه حجمی و چه رایگان همش 2 مگ،یعنی ماهی 100 گیگ دانلود رایگان :27:
ضمنا من از نماینده فن اوا سرویس گرفتم،به شما هم پیشنهاد میکنم همین کار رو بکنی چون قیمتاش پایین تره

بنظرت این چه سرویسیه؟

pooria-ir
06-10-2011, 00:03

بنظرت این چه سرویسیه؟

نمدونم والا
نکنه 2 مگ :دی ؟

reb
06-10-2011, 00:06
نمدونم والا
نکنه 2 مگ :دی ؟
آره 2 مگه :31::31:
شبانه از کی مجانیه و تا چند؟

pooria-ir
06-10-2011, 00:08
اینم تست چند لحظه پیش من

یعنی خودم رفتم تو کف پینگ :دی

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

آره 2 مگه :31::31:
شبانه از کی مجانیه و تا چند؟

اینم 2 مگه من :21::21:

از 2 تا هفت

reb
06-10-2011, 00:15

البته متغیره سرعت

lurenzo
06-10-2011, 22:12
اینم تست سرویس 512 من ::8:

ولی الان یکی دو ماهی میشه که بعد از چند ساعت اینترنتم خود بخود قطع میشه و تا مودم رو خاموش و روشن نکنم ، دوباره وصل نمیشه!:41:

zeinabb
07-10-2011, 19:05
دوستانی کسی توی اصفهان فن آوا داره ؟ چطوری هاست ؟ سرعتش ثبات داره یا نه ؟
من فولادشهر هستم اولین بار به مدت یکسال از یک شرکت ای اس پی که بعدها فهمیدم سرویسشو از فن اوا می گیر ای دی اس ال گرفتم - کیفیت خط و سرویس دهی بطور متوسط خوب رو به بد بود مخصوصا سرعت دانلود (به نظرم زمانی که سرعن خوب بود که تعداد کاربران روی خط خیلی کم بودن سرعتش ایدهال میشد اما پشتیبانی افتضاح
هر وقت زنگ می زدی که تا مقلا 4 کیلو بایت دانلود نمی تونی بکنی یا سرعت اینترنت افتضاح میگفت ما که مشکلی نداریم سیستمتون ویروسیه جالبه گاهی حتی جواب تلفنم نمی دادن تنها خوبیش این بود که قطعی لینک نداشت حالا 2 ماهی است از شرکت دیگه سرویس می گیرم متاسفانه فقط یک هفته خوب بود بعد معلوم نیست دارن چکار میکنن ( بگفته خودشون دارن پهنای باندشونو از تهران زید می کنن) سرعت افتضاح روز به ورز قطعی لینکشونم زیاد میشه در واقع از چاه در اومدم افتادم تو چاه
در کل به نظر من همه ای اس پی مثل همن