PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38

sorooshfm
23-08-2015, 05:46
امروز زنگ زدم میگم مشکل داره پکت لاس بالاست، میگه الان یه تغییری میدم ببنیید درست میشه یا نه.. بعد الان هرچقدر پینگ میگیرم اکثرا 25-50% پکت لاس میده با گوگل :n04:
یارو زد بدترش کرد :|
فردا درخواست تخلیه رو میدم احتمالا... مسخره کردن ملت رو.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داداش تو ایران آسمان همه جا یکجوره پس فردا همه شرکت ها اوضاعشون داغون میشه من از شرکت دزد شاتل رفتم صبانت اون خراب شد اومدم اینجا اینجا هم خراب شد پس تو ایران که یک شبکه گسترده واسه خودشون درست کردن تخلیه و رفتن به یک شرکت دیگه هیچ فایده ای نداره از دامان یک دزد میری به دامان دزد دیگه:n35:

ghasede_del
23-08-2015, 06:11
برادران عزیزم
مشکل شرکت افت پهنای بانده کلیشون هست این کاملا مشخص هست من قبلا هم عرض کردم خدمتتون چون پینگ تایم پایین هست فقط پکت لاست زیاد داره زنگ بزنین بگین مشکل پهنای باندتون کی حل میشه ما پکت لاست زیاد داریم اگر گفتن نه ما پهنای باندمون مشکل نداره بگین چرا داره که اینجوریه چطور صبح زود تا ساعت 12 ظهر مشکل ندارین بعد که شبکه شلوغ میشه پکت لاست زیاد میشه بگین یا یه جواب درست درمون میدین یا شکایت میکنیم تو پی 30 ورلد گروه تشکیل دادیم هممنم از شرکت شما نت داریم خلاصه باعث بشین یه حرکتی بکنن برای افزایش پهنای باند

WraithMaster
23-08-2015, 06:55
داداش تو ایران آسمان همه جا یکجوره پس فردا همه شرکت ها اوضاعشون داغون میشه من از شرکت دزد شاتل رفتم صبانت اون خراب شد اومدم اینجا اینجا هم خراب شد پس تو ایران که یک شبکه گسترده واسه خودشون درست کردن تخلیه و رفتن به یک شرکت دیگه هیچ فایده ای نداره از دامان یک دزد میری به دامان دزد دیگه:n35:

باید سر کنیم فعلا... البته راه های دیگه مثل اینترنت PtP بیسیم و اینام هست که فعلا برای من یکم گرونه. به محض این که بتونم راه اندازی میکنم و از دست این کابل های مسی مزخرف خلاص میشم :n19:

- - - Updated - - -

باید سر کنیم فعلا... البته راه های دیگه مثل اینترنت PtP بیسیم و اینام هست که فعلا برای من یکم گرونه. به محض این که بتونم راه اندازی میکنم و از دست این کابل های مسی مزخرف خلاص میشم :n19:

sorooshfm
23-08-2015, 07:21

- - - Updated - - -

بی سیم و با سیم نداره همشون سر و ته یک کرباسن اتفاقا دزدی که توی بی سیم میشه تو اینا نمیشه مثلا هر گیگ بی سیم اگه واسشون ۱۰۰۰ تومان دربیاد ۸۰۰۰ تومان میفروشن مثل مبین نت تازه سرعت بی سیم بشدت نوسان داره البته توی ایران

fanoudi
23-08-2015, 07:23
دوستان این فقط نظر بنده هست : بنده 1 سال هست فن آوا دارم حالا کسانی تو انجمن میگویند بریم آسیا تک در واقع وقتی نگاه کنیم چندان تفاوت ندارد از لحاظ قیمت

تو این مدت که داشتم لاقل هر شب یک سرعت ثابت به من میده فن آوا اما منکر این نمیشم که وضع packet loose بیشتر شده و در ساعت شلوغ بین 7 تا 20 در صد هم میرسد .
اما به نظر خودم برم جای دیگر چه فرقی دارد ؟ بنده قبلا پارس آفلاین داشتم که اوضاع پهنای باند در منطقه بنده و شبانه رو برداشت آمدم بیرون

sorooshfm
23-08-2015, 15:00
دوستان این فقط نظر بنده هست : بنده 1 سال هست فن آوا دارم حالا کسانی تو انجمن میگویند بریم آسیا تک در واقع وقتی نگاه کنیم چندان تفاوت ندارد از لحاظ قیمت

تو این مدت که داشتم لاقل هر شب یک سرعت ثابت به من میده فن آوا اما منکر این نمیشم که وضع packet loose بیشتر شده و در ساعت شلوغ بین 7 تا 20 در صد هم میرسد .
اما به نظر خودم برم جای دیگر چه فرقی دارد ؟ بنده قبلا پارس آفلاین داشتم که اوضاع پهنای باند در منطقه بنده و شبانه رو برداشت آمدم بیرون
دوست عزیز نمیگم فن آوا آشغاله چون حداقل شبانه داره ولی الان دارم فکر میکنم میبینم آسیاتک بهتره گرچه همشون مضخرفن ولی آسیاتک فعلا این کلمه فعلا خیلی مهمه چون هر آن ممکنه سیاست یک شرکت عوض بشه مثلا شبانه اش رو برداره یا چیزای دیگه و در کل آسیاتک فعلا بهتره چون هم یک ساعت شبانه بیشتر داره هم پین کد تخفیفی خرید ترافیک داره هم سرعت دانلود سرور داخلی اش بیشتره هم تنوع سرویس داره نه مثل فن آوا که فقط ۱ مگ و دو مگش شبانه داره ولی چون دو مگش گرونه همه یک مگ میگیرن پس منم بزودی تخلیه می کنم و میرم آسیاتک خداحافظ فن آوا

- - - Updated - - -

دوست عزیز نمیگم فن آوا آشغاله چون حداقل شبانه داره ولی الان دارم فکر میکنم میبینم آسیاتک بهتره گرچه همشون مضخرفن ولی آسیاتک فعلا این کلمه فعلا خیلی مهمه چون هر آن ممکنه سیاست یک شرکت عوض بشه مثلا شبانه اش رو برداره یا چیزای دیگه و در کل آسیاتک فعلا بهتره چون هم یک ساعت شبانه بیشتر داره هم پین کد تخفیفی خرید ترافیک داره هم سرعت دانلود سرور داخلی اش بیشتره هم تنوع سرویس داره نه مثل فن آوا که فقط ۱ مگ و دو مگش شبانه داره ولی چون دو مگش گرونه همه یک مگ میگیرن پس منم بزودی تخلیه می کنم و میرم آسیاتک خداحافظ فن آوا

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

WraithMaster
23-08-2015, 15:41
مثل این که بازم مشکل پکت لاس و پینگ رو رفع کردن... پینگم با 8.8.8.8 شده 130 تقریبا ثابت.
نمیدونم چه گندی دارن میزنن به خطوط که هر چند روز این شکلی میشه!

shayan0o21
23-08-2015, 16:41
مثل این که بازم مشکل پکت لاس و پینگ رو رفع کردن... پینگم با 8.8.8.8 شده 130 تقریبا ثابت.
نمیدونم چه گندی دارن میزنن به خطوط که هر چند روز این شکلی میشه!
دقیقا :n08:
واسه منم 135 شدم هم 8.8.8.8 هم 4.2.2.4
:n02:

WraithMaster
23-08-2015, 18:57
یه مدت پینگ 8.8.8.8 بار من 88 حدودا ثابت بود :n28:
نمیدونم اینا که توانش رو دارن چرا دائما به این شکل عرضه نمیکنن! دعای خیر بندگان خدا رو هم میخرن برا خودشون :|

Shahin031
23-08-2015, 19:58
دوستان سرعت دانلود پلن DP-1024-3G-NF در روز و شبانه رایگان چنده؟

S M Λ S Ħ
23-08-2015, 22:01
منکه همین امروز رفتم حضوری درخواست تخلیه دادم

جالبیش اینجاس که وقتی درخواست رو دادمو اومدم بیرون بهم زنگ زدنو گفتن اگه بخواین تمدید کنین بهتون 40% تخفیف میدیم ! : ))

یعنی تو کشور ما وقتی ببینن سودی که دارن ازت میبرنو با رفتنت از دست میدن، سریع میان آفر بهت میدن که بمونی :دی

mrm2007
23-08-2015, 23:22
دوستان سرعت دانلود پلن DP-1024-3G-NF در روز و شبانه رایگان چنده؟
با سلام
دوست عزیز اول اینکه این پلن فقط مال شهرستانهاست ودر تهران فقط 6 گیگ ارائه میشه.
سرعتش در روز بسته به اینه که خطتون چقدر بکشه حداکثر تا8 مگ میبندن.
شب هم خیلی بستگی به مرکزتون و حداکثرش ۱۸۰ هست. اگر مرکز خلوت باشه مداوم میده حدوذپد ۱۷۰ تا ۱۸۰

Sent from Nexus 7 via Tapatalk

Shahin031
24-08-2015, 00:00
با سلام
دوست عزیز اول اینکه این پلن فقط مال شهرستانهاست ودر تهران فقط 6 گیگ ارائه میشه.
سرعتش در روز بسته به اینه که خطتون چقدر بکشه حداکثر تا8 مگ میبندن.
شب هم خیلی بستگی به مرکزتون و حداکثرش ۱۸۰ هست. اگر مرکز خلوت باشه مداوم میده حدوذپد ۱۷۰ تا ۱۸۰

سلام مرسی از پاسختون
فن اوا پلنی داره که در ساعات رایگان حدود 400/500 سرعت بده؟

sorooshfm
24-08-2015, 06:04
سلام مرسی از پاسختون
فن اوا پلنی داره که در ساعات رایگان حدود 400/500 سرعت بده؟
خیر متاسفانه فن آوا هم کیفیتش بد شده

sorooshfm
24-08-2015, 09:10
بچه ها من که امروز حضوری میرم تخلیه میکنم متاسفانه چند روزی هست که کیفیتش خیلی بد شده جدا از اون نه جشنواره ای داره و نه طرح های مختلف با سرعت های متنوع

S M Λ S Ħ
24-08-2015, 10:12
بچه ها من که امروز حضوری میرم تخلیه میکنم متاسفانه چند روزی هست که کیفیتش خیلی بد شده جدا از اون نه جشنواره ای داره و نه طرح های مختلف با سرعت های متنوع

کدوم شهر بودی شما؟

برو موقع تخلیه ببین که بهت آفر میدن تا بمونی :دی

sorooshfm
24-08-2015, 14:10
کدوم شهر بودی شما؟

برو موقع تخلیه ببین که بهت آفر میدن تا بمونی :دی
مشهد زنگ نمیزنن نامردا

S M Λ S Ħ
24-08-2015, 20:50
مشهد زنگ نمیزنن نامردا

کدوم پشتیبانی رو رفتی؟

من یکی برج سلمان رو رفتم..

همون جا هم بهم آفر رو دادن

dvb595959
26-08-2015, 10:50
درود
دوستان قصد ثبت نام داشتم و میخواستم بدونم شرکت فن اوا دانلود شبانه رایگان هم داره ؟؟
ترجیحا سرعت 256 رو میخواستم .... هزینه اش چقدر میشه؟

shayan0o21
26-08-2015, 11:12
درود
دوستان قصد ثبت نام داشتم و میخواستم بدونم شرکت فن اوا دانلود شبانه رایگان هم داره ؟؟
ترجیحا سرعت 256 رو میخواستم .... هزینه اش چقدر میشه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اون هایی کنارشون نوشته شکل مهتاب کشیده شبانه دارها هست :n16:

seetherali
26-08-2015, 16:37
سلام. دوستان از مشترکان قدیمی فن آوا هستم و از اون موقعی که نامحدود هاش رو منصفانه کرد دیگه طرح نامحدود نگرفتم , الان اوضاع چجوریه ؟ نامحدود هاش مثل قبل شدن ؟

mrm2007
26-08-2015, 20:35
سلام. دوستان از مشترکان قدیمی فن آوا هستم و از اون موقعی که نامحدود هاش رو منصفانه کرد دیگه طرح نامحدود نگرفتم , الان اوضاع چجوریه ؟ نامحدود هاش مثل قبل شدن ؟
خیر. فعلا که خبری نیست

WhiteHat
26-08-2015, 23:03
مشکل پینگ سراسری هست و هردفعه برای یک isp و منطقه ایجاد میشه

sorooshfm
27-08-2015, 01:51
شما یک درصد فکر کن تو ایران اوضاع مثل قبل بشه دیگه نامحدود واقعی به تاریخ پیوست

Tenhi
29-08-2015, 21:18
در همین راستا جهت بهره مندی از سرویس های نامحدود "سیاست استفاده منصفانه" اجرا شد و سرویس های نامحدود در 2 سطح سرعتی ارایه گردید تا از حفظ کیفیت سرویس برای تمام کاربران اطمینان حاصل شود.
در هریک از سرویس های نامحدود؛ سطح اول، سرعت بالاتر از سطح دوم دارد و کیفیت سرعت هر کدام از سطوح سرعتی به ترتیب در سرویس های برنزی، نقره ای و طلایی بالاتر میرود.

این یعنی چی ؟ فرق برونز و سیلور تو چیه ؟ الان سیلور 256 با برنز 512 یه قیمت بعد ترافیکشم برابره فرقش چیه ؟
از سر اجبار میخوام 1مگ برنز نا محدود بگیرم

Tohid_arab
30-08-2015, 00:33
سرویس 512 نقره ای تو سایتش نزده ! کسی قیمتشو میدونه ؟ سرعت دانلودش چنده ؟؟؟؟

sorooshfm
30-08-2015, 06:12
این یعنی چی ؟ فرق برونز و سیلور تو چیه ؟ الان سیلور 256 با برنز 512 یه قیمت بعد ترافیکشم برابره فرقش چیه ؟
از سر اجبار میخوام 1مگ برنز نا محدود بگیرم
نگیر که پشیمون میشی پس از اتمام مصرف منصفانه سرعت اسمی تقسیم بر هشت میشه یعنی بین ۱۰ تا ۱۶ کیلوبایت که حتی پیج هم نمیتونی باز کنی از من میشنوی فن آوا رو تخلیه کن

Tenhi
30-08-2015, 13:19
سرعت اسمی رو تقسیم بر هشت میکنن ؟ اوه مای گاد!

Tenhi
30-08-2015, 13:20
نگیر که پشیمون میشی پس از اتمام مصرف منصفانه سرعت اسمی تقسیم بر هشت میشه یعنی بین ۱۰ تا ۱۶ کیلوبایت که حتی پیج هم نمیتونی باز کنی از من میشنوی فن آوا رو تخلیه کن

تو همین فکرم مشککل اینه پر بقیه جاها یکی داستان داریم اینجا.

Tohid_arab
31-08-2015, 19:02
با سلاااام
من میخوام از فن اوا تخلیه کنم !!! بعد از اینکه برم نمایندگی و درخواست تخلیه بدم چند ساعت یا چند روز طول میکشه ک خطمو از فن آوا تخلیه کنن ؟؟؟:n02:

S M Λ S Ħ
31-08-2015, 21:19
با سلاااام
من میخوام از فن اوا تخلیه کنم !!! بعد از اینکه برم نمایندگی و درخواست تخلیه بدم چند ساعت یا چند روز طول میکشه ک خطمو از فن آوا تخلیه کنن ؟؟؟:n02:

چن ساعت؟ :دی

اصن همونجا تخلیه میکنن برات :دی

بستگی داره خب، شما از 3 روز حساب کن برو بالا :دی

نرمالش 1 هفته

Tohid_arab
31-08-2015, 22:54
یعنی چی ؟؟؟؟ یه هفته ؟؟؟؟ شوخی میکنین ؟؟؟
واقعا چه مدت طول میکشه ؟؟؟

- - - Updated - - -

S M Λ S Ħ
01-09-2015, 09:41

جدی میگم عزیز !

بین 3 تا 10 روز زمان میبره که همش به مرکز مخابراتیتون بستگی داره

برا من فک کنم 5 روزی طول کشید

Tohid_arab
01-09-2015, 10:22
ممنون !

میخوام برم پارس آنلاین یعنی بهد اینکه کاملا تخلیه شد برم پارس ثبت نام کنم یا همون موقعی ک درخواست تخلیه دادم میتونم برم پارس ؟؟؟
در ضمن بعد اینکه تو پارس ثبت نام کردم چند روز طول میکشه نتم وصل شه ؟؟؟

S M Λ S Ħ
01-09-2015, 10:40
ممنون !

میخوام برم پارس آنلاین یعنی بهد اینکه کاملا تخلیه شد برم پارس ثبت نام کنم یا همون موقعی ک درخواست تخلیه دادم میتونم برم پارس ؟؟؟

نه شما واستا که کامل از فن اوا تخلیه بشی و این بابت که مطمعن شدی بعد درخواست اشتراک جدیدت رو بده

والا اونم همین 3-4 روز تا 10 روز زمان میبره

4l1r3z4
01-09-2015, 14:27
ممنون !

برای اینکه خطت سریع تخلیه شه ، این کارو بکن که میگم ؛ وقتی در خواست تخلیه رو به فن آوا دادی ، همون موقع برو در سایت 195 از فن آوا بابت تخلیه نکردن شکایت کن ، 2 روز نشده خطتو تخلیه میکنن!

A-L PC
01-09-2015, 14:39

- - - Updated - - -

یکی از بد قول ترین شرکت ها هست این فن آوا ، برای تخلیه خط خود ، رفتم نمایندگی ، اولش که نمایندش به زور میخواست ما رو نگه داره ، 1 ساعت باهام حرف زد مخمو بزنه ، من راضی نشدم و گفتم تخلیه میکنم ، بعد همون روزش گفت برای درخواست زدم ، بعد من چون آخر هفته بود ، سه شنبه بعد ظهر بود ، گفت تا اول هفته بعد قطع میشه ، بعد شنبه شد قطع نکردن ، گفتم یک روز دیگه صبر میکنم ، روز یکشنبه رفتم نمایندگی گفتن ما درخواست دادیم ، مخابرات باید قطع کنه ، زنگ زدم مخابرات گفتن هیج درخواست نیومده ، زنگ زدم پشتیبانی اصلی ، باز اونها منو پاس دادن نمایندگی ، کل بگم همینطوری الکی الکی منو تا آخر هفته ملنگ گذاشتن.
آخرش رفتم 195 شکایت کردم ، یک روز نشد خطم قطع شد !

ببین دوست من ، درخواست تخلیه بده ، اگه بعد 2-3 روز خط ات تخلیه نشد برو 195 شکایت کن سریع کارت رو راه میندازن .

اینو بدونید اکثر شرکت ها مخابرات رو بهونه میکنن ، من برای های وب سرویس جدید گرفتم ، تو سایتشون صبح ساعت 8 سفارش دادم و پرداخت کردم ، ساعت 9:30 برام پیامک امد که درخواست شما برای مخابرات ارسال شد ، بعد همون روز ساعت 2 خطم رانژه شد و اینترنت ام وصل شد ! همش تو یک روز .

k1ozil
01-09-2015, 14:46
برای اینکه خطت سریع تخلیه شه ، این کارو بکن که میگم ؛ وقتی در خواست تخلیه رو به فن آوا دادی ، همون موقع برو در سایت 195 از فن آوا بابت تخلیه نکردن شکایت کن ، 2 روز نشده خطتو تخلیه میکنن!
سلام
داداش من مخابرات روز یک شنبه رفتم درخواست تخلیه بدم گفتن سیستم خرابه و نمیشه
منم شب اومدم تو 195 شکایت کردم اپراتور دیروز پاسخ داد که درخواست شما در حال رسیدگی است ولی هنوز خطم تخلیه نشده بنظرت دوباره شکایت کنم ؟؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

4l1r3z4
01-09-2015, 15:30
سلام
داداش من مخابرات روز یک شنبه رفتم درخواست تخلیه بدم گفتن سیستم خرابه و نمیشه
منم شب اومدم تو 195 شکایت کردم اپراتور دیروز پاسخ داد که درخواست شما در حال رسیدگی است ولی هنوز خطم تخلیه نشده بنظرت دوباره شکایت کنم ؟؟

سلام عزیز
نه ، لازم نیست ؛ چون اینا 3 روز وقت دارن که بهت جوابو بدن ( یعنی تا فردا باید جواب شکایتتو بدن ) ؛ اگه فردا تا بعد از ظهر دیدی اوکی نشد ، دوباره شکایت کن!

k1ozil
01-09-2015, 18:54
سلام عزیز
نه ، لازم نیست ؛ چون اینا 3 روز وقت دارن که بهت جوابو بدن ( یعنی تا فردا باید جواب شکایتتو بدن ) ؛ اگه فردا تا بعد از ظهر دیدی اوکی نشد ، دوباره شکایت کن!
با این مخابراتی که من میبینم بعید میدونم فردا هم خطو از رانژه در بیاره
شبی یه شکایت در باب سرویس دهنده در سامانه 195
و یه شکایت هم در مورد مرکز مخابراتی تو سامانه بازرسی مخابرات مینویسم
تا سریع تخلیه کنن.

4l1r3z4
01-09-2015, 19:17
با این مخابراتی که من میبینم بعید میدونم فردا هم خطو از رانژه در بیاره
شبی یه شکایت در باب سرویس دهنده در سامانه 195
و یه شکایت هم در مورد مرکز مخابراتی تو سامانه بازرسی مخابرات مینویسم
تا سریع تخلیه کنن.

درست میگی ، چون اگه فردا چهارشنبه بخوای شکایت کنی ، پیگیریش دیگه میره واسه هفته بعد!! پس همین امشب هم در سایت بازرسی و هم از مخابرات در 195 شکایت کن.

Tohid_arab
03-09-2015, 12:40
سلام :n02:
فن اوا سرویس 512 نامحدود نقره ای su داره ؟؟؟ چون تو سایتش چیزی نزده اگه میدونین دربارش یه کم توضیح بدین ک قیمت و سرعتش چطوره ؟

- - - Updated - - -

سلام :n02:
فن اوا سرویس 512 نامحدود نقره ای su داره ؟؟؟ چون تو سایتش چیزی نزده اگه میدونین دربارش یه کم توضیح بدین ک قیمت و سرعتش چطوره ؟

kourosh4u
04-09-2015, 12:45
ديشب دانلود شبانه 1 مگی ها سرعتش رو از 190 بسته بودن رو 120 کاش موقتی بوده باشه..

fanoudi
04-09-2015, 14:02
ديشب دانلود شبانه 1 مگی ها سرعتش رو از 190 بسته بودن رو 120 کاش موقتی بوده باشه..
من که 50 /50 موندم برم آسیا تک یا بمونم

Sent from my LT29i using Tapatalk

sorooshfm
04-09-2015, 14:34
من که 50 /50 موندم برم آسیا تک یا بمونم

فعلا که من چندین روزه تخلیه کردم ولی لامصب خطم رو رانژه نمیکنن ولی بهتره که فن آوا رو تخلیه کنی چون نه شبانه خوبی داره و نه تنوع سرویس بازم خودتون میدونین ولی تخلیه و رانژه کلی دردسر داره ممکنه تا چهل روز هم بدون اینترنت بمونید

fanoudi
04-09-2015, 14:38
فعلا که من چندین روزه تخلیه کردم ولی لامصب خطم رو رانژه نمیکنن ولی بهتره که فن آوا رو تخلیه کنی چون نه شبانه خوبی داره و نه تنوع سرویس بازم خودتون میدونین ولی تخلیه و رانژه کلی دردسر داره ممکنه تا چهل روز هم بدون اینترنت بمونید
از مخابرات رانژه نميشه حتما، جای ما خلوت 7 روزه کار تموم!

S M Λ S Ħ
04-09-2015, 15:22
از مخابرات رانژه نميشه حتما، جای ما خلوت 7 روزه کار تموم!

شما هم مشهد بودی فک کنم درسته؟

کدوم مرکز هستی؟

منکه تخلیه کردمو دارم از اسیتاتک میگیرم؛ البته اگه خطم رو مخابرات رانژه کنه !

fanoudi
04-09-2015, 16:09
شما هم مشهد بودی فک کنم درسته؟

کدوم مرکز هستی؟

منکه تخلیه کردمو دارم از اسیتاتک میگیرم؛ البته اگه خطم رو مخابرات رانژه کنه !
خوب شما پیش قدم هستی من منطقه رسالت مشهد، حالا برای چی رانژه نکنه؟ چند روز معطل شدی؟ حضوری نمیخوام تخلیه کنم تلفنی میشود

karl Marx
04-09-2015, 17:12
دوستان هرکسی به تازگی دانلود شبانه رایگان با سر ویس 1 مگا بایت داشته در مورد سرعت دانلود اطلاع رسانی کند . من دیشب با سرعت یک مگا بایت سرعنم بیشتر از 60 نمی شد در صورتیکه که قبلا 200 بود . در مورد سرویس دو مگا بایت نامحدود برنزی که دوستان در صفحات قبل اظهار می داشتند که پس از دریافت 87 گیگا سرعت به 30 میرسه از چند نفر از افراد پشتیبانی سئوال کردم که گفتن با دریافت تنها 40 گیگ سرعت به 30 می رسد!!! و برای سرویس 1 مگا بایت نامحدود بعد از اتمام 19 گیگ سرعت به 16 می رسه!!! فاتحه نا محدود خواندست

:n09:

من که 8 ساله مشترک فن آوا بوده ام اکنون تصمیم به خروج گرفته ام.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sorooshfm
04-09-2015, 20:14
فن آوا محکوم به تخلیه هست:n02:

S M Λ S Ħ
04-09-2015, 21:21
خوب شما پیش قدم هستی من منطقه رسالت مشهد، حالا برای چی رانژه نکنه؟ چند روز معطل شدی؟ حضوری نمیخوام تخلیه کنم تلفنی میشود

والا درگیری دارن با خودشون.. حال نمیکنن فعلا کارمو انجام بدن ! تنها دلیلش همین میتونه باشه

تا الان یه هفته شده که درخواست دادم

برا تخلیه فقط حضوری باید درخواست بدی چون باید قبض ببریو کارت شناسایی نشونشون بدی

kourosh4u
05-09-2015, 12:31
متاسفانه امشب هم دانلود روی سرعت اسمی قفل بود...فکر کنم دايمی شد رفت...يکم بالاتر سرعت اسمی بود اونم الان ديگه نيس..

dooost
05-09-2015, 16:21
در قم هم سرعتو 1 مگ از 180 به 100 رسوندن

farshid11656
07-09-2015, 10:07
دقیقا همینطوره.الان چند شبه که تو منطقه ما (پیروزی) تهران سرعت دانلود شبانه اسمی شده.512 داشتم از 120 به 64 رسیده.
واقعا که خیلی کثافت هستند.

farshid11656
07-09-2015, 10:08
در قم هم سرعتو 1 مگ از 180 به 100 رسوندن

دقیقا همینطوره.الان چند شبه که تو منطقه ما (پیروزی) تهران سرعت دانلود شبانه اسمی شده.512 داشتم از 120 به 64 رسیده.
واقعا که خیلی کثافت هستند.:n24:

kourosh4u
07-09-2015, 14:03

جالبه چيزی نميتونی بگی! سرعتی که خريدی دارن بهت ميدن ديگه! کم فروشی که نکردن..

- - - Updated - - -

جالبه چيزی نميتونی بگی! سرعتی که خريدی دارن بهت ميدن ديگه! کم فروشی که نکردن..

imanhalab
13-09-2015, 16:42
منم بعد 7 سال از فن آوا تخلیه کردم هیچ سرویس مناسبی واسه مشترکین پر مصرف نمیدن

seetherali
14-09-2015, 01:05
دوستان امشب مثه اینکه درست شده شبانه ! بین 200 تا 230 نوسان داره . از حجم هم کم نمیکنه.

ma3743
14-09-2015, 12:11
منطقه پیام نور تهران همچنان سرعت شبانه 110 کیلوبایته

دوستان من قصد تخلیه از فن آوا رو دارم
ممکنه لطفا شرکتهایی که شبانه رایگان دارند رو معرفی کنید؟

با سپاس

seetherali
15-09-2015, 01:23
آقا مثه اینکه دیشب شانسی ثابت مونده بوده ! امشب دوباره شد 125 !

ramin123789
15-09-2015, 01:34
اگر سرویس شما 1 مگابیت است که سرعت مناسب است
همانطور که میدانید 1 مگابیت پهنای باند به شما سرعت 128 کیلوبایت را می دهد
512 کیلوبیت به شما سرعت 64 کیلوبایت را می دهد
256 کیلوبیت به شما سرعت 32 کیلوبایت را باید بدهد
حالا اگر بیشتر می دهند خیلی لطف می کنند.
همین شماهایین که همش شبا دانلود میکنیین مجبور می شن شبانه هارا پولی و محدود و ... کنند
اگر کاربر پرمصرف و پرسر و صدایی مثل من نباشید مطمئن باشید قطعی و افت سرعت و ... نخواهید داشت.

- - - Updated - - -

همین شماهایین که همش شبا دانلود میکنیین مجبور می شن شبانه هارا پولی و محدود و ... کنند
اگر کاربر پرمصرف و پرسر و صدایی مثل من نباشید مطمئن باشید قطعی و افت سرعت و ... نخواهید داشت.

seetherali
16-09-2015, 00:07

- - - Updated - - -

اینترنت روزانه میدن خدا تومن , 4 تا پیج باز میکنی تموم میشه خب بایدم دانلود هات رو بزاری شب.
بعد این نت حجمی چه صیغه ای اصلا ؟! یادمه اول ADSL که اومده بود حجمی نبود.
من هر شب دانلود ندارم و شخصا ترجیح میدم یک شب با سرعت بالا تمام دانلود هام رو انجام بدم تا اینکه هر شب برای سرعت 120 بیدار بمونم.
مشکل اینجاست همون موقع هم که 2 مگ میدادن سرعت بالای 200 نمیرفت.

در اخر هم بگم اینقدر برداشتن شبانه ها رو تقصیر کاربر های پر مصرف ندونید ! همه میدونیم که برای سودآوری بیشتر شرکت هاست.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اینترنت روزانه میدن خدا تومن , 4 تا پیج باز میکنی تموم میشه خب بایدم دانلود هات رو بزاری شب.
بعد این نت حجمی چه صیغه ای اصلا ؟! یادمه اول ADSL که اومده بود حجمی نبود.
من هر شب دانلود ندارم و شخصا ترجیح میدم یک شب با سرعت بالا تمام دانلود هام رو انجام بدم تا اینکه هر شب برای سرعت 120 بیدار بمونم.
مشکل اینجاست همون موقع هم که 2 مگ میدادن سرعت بالای 200 نمیرفت.

در اخر هم بگم اینقدر برداشتن شبانه ها رو تقصیر کاربر های پر مصرف ندونید ! همه میدونیم که برای سودآوری بیشتر شرکت هاست.

Rhodes
16-09-2015, 18:02
هنوز در شيراز مصرف منصفانه اعمال نشده.
سه روز كامپيوتر روشن بود و كامل در حال دانلود.يه ذره هم كم نشد.
مشكل من فقط پينگه كه اين روزا زياد شده يكم.

Sent from my iPad using Tapatalk

abc2
17-09-2015, 13:55
آقا این سرویس BU با GU در سرویسهای نامحدود چه فرقی با هم دارن ؟

- - - Updated - - -

آقا این سرویس BU با GU در سرویسهای نامحدود چه فرقی با هم دارن ؟

mojtaba2321
17-09-2015, 18:54
من صبح تا حالا اینترنتم قطعه هر چی هم به پشتیبانی زنگ میزنم میگه مشکل از ما نیست، دو تا مودم دارم با هیچکدوم لینک نمیگیرم
به نظرتون چیکار کنم؟

sorooshfm
17-09-2015, 19:38
من صبح تا حالا اینترنتم قطعه هر چی هم به پشتیبانی زنگ میزنم میگه مشکل از ما نیست، دو تا مودم دارم با هیچکدوم لینک نمیگیرم
به نظرتون چیکار کنم؟
تخلیه دوست عزیز

mojtaba2321
17-09-2015, 21:44
تخلیه دوست عزیز
نه بابا تخلیه چیه
میخام بدونم مشکل چیه

mrm2007
17-09-2015, 22:59
به نظرتون چیکار کنم؟
با سلام
مودمها رو ببرید درب ورودی منزل و مستقیم وصل کنید ( سیم داخل خونه رو قطع باشه) اگر که مشکل حل نشد باید پشتیبانی اعلام خرابی برای مخابرات بزنه. اگر که درست شد که مشکل از سیم کشی یا سایر ادوات داخل خونه هست.

mojtaba2321
17-09-2015, 23:17
نزدیک به 8 ساله adsl دارم
تلفن خط هم وصله چطور ممکنه سیم اینترنت رو جواب نده

frozen01
18-09-2015, 02:04
نزدیک به 8 ساله adsl دارم
تلفن خط هم وصله چطور ممکنه سیم اینترنت رو جواب نده

بگید براتون مامور بفرستند DSL رو سر خط تلفن بهتون تحویل یده .

seetherali
18-09-2015, 05:43
دوستان در حال حاضر کسی از طرح های نامحدود استفاده میکنه ؟ محدودیت داره ؟!

sorooshfm
18-09-2015, 08:19
دوستان در حال حاضر کسی از طرح های نامحدود استفاده میکنه ؟ محدودیت داره ؟!
من چندین روزه که تخلیه کردم از فن آوا آره تمام نامحدوداش محدودیت مصرف منصفانه داره

ruslan
18-09-2015, 10:16
فن آوا آشغال به تمام معنا قبلا هم قطعی زیاد داره اما به خاطر نامحدود بودنش می صرفید الان در روز شاید 7-8 باز قطع میشه و 13 گیگ محدودیت دانلود داره و هر سرعنی که داشته باشید سرعتون 1/8 میشه من 512 داشتم الان سرعتم رو 64 کیلوبیت کردند و در بهتریت حالت با 5 کیلوبایت بر ثانی دانلود می کنم

- - - Updated - - -

فن آوا آشغال به تمام معنا قبلا هم قطعی زیاد داره اما به خاطر نامحدود بودنش می صرفید الان در روز شاید 7-8 باز قطع میشه و 13 گیگ محدودیت دانلود داره و هر سرعنی که داشته باشید سرعتون 1/8 میشه من 512 داشتم الان سرعتم رو 64 کیلوبیت کردند و در بهتریت حالت با 5 کیلوبایت بر ثانی دانلود می کنم..

fafool70
19-09-2015, 21:48
er.php?file=ppzjni7tnc6il7sjzwsl.png][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URLدوستان سه روزه اینترنت قطعه شده پشتیبانی شهر خودش با تهران تماس گرفت از نویزه .خودم با پشتیبانی تهران تماس گرفتم گفت اصلا لینک نداری در صورتی ک لینکم ثابته و چراغ اینترنت خاموشه. چیکار کنم؟؟ از همون اولش هم snr 9-10 بود وصل بود . الان Line Attenuation 55-57 هستش .چند بار مودم کانفیگ کردم درست نشد.

mojtaba2321
19-09-2015, 21:59
دوستان سه روزه اینترنت قطعه شده پشتیبانی شهر خودش با تهران تماس گرفت از نویزه .خودم با پشتیبانی تهران تماس گرفتم گفت اصلا لینک نداری در صورتی ک لینکم ثابته و چراغ اینترنت خاموشه. چیکار کنم؟؟ از همون اولش هم snr 9-10 بود وصل بود . الان Line Attenuation 55-57 هستش .چند بار مودم کانفیگ کردم درست نشد.
شما کدوم شهری؟منم سه روزه اینترنتم قطعه

fafool70
19-09-2015, 22:10
شما کدوم شهری؟منم سه روزه اینترنتم قطعه

من اندیمشک-خوزستان

ma3743
23-09-2015, 11:51
دوستان کسی تا حالا روی سرور ایران با فن آوا دانلود شبانه داشته؟
آیا اختلاف سرعتی بین سرور ایران با خارج وجود داره؟

sorooshfm
23-09-2015, 12:05
دوستان کسی تا حالا روی سرور ایران با فن آوا دانلود شبانه داشته؟
آیا اختلاف سرعتی بین سرور ایران با خارج وجود داره؟
من قبلا ۱ مگ داشتم سرعت شبانه داخلی و خارجی ۱۸۰ تا بود

seetherali
01-10-2015, 14:30
فن آوا اهواز 3 روزه داغون شده . سرور خارجی باز نمیکنه اصلا

boy alone
02-10-2015, 03:59
دوستان شبانه رو ورداشتن جدیدا ؟ من 3 روز دیگه باید تمدید کنم اگر ورداشتن لطف کنید بگید که تمدید نکنم در ضمن اهواز هستم :n12:

mrm2007
02-10-2015, 08:21
دوستان شبانه رو ورداشتن جدیدا ؟ من 3 روز دیگه باید تمدید کنم اگر ورداشتن لطف کنید بگید که تمدید نکنم در ضمن اهواز هستم :n12:
خیر. سرویس های شبانه دار هنوز هست ولی سرعتش نسبت به قبل کاهش داشته. مثلا ۱ مگ شبانه قبلا ۱۷۰-۱۸۰ میداد الان ۱۱۰ تا ۱۲۰.

boy alone
05-10-2015, 13:05
دوستان چرا اینترنت چند وقت اینطوره من سرویس 1 مگ دارم همش سرعت دانلود زیر 100 هست پیچ باز کردن هم که بدتر از اون میخواستم بدونم مال شما هم اینطوره یا نه ؟ سرعت دانلود توی روز باید بالاتر از این حرفا باشه شبانه رو کم کنن مشکلی نیست ولی نه دیگه سرعت روز هم مشکل داشته باشه

mushroomhead
05-10-2015, 16:00
سلام

من برای اولین بار تو ۱۲ سال مصرف اینترنتم خواستم یه سریال و دنبال کنم ،اینترنت نامحدود گرفتم دومگ ۱۰۰ تومن ؛الان سرعتم از ۲۰۰ کیلو اومده رو ۳۰ ؛ اولین ایده ام مصرف منصفانه است که باورم نمیشه اون باشه! من صدتومن دادم نوشته بود حداقل ۸۹ گیگ ! من مطمنم اصن به اون حدا نرسیده ؛پس بفیه که ۱۰ تاسریال باهم دنبال میکنن چیکار میکنن

اقا بنظرشما همین منصفانه است؟ زنگ بزنم چی بگم بنظرتون
اصن کجا نوشته بودزیاد دانلود کنی سرعتون و میاریم اندازه دیال اپ ؟

sleeplessness
05-10-2015, 16:12
سلام

من برای اولین بار تو ۱۲ سال مصرف اینترنتم خواستم یه سریال و دنبال کنم ،اینترنت نامحدود گرفتم دومگ ۱۰۰ تومن ؛الان سرعتم از ۲۰۰ کیلو اومده رو ۳۰ ؛ اولین ایده ام مصرف منصفانه است که باورم نمیشه اون باشه! من صدتومن دادم نوشته بود حداقل ۸۹ گیگ ! من مطمنم اصن به اون حدا نرسیده ؛پس بفیه که ۱۰ تاسریال باهم دنبال میکنن چیکار میکنن

شما چند گیگ دانلود داشتید؟
چون فن اوا تا جایی که شنیدم محدودیتش روزانه است

boy alone
06-10-2015, 02:20
سلام

دوست عزیز مشکل از شما نیست مشکل از شرکت که اصلا معلوم نیست دارن چکار می کنن . به نظر من یه سرویس معمولی 256 بگیر برای وب گردی و برای دانلود هم از اپراتور ها بسته بگیر که خیلی بهتر از فن آوا سرعت داره و در ضمن هزینه هم پایین میاد

- - - Updated - - -

سلام

دوست عزیز مشکل از شما نیست مشکل از شرکت که اصلا معلوم نیست دارن چکار می کنن . به نظر من یه سرویس معمولی 256 بگیر برای وب گردی و برای دانلود هم از اپراتور ها بسته بگیر که خیلی بهتر از فن آوا سرعت داره و در ضمن هزینه هم پایین میاد

mushroomhead
06-10-2015, 03:43
شما چند گیگ دانلود داشتید؟
چون فن اوا تا جایی که شنیدم محدودیتش روزانه است

من ۵۵ گیگ دانلود داشتم ، ولی تو سایت نوشته بود حداقل ۸۹ گیگً؛۱۰۰ تومن نامحدود واقن ۵۵ گیگ واسه نامحدود بااین قیمت خیلی زوره؛
زنک زدم طرف گفت شما بیشتر از ۵۰ گیگ دانلود داشتین!!!!! جوری گفت انگار دزد گرفته ؛ گفتم خوب نوشته بود حداقل ۸۹ گیگ؛ فرمودند که شما اشتباه دیدین ۳۹ گیگ بوده!!!!!!!

اگه روزانه بود که خوب بود ، الان دو روزه هیچی دانلود نداشتم ولی سرعت همچنان دیال اپ

mushroomhead
06-10-2015, 03:53
[QUOTE=boy alone;8722274]دوست عزیز مشکل از شما نیست مشکل از شرکت که اصلا معلوم نیست دارن چکار می کنن . به نظر من یه سرویس معمولی 256 بگیر برای وب گردی و برای دانلود هم از اپراتور ها بسته بگیر که خیلی بهتر از فن آوا سرعت داره و در ضمن هزینه هم پایین میاد

- - - Updated - - -

اپراتورها منظورتون ایرانسل و همراه اوله؟
ایرانسل یه طرح ۲۴ گیگ داشت شبانه که خیلی خوب بود و برداشت اخرش؛ الان با ایرانسل حجم بالامثلا همین ۵۰ گیگ و بخوای بگیری که کمرشکنه خیلی زیاد میشه
البته تا اونجایی که من خبر داشتم مگه اینکه چیز جدیدی اورده باشن

*واس ۲ تا پست جدا عذر میخوام هرکاری کردم مولتی کت نشد تو یه پست؛

mushroomhead
06-10-2015, 04:20
تعرفه های فن اوا از سایت خود فن اوا

تو لیست نامحدود جلوی Dp-2048-bu نوشته <<حداقل>> ترافیک ۸۷ گیگ که مسول فن اوا فرمودن شما چشاتون اشتباه دیده۳۹ گیگه

شاید نکته ای هست که من متوجهش نبودم ، اگراین چنین هست ممنون میشم اشاره کنید بهش

راستی قبلا فک میکنم توهمین سایت بود فن اوا دراین تاپیک مسول داشت ، تشریف بردن ایشون؟

bilmazlar
06-10-2015, 08:20
من ۵۵ گیگ دانلود داشتم ، ولی تو سایت نوشته بود حداقل ۸۹ گیگً؛۱۰۰ تومن نامحدود واقن ۵۵ گیگ واسه نامحدود بااین قیمت خیلی زوره؛
زنک زدم طرف گفت شما بیشتر از ۵۰ گیگ دانلود داشتین!!!!! جوری گفت انگار دزد گرفته ؛ گفتم خوب نوشته بود حداقل ۸۹ گیگ؛ فرمودند که شما اشتباه دیدین ۳۹ گیگ بوده!!!!!!!

اگه روزانه بود که خوب بود ، الان دو روزه هیچی دانلود نداشتم ولی سرعت همچنان دیال اپ

دوست عزیز. اون حداقل ترافیک تضمینی برای سرویس‌های نامحدود مربوط به ضریب اشتراک سرویسه. فرض کن شما یه سرویس 2مگ نامحدود گرفتی که ضریب اشتراکش 1:1 باشه. (یعنی خط اختصاصی شما باشه و کاربر دیگه‌ای این پهنای باند رو با شما شریک نباشه.) یعنی شما تو 1 ماه به شرط دانلود پیوسته در عمل حداکثر می‌تونی حدود 550 تا 570 گیگ دانلود کنی. اما اگه همین پهنای باند رو شما با مثلن 7 نفر دیگه با هم استفاده کنین ضریب اشتراک می‌شه 8:1. یعنی سهم متوسط هر کاربر می‌شه حدود 70 گیگ ترافیک دانلود. چون معمولن حدود 25% همین ترافیک دانلود رو هم برای ترافیک آپلود در نظر می‌گیرن که کل ترافیک دانلود و آپلود شما می‌شه حدود 87.5 گیگ. ظاهرن تو صفحه تعرفه‌های فن‌آوا، هم برای سرویس 2مگ نامحدود برنزیش که قیمتش حدود 110 هزارتومنه تقریبن همین مقدار ترافیک رو در نظر گرفته. یعنی سرجمع شما اگه یه خط 2مگ نامحدود با ضریب اشتراک 8:1 بگیری، شرکت باید حدود 70 گیگ ترافیک دانلود و 17 گیگ ترافیک آپلود برات تضمین کنه.

حالا این که شما رو بعد از 50 گیگ دانلود محدود کردن و گفتن که شما قانون مصرف منصفانه رو رد کردین و حداکثر 39 گیگ دانلود باید می‌کردین یه جور مغلطه است. این که گفته 39 گیگ یعنی ضریب اشتراک شما حدودن باید 16:1 باشه که در اون شرایط قیمت سرویس دیگه 110 هزارتومن نباید باشه. بلکه حدود 60 تا 65 هزار تومن.

bilmazlar
06-10-2015, 08:30
اپراتورها منظورتون ایرانسل و همراه اوله؟
ایرانسل یه طرح ۲۴ گیگ داشت شبانه که خیلی خوب بود و برداشت اخرش؛ الان با ایرانسل حجم بالامثلا همین ۵۰ گیگ و بخوای بگیری که کمرشکنه خیلی زیاد میشه
البته تا اونجایی که من خبر داشتم مگه اینکه چیز جدیدی اورده باشن

قیمت‌های اپراتورهای موبایل که معمولن خیلی بالاست. تو اینترنت ADSL‌ حداکثر با 3600 تومن شما می‌تونی 1 گیگ بخری. تازه اگه حجم بالاتر خرید کنی قیمت هر گیگ تا 2000 تومن هم می‌آد پایین. اما اپراتورهای موبایل، حداقل 2 تا 2.5 برابر این قیمت رو باید بدی که به قول شما اصلن نمی‌صرفه. تازه تو سرویس ADSL طرح‌های ارزون‌تر هم گیر می‌آد. مثلن با فشفشه‌های های‌وب شما می‌تونی قیمت هر گیگ ترافیک رو تا 600 تومن بیاری پایین.

*واس ۲ تا پست جدا عذر میخوام هرکاری کردم مولتی کت نشد تو یه پست؛

برای مولتی کوت بهترین راه اینه که روی لینک «جواب بصورت نقل قول» هر کدوم از پست کلیک راست کنی و اون رو تو یه Tab جدا بازش کنی. بعد تو صفحه‌های باز شده، محتوای پستی که می‌خوای نقل قول کنی رو آورده؛ اونا رو از همه صفحه کپی کنی و دنبال یکیشون پیست کنی. این جوری می‌تونی بدون مشکل، چند تا پست از صفحه‌های مختلف رو نقل قول کنی.

Rhodes
06-10-2015, 08:58
از دیروز بعد از ظهر تا حالا نمیدونم چی کار کردن به شدت سرعت افت داشته.

sleeplessness
06-10-2015, 10:28

دوباره زنگ بزن پشتیبانی بگو شما گفتید حداقل ترافیک 89 گیگ و صداش ضبط کن که میگه 55 گیگ
انوقت برو سامانه 195 به خاطر تبلیغات دروغ و عدم تضمین حداقل حجم شکایت کن
همین الان از قسمت تعرفه هم عکس بگیر و به همراه صدای پشتیبان برای سامانه 195 ارسال کن

ma3743
07-10-2015, 13:59
در ساختار جدید سایتشون دیگه خبری از حداقل مصرف برای سرویس های نامحدود نیست و فقط نوشته البته درصورت درخواست مشتریان و نیاز به توضیح هر نوع جزییات بیشتر، همکاران داده پردازی فن آوا موظف هستند در هنگام خرید، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار قرار دهند :n10:
پدر سوختگی و دو دره بازی دیگه داره بیداد میکنه تو این مملکت

mehryar1973
08-10-2015, 00:42
آقا این شرکت دیگه نابوده وقت و اعصاب و پول خودتون رو بیخود حروم نکنید
منکه الان حدودا 4ماهه اومدم بیرون ،آخه علتی برای موندن دیگه نبود:n09:

boy alone
08-10-2015, 02:24

چند روزه تخلیه می کنن ؟ شما کدوم isp رفتید راضی هستید ؟

boy alone
08-10-2015, 02:51

mehryar1973
08-10-2015, 09:23

فرم رو براتون ایمیل میکنن و شما امضا میکنید براشون میفرستید تخلیه میکنن ولی باید پیگیر هم باشید و زنگ بزنید به مسئولش
من قبلا 512 مخابرات داشتم برگشتم همونجا کا ملا راضی نیستم ولی خوب از فن آوا بهتره...

piishii
08-10-2015, 09:48
بعضی از افرادی نظیر من که فرصت اینترنت عوض کردن ندارند چون آنلاین نبودن براشون به معنی ضرر است باید بسوزند و بسازند
شیطونه میگه روی اون خط دیگم برم یک سرویس از جای دیگه بگیرم ولی باز باید کلی کابل کشی اینا کنم خونه مستاجری ارزش نداره...
ما هم از اون یوزرهایی هستیم که از چاله ی صبانت افتادیم توی چاه فن آوا... خدا ازتون نگذره

mushroomhead
11-10-2015, 00:29
برا دوستانی که مشکل دانلود شبانه دارن با این فن اوا مث من که شبا دانلود رایگان سرعتش ۲۰ کیلوبایته

یه چیزی برخوردم به دردم خورد گفتم شاید کس دیگه ام به دردش بخوره اینجا بگم

همراه اول طرح گذاشته شبانه ۲۲ گیگ ۹ تومن ، کسایی که انتن همراه اول خونشون خوبه میتونه بصرفه باشه
سرعت خونه من ۶ مگه، ولی واسه دوستام تا ۱۶ مگ م دارن سرعت ؛
فعلا با این میسازم تا جایگزین واس این فناوای لعنتی پیدا کنم

A-L PC
12-10-2015, 16:21
بعضی از افرادی نظیر من که فرصت اینترنت عوض کردن ندارند چون آنلاین نبودن براشون به معنی ضرر است باید بسوزند و بسازند
شیطونه میگه روی اون خط دیگم برم یک سرویس از جای دیگه بگیرم ولی باز باید کلی کابل کشی اینا کنم خونه مستاجری ارزش نداره...
ما هم از اون یوزرهایی هستیم که از چاله ی صبانت افتادیم توی چاه فن آوا... خدا ازتون نگذره
به نظر من ارزششو نداره ، به این دلیل با یک شرکت مضخرفی که همش باعث اعصاب خوردکنی باشه ، کار کنی.
برای زمان هایی که اینترنت نداری میتونی از اینترنت ایرانسل به صورت موفت استفاده کنی (کیفیت اش که خیلی بهتر از فن اوا هست)
من خودم درخواست تخلیه دادم ، نامردا منو 2 هفته علاف کردن ، تا اینکه یکی از بچه های اینجا بهم گفت به 195 شکایت کن و تو یک روز خطم تخلیه شد.

- - - Updated - - -
واقعا سیستم انجمن p30world داغونه.

*Forgotten*
12-10-2015, 21:57
از نظر پینگ این شرکت نمونست مزخرفتین پینگ رو بین بقیه شرکتا داره

WhiteHat
13-10-2015, 01:37
از نظر پینگ این شرکت نمونست مزخرفتین پینگ رو بین بقیه شرکتا داره
چنده ؟

italodance
13-10-2015, 12:44
زنگ زدم میگم نامحدود میخوام میگند هر سرویس حداکثر حجم و......این مزخرفات پول خوری که فقط و فقط تو ایران مد شده رو توضیح میداد
میگم خوب اگه دانلود به حجم مذکور برسه چی میشه؟ میگه سرعت اسمی نصف یا ثلث میشه و.....

میگم بمیر یک دفعه بگو اینترنت حجمی ماهی این گیگ سرعت هم به درک

- - - Updated - - -

زنگ زدم میگم نامحدود میخوام میگند هر سرویس حداکثر حجم و......این مزخرفات پول خوری که فقط و فقط تو ایران مد شده رو توضیح میداد:3:
میگم خوب اگه دانلود به حجم مذکور برسه چی میشه؟ میگه سرعت اسمی نصف یا ثلث میشه و.....

میگم بمیر یک دفعه بگو اینترنت حجمی ماهی این گیگ سرعت هم به درک :n21:

*Forgotten*
13-10-2015, 13:53
چنده ؟

350 که خوراکشونه تا 600 هم میره

WhiteHat
15-10-2015, 19:37
350 که خوراکشونه تا 600 هم میره

وضعیت بقیه هم همینه کلا از زیرساخته
خوب باشه 200 بدم باشه 400-500 یا تایم اوت

Rhodes
15-10-2015, 23:12
از دیروز صبح سکته ای شده ! یکی در میون سایتا باز نمیشه.فقط میشه باهاش دانلود کرد.
فقط این یوتــــــــــــیوب رو خوب استریم میکنه همین.واتساپ و تلگرامش که سکته ای.حتی آپارات هم میمیره.
نامحدود با این شرایط کجا گیر بیارم نیست خو :n03:
512 نامحدود.

biomeadows
15-10-2015, 23:46
از دیروز صبح سکته ای شده ! یکی در میون سایتا باز نمیشه.فقط میشه باهاش دانلود کرد.
فقط این یوتــــــــــــیوب رو خوب استریم میکنه همین.واتساپ و تلگرامش که سکته ای.حتی آپارات هم میمیره.
512 نامحدود.
یعنی برای شما
یوتــــــــــــیوب رو مستقیم باز میکنه؟

- - - Updated - - -

512 نامحدود.
یعنی برای شما

Rhodes
16-10-2015, 09:58
یعنی برای شما

- - - Updated - - -

یعنی برای شما

نه با همون روش های گذر.

دوستان مشکل من فکر کنم DNS باشه.قند شکن که میزنم روون میشه و سایتها رو راحت باز میکنه.ولی بدون قند شکن همین p30world هم باید 5-6 مرتبه ریلود کنم تا فرجی بشه.
DNS چی بزنم ؟

دوستان شرکت نامحدودی هست که تا همین 40 گیگ سرعت رو کم نکنه ؟ سراغ دارید ؟

mehrshadmmm
26-10-2015, 17:51
نه با همون روش های گذر.

دوستان مشکل من فکر کنم DNS باشه.قند شکن که میزنم روون میشه و سایتها رو راحت باز میکنه.ولی بدون قند شکن همین p30world هم باید 5-6 مرتبه ریلود کنم تا فرجی بشه.
DNS چی بزنم ؟

دوستان شرکت نامحدودی هست که تا همین 40 گیگ سرعت رو کم نکنه ؟ سراغ دارید ؟

منم چند وقته دنبال یه شرگت خوب میگردم...سگ مخابرات به نامحدود فن آوا می ارزه :n35::n27: فقط اگه بخوام عوض کنم 10-20 روز بی نتی رو باید تحمل کنم :| فن آوا میگه برا تخلیه 10 روز طول میده -__-

Rhodes
26-10-2015, 18:32
منم چند وقته دنبال یه شرگت خوب میگردم...سگ مخابرات به نامحدود فن آوا می ارزه :n35::n27: فقط اگه بخوام عوض کنم 10-20 روز بی نتی رو باید تحمل کنم :| فن آوا میگه برا تخلیه 10 روز طول میده -__-
مخابرات هنوز مگه تعرفه های نامحدودش رو داره ؟؟ ثبلن منم مخابرات بودم وقتی قیمت هاش دو برابر شد مجبور شدم بیام فناوا.

masoudboy
26-10-2015, 18:47
فن آوا یک شرکت تمام شده هست و دیگه هیچ کدوم از سرویس هاش به درد نمیخوره و اصلا کیفیت نداره
این شرکت فقط همون نامحدودهاش خوب بود که بعد از مصرف منصفانه هیچ دلیلی نداره کسی از این شرکت نت بگیره
پنگ بسیار بالا و تایم اوت زیاد و پکت لاست و سرعت تک کانکشن بسیار پایینی داره من خودم حدود 7 سال مشترکشون بودم

VAHID1001
27-10-2015, 20:07
اقا دانلود شبانه رایگانش چطوریه ؟
سرعت رو محدود میکنن ؟
سرویس 2 مگ رو چقدر سرعت میدن؟

hamid_c
28-10-2015, 13:26
این پیشنهاد های ویژه که ارائه دادن دانلود شبانه رایگان هم داره؟؟؟ (عمرا اگه داشته باشه):n02:

Alone-Star
29-10-2015, 11:41
سلام
دوستان نامحدود کسی استفاده داره؟ کیقیتش چطوره؟ سرویس های طلایی
بعد از حداقل ترافیک دریافتی با سرعت بالاتر واقعا سرعت اسمی میشه تا پایان دوره یا نه؟

fanoudi
29-10-2015, 19:34
سرعت رو محدود میکنن ؟
سرعت اسمی هست شبانه و محدودیتی ندارد خوبیش همین هست که سرعت اسمی رو به کاربر ها میده ، تازه بعضی ها که مین پینگ بده پینگ گوگل من بین 150 تا 250 و نهایتا 300 بوده

- - - Updated - - -

سرعت رو محدود میکنن ؟
سرعت اسمی هست شبانه و محدودیتی ندارد خوبیش همین هست که سرعت اسمی رو به کاربر ها میده ، تازه بعضی ها که مین پینگ بده پینگ گوگل من بین 150 تا 250 و نهایتا 300 بوده

Iranblackout
29-10-2015, 19:47
دوستان با کمک و همکاری جمعی از دوستان بالاخره متن اولین بیانیه اعراضی نسبت به وضعیت بحرانی شبکه اینترنت منتشر گردید می توانید از این آدرس دانلود و اطلاع رسانی نمایید:

دانلود فایل برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!YpFFSKCL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%21YpFFSKCL)

دانلود متن کامل به صورت PDF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%21J9dQVCyb) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!J9dQVCyb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%21J9dQVCyb)

Rezback
30-10-2015, 19:54
درود
دوستان من میخوام تخلیه کنم. حروم خوری شون بی نهایت شده. شب میخوابم صبح پا میشم میبینم تو ساهات رایگانم حجم کم کردن. یه بار دو‌بارم نشده به کرات. پینگ و پاکت لاس ام که افتضاح سرعت دانلودم که شبا رو kbps۲۰ هست. همیشه ام حجم کم میاد ماهی دو بار عملا تمدید میکنم. چجوری باید تخلیه کنم؟ اگه میشه راهنمایی کنید.اگه بشه میرم مخابرات ۵۱۲ به همراه بسته های ایرانسل. واقعا شرف داره به این افتضاح.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

*Forgotten*
01-11-2015, 04:38
4 روزه اینترنتم قطعه با کلی ضرر هنوز خبری نشده جواب هم نمیدن

mehrshadmmm
08-11-2015, 10:31
مخابرات هنوز مگه تعرفه های نامحدودش رو داره ؟؟ ثبلن منم مخابرات بودم وقتی قیمت هاش دو برابر شد مجبور شدم بیام فناوا.

بله مخابرات که میگه میده.... همسایم الان داره کیفیتش خوبه فقط یه مواقعی قطع میشه

*Forgotten*
08-11-2015, 16:09
اخطار........................................ .................................اخطار....... .................

گول او نامحدوداشونو نخورین

این شرکت توی طراحی جدید سایتش حداقل مصرف رو از جدول قیمت گذاریش حذف کرده ولی اونا رو اعمال میکنه

================

اینایی که توی این شرکت ها کار میکنن از سنشون خجالت نمیکشن که با ظاهر سازی و کلک میخان جیب ملتو خالی کنن حداقل ای اینترنت آشغالو به ملت میدین با صداقت بدین نه با دروغ گویی

تمام این پولا براتون میشه پول بیمارستان - تصادف - سرطان - ...............

Rhodes
08-11-2015, 19:09
دوستان من نامحدود میخوام ولی نه زیاد.ماهی 30 گیگ بسه.کدوم شرکت برم به نظرتون ؟

- - - Updated - - -

M.Sadegh.M
08-11-2015, 23:45

- - - Updated - - -

پارس به نظرم بد نیست برای این میزان حجمه مصرفی
سرعتش هم خوبه
تو تاپیک خودش سوال کنید:n16:

Rhodes
09-11-2015, 13:50
سرعتش هم خوبه

ممنون.
الان یک مگ فناوا دارم و تا به حال محدود نشدم ولی سرعت توی واتساپ و تلگرام به شدت داغونه و مجبورم عوض کنم.

- - - Updated - - -

سرعتش هم خوبه

ممنون.
الان یک مگ فناوا دارم و تا به حال محدود نشدم ولی سرعت توی واتساپ و تلگرام به شدت داغونه و مجبورم عوض کنم.

dvb_hamed
13-11-2015, 12:28
دوستان سرعت طرح پاییزه که نوشته آپ 12 مگ چطوره؟الان سرویس 2 مگش رو دارم و 700 کیلو سرعت میده

mahdi_abbasnasab
17-11-2015, 00:11
بچه ها من میخوام از فن اوا انصراف بدم! یک هفته هم از سرویسم مونده و اینکه پیش فاکتور دوره بعدم هم صادر شده!!! چه مراحلی رو باید طی کنم و اینکه باید به کدوم بخش اطلاع بدم؟پشتیبانی فنی؟

- - - Updated - - -

بچه ها من میخوام از فن اوا انصراف بدم! یک هفته هم از سرویسم مونده و اینکه پیش فاکتور دوره بعدم هم صادر شده!!! چه مراحلی رو باید طی کنم و اینکه باید به کدوم بخش اطلاع بدم؟پشتیبانی فنی؟

bilmazlar
17-11-2015, 07:55

معمولن درخواست انصراف سرویس رو باید به واحد فروش بدی. پشتیبانی فنی فقط تو کار قطعی و وصلیه. کاری به فاکتور و پول و فروش و انصراف نداره.:n02:

lordthunder
18-11-2015, 09:29
سلام
من مرکز مخابرات مطهری هستم، می خوام اینترنت خوب برای بازی بگیرم
آسیاتک داغونه ، از 9 و 10 شب تا 1 شب داغونه افتضاحه برای بازی همش تایم اوته
فن آوا چطوره؟
تصویر از پینگش دارید در این ساعت ها؟

mahdi_abbasnasab
18-11-2015, 17:22
اقا من سه روزه دارم زنگ میزنم و درخواست تخلیه خط رو میدم ولی اتگار نه انگار!!!!!!! اصلا به خودشون هم نمیگیرن؟!!!!!!!!!
از دوستان کسی هست تا نحوه شکایت تو سامانه 195 رو باد باشه به ما هم یاد بده؟

*Forgotten*
19-11-2015, 00:14
اقا من سه روزه دارم زنگ میزنم و درخواست تخلیه خط رو میدم ولی اتگار نه انگار!!!!!!! اصلا به خودشون هم نمیگیرن؟!!!!!!!!!

این شرکت یک شرکت عقده ای هستش که با اینکه میدونه چه سرویس افضاحی ارائه میکنه وقتی ازش خارج میشید میخاد آزار ببینید میخاد انتقام ازتون بگیره

Rezback
19-11-2015, 00:35
دوست عزیز قبل‌از‌ساعت ۱۲ روز کاری زنگ بزنید بخش انتقاد و پیشنهاد رو ‌بگیرید. و بگید میخوام تخلیه کنم یه فرم که فایل ورد هست براتون میل‌میکنن اونو ور کنید و reply کنید. یه زنگم دوباره بزنید همون‌انتقاد پیشنهاد پیگیری کنید که دریافت شده؟ مشکلی‌نیست؟ بعدش اگه تا ۷۲ ساعت تخلیه نشد توی سایت ۱۹۵ قسمت مربوط اینترنت اپراتورو انتخاب کنید و مشکل رو هم انتخاب کنید. یه چیزی تو مایه های عدم تخلیه اینا داره. و بعدش متن بنویسید که به دلیل خدمات افتضاح درخواست تخلیه دادم فلان تاربخ ولی ترتیب اثری داده نشده و اون فرم رو هم پیوست کنید

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

A-L PC
19-11-2015, 08:51
وارد این آدرس بشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از منوی سمت راست ، گزینه ثبت درخواست رو کلیک کنید و اطلاعات اش رو پر کنید ، راحته.

در مورد تخلیه از فناوا ، باید بعد از 24 ساعت که درخواست تخلیه دادید یک شکایت هم پر کنید ، من رو خودم رو برای تخلیه دقیقا 10 روز سر کارم گذاشتن ! دیوثا میگفتن درخواست تخلیه فرستادیم ، بعد من زنگ میزدم مخابرات میگفتن هیچ درخواستی برای ما ارسال نشده ! تنها جوری که کارتون رو پیگیری میکنن ، شکایت تو 195 هست ، اگر هم بعد از یک روز شکایت جواب نگرفتید دوباره شکایت کنید.

اینم بگم پشتیبانی فن آوا ، بدترین پشتیبانی ای بود که تا بحال دیدم ، زنگ میزدی مشکل داشتی ، انگار نه انگار هیچ خیالشون نبود که مشکل داشتی ، به جای اینکه جوابتون رو بدن یک جوری میخواستن تو رو از سرشون رفع کنن .
یکبار درخواست تغییر پورت دادم ، بعد یک هفته شد ، هنوز اینترنت ام وصل نمیشد ، من هر روز میرفتم نمایندگی شون پیگیری میکردم ، طرف میگفنم ما درخواست رو فرستادیم فقط یک روز دیگه صبر کنی حله ، هیچی بعد 10 روز تازه کشف کردن هیچ درخواست ارسال نشده ، تازه اگر خودم پیگیری نمیکردم شاید تا یک ماه هم کارم رو انجام نمیدادن ، آدم اینفدر بی مسئولیت ندیده بودیم.

- - - Updated - - -

وارد این آدرس بشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از منوی سمت راست ، گزینه ثبت درخواست رو کلیک کنید و اطلاعات اش رو پر کنید ، راحته.

در مورد تخلیه از فناوا ، باید بعد از 24 ساعت که درخواست تخلیه دادید یک شکایت هم پر کنید ، من رو خودم رو برای تخلیه دقیقا 10 روز سر کارم گذاشتن ! دیوثا میگفتن درخواست تخلیه فرستادیم ، بعد من زنگ میزدم مخابرات میگفتن هیچ درخواستی برای ما ارسال نشده ! تنها جوری که کارتون رو پیگیری میکنن ، شکایت تو 195 هست ، اگر هم بعد از یک روز شکایت جواب نگرفتید دوباره شکایت کنید.

اینم بگم پشتیبانی فن آوا ، بدترین پشتیبانی ای بود که تا بحال دیدم ، زنگ میزدی مشکل داشتی ، انگار نه انگار هیچ خیالشون نبود که مشکل داشتی ، به جای اینکه جوابتون رو بدن یک جوری میخواستن تو رو از سرشون رفع کنن .
یکبار درخواست تغییر پورت دادم ، بعد یک هفته شد ، هنوز اینترنت ام وصل نمیشد ، من هر روز میرفتم نمایندگی شون پیگیری میکردم ، طرف میگفنم ما درخواست رو فرستادیم فقط یک روز دیگه صبر کنی حله ، هیچی بعد 10 روز تازه کشف کردن هیچ درخواست ارسال نشده ، تازه اگر خودم پیگیری نمیکردم شاید تا یک ماه هم کارم رو انجام نمیدادن ، آدم اینفدر بی مسئولیت ندیده بودیم.

samannnn.hannibal
30-12-2015, 13:21
دوستانی که نت حجمی فن آوا دارن میخوام ببینم الان سرعت تک لینک چطور هست؟ حجم خوری چی وجود داره یا نه؟ خواهشا جواب بدید

samannnn.hannibal
30-12-2015, 13:30
یک سوال دیگر این که اوضاع چیز ش ک ن ها چطوری هست تو فن آوا؟

hrkhl
30-12-2015, 16:55
کسانی که می خوان فن آوا بگیرن برن نمایندگی شهرشون و بگن این سرویسو فعال کنه ولی متاسفاته تو سایتشون اطلاعاتی نیست:
سرویس 24 مگ یکساله 150 گیگ 120 هزار تومن واقعا مفته

and-roid2
30-12-2015, 17:51
کسانی که می خوان فن آوا بگیرن برن نمایندگی شهرشون و بگن این سرویسو فعال کنه ولی متاسفاته تو سایتشون اطلاعاتی نیست:
سرویس 24 مگ یکساله 150 گیگ 120 هزار تومن واقعا مفته
سرعت 24مگ؟
شبانه هم داره؟

hrkhl
30-12-2015, 20:16
سرعت 24مگ؟
شبانه هم داره؟
شبانه رو نپرسیدم ولی به احتمال زیاد نوچ

khoodet
30-12-2015, 20:31
سرعت 24مگ؟
شبانه هم داره؟
نه اینا شبانه ندارند
طرح پاییزه شبانه داره و هرچقدر خطت هم بکشه برات میبندند

*Forgotten*
30-12-2015, 21:49
مگه طرح پاییزه رو میشه هنوز خرید!؟

Archangel
03-01-2016, 23:39
کسایی که فناوا دارن راضین؟ (هم پینگ و هم دانلود)

Miladmk7
12-01-2016, 03:15
دوستان کسی اینجا سرویس 512 یا 1024 نامحدود از فن آوا داره؟ سرعتش چطوره؟ راضی هستین؟

hrkhl
12-01-2016, 14:18
فن آوا سرویس 24 مگ 6 ماه 1 گیگ رایگان به fanava.net برید و طرح ویژه

4l1r3z4
25-01-2016, 01:13
دوستان ، هنوز سرعت شبانه این شرکت محدوده؟!!
سرویس 1 مگ ، سرعت شبانه رو چنده؟!

kalantarahura
25-01-2016, 08:53
سلام. حدود سه شب است که موقع دانلود شبانه اینترنتم قطع میشه و نهایت 100 مگ دانلود میشه ولی روزا هیچ مشکلی نیست و خطم روی چهار مگ بسته شده. به نظر شما مشکوک نیست؟

4l1r3z4
25-01-2016, 12:44
سلام. حدود سه شب است که موقع دانلود شبانه اینترنتم قطع میشه و نهایت 100 مگ دانلود میشه ولی روزا هیچ مشکلی نیست و خطم روی چهار مگ بسته شده. به نظر شما مشکوک نیست؟

قبل از این قضیه ای که واست پیش اومده ، سرعت شبانت محدود بود؟! ( شبانه با چه سرعتی دانلود میکنی؟! )

kalantarahura
25-01-2016, 13:31
قبل از این قضیه ای که واست پیش اومده ، سرعت شبانت محدود بود؟! ( شبانه با چه سرعتی دانلود میکنی؟! )

شبانه با سرعت 100 حدوداً. شبی دو گیگ میگرفتم. بیش از یکساله که دارم استفاده میکنم ولی اولین باره که اینطوری شده. چراغ اینترنت خاموش میشه و یا گاهی قرمز میشه. در واقع اینترنت کامل قطع میشه

*Forgotten*
25-01-2016, 16:10
شبانه با سرعت 100 حدوداً. شبی دو گیگ میگرفتم. بیش از یکساله که دارم استفاده میکنم ولی اولین باره که اینطوری شده. چراغ اینترنت خاموش میشه و یا گاهی قرمز میشه. در واقع اینترنت کامل قطع میشه

مدل مودمتون چیه؟

kalantarahura
26-01-2016, 08:35
مدل مودمتون چیه؟

مودم D-Link 2730U هست. دیشب زنگ زدم و گفتن که نویز دارین و خطمو روی سه بستن ولی صبح بازم دیدم که اینترنتم قطع شده. فکر کنم مشکل از فن آوا نیست. چون صبح نمیتونستم وارد تنظیمات مودم (192.168.1.1) بشم و صفحه لود نمیشد. در حالی که در ساعات دیگه میتونم وارد مودم بشه. مشکل عجیبیه.

*Forgotten*
26-01-2016, 13:34
مودم D-Link 2730U هست. دیشب زنگ زدم و گفتن که نویز دارین و خطمو روی سه بستن ولی صبح بازم دیدم که اینترنتم قطع شده. فکر کنم مشکل از فن آوا نیست. چون صبح نمیتونستم وارد تنظیمات مودم (192.168.1.1) بشم و صفحه لود نمیشد. در حالی که در ساعات دیگه میتونم وارد مودم بشه. مشکل عجیبیه.

به طور کل بشتر مودم های D-Link 2730U این مشکل رو دارن

به این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید

milad2300
27-01-2016, 14:20
با سلام
لطفا دوستانی که فن آوا دارن راهنمایی کنن در حال حاضر سرویسهای فن اوا خوبه یا آسیاتک چون من آسیاتک دارم که مدام قطعی داره و میخوام فن اوا بگیرم

milad2300
29-01-2016, 17:28
با سلام
لطفا دوستانی که فن آوا دارن راهنمایی کنن در حال حاضر سرویسهای فن اوا خوبه یا آسیاتک چون من آسیاتک دارم که مدام قطعی داره و میخوام فن اوا بگیرم
یعنی کسی نیست جواب ما رو بده ؟

- - - Updated - - -

با سلام

محمد7966
29-01-2016, 17:48

- - - Updated - - -

شما بیا به تایپیک نویز شاید فطعیتون به خاطر نویز باشه
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milad2300
31-01-2016, 00:07
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتین اون تاییک نویز رو هم رفتم که خیلی عالی هست اما اگر میتونید من رو در ارتباط با فن آوا راهنمایی کنید که کلا کیفیت و تعرفه هاش چطورند ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

- - - Updated - - -

ممنون دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتین اون تاییک نویز رو هم رفتم که خیلی عالی هست اما اگر میتونید من رو در ارتباط با فن آوا راهنمایی کنید که کلا کیفیت و تعرفه هاش چطورند ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

محمد7966
31-01-2016, 00:35

- - - Updated - - -

متاسفانه تا حالا تجربه ای از فن آوا نداشتم

ولی فکر کنم نسبت به آسیا تک،کیفیت آسیاتک بهتر باشه البته از نظر قیمت خبر ندارم

ولی این اواخر به علت مشکلات زیر ساخت آسیاتک مشکل پینگ داره و البته بعضی از اپراتورها هم همین مشکل پینگ رو دارند

از نظر قیمت فکر کنم مخابرات تو ایران از همه ارزونتر باشه

bizmaz
02-02-2016, 09:07
دوستان من دیروز برای اینترنت یک مگابیت حجمی ثبت نام کردم کسی هست بدونه تو روز و شب سرعته دانلودش چقدره؟ ضمنه اینکه مرکز مخابراتم مرکز سلمان فارسیه

prance666
02-02-2016, 11:10
سلام دوستان فن آوا سرعتش در لود کردن عکس و فیلم تلگرام چطوریه من میخواستم یه سرویس بگیرم موندم از چه شرکتی بگیرم که سرعتش تو تلگرام خوب باشه

bizmaz
02-02-2016, 17:35
لطفا یکی بیاد و به این همه سوالی که مطرح می شه پاسخ بده دعاش می کنیم

محمد7966
02-02-2016, 17:40
لطفا یکی بیاد و به این همه سوالی که مطرح می شه پاسخ بده دعاش می کنیم

سلام

میتونید تو استاتوس مودم ببینید سرعت چقدر

down stream رو ببیند
البته ممکنه شرکت شما رو محدود کنه

مثلا من روی 9مگ بسته شده ولی فقط در ساعات خلوت با سرعت 1مگ دانلود میکنم

البته من پارس دارم سرویس هم 512 است

حالا اگر شرکت خط شما رو روی 1 مگ بسته یعنی نهایتش همون 128 کیلو سرعت دارید
اگر هم بیشتر بسته باید تو status مودم ببینید

bizmaz
02-02-2016, 18:06
ممنون از شما ولی هنوز که وصل نشده اینترنتم می خوام ببینم دوستانی که از این شرکت گرفتن سرعت دانلودشون تو روز و ساعات رایگان با اینترنت یک مگابیت چقدره ؟؟

*Forgotten*
03-02-2016, 20:20
ممنون از شما ولی هنوز که وصل نشده اینترنتم می خوام ببینم دوستانی که از این شرکت گرفتن سرعت دانلودشون تو روز و ساعات رایگان با اینترنت یک مگابیت چقدره ؟؟

سرعت روزانه 512 رو تا 3 مگ میبندن

در مورد دانلود شبانه هم میتونم بگم همه شرکت ها یجوری کاربر رو میبرن لبه چشمه تشنه برمیگردونن ولی سیاست قدیمشون (چند سال پیش) اینه که دانلود زیادی ، سرعت 1 مگ رو میکنن128 (الانم که حتما از این بهتر نیست دیگه)

bizmaz
04-02-2016, 07:51
[QUOTE=*Forgotten*;8784248]سرعت روزانه 512 رو تا 3 مگ میبندن

در مورد دانلود شبانه هم میتونم بگم همه شرکت ها یجوری کاربر رو میبرن لبه چشمه تشنه برمیگردونن ولی سیاست قدیمشون (چند سال پیش) اینه که دانلود زیادی ، سرعت 1 مگ رو میکنن128 (الانم که حتما از این بهتر نیست دیگه)[/QUOTE
بله شرکت گفت 512 رو رو 4 مگ و یک مگ رو رو8 مگ می بندن من می خوام بدونم سرعت دانلودتون چقدر الان با 512 در ساعات غیر رایگان و رایگان

Amin Asterix
08-02-2016, 11:57
الان فن آوا نامحدودش الکیه دیگه؟حداقل تبادل داره؟

شرکتی هست واقعا نامحدود بده الان؟

ma3743
15-02-2016, 00:40
سلام
سرعت دانلود روز کاملا متغیره و تا حداکثر 600 کیلوبایت هم میرسه
سرعت دانلود شبانه رایگان بین 110 تا 115 کیلوبایت

amirpers
20-03-2016, 14:53
کسی میدونه این هدیه نوروزی داستانش چیه؟
من که چیزی تو سایت پیدا نکردم.

ma3743
26-03-2016, 00:35
اول باید وارد حساب کاربری بشید بعد گزینه "هدیه نوروزی شما" رو انتخاب کنید
تمدید 6 ماهه 30% - 12 ماهه 40% تخفیف داره

WhiteHat
26-03-2016, 12:22

قدیم که سرعت 150 بود 1.5مگابیت، میشد 3.5گیگ گرفت

samannnn.hannibal
05-06-2016, 13:20
من سرویس 24 مگابایت جشنواره امروز ثبت نام کردم
دوستان کسی میدونه کیفیت سرویس ها چجوریاس؟ تلگرام و اینستاگرام که مشکلی ندارن تو فن آوا؟

mamadsaghi
16-06-2016, 16:14
من سرویس 24 مگابایت جشنواره امروز ثبت نام کردم
دوستان کسی میدونه کیفیت سرویس ها چجوریاس؟ تلگرام و اینستاگرام که مشکلی ندارن تو فن آوا؟

کیفیت سرویساش خوبه نه مشکلی ندارن فقط سرعت دانلود شبانه کمه وقیمتاش بالاس

sis72
17-06-2016, 05:56
سلام
من یه اشتراک از فن آوا گرفتم.سرعتش خوبه فقط یه مشکل دارم اگر مربوط به تاپیکه دیگه ای میشه لطف راهنماییم کنید
مشکل من اینه که هر یکی دو دقیقه دسرسیم به اینترنت قطع میشه
برای حل دسرسی یا تریبل شات باید بکنم یا کارت وایرلسمو دستی خاموش روشن کنم
اگه لطف کنید کمکم کنید ممنون میشم.این مشکل از فن آواست یا باید تغییری در تنظیمات مودم ایجاد کنم
خیلی این موضوع منو اذیت میکنه و همه کارامو مختل کرده.:n16:

hrkhl
17-06-2016, 22:19
سلام
من یه اشتراک از فن آوا گرفتم.سرعتش خوبه فقط یه مشکل دارم اگر مربوط به تاپیکه دیگه ای میشه لطف راهنماییم کنید
اگه لطف کنید کمکم کنید ممنون میشم.این مشکل از فن آواست یا باید تغییری در تنظیمات مودم ایجاد کنم
سلام دوست عزیز شما یه عکس از مودمت بزار اگر که مودمت چیپش برودکام هست برنامه dmt رو دانلود کن میشه یه کم کیفیت رو بیشتر کرد mtu تست هم بگیر دستی تو مودم تنظیم کن سیم کشی پریز تلفن ضد برق یا خراب نباشه سیم تلفن از بغل سیم برق رد نشده باشه تنظیمات وایرلس هم اگر مشکل داره(از طرف مودم) بهتون راهنمایی می کنم تنظیم کنید ممکن هست این هم مشکل داشته باشه اگر اینها نبود باید به شرکت بگید که پورت رو ریست و دوباره تنظیم کنید راستی مودلاسیون مودم هم اگر خطتون فیبر یا pcm نیست رو g.dmt یا یه همچین چیزی بزارید موفق باشید.

hrkhl
17-06-2016, 22:21
سلام
سلام دوست عزیز شما یه عکس از مودمت بزار اگر که مودمت چیپش برودکام هست برنامه dmt رو دانلود کن میشه یه کم کیفیت رو بیشتر کرد mtu تست هم بگیر دستی تو مودم تنظیم کن سیم کشی پریز تلفن ضد برق یا خراب نباشه سیم تلفن از بغل سیم برق رد نشده باشه تنظیمات وایرلس هم اگر مشکل داره(از طرف مودم) بهتون راهنمایی می کنم تنظیم کنید ممکن هست این هم مشکل داشته باشه اگر اینها نبود باید به شرکت بگید که پورت رو ریست و دوباره تنظیم کنید راستی مودلاسیون مودم هم اگر خطتون فیبر یا pcm نیست رو g.dmt یا یه همچین چیزی بزارید موفق باشید..

alidodar1
09-07-2016, 05:58
سلام دوستان
شاتل در مخابرات ایت الله کاشانی پورت آزاد نداره و با بررسی در تاپیک ها معلومه بعد از شاتل رضایت نسبی از فن آوا بیشتره
میخاستم بدونم رضایت دوستانی که از این شرکت سرویس دارن کیفیت و سرعت دانلود رایگان شبانش چقدره و اینکه مثل شاتل آپشن هایی مثل شاتل لند یا ترافیک رایگان فیلیمو و... نداره عایا؟؟؟؟

Khan gholi
09-07-2016, 22:27
جالب نیست علتشم اینکه تجهیزات خیلی قدیمی هست.من خودم کاربرشونم چون استفاده ای نت ندارم به همین شبی حداکثر 2 گیگ و ماهیانه 3 گیگ روزانه 19 تومان برام کافیه
انقدرم از این شرکت به اون شرکت کوچ کردم خسته شدم همینجا موندگار شدم

MOHAMMAD__REZA
07-08-2016, 18:15
فن آوا شهر بدره (استان ایلام) رو پوشش میده یا نه؟برای استان ایلام شهرهای ایلام، دره شهر و دهلران رو زده ولی وقتی 4 رقم اول تلفنشون رو می زنم میگه برای هیچ مرکز مخابراتی تعریف نشده؟

mahddi
09-08-2016, 00:38
سرعت شبانه این شرکت چه قدر هست؟ و واقعا نامحدود هست؟

kourosh4u
13-08-2016, 12:44
انگار سرويس های شبانه دار از تو سايت حذف شده...

farshid11656
15-08-2016, 00:39
انگار سرويس های شبانه دار از تو سايت حذف شده...

آره.کسی میدونه چرا؟

arash rashno
16-08-2016, 18:09
آره.کسی میدونه چرا؟

من زنگ زدم گفت بله شبانه حذف شده ولی به مشتری های قدیم فعاله

kourosh4u
17-08-2016, 13:01
من زنگ زدم گفت بله شبانه حذف شده ولی به مشتری های قدیم فعاله

تاييد ميشه. برای مشتريان قديم قابل تمديده..

seetherali
23-08-2016, 16:54
دوستان کسی از طریق بات تلگرام فرم تخلیه اپلود کرده و جواب گرفته ؟!

قشنگ توی این چند ماه سر ما بریدن , نامحدود میگیری خدا تومن , بعد از 4 گیگ مصرف سرعتت میاد روی 3 کیلوبایت ! جوابگو هم نیستن.

mohammadjavdan
28-08-2016, 09:06
سلام دوستان
مهلت تمدید سرویسم رسیده بود
خواستم از 5 گیگ شبانه رایگان 512 برم رو 6 گیگ 1024 هم شبانش بهتره هم تفاوت قیمتی نداشت که به در بسته خوردم

پشتیبانی گفت نمیتونید بگیرید و این آخرین سرویس شبانه رایگانی هست که میتونید تمدید کنید
یک ماه دیگه شبانه رایگان هست و بعد بازم باید دنبال شرکت بگردیم:n35:
یکسال راحت بودیم حالا باز باید بگردیم دنبال شرکت و از اینور به اونور

kourosh4u
29-08-2016, 19:42
سلام دوستان
مهلت تمدید سرویسم رسیده بود
خواستم از 5 گیگ شبانه رایگان 512 برم رو 6 گیگ 1024 هم شبانش بهتره هم تفاوت قیمتی نداشت که به در بسته خوردم

پشتیبانی گفت نمیتونید بگیرید و این آخرین سرویس شبانه رایگانی هست که میتونید تمدید کنید
یک ماه دیگه شبانه رایگان هست و بعد بازم باید دنبال شرکت بگردیم:n35:
یکسال راحت بودیم حالا باز باید بگردیم دنبال شرکت و از اینور به اونور

گفت کلاً شبانه جمع ميشه يا ارتقاء نميتونی بدی؟

mojtaba2321
30-08-2016, 14:28
دوستان مثل اینکه شبانه رایگان رو برداشتن
من الان با دفتر فروشش صحبت کردم گفت برا شمایی که از قبل داشتی وقتی بخاد فاکتور سرویس جدید بخوره با همون سرویس قبلی فاکتور میخوره؟
کسی هست فاکتور جدید با شبانه رایگان NF براش خورده باشه؟

armanaaa
30-08-2016, 15:45
برا منم حدف شده

ma3743
30-08-2016, 16:39
ما که سرویس شبانمون تا 6 مهر باقی مونده باید ببینیم اون زمان چی میشه
راستی امروز فهمیدم سرعت دانلود روزانه از سرور داخلی به دو مگابایت افزایش پیدا کرده - قبلا حداکثر 600 کیلوبایت بود
آیا شبانه هم افزایش سرعت داره؟

Ramos1367
30-08-2016, 18:59
سلام...
من امروز با نمایندگی تماس گرفتم...
گفتن اونایی که سرویس شبانه رایگان داشتن و بخوان همون سرویس رو دوباره تمدید کنند فعلا مشکلی ندارن و همچنان شبانه رایگان میمونند....ولی اگر به هر دلیلی بخواید سرویستون رو عوض کنید شبانه رایگانتون از بین میره و دیگه شبانه رایگان نیستید....حالا تا کی این قضیه ادامه داشته باشه معلوم نیست...دقیقا مثل اوضاع نامحدودها شد که یک دفعه ضد حال زدن....با توجه به تجربه ای که دارم به نظرم بهتره به دنبال یک جایگزین باشید....

donya1370
31-08-2016, 22:10
سلام
من سرویس قبلیم شبانه رایگان داشته ولی پیش فاکتوری که الان برام صادر شده دیگه توش NF ننوشته. نمی دونم حالا من اینو پرداخت کنم شبانه ش رایگان حساب میشه یا نه. مشخصات سرویسم رو اینطوری نوشته الان:
نام سرویس: DP237-1024-6g-1m
سرويس1024Kbpsبا 6GBترافيک 1ماهه مصوبه 237

از دوستان کسی اخیرا تمدید نکرده؟

ma3743
01-09-2016, 10:21
سلام
من سرویس قبلیم شبانه رایگان داشته ولی پیش فاکتوری که الان برام صادر شده دیگه توش NF ننوشته. نمی دونم حالا من اینو پرداخت کنم شبانه ش رایگان حساب میشه یا نه. مشخصات سرویسم رو اینطوری نوشته الان:
نام سرویس: DP237-1024-6g-1m
سرويس1024Kbpsبا 6GBترافيک 1ماهه مصوبه 237

از دوستان کسی اخیرا تمدید نکرده؟
قیمت همون 30 تومنه یا کمتر شده
اگر کمتر شده احتمالا شبانه رو برداشتن :n03:

kourosh4u
01-09-2016, 14:23
آره قيمتش مهمه و اگه ننوشته NF يعنی سرويست عوض شده..

mahddi
04-09-2016, 11:19
سرعت شبانه این شرکت چه قدر هست؟ و واقعا نامحدود هست؟

کسی نیست جواب منو بده؟

mahddi
04-09-2016, 11:35
........................

kourosh4u
04-09-2016, 14:06
کسی نیست جواب منو بده؟

سرعت شبانه معادل سرعت اسمی سرويس حداکثر يک مگ و به مشتری جديدم نميدن ديگه

ma3743
05-09-2016, 14:51
هزینه استفاده از خدمات ترافیک تشویقی شبانه (از ساعت 2 تا 7 بامداد) ماهانه معادل ۵،٢۵۰ تومان است که به تعرفه قیمت این سرویس ها افزوده شده است.

این یعنی سرویس 1 مگ 30 تومنی شد 35 هزار تومن؟!
بنویسید اینترنت ارزان میشود بخوانید ...

donya1370
06-09-2016, 01:56
هزینه استفاده از خدمات ترافیک تشویقی شبانه (از ساعت 2 تا 7 بامداد) ماهانه معادل ۵،٢۵۰ تومان است که به تعرفه قیمت این سرویس ها افزوده شده است.

این یعنی سرویس 1 مگ 30 تومنی شد 35 هزار تومن؟!
بنویسید اینترنت ارزان میشود بخوانید ...

نه. سرویس 1 مگ 6 گیگ بدون شبانه میشه 23 تومن. با شبانه میشه 29 تومن.
اونجا فقط خواسته هزینه شبانه رو به تفکیک بنویسه.

PouriaTech
16-09-2016, 12:13
دوستان این طرح ویژه 150 گیگ 1 ساله 100 تومن خوبه ؟ کسی داره؟نگیریم بعد بگن مثلا 90گیگ مال سه ماه بوده و 10 گیگ بقیه ش سرمون کلاه بذارن !!!:))
سرعتش اگه واقعا خوبه بگیرم!
زده سرعت دانلود تا 12 مگ
از لحاظ قطعی چطوره فن آوا ؟ تهران هستیم
ممنون

PouriaTech
17-09-2016, 09:41
دوستان ادامه پست قبلیم که هنوز جوابی نگرفته بگم که الان ثبت ک کردن واسم زده سرعت 128 هست ! تو سایت زده بود تا 12 مگ !
سرويس128Kbps با 150GBترافيک-یکساله-ویژه نمایشگاه الکامپ 94

یعنی سرعتش خوبه ارزش داره بگیرم؟ 128 میترسم خیلی کم باشه!

mehryar1973
17-09-2016, 19:31
سلام
آقا نگیر ازین شرکت سرویس کلا دوران اوج این شرکت زمانی بود که سرویس های نامحدودشو با فیمت پایین ارائه میکرد من مخابرات داشتم فطع کردم و اومدم اینجا که مصرف منصفانه گزاشت و منم
برگشتم مخابرات کلا کیفیت خیلی معمولی داره البته با قطعی بیشتر از مخابرات پینگشم زیاد جالب نبود البته سرویسی که من داشتم 512 نامحدود بود:n02:

claud
18-09-2016, 21:57
سلام دوستان

یه چند وقتیه این اینترنت من قطع میشه مخصوصا اگه چند دقیقه با اینترنت کار نکنم !! بعد مودم رو که خاموش روشن میکنم وصل میشه!!

اما مثلا طی 4 ساعت کار با اینترنت باید 5 باری این کارو انجام بدم.

کسی نمیدونه مشکل کجاست؟ پشتیبانی هم سر در نمیاره.

با سپاس

irainian
19-09-2016, 13:12
از موقعی که وزیر مخابرات اومد گفت قیمت اینترنت کاهش پیدا میکنه تمام شرکتا یه 500 تومن از میزان هزینه هر گیگ حجم کم کردند در عوض قیمت سرویس رو 3 تا 5 هزار تومان بالا بردند و شبانه رو حذف کردند و همچنین بعضی هاشون برای سرویس شبانه یک هزینه ی جدا دریافت کردند ممنون از تدبیر وزیر

ma3743
21-09-2016, 11:52
* لطفا حذف شود

ma3743
29-09-2016, 10:30
دوستان مراقب تبلیغات کذب ساعت اینترنت شبانه فن آوا باشید - در سایت نوشته شده از 2 تا 8 در صورتی که سیستمشون از 2 تا 7 محاسبه میکنه و یک ساعت آخر از حجم شما کم میشه
من با پشتیبانی شون تماس گرفتم اول که منکر شدند بعد که سایت رو دید میگه نباید اینطوری مینوشتند و حجم مصرفی به شما برمیگرده
البته هنوز که برنگشته اما اگر برنگشت حتما به 195 شکایت میکنم شاید هم به دلیل فریب دادن مشتری شکایت کردم

amirpers
04-10-2016, 11:26
دوستان سرعت دانلود شبانه رايگان شما تغييري نداشته تو اين چند شب؟

ma3743
05-10-2016, 22:13
دوستان سرعت دانلود شبانه رايگان شما تغييري نداشته تو اين چند شب؟
خیر همون آب باریکه همیشگی

dooost
08-10-2016, 17:44
با سلام
در پنل کاربری وقتی تمدید سرویس میزنم هیچکدام شبانه رو مشخص نکرده کسی میدونه شبانه ها کدوم هست؟ همشون نوشته مصوبه 237

T3rrible
27-10-2016, 14:17
سلام دوستان
من پارس آنلاین داشتم یه زمان ( گیمر هستم و نسبتا راضی بودم) اما خب برای دانلود هم خیلی مصر هستم بالاخره فیلم و سریال های جدید رو همیشه دنبال میکنم سر همین موضوع 1/3 شدن حجم ها رفتم فن آوا
(این 2 شرکت با مخابرات کلا تو منطقه مخابراتی بعثت نازی آباد تهران اینترنت ارائه میکنند). اولاش راضی بودم الان یه ماه خیلی ناراضی هستم و یه هفته است که پینگ همش رو 2000 میچرخه و کلا بلا استفاده شده برام
چالیش اینجاس که زنگ میزنی کلا یا میگن عادیه . یا 15 دقیقه پشت خط طرف منو نگهداشت که درست کنه اینقدر غر زدم که چیکار میکنی ( آخه کلا تو سکوت به سر میبردم) آخر گفت من تماس میگیرم صبرت کنه
نمیگه که با خط 12 زنگ میزنیم 15 دقیقه خودش 3 بار ادامه پیدا کنه میشه همون پول شارژ ماهیانمون :)) هیچ تغییری هم نکرد اینترنت .
نتیجه گیری: 1- کسی راهکاری چیزی داره ارائه بده به من که چه کنم .
2- توصیه میکنم کسی به این شرکت کوچ نکنه که ضرر میکنه فقط به درد دانلود شبانه میخوره اونم به نظر من نسبت به اینکه گیمر هستم فایده نداره

بیشتر پست من درد و دل بود ، خیلی اعصابم خورده :(

shayan0o21
27-10-2016, 22:52
سلام دوستان
من پارس آنلاین داشتم یه زمان ( گیمر هستم و نسبتا راضی بودم) اما خب برای دانلود هم خیلی مصر هستم بالاخره فیلم و سریال های جدید رو همیشه دنبال میکنم سر همین موضوع 1/3 شدن حجم ها رفتم فن آوا
(این 2 شرکت با مخابرات کلا تو منطقه مخابراتی بعثت نازی آباد تهران اینترنت ارائه میکنند). اولاش راضی بودم الان یه ماه خیلی ناراضی هستم و یه هفته است که پینگ همش رو 2000 میچرخه و کلا بلا استفاده شده برام
چالیش اینجاس که زنگ میزنی کلا یا میگن عادیه . یا 15 دقیقه پشت خط طرف منو نگهداشت که درست کنه اینقدر غر زدم که چیکار میکنی ( آخه کلا تو سکوت به سر میبردم) آخر گفت من تماس میگیرم صبرت کنه
نمیگه که با خط 12 زنگ میزنیم 15 دقیقه خودش 3 بار ادامه پیدا کنه میشه همون پول شارژ ماهیانمون :)) هیچ تغییری هم نکرد اینترنت .
نتیجه گیری: 1- کسی راهکاری چیزی داره ارائه بده به من که چه کنم .
2- توصیه میکنم کسی به این شرکت کوچ نکنه که ضرر میکنه فقط به درد دانلود شبانه میخوره اونم به نظر من نسبت به اینکه گیمر هستم فایده نداره

بیشتر پست من درد و دل بود ، خیلی اعصابم خورده :(

سلام
عزیز من هم پارس آنلاین داشتم هم فن آوا ، مرکز مخابراتی من 13 آبان که توی شهرک وصال هســـت :n02:
مطمئنی به غیر از این دو هیچ شرکتی نیست حتی شاتــل؟
من اول پارس آنلاین داشتم بعد فن اوا بعد شاتــل بدون شک میگم شاتــل بهترین بــود برای من واقعا ازش راضی ام
شما باز چک کن ببین هست یا نیــست
با واحد فروش تماس بگیــر ببین چی میگن بنده های خدا
ایشاءالله درســـت میشـــه:n16:

tranceyou
29-10-2016, 22:25
سلام دوستان عزیز ، وضعیت فن آوا در کرج چطوره در حال حاضر؟

ma3743
21-11-2016, 14:11
در صفحه کاربری پیغام اومده که برای دریافت 2 گیگ هدیه ثبت نام اینترنتی نفوس و مسکن کد را وارد کنید اما بعد از وارد کردن کد میگه اشتباه است
شما هم این مشکل رو دارید؟

donya1370
21-11-2016, 21:18
در صفحه کاربری پیغام اومده که برای دریافت 2 گیگ هدیه ثبت نام اینترنتی نفوس و مسکن کد را وارد کنید اما بعد از وارد کردن کد میگه اشتباه است
شما هم این مشکل رو دارید؟

من وارد کردم نگفت اشتباهه ولی حجمی برام اضافه نشد.

ma3743
22-11-2016, 11:15
من وارد کردم نگفت اشتباهه ولی حجمی برام اضافه نشد.
شما هر 4 رقمو با یک فاصله وارد کردید؟
من هم 4 رقمی هم پشت سرهم زدم ولی نشد

donya1370
22-11-2016, 14:15
شما هر 4 رقمو با یک فاصله وارد کردید؟
من هم 4 رقمی هم پشت سرهم زدم ولی نشد

بدون فاصله وارد کردم. به هر حال فایده ای که نداشت.

mohammad_1992
22-11-2016, 14:30
سرویس 1 ساله 150 گیگ از شرکت فن اوا خریدم بعد 5 روز فعال شد
ولی متاسفانه سرعتم از 900 الی 1 بالاتر نمیره
مکس ریت خطم تا 16 هست ولی وقتی فن اوا میزاره روی 14 الی 16 اس ان ار میاد زیر 10 و سرعتم هم افت میکنه ازشون پرسیدم میگفتن از مرکز مخابراتی هست دیگه بیشتر از این نمیکشه می خواستم از دوستانی که اشنا هستن بپرسم حرفشون درست هست یا نه ؟ و اینکه راهکاری وجود داره برای حل این مشکل ؟

Electronic-Arts
22-11-2016, 15:32
سرویس 1 ساله 150 گیگ از شرکت فن اوا خریدم بعد 5 روز فعال شد
ولی متاسفانه سرعتم از 900 الی 1 بالاتر نمیره
مکس ریت خطم تا 16 هست ولی وقتی فن اوا میزاره روی 14 الی 16 اس ان ار میاد زیر 10 و سرعتم هم افت میکنه ازشون پرسیدم میگفتن از مرکز مخابراتی هست دیگه بیشتر از این نمیکشه می خواستم از دوستانی که اشنا هستن بپرسم حرفشون درست هست یا نه ؟ و اینکه راهکاری وجود داره برای حل این مشکل ؟
بستگی به نویز خطتتون داره اگر نویز خط پایین باشه میشه نزدیکای 16 گذاشت ولی اگر میگید که گذاشتن روی 14 و افت پیدا کرده و حتما قطع هم شده درسته ؟ چراغ لینک ADSL بپره منظورمه , این به خاطر نویز هست و هیچ کاریش نمیشه کرد مگر این که بیان سر خط دم در خونه رو چک کنن اگر اونجا بهتر باشه سیم از اونجا بکشید وگرنه خونه رو باید عوض کنید چون هیچ کاری نمیشه کرد

mohammad_1992
22-11-2016, 17:01
ممنون عزیز نه مشکل قطعی چراغ ندارم فقط سرعت بالاتر نمیره مثلا چه بزارم روی 8 مگ چه بزارم روی 16 مگ همش روی 900 الی 1 مگ هست ولی اس ان ار از بیست و خورده ای میاد روی 7
خطم به قول خودشون نویز نداره

Electronic-Arts
23-11-2016, 01:54
ممنون عزیز نه مشکل قطعی چراغ ندارم فقط سرعت بالاتر نمیره مثلا چه بزارم روی 8 مگ چه بزارم روی 16 مگ همش روی 900 الی 1 مگ هست ولی اس ان ار از بیست و خورده ای میاد روی 7
خطم به قول خودشون نویز نداره
خوب عزیز من اگر نویز نداشته باشه خط که اصلا sinr نباید بیاد پایین
من که دقیقا نفهمیدم چه خبره ولی اگر خط رو میبرن بالا ولی سرعت در عمل میاد پایین بدون قطعی و بدون نویز!!!! خودشون نرم افزاری محدود میکنن سرعت شما رو

danicr
28-11-2016, 20:39
سلام دوستان
من روی این تبلیغ جشنواره تمدید گوشه پایین سمت راست کنترل پنل کلیک کردم بعد خودش برداشت سرویس جاری رو اتمام دوره زد! و برام فاکتور جدید صادر کرد!
برای شکایت ازشون یه اسکرین شات از اون تبلیغ گوشه پایین که برای خودش یک سرویس گذاشته میخوام
برای من دیگه نشون نمیده اگر کسی لطف کنه اینجا بذاره ممنون میشم

tranceyou
29-11-2016, 11:41
دوستان میخوام یه راهنمایی کنید من میخوام سرویس نامحدود بگیرم توی کرج ، ببینم سرعت چطوری هست تو نامحدود ارزش خرید داره؟

tranceyou
29-11-2016, 11:43
دوستان میخوام یه راهنمایی کنید من میخوام سرویس نامحدود بگیرم توی کرج ، ببینم سرعت چطوری هست تو نامحدود ارزش خرید داره؟

milad.design
29-11-2016, 14:23
سلام دوستان عزیز.
این طرح جدید ترافیک تعطیلات هر گیگ 700تومن ، توی سایت نوشته از 12ظهر روز قبل تعطیلات تا ساعت21 شب خود تعطیلات قابل خریداری است. من الان 10 گیگ خریدم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاده! هیچی به حجم اضافه نشده!
کسی استفاده کرده میدونی چطوره؟

یه گزینه هم داره تعطیلاات اخر هفته ، اون چطوریه؟

با تشکر.

ma3743
30-11-2016, 16:49
سلام دوستان
من روی این تبلیغ جشنواره تمدید گوشه پایین سمت راست کنترل پنل کلیک کردم بعد خودش برداشت سرویس جاری رو اتمام دوره زد! و برام فاکتور جدید صادر کرد!
برای شکایت ازشون یه اسکرین شات از اون تبلیغ گوشه پایین که برای خودش یک سرویس گذاشته میخوام
برای من دیگه نشون نمیده اگر کسی لطف کنه اینجا بذاره ممنون میشم
این بلا سر من هم اومد.
بعد از 4 بار تماس طی سه روز متوالی اشتراک من به حالت اول برگشت اما حجم اینترنت از 5 گیگ به 500 مگ کاهش یافت - حالا باز فردا باید زنگ بزنم این بار سر بدونن شکایت میکنم

misagh1372
14-12-2016, 00:07
فن اوا شبانه هم داره ؟

mehrshadmmm
23-12-2016, 12:04
سایت نوشته 12 ظهر...پشتیبانی گفت 12 شب پنج شنبه :n29:
سرعتش برای من که 512 بودم شده 2 مگ... کیفیتش خوبه... حجمشو تا ساعت 12 شب جمعه باید مصرف کنید وگرنه سوخت میشه

Ramos1367
27-12-2016, 11:57
سلام دوستان....بنده ساکن شهر بهبهان هستم...از شب یلدا اشتراک بنده دچار مشکل شده...اشتراک 1 مگ 6 گیگ دارم...متاسفانه بعد از اتمام ساعت شبانه مجانی به اختبار خودش سیستم 3 گیگ اینترنت از بنده کم میکنه....متاسفانه اصلا زیر بار نمیبرن....حالا بعد از پیگیری های زیاد امروز 10 گیگ به بنده اضافه کردن در صورتیکه از بنده تا الان 14 گیگ کم شده است...همچنان باگ سیستم هم ادامه داره و هر روز 3 گیگ کم میکنه....این مشکل برا چند نفر تو شهر بهبهان پیش اومده ولی زیر بار نمیرن....می خواستم ببینم کسی این مشکل براش پیش اومده و اینکه چطور می تونم از شرکت فن آوا شکایت کنم؟

LEO.M
28-12-2016, 00:47
طرح و اينا نذاشته واسه خريد حجم يا تمديد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

LEO.M
28-12-2016, 00:52
طرح و اينا نذاشته واسه خريد حجم يا تمديد؟

senaps
03-01-2017, 13:20
دوستان جریان این سرویس غیر حجمی چی هست؟؟ ساعت شبانه داره؟ یعنی چی اصلا؟؟؟ فرقش با سرویس غیر حجمی چی هست؟

ehsanehsan007
06-02-2017, 18:56
دوستانی که طرح صد و پنجاه گیگ یکساله صد تومن این شرکت رو دارند،وضعیت سرعت و پینگ چطوره؟قطعی نداره؟افت سرعت؟

LEO.M
08-02-2017, 02:29
دوستان چطوري بايد درخواست تخليه بدم؟

essien
09-02-2017, 13:03
دوستانی که طرح صد و پنجاه گیگ یکساله صد تومن این شرکت رو دارند،وضعیت سرعت و پینگ چطوره؟قطعی نداره؟افت سرعت؟
من گرفتم .
پینگش همیشه خوبه ...
سرعتش هم در ساعت اداری خیلی خوبه تا جایی که خط شما بکشه . البته خط منو رو 8 مگ بسته بودن تماس گرفتم 16 مگ شد .
در ساعات غیر اداری مثلا از 4 عصر تا 12 شب سرعت با شیب نزولی کمتر و کمتر میشه تا وقتی که با speedtest.net که چک میکنم 2 مگ میشه !
ولی سرعت دانلود کمی بالاتره ...

در کل افت سرعت تو ساعت غیر اداری افتضاحه . در حدی که سرویس iptv آیو که خودشون تو سایت گذاشتن قابل استفاده نیست و همش با ایست تصویر مواجه میشیم یا کلا وسط فیلم میپره بیرون . هر چی هم تو این دو روز کلنجار رفتم باهاشون زیر بار نمیرن میگن پیک منطقه مخابراتی شماست!
آخه پیک 1 ساعت نه 2 ساعت ! نه دیگه کلا 10 ساعت که!!

ضمن اینکه پیک برای وقتی بود که اینترنت نامحدود داشتیم نه دیگه الان که حجمی میخریم همه ...

essien
10-02-2017, 12:45
تو سایتش دیدم یه سرویسی دارن ترافیک روز تعطیل ...
با این افت سرعت فاحشی که وجود داره بایدم تو روزهای تعطیل ارزون بدن.
نخرید!!

essien
10-02-2017, 12:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خطم روی 16 مگ بسته شده ...

ma3743
12-02-2017, 13:45
دوستان جریان این
سرویس iptv آیو چیه؟ یعنی با اشتراک این دیگه حجم اینترنت زمان استریم شبکه ها کم نمیشه یا بازم بند و تبصره داره؟

ehsanehsan007
12-02-2017, 18:51
من گرفتم .
پینگش همیشه خوبه ...
سرعتش هم در ساعت اداری خیلی خوبه تا جایی که خط شما بکشه . البته خط منو رو 8 مگ بسته بودن تماس گرفتم 16 مگ شد .
در ساعات غیر اداری مثلا از 4 عصر تا 12 شب سرعت با شیب نزولی کمتر و کمتر میشه تا وقتی که با speedtest.net که چک میکنم 2 مگ میشه !
ولی سرعت دانلود کمی بالاتره ...

در کل افت سرعت تو ساعت غیر اداری افتضاحه . در حدی که سرویس iptv آیو که خودشون تو سایت گذاشتن قابل استفاده نیست و همش با ایست تصویر مواجه میشیم یا کلا وسط فیلم میپره بیرون . هر چی هم تو این دو روز کلنجار رفتم باهاشون زیر بار نمیرن میگن پیک منطقه مخابراتی شماست!
آخه پیک 1 ساعت نه 2 ساعت ! نه دیگه کلا 10 ساعت که!!

ضمن اینکه پیک برای وقتی بود که اینترنت نامحدود داشتیم نه دیگه الان که حجمی میخریم همه ...
اقا ممنون بابت پاسخگویی..افت سرعت در ساعات پرمصرف رو که همه ی شرکت ها دارند بدون استثنا...من بای وب(های وب) دارم یدفه میشه اینترانت و فقط داخلی خوب باز میکنه..سرعت گاهی اوقات زیر یک مگ میاد؛فقط منتظرم ترافیکم تموم شه درخواست تخلیه بدم هر چند برای تخلیه هم میدونم بدون شکایت تخلیه نمیکنن...افت سرعت فقط برای نامحدود ها نیست این سرویس ماهی بیشتر از ده گیگ میده خب همه دان میکنن سرعت میاد پایین

ho3in2012
17-02-2017, 11:38
فن آوا هم آپلود رایگان رو حذف کرد

در راستای اجرای طرح تفکیک ترافیک داخل از بین الملل اعلامی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ضوابط جدیدی در خصوص نحوه محاسبه ترافیک ارسال(upload) در میزان ترافیک مصرفی در نظر گرفته شده است.
به گزارش روابط عمومی فن آوا، مطابق ضوابط جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به اطلاع مشترکین محترم می رساند که در راستای اجرای طرح تفکیک ترافیک داخل از بین الملل و ابلاغ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از تاریخ 28 بهمن امکان ارسال رایگان که تاکنون در شبکه فن آوا به صورت رایگان در نظر گرفته می شد، حذف شده و ترافیک ارسال مانند ترافیک دریافت محاسبه می‌گردد.»

LEO.M
17-02-2017, 12:14
دوستان من كه ديگه از شر اين اينترنت بي كيفيت و ناپايدار راحت شدم
تا ٢-٣ روز ديگه تخليه ميشه و از الانم درخواست اينترنت پارس آنلاين دادم

ZeroNetizen
17-02-2017, 18:05
کمپین اعتراض کاربران به حذف ترافیک رایگان آپلود از سوی سرویس دهندگان اینترنت آسیاتک، شاتل و غیره

حتما مطالعه کنید :n16:

bardia-vr
18-02-2017, 10:14
دوستان، فن آوا جشنواره گذاشته،میخواستم بپرسم کیفیت و پینگ این شرکت چطوره و آیا اونجور که ادعا میکنه تا ۱۶ مگابیت رو میده؟

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

bardia-vr
21-02-2017, 22:13
دوستان، فن آوا جشنواره گذاشته،میخواستم بپرسم کیفیت و پینگ این شرکت چطوره و آیا اونجور که ادعا میکنه تا ۱۶ مگابیت رو میده؟

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
خبری نشد؟پینگ و سرعت

ehsanehsan007
22-02-2017, 16:20
خبری نشد؟پینگ و سرعت
دوست عزیز دقت کنید من سه چهار پست قبل همین سوال رو پرسیدم و دوستمون جواب دادن...جشنواره جدیدش واقعا مفته،هیچ شرکتی حتی صد و پنجاه گیگ ترافیک خالی رو هم نمیده صد تومن..سرعت به شرایط خط و منطقه و چیزای دیگه بستگی داره..فن آوا شرکت قدیمی و با سابقه ای هست،اینو از صفحات این تاپیک هم میشه فهمید،قدیم معروف بود بخصوص سرویس های نامحدودش که با مخابرات رقابت میکرد خلاصه اینکه فکر نمیکنم مشکل کمبود پهنای باند داشته باشه و چون الان زیاد رو بورس نیست باید سرعتش خوب باشه...منم میخوام بگیرم جشنواره جدیدش رو،تا پونزده اسفند مهلت داره...موفق باشید

bardia-vr
22-02-2017, 21:59
دوست عزیز دقت کنید من سه چهار پست قبل همین سوال رو پرسیدم و دوستمون جواب دادن...جشنواره جدیدش واقعا مفته،هیچ شرکتی حتی صد و پنجاه گیگ ترافیک خالی رو هم نمیده صد تومن..سرعت به شرایط خط و منطقه و چیزای دیگه بستگی داره..فن آوا شرکت قدیمی و با سابقه ای هست،اینو از صفحات این تاپیک هم میشه فهمید،قدیم معروف بود بخصوص سرویس های نامحدودش که با مخابرات رقابت میکرد خلاصه اینکه فکر نمیکنم مشکل کمبود پهنای باند داشته باشه و چون الان زیاد رو بورس نیست باید سرعتش خوب باشه...منم میخوام بگیرم جشنواره جدیدش رو،تا پونزده اسفند مهلت داره...موفق باشید
آخه هیچ تستی ازش نیست، بسته های روزهای جمعه و نیتروگیگ (نامحدود شدن یک ساعته) از کیفیت خوبی برخورداره؟

LEO.M
23-02-2017, 00:03

عزيز اينكه روي بورس نيست كاملا مشخصه ديگه علتش چيه
كيفيت و خدماتش ضعيف تره نسبت به بقيه شركتا
من خودم از تير ماه امسال تا همين هفته پيش داشتم و استفاده ميكردم و بيچارم كرد اما امروز پارس آنلاين وصل شد و عاليه

ساده ترين چيزي كه شما وقتي ميبينيد توي فن آوا ميخوره توي ذوقتون،همين پنل كاربري خشك و بي روحشه،ديگه پشتيباني ضعيفش و اينا بماند

شما فكر كن من ميخواستم ip statik بگيرم،فن آوا به من گفت اينترنتي نميشه از درگاه براتون فاكتور بزنيم كه پرداخت كنيد.بايد كارت به كارت كنيد!!!!!!! انقدر قديمي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

bardia-vr
23-02-2017, 01:28
عزيز اينكه روي بورس نيست كاملا مشخصه ديگه علتش چيه
كيفيت و خدماتش ضعيف تره نسبت به بقيه شركتا
من خودم از تير ماه امسال تا همين هفته پيش داشتم و استفاده ميكردم و بيچارم كرد اما امروز پارس آنلاين وصل شد و عاليه

ساده ترين چيزي كه شما وقتي ميبينيد توي فن آوا ميخوره توي ذوقتون،همين پنل كاربري خشك و بي روحشه،ديگه پشتيباني ضعيفش و اينا بماند

شما فكر كن من ميخواستم ip statik بگيرم،فن آوا به من گفت اينترنتي نميشه از درگاه براتون فاكتور بزنيم كه پرداخت كنيد.بايد كارت به كارت كنيد!!!!!!! انقدر قديمي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

پینگ و سرعت دانلود و آپلود به چه صورت بود؟

LEO.M
23-02-2017, 01:33
پینگ و سرعت دانلود و آپلود به چه صورت بود؟

پينگ معمولي بود
سرعت دانلود و آپلود افتضاح
به خصوص تايمي كه ميرسيد به ظهر و بعد از ظهر كه اوجه كاره ما بود
به قطعي هاي مكرر هم كه ديگه عادت كرده بوديم

bardia-vr
23-02-2017, 12:37
پينگ معمولي بود
سرعت دانلود و آپلود افتضاح
به خصوص تايمي كه ميرسيد به ظهر و بعد از ظهر كه اوجه كاره ما بود
به قطعي هاي مكرر هم كه ديگه عادت كرده بوديم

پینگ خارجی حدود چند؟سرعت چطور؟اگر ممکنه عدد بگید یا تست بزارید

Armania97
24-02-2017, 12:33
دوستان گرامی با حمایت از کمپین اعتراض به قیمت اینترنت خواهان اصلاح قیمت و گرفتن حق خود شوید

یک دست صدا ندارد
لینک کمپین:

essien
02-03-2017, 20:22
من یه سری توضیحات بدم که دوستان زیاد میپرسن تو این تاپیک ...

- من سرویس چشنواره اش و دارم . 150 گیگ و البته به مبلغ دقیقتر 115 تومن .
البته 50 گیگ رو باید در سه ماه اول مصرف کنید حتما !

- پینگ داخلی و خارجی همیشه خوب بوده و نرمال .

- سرعتی که باید داشته باشه فقط از 2 شب تا پایان ساعت اداری یعنی طرفای 3 ظهر ، داره . تو این ساعات سرعت دانلودم به 1.8 مگابایت میرسه .
در ساعت غیر اداری لحظه به لحظه کیفیت بدتر و بدتر میشه و سرعت شما به 1 مگابیت هم میرسه !

- گول نیترو گیگ رو نخورید مثله من!
اصلا همچین چیزی ارائه نمیشه و حذف شده .
ولی بسته های ترافیک با قیمت ارزونتر داره . مثلا 100 گیگ رو میدن 108 تومن یا 200 گیگ رو میدن 170 تومن ...

- گول آفر آیو رو هم نخورید . دقیقا تو ساعت غیر اداری که میاین خونه و دوست دارید از این iptv استفاده کنید ، بدلیل افت فاحش سرعت اصلا جوابگو نیست ...
ولی واقعا از حجم شما کم نمیکنه و تو پنل شما میزنه که فلان قد حجمی که استفاده کردید رایگان بوده.
ضمنا فقط ماه اول آیو رایگانه ، از ماه بعد باید اشتراک 12 تومنی بخرید.
آیو نسبت به بقیه مثل فیلیمو و ... واقعا سطح پایینتری داره و اصلا کارشون خوب نیست .
video bitrate تصویر اصلا مناسب نیست .

- چیزی هم به اسم ترافیک تعطیلات تو پنل من وجود نداره ...
گرچه به دلیل افت فاحش سرعت که قاعدتا تو روز تعطیل هم وجود داره ، همچین آفری بی مصرف بنظر میاد .

- قطعی تو این یکی دو ماهه نداشتم .

essien
02-03-2017, 20:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bardia-vr
06-03-2017, 02:23
تست سرور خارجیه مربوط به چه ساعتیه؟

bardia-vr
06-03-2017, 02:29
تست سرور خارجیه مربوط به چه ساعتیه؟ اون جا زده ۴ بعد از ظهر،اگه اینجور باشه که سرور خارجی خیلی کند و ضعیفه

essien
06-03-2017, 12:37

این تست تو ساعت اداری از سرور داخلیه ...
برای ساعت دقیق به زمانی که نوشته 3:30 ساعت اضافه کن .

البته اون تست قبلی تو اون ساعت سرور داخلی نسبتا قابل تحمله ، ولی از اون به بعد تا طرفای ساعت 1 کم کم به یک مگابیت هم میرسه!!

essien
06-03-2017, 23:02

:n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02: