PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

whitewolf
28-06-2010, 23:37
سلام عزيز يكم قاطي شد اينجا منظورم اين بود كاربر vaitaa نام كاربريشو بده كه از شبانه شاكي هست نه شما مهربون
سرويس شما هم از نماينگي هست اگر پنلتو باز كنم اونوقت دفعه بعد مسئول خوده شركتتون نميتونه واردش بشه و بايد بزنگه بما تا باز كنيم بنابراين ديگه پنلتو باز نميكنم
منظورم با كاربر vaitaa بود كه ميگه از فن اوا داره و شبانش قطعه كه من اسرار دارم قطع نيست مهربون
ايشون ميگه از فن اوا سرويس داره وشبانشم وصل نيست
منم گفتم امكان نداره اگر اينطور باشه بهت 1گيگ رايگان ميدم فكر كنم اونجا تو كواات هايي كه زدم باعث سو تفاهم شد
بهرحال من در فن اوا هستم كسي كاري داشت بگه مشكليم بود رو سرويسا بگيد چك ميكنم
مطلب بعدي بچه هايي كه از ما سرويس دارند كيا مودم زيمنس خوده شركت گرفتند اعلام كنند كار دارم

من این حرف ها سرم نمیشه . 1 گیگمو بده.من 1 گیگمو می خوام.....
......
شوخی کردم :31: :10:
پس شما هم pm جدید منو ignore بگیر.
راستی من از نمایندگی سرویس ندارم از خود شما دارم
حالا پست شما چیه دقیقا توی شرکت؟ یعنی پشت تلفن بگیم با کی کار داریم؟ همون قضیه پارتی و اینا :8:

whitewolf
28-06-2010, 23:46
اهان. من زیمنس داشتم سوخت. دوباره عوضش کردم (گارانتی) بازم سوخت. دیگه قاطی کردم رفتم یه مارک دیگه خودم گرفتم. الانم مثل بنز کار می کنه. پولشم قرار شده بهم پس بدن ولی 1 هفته و نیم شده و فعلا خبری نیست. هروقتم می زنگم میگه شما توی نوبتین.
از طرف من به مدیر شرکتتون بگین انقدر زیمنس .... (بیـــــپ) نفروشین به مردم. به درد نمی خوره.گرونم هست.

لعنتی. یوزر کاربریم رو هم بهتون گفتم دیگه باید بیشتر مواظب حرف زدنم باشم، وگرنه می زنین دودمان اینترنتم رو به فنا میدین :41:

شـیـفــو
29-06-2010, 01:49
بالاخره قانونا نمایندگی ها موظف هستن شبانه بدن یا نه؟
اگه میشه این رو پیگیری کنید که بعضی از نمایندگی ها بعد از بسته شدن اکانت نایت اون شبانه با اکانت اصلی رو فعال نکردن
قبلا گفتم اگر زمان عقد قرار داد يا تمديد شركت گفته رايگان ميديم بايد الان براتون رايگان فعال كنه
توجه كنيد برخي نمايندگي ها حتي تا امروز شبانه رو تنظيم نكردن اما به محض تنظيمش بايد هرچي مشترك تو شب مصرف كرده س بدن اگر ندادند با 88338833-021 تماس بگيريد و داخلي 3 بخش نمايندگان هست حتما گزارش تخلف بديد و نترسيد رسيدگي ميشه
پس شد نمايندگان كه با مشترك قرارداد داشتند شب رايگان بدن الانم بايد بدن اين از اين
حالا دوتا سوال از شما دارم
1. شب بين ساعت 2:02 دقيقه وصل شدي ببيني كم ميشه از سرويست
2. كدوم نمايندگي سرويس داري ؟ سايتشم بذار برام
3. كدوم شهر هستي ؟
اگر ميخواي نام كاربريتو بده برات چك ميكنم سرويستو

اهان. من زیمنس داشتم سوخت. دوباره عوضش کردم (گارانتی) بازم سوخت. دیگه قاطی کردم رفتم یه مارک دیگه خودم گرفتم. الانم مثل بنز کار می کنه. پولشم قرار شده بهم پس بدن ولی 1 هفته و نیم شده و فعلا خبری نیست. هروقتم می زنگم میگه شما توی نوبتین.
از طرف من به مدیر شرکتتون بگین انقدر زیمنس .... (بیـــــپ) نفروشین به مردم. به درد نمی خوره.گرونم هست.

لعنتی. یوزر کاربریم رو هم بهتون گفتم دیگه باید بیشتر مواظب حرف زدنم باشم، وگرنه می زنین دودمان اینترنتم رو به فنا میدین :41:
خوب مودم زيمنس كي گرفتي از شركت كه سوخت بيشتر از دو ماهه ؟
من فردا برات اگر بتونم پيگيري ميكنم اخه ميدوني بخش فروش و پشتيباني يكم جداس ولي برات پيگيري ميكنم ببينم چي ميشه چرا پولو برات برگشت نزدن
مدل مودمت دو پورته ديگه ؟
ضمنا پيام خصوصيتو قبل از اينكه اينجا رو ببينم جواب دادم ببخشيد ديگه مهربون

whitewolf
29-06-2010, 14:03
خوب مودم زيمنس كي گرفتي از شركت كه سوخت بيشتر از دو ماهه ؟
من فردا برات اگر بتونم پيگيري ميكنم اخه ميدوني بخش فروش و پشتيباني يكم جداس ولي برات پيگيري ميكنم ببينم چي ميشه چرا پولو برات برگشت نزدن
مدل مودمت دو پورته ديگه ؟
ضمنا پيام خصوصيتو قبل از اينكه اينجا رو ببينم جواب دادم ببخشيد ديگه مهربون

مودم اولی رو 2 ماه پیش گرفتم. بعد از یک ماه کار (یعنی یک ماه قبل) سوخت. بعد که مودم جدید از شرکت گرفتم اونم فورا سوخت . پس اخرین مودمم برای یک ماه قبله.
برای پیگیری هم ممنون. فقط این نکته که قضیه توی بخش مالی به اسم خودم ثبت شده ولی شماره حساب یکی دیگه رو دادم. طرف میگفت اگه مشکلی پیش میاد تماس می گیریم (به خاطر 2 اسمی بودن)
مدل مودم هم Siemens c-110 از اون مشکی ها بود

Masoud.Neshat
29-06-2010, 17:19
فن آوای مشهد قدیما زیمنس میداد ، الان یک سالی هستش که meganet میده اگر مشتری خواست. چن وخ پیش Zyxel هم داشت. حالا چه گیری سر مودم دارین؟ خودتون هرچی خواستین بخرین ، من ASUS AM602 دارم مآآآآآآآآآآآه. با فن آوا هیچ مشکلی هم نداره.

whitewolf
29-06-2010, 18:38
حالا چه گیری سر مودم دارین؟ خودتون هرچی خواستین بخرین ، من ASUS AM602 دارم مآآآآآآآآآآآه. با فن آوا هیچ مشکلی هم نداره.

مشکلی نداریم. درباره زیمنس سوال شد ماهم جواب دادیم
ولی اینکه شرکت ها (همه شرکت ها) هیچ وقت مودم های خوب به مشتری هاشون نمیدن واقعیته

شـیـفــو
30-06-2010, 03:36
مشکلی نداریم. درباره زیمنس سوال شد ماهم جواب دادیم
ولی اینکه شرکت ها (همه شرکت ها) هیچ وقت مودم های خوب به مشتری هاشون نمیدن واقعیته
خوب تركوندي شمام با اين مصرفتا مشترك خوب به تو ميگن
ميبينم كه نوشته بالاتم تشكر داره يكي.
چقدر دلتون خونه ها ؟
سوالم اين بود توي مودم زيمنس شما ها تا حالا تنظيم vci رو انجام داديد
بهتر بگم توي مودم هاي تي پي لينك حتما بايد اونو تنظيك كنيد اما تو زيمنس ها چي ؟

Masoud.Neshat
30-06-2010, 05:20
پست ویرایش شد

RAPP
30-06-2010, 10:42
سلام دوستان.من تو کرج هستم مرکز مخابراتی شهید رشیدی(273)
میخواستم بدونم شرکت فن آوا تو این منطقه چطوره؟؟؟
سرویس 128 نامحدود حداکثر و حداقل سرعت چنده؟؟؟

251251
30-06-2010, 12:20
من که کاملا از فن آوا ناامید شدم . نمیدونم دلیل این خوشمزه بازی ها و حذف اکانت شبانه چی بوده ! این دو روز دیگه رو هم تحمل میکنم دوره ی این ماه من تموم بشه میرم شاتل . هرچقدر هم مزخرف باشه هم پشتیبانی اش جواب میده هم شبانه داره

hafez_ice
30-06-2010, 15:54
سلام دوستان چند تا سوال دارم که دوست دارم جناب gtaexcess ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پاسخ بدن
اول اینکه من از نمایندگی asreonline سرویس میگیرم باید شبانه بدن؟
امروز یه مشکلی پیش اومده بود زنگ زدم پشتیبانی گفت که شبانه کلا cancel شده!!!
در بعضی از مواقع از اکانتم به یکباره حجم زیادی کم میشه مشکل چیه؟
ولی در کل این ماه میخوام برم مخابرات از اونا بگیرم خسته شدم از بس که دانلود نکردم!!!با توجه به اینکه احساس میکنم واقعا شما دلسوز هستید پیشنهاد میکنید از مخابرات بگیرم؟!

شـیـفــو
30-06-2010, 20:01
سلام دوستان.من تو کرج هستم مرکز مخابراتی شهید رشیدی(273)
میخواستم بدونم شرکت فن آوا تو این منطقه چطوره؟؟؟
سرویس 128 نامحدود حداکثر و حداقل سرعت چنده؟؟؟
حداكثر سرعت اونجا روزانه 14-15 شناوره
براي شبانه رايگانه 112-13 شناوره
تقريبا ميشه گفت وضعيت خوبه ميتوني سرويس بگيري

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

سلام دوستان چند تا سوال دارم که دوست دارم جناب gtaexcess ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پاسخ بدن
اول اینکه من از نمایندگی asreonline سرویس میگیرم باید شبانه بدن؟
امروز یه مشکلی پیش اومده بود زنگ زدم پشتیبانی گفت که شبانه کلا cancel شده!!!
در بعضی از مواقع از اکانتم به یکباره حجم زیادی کم میشه مشکل چیه؟
ولی در کل این ماه میخوام برم مخابرات از اونا بگیرم خسته شدم از بس که دانلود نکردم!!!با توجه به اینکه احساس میکنم واقعا شما دلسوز هستید پیشنهاد میکنید از مخابرات بگیرم؟!

ادرس سايتشو بده
نوع سرويسي كه داري بده ( منظورم نام سرويس و مدت زمانشه)
نام كاربريتم بده برات چك كنم

شـیـفــو
30-06-2010, 20:10
من که کاملا از فن آوا ناامید شدم . نمیدونم دلیل این خوشمزه بازی ها و حذف اکانت شبانه چی بوده ! این دو روز دیگه رو هم تحمل میکنم دوره ی این ماه من تموم بشه میرم شاتل . هرچقدر هم مزخرف باشه هم پشتیبانی اش جواب میده هم شبانه داره

جواب پيام خصوصيتونو نميدونم اومد يا نه اگر نيومده بگو دوباره بدم چون موقع ارسالش ديسكانكت شدم نميونم اومد يا نه

251251
30-06-2010, 21:51
جواب پيام خصوصيتونو نميدونم اومد يا نه اگر نيومده بگو دوباره بدم چون موقع ارسالش ديسكانكت شدم نميونم اومد يا نه

نه داداش نیومد دوباره بفرست:10:

hafez_ice
30-06-2010, 22:59
حداكثر سرعت اونجا روزانه 14-15 شناوره
براي شبانه رايگانه 112-13 شناوره
تقريبا ميشه گفت وضعيت خوبه ميتوني سرويس بگيري

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

ادرس سايتشو بده
نوع سرويسي كه داري بده ( منظورم نام سرويس و مدت زمانشه)
نام كاربريتم بده برات چك كنم

سلام
این سایتشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سرویسمم 512-3g یک ماه
با تشکر:40:

شـیـفــو
01-07-2010, 04:02
خوب چون چندتا از بچه ها ضمن سوالاتي كه پرسيده بودند در مورد افزايش سرعت هم پرسيدند اين نكات رعايت كنيد 5% بهبود سرعت داريد
1. فاير وال خودتونو خاموش كنيد
2. فايروال مودم خاموش باشه
3. اگر آنتي ويروس شما اسكريپ هاي چك ايميل و صفحات اينترني داره مثل انتي ويروس آواست غير فعال باشه
4. هميشه استفاده از في لت ر شكن كاهش شديد سرعت داره
5. مهمترين چيز ست كردن DNS هست كه تنظيم كنيد بهتره
6. آپديت اتوماتيك ويندوز خاموش كنيد نگه داريد

it_teach86
01-07-2010, 05:15
شاتل که افتضاحه

it_teach86
01-07-2010, 05:31
حذف اکانت شبانه + از دست دادن مشتری

Masoud.Neshat
01-07-2010, 06:02
lمگر قراره اکانت شبانه حذف بشه! دوست خوبمون که از شرکت فن آوا هستی ، لطفا شفاف توضیح بدید. :41:

pooria.rio
01-07-2010, 09:01
دوست عزیز در مورد نحوه ی dns set توضیح میدی؟

whitewolf
01-07-2010, 10:49
lمگر قراره اکانت شبانه حذف بشه! دوست خوبمون که از شرکت فن آوا هستی ، لطفا شفاف توضیح بدید. :41:

اکانت شبانه یا همون night حذف شده. برای منم وصل نمیشه
تنها راه شبانه وصل شدن الان اینه که سرویستون شبانه مخصوص خودش رو داشته باشه. یعنی همون اکانت روزانتون که شب ها مجانی میشه. می تونید به سایت فن اوا برید ببینید چی گفته
حالا دوستمون هم توضیح بدن که چه بهتر

دوست عزیز در مورد نحوه ی dns set توضیح میدی؟

راست کلیک روی کانکشن > انخاب properties و بعد تب networking > انتخاب internet protecol (TCP/IP و بعد properties و در قسمت dns ها (قسمت پایین ip) این اعداد رو وارد کنید که به نظرم برای فن اوا این dns ها از dns هایی که شرکت میده بهتر هستن
به ترتیب:
80.191.15.10
217.218.127.105

hafez_ice
01-07-2010, 13:42
سلام
من جوابمو نگرفتما.
من دیشب 2:10 dc شدم 2:11 connect شدم.
صبح دیدم از حجمم کم مرده!!!:13:
تکلیف چیست؟؟؟؟؟؟:5:

شـیـفــو
01-07-2010, 16:26
با سلام

حذف اکانت شبانه + از دست دادن مشتری
اكانت شبانه به هيچ وجه جمع نشده و نميشه
ولي تكليف اكانت شبانه نمايندگان به خودشون واگذار شده و هر نماينده براساس سياست هاي خودش يه جور ميده اونو مثلا سرويسي كه فن اوا ميده ماهي40 نماينده ميده ماهي20 ولي خوب مثلا بجاش مياد شبانه رو حذف ميكنه يا نيم بها ميكنه

نتيجه اينه : يا از خوده فن اوا بگيريد يا اگر از نمايندگانش ميگيريد سرويسي رو بگيريد كه شبانه رايگان داره مثلا امروز ديدم چندتا از نمايندگان سرويس هاي زير ماهي 3 گيگ شبانه نميدن يا سرويس هاي128 خودشون شبانه نيم بها ميدن فقط
ولي فن اوا شبانشو جمع نكرده و نخواهد كرد فعلا

راست کلیک روی کانکشن > انخاب properties و بعد تب networking > انتخاب internet protecol (TCP/IP و بعد properties و در قسمت dns ها (قسمت پایین ip) این اعداد رو وارد کنید که به نظرم برای فن اوا این dns ها از dns هایی که شرکت میده بهتر هستن
به ترتیب:
80.191.15.10
217.218.127.105
نحوه كار درسته ولي در كادر اول بجاي 80.191 .15.10 بايد اينو بزنيد 4.2.2.4 يا 4.2.2.3 اگر اونو بزنيد احتمالا با برخي از سايتا مشكل پيدا كنيد البتهتجربي هست مثلا اين دوستمون با اين DNS راحتتره بنظرش ولي من استاندار فن اوا رو گفتم
ضمنا بگم كلا ست كردن DNS ممكنه با برخي سايتا براتون مشكل ايجاد كنه درصدشون خيلي كمه زير2 درصد ولي اگر سروري بود كه سرعتش خوب بوده و بعد از تنظيم DNS كم شده مجدد اون تنظيمات پاك كنيد و ازش دانلود كنيد
از DNS گوگل هم ميتونيد استفاده كنيد ولي احتمالا در ديدن ريز مصرف دچار مشكل ميشيد مخصوصا كاربران IBS احتمالا نتونند ريز مصرف بگيرن ولي اونم سرعتش خوبه

سلام
من جوابمو نگرفتما.
من دیشب 2:10 dc شدم 2:11 connect شدم.
صبح دیدم از حجمم کم مرده!!!:13:
تکلیف چیست؟؟؟؟؟؟:5:

مهربون يكم سرم شلوغه ولي شب بهت جواب ميدم البته اين نمايندگي الان تو ليست ميديدم احتمالا تو اينجا با يه اسم ديگه ثبت شده چون اسمش تو ليست نمايندگان ما نيست حالا برات چك ميكنم الان اينجا چك كنم رئيسم هم شك ميكنه ميگه چند روزه چيكار ميكني تو پنل نماينده ها ميري و بخش فروش سرك ميكشي چه خبره

whitewolf
01-07-2010, 23:17
نحوه كار درسته ولي در كادر اول بجاي 80.191 .15.10 بايد اينو بزنيد 4.2.2.4 يا 4.2.2.3 اگر اونو بزنيد احتمالا با برخي از سايتا مشكل پيدا كنيد البتهتجربي هست مثلا اين دوستمون با اين DNS راحتتره بنظرش ولي من استاندار فن اوا رو گفتم
ضمنا بگم كلا ست كردن DNS ممكنه با برخي سايتا براتون مشكل ايجاد كنه درصدشون خيلي كمه زير2 درصد ولي اگر سروري بود كه سرعتش خوب بوده و بعد از تنظيم DNS كم شده مجدد اون تنظيمات پاك كنيد و ازش دانلود كنيد
از DNS گوگل هم ميتونيد استفاده كنيد ولي احتمالا در ديدن ريز مصرف دچار مشكل ميشيد مخصوصا كاربران IBS احتمالا نتونند ريز مصرف بگيرن ولي اونم سرعتش خوبه

این dns هایی که من دادم رو گوگل پیشنهاد داده که هم سریع تره و هم Error هاش کم تره. یک ماهم که استفاده می کنم مشکلی نداشته. همین طور تویIBS

حالا من 2 تا سوال دارم ازتون:
1.مگه جاهایی که شما میرید و چک می کنید ردی ازشون به جا می مونه که رییستون بفهمه؟
2. ما چی؟ تا چه حد شرکت می تونه رد مارو بگیره؟ مثلا می توننین بفهمین چه سایتی رو الان داریم می بینیم یا در گذشته دیدیم؟

شـیـفــو
01-07-2010, 23:31
این dns هایی که من دادم رو گوگل پیشنهاد داده که هم سریع تره و هم Error هاش کم تره. یک ماهم که استفاده می کنم مشکلی نداشته. همین طور تویIBS

حالا من 2 تا سوال دارم ازتون:
1.مگه جاهایی که شما میرید و چک می کنید ردی ازشون به جا می مونه که رییستون بفهمه؟
2. ما چی؟ تا چه حد شرکت می تونه رد مارو بگیره؟ مثلا می توننین بفهمین چه سایتی رو الان داریم می بینیم یا در گذشته دیدیم؟
خوب dns ها اگر اينطوره عاليه پس همونو بچه ها ست كنند گفتم من فقط استانداردشو گفتم و گفتم با ماله گوگل احتمالا با ibs مشكل پيدا كنيد چون ديدم مشتركا خيلي يا نمايندگان زنگ ميزنند ميگن مشترك نميتونه چك كنه ديگه ما اولا نميدونستيم مشكل چيه بعد فهميديم از dns هاي گوگل منظورم همون 8.4.4.8 هستا استفاده كردند
در مورد اينكه رئيس عزيزم نه منظورم اينه ميگه تو مسئول بخش فلاني چيكار داري مثلا تو بخش فروش فضولي ميكني مجبورم بگم ماله فاميلمونه يا مثلا ميگه تو چيكاره بيدي اكانت كاربر چك ميكني چون تو شركت همه يه نام كاربري و رمز دارند براي اتصال به سيستم كه هرجا بريم مدير سيستم ميتونه ببينه ما كجاييم و يا چيكار ميكنيم و حتي سطح دسترسي ها فرق ميكنه
در مورد ينكه شمارو ميشه چقدر پيگيري كرد من مسئول شبكه نيستم اما همينو بدونيد خيلي بيشتر از اون چيزي كه فكر ميكنيد ميشه اينكارو كرد شايد حتي در حد اومدن تو هاردتون هم بشه
تمام سايتهايي كه ميبينيد متشكل شده از يك ادرس عددي هر درخواست در سرور ما اول ثبت ميشه پس ميشه قشنگ ديد هر ادرس اي پي اشتراكي روش چند نفر هستند و چه سايتهايي رو درخواست دادند

hafez_ice
02-07-2010, 12:24
در مورد اينكه شمارو ميشه چقدر پيگيري كرد من مسئول شبكه نيستم اما همينو بدونيد خيلي بيشتر از اون چيزي كه فكر ميكنيد ميشه اينكارو كرد شايد حتي در حد اومدن تو هاردتون هم بشه
تمام سايتهايي كه ميبينيد متشكل شده از يك ادرس عددي هر درخواست در سرور ما اول ثبت ميشه پس ميشه قشنگ ديد هر ادرس اي پي اشتراكي روش چند نفر هستند و چه سايتهايي رو درخواست دادند

ممنون دوست عزیز
اینایی که گفتید حتی اگر ما پر.و کسی و VПИ استفاده کنیم بازم میتونن اینکارو بکنن؟
با تشکر:11:

ramtinmec
02-07-2010, 12:39
یه سوال از کاربران فن اوا داشتم

بعضی شرکتها مثل پارس انلاینو صبانت و شاتل میان سرویسای 128 حجمی رو 1مگ یا 2 مگ میبتدن تا کاربر زودتر حجمش رو استفاده کنه
ایا فن اوا هم اینجوریه؟سرویسای 128 یا 256 حجمی رو 1یا2مگ میبنده؟

251251
02-07-2010, 13:28
یه سوال از کاربران فن اوا داشتم

بعضی شرکتها مثل پارس انلاینو صبانت و شاتل میان سرویسای 128 حجمی رو 1مگ یا 2 مگ میبتدن تا کاربر زودتر حجمش رو استفاده کنه
ایا فن اوا هم اینجوریه؟سرویسای 128 یا 256 حجمی رو 1یا2مگ میبنده؟

نه اگه کمتر نکنن بیشتر از حد قانونی نمیکنن :31:
من الان نزدیک 15 ماه هستش که از فن آوا سرویس میگیرم
روزی نبوده که من ببینم سرعت دانلود از اون حد مجاز بالاتر بره ! دقیقا روی همون سرویسی که میگیرید بسته میشه و 1 کیلوبایت از مرز قانونی بالاتر نمیره
شبانه هم معمولا سرعت دانلود 1/3 میشه

ramtinmec
02-07-2010, 14:05
نه اگه کمتر نکنن بیشتر از حد قانونی نمیکنن :31:
من الان نزدیک 15 ماه هستش که از فن آوا سرویس میگیرم
روزی نبوده که من ببینم سرعت دانلود از اون حد مجاز بالاتر بره ! دقیقا روی همون سرویسی که میگیرید بسته میشه و 1 کیلوبایت از مرز قانونی بالاتر نمیره
شبانه هم معمولا سرعت دانلود 1/3 میشه

سرویس شما حجمیه یا نامحدود؟

whitewolf
02-07-2010, 19:26
خوب dns ها اگر اينطوره عاليه پس همونو بچه ها ست كنند گفتم من فقط استانداردشو گفتم و گفتم با ماله گوگل احتمالا با ibs مشكل پيدا كنيد چون ديدم مشتركا خيلي يا نمايندگان زنگ ميزنند ميگن مشترك نميتونه چك كنه ديگه ما اولا نميدونستيم مشكل چيه بعد فهميديم از dns هاي گوگل منظورم همون 8.4.4.8 هستا استفاده كردند

dns ها رو اره، خودتون این عکس رو که مال گوگل هست ببینید متوجه میشید
توی عکس، dns های اصلی فن اوا که به مشتری هاش میده در جایگاه اخره :31:
البته این تست فقط برای فن اوا هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد ينكه شمارو ميشه چقدر پيگيري كرد من مسئول شبكه نيستم اما همينو بدونيد خيلي بيشتر از اون چيزي كه فكر ميكنيد ميشه اينكارو كرد شايد حتي در حد اومدن تو هاردتون هم بشه

خیلی خیلی نامردیه :18: اینا هیچ می دونن privacy یعنی چی؟ البته می دونم که اوناهم بیکار نیستن که بشینن شب و روز مارو چک کنن ولی خب باید یه قانونایی باشه که نذاره همچین چیزی باشه.

ممنون دوست عزیز
اینایی که گفتید حتی اگر ما پر.و کسی وVПИ استفاده کنیم بازم میتونن اینکارو بکنن؟

سوال خوبیه. سوال منم هست :10:

سرویس شما حجمیه یا نامحدود؟

فن اوا سرویس نامحدود خیلی وقته دیگه به هیشکی نمیده. میگن برامون نمی صرفه.
یکی نیست بیاد بگه با قیمت های گرون تر از جاهای دیگه و کیفیت کمتر از همون جاها، سر مردمو شیره میمالید براتون می صرفه؟ :13:
البته دیگه عادت کردیم

amir_fatal
02-07-2010, 20:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

whitewolf
02-07-2010, 23:40
میشه بگین سرویستون چه حجم و سرعتیه دقیقا؟ و ایا واقعا توی دانلود مثلا با idm می تونین همین 25 در ثانیه رو به صورت دائمی دانلود کنین؟
الان پیشرفته ترین کشور های جهانم برای شهرونداشون اینترنت 25 مگ برثانیه رو راه ننداختن. امکان نداره شما بتونین 25مگ دائمی دانلود کنید

شـیـفــو
03-07-2010, 01:21
ممنون دوست عزیز

بله در هر صورت ميشه چون تمام درخواست هاي شما در هر صورت از سرور ميگذره و سرور فن اوا قادر به ديدن درخواست ها هست يعني اينكه دقيقا معلومه شما چه سايتي رو درخواست كرديد فكر كرديد چطوري مجرمين رايانه اي رو در دنيا دستگير ميكنن
البته در تمام دنيا همينطوره پس بحت PRIV معني نداره اينجا بلكه بحث اينكه قانون به كيا اجازه ميده از اين اطلاعات استفاده كنند بستگي داره
درخواست هاي شما در سه نقطه ثبت ميشه اول سرور فن اوا دوم سرور كويت فن اوا سوم روس سرور سايتي كه درخواست ديدنشو داريد همشم قابل پيگيري

میشه بگین سرویستون چه حجم و سرعتیه دقیقا؟ و ایا واقعا توی دانلود مثلا با idm می تونین همین 25 در ثانیه رو به صورت دائمی دانلود کنین؟
الان پیشرفته ترین کشور های جهانم برای شهرونداشون اینترنت 25 مگ برثانیه رو راه ننداختن. امکان نداره شما بتونین 25مگ دائمی دانلود کنید
اگر سرويستون 256 باشه و اينترنت اكسپلوروو بنديد و هيچ برنامه اي بجز IDM در حال اتصال نباشه سرعتتون روي 25 فيكس ميمونه و فقط خورده هاش تغيير ميكنه البته ممكنه در هر دقيقه چند ثانيه بياد زير25 ولي ميشه گفت در 98 درصد مواقع فيكس روي 25 ميمونه
براي سرويس 512 همين وضع روي 56 هست
اينم بگم فن اوا با خريد نرم افزار كنترل سرعت براساس پورت تنها شركتي هست كه سيستم ريز مصرف بسيار دقيق هست و امكان نداره سرعت كسي بيشتر از پورتش بشه چه شبا ها چه روزا
راستي ديدم كاربر VIATAA از شما تشكر كرده معلومه اين تايپيكو دنبال ميكنه ولي چرا يوزر نيم نداد اكانتشو چك كنم و اگر راست ميگفت 1گيگ شبانه بهش بدم معلوم نيست
شمام به فن اوا كم لطفي كرديا حالا ببندم سرويستو يه چند ساعت نتوني بياي نت هيچكسم ندونه مشكل كجاست ؟ شوخي كردم

amir_fatal
03-07-2010, 06:00

capitantom
03-07-2010, 12:11
دوستانی که از نیونت میگیرن واسه من نایت رو 1.5 گیگ
میخواستم بپرسم واسه شبانه باید با همین یوزر نیم خودم که روزانه میرم وصل بشم یا چیزه دیگه ای داره؟؟
واسه همتون زده یود 1.5 گیگ؟؟

whitewolf
03-07-2010, 12:58
اگر سرويستون 256 باشه و اينترنت اكسپلوروو بنديد و هيچ برنامه اي بجز IDM در حال اتصال نباشه سرعتتون روي 25 فيكس ميمونه و فقط خورده هاش تغيير ميكنه البته ممكنه در هر دقيقه چند ثانيه بياد زير25 ولي ميشه گفت در 98 درصد مواقع فيكس روي 25 ميمونه
براي سرويس 512 همين وضع روي 56 هست
اينم بگم فن اوا با خريد نرم افزار كنترل سرعت براساس پورت تنها شركتي هست كه سيستم ريز مصرف بسيار دقيق هست و امكان نداره سرعت كسي بيشتر از پورتش بشه چه شبا ها چه روزا
راستي ديدم كاربر VIATAA از شما تشكر كرده معلومه اين تايپيكو دنبال ميكنه ولي چرا يوزر نيم نداد اكانتشو چك كنم و اگر راست ميگفت 1گيگ شبانه بهش بدم معلوم نيست
شمام به فن اوا كم لطفي كرديا حالا ببندم سرويستو يه چند ساعت نتوني بياي نت هيچكسم ندونه مشكل كجاست ؟ شوخي كردم

اصلا امکان نداره. چون حتی از لحاظ علمی هم نمیشه سرعت 25 مگ بر ثانیه رو از طریق خصوط سیم جامد (با هر جنسی حتی طلا) منتقل کرد. یه همچین سرعتی فقط از طریق امواج قابل دریافته که توی ایران هنوز همچین چیزی وجود نداره
از طرفی کره جنوبی که سریع ترین اینترنت جهان رو داره برای مردمش سرعت 4 تا 6 مگ رو فراهم کرده. 25 مگ کجا بود؟

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

مرسی. پس اینترنت شما حدودا 1.2 مگ برثانیه هست نه 25 مگ برثانیه
حالا میشه بگین پارس چه طوری همچین اینترنتی رو داده به شما؟ یعنی منظورم اینه که همچین اینترنتی رو به ادم های معمولی میده یا این همون قضیه 128 کیلوبایت ولی با داون استریم خیلی بالاتره؟ شبانتون چه طوریه؟
کلا قیمت سرویستون چنده؟ حجم تون چنده؟ از این سوال ها....

---------- Post added at 01:58 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

دوستانی که از نیونت میگیرن واسه من نایت رو 1.5 گیگ
میخواستم بپرسم واسه شبانه باید با همین یوزر نیم خودم که روزانه میرم وصل بشم یا چیزه دیگه ای داره؟؟
واسه همتون زده یود 1.5 گیگ؟؟

شما سرویستون چیه دقیقا؟
چون بعضی از سرویس ها رو میشه موقع شبانه با روزانه وصل شد بعضی ها رو نه

pooria.rio
03-07-2010, 13:42
بچه ها من از نیو نت سرویس میگیرم
256.
اما سرعت دانلودم بین 30 تا 36 متغیره

شـیـفــو
03-07-2010, 16:20
بچه ها من از نیو نت سرویس میگیرم
256.
اما سرعت دانلودم بین 30 تا 36 متغیره
براي بدست اوردن سرعت خودتون هر سرويسي داريد تقسيم بر هشت كنيد
اگر سرعت شما30 هست عاليه وضعيتت
اگر مشكلي داشتي نام كاربريتو بده برات چك ميكنم ولي سرعتي كه ميگي داري عاليه

---------- Post added at 05:20 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

اصلا امکان نداره. چون حتی از لحاظ علمی هم نمیشه سرعت 25 مگ بر ثانیه رو از طریق خصوط سیم جامد

منظور دوستمون شايد 25 كيلو بوده نه مگ

capitantom
03-07-2010, 19:09
نمیدونم هیچی ننوشته
بعد این نیو نت چجوری یه مگ میده؟؟منظورم اینه که چی ببرم بهم 1 مگ میده؟؟

whitewolf
04-07-2010, 00:09
منظور دوستمون شايد 25 كيلو بوده نه مگ

نه ایشون یه عکس از speedtest گذاشته بودن که سرعتشون 25 مگ برثانیه هست. خودشون چیزی ننوشه بودن.

شـیـفــو
04-07-2010, 01:16
نمیدونم هیچی ننوشته
بعد این نیو نت چجوری یه مگ میده؟؟منظورم اینه که چی ببرم بهم 1 مگ میده؟؟
كليه نمايندگان فن اوا از جمله نيونت اجازه دادن پورت يك مگ به مشترك ندارند
ارائه پورت يك مگ بدون هيچ مدرك خاصي بطور مستقيم از طريق فن آوا امكانپذيره

نه ایشون یه عکس از speedtest گذاشته بودن که سرعتشون 25 مگ برثانیه هست. خودشون چیزی ننوشه بودن.
اوكي

hafez_ice
04-07-2010, 01:34
من بالاخره برای شبانه چیکار کنم؟

شـیـفــو
04-07-2010, 14:34
من بالاخره برای شبانه چیکار کنم؟
شما نگفتي از كجا سرويس داري ؟ منظورم نام شركت و ادرس سايتشه
چه سرويسي ازشون گرفتي ؟ نام سرويس يا نوع و محدوديتشو بگو
نام كاربريتم بده برات اكاننتو چك كنم

mansor_1381
04-07-2010, 17:19
ممنون دوست عزیز

------ معمولی بازم معلوم خواه بود حتی اگه از ------ استفاده کنید که url رو رمزی کنه باز محتواش معلوم خواهد شد.
اما اگه از v.p.n و ssh استفاده کنید داده های رد و بدل شده و همچنین آدرس سایتهایی که بازدید کردید محفوظ خواهد ماند. چون اولا پروتکل v.p.n و ssh با http کلا فرق داره و ثانیا اگه چیزی که توی ibs ثبت بشه آدرس مبدا (کامپیوتر شما) و مقصد (سرور) و حجم ترافیکی خواهد بود انتقال یافته.

hafez_ice
04-07-2010, 19:23
شما نگفتي از كجا سرويس داري ؟ منظورم نام شركت و ادرس سايتشه
چه سرويسي ازشون گرفتي ؟ نام سرويس يا نوع و محدوديتشو بگو
نام كاربريتم بده برات اكاننتو چك كنم

من که گفتم!!!
ایناهاش

capitantom
05-07-2010, 00:17
واسه من چرا پینگش این قدر افتضاح شده؟؟
واسه همتون همین جوریه؟؟

hafez_ice
05-07-2010, 00:41
واسه همتون همین جوریه؟؟

برای من که یه چند ساعتی بالا بود.:18:
ولی خوب شد!!:27:

شـیـفــو
05-07-2010, 02:38
من که گفتم!!!
ایناهاش

عزيز سايتش باز نميشه ببينم چه سياستي اعمال كردند
اما كليه سرويس هايش يك ماهه شش گيگ ها شبانه رايگان داره ميزنه
نام كاربريتو بده چك كنم سيستم براي شما چه گروه كاربريو در نظر گرفته . شبانه داري يا نه

واسه همتون همین جوریه؟؟
بله امروز در تهران تا48 ساعت اينده چند منطقه مخابراتي از جمله وليعصر و بهشتي مشكل دارند
بخاطر تعميرات خوده مخابراته

اما اگه از v.p.n و ssh استفاده کنید داده های رد و بدل شده و همچنین آدرس سایتهایی که بازدید کردید محفوظ خواهد ماند.

به شما توصيه ميكنم برنامه پروكسفايرمتر رو نصب كنيد بعد از طريق وي jd hk وصل بشيد در انتها لوگ فايلتون ببينيد كليه سايتهايي كه ديديد اي پيش هست خوب وقتي اين نرم افزار براحتي ميتونه ثبت كنه فكرشو كنيد نرم افزار سرور هم ميتونه كاملا ارتباط شما رو ببينه
پس هيچوقت فكر نكنيد بصرف استفاده از ------ يا و پ ن امنيت كامل اطلاعات داريد و شناسايي نميشد

شـیـفــو
05-07-2010, 04:56
خوب بچه ها اگر من اين سرويس به بچه هاي اينجا با اين قيمت ارائه بدم حاضريد بگيريد اين سرويسو با توجه به قيمت هاي فن اوا براي سرعت يك مگ حاضريد ؟
سرعت 1024/512
ترافيك1 گيگ ماهانه (ماهي 22تومن) - ترافيك 2 گيگ ( ماهي 27.500 تومن)
دانلود از ساعت1تا 8 صبح نيم بها
هزينه هر گيگ اضافه 5.500 تومن
نكته مهم ميمونه اين وسط
1. نبايد به پشتيباني زنگ بزنيد در مورد سرويستون ولي كسي خواست من شماره خودمو ميدم بايد كاراي پشتيباني و شارژ از طريق خودم انجام بديد چون لو بريم يا لو برم سرويس غير غيرمجاز دادم اخراج ميشم
2. دومابگم من تضمين نميدم كارتونو سريع انجام بدم ممكنه براي يك شارژ ساده يه موقع يك روز طول بكشه و يك روز قطع بمونيدا.
3. كندي سرعت يا قطع و وصلي ديگه دست من نيست بررسي ميكنم براتون ولي اينكه مثل پشتيباني از منم انتظار پشتيباني داشته باشيد نه
4. ضمنا اگر الان از فن اوا سرويس داريد بايد هزينه تغيير پورتو به 1024 بديد كه10.000 تومن در واقع انگار يكبار ديگه بخواهيد رانژه كنيد. اينم دليش اينه كه من بايد برم مخابرات بگم شما جمع اوري زديد و وصل مجدد كه بتونم بدون اينكه شركت بدونه تغيير پورت بدم از اونجاچون از خوده شركت نميتونم بنابراين هزينه منحوس رانژه بايد به مخابرات وزين پرداخت بشه
5. تضمين ميدم لو بريم لينك شما جمع نميشه و هيچ هزينه اي نميديد البته اگر نكات فوق رعايت بشه مشكلي نداريم
حالا ببينم اگر 10 نفر باشيد خوبه ارزش داره ريسك كنم كيا حالا هستند ؟

mansor_1381
05-07-2010, 07:17
به شما توصيه ميكنم برنامه پروكسفايرمتر رو نصب كنيد بعد از طريق وي jd hk وصل بشيد در انتها لوگ فايلتون ببينيد كليه سايتهايي كه ديديد اي پيش هست خوب وقتي اين نرم افزار براحتي ميتونه ثبت كنه فكرشو كنيد نرم افزار سرور هم ميتونه كاملا ارتباط شما رو ببينه
پس هيچوقت فكر نكنيد بصرف استفاده از ------ يا و پ ن امنيت كامل اطلاعات داريد و شناسايي نميشد

وقتی شما به وی پی.ان وصل میشید کلیه کانکشنها و ارتباطات شما از طریق وی پی ان صورت میگیره حتی نرم افزاری که شما گفتید.شما نمیتونید قبل از اینکه داده ها از طریق وی پی ان ارسال بشه روی کامپیوتر خودتون با یک نرم افزار چک کنید بگید بله همه سایتها معلومه و مشخصه...
اگر داده هایی که از طریق وی پی.ان یا ssh ارسال بشه قابل رویت باشه کلا بحث امنیت اطلاعات توی اینترنت زیر سوال میره!
بهتون توصیه میکنم بیشتر مطالعه داشته باشید.

whitewolf
05-07-2010, 13:29
خوب بچه ها اگر من اين سرويس به بچه هاي اينجا با اين قيمت ارائه بدم حاضريد بگيريد اين سرويسو با توجه به قيمت هاي فن اوا براي سرعت يك مگ حاضريد ؟
سرعت 1024/512
ترافيك1 گيگ ماهانه (ماهي 22تومن) - ترافيك 2 گيگ ( ماهي 27.500 تومن)
دانلود از ساعت1تا 8 صبح نيم بها
هزينه هر گيگ اضافه 5.500 تومن
نكته مهم ميمونه اين وسط
1. نبايد به پشتيباني زنگ بزنيد در مورد سرويستون ولي كسي خواست من شماره خودمو ميدم بايد كاراي پشتيباني و شارژ از طريق خودم انجام بديد چون لو بريم يا لو برم سرويس غير غيرمجاز دادم اخراج ميشم
2. دومابگم من تضمين نميدم كارتونو سريع انجام بدم ممكنه براي يك شارژ ساده يه موقع يك روز طول بكشه و يك روز قطع بمونيدا.
3. كندي سرعت يا قطع و وصلي ديگه دست من نيست بررسي ميكنم براتون ولي اينكه مثل پشتيباني از منم انتظار پشتيباني داشته باشيد نه
4. ضمنا اگر الان از فن اوا سرويس داريد بايد هزينه تغيير پورتو به 1024 بديد كه10.000 تومن در واقع انگار يكبار ديگه بخواهيد رانژه كنيد. اينم دليش اينه كه من بايد برم مخابرات بگم شما جمع اوري زديد و وصل مجدد كه بتونم بدون اينكه شركت بدونه تغيير پورت بدم از اونجاچون از خوده شركت نميتونم بنابراين هزينه منحوس رانژه بايد به مخابرات وزين پرداخت بشه
5. تضمين ميدم لو بريم لينك شما جمع نميشه و هيچ هزينه اي نميديد البته اگر نكات فوق رعايت بشه مشكلي نداريم
حالا ببينم اگر 10 نفر باشيد خوبه ارزش داره ريسك كنم كيا حالا هستند ؟

من موافقم به شرط اینکه شبانه رو رایگان کنید. نیم بها نمی صرفه.چون همین الانم کافی نت ها که برای مشتری فایل دانلود می کنن برای هر گیگ 1500 تومن میگیرن نه 5500 تومن. حالا اگه از ساعت 1 تا 8 بشه رایگان دانلود کرد نه اینکه نیم بها باشه خیلی عالیه و من هستم خفن انگیزناک
می دونید چرا؟ چون من اینترنت رو بیشتر برای شبانه رایگانش می خوام. کلا کارم دانلوده.البته نه اینکه روزانه اصلا استفاده نکنم. روز ها هم حدود 100 مگ مصرف می کنم ولی شب ها بیشتر برام مهمه.
برای همین اگه بتونید شبانه رایگان بدید که از 1 تا 8 بشه با 128 کیلوبایت دانلود کرد عالیه
اگه موافقید ادامه رو با pm با هم توافق کنیم. اینجا صلاح نیست

دوم این که مطمئنید گیر نمی افتید؟

hafez_ice
05-07-2010, 14:01
[QUOTE=gtaexcess;5151193]عزيز سايتش باز نميشه ببينم چه سياستي اعمال كردند
اما كليه سرويس هايش يك ماهه شش گيگ ها شبانه رايگان داره ميزنه
نام كاربريتو بده چك كنم سيستم براي شما چه گروه كاربريو در نظر گرفته . شبانه داري يا نه

ممنون دوست عزیز
سایتش فعلا که داره کار میکنه.ممنون میشم یه نگاه بندازید.:8:
شبانه هم ندارم.:13:
:46:
باتشکر

شـیـفــو
05-07-2010, 15:47
وقتی شما به وی پی.ان وصل میشید کلیه کانکشنها و ارتباطات شما از طریق وی پی ان صورت میگیره حتی نرم افزاری که شما گفتید.شما نمیتونید قبل از اینکه داده ها از طریق وی پی ان ارسال بشه روی کامپیوتر خودتون با یک نرم افزار چک کنید بگید بله همه سایتها معلومه و مشخصه...
اگر داده هایی که از طریق وی پی.ان یا ssh ارسال بشه قابل رویت باشه کلا بحث امنیت اطلاعات توی اینترنت زیر سوال میره!
بهتون توصیه میکنم بیشتر مطالعه داشته باشید.
من پروتكل ssh نگفتم ولي از طريق و پ ن مطمئن باش هموني كه من گفتم وجود داره
بهرحال بحث نكنيم بهتره ولي اگر تهراني و دوست داشتي شماره موبايلتو بده يه روز دعوتت ميكنم بياي اينجا بهت نشون بدم كه سرور هاي و پ-ن هم هيچ امنيتي براي كاربر تظمين نميكنه

من موافقم به شرط اینکه شبانه رو رایگان کنید. نیم بها نمی صرفه.چون همین الانم کافی نت ها که برای مشتری فایل دانلود می کنن برای هر گیگ 1500 تومن میگیرن نه 5500 تومن. حالا اگه از ساعت 1 تا 8 بشه رایگان دانلود کرد نه اینکه نیم بها باشه خیلی عالیه و من هستم خفن انگیزناک
می دونید چرا؟ چون من اینترنت رو بیشتر برای شبانه رایگانش می خوام. کلا کارم دانلوده.البته نه اینکه روزانه اصلا استفاده نکنم. روز ها هم حدود 100 مگ مصرف می کنم ولی شب ها بیشتر برام مهمه.
برای همین اگه بتونید شبانه رایگان بدید که از 1 تا 8 بشه با 128 کیلوبایت دانلود کرد عالیه
اگه موافقید ادامه رو با pm با هم توافق کنیم. اینجا صلاح نیست

دوم این که مطمئنید گیر نمی افتید؟
خوب شرمنده براي بخش رايگان نميتونم من فعالش كنم اينم كه شبانه نيم بها زدم چون بايد بطور دستي خود ساعت 1 شب بيام گروه كاربريتونو بكنم نيم بها ولي رايگانا دست من نيست براي همين نميتونم ضمنا دقت كني گفتم 1تا8 بهرحال همين از دستم برمياد
لو برمم مشخص نيست به كيا سرويس دادم بنابراين شما خيالتون راحت باشه
راستي فقط تو تهران ميتونم اينو جور كنم

[QUOTE=gtaexcess;5151193]

ممنون دوست عزیز
سایتش فعلا که داره کار میکنه.ممنون میشم یه نگاه بندازید.:8:
شبانه هم ندارم.:13:
:46:
باتشکر

والا بازم باز نميشه
ادرسشو چك كن درست دادي ؟ من تو گوگل سرچ كردم بازم باز نميشد سايتش

hafez_ice
05-07-2010, 17:17
والا بازم باز نميشه
ادرسشو چك كن درست دادي ؟ من تو گوگل سرچ كردم بازم باز نميشد سايتش

من بازم چک کردم باز میشه!!!
ادرسشم درست دادم اینه

بازم ممنون:40:

meto_895
05-07-2010, 21:27
سلام دوستان عزيزم من يك مشكل دارم كه از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فناوا سرويس adsl گرفتم 128 اما سرعت دانلودم از 4 بالا تر نميشه
و همش قطي داره هر كاري هم كه بگين انجام دادم زنگ زدم اول مي گفتن شايد عيب از سيستم خودتونه :18: اما اين جوري نيست سيستمم پاك پاك هستش 100 بار اسكن كردم 2 بار هم ويندوز عوض كردم بهم گفتن مي خوايم پهناي باند بديم درست ميشه حالا مي خوام فردا يا پسفردا خطمو پس بدم حالا نمي دونم چيكار كنم سرعت ديال اپ از من بيشتره اگه ميشه راهنمايم كنيد من اخه 1 هفته ي هست adsl گرفتم تقريبا تازه كارم :41:
سلام دوست عزیز
من 5 ماه از فن اوا شارژ گرفتم با این مشکلات بر خوردم هرچی زنگ میزدم می پیچوندند شماره ی تهران رو بگیر ازشون زنگ بزن ولی بهترین کار اینه که شرکتتو عوض کن

شـیـفــو
05-07-2010, 23:19
من بازم چک کردم باز میشه!!!
ادرسشم درست دادم اینه

بازم ممنون:40:

شما شبانه داريد اگر سرويست s2 باشه پيگيري كنيد موضوع شبانه را
اگر ميتوني بزنگ بهشون و بگو قرارداد من زماني بوده كه شبانه رايگان داشتيد و الان برام داره حساب ميكنه
اگر قبول نكردند بزنگ فن اوا بخش نمايندگان بگو شكايت دارم برات فرم پر كنند
حتما بگو زمان عقد قرارداد يا شارژ اين ماهت كي بود
البته بايد زمان شارژ اين ماهت قبل از يك تير وگرنه حق با شركت ميشه

سلام دوست عزیز
من 5 ماه از فن اوا شارژ گرفتم با این مشکلات بر خوردم هرچی زنگ میزدم می پیچوندند شماره ی تهران رو بگیر ازشون زنگ بزن ولی بهترین کار اینه که شرکتتو عوض کن
اگر مايلي نام كاربريتو بده اگر از نمايندگي داري اسم نمايندگي رو هم بده برات چك كنم
معمولا تو شركت اولين شاخص اثبات افت سرعت ميانگين دانلود 24 ساعت هست مثلا اگر سرعتت 4 باشه و سرويست 128 بايد تو سرويس شبانه شبي حدود 300 مگ بگيري اگر كمتر باشه حرف شما درسته اما اگر همين حدود باشه نه ديگه
راستي با ويندوز ديگه اي تست كردي ؟ منظورم ويندوزت اصلا عوض كردي از وقتي سرويس گرفتي ؟
فايروال غير فعال كردي
dns ست كردي ؟
فايروال مودمتو خاموش كردي ؟

whitewolf
06-07-2010, 01:56
شرمنده براي بخش رايگان نميتونم من فعالش كنم اينم كه شبانه نيم بها زدم چون بايد بطور دستي خود ساعت 1 شب بيام گروه كاربريتونو بكنم نيم بها ولي رايگانا دست من نيست براي همين نميتونم ضمنا دقت كني گفتم 1تا8 بهرحال همين از دستم برمياد
لو برمم مشخص نيست به كيا سرويس دادم بنابراين شما خيالتون راحت باشه
راستي فقط تو تهران ميتونم اينو جور كنم

خیلی خیلی بد شد. خب به جاش یه کار دیگه میشه کرد
من هر شب یعنی از ساعت 1 تا 8 می شینم دانلود می کنم که حدود 3 گیگ میشه با خط 1 مگی که خودتون گفتین، شما هم فردای همون شب که اومدین سر کار 3 گیگ رو به حسابم اضافه کنید.دیگه هم احتیاج نیست ساعت 1 نصفه شب بیاین شرکت. و این طوری کسی هم چیزی نمی فهمه.
یعنی هر روز شما به ما 3 گیگ میدین ماهم شب ها خرجش می کنیم، انگار شبانه رایگان داره

خب؟؟؟؟

rubimori
06-07-2010, 02:09
دوستان برای night@fanava مشکلی پیش اومده؟؟؟ 2 شبه از یک شرکت جدید adsl گرفتم ولی یوزرو پسورد شبانه اینو بهم داده .قبلش از رایان دانا گرفته بودم اونا هم همینو داده بودن ولی وصل میشد / شما میتونید وصل شید؟؟؟ بنظر شما مشکل چیه؟میتونه از تنظیمات مودم باشه یا نه؟؟؟؟
زنگم میزنم میگه مشکلی نیست . خواهشا کمک کنید همش ارور 691 میده:41::9::44:

شـیـفــو
06-07-2010, 02:46
خیلی خیلی بد شد. خب به جاش یه کار دیگه میشه کرد
من هر شب یعنی از ساعت 1 تا 8 می شینم دانلود می کنم که حدود 3 گیگ میشه با خط 1 مگی که خودتون گفتین، شما هم فردای همون شب که اومدین سر کار 3 گیگ رو به حسابم اضافه کنید.دیگه هم احتیاج نیست ساعت 1 نصفه شب بیاین شرکت. و این طوری کسی هم چیزی نمی فهمه.
یعنی هر روز شما به ما 3 گیگ میدین ماهم شب ها خرجش می کنیم، انگار شبانه رایگان داره

خب؟؟؟؟
عزيز اينطوري بود كه هزينه شارژ هر گيگ نميگرفتم ازتون اصلا براي زدن شارژ تو سيستم ثبت ميشه موقع زدن شارژ هم دو راه داره اول ثبت فيش دوم توضيحات كه مثلا توش بايد بنويسي چرا شارژ زدي من هر شب اينكارو بكنم بعد چهار روز پنلمو ببينن ميگن هر روز واسه اين مشترك به چه بهانه اي شارژ زدي؟
بله الكي نيست بابا فن اوايي گفتنا
نه شرايط همونه بهتر نميشه من هرچقدر تونستم از سر و تهش زدم
اين سرويسو الان بخواهيد از خوه فن اوا بگيريد ماهي 70تومن بيشتر ميشه شبانه هم بده باز 710 تومنش در نمياد كه
شما ولي اين سرويسو بگير بعد باهاش كار كن مثلا سفارش دانلود بگير

rubimori
06-07-2010, 08:27
هیچ کس نیست جوابمو بده :44::37:
با روزانه راحت وصل میشه ولی شبانه که میگیرم ارور 691 میده .چه طوری میشه این مشکل را حل کنم :13:

hafez_ice
06-07-2010, 13:15
[QUOTE]=gtaexcess;5155883شما شبانه داريد اگر سرويست s2 باشه پيگيري كنيد موضوع شبانه را
اگر ميتوني بزنگ بهشون و بگو قرارداد من زماني بوده كه شبانه رايگان داشتيد و الان برام داره حساب ميكنه
اگر قبول نكردند بزنگ فن اوا بخش نمايندگان بگو شكايت دارم برات فرم پر كنند
حتما بگو زمان عقد قرارداد يا شارژ اين ماهت كي بود
البته بايد زمان شارژ اين ماهت قبل از يك تير وگرنه حق با شركت ميشه
ممنون ولی چند تا سوال

منظورتون از سرویس s2 چیه؟
با کدوم قسمت شرکت تماس بگیرم؟ (پشتیبانی یا...)
شارژ این ماهمم قبل از تیر بوده چون 4 روز دیگه بیشتر نمونده!!

whitewolf
07-07-2010, 13:13
چرا فن اوا این طوری شده؟ یهو قطع میشه. بعضی مواقع هم قطع نمیشه ولی در هر صورت هیچ سایتی رو باز نمیکنه. پینگ هم رفته بالا.
واحد خرابی میگه اشکال از مخابرات هست ولی الان یه هفته ای هست که این طوریه.
از همه بدتر شبانه خراب شده. قبلا هر شب 900 مگ رو دانلود می کردم ولی الان که فردای هر شب بیدار میشم می بینم یه بار 300 مگ دانلود کرده، یه بار 500 مگ، یه بار 400 مگ. توی ibs می نویسه بارها و بارها قطع و وصل شده در طول شبانه. اعصاب ادمو خراب می کنه
برای دوستان هم همین طوره؟

silhouette
07-07-2010, 23:14
هیچ کس نیست جوابمو بده :44::37:
با روزانه راحت وصل میشه ولی شبانه که میگیرم ارور 691 میده .چه طوری میشه این مشکل را حل کنم :13:
با يوزر پسورد روزانه کانکت شو بعدازساعت2خودشون فري ميکنن البته ازپشتيبانيش سوال کني مطمئن شي بهتره.

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

چرا فن اوا این طوری شده؟ یهو قطع میشه. بعضی مواقع هم قطع نمیشه ولی در هر صورت هیچ سایتی رو باز نمیکنه. پینگ هم رفته بالا.
واحد خرابی میگه اشکال از مخابرات هست ولی الان یه هفته ای هست که این طوریه.
از همه بدتر شبانه خراب شده. قبلا هر شب 900 مگ رو دانلود می کردم ولی الان که فردای هر شب بیدار میشم می بینم یه بار 300 مگ دانلود کرده، یه بار 500 مگ، یه بار 400 مگ. توی ibs می نویسه بارها و بارها قطع و وصل شده در طول شبانه. اعصاب ادمو خراب می کنه
برای دوستان هم همین طوره؟
براي منم چن روزيه همينجوريه من يه شب 1.5گيگ دان کردم حالا اشکمو داره درمياره

شـیـفــو
08-07-2010, 16:12
بچه ها بله متاسفانه در تهارن براي 8 مركز مخابراتي مشكل بوجود اومده البته همش ماله سرور هاي فن اوا نيست از خوده مخابرات در 8 منطقه تهران دارند پورت تلفن اضافه ميكنن بنابراين قطعي داريم معمولا قطعي هم حدود ساعت4و يكبارم حدود 6 بايد باشه افت سرعتم هم همينطور ممكنه ديده بشه عجله نكنيد و نگرانم نباشيد تا شنبه قول داده شده درست بشه
راستي احتمالا جمعه شب وضعيت خيلي بدتر بشه چون قراره براي شنبه درست بشه
در ضمن اگر ميذاريد خودش دانلود كنه ممكنه بعد از اتصال مجدد برنامتون بازم دانلود نكنه
بهترين راه حل اينه كه وقتي ديديد قطع شده و چيزي بالا نمياد اگر از ppoe استفاده ميكنيد قطع كنيدش و 30 ثانيه صبر كنيد مجدد وصل بشيد به احتمال 70درصد مشكلتون برطرف ميشه
اينم بگم از dns موقع بروز مشكل استفاده نكنيد
يه چيز ديگه ممكنه حدود ساعت 2تا5 عصر هم قطعي بده اگر كسي داره اعلام كنه با ذكر منطقه مخابراتيش چون اونم در حال بررسيه

pejmangame
09-07-2010, 15:25
سلام من از اریانیک سرویس 256 دارم پینگ تایمم بالا رفته واسه گیم به درد نمیخوره کاری میتونم بکنم؟؟

شـیـفــو
10-07-2010, 04:13
سلام من از اریانیک سرویس 256 دارم پینگ تایمم بالا رفته واسه گیم به درد نمیخوره کاری میتونم بکنم؟؟
نه متاسفانه در دو هفته اخير همه سرور هاي گيم رو بسته ايم البته دليلش ترافي هست كه روي سرور ها ايجاد ميكنه ولي خوب شايد منطقي نباشه ولي هيچ كاري فعلا نميشه كرد

peaceful1
14-07-2010, 12:52
بچه ها این فن آوا چه جور شرکتی هست؟
خوب؟ بد؟
خدماتش؟
در مقایسه با آسیا تک وصبانت چطور ؟
خواهشن کمی من رو روشن کنید.

pooria.rio
14-07-2010, 14:25
بچه ها این فن آوا چه جور شرکتی هست؟
خوب؟ بد؟
خدماتش؟
در مقایسه با آسیا تک وصبانت چطور ؟
خواهشن کمی من رو روشن کنید.

شرکت خوبیه،بد نیست :دی
قیمتاش به نسبت سایر شرکت ها بالاتره
منتها سرعتش ثابته،یعنی میگه 256 امگان نداره بالاتر یا پایین تر باشه
ضمنا اینکه واقعا قطعی نداره
من الان یک ساله حدودا سرویس دارم ،فقط 3 یری از طرف مخابرات قطعی داشتم و یک سری هم از طرف شرکت که اونم فک کنم سرتاسری بود،یعنی همه ی شبکه ها ISP ها گرفتارش بودن
ضمنا شبانش هم تا حالا واسه من نشده مسخره بازی ربیاره یعنی همیشه سرعت همون 256 هستش و اصلا هم دیسکانکت و اینها نداره(حداقل واسه من اینطوری بوده)

251251
14-07-2010, 21:28
فن آوا از چند لحاظ خوبه از چند لحاظ افتضاح !

مزیت : قطعی خیلی خیلی کمه ! همینطور سرعت خیلی به ندرت میاد پایین و همیشه در حد عادی هستش .

معایب : پشتیبانی افتضاح ! شبانه هم اکثرا برداشتن دیگه خبری نیس !

شـیـفــو
15-07-2010, 16:05
شرکت خوبیه،بد نیست :دی
قیمتاش به نسبت سایر شرکت ها بالاتره
منتها سرعتش ثابته،یعنی میگه 256 امگان نداره بالاتر یا پایین تر باشه
ضمنا اینکه واقعا قطعی نداره
من الان یک ساله حدودا سرویس دارم ،فقط 3 یری از طرف مخابرات قطعی داشتم و یک سری هم از طرف شرکت که اونم فک کنم سرتاسری بود،یعنی همه ی شبکه ها ISP ها گرفتارش بودن
ضمنا شبانش هم تا حالا واسه من نشده مسخره بازی ربیاره یعنی همیشه سرعت همون 256 هستش و اصلا هم دیسکانکت و اینها نداره(حداقل واسه من اینطوری بوده)
مرسي درسته
تنها عيب فن اوا شايد قيمتش باشه
اما بزرگترين سرويس دهنده در كل كشور بعد از پارس فن اوا هست
امكان نداره يك ريال در اكانت شما اشتباه بشه
امكان نداره سرعتتون دزدي بشه و كمتر بهتون بدن
قطعيم چون فن اوا خودش ديش داره خيلي كمه

فن آوا از چند لحاظ خوبه از چند لحاظ افتضاح !

مزیت : قطعی خیلی خیلی کمه ! همینطور سرعت خیلی به ندرت میاد پایین و همیشه در حد عادی هستش .

معایب : پشتیبانی افتضاح ! شبانه هم اکثرا برداشتن دیگه خبری نیس !
كم لطفي نكنيد فن اوا بزرگترين بخش پشتيباني با 250 اپراتور داره حتي پارس انلاين با60 نفر و شاتل با فكر كنم100 نفر
يكبار به شاتل زنگ بزنيد ببيند چطور كار انجام ميدن
بشصه نديدم كسي از پشتيباني فن اوا شكايتي داشته باشه
ما حتي وقتي كسي براي نصب ميفرستيم بعدش تماس ميگيريم ببينيم رفتارش چطور بوده

whitewolf
15-07-2010, 22:58
مرسي درسته
تنها عيب فن اوا شايد قيمتش باشه
اما بزرگترين سرويس دهنده در كل كشور بعد از پارس فن اوا هست
امكان نداره يك ريال در اكانت شما اشتباه بشه
امكان نداره سرعتتون دزدي بشه و كمتر بهتون بدن
قطعيم چون فن اوا خودش ديش داره خيلي كمه

كم لطفي نكنيد فن اوا بزرگترين بخش پشتيباني با 250 اپراتور داره حتي پارس انلاين با60 نفر و شاتل با فكر كنم100 نفر
يكبار به شاتل زنگ بزنيد ببيند چطور كار انجام ميدن
بشصه نديدم كسي از پشتيباني فن اوا شكايتي داشته باشه
ما حتي وقتي كسي براي نصب ميفرستيم بعدش تماس ميگيريم ببينيم رفتارش چطور بوده

اینم من اضافه کنم که عیب دیگش پینگ بالاش و خسیس بودنشون هست. مثلا شاتل و بعضی از شرکت های دیگه به مناسبت تولد امام علی 2 گیگ به همه هدیه داده بود ولی فن اوا هیچی. اینکه اکانت night رو هم قطع کردن
در ضمن منظور دوستمون از پشتیبانی ضعیف اگه اشتباه نکنم، پایین بودن سطح دانش افراد پشتیبانی بود. هر وقت زنگ بزنی فورا حسابت رو reset می کنن و می گن اگه مشکلتون بازم حل نشد باید ثبت خرابی کنی :31:

حالا من دوتا سوال دارم:
1. فن اوا مال کیاست دقیقا که 250 نفر اپراتور داره؟
2. من مرکز مخابراتی توکلی تهرانم. بعضی موقع ها اپ استریم و داون استیریم م صفر میشه و چراغ adsl مودمم به حالت چشمک زن میره. بعضی مواقع مثل دیشب تا چند ساعت ادامه پیدا می کنه . اعصابم خورد شده بود دیشب می خواستم فرداش (یعنی امروز) بگم سرویسم رو جمع کنم برم وایمکس بگیرم. ولی خب الان سالمه
پشتیبانی هم طبق معمول سرویسمو reset کرد فقط ولی...
ممنون میشم جواب بدین

silhouette
16-07-2010, 09:55
اینم من اضافه کنم که عیب دیگش پینگ بالاش و خسیس بودنشون هست. مثلا شاتل و بعضی از شرکت های دیگه به مناسبت تولد امام علی 2 گیگ به همه هدیه داده بود ولی فن اوا هیچی. اینکه اکانت night رو هم قطع کردن
در ضمن منظور دوستمون از پشتیبانی ضعیف اگه اشتباه نکنم، پایین بودن سطح دانش افراد پشتیبانی بود. هر وقت زنگ بزنی فورا حسابت رو reset می کنن و می گن اگه مشکلتون بازم حل نشد باید ثبت خرابی کنی :31:

حالا من دوتا سوال دارم:
2. من مرکز مخابراتی توکلی تهرانم. بعضی موقع ها اپ استریم و داون استیریم م صفر میشه و چراغ adsl مودمم به حالت چشمک زن میره. بعضی مواقع مثل دیشب تا چند ساعت ادامه پیدا می کنه . اعصابم خورد شده بود دیشب می خواستم فرداش (یعنی امروز) بگم سرویسم رو جمع کنم برم وایمکس بگیرم. ولی خب الان سالمه
ممنون میشم جواب بدین
خیلی جالبه من فکر کردم فقط مال من اینطوریه همه چیزییی که گفتی مو به مو بره منم هست هروقتم زنگ میزنم ریسته بعدازپایان شارژم خطمو جم میکنم میرم ازجای دیگه سرویس میگیرم چندروز پیش هم زنگ زدم ساعت 3نیمه شب بود هرچی از دهنم دراومد بارطرف کردم به همه فن اوایی ها تسلیت میگم بابت این سروس.

whitewolf
17-07-2010, 04:06
خیلی جالبه من فکر کردم فقط مال من اینطوریه همه چیزییی که گفتی مو به مو بره منم هست هروقتم زنگ میزنم ریسته بعدازپایان شارژم خطمو جم میکنم میرم ازجای دیگه سرویس میگیرم چندروز پیش هم زنگ زدم ساعت 3نیمه شب بود هرچی از دهنم دراومد بارطرف کردم به همه فن اوایی ها تسلیت میگم بابت این سروس.

برای شما هم شده اپ استریم و داون استریمتون صفر بشه (چراغ adsl مودمتون چشمک بزنه) و وقتی زنگ بزنین پشتیبانی بگن خطتون نویز داره؟

silhouette
17-07-2010, 10:03
برای شما هم شده اپ استریم و داون استریمتون صفر بشه (چراغ adsl مودمتون چشمک بزنه) و وقتی زنگ بزنین پشتیبانی بگن خطتون نویز داره؟
چندین بار وهمین دیروز جمعه نیمساعت منتظر بودم چراغ ثابت بشه هی هم میگن نویز داره وایرادهای الکی که ادمو بفرستن دنبال نخود سیاه دنبال اینن که هی ایراد رو ازطرف مشترک بگیرن که خوب اینم بخاطره مشتری مداریه دیگه:31: !همه چیز حول محورمشتریه خودشون هیچ ایرادی ندارن!!!!!!

شـیـفــو
17-07-2010, 19:58
چندین بار وهمین دیروز جمعه نیمساعت منتظر بودم چراغ ثابت بشه هی هم میگن نویز داره وایرادهای الکی که ادمو بفرستن دنبال نخود سیاه دنبال اینن که هی ایراد رو ازطرف مشترک بگیرن که خوب اینم بخاطره مشتری مداریه دیگه
زمانيكه خطتتون از رانژه در مياد اصلا به فن اوا ربطي نداره
ببينيد پورت شما تو مخابرات مشكل داره مثلا مخابرات ميخواد يه كاري بكنه پورتارو دستكاري ميكنه و موقع برگشت درست نمي بنده اين ميشه كه خطتتون اينطوري ميشه
دومي مشكل تلفن داخلي خانه شما
سعي كنيد روي سيستمي كه مودم داريد اصلا اسپيليتر و تلفن وصل نكنيد و خط تلفن مستقيم به مودم بزنيد
دوم اگر امكانشو داريد از اونجايي كه سيم تلفن اومده تو خونتون نيم ساعت به اينترنت وصل بشيد ببينيد تفاوت كيفيت سرعت داريد كه معمولا در90 درصد مواقع همين هست
اگر بله بدونيد سيم كشي داخل ساختمانتان عيب دار
مثلا عبور سيم تلفن و برق در كنار در سيم كشي داخلي ساختمان باعث نويز ميشه رو خط
در كل از رانژه در اومدن اصلا به فن اوا ربطي نداره
بله فن اوا در ساعات 8صبح تا4 عصر در حدود 250 اپراتور داره اين تعداد براي كل ايرنه و بجز اصفهان براي اصفهان مركز جدايي در خوده اصفهان دارند
در كل ببينيد كمترين نارضايتي مشتركا بين سه سرويس دهنده بزرگ ايران يعني پارس - شاتل- صبا و فن اوا
ماله فن اوا هست ديگه اينو من نميگم ميتونيد تو همه فوروم ها بريد ببينيد معمولا ميزان نارضايتي از كدام سرويس دهنده بيشترين هست

در ضمن منظور دوستمون از پشتیبانی ضعیف اگه اشتباه نکنم، پایین بودن سطح دانش افراد پشتیبانی بود. هر وقت زنگ بزنی فورا حسابت رو reset می کنن و می گن اگه مشکلتون بازم حل نشد باید ثبت خرابی کنی

حالا نكته جالب بگم
اما تمام اپراتور هاي فن اوا از جمله خوده من موقع استخدام يه ازمون داديم كه كلي مسئله شبكه بود بود توش جالبترين نكته اينه 10 سوال اخر اين بود كه
ايا از اينترت پرسرعت استفاده كرديم - ايا نحوه كانفيگ مودم و سرور بلديم- اينكه چند وقت از كدوم شركت سرويس داشتيم ميزان رضايتمون چطور بوده در مورد اپراتور ها كم لطفي نكنيد ولي كاري كه از دست ما برمياد همينه ببينيد در بيشتر مواقع مشترك نميتونه درست بگه مشكلش چيه نه اينكه اپراتورها كم سواد باشن همينجا ادمايي هستند كه خودشون يه پا متخصص شبكه هستند ونشستند با حقوق چند غاز با مشتركي كه حتي نميدونه فرق اتو كانكت با نقطه به نقطه چيه سر و كله ميزنن
نذاريد نارضايتي از سرويس باعث نديدن حقايق بشه
اينم مثل دانشگاه ازاد كه چون پول زياد ميگيره همه ميگن بده هيچكس نميگه خوب اگر اين دانشگاه نبود الان اين جمعيت همشون الاف و بيكار تو كوچه بودن بعدم زوري كه نبوده خودشون اومدن دانشگاه
حالا اينم قضيه اونه

pooria.rio
17-07-2010, 21:41
سلام
من یه چند روزیه افتضاح سرعت باز شدن صفحاتم اومده پایین
جوری که هر صفحه رو باید 5-6 بار بزنم تا بیاد بالا
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
ممنون

شـیـفــو
18-07-2010, 05:50
سلام
من یه چند روزیه افتضاح سرعت باز شدن صفحاتم اومده پایین
جوری که هر صفحه رو باید 5-6 بار بزنم تا بیاد بالا
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
ممنون
احتماا شبا اينطوري ميشه درسته ؟
شما كدوم منطقه مخابراتي و كدوم شهر هستيد ؟
كانكشن شما اگر نقطه به نقطه هست هر بار اينطوري شد يكبار ديسكانكت كنيد و وصل بشيد درست ميشه اگر با اينكار بعد از قطع و وصل كردن سرعت درست ميشه و نيازي نيست ديگه چندبار ريفرش كنيد مشكل از ويندوزتونه و بايد ويندوز عوض كنيد تكرار ميكنم عوض تعميرش كار ساز نيست
اگر ميتونيد ويندوزتونو عوض كنيد ببينيد باز اين مشكل ادامه داره يا نه
نويز خط هم تاثير داره
گفتم بازم مگيم سعي كنيد از پريزي كه به مودم وصله اسپيليتر و تلفن متصل نكنيد

Hamid323
19-07-2010, 17:14
دوستان مگه رسم این نیست که وقتی از رسیلری خرید میکنیم باید قیمت پلن ها از قیمتی که خود شرکت میده پایین تر باشه؟
اما من از جایی که میگیرم الان متوجه شدم که دارم قیمت بالاتری رو میدم. آیا میتونم مستقیما از خود شرکت خرید کنم؟ نیاز رانژه مجدد هم نباشه

hafez_ice
19-07-2010, 17:17
با سلام خدمت دوستان
من چند روز پیش اکانتم رو charge کردم.(البته با کلی دردسر!!)
ولی برای اولین بار توی این چند وقت با افت سرعت شدید مواجه شدم!انگار که بجای سرعت 512 بهم 256 دادن!!
زنگ زدم پشتیبانی زنگ زد مخابرات و گفت همه چی درسته و مشکل از خودتونه!!
درحالی که تمام تنظیمات(نرم افزاری و سخت افزاری)مثل قبله.ولی بازم من ویندوز رو عوض کردم و مشکلم هنوز حل نشده.
حالا من باید چیکار کنم؟

whitewolf
19-07-2010, 19:31
با سلام خدمت دوستان
ولی برای اولین بار توی این چند وقت با افت سرعت شدید مواجه شدم!انگار که بجای سرعت 512 بهم 256 دادن!!
درحالی که تمام تنظیمات(نرم افزاری و سخت افزاری)مثل قبله.ولی بازم من ویندوز رو عوض کردم و مشکلم هنوز حل نشده.
حالا من باید چیکار کنماینو توی مرورگرتون وارد کنید :
19.168.1.1

ببینید اونجا روبروی down stream چند نوشته؟
اگه عددش معادل سرویستون بود که اشکال از کامپیوتره ولی اگه کمتر بود اشکال ممکنه از هزار جا باشه. شرکت، مخابرات، سیم کشی، همه چی. ولی تنها نکته که باید بدونید اینه که همه این مشکلات فقط از طریق شرکت حل میشه. البته میتونید برای شروع یه کارایی مثل تعویض اسپلیتر، جدا کردن تلفن ها، وصل شدن به اینترنت از دم در و ... رو شروع کنید ولی بی فایدست.چون با تغییر سرویس این بلا به سرتون اومده
پس بچسب به تلفن و شماره 88338833 . تلفنو از دستت جدا نکن
موفق باشی. چون میدونم راه سخن و طولانی پیش روته

nima.mahdavi
21-07-2010, 15:16
با سلام خدمت دوستان
حالا من باید چیکار کنم؟

سلام دوستان من هم دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم چند روز هست سرعتم به جای 512 شده در حد 256 امروزم ویندوز رو عوض کرد گفتم شاید درست شه ولی با عوض کردن ویندوز هم مشکل حل نشد
هر چی هم زنگ زدم نمایندگی کسی بر نداشت! چه باید کرد!! بدبختی تازه شنبه شارژ کردم

Hamed 360
21-07-2010, 21:06
پینگ فن آوا خوبه !؟

شـیـفــو
22-07-2010, 02:25
دوستان مگه رسم این نیست که وقتی از رسیلری خرید میکنیم باید قیمت پلن ها از قیمتی که خود شرکت میده پایین تر باشه؟
اما من از جایی که میگیرم الان متوجه شدم که دارم قیمت بالاتری رو میدم. آیا میتونم مستقیما از خود شرکت خرید کنم؟ نیاز رانژه مجدد هم نباشه
بله اگر فن اوا باشه اكثر نمايندگلن براي سودشون هزينه مجدد رانژه ميگيرن ولي از نظر فني نيازي به پرداخت مجدد نيست
كه ديگه خود دانيد

پینگ فن آوا خوبه !؟
بله براي كليه شهرستانا جز تهارن اونم برخي مناطقش خوبه

---------- Post added at 03:25 AM ---------- Previous post was at 03:23 AM ----------

سلام دوستان من هم دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم چند روز هست سرعتم به جای 512 شده در حد 256 امروزم ویندوز رو عوض کرد گفتم شاید درست شه ولی با عوض کردن ویندوز هم مشکل حل نشد
هر چی هم زنگ زدم نمایندگی کسی بر نداشت! چه باید کرد!! بدبختی تازه شنبه شارژ کردم
عزيز از فن اوا يا نمايندگانش داري ؟
كدوم شهري ؟
اگر مايلي نام كاربريتو بده برات چك كنم اكانتتو
فكر كنم با ريست سرور مشكل شما حل بشه ولي مودمتو خاموش روشن كن ببين مشكل ادامه داره هنوزم
اگر بله دستگاه تلفنتو از اسپيليتر و كلا خط در بيار خط تلفن مستقيم بزن به مودم ببين حل ميشه

Hamid323
22-07-2010, 02:55
الان ساعت از 2 شب گذشته. من اکانت شبانه رایگان ندارم اما سرعت دانلود اکانت عادیم رفته روی 128 !!!
این قضیه اش چیه؟

nima.mahdavi
22-07-2010, 09:55
عزيز از فن اوا يا نمايندگانش داري ؟
كدوم شهري ؟
اگر مايلي نام كاربريتو بده برات چك كنم اكانتتو
فكر كنم با ريست سرور مشكل شما حل بشه ولي مودمتو خاموش روشن كن ببين مشكل ادامه داره هنوزم
اگر بله دستگاه تلفنتو از اسپيليتر و كلا خط در بيار خط تلفن مستقيم بزن به مودم ببين حل ميشه

سلام عزیز من از نمایندگی گرفتم کیانت که البته اکانت @parsinet هستش
تهران هستم
پخ میکنم براتون
نه با خاموش روشن مودم حل نمیشه خط هم مستقیم به مودم وصله یعنی از این خط تلفن فقط برای اینترنت استفاده میکنم
همین الانم که دارم تایپ میکنم زنگ زدم نمایندگی باز کسی برنداشت نمیدونم کجا رفتن اینا!

nima.mahdavi
22-07-2010, 11:23
شرمنده من دوباره پست دادم گزینه ویرایش رو نتونستم پیدا کنم
gtaexcess ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عزیز مثل اینکه چون پستام کمه نمیتوم پخ بزنم اگه میشه email بدید
بعد یه نکته این دفع زنگ زدم برداشتن گفتم سرعتم کم شده اینا گفتش فن اوا توی بعضی مناطق سرعتو کم کرده مخابرات بهشون گیر داده از این حرفا شما همچین چیزی شنیدی؟
البته به نظر خودم الکی یه چیزی پروند! مشتری که پولش اضافه نکرده پول 512 بده بعد بشه 256! حالا گفت شنبه تماس بگیر!

pooria.rio
22-07-2010, 13:02
احتماا شبا اينطوري ميشه درسته ؟
شما كدوم منطقه مخابراتي و كدوم شهر هستيد ؟
كانكشن شما اگر نقطه به نقطه هست هر بار اينطوري شد يكبار ديسكانكت كنيد و وصل بشيد درست ميشه اگر با اينكار بعد از قطع و وصل كردن سرعت درست ميشه و نيازي نيست ديگه چندبار ريفرش كنيد مشكل از ويندوزتونه و بايد ويندوز عوض كنيد تكرار ميكنم عوض تعميرش كار ساز نيست
اگر ميتونيد ويندوزتونو عوض كنيد ببينيد باز اين مشكل ادامه داره يا نه
نويز خط هم تاثير داره
گفتم بازم مگيم سعي كنيد از پريزي كه به مودم وصله اسپيليتر و تلفن متصل نكنيد

نه ،شب و روز نداره
همیشه اینطوریه
بیچاره کرده،هر صفحه رو باید 10 بتار بزنم تا باز شه
هم رو لپ تاپ که ویندوز ارجینال داره (7 64 بیتی)
و هم روی کامپیوتر که XP داره اوضاع همینجوریه
من تهران هستم مرکز تلفن صالح طبری
کانکشنم هم PPOE هستش
ویندوزمم هم تازه عوض کردم،بازم حل نشد
نویز هم نداره تا اونجایی که میدون
ضمنا سرعت دانلود هم میزونه،فقط صفحه سخت باز میشه
اسپلیتر و تلفن هم به خط وصل نیست

vaitaa
22-07-2010, 16:37

حالا من دوتا سوال دارم:

ممنون میشم جواب بدین
در مورد تعداد پستیبان اگه از 1 تا 5 رو 50 بار بشمری میشه 250!
به همین راحتی
چون من هر وقت زنگ میزنم دیگه همرو میشناسم تا من میگم نام کاربری میگن فرحزاد!
البته هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه

whitewolf
22-07-2010, 23:40
به همین راحتی

خب چون نام کاربریتونو وارد سیستم که می کنن اسمتون فوری میاد دیگه.
حالا اینکه ایشون راست گفتن که 250 نفر یا 50 تا 5 نفر دیگه نمی دونم. البته تا جایی که من میدونم ایشون کاره ای نیستن تو شرکت که براشون سودی داشته باشه که همچین حرفی زده باشن. ایشون یکی از همون مسئولان پشتیبانی هستن

شـیـفــو
23-07-2010, 00:01
به همین راحتی
خوب عزيز احتمالا همه شما خانم تشكري رو ميشناسيد همونيكه بداخلاقه و تند جواب ميده ها يا خانم مبيني كه خيلي شل حرف ميزنه
خوب بله 250 تااپراتور شما كه هر روز زنگ نميزنيد در طول ماه شايد 5بار بزنگيد درسته اتفاقي هم گير اينا بيوفتيد
والا من سودي ندارم تو شركت دروغ بگم يه كارمند بي نوا

حالا اینکه ایشون راست گفتن که 250 نفر یا 50 تا 5 نفر دیگه نمی دونم. البته تا جایی که من میدونم ایشون کاره ای نیستن تو شرکت که براشون سودی داشته باشه که همچین حرفی زده باشن. ایشون یکی از همون مسئولان پشتیبانی هستن
مرسي درسته حرف شما

شرمنده من دوباره پست دادم گزینه ویرایش رو نتونستم پیدا کنم
gtaexcess ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عزیز مثل اینکه چون پستام کمه نمیتوم پخ بزنم اگه میشه email بدید
بعد یه نکته این دفع زنگ زدم برداشتن گفتم سرعتم کم شده اینا گفتش فن اوا توی بعضی مناطق سرعتو کم کرده مخابرات بهشون گیر داده از این حرفا شما همچین چیزی شنیدی؟
البته به نظر خودم الکی یه چیزی پروند! مشتری که پولش اضافه نکرده پول 512 بده بعد بشه 256! حالا گفت شنبه تماس بگیر!
نه در مناطقي كم نشده در چهار منطقه مخابراتي تهارن افت سرعت از ساعت 2تا4:30 وجود داره كه تا دو هفته ديگه رفع ميشه البته قطعيم ممكنه داشته باشه ولي كانكشنتون قطع نميشه فقط چيزي بالا نمياد اينا عاديه چند روز

سلام عزیز من از نمایندگی گرفتم کیانت که البته اکانت @parsinet هستش
تهران هستم
پخ میکنم براتون
نه با خاموش روشن مودم حل نمیشه خط هم مستقیم به مودم وصله یعنی از این خط تلفن فقط برای اینترنت استفاده میکنم
همین الانم که دارم تایپ میکنم زنگ زدم نمایندگی باز کسی برنداشت نمیدونم کجا رفتن اینا!
اي واي از دست اين نمايندگي ها ميان بازم نمايندگي ميدن به اين و اون
پارسي نت نماينده فن اوا هست ولي كيا نت نداريم ما تو ليست مستقيم بزنگ خوده پارسي اونا راحت ميتونن پيگيري كنن اينام گوشيو برنميدارن ماله همينه زنگ زدي پشتيابني با خانم عبدالهي صحبت كن واردتر از همه هست سيستمشم نو هست بهتر جواب ميده
بايد نام كاربريتو بدي چك كنم ايميلمو برات پيام خصوصي ميكنم به اون بزن اينجا بذارم لو ميرم كيم چيكارم فردا اخراج ميشم

pooria.rio
23-07-2010, 17:05
دوست عزیز بی زحمت مشکل من رو هم پیگیری کن
ممنون

vaitaa
23-07-2010, 18:02
عزیزم
دیگه اینقدر ها هم نه دیگه
خودم صدای همشونو دیگه از برم که کی به کیه
ما شاء الله مشکل ما یکی 2 تا نیست که
در 24 ساعت باید 5 بار زنگ بزنیم یکی درست جواب بده تازه اگه موفق بشیم صحبت کنیم
مردشوره این مرکز رو ببرن
طرز پاسخگویی اپراتور هم که عالی
میگم چرا قطعه؟ میگه فعلا همینه
موقع پول گرفتن که میشه 1000 تا ایمیل میاد بیا شارژ کن ولی موقع خرابی 1 ساعتم پشت خط باش انگار نه انگار
حالا این پشتیبانا کجان....

whitewolf
24-07-2010, 00:07
خوب عزيز احتمالا همه شما خانم تشكري رو ميشناسيد همونيكه بداخلاقه و تند جواب ميده ها يا خانم مبيني كه خيلي شل حرف ميزنه
خوب بله 250 تااپراتور شما كه هر روز زنگ نميزنيد در طول ماه شايد 5بار بزنگيد درسته اتفاقي هم گير اينا بيوفتيد
والا من سودي ندارم تو شركت دروغ بگم يه كارمند بي نوا

اخی کارمند بی نوا :31: دلم کباب شد :40:
ولی راستش من بیشتر با اقایون موافقم ترم. اگه دست من بود همه خانوم هارو با اقایون عوض می کردم.هر وقت زنگ میزنی شرکت و یه خانوم بر میداره انگار اون طرف خط روی میخ نشسته و داره جوابتو میده.می خواد قطع کنه فوری. مغرور و از خود راضی. صداشونم بالا نمیاد انگار یکی گلوشونو گرفته می خواد خفشون کنه همش باید بگی: بله؟ جان؟ چی؟ :31: ولی خب، بدم نیستن :5:
من خوشم از اقای اخگری میاد. با اینکه نمی دونم چه کارست ولی همه گره ها توسط ایشون باز میشه توی شرکت، نسبتا خوش برخورد هم هستن. راستی چه کارن ایشون؟ مدیر عامل؟
اینم feedback تون.

عزیزم
دیگه اینقدر ها هم نه دیگه
خودم صدای همشونو دیگه از برم که کی به کیه
ما شاء الله مشکل ما یکی 2 تا نیست که
در 24 ساعت باید 5 بار زنگ بزنیم یکی درست جواب بده تازه اگه موفق بشیم صحبت کنیم
مردشوره این مرکز رو ببرن
طرز پاسخگویی اپراتور هم که عالی
میگم چرا قطعه؟ میگه فعلا همینه
موقع پول گرفتن که میشه 1000 تا ایمیل میاد بیا شارژ کن ولی موقع خرابی 1 ساعتم پشت خط باش انگار نه انگار
حالا این پشتیبانا کجان....

موافقم با 99 درصد حرف هات

ولی حالا که همه رو میشناسین، مثلا gtaexcess کیه که همش میگه مهربون مهربون :31:

شـیـفــو
24-07-2010, 01:30
خوب اقاي اخگري بخش فروش كار ميكنن و مسئول فروش هستند اگر قصد خريد سرويس داريد ايشون به احتمال زياد گوشيو برميدار بسيار خوش برخورد و اروم صحبت ميكنه معمولا پيگير كاره و اگرم كار درست پيش نره عذر خواهي هم مكينه حتما
به نوعي اچار فرانسه خانوم ها هم هست وقتي سيستمشون هنگ ميكنه يا نميدونن مشترك چي ميگه
اما نكته دوم
اولا هر كسي بگه من كيم تو شركت يك گيگ رايگان بهش ميدم بي برو برگرد
دوما خوب شد گفتي يادم باشه از فردا ديگه مهربون نگم كه زود لو برم چون تكه كلامم هم هست
نكته سوم : اين ايدي در پي سي ورد متعلق به دوستم و برادرشه و منم استفاده ميكنم البته فقط در اين بخش بخش برنامه نويسي برادر دوستمه و بخشاي ديگه خوده دوستم بنابراين اگر در هرجاي فوروم چيزي نوشته اي از ايدي من ديديد بدونيد شخص من نيست و من فقط در همين تايپيك مينويسم
نكته بعدي من نميدونم چرا ميترسيد نام كاربريتونو بديد براتون چك كنم والا الان دونفر دادن هيچي نشده بقيه نميدونم چرا ميترسن والا من قطعش نميكنم به فن اوا فوشم بديد

whitewolf
24-07-2010, 04:37
اقای اخگری بله. بنده خدا اون دفعه موبایلشو شخصا بهم داد که اگه مشکلی پیش اومد با خودشون تماس بگیرم

اولا هر كسي بگه من كيم تو شركت يك گيگ رايگان بهش ميدم بي برو برگرد
دوما خوب شد گفتي يادم باشه از فردا ديگه مهربون نگم كه زود لو برم چون تكه كلامم هم هست
نكته سوم : اين ايدي در پي سي ورد متعلق به دوستم و برادرشه و منم استفاده ميكنم البته فقط در اين بخش بخش برنامه نويسي برادر دوستمه و بخشاي ديگه خوده دوستم بنابراين اگر در هرجاي فوروم چيزي نوشته اي از ايدي من ديديد بدونيد شخص من نيست و من فقط در همين تايپيك مينويسم
نكته بعدي من نميدونم چرا ميترسيد نام كاربريتونو بديد براتون چك كنم والا الان دونفر دادن هيچي نشده بقيه نميدونم چرا ميترسن والا من قطعش نميكنم به فن اوا فوشم بديد

:31::31:
من میدونم اسمو ولی نمیگم . برای روز مبادا گذاشتمش :27::5:
حالا وقعا میدین اون 1 گیگ رو؟ توی توضیحاتش چی میخواین می نویسین اونوخ؟ مثلا "حدس زدن اسم من" ؟

بعدش عمرا نتونی ترک کنی تکه کلامو. به این راحتی ها نمیشه ترک کرد. از ترک اعتیاد بدتره. من تجربشو دارم
ولی اگرم ترک نکنی تابلو میشی باید 1 گیگ به همه بدی :27:

amirpers
24-07-2010, 11:20
دوستان ظاهرا فن آوا تو منطقه ما سرویس میده.می خواستم بدونم چه جور شرکتیه و خدماتش چه جوریه ؟

nima.mahdavi
24-07-2010, 12:00
نه در مناطقي كم نشده در چهار منطقه مخابراتي تهارن افت سرعت از ساعت 2تا4:30 وجود داره كه تا دو هفته ديگه رفع ميشه البته قطعيم ممكنه داشته باشه ولي كانكشنتون قطع نميشه فقط چيزي بالا نمياد اينا عاديه چند روز

اي واي از دست اين نمايندگي ها ميان بازم نمايندگي ميدن به اين و اون
پارسي نت نماينده فن اوا هست ولي كيا نت نداريم ما تو ليست مستقيم بزنگ خوده پارسي اونا راحت ميتونن پيگيري كنن اينام گوشيو برنميدارن ماله همينه زنگ زدي پشتيابني با خانم عبدالهي صحبت كن واردتر از همه هست سيستمشم نو هست بهتر جواب ميده
بايد نام كاربريتو بدي چك كنم ايميلمو برات پيام خصوصي ميكنم به اون بزن اينجا بذارم لو ميرم كيم چيكارم فردا اخراج ميشم

سلام عزیز ,آقا پیغام خصوصویتون نیومد اگه میشه دوباره بفرست ایمیلتو
اگه احیانا تو زحمت میافتی نمی خواد. من خودمم دارم بی خیال میشم امروزم به همین کیانت زنگ زدم شماره رو گرفت گفت فردا صبح تماس بگیر حالا فردا ببینیم چی میشه اگه حل شد که خیلی خوبه اگه هم نشد که این 2-3 هفته هم صبر میکنیم میریم از جای دیگه سرویس میگیریم

amin750
24-07-2010, 13:37
دوستان ظاهرا فن آوا تو منطقه ما سرویس میده.می خواستم بدونم چه جور شرکتیه و خدماتش چه جوریه ؟
فن آوا خوبه ولی...
برو ببین اگه مخابرات تومنطقتون ارائه میده ازمخابرات بگیر
جدیدا محدودیت سرعتشو برداشته و تا 512 هم میده البته نامحدود
قیمتش هم مفته 512 نامحدود 20,000 تومن!!!!!:18::18:

شـیـفــو
24-07-2010, 15:29
اقای اخگری بله. بنده خدا اون دفعه موبایلشو شخصا بهم داد که اگه مشکلی پیش اومد با خودشون تماس بگیرم
من میدونم اسمو ولی نمیگم . برای روز مبادا گذاشتمش :27::5:
حالا وقعا میدین اون 1 گیگ رو؟ توی توضیحاتش چی میخواین می نویسین اونوخ؟ مثلا "حدس زدن اسم من" ؟

بعدش عمرا نتونی ترک کنی تکه کلامو. به این راحتی ها نمیشه ترک کرد. از ترک اعتیاد بدتره. من تجربشو دارم
ولی اگرم ترک نکنی تابلو میشی باید 1 گیگ به همه بدی :27:
گفتم كه اخگري جزو معدود ادمايي كه من مخلصشم دربست
در مورد تكه كلام راست ميگي همين امروز اصلا حواسم نبود 100بار گفتم الان كه نوشتتو ديدم يادم افتاد
حالا هركسي بگه فاميليه من كيه اول از همه بگه نه اينكه همه بگن بهش يك گيگ ميدم باور كنيد يك گيگ شارژ ميزنم براش تو توضيحاتشم يه چيزي مينويسيم ديگه
مثلا چميدونم احتساب شبانه ( يعني شبانه كانكت شده و پول افتاده و الان من برگشت زدمش) اينطوري

vaitaa
24-07-2010, 23:21
یکی از کسانی که من باهاش مشکل داشتم خانم عباسی بود
انگار از جیب اون کم میشه یه لطف در حق کسی بکنه
در ضمن شما میتونی کسی رو بزاری رو سرویس T در جایی که این پوشش رو ندارین؟

شـیـفــو
25-07-2010, 07:04
یکی از کسانی که من باهاش مشکل داشتم خانم عباسی بود
انگار از جیب اون کم میشه یه لطف در حق کسی بکنه
در ضمن شما میتونی کسی رو بزاری رو سرویس T در جایی که این پوشش رو ندارین؟
اره خانم عباسي يكم لوسه بيشترم عصبانيه
شمار تهران هستيد ؟
از خوده فن اوا سرويس داري
نام كاربريتو بده الان ببينم سرويست چي هست ميشه نمييشه
بعدشم سرويس تي فقط 64 و128 ارائه ميشه اونم برخي مناطق تهارن و خوده اصفهان فكر كنم
شمام كم اشتها نيستيا - اگر بفهمن جريمشو خودت بايد بدي ها حلا موارد فوق بده چككنم ميشه برات زد يا نه با مسئوليت خودت اگر ميشد خواستي بزنم برات
حالا چي به من ميماسه ؟ حاضري 500 تومن بدي من يه سرويس 1024 t بهت بدم شش ماهه البته بازم مسئوليتش با خودت لو بري ولي نريم نامحدود يه مگ خداييه ها ميدوني كه شش ماهش قيمتش 2,155,000 هست درسته ؟

vaitaa
25-07-2010, 12:18
سرعت خوبیه منتها به قول شما اگه لو رفتیم چی؟ چی میشه؟
چی کار میکنن؟
شما یه لطفی کن یه ذره گیگهای مارو ارزون بنداز یا سبانه سرعتمون رو بهتر کن دعات کنیم

شـیـفــو
25-07-2010, 15:50
سرعت خوبیه منتها به قول شما اگه لو رفتیم چی؟ چی میشه؟

چی کار میکنن؟
شما یه لطفی کن یه ذره گیگهای مارو ارزون بنداز یا سبانه سرعتمون رو بهتر کن دعات کنیم

ديگه لو رفتي پاي خودته هر اتفاقي ممكنه بيوفته شايدم شركت بگه دست مشترك نبوده كه به اون چه نميدونم
چيكارش كنم عزيز بيام سيم كشي مخصوص كنم تا در منزلتون
ديگه همين برمياد بايد يه چيزي باشه بيارزه من بيوفتم تو خطر اخراجي
ولي پيشنهاد خوبيه ها سرعت 1مگ نامحدود شش ماهه 500 تومن فكرشو بكنيد يك و نيم ميليون به نفعتونه ميتونيد سفارش دانلود بگيريد چقدر در بياريد

vaitaa
25-07-2010, 23:53
نه دادا
این مرکز ما مشکل داره همینم به زور داریم
شما میتونی یه کاری کنی شبانه ما همون سرعت روزانه بشه برامون؟

شـیـفــو
26-07-2010, 02:40
دوست عزیز بی زحمت مشکل من رو هم پیگیری کن
ممنون

بیچاره کرده،هر صفحه رو باید 10 بتار بزنم تا باز شه
هم رو لپ تاپ که ویندوز ارجینال داره (7 64 بیتی)
و هم روی کامپیوتر که XP داره اوضاع همینجوریه
من تهران هستم مرکز تلفن صالح طبری
کانکشنم هم PPOE هستش
ویندوزمم هم تازه عوض کردم،بازم حل نشد
نویز هم نداره تا اونجایی که میدون
ضمنا سرعت دانلود هم میزونه،فقط صفحه سخت باز میشه
اسپلیتر و تلفن هم به خط وصل نیست
خوب دوست عزيز شما والا نميدونم چي بگم
اولا نام كاربريتو بده بتونم سيستمو برات چك كنم يه ريست بزنم ببينم چي ميشه اگر نام كاربريتو بهم بدي روز چهارشنبه بين ساعت 9تا 1 ظهر مودمت خاموش باشه بررسي كنم فوقش ريست كنم برات سرورو
دوما از مرورگر ديگري مثل فاير فاكس يا اپراستفاده كن ببين همونطوره بازم
دست آخر اگر حل نشه بايد نام كاربري و رمزتو بدي من باهاش كانكت بشم ببينم اگر مشكل نداشت يعني از سيم كشي تلفن يا مخابرات منطقه يا سيستم كامپيوترت هست
من بازم احتمال زياد ميدم از سيستم خودت باشه ( منظورم ويندوز يا مروگر يا خلاصه كامپيوتر خودت) چون مشكلت شبيه مشكل شبكه نيست
راستي از ----- شكن استفاده نميكني ؟ يا از پراكسي ؟

SIMPATICO4949
26-07-2010, 10:06
سلام
من یک مشکلی با مقدار ترافیکم دارم . من اکانت 3 ماهه 5 گیگ گرفتم ولی در عمل بیش تر از 4 گیگ نمیشه به نظرتون مشکلش چیه؟
در زیر ، ریز مصرف من رو مشاهده می کنید:
همونطور که مشخص کردم من در این اتصال 92.27 مگ دانلود داشتم و 3.88 مگ آپلود که جمعا میشه 96.15 مگ به ازای این مقدار مصرف 807.68 تومان از حساب من کم شده با یه تقسیم ساده هر مگ 8.4 تومان میشه. برای یک اکانت 3 ماهه 5 گیگ 33750 اکانت شارژ میشه حالا با این وضع اگه 33750 را بر 8.4 تقسیم کنیم مقدار ترافیک کل مشخص میشه که برابر با 4017 مگ است که باید 5000 باشه . چرا اینطوریه؟ من از دیتا نت شیراز اکانت گرفتم و یوزر من هم

8204798@toseeh
هست ممنون میشم پیگیری کنید

pooria.rio
26-07-2010, 10:11
اولا نام كاربريتو بده بتونم سيستمو برات چك كنم يه ريست بزنم ببينم چي ميشه اگر نام كاربريتو بهم بدي روز چهارشنبه بين ساعت 9تا 1 ظهر مودمت خاموش باشه بررسي كنم فوقش ريست كنم برات سرورو
دست آخر اگر حل نشه بايد نام كاربري و رمزتو بدي من باهاش كانكت بشم ببينم اگر مشكل نداشت يعني از سيم كشي تلفن يا مخابرات منطقه يا سيستم كامپيوترت هست
من بازم احتمال زياد ميدم از سيستم خودت باشه ( منظورم ويندوز يا مروگر يا خلاصه كامپيوتر خودت) چون مشكلت شبيه مشكل شبكه نيست

سلام
دمت گرم که بالاخره یه نگاه انداختی
من از 2 تا سیستم استفاده میکنم،یکی با وایرلس،یکی با LAN
از اپرا،کروم،اینتنرنت اکسپلورر استفاده کردم
همه همینطوری بودن
ویندوزم رو هم 3 بار عوض کردم
بازم حل نشد
در ضمن یکی از ویندوز ها هم نسخه ارجینال 7 64 بیتی هستش
من یوزر نیم رو برات میفرستم
ضمنا مواقعی که از شیلتر شکن یا پراکسی استفاده میکنم،اوضاع خیلی خراب تر میشه

farshin.rezaei
26-07-2010, 10:57
سلام به دوستان
میخواستم از شاتل جابجا شم( مشکل پینگ و حسابداری تحت نت)
وضعیت پینگ فن آوا و لاست پکیج هاش به چه صورته..؟

Hamid323
26-07-2010, 13:41
عزیز جواب پی ام رو نمیدی؟

251251
27-07-2010, 00:33
به سلامتی فن آوایی ها دزد هم شدن !
بنده چند وقت پیش رفتم 3 گیگ شارژ کردم ولی اونها کل شارژ رو به طور کامل به پنل من انتقال ندادن و به طورت 500 مگابایت 500 مگابایت از شارژم کم میکنن تا مثلا به 3 گیگ برسه و شارژم تموم شه !
فکر کنم 3 یا 4 تا 500 مگابایت رو هم مصرف کردم دیدم مقدار شارژم منفی شده و به قول معروف ته کشیده !
برای این ماه هم رفتم 1 گیگ 512 شارژ کردم اومدم خونه دیدم 860 مگابایت برام شارژ شده در صورتی که ماه قبل فقط 20 مگابایت منفی شده بود شارژ من !
کثیف تر و دزدتر از مدیران فن آوا خودشون هستن ! برای این دوره تموم بشه بی برو برگرد با 4 تا از رفیقام از این دزد خونه ی بی همه چیز میکشیم بیرون

شـیـفــو
27-07-2010, 00:35
سلام
من یک مشکلی با مقدار ترافیکم دارم . من اکانت 3 ماهه 5 گیگ گرفتم ولی در عمل بیش تر از 4 گیگ نمیشه به نظرتون مشکلش چیه؟
در زیر ، ریز مصرف من رو مشاهده می کنید:
همونطور که مشخص کردم من در این اتصال 92.27 مگ دانلود داشتم و 3.88 مگ آپلود که جمعا میشه 96.15 مگ به ازای این مقدار مصرف 807.68 تومان از حساب من کم شده با یه تقسیم ساده هر مگ 8.4 تومان میشه. برای یک اکانت 3 ماهه 5 گیگ 33750 اکانت شارژ میشه حالا با این وضع اگه 33750 را بر 8.4 تقسیم کنیم مقدار ترافیک کل مشخص میشه که برابر با 4017 مگ است که باید 5000 باشه . چرا اینطوریه؟ من از دیتا نت شیراز اکانت گرفتم و یوزر من هم

8204798@toseeh
هست ممنون میشم پیگیری کنید
سلام مهربون محاسباتي كه كردي كاملا اشتباهه ببين نسبت قيمت به حجم نبايد در محاسبه در نظر بگيري اولا بگو اين نماينده هر گيگ چند حساب ميكنه ؟ دوما از مبلغي كه ميدي 15 تومن بابت اجاره پورته ميره مخابرات پس تقسيم 33750 بر 8.4 درست نيست بايد اول هزينه اجاره پورت كم كني بعد ببين هر گيگ چند تومنه هزينه 5 گيگ محاسبه كني و ازش كم كني چيزي كه ميمونه سوده ناحالص شركته كه بايد مقداري ازش بده فن اوا و مقداريم سوده خالشه
پس اول مشخص كن هر گيگ چند تومنه ؟ و اينكه سرويست چقدره سرعتش ؟ ضمنا قيمت هر گيگ بايد برمبناي 1024 حساب كني نه اينكه الان شما برمبناي 96.15 چون تا سه رقم خورده داره كه موثره
دو راه براي اينكه ببين ازت دزدي ميشه وجود داره
1. مجموع دانلود هايي كه داري تقريب بزني مثلا در يك شب با سرويس رايگان اگر 800 مگ بگيري و وب گردي هم كرده باشي احتمال اينكه 850 مگ مصرف كرده باشي كاملا وجود پس تخميني حجمت بدست ميادخوب اخر ماه ميتوني ببيني همون 5 گيگ حساب كردي يا نه
2. از روزي كه شارژ كردي تا پايان دورت در بخش گزارش اتصالات گزارش بگير ببين پايين صفحه مجموع دان و آپ چند ميزنه
من الان برات چك كردم براي دوره قبلت دقيق و درست بود و مشكلي نداشت پس دزدي صورت نميگيره روي اكانتت مگر اينكه رمز و پسوردتو كسي ديگه داشته باشه و اون ازش استفاده كدره باشه راه حل اونم سادس بزنگ پشتيباني بگو مك ادرس مودمتو برات ست كنه همين
نتيجه: در سرويس شما كم فروشي وجود نداره
حالا اگر ميخواي رمزتم بده ( پيام خصوصي كن) من امروز از خونه يه تست بزنم رو اكانتت اگر اجازه بدي يه 10 مگ دان ميكنم بعد برات چك كنم سيستم بيشتر ثبت ميكنه يا كمتر

سلام
دمت گرم که بالاخره یه نگاه انداختی
من از 2 تا سیستم استفاده میکنم،یکی با وایرلس،یکی با LAN
از اپرا،کروم،اینتنرنت اکسپلورر استفاده کردم
همه همینطوری بودن
ویندوزم رو هم 3 بار عوض کردم
بازم حل نشد
در ضمن یکی از ویندوز ها هم نسخه ارجینال 7 64 بیتی هستش
من یوزر نیم رو برات میفرستم
ضمنا مواقعی که از شیلتر شکن یا پراکسی استفاده میکنم،اوضاع خیلی خراب تر میشه
خوب نام كاربريتو كه ندادي هنوز بهم
ولي نام كاربريتو بده برات سيستمو چك كنم
حتما بگو كدوم شهري و كدوم نماينده سرويس داري
سيستم مشكلي نداره برات و من هنوزم مشكوك هستم به تنظيمات خودت
اگر به مودم ديگر دسترسي داري با اون تست كن سعي كن مودم وايرلس نباشه و از اتصال لن lan استفاده كن نشد
بايد درخواست اعزام كارشناس بزني

عزیز جواب پی ام رو نمیدی؟
جواب دادم خدمتتون

---
دوستان توجه كنيد من براي كمك بهتر بهتون بايد نام كاربريتونو داشته باشم پس سعي كنيد همون اول اونم بگيد
اگر مايليد بهتر سيستمتونو چك كنم رمز رو هم ميتونيد بديد كه مستقيم از خوده اكانتتون چك كنم چون
پنل من در فن اوا امكان مشاهده رمز و تغييرشو نداره فقط شارژ و ريست و جمع آوري دارم بنابراين ديگه اينارو مد نظر داشته باشيد
نكته بعدي نترسيد من سرويسه كسيو قطع يا دستكاري نميكنم حتي مثلا سرويس 128 باشه ولي شركت بهش اشتباهي 512 بده نوش جونش به من چه

whitewolf
27-07-2010, 01:38
gtaexcess جان می تونی یه جورایی night رو دستکاری کنی؟ مثلا زمانشو ببری روی 1 تا 8 ؟
یا در زمان شبانه داون استریم رو ببری بالا و بعد از اون دوباره اتومایتک یا دستی داون رو عادی کنی؟

چی به شما میرسه؟ هماهنگ می کنیم :31: :5:

در مورد اون دزدی و اینا هم یه سوال:
من از خودتون سرویس دارم (نمایندگی نیست). یک ماهه 3 گیگ سرعت 512 ماهانه 20500 تومن. سرویس D
الان هر مگ یا گیگ مصرفی من چقدره قیمتش طبق قیمت های شرکت؟ من خنگم این جور موقع ها

SIMPATICO4949
27-07-2010, 10:17
سلام مهربون محاسباتي كه كردي كاملا اشتباهه ببين نسبت قيمت به حجم نبايد در محاسبه در نظر بگيري اولا بگو اين نماينده هر گيگ چند حساب ميكنه ؟ دوما از مبلغي كه ميدي 15 تومن بابت اجاره پورته ميره مخابرات پس تقسيم 33750 بر 8.4 درست نيست بايد اول هزينه اجاره پورت كم كني بعد ببين هر گيگ چند تومنه هزينه 5 گيگ محاسبه كني و ازش كم كني چيزي كه ميمونه سوده ناحالص شركته كه بايد مقداري ازش بده فن اوا و مقداريم سوده خالشه
پس اول مشخص كن هر گيگ چند تومنه ؟ و اينكه سرويست چقدره سرعتش ؟ ضمنا قيمت هر گيگ بايد برمبناي 1024 حساب كني نه اينكه الان شما برمبناي 96.15 چون تا سه رقم خورده داره كه موثره
دو راه براي اينكه ببين ازت دزدي ميشه وجود داره
1. مجموع دانلود هايي كه داري تقريب بزني مثلا در يك شب با سرويس رايگان اگر 800 مگ بگيري و وب گردي هم كرده باشي احتمال اينكه 850 مگ مصرف كرده باشي كاملا وجود پس تخميني حجمت بدست ميادخوب اخر ماه ميتوني ببيني همون 5 گيگ حساب كردي يا نه
2. از روزي كه شارژ كردي تا پايان دورت در بخش گزارش اتصالات گزارش بگير ببين پايين صفحه مجموع دان و آپ چند ميزنه
من الان برات چك كردم براي دوره قبلت دقيق و درست بود و مشكلي نداشت پس دزدي صورت نميگيره روي اكانتت مگر اينكه رمز و پسوردتو كسي ديگه داشته باشه و اون ازش استفاده كدره باشه راه حل اونم سادس بزنگ پشتيباني بگو مك ادرس مودمتو برات ست كنه همين
نتيجه: در سرويس شما كم فروشي وجود نداره
حالا اگر ميخواي رمزتم بده ( پيام خصوصي كن) من امروز از خونه يه تست بزنم رو اكانتت اگر اجازه بدي يه 10 مگ دان ميكنم بعد برات چك كنم سيستم بيشتر ثبت ميكنه يا كمتر

[/SIZE]
من اینجوری که حساب کردم به این خاطره که توی صفحه اصلی مقدار ترافیک باقیمانده رو به صورت مگ یا گیگ نمیزنه واحدش پوله
هر گیگ اضاف که بخری 5000 تومان هست ولی تفاوتی که داره اینه که به جای 8.4 کمتر از حساب کم میشه ، الان مقدار دقیقش یادم نیست ولی حدود همون 1 گیگ میشه نه کمتر (حدود 4.9 بود)
سرعت سرویس من 256 هست ولی توی تنظیمات مودم 512 هست
من با نرم افزار های مختلف میزان ترافیک رو جک کردم دقیقا همون مقداری که دانلود و آپلود داری توی سیستم ثبت میشه ولی در نهایت به جای 5 گیگ 4 گیگ داری
با این حسابی که شما کردی بنده خداها از جیب هم باید پول بزارن بدن به فن آوا:31::31:
من هر سه ماه 34800 میدم اگه 15 مخابرات برداره و هر گیگ 5000 تومان حساب کنیم آخرش 5200 هم کم میارن:18:

nima.mahdavi
27-07-2010, 13:02
سلام عزیز ,آقا پیغام خصوصویتون نیومد اگه میشه دوباره بفرست ایمیلتو
اگه احیانا تو زحمت میافتی نمی خواد. من خودمم دارم بی خیال میشم امروزم به همین کیانت زنگ زدم شماره رو گرفت گفت فردا صبح تماس بگیر حالا فردا ببینیم چی میشه اگه حل شد که خیلی خوبه اگه هم نشد که این 2-3 هفته هم صبر میکنیم میریم از جای دیگه سرویس میگیریم

gtaexcess عزیز یکم ما رو هم تحویل بگیر:31: قرار بود ایمیلتو بدی نام کاربری رو بدم
البته من یکشنبه به نمایندگی زنگ زدم گفت تا آخر هفته درست میشه نشد دوباره شنبه زنگ بزنم
شما هم اگه تونستی میلتو بده user , pass رو بدم یه چکی بکن تنکس

شـیـفــو
27-07-2010, 16:43
من اینجوری که حساب کردم به این خاطره که توی صفحه اصلی مقدار ترافیک باقیمانده رو به صورت مگ یا گیگ نمیزنه واحدش پوله
هر گیگ اضاف که بخری 5000 تومان هست ولی تفاوتی که داره اینه که به جای 8.4 کمتر از حساب کم میشه ، الان مقدار دقیقش یادم نیست ولی حدود همون 1 گیگ میشه نه کمتر (حدود 4.9 بود)
سرعت سرویس من 256 هست ولی توی تنظیمات مودم 512 هست
من با نرم افزار های مختلف میزان ترافیک رو جک کردم دقیقا همون مقداری که دانلود و آپلود داری توی سیستم ثبت میشه ولی در نهایت به جای 5 گیگ 4 گیگ داری
با این حسابی که شما کردی بنده خداها از جیب هم باید پول بزارن بدن به فن آوا:31::31:
من هر سه ماه 34800 میدم اگه 15 مخابرات برداره و هر گیگ 5000 تومان حساب کنیم آخرش 5200 هم کم میارن:18:
خوب هزينه هر گيگ 5000 تومان حساب ميشه درسته؟ خوب براي سرويس شما كه 5گيگ هست بايد در زمان شارژ مقدار 2500 ريال يا 25 هزار مگابايت شارژ بزنه
حالا موقع شارژ همين عددو تو پنل ميبيني
خوب گفتي با نرم افزار هاي خودت كه چك ميكني درسته و همونيكه در سيستم ثبت ميشه بهت نشون ميده يعني همون 5 گيگ درسته ؟
اگر اينطوره خوب يعني مصرف كرديش ديگه
اگر هم منظورت اينه نرم افزار خودت 4 گيگ نشون ميده ولي پنل 5 گيگ نشون ميده مسئله جداست
من الان باز برات چك كردم ديدم كه مصرف ماهت پيش دقيق درست بوده براي اين ماهت هم تا به اين لحظه از تاريخ اولين ورودت درست بوده هزينه دقيقا طبق شارژ كم شده
يه كاري بكن براي استفاده از سرويس شبانه ساعت 2:05 دقيقه وصل بشو چند شب و صبح هم خودت 6:50 قطع كن ببين بازم بنظرت حجم كم مياري

gtaexcess جان می تونی یه جورایی night رو دستکاری کنی؟ مثلا زمانشو ببری روی 1 تا 8 ؟
یا در زمان شبانه داون استریم رو ببری بالا و بعد از اون دوباره اتومایتک یا دستی داون رو عادی کنی؟

چی به شما میرسه؟ هماهنگ می کنیم :31: :5:

در مورد اون دزدی و اینا هم یه سوال:
من از خودتون سرویس دارم (نمایندگی نیست). یک ماهه 3 گیگ سرعت 512 ماهانه 20500 تومن. سرویس D
الان هر مگ یا گیگ مصرفی من چقدره قیمتش طبق قیمت های شرکت؟ من خنگم این جور موقع ها
بابا شما خيلي باحاليا
نه نايت يه سرويس كلي هست دستكاريش كنم تو لوگ فايلش درج ميشه اولا دوما براي همه ايران دستكاري ميشه اونوقته كه اخراج كه هيچي نابودم ميكنن
الان فقط من سرويس شش ماهه با سرعت يك مگ ميتونم بهتون با تخفيف بالا بدم كه قبلا گفتم

gtaexcess عزیز یکم ما رو هم تحویل بگیر:31: قرار بود ایمیلتو بدی نام کاربری رو بدم
البته من یکشنبه به نمایندگی زنگ زدم گفت تا آخر هفته درست میشه نشد دوباره شنبه زنگ بزنم
شما هم اگه تونستی میلتو بده user , pass رو بدم یه چکی بکن تنکس
اهان راستي ادرس ايميلمو برات پيام خصوصي كردم
ببخشيد اصلا حواسم نبود

SIMPATICO4949
27-07-2010, 18:46
خوب هزينه هر گيگ 5000 تومان حساب ميشه درسته؟ خوب براي سرويس شما كه 5گيگ هست بايد در زمان شارژ مقدار 2500 ريال يا 25 هزار مگابايت شارژ بزنه
حالا موقع شارژ همين عددو تو پنل ميبيني
خوب گفتي با نرم افزار هاي خودت كه چك ميكني درسته و همونيكه در سيستم ثبت ميشه بهت نشون ميده يعني همون 5 گيگ درسته ؟
اگر اينطوره خوب يعني مصرف كرديش ديگه
اگر هم منظورت اينه نرم افزار خودت 4 گيگ نشون ميده ولي پنل 5 گيگ نشون ميده مسئله جداست
من الان باز برات چك كردم ديدم كه مصرف ماهت پيش دقيق درست بوده براي اين ماهت هم تا به اين لحظه از تاريخ اولين ورودت درست بوده هزينه دقيقا طبق شارژ كم شده
يه كاري بكن براي استفاده از سرويس شبانه ساعت 2:05 دقيقه وصل بشو چند شب و صبح هم خودت 6:50 قطع كن ببين بازم بنظرت حجم كم مياري

[/SIZE]

ممنون که پی گیر هستی شیراز که فقط بلدن بگن سیستم اشتباه نمیکنه:19::19:
این صفحه اول پنل منه :

این هم صفحه اعتبارات هست:

همونطور که دیدین توی صفحه اول مقدار اعتبار فعلی رو بر اساس مگ یا گیگ نمیزنه واحدش یونیت هست مشکل من هم دقیقا همینه که واحدش یونیته اگه بایت یا مگ یا گیگ بود خیلی بهتر بود
وقتی که اکانت رو شارژ می کنم مقدار اعتبار فعلی 37500 هست
من با برنامه که تست میکنم مثلا 100 مگ آپ و دان که کرده باشم توی سیستم هم 100 مگ آپ و دان هست ولی اگه بیام مقدار آپ و دانی که در طول 3 ماه توی سیستم ثبت شده (فقط روزانه ها رو ) رو جمع بزنی 4 گیگ هست نه 5 گیگ
شبانه هم که استفاده میکنم ساعت از ساعت 2:06 دقیقه وصل میشم و تا 6:57 دقیقه هم وصل هستم و در این مدت ریالی هم از اکانت کم نمیشه همونطور که در شکل زیر میبینید:
یه نکته ای هم که هست اگه پایین عکس اولی رو نگاه کنی نوشه 3G-2M-256 در صورتی که اکانت من 3 ماهه 5 گیگ 256 هست نه 2 ماهه 3 گیگ !!!!

حرف من اینه که اگه این مقدارهایی رو که در زیر مشخص کردم در مدت یک اکانت سه ماهه با هم جمع بزنیم 5 گیگ نمیشه میشه 4 گیگ

شـیـفــو
28-07-2010, 01:21
ممنون که پی گیر هستی شیراز که فقط بلدن بگن سیستم اشتباه نمیکنه:19::19:
این صفحه اول پنل منه :

این هم صفحه اعتبارات هست:

همونطور که دیدین توی صفحه اول مقدار اعتبار فعلی رو بر اساس مگ یا گیگ نمیزنه واحدش یونیت هست مشکل من هم دقیقا همینه که واحدش یونیته اگه بایت یا مگ یا گیگ بود خیلی بهتر بود
وقتی که اکانت رو شارژ می کنم مقدار اعتبار فعلی 37500 هست
من با برنامه که تست میکنم مثلا 100 مگ آپ و دان که کرده باشم توی سیستم هم 100 مگ آپ و دان هست ولی اگه بیام مقدار آپ و دانی که در طول 3 ماه توی سیستم ثبت شده (فقط روزانه ها رو ) رو جمع بزنی 4 گیگ هست نه 5 گیگ
شبانه هم که استفاده میکنم ساعت از ساعت 2:06 دقیقه وصل میشم و تا 6:57 دقیقه هم وصل هستم و در این مدت ریالی هم از اکانت کم نمیشه همونطور که در شکل زیر میبینید:
یه نکته ای هم که هست اگه پایین عکس اولی رو نگاه کنی نوشه 3G-2M-256 در صورتی که اکانت من 3 ماهه 5 گیگ 256 هست نه 2 ماهه 3 گیگ !!!!

حرف من اینه که اگه این مقدارهایی رو که در زیر مشخص کردم در مدت یک اکانت سه ماهه با هم جمع بزنیم 5 گیگ نمیشه میشه 4 گیگ

خوب اون يونيت منظورش ريال هست الان 1200 تومن معادل 1200 مگ داري اين از اين
دوم هر دوره اعتبارت منفي ميشه يك دوره اعتبارتو منفي نكن بازم ببين اين اتفاق مي افته ولي ميگم من تو پنل خودم مغايرتسي نميبينم
الان عكسي كه گذاشتي از اول دورت نيست درسته يا هست ؟
از اول دوره اي كه شارژ كردي تا اخر دوره بذار عكسشو من تو پنل خودم ببينم دونه دونه چك كنم ببينم كجاش كسري داره

SIMPATICO4949
28-07-2010, 09:31
خوب اون يونيت منظورش ريال هست الان 1200 تومن معادل 1200 مگ داري اين از اين
دوم هر دوره اعتبارت منفي ميشه يك دوره اعتبارتو منفي نكن بازم ببين اين اتفاق مي افته ولي ميگم من تو پنل خودم مغايرتسي نميبينم
الان عكسي كه گذاشتي از اول دورت نيست درسته يا هست ؟
از اول دوره اي كه شارژ كردي تا اخر دوره بذار عكسشو من تو پنل خودم ببينم دونه دونه چك كنم ببينم كجاش كسري داره

سلام
من منظورتون رو متوجه نشدم پسورد رو پیغام خصوصی کردم خودتون زحمتش رو بکشین

اگه 1200 تومن معادل 1200 مگ هست ، اول دوره 3750 تومن تو حسابه که میشه 3750 مگ درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی باید5000 مگ باشه
ریز مصرف معمولا بعد دو سه هفته پاک میشه من نمیتونم از اول دوره براتون بزارم
الانم هم حدودا 1 ماه تا آخر این دوره مونده
حالا یه سوال دیگه میشه که اکانت به جای 3 ماه دو ماهه تموم بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی من اکانت سه ماهه بگیرم ولی دوماهه تموم بشه (از نظر زمانی نه حجمی) ؟ حتما میگی محاله ولی این اتفاق هم برای من افتاد مدرک هم دارم که بعد با یه بدبختی تونستم یک ماه رو ازشون بگیرم . یک سری هم 10 روز کم داشت .کلا هر سری یه مقدار کم داره.همین سری هم من 89/3/3 اکانت گرفتم و باید تا 89/6/3 ادامه داشته باشه درسته ؟ ولی اینطور نیست تا 89/5/31 بیشتر نیست . حالا این سری شانس آوردم که 3 روز بیشتر کم نداره:13:

pooria.rio
28-07-2010, 10:55
سلام
من مدتیه به مشکل کم شدن شدید حجم برخوردم
یعنی سند و رسیو رو چک میکنم میبینم تو سیستم فن آوا بیشتر از اینجا خورده
چی کار کنم ؟

251251
28-07-2010, 11:01
پوریا جان دزدی شاخ و دم نداره !
جدیدا از همه دارن این دزدی رو میکنن ! فکر میکنن همه مثل خودشون خر مش رمضون هستن کسی نمیفهمه !

pooria.rio
28-07-2010, 13:45
آخه من دقیقا از ماه قبل این مشکل رو پیدا کردم،پیش از اون شرایط عادی بود

251251
28-07-2010, 14:12
اتفاقا منم مثل شما همین مشکل رو از ماه قبل پیدا کردم ! اگه به این کارشون دزدی نگیم نمیدونم چی باید گفت !

شـیـفــو
29-07-2010, 01:27
دوستان در پي اينكه چند نفر ميگن حجم كم شده
من پيگيري كردم امروز
همه دوستانيكه حجم دزدي ازشون شده از نماينده سرويس دارند ؟
ما پنل همه دوستانو چك كردم همه چيز عادي و درست هست مگر اينكه نماينده ها با يوزر شما بتونن آنلاين بشن و حجم كم كنند بهرحال در پنل فن اوا كه فروش نمايندگانو كنترل ميكنه همه چيز عاديه مگر اينكه راهي براي كلك زدن پيدا كرده باشند به همين جهت
كار شما
حتما پنلتونو چك كنيد ببينيد آنلايني در زمانيكه شما آن نبوديد وجود داره يا نه
من يك ايميل ادرس ميدم با دست خط خودتون و مشخصات خودتون يك نامه با امضا بنويسيد به شرح زير براي من بفرستيد براتون بهتر پيگيري كنم afshin.gor@gmail.com

با سلام اينجانب------------ فرزند------------به ش ش----------- دارنده سرويس ----------- از شركت ------------( اسم شهر رو هم بنويسيد) روي خط تلفن ( با كد شهر) -------------- با نام كاربري ------------- - در خواست پيگيري كم فروشي در حجم فروخته از طرف شركت مذكور را دارم
اين مشكل از تاريخ ----------- تا ---------------- وجود داشته
توضيحات اضافي : ---------
نام و امضا و تاريخ مشترك

كار من
با مسئول فني صحبت كردم قرار شد پيگيري كنيم ببينيم جريان چيه مشكل از سرور هاي ماست يا نمايندگان واقعا دارند كم فروشي ميكنند از راهي بهر حال نامه هارو برام بفرستيد ببينم چي ميشه

nima.mahdavi
29-07-2010, 02:01
دوستان در پي اينكه چند نفر ميگن حجم كم شده
من پيگيري كردم امروز
همه دوستانيكه حجم دزدي ازشون شده از نماينده سرويس دارند ؟
ما پنل همه دوستانو چك كردم همه چيز عادي و درست هست مگر اينكه نماينده ها با يوزر شما بتونن آنلاين بشن و حجم كم كنند بهرحال در پنل فن اوا كه فروش نمايندگانو كنترل ميكنه همه چيز عاديه مگر اينكه راهي براي كلك زدن پيدا كرده باشند به همين جهت
كار شما
حتما پنلتونو چك كنيد ببينيد آنلايني در زمانيكه شما آن نبوديد وجود داره يا نه
من يك ايميل ادرس ميدم با دست خط خودتون و مشخصات خودتون يك نامه با امضا بنويسيد به شرح زير براي من بفرستيد براتون بهتر پيگيري كنم afshin.gor@gmail.com

كار من
با مسئول فني صحبت كردم قرار شد پيگيري كنيم ببينيم جريان چيه مشكل از سرور هاي ماست يا نمايندگان واقعا دارند كم فروشي ميكنند از راهي بهر حال نامه هارو برام بفرستيد ببينم چي ميشه
سلام عزیز من همونیم که اکانتم شده مثل 256 یوزر و پس هم سه شنبه میل کردم برات
میخواستم ببینم تونستی چک کنی ببینی مشکل چیه
بازم شرمنده مزاحم شدم مرسی

شـیـفــو
29-07-2010, 19:20
سلام عزیز من همونیم که اکانتم شده مثل 256 یوزر و پس هم سه شنبه میل کردم برات
میخواستم ببینم تونستی چک کنی ببینی مشکل چیه
بازم شرمنده مزاحم شدم مرسی
با ايميل فكر كنم جواب دادم خدمتتون
بازم امشب ساعت 12 مودمت خاموش باشه من يه چك كنم

nima.mahdavi
29-07-2010, 19:47
سلام ایمیلتون نرسیده اگه میشه دوباره بفرستید یا پخ بزنید
اوکی ساعت 12 خاموش میکنم
بازم مرسی

SIMPATICO4949
30-07-2010, 10:19

سلام
خبری نشد ازتون

Re Z a
30-07-2010, 12:28
می خواستم بدونم راهی هست برای اینکه ping سرویسم بهتر بشه ؟
سرویس s31 دارم از خود فن آوا

مرسی

pooya.t
31-07-2010, 16:20
سلام من می خواستم از adsl فن آوا استفاده کنم ولی مطمئن نیستم من سرعت خیلی بالا نمی خوام سرعت 30 35 کارمو راه میاندازه ولی می خوام ثابت باشه هی ping time بالا پایین نره من قبلا شاتل و پارس آنلاین داشتم ولی از سر ساعت 1 شب خراب میشه و منم تا ساعت 2 شب نت خوب می خوام لطفا کسانی که با این شرکت کار کردن منو راهنمایی کنن:20:

شـیـفــو
01-08-2010, 01:29
سلام من می خواستم از adsl فن آوا استفاده کنم ولی مطمئن نیستم من سرعت خیلی بالا نمی خوام سرعت 30 35 کارمو راه میاندازه ولی می خوام ثابت باشه هی ping time بالا پایین نره من قبلا شاتل و پارس آنلاین داشتم ولی از سر ساعت 1 شب خراب میشه و منم تا ساعت 2 شب نت خوب می خوام لطفا کسانی که با این شرکت کار کردن منو راهنمایی کنن:20:
عزيزم من بهت سرويس 256 پيشنهاد ميدم مشكلي فكر نميكنم داشته باشي البته بگو كدوم منطقه مخابراتي هستي
دوما اگر خواستي من برات ميتونم سرويس 512 ماهي 2 گيگ شبانه 2تا7 صبح رايگان برات جور كنم يك ماهه21.500 تومن و سه ماهش60.000 تومن ( سه ماهه 6 گيگ)
خواستي ايميلم هست در چند پست بالاتر برام مداركتو بفرست جور كنم مدت زمان رانژه هم بين 6تا14 روز بگير كه دير و زورد شد شرمندت نشم
البته نميدونم كدوم منطقه اي الان ولي برخي ماركز سه روزه هم ميشه

می خواستم بدونم راهی هست برای اینکه ping سرویسم بهتر بشه ؟
سرویس s31 دارم از خود فن آوا

مرسی
نه مهربون

سلام
خبری نشد ازتون
سلام سرويستو چك كردم پورت من يك مگ هست تو خونه
چك كردم برات سرعتت هيچ مشكلي نداشت اين نشون ميده اكانتت رو سرور مشكل نداره مشكل يكي از ايناست
1. سيم كشي داخل خونه مشكل داره
2. مخابرات محلتون وضعش داغونه
چون اكانتت مشكلي در باز كردن پيج ها نداره از اكانتت 50 مگ دان كردم برت همون موقع هم برگشت زدم ولي ببين اگر از اكانتت چيزي كم شده بيشر تو اون ساعت بگو بهم
ضمنا مك ادرس مودمت فكر كنم از حالت ست در آومده باشه ميخواي ست كنمش يا نه ؟

nima.mahdavi
01-08-2010, 02:49
سلام سرويستو چك كردم پورت من يك مگ هست تو خونه
چك كردم برات سرعتت هيچ مشكلي نداشت اين نشون ميده اكانتت رو سرور مشكل نداره مشكل يكي از ايناست
1. سيم كشي داخل خونه مشكل داره
2. مخابرات محلتون وضعش داغونه
چون اكانتت مشكلي در باز كردن پيج ها نداره از اكانتت 50 مگ دان كردم برت همون موقع هم برگشت زدم ولي ببين اگر از اكانتت چيزي كم شده بيشر تو اون ساعت بگو بهم
ضمنا مك ادرس مودمت فكر كنم از حالت ست در آومده باشه ميخواي ست كنمش يا نه ؟

سلام خوبید؟
این رو با من بودید یا SIMPATICO4949 چون من صفحه های قبل رو نگاه کردم ایشون در رابطه با ترافیک و حجمشون مشکل داشتند

SIMPATICO4949
01-08-2010, 16:55
همونطور که آقای nima.mahdavi گفتن مشکل من اصلا اینا نبود من مشکل حجم داشتم
ممنون میشم به دو تا صفحه قبل نگاهی بندازین
من کماکان اون مشکل رو دارم

شـیـفــو
03-08-2010, 01:33
سلام خوبید؟
این رو با من بودید یا SIMPATICO4949 چون من صفحه های قبل رو نگاه کردم ایشون در رابطه با ترافیک و حجمشون مشکل داشتند

همونطور که آقای nima.mahdavi گفتن مشکل من اصلا اینا نبود من مشکل حجم داشتم
ممنون میشم به دو تا صفحه قبل نگاهی بندازین
من کماکان اون مشکل رو دارم
بله مااله جفتتونو چك كردم
مشكل حجم كه گفتم نامه بنويسيد امضا كنيد اسكن كنيد بديد من بتونم پيگيري كنم
مشكل باز كردن صفحاتم گفتم من با اكانت شما بشخصه مشكلي نداشتم پورت من 1 مگ هست اللبته ولي مشكلي نداشت براحتي باز ميكرد بدون ست كردن dns حالا شما اگر ست كردي بردار اگر نكردي ست كن ببين تفاوتي احساس ميكني يا نه
ولي مشكلي نداشت احتمالا از يه برنامه اي استفاده كردي يا منطقه مخابراتيتون مشكل سيم مسي دوباره پيدا كرده پينك رفته بالا

SIMPATICO4949
03-08-2010, 09:52
مشكل باز كردن صفحاتم گفتم من با اكانت شما بشخصه مشكلي نداشتم پورت من 1 مگ هست اللبته ولي مشكلي نداشت براحتي باز ميكرد بدون ست كردن dns حالا شما اگر ست كردي بردار اگر نكردي ست كن ببين تفاوتي احساس ميكني يا نه
ولي مشكلي نداشت احتمالا از يه برنامه اي استفاده كردي يا منطقه مخابراتيتون مشكل سيم مسي دوباره پيدا كرده پينك رفته بالا

سلام
ایمیلتون رو چک کنید . درخواست رو فرستادم به ایمیلتون .
ممنون

Honradez
03-08-2010, 16:12
سلام دوستان.

من الان ليست تعرفه‌هاي فن آوا رو نگاه ميکردم، فوق العاده است.

ميخواستم بپرسم از شمايي که ازش ADSL ميگيريد که راضييد يا نه.

ممنون. :46:

nima.mahdavi
03-08-2010, 20:28

سلام مرسی بابت پیگیری
همه چیم کلا داغونه پینگ سرعت دانلود:31:. جدیدا شبا سرعت دانلودم به طرز فجیعی داغون میشه.
حالا 12 روز این طورا مونده اکانتم تموم میشه یه سر بریم جای دیگه ببینم اونجاها چه طوریه
بازم ممنون وتشکر و شرمنده که توی زحمت انداخمتون. شما از این نمایندگی بیشتر پیگیر بودی :11:

شـیـفــو
04-08-2010, 01:22
سلام مرسی بابت پیگیری
همه چیم کلا داغونه پینگ سرعت دانلود:31:. جدیدا شبا سرعت دانلودم به طرز فجیعی داغون میشه.
حالا 12 روز این طورا مونده اکانتم تموم میشه یه سر بریم جای دیگه ببینم اونجاها چه طوریه
بازم ممنون وتشکر و شرمنده که توی زحمت انداخمتون. شما از این نمایندگی بیشتر پیگیر بودی :11:
سلام يه درخواست بنويس برام بفرست مثل اين دوستمون من بهتر پيگيري كنم برات دستم باز باشه

سلام دوستان.

من الان ليست تعرفه‌هاي فن آوا رو نگاه ميکردم، فوق العاده است.

ميخواستم بپرسم از شمايي که ازش ADSL ميگيريد که راضييد يا نه.

ممنون. :46:
عزيزم از اون ارزونترم ميتوني سرويس داشته باشي
يك ماهه دو گيگ شبانه رايگان ماهي 20500 تومن با سرعت 512 اينو با تعرفه شركت چك كن خواستي بهم پيام خصوصي بزن

سلام
ایمیلتون رو چک کنید . درخواست رو فرستادم به ایمیلتون .
ممنون
سلام هنوز نديدم ولي تا آخر پيگيرم برات مطمئن باش

توجه :
1. سرعت شبانه افت داره در تهران و اين مسئله عمدي هست پس ديگه در اين مورد بحثي نكنيم بهتره
2. بچه ها اين دوستمون SIMPATICO4949 يك نامه خوب با دست خط خودش و امضا برام فرستاد شمام هركسي از كم فروشي حجم شاكيه فورا يه نامه به همون شكلي كه گفتم بنويسه من همرو جمع كنم برم پيش مديريت و بچه هاي فني خواهشا شكايتي داريد از حقتون نگذريد من كه دارم ميرم هرچي تعداد بيشتر بهتر

SIMPATICO4949
04-08-2010, 09:08
سلام يه درخواست بنويس برام بفرست مثل اين دوستمون من بهتر پيگيري كنم برات دستم باز باشه

يك ماهه دو گيگ شبانه رايگان ماهي 20500 تومن با سرعت 512 اينو با تعرفه شركت چك كن خواستي بهم پيام خصوصي بزن

سلام هنوز نديدم ولي تا آخر پيگيرم برات مطمئن باش

توجه :
1. سرعت شبانه افت داره در تهران و اين مسئله عمدي هست پس ديگه در اين مورد بحثي نكنيم بهتره
2. بچه ها اين دوستمون SIMPATICO4949 يك نامه خوب با دست خط خودش و امضا برام فرستاد شمام هركسي از كم فروشي حجم شاكيه فورا يه نامه به همون شكلي كه گفتم بنويسه من همرو جمع كنم برم پيش مديريت و بچه هاي فني خواهشا شكايتي داريد از حقتون نگذريد من كه دارم ميرم هرچي تعداد بيشتر بهتر

سلام
ممنون که پیگیر هستی :11::11:

amin750
04-08-2010, 09:58
خوبه شبانه شما افت کرده ماله ما کلا قطع شده!!!!!!!!!!!!!:41:

Honradez
04-08-2010, 10:53
چطور مگه؟

من اينقدر که پول ندارم (در حد 13-12 تومن).

ولي مثلا تو سرويسهاي اقتصاديش، 256 دو گيگو ميده ماهي 12 و 900.

يا تو سرويسهاي اختصاصيش (که نميدونم جريانش چيه) 128 نامحدود يکماهه 10 و 900 هست.

منتها مسئله و سوال من اينجاست که واقعا شما راضي هستين ازش يا نه.

:10:

شـیـفــو
04-08-2010, 19:02
خوبه شبانه شما افت کرده ماله ما کلا قطع شده!!!!!!!!!!!!!:41:
چطور ؟
از كجا سرويس داري ؟ چه سرويسي داري ؟ كدوم شهر ؟

چطور مگه؟

من اينقدر که پول ندارم (در حد 13-12 تومن).

ولي مثلا تو سرويسهاي اقتصاديش، 256 دو گيگو ميده ماهي 12 و 900.

يا تو سرويسهاي اختصاصيش (که نميدونم جريانش چيه) 128 نامحدود يکماهه 10 و 900 هست.

منتها مسئله و سوال من اينجاست که واقعا شما راضي هستين ازش يا نه.

:10:
من چي بگم :13:

amin750
04-08-2010, 23:01
چطور ؟
از كجا سرويس داري ؟ چه سرويسي داري ؟ كدوم شهر ؟

فن آوا. سرویس S31. نهاوند(همدان)
دیگه خسته شدم اینقدر بازی سرمون درآوردن. درخواست جمع آوری دادم.
میخام از مخابرات خط بگیرم!!!
شما تو فن آوا هستی یا اونجا آشنا داری؟؟

شـیـفــو
05-08-2010, 01:19
بازم تكرار ميكنم
تا من ميتونم درخواست بديد سريعتر

SIMPATICO4949
07-08-2010, 21:21
بازم تكرار ميكنم

سلام
پیگیری هاتون نتیجه ای هم داشت؟

SIMPATICO4949
09-08-2010, 13:41
سلام
پیگیری هاتون نتیجه ای هم داشت؟

مثل اینکه پی گیریهاتون نتیجه داشته
حالا دیگه برای دانلود شبانه هم از حسابم کم میکنن :18::19::

SIMPATICO4949
09-08-2010, 16:39
بازم تكرار ميكنم

من زنگ زدم بهشون میگن از ساعت 3 رایگانه درصورتیکه من از سه شب قبل از 2 رایگان داشتم . شما تو این جریان کاری کردی؟

SIMPATICO4949
10-08-2010, 07:50
من همچنان منتظر جواب شما هستم

251251
10-08-2010, 11:28
نامه ی پیگیری و این مزخرفات همه اش بهانه اس میخوان سرمون رو گرم بکنند تا میتونن حروم بخورن

SIMPATICO4949
10-08-2010, 12:11
نامه ی پیگیری و این مزخرفات همه اش بهانه اس میخوان سرمون رو گرم بکنند تا میتونن حروم بخورن

دقیقا حروم خور تر از این شرکت ندیدم
اون دنیایی هم هست ببینم اونجا ترافیک از کجا میارن بدن به ملت:4::4:

whitewolf
10-08-2010, 22:55
تازه دیشب هم موقع شبانه اینترنت من قطع شده بود کاملا. باید 900 مگ میگرفتم ولی هیچی نگرفتم
Down Stream و Up Stream صفر خالص شده بود و چراغ ADLS هم کلا خاموش بود
جالبه که از موقع شبانه این مشکل شروع شد و فرداش درست شد

فن اوا :2:

شـیـفــو
11-08-2010, 20:13
سلام بچه ها همتون مييگيد مشكل داريد حاضر نيستيد يه نامه دست نويس بديد من
من هنوز نامه اون دوستمونو ندادم با يه نامه كه نميشه
پس هيچكدوم مشكلي نداريد ؟ اگر داشتيد نميتونيد يه نامه دست نويس بديد من ؟ واقعا اينقدر سخته ؟ بابا كاره خودتونه من كه براي خودم نيست
هر طور مايليد

hafez_ice
11-08-2010, 21:53
سلام دوستان این up و down برای 512 درسته؟
باتشکر

شـیـفــو
11-08-2010, 22:02
عكست باز نشد برام ولي آپلودت بايد 30 باشه حدودا
دانلودت بايد 56تا 62 شناور

hafez_ice
11-08-2010, 23:40
عكست باز نشد برام ولي آپلودت بايد 30 باشه حدودا
دانلودت بايد 56تا 62 شناور
خوب دقیقا مشکل من همینه
دانلودم بجای 60 روی 30-35 در بهترین حالت شناوره.:13:
کمک لطفا:10:

nima.mahdavi
12-08-2010, 00:22
خوب دقیقا مشکل من همینه
دانلودم بجای 60 روی 30-35 در بهترین حالت شناوره.:13:
کمک لطفا:10:

ای عزیز جان منم مشکل شما رو دارم:10:
الان یه ماهی میشه
ولی خب 5 روز دیگه اکانتم تموم میشه کوچ میکنم

شـیـفــو
12-08-2010, 00:30
پورتتو چك كردي در هوم پيچ مودم ؟

Aminnet2008
12-08-2010, 00:48
این سرویس های نامحدود خلیج فارس واقعا نامحدوده ؟ سرعتش خوبه ؟

Aminnet2008
12-08-2010, 00:49

Aminnet2008
12-08-2010, 00:54

MZ_Love17
12-08-2010, 01:09
يه سوال
اين فن آوا تو مشهد چطوريه؟
من مي خوام اي دي اس ال بگيرم
از كدوم شركت بگيرم
خوبه؟؟
فقط صبانت:2: نباشه

hafez_ice
12-08-2010, 01:24
پورتتو چك كردي در هوم پيچ مودم ؟
منظورتون این صفحست دیگه؟
همونطور که دیدید چیز خاصی نیست
اسکنم کردم هیچ پورتی open نبود!!

hessam2006
12-08-2010, 01:54
سلام

دوستان اکانت شبانه شما وصل هست مال من خیلی وقته قطع هست نمی دونم چیکار کنم
اکانت همینه دیگه
night@fanava یوزر
night@fanavaپسورد
تهران هستم

اعصابم داغونه

whitewolf
12-08-2010, 04:56
تازه دیشب هم موقع شبانه اینترنت من قطع شده بود کاملا. باید 900 مگ میگرفتم ولی هیچی نگرفتم
Down Stream و Up Stream صفر خالص شده بود و چراغ ADLS هم کلا خاموش بود
جالبه که از موقع شبانه این مشکل شروع شد و فرداش درست شد

فن اوا :2:

سلام بچه ها همتون مييگيد مشكل داريد حاضر نيستيد يه نامه دست نويس بديد من
من هنوز نامه اون دوستمونو ندادم با يه نامه كه نميشه
پس هيچكدوم مشكلي نداريد ؟ اگر داشتيد نميتونيد يه نامه دست نويس بديد من ؟ واقعا اينقدر سخته ؟ بابا كاره خودتونه من كه براي خودم نيست
هر طور مايليد

پس من چی؟
من 900 مگ ضرر کردم :31: به کجا باید شکایت ببرم؟؟
الان اگه شرکت بود کلی پول غرامت و اینا می گیرفت

سلام

اکانت همینه دیگه
night@fanava یوزر
night@fanavaپسورد
تهران هستم

اعصابم داغونه

نه دوست من، این خیلی وقته بسته شده
فقط الان سرویس هایی که شبانه واقعی دارن می تونن اسفاده کنن یعنی اونایی که شب ها براشون همون اکانت معمولیشون مجانی میشه

شـیـفــو
12-08-2010, 09:44
سلام

اکانت همینه دیگه
night@fanava یوزر
night@fanavaپسورد
تهران هستم

اعصابم داغونه
عزيزم از اول تير اين اكانت قطع شده
شما شب از ساعت2 نيم ساعت وصل بشو با همون اكانت خودت بعد چك كن ببين اگر ازت پول كم شده كه هيچ اگر نشده يعني سرويست شبانه رايگان داشته از اول

hafez_ice
12-08-2010, 09:55
منظورتون این صفحست دیگه؟
همونطور که دیدید چیز خاصی نیست
اسکنم کردم هیچ پورتی open نبود!!

جواب لطفا:11::42:

MZ_Love17
12-08-2010, 10:44
يه سوال
از كدوم شركت بگيرم
خوبه؟؟

کسی نمی دونه؟؟؟ :37::37:

hessam2006
12-08-2010, 11:00
ممنون برای جوابتون

اکامت من 512 3 گیگ 20500 هست شرکت گفت شبانه مجانی بهت تعلق میگیره درسته یا نه ؟؟؟؟
یعنی من از امشب استفاده کنم از 3 گیگم کم نمیشه

شـیـفــو
12-08-2010, 14:40
ممنون برای جوابتون

اکامت من 512 3 گیگ 20500 هست شرکت گفت شبانه مجانی بهت تعلق میگیره درسته یا نه ؟؟؟؟
یعنی من از امشب استفاده کنم از 3 گیگم کم نمیشه
بله با خيال راحت ساعت2 شب كانكت بشو رايگان داري لذت ببر
راستي سرويس p با سرعت512 خوده فن اوا با سه گيگ ماهي 19900 تومن بودا از كجا سرويس گرفتي ؟

MZ_Love17
12-08-2010, 15:26
يه سوال
از كدوم شركت بگيرم
خوبه؟؟
چرا جواب منو نمی دین؟
:19::19::19::19::19:

hessam2006
12-08-2010, 15:54
بله با خيال راحت ساعت2 شب كانكت بشو رايگان داري لذت ببر
راستي سرويس p با سرعت512 خوده فن اوا با سه گيگ ماهي 19900 تومن بودا از كجا سرويس گرفتي ؟
من از زیر مجموعه فن آوا گرفتم (عصرآنلاین)
چون از اول یعنی حدود دو سال هست ازشون اکانت می گیرم دیگه عوض نکردم
ولی در کل از شرکت راضی نیستم هر دفعه یه مشکلی برام ایجاد میکنه چه فن آوا چه عصرآنلاین
چند روز پیش 72 ساعت قعطی داشت حقمو بهم نمی دن ماه پیش 5 روز بود

اگر بخوام از ماه بعد بیام فن آوا چیکار باید بکنم ؟؟؟

شـیـفــو
12-08-2010, 19:31
عزيزم براي انتقال به فن اوا آخر دوره بزنگ دفنر فم اوا 88338833 بگو من از نمايندگي دارم ميخوام از فن اوا بگيرم پورت انتقال بديد كه هزينه رانژه ندي
با اقاي اميري صحبت كن البته اگر شما بجز تهارن هستي فكر كنم هزينه رانژه مجدد بايد بدي كه بخاطر 500تومن در ماه ارزش نداره ولي اگر تهارن باشي پورتت رو راحت اتنتقال مين
قبلش هم در پورتال خوده فن آوا عضو بشو و نام كاربري داشته باش حتما

Masoud.Neshat
12-08-2010, 20:29
... انتقال به چند پست دیگه ...

hessam2006
12-08-2010, 21:12
عزيزم براي انتقال به فن اوا آخر دوره بزنگ دفنر فم اوا 88338833 بگو من از نمايندگي دارم ميخوام از فن اوا بگيرم پورت انتقال بديد كه هزينه رانژه ندي
با اقاي اميري صحبت كن البته اگر شما بجز تهارن هستي فكر كنم هزينه رانژه مجدد بايد بدي كه بخاطر 500تومن در ماه ارزش نداره ولي اگر تهارن باشي پورتت رو راحت اتنتقال مين
قبلش هم در پورتال خوده فن آوا عضو بشو و نام كاربري داشته باش حتما
به نظر شما خدمات فن آوا بهتره؟؟؟ چون من فکر می کنم جفتشون یه جور هستن چون من با هر دوتا کارکردم یعنی هیچ کدومشون نسبت بهم برتری ندارن
مثلااگر مشکل از شرکت باشه جفتشون یه جواب میدن و هیچی کدوم کار خاصی برات انجام نمی دن
ماه پیش مشکل از شرکت بود قطعی داشت ولی اصلا به من اکانت اضافه نکردن هردو امروز وفردا کردن

در هر صورت ممنون

شـیـفــو
13-08-2010, 14:00
به نظر شما خدمات فن آوا بهتره؟؟؟
من ديگه نظري نميدم واقعا شما كه خودتون تجربه داريد پس خودتون راحت انتخاب كنيد من چيزي نميگم.

واقعا خسته شدم از اينكه من هي بگم خوبه خوبه بقيه بگن بده
شما ها براي كار خودتون حاضر نيستيد يه نامه بديد من چرا اينقدر حرص بخورم واقعا
بچه ها من ديگه فقط اگر مشكل فني باشه جواب ميدم ديگه در مورد سرويس و كيفيتش و نميدونم چك كردن اكانت بهم پيام خصوصي نديد
فقط كسي سوال فني داشت در خدمتم چون واسه تبليغ يا عدم تبليغ فن اوا پولي كه به من نميرسه پس به كار خودم برسم بهتره

Masoud.Neshat
13-08-2010, 17:38
...واقعا خسته شدم از اينكه من هي بگم خوبه خوبه بقيه بگن بده...

اینکه فن آوا یا هر شرکت دیگه خوبه یا بده صرفا با حرف و ادعا قابل اثبات نیست. من تو این پست نتیجه تست معتبرترین مراجع دنیا برای سرویس فن آوا رو تو یه بازه بیست و چهار ساعته اونم پر ترافیکترین وقت هفته یعنی پنجشنبه شب تا جمعه شب میگذارم. خود خوانندگان با کمالات این فروم می تونن قضاوت کنن. جایی که محک و معیار هست حرف و کلام جایی نداره.

این اشتراک 512/512 فن آوا گستر توس مشهد پنجشنبه حدود ساعت 21:30 مورخ 21 مرداد 1389

صبح جمعه ساعت 7:30 مورخ 22 مرداد 89

عصر جمعه 22 مرداد ساعت 18:30 :

جمعه شب دم افطار! مشهد 19:50 ، 22 مرداد 89 :

جمعه شب مشهد 21:00 ، 22 مرداد 89 :

whitewolf
14-08-2010, 01:22
فن اوا باید بدونه با هرچی بازی می کنه با دم شیر (شبانه) نباید بازی کنه. نمی دونم کی می خواد بفهمه. الانم حسابی اعصابم خورده :grrr::angry:
2-3 روزه موقع شبانه (از 2 شب به بعد) سرعتم که قبلا حدودای 55 بود شده 40 و تا اخرای شب به 25-30 میرسه. قبل از این ساعت سرعت خوبه ولی بعد از اون کم میشه. Down Stream هم همچنان 512 هست.
gta جان نمی دونین قضیه چیه؟ بازم سیاست های پلید جدیده؟ اگه اره تا همین فردا بدم سرویسمو جمع کنن از دست این دزدای پدر سوخته :4:

pooria-ir
14-08-2010, 10:31
آقا سلام
من شبانم 256 هستش
قاعدتا باید بتونم شبی چقد دان کنم ؟

شـیـفــو
14-08-2010, 12:12
آقا سلام
من شبانم 256 هستش
قاعدتا باید بتونم شبی چقد دان کنم ؟
اگر پورتت 256 باشه سرعت دانلود شبانت بايد بين 28تا32 در نوسان باشه با اين حساب هر ساعت بايد بتوني حدود 80مگ بگيري يعني اگر سرعتت روي همين رنج بشه از ساعت2تا5 صبح حدود 400مگ يكم بالاتر يكم پايينتر بايد بتوني بگيري

251251
14-08-2010, 13:02
به نظرم باید مثل شاتلی ها تو فروم ها یه بیانیه پخش کنیم همه با هم برای اعتراض از شرکت بزنیم بیرون
اینجور شرکت های مزخرف تا دلتون بخواد هست پس همون بهتر که به پارس آنلاین یا شاتل کوچ کنیم .

hafez_ice
14-08-2010, 16:47
من ديگه نظري نميدم واقعا شما كه خودتون تجربه داريد پس خودتون راحت انتخاب كنيد من چيزي نميگم.

واقعا خسته شدم از اينكه من هي بگم خوبه خوبه بقيه بگن بده
شما ها براي كار خودتون حاضر نيستيد يه نامه بديد من چرا اينقدر حرص بخورم واقعا
بچه ها من ديگه فقط اگر مشكل فني باشه جواب ميدم ديگه در مورد سرويس و كيفيتش و نميدونم چك كردن اكانت بهم پيام خصوصي نديد
فقط كسي سوال فني داشت در خدمتم چون واسه تبليغ يا عدم تبليغ فن اوا پولي كه به من نميرسه پس به كار خودم برسم بهتره
ممنون میشم اگه به مشکل منم رسیدگی کنید!!
البته الان سرعتم خیلی بهتر شده وتقریبا به حالت عادی برگشته!!(بعد از تمدید اشتراک)
حالا به نظر شما اگر پورتی باز نباشه مشکلی بوجود میاد؟

pooria-ir
14-08-2010, 17:38
اگر پورتت 256 باشه سرعت دانلود شبانت بايد بين 28تا32 در نوسان باشه با اين حساب هر ساعت بايد بتوني حدود 80مگ بگيري يعني اگر سرعتت روي همين رنج بشه از ساعت2تا5 صبح حدود 400مگ يكم بالاتر يكم پايينتر بايد بتوني بگيري

چرا تا 5 صبح حساب کردی /؟
ضمنا اگه میانگین 30 بگیریم هر ساعت میشه حدود 100 مگ دیگه

شـیـفــو
14-08-2010, 20:54
چرا تا 5 صبح حساب کردی /؟
ضمنا اگه میانگین 30 بگیریم هر ساعت میشه حدود 100 مگ دیگه
عزيزم 30 نميتوني حساب كني چون ميانگين سرعتت 26تا30 هست درسته ؟ در اينصورت ساعتي همون حدود 100 مگ ميتوني بگيري درسته تقريبا
اون 5 هم از اينجا اومد كه بين ساعت 2تا7 صبح 5 ساعته اشتباه تايپي بودش

حالا به نظر شما اگر پورتی باز نباشه مشکلی بوجود میاد؟
متوجه نشدم منظورتونو

pooria-ir
14-08-2010, 21:42
عزيزم 30 نميتوني حساب كني چون ميانگين سرعتت 26تا30 هست درسته ؟ در اينصورت ساعتي همون حدود 100 مگ ميتوني بگيري درسته تقريبا
اون 5 هم از اينجا اومد كه بين ساعت 2تا7 صبح 5 ساعته اشتباه تايپي بودش
[[/SIZE]

من سرعتم تقریبا از 28 هستش تا 36

hafez_ice
14-08-2010, 22:32
متوجه نشدم منظورتونو

منظورم در تنظیمات مودم هست.
اسکن کردم پورتی باز نبود!

whitewolf
15-08-2010, 00:42
به نظرم باید مثل شاتلی ها تو فروم ها یه بیانیه پخش کنیم همه با هم برای اعتراض از شرکت بزنیم بیرون
اینجور شرکت های مزخرف تا دلتون بخواد هست پس همون بهتر که به پارس آنلاین یا شاتل کوچ کنیم .

موافقم خراب
شما بگو از کجا شروع کنیم بریم شروع کنیم :5:

mansor_1381
15-08-2010, 06:26
آقای gtaexcess اگر کسی پورتش روی یک مگ ست شده باشه سرعت دانلودش توی شبانه و درحالت عادی چقدر باید باشه؟

AmirAra2
15-08-2010, 12:08
سلام دوستان
من از فن آوا اشتراک گرفتم ولی چند روزه که IP/ISP من از فن آوا به آزادنت رسانه تغییر کرده !!!!!!!! کسی میدونه مشکل از کجاست ؟!؟!؟؟! اون برام مسئله ای نبود تا این که دیدم از دیروز تا حالا سرعت دانلود من که 512 یعنی به عبارتی 58 کیلوبایت در ثانیه بود اومده پایین و شده 256 و یا به عبارتی 30 کیلوبایت بر ثانیه !!!!!!!!!!!!! کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟؟ باید چکار کنم تا مشکلم حل بشه ، به شرکت زنگ زدم میگن سرعتت درسته !!!!!!!! آدم کلافه میشه از دست اینا !!!!!!!!!!!!!! بهم میگن مشکل از سروریه که داری دانلود میکنی !!!! من هم برگشتم بهشون گفتم مگه سرور قوی تر از رپیدشیر پرمیوم هم داریم !!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خلاصه پیچوندند !!!!!!!!!!! کسی میدونه من کجا باید از دست اینا شکایت کنم ؟؟؟؟؟؟؟
اصلاً همین کارشون که بدون اطلاع من آی اس پی من رو تغییر دادن کار غیر قانونی هست ، من میخوام از دستشون شکایت کنم ، لطفاً راهنمایی کنید ، بقیه دوستان هم چک کنند ببینند ISP اونا هم تغییر کرده یا نه.
منتظر جوابتون هستم رفقا

LordMMD
15-08-2010, 12:39
موافقم خراب
شما بگو از کجا شروع کنیم بریم شروع کنیم :5:
شنیدین یه ضرب المثلی رو که میگه :

" اینا همه سر و ته یه کرباسن ؟! "

در مورد همین شرکت ها گفته شده دیگه !

DAVOOD24
15-08-2010, 13:02
این فن آوا با این سرعتش گند زده تازگی هم که بد تر شده مخصوصا تو کرج که 2 تا آدم نادون نشستن تو نمایندگی .....:21:

AmirAra2
15-08-2010, 13:50
این فن آوا با این سرعتش گند زده تازگی هم که بد تر شده مخصوصا تو کرج که 2 تا آدم نادون نشستن تو نمایندگی .....:21:

سلام
مگه از پارسی نت کرج گرفتی ؟
اگر منظورت اون دوتا آدمک توی پارسی نت هست ، حرفت تأیید میشه !!!
باور کن این دوتا خود پت و مت هستند !!!!!!!!!!!!!
البته من الان اومدم تهران و از نمایندگی فن آوا به اسم کیانت دارم سرویس میگیرم .
تا 2 هفته پیش همه چیز عالی بود ، ولی از دو هفته پیش دقیقاً این مشکلات به وجود اومد که منتظر پاسخ دوستان و مخصوصاً gta عزیز هستم که واقعاً داره برای بچه های این فروم وقت میگذاره ، این حرف رو با خوندن چندین صفحه از این تاپیک دارم میگم.

مشکلات :
1- من هر چند روز یه بار کلاً آی پی خودم رو چک میکنم ، چون با آی پی زیاد کار دارم.:20:
حدود 2 هفته پیش بود که رفتم توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که مثل همیشه یه نگاه به آی پی خودم بندازم !!!
اما با کمال تعجب دیدم IP من از 95.38.43.xxx به 80.253.158.xxx تغییر کرده !!!!! همچنین دیدم IsP من از fanava group به azadnet resaneh تغییر کرده !!!!!!!!!!! این قیافه من توی اون لحظه بود : :18::18::18::weird::blink::wac:
بعد از چند دقیقه که کلاً اینجوری شده بودم ::22::34::47:
این تازه شروع مشکلات بود ، از این به بعد توی یک سری از سایت های دانلود که میرفتم ، آی پی من رو به جای adsl ، دایال آپ شناسایی میکردند و میگفتند که باید با اینترنت هوشمند وصل بشی تا اجازه دانلود نرم افزار ها رو داشته باشی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعد از کلی مکاتبه با مدیر این سایت ها مشکل حل شد .:46::5:

همچنین کلی مشکل دیگه برای حساب های بانکی alertpay و لایبرتی ریزرو من به دلیل تغییر آی پی به وجود اومد که پدرم رو درآورد تا درستش کنم !!!!!:41::24:

آقا من کم کم داشتم به این مشکل عادت میکردم که بد بختی من از دیشب شروع شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!:2:
مشکل شماره 2 :
2 - از دیشب تا همین الان سرعت دانلود من از 60 به 30 نزول کرده !!!!!!! یعنی سرویس من که 512 هست ، شده 256 !!!!!!!!!!!! این در حالیه که در صفحه تنظیمات مودم up stream من هنوز همون 512 هست و عوض نشده .
تو رو خدا نگین مشکل از سیستم خودته یا از سیم کشی و و یا از سرور دانلود !!!!!!!!!!!!!!!!!!:grrr:
چون ،سیستم و سیم کشی ساختمون و محله و مخابرات و اینا ، هیچ فرقی با چند روز قبل که مشکلی وجود نداشت نکرده !!!!!!!!!!!
همچنین سرور دانلودی که برای تست انتخاب کردم اینا هستند :
سرور سایت وطن دانلود
سرور سایت میهن دانلود
سرور دانلود سایت رپیدباز (اشتراک پولی)
سرور اکانت پرمیوم رپیدشیر (این آخری دیگه هیچ حرفی باقی نمیگذاره !!! مگر این که شما یه سرور قوی تر از این آخری سراغ داشته باشین:21::27:)

از دوستانی که علت این مشکلات رو میدونند خواهش میکنم راهنمایی کنند که برای حل مشکل باید چکار کنم ، چون با پشتیبانی 88338833 که تماس میگرفتم میگتند که مشکل از اونها نیست.
دوماً این که از بقیه بچه ها هم تقاضا دارم آی پی خودشون رو چک کنند ببینند همین بلا سرشون اومده یا نه ، یعنی isp اونا هم به آزادنت رسانه تغییر کرده یا نه ؟!

ای عکس هم همین الان گرفتم با دیدن این عکس به عمق فاجعه ای که برای من پیش اومده پی ببرید :2::2: :

حالم داره از این سرعت کم بد میشه !!!!!:2::2::2:

یه بار دیگه میگم :
من از نمایندگی فن آوا گرفتم ، اسم نمایندگی کیانت هست یوزر نیم من با k446 شروع میشه
منطقه مخابراتی شهید طبری تهران هستم
یعنی منطقه 5 تهران
پیش شماره خطم : 446

یه سوال دیگه هم داشتم :
چرا نمایندگی های فن آوا ، از خود فن آوا ارزون تر میدن سرویس هاشون رو ؟
مثلاً من الان برای سرویس 512 یک ماهه ، با 2 گیگ حجم ترافیک دارم 13500 تومان پول میدم
ولی اگر یه چیزی شبیه این از خود فن آوا بگیرم باید حداقل 20000 تومان پول بدم !!!!؟؟؟

شـیـفــو
15-08-2010, 15:13
آقای gtaexcess اگر کسی پورتش روی یک مگ ست شده باشه سرعت دانلودش توی شبانه و درحالت عادی چقدر باید باشه؟
بله پورتت روي هر چي باشه بايد همون سرعت بگيري قانونا
براي پورت يك مگ بايد سرعتت معادل حداقل 70تا حداكثر 110 باشه البته قانونيش اينه حداكثر به 128 برسه ولي خوب بسته به منطقه مخابراتي و شلوغي و كيفيت سيم مسي ولي حدودش همينه 70تا110

سلام
مگه از پارسی نت کرج گرفتی ؟
اگر منظورت اون دوتا آدمک توی پارسی نت هست ، حرفت تأیید میشه !!!
باور کن این دوتا خود پت و مت هستند !!!!!!!!!!!!!
البته من الان اومدم تهران و از نمایندگی فن آوا به اسم کیانت دارم سرویس میگیرم .
تا 2 هفته پیش همه چیز عالی بود ، ولی از دو هفته پیش دقیقاً این مشکلات به وجود اومد که منتظر پاسخ دوستان و مخصوصاً gta عزیز هستم که واقعاً داره برای بچه های این فروم وقت میگذاره ، این حرف رو با خوندن چندین صفحه از این تاپیک دارم میگم.
یه بار دیگه میگم :
من از نمایندگی فن آوا گرفتم ، اسم نمایندگی کیانت هست یوزر نیم من با k446 شروع میشه
منطقه مخابراتی شهید طبری تهران هستم
یعنی منطقه 5 تهران
پیش شماره خطم : 446

یه سوال دیگه هم داشتم :
چرا نمایندگی های فن آوا ، از خود فن آوا ارزون تر میدن سرویس هاشون رو ؟
مثلاً من الان برای سرویس 512 یک ماهه ، با 2 گیگ حجم ترافیک دارم 13500 تومان پول میدم
ولی اگر یه چیزی شبیه این از خود فن آوا بگیرم باید حداقل 20000 تومان پول بدم !!!!؟؟؟
1. سلام به شما مهربون كه لطف داريد من وظيفه ام هست آدم وقتي ميبينه همه اينطوري شاكي هستند منم واقعا دستم به جايي بند نيست وگرنه به خدا به همه ماهي يه گيگ ميدادم باور كنيد
خوب در مورد سوالاتتون
2. بله درسته سرويس خيلي از بچه ها الان هم آي پي هاشون تغيير كرده كه اين مسئله از قبلم وجود داشت كه اون ماله سوئيچ سرو هست اما نكته بعدي اينه كه قبلا همه فن آوايي ها اگر تست ميكردند ما مستقيم از شركت الزاجي كويت سرويس داشتيم ولي الان ميبينن كه مثلا زده اوراكل يا آزادنت و.... اين به خاطر تحريم هايي كه شركت شده و براي دور زدن تحريم ها مجبور هست با دور زدن اسامي سرويس هارو نگه داره افت كيفيت هم به همين دليله
3.نمايندگان چرا ارزونتر از فن اوا ميدن سوال بسيار جالبي هست ببينيد نمانيده بايد پورت از فن اوا بخره حالا چه بفروشه چه نفروشه بايد پول اجارشو به فن اوا بده هزينه ماهانه پورتم خوده نماينده بايد بده مخابرات خوب پس فن اوا مياد سرويس 512 ماهي 5 تومن ميده نماينده ديگه نماينده بر اساس ميزان سود خودش و هزينه هاي مخابرات و هزينه هاي كارمنداش و اينا ميده به مشترك فلان قدر
ولي خوده فن اوا بايد پول بخش پشتياني بالاخره دفاتر تهران ديش ها و همه اينارو بگيره بعدشم نميتونه قيمت كم كنه به دلايلي به همين خاطر اومده الان در دو سال گذشته نماينده زياد كرده
4. وضعيت مركز شما بسيار عالي هست بايد سرعتت خوب باشه اگر سيم كشي داخلي منزلتون ايراد نداره و بتوني سيستم يا لپ تاپ ببري دم در اونجا با مودم تست كني بهتر معلوم ميشه

شـیـفــو
15-08-2010, 15:24
يادم رفت بگم نام كاربريتو بده اگر دوست داري برات چك كنم پورتتو ببين علت افت سرعتت چيه

nima.mahdavi
15-08-2010, 15:27
AmirAra2
سلام خوبی؟ آقا منم از کیانت سرویس گرفتم الان سه ماهی میشه دو ماه اول همه چی عالی بود ولی یه ماه یه کم بیشتر میشه
سرعتم از 512 شده 256 . دان استریم من هم هنوز 512 است.زنگم که بهشون زدم گفتن بررسی میکنیم نمدونم درست میشه و... آخرشم بیخیال شدم. فردا آخرین روز اکانتمه میخوام از جای دیگه بگیرم
مال من هنوز می زنه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
fanavagroup

AmirAra2
15-08-2010, 16:30
بله پورتت روي هر چي باشه بايد همون سرعت بگيري قانونا
براي پورت يك مگ بايد سرعتت معادل حداقل 70تا حداكثر 110 باشه البته قانونيش اينه حداكثر به 128 برسه ولي خوب بسته به منطقه مخابراتي و شلوغي و كيفيت سيم مسي ولي حدودش همينه 70تا110

1. سلام به شما مهربون كه لطف داريد من وظيفه ام هست آدم وقتي ميبينه همه اينطوري شاكي هستند منم واقعا دستم به جايي بند نيست وگرنه به خدا به همه ماهي يه گيگ ميدادم باور كنيد
خوب در مورد سوالاتتون
2. بله درسته سرويس خيلي از بچه ها الان هم آي پي هاشون تغيير كرده كه اين مسئله از قبلم وجود داشت كه اون ماله سوئيچ سرو هست اما نكته بعدي اينه كه قبلا همه فن آوايي ها اگر تست ميكردند ما مستقيم از شركت الزاجي كويت سرويس داشتيم ولي الان ميبينن كه مثلا زده اوراكل يا آزادنت و.... اين به خاطر تحريم هايي كه شركت شده و براي دور زدن تحريم ها مجبور هست با دور زدن اسامي سرويس هارو نگه داره افت كيفيت هم به همين دليله
3.نمايندگان چرا ارزونتر از فن اوا ميدن سوال بسيار جالبي هست ببينيد نمانيده بايد پورت از فن اوا بخره حالا چه بفروشه چه نفروشه بايد پول اجارشو به فن اوا بده هزينه ماهانه پورتم خوده نماينده بايد بده مخابرات خوب پس فن اوا مياد سرويس 512 ماهي 5 تومن ميده نماينده ديگه نماينده بر اساس ميزان سود خودش و هزينه هاي مخابرات و هزينه هاي كارمنداش و اينا ميده به مشترك فلان قدر
ولي خوده فن اوا بايد پول بخش پشتياني بالاخره دفاتر تهران ديش ها و همه اينارو بگيره بعدشم نميتونه قيمت كم كنه به دلايلي به همين خاطر اومده الان در دو سال گذشته نماينده زياد كرده
4. وضعيت مركز شما بسيار عالي هست بايد سرعتت خوب باشه اگر سيم كشي داخلي منزلتون ايراد نداره و بتوني سيستم يا لپ تاپ ببري دم در اونجا با مودم تست كني بهتر معلوم ميشه

سلام ممنونم که پاسخ دادین . شما خیلی لطف دارین. :11:
این که این همه شاکی هست به خدا بی دلیل نیست ، به قول معروف تا نباشد چیزکی ، مردم نگویند چیزها:20: البته بیشترش تقصیر نمایندگی ها هستش ، مخصوصاً پارسی نت کرج ، که اولش اونا پدر من رو در آوردن ، ولی بعدش کاری کردم که اشکشون دراومد !!!! نزدیک 700هزار تومان بهشون خسارت زدم :21::21::21::21::21:
بعدش از دستشون فرار کردم اومدیم تهران :27::27::27:
من هم کاملاً راضی بودم از فن آوا تا این که از چند روز پیش این مشکلات به وجود اومد. که حالا حداقل دلیل تغییر نام isp و ip رو فهمیدم . مخصوصاً اون موقع ها (چند ماه پیش) که چند تا اکانت نامحدود پیدا کرده بودم و روزی چند گیگ دانلود مییکردم. که آخرش هم خودم دلم به حال isp سوخت و باگشون رو بهشون گفتم و اونا هم درستش کردند.

اما مشکل سرعت!
بد تر از اون این مشکل سرعت هست که از دیروز خراب شده !!!! شما نگفتین چرا اینجوری شده ، البته همین الان یه تست دیگه گرفتم انگار سرعت از 256 اومده 368 ولی هنوز هم خیلی کمه !!! آخه من پول 512 دادم نه 368 ، سرعت آپلود هر وقت تلفن رو وصل میکنم به اسپلیتر همینجوری میشه و میاد روی 32 ولی هر وقت تلفن رو به پریز وصل میکنم میشه 256 . :27::27:

لطفاً بگین که این سرعته درست میشه یا نه ؟ اگه آره ، کی درست میشه ؟ چقدر طول میکشه که من سرعت نازنین 60 کیلوبایت در ثانیه خودم رو ببینم؟:sad: آیا ایم مشکل فنی هست که به وجود اومده ؟ من باید یقه کی رو بگیرم ؟:47::47::47:

این پینگ چی ؟ ، نمیشه هیچ کاریش کرد ؟ اصلاً پینگ به چی بستگی داره ؟ تمام کابل های خیابون ما و کلاً منطقه مخابراتی طبری رو چند وقت پیش فیبر نوری کردند ، ولی هیچ تغییری توی سرعت و پینگ به وجود نیومد!!!
من نمیتونم به خاطر همین مشکل پینگ به صورت آناین بازی کنم ، توی هر سرور بازی کانتر استریک که میرم من رو به خاطر پینگ بالا میندازن بیرون:19::41:
ساختمون خودمون هم خودم در جریان سیم کشیش بودم و مطمئن هستم هیچ مشکلی نداره ، اتفاقاً 2 ماه پیش بود که همونجور که شما گفتین با نوت بوک دوستم سرعت رو دم در هم چک کردم و هیچ فرقی نداشت با داخل ساختمون.

یه نکته به عزیزانی که با پشتیبانی 88338833 تماس میگیرند :
هیچ وقت نزدیک ساعت 2 زنگ نزنید به شرکت !!!! چون فکر کنم وقت تغییر شیفتشون هست و چند ساعتی باید به آهنگ دلنشین و خاطره انگیز بازی ماریو (همون بازی قارچ خور!!!) گوش جان بسپارید !!!!:8::8::8::8::8:

تجربه : دوستان ، من با سرویس های شرکت های دیگه آشنایی دارم ، اگر خودم هم تجربه نکرده باشم حداقل دوستام داشتن و من آمارشون رو دارم ، خبر ندارید که توی سرویسهای دیگه چه بلایی سر کاربران میارند ، اونجاها کاربر رو به مرگ میگیرن که به تب راضی بشه !!!!!!:18:
مثلاً خبر ندارید که شاتل اگر بخواید خططون رو جمع کنه اشکتون رو در میاره !!!! طوری که آخرش حاضر میشید برید 50 تومن پول بدین یه خط تلفن دیگه بگیرین !!!! به نظر من پشتیبانی فن آوا هر چند که بعضی وقت ها شیطونی میکنه و میپیچونه :27: ولی حداقل به آدم احترام میگذارند !!! پشت تلفن از آدم طلبکار نیستن ، پول باباشون رو از ما نمیخوان !!!!! :18: کلاً کادر پشتیبانی محترمانه و دوستانه ای داره که از همینجا ازشون تشکر میکنم:11:
باز هم میگم این نظر شخصی و فقط تجربه ای هست که من دارم .
من کرج هم از پارسی نت گرفته بودم ، تهران هم اومدم کیانت گرفتم (نمایندگی فن آوا) در کل ، به غیر از 2 روز اخیر ، توی این چند سال ازشون راضی هستم.:11:

منتظر پاسختون هستم جناب gta :11::20:

AmirAra2
15-08-2010, 16:38
AmirAra2
سلام خوبی؟ آقا منم از کیانت سرویس گرفتم الان سه ماهی میشه دو ماه اول همه چی عالی بود ولی یه ماه یه کم بیشتر میشه
سرعتم از 512 شده 256 . دان استریم من هم هنوز 512 است.زنگم که بهشون زدم گفتن بررسی میکنیم نمدونم درست میشه و... آخرشم بیخیال شدم. فردا آخرین روز اکانتمه میخوام از جای دیگه بگیرم
مال من هنوز می زنه .fanava group

سلام
به نظر من مشکل از همین چیز هایی هست که gta جان فرمودند ، یعنی تحریم و این چیزا
فکر میکنم این مشکلات به زودی حل بشه
به کیانت زنگ نزن ، به خود پشتیبانی فنآوا زنگ بزن.
در کل به نظر من فن آوا بهترین سرویس رو داره ، مخصوصاً وقتی که د و ل ت در بعضی مواقع سرعت اینترنت رو میکشه پایین ، مال فن آوا هیچ تغییری نمیکنه ، فکر کنم علتش این هست که فن آوا از کویت سرویس میگیره ؛ ولی بقیه مال قطر هستند :27::27::27:

AmirAra2
15-08-2010, 17:28
يادم رفت بگم نام كاربريتو بده اگر دوست داري برات چك كنم پورتتو ببين علت افت سرعتت چيه

سلام
چشم این کار رو میکنم ، فقط یه مشکلی هست ، الان من کاربر تازه وارد هستم توی این فروم و نمیتونم پ.خ بزنم ، میشه ایملتون رو بدین ؟:20:

الان زنگ زدم شرکت (88338833) برگشته به من میگه :
خوب ببین ، اینترنت توی ایران کلاً share هست ، یعنی از هر جا بگیری اینجوریه ، یه وقتایی که پیک مصرف هست ، اینجوری میشه و سرعت میاد پایین ، مخصوصاً که الان ماه رمضون هست (من ربطش رو به ماه رمضون پیدا نکردم.)
البته این اپراتور تازه کار و تازه وارد بود (چون صداش اصلاً برام آشنا نبود) اولش فکر کرده بود من آماتور هستم:31::27:
ولی بعدش دید ، نه نمیشه پیچوند :21:
بهش شماره کارت و شماره پورت رو دادم ، گفت بذار نگاه کنم ، نگاه کرد ، گفت از اینجا مشکلی نداره! !! من پورت رو ریست میکنم شاید مشکل حل بشه
که این کار رو کرد و نشد !!!!
خلاصه جوابش این بود ، حالا من چکار کنم ؟
اینترنت من سرعتش از دیروز بعد از ظهر کم شد و از 512 تبدیل شد به 256 ، از امروز تقریباً ساعت 2 ، از 256 یه کم پیشرفت کرده شده 368 ، یعنی الان سرعت دانلود من تقریباً بین 38 تا 42 هست .
کسی حتی حدس هم نمیزنه مشکل از چی میتونه باشه ؟ و یا این که کی درست میشه ؟

پ.ن :
آقای مسئول سایت p30world که قراره این پست رو تأیید کنی !!! لطفاً 2 تا پست قبلی من رو زود تر تأیید کن !!!!!!!! یکی از پستهام هم که این وسطها پرید رفت نمیدونم چی شد خلاصه هوتوتو:13: :41:

mansor_1381
15-08-2010, 20:00

شما چطوری افت سرعت رو چک میکنید؟

منم همین مشکل رو دارم پورت روی یک مگ اما سرعت دانلود چه روز چه شب روی ۲۵۶ ست شده بیشتر از ۳۰ کیلوبایت در ثانیه دریافت ندارم.

Masoud.Neshat
15-08-2010, 20:32
فن آوا گستر توس - نماینده اصلی فن آوا - مشهد - مرکز قدس - اشتراک 512/512 - ساعت 21:30 حدودا - یکشنبه 24 مردادماه 1389

hafez_ice
15-08-2010, 20:34
به نظر میرسه این افت سرعت به 256 مشکل اکثر دوستانه!!
اقای Gta شما خبر ندارید مشکل از کجاست؟؟
یعنی علت اصلیش همون تغییر سرور هست؟اگه هست ما چیکار کنیم؟کی درست میشه؟

شـیـفــو
15-08-2010, 21:04
اما مشکل سرعت!
بد تر از اون این مشکل سرعت هست که، سرعت آپلود هر وقت تلفن رو وصل میکنم به اسپلیتر همینجوری میشه و میاد روی 32 ولی هر وقت تلفن رو به پریز وصل میکنم میشه 256 . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
خوب سلام اول به همه
عزيزم اگر اين مشكل داري پس بايد شك كني مشكلت داخلي هست مكنه از اسپيليتر يا دستگاه تلفنتون باشه
من برات حالا اكنتتو چك ميكنم ولي در مواقعي كه نويز اسپيليتر اينقدر شديد هست مشكل سيم كشي هست
يه كاري كن اگر ميتوني ويندوزت عوض كن يا با ويندوز سون مخصوصا سون ببين همينقدر افت سرعت داري يا نه بهم خبر بده
به خدا منم قبول دارم كيفيت سرويس الان 5 ماهه اومده پايين ولي گفتم علتشو ديگه ايشالا درست بشه

سلام
به نظر من مشکل از همین چیز هایی هست که gta جان فرمودند ، یعنی تحریم و این چیزا
فکر میکنم این مشکلات به زودی حل بشه
به کیانت زنگ نزن ، به خود پشتیبانی فنآوا زنگ بزن.
در کل به نظر من فن آوا بهترین سرویس رو داره ، مخصوصاً وقتی که د و ل ت در بعضی مواقع سرعت اینترنت رو میکشه پایین ، مال فن آوا هیچ تغییری نمیکنه ، فکر کنم علتش این هست که فن آوا از کویت سرویس میگیره ؛ ولی بقیه مال قطر هستند :27::27::27:
دقيقا درسته فكر كنم پارسال اين قضيه مشهود بود كه سرويس هاي فن اوا كمترين افت سرعت داشتند در جريان فتنه
اما خوب الان بخاطر مسائل فوق مشكل داريم همين الان براي تامين سرويس تهارن شركت مجبور شده 5تا شركت جدا در كويت و دبي ثبت كنه كه بنام اونا سرويس بگيريم

فن آوا گستر توس - نماینده اصلی فن آوا - مشهد - مرکز قدس - اشتراک 512/512 - ساعت 21:30 حدودا - یکشنبه 24 مردادماه 1389

خوب شما راضي هستي از سرويس ؟

شما چطوری افت سرعت رو چک میکنید؟

منم همین مشکل رو دارم پورت روی یک مگ اما سرعت دانلود چه روز چه شب روی ۲۵۶ ست شده بیشتر از ۳۰ کیلوبایت در ثانیه دریافت ندارم.
براي چك كردن سرويستون من دوكا ميتونم بكنم
1. از طريق پنلم يك فايلو براتون ارسال ميكنم و بعد دريافت و براساس مدت زمان ارسال و دريافت افت سرعتتون مشخص ميشه حتما ديديد اپراتور ها اينكار ميكنن و زياد معطل ميشيد همينه حدود 3 دقيقه طول ميكشه
2. رمز و نام كاربري مثل برخي دوستان بديد من با اكانت شما آن بشم ( شرطش خاموش كردن مودم هست البته) اونطوري ميتونم ببينم كه مثلا اگر پورتتون 512 هست ولي بيشتر از 30 نميشه سرعتتون مشكلش چيه

به نظر میرسه این افت سرعت به 256 مشکل اکثر دوستانه!!
اقای Gta شما خبر ندارید مشکل از کجاست؟؟
یعنی علت اصلیش همون تغییر سرور هست؟اگه هست ما چیکار کنیم؟کی درست میشه؟

بله خوب اين مشكل نميگم نيست درسته اما در سرويس شبانه بايد باشه و ساعت 10 صبح تا 6 عصر بعدش بايد سرعتتون درست باشه
من باز قبلا گفتم بدون اسپيليتر تست كنيد
با ويندوز سون تاكيد دارم تست كنيد
اگر مشكل ادامه داره بزنگيد پشتيباني ديگه من والا كاري از دستم برنمياد
اينم بگم مخابرات در برخي مناطق داره بطور غير قانوني روي هر سيم مسي بيش از حد مجاز خط تلفن ميده ميتونه اينم يه دليلش باشه
اما در كل اگر ببينيد ميزان نارضايتي از همه سرويس دهنده ها كم كم داره ميره بالا و بسته به يه سرويس دهنده خاص نيست اونم دليلش همون تحريم كه داره تهيه نت مشكل ميكنه
مثلا ميگن ميگن و من نميدونم دقيق ولي پارس ماله س پ ا ه هست خوب ميدونيد اونم كه در ليست تحريم هاست پس نتيجه چي ميشه ؟ اهان درسته همون ميشه
ولي در كل من بشخصه از طرف همه مسئولين فن آوا از همتون عذر ميخوام ببخشيد شرمنده همه يوزرها
ايميل من چند پست قبلي هست
در مورد شكايت كم فروشي در حجم بازم تاكيد ميكنم اگر كسي شكايت در كم فروشي حجم داره حتما يه نامه بنويسه با نام كاربريش - شهر و امضاش تاريخ ايجاد مشكل برام بفرسته

hafez_ice
15-08-2010, 21:20
ممنون از پاسخ گوییتون
ولی به نظر من شرکت باید یه جوری از دل کاربرا دربیاره!!:27::27:
امیدوارم هرچه زودتر مشکل برطرف شه!انشاا.. قضیه شرکت تو دبی و کویت حل بشه مشکل اکانت شبانه هم حل میشه دیگه؟یا این سیاست کلی شرکت هست؟

AmirAra2
15-08-2010, 21:55
خوب سلام اول به همه
عزيزم اگر اين مشكل داري پس بايد شك كني مشكلت داخلي هست مكنه از اسپيليتر يا دستگاه تلفنتون باشه
من برات حالا اكنتتو چك ميكنم ولي در مواقعي كه نويز اسپيليتر اينقدر شديد هست مشكل سيم كشي هست
يه كاري كن اگر ميتوني ويندوزت عوض كن يا با ويندوز سون مخصوصا سون ببين همينقدر افت سرعت داري يا نه بهم خبر بده
به خدا منم قبول دارم كيفيت سرويس الان 5 ماهه اومده پايين ولي گفتم علتشو ديگه ايشالا درست بشه

دقيقا درسته فكر كنم پارسال اين قضيه مشهود بود كه سرويس هاي فن اوا كمترين افت سرعت داشتند در جريان فتنه
اما خوب الان بخاطر مسائل فوق مشكل داريم همين الان براي تامين سرويس تهارن شركت مجبور شده 5تا شركت جدا در كويت و دبي ثبت كنه كه بنام اونا سرويس بگيريم

خوب شما راضي هستي از سرويس ؟

براي چك كردن سرويستون من دوكا ميتونم بكنم
1. از طريق پنلم يك فايلو براتون ارسال ميكنم و بعد دريافت و براساس مدت زمان ارسال و دريافت افت سرعتتون مشخص ميشه حتما ديديد اپراتور ها اينكار ميكنن و زياد معطل ميشيد همينه حدود 3 دقيقه طول ميكشه
2. رمز و نام كاربري مثل برخي دوستان بديد من با اكانت شما آن بشم ( شرطش خاموش كردن مودم هست البته) اونطوري ميتونم ببينم كه مثلا اگر پورتتون 512 هست ولي بيشتر از 30 نميشه سرعتتون مشكلش چيه

بله خوب اين مشكل نميگم نيست درسته اما در سرويس شبانه بايد باشه و ساعت 10 صبح تا 6 عصر بعدش بايد سرعتتون درست باشه
اينم بگم مخابرات در برخي مناطق داره بطور غير قانوني روي هر سيم مسي بيش از حد مجاز خط تلفن ميده ميتونه اينم يه دليلش باشه
اما در كل اگر ببينيد ميزان نارضايتي از همه سرويس دهنده ها كم كم داره ميره بالا و بسته به يه سرويس دهنده خاص نيست اونم دليلش همون تحريم كه داره تهيه نت مشكل ميكنه
مثلا ميگن ميگن و من نميدونم دقيق ولي پارس ماله س پ ا ه هست خوب ميدونيد اونم كه در ليست تحريم هاست پس نتيجه چي ميشه ؟ اهان درسته همون ميشه
ولي در كل من بشخصه از طرف همه مسئولين فن آوا از همتون عذر ميخوام ببخشيد شرمنده همه يوزرها
در مورد شكايت كم فروشي در حجم بازم تاكيد ميكنم اگر كسي شكايت در كم فروشي حجم داره حتما يه نامه بنويسه با نام كاربريش - شهر و امضاش تاريخ ايجاد مشكل برام بفرسته

نه اون مهم نیست ، اون روی سرعت آپلود تأثیر میگذاره نه دانلود ، یه تلفن ذغالی قدیمی دارم ، هر وقت که هم با کامپیوتر کار دارم هم با تلفن ، اون تلفن رو با اسپلیتر وصل میکنم به مودم.
وقتی وصل میکنم آپ استریم من از 256 میشه 32 ولی down stream همون 512 میمونه و فرقی ندار ه، الان تلفن جدا هست ، هیچ نویزی ندارم و آپ استریم و دان استریم هم سر جاشه
مشکل سرعت دانلود هست نه آپلود !!!

این خوب یه مشکل عجیبه که بعضی کاربران باهاش درگیر هستند !!! down stream همون 512 هست ، ولی سرعت دانلود 256 !!!! ظاهراً این مشکل خیلی ها هست !!!!! تا اونجایی که من یادمه از وقتی که فن آوا سرویس شبانه اش رو دستکاری کرد و سیستمش رو عوض کرد مشکلات کاربران هم زیاد شد .
الان که دارم فکر میکنم و بیشتر دقت میکنم میبینم که الان سرعت من شده عین سرعت شبانه !!!! یعنی همونجوری سرعتش پایینه و نوسان داره !!!! نکنه تنظیمات rule اکانت من به هم خورده باشه ؟!؟!؟:41:
من هم xp دارم هم se7en با جفتش چک کردم و فرقی نکرد سرعت تازه اکس پی بیشتر هم بود سرعت :20:
کیفیت سرویس من که توی 5 ماه گذشته عالی بوده :20: فقط 2 روزه که خراب شده ، بدجوری هم خراب شده ، آخه ستمه خداییش ، آدم پول 512 بده اونوقت سرعتش یه چیز افتضاح باشه !!!!:2:

1. از طريق پنلم يك فايلو براتون ارسال ميكنم و بعد دريافت و براساس مدت زمان ارسال و دريافت افت سرعتتون مشخص ميشه حتما ديديد اپراتور ها اينكار ميكنن و زياد معطل ميشيد همينه حدود 3 دقيقه طول ميكشهمیشه برای من اینکار رو بکنی ، یه پیام خصوصی برام بفرست و توش بگو باید چکار کنم والا تاحالا اپراتور ها این کار رو برای من نکردند.:13:
مطمئن هستم اینجوری متوجه میشی که افت سرعت داره سرویس من ،

باور کن الان متوجه شدم ، سرعت سرویس من شده عین شبانه ، همونجوری درب و داغون ، بین 10 تا 45 نوسان داره که میانگینش همون 30 تا 40 هست . شده عین شبانه خداکنه رول من به هم نخورده باشه:13::41:

اينم بگم مخابرات در برخي مناطق داره بطور غير قانوني روي هر سيم مسي بيش از حد مجاز خط تلفن ميده ميتونه اينم يه دليلش باشهاین که همون خط pcm هست که رو هر کابل 4 تا شماره تلفن میدن ، نه بابا ، تا اونجا که من میدونم اصلاً نمیشه روی pcm به دلیل افت فرکانس دیتا ارسال کرد :18:
کلاً توی منظقه مخابراتی شهید طبری چند ماهه که همه جار رو فیبر نوری کردند :20:

بسیار سپاسگذارم که ما رو پشتیبانی میکنید .:11::11::11:منتظر پخ شما هستم.

mansor_1381
15-08-2010, 22:08

توی شهرستانها هم همینکار شده؟ من ساکن همدانم

قبلا آی پی من توی این رنج بود :
95.38.32.0/19
Fanava Tehran ISDP

سرعت هم درست و خوب بود اما الان آی پی من کلا فرق کرده توی این رنج قرار گرفته :
85.185.0.0/16
Roz Kart company Malayer

که نمیدونم چه ربطی به فن آوا داره

اینم تست سرعتم :

من از فن آوا سرویس دارما!

traceroute الان با افت سرعت :

traceroute سابق قبل از افت سرعت :

کاملا مشخصه که قبل از افت سرعت مسیر اینترنت من از جای دیگه ای بود.

Masoud.Neshat
16-08-2010, 05:57
جهت اطلاع دوستان :
براساس قانون جاری مملکت تامین پهنای باند فقط در انحصار دولت است ، به این شکل که پروانه تامین پهنای باند از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شركت زیرساخت داده شده و اگر شرکت یا شخصی اقدام به تامین پهنای باند از طرق دیگه بکنه عملا خلاف قانونه و چوب تو آستینش میکنن.
فن آوا بصورت کمکی قبلا هم از آزادنت و اوراکل ( که شرکتهای داخلی هستن و پهنای باندشون رو از زیرساخت گرفتن ) پهنای باند می گرفته و این بحث تحریم و کویت و دبی و ماداگاسکار و ... :27::13:
با این برنامه اینترنتتون رو خیلی دقیق (38 جور تست انجام میده ) می تونین چک کنین :
Dan Elwell's Broadband Speed Test

مشکلی که من بهش رسیدم از چند راه مختلف ، اینه که از پنجشنبه خیلی از سرور ها نمی تونن من رو PING کنن! برا همینه عملا pingtest.net خطا میده، همین برنامه فوق هم همین اشکال رو نشون میده! عملا میشه گفت نوعی مشکل اساسی برای فن آوا پیش اومده ! نتیجش اینکه مثلا تورنت خیلی کند شده ( عملا یک چهارم سرعت قبل شده )

اینم یه تست دیگه:

فن آوا گستر توس - نماینده اصلی فن آوا - مشهد - مرکز قدس - اشتراک 512/512 - ساعت 7:15 صبح حدودا - دوشنبه 25 مردادماه 1389

AmirAra2
16-08-2010, 10:49
سلام به همه دوستان
gtaecxess جان عزیز
منتظر دریافت پاسخ شما در پست
هستم
این که من عضو جدید هستم خیلی بده ، چون تا پستی که دادم توسط یه نفر تأیید بشه ممکنه چند ساعت طول بکشه ، قبل از این که پست من هم تأیید بشه خوب چند نفر که عضو جدید نیستند میان به راحتی پست میگذارند و بعد از این که پس من تأیید بشه میره قبل از اونا !!!!
یعنی عملاً پست من اون لا به لا گم میشه !!!!!!!
بابا این محدودیت بدرد نخور رو بردارید دیگه ، معایبش بیشتر از محاسنش هست !!!

Masoud.Neshat
16-08-2010, 13:23
خوب . الان که نگاه میکتم ( حدودا ساعت 14:30 ) مشکل حل شده . :8:
خدا رو شکر. در مورد رضایت یا عدم رضایت ، من بیش از دوساله مشتری فن آوای مشهدم.

lurenzo
16-08-2010, 13:28
اینم از تست الان من!!!

ای دی اس ال 512/256 - تهران هستم!!!

LordMMD
16-08-2010, 14:47
اینم از تست الان من!!!

ای دی اس ال 512/256 - تهران هستم!!!

تو این تاپیک کلا یه مسعود نشاط هست که با این فن آوا خیلی حال میکنه !
نمیدونم حالا با این پاسخ گوهای پشتیبانیشون سر و سری داره یا چیز دیگه :دی (شوخی کردم ها ! نزنید حالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Masoud.Neshat
16-08-2010, 16:24
نه والا به جان مادرم من هیچ سر و سری یا نسبت فامیلی یا آشنایی خانوادگی یا ارتباط کاری و مالی با فن آوای تهران یا مشهد یا هیچ شهر دیگه ندارم، اگر دقت کرده باشین من فقط سنجش ها رو میگذارم، کی گفتم راضیم یا کی گفتم ناراضیم؟اینکه دوساله مشترکشونم دلیل بر رضایت یا عدم رضایت نیست. قضاوت تنها بر اساس تست ها و به عهده خود دوستان اهل فهم و تدبیره که بیان و مقایسه کنن. هیچ هواداری یا مخالفتی بدون دلیل و فقط بر اساس حرف و ادعا منطقی و قابل پذیرفتن نیست.
...
همین الان پهنای باند من رفت رو Oracle و ip من عوض شد ، دوباره که کانکت شدم شد دوباره فن آوا گروپ ! میشه یکی بگه چه خبره !؟

whitewolf
17-08-2010, 01:50
gta عزیز. شما دست تون به سیبیل کلفت های شرکت میرسه میشه ازشون بپرسین کی دوباره سرعت شبانه ها برمیگرده روی 512 ؟ الان وضعیت شرکت در چه حاله؟ دارین ورشکست میشین یا همچین چیزی؟ که سرعت ها و IP ها شیر تو شیر شده؟
برای خودم میگم، اگه خیلی طول می کشه برم یه جا دیگه پورت بگیرم، چون شبانه برام خیلی مهمه :41: مهمتر از روزانه

AmirAra2
17-08-2010, 10:49
راست میگه جناب Gta میتونی این اعتراض ما رو به اونا ارجاع بدی ؟ بابا دوست من همون شاتل آشغالی رو داره ولی دیشب خونه شون بودم یه ذره افت سرعت نداشت ، اون 512 داره سرعت دانلودش دیشب روی 58 تا 62 میچرخید
اما سرعت دانلود من الان روی 30 تا 45 با نواسانت بسیار شدید میچرخه !!!!! همیشه من پز سرعتم رو به اون میدادم دیشب اون واسه من شاخ شده بود !!!
اگه مسئله تحریمه ، که مال اونا هم باید تحریم باشه دیگه !!!! درست نمیگم ؟!؟!

یه پیشنهاد هم دارم برای شرکت فن اوا که شما لطفاً ارجاع بده به مسئولین (ما که دستمون بهشون نمیرسه مخصوصاً اینجور وقتها که یه مشکلاتی پیش میاد که کلاً دود میشن میرن هوا !!!! !!!)

یه قسمت مثل یه فروم و یا یه چتروم توی خود سایت فن آوا راه بندازین ، چند تا از اپراتور ها رو هم مسئول اونجا کنید که به کار های بچه ها رسیدگی کنند. از تلفنی خیلی بهتره .
علاوه بر این یه بخش اطلاع رسانی هم راه بندازین.
مثلاً توش بگین که این هفته به فلان دلیل افت سرعت و کیفیت داریم و از کاربران معذرت خواهی کنید به خاطر مشکلات پیش اومده و بگین که مشکلات کی برطرف میشه !!! اینجوری حداقل حداقلش دل کاربران رو با خودتون همراه کردین !!!!
این جوری حداقل آدم زنگ میزنه پشتیبانی اعصابش به هم نمیریزه که هی من میگم بابا سرعتم اومده پایین
یکی دیگه میگه نه امکان نداره ، سرعتمون سر جاش هست !!!
هی از من تقلا از اونا انکار !!!!! آدم خوب ناراحت میشه دیگه ، میدونم که فن آوا پول اصلیش رو از این شرکت های isp که مثل قارچ دارن در میان و از فن آوا پهنای باند میخرند در میاره .
ولی خوب انصافتونو شکر ، ما هم آدم هستیما !!!!!!!!! حتماً رئیس فن آوا پیش خودش میگه خوب به درک ، گور باباشون ، بذار برن یه شرکت دیگه !!!!! درسته ؟ این سیاست رئیس فن آوا هست ؟؟!

ما پول دادیم که سرعت 512 داشته باشیم !!! یعنی حداقل 58 کیلوبایت در ثانیه، بدون نوسان و افت کیفیت .
ولی الان چی دارم ؟ سرعت که بین 30 و یا حتی 25 تا 40 و یا 45 با نوسان بسیار شدید میچرخه !!!!!! یعنی 2 ثانیه با سرعت 40 دانلود میکنه ، 2 ثانیه بعدش سرعت میشه 25 !!!!! خیلی از سایت ها که میخوام باز کنم ارور time out میده !!!! پینگ رفته بالای 700 !!!!!!!!!!!
چرا هیچکس به داد من نمیرسه !!!!!!
حداقل خوبه اومدم اینجا دیدم که فقط سرعت من پایین نیومده که بخواین بهم گیر بدین بگین مشکل از سیمکشی ساختمونتونه !!!!
سیمکشی ساختمون رو من خدا تومن پول دادم ، دیوار اتاقم رو رو سوراخ کردم ، یه سیم مخصوص از دم در ساختمون از یه خط که هیچ تلفنی بهش وصل نیست آوردم توی اتاقم ، یعنی یه خط مخصوص اینترنت گرفتم. کل مسیرش هم 5 متر نمیشه ، سیمش هم عایق هست و آب توش نفوذ نمیکنه ، سیم هم کنار دیوار فیکس شده و رو هوا آویزون نیست.
توی مسیرش هم همه جا 30 سانتیمتر با کابل برق فاصله داره !!! حتی پریزش رو برای این که نزدیک برق بود یه جای دیگه کار گذاشتم !!!!! حالا بازم مشکل از سیم کشی داخل ساختمون منه ؟!؟! سیمکشی مخابرات هم تا دم در خونه فیبر نوری کشیدند . حدود 4 ماه پیش.
جناب gatexcess لطفاً پست قبلی من رو بخونید ، چون دیر تأیید شده پستم رفته اون لا به لا و دیده نشده .

منتظر پیام خصوصیتون هستم.

موفق و سربلند باشید
امیر آرا

hafez_ice
17-08-2010, 11:18
مثل اینکه دارن یه تکونی به خودشون میدن!!
این تست رو الان گرفتم سرویس512 تهران ساعت12:16 pm

alpha007
17-08-2010, 11:41
مثل اینکه دارن یه تکونی به خودشون میدن!!
این تست رو الان گرفتم سرویس512 تهران ساعت12:16 pm

اینکه مال اوراکله نه فن آوا

mansor_1381
17-08-2010, 11:48

منم از فن آوا سرویس دارم:

چه اوضاعیه خط 512 سرعتش یک مگه من که یک مگ دارم سرعت دانلودم ۳۰ کیلو بیشتر نیست!

hafez_ice
17-08-2010, 12:03
خودم میدونم!
از وقتی سرعتا قاطی شده مال منم شده اوراکل!
یه یکی دو صفحه قبلو بخونی متوجه میشی

AmirAra2
17-08-2010, 13:06
مدیران گرامی سایت p30world جون مادرتون به موقع پست های من رو تأیید کنید !!!
پست قبلی من 1 روز طول کشید که تأیید بشه ، بابا مثل این که متوجه نیستید که اینجا دارم با کاربران دیگه صحبت میکنم ها !!! یعنی سوال و جواب میکنم و .... بابا یه خورده زودتر این پستها رو تأیید کنید که از بحث عقب نمونم دیگه !!!!!
اه ، فکر نمیکردم یه روز برای یه پست دادن توی یه فروم ، اونم بزرگترین فروم ایرانی باید انقدر بدبختی بکشم !!!!!!!!!!:41:

alpha007
17-08-2010, 13:42
پس با این اوضاع فن آوا هم با بقیه هم کاسه شده
باریکلا باریکلا...
به این میگن شیر تو شیر...

LordMMD
17-08-2010, 13:46

مسخره ها :

سرویس 512 تازه به قول خودشون S4

آقای Gta

من الان تو مرکز خ**ب شده شهید چمران هستم (البته خود شهید چمران رو خدا رحمتش کنه که رفت و این روز ها رو ندید) ، سرویس S4 دارم که قبلن هم با شما صحبت کردم در موردش.

اما مسخره ها تو این مرکز سرویس ردیف 10 سری P که ماهی 20 تومنه رو نمیدن...
ما که دستمون به جایی بند نیست تو این مملکت

شما بگو ببینم کلا چی کار میشه کرد ؟ باید با همین ماهی 40 تومن سر کنیم یا میشه کاری کرد ؟
یه شرکت ( بدتر از فن آوا ) دیگه هم هست اینجا، آریانیک، نماینده آسیاتک هست....( حتی یه وبسایت زپرتی هم ندارن) تعرفشو میذارم بلکه شما ها هم چاپیدن مردم رو یاد بگیرید :

در هر حال ما که راضی ایم،
خدا ازشون نگذره

پ.ن: ما این اینترنت هسته ای رو نخوایم (اون هم از نوع بومیش ) باید کی رو ببینیم !؟

شـیـفــو
17-08-2010, 15:45
خوب به همه دوستان اول يه خبر خوب بدم
1. سرويس ها از هفته آينده در 80درصد مناطق تهارن بهبود پيدا ميكنه ايشالا از شنبه صبحي يه سرويس پر سرعت ديگه شركت خريده ايشالا براي يه مدت كوتاهي سرعت ها بايد بهتر بشه خصوصا براي كرج و مشهد و در مرحله سوم تهران
دوستان اصفهاني هم حال كنيد پهناي باند بهتون دادن هلو افت سرعت اونرا ديگه فكر نكنم باشه
اما نكته بعدي
و خبر بد سرويس شبانه تا چند ما آينده همين شكلي خواهد بود يعني از ساعت4:30 حدود5 تا7 صبح سرعتش بالا مياد و قبل از اون بايد با همون سرعتي كه داشتيد سر ككنيد پس ميخواييد تغيير سرويس بديد بسم الله بخاطر شبانه

251251
17-08-2010, 16:32
رفقا پارس آنلاین و آسیاتک مثل اینکه سرعت شبانه و کیفیتش بالا و ثابته . کدوم رو تو نظر دارید کوچ کنیم ؟

LordMMD
17-08-2010, 16:36
رفقا پارس آنلاین و آسیاتک مثل اینکه سرعت شبانه و کیفیتش بالا و ثابته . کدوم رو تو نظر دارید کوچ کنیم ؟
تو منطقه ما که از این دو تا فقط آسیاتک هست با همون نماینده الکیش (شاید هم دو -- لکی !) آریانیک که قیمتاش فرقی با فن آوا نداره ...
پس همچنان ما که راضی ایم.....

Masoud.Neshat
17-08-2010, 16:58
چه جالب ! چون سرعتی که قراردادشو بستیم و پولشو دادیم بهمون میدن ، باید ذوق کنیم !

:26: :26: :26: :26: :26: :26: :26: :26: :26: :26: :26: :26: :26: :26: :26: :26:

AmirAra2
17-08-2010, 17:38
خوب به همه دوستان اول يه خبر خوب بدم
1. سرويس ها از هفته آينده در 80درصد مناطق تهارن بهبود پيدا ميكنه ايشالا از شنبه صبحي يه سرويس پر سرعت ديگه شركت خريده ايشالا براي يه مدت كوتاهي سرعت ها بايد بهتر بشه خصوصا براي كرج و مشهد و در مرحله سوم تهران
دوستان اصفهاني هم حال كنيد پهناي باند بهتون دادن هلو افت سرعت اونرا ديگه فكر نكنم باشه
اما نكته بعدي
و خبر بد سرويس شبانه تا چند ما آينده همين شكلي خواهد بود يعني از ساعت4:30 حدود5 تا7 صبح سرعتش بالا مياد و قبل از اون بايد با همون سرعتي كه داشتيد سر ككنيد پس ميخواييد تغيير سرويس بديد بسم الله بخاطر شبانه

سلام

خوش خبر باشی
منظقه مخابراتی شهید طبری هم جزو همون 80% هست یا نه ؟حالا چرا در مرحله سوم تهران ؟:13: نمیشه تهران مرحله اول باشه ؟:46: بعدش شما گفتی برای یه مدت کوتاهی سرعت ها درست میشه ؟!؟!؟:18::18::18::18::18: خوب چرا ؟ این یعنی چی ؟ یعنی دوباره قراره سرعت ها خراب بشه؟!؟!؟:18::9::9::evil2:

ناخدا
17-08-2010, 17:41
سلام دوستان

من می خواهم از فن آوا سرویس بگیرم نظرتون نسبت به این سرویسها چیه سرعت دانلودشون چند کیلو هست 64و256و512 البته توی تهران .

من فعلا پیشگامان دارم توی شهرستان بهم 256 دادن وسرعت دانلودمم 32k هستش دوستان نظرشون چیه کمه زیاده چجوریاست من با این سرویس وقتی از تهران گرفتم سرعتم به 60الی 70k می رسید وروزهای تعطیل به 150 الی 200k ولی الان که ازش دارم میگیرم 32k به من میده .

این 32kb چه سرویسیه 256 یا 512 یا 64

باتشکر

شـیـفــو
17-08-2010, 17:45
سلام دوستان

من می خواهم از فن آوا سرویس بگیرم نظرتون نسبت به این سرویسها چیه سرعت دانلودشون چند کیلو هست 64و256و512 البته توی تهران .

من فعلا پیشگامان دارم توی شهرستان بهم 256 دادن وسرعت دانلودمم 32k هستش دوستان نظرشون چیه کمه زیاده چجوریاست من با این سرویس وقتی از تهران گرفتم سرعتم به 60الی 70k می رسید وروزهای تعطیل به 150 الی 200k ولی الان که ازش دارم میگیرم 32k به من میده .

باتشکر
عزیزم اگر 256 داری و سرعت دانلودت 32 هست اصلا تغییر سرویس نده که وضعیت فن اوا فعلا خوب نیست
بنابراین
سرویس 512 سرعت دانلود 64
سرویس 256سرعت دانلود 32
سرویس 128 سرعت دانلود16
اینا استاندارد هست که معمولا در سرویس های شرکت ها کمتر دیده میشه ولی شما ببین چه سرعتی و چه پورتی خودت قضاوت کن
نکته بعدی اینه بچه ها من به همتون اسیا تک پیشنهاد میدم البته فقط سرویس 128نامحدود که ماهی 28440 هست فکر کنم سرویس خوبیه شباشم سرعتش به 70 میرسه ( معادل 512)
بهرحال اینم گفتم نگیدئ همش طرفداری شرکت میکنم

taktemp
17-08-2010, 18:27
سلام دوستان
انشا الله فردا می رم نمایندگی فناوا اکانت می گیرم فقط چند تا سوال
الان وضع فن آوا چطوره؟
من قبلا از پپیشگامان داشتم که افتضاح بود وسرعت دانلود 256 از 20 بیشتر نمی شد حالا می خوام ببینم فناوا چطوره؟
دوما من مودم را از پیشگامان خریدم و ساخت شرکت پیشگامان است ایا اشکالی وجود ندارد ومودم من را قبول می کنند؟ باتشکر

whitewolf
17-08-2010, 21:29

کدومشون 512 رو به مشترکین معمولی هم میده؟ بریم همون جا :8:

سلام دوستان

باتشکر

شما سرعتتون استاندارده
با شرکت های دیگه میتونی بیشترشم کنی البته

حالا جالبه ما بخوایم بریم همه، شما تازه می خواین بیاین.
اتوبان رو برعکس میای دوست جان :31:

نکته بعدی اینه بچه ها من به همتون اسیا تک پیشنهاد میدم البته فقط سرویس 128نامحدود که ماهی 28440 هست فکر کنم سرویس خوبیه شباشم سرعتش به 70 میرسه ( معادل 512)

ایول ممنون.
ولی یادم باشه قبل از رفتن اون 1 گیگ مجانی رو بگیرم ازتون :31:

شـیـفــو
17-08-2010, 22:19
ولی یادم باشه قبل از رفتن اون 1 گیگ مجانی رو بگیرم ازتون :31:
بابت ؟
اسم منو كه نگفتي هنوز مهربون

whitewolf
18-08-2010, 01:13
خب دیگه همون. گفتم قبل از خداحافظی اسمو بگم
اخه گذاشته بودم برای مبادا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vaitaa
18-08-2010, 01:45
من از کجا این ریز مصرف رو ببینم؟

vaitaa
18-08-2010, 01:54
خودم میدونم!
از وقتی سرعتا قاطی شده مال منم شده اوراکل!
یه یکی دو صفحه قبلو بخونی متوجه میشی

عزیزم فن آوا پهنای باند رو از اوراکل تهیه میکنه
این که خیلی وقته

whitewolf
18-08-2010, 03:56
گوش شیطون کر الان 5 صبحه و دارم با سرعت همیشگی 55-50 دانلود می کنم.دیگه از سرعت 30 خبری نیست

خدا کنه همین طوری بمونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LordMMD
18-08-2010, 04:48
این شرکت مسخره فن آوا، قبلنا اکانت روزانت که اعتبارش تمام میشد، هم چنان با همون اکانت night وصل میشد...

اما الان که همه چی رو یه سره کردن (که البته کلا بهتره ولی) دیگه وقتی اعتبارت تموم میشه نمیتونی با شبانه که تو سایتشون تو بوق و کرنا کردن که :
شبانه رایگان !

وصل بشی.

lurenzo
18-08-2010, 09:35
اینم از تست سرعت امروز صبح من! ( 10:30 AM)
سرویس 512 در تهران! (شبانه در چند شب گذشته افتضاح!!!)

جالب اینجاست به پشتیبانی که زنگ میزنم میگم چرا شب ها اینقدر سرعت پایینه ، با کمال افتخار جواب میده که آره چند وقته که شبانه رو روی 128 بستن!!! :11: بهش میگم من از اون سرویس هایی دارم که شبانش رایگانه و از اکانت خودم استفاده میکنم نه از night@fanava !!! میگه همه رو روی 128 بستن!!!؟؟؟:18::18::18:
حالا بماند که طرف چرت میگفت و سرعتم یه چیزی بین 256 و 512 میشه شب ها ولی اینکه شما بابت 512 که پول میدی 24 ساعت شبانه روز اگر از اکانتت استفاده کنی باید سرعتت در همون حد باشه ، ولی اینا میگن چون 2 تا 7 رایگانه پس سرعتت بیاد پایین مسئله ای نیست!!؟؟:18:

افرادی که قصد دارن از این شرکت ADSL بگیرن اول این حرف ها رو بخونن بعد تصمیم بگیرن!!!

pooria-ir
18-08-2010, 10:26
سلام
دیروز gtaexcess عزیز اکانت من رو یکمی دست کاری کرد،شبانم بهتر شد،در عرض 3:40 دقیقه 400 مگ دانلود کرد
فک کنم میانگینم اومده روی 34-5
دستت درد نکنه:10::10::10::10:

ناخدا
18-08-2010, 10:49
عزیزم اگر 256 داری و سرعت دانلودت 32 هست اصلا تغییر سرویس نده که وضعیت فن اوا فعلا خوب نیست
بنابراین
سرویس 512 سرعت دانلود 64
سرویس 256سرعت دانلود 32
سرویس 128 سرعت دانلود16
اینا استاندارد هست که معمولا در سرویس های شرکت ها کمتر دیده میشه ولی شما ببین چه سرعتی و چه پورتی خودت قضاوت کن

پس پیشگامان خوبه .
پس چطور با همون سرویس 256 بعد از اعتراض زیاد حدودا 1 ماه ما رو گذاشت روی سرویس تهران وبعد سرعتم چنان بالا رفت که داشتم پرواز میکردم البته توی ایران نه خارج سرعت روزانم 60 الی 70 الی 80 الی 90 بود البته روزهای تعطیل 150 کمتر نبود وبعضی مواقع حتی به 200 می رسید جریان چیه .
منظور از چه پورتی چیه ؟
مرثی

شما سرعتتون استاندارده
با شرکت های دیگه میتونی بیشترشم کنی البته

حالا جالبه ما بخوایم بریم همه، شما تازه می خواین بیاین.
اتوبان رو برعکس میای دوست جان :دی

ما چرا باید ماهی 70 بدیم بعد بهمون 32 بدن این واقعا ظلمه این سرویس خیلی کمه من بیشتر ازین می خواهم شاید برم دنباله vsat حداقل اون یه اینترنته با سرعت بالاست قیمتش هم مهم نیست بدون محدودیت بدون بالا پایین اومدن سرعت یا قطع شدن یا فیلتر .

AmirAra2
18-08-2010, 13:22
سلام جناب gtaexcess راستش من هنوز منتظر پاسخ شما به پست های قبلیم هستم ، فکر کنم چون دیر تأیید شده بود شما ندیدیشون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن هنوز همون مشکلات رو دارم .
قرار بود از پنل کاربری خودتون یک فایل رو برای من بفرستید و بعد هم دریافتش کنید ببینید سرعت من چجوریه ولی خبری نشد .
خوشحالم که حالا پست هام نیاز به تأیید نداره و ما هم شدیم کاربر این فروم .

شـیـفــو
18-08-2010, 17:39
گوش شیطون کر الان 5 صبحه و دارم با سرعت همیشگی 55-50 دانلود می کنم.دیگه از سرعت 30 خبری نیست

خدا کنه همین طوری بمونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب ديديد كه گفتم پهناي باند جديد شركت خريده احتمالا بهتر ميشه سرعت ديديد همين ديروز گفتم
ضمن اينكه سرويس شمارو يكم دستكاري كردم با ماله چند از بچه ها شايدم بخاطر اونه چون پورت جديد قرار از فردا شب اضافه بشه احتمال دستكاريام اثر بخش بوده

این شرکت مسخره فن آوا، قبلنا اکانت روزانت که اعتبارش تمام میشد، هم چنان با همون اکانت night وصل میشد...

اما الان که همه چی رو یه سره کردن (که البته کلا بهتره ولی) دیگه وقتی اعتبارت تموم میشه نمیتونی با شبانه که تو سایتشون تو بوق و کرنا کردن که :
شبانه رایگان !

وصل بشی.
عزيزم اون موقع هم كه اكانت نايت فعال بود اگر روزانت تموم ميشد نميتونستي شب وصل بشي تعجب ميكنم چطور چنين چيزي ميگيد شما
از كجا سرويس داريد و كدوم منطقه مخابراتي يا كدوم شهر

سلام
دیروز gtaexcess عزیز اکانت من رو یکمی دست کاری کرد،شبانم بهتر شد،در عرض 3:40 دقیقه 400 مگ دانلود کرد
فک کنم میانگینم اومده روی 34-5
دستت درد نکنه:10::10::10::10:
بله در بالا هم گفتم دستكاريم براي شما و دوتا ديگه از دوستان ظاهرا اثر بخش بود
بقيه هم اگر دوست دارند نام كاربريشونو بدن براشون همون تنظيمات رو كانفيگ كنم بلكه بهتر بشه يكم سرعت براشون

سلام جناب gtaexcess راستش من هنوز منتظر پاسخ شما به پست های قبلیم هستم ، فکر کنم چون دیر تأیید شده بود شما ندیدیشون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن هنوز همون مشکلات رو دارم .
قرار بود از پنل کاربری خودتون یک فایل رو برای من بفرستید و بعد هم دریافتش کنید ببینید سرعت من چجوریه ولی خبری نشد .
خوشحالم که حالا پست هام نیاز به تأیید نداره و ما هم شدیم کاربر این فروم .
بسيار عالي عزيز نام كاربريت يكبار ديگه با عنوان تست بفرست همه پيام خصوصيامو ديروز پاك كردم
بعدشم فردا ساعت 10تا1 عصر مودمت خاموش باشه بعدشم بين ساعت 1 تا 2 عصر كانكت نشو اصلا كه هم پورتتو چك كنم هم سرويس و اكانتتو بهتر جواب بدم بهت عزيزم

کیفیت سرویس من که توی 5 ماه گذشته عالی بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif فقط 2 روزه که خراب شده ، بدجوری هم خراب شده ، آخه ستمه خداییش ، آدم پول 512 بده اونوقت سرعتش یه چیز افتضاح باشه !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif
خوب سرويس شما خو بوده 2 حالت ممكنه يا رو پورتي كه هستي چندتا مشترك اومده سرعتت كم شده يا گرفتار همين مشكلات كلي شدي ولي صبر بهترين چيزه

شـیـفــو
18-08-2010, 17:56
ما چرا باید ماهی 70 بدیم بعد بهمون 32 بدن این واقعا ظلمه این سرویس خیلی کمه من بیشتر ازین می خواهم شاید برم دنباله vsat حداقل اون یه اینترنته با سرعت بالاست قیمتش هم مهم نیست بدون محدودیت بدون بالا پایین اومدن سرعت یا قطع شدن یا فیلتر .
شما كه سرعت يك تا دو مگ داري تقريبا حالا 70 تومن بده چيزي نميشه عزيز
ولي براي شما من توصيه ميكنم برو يه مودم edge بگير با يه سيم كارت ايرانسل سرويس نامحدود ايرانسل ماهي 10 هزار تومن با سرعت بين 20تا39 حدودا
بصرفه - مطمئن - ارزون تر از مخابرات حتي و پر سرعت

sei_pm
18-08-2010, 18:23
ولي براي شما من توصيه ميكنم برو يه مودم edge بگير با يه سيم كارت ايرانسل سرويس نامحدود ايرانسل ماهي 10 هزار تومن با سرعت بين 20تا39 حدودا

به نظر شما اگر همچین چیزی حقیقت داشته باشه که متاسفانه نداره کسی میره سرویس محدود از فن آوا بگیره؟

LordMMD
18-08-2010, 20:40
عزيزم اون موقع هم كه اكانت نايت فعال بود اگر روزانت تموم ميشد نميتونستي شب وصل بشي تعجب ميكنم چطور چنين چيزي ميگيد شما

ettefaghan oon moghe ha mishod dar in soorat ba shabane vasl shod,

pooria-ir
18-08-2010, 22:05

ettefaghan oon moghe ha mishod dar in soorat ba shabane vasl shod,

من اگه روزانم قطع یا تموم شه میتونم با شبانه وصل شم مشکلی نداره

شـیـفــو
18-08-2010, 22:13
به نظر شما اگر همچین چیزی حقیقت داشته باشه که متاسفانه نداره کسی میره سرویس محدود از فن آوا بگیره؟
چرا همچين چيزي حقيقت نداره ؟
همين الان در همين فوروم بخش بحث در مورد سرويس edge ببينيد
پس اين چي هست
اونم به عقل ادمه ميخواي از فن اوا بگير ميخواي از ايرانسل ميل خودته اخه ايرانسله يه محدوديتاييم داره ولي واقعيه
سرويس يك ماهه نامحدود ايرانسل 10.000 تومان - با سرعت 20 تا39 حداكثر دانلود كنيد
چرا واقعيت نداره

sei_pm
18-08-2010, 23:21
پس اين چي هست
اونم به عقل ادمه ميخواي از فن اوا بگير ميخواي از ايرانسل ميل خودته اخه ايرانسله يه محدوديتاييم داره ولي واقعيه
چرا واقعيت نداره

عزیز اونجا گفتی نامحدود اینجا میگی محدودیتم داره کدوم رو قبلو کنیم. می دونم رنج سرعتش تو اون حده ولی محدودیت 10 گیگ در ماه رو داره. گفتم حقیقت نداره یعنی نامحدود نیست. همه دعواها سر این شروع شد که یک نفر نمی خواست باور کنه این سرویس محدوده. و باعث انحراف تاپیکش و در نتیجه بسته شدنش تا پاکسازی مجدد شد.

شـیـفــو
18-08-2010, 23:50
عزیز اونجا گفتی نامحدود اینجا میگی محدودیتم داره کدوم رو قبلو کنیم. می دونم رنج سرعتش تو اون حده ولی محدودیت 10 گیگ در ماه رو داره. گفتم حقیقت نداره یعنی نامحدود نیست. همه دعواها سر این شروع شد که یک نفر نمی خواست باور کنه این سرویس محدوده. و باعث انحراف تاپیکش و در نتیجه بسته شدنش تا پاکسازی مجدد شد.
محدوديتش ثابت نشده هنوز
بگذريم نميخوام بحث كنم من يه پيشنهاد به اون دوستمون دادم كه گفت بره vsat بزنه بجاي فن اوا
من گفتم اون سرويس ماهواره اي حدود ماهي 30تا70 دلار هزينه داره شمام كه تو فكر هزينه و بار اقتصادي هستيد
اين سرويس بهترين گزينه هست چون سرويس هاي اينترنت ماهواره اي هم اولا همشون 20تا30 درصد از حجمتون تضمين سرعت داره و بعدش شير ميشه يعني مثل همين فن اوا و شاتل و اينا ضمن اينكه اونا پشتيبانيم ديگه نداره بتوني زنگ بزني راحت ( حداقل تو ايران اينطوره) مشكلات خاصيم داره كه بگذريم حالا من خودم چندين ماه سال 85 ماهواره اي داشتم جز هزينه چيزي نديدم ازش
يه چيزيم بگم تجربه من بشخصه اينطور بوده كه دو سال اولي كه adsl داشتم هر چي دلم ميخواست دانلود كردم بعدش ديدم ديگه چيزي نيست دانلود كنم حالا مثلا چي دانلود كنم سريال كره اي نميدونم جومونگ و اينا
منظورم اينه حالا محدوديتم داشته باشه اون ايرانسل مگه چي ميخواييد باهاش دانلود كنيد اگر تو كار دانلود حرفه اي هستيد كه اين چيزا هيچكدوم بدرد نميخوره
ما يه چيزي گفتيم بهتره تايپيكو منحرف نكنيد از بحث فني و كيفي فن اوا ايرانسل به ما چه

sei_pm
19-08-2010, 00:08
محدوديتش ثابت نشده هنوز
بگذريم نميخوام بحث كنم من يه پيشنهاد به اون دوستمون دادم كه گفت بره vsat بزنه بجاي فن اوا
من گفتم اون سرويس ماهواره اي حدود ماهي 30تا70 دلار هزينه داره شمام كه تو فكر هزينه و بار اقتصادي هستيد
اين سرويس بهترين گزينه هست چون سرويس هاي اينترنت ماهواره اي هم اولا همشون 20تا30 درصد از حجمتون تضمين سرعت داره و بعدش شير ميشه يعني مثل همين فن اوا و شاتل و اينا ضمن اينكه اونا پشتيبانيم ديگه نداره بتوني زنگ بزني راحت ( حداقل تو ايران اينطوره) مشكلات خاصيم داره كه بگذريم حالا من خودم چندين ماه سال 85 ماهواره اي داشتم جز هزينه چيزي نديدم ازش
يه چيزيم بگم تجربه من بشخصه اينطور بوده كه دو سال اولي كه adsl داشتم هر چي دلم ميخواست دانلود كردم بعدش ديدم ديگه چيزي نيست دانلود كنم حالا مثلا چي دانلود كنم سريال كره اي نميدونم جومونگ و اينا
منظورم اينه حالا محدوديتم داشته باشه اون ايرانسل مگه چي ميخواييد باهاش دانلود كنيد اگر تو كار دانلود حرفه اي هستيد كه اين چيزا هيچكدوم بدرد نميخوره
ما يه چيزي گفتيم بهتره تايپيكو منحرف نكنيد از بحث فني و كيفي فن اوا ايرانسل به ما چه

باشه دیگه منحرف نمی کنیم فقط vsat سرویس دو طرفه هست هزینش هم از 300 دلار به بالاست.
اصلا Edge رو بیخیال شو . در حال حاظر اگر وایمکس درست بشه که چند سالی طول میکشه بهتر از Adsl هم هست چون خطهای تو ایران کشش ندارن زیاد.
یک سوال داشتم مگه فن آوا جز این سرویس دهنده های وایمکس بود؟
پس چرا تو اصفهان سرویس وایمکس داره؟
امپراطور رو که میشناسی نمایدنه صبا میگفت ما می خوایم وایمکس بدیم چجوری آخه صبا که مجوز نداره.

whitewolf
19-08-2010, 00:51
خوب ديديد كه گفتم پهناي باند جديد شركت خريده احتمالا بهتر ميشه سرعت ديديد همين ديروز گفتم
ضمن اينكه سرويس شمارو يكم دستكاري كردم با ماله چند از بچه ها شايدم بخاطر اونه چون پورت جديد قرار از فردا شب اضافه بشه احتمال دستكاريام اثر بخش بوده

ممنون
امشبم چک کنم ببینم چطوریه

شما كه سرعت يك تا دو مگ داري تقريبا حالا 70 تومن بده چيزي نميشه عزيز

پس اين چي هست
چرا واقعيت نداره

فقط برای اطلاع
سرویس edge ایرانسل اون چیزی که فکر می کنین نیست. من یه ماهش رو گرفتم که مثلا بتونم 24 ساعته دانلود کنم. ولی مرتبا قطعی داشت. باید بشینی پاش که تا قطع شد دوباره وصلش کنی و resume کنی و اینا. فکر می کردم با سرعت 25-30 بشه دانلود کرد ولی متاسفانه سرعت خیلی نوسان داشت. چند ثانیه روی 25 بود بعد تا یه مدتی میرفت روی 10-12 . بعد قطع میشد بعد دوباره همین قضیه. دایال داشته باشی بهتر از edge هست. فقط ساعات خلوتی انتن های bts مشکلی نداشت که اون موقع شبانه adsl هست

کلا همه کلاهبردار هستن مگه اینکه خلافش ثابت بشه :41:

hessam2006
19-08-2010, 01:25
سلام

آقا از سرعت شبانه ما کم کردی دادی به بچه های دیگه مال من دوشبه از 40 50 اومده روی 20 17 خیلی ناجور
نمی دونم چرا اینجور شد
چن روز رنگ 50 رو هم ندیدم
راستی 512 هستم
خیلی خنده داره
از ماه دیگه می خوام برم 128 بگیرم چون هیچ فرقی نمی کنه پول اضافست

Masoud.Neshat
19-08-2010, 06:28
دیگه اعصابم خورد شده . قبلا شبها با تورنت بین 40 تا 50 کیلو بایت در ثانیه دانلود می کردم. الان در روز نهایتا به 40 میرسه و شب ها با نهایت تاسف بین 12 تا 15 کیلو بایت بر ثانیه شده ! :41:

sei_pm
19-08-2010, 08:36
دیگه اعصابم خورد شده . قبلا شبها با تورنت بین 40 تا 50 کیلو بایت در ثانیه دانلود می کردم. الان در روز نهایتا به 40 میرسه و شب ها با نهایت تاسف بین 12 تا 15 کیلو بایت بر ثانیه شده ! :41:

به پشتیبانشون بگو ما اسمش هم نمی دونیم همه بهش میگن مهربون. اگر نشد بدون ماه رمضونه همه تا کله سحر میشینن روزه خواری پهنای باند کشور پر شده:31: