PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Mahdi.p30
26-02-2010, 12:17
دوستان يه خبر خوشحال كننده
شما بين ساعت 2.20 تا 7 صبح مي توانيد با اكانت روزانه ي خود كانكت شويد و با همان سرعت روزانه دانلود كنيد بدون اينكه از مقدار شارژ شما كم شود
اين هم يه عكس كه همين الان تست كردم و 4mb دانلود كردم و اينجا مقدار صفر را نشان ميدهد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این احتمالا به خاطر یه گافی توی سیستم محاسبه فن آوا برای بعضی شهرهاست ، اگه خواستی بیا توی پیغام خصوصی بهت بگم
مطمئن باش خوشحال میشی!:27:
شما اهل کجایی؟؟
اين فن آوا آدم نميشه
سيستم محاسبش درپيته
ولي اتفاقا من فن آوا رو به خاطر همين گافش ،دوست ميداشتم

Masoud.Neshat
26-02-2010, 13:00
بله ، دقیقترش ، به 128 کاهش یافته ، مسئولش هم آقای منتظری هستش. :47:
ضمنا این نرم افزار ibsng که فن آوا و خیلی شرکتای دیگه استفاده میکنن ، نرم افزار ضعیف و آسیب پذیریه! تا همین چند وقت قبل که Revision T46 و قدیمیترای این نرم افزار نصب بودن ، صفحه لاگین انقدر احمقانه بود که وقتی شما یوزر نیم رو درست میزدی و پسورد رو اشتباه ، پیغام میداد که یوزر درسته ! ولی پسورد غلطه! و همینطور اگر یوزرنیم چرند وارد میکردی فقط میگفت یوزر وجود نداره. نتیجه ==> با یک برنامه ساده میشد از طریق دیکشنری لیست ، اول یوزر های معتبر و بعد پسورد اون یوزرها رو پیدا کرد!!! -- به همین راحتی! اما حالا که فهمیدن چه گندی زدن شما اگه یوزر یا پسوردت اشتباه باشه مشخص نمیکنه دقیقا کدومه ، میگه یکیش غلطه.

این احتمالا به خاطر یه گافی توی سیستم محاسبه فن آوا برای بعضی شهرهاست ، اگه خواستی بیا توی پیغام خصوصی بهت بگم
مطمئن باش خوشحال میشی!:27:
شما اهل کجایی؟؟
اين فن آوا آدم نميشه
سيستم محاسبش درپيته
ولي اتفاقا من فن آوا رو به خاطر همين گافش ،دوست ميداشتم

ببین همینه میگم تو مملکت ما کارا حساب کتاب نداره . همیشه نظم و قانون هستش که خوب و پسندیدست . چند روز پیش که تو تلویزیون دیدم مدیرعامل تویوتا شخصا اومد عذرخواهی کرد ، بغضم ترکید که ما با این پیشینه درخشان تاریخی باید کارمون به اینجاها کشیده باشه که آفای دکتر وزیر مخابرات بیاد بگه برا PDF دانلود کردن 128 کیلوبیت خیلی هم سریعه و از سر مردم زیاده و برای مصارفی خانگی بالای 128 ممنوعه! تو سایت sppedtest.net که یه مرجع جهانیه نگاه کنید ، ایران بین 180 کشور رتبه 168 رو داره. خودتون ببینید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بعضی از کشورهایی که اینترنتشون سریعتر از ایران هستش : گابون، بنگلادش ، ماداگاسکار، زیمباوه ، بورکینافاسو ، افغانستان!!! ، لیبی ، سودان!!! ،برونئی ، فلسطین!!! ( چطور خون گریه نکنم؟) ، نامیبیا ، تانزانیا، کنیا، عراق ( دوبرابر سرعت ایران!)
دیگه چیزی نمیگم، فقط فاتحه ای میخونم و دیسکانکت میکنم...

Mahdi.p30
26-02-2010, 13:26
ببین همینه میگم تو مملکت ما کارا حساب کتاب نداره . همیشه نظم و قانون هستش که خوب و پسندیدست . چند روز پیش که تو تلویزیون دیدم مدیرعامل تویوتا شخصا اومد عذرخواهی کرد ، بغضم ترکید که ما با این پیشینه درخشان تاریخی باید کارمون به اینجاها کشیده باشه که آفای دکتر وزیر مخابرات بیاد بگه برا PDF دانلود کردن 128 کیلوبیت خیلی هم سریعه و از سر مردم زیاده و برای مصارفی خانگی بالای 128 ممنوعه! تو سایت sppedtest.net که یه مرجع جهانیه نگاه کنید ، ایران بین 180 کشور رتبه 168 رو داره. خودتون ببینید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بعضی از کشورهایی که اینترنتشون سریعتر از ایران هستش : گابون، بنگلادش ، ماداگاسکار، زیمباوه ، بورکینافاسو ، افغانستان!!! ، لیبی ، سودان!!! ،برونئی ، فلسطین!!! ( چطور خون گریه نکنم؟) ، نامیبیا ، تانزانیا، کنیا، عراق ( دوبرابر سرعت ایران!)
دیگه چیزی نمیگم، فقط فاتحه ای میخونم و دیسکانکت میکنم...
خب حالا این چه ربطی به حرف من داشت؟؟
میدونم این حرف تو دلت گیر کرده بود و میخواستی به یه بهانه ای بگی!!:27:
و البته باعث تاسف!

LordMMD
26-02-2010, 17:03
دوستان يه خبر خوشحال كننده
شما بين ساعت 2.20 تا 7 صبح مي توانيد با اكانت روزانه ي خود كانكت شويد و با همان سرعت روزانه دانلود كنيد بدون اينكه از مقدار شارژ شما كم شود
اين هم يه عكس كه همين الان تست كردم و 4mb دانلود كردم و اينجا مقدار صفر را نشان ميدهد

حالا من مطمئن نیستم که جریان گاف باشه،
اما مطمئنم که سیستم آمارگیریشون در پیته (خودتون میدونید که ، به ضرر مشتری میگیره، اما عمرا به نفعش نه !!) و خوب اصاولا 4 مگ خیلی مطمئن نیست.، من حتی آمارم تو سایت خود فن آوا، به صورت روزانه درست به روز نمیشه، چه برسه به 4 مگ که صحبت چند دقیقه هست...

حالا باز هم امتحان کردید به ما هم بگید !

Mahdi.p30
26-02-2010, 18:01
حالا من مطمئن نیستم که جریان گاف باشه،
اما مطمئنم که سیستم آمارگیریشون در پیته (خودتون میدونید که ، به ضرر مشتری میگیره، اما عمرا به نفعش نه !!) و خوب اصاولا 4 مگ خیلی مطمئن نیست.، من حتی آمارم تو سایت خود فن آوا، به صورت روزانه درست به روز نمیشه، چه برسه به 4 مگ که صحبت چند دقیقه هست...

حالا باز هم امتحان کردید به ما هم بگید !
ولی من تقریبا مطمئنم ، نه شبانه ، بلکه کل شبانه روز!!
البته برای بعضی یوزرها جواب میده نه همه
پورتال فن آوا هنوز همون 217.218.60.125 هستش؟؟
پس چرا بالا نمیاد؟

LordMMD
26-02-2010, 21:09
پس چرا بالا نمیاد؟
ما که از این میریم.
payment.fanava.com
اون هم آره بالا نمیاد

Masoud.Neshat
27-02-2010, 00:44
پس چرا بالا نمیاد؟

ما که از این میریم.
payment.fanava.com
اون هم آره بالا نمیاد

آدرس مدتیه تغییر کرده و برای بنده این جواب میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Masoud.Neshat
27-02-2010, 09:07
مشکل کاهش عمدی سرعت شبانه به کنار، از جمعه تا الان سرعت من که پول 512 دادم شده 256 ، گویا شرکت تقصیری نداره و مشکل از مخابرات مشهده . بخش پشتیبانی این رو گفت و با اینکه هر روز پیگیری می کنن معلوم نیست کی درست شه ! :34: منکه خسته شدم از بس ازین بابت حرص خوردم. به درک ! چی تو مملکت ما درسته که این درست باشه.

خوب . الحمدلله سرعت من که اکانت 512 دارم و یه هفته ای 256 شده بود الان 384 شده. حدود سرعت دانلود 40 کیلوبایت برثانیه، البته هنوز تا 512 مونده. باز هم میگم اکانت روزانه ام رو میگم نه night@fanava

kazemkazemkazem
28-02-2010, 06:19
دوستان اگر در مورد این گاف فن اوا یک کمی بیشتر توضیح بدین واقعا ممنون میشم.
از همه متشکرم که این تاپیک فعاله.

kazemkazemkazem
28-02-2010, 06:26
اگر کسی در مورد این سیستم اکونتینگ فن اوا اطلاعات بیشتری داره لطفا برا هما کمی بیشتر توضیح بده (گاف فن اوا).
از همه متشکرم.

kazemkazemkazem
28-02-2010, 08:21
با سلام خدمت همگی میشه اقا مهدی میشه در مورد اون گاف که فن اوا میگه می ده یکمی بیشتر توضیح بدی .
ممنون میشم.
با تشکر از همه.

vaitaa
28-02-2010, 11:36
فکر میکنم سرو کله پشتیبانی فن آوا اینجا پیدا شده !

LordMMD
28-02-2010, 21:14
آره !!! توصیه میکنم محتاط تر باشیم ;)

جالبه، gmail تو دانشگاه باز میشه اما تو خونه....نوچ.

پ.ن: آقا یا خانم پشتیبانی ! به اون رییس هاتون بگو این پول ها خوردن نداره، شبانه رو برگردون به همون سرعت قبل، روزانه رو هم ارزونش کن.
gmail رو هم باز کنید.

kazemkazemkazem
28-02-2010, 22:42
اقا جریان این گاف چی شد توضیح بدید ممنون میشم.
با تشکر.
از اقا مهدی

dvb_hamed
01-03-2010, 00:41
من در تهران هستم و همچنان با اكانت روزانه ي خودم در بين ساعات 2.20 تا 7 با سرعت 512 (سرويس روزانه من 512 هستش)دانلود ميكنم و هيچ مقداري از اعتبارم كم نميشه
اين هم يه تست ديگه كه مال ديشب هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

golabi_65
01-03-2010, 23:00
یه مودم وایرلس که با فن آوا مشکل نداشته باشه میخواستم معرفی کنید . برای اشتراک اینترنت بین دو لپتاپ .
ارزون باشه تا حد امکان
ممنون

vaitaa
02-03-2010, 02:30
مگه از اینجا ریز مصرف رو نمیبینن:

pooria.rio
02-03-2010, 06:57
ساعت 6:56
اکانت شبانه
سرعت دانلود 33KB

LordMMD
02-03-2010, 20:39
یه مودم وایرلس که با فن آوا مشکل نداشته باشه میخواستم معرفی کنید . برای اشتراک اینترنت بین دو لپتاپ .
ارزون باشه تا حد امکان
ممنون
مگه مودمی هم پیدا شده (دیده شده) که با یک isp کار کنه ولی نتونه با isp دیگه کار کنه ؟!1

من که USR9108 دارم که ~100 تومنه و در مجموع بدک نیست.

masoudboy
03-03-2010, 01:28
دوستان كسي اينجا سرويس S31 داره ؟ چه سرعتی براي دانلود ميده ؟

tttmttt
03-03-2010, 15:19
سلام
قضيه اين سرويس‌هاي SN كه ويژه اسفند و نوروز هست چيه؟ من درخواست تغيير سرويس S2 را به SN2 دادم هزينه ماهيانش از 14 تومن به 9 تومن كاهش پيدا كرده.
البته از ديروز تا حالا كه خطم از رانژه خارج شده و با ديال آپ هستم!!!

LordMMD
03-03-2010, 20:24
سلام
قضيه اين سرويس‌هاي SN كه ويژه اسفند و نوروز هست چيه؟ من درخواست تغيير سرويس S2 را به SN2 دادم هزينه ماهيانش از 14 تومن به 9 تومن كاهش پيدا كرده.
البته از ديروز تا حالا كه خطم از رانژه خارج شده و با ديال آپ هستم!!!
من که تو سایتش ندیدم.
کجا زده ؟

tttmttt
03-03-2010, 23:22
تو پورتال مشتركين قسمت تغيير سرويس. دو تا هست SN2 و SN3.

LordMMD
03-03-2010, 23:55
دیدم، این همون تخفیف 11 تا 30 درصدی هست که برای فروردین گذاشتند احتمالا....!

فکر کنم برای این که بتونن پول بگیرن تا به کارمنداشون عیدی بدن !

Masoud.Neshat
04-03-2010, 01:07
پست ویرایش شد...

Gigawarn
05-03-2010, 02:26
تو پورتال مشتركين قسمت تغيير سرويس. دو تا هست SN1 و SN2.

لطفا توضیح بدین چیه من دسترسی به پرتال ندارم
شرایطش چیه تخفیف میدن چه مدت هست قیمت

keivanpro
05-03-2010, 21:40
سلام
دوستان جریان این سرویس sn چیه؟
در ضمن الان حدود یک هفته است سر ساعت 4 فش 4:30 شب ها آکانت شبانه فناوا قطع میشه دو شب پیش 2 ساعت قطع بود
دوستان کسی هست این مشکلو داشته باشه؟

ارادتمند

tttmttt
06-03-2010, 13:24
من درخواست تغيير به سرويس sn2 داده بودم امروز تغيير كرد و 14 هزار تومن به موجوديم اضافه شد شما هم درخواست تغيير بديد.:31: البته خط من از سشنبه تا حالا از رانژه خارج شده.

masoudboy
06-03-2010, 18:14
اين سرويس های SN تا كی هست ؟ فقط برای عيد هست ؟

keivanpro
06-03-2010, 21:04
من درخواست تغيير به سرويس sn2 داده بودم امروز تغيير كرد و 14 هزار تومن به موجوديم اضافه شد شما هم درخواست تغيير بديد.:31: البته خط من از سشنبه تا حالا از رانژه خارج شده.

سلام دوست عزیز
وقتی تغییر سرویس می دیدم بعدش باید چه تعهدی را انجام بدیم؟
برای این تغییر سرویس تغییر سروس روس سایت کافیه؟
این سرویس به طور موقته؟ یا بعد از عیدم ادامه داره؟

tttmttt
06-03-2010, 22:23
سلام
براي تغيير سرويس تعهدي نمي‌خواد.
بله بايد از توي سايت درخواست بديد اگر الان درخواست بدين احتمالا فردا تغيير ميكنه.
فكر نكنم بعد از عيد ادامه پيدا كنه اين كارها از فن آوا بعيده. براي اسفند و نوروز هست فعلا همين رو استفاده كنيد تا از دستتون در نرفته تا بعد. البته اگر ادامه هم پيدا كنه كار مهمي نكردن الان آسياتك و صبانت و پارس آنلاين سرويس‌هاشون را دارن از فن آوا ارزون‌تر ميدن.

Masoud.Neshat
07-03-2010, 01:10

باتشکراز فن آوا

vaitaa
07-03-2010, 01:38
اصلا انگار نه انگار شبانه به طور مداوم قطعی داره
کسی هم چیزی بهشون نمیگه!!

masoudboy
07-03-2010, 02:20
اينم تست سرعت S31 فن آوا ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

باتشکراز فن آوا

شما كدام سرويس داريد ؟

John Cena723
07-03-2010, 16:28
دوستان جدیدا من از دانلود با رپیدشیر مشکل دارم به طوری که وسط دانلود سرعت صفر میشه و دیگه درست نمیشه میخواستم ببینم شماها هم که از اوراکل میگیرید همین مشکل رو دارید؟

Masoud.Neshat
07-03-2010, 19:42
شما كدام سرويس داريد ؟
512/512 مشهد مرکز قدس

tttmttt
08-03-2010, 16:13

باتشکراز فن آوا

شما چرا از فن آوا تشكر كردين؟ براي 512 اين سرعت خيلي كمه. حتي از حد استانداردش هم كمتره.

John Cena723
08-03-2010, 18:45
درود بر دولت الکترونیک : سرعت PING مساوی با 2000
کمال تشکر رو از تمام دوستانی که برای بهبود اینترنت کشور رو دارند رو دارم و امیدوارم یک در این دنیا و 100در آخرت کسب کنند . :10:

R.P.G
08-03-2010, 19:38

:thumbsdow

الان یکی از دوستام 128 داره | سرعت دانلود ثبت شدش در SpeedTest روی 90 هست.

tttmttt
09-03-2010, 12:10
بعد از يك هفته كه خطم از رانژه خارج شده بود بالاخره امروز وصل شد. ولي سرعتم خيلي بيشتر شده.
تقريباً دو برابر شده. سرويسم 128 SN2‌ هست.:8:

Masoud.Neshat
10-03-2010, 12:18
شما چرا از فن آوا تشكر كردين؟ براي 512 اين سرعت خيلي كمه. حتي از حد استانداردش هم كمتره.

خوب بله ، چه کنیم ؟ راهی پیدا کردی به ما هم بگو :10:

R.P.G
10-03-2010, 18:39
سرعتا واقعاً داغونه !!

keivanpro
13-03-2010, 22:34
سلام

دوستان من یک هفته است می رم رو سایت فناوا در قسمت پورتال مشترکین درخواست تغییر سرویس به sn2 می دم ولی هنوز سروسم تغییری نکرده چند بارم در خواست دادم بایید چه کار کنم؟ سرعت sn2 بهتر از s2؟
قطعی های سرویس شبانه فناوا هم که دیگه جون آدم و به لب می رسونه دوران طلایی فناوا تموم شد دیگه به درد نمی خوره سرویس خدماتی که به این روز افتاد دیگه کارش تمومه

R.P.G
13-03-2010, 22:51
سلام

دوستان من یک هفته است می رم رو سایت فناوا در قسمت پورتال مشترکین درخواست تغییر سرویس به sn2 می دم ولی هنوز سروسم تغییری نکرده چند بارم در خواست دادم بایید چه کار کنم؟ سرعت sn2 بهتر از s2؟
قطعی های سرویس شبانه فناوا هم که دیگه جون آدم و به لب می رسونه دوران طلایی فناوا تموم شد دیگه به درد نمی خوره سرویس خدماتی که به این روز افتاد دیگه کارش تمومه
واقعاً.:2:
سرعتا خیلی عجیبه اینقدر پاینه.

من گفتم دوستم 128 داره روی 90 دانلود می کنه.

vaitaa
14-03-2010, 00:39
سلام

دقیقا
منتها اصلا قبول نمیکنن این چنینه!

ami2new
15-03-2010, 02:38
ایشا... بعد از تعطیلات عید با فن آوا وداع خواهم کرد!

tttmttt
15-03-2010, 12:03
من هم وداع ميكنم. لااقل ميرم از شركتي ميگيرم كه ارزون تر باشه.

خوب بله ، چه کنیم ؟ راهی پیدا کردی به ما هم بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راهش اينه كه اگر ميتوني از يك شركت ديگه بگير. البته بقيه هم خيلي بهتر نيستن ولي باز از ايني كه شما دارين بهترن.

Masoud.Neshat
16-03-2010, 13:06
من هم وداع ميكنم. لااقل ميرم از شركتي ميگيرم كه ارزون تر باشه.

راهش اينه كه اگر ميتوني از يك شركت ديگه بگير. البته بقيه هم خيلي بهتر نيستن ولي باز از ايني كه شما دارين بهترن.
امیدوارم سرویس خوبی گیرت بیاد چون به نظر من الان فن آوا باهمین مشکلاتی که هست از بقیه ( باتوجه به قیمتاش ) تو مشهد (بقیه جاها نمیدونم ) مناسبتره.

masoudboy
19-03-2010, 15:16
من 2 هفته پيش درخواست تغيير سرويس به SN3 دادم ولی هنوز تغيير نكرده ...!

masoudboy
29-03-2010, 18:20
امروز سرويس نامحدود خليج فارس كه فن آوا اصفهان ميده برام وصل شد ...
واقعا سرويس عالی و با كيفيتی هست نسبت به بقيه سرويس دهنده ها به خصوص با قيمتی كه داره ...

تست سرعت اين سرويس :

LordMMD
31-03-2010, 03:14
خجالت هم نمیکشن، این همه پول میگیرن، یه سرویس شبانه هم که میدن، هی اذیت میکنن....جدیدا که سرعت رو کردن 128، الان هم که هر شب سر ساعت 4 و 2 دقیقه، یک قطعی میدن که یک موقع با خیال راحت نتونی استفاده کنی....
کیه که بگه بالا چشتون ابروئه!

citrix
31-03-2010, 08:57
سلام..
کسی اینجا 128 نامحدود فن آوا داره ؟ راضیه ازش ؟ خوبه ؟

pasargadd
31-03-2010, 10:44
سلام به همه کابران
بچه ها 1 دونه سوال داشتم.
من در منطقه مخابراتیه شهید چمران هستم 2 روز پیش رفتم مخابرات که بپرسم adsl اومده یا نه. گفتن اومده شماره تلفنشم دادن و گفتن اسمش اریانیک است.زنگ زدم شرکتش گفتن پول مودمو خط میشه 95000و ماهانه 30000که با سرعت 128 با 8 گیگ در ماه.
شنیدم که فن اوا هم در این منطقه adsl داره . این درسته؟
در ضمن من که رفته بودم مخابرات گفتن خود مخابراتم می خواد adsl بده. می دونین جریانش چیه؟
به نظرتون چیکار کنم ؟
دمتون گرم.

keivanpro
31-03-2010, 11:05
امروز سرويس نامحدود خليج فارس كه فن آوا اصفهان ميده برام وصل شد ...
واقعا سرويس عالی و با كيفيتی هست نسبت به بقيه سرويس دهنده ها به خصوص با قيمتی كه داره ...

تست سرعت اين سرويس :

سلام دوست عزیز
شما چه سرعتی و با چه قیمتی نامحدود گرفتید؟

masoudboy
31-03-2010, 11:07
سلام دوست عزیز
شما چه سرعتی و با چه قیمتی نامحدود گرفتید؟

512 و 22900 تومان هر ماه . البته اين را فقط نماينده اصفهان فن آوا ميده شهرها ديگه را خبر ندارم ...

LordMMD
31-03-2010, 12:01
512 و 22900 تومان هر ماه . البته اين را فقط نماينده اصفهان فن آوا ميده شهرها ديگه را خبر ندارم ...
خدا بده شانس !

پ.ن: یادش به خیر اون زمانی رو که چوب کبریت (!) تو تمام مملکت یک قیمت بود.... چه برسه به ADSL !

pasargadd
31-03-2010, 12:05
سلام به همه
من ساکن منطقه مخابراتیه شهید چمرانم.
دیروز رفتم مخابرات ببینم adsl اومده یا نه گفتن اومده و اسمش ارینیک است.شماره تلفنشم دادن و گفتن اسمش اريانيک است.زنگ زدم شرکتش گفتن پول مودمو خط ميشه 95000و ماهانه 30000که با سرعت 128 با 8 گيگ در ماه.
شنيدم که فن اوا هم در اين منطقه adsl داره . اين درسته؟
در ضمن من که رفته بودم مخابرات گفتن خود مخابراتم مي خواد adsl بده. مي دونين جريانش چيه؟
به نظرتون چيکار کنم ؟
دمتون گرم.

pasargadd
01-04-2010, 09:45
سلام به همه
دیروز رفتم مخابرات ببینم adsl اومده یا نه گفتن اومده و اسمش ارینیک است.شماره تلفنشم دادن و گفتن اسمش اريانيک است.زنگ زدم شرکتش گفتن پول مودمو خط ميشه 95000و ماهانه 30000که با سرعت 128 با 8 گيگ در ماه.
در ضمن من که رفته بودم مخابرات گفتن خود مخابراتم مي خواد adsl بده. مي دونين جريانش چيه؟
به نظرتون چيکار کنم ؟
دمتون گرم

LordMMD
01-04-2010, 12:50
سلام به همه
به نظرتون چيکار کنم ؟
دمتون گرم
سلام
من هم همین مرکز هستم.
به نظر من از مخابرات بگیر اگر که پورت آزاد دارن، اگر هم ندارند از یک شرکتی بگیر و به مخابرات هم درخواست بده.
ببین فن آوا همون سرویس رو، اما با سرعت 256 میده 32 تومن در ماه. (باز هم گرونه البته، ولی باز مقایسه کن)

راستی شماره و آدرس اون شرکت آریانیک رو هم برای من پیغام خصوصی کن.

من خودم از فن آوا دارم.

pasargadd
02-04-2010, 11:15
درود بر شما جناب lordmmd
متاسفانه نمی تونم pm بدم چون کمتر از 10 پست در فروم دارم.

Masoud.Neshat
04-04-2010, 11:51
دوستان ، مهمترین فاکتوری که اکثر ما دنبالشیم "شبانه رایگان" شرکتهاست، چون روزانه حجمش محدوده ، اگر بجای سرعت قرارداد 2 مگ هم بدن ، خیلی فایده ای نداره، حتی بدتره چون زودتر مصرفش میکنیم. در مورد شبانه دو نکته مهم هست:

1 - مدت زمان سرویس شبانه.
2 - سرعت قابل قبول و عدم قطعی های مکرر در خلال این سرویس.

الان شرکتهایی مثل شاتل ، صبانت و مدتیه پارس آنلاین، در طول روز فارغ از سرعت قرارداد ، سرعت های یک تا دو مگ به کاربرا میدن! این ترفند جالبیه چون در چشم اکثر کاربرای معمولی که کاری به شبانه ندارن، سرویسشون جلوه میکنه و زبونزد میشه ، از طرف دیگه ناخودآگاه ترافیک روزانه زودتر مصرف میشه، مجسم کنین تو یک ساعت با سرعت یک مگ شما چند برابر صفحه رو می بینید ، پس این بیشتر به نفع شرکته.

حالا شبانه قضیه اش اینه. من با چند نفر که تو این شرکت ها مشغول کار هستن مفصل صحبت کردم ، خیلی ازونا واقعا سرعت رو محدود نمیکنن. مجسم کنین یه جوب آب داره میگذره، یکدفه یه عده تشنه رو به مرگ حمله میکنن برا آب خوردن! خواه ناخواه با شلوغی که بوجودمیاد سهمی که به من نوعی میرسه کم میشه و هر بار متفاوت با دفعه های دیگه.
طبق بررسی های کاملی که انجام دادم الان شرکتای عمده، سرویس شبانه شون مشکلداره. مثلا پارس آنلاین که تو روز به 2 مگ میرسه ، شبانش میشه حدود 300 تا 400 کیلوبیت. البته این عددا کاملا شناوره چون یک شب ممکنه کاربرای بیشتری بیان به قصد دانلود، یکشب کمتر. ازین گذشته فاکتورهای محلی هم اثر داره مثل وضع خط تلفن و مرکز مخابراتی و حتی شهری که توش هستین...
شما خودتون یکسر تو تاپیکای همین فروم p30worldبزنین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنتیجه : اونقدر عوامل تاثیر گذار تو سرعت شبانه یک شرکت زیاده که نمیشه به نتیجه قطعی و 100 مطمئن و فراگیر برای همه شهر ها و مناطق دست پیدا کرد. تنهابه یک دید متوسط و حدودی میشه رسید.:13:
تو این آشفته بازار وضع فن آوا در کل بد نیست، متوسطه. من الان با night@fanava تا حدود 38 کیلو بایت برثانیه با سرویس 512 دانلود شبانه دارم. یعنی انگار شبانش میشه حدود 300 کیلوبیت بر ثانیه. راضی کننده نیست ولی گزینه های خیلی بهتر دیگه ای هم وجود نداره.

zunked
06-04-2010, 18:34
سلام دوستان.من از فن آوا استفاده ميكنم.
چند وقتيه با اينكه هيچي دانلود ندارم و اگرم باشه نهايتا 10 مگابايت هستش......اما خيلي خيلي زود شارژم تموم ميشه.مثلا وقتي 3 ساعت كانكت ميشم 100 مگابايت مصرف ميشه. 2 گيگ رو تو 1 هفته تموم ميكنه ! تاحالا 100 بار با پشتيباني صحبت كردم اما همش ميگن ويندوزت آپديت ميشه اما من آپديت رو غير فعال كردم.آپديت برنامه ها رو هم همرو غير فعال كردم.....ويندوز عوش كردم........خلاصه هر كاري كردم بازم مشكل دارم ! كسي اين مشكل رو داشته تاحالا ؟‌ ميدونيد راه حلش چيه ؟ تورو خدا كمكم كنيد ! مرسي

Masoud.Neshat
06-04-2010, 19:43
این تست منه ، با اشتراک 512/512

tttmttt
07-04-2010, 17:08
سلام دوستان.من از فن آوا استفاده ميكنم.
چند وقتيه با اينكه هيچي دانلود ندارم و اگرم باشه نهايتا 10 مگابايت هستش......اما خيلي خيلي زود شارژم تموم ميشه.مثلا وقتي 3 ساعت كانكت ميشم 100 مگابايت مصرف ميشه. 2 گيگ رو تو 1 هفته تموم ميكنه ! تاحالا 100 بار با پشتيباني صحبت كردم اما همش ميگن ويندوزت آپديت ميشه اما من آپديت رو غير فعال كردم.آپديت برنامه ها رو هم همرو غير فعال كردم.....ويندوز عوش كردم........خلاصه هر كاري كردم بازم مشكل دارم ! كسي اين مشكل رو داشته تاحالا ؟‌ ميدونيد راه حلش چيه ؟ تورو خدا كمكم كنيد ! مرسي

شما يك روز اصلاً كانكت نشو بعدش ببين بازم ترافيكت مصرف شده يا نه. اگر نشده باشه احتمالاً بايد ويروس باشه. اگرم مصرف شده باشه مشكل از شركته زنگ بزن پدرشون را .... البته علي الحساب پسوردت را هم عوض كني بد نيست.

vaitaa
08-04-2010, 01:00
دوستان ، مهمترین فاکتوری که اکثر ما دنبالشیم "شبانه رایگان" شرکتهاست، چون روزانه حجمش محدوده ، اگر بجای سرعت قرارداد 2 مگ هم بدن ، خیلی فایده ای نداره، حتی بدتره چون زودتر مصرفش میکنیم. در مورد شبانه دو نکته مهم هست:

1 - مدت زمان سرویس شبانه.
2 - سرعت قابل قبول و عدم قطعی های مکرر در خلال این سرویس.

الان شرکتهایی مثل شاتل ، صبانت و مدتیه پارس آنلاین، در طول روز فارغ از سرعت قرارداد ، سرعت های یک تا دو مگ به کاربرا میدن! این ترفند جالبیه چون در چشم اکثر کاربرای معمولی که کاری به شبانه ندارن، سرویسشون جلوه میکنه و زبونزد میشه ، از طرف دیگه ناخودآگاه ترافیک روزانه زودتر مصرف میشه، مجسم کنین تو یک ساعت با سرعت یک مگ شما چند برابر صفحه رو می بینید ، پس این بیشتر به نفع شرکته.

حالا شبانه قضیه اش اینه. من با چند نفر که تو این شرکت ها مشغول کار هستن مفصل صحبت کردم ، خیلی ازونا واقعا سرعت رو محدود نمیکنن. مجسم کنین یه جوب آب داره میگذره، یکدفه یه عده تشنه رو به مرگ حمله میکنن برا آب خوردن! خواه ناخواه با شلوغی که بوجودمیاد سهمی که به من نوعی میرسه کم میشه و هر بار متفاوت با دفعه های دیگه.
طبق بررسی های کاملی که انجام دادم الان شرکتای عمده، سرویس شبانه شون مشکلداره. مثلا پارس آنلاین که تو روز به 2 مگ میرسه ، شبانش میشه حدود 300 تا 400 کیلوبیت. البته این عددا کاملا شناوره چون یک شب ممکنه کاربرای بیشتری بیان به قصد دانلود، یکشب کمتر. ازین گذشته فاکتورهای محلی هم اثر داره مثل وضع خط تلفن و مرکز مخابراتی و حتی شهری که توش هستین...
شما خودتون یکسر تو تاپیکای همین فروم p30worldبزنین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنتیجه : اونقدر عوامل تاثیر گذار تو سرعت شبانه یک شرکت زیاده که نمیشه به نتیجه قطعی و 100 مطمئن و فراگیر برای همه شهر ها و مناطق دست پیدا کرد. تنهابه یک دید متوسط و حدودی میشه رسید.:13:
تو این آشفته بازار وضع فن آوا در کل بد نیست، متوسطه. من الان با night@fanava تا حدود 38 کیلو بایت برثانیه با سرویس 512 دانلود شبانه دارم. یعنی انگار شبانش میشه حدود 300 کیلوبیت بر ثانیه. راضی کننده نیست ولی گزینه های خیلی بهتر دیگه ای هم وجود نداره.

عزیزم
شما کلا مسئله رو اشتباه متوجه شدین
فن آوا خودش ریت دانلود شبانه رو گذاشته 128 و ربطی به 512 شما نداره
با شبانه که کانکت میشی سرعت همینه

Masoud.Neshat
08-04-2010, 22:56
عزیزم
شما کلا مسئله رو اشتباه متوجه شدین
فن آوا خودش ریت دانلود شبانه رو گذاشته 128 و ربطی به 512 شما نداره
با شبانه که کانکت میشی سرعت همینه

من نگفتم فن آوا اونجوریه که دوست گلم! بر عکس من خودم پیگیری کردم گفتن شخصی به اسم آقای منتظری تو فن آوای تهران دستورکاهش سرعت عمدی شبانه رو داده. من بیشتر شاتل و صبا و پارس آنلاین منظورم بود و هدفم از بیانش ، نشون دادن تفاوت دلیل کاهش سرعت شبانه تو شرکتهای مختلف بود همین.:10:

keivanpro
11-04-2010, 20:30
فناوا رسما دزده
دیشب 3 ساعت به طور کامل آکانت شبانش قطع بود
شده کار هر شبشون وقتی توی سایتشون می نویسن که شبانه رایگان و موقع عمل که می رسه انجام نمیدن یعنی دزدی رسمی
من که در اولین فرصت سرویسمو جمع می کنم
به کسایی هم که تازه می خوان سرویس بگیرن توصیه می کنم سمت فناوا هم نیایید
فناوا یعنی اعصاب خوردی برید با یک شرکت پدر و مادر دار سرویس بگیرید تا روی اعصابتون راه نره

Masoud.Neshat
11-04-2010, 23:27
برید با یک شرکت پدر و مادر دار سرویس بگیرید تا روی اعصابتون راه نره

پیدا کن اگه میتونی! :27:

این هم نتیجه تست فن آوا با سرویس سنجش سرعت وزارت ارتباطات :

Download speed [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 437 Kbps Upload speed [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 398 Kbps D/load QOS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 76 % U/load QOS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 89 % RTT [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ms Max Delay [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 421 ms Avg Delay [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 168 ms Max Bandwidth [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 437 Kbps Route Speed [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 524280 Kbps Forced Idle [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - % Route Conc [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - Download test [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s Upload test [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s
شمام تست کنین:

mohammad_s7201
13-04-2010, 10:19
دوستان اين شركت فن آوا به من sms زده كه شما برنده دوماه adsl رايگان شديد.
به نظر شما برم بگيرم؟
من اصلا adsl ندارم، مودم هم ندارم. به نظر شما مي ارزه كه برم مودم بخرم و اين دوماه رو رايگان استفاده كنم؟
شبانه رايگان داره يا نه؟

tttmttt
13-04-2010, 10:55
احتمالا سركاريه از فن آوا اين كارها بعيده. شما اگر ميخواي adsl‌ بگيري كيفيت و قيمت شركتهاي ديگه را هم ببين و اونوقت انتخاب كن. خود من دارم از فن آوا ميرم داتك. هم يك ساعت شبانه بيشتر داره و هم قيمتش كمتره.

mohammad_s7201
13-04-2010, 11:04
احتمالا سركاريه از فن آوا اين كارها بعيده. شما اگر ميخواي adsl‌ بگيري كيفيت و قيمت شركتهاي ديگه را هم ببين و اونوقت انتخاب كن. خود من دارم از فن آوا ميرم داتك. هم يك ساعت شبانه بيشتر داره و هم قيمتش كمتره.

چطور؟ خيلي داغونه؟
من كه نميخوام پول بدم. گفتم رايگانه برم استفاده كنم.
چون از دايال اپش استفاده ميكردم برنده شدم

tttmttt
13-04-2010, 13:13
قبلا خوب بود ولي الان بدرد نميخوره البته واسه من اينطوريه. هم قطعي زياد داره هم اين كه سرعت را كردن همون 128. قيمتش هم نسبت به آسياتك و داتك بيشتره و از سرويسهاي اقتصادي هم همين طور. به نظر من در حال حاضر لااقل سرويس هاي S فن آوا خوب نيست چه از لحاظ قميت و چه از لحاظ كيفيت.
از نظر پشيباني هم كه كلا تعطيل هستن. براي من كه تا سرويسم وصل بشه حدود 2 ماه طول كشيد كه دليلش گيج زدن بخش پشتيباني بود و البته يك مقدار هم مخابرات.
اگر دو ماه اينترنتي كه برنده شديد از نوع سرويس هاي S‌ باشه بايد به ازاي هر گيگي كه استفاده مي كنيد از 3000 تومان به بالا بديد اين دو ماه رايگان فقط مربوط به آبونمان ميشه. و اينكه بعد از دو ماه چي بالاخره بايد ادامه بديد ديگه اگر نخواهيد ادامه بديد ارزش نداره كه مودم بخريد و ده هزار تومان هزينه رانژه شدن را بديد.
در كل از نظر من فن آوا در حال حاضر بدرد نميخوره من خودم هم ميخوام از داتك بگيرم اگر نشد از آسياتك. متاسفانه مركز مخابرات ما سرويس هاي اقتصادي را ساپورت نميكنه وگرنه اقتصادي ميگرفتم.

keivanpro
13-04-2010, 19:43
این sms برای منم اومده یعنی منم که الان دو ساله دارم از فناوا سرویس می گیرم می تونم دو ماه آینده را مجانی استفاده کنم؟

LordMMD
13-04-2010, 22:26
قبلا خوب بود ولي الان بدرد نميخوره البته واسه من اينطوريه. هم قطعي زياد داره هم اين كه سرعت را كردن همون 128. قيمتش هم نسبت به آسياتك و داتك بيشتره و از سرويسهاي اقتصادي هم همين طور. به نظر من در حال حاضر لااقل سرويس هاي S فن آوا خوب نيست چه از لحاظ قميت و چه از لحاظ كيفيت.
از نظر پشيباني هم كه كلا تعطيل هستن. براي من كه تا سرويسم وصل بشه حدود 2 ماه طول كشيد كه دليلش گيج زدن بخش پشتيباني بود و البته يك مقدار هم مخابرات.
اگر دو ماه اينترنتي كه برنده شديد از نوع سرويس هاي S‌ باشه بايد به ازاي هر گيگي كه استفاده مي كنيد از 3000 تومان به بالا بديد اين دو ماه رايگان فقط مربوط به آبونمان ميشه. و اينكه بعد از دو ماه چي بالاخره بايد ادامه بديد ديگه اگر نخواهيد ادامه بديد ارزش نداره كه مودم بخريد و ده هزار تومان هزينه رانژه شدن را بديد.
در كل از نظر من فن آوا در حال حاضر بدرد نميخوره من خودم هم ميخوام از داتك بگيرم اگر نشد از آسياتك. متاسفانه مركز مخابرات ما سرويس هاي اقتصادي را ساپورت نميكنه وگرنه اقتصادي ميگرفتم.
تایید میشه، معنی سر گردنه رو عینیت بخشیدن ! (البته وضع کل اینترنت کشور همینه، ولی این فن آوا دیگه شاهکاره)

این sms برای منم اومده یعنی منم که الان دو ساله دارم از فناوا سرویس می گیرم می تونم دو ماه آینده را مجانی استفاده کنم؟
آخرش هم باید بری خود شرکت (یا زنگ بزنی!) بپرسی ...

dvb_hamed
14-04-2010, 00:42
دوستان شما هنوز هم درگير سرعت اكانت nightfanava هستين؟بابا اين 100 بار
اگه سرعت قراردادتون 256 با ترافيك حجم 2 گيگ به بالا و سرعت قرار داد 512 با ترافيك حجم 3 گيگ به بالا هستين ميتونيد بين ساعت 2 تا 7 شب براي 256 با سرعت حدود 30 و 512 با سرعت حدود 60 و بدون نوسان سرعت دانلود داشته باشيد بدون اين كه از شارژ شما كم شه
من از همون اول كه كه nightfanava رو 128 بعد 256 كردن با اكانت روزانه ي خودم كه 512 هست راحت مثل سرعت گذشته دانلود دارم
فقط در پنل كاربريتون ببينيد اين گذينه هست يا نه.اگه نباشه از شارژ اكانت كم ميشه

ولي در كل صبانت>شاتل>پارس به ترتيب خيلي خيلي بهتر و به صرفه تر از سرويس مزخرف فناواي دزد هستش
128 سرويس هاي بالا سرعتشون 1.5 تا 2 برابر سرعت سرويس 512 فناوا هستش و ماهي 6 هزار تومان هم ارزان تر در مياد
ميگن قرار هست سرورش رو عوض كنه isp و كيفيت سرويس ها بره بالا ولي اين هم دروغي بيش نيست،مطمئنم
از ماه ديگه بعد از 1 سال مشترك فناوا بودن خداحافظي ميكنم با اين شركت جيب خالي كن

mohammad_s7201
14-04-2010, 07:21

نميدونم والا. دوستان اينقد بد گفتن كه من بيخيال شدم.زنگ هم نزدم.
تازه دوبار به من sms زده. گويا خيلي مصر هستن :31:

keivanpro
14-04-2010, 15:29
نميدونم والا. دوستان اينقد بد گفتن كه من بيخيال شدم.زنگ هم نزدم.
تازه دوبار به من sms زده. گويا خيلي مصر هستن :31:

من دو ساله دارم با فناوا کار می کنم
اگر دانلود زیاد داری مخصوصا دانلود شبانه سمت فناوا هم نیا چون یک دزد به معنای واقعی کلمه است منم می خوام سرویسمو عوض کنم

samfire
15-04-2010, 05:15
سلام

دوستان جدیدا فن اوا سرویس شبانشو برداشته چون night@fanava دیگه شبا کانکت نمیشه

فناوا یک شرکت دزده به تمام معناست

-سرعت خیلی پایین دائیم دارن مرکز تعمیر میکنن ( نمیدونم هر هفته یعنی مکر احتیاج به تعمیر داره )
- پشتیبانی خیلی خیلی ضعیف !!!
- سرویس نا مناسب ( من فقط برای شبانش این سرویس گرفتم 2-3 ماه پیش سرویس شبانش کردن 128 زنگ هم زدم به مدیر عامل بی تربیتش وصل کردن گفت اصلان شماها حق ندارید که میگید چرا شبانش 128 کردیم ما اینو مجانی میدیم !!! هرچی گفتم من برای شبانش گرفتم تو کتش نرفت )

توصیه من به همه کاربران اینه که به هیچ امکان از این شرکت دره پیت سرویس نگیرن هرکی گرفته خدا وکیلی پشیمون شده !!!

samfire
15-04-2010, 05:29
دوستان من توصیه میکنم هیچ کی فن اوا نگیره چون اولش با 1000 تا التماس میان مشتریت میکنن بعد این کارا رو میکنن :

موارد عمومی در کلیه تعرفه ها: مبلغ آبونمان مخابراتی در تمام سرویسها توسط شرکت فن آوا پرداخت خواهد شد. سرعتهاي ارسال و دريافت تمامی سرویسها برای مصارف خانگي ( Kbps 128/128 ) مي باشد. هزینه اموراداری و فنی نصب و راه اندازی سرویس مشتریان تک کاربره 20،000 تومان و چند کاربره 50،000 تومان است. قیمت مودم های دو پورت تحویلی فن آوا به مشترکین 40،000 تومان میباشد. شرکت مجاز به حذف ، کاهش یا افزایش سرویسهای ارزش افزوده و یا رایگان میباشد. طبق قانون " مالیات برارزش افزوده " معادل 1.5% مالیات و 1.5% عوارض در هر پرداخت مشترک محاسبه و اخذ میگردد.

Masoud.Neshat
15-04-2010, 09:06
دوستان من توصیه میکنم هیچ کی فن اوا نگیره چون اولش با 1000 تا التماس میان مشتریت میکنن بعد این کارا رو میکنن :

موارد عمومی در کلیه تعرفه ها: مبلغ آبونمان مخابراتی در تمام سرویسها توسط شرکت فن آوا پرداخت خواهد شد. سرعتهاي ارسال و دريافت تمامی سرویسها برای مصارف خانگي ( Kbps 128/128 ) مي باشد. هزینه اموراداری و فنی نصب و راه اندازی سرویس مشتریان تک کاربره 20،000 تومان و چند کاربره 50،000 تومان است. قیمت مودم های دو پورت تحویلی فن آوا به مشترکین 40،000 تومان میباشد. شرکت مجاز به حذف ، کاهش یا افزایش سرویسهای ارزش افزوده و یا رایگان میباشد. طبق قانون " مالیات برارزش افزوده " معادل 1.5% مالیات و 1.5% عوارض در هر پرداخت مشترک محاسبه و اخذ میگردد.

شما فقط یک شرکت دیگه به من معرفی کن که اینکارا رو نکنه!

Masoud.Neshat
15-04-2010, 12:18
توجه! این نرم افزار اکانتینگی که فن آوا استفاده میکنه امکان نظارت بر کاربرا رو بخوبی داراست !!! :31: اونا دارن نگامون میکنن !!! :21:

گزارش سایتهای در حال بازدید کاربران Online

گزارش سایتهای بازدید شده گذشته کاربر

samfire
15-04-2010, 15:52
شما فقط یک شرکت دیگه به من معرفی کن که اینکارا رو نکنه!

من هرچی میگردم همه شرکت ها یه ایرادی دارن... یادش به خیر اسیا تک بهترین سرویس بود که اومدن تعرفه ها رو عوض کردن خراب کردن...

کاش میشد یه تاپیک جدید واز کنید یه سرویس خیلی خوب برای تهران معرفی کنید...

توجه! این نرم افزار اکانتینگی که فن آوا استفاده میکنه امکان نظارت بر کاربرا رو بخوبی داراست !!! :31: اونا دارن نگامون میکنن !!! :21:

گزارش سایتهای در حال بازدید کاربران Online

گزارش سایتهای بازدید شده گذشته کاربر

این چه جورشه انا غلط میکنن که دارن مانیتورینگ میکنن پس حقوق شهروندی کجاست " به جز سرویس اطلاعاتی هیچ ارگانی نمیتونه سرویس ها اینترنتی مانیتورینگ کنه " پس چرا اینا مانیتورینگ میکنن!!!

در ضمن شما از کجا این اطلاعات دارید ؟

Masoud.Neshat
15-04-2010, 16:39
این چه جورشه انا غلط میکنن که دارن مانیتورینگ میکنن پس حقوق شهروندی کجاست " به جز سرویس اطلاعاتی هیچ ارگانی نمیتونه سرویس ها اینترنتی مانیتورینگ کنه " پس چرا اینا مانیتورینگ میکنن!!!

در ضمن شما از کجا این اطلاعات دارید ؟

اشتباه نشه این فقط مربوط یه فن آوا نیست تمام شرکتهایی که از نرم افزار IBSng استفاده میکنن! مثل پارس آنلاین و پیشگامان یزد هم...:27: اطلاعاتشم خود سایت سازنده نرم افزار، شرکت پارس پویش تو سایتش معرفی کرده و این عکسها ازونجاست:

dvb_hamed
15-04-2010, 19:00
بدبخت شديم يعني؟آبرومون رفت.هرچي سايت *** رفتيم رو اونا ميديدن )):
اگه با --- هم تو سايت بري مي تونن ببينن؟البته من همش با phproxy ميرم كه ديگه 100% نشون ميده بهشون

Masoud.Neshat
15-04-2010, 19:37
بدبخت شديم يعني؟آبرومون رفت.هرچي سايت *** رفتيم رو اونا ميديدن )):
اگه با --- هم تو سايت بري مي تونن ببينن؟البته من همش با phproxy ميرم كه ديگه 100% نشون ميده بهشون

:23: :38: اون بکنار! اگه سایت سیاسی رفته باشی که دیگه...

LordMMD
15-04-2010, 19:45
پس چی فکر کردین !؟
درسته که آزادی نزدیک به مطلقه، اما هر وقت بخوان، پروندتو میکشن بیرون !!

Mahdi.p30
15-04-2010, 21:00
چی میگید شماها؟؟
من تابستون فن آوا داشتم ، همین نرم افزار درپیت بود ، تا تونستم مفتکی باهاش دانلود کردم ، نه بدهی برام رد شد ، نه مونیتور کردن!!
مگه بیکارن بنشینن کاربرا رو مونیتور کنن؟
ضمنا مگه با چیز پی ان یا پیلترشکن هم قابل شناساییه؟

keivanpro
15-04-2010, 21:19

من با شماره هایی که در sms گفته بود تماس گرفتم وقتی زنگ می زدم می گفت شماره های مورد نظر در شبکه
موجود نمی باشد مثل همه چیزهای دیگه این شرکت دزد دروغ بود
بازم می گم فناوا دزده دزده دزده
به دوستان تازه وارد می گم سمت این شرکتم نیایید
فناوای دزد را چه به سرویس مجانی دادن

Masoud.Neshat
15-04-2010, 21:41
چی میگید شماها؟؟
من تابستون فن آوا داشتم ، همین نرم افزار درپیت بود ، تا تونستم مفتکی باهاش دانلود کردم ، نه بدهی برام رد شد ، نه مونیتور کردن!!
مگه بیکارن بنشینن کاربرا رو مونیتور کنن؟
ضمنا مگه با چیز پی ان یا پیلترشکن هم قابل شناساییه؟

اون موقع بله ولی الان کلی روش کار انجام دادن و نرم افزار جامعی شده.
بهر حال احساس خوبی نداره، آدم فکر میکنه لخت تو یه جای عمومیه

Mahdi.p30
15-04-2010, 21:59
اون موقع بله ولی الان کلی روش کار انجام دادن و نرم افزار جامعی شده.
بهر حال احساس خوبی نداره، آدم فکر میکنه لخت تو یه جای عمومیه
نه اتفاقا هنوزم .....
ولی بازم فکر نمیکنم با چیز پی ان یا پیلترشکن ، بتونن مونیتور کنن!
چون اگه میتونستن بفهمن که شما داری با پر.وکسی به چه سایتایی میری و ثبت میشد توی سیستم ، خب حتما میتونستن کاری کنن که شما وارد اون سایتا نشی!
و ضمنا علت وجودی چیز پی ان زیر سوال میره!

تورو قرآن حرف سیا.سی رو بیخیال شین ، کار دستمون میدین ها...:41:
دوست عزیز شما نقل قول نگیر ، اون گزارش تخلف رو اون پایین برای همین موقعها گذاشتن!

Masoud.Neshat
16-04-2010, 10:59
دوست عزیز شما نقل قول نگیر ، اون گزارش تخلف رو اون پایین برای همین موقعها گذاشتن!

یه تار سبیل بروبچ فروم میارزه به ...

Mahdi.p30
16-04-2010, 11:35
یه تار سبیل بروبچ فروم میارزه به ...
ربطی نداره ، ممکنه 4 تا لغت باعث پیلتر شدن یه سایت بشن!!

ReZa DN
16-04-2010, 13:59
میگم سرعت دانلود کسایی که 128 دارن باید چند باشه؟؟ از یه شرکتی هم گرفتم نگفت نماینده کدوم شرکته تو سایت زدم دیدم فن آواست
مال من رو 10 11 هستش اصلا خوب نیست

Mahdi.p30
16-04-2010, 14:04
میگم سرعت دانلود کسایی که 128 دارن باید چند باشه؟؟ از یه شرکتی هم گرفتم نگفت نماینده کدوم شرکته تو سایت زدم دیدم فن آواست
مال من رو 10 11 هستش اصلا خوب نیست
اگه سرویس نامحدود باشه ، معمولا روی 14 15 ، ولی اگه سرویس حجمی یا محدود باشه ، معمولا سرعت های بالاتر رو میدن!
چه سرویسی گرفتی؟
برو توی تنظیمات مودم ، ببین downstream رو روی چند بستن؟

samfire
17-04-2010, 02:59
دوستان سرویس تو تهران .جود نداره که به درد خور باشه !!! کیفیت + قیمت مناسب !!!

همه شرکت اوایلشون خوبم من لایز هم بودم اولش خوب بود بعد اون هم خراب شد...

Masoud.Neshat
21-04-2010, 06:22
پست ویرایش شد../

whitewolf
21-04-2010, 14:04
سلام به همه
دوستان من یکی دو روزه که از فن اوا adsl گرفتم. سوالم درباره اینترنت شبانش هست که از 2 نصفه شب فعال میشه.
من خط اصلیم 512 هست که سرعت دانلودش معمولا بین 55-60 هست که خوبه تقریبا ولی اینترنت شبانه که user و pass جدا داره و برای همه یکسانه سرعتش از 20-30 بیشتر نمیشه. یعنی فکر کنم اینترنت شبانشو 256 بستن.

حالا سوالم اینه که مگه نباید سرعت شبانه ی من با سرعت روزانه م که 512 هست یکی باشه؟ چون یکی از دلایلی که 512 گرفتم برای دانلود های رایگان شبانه بود. اصلا برای شما هم user و pass شبانه با user و pass اصلیتون فرق داره؟

LordMMD
21-04-2010, 19:36
سلام به همه
دوستان من یکی دو روزه که از فن اوا adsl گرفتم. سوالم درباره اینترنت شبانش هست که از 2 نصفه شب فعال میشه.
من خط اصلیم 512 هست که سرعت دانلودش معمولا بین 55-60 هست که خوبه تقریبا ولی اینترنت شبانه که user و pass جدا داره و برای همه یکسانه سرعتش از 20-30 بیشتر نمیشه. یعنی فکر کنم اینترنت شبانشو 256 بستن.

حالا سوالم اینه که مگه نباید سرعت شبانه ی من با سرعت روزانه م که 512 هست یکی باشه؟ چون یکی از دلایلی که 512 گرفتم برای دانلود های رایگان شبانه بود. اصلا برای شما هم user و pass شبانه با user و pass اصلیتون فرق داره؟
ببین آقا جون، شما برو خدا رو شکر کن و خیلی ازشون ممنون باش که حالا یه روزانه 512 بهت دادن...
شبانه رو هم که منت گذاشتن بر سر ما که بهمون دادن....

پ.ن ! : برای همه یوزر شبانه یکیه و با روزانه فرق داره...

پیشنهاد میکنم که صفحات قبلی تاپیک رو مطالعه کنید...
اگر هم در منطقتون به غیر از فن آوا شرکت دیگری میده (به عبارت دیگه اگر خونتون سر گردنه نیست) برید اونها رو هم بررسی کنید و به این که از فن آوا برید هم باشید.

در نهایت هم که بررسی هاتون رو کردید، خیلی به خودتون زحمت ندید، چون احتمال زیاد همه شرکت ها سر و ته یک کرباس هستند ! البته من خودم تا حال از شرکت دیگری ADSl نداشتم، ولی در هر حال اگر نخوردیم نان گندم، دیدیم که دست مردم ;)

whitewolf
21-04-2010, 23:27
ببین آقا جون، شما برو خدا رو شکر کن و خیلی ازشون ممنون باش که حالا یه روزانه 512 بهت دادن...

اگر هم در منطقتون به غیر از فن آوا شرکت دیگری میده (به عبارت دیگه اگر خونتون سر گردنه نیست) برید اونها رو هم بررسی کنید و به این که از فن آوا برید هم باشید.

در نهایت هم که بررسی هاتون رو کردید، خیلی به خودتون زحمت ندید، چون احتمال زیاد همه شرکت ها سر و ته یک کرباس هستند ! البته من خودم تا حال از شرکت دیگری ADSl نداشتم، ولی در هر حال اگر نخوردیم نان گندم، دیدیم که دست مردم ;)

اره. اینو که توی این شرابط باید شاکر باشم که 512 بهم دادن رو قبول دارم (البته 442 نه 512) ولی خب اگه از همون اول می دونستم این طوریه قضیه شبانش، بیشتر فکر می کردم.

حالا اگه دوستانی که از فن اوا اینترنت دارن هم جواب بدن که سرعت اینترنت شبانشون چنده؟ ممنون میشم.
شما adsl رو از فن اوایی گرفتین؟

ولی برای این گفتم شبانه user و pass متفاوتی داره که توی همین سایت یه اموزش هست درباره اینکه کامپیوتر اتوماتیک روشن بشه، وصل بشه به اینترنت ، دانلود کنه و بعد اتوماتیک قطع کنه و بعد خاموش بشه که خودتون بهتر می دونید البته. نکته اینجاست که اگه برای همه یوزر و پسورد شبانه یکیه دیگه احتیاج به قطع اتوماتیک نیست چون سر وقت پایان شبانه (همون 7 یا 8) خودش قطع می کنه. برای همین برام سوال پیش اومد

حالا اینکه گفتید صفحات قبل رو مطالعه کنید ممنون، ولی خب، تاپیک صفحاتش زیاده.اگه پست خاصی مدنظرتون هست خوشحال میشم بفرمایید.

خونمون هم جای خوبیه اتفاقا :5: ولی هر شرکتی 512 رو به راحتی نمیده.... خلاصه اره دیگه......از اوووووووون لحاظ

دوستان دیگه که توی فن اوا هستن سرعت شبانه و روزانتون چه قدره؟

vaitaa
21-04-2010, 23:37
شبانه رو ریتش رو 128 بستن و نمیتونی بیشتر از اون دانلود کنید
با یوزر و پسوورد night@fanava کانکت میشی
ولی از من میشنوی اگه شرکت دیگه ای تو اون منطقه جز فن اوا هست سریع برو از اون بگیر

whitewolf
22-04-2010, 04:05
شبانه رو ریتش رو 128 بستن و نمیتونی بیشتر از اون دانلود کنید
با یوزر و پسوورد night@fanava کانکت میشی
ولی از من میشنوی اگه شرکت دیگه ای تو اون منطقه جز فن اوا هست سریع برو از اون بگیر

بله یوزر و پسورد night@fanava هست
حالا امکان داره که شبانه رو برای هر خط جدا با یه سرعتی ببندن در حالی که یوزر و پسورد برای همه یکسانه؟ چون شبانه من 256 هست با سرعت داون 30 ولی برای شما 128 بسته شده
اونوقت ریت روزانه تون چنده ؟

LordMMD
22-04-2010, 15:44
بله یوزر و پسورد night@fanava هست
حالا امکان داره که شبانه رو برای هر خط جدا با یه سرعتی ببندن در حالی که یوزر و پسورد برای همه یکسانه؟ چون شبانه من 256 هست با سرعت داون 30 ولی برای شما 128 بسته شده
اونوقت ریت روزانه تون چنده ؟
نه آقا الان برای همه 256 هست.
ایشون هم اشتباهی گفت 128

Masoud.Neshat
22-04-2010, 23:10
دوستان بخاطر مشکل مجددی که برای فیبرنوری اتفاق افتاده ، اینترنت مملکت باز به مشکل خورده ، ایراد از فن آوا نیست:
چهارشنبه، 1 اردیبهشتماه 1389:
کندی سرعت اینترنت کشور همچنان پابرجا است
پنجشنبه، 2 اردیبهشتماه 1389:
ادامه اپیدمی اختلالات اینترنتی
جمعه ، 3 اردیبهشتماه 1389:
زیرساخت: قطعي كابل مخابراتي هنوز رفع نشده است
شنبه، 4 اردیبهشتماه 1389
وضعیت اینترنت کشور پس از یک هفته کندی سرعت

Mahdi.p30
23-04-2010, 00:19
دوستان بخاطر مشکل مجددی که برای فیبرنوری اتفاق افتاده ، اینترنت مملکت باز به مشکل خورده ، ایراد از فن آوا نیست:

من از شاتل سرویس دارم ، توی این چند روز و در حال حاضر مشکلی نداشته و نداره!

samfire
24-04-2010, 05:15
یکی نیست یه سرویس خب معرفی کنه که بریم ازش بگیریم ؟

- شبانه داشته باشه
- +512 باشه
- ارزون باشه

- ....
-....
-...

لول :دی

LordMMD
26-04-2010, 18:41
شورش رو در آوردن، از ظهر به بعد سرعت حتی به 5 kB هم نمیرسه....

پشتیبانیشون رو هم که از این منشی تلفنی ها گذاشتن ، فکر کنم پول ها رو بالا کشیدن فرار کردن رفتن خارج !
تا الان نتونستم با این پشتیبانی مسخرشون ارتباط برقرار کنم لا اقل یه کم داد و بیداد کنم باهاشون :)

whitewolf
26-04-2010, 18:44
سلام
دوستان از امروز اینترنتم که از فن اواست شدیدا سرعتش اومده پایین. سرعت دانلودم از 55 کیلوبایت در ثانیه به 5-3 کیلوبایت در ثانبه.
برای شما مشکلی پیش نیومده؟

whitewolf
26-04-2010, 18:50
شورش رو در آوردن، از ظهر به بعد سرعت حتی به 5 kB هم نمیرسه....

پشتیبانیشون رو هم که از این منشی تلفنی ها گذاشتن ، فکر کنم پول ها رو بالا کشیدن فرار کردن رفتن خارج !
تا الان نتونستم با این پشتیبانی مسخرشون ارتباط برقرار کنم لا اقل یه کم داد و بیداد کنم باهاشون :)

پس مشکل همگانیه.
تا دیشب خوب بود ها لامصب........
فکر کنم اگه بهشتم بریم چون اسم ایرانی رومونه، اونجا هم بهمون اینترنت درست حسابی نمیدن

whitewolf
26-04-2010, 19:45
برای من بعد از 9-8 ساعت درست شد
نمی دونم قضیه چیه

pooria.rio
26-04-2010, 19:48
من با پشتیبانی تماس گرفتم،(ساعت 5:30)
گفت یه قطعیه سراسری بوده،الان رفع شده،اما یخ چند ساعتی طول میکشه تا دوباره شبکه به وضعیت عادی برگرده !!!
الان درست شده

pourya_bo2pmc
26-04-2010, 19:53
یه مدتی هستش که سرعتم داغونه
من فکر میکردم به خاطر اون مشکل سراسری هستش که گریبان کل اینترنت کشور رو گرفته
اگه اینجوری نیستش و به خاطر این سرویس دهنده هست بهم بگین یا با تل یا مراجعه حضوری خدمتشونو برسم

Masoud.Neshat
26-04-2010, 19:55
جمعه ، 3 اردیبهشتماه 1389:
زیرساخت: قطعي كابل مخابراتي هنوز رفع نشده است
شنبه، 4 اردیبهشتماه 1389
وضعیت اینترنت کشور پس از یک هفته کندی سرعت

بابا به خدا مشکل کلیه! اینا رو بخونین که لینک دادم.
من سرعت دانلودم یکم کم شده ولی صفحه بزور باز میکنم یا اصلا نمیشه، اتچ کردن به ایمیل هم که غیرممکنه فعلا...:19:

amin750
26-04-2010, 22:23
سلام به همه دوستان
من هنوز اختلال دارم شما چطور؟
گزارش ایلنا از دلايل واقعي افت سرعت اينترنت

pooriya_hp
26-04-2010, 22:52
دوستان یه سوال داشتم:
آیا ADSL فن آوا خوبه یا بده؟

whitewolf
27-04-2010, 00:28
زیاد تعریفی نداره
البته همه isp ها همین طورین. زیاد فرقی نداره. سرعت همه پایینه

Masoud.Neshat
27-04-2010, 12:48
این رو بخونین خیلی عالیه ... 3 ساعته نمیتونم یه فایل 1.3 مگی ایمیل کنم نمیشه :41:

whitewolf
27-04-2010, 15:46
این رو بخونین خیلی عالیه ... 3 ساعته نمیتونم یه فایل 1.3 مگی ایمیل کنم نمیشه :41:

بابا اینارو که همه میدونیم، ولی چه کار میشه کرد؟ اینجا ایرانه دیگه
الان اگه بخوای adsl بگیری باید از هفت خان کلاهبرداری بگذری تا بالاخره بهت adsl بدن اونم با کلی منت. بعد تازه می فهمی اون سرویسی که می خواستی رو هم بهت ندادن. پشت این قضیه ام کسی نیست جز اسمشو نبر

LordMMD
27-04-2010, 18:55
بله اینجا ایرانه و به کسی هم نمیشه حرفی زد!

اماباز جای امیدواری هست که سایتی مثل ایلنا داره تلاش خودش رو میکنه.

pooria.rio
27-04-2010, 19:44
من سرعت دانلودم عادیه
اما سرعت بازکردن صفحه ها از dial up هم پایین تره
آدم دیوونه میشه
کاملا مشخصه که این مشکل عامدانس
اگرنه باید سرعت دانلودم پایین میومد،یعنی همه با هم
اما بگیر نگیری شده
انگاه یکی اون بالا بالا ها هی شیر فلکه ی اینترنت کشور رو میبنده،جوری که به جای جریان آب،فقط قطره های آب ازش بچکه !!!

Masoud.Neshat
27-04-2010, 21:32
نیم ساعت پست نوشتم، صفحه موند و نرفت ، زحمتم به باد رفت... :27: حوصلش نیست دوباره بنویسم شایدم دوباره از بین بره...

LordMMD
28-04-2010, 05:20
نیم ساعت پست نوشتم، صفحه موند و نرفت ، زحمتم به باد رفت... :27: حوصلش نیست دوباره بنویسم شایدم دوباره از بین بره...
وقتی صفحه نمیره، میتونی دوباره refresh کنی صفحه رو که دوباره پستت رو میفرسته.

یک راه حل مناسب هم اینه :
افزونه Lazarus برای FF

Masoud.Neshat
29-04-2010, 08:30
بچه ها فک کنم کابل رو بالاخره وصله کردنش:10: درست شده :8: پکت لاس از بالای 20 درصد خوشبختانه رسیده به 3 درصد . البته هر عددی بالای صفر زیاده.

LordMMD
29-04-2010, 12:14
آره میخوان مردم رو خ.. کنن جدیدا ping خیلی خوب شده...

mohamad_beauty
01-05-2010, 01:51
سلام بچه ها من یه 20 صفحه ایی از تاپیکتون رو خوندم،لطفا اول این عکس رو ببینید و بعد نظرتون رو بگید تا ببینیم میشه ما هم فن آوایی بشیم!

به نظر شما میارزه من سرویس های یک ماهه نامحدود رو بگیرم.یکی از دوستان یادمه که گفت با سرویس 3 ماه 60 تومنی بین 50 تا 80 کیلوبایت بر ثانیه دانلود داشته که برای یک سرویس نامحدود خیلی ایده ال هست
راستی من اصفهانم

masoudboy
01-05-2010, 11:44
سلام بچه ها من یه 20 صفحه ایی از تاپیکتون رو خوندم،لطفا اول این عکس رو ببینید و بعد نظرتون رو بگید تا ببینیم میشه ما هم فن آوایی بشیم!

به نظر شما میارزه من سرویس های یک ماهه نامحدود رو بگیرم.یکی از دوستان یادمه که گفت با سرویس 3 ماه 60 تومنی بین 50 تا 80 کیلوبایت بر ثانیه دانلود داشته که برای یک سرویس نامحدود خیلی ایده ال هست
راستی من اصفهانم

این سرویس ها نامحدود فن آوا فقط مربوط به شهر اصفهان هست و تا آنجا که من اطلاع دارم شهر دیگه چنین سرویس نداره ...
بقیه هم تو PM براتون توضیح دادم ...

whitewolf
03-05-2010, 15:43
دوستان فن اوایی می تونین وارد این سایت بشین؟

سایت ق ی لتر نیست ولی باز نمیشه. در حالی که با ق ی لتر شکن راحت باز میشه.
ممنون اگه امتحان کنین

mansor_1381
03-05-2010, 16:30

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت ق ی لتر نیست ولی باز نمیشه. در حالی که با ق ی لتر شکن راحت باز میشه.
ممنون اگه امتحان کنین

DNS های فن آوا خیلی وقتها مشکل داره!

با آی پیش جواب میده :

whitewolf
03-05-2010, 19:40

با آی پیش جواب میده :

ممنون. با تغییر dns درست شد

Masoud.Neshat
04-05-2010, 05:21

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت ق ی لتر نیست ولی باز نمیشه. در حالی که با ق ی لتر شکن راحت باز میشه.
ممنون اگه امتحان کنین

با آی پیش جواب میده :

ممنون. با تغییر dns درست شد

خوب اینکه بهتره: hdtv-master.net
ها ؟ ربطی نداشت ؟ راس میگین :31: :27:

apadana.1001
05-05-2010, 13:11
سلام دوستان عزیز
شرمنده پریدم وسط بحثتون هااا .
من میخوام isp م رو عوض کنم . الان دارم از شرکت دزد شاتی سرویس میگیرم . از اونجایی که کارم دانلود فیلم هست و این شرکت شاتل شبانش خیلی زاقارته ، میخوام مهاجرت کنم به یه isp دیگه .
شماییکه از فن آوا سرویس میگیرید . نظرتون در باره این شرکت ( فن آوا ) چیه ؟؟؟
من میخوام بشینم راحت فیلم دانلود کنم اونم با سرعت بالا :27::31: .
ممنون میشم اگر یه isp خوب با قیمت مناسب سراغ دارید بهم معرفی کنید .
با تشکر

hes_luckey
05-05-2010, 13:29
این سرویس ها نامحدود فن آوا فقط مربوط به شهر اصفهان هست و تا آنجا که من اطلاع دارم شهر دیگه چنین سرویس نداره ...
بقیه هم تو PM براتون توضیح دادم ...

میشه واسه منم تو p.m توضیح بدین ؟؟!! :20:

منم اصفهانم الان از شاتل سرویس میگیرم تا یه هفته دیگم تموم میشه ,میخوام ببینم صرف میکنه از این نامحدودا بگیرم یا نه ؟

alisam44
05-05-2010, 14:35
من از جمعه به این طرف افت شدید سرعت داشتم در فن آوا!!!
سرعت دانلودم از 110 به 20 رسیده است!!
بقیه هم همین مشکل را دارند؟

whitewolf
05-05-2010, 14:54
سلام دوستان عزیز
شرمنده پریدم وسط بحثتون هااا .
من میخوام isp م رو عوض کنم . الان دارم از شرکت دزد شاتی سرویس میگیرم . از اونجایی که کارم دانلود فیلم هست و این شرکت شاتل شبانش خیلی زاقارته ، میخوام مهاجرت کنم به یه isp دیگه .
شماییکه از فن آوا سرویس میگیرید . نظرتون در باره این شرکت ( فن آوا ) چیه ؟؟؟
من میخوام بشینم راحت فیلم دانلود کنم اونم با سرعت بالا :27::31: .
ممنون میشم اگر یه isp خوب با قیمت مناسب سراغ دارید بهم معرفی کنید .
با تشکر

سرعت دانلود شبانه فن اوا 30 کیلوبایت در ثانیه هست.از ساعت 2 تا 7 . اگه یه سره دانلود کنی میشه 500 مگ. یعنی یک فیلم و نیم با پسوند mkv . من خودم سریال دانلود می کنم که شبی 3 قسمت رو راحت دانلود می کنه.

منتها دیشب سرعت از 30 رسیده بود به 15-12 و یه قسمت سریال بیشتر نتونستم دانلود کنم. حالا نمی دونم چرا. دوستان دیگه که دیشب کار کردن برای شما هم سرعت حدود 12 بود؟ الانم سرعت خرابه باز. یه صفحه هم باز نمی کنه

Masoud.Neshat
05-05-2010, 21:06
یه تک مضراب بی ربط به تاپیک : سریال هوش سیاهه رو دیدینش تاحالا؟ با برو بچ میبینیم تا قسمت بعدش سر گرمیم... :16:همش راجع به اینترنته ! اونقدر غیرفنی و اغراق آمیز درست شده که تبدیل شده به یه شاهکار کمدی.

whitewolf
05-05-2010, 22:28
یه تک مضراب بی ربط به تاپیک : سریال هوش سیاهه رو دیدینش تاحالا؟ با برو بچ میبینیم تا قسمت بعدش سر گرمیم... :16:همش راجع به اینترنته ! اونقدر غیرفنی و اغراق آمیز درست شده که تبدیل شده به یه شاهکار کمدی.

بله. همه فیلم های ایران کمدیه به یه نحوی.
ولی حالا برای اینکه جفتمون رو نندازن بیرون از پی سی ورلد، سرعت شبانه دیشبتون و الانتون در چه وضعیته؟ برای من خیلی افت کرده. پشتیبانی هم که جواب نمیده. مگه قرار نیست 24 ساعته باشه؟

Re Z a
05-05-2010, 23:05
آره برای منم همینطوره من الان S31 دارم 1.2 شبه اینجوری میشه :13:

LordMMD
06-05-2010, 04:18
ببینید مگه یادتون نیست که الان شرکت داره سر ما منت میذاره بهمون شبانه رایگان میده ؟!

پس برید خدا رو شکر کنید...

اما خودمونیم عجب مملکت بی صاحابی داریم ها، هر روز دلشون میخواد میکنن 128 ، فرداش باز 256 باز دوباره 128

Masoud.Neshat
06-05-2010, 09:43
برای من دیشب شبانه خیلی خوب بود ( فن آوا گستر توس ، مشهد ) ، شکر خدا گوش شیطون کر.:11:
تو نماینده های فن آوا تو شهرستان های مختلف ، به نظرم نماینده مشهد از همشون بهتره ، والا. یکبار مشکل داشتم فقط تلفن زدم ، بدون اینکه خواسته باشم نیم ساعت بعد دو نفر اومدن با مودم و لپ تاپ ، کفم بریده بود! البته معلوم شد از تجهیزات مرکز مخابراتی بوده ( دانلود با تورنت میشد ولی آدرس نمی رفت ، هیچی نه صفحه نه دانلود )

whitewolf
06-05-2010, 15:07
ببینید مگه یادتون نیست که الان شرکت داره سر ما منت میذاره بهمون شبانه رایگان میده ؟!

پس برید خدا رو شکر کنید...

اما خودمونیم عجب مملکت بی صاحابی داریم ها، هر روز دلشون میخواد میکنن 128 ، فرداش باز 256 باز دوباره 128

الان زنگ زدن شرکت گفتم 3-2 روزه سرعت شبانم شده 128 گفت ما 2 ماهه کردیمش 128. از سیاست های شرکته
شما هم شانس داشتید که 256 می گرفتید

می بینید؟ دنیای ما ها روی شانس می گرده، مرتیکه دروغگو

من که از فن اوا میرم اگه همین طوری بمونه.با 128 هیچی نمیشه دانلود کرد. حالا اینکه گفتین یه بار 128 فرداش باز 256 باز دوباره 128 میشه، یعنی قبلا هم همین طوری کردن؟ احتمالش هست دوباره برگردوننش به 256 ؟

Re Z a
06-05-2010, 15:15
الان زنگ زدن شرکت گفتم 3-2 روزه سرعت شبانم شده 128 گفت ما 2 ماهه کردیمش 128. از سیاست های شرکته

من که از فن اوا میرم اگه همین طوری بمونه.با 128 هیچی نمیشه دانلود کرد. حالا اینکه گفتین یه بار 128 فرداش باز 256 باز دوباره 128 میشه، یعنی قبلا هم همین طوری کردن؟ احتمالش هست دوباره برگردوننش به 256 ؟

الان از خیلی ار دوستانی که میشناسم سرعتشون روز و شب پایینه دلیلشم هر وقت زنگ میزنیم میگن برای قطعیه کابله سراسری از این حرفا . به هر حال الان سرعت همه یه جورای مثل 1 ماه پیش نیست و احتمال برگشتش به همون سرعت 256 هست البته با یکم صبر :11:

LordMMD
06-05-2010, 16:32

شما اگه میتونی بری که برو.
من هم منظورم همین آخرین دفعه ای بود که بهش گتن شانس.

اما تا وقتی که در واردات اینترنت رقابت نباشه ، همین آشه و همین کاسه.

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

شما اگه میتونی بری که برو.
من هم منظورم همین آخرین دفعه ای بود که بهش گتن شانس.

اما تا وقتی که در واردات اینترنت رقابت نباشه ، همین آشه و همین کاسه.
آخه مشکل یکی دو تا که نیست که.

الان مثلا بخوای بری آسیاتک، باید 30 تومن هزینه راه اندازی بدی ! (پول زور که میگن، اگه تا حالا ندیدید، همینه)

Masoud.Neshat
06-05-2010, 17:37
...با 128 هیچی نمیشه دانلود کرد...

چرا! PDF میشه دانلود کرد :31:
دوستان یه چیزی بگم؟ فحشم ندین ها . شماها چی دانلود میکنین؟ وقتی یه سر تو سایتای دانلود مثل freshwap و allyoulike میزنم میبینم این چیزا هست:
1 - فیلم سینمایی
2 - سریال
3 - انیمیشن
4 - نرم افزار
5 - موسیقی
6 - ویدئو کلیپ
7 - بازی PC,XBOX,PS2,PSP,PS3,WII
8 - محتوای مستهجن و غیر اخلاقی.
چیز دیگه ای هم هست؟
خوب ، حالا متناظر به موارد بالا:
1و2و3 - بهترین فیلم ها رو دارن 1000 الی 1500 تومن میفروشن اونم با کیفیت DVD کامل rip نشده، یا حتی BluRay در سایزهای مختلف مثلا در hdtv-master.net و انواع کارتون ژاپنی مثلا در irananime.blogfa.com، چه اینترنتی چه تو بازار شهرتون فیلم و سریال هستش. بخدا ارزونتر از دانلود در میاد براتون. رفیق من 4 ماه با شبانه تورنت secretmyth رو دانلود کرد تا نسخه 3 گیگی 2012 رو داشته باشه ، خوب اگه مث آدم میگشت ، تو نت بود
hdtv-master.net/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=894&category_id=3&option=com_virtuemart&Itemid=67&vmcchk=1&Itemid=67
4و7 - این که دیگه هیچ محدودیتی نداره میری بازار میخری به مفت.
5و6 - موسیقی که شکر خدا حجمی نداره، مگر Discography دانلود کنین که خوب ممکنه سه چهار گیگ بشه. کلیپ هم شخصا بررسی کردم ، کلیپهای HD که تو نت پیدا میشه هیچوقت ندیدم از 150 مگ بیشتر باشن.
8 - نداشتنش خیلی بهتره ، خدا کنه ازین آشغالا اصلا پیدا نشه که فقط شر و کثافت نتیجشه.
9 - مگه چیزی بخواین که هیچ جور نشه خرید که این هم چاره داره: تو همین فروم ها کلی برو بچ هستن ، کارشون دانلوده ، با قیمتهای مناسب، گیگابایتی 800 تومن! راحت سفارش میدین براتون میفرسته.

حالا بجای اینکه خودتون رو آزار بدین، ازین شرکت به اون شرکت، هزینه نصب ، تاخیر یک هفته ده روزی برای قطع و راه اندازی مجدد... راحت وب گردی کنین ( قبول دارم ف ی ل ت ر ی ن گ هنوز مشکلداره و درست کار نمیکنه ) و دانلودهای بزرگتون رو از راههایی که گفتم و خودتون هم میدونین و استادین تهیه کنین. اینجوری بجای اینکه پولتون رو بریزین تو شکم شرکتهای اینترنتی ، یه عده کسب و کاری برا خودشون درست میکنن و نون میخورن شمام به چیزی که میخواین میرسین.
بد میگم ؟
یه چیز رو هم فراموش نکنین : تو کشورایی که اینترنت 30 مگابیتی دارن، مردم به کپی رایت احترام میگذارن، خودشون رو خفه نمیکنن ... ما با این اینترنت پت پتی مون ازهمین الان دنبال دانلود فول آلبوم و تمام سیزن های فلان سریالیم.
با حرفهای من منصفانه برخورد کنین.

hsna
06-05-2010, 19:07
موقف دانلود شبانه از فن آوا یهو دیدم اکانت شبانه قطع شد و وصل شد به اکانت روزانه که از اینترنتم کم شه !
برای شما هم این مشکل پیش اومده؟

whitewolf
06-05-2010, 19:54
چرا! PDF میشه دانلود کرد :31:
دوستان یه چیزی بگم؟ فحشم ندین ها . شماها چی دانلود میکنین؟ وقتی یه سر تو سایتای دانلود مثل freshwap و allyoulike میزنم میبینم این چیزا هست:
1 - فیلم سینمایی
2 - سریال
3 - انیمیشن
4 - نرم افزار
5 - موسیقی
6 - ویدئو کلیپ
7 - بازی PC,XBOX,PS2,PSP,PS3,WII
8 - محتوای مستهجن و غیر اخلاقی.
چیز دیگه ای هم هست؟
خوب ، حالا متناظر به موارد بالا:
1و2و3 - بهترین فیلم ها رو دارن 1000 الی 1500 تومن میفروشن اونم با کیفیت DVD کامل rip نشده، یا حتی BluRay در سایزهای مختلف مثلا در hdtv-master.net و انواع کارتون ژاپنی مثلا در irananime.blogfa.com، چه اینترنتی چه تو بازار شهرتون فیلم و سریال هستش. بخدا ارزونتر از دانلود در میاد براتون. رفیق من 4 ماه با شبانه تورنت secretmyth رو دانلود کرد تا نسخه 3 گیگی 2012 رو داشته باشه ، خوب اگه مث آدم میگشت ، تو نت بود
hdtv-master.net/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=894&category_id=3&option=com_virtuemart&Itemid=67&vmcchk=1&Itemid=67
4و7 - این که دیگه هیچ محدودیتی نداره میری بازار میخری به مفت.
5و6 - موسیقی که شکر خدا حجمی نداره، مگر Discography دانلود کنین که خوب ممکنه سه چهار گیگ بشه. کلیپ هم شخصا بررسی کردم ، کلیپهای HD که تو نت پیدا میشه هیچوقت ندیدم از 150 مگ بیشتر باشن.
8 - نداشتنش خیلی بهتره ، خدا کنه ازین آشغالا اصلا پیدا نشه که فقط شر و کثافت نتیجشه.
9 - مگه چیزی بخواین که هیچ جور نشه خرید که این هم چاره داره: تو همین فروم ها کلی برو بچ هستن ، کارشون دانلوده ، با قیمتهای مناسب، گیگابایتی 800 تومن! راحت سفارش میدین براتون میفرسته.

حالا بجای اینکه خودتون رو آزار بدین، ازین شرکت به اون شرکت، هزینه نصب ، تاخیر یک هفته ده روزی برای قطع و راه اندازی مجدد... راحت وب گردی کنین ( قبول دارم ف ی ل ت ر ی ن گ هنوز مشکلداره و درست کار نمیکنه ) و دانلودهای بزرگتون رو از راههایی که گفتم و خودتون هم میدونین و استادین تهیه کنین. اینجوری بجای اینکه پولتون رو بریزین تو شکم شرکتهای اینترنتی ، یه عده کسب و کاری برا خودشون درست میکنن و نون میخورن شمام به چیزی که میخواین میرسین.
بد میگم ؟
یه چیز رو هم فراموش نکنین : تو کشورایی که اینترنت 30 مگابیتی دارن، مردم به کپی رایت احترام میگذارن، خودشون رو خفه نمیکنن ... ما با این اینترنت پت پتی مون ازهمین الان دنبال دانلود فول آلبوم و تمام سیزن های فلان سریالیم.
با حرفهای من منصفانه برخورد کنین.

مرسی.
راستش با نظرتون موافقم و خوشمم اومد که این طوری تحلیل کردی مسئله رو. ولی یه چیز هایی هست که یهویی برات پیش میاد که دانلود کنی و در ضمن نمی دونی که فایل درست رو دانلود می کنی یا نه. مثلا می خوای فیلم دانلود کنی بعد از دانلود می بینی رو پرده ایه و باید دوباره بگردی لینک دیگه پیدا کنی تا بالاخره درستش رو پیدا می کنی. یا یهویی موبایلت از کار می افته باید یه فریمور 200 مگی رو دانلود کنی (اتفاقی که برای خودم افتاد) خب نمی تونی صبر کنی تا یکی دیگه برات دانلود کنه بعد برات بفرسته.
ولی با این حال با مورد شماره 9 خیلی حال می کنم. نمی دونستم همچین کسایی هم هستن. فکرش رو که می کنم می بینم کلی نصف کارام با این جور ادم ها راه می افته. اگه میشه دربارشون توی pm بیشتر توضیح بده که کدوم فروم، چند روزه می فرستن و اینا...
ممنون

موقف دانلود شبانه از فن آوا یهو دیدم اکانت شبانه قطع شد و وصل شد به اکانت روزانه که از اینترنتم کم شه !
برای شما هم این مشکل پیش اومده؟

احتمالا برای شما auto dial شده. از توی برنامه مدیریت دانلودت غیر فعالش کن.

bagbagoo
07-05-2010, 19:34
whitewolf:
دوست عزیز این افرادی که دوستمون اشاره کردن اکثرا افرادی هستند که در سازمانهای دولتی یا دانشگاهها یا شرکتهای خصوصی بزرگ یا حتی آی اس پی ها مسءول شبکه هستند یا به نحوی به شبکه دسترسی دارند البته با پهنای باندهای بالا.میتونی تو فروم پرشین تولز پیداشون کنی.کار خیلیاشون تایید شده است.ولی با این حال من هنوزم چیزایی که میخوام خودم میگیرم از شبکه.

LordMMD
07-05-2010, 21:04
بله تا وقتی مسئولین هم مثل همین نشاطمون فکر میکنن وضع از این بهتر نخواهد شد......
پس اون ها که اینقدر به کپی رایت اهمیت میدن، عقلشون نمیرسیده که اگه به مردم اینترنت پر سرعت بدن کپی رایت بیشتر نقض میشه ؟ یا اگر استفاده نمیکنن مردمشون برای چی بهشون میدن ؟

یا چرا توی کره جنوبی پر سرعت ترین اینترنت های دنیا رو رایگان برای همه فراهم کردند ؟!

به قول یه بنده خدایی، اگه بده چرا اونا داشته باشن ؟! اگه خوبه چرا ما ...

Masoud.Neshat
09-05-2010, 09:53
یکشنبه، 19 اردیبهشتماه 1389
گزارشی از سنجش سرعت کاربران اینترنتی در ایران: لاکپشت سنج!

Masoud.Neshat
10-05-2010, 22:18

whitewolf
11-05-2010, 00:57
سلام
یه یک هفته ای هست که مقدار مگابایت باقی موندم رو توی IBS دیگه اپدیت نمی کنه و روی یه عدد ثابت مونده. ادم نمی فهمه چقدر از شارژش مونده. برای شما هم همین طوریه؟

Masoud.Neshat
11-05-2010, 07:38
سلام
یه یک هفته ای هست که مقدار مگابایت باقی موندم رو توی IBS دیگه اپدیت نمی کنه و روی یه عدد ثابت مونده. ادم نمی فهمه چقدر از شارژش مونده. برای شما هم همین طوریه؟
نه ! همچی توپ کم میکنه ؛ مو رو از ماست میکشه بیرون :31:

Masoud.Neshat
11-05-2010, 13:01
دوشنبه، 20 اردیبهشتماه 1389
زیرساخت: اختلالی در شبکه ارتباط بین الملل وجود ندارد!
ictna.ir/news/archives/027262.html

Re Z a
13-05-2010, 07:40
دوستان مثلی که درست نشده این داستان اکانت شبانه .من سرویس 512 دارم سرعت دانلود شبانه به 13 kb بیشتر نمیرسه :18: برای شمام اینجوریه ؟

زنگ زدم نمایندگی می گه بدلیل اینکه همه شبا دانلود میکنن سرعت اینجوری شده

اما یه سوال پیش میاد این وسط چرا قبلا که افزایش پهنای باند نداده بودن اینجوری نمیشد!!‌

mansor_1381
13-05-2010, 08:21
دوستان مثلی که درست نشده این داستان اکانت شبانه .من سرویس 512 دارم سرعت دانلود شبانه به 13 kb بیشتر نمیرسه :18: برای شمام اینجوریه ؟

زنگ زدم نمایندگی می گه بدلیل اینکه همه شبا دانلود میکنن سرعت اینجوری شده

اما یه سوال پیش میاد این وسط چرا قبلا که افزایش پهنای باند نداده بودن اینجوری نمیشد!!‌

برام منم اینجوریه.

نمایندگی هم دروغ میگه فن آوا خودش سرعت شبانه رو فیکس کرده تا ملت کمتر دانلود کنند و در پهنای باندشون صرفه جویی بشه.
سرعت اکانت شبانه با اکانت معمولی من اصلا یکسان نیست اینم یک دلیل دیگه که سرعت پایین به خاطر دانلود زیاد نیست.

LordMMD
13-05-2010, 11:44
قبلنا من شنیده بودم که به داتک میگفتن د*دتک، (میدونید که بعضیا اینجا جنبشون ندارن و خیلی خوششون میاد از اون دکمه که علامت تعجب داره استفاده کنن)
حالا مثل این که باید به فن آوا هم بگیم ... آوا !

whitewolf
13-05-2010, 21:48
خیلی بی شرفیه. اول کلی روی اینترنت شبانشون مانور میدن بعد میزنن سرعتشو نصف می کنن. هیشکی هم که نیست روی کارشون نظارت داشته باشه.

الان به غیر از فن اوا دیگه چه شرکتایی اینترنت بالای 128 رو به کاربرای معمولی هم میده تا دوباره یه سبک سنگین کنیم شرایط رو؟
.
.
.
.
.
.
.
این IBS ماهم که اعدادش چند روزه stop شده. خودمم نمی دونم چه کارم الان.
بعد میگن ارق ملی!

luches
13-05-2010, 22:27
سپنتا اینترنت با لا 128 به کاربر خانگی میده. 1 ماه پیش زنگ زدم پرسیدم گفت هیچ مدرکی نمیخواد. فک نکنم از 1 ماه پیش تا الان چیزی تغییر کرده باشه.

tttmttt
14-05-2010, 00:03
خیلی بی شرفیه. اول کلی روی اینترنت شبانشون مانور میدن بعد میزنن سرعتشو نصف می کنن. هیشکی هم که نیست روی کارشون نظارت داشته باشه.

الان به غیر از فن اوا دیگه چه شرکتایی اینترنت بالای 128 رو به کاربرای معمولی هم میده تا دوباره یه سبک سنگین کنیم شرایط رو؟
.
.
.
.
.
.
.
این IBS ماهم که اعدادش چند روزه stop شده. خودمم نمی دونم چه کارم الان.
بعد میگن ارق ملی!
از هر جا ميخواي بگيري اول زنگ بزن ببين پورت خالي دارن بعد درخواست جمع آوري بده من اشتباه كردم اول درخواست جمع آوري دادم در عرض 24 ساعت خطم از رانژه خارج شد حالا هيچ جا پورت خالي نداره، ولي بالاخره تونستم از امپراطور كه نماينده صبانت هست بگيرم. (خيلي باحاله خود صبانت پورت خالي نداره ولي امپراطور داره البته ميگفت همين يك دونه را تو مركز مخابرات شما خالي داريم)

whitewolf
14-05-2010, 14:58
سپنتا اینترنت با لا 128 به کاربر خانگی میده. 1 ماه پیش زنگ زدم پرسیدم گفت هیچ مدرکی نمیخواد. فک نکنم از 1 ماه پیش تا الان چیزی تغییر کرده باشه.

شبانه سپنتا چه جوریه سرعتش؟ روزانش چی؟
ببخشید دوستان اگه به موضوع تاپیک ربطی نداره

tttmttt
15-05-2010, 11:14
تو تاپيك خود سپنتا بپرسي زودتر به نتيجه ميرسي متاسفانه تاپيك فن آوا يكم كم كاره!!!
يكي از دوستام نامحدود سپنتا را داره سرعتش حدود 12_13 هست.

whitewolf
15-05-2010, 15:02
اره تاپیک خیلی خلوته

اقا یه سوال : سر ماهه ، پول رو به غیر از توی صف بانک وایسدن و فکس کردن فیش دیگه چه طوری میشه براشون ارسال کرد؟ یه طوری اینتنرتی یا کارت به کارت یا یه همچین چیزی. چون من ماه اولمه با این شرکت
مرسی

amin750
15-05-2010, 22:11
اره تاپیک خیلی خلوته

اقا یه سوال : سر ماهه ، پول رو به غیر از توی صف بانک وایسدن و فکس کردن فیش دیگه چه طوری میشه براشون ارسال کرد؟ یه طوری اینتنرتی یا کارت به کارت یا یه همچین چیزی. چون من ماه اولمه با این شرکت
مرسی
سلام
توی این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برو یوزر و پستو وارد کن همه چیز داره پرداخت آنلاین ، تغییر سرویس و ...

LordMMD
16-05-2010, 08:22
اره تاپیک خیلی خلوته

مرسی
ببین شما اصلا به خود شرکت زنگ زدی بپرسی !؟

من اینترنتی براشون ریختم.

whitewolf
16-05-2010, 13:13
ببین شما اصلا به خود شرکت زنگ زدی بپرسی !؟

من اینترنتی براشون ریختم.

نه دیروز که این فکر به ذهنم رسید بخش مالی تعطیل بود. پشتیبانی هم جواب نمیداد.
یه طرف دیگه قضیه هم تنبلیه که بد مرضیه و هیچ کاریش نمیشه کرد :31::31:

الانم که 2 ساعته دارم می گیرم اشغاله. اولین باره می بینم یه تلفن گویا اشغاله.
کلا پشتیبانی s ucks

LordMMD
16-05-2010, 15:46
البته این مورد رو کاملا موافقم که قبلا که اون منشیاشون بودن لا اقل میشد با هاشون صحبت کرد الان که دیگه فقط یا میگه مشغوله یا میگه پاسخگو نیستن.

masoudboy
16-05-2010, 15:56
اره تاپیک خیلی خلوته

مرسی

داخل پورتال مشترکین خود سایت فن آوا میشه به صورت آنلاین با کارت های شتاب پرداخت کرد...

Gregar
17-05-2010, 09:35
ببخشید فن اوا ایا سرعتش هنوز همون ثابته یا متغیر شده . چون 6 ماه پیش که فن اوا داشتم سرعت روز و شب ثابت روی 30 بود . 128 داشتم

whitewolf
18-05-2010, 09:48
داخل پورتال مشترکین خود سایت فن آوا میشه به صورت آنلاین با کارت های شتاب پرداخت کرد...

اخه من چون تلفنی ثبت نام کردم یوزر و پسورد اینو ندارم.
یوزر و پسورد ibs هم بهش نمی خوره.
زنگم زدم شرکت گقتم من تلفنی ثبت نام کردم یوزر و پسورد پورتابل مشترکین رو می خواستم اول گفت همون یوزر و پسورد ibs رو بهش بزن، بعد که گفتم قبول نمی کنه گفت پورتابل فقط برای مشترکین سرویس S هست نه سرویس P (اقتصادی) که من باشم. یه جورایی انگار می خواست منو از سرش بکنه این جوابو داد.

حالا قضیه چیه؟ شما یوزر و پسورد ibs تون چه فرقی با یوزر و پسورد پورتابل مشترکین تون داره؟ (شاید منم با چند تا یوزر و پسورد امتحانی بتونم تونستم وارد پورتابل بشم)

Hamid323
18-05-2010, 15:48
دوستان سرعت دانلود شبانه اتون از 512 به 128 کاهش پیدا نکرده؟

whitewolf
18-05-2010, 16:18
وستان سرعت دانلود شبانه اتون از 512 به 128 کاهش پیدا نکرده؟

چرا. اولم 512 نبود 256 بود.

Hamid323
18-05-2010, 17:20
چرا. اولم 512 نبود 256 بود.
مشکلی ندارید با این قضیه؟ شب تا صبح سیستم رو روشن بزاریم واسه 200 مگ؟
سرعت من 4 برابر کم شده!!! میخوام از فناوا بکشم بیرون

LordMMD
18-05-2010, 19:16
این شرکت دزد آوا الان فقط تو منطقه ما هست تقریبا 2 برابر حتی اگر بگم 3 برابر بیراه نگفتم داره از شرکت های مشابه گران تر میگیره.

شما صفحات قبل رو بخونی میفهمی که مشکل داریم، خوبشم داریم اما بعضی ها مثل من نمیتونن کاری کنن، پول زور رو باید بدن، بعضی ها هم که میتونن کاری بکنن ، کاری هم بکنن بعیده خیلی فایده ای داشته باشه.

Gregar
18-05-2010, 19:37

نیا بیرون که من بد پشیمونم . الان شاتلم و شبی 75 مگ دانلود دارم . تازه اونم از 1 تا 7 صبح ولی قبلا که فن اوا بودم شبی 300 مگ میگرفتم

masoudboy
18-05-2010, 20:34
تست سرعت سرویس نامحدود خلیج فارس فن آوا :

Hamid323
18-05-2010, 20:42
ظاهرا الان شرایط همه شرکت ها unstable هست و نمیشه تصمیم قطعی گرفت. اما از طرفی من واقعا در شوک هستم و میخوام یه کاری بکنم.
شبی 800 الی 1000 مگ دانلود داشتم الان شده 200 مگ:13:

pooria.rio
18-05-2010, 21:11
دوستان سرعت دانلود شبانه اتون از 512 به 128 کاهش پیدا نکرده؟

واسه من کماکان سرعت رو 30 کیلوبایته
256 شبانه

Hamid323
18-05-2010, 21:24
واسه من کماکان سرعت رو 30 کیلوبایته
256 شبانه
کدوم شهرید؟

pooria.rio
18-05-2010, 21:30
کدوم شهرید؟

تهران عزیز

whitewolf
18-05-2010, 21:55
تهران عزیز

کدوم مرکز تلفن؟ دقیقا چه سرویسی؟

دوستان بیایم همه زنگ بزینم بگیم یا شبانه رو دوباره 256 می کنید یا از شرکت میریم. اگه تعداد تماس ها زیاد باشه حتما دست به کار میشن.ولی اگه تعداد کم باشه میگن به درک. والا اعصابم خورده از این دست این دزدا. من که فردا زنگ می زنم حالیشون می کنم

nima.mahdavi
18-05-2010, 23:18
سلام دوستان من تازه چند روزه از فن اوا سرویس گرفتم برای من که خوبه 512 گرفتم شبا هم 900 مگا بایت این طورا دانلود میکنم

LordMMD
19-05-2010, 04:42

دوستان بیایم همه زنگ بزینم بگیم یا شبانه رو دوباره 256 می کنید یا از شرکت میریم. اگه تعداد تماس ها زیاد باشه حتما دست به کار میشن.ولی اگه تعداد کم باشه میگن به درک. والا اعصابم خورده از این دست این دزدا. من که فردا زنگ می زنم حالیشون می کنم
شما بگو 512 اش کنید ، به مرگ بگیر که به تب راضی بشن !
من هم وقت کنم زنگ میزنم.

whitewolf
19-05-2010, 14:57
سلام دوستان من تازه چند روزه از فن اوا سرویس گرفتم برای من که خوبه 512 گرفتم شبا هم 900 مگا بایت این طورا دانلود میکنم

یوزر و پسورد شبانه فرق داره با یوزر و پسورد معمولیتون . اینه :
night@fanava
فکر کنم شما 900 مگ از اکانتتون رو خرج کردین

SIMPATICO4949
19-05-2010, 16:24
یوزر و پسورد شبانه فرق داره با یوزر و پسورد معمولیتون . اینه :
night@fanava
فکر کنم شما 900 مگ از اکانتتون رو خرج کردین

البته منم اکانت شب و روز م فرقی نداره از ساعت 2 تا 7 شب حساب میشه اگه ساعت 1:59 دقیقه هم وصل بشی تا صبح از اکانت روزانه کم میکنه
شب ها من معمولا 1گیگ رو دانلود میکنم (اکانت 256 که روی 512 بسته شده) ولی مشکلی که دارم اینه که قطعی زیاد داره و یک مشکل اساسی دیگه ای که هم داره تو مصرف ترافیکه که بیشتر از چیزی که استفاده میکنی حساب میکنن مثلا اکانت 3 ماهه 5 گیگ هست ولی 4 گیگ بیشتر نیست:41:

pooria.rio
19-05-2010, 19:33

من مرکز صالح طبری هستم
مثل اینکه مرکز به مرکز دستکاری کردن،چون یه سری توی تهران الان سرعتشون شبا 128 هست یه سری هم 256

LordMMD
19-05-2010, 20:54
من مرکز صالح طبری هستم
مثل اینکه مرکز به مرکز دستکاری کردن،چون یه سری توی تهران الان سرعتشون شبا 128 هست یه سری هم 256
ما که راضی ایم، خدا ازشون نگذره !

whitewolf
19-05-2010, 22:16
البته منم اکانت شب و روز م فرقی نداره از ساعت 2 تا 7 شب حساب میشه اگه ساعت 1:59 دقیقه هم وصل بشی تا صبح از اکانت روزانه کم میکنه
شب ها من معمولا 1گیگ رو دانلود میکنم (اکانت 256 که روی 512 بسته شده) ولی مشکلی که دارم اینه که قطعی زیاد داره و یک مشکل اساسی دیگه ای که هم داره تو مصرف ترافیکه که بیشتر از چیزی که استفاده میکنی حساب میکنن مثلا اکانت 3 ماهه 5 گیگ هست ولی 4 گیگ بیشتر نیست:41:

واقعا؟
شما اگه اشتباه نکنم اکانت اقتصادی دارین که یعنی اخر یوزرنیمتون حرف P هست، درسته؟ و باید مبلغ 3 ماهم 50 تومن باشه هان؟
منم اکانت اقتصادی دارم ولی اگه با اکانت روزانم از ساعت 2 تا 7 وصل بشم بازم از اکانتم کم میشه.
الان سرمو می کوبم به دیوار از حسودی
درضمن من یه ماهه 5 گیگ می گیرم ولی بعد از هربار شارژ 5 گیگ و 160 مگ بهم میدن

کلا بد شلم شیمبولیه این شرکت

برای قطعیتونم توی برنامه مدیریت دانلودتون number of retries رو بذارین روی 9999 که وقتی با auto redial کانکت شد دوباره دانلود کنه.

ما که راضی ایم، خدا ازشون نگذره !

اخرش راضی این یا ناراضی ؟ :31::31:

SIMPATICO4949
19-05-2010, 23:00
واقعا؟
شما اگه اشتباه نکنم اکانت اقتصادی دارین که یعنی اخر یوزرنیمتون حرف P هست، درسته؟ و باید مبلغ 3 ماهم 50 تومن باشه هان؟
منم اکانت اقتصادی دارم ولی اگه با اکانت روزانم از ساعت 2 تا 7 وصل بشم بازم از اکانتم کم میشه.
الان سرمو می کوبم به دیوار از حسودی
درضمن من یه ماهه 5 گیگ می گیرم ولی بعد از هربار شارژ 5 گیگ و 160 مگ بهم میدن

کلا بد شلم شیمبولیه این شرکت

برای قطعیتونم توی برنامه مدیریت دانلودتون number of retries رو بذارین روی 9999 که وقتی با auto redial کانکت شد دوباره دانلود کنه.
:31::31:

اکانت من سه ماهه 5 گیگ 34800 هست با سرعت 256 که بعد اینکه اکانت رو گرفتم گفتم سرعت دانلودم کمه آپ استریم و دان استریم رو زیاد کرد به 256 و 512 .الان سرعت دانلودم با idm معمولا 60 هست
منظورم از قطعی این نبود که قطع بشه بعد دوباره بزنم وصل بشه مثلا تو هفته یه روز چند ساعت قطع میشه یا اون اوایل حدود 10 روز اصلا لینک نداشتم
من پارسال تو مرداد بود که adsl گرفتم بعد تو شهریور دیگه هر کی میخواست اکانت بگیره ساعت شبانه براش از 3 بود تا 7
یوزر اکانت ها هم به صورت " toseeh@شماره تلفن " است

whitewolf
20-05-2010, 00:22
اکانت من سه ماهه 5 گیگ 34800 هست با سرعت 256 که بعد اینکه اکانت رو گرفتم گفتم سرعت دانلودم کمه آپ استریم و دان استریم رو زیاد کرد به 256 و 512 .الان سرعت دانلودم با idm معمولا 60 هست
منظورم از قطعی این نبود که قطع بشه بعد دوباره بزنم وصل بشه مثلا تو هفته یه روز چند ساعت قطع میشه یا اون اوایل حدود 10 روز اصلا لینک نداشتم
من پارسال تو مرداد بود که adsl گرفتم بعد تو شهریور دیگه هر کی میخواست اکانت بگیره ساعت شبانه براش از 3 بود تا 7
یوزر اکانت ها هم به صورت " toseeh@شماره تلفن " است

برای منم حل شد!!!!:8::8:
باورم نمیشه یه ماه داشتم با اکانت زپرتی night@fanava کار می کردم در حالی که می تونستم با اکانت 512 روزانم روزی 900 مگ دانلود کنم و از اکانتم هیچی کم نشه
من یه ماه پیش که adsl گرفتم ساعت 2 شب با اکانت روزانه وصل شدم و از اکانتم کم شد. بعد یه دقیقه گذشت ساعت 2:01 دقیقه با night وصل شدم و گذشت. برای همین دیگه هیچ وقت دنبالشو نگرفتم. چون شبانه از ساعت 2:01 دقیقه شروع میشه باید یه دقیقه بعد دوباره با روزانه امتحان می کردم. خیلی احمقم
:10: tnx bud

حالا این آپ استریم و دان استریم با با پهنای باند فرقی داره؟ چه طوری راضی شدن براتون ببرنش بالا؟

SIMPATICO4949
20-05-2010, 08:34
برای منم حل شد!!!!:8::8:
باورم نمیشه یه ماه داشتم با اکانت زپرتی night@fanava کار می کردم در حالی که می تونستم با اکانت 512 روزانم روزی 900 مگ دانلود کنم و از اکانتم هیچی کم نشه
من یه ماه پیش که adsl گرفتم ساعت 2 شب با اکانت روزانه وصل شدم و از اکانتم کم شد. بعد یه دقیقه گذشت ساعت 2:01 دقیقه با night وصل شدم و گذشت. برای همین دیگه هیچ وقت دنبالشو نگرفتم. چون شبانه از ساعت 2:01 دقیقه شروع میشه باید یه دقیقه بعد دوباره با روزانه امتحان می کردم. خیلی احمقم
:10: tnx bud

حالا این آپ استریم و دان استریم با با پهنای باند فرقی داره؟ چه طوری راضی شدن براتون ببرنش بالا؟

منم اوایل یه سری ساعت 1:59 دقیقه وصل شدم و تا صبح از اکانتم کم شد !!:19:
آپ استریم و دان استریم سرعت اصلیت رو نشون میده و داخل تنظیمات مودم میتونی ببینیش مثلا مودم من که tp-link 8811 هست با دادن آدرس 192.168.1.1 به یکی از مرورگرها و وارد کردن یوزر و پسورد که admin هست تو همون صفحه اولی که باز میشه زده که آپ استریم و دان استریم چند هست
من سرعت آپلودم خیلی کم بود دیگه با پشتیبانی که تماس گرفتم گفت که برات اضافش میکنم و بعد دیگه هم سرعت آپ و هم سرعت دان رو اضاف کرد

dvb_hamed
20-05-2010, 14:13
4 تا پست در همين تايپيك زدم و حتي با عكس هم گفتم كه با بعضي از سرويس هاي فناوا ميشه بين 2 تا 7 با سرعت 512 دانلود كنين،ولي كسي اهميت نداد
بگذريم
1 هفته پيش زنگ زدم فناوا و درخواست جمع اوري سرويس مذخرفش رو دادم و الان از شركت صبانت كه 1 سال پيش هم يكي از كاربر هاش بودم سرويس گرفتم
سرويس 128KB گرفتم 3 ماه ماهي 3 گيگ به قيمت 39.200
DOWN STREAM رو روي 1024 و UP STREAM رو 512 بستن و سرعت دانلود من از 60 تا 115 كيلوبايت متغيره
پينگ بسيار عالي داره و مناسب براي بازي ONLINE
از صبانت تبليغ نمي كنم چون سودي به من نميرسه ولي با پيشنهاد سرويس ارزانتر و با كيفيت مي خوام حتي يه نفر رو هم منصرف كنم از گرفتن سرويس از شركت دزد فناوا
512 فناوا ماهي 3 گيگ به قيمت 20000 تومان در هر ماه،واقعا پشيمونم كه پولم رو يه شركت كلاه بردار ظرف 1 سال بالا كشيد
اينم يه تست از سرعت فعلي من با سرويس صبانت

tttmttt
20-05-2010, 14:42
4 تا پست در همين تايپيك زدم و حتي با عكس هم گفتم كه با بعضي از سرويس هاي فناوا ميشه بين 2 تا 7 با سرعت 512 دانلود كنين،ولي كسي اهميت نداد
بگذريم
1 هفته پيش زنگ زدم فناوا و درخواست جمع اوري سرويس مذخرفش رو دادم و الان از شركت صبانت كه 1 سال پيش هم يكي از كاربر هاش بودم سرويس گرفتم
DOWN STREAM رو روي 1024 و UP STREAM رو 512 بستن و سرعت دانلود من از 60 تا 115 كيلوبايت متغيره
از صبانت تبليغ نمي كنم چون سودي به من نميرسه ولي با پيشنهاد سرويس ارزانتر و با كيفيت مي خوام حتي يه نفر رو هم منصرف كنم از گرفتن سرويس از شركت دزد فناوا
512 فناوا ماهي 3 گيگ به قيمت 20000 تومان در هر ماه،واقعا پشيمونم كه پولم رو يه شركت كلاه بردار ظرف 1 سال بالا كشيد

من هم همين كار را كردم. اينم تست سرويس من كه 128 سه ماهه با ماهي 3 گيگ حجم هر ماه هم 13200.

البته مثل اينكه يك چند مدتي هست كه شبانش مشكل داره و سرعتش كمه ولي باز قيمتش از فن آوا كمتره و سرعت روزانش هم زياده. سرعت فن آواي من تا 3 هفته پيش كه ازش سرويس داشتم شده بود 128 واقعي؟!؟!؟

LordMMD
20-05-2010, 15:27
بگذريم
تصحیح میکنم : دزد آوا !

من هم الان برای یک جای دیگه میخوام بگیرم، به تنها شرکتی که فکر نمیکنم ، همین ... آوا هستش ، چون خوشبختانه تو اون منطقه شرکت های رقیب دیگه هم هستند!

SIMPATICO4949
20-05-2010, 17:19
تصحیح میکنم : دزد آوا !

من هم الان برای یک جای دیگه میخوام بگیرم، به تنها شرکتی که فکر نمیکنم ، همین ... آوا هستش ، چون خوشبختانه تو اون منطقه شرکت های رقیب دیگه هم هستند!

منم هفته دیگه اکانتم تموم میشه و دیگه نمیخوام از این شرکت مسخره سرویس بگیرم حالا یا شاتل یا صبا میگیرم[COLOR="Silver"]

whitewolf
20-05-2010, 20:27
بگذريم

سلام
مرسی که قبلا اطلاع رسانی کردید و باید بگم که هرکی اهمیت نداده احمق تشریف داشتن.
من یه ماه پیش که از فن اوا سرویس گرفتم دقیقا همین مسئله رو پرسیدم :

سلام به همه

یعنی انتظار داشتم با سرعت 60-55 هم شب ها دانلود کنم و رایگان هم باشه که البته جواب گرفتم :

البته بازم راضی نشدم :

اگه دوستانی که از فن اوا اینترنت دارن هم جواب بدن که سرعت اینترنت شبانشون چنده؟ ممنون میشم.

ولی برای این گفتم شبانه user و pass متفاوتی داره که توی همین سایت یه اموزش هست درباره اینکه کامپیوتر اتوماتیک روشن بشه، وصل بشه به اینترنت ، دانلود کنه و بعد اتوماتیک قطع کنه و بعد خاموش بشه که خودتون بهتر می دونید البته. نکته اینجاست که اگه برای همه یوزر و پسورد شبانه یکیه دیگه احتیاج به قطع اتوماتیک نیست چون سر وقت پایان شبانه (همون 7 یا 8) خودش قطع می کنه. برای همین برام سوال پیش اومد

که باز جواب گرفیتم :

نه آقا الان برای همه 256 هست.

البته اون موقع سرعت اکانت شبانه 256 بود

پس فکر کنم لایق سرزنش شما نباشم. البته مسلما اون شخص lord عزیز هم نیستن

حالا میشه یکی به من اماتور بگه چه جوری وقتی کل پهنای باندتون 128 هست DOWN STREAM رو روي 1024 و UP STREAM رو 512 بستن تا ما هم مثل شما جمع کنیم و از این دزد اوا بیایم صبانت؟؟ کلا یه راهنمایی کلی درباره DOWN STREAM و UP STREAM می کنید تا یه مدت بعد نگید چرا کسی اهمیت نمیده؟
مرسی

m.behnam
20-05-2010, 20:35
تو یزد که قن آوا خیلی باحاله
میری تو شرکت همه با دنپایی هستن !!!
بدشم زنگ پشتیبانی میزنی بعد از نیم ساعت بر میداره و یارو هم خوابه !!!!
بالاخره خیلی شرکت جالبیه !

amin750
20-05-2010, 21:07
سلام
آقا من احتمال داره از فن آوا برم اگه اطلاعاتی در مورد لایزر بم بدین(تو لایزر پست زدم کسی نبود جواب بده)
به نظرتون لایزر سرعتش قیمتش شبانش قطعیش و... چطوریه
لطفا راهنمایی کنید!×!

lurenzo
21-05-2010, 10:34
من هم دیشب با اکانت خودم از ساعت 2:30 تا 7:30 دانلود کردم.
توی صفحه گزارش اتصالات واسم زده که توی این بازه زمانی 900 مگ دریافت و ارسال داشتم ولی توی صفحه اصلی از عدد مقابل مگابایت باقیمانده ترافیک سرویس فقط 25 مگ کم شده.
دوستان کسی میدونه کدوم واقعیه؟ یعنی بالاخره از اکانت من 25 مگ کم شده یا 900 مگ؟

whitewolf
21-05-2010, 13:07
من هم دیشب با اکانت خودم از ساعت 2:30 تا 7:30 دانلود کردم.
توی صفحه گزارش اتصالات واسم زده که توی این بازه زمانی 900 مگ دریافت و ارسال داشتم ولی توی صفحه اصلی از عدد مقابل مگابایت باقیمانده ترافیک سرویس فقط 25 مگ کم شده.
دوستان کسی میدونه کدوم واقعیه؟ یعنی بالاخره از اکانت من 25 مگ کم شده یا 900 مگ؟

شما باید تا ساعت 7 دانلود کنید اگه بشه 7:01 براتون عدد می ندازه. من دیشب از 2:01 تا 6:59 حدود 820 مگ گرفتم و یه بایتم از حسابم کم نشد

pooria.rio
21-05-2010, 13:13
قبول دارم فن آوا داره سر شبانه یه عده رو اذیت میکنه
اما خداییش قطعیش خیلی کمه،من الان حدود 10 ماهه سرویس دارم،کلا 2بار قطع شده
یه نگاه به شاتل و پارس آنلاین بندازین ....
خیلی قطعیشون زیاده
اما فن آوا باید حتما رو پشتیبانیش کار کنه

lurenzo
21-05-2010, 15:30
حذف شود!!!

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

شما باید تا ساعت 7 دانلود کنید اگه بشه 7:01 براتون عدد می ندازه. من دیشب از 2:01 تا 6:59 حدود 820 مگ گرفتم و یه بایتم از حسابم کم نشد

فرمایش شما صحیح! ولی من میخواستم ببینم چرا برای من در گزارش اتصالات زده 900 مگ در اون بازه زمانی مصرف شده ولی از حجم کلی 25 مگ کم شده؟ و اینکه روی کدوم یکی باید حساب کنم؟
برای شما هم در صفحه گزارش اتصالات بین ساعت 2 تا 7 در قسمت میزان دریافت و ارسال (Bytes Out ,Bytes In) چیزی زده؟

whitewolf
22-05-2010, 01:23
فرمایش شما صحیح! ولی من میخواستم ببینم چرا برای من در گزارش اتصالات زده 900 مگ در اون بازه زمانی مصرف شده ولی از حجم کلی 25 مگ کم شده؟ و اینکه روی کدوم یکی باید حساب کنم؟
برای شما هم در صفحه گزارش اتصالات بین ساعت 2 تا 7 در قسمت میزان دریافت و ارسال (Bytes Out ,Bytes In) چیزی زده؟

شما 900 مگ مصرف کردید در کل که 875 مگ اون از ساعت 2 تا 7 بوده که رایگانه و 25 مگ هم از ساعت 7 صبح به بعد بوده که اونو از حسابتون کم کرده. روی هم رفته میشه 900 مگ . می تونین روی هر دوش حساب کنید
این از صفحه گزارش اتصالات دیشب منه :
Bytes In : 863mb
Bytes Out : 19.2mb

من تقریبا 6 ماه که از صبانت دارم استفاده میکنم دانلود شبانه اصلا نمیکنم چون وقتشو ندارم
خط 128 گرفتم با 15 گیگ حجم برای 3 ماه
54 تومان
و ازش راضیم قطع هم تا حالا اصلا نداشته اینم تست سرعتمه که همین الان گرفتم و تا 250 کیلوبایت هم سرعت دانلود بهم میده

شما سرعت دانلودتون با یه برنامه مثل idm چنده؟

lurenzo
22-05-2010, 09:06
شما 900 مگ مصرف کردید در کل که 875 مگ اون از ساعت 2 تا 7 بوده که رایگانه و 25 مگ هم از ساعت 7 صبح به بعد بوده که اونو از حسابتون کم کرده. روی هم رفته میشه 900 مگ . می تونین روی هر دوش حساب کنید

بنظر میاد که حجمی که شبانه استفاده میشه هم حساب میکنن ولی نرخش خیلی ارزونه.چون برای من مثلا یک شب از ساعت 2:30 تا 7:30 که تقریبا 900 مگ استفاده کردم ، در قسمت Credit Used زده 1350 ریال و یک شب هم از ساعت 2:15 تا 5:00 که 530 مگ مصرف داشتم زده 37 ریال و از ساعت 5:00 تا 7:25 زده 1800 ریال.و چون اینقدر کم از اعتبار اکانتم کم شده بهمین خاطر از مقدار مگابایت باقیماندم هم حدود 25 تا 30 مگ کم میشه!
شما هم لطفا چک کنید!

dvb_hamed
22-05-2010, 12:40
سلام
آقا من احتمال داره از فن آوا برم اگه اطلاعاتی در مورد لایزر بم بدین(تو لایزر پست زدم کسی نبود جواب بده)
به نظرتون لایزر سرعتش قیمتش شبانش قطعیش و... چطوریه
لطفا راهنمایی کنید!×!
من نميدونم همه جاي تهران يا ايران سرويسش چجوري هست لايزر ولي دوست من 3 ماه مشتري سرويس 512 لايزر بود ولي پينگ خيلي خيلي بدتر از دزد آوا داشت و سرعت دانلودش هم نوسان داشت بين 10 تا 35 كيلو بايت
پشتيباني ضعيفي هم داره
اگه نظر من رو بخواي ميگم يا شاتل بگير يا صبا يا پارس.اينا از لايزر خيلي بهتر هستن

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

يه نكته ي ديگه اين كه اگر سرويس شما 512 3گيگ يا 256 2 گيگ باشه و در پنل كاربري شما در قسمت night زده باشه infi...(دقيقا كلمه رو يادم نيست ولي شبيه اينه)در بين ساعت 2 تا 7 از اكانتتون كم نميشه

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

قبول دارم فن آوا داره سر شبانه یه عده رو اذیت میکنه
اما خداییش قطعیش خیلی کمه،من الان حدود 10 ماهه سرویس دارم،کلا 2بار قطع شده
یه نگاه به شاتل و پارس آنلاین بندازین ....
خیلی قطعیشون زیاده
اما فن آوا باید حتما رو پشتیبانیش کار کنه
تاييد ميكنم
قعطي نداره ولي نسبت به پولي كه داره ميگيره سرويس نميده
512 3گيگ ماهي 20 هزار خيلي زياده و پينگ جالبي هم نداره

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

من تقریبا 6 ماه که از صبانت دارم استفاده میکنم دانلود شبانه اصلا نمیکنم چون وقتشو ندارم
خط 128 گرفتم با 15 گیگ حجم برای 3 ماه
54 تومان
و ازش راضیم قطع هم تا حالا اصلا نداشته اینم تست سرعتمه که همین الان گرفتم و تا 250 کیلوبایت هم سرعت دانلود بهم میده

صبا براي شهرستاني ها پارتي بازي ميكنه
واسه تهران dowmsteram رو رو 1024 ميبنده واسه شهرستان رو 2048 :41:
به هر حال نوش جونتون

LordMMD
22-05-2010, 19:54
برای من که این ماهه این شرکت... آوا ! هم قطعی زیاد داشت، هم اگه داره از شما برای 512 ماهی 3 گیگ، 20 تومن میگیره، از من 40 تومن میگیره، چرا ؟ چون تو منطقه ما شرکت دیگری نیست ، پس یکه و تنها در حال زورگیری هست.

پ.ن: این که میگن عدالت نزدیک به مطلقه تو اینجا، همینه ، نه ؟!

m.behnam
22-05-2010, 20:55
فن آوا اینترنت 1024 هم راحت میده یا دردسر داره ؟

whitewolf
22-05-2010, 20:56
بنظر میاد که حجمی که شبانه استفاده میشه هم حساب میکنن ولی نرخش خیلی ارزونه.چون برای من مثلا یک شب از ساعت 2:30 تا 7:30 که تقریبا 900 مگ استفاده کردم ، در قسمت Credit Used زده 1350 ریال و یک شب هم از ساعت 2:15 تا 5:00 که 530 مگ مصرف داشتم زده 37 ریال و از ساعت 5:00 تا 7:25 زده 1800 ریال.و چون اینقدر کم از اعتبار اکانتم کم شده بهمین خاطر از مقدار مگابایت باقیماندم هم حدود 25 تا 30 مگ کم میشه!
شما هم لطفا چک کنید!

چشم ولی الان راستش یه مشکلی با مودمم دارم که نمی تونم وصل بشم اینترنت. الانم با dial-up اومدم
از اونجایی که فن اوا به مشتری هاش مودم siemens میده گفتم اینجاهم بنویسم. خواهشا هرکی جوابشو میدونه بگه چون خفن به اینترنت احتیاج دارم. زنگم زدم پشتیبانی شرکت گفت 2 روز دیگه یکی رو میفرستیم بیاد که خیلی دیره.

کامپیوترم دیگه مودمم رو که siemens ac-110 هست بعد از اینکه خاموش و روشنش کردم، نمی شناسه. مودم رو با lan وصل کردم به کامپیوتر. الان چراغ dsl link م خاموشه و به جاش چراغ usb م چشمک می زنه. خواستم از طریق usb و.صلش کنم که driver ش هیچ وقت نصب نمیشه. خط نصبش تا اخر پر نمیشه
برای رفتن به صفحه تنظیمات مودم هم قبلا از 192.168.1.1 استفاده می کردم ولی اینم دیگه نمیره.
ارم یه علامت تعجب زرد زنگ هم روی ایکن Local Area Connection که توی Network Connections هست ظاهر شده.
وقتی ip ه 192.168.1.1 که مال siemens هست رو هم دستی وارد می کنم تا مودم رو به کامپیوتر بشناسونم علامت تعجب زرد زنگ میره ولی چراغ dsl link روشن نمیشه باز.
یه دکمه reset هم پشتشه که هر کاری کردم نشد مودم رو reset کنم . هرچی دکمه رو میزنم یا می گیرم هیچی نمیشه. خواهشا کمک کنید
مرسی

HASHEM289
23-05-2010, 13:16
من همیشه با IDM دانلود میکنم
بستگی به سایتش داره تا 300 کیلو بایت هم دانلود داشتم

صبا براي شهرستاني ها پارتي بازي ميكنه
واسه تهران dowmsteram رو رو 1024 ميبنده واسه شهرستان رو 2048 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به هر حال نوش جونتون
شما اینم در نظر بگیر که تعداد مشترکی که تو تهران داره قابل مقایسه با اینجا نیست
ولی در کل باید بگم :31:

bijan666
23-05-2010, 14:56
سلام
من 256 از فن آوا دارم تهران

یه چیزی اون ور تر فاجعه میشه گفت :19:

Masoud.Neshat
25-05-2010, 16:57

whitewolf
26-05-2010, 18:24
برای من که 1 هفته هست اینترنتم قطعه و هیشکی هم از شرکت نمی دونه مشکلم چیه. الانم با dial-up میام.
چراغ dsl link مودمم توی این هفته خاموش بوده. یه بار میگن مشکل از مودمه که نبود، یه بار میگن مشکل از مرکز مخابراتیه که باز نبود. الانم 3 روزه میگن فردا میایم خونتون که اونجا رو چک کنیم که هنوز نیومده این اقای مهندسشون. تازه امروز گفت تا شنبه (3 روز دیگه) مهندسمون نمیاد، بی خودی منتظر نباش.
هر بار که زنگ میزدم برای پیگیری باید از اول مشکلم و اتفاقاتی که توی این یه هفته برای درست شدنش کردم ولی فایده نداشته رو دوباره توضیح بدم. یعنی تماس دیروزم هو تو تو
هیچی نمی تونم بگم جز واقعا متاسفم.

kamell.kamell
28-05-2010, 10:24

اقا شما بفرمایید از چه سرویس وبا چه حجم ترافیکی در ماه استفاده میکنید تا ما هم ان سرویس را بگیریم

kamell.kamell
28-05-2010, 10:26
اقا شما بفرمایید از چه سرویس وبا چه حجم ترافیکی در ماه استفاده میکنید تا ما هم ان سرویس را بگیریم

lurenzo
28-05-2010, 18:20

من الان 512 سه ماهه با 14 گیگ حجم دارم و شب ها بین 2 تا 7 حدود 850 مگ دانلود دارم.قبلش 512 سه ماهه با 8 گیگ حجم داشتم که با اون هم فکر میکنم میشد.

whitewolf
28-05-2010, 20:33

برو به این ادرس سرویس هایی که شبانه رایگان دارن جلوشون تیک داره. بعضی هاشونم جمعه ها رایگانه :

اینترنت من که به دلایل نا مشخص قطعه هنوز

whitewolf
29-05-2010, 22:01
اقا vpi و vci فن اوا چنده؟ شرکت جواب نمیده. سریع احتیاج دارم

===========================
ویرایش : vpi 8 و vci 35 هست

اینترنتم هم بعد از 8 روز بالاخره درست شد.

راهنمایی برای دوستانی که می خوان از فن اوا سرویس بگیرن : اگه اینترنتتون خراب بشه و با زنگ زدن به پشتیبانی هم مشکل حل نشد، حدود 8 روز و 120 بار تلفن زدن به تمام کارکنان بخش های مختلف شرکت طول می کشه تا اینترنتتون درست بشه. :13: خلاضه خودتون می دونید

amin750
29-05-2010, 22:47
vpi:8
vci:35

R.P.G
31-05-2010, 12:10
تــــــــــــو سرعتاتون. تـــــــــــــــــــــو سرویساتون.

samfire
03-06-2010, 16:31
باور کنید همه جا اینطوری... همه مراکز هم پرتاشون پر شده من میخواستم تغییر کابری بدم به یه شرکت دیگه... حساب که کردم دیدیم نمیازه که برم یه جای دیگه 10-15 روز الافی بکشم و اخرش هم هیچی.... ( مثل همین جاست همه جا اسمان یه رنگه...:31: )

B.J.U
24-06-2010, 22:20
حالا با 8851 کدومش شرکت بهتره؟
شاتل یا فن آوا؟

251251
24-06-2010, 22:44
جدیدا من نمیتوانم از سرویس رایگان شبانه استفاده کنم مشکل از چی هستش ؟؟ ارور 691 میده !

whitewolf
24-06-2010, 23:13
جدیدا من نمیتوانم از سرویس رایگان شبانه استفاده کنم مشکل از چی هستش ؟؟ ارور 691 میده !

پسورد 123456 رو امتحان کنید

B.J.U
24-06-2010, 23:54
میشه یکی از سایت speed test از سرعت 128 بزاره؟
یکی دیگه هم با سرعت 64 بزاره؟!

251251
25-06-2010, 01:13
متاسفانه پسورد 123456 هم برای اکانت شبانه اثر نداشت و همچنان ارور 691 میده
زنگ میزنم به پشتیبانی میگن مشکل از خودتونه اینجا همه چیز اوکی هستش !
یکی یه کمکی بکنه خواهشا

sina_torabi67
25-06-2010, 10:42
night@fanava
شبانه من 3 روزه وصل نمشه و وقتی چک کردم برای هیچ کس وصل نشده
کسی وصل شده و می داند مشکل چیه؟

یوزر و پسورد night@fanava بزنید و ببنید در 4 روزه گذشته هیچ کس وصل نشده

whitewolf
25-06-2010, 14:02
توی IBS زده اکانت night@fanava قفل (lock) شده
من که خودم شبانه رایگان دارم (یعنی شب ها با کانکشن اصلیم وصل میشم). به نظرم شما هم سرویستون رو عوض کنید تا شبانه رایگان بگیرید. اگه این کارو بکنید حداقل سرعتتون 256 میشه

251251
25-06-2010, 14:12
من 512 دارم ماهی 3 گیگ ! اگه دیگه نخوان به این سرویس شبانه رایگان بدن باید برا خودشون اسفند دود کنن !

Hamid323
25-06-2010, 14:21
قضیه چیه؟ شبانه رو که کرده بودن 128 دیگه چه مرگشونه؟
منکه چند وقته دیگه شبانه دانلود نکردم چون بااین سرعت ارزش نداره سیستم رو روشن بزاریم.

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:17 PM ----------

توی IBS زده اکانت night@fanava قفل (lock) شده
من که خودم شبانه رایگان دارم (یعنی شب ها با کانکشن اصلیم وصل میشم). به نظرم شما هم سرویستون رو عوض کنید تا شبانه رایگان بگیرید. اگه این کارو بکنید حداقل سرعتتون 256 میشه
یعنی چی با کانکشن اصلی؟

whitewolf
25-06-2010, 16:53
یعنی چی با کانکشن اصلی؟

بعضی از سرویس های فن اوا شبانه رایگان داره یعنی با همون کانکشن روزانه تون اگه ازساعت 2 تا 7 وصل شین رایگانه و از حسابتون چیزی کم نمیشه و سرعتش هم همون سرعت روزانه تون هست

B.J.U
25-06-2010, 20:33
سلام
کدوم یکی از این مدم ها بهتر هست؟
D-Link
Asus am604
Asus am602

راستی قیمتاشون هم بزارید

251251
26-06-2010, 00:27
من با اکانت اصلی ام دانلود داشتم متاسفانه کم کردش و رایگان نبود تو ساعات شبانه اش

whitewolf
26-06-2010, 14:37
سلام
کدوم یکی از این مدم ها بهتر هست؟
D-Link
Asus am604
Asus am602

راستی قیمتاشون هم بزارید

D-link رو که فراموش کنید
Asus ها هم مودم های خوبی هستن ولی اینجا جای بحثش نیست تشریف ببرید اینجا جوابتون داده میشه:

من با اکانت اصلی ام دانلود داشتم متاسفانه کم کردش و رایگان نبود تو ساعات شبانه اش

شما نوع اکانتتون چیه دقیقا؟

251251
26-06-2010, 21:13
دوستان تکلیف چیه اگه شبانه رو کلا قطع کردن خودشون رو زدن به کوچه ی علی چپ بریم از جای دیگه سرویس بگیریم

شـیـفــو
26-06-2010, 23:01
شبانه قطع نشده
اگر از خوده فن اوا سرويس داريد كه هيچ برخي شهرها هنوز اكانت شبانه همون night هست و در برخي شهرها مثل تهران همون اكانت خودتون هست
اگ از نمايندگي هاش مثل نيو نت-هادي كام و... داريد كافيه با همون رمز و پسور شبانه راس ساعت 2:01 دقيقه ( براي احتياط) وصل بشيد تا 6:58 كه خود به خود قطع بشه رايگان هست
در هر صورت :
1. رايگانه فن اوا قطع نشده
2. ممكنه چند شب پيش فقط اختلال داشته باشه كه الان رفع شده
3. اگر كسي از اكانتش شبانش كم شده زنگ بزنه برميگرده
4. با تعويض سيستم از اكانت عمومي به اين شكل افت سرعت سرويس شبانه كه حدود 5 ماه داشتيم كلا برطرف شده و هركسي به اندازه پورتش سرعت ميگيره
5. تنها مشكل سرويس دهنده هاي اينترنت تو ايران اينه كه سايتشونو اصلا بروز نميكنند يه اطلاع رساني نميكنند چه فن اوا چه پارس چه شاتل همشون با سايت هاشون بيگانه هستند

whitewolf
27-06-2010, 00:17
در هر صورت من که با همون اکانت روزانم هرشب حدود 950 مگ مفتی دانلود می کنم.
انقدر خودتون رو با این اکانت night مسخره و کم سرعت فن اوا که دائما هم قطع میشه مشغول نکنید. نظر منو می خواید تغییر سرویس بدید به یه سرویسی که شبانه رایگان داشته باشه
از ما گفتن بود.

Hamid323
27-06-2010, 00:40
در هر صورت من که با همون اکانت روزانم هرشب حدود 950 مگ مفتی دانلود می کنم.
انقدر خودتون رو با این اکانت night مسخره و کم سرعت فن اوا که دائما هم قطع میشه مشغول نکنید. نظر منو می خواید تغییر سرویس بدید به یه سرویسی که شبانه رایگان داشته باشه
از ما گفتن بود.

چه سرویسی؟

251251
27-06-2010, 01:02
مشکل اینجاس که اکانت روزانه ی من 2 به بعد هم شارژ کم میکنه و شبانه هم وصل نمیشه ! زنگ میزنم نمایندگی میگه مشکل از مرکزه زنگ بزن 88338833 ! زنگ میزنم اونجا اونا میگن اینجا همه چی درسته مشکل ار خودتونه ! مسخره مون کردن

شـیـفــو
27-06-2010, 01:43
مشکل اینجاس که اکانت روزانه ی من 2 به بعد هم شارژ کم میکنه و شبانه هم وصل نمیشه ! زنگ میزنم نمایندگی میگه مشکل از مرکزه زنگ بزن 88338833 ! زنگ میزنم اونجا اونا میگن اینجا همه چی درسته مشکل ار خودتونه ! مسخره مون کردن
اكانت شبانه night كه ديگه وصل نميشه كه كسي بخواد باهاش وصل بشه يا سرعتش كم باشه يا زياد
دوما اگر از نمايندگي ها داريد در صورتيكه در پنلتون بخش night وجود داشته باشه شبانه رايگان داريد در غير اينصورت نداريد كه اونم ربطي به فن اوا نداره
خوده نمايندگي ها بايد در پنلشون تنظيمات شبانه رو فعال كنن اكثرا هم چون بلد نيستند و براي تنظيمش بايد به شخصي حدود 20تا50 تومن بدن زورشون مياد و هزينشو مشتري گرام بايد بده
بهرحال فورا زنگ بزنيد الان نيو نت درست كرده
هادي كام با تغيير گروه كاربري مشتركاش مورد حل ميكنه سريعا
دوبرا مشكلش حل شده
بقيه نماينده هاي شهرستان نميدونم
تو فوروم همسايه توضيحات تكميلي دادم اينجام بخشيشو ميذارم شايد بدرد بخوره

واستون باشه ها براي رايگان حساب شدن
حتما بايد راس ساعت 2 قطع بشيد مجدد وصل بشيد اگر از قبلش وصل باشيد پولش حساب ميشه براي اطمينان شما حوال 1:59 قطع كنيد و ساعت 2:01 دقيقه هم وصل كنيد
براي پريشب اين اتفاق افتاد خدارو شكر زنگ زدم حل شد
ولي يه چيز ديگه سرعت شبانش درست شده ها نه ؟ الان من بعد از 5ماه كه سرعتش شبانش 15 بود سه روزه رفته رو 50 عالي شده
بازگشت به روزاي طلايي
وب نمايندگي ها هم نميدونستن مثلا نيونت ميدونست و دو روز داشت اين مشكل حل ميكرد
خوب من ديدم صبح ها خودش راس 6:58 قطع ميشه . فقط 2 شب حواستون باشه بعد از 2 وصل بشيد
تو عكس ببينيد در كادر پايين نوشته night و در قسمت بايتش هيچي نزده اين يعني شبانه رايگانه ماله شما
ضمنا با راه اندازي اين سرويس جديد كه سيتمشون ميتونه تشخيص بده سرعت هم درست شد اون موقع چون اكانت شبانه عمومي بود 4ماه بود كرده بودنش 128 اما الان ديگه بر اساس پورت-سرويسي كه داريد سرعت ميگيريد نه بيشتر نه كمتر
ضمنا
اينم بگم براي خاموش شدن اتوماتيك كامپيوتر ميتونيد تايمر خوده ويندوز فعال كنيد

اينم براي راهنمايي :
در بخش منوي run تايپ كنيد
shutdown -s -t 000
بجاي اون 3 تا صفر زمان رو به ثانيه بنويسيد مثلا براي خاموشي بعد از يك ساعت كافيه بزنيد.
shutdown -s -t 3600

vaitaa
27-06-2010, 01:47
شبانه قطع نشده
اگر از خوده فن اوا سرويس داريد كه هيچ برخي شهرها هنوز اكانت شبانه همون night هست و در برخي شهرها مثل تهران همون اكانت خودتون هست
اگ از نمايندگي هاش مثل نيو نت-هادي كام و... داريد كافيه با همون رمز و پسور شبانه راس ساعت 2:01 دقيقه ( براي احتياط) وصل بشيد تا 6:58 كه خود به خود قطع بشه رايگان هست
در هر صورت :
1. رايگانه فن اوا قطع نشده
2. ممكنه چند شب پيش فقط اختلال داشته باشه كه الان رفع شده
3. اگر كسي از اكانتش شبانش كم شده زنگ بزنه برميگرده
4. با تعويض سيستم از اكانت عمومي به اين شكل افت سرعت سرويس شبانه كه حدود 5 ماه داشتيم كلا برطرف شده و هركسي به اندازه پورتش سرعت ميگيره
5. تنها مشكل سرويس دهنده هاي اينترنت تو ايران اينه كه سايتشونو اصلا بروز نميكنند يه اطلاع رساني نميكنند چه فن اوا چه پارس چه شاتل همشون با سايت هاشون بيگانه هستند
احتمالا این همه کاربر اشتباه میکنن و شما درست میگین!
عزیز من
همین الان تست کردم همچنان سرویس شبانه کار نمکینه
حالا حسابشو بکن تو یه مرکز بخصوص هم باشی ......

شـیـفــو
27-06-2010, 01:47
عزیز من

اين همه كاربر منظورت خودته ديگه تنها
با يوزر پسورد روزانت وصل ميشي يا night ?
از نمايندگي سرويس داري يا خوده فن اوا ؟
تو پنل ريز مصرفت اون قسمت كه تو عكس گذاشتم هست يا نه ؟
-----
اگر از نمايندگي سرويس داري نوشتم ربطي به فن اوا نداره خوده نمايندگي بايد در پنلش تنظيمات سرويس شبانه رو انجام بده درغيراينصورت كم ميشه از مشترك
اگر با يوزر night ميخواي وصل بشي از اول تير قطع شد بنابراين نميشه همون روز هم تمام سرويس هاي فن اوا شبانش با يوزر و پسور روزانه متصل بود و قطعي نداشت
اين قطعي كه همه شاهدش بودن از عدم اطلاع بود كه خوده فن اوا و نمايندگانش باعثش بودند
ضمنا همين الان اگر قطعي بزنگ فن اوا همين الان ساعت3 نصفه شب ببين بهت جواب ميدن
قطعا من نديد ميگم شما از نمايندگي سرويس داريد و نمايندگيتونم قطعا تنظيمات شبانه رو ست نكرده مطمئن باش

vaitaa
27-06-2010, 01:55
عزیز من

اگر صفحات قبل رو نگاه کنید منظورم رو میفهمین!
با شبانه وصل میشم
بنده از خود فن آوا سرویس دارم و در پنلم نوشته شده از 2 تا 7 صبح رایگان

vaitaa
27-06-2010, 02:01
عزیز من

-----
اگر از نمايندگي سرويس داري نوشتم ربطي به فن اوا نداره خوده نمايندگي بايد در پنلش تنظيمات سرويس شبانه رو انجام بده درغيراينصورت كم ميشه از مشترك
اگر با يوزر night ميخواي وصل بشي از اول تير قطع شد بنابراين نميشه همون روز هم تمام سرويس هاي فن اوا شبانش با يوزر و پسور روزانه متصل بود و قطعي نداشت
اين قطعي كه همه شاهدش بودن از عدم اطلاع بود كه خوده فن اوا و نمايندگانش باعثش بودند
قطعا من نديد ميگم شما از نمايندگي سرويس داريد و نمايندگيتونم قطعا تنظيمات شبانه رو ست نكرده مطمئن باش
فکر میکنم فارسی نوشتم!
من از خود فن آوا سرویس میگیرم نه از نمایندگی

شـیـفــو
27-06-2010, 10:07
[QUOTE=gtaexcess;5111950]
فکر میکنم فارسی نوشتم!
من از خود فن آوا سرویس میگیرم نه از نمایندگی
با اينكه لحن صحبتت از پست قبليتم اصلا خوشم نمياد ولي خوب
كدوم شهر هستي ؟
كسايي كه از خود فن اوا سرويس دارند هيچكس اينجا مشكلي نداشته يكيشو نشونم بده هركسيم داشته احتمال زياد نمايندگي بوده
هركسم از خوده فن اوا سرويس داره بجز روز اول تير كه اونم بابت عدم اطلاع بود نه مشكل سرويس قطعي نداشته
اگر از خوده فن اوا سرويس داري يه عكس از پنل ريز مصرفت بذار - نام كاربريتم بده خودم برات چك ميكنم پنلتو اگر مشكل داشته باشي با تضمين بهت ميگم كه 1 گيگ برات شارژ رايگان ميزنم اگر از خوده فن اوا سرويس داري فقط و مشكل قطعي در ساعت 2تا7 صبح و در اين رنج ببينم كانكت نشده باشي

whitewolf
27-06-2010, 14:25

:31::31::31:
اینا روزا هم به زور جواب میدن چه برسه به 3 نصف شب. من تجربه شخصی خودم رو میگم. تا حالا ساعت های 17، 19، 21،22 با شرکت تماس داشتم (به بخش پشتیبانی اصلی نه نمایندگی) ولی جواب ندادن. نه که اشغال باشه ها، جواب نمیده. اگه کسی مشکلی با سرویسش داشته باشه تمام شانسش اینه که قبل از ساعت 16 زنگ بزنه بعد از اون که شرکت می بنده شانس پاسخگویی شاید چیزی حدود 20 درصد یا کمتر باشه. اگه شما ساعت 3 نصفه شب تماس گرفتین و جواب دادن برین یه لاتاری، قرعه کشی چیزی ثبت نام کنید

بعد مرسی که پاسخ گوی سوالات بچه هایین ولی از لحنتون حس می کنم برای شرکت یا نمایندگی شون کار می کنید درسته؟ چون خوبه که یه پارتی کلفت تو شرکت داشته باشیم دیگه نه؟

در مورد شبانه فن اوا هم یه چیزی بگم:
فن اوا 3 نوع سرویس میده به مردم : اقتصادی ، اختصاصی یا خاص
در مورد شبانه اول باید بدونید که اینترنتتون کدوم سرویس بالا هست.
کلا منظور از شبانه 2 چیزه:
کسایی که سرویس های اقتصادی دارن: منظور اینه که شما با همون اکانت روزانتون شب ها وصل بشید و چیزی از حسابتون کم نکنه. سرعتش هم همون اکانت روزانتون هست. البته تمام سرویس های اقتصادی این طوری نیستن. فقط بعضی هاشون شبانه رایگان دارن و اونایی مه ندارن باید با اکانت night وصل بشن
اگه سرویس اقتصادی ندارید تنها راهتون برای شبانه همون اکانتی هست که یوزر و پسوردش night هست (من خیلی وقته امتحان نکردم این اکانت رو و نمی دونم که الان در چه وضعیتیه، قطعه یا سرعت چنده رو نمی دونم)
حالا ظاهرا بعضی از دوستان خودشون هم نمی دونن سرویسشون چیه. چه بسا بتونین از اکانت روزانتون اسفاده کنید و خودتون هم خبر نداشته باشین.
منم گفتم اگه از اکانت night خسته شدین برین تغییر سرویس بدین به یکی از سرویس اقتصادی که براتون مقدوره

حالا اگه کسی اکانت nightش قطعه انقدر زنگ بزنید به نمایندگی و خود شرکت و هی برین روی اعصابشون تا براتون راهش بندازن

vaitaa
27-06-2010, 20:32
[QUOTE=vaitaa;5111968]
با اينكه لحن صحبتت از پست قبليتم اصلا خوشم نمياد ولي خوب
كدوم شهر هستي ؟
كسايي كه از خود فن اوا سرويس دارند هيچكس اينجا مشكلي نداشته يكيشو نشونم بده هركسيم داشته احتمال زياد نمايندگي بوده
هركسم از خوده فن اوا سرويس داره بجز روز اول تير كه اونم بابت عدم اطلاع بود نه مشكل سرويس قطعي نداشته
اگر از خوده فن اوا سرويس داري يه عكس از پنل ريز مصرفت بذار - نام كاربريتم بده خودم برات چك ميكنم پنلتو اگر مشكل داشته باشي با تضمين بهت ميگم كه 1 گيگ برات شارژ رايگان ميزنم اگر از خوده فن اوا سرويس داري فقط و مشكل قطعي در ساعت 2تا7 صبح و در اين رنج ببينم كانكت نشده باشي

شما خیلی لطف میکنید!
شرکتی که تا شارژ میکنی شارژت میپره به گیگهای مجانیشم امیدی نیست
معلوم نیست چطوری محاسبه ریز مصرف میکنند
در مورد پشتیبانی هم کاملا حق با whitewolf
به هیچ عنوان شبها جواب نمیدن و خدا نکنه شب کارت لنگ بمونه

شـیـفــو
28-06-2010, 03:20
:31::31::31:
اینا روزا هم به زور جواب میدن چه برسه به 3 نصف شب. من تجربه شخصی خودم رو میگم. تا حالا ساعت های 17، 19، 21،22 با شرکت تماس داشتم (به بخش پشتیبانی اصلی نه نمایندگی) ولی جواب ندادن. نه که اشغال باشه ها، جواب نمیده. اگه کسی مشکلی با سرویسش داشته باشه تمام شانسش اینه که قبل از ساعت 16 زنگ بزنه بعد از اون که شرکت می بنده شانس پاسخگویی شاید چیزی حدود 20 درصد یا کمتر باشه. اگه شما ساعت 3 نصفه شب تماس گرفتین و جواب دادن برین یه لاتاری، قرعه کشی چیزی ثبت نام کنید

بعد مرسی که پاسخ گوی سوالات بچه هایین ولی از لحنتون حس می کنم برای شرکت یا نمایندگی شون کار می کنید درسته؟ چون خوبه که یه پارتی کلفت تو شرکت داشته باشیم دیگه نه؟

در مورد شبانه فن اوا هم یه چیزی بگم:
فن اوا 3 نوع سرویس میده به مردم : اقتصادی ، اختصاصی یا خاص
در مورد شبانه اول باید بدونید که اینترنتتون کدوم سرویس بالا هست.
کلا منظور از شبانه 2 چیزه:
کسایی که سرویس های اقتصادی دارن: منظور اینه که شما با همون اکانت روزانتون شب ها وصل بشید و چیزی از حسابتون کم نکنه. سرعتش هم همون اکانت روزانتون هست. البته تمام سرویس های اقتصادی این طوری نیستن. فقط بعضی هاشون شبانه رایگان دارن و اونایی مه ندارن باید با اکانت night وصل بشن
اگه سرویس اقتصادی ندارید تنها راهتون برای شبانه همون اکانتی هست که یوزر و پسوردش night هست (من خیلی وقته امتحان نکردم این اکانت رو و نمی دونم که الان در چه وضعیتیه، قطعه یا سرعت چنده رو نمی دونم)
حالا ظاهرا بعضی از دوستان خودشون هم نمی دونن سرویسشون چیه. چه بسا بتونین از اکانت روزانتون اسفاده کنید و خودتون هم خبر نداشته باشین.
منم گفتم اگه از اکانت night خسته شدین برین تغییر سرویس بدین به یکی از سرویس اقتصادی که براتون مقدوره

حالا اگه کسی اکانت nightش قطعه انقدر زنگ بزنید به نمایندگی و خود شرکت و هی برین روی اعصابشون تا براتون راهش بندازن
عزيزم
1. جواب سوالامو ندادي شبانت اگر قطعه جواب بده يك گيگ گيرت مياد
2. عزيزم اكانت night به هيچ وجه براي سرويسي ديگه كار نميكنه كه كسي بخواد امتحان كنتش اصلا اين اكانت پاك شده هست اينطور بگم فقط براي تعداد معدودي كاربر هست كه اونا قضيه اشون فرق ميكنه
3. باز تكرار ميكنم اگر شما شبانه رايگان داشتي و الان از اول تير قطع شده و كسيم بهت جواب نداده كافيه فقط نام كاربريتو بهم بدي برات چك كنم به شرطي كه از نمايندگي سرويس نداشته باشي و مستقيم از فن اوا باشه و شبانه به هيچ طريقي نتونسته باشي وصل بشي بهت 1 گيگ ميدم
4. راس ساعت4 شركت تعطيل نميشه بلكه شيفت خانوم ها با اقايون عوض ميشه وتا10 شب 15 اپراتو اقا هست از 12 به بعد 5 نفر هستند درصد پاسخگويي هم نسبت به روز چرا ميگيد 20 درصد حداقل امكان برقراري تماس مخصوصا از موقعي كه سيستم منشي خودكار گذاشته شده بهتر شده و كم كم احتمال صحبت با ا1راتور 60 درصد هست اگرم نتونستيد پيام بذاريد تا 9 شب باهاتون حداكثر تماس گرفته ميشه اگرم نشه فرداش 100درصد تماس ميگيريم
مهربون شما كافيه نام كاربريتو بدي من شماره مستقيم خودمو بهت ميدم تو شركت بزنگ چونكه من اونجا كار ميكنم يا نميكنم دليل حمايتم نيست اينا حقايق هستند فن اوا گرون ميده خوب منم اينو قبول دارم
در ضمن فكر كنم سرويس شما S باشه اگر از فن اوا مستقيم داريد پس شبانه هم بايد داشته باشيد حقته چرا نميذاري برات چك كنم هم شبانت وصل ميشه هم 1گيگ بهت ميدم ديگه
منم پارتي تو

Hamid323
28-06-2010, 04:24
تکلیف کسایی که از نمایندگی دارن چیه؟

شـیـفــو
28-06-2010, 10:30
تکلیف کسایی که از نمایندگی دارن چیه؟
با نمايندگيت بايد تماس بگيري اگر زمانيكه شما سرويس ازشون خريديد يا شارژ كرديد شبانه رايگان داشته ( يعني جزو قرارداد اين ماهتون ) حساب ميشه بايد شبانه بده يا معادلش گيگ بده خلاصه بايد يكجوري جبران كنه
اگر زمان شارژ يا دريافت سرويس اين ماهتون زده بوده كه از اين ماه شبانه نداريم هيچي ديگه
ولي بطور كلي تمام نمايندگان بايد پنل IBS خودشونو براي سرويس شبانه تنظيم كنند
به عكس زير دقت كنيد بايد در پنلتون بخش NIGHT وجود داشته باشه البته ميتونه هر اسمي روش باشه ولي بايد قانونش براي سيستم تعرف بشه كه شبا بتونه تزافيك رايگان حساب كنه
اگر
اگر نمايندگي قوبل نكرد با دفتر فن اوا 021-88338833 تماس بگريد و بريد بخش نمايندگان اونجا هركسي گوشي برداشت بگيد من از نمايندگيتون شكايت دارم قضيه اينطوره اپراتو بايد براتون فرم شكايت پر كنه كه شامل نام نام سرويس دهنده ادرس و تلفن شماست خيالتون راحت اطلاعات دستشون نمي افته بخواد اذيت كنندتون

Hamid323
28-06-2010, 10:34
نمایندگی که اینطوری نمیگه شبانه نداریم. فقط هی امروز فردا میکنه.
وقتی سرعت شبانه از 512 به 128 شد نمایندگی همش میگفت که درست میشه درست میشه! زنگ زدم تهران گفتن که کلا شده 128. باز زنگ زدم نمایندگی باز گفت درست میشه! خلاصه گرفتاری هستیم ...

رول شبانه برای من الان تعریف نشده.
قرارداد هم یادم نمیاد اصلا چی بوده

whitewolf
28-06-2010, 14:54
عزيزم
1. جواب سوالامو ندادي شبانت اگر قطعه جواب بده يك گيگ گيرت مياد
2. عزيزم اكانت night به هيچ وجه براي سرويسي ديگه كار نميكنه كه كسي بخواد امتحان كنتش اصلا اين اكانت پاك شده هست اينطور بگم فقط براي تعداد معدودي كاربر هست كه اونا قضيه اشون فرق ميكنه
3. باز تكرار ميكنم اگر شما شبانه رايگان داشتي و الان از اول تير قطع شده و كسيم بهت جواب نداده كافيه فقط نام كاربريتو بهم بدي برات چك كنم به شرطي كه از نمايندگي سرويس نداشته باشي و مستقيم از فن اوا باشه و شبانه به هيچ طريقي نتونسته باشي وصل بشي بهت 1 گيگ ميدم
4. راس ساعت4 شركت تعطيل نميشه بلكه شيفت خانوم ها با اقايون عوض ميشه وتا10 شب 15 اپراتو اقا هست از 12 به بعد 5 نفر هستند درصد پاسخگويي هم نسبت به روز چرا ميگيد 20 درصد حداقل امكان برقراري تماس مخصوصا از موقعي كه سيستم منشي خودكار گذاشته شده بهتر شده و كم كم احتمال صحبت با ا1راتور 60 درصد هست اگرم نتونستيد پيام بذاريد تا 9 شب باهاتون حداكثر تماس گرفته ميشه اگرم نشه فرداش 100درصد تماس ميگيريم
مهربون شما كافيه نام كاربريتو بدي من شماره مستقيم خودمو بهت ميدم تو شركت بزنگ چونكه من اونجا كار ميكنم يا نميكنم دليل حمايتم نيست اينا حقايق هستند فن اوا گرون ميده خوب منم اينو قبول دارم
در ضمن فكر كنم سرويس شما S باشه اگر از فن اوا مستقيم داريد پس شبانه هم بايد داشته باشيد حقته چرا نميذاري برات چك كنم هم شبانت وصل ميشه هم 1گيگ بهت ميدم ديگه
منم پارتي تو

1. اگه منظور از شبانه، اکانت night هست، نمی دونم چون ازمایش نکردم. ولی اگه منظوتون از شبانه همونیه که با اکانت روزانه و معمولیم ساعت 2 شب وصل بشم و عدد نندازه، نه مثل ساعت کار می کنه. برای همینم هست اکانت night رو ازمایش نکردم. چون با همون اکانت روزانم وصل میشم و سرعتش هم خوبه و نیاز نشده که چک کنم. ولی انشب چک می کنم.
2. همون طور که گفتم اکانت night رو ازمایش نکردم ولی اخر ها که با اکانت night وصل میشدم سرعتش 128 شده بود.
3. ایول :31: دیدین گفتم توی شرکت کار می کنین. خوش به حال ما :8::10:
راستش نه. من همون طور که گفتم با همون اکانت روزانم، شب ها وصل میشم و حدود 950-900 مگ دانلود مجانی دانلود می کنم. برای همین مشکلی ندارم. حالا اگه می خواین 1 گیگ مجانی بدین، من هیچ مشکلی ندارم :31: خیلی هم خوب :11:
اصلا من شب ها 900 مگ دانلود می کنم شما روزی 100 مگ ما به تفاوت این هارو بده :31:
4. این که گفتم کسی جواب نمیده، بالا هم گفتم، فقط تجربه شخصی خودم بود نه حدس و گمان. والا فقط حقیقت رو گفتم. تا حالا هم پیغام نذاشتم براشون، اگه برام مشکلی پیش اومده و شرکت هم جواب نداده، اومدم توی همین فروم و زودتر جواب گرفتم. مثل وقتی که مودم جدید گرفته بودم و ساعت 10.30 شب زنگ زدم شرکت که vpi و vci رو بپرسم(برای کانفیگ) و تا ساعت 11 مرتبا تماس می گرفتم. ولی کسی جواب نمی داد. با دایال اپ اومدم اینجا و توی 5 دقیقه جوابم رو دادن. اپراتور خودکار هم چیز خوبیه به شرط اینکه کسی از اون طرف جواب بده، نه اینکه برات اهنگ بزنه و بگه "لطفا منتظر بمانید" :31: چندبار این اتفاق افتاده برام
به نظرم یه بار سرزده همین ساعت ها که گفتم برین شرکت ببینید دارن چه کار می کنن :31:

سرویس من هم p هست. و همون طور که گفتم شبانه دارم. ولی نام کاربریم رو براتون pm کردم. خیلی ممنون :11::40:

ویرایش:
اهان یه چیزی هم در مورد کلمه night توی عکس بگم : برای بعضی از سرویس ها نوشتن کلمه night معنی خاصی نداره. باید جلوش، زیر مدت زمان بنویسه Infinite یعنی نامحدود. ولی برای بعضی سرویس ها هم نه، همین که night بنویسه کافیه.

شـیـفــو
28-06-2010, 22:36
سلام عزيز يكم قاطي شد اينجا منظورم اين بود كاربر vaitaa نام كاربريشو بده كه از شبانه شاكي هست نه شما مهربون
سرويس شما هم از نماينگي هست اگر پنلتو باز كنم اونوقت دفعه بعد مسئول خوده شركتتون نميتونه واردش بشه و بايد بزنگه بما تا باز كنيم بنابراين ديگه پنلتو باز نميكنم
منظورم با كاربر vaitaa بود كه ميگه از فن اوا داره و شبانش قطعه كه من اسرار دارم قطع نيست مهربون
ايشون ميگه از فن اوا سرويس داره وشبانشم وصل نيست
منم گفتم امكان نداره اگر اينطور باشه بهت 1گيگ رايگان ميدم فكر كنم اونجا تو كواات هايي كه زدم باعث سو تفاهم شد
بهرحال من در فن اوا هستم كسي كاري داشت بگه مشكليم بود رو سرويسا بگيد چك ميكنم
مطلب بعدي بچه هايي كه از ما سرويس دارند كيا مودم زيمنس خوده شركت گرفتند اعلام كنند كار دارم

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

در مورد پشتباني اگر جواب ندادند
اولا ناراحت نشيد
دوما همينجا به من پيام خصوصي كنيد با موضوع مشكل سرويس خودم مستقيم هر ساعتي باشه پيگيري ميكنم

Hamid323
28-06-2010, 22:48
بالاخره قانونا نمایندگی ها موظف هستن شبانه بدن یا نه؟
اگه میشه این رو پیگیری کنید که بعضی از نمایندگی ها بعد از بسته شدن اکانت نایت اون شبانه با اکانت اصلی رو فعال نکردن