PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38

codex1
14-06-2015, 20:17
من با اینکه سرویس یک ماهه میگیرم و این دوره هم حدود نصف سرویسم گذشته بود که اینجوری محدود شد باز هم شکایت کردم و امروز هم تجدید نظر دوم رو فرستادم و کوتاه نیومدم. بعضی ها هم با پیشنهاد هایی که شرکت بهشون داد موافقت کردن و بیخیال شدن. البته من بهشون حق میدم چون بلاتکلیفی خیلی بده. ولی امروز من دیدم سامانه 195 بعد از بررسی شکایت من و اعلام نتیجه به این موضوع اشاره کرد که با تغییراتی در نحوه ارائه سرویس مشکل محدودیت تو چند روز آینده تا حد زیادی رفع میشه. من نمیدونم منظور از تا حد زیادی یعنی چقدر ولی تغییر سیاستی که دارن پیش میگیرن بابت همین شکایتهاییه که ما ثبت کردیم. شما میتونی با 195 تماس بگیری و بابت این خبر پرس و جو کنی ببینی داستان دقیقا چیه؟

حتما اینکار و انجام میدم اما لطف می کنید و عین جمله بگذارین اینجا که من دقیق سوال کنم؟

در ضمن منظورام از اعتراض نسبت به موارد کلی مثل سرعت بسیار کم- حذف نشدن سرویس های حجمی- قیمت نجومی...؟

tourjan
14-06-2015, 20:41
حتما اینکار و انجام میدم اما لطف می کنید و عین جمله بگذارین اینجا که من دقیق سوال کنم؟

در ضمن منظورام از اعتراض نسبت به موارد کلی مثل سرعت بسیار کم- حذف نشدن سرویس های حجمی- قیمت نجومی...؟

من تو چند پست قبل عکس جوابیه سامانه 195 رو گذاشتم اونجا گفتن تو چند روز آینده اوضاع محدودیت این سرویس تا حد زیادی بهبود پیدا میکنه. شما اگه مایلید میتونید بپرسید جریان این بهبودی اوضاع محدودیت که قولش رو تو چند روز آینده دادید دقیقا به چه ترتیب و شرایطیه و تا چند روز دیگه اعلام میکنند؟
در مورد سرعت بسیار کم باید مشخص بشه کدوم شرکت و کدوم سرویس؟ مثلا من 256 حجمی آسیاتک داشتم سرعت دانلودم تا 1.2 مگابایت در ثانیه هم میرسید!! پس نمیشه گفت سرعت پایینه در مورد نامحدود هم ظاهر اعتراض ها یک اثری داشته و اینطور که خودشون میگن قراره وضعیت تا حد زیادی بهبود پیدا کنه. باید دید چی میشه.در کل دوست خود وزیر ارتباطات هم از روزی که اومده سر کار از وضعیت سرعت و قیمت اینترنت کشور ناراضیه و تو همه سخنرانی ها و مصاحبه هاشم اینو بیان میکنه ولی میبینیم که عملا روز به روز داره وضعیت برای ما بدتر میشه.

codex1
14-06-2015, 21:01
من تو چند پست قبل عکس جوابیه سامانه 195 رو گذاشتم اونجا گفتن تو چند روز آینده اوضاع محدودیت این سرویس تا حد زیادی بهبود پیدا میکنه. شما اگه مایلید میتونید بپرسید جریان این بهبودی اوضاع محدودیت که قولش رو تو چند روز آینده دادید دقیقا به چه ترتیب و شرایطیه و تا چند روز دیگه اعلام میکنند؟
در مورد سرعت بسیار کم باید مشخص بشه کدوم شرکت و کدوم سرویس؟ مثلا من 256 حجمی آسیاتک داشتم سرعت دانلودم تا 1.2 مگابایت در ثانیه هم میرسید!! پس نمیشه گفت سرعت پایینه در مورد نامحدود هم ظاهر اعتراض ها یک اثری داشته و اینطور که خودشون میگن قراره وضعیت تا حد زیادی بهبود پیدا کنه. باید دید چی میشه.در کل دوست خود وزیر ارتباطات هم از روزی که اومده سر کار از وضعیت سرعت و قیمت اینترنت کشور ناراضیه و تو همه سخنرانی ها و مصاحبه هاشم اینو بیان میکنه ولی میبینیم که عملا روز به روز داره وضعیت برای ما بدتر میشه.

دوست گرامی وقتی عرض می کنم سرعت پایین هست، منطورام نسبت به پولی هست که شما پرداخت می کنید و در ازای اون خدمات دریافت می کنید، اینکه که شما به جای دریافت سرویس 1 به 1 سرویس 1 به 8 یا 10 دریافت می کنید، اینکه کم فروشی توی سرعت خریداری شده شما صورت می گیره. قیمت ها هم بر اساس هزاران بار آماری که همین جا ادام و شما احتمالا مشاهده کردین با قیمتی که به مشترکین عرضه می شه فرق 30 تا 40 برابری داره!!!

در مورد سرویس نامحدود باید عرض کنم، حذف کلی سرویس های حجمی از سرویس های خانگی هست، نه فقط یک تعرفه سرویس نامحدود جدا داشته باشیم. چون سرویس های حجمی لااقل از بسیاری از کشورهای دیگه مثل کره جنوبی، لهستان، هنگ کنگ و آمریکا خذف شده و اون ها سرویس ها رو بر اساس سرعت به مشترکین عرض می کنن.
نه با این مسخره بازی های گیگی انقدر یا شبانه رایگان با این سرعت یا دانلود مزخرف منصفانه (نامنصفانه)...

armin4
14-06-2015, 21:19
دوستان سرویس 1 مگ در حال حاضر سرعت دانلود شبانه اش رو چنده؟؟؟

یعنی کسی نیست جواب بده؟؟

tourjan
15-06-2015, 00:43
دوست گرامی وقتی عرض می کنم سرعت پایین هست، منطورام نسبت به پولی هست که شما پرداخت می کنید و در ازای اون خدمات دریافت می کنید، اینکه که شما به جای دریافت سرویس 1 به 1 سرویس 1 به 8 یا 10 دریافت می کنید، اینکه کم فروشی توی سرعت خریداری شده شما صورت می گیره. قیمت ها هم بر اساس هزاران بار آماری که همین جا ادام و شما احتمالا مشاهده کردین با قیمتی که به مشترکین عرضه می شه فرق 30 تا 40 برابری داره!!!

در مورد سرویس نامحدود باید عرض کنم، حذف کلی سرویس های حجمی از سرویس های خانگی هست، نه فقط یک تعرفه سرویس نامحدود جدا داشته باشیم. چون سرویس های حجمی لااقل از بسیاری از کشورهای دیگه مثل کره جنوبی، لهستان، هنگ کنگ و آمریکا خذف شده و اون ها سرویس ها رو بر اساس سرعت به مشترکین عرض می کنن.
نه با این مسخره بازی های گیگی انقدر یا شبانه رایگان با این سرعت یا دانلود مزخرف منصفانه (نامنصفانه)...

منم به عنوان یک مصرف کننده اینترنت با شما هم عقیده هستم ولی چه فایده؟! این قانون مسخره ضریب اشتراک برای من و شما نوشته نشده. یعنی قانون گذار خبر داره بعد از اعمال محدودیت سرعت من و شما میاد روی 16 کیلوبایت و به نظرش این چیز عجیبی نیست. من ماهی 70 تومن میدم که بیشتر از 90 درصد دوره یک ماهه رو باید با ماهی 16 کیلوبایت باید سر کنم اونم در سال 2015! حالا ظاهرا که قراره یک اتفاقاتی بیوفته و اوضاع بهتر بشه ولی بر فرض اینکه اتفاقی نیوفته باید یک برنامه ریزی کرد و یک عده زیادی بسیج بشیم و یک متنی رو تهیه کنیم بابت اعتراض به این قانون مسخره تا اینجوری شاید صدای ما شنیده بشه.
شرکت فن آوا متاسفانه به بدترین شکل ممکن که همون ضریب تسهیم 1/8 باشه داره کاملا قانونی سرویس نامحدودش رو محدود میکنه و تو این قضیه دست من و شما به جایی بنده نیست. ولی اینکه حجم روزانه 1.4 گیگ رو که باید با سرعت اسمی 1 مگ ارائه بده که داره با سرعت 75-85 کیلوبایت در ثانیه میده بحث جداست! این میشه دزدی و منم بابات همین قضیه شکایت کردم. تازه اگر فرض کنیم شرکت روزانه 1.4 گیگ رو دار بدون محدودیت میده که فکر نمیکنم بیشتر از 1 گیگ در روز باشه و بعدش محدود میکنه.

smht_62
15-06-2015, 07:27
سلام دوستان
وضعیت سرویس ۲ مگ بدون دانلود رایگان شبانه چطوره؟
سرویس روی چند بسته میشه؟
چون من اصلا دانلود ندارم و فقط وبگردی
سرعت توی روز و شب چطوره؟
سرعت تک کانکشن و گیم چطوره؟
ممنون میشم سریع پاسخ بدین چون از پارس تخلیه کردم دنبال شرکت خوبم

دوستان کسی سرویس حجمی نداره جوان منو بده؟

armin4
15-06-2015, 09:27
دوستان کسی سرویس حجمی نداره جوان منو بده؟

دوست عزیز اینجا یه سوال در مورد سرویس های نامحدود بکنی 100 نقر بهت جواب میدن ولی در مورد سرویس های حجمی 100 بار هم سوال کنی کسی جواب نمیده.

Saeed.en
15-06-2015, 09:36
یعنی کسی نیست جواب بده؟؟

سلام دوست عزیز
من تازه سرویس حجمی 1 مگ با شبانه رایگان گرفتم تا دو سه روز دیگه به طور کامل براتون جزییاتش رو به همراه عکس از سرعت دانلود در تایم رایگان و روزانه توضیح میدم.

armin4
15-06-2015, 09:41

codex1
15-06-2015, 20:32
منم به عنوان یک مصرف کننده اینترنت با شما هم عقیده هستم ولی چه فایده؟! این قانون مسخره ضریب اشتراک برای من و شما نوشته نشده. یعنی قانون گذار خبر داره بعد از اعمال محدودیت سرعت من و شما میاد روی 16 کیلوبایت و به نظرش این چیز عجیبی نیست. من ماهی 70 تومن میدم که بیشتر از 90 درصد دوره یک ماهه رو باید با ماهی 16 کیلوبایت باید سر کنم اونم در سال 2015! حالا ظاهرا که قراره یک اتفاقاتی بیوفته و اوضاع بهتر بشه ولی بر فرض اینکه اتفاقی نیوفته باید یک برنامه ریزی کرد و یک عده زیادی بسیج بشیم و یک متنی رو تهیه کنیم بابت اعتراض به این قانون مسخره تا اینجوری شاید صدای ما شنیده بشه.
شرکت فن آوا متاسفانه به بدترین شکل ممکن که همون ضریب تسهیم 1/8 باشه داره کاملا قانونی سرویس نامحدودش رو محدود میکنه و تو این قضیه دست من و شما به جایی بنده نیست. ولی اینکه حجم روزانه 1.4 گیگ رو که باید با سرعت اسمی 1 مگ ارائه بده که داره با سرعت 75-85 کیلوبایت در ثانیه میده بحث جداست! این میشه دزدی و منم بابات همین قضیه شکایت کردم. تازه اگر فرض کنیم شرکت روزانه 1.4 گیگ رو دار بدون محدودیت میده که فکر نمیکنم بیشتر از 1 گیگ در روز باشه و بعدش محدود میکنه.

حالا نظر شما و دوستان دیگه چی هست؟

claud
15-06-2015, 23:41
متنی که می فرمایید به صورت کامل تهیه شدهُ به این صورت که فقط در مورد یک ISP خاض نیست و در مورد کل اینترنت هست، ۲ هفته پیش یکی از دوستان قبول زحمت کرد و با چند تا از کاربرهای ISP های دیگه یک متن معقول آماده کردن اما:

۱- نیاز هست برنامه ریزی بشه برای اینکه چه موقعی انتشار چیدا کنه.
۲- نیاز هست برنامه ریزی بشه که آیا کاربرها حاضر هستن نقش تبلیغات به عهده بگیرن، چون نیاز به تبلیغات وسیع هست.

خیلی خوبه دوست عزیز اما برای پر رنگ تر کردن اعتراض میشه کاربران تمام isp های

دیگر هم تشویق به طرح شکایت در 195 کنیم؟حتی کسانی که از سرویس های

حجمی استفاده میکنن؟یا اینکه فقط جریانو در فن اوا پیش ببریم که کار راحت تر دنبال

بشه؟چون اگر تمام isp ها بخوان نامحدود رو با سرعت اسمی ارایه بدن یه کاره انقلابی

میخواد!هر چند بنده از جزییات و متنی که فرمودید اطلاعی ندارم

tourjan
16-06-2015, 00:36
متنی که می فرمایید به صورت کامل تهیه شدهُ به این صورت که فقط در مورد یک ISP خاض نیست و در مورد کل اینترنت هست، ۲ هفته پیش یکی از دوستان قبول زحمت کرد و با چند تا از کاربرهای ISP های دیگه یک متن معقول آماده کردن اما:

۱- نیاز هست برنامه ریزی بشه برای اینکه چه موقعی انتشار چیدا کنه.
۲- نیاز هست برنامه ریزی بشه که آیا کاربرها حاضر هستن نقش تبلیغات به عهده بگیرن، چون نیاز به تبلیغات وسیع هست.

من کاملا موافقم. این حداقل کاریه که ما میتونیم انجام بدیم. ولی میشه دقیقا بگید منظور از تبلیغات چیه؟ دقیقا چه کارایی رو باید انجام بدیم؟

codex1
16-06-2015, 00:38
خیلی خوبه دوست عزیز اما برای پر رنگ تر کردن اعتراض میشه کاربران تمام isp های

دیگر هم تشویق به طرح شکایت در 195 کنیم؟حتی کسانی که از سرویس های

حجمی استفاده میکنن؟یا اینکه فقط جریانو در فن اوا پیش ببریم که کار راحت تر دنبال

بشه؟چون اگر تمام isp ها بخوان نامحدود رو با سرعت اسمی ارایه بدن یه کاره انقلابی

میخواد!هر چند بنده از جزییات و متنی که فرمودید اطلاعی ندارم

من کاملا موافقم. این حداقل کاریه که ما میتونیم انجام بدیم. ولی میشه دقیقا بگید منظور از تبلیغات چیه؟ دقیقا چه کارایی رو باید انجام بدیم؟

دوست گرامی، طرحی که من به نظر خودم رسید این بود که اگر قرار هست کاری صورت بگیره به این صورت باید باشه که تمامی ISP و حتی شرکت های اراییه دهنده اینترنت رو هم در بر بگیره.

ghasede_del
16-06-2015, 04:13
دوستان کسی در ساعات رایگان مشکل قطی اینترنت و عوض شدن ایپی داره؟ 2 روز هست از ساعت 1:45 شب تا 7 صبح مدام قطع ارتباط و تغییر ایپی دارم در صورتی که نویز ی هم ندارم از صبح تا شب مشکل نیست اصلا هر 5 دقیقه این اتفاق میوفته

imanhalab
16-06-2015, 10:53
دوستان کسی در ساعات رایگان مشکل قطی اینترنت و عوض شدن ایپی داره؟ 2 روز هست از ساعت 1:45 شب تا 7 صبح مدام قطع ارتباط و تغییر ایپی دارم در صورتی که نویز ی هم ندارم از صبح تا شب مشکل نیست اصلا هر 5 دقیقه این اتفاق میوفته
بله تایید میشه اینم یه روش دیگه واسه دزدیه بیشتر این شرکت

tourjan
16-06-2015, 12:20
دوست گرامی، طرحی که من به نظر خودم رسید این بود که اگر قرار هست کاری صورت بگیره به این صورت باید باشه که تمامی ISP و حتی شرکت های اراییه دهنده اینترنت به تلفن های همراه برای GPRS ها رو هم در بر بگیره.

1- شکایت به 195 فایده نداره با این که احترام خاصی برای وزیر محترم قائل هستم و می دونم که ایشون زحمات خاصی داره می کشه برای بحث اینترنت اما مشکل از این طریق حل نمی شه، نمونه شکایت خود ما برای مشکل به وجود آمده از فن آوا که وقتی من طرح شکایت می کردم شکایت من به جای رسیدگی توسط کارشناس های سازمان تنظیم بر می گشت به ISP و برای همین طول می کشید، چون ISP علارغم اینکه مدت رسیدگی هم به پایان می رسید شکایت نهایی نمی کرد یا اگر می کرد با یک سری مووضعات نا مربوط که نشون بده رسیدگی شده سر و ته شکایت به هم میاورد...

2- دوستان باید زحمت بکشن وقتی طرح مورد نظر نهایی شد آمادگی تبلیغ و اطلاع رسانی داشته باشن، با این کار و همه گیر شد میشه امید داشت که مسئولین محترم نگاهاشون به این سمت جلب بشه، باز هم تکرار می کنم مختص این انجمن یعنی p30world و کاربر هاش نباید باشه، باید حتی از مدیران محترم انجمن بخوایم که توی این کار همراه ما باشن چون هر کسی که به اینترنت وصل میشه از هر جایی توی ایرانبالاخره داره از این شبکه استفاده می کنه می خواد مخابرات باشه، یا آسیاتک، یا پارس آنلاین ما همگی توی یک درد مشترک هستیم اگر پشتیبان هم نباشیم مشکلاتمون حل نمیشه.

3- ما بحث و فقط نباید محدود کنیم به نامحدود ها و اینکه این سرویس از ISPها حدف شده بلکه از این فرصت که داریم از قدرت تمام کاربرها تلاش می کنیم استفاده کنیم بهتره چند موضوع مهم دیگه رو هم همراه این بحث نامحدودها مطرح کنیم مثل قیمت های نجومی و کم فروشی سرعت و موانع دیگه

مورد دیگه که خیلی مهم هست اینکه باید همگی کاربر ها آماده باشن و به دیگران هم شروع کنن به اطلاع رسانی که انشاء الله وقتی آماده شد مشکل اطلاع رسانی نداشته باشیم...

طرح کلی اطلاع رسانی در زمان پخش طرح خیلی ساده است.

مثلا شما غیر از این انجمن 5 جای دیگه هم عضو هستین خوب شما توی اون انجمن اطلاع رسانی می کنید.
شما توی فیسبوک، توئیتر، کلاب، وایبر، واتس آپ، تلگرام، عضو هستید خوب شروع به اطلاع رسانی می کنید.
شما 10 نفر دوست آشنا دارین، شامل خانواده خود شما هم میشه که هر کدوم از اونها یک جای بالاخره عضو هستن اینطوری میشه اطلاع رسانی کرد.

چون درسته همگی ما کاربر اینرتنت هستیم، اما قدرت اینو نداریم که از رادیو، صدا و سیما اطلاع رسانی از ارباب رسانه نداریم، ( اما اگر همین قضیه خوب پیش رفت اونها هم همراه ما بشن البته بعید می دونم که همراه ما باشن :D )

اگر همین سایت p30world یا مثلا وبلاگ یک پزشک یا کلی جای دیگخ احساس مسئولیت ککن برای بحث اینترنت با یک پشتیبانی عطیم ربرو خواهیم بود.

ببینید این بحث مربوط به من یا شما فقط نمیشه این یک مورد کلی هست که همه دارن رنج می برن خوب یکبار طرح اعتراض می کنیم به امید خدا و با پشتکار هم جواب میده.

ایده ای که دادین خیلی خوبه. من اگه اشتباه نکنم انجمن های همین سایت پربیننده ترین و پر جمعیت ترین فروم ها تو سایت های فارسی زبان باشه و البته فروم آسیاتک هم خیلی فعاله و میشه از اونجا شروع کرد. ما باید این حرکت رو شروع کنیم و وقتی تعدامون به یک مقداری رسید بکشونیش سمتی شبکه های مجازی تا همه ما رو ببینن!میشه یک صفحه تو فیسبوک راه انداخت و از اعضای همین فروم ها درخواست کرد بیاید صفحه رو لایک کنید و به اشتراک بذارید. میشه تو همون صفحه به طور کامل و مرحله به مرحله تشریح کرد شرکتها دارن چه کلاهی سر ما میزارن. مطمئنا ما با هر کی تو ایران داره از اینترنت استفاده میکنه درد مشترک داریم و خیلی راحت با ما همراه میشن. فقط متن اطلاعیه یا اعتراض باید به اندازه کافی قوی و گیرا و صد البته همه فهم باشه تا هر کی یک نگاه ساده هم که بهش انداخت متوجه موضوع بشه . خودِ من فقط صفحه فیسبوک دارم و جای دیگه فعال نیستم ولی تو همین فیسبوک صفحه های خبری اجتماعی مستقل هستند که همین فعالیتها رو انعکاس میدن مثل "تقاطع". یا حتی "ستاد مبارزه با چرندیات".
شما ببین یک نظر سنجی مسخره و دروغ مثل رای گیری در باره خلیج فارس با یک سایت الکی رو یک عده علم کردن خیلی ها رفتن به خلیج فارس رای دادن در صورتی که اصلا همچین نظرسنجی وجود نداشته و نداره! حالا این کاری که قراره انجام بشه یک مطلب واقعیه و واقعا شرکتها با کمک قوانین استعمار اینترنت راه انداختن! متن اعتراضی باید اونقدر قوی و همه فهم باشه که همه بفهمند هزینه هر گیگ اینترنت برای شرکتها چند در میاد و برای ما چند؟! باید همه مطلع بشند چیزی به نام اینترنت حجمی یک چیز من در آوردی و جعلیه برای دوشیدن ما و اصلا تو کشورهای دیگه همچین دکون دستگاهی وجود نداره.

codex1
16-06-2015, 18:01
ایده ای که دادین خیلی خوبه. من اگه اشتباه نکنم انجمن های همین سایت پربیننده ترین و پر جمعیت ترین فروم ها تو سایت های فارسی زبان باشه و البته فروم آسیاتک هم خیلی فعاله و میشه از اونجا شروع کرد. ما باید این حرکت رو شروع کنیم و وقتی تعدامون به یک مقداری رسید بکشونیش سمتی شبکه های مجازی تا همه ما رو ببینن!میشه یک صفحه تو فیسبوک راه انداخت و از اعضای همین فروم ها درخواست کرد بیاید صفحه رو لایک کنید و به اشتراک بذارید. میشه تو همون صفحه به طور کامل و مرحله به مرحله تشریح کرد شرکتها دارن چه کلاهی سر ما میزارن. مطمئنا ما با هر کی تو ایران داره از اینترنت استفاده میکنه درد مشترک داریم و خیلی راحت با ما همراه میشن. فقط متن اطلاعیه یا اعتراض باید به اندازه کافی قوی و گیرا و صد البته همه فهم باشه تا هر کی یک نگاه ساده هم که بهش انداخت متوجه موضوع بشه . خودِ من فقط صفحه فیسبوک دارم و جای دیگه فعال نیستم ولی تو همین فیسبوک صفحه های خبری اجتماعی مستقل هستند که همین فعالیتها رو انعکاس میدن مثل "تقاطع". یا حتی "ستاد مبارزه با چرندیات".
شما ببین یک نظر سنجی مسخره و دروغ مثل رای گیری در باره خلیج فارس با یک سایت الکی رو یک عده علم کردن خیلی ها رفتن به خلیج فارس رای دادن در صورتی که اصلا همچین نظرسنجی وجود نداشته و نداره! حالا این کاری که قراره انجام بشه یک مطلب واقعیه و واقعا شرکتها با کمک قوانین استعمار اینترنت راه انداختن! متن اعتراضی باید اونقدر قوی و همه فهم باشه که همه بفهمند هزینه هر گیگ اینترنت برای شرکتها چند در میاد و برای ما چند؟! باید همه مطلع بشند چیزی به نام اینترنت حجمی یک چیز من در آوردی و جعلیه برای دوشیدن ما و اصلا تو کشورهای دیگه همچین دکون دستگاهی وجود نداره.

بسیار نظر و ایده خوبیه، فقط به عرض شما برسونم در مورد متن اظلاعیه شما نمی تونید آمار بیارین که بله آلان قیمت جهانی STM1 اینه بغد شرکت زیر ساخت انقدر می خره، بعد میاد با ۳۵ برابر قیمت بیشتر می فروشه.نمیشه کل ریز قیمت ها و آوردُ با کلی گوی بشه اما میشه در صفحع سایت فیس بوک غیره به جزپیات اشاره کرد.

کلیه دوستان منظورام بود که جاهای مختلف عضو هستن، و شما رو مثال زدم :)

imanhalab
16-06-2015, 20:18
این قضیه آی پی عوض شدن تو ساعت رایگان واسه هم اینطور نشد دوستم این مشکل را نداشت اما من امروز خیلی زنگشون زدم حالا قرار ساعت 2 شب از پشتیبانی بم زنگ بزنه ببینه قضیه چیه

imanhalab
16-06-2015, 21:12
این قضیه آی پی عوض شدن تو ساعت رایگان واسه هم اینطور نشد دوستم این مشکل را نداشت اما من امروز خیلی زنگشون زدم حالا قرار ساعت 2 شب از پشتیبانی بم زنگ بزنه ببینه قضیه چیه

tourjan
16-06-2015, 22:34
بسیار نظر و ایده خوبیه، فقط به عرض شما برسونم در مورد متن اظلاعیه شما نمی تونید آمار بیارین که بله آلان قیمت جهانی STM1 اینه بغد شرکت زیر ساخت انقدر می خره، بعد میاد با ۳۵ برابر قیمت بیشتر می فروشه.نمیشه کل ریز قیمت ها و آوردُ با کلی گوی بشه اما میشه در صفحع سایت فیس بوک غیره به جزپیات اشاره کرد.

در مورد تبلیغ منظورام فقط شما نبودید کلیه دوستان منظورام بود که جاهای مختلف عضو هستن، و شما رو مثال زدم :)
بله در مورد تبلیغات منم فقط خودمو گفتم و شرایط شبکه های دیگه رو در جریان نیستم. . به هر حال اگه بشه یک صفحه فیسبوک ایجاد به نظر من چند تا حسن داره اول اینکه میشه به تدریج مطالب رو بیان کرد و دوم اینکه واقعا اگه قوی این کارو انجام بدیم احتمال داره توسط صفحه های پر بازدید معرفی بشیم. چون همونطور که گفتم حرفی که ما میزنیم فقط مشکل خودمون چند نفر نیست، مشکل هر کی تو ایران زندگی میکنه همینه. یکی از دوستان تو همین فروم چند وقت پیش داشت آمار و نرخ اینترنت رو برای شکرت زیرساخت میداد و میگفت با چند برابر سود به ما تحویل میده. حالا من نمیگم حتما رو این قضیه مانور داده بشه ولی اگه کسی در این مورد اطلاعات موثقی داره میشه گفت اینارو.
در هر صورت ما که آماده ایم. هر وقت قرار شد استارت کار بخوره هم اینجا هم تو فروم های شرکتهای دیگه اعلام کنید تا بچها بسیج بشن.

ma3743
17-06-2015, 15:20
یعنی کسی نیست جواب بده؟؟
دوست عزیز من 10 روزه از نامحدود به محدود یک مگ تغییر سرویس دادم
تجربه این 10 روز:
سرعت بین 150 تا 180 متغیره یعنی به طور میانگین شبها بین 2200 تا 2900 مگابایت دانلود میکنه دیشب هم که از 6 تا 7 صبح سرعت 28 کیلوبایت بود

codex1
17-06-2015, 16:56
بله در مورد تبلیغات منم فقط خودمو گفتم و شرایط شبکه های دیگه رو در جریان نیستم. . به هر حال اگه بشه یک صفحه فیسبوک ایجاد به نظر من چند تا حسن داره اول اینکه میشه به تدریج مطالب رو بیان کرد و دوم اینکه واقعا اگه قوی این کارو انجام بدیم احتمال داره توسط صفحه های پر بازدید معرفی بشیم. چون همونطور که گفتم حرفی که ما میزنیم فقط مشکل خودمون چند نفر نیست، مشکل هر کی تو ایران زندگی میکنه همینه. یکی از دوستان تو همین فروم چند وقت پیش داشت آمار و نرخ اینترنت رو برای شکرت زیرساخت میداد و میگفت با چند برابر سود به ما تحویل میده. حالا من نمیگم حتما رو این قضیه مانور داده بشه ولی اگه کسی در این مورد اطلاعات موثقی داره میشه گفت اینارو.
در هر صورت ما که آماده ایم. هر وقت قرار شد استارت کار بخوره هم اینجا هم تو فروم های شرکتهای دیگه اعلام کنید تا بچها بسیج بشن.

دوست گرامی در مورد آمار من با اون بنده خدایی که در حال آماده کردن متن بود صحبت کردم ایشون یک سری آمار به متن طرح اضافه کردن در مورد قیمت ها و همینتطور رتبه پایین کشور در برابر اینترنت دنیا، بعد در مورد صفحه فیسب بوک . توئیتر باز شده در حال آماده سازی هست، اما مشکل این هست که چطور میشه برای شبکه های مثل وایبر و وات آپ که مطلب زیادی نمیشه گذاشت خلاصه سازی کرد.

برای بسیج شدن هم درست می فرمایید، اینطور که شنیدم اوضاع اینترنت قرار هست بدتر از این شه، چند روزی هستکه اختلال های زیادی هم توی مخابرات و هم بعضی از شرکت ها دیده میشه... !!!

tourjan
17-06-2015, 18:53
دوست گرامی در مورد آمار من با اون بنده خدایی که در حال آماده کردن متن بود صحبت کردم ایشون یک سری آمار به متن طرح اضافه کردن در مورد قیمت ها و همینتطور رتبه پایین کشور در برابر اینترنت دنیا، بعد در مورد صفحه فیسب بوک . توئیتر باز شده در حال آماده سازی هست، اما مشکل این هست که چطور میشه برای شبکه های مثل وایبر و وات آپ که مطلب زیادی نمیشه گذاشت خلاصه سازی کرد.

برای بسیج شدن هم درست می فرمایید، اینطور که شنیدم اوضاع اینترنت قرار هست بدتر از این شه، چند روزی هستکه اختلال های زیادی هم توی مخابرات و هم بعضی از شرکت ها دیده میشه... !!!

والا در مورد وایبر و تلگرام و... من نمیتونم نظر بدم. البته فکر میکنم بهترین گزینه همین فیسبوک باشه. فقط یک نکته مهم به نظرم اومد که گفتنش ضرر نداره. علاوه بر اینکه باید به طور مطلوب اطلاع رسانی بشه باید جوری برنامه ریزی کنیم که بعد از استارت کار، فعالیت ما ادامه دار بمونه نه اینکه بعد از یک هفته همه سرد بشن. مثل اتفاقی که واسه همین فن آوا افتاد. بالاخره شرکت به هر روشی تونست این حساسیتی که خودش ایجاد کرده بود رو بخوابونه! این خیلی مهمه که بعد از گذشت چند روز بیخیال نشیم.
حالا از همه اینها گذشته این جواب سامانه 195 به شکایتی که کردم فکر منو خیلی مشغول کرده. بنا به گفته اینها تا چند روز آینده قراره با ایجاد تغییراتی مشکل محدودیت سرویس تا حد زیادی رفع میشه. نمیدونم منظورشون از "چند روز آینده" یعنی واقعا چند روز و منظور از "تا حد زیادی" یعنی چقدر؟ ولی بازم این حرفشون یک مقدار کمی امیدوار کننده بود.

codex1
17-06-2015, 19:39
والا در مورد وایبر و تلگرام و... من نمیتونم نظر بدم. البته فکر میکنم بهترین گزینه همین فیسبوک باشه. فقط یک نکته مهم به نظرم اومد که گفتنش ضرر نداره. علاوه بر اینکه باید به طور مطلوب اطلاع رسانی بشه باید جوری برنامه ریزی کنیم که بعد از استارت کار، فعالیت ما ادامه دار بمونه نه اینکه بعد از یک هفته همه سرد بشن. مثل اتفاقی که واسه همین فن آوا افتاد. بالاخره شرکت به هر روشی تونست این حساسیتی که خودش ایجاد کرده بود رو بخوابونه! این خیلی مهمه که بعد از گذشت چند روز بیخیال نشیم.
حالا از همه اینها گذشته این جواب سامانه 195 به شکایتی که کردم فکر منو خیلی مشغول کرده. بنا به گفته اینها تا چند روز آینده قراره با ایجاد تغییراتی مشکل محدودیت سرویس تا حد زیادی رفع میشه. نمیدونم منظورشون از "چند روز آینده" یعنی واقعا چند روز و منظور از "تا حد زیادی" یعنی چقدر؟ ولی بازم این حرفشون یک مقدار کمی امیدوار کننده بود.

در مورد اطلاع رسانی بالاخره به یک نقطه مناسبی می رسیم به امید خدا، اما در مورد دلسرد نشدن باید عرض کنم اگر همه با هم متحد بشم و پشتکار لازم داشته باشن و اینکه بفهمن که می تونن صداشونو به مسئولین برسونن حتما دلسرد نمیشن، اما ما ایرانی ها دوست داریم که همه چیز یک دفعه محیا بشه حاضر نیستیم هزینه کنیم، وقت بگذاریم، اگر به جایی برسیم که برای خودمون احترام قائل بشیم، اگر متوجه بشیم که همین اینترنت چه درآمد سرشاری نصیب کشور می کنه حتی از در آمد نفتی هم به مراتب بیشتر، اگر اجازه بدیم که تکنولوژی سریعتر به کشور ما بیاد. آلان سرعت اینترنت توی سنگاچور به صورت متوسط 122mp/ps بعد برای ما به صورت متوسط 3.31mb/ps هست که یعنی فاجعه....

آلان کره جنوبی به عنوان یکی از 3 اقتصاد برتر و پیشرفته آسیا نگاه کنید، چه پیشرفتی در مورد اینترنت و تکنولوژی های مرتبت با اون انجام داده ما رو نگاه کنید!!!

من همون آماری که شما گفتین چک کردم شرکت ارتباطات زیر ساخت و چند تا شرکت خاص دیگه که به صورت انحصاری وارد کننده پهنای باند به کشور هستند هر STM1 به صورت متوسط 9 میلیون می خرن بعد 30 میلیون می فروشن به ISPها بعد ISPها با احتساب ضریب 1 به 8 که به مصرف کننده تا 240 میلیون تمون می فروشه به من شمای مشترک... یعنی 45 درصد سود خالص....

باید این آمار مردم متوجه بشن که چرا باید اینطور باشه؟؟؟ چه خدماتی در قابلش داده میشه؟؟؟ چرا خود ISPها به صورت حجمی که STM1 که با سرعت 155 مگابیت بر ثانیه هست 30 میلیون خریداری می کنه بعد میاد حجمی و قطره پکونی می فروشه اونم با 30 برابر قیمت اصلی چرا؟؟؟

سود اعلام شده ( چون همگی می دونیم خیلی از شرکت به صورت کامل و درست مالیت به دولت پرداخت نمی کنن) ISPها سال قبل 400 میلیارد تومن بود یعنی چی؟؟

اینها درد های مشترکی هست که باید اطلاع رسانی بشه و باید حل بشه چون یک زمانی فقط میایم توی فیبوک میگیم میوه گرونه همینو بس!!! اما پیگیری نمی کنیم چرا؟؟؟ و دنبال راه حل هم نیستیم...

ما داریم هر ساعت از علم روز دنیا عقب می مونیم و متوجه نیستیم...!!!

ma3743
18-06-2015, 08:51
قبلا هم عرض کردم الان هم میگم هیچ راهی بهتر از استفاده نکردن دسته جمعی از خدمات جواب نمیده
در هر صورت هر تصمیمی که دوستان بگیرند ما هم تابع هستیم و همکاری میکنیم

به امید روزی که عدالت و انصاف گوشه چشمی به این سرزمین نفرین شده بیاندازه

ma3743
18-06-2015, 08:53
دوستان آیا ترافیک باقی مونده از سرویس حجمی به ماه بعد منتقل میشه یا نه؟

amin_v30
18-06-2015, 10:05
دوستان آیا ترافیک باقی مونده از سرویس حجمی به ماه بعد منتقل میشه یا نه؟
فقط اگه حجم اضافه خریده باشی انتقال پیدا میکنه

amirpers
19-06-2015, 12:44
دوستان این سرویس های حجمی اگه حجم ترافیکی که داریم تموم بشه و دیگه حجم نگیریم قطع میشه؟
همینطور اگه یه سرویسی داشته باشیم و تمدیدش نکنیم چی؟ خود به خود قطع میشه؟

M Y T H
19-06-2015, 14:58

والا تا یه هفته ی پیش برای من تا 480 هم میرسید(برای منو روی 4مگ بستن) ولی توی این هفته ، در بهترین حالت میشه 200

sorooshfm
19-06-2015, 17:00
والا تا یه هفته ی پیش برای من تا 480 هم میرسید(برای منو روی 4مگ بستن) ولی توی این هفته ، در بهترین حالت میشه 200
همینجوری پیش بره دیگه فکر کنم فن آوا تا یکسال دیگه باید در شرکت اینترنتی اش رو تخته کنه چون یک مدت طولانی هست که نه سرویس های جدیدی معرفی کرده و همینطور هم داره سرعت سرویس هایش رو کاهش میده

sorooshfm
19-06-2015, 19:45
متاسفانه ایرانسل هم بسته ۲۴ گیگ ده هزار تومانی شبانه رو هم برداشت که هر گیگی ۵۰۰ تومان در می اومد کلا مسئولان با اینترنت ارزون و دانلود مشکل دارن خدا بگم چکارشون کنه اینا شدیدا دارن عرصه رو برای کاربرا تنگ میکنن ایرانسل هم مثل شرکت های اینترنتی به فکر چاپیدن بیشتر افتاده

sorooshfm
21-06-2015, 18:09
چی شده مثل این که در تالار فن آوا تخته شده!!!!:n38:

1nima1
21-06-2015, 19:51
چی شده مثل این که در تالار فن آوا تخته شده!!!!:n38:

این که تالارشه در خودشم تخته می شه .اینجا می بینم توی سطح شهر افتادن به تبلیغات و در باغ سبز نشون دادن. اینه نتیجه فراری دادن مشتری.

چند روز پیش که رفتم پرت کنم سرشون این قیلترنت مثلا نا محدود نامنصفانشونو داشتن خودشونو جر می دادن منو منصرف کنن از رفتن. هی می گفتن همه جا همینه.

منم گفتم همه جا اینجوری باشه یا نباشه من از شمایی که وسط دوره من به شکل یه طرفه و بدون توافق با من شرایط قرارداد رو تغییر دادید سرویس بگیر نیستم که نیستم.

گدا بازی دراوردن واسه من روزی یه گیگ.معلوم نیست اینترنت گرفتیم یا لیوان خاکشیر خریدیم که حجمی توی لیوان بزرگ و کوچیک می خوان واسش قیمت بزارن!

mohammad_1992
22-06-2015, 10:15
سلام دوستان شبانه ی من فیکس شده روی 200 :n13: از ساعت 2:05 دقیقه اعمال میشه اگه کسی راهی داشت از دست این کارشون راحت شیم :n02: شیرینی خوبی بهش میدم :n09:

M Y T H
22-06-2015, 10:41
سلام دوستان شبانه ی من فیکس شده روی 200 :n13: از ساعت 2:05 دقیقه اعمال میشه اگه کسی راهی داشت از دست این کارشون راحت شیم :n02: شیرینی خوبی بهش میدم :n09:

برو خدا رو شکر کن که فیکس روی 200 ـه...برای من که زیر 40ـــه!

hadi777
22-06-2015, 15:37
دوستانی که سرویس 512 BU دارند مشکلی ندارند؟ هنوزم محدودیت اعمال نشده؟

Rhodes
22-06-2015, 16:11

براي من هنوز اعمال نشده و مثل قبله.شيراز ام

Sent from my iPad using Tapatalk

sorooshfm
22-06-2015, 19:41
توصیه ام اینه که اصلا ازش اینترنت نگیر چون پشیمون میشی هم یکدفعه سرعتت قطره ای میشه در حد دیال آپ از این ها هم که بگذریم اتلاف بسته وحشتناکی داره و همچنین پینگ بالا

K!ng of th3 K!ngs
23-06-2015, 15:18
مثل اینکه کلا روی سرویس های 512 این طرح مسخره ی نامنصفانه اجرا نمیشه...

ولی بازم اینا ممکنه وسط قرار داد براتون محدودش کنن

توصیه میکنم فعلا از شرکت دوری کنید...
ما هم بعد 1 سال سرویس از این جا رفتیم...

fafool70
24-06-2015, 00:04
دوستان vpi و vci فن اوا چنده؟؟

K!ng of th3 K!ngs
24-06-2015, 01:00
8
35

................

seetherali
24-06-2015, 10:44
آقا دو روزه داغونه . همش تایم اوت میده در حدی که چراغ اینترنت قرمز میشه همش. پیج هم نمیشه باز کرد

fafool70
24-06-2015, 11:42
دوستان خط تلفن مشکل داشت اومدن درستش کردن الان سرویس رو 1 مگ کردم ولی چراغ اینترنت خاموشه بردم نمایندگی حتی کانفیگ کرد ولی باز چراغ اینترنت خاموش و چراغ adsl روشن هست . فقط چیزی که اینجا اتفاق افتاده snr اومده روی 9 و line atten 54 شده ! . سیم رو هم مسقیم از سر خط اوردم . مشکل این کجاست به نظرشما ؟

mehryar1973
24-06-2015, 12:18
54 مشکل داره از 50 به بالا مشکل داره

amin_v30
24-06-2015, 14:00
دوستان خط تلفن مشکل داشت اومدن درستش کردن الان سرویس رو 1 مگ کردم ولی چراغ اینترنت خاموشه بردم نمایندگی حتی کانفیگ کرد ولی باز چراغ اینترنت خاموش و چراغ adsl روشن هست . فقط چیزی که اینجا اتفاق افتاده snr اومده روی 9 و line atten 54 شده ! . سیم رو هم مسقیم از سر خط اوردم . مشکل این کجاست به نظرشما ؟
مود داخل موذم رو بذار G.dmt اگه بهتر نشد،سیمکشی داخلیت مورد داره یا از بغل سیم برق رد شده،تازه اگه جای گرمسیر هستی،خود گرما رو سیمت نویز میندازه،بگو downstreem رو 2 اینا ببندن که snr بیاد بالا

fafool70
24-06-2015, 14:13
مود داخل موذم رو بذار G.dmt اگه بهتر نشد،سیمکشی داخلیت مورد داره یا از بغل سیم برق رد شده،تازه اگه جای گرمسیر هستی،خود گرما رو سیمت نویز میندازه،بگو downstreem رو 2 اینا ببندن که snr بیاد بالا

مودم tp-link 8901 هست تون گزینه g.dmt کجاست؟ سیم کشی رو چک کردم دوباره باید چک می کنم چون مسقیم روکش اوردم .مناطق گرمسیر که خوزستان هستم . downstream کمتر از 2 هست

amirpers
24-06-2015, 22:35
دوستان نحوه قطه سرویس بعد از پایان دوره چه جوریه؟ خودش قطع میشه؟

Khan gholi
25-06-2015, 01:34
دوستان نحوه قطه سرویس بعد از پایان دوره چه جوریه؟ خودش قطع میشه؟

من که تا 14 روز تمدید نکردم خودشون قطع نکردند
زنگ بزنید پشتیبانی درخواست تخلیه پرت بدید

amir3852
25-06-2015, 13:21
با سلام مجدد
من هفته پيش تونستم با بدبخي تخليه رانژه رو بگيرم اونهم آقاي ..... به دليل راموشي يادشون رفه بد تخليه منو به مخابرات اعم كنند من خودم پيگيري كردم و تخليشو گرفم 24 ساعته تخليه كردند بعدش 2 مگ نامحدود پارس آنلاين ررفتم چون كاربر بليشون هم بودم كارمو سريع انجام ادند وي 48 ساعت مخابرات منو اذيت كردش تا وصلنه
من توي اين ماجراهايي كه اتفا افتاد خيلي چيزها دستگيرم شد كه يادمه 2 سال پيش اين قضايا اصلا نبودش چون خود پارس آنلاين و تجهيزاتشو استاد خودم عرب توي ساهاي 70 كانفيگ كرده بود و به جرأت ميگفت تمامي تجهيزات ساخت شركت سيسكو اسرا .. ئيل هستش حالا دروغ و راستش پاي خودش ولي همون موع كه به دانشگاه ما سرويس ميداد ما وقتي به روترهاي آمريكا يا كشورهاي ديگه دسترسي ميگرفتيم كاملا مشخص بود كانفيگ توپه
در هر صورت اين پايين به شماره بندي ميگم كه اشتباه متوجه نشيد
1- در كل اينترنت ايران شديدا دزدي ميشه از خود ارتباطات زير ساخت بگير تا وزارت فناوري اطلاعات و ارتباطات و خود مخابرات بعدش شركتهاي زير مجموعه (البته اين رو هم بگم اگر اينترنت ماهواره اي رو توي ايران آزاد ميكردند خيلي خيلي عالي ميشد سال 82 شركت ايران .... صحبت شد و اون موقعها خيلي وزارت اطلاعات روي اين قضيه صحه نميذاشت الان شديدا پيگيرشن و طول موجها رو چك ميكنن چون خودم چندين ماه اينترنت ماهواره اي از W3 داشتم و ميتركوند )
2- مشكلبعدي مخارات و زير ساختهاشه كه همگي كابلي هستند و هنوز نتونستند فيبر رو جايگزين كنن يادمه كارهاي سازمان ترافيك شهري تهران رو سال 78 يكي از دوسام داشت با فيبر ميزد و بعضي از جاها رو فيبر ساپورت نميكرد اوها هم با همين مشكل مخابرات ميشدند و دوباره به سمت كابل ميومدند چون زير ساختهاي شهري همگي داغون و خرابه
3- اتصالات داخساختمون رو تا اونجا ه ميشه بالاخص اتصالات تلفن رو از بقيه اتصالات مثل برق و غيره كه القي الكترو مگنتيك داره جدا كنين و كاملا سيم كشي رو از جاي ديگه ساختمون ببريد (البته از چندين سال پيش توي بعضي شهرها ميدونم مثل تهران كرج و تبريز و اصفهان و شيراز بعضي برج سازهاي كار درست چه براي مسكوني و تجاري از اتصالات بسيار عالي لگراند استفاده ميكنند كه توي دنيا حرف نداره خودم كار كردم خيلي خفنه
4- از مودمهاي TP-LINK و مودمهاي با مارك پرت وغير معروف اصلا استفاده نكنيد چرا چون تمامي سخت افزار و فرمورهاشون آشغاله - اين پست رو اگر هم حذف كنيد مهم نيستش ولي دليل اصليشون استفاده از سخت افزار نامرغوب و بي كيفيت چرا كه شبكه و اينترنت شديدا بر پايه رياضيات و فيزيك و شيمي بنا شده - تركيبات نامرغوب در ساختار چيپها و خازنها و ديودها و غيره و غيره خودش باعث ايجاد نويز توي سيستم ميشه - پيكربندي نادرست PCB و لايه بندي نامناسب (فيزيك) در كل شماتيك نادرست اين محصولات با تمامي قوانين رياضيات و معادلات US patent و IEEE مغايرت داره
اين قضيه رو به شخصه تست كردم و مودمهاي تي پي لينكمو همرو گذاشتم كنار
صد رحمت به دي لينك و سيسكو به شدت نويز شما رو پايين مياره و در محدود مجاز نگهميداره و خودش هم توليد نويز اضافي و بار روي لينك نميكنه DSL-2770L رو تست بگيريد يا مودمهاي ديگرو كاملا متوجه ميشيد
5- همين الان 2 مگ نامحدود از پارس آنلاين گرفتم نويز در محدوده منطقي و سرعت رو روي 9 مگ بستند 9 دان 2 آپ تست سايتهاي مطرح مثل مايكروسافت و اينتل و بعضي سايتهاي مهم روي 800 كي هستش
همين نشون ميده كه چقدر پيكربندي دقيقي داره و اگر به روترهاي گوگل تلنت كنيد ميفهميد تريس روت شما چند تا نود داره و با سرعتي كار ميكنه
در هر صورت فعلا پارس آنلاين راضي كننده هستش و در جواب اون دوست عزيزمون سپنتا كرج رو اصلا ساپورت نميكنه
يك مسئله ديگه اگر توي منزل يا محل كارتون از وسايل واي فاي زياد استفاده ميكنيد حتما يك ريپيتر عالي مارك درست و حسابي و با قابليت نصب آنتن خارجي يا پرتابل استفاده كنيد
اسمارت فون و تلويزيون و بلوري و ايكس باكس و رسيور و پي سي و تبلت و نوت بوك و ايكس باكس هر چند تا كه داشته باشيد همرو جواب ميده
من كه حتي NAS Server هم دارم و مستقيم به مودم زدم و واقعا لذت بخشه
ببخشيد كه خيلي طولاني شد ولي اميدوارم سودمند باشه

behzadee
25-06-2015, 15:22
با سلام مجدد
من هفته پيش تونستم با بدبخي تخليه رانژه رو بگيرم اونهم آقاي ..... به دليل راموشي يادشون رفه بد تخليه منو به مخابرات اعم كنند من خودم پيگيري كردم و تخليشو گرفم 24 ساعته تخليه كردند بعدش 2 مگ نامحدود پارس آنلاين ررفتم چون كاربر بليشون هم بودم كارمو سريع انجام ادند وي 48 ساعت مخابرات منو اذيت كردش تا وصلنه
من توي اين ماجراهايي كه اتفا افتاد خيلي چيزها دستگيرم شد كه يادمه 2 سال پيش اين قضايا اصلا نبودش چون خود پارس آنلاين و تجهيزاتشو استاد خودم عرب توي ساهاي 70 كانفيگ كرده بود و به جرأت ميگفت تمامي تجهيزات ساخت شركت سيسكو اسرا .. ئيل هستش حالا دروغ و راستش پاي خودش ولي همون موع كه به دانشگاه ما سرويس ميداد ما وقتي به روترهاي آمريكا يا كشورهاي ديگه دسترسي ميگرفتيم كاملا مشخص بود كانفيگ توپه
در هر صورت اين پايين به شماره بندي ميگم كه اشتباه متوجه نشيد
1- در كل اينترنت ايران شديدا دزدي ميشه از خود ارتباطات زير ساخت بگير تا وزارت فناوري اطلاعات و ارتباطات و خود مخابرات بعدش شركتهاي زير مجموعه (البته اين رو هم بگم اگر اينترنت ماهواره اي رو توي ايران آزاد ميكردند خيلي خيلي عالي ميشد سال 82 شركت ايران .... صحبت شد و اون موقعها خيلي وزارت اطلاعات روي اين قضيه صحه نميذاشت الان شديدا پيگيرشن و طول موجها رو چك ميكنن چون خودم چندين ماه اينترنت ماهواره اي از W3 داشتم و ميتركوند )
2- مشكلبعدي مخارات و زير ساختهاشه كه همگي كابلي هستند و هنوز نتونستند فيبر رو جايگزين كنن يادمه كارهاي سازمان ترافيك شهري تهران رو سال 78 يكي از دوسام داشت با فيبر ميزد و بعضي از جاها رو فيبر ساپورت نميكرد اوها هم با همين مشكل مخابرات ميشدند و دوباره به سمت كابل ميومدند چون زير ساختهاي شهري همگي داغون و خرابه
3- اتصالات داخساختمون رو تا اونجا ه ميشه بالاخص اتصالات تلفن رو از بقيه اتصالات مثل برق و غيره كه القي الكترو مگنتيك داره جدا كنين و كاملا سيم كشي رو از جاي ديگه ساختمون ببريد (البته از چندين سال پيش توي بعضي شهرها ميدونم مثل تهران كرج و تبريز و اصفهان و شيراز بعضي برج سازهاي كار درست چه براي مسكوني و تجاري از اتصالات بسيار عالي لگراند استفاده ميكنند كه توي دنيا حرف نداره خودم كار كردم خيلي خفنه
4- از مودمهاي TP-LINK و مودمهاي با مارك پرت وغير معروف اصلا استفاده نكنيد چرا چون تمامي سخت افزار و فرمورهاشون آشغاله - اين پست رو اگر هم حذف كنيد مهم نيستش ولي دليل اصليشون استفاده از سخت افزار نامرغوب و بي كيفيت چرا كه شبكه و اينترنت شديدا بر پايه رياضيات و فيزيك و شيمي بنا شده - تركيبات نامرغوب در ساختار چيپها و خازنها و ديودها و غيره و غيره خودش باعث ايجاد نويز توي سيستم ميشه - پيكربندي نادرست PCB و لايه بندي نامناسب (فيزيك) در كل شماتيك نادرست اين محصولات با تمامي قوانين رياضيات و معادلات US patent و IEEE مغايرت داره
صد رحمت به دي لينك و سيسكو به شدت نويز شما رو پايين مياره و در محدود مجاز نگهميداره و خودش هم توليد نويز اضافي و بار روي لينك نميكنه DSL-2770L رو تست بگيريد يا مودمهاي ديگرو كاملا متوجه ميشيد
5- همين الان 2 مگ نامحدود از پارس آنلاين گرفتم نويز در محدوده منطقي و سرعت رو روي 9 مگ بستند 9 دان 2 آپ تست سايتهاي مطرح مثل مايكروسافت و اينتل و بعضي سايتهاي مهم روي 800 كي هستش
همين نشون ميده كه چقدر پيكربندي دقيقي داره و اگر به روترهاي گوگل تلنت كنيد ميفهميد تريس روت شما چند تا نود داره و با سرعتي كار ميكنه
در هر صورت فعلا پارس آنلاين راضي كننده هستش و در جواب اون دوست عزيزمون سپنتا كرج رو اصلا ساپورت نميكنه
يك مسئله ديگه اگر توي منزل يا محل كارتون از وسايل واي فاي زياد استفاده ميكنيد حتما يك ريپيتر عالي مارك درست و حسابي و با قابليت نصب آنتن خارجي يا پرتابل استفاده كنيد
اسمارت فون و تلويزيون و بلوري و ايكس باكس و رسيور و پي سي و تبلت و نوت بوك و ايكس باكس هر چند تا كه داشته باشيد همرو جواب ميده
من كه حتي NAS Server هم دارم و مستقيم به مودم زدم و واقعا لذت بخشه
ببخشيد كه خيلي طولاني شد ولي اميدوارم سودمند باشه

آقا ایول 2 مگ نامحدود
من خودم از خیلی وقت پیش این سرویس عالی رو مد نظر داشتم ولی هر جوری حساب کردم هزینه ـش خیلی برام سنگین بود
دیگه بدون نگرانی هر چقدر دلت میخواد دانلود کن و حالش رو ببر:n02:

sorooshfm
25-06-2015, 16:41
آقا ایول 2 مگ نامحدود
من خودم از خیلی وقت پیش این سرویس عالی رو مد نظر داشتم ولی هر جوری حساب کردم هزینه ـش خیلی برام سنگین بود
دیگه بدون نگرانی هر چقدر دلت میخواد دانلود کن و حالش رو ببر:n02:
بعد از عبور از مصرف منصفانه ۳۲ کیلوبایت میشه بدرد نمیخوره کلا وقتی نامحدود واقعی نیست پول دادن برای این نوع سرویس ها دور ریختن پول است و بس

amir3852
25-06-2015, 16:56
بله واقعا نامحدود من تقريبا يك هفته هست كه رانژش كردم هزينش با تمامي محاسبات شد 446 هزار تومان
برام ميصرفه چون توي خونه وسيله ارتباطي زياد دارم در ضمن شبي اگر درست دانلود كنه و سرور مورد نظر مشغولي نداشته باشه حداقل 40 گيگ و تا 65 گيگ هم گرفتم دقيق دقيق
خيلي خدايي توپه - اشتباه بزرگي كه اين 3 سال مشتري پارس بودم و بعدش 2 سال هم فن آوا و الان دوباره برگشتم توي پارس آنلاين
فعلا كه عاليه قراره يك ماه خوب كار كنه اگر اكي باشه يك خط ديگم رو هم 1 مگ نامحدودش ميكنم
چون اون هم تقريبا 6 سال روي پارس آنلاين بودش و الكي قطعش كردم
فن آوا واقعا تركيده حتي بقيه پول منو كه نزديك 400 تومن طلبكارم بهم گفتند حداقل 2 هفته توي حسابداري ميمونه تا روش كار كنن
ببينيد اوضاعشون چقدر خرابه - البته تا اونجا كه من فهميدم فن آوا همش زير سر مخابرات يعني زير مجموعه مخابرات چون همش دروغه ميگن بچه هامون هيچكسي رو توي سالن MDF شهيدان غياثي نداشتند و همش دروغ بود خود بچه هاي مخابرات گفتند فن آوا كلا الكيه
آسياتك اصلا نريد سمتش
شايد شاتل مثل قبل ديگه آشغال نباشه و پرديس و شباويز و غيره و غيره واقعا مزخرفن فقط پول ميچاپن
فقط بدي پارس آنلاين اينه كه شديدا -------- رو جدي گرفته يعني با كريو و OPENVPN و NEXTVPN خيلي خيلي به سختي ميشه وصل شد ولي بعضي وقتها هم وصل ميشه و باور كنيد با همون سرعت 800 كي دانلود ميكنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

navid_fo
25-06-2015, 17:19
بله واقعا نامحدود من تقريبا يك هفته هست كه رانژش كردم هزينش با تمامي محاسبات شد 446 هزار تومان
برام ميصرفه چون توي خونه وسيله ارتباطي زياد دارم در ضمن شبي اگر درست دانلود كنه و سرور مورد نظر مشغولي نداشته باشه حداقل 40 گيگ و تا 65 گيگ هم گرفتم دقيق دقيق
خيلي خدايي توپه - اشتباه بزرگي كه اين 3 سال مشتري پارس بودم و بعدش 2 سال هم فن آوا و الان دوباره برگشتم توي پارس آنلاين
فعلا كه عاليه قراره يك ماه خوب كار كنه اگر اكي باشه يك خط ديگم رو هم 1 مگ نامحدودش ميكنم
چون اون هم تقريبا 6 سال روي پارس آنلاين بودش و الكي قطعش كردم
فن آوا واقعا تركيده حتي بقيه پول منو كه نزديك 400 تومن طلبكارم بهم گفتند حداقل 2 هفته توي حسابداري ميمونه تا روش كار كنن
ببينيد اوضاعشون چقدر خرابه - البته تا اونجا كه من فهميدم فن آوا همش زير سر مخابرات يعني زير مجموعه مخابرات چون همش دروغه ميگن بچه هامون هيچكسي رو توي سالن MDF شهيدان غياثي نداشتند و همش دروغ بود خود بچه هاي مخابرات گفتند فن آوا كلا الكيه
آسياتك اصلا نريد سمتش
شايد شاتل مثل قبل ديگه آشغال نباشه و پرديس و شباويز و غيره و غيره واقعا مزخرفن فقط پول ميچاپن
فقط بدي پارس آنلاين اينه كه شديدا -------- رو جدي گرفته يعني با كريو و OPENVPN و NEXTVPN خيلي خيلي به سختي ميشه وصل شد ولي بعضي وقتها هم وصل ميشه و باور كنيد با همون سرعت 800 كي دانلود ميكنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
شما ببین بعد چند روز محدود میشه ممکنه 20 روز هم طول بکشه ولی مطمئن باش محدود میشی مگر هنوز توی سرویس های با قیمت بالا محدود نمی کنن نامحدودارو
خوش بگذره هر هر صورت :D
اما با این اعدادی که شما نوشتی برای من نمیصرفه 65 گیگ هم دانلود کنی هر شب رایگان میشه فوقش 2 ترا بایت در هر ماه
446000/ 2000 =223 تومن میشه گیگی که گرونه به نظرم البته برای من

amir3852
25-06-2015, 17:44
من وقتي قرارداد رو امضا كردم پيش خانم مصلحي عزيز نماينده فروش پارس آنلاين كرج
توي قرارداد تبصره گذاشتم و نوشتم كه طبق اين قرارداد به هيچ وجه شركت حق محاسبه مقدار حجم و ترافيك مصرفي و همچنين كاهش حجم و سرعت از قرارداد خريداري شده رو نداره و امضاش كردم و به مديرشون هم گفتم
ايميلش رو هم فرستادم پشتيباني و فروش مركز و اعلام كردند شما به هيچ وجهي نگران كاهش سرعت و حجم نباشيد نهايتش بعد از 700 گيگ ترافيك سرعت شما ميشه همون 2 مگ يعني الان از 9 مگ ميشه 2 مگ
در هر صورت فكر نكنم نامحدودش رو بردارند
باور كنيد دوستان اين كشور همه چيزش عاليه ولي دزديهاش خيلي زياد شده الان همين شركت پارس آنلاين
مبلغي رو ساليانه بابت ترافيك مصرفي از شركت ارتباطات زير ساخت كه قبلا كارهاشو وزارت ارتباطات ميكرد، پرداخت ميكنه
ولي پهناي كاملا هدر ميره چون مديريت درستي نداره چرا فرض مثال به بعضي از ارگانها و سازمانها و وزارتخانه ها ترافيك فيبر نوري ميدن ولي به كاربران عادي نميدن
چرا شما ميخواي از رايتل سرعت و ترافيك بالاتر بگيري ميگن نميشه فقط به اساتيد دانشگاهها و دانشجويان و كسبه ميديم - چرا مگه بقيه كاربران عادي آدم نيستند حتما بايد يك صندلي دولتي داشته باشند - استاد بنده آقاي كورنگي بودند كه واقعا نمونه هستند
براي يك سازمان (ايكنا) فيبر نوري از خود مخابرات كشيدند با سرعت 16 مگ و قرارداد اول 6 ماهه بسته شد (البته اين يكي از سازمانهاي معدودي كه من هم توش كار كردم هم نماينده سازمان ديگه اي بودم هم كارشناسي ميكردم) (توي وزارت ارتباطات هم بودم و براي اتاق معاون وزير لينك شبكه درست كردم)
در هر صورت فرض مثال همين مخابرات فقط و فقط ترافيك مصرفي ماهيانه اين سازمان رو نگاه ميكرد و وقتي به مدير شبكش گفتم احمق جان شما تا ميتوني نرم افزارهاي مهم و كار درست و حتي فيلم و موسيقي رو يك سره دانلود كنيد تا 6 ماهه اول پر بشه فرمودند خير
اين بنده خدا كارآموز شبكه بودند و حتي نميتونستند يك كانكتور RJ-45 رو بصورت استاندارد IEEE و ورژن A پرچ كنن در اين حد - باورتون ميشه سر يك ماه سرعت اين مجموعه به 6 مگ كاهش يافت و زماني رسيد كه حجم ترافيكشون بالاتر رفته بودش و همه دانلود ميكردند كه قضيه محدوديت حجم مصرفي رو كار گذاشتند
منظورم اينه كلا توي ايران پهناي باند كاملا هدر ميره و شركتها و سازمانهاي مجري فقط و فقط براي خودشون اين پهناي باند رو درست ميدونن و براي من فرد عادي ميگن مگه تو چقدر مصرف داري مگه چيكار داري آقا به تو چه ربط داره من ميخوام از صبح تا شب توي يوتيوب فيلم آموزشي ببينم ميخوام يك سره از DEEZER موسيقي گوش كنم به همين خاطر
در كل ايران هم خيلي شبيه بعضي كشورهاي اروپايي مثل فرانسه و انگليس و يونان و دانمارك و بلژيك اونها هم ترافيك رو شديدا كنترل ميكنن و قضيه -------- هم دارند - چرا ميگن خودمون بايد محدود كنيم نه كاربر يا والدين كاربر
منظورم اينه كه اين سيستم ما ساختار خودمون نيست واگذاريه به ما
حتي توي آمريكا از دوست و فاميل و آشنا بپرسين تمامي افراد فقط با موبايل به اينترنت وصلن و بسته ميخرن مثل ايران دقيقا خيلي كم كاربر خانگي هستش كه بخواد ADSL2+ بگيره و اونهم نامحدود
ايران پل ارتباطي اينترنت شرق به غرب و يك حجم سنگيني از ترافيك رو عبور ميده ولي مسئولين سختشونه كه اين ترافيكي رو براي خود ما ميخرن بهمون بدن
اون دوستان عزيزي هم كه واقعا برحسب نيازشون ميخرن بي تقصيرن
در كل بايد به همه كاربرها ترافيك نامحدود بدن ولي با سرعتهاي مختلف چون شما هميشه به اينترنت بايد دسترسي داشته باشي
هميشه بايد ايميل بخوني و اخبار و موسيقي و فيلم و غيره همراهت داشته باشي
ترافيك رايگان و نامحدود شما رو به من ميفروشن - فكر كردي چيكار ميكنن اين قانونشه
در كل اين مملكت هزار و يك مشكل نا حل شده داره اين هم روش خدا عاقبت ما رو بخير كنه

amir3852
25-06-2015, 17:45
تكراري شدش

amir3852
25-06-2015, 18:03
من در جواب اين دوستمون عرض كنم قضيه نامحدودها كمي فرق داره
اين جور كه من متوجه شدم چون با قديمها خيلي فرق كرده و كيلوبايتي حساب نميشه
قديمها صفحات ساده و بي ريا بودند الان رنگي و عكسي و موزيكي و فيلمي شدند يك صفحه ساده HTML جاشو به يك صفحه SCRIPT .NET سنگين داده كه كمترين حجم روي بعضي از سايتها به 10 مگ هم ميرسه
خوب اين فرض رو كه اگر يك كاربر بطور منظم و هر چند دقيقه يكبار بخواد به ايميل خودش توي ياهو يا گوگل سر بزنه مصرف چجوري حساب ميشه
1- صفحه شما كامل باز ميشه شما مقداري سند يا ارسال و مقداري هم رسيو يا دريافت داري
كلش محاسبه ميشه و همين لحظه كش سرور براي اين قضيه شروع به كشينگ ميكنه كش روي هارد و تا حجم چند صد گيگ هم هيچ مشكلي نداره چون سرور خودش مديريت ميكنه هاردهاي هات پلاگ روي سرور دارن
خوب اين از اينجا حالا شما تك تك ايميلهاتو ميخوني كل صفحه ديگه مرور نميشه و فقط مطالب و عكسهاي داخل صفحه حساب ميشه و اونهم دوباره كش ميشه - نمونش سايت ياهو يكي از ايرادهاي برنامه نويسيش همين كشينگ و مديريت بدي كه روي كش داره اگر سرعتت پايين باشه و فرض مثال يك نامه رو بخواي بحالت اسپم تغييرش بدي و بعد سريع مرورگر رو ببندي دوباره بازش كني ميبيني يا سر جاش يا اصلا توي پوشه اسپم نرفته و حذف شده توي ترش رفته
ولي گوگل نه تا زماني كه كش سرور درست كار كنه ايميل شما به هر نحوي كه شما بخواهيد ميتونيد باهاش رفتار كنيد
نمونه ديگش قبلنها يوتيوب فيلمهاشو با آي پي شما كش ميكرد الان نه تا شما فيلم رو ميبيند و تموم ميشه و تا شروع فيلم بعدي كش كاملا پاك ميشه و همين باعث ميشه دوباره از شما ترافيك بخواد و محاسبه هم ميشه
متأسفانه سياستهاي كاري همه سايتها يكي نيستش و بعضي ها خوب و بعضي ها بد عمل ميكنن
سايتهاي موسيقي Spotify و DEEZER , RDio و SoundCloud نمونه عالي كش سرور هستند
ميتونيد تست كنيد
ميرسيم به مسئله محاسبه شما شركت پارس آنلاين در نظر ميگيره كه من 2 مگ نامحدود خريدم براي يك ماه 31 روزه و هر روز رو معادل 20 گيگ ترافيك مناسب يعني عادي و رو محاسبه ميكنه ميشه 620 گيگ درسته
خوب به اين وضعيت 100 تا 200 گيگ هم اضافه بر سازمان محاسبه ميكنه و طبق تعرفه وزارتخونه محاسبه ميكنه ميشه 395 هزار تومن و ماليات و ارزش افزوده و شهرداري و غيره و غيره ميشه 4460 هزار تومن
البته اين رو بگم توي تمامي محاسبات من 100 درصد مطمئنم مبلغ آخر محاسبه ميشه
نه مبلغ اوليه اين روال رو توي بيشتر وزارتخونه ها ديدم و بيشتر سازمانها هم همينو طبعيت ميكنن
من نهايتش ته اين ماه خيلي ترافيك مصرف كنم (دو تا اسمارت فون اندرويدي و دو تا تبلت يك ايكس باكس دو تا تلويزيون و دو تا رسيور) احتمالا به 700 گيگ هم نرسه پس 2 ترابايت شما كاملا منقضي
همين الان كه دارم براي شما اين مطلب رو مينويسم خوب سرعت دانلودم رو محدود كردم كه مشكلي توي آپ برنامه هاي ديگم پيش نياد همين خودش باعث ميشه شما كمتر ترافيك مصرف كنيد
موفق باشيد امروز خيلي از دوستان رو با مطالب زياد و سرگيجه آور اذيت كردم شرمنده

amir3852
25-06-2015, 18:04
پاكش كردم ديگه گير نده
در ضمن من اصلا خوشم نمياد منو مثل اون دسته فرض كنين كه فقط كامنت ميذارن تا تيك تشكر بخوره و تشكرهاشون بشه هوارتا ما اينجائيم براي اينكه بهم ديگه كمك كنيم تا مشكلاتمون بهتر رفع بشه
باور كنيد هركسي هم اطلاعات بهتر و دقيقتري بده ما هم خوشحال ميشيم

shakhdar
25-06-2015, 18:18
توي قرارداد تبصره گذاشتم و نوشتم كه طبق اين قرارداد به هيچ وجه شركت حق محاسبه مقدار حجم و ترافيك مصرفي و همچنين كاهش حجم و سرعت از قرارداد خريداري شده رو نداره و امضاش كردم و به مديرشون هم گفتم
ايميلش رو هم فرستادم پشتيباني و فروش مركز و اعلام كردند شما به هيچ وجهي نگران كاهش سرعت و حجم نباشيد نهايتش بعد از 700 گيگ ترافيك سرعت شما ميشه همون 2 مگ يعني الان از 9 مگ ميشه 2 مگ
باور كنيد دوستان اين كشور همه چيزش عاليه ولي دزديهاش خيلي زياد شده الان همين شركت پارس آنلاين
مبلغي رو ساليانه بابت ترافيك مصرفي از شركت ارتباطات زير ساخت كه قبلا كارهاشو وزارت ارتباطات ميكرد، پرداخت ميكنه
ولي پهناي كاملا هدر ميره چون مديريت درستي نداره چرا فرض مثال به بعضي از ارگانها و سازمانها و وزارتخانه ها ترافيك فيبر نوري ميدن ولي به كاربران عادي نميدن
چرا شما ميخواي از رايتل سرعت و ترافيك بالاتر بگيري ميگن نميشه فقط به اساتيد دانشگاهها و دانشجويان و كسبه ميديم - چرا مگه بقيه كاربران عادي آدم نيستند حتما بايد يك صندلي دولتي داشته باشند - استاد بنده آقاي كورنگي بودند كه واقعا نمونه هستند
براي يك سازمان (ايكنا) فيبر نوري از خود مخابرات كشيدند با سرعت 16 مگ و قرارداد اول 6 ماهه بسته شد (البته اين يكي از سازمانهاي معدودي كه من هم توش كار كردم هم نماينده سازمان ديگه اي بودم هم كارشناسي ميكردم) (توي وزارت ارتباطات هم بودم و براي اتاق معاون وزير لينك شبكه درست كردم)
در هر صورت فرض مثال همين مخابرات فقط و فقط ترافيك مصرفي ماهيانه اين سازمان رو نگاه ميكرد و وقتي به مدير شبكش گفتم احمق جان شما تا ميتوني نرم افزارهاي مهم و كار درست و حتي فيلم و موسيقي رو يك سره دانلود كنيد تا 6 ماهه اول پر بشه فرمودند خير
اين بنده خدا كارآموز شبكه بودند و حتي نميتونستند يك كانكتور RJ-45 رو بصورت استاندارد IEEE و ورژن A پرچ كنن در اين حد - باورتون ميشه سر يك ماه سرعت اين مجموعه به 6 مگ كاهش يافت و زماني رسيد كه حجم ترافيكشون بالاتر رفته بودش و همه دانلود ميكردند كه قضيه محدوديت حجم مصرفي رو كار گذاشتند
منظورم اينه كلا توي ايران پهناي باند كاملا هدر ميره و شركتها و سازمانهاي مجري فقط و فقط براي خودشون اين پهناي باند رو درست ميدونن و براي من فرد عادي ميگن مگه تو چقدر مصرف داري مگه چيكار داري آقا به تو چه ربط داره من ميخوام از صبح تا شب توي يوتيوب فيلم آموزشي ببينم ميخوام يك سره از DEEZER موسيقي گوش كنم به همين خاطر
در كل ايران هم خيلي شبيه بعضي كشورهاي اروپايي مثل فرانسه و انگليس و يونان و دانمارك و بلژيك اونها هم ترافيك رو شديدا كنترل ميكنن و قضيه -------- هم دارند - چرا ميگن خودمون بايد محدود كنيم نه كاربر يا والدين كاربر
حتي توي آمريكا از دوست و فاميل و آشنا بپرسين تمامي افراد فقط با موبايل به اينترنت وصلن و بسته ميخرن مثل ايران دقيقا خيلي كم كاربر خانگي هستش كه بخواد ADSL2+ بگيره و اونهم نامحدود
ايران پل ارتباطي اينترنت شرق به غرب و يك حجم سنگيني از ترافيك رو عبور ميده ولي مسئولين سختشونه كه اين ترافيكي رو براي خود ما ميخرن بهمون بدن
در كل بايد به همه كاربرها ترافيك نامحدود بدن ولي با سرعتهاي مختلف چون شما هميشه به اينترنت بايد دسترسي داشته باشي
در كل اين مملكت هزار و يك مشكل نا حل شده داره اين هم روش خدا عاقبت ما رو بخير كنه

من نمیخوام بحث س.... کنم ولی اگر این کشور اینجوری که شما می فرمایید می بود مشکلات بدتر هم داشتیم باز با مدیریت صحیح و منصفانه (منظورم رعایت عدالت و حقوق مشتری و مردم عادی به قول خودتون)، همه چی قابل حل بود. آلمانیها تو جنگ جهانی دوم واقعاً داشتن خفن غرب رو درهم میشکوندن اونم با مدیریت فوق العادشون که زبانزد خاص و عام دنیاس. حتی با کشوری تو دنیا متحد شدن که عین خودشون خرکار بودن و نظم و دیسیپلین داشتند (ژاپن) فقط حیف که نتونسن زودتر از آمریکا به سلاح اتمی دست پیدا کنن. از این لحاظ میگم حیف چون در کشور ما اون موقع رضاشاه پهلوی حکومت می کرد و از آلمانها و متحدین طرفداری می کرد و اگر آلمان پیروز جنگ میشد برا اولین و تنها بار در تاریخ میشد که ایران می تونس گام در مسیر جهان اول شدن بذاره! فقط حیف که ....

sleeplessness
25-06-2015, 18:52
جناب امیر آقا لطفا بعد از گذشتن مقدار 160 گیگ و 240 گیگ اطلاع دهید
منتطرم ایا به وعده خودشون به شما عمل مببکنند یا خیر
با تشکر

amir3852
25-06-2015, 19:11
باور كني اصلا بحث سياسي نيستش
فقط توي قضيه رفاه و راحتي بالاخص اينترنت براي مردم عادي يك كوچولو سختگيرن
بابا ملت اينقدر توي خودشون غرقن كه حال و حوصله آپلود فيلم سياسي اديت شده و نميدونم ععكس و مسائل ديگه كه براي بعضي از شبكه ها ميفرستن، نيستند
اتفاقا بحث مديريتي خوبه ولي من هم در حدش نيستم من فقط شاهد حي و زنده بودم كه هم ديدم و هم انجامش دادم رو گفتم

amir3852
26-06-2015, 00:12
بله من از مرز 160 گيگ رد شدم
دقيقا 216 گيگ توي اين چند روزه ترافيك داشتم الان هم سرعتم خوبه صفحات به سرعت باز ميشن و اطلاعاتش رو پايين ميبيند

ولي توي تست سايت اول منو تبريز شناختش بعدشم گزارش آي پي كه به من داده اشتباهه
خود خط هنوز روي 9 مگ دان و 1 مگ آپ بسته مونده و پروفايلش رو تغيير ندادند

اين هم تنظيمات مودم
ابته تا حدودي مربوط به سايتي كه ازش دانلود داريم و ترافيك سرورهاش و ساعت ترافيك توي اروپا و آمريكا توي روز چرا سرعت دانلود بالاست بخاطر اينكه اختلاف ساعت ما با اروپا و آمريكا خيلي زياده و بيشتر مردم اونجا خودشوابن و عملا PC و سايل اضافشورو بخاطر مصرف خاموش ميكنند

amir3852
26-06-2015, 00:13
باز گير داد پاكش كردم

sleeplessness
26-06-2015, 01:32
خب پس جالب شد
اگه بشه شرطهایی به قرار داد اضافه کرد
مثل شرط تخلیه 72 ساعت
شرط عدم افت سرعت بیش از 10 درصد سرعت روزانه در ساعات رایگان
جالب میشه اگه بشه این تبصره ها رو اضافه کرد
با اضافه کردن شرط های درست میشه خیلی کارها میشه انجام داد
اما ایا شرکتها قبول میکنند؟
قصد جسارت نباشه اما اینکه تونستید چنین شرطی بذارید برام عجیب و حتی غیر قابل قبوله

sorooshfm
26-06-2015, 05:23
دوست عزیز مثل این که شما نگاهی به سرویس ها و تعرفه های اپراتورهای اینترنتی آمریکا نینداختید این شرکت ها جدیدا بیشتر سرویس هاشون نامحدود با سرعت های مختلف تا یک گیگابیت و قیمت های ارزان هست بخاطر بحث استریمینگ و تلویزیون های اینترنتی مثل netflix تازه اونم با کیفیت 4k تنها جایی که سرویس زوری حجمی چه محدود و چه نامحدود به اصلاح منصفانه میده ایرانه در ضمن اون نامحدودی هم که شما گرفتی بازم توش خیلی میخورن ولی تو خارج فقط سود مجاز رو حساب میکنن اینجا سود شخصی هم شرکت اضافه میکنه مثلا میگه دو درصد سهم بچه ها سه درصد سهم خونه و ماشین خودم بقیه هم سپرده ام تو بانک بشه سودش رو ماهیانه بگیرم چیزی که اینجا وجود دارد عدم نظارت هست و گرنه اینترنتی که شما گرفتی بدون مصرف منصفانه و کاهش سرعت تازه با پینگ خوب و عدم قطعی باید بین ۵۰ تا ۷۰ هزار تومان باشه نه بالای ۴۰۰ هزار تومان تازه به حرف اینا نباید اعتماد کنی شاید بازم سرعتت رو منصفانه کردن

shakhdar
26-06-2015, 08:19
بله من از مرز 160 گيگ رد شدم
دقيقا 216 گيگ توي اين چند روزه ترافيك داشتم الان هم سرعتم خوبه صفحات به سرعت باز ميشن و اطلاعاتش رو پايين ميبيند

ولي توي تست سايت اول منو تبريز شناختش بعدشم گزارش آي پي كه به من داده اشتباهه
خود خط هنوز روي 9 مگ دان و 1 مگ آپ بسته مونده و پروفايلش رو تغيير ندادند

اين هم تنظيمات مودم
ابته تا حدودي مربوط به سايتي كه ازش دانلود داريم و ترافيك سرورهاش و ساعت ترافيك توي اروپا و آمريكا توي روز چرا سرعت دانلود بالاست بخاطر اينكه اختلاف ساعت ما با اروپا و آمريكا خيلي زياده و بيشتر مردم اونجا خودشوابن و عملا PC و سايل اضافشورو بخاطر مصرف خاموش ميكنند

توی عکسی که از مودمتون انداختید، SNR margin خیلی پایینه. اگه اعداد حقیقت داشته باشند که فاجعه هس!

sorooshfm
27-06-2015, 12:48
هر چند از فن آوا خوشم نمیاد ولی میگم تا کارت راه بیفته vpi و vci به ترتیب 8/35 هست

behnambazi
27-06-2015, 13:07
اقا من تا همین یه ماه پیش 1mb نامحدود داشتم عالی بود (از نظر پینگ نه ) تخلیه کردم نت حجمی گرفان اصلا فایده نداره
میارزه برم 512 bu بگیرم ؟ کسی داره ؟

piishii
27-06-2015, 13:12
باور كني اصلا بحث سياسي نيستش
فقط توي قضيه رفاه و راحتي بالاخص اينترنت براي مردم عادي يك كوچولو سختگيرن
بابا ملت اينقدر توي خودشون غرقن كه حال و حوصله آپلود فيلم سياسي اديت شده و نميدونم ععكس و مسائل ديگه كه براي بعضي از شبكه ها ميفرستن، نيستند
اتفاقا بحث مديريتي خوبه ولي من هم در حدش نيستم من فقط شاهد حي و زنده بودم كه هم ديدم و هم انجامش دادم رو گفتم

این مبلغی که دادید برای چه مدتی است دقیقا؟ سرویس دو مگ دارید گفتید؟
بنده اگر طلبم را از شرکت بدهند حاضر هستم چنین سرویسی را به شرط اینکه مدت دار باشه بگیرم و از فن آوا تخلیه کنم
شما کدوم شهر هستید؟ من مشهد هستم

Rhodes
27-06-2015, 18:49
اقا من تا همین یه ماه پیش 1mb نامحدود داشتم عالی بود (از نظر پینگ نه ) تخلیه کردم نت حجمی گرفان اصلا فایده نداره
میارزه برم 512 bu بگیرم ؟ کسی داره ؟

خیلی وقته این سرویس رو دارم و با دانلود هایی که دارم ( مثلا همین دیروز 24 ساعته دانلود داشتم ) اصن افت سرعت نداره.
راضی کنندست.

linuxx2011
27-06-2015, 19:01
۵۱۲ برنزی مفت نمی ارزه کلا فن اوا داغونه

sorooshfm
28-06-2015, 04:26
خیلی وقته این سرویس رو دارم و با دانلود هایی که دارم ( مثلا همین دیروز 24 ساعته دانلود داشتم ) اصن افت سرعت نداره.
راضی کنندست.
علاوه بر سرعت و پینگ داغون هر لحظه ممکنه محدود کنه سرویسشو و اونوقت که سرعت دانلودت ۴ کیلوبیت بر ثانیه میشه

hameo981
28-06-2015, 09:18
امروز زنگ زدم فن آوا بعد از 4 سال که مشترکشون بودم ، گفتم به خاطر این مسخره بازی روزی یه گیگ که در اوردید میخوام سرویسم رو جمع کنید(سرویس من یک مگ نا محدود ماهی 71هزار تومن).
بعد گفت این مشکل یک گیگ روزانه تا چند وقت دیگه حل میشه پالیسی یک مگ نامحدود میشه ماهی 40 گیگ. گفتم من دانلودم زیاده دوباره سرعتمو میکوبید زمین. گفت خوب من بت 512 نامحدود میدم ماهی 28 تومن دیگه هیچ پالیسی ای نداره ، شما که بتهتون بر خورده راضی بشین با این که قیمتش ماهی 40 تومنه.هرچه قدر هم خواستی دانلود کن(اما سه ماهه باید بخرم).
بعد زنگ زدم مخابرات گفتم اگه من 512 نامحدود ازتون بگیرم ، زیاد دانلود کنم سرعتمو میارید پایین ، گفت نباید بت بگم اما میاریم پایین ، هر جای دیگه ای هم که باشه میارن پایین.

عجیبه که فن آوا چنین پیشنهادی به من داد. تو سایتشون که خبری از این مدل سرویس نیست که سرعت رو به هیچ وجه حتی با دانلود زیاد محدود نکنن. اصلا ممکنه ؟

به نظرشما 512 نامحدود بدون مصرف منصفانه فن آوا رو بگیرم - 28 هزار تومن
یا مخابرات 512 - 24 هزار تومن
یا هیچ کدوم رو نگیرم ، از شاتل آرت 1 بگیرم - 30 هزار تومن
یا این که یه خط بگیرم 512 بگیرم ، خط فعلیم هم شاتل آرت بگیرم ، اینجوری هزینه ی دوتاش روی هم میشه میانگین 25 تومن و 30 تومن کلا 55 تومن . که از نامحدود به دردنخور فن آوا 20 تومن ارزون تره .
اینجوری هم میتونم صب تا شب دانلود کنم هم این که با اینترنت شاتل کارای عادی وب گردی با سرعت بالا رو داشته باشم.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sorooshfm
28-06-2015, 15:42
امروز زنگ زدم فن آوا بعد از 4 سال که مشترکشون بودم ، گفتم به خاطر این مسخره بازی روزی یه گیگ که در اوردید میخوام سرویسم رو جمع کنید(سرویس من یک مگ نا محدود ماهی 71هزار تومن).
بعد گفت این مشکل یک گیگ روزانه تا چند وقت دیگه حل میشه پالیسی یک مگ نامحدود میشه ماهی 40 گیگ. گفتم من دانلودم زیاده دوباره سرعتمو میکوبید زمین. گفت خوب من بت 512 نامحدود میدم ماهی 28 تومن دیگه هیچ پالیسی ای نداره ، شما که بتهتون بر خورده راضی بشین با این که قیمتش ماهی 40 تومنه.هرچه قدر هم خواستی دانلود کن(اما سه ماهه باید بخرم).
بعد زنگ زدم مخابرات گفتم اگه من 512 نامحدود ازتون بگیرم ، زیاد دانلود کنم سرعتمو میارید پایین ، گفت نباید بت بگم اما میاریم پایین ، هر جای دیگه ای هم که باشه میارن پایین.

عجیبه که فن آوا چنین پیشنهادی به من داد. تو سایتشون که خبری از این مدل سرویس نیست که سرعت رو به هیچ وجه حتی با دانلود زیاد محدود نکنن. اصلا ممکنه ؟

به نظرشما 512 نامحدود بدون مصرف منصفانه فن آوا رو بگیرم - 28 هزار تومن
یا مخابرات 512 - 24 هزار تومن
یا هیچ کدوم رو نگیرم ، از شاتل آرت 1 بگیرم - 30 هزار تومن
یا این که یه خط بگیرم 512 بگیرم ، خط فعلیم هم شاتل آرت بگیرم ، اینجوری هزینه ی دوتاش روی هم میشه میانگین 25 تومن و 30 تومن کلا 55 تومن . که از نامحدود به دردنخور فن آوا 20 تومن ارزون تره .
اینجوری هم میتونم صب تا شب دانلود کنم هم این که با اینترنت شاتل کارای عادی وب گردی با سرعت بالا رو داشته باشم.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاتل بگیری از فن آوا مضخرف بهتره

sorooshfm
28-06-2015, 17:04
خیلی جالبه این شرکت واسه این که مشتریهای نامحدودشو از دست نده اونا رو به خرید 512 نامحدود 3 ماهه ترغیب میکنه بعد که همه رو باز دوباره جمع کرد یکدفعه مثل سرویس 1 مگ سرویس 512 کیلوبیتش رو هم محدود میکنه گول تبلیغ های این شرکت رو نخورید

Malona
29-06-2015, 09:57
این مبلغی که دادید برای چه مدتی است دقیقا؟ سرویس دو مگ دارید گفتید؟
بنده اگر طلبم را از شرکت بدهند حاضر هستم چنین سرویسی را به شرط اینکه مدت دار باشه بگیرم و از فن آوا تخلیه کنم
شما کدوم شهر هستید؟ من مشهد هستم

عزیزم یک ماهه است! ماهی 400 تومن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مفت! تعجب کردم بعد از این همه تعریف و تمجید چرا کسی به سوال ساده شما پاسخ نداد و بحث یهویی جمع شد!!!!
هیچ نیازی هم به بند و اساسنامه و خانم مصلحی عزیز نیست شما هر سرویسی از پارس بگیری بعد از مصرف منصفانه به سرعت اسمی میرسی بطور مثال در 128 نامحدود 8 گیگ حجم داری که 5 گیگش با سرعت 200 و سه گیگش با سرعت 60 و بعد از اتمام 8 گیگ سرعت میرسه به 15 ماهی سی تومن!!! خخخخخ
خب پس در 256 با ماهی پنجاه تومن سرعت میرسه به 30 و در 512 با ماهی 90 تومن سرعت میرسه به 60
کلا اینجوری برات بگم پارس افلاین بدترین و گرانترین شرکت در ارائه سرویس های نامحدوده

sorooshfm
29-06-2015, 12:06
پارس آنلاین که باز مضخرف تر از فن آوا هستش حجم خوری داره در حد تیم ملی والیبال نامحدوداش هم خیلی گرونه

amir3852
29-06-2015, 12:07
با سلام مجدد به دوستان
سرويس 2 مگ نامحدود من تا 250 گيگ همون سرعت 800 رو ميداد الان كه بالاتر رفته به 300 تا 400 نزول پيدا كردش احتمالا همين جوري پيش بره به همون 2 مگ ميرسه يعني 256 كيلوبايت
ولي فعلا اخطار يا چيزي مبني بر ترافيك بيش از حد نگرفتم
پارس آنلاين 2 مگ نامحدود ماهيانه 446000 تومن

sorooshfm
29-06-2015, 12:08
اصلا الان ایران اینترنت نامحدود واقعی نداره هر کی بهتون گفته دروغ گفته فقط فن آوا داشت که اونم منصفانه کرد

sorooshfm
29-06-2015, 13:42
با سلام مجدد به دوستان
سرويس 2 مگ نامحدود من تا 250 گيگ همون سرعت 800 رو ميداد الان كه بالاتر رفته به 300 تا 400 نزول پيدا كردش احتمالا همين جوري پيش بره به همون 2 مگ ميرسه يعني 256 كيلوبايت
ولي فعلا اخطار يا چيزي مبني بر ترافيك بيش از حد نگرفتم
پارس آنلاين 2 مگ نامحدود ماهيانه 446000 تومن
دوست عزیز ماهی ۴۴۶ هزار تومان پول کمی نیست ملت خیلی بتونن واسه اینترنت بدن ماهی ۷۰ تومانه تازه با این اوصاف هم گرونه و هم منصفانه حالا برای شما چرا سرعتتون رو محدود نکردن نمیدونم ولی به احتمال زیاد میکنند چون سیستم اکانتینگ دارن اتومات محدود میکنه تازه از این پول کمتر میتونی اینترنت ماهواره ای نامحدود با سرعت بالاتر بگیری ولی ریسکه چون ممکنه طول موجتو ردیابی کنن قطعش کنن

taoren
30-06-2015, 00:40
سلام
من درخواست دادم سرویسم رو قطع کنن ، ازکجا بفهمم که خط رو خالی کردن ؟

sleeplessness
30-06-2015, 01:31
سلام
من درخواست دادم سرویسم رو قطع کنن ، ازکجا بفهمم که خط رو خالی کردن ؟

چراغ دوم مودم یعنی چراغ adsl روشن نمیشه
در تنطیمات مودم خط down
و اگه تلفن بدون اسپلیتر وصل بشه خش خش و نویز نداره

hameo981
30-06-2015, 12:53
شاتل بگیری از فن آوا مضخرف بهترهممنون از پاسختون.حدس شما درست بود.امروز زنگ زدم فن آوا گفت پالیسی برای 512 نامحدود تا 2 روز دیگه اجرا میشه و منصفانه اش میشه ماهی حدود 23 گیگ دانلود. یه چیز دیگه هم گفت که 1 مگ نامحدود پالیسی 1 گیگ روزانه اش رو برداشتن،همون 43 گیگ ماهانه اجرا شده و اون مشکل قبلیش حل شده.من الان دو تا خط دارم. روی یکیش که شاتل آرت 1 گرفتم.به نظرتون رو دومیش چی بذارم که 24/7 دانلود کرد.اصلا الان این کار شدنی هست یا نه ؟ چون تورنت زیاد مصرف دارم.یه سوال دیگه:به نظرتون با توجه به اینکه فن آوا محدودیت روزانه اش رو برداشته و تبدیل به محدودیت ماهانه کرده، بازم شاتل ازش بهتره یا نه ؟ چون هنوز فرصت دارم فن آوای 1 مگ رو با 50 تومن نگه دارم (برای این که خطو جمع نکنم پیشنهاد داد به جا 70 تومن 50 تومن بدم) ؟

sorooshfm
30-06-2015, 13:45
ممنون از پاسختون.حدس شما درست بود.امروز زنگ زدم فن آوا گفت پالیسی برای 512 نامحدود تا 2 روز دیگه اجرا میشه و منصفانه اش میشه ماهی حدود 23 گیگ دانلود. یه چیز دیگه هم گفت که 1 مگ نامحدود پالیسی 1 گیگ روزانه اش رو برداشتن،همون 43 گیگ ماهانه اجرا شده و اون مشکل قبلیش حل شده.من الان دو تا خط دارم. روی یکیش که شاتل آرت 1 گرفتم.به نظرتون رو دومیش چی بذارم که 24/7 دانلود کرد.اصلا الان این کار شدنی هست یا نه ؟ چون تورنت زیاد مصرف دارم.یه سوال دیگه:به نظرتون با توجه به اینکه فن آوا محدودیت روزانه اش رو برداشته و تبدیل به محدودیت ماهانه کرده، بازم شاتل ازش بهتره یا نه ؟ چون هنوز فرصت دارم فن آوای 1 مگ رو با 50 تومن نگه دارم (برای این که خطو جمع نکنم پیشنهاد داد به جا 70 تومن 50 تومن بدم) ؟
سلام دوست شما از کجا شنیدی که 512 رو میخوان محدود کنن اگه بخوان بکنن که خدا لعنتشون کنه اینم دیگه آخرین ضربه به پیکر نیمه جان اینترنت نامحدود بود هر چند که دیگه مهم نیست سر اینترنت 1 مگشون بیشتر مشتری هاش تخلیه کردن

sorooshfm
30-06-2015, 14:05
دوستان متاسفانه باید به عرض برسونم که تهران زنگ زدم گفتن که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفته شرکت شما باید تمام سرویس های نامحدودش رو منصفانه کنه حالا درست و غلطشو خودشون میدونن شاید از دستی اینکارو کردن که مشتری هاشون رو یکدفعه از دست ندن و گفت که در طی 2 روز یا چند روز بعدش اعمال میشه بعدشم لابد نوبت برداشتن شبانه هاش میشه و شروع شدن خالی کردن جیب مشتری و فروش ترافیک الان کار تحقیقاتی هم دارم شدیدا به ترافیک نیاز دارم ولی موندم پول گیگ اضافه رو چکار کنم سوراخ سوراخت میکنن بی شرف ها خیلی زوره بابت هر گیگ 3800 تومان بدی صاحب هر شرکت اینترنتی هم تا هوس خرید چیزی میکنه طرح های جدید برای خالی کردن جیب مشتری رو میریزه نمونه اش هم پارس آنلاین از هم دیگه یاد میگیرن اول شاتل بعد صبانت بعدش پارس آنلاین حالا هم داره نوبت فن آوا میشه :n24:

hameo981
30-06-2015, 14:06
سلام - زنگ زدم از 82185 پرسیدم دیگه . زنگ زدم صدای مشتری یا همون داخلی 5 یک آقای بود خیلی همچین مشتی هم صحبت میکرد . گفتم آقا سرویس 1 مگ منو تبدیل کن به 512 نامحدود . فقط قول دادین پالیسی نداره دیگه ؟ بعد گفتش که تا الان نداشته . گفتم یعنی چی ؟. گفت بذا بپرسم . بعد پرسید گوشی رو دوباره برداشت گفت که تا دو روز دیگه هم 512 محدود میشه . گفتم یعنی چه قدر ترافیک ؟ گفت حدود 20 (یا 23 ، یادم نیست) ماهیانه . گفتم خداحافظ .گفتم بیام با شما مشورت کنم ببینم چه خاکی باید توی سرم کنم . آخه بد بختی اینه که ما امروز خط جدید هم سفارش دادیم از مخابرات . الان اگه قرار باشه من فن آوا نگیرم که اون خطه الکی پول دادیم در واقع و هیچ استفاده ای هم نمیشه ازش کرد.بی زحمت جواب سوالات بالا رو که پرسیدم لطف میکنید بدید ؟مرسی

sorooshfm
30-06-2015, 14:59
سلام - زنگ زدم از 82185 پرسیدم دیگه . زنگ زدم صدای مشتری یا همون داخلی 5 یک آقای بود خیلی همچین مشتی هم صحبت میکرد . گفتم آقا سرویس 1 مگ منو تبدیل کن به 512 نامحدود . فقط قول دادین پالیسی نداره دیگه ؟ بعد گفتش که تا الان نداشته . گفتم یعنی چی ؟. گفت بذا بپرسم . بعد پرسید گوشی رو دوباره برداشت گفت که تا دو روز دیگه هم 512 محدود میشه . گفتم یعنی چه قدر ترافیک ؟ گفت حدود 20 (یا 23 ، یادم نیست) ماهیانه . گفتم خداحافظ .گفتم بیام با شما مشورت کنم ببینم چه خاکی باید توی سرم کنم . آخه بد بختی اینه که ما امروز خط جدید هم سفارش دادیم از مخابرات . الان اگه قرار باشه من فن آوا نگیرم که اون خطه الکی پول دادیم در واقع و هیچ استفاده ای هم نمیشه ازش کرد.بی زحمت جواب سوالات بالا رو که پرسیدم لطف میکنید بدید ؟مرسی
دوست عزیز دیگه هیچ راهی نمونده الان همه جا دیگه همینه باید یکی رو انتخاب کنی چون دیگه اینترنت واقعی تو ایران نیست با این قانون مسخره منصفانه شون برای خالی کردن جیب ملت به خدا دزدتر از اینا تو دنیا نیست

sorooshfm
30-06-2015, 15:19
یاد حرف اون موقعی که تازه سرویس های یک مگ و دو مگ نامحدود رو منصفانه کردند افتادم که گفتن قراره تصمیمات جدیدی در رابطه با این موضوع به نفع مشتری گرفته بشه و هیات مدیره جلسه بزارن حالا بعد چندین روز اینم از تصمیمات جدیدشون با خودشون هم گفتن کی به کیه مگه شرکت های دیگه چکار کردن ما هم همینکار رو میکنیم مشتری مون رو هم از دست نمیدیم چون هر جا برن از اینجا بهتر نیست یواش یواش اول تمام سرویس های نامحدودمون رو منصفانه میکنیم بعدش شبانه رو هم بر می داریم خیلی شیک و مجلسی ملت هم مجبورن ترافیک بخرن و اینجوری بیشتر پولدار میشیم و چند میلیارد بیشتر درآمد کسب میکنیم.

sorooshfm
30-06-2015, 16:03
دوستان مراتب اعتراض خودتون رو تو هر جایی که میتونید مثل وایبر تلگرام و فیس بوک و همین تالارها نسبت به اینترنت نامحدود نامنصفانه و نبود اینترنت نامحدود واقعی اعلام کنید بخدا اگه تعداد اعتراض ها زیاد باشه دوباره سرویس های نامحدود واقعی رو بر میگردونن آخه خیلی دارن زور میگن همه جای دنیا اینترنت خانگی نامحدود واقعی هست بابا ما پول نامحدود دادیم که نامحدود با سرعت اسمی هر وقت و هر چقدر دلمون خواست دانلود کنیم نه این که با سرعت هشت برابر کمتر از سرعت اسمی.:n34:

hameo981
30-06-2015, 16:33
دوست عزیز دیگه هیچ راهی نمونده الان همه جا دیگه همینه باید یکی رو انتخاب کنی چون دیگه اینترنت واقعی تو ایران نیست با این قانون مسخره منصفانه شون برای خالی کردن جیب ملت به خدا دزدتر از اینا تو دنیا نیست

خوب منم با همین شرایط فعلی پرسیدم دیگه.تو این شرایط بین چیزایی که عرض کردم کدوم از همه بهتره به نظر شما؟
دو تا خط دارم. شاتل آرت 1 و فن آوا 1 مگ نامحدود. چه ترکیبی پیشنهاد میکنید ؟ فن آوا بدم مخابرات بگیرم ، فن آوا رو 512 نامحدود کنم ، شاتل و کنسل کنم یا کلا یه شرکت دیگه ؟ بودجه هم 70 نهایتا 80.

tourjan
30-06-2015, 17:12
من شکایتی که تو 195 ثبت کرده بودم بهم جواب داده بودن که شرایط این نوع سرویس تا چند روز آینده به طور محسوسی بهبود پیدا میکنه. وی تا الان ظاهرا اتفاقی نیوفتاده. کسی خبر نداره جریان این چیزی که به من گفتن چیه؟!

mehryar1973
30-06-2015, 19:44
مخابرات هم داره محدود میکنه فعلا اونطوری که دوستان نوشتن گفتن هنوز بخش نامه ابلاغ نشده !
دروغ گویی این شرکت از همه بدتره تو صفحه قبل میتونید ملاحضه کنید که به دوست گرامی hameo981
گفتن بیا 512 نامحدود بگیر منصفانه نداره الان اینطوری میگن یعنی صد رحمت به آفتاب پرست هر روز یه رنگ عوض میکنن:n34:

Rhodes
01-07-2015, 21:20
ديگه وقاحت رو تموم كردن.هميشه ساعت دوازده شب تموم ميشد الان ساعت هشت تموم شد.
زدم شارژ كردم به جاي 30 روز نوشته روز باقي مانده 29 روز !
دزدي كه شاخ و دم نداره :/ يه نفر نيست رو اينا نظارت كنه اينا هم خوش به حالشونه،شايدم اون بالاسريشون ميگه اين طوري كنين !!! بعيدم نيست.

Sent from my iPad using Tapatalk

sirerfankarimian
02-07-2015, 23:51
سلام .. برای اخذ نمایندگی از شرکت فن آوا چه مدارکی لازمه !!!<br>تو سایتش نبود&nbsp;<br>برای استان اصفهان میخواستم<br>اصلا میشه گرفت ؟؟<br>

sorooshfm
07-07-2015, 16:14
الان اوضاع شبانه ۱ مگ فن آوا چطوره تو ماه رمضان؟

sirerfankarimian
07-07-2015, 20:58
سلام
لطفا شرایط اخذ نمایندگی اینترنت فن آوا در استان اصفهان را بهم بگید
من شرکتم را یک ماهه راه اندازی کردم و سهامی خاص هست
تجهیزات سیسکو میفروشم
میتونم نمایندگی فن آوا را بگیرم ؟
شرایطش را برام میگید ؟؟:n34:

sirerfankarimian
07-07-2015, 21:45
سلام دوستان
میگم سرعت ۲ مگابایت شرکت فن آوا خوبه ؟؟
و اینکه باید مثل شرکتهای دیگه برای گرفتن سرعت بالای ۲ مگابایت مجوز برد مثلا کارت دانشجویی و یا اینکه نمیدونم مجوز کار و کسب و ایناا
یا اینکه مثل آسیاتک راحت میشه از تو پنل شارژ کرد ۲ مگابایت را
!!
من هر کار کردم نتونستم اینترنتی ثبت نام کنم مثل اینکه سایتش خرابه !!

mrm2007
07-07-2015, 21:53
سلام دوستان
میگم سرعت ۲ مگابایت شرکت فن آوا خوبه ؟؟
و اینکه باید مثل شرکتهای دیگه برای گرفتن سرعت بالای ۲ مگابایت مجوز برد مثلا کارت دانشجویی و یا اینکه نمیدونم مجوز کار و کسب و ایناا
یا اینکه مثل آسیاتک راحت میشه از تو پنل شارژ کرد ۲ مگابایت را
!!
من هر کار کردم نتونستم اینترنتی ثبت نام کنم مثل اینکه سایتش خرابه !!
با سلام
هیچی نمیخواد. بقیه هم دیگه اینکارها رو نمیکنند. منم الان از توی پنل کاربری خودم میتونم سرعت رو بالا ببرم. البته در این شرکت اگر کاربر سرویسش رو بالا ببره دیگه خودش نمیتونه کمش کنه وباید نمایندگی براش بکنه.
البته ۲ مگ رو نمیدونم ولی ۱ مگ رو برای من روی نهایت چیزی که خطم میکشید حدود ۶.۵ بسته بودند که خودم زنگ زدم گفتم روی ۴ ببندن.(قطعیش زیاد بود)
در ضمن تمام اینها مال سرویس حجمیه. نامحدودهاش هم عملا حجمیه و بعد اون حجمی که توی سایتش هست سرعت میشه دیال آپ.

Sent from Nexus 7 via Tapatalk

mr_prince
09-07-2015, 16:48
شبانه این شرکت رایگانه؟یا مثل بیشتر شرکت های دیگه تخفیف و از این چیزا داره؟سرعت در شبانه چجوریه؟

ممنون میشم پاسخ بدید

amjad2
09-07-2015, 17:44
سلام
کیفیت اینترنت فن آوا تو تهران چطوره؟
من برای گیم می خوام
پینگ و تایم اوتش چطوره؟ آیا لگ داره یا نه؟
مرسی

mrm2007
09-07-2015, 23:14
شبانه این شرکت رایگانه؟یا مثل بیشتر شرکت های دیگه تخفیف و از این چیزا داره؟سرعت در شبانه چجوریه؟

ممنون میشم پاسخ بدید

سایتش رو مشاهده کنید . فقط بعضی از پلنهاش دارای شبانه رایگان هستند.
در سرویسهایی که شبانه دارند رایگانه (البته فعلا - بعدا؟؟) سرعتش در سرویس 1 مگ در صورت خلوت بودن مرکز و نداشتن مشکلی نهایتا 180 کیلو هست. سرعت در سایر پلنها رو نمیدونم

yasidevil
10-07-2015, 16:21
سلام
دوستان وضعیت سرویس‌های نامحدود این شرکت چه طوریه؟ مثلا سرعت دانلود سرویس ۱۲۸ نقره‌ای با ۲۵۶ برنزی چه فرقی داره؟
ترجیحاً مشهد...

sorooshfm
10-07-2015, 16:55
سلام
دوستان وضعیت سرویس‌های نامحدود این شرکت چه طوریه؟ مثلا سرعت دانلود سرویس ۱۲۸ نقره‌ای با ۲۵۶ برنزی چه فرقی داره؟
ترجیحاً مشهد...
سرویس های نامحدود این شرکت سرعتش اسمی هست و پس از گذر از حجم منصفانه سرعت اسمی تقسیم بر هشت میشه مثلا ۱ مگ سرعت دانلود ۱۲۸ کیلوبیت هست و پس از دانلود ۱ گیگ در روز سرعت میشه ۱۶ کیلوبیت اصلا ارزش نداره جز اعصاب خردکنی هیچی دیگه نداره

sorooshfm
10-07-2015, 17:04
الان در حال حاضر هیچ شرکتی تو ایران اینترنت نامحدود واقعی و اسمی نداره همشون بلا استثنا متاسفانه منصفانه هست چون جلوی حجم فروشی و نون خوری شون گرفته میشه و کمتر میتونن حجم گرون بفروشن شما حساب کن هر گیگی که ۳۰۰ تومان برای یک کاربر نامحدود در میاد رو اگه همین گیگ رو توی حجمی بفروشن ۳۶۰۰ تومان میشه قضیه هم اصلا مصرف کردن پهنای باند و اضافه بار ترافیکی نیست فقط پول هست. ملت هم سرشون تو کار و زندگی خودشونه حوصله اعتراض کردن نسبت به قیمت و برداشتن سرویس های نامحدود واقعی رو ندارن اینا هم از فرصت سو استفاده میکنن و شروع به چاپیدن میکنن پشتشونم به اون بالا بالاها گرمه همه این شرکت ها اینو تجربه چندین ساله ام به من میگه

sirerfankarimian
10-07-2015, 19:43
شبانه رایگان هم داره ؟؟ مثلا 2 تا 8 صبح ؟؟
و اینکه اینستاگرام باز میشه ؟؟
آریافون گرفتم اینستاگرام فیلتره :))

fafool70
11-07-2015, 13:07
قبلش چراغ dsl ثابت بود پورت خراب شده بود عوض کردن الان باز چراغ اینترنت دو ساعت بعد روشن میشه . واقعا تجهیزات این شرکت چقدر افتضاحه

WhiteHat
11-07-2015, 14:51

کمتر مذخرف بگو

Mohamad-Gsm
12-07-2015, 12:12
سلام دوستان
نمی دونم چرا نمی تونم وارد سایت my.fanava بشم
میگه نام کاربری شما نادرست است

mehryar1973
12-07-2015, 23:03
سلام دوستان
نمی دونم چرا نمی تونم وارد سایت my.fanava بشم
میگه نام کاربری شما نادرست است

سلام
نام کاربری همون شماره تلفنه که روش سرویس دارید با کد شهر بدون صفر...

Hoaxes
13-07-2015, 16:17
به علت تایم آوت مخابرات میخوام سرویسو عوض کنم ( سریس فعلی : مخابرات 10مگ 10 گیگ ) .

و از آن جایی که هیچ شرکتی دیگه اینترنت نامحدود ارایه نمیده ، سوالم درباره ی سرویس های "محدود" این شرکت هست .

این سرویس محدود 1024 6 گیگ یا 30 گیگ که شبانه رایگان داره ، اگه در استفاده از شبانه رایگان سوء استفاده

بشه ( از نظر اونا البته ! از نظر من میشه استفاده ! ) ، سرعت رو کم میکنن ؟ بعد یکی میگفت این سرویس سرعت دانلودش

حدود 500 کیلوبایت تو ثانیه تو روز ، و 100 کیلوبایت تو ثانیه تو شبه . آیا درسته این حرف ؟

خلاصه این که چه بامبولی قراره سرما دربیارن اگه سرویس محدود ازشون بگیریم ؟ چه جوری کلاه برداری میکنن ؟

متشکرات

mrm2007
13-07-2015, 16:36
به علت تایم آوت مخابرات میخوام سرویسو عوض کنم ( سریس فعلی : مخابرات 10مگ 10 گیگ ) .

و از آن جایی که هیچ شرکتی دیگه اینترنت نامحدود ارایه نمیده ، سوالم درباره ی سرویس های "محدود" این شرکت هست .

این سرویس محدود 1024 6 گیگ یا 30 گیگ که شبانه رایگان داره ، اگه در استفاده از شبانه رایگان سوء استفاده

بشه ( از نظر اونا البته ! از نظر من میشه استفاده ! ) ، سرعت رو کم میکنن ؟ بعد یکی میگفت این سرویس سرعت دانلودش

حدود 500 کیلوبایت تو ثانیه تو روز ، و 100 کیلوبایت تو ثانیه تو شبه . آیا درسته این حرف ؟

خلاصه این که چه بامبولی قراره سرما دربیارن اگه سرویس محدود ازشون بگیریم ؟ چه جوری کلاه برداری میکنن ؟

متشکرات
با سلام
من چند ماهه که همین سرویس رو دارم. سرعت شبانه نهایتا ۱۸۰ کیلو هست.البته بسته به مرکزتون هم داره. بوده یک ماه هر شب دانلود داشتم و یک ماه هم شاید یکی دوشب. بقیه ماهها هم معمولا یک سومش. فعلا خبری از محدودیت نیست ولی تجربه من اینجوری بوده که دیگه نهایتا ۳ ماهه پول میدم ولی فعلا دارم ماهانه میدم. در ماه هم معمولا یکی دو شب قاطی داره و سرعت تعطیل میشه.
در ضمن پینگش مالی نیست و با اکثر قندشکنها هم مشکل داره.

مودم رو هم اوایل روی ۴ مگ بسته بودن بعد خودشون بردنش بالا که نهایت خط من ۶.۵ مگ میکشیدکه هی قطع و وصل میشد خودم گفتم بیارن ۴ مگ.

Hoaxes
13-07-2015, 16:46
با سلام
من چند ماهه که همین سرویس رو دارم. سرعت شبانه نهایتا ۱۸۰ کیلو هست.البته بسته به مرکزتون هم داره. بوده یک ماه هر شب دانلود داشتم و یک ماه هم شاید یکی دوشب. بقیه ماهها هم معمولا یک سومش. فعلا خبری از محدودیت نیست ولی تجربه من اینجوری بوده که دیگه نهایتا ۳ ماهه پول میدم ولی فعلا دارم ماهانه میدم. در ماه هم معمولا یکی دو شب قاطی داره و سرعت تعطیل میشه.
در ضمن پینگش مالی نیست و با اکثر قندشکنها هم مشکل داره.

مودم رو هم اوایل روی ۴ مگ بسته بودن بعد خودشون بردنش بالا که نهایت خط من ۶.۵ مگ میکشیدکه هی قطع و وصل میشد خودم گفتم بیارن ۴ مگ.

پس نتایجی که میشه گرفت :

1- هر چی خواستی دانلود کن محدود نمیشی
2- سرعت شبا 180 کیلوبایت تو ثانیه است

حالا ابهاماتی که هنوز مونده و ممنون میشم اگه پاسخ بدین :

1- سرعت تو غیر ساعات شبانه رایگان چنده ؟
2- این که مودم رو روی چار مگ بستن این یعنی چی ؟ مگه مودم ملاک سرعته ؟ مگه میشه سرعتو از
توی مودم تغییر داد ؟ بعد شما اینترنت 1 مگ گرفتین ، چرا باید 4 مگ ببندن ؟
3- با قند شکن ها و شکر ریز های پولی هم مشکل داره ؟ مثل شیشکو یا گریو یا نکست وی بی ان ؟
4- شما الان دقیقا اسم سرویستون چیه ؟ 6 گیگیه یا 30 گیگیه ؟

Rhodes
13-07-2015, 18:17
به شدت قطعی زیاد شده و علت نامعلومه !
تماس میگیرم جواب درستی نمیدن.سرعت تک کانکشن برای ویدیو های آنلاین هم کاهش پیدا کرده و عملا به درد نخوره.نصف سایت ها باز نمیشن و یا تایم اوت میدن.فقط به درد دانلود می خورد که اونم با مصرف منصفانه کارشو ساختن.
الان بلاتکلیفیم :n03:

mrm2007
13-07-2015, 20:14
پس نتایجی که میشه گرفت :

1- هر چی خواستی دانلود کن محدود نمیشی
2- سرعت شبا 180 کیلوبایت تو ثانیه است

حالا ابهاماتی که هنوز مونده و ممنون میشم اگه پاسخ بدین :

1- سرعت تو غیر ساعات شبانه رایگان چنده ؟
2- این که مودم رو روی چار مگ بستن این یعنی چی ؟ مگه مودم ملاک سرعته ؟ مگه میشه سرعتو از
توی مودم تغییر داد ؟ بعد شما اینترنت 1 مگ گرفتین ، چرا باید 4 مگ ببندن ؟
3- با قند شکن ها و شکر ریز های پولی هم مشکل داره ؟ مثل شیشکو یا گریو یا نکست وی بی ان ؟
4- شما الان دقیقا اسم سرویستون چیه ؟ 6 گیگیه یا 30 گیگیه ؟

با سلام

۱- اگر مثلا مودم مثل مال من روی ۴ مگ باشه حدودا ۴۵۰ کیلو بسته به سایت و زمان(معمولا شبها کندتره) بیشتر باشه که بیشترم میره. فناوا حداکثر فکر کنم در صورت کشش خط روی ۸ مگ میبنده.

۲- ببینید سیستم اکانتینگ اینجوری هست که وقتی توش اکانت شما ست میشه مثلا ۱ مگ ۶ گیگ به طور اتوماتیک اجازه میده dslamفناوا که توی مرکز مخابراته تا یک سرعتی مثلا ۸ مگ به شما وصل بشه. حالا یا خطتون میکشه یانه که در پروسه سینک شدن مودم شما (موقع چشمک زدن چراغadsl) بالاخره روی یک سرعتی بسته میشه. شما این سرعت رو از توی مودم نمیتونید عوض کنید ولی اونها از توی نرم افزار مدیریتشون میتونن عوض کنند. الان تمام شرکتها در پلنهای حجمی سرعت رو بالاتر می بندند که معمولا باعث میشه که کاربر ناخودآگاه مصرفش بره بالا و حجمش رو زودتر تمام کنه و درنتیجه حجم اضافه بخره.

۳ - ظاهرا با خیلیهاش مشکل داره. مشکل اصلی هم پایین بودن سرعت دانلود تک لینک (بدون دانلود منیجر) هست. البته کلا بعضی ای پی های پر استفاده رو که میفهمن مال اینکاره میپکه. والا این مورد رو دوستان دیگه بهتر میتونن جواب بدن.

۴- مال من ۱ مگ با ۳ گیگ ترافیک شبانه هست که درتهران ارائه نمیشه ومال شهرهایی غیر از تهرانه.

۵- سرعت شبانه هم به خیلی از پارامترها مثل شلوغی مرکز تلفنتون - تعداد کاربرها در اون مرکز -پهنای باند فناوا دران مرکز و .... بستگی داره. مثلا اون موقع که شروع به اعمال قانون مصرف منصفانه روی نامحدوداش کرد شبانه هم برای من بسیار نوسانی شده بود و میانگین شده بود حدود ۹۰. فعلا توی چند شب گذشته بد نبوده و حدود ۱۷۰ بوده.

Hoaxes
13-07-2015, 23:33
خیلی ممنونم mrm2007 ،

با توضیحات ایشون فکر میکنم سرویس 1 مگ فن آوا محدود 30 گیگ شبانه رایگان از مخابرات 10 مگ 10 گیگ

بدون شبانه رایگان بهتر باشه .

از دوستان کسی نظری مخالف هم داره ؟

یه محاسبات ساده ای کردم شاید اینم به درد کسی بخوره :

مقایسه ی قیمت اینترنت 10 مگ 10 گیگ مخابرات با فن آوا 1 مگ 30 گیگ :

1- میزان حد اکثر دانلود در اینترنت فن آوا :
30 گیگ دیفالت سرویس + 30 تا 5 ساعت در هر ثانیه سرعت میانگین 120 کیلوبایت = 64 گیگ
جمعا : 94 گیگ ==> ماهی 90 هزار تومان ( 83500 + 6000 مالیات )

2- میزان دانلود 94 گیگ با اینترنت مخابرات ( مسلما با خرید ترافیک اضافه ) :
10 گیگ دیفالت (30هزارتومان) + 84 گیگ اضافه ( =10 گیگ اولیه 30 هزار تومان 74 گیگ بعدی = 74 تا
1600 تومن = 119 هزار تومان )
جمعا ماهانه به مبلغ 179 هزار تومان

خلاصه : 94 گیگ دانلود با فن آوا و مخابرات :
فن آوا : 90 تومن
مخابرات : 180 تومن !

مزایای مخابرات نسبت به فن آوا :
1- سرعت 2 برابر

معایب مخابرات نسبت به فن آوا :
1- قیمت 2 برابر
2- تایم اوت

sorooshfm
14-07-2015, 06:14
خیلی ممنونم mrm2007 ،

با توضیحات ایشون فکر میکنم سرویس 1 مگ فن آوا محدود 30 گیگ شبانه رایگان از مخابرات 10 مگ 10 گیگ

بدون شبانه رایگان بهتر باشه .

از دوستان کسی نظری مخالف هم داره ؟

یه محاسبات ساده ای کردم شاید اینم به درد کسی بخوره :

مقایسه ی قیمت اینترنت 10 مگ 10 گیگ مخابرات با فن آوا 1 مگ 30 گیگ :

1- میزان حد اکثر دانلود در اینترنت فن آوا :
30 گیگ دیفالت سرویس + 30 تا 5 ساعت در هر ثانیه سرعت میانگین 120 کیلوبایت = 64 گیگ
جمعا : 94 گیگ ==> ماهی 90 هزار تومان ( 83500 + 6000 مالیات )

2- میزان دانلود 94 گیگ با اینترنت مخابرات ( مسلما با خرید ترافیک اضافه ) :
10 گیگ دیفالت (30هزارتومان) + 84 گیگ اضافه ( =10 گیگ اولیه 30 هزار تومان 74 گیگ بعدی = 74 تا
1600 تومن = 119 هزار تومان )
جمعا ماهانه به مبلغ 179 هزار تومان

خلاصه : 94 گیگ دانلود با فن آوا و مخابرات :
فن آوا : 90 تومن
مخابرات : 180 تومن !

مزایای مخابرات نسبت به فن آوا :
1- سرعت 2 برابر

معایب مخابرات نسبت به فن آوا :
1- قیمت 2 برابر
2- تایم اوت
فن آوا هم اتلاف بسته داره و هم تایم اوت اگه خیلی خوب باشه یکی از چهار تا تایم اوت داره اگه اوضاع شده خراب باشه به سه تا هم می رسه

WhiteHat
14-07-2015, 13:52
به شدت قطعی زیاد شده و علت نامعلومه !
تماس میگیرم جواب درستی نمیدن.سرعت تک کانکشن برای ویدیو های آنلاین هم کاهش پیدا کرده و عملا به درد نخوره.نصف سایت ها باز نمیشن و یا تایم اوت میدن.فقط به درد دانلود می خورد که اونم با مصرف منصفانه کارشو ساختن.
الان بلاتکلیفیم :n03:

فقط فن آوا نیست الان همه همین مشکل رو دارند

shat
15-07-2015, 09:13
فن اوا شمشیرو واسه کاربراش از رو بسته! نمیدونم آخرش میخواد به کجا برسه!

نت ام 48 ساعت اختلال داشت زنگ زدم پشتیبانی میگه که داریم تغییرات میدیم تو مرکز. اینترنت درست شد تماس بگیر با صدا مشتری این روزارو اضافه میکنه!
الان که درست شده زنگ زدم میگه شما که تیکت خرابی نداری بهت روزارو اضافه نمیکنیم! میگم خودتونم میدونید مشکل از خودتون بوده و تغییر تجهیزات داشتید! واسه این که تیکت نمیزنن! میگه قانون اینه! نمیتونیم اضافه نمیکنیم!

Alone-Star
15-07-2015, 10:25
فن آوا به شدت آشغاله اینترنتش.
روی 6مگ بستن پروفایل بنده رو و هر از چند دقیقه پرش لینک داره و اصلا نمیشه استفاده کرد. (مشکل از سیم کشی داخلی هم نیست)
پشتیبانی کاملا نفهم و بی سواد. هر چی میگی چرند تحویل میدن و موکول میکنن به آینده نامعلوم و بدتر از همه انجام هم نمیدن...
باید تیکت کرد تهران و اون هم 2هفته زمان میبره...
دیشب هم با این وضعیت 45مگابایت دانلود کردم :|
تمام تجهیزاتشون قدیمی و ADSL هست و نه ADSL2 یا ADSL2+ (خود پشتیبانی میگفت تجهیزاتشون هم قدیمیه و هم Zyxel چینی هست بقیشو خودتون بخونید چه خبره...)
پنل پر از باگ و مشکل شارژتون منفی نشه و بدهکار نشید شانس آوردید.

fafool70
15-07-2015, 12:07
فن آوا به شدت آشغاله اینترنتش.
روی 6مگ بستن پروفایل بنده رو و هر از چند دقیقه پرش لینک داره و اصلا نمیشه استفاده کرد. (مشکل از سیم کشی داخلی هم نیست)
پشتیبانی کاملا نفهم و بی سواد. هر چی میگی چرند تحویل میدن و موکول میکنن به آینده نامعلوم و بدتر از همه انجام هم نمیدن...
باید تیکت کرد تهران و اون هم 2هفته زمان میبره...
دیشب هم با این وضعیت 45مگابایت دانلود کردم :|
تمام تجهیزاتشون قدیمی و ADSL هست و نه ADSL2 یا ADSL2+ (خود پشتیبانی میگفت تجهیزاتشون هم قدیمیه و هم Zyxel چینی هست بقیشو خودتون بخونید چه خبره...)
پنل پر از باگ و مشکل شارژتون منفی نشه و بدهکار نشید شانس آوردید.

همینطوره که میگی خیلی تجهیزات افتضاح و اپراتور منگولی داره. دو هفته اینترنت داداشم قطع بود روزی نیم ساعت با هرکدوم صحبت کردم آخرش درست نکردن و مشکل از پورتش بود.حتی خود نمایندگی میگفت خیلی احمقن! ده هزار بیشتر شارژ خراب کردم واسه زنگ زدن صد بار میگه شمارتو پیدا نکردم فردا میزنگیم ولی اصلا زنگ نمیزنن .تا اینکه من زنگ زدم نمایندگی اهواز اونا زنگ زدن تهران خانومی هست اونجا اون با من تماس گرفت درخواست تعویض پورت داد. حتی الانم snr افتضاحه روی 13 روزی یکی دوبار قطع میشه الکی خصوصا ظهر .کابل رو مسقیم اورده خونه زده به مودم باز مشکل هست . تو اگر میخوای مشکلت درست بشه زنگ بزن نمایندگی مرکز استانت بگو یا تو 195 شکایت کن

*Forgotten*
16-07-2015, 19:13
سلام
من الان باهاشون هر چی تماس میگیرم call ended میده

کسی خبر دقیقی داره که 512 نامحدودش هم محدود کردن یا نه هنوز؟

sorooshfm
17-07-2015, 06:27
سلام

فکر کنم چند روزی میشه که محدود شده باشه

claud
17-07-2015, 11:29
سلام دوستان

تو سرویس های حجمی اگه زمان سرویس تموم شه اما هنوز ترافیک

داشته باشیم به دوره بدی منتقل میشه؟یا حذف میشه؟ممنون

mrm2007
17-07-2015, 11:59
سلام دوستان

تو سرویس های حجمی اگه زمان سرویس تموم شه اما هنوز ترافیک

داشته باشیم به دوره بدی منتقل میشه؟یا حذف میشه؟ممنون
با سلام
بستگی داره. اگر حجم اضافه خریداری شده باشه بله و الا اگر حجم خود همون سرویس باشه که تمام نشده خیر.
مثلا شما سرویستون ۶ گیگه و ۳ گیگ هم اضافه خریدید که ۲ گیگش مونده اون ۲ گیگ منتقل میشه ولی اگر از حجم اولیه ۶ گیگ ۲ گیگش مونده باشه اون میسوزه.

*Forgotten*
17-07-2015, 14:18
سلام

باهاشون تماس گرفتم متاسفانه 512 هم محدود کردن

mehryar1973
17-07-2015, 14:49
باهاشون تماس گرفتم متاسفانه 512 هم محدود کردن

512 چیه که محدود هم بشه!
من این ماه زیاد دانلود نداشتم ومتوجه نشدم ولی پس فردا زنگ میزنم برای تخلیه

Hoaxes
19-07-2015, 22:58
512 چیه که محدود هم بشه!
من این ماه زیاد دانلود نداشتم ومتوجه نشدم ولی پس فردا زنگ میزنم برای تخلیه

اگه گذاشتن تخلیه کنید !

هی گیر میدن اینو بگیر اونو بگیر . تورو خدا نرو ، مارو تنها نذار ، جیبامونو خالی نذار ...

yasidevil
22-07-2015, 13:55
سرویس های نامحدود این شرکت سرعتش اسمی هست و پس از گذر از حجم منصفانه سرعت اسمی تقسیم بر هشت میشه مثلا ۱ مگ سرعت دانلود ۱۲۸ کیلوبیت هست و پس از دانلود ۱ گیگ در روز سرعت میشه ۱۶ کیلوبیت اصلا ارزش نداره جز اعصاب خردکنی هیچی دیگه نداره
مگه میشه سرویس‌های نقره‌ای و برنزی تفاوتی نداشته باشند؟
پس چرا سرویس ۲۵۶ نقره و ۵۱۲ برنزی نامحدود که هر دو حجم منصفانه‌شون هم یکسانه فقط هزار تومان تفاوت قیمت دارند؟!

بعد این حجم مصرف منصفانه مثل آسیاتک روزانه اعمال میشه یا در کل مدت زمان سرویس هر وقت حجم منصفانه به طور کامل تموم شد سرعت پایین میاد؟

ممنون

sorooshfm
23-07-2015, 06:06
مگه میشه سرویس‌های نقره‌ای و برنزی تفاوتی نداشته باشند؟
پس چرا سرویس ۲۵۶ نقره و ۵۱۲ برنزی نامحدود که هر دو حجم منصفانه‌شون هم یکسانه فقط هزار تومان تفاوت قیمت دارند؟!

بعد این حجم مصرف منصفانه مثل آسیاتک روزانه اعمال میشه یا در کل مدت زمان سرویس هر وقت حجم منصفانه به طور کامل تموم شد سرعت پایین میاد؟

ممنون
چون تقریبا سرعت هر دو سرویس یکی هست یکم اختلاف قیمت دارن و محدودیت روزانه هست

fanoudi
23-07-2015, 21:26
کمتر مذخرف بگو
البته من Dlink 2750 داشتم خودش نویز تولید میکرد اما با TPlink مشکلی نداشتم وندارم

saminem
26-07-2015, 14:05
512 نامحدود برنزی چطوره؟

mehryar1973
26-07-2015, 23:11
512 نامحدود برنزی چطوره؟

چون خودم این سروس رو داشتم و چند روزر پیش تخلیه کردم میتونم در موردش اینطور بگم
-سرعت بسته به لینک شما نوسان داره بین 50 تا 60،البته جدیدا مثل اینکه محدودیت بیست و سه گیگ در ماه هم گزاشتن و
وبعد از اون سرعت میشه 8K!البته من چون خودم مصرف زیادی نداشتم به این مورد برنخوردم
-مسیر در بیش از 50 درصد موارد برای من عمان بود پینگ از 8.8.8.8 بین 160 تا 180 و پینگ از 4.2.2.4 بالای 250
-قطعی چند ساعت در هفته بعضی هفته ها دو ساعت بعض وقت ها چهار ساعت بعض وقت ها هم بیشتر
-پشتیبانی بی اخلاق و بی سواد!!!! اگه در یه موردی زیاد پیله میشدی و سوال پیچ میکردی بعید نبود کار به در گیری لفظی بکشه...
-راه اندازی هم حدودا ده روز طول میکشه برای راه اندازی همه کار ها تلفنی انجام میشه ولی اگه یه وقت هوس کردید جمعش کنید باید بهشون زنگ بزنید فرم براتون میفرستن پرینت بگیرید و دوباره اسکن کنید و با کپی کارت ملی بفرستید!!!

saminem
26-07-2015, 23:16
چون خودم این سروس رو داشتم و چند روزر پیش تخلیه کردم میتونم در موردش اینطور بگم
-سرعت بسته به لینک شما نوسان داره بین 50 تا 60،البته جدیدا مثل اینکه محدودیت بیست و سه گیگ در ماه هم گزاشتن و
وبعد از اون سرعت میشه 8K!البته من چون خودم مصرف زیادی نداشتم به این مورد برنخوردم
-مسیر در بیش از 50 درصد موارد برای من عمان بود پینگ از 8.8.8.8 بین 160 تا 180 و پینگ از 4.2.2.4 بالای 250
-قطعی چند ساعت در هفته بعضی هفته ها دو ساعت بعض وقت ها چهار ساعت بعض وقت ها هم بیشتر
-پشتیبانی بی اخلاق و بی سواد!!!! اگه در یه موردی زیاد پیله میشدی و سوال پیچ میکردی بعید نبود کار به در گیری لفظی بکشه...
-راه اندازی هم حدودا ده روز طول میکشه برای راه اندازی همه کار ها تلفنی انجام میشه ولی اگه یه وقت هوس کردید جمعش کنید باید بهشون زنگ بزنید فرم براتون میفرستن پرینت بگیرید و دوباره اسکن کنید و با کپی کارت ملی بفرستید!!!
512 بعد از 22 گیگ میشه 8 کیلو ؟؟؟ مگه داریم ؟ مگه میشه؟؟ 8 کیلو بایت؟

shayan0o21
27-07-2015, 12:09
512 بعد از 22 گیگ میشه 8 کیلو ؟؟؟ مگه داریم ؟ مگه میشه؟؟ 8 کیلو بایت؟
والله داداشم منم همین سرویس دارم
هنوز سرعت پایین نیومده
ولی خیلی پاکت لاست یعنی خیلی ها

saminem
27-07-2015, 12:25
هنوز سرعت پایین نیومده
خب از مخابرات راحت شدم و اومدم فن اوا. سرویس 1 مگ سه گیگ شبانه رایگان گرفتم . الان که خوبه و مشکلی نداره. دو روزه هم خطم وصل شد و راه افتاد.

sorooshfm
27-07-2015, 12:42
خدا کنه این مدیر عامل جدید فن آوا که بعد از طراوتی اومده یک فکری به حال پاکت لاست ها بکنه و همینطور محدودیت های سرویس های نامحدود رو برداره

shat
27-07-2015, 19:33
اااه این فناوا کشت منو ... با این سرویس آشغالش
یا قطع یا پکت لاست با پینگ تایم بالا ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WraithMaster
27-07-2015, 21:49
سلام.
دوستان فن آوایی این چند روز اخیر مشکلی پیش اومده برای فن آوا؟
پینگ یه شدت بالا رفته و پکت لاس زیاد شده... تا هفته قبل اصلا چیزی به اسم پکت لاس نداشتم!! ولی الان تو بازی WoW خیلی اذیت میکنه.
نت ایران به مشکل خورده یا فقط فن آوا این شکلی شده؟!

AmirF3
27-07-2015, 23:50
خب از مخابرات راحت شدم و اومدم فن اوا. سرویس 1 مگ سه گیگ شبانه رایگان گرفتم . الان که خوبه و مشکلی نداره. دو روزه هم خطم وصل شد و راه افتاد.

حاجی سرعت روزانه و شبانه چنده برای شما؟ کدوم شهر؟ ممنون

saminem
28-07-2015, 01:20
حاجی سرعت روزانه و شبانه چنده برای شما؟ کدوم شهر؟ ممنون
الان شبانست تا 200 سرعت میده . پک لاستم ندارم و خلاصه مشکلی نی. خوزستانم

kayvan_22
28-07-2015, 02:01
سلام.
دوستان فن آوایی این چند روز اخیر مشکلی پیش اومده برای فن آوا؟
پینگ یه شدت بالا رفته و پکت لاس زیاد شده... تا هفته قبل اصلا چیزی به اسم پکت لاس نداشتم!! ولی الان تو بازی WoW خیلی اذیت میکنه.
نت ایران به مشکل خورده یا فقط فن آوا این شکلی شده؟!
سلام
تاييد ميشه
كلا چندروز خيلي داغون است
من از چند سرويس تست گرفتم پينگ بالا و تايم اوت زياد !!!
چند روزيه اينجور شده

aref.kh
28-07-2015, 08:53
سلام دوستان من میخوام ببینم وضعیت سرویس هاش چجوریه رایگان شبانه 521سرعتش چند میشه شبا مثل شاتل محدویت داره یانه

aref.kh
28-07-2015, 09:25
سلام دوستان من میخوام ببینم وضعیت سرویس هاش چجوریه رایگان شبانه 521سرعتش چند میشه شبا مثل شاتل محدویت داره یانه

mehryar1973
29-07-2015, 00:21
هنوز سرعت پایین نیومده

منم نگفتم سرعتم پایین اومده چون دانلودم کم بود به ده گیگ هم نرسید،ولی بچه ها از پشتیبانی پرسیدن گفتن منصفانه رو 512 اعمال شده(پست شماره 7874)

saminem
29-07-2015, 01:40
منم نگفتم سرعتم پایین اومده چون دانلودم کم بود به ده گیگ هم نرسید،ولی بچه ها از پشتیبانی پرسیدن گفتن منصفانه رو 512 اعمال شده(پست شماره 7874)
توی خود سایت نوشته منصفانه

aref.kh
29-07-2015, 09:53
کسی نیس جواب من رو بده

mehryar1973
29-07-2015, 22:01
توی خود سایت نوشته منصفانه

سایت که تعغیر خاصی نسبت به قبل از این داستان نداره و نوشته حداقل ترافیک ماهیانه که باید نوشته میشد حداکثر ترافیک ماهیانه!

saminem
30-07-2015, 01:29
فن اوا که حجم خوری نداره؟

sorooshfm
30-07-2015, 08:24
دوستان کسی میدونه دیگه کجا نامحدود واقعی و غیر منصفانه میدن فن آوا هم که نامحدوداش به رحمت ایزدی رفت

sorooshfm
30-07-2015, 08:28
شبانه با سرعت ۳۰۰ کیلوبایت یا بالاتر و ۵ ساعت زمان استفاده کدوم شرکت میده؟ آسیاتک که شبانه اش از روزانه کم میکنه یعنی سیستم هاشون یا دستکاری شده یا مشکل داره شاتل هم که خیلی وقته محدود کرده صبانت و پارس آنلاین هم پولی کرده های وب هم فقط ۳ ساعته فن آوا هم که شبانه اش رو با سیستم اکانتینگ فیکس کردن نامردها کلا تا چند ماه دیگه باید قید اینترنت رایگان و ارزون رو بزنی اول از نامحدود ها شروع کردن بعد نوبت به شبانه ها رسید ایرانسل هم که ۲۴ گیگ ده هزار تومانش رو برداشت پس تنها سه گزینه میمونه یا از ایران بری یا از اینترنت اصلا استفاده نکنی یا اینکه دوشیده بشی کلا دوستان باید با دانلود خداحافظی کنیم فیلم و سریال های جدید رو هم نمیتونیم دانلود کنیم مگه اینکه بابت هر گیگش ۳۶۰۰ تومان بدیم

saminem
30-07-2015, 16:25
دوستان کسی میدونه دیگه کجا نامحدود واقعی و غیر منصفانه میدن فن آوا هم که نامحدوداش به رحمت ایزدی رفت
برای نامحدود فعلا همین فن اوا خوبه .وگرنه باید به خارج از کشور پناه ببرید

sorooshfm
30-07-2015, 19:36
برای نامحدود فعلا همین فن اوا خوبه .وگرنه باید به خارج از کشور پناه ببرید
سرعت ۸ کیلوبایت یا ۱۶ کیلوبایت خوبه؟!!!!!!!!!
الان که مجبورم بابت هر گیگ ۴۰۰۰ تومان پول بدم سرعت هم ۱ مگابایت هست ولی چه فایده که حجمی هست و ترافیک گرون شبانه هم که سرعتش اسمی هست که میشه ۱۲۸ کیلوبایت

sorooshfm
30-07-2015, 19:39
لامصب الان مجبورم بابت هر گیگ پول زور ۴۰۰۰ تومان بدم انشالله از گلوشون پایین نره

aref.kh
30-07-2015, 21:13
سلام کسی از سرویس 1میگ شبانه رایگان 3گیگ 18000ت استفاده میکنه سرعت شبانش چجوریه محدود میکنن؟

sorooshfm
31-07-2015, 03:58
دوستان الان میانگین سرعت دانلود شبانه سرویس ۱ مگ ۸۵ کیلوبایته که میشه شبی ۱.۵ گیگ بی شرف ها سرعت رو از اسمی هم میارن پایین تر تا زنگ میزنی هم میگن شبانه جزو تعهدات نیست و سرعت زیر اسمی هم اشکالی نداره تعهدشون اینه که تو تایم غیر رایگان بچاپنت اگه اینطوری باشه صد در صد بزودی تخلیه میکنم کجا الان با شبانه میشه حداقل شبی ۳ گیگ گرفت؟:n34:

sorooshfm
31-07-2015, 06:30
سلام کسی از سرویس 1میگ شبانه رایگان 3گیگ 18000ت استفاده میکنه سرعت شبانش چجوریه محدود میکنن؟
مضخرف ۸۵ کیلوبایته البته نیم ساعت آخر سرعتش ۱۹۰ تا میشه قبلا فیکس ۱۸۰ تا میداد الان با سیستم اکانتینگشون سرعت شبانه رو محدود تایمی کردن یعنی مثلا از ساعت ۲ تا ۶:۳۰ سرعت ۸۵ و نیم ساعت آخر ۱۹۰ تا تو روزانه سرعت ۱۲۵۰ کیلوبایت میشه که موقع چاپیدنشونه مثل فشنگ دانلود میکنه ولی همینجوری جیبت رو هم مثل فشنگ میزنن

aref.kh
31-07-2015, 08:13
خوب 85کیلوبایت اگه ثابت باشه خوبه محدود نمیکنن که؟

sorooshfm
31-07-2015, 09:24
خوب 85کیلوبایت اگه ثابت باشه خوبه محدود نمیکنن که؟
برای چت و وب گردی خوبه ولی اگه برای دانلود میخوای اصلا خوب نیست چون شبی بیشتر از یک و نیم گیگ نمیتونی بگیری البته اینم بگم که هر آن ممکنه فن آوا هم شبانه اش رو پولی یا مثل شاتل بن کنه هر چند که سرعت خیلی پایین باشه ولی پول تنها چیزی است که براشون مهمه نه مشتری مداری

aliasbahi
31-07-2015, 10:09
دوستان آیا شرکتی رو میشناسید که قیمتاش خوب باشه و دانلود نامحدودش سرعت 2 مگ باشه و طرح منسفانه نداشته باشه که 20 گیگ دانلود کنیم سرعت باید زیر 100 کیلوبایت
میخوام دائما 2مگ باشه سرعت دانلود که بتونم ماهیانه بالای 200 گیگ دانلود کنم

aref.kh
31-07-2015, 10:26
مگه شما چی کار میکنی شبی 1.5کمه براتون م. میخوام یکماه بگیرم ببینم چجوریه چون با این قیمت هیچ شرکتی نمیده شاتل 512و بیست چهار هزار تومان میده!!! این فن آوا مثل شاتل بعد از یه مده دانلود. محدود میکنه ببخشید ها هی سوال می‌پرسم

aref.kh
31-07-2015, 12:49
شخصی نیسئ جواب مارو بده بعد از استفاده زیاد از دانلود شبانه احتمال محدود شدن است ؟

sh93
31-07-2015, 13:39
مگه شما چی کار میکنی شبی 1.5کمه براتون م. میخوام یکماه بگیرم ببینم چجوریه چون با این قیمت هیچ شرکتی نمیده شاتل 512و بیست چهار هزار تومان میده!!! این فن آوا مثل شاتل بعد از یه مده دانلود. محدود میکنه ببخشید ها هی سوال می‌پرسم

فقط خواستم بگم که اولا : شاتل اصلا سرویس زیر 1 مگ نداره و خودم آرت 1 دارم سرعت دانلود 130 و قیمت 23 تومان
مورد دوم : خودم مشترک فن آوا بودم و بدترین شرکت ممکن هست چه از نظر پشتیبانی چه از نظر مشتری مداری و فقط دنبال پولِ.
بحث این نیست که 1.5 گیگ برای شما کافیه یا نه بحث اینه که شما داری پول سرویس 1 مگ رو میدی و به شما سرعت 85 اینا میده اگه با کم فروشی این شرکت مشکلی نداری و با کلی پکت لاست و قطعی پس سرویس بگیر:n39: در ضمن بله ، محدودیت داری شما مصرف بالای 1-2 گیگ در روز و... محدود میشی به سرعت دایل آپ
موفق باشید

sh93
31-07-2015, 13:41
دوستان آیا شرکتی رو میشناسید که قیمتاش خوب باشه و دانلود نامحدودش سرعت 2 مگ باشه و طرح منسفانه نداشته باشه که 20 گیگ دانلود کنیم سرعت باید زیر 100 کیلوبایت
میخوام دائما 2مگ باشه سرعت دانلود که بتونم ماهیانه بالای 200 گیگ دانلود کنم

چنین شرکتی وجود خارجی تو ایران نداره !
تمامی شرکتها الان مصرف منصفانه دارند به جز مخابرات ( فعلا ) که اونم نامحدود بالاتر از 512 نداره

aref.kh
31-07-2015, 14:37
فقط خواستم بگم که اولا : شاتل اصلا سرویس زیر 1 مگ نداره و خودم آرت 1 دارم سرعت دانلود 130 و قیمت 23 تومان مورد دوم : خودم مشترک فن آوا بودم و بدترین شرکت ممکن هست چه از نظر پشتیبانی چه از نظر مشتری مداری و فقط دنبال پولِ. بحث این نیست که 1.5 گیگ برای شما کافیه یا نه بحث اینه که شما داری پول سرویس 1 مگ رو میدی و به شما سرعت 85 اینا میده اگه با کم فروشی این شرکت مشکلی نداری و با کلی پکت لاست و قطعی پس سرویس بگیر:n39: در ضمن بله ، محدودیت داری شما مصرف بالای 1-2 گیگ در روز و... محدود میشی به سرعت دایل آپموفق باشیددوست عزیز انگار شما متوجه نشدی من میخوام از ششرکت فن آوا سرویس 1مگابایت 3گیگ 18000 بگیرم از نظر من شبا 1.5دانلود کنه برام کافیه چون من سریال ها و فیلم های روز جهان رو می بینم و با 1.5گیگ میشه 8تا 10قسمت سریال دید فقط سوال اینه بعد از دانلود شبانه زیاد محدود میشی یا نه؟

sh93
31-07-2015, 15:06
دوست عزیز انگار شما متوجه نشدی من میخوام از ششرکت فن آوا سرویس 1مگابایت 3گیگ 18000 بگیرم از نظر من شبا 1.5دانلود کنه برام کافیه چون من سریال ها و فیلم های روز جهان رو می بینم و با 1.5گیگ میشه 8تا 10قسمت سریال دید فقط سوال اینه بعد از دانلود شبانه زیاد محدود میشی یا نه؟

شما متوجه منظورم نشدی . به هر حال تصمیم با شماست اما من مقایسه کردم شاتل رو با فن آوا
اولا این که فرمودید 512 شاتل این قیمته و من گفتم شاتل اصلا زیر 1 مگ نداره و شما با آرت 1 ماهی 20-30 گیگ حداقل ( اگه مرکزتون شلوغ نباشه ) و به راحتی بیشتر با سرعت 130 بگیری به جای سرعت 80 قن آوا
و اینکه گفتم شما تو فن آوا هیچ پشتیبانی ندارید و اینکه شما دارید میگید 1 مگ اما سرویس 1 مگ یعنی سرعت دانلود 120 که داره کم فروشی میکنه و سرعت 80 میده به شما پس در اینکه حجم دزدی هم بکنه شکی نیست و اینکه قطعی زیاد داره فن آوا و نوسان سرعت.

aref.kh
31-07-2015, 16:11
من دارم با حرف اون دوستون میگم که میگه با فن آوا سرعت روزا خوبه اما من روز زیاد با نت کار ندارم می شینم سریال های که شب دان کردم مبینیم شبا هم 1.5کافیه برام در ضمن من به نوسان. عادت کردم مال مخابرات آ.غ همش نوسانه گاهی میره رو 2کیلو یهو میره 400کیلو بعدش میره رو 60

saminem
31-07-2015, 16:13
دوستان الان میانگین سرعت دانلود شبانه سرویس ۱ مگ ۸۵ کیلوبایته که میشه شبی ۱.۵ گیگ بی شرف ها سرعت رو از اسمی هم میارن پایین تر تا زنگ میزنی هم میگن شبانه جزو تعهدات نیست و سرعت زیر اسمی هم اشکالی نداره تعهدشون اینه که تو تایم غیر رایگان بچاپنت اگه اینطوری باشه صد در صد بزودی تخلیه میکنم کجا الان با شبانه میشه حداقل شبی ۳ گیگ گرفت؟:n34:
من 1 مگ سه گیگ داشتم سرعت تا 200 بود . بستگی به منطقه مخابراتی دارهو اینکه کدوم شهر هستید. واسه من همه چی خوبه

sorooshfm
31-07-2015, 18:20
من 1 مگ سه گیگ داشتم سرعت تا 200 بود . بستگی به منطقه مخابراتی دارهو اینکه کدوم شهر هستید. واسه من همه چی خوبه
200 تا رو فقط آخر تایم شبانه میده ۴ یا ۴.۵ ساعت اول سرعت رو روی ۸۵ تا فیکس میکنن با نرم افزار به شلوغی مرکز و تعداد کاربرها هم ربط نداره هر روز همینطوره با سیستم اکانتینگ تایمی تنظیم میکنن حالا شما چطور فیکس ۲۰۰ تا میگیرین نمیدونم

saminem
31-07-2015, 20:59
200 تا رو فقط آخر تایم شبانه میده ۴ یا ۴.۵ ساعت اول سرعت رو روی ۸۵ تا فیکس میکنن با نرم افزار به شلوغی مرکز و تعداد کاربرها هم ربط نداره هر روز همینطوره با سیستم اکانتینگ تایمی تنظیم میکنن حالا شما چطور فیکس ۲۰۰ تا میگیرین نمیدونم
والله واسه من از اولش همین بود. من تازه با گوشی دانلود میکردم این بود با 9 کانکشن. مطمئنم با کامپیوتر 32 کانکشن تا بالا 200 هم میرسید.

S M Λ S Ħ
01-08-2015, 09:35
سلام
خوبین؟ چه خبر؟ :دی
خوشم میاد فعلا فن اوا هیچ تغییری رو توی سرویس هاش نداشته، فقط تنها تغییرش محدود شدن ِ شبانش برا سرویس هاشه که 1 مگ رو فیکس 3 میتونی دانلود کنی ! :دی
بچه ها ISP بهتر گیر نیاوردین؟ :دی
نامحدودای فن اوا واقعا گرونه، وگرنه اگه همون قیمت های قبلش (چن ماه پیش که هنوز آپ نکرده بود) رو میداشت میتونستی 1 مگ بگیریو تقریبا صفا کنی !

S M Λ S Ħ
01-08-2015, 09:46
اینم وضعیت سرویس من

1 مگ محدود

aref.kh
01-08-2015, 10:26
سلامخوبین؟ چه خبر؟ :دیخوشم میاد فعلا فن اوا هیچ تغییری رو توی سرویس هاش نداشته، فقط تنها تغییرش محدود شدن ِ شبانش برا سرویس هاشه که 1 مگ رو فیکس 3 میتونی دانلود کنی ! :دیبچه ها ISP بهتر گیر نیاوردین؟ :دینامحدودای فن اوا واقعا گرونه، وگرنه اگه همون قیمت های قبلش (چن ماه پیش که هنوز آپ نکرده بود) رو میداشت میتونستی 1 مگ بگیریو تقریبا صفا کنی ! منتظرتون چیه یعنی اگه شبا دان کنی محدود میشی؟

sorooshfm
01-08-2015, 13:50
منتظرتون چیه یعنی اگه شبا دان کنی محدود میشی؟
بله تو شبانه سرعت بین ۸۵ تا ۱۰۰ کیلوبایته میشه ولی روزانه ۱ مگابایت هستش قبلا شبی ۳ گیگ میگرفتی ولی الان خیلی محدودش کردن معمولا زیر ۳ گیگ میگیری اصلا شبانه اش خوب نیست سرعت شبانه های آسیاتک بالاتره تازه اگه وی پی اس رو نصب کنی تو آسیاتک تا ۱ مگابایت هم سرعت دانلود تو شبانه میده ولی وی پی اس موقتی هست اگه بخوان جلوشو میتونن بگیرن مثل این که الان دیگه وی پی اس رو شاتل جواب نمیده فن آوا هم سرعت دانلود از سرور داخلی و خارجی فرق زیادی نداره

sorooshfm
01-08-2015, 14:10
الان تو ایران اینترنت واقعی وجود نداره فقط دزد بازاره که جیب ملتو بزنن تو کشورهای خارج ملت حق انتخاب دارن قیمت پایین سرویس های متنوع با سرعت های گوناگون تضمین شده و همچنین نامحدود به همراه تلفن و تلویزیون که به اصطلاح bundle می گویند تازه بر روی فیبر نوری اگرم محدود باشه با حجم های بسیار بالا مثلا در حد ماهیانه ۲۰۰ گیگ تازه اینترنت نسل چهارم موبایل نامحدود هم دارن گرچه معمولا برای موبایل همه حجمی میگیرن اونجا ولی خونه هاشون معمولا نامحدوده چون استریمینگ دارن اونجا و برنامه های تلویزیونشون رو بستر اینترنت هست مثل شبکه Netflix آمریکا اینترنت حجمی ایران و فروش گیگ و ترافیک دست پیکی دولت و شرکت های اینترنتی و یکسری افراد ذی النفع هست که سود های میلیاردی الکی دارن میگیرن و باند بازیه درآمد یک شرکت ندا معروف مثل شاتل ماهی چند هزار میلیارد تومان هست حالا شما خودتون حساب کنین چند میلیارد تومان سود به جیب صاحبش میره ولی اینجا ملت بیچاره بابت هر گیگ نزدیک ۴۰۰۰ تومان پیاده میشن که ۳۶۰۰ تومان توش سود میخورن شما به این فکر کردین که چرا ایرانسل ۲۴ گیگ ده هزار تومانشو برداشت چون بهش شرکت های اینترنتی فشار آوردن یعنی به طور کل هر گیگ نزدیک ۴۰۰ تومان براشون در میاد به ما نزدیک ۴۰۰۰ تومان میفروشن

and-roid2
01-08-2015, 19:03
دوستانی که اینترنت 2مگ نامحدود واقعی بدون محدودیت سرعت میخوان پ.خ بدن بهشون راهکار میدم....:n01:

saminem
01-08-2015, 20:20
دوستانی که اینترنت 2مگ نامحدود واقعی بدون محدودیت سرعت میخوان پ.خ بدن بهشون راهکار میدم....:n01:
512 نامحدود توی دست و بالت نیست؟

and-roid2
01-08-2015, 20:43
512 نامحدود توی دست و بالت نیست؟

پ.خ شد......

S M Λ S Ħ
01-08-2015, 22:10
منتظرتون چیه یعنی اگه شبا دان کنی محدود میشی؟

نه عزیز محدود نمیشی !

هر شب دقیقا یه مقدار رو میگیری که همون حدود 3 تا 3.5 گیگ باشه

قبلا بعضی اوقات شبا سرعت بالا میرفت اما بامدیریت جدیدش (اگه اشتباه نکنم) شبا برای سرویس ها یه مقدار دانلود ثابتی تعیین شد

شاید یه جور محدودیت باشه، اما دیگه کمتر از 3 گیگ رو به شما نمیده !

sorooshfm
02-08-2015, 04:35
امشب تو شبانه خط ها ترکیده بود تو مشهد هم قطعی زیاد داشت هم سرعتش زیر ده کیلوبایت بود:n34:

sorooshfm
02-08-2015, 04:39
داداش برای من هم بی زحمت قیمت سرویس های ۵۱۲ و ۱ مگ رو بفرست دستت درد نکنه

sorooshfm
02-08-2015, 04:59
داداش اولا این که توی فن آوا جواب نمیده الانم تست کردم فرقی نکرد سرعت دوما فقط فکر کنم به درد شبانه آسیاتک بخوره که سرعت دانلود از سرور داخلی و خارجی فرق داره نه توی نامحدودها چون نامحدودها رو با سیستم اکانتینگ سرعتش رو تنظیم میکنن و از یک حجم مشخصی که رد بشی سیستم اکانتینگ شرکت خودش اتوماتیک سرعتت رو پایین میاره چون به خطت وصله و حتی تغییر مداوم آی پی هم فکر نکنم چاره ساز باشه

and-roid2
02-08-2015, 05:09
داداش اولا این که توی فن آوا جواب نمیده الانم تست کردم فرقی نکرد سرعت دوما فقط فکر کنم به درد شبانه آسیاتک بخوره که سرعت دانلود از سرور داخلی و خارجی فرق داره نه توی نامحدودها چون نامحدودها رو با سیستم اکانتینگ سرعتش رو تنظیم میکنن و از یک حجم مشخصی که رد بشی سیستم اکانتینگ شرکت خودش اتوماتیک سرعتت رو پایین میاره چون به خطت وصله و حتی تغییر مداوم آی پی هم فکر نکنم چاره ساز باشه

شما کامل متن پیام منو خوندی؟
من اسمی از فن اوا بردم؟!:n02:
+
در ضمن نامحدودای اسیاتک سرعتشون اسمی هست و طبق تجربه دوستانی که این سرویسو داشتن سرعتشون محدود نشده....

Khan gholi
02-08-2015, 11:01
یک چند وقتی برای من نت مشکل پیدا کرده(تایم اوت و دیسی) برای کسی دیگه هم اینجوری هست؟

sorooshfm
02-08-2015, 11:19
دوستان کسی امروز سرعت دانلود شبانه اش پایین نیومده بود؟

sorooshfm
02-08-2015, 11:22
شما کامل متن پیام منو خوندی؟
من اسمی از فن اوا بردم؟!:n02:
+
در ضمن نامحدودای اسیاتک سرعتشون اسمی هست و طبق تجربه دوستانی که این سرویسو داشتن سرعتشون محدود نشده....
آسیاتک نامحدوداش اسمی نیست هم تو سایتش زده هم از بخش فروش میتونی بپرسی تنها جایی که نامحدود اسمی میداد فن آوا بود که رو تمام سرویس های نامحدودش محدودیت اعمال کرده

and-roid2
02-08-2015, 11:31
آسیاتک نامحدوداش اسمی نیست هم تو سایتش زده هم از بخش فروش میتونی بپرسی تنها جایی که نامحدود اسمی میداد فن آوا بود که رو تمام سرویس های نامحدودش محدودیت اعمال کرده

بخش فروش رو ول کن! اونا برای خودشون حرف الکی میزنن

شخصا خودم 256 نامحدود رو گرفتم سرعت 30 بود...قبلش 2مگ رو هم داشتم سرعت 260 بود

S M Λ S Ħ
02-08-2015, 12:14

عزیز من خودم تا همین یکی دو هفته پیش نامحدود فن اوا داشتمو هیچ محدودیتی هم برام نزاشته بودن !

یعنی منکه سرویس 512 رو داشتم از همون روز اول با سرعت حدودا 60 داشتم دانلود میکردم تا روز آخر و حدود 80 گیگی هم گرفتم !

حالا برای شما چه محدودیتی گذاشته بودن؟

sorooshfm
02-08-2015, 12:37
عزیز من خودم تا همین یکی دو هفته پیش نامحدود فن اوا داشتمو هیچ محدودیتی هم برام نزاشته بودن !

یعنی منکه سرویس 512 رو داشتم از همون روز اول با سرعت حدودا 60 داشتم دانلود میکردم تا روز آخر و حدود 80 گیگی هم گرفتم !

حالا برای شما چه محدودیتی گذاشته بودن؟
دوست عزیز از چند روز پیش محدودیت رو تمام سرویس های نامحدود اعمال شده و دیگه روزانه نیست بعد از گذر از حجم منصفانه سرعت فیکس تقسیم بر ۸ میشود که اونوقته که هیچ راهی جز تغییر سرویس نداری مگه اینکه به سرعت دیال آپ قانع باشی

S M Λ S Ħ
02-08-2015, 13:00
دوست عزیز از چند روز پیش محدودیت رو تمام سرویس های نامحدود اعمال شده و دیگه روزانه نیست بعد از گذر از حجم منصفانه سرعت فیکس تقسیم بر ۸ میشود که اونوقته که هیچ راهی جز تغییر سرویس نداری مگه اینکه به سرعت دیال آپ قانع باشی

یعنی میخوای بگی که مثل بقیه شرکت ها که نامحدوداشون براشون یه حجمی تعیین شده و بعد اون سرعتت داغووون میشه ؟!

اینجوری شده باشه که فاتحه خوندن !

ولی بازم باید بزنگمو بپرسم ؛ اگه اینجوری شده باشه فقط سرویس های محدودش به صرفه اس، اونم برای دانلود شبانش ! وگرنه قیمت های فن اوا نسبت به بقیه جاها گرون تره و هیچ تخفیفی برات قائل نیس !

and-roid2
02-08-2015, 14:02
@sorooshfm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جهت اطلاع:
گزارش مصرف 2مگ نامحدود! تا 800گیگ هم دانلود کرده ولی محدود نشده....

خیلی راحت میشه با اکانت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تبدیل به اینترنت کرد!

sorooshfm
02-08-2015, 17:26
یعنی میخوای بگی که مثل بقیه شرکت ها که نامحدوداشون براشون یه حجمی تعیین شده و بعد اون سرعتت داغووون میشه ؟!

اینجوری شده باشه که فاتحه خوندن !

ولی بازم باید بزنگمو بپرسم ؛ اگه اینجوری شده باشه فقط سرویس های محدودش به صرفه اس، اونم برای دانلود شبانش ! وگرنه قیمت های فن اوا نسبت به بقیه جاها گرون تره و هیچ تخفیفی برات قائل نیس !

بله دوست عزیز تازه شبانه اش هم داغون شده امشب سرعت دانلودش ۱۰ تا ۳۰ کیلوبایت بود

sorooshfm
02-08-2015, 17:29
من که اگه اوضاع شبانه اش درست نشه تخلیه میکنم میرم آسیاتک هر چند که همشون مثل هم هستن

Khan gholi
02-08-2015, 17:40
بله دوست عزیز تازه شبانه اش هم داغون شده امشب سرعت دانلودش ۱۰ تا ۳۰ کیلوبایت بود

باز خوبه شما شب وصل بودی
من که از ساعت 12 شب تا 10 صبح قطع بودم.حوصله این پشتیبانیشم ندارم چون فقط وقت کشی می کنن و همیشه یک جمله رو میگند : بهتون زنگ میزنم

aref.kh
02-08-2015, 18:15
شانسو ببین خواستیم فن آوا بگیرم اینجوری شد دوستان از عمد سرعت شبانه رو آوردن 10کیلو بایت یا تعمیراتی ارتقایی چیزی بوده اگه از عمد آورده باشن ددیگه نگیرم

samannnn.hannibal
02-08-2015, 18:33
دوستان مدیر فن آوا تغییر کرد

abc2
02-08-2015, 22:24
تغییر مدیریت مهم نیست امیدوارم سیاستشو تغییر بده .

saeedsh7j
03-08-2015, 14:11
فن اوا مشهد یک ماهی هست خیلی داغون شده.

payampop
03-08-2015, 17:15
اینترنت چرا اینطوری شده ؟ مدتیه صفحات اینترنت خیلی دیر باز می شه، گاهی خوبه و گاهی هم خیلی کند می شه.
برای همه همین مشکل هست ؟

poryasoft2
03-08-2015, 21:06
سلام دوستان من مدت زیادیه 512 نا محدود فن آوا دارم 3 روز از شروع دوره جدیدم میگذره و الان یه روزه سرعتم 5 کیلوبایت شده! حتی این صفحه هم باز نشد و مجبور شدم از اینترنت گوشیم استفاده کنم :n35:
میگن سرویسهای نامحدود اینطوری شدن !!! واقعا حقیقت داره !!!؟؟؟؟؟؟ :n13:

- - اگه اینطور باشه دیگه فن آوا بدرد نمیخوره و به صرفه نیست لطفا سرویسی معرفی کنید که بیشترین دانلود رو بشه داشت و قیمتشم مناسب باشه .... ؟؟؟
- ایا میتونم درخواست تخلیه پورت بدم و پولم رو رو پس بگیرم؟
خواهشا زود کمکم کنید ممنونم .... :n12:

LOVEFORLOVE
03-08-2015, 21:46
من نتم مخابراتن شبانش 70 80 تا میده توی این یه هفنه قبلا با 1 مگ دانلود میکردم ولی سرعتمو اوردن به 80:n03:

masoudboy
03-08-2015, 22:12
فن آوا یه شرکت تمام شده است و به شما توصیه می کنم به هیچ عنوان دیگه از این شرکت سرویس نگیرید یا اگر سرویس دارید تخلیه کنید
من از سال 1387 مشترک ADSL این شرکت شدم و همیشه تعریفش را میکردم ولی با سیاست های جدیدش دیگه اصلا به درد نمی خوره ...
فعلا بهترین شرکت برای کسانی که دانلود شبانه میخوان داشته باشن فقط آسیاتک هست ...

mehryar1973
04-08-2015, 12:42
من که الان دو هفته میشه تخلیه کردم و فعلا وایمکس ایرانسل دارم...
راستش همه ISPها بطرز ناجوانمردانه ای در چاپیدن مشتری،کلاه گذاشتن سر اون به روش های از قبیل تبلیغات دروغین،حجم دزدی،کم کردن سرعت در ساعات رایگان،ارائه سرویس بی کیفیت،قطعی،بستن پورت های P2P،از کار انداختن مسنجر ها حالا چه در ویندوز چه در آندروئید یا ios،گرفتن یوزر بیش از پهنای باند که باعث مشکلات بسیار دیگه میشه و... با همدیگه مسابقه گزاشتن تاپیک هر شرکتی که برید افراد ناراضی انقدر زیادن که قابل شمارش نیست ،تنها کاری هم که شرکت ها میکنند اینه که یه عده بازاریاب علاف رو که هنری جز تعریف های دروغین ندارن اجیر میکنن تا تو تاپیک ها سر مردم رو گول بمالن که اون هام دست شون رو شده و آدم یاد تله شاپینگ های شبکه های تلویزیونی میافته:n31:

Alireza_Galaxy
04-08-2015, 14:31
سلام دوستان

من از فن اوا اینترنت نامحدود 512 bu داشتم تازه هم شارژ کرده بودم بعد چند روز استفاده سرعتم شد 5 کیلوبایت! دو سه روز صبر کردم شاید درست بشه ولی نشد که نشد, امروز زنگ زدم گفتن قانون مسخره مصرف منصفانه اضافه شده و شما بیشتر از حد استفاده کردین! فن اوا تهران میگفت 16 گیگ مصرف کردین فن اوا مشهد میگفت 13 گیگ بعد Du meter رو نگاه میکنم حداکثر 10 گیگ ثبت شده بود:n04:

پشتیبانی فن اوا تهران خیلی خنده دار بود گفتم خب من نمی دونستم که مصرف منصفانه اضافه شده! گفت 2-3 روزه مصرف منصفانه اضافه شده ولی از زمانی که سرویس رو گرفتین حساب میکنه :n04: بعد گفتم خب من الان چی کار کنم این اصلا از دایال اپ هم سرعتش کمتره جایی روز باز نمیکنه؟! بعد پشتیبانی خیلی ریلکس گفت باید تا اخر ماه صبر کنین :n07:

خلاصه اینکه امروز سرویسو عوض کردم تا بتونم یک جایی پیدا کنم که نامحدود داشته باشه ولی این دزدی فن اوا رو هیچ وقت یادم نمیره! چون طبق قرار داد فن اوا باید سرویس 1 ماه اینترنت 512 با ترافیک نامحدود رو میداد نه اینترنت 512 با 13 یا 16 گیگ مصرف منصفانه!

خلاصه اینکه کسی نامحدود جایی سراغ نداره کوچ کنیم بهش؟

S M Λ S Ħ
04-08-2015, 20:32
خلاصه اینکه کسی نامحدود جایی سراغ نداره کوچ کنیم بهش؟

سلام

مشهدی میشینی مهندس؟

نامحدود بهترین جایی که میتونی پیدا کنی فقطو فقط مخابرات شهرت هست، اگه مشهد هستی که یه بوهایی داره میاد که میگن اگه یکمی امار بگیری میتونی نامحدود مخابرات رو بگیری

وگرنه نامحدودای شرکتای دیگه مثل همین فن اوا هستنو مصرف خنده داره منصفانه دارن : ))

بگو اگه اینترنت ِ Unlimited دارین میدین دیگه مصرف منصفانه تون چیه !

Tenhi
04-08-2015, 21:22
منم مثل شما سرویس محدود دارم. براتون یه آموزش حرفه ای آماده کردم تا بتونید مودمتونو تنطیم کنید ساعت 2 و 7 صبخ ری استارت بشه که مصرفه حجمتون مشخص باشه و خدا نکرده حجم دزدی براتون اتفاق نیوفته.
با ذکر منبع share کنید.

Enjoy

- - - Updated - - -

منم مثل شما سرویس محدود دارم. براتون یه آموزش حرفه ای آماده کردم تا بتونید مودمتونو تنطیم کنید ساعت 2 و 7 صبخ ری استارت بشه که مصرفه حجمتون مشخص باشه و خدا نکرده حجم دزدی براتون اتفاق نیوفته.
با ذکر منبع share کنید.

Enjoy

Alireza_Galaxy
05-08-2015, 00:28
سلام

مشهدی میشینی مهندس؟

نامحدود بهترین جایی که میتونی پیدا کنی فقطو فقط مخابرات شهرت هست، اگه مشهد هستی که یه بوهایی داره میاد که میگن اگه یکمی امار بگیری میتونی نامحدود مخابرات رو بگیری

وگرنه نامحدودای شرکتای دیگه مثل همین فن اوا هستنو مصرف خنده داره منصفانه دارن : ))

بگو اگه اینترنت ِ Unlimited دارین میدین دیگه مصرف منصفانه تون چیه !

اره مشهدم

قدیم ندیما مخابرات نامحدود داشتم به جرات یکی از بهترین ها بود ولی نزدیک 3 سالی میشه دیگه نامحدود نمیدن

به مخابرات مشهد حتی به مخابرات تهرانم زنگ زدم گفتم واسه شرکت میخوام بازم ندادن که ندادن! حالا دیگه نمیدونم چجوری باید امار بگیرم؟!

Alireza_Galaxy
05-08-2015, 02:43
راستی بچه ها من الان با سرعت 180 کیلوبایت در ثانیه دارم دانلود شبانه میکنم طوری که پست های قبلیو خوندم گویا یک تبصره ای, قانونی چیزی به این دانلود های شبانه اضافه شده که سرعت شما رو لیمیت کردن رو 80!

الله اعلم :n02:

Tenhi
05-08-2015, 12:40
اره مشهدم

قدیم ندیما مخابرات نامحدود داشتم به جرات یکی از بهترین ها بود ولی نزدیک 3 سالی میشه دیگه نامحدود نمیدن

به مخابرات مشهد حتی به مخابرات تهرانم زنگ زدم گفتم واسه شرکت میخوام بازم ندادن که ندادن! حالا دیگه نمیدونم چجوری باید امار بگیرم؟!

مخابراتم مثل اینکه مصرف منصفانه گداشته نه ؟
اینو نگا کنید :

جدول تعرفه سرویس های ADSL نامحدود

سرعت

حداقل تبادل ترافیک ماهیانه

تعرفه(ریال)

128kbps

4GB

118550

256kbps

5GB

143900

512kbps

9GB

231200

1Mbps

20GB

418300

2Mbps

40GB

741400

sorooshfm
05-08-2015, 17:49
اینو نگا کنید :

سرعت
تعرفه(ریال)

128kbps
4GB
118550

256kbps
5GB
143900

512kbps
9GB
231200

1Mbps
20GB
418300

2Mbps
40GB
741400

ساعت خواب وقتی خود مخابرات که به شرکت های اینترنتی خدمات میده منصفانه کرده شما توقع داری شرکت ها منصفانه نکنن هر وقت مخابرات نامحدود منصفانه رو برداشت شرکت ها هم برای از دست ندادن مشتری نامحدودهای منصفانه رو لغو و نامحدود واقعی میدن هر چند که میدونم این موضوع ممکنه که هیچ وقت یا تا چندین سال آینده رخ ندهد تازه دعا کنیم که شبانه رو هم کامل همه شرکت ها بر ندارن که اونوقته که باید برای هر گیگ دانلود ۴۰۰۰ تومان پول بدیم و هیچ چاره ای هم نداریم مخابرات مشهد هم دانلود شبانه اش رو ۹۹ درصد رایگان کرده یعنی یک درصد رو پولی کرده لعنت به اینا که ملت رو سر کیسه کردن و اینترنت گرون و بی کیفیت و حجمی رو میدن در صورتی که الان بیشتر شرکت های اینترنتی اینترنت نامحدود بدون محدودیت و با سرعت بالا و قیمت ارزون میدن

Alireza_Galaxy
06-08-2015, 05:30
اینو نگا کنید :

سرعت
تعرفه(ریال)

128kbps
4GB
118550

256kbps
5GB
143900

512kbps
9GB
231200

1Mbps
20GB
418300

2Mbps
40GB
741400

عجبز مخابرات هم بله! خب دیگه با این شکل اصلا به صرفه نیست این سرویسارو گرفت چون که نه دانلود شبانه دارن نا قابل شارژن (حجمی) بعد که این ترافیک تموم شه تقریبا سرویس غیر قابل استفاده میشه.
مثلا همین فن اوا بعد اون ترافیک سرعت میرسید به 5 تا 7 کیلوبایت! از دایال هم پایین تر کلا دنبال شماره فن اوا بودم 2 ساعت طول کشید سایتو خود فن اوا رو باز کنه!
اسیا تک هم 2 سال پیش داشتم سرعتش میرسید به 13 کیلوبایت :n02:

الان 2 روز از سرویسم میگذره تقریبا سرعت دانلود شبانه (2تا7) 180 هست حالا شبی 3-4 گیگ میشه دانلود کرد من به همین روند ادامه میدم اگه سرعتم محدود شد بهتون خبرشو میدم.

راستی دوستان نمیشه از isp دو تا اکانت گرفت؟ مثلا یک 512 یک 2 مگ که با vmware بشه از هردوش همزمان استفاده کرد؟

matin425
06-08-2015, 11:59
من از فن آوی سیاهکل میگیریم خیلی راضیم.اصن قطی نداره.سرعت 512 گرفتم اسپیدم 512 بود.1مگ گرفتم که به 700 هم میرسه.فوق العادست.دستشون درد نکنه

WraithMaster
06-08-2015, 14:24
اینم پینگ امروز.. بعد از چند روز تایم اوت و قطعی درست شده ظاهرا O_o

sorooshfm
07-08-2015, 08:01
اینم پینگ امروز.. بعد از چند روز تایم اوت و قطعی درست شده ظاهرا O_o

تایید میشه مثل اینکه بالاخره مشکل تایم اوت و پکت لاست رو حل کردن البته پینگ سرور های خارجی هنوز بالاست بین ۱۶۹ تا ۱۹۲ میلی ثانیه

fastfind
07-08-2015, 13:28
سلام. عزیزان کسی خبر داره الان واقعا برای سرویسهای نامحدود سقف مصرف منصفانه گذاشتند یا خیر؟
الان 2 مگ نامحدود bu که 110 ت هست سقف دانلود داره؟ بعد چقدر سرعت کم میشه؟
شنیده بودم نامحدودهاش سقف دانلود منصفانه نداره ولی در عوض سرعت اسمی بسته میشه... اینطوری خوب بود
الان دیگه اینطور نیست؟

sorooshfm
07-08-2015, 14:10
سلام. عزیزان کسی خبر داره الان واقعا برای سرویسهای نامحدود سقف مصرف منصفانه گذاشتند یا خیر؟
الان 2 مگ نامحدود bu که 110 ت هست سقف دانلود داره؟ بعد چقدر سرعت کم میشه؟
شنیده بودم نامحدودهاش سقف دانلود منصفانه نداره ولی در عوض سرعت اسمی بسته میشه... اینطوری خوب بود
الان دیگه اینطور نیست؟
دوست عزیز چند روزی میشه که مصرف منصفانه بر روی تمام نامحدودها اعمال شده مقدار حجم منصفانه برای هر سرویس را هم توی سایت فن آوا زده

fastfind
07-08-2015, 14:28
دوست عزیز چند روزی میشه که مصرف منصفانه بر روی تمام نامحدودها اعمال شده مقدار حجم منصفانه برای هر سرویس را هم توی سایت فن آوا زده

تشکر. اون ستونی که زده حداقل ترافیک ماهانه منظور هستش؟
قبلا هم چنین چیزی زده بود ولی اعمال نمیشد انگار... یا تازه این ستون رو اضافه کردن و من اشتباه میکنم؟

sorooshfm
07-08-2015, 15:00
تشکر. اون ستونی که زده حداقل ترافیک ماهانه منظور هستش؟
قبلا هم چنین چیزی زده بود ولی اعمال نمیشد انگار... یا تازه این ستون رو اضافه کردن و من اشتباه میکنم؟
خواهش میکنم بله قبلا هم حداقل ترافیک ماهانه بود ولی اعمال نکرده بود و حالا اعمال کرده پس از گذر از اون حجم سرعت اسمی تقسیم بر هشت میشه و تا آخر دوره باید با اون سرعت سر کنی

fanoudi
08-08-2015, 17:52
دوستان نگا کنید تو پنل خود فن آوا سرعت آپلود زده تا 62.5 اما تست که گرفته 81.04 شده جای تعجب هست ! به نظر من راهی اشتباه هست

- - - Updated - - -

Alireza_Galaxy
11-08-2015, 04:36
دوستان یکی یک isp رو معرفی کنه عین سابق فن اوا نامحدود داشته باشه :n28:

اصن نمی تونم از سرویس محدود استفاده کنم, نت محدود اینطوریه انگار یکی گردنتو گرفته نمیذاره نفس بکشی :n28:

S M Λ S Ħ
11-08-2015, 08:28
دوستان یکی یک isp رو معرفی کنه عین سابق فن اوا نامحدود داشته باشه :n28:

اصن نمی تونم از سرویس محدود استفاده کنم, نت محدود اینطوریه انگار یکی گردنتو گرفته نمیذاره نفس بکشی :n28:

آخ حرف دلم رو زدی !

نت محدود یعنی فاجعه !!:n27:

بهترین نامحدود ماله مخابرات هست که اونم عشقی داره توی بعضی شهر ها میده توی بعضی ها هم نه، وگرنه بقیه isp هایی که میشناسم همه مصرف مناصفانه گذاشتن..

aref.kh
11-08-2015, 09:24
این رایگان شبانش وضعیتش درست شد ما بریم بگیریم؟؟

sorooshfm
13-08-2015, 06:15
این رایگان شبانش وضعیتش درست شد ما بریم بگیریم؟؟
نخیر دوست عزیز سرعت همچنان محدود هست

piishii
15-08-2015, 01:21
تف به پولی که هر ماه دارم بهتون میدم و وقت این رو هم ندارم سرویس رو خالی کنم و از یک جای دیگه سرویس بگیرم
من الان 4 ماهه دانلود شبانه ندارم
ولی گاهی اوقات نظیر همین امشب بعد از ساعت 2 کار دارم
ولی سرعت چرا الان باید در حد دیال آپ باشه؟!
مرگ بگیره همتون رو دزدای بی شرف

- - - Updated - - -

تف به پولی که هر ماه دارم بهتون میدم و وقت این رو هم ندارم سرویس رو خالی کنم و از یک جای دیگه سرویس بگیرم
من الان 4 ماهه دانلود شبانه ندارم
ولی گاهی اوقات نظیر همین امشب بعد از ساعت 2 کار دارم
ولی سرعت چرا الان باید در حد دیال آپ باشه؟!
مرگ بگیره همتون رو دزدای بی شرف

linuxx2011
15-08-2015, 21:13
خاااک‌تو سرشون کنن ۵۱۲ هم محدود شد سرعت دانلودم‌شده ۵-۶ کیلوبایت!!!!حیف این شرکت هم زد تو جاده خاکی من که ۷ روز بیشتر نمونده ازم تخلیه میکنم.تو این ۱ ساله خدایی شرکت خوبی بود اما خرابش کردن خداحافظ فن اوا

sorooshfm
16-08-2015, 09:26
خاااک‌تو سرشون کنن ۵۱۲ هم محدود شد سرعت دانلودم‌شده ۵-۶ کیلوبایت!!!!حیف این شرکت هم زد تو جاده خاکی من که ۷ روز بیشتر نمونده ازم تخلیه میکنم.تو این ۱ ساله خدایی شرکت خوبی بود اما خرابش کردن خداحافظ فن اوا
ساعت خواب دوست عزیز چند هفته ای میشه الان شما از این شرکت خداحافظی بکنی از کجا میخوای نامحدود بگیری؟! متاسفانه همه جا محدود میکنن و مصرف منصفانه داره شاید مخابرات بعضی استانها نامحدود بده این کابوس با غیر رایگان شدن شبانه شرکت ها تکمیل میشه تا جایی که برای بایت به بایت اینترنت پول بدی

sh93
16-08-2015, 10:25
ساعت خواب دوست عزیز چند هفته ای میشه الان شما از این شرکت خداحافظی بکنی از کجا میخوای نامحدود بگیری؟! متاسفانه همه جا محدود میکنن و مصرف منصفانه داره شاید مخابرات بعضی استانها نامحدود بده این کابوس با غیر رایگان شدن شبانه شرکت ها تکمیل میشه تا جایی که برای بایت به بایت اینترنت پول بدی

نمیدونم برا چی هنوز یه عده موندن تو فن آوا و هر روزم میان کلی چیزی اینجا به شرکت و مدیراش و... میگن.
من خودم اگه 40-50 صفحه عقب بزنین اولین نفری بودم که تو این تاپیک اومدم نوشتم که گویا مصرف منصفانه اعمال شده و... شکایت هم کردیم با یه سری دیگه از دوستان .انقدر که راحت دروغ میگفتن و پیجوندن آخر تخلیه کردم.درسته الان نامحدود واقعی نیست جایی ( غیر از 512 نامحدود مخابرات ) اما درستم نیست هنوز پول تو این شرکت بریزید.
برای سرویس مثلا 1 مگ ِ این شرکت من ماهی 70 هزار تومان میدادم حالا شاتل آرت 1 دارم سرعت همون 1 مگ ماهی 28 هزار تومان.
حالا تفاوت در اینه که مصرف منصفانه داره اما اون اعدادی که تو سایت شاتل هست جلوی آرت ها حداقل مصرف هست و تا حدود 1.5 برابر اون هم مصرف کنید محدود نمیشید هر موقع محدود شدید 7-8 هزار تومان ما به تفاوت آرت 1 با آرت 2 رو میدید سرویستون میشه آرت 2 محدودیت برداشته میشه و سرعت هم میرسه به 160 kb و... تا دوباره محدود شید و ارتقا و...
یه حساب کتاب اگه بکنید سرویس آرت 5 قیمتش 65 تومنه ( بازم کمتر از 1 مگ فن آوا و سرعتش 350 kb به بالا ) شما اگه از آرت 1 شروع کنید و انقد مصرف کنید که حتی به آرت 5 برسید در طی ماه ، در بدترین حالت در ماه شما 130 گیگ به بالا با 10 هزار تومان کمتر از 1 مگ فن آوا میتونید مصرف کنید.
خواستم کمک کرده باشم بازم تصمیم با شماست .
شاتل ، 512 نامحدود مخابرات ، آسیاتک و... هستن که وضعشون از این دزد خونه بهتره .
( عزیز منظورم با کلا کاربرای فن آوا بود نه با شخص شما :n40: )

Alireza_Galaxy
16-08-2015, 13:17
نمیدونم برا چی هنوز یه عده موندن تو فن آوا و هر روزم میان کلی چیزی اینجا به شرکت و مدیراش و... میگن.
من خودم اگه 40-50 صفحه عقب بزنین اولین نفری بودم که تو این تاپیک اومدم نوشتم که گویا مصرف منصفانه اعمال شده و... شکایت هم کردیم با یه سری دیگه از دوستان .انقدر که راحت دروغ میگفتن و پیجوندن آخر تخلیه کردم.درسته الان نامحدود واقعی نیست جایی ( غیر از 512 نامحدود مخابرات ) اما درستم نیست هنوز پول تو این شرکت بریزید.
برای سرویس مثلا 1 مگ ِ این شرکت من ماهی 70 هزار تومان میدادم حالا شاتل آرت 1 دارم سرعت همون 1 مگ ماهی 28 هزار تومان.
حالا تفاوت در اینه که مصرف منصفانه داره اما اون اعدادی که تو سایت شاتل هست جلوی آرت ها حداقل مصرف هست و تا حدود 1.5 برابر اون هم مصرف کنید محدود نمیشید هر موقع محدود شدید 7-8 هزار تومان ما به تفاوت آرت 1 با آرت 2 رو میدید سرویستون میشه آرت 2 محدودیت برداشته میشه و سرعت هم میرسه به 160 kb و... تا دوباره محدود شید و ارتقا و...
یه حساب کتاب اگه بکنید سرویس آرت 5 قیمتش 65 تومنه ( بازم کمتر از 1 مگ فن آوا و سرعتش 350 kb به بالا ) شما اگه از آرت 1 شروع کنید و انقد مصرف کنید که حتی به آرت 5 برسید در طی ماه ، در بدترین حالت در ماه شما 130 گیگ به بالا با 10 هزار تومان کمتر از 1 مگ فن آوا میتونید مصرف کنید.
خواستم کمک کرده باشم بازم تصمیم با شماست .
شاتل ، 512 نامحدود مخابرات ، آسیاتک و... هستن که وضعشون از این دزد خونه بهتره .
( عزیز منظورم با کلا کاربرای فن آوا بود نه با شخص شما :n40: )

داداش یک کمکی بکن موندم تو این نت محدود :n03: الان 1 مگ 3 گیگ شبانه دارم یعنی سرعتشو اینا اصلا برام مهم نیست ولی 350 روزانس شباشم 180 هست ولی وحشتناک زود تموم میشه مثلا دیروز 2 گیگ خریدم شد 12 تومن الان اومدم نگا میکنم 1 گیگ مونده :n28:

قبلش نامحدود داشتم تا که اومدن خرابش کردن مصرف مصفانه گذاشتن :n21: الان شما میگی چی کار کنم ؟ کلا ماهانه 50 گیگ مصرف دارم قبلا 40 تومن میشد.

یکی یک کمکی بکنه دیگه حالم داره این نت محدود به هم میخوره :n03:

همه کشور ها دارن سعی میکنن اینترنتو ارزون کنن ولی تو این مملکت گرون ترش میکنن:n28:

sh93
16-08-2015, 13:59
داداش یک کمکی بکن موندم تو این نت محدود :n03: الان 1 مگ 3 گیگ شبانه دارم یعنی سرعتشو اینا اصلا برام مهم نیست ولی 350 روزانس شباشم 180 هست ولی وحشتناک زود تموم میشه مثلا دیروز 2 گیگ خریدم شد 12 تومن الان اومدم نگا میکنم 1 گیگ مونده :n28:

قبلش نامحدود داشتم تا که اومدن خرابش کردن مصرف مصفانه گذاشتن :n21: الان شما میگی چی کار کنم ؟ کلا ماهانه 50 گیگ مصرف دارم قبلا 40 تومن میشد.

یکی یک کمکی بکنه دیگه حالم داره این نت محدود به هم میخوره :n03:

همه کشور ها دارن سعی میکنن اینترنتو ارزون کنن ولی تو این مملکت گرون ترش میکنن:n28:

من خودم فن آوا داشتم تا قبل این بساط هاش واقعا خوب بود اما ...بد خراب کرد
50 گیگ که خوبه الان همینی که من گفتم شما آرت 1 بگیر تا 20 گیگ اینا مصرف میکنی اگه محدود شدی میری آرت 2 ، اونجا هم میشه تا 25 گیگ اینا مصرف کرد یعنی در آخر میشه 36 هزار تومان حدود 50 گیگ هم مصرف کردی .
آرت 1 همون 1 مگ هست ، آرت 2 سرعت 160 به بالا و...
چون تاپیک فن آواست اینجا اگه مورد دیگه ای بود تاپیک شاتل بچه ها جواب میدن .
در آخرم کاری نمیشه کرد این الان به نظر من بهترین راهه تو این گرونی ها..به خاطر اینکه هر چه قدر که مصرف کنی پول میدی

ninijan
16-08-2015, 21:21
خواستم نامحدود فن آوا بگیرم ناامیدم کردید. فروشنده هاش یه چیز دیگه میگن !!!

sorooshfm
17-08-2015, 09:30
من خودم فن آوا داشتم تا قبل این بساط هاش واقعا خوب بود اما ...بد خراب کرد
50 گیگ که خوبه الان همینی که من گفتم شما آرت 1 بگیر تا 20 گیگ اینا مصرف میکنی اگه محدود شدی میری آرت 2 ، اونجا هم میشه تا 25 گیگ اینا مصرف کرد یعنی در آخر میشه 36 هزار تومان حدود 50 گیگ هم مصرف کردی .
آرت 1 همون 1 مگ هست ، آرت 2 سرعت 160 به بالا و...
چون تاپیک فن آواست اینجا اگه مورد دیگه ای بود تاپیک شاتل بچه ها جواب میدن .
در آخرم کاری نمیشه کرد این الان به نظر من بهترین راهه تو این گرونی ها..به خاطر اینکه هر چه قدر که مصرف کنی پول میدی
دوستان اصلا نمیصرفه نامحدود شاتل نرین که پشیمون میشین الان شما مثلا از آرت یک شروع میکنین و سرعتتون مثلا ۱۲۰ کیلوبایت هست تا ۱۱ گیگ یا یک کم بیشتر بعدش مابه تفاوت آرت دو که ۱۳ گیگ هست رو بدین تا همان ۱۳ گیگ با سرعت آرت ۲ میگیرین بعدش محدود میشین به سرعت اسمی و در نهایت مثلا اگه بخواین تا آرت ۵ هزینه کنین باید حدود ۶۵ تومان بدین تازه فقط تا ۲۶ گیگ بعدش سرعت شما میرسه به سرعت اسمی آرت ۵ که ۳۸۴ کیلوبیت هستش و میشه ۴۸ کیلوبایت تا آخر ماه پس اگه یک کم فکر کنین میبینین که نامحدود شاتل هم بدرد نمیخوره حالا هر کی یک نظری داره به نظر من صرفه نداره تازه ممکنه اگه مصرفتون دائمی باشه سرعت اسمی رو هم کاهش بدن برای همین هم ریسکش بالاست و هم گرونه نمیصرفه شاتل هم ملانصرالدین نیست که مثلا با ۵ یا ۶ هزار تومان ۱۳ گیگ دوباره دانلود کنین اینو از خودشون پرسیدم

sh93
17-08-2015, 10:22
دوستان اصلا نمیصرفه نامحدود شاتل نرین که پشیمون میشین الان شما مثلا از آرت یک شروع میکنین و سرعتتون مثلا ۱۲۰ کیلوبایت هست تا ۱۱ گیگ یا یک کم بیشتر بعدش مابه تفاوت آرت دو که ۱۳ گیگ هست رو بدین تا همان ۱۳ گیگ با سرعت آرت ۲ میگیرین بعدش محدود میشین به سرعت اسمی و در نهایت مثلا اگه بخواین تا آرت ۵ هزینه کنین باید حدود ۶۵ تومان بدین تازه فقط تا ۲۶ گیگ بعدش سرعت شما میرسه به سرعت اسمی آرت ۵ که ۳۸۴ کیلوبیت هستش و میشه ۴۸ کیلوبایت تا آخر ماه پس اگه یک کم فکر کنین میبینین که نامحدود شاتل هم بدرد نمیخوره حالا هر کی یک نظری داره به نظر من صرفه نداره تازه ممکنه اگه مصرفتون دائمی باشه سرعت اسمی رو هم کاهش بدن برای همین هم ریسکش بالاست و هم گرونه نمیصرفه شاتل هم ملانصرالدین نیست که مثلا با ۵ یا ۶ هزار تومان ۱۳ گیگ دوباره دانلود کنین اینو از خودشون پرسیدم

آرت 1 تا 11 گیگ نیست عزیز اونی که نوشته تو سایت حداقل مصرف هست نه حداکثر . آرت 1 من الان فعلا 25 گیگ این ماه مصرف داشتنم و هنوز محدود نشدم .ماه قبل آرت 1 با 33 گیگ مصرف محدود شذم. آرت 2 بالای 35 گیگ هم رفتم و محدود نشدم. کامل گفتم تا آرت 5 اگه کسی بره بالای 130 گیگ میتونه مصرف کنه.
و قسمت آخر که شاتل ملانصرالدین نیست نمیدونم از کی پرسیدین اما این کارو ما هر ماه داریم میکنیم.الکی که نمیام بگم.تو تاپیک شاتل یه سر بزنید همه تایید میکنن قضیه ارتقا دادن رو.
موردی نداره من برای بقیه دوستان گفتم شما اگه فن آوا رو ترجیح میدی ، موفق باشی :)

piishii
17-08-2015, 11:11
اشتباه شد.
پاک شود

ma3743
17-08-2015, 14:45
سلام دوستان
من سرویس حجمی 1024 از فن آوا دارم
الان چند روزه هر چند دقیقه یک بار خط ADSL هی قطع و وصل میشه
سرعت روزانم هم برعکس شبانه افتضاحه (این بار از زمین به آسمون باریده :n02: به جای شب صبح سرعت کم میشه)
کسی دیگه هم به این مشکل برخورده؟
من مرکز پیام نور تهران هستم 4447

saeed ssd
17-08-2015, 18:44
سلام دوستان
من سرویس حجمی 1024 از فن آوا دارم
الان چند روزه هر چند دقیقه یک بار خط ADSL هی قطع و وصل میشه
سرعت روزانم هم برعکس شبانه افتضاحه (این بار از زمین به آسمون باریده :n02: به جای شب صبح سرعت کم میشه)
کسی دیگه هم به این مشکل برخورده؟
من مرکز پیام نور تهران هستم 4447
درود
آره واسه منم چند روزه الکی قطع و وصل میشه(چراغ کانکت بودن مودم قرمز میشه و نت دیس کانکت میشه)
نویز خط منم خوبه مشکلی نداره
من حوصله نداشتم زنگ بزنم پشتیبانی چون هیچی حالیشون نیست و یه سری حرفای الکی تحویل آدم میدن....
حالا شما اگه حوصله داشتی زنگ بزن ببین چی مگن

Arsenal2012
18-08-2015, 12:00
سلام دوستان در حال حاضر کسی سرویس 1 مگ ترافیک 6 گیگ شبانه 2 تا 7 رایگان رو کی استفاده میکنه؟؟؟؟

1 - پورت رو چند بسته میشه ؟

2- تایم رایگان و غیر رایگان سرعت دانلود با idm چند هست؟؟

3- سرعت دانلود از سرورهای خارج و داخلی تفاوت داره یا نداره؟؟؟

من خودم الان های وب طرح 256 ترافیک 8 گیگ - 2 تا 5 شب تایم رایگان استفاده میکنم تو تایم رایگان بیشر از 2 گیگ نمیشه دانلود کرد بازی GTA V رو با حجم 62 گیگ خواستم دانلود کنم پشیمون شدم چونکه دقیقا 31 شب باید بزارم تا دانلود شه.... من تقریبا 9 ماه پیش طرح 1 مگ ترافیک 6 گیگ فن آوا داشتم تو تایم رایگان سرعت رو 350 کیلوبایت بود { کرج )

sorooshfm
18-08-2015, 12:43
سلام دوستان در حال حاضر کسی سرویس 1 مگ ترافیک 6 گیگ شبانه 2 تا 7 رایگان رو کی استفاده میکنه؟؟؟؟

1 - پورت رو چند بسته میشه ؟

2- تایم رایگان و غیر رایگان سرعت دانلود با idm چند هست؟؟

3- سرعت دانلود از سرورهای خارج و داخلی تفاوت داره یا نداره؟؟؟

من خودم الان های وب طرح 256 ترافیک 8 گیگ - 2 تا 5 شب تایم رایگان استفاده میکنم تو تایم رایگان بیشر از 2 گیگ نمیشه دانلود کرد بازی GTA V رو با حجم 62 گیگ خواستم دانلود کنم پشیمون شدم چونکه دقیقا 31 شب باید بزارم تا دانلود شه.... من تقریبا 9 ماه پیش طرح 1 مگ ترافیک 6 گیگ فن آوا داشتم تو تایم رایگان سرعت رو 350 کیلوبایت بود { کرج )
داداش نیا که اوضاع خرابه یک شب ۷۰ کیلوبایت میده یک شب ۹۰ تا ولی معمولا بین ۱۲۰ تا ۱۳۰ کیلوبایته و بیشتر از ۳ گیگ هر شب نمیتونی بگیری تازه شبانه اش رو برنداره خیلی کار کرده البته مرکز مخابراتی هم مهمه

sorooshfm
19-08-2015, 05:18
باز امشب سرعت شبانه گند شد لامصب

sorooshfm
19-08-2015, 10:25
دوستان مشهدی امشب سرعت دانلود شبانه ۱ مگ چقدر بود؟ ممنون میشم جواب بدین

sorooshfm
19-08-2015, 16:34
هیچ کی اینجا فن آوا نداره؟!

S M Λ S Ħ
19-08-2015, 20:26
دوستان مشهدی امشب سرعت دانلود شبانه ۱ مگ چقدر بود؟ ممنون میشم جواب بدین

سلام

تا وقتی که من داشتم یعنی همین حدودا یکی دوهفته پیش شبانه مثل هر شب بود، قفل شده روی همون سرعت 170 تا 190

مرکز فرشچی هم هستم

خدایی قیمت تعرفه های فن اوا بالاست ! خیلی هم کمه تعرفه هاش

منی که یوزر پرمصرفی هستم خب ماهی 6 گیگ برام کمه، همین سرویس رو الان برای من ماهی 10 گیگ نداره :n15:

WraithMaster
19-08-2015, 21:29
دوباره شروع شد... تایم اوت و پکت لاس و پینگ مزخرف!
یکی دوهفته خوب شده بود ولی باز همون آش و همون کاسس... :\

کسی دیگه هم مشکل پکت لاس بالا رو داره الان؟ یا مشکل از خط منه؟؟

ویرایش: سرعت دانه ای افسانه ای رو هم به موارد بالا اضافه کنین... کندیش غیر قابل تحمله :|

shayan0o21
19-08-2015, 23:47
دوباره شروع شد... تایم اوت و پکت لاس و پینگ مزخرف!
یکی دوهفته خوب شده بود ولی باز همون آش و همون کاسس... :\

کسی دیگه هم مشکل پکت لاس بالا رو داره الان؟ یا مشکل از خط منه؟؟

ویرایش: سرعت دانه ای افسانه ای رو هم به موارد بالا اضافه کنین... کندیش غیر قابل تحمله :|

دقیقا داداش
پینگ بالاس و پاکت لاست دارم ولی سرعت رو درست درمون داره میده دیگه
512 bu دارم من:n01:

sorooshfm
20-08-2015, 13:15
وای پینگ وحشتناک بالا رفته پینگ مایکروسافت میانگین ۳۸۷ میلی ثانیه شده:n34:

ghasede_del
21-08-2015, 00:07
دوستان گل برای مشکل پینگ بالا و پکت لاست هر روز زنگ بزنین چندبار تا اینها زودتر حلش کنن متاسفانه افت پهنای باند پیدا کردن و اگر پیگیر نشین دیرتر دست به جیب میشن برای اضافه کردن پهنای باند

sorooshfm
21-08-2015, 06:18
این دوستمون راست میگه دیروز تهران زنگ زدم الکی پشتیبانیش گفت مشکل سراسری هست فردا به احتمال زیاد درست میشه امروز هم تایم اوت و پکت لاس داره پهنای باند کم آوردن الکی میگن سراسریه اگه سراسریه پس چرا شرکت های دیگه مشکلی ندارن؟!

WraithMaster
21-08-2015, 17:17
دوستان گل برای مشکل پینگ بالا و پکت لاست هر روز زنگ بزنین چندبار تا اینها زودتر حلش کنن متاسفانه افت پهنای باند پیدا کردن و اگر پیگیر نشین دیرتر دست به جیب میشن برای اضافه کردن پهنای باند

اکثر مواقع که میخوام زنگ بزنم حداقل 5-6 نفر تو صف تماس با بخش پشتیبانین!
معلومه منظورش از سرسری، سراسر شبکه فن آوا هستش :n21:
من که میخوام درخواست تخلیه بدم!
چیزی از هزینه این ماه مسترد میشه یا نه؟

S M Λ S Ħ
21-08-2015, 18:55
منم احتمالا دیگه میرم برای تخلیه..

نه سرویس هاشون متنوع و خوبه نه کیفیت شون که روز به روزم همه داریم میبینیم که داره بدتر میشه !

فقط دیگه برا تخلیه باید حضوری رفت که حوصله میخواد :دی

کسایی میخوان تخلیه کنن کجا میخوان برن؟ من احتمال خیلی زیاد آسیاتک رو برم بگیرم

WraithMaster
21-08-2015, 18:58
من راستش نمیدونم کجا باید برم!
بیشتر پینگ و استیبل بودن برام مهمه... پکت لاسم نداشته باشه!
عصر انتقال این شکلی هست؟
کلا کسی پیشنهادی داشته باشه ممنون میشم واقعا.

S M Λ S Ħ
21-08-2015, 19:03
من خداروشکر خیلی رو این چیزا حساس نیستم

عصر انتقال هم واقعیت نداشتم که بخوام نظری براش بدم

ولی خب یادمه یکی از بچه ها داشتو راضی نبود ازش؛ بازم نمیدونم

من که میگم با این وضعیت همین آسیاتک خوبه، مخصوصا سرویس شهاب که شبانش تا 10 صبح هست

mehryar1973
21-08-2015, 23:44
این دوستمون راست میگه دیروز تهران زنگ زدم الکی پشتیبانیش گفت مشکل سراسری هست فردا به احتمال زیاد درست میشه امروز هم تایم اوت و پکت لاس داره پهنای باند کم آوردن الکی میگن سراسریه اگه سراسریه پس چرا شرکت های دیگه مشکلی ندارن؟!

مخابرات هم دیروز و امروز مشکل پینگ و پکت لاست رو داشت
حداقل برای من که اینطور بود(مخابرات تهران) طوریکه اصلا نمیشد استفاده کرد

WraithMaster
22-08-2015, 21:35
امروز زنگ زدم میگم مشکل داره پکت لاس بالاست، میگه الان یه تغییری میدم ببنیید درست میشه یا نه.. بعد الان هرچقدر پینگ میگیرم اکثرا 25-50% پکت لاس میده با گوگل :n04:
یارو زد بدترش کرد :|
فردا درخواست تخلیه رو میدم احتمالا... مسخره کردن ملت رو.