PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

shayan0o21
04-03-2015, 00:01
سلام دوست عزیز. من در حال حاضر 1 مگ نامحدود برنزی آسیاتک دارم با حق تبادل 40 گیگ در ماه. یک هفته دیگه هم اعتبارم تموم میشه. الان چند وقته تو این فروم نظرات رو چک میکنم و متوجه شدم فن آوا نامحدود رو با سرعت اسمی میده. چون تخلیه پورت تو آسیاتک خیلی دردسر داره وزمان بره میخواستم دقیقا مطمئن بشم بعد برای تخلیه اقدام کنم که اگه بیام فن آوا 1 مگ نامحدود بگیرم تمام 24 ساعت رو بهم سرعت اسمی میده؟ حجم دانلودی که مثلا تو 1 ماه داریم باعث نمیشه محدودیت اعمال کنند؟ و اینکه اگر همیشه سرعت اسمی ارائه میدن پس چرا سرویس های BU و GU اینقدر با هم اختلاف قیمت دارند؟
اصلا محدودیتی نداره عزیز
همیشه 24 ساعت سرعت اسمی سرویس رو به شما میــده

sarbaze_velayat
04-03-2015, 00:18
نمایندگی اهواز کجاستتتتتت :n19:

Dr Nima
04-03-2015, 02:10
نمایندگی اهواز کجاستتتتتت :n19:
تو سایت فن آوا برو آدرس همه نماینده هاش هس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D9%88-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4.html

boy alone
04-03-2015, 13:16
منتقل شدی الان شما ؟ من هنوز روی لقمان ام. هزینه ی طرح جدید رو مثه اینکه باید کارت به کارت کرد برای انتقال به فن آوا. دوست عزیز شما چطور هنوز روی لقمان هستی ؟ به من گفتن که تمام کربرا رو منتقل کردیم ولی برای اسنکه به کاربرا توضیح بدیم 1 هفته نامحدود 256 اوکی کردیم بعدش قطع میشه و منتقل میشید اونجا و هزینه جدید را باید بدید . شما برو تو سایت فن آوا تو ورود کاربرا اونجا یوزر و پس رو بزن اگه اومد که شما هم منتقل شدید

boy alone
04-03-2015, 13:40
دوست عزیز seetherali الان هم زنگ زدم به لقمان گفت ما نمایندگی فن آوا هستید ولی منتقل نمیشید اون شرکت روی همین لقمان میمونید ولی داریم غیر سیستم میدیم برای همین سرویس همه رو روی 256 نامحدود اوکی کردیم هر موقع درست شد مثل سابق میتونید سرویس انتخابی رو بگیرید

seetherali
04-03-2015, 15:31
دوست عزیز seetherali الان هم زنگ زدم به لقمان گفت ما نمایندگی فن آوا هستید ولی منتقل نمیشید اون شرکت روی همین لقمان میمونید ولی داریم غیر سیستم میدیم برای همین سرویس همه رو روی 256 نامحدود اوکی کردیم هر موقع درست شد مثل سابق میتونید سرویس انتخابی رو بگیرید

اره منتقل شدم ولی روی همون 256 نامحدود لقمان بودم. امروز منتقل شدم و طرح 3 گیگ 1 مگ رو فعال کردم , الان چند ساعته دارم استفاده میکنم بد نیست ولی پینگش خوب نیست توی ویندوز که میگیرم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abc2
04-03-2015, 21:58
دوستان شما هم با چیز پی ان مشکل دارین ؟ من یه دو سه ماهه مشکل پیدا کردم هی چیز پی ان بعد از چند دقیقه قط میشه و باید سرور رو عوض کنید کسی میدونه چیکا کنم رفیقم پارس انلاین داره این مشکلو با چیز پی ان یکسان نداره :-|

kurikaraa
04-03-2015, 22:12
دوستان شما هم با چیز پی ان مشکل دارین ؟ من یه دو سه ماهه مشکل پیدا کردم هی چیز پی ان بعد از چند دقیقه قط میشه و باید سرور رو عوض کنید کسی میدونه چیکا کنم رفیقم پارس انلاین داره این مشکلو با چیز پی ان یکسان نداره :-|

فکر نکنم ربطی به فن اوا داشته باشه
من پارس انلاین دارم همین مشکلو داشتم ، از یه جا دیگه (کریو) گرفتم دیگه قعطی نداره

abc2
04-03-2015, 22:32
وإلا من از يكي دو جا گرفتم فرقي نداشته برام قطع ميشن :-|

boy alone
05-03-2015, 01:52
اره منتقل شدم ولی روی همون 256 نامحدود لقمان بودم. امروز منتقل شدم و طرح 3 گیگ 1 مگ رو فعال کردم , الان چند ساعته دارم استفاده میکنم بد نیست ولی پینگش خوب نیست توی ویندوز که میگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما سرویس 1 مگ با دانلود شبانه رو گرفتید ؟ سرعت توی روز و شبانه روی چنده ؟ لطفا تست کن بهم خبر بده اخه منم میخوام این سرویس رو بگیرم اگر خوب نیست که برم یه شرکت دیگه ممنون

boy alone
05-03-2015, 01:57
دوستان معمولا فن آوا چند روزه خط رو تخلیه میکنه ؟ کسایی که سرویس 1 مگ با دانلود شبانه دارن لطفا بیان از سرعتشون توی روز و شبانه تست بزارن

Arsenal2012
05-03-2015, 02:59
دوستان معمولا فن آوا چند روزه خط رو تخلیه میکنه ؟ کسایی که سرویس 1 مگ با دانلود شبانه دارن لطفا بیان از سرعتشون توی روز و شبانه تست بزارن

من تقریبا 20 روز پیش 1 مگ فن آوا داشتم سرعت دانلودم تو روز 270 بود تو تایم رایگان 150 البته کشش خطم اینجوری بود " تقریبا 45 روز از فن اوا سرویس داشتم 20 روز آخرش هر روز نتم قطع میشد( مشکل از فن اوا تو مرکز مخابراتی بود ) تو سایت 195 درخواست تخلیه زدم دقیقا 5 روز بعدش خطم کاملا تخلیه شد ...

الان از های وب سرویس 1 مگ با ترافیک 3 گیگ دارم روز 470 سرعت دانلودمه تایم رایگانم 300 تا سرعت میده تو 3 ساعت رایگان راحت 3 گیگ میگیرم کلا راضیم از های وب تو این 10 روز قطعی نت و افت سرعت نداشتم

مکس ریت خطم تو فن اوا روز 2.5 مگ و شب 1.3 مگ بود ( فن اوا Mode: خط رو روی G.Dmt گزاشته بود و میگفت
مرکز مخابرای شما از ADSL2+ پشتیبانی نمیکنه!! و 56 : Attenuation بود )

مکس ریت خطم تو های وب روز 4.5 مگ و شب 2.7 مگ هست ( Mode خط هم روی ADSL2+ هست و Attenuation: 47 هست )

نمیدونم چه مشکلی داره خطم که هر 12 ساعت 7 شب تا 7 صبح مکس ریت خطم کم میشه و 7 صبح تا 7 شب زیاد میشه !! سر خطم تست کردم همینجوری بود!

شما چرا میخوای تخلیه کنی ؟

farshad0123
05-03-2015, 03:10
اره منتقل شدم ولی روی همون 256 نامحدود لقمان بودم. امروز منتقل شدم و طرح 3 گیگ 1 مگ رو فعال کردم , الان چند ساعته دارم استفاده میکنم بد نیست ولی پینگش خوب نیست توی ویندوز که میگیرم

شما الان اپراتور چهارم مخابرات (پرديس رايان جنوب)هستيد فنآوا با لقمان فرق داره خوزستان فعلا فنآوا نداره

boy alone
05-03-2015, 13:01
من تقریبا 20 روز پیش 1 مگ فن آوا داشتم سرعت دانلودم تو روز 270 بود تو تایم رایگان 150 البته کشش خطم اینجوری بود " تقریبا 45 روز از فن اوا سرویس داشتم 20 روز آخرش هر روز نتم قطع میشد( مشکل از فن اوا تو مرکز مخابراتی بود ) تو سایت 195 درخواست تخلیه زدم دقیقا 5 روز بعدش خطم کاملا تخلیه شد ... الان از های وب سرویس 1 مگ با ترافیک 3 گیگ دارم روز 470 سرعت دانلودمه تایم رایگانم 300 تا سرعت میده تو 3 ساعت رایگان راحت 3 گیگ میگیرم کلا راضیم از های وب تو این 10 روز قطعی نت و افت سرعت نداشتم مکس ریت خطم تو فن اوا روز 2.5 مگ و شب 1.3 مگ بود ( فن اوا Mode: خط رو روی G.Dmt گزاشته بود و میگفت مرکز مخابرای شما از ADSL2+ پشتیبانی نمیکنه!! و 56 : Attenuation بود ) مکس ریت خطم تو های وب روز 4.5 مگ و شب 2.7 مگ هست ( Mode خط هم روی ADSL2+ هست و Attenuation: 47 هست ) نمیدونم چه مشکلی داره خطم که هر 12 ساعت 7 شب تا 7 صبح مکس ریت خطم کم میشه و 7 صبح تا 7 شب زیاد میشه !! سر خطم تست کردم همینجوری بود! شما چرا میخوای تخلیه کنی ؟ من 7 ماه از طلوع رایانه لقمان سرویس داشتم ( اهواز هستم ) همه چی عالی بوذ سرعت توی روز و شب 250 تا فیکس بود تا اینکه هفته پیش رفتم توی مشخصات کاربری دیدم نوشته منتقل شده به فن آوا بعد رفتم فن آوا دیدم بله اونجا با مشخصاتم بالا میاد لقمان 2 مگ داشتم ولی از وقتی منتقل شدم فن اوا 256 نامحدود جایگزین سرویس 2 مگ کردن و اصلا راضی نیستم ازش میخواستم 1 مگ بگیرم که دوستمون هم مثل من هست میگه زیاد جالب نیست حالا منتظر اینم که دوستمون بیاد بگه سرعتش چنده و تصمیم بگیرم توی لقمان اصلا قطعی نداشتم از وقتی اومدم فن آوا همش قطع میشه

boy alone
05-03-2015, 13:09
دوست عزیز فرشاد 0123 اهواز هم فن آوا داره توی سایتش هم لقمان رو زده نمایندگی فن آوا الان هم که منتقل شدم حرف aresenal 2012 کاملا تایید میشه توی مودم تا میزارم ADSL 2+ نت قطع میشه و فقط G.Dmt میشه گذاشت در حالی که من لقمان بودن این مشکل را اصلا نداشتم

seetherali
05-03-2015, 18:34
شما سرویس 1 مگ با دانلود شبانه رو گرفتید ؟ سرعت توی روز و شبانه روی چنده ؟ لطفا تست کن بهم خبر بده اخه منم میخوام این سرویس رو بگیرم اگر خوب نیست که برم یه شرکت دیگه ممنون

دیشب تست کردم. سرعت توی روز 220 . شب هم بین 170 تا 220 نوسان داره. مثل لقمان نیست که ثابت باشه. ساعت شبانه اش هم از 2 تا 7 هست.

seetherali
05-03-2015, 18:36
شما الان اپراتور چهارم مخابرات (پرديس رايان جنوب)هستيد فنآوا با لقمان فرق داره خوزستان فعلا فنآوا نداره

نه منتقل شدم فن آوا , پنل ام توی سایت فن آوا ثبت شده و به طرح هاش دسترسی دارم.

boy alone
05-03-2015, 19:21
دیشب تست کردم. سرعت توی روز 220 . شب هم بین 170 تا 220 نوسان داره. مثل لقمان نیست که ثابت باشه. ساعت شبانه اش هم از 2 تا 7 هست. شما کدوم مرکز مخابراتی هستید ؟ به نظرت بمونم خوبه پایدار هست یا همش قطعی داره مال شما ؟ توی شبانه چقدر دانلود کرد ؟

boy alone
05-03-2015, 19:23
ولی دیروز که من با لقمان حرف زدم گفت داریم تغییر سیستم میدیم تا یک هفته دیگه همه چی درست میشه و گفت به فن آوا منتقل نمیشید همین لقمان میمونید دیگه نمیدونم چقدر حرفش درست باشه

seetherali
05-03-2015, 20:53
شما کدوم مرکز مخابراتی هستید ؟ به نظرت بمونم خوبه پایدار هست یا همش قطعی داره مال شما ؟ توی شبانه چقدر دانلود کرد ؟

سی متری ام , مرکز مخابراتی رو یادم رفته :n13: به نظرم خوبه , الان دم عید هم هست بخوای تخلیه کنی بری یه شرکت دیگه , همش به تعطیلات میخوری و نتت وصل نمیشه به این زودیا. قطعی نداشته فعلا. شبانه هم دانلودی نداشتم ولی شبی 2-3 گیگ میگیره.
والا من که اومدم از نت استفاده کنم پیغام فن آوا اومد که سرویس تون تموم شده , از توی سایت فن آوا سرویس رو شارژ کردم , بعید میدونم دوباره منتقل شم به لقمان. شاید نصف کاربرا رو نگه دارن

boy alone
05-03-2015, 20:59
شما برو توی پنل کاربری توی لقمان ببین تو وضعیت قفل چی نوشته مال من قبلا زده بود NO بعد چند روز پیش شد منتقل شده به فن اوا الان از دیروز باز زده NO برای همین باز زنگ زدم که گفت تا 1 هفته دیگه درست میشه و همین لقمان میمونید . شما سرویس 1 مگ را آنلاین پرداخت کردی بعد 1 مگ برات باز بود و راحت انتخاب کردی ؟

abc2
05-03-2015, 21:36
دوستان فن اوایی یه چیز پی ان تو PM معرفی بکنین که با فن اوا جور باشه ماله ما هی قطع میشه تا حالا سه تا عوض کردم همشون این مشکلو داشتن :-|

Rhodes
05-03-2015, 21:37
دوستان كمك ....
نصف سايتها بدون قندشكن باز نميشه.نميدونم چي كار كنم.مثلا همين پي سي وورلد هم بدون قند شكن نميتونم بيام.راه حل بديد لطفا كه كلافه شدم حسابي

Sent from my iPad using Tapatalk

boy alone
06-03-2015, 01:22
دوستان با چه مرورگری تست می کنید ؟ تست کنید ببینید نتیجه میگیرید یا نه تنظیم کردن مرورگر اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم روال زیر را انجام دهید : در ابتدا به کنترل پنل بروید یا از منوی tools اینترنت اکسپلورر گزینه internet option را باز کنید بعد از باز کردن به سربرگ Advance بروید و در پایین صفحه بر روی گزینه restore defult و بعد از آن بر روی گزینه reset کلیک کنید و بعد از رست کردن close رابزنید سپس مرورگر خود را ببندید و دوباره باز کنید برای مرورگر موزیلا هم به منوی tools بروید و بعد از کلیک بر روی گزینه option به سربرگ advance بروید و بر روی قسمت network کلیک کنید و گزینه no proxy را تیک بزنید

seetherali
06-03-2015, 02:44
شما برو توی پنل کاربری توی لقمان ببین تو وضعیت قفل چی نوشته مال من قبلا زده بود NO بعد چند روز پیش شد منتقل شده به فن اوا الان از دیروز باز زده NO برای همین باز زنگ زدم که گفت تا 1 هفته دیگه درست میشه و همین لقمان میمونید . شما سرویس 1 مگ را آنلاین پرداخت کردی بعد 1 مگ برات باز بود و راحت انتخاب کردی ؟

واسه منم همینطور بود . اول NO بعد شد انتقال به crm فن آوا , الان هم دوباره No شده. بله هر طرحی که میخواستم میتونستم انتخاب بکنم. به نظرم منظورشون از اینکه لقمان میمونید اینه که همین شرکته اما منتثل شده به نمایندگی فن آوا. صبر کنید تا خودش پیغام بده که سرویس اینترنت شما به پایان رسیده بعد میتونین طرح جدید فعال کنید از پنل فن آوا.

boy alone
06-03-2015, 03:51
تنها خوبی که فن اوا داشت برام این بود که من لقمان 15 ماه سرویسم تموم میشود ولی از وقتی رفته اونور شده 21 ماه

radarz
06-03-2015, 05:12
من تقریبا 20 روز پیش 1 مگ فن آوا داشتم سرعت دانلودم تو روز 270 بود تو تایم رایگان 150 البته کشش خطم اینجوری بود " تقریبا 45 روز از فن اوا سرویس داشتم 20 روز آخرش هر روز نتم قطع میشد( مشکل از فن اوا تو مرکز مخابراتی بود ) تو سایت 195 درخواست تخلیه زدم دقیقا 5 روز بعدش خطم کاملا تخلیه شد ...

الان از های وب سرویس 1 مگ با ترافیک 3 گیگ دارم روز 470 سرعت دانلودمه تایم رایگانم 300 تا سرعت میده تو 3 ساعت رایگان راحت 3 گیگ میگیرم کلا راضیم از های وب تو این 10 روز قطعی نت و افت سرعت نداشتم

مکس ریت خطم تو فن اوا روز 2.5 مگ و شب 1.3 مگ بود ( فن اوا Mode: خط رو روی G.Dmt گزاشته بود و میگفت
مرکز مخابرای شما از ADSL2+ پشتیبانی نمیکنه!! و 56 : Attenuation بود )

مکس ریت خطم تو های وب روز 4.5 مگ و شب 2.7 مگ هست ( Mode خط هم روی ADSL2+ هست و Attenuation: 47 هست )

نمیدونم چه مشکلی داره خطم که هر 12 ساعت 7 شب تا 7 صبح مکس ریت خطم کم میشه و 7 صبح تا 7 شب زیاد میشه !! سر خطم تست کردم همینجوری بود!

شما چرا میخوای تخلیه کنی ؟

این روز های خوشیت موقته !!!

Rhodes
06-03-2015, 11:04
دوستان بهترين dns براي فناوا چيه ؟! من نصف سايتا برام باز نميشه.ديوونه شدم.يه چيزي بدين من ست كنم شايد فرجي شد.
الان هم تماس گرفتم پشتیبانی راست یا دروغش رو نمیدونم ولی گفت ما خودمون هم مشکل داریم و نمیدونیم دلیلش چیه !
یه DNS داد ولی ست کردم و هیچ فرقی نکرد.

sh93
06-03-2015, 16:33
برای اولین بار توی این 4 ماه امروز واقعا مشکل داشت اونم 30 دقیقه الان اوکی شد.
DNS گوگل من استفاده میکنم (8.8.8.8 ) مشکلی ندارم ار برنامه ی Dns Jumper هم میتونی استفاده کنی بهترینش رو بهت میده اما فکر کنم مشکل از جای دیگه ای باشه برای شما

boy alone
07-03-2015, 12:26
دوست عزیز sh93 شما چه سرویس دارید و سرعتتون توی روز و شبانه چقدر ؟ ساکن کجا هستید شما ؟

fanoudi
07-03-2015, 21:02
والا حقیقتاً من خودم خیلی تحقیق کردم تا نهایتاً به فن آوا رسیدم و امروز هم سرویسم متصل شد و راضی هستم شکر خدا. به نظرم بمونید تو فن آوا. روزانه تا 4 مگابیت فکر می کنم براتون ببندن و شب ها هم تا 190 بهتون احتمالاً دانلود میده که می تونید حدود 3 گیگ بگیرید فکر کنم. از نظر پینگ هم فن آوا یکی از بهترین شرکت ها هست.
البته این شرایط برای تهران هست، برای اهواز رو دقیق اطلاع ندارم ولی فکر نمی کنم تفاوتی داشته باشه، باز دوستان اهوازی بهتر می تونن راهنمایی کنن.

آره دوستان توجه کنید من خودم چند ماهه دارم قبلا که پارس آفلاین رو داشتم واقعا پینک خوبی میده حتی با گوگل یک سری 80 میلی ثانیه داد با وجودی که تجهیزات فن آوا برای منطقه مخابراتی من به روز نیست ، روز ثابت بدون هیچ افت و محدودیت شب هم ثابت بهت میده یعنی عالیه عالیه ؛ حالا تعریف کردم یک وقت میبینم فردا خراب میشه ! :n02:

boy alone
07-03-2015, 21:29
fanoudi بزرگوار شما از چه سرویسی از این شرکت استفاده می کنید ؟

seetherali
10-03-2015, 00:52
دوستان با قندشکن که وصل میشم پیچ با سرعت بسیار پایین باز میکنه , چندتا قندشکن متفاوت و خوب رو امتحان کردم باز سرعت به شدت کاهش پیدا میکنه در حد 2-3 کیلوبایت.

rznrz06
10-03-2015, 02:20
دوستان با قندشکن که وصل میشم پیچ با سرعت بسیار پایین باز میکنه , چندتا قندشکن متفاوت و خوب رو امتحان کردم باز سرعت به شدت کاهش پیدا میکنه در حد 2-3 کیلوبایت.
اگه رو لپتاپ استفاده میکنید حتماً از کریوو استفاده کنید.

seetherali
10-03-2015, 03:01
اگه رو لپتاپ استفاده میکنید حتماً از کریوو استفاده کنید.
هم با لپ تاپ هم با پی سی تست کردم. کریو, تونل , سایقون هم همینطور. ولی باز به شدت سرعت کم میشه.

sorooshfm
10-03-2015, 06:15
هیچ چاره ای نداره کلا نمیدونم چرا در تایم شبانه سرعت قندشکن به شدت میاد پایین و کلا سرعت پیج باز کردن میاد پایین این مشکل سراسریه فکر کنم از دستی این کار رو میکنن الان سرور داخلی سرعت دانلودم بین 20 تا 30 کیلوبایت کم شده قند شکن هم خیلی کند شده سرعتش تقریبا باز نمیکنه از هفت صبح به بعد همیشه درست میشه

seetherali
10-03-2015, 07:46
هیچ چاره ای نداره کلا نمیدونم چرا در تایم شبانه سرعت قندشکن به شدت میاد پایین و کلا سرعت پیج باز کردن میاد پایین این مشکل سراسریه فکر کنم از دستی این کار رو میکنن الان سرور داخلی سرعت دانلودم بین 20 تا 30 کیلوبایت کم شده قند شکن هم خیلی کند شده سرعتش تقریبا باز نمیکنه از هفت صبح به بعد همیشه درست میشه

واسه من همیشه همینجوری یا حداقل بیشتر ساعات. الان ساعت 8 صبحه بازم دیر باز میکنه(باز نمیکنه در واقع) . اول فکر کردم شاید از کریو باشه ولی با نت ایرانسل تست کردم باز میکنه سریع.

piishii
10-03-2015, 11:44
واسه من همیشه همینجوری یا حداقل بیشتر ساعات. الان ساعت 8 صبحه بازم دیر باز میکنه(باز نمیکنه در واقع) . اول فکر کردم شاید از کریو باشه ولی با نت ایرانسل تست کردم باز میکنه سریع.

منم مشکل شما را دارم اصلا به هیچ رقمه نمیتونم از فیل..تر شکن حتی استفاده بکنم
من خودم سرور کریو داشتم ولی خودم از سرور خودم نمیتونستم استفاده کنم !
صبا نت چنین مشکلی نبود ولی روی فن آوا من هنوز نتونستم یک برنامه درست حسابی پیدا کنم

armin4
11-03-2015, 10:21
سلام دوستان من یه سرویس 1 مگ با حجم 6 گیگ شبانه رایگان دارم 5 روز دیگه هم بیشتر باقی نمونده از این دوره . این هفته 2 شب گذاشتم برای دانلود صبح دیدم حجم بین 1400 الی 1500 مگ دانلود کرده بقیه رو خطا داده مشکل کجاست؟؟

1nima1
11-03-2015, 13:16
بابا این چه وضع سرویس دادنه؟. الان 6-7 ساعته سرویسم قطعه توی قزوین.اگه نماینده های فن اوا این پیامو میبینن می گم انصافا این وضع قطعی های مکرر رو اصلاحش کنید.
والا خسته کردید مارو.مگه می شه یه سرویس دهنده توی قرن 21 یه روز در میون و گاهی هر روز قطعی های طولانی داشته باشه.

sorooshfm
11-03-2015, 15:56
فن آوا تو مشهد که مشکل قطعی نداره من تو چند ماهی که داشتم راضی بودم خیلی کم قطعی داشتم ولی سرعت قند شکن تو شبانه بشدت میاد پایین

shayan0o21
11-03-2015, 16:35
سلام دوستان من یه سرویس 1 مگ با حجم 6 گیگ شبانه رایگان دارم 5 روز دیگه هم بیشتر باقی نمونده از این دوره . این هفته 2 شب گذاشتم برای دانلود صبح دیدم حجم بین 1400 الی 1500 مگ دانلود کرده بقیه رو خطا داده مشکل کجاست؟؟

از چه ساعتی تا چه ساعتی گذاشتید برای دانلود؟

shayan0o21
11-03-2015, 16:38
بابا این چه وضع سرویس دادنه؟. الان 6-7 ساعته سرویسم قطعه توی قزوین.اگه نماینده های فن اوا این پیامو میبینن می گم انصافا این وضع قطعی های مکرر رو اصلاحش کنید.
والا خسته کردید مارو.مگه می شه یه سرویس دهنده توی قرن 21 یه روز در میون و گاهی هر روز قطعی های طولانی داشته باشه.

تماس بگیرید با پشتیبانی تهران
بگید میخوام تخلیه کنم دلیلش رو هم قطعی پیاپی بگید
در جا میبینید سرویستون وصل میشه
برای من هم همینطوری شده بود ، توی یک ماه فقط 5 یا 6 روز وصل بــود !!!
همین کار رو انجام دادم در جا وصل شد بعد دلیلش رو هم نویز یهویــــی اعلام کردند !
از اون روز هم تا الان اصلا قطع نشده که یه 10 12 روزی هست

armin4
11-03-2015, 17:56
از چه ساعتی تا چه ساعتی گذاشتید برای دانلود؟

همون ساعت 2 تا 7 صبح -دقیقا تا 1500 مگابایت که میرسه بقیه دانلود هارو خطا میده

shayan0o21
11-03-2015, 22:42
همون ساعت 2 تا 7 صبح -دقیقا تا 1500 مگابایت که میرسه بقیه دانلود هارو خطا میده

مشکل از شما نیست
توی این ساعت اینترنتون رو قطع میکنن
این رو هم من تجربه کردم
اصلا این شرکت نمی دونم چی جوریه
یک صفحه از استاتوس یا صفحه اول مودمتون میذارید؟

shah125
12-03-2015, 09:09
یه چند روزی میشه فیلتر شکن ها اینطوری شده

نمیدونم مشکل از چیه ولی شهر با شهر فرق میکنه

من رشت هستم اینطوریه در صورتی که دوستان شهرهای دیگه مشکل ندارند ، قطعا ربطی به فن آوا نداره ، چون کاربرهای مخابرات و ... هم این مشکل رو داشتند یه دست کاری سراسری دارن میکنن ، کلا فیلتر شکن هایی که از ssl وصل میشن اینطوریه هر چی رو تست کردیم مشکل داره بازم گمونم پورت های مخصوص اینا رو دارن دست کاری میکنن

همین فیلتر شکن رو دوستم 15 کیلومتر اونور داره راحت باش کار میکنه ربطی به فبلتر شکن نداره شاید بعضی شهر ها رو اینطوری کردن یا مناطق

sam09ft
12-03-2015, 11:48
چرت ترین شرکت فن اوا هست اول که تماس گرفتم میگفتن توی روز سرعت تا یه مگ هم میرسه
الان سرویس گرفتم سرعت روز 50 سرعت شب 30 نمایندگی شهر میگه همینه ناراضی هستی تخلیه کن نمایندگی مرکزی هم میگه خطت هنوز روی حالت دایر هست و وصل نشده ! میگم یه هفته اس دارم استفاده میکنم :|

sorooshfm
12-03-2015, 13:02
تنها عیبی که فن آوا میتونه داشته باشه اینه که کاربر هر شهر یک جور رضایت داره ممکن کاربرای یک شهر راضب باشن و یک شهر ناراضی ولی در کل بنظرم سرویس دهنده خوبیه البته اگه نامحدود یا شبانه هاشو دستکاری نکنه

Unexampled Orion
12-03-2015, 14:54
چرت ترین شرکت فن اوا هست اول که تماس گرفتم میگفتن توی روز سرعت تا یه مگ هم میرسه
الان سرویس گرفتم سرعت روز 50 سرعت شب 30 نمایندگی شهر میگه همینه ناراضی هستی تخلیه کن نمایندگی مرکزی هم میگه خطت هنوز روی حالت دایر هست و وصل نشده ! میگم یه هفته اس دارم استفاده میکنم :|

شما چه سرویسی تهیه کردید دوست عزیز؟

می تونم بگم تنها راهی که شما تو فن آوا می تونید سرعت دانلود 1 مگابایت بر ثانیه بگیرید اینه که براتون خط رو روی 10 مگابیت ببندن. 8 هم تقریباً هیچوقت سرعت 1 مگ نمیده.

S M Λ S Ħ
12-03-2015, 22:45
سلام
چه قد این نامحدود 512 داغون شده !
من الان 3 ماهه شارژ کردم ولی میخوام با محدود عوضش کنم
محدود 1مگ ماهی 6 گیگ رو بنظرتون میتونم بگیرم دیگه ؟

shayan0o21
12-03-2015, 23:30
سلام
چه قد این نامحدود 512 داغون شده !
من الان 3 ماهه شارژ کردم ولی میخوام با محدود عوضش کنم
محدود 1مگ ماهی 6 گیگ رو بنظرتون میتونم بگیرم دیگه ؟

آره چرا که نه
1 مگ 3 گیگ داســتان داره !

S M Λ S Ħ
12-03-2015, 23:37
آره چرا که نه

داستانش چیه ؟ :دی
من قبلا از این سرویس به اون سرویس زیاد رفتم، الانم رفتم توی پنل دیدم توی 1 مگ ها که شبانه داشت فقط یکی برام بود اونم ماهی 30 گیگ بودش !!

mrm2007
13-03-2015, 00:42
آره چرا که نه

با سلام

دوست عزیز داستانش چیه؟ چون مال من الان همین سرویسه! و مثلا فرقش با 1 مگ ماهی 6 گیگ با شبانه چیه؟

boy alone
13-03-2015, 02:12
دوست عزیز اگر سرویس 1 مگ 3 گیگ را شبانش رو دستکاری میکنن یا محدود میکنن خبرشو بده که ما هم زیاد دانلود نکنیم

Mehrshad-msv
13-03-2015, 02:51
منم مشکل شما را دارم اصلا به هیچ رقمه نمیتونم از فیل..تر شکن حتی استفاده بکنم
من خودم سرور کریو داشتم ولی خودم از سرور خودم نمیتونستم استفاده کنم !
صبا نت چنین مشکلی نبود ولی روی فن آوا من هنوز نتونستم یک برنامه درست حسابی پیدا کنم

کلا کریو چون پورتشو از بالا انگولک کردن وضعش خرابه برای همه ISP ها همین داستان ببین هات اسپات شیلد جواب می ده...:n01:

shayan0o21
13-03-2015, 05:04
داستانش چیه ؟ :دی
من قبلا از این سرویس به اون سرویس زیاد رفتم، الانم رفتم توی پنل دیدم توی 1 مگ ها که شبانه داشت فقط یکی برام بود اونم ماهی 30 گیگ بودش !!

1 مگ 3 گیگ رو به تهرانی ها نمی دن به خاطر اون میگم
اون به خاطر سرویسی که داشتید دیگه نمی تونید به سرویس های قیمت پایین تر تغییر بدید
با این Crm شون ! شنبه صبح باید با بخش تمدید تماس بگیرید براتون فاکتور سرویسی که میخواید رو بزنن تا بتونید سرویستون رو عوض کنید

shayan0o21
13-03-2015, 05:05
با سلام

دوست عزیز داستانش چیه؟ چون مال من الان همین سرویسه! و مثلا فرقش با 1 مگ ماهی 6 گیگ با شبانه چیه؟
سرویس 1 مگ 3 گیگ و 1 مگ 6 گیگ رو به شهرستانی ها میدن
ولی برای کاربران تهران و کرج فقط سرویس 1 مگ 6 گیگ رو میدن

shayan0o21
13-03-2015, 05:06
دوست عزیز اگر سرویس 1 مگ 3 گیگ را شبانش رو دستکاری میکنن یا محدود میکنن خبرشو بده که ما هم زیاد دانلود نکنیم
محدودیت نداره شرکت فعلا !!!
فقط این سرویس رو به شهرستانی ها ارائه میدن همین

seetherali
13-03-2015, 20:54
من تنها مشکل ام با فن آوا همینه که نمیتونم از هیچ ف.لتر شکنی استفاده کنم. یه نکته هم اینکه حجم خوریش واقعا خیلی کمه با اینکه پهنا باند رو 2 مگه. ترافیک ارسال رو هم که نوشته محاسبه نمیکنه.

mrm2007
14-03-2015, 07:59
سرویس 1 مگ 3 گیگ و 1 مگ 6 گیگ رو به شهرستانی ها میدن
ولی برای کاربران تهران و کرج فقط سرویس 1 مگ 6 گیگ رو میدن

با سلام

ممنون از پاسختون.

یک سوال دیگه : آیا سرعت برنامه های قندشکن همیشه اینقدر پایینه در فناوا؟ (آخه بعد از 3-4 سال دوباره اومدم فناوا). در معدود برنامه های قندشکن که کار میکنن سرعتش نهایتا 20 کیلوبایت برثانیه هست (البته اگر که کار کنه) در صورتیکه همون برنامه در منزل خوارهرم در همان مرکز تلفن در صبانت کاملا میتونه از پهنای باند کل خط استفاده بکنه.

THE VAIPER
14-03-2015, 11:23
دوستان فن اوا سرویس های 1 مگ تا چند گیگ میشه شبانه دان کرد.

نمایندگی فن اوا تو اهواز برای 2 مگ هم شبانه رایگان می ده

Rhodes
14-03-2015, 12:09
من تنها مشکل ام با فن آوا همینه که نمیتونم از هیچ ف.لتر شکنی استفاده کنم. یه نکته هم اینکه حجم خوریش واقعا خیلی کمه با اینکه پهنا باند رو 2 مگه. ترافیک ارسال رو هم که نوشته محاسبه نمیکنه.

چه طوریه شما نمیتونی ولی ما راحت میتونیم ؟! مشکل از چیه ؟

S M Λ S Ħ
14-03-2015, 13:05
دوستان فن اوا سرویس های 1 مگ تا چند گیگ میشه شبانه دان کرد.

نمایندگی فن اوا تو اهواز برای 2 مگ هم شبانه رایگان می ده

سلام

سرویس 1 مگ نرمالش بهت 3 گیگ میده با نهایت سرعت 190

مورد هم داشتیم بعضی شبا رفته بالا و خیلی گیگ ها گرفته :دی

چه طوریه شما نمیتونی ولی ما راحت میتونیم ؟! مشکل از چیه ؟

منم از وقتی نامحدود گرفتم نمیتونم با کــریو وصل شمو سایتی باز کنم، سرعت خیلی میاد پایین

S M Λ S Ħ
14-03-2015, 21:06
کسی راه حلی واسه این کریــو نداره ؟
وصل میشه اما هیچی باز نمیکنه چرا اینجوری شده این ؟

armin4
14-03-2015, 22:09
کسی راه حلی واسه این کریــو نداره ؟
وصل میشه اما هیچی باز نمیکنه چرا اینجوری شده این ؟

دوست عزیز اکثر چیلتر شکن ها از کار افتاده بخاطر فیلترینگ هوشمند.
روحانی مچکریم

fanoudi
14-03-2015, 22:13
چیلتر شکن ها مثل فری گیت برام خوب کار میکنه ! کریو که برای من هم جواب نمیده اما سرویس سیسکو وصل میشه ، اینم وضع نت اوضاع خوبه برای من :n01:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tourjan
14-03-2015, 22:48
سلام. دوستان من تعریف نامحدود فن آوا رو زیاد شنیدم و میخوام بیام فن آوا و نامحدود بگیرم. منتها الان میبینم ظاهرا فن آوا با این داستان قندشکن مشکل داره! این قضیه سراسریه یه فقط بعضی ها مشکل دارن؟ کسی تماس گرفته بپرسه مشکل از کجاست؟؟

alivw71
15-03-2015, 00:17
سلام دوستان گرامی

چند تا سوال در مورد فت آوا داشتم.
1- سرعت اپلود نسبت به دانلود به چه صورت بستن؟ برای سرویس های 1 و 4 مگ
2- هزینه ترافیک اپلود (ارسال) رایگان هست و فقط هزینه اپلود دریافت میشه؟
3-قیمت ip استاتیک چه قدر هست ؟ اصلا ارائه میدن؟

shayan0o21
15-03-2015, 00:36
سلام دوستان گرامی

چند تا سوال در مورد فت آوا داشتم.
1- سرعت اپلود نسبت به دانلود به چه صورت بستن؟ برای سرویس های 1 و 4 مگ
2- هزینه ترافیک اپلود (ارسال) رایگان هست و فقط هزینه اپلود دریافت میشه؟
3-قیمت ip استاتیک چه قدر هست ؟ اصلا ارائه میدن؟

1 - حداکثر 512
2 - بله رایگان هست
3 - ارائه میدن ولی باید تماس بگیرید توی سایت هیچی نیست

sorooshfm
15-03-2015, 05:44
سلام. دوستان من تعریف نامحدود فن آوا رو زیاد شنیدم و میخوام بیام فن آوا و نامحدود بگیرم. منتها الان میبینم ظاهرا فن آوا با این داستان قندشکن مشکل داره! این قضیه سراسریه یه فقط بعضی ها مشکل دارن؟ کسی تماس گرفته بپرسه مشکل از کجاست؟؟
فکر کنم سراسری باشه چون همه با قضیه قندشکن مشکل دارن:n21:

mrm2007
15-03-2015, 07:46
فکر کنم سراسری باشه چون همه با قضیه قندشکن مشکل دارن:n21:

با سلام

من مشکلم اینه که روی فناوا اینرو می بینم در صورتی که روی صبانت در منزل خواهرم و در همان مرکز تلفن اصلا انگار خبری نیست!! و کل پهنای باند 4 مگ برای قندشکن قابل استفاده هست. همون قند شکن با همون تنظیمات و ....

و جالبه که همون قند شکن در محل کار وروی مخابرات هم به راحتی جواب میده!

Unexampled Orion
15-03-2015, 10:14
با سلام

من مشکلم اینه که روی فناوا اینرو می بینم در صورتی که روی صبانت در منزل خواهرم و در همان مرکز تلفن اصلا انگار خبری نیست!! و کل پهنای باند 4 مگ برای قندشکن قابل استفاده هست. همون قند شکن با همون تنظیمات و ....

خُب این موضوع احتمالاً موقتی هست و دارن تست انجام میدن روی بعضی از ISP ها. از وقتی این ماجرا شروع شده آدرس DNS پیش فرض روی یک آدرس private هست، به این معنا که احتمالاً سیستم جدیدی چیزی دارن تست می کنن. حالا باز این در حد یک حدس هست، شاید هم قضیه چیز دیگه ای باشه کلاً.

sorooshfm
15-03-2015, 14:10
با سلام

دوست عزیز منظور من مشکل سراسری فن آوا با قندشکن بود که یا وصل نمیشه مثل کریو یا با کندی سرعت و قطعی روبرو میشن مثل سایفون البته این کندی سرعت بیشتر مواقع در تایم رایگان شبانه اتفاق می افتد که الان خیلی از شرکت های دیگه این مشکلات رو ندارن حالا از دستی انجام میدن یا دارن تغییرات فنی انجام میدن رو نمیدونم ولی این مشکلات تو این چند ماهی که تو فن آوا بودم بوده مخصوصا در طی روزهای گذشته که سرعت قندشکن در تایم شبانه به شدت پایین میاد

mrm2007
15-03-2015, 20:57
دوست عزیز منظور من مشکل سراسری فن آوا با قندشکن بود که یا وصل نمیشه مثل کریو یا با کندی سرعت و قطعی روبرو میشن مثل سایفون البته این کندی سرعت بیشتر مواقع در تایم رایگان شبانه اتفاق می افتد که الان خیلی از شرکت های دیگه این مشکلات رو ندارن حالا از دستی انجام میدن یا دارن تغییرات فنی انجام میدن رو نمیدونم ولی این مشکلات تو این چند ماهی که تو فن آوا بودم بوده مخصوصا در طی روزهای گذشته که سرعت قندشکن در تایم شبانه به شدت پایین میاد

با سلام

پس یک مشکل دیگه اضافه شد! برای من تایم رایگان و غیر رایگان نداره. کلا اینجوریه! تایم رایگان هم کار نکنه برای من مهم نیست ولی مشکل اینه که همین الان ساعت 9 شب هم کار نمیکنه!

Unexampled Orion
15-03-2015, 21:26
با سلام

پس یک مشکل دیگه اضافه شد! برای من تایم رایگان و غیر رایگان نداره. کلا اینجوریه! تایم رایگان هم کار نکنه برای من مهم نیست ولی مشکل اینه که همین الان ساعت 9 شب هم کار نمیکنه!

الآن کریـو در حال حاضر برای من مشکلی نداره.

seetherali
16-03-2015, 07:28
مشکلم با قیلترشکن ها و کریو حل شد.

shayan0o21
17-03-2015, 04:40
شبانه سرویس 1 مگ 6 گیگ :V18:

saeed ssd
17-03-2015, 11:39
خواهشا از اینجور شاتها نذارید
سرعت شبانه فن اوا روی سرعت خاصی محدود شده ماهی یکی دو شب محدودیت اعمال نمیشه سرعت اینجوری میشه
شما وقتی از همین یکی دو شب شات میذاری بعضیا به اشتباه میافتن میان سمت فن اوا اینجا هم مثل بقیه isp ها نابود میشه

sh93
17-03-2015, 12:02
دوستانی که شیلتر ش کن هاشون درسته و مشکل کندی سرعت و قطعی فعلا ندارند ممنون میشم تو خصوصی بگن آدرس جایی که تهیه کردند رو .
ممنون

1nima1
17-03-2015, 13:32
بابا این قطعی ها دیگه گندشو دراورده.بهشون زنگم می زنم هیچ کاری نمی کنن.الان دیگه شده هر روز چندین ساعت.هر روز داره بدتر میشه.
مشکلمم اینجوریه که مودم روشنه و دارم از اینترنت استفاده می کنم وقتی که کامپیوتر و مودم رو خاموش می کنم و یک ساعت بعد روشن می کنم دیگه چراغ
اینترنت مودم روشن نمی شه و اینترنت وصل نمی شه.اعصابم رو دیگه واقعا خورد کرده.

سرویسم هم 1 مگ نامحدوده.کیفیت نامحدودا خیلی بد شده.

mohammad.asghari
17-03-2015, 14:24
دوستان هنوز مشکل وصل نشدن سا ی فون دارید؟مالم ن از 3-4 روزه وصل نمیشه؟!

farshad0123
17-03-2015, 14:40
برا من ک ر ی و کار میکنه و همه سایتا رو مثل برق باز میکنه فقط یوتیوبو نمیدونم چرا باز نمیکنه کسی تا حالا تونسته یوتیوب رو باز کنه؟

shayan0o21
17-03-2015, 14:54
من مشکلی ندارم تازه سرعتش بهتر شده

shayan0o21
17-03-2015, 14:59
خواهشا از اینجور شاتها نذارید
سرعت شبانه فن اوا روی سرعت خاصی محدود شده ماهی یکی دو شب محدودیت اعمال نمیشه سرعت اینجوری میشه
شما وقتی از همین یکی دو شب شات میذاری بعضیا به اشتباه میافتن میان سمت فن اوا اینجا هم مثل بقیه isp ها نابود میشه

mrm2007
17-03-2015, 23:38
متاسفانه این سرعت ها شدیدا بستگی به مرکز تلفن و امکانات شرکتها در اون مرکز هست
مثلا در مرکز ما که یکی از شلوغ ترین مرکزهای اصفهان هست که همه سرویس میدهند ولی معمولا فقط یکی یا دوتاشون پورت خالی دارند از این خبرها نیست!
باید همیشه مرکز رو چک کرد چون در هر مرکزی یک شرکت سرویسش خوبه

در مرکز ما صبانت بسیار سرعت خوبی داره که شبانه با حجم درست نداره ولی میشه راحت شبی 5-6 گیگ گرفت اگر که مشکلی با هزینه اش نداشته باشی
آسیا تک اوایل خوب بود ولی الان شبانه اش زورکی اگر شبی 400-500 مگ بده و وسط کار به کل قطع نشه

فناوا هم نهایت در یک شب 1 گیگ میشه گرفت

mansoor 7
18-03-2015, 14:46
منم این مشکلو دارم . دوستان به جز سایفون رو اندروید از چی استفاده میکنید؟

tourjan
18-03-2015, 15:53
بابا این قطعی ها دیگه گندشو دراورده.بهشون زنگم می زنم هیچ کاری نمی کنن.الان دیگه شده هر روز چندین ساعت.هر روز داره بدتر میشه.
مشکلمم اینجوریه که مودم روشنه و دارم از اینترنت استفاده می کنم وقتی که کامپیوتر و مودم رو خاموش می کنم و یک ساعت بعد روشن می کنم دیگه چراغ
اینترنت مودم روشن نمی شه و اینترنت وصل نمی شه.اعصابم رو دیگه واقعا خورد کرده.

سرویسم هم 1 مگ نامحدوده.کیفیت نامحدودا خیلی بد شده.
سلام. من میخوام بیام فن آوا و نامحدود 1 مگ بگیرم شما هم باسرعت اسمی نامحدود دانلود میکنی؟ ظاهرا فن آوا هیچ محدودیتی تو سرویسهای نامحدودش اعمال نمیکنه درسته؟

mahdi_z100
18-03-2015, 20:26
با سلام خدمت دوستان عزیز
من میخوام از فن آوا اشتراک 2مگ نامحدود تا 87 گیگ بگیرم
لطفا سرعت دانلود رو لطف بفرمایید و بگید کلا خوبه یا نه برم سراغ یه شرکت دیگه ؟
با تشکر

amin_v30
19-03-2015, 08:50
دوستان ترافیک خریداری شده پس از اتمام دوره،به دوره بعد انتقال پیدا میکنه آیا؟

Fanava-Mashhad
19-03-2015, 09:28
سلام به همه دوستان و کاربران عزیز
متاسفانه به دلیل حجم بالای مشغله پایان سال چند وقت نتونستم اینجا حضور داشته باشم. با مرور اجمالی که داشتم لازم می دونم در خصوص سرورهای ارتباطات امن مجازی توضیحاتی رو عرض کنم. در ۲ ماه گذشته به دلیل تغییرات ایجاد شده در فیلترینگ بسیاری از بسترهای نظیر کریو با مشکلات زیادی مواجه شده و حتی داخل کشور هم استفاده از این سرویس دارای مشکل هست.

Fanava-Mashhad
19-03-2015, 09:45
پیشاپیش حلول سال ۱۳۹۴ مبارک باد.

در آستانه فرارسیدن عید نوروز باستانی و آغاز سال نو، تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم شما و خانواده محترمتان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندیم.

mrm2007
19-03-2015, 11:43
سلام به همه دوستان و کاربران عزیز
متاسفانه به دلیل حجم بالای مشغله پایان سال چند وقت نتونستم اینجا حضور داشته باشم. با مرور اجمالی که داشتم لازم می دونم در خصوص سرورهای ارتباطات امن مجازی توضیحاتی رو عرض کنم. در ۲ ماه گذشته به دلیل تغییرات ایجاد شده در فیلترینگ بسیاری از بسترهای نظیر کریو با مشکلات زیادی مواجه شده و حتی داخل کشور هم استفاده از این سرویس دارای مشکل هست.
آخه دوست عزیز مثلا برای خودمن توی یک مرکز مخابراتی فقط فناوا مشکل داره. حتی با اینترنت مخابرات هم مشکلی نداره و صبانت و آسیاتک هم مشکلی ندارند و قابلیت استفاده از تمام پهنای باند رو هم دارا هستند( همه هم در همان مرکز مخابراتی)

سال نو هم بر همگی دوستان مبارک.

Sent from Nexus 7 via Tapatalk

1nima1
19-03-2015, 12:47
سلام. من میخوام بیام فن آوا و نامحدود 1 مگ بگیرم شما هم باسرعت اسمی نامحدود دانلود میکنی؟ ظاهرا فن آوا هیچ محدودیتی تو سرویسهای نامحدودش اعمال نمیکنه درسته؟

دوست عزیز مشکل اصلی من با این isp اینه که مکرر قطعی دارم. هیچوقت تاحالا با isp های دیگه اینقدر قطعی تجربه نکرده بودم.الان من خیالم راحت نیست که وقتی مودم رو خاموش می کنم و یک ساعت بعد دوباره روشن
می کنم اینترنتم وصل هست یا نه! دائما این اتفاق برام میفته که چراغ internet مودم روشن نمیشه و درنتیجه چند ساعت متوالی قطعی دارم که تا الانم رفعش نکردن. اگه این همه قطعی نداشت با اون محدودیت نداشتنش می شد
یه isp قابل قبول برای من.

armin4
19-03-2015, 15:49
فن اوا عیدی تو کارش نیست؟؟
شاتل و پارس انلاین 2گیگ هدیه دادن.

amintamizi
19-03-2015, 16:53
سلام دوستان.من سایت فن اوا را نگاه کردم تعرفه هاش همش یک ماهه بود.پکیج های سه ماهه شش ماهه یا یک ساله نداره؟

Unexampled Orion
19-03-2015, 18:30
سلام دوستان.من سایت فن اوا را نگاه کردم تعرفه هاش همش یک ماهه بود.پکیج های سه ماهه شش ماهه یا یک ساله نداره؟

پایین تر که برید یک جدول داره که بر اساس تعداد ماه های قرارداد تخفیفی رو براتون در نظر می گیرند.

sh93
19-03-2015, 20:41
دوستانی که یک سرویس شیلتر شکن خوب دارند که مشکل قطعی نداره ممنون میشم معرفی کنند در خصوصی

MAHDI_SOS
20-03-2015, 10:15
عیدی امسال فن آوا چیست؟؟

amin_v30
20-03-2015, 10:56
پیشاپیش حلول سال ۱۳۹۴ مبارک باد.

عید بدون عیدی که فایده نداره....!!!!!!:n37:

behnambazi
20-03-2015, 12:16
اقا سرویس شیلتر شکن چی استفاده میکنید ؟

WhiteHat
21-03-2015, 11:01
عیدی؟؟ :n29:

Rhodes
21-03-2015, 11:23
هنوز 12 یاعت نگذشته زدن ترکومدن ! سرور های شیل شکن پوکید.سرورهای dota بوکید.یه رنج آی پی خاص رو بستن.کلا داغون شد.

fafool70
21-03-2015, 12:44
سه روزه دو تا از داداشام فن اوا دارن سرویسشون قطع شده .به هر جا زنگ میزنیم میگن از فلان جا چک کن . اونوقت هر دوتا از دوتا مرکز مخابراتی مختلف هستن . واقعا چقد بی در و پیکره !

tonypb
21-03-2015, 20:29
آقا جدا عیدی نمیخوان بدن؟خیلی مسخره ست که باو عیده...اون پارس خصیص نفله عیدی داده...

mansoor 7
21-03-2015, 21:26
دوباره شد مثل پارسال .زدن udpرا ترکوندن . چقدر عوضیه این وزیر ارتباطات

shayan0o21
21-03-2015, 21:39
آقا دوستان کسی قطعی داشته از پریروز؟
سرویس من کامل قطع شده از پریروز ، هر چی تماس میگیرم التماسشون میکنم میگن تا 6 فروردین باید صبر کنی
بار اولشون هم نیست آخه
همه اش هم مشکل از خودشون بوده
توی این ماه 7 بار قطعی کامل داشته
اگر نشه ، شرکتی رو میشناسم توی تهران که از نظر سرویس دهی و قیمت خیلی بهتر از تمام سرویس دهنده ها است میرم اونجا
والله یه پشتیبانی درست و درمون ندارند

amin_v30
22-03-2015, 01:32
سرویس من کامل قطع شده از پریروز ، هر چی تماس میگیرم التماسشون میکنم میگن تا 6 فروردین باید صبر کنی
بار اولشون هم نیست آخه
اگر نشه ، شرکتی رو میشناسم توی تهران که از نظر سرویس دهی و قیمت خیلی بهتر از تمام سرویس دهنده ها است میرم اونجا
داداش ما بچه محلا رو هم بی نصیب نذار،ما رو هم با خودت ببر:n16:

1nima1
22-03-2015, 11:32
بار اولشون هم نیست آخه

من که گفتم این شرکت کلا ول کرده خودشو. من هر روز قطعی های طولانی دار م.هر روز!!! اصلا براشون مهم نیست.

shayan0o21
22-03-2015, 14:16
داداش ما بچه محلا رو هم بی نصیب نذار،ما رو هم با خودت ببر:n16:

میبرمت داداشم خیالت راحت
فقط برای آخرین حال شرکت رو میگیرم بعد میرم
اعصاب آدم رو خورد کردند

halloween90
22-03-2015, 22:04
بار اولشون هم نیست آخه

سلام آقا شایان و سال نو مبارک
آقا من به گفته شما اومدم فن آوا، اگه شرکت مناسب تری می شناسین می شه معرفی کنید؟

sh93
23-03-2015, 10:33
1 مگ نامحدود قطعی اصلا نداشتم .مرکز مخابراتی نبوت

amirpers
23-03-2015, 20:49
سرعت اینترنت شما پایین نیومده؟
من یه دو سه هفته ای هست افت سرعت دارم.

Unexampled Orion
23-03-2015, 21:12
من قطعی نداشتم تو این چند روز، افت سرعت هم نداشتم، مشکل کریـو هم که باز شروع شده بود برطرف شده برام.

fafool70
23-03-2015, 21:38
چهارتا چراغ روشنه ولی اینترنت نداره .شارژ هم داره ! واقعا این فن اوا افتضاحه

sh93
24-03-2015, 12:26
مشکل سرعت و قطعی هم نداشتم. مرکز ما مرکز شلوغی هم هست

Fanava-Mashhad
25-03-2015, 07:49
آخه دوست عزیز مثلا برای خودمن توی یک مرکز مخابراتی فقط فناوا مشکل داره. حتی با اینترنت مخابرات هم مشکلی نداره و صبانت و آسیاتک هم مشکلی ندارند و قابلیت استفاده از تمام پهنای باند رو هم دارا هستند( همه هم در همان مرکز مخابراتی)

سال نو هم بر همگی دوستان مبارک.

بله متاسفانه این موضوع وجود داره و به پرووایدر ربطی نداره. به رنج آی پی ها بستگی داره که روی بعضی از سرویس دهنده ها مشکل وجود داره.

Amin Asterix
25-03-2015, 14:23
snr من از اول عید اومده رو 5!مشهدم واحد انقلاب.اتفاقی افتاده؟

shayan0o21
25-03-2015, 14:39
snr من از اول عید اومده رو 5!مشهدم واحد انقلاب.اتفاقی افتاده؟
بارندگی بوده مشـــهد؟

Amin Asterix
25-03-2015, 16:57
نه زیاد ولی بالاخره یک چیزایی باریده.:n02:

shayan0o21
25-03-2015, 17:40

عادیه توی روزای بارونی snr میاد پایین
باز شما با یک سیم دیگه تست کن

VahidDG2007
25-03-2015, 20:33

سراسریه

واسه من همیشه بین 19 تا 22 بود این آخر کاری هی نوسان کرد اومد رو15!!!!!!

از مخابراته فکر کنم

Fanava-Mashhad
28-03-2015, 06:57
سلام و وقت بخیر
SNR مربوط به ارتباطات فیزیکی خط تلفن تا مرکز مخابرات هست. می تونید محل خودتونو بررسی کنید و در صورتی که مشکل برطرف نشد با پشتیبانی تماس بگیرید.

WhiteHat
28-03-2015, 14:50
DP-128-3G روزا چقدر سرعت میده؟ مثل بقیه تا جایی که خط بکشه بازه؟ :n13:

Unexampled Orion
28-03-2015, 18:44
DP-128-3G روزا چقدر سرعت میده؟ مثل بقیه تا جایی که خط بکشه بازه؟ :n13:

128 رو معمولاً اول قرارداد تا 1 مگ باز میذارن ولی با پشتیبانی صحبت کنید بالاتر هم به احتمال زیاد می بندن براتون.

Alone-Star
29-03-2015, 10:35
سلام
دوستان این سرویس شبانه دار قن آوا بطور متوسط چقدر میگیره دانلود شب؟ DP-1024-6G-NF
خرج سرویس نامحدود زیاد شده نمیشه گرفت دیگه...
بنظرم مرکز مخابراتی ما مشترک زیادی نداره از فن آوا و نسبتا خلوت باید باشه

محدودیت خاصی که نگذاشتن؟ لطفا چند نفر جواب بدن خاطر جمع بشم. (شهر به شهر تفاوت که نداره؟؟)

گُور گُور خیر ببرید :V12:

سپاس.

mohammad.asghari
29-03-2015, 10:54
مشکل ف ی ل ت ر شکن ها هنوز حل نشده چرا؟

piishii
29-03-2015, 12:43
من مشهد هستم سرویس یک مگ 3 گیگ دارم
از اول عید حسابی حال داده فن آوا توی این 7 8 شب نزدیک به 60 گیگ دانلود کردم :n02:
ما که عیدیمون رو از این شرکت گرفتم.
8 سال صبانت داشتم به اندازه ای که این چند ماه از فن آوا راضی بودم، از اون نبودم.
=== Fanava-Mashhad من منتظر اون قرار ملاقات هستم:n06:

WhiteHat
29-03-2015, 17:30
adsl2+ هنوز راه ننداختن؟

mrm2007
29-03-2015, 20:38
سلام
دوستان این سرویس شبانه دار قن آوا بطور متوسط چقدر میگیره دانلود شب؟ DP-1024-6G-NF
خرج سرویس نامحدود زیاد شده نمیشه گرفت دیگه...
بنظرم مرکز مخابراتی ما مشترک زیادی نداره از فن آوا و نسبتا خلوت باید باشه

محدودیت خاصی که نگذاشتن؟ لطفا چند نفر جواب بدن خاطر جمع بشم. (شهر به شهر تفاوت که نداره؟؟)

گُور گُور خیر ببرید :V12:

سپاس.
با سلام

دوست عزیز اگرکه مرکزتون خلوت باشه نهایتا ۱۸۰-۱۹۰ کیلوبایت بر ثانیه، حدود ۳ گیگ هرشب. ولی اگر که نباشه بسته به شانس شما داره.

البته بعضی از مراکز که خیلی خلوت هستند شبانه بیشتر هم میشه ولی این دیگه خیلی شانس میخواد.

metalhead_forever
30-03-2015, 01:03
دوستان تو تعرفه سرویس نامحدود این حجم هایی که ذکر شده حداکثر حجم مجازه یا حداقل؟:n02:
من سرویس 1مگ مخابرات دارم نامحدود.
به نظرتون بیام فن آوا 1 مگ نامحدود بگیرم یا همین مخابرات رو نگه دارم؟ واسه دانلود عالیه ماهی 100 گیگ دانلود میکنم سرعت هم محدود نمیشه... وضعیت فن آوا چطوریه؟

shayan0o21
30-03-2015, 01:19
دوستان تو تعرفه سرویس نامحدود این حجم هایی که ذکر شده حداکثر حجم مجازه یا حداقل؟:n02:
من سرویس 1مگ مخابرات دارم نامحدود.
به نظرتون بیام فن آوا 1 مگ نامحدود بگیرم یا همین مخابرات رو نگه دارم؟ واسه دانلود عالیه ماهی 100 گیگ دانلود میکنم سرعت هم محدود نمیشه... وضعیت فن آوا چطوریه؟
اون حجم ها الکیه
ولی توی پنل کاربری یه حجمی تعیین کرده که منظورش اینه که شما اگر 24 شبانه روز دانلود کنید
از اون حجم غیر ممکنه بگذره که شما در یک ماه میتونی کلا اینقدر گیگ دانلود کنی:n01:

mansoor 7
30-03-2015, 23:31
این فن اوا چیکار میکنه ؟ همه قند شکنا روش از کار افتاده یه سایت بود من ازش میخریدم کار میکرد که اونم دیگه کار نمیده . سرویسو تمدید کردم دیروز چون خیلی کار داشتم این ماه. ولی از ماه بعد وضعیت فن اوا این باشه عمرا تمدید کنم

Fanava-Mashhad
31-03-2015, 07:44
من مشهد هستم سرویس یک مگ 3 گیگ دارم
از اول عید حسابی حال داده فن آوا توی این 7 8 شب نزدیک به 60 گیگ دانلود کردم :n02:
ما که عیدیمون رو از این شرکت گرفتم.
8 سال صبانت داشتم به اندازه ای که این چند ماه از فن آوا راضی بودم، از اون نبودم.
=== @Fanava-Mashhad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من منتظر اون قرار ملاقات هستم:n06:

What????
ملاقات؟

VahidDG2007
31-03-2015, 09:37
اون حجم ها الکیه
ولی توی پنل کاربری یه حجمی تعیین کرده که منظورش اینه که شما اگر 24 شبانه روز دانلود کنید
از اون حجم غیر ممکنه بگذره که شما در یک ماه میتونی کلا اینقدر گیگ دانلود کنی:n01:

یعنی از اون حجم بگذره محدود میشه؟

اومدیم و طرف خوره بود اون حجم و رد کرد کسی تجربه داشته بعدش چی میشه؟

با تشکر

قصد عزیمت به فن آوا و داشتم واسه همین پرسیدم مرسی:n40:

VahidDG2007
31-03-2015, 09:47
فن آوا تو لیستش چرا سرویسای بالای 2 مگابیت نداره؟:n36:

mansoor 7
31-03-2015, 10:38

با تشکر

دوست عزیز به نظر من تا مشکل شیلتر شکنا حل نشده سمت فن آوا نیا :دی

shayan0o21
31-03-2015, 11:17

با تشکر

از اون حجم غیر ممکنه شما بتونی بگذری
شما اگر 24 ساعت شبانه روز روی دانلود بگذارید باز هم از اون حجم نمی گذره

tourjan
31-03-2015, 12:14
از اون حجم غیر ممکنه شما بتونی بگذری
شما اگر 24 ساعت شبانه روز روی دانلود بگذارید باز هم از اون حجم نمی گذره
دوست عزیز یعنی تو 1مگ نامحدد فن آوا امکان نداره تو 1 ماه حجم دانلود از 43 گیگ بگذره؟! من نامحدود 1مگ آسیاتک داشتم با 40 گیگ حجم تبادل ماهی 90 گیگ هم دانلود داشتم!

mohammad.asghari
31-03-2015, 12:20
Fanava-Mashhad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این مشکل سرویس های فن آوا در مشهد با ف ی ل ت ر ش ک ن ها کی حل میشه؟!؟

shayan0o21
31-03-2015, 13:07
دوست عزیز یعنی تو 1مگ نامحدد فن آوا امکان نداره تو 1 ماه حجم دانلود از 43 گیگ بگذره؟! من نامحدود 1مگ آسیاتک داشتم با 40 گیگ حجم تبادل ماهی 90 گیگ هم دانلود داشتم!
اون حجم گفتم الکیه
توی پنل کاربری یه حجمی میزنه که حدودا 250 260 گیگ هست
اون رو میگم من

VahidDG2007
31-03-2015, 15:49
اون حجم گفتم الکیه
توی پنل کاربری یه حجمی میزنه که حدودا 250 260 گیگ هست
اون رو میگم من

250 60 گیگ؟!!!!!!:n19:

ehsanutd
01-04-2015, 02:29
سلام دوستان ميشه بگين توي طرح هاي نامحدود فن آوا فرق طرح هاي برنزي و طلايي توي چيه؟ اگه اون حداقل حجم هايي كه زده الكيه پس فرقش توي سرعته؟ چون مثلا برنزي و طلايي ١٠٢٤ خيلي قيمتاشون با هم فرق ميكنه .١٠٢٤ يكي رو زده ٤٣ گيگ قيمت ٦٥ يكي ١٧٤ گيگ قيمت ١٩٠ اينا الان مفهومشون چيه؟
مرسي

payampop
01-04-2015, 09:26
سلام
این سرویس DP-2048-BU سرعت روزانه و شبانه چنده ؟
محدودیت دانلود داره یا نه ؟
ممنون

zerolight
01-04-2015, 14:31
سلام دوستان ميشه بگين توي طرح هاي نامحدود فن آوا فرق طرح هاي برنزي و طلايي توي چيه؟ اگه اون حداقل حجم هايي كه زده الكيه پس فرقش توي سرعته؟ چون مثلا برنزي و طلايي ١٠٢٤ خيلي قيمتاشون با هم فرق ميكنه .١٠٢٤ يكي رو زده ٤٣ گيگ قيمت ٦٥ يكي ١٧٤ گيگ قيمت ١٩٠ اينا الان مفهومشون چيه؟
مرسي
منم همین سوال رو دارم، چرا اینقدر گنگ ه طرح هاش.

shayan0o21
01-04-2015, 14:36
مرسي
ببینید اون حجم ها که هیچی الکی الکیه
فرق برنزی و طلایی توی سرعت هست همین
یعنی 1 مگ طلایی توی سرعت = 2 مگ برنزی
واقعا من نمیدونم هدفشون از اینکار چی بوده ! :n29:

shayan0o21
01-04-2015, 14:37
سلام
این سرویس DP-2048-BU سرعت روزانه و شبانه چنده ؟
محدودیت دانلود داره یا نه ؟
ممنون
سرعتش معمولا بین 210 تا 240 هست
محدودیت حجمی هم نداره :n01:

fanoudi
01-04-2015, 22:37
Fanava-Mashhad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این مشکل سرویس های فن آوا در مشهد با ف ی ل ت ر ش ک ن ها کی حل میشه؟!؟
خوب حسابی چیز شکن ها محدود شده لطفا یک بررسی بکنید آقای قلی زاده مثلا سرویس open VPN هر دو پروتکل udp ,tcp افتضاح ! :n38:

seetherali
02-04-2015, 22:16
کریو ها باز کار نمیکنه. سرویس کردن مارو. تو فکر تخلیه ام :n34:

aref_Him_777
02-04-2015, 22:36
کسی از اکانت idownload روی شبانه فن آوا استفاده کرده ؟ :n10:

ak313
02-04-2015, 22:36
بحث کریو و اوپن وی پی ان کشوری هست و مشکل برای فن آوا نیست آی اس پی های دیگه هم تقریبا همین مشکل را دارند

Dr Nima
03-04-2015, 16:36
لطفا در مورد این طرح هم توضیح بدین آقای قلی زاده

251251
03-04-2015, 19:24
دوستان عزیز یه سوال داشتم
بنده شهرستان هستم میخواستم ببینم برای ثبت نام به نمایندگی مراجعه کنم زودتر خطم وصل میشه یا اینترنتی ثبت نام کنم ؟

Dr Nima
03-04-2015, 20:59
دوستان عزیز یه سوال داشتم
بنده شهرستان هستم میخواستم ببینم برای ثبت نام به نمایندگی مراجعه کنم زودتر خطم وصل میشه یا اینترنتی ثبت نام کنم ؟

زنگ بزن نمایندگی تلفنی ثبت نام میکنن

aref_Him_777
03-04-2015, 21:48
دوستان یک سوال برام مونده .. این که تو سرویس محدود ، مثلا ۴۰ گیگ میخری به ماه بعدی انتقال میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shayan0o21
03-04-2015, 21:53
دوستان یک سوال برام مونده .. این که تو سرویس محدود ، مثلا ۴۰ گیگ میخری به ماه بعدی انتقال میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیــر فقط برای همون ماه هست

Fanava-Mashhad
04-04-2015, 08:46
لطفا در مورد این طرح هم توضیح بدین آقای قلی زاده

سرویس عیدانه فن آوا تا ۶ مگابیت پهنای باند و ۱۳ گیگابایت ترافیک یک ماهه فقط ۵۵۰۰ تومان هزینه رانژه اخذ می شود.

omidscafild
04-04-2015, 10:54
سرویس عیدانه فن آوا تا ۶ مگابیت پهنای باند و ۱۳ گیگابایت ترافیک یک ماهه فقط ۵۴۰۰ تومان هزینه رانژه اخذ می شود.

امکان سرویس دهی در محدوده مرکز مخابرات امیرالمومنین فراهم گردید ؟!

SADEGH 7
04-04-2015, 11:34
سرویس عیدانه فن آوا تا ۶ مگابیت پهنای باند و ۱۳ گیگابایت ترافیک یک ماهه فقط ۵۴۰۰ تومان هزینه رانژه اخذ می شود.

سلام
برای مشترکین هم این امکان هست؟

Lord Farshad
05-04-2015, 01:06
درود.

دوستانی که فن آوا دارند، ممنون میشم اگر به این سوالات پاسخ بدند :

1. من فکر کنم سه سال پیش از این شرکت سرویس داشتم (الان هم سرویس 1 مگ با 6 گیگ حجم و شبانه رو برای خرید در نظر دارم)، سرعت دانلود تک کانکشن چقدر هست؟ منظورم از تک کانکشن، سرعت دانلود توی نرم افزار ها مثل مارکت های گوشی ها، به روز رسانی ویندوز و گوشی ها و یا دانلود با مرورگر هست نه با IDM.

ممنون میشم از دوستان اگر اسکرین شات از سرعت دانلودشون با مارکت ها و یا دانلود با دانلود منیجر خود مرورگر ها مثل فایرفاکس و کروم (پیش فرضشون) رو قرار بدند، لطف میکنید (از سرور های داخلی نباشه).

2. سرعت دانلود با استفاده از شیلتر شکن ها چطور هست؟ مثلا من دائم برام کریو وصل هست و توی این پارس آفلاین سرعت دانلود چه با کریو و چه بی کریو، یکی هست. حالا شما با فیلتر شکن بخواین دانلود کنید، با افت سرعت مواجه هستید؟ اگر آره، در چه حد؟

3. وضعیت ویدئو استریم ها چطوره؟ (ویدئوهای یوتیوب رو میشه راحت و سریع دید؟ این مورد فکر کنم برگرده به مورد 1 و 2 که پرسیدم و اگر اونا خوب باشه، اینم نباید مشکلی باشه).

4. سرعت باز کردن صفحات چطوره؟ ممنون میشم اگر تجربه ی خودتون از سرعت باز کردن صفحات به ویژه با شیلتر شکن در ساعات عادی و همینطور در ساعات رایگان رو بگید. چقدر با کندی روبرو هستید؟

5. وضعیت قطع بودن سرویس چطوره؟ کم؟ زیاد؟ کلا اگر توضیح بدید این رو هم، خوبه.

ممنون میشم اگر پاسخ این سوال ها رو دوستان لطف کنید و بهم بگید. شاد و پیروز و سربلند باشید.

mansoor 7
05-04-2015, 22:24
بحث کریو و اوپن وی پی ان کشوری هست و مشکل برای فن آوا نیست آی اس پی های دیگه هم تقریبا همین مشکل را دارند
اصلا این طور نیست فقط فن اوا مشکل داره . من شخصا با صبانت و مخابرات اصفهان چک کردم .

Fanava-Mashhad
07-04-2015, 06:34
امکان سرویس دهی در محدوده مرکز مخابرات امیرالمومنین فراهم گردید ؟!

انشاا... تا یک ماه آینده

Fanava-Mashhad
07-04-2015, 06:36
سلام
برای مشترکین هم این امکان هست؟

سلام برای کلیه خطوط تلفن جدید امکانپذیر هست.

Fanava-Mashhad
07-04-2015, 06:37
اصلا این طور نیست فقط فن اوا مشکل داره . من شخصا با صبانت و مخابرات اصفهان چک کردم .

عرض کردم نوسان داره و به سرویس دهنده مربوط نمیشه. روی بعضی از رنج آی پی ها مشکل وجود داره و برای همه شبکه ها هم این مشکل وجود داره که به لایه ۷ زیرساخت مربوطه.

Lord Farshad
08-04-2015, 12:42
خیلی سخت بود آیا :دی ؟

درود.

دوستانی که فن آوا دارند، ممنون میشم اگر به این سوالات پاسخ بدند :

1. من فکر کنم سه سال پیش از این شرکت سرویس داشتم (الان هم سرویس 1 مگ با 6 گیگ حجم و شبانه رو برای خرید در نظر دارم)، سرعت دانلود تک کانکشن چقدر هست؟ منظورم از تک کانکشن، سرعت دانلود توی نرم افزار ها مثل مارکت های گوشی ها، به روز رسانی ویندوز و گوشی ها و یا دانلود با مرورگر هست نه با IDM.

ممنون میشم از دوستان اگر اسکرین شات از سرعت دانلودشون با مارکت ها و یا دانلود با دانلود منیجر خود مرورگر ها مثل فایرفاکس و کروم (پیش فرضشون) رو قرار بدند، لطف میکنید (از سرور های داخلی نباشه).

2. سرعت دانلود با استفاده از شیلتر شکن ها چطور هست؟ مثلا من دائم برام کریو وصل هست و توی این پارس آفلاین سرعت دانلود چه با کریو و چه بی کریو، یکی هست. حالا شما با فیلتر شکن بخواین دانلود کنید، با افت سرعت مواجه هستید؟ اگر آره، در چه حد؟

3. وضعیت ویدئو استریم ها چطوره؟ (ویدئوهای یوتیوب رو میشه راحت و سریع دید؟ این مورد فکر کنم برگرده به مورد 1 و 2 که پرسیدم و اگر اونا خوب باشه، اینم نباید مشکلی باشه).

4. سرعت باز کردن صفحات چطوره؟ ممنون میشم اگر تجربه ی خودتون از سرعت باز کردن صفحات به ویژه با شیلتر شکن در ساعات عادی و همینطور در ساعات رایگان رو بگید. چقدر با کندی روبرو هستید؟

5. وضعیت قطع بودن سرویس چطوره؟ کم؟ زیاد؟ کلا اگر توضیح بدید این رو هم، خوبه.

ممنون میشم اگر پاسخ این سوال ها رو دوستان لطف کنید و بهم بگید. شاد و پیروز و سربلند باشید.

sorooshfm
10-04-2015, 20:47
خیلی سخت بود آیا :دی ؟
اگه کارت با قندشکنه که طرف فن آوا نیا:n06:

fanoudi
11-04-2015, 21:17
آقای فن آوا مشهد امید به مرکز رسالت مشهد مانده هست که ارتقا به ADLS2plus داده شود ؟

Fanava-Mashhad
14-04-2015, 06:38
آقای فن آوا مشهد امید به مرکز رسالت مشهد مانده هست که ارتقا به ADLS2plus داده شود ؟

بله حتما
ولی ممکنه چند ماه زمانبر باشه. در حال حاضر درگیر روشن کردن مراکز آزادگان، ۱۵ خرداد، امام خمینی و امیرالمومنین هستیم.

payampop
14-04-2015, 11:29
سلام
تازگی ها تغییری تو فن اوا انجام شده ؟ من دو روزه که سرعت اینترنتم افت کرده و ریت به 1500 کاهش پیدا کرده. امروز که توی تنظیمات ADSL SETTINGS از حالت All خارجش کردم و فقط گزینه G.Dmt Enabled رو انتخاب کردم دوباره ریت به 3500 رسید. قبلا فقط گزینه G.Dmt Enabled کار می کرد ولی الان گزینه ADSL2+ Enabled هم انتخاب می کنم، چراغ Adsl مودم ثابت می شه و آی پی می گیره.
فکر کنم دارن تغییراتی می دن. اگر کسی اطلاع موثقی داره اینجا مطرح کنه.
ممنون

payampop
14-04-2015, 11:30
ضمناً نویز هم زیادتر از قبل شده ...

hesamtavakoli
14-04-2015, 11:44
سلام
سرويس هاي نامحدود فن آوا قانون مصرف منصفانه داره؟

masooyan
14-04-2015, 12:57
بله حتما
ولی ممکنه چند ماه زمانبر باشه. در حال حاضر درگیر روشن کردن مراکز آزادگان، ۱۵ خرداد، امام خمینی و امیرالمومنین هستیم.

مرکز خواجه ربیع چطور؟:n33:

Milad4171
14-04-2015, 21:02
سلام
این سرویس های حجمی چقدر سرعت دانلودش هست. مثلا ۵۱۲ رو همون ۶۴کیلو هست یا بیشتره؟
مثلا سرویس یک مگ ماهی شش گیگ چقدر سرعت دانلودش هست؟ سرویس های شبانه به چه صورته.
مرسی:n16:

mrm2007
14-04-2015, 23:31
سلام
این سرویس های حجمی چقدر سرعت دانلودش هست. مثلا ۵۱۲ رو همون ۶۴کیلو هست یا بیشتره؟
مثلا سرویس یک مگ ماهی شش گیگ چقدر سرعت دانلودش هست؟ سرویس های شبانه به چه صورته.
مرسی:n16:
با سلام
به طور معمول فناوا سرعت سرویسهای حجمی رو روی ۴ برابر میبنده. مثلا من خودم سرویس ۱ مگ رو دارم روی ۴ مگ بسته شده و سرعت با دانلود منیجر تا چهارصد هم میره، تک کانکشن هم بسته به روز و ساعت و سایت و ... داره من از ۲۰-۱۰ کیلو تا ۱۵۰ کیلو دیده ام.
شبانه اش هم اگر مرکزتون خلوت و عادی باشه روی ۱ مگ نهایت تا ۱۸۰ کیلو رو میده و معمولا هم ثابته اگر هم که مرکز شلوغ باشه بسته به شانس شماست و سایتی که دانلود مبکنید.

نکته مهم اینه که وضعیت قندشکنها توی فناوا بدتر از سایر سرویس دهنده هاست. اینو مد نظرتون باشه اگر که براتون مهمه.

fragari
15-04-2015, 12:34
سلام
فن آوا سرعت 256 محدود و 512 محدود رو چقدر ميزاره؟
سرعت شبانه رايگانشون چقدره؟
بعد هزينه ارسال رايگان حساب ميشه يا از حجممون كم ميشه؟
اگر حجمي كه خريديم باقي بمونه به دوره بعد هم منتقل ميشه؟

shayan0o21
15-04-2015, 12:48
سلام
روی 2 مگ میبنده
تقریبا 120
هزینه ارسال رایگان هست
منتقل نمی شه :n01:

Fanava-Mashhad
15-04-2015, 12:59
مرکز خواجه ربیع چطور؟:n33:

حداقل ۳ ماه آینده

mry68
15-04-2015, 23:04
سلام
ببخشید میخواستم بپرسم کسی اینا هست که اهوازی باشه و از فن آوا اشتراک گرفته باشه؟
سرعتش خوبه یا نه؟
چه از نظر سرعت دانلود و چه از نظر پینگ
مرسی

mry68
15-04-2015, 23:06
سلام ببخشید میخواستم بپرسم از بچه های اینجا کسی هست که اهوازی باشه و از شرکت فن آوا اشتراک adsl گرفته باشه؟
سرعت دانلود و پینگش خوبه یا نه؟
مرسی

mrm2007
16-04-2015, 14:35
سلام
با سلام
برای سرعت که پست قبلی من رو ببینید.
حجم هم اگر که اضافه بر حجم دوره، حجم اضافه خریداری کرده باشید اون منتقل میشه ولی حجم باقیمانده خود دوره خیر.

seetherali
16-04-2015, 15:08
سلام ببخشید میخواستم بپرسم از بچه های اینجا کسی هست که اهوازی باشه و از شرکت فن آوا اشتراک adsl گرفته باشه؟
سرعت دانلود و پینگش خوبه یا نه؟
مرسی

دانلودش خوبه. البته هر سرویسی بگیری شبانه بیشتر از 230KB سرعت دانلود نمیده. پینگش ولی خیلی رو مخه. چند وقت خوبه . چند وقت مثل الان روی 300-400 عه.

GHAGHALEELEE
16-04-2015, 15:28
درود
قبلش بگم این سه صفحه اخر تاپیک رو خوندم ولی باز سوال دارم.
بچه ها سرویس تونل-پلاس توی فن اوا کار میکنه ؟
یک سوال دیگم اینکه بطور میانگین توی یکماه تو شبانه رایگان چند گیگ میشه دانلود کرد ؟ (اگه کل 5 ساعت رو دانلود کرد)
دومین سوال همین الان به ذهن اومد : اگر سرویس روزانه 1280 باشه یا 512 تو سرویس شبانه هم تاثیر میگذاره یا نه ؟
مرسی

fanoudi
17-04-2015, 06:08
درود
قبلش بگم این سه صفحه اخر تاپیک رو خوندم ولی باز سوال دارم.
بچه ها سرویس تونل-پلاس توی فن اوا کار میکنه ؟
یک سوال دیگم اینکه بطور میانگین توی یکماه تو شبانه رایگان چند گیگ میشه دانلود کرد ؟ (اگه کل 5 ساعت رو دانلود کرد)
دومین سوال همین الان به ذهن اومد : اگر سرویس روزانه 1280 باشه یا 512 تو سرویس شبانه هم تاثیر میگذاره یا نه ؟
مرسی
من از سرویس سیسکو استفاده می کنم کار میکند (تو فن آوا فیلتر شکن محدود تر عمل میکند)
برای سرویس 1024 میتوانی شبی 3 گیگ دانلود کنی تو ماه میشود 90 گیگ برای 512 سرعت شب 120 هست

GHAGHALEELEE
17-04-2015, 06:52
اقا مرسی
راستی سرویسهای نامحدودش اجازه دانلود یکسره رو میده (بجز ساعت مثلا 19 تا 23) یا نه مثل شاتل از یک حجمی بالاتر بره سرعت رو میبنده ؟

shayan0o21
17-04-2015, 09:42
اقا مرسی
راستی سرویسهای نامحدودش اجازه دانلود یکسره رو میده (بجز ساعت مثلا 19 تا 23) یا نه مثل شاتل از یک حجمی بالاتر بره سرعت رو میبنده ؟
فعلا که نامحدود هست و هیچ محدودیت حجمی یا حجم منصفانه ای مثل مخابرات و شرکت های دیگر نداره ! :n01:

GHAGHALEELEE
17-04-2015, 10:53
فعلا که نامحدود هست و هیچ محدودیت حجمی یا حجم منصفانه ای مثل مخابرات و شرکت های دیگر نداره !
خوش خبر باشی برادر:n16:

MVGroup
17-04-2015, 11:56
من از سرویس سیسکو استفاده می کنم کار میکند (تو فن آوا فیلتر شکن محدود تر عمل میکند)
برای سرویس 1024 میتوانی شبی 3 گیگ دانلود کنی تو ماه میشود 90 گیگ برای 512 سرعت شب 120 هست

سلام.
قیمت سرویس 512 که گفتید، ماهانه چقدر هست؟

GHAGHALEELEE
17-04-2015, 13:35
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اقا راستی 512 نامحدودش دو مدل داره ، این دو مدل اگر هر جفتش اجازه بده حجم کامل یک ماه رو دانلود کنی که قیمتش انقدر متفاوت نمیشد.فرقشون توی چیه ؟ یکی 105 تومانه اون یکی 38 تومان پس حتما دومی قانون منصفانه که هیچی محدودیت حجم به اون اندازه که نوشته تضمین شده میده!

shayan0o21
17-04-2015, 14:24
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اقا راستی 512 نامحدودش دو مدل داره ، این دو مدل اگر هر جفتش اجازه بده حجم کامل یک ماه رو دانلود کنی که قیمتش انقدر متفاوت نمیشد.فرقشون توی چیه ؟ یکی 105 تومانه اون یکی 38 تومان پس حتما دومی قانون منصفانه که هیچی محدودیت حجم به اون اندازه که نوشته تضمین شده میده!

512 bu عین 512 معمولی 64 سرعت میده ولی اون یکی سرعتش دقیقه مثل 1024 معمولی 120 سرعت میده هممین
حجم فلان هم واقعیــــت نداره :n01:

shayan0o21
17-04-2015, 14:25
سلام.
قیمت سرویس 512 که گفتید، ماهانه چقدر هست؟
هر کدوم که جلوش نوشته شده "NF" یعنی شبانه داره
512 شبانه دار هم 22500 هست .

mehryar1973
17-04-2015, 14:35
512 bu عین 512 معمولی 64 سرعت میده ولی اون یکی سرعتش دقیقه مثل 1024 معمولی 120 سرعت میده هممین
حجم فلان هم واقعیــــت نداره :n01:
سلام خدمت شما و همه دوستان گرامی
من خودم الان مخابرات هستم میخواستم بیام فن آوا یادم نیست چند وثت پیش بود شاید بیشتر از یه سال پیش
اون موقع طلایی وبرنزی بود ولی این میزان حجم رو در مورد سرویس های نامحدود ننوشته بود...
یهو اینطوری کرد پشیمون شدم
کلا همه ISPها شب میخوابن صبح پا میشن و مثلا قیمت رو فلان قدر اضافه میکنن یایه بلای دیگه ای سر یوزر بدبخت در میارن
512 پایه وایمکس ایرانسل حجمش 3 گیگ بود در ماه یهو کردن 2 مگ،یه سرویس دیگه اضافی کردن به اسم پایه 5 گیگ ترافیک
در ماه بود 27 تومن خلاصه یه وضعی:n04:

mansoor 7
17-04-2015, 22:52
یه چند روزی فیلتر شکنا اکی بود . باز دوباره. از دیروز چیزی کار نمیده .
جالب اینکه واحد بقلیمون ما از یه شرکت دیگه اینترنت گرفتیم کوچکترین مشکلی نداشته :|

GHAGHALEELEE
18-04-2015, 06:27
یه چند روزی فیلتر شکنا اکی بود . باز دوباره. از دیروز چیزی کار نمیده .
جالب اینکه واحد بقلیمون ما از یه شرکت دیگه اینترنت گرفتیم کوچکترین مشکلی نداشته :|
تمام قیلترشکن ها کار نمیکنه ؟

linuxx2011
18-04-2015, 22:04
ای بابا دوباره قیمتا نامحدودشو زیاد کرده......

Lord Farshad
18-04-2015, 22:21

حتما به مشامش خورده که کاربرای مخابرات تهران به دنبال جایگزین هستند :دی.

GHAGHALEELEE
18-04-2015, 22:22
اقا برای سرویس شبانه اش باید مودم رو خاموش روشن کرد ؟

shayan0o21
18-04-2015, 22:38
اقا برای سرویس شبانه اش باید مودم رو خاموش روشن کرد ؟
خیر ، عصر تکنولوژیه :n02: دیگه اونقدرر ها خراب نیســـت

mehryar1973
18-04-2015, 22:39
اتفاقا من میخواستم بگم اینا اینجا رو وفروم های همسایه رو مانیتور میکنن حواستون باشه:n02:

ak313
18-04-2015, 22:49
با 256 محدود شبانه چند گیگ میده

shayan0o21
18-04-2015, 22:51
با 256 محدود شبانه چند گیگ میده
1 گیگ و 1 و نیم گیگ شایدم کمتر:n01:

GHAGHALEELEE
18-04-2015, 22:56
خیر ، عصر تکنولوژیه :n02: دیگه اونقدرر ها خراب نیســـت
اقا دمت گرم هر سوالی ما داشتیم شما دست ما رو گرفتی.:n16:

اتفاقا من میخواستم بگم اینا اینجا رو وفروم های همسایه رو مانیتور میکنن حواستون باشه:n02:

فکر نکنم .طبیعتا با شرایط مخابرات کلی از این ریزشی ها به شرکتهای دیگه میرن.تازه من فکر میکنم تمام شرکتهایی که مشتری های سابق مخابرات رو دریافت میکنند احتمالا با افت کیفیت و حجم و .... مواجه میشن.خلاصه شرایط برای ماهایی که بیشتر از دیگران به حجم نت وابسته هستیم خیلی سخت تر شده.

Mohamad-Gsm
18-04-2015, 23:29
سلام دوستان
شما با 1 مگ محدود شبانه رایگان، شبی چند گیگ می تونید دانلود کنید؟

amin_v30
19-04-2015, 11:00
دوستان دیشب حجم خوری براتون اتفاق نیفتاده؟:n13:

shayan0o21
19-04-2015, 13:17
سلام دوستان
شما با 1 مگ محدود شبانه رایگان، شبی چند گیگ می تونید دانلود کنید؟
سلام عزیز
حدود 3 گیگ تقریبا

hdr47
19-04-2015, 13:41
دوستان دیشب حجم خوری براتون اتفاق نیفتاده؟:n13:

چرا اتفاقا امروز صبح دیدم تقریبا 1.2 گیگ از حجمم کم شده بود.
لطفا بقیه دوستان هم بررسی کنن خبر بدن

amin_v30
19-04-2015, 13:59
چرا اتفاقا امروز صبح دیدم تقریبا 1.2 گیگ از حجمم کم شده بود.
لطفا بقیه دوستان هم بررسی کنن خبر بدن
لطفا همه یه چک بکنن،1 گیگ دزدیده از من،لطفا پیگیری کنین همه، که یه وقت خیال برشون نداره که بازم میتونن :n18:

Mohamad-Gsm
19-04-2015, 14:15
چرا اتفاقا 1 گیگ و خورده ای از من هم کم شده:n03:

payampop
19-04-2015, 14:29
سلام
از من هم 1300 مگابایت کم کرده. فکر کنم مشکل نرم افزاری بوده، چون توی ساعت رایگان اتفاق افتاده.
لطفاً همه دوستان به پشتیبانی زنگ بزنید و پیگیری کنید.
ممنون

hdr47
19-04-2015, 14:50
آقای قلی زاده به خانوم ناصری هم گفتم..
لطفا رسیدگی کنید.
ممنون

payampop
19-04-2015, 14:52
من الان زنگ زدم پشتیبانی، می گه خودتون استفاده کردید و زیر بار نمی ره. همه زنگ بزنید تا بفهمن که مشکل همه است.
ممنون

Mohamad-Gsm
19-04-2015, 15:02
سلام عزیز
حدود 3 گیگ تقریبا

2 مگ، چقدر میشه گرفت؟

payampop
19-04-2015, 15:26
2 مگ، چقدر میشه گرفت؟

2 مگ، حدود 4/5 گیگ دانلود می ده
سرعت دانلود شبانه حدود 240 کیلوبایته

payampop
19-04-2015, 15:34
من این سرویس رو گرفتم (تمدید) : DP-2048-BU
الان توی پنل کاربری این پیغام رو زده :

" توجه : کاربر گرامی شما فاکتور سرویس دوره بعدی خود را پرداخت کرده اید و در تاریخ 1394/02/03 به مقدار 665600 مگابایت شارژ خواهید شد "

665 گیگابایت شارژ یعنی چی ؟

amin_v30
19-04-2015, 16:03
من این سرویس رو گرفتم (تمدید) : DP-2048-BU
الان توی پنل کاربری این پیغام رو زده :

" توجه : کاربر گرامی شما فاکتور سرویس دوره بعدی خود را پرداخت کرده اید و در تاریخ 1394/02/03 به مقدار 665600 مگابایت شارژ خواهید شد "

665 گیگابایت شارژ یعنی چی ؟
نامحدوده دیگه فکر کنم

Unexampled Orion
19-04-2015, 16:51
این مشکل حجم خوری برای من هم بوده دیشب، حدود 1.1 گیگ کم شده از بنده. استفاده هم تو ساعات رایگان بوده.
(سرویس 40 گیگ محدود)

amin_v30
19-04-2015, 17:26
این مشکل حجم خوری برای من هم بوده دیشب، حدود 1.1 گیگ کم شده از بنده. استفاده هم تو ساعات رایگان بوده.
(سرویس 40 گیگ محدود)

شمام حتما زنگ بزن پشتیبانی،من زنگ زدم گفت رسیدگی میشه،هر چی تعداد شاکیان بیشتر،رسیدگی زودتر

sorooshfm
19-04-2015, 18:29

میشه دقیقا بگین چقدر تو سایت که چیزی ننوشته شاید منظورتون 2 درصد مالیات ارزش افزوده هست

Fanava-Mashhad
19-04-2015, 20:50
توجه:
نمایندگی فن آوا در مشهد جهت تکمیل کادرپشتیبانی فنی و فروش خود استخدام می کنند. دوستانی که تمایل به همکاری دارند لطفا حداکثر تا تاریخ 3 اردیبهشت ماه رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

info@pdnf.ir

Fanava-Mashhad
19-04-2015, 20:52
آقای قلی زاده به خانوم ناصری هم گفتم..
لطفا رسیدگی کنید.
ممنون

مشکلتون برطرف شد؟

hdr47
19-04-2015, 22:59
مشکلتون برطرف شد؟

نه متاسفانه..
از حجم من و بسیاری از دوستان دیشب بخاطر دانلود شبانه رایگان کم شده

payampop
20-04-2015, 09:00
سلام
دیشب از من 2600 مگابایت کم کرده اون هم توی بازه زمانی رایگان
به احتمال زیاد برای کسانی که دانلود زیاد دارند، حجم کم می کنه ولی نمی گن.
الان زنگ زدم بازهم زیر بار نمی رن. فن آوا هم مثل صبانت دزد شد رفت ...

amin_v30
20-04-2015, 10:17
دوستان پیگیری نکنن،دزدی اپیدمی میشه ها :n18:

mrm2007
20-04-2015, 10:48
با سلام

من توی چند تا سرویس دهنده مختلف از این مشکلات داشتم (بدترینش آسیاتک بود). اگر که مودمتون خاموش و روشن نشه در بازه رایگان , این مشکلات برای همشون هست. من هم یک مودم ساده تک پورت بدون وایرلس گرفته ام و به صورت بریج تنظیم کرده ام. هر موقع که شب بخوام دانلود بکنم , سیم تلفن مودم وای فای رو قبل خواب درمیارم میزنم به این (ارزونترش هم مودم یو اس بی اگر که پیدا بشه). دانلود منیجر ها هم همشون تنظیم دارند برای دیال کردن (وصل کردن) یک کانکشن در زمان خاص , تنظیم شده که 2:02 وصل بشه و 6:59 قطع بشه و کامپیوتر رو هم خاموش کنه. دیگه چون توی لاگ هم میزنه زمان قطع و وصل رو هیچ رقمه نمیتونن کم بکنند.

من مصرفم شبانه آنچنان بالا نیست (نهایتا 10-15 گیگ در ماه) ولی همینرو در آسیاتک پدرم در اومد. اندازه پول مودم پول تلفن حرف زدن با ساپورتشون میشد (به غیر از اعصاب خوردیش) منم خیال خودم رو راحت کردم.

amin_v30
20-04-2015, 11:29
با سلام

من توی چند تا سرویس دهنده مختلف از این مشکلات داشتم (بدترینش آسیاتک بود). اگر که مودمتون خاموش و روشن نشه در بازه رایگان , این مشکلات برای همشون هست. من هم یک مودم ساده تک پورت بدون وایرلس گرفته ام و به صورت بریج تنظیم کرده ام. هر موقع که شب بخوام دانلود بکنم , سیم تلفن مودم وای فای رو قبل خواب درمیارم میزنم به این (ارزونترش هم مودم یو اس بی اگر که پیدا بشه). دانلود منیجر ها هم همشون تنظیم دارند برای دیال کردن (وصل کردن) یک کانکشن در زمان خاص , تنظیم شده که 2:02 وصل بشه و 6:59 قطع بشه و کامپیوتر رو هم خاموش کنه. دیگه چون توی لاگ هم میزنه زمان قطع و وصل رو هیچ رقمه نمیتونن کم بکنند.

من مصرفم شبانه آنچنان بالا نیست (نهایتا 10-15 گیگ در ماه) ولی همینرو در آسیاتک پدرم در اومد. اندازه پول مودم پول تلفن حرف زدن با ساپورتشون میشد (به غیر از اعصاب خوردیش) منم خیال خودم رو راحت کردم.
اخه من این مشکل رو نداشتم،الان جدیدا به وجود اومده توی فن آوا،تو پارس آنلاین که خوراکش بود

jouhofre
20-04-2015, 15:26
اینستاگرام برا کسی باز میشه؟
فیلتر نیست ولی هیچی لود نمیشه

payampop
20-04-2015, 17:10
متاسفانه فن اوا هم دزد شده و حجم می دزده ...
تمام کسانی که ازشون توی ساعات رایگان حجم کم شده، حتما به پشتیبانی زنگ بزنن و پیگیری کنن.
اگر پیگیری نکنید، مطمئناً برای بقیه کاربران هم اتفاق خواهد افتاد.
من که از فردا سرویس نامحدودم شروع می شه و دیگه این مشکل رو نخواهم داشت. ولی کسانی که حجمی می گیرن، حجمشون دزدی می شه.

fanoudi
20-04-2015, 18:53
راستش بنده استفاده نکردم در هفته دو الی سه بار استفاده میکنم وتا حالا از من کم نشده ولی مطمئن هستم که خطا در سیستم های کامپیوتری هست

shat
20-04-2015, 21:41
باز دوباره این فناوای ما پکید! پینگ داخلی رفته بالای 300 :n03:
واقعا بی ثبات این فناوا

sorooshfm
22-04-2015, 05:23
باز دوباره این فناوای ما پکید! پینگ داخلی رفته بالای 300 :n03:
واقعا بی ثبات این فناوا
درسته که فن آوا هم یکسری مشکلات داره ولی سگش شرف داره نسبت به شرکت های دیگه الان شما غیر از فن آوا یک شرکت رو اسم ببرین که نامحدود واقعی بده با همین قیمت

p30g
22-04-2015, 11:15
درسته که فن آوا هم یکسری مشکلات داره ولی سگش شرف داره نسبت به شرکت های دیگه الان شما غیر از فن آوا یک شرکت رو اسم ببرین که نامحدود واقعی بده با همین قیمت

کدوم سرویس نامحدود ؟همه سرویساش محدوده!
بهترین سرویس نامحدود رو مخابرات میداد ک اونم ب لقاالا پیوست

shat
22-04-2015, 13:41
sorooshfm درسته از بعضی لحاظ بهتر و واسه همین که من موندم فناوا اما واقعا کیفیتش خوب نیست...
همین امروز از صبح دازم زنگ میزنم پشتیبانی، اما تا میخواد وصل بشه پشتیبانی میگه "با تشکر خدا نگهدار"!!! این یعنی پشتیبانی تعطیل!
تا یک مشکلی عمده ای پیش میاد پشتیبانی قطع میکنن! پشتیبانی واسه پاسخ گویی در هر شرایطی هست و نه سرکار گذاشتن مردم!

fafool70
22-04-2015, 14:40
sorooshfm درسته از بعضی لحاظ بهتر و واسه همین که من موندم فناوا اما واقعا کیفیتش خوب نیست...
همین امروز از صبح دازم زنگ میزنم پشتیبانی، اما تا میخواد وصل بشه پشتیبانی میگه "با تشکر خدا نگهدار"!!! این یعنی پشتیبانی تعطیل!
تا یک مشکلی عمده ای پیش میاد پشتیبانی قطع میکنن! پشتیبانی واسه پاسخ گویی در هر شرایطی هست و نه سرکار گذاشتن مردم!

واقعا راست میگی خودمم واسه داداشم که فن اوا داره زنگ زدم قبلا این مشکل و داشته . به نظرم هم از نظر پشتیبانی و هم سرعت اصلا خوب نیست فن اوا ، میتونید در این دو مورد در سایت 195 شکایت کنید

sorooshfm
22-04-2015, 15:06
کدوم سرویس نامحدود ؟همه سرویساش محدوده!
بهترین سرویس نامحدود رو مخابرات میداد ک اونم ب لقاالا پیوست
ببخشید شماچند ساله از فن آوا سرویس نگرفتین که میگید نامحدود نداره؟:n23:

sorooshfm
22-04-2015, 15:10
بله برای کسانی که تند تند پول ترافیک میدن و سرعت بالا و پینگ پایین میخوان و پول براشون مهم نیست و پولدارن شرکت های دیگه خوبن اما فعلا فن آوا به نظر من اگه بخوای نسبت به قیمت و ترافیک نگاه کنی و همینطور شبانه بهتره

p30g
22-04-2015, 15:21
ببخشید شماچند ساله از فن آوا سرویس نگرفتین که میگید نامحدود نداره؟:n23:

این لیست تعرفش تو سایتش نامحدود دیدی مارم خبر کن:n20:

4l1r3z4
22-04-2015, 15:36

آقا 100 بار تو این تاپیک و جاهای دیگه گفته شد که این حداقل حجم ها واقعیت نداره و الکیه...

sorooshfm
22-04-2015, 15:42

پس اینا چی هستن؟!:n24:

p30g
22-04-2015, 15:42
آقا 100 بار تو این تاپیک و جاهای دیگه گفته شد که این حداقل حجم ها واقعیت نداره و الکیه...

یعنی ب گفته شما فرضا سرعت 512 با تعرفه 38 تومن با 87 تومنی هیچ تفاوتی نداره
و اختلاف قیمت الکی هست؟:n13:

چقدر جالب

sorooshfm
22-04-2015, 15:44
اصلا ولش کن آره فن آوا کلا نامحدود نداره الان همه میان نامحدود میگیرن کلا سرویس های نامحدودشو برمیداره:n34:

p30g
22-04-2015, 16:11
اصلا ولش کن آره فن آوا کلا نامحدود نداره الان همه میان نامحدود میگیرن کلا سرویس های نامحدودشو برمیداره:n34:

پس اینا چی هستن؟!:n24:

تعرفه گرونترش رو برای خنده نگذاشته توی سایت هم نوشته 1 به 10 تقسیم میشه
شما و اون دوستتون هم مثل اینکه
مرغتون یک پا داره
نه؟!:n02:

masoudboy
22-04-2015, 17:46
فعلا از بعد عید همه شرکت ها مشکل پینگ و پکت لاست و تایم اوت دارن کم بیش و مشکل از زیر ساخت هست
من غیر از نامحدود فن آوا روی خط دیگه از آسیاتک سرویس محدود دارم و اونم برخی اوقات مشکل شدید پینگ داره ....

در ضمن سرویس های نامحدود فن آوا محدودیت حجمی اصلا ندارند و به دو نوع برنزی و طلایی تقسیم میشن
مثلا 512BU نوع برنزی و سرعت همیشه روی 64 هست و 1 به 8 هست در واقع
و 512GU نوع طلایی هست و سرعت همیشه روی 128 هست همیشه و 1 به 4 هست
و به هیچ عنوان هیچ محدودیتی در حجم ندارند ...

Lord Farshad
22-04-2015, 18:20
تعرفه گرونترش رو برای خنده نگذاشته توی سایت هم نوشته 1 به 10 تقسیم میشه
شما و اون دوستتون هم مثل اینکه
مرغتون یک پا داره
نه؟!:n02:

نه دادا، مشکل از اون دوستان و پای مرغشون! نیست، مشکل از شماست :دی که ندونسته و نشناخته با فن آوا، داری حکم میدی در حالیکه اونا دارند از این سرویس استفاده میکنند.

فن آوا نا محدود هاش هیچ گونه محدودیت حجم مصرفی (مصرف منصفانه و ...) ندارند، این مقادیری که توی سایتشون زده، همینطوری هست (گواهشم همه ی بچه های اینجا!) و اون سرویس هایی که گرون تر هستند، سرعتشون رو بالاتر میبندند، مثلا 512 رو در حد 1 مگ میبندند.

shat
22-04-2015, 18:50
از صبح کسی با پشتیانی فناوا تهران تماس گرفته؟ از صبح دارم زنگ میزنم تا میخواد وصل بشه به پشتیبانی میگه "با تشکر از تماس شما، خدانگهدار"!!! کسی خبر داره چی شده؟؟؟

GHAGHALEELEE
23-04-2015, 11:27
عزیزان مشکل قندشکن ها حل شد یا پرچم مسدودیت بالاست ؟

sh93
23-04-2015, 12:12
یرای من که 2 روزه حل شده این مشکل

sorooshfm
23-04-2015, 12:54
یک سوال برام پیش اومده و اینه که چرا با وجود این که گفته میشه سرعت پهنای باند حداقل بین سه نفر تقسیم میشه ولی هیچوقت از سرعت اسمی پایین تر نمیاد مثلا ۱ مگابیت که همون ۱۲۸ کیلوبایت میشه حتی تو اوج شلوغی شبکه؟:n13:

seetherali
23-04-2015, 13:27
دوستان طرحمو برای اولین بار تغییر دادم از طریق سایت, مودم رو ریست کردم بعدش دیگه چراغ نت قرمز شده , بیشتر از یک ساعته. همیشه همینجوری قطع میشه موقع تغییر طرح ؟! زنگ هم زدم پشتیبانی گفتن کلاً یه مشکلی پیش اومده خدافظ :|
توی تنظیمات مودم هم میرم ip شده 0.0.0.0.0

shayan0o21
23-04-2015, 14:08
دوستان طرحمو برای اولین بار تغییر دادم از طریق سایت, مودم رو ریست کردم بعدش دیگه چراغ نت قرمز شده , بیشتر از یک ساعته. همیشه همینجوری قطع میشه موقع تغییر طرح ؟! زنگ هم زدم پشتیبانی گفتن کلاً یه مشکلی پیش اومده خدافظ :|
توی تنظیمات مودم هم میرم ip شده 0.0.0.0.0
مودم رو ریست کردید؟
یعنی چیکار کردید دقیقا؟

seetherali
23-04-2015, 14:18
مودم رو ریست کردید؟
یعنی چیکار کردید دقیقا؟

همون خاموش روشن بود منظورم. البته وصل شده الان. دوباره کانفینگ هم کردم.

..

تست 1 مگ نامحدود ماهی 72 تومن , اهواز. همه چیزش خوبه فقط پینگش به درد گیم آنلاین نمیخوره..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dj77
23-04-2015, 15:02
یک سوال برام پیش اومده و اینه که چرا با وجود این که گفته میشه سرعت پهنای باند حداقل بین سه نفر تقسیم میشه ولی هیچوقت از سرعت اسمی پایین تر نمیاد مثلا ۱ مگابیت که همون ۱۲۸ کیلوبایت میشه حتی تو اوج شلوغی شبکه؟:n13:

اولا که پهنای باند بین 8نفر تقسیم میشه در حالت استاندارد
اگر هم شرکت زیرساخت درستی داشته باشه دیگه مهم نیست همه نیم میلیون کاربش همزمان استفاده کنند یا نه چون Down stram خط شما روی 1مگ بسته شده این سرعت بطور مطلوب در اختیار شما می زاره

sorooshfm
23-04-2015, 16:24
اولا که پهنای باند بین 8نفر تقسیم میشه در حالت استاندارد
اگر هم شرکت زیرساخت درستی داشته باشه دیگه مهم نیست همه نیم میلیون کاربش همزمان استفاده کنند یا نه چون Down stram خط شما روی 1مگ بسته شده این سرعت بطور مطلوب در اختیار شما می زاره
پس چطور هزینه های میلیونی زیر ساخت برای فروش پهنای باند ۱ مگ رو میده؟!