PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38

George Shelly
21-12-2017, 19:44
واسه من فن آوا امروز وصل شد پشتیبانی خیلی ضعییییییییف!
نیم ساعت پشت خط بودم هی میگفت شما نفر اول هستین
خیلی دزدن من خطم نویز زیاد داره ولی بازم تا 10 مگ کشش داره من 8 مگ خریدم رفتم تو مودم دیتا ریت رو 2048 بود قشنگ معلومه قفل کردن اپلود هم روی 511 قفل بود سرعت دانلودم هم با idm آز 220 بیشتر نمیره پینگشم نسبت به شاتل بهتره فعلا من به 195 شکایت کردم شنبه میرم حضوری احتمالا عین این دوستمون کارشناس بفرسن ضایع شن اینم عکس از تنظیمات مودم
img.upload724.com/images/98502359707594641513.png

باید زنگ بزنی تا تغییر بدن !!!
خطط رو تنظیمات پیشفرضه از طرف اونا!!!!

trazzz
21-12-2017, 20:20
باید زنگ بزنی تا تغییر بدن !!!
خطط رو تنظیمات پیشفرضه از طرف اونا!!!!

پشتیبانی فکر نکنم کسی باشه فقط میگه شما نفر اول هستید
هر چی از منشی میپرسیدم میگفت از پشتیبانی فنی بپرس گیمینگ پینگ پاکت لاست و ....

ERF@NIAN
21-12-2017, 21:03
واسه من فن آوا امروز وصل شد پشتیبانی خیلی ضعییییییییف!
نیم ساعت پشت خط بودم هی میگفت شما نفر اول هستین
خیلی دزدن من خطم نویز زیاد داره ولی بازم تا 10 مگ کشش داره من 8 مگ خریدم رفتم تو مودم دیتا ریت رو 2048 بود قشنگ معلومه قفل کردن اپلود هم روی 511 قفل بود سرعت دانلودم هم با idm آز 220 بیشتر نمیره پینگشم نسبت به شاتل بهتره فعلا من به 195 شکایت کردم شنبه میرم حضوری احتمالا عین این دوستمون کارشناس بفرسن ضایع شن اینم عکس از تنظیمات مودم
img.upload724.com/images/98502359707594641513.png

نویزت زیاد باشه حداکثر کشش خطت نمیبندن، اینترنت قطع میشه. بازم باید صبح زنگ بزنی بررسی بشه ، اینا شبا درو میبندن میخوابن

trazzz
21-12-2017, 21:21
نویزت زیاد باشه حداکثر کشش خطت نمیبندن، اینترنت قطع میشه. بازم باید صبح زنگ بزنی بررسی بشه ، اینا شبا درو میبندن میخوابن

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

27.6
30.8
db

Line Attenuation

:

37.4
23.9
db

Data Rate

:

2048
511
kbps

Max Rate

:

10696
2076
kbps

CRC

:

0
0

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

27.6
30.8
db

Line Attenuation

:

37.4
23.9
db

Data Rate

:

2048
511
kbps

Max Rate

:

10696
2076
kbps

CRC

:

0
0

37 دسی بل تو نت خوندم معمولیه یعنی نه خوبه نه بد شاید بعدا سیم کشی رو عوض کردم نزدیک برقه نویز میندازه هر چند تو سایتای خارجی گفته بودن زیر 3 دسی بل معمولیه:n19:

trazzz
21-12-2017, 21:25

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

27.6
30.8
db

Line Attenuation

:

37.4
23.9
db

Data Rate

:

2048
511
kbps

Max Rate

:

10696
2076
kbps

CRC

:

0
0

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

27.6
30.8
db

Line Attenuation

:

37.4
23.9
db

Data Rate

:

2048
511
kbps

Max Rate

:

10696
2076
kbps

CRC

:

0
0

37 دسی بل تو نت خوندم معمولیه یعنی نه خوبه نه بد شاید سیم کشی رو عوض کردم نزدیک برقه نویز میندازه هر چند تو سایتای خارجی گفته بودن زیر 3 دسی بل معمولیه:n19:

ERF@NIAN
21-12-2017, 21:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمایندگی تبریز. به کف سرعت های جدید دقت کنید

nsm1000
22-12-2017, 01:21
سلام
خیلی خوبه در سرویس های 4-8 و 16 مگابیت حتی بعد از اتمام ترافیک منصفانه اینترنت با سرعت مناسبی داریم.

OnlyRealMadrid
22-12-2017, 02:39

نمایندگی تبریز. به کف سرعت های جدید دقت کنید

نمیدونم چرا اینا رو تو سایت اصلیشون نزدن. چرا نزدن رو هنوز نفهمیدم!

SKIPY
22-12-2017, 17:01
سلام
vci و vpi فن آوا چنده ؟ برای همه شهرها و استان ها یکی هست ؟

TranceaweSome
22-12-2017, 17:38
سلام
vci و vpi فن آوا چنده ؟ برای همه شهرها و استان ها یکی هست ؟
8
35
برا من که این بود
میتونید از پشتیبانی بپرسید شاید فرق کنه

morijacobi
23-12-2017, 09:46
الان فن آوا زنگ زدم گفت این حجم های جدید برای یلد بود که تموم شد!!!!!! گفتم زیاد نمیکنین ؟ گفت نه

reza_meybod
23-12-2017, 09:54
خوب ما هم از شر مخابرات خلاص شدیم
دیشب ثبت نام کردم ( سرعت 16 مگ) ، هر موقع وصل شد تست سرعت و پینگ براتون میذارم
( میبد - یزد)
:n16:

OnlyRealMadrid
23-12-2017, 13:07
این فن آوا مثل اینکه یه ککی تو کلاش هست. به سایت زومیت پیام دادم میگم چرا 1ترابایت سرعت 16 فن آوا رو تو جدولتون آپدیت نمیکنید؟ میگن خود فن آوا گفته نزنیم فعلا! من احتمال میدم فن آوا و پیشگامان این 1 ترابایت رو به زودی بردارن.

nsm1000
23-12-2017, 13:16
درود دوستان عزیزبلاخره فن آوا طرح های نهاییشو اعلام و تاییدکرد، طی تماسی که همین الان با پشتیبانیشون داشتم، سرویس هاپس از اتمام مصرف منصفانه بر اساس طرح بین 128 کیلو بیت تا 3 مگابیت سرعتاشون کم میشه.پس حتی پس از اتمام ترافیک هم اینترنت نسبتا پرسرعتی خواهید داشت.
تو پنل امکان خرید 3 ماهه، 6 ماه و 12 ماهه تمام سرویس ها وجود داره.

512 کیلو بیت و 1 مگابیت ====> 128 کیلوبیت
2 مگابیت ====> 256 کیلوبیت
3 مگابیت ====> 512 کیلوبیت
4 مگابیت ====> 1 مگابیت
8 مگابیت ====> 2 مگابیت
16 مگابیت ====> 3 مگابیت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

nsm1000
23-12-2017, 13:23
اینم عکس از پنل:

pepejoon
23-12-2017, 15:33
دوستانی که سرعت 512 کیلو بیت دارن سرعتشون روی چنده؟میگن دو پله بالاتر واقعا داره اعمال میشه؟
بعد دانلود شبانه سرعتش چند؟

trazzz
23-12-2017, 15:35
امروز از فن آوا زنگ زدن چرا شکایت کردین گفتم چرا سرعت قفل کردین گفت مرکزتون مشکل داره تا یه ماه دیگه درس میشه بعد خطو باز کرد الان سرعت متغیره از 400 تا 800 پینگم خیلی خوبه داخل 50 خارج 130 سرویس کاهش پینگ هم فقط واسه 4 مگه که به درد نمیخوره

toriko
23-12-2017, 17:21
سرکاری نباشه میخوام بیام فن آوا فقط به خاطر همین که سقف سرعت همه نمیاد 128 ،خواهشا مطمئن بشید چون من الان پارس آنلاینم سرعت 4 mg داشتم که 32 گیگی ترافیک بین المللیم تموم شد سرعتم3kb,4kb شده به زور سایت باز میکنم

TranceaweSome
23-12-2017, 19:44
محاله من يه بار كار داشته باشم بخوام زنگ بزنم پشتيباني و زير نفر دهم باشم! هر دفعه هم بايد نيم ساعت صبر كنم
الانم هم بدون دليل يك ساعت هستش اينترنت من قطعه

ازين لحاظ خيلي ضعيفه اين شركت

Ghost wars
23-12-2017, 19:45
بچه ها من شونزده مگ بگیرم یا نه آیا خوبه یا نه همچنین حجم دانلود بین الملل بالاخره چقدره همچنین حجم شبانه

essien
23-12-2017, 21:05
محاله من يه بار كار داشته باشم بخوام زنگ بزنم پشتيباني و زير نفر دهم باشم! هر دفعه هم بايد نيم ساعت صبر كنم
الانم هم بدون دليل يك ساعت هستش اينترنت من قطعه

ازين لحاظ خيلي ضعيفه اين شركت
فعلا این تغییر قیمتها حسابی بازار و تکون داده ...
این صف ها در حال حاضر طبیعیه .
همین تاپیک و تاپیکهای مشابه بخش رو ببینید . حداقل تاپیک فن آوا که ماهی یه پست میزدن بچه ها ولی الان روزی چند صفحه میره جلو :n10:

essien
23-12-2017, 21:10
بچه ها من شونزده مگ بگیرم یا نه آیا خوبه یا نه همچنین حجم دانلود بین الملل بالاخره چقدره همچنین حجم شبانه
حجم روزانه که زده خودش دوست عزیز 1000 گیگ بین الملل .
شبانه هم نامحدود در نظر بگیرش ...

خوبیش که از لحاظ حجمی معلومه خوبه . از لحاظ سرعت هم قطعا نوسان دارید .

reza_meybod
23-12-2017, 21:50
حذف شود....

ma3743
23-12-2017, 22:40
دوستان تو طرحهای قدیم فناوا یک طرح ترافیک مخصوص پنج شنبه و جمعه داشت که من 40 گیگ از این طرح داشتم اما الان تو کنترل پنل جدید هیچ اثری ازش نیست
کسی میدونه جریان چیه؟

OnlyRealMadrid
24-12-2017, 02:40
درود دوستان عزیزبلاخره فن آوا طرح های نهاییشو اعلام و تاییدکرد، طی تماسی که همین الان با پشتیبانیشون داشتم، سرویس هاپس از اتمام مصرف منصفانه بر اساس طرح بین 128 کیلو بیت تا 3 مگابیت سرعتاشون کم میشه.پس حتی پس از اتمام ترافیک هم اینترنت نسبتا پرسرعتی خواهید داشت.
تو پنل امکان خرید 3 ماهه، 6 ماه و 12 ماهه تمام سرویس ها وجود داره.

512 کیلو بیت و 1 مگابیت ====> 128 کیلوبیت
2 مگابیت ====> 256 کیلوبیت
3 مگابیت ====> 512 کیلوبیت
4 مگابیت ====> 1 مگابیت
8 مگابیت ====> 2 مگابیت
16 مگابیت ====> 3 مگابیت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

متاسفانه حرف پشتیبانی باد هواست. اینایی که شما زحمتشو کشیدی اینجا از حرف پشتیبانی نوشتی ( سرعت های متفاوت بعد از اتمام حجم ) رو باید تو سایت اصلی تو جدول اصلی بزنن. اینجوری اصلا مستند نیست و دستتون به هیچ جایی بند نیست. حیف که این شرکت سرعت رو روی 4 میبنده و 16مگابیتش دکوریه وگرنه میشد یکی از گزینه هام

زیر جدولشون تو سایتشونم همون 128 کیلوبیت رو نوشتن اینم بندش:

حجم تبادل ترافیک منصفانه ماهیانه ، مشمول شرایط مصرف منصفانه خواهد شد( بر اساس مصوبه شماره 266 کمیسیون تنظیم مقررات) و پس از اتمام این حجم اتصال کاربر به شبکه اینترنت به هيچ عنوان قطع نخواهد شد و فقط به سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه تا پایان دوره زمانی سرویس هدايت خواهد شد.

mjjarian
24-12-2017, 08:12
متاسفانه حرف پشتیبانی باد هواست. اینایی که شما زحمتشو کشیدی اینجا از حرف پشتیبانی نوشتی ( سرعت های متفاوت بعد از اتمام حجم ) رو باید تو سایت اصلی تو جدول اصلی بزنن. اینجوری اصلا مستند نیست و دستتون به هیچ جایی بند نیست. حیف که این شرکت سرعت رو روی 4 میبنده و 16مگابیتش دکوریه وگرنه میشد یکی از گزینه هام

حجم تبادل ترافیک منصفانه ماهیانه ، مشمول شرایط مصرف منصفانه خواهد شد( بر اساس مصوبه شماره 266 کمیسیون تنظیم مقررات) و پس از اتمام این حجم اتصال کاربر به شبکه اینترنت به هيچ عنوان قطع نخواهد شد و فقط به سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه تا پایان دوره زمانی سرویس هدايت خواهد شد.
۱۶ مگابیت دکوری نیست، من مرکز تلفن نبوت هستم، روی ۱۶ مگابیت خطم بسته شده، سرعت دانلودمم میانگین روی ۱.۸ مگابایت هست.

nsm1000
24-12-2017, 10:51

درود
داداش مطمئن باش این تعرفه ها صحت داره و در مورد سرعت 16 مگابیت هم این شرکت به بزرگیه شاتل، آسیاتک و پارس انلاین نیست، کوچیکه و اون سطح پوشش رو نداره، و مطمئن باش به دلیل کم بودن کارمند هاشون کمی دیر پاسخ می دن.
شما دیگه زیادی بدبینی، میگفتی سرویس ها 1 ترابایت درست نیست و مشکوکی چون تعرفه های بلند مدت واسه تمدید یا خرید ندارن، در صورتی که الان میتونی 3، 6 و 12 ماهه هم حتی خرید کنی، شما اگر همینطور پیش بری فکر نکنم سرویس
اینترنتی بگیری. اگر این طوره تو سایتشون زده سرویس شبانه محدوده اما تو پنل زده نامحدود! اینجوری بخوای از همه شکایت کنی تو سرویس دهی بهت دچار مشکل میشن.

nsm1000
24-12-2017, 12:56
پس از اتمام حجم مصرف منصفانه بر اساس سرویس خریداری شده، سرویستون به این سرعت ها و نامحدود تا اتمام تبدیل میشه.
* پس از اتمام مصرف منصفانه امکان دسترسی به تمام سایت ها چه داخل و چه خارج وجود خواهد داشت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ERF@NIAN
24-12-2017, 12:57

mjjarian
24-12-2017, 13:31
این رو از کجا برداشتین؟ نه تو سایت پیداش کردم و نه تو پنل کاربری

OnlyRealMadrid
24-12-2017, 15:40
من هر اعتراضی میکنم، اینا یه عملکرد مثبت از خودشون بروز میدن :n10::n02: جدا از شوخی به این میگن مشتری مداری حیف که سرعت رو روی 4 و 8 میبندن، حیف. اینو امروز تو اینستاگرامشون گذاشتن ولی تو سایت اصلی اعمال نکردن و هنوز همون بند کلی مبنی بر اینکه سرعت تمام سرویس ها میره رو 128 کیلوبیت در سایت هست:

۱۶ مگابیت دکوری نیست، من مرکز تلفن نبوت هستم، روی ۱۶ مگابیت خطم بسته شده، سرعت دانلودمم میانگین روی ۱.۸ مگابایت هست.

مرسی باز امیدوار شدم

درود
داداش مطمئن باش این تعرفه ها صحت داره و در مورد سرعت 16 مگابیت هم این شرکت به بزرگیه شاتل، آسیاتک و پارس انلاین نیست، کوچیکه و اون سطح پوشش رو نداره، و مطمئن باش به دلیل کم بودن کارمند هاشون کمی دیر پاسخ می دن.
شما دیگه زیادی بدبینی، میگفتی سرویس ها 1 ترابایت درست نیست و مشکوکی چون تعرفه های بلند مدت واسه تمدید یا خرید ندارن، در صورتی که الان میتونی 3، 6 و 12 ماهه هم حتی خرید کنی، شما اگر همینطور پیش بری فکر نکنم سرویس
اینترنتی بگیری. اگر این طوره تو سایتشون زده سرویس شبانه محدوده اما تو پنل زده نامحدود! اینجوری بخوای از همه شکایت کنی تو سرویس دهی بهت دچار مشکل میشن.

مخاطب اصلی من در مورد مشکوک بودنم، پیشگامان بود به دلیل تناقض در حرف کارمنداش ولی فن آوا واقعا با این حرکاتش داره اوج مشتری مداری رو نشون میده. من فعلا 2تا شکایت از پیشگامان کردم و فن آوا هم چون چند نفر رو محدود کرده بوده، میخواستم شکایت کنم ولی این دوستمون در بالا گفتن 1.8 مگابایت سرعتشونه، شما کجای ایرانی و چقدر سرعت دانلود داری و سرویست چند مگابیتیه؟

ERF@NIAN
24-12-2017, 15:46
من هر اعتراضی میکنم، اینا یه عملکرد مثبت از خودشون بروز میدن :n10::n02: جدا از شوخی به این میگن مشتری مداری حیف که سرعت رو روی 4 و 8 میبندن، حیف. اینو امروز تو اینستاگرامشون گذاشتن ولی تو سایت اصلی اعمال نکردن و هنوز همون بند کلی مبنی بر اینکه سرعت تمام سرویس ها میره رو 128 کیلوبیت در سایت هست:

کسی از تهران هست که سرعت 16 مگابیت گرفته باشه و براش روی همون 16 بسته باشن و سرعت دانلودی بین 1.5 تا 2 مگابایت داشته باشه؟

من آمار گرفتم از دو نفر یکیشون 2 بود یکی هم 1.5(تا کشش خط)

OnlyRealMadrid
24-12-2017, 15:50
من آمار گرفتم از دو نفر یکیشون 2 بود یکی هم 1.5(تا کشش خط)

بله مرسی از جوابت، پست قبلیمو ویرایش کردم و در حالی که مشغول ویرایش بودم شما نقل قول زدی :n02: شما خودت کجای ایرانی و سرویس چند مگابیتی داری؟ قطع و وصلی و افت سرعتم داری؟

OnlyRealMadrid
24-12-2017, 17:14
بالاخره از آسیاتک ( 1 روز زودتر از موعد اتمام سرویس قدیمیم )، تخلیه خط رو زدم و همزمان در فن آوا هم سرویس 16 مگابیت رو ثبت نام کردم. امیدوارم خوب باشه و وقتی سرویسم وصل شد، از سرعت دانلود و پینگم براتون میذارم. از مشتری مداری فن آوا و این حجم عالی و سرعت هاش بعد از اتمام حجم، شدیدا لذت بردم :n10:

Ghost wars
24-12-2017, 17:28
مخابرات به من گفت کشش خطت روی 4مگه در حالی که رفیق من داره تو همین ساختمون از شرکتی تا 600 میکشه
من میخوام شونزده رو بگیرم دوستان کسی که گرفته راهنمایی کنه همچنین منطقه ای که هست و سرعت آپلود و دانلود

MehrZaad
24-12-2017, 17:45
بالاخره از آسیاتک ( 1 روز زودتر از موعد اتمام سرویس قدیمیم )، تخلیه خط رو زدم و همزمان در فن آوا هم سرویس 16 مگابیت رو ثبت نام کردم. امیدوارم خوب باشه و وقتی سرویسم وصل شد، از سرعت دانلود و پینگم براتون میذارم. از مشتری مداری فن آوا و این حجم عالی و سرعت هاش بعد از اتمام حجم، شدیدا لذت بردم :n10:

ماه قبل تلفنی ثبت نام کرده بودم فن آوا... که آسیاتکی ها سرویسمو تبدیل کردن و نگهمون داشتن... این یه ماه و صبر کردم تا وضعیت شرکت ها مشخص بشه... تقریبا یک هفته دیگه من هم کوچ میکنم ( احتمالا ) فن آوا... هرچند تو منطقه ما دوستی داشت و زیاد راضی نبود...
منتظر تست های شما خواهم موند... امیدوارم راضی باشی رفیق...

OnlyRealMadrid
24-12-2017, 18:29
ماه قبل تلفنی ثبت نام کرده بودم فن آوا... که آسیاتکی ها سرویسمو تبدیل کردن و نگهمون داشتن... این یه ماه و صبر کردم تا وضعیت شرکت ها مشخص بشه... تقریبا یک هفته دیگه من هم کوچ میکنم ( احتمالا ) فن آوا... هرچند تو منطقه ما دوستی داشت و زیاد راضی نبود...
منتظر تست های شما خواهم موند... امیدوارم راضی باشی رفیق...

منم مثل شما خیلی صبر کردم ولی به شعورم توهین شد توسط آسیاتک. چشم حتما تست سرعت و پینگ میذارم خیالتون راحت :n16:

albertxx
24-12-2017, 19:57
مخابرات به من گفت کشش خطت روی 4مگه در حالی که رفیق من داره تو همین ساختمون از شرکتی تا 600 میکشه
من میخوام شونزده رو بگیرم دوستان کسی که گرفته راهنمایی کنه همچنین منطقه ای که هست و سرعت آپلود و دانلود

خب 600 هم باز همون حدود 4.8 مگ میشه !
باز زیاد فرقی نداره نسبت به شما !

ضمنا
سیم کشی داخلی شما با اون فرق داره - شاید واسه شما جایی مشکل داشته باشه
اگرچه سرعت جفتتون اونقدر ها نسبت به هم اختلاف نداره !

mehdi 78
24-12-2017, 21:45

مرسی باز امیدوار شدم

مخاطب اصلی من در مورد مشکوک بودنم، پیشگامان بود به دلیل تناقض در حرف کارمنداش ولی فن آوا واقعا با این حرکاتش داره اوج مشتری مداری رو نشون میده. من فعلا 2تا شکایت از پیشگامان کردم و فن آوا هم چون چند نفر رو محدود کرده بوده، میخواستم شکایت کنم ولی این دوستمون در بالا گفتن 1.8 مگابایت سرعتشونه، شما کجای ایرانی و چقدر سرعت دانلود داری و سرویست چند مگابیتیه؟

شما یه تنه داری نت ایران رو با اعتراض هاتون اصلاح می کنید:n08:
بعد چندین روز خواستم یه گزارش بدم: آقا همه چی عالیه . پینگ عالی ، سرعت بدون نوسان در اوج مصرف ، کلا چقدر خوبه این فن آوا:n12:
من فعلا 4مگ دارم چون فکر نمی کردم خطم بیشتر از 4 بکشه(با پارس چه روی +ADSL2 و چه G.DMT) بیشتر از 4 نمی کشید. این دیدم تا 10 مگ هم رفت اونم روی 2+ البته چون سرویس گیم رو فعال کردم خطم رو روی 4گذاشتن. من که به شدت راضی هستم(ماشالا بزنم به تخته عالیه کیفیتش)
پینگی چیزی می خواد کسی بگه براش بگیرم
موفق باشید

MehrZaad
24-12-2017, 23:53
بعد چندین روز خواستم یه گزارش بدم: آقا همه چی عالیه . پینگ عالی ، سرعت بدون نوسان در اوج مصرف ، کلا چقدر خوبه این فن آوا:n12:
من فعلا 4مگ دارم چون فکر نمی کردم خطم بیشتر از 4 بکشه(با پارس چه روی +ADSL2 و چه G.DMT) بیشتر از 4 نمی کشید. این دیدم تا 10 مگ هم رفت اونم روی 2+ البته چون سرویس گیم رو فعال کردم خطم رو روی 4گذاشتن. من که به شدت راضی هستم(ماشالا بزنم به تخته عالیه کیفیتش)
موفق باشید

یعنی شما سرویس 4 مگ گرفتید رو 10 مگ بسته بودن خودتون درخواست دادید رو 4 مگ ببندن؟ کدوم شهر هستید؟

OnlyRealMadrid
25-12-2017, 00:00
موفق باشید

:n10::n10::n10:

شما تهران هستین؟ اگه آره، منطقه چند؟ تا حالا قطعی یا افت به هیچ عنوان نداشتین؟
راستی تو اینستاگرامشون گفتن که اگه درخواست ها برای گیمینگ زیاد بشه برای رفاه حال مشتریان، جای 4 مگ، رو 8 میبندن گیمینگشون رو
اگر تهران هستین، بی زحمت از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 پینگ بگیرید
امیدوارم سرویس منم زودتر وصل بشه ولی از اینکه پیش بینی کردم آسیاتک و مخابرات تو تخلیه خط اذیت کنن، برای پیشگیری، سریع شکایت رو ثبت کردم :n10:

mehdi 78
25-12-2017, 00:13
یعنی شما سرویس 4 مگ گرفتید رو 10 مگ بسته بودن خودتون درخواست دادید رو 4 مگ ببندن؟ کدوم شهر هستید؟

اهواز هستم
خط باز بود قبل از این که درخواست بدم سرویس رو فعال کنن و بین 8 تا 10 مگ لینک داشت ، وقتی برای فعال کردن زنگ زدم(فعال کردن اولیه) ، بعد فعال کردن هم خط باز بود ولی وقتی بعدش گفتم سرویس گیم رو فعال کنه رو 4 اومد. نمی دونم سرعت باز بود یا نه ولی شاید زنگ بزنم یه تستی بکنم ببینم ولی شک دارم.

mehdi 78
25-12-2017, 00:18
:n10::n10::n10:

شما تهران هستین؟ اگه آره، منطقه چند؟ تا حالا قطعی یا افت به هیچ عنوان نداشتین؟
راستی تو اینستاگرامشون گفتن که اگه درخواست ها برای گیمینگ زیاد بشه برای رفاه حال مشتریان، جای 4 مگ، رو 8 میبندن گیمینگشون رو
اگر تهران هستین، بی زحمت از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 پینگ بگیرید
امیدوارم سرویس منم زودتر وصل بشه ولی از اینکه پیش بینی کردم آسیاتک و مخابرات تو تخلیه خط اذیت کنن، برای پیشگیری، سریع شکایت رو ثبت کردم :n10:

نه تهران نیستم
پینگ از 8.8.8.8 و سروس های استیم و... فرستادم قبلا
از 8.8.8.8 بین 97 تا 100 هست و پکیج لاست هم اصلا نداره

reza_meybod
25-12-2017, 00:33
سرویس ما هم که فعال شد
تا حالا که یه بار هم سرعت ثابت نبوده
سرویس 16 مگ که اکثر روی 4-5 مگ قفله و فقط هم سایت پی سی دانلود که خودشون قبول دارند سرعت دانلود یک مگ به بالاست...
موندم چیکار کنم

MehrZaad
25-12-2017, 00:39
برای دانلود شب فن آوا سقف داشت یا تازه اضافه کرده؟

برای تست زنگ زدم فن آوا ببینم ساعت 12:45 شب وضعیت پشتیبانیش به چه شکله... گفت نفر 8 در صف... پس خدا نکنه کار کسی به پشتیبانیش بیافته !

OnlyRealMadrid
25-12-2017, 01:33
سرویس ما هم که فعال شد
تا حالا که یه بار هم سرعت ثابت نبوده
سرویس 16 مگ که اکثر روی 4-5 مگ قفله و فقط هم سایت پی سی دانلود که خودشون قبول دارند سرعت دانلود یک مگ به بالاست...
موندم چیکار کنم

سرعت دانلودتون با IDM غیر از سایت پی سی دانلود، روی چنده؟ بی زحمت از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 هم پینگ بذارید مرسی

dadash42
25-12-2017, 03:33
شعار زده «تا میتونید دانلود کنید...»
سرعت با idm دانلود چند کنکشن چطوره؟

reza_meybod
25-12-2017, 07:10
سرعت دانلودتون با IDM غیر از سایت پی سی دانلود، روی چنده؟ بی زحمت از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 هم پینگ بذارید مرسی
داداش اکثرا روی 500 قفله....
پینگ هم تا 120 هر جفتش الان نمی تونم تست بزارم، ولی تا بعد از ظهر حتما میذارم

OnlyRealMadrid
25-12-2017, 10:52
خدا رو شکر امروز زنگ زدم فن آوا و گفتن پورت خالی داریم تو شهید نظری. یوزر و پسوورد هم بهم دادن ولی آسیاتک داره بازی در میاره تو تخلیه خط منم که شکایت زده بودم زنگم زدم بهشون، ببینم چی میشه :n10:

reza_meybod
25-12-2017, 11:01
خدا رو شکر امروز زنگ زدم فن آوا و گفتن پورت خالی داریم تو شهید نظری. یوزر و پسوورد هم بهم دادن ولی آسیاتک داره بازی در میاره تو تخلیه خط منم که شکایت زده بودم زنگم زدم بهشون، ببینم چی میشه :n10:

من که یه جوراعی پشیمونم
حالا بازم انقد زنگ میزنم ببینم چی میشه
اول که خط روی 6 مگ بسته بودند
زنگ زدم پشتیبانی گفتم سرویس 16 گرفتم رو 6 بستبد!!!
بعدش درست شد، اپ استریم هم روی 512 گمونم بود
ولی جالبه ملاکشون فقط پی سی دانلوده!!!
هر سایت دیگه ای رفتم سرعتم500 کیلو بود چه داخل چه خارج ( با ریموت دستاپ وارد سیستم شدند)
بعدش میگن سرورای پی سی دانلود قویه!!
اخر سرم گفتند با مودم و سیستم دیگه تست کنید
بازم همون مشکل بود
و در نهایت هم گغتند خطتتون هیچ مشکلی نداره سرورایی که دانلود می کنید مشکل داره!!
بازم زنگ نمایندگی یزد زدم گفتند عصر تماس بگیرید پیگیری کنیم...

darvish1900
25-12-2017, 11:52
من که یه جوراعی پشیمونم
هر سایت دیگه ای رفتم سرعتم500 کیلو بود چه داخل چه خارج ( با ریموت دستاپ وارد سیستم شدند)
بازم همون مشکل بود
و در نهایت هم گغتند خطتتون هیچ مشکلی نداره سرورایی که دانلود می کنید مشکل داره!!

ببخشید دارن سرت گول میمالند. این حرفا پشم. باید از همه سایتهای 16 بگیره. کم فروشی دارند میکنند. سایت ی که معرفی میکنند روی سرورهای خودشون برای همین سرعت بالاست
من مخابرات 16 مگ دارم چه داخلی چه خارجی و هر سایتی 16 مگ دانلود دارم.

reza_meybod
25-12-2017, 12:04
ببخشید دارن سرت گول میمالند. این حرفا پشم. باید از همه سایتهای 16 بگیره. کم فروشی دارند میکنند. سایت ی که معرفی میکنند روی سرورهای خودشون برای همین سرعت بالاست
من مخابرات 16 مگ دارم چه داخلی چه خارجی و هر سایتی 16 مگ دانلود دارم.
میدونم داداش، من خودم تا پنج روز پیش مخابرات داشتم، سرور خارجی و داخلی کلا با اسپید تست 13.6 مگ بود
جاابه اسپید تست هم قبول ندارند
نهایتش میرم 195 شکایت هر چند فک نکنم فایده ای داشته باشه...
101/500 برا 1 ماه 16 مگ!!!
ادم زورش میاد

OnlyRealMadrid
25-12-2017, 12:21
من که یه جوراعی پشیمونم
بازم همون مشکل بود

دوست عزیز حتما شکایت ثبت کن به 195
کلا هر سرویسی که داشته باشید از هر شرکتی، شهر به شهر و مرکز به مرکز فرق میکنه. من الان 4 تا خیابون با مرکز مخابراتیمون فاصله دارم! اگر سرویسم وصل بشه و سرعت دانلود خوبی بهم نده پس مشکل از ایناست ولی اگه بده، مشکل از مرکز مخابراتی و شهر شما و سایر دوستانه. صبور باشید وقتی وصل شد بهتون میگم اما شکایت به 195 رو ثبت کنید ( به نظرم مرکز مخابراتیتون داره کم کاری میکنه )

siavash61
25-12-2017, 12:54
کلا هر سرویسی که داشته باشید از هر شرکتی، شهر به شهر و مرکز به مرکز فرق میکنه. من الان 4 تا خیابون با مرکز مخابراتیمون فاصله دارم! اگر سرویسم وصل بشه و سرعت دانلود خوبی بهم نده پس مشکل از ایناست ولی اگه بده، مشکل از مرکز مخابراتی و شهر شما و سایر دوستانه. صبور باشید وقتی وصل شد بهتون میگم اما شکایت به 195 رو ثبت کنید ( به نظرم مرکز مخابراتیتون داره کم کاری میکنه )
عزیز شما دیروز ثبت نام کردین؟ یوزر پسورد رو دادند بهتون؟ منم دیروز ثبت نام کردم هنوز خطم رانژه نشده. خطم هم خالی بود قبلش هیچ سرویس نداشتم روش. به من یوزر پسورد ندادند. زنگ بزنم بگیرم؟ (تبریز - سرویس 8 مگابیت)

OnlyRealMadrid
25-12-2017, 13:19
عزیز شما دیروز ثبت نام کردین؟ یوزر پسورد رو دادند بهتون؟ منم دیروز ثبت نام کردم هنوز خطم رانژه نشده. خطم هم خالی بود قبلش هیچ سرویس نداشتم روش. به من یوزر پسورد ندادند. زنگ بزنم بگیرم؟ (تبریز - سرویس 8 مگابیت)

آره من دیروز ثبت نام زدم ولی زنگ نزدن من خودم زنگ زدم و گفتم کارم با اینترنته لطفا زودتر ردیفش کنید که یوزر و پسوورد رو بهم داد. شما خودت زنگ بزن

reza_meybod
25-12-2017, 14:02

والا منم 500 متر فاصلم با مرکز مخابراتیمونه، از لحاظ نویز و این موارد هیچ مشکلی ندارم....
195 هم شکایت میکنم

piishii
25-12-2017, 14:04
من هم نظرم رو بگم...
من الان 4 سالی میشه فن آوا دارم.
و حدود 5 روز پیش به سرویس نامحدود 4 مگ تغییر سرویس دادم و فیکس سرعتم همون یک هشتم 500 است.
شبانه هم تست کردم همین مقدار سرعت رو داد و توی اون بازه زمانی تا صبح حدود 9 گیگ می‎تونم بگیرم.
مشهد هستم و صحبت با پشتیبانی کردم گفتند ما مشکل پهنای باند نداریم.
البته مشهد حالا سایر دوستان کجا هستند نمیدونم. خط من کلا تا 8 مگ جواب میداد ولی خب من 4 مگ گرفتم برحسب نیازم.

OnlyRealMadrid
25-12-2017, 14:15
والا منم 500 متر فاصلم با مرکز مخابراتیمونه، از لحاظ نویز و این موارد هیچ مشکلی ندارم....
195 هم شکایت میکنم

پس حتما شکایت کن و پیگیر باش.
همون جریان این که مرکز به مرکز و شهر به شهر فرق داره، صدق میکنه. من این چند وقت تو تمام تاپیک ها سر زدم، هر کسی یه جوری میناله و برعکسشم تعریف میکنن. مشکل اصلی، مراکز مخابراتیه متاسفانه مخصوصا اگر از خود مخابرات سرویس نگیری، مثل بچه ها لج میکنن

من هم نظرم رو بگم...
من الان 4 سالی میشه فن آوا دارم.
و حدود 5 روز پیش به سرویس نامحدود 4 مگ تغییر سرویس دادم و فیکس سرعتم همون یک هشتم 500 است.
شبانه هم تست کردم همین مقدار سرعت رو داد و توی اون بازه زمانی تا صبح حدود 9 گیگ می‎تونم بگیرم.
مشهد هستم و صحبت با پشتیبانی کردم گفتند ما مشکل پهنای باند نداریم.
البته مشهد حالا سایر دوستان کجا هستند نمیدونم. خط من کلا تا 8 مگ جواب میداد ولی خب من 4 مگ گرفتم برحسب نیازم.

تو این 4 سال، افتی سرعت و قطعی زیاد بوده یا کم؟

piishii
25-12-2017, 14:38
پس حتما شکایت کن و پیگیر باش.
همون جریان این که مرکز به مرکز و شهر به شهر فرق داره، صدق میکنه. من این چند وقت تو تمام تاپیک ها سر زدم، هر کسی یه جوری میناله و برعکسشم تعریف میکنن. مشکل اصلی، مراکز مخابراتیه متاسفانه مخصوصا اگر از خود مخابرات سرویس نگیری، مثل بچه ها لج میکنن

تو این 4 سال، افتی سرعت و قطعی زیاد بوده یا کم؟

قطعی تا یک 6 ماه پیش خیلی خیلی کم و فقط مگر مرکز محابراتی مشکل داشته که اطلاع میدادند
به جز اون اخیرا یکم زیاد شده ولی نه در حد خیلی زیاد
گاهی روزهایی بوده که قطعی زیاد بوده مثلا در حد 4-10 دقیقه ولی تعدادش زیاد نبوده
در کل من راضی بودم واقعا :)
تا قبل اینکه سرویس نامحدود هم بگیرم سرعتم واقعا خوب بود :)
در کل من از فن آوا راضی ام
7 سال مشتری صبانت بودم تا اینکه دزدی کردند دیگه ازشون کشیدم بیرون ولی فن آوا توی این 4 سال واقعا خوب بوده و الان هم 4 مگ گرفتم همون سرعت 500 رو داره بهم میده چی شبانه چی روزانه

cool11
25-12-2017, 16:23
دوستانی که سرعت 512 کیلو بیت دارن سرعتشون روی چنده؟میگن دو پله بالاتر واقعا داره اعمال میشه؟
بعد دانلود شبانه سرعتش چند؟

دوستان سوال من هم هست
اگر اطلاع دارید لطفا بفرمایید

OnlyRealMadrid
25-12-2017, 17:47
قطعی تا یک 6 ماه پیش خیلی خیلی کم و فقط مگر مرکز محابراتی مشکل داشته که اطلاع میدادند
به جز اون اخیرا یکم زیاد شده ولی نه در حد خیلی زیاد
گاهی روزهایی بوده که قطعی زیاد بوده مثلا در حد 4-10 دقیقه ولی تعدادش زیاد نبوده
در کل من راضی بودم واقعا :)
تا قبل اینکه سرویس نامحدود هم بگیرم سرعتم واقعا خوب بود :)
در کل من از فن آوا راضی ام
7 سال مشتری صبانت بودم تا اینکه دزدی کردند دیگه ازشون کشیدم بیرون ولی فن آوا توی این 4 سال واقعا خوب بوده و الان هم 4 مگ گرفتم همون سرعت 500 رو داره بهم میده چی شبانه چی روزانه

مرسی از جوابتون. اطلاع دارید که چقدر با مرکز مخابراتیتون فاصله هست؟ سیم کشی خونتون قدیمیه یا جدید؟ یا اینکه خودتون کابل مخصوص کشیدین یا خیر؟

reza_meybod
25-12-2017, 18:37
خیلی عجیبه که مشکل ما برطرف شده !!! ( اقلا فعلا برطرف شده )
مشخصات خط من
اینم تست سرویس 16 مگ 1 ترابایت ( بین الملل )
اول تست بتا اسپید تست کلا کمتر نشون میده ؟
تهران
سرور فرانکفورت آلمان
سرور دنور-آمریکا
اصفهان

پینگ 4.2.2.4
پینگ 8.8.8.8
تست سرعت ( 16 کانکشن )

با سایت testmy.net هم هر کار کردم نتونستم تست بگیرم، ( تو صفحه ی دانلود فایل )

piishii
25-12-2017, 18:56
مرسی از جوابتون. اطلاع دارید که چقدر با مرکز مخابراتیتون فاصله هست؟ سیم کشی خونتون قدیمیه یا جدید؟ یا اینکه خودتون کابل مخصوص کشیدین یا خیر؟

مرکز مخابراتی پیاده در حدود 15 دقیقه.... سیم کشی قدیمی است یعنی خونه بالای 15 سال راحت است

david-ebi
25-12-2017, 18:56
خیلی عجیبه که مشکل ما برطرف شده !!! ( اقلا فعلا برطرف شده )
مشخصات خط من
اینم تست سرویس 16 مگ 1 ترابایت ( بین الملل )
اول تست بتا اسپید تست کلا کمتر نشون میده ؟
تهران
سرور فرانکفورت آلمان
سرور دنور-آمریکا
اصفهان

پینگ 4.2.2.4
پینگ 8.8.8.8
تست سرعت ( 16 کانکشن )

با سایت testmy.net هم هر کار کردم نتونستم تست بگیرم، ( تو صفحه ی دانلود فایل )

تو تنظیمات مودم هم روی 12 مگابیت بستن یا 16؟

چرا سرعتتون کمتر از 16 مگابیته؟خط کشش نداشته یا خودشون کمتر دادن؟

George Shelly
25-12-2017, 19:01
حیف فناوا مال منو روی 4 مگ بست ولی پوله 16 رو گرفت!!!!
کیفیتش خیلی عالیه ولی یه بدی داره که خیلی از وی پی ان ها روش کار نمی کنن باید مودم رو بزاری رو بریج!!!!!!!!
الان پیشگامان دارم هنوز وصل نشده خط آماده ست ولی یوزر و پس میزنم کانکت نمیشه و میگن مشکل داره!!!!!!!!

reza_meybod
25-12-2017, 19:12
تو تنظیمات مودم هم روی 12 مگابیت بستن یا 16؟

چرا سرعتتون کمتر از 16 مگابیته؟خط کشش نداشته یا خودشون کمتر دادن؟
روی 16 هست، توی عکس مشخصه..

OnlyRealMadrid
25-12-2017, 20:18
نه تنها مشکل سرعتتون برطرف شده بلکه پینگتونم عالی شده. کاشکی واسه منم همینجوری باشه چون مشخصات خطم خوبه و با مرکز مخابراتیمونم 4 تا خیابون فاصله داریم. این آسیاتک دزد، زودتر تخلیه کنه راحت شم

david-ebi
25-12-2017, 20:23

ببخشید من متوجه نشدم.یعنی الان به نظر شما که سرویس 16 مگابیت گرفتید این سرعتتون درسته؟

reza_meybod
25-12-2017, 21:35
ببخشید من متوجه نشدم.یعنی الان به نظر شما که سرویس 16 مگابیت گرفتید این سرعتتون درسته؟
13.6 بهم میده...

Ghost wars
25-12-2017, 22:02
یه سوال سیم کشی تون قدیمی یا جدید
منم امروز ثبت نام کردم ولی باید فردا برم قطع کنه از مخابرات
چیز جالب اینه که برای با اول همین که زنگ زدم برداشتن و با یه تلفن کاملا ثبت نامم کردن همون موقع یوزر نیم پسوردم بهم دادن
هنوز پولو براشون نریختم البته گفت اول قطع کن بعد بریز پولو
تهران هستم
مخابرات شهید درزی اگر دوستان کسی هست بگه چون اکثر خونه ها بالا 13ساله اینجا کشش میخوام ببینم چجوریه
یه سوال دیگه دوستانی که مشتری جدید هستن بعد جند روز براشون وصل شد

OnlyRealMadrid
25-12-2017, 22:09
یه سوال سیم کشی تون قدیمی یا جدید
منم امروز ثبت نام کردم ولی باید فردا برم قطع کنه از مخابرات
چیز جالب اینه که برای با اول همین که زنگ زدم برداشتن و با یه تلفن کاملا ثبت نامم کردن همون موقع یوزر نیم پسوردم بهم دادن
هنوز پولو براشون نریختم البته گفت اول قطع کن بعد بریز پولو
تهران هستم
مخابرات شهید درزی اگر دوستان کسی هست بگه چون اکثر خونه ها بالا 13ساله اینجا کشش میخوام ببینم چجوریه
یه سوال دیگه دوستانی که مشتری جدید هستن بعد جند روز براشون وصل شد

من و شما کارمون همزمان داره انجام میشه. منم منتظر تخلیه هستم. شکایتم ثبت کردم که زودتر انجام بدن. در مورد کشش خط، فاصلتون تا مرکز مخابراتی خیلی مهمه. در گوگل آدرس مرکز مخابراتی درزی رو در بیارید و ببینید چقدر باهاش فاصله دارید.

Ghost wars
25-12-2017, 22:26
2 کیلو متر زده

mehdi 78
25-12-2017, 23:10
حیف فناوا مال منو روی 4 مگ بست ولی پوله 16 رو گرفت!!!!
کیفیتش خیلی عالیه ولی یه بدی داره که خیلی از وی پی ان ها روش کار نمی کنن باید مودم رو بزاری رو بریج!!!!!!!!
الان پیشگامان دارم هنوز وصل نشده خط آماده ست ولی یوزر و پس میزنم کانکت نمیشه و میگن مشکل داره!!!!!!!!

دقیقا
خیییلی از وی پی ان ها کار نمی کنن
راه حلی پیدا نکردید برای این ؟

Ghost wars
25-12-2017, 23:24
رفتم تو اکانتم نوشته تاریخ شروع سرویس
96/10/11
به نظر شما من فردا از مخابرات قطع کنم اگر قطع کنم یعنی تا 7روز دیگه نت ندارم
و یه سوال دیگه با این وضعیت اول بزارم قطع بشه کامل بعد پرداخت کنم یا فرقی نمیکنه

whitewolf
26-12-2017, 00:13

پس چرا سرعت دانلودت با idm 1.7 هست که میشه 14.2 مگ

Ghost wars
26-12-2017, 00:34
دقیقا

96/10/11
و یه سوال دیگه با این وضعیت اول بزارم قطع بشه کامل بعد پرداخت کنم یا فرقی نمیکنه

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 01:06
2 کیلو متر زده

باز خوبه. واسه ما 4 تا خیابون پایینتره که به متر نمیدونم دقیقا چقدر میشه :n02:

96/10/11

طبق گفته فن آوا اگر الانم پرداخت کنیم، باز میره مخابرات برگشت میخوره. خودشون گفتن صبر کنید شرکت قبلیتون کامل که تخلیه کرد، بعد پرداخت کنید. برای منم 7 روز بعد زده ولی اونا تخلیه کنن زنگ میزنم میگم بهشون. با این روندی که آسیاتک دزد پیش گرفته، فکر کنم خیلی اذیتم کنه چون حسابی حالشونو گرفتم :n10:

mehdi 78
26-12-2017, 01:08
96/10/11

سلام
اون شروع سرویس الکی هست
اگه مخابرات شما سریع باشه و ۱ روزه تخلیه کنه و ۱ روزه رانژره کنه خوبه
ممکنه هم بخوان ۱ هفته کشش بدن
شما درخواست تخلیه رو بده
بعد پول واریز کن‌ تا فن آوا درخواست رانژره خط‌ رو بده مخابرات

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 11:19
همین الان یعنی ساعت 11:20 ظهر روز 5 دی، از آسیاتک زنگ زدن که خطتون تخلیه شده ( شکایت از 195 عالی جواب داد ) :n10: و درجا رفتم تو پنل فن آوا و پرداخت رو انجام دادم و امیدوارم اینا سریع رانژه کنن

George Shelly
26-12-2017, 11:28
دقیقا

نه راهی نداره مگر اینکه مودم رو بزاری رو بریج!!!
من اومدم پیشگامان این مشکلات رو ندارم دیگه!!!!!!!!
راستی چقدر حال میده رئال مادرید رفته فناوا سرعتش رو بزارن رو 4 مگ :-))))))

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 11:45
راستی چقدر حال میده رئال مادرید رفته فناوا سرعتش رو بزارن رو 4 مگ :-))))))

تو پیشگامانم که محدودت کردن :n10: اگر بذارن تخلیه میزنم میرم یه جای دیگه اصلا مهم نیست. قبلا سخت میگرفتم ولی تمام این مشکلات رو پیشبینی کردم و مودم TD-LTE ایرانسل دارم و 3 ماهه 10 گیگ شارژش کردم که بدون نت نمونم و این روزا هم با همون انلاینم :n10:

در کل سرعتم تا 1.4 مگابایت هم باشه راضیم چون یه عمره با نت آشغال نامحدود آسیاتک با سرعت وحشتناک 60 کیلوبایت سر کردم ولی این مشکل چیزشکن برام اهمیت داره، اگه کار نکنه، بعد از 1 ماه، تخلیه میزنم

essien
26-12-2017, 12:26
یه چند روزی بود که عملا دیگه سرعت 3 مگابیت داشتم :n09:
خلاصه بعد از تماس و پیگیری ، امروز زنگ زدن گفتن تو منطقه شما نمی تونیم 16 مگ بدیم یا سرویستون و عوض کنید یا منتظر باشید درست بشه :n02:
من پیش بینی ترتر افتادن فن آوا رو کرده بودم بخاطر همین روی اون یکی خطم از پارس انلاین درخاست سرویس کردم ، متاسفانه اینا هم چند روز یبار زنگ میزنن میگن مدارک از مخابرات برگشت خورده میگم چرا ؟ میگن مخابراته دیگه ما حالا دوباره میفرستیم!!

نمیدونم چرا نباید یه روز این مشکل اینترنت کامل حل بشه جزو دغده های مردم نباشه . از زمان کارت اینترنت خریدن همیشه داستان داشتیم ...

George Shelly
26-12-2017, 12:36
یه چند روزی بود که عملا دیگه سرعت 3 مگابیت داشتم :n09:
خلاصه بعد از تماس و پیگیری ، امروز زنگ زدن گفتن تو منطقه شما نمی تونیم 16 مگ بدیم یا سرویستون و عوض کنید یا منتظر باشید درست بشه :n02:
من پیش بینی ترتر افتادن فن آوا رو کرده بودم بخاطر همین روی اون یکی خطم از پارس انلاین درخاست سرویس کردم ، متاسفانه اینا هم چند روز یبار زنگ میزنن میگن مدارک از مخابرات برگشت خورده میگم چرا ؟ میگن مخابراته دیگه ما حالا دوباره میفرستیم!!

نمیدونم چرا نباید یه روز این مشکل اینترنت کامل حل بشه جزو دغده های مردم نباشه . از زمان کارت اینترنت خریدن همیشه داستان داشتیم ...

فناوا خیلی جاها نمی تونه 16 مگ بده!!!!
سر منم هیمن بلارو آوردن!!!!
شرکت جالبی نیست!!!!
پول کامل ازت میگیرن بعد واست داستان درست می کنن!!!!
منم تا فهمیدم اینجوریه سریع تخلیه کردم اومدم پیشگامان که خیلی عالیه کیفیتش انصافا!!!
بدجور راضیم!!!!

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 13:57
کسایی که از فن آوا یا هر شرکتی که میگیرن، اگر ناراضی بودن، بعد از اتمام سرویس حتما تخلیه کنن و برن یه شرکت دیگه. مال بابامون نیستن که. منم فن آوا وصل کنه راضی نباشم، بعد از اتمام سرویسم میرم یه جا دیگه، اصلا برام مهم نیست که سابقه و اسم شرکت چی باشه، فقط و فقط کیفیت و مشتری مداری مهمه. توصیه من اینه که تو این وضعیت بی ثبات، به هیچ عنوان بیشتر از 1 ماهه نگیرید فعلا

یکی از دلایل اصلی که از بین فن اوا و پیشگامان، فن آوا رو انتخاب کردم، این بود:

که خیلی برام مهمه چون حتی شاید در ماه با دانلودهام، 1 ترابایت رو هم رد کنم و نمیخوام حجم اضافه بخرم و با کاهش سرعتم به 3 مگابیت، راضیم. فعلا تنها شرکتی که این مدلی کرده، فن آواست. من سرعت دانلودم در کل تو فن آوا به 1.3 مگابایت هم برسه راضیم

Ghost wars
26-12-2017, 14:08
کسایی که از فن آوا یا هر شرکتی که میگیرن، اگر ناراضی بودن، بعد از اتمام سرویس حتما تخلیه کنن و برن یه شرکت دیگه. مال بابامون نیستن که. منم فن آوا وصل کنه راضی نباشم، بعد از اتمام سرویسم میرم یه جا دیگه، اصلا برام مهم نیست که سابقه و اسم شرکت چی باشه، فقط و فقط کیفیت و مشتری مداری مهمه. توصیه من اینه که تو این وضعیت بی ثبات، به هیچ عنوان بیشتر از 1 ماهه نگیرید فعلا

دوستان رفتم مخابرات قطع کنم گفتن میخوای چیکار گفتم میخوام قطع کنم گفت نگه میداریم برات گفتم کلا قطع کن گفتم میخوام از جای دیگه بگیرم گفت فیبر نوری هست ساپورت میکنه شرکتش یانه
گفت حالا یه ماه اینو بگیر اگر نیاز تو برطرف نکرد عوض کن گفتم چطور اون موقع میشه گفت میشه یه کارایی کرد
فعلا 16 یه ماه گرفتم تا ببینم چه جوریه
یعنی هیچ شرکتی نیست که بتونه روی فیبر بده؟

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 14:36
دوستان رفتم مخابرات قطع کنم گفتن میخوای چیکار گفتم میخوام قطع کنم گفت نگه میداریم برات گفتم کلا قطع کن گفتم میخوام از جای دیگه بگیرم گفت فیبر نوری هست ساپورت میکنه شرکتش یانه
گفت حالا یه ماه اینو بگیر اگر نیاز تو برطرف نکرد عوض کن گفتم چطور اون موقع میشه گفت میشه یه کارایی کرد
فعلا 16 یه ماه گرفتم تا ببینم چه جوریه
یعنی هیچ شرکتی نیست که بتونه روی فیبر بده؟

دوست عزیز این بازی جدید مخابراته نباید ازشون میگرفتی. غلط کردن اینجوری گفتن. شما به 195 شکایت کن. وای به حال روزی که فن آوا زنگ بزنه بگه مخابرات گفته خطتون شده فیبر و باید از خودمون بگیری! میرم مرکز مخابراتی خون به پا میکنم :n34:امیدوارم این اتفاق برای من نیفته چون پام به مخابرات باز شه، اونجا رو رو سرشون خراب میکنم

Ghost wars
26-12-2017, 14:41
دوست عزیز این بازی جدید مخابراته نباید ازشون میگرفتی. غلط کردن اینجوری گفتن. شما به 195 شکایت کن. وای به حال روزی که فن آوا زنگ بزنه بگه مخابرات گفته خطتون شده فیبر و باید از خودمون بگیری! میرم مرکز مخابراتی خون به پا میکنم :n34:امیدوارم این اتفاق برای من نیفته چون پام به مخابرات باز شه، اونجا رو رو سرشون خراب میکنم

خب فن آوا بهم گفت اگر فیبر باشه نمیتونیم بهت بدیم

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 14:57
خب فن آوا بهم گفت اگر فیبر باشه نمیتونیم بهت بدیم

چطور ممکنه تا دیروز روی مسی بهتون نت میدادن، الان یهو شده باشه فیبر؟ مقصر فن آوا نیست، مقصر بازی جدید مخابراته که به دروغ میگه فیبر شده و باید از خودمون بگیرید!
اول از فن آوا بهتون زنگ زدن گفتن فیبر شده؟ یا شما مستقیم برای تخلیه یا رانژه سریعتر رفتی مخابرات؟ چون من قبل از تخلیه با فن آوا صحبت کردم که خطم رو چک کنن و اگر پورت خالی ندارن و مشکلی وجود داره، من تخلیه رو نزنم و یه فکر دیگه ای بکنم ولی 2 دیقه پشت خط موندمو گفت چک کردم مشکلی نیست و بعد یوزر و پسوورد داد

essien
26-12-2017, 15:10
فناوا خیلی جاها نمی تونه 16 مگ بده!!!!
سر منم هیمن بلارو آوردن!!!!
شرکت جالبی نیست!!!!
پول کامل ازت میگیرن بعد واست داستان درست می کنن!!!!
منم تا فهمیدم اینجوریه سریع تخلیه کردم اومدم پیشگامان که خیلی عالیه کیفیتش انصافا!!!
بدجور راضیم!!!!
تونستن که میتونه بده ، مشکل من با شما یه مقدار فرق داره ...
من قبل این داستانها سرویس 16 مگ داشتم ازشون ، حتی یه مدت تایم پیک ترافیک زیاد شده بود شکایت کردم و گفتن تا یکی دو ماه دیگه درست میشه . منم قراردادم جشنواره ای مدت دار بود ، درست هم شد اتفاقا .
منتها با این سرویس های جدیدی که راه افتاد دوباره پهنای باند کم آورده ، من همین الان بین 10 تا 14 مگ دارم دانلود میکنم ولی از دو ساعت دیگه تا اخر شب دیگه افت خیلی شدید میکنه ...

حالا پارس اگه سرویس بده بهمون و خوب باشه ، بعدش دیگه یا این خط فن آوا رو تخلیه میکنم یا حداقل سرویسشو میگیرم که وصل باشه فعلا تا ببینیم در آینده چی میشه .

ولی شما هم سراغ چه isp ذاقارتی رفتی !!
البته منطقه به منطقه فرق میکنه اوضاع ولی حداقل تو منطقه ما که همیشه افتضاح بوده و هست و خواهد بود .
امیدوارم کیفیتش خوب بمونه برات ...

ERF@NIAN
26-12-2017, 15:21
نگران نباشید به زودی تمام مناطق دچار مشکل میشن، بیایید دست در دست هم به شاتل برویم

Ghost wars
26-12-2017, 15:50
چطور ممکنه تا دیروز روی مسی بهتون نت میدادن، الان یهو شده باشه فیبر؟ مقصر فن آوا نیست، مقصر بازی جدید مخابراته که به دروغ میگه فیبر شده و باید از خودمون بگیرید!
اول از فن آوا بهتون زنگ زدن گفتن فیبر شده؟ یا شما مستقیم برای تخلیه یا رانژه سریعتر رفتی مخابرات؟ چون من قبل از تخلیه با فن آوا صحبت کردم که خطم رو چک کنن و اگر پورت خالی ندارن و مشکلی وجود داره، من تخلیه رو نزنم و یه فکر دیگه ای بکنم ولی 2 دیقه پشت خط موندمو گفت چک کردم مشکلی نیست و بعد یوزر و پسوورد داد
از من پرسید گفت خطتون فیبر که نیست من نمیدونستم اون موقع گفتم نه بعد گفتن پورت خالی نداریم بعدازظهر زنگ بزن زنگ زدم گفت داریم شماره رو پرسید و بعد ثبت نام کرد ولی نگفت که خطت پوشش نمیده

toriko
26-12-2017, 16:40

یکی از دلایل اصلی که از بین فن اوا و پیشگامان، فن آوا رو انتخاب کردم، این بود:

که خیلی برام مهمه چون حتی شاید در ماه با دانلودهام، 1 ترابایت رو هم رد کنم و نمیخوام حجم اضافه بخرم و با کاهش سرعتم به 3 مگابیت، راضیم. فعلا تنها شرکتی که این مدلی کرده، فن آواست. من سرعت دانلودم در کل تو فن آوا به 1.3 مگابایت هم برسه راضیم

منم دقیقا به خاطر همین میخوام برم فن آوا . پارس آنلاین 43 و خورده ای دادم 32 گیگ بهم دادن سرعت 4mگرفتم بهم سرعت 1mدادن و همه ی سایتها یی که باز میکردم رو بین الملل حساب کردن کمتر از دو هفته حجمم تمام شد الان دوهفته ست سرعتم بین 3kb,11kb تغییر میکنه و به زور سایت باز میکنم هی باید مودمم رو روشن خاموش کنم چون سرعت مدام صفر میشه .فقط خدا کنه فن آوا راست گفته باشه هر چند حجم ترافیک روزانه و شبانه اش نسبت به پارس آنلاین بهتره

DivN
26-12-2017, 17:56
نه تهران نیستم
پینگ از 8.8.8.8 و سروس های استیم و... فرستادم قبلا
از 8.8.8.8 بین 97 تا 100 هست و پکیج لاست هم اصلا نداره

لطفا با این ای پی هم یه پینگ بگیر 37.187.172.200

George Shelly
26-12-2017, 18:06
لطفا با این ای پی هم یه پینگ بگیر 37.187.172.200

من با پیشگامان تست گرفتم! xD

hameo981
26-12-2017, 22:31
وی پی ان همه خرابه ؟ من قدیم فن آوا داشتم خوب بود وی پی ان روش.الان ندارم میخوام برگردم فن آوا. وی پی ان ها خیلی افتضاحه ؟ یا فقط موردی بوده؟س

سرعت شبانه چطوره؟ کم میکنن؟

hameo981
26-12-2017, 22:42
وی پی ان همه خرابه ؟ من قدیم فن آوا داشتم خوب بود وی پی ان روش.الان ندارم میخوام برگردم فن آوا. وی پی ان ها خیلی افتضاحه ؟ یا فقط موردی بوده؟س

سرعت شبانه چطوره؟ کم میکنن؟

OnlyRealMadrid
26-12-2017, 23:04
از شانس من، الآن داتک 16 مگابیتش رو نامحدود کرد :n30:

داتک زد به سیم اخر و 16 مگابیتش رو نامحدود کرد :n04::

من ADSL رو با داتک شروع کردم یادش بخیر ولی بعد از این همه سال نمیدونم در حال حاضر کیفیت و پینگش چجوریه ولی حرکتش شدیدا تحسین میشه :n12:

اگر فن آوا کیفیتش راضیم نکنه، مستقیم میرم داتک :n02:
دیگه چی از این بهتر که آدم نامحدود باشه؟ نه ترسی از اتمام حجم و نه ترسی از کاهش سرعت

dadash42
26-12-2017, 23:17
از شانس من، الآن داتک 16 مگابیتش رو نامحدود کرد :n30:

من ADSL رو با داتک شروع کردم یادش بخیر ولی بعد از این همه سال نمیدونم در حال حاضر کیفیت و پینگش چجوریه ولی حرکتش شدیدا تحسین میشه :n12:

اگر فن آوا کیفیتش راضیم نکنه، مستقیم میرم داتک :n02:
دیگه چی از این بهتر که آدم نامحدود باشه؟ نه ترسی از اتمام حجم و نه ترسی از کاهش سرعت

داتک مثل O2 آلمان شده ولی ارزونتر
بسرم آلمان هر ماه €20 میده dsl نامحدود از O2 سرعت 20مگ
€20 میشه حدود 100 هزار تومان
حیف تو قم داتک نداریم

Ghost wars
27-12-2017, 00:13
داتک فیبر نوری و ساپورت میکنه من چه گیری کردم با این فیبر نوری الان تو محل ما آسیا تک فیبر نوری و ساپورت میکنه

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 00:20
داتک فیبر نوری و ساپورت میکنه من چه گیری کردم با این فیبر نوری الان تو محل ما آسیا تک فیبر نوری و ساپورت میکنه

حتما فردا صبح با داتک تماس بگیرید ببینید ساپورت میکنه یا نه. به هیچ عنوان از خود مخابرات سرویس نگیرید. آسیاتکم که هیچی ... وزیر گفته انحصار فیبر برداشته شده ولی هیچ خبری نیست! نمیدونم چرا پیگیری نمیکنه! لابی مخابرات حسابی میچربه متاسفانه :n34:

reza_meybod
27-12-2017, 09:27
خب تو استان یزد واسه کلیه پرسنل شبکه بهداشت و درمان طبق قراردادی که با فن اوا بستند همه ی سرویسا با تخفیف 50 درصدی ارایه میشه
از ماه بعد دیگه اینترنت 80 تومنی میتونیم 40 بگیریم
فقط امیدوارم کلکی در کار نباشه
:n10::n19:

Ghost wars
27-12-2017, 11:38
آقا اینجارو باشید سرویس 16 مخابرات سرعت دانلودش روی 200 این یعنی نهایت کلاه برداری زنگ زدم میگن سرویس ها آپ تو 16 یعنی از 128 تا 16
یعنی چی

- - - Updated - - -

آقا اینجارو باشید سرویس 16 مخابرات سرعت دانلودش روی 200 این یعنی نهایت کلاه برداری زنگ زدم میگن سرویس ها آپ تو 16 یعنی از 128 تا 16
یعنی چی

- - - Updated - - -

یعنی چی

shayan10-10
27-12-2017, 11:42
داتک مثل O2 آلمان شده ولی ارزونتر
بسرم آلمان هر ماه €20 میده dsl نامحدود از O2 سرعت 20مگ
€20 میشه حدود 100 هزار تومان
حیف تو قم داتک نداریم
سلام
البته با کلی تفاوت
ضمن اینکه بعضی از دوستان که 16 مگ گرفته بودن به بهانه های مختلف سرعتشون کمتر از این سرعت بوده

Ghost wars
27-12-2017, 11:45
سلام
البته با کلی تفاوت
ضمن اینکه بعضی از دوستان که 16 مگ گرفته بودن به بهانه های مختلف سرعتشون کمتر از این سرعت بوده

من حاضرم سرعت رو 500 باشه ولی نه دیگه 200

shayan10-10
27-12-2017, 11:51
من حاضرم سرعت رو 500 باشه ولی نه دیگه 200
در هر صورت کمتر از چیزی هست که خریدید

Ghost wars
27-12-2017, 12:05
در هر صورت کمتر از چیزی هست که خریدید

آقا چه شرکتی رو فیبر میده

Ghost wars
27-12-2017, 13:11
دوستان من چیکار کنم با این وضعیت
آپ استریم و بستن رو 771
دان استریم و بستن رو 1891

در حالی که من سرویس 16 گرفتم

سرعت دانلود 190

وای الان بردنش رو 1715

سرعتم اومد رو 170

George Shelly
27-12-2017, 13:23
از فناوا نگیرید!!!!
به استثنای یه سری مراکز تو اکثر مراکز مشکل داره و سرعت پایین میده!!!!
کلی هم وقتتون رو میگیره و بهونه میاره که مشکل داریم به زودی برطرف میشه اما نمیشه!!!!
پهنای باند اضافه کردن به این راحتیا نیست!!!!!!!
از من 87 تومن گرفتن واسه 16 مگ ولی به من 4 مگ دادن!!!
منم بعد از 7 روز تخلیه کردم!!!!
اگر کسی دنبال سرعت بالاست از فناوا نگیره ولی اگر زیر 4 مگ میخواین بگیرید!!!!!!!

malthael
27-12-2017, 15:09
آپ استریم و بستن رو 771

سرعت دانلود 190

وای الان بردنش رو 1715

سرعتم اومد رو 170
شما احتمالا خطتون نویز شدید داره . مودمتون رو روشن،خاموش کنید و snr مودم رو چک کنید .

- - - Updated - - -

malthael
27-12-2017, 15:17
دوستان این مشکل فن آوا با سنگ شکن ها چقدر جدیه ؟ آیا نمیشه از پروتکل های PPTP و L2TP استفاده کرد؟ امروز مخابرات خط رو تخلیه کرد و بین پارس و فن آوا موندم.

mjjarian
27-12-2017, 15:26
اکیه، من هیچ مشکلی با vpn ندارم

jb.NY
27-12-2017, 15:48
دوستان مشکل نویز ندارین با فن آوا؟ خوب سرویس دهی میکنن؟

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 16:34
آپ استریم و بستن رو 771

سرعت دانلود 190

وای الان بردنش رو 1715

سرعتم اومد رو 170

دوست عزیز گفتم از مخابرات نگیر، اینم نتیجش

از فناوا نگیرید!!!!
کلی هم وقتتون رو میگیره و بهونه میاره که مشکل داریم به زودی برطرف میشه اما نمیشه!!!!

دوستمون از مخابرات گرفته نه فن آوا
شما مرکز مخابراتیتون مشکل داره. رو فن آوا به 4 محدودت کردن و رو پیشگامان هم به 8 محدود شدی

دوستان این مشکل فن آوا با سنگ شکن ها چقدر جدیه ؟ آیا نمیشه از پروتکل های PPTP و L2TP استفاده کرد؟ امروز مخابرات خط رو تخلیه کرد و بین پارس و فن آوا موندم.

من تست کردم مشکلی نداشتم

دوستان مشکل نویز ندارین با فن آوا؟ خوب سرویس دهی میکنن؟

تازه سرویسم وصل شده دارم عکس ها و متن رو تنظیم میکنم ، یخورده صبر کنید مفصل میذارم براتون

m123f
27-12-2017, 16:42
سلام دوستان طبق گفته سایت تابناک بعد از اتمام حجم مشترک فقط به سایتهای داخلی دسترسی داره که اگه اینطور باشه دیگه فایده نداره و عملا مثل این میمونه که اینترنت نداری..((
رویایی که خیلی زود سراب بودنش ثابت شد؛ زمانی که برخی کاربران حجم های خریداری شده شان تمام شد و دریافتند که با اتمام حجم نت، تنها به چند سایت وطنی دسترسی دارند و همین دسترسی هم، با اعمال شاقه است چراکه سرعت نت در این حالت تفاوت چندانی با سرعت اینترنت دیال آپ قدیمی ندارد..))[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 17:12
طبق قولی که داده بودم، بالاخره سرویسم وصل شد و مفصل میخوام براتون توضیح بدم که بدرد دوستان بخوره :n33:

تست همه جانبه فن آوا ( سرعت 16 مگابیت - فاصله با مرکز مخابراتی 4 تا خیابون - سیم کشی خونه قدیمی )

میزان کشش خطم: حدود 14.5 مگابیت ( متاسفانه خونمون 52 سال ساخته و سیم کشیش واسه عهد قاجاره :n37: )

مدت زمان تخلیه از ISP قبلی یعنی آسیاتک ( با چاشنی شکایت به 195 ): 42 ساعت
مدت زمان رانژه توسط فن آوا: 30 ساعت

تهران - منطقه 7 - مرکز مخابراتی نظری

تست پینگ از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 در آسیاتک ساعت 5:45 عصر:

تست پینگ از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 در فن آوا ساعت 4:20 عصر:

نکته: سرویس گیمینگ در فن آوا فعال نــمیباشد ( بتونم مخشونو بزنم با همین سرعت گیمینگ فعال کنن خوبه :n10: )

سرعت باز شدن صفحات وب: عالی

سرعت دانلود تک کانکشن: در حد کشش خط که در زیر با 2تا تست با IDM میتونید سرعت دانلود تک کانکشن رو ببینید

سرعت دانلود با IDM از آپارات:

سرعت دانلود با IDM از یه سرور خارجی:

سرعت دانلود با قندشکن:

متغیر بین 1.2 تا 1.5 مگابایت

اینم سه تست متفاوت در SpeedTest که برای راحتی شما عزیزان، واحد رو از تنظیمات به مگابایت تغییر دادم:

تست پینگ و سرعت دانلود با SpeedTest از سرور داخلی:

تست پینگ و سرعت دانلود با SpeedTest از سرور فرانکفورت آلمان:

تست پینگ و سرعت دانلود با SpeedTest از سرور شیکاگو آمریکا:

در آخر اگر سوالی داشتید، در خدمتم :n18:

newsaber
27-12-2017, 17:27
طبق قولی که داده بودم، بالاخره سرویسم وصل شد و مفصل میخوام براتون توضیح بدم که بدرد دوستان بخوره :n33:

تست همه جانبه فن آوا ( سرعت 16 مگابیت - فاصله با مرکز مخابراتی 4 تا خیابون - سیم کشی خونه قدیمی )الی داشتید، در خدمتم :n18:

دمت گرم بابت اطلاع رسانی
چرا اسپید تست سرعتت اینقد کمه؟؟؟
یه سوال دی
ه کشش خطو از کجا میتوونم بفهمم؟

newsaber
27-12-2017, 17:30
سلام دوستان طبق گفته سایت تابناک بعد از اتمام حجم مشترک فقط به سایتهای داخلی دسترسی داره که اگه اینطور باشه دیگه فایده نداره و عملا مثل این میمونه که اینترنت نداری..((

رویایی که خیلی زود سراب بودنش ثابت شد؛ زمانی که برخی کاربران حجم های خریداری شده شان تمام شد و دریافتند که با اتمام حجم نت، تنها به چند سایت وطنی دسترسی دارند و همین دسترسی هم، با اعمال شاقه است چراکه سرعت نت در این حالت تفاوت چندانی با سرعت اینترنت دیال آپ قدیمی ندارد..))[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منکه صبانت دارم حجم منصفانم تموم شده ولی هر سایتی میتونم برم مشکلی از این جهت ندارم فقط سرعت داغونه

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 17:34
دمت گرم بابت اطلاع رسانی
چرا اسپید تست سرعتت اینقد کمه؟؟؟
یه سوال دی
ه کشش خطو از کجا میتوونم بفهمم؟

نمیدونم! ملاک من بدون شک IDM هستش ولی چون گفتم دوستان شاید اسپید تست رو هم بخوان و خواستم تست همه جانبه باشه، از اونم گذاشتم
کشش خط رو هم وقتی ISP رو همون چیزی که خریدی گذاشته باشه، در نهایت از سرعت دانلود با IDM میشه حدودا فهمید

AliROCK
27-12-2017, 17:52
از فناوا نگیرید!!!!
واقعا خجالت اوره یه شرکت رو حجم و سرعت انقدر مانور بده بعد کم بیاره بعد تقصیر رو گردن مخابراتیا بندازه من 16 مگ میخاستم که با این اوصاف سمته این شرکت نرم بهتره

vegas
27-12-2017, 17:53
من هم سرویس های وب را جمع اوری کردم و از فن اوا گرفتم احتمالا تا شب یا فردا اکانتم وصل میشه جالب اینکه تخلیه خط و راه اندازی تو مخابرات 1 روز بیشتر طول نکشید باز دم های وب گرم از این لحاظ ...
قدرت و کیفیت خط مثل های وب هست یعنی همون 16 مگابیت هست و تا 24 مگابیت هم جا داره ...
البته اول روی 4 مگابیت گذاشته بود خطم بعد تماس گرفتم گذاشت روی 16 مگابیت ...

MehrZaad
27-12-2017, 17:56

از دوستم که فن آوا داره سوال کردم گفت به غیر نوسان سرعت تو ساعت های مختلف و پشیتیبانیه ضعیف ، تو 3 سال گذشته مشکل خاص دیگه ای نداشته...و اصولا نت رو بدون قند شکن استفاده نمیکنه... (تهران - مرکز مخابراتی سعادتمند)

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 18:01
از دوستم که فن آوا داره سوال کردم گفت به غیر نوسان سرعت تو ساعت های مختلف و پشیتیبانیه ضعیف ، تو 3 سال گذشته مشکل خاص دیگه ای نداشته...و اصولا نت رو بدون قند شکن استفاده نمیکنه... (تهران - مرکز مخابراتی سعادتمند)

تا اینجا من از پشتیبانیشون کاملا راضی بودم. سیستمم IP گرفته بود ( به خاطر آسیاتک حروم خور ) و مجبور شدم با گوشیم، مودم رو مجدد ست کنم که این رو بلد نبودم و پشتبانیشون با حوصله راهنمایی کرد و به راحتی اینترنتم وصل شد. تا حالا با چند نفرشون حرف زدم که نه بی حوصلگی دیدم و نه بی احترامی ولی آسیاتک که بودم چندبار کارم به فحش و فحش کشی هم رسیده بود باهاشون
نوسان سرعتم نداشتم فعلا :n10:

dadash42
27-12-2017, 18:31
مرسی RealMadrid
منهم بزودی کوچ میکنم فناوا از دست این آسیتک راحت شم

MehrZaad
27-12-2017, 18:41
تا اینجا من از پشتیبانیشون کاملا راضی بودم. سیستمم IP گرفته بود ( به خاطر آسیاتک حروم خور ) و مجبور شدم با گوشیم، مودم رو مجدد ست کنم که این رو بلد نبودم و پشتبانیشون با حوصله راهنمایی کرد و به راحتی اینترنتم وصل شد. تا حالا با چند نفرشون حرف زدم که نه بی حوصلگی دیدم و نه بی احترامی ولی آسیاتک که بودم چندبار کارم به فحش و فحش کشی هم رسیده بود باهاشون
نوسان سرعتم نداشتم فعلا :n10:

مبارکه... انشالله که نوسان و... برای شما نداشته باشه...حالا چند روز استفاده داشته باشی بهتر میتونی نظر بدی

ماه پیش که تلفنی ثبت نام داشتم فن آوا برخورد خیلی خوب بود (هر چند واحد فروش معمولا خوبه) ولی تماسم با داتک امروز نا امید کننده بود...

شما امروز چند باری که با پشتیبانی تماس داشتی هر دفعه چقدر پشت خط موندی؟

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 19:11
مبارکه... انشالله که نوسان و... برای شما نداشته باشه...حالا چند روز استفاده داشته باشی بهتر میتونی نظر بدی

ماه پیش که تلفنی ثبت نام داشتم فن آوا برخورد خیلی خوب بود (هر چند واحد فروش معمولا خوبه) ولی تماسم با داتک امروز نا امید کننده بود...

شما امروز چند باری که با پشتیبانی تماس داشتی هر دفعه چقدر پشت خط موندی؟

خیلی کم پشت خط موندم. تو آسیاتکم کم میموندم پشت خط ولی انگار زورشون کرده بودن جواب بدن. همشونم فقط یه چیز بلد بودن. اینکه:" برو سر خط تست بگیر!!!!!!!!!!!! " آخه فلان فلان شده ها جای اینکه اطلاعاتتونو بالا ببرید باید چرت تحویل بدین؟
امروز وقتی نتم وصل نمیشد، پشتیبانشون یبار بهم گفت که چیزی رو خط وصل نیست؟ منم گفتم نه و رفت سراغ راه حل های دیگه ولی آسیاتک تاکید میکرد که نه مشکل از شماست و الا و بلا خطت مشکل داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هنوزم یادش میفتم عصبانی میشم. خدا رو شکر که از اونجا تخلیه زدم

Ghost wars
27-12-2017, 19:26
خیلی کم پشت خط موندم. تو آسیاتکم کم میموندم پشت خط ولی انگار زورشون کرده بودن جواب بدن. همشونم فقط یه چیز بلد بودن. اینکه:" برو سر خط تست بگیر!!!!!!!!!!!! " آخه فلان فلان شده ها جای اینکه اطلاعاتتونو بالا ببرید باید چرت تحویل بدین؟
امروز وقتی نتم وصل نمیشد، پشتیبانشون یبار بهم گفت که چیزی رو خط وصل نیست؟ منم گفتم نه و رفت سراغ راه حل های دیگه ولی آسیاتک تاکید میکرد که نه مشکل از شماست و الا و بلا خطت مشکل داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هنوزم یادش میفتم عصبانی میشم. خدا رو شکر که از اونجا تخلیه زدم

داداش وقتی فیبره چاره دیگه ای ندارم چیکار کنم الان رو دو مگ بستن خطو

MehrZaad
27-12-2017, 19:30

آقا این داستان فیبر به چه شکله؟ اگه اشتباه نکنم شما بودی میگفتی تا چند روز قبل رو مسی بوده و خط دیگه تون هنوز رو مسیه...؟ یعنی شما تخلیه زدی شرکت عوض کنی یه شبه رفته رو فیبر؟

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 19:31

باید شکایت میکردی که چطور 1 روزه از مسی پریدن رو فیبر!!!!! شرکت های دیگه هم تحقیق بکن ببین اگر واقعا فیبر شده، ارائه میدن یا نه. مخابرات اعصاب برات نمیذاره، شک نکن. یه شکایت جداگونه به 195 هم بابت اینکه سرعت 16 خریدی ولی رو دو بستن بکن. حتما شکایتت رو ثبت کن. پشت گوش ننداز که سرت کلاه نره

hamidzaeri
27-12-2017, 19:38

تست همه جانبه فن آوا ( سرعت 16 مگابیت - فاصله با مرکز مخابراتی 4 تا خیابون - سیم کشی خونه قدیمی )

میزان کشش خطم: حدود 14.5 مگابیت ( متاسفانه خونمون 52 سال ساخته و سیم کشیش واسه عهد قاجاره :n37: )

دمت گرم
یه تست پینگ همزمان با دانلود با idm بذار

Ghost wars
27-12-2017, 19:39

الان زنگ زدم بیست بیست گفت شما فیبر نیستید

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 19:52
دمت گرم
یه تست پینگ همزمان با دانلود با idm بذار

اینم همزمان با دانلود:

الان زنگ زدم بیست بیست گفت شما فیبر نیستید

گفتم که دارن بهت دروغ میگن. حالا عب نداره 1 ماه تحمل کن چون پول دادی بعدش از شر مخابرات راحت میشی. برات تجربه شد.

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 19:56
زنگ زدم الان ازشون خواستم آپلودمو بذارن رو 1 مگ، بدون چونه زدن، این کار رو کردن. دمشون گرم. در مورد پروفایل گیمینگم گفتم حاضرم یه پول اضافه بدم و با حفظ همین سرعت، پینگم بیاد پایین تر که گفتن نمیشه :n02: ولی گفتن شاید در آینده همچین کاری بکنیم. این کار رو هم بکنن دیگه قطعا فوق العاده میشن :n10:

malthael
27-12-2017, 20:10
من الان به صورت آنلاین ثبت نام کردم . چقدر طول میکشه برای تایید تماس بگیرن ؟ بعد این حجمی که تو سرویس های یک ساله میده برای یک سال کامله یعنی ترافیک تو کل سال قابل انتقاله یا اینکه هر 30 روز حساب میکنه و حجم مصرف نکرده هر ماه رو میسوزونه ؟

hamidzaeri
27-12-2017, 21:03
زنگ زدم الان ازشون خواستم آپلودمو بذارن رو 1 مگ، بدون چونه زدن، این کار رو کردن. دمشون گرم. در مورد پروفایل گیمینگم گفتم حاضرم یه پول اضافه بدم و با حفظ همین سرعت، پینگم بیاد پایین تر که گفتن نمیشه :n02: ولی گفتن شاید در آینده همچین کاری بکنیم. این کار رو هم بکنن دیگه قطعا فوق العاده میشن :n10:

این جریان سرعت که 2 پله بالاتر میدن صحت داره یا همون سرعت اصلی هست؟

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 21:21
من الان به صورت آنلاین ثبت نام کردم . چقدر طول میکشه برای تایید تماس بگیرن ؟ بعد این حجمی که تو سرویس های یک ساله میده برای یک سال کامله یعنی ترافیک تو کل سال قابل انتقاله یا اینکه هر 30 روز حساب میکنه و حجم مصرف نکرده هر ماه رو میسوزونه ؟

قسمت اول سوالتون رو فقط اطلاع دارم. شما اگه عجله داری با بخش فروش تماس بگیر بگو من آنلاین ثبت نام کردم و عجله دارم. اینم کد رهگیریمه بی زحمت یوزر و پسوورد بدین

این جریان سرعت که 2 پله بالاتر میدن صحت داره یا همون سرعت اصلی هست؟

من بالاترین سرعت رو گرفتم پس نمیتونم به این سوال جواب بدم

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 21:42
سرعت دانلود تک کانکشن: در حد کشش خط که در زیر با 2تا تست با IDM میتونید سرعت دانلود تک کانکشن رو ببینید

الان ساعت 9:40 شبه و سرعتم از سرور خارجی نسبت به عصر، بالاتر رفت ( با IDM ) که دیگه حداکثر کشش خطمه از این بیشتر هرچی زور میزنه نمیره بدبخت :n10::

vegas
27-12-2017, 22:01
فن اوا مشکلی که داره خیلی کنده مثل من خطم رانژه هست تو مخابرات و مخابرات واقعا سریع عمل کرد تو جمع اوری و راه اندازی ولی فن اوا من باید تا ... منتظر بمونم که مرحله ثبت نمام بشه میگه ۹۰ درصد انجام شده !!!
اخه یعنی چی من های وب و مخابرات بعد از رانژه فورا سرویسم فعال شد و وصل شدم به اینترنت ...
بعد میگم به ‍پشتیبانی خطم رانژه شده و تو مودم دارم میبینم وضعیت خط را میگم چرا اینترنتم وصل نمیشه میگه تحمل کنید وخطتون هنوز رانژه نشده !!!!
عجب اوضایی هست فعلا اولش که خراب بود و پشتیبانی ضعیفی هست امیدوارم ‍سرعت اینترنت هم مثل این ‍پشتیبانی ... نباشه ...

-

OnlyRealMadrid
27-12-2017, 22:19
فن اوا مشکلی که داره خیلی کنده مثل من خطم رانژه هست تو مخابرات و مخابرات واقعا سریع عمل کرد تو جمع اوری و راه اندازی ولی فن اوا من باید تا ... منتظر بمونم که مرحله ثبت نمام بشه میگه ۹۰ درصد انجام شده !!!
اخه یعنی چی من های وب و مخابرات بعد از رانژه فورا سرویسم فعال شد و وصل شدم به اینترنت ...
بعد میگم به ‍پشتیبانی خطم رانژه شده و تو مودم دارم میبینم وضعیت خط را میگم چرا اینترنتم وصل نمیشه میگه تحمل کنید وخطتون هنوز رانژه نشده !!!!
عجب اوضایی هست فعلا اولش که خراب بود و پشتیبانی ضعیفی هست امیدوارم ‍سرعت اینترنت هم مثل این ‍پشتیبانی ... نباشه ...

-

تهران هستین؟ برای من که سریع راه اندازی شد ( 30 ساعت طول کشید ). اگر ثبت نام آنلاین رو تکمیل کردین و کد رهگیری بهتون داده، زنگ بزنید فن اوا { واحد فروش } بگید من کارم با اینترنته و تو سایتتونم نوشتید طبق گفته وزیر، 1 الی 2 روزه رانژه میشه.

vegas
27-12-2017, 22:34
تهران هستین؟ برای من که سریع راه اندازی شد ( 30 ساعت طول کشید ). اگر ثبت نام آنلاین رو تکمیل کردین و کد رهگیری بهتون داده، زنگ بزنید فن اوا { واحد فروش } بگید من کارم با اینترنته و تو سایتتونم نوشتید طبق گفته وزیر، 1 الی 2 روزه رانژه میشه.
من تهران نیستم ولی خوب خطم تو مخابرات رانژه شده ولی اکانتم مدام قطع و وصل میشه و به اینترنت وصل نیست ماجرای تماس با ‍پشتیبانی هم که گفتم که چه جور دروغ میگه که خطت رانژه نشده ...
البته دو بار تونستم همون اول عصر که وصل شد تست اس‍ید تست بگیرم این جور بود :
سرویس 16 مگابیت نامحدود (منصفانه )

وضعیت خط در مودم :

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

20.5
26.8
db

Line Attenuation

:

13.0
7.9
db

Data Rate

:

16382
511
kbps

Max Rate

:

24344
1220
kbps

CRC

:

0
0

mahan999
27-12-2017, 23:13
من تهران نیستم ولی خوب خطم تو مخابرات رانژه شده ولی اکانتم مدام قطع و وصل میشه و به اینترنت وصل نیست ماجرای تماس با ‍پشتیبانی هم که گفتم که چه جور دروغ میگه که خطت رانژه نشده ...

وضعیت خط در مودم :

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

20.5
26.8
db

Line Attenuation

:

13.0
7.9
db

Data Rate

:

16382
511
kbps

Max Rate

:

24344
1220
kbps

CRC

:

0
0

خطتون فیبره یا چسبیدید به مرکز مخابراتی؟

- - - Updated - - -

وضعیت خط در مودم :

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

20.5
26.8
db

Line Attenuation

:

13.0
7.9
db

Data Rate

:

16382
511
kbps

Max Rate

:

24344
1220
kbps

CRC

:

0
0

dadash42
27-12-2017, 23:34
عجب خطهای خوبی دارین, ما آسیاتکی ها اینقدر نویز داریم اگر 6مگ بدون قطعی بدن شکر میگیم

whitewolf
27-12-2017, 23:38

نکته: سرویس گیمینگ در فن آوا فعال نــمیباشد ( بتونم مخشونو بزنم با همین سرعت گیمینگ فعال کنن خوبه :n10: )

سرعت دانلود با قندشکن:

اینم سه تست متفاوت در SpeedTest که برای راحتی شما عزیزان، واحد رو از تنظیمات به مگابایت تغییر دادم:

خداروشکر اسنترنت شما بالاخره وصل شد :n07:
سوالم درباره سرعت دانلودت با idm هست. به پشتیبانی زنگ زدی که بگی چرا سرعت دانلود روی 2 مگ نیست؟ چرا روی 1.7 هست؟ چی جواب دادن احیانا؟

sasan.69
27-12-2017, 23:46
کسی رشت سرویس فن اوا گرفته؟

OnlyRealMadrid
28-12-2017, 00:46
خداروشکر اسنترنت شما بالاخره وصل شد :n07:
سوالم درباره سرعت دانلودت با idm هست. به پشتیبانی زنگ زدی که بگی چرا سرعت دانلود روی 2 مگ نیست؟ چرا روی 1.7 هست؟ چی جواب دادن احیانا؟

زنگ نزدم چون اونا رو 16 بستن ( تو مودم مشخصه ). ظرفیت خطم بیشتر از این نیست. هم از کنار سیم برق رد شده و هم خونمون 52 سال ساخته. همینی هم که میکشه، خیلیه

mehdi 78
28-12-2017, 00:59
عجب خطهای خوبی دارین, ما آسیاتکی ها اینقدر نویز داریم اگر 6مگ بدون قطعی بدن شکر میگیم

من با فن آوا خطم با ADSL2+ تا 10 مگ میکشه. بعد پارس به سختی اونم رو G.DMT با قطعی روی 4 بودم.
قشنگ تفاوت معلومه

mehdi 78
28-12-2017, 01:02

سرعت دانلود با قندشکن:

پینگت بالاست
من با پروفایل گیم بین 97 تا 130 هستش

OnlyRealMadrid
28-12-2017, 01:15
پینگت بالاست
من با پروفایل گیم بین 97 تا 130 هستش

ذکر کرده بودم که پروفایل گیمینگ ندارم. روی سرعت 16 کلا پروفایل گیم نمیدن. پینگی که الان با فن اوا دارم از آسیاتک خیلی بهتره. سرعت باز شدن صفحات عالیه و خیلی وقتم هست بازی نمیکنم. در نتیجه پینگ کمتر از این به کارم نمیاد و اگرم یه زمانی بخوام بازی کنم، همین پینگ برام خوبه. تا اونموقع ایشالا فن اوا روی 16 مگابیت هم پروفایل گیمینگ ببنده :n09:

pediashkavar
28-12-2017, 01:30
اولا که مبارک باشه برادر
بعدش من فکر میکنم که شما از هر isp دیگه ایی هم میگرفتی خیلی فرق نداشت
کلا وقتی به قول خودت 4 تا خیابون با مخابرات فاصله داری وضعیت خطط خوبه
برای این این حرفو میزنم چون من خودمم از فن اوا گرفتم ولی اصلا استیبل نیست و سرعت فقط تو سایتای ایرانی خوبه و سرعت اینستا و تلگرام افتضاحه
من هم سرویس 16 رو گرفتم ولی خطم تا 11 جواب میده که رو 10 بسته شده
سایتای خارجی 500 600 کیلو بایته و تنها با idm و -----------. سرعت به 1 مگ میرسه

کلا اینارو گفتم که بقیه گمراه نشن که فک.کنن بهترین اینترنت و با بالاترین سرعت و بیشترن حجم خواهند داشت
البته اینم بگم که برای هر تماس با پشتیبانی باید حدود نیم ساعت منتظر موند

ذکر کرده بودم که پروفایل گیمینگ ندارم. روی سرعت 16 کلا پروفایل گیم نمیدن. پینگی که الان با فن اوا دارم از آسیاتک خیلی بهتره. سرعت باز شدن صفحات عالیه و خیلی وقتم هست بازی نمیکنم. در نتیجه پینگ کمتر از این به کارم نمیاد و اگرم یه زمانی بخوام بازی کنم، همین پینگ برام خوبه. تا اونموقع ایشالا فن اوا روی 16 مگابیت هم پروفایل گیمینگ ببنده :n09:

- - - Updated - - -

اولا که مبارک باشه برادر
برای این این حرفو میزنم چون من خودمم از فن اوا گرفتم ولی اصلا استیبل نیست و سرعت فقط تو سایتای ایرانی خوبه و سرعت اینستا و تلگرام افتضاحه

کلا اینارو گفتم که بقیه گمراه نشن که فک.کنن بهترین اینترنت و با بالاترین سرعت و بیشترن حجم خواهند داشت

OnlyRealMadrid
28-12-2017, 05:12
اولا که مبارک باشه برادر

مرسی. من خودم بارها و بارها گفتم که مرکز به مرکز و شهر به شهر فرق میکنه. حالا از هر شرکتی میخواد باشه ولی انقدر از فن آوا بد گفتن که من با ترس و لرز اومدم سمتش ولی تا اینجا که عالی بوده
برای بهتر شدن اینستا و تلگرام، زنگ بزنید بگید آپلودتون رو روی 1 ببندن.
در مورد پشتیبانی قبلا هم گفتم هیچوقت نشد که انقدر منتظر بمونم!

vegas
28-12-2017, 07:27

- - - Updated - - -

:n02:
فیبر نوری نیست ولی خوب 100 متر بیشتر با مرکز مخابراتی فاصله ندارم !
مرکز مخایراتی همین سر کوچه هست !!!:n02:

الان تازه بهتر هم شد وضعیت خط :

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

21.6
26.9
db

Line Attenuation

:

13.0
7.9
db

Data Rate

:

16382
511
kbps

Max Rate

:

25084
1224
kbps

CRC

:

0
0

reza_meybod
28-12-2017, 09:12
مرسی. من خودم بارها و بارها گفتم که مرکز به مرکز و شهر به شهر فرق میکنه. حالا از هر شرکتی میخواد باشه ولی انقدر از فن آوا بد گفتن که من با ترس و لرز اومدم سمتش ولی تا اینجا که عالی بوده
برای بهتر شدن اینستا و تلگرام، زنگ بزنید بگید آپلودتون رو روی 1 ببندن.
در مورد پشتیبانی قبلا هم گفتم هیچوقت نشد که انقدر منتظر بمونم!

ما که گفتیم بالاتر ببندند گفتند بیشتر از این خطتون نمی کشه

whitewolf
28-12-2017, 09:42
زنگ نزدم چون اونا رو 16 بستن ( تو مودم مشخصه ). ظرفیت خطم بیشتر از این نیست. هم از کنار سیم برق رد شده و هم خونمون 52 سال ساخته. همینی هم که میکشه، خیلیه

نه دوست عزیز زیاد ربطی نداره. این مشکلیه که همه توی تاپیک های دیگه ام میگن. خط رو روی 16 میبندن ولی سرعت رو روی 14.5~15 محدود می کنن. اگه خطت روی 16 مگ بسته شده یعنی باید سرعت دانلودت روی 2مگ ثابت باشه. نه 1.7 مگ. یعنی هر ثانیه 300 کیلوبایت کمتر میگیری
به نظرم به پشتیبانی زنگ بزن ببین چی میگن. البته مطمئنم زیر بار نمیرن ولی دونستنش جالبه

iDownload & iGame
28-12-2017, 10:33
نه دوست عزیز زیاد ربطی نداره. این مشکلیه که همه توی تاپیک های دیگه ام میگن. خط رو روی 16 میبندن ولی سرعت رو روی 14.5~15 محدود می کنن. اگه خطت روی 16 مگ بسته شده یعنی باید سرعت دانلودت روی 2مگ ثابت باشه. نه 1.7 مگ. یعنی هر ثانیه 300 کیلوبایت کمتر میگیری
به نظرم به پشتیبانی زنگ بزن ببین چی میگن. البته مطمئنم زیر بار نمیرن ولی دونستنش جالبه
هر چی فاصله از مرکز مخابرات بیشتر بشه افت سرعت هم بیشتر میشه. برای سرعت دانلود 2 مگابایت باید خط روی 18 مگابیت بسته بشه تا افت سرعت جبران بشه.

tonypb
28-12-2017, 11:46
سلام.
من مشکل دارم با پنل فن آوا.
خرید سرویس رو که میزنم و سرویس رو انتخاب میکنم برای خرید تو مرحله پیش فاکتور این پنل لعنتیشون هنگ میکنه... هیچ کاری نمیکنه همینجوری یه چیزی هی میچرخه.
کسی همچین مشکلی نداره؟ اگه میتونید تست کنید.
ممنون

vegas
28-12-2017, 12:59
از فن اوا به هیچ وجه اینترنت نگیرید سرعتشون تا 4 مگابیت محدوده و پول 16 مگابیت میگرن ومیگن مرکز مخابراتی مشکل داره و تا یک ماه ممکنه طول بکشه که درست بشه جالبه من چند بار از بخش فروشش پرسیدم که سرعت 16 مگابیت میتونن ارائه بدن و گفت که تا 24 مگابیت هم میتونیم من که 2 روز وقتم تلف شد و 3 ساعت هم با بخش پشتیبانی و فروش سر و کله زدم هر دفعه بعد از 10 دقیقه پشت خط منتظر موندن و در نهایت گفتم جمع اواری کنند و مبلغ واریزی را پس بدن ...
سرعتش این طوره :

بیخود نیست که 1 ترابایت حجم منصفانه میدن برای فریب کاربران و خرید سرویسی که نمیتونند ارائه بدن ....

vegas
28-12-2017, 13:03
شرکتی کلاه بردار تز از فن اوا نیست ....

George Shelly
28-12-2017, 13:05
از فن اوا به هیچ وجه اینترنت نگیرید سرعتشون تا 4 مگابیت محدوده و پول 16 مگابیت میگرن ومیگن مرکز مخابراتی مشکل داره و تا یک ماه ممکنه طول بکشه که درست بشه جالبه من چند بار از بخش فروشش پرسیدم که سرعت 16 مگابیت میتونن ارائه بدن و گفت که تا 24 مگابیت هم میتونیم من که 2 روز وقتم تلف شد و 3 ساعت هم با بخش پشتیبانی و فروش سر و کله زدم هر دفعه بعد از 10 دقیقه پشت خط منتظر موندن و در نهایت گفتم جمع اواری کنند و مبلغ واریزی را پس بدن ...
سرعتش این طوره :

بیخود نیست که 1 ترابایت حجم منصفانه میدن برای فریب کاربران و خرید سرویسی که نمیتونند ارائه بدن ....

من هزار بار اینجا گفتم که نگیرید!!!
گفتم تو اکثرا مراکز مخابراتی محدودیت داره و فقط تو چندتا میتونه سرعت بالا بده!!!
بعد این رئال مادرید جوگیر اومده میگه مرکزت مشکل داره!!!!!!!
بازم میگم سرعت زیر 4 مگ می خواید برید فناوا!!!!!!!!!
دقیقا حرفایی که به شما زدن به منم گفتن!!!
یعنی کپی -پیست!!!

vegas
28-12-2017, 13:29
دوستان به سایت.zoomit.ir هم ایمیل ارسال کنند بابت این موضوع که بقیه هم از کار کثیف فن اوا اطلاع پیدا کنند ....

piishii
28-12-2017, 13:39
دوستان به سایت.zoomit.ir هم ایمیل ارسال کنند بابت این موضوع که بقیه هم از کار کثیف فن اوا اطلاع پیدا کنند ....

هر شرکتی دوست عزیز مشتری راضی و مشتری غیر راضی داره و هرکی با دید باز میتونه شرکت ها رو تست و انتخاب کنه
من 7 سال و خورده‎ای صبانت داشتم و اولین مشتری اونا در شهرمون بودم
ولی به دلیل دزدی ها و بی کفایتی پشتیبانی در قبول صحبت هام کوچ کردم به فن آوا و الان باز اینجا تا 90 درصد راضی هستم
درسته مثلا دیروز عصر یک قطعی مختصر در حد کمتر از 4 دقیقه ولی با نوسان نه یک سره داشتم ولی همون بهم 200 هزار تومن ضرر زد! با این وجود همین قضیه باعث نمیشه بگم شرکت بدی است
شاید چون من به مرکز مخابراتی نزدیک هستم سرعت خوبی دارم چون با اونکه 4 مگ گرفتم ولی شبانه تا نزدیک 1 مگ هم سرعت دانلودم میرسه در حالی که بایستی 500 باشه طبق ادعای خودشون
به هرحال...
امیدوارم مشکل همه رفع شه
===
یک سوال از دوستان من سرویس ماهیانه 75 گیگ حجم منصفانه داره ولی الان توی پنلم زده 171 گیگ. قضیه کسی میدونه چیه؟ نمیخوام از پشتیبانی بپرسم.
مرسی

vegas
28-12-2017, 13:51
هر شرکتی دوست عزیز مشتری راضی و مشتری غیر راضی داره و هرکی با دید باز میتونه شرکت ها رو تست و انتخاب کنه
من 7 سال و خورده‎ای صبانت داشتم و اولین مشتری اونا در شهرمون بودم
ولی به دلیل دزدی ها و بی کفایتی پشتیبانی در قبول صحبت هام کوچ کردم به فن آوا و الان باز اینجا تا 90 درصد راضی هستم
درسته مثلا دیروز عصر یک قطعی مختصر در حد کمتر از 4 دقیقه ولی با نوسان نه یک سره داشتم ولی همون بهم 200 هزار تومن ضرر زد! با این وجود همین قضیه باعث نمیشه بگم شرکت بدی است
شاید چون من به مرکز مخابراتی نزدیک هستم سرعت خوبی دارم چون با اونکه 4 مگ گرفتم ولی شبانه تا نزدیک 1 مگ هم سرعت دانلودم میرسه در حالی که بایستی 500 باشه طبق ادعای خودشون
به هرحال...
امیدوارم مشکل همه رفع شه
===
یک سوال از دوستان من سرویس ماهیانه 75 گیگ حجم منصفانه داره ولی الان توی پنلم زده 171 گیگ. قضیه کسی میدونه چیه؟ نمیخوام از پشتیبانی بپرسم.
مرسی
دوست عزیز میدونی قضیه شرکت فن اوا چیه این شرکت کذایی که مشترک انچنانی نداشته با تعیین کردن سقف 1 ترابایت برای سرویس 16 مگابیت که با توجه صحبت های دوستان توی این تاپیک نمیتونه توی خیلی از مراکز ارائه بده میخواد کاربران را به سمت خودش بکشونه بعد هم با بهانه های مختلف مثل اینکه مرکز مشکل داره و 1 ماه طول میکشه و ... به کاربران سرویس پایین تر پیشنهاد میده جالبه دیروز وقتی خطم رانژه شد توسط مخابرات سرویس من وصل بود ولی پشتیبانی عمدی سرویسم را قطع کرد تا امروز وصل کنه من نمیدونم این ها چه لذتی از ازار کاربرها میبرن ؟؟!!
کثیف تر از این شرکت وجود داره ؟؟؟!!!

ERF@NIAN
28-12-2017, 14:19

تک کانشکن فوق العادست. سرعت به طور میانگین روی 1.5 مگابایت هست. سرعت نه اینکه همیشه ثابت باشه حتی ممکنه وسط دانلود تا 300 کیلوبایت هم پایین بیاد یا تا 1750 بالا بره. ولی میانگین حدود 1500 هست. شاید شب سرعت بالاتر بره شایدم خراب شه نمیدونم، یکی دوساعته خریدم ولی خیلی راضیم، به خاطر تک کانکشن فوق‌العاده اش راحت ویدئو آنلاین میبینم. در مورد فیلترشکن ها هم توربو کانکت نمیشه ولی هات اسپات مشکلی نداره. غرب تهران مرکز حق شناس

vegas
28-12-2017, 15:02
گفتنی ها را ما گفتیم دیگه هر کی دوست داره به دام این شرکت شیاد و کلاه بردار گرفتار بشه دیگه خود داند ...
جالبه 2 یا 3 پشتیبانی هم بیشتر نداره هر دفعه باید 10 دقیقه منتظر باشی تا جواب بدن ...
اینترنت من هم فورا قطع کردن چون هر چی از دهنم دراومد بارشون کردم ...!!!:n02:

piishii
28-12-2017, 15:11
دوست عزیز میدونی قضیه شرکت فن اوا چیه این شرکت کذایی که مشترک انچنانی نداشته با تعیین کردن سقف 1 ترابایت برای سرویس 16 مگابیت که با توجه صحبت های دوستان توی این تاپیک نمیتونه توی خیلی از مراکز ارائه بده میخواد کاربران را به سمت خودش بکشونه بعد هم با بهانه های مختلف مثل اینکه مرکز مشکل داره و 1 ماه طول میکشه و ... به کاربران سرویس پایین تر پیشنهاد میده جالبه دیروز وقتی خطم رانژه شد توسط مخابرات سرویس من وصل بود ولی پشتیبانی عمدی سرویسم را قطع کرد تا امروز وصل کنه من نمیدونم این ها چه لذتی از ازار کاربرها میبرن ؟؟!!
کثیف تر از این شرکت وجود داره ؟؟؟!!!
من در مورد این سرویس چون استفاده نکردم نظری ندارم ولی زمانی که تغییر سرویس دادم پشتیبانی مشهد به من گفت که خط شما بیشتر از 8 مگ نمیکشه و بهم حداکثر سرویس 8 مگ رو پیشنهاد داد که من بسته به نیاز و بودجه 4 مگ رو انتخاب کردم چون تخفیف شب یلدا هم داشت.
شاید پشتیبانی شهرهای دیگه اینطور نباشه
ولی همانطور که گفتم هر شرکتی در هر سطحی یک کیفیتی داره که بسته به اون کیفیت یک سری مشتری برای خودش جذب میکنه
متاسفانه شرکت کامل در ایران نداریم و هر شخص باید با توجه به نیاز و خواسته های خود ISP رو انتخاب کنه
حالا این وسط مباحث تبلیغاتی و به قول شما غلط انداز هم وجود داره منکر نیستم ولی بازم توجه داشته باشید دنیای تجارت همینه نشان دادن چیز جذابی که ممکن است ماهیت جذاب نداشته باشه
خیلی وقته تبلیغ نوشابه بر روی دستان سلیبریتی ها دیده میشه ولی همه از مضرات اون باخبر هستیم...
پس زیاد خشمگین نباشید و به جای هدر دادن انرژی خودتان اینجا شرکتتان را عوض کنید و در همین حد اطلاع رسانی از این اقدام آن ها کفایت کنید چون چنین چیزهایی که گفتید راه به جایی نمی بره و این ابزار مارکتینگ در همه جای دنیا است
ولی بازم دارم میگم من از شرکت مشهد فن آوا و پشتیبانی و خدماتشون راضی هستم

toriko
28-12-2017, 15:29
بچه ها کسی حجمش تموم شده ببینه طبق گفته این جدول

کف سرعت ها با هم فرق داره یا نه

essien
28-12-2017, 15:40
گفتم تو اکثرا مراکز مخابراتی محدودیت داره و فقط تو چندتا میتونه سرعت بالا بده!!!
یعنی کپی -پیست!!!
ببین دوست عزیز ، منطقه با منطقه فرق میکنه نمیشه کلی بسطش داد ...
من 16 مگ دارم منهای چند ساعتی که از عصر تاشب افت سرعت زیاده در غیر موقع 13 مگی دستم میرسه . اتفاقا منطقه ما منطقه
در کل بجای 16 مگ ، 4 مگ نچپوندن بمن !

یا حتی اون دوستی که تست تک کانکشن خیلی عالی گذاشته اینجا ، ولی تو منطقه ما تک کانکشن افتضاح تر از این حرفهاست تو صفحات قبلی فک میکنم تست گذاشتم براتون .
حتی تو همچین پارامترهایی هم منطقه به منطقه فرق میکنه ...

OnlyRealMadrid
28-12-2017, 15:44
ما که گفتیم بالاتر ببندند گفتند بیشتر از این خطتون نمی کشه

آپلود منظورتونه؟ نمیدونم به من گفتن تا 1.2 مگابیت جا داره، رو چند ببندیم؟ گفتم رو 1 ببندید

کشش خطم همینه. اگر از سر خط سیم میکشیدم، آره باید 2 مگ سرعت میداد ولی از خونه 52 سال ساخت توقع بیشتری ندارم. یبارم یادمه 2 سال پیش آسیاتک سیستمشون قاطی کرد و سرعتم پرید رو همین مقداری که الان دارم میگیرم. البته بالاتر از 1.6 نیومد و تا 1 ساعتم با همون سرعت دانلود میکردم :n10: فن آوا نصف شب رو 1.78 ثابت بود بدون افت

هر چی فاصله از مرکز مخابرات بیشتر بشه افت سرعت هم بیشتر میشه. برای سرعت دانلود 2 مگابایت باید خط روی 18 مگابیت بسته بشه تا افت سرعت جبران بشه.

تایید میشه

سلام.
من مشکل دارم با پنل فن آوا.
خرید سرویس رو که میزنم و سرویس رو انتخاب میکنم برای خرید تو مرحله پیش فاکتور این پنل لعنتیشون هنگ میکنه... هیچ کاری نمیکنه همینجوری یه چیزی هی میچرخه.
کسی همچین مشکلی نداره؟ اگه میتونید تست کنید.
ممنون

با یه مرورگر دیگه تست کنید یا Ctrl + F5 رو بزنید

سرعتش این طوره :

وقتی نصف میگن سرعت و کیفیت عالیه و نصف دیگه میگن نیست، بازم به همون قانون میرسیم که شهر به شهر و مرکز به مرکز فرق میکنه پس مشکل اصلی مخابرات و مرکز مخابراتیه که ملت رو اذیت میکنن نه شرکت سرویس دهنده. تمام تاپیک ها رو که سر بزنید، خیلیا این مشکل رو دارن

یعنی کپی -پیست!!!

:n08:الان رفتی پیشگامان و سرعتت رو رو 8 محدود کردن و تک کانکشنتم که افتضاحه! اونوقت من جوگیرم؟ :n02: مرکز مخابراتی مشکل اصلیه. نظر شما هم محترم!

تک کانشکن فوق العادست. سرعت به طور میانگین روی 1.5 مگابایت هست. سرعت نه اینکه همیشه ثابت باشه حتی ممکنه وسط دانلود تا 300 کیلوبایت هم پایین بیاد یا تا 1750 بالا بره. ولی میانگین حدود 1500 هست. شاید شب سرعت بالاتر بره شایدم خراب شه نمیدونم، یکی دوساعته خریدم ولی خیلی راضیم، به خاطر تک کانکشن فوق‌العاده اش راحت ویدئو آنلاین میبینم. در مورد فیلترشکن ها هم توربو کانکت نمیشه ولی هات اسپات مشکلی نداره. غرب تهران مرکز حق شناس

برای من که سرعت رو در طول شبانه روز در ساعات مختلف تست کردم، نوسان نداشت خیالت راحت. مبارکت باشه. آره تک کانکشنش عالیه که مزیت خیلی بزرگیه

OnlyRealMadrid
28-12-2017, 15:49
ببین دوست عزیز ، منطقه با منطقه فرق میکنه نمیشه کلی بسطش داد ...
من 16 مگ دارم منهای چند ساعتی که از عصر تاشب افت سرعت زیاده در غیر موقع 13 مگی دستم میرسه . اتفاقا منطقه ما منطقه
در کل بجای 16 مگ ، 4 مگ نچپوندن بمن !

یا حتی اون دوستی که تست تک کانکشن خیلی عالی گذاشته اینجا ، ولی تو منطقه ما تک کانکشن افتضاح تر از این حرفهاست تو صفحات قبلی فک میکنم تست گذاشتم براتون .
حتی تو همچین پارامترهایی هم منطقه به منطقه فرق میکنه ...

تایید میشه. عده ای از دوستان نمیخوان قبول کنن که مشکل اصلی اینترنت این مملکت مخابراته. مراکز مخابراتی هم برای مخابراته و ISPها خودشون مرکز درست نکردن که! الان تنها شرکتی هم که بعد از اتمام حجم، همون 128 کیلوبیتم نمیده، مخابراته. خبرشم کلی سر و صدا کرده. اون دوست عزیزمونم که مخابرات به دروغ بهش گفته بود خطتون شده فیبر و بعد از چند روز فهمیده بوده مخابرات بهش دروغ گفته که اینترنت خودشو بهش قالب کنه و بعدم که نت 16 گرفته و سرعتش رو روی 2 بستن، عد بهش گفتن ما نوشتیم " 128 آپ تو 16 " :n21: دیگه دزدی و کلاهبرداری از این بالاتر؟! مخابرات فکر میکنه دزدی، فقط از دیوار مردم بالا رفتنه.

این صحبت های امروز جهرمی در مورد مخابراته:

محمدجواد آذری جهرمی درباره‌ی پیگیری ودایع مشترکان تلفن همراه اعلام کرد که از ابتدای آغاز به کار، سوالات و مراجعات زیادی در خصوص مجموعه‌ی مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ایران داشته‌ام.
وی در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشت:
موضوع ودایع اخذ شده از تلفن‌های همراه به ارزش حدود سه هزار و پانصد میلیارد تومان، موضوع واگذاری داکت‌ها و سیم مسی، موضوع انحصار مخابرات در پورت‌های به اصطلاح فیبرنوری، موضوع نابرابری در معیشت نیروهای شرکتی در مخابرات، موضوع مشکلات کارگزاران روستایی، موضوع عدم پوشش مناسب جاده‌ای، موضوع عدم توسعه‌ی شبکه‌ی ثابت در شهرهای مهم کشور و تشکیل صف‌های انتظار برای دریافت خط ثابت و بسیاری دیگر از جمله این موضوعات است.
وزیر ارتباطات در ادامه آورده است:
واگذاری غیر دقیق مخابرات در سال‌های گذشته، این امکان را که اکنون دولت تمامی این مشکلات را حل کند از بین برده است و نیاز به حل برخی از مسائل با بهره‌گیری از ظرفیت قوه‌ی مقننه و نیز برخی از موضوعات در تعامل دولت با سهامداران عمده یعنی بنیاد تعاون سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است.
جهرمی اعلام کرد که در حداکثر توان خود پیگیر حل این مشکلات خواهد بود.

خودتون مخابرات رو قضاوت کنید. آخرشم گفته در حد توانم پیگیری میکنم! اینجا جای بحث سیاسی نیست ولی قضاوت با خودتون که مخابرات با پشتبانی ارگان های X و Y به چه قدرتی رسیده که داره اینجوری ملت رو اذیت میکنه

نکته: در آخر اضافه کنم که فن آوا واسه پدر من نیست. هرجا دوست دارید برید جز مخابرات و آسیاتک و صبانت. وسلام. من طبق قولی که داده بودم یه بررسی مفصل از فن آوا در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشتم. کسایی که قرار بود استفاده کنن، کردن. دوستان هرجا میبینن بهتره، برن.

vegas
28-12-2017, 16:19
پس نتیجه گیری شد خرید سرویس 16 مگابیت ریسکه حالا هر شرکتی باشه ولی خوب من قبل از خرید سرویس از واحد فروش فن اوا پرسیدم که 16 مگابیت هم توی این منطقه مخابراتی که من هستم میدن که گفت تا 24 مگابیت هم میدن و وقتی سرویس وصل شد به 4 مگابیت محدود بود ....
یعنی محدودیت نرم افزاری بود نه اینکه از پهنای باند کم باشه همیشه 4 مگابیت بود ....

OnlyRealMadrid
28-12-2017, 16:26
پس نتیجه گیری شد خرید سرویس 16 مگابیت ریسکه حالا هر شرکتی باشه ولی خوب من قبل از خرید سرویس از واحد فروش فن اوا پرسیدم که 16 مگابیت هم توی این منطقه مخابراتی که من هستم میدن که گفت تا 24 مگابیت هم میدن و وقتی سرویس وصل شد به 4 مگابیت محدود بود ....
یعنی محدودیت نرم افزاری بود نه اینکه از پهنای باند کم باشه همیشه 4 مگابیت بود ....

یه شکایت از مرکز مخابراتیتون به 195 ثبت کنید و بنویسید که قبلش هم فن آوا بهم گفته بود که مرکز مشکلی نداره باید بده ولی مرکز مخابراتیمون نداده. اسم مرکز و آدرسش هم از گوگل در بیارید تو متن شکایت بنویسید

m123f
28-12-2017, 16:29
دوستان عزیز یه سوال ..چرا شرکتها نمیان سرعتهای پایین رو نامحدود کنن ..مثل 2 مگ و چهار مگ.. چون با توجه به این سرعتها مشترک اگه شبانه روز هم پای سیستم بشینه نمیتونه از یه حجم خاصی ( مثلا 200 , 300) گیگ مصرف کنه یا مثلا یه نفر با سرعت 512 چقدر درماه میتونه مصرف کنه؟؟.. ولی میان سرعت 16 مگ رو که مشترک میتونه حجم بیشتری رو دانلود کنه نامحدود میکنن یا حجمهای 1 ترابایتی ارائه میدن:n13:

OnlyRealMadrid
28-12-2017, 16:31
دوستان عزیز یه سوال ..چرا شرکتها نمیان سرعتهای پایین رو نامحدود کنن ..مثل 2 مگ و چهار مگ.. چون با توجه به این سرعتها مشترک اگه شبانه روز هم پای سیستم بشینه نمیتونه از یه حجم خاصی ( مثلا 200 , 300) گیگ مصرف کنه یا مثلا یه نفر با سرعت 512 چقدر درماه میتونه مصرف کنه؟؟.. ولی میان سرعت 16 مگ رو که مشترک میتونه حجم بیشتری رو دانلود کنه نامحدود میکنن یا حجمهای 1 ترابایتی ارائه میدن
:n13:

منم همیشه این برام سوال بوده :n02: امیدوارم در آینده تمام سرعت ها رو نامحدود کنن و رقابت ها بره روی قیمت و سرعت های دیگه غیر از سرعت های موجود.

vegas
28-12-2017, 16:34
یه شکایت از مرکز مخابراتیتون به 195 ثبت کنید و بنویسید که قبلش هم فن آوا بهم گفته بود که مرکز مشکلی نداره باید بده ولی مرکز مخابراتیمون نداده. اسم مرکز و آدرسش هم از گوگل در بیارید تو متن شکایت بنویسید
عزیز مخابرات چکارست اون ها که فقط خط را رانژه میکنند این فن اوا هست که سرویس 4 مگابیت محدود شده با نرم افزار رو میده به جای 16 مگابیت ....!!!
بعد هم میگه مشکل وجود داره و تا یک ماه نمیتونیم درستش کنیم و سرویس با سرعت پایین تر پیشنهاد میده ..
به هر حال من از فن اوا تو سایت 195 شکایت کردم به خااطر دروغ گویی و فریب گاربران ....

OnlyRealMadrid
28-12-2017, 16:44
عزیز مخابرات چکارست اون ها که فقط خط را رانژه میکنند این فن اوا هست که سرویس 4 مگابیت محدود شده با نرم افزار رو میده به جای 16 مگابیت ....!!!
بعد هم میگه مشکل وجود داره و تا یک ماه نمیتونیم درستش کنیم و سرویس با سرعت پایین تر پیشنهاد میده ..
به هر حال من از فن اوا تو سایت 195 شکایت کردم به خااطر دروغ گویی و فریب گاربران ....

خیلی سادست که فهمید مشکل از کیه! آیا مدیر فن آوا رفیق فابریک من یا اون دوستانی که راضی هستن و سرعت در حد کشش خط بهمون داده، هستش؟ یا آیا دشمن شماهاییه که کمتر از کشش خطتون بهتون داده؟! دوست عزیز مشکل از مراکز مخابراتیه بازم هر جور مایلید. نظر من این بود که از مرکز مخابراتیتون شکایت کنید و توشم بنویسید قبلا پشتیبانی فن آوا بهتون گفته مرکزتون میتونه اون سرعت رو بده. اینجوری با یه تیر، دو نشون میزدید

George Shelly
28-12-2017, 17:01
خیلی سادست که فهمید مشکل از کیه! آیا مدیر فن آوا رفیق فابریک من یا اون دوستانی که راضی هستن و سرعت در حد کشش خط بهمون داده، هستش؟ یا آیا دشمن شماهاییه که کمتر از کشش خطتون بهتون داده؟! دوست عزیز مشکل از مراکز مخابراتیه بازم هر جور مایلید. نظر من این بود که از مرکز مخابراتیتون شکایت کنید و توشم بنویسید قبلا پشتیبانی فن آوا بهتون گفته مرکزتون میتونه اون سرعت رو بده. اینجوری با یه تیر، دو نشون میزدید

مرکز مخابراتی هیچ مشکلی نداره!!!!
مشکل اینه که فناوا پهنای باند نداره!!!خود ادمینش تو DM به من گفت!!!!
گفت فناوا قبلا به شرکتا و سازمان ها نت میداده و کمتر تو کار نت خونگی بوده!!!!!
مخابرات ما عالیه ولی اینا پهنای باند ندارن و باید بخرن که کلی طول میکشه!!!!
پیشگامان حداقل روی 8 مگ هست و راست و حسینی گفت ما فعلا بالای 8 مگ نمیدیم تا بعدا!!!!
دیگه آدمو نپیچوند!!!!!

reza_meybod
28-12-2017, 18:18
[QUOTE=OnlyRealMadrid;9032403]آپلود منظورتونه؟ نمیدونم به من گفتن تا 1.2 مگابیت جا داره، رو چند ببندیم؟ گفتم رو 1 ببندید

بله آپلود منظورمه
بهم گفتند بیشتر از این خطتتون نمی کشه

vegas
28-12-2017, 18:39
مرکز مخابراتی هیچ مشکلی نداره!!!!
مشکل اینه که فناوا پهنای باند نداره!!!خود ادمینش تو DM به من گفت!!!!
گفت فناوا قبلا به شرکتا و سازمان ها نت میداده و کمتر تو کار نت خونگی بوده!!!!!
مخابرات ما عالیه ولی اینا پهنای باند ندارن و باید بخرن که کلی طول میکشه!!!!
پیشگامان حداقل روی 8 مگ هست و راست و حسینی گفت ما فعلا بالای 8 مگ نمیدیم تا بعدا!!!!
دیگه آدمو نپیچوند!!!!!
چه معلوم محدودیت سرعت ما توسط فن اوا به خاطر این نبوده که اون شرکت ها یا سازمان های محترم دچار مشکل کمبود پهنای باند نشن !!!
به هر حال شرکتی که مثل تخم مرغ شانسی باشه فایده ای نداره ....:n21:

malthael
28-12-2017, 18:53
من به صورت آنلاین ثبت نام کردم و پشتیبانیشون تماس گرفت و بعد از چندتا سوال گفت که هزینه اش اینقدر میشه و شماره کارت میدم تا پول رو واریز کنید . که من گفتم به صورت آنلاین نمیشه پرداخت کرد ؟ گفت نمیدونم! می پرسم ، تماس میگیرم . ولی تماسی هم نگرفت . شما چه طور هزینه اولیه رو واریز کردید ؟

George Shelly
28-12-2017, 19:10
من به صورت آنلاین ثبت نام کردم و پشتیبانیشون تماس گرفت و بعد از چندتا سوال گفت که هزینه اش اینقدر میشه و شماره کارت میدم تا پول رو واریز کنید . که من گفتم به صورت آنلاین نمیشه پرداخت کرد ؟ گفت نمیدونم! می پرسم ، تماس میگیرم . ولی تماسی هم نگرفت . شما چه طور هزینه اولیه رو واریز کردید ؟

زنگ بزن بگو بهم یوزر و پس بده!!!!!!
بعد میتونی واریز کنی آنلاین!!

OnlyRealMadrid
28-12-2017, 19:10

از قسمت ثبت نام آنلاین سایت، ثبت نام میکنید و بعد یه کد رهگیری بهتون میده. بعد زنگ بزنید ( اگر عجله دارید وگرنه خودشون زنگ میزنن )، بعد بگید به فلان کد رهگیری روی فلان شماره من ثبت نام کردم. بعد یوزر و پسوورد بهتون میدن و تو پنل فن اوا براتون فاکتور صادر میشه. بعد از اینکه شرکت قبلی تخلیه کرد خطتون رو، شما فاکتور رو آنلاین پرداخت میکنید

shahram83
28-12-2017, 19:17
ابنجا جو بسیار عجیب و مضحکی داره. یکی آنچنان از این شرکت تعریف می کنه که آدم شک می کنه که آیا واقعاً این ISP در ایران قرار داره! :n31: و یکی دیگه هم این شرکت رو در حد چیز پایین میاره.
به هر روی، این دنیای مجازیست و در این دنیا، ابداً نباید به حرفهای یک شخص اعتماد کامل کرد و بهتر و عاقلانه است مجموع نظرات ( و نه فقط این انجمن ) را برای تصمیم گیری مد نظر داشت. این روشی است که تا حدودی در این دنیای مجازی کار می کنه ( نه 100 درصد ).

mehdi 78
28-12-2017, 20:04
ابنجا جو بسیار عجیب و مضحکی داره. یکی آنچنان از این شرکت تعریف می کنه که آدم شک می کنه که آیا واقعاً این ISP در ایران قرار داره! :n31: و یکی دیگه هم این شرکت رو در حد چیز پایین میاره.
به هر روی، این دنیای مجازیست و در این دنیا، ابداً نباید به حرفهای یک شخص اعتماد کامل کرد و بهتر و عاقلانه است مجموع نظرات ( و نه فقط این انجمن ) را برای تصمیم گیری مد نظر داشت. این روشی است که تا حدودی در این دنیای مجازی کار می کنه ( نه 100 درصد ).

هر مرکز مخابراتی با یکی دیگه فرق داره
برای همین هست که یکی مثل من به شدت راضی هست ولی یکی به شدت ناراضی هست و تخلیه کرده. نه منی که دارم تعریف میکنم سودی میبرم از این تعریف نه اونی که بد میگه
شما هم سعی کنید یکی رو‌ تو مرکز مخابراتی منطقه پیدا کنید نظر اون رو بپرسید
برای من همه چی خوب بوده جز سرعت اینستاگرام که اونم زیاد برام مهم نیست و پیگیری هم نکردم هنوز و‌ با VPN هم حل میشه
‌سرعت تک لینک هم برای استریم و... عالیه برای من
پینگ هم خیلی خوبه

newsaber
28-12-2017, 20:31
دوستان عزیز یه سوال ..چرا شرکتها نمیان سرعتهای پایین رو نامحدود کنن ..مثل 2 مگ و چهار مگ.. چون با توجه به این سرعتها مشترک اگه شبانه روز هم پای سیستم بشینه نمیتونه از یه حجم خاصی ( مثلا 200 , 300) گیگ مصرف کنه یا مثلا یه نفر با سرعت 512 چقدر درماه میتونه مصرف کنه؟؟.. ولی میان سرعت 16 مگ رو که مشترک میتونه حجم بیشتری رو دانلود کنه نامحدود میکنن یا حجمهای 1 ترابایتی ارائه میدن
:n13:

برای اینکه گیگی 2 هزار پول بدن حجم بخرن یا اینکه قبل از اتمام زمان سرویس دوباره سرویس بخرن.
خلاصه بخاطر درآمد بیشتر

tonypb
28-12-2017, 20:39
من آسیاتک بودم و رو اون خط قبلا فن آوا داشتم و چون هنوز از رانژه درش نیورده بودن واسه همین موقتا 1 ماهه 8 مگ سفارش دادم.
آقا به معنای واقعی کلمه افتضاحه.
یعنی آسیاتک رو که به بی کیفیتی میشناسن خیلی بهتر از فن آوا هست برا من.
تک کانکشن افتضاح رو 70 کیلوبایت. تو یو-تیوب ویدیو اتوماتیک میره 240p و بازم توانش نمیرسه لود کنه. رو آسیاتک 720p لود میشد.
پینگ از آسیاتک بد تره و من تو کانتر پینگم شده 180 که قبلا 140 بود.

تو idm نهایت 900 سرعت دانلوده.
اصفهان مرکز شهید رجایی
خط رو 8 مگ بسته شده.
تست ها:

1 ماه رو دارم تا آسیاتک رو از اون خط جمع کنم و برم شاتل. ارزونیشون.

ERF@NIAN
28-12-2017, 21:12
هر مرکز مخابراتی با یکی دیگه فرق داره
برای همین هست که یکی مثل من به شدت راضی هست ولی یکی به شدت ناراضی هست و تخلیه کرده. نه منی که دارم تعریف میکنم سودی میبرم از این تعریف نه اونی که بد میگه
شما هم سعی کنید یکی رو‌ تو مرکز مخابراتی منطقه پیدا کنید نظر اون رو بپرسید
برای من همه چی خوب بوده جز سرعت اینستاگرام که اونم زیاد برام مهم نیست و پیگیری هم نکردم هنوز و‌ با VPN هم حل میشه
‌سرعت تک لینک هم برای استریم و... عالیه برای من
پینگ هم خیلی خوبه

اینستاگرام برای من مشکلی نداره، الآنم ساعت 9 شب دارم 1600 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنم، فقط vpn ها عذابن. نصفشون که کانکت نمیشن کلا، نصف دیگشون وقتی کانکت میشن خیلی کندن. بعضیاشون سرعتشون خوبه فقط، نمیدونم واقعا چه مشکلی با vpn داره

George Shelly
28-12-2017, 21:23
اینستاگرام برای من مشکلی نداره، الآنم ساعت 9 شب دارم 1600 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنم، فقط vpn ها عذابن. نصفشون که کانکت نمیشن کلا، نصف دیگشون وقتی کانکت میشن خیلی کندن. بعضیاشون سرعتشون خوبه فقط، نمیدونم واقعا چه مشکلی با vpn داره

تو چند پست قبلی گفته بودم با اکثرشون مشکل داره!!!
اما یه راه حل دارم برات!!!!!
مودم رو روی بریج کانفیگ کن درست میشه اما وای فای رو از دست میدی!!!!!

vegas
28-12-2017, 21:28
من آسیاتک بودم و رو اون خط قبلا فن آوا داشتم و چون هنوز از رانژه درش نیورده بودن واسه همین موقتا 1 ماهه 8 مگ سفارش دادم.
تک کانکشن افتضاح رو 70 کیلوبایت. تو یو-تیوب ویدیو اتوماتیک میره 240p و بازم توانش نمیرسه لود کنه. رو آسیاتک 720p لود میشد.

اصفهان مرکز شهید رجایی
خط رو 8 مگ بسته شده.
تست ها:

این هم یک نفر دیگه که از این شرکت ناراضی هست....

mehdi 78
29-12-2017, 00:23

اصفهان مرکز شهید رجایی
خط رو 8 مگ بسته شده.
تست ها:

عجیبه:n38:
من که 1080p هم مشکلی ندارم

OnlyRealMadrid
29-12-2017, 03:31
من هنوزم میگم مشکل از مراکز مخابراتی و کلا از مخابراته، وگرنه هیچ شرکتی دوست نداره کیفیت بد ارائه بده که مشتریش بپره. اگر قرار بود بد باشه، به من و بقیه دوستانی هم که راضی هستن، بد ارائه میکرد. امیدوارم یه روزی مخابرات بترکه، اونوقت شرکت ها بتونن کارشونو انجام بدن. وقتی ارگان های X و Y پشت مخابراته، حرفی نمیمونه ...
کلا بهترین کار اینه که از هر شرکتی که میخواین بگیرید، یکی رو تو مرکز مخابراتی خودتون پیدا کنید وگرنه مثل هندونه دربسته میمونه

ERF@NIAN
29-12-2017, 04:14
من هنوزم میگم مشکل از مراکز مخابراتی و کلا از مخابراته، وگرنه هیچ شرکتی دوست نداره کیفیت بد ارائه بده که مشتریش بپره. اگر قرار بود بد باشه، به من و بقیه دوستانی هم که راضی هستن، بد ارائه میکرد. امیدوارم یه روزی مخابرات بترکه، اونوقت شرکت ها بتونن کارشونو انجام بدن. وقتی ارگان های X و Y پشت مخابراته، حرفی نمیمونه ...
کلا بهترین کار اینه که از هر شرکتی که میخواین بگیرید، یکی رو تو مرکز مخابراتی خودتون پیدا کنید وگرنه مثل هندونه دربسته میمونه

مخابرات سالمه، مشکل اینه پهنای باند هر شرکتی در بعضی مراکز میتونه محدود باشه، حالا مشکل فن آوا اینه که پهنای باندش تو اکثر مراکز محدوده. برای همین حتی اگه data rate شما رو هم 16 مگابیت ببندن واسه اینکه پهنای باند کم نیارن با اکانتینگ محدود میکنن روی 4.اینکه وعده ی آینده رو هم میدن احتمالا میخوان پهنای باند بیشتری بخرن. حتی خط من رو 15.5 بسته شده سرعتم اکثر مواقع 1600 هست، مودم رو جابه جا کردم خط رفت روی 14.5 همچنان سرعتم یکسانه. پهنای باند تو مرکز من بیشتر از این نمیشه وگرنه به من باید حداقل 1900،1800 میدادن

smk1981
29-12-2017, 08:59
دوستان در شرکت فن آوا از ADSL2+ Annex M پشتیبانی میشه چون داخل مودم اگه Annex M تنظیم بشه سرعت آپلود تا 3 مگ قابل ارتقاست و کیفیت اینترنت بهتر میشه با سپاس فراوان

NIMA_AZX
29-12-2017, 15:19
سلام .
من چند صفحه آخر رو خوندم.
ما تازه نقل مکان کردیم. تهران هم هستیم. خونه قبلی 256 نامحدود مخابرات داشتیم. الان تصمیم گرفتم یک ماهه اینترنت 2 مگ فن آوا بگیرم. سفارش هم دادم. قسمت خریدش بهم گفت 4 مگ بگیری بهتره. چون الان سرعتتون 256 میشه. یه حرف از ضریب اشتراک هم زد. مگر هنوز ضریب اشتراک 1 به 8 داریم ؟ یعنی از 200 کیلوبایت هم کمتر میشه ؟

اینم به همه دوستان بگم که از قدیم همین جوری بوده . مثل تخم مرغ شانسی بوده اینترنت.فقط منطقه مخابراتیتون و تعداد مشترکین و اون سیم مسی که اومده دم خونه. اوایل یادمه یه خونه دیگه که بودیم اولین اینترنتم صبانت بود. خیلی خوب بود. بعد اسباب کشی همه رو یه دور امتحان کردم. داتک . اسیاتک ، پارس انلاین. همه شون در یه سطح استاندارد بودن دیگه همه شبانه رو که برداشتن آخرش رسیدم به مخابرات. که تو محل ما اون موقع سمت شمس آباد هروی خوب بود. کلا قطعی نداشتم. پشتیبانی نداشتن ولی منم کارم بهشون نمیخورد. :)) الان منطقه مخابراتیمون یه خورده بالاتر سمت پاسداران. حدود 1 کیلومتر و دویست با مرکزش فاصله هست. ببینیم چطور میشه.
یه خوبی که تو سرویس 2 مگ دیدم در صورت اتمام میشه 256 که خیلی بدم نیست.

تو همه اینا استیبل ترینشون tdlte ایرانسل که کلا گرونه بسته هاش. کسی مشکل پول دادن نداره بگیره.

راستی کسی اینترنت ماه--،وار-ه ای استفاده نمیکنه اینجا ؟ قیمت اکانت هاش و فروشش کسی آمار داره ؟

AliROCK
29-12-2017, 20:30
سلام .
راستی کسی اینترنت ماه--،وار-ه ای استفاده نمیکنه اینجا ؟ قیمت اکانت هاش و فروشش کسی آمار داره ؟
به نظره منم 4 مگ بگیر
اکانتهاش اصلا به صرفه نیست با این اوضاع دلار و سرویسی که میگیری

OnlyRealMadrid
29-12-2017, 21:15
دوست عزیز اصلا سمت اینترنت م..... نرو. اگه بفهمن، جرم سنگینی داره و زندان و مجازات ... خیلیم گرونه

morijacobi
30-12-2017, 10:08
دوستان در شرکت فن آوا از ADSL2+ Annex M پشتیبانی میشه چون داخل مودم اگه Annex M تنظیم بشه سرعت آپلود تا 3 مگ قابل ارتقاست و کیفیت اینترنت بهتر میشه با سپاس فراوان

میشه یه توضیح بدین ؟ مودم من ساپورت میکنه این قابلیت رو و چجوریه داستانش ؟ تنظیمش؟ کلا ...

NIMA_AZX
30-12-2017, 12:47
به نظره منم 4 مگ بگیر
اکانتهاش اصلا به صرفه نیست با این اوضاع دلار و سرویسی که میگیری
حالا وصل شه ببینم چطوره. اگر ۲ مگ واقعی باشه کار منو راه میندازه. ۳ مگ هم داشت.
اره متاسفانه برای خودشون ارزون در میاد برای ماها گرون چون پولمون بی ارزشه. شاید نوع افلاینشو گذاشتم ببینم چطوریه. شما مرجع خاصی نمیشناسی که جهت هارو معرفی کرده باشه؟ مدتی پیش داشتم فکر میکردم تو اینترنت سایتی چیزی احیانا جایی باشه که ملت اون سمت آب هرچی بخوان بگیرن باهاش بیان بزنن قبلش یه لیست درست درمونی ازش باشه بقیم بدونن چی دارن میگیرن. :D اینجوری خیلی خوب میشد. ولی چیزی پیدا نکردم یا شایدم باشه ممن ندیدم.

دوست عزیز اصلا سمت اینترنت م..... نرو. اگه بفهمن، جرم سنگینی داره و زندان و مجازات ... خیلیم گرونه

اره ایناشو خوندم و انواعشو در آوردم. به صورت کلی اونی که امکان گرفتن داره ارسال با دی-،ش هست. بازم میخوندم یه سری میگفتن اگر تجهیزاتت خوب باشه اونم قابل پیگیری نیست. مطمئن نیستم.
ولی دو روش دیگه که کاملا افلاینش که قابل ردگیری نیست. روش انلاین ارسال با adsl هم همین طور.
اکانت هاشم گرونه. ولی حتی تو آفلاینم بدونی داری چی میگیری مثلا فلان فیلم بازم از حجم دانلود های حجیمت کم میکنه. اگر اکانت هاش با قیمت خوب گیر میومد ارزش داشت.

قبلا اکانت هک میکردن میفروختن.:n02: فکر هم میکنم تعداد اتصالش میشه چند نفر کانکنت شن ولی پهنای باند طرف نصف میشد. الان نمیدونم هنوز همونجوریه یا نه.

malthael
30-12-2017, 13:27
من از فن آوا نام کاربری و رمز رو گرفتم و هزینه رو واریز کردم . حالا تمومه و درخواست رانژه رو میفرستن یا باید دوباره بهشون زنگ بزنم ؟
البته تا اینجای کار پشتیبانیشون من رو یاد پشتیبانی مخابرات کبیر میندازه ! در این مورد حرف دوستان رو تایید میکنم که پشتیبانیشون لنگ میزنه .

tonypb
30-12-2017, 13:31
سلام.
کمبود پهنای باند توی هر مرکز تا یه حدیش طبیعیه...
این فن آوا فقط مشتری جذب کرده و ول کرده به امان خدا...
یعنی کار از کمبود پهنا گذشته به نبود پهنای باند رسیده...
آخه با تک کانکشن 13 کیلوبایت چه میشه کرد؟ من رسما هیچی نمیتونم استریم کنم. ویدیو ها روی 144p هم لود نمیشن. تلگرام و اینستا برای لود کردن هر چیزی کلی زمان میبره. سایت ها لود شدنشون کلی طول میکشه. قابل تحمل نیست.
دیروز جمعه تا حدی قابل تحمل بود ولی امروز که تعطیل نیست و اول هفته س به معنی واقعی کلمه افتضاحه.

اصفهان - مرکز شهید رجایی - سرویس 8 مگ.

آقا از هر جا میگیرید از فن آوا نگیرید. گول حجمشو نخورید. چون اصلا نمیتونید ترافکیشو مصرف کنید.

TranceaweSome
30-12-2017, 13:41
سرعت بسیار بالای فن آوا در تک کانکشن...
حتما قبل از سرویس گرفتن ازین شرکت از کیفیتش تو شهرتون مطمئن شین
شیراز - مرکز ولی عصر

H-R-N
30-12-2017, 13:57
سرعت بسیار بالای فن آوا در تک کانکشن...
حتما قبل از سرویس گرفتن ازین شرکت از کیفیتش تو شهرتون مطمئن شین
شیراز - مرکز ولی عصر
لظفا تست سرعت با 16 کانکشن هم بذارید
ممنون

hamidzaeri
30-12-2017, 14:06
سلام.
آخه با تک کانکشن 13 کیلوبایت چه میشه کرد؟ من رسما هیچی نمیتونم استریم کنم. ویدیو ها روی 144p هم لود نمیشن. تلگرام و اینستا برای لود کردن هر چیزی کلی زمان میبره. سایت ها لود شدنشون کلی طول میکشه. قابل تحمل نیست.
دیروز جمعه تا حدی قابل تحمل بود ولی امروز که تعطیل نیست و اول هفته س به معنی واقعی کلمه افتضاحه.

آقا از هر جا میگیرید از فن آوا نگیرید. گول حجمشو نخورید. چون اصلا نمیتونید ترافکیشو مصرف کنید.

شما مشکل کیفیت خط ندارید؟ منظورم snr هست؟ رو مودم چند مگ ست کردن؟

mehdi 78
30-12-2017, 14:18
سلام.

سلام
من خودم سرعت تک کانکشن برام خیلی مهمه و تو این مورد فن آوا خوب بوده تو مرکز من. شما هم حتما پیگیری و شکایت بکن. با این سرعت شما واقعا نمیشه استریم کرد. من که معمولا 720پی /1080پی استریم می کنم و مشکلی هم ندارم. اگه نمی تونستم که 1 روز هم فن آوا نمی موندم.
ولی واقعا شانسی شده :-l قبلش باید ببینی تو مرکزت چطوره یا ریسک کنی مثل من.
خدا رو شکر برای من که خوب بوده

dadash42
30-12-2017, 14:28
سلام.

آقا از هر جا میگیرید از فن آوا نگیرید. گول حجمشو نخورید. چون اصلا نمیتونید ترافکیشو مصرف کنید./
از این کلکها مثل annexM یا bridge رو مودم امتحان کردی؟

TranceaweSome
30-12-2017, 15:11
لظفا تست سرعت با 16 کانکشن هم بذارید
ممنون
با ١٦ كانكشن همون ٣-٤ مگي كه خطم ميكشه رو ميده
ولي وقتي تك كانكشن وضعش اينه يعني سرعت وب گردي و استريم تعطيل و سرعت ١٦ كانكشن جز دانلود اونم توسط idm به معنيه

tonypb
30-12-2017, 15:15
شما مشکل کیفیت خط ندارید؟ منظورم snr هست؟ رو مودم چند مگ ست کردن؟سلام.
نه خطم مشکلی نداره. سیم کشی خونه تازه عوض شده و ظرفیت خط الان با رانژه فن آوا رو ۱۲ مگ هست خط رو روی ۸ مگ بستن. قبلا با رانژه پارس آنلاین روی همین خط روی ۱۶ مگ بدونی قطعی بسته بودن.
/
از این کلکها مثل annexM یا bridge رو مودم امتحان کردی؟سلام.
کانکشن bridge که اصلا به کار من نمیاد. در مورد annex m هم اطلاعی ندارم و فکر نکنم هم تاثیری داشته باشه چون در مورد سرعت آپلود دوستان در این مورد صحبت میکردن.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

AliROCK
30-12-2017, 17:57
حالا وصل شه ببینم چطوره. اگر ۲ مگ واقعی باشه کار منو راه میندازه. ۳ مگ هم داشت.
اره متاسفانه برای خودشون ارزون در میاد برای ماها گرون چون پولمون بی ارزشه. شاید نوع افلاینشو گذاشتم ببینم چطوریه. شما مرجع خاصی نمیشناسی که جهت هارو معرفی کرده باشه؟ مدتی پیش داشتم فکر میکردم تو اینترنت سایتی چیزی احیانا جایی باشه که ملت اون سمت آب هرچی بخوان بگیرن باهاش بیان بزنن قبلش یه لیست درست درمونی ازش باشه بقیم بدونن چی دارن میگیرن. :D اینجوری خیلی خوب میشد. ولی چیزی پیدا نکردم یا شایدم باشه ممن ندیدم.

من خیلی وقته پیش داشتم اون موقع که دلار 1400 بود الان خبر ندارم امنیت درست حسابی هم که نداره
همین adsl رو استفاده کن ضرر نمیکنی اگه خیلی دانلود نداری 2مگ بسه که میشه 40 گیگ بین الملل اگه مثله منی شبانه روز دانلود 16مگ بگیر :n02:

OnlyRealMadrid
30-12-2017, 22:11
بهبود فوق العاده پینگ فن آوا بدون پروفایل گیمینگ در سرویس 16 مگابیت امروز 9 دی ساعت 10:11 شب: :n19:

reza_meybod
30-12-2017, 23:07
بهبود فوق العاده پینگ فن آوا بدون پروفایل گیمینگ در سرویس 16 مگابیت امروز 9 دی ساعت 10:11 شب: :n19:

منم بتل 1 میزنم پی اس 4
پینگ 220!!!!!!
سرعت تک کانکشن 180 کیلو :n13:

siavash61
31-12-2017, 01:58
Lol
منم همیشه این سوال رو دارم :n31:
نمیشه اصلا
با پی اس۴ یکی از فامیل cod بازی کردم از زمین و زمان عقب افتادم:n08:
گیم فقط پی سی و موس و کیبرد :n33:
عزیز اینترنت فن آوای شما قطع نیست؟ مال من از ساعت تقریبا 12 امشب قطع شده. (تبریز)

dadash42
31-12-2017, 02:08
عزیز اینترنت فن آوای شما قطع نیست؟ مال من از ساعت تقریبا 12 امشب قطع شده. (تبریز)

پشتیبانی تلفن کن بپرس چه خبره

siavash61
31-12-2017, 02:14
پشتیبانی تلفن کن بپرس چه خبره
بله زنگ زدم گفت برا آذربایجان شرقی بعضی مراکزش قطعه تا صبح انشالله درست میشه

shahram83
31-12-2017, 03:00

شما یکی از معدود اشخاص بشدت راضی از این شرکت هستید. اگر می تونی سرعت تک کانکشن را در زمان های بین ساعت های 7- 8 بعداظهر تا 12 - 1 شب امتحان کن و نتیجه رو در اینجا با ما اشتراک بزار.
من از پارس آنلاین خدمت اینترنت دارم در طول روز مشکلی وجود نداره اما در ساعتهای پایانی روز منتهی به نیمه شب با نوسان سرعت در تک کانکشن مواجه می شم که گاه گداری بسیار بد میشه ( یا دست کم در دو روز گذشته اینطور بوده ).
چیزی که تا الان متوجه شدم مهم نیست از چه شرکتی خدمت دارید در این ساعتهای ذکر شده نوسان سرعت تک کانکشن بسیار زیاد است و حتی گاهی افت شدید سرعت تک کانکشن پیوسته و برای مدت نیم ساعت تا یک ساعت نیز اتفاق می افته که عملاً استریم ویدیو رو برای کاربر سخت می کنه مگر این که کسی بخواد با رزولوشن 240p یا 360p تماشا کنه.
جالبه چیزهایی که یک زمانی می شنیدیم و بدلیل نبود حجم زیاد اهمیت نمی دادیم اکنون پر اهمیت شده. این جزء اصلی کیفیت اتصال اینترنت است و در واقع می خوام بگم ما داریم پول تک کانکشن ( 16 م.بیت یعنی یک اتصال 16 م.بیت نه چند اتصال که مجموع آنها 16 میشه :n02: ) رو می دیم اما در عمل اون رو به ما نمی دن.
روی این موضوع باید در این انجمن بیشتر بحث بشه.
اینکه با IDM می تونی با سرعت بالا یک فایلی که چند تکه شده رو دانلود کنی اونقدر اهمیت نداره که تک کانکشن داره چونکه اگر این مورد خوب باشه باقی چیز ها قطعاً خوب خواهند بود.
شاید این روش دزدی نوین شرکت های اینترنتی است. پهنا باندی که باید به یک شخص مثلاً من اختصاص داده بشه بین چند نفر توزیع میشه. از اونجایی که شاید همه ی اونها در طول روز از اون استفاده نکنند، من در طول روز مشکلی نداشته باشم اما به محض اینکه همه ی اون مشتری های دیگه از کار به خونه هاشون می آیند و از اینترنت استفاده می کنند ناگهان نوسان و افت سرعت تک کانکشن آغاز میشه. :n02:

OnlyRealMadrid
31-12-2017, 06:43
شما یکی از معدود اشخاص بشدت راضی از این شرکت هستید. اگر می تونی سرعت تک کانکشن را در زمان های بین ساعت های 7- 8 بعداظهر تا 12 - 1 شب امتحان کن و نتیجه رو در اینجا با ما اشتراک بزار.
من از پارس آنلاین خدمت اینترنت دارم در طول روز مشکلی وجود نداره اما در ساعتهای پایانی روز منتهی به نیمه شب با نوسان سرعت در تک کانکشن مواجه می شم که گاه گداری بسیار بد میشه ( یا دست کم در دو روز گذشته اینطور بوده ).
چیزی که تا الان متوجه شدم مهم نیست از چه شرکتی خدمت دارید در این ساعتهای ذکر شده نوسان سرعت تک کانکشن بسیار زیاد است و حتی گاهی افت شدید سرعت تک کانکشن پیوسته و برای مدت نیم ساعت تا یک ساعت نیز اتفاق می افته که عملاً استریم ویدیو رو برای کاربر سخت می کنه مگر این که کسی بخواد با رزولوشن 240p یا 360p تماشا کنه.
جالبه چیزهایی که یک زمانی می شنیدیم و بدلیل نبود حجم زیاد اهمیت نمی دادیم اکنون پر اهمیت شده. این جزء اصلی کیفیت اتصال اینترنت است و در واقع می خوام بگم ما داریم پول تک کانکشن ( 16 م.بیت یعنی یک اتصال 16 م.بیت نه چند اتصال که مجموع آنها 16 میشه :n02: ) رو می دیم اما در عمل اون رو به ما نمی دن.
روی این موضوع باید در این انجمن بیشتر بحث بشه.
اینکه با IDM می تونی با سرعت بالا یک فایلی که چند تکه شده رو دانلود کنی اونقدر اهمیت نداره که تک کانکشن داره چونکه اگر این مورد خوب باشه باقی چیز ها قطعاً خوب خواهند بود.
شاید این روش دزدی نوین شرکت های اینترنتی است. پهنا باندی که باید به یک شخص مثلاً من اختصاص داده بشه بین چند نفر توزیع میشه. از اونجایی که شاید همه ی اونها در طول روز از اون استفاده نکنند، من در طول روز مشکلی نداشته باشم اما به محض اینکه همه ی اون مشتری های دیگه از کار به خونه هاشون می آیند و از اینترنت استفاده می کنند ناگهان نوسان و افت سرعت تک کانکشن آغاز میشه. :n02:

من در تمام ساعت های شبانه روز ( ساعتی نمونده که از زیر دستم در رفته باشه ) تست کردم و افت سرعت نداشتم. اون تست های اولیه رو هم که از فن اوا گذاشتم، IDM رو روی تک کانکشن تنظیم کرده بودم. حتی یکبارم قطعی نداشتم تو این مدت که این مهمترین چیزه. عزیزانی هم که کلا تو هر شرکتی چه نت ثابت چه همراه این روزا قطعی دارن، دلیلش واضحه که اینجا جای گفتنش نیست
الان ساعت 6:43 صبح هستش و پینگم همچنان محدوده 105 میچرخه. آسیاتک که بودم همچین پینگی رو تو خوابم نمیدیدم

malthael
31-12-2017, 10:56
دوستان بعد از واریز پول خودشون درخواست رانژه رو میفرستن یا باید با پشتیبانیشون تماس بگیری ؟

shahram83
31-12-2017, 15:52
من در تمام ساعت های شبانه روز ( ساعتی نمونده که از زیر دستم در رفته باشه ) تست کردم و افت سرعت نداشتم. اون تست های اولیه رو هم که از فن اوا گذاشتم، IDM رو روی تک کانکشن تنظیم کرده بودم. حتی یکبارم قطعی نداشتم تو این مدت که این مهمترین چیزه. عزیزانی هم که کلا تو هر شرکتی چه نت ثابت چه همراه این روزا قطعی دارن، دلیلش واضحه که اینجا جای گفتنش نیست
الان ساعت 6:43 صبح هستش و پینگم همچنان محدوده 105 میچرخه. آسیاتک که بودم همچین پینگی رو تو خوابم نمیدیدم
نرم افزار IDM برای آزمایش سرعت تک کانکشن به هیچ وجه مناسب نیست من در ساعت های شلوغ هم سرعت تک کانکشن کمتر از 1.7 م.بایت.ب.ث در این نرم افزار نداشتم. اون دلیل واضح کاهش سرعت که درباره اش گفتی مد نظرم نبود که احتمالاً همون باعث کندی در روز های گذشته است ( در کل انقدر که از این چیزا زیاد هست گاهی فراموش می کنم )
سرعت تک کانکشن را در وبسایت dslreports.com/speedtest ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امتحان کن. این وبسایت نتیجه صحیح و دقیقی از سرعت تک کانکشن بهت میده. البته ابتدا باید به بخش تنظیمات اون بری و در هر یک از فیلد های No. download stream و No. upload stream عدد 1 رو درج کنی سپس روی دکمه ی سبز رنگ save کلیک کنی در صفحه بعد روی next کلیک کنی و اکنون در صفحه اصلی بایستی روی DSL کلیک کنی تا آزمایش انجام بشه و نتیجه رو مشاهده کنی. مطمئن باش نتیجه در ساعت ها ی مختلف روز متغیر خواهد بود.

reza_meybod
31-12-2017, 18:22
نمردیم و یه بارم تک کانکشن و پینگ اوضاعش خوب شد :n13:

اینم سایتی که دوستمون معرفی کردند...
دو ثانیه آخر از 12 مگ به 4 مگ میرسه :n13:

OnlyRealMadrid
31-12-2017, 22:56
نرم افزار IDM برای آزمایش سرعت تک کانکشن به هیچ وجه مناسب نیست من در ساعت های شلوغ هم سرعت تک کانکشن کمتر از 1.7 م.بایت.ب.ث در این نرم افزار نداشتم. اون دلیل واضح کاهش سرعت که درباره اش گفتی مد نظرم نبود که احتمالاً همون باعث کندی در روز های گذشته است ( در کل انقدر که از این چیزا زیاد هست گاهی فراموش می کنم )
سرعت تک کانکشن را در وبسایت dslreports.com/speedtest ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امتحان کن. این وبسایت نتیجه صحیح و دقیقی از سرعت تک کانکشن بهت میده. البته ابتدا باید به بخش تنظیمات اون بری و در هر یک از فیلد های No. download stream و No. upload stream عدد 1 رو درج کنی سپس روی دکمه ی سبز رنگ save کلیک کنی در صفحه بعد روی next کلیک کنی و اکنون در صفحه اصلی بایستی روی DSL کلیک کنی تا آزمایش انجام بشه و نتیجه رو مشاهده کنی. مطمئن باش نتیجه در ساعت ها ی مختلف روز متغیر خواهد بود.

این خدمت شما: ( طبق تنظیماتی که خواسته بودین )

یعنی دقیقا بعد از تبدیل بیت به بایت، سرعت دانلود تک کانکشن رو این سایت 1.540 مگابایت اعلام کرده. اونم در این روزهای اختلال سراسری اینترنت. IDM دقیقا 200 تا بالاتر بود. پس نتیجه میگیریم همین تک کانکشن رو هم میشه با IDM سنجید :n39:

shahram83
31-12-2017, 23:15
این خدمت شما: ( طبق تنظیماتی که خواسته بودین )

یعنی دقیقا بعد از تبدیل بیت به بایت، سرعت دانلود تک کانکشن رو این سایت 1.540 مگابایت اعلام کرده. اونم در این روزهای اختلال سراسری اینترنت. IDM دقیقا 200 تا بالاتر بود. پس نتیجه میگیریم همین تک کانکشن رو هم میشه با IDM سنجید :n39:

برای شما هم نوسان داره و من منظورم همین نوسان ها است. از 12 تا به 2 پایین میاد سپس تا 5 بالا میره و از این جور فراز و نشیب ها که باعث میشه بطور مثال در رزولوشن 720p ویدیو استیریمینگ دچار lag های لحظه ای کوتاه یا بلند بشه.

NIMA_AZX
01-01-2018, 01:04
من خیلی وقته پیش داشتم اون موقع که دلار 1400 بود الان خبر ندارم امنیت درست حسابی هم که نداره
همین adsl رو استفاده کن ضرر نمیکنی اگه خیلی دانلود نداری 2مگ بسه که میشه 40 گیگ بین الملل اگه مثله منی شبانه روز دانلود 16مگ بگیر :n02:

نه برام جالب بود یه بار تستش کنم ببینم چطوریه حداقل افلاینش. آنلاینش بدرد ما نمیخوره مگر درامدمون دلار باشه. یه بنده خدایی که نصاب حرفه ای بود باهاش حرف زدم گفت اگر گردون داری خوبه. چون جهت هاش مدام عوض میشه اون وقت نمیشه ثابت بذاری رو یه جهت. اگر تست کنم نتیجه رو میگم.
اینترنت ۲ مگ هم که گرفتم امروز دیدم چراغ dsl ثابت میشه ولی انگار نویز رو خطه میوفته باز وصل میشه. فعلا از شرکت زنگ نزدن. خط هم رو ۳ بستن از مودم دیدم. یوزر پسورد ورودی پنل هم زدم وصل نشد.
اینم وصل شه تستشو میذارم. ۱۶ مگ پدر جیبمون در میاد که هیچ یه هارد هم باید بذاریم برای دانلود مثل اینترنت افلاین میشه :)) بعد من زیاد چیزی ندارم غیر فیلم یا کمی سریال و برنامه بخوام بگیرم. میزنه به سرم چت میکنم الکی چرت و پرت میگیرم :D تازه شبانه هم داره.
ولی ۱۶ مگ حتی سرعت کمترش هم یه خوبیش اینه که الافی تو دانلود خیلی کمتره ادم پیر نمیشه.

OnlyRealMadrid
01-01-2018, 03:29
برای شما هم نوسان داره و من منظورم همین نوسان ها است. از 12 تا به 2 پایین میاد سپس تا 5 بالا میره و از این جور فراز و نشیب ها که باعث میشه بطور مثال در رزولوشن 720p ویدیو استیریمینگ دچار lag های لحظه ای کوتاه یا بلند بشه.

چند بار دیگه تست کردم هر دفعه یه چیز نشون میده! این سایت فکر نکنم قوی باشه. شما از سایت معروف اسپیدتست که تست بگیری، فوقش با چند کیلوبایت اختلاف هر دفعه نشون بده نه اینقدر. به هرحال تو این روزا کلا نمیشه همچین تست هایی گرفت. تمام شرکت ها منظورمه. این روزا رو تست و این چیزای سنجشی و دقیق، حساب نکنید

shahram83
01-01-2018, 10:42
چند بار دیگه تست کردم هر دفعه یه چیز نشون میده! این سایت فکر نکنم قوی باشه. شما از سایت معروف اسپیدتست که تست بگیری، فوقش با چند کیلوبایت اختلاف هر دفعه نشون بده نه اینقدر. به هرحال تو این روزا کلا نمیشه همچین تست هایی گرفت. تمام شرکت ها منظورمه. این روزا رو تست و این چیزای سنجشی و دقیق، حساب نکنید
بله، واقعاً نمیشه با این وضعیت به ثبات و کیفیت اتصال اینترنت مطمئن بود چونکه این احتمال هست که عمداً تغییر داده شده باشه.

malthael
01-01-2018, 14:41
خب امروز اینترنت ما هم وصل شد . البته دیروز بعد از ظهر خط رانژه شد و من تماس گرفتم برای فعال سازی سرویس که گفتن هنوز خطتون رانژه نیست ! گفتم که بابا خط رانژه هست، گفت با بخش فروش تماس بگیر .اونها هم گفتن هنوز یه سری کار نرم افزاری مونده ! این اولین بار که همچین چیزی میبینم !:n13: به هر حال امروز وصل شد .خط روی 6 مگ بسته شده بود که من 8 مگ خریده بودم که زنگ زدم درستش کردن .خواستم چندتا تست بزارم ولی به لطف برادران اوضاع اینترنت کلا بهم ریخته هست و فعلا نمیشه نتیجه درستی گرفت . اگه اوضاع درست شد یه تست میزارم .

Ghost wars
01-01-2018, 17:17
با بدبختی این یه ماه و با نت مخابرات دارم سر میکنم
مثل اینکه خط من بیشتر از سه مگ نمی‌کشه که قرار شد از مخابرات بیان کاراشو انجام بدن تا بیشتر بکشه
ولی الان من تستی که گرفتم
پینگ روی 9
سرعت دانلود سه مگ بود البته دوستان من در مورد پینگ چیزی نمیدونم

hamidzaeri
02-01-2018, 14:26
سرویس 1 مگ رو گرفتم. سرعت دانلودم رو 250 هست یعنی دو برابر مقدار واقعی (2 مگ)
البته تو مودم 4 مگ ست کردن.

تک کانکشن هم همون 250 میزنه

یه چیز جالب هم که هست، موقع دانلود اگه پینگ بگیری، هیچ تاثیری نداره یعنی همزمان با دانلود می تونی بدون مشکل وبگردی کنی (قابلیت QoS هست که اعمال کردن)

mahan999
02-01-2018, 15:19
سرویس 1 مگ رو گرفتم. سرعت دانلودم رو 250 هست یعنی دو برابر مقدار واقعی (2 مگ)
البته تو مودم 4 مگ ست کردن.

تک کانکشن هم همون 250 میزنه

یه چیز جالب هم که هست، موقع دانلود اگه پینگ بگیری، هیچ تاثیری نداره یعنی همزمان با دانلود می تونی بدون مشکل وبگردی کنی (قابلیت QoS هست که اعمال کردن)

به این دلیل که مودمتون رو 4 مگ هست وگرنه اگر رو 2 بسته میشد پینگت میرفت بالا

AliROCK
02-01-2018, 17:48
کسی اینجا مرکز مخابراتیش نبوت هست که از فن اوا سرویس داشته باشه؟

Ghost wars
02-01-2018, 18:06
داداش از فن آوا گرفتی تو این مدت اذیت نداشته
مثلا حجم دو برابر حساب بشه یا سرعتت
بعد با 16 راحت ویدئو 1080 میشه 60 FPS دید
من این ماه مجبورم با مخابرات سر کنم از ماه دیگه میخوام برم سمتش
مخابرات بهم گفت خطت نمیشه بیشتر از سه مگ در حالی که همسایه ما با همین سیم کشی داره 14 میگیره
اولش که روی 180 بود دانلودم بعد یکی اومد گفت که تمام ورودی های تلفن های دیگه رو قطع کن سرعتت بالا میاد که قطع کردن از 180رفت روی 330
من از فن آوا 16 بگیرم 600 ام به من بده راضی ام چون مخابرات خیلی اذیت کرد منو تازه گرو گرفته بود که چون فیبر هستی جای دیگه بهت سرویس نمیدن در حالی که الان یکی یکی دوستای من دارن میگیرن از شرکتا

khashayar7206
02-01-2018, 18:15
سلام خدمت دوستان.
سرویس 4 مگ منم امروز وصل شد. خطم رو هم روی 8 مگ بستن. سرعت دانلودم هم حدود 900 کیلوبایته.همه چیر اوکیه فقط پینگم یه کم بالاست و حدود 170-180 هست.

به نظرتون پروفایل گیمینگ فعال کنم؟ شنیدم پروفایل گیمینگ فعال کنیم خط رو روی 4 مگ محدود می کنن. راسته؟

soroori2
02-01-2018, 19:51
سلام دوستان
سایت دانلود فیلم که حجم اینترنت داخلی حساب بشه معرفی کنید؟

mjjarian
02-01-2018, 21:11

من مخابرات نبوت هستم، سرویسم ۱۶ مگه، رو ۱۶ هم بسته شده، راضیم از همه چی، شاید پشتیبانی قوی نداشته باشه فن آوا، ولی راستش لازم‌ام هم ‌نشده این مدت پشتیبانیشون(حدود ۲ هفته) سرعت دانلودمم حدود ۱.۷ مگابایت در ثانیه‌ هست، شبا هم همینطوره، سرعت فرقی نمیکنه شبا[emoji6]

mohammad_1992
02-01-2018, 21:38
سرعت افتضاح هست دیروز بیش از 70 کیلوبایت نمیرفت ! امروز محدودش کردن به 250 کیلوبایت ! ( کاملا تابلو اوایل دانلود روی 900 هست میره فوری زیر 250 )
در صورتی که خط دیگم پارس انلاین دارم هیچ نواسانی نداشته است
شرکت در پیت همینه :n34::n34::n34:

AliROCK
03-01-2018, 01:41
من مخابرات نبوت هستم، سرویسم ۱۶ مگه، رو ۱۶ هم بسته شده، راضیم از همه چی، شاید پشتیبانی قوی نداشته باشه فن آوا، ولی راستش لازم‌ام هم ‌نشده این مدت پشتیبانیشون(حدود ۲ هفته) سرعت دانلودمم حدود ۱.۷ مگابایت در ثانیه‌ هست، شبا هم همینطوره، سرعت فرقی نمیکنه شبا[emoji6]

چند روز طول کشید وصل شه؟ چه مدارکی خواستن

mjjarian
03-01-2018, 07:03
از روزی که تخلیه کردم خطو تا روزی که وصل شد، ۴ روز. مدارکم چیز خاصی نمیخواد.

khashayar7206
03-01-2018, 10:44
امروز گفتم پروفایل گیمینگ رو برام فعال کرد. پینگم حدود 30 میلی ثانیه کم شد .ولی سرعت خطم روی 400 کیلوبایت محدود شد. در حالی که سرعت دانلودم حدود 850 بود.
دیدم زیاد به صرفه نیست گفتم نمی خوام. الانم تنظیماتم برگشت همون حالت اول . سرعتم هم همون 850 کیلوبایت شده.

Ghost wars
03-01-2018, 12:05
دوستان سیم کشی که مال ده ساله پیشه چجوری میشه تا سه مگ کشش داشته باشه تازه به قول خودشون ما فیبر هستیم
ولی از جعبه تقسیم های post که مخصوص سیم های مسیه استفاده کردن
من از مخابرات به شکل اجبار 16 مگه یه ماهه گرفتم حالا میخوام برم فن آوا
یکی از چیز هایی که مخابرات به من گفت فاصله شما زیاده از مخابرات خب من اینو قبول دارم
ولی نه دو کیلو متر فاصله رو در حالی که ADSL2 تا 6 کیلومتر مشکلی برای سرعت نداره
ولی اینکه کشش خط من روی سه مگ باشه قابل قبول هست به نظر شما
بعد میگم مامور تونو بفرستید بیاد چک بکنه یه روز زنگ میزنم میگن خونه باشید میایم بعد نميان
بعد فردا زنگ میزنن میگن خط تون از این بیشتر کشش نداره
به نظر شما من چی کار کنم

OnlyRealMadrid
04-01-2018, 00:50

موقعی که میخواستم بیام فن آوا یکی از دوستان که مرکز نبوت بود، از سرعت و کیفیت راضی بود نمیدونم چه صفحه ای از تاپیک، اگر بگردین پیدا میکنید

داداش از فن آوا گرفتی تو این مدت اذیت نداشته
مثلا حجم دو برابر حساب بشه یا سرعتت
بعد با 16 راحت ویدئو 1080 میشه 60 FPS دید
من این ماه مجبورم با مخابرات سر کنم از ماه دیگه میخوام برم سمتش
مخابرات بهم گفت خطت نمیشه بیشتر از سه مگ در حالی که همسایه ما با همین سیم کشی داره 14 میگیره
اولش که روی 180 بود دانلودم بعد یکی اومد گفت که تمام ورودی های تلفن های دیگه رو قطع کن سرعتت بالا میاد که قطع کردن از 180رفت روی 330
من از فن آوا 16 بگیرم 600 ام به من بده راضی ام چون مخابرات خیلی اذیت کرد منو تازه گرو گرفته بود که چون فیبر هستی جای دیگه بهت سرویس نمیدن در حالی که الان یکی یکی دوستای من دارن میگیرن از شرکتا

حتی یکبار هم قطعی یا افت سرعت نداشتم ( فقط تک کانکشنم در این روزهایی که همه میدونیم جریان چیه، در حد 50 کیلوبایت نوسان سرعت داره ). پینگمم 50 تا نسبت به روز اول بهتر شده تازه، بدون اینکه پروفایل گیمینگ داشته باشم. استریمی که شما مد نظرته فقط با یه سری کانکشن های خاص امکان پذیره که پولیه و فقط ی.و.ت.ی.و.ب رو رفع فیلتر میکنه و به نوعی انگار از ایران ی.و.ت.ی.و.ب رو باز کردی. با قندشکنی که خودم دارم، تا 720 هم مشکل استریم نداشتم
از مخابرات به 195 بابت دروغگویی شکایت کنید. زر مفت زده که گفته فیبره. شگرد جدیدشونه

چند روز طول کشید وصل شه؟ چه مدارکی خواستن

تخلیه از آسیاتک با چاشنی شکایت از 195 حدودا 42ساعت و رانژه بعد از تخلیه حدود 32 ساعت ( که البته همون موقع بعد از تخلیه باید وصل میشده که مرکز مخابراتی کوتاهی کرده و افتاد برای فرداش ). هیچ مدرک خاصی هم نمیخواد. حتی کپی کارت ملی هم نمیگیرن.

امروز گفتم پروفایل گیمینگ رو برام فعال کرد. پینگم حدود 30 میلی ثانیه کم شد .ولی سرعت خطم روی 400 کیلوبایت محدود شد. در حالی که سرعت دانلودم حدود 850 بود.
دیدم زیاد به صرفه نیست گفتم نمی خوام. الانم تنظیماتم برگشت همون حالت اول . سرعتم هم همون 850 کیلوبایت شده.

قول دادن در آینده پروفایل گیمینگشون رو روی 8 مگ ببندن. باید ببینیم چه زمانی به قولشون عمل میکنن چون 4 مگ خیلی کمه.

Silent TR
04-01-2018, 02:57
دوستان عزیز من الان مخابرات نامحدود دارم با سرعت 512 ، سرعت دانلود هم روی 60kb/s خودمم نمیدونم چیجوری دارم تحملش میکنم :n31:

الان اگه 3 مگ با حجم 120 گیگ یا 2 مگ 80 گیگ بگیرم سرعت دانلودش رو IDM به چه صورته ؟ کسی تست داره از این 2 تا ؟

و اینکه شبانه رایگانش واقعا رایگانه مثل شاتل اینا محدود نیست ؟ میشه راحت دانلود کرد ؟

khashayar7206
04-01-2018, 10:32
دوستان عزیز من الان مخابرات نامحدود دارم با سرعت 512 ، سرعت دانلود هم روی 60kb/s خودمم نمیدونم چیجوری دارم تحملش میکنم :n31:

الان اگه 3 مگ با حجم 120 گیگ یا 2 مگ 80 گیگ بگیرم سرعت دانلودش رو IDM به چه صورته ؟ کسی تست داره از این 2 تا ؟

و اینکه شبانه رایگانش واقعا رایگانه مثل شاتل اینا محدود نیست ؟ میشه راحت دانلود کرد ؟

منم مخابرات 512 نامحدود داشتم.الانم دو روزه سرویس 4 مگ فن آوا رو گرفتم. اصولا سرعت دانلود سرویس 4 مگ به گفته خودشون باید 400 تا 500 کیلوبایت باشه ولی برای من خطم رو روی 8 مگ بستن و الان سرعت دانلودم 850 هست. هر چند بعضی مواقع تا 500 هم افت میکنه ولی اکثر مواقع همون 850 هست.درمورد دانلود شبانش هم تو پنل کاربری نوشته به صورت نامحدوده . هنوز خودم هم زیاد مطمئن نیستم. ولی در کل به گفته یکی از بچه ها تو همین فروم اینترنت ایران مثل تخم مرغ شانسیه . یکی سرویس 16 مگ میگیره در حد 4 مگه یکی هم 4 مگ میگیره در 8 مگ یکی پینگش خوبه یکی بده.کلا اینجوریاست. ولی من از سرعت سرویسم راضیم و ترافیکش هم مناسبه برای دانلود.

hamidzaeri
04-01-2018, 18:47
تو این مدت حجم نتم هیچی کم نشده!!! یکی دوستام هم که فن آوا گرفته از اون هم حجم کم نکرده!
برای شما هم همین طوره؟

پ.ن. واسه رفیقم سرعت رو 12مگ گذاشتن (8مگ خریده) و الان داره بال در میاره:n19:

essien
04-01-2018, 19:55
تو این مدت حجم نتم هیچی کم نشده!!! یکی دوستام هم که فن آوا گرفته از اون هم حجم کم نکرده!
برای شما هم همین طوره؟

پ.ن. واسه رفیقم سرعت رو 12مگ گذاشتن (8مگ خریده) و الان داره بال در میاره:n19:
از این چیزا تو فن آوا زیاد می بینی ، ولی نگران نباش همه رو یهو حساب میکنه از حلقوم طرف در میاره :n02:

Silent TR
04-01-2018, 22:58
منم مخابرات 512 نامحدود داشتم.الانم دو روزه سرویس 4 مگ فن آوا رو گرفتم. اصولا سرعت دانلود سرویس 4 مگ به گفته خودشون باید 400 تا 500 کیلوبایت باشه ولی برای من خطم رو روی 8 مگ بستن و الان سرعت دانلودم 850 هست. هر چند بعضی مواقع تا 500 هم افت میکنه ولی اکثر مواقع همون 850 هست.درمورد دانلود شبانش هم تو پنل کاربری نوشته به صورت نامحدوده . هنوز خودم هم زیاد مطمئن نیستم. ولی در کل به گفته یکی از بچه ها تو همین فروم اینترنت ایران مثل تخم مرغ شانسیه . یکی سرویس 16 مگ میگیره در حد 4 مگه یکی هم 4 مگ میگیره در 8 مگ یکی پینگش خوبه یکی بده.کلا اینجوریاست. ولی من از سرعت سرویسم راضیم و ترافیکش هم مناسبه برای دانلود.
من این سرویس مخابراتی که دارم تو این چند ساله اصلا قطعی نداشته میترسم برم سراغ شرکت های خصوصی مثه فن اوا و قطعی داشته باشه، زیاد میشنوم از دوستان که از شرکت خصوصی ها دارن و قطعی دارن. نظر شما دوستان چیه راجع به قطعی سرویس خای فن اوا؟؟

OnlyRealMadrid
05-01-2018, 07:14
من این سرویس مخابراتی که دارم تو این چند ساله اصلا قطعی نداشته میترسم برم سراغ شرکت های خصوصی مثه فن اوا و قطعی داشته باشه، زیاد میشنوم از دوستان که از شرکت خصوصی ها دارن و قطعی دارن. نظر شما دوستان چیه راجع به قطعی سرویس خای فن اوا؟؟

برای من که قطعی نداشته. داداچ داری اشتباه میزنی :n02: چون مخابرات سلطان قطعیه نه شرکت های خصوصی. شما فوق العاده خوش شانس بودی که قطعی نداشتی

ham33d
05-01-2018, 10:13
محض اطلاع مخابرات هم خصوصی شده

mahan999
05-01-2018, 10:35
دوستان سیم کشی که مال ده ساله پیشه چجوری میشه تا سه مگ کشش داشته باشه تازه به قول خودشون ما فیبر هستیم
ولی از جعبه تقسیم های post که مخصوص سیم های مسیه استفاده کردن
من از مخابرات به شکل اجبار 16 مگه یه ماهه گرفتم حالا میخوام برم فن آوا
یکی از چیز هایی که مخابرات به من گفت فاصله شما زیاده از مخابرات خب من اینو قبول دارم
ولی نه دو کیلو متر فاصله رو در حالی که ADSL2 تا 6 کیلومتر مشکلی برای سرعت نداره
ولی اینکه کشش خط من روی سه مگ باشه قابل قبول هست به نظر شما
بعد میگم مامور تونو بفرستید بیاد چک بکنه یه روز زنگ میزنم میگن خونه باشید میایم بعد نميان
بعد فردا زنگ میزنن میگن خط تون از این بیشتر کشش نداره
به نظر شما من چی کار کنم

بله میشه برای 2 Km هم خط بیشتر نکشه ولی شما اول از داخل مودم خط رو چک کن اینجا عکسشو بگذار تا بهت بگم خطت هم ممکنه از مرکز تا کافو کاغذی باش از همون هایی که زمان رضا شاه کشیدن :n02: رزرو داشته 10 شال پیش دوباره از کافو تا پست کابل جدید کشیدن.

m123f
05-01-2018, 11:09
محض اطلاع مخابرات هم خصوصی شده مخابرات خصولتی هست دوست عزیز..یه زمانی شرکتی به اسم پیشگامان ( نمیدونم همین شرکت پیشگامانی بود که الان اینترنت ارائه میده یا نه ) قرار بود مخابرات رو بخره که شب قبل از مزایده گفتن که به دلیل امنیتی نمیتونی در مزایده شرکت کنی و تنها شرکتی از سپاه تو مزایده باقی موند و بدون رقیب مخابرات رو به مبلغ 8000 میلیارد تومن خرید و جالب اونجا هست که خود سپاه بودجش رو از دولت میگیره ... یعنی از دولت پول گرفته و ازشون مخابرات رو خریده .. پس عملا چیزی به دارائیهای دولت اضافه نشده و پول خود دولت به خودشون برگشته و در این بین فقط مالکیت مخابرات عوض شده که چه بسا دست دولت بود بهتر بود و الان میشد به وزیر فشار آورد یا مجلس میتونست وزیر رو استیضاح کنه که اوضاع مخابرات رو درست کنه ولی الان متاسفانه خود دولت هم زورش به مخابرات نمیرسه(طبق گفته خود وزیر چند وقت پیش). ..این شد خصوصی سازی :n02:

dadash42
05-01-2018, 11:25
حالا بچه های سپاه هم خودمونی هستن، اهل دانلود فیلم و سریال
بنی ادم اعضای یک پیکرند
در آفرینش زه یک جوهرند

NIMA_AZX
05-01-2018, 13:56
دوستان نت منم وصل شد. سرعتش خوبه. به علت اسباب کشی پریز های خونه از این دو شاخه ای ها بود. روزی که وصل شد اسپلیتر درست حسابی هم نداشتم. هنوزم یه پریز هم دو شاخه ای مونده وقت نشد عوضش کنیم.
روز اول رو خطم نویز بود که فکر میکنم دلیلش استفاده از تبدیل ۲ شاخه ای به سوکت بود برای اتصال تلفن و مودم. الان هر کدوم مجزا وصل شدن ولی یه اسپلیتر سر راه هر کدوم گذاشتم. با اینکه سرویسم ۲ مگ بود. اول ۳ مگ وصل شد. پشتیبانی که یه خانومی بود گفت میذارم رو ۲ بعدا زنگ بزن اگر نویز نبود میذارم بالاتر. منم گذاشتم همه چی از سمت خودم حل بشه زنگ بزنم.

تست سرعت با سایت حدود ۱ و ۱ و ۱۲ میزنه. ولی تو دانلود بالاتر و اغلب بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ و کمی بالاتره. خطم رو ۲۰۴۸ بستن فعلا.

یه سوال غیر مرتبط یه مودم linksys wag120n دارم که بردش کمه و الان با کابل لن به یه مودم ایسوز قدیمی ۶۰۴ وصل کردم تا پوشش بیشتر بشه. قیمت مودم که بردش بالا باشه چقدره الان؟ از این ۲ آنتن ها یا هر چی.

راستی نت افلاین هم سیم کشی و کارتش مونده که بگیرم. یه مقاله ای میخوندم از اینترنت معروف out,,er-net . سرچ کنید جالبه.

fn-twilight
05-01-2018, 16:56
من بین شاتل و فن آوا شک دارم:n13:
منطقه مخابراتی شهید کاظمیان تهران،
سرعت 8 مگشو میخوام بگیرم و حجم جفتش برام کافیه.
دوستان کسی میتونه راهنمائی کنه؟؟
(تو این منطقه ام کسی رو نمیشناسم که ازش بپرسم)

hameo981
05-01-2018, 17:08
5 روزه از فن آوا سرویس 16 گرفتم. وقتی که وصل شد سرعت دانلود به جای 2مگ تو ثانیه روی نهایت 600 کیلوبایت در ثانیه بسته شده بود:n01:.ثبات نداشت از 30 کیلوبایت !! تا 600 تغییر میکرد. گاهی اوقات روی 10 تا 40 کیلوبایت میموند :n01:
پینگ هم روی 700 800 تا بود :n01:
از دیروز هم کلا اینترنت قطع شده :n01:
امروز هر چی زنگ زدم گفتم اینترنت قطع هست نزدیک 5 بار گفتن مودم رو ریست کن در حالی که تنیظمات مودم تغییری نکرده بود.آخر سر هم گفت ثبت کردم همکارا پیگیری کنن.
از روزی که وصل کردم گفتن تا 72 ساعت دیگه درست میشه مشکل سرعتت که تا الان نشده.
اگه تا فردا درست نشد جمع آوری میکنم سرویس رو :n01: خیلی شرکت خوبی بود ازش خیلی راضیم :n01:

George Shelly
05-01-2018, 17:13
5 روزه از فن آوا سرویس 16 گرفتم. وقتی که وصل شد سرعت دانلود به جای 2مگ تو ثانیه روی نهایت 600 کیلوبایت در ثانیه بسته شده بود:n01:.ثبات نداشت از 30 کیلوبایت (!) تا 600 تغییر میکرد. گاهی اوقات روی 10 تا 40 کیلوبایت میموند :n01:
امروز هر چی زنگ زدم گفتم اینترنت قطع هست نزدیک 5 بار گفتن مودم رو ریست کن در حالی که تنیظمات مودم تغییری نکرده بود.آخر سر هم گفت ثبت کردم همکارا پیگیری کنن.
اگه تا فردا درست نشد جمع آوری میکنم سرویس رو :n01: خیلی شرکت خوبی بود ازش خیلی راضیم :n01:

فناوا اکثر جاها خیلی کمتر از اون چیزی که خریداری شده میده!
منم 16 مگ خریدم ولی عملا 4 مگ بود!
اون مشکلم که سرعت نوسان شدید داره به خاطر اختلالات پورت هست و ربطی به isp نداره!
الان نه میشه بازی کرد نه دانلود درست!
سرعت منم 900 کیلو هست با پیشگامان ولی یهو میاد رو 300 باز میره روی 900 !!!
udp هم به شدت اختلال داره .

OnlyRealMadrid
05-01-2018, 20:03
5 روزه از فن آوا سرویس 16 گرفتم. وقتی که وصل شد سرعت دانلود به جای 2مگ تو ثانیه روی نهایت 600 کیلوبایت در ثانیه بسته شده بود:n01:.ثبات نداشت از 30 کیلوبایت !! تا 600 تغییر میکرد. گاهی اوقات روی 10 تا 40 کیلوبایت میموند :n01:

من دقیقا برعکس شما نه افت سرعت دارم نه نوسان. پینگمم جای بالا رفتن، پایین هم اومده نسبت به روز اول. قطعی هم به هیچ عنوان نداشتم ( قطعی و نوسان اگر دارید مشکل از جای دیگست که اگر در موردش بحث کنم، پستم حذف میشه ). تهران هستین؟ من تهرانم منطقه 7 مرکز مخابراتی نظری
امیدوارم مشکلتون حل بشه و اگر هم حل نشد جای نگرانی نیست چون میتونید به داتک و دیده بان نت کوچ کنید. داتک الان 16 نامحدود ارائه میده و دیده بان نت هم 1024 گیگ برای سرعت 16 ارائه میده