PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38

imanhalab
27-05-2015, 12:10
مخابرات اصفهان 2مگ با 50 گیگ در یک ماه را 72 تومن میده فک کنم بهترین چیزی باشه که بشه گرفت فقط از کیفیت خبری ندارم

taoren
27-05-2015, 13:02
سلام ، برای اینکه سرویس رو تخلیه کنم دقیقا باید چیکار کنم ؟ اصلا چقدر طول میکشه تا خط رو تخلیه کنن و پولم رو پس بدن ؟
samannnn.hannibal
27-05-2015, 13:25
فن آوا یک هلدینگه، این یعنی اینکه اگر این شرکت ضرر ده بشه پول از یک شرکت به شرکت دیگه منتق می کنن، همین شرکت فن آوا از قبل هم ضررده بوده، و فقط اواخر سال ۹۲ و ۹۳ شرکت در حال پیشرفت بوده، اونم نه فقط به خاطر سرویس نامحدود بلکه به خاطر مدیران خوبی که داشته و آلان ۲ ماهی هست که تغییر کردن. در هر صورت شما اگر خیلی مایل هستید بیشتر در مورد این شرکت و شرکتها اقماری این شرکت اطلاعات کسب کنید یک سرچ بفرمایید، برای مثال فن آوا کارت، فاوا برای سیستم های مخابراتی و چندین شرکت دیگه به این شرکت ارتباط دارند.
خوب پول رو منتقل کنن ولی به چه دردی میخوره؟ انگار پولو ریختن تو سطل زباله

1nima1
27-05-2015, 13:39
خب پس ترجیحشون این هست که تخلیه کنیم. هر جور میلشون هست. وقتی اهمیتی به خواست ما نمی دن ما هم اهمیتی به خواست اینها نمی دیم. 19 خرداد دورم تموم میشه و تمام.

tourjan
27-05-2015, 13:43
یرای دوستانی که هنوز منتظر جواب اون مثلا جلسه های فن آوا هستند ، همین الان تماس گرفتم و گفت متاسفانه به جایی نرسید و همین وضعیت هست.
منم خوشبختانه فرم تخلیه رو فرستادم . :)
من که از طریق نماینده سرویس گرفتم باید چیکار کنم؟ مستقیم نمیتونم اقدام کنم؟

codex1
27-05-2015, 13:53
خوب پول رو منتقل کنن ولی به چه دردی میخوره؟ انگار پولو ریختن تو سطل زباله

دوست گرامی شما همینطوری مخصوصا ایران به چنین شرکت های نگاه نکنید، باید گاهی دقیق شد، بعضی از شرکت ضررده هستن، اما به اجبار توی بازار کسی و کار باقی می مونن.
حتی وی همین شرکت فن آوا شده به همین کارمندها حقوق دیر به دیر پرداخت شده، اما شرکت می مونه، باید خودتون ببینید چرا؟؟ اینجا جای باز کردن این موضعات نیست...

codex1
27-05-2015, 13:55
یرای دوستانی که هنوز منتظر جواب اون مثلا جلسه های فن آوا هستند ، همین الان تماس گرفتم و گفت متاسفانه به جایی نرسید و همین وضعیت هست.
منم خوشبختانه فرم تخلیه رو فرستادم . :)

من هنوز منتظر هستم جواب آخر و بشنوم، با این حال فرم تخلیه که شما لطف کرده بودین پرینت گرفتم و دارم آماده می کنم.

sh93
27-05-2015, 14:07
من هنوز منتظر هستم جواب آخر و بشنوم، با این حال فرم تخلیه که شما لطف کرده بودین پرینت گرفتم و دارم آماده می کنم.

نه من دیگه به انداره کافی واستادم با سرعت 12 kb دارم اینجا پست میزارم.
نامحدود مخابران هم که کم کم منصفانه حتی برای کاربر قدیمی اعمال میشه ( 2020 هم تایید کرد این موضوع رو )
آسیاتک بهم سرویس نمیده . های وب وضعیتش خرایه.
محدود 512 پارس مد نظرمه و یا 1 یا 2 مگ محدود مخابرات

payampop
27-05-2015, 14:24
نامحدود مخابران هم که کم کم منصفانه حتی برای کاربر قدیمی اعمال میشه ( 2020 هم تایید کرد این موضوع رو )

سلام
دو مگ محدود مخابرات اینترنت شبانه رایگان هم داره ؟
اگر بله، سرعت دانلود برای دو مگ چقدره و از چه ساعتی تا چه ساعتی رایگانه ؟
ممنون

codex1
27-05-2015, 14:25

ببینید به کجا رسیدیم وافعا؟؟

sh93
27-05-2015, 15:03
سلام
دو مگ محدود مخابرات اینترنت شبانه رایگان هم داره ؟
اگر بله، سرعت دانلود برای دو مگ چقدره و از چه ساعتی تا چه ساعتی رایگانه ؟
ممنون

این اطلاعات بیشتر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله داره ، اما این شبانه در طی این طرح هست دیگه یعنی بهار تا بهار سال بعد
فقط موردی که هنوز مطمئن نشدم اینه اگه بیشتر از 10 گیگ استفاده شه در طول ماه کل 10 گیگ گیگی 1600 حساب میشه یا مثلا تا 5 گیگ اول گیگی 3600 و... یعنی بصورت پلکانی
هنوز پاسخ درستی نگرفتم از 2020 باید برم مرکز مخابراتی

payampop
27-05-2015, 15:21
فقط موردی که هنوز مطمئن نشدم اینه اگه بیشتر از 10 گیگ استفاده شه در طول ماه کل 10 گیگ گیگی 1600 حساب میشه یا مثلا تا 5 گیگ اول گیگی 3600 و... یعنی بصورت پلکانی
هنوز پاسخ درستی نگرفتم از 2020 باید برم مرکز مخابراتی

بصورت پلکانی است. تا 5 گیگ 3600 و بقیه هم همینطور می ره بالا ...

راستی دانلود شبانش محدودیت داره ؟ یعنی زیاد دانلود کنیم، سرعت رو کم می کنن ؟
ضمنا سرعت دانلود شبانه برای دو مگ چقدره ؟

sh93
27-05-2015, 15:26
بصورت پلکانی است. تا 5 گیگ 3600 و بقیه هم همینطور می ره بالا ...

راستی دانلود شبانش محدودیت داره ؟ یعنی زیاد دانلود کنیم، سرعت رو کم می کنن ؟
ضمنا سرعت دانلود شبانه برای دو مگ چقدره ؟

تو تاپیک مخابرات چند صفحه آخر رو ببینید اسپید تست گذاشته بودن. سرعت اسمی هست معمولا یعنی حدودای 240-256 و کاهش نداره ( که بسته به مرکز مخابراتی داره )

payampop
27-05-2015, 15:31
تو تاپیک مخابرات چند صفحه آخر رو ببینید اسپید تست گذاشته بودن. سرعت اسمی هست معمولا یعنی حدودای 240-256 و کاهش نداره ( که بسته به مرکز مخابراتی داره )

ممنون از شما

mansoor 7
27-05-2015, 15:32
مخابرات اصفهان 2مگ با 50 گیگ در یک ماه را 72 تومن میده فک کنم بهترین چیزی باشه که بشه گرفت فقط از کیفیت خبری ندارم
ابن سرویسی که شما میگید شبانه رایگان نداره نه؟

1nima1
27-05-2015, 16:29
طرح بهار تا بهار رو من از قزوین زنگ زدم 2020 و گفت که مهلتش تموم شده و دیگه نمی دیم.

piishii
27-05-2015, 16:53
لطف کنید چیزهایی که مربوط به شرکت های دیگه است را در تاپیک خودشون یا خصوصی دنبال کنید.
من این تاپیک رو باز می کنم تا ببینم دوستان چه وضعیتی در مورد فن آوا دارند یا چه اقداماتی صورت گرفته نه اینکه مخابرات سرعتش فلانه بهمانه !
خودشون تاپیک ندارند ؟

Rhodes
27-05-2015, 17:24
خوب کی قراره این طرح اجرایی بشه ؟! خیلی افتضاحه که ! من بیشتر از 3 ساله نامحدود دارم و واقعا محدود شاید به 5 روز نرسه و حجمم تموم بشه ! من دانلود زیادی ندارم ولی در طول روز خیلی استفاده میکنم و همش در حال وبگردی ام که همون سرعت های 512 نامحدود که 64 میده برام کافیه.
چی کار کنیم :(

sorooshfm
27-05-2015, 19:07
خوب کی قراره این طرح اجرایی بشه ؟! خیلی افتضاحه که ! من بیشتر از 3 ساله نامحدود دارم و واقعا محدود شاید به 5 روز نرسه و حجمم تموم بشه ! من دانلود زیادی ندارم ولی در طول روز خیلی استفاده میکنم و همش در حال وبگردی ام که همون سرعت های 512 نامحدود که 64 میده برام کافیه.
چی کار کنیم :(
دیگه داداش اینجا ایرانه یعنی سر گردنه همه چی اینجا برعکس خارج(به غیر از کره شمالی) است

*Forgotten*
27-05-2015, 20:09
من فعلا گلد 512 گرفتم سرعتش 80 تا 90 و بعضی مواقع تا 100 می ره ، ولی هزینش نمیصرفه دیگه برام، احتمالا فردا پس فردا قیمت بنزینو هم روی سرویس هاشون اعمال میکنن میخام برم سمت مخابرات تو کار حجمی :n21:

payampop
27-05-2015, 20:35
من فعلا گلد 512 گرفتم سرعتش 80 تا 90 و بعضی مواقع تا 100 می ره ، ولی هزینش نمیصرفه دیگه برام، احتمالا فردا پس فردا قیمت بنزینو هم روی سرویس هاشون اعمال میکنن میخام برم سمت مخابرات تو کار حجمی :n21:

گلدها هم محدودیت دانلود داره مثل بقیه نامحدودها یا نه ؟

sorooshfm
27-05-2015, 20:52
گلد هم محدودیت داره و در ضمن اصلا نمی صرفه

*Forgotten*
27-05-2015, 22:35

گلد 1 و 2 مگ محدودیت دارن طبق جدول

گلد 512 و پاینترش هنوز محدود نشدن و در حال حاضر محدودودیت سرعت و حجم ندارن ولی یکی از اپراتور های گفت بزودی محدود میشن ولی این بزودی معلوم نیست

sorooshfm
28-05-2015, 09:04
خداحافظ اینترنت نامحدود

amin_v30
28-05-2015, 11:06
خداحافظ اینترنت نامحدود
خدا رو شکر،کیفیت ها افزایش میابد :n06:

mansoor 7
28-05-2015, 11:18
منم فرستادم واسه جمع اوری. حیف شد واقعا.چند وقت اخیر فن اوا عالی بود دانلود نامحدود در کنار پینگ فوق العاده . فک نکنم دیگه چنین سرویسی گیرم بیاد. هر چی خوبه تو این مملکت داغون میشه .

sh93
28-05-2015, 11:23
چقد ما زود باوریم که فکر میکنیم اگه نامحدود یه نفر جمع شه مثلا الان کیفیت محدود ها یا بقیه نامحدودهای کاربران خوب میشه ...
منم جمع کردم و امروز هم قطع شد ایشالا سرویس کاملا محدود شما در طی 40-50 سال آینده سرعت و کیفیتش 20-30 برابر بشه .:n16:

sorooshfm
28-05-2015, 11:36
آره بابا افزایش پیدا میکنه در حد تیم ملی:n08:

mansoor 7
28-05-2015, 11:37
چقد ما زود باوریم که فکر میکنیم اگه نامحدود یه نفر جمع شه مثلا الان کیفیت محدود ها یا بقیه نامحدودهای کاربران خوب میشه ...
منم جمع کردم و امروز هم قطع شد ایشالا سرویس کاملا محدود شما در طی 40-50 سال آینده سرعت و کیفیتش 20-30 برابر بشه .:n16:
از روزی که درخواست دادی چقدر طول کشید قطع بشه؟

sorooshfm
28-05-2015, 11:38
دو سال دیگه اثری از اینترنت نمیبینین اینترانت ملی با تمام قوا میاد جلو:n30:

sh93
28-05-2015, 11:39
از روزی که درخواست دادی چقدر طول کشید قطع بشه؟

درخواست 4 ام ( حتما زنگ بزن داخلی 5 و بگو درخواست و ایمیل کردم )
جمع آوری سرویس امروز صبح

ma3743
28-05-2015, 12:09
دوستان کسی سرویس DP-1024-3g-NF رو نگرفته؟
اینکه نوشته شبانه رایگان واقعا رایگانه یا این هم الکیه؟
از 2 تا 7 صبح همون 120 کیلوبایت رو میده یا نه؟

ممنون

codex1
28-05-2015, 13:07

جه ربطی به افزایش کیفیت داره حدف سرویس های نامحدود؟؟؟؟

شما مثل اینکه هر چی بعضی از مدیران می فرمایید سریع باور می کنید!!! که چون ما به یک عده داشتیم اینترنت نامحدود میدادیم نمی تونستیم درست و حسابی به کسایی که اینترنت محدود داشتن سرویس بدیم.... این حرف کاملا بی معنی و غیر تخصصیه.

این یک دروغ بزرگه برادر من!!! چرا شما از این دوستان نمی پرسید که شما که پهنای باند اراییه میدید به ISPها و PAP ها اونو زیاد نمی کنید؟؟؟ شما که هم زیر ساخت دارید و هم قدرت اینکار و دارین!!!

شما واقعا فکر می کنید که چون یک عده داشتن نامحدود استفاده می کردم حق بقیه داشت خورده می شد؟؟؟

دوست عزیز بهتره برید ببینید اشکال اصلی کجاست؟؟؟ اینکه این همه در حال قول دادن هستن که ما پهنای باند افزایش میدیم، قیمت ها رو میاریم پایین کجاست چرا اتفاقی نمی افته!!!

شکر خدا شما هم به اینترنت دسترسی دارید یک جستجو کنید متوجه میشید که قانون داریم که سرعت ها افزایش پیدا نکنه، قانون گذاشتن که نامحدود به کاربران خانگی داده نشده.

لطف کنید اینجا رو مطالعه بفرمایید برای شما نوشتم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک زمانی توی همین کشور همین مویابل که دست یک بچه ۷ ساله هم آلان هست، به هر کسی داده نمی شد چرا؟؟؟ چون بحث امنیتی داشت و فقط دست مدیران خاص میدادن!!!
اشکالات همین جاست...!!!

همین آلان داشتم با یک تفر صحبت می کردم (خارج از کشور) ازش پرسیدم سرعت اینترنت چنده گفت ۱۰۰MB/ps پرسیدم چطوری؟؟؟ گفت که فیبر نوری دارم کاربر خونگی هم بود، از من پرسید برای تو چنده گفتم ۱۶Kb/ps باورش نمی شد می گفت این تکنولوژی ۲۰ سال پیشهو برای سال ۹۲ هست...

K!ng of th3 K!ngs
28-05-2015, 21:33
sh92
داداش این فرم رو باید به کجا بفرستیم تا تخلیه کنن؟ فقط همین کار رو باید بکنیم یا کار دیگه ای هم هست؟

و دوستان به عنوان جایگزین از کجا میخوان بگیرن؟ به نظر شما این شرکت Okay هست؟

تعرفه هاش که خوبه

در کل یا آسای تک میگیرم یا اونو

navid_fo
28-05-2015, 21:37
با سلام
من خواهشی دارم بیان این جا تا یه مقایسه ای بین قیمت هر گیگ در انواع سرویس های شرکت های مختلف با هم داشته باشیم البته برای اونایی که دانلود زیاد می کنن هم خوبه از سرویس های ارزون تر از لحاظ ترافیکی آشنا میشن بازم مرسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:n12::n16::n16::n12:

sh93
28-05-2015, 21:49
@sh92 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش این فرم رو باید به کجا بفرستیم تا تخلیه کنن؟ فقط همین کار رو باید بکنیم یا کار دیگه ای هم هست؟

تعرفه هاش که خوبه

عزیز این خانوم برای من فرستاد به همین آدرس میل کن:
m.yaghoubi@fanava.net
+ اسکن کارت ملی
بعد زنگ بزن 82185 داخلی 5 بگو که به این آدرس فرستادی و...

*Forgotten*
28-05-2015, 22:07

واقعا!:n19:

samannnn.hannibal
28-05-2015, 22:13
@sh92 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تعرفه هاش که خوبه

از هرجا میگیری بگیر ولی از آسیاتک و صبانت نگیر که شدیدا حجم دزد هستن از من گفتن بود

K!ng of th3 K!ngs
28-05-2015, 22:24
خب شما خودتون از کجا میگیرید؟ من واقعا نیاز به اینترنت دارم ... البته هیچ شرکتی ماه اول حجم دزدی نمیکنه ... از ماه سوم تقریبا همه شروع میکنن دزدی

masoudboy
28-05-2015, 22:52
امروز با شرکت کوه نور که نماینده اصلی فن آوا اصفهان هست صحبت میکردم که گفتند به هیچ عنوان محدودیت مصرف منصفانه از
روی سرویس های نامحدود فن آوا برداشته نمیشه ...
کلا 6 تا خط از این شرکت تخلیه کردم ...

samannnn.hannibal
29-05-2015, 00:24
خب شما خودتون از کجا میگیرید؟ من واقعا نیاز به اینترنت دارم ... البته هیچ شرکتی ماه اول حجم دزدی نمیکنه ... از ماه سوم تقریبا همه شروع میکنن دزدی

نه اشتباه نکن من صبا و آسیا و داتک داشتم از همون روز دزدی کردن / شاتل و های وب و پارس و پیشگامان و عصرتلکام دزدی ندارن

ma3743
29-05-2015, 12:57
اینجا هیچکس سرویس محدود فن آوا نداره؟!

amin_v30
29-05-2015, 14:31
واقعا!:n19:
آره دیگه،هر چی ISP خلوت تر بهتر،کیفیت بیشتر،دست خدا به همراهتان :n20:

amirpers
29-05-2015, 14:46
اینجا هیچکس سرویس محدود فن آوا نداره؟!

من دارم. سرویس نامحدود داشتم که مجبور شدم موقت بکنمش محدود.

amir3852
29-05-2015, 16:07
با سلام به همه
دوستان يك مدتيه تقريبا 1 ماهه كه فن آواي كرج شديدا دچار افت كيفيت و سرعت شده و تقريبا هر وقت اذاكرات اجلاس شروع ميشه يا مسائل سياسي و اقتصادي توي كشور جنجال به پا ميكنه اولين ISP فن آوا هستش كه دچار اختلال شديد اينترنت ميشه - كسي ميتونه يك ISP بهتر به غير از شاتل-پارس آنلاين - داتك - آسيا تك توي كرج معرفي كنه
چون من همه اينها رو تست كردم و همشون واقعا آشغالن من هميشه 6 ماهه 2 مگ نامحدود ميگيرم و پولش برام مهم نيست
ولي الان يك ماهه كه شديدا دارم متضرر ميشم و اعصابم ريخته بهم
مركز مخابرات شهيدان غياثي كرج هم كه خودش شديدا مشكل داره قوز بالا قوز
مرسي ممنون

amir3852
29-05-2015, 16:09
با سلام به همه
دوستان يك مدتيه تقريبا 1 ماهه كه فن آواي كرج شديدا دچار افت كيفيت و سرعت شده و تقريبا هر وقت اذاكرات اجلاس شروع ميشه يا مسائل سياسي و اقتصادي توي كشور جنجال به پا ميكنه اولين ISP فن آوا هستش كه دچار اختلال شديد اينترنت ميشه - كسي ميتونه يك ISP بهتر به غير از شاتل-پارس آنلاين - داتك - آسيا تك توي كرج معرفي كنه
چون من همه اينها رو تست كردم و همشون واقعا آشغالن من هميشه 6 ماهه 2 مگ نامحدود ميگيرم و پولش برام مهم نيست
مرسي ممنون

samannnn.hannibal
29-05-2015, 16:10
با سلام به همه
مرسي ممنون
سپنتا و عصر تلکام رو هم امتحان کن / های وب هم اوضاش داغونه از بس شلوغه

amir3852
29-05-2015, 16:18
من دارم. سرویس نامحدود داشتم که مجبور شدم موقت بکنمش محدود.

من دو تا سرويس 2 مگ نامحدود داشتم كه يكيش به دليل افت شديد كيفيت و سرعت توي اين چند ماهه اخير قطعش كردم و الان يكي دارم كه 2 ماهه ديگه داره و اگر همينطوري بمونه قطعش ميكنم
چون همش بهونه و دروغ ميگن البته اين كار همه ISP هاست و وقتي زنگ ميزني اولش ميگن خوب شما اول برنامه Team Viewer رو نصب كنين تا ما بتونيم تشخيص بديم مشكلتون چيه بعدش كه ميگي بابا ما خودمون يك روزي خداي اينترنت بوديم از اين جنگولك بازيها باسه ما درنيارين 2 تا گزينه ميگن 1- سيستم تلفن و سيم كشي منزل شما دچار نويز شديد شده و همين باعث افت كيفيت ميشه و يا مودمتون نويز توليد ميكنه 2- ما يك كارشناس بفرستيم درستش كنه و اگر نشد اين نويز مربوط به مخابرات هستش
البته تاحدودي نويز اصلي خط مربوط به سالن MDF مخابرات هستش كه هر چند وقت يكبار به ISP ها ههههه غ اعلام خرابي ميكنن و ميگن كه بايد تجهيزاتشون رو بروز يا تعويض كنن همين مسئله باعث بروز مشكلات فراوان ديگه اي پشت صحنه ميشه كه خودش باعث افت شديد كيفيت و سرعت ميشه مثلا مودم فن آوا N600 بوده الان مخابرات گفته اين مودم ديگه سازگاري و آپديت لازم با سيستمهاي ما رو نداره و شما بايد تعويضش كنين - البته عرض شد مثال - كه كاملا دروغه شما اگر بيرون تشريف ببريد و دقت كنيد ميبينيد كه مخابرات يكسره داره اين كافوها رو و تي فو هارو ميريزه بيرون دوباره جمعشون ميكنه - و قرار بود كلا اين قضيه سيم كشي فيزيكي كه به نوعي دچار اختلال و وقفه شديد ميشه رو با فيبر نوري عوضش كن چند سال ملتو سركار گذاشتن پول دولت رو هم خوردن خدا رو شكر الان اعلام كردن كلا اين پروژه از بيخ مشكل داشته - شما باشي خندت نميگيره من دقيقا از سال 89 يادمه داشتن توي منطقه باغستان و اشتراكي فيبر نوري ميكشيدن حالا ميگن كلا اين كار اشتباه بوده همون زوج سيم با حرارت و نويز عاليه
من ديگه واقعا نميدونم چي بگم

amir3852
29-05-2015, 16:21
سپنتا و عصر تلکام رو هم امتحان کن / های وب هم اوضاش داغونه از بس شلوغه
فكر كنم سپنتا باز بهتر باشه حداقل پشتيبانيش رو ميدونم خوبه چون يكي از دوستهاي خودم سال 81 اونجا بودش و ملت واقعا راضي بودن البته اگر نتركيده باشه
روز بروز داره به حجم كاربرها اضافه ميشه از يك طرف ميگن ايران به رتبه 5 در اينترنت دست پيدا كرد جالبه صفحات معمولي گوگل حداقل چند دقيقه طول ميكشه تا باز بشه
شديدا هم پولي شدن همين فن آوا 2 سال پيش نامحدود 1 مگ 160 ميگرفت الان 210 ميگيرن

*Forgotten*
29-05-2015, 16:40
آره دیگه،هر چی ISP خلوت تر بهتر،کیفیت بیشتر،دست خدا به همراهتان :n20:

شما چند ساله که منتظرید ما بروبچ نامحدود بریم تا بازی آنلاین بزنید

عجب صبر ایوبی داشتید :n09:

Rhodes
29-05-2015, 16:45
مصرف منصفاه چه طوری اعمال میشه ؟ بعد از چند گیگ دانلود ؟
من دیروز دوباره نامحدود رو تمدید کردم تا یه جای درست برای کوچ کردن پیدا کنم.پیشنهاد شما چیه ؟!
از این نامحدودای شاتل که مثلا تا 20 گیگ سرعت یه مقداری بعد کمتر و کمتر میشه خوبه عایا ؟

sh93
29-05-2015, 16:55
مصرف منصفاه چه طوری اعمال میشه ؟ بعد از چند گیگ دانلود ؟
من دیروز دوباره نامحدود رو تمدید کردم تا یه جای درست برای کوچ کردن پیدا کنم.پیشنهاد شما چیه ؟!
از این نامحدودای شاتل که مثلا تا 20 گیگ سرعت یه مقداری بعد کمتر و کمتر میشه خوبه عایا ؟

1 مگ نامحدود بعد روزی 1 گیگ تا 1.5 گیگ میاد سرعت روی اینترنت 128
من که تخلیه کردم رفتم شاتل 1 ماه تست کنم. تا آخر این هفته وصل میشه

amir3852
29-05-2015, 17:39
راستش من از سال 86 ADSL دارم استفاده ميكنم و همشه هم نامحدود گرفتم
ابتدا به پيشنهاد معاون مخابرات شهيدان غياثي كرج رفتيم آسياتك و بعد از گذشت حدود 1 ماه فرمودند پورتهاشون پره و بايد صبر كنيم تا خالي بشه پولو گرفتند و بعد از 1 ماه و بعد از كسر 20 درصد پولو برگردوند همون موقع مشكلشون اين بود كه من چجوري تونستم يك روزه خطم رو PCM كنم ولي همين قضيه نشون داد كلا شركت بيخود و آشغاليه
همون موقع رفتيم سراغ پارس آنلاين و سريعا طي 3 روز كاري خطمون بدون هيچ مشكلي رانژه شد تا اينكه من خط دومم رو در سال 91 راه اندازي كردم ابتدا همون شاتل فرمودند ما سريع و خشن هستيم و كار رو سه سوته تموم ميكنيم نشون به اون نشون كه بعد از 2 هفته نميدونستن مشكل چيه و نتونستند راه اندازي كنن همش ميگفتند خط مركز مخابرات باغستان پر شده ما هنوز سرويس نداريم رفتيم سراغ پارس آنلاين يك يك سالي خوب بودش تا اينكه اونهم مشكل دار شد و الان تقريبا 1 سال و نيمه دارم از فن آوا ميگيرم كه اونهم مشكل پيدا كرده
و همشون هم ميگن از مركز مخابرات هستش
درخصوص نامحدود من از روز اول تا روز آخر هون 250 كيلوبايت رو دانلود دارم مگر اينكه همين خرابيها و مشكل افت سرعت پيدا بشه و گرنه نامحدود اسمش روشه يعني نامحدود چه 1 مگ چه 2 مگ
هر 3 ماه پارس آنلاين فكر كنم 750 باشه ولي الان فن آوا سه ماه 620 ميدم و احتمالا به سپنتا كوچ كنم

amir3852
29-05-2015, 17:40
راستش من از سال 86 ADSL دارم استفاده ميكنم و همشه هم نامحدود گرفتم
ابتدا به پيشنهاد معاون مخابرات شهيدان غياثي كرج رفتيم آسياتك و بعد از گذشت حدود 1 ماه فرمودند پورتهاشون پره و بايد صبر كنيم تا خالي بشه پولو گرفتند و بعد از 1 ماه و بعد از كسر 20 درصد پولو برگردوند همون موقع مشكلشون اين بود كه من چجوري تونستم يك روزه خطم رو PCM كنم ولي همين قضيه نشون داد كلا شركت بيخود و آشغاليه
همون موقع رفتيم سراغ پارس آنلاين و سريعا طي 3 روز كاري خطمون بدون هيچ مشكلي رانژه شد تا اينكه من خط دومم رو در سال 91 راه اندازي كردم ابتدا همون شاتل فرمودند ما سريع و خشن هستيم و كار رو سه سوته تموم ميكنيم نشون به اون نشون كه بعد از 2 هفته نميدونستن مشكل چيه و نتونستند راه اندازي كنن همش ميگفتند خط مركز مخابرات باغستان پر شده ما هنوز سرويس نداريم رفتيم سراغ پارس آنلاين يك يك سالي خوب بودش تا اينكه اونهم مشكل دار شد و الان تقريبا 1 سال و نيمه دارم از فن آوا ميگيرم كه اونهم مشكل پيدا كرده
و همشون هم ميگن از مركز مخابرات هستش
درخصوص نامحدود من از روز اول تا روز آخر هون 250 كيلوبايت رو دانلود دارم مگر اينكه همين خرابيها و مشكل افت سرعت پيدا بشه و گرنه نامحدود اسمش روشه يعني نامحدود چه 1 مگ چه 2 مگ
هر 3 ماه پارس آنلاين فكر كنم 750 باشه ولي الان فن آوا سه ماه 620 ميدم و احتمالا به سپنتا كوچ كنم

samannnn.hannibal
29-05-2015, 18:27
فكر كنم سپنتا باز بهتر باشه حداقل پشتيبانيش رو ميدونم خوبه چون يكي از دوستهاي خودم سال 81 اونجا بودش و ملت واقعا راضي بودن البته اگر نتركيده باشه
روز بروز داره به حجم كاربرها اضافه ميشه از يك طرف ميگن ايران به رتبه 5 در اينترنت دست پيدا كرد جالبه صفحات معمولي گوگل حداقل چند دقيقه طول ميكشه تا باز بشه
شديدا هم پولي شدن همين فن آوا 2 سال پيش نامحدود 1 مگ 160 ميگرفت الان 210 ميگيرن

نون سنگک خریدم 1500 الان دیگه چه انتظاری داری؟

amir3852
29-05-2015, 21:57
خداييشم راست ميگي
انتظار از چي و كي؟

amir3852
29-05-2015, 21:58
خداييشم راست ميگي
انتظار از چي و كي؟

mrm2007
29-05-2015, 23:06
دوستان کسی سرویس DP-1024-3g-NF رو نگرفته؟
اینکه نوشته شبانه رایگان واقعا رایگانه یا این هم الکیه؟
از 2 تا 7 صبح همون 120 کیلوبایت رو میده یا نه؟

ممنون

با سلام

من 2-3 ماهه که دارم. قبل از این بازیها , تقریبا خوب بود و روی 180-190 معمولش بود شبها. البته در ماه 4-5 شب هم بود که مثلا میانگین میشد 40-50.(البته اون موقعی که هرشب دانلود داشتم). الان هر شب دانلود ندارم ولی درشبهایی که جدیدا داشتم سرعت ناپایدار هست (از روی لاگ نرم افزار میگم) میانگین نهایتا 90-100 هست ولی بعضی ساعتها میشه 30-40 بعضی ساعتها میره تا 180-190 .

amin_v30
30-05-2015, 08:01
دوستان دیشب تو تایم شبانه شیر فلکه سرعت باز بوده گویا،تایید مینمایید؟ :n19:

mrm2007
30-05-2015, 09:03
دوستان دیشب تو تایم شبانه شیر فلکه سرعت باز بوده گویا،تایید مینمایید؟ :n19:

با سلام

اتفاقا صبح که چک کردم از 5 ساعت حدودا نصفش رو مثل قبل (روی 180-190 ) بوده و مابقی را دارای نوسان.

amin_v30
30-05-2015, 09:18
با سلام

اتفاقا صبح که چک کردم از 5 ساعت حدودا نصفش رو مثل قبل (روی 180-190 ) بوده و مابقی را دارای نوسان.
دروود،نوسان یعنی زیر 180 اینا یا بالاتر از 180؟

linuxx2011
30-05-2015, 10:06
سلام
512 برنزی مصرف منصفانه رو روش اعمال کردن یا خیر؟
ممنون

amir3852
30-05-2015, 11:27
الان ساعت 12 ظهر سرعت روي 190 تا 210 نوسان داره ولي نسبت به قبل باز هم پايين تره
قبلا تا 320 هم ميومد
من دارم يك خطم و ميبرم روي سپنتا اگر اكي بود اينجا گزارشش رو ميدم

amir3852
30-05-2015, 11:28
الان ساعت 12 ظهر سرعت روي 190 تا 210 نوسان داره ولي نسبت به قبل باز هم پايين تره
قبلا تا 320 هم ميومد
من دارم يك خطم و ميبرم روي سپنتا اگر اكي بود اينجا گزارشش رو ميدم

mrm2007
30-05-2015, 11:36
دروود،نوسان یعنی زیر 180 اینا یا بالاتر از 180؟

خیر کمتر. توی رنج 50 -70 -80 اینجوری بوده. البته تجربه من میگه که مرکز به مرکز اوضاع میتونه کاملا متفاوت باشه! اینو به عینه اونموقع که آسیاتک و صبانت داشتم میدیدم.

sorooshfm
30-05-2015, 12:56
خیر کمتر. توی رنج 50 -70 -80 اینجوری بوده. البته تجربه من میگه که مرکز به مرکز اوضاع میتونه کاملا متفاوت باشه! اینو به عینه اونموقع که آسیاتک و صبانت داشتم میدیدم.
پس شبانه هاش هم آشغال شده دیگه دو پول نمی ارزه فن آوا

sorooshfm
30-05-2015, 12:59
اینجور که معموله سیاست فن آوا هم پولی کردن کامل ترافیک سرویس هایش است مثل صبانت اول که نامحدودهاش رو منصفانه کرد حالا هم سرعت سرویس شبانه رو پایین آورده چند روز دیگه کلا شبانه رو پولی میکنه

amir3852
30-05-2015, 13:16
فعلا كه خر تو خره
يادمه سال 2003 براي يك كاري رفتم استانبول و يك هتل 5 ستاره اينقدر سرعت اينترنتش وحشتناك بود كه من تقريبا توي 6 ساعت نزديك 43 گيگ يك بلوري كامل دانلود كردم
اونموقع تازه بلوري مد شده بود منظور كه ما كلي عقب كه هيچ از اون سر آويزونيم
كه من همون موقع جويا شدم و پرسيدم گفتند نهايتش براي يكسال با اين سرعت براي يك هتل تا 3 ميليون درمياد ولي براي يك خانه با سرعت 8 مگ واقعي با كمترين كاربر اشتراكي و بهترين كيفيت كلا 30 لير بودش اونموقع لير 570 بود خودتون بگين ما كجاي اينترنت وايساديم

sorooshfm
30-05-2015, 14:04
فعلا كه خر تو خره
يادمه سال 2003 براي يك كاري رفتم استانبول و يك هتل 5 ستاره اينقدر سرعت اينترنتش وحشتناك بود كه من تقريبا توي 6 ساعت نزديك 43 گيگ يك بلوري كامل دانلود كردم
كه من همون موقع جويا شدم و پرسيدم گفتند نهايتش براي يكسال با اين سرعت براي يك هتل تا 3 ميليون درمياد ولي براي يك خانه با سرعت 8 مگ واقعي با كمترين كاربر اشتراكي و بهترين كيفيت كلا 30 لير بودش اونموقع لير 570 بود خودتون بگين ما كجاي اينترنت وايساديم
تازه اینم اضافه کنید که سرویس های خانگی آن ها نامحدود هست هر چند که جدیدا اینترنت نسل چهارم نامحدود هم اومده تو اروپا و آمریکا هر چی میکشیم سر سیاست کثیفه الان سیاست اینترنت ایران اینه پهنای باند و گرونی و کمبود منابع و از این جور چرت و پرت هایی که میگن همه بهانه است اگه بخوان میتونن سرویس های ما رو مثل اروپا کنن تازه کشور ما هاب منطقه هم هست یعنی از خیلی از مسیرها میتونن پهنای باند صادرات و واردات کنن ولی متاسفانه نمیخوان و بفکر سیاست و جیب بی انتهاشون هستن

1nima1
30-05-2015, 14:08
فعلا كه خر تو خره
نتیجه حاکم مطلق کردن یه گروهک قرون وسطایی توی مملکت با این نگاهش به اینترنت و تکنولوژی چیزی جز این نیست دوست عزیز.نتیجش همون از اون سر اویزون شدن و اویزون موندن و اویزون تر شدن به مرور زمان هست!
فقط دارم لحظه شماری می کنم واسه 19 خرداد برم تخلیه کنم و پرت کنم سرشون سرویس درپیتشونو تو سال 2015!!!

amir3852
30-05-2015, 14:19
متأسفانه در كشوري هستيم كه فقط به فكر جيب و درآمدزايي خودشون هستند
بله ما هاب منطقه بوديم و اولين شهر اينترنتي جهان رو هم راه اندازي كرديم همين كيش خودمون
بعد از 20 سال تشريف ببريد كيش اولا هتلها فقط در داخل لابي و كافي شاپ سرويس دارند مثلا هتل شايگان تازه هر روز بايد ميرفتي يك برگه ميگرفتي يوزرنيم و پسورد ميداد براي اون روز محدود 20 مگ و هتل سورينت مريم با اينكه توي اتاق سرويس ميداد ولي كاملا محدود بودش يعني فكرشو بكن شهر اينترنتي يعني شما هر جاي اين شهر بايد با سرعت بالا و كيفيت عالي اينترنت وايرلس داشته باشي مثل استانبول شما هر جا بري خود دولت وايرلس رايگان گذاشته وصل ميشيد كارهاتونو انجام ميدين هتلها رستورانها كافي شاپها توي خيابون حتي پاركها و مساجدشون چون برحسب نياز جامعه و با تكنولوژي پيش ميرن البته كشور مالزي هم بد نبودش خوب بود ولي باز هم مثل تركيه نبود
مثلا شما ميري يك عكس سلقي توي سلطان احمد بگيري براي دوستت بفرستي همون موقع سه سوت يك عكس با حجم بالا رو ميفرستي ولي ايران از صبح تا شب ميلياردها تومان پول تبليغات تلويزيوني ميدن ولي همش دروغه رايتل يك ذره سرعتش خوبه اونهم توي بعضي جاهاي كرج نه همه جاش
هر روز شاهد محصول جديد مثل تلويزيون و بلوري و ايكس باكس و غيره و غيره هستيم كه حتي اپليكيشنهاشون با اينترنت بروز ميشن فرض ميري ال جي 55 ميخري كه از اخبار روز مطلع بشي يا از جديدترين عكسهاي 500px يا چت كني و همه چي بعد كه وصل ميكني يا اينترنت قطعه يا اينترنت فيلتره يا اينترنت با اين اپ خاص مشكل داره چيرو باور كنيم
بيخود نيست ايرانيها روز بروز دارن از اين كشور خارج ميشن - حاضرن در كمترين فضاي خانه و مكان زندگي كنن ولي حداقل از دولت و اينترنت عالي استفاده كنند
نه همش از صبح تا شب هي فيلترنت بشن -

sorooshfm
30-05-2015, 14:42
بخدا من که دنبال فرصتی هستم که برم دبی زندگی کنم اگه خدا بخواد حداقل اعصابت راحته زندگی ات هم بدور از دغدغه است هی نگران این نیستی که شب بخوابی صبح بلند بشی ببینی همه چیز گرون یا قوانین عوض شده مطمئنی که با پس اندازت میتونی چند روز بعد یا چند ماه بعد اون چیزی رو که میخوای بخری

samannnn.hannibal
30-05-2015, 14:44
یک اتفاق عجیب : ما 3 تا خط تفن داریم تو مرکز حکمت شعار یکی با پیش شماره 7724 که فن آوا روشه یکی هم 7744 که پارس آنلاین روشه و یکی هم 7713 که قبلا فن آوا روش بود و جمعش کردم و از سپنتا درخواست دادم ولی سپنتا امروز اعلام کرده که مخابرات درخواست رو رد کرده و این رو گفته : متاسفانه با توجه به نوع فناوری به کار رفته در کابل کشی خطوط مخابراتی در محدوده شما، امکان ارائه سرویس اینترنت پرسرعت نمیباشد / مگه همچین چیزی میشه؟ پس چرا شرکت های دیگه رو خط های دیگه بهم سرویس دادن؟

rznrz06
30-05-2015, 14:52
یک اتفاق عجیب : ما 3 تا خط تفن داریم تو مرکز حکمت شعار یکی با پیش شماره 7724 که فن آوا روشه یکی هم 7744 که پارس آنلاین روشه و یکی هم 7713 که قبلا فن آوا روش بود و جمعش کردم و از سپنتا درخواست دادم ولی سپنتا امروز اعلام کرده که مخابرات درخواست رو رد کرده و این رو گفته : متاسفانه با توجه به نوع فناوری به کار رفته در کابل کشی خطوط مخابراتی در محدوده شما، امکان ارائه سرویس اینترنت پرسرعت نمیباشد / مگه همچین چیزی میشه؟ پس چرا شرکت های دیگه رو خط های دیگه بهم سرویس دادن؟
چند سال پیش یکسری خط تو نقاط مختلف ایران واگذار کردن که فقط میشد تماس گرفت و زنگ زد.هیچ خدماتی روی خط تلفن ها نمیشه انجام داد.به تدریج دارن یواشکی قسمتی از بودجه مخابرات رو برای تعویض کابل و انجام کابل برگردان اختصاص میدن.
شما اگه زیادی سیریش بشی، مجبور خطوط شما رو زودتر عوض کنند.
من خودم میخواستم برای طبقات منزلمون 6 تا خط بگیریم،خود طرف گفتم همه رو برای Adsl میخوام.
مخابرات مجبور شد که تمام خطوطی که به ما داد همگی دسته دوم بودن.
XPERIA Z3

sorooshfm
30-05-2015, 16:11
الان اگه بخوای خط ثبت نام کنی گزینه اینترنت پر سرعت داره باید بزنی وگرنه خط فیبر نوری ممکنه بهت بدن اونوقت مجبور میشی که از مخابرات اینترنت بگیری

J4ck
30-05-2015, 16:14
اقا من هنوز متوجه نشدم!
سرویس 512 برنزی مگه سرعت دانلودش 60 نیست؟ بعد از مصرف منصفانه قراره چند بشه مثلا؟

sorooshfm
30-05-2015, 16:18
اگه دقت کردی باشین میفهمین که چرا رو خطوط فیبر نوری اینترنت نمیدن چون اینترنت با بهترین کیفیت به دست مشترک میرسه و این چیزیه که اینا نمیخوان انحصارش دست مخابراته چون تجهیزاتی داره که میتونه این خطوط رو کنترل کنه

sorooshfm
30-05-2015, 16:21
الان خطوط مسی خیلی قدیمی شده متاسفانه خطوط بسیاری در ایران مسی هست از جمله خط خودمون

sorooshfm
30-05-2015, 16:21
۸ کیلوبایت بر ثانیه

sorooshfm
30-05-2015, 16:22
اقا من هنوز متوجه نشدم!
سرویس 512 برنزی مگه سرعت دانلودش 60 نیست؟ بعد از مصرف منصفانه قراره چند بشه مثلا؟
۸ کیلوبایت دوست عزیز سرعت اسمی تقسیم بر ۸ میشه و این یعنی مثلا قانونی و بازگشت به عصر دیال آپ

samannnn.hannibal
30-05-2015, 16:32
دوستان من باز متوجه نشدم خوب من همین هفته پیش فن آوا رو خطم بود قبلش هم پارس همین الان رو یه خط دیگه هم پارس دارم ولی سپنتا رو مخابرات رد کرده و واقعا مبهم هست واسم دلیلش

K!ng of th3 K!ngs
30-05-2015, 21:14
من زنگ زدم سپنتا گفتن سرعت دانلود 512 روی همون 64 کیلوبایت هست... راست میگن؟ یهنی سرعتش رو بالاتر نمیبندن؟ چون اون جوری که فهمیدیم توی مرکز ما خیلی خلوته و احتمالا باید کیفیت خیلی خوبی داشته بشه

fanoudi
30-05-2015, 21:26
دوستان فن آوایی Gmail برای من کند هست قبلا اینجوری نبود ؟ شما چی ؟

K!ng of th3 K!ngs
30-05-2015, 21:48
داداش فن آوا دیگه الان ر**ه الان تقریبا مشکلی نیست که نداشته باشه

4l1r3z4
31-05-2015, 01:50
من زنگ زدم سپنتا گفتن سرعت دانلود 512 روی همون 64 کیلوبایت هست... راست میگن؟ یهنی سرعتش رو بالاتر نمیبندن؟ چون اون جوری که فهمیدیم توی مرکز ما خیلی خلوته و احتمالا باید کیفیت خیلی خوبی داشته بشه

سپنتا که به درد نمی خوره ؛ هر چقد حجم بگیری ، به همون اندازه میتونی دانلود کنی!! خیلی شرکت های مقرون به صرفه تر وجود داره... :n06:

ruzbeh1
31-05-2015, 08:35
سپنتا که به درد نمی خوره ؛ هر چقد حجم بگیری ، به همون اندازه میتونی دانلود کنی!! خیلی شرکت های مقرون به صرفه تر وجود داره... :n06:
مثل داتک دیگه؟ :n02:

Saeed.en
31-05-2015, 09:01
دوستان فن آوایی Gmail برای من کند هست قبلا اینجوری نبود ؟ شما چی ؟

بله برای من هم همینطوره خیلی کند شده.
فن‌آوا خراب کرد بدجوری هم خراب کرد من هم به زودی تخلیه می‌کنم.

samannnn.hannibal
31-05-2015, 13:17

سپنتا دو برابر حجم هست

4l1r3z4
31-05-2015, 13:19
مثل داتک دیگه؟ :n02:

خخخ ، گیری دادی به این داتک بدبخت :n02::n02:
داتک باز نسبت به سپنتا و پارس آنلاین و صبانت و... بهتره ، اقلن یک دهم کم میکنه... : ))

4l1r3z4
31-05-2015, 13:22
سپنتا دو برابر حجم هست

تو سایتش که اینو نوشته:

سرویس رایگان شبانه: در سرویس های حجمی سپنتا، به میزان حجم گیگابایت خریداری شده برای سرویس، حجم شبانه رایگان از ساعت ۲ بامداد تا ۸ صبح در نظر گرفته می شود.
!!!!!

samannnn.hannibal
31-05-2015, 13:24
تو سایتش که اینو نوشته:

سرویس رایگان شبانه: در سرویس های حجمی سپنتا، به میزان حجم گیگابایت خریداری شده برای سرویس، حجم شبانه رایگان از ساعت ۲ بامداد تا ۸ صبح در نظر گرفته می شود.
!!!!!
اونو آپدیت نکردن اینو بخون

samannnn.hannibal
31-05-2015, 13:29
داتک هم دزده من با برنامه نتورکس چک میکردم حجمم رو میزد 650 مگابایت ولی داتک تو سایت 1 گیگ کم کرده بود یک ماهم کامل نشد جمعش کردم

4l1r3z4
31-05-2015, 13:33
اونو آپدیت نکردن اینو بخون

بازم نمی ارزه خدایی ؛ چرا از شاتل و عصر تلکام و ... نمیگیری که شبانه رایگان دارن؟!
در ضمن شبانه صبانتم مثه سپنتا عه ، با این تفاوت که صبانت هم شرکت بهتریه و هم پینگش خیلی خوبه...
در مورد داتک هم اینو بگم که من در مدتی که ازش سرویس داشتم ، بدی ندیدم و بسیار راضی بودم.

samannnn.hannibal
31-05-2015, 13:37
بازم نمی ارزه خدایی ؛ چرا از شاتل و عصر تلکام و ... نمیگیری که شبانه رایگان دارن؟!
در ضمن شبانه صبانتم مثه سپنتا عه ، با این تفاوت که صبانت هم شرکت بهتریه و هم پینگش خیلی خوبه...
صبانت که حجم دزده داشتم قبلا / عصر تلکام هم از ساعت 3 شب هست که سخته تا 3 ییدار بمونم و شاتل هم که دو سال هست سرکارم گذاشته میگه تو صف هستی البته خودم الان سپنتا ندارما ولی خوب 2 برابر عالیه

piishii
31-05-2015, 13:37
صبانت خوبه ؟
بنده پیش شرکتی که به مشترکینش خیانت کنه نمی مونم و بعد 7 سال ازشون جدا شدم !
====
الان هم دنبال جایگزین بهتر برای فن آوا می گردم چون کارم با اینترنت است یک روز ضرر است و تا قطعی نباشه عمل نمی کنم
دوستان شماره های تلفن پشتیبانی مشهد را اگر دارند ممنون میشم بدن شماره شون رو گم کرد

samannnn.hannibal
31-05-2015, 13:38
صبانت خوبه ؟
بنده پیش شرکتی که به مشترکینش خیانت کنه نمی مونم و بعد 7 سال ازشون جدا شدم !
====
الان هم دنبال جایگزین بهتر برای فن آوا می گردم چون کارم با اینترنت است یک روز ضرر است و تا قطعی نباشه عمل نمی کنم
دوستان شماره های تلفن پشتیبانی مشهد را اگر دارند ممنون میشم بدن شماره شون رو گم کرد
داداش صبانت پشتیبانیش به من فحش داد قبلا باورت میشه؟ حجم هم که میدزدید / صبانت با شما چیکار کرده؟

4l1r3z4
31-05-2015, 13:41
صبانت که حجم دزده داشتم قبلا / عصر تلکام هم از ساعت 3 شب هست که سخته تا 3 ییدار بمونم و شاتل هم که دو سال هست سرکارم گذاشته میگه تو صف هستی البته خودم الان سپنتا ندارما ولی خوب 2 برابر عالیه

باوا ابنجوری که تو حساب میکنی ، همه رو باید بگی دزدن ؛ ایرانه دیگه ، چه توقعی داری؟!!!
آسیاتک چی؟!

ruzbeh1
31-05-2015, 14:00
داتک باز نسبت به سپنتا و پارس آنلاین و صبانت و... بهتره ، اقلن یک دهم کم میکنه... : ))
البته الان متوجه شدم تو بعضی از شهرها عصر انتقال هم دان استریم و تا جایی که خط بکشه باز می زاره ، پارس آنلاین ، شاتل،عصر انتقال :n09:(داتک هم بستگی داره کجا باشی ) :n02:من از نمایندگی شهرمون داتک گرفتم یک ماه،با اون پینگش :n15:

piishii
31-05-2015, 14:04
داداش صبانت پشتیبانیش به من فحش داد قبلا باورت میشه؟ حجم هم که میدزدید / صبانت با شما چیکار کرده؟
با من کار خاصی نکرده همین که اصول تجارت رو بلد نبود شبانه ها را آمد اونطوری کرد و چیزی که میگفت رایگانه رایگان نبود برام کافی بود ازشون جدا بشم
شرکتی که دروغ بگه نباید کاربر داشته باشه، کاربری که طبق یک سری اصول به آن جا رو آورده نظیر همین فن آوا که چون نامحدود میداد کاربر جمع شد
و الان هم همونا ناراضی هستند چون سرویس هایی که خریده بودند این شرایط الان رو نداشته
این میشه دزدی، دروغ و من حاضر نیستم با این نوع شرکت کار کنم
الان من 2 ماهه شبانه دانلود ندارم و میترسمم الان بذارم شبانه دانلود شه
به هرحال اولین جای خوبی که پیدا کنم از این هم خداحافظی می کنم

samannnn.hannibal
31-05-2015, 14:07
ای بابا عجب وضعی شده ها فن آوا میگه جمع آوری کامل انجام شده حتی شماره جمع آوری هم داد بهم ولی مخابرات هنوز جمع آوری نکرده عجبا ....

sh93
31-05-2015, 14:46
ای بابا عجب وضعی شده ها فن آوا میگه جمع آوری کامل انجام شده حتی شماره جمع آوری هم داد بهم ولی مخابرات هنوز جمع آوری نکرده عجبا ....

کدوم چراغهای مودم روشن و خاموشه ؟
مخابرات 2-3 روز کار داره ( برای من که اینطور بود )
فن آوا یه روزه جمع کرد.

codex1
31-05-2015, 15:00

خوب شما احتمال زیاد یادتون میاد...

codex1
31-05-2015, 15:27
فن آوا یه روزه جمع کرد.

طبق قوانین ۷۳ ساعت باید مخابرات تخلیه و انجام بده، اما گاهی یک هفته هم میشه...
من برای تخلیه اینکار مخابرات هم رفتم ( برای تسریع) و انقدر که جوابگو هستن می گن ما به شما جوابگو نیستیم به ISP جوابگو هستیم!!!....

samannnn.hannibal
31-05-2015, 21:20
فن آوا یه روزه جمع کرد.

چراغ dsl روشن ثابت ولی چراغ اینترنت خاموشه

samannnn.hannibal
31-05-2015, 21:21
طبق قوانین ۷۳ ساعت باید مخابرات تخلیه و انجام بده، اما گاهی یک هفته هم میشه...
من برای تخلیه اینکار مخابرات هم رفتم ( برای تسریع) و انقدر که جوابگو هستن می گن ما به شما جوابگو نیستیم به ISP جوابگو هستیم!!!....

یعنی مخابرات جوابی بهت نداد؟

sh93
چراغ dsl روشن ثابت ولی چراغ اینترنت خاموشه

پس فن آوا تخلیه کرده کامل الان رفته مخابرات منطقه

samannnn.hannibal
خوب شما احتمال زیاد یادتون میاد که توی دولت قبلی دم به ساعت آمار خود کفایی و غیره میدادن مثلا جشن خود کفایی گندم گرفتن ( اما آلان بیچاره شدیم به خاطر اینکه همون موقع آب درست مدیریت نکردیم مجبوریم از خارج گندم وارد کنیم.

یک آمار دیکه هم داشتیم به نام ضریب نفود تلفن ثابت، هنوز امکانات فراهم نکرده بودن یک دستگاه وصل می کردن درب منزل شما روی ترمینال به نام PCM ACCESS خوب این دستگاه کارش این بود که خط تلفن شما رو بین ۴ یا ۸ یا ۱۶ هط تقسیم کنه، اونوقت شما وقتی می خواستین مثلا ADSL استفاده کنید نمی شد، اعتراض می کردین که من کلی پول خظ تلن دادم مگ خط برای من نیست؟؟؟
جواب مرکز مخابراتی "ما تعهد به Voice داریم نه به Data " یک سیستم دیگه چیه؟؟؟ انحصار شرکت مخابرات روی سیم مسی و حدیدن هم کابل فیبر نوری، احتمالا خبر دارین که شرکت های ISP باید برای اجاره سیم مسی که به شما مثلا دارن سرویس میدن به ازای هر مشترک مبلغی بپردازند به عنوان اجاره خط...
در مورد فیبر نوری هم مخابرات فعلا فقط سرویس خودشو اراییه میده...

شاهکاره نه؟؟؟

ای کاش لا اقل این مخابرات هنوز دولتی مونده بود

samannnn.hannibal
31-05-2015, 23:33
پس فن آوا تخلیه کرده کامل الان رفته مخابرات منطقه

پس چرا امروز مخابرات گفته هنوز خطتون رانژه هست؟

codex1
01-06-2015, 08:58
یعنی مخابرات جوابی بهت نداد؟

نه خیلی بی اخلاق بود، با معاون مرکز مخابرات صحبت کردم، گفت ما جوابگو به مشترکین نیستیم به خود ISPها جوابگو هستیم. ( کلا می گن تخلیه ربط به ISP داره)

یک سالن هست توی هر مرکز مخابراتی به نام MDF این سالن همون جایی که قبلا نها کلی سیم کشی بود آلان پر از رک . نرمینال هست هر کسی اجازه ورود به ا.نجا ر.نداره.

منم همون جا زنگ زدم بازرسی مخابرات به این پاسخگو بودنشون و خدمت رسانیی...

codex1
01-06-2015, 08:59
پس چرا امروز مخابرات گفته هنوز خطتون رانژه هست؟

یعنی هنوز تخلیه نشده پورت مربوطه باید از سیستم خارج بشه آلان سرویس ندارین اما هنوز پورت فن آوا تخلیه نشده.

samannnn.hannibal
01-06-2015, 11:05
جالبیش اینجاش الان زنگ زدم مخابرات منطقه میگه تخلیه شده ولی هنوز جراغ dsl روشن هست :n19::n24:

codex1
01-06-2015, 13:03
جالبیش اینجاش الان زنگ زدم مخابرات منطقه میگه تخلیه شده ولی هنوز جراغ dsl روشن هست :n19::n24:

توی دلت نگفتی دروغ که کنتور نمی ندازه؟؟؟

تنها چیزی که توی کشور ما پهنای باندش نامحدوده، ترافیکش رایگانه، هر روزم سرعتش بیشتر میشه دروغه...

imanhalab
01-06-2015, 13:06
یه اتفاق خیلی نادر ازین شرکت از فن آوا خانمی به نام یعقوبی( صدای مشتری) زنگ زد گفت شما 195 شکایت کردین و منم کل این شرایط و توضیح دادم و گفتم 10 روز دیگه اشتراک دارم به دنبال تخلیه ام گفت قرار شد از شنبه سرویس بشه مثل همون قبل یعنی با سرعت 120 کیلوبایت و اینکه محدودیت روزانه دیگه وجود نداره اما بازم محدودیت مصرف تو کل ماه هست یعنی هر ماه 44 گیگ میشه مصرف کرد بعد اون سرعت کاهش پیدا میکنه که گفت فعلا معلوم نیست چند بشه سرعت بعد محدودیت.در آخر هم گفت اگه لطف کنین این تیک شکایت 195 را بردارین منم گفتم تا شنبه میبینم چی میشه بعد تصمیم میگیرم.
مثل اینکه شکایت ها به یجایی رسیده خوبی این بود که طرز حرف زدن فوق العاده خوب بود و کامل حق و به من داد گفت این چند وقت خیلی جلسه گرفتیم فعلا به این نتیجه رسیدیم.ایشالا که حرفاش واسه سرگرمی نبوده باشه اما درکل اولین باری بود که یک نفر ازین شرکت اینجوری خوب حرف میزد.

seetherali
01-06-2015, 13:15
فن آوا اس ام اس داده گه اگه در روز های آتی تمدید نکنید, اینترنت جمع آوری میشه ... من ده روزی هست تمدید نکردم, خواستم ببینم واقعا جمع آوری میکنن خودشون اگه تمدید نکنم ؟ چند روزه ؟
نمایندگی رفتم برای تخلیه 6 روز پیش, گفتن فرم نداریم, شماره بگین تخلیه میکنیم. فعلا که خبری نشده.من هم عجله ای ندارم

sh93
01-06-2015, 13:27
یه اتفاق خیلی نادر ازین شرکت از فن آوا خانمی به نام یعقوبی( صدای مشتری) زنگ زد گفت شما 195 شکایت کردین و منم کل این شرایط و توضیح دادم و گفتم 10 روز دیگه اشتراک دارم به دنبال تخلیه ام گفت قرار شد از شنبه سرویس بشه مثل همون قبل یعنی با سرعت 120 کیلوبایت و اینکه محدودیت روزانه دیگه وجود نداره اما بازم محدودیت مصرف تو کل ماه هست یعنی هر ماه 44 گیگ میشه مصرف کرد بعد اون سرعت کاهش پیدا میکنه که گفت فعلا معلوم نیست چند بشه سرعت بعد محدودیت.در آخر هم گفت اگه لطف کنین این تیک شکایت 195 را بردارین منم گفتم تا شنبه میبینم چی میشه بعد تصمیم میگیرم.
مثل اینکه شکایت ها به یجایی رسیده خوبی این بود که طرز حرف زدن فوق العاده خوب بود و کامل حق و به من داد گفت این چند وقت خیلی جلسه گرفتیم فعلا به این نتیجه رسیدیم.ایشالا که حرفاش واسه سرگرمی نبوده باشه اما درکل اولین باری بود که یک نفر ازین شرکت اینجوری خوب حرف میزد.

ما که تخلیه کردیم اما این یعنی برگشت به حالت قبل ؟
اصل کار همون 44 گیگه که هنوزم میگه اون هست
خوب چه کاریه شاتل و آسیاتک و حتی پارس آنلاین تا همین 40 گیگ و تامین میکنن با سرعت بالاتر حتی
من که رفتم شاتل تا وصل شه ببینیم چی از آب در میاد اما شما هم شکایت و اصلا حذف نکن عزیز ؛ به روال قبل اگه بخواد برگرده برای مشتریان قبلیش یعنی کاملا نامحدود

فن آوا اس ام اس داده گه اگه در روز های آتی تمدید نکنید, اینترنت جمع آوری میشه ... من ده روزی هست تمدید نکردم, خواستم ببینم واقعا جمع آوری میکنن خودشون اگه تمدید نکنم ؟ چند روزه ؟
نمایندگی رفتم برای تخلیه 6 روز پیش, گفتن فرم نداریم, شماره بگین تخلیه میکنیم. فعلا که خبری نشده.من هم عجله ای ندارم

بله جمع آوری میکنن و اینکه فرم تخلیه رو من صفحات قبلی قرار دادم خواستید پر کنید خودتون

amirpers
01-06-2015, 13:32
دوستاني كه نا محدود دارن، مشكل حل شده؟
من دو هفته پيش شكايت كردم به 195 . الان برام اس ام اس اومد كه نهايي شده و رفتم نگاه كردم ديدم زده :

باسلام،تغيير سرويس انجام و مشكل مشترك برطرف گرديد. باتشكر

يعني چي ؟ من چند روز بعدش مجبور شدم سرويسم رو عوض كنم و محدود بگيرم تا اين دو ماه هم تموم بشه و كلا بي خيال فن آوا بشم. اما الان مي خوام بدونم يعني درست شده كه اين جواب رو دادن؟

من شكايتم هم به خاطر مصرف منصفانه بوده و هم دادن سرعت كمتر از سرعت واقعي.

imanhalab
01-06-2015, 13:33
ما که تخلیه کردیم اما این یعنی برگشت به حالت قبل ؟
اصل کار همون 44 گیگه که هنوزم میگه اون هست
خوب چه کاریه شاتل و آسیاتک و حتی پارس آنلاین تا همین 40 گیگ و تامین میکنن با سرعت بالاتر حتی
من که رفتم شاتل تا وصل شه ببینیم چی از آب در میاد اما شما هم شکایت و اصلا حذف نکن عزیز ؛ به روال قبل اگه بخواد برگرده برای مشتریان قبلیش یعنی کاملا نامحدود

بله جمع آوری میکنن و اینکه فرم تخلیه رو من صفحات قبلی قرار دادم خواستید پر کنید خودتون
درست میگی منم هنوز دنبال کارمم اما اینجور که معلومه بدجور از این تخلیه ها و شکایت ها که شده دارن میترسن میشه تو این وضعیت بهشون فشار اورد که یه سرویس خوب جایگزین بدن چون نامحدود واقعی که فکر نکنم دیگه جایی بدن با این وضعیت اما میشه فشار بیشتر اورد که مثلا حجم 44 گیگ رو بکنن ماهی 80 گیگ مثلا و اینکه گفت این چند روز اخیر هم محدودیت 1 گیگ در روز را 1.5 گیگ کردیم.

tourjan
01-06-2015, 13:52
همین خانم یعقوبی هم امروز تماس گرفت و با من صحبت کرد.شکایت من راجع به کم فروشی تو همون حجم روزانه بود که به جای 120-130 کیلو بایت،حداکثر سرعتی که میدادن 80-90 بود و دوم اینکه چرا شرکت برخلاف اساس نامه ای که داره یکطرفه مفاد جدودل 4 اساسنامه رو نقض کرد. ایشون فرمودند شما ماهی چند گیگ مصرف دارین؟ من گفت حدود 150 گیگ بعدش گفت شما میتونی سرویس 2 مگ برنزی بگیری که میتونی ماهی حدود75 گیگ دانلود داشته باشی بعدش من پرسیدم هزینش چقدره؟گفت حدود 120 تومن. من در جواب گفتم ماهی همین 70 تومن رو میدم میرم آسیاتک سرویس 10 مگ شهاب با دانلود شبانه رایگان میگیرم خیلی بیشتر میتونم رایگان دانلود کنم! یک سری حرفایی هم میزد راجع به ماهایی که نامحدود داشتیم و الان محدودمون کردن که شما میتونید سرویس حجمی بگیرید ولی 40 درصد تخفیف دارید و از این جور حرفا! والبته در مورد کم کردن سرعت تو حجم روزانه هم فرمودند اون درست میشه که منم گفتم دیگه بدردم نمیخوره!
البته یه جاهایی دلم براش سوخت. مثلا بهش گفتم من ماهی 70 تومن بدم روزی 1 گیگ بعدش سرعتم بیاد روی 8؟! من 10 سال پیش دایل آپ داشتم سرعتم این بود الان با این سرعت حتی نمیتونم برم تو پنل کاربری سایت فن آوا! به نظر شما مسخره نیست؟! نمی دونست چی جواب بده. لبته اینا هم کارمندن و تقصیر ندارن.

codex1
01-06-2015, 13:56

بله شکایات در مواردی اگر وافعا پیگیر باشید موفقیت آمیز خواهد بود، و نوع شکایت شما اگر قانونی و معقول باشه قابل پیگیری می باشد و تاثیر گذار هم هست.

بنده هنوز هم در حال پیگیری شکایتم هستم.

tourjan
01-06-2015, 14:25
بگذارید یک توضیح کامل خدمت شما عرض کنم، بله شکایات در مواردی اگر وافعا پیگیر باشید موفقیت آمیز خواهد بود، و نوع شکایت شما اگر قانونی و معقول باشه قابل پیگیری می باشد و تاثیر گذار هم هست.

بنده هنوز هم در حال پیگیری شکایتم هستم، و تا دلتون بخواد با انواع ارگان ها، سازمان ها، وزارتخونه صحبت کردم، مشکل اصلی ISPها نیستن، اینکه ما تمام نقصیر و گردن فن آوا، یا پارس آنلاین یا آسیاتک بندازیم، مثل نگاه کردن به یک طرف معادله است و تمام فشار رو هم داریم به همین یک سمت معادله وارد می کنیم انتظار داریم که از این فشار ها معادله حل بشه و من و شما به نتیجه برسیم.

اما هیچوقت نمیگیم که این قوانین و چه کسنی دارن می گذارن؟ کی داره ترافیک و به ISPها و PAPها گرون می فروشه؟ چرا انقدر نارسایی توی این موضوعات داریم اونم بعد از این همه سال، چرا انقدر خرج که در حال انجام شدن برای کارهای مختلف و بیهوده هست چرا برای کارهای که می تونه سوده برای مردم و کشور باشه صورت نمی گیره؟؟

خوب دوستان گرامی مشکل اصلی انحصاری گری یک سری به اصطلاح شرکت خصوصی نیمه دولتی هستند، که پهنای باند و دارن به قیمت های گراف به شرکت های داخلی می فروشن ، این وسط رقابتی سازنده و پویا صورت نمی گیره، همش میشه یک سری پیشنهادات و تبلیغات دروغین شرکت های اینترنتی برای جذب بیشتر مشتری برای مثال شما آلان فن آوا ترک کنید، خوب کجا می خوایید برید؟؟؟

کسی از دوستان جای رو میشناسه که بتونیم قیمت مناسب، سرویس نامحدود، سرعت خوب رو استفاده کنیم؟؟ نه نیست همین مخابرات هم تا چند وقت دیگه این سرویس حذف می کنه چون سرویس های که اراییه کرده بود پروفایل تک تک برای همه متشرکین نداشت اما کم کم داره اینکار و انجام میده و بیشتر مراکز مخابراتی هم می گم که پورت خالی ندارن شما باید توی صف منتظر باشین، احتمالا چون از جاهای دیگخ حجوم اورده شده به مخابرات...

خوب نتیجه:

اینکه مشکل اینکه ما به جای اینکه راحتی و آسایس برای مشترکین فراهم کنیم داریم عقب گرد می کنیم، من فکر می کردم تا چند سال اینده سرویس های حجمی حذف می شه و سروی ها تبدیل به سرویس نامحدود و یر حجمی میشه، اما متاسفانه شاهد این موضوع نخواهیم بود، چون تصمیم گیرندگان صلاح نمی بینند که شما هنوز از این امکان بر خوردار باشین...

اونطرف معادله رو هیچ وقت فراموش نکنید، چون اینطوری معادله حل نخواهد شد...
اگه من درست متوجه شده باشم سرویسی که الان شرکت داره به مشترکای نامحدودش میده اصلا با شرایط جدول شماره 4 اساس نامه شرکت تناسب نداره! فن آوا حداقل میتونست تا پایان قرارداد هر یوزر این شرایط رو ادامهه بده و تو دوره جدید محدودیت ها رو اعمال کنه. من که بعد تعطیلات درخواست جمع آواری میدم و لی کسی که 3 ماهه گرفته و هنوز یک ماهش تموم نشده میتونه حداقل در این مورد شکایت کنه.

codex1
01-06-2015, 14:35
اگه من درست متوجه شده باشم سرویسی که الان شرکت داره به مشترکای نامحدودش میده اصلا با شرایط جدول شماره 4 اساس نامه شرکت تناسب نداره! فن آوا حداقل میتونست تا پایان قرارداد هر یوزر این شرایط رو ادامهه بده و تو دوره جدید محدودیت ها رو اعمال کنه. من که بعد تعطیلات درخواست جمع آواری میدم و لی کسی که 3 ماهه گرفته و هنوز یک ماهش تموم نشده میتونه حداقل در این مورد شکایت کنه.

کل اعتزاض و شکایت من همین بود که هر شرکتی چه فن آوا باشه، چه اینکه شما یک مستاجر باشین و خونه رو از صاحب خونه کرایه کرده باشین برای هر مدت چه یک روز چه یکسال، فراهم کننده خدمات اینترنت یا طبق مثال، صاحبخونه باید تا آخر قرار داد به مفاد قرار داد متعهد باشند...

نه اینکه وسط قرارداد مثلا قیمت بالا و پایین کنه یا مفاد قرارداد و یکطرفه مفاد و برای خودش عوض کنه به نام قانون برای خودش تصمیم بگیره.

کل این جلسات هم برای همین بود که کاربران و مشترکین که قرارداد طولانی مدت داشتن بر طبق همون فرارداد سرویسشون ادامه پیدا کنه و اینها به هر صورت نمی خوان زیر بار این موضوع برن...

*Forgotten*
01-06-2015, 15:57
دوستاني كه نا محدود دارن، مشكل حل شده؟
من دو هفته پيش شكايت كردم به 195 . الان برام اس ام اس اومد كه نهايي شده و رفتم نگاه كردم ديدم زده :

باسلام،تغيير سرويس انجام و مشكل مشترك برطرف گرديد. باتشكر

يعني چي ؟ من چند روز بعدش مجبور شدم سرويسم رو عوض كنم و محدود بگيرم تا اين دو ماه هم تموم بشه و كلا بي خيال فن آوا بشم. اما الان مي خوام بدونم يعني درست شده كه اين جواب رو دادن؟

من شكايتم هم به خاطر مصرف منصفانه بوده و هم دادن سرعت كمتر از سرعت واقعي.

احتمالا تغییر شما از سرویس نامحدود به محدود از نظر اونا یعنی مشکل شما برطرف شده:n02:

codex1
01-06-2015, 16:33
احتمالا تغییر شما از سرویس نامحدود به محدود از نظر اونا یعنی مشکل شما برطرف شده:n02:

من هم همین احتمال و نظر شما رو دارم، برای همین قبل از اینکه قرارداد و فسخ کنم، سوال کردم که می تونم شکایتم دنبال کنم یا نه؟ جواب این بود که با فسخ قرار داد یا تغییر سرویس شکایت اتوماتیک از پروسه خارج میشه، اگر از سرویس جدید اعتراض دارید می تونید شکایت جدید تنظیم کنید.

shayan0o21
01-06-2015, 17:11
درست میگی منم هنوز دنبال کارمم اما اینجور که معلومه بدجور از این تخلیه ها و شکایت ها که شده دارن میترسن میشه تو این وضعیت بهشون فشار اورد که یه سرویس خوب جایگزین بدن چون نامحدود واقعی که فکر نکنم دیگه جایی بدن با این وضعیت اما میشه فشار بیشتر اورد که مثلا حجم 44 گیگ رو بکنن ماهی 80 گیگ مثلا و اینکه گفت این چند روز اخیر هم محدودیت 1 گیگ در روز را 1.5 گیگ کردیم.
برای من که محدود دارم درست شد
دیشب 8 گیگ دانلود کرد !!!
امشب هم تست میکنم ببین چطوره

codex1
01-06-2015, 17:38
برای من که محدود دارم درست شد
دیشب 8 گیگ دانلود کرد !!!
امشب هم تست میکنم ببین چطوره

عجیبه من همین آلان تماس گرفتم به من گفتن هنوز همون ۱ گیگ در روزه و تا شنبه اعمال نمیشه، چون بخش فنی چند روز فرصت خواسته!!!

shayan0o21
01-06-2015, 17:59
عجیبه من همین آلان تماس گرفتم به من گفتن هنوز همون ۱ گیگ در روزه و تا شنبه اعمال نمیشه، چون بخش فنی چند روز فرصت خواسته!!!
والله دروغ نداریم بگیم که
من سرویس محدود رو گفتما !!!

codex1
01-06-2015, 18:09
والله دروغ نداریم بگیم که
من سرویس محدود رو گفتما !!!

نفرمایید بنده فصد جسارت نداشتم، فکر کردم نامحدود ها رو می فرمایید

abc2
01-06-2015, 19:24
فک میکردم این شرکت دزد نیست ولی اینم دسته کمی از بقیه نداره چند روز پیش دادم سرویس 2مگ نامحدودمو جمع کنه . عجله هم ندارم تا قرون اخره پولمو هم ازشون میگیرم . عجله هم ندارم اینترنت موبایلو Hotspot کردم رو پی سیم سرعتشم هم نداره کارمو راه میندازه ماشاالله . اونایی که نامحدود دارن برن جمع کنن اخره بی انصافیه که سرویس اسمی رو محدود کنن اونم چی روزی فقط 1 گیگ بتونی با سرعت اسمی استفاده کنی جوک تمام عمرم بود وقتی اینو شنیدم :n04::n02:

linuxx2011
01-06-2015, 19:32
۵۱۲ که عین قبله و فعلا توی نامحدودا بهترین گزینس.سرعتشم تغییری نکرده....

abc2
01-06-2015, 19:38
فعلا رفتم پارس انلاین ببینم اونجا چطوریه اگه اونم خوب نباشه میرم اسیاتک اونم نامحدودش قیمتش بد نیست اگه سرعت رو از اسمی کم نکنه خوبه .

linuxx2011
01-06-2015, 20:19
فعلا رفتم پارس انلاین ببینم اونجا چطوریه اگه اونم خوب نباشه میرم اسیاتک اونم نامحدودش قیمتش بد نیست اگه سرعت رو از اسمی کم نکنه خوبه .

اسیاتر اشغال بتمام معنا نامحدوداش داغونه

Mohamad-Gsm
02-06-2015, 01:36
سلام دوستان
تو سرویس 1 مگ محدود کسی دچار نوسان زیاد سرعت نشده؟
خصوصا تو ساعات رایگان

sorooshfm
02-06-2015, 18:55
مضخرف تر از فن آوا اینترنت نیست pocket lost زیادی داره پینگ هم که خیلی بالا هستش

sorooshfm
03-06-2015, 07:21
مثل این که همه مشغول امتحانات هستن کسی دیگه تو تالار نمیاد:n02:

Unexampled Orion
03-06-2015, 17:20
سلام دوستان
تو سرویس 1 مگ محدود کسی دچار نوسان زیاد سرعت نشده؟
خصوصا تو ساعات رایگان

من اطلاع ندارم شما کدوم شهر و کدوم منطقه هستید ولی پریروز سمت ظهر تو تهران یه سری از سرورهای فن آوا از جمله سرورهای DNS و DHCP ـشون مشکل پیدا کرده بود و دامین ها resolve نمیشدن (باید خودتون DNS سِت می کردید). چند دقیقه بعدش هم مودم رو ریستارت می کردید تا یه مدت نسبتاً طولانی ای آیپی نمی تونستید بگیرید. این اتفاق فکر کنم برای یکی دو ساعت بود ولی افت سرعتی من ندیدم به شخصه. جز اون مشکلی من نداشتم از پریروز تا به الآن. مشکل شما احتمالاً محدود به منطقه مخابراتی خودتون هست.

مضخرف تر از فن آوا اینترنت نیست pocket lost زیادی داره پینگ هم که خیلی بالا هستش

پینگ واسه من نسبتاً خوبه خداروشکر ولی packet loss برای ارتباط با سرورهایی که دور باشن (مثلاً بعضی سرورهایی که لوکیشنشون آمریکاست) زیاده متأسفانه. ریموت که می زنم مدام قطع و وصل می شه، در صورتی که روی خط دومی که از پارس آنلاین برای وبگردی دارم این مشکل وجود نداره. در کل از بعد از عید فن آوا از نظر پینگ و packet loss اُفت کرد. تا قبل از عید پینگ من به یه سرور آسیاتک 14 بود، از بعد از عید شده 35، ولی باز جوری نیست که اذیت کنه. این مشکل packet loss برای سرورهای دور هم از بعد از عید برای من اتفاق می افته.

kasra2012
03-06-2015, 17:28
دوستان فن اوا تمامه نامحدودارو رو اسمي ميبنده؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Unexampled Orion
03-06-2015, 17:51

بله ولی جدیداً "مصرف منصفانه" اعمال میشه روی سرورهای نامحدود فن آوا و از یک مقدار که بیشتر دانلود کنید سرعتتون رو محدود می کنن.

mehryar1973
03-06-2015, 20:08
منم منطقه 2 مخابراتی هستم

صحبت های دوست گرامی Mohamad-Gsm در مورد نوسان زیاد سرعت تایید میشه،البته امروز که تعطیله بهتر بود ولی دیروز وپریروز این وضعیت بود ،قطعی هم داشت که همانطور که اشاره شد موذم ip نمیتونست بگیره(سرویس 512 مثلا نامحدود)

ma3743
03-06-2015, 22:17
دوستان من چند روز دیگه اشتراکم تموم میشه به نظرتون سرویس محدود یک مگ با دانلود شبانه بگیرم یا تخلیه کنم؟
شبی دو گیگ هم به من دانلود بده کافیه (مخابرات پیام نور 4447 هستم)

samannnn.hannibal
03-06-2015, 23:51
دوستان من چند روز دیگه اشتراکم تموم میشه به نظرتون سرویس محدود یک مگ با دانلود شبانه بگیرم یا تخلیه کنم؟
شبی دو گیگ هم به من دانلود بده کافیه (مخابرات پیام نور 4447 هستم)

سرعتش آشغاله من داشتم جمع کردم

navid_fo
03-06-2015, 23:56
سرعتش آشغاله من داشتم جمع کردم
سلام
یعنی همه جا بودیا
زحمتی میکشی برای اینترنت آدم می خواد دیوونه شه چه قد اذیت میکنن مردم خوبمنو

samannnn.hannibal
04-06-2015, 00:01
سلام
یعنی همه جا بودیا
زحمتی میکشی برای اینترنت آدم می خواد دیوونه شه چه قد اذیت میکنن مردم خوبمنو

من تمام شرکت های adsl و وایمکس بودم تنها جایی که نبودم اینترنت وایرلس هست چون تجهیزاتش الکی گرونه

sorooshfm
04-06-2015, 09:29
من تمام شرکت های adsl و وایمکس بودم تنها جایی که نبودم اینترنت وایرلس هست چون تجهیزاتش الکی گرونه
پس مجبوری که توی یک شرکت بمونی چون دیگه هیچ جا اینترنت نامحدود واقعی نمیده اگه محدود بگیری که کیفیت ها هم بالا میره چون از جیب مبارکت خرج میکنی و شرکت ها هم عاشق پهنای باند خریدن مشتری و خالی کردن جیبش و فروختن هر گیگ ۳۶۰۰ تومان هستن الان ایرانسل شبانه اش هر گیگ ۴۱۶ تومان در میاد حالا شما ببین اینا چقدر گرون فروشن همین صبانت تو شبانه هر گیگ رو ۱۸۰۰ تومان میفروشه یعنی هر ۱ گیگ خرید ۲ گیگ دانلود یعنی ۱۴۰۰ تومان گرون تر از ایرانسل این شرکت های اینترنتی شاه دزدن و از طرف دولت هم حمایت میشن

sorooshfm
04-06-2015, 09:32
مطمئن باشید این شرکت ها هر گیگ رو زیر ۵۰۰ تومان میخرن و با هزینه برق و نگهداری تجهیزات و پول کارمند و هزینه اجاره شرکت بخوای حساب کنی از ۱۰۰۰ تومان بیشتر نمیشه اونوقت ۳۶۰۰ تومان هر گیگ رو میفروشن خود زیر ساخت که نزدیک ۲۰۰ تومان هر گیگ براش در میاد که از خارج اینترنت وارد میکنه.

codex1
04-06-2015, 12:17
دست رو دست گداشتن هیچو حل نمی کنه، باید یک کاری کرد!!!

samannnn.hannibal
04-06-2015, 14:11
پس مجبوری که توی یک شرکت بمونی چون دیگه هیچ جا اینترنت نامحدود واقعی نمیده اگه محدود بگیری که کیفیت ها هم بالا میره چون از جیب مبارکت خرج میکنی و شرکت ها هم عاشق پهنای باند خریدن مشتری و خالی کردن جیبش و فروختن هر گیگ ۳۶۰۰ تومان هستن الان ایرانسل شبانه اش هر گیگ ۴۱۶ تومان در میاد حالا شما ببین اینا چقدر گرون فروشن همین صبانت تو شبانه هر گیگ رو ۱۸۰۰ تومان میفروشه یعنی هر ۱ گیگ خرید ۲ گیگ دانلود یعنی ۱۴۰۰ تومان گرون تر از ایرانسل این شرکت های اینترنتی شاه دزدن و از طرف دولت هم حمایت میشن

کاش یه روزی این مملکت بیوفته دست آدمای با سواد یعنی خودمون بندازیمش دست آدمای با سواد الته سواد دانشگاهی !!!!

lamp23
04-06-2015, 14:42
مطمئن باشید این شرکت ها هر گیگ رو زیر ۵۰۰ تومان میخرن و با هزینه برق و نگهداری تجهیزات و پول کارمند و هزینه اجاره شرکت بخوای حساب کنی از ۱۰۰۰ تومان بیشتر نمیشه اونوقت ۳۶۰۰ تومان هر گیگ رو میفروشن خود زیر ساخت که نزدیک ۲۰۰ تومان هر گیگ براش در میاد که از خارج اینترنت وارد میکنه.

داداش اینا اینترنت رو که حجمی نمیخرن ! پهنای باند میخرن مثلا یک 200 مگابیت میخرن بعدش به صورت قطره چکانی میفروشن به ملت !

به گفته سایت خبر آنلاین اینترنت رو سالی 5 میلیارد تومان میخرند 5000 میلیارد تومان میفروشند به مردم ! فکر نمیکنم قاچاق مواد مخدر هم اینقدر سود داشته باشه !

1nima1
04-06-2015, 15:20
داداش اینا اینترنت رو که حجمی نمیخرن ! پهنای باند میخرن مثلا یک 200 مگابیت میخرن بعدش به صورت قطره چکانی میفروشن به ملت !

به گفته سایت خبر آنلاین اینترنت رو سالی 5 میلیارد تومان میخرند 5000 میلیارد تومان میفروشند به مردم ! فکر نمیکنم قاچاق مواد مخدر هم اینقدر سود داشته باشه !

اون کارم می کنن اینا. فکر می کنید از سود اون می گذرن ؟!!!

امروز با حدود 500 مگ دانلود و 100 مگ وبگردی محدود شدم! الان چند روزه که همینطوریه. اون 40 گیگی هم که خودشون می گن رو دروغ می گن بی شرفا.لااقل در مورد من که دروغ بوده.که می گن روزی 1 گیگ رو کردیم 1.5 گیگ بله؟

یه دونه سریال گرفتم 357 مگ + 25 % باقی مونده یه سریال دیگه که کلان 349 مگ حجم کلش بود + یه نرم افزار 7 مگابایتی + 27 درصد از یه فایل 410 مگابایتی که سر 27درصدش محدود شدم.

سرویس نامحدود یه مگ از نوع ایرانی!!!

abc2
04-06-2015, 17:18

دوست عزیز از من میشنوی از فن اوا نگیر سرویسهای نامحدود فن اوا دیگه مرد تموم شد . من الان چند روزه قطع کردم اومدم پارس . 2 مگ نامحدود داشتم خیلی خوب تا اینکه مصرف منصفانه راه انداختن اونم به شکل خیلی مسخره یعنی اگه روزی بیشتر از 1.5 گیگ دانلود داشته باشی سرعتت میشه 10 کیلوبایت تا ساعت 12 شب که روز بعد شروع میشه دوباره سرعت نرمال میشه . میگن فقط سرعت 512 به پایینش این محدودیت رو نداره . ولی اونا هم بدرد نمیخورن .

khoodet
04-06-2015, 17:24
ایرانسل تا چند وقت پیش 99 گیگ شبانه(نامحدود هفتگی) داشت میداد 10 تومن یعنی هر گیگی حدود 100 تومن
وقتی داره گیگی 100 میده یقینا حساب سود و مابقی موارد هم کرده و الا که نمیاد گیگی که 1000 برای خودش در میاد و با 900 تومن ضرر 100 بده
اون موقع حساب کن همین گیگی که براش با سود 100 تومن در میاد رو تو روز میفروشه 13 هزار تومن:n04:
یک مشت دزد شدن صاحب اینترنت ایران:n21:

codex1
04-06-2015, 18:17
چند روز پیش که به من زنگ زدن گفتن ما گیگابایتی از زیر ساخت می خریم همین آلانشم کلی ضرر کردیم.

بعد منم مثل خیلی از دوستان شکایتم پس نگرفتم، چون گفتن که قرار هست تا شنبه سیستم به اینصورت می خوان ادامه بدن که کل اون ۴۳ گیگ شما می تونید ظرف ۱ ماه استفاده کنید چه یک روز چه ۱ ماه، اما می خوام بدونم که نظر شما چی هست برای مذاکره با اینها؟؟؟

و حالا هنوز که نمی تونیم آدم های با سواد بیاریم بالا ( اعتبار مدارک هم مهم البته) اما در کل برای این مورد بر گردوندن سیستم نامحدود و پایین آوردن قیمت چه فکری دارین؟؟

اینکه انقدر این حرف تکرار می کنم فقط برای خودم نیست، اگر فکر می کنید تکرار این حرف هیچ فایده ای نداره خوشحال میشم بشنوم

sleeplessness
04-06-2015, 19:50
چند روز پیش که به من زنگ زدن گفتن ما گیگابایتی از زیر ساخت می خریم همین آلانشم کلی ضرر کردیم.

بعد منم مثل خیلی از دوستان شکایتم پس نگرفتم، چون گفتن که قرار هست تا شنبه سیستم به اینصورت می خوان ادامه بدن که کل اون ۴۳ گیگ شما می تونید ظرف ۱ ماه استفاده کنید چه یک روز چه ۱ ماه، اما می خوام بدونم که نظر شما چی هست برای مذاکره با اینها؟؟؟

و حالا هنوز که نمی تونیم آدم های با سواد بیاریم بالا ( اعتبار مدارک هم مهم البته) اما در کل برای این مورد بر گردوندن سیستم نامحدود و پایین آوردن قیمت چه فکری دارین؟؟

اینکه انقدر این حرف تکرار می کنم فقط برای خودم نیست، اگر فکر می کنید تکرار این حرف هیچ فایده ای نداره خوشحال میشم بشنوم

دوست گرامی
احتمال این وجود داره که شرکتها با هم تبانی کرده باشند
وقتی شرکتها دور هم جمع می شن تصمیم حذف شبانه و حذف نامحدود و در عوض ش بالا بردن ریت خط و سرعت کلی مشترکین میکنند و مشترکینی که با استفاده از نامحدود یا شبانه رایگان هر گیگ کمتر از هزار تومان براشون می افته رو حذف می کنند از این شرکت به اون شرکت عوض کردن هیچ فایده ای نداره
شبانه رایگان یک آپشن تشویقی در نظر گرفتن که الزامی وجود نداره پس هیچی
تنها چیزی که من بهش دلخوش کرده بودم از دست دادن مشتری و این بود که شاید یه شرکتی به خاطر جذب مشترک زیر این قول و قرار بزنه که خیال خام بود
حالا شما بفرمایید وقتی شرکت های کله گنده همه با هم دست به یکی کردند چه کاری از ما برمیاد؟

1nima1
04-06-2015, 20:00

این که حرف بی جایی هست که می زنن. اگه براشون ضرر داشت امکان نداشت این همه مدت انجامش بدن و نهایت بعد 2-3 ماه جمعش می کردن.برای اینکه ما حرفی نزنیم دارن فیلم هندیش می کنن.

مسئله از دید من ترکیبی از مسائل سیاسی + منفعت طلبی های بی پایان در یک بازار غیر رقابتی هست.

sorooshfm
04-06-2015, 20:21
دوست گرامی
وقتی شرکتها دور هم جمع می شن تصمیم حذف شبانه و حذف نامحدود و در عوض ش بالا بردن ریت خط و سرعت کلی مشترکین میکنند و مشترکینی که با استفاده از نامحدود یا شبانه رایگان هر گیگ کمتر از هزار تومان براشون می افته رو حذف می کنند از این شرکت به اون شرکت عوض کردن هیچ فایده ای نداره
تنها چیزی که من بهش دلخوش کرده بودم از دست دادن مشتری و این بود که شاید یه شرکتی به خاطر جذب مشترک زیر این قول و قرار بزنه که خیال خام بود
حالا شما بفرمایید وقتی شرکت های کله گنده همه با هم دست به یکی کردند چه کاری از ما برمیاد؟
دقیقا حرف شما درسته به فن آوا فشار آوردن که نامحدوداشو منصفانه کنه بعدشم با هم جلسه گذاشتن و تبانی کردن و چون شرکت هلدینگ هستش زیاد برای اینترنتش وقت نمیزاره این جریان منصفانه کردن نامحدوداشون فشار آوردن شرکت های دیگه بوده شرکت هم میگه خوب حرف بدی هم نمیزنن اینجوری گیگ میفروشیم کلی پول به جیب میزنیم چرا نامحدود بدیم که هر گیگش ارزون در بیاد ۷ برابر هر گیگ رو گرون تر میفروشیم

sleeplessness
04-06-2015, 20:29
دقیقا حرف شما درسته به فن آوا فشار آوردن که نامحدوداشو منصفانه کنه بعدشم با هم جلسه گذاشتن و تبانی کردن و چون شرکت هلدینگ هستش زیاد برای اینترنتش وقت نمیزاره این جریان منصفانه کردن نامحدوداشون فشار آوردن شرکت های دیگه بوده شرکت هم میگه خوب حرف بدی هم نمیزنن اینجوری گیگ میفروشیم کلی پول به جیب میزنیم چرا نامحدود بدیم که هر گیگش ارزون در بیاد ۷ برابر هر گیگ رو گرون تر میفروشیم

بله احتمال تبانی بسیار زیاده
اما حیف کسی نیست که جلوی تبانی رو بگیره
و با جریمه و محروم سازی کاری بکنه

codex1
04-06-2015, 21:14
دوست گرامی

PAPها مثل آسیاتک، پارس آنلاین، فن آوا، شرکت مخابرات ایران، پیشگامان کویر و ۴ تا شرکن اصلی دیگه که فروشنده های اصلی اینترنت در ایران هستند،

sorooshfm
05-06-2015, 07:13
بله کم و بیش در مورد این تبانی ها خبر دارم برای مثال سال پیش که دولت پهنای باند کشور را از ۷۲GB به ۱۲۰GB افزایش داد. PAPها مثل آسیاتک، پارس آنلاین، فن آوا، شرکت مخابرات ایران، پیشگامان کویر و ۴ تا شرکن اصلی دیگه که فروشنده های اصلی اینترنت در ایران هستند، به جای اینکه کیفیت اینرتنت من و شما و که از قبل مشتریشون بودیم بالا ببرن چیکار کردن؟؟؟ شروع کردن به افزایش مشتری بیشتر برای سود بیشتر...

خوب برای همین هم هست که درست و درمون به من شما خدمات نمی دن و این هم مشکل دارن توی مراکز مخابراتی وقتی تعداد کاربرها بیشتر میشه Over Traffic به قول خودشون... خوب مل داستان ایکه برای همین باید یک کاری کرد و با دست روی دست گذاشتن نمیشه کاری از پیش برد.

همه ما در حال ضرر مالی و روانی هستیم، اینو نمی تونید انکار کنید، همه ما انقدر در آمد و پول نداریم که خرج چیزی کنیم سرویس مزخرف به ما تحویل داده میشه!!!
این مثل ماشین خریدن از ایران خودرو یا سیپا نیست که بگن تحریم هستیم، ما به هیچ هنوان هیچگونه تحریمی بابت خرید اینترنت نداشتیم، پس بهانه ای هم نیست...

اگر قرار هست فانونی گذاشته باشه همگی ما تابع قانون هستیم، اما به شزطی که طبق همین قانون عمل بشه و جنسی که در حال خرید اون هستیم منصفانه باشه...

در واقع این ما هستیم که همه جانبه داریم ضرر می کنیم باید جلوی قضیه ایستاد

ماشالله مملکت اینقدر گل و بلبله که همه چی درسته ملت از صبح تا شب سر کارن آخر شب هم خسته میان خونه اینترنت براشون مهم نیست اگه اینترنتشون مشکل داشته باشه بهشون بگیم پیگیری کن میگن ای بابا از صبح تا شب کار میکنم الان اومدم این اینترنت کارمو راه میندازه همین کافیه بیش تر از وایبر و فیس بوک که نمیخوام و طرز فکر شرکت ها و مخابرات اینه که مثلا نامحدود و شبانه رو نوجوان ها و جوان ها استفاده میکنن و یک چند تا فیلم و سریال و آهنگ الکی دانلود میکنن و بهتره جمعش کنیم تا هم پهنای باندمون از بین نره و هم پول خوبی به جیب بزنیم ولی نگاه نمیکنن به این موضوع که شاید یک محقق و دانشجو و یا یک متخصص کامپیوتر و شبکه به اینترنت نامحدود واقعی و پر سرعت نیاز داشته باشه و تا وقتی که مردم ما به همین اینترنت راضی باشن اینترنت تا آخرش تو ایران اینجوری میمونه به عبارتی به این جمله میرسیم که یک دست صدا نداره الان من و شما بریم شکایت کنیم به جایی میرسیم نه جز اینکه از وقت و پولمون بزنیم هیچ چیزی عایدمون نمیشه ولی وقتی چند هزار نفر از هر شرکت برن قضایی شکایت کنن اونوقت این شرکت ها حواسشون جمع میشه و درست کار میکنن ولی افسوس که ما الان ملتی قانع و دست نگاه کن هستیم و خودمون تغییر رو نمیخواهیم

codex1
05-06-2015, 12:12
برای شروع هم از همین انجمن شروع می کنیم. نظر موافق و مخالف شما هم نیاز هست...

نظرات خودتون حتما اعلام کنید دوستان...

mmz63s
05-06-2015, 12:28
دوست عزیر با هماهنگی برای اعتراض موافقم . ولی الان زمان مناسبی نیست .
اکثر کاربرا الان گرفتار امتحانات هستن و حضور زیادی نمیتونن داشته باشن . ولی با شروع تابستان کاربرا سرازیر میشن . و اون موقع اطلاع زسانی و هماهنگی بسیار مفیدتر میتونه باشه .

codex1
05-06-2015, 12:43
دوست عزیر با هماهنگی برای اعتراض موافقم . ولی الان زمان مناسبی نیست .
اکثر کاربرا الان گرفتار امتحانات هستن و حضور زیادی نمیتونن داشته باشن . ولی با شروع تابستان کاربرا سرازیر میشن . و اون موقع اطلاع زسانی و هماهنگی بسیار مفیدتر میتونه باشه .

در هر حال داشتم به این فکر می کردم که این موضوع اینترنتی هست

ma3743
06-06-2015, 12:32
بابا اینا خیلی باحالن :n02:
زنگ زدم میگم سرویس محدود 3 گیک میخوام میگه اون سرویس برای تهران نیست تهران زیر 6 گیگ در ماه نمیفروشیم
میگفتند تهرونیا وضعشون خوبه ها ما باور نمیکردیم :n18:

دوستان کسی شرکتی رو سراغ نداره که برای مددجویانه بهزیستی تسهیلاتی در نظر بگیره؟

sleeplessness
06-06-2015, 13:01
بابا اینا خیلی باحالن :n02:
زنگ زدم میگم سرویس محدود 3 گیک میخوام میگه اون سرویس برای تهران نیست تهران زیر 6 گیگ در ماه نمیفروشیم
میگفتند تهرونیا وضعشون خوبه ها ما باور نمیکردیم :n18:

دوستان کسی شرکتی رو سراغ نداره که برای مددجویانه بهزیستی تسهیلاتی در نظر بگیره؟

شکایت کنید به 195
شرکت حق نداره سرویسی تحمیل کنه

ma3743
06-06-2015, 13:46
ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
شکایت رو در سایت 195 ثبت کردم

piishii
06-06-2015, 14:05
هر اعتراضی مقدمه ای داره، بالاخره متن می خواد، یک پوستر مانند می خواد وقتی همه اینها آماده شد تا ۲ هفته دیگه که تابستون شروع میشه انتشارش داد.

در هر حال داشتم به این فکر می کردم که این موضوع اینترنتی هست و باید بتونیم از همین این اینترنت به حقمون برسیم...

ما به یک کمپین ویروسی نیاز داریم :)
توضیح میدم خدمتتون یک نوع تبلیغات هست به اسم Viral marketing ( تصویرش را در اینترنت سرچ کنید تا تصویر آن در ذهنتان شکل گیرد) از همین روش هم میشود برای پخش کردن اعتراضات استفاده کرد و مهم ترین شکل آن می تواند در قالب یک سایت برای جمع کردن امضاهای الکترونیکی، شبکه های اجتماعی و پیح های مختلف باشد
به هرحال باید تنها این نوع اعتراضات به شکل ویروسی پخش شوند وگرنه دیده نمی شوند
من نمیدونم چقدر چنین چیزی در ایران جواب میده ولی ویروسی پخش شدن آن شاید باعث بشه شرکت ها ببینند چه کارهایی دارند میکنند و بعد آن ها مسئولین
من الان روزی تقریبا 500 مگ تا 1 گیگ به خاطر کارم کلا مصرف روزانه دارم که اصلا در آن دانلود جا نداره و فقط همین وب گردی و .... یکسری کارها شاملش میشه و باید حتما یک سرویس نامحدود داشته باشم ولی میترسم همش :n27:از همین ترس الان 2 ماه بیشتر دانلود شبانه هم ندارم
خدا لعنت کنه اینا رو به قرآن

ma3743
06-06-2015, 14:19
وضعیت اعتراضات مدنی در کشور ما صفره
اگر همه دست به دست هم بدن یک ماه از خرید اینترنت انصراف بدند شکایت هم به نتیجه میرسه - اما متاسفانه به عمل که میرسه هممون سخت به اینترنت پر سرعت نیاز داریم و اگر یک ساعت اینترنت نداشته باشیم میلیون ها تومن یا شاید دلار ضرر میکنیم (گویی همگی تجار دره سیلیکون هستیم)

piishii
06-06-2015, 14:33
وضعیت اعتراضات مدنی در کشور ما صفره
اگر همه دست به دست هم بدن یک ماه از خرید اینترنت انصراف بدند شکایت هم به نتیجه میرسه - اما متاسفانه به عمل که میرسه هممون سخت به اینترنت پر سرعت نیاز داریم و اگر یک ساعت اینترنت نداشته باشیم میلیون ها تومن یا شاید دلار ضرر میکنیم (گویی همگی تجار دره سیلیکون هستیم)
حرف شما درست ولی این قضیه بیشتر در رابطه با مثلا بنزین صدق میکنه که جایگزین براش نظیر اتوبوس و تاکسی و مترو و ... است
ولی برای اینترنت خیر
شما الان منی که با یک شرکت توی تهران کار میکنم و روی بستر اینترنت فعالیت داریم و کلا هر کاری که انجام میدم آنلاین است چطور میتونم یک ماه که نه حتی چند ساعت آنلاین نباشم؟
باید اعتراض کرد به همین شکلی که گفته شد

ma3743
06-06-2015, 14:40
چرا روش جایگزین وجود نداره دوست عزیز
شما و من فرقی نمیکنه میتونیم یک ماه سختی بکشیم کمی هزینه کنیم از دیتای اپراتور تلفن همراه استفاده کنیم - مطمئن باشید وقتی یک شرکت مثل فن آوا یک ماه هیچ مشتری نداشته باشه حتما در تصمیماتش تجدید نظر میکنه

nima_jj
06-06-2015, 14:51
دوستان برای من هم یک مگ نامحدود برنزیه
مسافرت بودم یه هفته ای
مودم خاموش بوده اصلا
نکات حائز اهمیت که تاکیدی بر حرف دوستانه :
1- با مصرف حدودا 1 گیگ یا کمتر سرعت من تا ساعت 12 به 15 کیلوبایت میرسه :n08:
2- سرعت قبلی 120 کیلوبایت بود که به 90 رسیده
3- قیمت ها هیچ تغییری نکردن با این وضعیت
4- اقا اگه قراره 43 گیگ در ماه باشه و روزانه حساب میشه ، پس این یه هفته ای که من نبودم چی میشه
5- کار ما شده ریاضی اول دبستان 2+4+5+ ...... گیک .....
این مورد حجم روزانه خیلی عجیبه ، چرا کل ماه رو لحاظ نمیکنن :n36:
واقعا انگار یه آدم به کل تغییر جنسیت داده باشه ( تغییرات کلی شرکت رو میگم)
بابا من خودم تولید کننده ام ، هر دفعه قیمت رو بالا بردیم از 6 ماه قبل گفتیم ، کلی بازار رو آنالیز کردیم ، ترس از سر رو رومون میریخت که نکنه ... ، آخرشم با افت فروش مواجه شدیم
شرکت به این بزرگی ببینید چقدر ...... هستش که اصلا اصول بازار رو بلد نیستن
قرن 21 هستش سرعت من رو به 128 رسوندن (واقعا جوکه)
بعد سایت ها بازی gta v رو برای دانلود گذاشته 60 گیک که به صورت دائم و بطور متوسط با 50 دانلود کنین میشه 14 روز
من یه سری به سرویس دهنده های دیگه هم زدم ، زیاد فرقی نداره ولی به این افتضاحی که فن آوا بالا آورده نمیرسن
یعنی نشون میده مدیریت نداره یا ...... هواست
از وقتی که یادم میاد اینترنت تو ایران اومده یکبار لذت استفاده ازش رو نکشیدیم
این وضع تا کی میخواد ادامه پیدا کنه ،،، خدا میدونه
این کارای اعتراضی هم برای خارج هستش که صنف ها و اتحادیه ها نفوذ بسیار زیادی دارن نه برای ایرانی که اتحادیه و صنف مثل جوک میمونه
البته امیدوارم به نتیجه برسین

amir3852
06-06-2015, 15:26
دوستان من همين الان زنگ زدم به يكي از مديران فن آوا
ديگه از اين شركت سرويس خريداري نكنيد اين شركت همش شده دروغ به بهونه نويز و مشكلات ارتباطات زير ساخت دارن پهناي باندي رو كه خودشون ميخرن به شركتها و موسسات ديگه ميفروشن
الان سرويس 1 مگ نامحدود من شده 15 كيلوبايت
يك شكايت بلند بالا نوشتم هم به 195 زنگ زدم گفتم هم چند جاي مختلف ايميل فرستادم
ترتيب دادند كه هيچ و گرنه آش ميپزم براشون با 3 وجب روغن
فقط خواهشا اين مطلب رو توي همه جا پخش كنيد و فكر ميكنم بيشتر شركتها دارن همين كارو ميكنند در حاليكه ايران سرانه مصرف ساليانش رو پولش رو پيش پيش از ISP ها ميگيره و اونها براحتي دارن به پولهاي بهتر ميفروشن

amir3852
06-06-2015, 15:28
دوستان من همين الان زنگ زدم به يكي از مديران فن آوا
ديگه از اين شركت سرويس خريداري نكنيد اين شركت همش شده دروغ به بهونه نويز و مشكلات ارتباطات زير ساخت دارن پهناي باندي رو كه خودشون ميخرن به شركتها و موسسات ديگه ميفروشن
الان سرويس 1 مگ نامحدود من شده 15 كيلوبايت
يك شكايت بلند بالا نوشتم هم به 195 زنگ زدم گفتم هم چند جاي مختلف ايميل فرستادم
ترتيب دادند كه هيچ و گرنه آش ميپزم براشون با 3 وجب روغن
فقط خواهشا اين مطلب رو توي همه جا پخش كنيد و فكر ميكنم بيشتر شركتها دارن همين كارو ميكنند در حاليكه ايران سرانه مصرف ساليانش رو پولش رو پيش پيش از ISP ها ميگيره و اونها براحتي دارن به پولهاي بهتر ميفروشن

codex1
06-06-2015, 15:44
ما به یک کمپین ویروسی نیاز داریم :)
توضیح میدم خدمتتون یک نوع تبلیغات هست به اسم Viral marketing ( تصویرش را در اینترنت سرچ کنید تا تصویر آن در ذهنتان شکل گیرد) از همین روش هم میشود برای پخش کردن اعتراضات استفاده کرد و مهم ترین شکل آن می تواند در قالب یک سایت برای جمع کردن امضاهای الکترونیکی، شبکه های اجتماعی و پیح های مختلف باشد
به هرحال باید تنها این نوع اعتراضات به شکل ویروسی پخش شوند وگرنه دیده نمی شوند
من نمیدونم چقدر چنین چیزی در ایران جواب میده ولی ویروسی پخش شدن آن شاید باعث بشه شرکت ها ببینند چه کارهایی دارند میکنند و بعد آن ها مسئولین
من الان روزی تقریبا 500 مگ تا 1 گیگ به خاطر کارم کلا مصرف روزانه دارم که اصلا در آن دانلود جا نداره و فقط همین وب گردی و .... یکسری کارها شاملش میشه و باید حتما یک سرویس نامحدود داشته باشم ولی میترسم همش :n27:از همین ترس الان 2 ماه بیشتر دانلود شبانه هم ندارم
خدا لعنت کنه اینا رو به قرآن

دوستان باید به اطلاع شما برسونم که هفته پیش مثل خیلی از شما دوستان از صدای مشتری شرکت فن آوا با من تماس گرفتن گفتن که شما شکایتی که در سایت ۱۹۵ از شرکت ما داشتید پس بگیرید، و یکسری هم قول دادن مثل اینکه چون شما نامحدود بودید به غیر از ۴۳ گیگ معمول به شما حجم با قیمت پایین و اینکه می تونید این مقدار ظرف مدت ۱ ماه استفاده کنید، من شکایت پس نگرفتم و تا امروز منتظر شدم که با من تماس بگیرن خوب از اونجایی که حدس می زدم چه اتفاقی قرار هست بیافده، امروز شنبه تماس گرفتم و گفتن قرار نیست هیچ تغییر رخ بده یعنی قولی داده نشده!!!...

خوب از اونجایی که لازم هست به حفم برسم، قرارداد فسخ نکردم، برای اون یکی خط تلفن اینترنت جدید گرفتم و قرار هست شکایت به صورت دیگه ای پیگیری کنم، و اینکار و تا قویه قضاییه پیگیری می کنم...

مورد دوم
پیگری و پیشبرد اعتراض در مورد قیمت بالای اینترنت، سرعت پایین، و حذف سرویس های نامحدود. در حال آماده کردن پیش نیاز ها هستم و مواردی که می تونیم انجام بدیم.

۱- برای گشترش و همگانی شدن اعتراض به کمک و یاری تک تک شما نیاز هست.
۲- اعتراض باید به صورتی تاثیر گذار باشه و اینکه در صورت نیاز ادامه دار بشه تا تحقق اهداف.
۳- در زمان اعلام برای شروع اعتراض به هر صورتی که امکانش هست ( شبکه های اجتماعی، خبر رسانی به شیوه های مختلف و...) بستگی به نوع امکاناتی هست که هر کدام از ما در اختیار داریم مثلا صفحه فیس بوک، توپیتر، وایبر، اس ام اس، وبلاگ، پادکست، مهم کردن در انجمن ها و غیره...

هر نوع فکری و نظری که احساس می کنید برای پیشبرد این موضوع مناسب و خوب هست، اینجا با دیگر دوستان در میان بگذارید، چون مشورت و همفکری نتیجه مطلوب تری خواهد داشت.

amir3852
06-06-2015, 15:47
خدايي صد رحمت به پارس آنلاين ميگفت داريم رسيدگي ميكنيم
زنگ ميزديم سالن MDF مركز مخابرات ميگفت بچه هاشون الان دارن روي قضيه كندي و ترافيك كار ميكنند
ولي اين شركت الكي ديمي ديميه فقط يك اپراتور گذاشتن و تنها چيزي كه بلده خط شما از طرف مخابرات نويز شديد داره
مديره توي دلش ميگه ما كه پول سه ماهه 700 تومن بي زبون و گرفتيم حالا هر هفته 4 روزشم قطع باشه الكي بهش ميگيم نويز داره كي ميخواد بفهمه
اين شركت رفت جز باقاليها

amir3852
06-06-2015, 15:56
من با اين دوستمون Codex1 موافقم يعني با حرف ايشون تا آخرش بايد وايساد
من هم اگر كار به شكايت و شكايت بازي برسه هم آدمشو دارم هم همه جورشو دارم
نگران هيچ چيزي هم نيستم به من هم همين حرف رو زدند كه شما درسته نامحدود بودين ولي الان ديگه بايد هفته اي 4 گيگ مصرف كنيد كه 4 گيگ شما خيلي وقته تموم شده داريم به شما سرويس اضافه ميديم
اصلا نگران نيستم الان اون يكي خطمو مخابرات 512 نامحدود گرفتم
صبر ميكنم اقدام كنند شد شد نشد راه ديگه زياده

amir3852
06-06-2015, 15:57
من با اين دوستمون Codex1 موافقم يعني با حرف ايشون تا آخرش بايد وايساد
من هم اگر كار به شكايت و شكايت بازي برسه هم آدمشو دارم هم همه جورشو دارم
نگران هيچ چيزي هم نيستم به من هم همين حرف رو زدند كه شما درسته نامحدود بودين ولي الان ديگه بايد هفته اي 4 گيگ مصرف كنيد كه 4 گيگ شما خيلي وقته تموم شده داريم به شما سرويس اضافه ميديم
اصلا نگران نيستم الان اون يكي خطمو مخابرات 512 نامحدود گرفتم
صبر ميكنم اقدام كنند شد شد نشد راه ديگه زياده

amir3852
06-06-2015, 15:59
ببخشيد كه تمامي نوشته هاي من دوتايي ميشه
چون همش قطع و وصلي دارم

samannnn.hannibal
06-06-2015, 16:15
دوستان باید به اطلاع شما برسونم که هفته پیش مثل خیلی از شما دوستان از صدای مشتری شرکت فن آوا با من تماس گرفتن گفتن که شما شکایتی که در سایت ۱۹۵ از شرکت ما داشتید پس بگیرید، و یکسری هم قول دادن مثل اینکه چون شما نامحدود بودید به غیر از ۴۳ گیگ معمول به شما حجم با قیمت پایین و اینکه می تونید این مقدار ظرف مدت ۱ ماه استفاده کنید، من شکایت پس نگرفتم و تا امروز منتظر شدم که با من تماس بگیرن خوب از اونجایی که حدس می زدم چه اتفاقی قرار هست بیافده، امروز شنبه تماس گرفتم و گفتن قرار نیست هیچ تغییر رخ بده یعنی قولی داده نشده!!!...

خوب از اونجایی که لازم هست به حفم برسم، قرارداد فسخ نکردم، برای اون یکی خط تلفن اینترنت جدید گرفتم و قرار هست شکایت به صورت دیگه ای پیگیری کنم، و اینکار و تا قویه قضاییه پیگیری می کنم...

مورد دوم
پیگری و پیشبرد اعتراض در مورد قیمت بالای اینترنت، سرعت پایین، و حذف سرویس های نامحدود. در حال آماده کردن پیش نیاز ها هستم و مواردی که می تونیم انجام بدیم.

۱- برای گشترش و همگانی شدن اعتراض به کمک و یاری تک تک شما نیاز هست.
۲- اعتراض باید به صورتی تاثیر گذار باشه و اینکه در صورت نیاز ادامه دار بشه تا تحقق
۳- در زمان اعلام برای شروع اعتراض به هر صورتی که امکانش هست ( شبکه های اجتماعی، خبر رسانی به شیوه های مختلف و...) بستگی به نوع امکاناتی هست که هر کدام از ما در اختیار داریم مثلا صفحه فیس بوک، توپیتر، وایبر، اس ام اس، وبلاگ، پادکست، مهم کردن در انجمن ها و غیره...

هر نوع فکری و نظری که احساس می کنید برای پیشبرد این موضوع مناسب و خوب هست، اینجا با دیگر دوستان در میان بگذارید، چون مشورت و همفکری نتیجه مطلوب تری خواهد داشت.

منم تا آخرش هستم ولی نه در فضای مجازی بلکه تو واقعیت هرکاری خواستید بکنید من هستم

samannnn.hannibal
06-06-2015, 16:16
دوستان من میگم بریم وزارت کشور درخواست تجمع بدیم ؟ کیا پایه هستند؟

codex1
06-06-2015, 16:48
منم تا آخرش هستم ولی نه در فضای مجازی بلکه تو واقعیت هرکاری خواستید بکنید من هستم

تا اونجا که امکان داره باید سعی کنیم، جلوی به حاشیه رفتن و خارج شدن مسیر به هر نحوی بگیریم...

amir3852
06-06-2015, 17:01
من عرض كردم با Codex1 موافقم ولي نگفتم فيزيكي
بحث فيزيكي بحث خيلي جديه بايد عوامل خاصي رو قبلش آگاه كنيد و در حقيقت بياييد يك گروه يا يك محيط مجازي براي اين قضيه درست كنيم و از همه ملت ايران بخواهيم بابت اين قضيه اعتراض كنند بعدش كه منابع و سورسهامون آماده شدند اقدام به طرح شكايت بكنيم
البته كارمندهاي محترم كه اصلا توي اين قضيه نيستند چون توي همه اداره جات اينترنت رايگان هستش و وقتي هم كه خونه برسند اينقدر خسته اينترنت هستند كه اصلا براشون مهم نيست
فقط كاربران خانگي هستند كه اونهم باز محدود به ما سرويسهاي نامحدود ميشه چون حجميها كه ميگن بي خيالش ما كه كلا دو تا وايبر و واتس آپ ميريم تموم برامون زيادهم هست ولي مثل ما كه چندين سرور و غيره و غيره و ذالك اونور داريم خيلي سخته خداييش
ابتدا بحث رو جديش كنيم و بعدش فيزيكي اونهم با طرح شكايت همين مونده انگ بزنن و بريم لاي ...
چون هميشه يك عده خاص توي حاضيه اين مسائل قرار دارند و از هر موقعيت به بهترين نحو ممكن استفاده ميكنند مثل اون قضيه 88 و تسويه حسابهاي شخصي
ما در اين سطح نميخواهيم ولي ميخواهيم حداقل به حقوق از دست رفتمون هم برسيم فعلا كه فن آوا هيچ تماسي يا ايميلي نزده قبلا خيلي سريع جواب ميدادند
حالا يك روز هم صبر ميكنيم ببينيم چي ميشه

1nima1
06-06-2015, 19:28
مگه اینا نگفته بودن از شنبه دیگه 1 گیگ 1 گیگ محدود نمی کنیم تا 40 گیگ تموم شه ؟ چی شد پس ؟ باز محدود کردن که سر 600 مگ دانلود.

Bakhsh
07-06-2015, 17:20
من دقیقا وقتی 20 روز از سرویسم مونده بود اینا این سیاست دزدی رو پیاده کردن و من هم همون روز تلفن زدم 195 و شکایت کردم. الان یک روز از سرویسم مونده و اینا حتی تمدید موقت رو هم برای من غیر فعال کردن (قبلا تا 5 روز میشد موقت تمدید کرد) و من هم واقعا نمیدونم چی کار کنم برای پیگیری شکایت و فکر میکنم یا باید بیخیال شکایت بشم (چون جواب بعدیشون اینه که مشترک تمدید نکرده و دیگه سرویس نداره) یا باید دوباره 120 تومن بی زبون رو بریزم تو شکم این ح زاده ها.
عکس شکایت رو گذاشتم میتونین ببینید که در کمال وقاحت نوشتن "با سلام،تغيير سرويس انجام و مشكل برطرف گرديد. باتشكر" در صورتی که کاملا خلاف واقع هستش و نه سرویس رو تغییردادن و نه اصلا تماسی با من گرفتن.
دوستان یه همفکری کنید ممنون میشم.

downloadfilmh
07-06-2015, 18:27
سلام
منم امروز بعد 6 سال تخلیه کزدم دیگه این شرکت مرد
الان هم قراره برم آسیاتک سرعت 10مگ و ترافیک 20گیگ بگیرم، اینطوری حداقل میتونم یه دانلودی داشته باشم تو 2 تا 8 صبح ولی الان فن آوا مثل زندان شده
این کاری که فن آوا کرد دیگخ خیلی مسخره بود حتی برای وبگردی هم آدم کم میاره.

sorooshfm
07-06-2015, 18:34
سلام
منم امروز بعد 6 سال تخلیه کزدم دیگه این شرکت برای من مرد
الان هم قراره برم آسیاتک سرعت 10مگ و ترافیک 20گیگ بگیرم، اینطوری حداقل میتونم یه دانلودی داشته باشم تو 2 تا 8 صبح ولی الان فن آوا مثل زندان شده
این کاری که فن آوا کرد دیگخ خیلی مسخره بود حتی برای وبگردی هم آدم کم میاره.
صبر کنید آسیاب به نوبت وقتی خرید گیگ راحت شده و ملت مثل ریگ پول واسه گیگ خریدن میدن و یک جورایی پول زور دادن رو پذیرفتن کم کم آسیاتک و فن آوا و های وب هم شبانه رایگان را بر میدارن تا ملت گیگ بخرن بی شرف ها

downloadfilmh
07-06-2015, 18:44
همشون به یه طریقی دارن دزدی میکنن و فعلا مجبورم از یه دزد برم پیش یه دزد دیگه، آسیاتک به نظرم خوب امد همون طور که masoudboy گفتند آسیاتک فعلا خوبه.
این ماه رو میگیرم ببینم چطوره

sh93
07-06-2015, 19:02
امروز هم جواب شکایت من اومد که کاربر گرامی تغییر سرویس انجام و مشکلش برطرف گردید.
جالبیش حالا چیه :
من یک هفته هست فن آوا رو تخلیه کردم و این جوب اومده :n02: و مورد بدتر همون صبح امروز از فن آوا زنگ زد میگه میخواستم در مورد شکایتتون صحبت کنم گفتم شماره منو یه چک کن ببین هنوز از شما به نظرت من سرویس دارم ؟ رفت چک کرد گفت واییی ببخشید مزاحم شدم ، حالا علت تخلیه چی بوده ؟! :n29: منم قطع کردم:n02:

ruzbeh1
07-06-2015, 19:28
عمو داتکی ، با اینترنت جدیدم کل داتک و خوابوندم :n05:مگه تو فن آوا هم داری؟

4l1r3z4
08-06-2015, 01:17

پسر ، من با داتک سرعت 18 مگ داشتم ، این که تو داری 14 مگه!!!!
ما که بخیل نیستیم ، ایشالا سرعتتو رو 24 مگ ببندن حال کنی!:n06:

sorooshfm
08-06-2015, 05:34
یک ضرب المثل هست از جیب که رود حاتم طایی شدن آسان است اصلا شما بگو رو ۲۴ مگ براتون ببندن وقتی که بابت هر گیگ ۳۶۰۰ تومان پول بدی مفت نمی ارزه راست میگن همین سرعت رو مثل اروپا نامحدود واقعی بدن الان تو آمریکا ۵۰ مگابیت رو مفت و نامحدود میدن تازه جزو ارزون ترین اینترنت هاشون هست اینترنت ۱۰۰۰ مگابیتی میدن نامحدود ملت باهاش با نت فلیکس سریال های 4k آنلاین نگاه میکنن بعد اینجا یکم سرعت بره بالا ذوق میکنیم بابا سرعت بالایی که محدود حجمی باشه به چه درد میخوره؟!

ghnjfg
08-06-2015, 08:07

برای نت محدود کسی نمیاد دانلود کنه همه فقط صفحه باز میکنن. چه 20 مگ باشه چه 1 مگ هیچ فرقی نداره هردوتا تو یه مدت زمان صفحه باز میشه
سرعت بالا وقتی مهمه که نامحدود یا در ساعات رایگان باشه

ruzbeh1
08-06-2015, 08:15
عمو داتکی خط من نزدیک 19 مگ بسته شده :n10:

imanhalab
08-06-2015, 08:21
سلام همین الان دوباره زنگ زدن واسه همین شکایت بعد از حرفایی که زدم قرار شد بهم سرویس محدود بده با تخفیف 50 درصد مثلا سوریس 2مگ 40گیگ شبانه رایگان که 118 تومن میشه ماهی با مالیات را بهم ماهی 59 تومن میده بعد گفت قرار داد بعدی و هر چند ماه که ببندین این تخفیف هست روش یعنی اگه این سرویس 3 ماه هم بگیرم رو کلش تخفیف هست کلا میشه 3ماه 177 تومن . 5 روز دیگه این سرویسم تمومه بهم گفت اگه میخوای بگو تا پیش فاکتورشا بزنم به نظر شما همچین کاری را بکنم؟؟؟؟؟ چند ماه بگیرم؟؟؟؟ممنون

imanhalab
08-06-2015, 08:31
سلام واسه دفعه چهارم از فن آوا زنگ زدن طرح جدیدی که واسه نامحدود 1 مگ هست اینکه در ماه تا 22 گیگ رو گفت با سرعت 1024 میگیری بعدش میشه 128 گفتم اینجوری که اصلا نمیشه بعد گفت اینکارم میتونین کنین سرویس محدود بگیرین هر نوعش را که گرفتین 50 درصد تخفیف بهتون میدم مثلا 2مگ 40 گیگ در ماه شبانه رایگان که ماهی 118 تومن میشه 59 تومن اگه هم سرویس رو 3 ماه 6 ماه یا بیشتر بگیرم کلش تخفیف را داره 3ماه میشه 177 تومن کلا . 5روز دیگه این سرویسم تموم میشه .به نظر شما انجام بدم اینکارا؟چند ماه قرار داد بگیرم؟ طرف منتظر خبر من که پیش فاکتور صادر کنه.

imanhalab
08-06-2015, 08:44
سلام واسه دفعه چهارم از فن آوا زنگ زدن طرح جدیدی که واسه نامحدود 1 مگ هست اینکه در ماه تا 22 گیگ رو گفت با سرعت 1024 میگیری بعدش میشه 128 گفتم اینجوری که اصلا نمیشه بعد گفت اینکارم میتونین کنین سرویس محدود بگیرین هر نوعش را که گرفتین 50 درصد تخفیف بهتون میدم مثلا 2مگ 40 گیگ در ماه شبانه رایگان که ماهی 118 تومن میشه 59 تومن اگه هم سرویس رو 3 ماه 6 ماه یا بیشتر بگیرم کلش تخفیف را داره 3ماه میشه 177 تومن کلا . 5روز دیگه این سرویسم تموم میشه .به نظر شما انجام بدم اینکارا؟چند ماه قرار داد بگیرم؟ طرف منتظر خبر من که پیش فاکتور صادر کنه

imanhalab
08-06-2015, 09:13
سلام واسه دفعه چهارم از فن آوا زنگ زدن طرح جدیدی که واسه نامحدود 1 مگ هست اینکه در ماه تا 22 گیگ رو گفت با سرعت 1024 میگیری بعدش میشه 128 گفتم اینجوری که اصلا نمیشه بعد گفت اینکارم میتونین کنین سرویس محدود بگیرین هر نوعش را که گرفتین 50 درصد تخفیف بهتون میدم مثلا 2مگ 40 گیگ در ماه شبانه رایگان که ماهی 118 تومن میشه 59 تومن اگه هم سرویس رو 3 ماه 6 ماه یا بیشتر بگیرم کلش تخفیف را داره 3ماه میشه 177 تومن کلا . 5روز دیگه این سرویسم تموم میشه .به نظر شما انجام بدم اینکارا؟چند ماه قرار داد بگیرم؟ طرف منتظر خبر من که پیش فاکتور صادر کنه

Bakhsh
08-06-2015, 11:26
من دقیقا وقتی 20 روز از سرویسم مونده بود اینا این سیاست دزدی رو پیاده کردن و من هم همون روز تلفن زدم 195 و شکایت کردم. الان یک روز از سرویسم مونده و اینا حتی تمدید موقت رو هم برای من غیر فعال کردن (قبلا تا 5 روز میشد موقت تمدید کرد) و من هم واقعا نمیدونم چی کار کنم برای پیگیری شکایت و فکر میکنم یا باید بیخیال شکایت بشم (چون جواب بعدیشون اینه که مشترک تمدید نکرده و دیگه سرویس نداره) یا باید دوباره 120 تومن بی زبون رو بریزم تو شکم این ح زاده ها.
عکس شکایت رو گذاشتم میتونین ببینید که در کمال وقاحت نوشتن "با سلام،تغيير سرويس انجام و مشكل برطرف گرديد. باتشكر" در صورتی که کاملا خلاف واقع هستش و نه سرویس رو تغییردادن و نه اصلا تماسی با من گرفتن.
دوستان یه همفکری کنید ممنون میشم.

امروز از طرف فناوا تماس گرفتن و با توجه به اینکه شکایت تو مرحله تجدید نظر اول هستش حتی حاضر بودن که پول ماه آخر رو عودت بدن که من قبول نکردم و گفتم شکایت رو پیگیری میکنم.

imanhalab
08-06-2015, 11:50

tourjan
08-06-2015, 12:15
امروز از طرف فناوا تماس گرفتن و با توجه به اینکه شکایت تو مرحله تجدید نظر اول هستش حتی حاضر بودن که پول ماه آخر رو عودت بدن که من قبول نکردم و گفتم شکایت رو پیگیری میکنم.
دقیقا همه باید همین کارو بکنن. به منم دیروز زنگ زدن منم قبول نکردم. حتی گفتم من اگه شده این پورت رو تا 3 ماه دیگه هم نگه میدارم تا به نتیجه برسم.

imanhalab
08-06-2015, 12:19
واسه دفعه چهارم از فن آوا زنگ زدن طرح جدیدی که واسه نامحدود 1 مگ هست اینکه در ماه تا 22 گیگ رو گفت با سرعت 1024 میگیری بعدش میشه 128 گفتم اینجوری که اصلا نمیشه بعد گفت اینکارم میتونین کنین سرویس محدود بگیرین هر نوعش را که گرفتین 50 درصد تخفیف بهتون میدم مثلا 2مگ 40 گیگ در ماه شبانه رایگان که ماهی 118 تومن میشه 59 تومن اگه هم سرویس رو 3 ماه 6 ماه یا بیشتر بگیرم کلش تخفیف را داره 3ماه میشه 177 تومن کلا . 5روز دیگه این سرویسم تموم میشه .به نظر شما انجام بدم اینکارا؟چند ماه قرار داد بگیرم؟ طرف منتظر خبر من که پیش فاکتور صادر کنه:n13:

imanhalab
08-06-2015, 12:20
واسه دفعه چهارم از فن آوا زنگ زدن طرح جدیدی که واسه نامحدود 1 مگ هست اینکه در ماه تا 22 گیگ رو گفت با سرعت 1024 میگیری بعدش میشه 128 گفتم اینجوری که اصلا نمیشه بعد گفت اینکارم میتونین کنین سرویس محدود بگیرین هر نوعش را که گرفتین 50 درصد تخفیف بهتون میدم مثلا 2مگ 40 گیگ در ماه شبانه رایگان که ماهی 118 تومن میشه 59 تومن اگه هم سرویس رو 3 ماه 6 ماه یا بیشتر بگیرم کلش تخفیف را داره 3ماه میشه 177 تومن کلا . 5روز دیگه این سرویسم تموم میشه .به نظر شما انجام بدم اینکارا؟چند ماه قرار داد بگیرم؟ طرف منتظر خبر من که پیش فاکتور صادر کنه

imanhalab
08-06-2015, 12:21
دقیقا همه باید همین کارو بکنن. به منم دیروز زنگ زدن منم قبول نکردم. حتی گفتم من اگه شده این پورت رو تا 3 ماه دیگه هم نگه میدارم تا به نتیجه برسم.

imanhalab
08-06-2015, 13:24
واسه دفعه چهارم از فن آوا زنگ زدن طرح جدیدی که واسه نامحدود 1 مگ هست اینکه در ماه تا 22 گیگ رو گفت با سرعت 1024 میگیری بعدش میشه 128 گفتم اینجوری که اصلا نمیشه بعد گفت اینکارم میتونین کنین سرویس محدود بگیرین هر نوعش را که گرفتین 50 درصد تخفیف بهتون میدم مثلا 2مگ 40 گیگ در ماه شبانه رایگان که ماهی 118 تومن میشه 59 تومن اگه هم سرویس رو 3 ماه 6 ماه یا بیشتر بگیرم کلش تخفیف را داره 3ماه میشه 177 تومن کلا . 5روز دیگه این سرویسم تموم میشه .به نظر شما انجام بدم اینکارا؟چند ماه قرار داد بگیرم؟ طرف منتظر خبر من که پیش فاکتور صادر کنه

sorooshfm
08-06-2015, 15:01
قبلا گفتم ولی بازم میگم که اینترنت پر سرعت خانگی حجمی معنا نداره حالا چه ۲۴ مگ باشه چه ۱ مگ

mmz63s
08-06-2015, 15:09
قبلا گفتم ولی بازم میگم که اینترنت پر سرعت خانگی حجمی معنا نداره حالا چه ۲۴ مگ باشه چه ۱ مگ

آره ، انگار ماشین آخرین مدل بدن دستت که باهاش دور بزنی ولی باکش فقط به اندازه رفتن تا سر کوچه بنزین داشته باشه !!

codex1
08-06-2015, 15:14

کاملا با شما موافق هستم...

codex1
08-06-2015, 15:19
آره ، انگار ماشین آخرین مدل بدن دستت که باهاش دور بزنی ولی باکش فقط به اندازه رفتن تا سر کوچه بنزین داشته باشه !!

خیلی تمثیل زیبا و قشنگی بود... :)

codex1
09-06-2015, 10:44
امروز 195 با من تماس گرفت، که مشکل شما درست شد، گفتم انقدر که توی پاسخ دهی طول دادید مجبور شدم برای اون خطم یک اینترنت جدید بگیرم، پرسید از جواب فن آوا راضی هستید گفتم به هی وجه!!!

4l1r3z4
09-06-2015, 10:58

-داتک همین حدودا میبست؛ ولی بقیه دوستان راست میگن که سرعته بالا به چه دردی میخوره وقتی هی باید حجم بخری!
-پس چرا تست سرعتت اینقد پایینه؟!!!!!!!!!!!!!

amir3852
09-06-2015, 11:31
به من هم چند روز دارن زنگ ميزنن امروز هم خانم يعقوبي زنگ زدش گفت شما سرويس 512GU رو بگيريد كه حجم فعلا روي اين سرويس اعمال نشده
با كلي اصرار گفتيم باشه چون چند روز اين فرم قطعي سرويس رو ايميل نميكنند و جالب اينجاست كه ايشون فرمودند سرعت شما روي 60 ثابته ولي حجمتون ديگه نامحدود ميشه كلي هم به نفع منه هزينش هم خيلي پايينتره
وصلش كردن سرعتو داشته باشيد

خودتون قضاوت كنين هر روز هي زنگ ميزنن كه 400 تومن پول منو برنگردونن و هي وعده وعده

amir3852
09-06-2015, 11:33
به من هم چند روز دارن زنگ ميزنن امروز هم خانم يعقوبي زنگ زدش گفت شما سرويس 512GU رو بگيريد كه حجم فعلا روي اين سرويس اعمال نشده
با كلي اصرار گفتيم باشه چون چند روز اين فرم قطعي سرويس رو ايميل نميكنند و جالب اينجاست كه ايشون فرمودند سرعت شما روي 60 ثابته ولي حجمتون ديگه نامحدود ميشه كلي هم به نفع منه هزينش هم خيلي پايينتره
وصلش كردن سرعتو داشته باشيد

خودتون قضاوت كنين هر روز هي زنگ ميزنن كه 400 تومن پول منو برنگردونن و هي وعده وعده

ruzbeh1
09-06-2015, 11:36
-داتک همین حدودا میبست؛ ولی بقیه دوستان راست میگن که سرعته بالا به چه دردی میخوره وقتی هی باید حجم بخری!
-پس چرا تست سرعتت اینقد پایینه؟!!!!!!!!!!!!!
شاید پهنای باندشون این اندازه باشه

amir deja vu
09-06-2015, 11:57
دوستان عزيز فن آوايي! من دارم از مخابرات كوچ ميكنم حالا موندم برم كدوم شركت ! :n41: ظاهرا كه همه از شركت هاي فعلي خودشون ناراضي ان...

به نظرتون بيام فن آوا؟ سرويس نامحدود برام مهمه . نامحدود فن آوا چطوره؟ از سرعتش راضي هستين؟ پشتيباني خوبه ؟

sh93
09-06-2015, 12:16
دوستان عزيز فن آوايي! من دارم از مخابرات كوچ ميكنم حالا موندم برم كدوم شركت ! :n41: ظاهرا كه همه از شركت هاي فعلي خودشون ناراضي ان...

به نظرتون بيام فن آوا؟ سرويس نامحدود برام مهمه . نامحدود فن آوا چطوره؟ از سرعتش راضي هستين؟ پشتيباني خوبه ؟

به هیچ وجه ممکن شما نیا اینجا ! 2-3 صفحه آخر و بخونی میفهمی خود شما
تو نامحدود 1 مگ شما 1 گیگ روزی بیشتر بگیری اینترنت شما تبدیل میشه به اینترنت 128
من شاتل هستم فعلا راضیم ! art 2 سرعت 180 به بالا
اینم بگم الان هـــیچ کجا نامحدود واقعی نیست. یه جا که قیمت و ایناش مناسب تره 1 ماه تست کن ، غیر فن آوا . هر شرکتی الان مصرف منصفانه و... داره غیر نامحدود مخابرات که اونم بالاترین سرعتش 512 هست و شاید اونم به زودی راه بیفته مصرف منصفانش.

tourjan
09-06-2015, 12:30
دوست عزیز به ما هم همین پیشنهادها رو دادند حتی گفتتند 512 نامحدود برای شما ماهی 28 تومن میوفته. من گفتم همین 512 هم محدود میشه. خلاصه اینکه شما اگه میخوای جواب مثبت بدیی یک نکته رو باید حواست باشه که با شرکت شرط کن که اولا این تخفیف برای دوره های بعد هم باشه و ششرکت تضمین بده 512 نامحدود بمونه نه مثل 1مگ دبه کنن! یا شرایطی که برای سرویسهای دیگه درنظر گرفتن برای شما همیشگی باشه نه یک ماه و دوماه.

amir deja vu
09-06-2015, 12:30
تو نامحدود 1 مگ شما 1 گیگ روزی بیشتر بگیری اینترنت شما تبدیل میشه به اینترنت 128
اینم بگم الان هـــیچ کجا نامحدود واقعی نیست. یه جا که قیمت و ایناش مناسب تره 1 ماه تست کن ، غیر فن آوا . هر شرکتی الان مصرف منصفانه و... داره غیر نامحدود مخابرات که اونم بالاترین سرعتش 512 هست و شاید اونم به زودی راه بیفته مصرف منصفانش.

پس قيد فن آوا رو هم بزنيم!

اگه مخابرات نامحدود داشت كه ميموندم! شانس ما تو استان ما نامحدوداشو جمع كرده...

WHICH1
09-06-2015, 12:34
این نماینده محترم مشهد کجاست میگفت من تضمین 100% به مشترکان مشهد میدم سرعت و کیفیت نامحدود 1 کیلو هم تغییر نمیکنه چی شد نامحدود برداشته شد الان کجا هستن؟! جوابگو هستن؟! من چند ماه پیش میگفتم کمبود پهنای باند دارید ایتنرانت دارید میدید سرعت سرور امریکا زیر 1 مگ هست ولی نماینده محترم مشهد قبول نمیکردن بعضی کاربرهای خود شیرین چابلوس میگفتن نگو بالای چشمت ابرو هست بزار اینجا باشه مشکلات کاربرهاو حل کنه دیدن همش تبلیغ بود نماینده محترم الان زنگ بزنی برای نامحدود طلب کارم هست کاربرهای خودشیرین چابلوس که از امضاشون هم پیداس عادت دارن پاچه خواری کنن دنبال یک جای دیگه میگردن!

ma3743
09-06-2015, 14:41
دوست عزیز این 50% تخفیف رو رو چه حسابی به شما میدن؟!
من هم مثل شما سرویس نامحدود 1 مگ داشتم سه روز پیش تموم شد محدود گرفتم اما خبری از تخفیف نبود

imanhalab
09-06-2015, 16:09
دوست عزیز این 50% تخفیف رو رو چه حسابی به شما میدن؟!
من هم مثل شما سرویس نامحدود 1 مگ داشتم سه روز پیش تموم شد محدود گرفتم اما خبری از تخفیف نبود
به خاطر شکایت و حرفایی که باشون زدم من دوتا خط دارم تصمیم داشتم این خط ول کنم رو اون یکی سرویس بگیرم که این پیشنهاد و دادن الانم یه 3 ماه 2048 40 گیگ شبانه رایگان میگیرم که 3 ماهش میشه 170 تومن با تخفیف تا بعد ببینم شرایط چی میشه اینا حتی یک سالشم با همین تخفیف میدن اما من دیگه اینقدر ریسک نمیکنم نمیشه بشون اعتماد کرد

samannnn.hannibal
09-06-2015, 16:11
این نماینده محترم مشهد کجاست میگفت من تضمین 100% به مشترکان مشهد میدم سرعت و کیفیت نامحدود 1 کیلو هم تغییر نمیکنه چی شد نامحدود برداشته شد الان کجا هستن؟! جوابگو هستن؟! من چند ماه پیش میگفتم کمبود پهنای باند دارید ایتنرانت دارید میدید سرعت سرور امریکا زیر 1 مگ هست ولی نماینده محترم مشهد قبول نمیکردن بعضی کاربرهای خود شیرین چابلوس میگفتن نگو بالای چشمت ابرو هست بزار اینجا باشه مشکلات کاربرهاو حل کنه دیدن همش تبلیغ بود نماینده محترم الان زنگ بزنی برای نامحدود طلب کارم هست کاربرهای خودشیرین چابلوس که از امضاشون هم پیداس عادت دارن پاچه خواری کنن دنبال یک جای دیگه میگردن!

مشکل مملکت ما همینه یک عده غیرمتخصص با چشم بسته راه میوفتن پشت سر یکی

mehryar1973
09-06-2015, 18:15

دوست گرامی نیا،البته دوستان دیگر هم راهنمایی کردن ولی من چون خودم نامحدود مخابرات داشتم وتخلیه کردم و اومدم فن آوا دارم خدمت تون عرض میکنم که صد در صد بضرر شماست
کاشکی زمان به عقب بر میگشت ومنم میتونستم سرویس قبلی مخابراتم رو بگیرم...

codex1
09-06-2015, 18:44
دوست گرامی نیا،البته دوستان دیگر هم راهنمایی کردن ولی من چون خودم نامحدود مخابرات داشتم وتخلیه کردم و اومدم فن آوا دارم خدمت تون عرض میکنم که صد در صد بضرر شماست
کاشکی زمان به عقب بر میگشت ومنم میتونستم سرویس قبلی مخابراتم رو بگیرم...

حالا شما دعا کنید کاش اون یکی ISP مونده بودید یا کاش پورت توی یک ISP دیگه داشتید!!!

sorooshfm
10-06-2015, 04:41
دوست گرامی کل ماجرا اینکه هیچکدوم از ISPها چه مخابرات، فن آوا، پیشگامان،آسیاتک، پارس آنلاین، داتک، های وب و... چندین و چند شرکت دیگه همه اینها با هم هستن و من شما نقش کسی و داریم که داره این در و اون در می زنه برای نفس کشیدن، فقط داریم دنبال یک درو می گردیم.

حالا شما دعا کنید کاش اون یکی ISP مونده بودید یا کاش پورت توی یک ISP دیگه داشتید!!!

دقیقا الان تمام ISP های ایران سر و ته یک کرباسن همه شون سیستم هاشون مثل همه گرون حجمی و نامحدود منصفانه و شبانه محدود یا پولی فعلا هم هیچ راهی جز اعتراض به اوضاع اینترنت و یا استفاده از اینترنت ماهواره ای نیست

imanhalab
10-06-2015, 09:48
این سرویس که قرار شد به من بدن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sorooshfm
10-06-2015, 10:46
این سرویس که قرار شد به من بدن

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هم گرونه هم شبانه هاش سرعتش پایینه

imanhalab
10-06-2015, 10:59
هم گرونه هم شبانه هاش سرعتش پایینه
شما جای میدونی که 40 گیگ شبانه رایگان رو ارزون تر از ماهی 57تومن بده؟؟؟؟؟؟؟
بگو تا منم ازونجا بگیرم

sorooshfm
10-06-2015, 11:18
شما جای میدونی که 40 گیگ شبانه رایگان رو ارزون تر از ماهی 57تومن بده؟؟؟؟؟؟؟
بگو تا منم ازونجا بگیرم
آره ۱۲۰ گیگ شبانه با سرعت بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلوبایت فقط ۵۰ هزار تومان که مال ایرانسل هست بعدشم سرویس ۲ مگ ۴۰ گیگ ماهی ۱۰۸ هزار تومانه حالا برای شما اینقدر ارزون در اومده رو نمیدونم

imanhalab
10-06-2015, 11:23
آره ۱۲۰ گیگ شبانه با سرعت بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلوبایت فقط ۵۰ هزار تومان که مال ایرانسل هست بعدشم سرویس ۲ مگ ۴۰ گیگ ماهی ۱۰۸ هزار تومانه حالا برای شما اینقدر ارزون در اومده رو نمیدونم
اره دیگه ماهی 108 تومن این قیمت گرونه اما با این تخفیف که داده فکر کنم خوب باشه من مصرف روزانم واسم مهمه نمیتونم فقط رو شبانه حساب کنم

Mohamad-Gsm
10-06-2015, 12:45
باز مثله اینکه حجم خوری شده، درسته؟
دوستان کسی دیشب براش حجم خوری اتفاق نیفتاده؟

33505775
10-06-2015, 13:38
دوستان یه سوال 1024-bu با 1024-gu چه فرقی داره

33505775
10-06-2015, 13:47

sorooshfm
10-06-2015, 14:16
منظورش برنزی و طلایی هست که برنزی سرعت اسمی هست و طلایی دو برابر اسمی منتها این سرویس ها منصفانه است مثلا برای نامحدود برنزی ۱ مگ بعد از یک گیگ استفاده سرعت اسمی تقسیم بر هشت میشه بین ۱۰ تا ۱۶ کیلوبایت بر ثانیه اصلا بدرد نمیخوره جز این که اعصابت خورد بشه

mohammad_1992
10-06-2015, 16:34
سلام دوستان می خواستم سرویس 2048 یک ساله رو بگیرم قیمتش بهم گفتن 240 تومن دانلود شبانه هم داره و همینطور پهنای باند روی 8 مگ میبندن

نظرتون چیه ؟؟؟ جای بهتری سراغ دارید ؟؟؟ سرعت شبانش چطوریاس؟؟؟

imanhalab
10-06-2015, 16:44
سلام دوستان می خواستم سرویس 2048 یک ساله رو بگیرم قیمتش بهم گفتن 240 تومن دانلود شبانه هم داره و همینطور پهنای باند روی 8 مگ میبندن

نظرتون چیه ؟؟؟ جای بهتری سراغ دارید ؟؟؟ سرعت شبانش چطوریاس؟؟؟
همین که 40 گیگ هم ماهیانه داره؟؟؟؟؟ یک سال رو 240 اگه میدن رو هوا بگیر به نظر من
به من 3 ماه را 171 داد.

33505775
10-06-2015, 18:54
منظورش برنزی و طلایی هست که برنزی سرعت اسمی هست و طلایی دو برابر اسمی منتها این سرویس ها منصفانه است مثلا برای نامحدود برنزی ۱ مگ بعد از یک گیگ استفاده سرعت اسمی تقسیم بر هشت میشه بین ۱۰ تا ۱۶ کیلوبایت بر ثانیه اصلا بدرد نمیخوره جز این که اعصابت خورد بشه
یعنی چی اونوفت اصن مگه یه شرکت می تونه کمتر از سرعت قرار داد (128 کیلوبایت بر ثانیه) بده

sleeplessness
10-06-2015, 19:16
یعنی چی اونوفت اصن مگه یه شرکت می تونه کمتر از سرعت قرار داد (128 کیلوبایت بر ثانیه) بده

بله میتونه چون ضریب اشتراک 1/8 میتونه با سرعت 8 کیلوبایت بده
در ضمن شبانه رایگان هم سرویس تشویقیه و شرکت هیچ تعهدی نداره!
کلا شرکتا هرکار دلشون بخواد میتونند بکنند و بیچاره کاربر

sh93
10-06-2015, 19:27

اینترنت 1 مگ ، 1024 که شما میگیری به خاطر تبدیل بیت به بایت که در سرعت دانلود استفاده میشه تقسیم به 8 میشه و در میاد 128 و هیچ ارتباطی با تقسیم بین 8 کاربر نداره یعنی اگه سرعت 128 داد به شما در دانلود ، در اصل ضریب 1 به 1 اعمال شده ! حالا تو قرار داد قید شده ضریب 1 به 8 هست یعنی اجازه داره این پهنای باند اینترنت 1 مگ شما رو که قبلا به تنهایی با سرعت دانلود 128 استفاده میکردی رو بین 8 نفر در اصل تقسیم کنه و به سرعت 16 برسه یعنی اینترنت 128 در اصل.

payampop
10-06-2015, 19:59

شاتل محدودیت دانلود داره ؟ تا چقدر دانلود محدود نمی کنن ؟

sh93
10-06-2015, 20:08
شاتل محدودیت دانلود داره ؟ تا چقدر دانلود محدود نمی کنن ؟

اون که بله ، گفتم که همه جا دارن ، ۲ صفحه آخر تاپیک شاتل و بخونید اونجا کامل برای یکی توضیح دادم که به چه صورته

Sent from my iPhone 6 Plus

sorooshfm
10-06-2015, 20:13
همین که 40 گیگ هم ماهیانه داره؟؟؟؟؟ یک سال رو 240 اگه میدن رو هوا بگیر به نظر من
به من 3 ماه را 171 داد.
هیچوقت شش ماه یا یکساله نگیرین اومد سرویس هاشون رو عوض کردن و شبانه رو برداشتن بعدش میخواین چکار کنین جز این که پولتون دود میشه میره تو هوا یا با کسری زیاد پولتون را بابت فسخ قرارداد بر میگردونن این حرف ها هم که میگین طبق قرارداد باید فلان جور باشه تو ایران همش کشکه شرکت هر کار دلش بخواد میتونه بکنه

K!ng of th3 K!ngs
10-06-2015, 23:14
دوستانی که همین 1 مگ 40 گیگ با شبانه رایگان گرفتن، اولا میشه یه بار دیگه بگید چطور این اتفاق افتاد که بهتون این تعارفرو کردن؟ و بعد میشه بگید گرفید یا نه؟ چون به نظر بد نمیاد.... اگر گرفیتن سرعتش در شب و روز رو بگین

mohammad_1992
10-06-2015, 23:18
نه این نیست سرعتش همینه ولی گیگش خیلی کمتر هست

imanhalab
11-06-2015, 00:21
دوستانی که همین 1 مگ 40 گیگ با شبانه رایگان گرفتن، اولا میشه یه بار دیگه بگید چطور این اتفاق افتاد که بهتون این تعارفرو کردن؟ و بعد میشه بگید گرفید یا نه؟ چون به نظر بد نمیاد.... اگر گرفیتن سرعتش در شب و روز رو بگین
از من تا 2 روز دیگه وصل میشه اطلاعات کامل رو بت میگم در مورد سرعت روز و شبش

K!ng of th3 K!ngs
11-06-2015, 01:16
اوکی ولی چطور شد که بهت زنگ زدن؟ میخواتسی خط رو تخلیه کنی بعد این پیشنهاد رو دادن یا شکایت کرده بودی یا چی؟

imanhalab
11-06-2015, 03:38
اوکی ولی چطور شد که بهت زنگ زدن؟ میخواتسی خط رو تخلیه کنی بعد این پیشنهاد رو دادن یا شکایت کرده بودی یا چی؟
195 که شکایت کردم بعد زنگ زدن و چند بار حرف زدیم هر دفعه یچی میگفتن که من قبول نمیکردم میگفتم دنبال شکایتم که این پیشنهاد را داد که دیدم به صرفه واسه 3 ماه 170 تومن الان هم انگار فعال شده سرعت دانلود شبانش 250

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم سرعت روزانش

tourjan
14-06-2015, 10:35
نتیجه تجدید نظر اول من امروز مشخص شد و جالبت اینجاست که من شکایتم برای کم فروشی تو ارائه حجم تبادل با سرعت اسمی بود. یعنی رو این قضیه تمرکز کردم که شرکت برای اون 1.4 گیگ در روز باید بهم سرعت اسمی بده که میشه 120-130 کیلوبایت در ثانیه ولی در حال حاضر بهم 70-85 کیلوبایت درثانیه ارائه میده. منتها نمیدونم چرا کارشناسان سامانه پاسخگویی جوابشون اینه که سرعت دانلود نباید از 16 کیلوبایت پایینتر بیاد که براای شما هم نمیاد! نمیدونم چرا خودشون رو میزنن به کوچه علی چپ. ولی موضوعی که برام جالبت بود این بود که ظاهرا قراره یک اتفاقاتی بیوفته در مورد نامحدود. کسی اطلاع بیشتری نداره که جریان چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sleeplessness
14-06-2015, 10:40
نتیجه تجدید نظر اول من امروز مشخص شد و جالبت اینجاست که من شکایتم برای کم فروشی تو ارائه حجم تبادل با سرعت اسمی بود. یعنی رو این قضیه تمرکز کردم که شرکت برای اون 1.4 گیگ در روز باید بهم سرعت اسمی بده که میشه 120-130 کیلوبایت در ثانیه ولی در حال حاضر بهم 70-85 کیلوبایت درثانیه ارائه میده. منتها نمیدونم چرا کارشناسان سامانه پاسخگویی جوابشون اینه که سرعت دانلود نباید از 16 کیلوبایت پایینتر بیاد که براای شما هم نمیاد! نمیدونم چرا خودشون رو میزنن به کوچه علی چپ. ولی موضوعی که برام جالبت بود این بود که ظاهرا قراره یک اتفاقاتی بیوفته در مورد نامحدود. کسی اطلاع بیشتری نداره که جریان چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مسخره است درسته ضریب 1/8 اما باید حداقل در 80 % زمانها سرعت 128 داشته باشه سرویس های نامحدود:n21:

smht_62
14-06-2015, 12:35
سلام دوستان
وضعیت سرویس ۲ مگ بدون دانلود رایگان شبانه چطوره؟
سرویس روی چند بسته میشه؟
چون من اصلا دانلود ندارم و فقط وبگردی
سرعت توی روز و شب چطوره؟
سرعت تک کانکشن و گیم چطوره؟
ممنون میشم سریع پاسخ بدین چون از پارس تخلیه کردم دنبال شرکت خوبم

codex1
14-06-2015, 15:57
سلام

چند سوال مهمی دارم، اینکه آلان نزدیک به یک ماه از این موضوع می گذره، خیلی ها تخلیه کردن، خیلی ها همهنوز در حال پیگیری هستن.
اما همونطور که خیلی از شما می خواستین این بود یک اعتراض کنی به این موارد مثل سرعت کم، قیمت زیاد و حذف سرعت های نامحدود داشته باشیم.

آیا هنوز هم این حس در شما هست که بخواین اعتراض کنید یا اینکه این حس و حال فقط برای همون چند روز اول بود؟
آیا هنوز هم حاضر هستید برای گسترش از دوستان دیگتون هم بخوایین که به شما اضافه بشن؟

خیلی برام مهمه که بدونم همینطور که سریع گرم میشیم، همینطورام به سرعت سرد میشیم؟؟؟

codex1
14-06-2015, 16:12
سلام

چند سوال مهمی دارم، اینکه آلان نزدیک به یک ماه از این موضوع می گذره، خیلی ها تخلیه کردن، خیلی ها همهنوز در حال پیگیری هستن.
اما همونطور که خیلی از شما می خواستین این بود یک اعتراض کنی به این موارد مثل سرعت کم، قیمت زیاد و حذف سرعت های نامحدود داشته باشیم.

آیا هنوز هم این حس در شما هست که بخواین اعتراض کنید یا اینکه این حس و حال فقط برای همون چند روز اول بود؟
آیا هنوز هم حاضر هستید برای گسترش از دوستان دیگتون هم بخوایین که به شما اضافه بشن؟

خیلی برام مهمه که بدونم همینطور که سریع گرم میشیم، همینطورام به سرعت سرد میشیم؟؟؟

armin4
14-06-2015, 17:32
دوستان سرویس 1 مگ در حال حاضر سرعت دانلود شبانه اش رو چنده؟؟؟

tourjan
14-06-2015, 17:50
سلام

من با اینکه سرویس یک ماهه میگیرم و این دوره هم حدود نصف سرویسم گذشته بود که اینجوری محدود شد باز هم شکایت کردم و امروز هم تجدید نظر دوم رو فرستادم و کوتاه نیومدم. بعضی ها هم با پیشنهاد هایی که شرکت بهشون داد موافقت کردن و بیخیال شدن. البته من بهشون حق میدم چون بلاتکلیفی خیلی بده. ولی امروز من دیدم سامانه 195 بعد از بررسی شکایت من و اعلام نتیجه به این موضوع اشاره کرد که با تغییراتی در نحوه ارائه سرویس مشکل محدودیت تو چند روز آینده تا حد زیادی رفع میشه. من نمیدونم منظور از تا حد زیادی یعنی چقدر ولی تغییر سیاستی که دارن پیش میگیرن بابت همین شکایتهاییه که ما ثبت کردیم. شما میتونی با 195 تماس بگیری و بابت این خبر پرس و جو کنی ببینی داستان دقیقا چیه؟