PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

ak313
25-11-2014, 19:49
پاک شود. وصل

mojtaba2321
25-11-2014, 20:16
فن آوا دانلود رایگان شبانش رو محدود میکنه؟؟ الگوریتمش مث شاتل نامشخصه؟

claud
25-11-2014, 20:21
سلام دوستان شما اطلاع دارید ip چطور عوض میشه؟
صبانت که بودم فکر کنم با reset کردن کامپیوتر ای پی هم عوض میشد
اگه روشی هست ممنون میشم بفرمایید

Tenhi
25-11-2014, 20:25
سلام دوستان شما اطلاع دارید ip چطور عوض میشه؟
صبانت که بودم فکر کنم با reset کردن کامپیوتر ای پی هم عوض میشد
اگه روشی هست ممنون میشم بفرمایید

معمولا با ری استارت کردن مودم عوض میشه

Tenhi
25-11-2014, 20:27

منم میخوام بگشیرم تا اونجا که من فهمیدم برا 512 شبانه 120 برا 1مگ شبانه 190 هست. تو روزشو تا هرجا خطتون بکشه.
اساتید درسته؟

mojtaba2321
25-11-2014, 20:42
کاری به سرعتش ندارم
میخوام بدونم الگوریتم محدود کردنش چطوریه

mohammad_77
25-11-2014, 20:42
سلام. کسی براش پیش اومده که مودم قطع بشه زیاد ؟ پشتیباانی گفت خطت مشکل نداره ولی باید یک نگاه به مودم انداخت . نمی دونم به خاطر قطعی های اخیر هست یا چیز دیگه ای هست . من یک vps دارم که گاهی اوقات نمی تونم بهش وصل بشوم و باید مودم رو ریست بکنم . در مورد تنظیمات , تنها تنظیمات خاصش (8و35) بودن PVC هست دیگه ؟

sleeplessness
25-11-2014, 20:55

شبی 3 تا 4 گیگ
سرعت فیکس روی یک عدد بین 180 تا 200
الگوریتم خاصی نداره
یکی از مشترکین سرعت روزانه و شبانه اش یکی بود
بعد همون 90 گیگ در ماه محدود شد

S M Λ S Ħ
25-11-2014, 21:05
دوستان الان با صدای مشتری فن آوا صحبت کردم و سر همین قضیه که شبانه محدود میشه به ۱۹۰ بهشون شکایت کردم و گفتم که مسؤل فروشتون به من گفت سرعت شب مثل روز هست و فوقش یکم کم میشه ولی الان از ۷۰۰ دقیقا توی ساعت ۲ میاد روی ۱۹۰ قفل میشه و چنین چیزی رو به من نگفتن

جواب ایشون :

گفتن که بله شبانه روی ۱۹۰ قفل میشه توسط اکانتینگ و مسئول فروش باید بهتون میگفتن و اگه نگفتن شمارتون و تاریخی که باهاشون صحبت کردید بگید صداشون ضبط شده و اگه درست باشه حرفتون میتونید تخلیه کنید و مبلغ پرداختی برای اینترنت ( احتمالا هزینه رانژ رو کم میکنن ) بهتون برگشت داده میشه

شمارمو هم دادم که باهاش صحبت کرده بودم و قرار شد صدای من و ایشون رو در بیارن تا فردا بررسی بشه و تکلیفش مشخص بشه

پس این قضیه که شبا محدود میشه رو ۱۹۰ قطعیه ( برای سرویس ۱ مگ ) و خودشون هم گفتن چنین چیزی هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

خب میدونی خودت هم باید اصن به گفته یارو شک میکردی که گفته سرعت شبانه همون روزانه اس !
آخه تو ایران همچین جمله ای خدایی خنده داره.. به جمله یکم فک کنی میفهمی :دی

ببین برای شبانه من یه راه باحال پیدا کردم، مقرون به صرفه هم هست خدایی
قضیه بسته های ایرانسل رو که شنیدی؟ یه بسته داره 24 گیگ از ساعت 2 تا 8 اگه اشتباه نکنم ! اینو داشته باش واسه روزایی که دانلود بالا داری
شبی میتونی حدود 7-8 گیگی داشته باشی؛ یکی از بچه ها با 1.5 مگ دانلود میکنه یکی هم با 700 کیلو

قیمتش هم خوبه، 10 تومن واسه 24 گیگ ! دیگه حالا تصمیم با خودت ;)

محدود که آره از همون اول هستی
اگه سرویس 1 مگ داشته باشی، شبی بین 3 تا 3.5 گیگ داری، اگه 512 داشته باشی بین 2 تا 2.5
2 مگ هم قیمتش خیلی بالاس

ghnjfg
25-11-2014, 21:22
سرعت شبانه 2مگ تا چند بازه و ایا قابلیت انتقال شارژ به ماه بعد رو داره یا نه؟

mojtaba2321
25-11-2014, 21:29
اگه شما به شبی 3 گیگ میگی محدود من حاضرم شبی یه پارت سریال بگیرم کلامو بندازم هوا
اما پارس انلاین میگه این طرح جدید قراره برای همه شرکتها عملی بشه.

faramobile
25-11-2014, 21:47
[COLOR=#000080]خب میدونی خودت هم باید اصن به گفته یارو شک میکردی که گفته سرعت شبانه همون روزانه اس !
آخه تو ایران همچین جمله ای خدایی خنده داره.. به جمله یکم فک کنی میفهمی :دی

شاید واسه شما خنده داره ولی واسه من که ۱ سال هست پارس آنلاین دارم و هر شب سرعتم دقیقا مثل روز هست و شبی ۱۵ گیگ رایگان دانلود کردم ماهی حدودا ۴۴۰ گیگ اصلا هم خنده دار نیست !!

دروغ که شاخ و دم نداره این شرکت فن آوا فقط دنبال پول هست و هر دروغی میگه تا بتونه سرویسش رو بندازه به کاربر ! از پر بودن پورت که الکی میگن فقط ۱ دونه مونده الان نگیری پر میشه ،، تا دروغ در مورد سرویس های ارزون تر که تو مرکز شما نمیشه داد و باید گرون تر هاشون رو بگیرید !! بعضا چند ماهه میکنن تو پاچه کاربرا !! جالبه که تا پشیمون بشی بگی نمیخوام سریع یه پله کوتاه میان از دروغشون با یه دروغ جدیدتر میخوان کاربر رو نگه دارن !!

کلا اصلا از عملکرد فروششون خوشم نیومد اکثرا دروغ میگن !! ولی پشتیبانیشون باز بهترن !

Tenhi
25-11-2014, 22:23
شاید واسه شما خنده داره ولی واسه من که ۱ سال هست پارس آنلاین دارم و هر شب سرعتم دقیقا مثل روز هست و شبی ۱۵ گیگ رایگان دانلود کردم ماهی حدودا ۴۴۰ گیگ اصلا هم خنده دار نیست !!

دروغ که شاخ و دم نداره این شرکت فن آوا فقط دنبال پول هست و هر دروغی میگه تا بتونه سرویسش رو بندازه به کاربر ! از پر بودن پورت که الکی میگن فقط ۱ دونه مونده الان نگیری پر میشه ،، تا دروغ در مورد سرویس های ارزون تر که تو مرکز شما نمیشه داد و باید گرون تر هاشون رو بگیرید !! بعضا چند ماهه میکنن تو پاچه کاربرا !! جالبه که تا پشیمون بشی بگی نمیخوام سریع یه پله کوتاه میان از دروغشون با یه دروغ جدیدتر میخوان کاربر رو نگه دارن !!

کلا اصلا از عملکرد فروششون خوشم نیومد اکثرا دروغ میگن !! ولی پشتیبانیشون باز بهترن !

اینو دقیقا به من گفت :D

masoudboy
25-11-2014, 22:23
اگه شما به شبی 3 گیگ میگی محدود من حاضرم شبی یه پارت سریال بگیرم کلامو بندازم هوا
اما پارس انلاین میگه این طرح جدید قراره برای همه شرکتها عملی بشه.

پارس دروغ میگه
به هیچ عنوان این طور نیست و این قانون را فقط خود پارس و صبانت و چند شرکت دیگه گذاشتن ...

claud
25-11-2014, 22:42
ببین برای شبانه من یه راه باحال پیدا کردم، مقرون به صرفه هم هست خدایی
قضیه بسته های ایرانسل رو که شنیدی؟ یه بسته داره 24 گیگ از ساعت 2 تا 8 اگه اشتباه نکنم ! اینو داشته باش واسه روزایی که دانلود بالا داری
شبی میتونی حدود 7-8 گیگی داشته باشی؛ یکی از بچه ها با 1.5 مگ دانلود میکنه یکی هم با 700 کیلو

قیمتش هم خوبه، 10 تومن واسه 24 گیگ ! دیگه حالا تصمیم با خودت ;)

محدود که آره از همون اول هستی
اگه سرویس 1 مگ داشته باشی، شبی بین 3 تا 3.5 گیگ داری، اگه 512 داشته باشی بین 2 تا 2.5
2 مگ هم قیمتش خیلی بالاس
سلام دوست عزیز متاسفانه گوشی که الان بنده دارم خیلی سادس!به نظر شما حداقل چه گوشی و نرم افزاری لازمه که بتونه حداکثر سرعتو ساپورت کنه؟ممنون

faramobile
25-11-2014, 23:08
سلام دوست عزیز متاسفانه گوشی که الان بنده دارم خیلی سادس!به نظر شما حداقل چه گوشی و نرم افزاری لازمه که بتونه حداکثر سرعتو ساپورت کنه؟ممنون

اگه میخوای باتری گوشیت به فنا نره روی گوشیت حساب نکن به عنوان مودم اینترنت 4g یا 3g

یا مودم دانگل usb بگیر برای 4g که یکی از دوستان خریدن ۱۴۰ و خورده ای که میزنی به کامپیوتر و اینترنت میده یا از این مودم های همراه 4g بگیر که خود ایرانسل میفروشه ۳۲۰ تومن که بعدا ارزون ترم میشه ، راحت میتونی سیم کارت بزاری توش و با وای فای بهش وصل بشی بیرونم رفتی بزاری جیبت ببری

claud
25-11-2014, 23:47
معمولا با ری استارت کردن مودم عوض میشه
ممنون
راستش میخواستم روزی یک بار ip رو عوض کنم اما با ری استارت مودم فکر کنم هر دفعه نیاز به کانفیگ باشه

faramobile
26-11-2014, 00:01
ممنون
راستش میخواستم روزی یک بار ip رو عوض کنم اما با ری استارت مودم فکر کنم هر دفعه نیاز به کانفیگ باشه

عزیز منظورشون این بود که مودم رو خاموش روشن کنید آیپی جدید میگیره

نه اینکه ریست کنید مودم رو تنظیماتش بپره !!

mohammad_77
26-11-2014, 00:14
کسی نظری نداشت ؟

faramobile
26-11-2014, 00:20
سلام. کسی براش پیش اومده که مودم قطع بشه زیاد ؟ پشتیباانی گفت خطت مشکل نداره ولی باید یک نگاه به مودم انداخت . نمی دونم به خاطر قطعی های اخیر هست یا چیز دیگه ای هست . من یک vps دارم که گاهی اوقات نمی تونم بهش وصل بشوم و باید مودم رو ریست بکنم . در مورد تنظیمات , تنها تنظیمات خاصش (8و35) بودن PVC هست دیگه ؟

اگه مشکل نویز نداشته باشی مشکلتون بعید میدونم از مودم باشه یا تنظیماتش ، اون vci و vpi هم همونه که گفتید و فقط اون عدد 8 با بقیه شرکت ها فرق داره

مود adsl هم اگه میتونی بزار روی adsl2+ و بقیه حالت ها رو غیر فعال کن

shah125
26-11-2014, 06:03
سرعت دانلود و آپلود خوبه

ولی ssl رو بستن واسه همین سایت ها و وبگردی به شدت کنده

حتی سایت 195 و پرداخت آنلاین

وی پی ان که میزنی بدتر هم میشه به شدت کندش کردن فکر کنم واسه همین چند روزست و جریان هسته ای خبرش داغه و دلار رفته بالا

حتی سایت هایی که به نحوی از اس اس ال بالا میان مثل مدیافایر هم به شدت کند باز میشه

با اینکه واسه ما که نامحدود هستیم و آخر شب ها یا الان که 6 صبحه سرعت ها بهتر هم میشه ولی باز نمیتونم مدیافایر رو باز کنم در صورتی که دانلود و آپلودم خیلی خوبه تو این ساعت ، امروز با هزار بدبختی یه شارژ تونستم بخرم و سایت 195 هم هر کاری کردم واسم لودش تموم نمشد

از اونجایی که خیلی دیگه از بچه ها رو شرکت های مختلف هم مشکل کندی داشتن مخصوصا تو رشت که هستیم دیگه مطمئنم چه انگولکی کردن

ak313
26-11-2014, 11:06
بالاخره خدا رو شکر خط نفرین شده من وصل شد. لامصب بیشتر از 2500 تا نمیکشه آخه اینم شد مخابرات
512 محدود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sh93
26-11-2014, 11:42
دوستان مخابرات مرکز نبوت اینترنت خودش رو 8-9 روز باید تو صف باشی تا وصل کنن.من گرفتم 512 اصلا راضی نبودم جمع کردم از فن آوا 5 روز پیش گرفتم بعد هنوز وصل نشده ! امروز زنگ زدم فن آوا گفت ما کاراشو کردیم دست مخابراته.میخواستم ببینم روندش مثل وقتیه که ار خود مخابرات میگیرم ؟ قراره حداقل 8-9 روز طول بکشه؟

iman2482
26-11-2014, 11:47
بالاخره خدا رو شکر خط نفرین شده من وصل شد. لامصب بیشتر از 2500 تا نمیکشه آخه اینم شد مخابرات
512 محدود

سلام
شما زنگ بزن پشتیبانی نویز خط و پروفایلت رو چک کنن .
مرسی

iman2482
26-11-2014, 11:50
دوستان مخابرات مرکز نبوت اینترنت خودش رو 8-9 روز باید تو صف باشی تا وصل کنن.من گرفتم 512 اصلا راضی نبودم جمع کردم از فن آوا 5 روز پیش گرفتم بعد هنوز وصل نشده ! امروز زنگ زدم فن آوا گفت ما کاراشو کردیم دست مخابراته.میخواستم ببینم روندش مثل وقتیه که ار خود مخابرات میگیرم ؟ قراره حداقل 8-9 روز طول بکشه؟

سلام
اگر اون مدتی که مخابرات طول میکشه بخاطر پر بودن پورت ها نبوده باشه و بخاطر شلوغی مرکز باشه بله بقیه شرکتها هم انقدر طول میکشه !
البته شلوغی که چه عرض کنم ! تا ساعت 10 صبحونه میخورن بعد اگه جلسه ای همایشی چیزی باشه تو اون شرکت میکنن ساعت 12 به بعد هم میرن نماز و ناهار و بعدشم یکی یکی جیم میشن ! منظور مراکز از شلوغی اینه بیشتر

ak313
26-11-2014, 11:59
سلام
شما زنگ بزن پشتیبانی نویز خط و پروفایلت رو چک کنن .
مرسی

تشکر از توجه شما
از وقتی که من متولد شدم خط تلفنم نویز داشته1.
دوسته علت اصلی من فاصله زیاد از مرکز هست. کاریشم نمیشه کرد.
جالبه اینم تست ایرانسلمه. البته شما به شاتل و تدبیرش کاری نداشته باشیه مطمئنا ایرانسله تا 1.5مگ رفت ( بایتا نه بیت) منتظرم سیگنال نسل چهار بگیرم

iman2482
26-11-2014, 12:31
تشکر از توجه شما
از وقتی که من متولد شدم خط تلفنم نویز داشته1.
دوسته علت اصلی من فاصله زیاد از مرکز هست. کاریشم نمیشه کرد.
جالبه اینم تست ایرانسلمه. البته شما به شاتل و تدبیرش کاری نداشته باشیه مطمئنا ایرانسله تا 1.5مگ رفت ( بایتا نه بیت) منتظرم سیگنال نسل چهار بگیرم

خواهش میکنم
در مورد سییتمهای موبایلیتی زیاد به این اعداد و ارقام دل خوش نکن .
خودم نماینده مبین نت هستم درسته ایرانسل توی مشهد نسل 4 رو راه انداخته و مبین نت هم بزودی در 11 شهر lte ارائه میکنه ولی بخاطر زیر ساختهاشون فقط اولش خوبه و خیلی زود خراب میشه .
باز تا زمانی که هواووی بود وضع بهتر بود ولی این سامسونگ و زد تی ای دو زار نمی ارزن

hadi777
26-11-2014, 17:17

خب حالا چون 1 سال خوش شانس بودید این همه دانلود کردید قرار نیست همیشه اینجور باشه! اونم با ماهی 30 40 تومان شاید کمتر! دیگه متاسفانه از این خبرها نیست. اخه اون زمان که اینجور نبود ملت اینقدر دانلودر نداشت!
در صورتی که شما فقط باید ماهی 160تومان پول هارد بدی! اونا اگه دنبال پولند شما هم دنبال دانلود سنگین با قیمت هرچی پایین تری :n02:
اگه شرکتی پیدا کردی که بتونی بازم اینقدر دانلود کنی حتما خبرش رو بده. اگه پیدا نکردی پیشنهاد من گرفتن نت نامحدود 2مگ هست خودت راحت کن البته باید سر کیسه رو شل کنی :n02:
الانم که جدیدا ایرانسل مد شده ملت هجوم میارن بهش اونم کله پا میشه شکی توش نیست هرچیزی حساب کتاب داره از حدش گذشت چاره ای ندارند محدود میکنند.

m_amin
26-11-2014, 21:10
پینگ اینجوری دیده بودین؟!
آخه این چه پینگیه؟!
پینگ ایران رو گرفتم رو ۱۸۰ هست!

faramobile
26-11-2014, 21:23
خب حالا چون 1 سال خوش شانس بودید این همه دانلود کردید قرار نیست همیشه اینجور باشه! اونم با ماهی 30 40 تومان شاید کمتر! دیگه متاسفانه از این خبرها نیست. اخه اون زمان که اینجور نبود ملت اینقدر دانلودر نداشت!
در صورتی که شما فقط باید ماهی 160تومان پول هارد بدی! اونا اگه دنبال پولند شما هم دنبال دانلود سنگین با قیمت هرچی پایین تری :n02:
اگه شرکتی پیدا کردی که بتونی بازم اینقدر دانلود کنی حتما خبرش رو بده. اگه پیدا نکردی پیشنهاد من گرفتن نت نامحدود 2مگ هست خودت راحت کن البته باید سر کیسه رو شل کنی :n02:
الانم که جدیدا ایرانسل مد شده ملت هجوم میارن بهش اونم کله پا میشه شکی توش نیست هرچیزی حساب کتاب داره از حدش گذشت چاره ای ندارند محدود میکنند.

خارج از کشور ( خیلی هم دور نه ، همین امارات - دبی خودمون ) اینترنت پایه از ۸ مگ تازه شروع میشد و کاملا نامحدود ( مثلا من خودم تو اون چند سالی که اونجا بودم از شرکت du داشتم ) اتفاقا من تو اون چند سال اصلا اینجوری دانلود نکردم ! چرا ؟ چون که هر وقت اراده میکردم مثلا میخواستم فتوشاپ نصب کنم در عرض چند دقیقه دانلود میکردم بدون نگرانی از حجم و نصب میکردم و نیازی هم به ارشیو کردن نبود چون بعدا هم هروقت نیاز بود باز در عرض چند دقیقه میگرفتم

نیازی به آرشیو نگه داری و دانلود هر چی دم دستت بیاد هم نیست چون حتی رفیقات و فامیل هم خودشون براحتی هر چی بخوان موقع نیاز دانلود میکنن و نیاز نیست آرشیو نگه داری که شاید شاید شاید یه روزی یکی ازم خواست بهش بدم !!

کلا هر چی رو محدود کنی همه بیشتر حریص میشن براش که استفاده کنن اونم خارج از نیازشون ! مثلا وقتی میگین از ۲ تا ۸ رایگان ! خب طرف میگه تو روز که دستمو بستن الان باید ( دقت کنید باید ! ) دانلود کنم که از دستم نره ! چون محدودش کردن به اون چند ساعت اندک !

-------------------------------

در ضمن اینجوری که شما میگی پس الان کشور های دیگه مثل همین امارات یا اون ایده آلش آمریکا پس باید الان همشون دانلودر باشن چون اونجا که دیگه کلا نامحدوده ! با سرعت های ۱۰ برابر ما و هزینه خیلی کمتر از ما ، ولی نه دوست عزیز هر کشوری برای خودش دانلودر داره ربطی هم به این داستان ها نداره ، اتفاقا این محدودیت ها باعث شده ملت تا فرصتشو پیدا میکنن هر چی دم دستشون میاد دانلود کنن

g122
26-11-2014, 21:28
مشکل از کابل هستش اگه کابل به فلز بسته باشه یا قدیمی باشه وهمچنین کابل مسی نویز می اندازه اگه این کابل ها جلد شون در بیاد در مجاورت رطوبت به رنگ سبز درمیان که این هم باعث نویز میشه یا اگه هوا طوفانی بشه باز هم نویز میاندازه بهترین کاری که میتونی انجام بدی اینه که کابل رو عوض کنی و از کابل های 4 رشته ای مخصوص اینترنت استفاده کنی من خودم همین مشکل رو داشتم و هرچی با پشتیبانی تماس میگرفتم مشکلم حل نمیشد تا اینکه کابل رو عوض کردم واز اون وقت هیچ نویزی ندارم

mostafamz2010
26-11-2014, 21:43
خارج از کشور ( خیلی هم دور نه ، همین امارات - دبی خودمون ) اینترنت پایه از ۸ مگ تازه شروع میشد و کاملا نامحدود ( مثلا من خودم تو اون چند سالی که اونجا بودم از شرکت du داشتم ) اتفاقا من تو اون چند سال اصلا اینجوری دانلود نکردم ! چرا ؟ چون که هر وقت اراده میکردم مثلا میخواستم فتوشاپ نصب کنم در عرض چند دقیقه دانلود میکردم بدون نگرانی از حجم و نصب میکردم و نیازی هم به ارشیو کردن نبود چون بعدا هم هروقت نیاز بود باز در عرض چند دقیقه میگرفتم

نیازی به آرشیو نگه داری و دانلود هر چی دم دستت بیاد هم نیست چون حتی رفیقات و فامیل هم خودشون براحتی هر چی بخوان موقع نیاز دانلود میکنن و نیاز نیست آرشیو نگه داری که شاید شاید شاید یه روزی یکی ازم خواست بهش بدم !!

کلا هر چی رو محدود کنی همه بیشتر حریص میشن براش که استفاده کنن اونم خارج از نیازشون ! مثلا وقتی میگین از ۲ تا ۸ رایگان ! خب طرف میگه تو روز که دستمو بستن الان باید ( دقت کنید باید ! ) دانلود کنم که از دستم نره ! چون محدودش کردن به اون چند ساعت اندک !

-------------------------------

در ضمن اینجوری که شما میگی پس الان کشور های دیگه مثل همین امارات یا اون ایده آلش آمریکا پس باید الان همشون دانلودر باشن چون اونجا که دیگه کلا نامحدوده ! با سرعت های ۱۰ برابر ما و هزینه خیلی کمتر از ما ، ولی نه دوست عزیز هر کشوری برای خودش دانلودر داره ربطی هم به این داستان ها نداره ، اتفاقا این محدودیت ها باعث شده ملت تا فرصتشو پیدا میکنن هر چی دم دستشون میاد دانلود کنن

موافقم :n37: کجا گیر افتادیم :n14: کشورای دیگه اصلا چیزی به نام محدود وجود نداره و اگه هم هزینش زیاده با درآمدشون جور در میاد
برای ما همه چیز محدوده :n35: همه چیز

iman2482
27-11-2014, 00:33
موافقم :n37: کجا گیر افتادیم :n14: کشورای دیگه اصلا چیزی به نام محدود وجود نداره و اگه هم هزینش زیاده با درآمدشون جور در میاد
برای ما همه چیز محدوده :n35: همه چیز
حرفتون رو قبول دارم ولی مشکل شرکتها نیستن مشکل دولت و انحصار ورود پهنای باند به ایرانه که چند ده برابر به شرکتها فروخته میشه !

mostafamz2010
27-11-2014, 00:53
حرفتون رو قبول دارم ولی مشکل شرکتها نیستن مشکل دولت و انحصار ورود پهنای باند به ایرانه که چند ده برابر به شرکتها فروخته میشه !

بله درسته
ولی خداوکیلی مجبورن دروغ بگن ؟ شایدم مجبور باشن
آسیاتک خیلی دروغا به من گفت
همین ماه هم تخلیه میکنم و میام فن آوا
ان شاالله که فن آوا ... :n01:

mostafamz2010
27-11-2014, 01:05
راستی ، دوستم رفت نمایندگی فن آوا بهش گفتن فعلا مشکلاتی داریم و نمیتونیم سرویس 1 مگ رو بیشتر 2 مگ باز بزاریم
دوستمم رفت یه شرکت دیگه
حالا منم اگه سرویسم روی 4 یا 6 ببندن فن آوا میگیرم وگرنه فایده نداره که
اگه اون نمایندگی بیشتر از 2 باز نزاشت میرم یه نمایندگی دیگه
اگه اونجام همینو گفت که هیچی ... :n02: تازه من میخوام بگم اگه خط میکشه 10 مگ ببند :n01:

faramobile
27-11-2014, 01:09
بله درسته
ولی خداوکیلی مجبورن دروغ بگن ؟ شایدم مجبور باشن
آسیاتک خیلی دروغا به من گفت
همین ماه هم تخلیه میکنم و میام فن آوا
ان شاالله که فن آوا ... :n01:

خیلی مواظب باش من تا حالا دروغ گو تر از فروشنده های فن آوا ندیدم کلا پیش فرض هر چی گفت بزار به حساب این که دروغ میگه مگه اینکه خلافش ثابت بشه ! گفت پورت نداریم فقط یدونه مونده بدون کلی پورت خالی دارن ، گفت باید همین الان بگیری وگرنه پر میشه بدون تا ۱ ماه دیگه هم پر بشو نیست خیالت راحت ، میتونی تست هم کنی ، بگو باشه بعد تا فرداش سفارش نده دوباره زنگ بزن یه فروشنده دیگشون باز میگه تا ۵ دقیقه دیگه سفارش بدی میشه بعدش پر میشه !! خدا میدونه این ۵ دقیقه کی تموم میشه !

سرویس های گرون هم مواظب باش بهت نندازن ، اصلا قبول نکن چیزی که اون میگه حتما بگیری ، گفت نه نمیشه باید مثلا با گیگ بالاتر بگیری بگو باشه پس نمیتونم ازتون سرویس بگیرم ! مطمئن باش باز سرویس ارزون تر بهت پیشنهاد میده که پشیمون نشی کنسل کنی !!

البته فقط همین قسمتش بده ، بعدش هم پشتیبانیشون بد نیست هم رسیدگی به شکایاتشون ، سرویسشون هم به نظر پایداره و زیاد بالا پایین نمیشه

فقط اگه شبانه دار میگیری شبانه رو الکی میگن مثل روزه ولی اینجوری نیست و مثلا برای ۱ مگ روی ۱۹۰ قفل میکنن یعنی کمتر از ۲ مگ

faramobile
27-11-2014, 01:15
راستی ، دوستم رفت نمایندگی فن آوا بهش گفتن فعلا مشکلاتی داریم و نمیتونیم سرویس 1 مگ رو بیشتر 2 مگ باز بزاریم
دوستمم رفت یه شرکت دیگه
حالا منم اگه سرویسم روی 4 یا 6 ببندن فن آوا میگیرم وگرنه فایده نداره که
اگه اون نمایندگی بیشتر از 2 باز نزاشت میرم یه نمایندگی دیگه
اگه اونجام همینو گفت که هیچی ... :n02: تازه من میخوام بگم اگه خط میکشه 10 مگ ببند :n01:

نمایندگی فایده نداره یجورایی هرکاری دلش بخواد میکنه ، سعی کنید از خود مرکز فن آوا و پشتیبانیش خطتون رو بررسی کنید برای سرعت بالاتر و راحت هم تا ۶ مگ میبندن ، اگه غر غر کرد بگید موقع سفارش سرویس فروشنده بهتون گفته میشه و با همین شرط خریدید ، راحت برات تا ۶ مگ میبندن ، تا ۱۰ مگ هم خواستی ببندن بگو گفتن اگه خط بکشه مبندید ، بعد خطتون رو تست میکنن و میبندن رو ۱۰ اگه خط پایدار باشه اوکیه و میزارن باشه ولی اگه قطع بشه ۸ مگ تست میکنن و همینجوری تا وقتی خط پایدار باشه و قطعی نداشته باشه چون وقتی قطعی وصلی داشته باشید تند تند هی لاگ میندازه تو مرکز که مثلا فلان سرویس ۵۰ دفعه امروز قطع وصل شده بعد میان چک میکنن و اون پشتیبانی رو بازخواست میکنن که چرا جوری بسته که خط مشتری هی قطع بشه !

mostafamz2010
27-11-2014, 01:16
خیلی مواظب باش من تا حالا دروغ گو تر از فروشنده های فن آوا ندیدم کلا پیش فرض هر چی گفت بزار به حساب این که دروغ میگه مگه اینکه خلافش ثابت بشه ! گفت پورت نداریم فقط یدونه مونده بدون کلی پورت خالی دارن ، گفت باید همین الان بگیری وگرنه پر میشه بدون تا ۱ ماه دیگه هم پر بشو نیست خیالت راحت ، میتونی تست هم کنی ، بگو باشه بعد تا فرداش سفارش نده دوباره زنگ بزن یه فروشنده دیگشون باز میگه تا ۵ دقیقه دیگه سفارش بدی میشه بعدش پر میشه !! خدا میدونه این ۵ دقیقه کی تموم میشه !

سرویس های گرون هم مواظب باش بهت نندازن ، اصلا قبول نکن چیزی که اون میگه حتما بگیری ، گفت نه نمیشه باید مثلا با گیگ بالاتر بگیری بگو باشه پس نمیتونم ازتون سرویس بگیرم ! مطمئن باش باز سرویس ارزون تر بهت پیشنهاد میده که پشیمون نشی کنسل کنی !!

البته فقط همین قسمتش بده ، بعدش هم پشتیبانیشون بد نیست هم رسیدگی به شکایاتشون ، سرویسشون هم به نظر پایداره و زیاد بالا پایین نمیشه

فقط اگه شبانه دار میگیری شبانه رو الکی میگن مثل روزه ولی اینجوری نیست و مثلا برای ۱ مگ روی ۱۹۰ قفل میکنن یعنی کمتر از ۲ مگ

ممنون :n40:

من همین سرویس 1 مگ 6 گیگ برام کافیه
فقطم همین سرویس رو میخوام :n02:
شبانه هم اگه 190 بده خوبه

حالا حدودا یه ماه دیگه زنگ میزنم ببینم رو چه سرعتی برام میبنده اگه 6 مگ ببندن میخرم
شما روی 10 مگ بسته بودن که سرعتت بالا بوده
هیچ شرکتی سرعت شبانه مثل روز نیس ، همه جا افت سرعت داره
چیکار کنیم دیگه مجبوریم :n27: به قول آسیاتک : همینه که هســـــــــــــــــــــــ ــت :n31:
وقتی تخلیه کردم میفهمن همینه که نیِِـــــــــــست :n02:

mostafamz2010
27-11-2014, 01:20
نمایندگی فایده نداره یجورایی هرکاری دلش بخواد میکنه ، سعی کنید از خود مرکز فن آوا و پشتیبانیش خطتون رو بررسی کنید برای سرعت بالاتر و راحت هم تا ۶ مگ میبندن ، اگه غر غر کرد بگید موقع سفارش سرویس فروشنده بهتون گفته میشه و با همین شرط خریدید ، راحت برات تا ۶ مگ میبندن ، تا ۱۰ مگ هم خواستی ببندن بگو گفتن اگه خط بکشه مبندید ، بعد خطتون رو تست میکنن و میبندن رو ۱۰ اگه خط پایدار باشه اوکیه و میزارن باشه ولی اگه قطع بشه ۸ مگ تست میکنن و همینجوری تا وقتی خط پایدار باشه و قطعی نداشته باشه چون وقتی قطعی وصلی داشته باشید تند تند هی لاگ میندازه تو مرکز که مثلا فلان سرویس ۵۰ دفعه امروز قطع وصل شده بعد میان چک میکنن و اون پشتیبانی رو بازخواست میکنن که چرا جوری بسته که خط مشتری هی قطع بشه !

اینجا که رفتم فکرکنم دفتر اصلی بود
آدرسشو از سایت فن آوا برداشتم :n13:
بجز این و یجا دیگه جایی رو سراغ ندارم
ولی کاش خط بکشه و 8 یا 10 مگ ببندن :n02:
6 هم باشه من راضیم :n06: سرعت شبانه هم حدود 150 باشه بازم راضی ام :n31: ببین آسیاتک چیکارمون کرده :n22:

faramobile
27-11-2014, 01:20
ممنون :n40:

من همین سرویس 1 مگ 6 گیگ برام کافیه
فقطم همین سرویس رو میخوام :n02:
شبانه هم اگه 190 بده خوبه

حالا حدودا یه ماه دیگه زنگ میزنم ببینم رو چه سرعتی برام میبنده اگه 6 مگ ببندن میخرم
شما روی 10 مگ بسته بودن که سرعتت بالا بوده
هیچ شرکتی سرعت شبانه مثل روز نیس ، همه جا افت سرعت داره
چیکار کنیم دیگه مجبوریم :n27: به قول آسیاتک : همینه که هســـــــــــــــــــــــ ــت :n31:
وقتی تخلیه کردم میفهمن همینه که نیِِـــــــــــست :n02:

با دعوا بستن روی ۱۰ مگ چون خطم خیلی نویز داشت :)

البته دیشب یه چیزی دیدم از فن آوا که احتمال داره بشه شبانه قفل نشه و با همون سرعت روز دانلود کرد ازش ، فقط دیگه صبح تخلیه کردم و اگه دوباره برگشتم فن آوا دوباره تست میکنم ببینم میشه کاریش کرد یا نه !

mostafamz2010
27-11-2014, 01:28
با دعوا بستن روی ۱۰ مگ چون خطم خیلی نویز داشت :)

البته دیشب یه چیزی دیدم از فن آوا که احتمال داره بشه شبانه قفل نشه و با همون سرعت روز دانلود کرد ازش ، فقط دیگه صبح تخلیه کردم و اگه دوباره برگشتم فن آوا دوباره تست میکنم ببینم میشه کاریش کرد یا نه !

:n10: اگه چیزی هست تو پیام خصوصی بگو
حالا میخوای از کجا نت بگیری ؟
من که جای بهتر سراغ ندارم! :n37:
منطقه ما هم 3G ایرانسل آنتن نمیده وگرنه میگرفتم
وسط شهر هم که آنتن میده تست کردم سرعت دانلودش 12 کیلوبایت بود
نمیدونم چطوریه بعضی جاها سرعت 900 میده

faramobile
27-11-2014, 01:33
:n10: اگه چیزی هست تو پیام خصوصی بگو
حالا میخوای از کجا نت بگیری ؟
من که جای بهتر سراغ ندارم! :n37:
منطقه ما هم 3G ایرانسل آنتن نمیده وگرنه میگرفتم
وسط شهر هم که آنتن میده تست کردم سرعت دانلودش 12 کیلوبایت بود
نمیدونم چطوریه بعضی جاها سرعت 900 میده

شما همینجا بگیری به نفعته چون تو این مسخره بازی شرکت های adsl فعلا فن آوا بهتره از بقیه ، ولی برای کسی که دانلود زیاد داره اون محدودیت سرعت شبانه اذیت میکنه

فعلا چند جا فرم پر کردم ببینم کدومشون پورتشون خالی میشه بگیرم ، تو هفته آینده بازم شرکت های دیگه رو تست میکنم اگه بهتر گیر نیارم بر میگردم فن آوا هر سه خطم رو از اینجا میگیرم میکس میکنم حداقل بتونم شبی ۱۲ گیگ دانلود کنم

mostafamz2010
27-11-2014, 01:42
شما همینجا بگیری به نفعته چون تو این مسخره بازی شرکت های adsl فعلا فن آوا بهتره از بقیه ، ولی برای کسی که دانلود زیاد داره اون محدودیت سرعت شبانه اذیت میکنه

فعلا چند جا فرم پر کردم ببینم کدومشون پورتشون خالی میشه بگیرم ، تو هفته آینده بازم شرکت های دیگه رو تست میکنم اگه بهتر گیر نیارم بر میگردم فن آوا هر سه خطم رو از اینجا میگیرم میکس میکنم حداقل بتونم شبی ۱۲ گیگ دانلود کنم

دمت گرم :n02: منم چند سال پیش پارس آنلاین داشتم هنوز سرعت شبانه ها محدود نشده بود خیلی دانلود کردم یادش بخیر
شبی 12 گیگ چی دانلود کنی ؟ :n13:
من مثلا الان چند تا بازی اومده دارم شبانه میزارم وگرنه یه ماه بود اصلا شبا دانلود نمیکردم

payampop
27-11-2014, 11:26
سلام دوستان عزیز
من اینترنت صبانت دارم تا چند روز دیگه زمان سرویسم تموم می شه، می خوام فن آوا بگیرم. لطفا راهنمایی کنید که اینترنت حجمی بگیرم یا نامحدود ؟
دانلود شبانه برام اهمیت زیادی داره. البته سرعت روزانه هم مهم است.
چه سرویسی بگیرم که که هم شبانه دانلود مناسبی داشته باشه (شبی حدود 4، 5 گیگ) و هم در طول روز سرعت بالا باشه. ضمنا قیمت هم مناسب باشه. ماهی حدود 50 تا 60 هزار تومان
ممنون

shayan0o21
27-11-2014, 14:29
سلام دوستان عزیز
من اینترنت صبانت دارم تا چند روز دیگه زمان سرویسم تموم می شه، می خوام فن آوا بگیرم. لطفا راهنمایی کنید که اینترنت حجمی بگیرم یا نامحدود ؟
دانلود شبانه برام اهمیت زیادی داره. البته سرعت روزانه هم مهم است.
چه سرویسی بگیرم که که هم شبانه دانلود مناسبی داشته باشه (شبی حدود 4، 5 گیگ) و هم در طول روز سرعت بالا باشه. ضمنا قیمت هم مناسب باشه. ماهی حدود 50 تا 60 هزار تومان
ممنون

همچین سرویس محدودی نداره :n02: با 50 60 شبی 4 گیگ به زور میشه گرفت ! مگر اینکه بیشتر هزینه کنی

payampop
27-11-2014, 14:39
همچین سرویس محدودی نداره :n02: با 50 60 شبی 4 گیگ به زور میشه گرفت ! مگر اینکه بیشتر هزینه کنی

یعنی سرویس نامحدود بگیرم (DP-1024-BU) رو بگیرم ؟ سرویس های محدود شبانه شبی تا چند گیگ می شه دانلود کرد ؟ (مثلا سرویس DP-1024-6G-NF)
ممنون

shayan0o21
27-11-2014, 15:07
یعنی سرویس نامحدود بگیرم (DP-1024-BU) رو بگیرم ؟ سرویس های محدود شبانه شبی تا چند گیگ می شه دانلود کرد ؟ (مثلا سرویس DP-1024-6G-NF)
ممنون

اگر نامحدود بگیری چرا که ولی شب نمی شه روز هم باید دانلود کنه تا 5 6 گیگ بشه که این سرویس بهتر از محدود هست
در مورد سرویس محدودی که گفتید اگر مشکلی نباشه ، سروری که دانلود میکنید عالی باشه 4 تا 4.5 گیگ دانلود میکنه ! که تا الان بیشتر از 4 گیگ هیشکی نتونسته :n02:

payampop
27-11-2014, 15:17
اگر نامحدود بگیری چرا که ولی شب نمی شه روز هم باید دانلود کنه تا 5 6 گیگ بشه که این سرویس بهتر از محدود هست
در مورد سرویس محدودی که گفتید اگر مشکلی نباشه ، سروری که دانلود میکنید عالی باشه 4 تا 4.5 گیگ دانلود میکنه ! که تا الان بیشتر از 4 گیگ هیشکی نتونسته :n02:

ممنون از راهنمایی دوست عزیز ...

m_amin
27-11-2014, 22:41
بین ساعات ۶-۷ عصر تا ۱ شب فن آوا یعنی داغون میشه!
پینگ میشه ۵۰۰-۶۰۰
حتی سرور ایران هم بالای ۱۵۰ میده
من نمیفهمم واقعا یعنی چی!

mansoor 7
28-11-2014, 00:20
بین ساعات ۶-۷ عصر تا ۱ شب فن آوا یعنی داغون میشه!
پینگ میشه ۵۰۰-۶۰۰
حتی سرور ایران هم بالای ۱۵۰ میده
من نمیفهمم واقعا یعنی چی!

اره دقیقا بدون استثنا عصر ب بعد پینگ خیلی داغون میشه عملا گیم انلاین و... تعطیل میشه تو این ساعتا

Lightِِ
28-11-2014, 00:24
اینجا کسایی که مودمشون در حالت PPPoE هست و در ساعات شبانه دانلود میکنند آیا تجربه ای نظیر کم شدن حجم و... داشته اند یا خیر ؟؟؟

m_amin
28-11-2014, 08:02
اینجا کسایی که مودمشون در حالت PPPoE هست و در ساعات شبانه دانلود میکنند آیا تجربه ای نظیر کم شدن حجم و... داشته اند یا خیر ؟؟؟
بله داشته ام:n02:
یه بار از من ۳.۸ گیگ کم کرد!
صبح پاشدم رفتم تو پنل دیدنم زده مثلا از ۱۰ شب تا ۹ صبح ۳.۸ گیگ استفاده کردی
که من ساعت دانلودم از ۲ تا ۷ هست مودم خودش چک هم کردم دیدم درست هست
اما خوب حوصله پیگیری هم نداشتم دیگه که درستش کنم
قعلا هم دیگه پیش نیومده!
اگه یه دونه از این پریزهای تایمی بگیری بزنی پشت مودم که مثلا ۱:۵۵ مودم خاموش روشن بشه
یه بارم ۶:۵۵ مودم خاموش روشن بشه
اینجوری دیگه امکان نداره کم بشه
۵۰-۶۰ تومن هزینت هست

bazooka
28-11-2014, 09:38
سلام:n16:

سرعت دانلود روزانه و شبانه ی رایگانش چجوریاس این عین شاتل ک محدود نمیکنن و در کل خوبه ارزش داره یا نه ؟

چون من شبانه واسم خیلی مهمه

ممنون:n12:

shayan0o21
28-11-2014, 10:43
سلام:n16:

سرعت دانلود روزانه و شبانه ی رایگانش چجوریاس این عین شاتل ک محدود نمیکنن و در کل خوبه ارزش داره یا نه ؟

چون من شبانه واسم خیلی مهمه

ممنون:n12:

دو سه صفحه قبل رو بخونید ! :n24:

jouhofre
28-11-2014, 11:41
۱ مگ نامحدود مرکز فرشچی

bazooka
28-11-2014, 12:29
توی تعرفه هاش ی گزینش هس : DP 1024 3G NF

ولی چرا وقتی میخوام فرم سفارش رو پرکنم بین گزینه هاش همچین اسمی نیس؟؟؟؟:n27::n27:

و ی سوال دیگه
چرا 128 5 گیگ هم قیمت همونیه ک اون بالا گفتم ؟

ی سوال دیگه هم بپرسم دیگه نمیپرسم:n02:

اینکه واسه بالای 128 چ مدرکی باید ببرم بهم بدن ؟ مثلن کارت دانشجویی یا چیزی میشه؟

shayan0o21
28-11-2014, 12:31

ولی چرا وقتی میخوام فرم سفارش رو پرکنم بین گزینه هاش همچین اسمی نیس؟؟؟؟:n27::n27:

و ی سوال دیگه

اینکه واسه بالای 128 چ مدرکی باید ببرم بهم بدن ؟ مثلن کارت دانشجویی یا چیزی میشه؟

تلفنی ثبت نام کنید ، مدرک هم هیچی نمیخواد جز شماره ملی صاحب خط !

bazooka
28-11-2014, 12:34
ولی نوشته که :

بر اساس بخشنامه سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه سرویس های بالاتر از 128 Kbps به مشترکین خانگی مقدور نمی باشد.

ممنون ک جواب میدید

shayan0o21
28-11-2014, 13:20
ولی نوشته که :

بر اساس بخشنامه سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه سرویس های بالاتر از 128 Kbps به مشترکین خانگی مقدور نمی باشد.

ممنون ک جواب میدید

نمیخواد دوست عزیز خیالت راحت

faramobile
28-11-2014, 14:11

و ی سوال دیگه

اگه تهرانی نمیتونی ۱ مگ ۳ گیگ بگیری چون میگن برای شهرستانه

من خودم ثبت نام کردم ۳ تا خطمو ، حتی ۱ خطم به اسم خودمم نبود ! هیچی ( هیچی به معنای واقعی ! ) ازم نخواستن فقط گفتن اسم و کد ملی بده که مثلا واسه اون خطم که واسه خودم نبود کد ملی هم نخواستن !!

فقط پولو میریزی و وصل میشه ، نه مدرکی میخواد نه کپی و نه هیچ چیز کتبی دیگه !

در ضمن در مورد سرعت دانلود شبانه هم گفته بودم چند صفحه قبل ، دانلود شبانه سرعت محدود میشه به ۱۹۰ ( همیشه همینه و اینجوری نیست که مثلا اولش بالا باشه بعد بشه این )

bazooka
28-11-2014, 15:16
اگه تهرانی نمیتونی 128 ۳ گیگ بگیری چون میگن برای شهرستانه

من خودم ثبت نام کردم ۳ تا خطمو ، حتی ۱ خطم به اسم خودمم نبود ! هیچی ( هیچی به معنای واقعی ! ) ازم نخواستن فقط گفتن اسم و کد ملی بده که مثلا واسه اون خطم که واسه خودم نبود کد ملی هم نخواستن !!

فقط پولو میریزی و وصل میشه ، نه مدرکی میخواد نه کپی و نه هیچ چیز کتبی دیگه !

در ضمن در مورد سرعت دانلود شبانه هم گفته بودم چند صفحه قبل ، دانلود شبانه سرعت محدود میشه به ۱۹۰ ( همیشه همینه و اینجوری نیست که مثلا اولش بالا باشه بعد بشه این )

من 128 نمیخوام بگیرما اگه شما هم منظورتون بالاتر از 128 ه ک هیچی حله :n20:

مننون:n12:

faramobile
28-11-2014, 15:18
من 128 نمیخوام بگیرما اگه شما هم منظورتون بالاتر از 128 ه ک هیچی حله :n20:

مننون:n12:

نه منظورم ۱ مگ ۳ گیگ بود الان ادیت کردم

خیالت راحت برای ۲ مگ هم هیچی نمیخوان ازت و بدون مشکل وصل میکنن چون فقط پول مهمه براشون که واریز کنی همین !

bazooka
28-11-2014, 15:32
باش هرچی بگیرم از این اینترنت اشغالی ک دارم بهتره:n21:

mojtaba2321
28-11-2014, 18:56
دوستان فن آوایی حداقل سرعت دانلود شبانتون چنده؟

shayan0o21
28-11-2014, 21:37
دوستان فن آوایی حداقل سرعت دانلود شبانتون چنده؟

16 ، برای سرویس 128 :n02:

bazooka
28-11-2014, 21:55
16 ، برای سرویس 128 :n02:

WTF?:n04:

با این دانلودم میکنید؟؟؟

shayan0o21
28-11-2014, 22:21
WTF?:n04:

با این دانلودم میکنید؟؟؟

من نکردم ولی سرعت دانلودش اینه

mey3amm
28-11-2014, 23:27
سلام دوستان
من 2 مگ نامحدود دارم وقتی توی سایت speed test تست میگیرم isp رو میزنه fanava group و شهر هم تهران
دوستم 2 مگ محدود داره و لی وقتی تست میگیره isp رو میزنه transmog inc sal و شهر هم میزنه beirut!!!!!!!(همجین چیزی امکان داره؟؟)(به vpn هم وصل نیست)
چرا؟
یه سوال دیگه 2 مگ محدود با چه سرعتی دانلود میکنه؟

fafool70
29-11-2014, 01:06
دوستان فن اوای خوزستانی یا ... من تو شهرستان واسه برادرام از یه شرکت که گفت نماینده فن اوا هستن براشون سرویس 512 گرفتم . چند تا چیز منو تو شک برده منو ساده فرض کرده . اینکه واسه تمدید سرویس گفتن آدرس ای پی 10.232.82.5 برو و میرم براشون ترافیک میخرم . در ضمن تعرفه اینا کلا از نظر قیمت و ترافیک فرق داره با چیزای که تو فن اوا دیدم . اصلا این سرویس فن اوا هست یا نه؟!

faramobile
29-11-2014, 02:57
سلام دوستان
من 2 مگ نامحدود دارم وقتی توی سایت speed test تست میگیرم isp رو میزنه fanava group و شهر هم تهران
دوستم 2 مگ محدود داره و لی وقتی تست میگیره isp رو میزنه transmog inc sal و شهر هم میزنه beirut!!!!!!!(همجین چیزی امکان داره؟؟)(به vpn هم وصل نیست)
چرا؟
یه سوال دیگه 2 مگ محدود با چه سرعتی دانلود میکنه؟

شاید سروری که داره ازش تست میگیره تو بیروته ! یه عکس بگیر بزار تا بشه توضیح داد

سرعت ۲ مگ نامحدود برنزی یا همون bu حدودا ۲۵۰

سرعت روزانه تا قبل ساعات رایگان ۲ مگ محدود بستگی داره خطت رو روی چند ببندن که اگه خطت تا ۱۰ مگ بکشه تا ۱۰ مگ هم میبندن و سرعتت هم میشه ۹۵۰ تا ۱ مگ در ثانیه ------- این روزانه بود که حجمت میره اگه استفاده کنی، حالا شبانه رایگان اگه داشته باشه طرحتون ساعت ۲ تا ۷ که رایگان میشه سرعتتون روی ۱۹۰ قفل میشه

iran7000
29-11-2014, 03:04
در مورد سرویس 1 مگ با حجم 3 گیگ اگر بهتون ندادند یه شکایت تو 195 بزنید سریع و بلافاصله بهتون

می دهند عذرخواهی هم می کنند.

251251
29-11-2014, 07:28
سرعت دانلود سرویس 512kb روی شبانه چنده ؟ یه حداقل و حداکثر هم بگید ممنون میشم
و اینکه برنامه ای واسه پولی کردن شبانه ندارن ؟

bilmazlar
29-11-2014, 07:56
سلام دوستان
چرا؟

احتمالن دلیلش اینه که رنج IPهایی که به دوست شما می‌افته رو فن‌آوا تازه خریده و این IPها قبلش مال اون شرکت بیروتی بوده و اطلاعات مربوط به این IPها و تغییر مالکیتشون هنوز تو dnsها و دیتابیس‌های جهانی (یا حداقل در دیتابیسی که اسپیدتست اطلاعاتش رو از اون می‌گیره) به‌روز نشده. این مشکل رو من هم با GPRS همراه اول دارم که بعضی وقت‌ها محل اتصال رو شرق اروپا می‌زنه. تو پارس‌آنلاین هم این اواخر یه همچین مواردی پیش اومده بود.

در حالت کلی مشکلی ایجاد نمی‌کنه. اما اگه سایتی بخواید برید یا خدماتی استفاده کنید که نیاز به IP ایرانی داشته باشه این وضعیت می‌تونه مشکل‌ساز باشه.

فکر کنم اگه با پشتیبانی فن‌آوا تماس بگیره این دوستتون و بگه که این مشکل رو داره احتمالن براش درست می‌کنن.

mojtaba2321
29-11-2014, 10:34
فن آوا مث جاهای دیگه نیست که مثلا سرویس 512 بگیری اگه کیفیت خطت خوب باشه روی 2 مگ ببندن؟

shayan0o21
29-11-2014, 10:52
فن آوا مث جاهای دیگه نیست که مثلا سرویس 512 بگیری اگه کیفیت خطت خوب باشه روی 2 مگ ببندن؟

چرا دوست عزیز انجام میده ، چرا انجام نده آخه ؟ :n13:

mojtaba2321
29-11-2014, 11:02
الان زنگ زدم نمایندگی شهرمون گفت 5 تومن هزینه ثبت نام پروفایلتون میشه. (بجز هزینه رانژه)
جاهای دیگه هم همین طوره؟

faramobile
29-11-2014, 12:17
الان زنگ زدم نمایندگی شهرمون گفت 5 تومن هزینه ثبت نام پروفایلتون میشه. (بجز هزینه رانژه)
جاهای دیگه هم همین طوره؟

خیر چنین چیزی نیست

زنگ بزنید فن آوای مرکزی تهران بهشون تذکر میدن

faramobile
29-11-2014, 12:18
دوستان الان هم با پارس آنلاین هم با فن آوا صحبت کردم در مورد شبانه

با پارس آنلاین صحبت کردم گفتن اگه الان خرید یا تمدیدی انجام بدید تا مدت قراردادتون مثلا ۱ ساله ( ۲۰ درصدم تخفیف داره ) بخرید تا ۱ سال شامل این طرح حذف شبانه نمیشید ( صداشونم ضبط کردم محض احتیاط )

از اونور هم با فن آوا صحبت کردم چون هفته پیش از پارس تخلیه کردم و رفته بودم فن آوا ( هر سه خطم ) چون بهم گفته بودن سرعت شبانه و روزانه مثل همه و خط هم تا ۱۰مگ و تا اونجایی که خط مشترک بکشه باز میکنن ، که البته شبش تست شد و دقیقا سرعت روی ۱۹۰ قفل میشد یعنی زیر ۲ مگ ، در نتیجه شکایت کردم و چون صدای فروشنده هم ضبط کردم هیچ عذری نداشتن قبول کردن که تخلیه کنن و پولم رو پس بدن ، الان بهم زنگ زدن گفتن چون به شما گفتن سرعت روز و شب یکی هست و شکایت کردید استثناً خط هاتون رو میتونیم طوری ببندیم که شبانه سرعتتون محدود نشه و مثل سرعت روز دانلود کنید

حالا به نظرتون کدوم رو انجام بدم ؟؟

shayan0o21
29-11-2014, 12:30

با پارس آنلاین صحبت کردم گفتن اگه الان خرید یا تمدیدی انجام بدید تا مدت قراردادتون مثلا ۱ ساله ( ۲۰ درصدم تخفیف داره ) بخرید تا ۱ سال شامل این طرح حذف شبانه نمیشید ( صداشونم ضبط کردم محض احتیاط )

از اونور هم با فن آوا صحبت کردم چون هفته پیش از پارس تخلیه کردم و رفته بودم فن آوا ( هر سه خطم ) چون بهم گفته بودن سرعت شبانه و روزانه مثل همه و خط هم تا ۱۰مگ و تا اونجایی که خط مشترک بکشه باز میکنن ، که البته شبش تست شد و دقیقا سرعت روی ۱۹۰ قفل میشد یعنی زیر ۲ مگ ، در نتیجه شکایت کردم و چون صدای فروشنده هم ضبط کردم هیچ عذری نداشتن قبول کردن که تخلیه کنن و پولم رو پس بدن ، الان بهم زنگ زدن گفتن چون به شما گفتن سرعت روز و شب یکی هست و شکایت کردید استثناً خط هاتون رو میتونیم طوری ببندیم که شبانه سرعتتون محدود نشه و مثل سرعت روز دانلود کنید

دوست عزیز فن آوا عمرا شبانه رو مثل روزانه کنه اینو مطمئن باش
من قبل پارس آنلاین 1 سال فن آوا داشتم که توی این یک سال اصلا بالاتر 200 ندیدم شبانه رو
شما هم به این حرفاشون اعتماد نکن :n37:

faramobile
29-11-2014, 12:36
دوست عزیز فن آوا عمرا شبانه رو مثل روزانه کنه اینو مطمئن باش
من قبل پارس آنلاین 1 سال فن آوا داشتم که توی این یک سال اصلا بالاتر 200 ندیدم شبانه رو
شما هم به این حرفاشون اعتماد نکن :n37:

خب دوست عزیز میخوام استفاده کنم دیگه میبینم سرعتم چقدر میشه ! با یه شب تست میشه فهمید سرعت رو مثل روز کردن یا خیر ! در ضمن قرار شد کتبا اینو قید کنن برام و حضوری برم شرکت تحویل بگیرم که اگه انجام ندادن براحتی بشه شکایت کرد ، الانم چون صدای فروشنده رو داشتم( که موقع فروش گفته بود مثل روز باز میزارن )و به واحد شکایات وزارت ارتباطات شکایت کردم اینجوری گفتن که مشکل شکایتشون بر طرف بشه

حالا منتظر جواب من هستن که یا تخلیه کنن یا با این شرایط جدید برام قرار داد ببندن

---------------------------------------------

در ضمن اون محدودیت سرعت هم تو ۲ شب گذشته براحتی تونستم دور بزنم و مثل سرعت روز دانلود کنم ( پیام نزنید لطفا چون جوابی نمیدم در این مورد که این مورد هم بسته بشه ! )

claud
29-11-2014, 13:25

سلام عزیز
حرکت های انقلابی کردید و دست مریزاد داره
قرار دادتون با فن اوا چند ماهس؟
منم پیشنهادم اینکه اگه فعلا فن اوا هستید چند شب دیگه تست کنید
هر چند شما که بلدید دور بزنید نیازی به این کارا نیست:n39:

sh93
29-11-2014, 13:29
حدف شود....

u2u_2007
29-11-2014, 14:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همین الان وصل شد وضعیت خطم چجوریه میشه آپلود رو بیشتر کرد؟
1mb 3gb

shayan0o21
29-11-2014, 14:50
1mb 3gb

خیر ، همین قدر کشش داره خطتتون

امير موسر
29-11-2014, 15:08
سلام خدمت دوستان !

من از های وب سرویس میگیرم ( 8مگ ) بهترین سرعت دانلودم با لینک مستقیم و IDM به حدوده 1مگ میرسه ! حالا بنا به دلایلی میخوام بیام فن آوا ! کدوم سرویسشو بگیرم تو همین حدوده 800-900 سرعت میده ؟! شبانه هم نمیخوام اصلا ! مثلا سعت سرویسای 256 و 512 چجوریه !؟

ممنون .

payampop
29-11-2014, 16:05
1mb 3gb

سلام
شما کدوم سرویس رو خریدید ؟
ممنون

mohammad.asghari
29-11-2014, 17:02
دوستان من در مشهد مرکز صابری هستم یه 10 روز دیگه اگه خدا بخواد میخوام بیام فن آوا وضع فن آوا چطور هست در مشهد مخصوصا مرکز صابری؟

4l1r3z4
29-11-2014, 17:44
1mb 3gb

خطت عالیه و تا 16مگ هم میکشه؛ شما باید modulation خطتو بذاری رو ADSL2+ تا snr ات از اینی که هست بهتر بشه ، الان رو G.DMT هستش...

omidscafild
29-11-2014, 17:59
خطت عالیه و تا 16مگ هم میکشه؛ شما باید modulation خطتو بذاری رو ADSL2+ تا snr ات از اینی که هست بهتر بشه ، الان رو G.DMT هستش...

جاااااان ؟! یکم اغراق میکنید . درسته ؟! :n18: خط ایشون یعنی 9 مگو بکشه بدون اینکه لینک بپره باید تعجب کرد .

u2u_2007
29-11-2014, 18:51
سلام
شما کدوم سرویس رو خریدید ؟
ممنون
1024-3GB-NF

m_amin
29-11-2014, 18:54
جاااااان ؟! یکم اغراق میکنید . درسته ؟! :n18: خط ایشون یعنی 9 مگو بکشه بدون اینکه لینک بپره باید تعجب کرد .
اتفاقا اون دوستمون درست گقته تا ۱۶ هم میکشه وقتی رو ۴ داره ۳۵ db میده یعنی راخت تا ۱۶ مگ هم میکشه!
فن آوا هم من نمیدونم گه مشکلی داره خطا رو رو gdmt میبنده
adsl2+ که میداری وصل نمیشه به پشتیبانی هم گفتم گفت نه کی گفته ما رو adsl2+ میبندیم
گفتم تو مودم خورده gdmt گفت نا امکلان نداره هلاصه منم حوصله جونه نداشتم گفتم باشه تو خوبی خدافظ

sh93
29-11-2014, 19:08
دوستان
vci
vpi
چنده فن آوا؟

ei8ht
29-11-2014, 19:15
دوستان
vci
vpi
چنده فن آوا؟
Vci 8
Vpi 35

shayan0o21
29-11-2014, 21:56
سلام خدمت دوستان !

من از های وب سرویس میگیرم ( 8مگ ) بهترین سرعت دانلودم با لینک مستقیم و IDM به حدوده 1مگ میرسه ! حالا بنا به دلایلی میخوام بیام فن آوا ! کدوم سرویسشو بگیرم تو همین حدوده 800-900 سرعت میده ؟! شبانه هم نمیخوام اصلا ! مثلا سعت سرویسای 256 و 512 چجوریه !؟

ممنون .

حداکثر روی 6 مگ
و اگر خط تون بکشه روی 10 مگ میبندن !

ak313
30-11-2014, 00:35
چرا توی پنل من یک مگ سه گیگ شبانه نیست؟ یعنی چی؟ کی باید اضافش کنه؟

faramobile
30-11-2014, 03:40
چرا توی پنل من یک مگ سه گیگ شبانه نیست؟ یعنی چی؟ کی باید اضافش کنه؟

عزیز گفتم که طبق حرف خودشون میگن ۱ مگ ۳ گیگ برای تهران نیست و فقط شهرستان

البته براحتی میشه مجبورشون کرد حتی به تهران هم بدن ، فقط یه شکایت بزن تو ۱۹۵ بگو اینا اطلاعات سایتشون با چیزی که به مشتری میفروشن تناقض داره و مثلا همین طرح رو اشاره کن که بهتون نمیدن بعدش از شرکت ۳ سوت برات فعالش میکنن !!

sh93
30-11-2014, 13:42
بالاخره نت ما هم وصل شد .
1024-BU
دانلود سرور ایران 140-135
دانلود سرور خارج 125-130

فعلا که راضیم ، فقط اون محدودیت حجمی که تو پنل هست چشم آب نمیخوره اجراش نکنن. :n37: ایشالا که اجرا نشه حالا حالا ها

payampop
30-11-2014, 15:05
بالاخره نت ما هم وصل شد .
1024-BU
دانلود سرور ایران 140-135
دانلود سرور خارج 125-130

فعلا که راضیم ، فقط اون محدودیت حجمی که تو پنل هست چشم آب نمیخوره اجراش نکنن. :n37: ایشالا که اجرا نشه حالا حالا ها

سلام
دوست عزیز شما نامحدود 1024 گرفتید ؟
چرا سرعت پایینه ؟ مگه روی 6 مگ نمی بندن ؟
اینترنت شبانه چجوریه ؟ محدودیت داره ؟ سرعت دانلود شبانه چقدره ؟
ممنون

shayan0o21
30-11-2014, 15:37
سلام
ممنون
نامحدود گرفته :n35: واسه نامحدود درسته
شبانه همونطور که گفتن واسه سرویس 1 مگ بیشتر از 200 تا نمی شه :n32:

mohammad.asghari
30-11-2014, 16:00
دوستان من در مشهد مرکز صابری هستم یه 10 روز دیگه اگه خدا بخواد میخوام بیام فن آوا وضع فن آوا چطور هست در مشهد مخصوصا مرکز صابری؟

اینو چرا هیچکی جواب نداد؟

sh93
30-11-2014, 16:14
سلام
ممنون

دوستمون جواب دادن ، نامحدوده چون ماهی حداقل 100 گیگ اینا دانلود و مصرف دارم.و واسه نامحدود خوبه چون یه مخابرات هم دارم 1 مگ و اون از این میانگین کمتره سرعت دانلودش؛سرور خارجیش افتضاس اون و...

ak313
30-11-2014, 16:43
پنل فن آوا خیلی داغونه. برای رزرو کردن - تغییر اکانت - تغییر رمز کلا بی خوده حتی نمی تونه خرجی اکسل گزارش ترافیکتو بده

bazooka
30-11-2014, 18:44
اینکه میگید 1 مگ اش از 200 تا شبانش بالا نمیره پس سرعت های پایینترش شبانش چنده؟

u2u_2007
30-11-2014, 20:29
من مرکز پیروزی ام 1 مگابیت 3gb گرفتم روزانه سرعت داخلی 420 خارجی 130
دیشب شبانه دانلود کردم 700mb رو توی 50 دقیقه گرفت "سرور داخلی"

ak313
30-11-2014, 21:45
من مرکز پیروزی ام 1 مگابیت 3gb گرفتم روزانه سرعت داخلی 420 خارجی 130
دیشب شبانه دانلود کردم 700mb رو توی 50 دقیقه گرفت "سرور داخلی"

شما چیکار کردی یک مگ 3 گیگ شبانه دار رو توی پنلت اوردن

mahdibozorg
30-11-2014, 22:39
دوستان کسی میدونه مرکز امیرالمومنین مشهد فن آوا داره آخه من از پارس دارم میام و وضعیت شبانه فن آوا چجوریه بیام نیایم :n02:

faramobile
30-11-2014, 22:52

گفتم که یه فرم ساده پر کن تو ۱۹۵ دات آی آر

فقط همینو بنویس که این شرکت طرح هایی که تو سایتش زده رو ارائه نمیده و فقط گروناشو به کاربر تحمیل میکنه

فردا یا پس فرداش زنگ میزنن بهت از فن آوا خیلی راحت با لبخند و رضایت برات اون طرحی که میخواستی رو میدن بهت ، البته شما که فعلا خریدی ، بزار ماه بعد چند روز مونده بود تمدید کنی شکایت کن که تو پنلت باز کنن

u2u_2007
30-11-2014, 23:35
من کاری نکردم تازه خود اپراتور بهم پیشنهاد داد طبق گفته دوستان فقط در تهران این سرویسو برداشتن

hesam68
30-11-2014, 23:36
سلام دوستان
من زاهدانم و میخوام از فناوا سرویس بگیرم
تو سایت فناوا سرویس ۲۵۶ نا محدود دا ه ولی نمایندگی زاهدان میگه نا محدود ارایه نمیده
چه طور همچین چیزی ممکنه؟؟؟
من حالا اگه محدود ۲۵۶ و یا ۵۱۲ بگیرم تو سرعت دانلود شبانه رایگان غرقی می کنن؟؟
دانلود رایگان شبانه حدودا هم از سرور داخلی و هم خارجی حدودا چقدر هست؟؟
و ۵۱۲ و ۲۵۶ تو سزعت دانلود رایگان شبانه با هم تفاوتی دارن؟؟ چه حد؟؟؟
و دانلود شبانه از چه ساعت تا چه ساعتیه؟؟؟ و اینکه سرویسا رو میشه سه ماه و شیش ماه هم گرفت؟؟
منتظر راعنماییتون هستم

DariushGreat
01-12-2014, 09:00
برای تهرانیا این سرویس ارائه نمیشه

DariushGreat
01-12-2014, 16:18
بچه ها نمیدونم دقت کردین یا نه... ولی تازگیا پارس آنلاین و شاتل و آسیاتک و صبانت همگی دانلود شبانه ها رو پروندن! خیلی باحاله اونایی که سنگ این جور جاها رو به سینه میزدن خودشون سینه سوخته شدن! :n09:
نظرتون چیه؟ یعنی دامن فن آوا رو هم میگیره؟ البته همینجوریش فن آوا رفع کوتی زیاد داده! می بایست خیلی وقت پیش وا میداد ولی ماشالله خوب مونده

Amin Asterix
01-12-2014, 17:20
دیشب هیچی نگرفته.مگه فن آوا هم شبانه محدود میکنه؟

بچه ها نمیدونم دقت کردین یا نه... ولی تازگیا پارس آنلاین و شاتل و آسیاتک و صبانت همگی دانلود شبانه ها رو پروندن! خیلی باحاله اونایی که سنگ این جور جاها رو به سینه میزدن خودشون سینه سوخته شدن!
آسیاتک چی شده باز؟

ak313
01-12-2014, 19:26
بچه ها نمیدونم دقت کردین یا نه... ولی تازگیا پارس آنلاین و شاتل و آسیاتک و صبانت همگی دانلود شبانه ها رو پروندن! خیلی باحاله اونایی که سنگ این جور جاها رو به سینه میزدن خودشون سینه سوخته شدن! :n09:
نظرتون چیه؟ یعنی دامن فن آوا رو هم میگیره؟ البته همینجوریش فن آوا رفع کوتی زیاد داده! می بایست خیلی وقت پیش وا میداد ولی ماشالله خوب مونده

البته لازم به ذکر پارس آنلاین به فضاحت افتاد اگر یک سری از کاربرها وا نمی دادن به غلط کردن هم می افتاد

sorooshfm
01-12-2014, 19:35
فعلا پرچم فن آوا بالاست ولی خدا نکنه دانلودرهای تخلیه ای شرکت های دیگه رو که حسابی جمع کرد شبانه رایگان رو برداره

radarz
01-12-2014, 19:54
ایشالله که اینترنت شبانه رایگان برای همیشه برداشته شه --- تا ما بتونیم ی سایت رو مثله ادم باز کنیم :)

radarz
01-12-2014, 20:04
سلام دوستان
من زاهدانم و میخوام از فناوا سرویس بگیرم
تو سایت فناوا سرویس ۲۵۶ نا محدود دا ه ولی نمایندگی زاهدان میگه نا محدود ارایه نمیده
چه طور همچین چیزی ممکنه؟؟؟
من حالا اگه محدود ۲۵۶ و یا ۵۱۲ بگیرم تو سرعت دانلود شبانه رایگان غرقی می کنن؟؟
دانلود رایگان شبانه حدودا هم از سرور داخلی و هم خارجی حدودا چقدر هست؟؟
و ۵۱۲ و ۲۵۶ تو سزعت دانلود رایگان شبانه با هم تفاوتی دارن؟؟ چه حد؟؟؟
و دانلود شبانه از چه ساعت تا چه ساعتیه؟؟؟ و اینکه سرویسا رو میشه سه ماه و شیش ماه هم گرفت؟؟
منتظر راعنماییتون هستم

بعضی نماینده ها کلاه بردارن خودت زنگ بزن تهران سوال کن :)

iman2482
02-12-2014, 12:33

سلام
فعلا که حرفی اصلا نیست :n02:
در مورد وا دادن هم فن اوا یک گروه بزرگه و به این راحتیها وا بده نیست . فقط شرکت اینترنتیش رو نبین . شرکتهای هم خانوادش و سهامدارها رو ببین متوجه میشی وا دادن تو کارش نیست :n19:
حالا حالا ها هستیم در خدمتتون

ak313
02-12-2014, 12:51
چرا فن آوا ارسالها رو از ترافیک کم می کنه در حالی که طبق مصوبه 152 بیست و پنج درصد حجم خریداری شده در ارسال رایگانه. توی پارس انلاینه ارسال کلا رایگانه

shayan0o21
02-12-2014, 13:16
چرا فن آوا ارسالها رو از ترافیک کم می کنه در حالی که طبق مصوبه 152 بیست و پنج درصد حجم خریداری شده در ارسال رایگانه. توی پارس انلاینه ارسال کلا رایگانه

پارس آنلاین کجاش رایگانه ؟ من خودم داشتم کم میکرد چه کم کردنی :n34:

saeed ssd
02-12-2014, 14:05
سلام
بروبچ 512 فن آوا تو بازه شبانه رایگان حدودا چه سرعتی میده؟

sorooshfm
02-12-2014, 18:14
1 مگ شبانه چه سرعتی میده؟

u2u_2007
02-12-2014, 18:41
1 مگ شبانه چه سرعتی میده؟
واسه من از 190 تا 210

ak313
02-12-2014, 19:42
پارس آنلاین کجاش رایگانه ؟ من خودم داشتم کم میکرد چه کم کردنی :n34:

دوست عزیز می نویسه اما محاسبش نمی کنه می خواهی فایلهای دو ماه پیشمو بیارم ببین. شک نکن که کم نمی کنه

ak313
02-12-2014, 19:45
راستی من 512 محدود دارم شبانش چقدر میده تا حالا نیاز نداشتم شبانه دانلود کنم ( یک هفته هست که گرفتم ) فعلا از روزش راضیم اندازه کشش خطم بهم میده 3 مگ

WhiteHat
02-12-2014, 20:41
منظور از حداقل ترافیک چیه؟

shayan0o21
02-12-2014, 20:59
منظور از حداقل ترافیک چیه؟

حداقل ترافیکی که در ماه شرکت موظف است برای این سرویس به شما بدهد اگر کمتر باشد میتوانید شکایت کنید :n20:

ak313
02-12-2014, 21:34
آیا فن آوا به معرف ها هم امتیازی میده؟

WhiteHat
02-12-2014, 22:00
حداقل ترافیکی که در ماه شرکت موظف است برای این سرویس به شما بدهد اگر کمتر باشد میتوانید شکایت کنید :n20:
بعد از اون حجم مشخص سرعت کم میشه؟ :n36:

ak313
02-12-2014, 22:14
لطفا بفرمایید سرعت دانلود 128 سیلور و 256 برنزی ( نامحدود ) چنده و اون 10.89 گیگی که نوشته حداقل ترافیک به چه معناست

shayan0o21
02-12-2014, 23:07
بعد از اون حجم مشخص سرعت کم میشه؟ :n36:

نه اصلا ، به اون معنی نیست
یعنی اینکه شرکت متعهد هست که حتما تا اون حجم سرویس رو بدون مشکل ارائه بده . که خداروشکر تا الان مشکلی پیش نیومده بعد از 60 گیگ ( سرویس 512 Bu ) :n02:

iman2482
03-12-2014, 10:22

سلام
کدوم شرکتی ارسال رو کم نمیکنه ؟!!! تا جایی که من میدونم همه کم میکننا
25 درصد اضافه هم اینجا حداقل رعایت میشه . یک چهارم به مشترکهامون چه ارسال چه دریافت اضافه میدیم . بقیه شهرهارو نمیدونم بخدا

amin_v30
03-12-2014, 11:31
سلام
25 درصد اضافه هم اینجا حداقل رعایت میشه . یک چهارم به مشترکهامون چه ارسال چه دریافت اضافه میدیم . بقیه شهرهارو نمیدونم بخدا
ما که هر شرکتی بودیم کم نمیکرد فقط اینجا کم میکنه :n15:

ak313
03-12-2014, 12:36
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]توی عکس اول واضحه که کلا ترافیک ارسالی برداشته شده ( پنل جدید)
توی عکس دوم هم می بینی که 1772.96 منهای فقط 116.05 شده نه مجموع ارسال و دریافت
ضمنا 25 درصد وقتی اعمال میشه که وقتی طرح 5 گیگ خریدی برات 6.25 گیگ ببندن یا ترافیک ارسالی را 1250 مگ کم نکنن و بعدش کم کنن

sh93
03-12-2014, 13:21
دوستان نت 1 مگ نامحدود دارم تو مودم وضعیت dsl رو میزارم رو adsl 2+ اما عکس رو نگاه کنید :

رو G992 میمونه و عجیب تر سرعت UP و DOWN هست که حتی ریست فکتوری هم کردم درست نشد.سرعت دانلودم هم 140 ایناس اما مودم چیز دیگه ای میگه.
مشکل از کحاس؟

saeed ssd
03-12-2014, 14:29
دوستان نت 1 مگ نامحدود دارم تو مودم وضعیت dsl رو میزارم رو adsl 2+ اما عکس رو نگاه کنید :

رو G992 میمونه و عجیب تر سرعت UP و DOWN هست که حتی ریست فکتوری هم کردم درست نشد.سرعت دانلودم هم 140 ایناس اما مودم چیز دیگه ای میگه.
مشکل از کحاس؟
مدولاسیون رو باید زنگ بزنی پشتیبانی تغییر بدن اکثرا از سمت isp دستکاری میکنن این قسمت رو یعنی حتی اگه مودم شما روی adsl 2+ باشه چیزی که از سمت isp ثبت شده ملاک خواهد بود
اون مورد هم فکر میکنم از اکانتینگ محدود میشه یعنی خط شما رو باز می ذارن مثلا تا 10 مگ اما از اکانتینگ محدود میکنن رو 4 مگ زنگ بزن پشتیبانی بگو خط من رو روی چه سرعتی بستین

sorooshfm
03-12-2014, 15:01

مشکل از کحاس؟
دوست عزیز زنگ بزن پشتیبانی بگو خطت رو از حالت interleave بزارن روی fast چون پینگت بهتر میشه و میزان تاخیرت میاد پایین و سرعت صفحه باز کردنت میره بالا و سرعت آپلودت هم بزارن روی 1 مگ پهنای باند دانلودت هم خوبه روی 4 بسته شده هرچند که از طریق اکانتینگ محدود شدی و تقریبا همون سرعت 1 مگ رو میگیری تازه سرعت دانلود و آپلود از طریق اکانتینگ تعریف شده و با فاکتوری ریست هم درست نمیشه و هرچی که بستن روی خطتتون همونه در ضمن فکر کنم خطت روی مدولاسیون +ADSL 2 باشه چون مال من هم G992.5 هستش و روی +ADSL 2 هستش مودم های تی پی لینک نوع مدولاسیون رو مینویسن ولی دی لینک فکر کنم فقط عددی مینویسه در ضمن پشتیبانی هم میگفت که تمام مراکز تجهیزات +ADSL 2 رو ندارن کیفیت خطتت هم خوبه من هم مشخصات خطم تقریبا مثل شماست و موقعی که صبانت بودم خطم را روی 14 مگ بسته بودن بدون قطع و وصل شدن.:n39:

sh93
03-12-2014, 15:45
دوست عزیز زنگ بزن پشتیبانی بگو خطت رو از حالت interleave بزارن روی fast چون پینگت بهتر میشه و میزان تاخیرت میاد پایین و سرعت صفحه باز کردنت میره بالا و سرعت آپلودت هم بزارن روی 1 مگ پهنای باند دانلودت هم خوبه روی 4 بسته شده هرچند که از طریق اکانتینگ محدود شدی و تقریبا همون سرعت 1 مگ رو میگیری تازه سرعت دانلود و آپلود از طریق اکانتینگ تعریف شده و با فاکتوری ریست هم درست نمیشه و هرچی که بستن روی خطتتون همونه در ضمن فکر کنم خطت روی مدولاسیون +ADSL 2 باشه چون مال من هم G992.5 هستش و روی +ADSL 2 هستش مودم های تی پی لینک نوع مدولاسیون رو مینویسن ولی دی لینک فکر کنم فقط عددی مینویسه در ضمن پشتیبانی هم میگفت که تمام مراکز تجهیزات +ADSL 2 رو ندارن کیفیت خطتت هم خوبه من هم مشخصات خطم تقریبا مثل شماست و موقعی که صبانت بودم خطم را روی 14 مگ بسته بودن بدون قطع و وصل شدن.:n39:

ممنون دوست عزیز

sh93
03-12-2014, 15:53
حذف شود...

seetherali
03-12-2014, 16:08
طرح های نامحدود فن آوا , مثلا نوشته 1 مگ نامحدود ماهی 65 تومن با حداقل ترافیک 43 گیگ , یعنی بعد از مصرف 43 گیگ قطع میشه یا سرعت واقعیش میشه ؟

sh93
03-12-2014, 16:20
طرح های نامحدود فن آوا , مثلا نوشته 1 مگ نامحدود ماهی 65 تومن با حداقل ترافیک 43 گیگ , یعنی بعد از مصرف 43 گیگ قطع میشه یا سرعت واقعیش میشه ؟

همین طرح رو دارم نامحدوده و طبق گفته خودشون الکیه(

sh93
03-12-2014, 16:21

همین طرح رو دارم نامحدوده و طبق گفته خودشون الکیه اون 43 گیگ.از اول تا آخر سرعت دانلودت هر چقدر بگیری 130-150 هست.فعلا..

sorooshfm
03-12-2014, 16:41
همین طرح رو دارم نامحدوده و طبق گفته خودشون الکیه اون 43 گیگ.از اول تا آخر سرعت دانلودت هر چقدر بگیری 130-150 هست.فعلا..
شوخی شوخی جدی نشه همش بگیم الکیه الکیه یک وقت دیدی طرح مصرف منصفانه نامحدود رو مثل شرکت های دیگه اجرا کنه شبانه رو هم برداره رسما دیگه دانلودی در کار نباشه و دانلود تعطیل بشه:n39:

sorooshfm
03-12-2014, 16:55
دوستان طبق محاسباتی که انجام دادم برای مشخص شدن قیمت پهنای باند 1 مگ نامحدود به این نتیجه رسیدم که فن آوا و شرکت های دیگه ترافیک اینترنت محدودشون رو با چه قیمت سرسام آوری به ما گرون تر میفروشن با فزرض بر این که سرعت دانلود ثابت بر روی 120 باشد و قطعی نداشته باشیم و سیستم 24 ساعته در طی 30 روز روشن باشد و دانلود انجام بدهد شما تقریبا 300 گیگ در ماه دانلود دارین که با توجه به قیمت 65500 قیمت هر گیگ چیزی در حدود 215 تومان(احتمالا قیمت خام و بدون سود کمتر درمیاد ) یعنی تقریبا نصف قیمت بسته 24 گیگ دانلود شبانه ایرانسل که هر گیگی تقریبا 420 تومانه و تازه در طول شبانه روز هستش حالا شما حسابشو بکنین هرگیگی رو به ما 3600 تومان میدن یعنی تقریبا 3400 تومان گران تر:n04: حالا اگه همین نامحدودشو فن آوا منصفانه کنه دیگه رسما دانلودی در کارنیست به شرطی که شبانه هم غیر رایگان بشه که امیدوارم نشه به نظر من آخرین پناهگاه و امید دانلودرها تو ایران فن آوا (نامحدودش) هستش

netstat
03-12-2014, 17:26
دوستان طبق محاسباتی که انجام دادم برای مشخص شدن قیمت پهنای باند 1 مگ نامحدود به این نتیجه رسیدم که فن آوا و شرکت های دیگه ترافیک اینترنت محدودشون رو با چه قیمت سرسام آوری به ما گرون تر میفروشن با فزرض بر این که سرعت دانلود ثابت بر روی 120 باشد و قطعی نداشته باشیم و سیستم 24 ساعته در طی 30 روز روشن باشد و دانلود انجام بدهد شما تقریبا 300 گیگ در ماه دانلود دارین که با توجه به قیمت 65500 قیمت هر گیگ چیزی در حدود 215 تومان(احتمالا قیمت خام و بدون سود کمتر درمیاد ) یعنی تقریبا نصف قیمت بسته 24 گیگ دانلود شبانه ایرانسل که هر گیگی تقریبا 420 تومانه و تازه در طول شبانه روز هستش حالا شما حسابشو بکنین هرگیگی رو به ما 3600 تومان میدن یعنی تقریبا 3400 تومان گران تر:n04: حالا اگه همین نامحدودشو فن آوا منصفانه کنه دیگه رسما دانلودی در کارنیست به شرطی که شبانه هم غیر رایگان بشه که امیدوارم نشه به نظر من آخرین پناهگاه و امید دانلودرها تو ایران فن آوا (نامحدودش) هستش

یک چیزی که شما در نظر نگرفتید این هست که این سرویس نامحدود اشتراکی هست نه اختصاصی... یعنی این پهنای باند 1 مگ بین چندین نفر به اشتراک گذاشته شده......

shah125
03-12-2014, 20:12
اقا میشه یکی منو از سر درگمی در بیاره

لطفا کسایی که میدونن مخصوصا نمایندگی ها جواب بدن

من 256 نامحدود دارم فن آوا که رو 2 مگ بسته شده

قبلا از یه سری سایت ها که فکر میکنم رو دیتاسنتر فن آوا باشن سایت های دانلود نرم افزار با 2 مگ دانلود میشد ، که خوب طبیعی و پولی واسه شرکت نمی افته واسه همین به یوزر حال میده ، شاتل و پارس و مخصوصا آسیاتک تو این زمینه بشتر فعال هستن چون دیتاسنتر قوی تر و معروف تری دارن

الان چند روزه از یه سری سرور کانادا و امریکا به سرعت 2 مگ دارم دان میکنم

میشه یکی به من بگه داستانش چیه ؟ وقتی حتی از سرور آسیاتک هم همون سرعت محدود رو دارم چطور از سرور های امریکایی با فول سرعتی که برام بسته شده دانلود میشه ؟

shayan0o21
03-12-2014, 20:17
اقا میشه یکی منو از سر درگمی در بیاره

لطفا کسایی که میدونن مخصوصا نمایندگی ها جواب بدن

من 256 نامحدود دارم فن آوا که رو 2 مگ بسته شده

قبلا از یه سری سایت ها که فکر میکنم رو دیتاسنتر فن آوا باشن سایت های دانلود نرم افزار با 2 مگ دانلود میشد ، که خوب طبیعی و پولی واسه شرکت نمی افته واسه همین به یوزر حال میده ، شاتل و پارس و مخصوصا آسیاتک تو این زمینه بشتر فعال هستن چون دیتاسنتر قوی تر و معروف تری دارن

الان چند روزه از یه سری سرور کانادا و امریکا به سرعت 2 مگ دارم دان میکنم

میشه یکی به من بگه داستانش چیه ؟ وقتی حتی از سرور آسیاتک هم همون سرعت محدود رو دارم چطور از سرور های امریکایی با فول سرعتی که برام بسته شده دانلود میشه ؟

فن آوا توی شهرستان ها اکانتینگشون خیلی سطح پایینه :n02:
مورد داشتیم پول 512 bu میده ولی سرعتش 4 مگ هست چه سرور ایرانی و چه خارجی نامحدود کامل :n31:

shah125
03-12-2014, 20:27
بعید میدونم واسه اکانتینگ باشه

جالب اینجاست که دیگه از هیچکدوم از سایت ها نرم افزار و آپلود سنترهای ایرانی که قبلا به فول سرعت دانلود میکردم نمیتونم دان کنم و با همون سرعت قبل دانلود میشه

sh93
03-12-2014, 21:57
شوخی شوخی جدی نشه همش بگیم الکیه الکیه یک وقت دیدی طرح مصرف منصفانه نامحدود رو مثل شرکت های دیگه اجرا کنه شبانه رو هم برداره رسما دیگه دانلودی در کار نباشه و دانلود تعطیل بشه:n39:

منم که از خدامه اجرا نشه ! اما هیچ جایی قانون نداره خدا رو شکر ! :n06:درستش اینه اگه یه روزی طرح منصفانه رو حتی اجرا کنن واسه new user باشه نه کسایی که از قبل مشترکن اما کی گوش میده به این چیزا :)

sorooshfm
03-12-2014, 22:41
یک چیزی که شما در نظر نگرفتید این هست که این سرویس نامحدود اشتراکی هست نه اختصاصی... یعنی این پهنای باند 1 مگ بین چندین نفر به اشتراک گذاشته شده......
اگه اشتراکی هستش پس چرا سرعت های نامحدود همیشه ثابت هستش علتش هم اینه که با اکانتینگ ثابت کردن و سرعت نه بالا میره و نه پایین صبانت که اینجوری بود بعد مصرف منصفانه سرعتت میومد پایین فن آوا هم از اول تا آخر سرویس سرعتش ثابت هست.

netstat
03-12-2014, 23:13
اگه اشتراکی هستش پس چرا سرعت های نامحدود همیشه ثابت هستش علتش هم اینه که با اکانتینگ ثابت کردن و سرعت نه بالا میره و نه پایین صبانت که اینجوری بود بعد مصرف منصفانه سرعتت میومد پایین فن آوا هم از اول تا آخر سرویس سرعتش ثابت هست.

سرعت شما همیشه ثابت نیست حتما توی یک سری از ساعات روز افت سرعت وجود داره...

وقتی میگیم سرویس ضریب اشتراک 1 به 8 داره منظور این نیست که دقیقا سرویس شما با 8 نفر دیگه(مثلا همسایه هاتون) share شده بلکه این کار توی یه مقیاس بزرگ انجام میشه... مثلا شرکت سرویس دهنده میاد و یک پهنای باند 500 مگابیتی رو بین 4000 تا سرویس 1 مگابیت به اشتراک میذاره... درنتیجه تا زمانی که کمتر از 500 نفر به طور همزمان در حال استفاده از حداکثر ظرفیت سرویسشون باشن هیچ کس افت سرعت نداره....

در مورد قیمت ترافیک هم... ببینید قیمت هر خط اختصاصی 155 مگابیت، ماهیانه حدود 25 میلیون تومنه در نتیجه قیمت هر مگابیت میشه 161 هزار تومن در ماه. هر 1 مگابیت 316 گیگ ترافیک در ماه داره که قیمت متوسط هر گیگ حدود 510 تومن به دست می آد. که چون پهنای باند 100 درصد استفاده نمیشه قیمت تمام شده ی نهایی از این هم برای PAPها بالاتره!

sorooshfm
04-12-2014, 06:49
سرعت شما همیشه ثابت نیست حتما توی یک سری از ساعات روز افت سرعت وجود داره...

وقتی میگیم سرویس ضریب اشتراک 1 به 8 داره منظور این نیست که دقیقا سرویس شما با 8 نفر دیگه(مثلا همسایه هاتون) share شده بلکه این کار توی یه مقیاس بزرگ انجام میشه... مثلا شرکت سرویس دهنده میاد و یک پهنای باند 500 مگابیتی رو بین 4000 تا سرویس 1 مگابیت به اشتراک میذاره... درنتیجه تا زمانی که کمتر از 500 نفر به طور همزمان در حال استفاده از حداکثر ظرفیت سرویسشون باشن هیچ کس افت سرعت نداره....

در مورد قیمت ترافیک هم... ببینید قیمت هر خط اختصاصی 155 مگابیت، ماهیانه حدود 25 میلیون تومنه در نتیجه قیمت هر مگابیت میشه 161 هزار تومن در ماه. هر 1 مگابیت 316 گیگ ترافیک در ماه داره که قیمت متوسط هر گیگ حدود 510 تومن به دست می آد. که چون پهنای باند 100 درصد استفاده نمیشه قیمت تمام شده ی نهایی از این هم برای PAPها بالاتره!
ممنون من که تا بحال افت سرعت نداشتم و اینکه پس شركت چطوری از فروش نامحدودش سود میکنه؟

saeed ssd
04-12-2014, 13:14
سلام
خوب منم از فن آوا درخواست سرویس کردم همه چی هم ok شد گفتن تا اواسط هفته خط رانژه میشه
فقط چیزی که برام جالبه اینه که اینا هیچ مدرکی از من نگرفتن نه کپی کارت ملی نه قبض تلفن فقط پول رو کارت به کارت کردم
خدا به دادمون برسه اینا دیگه از همین اول فقط به فکر پولن:n31:

WhiteHat
04-12-2014, 15:22
ما که هر شرکتی بودیم کم نمیکرد فقط اینجا کم میکنه :n15:
دقیقا کدوم شرکتها؟

amin_v30
04-12-2014, 15:33
دقیقا کدوم شرکتها؟
صبانت،اسیاتک،اون موقع هم پارس انلاین بودم کم نمیکرد ولی میگن کم میکنه الان گویا !!

Le0nard0
04-12-2014, 15:37
صبانت،اسیاتک،اون موقع هم پارس انلاین بودم کم نمیکرد ولی میگن کم میکنه الان گویا !!

پارس آنلاین همچنان آپلود رو کم نمیکنه

shayan0o21
04-12-2014, 16:10
پارس آنلاین همچنان آپلود رو کم نمیکنه
کم میکنه
دزد ترین شرکت توی حجم دزدی رو شرکت پارس داشت
تمام آپلود ها رو حساب میکرد
نزدیک 2 3 گیگ حجم یه دفعه می پرید !

bazooka
04-12-2014, 16:24
این ماه ک تموم شه میخوام بیام فن اوا یعنی باید به 195 شکایت کنم تا سرویس 1024 3gb رو ب تهران بدن ؟ :|

اینجوری ک خیلی مسخرس یا کلن ب تهران هرکاری کنیم نمیدن؟:n13:

mohammad.asghari
04-12-2014, 17:02
دوستان لطفا پاسخ من رو بدید من 4 روز دیگه قرار دادم با پارس تموم میشه و میخوام تخلیه کنم،بنده به هیچ وجه نمیتونم با محدود کنار بیام برای همین میخوام برم سراغ نامحدود های فن آوا(همینطور که الان هستم)قبلا سوال کردم و دوستان پاسخ دادن که طرح منصفانه در فن آوا مطرح نیس و با سرعت محدود میتونی هر چه قدر خواستی دانلود کنی،حالا سوالم اینه که سرویس 256 و 512 قیمت هاشون چقدره و دوستانی که این سرویس ها رو در مشهد مرکز صابری دارن وضعشون چطوری هست،ممنون

ak313
04-12-2014, 17:05
این ماه ک تموم شه میخوام بیام فن اوا یعنی باید به 195 شکایت کنم تا سرویس 1024 3gb رو ب تهران بدن ؟ :|

اینجوری ک خیلی مسخرس یا کلن ب تهران هرکاری کنیم نمیدن؟:n13:

سایتشونو عوض نکنن چند روز دوباره شکایت می کنم. از هیچی اندازه نفاق و دو رویی بعدم نمیاد

faramobile
04-12-2014, 21:05

سایتشونو عوض نکنن چند روز دوباره شکایت می کنم. از هیچی اندازه نفاق و دو رویی بعدم نمیاد

خیلی عجیبه !! برای یکی از دوستان بعد از شکایت فعال کردن ! ولی انگار حق حساب دادن به ۱۹۵ که گیر نده دیگه !!

fanoudi
04-12-2014, 21:37
سلام دوستان چرا فن آوا اون سایت هایی که با SSL باز میشوند کند و فیلتر شکن ها روش کند اجرا میشه ؟

netstat
04-12-2014, 23:15
کم میکنه
دزد ترین شرکت توی حجم دزدی رو شرکت پارس داشت
تمام آپلود ها رو حساب میکرد
نزدیک 2 3 گیگ حجم یه دفعه می پرید !

بیشتر از 1 ساله پارس آنلاین آپلود رو حساب نمیکنه... فکر کنم طبق مصوبه هیچ شرکتی نباید آپلود رو حساب کنه.... حجم دزدی هم من به شخصه ندیدم حتی 1 مگابایت... ولی تا دلت بخواد سر چیزای دیگه(سرعت، پینگ، پکت لاس و ...) دزدی میکنن! :n02:

ممنون من که تا بحال افت سرعت نداشتم و اینکه پس شركت چطوری از فروش نامحدودش سود میکنه؟

گفتم دیگه.... مثلا 1 مگ اگه قیمتش برای خود شرکت میفته 200 هزار تومن میاد اینو به 8 نفر میفروشه در نتیجه 480 تومن بابتش درآمد داره!

mohammad_1992
05-12-2014, 10:13

داداش یک به 8 ربطی به تقسیم بندی نداره در ایران بر اساس بیت هست و وقتی که شما میریید 2 مگ می خرید سرعت باید 250 باشه ( اصولش اینه ) ولی وقتی که می بینید سرعت بالاتر حتی 1 مگ می دن برای اینکه سرویس شما در مخابرات باز گذاشته میشه تا مثلا 8 مگ یا 16 مگ

mohammad_1992
05-12-2014, 10:17
در کل تقصیر اصلی شرکت زیر ساخت هست که داره اینترنت رو 20 برابر گرونتر میده

mohammad_1992
05-12-2014, 10:22
اون حرف دوستمون هم برای باقیه سرعت ( مثلا پارس انلاین برای "بالای" 2 مگ اینطوری هست که تقسیم میشه بین همه ی کاربرها ) در شلوغ ترین ساعت زیر 250 نمیاد می تونید از خود شرکت بپرسید ( دانلود شبانه قضیش فرق می کنه )
یک سر مخابرات برید می فهمید فقط در صورتی همه ی کاربرها افت پیدا می کنن که از شرکت زیر ساخت پهنای دریافتی کاهش پیدا کنه که این روی همه ی کاربرها تاثیر منفی نداره نه اینکه مثلا همه از اینترنت در یک زمان استفاده کنن سرعت از سرعت اسمی (250 برای 2 مگ ) پاییتر بیاد اینم که می بینید شبانه ها 190 اینا هست از طرف خود شرکت هست

sorooshfm
05-12-2014, 10:36
اون حرف دوستمون هم برای باقیه سرعت ( مثلا پارس انلاین برای "بالای" 2 مگ اینطوری هست که تقسیم میشه بین همه ی کاربرها ) در شلوغ ترین ساعت زیر 250 نمیاد می تونید از خود شرکت بپرسید ( دانلود شبانه قضیش فرق می کنه )
یک سر مخابرات برید می فهمید فقط در صورتی همه ی کاربرها افت پیدا می کنن که از شرکت زیر ساخت پهنای دریافتی کاهش پیدا کنه که این روی همه ی کاربرها تاثیر منفی نداره نه اینکه مثلا همه از اینترنت در یک زمان استفاده کنن سرعت از سرعت اسمی (250 برای 2 مگ ) پاییتر بیاد اینم که می بینید شبانه ها 190 اینا هست از طرف خود شرکت هست
حرفتون قبول دوست عزیز ولی با سرعت دانلود ۱ مگ نمیشه ۲.۵ ترابایت گرفت با فرض سرعت واقعی ۱۲۸ کیلوبایت و دانلود ۲۴ ساعته در شبانه روز نهایت ۳۳۱ گیگ بشه گرفت؟!!!!

mohammad_1992
05-12-2014, 10:42
نه داداش من منظورم1 مگ واقعی بود برای خود شرکت اینا گیگ رو 3800 میدن فکر کنم 80 درصد سودشو روی فروش گیگ باشه

mohammad_1992
05-12-2014, 10:44
331 درسته من خودم 2 مگشو دارم ماهی 600 گیگی میده

mohammad_1992
05-12-2014, 10:48
ولی کلا همشون فکر سود خودشون هستن من 5 ماه دارم 4 ماه اول سرعتم 180 بود هر چی زنگ زدم تهران و نمایندگی می گفتن سرعت درسته به همین شکل هست !!! از 3 هفته پیش سرعتم شده 250-260 حالا هم زنگ زدم می گن نه سرعتتون اگه زیر 250 اومد حتما باید زنگ می زدید پشتیبانی ! ادم مغزش منفجر میشه از این 2 رویی ! حیف حوصلم نمیشه وگر نه ازشون شکایت می کردم تقریبا ماهی 25 درصد ازم زیادی پول می گرفتن
تا وقتی که شرکت زیر ساخت همین تعرفه هارو داره اوضاعمون همینه

sorooshfm
05-12-2014, 12:23
نامحدود هنوز خیلی گرونه تو ایران ماهی 71 هزار تومان برای 1 مگ خیلی قیمتش زیاده و آدم زورش میاد اینقدر پول واسش بده:n35:

mohammad.asghari
05-12-2014, 12:32
دوستان لطفا پاسخ من رو بدید من 4 روز دیگه قرار دادم با پارس تموم میشه و میخوام تخلیه کنم،بنده به هیچ وجه نمیتونم با محدود کنار بیام برای همین میخوام برم سراغ نامحدود های فن آوا(همینطور که الان هستم)قبلا سوال کردم و دوستان پاسخ دادن که طرح منصفانه در فن آوا مطرح نیس و با سرعت محدود میتونی هر چه قدر خواستی دانلود کنی،حالا سوالم اینه که سرویس 256 و 512 قیمت هاشون چقدره و دوستانی که این سرویس ها رو در مشهد مرکز صابری دارن وضعشون چطوری هست،ممنون

دوستان خواهشا اینم جواب بدید

mohammad_1992
05-12-2014, 13:07

دوست عزیز من نا محدود دارم سرعت همون اسمی هست مثلا برای 2 مگ 256 تا 1 مگ 128 تا 512 64 تا سرعت بهت میده قیمت هم در سایت فن اوا هرچی زده 8 درصد بهش اضافه کن ( مالیات ) -

mohammad_1992
05-12-2014, 13:09
محدودیت دانلود هم نداره تو 24 ساعت بشین دانلود کن هیچ اتفاقی نمی افته

mohammad_1992
05-12-2014, 13:14
نامحدود هنوز خیلی گرونه تو ایران ماهی 71 هزار تومان برای 1 مگ خیلی قیمتش زیاده و آدم زورش میاد اینقدر پول واسش بده:n35:
اره زیاده مجبوریم اگه بخوان تعرفه های خارج رو مقایسه کنیم این سرویس نهایت5 الی 6 تومن ارزش داره !!! ولی چاره ای نیست تازه قیمت های اینجا از همه جا بهتره و محدود نمی کنن
یکی از اقوام انگلیسه سرعت 8 مگابایت داره به پوله ما میشه ماهی 200 تومن

sorooshfm
05-12-2014, 13:16
خیلی گرونه بهتره که نخری مگر این که مجبور باشی

mohammad_1992
05-12-2014, 13:18

طبق سایت 256 = 22300/ 512 =38500

+8 درصد مالیات

اینم لینک سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sorooshfm
05-12-2014, 13:18
فرض کنین تو کشورهای پیشرفته هزینه اینترنت خانوار کمتر از نیم درصد حقوقشونه ولی توایران بین ۱۰ تا ۲۰ درصد البته برای قشر متوسط

mohammad_1992
05-12-2014, 13:20
خیلی گرونه بهتره که نخری مگر این که مجبور باشی
داداش بعضی ها مجبورن الان شما کجا می تونی هر گیگ رو 200 تومن بخری؟؟؟ من 118 تومن پول میدم 600 گیگ دانلود می کنم

sorooshfm
05-12-2014, 13:21
اینترنت حالا به کنار ملت پول خریدن نون رو هم ندارن دونه ای ۸۰۰ تومان یکم سیاسی شد حرف ها بسیار است ولی....

mohammad_1992
05-12-2014, 13:22
فرض کنین تو کشورهای پیشرفته هزینه اینترنت خانوار کمتر از نیم درصد حقوقشونه ولی توایران بین ۱۰ تا ۲۰ درصد البته برای قشر متوسط

اون که اره ولی باید بسوزیم و بسازیم

sorooshfm
05-12-2014, 13:23
داداش بعضی ها مجبورن الان شما کجا می تونی هر گیگ رو 200 تومن بخری؟؟؟ من 118 تومن پول میدم 600 گیگ دانلود می کنم
آره دیگه ولی تا زمانی این وضعیت وجود داره که قانون مصرف منصفانه رو رعایت نکنه فن آوا وگرنه که باید قید دانلود رو زد توی همه سرعت ها

mohammad_1992
05-12-2014, 13:24
داداش مقایسه نکنیم بهتره ! اعصاب خودمون قثط خرد میشه و بس

sorooshfm
05-12-2014, 13:27
دعا کنیم که منصفانه نامحدود و پولی کردن شبانه رو فن آوا اجرا نکنه وگرنه دیگه هیچ کجا نیست که بریم

mohammad_1992
05-12-2014, 13:27
آره دیگه ولی تا زمانی این وضعیت وجود داره که قانون مصرف منصفانه رو رعایت نکنه فن آوا وگرنه که باید قید دانلود رو زد توی همه سرعت ها

تا یک سال دیگه خیالت راحت باشه ! فن آوا شرکت بزرگی هست به راحتی تسلیم نمیشه ! شاید خیلی ها ندونن ولی فن آوا حتی از شاتل و پارس انلاین مجموعش بزرگتره ! ولی چون فقط تو زمینه اینترنت فعالیت نمی کنه زیاد تو چشم نماید وگر نه حتی تو بورس هم هست

Dr.Hate
05-12-2014, 16:26
من شیشصد هفتصد سالی میشه isp عوض نکردم 512 فن اوا از این مدرک مجوزها میخواد؟

payampop
05-12-2014, 16:37
سلام
دوستان عزیز کدام سرویس را برای خرید پیشنهاد می کنید ؟

DP-2048-40G-NF یا DP-2048-GU

برای من سرعت بالای روزانه و دانلود بدون محدودیت شبانه مهم است.
ممنون از راهنمایی شما دوستان

sorooshfm
05-12-2014, 17:16
سلام

دوست عزیز یعنی شما میخواهید ماهی 390 هزار تومان برای نامحدود پول اینترنت بدین؟!:n04:

payampop
05-12-2014, 17:21
دوست عزیز یعنی شما میخواهید ماهی 390 هزار تومان برای نامحدود پول اینترنت بدین؟!:n04:

سلام
ببخشید منظورم سرویس DP-2048-BU بود.

sorooshfm
05-12-2014, 17:22
سلام

حالا گذشته از قیمت به دلیل سرعت بالاتر از اسمی سرویس های طلایی و نامحدود بودنشون که سرعت دانلودشم فکر کنم 4 برابر اسمی یا به عبارتی 1 مگابایت باشه 2 مگ نامحدود طلایی بهتره ولی قیمتش خیلی زیاده به درد کاربر عادی و خانگی نمیخوره مگر این که کسی بخواد اینترنتشو با کسی شیر کنه مثلا به صورت بیسیم با همسایه نصف نصف کنه (چون نامحدوده نگرانی بابت ترافیک نیست) و یا این که شرکت داشته باشه و یا درآخر درآمدش با اینترنت باشه و در نهایت پولدار باشه انتخاب خوبیه

payampop
05-12-2014, 17:22

سلام
ببخشید منظورم سرویس DP-2048-BU بود.

sorooshfm
05-12-2014, 17:29
سلام
قیمت توی سایت سرویس DP-2048-GU رو 110 هزار تومان زده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آها حالا فهمیدم شما bu رو با gu اشتباه گرفتین:n39: 2 مگ برنزی هم 250 تا میگن سرعتشه من یک مگ دارم نزدیک 120 تا سرعتمه کلا انتخاب به خودتون بستگی داره نامحدود از اول تا آخر سرعتش یکیه ولی محدود روزانه رو حتی تا 10 مگ باز میزارن ولی شب میاد پایین برای 1 مگ شبانه اش میگن روی 190 تا هستش

payampop
05-12-2014, 17:34
آها حالا فهمیدم شما bu رو با gu اشتباه گرفتین:n39: 2 مگ برنزی هم 250 تا میگن سرعتشه من یک مگ دارم نزدیک 120 تا سرعتمه کلا انتخاب به خودتون بستگی داره نامحدود از اول تا آخر سرعتش یکیه ولی محدود روزانه رو حتی تا 10 مگ باز میزارن ولی شب میاد پایین برای 1 مگ شبانه اش میگن روی 190 تا هستش

ممنون از پاسخ دوست عزیز
پس محدود روزانه تا 10 مگ بازه و شبانه هم برای دو مگ حدود 380 بازه ؟ درسته ؟

sorooshfm
05-12-2014, 17:50
ممنون از پاسخ دوست عزیز
پس محدود روزانه تا 10 مگ بازه و شبانه هم برای دو مگ حدود 380 بازه ؟ درسته ؟
روزانه که آره ولی شبانه دو مگ رو نمیدونم باید از بقیه بپرسین

sorooshfm
05-12-2014, 17:52
تا یک هفته دیگه لشکر کاربران پارس آنلاینی به سمت فن آوا هجوم میارن خدا بخیر کنه شبکه یک وقت نترکه:n09:

payampop
05-12-2014, 17:59
روزانه که آره ولی شبانه دو مگ رو نمیدونم باید از بقیه بپرسین

ممنون دوست عزیز

sorooshfm
05-12-2014, 18:01
جدای از شوخی وقتی که کاربرای فن آوا خیلی زیاد بشه و مصرف پهنای باند بالا بره احتمال این که فن آوا هم سیاست های شرکتش را عوض کنه خیلی زیاده در خوشبینانه ترین حالت شبانه هاش رو پولی میکنه و در بدترین حالت هم شبانه را پولی و هم نامحدودهاش رو منصفانه و گرون تر میکنه اگرم فکر میکنین که کاربراش زیاد ریزش میکنن سخت در اشتباهین چون به غیر از دو تا شرکت بزرگ که اونا هم احتمال این که شبانه شون رو پولی کنن(های وب،آسیاتک) جای دیگه ای نیست که برن :n30:

xXxMAHDI100
05-12-2014, 20:59
پینگ فن آوا چطوره دوستان ؟؟

کسی میتونه این و برام از فن اوا پینگ بگیره ؟
Ping 146.66.152.1 -t

اگه پینگش خوب باشه سرویس بگیریم

shayan0o21
05-12-2014, 22:07

Ping 146.66.152.1 -t

اگه پینگش خوب باشه سرویس بگیریمC:\Users\Ya Ali>ping 146.66.152.1

Pinging 146.66.152.1 with 32 bytes of data:
Reply from 146.66.152.1: bytes=32 time=236ms TTL=47
Reply from 146.66.152.1: bytes=32 time=238ms TTL=46
Reply from 146.66.152.1: bytes=32 time=242ms TTL=47
Reply from 146.66.152.1: bytes=32 time=255ms TTL=47

afshin b
05-12-2014, 22:24

Ping 146.66.152.1 -t

اگه پینگش خوب باشه سرویس بگیریم

دوست عزیز تقریبا میتونم بگم هیچ سرویس دهنده ای پینگ خوبی نداره. اگر پینگ خوب میخواید باید از سرویس های کاهش پینگ استفاده کنین.

amin_v30
05-12-2014, 22:29
تا یک هفته دیگه لشکر کاربران پارس آنلاینی به سمت فن آوا هجوم میارن خدا بخیر کنه شبکه یک وقت نترکه:n09:
خدا رحم کنه،من که نظر کردم خراب نشه چون جایی نداریم پناه ببریم دیگه :n09:

sorooshfm
06-12-2014, 14:33
چه خبر از اوضاع پینگ و اینترنت شبانه در مشهد؟

puya2010
06-12-2014, 20:52
سلام به همه

۱- دوستان وضعیت تایم شبانه شرکت فن آوا چطوره؟

۲- تایم شبانه از چه ساعتی شروع میشه و کی تموم میشه؟

۳- آیا سرعت دانلود تو تایم شبانه و روزانه با هم فرقی داره؟ هر کدوم چقدره؟

۴- کدوم سرویس فن آوا برای دانلود شبانه بهترین گزینه هستش؟

۵- در بهترین حالت و بدترین حالت با اینترنت فن آوا چقدر میشه دانلود شبانه داشت؟

۶- دوستانی که تو این تاپیک هستن معمولا تجربه خودشون از دانلود شبانه چطوره و در حدود چقدر هستش؟

۷- آیا به کسی که فقط برای دانلود شبانه، اینترنت میخواد پیشنهاد می کنید که بیاد فن آوا ؟ یا نه گزینه های دیگه ای دارید؟

و چند سوال از مازندرانی های عزیز فعال تو این تاپیک :

۸- وضعیت پهنای باند فن آوا تو غرب استان چطوره؟

۹- میشه تو تایم شبانه به حداکثر سرعت رسید؟

۱۰- فن آوا رو برای دانلود شبانه پیشنهاد می کنید؟ یا شرکت دیگه ای مورد نظرتونه؟

shayan0o21
06-12-2014, 21:14
سلام به همه

۶- دوستانی که تو این تاپیک هستن معمولا تجربه خودشون از دانلود شبانه چطوره و در حدود چقدر هستش؟

۷- آیا به کسی که فقط برای دانلود شبانه، اینترنت میخواد پیشنهاد می کنید که بیاد فن آوا ؟ یا نه گزینه های دیگه ای دارید؟

1- سوال گنگه :n29:
2- 2 تا 7 ( داداش سایت فن آوا رفتی اصلا؟ :| )
3- بله ، روزانه تا 6 مگ ، شب جداکثر تا 1.8 مگ
4- بستگی به بودجه ات داره
5-بهترین حالت 4 گیگ بدترین حالت 1 گیگ
6- سوال گنگ است :n29:
7- بستگی داره دانلودت چی هست و روزی چقدر هست :n24:

payampop
06-12-2014, 21:16
سلام
دوستان عزیز سرعت شبانه این سرویس DP-2048-40G-NF چقدر است ؟
ممنون

shayan0o21
06-12-2014, 21:21
سلام
دوستان عزیز سرعت شبانه این سرویس DP-2048-40G-NF چقدر است ؟
ممنون
روی 400 500 هست :n10:

payampop
06-12-2014, 21:25
روی 400 500 هست :n10:

ممنون از پاسخ دوست گرامی

یک سوال دیگه هم داشتم. یکی از دوستان پاسخ دادند می خواهم نظر شما هم بدونم :

شما کدام سرویس را برای خرید پیشنهاد می کنید ؟

DP-2048-40G-NF یا DP-2048-BU

برای من سرعت بالای روزانه و دانلود بدون محدودیت و بالای شبانه مهم است.

ممنون

shayan0o21
06-12-2014, 21:28
ممنون از پاسخ دوست گرامی

ممنون
به طور قطع 2048 حجمی ، سرعت روزانه که روی هر چند مگی که ببندند بهتون سرعت میده ولی نامحدود تا 250
شبانه هم 2 برابر سرعتی که سرویس هست یعنی 400 500 ، که با 2 نامحدود که 250 میده قابل مقایسه نیست :n02:
نامحدود واسه کسی خوبه که هم روز و هم شب دانلود داره :n39:

payampop
06-12-2014, 21:33
به طور قطع 2048 حجمی ، سرعت روزانه که روی هر چند مگی که ببندند بهتون سرعت میده ولی نامحدود تا 250
شبانه هم 2 برابر سرعتی که سرویس هست یعنی 400 500 ، که با 2 نامحدود که 250 میده قابل مقایسه نیست :n02:
نامحدود واسه کسی خوبه که هم روز و هم شب دانلود داره :n39:

ممنون از پاسخ ... مثل شرکت های دیگه مثلا صبانت محدودیت نداره ؟ زیاد شبانه دانلود کنم سرعت رو پایین نمی یارن ؟

WHICH1
06-12-2014, 21:35
ممنون از پاسخ دوست گرامی

برای من سرعت بالای روزانه و دانلود بدون محدودیت و بالای شبانه مهم است.

ممنون

به نظرم 2 مگ نامحدود برنزی بگیرید 110 تومان در 24 ساعت نزدیک 20 گیگ میتونید بگیرید نمیدونم سرعت روزانه چقدر میخواین ولی 250 برای تماشای آنلاین هم کم نمیاره برای وبگدری هم عالی دیگه نه حجم میخرید نه نگران حجمی

payampop
06-12-2014, 21:42
به نظرم 2 مگ نامحدود برنزی بگیرید 110 تومان در 24 ساعت نزدیک 20 گیگ میتونید بگیرید نمیدونم سرعت روزانه چقدر میخواین ولی 250 برای تماشای آنلاین هم کم نمیاره برای وبگدری هم عالی دیگه نه حجم میخرید نه نگران حجمی

ممنون دوست عزیز ... البته در طول روز نمی شه دائم دانلود کرد. چون اون موقع صفحات بالا نمی یاد. اگر هم سرعت دانلود رو کم کنم حجم کمی دانلود می کنه. در خصوص خرید حجم البته صحیح می فرمایید. ممنون از راهنمایی

WHICH1
06-12-2014, 21:55
ممنون دوست عزیز ... البته در طول روز نمی شه دائم دانلود کرد. چون اون موقع صفحات بالا نمی یاد. اگر هم سرعت دانلود رو کم کنم حجم کمی دانلود می کنه. در خصوص خرید حجم البته صحیح می فرمایید. ممنون از راهنمایی

اره درسته هر کسی یک خواسته داره ولی بیشتر از 12 ساعت وبگردی دارین و کارتون با اینترنت هست حجمی خوبه ولی در 10 ساعت نامحدود همون 6 ساعت شبانه رو دانلود میکنه ضمن اینکه شبانه افت سرعت دارین و سرعت و حجم دانود هیچ موقعه در شبانه ثابت نیست ولی اگه زیاد هم دانلود نداری شبانه 2 مگ حداقل 5 گیگ رو داری

saeed ssd
06-12-2014, 21:59
2- 1 تا 7 ( داداش سایت فن آوا رفتی اصلا؟ :| )

ميگم تو سایتشون نوشته 2 تا 7 :n13:

ساعات ترافيک رايگان مصرفي براي سرويس هايي که داراي اين امکان مي باشند مابين ساعات 2 تا 7 بامداد مي باشد. به جهت تاکيد و جلوگيري از بروز اشتباه نام اين سرويس ها در جدول زير آمده است:

payampop
06-12-2014, 22:05
اره درسته هر کسی یک خواسته داره ولی بیشتر از 12 ساعت وبگردی دارین و کارتون با اینترنت هست حجمی خوبه ولی در 10 ساعت نامحدود همون 6 ساعت شبانه رو دانلود میکنه ضمن اینکه شبانه افت سرعت دارین و سرعت و حجم دانود هیچ موقعه در شبانه ثابت نیست ولی اگه زیاد هم دانلود نداری شبانه 2 مگ حداقل 5 گیگ رو داری

ممنون ... یک سوال دیگه اینکه مثل شرکت های دیگه مثلا صبانت محدودیت نداره ؟ زیاد شبانه دانلود کنم سرعت رو پایین نمی یارن ؟

WHICH1
06-12-2014, 22:21
ممنون ... یک سوال دیگه اینکه مثل شرکت های دیگه مثلا صبانت محدودیت نداره ؟ زیاد شبانه دانلود کنم سرعت رو پایین نمی یارن ؟

نه محدودیت مثل بقیه شرکت های نداره سقف دانلود نامحدود روزانه شبانه نداره خوب کلا فن آوا از اول شبانه محدود بود و هست بیشتر کاربرها 1 مگ میگیرن پس کلا بیشتر از 3.5 غیر ممکن هست بگیری 2 مگ هم شبانه 2 برابر هست یعنی کمتر از 5 گیگ نمیگری معمولا 7 تا 8 گیگ میگیری البته بستگی به محل سکونت و منطقه هست تهرانم که منطقه خلوت وجود نداره برای همه اپراتور ها! ولی بهترین کار به خود فن آوا زنگ بزن تاریخ و ساعتی که باهشون حرف میزنی دقیق بنویس شماره خط رو بگو و دقیق سوال کن سرعت و دانلود حداقل و حداکثر روزانه و شبانه چقدر هست اگر خطت وصل شد و حرفهاشون درست نبود پول رو به شما برمیگردونن تونستی صداشون خودت ضبط کنی بهتره

payampop
06-12-2014, 22:27
نه محدودیت مثل بقیه شرکت های نداره سقف دانلود نامحدود روزانه شبانه نداره خوب کلا فن آوا از اول شبانه محدود بود و هست بیشتر کاربرها 1 مگ میگیرن پس کلا بیشتر از 3.5 غیر ممکن هست بگیری 2 مگ هم شبانه 2 برابر هست یعنی کمتر از 5 گیگ نمیگری معمولا 7 تا 8 گیگ میگیری البته بستگی به محل سکونت و منطقه هست تهرانم که منطقه خلوت وجود نداره برای همه اپراتور ها! ولی بهترین کار به خود فن آوا زنگ بزن تاریخ و ساعتی که باهشون حرف میزنی دقیق بنویس شماره خط رو بگو و دقیق سوال کن سرعت و دانلود حداقل و حداکثر روزانه و شبانه چقدر هست اگر خطت وصل شد و حرفهاشون درست نبود پول رو به شما برمیگردونن تونستی صداشون خودت ضبط کنی بهتره

بسیار ممنونم از راهنمایی مفید و ارزشمندتون دوست گرامی
حتما همین کار رو خواهم کرد.
سپاس

mohammad.asghari
06-12-2014, 23:26
دوستان من میخوام سرویس 128 بگیر 5 گیگ در ماه 18 تومن سرعت دانلود شبانه چقدر خواهد بود؟و چقدر میتونم بگیرم؟ سرعتش با 256 تو شبانه زیاد فرق داره؟

masoudboy
06-12-2014, 23:29
تست 512 نامحدود BU
فن آوا اصفهان

A-L PC
07-12-2014, 08:44
یک مشکل مسخره ای که من دارم ، اینکه بعضی اوقات چراغ ADSL مودم خاموشه ، وصل نمیشه ، اما وقتی از خط تلفن استفاده میکنم (مثلا به یکجا زنگ میزنم)، چراغ اش روشن میشه .

دلیل این مشکل چیه ؟ این رو هم بگم SNR همیشه 10-9 هست .

sorooshfm
07-12-2014, 09:37
بزودی تمام کاربران اینترنت با احراز هویت باید وارد فضای مجازی بشوند و این یعنی زیر نظر گرفتن تمامی فعالیت کاربران:n28:

sorooshfm
07-12-2014, 09:42
خودمونیم ها این وزیر جدید چه خدمات ارزنده ای کرد کاری کرد که از پس چند وزیر قبلی برنمی آمد گران کردن تعرفه اینترنت موبایل حذف شبانه رایگان کاهش سرعت اینترنت بین الملل و سرورهای خارجی و کار نکردن برخی فیلترشکن ها منجمله کریو و حالا هم احراز هویت و منتظر خبرهای بهتر هم باشید:n02:

sorooshfm
07-12-2014, 09:44
مثل این که یکم زیاده روی کردم اگه بیشتر زیاده روی کنم میبرنم جایی که باید عرب......:n06:

sorooshfm
07-12-2014, 11:00
الان لشکر دانلودرها میرن الکامپ و فن آوا ثبت نام میکنن:n03:

sorooshfm
07-12-2014, 11:02
فن آوا هم که تا کمتر از یک سال دیگه بارشو ببنده شبانه رو پولی میکنه و نامحدودها رو منصفانه و خیال همه رو راحت:n30:

WhiteHat
07-12-2014, 11:22
شماره تلفن هاش تمام خرابه که اصلا جواب نمیده!!

xXxMAHDI100
07-12-2014, 12:03
سلام

کسی اینجا گیم انلاین هم میزنه ؟؟
مثل dota 2 - CoD MW - ........

می خواستم بدونم پینگ فناوا (تهران) و دیگر شهرا چطوره
در چه حدیه :n01:

WHICH1
07-12-2014, 13:17
دوستان من میخوام سرویس 128 بگیر 5 گیگ در ماه 18 تومن سرعت دانلود شبانه چقدر خواهد بود؟و چقدر میتونم بگیرم؟ سرعتش با 256 تو شبانه زیاد فرق داره؟

شما 1 مگ 3 گیگ بگیر با مالیات میشه 20 تومان سرعت شبانه 150 تا 190 هست 2.5 تا حداکثر 3.5 دارید

ariobarzan2
07-12-2014, 14:40
دوستانی که فن آوا دارند سرویسهای نامحدودش هیچ محدودیتی نداره که مثلا مثل شاتل سرعت رو محدود کنه؟

shayan0o21
07-12-2014, 15:24
دوستانی که فن آوا دارند سرویسهای نامحدودش هیچ محدودیتی نداره که مثلا مثل شاتل سرعت رو محدود کنه؟

خیر اصلاً :n01:

navid3941
07-12-2014, 16:48
سلام
دوستان از شیراز کسی هست که فن آوا داشته باشه؟
از نظر سرعت روز و شب چطوره؟ راضی هستین؟
پینگش واسم مهمه

A-L PC
07-12-2014, 17:03
از دوستان کسی اطلاعی نداره ؟

یک مشکل مسخره ای که من دارم ، اینکه بعضی اوقات چراغ ADSL مودم خاموشه ، وصل نمیشه ، اما وقتی از خط تلفن استفاده میکنم (مثلا به یکجا زنگ میزنم)، چراغ اش روشن میشه .

دلیل این مشکل چیه ؟ این رو هم بگم SNR همیشه 10-9 هست .

فن آوا هم دیگه به درد نمیخوره ، پشتیبانی خیلی داغونی داره ، زنگ میزنی اصلا یک جواب درست حسابی بهت نمیدن ، من که از ماه دیگه میرم روی های وب .

mohammad.asghari
07-12-2014, 18:32
شما 1 مگ 3 گیگ بگیر با مالیات میشه 20 تومان سرعت شبانه 150 تا 190 هست 2.5 تا حداکثر 3.5 دارید

من به این خاطر میخوام 128 بگیرم که مصرفم در پیج باز کردم کمتر باشه،چون شنیدم هر چی سرعت بیشتر باشه در باز کردن یه پیج بیشتر حجم میبره

sleeplessness
07-12-2014, 18:33
شما اگه 128 بگیری هیچ تضمینی نیست که شبی دو یا سه گیگ بهت بده
چون فن اوا سرعت شبانه اش فیکس

mohammad.asghari
07-12-2014, 18:35
من اصلا شبی 2-3 گیگ نمیخوام شاید خیلی بخوام دانلود کنم شبی 1 گیگ باشه،در این صورت 128 رو پیشنهاد میکنید؟

saeed ssd
07-12-2014, 19:20
من به این خاطر میخوام 128 بگیرم که مصرفم در پیج باز کردم کمتر باشه،چون شنیدم هر چی سرعت بیشتر باشه در باز کردن یه پیج بیشتر حجم میبره
شما میتونی زنگ بزنی بگی سرعتت رو روی سرعتهای کمتر ببندن
تا جایی که می دونم همه سرویسها رو روی 6 تا 8 مگ می بندن البته اگه خط بکشه
شما زنگ بزن بگو خطت رو روی 1 مگ ببندن
با 128 شبی 1 گیگ هم نمی تونی دان کنی چون به احتمال زیاد سرعت اسمی خواهد بود

puya2010
07-12-2014, 23:46
سلام به همه

و چند سوال از مازندرانی های عزیز فعال تو این تاپیک :

۸- وضعیت پهنای باند فن آوا تو غرب استان چطوره؟

۹- میشه تو تایم شبانه به حداکثر سرعت رسید؟

۱۰- فن آوا رو برای دانلود شبانه پیشنهاد می کنید؟ یا شرکت دیگه ای مورد نظرتونه؟

2- 2 تا 7 ( داداش سایت فن آوا رفتی اصلا؟ :| )
3- بله ، روزانه تا 6 مگ ، شب جداکثر تا 1.8 مگ
4- بستگی به بودجه ات داره
5-بهترین حالت 4 گیگ بدترین حالت 1 گیگ
6- سوال گنگ است :n29:
7- بستگی داره دانلودت چی هست و روزی چقدر هست :n24:

۱- منظورم اينه :
رویایی؟ عالی؟ خیلی خوب؟ خوب؟ متوسط؟ بد؟ خیلی بد؟ افتضاح؟ زشت؟

۳- سرعت روزانه مهم نیست که رو چه سرویسی هستی، همه رو روی ۶ مگ می بندن؟ شب سرعت اسمی سرویسی که خریدی میشه یا با یه نسبتی بالا میره؟

۴- حول و حوش ۳۰ تومن

۵- با کدوم سرویس؟

۷- شبی حول و حوش ۱۰ گیگ

sorooshfm
08-12-2014, 06:02
۱- منظورم اينه :
رویایی؟ عالی؟ خیلی خوب؟ خوب؟ متوسط؟ بد؟ خیلی بد؟ افتضاح؟ زشت؟

۳- سرعت روزانه مهم نیست که رو چه سرویسی هستی، همه رو روی ۶ مگ می بندن؟ شب سرعت اسمی سرویسی که خریدی میشه یا با یه نسبتی بالا میره؟

۴- حول و حوش ۳۰ تومن

۵- با کدوم سرویس؟

۷- شبی حول و حوش ۱۰ گیگ
داداش ماهی ۳۰۰ گیگ با ۳۰ هزار تومان اینجا ایرانه ها:n04:

sorooshfm
08-12-2014, 10:05
راستی چرا دیگه فن آوای مشهد جواب سوالات را نمی دهد؟

bilmazlar
08-12-2014, 10:51

دوست عزیز.
این حرف شما در حالت کلی درست نیست. چون محتوای هر صفحه‌ای که شما در اینترنت مشاهده می‌کنید معمولن مشخصه و ارتباط مستقیمی با سرعت و پهنای باند شما نداره. البته بعضی سایت‌ها ممکنه نسخه کم‌حجم برای بازدیدکنندگان با سرعت پایین و نسخه معمولی یا حجیم‌تر برای بازدیدکنندگان با سرعت بالاتر داشته باشن. اما این سایت‌ها هم انتخاب رو معمولن به عهده خود بازدیدکننده می‌گذارن. فقط در مورد سایت‌های استریم ویدیوی آنلاین مثل یوتیوب شما اگه پهنای باند بالاتری داشته باشی موقع استریم ویدیوهای با کیفیت بالاتر، کمتر به مشکل برمی‌خوری و ممکنه نری سراغ نسخه کم‌حجم‌تر این ویدیوها که این جوری به نسبت مصرف حجمت زیاد می‌شه.

مهم‌ترین دلیلی که شرکت‌ها پهنای باند رو برای سرویس‌های حجمی بالاتر از حد سرعت اسمی می‌بندن به این خاطره که کاربر به هنگام استفاده چون سرعت بالاتری می‌گیره در زمان کمتر تعداد صفحه‌های بیشتری رو بازدید می‌کنه و دیگه لازم نیست برای لود شدن یه صفحه 1 دقیقه صبر کنه. صفحه در حداکثر 10 ثانیه لود می‌شه. با این کار درسته که در ظاهر حجم زودتر تموم می‌شه، اما علتش اینه که شما در یه بازه زمانی مشخص که پای سیستم می‌شینید تعداد بیشتری صفحه رو مشاهده می‌کنید.

حالا شما هم باید تصمیم بگیرید که اون حجم براتون مهمه یا مدت زمانی که پای سیستم انتظار می‌کشید تا صفحه‌ها براتون لود بشن.

برای من به شخصه تلف شدن 5 ثانیه بیشتر به خاطر دیر لود شدن صفحه هم خیلی آزاردهنده است. واسه همین همیشه دنبال سرویس‌هایی هستم که سرعت بسیار بالاتری بدن. البته طبیعتن برای این سرعت بالاتر یه مقدار هزینه بیشتر هم می‌دم. مصرف رو هم خودم کنترل می‌کنم که از یه حدی بیشتر نشه.

darkestpalace
08-12-2014, 11:11
افت سرعت ناگهانی و رندوم (تا حد دیال آپ) ، بدون قطع شدن لینک ، دلیلش نویزه؟ دو سه روزه که این مشکل رو دارم البته میدونم که نویز دارم ولی سابقه نداشت به این شکل بروز کنه ، نویز باعث قطع شدن لینک میشد ولی سرعت رو کم نمی کرد ، وقتی این حالت پیش میاد جز با خاموش روشن کردن مودم حل نمیشه ، کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ ربطی به دی ان اس داره یا نه؟
واسه این گفتم رندوم چون نتونستم هیچ الگوی خاصی براش پیدا کنم (نه از نظر زمانی نه از نظر حجمی)

bilmazlar
08-12-2014, 11:27
افت سرعت ناگهانی و رندوم (تا حد دیال آپ) ، بدون قطع شدن لینک ، دلیلش نویزه؟ دو سه روزه که این مشکل رو دارم البته میدونم که نویز دارم ولی سابقه نداشت به این شکل بروز کنه ، نویز باعث قطع شدن لینک میشد ولی سرعت رو کم نمی کرد ، وقتی این حالت پیش میاد جز با خاموش روشن کردن مودم حل نمیشه ، کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ ربطی به دی ان اس داره یا نه؟
واسه این گفتم رندوم چون نتونستم هیچ الگوی خاصی براش پیدا کنم (نه از نظر زمانی نه از نظر حجمی)

دوست عزیز.

ممکنه علت کند شدن بی‌دلیل سرعت اینترنت شما مربوط به سایت‌هایی باشه که مشاهده می‌کنید.

آیا از نرم‌افزارهای مدیریت ترافیک مثل NetWorx استفاده می‌کنید؟ اگه استفاده نمی‌کنید فارغ از علت این مشکلتون، به شما توصیه می‌کنم حتمن از این نرم‌افزارها استفاده کنید تا همیشه آمار لحظه‌ای سرعت اینترنت سیستمتون رو ببینید. اما اگه استفاده می‌کنید در لحظات کند شدن سرعت، این نرم‌افزارها چه سرعتی رو به شما نشون می‌دن؟

برای من به شخصه پیش اومده که هنگام بازدید از بعضی سایت‌ها یا دانلود فایل از یه سری سایت‌ها با این که صفحه اون سایت رو بستم یا دانلود اون فایل رو قطع کردم، اما همین نرم‌افزار NetWorx نشون داده که پهنای باند دانلود همچنان در حال استفاده است. بعضی وقت‌ها این وضعیت تا 10 تا 15 دقیقه یا حتی بیشتر هم ادامه پیدا کرده.

اگه پهنای باند سیستمتون مصرف نمی‌شه باید دنبال علت دیگه‌ای بود. البته نویز می‌تونه روی کاهش سرعت مؤثر باشه اما نه به این شدت که شما می‌گید.

یه سؤال. این وضعیت رو در چه حالتی پیدا می‌کنید؟ وقتی که با کابل شبکه متصل هستید یا به صورت وایرلس؟

darkestpalace
08-12-2014, 11:44
دوست عزیز.

ممکنه علت کند شدن بی‌دلیل سرعت اینترنت شما مربوط به سایت‌هایی باشه که مشاهده می‌کنید.

آیا از نرم‌افزارهای مدیریت ترافیک مثل NetWorx استفاده می‌کنید؟ اگه استفاده نمی‌کنید فارغ از علت این مشکلتون، به شما توصیه می‌کنم حتمن از این نرم‌افزارها استفاده کنید تا همیشه آمار لحظه‌ای سرعت اینترنت سیستمتون رو ببینید. اما اگه استفاده می‌کنید در لحظات کند شدن سرعت، این نرم‌افزارها چه سرعتی رو به شما نشون می‌دن؟

برای من به شخصه پیش اومده که هنگام بازدید از بعضی سایت‌ها یا دانلود فایل از یه سری سایت‌ها با این که صفحه اون سایت رو بستم یا دانلود اون فایل رو قطع کردم، اما همین نرم‌افزار NetWorx نشون داده که پهنای باند دانلود همچنان در حال استفاده است. بعضی وقت‌ها این وضعیت تا 10 تا 15 دقیقه یا حتی بیشتر هم ادامه پیدا کرده.

اگه پهنای باند سیستمتون مصرف نمی‌شه باید دنبال علت دیگه‌ای بود. البته نویز می‌تونه روی کاهش سرعت مؤثر باشه اما نه به این شدت که شما می‌گید.

یه سؤال. این وضعیت رو در چه حالتی پیدا می‌کنید؟ وقتی که با کابل شبکه متصل هستید یا به صورت وایرلس؟

وقتی افت سرعت پیش میاد منحصر به یه سایت خاص نمیشه کلن سایتها ، وایبر ، تورنت ... همه به شدت دچار افت میشن ، از وبسایتها که یا هیچی نمیاد یا فقط عنوانشون لود میشه ! نرم افزاری که گفتید رو نه استفاده نکردم الان نصبش می کنم... همیشه با کابل وصل هستم هیچوقت از وایرلس استفاده نمی کنم آنتن مودم خاموشه

bilmazlar
08-12-2014, 11:56
وقتی افت سرعت پیش میاد منحصر به یه سایت خاص نمیشه کلن سایتها ، وایبر ، تورنت ... همه به شدت دچار افت میشن ، از وبسایتها که یا هیچی نمیاد یا فقط عنوانشون لود میشه ! نرم افزاری که گفتید رو نه استفاده نکردم الان نصبش می کنم... همیشه با کابل وصل هستم هیچوقت از وایرلس استفاده نمی کنم آنتن مودم خاموشه

با توجه به این که چنین نرم‌افزارهایی رو نداشتین، بهتره بعد از نصب گراف لحظه‌ای سرعت اون رو یه گوشه صفحه فعال کنید تا ببینید در مواقعی که با افت سرعت عمومی مواجه هستید، آیا این نرم‌افزار هم سرعت رو پایین نشون می‌ده یا نه مصرف پهنای باند رو به صورت کامل و پر ثبت می‌کنه. اگه حالت دوم باشه، احتمالن یا خود ویندوز یا یه نرم‌افزار دیگه‌ای داره به طور مقطعی پهنای باند رو به صورت کامل استفاده می‌کنه.

اما اگه یه همچین وضعیتی نباشه، ایراد از ISPاه که باید از طریق پشتیبانی پیگیری کنید.

WhiteHat
08-12-2014, 13:08
یکی نمیگه چرا این شماره تلفن هاشون کار نمیکنه؟؟

DariushGreat
08-12-2014, 16:08
یکی نمیگه چرا این شماره تلفن هاشون کار نمیکنه؟؟

ديروز ميخواستم يكي از دوستامو ثبتنام كنم شماره اصليش كار نميكرد! بعد كه با گوشي زنگ زدم يه پيامك اومد كه مشترك گرامي از شما پوزش ميخواهيم شماره اختلال دارد و... يه شماره ديگه بهم داد. البته وقتي زنگ زدم گفتن شماره اصلي وصل شده. متاسفانه پيامك رو پاك كردم چون حافظه سيمكارتم پر شده بود :n35: شما با گوشي زنگ بزن احتمالا پيامكش بياد برات

navid3941
08-12-2014, 16:30
دوستان اینترنت من از فن آوا امروز وصل شد.
سرعت page باز کردنش خوبه پینگش پایینه ولی سرعت دانلودش زیاد خوب نیست. سرعت 128 گرفتم. تو دانلود حدود 80 تا 90k هست. در صورتیکه با شرکت های دیگه که قبلا کار میکردم 128k تو دانلود تا 200 میداد. بنظرتون چیکار کنم. پشتیبانی جوابی بهم میده؟

Tenhi
08-12-2014, 17:14
امروز وصل شد برام پینگش فعلا که خوب نیس.. ری استارتم زیاد کردم
adsl modulation هم فقط g.dmtساپورت میکنه ads2+ اصلا :I با g.dmt که نمیشه 8mb گرفت..
رو پار س 90% اوقات پینگ 8.8.8.8 120 بود..

WhiteHat
08-12-2014, 17:29
ديروز ميخواستم يكي از دوستامو ثبتنام كنم شماره اصليش كار نميكرد! بعد كه با گوشي زنگ زدم يه پيامك اومد كه مشترك گرامي از شما پوزش ميخواهيم شماره اختلال دارد و... يه شماره ديگه بهم داد. البته وقتي زنگ زدم گفتن شماره اصلي وصل شده. متاسفانه پيامك رو پاك كردم چون حافظه سيمكارتم پر شده بود :n35: شما با گوشي زنگ بزن احتمالا پيامكش بياد برات
ممنون بالاخره با بدبختی شانسی وصل شد :n24:

امروز وصل شد برام پینگش فعلا که خوب نیس.. ری استارتم زیاد کردم
adsl modulation هم فقط g.dmtساپورت میکنه ads2+ اصلا :I با g.dmt که نمیشه 8mb گرفت..
رو پار س 90% اوقات پینگ 8.8.8.8 120 بود..
پینگ چنده؟ شنیدم 10مگ هم میذارند که

sorooshfm
08-12-2014, 18:07
کم کم دانلودرها دارن میان:n06:

sorooshfm
08-12-2014, 18:15
چرا اینقدر پینگ سرورهای خارجی بالا رفته بین 230 تا 290 تا هستش:n24:

shayan0o21
08-12-2014, 18:19
به به اینترنت ما هم داره داغون میشه :n02:
512 نامحدود سرور داخلی سرعت 30 میده
کم دانلود کنید بابا :n24: