PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Fanava-Mashhad
29-10-2014, 22:44
دوستان یه جوانمرد یه توضیح درست و حسابی در مورد این سرویس های طلایی، نقره ای و برنزی و حداقل ترافیک ماهانه میده؟ این همون مقدار حجم مصرفی منصفانه است؟ یعنی قبلش سرعت چنده بعدش چند میشه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
در پست های قبل توضیحات کامل رو در مورد سرویس های نا محدود عرض کردم و اگر به هر دلیل اون شرایط رو ندارید، می بایست حتما با پشتیبانیتون تماس بگیرید.

Fanava-Mashhad
29-10-2014, 22:52
دوستان عزیز شهر مشهد، قبلا هم عرض کردم، مجدد هم تاکید می کنم، به هیچ عنوان نباید مشکل افت پهنای باند و یا تغییر در سرویس هاتون داشته باشید.
لطفاً هر گونه مشکل رو یا به ایمیل امضای بنده ارسال و یا با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید. بنده مطمئن هستم در حال حاضر شهر مشهد هیچ گونه مشکل پهنای باند نداره و در صورتی که با افت سرعت مواجه هستید باید بررسی شده و مشکل برطرف بشه.

دوستان سایر شهرها هم در نظر داشته باشند متاسفانه اینکه جوابشون رو کمتر میدم، فقط به این علت هست که در جریان وضعیت پهنای باند، نوع تجهیزات و .... مراکز مخابراتیشون نیستم و به همین دلیل ازتون تقاضا دارم لطفا قبل از اینکه هر گونه نگرانی داشته باشید مشکلتون رو با پشتیبانی در میون بگذارید. اگر با پشتیبانی به نتیجه نرسیدید، هر شهری که هستید ممنون میشم با ایمیل امضای بنده در تماس باشید تا شاید من بتونم حداقل متوجه مشکلات شرکت فن آوا بشم.

hermidass
29-10-2014, 22:55
اقای فن اوا موقع ثبت نام که این چیز ها رو نمی خواستی الان می خوای چی کار؟؟؟
کپی کارت ملی واسه تخلیه میخواین چی کار؟؟؟
دوست داری کارت به شکایت و شکایت کشی برسه؟؟؟
نماینده قبلی خیلی ادم خوبی بود
خوب یادمه وقتی خواستم از شما بگیرم می خواستین 10000 پول رانژه از من بگیرید!!!!
خجالت هم خوب چیزی هست!!!!

hermidass
29-10-2014, 23:10
دوستانی که در جریان نیستند باید عرض کنم من موقعی که می خواستم فن اوا بگیرم اول زنگ زدم به شرکت نماینده فعلی فن اوا که ایشون می خواست 10000 بابت رانژه از من بگیرن
واسه همین زنگ زدم به شرکت دیگه ای که همین چن وقت پیش نمایندگی فن اوا رو پس داد و متاسفانه شرکت بسیار بزرگ و خوبی بود
حالا ما موندیم با تنها نمایندگی فن اوا در مشهد
اقای محترم به جای اینکه دنبال بگردی چه جوری جلو تخلیه رو بگیری زنگ بزنید تهران بگید سرعت ها رو درست کنند!!!!! نه که سنگ بندازی جلو پا ملت بگی فلان مدارک واسه تخلیه رو بیارید!!!!!

iman2482
29-10-2014, 23:10
یک پشتیبانی داخل این تاپیک میومد معلوم نیست کجا رفتن از دیشب که سرعتها افتضاح شده!!! یک احتمال خراب شدن سرعت به اینه که سرعتهای محدود از دستی پایین آوردن سرعت که اکثریت به طرف سرویسهای نامحدود این شرکت جذب بشن که این سرویسها را هم بدون کوچکترین اعمال تغییری دو برابر گرون کردن که راحت سود خوبی به جیب بزنه این شرکت بنظر من اگر امشبم به اینصورت بود بهترین گزینه بین های وب و پارس آنلاین :n02:

باور کنید سناریوتون اشتباس
نامحدود در 90 درصد موارد ضرر ده نباشه سودده هم نیست !
سود توی اینترنت حجمی هست نه نامحدود که یک شرکت بخواد مشترکهاشو بیاره روی نامحدود !!!

iman2482
29-10-2014, 23:21

دوست عزیز خودتون رو بزارید جای ما !
یک نفر تلفنی زنگ بزنه و بگه من فلانیم و فلان خط رو تخلیه کنید ! ما هم قبول کنیم و تخلیه کنیم .
حالا یک آدم مریض یا اصلا سالم که قصد شوخی با شما رو داشته باشه و نه خود شما !!!
خود شما نمیاید اینجا داد و بیداد راه بندازید که چه شرکت بی در و پیکریه ؟!!!
کاش جای گیر الکی کمی هم خودمون رو جای افراد دیگر بزاریم و بعد داد و بیداد راه بندازیم ! گرفتن کپی کارت ملی هم بخاطر اینه که بخدا ما هم آدمیم دلیلی نداره قیافه ها و صدای چند هزار آدم یادمون بمونه !!!
باورتون نمیشه روزی چند نفر پای تلفن احساس پسر خاله بودن با ما دارن در حالی که ما اصلا نمیشناسیمشون و انواع و اقسام خواسته های عجیب و غریب هم پشت سرش میاد که واقعا نمیتونیم اجابت کنیم ! آخرش هم میشیم بد و دزد و ....
مطمین باشید اگر جایی خراب باشه و مشکل داشته باشه خود نماینده بیشتر تو عذاب که زودتر مشکل رو برطرف کنه ! آبرو و اعتبار یک طرف ! مشترکهایی که 10 دقیقه یکبار زنگ میزنن یک طرف !
آخرش هم با مخ داغون انواع و اقسام حرفها رو میشنویم !!!

hermidass
29-10-2014, 23:34
این ها بهانه الکی هستش
اقای فن اوا من که از پشت کوه نیومدم
چطگور موقع وصل کردن فرض رو به سر کاری بودن نمی ذارید الان می ذارید؟؟؟ جالبه!!!!
به هر حال من که وقت هم چین کاری رو ندارم که بخوام به دست شما برسونم
احترام 2 طرفه حکم می کنه که اینقدر سنگ جلو پا ادم نذارید!!!
لطفا احتراما با تهران در میان بذارید و بگید که سر عت ها خراب هست!!!
در غیر این صورت تا اخر همین ماه تخلیه من و ان نفر مثله من رو شاهد خواهند بود!!!
من مشتری 2 ساله هستم پس حق اب و گل دارم و الکی اعتراض نمی کنم چون وقتش رو ندارم ولی وقتی با مشتری قدیمی این طوری رفتار میشه ادم حس می کنه طرفش اونو خر فرض کرده!!!
در هر صورت اقای فن اوا این کاراتونو نکنین !!! به راحتی تخلیه کنید که کار به شکایت نرسه!!!
با تشکر از شما

iman2482
29-10-2014, 23:44
این ها بهانه الکی هستش
اقای فن اوا من که از پشت کوه نیومدم
چطگور موقع وصل کردن فرض رو به سر کاری بودن نمی ذارید الان می ذارید؟؟؟ جالبه!!!!
به هر حال من که وقت هم چین کاری رو ندارم که بخوام به دست شما برسونم
احترام 2 طرفه حکم می کنه که اینقدر سنگ جلو پا ادم نذارید!!!
لطفا احتراما با تهران در میان بذارید و بگید که سر عت ها خراب هست!!!
در غیر این صورت تا اخر همین ماه تخلیه من و ان نفر مثله من رو شاهد خواهند بود!!!
من مشتری 2 ساله هستم پس حق اب و گل دارم و الکی اعتراض نمی کنم چون وقتش رو ندارم ولی وقتی با مشتری قدیمی این طوری رفتار میشه ادم حس می کنه طرفش اونو خر فرض کرده!!!
در هر صورت اقای فن اوا این کاراتونو نکنین !!! به راحتی تخلیه کنید که کار به شکایت نرسه!!!
با تشکر از شما

1- والا با یک تماس ساده میتونید ببینید مشکلتون از کجاس ! طبیعتا هر کدوممون میدونیم شهرمون مشکل داره یا نه ! و وقتی نزدیک به مشکلم بشه فوری اقدام میکنیم و درخواست اضافه شدن پهنای باند میدیم چون کار زمان بریه و همون سازمانی که ماشالله شما هر دقیقه به رخ ما میکشید اشک آدم رو در میاره تا پهنای باند رو زیاد کنه !!! هر چند این دوستمون میگه که گویا پهنای باند مشهد مشکلی نداره پس یک تماس ساده مشکلتون رو حل میکنه !!!
2- از اون حرفها میزنیدا ! موقع ثبت نام شما پول میدید ! دیوونس مگه پول بده که کسی رو سرکار بزاره !

hadi777
29-10-2014, 23:45
دوست عزیز بی زحمت از طرف همه صحبت نکنین!!!! با تشکر
اگه نیگاه کنید بحث در مورد تایم رایگان هست !!!!!
هر چند که چند وقته کلا پینگ مینگ سرعت مرعت همه چی داغون شده!!!
اگر شما هم نماینده فن اوا هستید بگید رو راست و روشن !!!!:n02::n16:

از طرف همه؟
صحبت در مورد تایم رایگانه جدا؟ :n02:

دوست عزیز کار من روی اینترنته از همون شب تا صبح بیدار بودم که سرعت به شدت کاهش یاقته بود این جزو تایم رایگان حساب نمیشه؟
من سرویس 512 نامحدود دارم برای همین گفتم دیشب مشکل همگانی بوده چون منم مشکل داشتم پس حداقل دیشب هیچ ربطی به تایم رایگان نداشته.
نه جناب نماینده نیستم جدیدا همه شدن نماینده! :n24:ولی یک مشترک مثل شما هم نیستم! خود بنده بعد از گرون شدن سرویس ها با تهران تماس داشتم پیگیر شدم انتقاد کردم پیشنهاد دادم و جناب قلی زاده هم در جریان گذاشتم امیدوارم به نتیجه برسه.
اگر مشکلی هست زنگ بزنید پشتیبان حل نشد زنگ بزنید تهران حل نشد برید تخلیه کنید به همین راحتی! هیچ شرکتی هم پایدار نیست همه مشکل دارند.

masoudboy
30-10-2014, 01:32
تست 512 نامحدود برنزی فن آوا اصفهان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fanoudi
30-10-2014, 09:56
دوستان تایید میکنم مشکل افت سرعت دیشب بود وامروز تکرا نشد و ان شا ا.. که هیچ موقع تکرار نشود:n17:

hermidass
30-10-2014, 12:18
((((((- از اون حرفها میزنیدا ! موقع ثبت نام شما پول میدید ! دیوونس مگه پول بده که کسی رو سرکار بزاره !)))))

خوب نماینده محترم وقتی با خود خط تلفنی که adsl روش هست زنگ می زنیم یعنی مال خودمونه دیگه!!!! باز نیگا از این بهانه ها بود!!!!
نکنه طرف واسه سر کار گذاشتن شما می یاد یک نفر رو استخدام می کنه که خط ها رو دستکاری کنند که از بیرون از منزل هم بشه با شماره منزل مشترک زنگ بزنه و درخواست تخلیه الکی بده اره!!!!!!:n08:
نزنید این حرف ها رو زشته!!!!!

hadi777
30-10-2014, 13:13
((((((- از اون حرفها میزنیدا ! موقع ثبت نام شما پول میدید ! دیوونس مگه پول بده که کسی رو سرکار بزاره !)))))

خوب نماینده محترم وقتی با خود خط تلفنی که adsl روش هست زنگ می زنیم یعنی مال خودمونه دیگه!!!! باز نیگا از این بهانه ها بود!!!!
نکنه طرف واسه سر کار گذاشتن شما می یاد یک نفر رو استخدام می کنه که خط ها رو دستکاری کنند که از بیرون از منزل هم بشه با شماره منزل مشترک زنگ بزنه و درخواست تخلیه الکی بده اره!!!!!!:n08:
نزنید این حرف ها رو زشته!!!!!

شما چرا اینقدر خودت رو اذیت میکنی! :n02:
اگه بفهمی خط خونت اینترنت داره بدت میاد؟
حالا اگه بفهمی یک دفعه تخلیه شده چی!؟ دقیقا این اتفاقی که برای من افتاد!
در نتیجه اولی هیچ نیازی به مدارک نیست ولی دومی مهمه حتی از خونه هم تماس بگیری.
شما از هر شرکتی که میخوای تخلیه کنی مخصوصا صبانت که گیره! اگر برات انجام نداد فقط برو یکی از دفتر خدماتی های مخابرات فرم تخیله رو پر کن چند ساعته تخلیه میشه مدرک هم لازمه! قبض و فکر کنم کارت ملی لازم باشه، یادم نیست.
شرکت ها همین روال رو انجام میدند فقط بیشتر طول میکشه.

hermidass
30-10-2014, 13:35
من تا حالا از هر کجا داشتم تلی تخلیه کردن!!!!
اگه تخلیه تلفنی نکنن نشون میده که لجشون در اومده!!!!:n08:
عب نداره منم زنده شما هم زنده موقع تخلیه اگه اذیت کنن منم واسشون دارم
هر چن که همین تخلیه واسه نماینده ای که واسه برقراری خط 10000 میگیره به جای 5000 سوزناک هست به اندازه کافی!!!!:n09::n09:

iman2482
30-10-2014, 14:01
من تا حالا از هر کجا داشتم تلی تخلیه کردن!!!!
اگه تخلیه تلفنی نکنن نشون میده که لجشون در اومده!!!!:n08:
عب نداره منم زنده شما هم زنده موقع تخلیه اگه اذیت کنن منم واسشون دارم
هر چن که همین تخلیه واسه نماینده ای که واسه برقراری خط 10000 میگیره به جای 5000 سوزناک هست به اندازه کافی!!!!:n09::n09:

دوست عزیز ببخشید که رک صحبت میکنم !
هم ما و هم شرکتهای دیگه در حد توانمون سعی میکنیم مشکل مشترک رو برطرف کنیم اما متاسفانه مشترکهایی که مثل شما سختشونه یک تماس کوچیک با پشتیبانی بگیرن که ببینن مشکلشون اصلا چی هست سوزناک نیست واسمون تخلیش که هیچ خوشحالم میشیم !
راحت تر بگم از مشترکان عادی و حرفه ای استقبال میکنیم ولی مشترکی که دنبال اذیت کردنه رو نداشته باشیم راحت تریم !
همین دیروز یک مشترک البته مشترک وایمکس بود رو جواب کردم گفتم دیگه ساپورتت نمیکنم اشتراکت تموم شد مودمت رو خودم میخرم برو از مخابرات اینترنت بگیر!
مودم بیرونی داشت رفته بود از بیرون اکسس پوینت گرفته بود هر روزم اکسس پوینتش رو ریست میکرد ! یا میشد بدبختیش و داد و بیدادش واسه بچه های پشتیبانی ما بود !

iman2482
30-10-2014, 14:09
ضمنا زیادی بعضی سازمانها رو به رخمون نکشید و هی شکایت شکایت نکنید ! 90 درصد مشکلات مربوط به همون سازمانیه که شما تا تقی به توقی میخوره به رخ شرکتها میکشید دوست عزیز ! پس اتفاق خاصی نمیفته .
تموم تاپیکهای شرکتها رو ببینید همه از شرکتها مینالن ! مشکل شرکتها نیستن مشکل زیر ساخت کشور . مطمین باشید اونور درست باشه اینور هم شرکتها کارشون رو انجام میدن

hermidass
30-10-2014, 14:15
اکی
شما خوب کاری می کنی!!
پس بهانه بنی اسرائیلی نیارید واسه تخلیه!!!!
من احساس مشترک خوب بودن ندارم!!!
تا حالا یک بار هم به پشتیبانی نزنگیدم!! چون به نظرم خود نماینده از اوضاع ماست های فروشیش خبر داره و با زنگ زدن چیزی درس نمی شه!!!
دست گلتون درد نکنه !!
لزومی به بحث این جا نیس بقیه مشترکا هم بدا می فهمن!!!
زمان همه چیز رو روشن می کنه!!!!!:n09:

mohammad_77
30-10-2014, 14:28
سلام.
با تعجب سه روزه خطم رانژه شد ! از صبانت که میخواستم بگیرم می گفت یک ماه طول میشکه . همین طور برای یکی از دوستان.سرعتم رو هم گذاشتم : نوع یک مگ محدود

iman2482
30-10-2014, 14:49
سلام.
با تعجب سه روزه خطم رانژه شد ! از صبانت که میخواستم بگیرم می گفت یک ماه طول میشکه . همین طور برای یکی از دوستان.سرعتم رو هم گذاشتم : نوع یک مگ محدود

امیدوارم دوستمون محکوم به نماینده بودنتون نکنه :n02: شهرهای دیگه رو نمیدونم ولی اینجا رانژه رو 48 ساعته میزنیم نهایتا 72 ساعته.
در صورت بروز مشکل و خرابی و پورت و ... 1 هفته
مدت زمان رانژه بستگی به قدرت اون نماینده و شرکت در مراکز مخابراتی داره

iman2482
30-10-2014, 14:59
اکی
شما خوب کاری می کنی!!
پس بهانه بنی اسرائیلی نیارید واسه تخلیه!!!!
من احساس مشترک خوب بودن ندارم!!!
تا حالا یک بار هم به پشتیبانی نزنگیدم!! چون به نظرم خود نماینده از اوضاع ماست های فروشیش خبر داره و با زنگ زدن چیزی درس نمی شه!!!
دست گلتون درد نکنه !!
لزومی به بحث این جا نیس بقیه مشترکا هم بدا می فهمن!!!
زمان همه چیز رو روشن می کنه!!!!!:n09:

خوب این که زمان مشخص کنندس که صد در صد ! ولی دوست دارم رک باشی و جای بعدی هم بیای مشکلت رو بگی !
آخه دوست عزیز شما که یکبار به پشتیبانی زنگ نزدی از کجا میدونی نویز خطت چند هست ؟! از روی مودمت چک کردی ؟ در جریانی که ما بخاطر خطهای خراب و مشکلات زیر ساختی کشور مجبوریم به صورت دیفالت بزاریم روی 2 مگ و بعدش پروفایل رو بسته به مقدار نوع نویز تغییر بدیم ؟
شما حتما به تخلیه های مکرر از شرکتهای مختلف ادامه بدید و هیچ وقت به پشتیبانی زنگ نزنید ! حتما به نتیجه میرسید !!!
ببین توی این شرکتها انقدر مشترکانی مثل شما هستن که بیخودی گیر میدن که مطمینا دیگه حوصله نداریم کیفیتمونم خراب بشه !!! قبل از اینکه پهنای باندمون پر بشه درخواست میدیم ! حالا اینکه شرکت زیر ساخت محترم !کی بهمون بده دیگه با خداس
در هر صورت طبق اطلاعاتی که نماینده مشهد اینجا دادن و من هم از شرکت پرسیدم مشهد رو مشکلی از لحاظ پهنای باند نیست ! به همین دلیل شما حتما به پشتیبانی زنگ نزنید و کماکان در عجب ماست و ماست فروش بمونید !!!

mohammad_77
30-10-2014, 18:32
امیدوارم دوستمون محکوم به نماینده بودنتون نکنه :n02: شهرهای دیگه رو نمیدونم ولی اینجا رانژه رو 48 ساعته میزنیم نهایتا 72 ساعته.
اختیار دارید . من خودم یک زمانی از طرفداران شرکت قبلی بودم و کلی نیرو براش جذب کردم تا اینکه خیانت کرد .
از اینجا هم طرفداری نمی کنم و فقط واقعیت رو گفتم . البته قیمت های فن آوا نسبتا بالا هست . باید دید در آینده این گرونی ارزشش رو داشته یا خیر /.

sh93
30-10-2014, 19:33
دوستان سلام :
DP-512-BU نامحدود تا 20 گیگ اول ضریب اشتراک چند هست و پس از 20 گیگ ( حداقل ترافیک ماهانه ) ضریب چند هست؟
و به همین ترتیب 1024-BU در ابتدا سرعت دانلود چقدر هست و پس از رد کردن 40 گیگ ( که اگه درست متوجه شده باشم این حجما همون مصرف منصفانه باشه ) سرعت به چند میرسه ؟
ماهی میانگین 100 گیگ وب گردی و دانلود دارم بین این دو سرویس و سرویس 512 نامحدود مخابرات پیشنهادتون چیه؟
ببخشید اگه سوالا زیاد شد.پیشاپیش ار جوابهاتون ممنونم

iman2482
30-10-2014, 20:14
دوستان سلام :
DP-512-BU نامحدود تا 20 گیگ اول ضریب اشتراک چند هست و پس از 20 گیگ ( حداقل ترافیک ماهانه ) ضریب چند هست؟
و به همین ترتیب 1024-BU در ابتدا سرعت دانلود چقدر هست و پس از رد کردن 40 گیگ ( که اگه درست متوجه شده باشم این حجما همون مصرف منصفانه باشه ) سرعت به چند میرسه ؟
ماهی میانگین 100 گیگ وب گردی و دانلود دارم بین این دو سرویس و سرویس 512 نامحدود مخابرات پیشنهادتون چیه؟
ببخشید اگه سوالا زیاد شد.پیشاپیش ار جوابهاتون ممنونم

سلاست عزیز
میانگین 60 بسته به خطت و شهرت یکم بالا پایین .
مصرف منصفانه هم نداره این شرکت

Milad._.R
30-10-2014, 20:57
قیمت رو بردن بالا کیفیت رو آوردن پایین !
چند سال پیش فن آوا خیلی خوب بود ، قیمت بالا بود ولی کیفیت هم بالا بود ، تایم اوت و افت سرعت تقریبا نداشت ! ولی الان افتضاحه

sh93
30-10-2014, 21:12
سلاست عزیز
میانگین 60 بسته به خطت و شهرت یکم بالا پایین .
مصرف منصفانه هم نداره این شرکت

تشکر فکر میکردم بالاتر از مخابرات باشه سرعت.
پس حداقل ترافیک ماهانه به چه معنی هست ؟

shakhdar
30-10-2014, 21:38
سلام. سرویس 1 مگ 3 گیگ شبانه رایگان هنوز ارائه میشه؟

hadi777
30-10-2014, 23:24
تشکر فکر میکردم بالاتر از مخابرات باشه سرعت.
پس حداقل ترافیک ماهانه به چه معنی هست ؟

قعلا تزئینی هست! ولی گفتند تغییراتی انجام میدند.
در کل سرویس های bu سرعت واقعی هست یعنی bu 1024 سرعت دانلود 128 هست.
مخابرات حتما قیمت ها پایین تره البته قبلا فن آوا هم قیمت هاش خوب بود.

Fanava-Mashhad
31-10-2014, 00:33

برای تائید هویت لازمه، مشکلی نیست هرطور مایل هستید.
متاسفانه شما اینقدر ناراحت هستید که حتی حاضر نیستید با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلتون رو بررسی کنید. و صرفا با برخی صحبت های نا مرتبط می خواید جو رو نامناسب نشون بدید.
در خصوص فیک بودن یوزر هم، اظهار نظری نمی کنم. ولی به نظر میاد کسی که با سرویس اینترنت مشکل داره، می بایست مشکلش رو پیگیری کنه تا حل بشه، نه اینکه در محیط عمومی شروع به گفتن برخی صجبت های عجیب کنه.

Fanava-Mashhad
31-10-2014, 00:41
قیمت رو بردن بالا کیفیت رو آوردن پایین !
چند سال پیش فن آوا خیلی خوب بود ، قیمت بالا بود ولی کیفیت هم بالا بود ، تایم اوت و افت سرعت تقریبا نداشت ! ولی الان افتضاحه

لطفا در خصوص مشکلتون با پشتیبانی تماس بگیرید.

DariushGreat
31-10-2014, 00:56
دوباره تمدید کردم! خدایی هیچ شرکتی مثل فن آوا نیست!!! :دی همه دارن ناله میزنن...!!! صلاح در اینه که همینجا بمونیم تا ببینیم چی پیش میاد! :n09:

برای من گفت 7 روز کاری ولی سر 5 روز وصل شد :n01:

kourosh4u
31-10-2014, 17:15
من اکانت 1 مگ داشتم مدتی استفاده نکردم
الان دوباره ميخوام تمديد کنم، به پشتيبانی بگم
1 مگ محدود رو روی 8 مگ می بنده برام؟

kourosh4u
31-10-2014, 17:15

sh93
31-10-2014, 18:06
سلام دوستانی که ا مگ نامحدود یا 512 دارند میشه لطفا یه speed test قرار بدند؟ ممنون میشم

iman2482
31-10-2014, 19:19

سلام
بستگی داره توی کدوم مرکز باشید و اون مرکز تا چقدر امکانش باشه و همینطور خطت چقدر نویز داشته باشه و تا چه سرعتی جواب بده .
ولی اگه همه چی اوکی باشه آره میبنده

nima_jj
31-10-2014, 20:36
سلام دوستانی که ا مگ نامحدود یا 512 دارند میشه لطفا یه speed test قرار بدند؟ ممنون میشم

1 مگ نامحدود

masoudboy
31-10-2014, 23:32
تست سرویس 512 نامحدود BU (برنزی) فن آوا اصفهان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چند روزی هست سرعت تک کانکشن کم شده ولی سرعت دانلود در IDM خوب هست بین 55 تا 65 در نوسان ...

mohsen_blid
01-11-2014, 10:42
سلام دوستان ممنون میشم در این تاپیک بهم کمک کنید چون امروز دیگه پهنای باندم تموم میشه و می خوام یه سرویس دهنده دیگه رو انتخاب کنم
ممنون از وقتی که میزارید

Fanava-Mashhad
02-11-2014, 09:18
سلام دوستان ممنون میشم در این تاپیک بهم کمک کنید چون امروز دیگه پهنای باندم تموم میشه و می خوام یه سرویس دهنده دیگه رو انتخاب کنم
ممنون از وقتی که میزارید

سلام بر شما
اونطور که بنده متوجه شدم ساکن استان قزوین هستید و دوستان قزوینی یا نماینده شهرتون بهتر می تونند پاسخگوی نیازتون باشند.

Fanava-Mashhad
02-11-2014, 09:22
اطلاعیه

قابل توجه مشترکین عزیز شهر مشهد:

په اطلاع می رساند پهنای باند مراکز مخابراتی انقلاب و صابری وحید شهر مشهد با پیش شماره های ۳۸۴ و ۳۷۶ به صورت موقت اختلال نامحسوس داشته و افت سرعت بر روی سرویس های نا محدود محسوس تر می باشد.
همکاران ما در حال رفع مشکل و افزایش بستر ارتباطی این مراکز هستند و متعاقبا نتیجه پیگیری، اطلاع رسانی خواهد شد.

error403
02-11-2014, 16:49
دوستان فن آوا با دانلود از تورنت در ساعات شبانه که مشکلی نداره؟ شبانه چقدر دانلود دارید؟

bilmazlar
02-11-2014, 19:09
دوستان فناوایی

این سرویس‌های حجمی فناوا که شبانه رایگان دارند سرعت شبانه‌اشون چطوره؟ شبی متوسط چقدر می‌تونید باهاشون بگیرید؟

فعلاً که پارس‌آنلاین هم دچار مصیبت و بلای صبانت شده. یعنی شبانه رایگانش رو ظرف 3 هفته آینده کلاً حذف می‌کنه و یک سوم مصرف شبانه‌اش رو از حجم روزانه کم می‌کنه.

poorya_2
02-11-2014, 20:59
درود

من واسم پینگ و دانلود شبانه مهمه ، بین های وب و فن اوا موندم کدوم رو انتخاب کنم ؟

یه نفر لطفا یه تست پینگ از 4.2.2.4 و 8.8.8.8 بزاره

ممنون

sleeplessness
02-11-2014, 21:02
جناب نماینده فن اوا خواهشا رک و پوست کنده بفرمایید که سیاست صبانت و پارس در فن اوا هم اجرا خواهد شد؟

iman2482
02-11-2014, 21:24
دوستان فناوایی

این سرویس‌های حجمی فناوا که شبانه رایگان دارند سرعت شبانه‌اشون چطوره؟ شبی متوسط چقدر می‌تونید باهاشون بگیرید؟

فعلاً که پارس‌آنلاین هم دچار مصیبت و بلای صبانت شده. یعنی شبانه رایگانش رو ظرف 3 هفته آینده کلاً حذف می‌کنه و یک سوم مصرف شبانه‌اش رو از حجم روزانه کم می‌کنه.

سلام
بستگی داره به شلوغی خطوط اون شب ! من توی تستهایی که داشتم بیشتر شبها همون سرعت روز بود ولی بعضی شبها شاید هفته ای یک بار تا نصف سرعت روز هم پایین میومد

iman2482
02-11-2014, 21:29
جناب نماینده فن اوا خواهشا رک و پوست کنده بفرمایید که سیاست صبانت و پارس در فن اوا هم اجرا خواهد شد؟

خیر . فعلا که حرفی در این مورد نیست !
البته اینجا ایرانه ! مسئولان شب میخوابن صبح یک بخشنامه میدن ! ولی در کل در حال حاظر خبری نیست و فن آوا هم زیاد دنبال این مسخره بازیها نیست معمولا و اگه همه گیر بشه شاید اجرا کنه !

bilmazlar
02-11-2014, 22:22
سلام
بستگی داره به شلوغی خطوط اون شب ! من توی تستهایی که داشتم بیشتر شبها همون سرعت روز بود ولی بعضی شبها شاید هفته ای یک بار تا نصف سرعت روز هم پایین میومد

ممنون بابت جوابتون.

فقط یه سؤال. شما چه سرویسی دارید و سرعت روزانه‌اتون چقدره؟

sorooshfm
03-11-2014, 06:34
بچه ها شبانه شرکت ها کم کم داره برچیده میشه پارس آنلاین هم شبانه رایگانشو داره بر میداره تا سه هفته دیگه، بوی اینترنت ملی و سیاست فرهنگی داره میاد تا یک سال دیگه چیزی به اسم شبانه وجود نخواهد داشت و همه هجوم میارن نامحدود نامحدودها هم که سرعت افتضاحه پس باید با اینترنت پولی همه بسازن و جیب شرکت ها را پرپول تر کنن اینم یک جور پول پارو کردنه و اشتغال زایی هستش در مجارستان خواستن رو اینترنت مالیات بزارن همه ریختن با نور موبایل هاشون تو خیابون سریع لغوش کردن اینجا ۴۰ برابرم نکنن قیمت اینترنتو نمونه اش تعرفه اینترنت موبایل هیچکی صداش درنمیاد.

mykamran
03-11-2014, 12:34
بچه ها شبانه شرکت ها کم کم داره برچیده میشه پارس آنلاین هم شبانه رایگانشو داره بر میداره تا سه هفته دیگه، بوی اینترنت ملی و سیاست فرهنگی داره میاد تا یک سال دیگه چیزی به اسم شبانه وجود نخواهد داشت و همه هجوم میارن نامحدود نامحدودها هم که سرعت افتضاحه پس باید با اینترنت پولی همه بسازن و جیب شرکت ها را پرپول تر کنن اینم یک جور پول پارو کردنه و اشتغال زایی هستش در مجارستان خواستن رو اینترنت مالیات بزارن همه ریختن با نور موبایل هاشون تو خیابون سریع لغوش کردن اینجا ۴۰ برابرم نکنن قیمت اینترنتو نمونه اش تعرفه اینترنت موبایل هیچکی صداش درنمیاد.

نه عزیز شایع نکن.
آسیاتک.های وب.رنگین کمان.صبانت ملعون.و...هنوز هستن
همه چی تو این ملت.... از شایعه مردم شروع میشه.

and-roid2
03-11-2014, 13:02
جناب iman2482 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فن اوا در قم سرویس نمیده؟

sleeplessness
03-11-2014, 13:04
زمان مشخص خواهد کرد همون زمان هم میگفتن فقط مخصوص صبانت

WHICH1
03-11-2014, 13:20
سلام

شما کدوم شهر هستید؟ آخه خیلی تبلیغاتی حرف میزنید و تازه عوض شدید و نماینده نیستید ولی گفتید فروشنده هستید حالا هر چی! در اکثر شهر ها فن آوا شبانه محدود هست و با بالاترین سرویس که 1 مگ هست بیشتر از 3.5 گیگ نمیگیره تا حالا فقط یکنفر گفت که شهرش هم نگفت سرعت روزانه اسمی هست و سرعت شبانه فرقی نمیکنه ولی هر کی در این تایپک بود و از شهرهای مختلف سرعت شبانه همیشه محدود هست سرعت روزانه بین 4 و 6 مگ سرعت شبانه 190 بیشتر نمیشه

sorooshfm
03-11-2014, 13:47
نه عزیز شایع نکن.
چه شایعه ای دوست عزیز میتونی از دیگران بپرسی

sorooshfm
03-11-2014, 13:50
نه عزیز شایع نکن.
شایعه چیه دوست عزیز میتونی از دیگران هم بپرسی

sorooshfm
03-11-2014, 13:54
مگه من دوست دارم که شبانه ها رو بردارن فقط به خاطر اطلاع رسانی گفتم و چه من و یا دیگران بگم یا نگم شرکت ها کار خودشونو میکنن و میخوان کل اینترنت رو پولی کنن و بابت هر گیگ دانلودی نزدیک ۴۰۰۰ تومان بدی و نامحدود هم از دستی سرعتشو آوردن پایین که ملت محدود پولی بگیرن خدا ازشون نگذره کلا اینترنت باید نامحدود با سرعت واقعی باشه و با قیمت مناسب

iman2482
03-11-2014, 14:02
جناب iman2482 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فن اوا در قم سرویس نمیده؟

سلام
فکر کنم خیر ولی بازم مطیمن نیستم زنگ بزن سوال کن از خودشون

iman2482
03-11-2014, 14:10
شما کدوم شهر هستید؟ آخه خیلی تبلیغاتی حرف میزنید و تازه عوض شدید و نماینده نیستید ولی گفتید فروشنده هستید حالا هر چی! در اکثر شهر ها فن آوا شبانه محدود هست و با بالاترین سرویس که 1 مگ هست بیشتر از 3.5 گیگ نمیگیره تا حالا فقط یکنفر گفت که شهرش هم نگفت سرعت روزانه اسمی هست و سرعت شبانه فرقی نمیکنه ولی هر کی در این تایپک بود و از شهرهای مختلف سرعت شبانه همیشه محدود هست سرعت روزانه بین 4 و 6 مگ سرعت شبانه 190 بیشتر نمیشه

دوست عزیز لطف میکنی درست بخونی و بعد محکوم کنی ؟!
من که گفتم نمایندم !!!
در مورد سرعت هم گفتم حداقل اینجا هفته ای یکی دو بار میاد پایین و نصف میشه ! طبیعیه که اینترنت مرکز با مرکز فرق داره چه برسه شهر به شهر !
ولی واقعا اینجا اینجا از 170 -180 پایینتر ندیدم !
کجاش رو دروغ گفتم ؟!!!

iman2482
03-11-2014, 14:19
مگه من دوست دارم که شبانه ها رو بردارن فقط به خاطر اطلاع رسانی گفتم و چه من و یا دیگران بگم یا نگم شرکت ها کار خودشونو میکنن و میخوان کل اینترنت رو پولی کنن و بابت هر گیگ دانلودی نزدیک ۴۰۰۰ تومان بدی و نامحدود هم از دستی سرعتشو آوردن پایین که ملت محدود پولی بگیرن خدا ازشون نگذره کلا اینترنت باید نامحدود با سرعت واقعی باشه و با قیمت مناسب

البته خدا ازشون نگذره که موافقم ! ولی شرکتها این کارو نکردن . کس دیگه ای گران فروشی میکنه و انحصاری گرفته دستش که نمیشه اینجا خیلی بازش کرد !
در ضمن نامحدود هم کسی سرعتش رو نیاورده پایین . از مسخره بازی های مثل مصرف منصفانه و ... بگذریم هر جای دنیا که بری سرعت همینه ! حالا مثلا توی افغانستان چیزی به اسم 128 وجود نداره تو ایران هست وگرنه هر جای این کره خاکی 128 کیلو بیت = 16 کیلو بایت !!!
حالا این که میبینی روی حجمی سرعت بهتری داری دلیل این نیست که نامحدود ها بستس بلکه روی حجمی ها با دلایلی که همه میدونن سرعت بالاتری میدن . مثلا 128 میگیری 1024 بهت میدن !
در ضمن توی فن آوا فعلا خبری نیست از این که دانلود شبانه برداشته بشه .
با اون جمله آخرت کاملا موافقم ! ولی کو گوش شنوا ! مطمین باش اگه دولت دست اط انحصار طلبی برداره و اجازه بده شرکتهای خصوصی پهنای باند رو خودشون وارد کنن اتفاقهای خوبی میفته ولی تا زمانی که پهنای باند فقط از راه شرکت زیر ساخت وارد میشه و به چند برابر قیمت به شرکتها فروخته میشه این شرکتها راهی ندارن

WHICH1
03-11-2014, 15:32
دوست عزیز لطف میکنی درست بخونی و بعد محکوم کنی ؟!
من که گفتم نمایندم !!!
در مورد سرعت هم گفتم حداقل اینجا هفته ای یکی دو بار میاد پایین و نصف میشه ! طبیعیه که اینترنت مرکز با مرکز فرق داره چه برسه شهر به شهر !
ولی واقعا اینجا اینجا از 170 -180 پایینتر ندیدم !
کجاش رو دروغ گفتم ؟!!!

کجاش محکومیت هست؟ خودت اخلاقت و حرف زدنت جوریه که از پست هات کسی سر در نمیاره! یک گفتن نماینده هستی و فروشنده هستی 10 تا پست دادی منو محکوم میکنن هی دنبالش گرفتی هی اسپم زدی آره منو فلان کردو محکوم کرد حالا نوبت منه هر پستی بدی بگی مثل اون دوستمون نگین فلان و غیره ...خوب شما اول بگو کدوم نماینده هستی مال کدوم شهر بعد چه جور نماینده هستی نمیدونی سرعت روز فن آوا روی 4 و 6 و 8 مگ هست وقتی میگی سرعت روز با شب فرقی نداره باید بگی من شهرم فلان هست خطم سرعتش اینه کجا نوشتم دروغ! گفتم برداشتم اینه تبلیغاتی حرف زدی چون نمیدونستم خبر نداری سرعت روز چقدر هست یا لحاظ نکردی با این جور حرف زدنت کاملا مشخصه تا حالا عضو هیچ انجمنی نبودی مثل تاریخ عضویتت چون معنی اسپم دادن رو نمیدونی و به جای کمک فقط اسپم و تبلیغات بجای این کارها اول اسم و فامیلت رو بگو تلفن شرکتت رو بذار بعد بگو مال کدوم شهر هستی تا دوستان اون شهر کاملا استفاده کنن هیچ اشکالی نداره تبلیغات اینجا مفت و آزاده

iman2482
03-11-2014, 16:38
کجاش محکومیت هست؟ خودت اخلاقت و حرف زدنت جوریه که از پست هات کسی سر در نمیاره! یک گفتن نماینده هستی و فروشنده هستی 10 تا پست دادی منو محکوم میکنن هی دنبالش گرفتی هی اسپم زدی آره منو فلان کردو محکوم کرد حالا نوبت منه هر پستی بدی بگی مثل اون دوستمون نگین فلان و غیره ...خوب شما اول بگو کدوم نماینده هستی مال کدوم شهر بعد چه جور نماینده هستی نمیدونی سرعت روز فن آوا روی 4 و 6 و 8 مگ هست وقتی میگی سرعت روز با شب فرقی نداره باید بگی من شهرم فلان هست خطم سرعتش اینه کجا نوشتم دروغ! گفتم برداشتم اینه تبلیغاتی حرف زدی چون نمیدونستم خبر نداری سرعت روز چقدر هست یا لحاظ نکردی با این جور حرف زدنت کاملا مشخصه تا حالا عضو هیچ انجمنی نبودی مثل تاریخ عضویتت چون معنی اسپم دادن رو نمیدونی و به جای کمک فقط اسپم و تبلیغات بجای این کارها اول اسم و فامیلت رو بگو تلفن شرکتت رو بذار بعد بگو مال کدوم شهر هستی تا دوستان اون شهر کاملا استفاده کنن هیچ اشکالی نداره تبلیغات اینجا مفت و آزاده

ما که نفهمیدیم شما از کجا شاکی هستی و چرا داری بازجویی میکنی !
بهرحال اگر خیالت راحت میشه بنده نماینده استان گلستان هستم .
گرگان - گنبد - علی اباد و فاضل آباد !!!
در مورد فعالیت در انجمن حرفی ندارم چون نه با شما دعوایی دارم نه اینجا جای این حرفهاس !
در مورد سرعت ما کلا سرعت رو بسته به کیفیت خط روی یکی چیزی میبنیدیم و شب و روز نداره و بسته به شلوغی اون مرکز و مقدار پهنای باند سرعت بالا پایین میشه ! طبیعتا شبها شلوغتره !!!
والا اگر قرار به تبلیغات بود شهرم رو روز اول میگفتم نه بعد از بازجویی شما !
سوالی در مورد شرکت داشتی در خدمتم در غیر اینصورت جوابی واسه شما دیگه ندارم

hermidass
03-11-2014, 18:40
ما که نفهمیدیم شما از کجا شاکی هستی و چرا داری بازجویی میکنی !
بهرحال اگر خیالت راحت میشه بنده نماینده استان گلستان هستم .
گرگان - گنبد - علی اباد و فاضل آباد !!!
در مورد فعالیت در انجمن حرفی ندارم چون نه با شما دعوایی دارم نه اینجا جای این حرفهاس !
در مورد سرعت ما کلا سرعت رو بسته به کیفیت خط روی یکی چیزی میبنیدیم و شب و روز نداره و بسته به شلوغی اون مرکز و مقدار پهنای باند سرعت بالا پایین میشه ! طبیعتا شبها شلوغتره !!!
والا اگر قرار به تبلیغات بود شهرم رو روز اول میگفتم نه بعد از بازجویی شما !
سوالی در مورد شرکت داشتی در خدمتم در غیر اینصورت جوابی واسه شما دیگه ندارم

اقای نماینده محترم سرعت رو تو روز هر چی می بندی حلال مشتری ولی اینکه شب هم همون مقدار سرعت بده کاملا اشتباه است چرا؟ چون سرعت از تهران روی 180 تا 190 محدود می شه
اگه واقعا نماینده اورجینال فن اوا هستی و به اسم فن اوا نت میدی سرعت شبانه هر جای کشور باشی 180 هست
مگه اینکه نماینده شرکتی باشی که خودش از فن اوا نت می گیره و به اسم شرکت خودش میفروشه
اینجوری میشه یه درصد احتمال داد سرعت بیشتر از 180 باشه!!!

hacker 2 P30
03-11-2014, 18:52
سرویس خوبیه فن آوا ؟من پارس دارم شبی 3-4گیگ دالنود میکنه که به سلامتی میخوان برینن بهش.میخواستم ببینم از دوستان فن آوا داره سرعتش چطوره شب و روز ؟ محدودیت سرعتی داره اخل شبانه یا نه .1024 بخوام بگیرم کارت دانشجویی نمیخواد.کیفیت شبانش چطوره ؟ سرعت سرویسهاش اسمیه یا شیر میشه مثل پارس ؟

iman2482
03-11-2014, 19:45
اقای نماینده محترم سرعت رو تو روز هر چی می بندی حلال مشتری ولی اینکه شب هم همون مقدار سرعت بده کاملا اشتباه است چرا؟ چون سرعت از تهران روی 180 تا 190 محدود می شه
اگه واقعا نماینده اورجینال فن اوا هستی و به اسم فن اوا نت میدی سرعت شبانه هر جای کشور باشی 180 هست
مگه اینکه نماینده شرکتی باشی که خودش از فن اوا نت می گیره و به اسم شرکت خودش میفروشه
اینجوری میشه یه درصد احتمال داد سرعت بیشتر از 180 باشه!!!

نام شرکت : الکترونیک پاسارگارد گلستان
نام شهر : گرگان-علی آباد
مدیر مسئول : حاتم نژاد
شماره تماس: 01732254200
آدرس ایمیل: gorgan-pasargad@rep.fanava.net
آدرس پستی : گرگان – خیابان ولیعصر – مقابل سازمان آب – ساختمان رازی – طبقه 3 – واحد15
ساعات کاری : 9الی 20شب

نمیدونم چرا سوالات شخصی رو جواب میدم !!!
ضمنا نمیدونم به چه زبونی بگم که شما 2 دوست عزیز متوجه بشید !!!
شما تو خونه خودتون یک نفری دانلود کنید با اینکه 2 نفر دانلود کنن سرعتتون هیچ فرقی نداره ؟
طبیعتا نصف میشید ؟ آیا این معنیش اینه که کسی تو خونتون اینترنت رو محدود کرده ؟!
خوب طبیعیه تو یک مرکز یک مقدار مشخصی پهنای باند هست و شبها هم یوزر دانلود کننده خیلی بیشتری هست تا روز به همین دلیل افت سرعت میتونه اتفاق بیفته .
و منم هیچ وقت نگفتم همه جا سرعت دانلود روز و شب یکیه ! گفتم ما یکی میبندیم و واسمون فرقی نداره و محدودیتی واسه شب نمیزاریم . و از روزی که اومدم فکر کنم صد بار گفتم مرکز به مرکز سرعتها فرق داره چه برسه شهر به شهر !!!
دیگه نمیدونم به شما 2 دوست عزیز چجوری باید گفت !

mohammad8181
03-11-2014, 19:46
سرویس خوبیه فن آوا ؟من پارس دارم شبی 3-4گیگ دالنود میکنه که به سلامتی میخوان برینن بهش.میخواستم ببینم از دوستان فن آوا داره سرعتش چطوره شب و روز ؟ محدودیت سرعتی داره اخل شبانه یا نه .1024 بخوام بگیرم کارت دانشجویی نمیخواد.کیفیت شبانش چطوره ؟ سرعت سرویسهاش اسمیه یا شیر میشه مثل پارس ؟

سرعتش خوبه ولی در روز حداقل چند بار قطع میشه
512 دانلود 60

Fanava-Mashhad
03-11-2014, 23:32

سلام
بستگی به درخواست شما داره، اینکه کدوم شهر هستید، چه سرویسی مد نظرتون هست و چه انتظاری دارید. کارت دانشجویی و سایر موارد هم مربوط میشه به سیاست نماینده اون شهر.

Fanava-Mashhad
03-11-2014, 23:33
سرعتش خوبه ولی در روز حداقل چند بار قطع میشه
512 دانلود 60

اینکه در روز سرویستون چند بار قطع میشه باید بررسی و برطرف بشه. لطفاً با پشتبانی تماس بگیرید.

k1ozil
03-11-2014, 23:48
اینکه در روز سرویستون چند بار قطع میشه باید بررسی و برطرف بشه. لطفاً با پشتبانی تماس بگیرید.
فن اوا نمیخواد مثل پارسو و صبا شبانه رو بترکونه؟

iman2482
04-11-2014, 02:17

سلام
فعلا که خبری نیست

fanoudi
04-11-2014, 09:38

این رو نماینده اگر صادقانه پاسخ بده معلوم میشود! اما کلا آب از ریشه گل آلود هست همه پس از دیگری ... :n05:

hacker 2 P30
04-11-2014, 10:01
سلام من اصفهان هستم . یه سرویسی میخوام که شبانه رایگانش سرعتش خوب باشه که بشه شبی 3-4گیگ حداقل دانلود کرد.چه سرویسی پشنهاد میکنید ؟

iman2482
04-11-2014, 11:54
این رو نماینده اگر صادقانه پاسخ بده معلوم میشود! اما کلا آب از ریشه گل آلود هست همه پس از دیگری ... :n05:

اینو چند بار صادقانه جواب دادم بخدا . باور کنید فعلا خبری نیست . حالا باز فردا سوال میکنم .
فن آوا کلا خیلی کنده توی تغییرات که همیشه به ضرر مشترکینه اینبار منتها به نفعشون خواهد بود !
همه گیر بشه فن آوا هم تبعیت خواهد کرد منتها جزوآخرین شرکتها خواهد بود .
الان دیدم داتک هم اضافه شد ! شدن 3 تا ؟

WHICH1
04-11-2014, 12:39
نام شرکت : الکترونیک پاسارگارد گلستان
نام شهر : گرگان-علی آباد
مدیر مسئول : حاتم نژاد
شماره تماس: 01732254200
آدرس ایمیل: gorgan-pasargad@rep.fanava.net
آدرس پستی : گرگان – خیابان ولیعصر – مقابل سازمان آب – ساختمان رازی – طبقه 3 – واحد15
ساعات کاری : 9الی 20شب

نمیدونم چرا سوالات شخصی رو جواب میدم !!!
ضمنا نمیدونم به چه زبونی بگم که شما 2 دوست عزیز متوجه بشید !!!
شما تو خونه خودتون یک نفری دانلود کنید با اینکه 2 نفر دانلود کنن سرعتتون هیچ فرقی نداره ؟
طبیعتا نصف میشید ؟ آیا این معنیش اینه که کسی تو خونتون اینترنت رو محدود کرده ؟!
خوب طبیعیه تو یک مرکز یک مقدار مشخصی پهنای باند هست و شبها هم یوزر دانلود کننده خیلی بیشتری هست تا روز به همین دلیل افت سرعت میتونه اتفاق بیفته .
و منم هیچ وقت نگفتم همه جا سرعت دانلود روز و شب یکیه ! گفتم ما یکی میبندیم و واسمون فرقی نداره و محدودیتی واسه شب نمیزاریم . و از روزی که اومدم فکر کنم صد بار گفتم مرکز به مرکز سرعتها فرق داره چه برسه شهر به شهر !!!
دیگه نمیدونم به شما 2 دوست عزیز چجوری باید گفت !

شما خودت به چه زبونی که با خودت حرفی میزنی؟! متوجه حرف های خودتم نمیشی! پست هات خودت دوباره بخون وقتی میگی حرف من با شما تموم هست دیگه باز چرا دنبال بحث و اسپم هستی! پست من رو بخون فارسی تایپ شده گفتم لطفا باز میخوای پست بدی تو هر پست اشاره نکن دنبال بحث نگیر دقیقا گفتم تو هر پست نگی باز مثل دوستمون نوشتی 2 دوست عزیز!عجب! سوال پرسیدم جهت روشن شدن سرعت فن آوا در کشور وقتی نصف کاره حرف میزنی خب این میشه از اول میگفتی سیاست فن آوا استان به استان فرق داره ما در استان گلستان سرعت هارو اسمی میبندیم تمام بعد وقتی نمیگی نصف کاره پست میدی یکی بخونه فکر میکنه سرعت شب هم محدود نمیشه روی 6 و 8 مگ هست نمیبینی اینجا کسی به خودش زحمت نمیده پست های قبلی رو یخونه باز درباره محدویت و سرعت شبانه سوال میکنه!؟ اسپم نشه دوستان بزرگ و رنگی بنویسم شاید باز پست بعدی سوال محدودیت نشه

شبانه فن آوا محدود هست و شما با بالاترین سرعت بیشتر از 3.5 گیگ نمیتونی بگیری

amin_v30
04-11-2014, 13:36
کاملا تایید میشه :n03:

sleeplessness
04-11-2014, 14:31
وضع دانلود باتورنت چطوره؟

Fanava-Mashhad
04-11-2014, 14:40

ظاهرا فن آوا این موضوع رو دنبال نمی کنه.

Fanava-Mashhad
04-11-2014, 14:41
اینو چند بار صادقانه جواب دادم بخدا . باور کنید فعلا خبری نیست . حالا باز فردا سوال میکنم .
فن آوا کلا خیلی کنده توی تغییرات که همیشه به ضرر مشترکینه اینبار منتها به نفعشون خواهد بود !
همه گیر بشه فن آوا هم تبعیت خواهد کرد منتها جزوآخرین شرکتها خواهد بود .
الان دیدم داتک هم اضافه شد ! شدن 3 تا ؟

در خصوص کند بودن فن آوا باهاتون موافق نیستم. کلیه مواردی ک تا به حال از فن آوا خواستم، به موقع و دقیق انجام دادند.

Fanava-Mashhad
04-11-2014, 14:49
شما خودت به چه زبونی که با خودت حرفی میزنی؟! متوجه حرف های خودتم نمیشی! پست هات خودت دوباره بخون وقتی میگی حرف من با شما تموم هست دیگه باز چرا دنبال بحث و اسپم هستی! پست من رو بخون فارسی تایپ شده گفتم لطفا باز میخوای پست بدی تو هر پست اشاره نکن دنبال بحث نگیر دقیقا گفتم تو هر پست نگی باز مثل دوستمون نوشتی 2 دوست عزیز!عجب! سوال پرسیدم جهت روشن شدن سرعت فن آوا در کشور وقتی نصف کاره حرف میزنی خب این میشه از اول میگفتی سیاست فن آوا استان به استان فرق داره ما در استان گلستان سرعت هارو اسمی میبندیم تمام بعد وقتی نمیگی نصف کاره پست میدی یکی بخونه فکر میکنه سرعت شب هم محدود نمیشه روی 6 و 8 مگ هست نمیبینی اینجا کسی به خودش زحمت نمیده پست های قبلی رو یخونه باز درباره محدویت و سرعت شبانه سوال میکنه!؟ اسپم نشه دوستان بزرگ و رنگی بنویسم شاید باز پست بعدی سوال محدودیت نشه

اصلاحیه:

سرویس های شبانه فن آوا دارای Burst می باشد و در صورتی که پهنای باند مراکز مخابراتی شما پر نشود، امکان دانلود با سرعتی بالاتر از سرعت اسمی دارید. منتهی به دلیل اینکه تقریبا همیشه پهنای باند در ساعات رایگان پر می شود، سرویس ها فقط امکان دانلود با سرعت اسمی را دارند. در این بین اولویت با افرادی است که سرویس های با سرعت اسمی بالاتر تهیه می کنند.

WHICH1
04-11-2014, 16:03
اصلاحیه:

سرویس های شبانه فن آوا دارای Burst می باشد و در صورتی که پهنای باند مراکز مخابراتی شما پر نشود، امکان دانلود با سرعتی بالاتر از سرعت اسمی دارید. منتهی به دلیل اینکه تقریبا همیشه پهنای باند در ساعات رایگان پر می شود، سرویس ها فقط امکان دانلود با سرعت اسمی را دارند. در این بین اولویت با افرادی است که سرویس های با سرعت اسمی بالاتر تهیه می کنند.

اینی که گفتید احتمالش چند در صد هست فکر کنم 1 در صد هم نباشه مثلا مرکز خواجه ربیع که ندارید مرکز انقلاب چند یوزر هست مرکز کم اشتراک هم دارید سرعت بالاتر باشه ؟بعد چند یوزر بهنای باند رو فول میکنن از چند یوزر به بالا همون سرعت اسمی رو هم ندارن مثل مرکز فرشچی که انفدر شماره هاش زیاد هستند همیشه بهنای باند کم میاره!

hermidass
04-11-2014, 16:40
اصلاحیه:

دوستان براستی در کار نیس
من 2 ساله فن اوا دارم اوایل 1 مگ داشتم به مدت 6 ماه
اگه براست ی داشت حداقل یک بار سرعت از 180 میرفت بالاتر
بدشم ما که تازه اینترنت نگرفتیم که ندونیم براست چیه!!!! بابا براست اگه باشه du meter سرعت رو ماکزیمم نمیزنه 175 یا 180 بالاخره یک بار میره بالا 200
بدشم همیشه که شلوغ نیس
دوست من پارس انلاین داره که براست براش فعاله
یک شب سرعت 100 یک شب 180 یک شب 500 و ...
اینو میگن براست نه اینی که نماینده فن اوا می گه
دوستان صادق باشیم
دروغ به چه قیمتی

fanoudi
04-11-2014, 16:46
دوستان براستی در کار نیس
بدشم ما که تازه اینترنت نگرفتیم که ندونیم براست چیه!!!! بابا براست اگه باشه du meter سرعت رو ماکزیمم نمیزنه 175 یا 180 بالاخره یک بار میره بالا 200
بدشم همیشه که شلوغ نیس
دوستان صادق باشیم
دروغ به چه قیمتی
البته من خود تعجب کردم امروز من 5 گیگ گرفتم روز های دیگه 3 گیگ میگرفتم به احتمال زیاد یا تو مرکز مخابراتی ما Burst اعمال شده یا هم کاربر کمتری دیشب بود به هر حال صحبت نماینده فن آوا مشهد قابل تامل هست

ea.ali
04-11-2014, 20:54
سلام دوستان این شرکت دانلود شبانش از سرور داخلی محدود میکنه؟پشت سر هم دانلود کنم
و اینکه از حجم اصلی هم کم میکنه ؟چند درصد

باتشکر

fanoudi
04-11-2014, 22:09
سلام دوستان این شرکت دانلود شبانش از سرور داخلی محدود میکنه؟پشت سر هم دانلود کنم
و اینکه از حجم اصلی هم کم میکنه ؟چند درصد

باتشکر

نه عزیر نه از سرور داخلی نه از خارجی حتما پارس آنلاین داری که این سوال رو میپرسی خیالت راحت بهترین شرکت هست فعلا اما نمیدونم بهتر بمونه یا نمونه دست خودشون هست ! از حجم هم کم نمیکنه
فقط حواست باشه سرویسی بگیری که NF آخرش باشه که شبانه داشته باشه

saeidsmxo
04-11-2014, 22:12
با سلام
اين نامحدود 128 فن آوا که تبادل 10 گيگ داره سرعت دانلودش هميشه رو 16 هست؟
يا هديه سرعت بالاتر داره؟
اگر داره تا چقدر بازه و تا چه حجمي؟

shayan0o21
04-11-2014, 22:31
با سلام

همون 16 هست نه بیشتر نه کمتر !

hermidass
05-11-2014, 00:01
هر روز دریغ از دیروز
یوزر نماها که در اصل نماینده فن اوا هستن روز به روز بیشتر از دیروز
باور کنید ارزش نداره این همه دروغ میگید!!!!!

iman2482
05-11-2014, 00:24
هر روز دریغ از دیروز

اتفاقا الان که اومدم دیدم دوستانی که اومدن و گویا راضین تو دلم گفتم الانه که ایشون بیان بگن اینها نماینده هستن !!!
خوبه این دو سه نفری که اومدن تعریف کردن یکم از من حداقل قدیمی ترن ! یک نگاه به پستهاشونم بکنی بد نیست که معلومه نماینده نیستن !
بهرحال با یک نگاه کلی به تاپیک و مقایسه با شرکتهای دیگر به نظرم مشترکهای فن آوا راضی تر از بقیه شرکتها هستن به جز شما دوست گرامی که کلا از رانژه و تخلیه و سرعت و ... گیر دادید ! هر چند تو ایران نت درست حسابی نداریم ولی بهرحال بین بد و بدتر
نمیدونم چرا انقدر فن آوا بده تخلیه نمیکنید آخه ؟
منم بخوام مثل شما دایی جان ناپلئون بازی در بیارم یواش یواش به این نتیجه میرسم که خودتون نماینده جای دیگه هستیدا !!! :n02::n24:

DariushGreat
05-11-2014, 08:42
هر روز دریغ از دیروز

توهم توطئه! :n09::n08:

Fanava-Mashhad
05-11-2014, 10:05
اینی که گفتید احتمالش چند در صد هست فکر کنم 1 در صد هم نباشه مثلا مرکز خواجه ربیع که ندارید مرکز انقلاب چند یوزر هست مرکز کم اشتراک هم دارید سرعت بالاتر باشه ؟بعد چند یوزر بهنای باند رو فول میکنن از چند یوزر به بالا همون سرعت اسمی رو هم ندارن مثل مرکز فرشچی که انفدر شماره هاش زیاد هستند همیشه بهنای باند کم میاره!

عرض کردم تقریبا همیشه پهنای باند پر می شود. ولی مراکز قدس و آزادی جزء مراکز با پهنای باند آزاد بیشترند.

Fanava-Mashhad
05-11-2014, 10:13
دوستان براستی در کار نیس
بدشم همیشه که شلوغ نیس
دوستان صادق باشیم
دروغ به چه قیمتی

موضوعی که در خصوص پارس آنلاین می فرمایید مربوط به پایپ شهر مشهد میشه که باعث نوسان سرعت کاربران میشه.
من ۵ سال سرپرست پشتیبانی پارس آنلاین بودم و درجریان سرویس دهی پارس آنلاین در مشهد هستم. بنده نه به شما نه به سایر دوستان توهین نمی کنم و فکر نمی کنم لزومی داشته باشه دروغی گفته بشه.
سرویس ۱ مگ که داشتید اگر Burst Speed اعمال نمی شد بیشتر از 120 کیلوبایت نمی تونستید دانلود کنید. همین که سرعت دانلودتون 180 بوده نشون دهنده اعمال Burst Speed روی سرویس شماست.

Dr Nima
05-11-2014, 10:14
من که ۶۰ گیگ دانلود کردم و سرعت با روز اول یکیه دانلود هم میزارم
مشکلی با وبگردی همراهش ندارم
یکی قیمت و یکی نوسان دانلود از مشکلاتش هس
قبلا هم گفتم اگه جای دیگه پیدا کردین حداقل قیمتش کمتر باشه و محدودیت نداشته باشه بگین که بریم
اینجا از جایی تعریف میکنی فورا متهم به مزدور اونجا بودن میکنن

hermidass
05-11-2014, 13:17
موضوعی که در خصوص پارس آنلاین می فرمایید مربوط به پایپ شهر مشهد میشه که باعث نوسان سرعت کاربران میشه.
من ۵ سال سرپرست پشتیبانی پارس آنلاین بودم و درجریان سرویس دهی پارس آنلاین در مشهد هستم. بنده نه به شما نه به سایر دوستان توهین نمی کنم و فکر نمی کنم لزومی داشته باشه دروغی گفته بشه.
سرویس ۱ مگ که داشتید اگر Burst Speed اعمال نمی شد بیشتر از 120 کیلوبایت نمی تونستید دانلود کنید. همین که سرعت دانلودتون 180 بوده نشون دهنده اعمال Burst Speed روی سرویس شماست.

ببینید وقتی سرعت تو روز 300 یا 250 هست شب هم باید با براست حداقل یک بار که بشه!!!!
من میگم محدود میشه چون رو 180 فیکس می مونه!!!!دیگه فرق بین محدود شدن و براستو که دیگه همه می دونن!!!
وقتی صب با براست میشه 300 شب هم حداقل یک بار در ماه که باید بشه 300!!!

amin_v30
05-11-2014, 13:21
بدون شرح....!!!! :n10:

DariushGreat
05-11-2014, 14:13
هر چی خوردی باید پس بدی!!!! عالی بود!!! :n08:

WHICH1
05-11-2014, 15:08
عرض کردم تقریبا همیشه پهنای باند پر می شود. ولی مراکز قدس و آزادی جزء مراکز با پهنای باند آزاد بیشترند.

پر که هیچی لبریزه تقریبا همیشه پهنای باند کم میاره مرکز فرشچی هم به مراکز کمبود پهنای باند اضافه کنید شده 3 مرکز این حرفهای تبلیغاتی شما فقط تبلیغ هست و هرگز عملی نمیشه شما میگین اصلا در مشهد کمبود پهنای باند نداریم ولی این حرفتون کاملا تبلیغاتی هست چون دیگه هم در مورد کم فروشی ها زیر ساخت خبر دارن سرعت چند روز خوبه چند روز بده الان فاجعه مثل نخ حرکت میکنه به زور تونستم تست بزارم چون انقدر سرعت کنه وسط کار هنگ میکرد

دوستان دیگه هم میگن سرعت خوبه لطفا تست بزارن

fanoudi
05-11-2014, 16:03
چقدر امروز سرعت باز شدن صفحات کم شده کسی دیگه هم تایید میکنه ؟ :n30:

WHICH1
05-11-2014, 16:07
دوستان عزیز شهر مشهد، قبلا هم عرض کردم، مجدد هم تاکید می کنم، به هیچ عنوان نباید مشکل افت پهنای باند و یا تغییر در سرویس هاتون داشته باشید.
لطفاً هر گونه مشکل رو یا به ایمیل امضای بنده ارسال و یا با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید. بنده مطمئن هستم در حال حاضر شهر مشهد هیچ گونه مشکل پهنای باند نداره و در صورتی که با افت سرعت مواجه هستید باید بررسی شده و مشکل برطرف بشه.

خوب اینم کمبود پهنای باند برای بار چندم در این یکماه که فن آوا دارم حالا خیلی جالبه این حرف فقط تبلغ هست چون به ایشون بگید سرعت خرابه میگن تماس بگیرید بعد مراحل تازه شروع میشه لطفا یک عکس از سرعت بزارید گذاشتیم لطفا یک عکس از دانلود منیجر بزارید گذاشتم لطفا یک فیلم از سرعت بزارید ما حرفتون قبول داریم برای تهران میخوام خوب اینم فیلم با چندتا لینک نگی دانلود نشد networx هم گوشه صفحه هست نگی و نگن گذاشتی برای دانلود سرعت تست کمه حالا میره تهران فن آوا میگه مشکل زیر ساخت هست پهنای باند نمیده زیر ساخت میگه شرکت ها بدهی هاشون رو صاف کنن و ما هیچگونه کمبود پهنای باند نداریم بعد خط و مشکلات دیگه وجود نداره شما بررسی کنید چون اگر خراب بود نمیشه چند روز سرعت خوبه باز چند روز سرعت خراب این ها و وایمکس ایرانسل گذاشتم فن آوا که زرشک....

2014-11-04_16-02-01.mp4 - 1.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sh93
05-11-2014, 17:20
الان دیگر دوستان( تهرانی ، مشهد و.. ) لطف میکنن یه speed test برازن و جاهای دیگر...

fanoudi
05-11-2014, 17:59
خوب اینم کمبود پهنای باند برای بار چندم در این یکماه که فن آوا دارم حالا خیلی جالبه این حرف فقط تبلغ هست چون به ایشون بگید سرعت خرابه میگن تماس بگیرید بعد مراحل تازه شروع میشه لطفا یک عکس از سرعت بزارید گذاشتیم لطفا یک عکس از دانلود منیجر بزارید گذاشتم لطفا یک فیلم از سرعت بزارید ما حرفتون قبول داریم برای تهران میخوام خوب اینم فیلم با چندتا لینک نگی دانلود نشد networx هم گوشه صفحه هست نگی و نگن گذاشتی برای دانلود سرعت تست کمه حالا میره تهران فن آوا میگه مشکل زیر ساخت هست پهنای باند نمیده زیر ساخت میگه شرکت ها بدهی هاشون رو صاف کنن و ما هیچگونه کمبود پهنای باند نداریم بعد خط و مشکلات دیگه وجود نداره شما بررسی کنید چون اگر خراب بود نمیشه چند روز سرعت خوبه باز چند روز سرعت خراب این ها و وایمکس ایرانسل گذاشتم فن آوا که زرشک....

2014-11-04_16-02-01.mp4 - 1.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

والا راست میگی بنده امروز سرعتم کم (سرعت 1 مگ 30 تا 40 تا میده )تازه همین تایپک هم بعد مدتی باز کرد ؛ تازه زنگ هم میزنی یک پروفایل ریست میکنن بعد میگن اگر درست نشد به تهران میگیم باز تهران و داستان شما ...

fanoudi
05-11-2014, 18:00

والا راست میگی بنده امروز سرعتم کم (سرعت 1 مگ 30 تا 40 تا میده )تازه همین تایپک هم بعد مدتی باز کرد ؛ تازه زنگ هم میزنی یک پروفایل ریست میکنن بعد میگن اگر درست نشد به تهران میگیم باز تهران و داستان شما ...

fanoudi
05-11-2014, 18:05
الان دیگر دوستان( تهرانی ، مشهد و.. ) لطف میکنن یه speed test برازن و جاهای دیگر...
میخوام برات تست بگذارم صفحه سایت speed test به زور باز میشه ! :n24:

donya1370
05-11-2014, 18:24
سرعت امروز من مثل بقیه روزا بود. 512 محدود:

DariushGreat
05-11-2014, 20:09
اینم تست من:
تهران مرکز مخابراتی شهید کاظمیان

اینم لینکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iman2482
05-11-2014, 20:51

سلام
شما کجایی ؟
تهران هم کاری نمیتونه بکنه که ! یا خط مشکل داره یا ایراد از مخابراته که با تعویض پروفایل حل میشه اگه نشد باید با مخابرات کلنجار بریم و دهنمون سرویس شه :n02: اسپلیتری یا سیم رانژه ای چیزی تو مخابرات ایراد پیدا کرده .
البته اگه خط خودتون مشکل نداشته باشه .
یا مشکل کمبود پهنای باند هست که مثلا برای 2 تا مرکز 2 ماهه درخواست دادم هنوز هیچ خبری نشده . هیچ بدهی هم به شرکت زیر ساخت نداریم .

hermidass
05-11-2014, 21:04
خداااااااااااااااااااااا
سرعت ها پکیده!!!! باز بگم سرعت کمه باز می گین دارم شلوغش می کنم!!!!

sh93
05-11-2014, 22:09
من مشترک اینجا نیستم و واقعیتش قصد داشتم بگیرم نامحدود اما برای 1 مگ ماهی 70 هزار تومان گفتم از نظر من خیلی زیاده و یکم هم کامنتهای اینجا رو خوندم تقریبا منصرف شدم.اما یه سوال : اگه انقد سرعت افتضاحه اگه این صفحه به زور باز میشه و .... و... چرا سرِ این دو نفر تو این تاپیک خالی میکنید و چرا اصلا تخلیه نمیکنید ( اگه جای بهتر میشناسید؟؟) شهر به شهر که هیجی منطقه به منطقه هم همه میدونیم که فرق داره خدمات.این آقا ( جه به صرف تبلیغ یا اصن هر چی ) میگی این مرکز مشکل نداره.حالا شماهایی که مشکل دارید خوب تخلیه کنید؟! پست گداشتن و توپیدن به این و اون سرعت شما رو درست نمیکنه!
ببخشید حرف زیاد زدم اما دیگه همه تست سرعت و اینا گذاشتن و همه فهمیدن که کجاها خوبه کجاها بده.واسلام :n27:

Fanava-Mashhad
05-11-2014, 22:21
ببینید وقتی سرعت تو روز 300 یا 250 هست شب هم باید با براست حداقل یک بار که بشه!!!!
من میگم محدود میشه چون رو 180 فیکس می مونه!!!!دیگه فرق بین محدود شدن و براستو که دیگه همه می دونن!!!
وقتی صب با براست میشه 300 شب هم حداقل یک بار در ماه که باید بشه 300!!!

فکر می کنم در خصوص Burst Speed توضیحاتم کامل بود و خب ترجیح میدم با توجه به فضای عمومی، این موضوع ادامه نداشته باشه. فقط در نظر داشته باشید اگر 125کیلوبایت هم دانلود داشته باشید Burst speed روی سرویس شما گذاشته شده.
اگه سوالی داشتید لطفا با پشیبانی تماس بگیرید.

Fanava-Mashhad
05-11-2014, 22:27
پر که هیچی لبریزه تقریبا همیشه پهنای باند کم میاره مرکز فرشچی هم به مراکز کمبود پهنای باند اضافه کنید شده 3 مرکز این حرفهای تبلیغاتی شما فقط تبلیغ هست و هرگز عملی نمیشه شما میگین اصلا در مشهد کمبود پهنای باند نداریم ولی این حرفتون کاملا تبلیغاتی هست چون دیگه هم در مورد کم فروشی ها زیر ساخت خبر دارن سرعت چند روز خوبه چند روز بده الان فاجعه مثل نخ حرکت میکنه به زور تونستم تست بزارم چون انقدر سرعت کنه وسط کار هنگ میکرد

دوستان دیگه هم میگن سرعت خوبه لطفا تست بزارن

بله حتما مرکز مخابرات فرشچی رو مجدد بررسی می کنم.
من تعجب می کنم چرا وقتی دوستان مشکل سرویس دارند، از پشتیبانی نمی خوان مشکلشون برطرف بشه! شما پول دادید بابت سرویس و پشتیبانی موظفه مشکل شما رو حل کنه. در صورتی که یک شرکت نمی تونه به شما سرویس مناسب بده، باید مابقی پول شما رو پس بده و بگه نمی تونیم به شما سرویس بدیم. ما هم از این موضوع مستثنی نیستیم، اگر نمی تونیم واقعا رضایت شما رو جلب کنیم، ترجیح میدیم به جای اینکه سود مالی داشته باشیم، شما سرویس مناسبتون رو از یک شرکت دیگه دریافت کنید. و اگر بتونیم، حتما راهنماییتون می کنیم که کدوم همکارمون در مرکز مخابراتی شما بهتر سرویس میده،.

Fanava-Mashhad
05-11-2014, 22:27
چقدر امروز سرعت باز شدن صفحات کم شده کسی دیگه هم تایید میکنه ؟ :n30:

با پشتیبانی تماس داشتید؟

Fanava-Mashhad
05-11-2014, 22:29

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط Fanava-Mashhad [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عرض کردم لطفا یا ایمیل کنید یا با پشتیبانی تماس بگیرید. متاسفانه اینجوری نمی تونم مشکلتون رو بررسی کنم.

Fanava-Mashhad
05-11-2014, 22:31

افت سرعت ممکنه عوامل مختلفی داشته باشه، ممکنه با تغییر پروفایل، تغییر MTU، DNS . یا هرچیز دیگه ای مشکلتون برطرف بشه. سوال بنده اینه انتظار دارید وقتی اعلام مشکل می کنید چه اقدامی توسط پشتیبانی انجام بشه؟ خب راه حلش همین مسائله دیگه.

Fanava-Mashhad
05-11-2014, 22:35
خداااااااااااااااااااااا
سرعت ها پکیده!!!! باز بگم سرعت کمه باز می گین دارم شلوغش می کنم!!!!

فکر می کنم ادامه دادن پاسخگوئی به شما در این تاپیک باعث میشه شما مدام این موضوع افت سرعتتونو فقط از طریق همین تاپیک پیگیری کنید و با پشتیبانی تماس نگیرید. در نهایت احترام، متاسفانه دیگه پاسخگوی مشکلات افت سرعت شما در این تاپیک نیستم، لطفا در صورتی که مشکل داشتید همونطور که قبلا هم عرض کردم با پشتیبانی تماس بگیرید و اگر پشتیبانی مشکلتون رو حل نکرد برای من پیغام خصوص ارسال بفرمایید. امیدوارم مشکلتون برطرف بشه و شاهد رضایت شما از سرویس اینترنتتون باشیم.

Fanava-Mashhad
05-11-2014, 22:38
من مشترک اینجا نیستم و واقعیتش قصد داشتم بگیرم نامحدود اما برای 1 مگ ماهی 70 هزار تومان گفتم از نظر من خیلی زیاده و یکم هم کامنتهای اینجا رو خوندم تقریبا منصرف شدم.اما یه سوال : اگه انقد سرعت افتضاحه اگه این صفحه به زور باز میشه و .... و... چرا سرِ این دو نفر تو این تاپیک خالی میکنید و چرا اصلا تخلیه نمیکنید ( اگه جای بهتر میشناسید؟؟) شهر به شهر که هیجی منطقه به منطقه هم همه میدونیم که فرق داره خدمات.این آقا ( جه به صرف تبلیغ یا اصن هر چی ) میگی این مرکز مشکل نداره.حالا شماهایی که مشکل دارید خوب تخلیه کنید؟! پست گداشتن و توپیدن به این و اون سرعت شما رو درست نمیکنه!
ببخشید حرف زیاد زدم اما دیگه همه تست سرعت و اینا گذاشتن و همه فهمیدن که کجاها خوبه کجاها بده.واسلام :n27:

متشکرم از نظرتون، ولی تخلیه آخرین راه حله برای کاربران عزیز. ترجیح ما رفع مشکل سرویسه.
لازمه که در ادامه صحبت شما عرض کنم، تست سرعت باید در شرایط Stable و نرمال انجام بشه، خط اوکی باشه، افت پهنای باند کشوری، شهری و مرکز مخابراتی نباشه. مودم درست باشه و ...

masoudboy
05-11-2014, 23:23
تست 512 نامحدود BU برنزی فن آوا اصفهان

امیدوارم شرکت فن آوا مثل صبانت ، پارس آنلاین و ... شبانه رایگان سرویس های محدودش را برنداره ...
در این اوضاع فعلی اینترنت واقعا سرویس های نامحدود فن آوا عالی هست و من به شخصه کاملا راضی هستم ...

WHICH1
05-11-2014, 23:40
دوستان میان زحمت میکشن تست سرعت داخلی میذارن فایده نداره آخه این مال چند سال قبل بود ایترانت نبود وقتی تست میزارید لطفا از سرور غیر ایرانی بزارید الان سرعت بهتر شده ار اون حالت پوکیده در اومده ولی مثل قبلا نیست امیدوارم این کمبود پهنای باند حالت ثابتی داشته باشه و چند روز خوب چند روز بد نداشته باشیم

mj94
06-11-2014, 10:43
سلام
میخوام adsl بخرم، دوستان صبانت و فن اوا و شاتل رو معرفی کردن.
برای وبگردی و تماشای فیلم از یوتیوب میخوام. (فیلمای اموزشی کوتاه)
دانلود خیلی ندارم. شاید در ماه یه برنامه 1 گیگی دانلود کنم.
فن اوا چطوره؟ میخوام قطعی و اینا نداشته باشه.
درضمن، 1 مگ بگیرم یا 2؟
ممنون

Babak_King
06-11-2014, 17:54
آقا از کرمان کسی سرویس داره از فن آوا میخاستم ببینم چجوری هست ؟ نامحدود تا 70 تومن یا سرویس حجمی با دانلود شبانه سرعت خوبی میده ؟ ممنون میشم راهنمایی کنن دوستان:n04:

mohammad.asghari
06-11-2014, 19:24
دوستان وضع فن آوا تو مشهد چطور هست؟من مرکز صابری هستم

ea.ali
06-11-2014, 23:38
سلام حد اکثر شبانه چند گیگ میشه دانلود کرد؟

Milad._.R
07-11-2014, 01:14
با سلام

256 در بهترین شرایط (که کم پیش میاد!) رو 25 هست .. ولی اکثر اوقات افت سرعت ، در حدی که از باز کردن کامل بعضی سایت ها پشیمون میشم ..

پس 128 رو 16 اصلا حساب نکن ، باید رو 10 اینا باشه

Dialup بهتر از 128 میشه

الان تو این فکرم برم 128 شاتل ارت1 بگیرم . نمیدونم چطوریه ،

فقط 3-7 روز بدون اینترنت بودن رو نمیدونم چکار کنم ، دو ماه نیست اومدم فن آوا دوباره باید عوضش کنم
چند ماه برنامه ریزی کرده بودم تا 3 روز بدون اینترنت بمونم و مخابرات رو تخلیه کنم بیام فن آوا ، تا اومدم یک ماه نشده که قیمت رفت بالا مجبور شدم 256ش کنم ، این هم از وضعیت سرعتش

حداقل قیمت رو یکدفعه بالا نمیبردن با 512ش راضی بودم

DariushGreat
07-11-2014, 11:03
تست سرور برون مرزی
دوبلین - ایرلند

اینم لینکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 17:38
سلام
میخوام adsl بخرم، دوستان صبانت و فن اوا و شاتل رو معرفی کردن.
برای وبگردی و تماشای فیلم از یوتیوب میخوام. (فیلمای اموزشی کوتاه)
دانلود خیلی ندارم. شاید در ماه یه برنامه 1 گیگی دانلود کنم.
فن اوا چطوره؟ میخوام قطعی و اینا نداشته باشه.
درضمن، 1 مگ بگیرم یا 2؟
ممنون

سلام
کدوم شهر هستید؟

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 17:39
دوستان وضع فن آوا تو مشهد چطور هست؟من مرکز صابری هستم

سلام
در حال حاضر پهنای باند مرکز صابری Congest هست و در حال افزایش پهنای باند هستیم.

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 17:41
256 در بهترین شرایط (که کم پیش میاد!) رو 25 هست .. ولی اکثر اوقات افت سرعت ، در حدی که از باز کردن کامل بعضی سایت ها پشیمون میشم ..

پس 128 رو 16 اصلا حساب نکن ، باید رو 10 اینا باشه

Dialup بهتر از 128 میشه

الان تو این فکرم برم 128 شاتل ارت1 بگیرم . نمیدونم چطوریه ،

فقط 3-7 روز بدون اینترنت بودن رو نمیدونم چکار کنم ، دو ماه نیست اومدم فن آوا دوباره باید عوضش کنم
چند ماه برنامه ریزی کرده بودم تا 3 روز بدون اینترنت بمونم و مخابرات رو تخلیه کنم بیام فن آوا ، تا اومدم یک ماه نشده که قیمت رفت بالا مجبور شدم 256ش کنم ، این هم از وضعیت سرعتش

حداقل قیمت رو یکدفعه بالا نمیبردن با 512ش راضی بودم

کدوم شهر هستید؟
با نمایندگیتون تماس گرفتید؟ شاید بتونند مشکلتون رو برطرف کنند تا اون 3 روز قطعی رو دوباره تجربه نکنید.

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 17:47
توجه:

طبق قولی که به مشترکین عزیز شهر مشهد داده بودیم دوستانی که در مراکز مخابراتی زیر سرویس اینترنت فن آوا رو استفاده می کنند، می توانند درخواست بدهند در صورتی که سیم کشی تلفن و مودمشون مناسب باشه، پروفایلشون رو بیشتر از 8 مگابیت بزاریم:

استقلال
فرشچی
قدس
طلاب

hamidrezaj
07-11-2014, 19:08
سلام دوستان ممنون میشم این دوتا سوال رو جواب بدید
سرویس نامحدود 128-su بعد از 11 گیگ , سرعت دانلود تا پایان ماه چقدر هست؟
و همچنین سرعت دانلود شبانه سرویس DP-128-5G چقدر هست؟ و توی سایت ندیدم شبانه چند تا چند هست؟

mohammad.asghari
07-11-2014, 19:16
مرکز مخابراتی استقلال شامل فرامرز عباسی هم میشه یا نه؟

وضع فن آوا تو مشهد چطوره؟

WHICH1
07-11-2014, 19:32
مشترکهای فن آوا زیاد شدن و کمبود پهنای باند کاملا مشخص هست سرعت نوسان زیادی داره سرعت هم زیر 1 مگ هست کلا فرقی نداره خط روی 1 مگ باشه یا 10 مگ وقتی انقدر مشترک زیاد شده کمبود پهنای باند شدیده

mohammad.asghari
07-11-2014, 19:37
سلام
در حال حاضر پهنای باند مرکز صابری Congest هست و در حال افزایش پهنای باند هستیم.

من شنبه میخوام تخلیه خط بدم تا سه شنبه اوکی میشه به نظرتون بیام فن آوا یا نه؟لطفا بدون تعصب نظر بدید:n02:

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 19:39
سلام دوستان ممنون میشم این دوتا سوال رو جواب بدید
سرویس نامحدود 128-su بعد از 11 گیگ , سرعت دانلود تا پایان ماه چقدر هست؟
و همچنین سرعت دانلود شبانه سرویس DP-128-5G چقدر هست؟ و توی سایت ندیدم شبانه چند تا چند هست؟

سلام فن آوا موضوعی به نام سیاست مصرف عادلانه نداره.
سرویس 128 محدود با Burst Speed 1 مگابیت هست و در صورتی که خطتون جواب بده می تونه تا 6 مگابیت هم باز باشه.

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 19:40
مرکز مخابراتی استقلال شامل فرامرز عباسی هم میشه یا نه؟

وضع فن آوا تو مشهد چطوره؟

خیر، فرامرز عباسی یا مرکز صابری وحیده یا فرشچی
در پست های قبلی در خصوص وضعیت فن آوا در مشهد توضیحات کامل ارائه شده. اگر سوال خاصی مدنظرتونه بفرمایید تا جوابشو در صورتی که بتونم خدمتتون عرض کنم.

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 19:43
مشترکهای فن آوا زیاد شدن و کمبود پهنای باند کاملا مشخص هست سرعت نوسان زیادی داره سرعت هم زیر 1 مگ هست کلا فرقی نداره خط روی 1 مگ باشه یا 10 مگ وقتی انقدر مشترک زیاد شده کمبود پهنای باند شدیده

لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.
سرویستون باید بررسی بشه.
کمبود پهنای باند وحود نداره، در ساعات اوج مصرف شهر مشهد در مراکز مخابراتی انقلاب و صابری وحید Congest میشه که در حال افزایش پهنای باند هستیم.

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 19:46
من شنبه میخوام تخلیه خط بدم تا سه شنبه اوکی میشه به نظرتون بیام فن آوا یا نه؟لطفا بدون تعصب نظر بدید:n02:

بستگی به سرویس درخواستیتون داره، در ساعات اوج مصرف فعلا در مرکز شما مشکل Congestion داریم و حداقل 2 تا 3 هفته افزایش پهنای باندش زمانبره. اگه دوست دارید می تونیم فعلا سرویس 3 ماه رایگان بهتون بدیم تا استفاده کنید و بعد از افزایش پهنای باند، در صورتی که دوست داشتید تمدید کنید.

mohammad.asghari
07-11-2014, 19:48
خیر، فرامرز عباسی یا مرکز صابری وحیده یا فرشچی
در پست های قبلی در خصوص وضعیت فن آوا در مشهد توضیحات کامل ارائه شده. اگر سوال خاصی مدنظرتونه بفرمایید تا جوابشو در صورتی که بتونم خدمتتون عرض کنم.

سرعت دانلود الان تو مرکز صابری چقدره؟با سرویس 256 یا 512 محدود؟ و بعد اضافه شدن پهنای باند چقدر میشه؟

2-پهنای باند کی اضافه میشه به مرکز صابری؟

3-سرویس 128 نامحدود چطوری هست؟بعد چند گیگ محدود میشی؟

4- کدوم پست توضیح دادید میشه بگید؟

WHICH1
07-11-2014, 20:09
لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.
سرویستون باید بررسی بشه.
کمبود پهنای باند وحود نداره، در ساعات اوج مصرف شهر مشهد در مراکز مخابراتی انقلاب و صابری وحید Congest میشه که در حال افزایش پهنای باند هستیم.

آخه خط مشکل داشته باشه یا هر مشکل دیگه که بررسی بشه چطور هست سرور داخلی خوبه و سرور خارجی همه زیر 1 مگ هست و بیشتر سرورهای خارجی تست هم انجام نمیشه کمبود پهنای باند یعنی همین که سرور خارجی تعطیل باشه که شده علت دیگه داره که سرور خارجی یا بمعنای دیگه ایتنرنت نباشه یعنی مثل خط ریست کنن ایترانت فن آوا تبدیل به اینترنت میشه؟

mj94
07-11-2014, 20:11
سلام
کدوم شهر هستید؟

تهران هستم.

shayan0o21
07-11-2014, 20:30
آخه خط مشکل داشته باشه یا هر مشکل دیگه که بررسی بشه چطور هست سرور داخلی خوبه و سرور خارجی همه زیر 1 مگ هست و بیشتر سرورهای خارجی تست هم انجام نمیشه کمبود پهنای باند یعنی همین که سرور خارجی تعطیل باشه که شده علت دیگه داره که سرور خارجی یا بمعنای دیگه ایتنرنت نباشه یعنی مثل خط ریست کنن ایترانت فن آوا تبدیل به اینترنت میشه؟

دوست عزیز این که خوبه برای من پارس آنلاین هستم
سرور داخلی داغون داغون ، سرور خارجی عالیه !

ahmadpnu
07-11-2014, 21:28
سلام
برای ثبت نام سرویس های بالای 128 ، گواهی موقت فارغ التحصیلی دانشگاه هم قبول میکنند ؟
من الان نه کارت دانشجویی دارم نه اصل مدرک تحصیلی :n03:

mani6606
07-11-2014, 21:39
دوستان به خصوص اقای یا خانم فناوی مشهد من الان مشترک صبانت از ۷ سال قبل هستم و میخواستم کیفیت شرکت مذکور را بدانم سرعت در پیک مصرف قطعی نداره؟ یا افت سرعت ؟ کیفیت شبانه در چه حدیه در ضمن من در مرکز صابری هستم.

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 21:39
سرعت دانلود الان تو مرکز صابری چقدره؟با سرویس 256 یا 512 محدود؟ و بعد اضافه شدن پهنای باند چقدر میشه؟

2-پهنای باند کی اضافه میشه به مرکز صابری؟

3-سرویس 128 نامحدود چطوری هست؟بعد چند گیگ محدود میشی؟

4- کدوم پست توضیح دادید میشه بگید؟

پارامتهای زیادی در سرعت دانلود موثره، سرویس 256 تا 2 مگ بازه و 512 تا 4 مگ.نمیشه دقیقا گفت سرعتتون چنده.
حدود 3 هفته آینده
سرویس های نامحدود مصرف عادلانه نداره و تا هر زمان که سرویس داشته باشید مثل همون اول سرعت دارید.
فکر کنم حدود 5 تا 10 صفحه قبل بود توضیح دادم. ولی سوال دیگه ای دارید بفرمایید توضیح میدم.

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 21:40

از چه سروری تست دانلود می گیرید؟
اگه با پشتیبانی تماس بگیرید مطمئن باشید ضرر نمی کنید. برام عجیبه چرا تماس نمی گیرید.

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 21:41
تهران هستم.

متاسفانه اطلاعات دقیقی ندارم. دوستان تهرانی اگر هستند، راهنماییتون می کنند.

]) ! Д ł¥ł ]-[
07-11-2014, 21:41
سلام
برای ثبت نام سرویس های بالای 128 ، گواهی موقت فارغ التحصیلی دانشگاه هم قبول میکنند ؟

داش کجای کاری دیگه گذشت اون زمان الان همچی میدن با پول:n09:

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 21:42
دوست عزیز این که خوبه برای من پارس آنلاین هستم
سرور داخلی داغون داغون ، سرور خارجی عالیه !

از چه سروری دانلود می گیرید؟ فکر کنم با پشتیبانی پارس آنلاین تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید، نتیجه بگیرید.

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 21:43
سلام

سلام
بستگی به سیاست نماینده شهرتون داره، ما در مشهد نیاز به مدارک دانشجویی نداریم.

Fanava-Mashhad
07-11-2014, 21:46
دوستان به خصوص اقای یا خانم فناوی مشهد من الان مشترک صبانت از ۷ سال قبل هستم و میخواستم کیفیت شرکت مذکور را بدانم سرعت در پیک مصرف قطعی نداره؟ یا افت سرعت ؟ کیفیت شبانه در چه حدیه در ضمن من در مرکز صابری هستم.

میشه بفرمایید علت اینکه می خواید پروایدر اینترنتتون رو عوض کنید چیه؟ قطعی فناوا کمتره ولی سرعتش نسبت به سایر همکاران محدودیت بیشتری داره در بعضی مراکز.
مرکز صابری وحید فعلا مشکل در ساعات اوج مصرف داره. کیفیت شبانه هم نسبت به سایر رقبا به نظرم بهتره ولی بازم نظرات دوستان بهتر می تونه کمکمتون کنه.

mohammad.asghari
07-11-2014, 21:50
پارامتهای زیادی در سرعت دانلود موثره، سرویس 256 تا 2 مگ بازه و 512 تا 4 مگ.نمیشه دقیقا گفت سرعتتون چنده.
حدود 3 هفته آینده
سرویس های نامحدود مصرف عادلانه نداره و تا هر زمان که سرویس داشته باشید مثل همون اول سرعت دارید.
فکر کنم حدود 5 تا 10 صفحه قبل بود توضیح دادم. ولی سوال دیگه ای دارید بفرمایید توضیح میدم.

منظورتون اینه که تا 2مگ بازه یعنی سرعت دانلود 300 اینا هست؟

بعد منظورتون از سرویس نامحدود اینه که با سرویس 128 مثلا میشه 20 گیگ دانلود کرد؟با سرعت چند؟

Milad._.R
07-11-2014, 22:02
....ویرایش ....

حذف بشه

sleeplessness
07-11-2014, 23:32
جناب نمایندگی مشهد فن اوا
ببخشید فامیلتون بلد نیستم
به احتمال زیاد قصد گرفتن سرویس یک مگ دارم با حجم 6 گیگ
به چه صورت باید ثبت نام کنم و چه مدارکی نیاز هست
مرکز مخابراتی انقلاب هستم وضع این مرکز به چه صورت؟ مشکل خاصی که نداره؟
با تشکر

amin_v30
08-11-2014, 00:25
با تشکر
داداش در مورد امضاء ایا مطمئن هستی پشیگامان هم اینجوری شده؟
تو سایتشون چیزی زدن؟

sleeplessness
08-11-2014, 00:44
سلام
Dr nima
اطلاع داده که بعد از یه مدت دانلود یهو سرعت شبانه اش محدود شده
تو سایتش نزده ولی

hamidrezaj
08-11-2014, 01:07
سلام فن آوا موضوعی به نام سیاست مصرف عادلانه نداره.
سرویس 128 محدود با Burst Speed 1 مگابیت هست و در صورتی که خطتون جواب بده می تونه تا 6 مگابیت هم باز باشه.

ممنون لطفا در مورد سرعت نامحدود128-su هم راهنمایی بفرمایید چون نوشته 11 گیگ هدیه داره

SAEED 120
08-11-2014, 01:10
سرویس 128 4 گیگ چنده ماهی؟

faramobile
08-11-2014, 01:47
سلام دوستان

بطفا این سوال من هم هر کی میتونه جواب بده

تو تهران اگه سرویس ۵۱۲ با ۵ گیگ حجم خریداری بشه ، اول از اینکه خط اگه بکشه تا چقدر باز میکنن ؟ ( خطم تا ۱۰ مگ راحت میکشه )

دومین سوال هم اینکه با این سرویس در ساعت شبانه رایگان سرعت چقدر میشه ( بر فرض اینکه مرکز مخابرات خلوت باشه )

Sent from my iPhone using Tapatalk

mani6606
08-11-2014, 07:06
میشه بفرمایید علت اینکه می خواید پروایدر اینترنتتون رو عوض کنید چیه؟ قطعی فناوا کمتره ولی سرعتش نسبت به سایر همکاران محدودیت بیشتری داره در بعضی مراکز.
مرکز صابری وحید فعلا مشکل در ساعات اوج مصرف داره. کیفیت شبانه هم نسبت به سایر رقبا به نظرم بهتره ولی بازم نظرات دوستان بهتر می تونه کمکمتون کنه.

یک مشکل این که در برخی از ساعات برای یک لحظه محدود کلا قطع میشه مشکل دیگه این که حخم مصرفی در پنل کاربری رو بیش از اندازه واقعی نشان میده که شنیدم دیگر مشترکین این شرکت نیز همین مشکل را گویا داشتند یک مشگل دیگه ای که داشتم و با پیگیری زیاد رفع شد این بود که از ساعت ۱۱ شب تا ۷ صبح کلا قطع می شد!
پس این طور شما گفتید گویا تمامی شرکت ها در صابری مشکل یا مشکلاتی دارند.اما از فن اوا تعریف زیاد شنیده بودم!

ilyasr
08-11-2014, 09:19
سلام

توی منطقه مخابراتی با پیش شماره 3732 امکان ارائه adsl رو دارید؟

iman2482
08-11-2014, 11:00
ممنون لطفا در مورد سرعت نامحدود128-su هم راهنمایی بفرمایید چون نوشته 11 گیگ هدیه داره

سلام
این سرویس سرعتش حدود 25 کیلو بایت هست .
به دلیل نزدیکی قیمت با 256 برنزی همون 256 برنزی توصیه میشه

iman2482
08-11-2014, 11:03

سرویس 128 با حجم 3 گیگ ماهیانه 11800 تومان هست . 4 گیگ نداریم و باید حجم اضافه بگیرید

mohammad.asghari
08-11-2014, 12:55
سلام
این سرویس سرعتش حدود 25 کیلو بایت هست .
به دلیل نزدیکی قیمت با 256 برنزی همون 256 برنزی توصیه میشه

یعنی 128 نامحدود سرعتش25 هست با 11 گیگ هدیه؟؟؟!سرعت 256 نامحدود چند هست؟

faramobile
08-11-2014, 12:59
سلام دوستان

بطفا این سوال من هم هر کی میتونه جواب بده

تو تهران اگه سرویس ۵۱۲ با ۵ گیگ حجم خریداری بشه ، اول از اینکه خط اگه بکشه تا چقدر باز میکنن ؟ ( خطم تا ۱۰ مگ راحت میکشه )

دومین سوال هم اینکه با این سرویس در ساعت شبانه رایگان سرعت چقدر میشه ( بر فرض اینکه مرکز مخابرات خلوت باشه )

iman2482
08-11-2014, 13:23
یعنی 128 نامحدود سرعتش25 هست با 11 گیگ هدیه؟؟؟!سرعت 256 نامحدود چند هست؟

256 برنزی اگه منظورت باشه 30 هست
256 نقره ای 50 هست .
البته طبیعتا مقداری تلرانس داره این اعداد و خودم 256 نقره ای رو بالای 45 نگرفتم تا حالا

mohammad.asghari
08-11-2014, 13:28
256 برنزی اگه منظورت باشه 30 هست
256 نقره ای 50 هست .
البته طبیعتا مقداری تلرانس داره این اعداد و خودم 256 نقره ای رو بالای 45 نگرفتم تا حالا

بعد طرح منصفانه هم داره یا نه؟سرعت 512 روی 70 هست؟

سرعت پیج باز کردن خوب هست یا نه؟

iman2482
08-11-2014, 13:38
بعد طرح منصفانه هم داره یا نه؟سرعت 512 روی 70 هست؟

سرعت پیج باز کردن خوب هست یا نه؟

سلام
1- طرح منصفانه نداره خوشبختانه
2- 512 برنزی نامحدود ایده آلش 64 هست نه 70
بستگی به خط تلفنت و مرکز مخابراتی داره ولی مطمینا 70 نیست
3- سرعت پیج باز کردن خوبه

sorooshfm
08-11-2014, 16:57
سلام
1- طرح منصفانه نداره خوشبختانه
2- 512 برنزی نامحدود ایده آلش 64 هست نه 70
بستگی به خط تلفنت و مرکز مخابراتی داره ولی مطمینا 70 نیست
3- سرعت پیج باز کردن خوبه

من الان دارم اصلا خوب نیست سرعتش بطور میانگین 55 کیلوبایته نه 64 تا لحظه ای میاد روی 64 ولی سرعت واقعی 55 کیلوبایت در ثانیه هستش:n03:

masoudboy
08-11-2014, 18:15
من الان دارم اصلا خوب نیست سرعتش بطور میانگین 55 کیلوبایته نه 64 تا لحظه ای میاد روی 64 ولی سرعت واقعی 55 کیلوبایت در ثانیه هستش:n03:

خوب شما توقع داشتی 512 نامحدود واقعی بدون مصرف منصفانه که فن آوا بهت میده سرعتش چند باشه ؟
سرعت باید 64 باشه که در IDM موقع دانلود سرعت نوسان داره و بین 55 تا 65 هست

من قصدم طرفداری و تعصب بی مورد از شرکت فن آوا نیست ولی الان که همه شرکت های معروف مثل صبانت و پارس آنلاین
دارن حتی دانلود شبانه رایگان سرویس های محدودشون هم برمیدارن و کاربراشون را مجبور میکنن حجم بخرن این سرویس های
نامحدود فن آوا با این وضعیت اینترنت ایران واقعا عالی هست
همین سرویس 512 نامحدود برنزی را بدون مصرف منصفانه اگر پارس آنلاین یا صبانت یا شاتل بخوان بدن زیر ماهی 200 هزار تومن نمیدن ...

sorooshfm
08-11-2014, 18:33
خوب شما توقع داشتی 512 نامحدود واقعی بدون مصرف منصفانه که فن آوا بهت میده سرعتش چند باشه ؟

من قصدم طرفداری و تعصب بی مورد از شرکت فن آوا نیست ولی الان که همه شرکت های معروف مثل صبانت و پارس آنلاین
دارن حتی دانلود شبانه رایگان سرویس های محدودشون هم برمیدارن و کاربراشون را مجبور میکنن حجم بخرن این سرویس های
همین سرویس 512 نامحدود برنزی را بدون مصرف منصفانه اگر پارس آنلاین یا صبانت یا شاتل بخوان بدن زیر ماهی 200 هزار تومن نمیدن ...

درسته منم قبول دارم ولی سرعت دانلود باید حداقل فیکس روی 64 کیلوبایت بمونه ولی چون نوسان داره میانگین سرعت دانلود در هر دقیقه بین 53 تا 57 کیلوبایت هستش.:n15:

shayan0o21
08-11-2014, 18:36
درسته منم قبول دارم ولی سرعت باید حداقل فیکس روی 64 کیلوبایت بمونه ولی چون نوسان داره میانگین سرعت دانلود در هر دقیقه بین 53 تا 57 کیلوبایت سرعت دانلود 512 نامحدود برنزی هستش.:n15:

دوست عزیز با 4 5 کیلوبایت هیچی نمی شه ، شما موضوع اصلی که الان تو دنیا 512 معنی نداره رو گیر بده با این هزینه
نه اختلاف چند کیلوبایتی :n01:

iman2482
08-11-2014, 20:25

سلام عزیزم
منم که نگفتم فیکس 64 هست !!! دوستمون گفت 70 من گفتم نه سرعت 512 در ایده آل ترین حالت 64 بهت میده ! طبیعتا توی ایران نه شرکتها شرکت ایده آلین ! نه خط های تلفن کیفیتی دارن نه مودمها مودمه !!!

shayan0o21
08-11-2014, 22:04
نماینده عزیز
یه سوال این طرح ویژه 6 مگ 20 گیگ شبانه داره دیگه؟

Fanava-Mashhad
08-11-2014, 22:12
منظورتون اینه که تا 2مگ بازه یعنی سرعت دانلود 300 اینا هست؟

بعد منظورتون از سرویس نامحدود اینه که با سرویس 128 مثلا میشه 20 گیگ دانلود کرد؟با سرعت چند؟

حدود 200 تا 250
بله میشه، سرویس های نامحدود فناوا سه دسته هست: برنزی، نقره ای و طلایی
برنزی همون سرعت اسمیه، نقره ای یک چهارم بالاتر از سرعت اسمی و طلایی دو برابر سرعت اسمی
به عبارتی 128 برنزی در بهترین حالت 16 و نقره ای در بهترین حالت 20 به شما سرعت دانلود میده
سرویسهای طلایی از 512 تا 4 مگ هست.

Fanava-Mashhad
08-11-2014, 22:17
با تشکر

بنده و همکارام افتخار می کنیم بتونیم سرویس مناسبی بهتون ارائه بدیم.
می تونید با شماره 37665975 تماس بکیرید. راهنماییتون می کنند. اطلاعاتتون تکمیل میشه و کپی کارت ملی و قبض تلفنتون رو ارسال می فرمایید.
مرکز مخابراتی انقلاب مشهد در حال حاضر در ساعات اوج مصرف Congest میشه و اولویت با سرویس های با پهنای باند بالاتر جهت استفاده از Burst Speed هست.
ولی در حال افزایش پهنای باند هستیم و فکر می کنم نهایتا تا 3 هفته آینده درست بشه.

Fanava-Mashhad
08-11-2014, 22:19

خواهش می کنم. 11 گیگ ترافیک گارانتی شرکت هست که بایستی به کاربران اعلام بشه.

Fanava-Mashhad
08-11-2014, 22:24

128 ماهی 4 گیگ نداریم متاسفانه.

Fanava-Mashhad
08-11-2014, 22:28
یک مشکل این که در برخی از ساعات برای یک لحظه محدود کلا قطع میشه مشکل دیگه این که حخم مصرفی در پنل کاربری رو بیش از اندازه واقعی نشان میده که شنیدم دیگر مشترکین این شرکت نیز همین مشکل را گویا داشتند یک مشگل دیگه ای که داشتم و با پیگیری زیاد رفع شد این بود که از ساعت ۱۱ شب تا ۷ صبح کلا قطع می شد!
پس این طور شما گفتید گویا تمامی شرکت ها در صابری مشکل یا مشکلاتی دارند.اما از فن اوا تعریف زیاد شنیده بودم!

نه اینطور نیست که همه مشکل داشته باشند ولی چون بزرگترین مرکز مشهده، همه زود با کمبود پورت و پهنای باند مواجه میشن.
خوشحال میشیم در خدمتتون باشیم.

askhardarknes5
09-11-2014, 00:46
سلام خدمت Fanava-Mashhad بنده یه مشکلی دارم .در حال حاضر سرويس 1024Kbps با 6GB ماهیانه دارم تنها مشکلم پینگه اکثر مواقع میرم تو سرورای آنلاین بازی میکنم و همه ی سرورا هم داخلی هستن ولی پینگم خیلی بالاست در صورتی که سرعتم خوبه . قبلا از شاتل سرویس داشتم به پشتیبانیشون مشکلمو گفتم یکاری کردن پینگم عالی شد . شما اطلاعاتی در این زمینه دارید؟ لطفا کمکم کنید .

Khan gholi
09-11-2014, 04:31
از یک چیزی می ترسم که خدا کنه این اتفاق نیفته و اینکه فن اوا مثل باقی شرکت ها با اسم در کردن و زیاد شدن مشترکینش شروع کنه به کاهش سرعت نامحدود , گرون کردن,برداشتن شبانه و......
خدا کنه اون روز نیاد که شرکتی نیست بهش فرار کنیم
شاتل=کلاهبردار
پارس انلاین =گران فروش
اسیاتک=اسیا تر,asia s..t
صبانت=کم فروش
مخابرات=دزد
شرکت های دیگه هم که نقش نخود سیاه رو دارند

mansoor 7
09-11-2014, 09:16
من اومدم از دوستان تشکر کنم . همونطور ک راهنمایی کردین ب بخش رسیدیگی ب شکایات خود فن اوا شکایت کردم و از اون روز تا حالا دیگه مشکل قطعی نداشتم تاحالا .
سرویسم ۲مگ نامحدود بود و الان سرعت دان سرعت تک کانکشن و پینگ هم تاحدی خوبه و راضی هستم .

darkestpalace
09-11-2014, 11:08
128 ماهی 4 گیگ نداریم متاسفانه.

>>>>>>>>«در صورت ای که سرویس مد نظر شما در جدول تعرفه ها وجود ندارد می توانید با تماس با واحد فروش نسبت به خرید آن اقدام نمایید »<<<<<<<<

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iman2482
09-11-2014, 11:39
>>>>>>>>«در صورت ای که سرویس مد نظر شما در جدول تعرفه ها وجود ندارد می توانید با تماس با واحد فروش نسبت به خرید آن اقدام نمایید »<<<<<<<<

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
این واسه تعرفه هایی که میشه همینجوری جورشون کرد نیست.
شما باید 128 با 3 گیگ حجم و یک گیگ حجم اضافه بگیرید

darkestpalace
09-11-2014, 12:57
سلام
این واسه تعرفه هایی که میشه همینجوری جورشون کرد نیست.
شما باید 128 با 3 گیگ حجم و یک گیگ حجم اضافه بگیرید

خب بفرمایید کجا کاربرد داره این تبصره؟

iman2482
09-11-2014, 13:15
خب بفرمایید کجا کاربرد داره این تبصره؟

خوب اون رو نوشته و شما هم زنگ بزنی بهت میگیم داریم دیگه !
چون داریم واقعا ! حالا وقتی تو تعرفه ها نیست چجوری بهت میدیم اون به خلاقیت ما بستگی داره :n02:
ولی در کل قیمتش 15400 تومان هست .
حالا من اومدم فرمولشم بهت گفتم . 128 با حجم 3 گیگ + 1 گیگ حجم اضافه

Dr Nima
09-11-2014, 14:24
اقای قلی زاده چرا سرویسها 29 روزه هس
من از اون 5 روز اضافه بر قرار داد استفاده کردم بعد از تمدید زده 24 روزه دیگه مانده
بعد چرا هر ساعتی تمدید بشه فقط ساعت 12 شب اتمام سرویس میزنه

Dr Nima
09-11-2014, 14:31

مگه شما 10 و 8 مگ هم میدین

hadi777
09-11-2014, 14:59

حالا درسته فن آوا خوبه ولی کلمه عالی زیادی هست نه فن آوا و نه شرکت های دیگه.
کلی میگم وقتی اینجوری تعریف کنید و صداتون در نیاد اون شرکت به روال کار خودش ادامه میده و شاید بدتر هم بشه چون کسی چیزی نگفته!
والا چیزی که من همیشه از کاربران اینجا دیدم ته صداشون همینجا بوده :n02: چند نفر وقتی مشکلی گرونی چیزی پیش میاد زنگ میزنید شکایت میکنید؟
فن آوا قسمت شکایت داره پس لطفا مشکلی دارید از چی ناراضی هست شکایت یا انتقاد بفرستید حتی پیشنهاد تا اونا بدونند کاربر چی میخواد و شاید اهل عمل باشند و تغییرات ایجاد کنند.
نمونه شکایت گران شدن سرویس های فن آوا، داشتن تعرفه های نامناسب. خیلی هم آدم های خوش برخوردی هستند.
پس دوستان دیگه شکایت بفرستند تا فرجی بشه و چون بقیه شرکت ها خیلی اوضاعشون خرابه فن آوا بهتره ساکت نمونید بگید اینکه بهتر از بقیه هست! مگه بقیه واسه ما معیار هستند! معیار ما چیز دیگست که هنوز نت ایران بهش نرسیده.

Dr Nima
09-11-2014, 15:23
حالا درسته فن آوا خوبه ولی کلمه عالی زیادی هست نه فن آوا و نه شرکت های دیگه.
کلی میگم وقتی اینجوری تعریف کنید و صداتون در نیاد اون شرکت به روال کار خودش ادامه میده و شاید بدتر هم بشه چون کسی چیزی نگفته!
والا چیزی که من همیشه از کاربران اینجا دیدم ته صداشون همینجا بوده :n02: چند نفر وقتی مشکلی گرونی چیزی پیش میاد زنگ میزنید شکایت میکنید؟
فن آوا قسمت شکایت داره پس لطفا مشکلی دارید از چی ناراضی هست شکایت یا انتقاد بفرستید حتی پیشنهاد تا اونا بدونند کاربر چی میخواد و شاید اهل عمل باشند و تغییرات ایجاد کنند.
نمونه شکایت گران شدن سرویس های فن آوا، داشتن تعرفه های نامناسب. خیلی هم آدم های خوش برخوردی هستند.
پس دوستان دیگه شکایت بفرستند تا فرجی بشه و چون بقیه شرکت ها خیلی اوضاعشون خرابه فن آوا بهتره ساکت نمونید بگید اینکه بهتر از بقیه هست! مگه بقیه واسه ما معیار هستند! معیار ما چیز دیگست که هنوز نت ایران بهش نرسیده.

بله فقط میان اینجا و سر و صدا میکنن و میگن تخلیه میکنیم ولی همچنان هستن
یه نمونش یکی گیر داد چرا موقع ثبت نام تلفنی هس و موقع تخلیه کپی کارت ملی و قبض میخوان
در جواب حالا برای ثبت نام هم کپی کارت ملی میخوان و هم قبض تلفن
اون طرف هم تخلیه نکرده فقط یه مشکلی برای بقیه که ثبت نام میکنن درست کرد
اون نماینده هم چند بار در روز می اومد حالا یه بار بزور در روز میاد

فقط اگه سوالی دارین بیان بگین برای شکایت به این شماره ها بگین

iman2482
09-11-2014, 16:00
من از اون 5 روز اضافه بر قرار داد استفاده کردم بعد از تمدید زده 24 روزه دیگه مانده

سلام
سرویسها 30 روزست !
اگر مطمینید با پشتیبانی شهرتون یا دفتر مرکزی تماس بگیرید درست میکنن واستون

iman2482
09-11-2014, 16:02

آره
مراکز بزرگ داره امکان دادن سرعتهای بالاتر براشون میسر میشه

iman2482
09-11-2014, 16:11
یه نمونش یکی گیر داد چرا موقع ثبت نام تلفنی هس و موقع تخلیه کپی کارت ملی و قبض میخوان

در مورد مدارک قانونا باید کپی کارت ملی و قبض و نامه واسه 128 به بالا بگیریم ! تازه باید اصل کارت ملی هم بگیریم تطبیق بدیم !!!
حالا ما هیچ کدومش رو نمیگیریم دوستان لطفشون زیاده گیر میدن چرا اونجا نگرفتی الان میخوای دیگه :n02:
خوب طبیعیه ما هم واسه راحتی کار مشتریا و صد البته خودمون اینکارو میکنیم ولی اگه چند تا مشتری گیر پیدا شن مجبور میشیم قانون رو رعایت کنیم !
بازرسهای سازمان تنظیم رو همینجوری شاید بشه پیچوند ولی با شکایت رسمی متاسفانه امکانش نیست دیگه ! و جریمه چند میلیونی میمونه رو دستمون که چرا کار مشترکها رو سریع راه انداختیم !
دوستان هم لطف دارن تا تقی به توقی میخوره لینک سازمان تنظیم رو میزارن برای شکایت :n02: خوب 90 درصد مشکلات نت مربوط به خود این سازمان و شرکت زیر ساخته طبیعیه که شکایتتون به جایی نمیرسه .
شکایتتون زمانی به جایی میرسه که ما جایی برای راحتی مشترکان قانون رو زیر پا گذاشته باشیم و نه بیشتر :n13:

Tohid
09-11-2014, 16:38
سلام...
256 فن آوا داشتم...
الان می خوام 1 مگ بگیرم...سرعت چطوره؟
ارزش این نقل مکان داره؟ یا برم سرویس مخابرات بگیرم ؟؟؟

Dr Nima
09-11-2014, 16:47
سلام
سرویسها 30 روزست !
اگر مطمینید با پشتیبانی شهرتون یا دفتر مرکزی تماس بگیرید درست میکنن واستون

پشتیبانی مشهد خانم ناصری قبول نمیکنه
هر چی میگم قضیه رو میپیچونه میگه درسته
چیزی که بلد نیستن رو اصلا قبول نمیکه
برای بالاتر بردن دیتا ریت خیلی اذیت کرد
آخرش قبول کرد البته با همفکری با آقای مقدس
که از اکانت محدود کنه و خط رو بالاتر ببنده
یجوری حرف میزنه انگار طرف مقابل هیچی نمیدونه

حالا شما بگین چند روزس
دیروز تمدید کردم

پاینی هم مال قبل هس

Dr Nima
09-11-2014, 16:49
آره
مراکز بزرگ داره امکان دادن سرعتهای بالاتر براشون میسر میشه
مشهد که نداره بعد تهران کدوم شهر بزرگتره مگه
بچه های تهران کسی گرفته بیاد بگه

Dr Nima
09-11-2014, 16:59
سلام...
256 فن آوا داشتم...

من که نامحدود مخابرات بیاره میرم اونجا
تو مشهد سرویس دهنده ها پوکیدن
مجبورم از اینجا بگیرم
تو تاپیک مخابرات تهران هم بپرسی خوبه

Tohid
09-11-2014, 17:10
یعنی ارزشش بیشتره مخابرات...؟ پینگش کمتره؟
البته قیمتا یه جورایی با من قیمت مخابرات حساب میکنه فن آوا....از این حیث خوبه...ولی کیفیت هم مهمه////

WHICH1
09-11-2014, 17:42

من فکر کنم شما هم داری سرو صدا میکنی ولی از جهت دیگری! ایشون که هست هر روزم هستن حالا یکروز نیان طبیعیه شما از وقتی نماینده امدن کم خیلی کم اومدی و دیگه تقریبا پستی ندادی ولی من بودم تایپک هم نگاه کنی هر صفحه ایشون هستند و پست دادن نماینده که فقط تبلیغاتی حرف میزنه مشکل هم باشه همیشه میگه تماس بگیرید من اینجا مشکلاتی زیاد گفتم که زیرکانه جواب ندادن آخرین مشکل کمبود پهنای باند بود در ساعت شلوغی و بیشتر وقت ها ولی گفتن نداریم گفتم اگه نداری چرا سرور داخلی سرعت خوبه ولی سرور خارجی سرعت زیر 40 گفتن تماس بگیرید بلاخره در این مملکت بی درو پیکر هر روز گرونی نامحسوس داریم ولی صاف وا میستند و تو چشمات زل میزنن میگن گرونی نداریم خوشحال و خندان از وزیر تشکر میکنن ولی اگر روزنامه اقتصادی بخونی یا برای منزل خرید کنی گرونی هر دقیقه رو کامل لمس میکنی و میسوزه بدجورم میسوزه اینجا وزیرم جوابگو نیست کم بیاره پست های که جواب داده پاک میکنه(شبکه های اجتماعی)بعد شما دلت خوشه به یک نماینده فروش شهرستان از این بالاتر هم کاره نیستند بزرگان مملکت فقط دروغ میگن خودشون به اون راه میزنن ایشون فقط تبلیغ میکنن مشکلی باشه زنگ بزنید زیاد برای جواب دادن پستت عجله نکن برای تبلیغات میان

hadi777
09-11-2014, 18:16

حالا شما بگین چند روزس
دیروز تمدید کردم

پاینی هم مال قبل هس

درسته خب! :n02: شاید دقت نکردید فن آوا روز 0 هم داره با این حساب کنی میشه 30روز دیگه.

fanoudi
09-11-2014, 18:23
سلام خدمت Fanava-Mashhad بنده یه مشکلی دارم .در حال حاضر سرويس 1024Kbps با 6GB ماهیانه دارم تنها مشکلم پینگه اکثر مواقع میرم تو سرورای آنلاین بازی میکنم و همه ی سرورا هم داخلی هستن ولی پینگم خیلی بالاست در صورتی که سرعتم خوبه . قبلا از شاتل سرویس داشتم به پشتیبانیشون مشکلمو گفتم یکاری کردن پینگم عالی شد . شما اطلاعاتی در این زمینه دارید؟ لطفا کمکم کنید .
متاسفانه من که قبلا از پارس استفاده میکردم پارس یک پروفایل برای Game بود که پینک رو کمتر میکرد اما مقداری سرعت کم میشد میتونید به آقای قلی زاده بگید نظرتون رو به تهران منعکس بدهد.

Fanava-Mashhad
09-11-2014, 18:34

سلام بر شما
بله لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید و بهشون بگید پروفایل Game بزارند. باید اینترلیو سرویستون درست بشه.

Fanava-Mashhad
09-11-2014, 18:44
از یک چیزی می ترسم که خدا کنه این اتفاق نیفته و اینکه فن اوا مثل باقی شرکت ها با اسم در کردن و زیاد شدن مشترکینش شروع کنه به کاهش سرعت نامحدود , گرون کردن,برداشتن شبانه و......
خدا کنه اون روز نیاد که شرکتی نیست بهش فرار کنیم
شاتل=کلاهبردار
پارس انلاین =گران فروش
اسیاتک=اسیا تر,asia s..t
صبانت=کم فروش
مخابرات=دزد
شرکت های دیگه هم که نقش نخود سیاه رو دارند

قطعا تلاش می کنیم همواره رضایت مشترکین مهمترین هدف ما باشه.

Fanava-Mashhad
09-11-2014, 18:47

سیاست شرکت فن آوا به این صورته که شما اگر سرویس اضافه بر قرارداد به مدت ۵ روز رو فعال کنید میاد براتون ۵ روز رو محاسبه می کنه و از سرویس بعدی شما کسر میشه، حتی اگه شما یک روز هم بیشتر استفاده نکنید. در این خصوص در حال مذاکره با مدیریت فروش و گروه نرم افزار هستیم که مشکل رو برطرف کنیم. انشاا... تلاش می کنیم به زودی هم اون مشکل و هم مشکلات دیگه اکانتینگ مثل محاسبه کردن ساعت ۱۲ رو برطرف کنیم.

Fanava-Mashhad
09-11-2014, 18:49

بله در بعضی شهرها ارائه میشه. داریم تلاش می کنیم در مشهد هم فعال بشه. نیاز به بعضی زیر ساخت ها داره.

Fanava-Mashhad
09-11-2014, 18:53
سلام...
256 فن آوا داشتم...

سلام کدوم شهر هستید؟

Fanava-Mashhad
09-11-2014, 18:59
من فکر کنم شما هم داری سرو صدا میکنی ولی از جهت دیگری! ایشون که هست هر روزم هستن حالا یکروز نیان طبیعیه شما از وقتی نماینده امدن کم خیلی کم اومدی و دیگه تقریبا پستی ندادی ولی من بودم تایپک هم نگاه کنی هر صفحه ایشون هستند و پست دادن نماینده که فقط تبلیغاتی حرف میزنه مشکل هم باشه همیشه میگه تماس بگیرید من اینجا مشکلاتی زیاد گفتم که زیرکانه جواب ندادن آخرین مشکل کمبود پهنای باند بود در ساعت شلوغی و بیشتر وقت ها ولی گفتن نداریم گفتم اگه نداری چرا سرور داخلی سرعت خوبه ولی سرور خارجی سرعت زیر 40 گفتن تماس بگیرید بلاخره در این مملکت بی درو پیکر هر روز گرونی نامحسوس داریم ولی صاف وا میستند و تو چشمات زل میزنن میگن گرونی نداریم خوشحال و خندان از وزیر تشکر میکنن ولی اگر روزنامه اقتصادی بخونی یا برای منزل خرید کنی گرونی هر دقیقه رو کامل لمس میکنی و میسوزه بدجورم میسوزه اینجا وزیرم جوابگو نیست کم بیاره پست های که جواب داده پاک میکنه(شبکه های اجتماعی)بعد شما دلت خوشه به یک نماینده فروش شهرستان از این بالاتر هم کاره نیستند بزرگان مملکت فقط دروغ میگن خودشون به اون راه میزنن ایشون فقط تبلیغ میکنن مشکلی باشه زنگ بزنید زیاد برای جواب دادن پستت عجله نکن برای تبلیغات میان

متاسفانه شاید منظورمو درست بهتون عرض نکردم.
پشتیبانی سرویس شمانیاز به تغییرات و فیدبک همون لحظه داره. برای همین عرض کردم با پشتیبانی تماس بگیرید تا تغییرات بدیم ببینیم تو چه شرایطی سرویس شما بهتر میشه.

Tohid
09-11-2014, 19:12
دوست عزیز من تهران هستم...
موندم فن آوا جمع آوری بشه 2-3 هفته یا بیشتر صبر کنم مخابرات بگیرم یا 1 مگ همین فن آوا را بگیرم....

hermidass
09-11-2014, 19:41

داداش من باز شما نا خواسته داری بیخودی شلوغش می کنی!!!!
همه جا همینجوری هست که موقع تخلیه هیجی نمی خوان!!!!
این نماینده اگه می خواد واسه اینه که طرف از اومدن و حضوری در خواست دادن و تخلیه خط پشیمون بشه!!!
عزیز جان شما فن اوا بمون!!!!همش ماله خودت !!!!!
تعجب می کنم اگه واقعا مشترک فن اوا هستی باید به جا این حرفا به فکر کیفیت خط باشی نه اینکه بیای به بقیه به خاطر اعتراضشون خورده بگیری!!!! این کارت بو داره!!!
این سیستم شمارش زمان دوره سرویس هم مشکل داره که این دوستمون گفت من دیگه حوصله گفتنشم ندارم!!!!!ولی درسته و تایید میشه !!!!
اما در مورد اینکه هنو تخلیه نکردم دلیل به شهرستان بودنم بود!!!!مطمئن باش تخلیه می کنم اونم نه حضوری میرم دفتر خدمات بنده خدا مسئولش گفت بیا درخواست بده تخلیه می کنیم!!!
اما از اینکه یکی بیاد بگه براست فعاله ولی سرعت محدود باشه همیشه و من و بقیه دوستانو پشت کوهی فرض کنه بدم میاد!!!!
برای شما و شرکت فن اوا ارزوی موفقیت می کنم!!!
همه شرکت فن اوا ماله خودت!!!!

fanoudi
09-11-2014, 20:50
یعنی خدایی چه پشتیبان هایی توی فن آوا هستن ، من به علت اینکه مکالمه با وایبر و شبکه های اجتماعی انجام میدن و گه گاهی بازی آنلاین گفتم زنگ یزنم پشتیبانی گفتم پروفایل روی Game بگذارند بعد طرف هیچی نگفت رفت روی دو مگ گذاشت بعد دیدم پینگ دو برابر شده خلاصه دوباره زنگ زدم همون نفر قبلیه بود گفتم چرا پینگ رفته بالا میشه توضیح بدهید چه پروفایلی برای گیم میگذارید ؟ میگه نمیشه توضیح بدیم ! (تو دل خود مگفتم عجب گاوی که نمیتونه دو کلمه بگه!)طرف گوسفـــند تشریف داره خوب اگر نمیشد همون اول میگفتی یک سری بی سواد تو پشتیبانی تهران نشستن پاسخ میدن واقعا که !حالا بنده از پشتیبانی مشهد تقاضا دارم یک توضیح بدهند که پروفایل که پینگ کم میکنه به چه صورت میبندند ؟ و آیا آپلود بالاتر از 512 هم میشه بسته شود ؟

Dr Nima
09-11-2014, 21:30
درسته خب! :n02: شاید دقت نکردید فن آوا روز 0 هم داره با این حساب کنی میشه 30روز دیگه.
روز صفر نداره که تو همون تاریخ ساعت ۱۲ شب قطع میشه

Dr Nima
09-11-2014, 21:50
سیاست شرکت فن آوا به این صورته که شما اگر سرویس اضافه بر قرارداد به مدت ۵ روز رو فعال کنید میاد براتون ۵ روز رو محاسبه می کنه و از سرویس بعدی شما کسر میشه، حتی اگه شما یک روز هم بیشتر استفاده نکنید. در این خصوص در حال مذاکره با مدیریت فروش و گروه نرم افزار هستیم که مشکل رو برطرف کنیم. انشاا... تلاش می کنیم به زودی هم اون مشکل و هم مشکلات دیگه اکانتینگ مثل محاسبه کردن ساعت ۱۲ رو برطرف کنیم.
الان خودتون بگین اون درسته چون واسم ۲۹ روز بعدش قطع میشه

hadi777
09-11-2014, 22:03
روز صفر نداره که تو همون تاریخ ساعت ۱۲ شب قطع میشه
والا تا جایی که من همیشه دیدم روز 0 اینترنت وصله و 12 شبش قطع میشه.
اگر 30 روز مینوشت پس باید روز 1، 12 شبش قطع میشد که اینطور نیست و روز 0 قطع میشه پس درستش 29روزست!

Fanava-Mashhad
09-11-2014, 22:08
یعنی خدایی چه پشتیبان هایی توی فن آوا هستن ، من به علت اینکه مکالمه با وایبر و شبکه های اجتماعی انجام میدن و گه گاهی بازی آنلاین گفتم زنگ یزنم پشتیبانی گفتم پروفایل روی Game بگذارند بعد طرف هیچی نگفت رفت روی دو مگ گذاشت بعد دیدم پینگ دو برابر شده خلاصه دوباره زنگ زدم همون نفر قبلیه بود گفتم چرا پینگ رفته بالا میشه توضیح بدهید چه پروفایلی برای گیم میگذارید ؟ میگه نمیشه توضیح بدیم ! (تو دل خود مگفتم عجب گاوی که نمیتونه دو کلمه بگه!)طرف گوسفـــند تشریف داره خوب اگر نمیشد همون اول میگفتی یک سری بی سواد تو پشتیبانی تهران نشستن پاسخ میدن واقعا که !حالا بنده از پشتیبانی مشهد تقاضا دارم یک توضیح بدهند که پروفایل که پینگ کم میکنه به چه صورت میبندند ؟ و آیا آپلود بالاتر از 512 هم میشه بسته شود ؟

البته ممنون میشم ازتون اگر لطفا به کسی توهین نکنیم. متاسفانه شاید اون همکار ما هم به دلیل سیاست بخششون نتونستن به شما توضیح کافی بدهند. و من عذر می خوام.
در خصوص سرویس Game هم عرض کردم باید انیترلیو تغییر کنه. که خب طبعا پروفایل سرویس شما هم عوض میشه و اجتناب ناپذیره.
آپلود بالاتر هم متاسفانه در مرکز مخابراتی شما فعلا مقدور نیست.

k1_24
09-11-2014, 23:39
سلام
فن آوا پشتیبانی گیم داره؟
سرویس نامحدود 512 برنز چطوریه؟ بعد از دانلود 21 گیگ سرعت خیلی پایین میاد؟

iman2482
10-11-2014, 01:54

حالا شما بگین چند روزس
دیروز تمدید کردم

پاینی هم مال قبل هس

سلام
نماینده مشهد خودشون اینجا هستن و میتونن بررسی کنن واست

iman2482
10-11-2014, 01:57
مشهد که نداره بعد تهران کدوم شهر بزرگتره مگه
بچه های تهران کسی گرفته بیاد بگه

یکسری از مراکز تهران
مشهد هم فکر میکنم چند صفحه قبل همکارمون و نما ینده مشهد گفت چند مرکز داره این اتفاق میفته.
گرگان هم فعلا برای چند مرکز درخواست دادیم و منتظر تخصیص پهنای باند هستیم .
طبیعتا باید شهرهای دیگه هم باشه

iman2482
10-11-2014, 02:06
سلام
فن آوا پشتیبانی گیم داره؟
سرویس نامحدود 512 برنز چطوریه؟ بعد از دانلود 21 گیگ سرعت خیلی پایین میاد؟

سلام
والا سوال اول رو نمیدونم ! جناب قلی زاده عزیز میگن داریم ولی حقیقتا من ندیدم ! بهرحال ایشون سابقشون بیشتره و باید حتما فردا بهش زنگ بزنم و بپرسم . گویا که داریم :n02:
سرویس نامحدود برنزی همون سرعت اسمی خودش هست و هیچ گونه افت سرعت بعد از 21 گیگ ندارید .
همون سرعتی که روز اول میگرفتید تا روز آخر میگیرید

]) ! Д ł¥ł ]-[
10-11-2014, 04:20
آقای فن آوا مشهد فامیلتونو نمیدونم سلام:n09:
چرا مرکز مخابراتی ثامن رو فن اوا پوشش نمیده؟!!
2،3ماهه اومدم آسیاتک اصن حال نمیکنم:n02:فن آوا هم که اینجارو سرویس نمیده این چه وضعیه من همون پینگ پایین رو میخوام نه پینگ بالایه آسیاتک:n09:

rezaex
10-11-2014, 12:51
سلام دوستان بنده ساکن فولادشهر اصفهان هستم میخواستم ببینم اینجا میشه فن اوا ثبتنام کرد؟؟؟؟
فوریه چون امروز اسیا تک جمع اوری میشه و بی نت میمونم

reza5872000
10-11-2014, 13:45
سلام
از دوستانی که با فن آوا در ارتباطند سوال دارم
میخواستم بدونم سرعت های محدود و نامحدود فن آوا روی چه سرعت هایی بسته شدند (مثلا 512) ؟
و بعد از گیگ مشخص شده آیا کاهش سرعت دارند (هم سرویس محدود و هم نامحدود) ؟
من ساکن اصفهان هستم، مخابرات استقلال
ممنون

S M Λ S Ħ
10-11-2014, 13:48
سلام
منکه فعلا نامحدود 512 دارمو بگی نگی راضیم ؛ سرعتم متغیر ِ و بین همون 40 تا 65 میره
از بس هم که ماشالا سرعت بالاس، تا بخوای Speed Test بگیری صبحت شب میشه ! :دی

ولی برای من جای تعجب داره که تهران با اون عظمتش مخابراتش داره هنور نامحدود میده، بعد مشهد کلا مخابراتش تعطیله ! :|

hadi777
10-11-2014, 14:10
سلام
از دوستانی که با فن آوا در ارتباطند سوال دارم
میخواستم بدونم سرعت های محدود و نامحدود فن آوا روی چه سرعت هایی بسته شدند (مثلا 512) ؟
و بعد از گیگ مشخص شده آیا کاهش سرعت دارند (هم سرویس محدود و هم نامحدود) ؟
من ساکن اصفهان هستم، مخابرات استقلال
ممنون
سرویس های محدود که صفحات قبل دوستان تست سرعت گذاشتند حالا اونایی که دارند دقیق تر جواب میدند.
اما کاهش سرعت به خاطر دانلود نداریم توی نامحدود نداریم چه برسه محدود!
برای نامحدود هم فقط سرویس های BU در نظر داشته باش انتخاب بهتریه. سرعتشون واقعی هست یعنی 512 BU سرعت دانلودش 64 هست. گیگ مشخصی هم نداره اونی که توی سایتش نوشته فعلا ظاهریه هرچقدر بخوای میشه دانلود کرد البته داخل پنل مقدار بالایی حجم مشخصی داره که اگه تموم هم بشه دوباره اضافه میشه چیز مهمی نیست.

rezaex
10-11-2014, 14:52
از طریق سایت ثبتنام کردم چه قد طول میکشه تماس بگیرن

fanoudi
10-11-2014, 16:48
البته ممنون میشم ازتون اگر لطفا به کسی توهین نکنیم. متاسفانه شاید اون همکار ما هم به دلیل سیاست بخششون نتونستن به شما توضیح کافی بدهند. و من عذر می خوام.در خصوص سرویس Game هم عرض کردم باید انیترلیو تغییر کنه. که خب طبعا پروفایل سرویس شما هم عوض میشه و اجتناب ناپذیره.آپلود بالاتر هم متاسفانه در مرکز مخابراتی شما فعلا مقدور نیست.متشکرم از پاسخ شما ؛ اما آقای قلی زاده باور کنید که چه سیاستی ؟ سیاستی که مشتری مدار نباشه اسمش سیاست میشه گذاشت ! لاقل میتونن دو کلام بگن که !سازمان سیا که نیست بخواهیم -- کنیم جواب ندهند ! مثلا سبزی فروشی که مشتری مدار باشه بنده خودم اگر گرون هم یک مقدار بده خوب بخاطر خوش اخلاقی ازش سبزی میگیرم والا ...

S M Λ S Ħ
10-11-2014, 18:41

عزیز بهتره که تلفنی اقدام کنی !

حالا الان بهتره زنگ بزنی به پشتیبانی شهرتونو بگی که آنلاین اقدام کردی تا سریع تر کارت راه بیفته

S M Λ S Ħ
10-11-2014, 19:06

عزیز بهتره که تلفنی اقدام کنی !

حالا الان بهتره زنگ بزنی به پشتیبانی شهرتونو بگی که آنلاین اقدام کردی تا سریع تر کارت راه بیفته

rezaex
10-11-2014, 22:18
زنگ زدم گفت اصلا نداریم واسه فولادشهر .یکی نیست بگه چرا تو سایتتون زدید قابل ارایه
سایتتون رو بروز کنید مردم تو اشتباه نیوفتن .منم برگشتم بازم اسیاتک سرویس 2مگ ماهی 114 تومن:n28:

mohammad_1992
10-11-2014, 22:26
سلام من سرویس 2 مگ ناحدود برنزی دارم سرعت دانلود بین 180-190 /سرویس 2 مگ 1به 8 نیست 1 به 10 هست / از لحاظ محدودیت هم فن اوا اصلا محدود نمیکنه من 4 ماه هست دارمش

mostafamz2010
10-11-2014, 23:57
دوستان من میخوام از آسیاتک بیام فن آوا :n02:
الان دارم ماهی 45 میدم واسه سرویس 2 مگ 10 گیگ که شبانه رایگانش سرعت 120 میده و ماهی 10 گیگ هم برام زیاده
اما هزینش برام بالاس و میخوام بیام فن آوا با سرویس 1 مگ 6 گیگ با هزینه 28 تومن
کسانی که شبانه دانلود میکنند سرعت دانلود شبانه 1 مگ محدود فن آوا چنده؟ شبی چقدر میشه دانلود کرد؟
من الان با سرویس 2 مگ شبی 2.3 گیگ دانلود میکنم فکرکنم فن آوا بیام با سرویس 1 مگ همینقدر بشه دانلود کرد :n27: همینطوره؟

iman2482
11-11-2014, 00:22
سلام من سرویس 2 مگ ناحدود برنزی دارم سرعت دانلود بین 180-190 /سرویس 2 مگ 1به 8 نیست 1 به 10 هست / از لحاظ محدودیت هم فن اوا اصلا محدود نمیکنه من 4 ماه هست دارمش

سلام
سرویسها 1 به 8 هست دوست عزیز
هر چند بنظر میرسه ناراضی نیستید ولی در هر صورت اگر مشکلی داشتی حتما با پشتیبانی تماس بگیر سرعتت باید بالاتر باشه اگر مشکل داخلی نداشته باشی

iman2482
11-11-2014, 00:26
دوستان من میخوام از آسیاتک بیام فن آوا :n02:
الان دارم ماهی 45 میدم واسه سرویس 2 مگ 10 گیگ که شبانه رایگانش سرعت 120 میده و ماهی 10 گیگ هم برام زیاده
اما هزینش برام بالاس و میخوام بیام فن آوا با سرویس 1 مگ 6 گیگ با هزینه 28 تومن
کسانی که شبانه دانلود میکنند سرعت دانلود شبانه 1 مگ محدود فن آوا چنده؟ شبی چقدر میشه دانلود کرد؟
من الان با سرویس 2 مگ شبی 2.3 گیگ دانلود میکنم فکرکنم فن آوا بیام با سرویس 1 مگ همینقدر بشه دانلود کرد :n27: همینطوره؟

سلام
والا در مورد سرویسهای شبانه نمیشه بطور دقیق نظر داد.
بعضی دوستان 10- 11 گیگ هم دانلود داشتن بعضی از دوستان اعلام کردن یک گیگ هم بزور گرفتن !
ولی شبی 2-3 گیگ رو فکر نکنم مشکلی باشه .
البته توجه داشته باشید هر مرکز وضعیتش با مرکز دیگه فرق داره و در مورد شبانه هم شبهای مختلف متغیره

amirpers
11-11-2014, 00:32
آقا این که اعلام کردن باید سرویس ها ارزون بشه، قرار نیست فن آوا ارزون بشه؟

mostafamz2010
11-11-2014, 00:47
مرسی، فن آوا دو نوع سرویس حجمی داره، بعضیهاش شبانه رایگان داره که خب بر اساس پالیسی های موجود سرعت پایین تر از روزانه میاد، ولی چون نسبت بین تعداد کاربر و پهنای باند مخابراتی فن آوا عدد بالایی نیست، عملا افت سرعت شبانه این نوع سرویس خیلی محسوس نیست، سرویس هایی هم که شبانه رایگان ندارند سرعتشون تغییری نمی کنه.مگر اینکه در اون ساعت پهنای باند مرکزشون کاملا پر باشه که باز اینجا هم اولویت سرعت بالا با کاربرانی هست که شبانه رایگان یا نامحدود نیستن.
پیشنهادی که من واسه دوستان دارم، اینه که فعلا سرویس سه ماهه یا سه گیگابایت رایگان ارائه میشه، اونو بگیرید و تست کنید. پارامترهای زیادی روی سرعت دخیل هست که باعث میشه هیچ وقت نشه یه جواب منطقی و سریع به ابهام افت سرعت داد.
من تازه میخوام بیام فن آوا
راستش انتخابم سرویس 1 مگ 6 گیگ هست ، میخوام بدونم سرعت روزانه این سرویس چقدر هست و آیا سرعت شبانه از 120 کیلوبایت پایینتر میاد یا نه ؟
یه سوال دیگه : اگه سرویس بدون حجم بگیرم و حجم جدا براش بخرم شبانه رایگان داره ؟ مثلا سرویس 2 مگ بدون حجم

mostafamz2010
11-11-2014, 01:06
سرویس های جدید جشنواره فن آوا در مشهد رو به دوستانتون معرفی کنید و هدیه دریافت کنید:
اینترنت پر سرعت یکساله با پهنای باند 6 مگابیت بر ثانیه، یک ترا بایت ترافیک، یک مودم وایرلس چهار پورت رایگان فقط 150 هزار تومان
اینترنت پر سرعت یکساله با پهنای باند 6 مگابیت بر ثانیه، 3 گیگا بایت ترافیک فقط 24 هزار تومان
اینترنت پر سرعت شش ماهه با پهنای باند 6 مگابیت بر ثانیه، 1.5 گیگابایت ترافیک فقط 12 هزار تومان
:n04:
6 مگ یکساله + مودم وایرلس + 1 ترابایت ؟ هنوز هست ؟ :n04:

mmz63s
11-11-2014, 01:10
:n04:
6 مگ یکساله + مودم وایرلس + 1 ترابایت ؟ هنوز هست ؟ :n04:

اون یک ترابایت فکر کنم فقط بین ساعات 5 تا 10 صبح قابل استفاده بود (یچیزی مثه شبانه رایگان) و اینکه این طرح واسه مشهد بوده !

mostafamz2010
11-11-2014, 01:16
اون یک ترابایت فکر کنم فقط بین ساعات 5 تا 10 صبح قابل استفاده بود (یچیزی مثه شبانه رایگان) و اینکه این طرح واسه مشهد بوده !
آهان :n02:
اوکی گرفتم
ممنون

mansoor 7
11-11-2014, 07:51
سلام
سرویسها 1 به 8 هست دوست عزیز
هر چند بنظر میرسه ناراضی نیستید ولی در هر صورت اگر مشکلی داشتی حتما با پشتیبانی تماس بگیر سرعتت باید بالاتر باشه اگر مشکل داخلی نداشته باشی

منم دو مگ دارم چند ماهه سرعتم همینه ۱۷۰تا ۱۹۰. فک کنم عادیش همینه :دی

toriko
11-11-2014, 12:06
بچه ها شرکت فن آوا تو اهواز آدرسش کجاست؟شماره ای ازش دارید؟:n16:

Dr Nima
11-11-2014, 14:46
بچه ها شرکت فن آوا تو اهواز آدرسش کجاست؟شماره ای ازش دارید؟:n16:
تو سایت فن آوا قسمت نمایندگان آدرس همشون هستش

sam09ft
11-11-2014, 14:59
دوستان فن اوا خط رو روی چند مگ میبنده برای سرویس های یک و دو مگ ؟

bilmazlar
11-11-2014, 15:39
دوستان فناوایی

اینجا کسی از تهران، مرکز مخابرات کاشانی سرویس نداره؟

سرعت 2 مگ نامحدود برنزی فن‌آوا چنده؟ اگه زیاد دانلود کنیم محدود نمی‌شه؟

سرعت سرویس 2 مگ حجمی (با شبانه رایگانش) چطوره؟ روزانه و شبانه؟ آیا بالاتر از سرعت اسمی می‌بنده یا فیکس روی اونه؟

آقا لطفاً یه جوابی به من بدید.

Sawyer1331
11-11-2014, 17:22
از دوستان بندرعباسی کسی اینجا هست که از فن آوا گرفته باشه؟ سرویس دهیشون چطوره؟ سرعت دانلود شبانه چطور؟

alireza20202003
11-11-2014, 17:33
سلام به همگی

من به چند نمایندگی تهران زنگ زدم ولی آخرش به جمع بندی نرسیدم. بعضی ها میگن در سرویس های محدود پورتها روی 4 برابر سرعت اسمی بسته میشن در صورتیکه نماینده دیگری میگفت 512 رو روی 4 مگ می بندند و بعد نماینده دیگری گفت تا 10 مگ هم میشه بست (که این میشه بست رو نفهمیدم دقیقا یعنی چی !) لطفا دوستانی که از تهران اطلاع دارن یه پاسخی بدن که ما آورگان شرکت های دیگه بتونیم تصمیم بگیریم بالاخره روی چه سرعتی پورت بسته میشه ؟!!

iman2482
11-11-2014, 19:06
دوستان فن اوا خط رو روی چند مگ میبنده برای سرویس های یک و دو مگ ؟

سلام
قاعده خاصی نداره و بیشتر بستگی داره با کی اون لحظه صحبت میکنی واسه باز کردن سرعتت.
خودم معمولا تا جایی که خط بکشه هر کسی درخواست کنه باز میکنم واسش حالا میخواد 128 داشته باشه یا 2 مگ . سیستم چون براست هست بستگی به سرعتت خودش درست میکنه

iman2482
11-11-2014, 19:11
دوستان فناوایی

اینجا کسی از تهران، مرکز مخابرات کاشانی سرویس نداره؟

سرعت 2 مگ نامحدود برنزی فن‌آوا چنده؟ اگه زیاد دانلود کنیم محدود نمی‌شه؟

سرعت سرویس 2 مگ حجمی (با شبانه رایگانش) چطوره؟ روزانه و شبانه؟ آیا بالاتر از سرعت اسمی می‌بنده یا فیکس روی اونه؟

آقا لطفاً یه جوابی به من بدید.

سلام
قیمت 110 هزار تومانه
خیر محدود نمیشه
آره بستگی به مرکزی قرارداری حداقل روی 6 به بالا بسته میشه .
شبانش بستگی به شلوغی مرکز داره

Memonex
11-11-2014, 19:11
این فن آوا مشکلش اینه که تو همه شهرها نیست و من خودم که از پارس میخواستم تخلیه کنم هدفم این بود که بیام اینجا ولی وقتی نیست چکار میشه کرد ضمنا بعید میدونم با این حجم از کاربرهایی که دارن از پارس سرازیر میشن طرفش پهنای باندش نترکه. کلا تجربه ثابت کرده هرجا تعداد یوزرها که اکثرا هم دانلودر هستن زیاد بشه کیفیت افت میکنه

faramobile
11-11-2014, 19:12
منم امروز زنگ زدم تو تهران گفتن مثلا خط ۱ مگ رو روی ۸ مگ میبندن ، از ۱۰ مگ هم اطلاعی نداشت اصلا که میشه بست یا نه

در خصوص سرعت شبانه هم اولش گفتن بازه مشکلی نیست ولی وقتی گفتم تضمین میدین گفتن نه بستگی به پهنای باند مرکزتون و تعداد یوزر اونجا داره که ممکنه خطتتون تا سرعت اسمی یعنی حداکثر همون ۱ مگ ( که اگه اینجوری باشه بدرد نمیخوره ) بسته بشه

iman2482
11-11-2014, 19:15
سلام به همگی

من به چند نمایندگی تهران زنگ زدم ولی آخرش به جمع بندی نرسیدم. بعضی ها میگن در سرویس های محدود پورتها روی 4 برابر سرعت اسمی بسته میشن در صورتیکه نماینده دیگری میگفت 512 رو روی 4 مگ می بندند و بعد نماینده دیگری گفت تا 10 مگ هم میشه بست (که این میشه بست رو نفهمیدم دقیقا یعنی چی !) لطفا دوستانی که از تهران اطلاع دارن یه پاسخی بدن که ما آورگان شرکت های دیگه بتونیم تصمیم بگیریم بالاخره روی چه سرعتی پورت بسته میشه ؟!!

در کل بستگی به سیاست اون نماینده داره .
ما توی گرگان تا هر جایی که خط مشترک اجازه بده باز میکنیم و سیستم چون براست هست خودش سرعتها رو تنظیم میکنه . برای تهران با پشتیبانی تماس بگیرید و ببینید اگر خطتتون مشکل نداشته باشه توی اون مرکز تا چند میشه باز کرذ واستون.
در کل توی فن آوا سخت گیری زیادی نیست و اگر خطتتون اجازه بده و مرکز هم شلوغ نباشه میتونید حالش رو ببرید :n02:

iman2482
11-11-2014, 19:19
منم امروز زنگ زدم تو تهران گفتن مثلا خط ۱ مگ رو روی ۸ مگ میبندن ، از ۱۰ مگ هم اطلاعی نداشت اصلا که میشه بست یا نه

در خصوص سرعت شبانه هم اولش گفتن بازه مشکلی نیست ولی وقتی گفتم تضمین میدین گفتن نه بستگی به پهنای باند مرکزتون و تعداد یوزر اونجا داره که ممکنه خطتتون تا سرعت اسمی یعنی حداکثر همون ۱ مگ ( که اگه اینجوری باشه بدرد نمیخوره ) بسته بشه

سلام
سرعتهای بالاتر از 8 مگ هنوز در مراکز محدودی ارائه میشه و بزودی تعداد مراکز بیشتر میشه .
در مورد شبانش هم راهنمایی کاملی کردن دیگه . هر چند معمولا بیشتر از سرعت اسمی میگیرید ولی تضمینی در کار نیست چون یک شب خلوته و شاید با سرعت روزانه فرقی نداشته باشه و یک شبم انقدر شلوغ باشه که دقیقا بشه همون سرعت اسمی .

Memonex
11-11-2014, 19:30
جناب نماینده امکانش هست سفارش کنیم در شهر بروجرد هم نمایندگی بزنید؟ الان ما داریم می بینیم دوستان دارن سرویس میگیرن ولی واسه ما امکانش نیست اینطوری نمیشه بخدا ظلمه چون ما هم گرفتار دزدانی چون پارس آنلاین شدیم و هیچ راه فراری نداریم.

A-L PC
11-11-2014, 19:31
در کل بستگی به سیاست اون نماینده داره .
ما توی گرگان تا هر جایی که خط مشترک اجازه بده باز میکنیم و سیستم چون براست هست خودش سرعتها رو تنظیم میکنه . برای تهران با پشتیبانی تماس بگیرید و ببینید اگر خطتتون مشکل نداشته باشه توی اون مرکز تا چند میشه باز کرذ واستون.
در کل توی فن آوا سخت گیری زیادی نیست و اگر خطتتون اجازه بده و مرکز هم شلوغ نباشه میتونید حالش رو ببرید :n02:

سلام ، یک سوال داشتم از خدمتون ، من هم از گلستان ، علی آباد سرویس دارم ، مشکلی که دارم اینه سرعت گاهی اوقات خیلی کند میشه ، پینگ هم پایینه ، SNR Margin هم 9 یا 10 هست ، حالا این مشکل از پورت هست ؟ به نماینده هر چی میگم زیر بار نمیره میگه ما پورت ها مون رو تازه عوض کردیم و مشکل ندارن ، والا من تمام سیم کشی رو چک کردم مشکلی نداره ، اسپلیتر رو هم عوض کردم ، دو شاخه و پریز هم همینطور.
باز مشکل سر جاشه.

یک چیز دیگه هم اینکه مقدار Line Rate - Downstream هر بار که مودم رو خاموش روشن میکنم عوض میشه یک بار 1900 ، یک بار 2000 الان 2796 هست ، چرا اینطوریه ؟ این هم به خاطر پورت هست ؟

mostafamz2010
11-11-2014, 19:35
سلام
سرعتهای بالاتر از 8 مگ هنوز در مراکز محدودی ارائه میشه و بزودی تعداد مراکز بیشتر میشه .
در مورد شبانش هم راهنمایی کاملی کردن دیگه . هر چند معمولا بیشتر از سرعت اسمی میگیرید ولی تضمینی در کار نیست چون یک شب خلوته و شاید با سرعت روزانه فرقی نداشته باشه و یک شبم انقدر شلوغ باشه که دقیقا بشه همون سرعت اسمی .
یعنی از سرعت اسمی کمتر نمیشه ؟ میخوام سرویس 1 مگ 6 گیگ بگیرم سرعت شبانش شلوغ باشه از 128 کمتر نمیشه ؟
من الان آسیاتک 2 مگ دارم ولی شبا سرعت 120 هست(یعنی سرعت اسمی سرویس 1 مگ) و برای همینم این ماه سرویسم تموم بشه تخلیه میکنم :n01:
خیلی هم پیگیری کردم و تلفن زدم ولی میگن همینه که هست
گفتم اگه اینطوریه ماه دیگه سرویس نمیگیرم گفت هر طور مایلین :n02: منم تخلیه میکنم تا یاد بگیرن شبانه از سرعت اسمی نباید کمتر بشه و با مشتری درست صحبت کنن

شما کدوم شهر هستین ؟ نماینده فن آوا از اصفهان اینجا نیست ؟

navidng
11-11-2014, 20:34
افتضاحه افتضاح:angry:واقعا سرعت مزخرفه:thumbsdowواقعا پیشنهاد می کنم کسی فن آوا نگیره اگه میخواهید اینترنت بگیرید های وب یا آسیاتک

mostafamz2010
11-11-2014, 20:59
افتضاحه افتضاح:angry:واقعا سرعت مزخرفه:thumbsdowواقعا پیشنهاد می کنم کسی فن آوا نگیره اگه میخواهید اینترنت بگیرید های وب یا آسیاتک
آسیاتک سرعتش توی روز خوبه ولی شبانه سرعت خوبی نمیده
سرویس 2 مگ دارم و ماهی 45 تومن میدم باید سرعتش 250 یا حداقل 200 باشه اما 120 هست

شما چه سرویسی دارین که سرعتش پایینه ؟ کدوم شهر هستین؟

mostafamz2010
11-11-2014, 21:01
الان از یه رفیقام کرمان هست پرسیدم گفت سرویس 1 مگ ماهی 6 گیگ دارم و سرعتش کمه حدود 100 هست
شب 100 و روز هم 100
اگه اینطوری باشه واقعا پایینه :n27:

iman2482
11-11-2014, 21:01
سلام ، یک سوال داشتم از خدمتون ، من هم از گلستان ، علی آباد سرویس دارم ، مشکلی که دارم اینه سرعت گاهی اوقات خیلی کند میشه ، پینگ هم پایینه ، SNR Margin هم 9 یا 10 هست ، حالا این مشکل از پورت هست ؟ به نماینده هر چی میگم زیر بار نمیره میگه ما پورت ها مون رو تازه عوض کردیم و مشکل ندارن ، والا من تمام سیم کشی رو چک کردم مشکلی نداره ، اسپلیتر رو هم عوض کردم ، دو شاخه و پریز هم همینطور.
باز مشکل سر جاشه.

یک چیز دیگه هم اینکه مقدار Line Rate - Downstream هر بار که مودم رو خاموش روشن میکنم عوض میشه یک بار 1900 ، یک بار 2000 الان 2796 هست ، چرا اینطوریه ؟ این هم به خاطر پورت هست ؟

سلام
ما دفترمون تازه توی علی آباد شروع به کار کرده و هفته اولشه . کامپیوتر جام جم مهندس خاندوزی
فعلا دسترسی به نرم افزارهای پشتیبانی مشترکین نماینده قبلی علی آباد واسم مقدور نیست .
میدونم شاکیهای نماینده قبلی کم نیستن متااسفانه.
بهرحال شمارتون رو واسم پ . خ کنید و لطفا مودمتون رو هم روشن بزارید تا بدم بچه های پشتیبانی چک کنن .
مرسی