PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

mansoor 7
16-10-2014, 20:16
امکانش هست بفرمایید کدوم شهر هستید؟

اصفهان هستم

Fanava-Mashhad
16-10-2014, 20:17
بله دقت کردم دوست عزیز
ولی میشه بگید معنی این جمله در نامحدود به چه معناست و برای چی این چنین جمله ای باید بزارن!؟

من 1024 نامحدود bu دارم و حدود 18 تومن گرون کردم فکر نکنم به این بگین "کمی گرون کردن"

در کلا باید بگم شرکت های زیادی نیستن که نامحدود بدن و یا برداشتن مثل همین مخابرات یا مبین نت اگه قرار بود بزارن هر چی دانلود کنیم همه شرکت ها دانلود نامحدود توی تعرفشونو میزاشتن بدون مشکل نه بردارن زیاد هم انتظار نداشته باشید فن آوا هم به این رویه ادامه بده

تا ججایی که بنده اطلاع دارم تو برنامه های شرکت همچین موضوعی نیست.

mishkaa
16-10-2014, 20:18
سلام
تا جایی که بنده اطلاع دارم 40 درصد نیست ولی ممنون میشم با دفتر نمایندگیتون تماس بگیرید تا مشکلتون بررسی بشه.
البته همونطور که قبلا هم عرض کردم متاسفانه مشکل افزایش قیمت از طریق نظارت های مختلفی که روی سرویس دهنده ها صورت می گیره انجام شده. ولی مطمئنا همه تلاشمون رو می کنیم که مشترکینمون راضی باشند.

سلام
ممنون میشم راهنمایی کنین به کجا باید از فن اوا به خاطر افزایش 40 درصدی قیمت تعرفه ها شکایت کنیم ؟؟

Dr Nima
16-10-2014, 20:19
بله دقت کردم دوست عزیز
ولی میشه بگید معنی این جمله در نامحدود به چه معناست و برای چی این چنین جمله ای باید بزارن!؟

من 1024 نامحدود bu دارم و حدود 18 تومن گرون کردم فکر نکنم به این بگین "کمی گرون کردن"

در کلا باید بگم شرکت های زیادی نیستن که نامحدود بدن و یا برداشتن مثل همین مخابرات یا مبین نت اگه قرار بود بزارن هر چی دانلود کنیم همه شرکت ها دانلود نامحدود توی تعرفشونو میزاشتن بدون مشکل نه بردارن زیاد هم انتظار نداشته باشید فن آوا هم به این رویه ادامه بده
به قول نماینده فن آوا نظارتهایی باعث گرون شدن نا محدود شده
و گذاشتن این حداقل دانلود چند معنی داره چون صبا نت هم حداقل دانلود برای نامحدود داره که بعد از گذشتن
سرعت رو میاره پایین
فن آوا یا برای همون نظارتها گذاشته حداقل دانلود که ممکنه بعدا واقعا اعمال بشه چون فعلا خبری نیست و یا بخاطر رفع اون فشارهاس
ولی در هر صورت وقتی اون نظارتا باعث گرون شدن بشن ممکنه باعث حذف نامحدود و یا گذاشتن عملی حداقل دانلود بشن
فعلا چیزی معلوم نیست و با این اوضاع معلوم نیس اصلا اینترنت باشه یا با گرون کردن زیاد اینترنت و محدودیت دانلود و راه اندازی کامل اینترانت در کل کشور مجبور به استفاده از اینترانت بشی

احتملا کلا اینترانت بشه و سرویسv p n ایرانی هم بزارن و هر کی بخواد بره نت کلا از صافی خاصی عبور میکنه
و کاملا زیر نظره و براحتی قابل شناسایی

یه جایی خوندم که صدا وسیما قراره کلا دیجیتال بشه و فقط با گیرنده دیجیتال قابل دریافت باشه و باند uhf و vhf رو در اختیار مخابرات بزاره

راه اندازی 3g و 4g بیشتر برای راه اندازی اینترانته چون سرعت بالا عملا ف ی ل ت رینگ بی فایدس
الان هم آزمایشیه

mansoor 7
16-10-2014, 20:24
از کدوم شهری ؟
جواب پشتیبانی فن آوا چیه ؟
خب میتونی به ۱۹۵ و بازرسی شکایت کنی
اگه فن آوا جواب درستی نمیده
صداشون رو ضبط کن براشون بفرست
مشکل از وقتی شروع شد ک گفتن مرکزتون مشکل پهنای باند داره حدودا دو ماه پیش.
یکی دیگم اینجا مشکل منا ب همین صورت پیدا کرده بود ک بعد از ی ماه اکی شده بود واسش.

پشتیبانی جواب خاصی ندادن گفتن نمیدونیم مشکل چیه اما اگه قطعی dsl هست با تعویض مودم و.. اکی نشده بگید نمایندتون ایمیل بزنه ب ما واسه تعویض پورت ک نماینده اصفهان زیر بار نمیرن
دیگه خیلی بحث کردم با نماینده گفت میشه وقتی قطعی دارید یکیا بفرستیم چک کنه منم قطع شدنام اکثرا شباس ساعت 8 ب بعد میگه نمیشه اون ساعت

واسه شکایت باید با 821185 تماس بگیرم بعد داخلی 195؟

hadi777
16-10-2014, 20:29
مشکل از وقتی شروع شد ک گفتن مرکزتون مشکل پهنای باند داره حدودا دو ماه پیش.
یکی دیگم اینجا مشکل منا ب همین صورت پیدا کرده بود ک بعد از ی ماه اکی شده بود واسش.

پشتیبانی جواب خاصی ندادن گفتن نمیدونیم مشکل چیه اما اگه قطعی dsl هست با تعویض مودم و.. اکی نشده بگید نمایندتون ایمیل بزنه ب ما واسه تعویض پورت ک نماینده اصفهان زیر بار نمیرن
دیگه خیلی بحث کردم با نماینده گفت میشه وقتی قطعی دارید یکیا بفرستیم چک کنه منم قطع شدنام اکثرا شباس ساعت 8 ب بعد میگه نمیشه اون ساعت

واسه شکایت باید با 821185 تماس بگیرم بعد داخلی 195؟

کلا وقتی مشکل داری نماینده شهرتون حل نمیکنه با تهران تماس بگیر و داخلی امور نمایندگی بگیر و با اونا حرف بزن کارت راه میوفته بالاخره.

Dr Nima
16-10-2014, 20:45
خود سایت فن آوا جایی برای شکایت هس
و همچنین پیامک
اول به تهران بگو نماینده تون پیگیری نمیکنه و بگو میخوام شکایت بزنم به ۱۹۵ و بازرسی

اینم آدرس برای شکایت که امضای رفیقمونsky1sky هستش

شکایت از ناراضایتی های اینترنتی به سایت 195 دات آی آر
و سایت bazresi دات telecom دات آی آر
کوتاهی نکنید و موارد نارضایتی با توضیح و مدرک مستدل بفرستید

farshad0123
16-10-2014, 20:45
به به به snr رو ببینید
بهترین snr تاپیک:n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farshad0123
16-10-2014, 21:15
الان با 2750سفید تست کردم نتیجه این شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط نمیدونم چرا با این snr لینکم پرید!:n13:

کسی میدونه این ارور ها چین؟
سمت چپی ها مال دان استریم و سمت راستی ها مال آپ استریم
مثلا یدفعه crc errors میره رو 1000و لینک میپره

farshad0123
16-10-2014, 23:27
با 2750سفید رو snr 16 لینک میپره ولی با 2730 مشکی تا snr 0.5 هم لینک نمیپره

Fanava-Mashhad
16-10-2014, 23:50
سلام
ممنون میشم راهنمایی کنین به کجا باید از فن اوا به خاطر افزایش 40 درصدی قیمت تعرفه ها شکایت کنیم ؟؟

به خودشون هم می تونید و همونطور که دوستمون گفتند به سامانه 195.

farshad0123
17-10-2014, 01:19
واقعا 2730مشکی عالیه الان من 2750سفید آوردم هر چند دقیقه ای یک بار لینک میپره(عجیبه رو snr 16 لینک میپره) ولی 2730 الان max rate رو اتوماتیک پایین میاره که snr بالاتر بره و لینک نپره

gigaht
17-10-2014, 01:43
سلام
.. البته همونطور که قبلا هم عرض کردم متاسفانه مشکل افزایش قیمت از طریق نظارت های مختلفی که روی سرویس دهنده ها صورت می گیره انجام شده. ولی مطمئنا همه تلاشمون رو می کنیم که مشترکینمون راضی باشند.

بله و فقط عده کمی متوجه منظور شدن . اکثریت حوصله رمزگشایی ندارن فقط حرف خودشونو تکرار میکنن .

ا

فقط نمیدونم چرا با این snr لینکم پرید!:n13:

کسی میدونه این ارور ها چین؟
سمت چپی ها مال دان استریم و سمت راستی ها مال آپ استریم
مثلا یدفعه crc errors میره رو 1000و لینک میپره

البته این ارقام که چندان بد نیست و طبیعیه . crc و hec خطاهای هدر و چک سام هستن ( سمت atm )
fec هم خطاهاییه که از سمت مودم تصحیح شده که اونم بالانیست . کلا اینجوری که شرایط خوبه ولی اگر برست های
بالای مثلا هزار هم میگیری بهتره بدی خطو اینترلیو کنن یا اگه رو اتو هست بزارن رو on اینجوری یه مقدار پینگ بالاتر میره
ولی خطت خیلی باثبات تر میشه .

farshad0123
17-10-2014, 01:49
بله و فقط عده کمی متوجه منظور شدن . اکثریت حوصله رمزگشایی ندارن فقط حرف خودشونو تکرار میکنن .

البته این ارقام که چندان بد نیست و طبیعیه . crc و hec خطاهای هدر و چک سام هستن ( سمت atm )
fec هم خطاهاییه که از سمت مودم تصحیح شده که اونم بالانیست . کلا اینجوری که شرایط خوبه ولی اگر برست های
بالای مثلا هزار هم میگیری بهتره بدی خطو اینترلیو کنن یا اگه رو اتو هست بزارن رو on اینجوری یه مقدار پینگ بالاتر میره
ولی خطت خیلی باثبات تر میشه .

بله یدفعه میرن رو 1000 و لینک میپره یعنی مشکل از چیه؟از پورت؟
چیکار کنم که مشکل برطرف بشه خیلی اذیتم کرده نمیدونم مشکل از چیه خط تلفن مطمئنم نویز نداره خود مخابرات هم گفت کیفیت خطت عالیه

gigaht
17-10-2014, 01:57
همین الان گفتم که . دی: نخوندی کامل ؟

به پشتیبانی بگو بکنن اینترلیو (interleave) . ( یا اگه رو auto هست بکنن on ) مطمئنن خطت پایدارتر میشه .

mmz63s
17-10-2014, 02:04
.

آره ، دارن کم کم جو رو واسه شروع اینترانت و قطع اینترنت آماده میکنن ، اینقدر قیمتو بالا میبرن و بعدش اینترانت رو با قیمت نسبتا پایین وارد میکنن که دیگه کسی سراغ اینترنت نره ! یا حداقل عده خیلی کمی فقط به اینترنت دسترسی داشته باشن !!

gigaht
17-10-2014, 02:16
نه آقا , اینا بچه های خوبین . از این کارا نمیخوان بکنن . مگه نه ؟؟!

farshad0123
17-10-2014, 02:20
همین الان گفتم که . دی: نخوندی کامل ؟

به پشتیبانی بگو بکنن اینترلیو (interleave) . ( یا اگه رو auto هست بکنن on ) مطمئنن خطت پایدارتر میشه .

الان با dmt گذاشتم رو 270% snr از 15پایینتر نمیاد

khoodet
17-10-2014, 08:14
آره ، دارن کم کم جو رو واسه شروع اینترانت و قطع اینترنت آماده میکنن ، اینقدر قیمتو بالا میبرن و بعدش اینترانت رو با قیمت نسبتا پایین وارد میکنن که دیگه کسی سراغ اینترنت نره ! یا حداقل عده خیلی کمی فقط به اینترنت دسترسی داشته باشن !!
بابا اینا به جان خودم خود درگیری هم دارند الان آسیاتر که تقریبا تنها شرکتی هست که رسما اینترانت میده 25 درصد گرون کرده و طرح های محدودش رو هم حذف کرده

باور کنید اگر اینترانت خوب و ارزون هم بدند من راضیم (چونکه راحت میشه دورشون زد:n02: )

مشکل اینکه اینا کلا با همه چیز که مردم رو اذیت نکنه مشکل دارند حالا میخواد اینترنت باشه(مثل همین جریان گرون کردن فناوا و حذف شبانه) یا اینترانت(مثل جریان آسیاتک)

اینا اول باید مشخص کنند با چی مشکل دارند با چی مشکل ندارند خب اگه میخوایید مردم از اینترانت استفاده کنند خوب چرا گرون میکنید

mmz63s
17-10-2014, 10:49
بابا اینا به جان خودم خود درگیری هم دارند الان آسیاتر که تقریبا تنها شرکتی هست که رسما اینترانت میده 25 درصد گرون کرده و طرح های محدودش رو هم حذف کرده

باور کنید اگر اینترانت خوب و ارزون هم بدند من راضیم (چونکه راحت میشه دورشون زد:n02: )

مشکل اینکه اینا کلا با همه چیز که مردم رو اذیت نکنه مشکل دارند حالا میخواد اینترنت باشه(مثل همین جریان گرون کردن فناوا و حذف شبانه) یا اینترانت(مثل جریان آسیاتک)

اینا اول باید مشخص کنند با چی مشکل دارند با چی مشکل ندارند خب اگه میخوایید مردم از اینترانت استفاده کنند خوب چرا گرون میکنید

واسه همین گفتم نسبتا ارزون !
البته این قیمتها که آسیا تک داره ارائه میده زیاد حساب نیست ، چون تقریبا تنها شرکتیه که داره اینترانت میده ، واسه همین هرجور دلش میخواد قیمت گزاری میکنه ، باید ببینیم با شروع رسمی قیمتاش چطور میشه .

Dr Nima
17-10-2014, 11:58
به خودشون هم می تونید و همونطور که دوستمون گفتند به سامانه 195.
وقتی شما اینو میگین معلومه شکایت از گرونی اینترنت فایده نداره
و طبق نظر اونا اینترنت گرون و محدودیت دانلود و هر عاملی واسه کمتر استفاده کردن از اینترنت درسته
اون بالا بردن سرعت هم واسه ویترین برای خارجیهاس
برام سواله چرا مثل قضیه خودرو سازی و بیمه و ... چرا همیشه حق با اون طرفه
خودم یه شکایت بخاطر سرعت دانلود پایین پیشگامان زده بودم مردودش کردن
اگر شما قیمتهای اینترانت رو بگین همینجا بهتره چون پشتیبانی مثل قضیه شیر کردن نامحدود ها یه جور دیگه ممکنه بگن

farshad0123
17-10-2014, 14:55
الان با 2750 وضع خطم اینه البته یدفعه snr میره رو 8 دوباره برمیگرده رو 20 که فکر کنم بخاطر این ارور ها باشه
کسی میدونه این تعداد ارور طبیعیه یا نه؟چرا فقط برا دان استریم ارور میاد فقط هم snr دان استریم مشکل داره

k1ozil
17-10-2014, 14:58
الان با 2750 وضع خطم اینه البته یدفعه snr میره رو 8 دوباره برمیگرده رو 20 که فکر کنم بخاطر این ارور ها باشه
کسی میدونه این تعداد ارور طبیعیه یا نه؟چرا فقط برا دان استریم ارور میاد فقط هم snr دان استریم مشکل داره

این فک کنم مال مودم باشه چون منم مودم 2730 سفید دارم این ارورها زیاده ولی مشکل ندارم.

Milad._.R
17-10-2014, 16:55
عجبا

من یک ماه نیست از مخابرات اومدم اینجا ، فقط بخاطر اینکه قیمت نامحدودش با مخابرات زیاد فرق نداشت و ارزون بود

512 BU گرفتم.. حدود 27 تومن ..ماه بعد رو میخوام تمدید کنم باید 41 ت بدم !

ولی ماهیانه از 30 ت نمیخوام بیشتر هزینه کنم و نامحدود هم باشه

حالا نمیدونم فن آوا باشم و 256 BU یا 128 SU بگیرم یا برم جای دیگه.. مثل شاتل یا اسیاتک

فن آوا 256 BU و 128 SU سرعتشون چطوره ؟ چرا قیمتشون فقط هزار تومن فرق داره ؟ از نظر حداقل ترافیک که شبیه هم هست !

محدودیتش چطوره ؟ از 11 گیگ بیشتر بشه سرعت چند میشه ؟

farshad0123
17-10-2014, 18:49
سندی و نیما و ابی و gigaht شما یه راهی سراغ ندارید که پورتم کامل بسوزه که دیگه لینک مودم چشمک نزنه؟(بجز زدن برق به پریز تلفن چون در این صورت فیوز میسوزه نه پورت)

shayan0o21
17-10-2014, 20:18
سندی و نیما و ابی و gigaht شما یه راهی سراغ ندارید که پورتم کامل بسوزه که دیگه لینک مودم چشمک نزنه؟(بجز زدن برق به پریز تلفن چون در این صورت فیوز میسوزه نه پورت)

مثل یک انسان با شخصیت برو مرکز بگو پورتم داغونه ، روی یه پورت دیگه رانژه کنید :n02:

Fanava-Mashhad
17-10-2014, 21:06
وقتی شما اینو میگین معلومه شکایت از گرونی اینترنت فایده نداره
و طبق نظر اونا اینترنت گرون و محدودیت دانلود و هر عاملی واسه کمتر استفاده کردن از اینترنت درسته
اون بالا بردن سرعت هم واسه ویترین برای خارجیهاس
برام سواله چرا مثل قضیه خودرو سازی و بیمه و ... چرا همیشه حق با اون طرفه
خودم یه شکایت بخاطر سرعت دانلود پایین پیشگامان زده بودم مردودش کردن
اگر شما قیمتهای اینترانت رو بگین همینجا بهتره چون پشتیبانی مثل قضیه شیر کردن نامحدود ها یه جور دیگه ممکنه بگن

در خصوص قیمت سرویس اینترانت، به زودی قیمت ها رو اعلام می کنم.

Milad._.R
17-10-2014, 21:09
پست قبلیم طولانیه شاید خیلی ها نخونن.

سوالم اینه:

چرا 256 BU و 128 SU فقط 1هزار تومن اختلاف قیمت دارند ؟!
256 BU محدودیتش چطوره ؟ از 11 گیگ بیشتر بشه سرعت چند میشه ؟

Dr Nima
17-10-2014, 21:11
یکی که مخابراتی بود میگفت پورتا از کشور افغانستان خریده میشه
که اونا خودشون دست دوم از کشورهای دیگه میخرن

اگر ولتاژ زیادی روی خط تلفن مشترک بیفتد، کارت های دستگاه سوئیچ می سوزند ولی فیوزها از سوختن این کارت ها جلوگیری می کنند. کارت های سوئیچ گران قیمت هستند.

hermidass
17-10-2014, 21:30

لطفا تا فردا اعلام کنید که ما زودتر تصمیم بگیریم
با تشکر

farshad0123
17-10-2014, 21:48
مثل یک انسان با شخصیت برو مرکز بگو پورتم داغونه ، روی یه پورت دیگه رانژه کنید :n02:

بهشون گفنم میگن لینکت ثابت میشه پس مشکلی نیست قبلا هم یه بار پورت خراب برام بستن ولی کامل خراب بود اصلا کار نمیکرد بعد سریع رفت عوضش کرد اومد

gigaht
17-10-2014, 21:51

چه کاریه ؟ اگر لینک هرازگاهی باین وضعیت میفته شل بودن سیم رانژه میتونه باشه . درهرحال کار اصولی اینه که ساعت اداری یه تک پا بری اونجا و مشکلو بگی
مطمئن باش که نتیجه میگیری .

یکی که مخابراتی بود میگفت پورتا از کشور افغانستان خریده میشه
که اونا خودشون دست دوم از کشورهای دیگه میخرن
اگر ولتاژ زیادی روی خط تلفن مشترک بیفتد، کارت های دستگاه سوئیچ می سوزند ولی فیوزها از سوختن این کارت ها جلوگیری می کنند. کارت های سوئیچ گران قیمت هستند.

مطمئنی ؟ آخه تا وقتی کشور دوست وبرادر چین هست که غمی ندارند اینا . مخابرات رو که میدونم بعد از شدت تحریمها که زیمنس و اریکسون رفتن جاشونو zte چین پر کرده
قشنگ . حالا پپ ها رو نمیدونم ولی بعید میدونم از افغانستان تامین کنن . همین دوست نماینده فن آوا که اینجان لطفا اگه مایل بودن پاسخ بدن .

farshad0123
17-10-2014, 22:01
چه کاریه ؟ اگر لینک هرازگاهی باین وضعیت میفته شل بودن سیم رانژه میتونه باشه . درهرحال کار اصولی اینه که ساعت اداری یه تک پا بری اونجا و مشکلو بگی

مطمئنی ؟ آخه تا وقتی کشور دوست وبرادر چین هست که غمی ندارند اینا . مخابرات رو که میدونم بعد از شدت تحریمها که زیمنس و اریکسون رفتن جاشونو zte چین پر کرده
قشنگ . حالا پپ ها رو نمیدونم ولی بعید میدونم از افغانستان تامین کنن . همین دوست نماینده فن آوا که اینجان لطفا اگه مایل بودن پاسخ بدن .

دقیقا هر چند وقتی که snr یدفعه منفی میشه لینک میپره البته در حالت عادی هم snr پایینتر از حدیه که باید باشه با mdf تماس گرفتم گفت هیچ مشکلی نداره همه چیزو چک کرد (اینطور که میگفت) فقط پورتو عوض نکرد گفت کیفیت خطت خیلی هم خوبه اصلا نویز نداره
با 2750 هم snr خوبه رو 19-20 ولی با همین snr یدفعه لینک میپره و وقتی دوباره ثابت شد snr میاد رو 5
تو یه سایتی خوندم نوشته بود هر وقت snr دان استریم عددی زیر 10ولی snr آپ استریم خوب بود مشکل از نویزگیریه که رو پورت نصب میشه مثلا وقتی دان استریمم رو 2مگ هم بود snr یدفعه میومد رو4 ولی به mdf گفتم گفت مشکلی نداره!

Dr Nima
17-10-2014, 22:40
تنها چین نیست
تو خبرها آمده بود هیاتی از فرانسه اومده بود و بعد از دیدن تجهیزات مخابرات گفته بود مخابرات ایران اکثرش آمریکاییه
وقتی از مخابرات داشتم بعضی سایتا مثل سافت ۹۸ رو صفحه هشدار میزد. که بخاطر عدم رعایت کپی رایت بود . منم اصلا از نورتون استفاده نمیکردم و از مخابرات بود اینا از یکی پرسیدم
حتی برای هواپیما هم دست دوم از افغانستان میخرن
کلا هدف دور زدنه

Dr Nima
17-10-2014, 22:43
لطفا هم قیمت اینترانت و هم طرح دیگه ای دارین که در سایت اصلی نیس در گروه فن آوا که در انجمن درست کردین بزنید چون به مرور تاپیک جلو میره. یکی جدید میاد باز در مورد تقسیم نا محدود و مصرف منصفانه و موارد دیگه سوال میکنه

maniya12
17-10-2014, 23:39
با سلام کسی میدونه چرا قیمت تعرفه های فن آوا در همه شهرها متفاوته؟؟
مثلا یه شهری سرویس نامحدود با حداقل ترافیک منصافانه داره و بعضی شهر ها نامحدود بدون حداقل ترافیک میده و در طول شبانه روز سرعتش یکیه
واقعا جریان چیه؟

gigaht
18-10-2014, 00:03
دقیقا هر چند وقتی که snr یدفعه منفی میشه لینک میپره البته در حالت عادی هم snr پایینتر از حدیه که باید باشه با mdf تماس گرفتم گفت هیچ مشکلی نداره همه چیزو چک کرد (اینطور که میگفت) فقط پورتو عوض نکرد گفت کیفیت خطت خیلی هم خوبه اصلا نویز نداره
با 2750 هم snr خوبه رو 19-20 ولی با همین snr یدفعه لینک میپره و وقتی دوباره ثابت شد snr میاد رو 5
تو یه سایتی خوندم نوشته بود هر وقت snr دان استریم عددی زیر 10ولی snr آپ استریم خوب بود مشکل از نویزگیریه که رو پورت نصب میشه مثلا وقتی دان استریمم رو 2مگ هم بود snr یدفعه میومد رو4 ولی به mdf گفتم گفت مشکلی نداره!

عزیز برادر اینجا ایرانه هیچکاری تلفنی پیش نمیره . اگر از من میشنوی پاشو یه سر برو دفترشون . باید پیله کنی و اصرار که این پورت و این وضع من هست من نمیدونم باید
رسیدگی کنید و تا درستش نکردن هم کوتاه نیای.. حالا اگه نمیتونی بری و گاهی یه زنگی میزنی بهشون یا بخوای خجالتی باشی کارت پیش نمیره .
این مشکل خاصه یه چیز روتین نیست نگاه کن تو این فروم چند نفر مشکل مشابه تورو دارن ؟؟ درسته , هیچکس . از دست ماها هم جز کمی همفکری کاری ساخته نیست
دیگه خوددانی.

farshad0123
18-10-2014, 12:56
رفتم مرکز مخابراتی میگه باید بری شرکت ارائه دهنده درخواست تعویض پورت بدی

armin4
18-10-2014, 13:14
سرعت 512 سرعت دانلود دز زمان شبانه رایگان چند میشه؟؟؟

Dr Nima
18-10-2014, 14:48
رفتم مرکز مخابراتی میگه باید بری شرکت ارائه دهنده درخواست تعویض پورت بدی
برو شرکت خیلی جدی و صریح مشکلت رو بگو قبلش چن بار حرفات رو مرور کن
حتی با خودت فکر کن چه جواب ممکنه بدن و براش دلیل بیار عکسای استاتوس مودم رو هم ببر تو فلش نشون
بده و از انجمن هم بگو فقط حواست باشه قاطع حرف بزنی بدون لکنت
بقول فردوسی پور یه چیزایی هس فقط اینجا اتفاق میافته
شانست آدم شیر پاک خورده ای باشه مشکلت حله

farshad0123
18-10-2014, 14:52
برو شرکت خیلی جدی و صریح مشکلت رو بگو قبلش چن بار حرفات رو مرور کن
حتی با خودت فکر کن چه جواب ممکنه بدن و براش دلیل بیار عکسای استاتوس مودم رو هم ببر تو فلش نشون
بده و از انجمن هم بگو فقط حواست باشه قاطع حرف بزنی بدون لکنت
بقول فردوسی پور یه چیزایی هس فقط اینجا اتفاق میافته
شانست آدم شیر پاک خورده ای باشه مشکلت حله

به پشتیبانی گفتم snr خطم پایینه چون پورتم مشکل داره سریع دان استریمو کم کرد بعدش دوباره تماس گرفتم بردش بالا گفت میخواستم snr بالا بره که لینکت نپره منم گفتم میخواستم پورتمو عوض کنم نه اینکه دان استریممو بیارید پایین گفت باید حضوری بیاید درخواست تعویض پورت بدید:n29:
الان به نظرتون:
1-تعویض پورت چقدر زمان میبره؟
2- سرویسم که چند روز پیش تمدید کردم میسوزه؟
3-خطو تخلیه و دوباره رانژه میکنن یا تعویض پورت فرق میکنه؟
4-دوباره هزینه رانژه میبرن؟

Fanava-Mashhad
18-10-2014, 15:40
پست قبلیم طولانیه شاید خیلی ها نخونن.

سوالم اینه:

چرا 256 BU و 128 SU فقط 1هزار تومن اختلاف قیمت دارند ؟!
256 BU محدودیتش چطوره ؟ از 11 گیگ بیشتر بشه سرعت چند میشه ؟

ضریب اشتراک سرویس 128 نقره ای 1 به 4 و ضریب اشتراک سرویس 256 برنزی 1 به 8 هست.
محدودیت ترافیک وجود نداره. سرعت اکثرا یکسان هست.

k1ozil
18-10-2014, 15:44
ضریب اشتراک سرویس 128 نقره ای 1 به 4 و ضریب اشتراک سرویس 256 برنزی 1 به 8 هست.
محدودیت ترافیک وجود نداره. سرعت اکثرا یکسان هست.
داداش فن اوا برای تورنت مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟/ این پارس دیوونم کرده اگه شبی بتونم5 گیگ با سرویس 2 مگ تورنت دان کنم خیلی خوبه امکان پذیره؟؟؟؟

Fanava-Mashhad
18-10-2014, 15:45

تجهیزات شرکت ها فرق می کنه. تا جایی که بنده اطلاع دارم بستر هواوی بیشتر از چین تامین میشه، زیمنس از آلمان، آلکاتل از فرانسه یا بلژیک و ...

Fanava-Mashhad
18-10-2014, 15:49
داداش فن اوا برای تورنت مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟/ این پارس دیوونم کرده اگه شبی بتونم5 گیگ با سرویس 2 مگ تورنت دان کنم خیلی خوبه امکان پذیره؟؟؟؟

پارس آنلاین هم نباید مشکلی داشته باشه، فن آوا هم مشکلی نداره. با پشتیبانیشون صحبت کنید، ببینید مشکلتون چیه، اگه مشهد هستید و جواب خوبی ندادند می تونید با نمایندگی ما هم تماس بگیرید تا براتون پیگیری کنیم.

k1ozil
18-10-2014, 15:52
پارس آنلاین هم نباید مشکلی داشته باشه، فن آوا هم مشکلی نداره. با پشتیبانیشون صحبت کنید، ببینید مشکلتون چیه، اگه مشهد هستید و جواب خوبی ندادند می تونید با نمایندگی ما هم تماس بگیرید تا براتون پیگیری کنیم.
داداش ربطی به مرکز مخابراتی نداره چون اون خطم هم مخابرات اونم داغونه پارس گاهی اوقات خیلی خوب میشه تا 800 هم میره حالا شمل نکفتی میانگین سرعت دانلود تورنت فن اوا سرویس 2 چنده؟

Gregar
18-10-2014, 17:17
دوستان واسه تغییر سرویس که بخوام از دوره بعد سرویس حجمی بگیرم از تو سامانه ، کدوم قسمتش باید اقدام کنم ؟ قسمت ارتقای سرویس تاریخ شروع سرویس رو از تاریخ همین امروز زده . یعنی اگه الان ارتقا بدم سریعا سرویسم عوض میشه یا واسه دوره بعدی ؟

fanoudi
18-10-2014, 17:39
دوستان من هم راهنمایی کنید من الان سرویس تست دارم از بخش سایت برای ارتقا خطا میده الان وقتی برای ارتقا میزنم خطا میده قضیه چی هست ؟ اگر ارتقا بدم این 3 گیگ و روزاش میپره یا نه ؟

الان فن آوا به پشتیبانی زنگ زدم میگه مدولاسیون رو نمیشه ببرم رو ADSL2 plus ، در ضمن تایید میکنم که فن آوا تجهیزات از لحاظ نویز نسبت به سایر شرکت ها پایین هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم سرعت و پینگ

Dr Nima
18-10-2014, 18:44
دوستان واسه تغییر سرویس که بخوام از دوره بعد سرویس حجمی بگیرم از تو سامانه ، کدوم قسمتش باید اقدام کنم ؟ قسمت ارتقای سرویس تاریخ شروع سرویس رو از تاریخ همین امروز زده . یعنی اگه الان ارتقا بدم سریعا سرویسم عوض میشه یا واسه دوره بعدی ؟
من خودم بعد از ده روز زدم ۱ مگ از همون موقع مابه‌التفاوت رو حساب کرد و پرداخت کردم
اگه تو لیست نیست زنگ بزن پشتیبانی برات فاکتور بزنن
ولی بهتره فردا زنگ بزنی از خودشون بپرسی

armin4
18-10-2014, 19:11
دوستان

saeedsh7j
18-10-2014, 19:37
دوستان
من 512 دارم. سرعت شبم دوروبر ۱۲۰ . شبی دو‌گیگ دان میشه.

farshad0123
18-10-2014, 22:50
دوستان بغیر از پورت چیز دیگه ای هست که امکان خراب بودنش وجود داشته باشه؟یدفعه درخواست تعویض پورت بدیم پورتو عوض کنن مشکل از یه جای دیگه باشه چون من شنیده بودم یه نویزگیری هست تو مرکز مخابراتی ولی مرکز مخابراتی گفت فقط پورته:n13:

lazy
18-10-2014, 23:30
سلام دوستان.
سرویس 1مگ حجمی، سرعت دانلود شبانه و روزانش چجوریاس؟
DP-1024-3G-NF

S M Λ S Ħ
18-10-2014, 23:47
سلام دوستان.
سرویس 1مگ حجمی، سرعت دانلود شبانه و روزانش چجوریاس؟
DP-1024-3G-NF

سلام

من از این سرویس استفاده کردم؛

خطم روی 6 مگ ست بود، توی روز ماکس بهم 650 سرعت میداد، شبش هم نهایت 180

شبی 3.5 گیگ رو میگرفتم

gigaht
19-10-2014, 00:34
داداش ربطی به مرکز مخابراتی نداره چون اون خطم هم مخابرات اونم داغونه پارس گاهی اوقات خیلی خوب میشه تا 800 هم میره حالا شمل نکفتی میانگین سرعت دانلود تورنت فن اوا سرویس 2 چنده؟

سرعت تورنت فقط دست سرویس دهنده نیست . به خیلی عوامل دیگه بستگی داره .
بهتر بود سوالت رو اینجور می پرسیدی : آیا پورت تورنت udp بازه ؟ محدودیتی روش گذاشتید ؟ اگه جواب منفی بود بقیه اش دیگه بستگی بخودت داره که چه تورنتی با
کدوم ترکر و چه مقدار سید و پیر گرفته ای .

تجهیزات شرکت ها فرق می کنه. تا جایی که بنده اطلاع دارم بستر هواوی بیشتر از چین تامین میشه، زیمنس از آلمان، آلکاتل از فرانسه یا بلژیک و ...

بله ممنون , منظورم این بود که شما در جریان هستید ( یا مشکلی نداره بگید ) که الان تجهیزات پسیو تون بیشتر چه برندیه ؟ هواوی , زد تی ای .. یا اینجور که دوستمون
میگفت ریفر وارداتی افغانی ؟

دوستان من هم راهنمایی کنید من الان سرویس تست دارم از بخش سایت برای ارتقا خطا میده الان وقتی برای ارتقا میزنم خطا میده قضیه چی هست ؟ اگر ارتقا بدم این 3 گیگ و روزاش میپره یا نه ؟

الان فن آوا به پشتیبانی زنگ زدم میگه مدولاسیون رو نمیشه ببرم رو ADSL2 plus ، در ضمن تایید میکنم که فن آوا تجهیزات از لحاظ نویز نسبت به سایر شرکت ها پایین هست

مد رو نمیتونه ببره روی 2+ بخاطر اینکه اگه دقت کنید G.dmt هستش یعنی dslam تا بیشتر از adsl نسل یک رو ساپورت نمیکنه .
تعویض این تجهیزات هم زمانبره هم هزینه ساز . بنابراین در اون مرکز این شرکت بیشتر از 6 مگ نمیتونه بده .
البته که نویز هم در اینحالت پایین میمونه .

mohammad_77
19-10-2014, 10:20
سلام. من سرویس 128 نامحدود su رو گرفتم (حداقل 10.89 گیگ) . سوالم اینجاست که حد مجاز برای دانلود این سرویس در ماه چقدر هست ؟ یا اصلا محدودیتی نداره ؟ ممنون . ساکن تهران منطقه آیت .
اگر کسی هم ساکن این منطقه هست و نامحدود داره لطفا یک پیام بده .

mohammad_77
19-10-2014, 10:35
سلام. من سرویس 128 نامحدود su رو گرفتم (حداقل 10.89 گیگ) . سوالم اینجاست که حد مجاز برای دانلود این سرویس در ماه چقدر هست ؟ یا اصلا محدودیتی نداره ؟ ممنون . ساکن تهران منطقه آیت .

sh93
19-10-2014, 11:33

سلام عزیز.سرعت چطوریه دانلود ؟ خوبه؟
-------------------------------------------------
دوستان من هم 256 نامحدود میخوام بگیرم .منظور از حداقل ترافیک چیه و آیا محدودیت در دانلود هست یا خیر ؟سرعت دانلود در 128 و 256 رو چه حدودیه؟
خواهشا پاسخ بدید :)

hadi777
19-10-2014, 12:27
هیچ محدودیتی نیست هرچی میخوای دانلود کن! ولی امکان داره بعدا تغییر بدن شاید هم سرعت دانلود رو افزایش بدن در کل گفتند یک برنامه ای دارند که هنوز مشخص نشده.
سرعت دانلود برنزی یعنی Bu همون سرعت واقعی هست. مثلا 512 میشه سرعت دانلود 64.

128 نقره ای باید سرعتش 32 باشه حالا دوستمون که داره بگه بهتره.

S M Λ S Ħ
19-10-2014, 12:39
سرویس ها نامحدود هیچ محدودیت دانلودی ندارن ؛ شما حالا هر چه قد که میتونی بزار برای دانلود : )

سرویس های نامحدود برنزی سرعت هاشون تقسیم به 8 میشه (ضریب اشتراک)

128 = 16
256 = 32
512 = 64
1024 = 128
2048 = 256

mohammad_77
19-10-2014, 12:43
سلام عزیز.سرعت چطوریه دانلود ؟ خوبه؟
-------------------------------------------------
دوستان من هم 256 نامحدود میخوام بگیرم .منظور از حداقل ترافیک چیه و آیا محدودیت در دانلود هست یا خیر ؟سرعت دانلود در 128 و 256 رو چه حدودیه؟
خواهشا پاسخ بدید :)

فقط خریده ام و هنوز وصل نشده . از شرکت قبلی هنوز رانژه هستم و فردا قطع میشه .

هیچ محدودیتی نیست هرچی میخوای دانلود کن! ولی امکان داره بعدا تغییر بدن شاید هم سرعت دانلود رو افزایش بدن در کل گفتند یک برنامه ای دارند که هنوز مشخص نشده.
سرعت دانلود برنزی یعنی Bu همون سرعت واقعی هست. مثلا 512 میشه سرعت دانلود 64.
128 نقره ای باید سرعتش 32 باشه حالا دوستمون که داره بگه بهتره.

جدا . من فکر کردم همون 128 بهم می دهند . اگر اینطوری باشه باید بروم سرعت بالاتر بگیرم . کسی برای نقره 128 اطلاع دقیق تری داره ؟

یک مگ محدود با شبانه بگیرم چجوری هست ؟ کسی داره ؟

sh93
19-10-2014, 13:26
اینجوری که خیلی کمه !! من الان مخابرات نامحدود 1 مگ دارم 160 هست سرعتش. واسه یه خط دیگه از یه isp دیگه میخوام که سرعت 200 به بالا بده با یه قیمت معقول ! اینجوری باید 2 مگ فن آوا بگیرم ماهی100 هزار تومان :| کسی سراغ نداره isp میخوام سرعت 200 ( حداقل ) به بالا بده نامحدود با قیمت بهـــتر ؟؟

shayan0o21
19-10-2014, 13:35
اینجوری که خیلی کمه !! من الان مخابرات نامحدود 1 مگ دارم 160 هست سرعتش. واسه یه خط دیگه از یه isp دیگه میخوام که سرعت 200 به بالا بده با یه قیمت معقول ! اینجوری باید 2 مگ فن آوا بگیرم ماهی100 هزار تومان :| کسی سراغ نداره isp میخوام سرعت 200 ( حداقل ) به بالا بده نامحدود با قیمت بهـــتر ؟؟

ایشالله 10 15 سال دیگه :n02:

mmz63s
19-10-2014, 13:39

اگه تهران هستی مخابرات میتونی بگیری ، وگرنه فعلا بهترین شرکت واسه نامحدود فناواست .

sh93
19-10-2014, 14:05
تهران هستم- نارمک. الان برنزی دوستان فرمودند ضریب اشتراک 8 . نقره ای چه فرقی داره سرعتش ؟
-------
مخابرات همش قطعی داره رو یه خط الان دارم راضی ام نیستم ( البته کی از اینترنت کلا راضیه:) )

mmz63s
19-10-2014, 14:10
تهران هستم- نارمک. الان برنزی دوستان فرمودند ضریب اشتراک 8 . نقره ای چه فرقی داره سرعتش ؟
-------
مخابرات همش قطعی داره رو یه خط الان دارم راضی ام نیستم ( البته کی از اینترنت کلا راضیه:) )

اگه اشنباه نکنم نقره ای ضریبش 6 و طلایی 4ـه .

Dr Nima
19-10-2014, 15:23
-------
طبق حرف نماینده فن آوا در تاپیک
طلایی ۱ به ۲
نقره ای ۱ به ۴
و برنزی ۱ به ۸
نقره ای هزار تومن باطرح بالاتر برنزی فاصله داره

کلا کسی که سرویس ها رو بسته کلا درگیر بوده
با نگاه کردن به طرح ها متوجه میشید
و با گرون کردن فقط نامحدود شاهد اوج گرفتن خود درگیری مزمنش هستیم:n02:
نا محدود مخابرات قطعی داره آیا ؟

amin_v30
19-10-2014, 15:28
حالا دوستان 1 به 4 باشه یا 1به 8 چف سودی واسه ما داره؟
میشه توضیح بدین؟
چون وقتی محدودیت سرعت داره مثلا رو 64،حالا چه 1 به 4 چه 1 به 8!!

Dr Nima
19-10-2014, 15:29
ایشالله 10 15 سال دیگه :n02:
عجب امیدواری دارین
من که مطمئن نیستم تا یکی دو سال دیگه اصن اینترنت باشه
شاید اینترانت میلی بشه

sh93
19-10-2014, 15:31
طبق حرف نماینده فن آوا در تاپیک
طلایی ۱ به ۲
نقره ای ۱ به ۴
و برنزی ۱ به ۸
نقره ای هزار تومن باطرح بالاتر برنزی فاصله داره

کلا کسی که سرویس ها رو بسته کلا درگیر بوده
با نگاه کردن به طرح ها متوجه میشید
و با گرون کردن فقط نامحدود شاهد اوج گرفتن خود درگیری مزمنش هستیم:n02:
نا محدود مخابرات قطعی داره آیا ؟

تشکر.وقتی که تمام isp ها قطع هستند مخابرات اوکیه و برعکس :)) الان یه چند روزی هست مشکلی نداره اما خوب سرعتش جالب نیست دیگه 1 مگ = 150 :n15:

Dr Nima
19-10-2014, 15:32
حالا دوستان ظریبش 1 به 4 باشه یا 1به 8 چف سودی واسه ما داره؟
میشه توضیح بیدن؟
چون وقتی مثلا محدودیت سرعت داره مثلا رو 64،حالا چه 1 به 4 چه 1 به 8!!
برای همین میگم نماینده فن آوا حداقل تا آماده شدن سایت طرح ها و مسایل کلی رو تو گروهی که درست کردن بزارند حتما دلزده شدن. قبلی روزی چن با سر میزدن اینجا:n02:

وقتی میگن یک به ۸ یعنی اون سرعت تقسیم بر ۸

تنها سودی که برای ما داره این هس که مصرف منصفانه نداره که ممکنه در آینده با نظارتهایی که میشه بزارن
چون تو سایت گذاشتن و هر موقع بخوان می تونن بگن ما قبلا گذاشته بودیم و تا حالا لطف میکردیم

ولی سود زیادی براشون داره

amin_v30
19-10-2014, 15:33
تشکر.وقتی که تمام isp ها قطع هستند مخابرات اوکیه و برعکس :)) الان یه چند روزی هست مشکلی نداره اما خوب سرعتش جالب نیست دیگه 1 مگ = 150 :n15:
1 مگ فناوا دارم برنزی 130 هست !!!

sh93
19-10-2014, 15:36
1 مگ فناوا دارم برنزی 130 هست !!!

و 20 تومن هم بیشتر فکر کنم دارید پرداخت میکنید! هر چی دنبال جای بهتر با قیمت بهتر میگردم آخرم میرسم به مخابرات ....

amin_v30
19-10-2014, 15:38
و 20 تومن هم بیشتر فکر کنم دارید پرداخت میکنید! هر چی دنبال جای بهتر با قیمت بهتر میگردم آخرم میرسم به مخابرات ....
نه من با قیمت قبلی گرفتم اون موقع شاید 5 تومن از مخابرات گرونتر بوود،این ماه محدود میگیرم اگه جالب نبود میرم مخابرات

Dr Nima
19-10-2014, 15:53

فن آوا در بهترین حالت با نوسان ۱ مگ به ۱۲۰ میرسه
پشتیبانی هم خیلی اذیت کرد تا قبول کرد بذاره بالاتر و از اکانتینگ محدود کنه همش میگفت نمیشه
قبلا خط هم رو ۱ بسته بود و اصن به نزدیک ۱۲۰ هم نمیرسید
یکی از دوستان هم هر چی میگه بهشون بزارند رو Adel+2 قبول نمیکنن و روی gdmt گذاشتن
و مثل اینکه تجهیزاتشان قدیمیه
اگه مخابرات مشهد دوباره نا محدود بذاره از اونجا میگیرم
واقعا عالی بود
پینگ پایین سرعت فیکس قیمت مناسب
اینجا از روی ناچاری گرفتم چون جای دیگه ای نامحدود واقعی نداشت
بعضیا سو تفاهم شده فکر میکنن خیلی عالیه فن آوا برام
و منفعتی بهمون میرسه
ودر پ . خ بی مهریهایی روا داشتن
ولی در واقع اینجا جای بهتر پیدا نکردم
یکم فکر کنید بعد یه حرف از روی منطق بزنید

fanoudi
19-10-2014, 19:29
سلام دوستان ؛ بنده شخصا هم تایید میکنم و خواستار جواب هم از نمایندگی دارم فن آوا بیشتر خط ها رو روی مدولاسیون G.DMT یا همون G992.1 گذاشته که حداکثر تا 8 مگ و آپلود تا 1 مگ میکشد ؛ بنده خواستار عوض کردن مدولاسیون روی ADSL2Plus داشتم که گفتند نمیشه یعنی اینکه فن آوا هنوز تجهیزات به روزی نداره در این زمینه ! و همینطور نویز پایین تر که به شخصه مشاهده شده است .

Fanava-Mashhad
19-10-2014, 20:08

متاسفانه در خصوص سرعت دانلود نمیشه اظهار نظر کرد.پارامترهای مختلفی دخیله.

Fanava-Mashhad
19-10-2014, 20:09

از همون لحظه اعمال میشه.

Fanava-Mashhad
19-10-2014, 20:10

این هم سرعت و پینگ

لطفاً با دفتر مشهد تماس بگیرید، راهنماییتون می کنند.

Fanava-Mashhad
19-10-2014, 20:14
بله ممنون , منظورم این بود که شما در جریان هستید ( یا مشکلی نداره بگید ) که الان تجهیزات پسیو تون بیشتر چه برندیه ؟ هواوی , زد تی ای .. یا اینجور که دوستمون
میگفت ریفر وارداتی افغانی ؟

.

DSLAM شرکت فن آوا در شهر مشهد هواوی هست. تجهیزات پسیو هم در مراکز مخابراتی مختلفه.

hadi777
19-10-2014, 20:17
من خودم قبلا مخابرات بودم! فرق فن آوا مخابرات اینه که قطعیش کمتره البته فن آوا بعضی اوقات مست میشه قاطی کنه نت بپره!
بازی آنلاین هم پینگش خوبه و مهم تر از همه lose لگ هم نداره بر خلاف مخابرات که تقریبا بعضی اوقات داشت. سرعتش هم ثابته فرقی با مخابرات ندیدم.
فقط مشکلش افزایش قیمته.

hermidass
19-10-2014, 20:21
با سلام
نماینده فن اوا قیمت اینترانت رو اعلام نمی کنید؟؟؟

Fanava-Mashhad
19-10-2014, 20:21
سلام دوستان ؛ بنده شخصا هم تایید میکنم و خواستار جواب هم از نمایندگی دارم فن آوا بیشتر خط ها رو روی مدولاسیون G.DMT یا همون G992.1 گذاشته که حداکثر تا 8 مگ و آپلود تا 1 مگ میکشد ؛ بنده خواستار عوض کردن مدولاسیون روی ADSL2Plus داشتم که گفتند نمیشه یعنی اینکه فن آوا هنوز تجهیزات به روزی نداره در این زمینه ! و همینطور نویز پایین تر که به شخصه مشاهده شده است .

در پاسخ به شما و دوستان عزیز شهر مشهد عرض می کنم نوع کارت هایی که در برخی مراکز مشهد استفاده شده متاسفانه قابلیت ADSL2+ رو نداره و در این خصوص با مدیریت دفتر مرکزی نامه نگاریی کردیم.
طب قول هایی که داده شده انشاا... تا حدود یک ماه آینده این کارت ها تعویض خواهند شد. تاکید می کنم فقط برخی از مراکز این محدودیت رو دارند و اگر نیاز به این مدولاسیون دارید لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید تا بررسی بشه.

Fanava-Mashhad
19-10-2014, 20:23
با سلام
نماینده فن اوا قیمت اینترانت رو اعلام نمی کنید؟؟؟

با سلام

احتراماً لیست قیمت اینترانت در صورت امکان ارائه، به شرح جدول زیر به حضورتان ایفاد میگردد :

ردیف

سرعت (Kbps)

اینترانت - ماهیانه (ریال)

1

128

780,000

2

256

1,320,000

3

512

2,175,000

4

1024

3,525,000

5

2048

5,550,000

6

4096

8,700,000

farshad0123
19-10-2014, 20:24
DSLAM شرکت فن آوا هواوی هست. تجهیزات پسیو هم در مراکز مخابراتی مختلفه.

شما اطلاع داريد نصب پورت به صورت جفت موازي بر روي dslam برا همه اينجور وصل ميشه يا نه؟
شنيدم اگر پارتي داشته باشيم ميتونن پورت رو جفت موازي روي dslam ببندن و snr دو برابر ميشه مگه در حالت عادي برا كاربرا پورتو به صورت موازي با خط تلفن بر روي dslam نميبندن؟

Fanava-Mashhad
19-10-2014, 20:27
شما اطلاع داريد نصب پورت به صورت جفت موازي بر روي dslam برا همه اينجور وصل ميشه يا نه؟
شنيدم اگر پارتي داشته باشيم ميتونن پورت رو جفت موازي روي dslam ببندن و snr دو برابر ميشه مگه در حالت عادي برا كاربرا پورتو به صورت موازي با خط تلفن بر روي dslam نميبندن؟

البته تجهیزات شهر مشهد رو عرض کردم.
شما می تونید برای استفاده از قابلیت Load Balancing 2 تا سرویس ADSL دریافت کنید و مجموعش رو دریافت کنید.
موضوعی که شما می فرمائید رو بنده متاسفانه اطلاع ندارم.

hermidass
19-10-2014, 20:32
اینکه خیلی گرونه!!!!!
حجمی هم دارید ؟؟؟؟
نماینده فن اوا این برای خونه گرون هست!!!!

sh93
19-10-2014, 20:40
فن آوا در بهترین حالت با نوسان ۱ مگ به ۱۲۰ میرسه
پشتیبانی هم خیلی اذیت کرد تا قبول کرد بذاره بالاتر و از اکانتینگ محدود کنه همش میگفت نمیشه
قبلا خط هم رو ۱ بسته بود و اصن به نزدیک ۱۲۰ هم نمیرسید
یکی از دوستان هم هر چی میگه بهشون بزارند رو Adel+2 قبول نمیکنن و روی gdmt گذاشتن
و مثل اینکه تجهیزاتشان قدیمیه
اگه مخابرات مشهد دوباره نا محدود بذاره از اونجا میگیرم
واقعا عالی بود
پینگ پایین سرعت فیکس قیمت مناسب
اینجا از روی ناچاری گرفتم چون جای دیگه ای نامحدود واقعی نداشت
بعضیا سو تفاهم شده فکر میکنن خیلی عالیه فن آوا برام
و منفعتی بهمون میرسه
ودر پ . خ بی مهریهایی روا داشتن
ولی در واقع اینجا جای بهتر پیدا نکردم
یکم فکر کنید بعد یه حرف از روی منطق بزنید

عذر میخوام بنده مگه چیزی گفتم که فرمودید ( یکم فکر کنید بعد یه حرف از روی منطق بزنید) من اینترنت مخابرات رو داشتم برای دوستمون میگفتم حالا نمیدونم چرا من رو نقل قول کردید و اینطوری میفرمایید...

Fanava-Mashhad
19-10-2014, 20:44
اینکه خیلی گرونه!!!!!
حجمی هم دارید ؟؟؟؟
نماینده فن اوا این برای خونه گرون هست!!!!

خیر حجمی نیست، در حال حاضر طبق این تعرفه ارائه میشه.

sorooshfm
19-10-2014, 20:45
سرویس ها نامحدود هیچ محدودیت دانلودی ندارن ؛ شما حالا هر چه قد که میتونی بزار برای دانلود : )

سرویس های نامحدود برنزی سرعت هاشون تقسیم به 8 میشه (ضریب اشتراک)

128 = 16
256 = 32
512 = 64
1024 = 128
2048 = 256

البته باز صبانت هم همین سرعت ها رو پس از مصرف منصفانه دوباره تقسیم بر 8 میکنه یعنی سرعت پس از گذر از ترافیک منصفانه تقسیم بر 16 میشه:n02:

sorooshfm
19-10-2014, 20:47
با سلام

احتراماً لیست قیمت اینترانت در صورت امکان ارائه، به شرح جدول زیر به حضورتان ایفاد میگردد :

ردیف
سرعت (Kbps)
اینترانت - ماهیانه (ریال)

1
128
780,000

2
256
1,320,000

3
512
2,175,000

4
1024
3,525,000

5
2048
5,550,000

6
4096
8,700,000

یا حضرت قیمت 78 تومان برای 128:n29:

Fanava-Mashhad
19-10-2014, 20:52
دوستانی که متقاضی سرویس اینترانت هستند می تونند با دیتای مخابرات هم تماس بگیرند. فکر کنم سرویس های با قیمت مناسبی بتونید دریافت کنید.

sorooshfm
19-10-2014, 20:53
دوستانی که فکر میکنن فن آوا تا ابد نامحدود بدون محدودیت ارائه میده سخت در اشتباهن چون بزودی مطمئن باشید که محدودیت مصرف منصفانه رو برای سرویس هایش اعمال میکنه و سرعت های بالاتر به همراه شبانه رو فعال میکنه مثلا 10 مگ با شبانه رایگان مثل شرکت های دیگه چون اینجوری حاشیه سودش از فروش سرویس حجمی نسبت به نامحدود بیشتر میشه که البته امیدوارم نکنه فعلا که دنبال مشتری جمع کردنه بعدش شاید مثل صبانت و شاتل بشه.

sorooshfm
19-10-2014, 20:57
کاری که شاتل با کاربرهاش کرد نقشه راهی شد برای بقیه شرکت ها یعنی آخرین راه حل شرکت ها برای سود بیشتر محدودیت و گران کردن است.

Dr Nima
19-10-2014, 21:03
عذر میخوام بنده مگه چیزی گفتم که فرمودید ( یکم فکر کنید بعد یه حرف از روی منطق بزنید) من اینترنت مخابرات رو داشتم برای دوستمون میگفتم حالا نمیدونم چرا من رو نقل قول کردید و اینطوری میفرمایید...
نه عزیز منظورم شما نبودی که:n16:
اون آخر برای افرادی بود که همچین فکری رو دارند
گفتم بگم خیالشان راحت شه
سپاس که منطقی پرسیدی و حرفهایی نامربوط نزدی :n16:

amin_v30
19-10-2014, 22:28
یا حضرت قیمت 78 تومان برای 128:n29:
یه 0 زیاد داره فک کنم!!:n19:

Fanava-Mashhad
19-10-2014, 22:47
دوستانی که فکر میکنن فن آوا تا ابد نامحدود بدون محدودیت ارائه میده سخت در اشتباهن چون بزودی مطمئن باشید که محدودیت مصرف منصفانه رو برای سرویس هایش اعمال میکنه و سرعت های بالاتر به همراه شبانه رو فعال میکنه مثلا 10 مگ با شبانه رایگان مثل شرکت های دیگه چون اینجوری حاشیه سودش از فروش سرویس حجمی نسبت به نامحدود بیشتر میشه که البته امیدوارم نکنه فعلا که دنبال مشتری جمع کردنه بعدش شاید مثل صبانت و شاتل بشه.

متشکرم از نظرتون ولی بنده با حرفتون مواف نیستم.

Dr Nima
19-10-2014, 23:01
متشکرم از نظرتون ولی بنده با حرفتون مواف نیستم.

چرا موافق نیستید
وقتی گرون کردین گفتین به علت نظارتها. دوباره ممکنه بخاطر همین نظارتها حذف یا مصرف منصفانه اعمال بشه رو هر دو
اون حداقل مصرف منصفانه هم مشکوکه اگه نمیخواین آینده کاری انجام بدین
مگه آزار دارین اونو گذاشتین. یا خودتون رو میخواین آزار بدین چون بعضیا فقط تو سایت میرن و اونو میبینن
بیخیال میشن و زنگ هم نمیزنن

راستی بعد از ساعت کاری شمارتون رو تهران دایورت میشه?
کلا جوابگویی تلفن حتی ساعت کاریتون نباشه چن تا چنده?
و تعطیلات چطور?

Dr Nima
19-10-2014, 23:07
کاری که شاتل با کاربرهاش کرد نقشه راهی شد برای بقیه شرکت ها یعنی آخرین راه حل شرکت ها برای سود بیشتر محدودیت و گران کردن است.
نقشه اولیه جمع آوری کاربران و زدن یه ضد حال اساسی طوری که باور کردنی نباشه
و حمایت زیر ساخت از اونها:n02:

بنظرم فن آوا بیشتر کاربراش نامحدودن برای همون زیاد و یهویی گرون کرد فقط همینو
مثل آسیاتک یه جور دیگه
قرار بود اینترنت ارزونتر بشه ولی شرکتا با گذاشتن محدودیت حجم و گرون کردن استقبال کردن
حالا تا کجا پیش میره معلوم نیس
اینترانت هم که گرونتره نامحدودش
اصن معلومه چه خبره
اون رو که دیگه زیر ساخت از جایی نمیخره
قیمت اینترانت قابل توجه اوناییکه میخواستن بگیرن و دوربزنن با وی. پی ان داخلی
بیشتر تایپ کنم ممکنه کلا حذف بشه

maniya12
19-10-2014, 23:09
خدایا دارم درست میبینم 128 نامحدود 78000 تومن
میگم این قیمت در کل ایران به این شکله یا فقط تو مشهذ این قیمته؟!
پس چرا توی سایت فن آوا تغییراتی ایجاد نشده؟!

Gregar
20-10-2014, 00:37

احتمالا تجهیزات اینترانت واسه زیرساخت ، زیادی خرج برداشته که اینطوری میخواد جبران مافات کنه :n09:

gigaht
20-10-2014, 01:11
البته فکر کنم اینترانت رو یکجور شبیه dedicated میدن که دیگه ضریب اشتراک و سقف ترافیک نداره . فرض کنید یه شبکه لن درست کردید به دوستاتون هم بازای مبلغی
یه کابل میدید .. البته با همه این حرفها هم بازم بقول دوستمون یه صفر ( و بلکه هم بیشتر!) اضافیه . و اون قضیه فیبر نوری و اپراتور چهارم هم اساسش سرویس حداقل
20 مگ به منازل هست با رقم پایین در حد توان خانواده ها که بتونن از iptv و غیره هم بهره مند ؟ بشن .

mohammad_1992
20-10-2014, 07:48
سلام دوستان متاسفانه فن اوا هم دیگه بدرد نمی خورده از این ماه سرویس 2 مگ برنزی رو 23500تومان اضافه کردن انشالله 6 روز دیگه درخواست جمع اوری میدم - تازه یک به 10 هست / بالاتر از 190 نمیره زنگ زدن تهران میگم چرا روی یک به 8 نبستین خودتون در سایت گفتین حداکثر 1 به 8 می گن کی گفته 1 به 8 نیست؟؟؟؟ من خودم اینجا نمایندگی چون میشناختمش بهم راستشو گفت / که روی 1 به 10 همه ی جدیدا رو میبندن / اینم دزدی تو روز روشن / میدونم با شکایت از طریق زیر ساخت درست نمیشن ولی حداقل الافشون که می کنم

Dr Nima
20-10-2014, 12:14
سلام دوستان متاسفانه فن اوا هم دیگه بدرد نمی خورده از این ماه سرویس 2 مگ برنزی رو 23500تومان اضافه کردن انشالله 6 روز دیگه درخواست جمع اوری میدم - تازه یک به 10 هست / بالاتر از 190 نمیره زنگ زدن تهران میگم چرا روی یک به 8 نبستین خودتون در سایت گفتین حداکثر 1 به 8 می گن کی گفته 1 به 8 نیست؟؟؟؟ من خودم اینجا نمایندگی چون میشناختمش بهم راستشو گفت / که روی 1 به 10 همه ی جدیدا رو میبندن / اینم دزدی تو روز روشن / میدونم با شکایت از طریق زیر ساخت درست نمیشن ولی حداقل الافشون که می کنم
مگه همون آشناها راستشو بگن وگرنه به همه میگن ۱ ب۸ حالا چجوری ثابت کنی معلوم نیست
تهران بهتره همون مخابرات اینجا هم میگن میخواد همون مدیری که قبلا نامحدود آورده بود برگرده
من که ببینم قیمت تهران و کیفیتشون مثل قبل باشه میگیرم
اتفاقا استقبال میکنن از شکایت چون مثل خودرو سازها شدن و زیر ساخت حق بهشون میده
مگه همین تجربه ها معلوم بشه سرعتش چطوره

mohammad_77
20-10-2014, 12:44
ممکنه یکی بگه توی تهران 1 مگ محدود سرعتش چقدر هست (نمایش توسط دانلود منیجر)؟
و اینکه شبانه سرعتش چقدر میشه ؟
و نهایتا شبانه رو محدود می کنه یا نه ؟
اگر دوستان سریعتر خبر بدهند خیلی ممنون می شوم .

fanoudi
20-10-2014, 15:34
در پاسخ به شما و دوستان عزیز شهر مشهد عرض می کنم نوع کارت هایی که در برخی مراکز مشهد استفاده شده متاسفانه قابلیت ADSL2+ رو نداره و در این خصوص با مدیریت دفتر مرکزی نامه نگاریی کردیم.
طب قول هایی که داده شده انشاا... تا حدود یک ماه آینده این کارت ها تعویض خواهند شد. تاکید می کنم فقط برخی از مراکز این محدودیت رو دارند و اگر نیاز به این مدولاسیون دارید لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید تا بررسی بشه.

با تشکر از پاسخ شما من که از فن آوا تا این چند روز راضی بودم چون شبکه وقتی که دانلود میشه سرعت ثابتی داره مثل بقیه شرکت ها دندان ارهای نیست (گراف استفاده از شبکه) اما همین جا از نمایندگی درخواست دارم تا ان شاا.. برای مرکز رسالت تجهیز ADSL2pluse هم بیارن که نویز خط بالاتر میشه و میشه پورت آپلود و دانلود رو بالاتر بست من این رو به عینه تجربه کردم
ان شاا.. یک ماه دیگه ببینیم چی میشه

mohammad_77
20-10-2014, 16:24
با تشکر از پاسخ شما من که از فن آوا تا این چند روز راضی بودم چون شبکه وقتی که دانلود میشه سرعت ثابتی داره مثل بقیه شرکت ها دندان ارهای نیست (گراف استفاده از شبکه) اما همین جا از نمایندگی درخواست دارم تا ان شاا.. برای مرکز رسالت تجهیز ADSL2pluse هم بیارن که نویز خط بالاتر میشه و میشه پورت آپلود و دانلود رو بالاتر بست من این رو به عینه تجربه کردم
ان شاا.. یک ماه دیگه ببینیم چی میشه

سلام. ممکنه شرایط اشتراکتون رو بگید ؟ شبانه هم دارید یا خیر ؟

fanoudi
20-10-2014, 18:21
سلام. ممکنه شرایط اشتراکتون رو بگید ؟ شبانه هم دارید یا خیر ؟

رایگان 3 گیگ هست و شبانه نداریم ولی یکی از دوست تو انجمن میگه 512 ؛ 2 تا 2.5 و 1 مگ 3 تا 3.5 گیگ شبانه روش حساب باز کن

Fanava-Mashhad
20-10-2014, 18:24
چرا موافق نیستید
وقتی گرون کردین گفتین به علت نظارتها. دوباره ممکنه بخاطر همین نظارتها حذف یا مصرف منصفانه اعمال بشه رو هر دو
اون حداقل مصرف منصفانه هم مشکوکه اگه نمیخواین آینده کاری انجام بدین
مگه آزار دارین اونو گذاشتین. یا خودتون رو میخواین آزار بدین چون بعضیا فقط تو سایت میرن و اونو میبینن
بیخیال میشن و زنگ هم نمیزنن

راستی بعد از ساعت کاری شمارتون رو تهران دایورت میشه?
کلا جوابگویی تلفن حتی ساعت کاریتون نباشه چن تا چنده?
و تعطیلات چطور?

قبلا هم عرض کردم مصرف منصفانه صرفا یک سیاست داخلی شرکت هاست و اگر مشکل نظارتی داشت، طبعا تا الان باید اعمال میشد.
سایت متاسفانه مشکل داره و طبق پیگیری هایی که انجام شده به زودی به روز رسانی میشه.
بله، ساعت 8 تا 17 همیشه هستیم، بعد از اون و در ایام تعطیل، زمان دقیقی نمیشه اعلام کرد.

Fanava-Mashhad
20-10-2014, 18:26

در کل ایران به این صورت ارائه میشه.

Fanava-Mashhad
20-10-2014, 18:36

بهتره با همکاران فروش صحبت کنید و مشکلتون روبگید. فقط جهت اطلاع عرض میکنم سرویس شما در واقع 2 مگابیت بر ثانیه هست و زمانی که بخواهید روی این سرویس دانلود بگیرید، چون بر حسب کیلو بایت نشون میده، اگر بخواهید Dedicated و بدون ضریب اشتراک از سرویستون استفاده کنید، باید با سرعت 256 کیلوبایت بر ثانیه دانلود داشته باشید. (به این دلیل که هر 8 بیت معادل یک بایت هست). با این توضیحاتی که عرض کردم در واقع اگر به سرویس شما ضریب حتی 1 به 2 هم اعمال بشه، شما می بایست 128 کیلو بایت بر ثانیه سرعت دانلود داشته باشید. انتخاب با شماست که از چه شرکتی سرویس داشته باشید، امیدوارم هرجا و از هر شرکتی که سرویس دارید، سرویس ایده آلتون رو داشته باشید و قبل از اینکه بهشون تهمت دزدی بزنید باهاشون در این خصوص صحبت کنید و یا از منبع اینترنتی که در اختیار دارید تحقیقات کامل رو انجام بدید.
موفق باشید.

maniya12
20-10-2014, 19:46
من امروز زنگ زدم بخش فروش فن آوا خوزستان یا همون طلوع رایانه لقمان گفت 128 نامحدود 27500 تومن بعد چطور میگین 78000 عجیبه!

S M Λ S Ħ
20-10-2014, 20:12
من امروز زنگ زدم بخش فروش فن آوا خوزستان یا همون طلوع رایانه لقمان گفت 128 نامحدود 27500 تومن بعد چطور میگین 78000 عجیبه!

اون اینترنت ِ این اینترانت هست ! :|

maniya12
20-10-2014, 21:04
اون اینترنت ِ این اینترانت هست ! :|

خدا میدونه تو سایت فن آوا شماره تلفن و آدرس اهوازش رو زده و من به این شماره زنگ زدم

S M Λ S Ħ
20-10-2014, 21:29
خدا میدونه تو سایت فن آوا شماره تلفن و آدرس اهوازش رو زده و من به این شماره زنگ زدم

اصلا خریدش به صرفه نیست و با عقل هم جور درنمیاد !

اگه همین سرویس های نامحدود سرعتش بره بالا خوب میشه.. پول ِ سرویس که رفت بالا، اما کیفیت همانا و بقیه چیزا هم همان !

Milad._.R
21-10-2014, 23:30
افتضاحه !

17 دقیقه طول کشید تا یک فایل 10 مگابایتی دانلود بشه

256 نامحدود

فکر کنم dial up سرعتش بالاتر باشه

Fanava-Mashhad
22-10-2014, 08:42
افتضاحه !

256 نامحدود

مطمئنا سرویستون مشکل داره. اگر مشترک شهر مشهد هستید خوشحال میشم با دفتر پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکلتون بررسی و رفع بشه و اگر هم شهر دیگه هستید، لطفا به نمایندگیتون اطلاع بدید تا براتون رفع مشکل کنند.

Fanava-Mashhad
22-10-2014, 08:48
افتضاحه !

256 نامحدود

مطمئنا سرویستون مشکل داره. اگر مشترک شهر مشهد هستید خوشحال میشم با دفتر پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکلتون بررسی و رفع بشه و اگر هم شهر دیگه هستید، لطفا به نمایندگیتون اطلاع بدید تا براتون رفع مشکل کنند.

Dr Nima
22-10-2014, 13:24
آقای قلی زاده برای اینترانت ضریب اشتراک چگونه است ؟
لطفا شما که ارتباط با مرکزتون دارید بگین ضریب اشتراک نا محدود و اینترانت رو هم قرار بدن
و یه پیشنهاد بهشون که برای نامحدود تا اون حداقل ترافیک سرعت بالاتر باشه بعد از اون بیاد رو سرعت اسمی
اگه تجهیزات شما قدیمی نیست چرا سرعت بالاتر از ۶ نمیتونید بدین ؟
برای نامحدود روی gdmt میذارین؟

amin_v30
22-10-2014, 14:27
یه چیز جالب الان محدود گرفتم،دیدم که حجم ارسال یا همون آپلود هم جمع میزنه با دریافت و کم میکنه از حجم کلی،تا حالا هر شرکتی بودم فقط میزان دریافت رو کم میکرد..!!!

Dr Nima
22-10-2014, 14:37
یه چیز جالب الان محدود گرفتم،دیدم که حجم ارسال یا همون آپلود هم جمع میزنه با دریافت و کم میکنه از حجم کلی،تا حالا هر شرکتی بودم فقط میزان دریافت رو کم میکرد..!!!
اگه وبگردیت بالا باشه پشیمون میشی از گرفتن محدود
یکی دیگه هم رفت از نامحدود به محدود خیلی زود حجمش تموم شد
اگه فقط وبگردی باشه بدون دانلود ۲۵۶ نامحدود کافیه یکی امتحان کرده بود بهم گفت
تو نامحدود هم آپلود رو حساب میکرد مگه نگاه نکرده بودی ؟
حالا اگه بالاتر از ۶ مثلا ۹ یا ۱۶ میداد محدودش خوب بود
و مشکل دیگه که داره شبانه دارش کمه

amin_v30
22-10-2014, 14:39
اگه وبگردیت بالا باشه پشیمون میشی از گرفتن محدود
یکی دیگه هم رفت از نامحدود به محدود خیلی زود حجمش تموم شد
اگه فقط وبگردی باشه بدون دانلود ۲۵۶ نامحدود کافیه یکی امتحان کرده بود بهم گفت
تو نامحدود هم آپلود رو حساب میکرد مگه نگاه نکرده بودی ؟
حالا اگه بالاتر از ۶ مثلا ۹ یا ۱۶ میداد محدودش خوب بود
و مشکل دیگه که داره شبانه دارش کمه
نه این محدود اگه شبانش برام خوب نباشه میرم مخابرات دیگه،ولی به نظرم این کار مصداق بارز دزدی یواشکی هست!!

piishii
22-10-2014, 14:59

من نمیدونم شما کدوم شرکت رو داری میگی ولی من هرجا دیدم و بودم دریافتی و ارسالی میشه حجم شما
الان شما میگی من سرویس 2 گیگ حجم بگیرم بعد فقط بذارم روی آپلود و ماهانه فلان قدر آپلود کنم این رو سیستم نیاد حساب کنه ؟
قربون شکلت کجا چنین سرویسی میدن برای آپلودرها بریم اون رو توصیه کنیم
یک سرویس 2 3 گیگ ماهانه سرعت 2 مگ بگیرند بعد بشینند پدر سرویس دهنده رو با آپلود در بیارند و بذارن فقط روی آپلود

mmz63s
22-10-2014, 15:12
من نمیدونم شما کدوم شرکت رو داری میگی ولی من هرجا دیدم و بودم دریافتی و ارسالی میشه حجم شما
الان شما میگی من سرویس 2 گیگ حجم بگیرم بعد فقط بذارم روی آپلود و ماهانه فلان قدر آپلود کنم این رو سیستم نیاد حساب کنه ؟
یک سرویس 2 3 گیگ ماهانه سرعت 2 مگ بگیرند بعد بشینند پدر سرویس دهنده رو با آپلود در بیارند و بذارن فقط روی آپلود

طبق خود قانون که تصویب شده ، شرکتها فقط باید حجم دانلود رو حساب کنن ! (نمیدونم چند وقت پیش کجا خوندمش)
و از طرفی سرعت آپلود رو معمولا حداکثر روی 512 میبندن ، خب با این سرعت مگه چقد میشه آپلود کرد .
الان بیشتر آپلودرها از ریموت سرور استفاده میکنن ، چون آپلود از رو سیستم اصلا فایده نداره !
من آسیاتک هستم ، با اینکه خیلی اوضاش خرابه ولی فقط دانلودو حساب میکنه ! (یا حداقل واسه من اینطور بوده !)

amin_v30
22-10-2014, 15:27
صبانت پارس آفلاین،آسیاتر
شما اشتباه میکنی دوست عزیز هیچ کدوم حجم آپلود رو حساب نمیکردن یا شایدم فقط واسه من اینطوری بوده..!!!

Milad._.R
22-10-2014, 22:12

ساری هستم . فردا صبح باهاشون تماس میگیرم
یک ماه بیشتر نیست اومدم فن آوا ، اول 512 گرفتم که قیمت رو بردن بالا چند روز پیش گفتم بذارن رو 256 ، روز اول سرعت تا 50 هم میرفت ولی الان دو سه روزه که میانگین سرعت دانلود 10-15 شده ، گاهی اوقات لحظه ای به 20 هم میرسه

256 نامحدود سرعت دانلود معمولا باید چند باشه ؟

Fanava-Mashhad
22-10-2014, 23:58
آقای قلی زاده برای اینترانت ضریب اشتراک چگونه است ؟
لطفا شما که ارتباط با مرکزتون دارید بگین ضریب اشتراک نا محدود و اینترانت رو هم قرار بدن
و یه پیشنهاد بهشون که برای نامحدود تا اون حداقل ترافیک سرعت بالاتر باشه بعد از اون بیاد رو سرعت اسمی
اگه تجهیزات شما قدیمی نیست چرا سرعت بالاتر از ۶ نمیتونید بدین ؟
برای نامحدود روی gdmt میذارین؟

ضریب اشتراک نداره، بله حتما، در کامنت بعدی جواب برخی سوالات دوستان رو میدم.
تجهیزات قدیمی نیست، نوع کارت های استفاده شده در برخی مراکز بیشتر از 6 مگ جواب نمیده که اونم داره عوض میشه. بله ولی فرق چندانی نداره.

Fanava-Mashhad
23-10-2014, 00:01

تا یه میزانی رو تا جایی که من اطلاع دارم کم می کنه و مشکلی نداره ولی یه مصوبه در این خصوص از طرف سازمان تنظیم ابلاغ شده که بر اساس اون باید کم بشه. ممنون میشم با همکاران نمایندگیتون تماس بگیرید.

shayan0o21
23-10-2014, 00:02
صبانت پارس آفلاین،آسیاتر
شما اشتباه میکنی دوست عزیز هیچ کدوم حجم آپلود رو حساب نمیکردن یا شایدم فقط واسه من اینطوری بوده..!!!

پارس آنلاین هستم حجم آپلود حساب میشه :3:

Fanava-Mashhad
23-10-2014, 00:28
چند خبر جدید برای کاربران محترم شهر مشهد

1. انشاا... تا پایان آبان ماه تغییرات خیلی خوب در سرویس دهی شهر مشهد اتفاق خواهد افتاد.
2. طبق آخرین تصمیمات گرفته شده می بایست کاربران سرویس نامحدود در شهر مشهد با سرعت های زیر از سرویس نامحدودشان استفاده کنند. لطفاً در صورتی که پایین تر از این حد می باشد حتما PrtSc از صفحه دانلود به همراه ساعت استفاده را برای این نمایندگی ایمیل فرمایید:
سرویس های BU: با ضریب اشتراک 1 به 1: به عبارتی 128 با 16، 256 با 32، 512 با 64، 1024 با 128 و 2048 با 256 باید دانلود داشته باشند.
سرویس های SU: با ضریب اشتراک 1 به 0.75: به عبارتی 128 با 20، 256 با 40 باید دانلود داشته باشند.
سرویس های GU: با ضریب اشتراک 1 به 0.5: به عبارتی 512 با 128، 1024 با 256، 2048 با 512، 4096 با 1024 باید دانلود داشته باشند.

لازم به ذکر است تمامی موارد بالا در صورتی که خط SNR خط نرمال باشد قابل استفاده می باشد.

منتظر نظرات دوستان مشهدی هستیم.

Dr Nima
23-10-2014, 00:44
آقای قلی زاده دو تا از سرویسهای طلایی یا برنزی سرعتشان یکیه
مثلا ۵۱۲ طلایی با ۱۰۲۴ برنزی ولی قیمتشون فرق داره
این چجوریاس
خوب بود همینجور توضیحی در سایت اصلی بود
Snr نرمال رو چنده
بعضی مواقع crc آپ استریم ۲ رقمی میشه آیا طبیعیه
و همچنین با اینکه هیچ وبگردی ندارم چراغ نت چشمک میزنه بعضی مواقع و همچنین بعضی روزا کانکشن قطع میشه
ولی چراغهای مودم روشنه
آپلود رو ۱ مک بستن ولی از اکانت پایینتر آوردنش
و دانلود رو ۴ بستن
۵۱۲ برنزی دارم

mmz63s
23-10-2014, 08:19

1. انشاا... تا پایان آبان ماه تغییرات خیلی خوب در سرویس دهی شهر مشهد اتفاق خواهد افتاد.
2. طبق آخرین تصمیمات گرفته شده می بایست کاربران سرویس نامحدود در شهر مشهد با سرعت های زیر از سرویس نامحدودشان استفاده کنند. لطفاً در صورتی که پایین تر از این حد می باشد حتما PrtSc از صفحه دانلود به همراه ساعت استفاده را برای این نمایندگی ایمیل فرمایید:
سرویس های BU: با ضریب اشتراک 1 به 1: به عبارتی 128 با 16، 256 با 32، 512 با 64، 1024 با 128 و 2048 با 256 باید دانلود داشته باشند.
سرویس های SU: با ضریب اشتراک 1 به 0.75: به عبارتی 128 با 20، 256 با 40 باید دانلود داشته باشند.
سرویس های GU: با ضریب اشتراک 1 به 0.5: به عبارتی 512 با 128، 1024 با 256، 2048 با 512، 4096 با 1024 باید دانلود داشته باشند.

لازم به ذکر است تمامی موارد بالا در صورتی که خط SNR خط نرمال باشد قابل استفاده می باشد.

فناوا چرا اینطور اسم گذاری کرده ! خیلی توی بازاریابی و جذب مشتری ضعیف عمل میکنه !
بنظر من اگه برنزی ، نقره ای و طلایی رو از روی اسم سرویسا برداره بهتره !
مثلا 512 برنزی رو فقط 512 باشه و بجای 512 طلایی بنویسه 1مگ ! یا 2مگ طلایی رو بکنه 4مگ !
وقتی قراره 512طلایی سرعتش 1مگ (128کیلوبایت) باشه خب همون 1مگ بنویسید بهتره ، اینطوری مشتری میدونه پولو واسه اینترنت 1مگ داره میپردازه ، خیلیا ممکنه بادیدن قیمت سرویسای طلایی و بی اطلاعی از سرعت سرویس از گرفتن اون سرویس منصرف شن !

Fanava-Mashhad
23-10-2014, 09:15
آقای قلی زاده دو تا از سرویسهای طلایی یا برنزی سرعتشان یکیه
مثلا ۵۱۲ طلایی با ۱۰۲۴ برنزی ولی قیمتشون فرق داره
این چجوریاس
خوب بود همینجور توضیحی در سایت اصلی بود
Snr نرمال رو چنده
بعضی مواقع crc آپ استریم ۲ رقمی میشه آیا طبیعیه
و همچنین با اینکه هیچ وبگردی ندارم چراغ نت چشمک میزنه بعضی مواقع و همچنین بعضی روزا کانکشن قطع میشه
ولی چراغهای مودم روشنه
آپلود رو ۱ مک بستن ولی از اکانت پایینتر آوردنش
و دانلود رو ۴ بستن
۵۱۲ برنزی دارم

موضوعی که می فرمایید درسته، ولی در واقع ضریب اشتراک همون اعدادی هست که قبلا عرض کردم. در حال حاضر طبق سیاست هایی که در نظر گرفته شده اینجوری سرویس داده میشه و انشاا... ادامه هم داشته باشه.
سایت اصلی شرکت داده پردازی فن آوا کلا داره عوض میشه و فعلا چیزی اضافه نمیشه.
SNR نرمال بالای ۱۵ به حساب میاد.
CRC روی لینک تاثیر چندانی نداره. ولی روی کیفیت سرویس تاثیر می زاره و هرچی کمتر باشه بهتره.
چراغ نت که چشمک زن هست یعنی از سرویستون داره استفاده میشه، حالا ممکنه گوشیتون یا هر چیز دیگه ای حتی خیلی محدود داره آ\دیت می کنه خودشو.
متوجه منظورتون نشدم که فرمودید کانکشن قطع میشه، ممنون میشم بیشتر توضیح بدید. کدوم کانکشن و چطور متوجه میشید که قطع میشه.
تنظیمات پورت درسته. سرعت دانلودتون چنده؟

Fanava-Mashhad
23-10-2014, 09:17
فناوا چرا اینطور اسم گذاری کرده ! خیلی توی بازاریابی و جذب مشتری ضعیف عمل میکنه !
بنظر من اگه برنزی ، نقره ای و طلایی رو از روی اسم سرویسا برداره بهتره !
مثلا 512 برنزی رو فقط 512 باشه و بجای 512 طلایی بنویسه 1مگ ! یا 2مگ طلایی رو بکنه 4مگ !
وقتی قراره 512طلایی سرعتش 1مگ (128کیلوبایت) باشه خب همون 1مگ بنویسید بهتره ، اینطوری مشتری میدونه پولو واسه اینترنت 1مگ داره میپردازه ، خیلیا ممکنه بادیدن قیمت سرویسای طلایی و بی اطلاعی از سرعت سرویس از گرفتن اون سرویس منصرف شن !

خوشحال میشیم از نظرات شما در جهت بهبود روند فروش استفاده کنیم.
متشکرم.

Rhodes
23-10-2014, 12:40
جدا كلافه شدم.512 برنزي نامحدود سرعت تك كانكشنش افتضاحه !!! ده پونزده هست.اصلا قابل تحمل نيست.

Sent from my iPad using Tapatalk

WHICH1
23-10-2014, 13:18
سرعت شبانه من خراب شد حالا نمیدونم بقیه همینطور سرعت خراب شده؟ مرکز فرشچی! فکر کنم عاقبت کاربر زیاد شدن همینه! البته خودمم منتظر بودم آخه زنگ میزنی فن اوا مشهد اصلا نمیتونن جواب بدن انقدر سرشون شلوغه! همش پاس کاری میکنن و میگن زنگ میزنیم عاقبت کاربر زیاد شدن همینه! سرعت کم مخصوصا سرعت شبانه حالا جناب قلی زاده میگن سرعت فن آوا خراب نمیشه و عاقبت مثل بقیه نمیشه!؟ ولی این یک چیز طبیعی هست وقتی کاربر زیاد بشه سرعت کمتر شبانه افتضاح شایین عکس نگاه کنید 3.5 دانلود بعد شده 2 گیگ دیشب 1.5 امشب که شب جمعه هست چی بشه!؟

WHICH1
23-10-2014, 14:11

بلانصبت شما جناب قلی زاده توی ایران هیچکس جای خودش نیست آخه این چه جور طراحی هست مشخصه ایشون رشته تحصیلی کامپیوتر نبوده یا کلا اصلا اینترنت ندیده اومده شرکت زده یا استخدام شده طرح های فن اوا بسیار گیج کننده و معلوم نیست بر چه اصول و منطقی چیده شده مثلا نامحدود 512 برنزی قیمت 40 هست سرعت 64 قیمت 256 نقره ای 40 هست سرعت دانلود هم 40 خوب معلومه 40 تومان میری 512 میگیری سرعتم بیشتره هم هست انگشتر نیست که نقره برنز بودنش دیده بشه کلا طرح نقره ای برای چیه؟ طراحش خانوم بوده یا قبلا طلا فروشی نقره جات کار میکرده !طرح های محدود که بدتر یعنی افتضاح اول شبانه دار و بدون شبانه هست که قیمت هاش 4 و5 هزار تومان اختلاف نداره دوم سرعت ها هستند از 128 تا 1 مگ اختلاف چند هزار تومانی تازه 1 مگ هست 20 تومان 128 هم 20 تومان فرقش 2 گیگ حجم بیشتر ولی فرق اصلیش سرعتش هست خوب 1 مگ رو روی 6 و 8 بسته میشه 128 هم همین سرعت ؟

sleeplessness
23-10-2014, 16:25
سلام به دوستان مشهدی
از پارس انلاین دارم
شاید کوچ کردم فن اوا
پینگ و دانلود شبانه چطور هست ایا محدودیتی داره ممنون میشم جواب بدید

Fanava-Mashhad
23-10-2014, 17:36
جدا كلافه شدم.512 برنزي نامحدود سرعت تك كانكشنش افتضاحه !!! ده پونزده هست.اصلا قابل تحمل نيست.

کدوم شهر هستید؟ با سرور های مختلف تست گرفتید؟

Fanava-Mashhad
23-10-2014, 17:41
سرعت شبانه من خراب شد حالا نمیدونم بقیه همینطور سرعت خراب شده؟ مرکز فرشچی! فکر کنم عاقبت کاربر زیاد شدن همینه! البته خودمم منتظر بودم آخه زنگ میزنی فن اوا مشهد اصلا نمیتونن جواب بدن انقدر سرشون شلوغه! همش پاس کاری میکنن و میگن زنگ میزنیم عاقبت کاربر زیاد شدن همینه! سرعت کم مخصوصا سرعت شبانه حالا جناب قلی زاده میگن سرعت فن آوا خراب نمیشه و عاقبت مثل بقیه نمیشه!؟ ولی این یک چیز طبیعی هست وقتی کاربر زیاد بشه سرعت کمتر شبانه افتضاح شایین عکس نگاه کنید 3.5 دانلود بعد شده 2 گیگ دیشب 1.5 امشب که شب جمعه هست چی بشه!؟

موضوعی که می فرمایید-افت سرعت- رو دارم با مدیریت دفتر مرکزی می برم جلو و انشاا... سرعت ها بهتر هم میشه. در خصوص پاسخگوئی، از روز شنبه یک نفر به نیروهای پشتیبانی مشهد اضافه میشه و من از شما عذر می خوام. ممنون میشم لطفا اگر مقدور هست یک عکس از صفحه دانلودتون برای ما ارسال کنید.

Fanava-Mashhad
23-10-2014, 17:50
بلانصبت شما جناب قلی زاده توی ایران هیچکس جای خودش نیست آخه این چه جور طراحی هست مشخصه ایشون رشته تحصیلی کامپیوتر نبوده یا کلا اصلا اینترنت ندیده اومده شرکت زده یا استخدام شده طرح های فن اوا بسیار گیج کننده و معلوم نیست بر چه اصول و منطقی چیده شده مثلا نامحدود 512 برنزی قیمت 40 هست سرعت 64 قیمت 256 نقره ای 40 هست سرعت دانلود هم 40 خوب معلومه 40 تومان میری 512 میگیری سرعتم بیشتره هم هست انگشتر نیست که نقره برنز بودنش دیده بشه کلا طرح نقره ای برای چیه؟ طراحش خانوم بوده یا قبلا طلا فروشی نقره جات کار میکرده !طرح های محدود که بدتر یعنی افتضاح اول شبانه دار و بدون شبانه هست که قیمت هاش 4 و5 هزار تومان اختلاف نداره دوم سرعت ها هستند از 128 تا 1 مگ اختلاف چند هزار تومانی تازه 1 مگ هست 20 تومان 128 هم 20 تومان فرقش 2 گیگ حجم بیشتر ولی فرق اصلیش سرعتش هست خوب 1 مگ رو روی 6 و 8 بسته میشه 128 هم همین سرعت ؟

موضوعی که شما می فرمایید رو متاسفانه خیلی از کاربران ما باهاش موافق نیستند. افرادی که این طرحها رو طراحی کردند قطعا در نهایت ذکاوت این طراحی رو انجام دادند، متاسفانه موضوعی که می فرمایید و من هم باهاش موافق هستم، وجود داره و برخی از افراد برای همین 1000 تومن ها سرویس پایین تر رو انتخاب می کنند. بنده هم اطلاع دقیقی نداشتم، بعد از مدتی که با شرکت فن آوا همکاری کردم متوجه شدم سرویس ها بر مبنای نیاز کاربران و درخواستشون طراحی شده. البته به این موضوع اعتقاد دارم که برای زنده موندن در بازار کسب و کار همیشه باید به روز باشی و طبق درخواست کاربران سرویس دهی داشته باشی. از همه دوستانی که سرویس خاصی مدنظرشون هست تقاضا دارم لطفا سرویس پیشنهادیشون رو برای بنده ارسال کنند تا در خصوص طراحی و اجرایی شدنش اقدام کنیم. خدا رو شکر شرکت فن آوا در این خصوص کاملا از نظرات دوستان استقبال می کنه.

S M Λ S Ħ
23-10-2014, 18:58
سلام به دوستان مشهدی
از پارس انلاین دارم
شاید کوچ کردم فن اوا
پینگ و دانلود شبانه چطور هست ایا محدودیتی داره ممنون میشم جواب بدید

سلام
به نظر من سرویس های حجمی پارس (که خودم داشتم) بهتر از فن اواس؛
چون قیمت های سرویس های حجمی فن اوا یکم بالاتر از پارس هست؛ تازه خوبی هم که پارس داره و خودت میدونی ست کردن خط روی 9 مگ و تازگی ها روی 16 مگ ِ !
اما فن اوا نهایت 6 ببنده برات؛ اما شبانه هاش یه جورایی ثبات دارن توی سرعت و دانلود؛ مثلا با سرویس 512 میتونی شبی رو نهایت 2.5 گیگ حساب کنی؛
با 1 مگ شبی نهایت 3.5؛ 2 مگ هم به خاطر ترافیک زیادی که داره قیمتش خیلی بالاس !
ولی سرویس های نامحدود فن اوا نسبت به بقیه ISP ها بهتره؛ اما قیمت هاش بالاس و سرعت ها پایین

WHICH1
23-10-2014, 20:49
موضوعی که شما می فرمایید رو متاسفانه خیلی از کاربران ما باهاش موافق نیستند. افرادی که این طرحها رو طراحی کردند قطعا در نهایت ذکاوت این طراحی رو انجام دادند، متاسفانه موضوعی که می فرمایید و من هم باهاش موافق هستم، وجود داره و برخی از افراد برای همین 1000 تومن ها سرویس پایین تر رو انتخاب می کنند. بنده هم اطلاع دقیقی نداشتم، بعد از مدتی که با شرکت فن آوا همکاری کردم متوجه شدم سرویس ها بر مبنای نیاز کاربران و درخواستشون طراحی شده. البته به این موضوع اعتقاد دارم که برای زنده موندن در بازار کسب و کار همیشه باید به روز باشی و طبق درخواست کاربران سرویس دهی داشته باشی. از همه دوستانی که سرویس خاصی مدنظرشون هست تقاضا دارم لطفا سرویس پیشنهادیشون رو برای بنده ارسال کنند تا در خصوص طراحی و اجرایی شدنش اقدام کنیم. خدا رو شکر شرکت فن آوا در این خصوص کاملا از نظرات دوستان استقبال می کنه.

الان ذکاوت طراحی طرح نقره ای کجاست؟ فقط همین اختلاف 1000 تومانی برای طراح اهمیت داشته ؟ کاربر بیاد 256 نقره ای انتخاب کنه که 24 سرعتش کمتر از 64 طرح 512 هست 24 سرعت عدد کمی نیست خودش از ماهیانه 128 بیشتر هست که قیمتش 14 هزار تومان هست 1 هزار تومان کم میکنید ولی عوضش 24 تا از سرعتش کم میکنید اصلا در شان یک شرکت هست که هزار تومانی لحاظ کنه؟ بیاد هر کی زنگ زد 256 نقره ای خواست بگه اگر 1000 تومان اضافه تر بدید ما طرح 512 پیشنهاد میدیم که سرعت 1.3 بیشتر میشه بعد شما خطها رو چطور میبندید یعنی بترتیب از 128 تا 1 مگ چند بسته میشه یعنی اختلاف 2 هزار تومانی بین طرح ها چه اختلاف سرعتی برای کاربر ایجاد میکنه تا اونجا که من دیدم در این تایپک نه خود فن آوا در تهران و شهرستانها به فکر هزار تومان 2 هزار تومان هست نه کاربر ها همه بدنبال سرعت بیشتر و شبانه بهتر هستند یعنی تا حالا کسی نگفته فن آوا گفته نه باید این طرح رو انتخاب کنید تا ما خطتون رو بالاتر ببندیم همیشه میگین هر چقدر خطتون اجازه بده ما میبندیم یا در این تایپک 128 و 256 تاحالا کاربر نداشتیم ندیدم در اینجا کسی به فکر هزار تومان 2 هزار تومان باشه که این سرعت های پایین انتخاب کنه
عکس از صفحه دانلود منظور دانلود منیجر هست آخه ریز کارکرد ها که خود شما هم میتونین برید پنل کاربری ببینید یا برای فن آوا فرقی داره سرور خارجی باشه یا داخلی مال من همه داخلی از شرکت آسیاتک و بازی بوده

snake_pianist
23-10-2014, 21:43
سلام به دوستان عزیز

من بعد از حدود 8 سال مشتری صبانت بودن در مراکز مخابراتی مختف میخوام خط ام رو تخلیه کنم و isp دیگه ای رو امتحان بکنم. دوستان از های وب، فن آوا و مخابرات نام میبرن. خواستم از دوستانی که در این تاپیک فعال هستند خواهش کنم که وضعیت فن آوا رو در چند خط برام تشریح کنند و آیا به نفع من هست که از این شرکت سرویس بگیرم یا نه ؟ یا اگه دزدی در همه شرکت ها همه گیر شده، همون صبانت بمونم و به خدمت گزاری مسئولین محترم درود بفرستم.

reza.karimi
23-10-2014, 21:59
سلام من یک سئوال داشتم اونم اینکه این محدود شبانه فن آوا که ساعت رایگانش 2 تا 7 هست آیا راس 2 بصورت اتومات روی ساعت رایگان میررود یا اینکه باید راس 2 به اینترنت کانکت شویم؟

mykamran
23-10-2014, 22:06
سلام به دوستان عزیز

من بعد از حدود 8 سال مشتری صبانت بودن در مراکز مخابراتی مختف میخوام خط ام رو تخلیه کنم و isp دیگه ای رو امتحان بکنم. دوستان از های وب، فن آوا و مخابرات نام میبرن. خواستم از دوستانی که در این تاپیک فعال هستند خواهش کنم که وضعیت فن آوا رو در چند خط برام تشریح کنند و آیا به نفع من هست که از این شرکت سرویس بگیرم یا نه ؟ یا اگه دزدی در همه شرکت ها همه گیر شده، همون صبانت بمونم و به خدمت گزاری مسئولین محترم درود بفرستم.

شانسیه تو ایران کلا.برا من بد نیست.

faraz_fz89
23-10-2014, 22:22
فن آوا سرویس اینترانت بری باز کردن سایت های داخلی داره عایا؟

farshad0123
23-10-2014, 22:40
مخابرات شبانه رو حذف کرد الان فقط فن آواست که با بقیه فرق داره خدا کنه حداقل فن آوا به جمع بقیه حرامخوارها نپیونده:n27:

WHICH1
24-10-2014, 02:01
مخابرات شبانه رو حذف کرد الان فقط فن آواست که با بقیه فرق داره خدا کنه حداقل فن آوا به جمع بقیه حرامخوارها نپیونده:n27:

تایپک پارس آنلاین خوندم فکر کنم فن اوا رو با جای دیگه اشتباه گرفتین اولا فن اوا از همون اول سرعت شبانه محدود شده یعنی بیشتر از سرعت 170 کسی ندیده و بیشتر از 3.5 گیگ کسی نگرفته چون تو تایپک پارس آنلاین گفته بودین 2 مگ فن آوا شب و روز یکیه و سرعت 250 هست 2 مگ فن آوا داره ولی طرحش بدون شبانه هست و خط فن آوا از 6 تا 8 مگ بسته میشه که سرعت روزانه روی 400 تا 900 هست مهترین نکته اینکه چون شبانه برداشتن مهم نیست فن آوا شبانه داشته باشه چون وقتی همه هجوم بیارن سرعت کم میشه و خیلی طبیعی هست منم 2 شبه بجای 3.5 گیگ 2 و 1.5 دانلود کردم خدا کنه حدسم درست نباشه و بخاطر شلوغی نباشه
یک چیز جالب و همیشگی انجمن اینه طرف میاد سوال میکنه و اصلا پست های قبل رو نمیخونه در صورتی که همیشه جوابش جلوی چشمش بوده هر روز در اینجا و در همه تایپک ها دیدم اجیبا غریبا...

farshad0123
24-10-2014, 02:15
تایپک پارس آنلاین خوندم فکر کنم فن اوا رو با جای دیگه اشتباه گرفتین اولا فن اوا از همون اول سرعت شبانه محدود شده یعنی بیشتر از سرعت 170 کسی ندیده و بیشتر از 3.5 گیگ کسی نگرفته چون تو تایپک پارس آنلاین گفته بودین 2 مگ فن آوا شب و روز یکیه و سرعت 250 هست 2 مگ فن آوا داره ولی طرحش بدون شبانه هست و خط فن آوا از 6 تا 8 مگ بسته میشه که سرعت روزانه روی 400 تا 900 هست مهترین نکته اینکه چون شبانه برداشتن مهم نیست فن آوا شبانه داشته باشه چون وقتی همه هجوم بیارن سرعت کم میشه و خیلی طبیعی هست منم 2 شبه بجای 3.5 گیگ 2 و 1.5 دانلود کردم خدا کنه حدسم درست نباشه و بخاطر شلوغی نباشه
یک چیز جالب و همیشگی انجمن اینه طرف میاد سوال میکنه و اصلا پست های قبل رو نمیخونه در صورتی که همیشه جوابش جلوی چشمش بوده هر روز در اینجا و در همه تایپک ها دیدم اجیبا غریبا...

تو شهر ما فن آوا سرعت هاش اسمیه و اصلا هم محدودیت نداره دقیقا شبیه مخابراته همه سرویس هاش هم شبانه رایگان داره مثلا 2مگ 1گیگ هم شبانه داره شبانش هم از ساعت 1تا هفته تقریبا شبی 5.5گیگ میگیره با 2مگ

farhadhatami
24-10-2014, 11:28
دوستان فن آوایی من نامحدود 512 داشتم از فن آوا. بعد گرونی رفتم مخابرات. حالا میخوام دوباره برگردم فن آوا. چند تا سوال مهم داشتم:

1. من اگه بخوام یه سرویس بدون گیگ (0 گیگ) 1 مگ بگیرم میتونم زنگ بزنم فن آوا درخواست کنم سرعت دان و آپم رو روی اسمی ببندن؟ یعنی 128 کیلوبایت؟ چون اون دفعه قبل تخلیه خط این سرویس رو گرفتم و سرعت دان رو روی 350 کیلو بسته بودن و آپلود رو روی 50. واسه من مهمه که سرعت دانم بالا نباشه چون فقط از نت میخوام برای صحبت کردن با اسکایپ (تصویری) استفاده کنم و اگه سرعت دان بالا بسته شه کیفیت تصویر خیلی میره بالا و زود حجمم رو تموم میکنه (احتمالا). مخابرات 512 نامحدودش سرعت آپلود رو 16 میده (لعنت بهشون) و سرعت آپلود هم تو اسکایپ مهمه که حتما بالای 50 باشه.

2. این سوالم خیلی مهمه برام: من اگه یه سرویس حجمی بدون گیگ بخرم بعد یکجا بخوام 40 گیگ بخرم، پول این 40 گیگ از کدوم فرمول زیر حساب میشه؟
40*1600؟
یا
(5*3600)+(5*2800)+(10*2400)+(20*2000)؟

3. اگه سرویس بدون گیگ 6 ماهه بگیرم، هر مقدار حجمی بخرم تو کل 6 ماه میشه استفاده شه دیگه نه؟ یا 1 ماهس؟

من روزی 1 ساعت تماس تصویری میخوام خانوادم باهام داشته باشن، فقط اسکایپ و دیگر هیچ. کل استفاده همینه. موقعی که 512 نامحدود فن آوا داشتم سرعت دانم 57 و آپم 45 بود. 1 ساعت 150 مگ مصرف میکرد اسکایپ. حالا اگه بشه 1 مگ محدود بگیرم سرعت دان و آپ رو روی 128 (و نه بالاتر) ببندن ساعتی 300 مگ اسکایپ احتمالا مصرف میکنه که میشه ماهی 9 گیگ. لطفا بهترین سرویس رو با توجه به کاربردم بهم پیشنهاد بدین. اگه احیانا تصویری با اسکایپ کار کردین هم سرعت هاتون و هم مصرف اسکایپ رو بهم بگین. ممنون.

mmz63s
24-10-2014, 11:44
خب یه زنگ بزن پشتیبانی مخابرات بگو سرعت آپلود رو واست ببرن بالا !

mostafa682
24-10-2014, 12:26
اقا پینگتون چنده کسی هست از کرمان باشه؟
واسه گیم خوبه؟

farhadhatami
24-10-2014, 13:19
خب یه زنگ بزن پشتیبانی مخابرات بگو سرعت آپلود رو واست ببرن بالا !
مگه میکنن این کارو؟!! سرویسم نامحدوده ها!! اگه میخواستن سرعت آپلود رو بالاتر ببندن که از همون اول رو 16 نمیبستن

mostafa682
24-10-2014, 13:23
دوستان میشه بگید پینگتون با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 چنده؟

Fanava-Mashhad
24-10-2014, 14:32
الان ذکاوت طراحی طرح نقره ای کجاست؟ فقط همین اختلاف 1000 تومانی برای طراح اهمیت داشته ؟ کاربر بیاد 256 نقره ای انتخاب کنه که 24 سرعتش کمتر از 64 طرح 512 هست 24 سرعت عدد کمی نیست خودش از ماهیانه 128 بیشتر هست که قیمتش 14 هزار تومان هست 1 هزار تومان کم میکنید ولی عوضش 24 تا از سرعتش کم میکنید اصلا در شان یک شرکت هست که هزار تومانی لحاظ کنه؟ بیاد هر کی زنگ زد 256 نقره ای خواست بگه اگر 1000 تومان اضافه تر بدید ما طرح 512 پیشنهاد میدیم که سرعت 1.3 بیشتر میشه بعد شما خطها رو چطور میبندید یعنی بترتیب از 128 تا 1 مگ چند بسته میشه یعنی اختلاف 2 هزار تومانی بین طرح ها چه اختلاف سرعتی برای کاربر ایجاد میکنه تا اونجا که من دیدم در این تایپک نه خود فن آوا در تهران و شهرستانها به فکر هزار تومان 2 هزار تومان هست نه کاربر ها همه بدنبال سرعت بیشتر و شبانه بهتر هستند یعنی تا حالا کسی نگفته فن آوا گفته نه باید این طرح رو انتخاب کنید تا ما خطتون رو بالاتر ببندیم همیشه میگین هر چقدر خطتون اجازه بده ما میبندیم یا در این تایپک 128 و 256 تاحالا کاربر نداشتیم ندیدم در اینجا کسی به فکر هزار تومان 2 هزار تومان باشه که این سرعت های پایین انتخاب کنه
عکس از صفحه دانلود منظور دانلود منیجر هست آخه ریز کارکرد ها که خود شما هم میتونین برید پنل کاربری ببینید یا برای فن آوا فرقی داره سرور خارجی باشه یا داخلی مال من همه داخلی از شرکت آسیاتک و بازی بوده

:n01: بله منظورم صفحه دانلود منیجر هست. متاسفانه تقریبا کمتر از 5 درصد کاربران ما در شهر مشهد در این تاپیک حضور دارند و نمیشه ملاک مناسبی برای جمع بندی باشه. ولی خوشحال میشم از نزدیک با هم صحبت داشته باشیم.

Fanava-Mashhad
24-10-2014, 14:35
سلام من یک سئوال داشتم اونم اینکه این محدود شبانه فن آوا که ساعت رایگانش 2 تا 7 هست آیا راس 2 بصورت اتومات روی ساعت رایگان میررود یا اینکه باید راس 2 به اینترنت کانکت شویم؟

سلام بله ساعت 2 اتومات از شبانه استفاده می کنید.

hadi777
24-10-2014, 14:41
دوستان فن آوایی من نامحدود 512 داشتم از فن آوا. بعد گرونی رفتم مخابرات. حالا میخوام دوباره برگردم فن آوا. چند تا سوال مهم داشتم:

1. من اگه بخوام یه سرویس بدون گیگ (0 گیگ) 1 مگ بگیرم میتونم زنگ بزنم فن آوا درخواست کنم سرعت دان و آپم رو روی اسمی ببندن؟ یعنی 128 کیلوبایت؟ چون اون دفعه قبل تخلیه خط این سرویس رو گرفتم و سرعت دان رو روی 350 کیلو بسته بودن و آپلود رو روی 50. واسه من مهمه که سرعت دانم بالا نباشه چون فقط از نت میخوام برای صحبت کردن با اسکایپ (تصویری) استفاده کنم و اگه سرعت دان بالا بسته شه کیفیت تصویر خیلی میره بالا و زود حجمم رو تموم میکنه (احتمالا). مخابرات 512 نامحدودش سرعت آپلود رو 16 میده (لعنت بهشون) و سرعت آپلود هم تو اسکایپ مهمه که حتما بالای 50 باشه.

2. این سوالم خیلی مهمه برام: من اگه یه سرویس حجمی بدون گیگ بخرم بعد یکجا بخوام 40 گیگ بخرم، پول این 40 گیگ از کدوم فرمول زیر حساب میشه؟
40*1600؟
یا

3. اگه سرویس بدون گیگ 6 ماهه بگیرم، هر مقدار حجمی بخرم تو کل 6 ماه میشه استفاده شه دیگه نه؟ یا 1 ماهس؟

من روزی 1 ساعت تماس تصویری میخوام خانوادم باهام داشته باشن، فقط اسکایپ و دیگر هیچ. کل استفاده همینه. موقعی که 512 نامحدود فن آوا داشتم سرعت دانم 57 و آپم 45 بود. 1 ساعت 150 مگ مصرف میکرد اسکایپ. حالا اگه بشه 1 مگ محدود بگیرم سرعت دان و آپ رو روی 128 (و نه بالاتر) ببندن ساعتی 300 مگ اسکایپ احتمالا مصرف میکنه که میشه ماهی 9 گیگ. لطفا بهترین سرویس رو با توجه به کاربردم بهم پیشنهاد بدین. اگه احیانا تصویری با اسکایپ کار کردین هم سرعت هاتون و هم مصرف اسکایپ رو بهم بگین. ممنون.

40گیگ ضرب بر 2000 میشه بالاتر از 40گیگ مثلا 41گیگ :n02: اون موقع 1600.
سرویس بدون گیگت مثلا 6ماهه گرفتی دیگه حالا هرچقدر میخوای گیگ بخر براش مشخصه دیگه!

Fanava-Mashhad
24-10-2014, 14:49

40*1600؟
یا

سلام
1. در خصوص ارائه سرویستون لطفا با نمایندگینون تماس بگیرید.
2. 1 تا 5 گیگ اول با فرمول خودش، گیگ 6 تا 10 با فرمول دوم و همینطور الی آخر... گیگ 41 به بعد 1600 تومانی محاسبه میشه.
3. سرعت 512 می تونه پاسخگوی نیاز شما باشه ولی لطفا باز هم با نمایندگیتون تماس بگیرید تا بر اساس وضعیت مرکز مخابراتیتون پیشنهاد بدن.

mishkaa
24-10-2014, 15:37
دوستان گرامی
از اینترنت نامحدود فن آوا دوری کنید

farhadhatami
24-10-2014, 16:35
دوستان گرامی
از اینترنت نامحدود فن آوا دوری کنید
احتمالا شما سرویس قبلی که تموم شده از اون آپشن 5 روز اضافه بر قرارداد استفاده کردی و طبیعتا تو دوره ی بعدیت محاسبه شده و اون 5 روز کم شده از یکماهت.

WHICH1
24-10-2014, 17:58
:n01: بله منظورم صفحه دانلود منیجر هست. متاسفانه تقریبا کمتر از 5 درصد کاربران ما در شهر مشهد در این تاپیک حضور دارند و نمیشه ملاک مناسبی برای جمع بندی باشه. ولی خوشحال میشم از نزدیک با هم صحبت داشته باشیم.

دیشب هم دو گیگ بیشتر دانلود نکرد تازه سرور داخلی اینترانتی

تو شهر ما فن آوا سرعت هاش اسمیه و اصلا هم محدودیت نداره دقیقا شبیه مخابراته همه سرویس هاش هم شبانه رایگان داره مثلا 2مگ 1گیگ هم شبانه داره شبانش هم از ساعت 1تا هفته تقریبا شبی 5.5گیگ میگیره با 2مگ

کدوم شهر هستید؟ واقعا خوش بحالتون تا حالا ندیدم و نشینیدم کسی بگه در شهر ما فن آوا شبانه محدود نشده و سرعت روزانه سرعت اسمی هست 5 گیگ فوق العاده هست الان اینترنت و شهری سراغ ندارم شبی 5 گیگ شبانه داشته باشه جالبه

k1ozil
24-10-2014, 18:45

کدوم شهر هستید؟ واقعا خوش بحالتون تا حالا ندیدم و نشینیدم کسی بگه در شهر ما فن آوا شبانه محدود نشده و سرعت روزانه سرعت اسمی هست 5 گیگ فوق العاده هست الان اینترنت و شهری سراغ ندارم شبی 5 گیگ شبانه داشته باشه جالبه
داداش من دو مگ مخابرات کرمان دارم اگه دانلود داشته باشم شبی 20 گیگ میگیره[emoji6]

jouhofre
24-10-2014, 19:01
فقط سرعت من افت کرده ( چه داخل چه خارج ) یا برای همه دوستان به این شکله؟

mostafa682
24-10-2014, 20:31
یه نفر میشه با 4.2.2.4 و8.8.8.8 یه پینگ بگیره؟

masoudboy
24-10-2014, 21:04
تست 512 نامحدود برنزی فن آوا اصفهان

masoudboy
24-10-2014, 21:14
متاسفانه کیفیت اینترنت نامحدود فن آوا در اصفهان چند وقتی هستی افت کرده و چندان تعریفی نداره ... !!

S M Λ S Ħ
24-10-2014, 22:39
متاسفانه کیفیت اینترنت نامحدود فن آوا در اصفهان چند وقتی هستی افت کرده و چندان تعریفی نداره ... !!

منم در حال حاضر از همین سرویس استفاده میکنم ؛

با اینکه قیمت ها بالا رفته، اما کیفیت (سرعت) فرقی نکرده !

Rhodes
24-10-2014, 22:40
سرويس نامحدود برنزي 512 تقريبا از ساعت هفت شب به بعد به شدت ميره تو كما ! كند ميشه وحشتناك

eftekhary2010
24-10-2014, 22:53
سلام خسته نباشید من می خوام اینترنت فن آوا بگیرم و فقط قطعی برایم مهم است می خواستم راهنماییم کنید با تشکر

S M Λ S Ħ
25-10-2014, 00:03
سلام خسته نباشید من می خوام اینترنت فن آوا بگیرم و فقط قطعی برایم مهم است می خواستم راهنماییم کنید با تشکر

من نزدیک 2 ماه که سرویس داشتم از فن اوا اما تا حالا قطعی نداشتم عزیز

mishkaa
25-10-2014, 01:43

متاسفانه باید شرکت دیگری را انتخاب کنیم
فن اوا دیگه فقط اعصاب خوردی است و بس

Fanava-Mashhad
25-10-2014, 08:32

صفحه سرعت دانلودتون مد نظر بود. ممنون میشم ارسال بفرمایید.

Fanava-Mashhad
25-10-2014, 08:35
سرويس نامحدود برنزي 512 تقريبا از ساعت هفت شب به بعد به شدت ميره تو كما ! كند ميشه وحشتناك

با پشتیبانی تماس داشتید؟

Fanava-Mashhad
25-10-2014, 08:36

سلام، متشکرم. بستگی به شهر و مراکز مخابراتیتون داره. کدوم شهر هستید؟ شاید دوستان بتونند کمکتون کنند.

sleeplessness
25-10-2014, 12:55
لطفا من رو هم راهنمایی کنید با اینکه خطم روی 9 مگ بسته شده توسط پارس خیلی کم سرعت به 900 میرسه جدیدا افت کرده
چندروز وضع خطم خرابه اس ان ار الکی افت میکنه
مشترک پارس مرکز انقلاب مشهد هستم
سرویس فن اوا در این مرکز چطوریه؟ شبانه رایگان و پینگ به چه صورت با تشکر

WHICH1
25-10-2014, 14:02
لطفا من رو هم راهنمایی کنید با اینکه خطم روی 9 مگ بسته شده توسط پارس خیلی کم سرعت به 900 میرسه جدیدا افت کرده

به نظر من کوچ نکن بخاطر اینکه دقیقا همون سرعت روزانه و شبانه پارس رو داری اینجا هم شبانه محدود هست بیشتر از 3 گیگ نمیگری چند هفته تخلیه و...

صفحه سرعت دانلودتون مد نظر بود. ممنون میشم ارسال بفرمایید.

جدا میفرمایید! میخوایین کل ساعت شبانه از دکستاب فیلم بگیرم براتون بفرستم ! شب تا صبح بیدار باشم از افت سرعت عکس و فیلم بگیرم حرف قبول ندارین مشکلی نیست میرم جای دیگه تخلیه میکنم چون اهل بحث و چونه زدن نیستم و بسیار از اخلاقی که متاسفانه روز به روز در ایران بیشتر میشه متنفرم و فراری اخلاق بی اعتمادی نسبت به بقیه و حرف بقیه رو قبول نداشتن یعنی هم حرف پول وسط باشه طرف فکر میکنه میخوان سرش کلاه بذارن یا یک جریانی بلاخره هست ویندوز عوض میکنم چون ویروسی شده بود سرعت شبانه درست نشد میرم جای دیگه چون اصلا خوشم نمیاد اینهمه مدرک بدی بعد باز یک بهانه دیگه جور بشه معطلی زنگ و...

Fanava-Mashhad
25-10-2014, 19:48

شرکت پارس آنلاین جزء سرویس دهنده های خیلی خوبه، پیشنهاد می کنم قبل از تغییر شرکت با پشتیبانیشون صحبت کنید و اگر حل نکردند، در مورد بقیه شرکت ها تصمیم گیری بفرمایید.
در خصوص شرکت فن آوا هم اگر خط تلفن دیگه دارید می تونیم بهتون یک سرویس سه ماه رایگان جهت تست در اختیارتون بذاریم تا بررسی کنید و اگر نتیجه مطلوب بود تمدید بفرمایید.

Fanava-Mashhad
25-10-2014, 19:53
به نظر من کوچ نکن بخاطر اینکه دقیقا همون سرعت روزانه و شبانه پارس رو داری اینجا هم شبانه محدود هست بیشتر از 3 گیگ نمیگری چند هفته تخلیه و...

جدا میفرمایید! میخوایین کل ساعت شبانه از دکستاب فیلم بگیرم براتون بفرستم ! شب تا صبح بیدار باشم از افت سرعت عکس و فیلم بگیرم حرف قبول ندارین مشکلی نیست میرم جای دیگه تخلیه میکنم چون اهل بحث و چونه زدن نیستم و بسیار از اخلاقی که متاسفانه روز به روز در ایران بیشتر میشه متنفرم و فراری اخلاق بی اعتمادی نسبت به بقیه و حرف بقیه رو قبول نداشتن یعنی هم حرف پول وسط باشه طرف فکر میکنه میخوان سرش کلاه بذارن یا یک جریانی بلاخره هست ویندوز عوض میکنم چون ویروسی شده بود سرعت شبانه درست نشد میرم جای دیگه چون اصلا خوشم نمیاد اینهمه مدرک بدی بعد باز یک بهانه دیگه جور بشه معطلی زنگ و...

البته درک می کنم بابت سرویستون ناراحت هستید، ولی درخواستی که بنده از شما داشتم به این دلیل بود که نیاز هست سرویس شما توسط همکاران بنده در پشتیبانی تهران بررسی بشه و اگر حتی فقط 5 دقیقه هم شما بیدار باشید و این کار رو انجام بدید کمک بزرگی به ما می کنید. در هر صورت امیدوارم مشکلتون برطرف بشه و اگرهم ما افتخار نداشتیم در خدمت شما باشیم، از هریک از همکاران ما که سرویس داشته باشید، سرویس مطلوب وخوبی رو تجربه کنید.

sleeplessness
25-10-2014, 20:44
شرایط سرویس سه ماه رایگان میشه لطف بفرمایید که چگونه است با تشکر

mmz63s
25-10-2014, 21:19

سه ماه ، سه گیگ ، 6مگ پهنا باند .

Fanava-Mashhad
25-10-2014, 21:27

شرط خاصی نداره، شما فقط شماره تلفنتونو اعلام می فرمایید و ما بهتون سرویس یک مگابیت با 3 گیگابایت ترافیک رو برای سه ماه براتون فعال می کنیم.

poorya_2
25-10-2014, 21:31
درود

من رفتم نمایندگی فن اوا (پارس نت زاگرس) توی شهرکرد ، این شرکت نمایندگی دو تا ISP هست آسیاتک و همین فن اوا

گفتم تعرفه های فن آوا رو میخواستم ، همینو گفتم ، شروع کرد به نطق کردن :|

نمیدونم تجهیزات آسیاتک بهتره فلانه ، عالیه خلاصه کلی ز*ر زد :n02:

منم گذاشتم همینطوری حرف بزنه آخرش گفتم 1 اشتراک 1 ماهه از فن اوا میخوام :n09:

با پررویی گفت فعلا ما نمیتونیم از فن اوا سرویسی بدیم :|

به نظرتون به کجا شکایت کنم ؟ میخوام دهن اینا رو سرویس کنم :n21:

claud
25-10-2014, 22:25
سلام دوستان عزیز
چند روزی هست که سرعت اینترنتم حدودا از 6 غروب تا 11 شب به شدت افت میکنه
کسی از عزیزان میدونه مشکل کجاست؟به نظر شما ip رو بیش از حد بین کاربرا تقسیم کردن ؟
ممنون

DariushGreat
25-10-2014, 22:25
درود

من رفتم نمایندگی فن اوا (پارس نت زاگرس) توی شهرکرد ، این شرکت نمایندگی دو تا ISP هست آسیاتک و همین فن اوا

گفتم تعرفه های فن آوا رو میخواستم ، همینو گفتم ، شروع کرد به نطق کردن :|

نمیدونم تجهیزات آسیاتک بهتره فلانه ، عالیه خلاصه کلی ز*ر زد :n02:

منم گذاشتم همینطوری حرف بزنه آخرش گفتم 1 اشتراک 1 ماهه از فن اوا میخوام :n09:

با پررویی گفت فعلا ما نمیتونیم از فن اوا سرویسی بدیم :|

به نظرتون به کجا شکایت کنم ؟ میخوام دهن اینا رو سرویس کنم :n21:

:n08: چه کل کلی بوده! جای من خالی :n08::n09::n10:
بگو بیخود! من از فن آوا میخوام وگرنه شکایت میکنم ازتون به خاطر کم کاری. اگر زیر بار نرفت به سایت سازمان تنظیم مقررات شکایت کن و شماره پرونده رو بهشون بده بگو حالا بدویید جواب پس بدید به بالا دستیا :n09:
معمولا شرکتای اصلی گردن کلفتی میکنن و تره برای سازمان خورد نمیکنن، ولی نمایندگی ها مثل ... می ترسن. از جریمه فرارین! :دی
اینم از سایت شکایت تنظیم مقررات. تلفنیشو نمیدونم چجوریه ولی ثبت درخواستش بدک نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Fanava-Mashhad
25-10-2014, 23:36
سلام دوستان عزیز
چند روزی هست که سرعت اینترنتم حدودا از 6 غروب تا 11 شب به شدت افت میکنه
کسی از عزیزان میدونه مشکل کجاست؟به نظر شما ip رو بیش از حد بین کاربرا تقسیم کردن ؟
ممنون

سلام
اگر کاربر مشهد هستید لطفا با دفتر مشهد تماس بگیرید و یا برای بنده مشخصات سرویس و شماره تلفنتونو اعلام کنید، در غیر این صورت با پشتیبانی شهرتون تماس بگیرید.

poorya_2
26-10-2014, 01:08
:n08: چه کل کلی بوده! جای من خالی :n08::n09::n10:
بگو بیخود! من از فن آوا میخوام وگرنه شکایت میکنم ازتون به خاطر کم کاری. اگر زیر بار نرفت به سایت سازمان تنظیم مقررات شکایت کن و شماره پرونده رو بهشون بده بگو حالا بدویید جواب پس بدید به بالا دستیا :n09:
معمولا شرکتای اصلی گردن کلفتی میکنن و تره برای سازمان خورد نمیکنن، ولی نمایندگی ها مثل ... می ترسن. از جریمه فرارین! :دی
اینم از سایت شکایت تنظیم مقررات. تلفنیشو نمیدونم چجوریه ولی ثبت درخواستش بدک نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دستت دردنکنه شکایت کردم :34:

نمیدونن با چه ادم بیکاری در افتادن ، 6 سال پیش مخابرات مجبور کردم خط pcm رو جمع کنن ، یه کابل جدا واسم کشیدن :laughing:

حتی اگه ازشون سرویس نگیرم ولی اینا رو هم آدم میکنم :n02:

WHICH1
26-10-2014, 01:19
دوستان خط فن آوا شما هم با سرور خارج انقدر افت کیفیت داره همین الان در ساعت رایگان ایرانسل هیچ افت کیفیت دیده نمیشه اونم سرور پاریس ولی فن اوا از 8 مگ سرور داخلی میره ولی سرور خارج روی این سرعت ها

ایرانسل

فن آوا

gigaht
26-10-2014, 01:29
نه دیگه , این قابل دفاع نیست . واقعا سرعت پایینه . صدرصد مرکزتون مشکل کمبود پهنا پیدا کرده .

claud
26-10-2014, 13:22
سلام
اگر کاربر مشهد هستید لطفا با دفتر مشهد تماس بگیرید و یا برای بنده مشخصات سرویس و شماره تلفنتونو اعلام کنید، در غیر این صورت با پشتیبانی شهرتون تماس بگیرید.
نه عزیز تهران هستم حکمت شعار. پشتیبانی که کارای روتین رو انجام میده چک میکنه میگه همه چیز رو به راهه!! حتی افت سرعت هم نمیتونن تشخیص بدن ! اگه به نظر شما مشکل از کمبود پهنای باند مرکز باشه! شرکت وظیفش چیه ؟

mohammad_77
27-10-2014, 08:45
سلام. من درخواست 128 نقره ای نامحدود داده بودم و الان می خواهم 1 مگ محدود بگیرم . زنگ زدم نمایندگی تهران و گفت هروقت رانژه شد بگید تا وضعیتش رو اصلاح کنیم . می خواستم بدونم الان با سرعت پایین ببندند و بعد بخواهند زیادش کنند مشکلی پیش نمیاد یا معطلی نداره ؟

darkestpalace
27-10-2014, 10:16
سلام در سرویسهای حجمی ماهیانه تفاوتی بین 128 و 256 و ... هست یا اینجا هم مثل آی اس پی های دیگه پهنای باند رو باز میذارن تا محدودیت حجمی رو زودتر تمام کنی و حجم بخری؟

fanoudi
27-10-2014, 10:36
سلام در سرویسهای حجمی ماهیانه تفاوتی بین 128 و 256 و ... هست یا اینجا هم مثل آی اس پی های دیگه پهنای باند رو باز میذارن تا محدودیت حجمی رو زودتر تمام کنی و حجم بخری؟
در سرویس حجمی پهنای باند باز هست اما نتیجه این سرویس ها در ساعات رایگان فرق داره و در ساعات رایگان سرعت اسمی و حتی بالاتر هم میگیری !

fanoudi
27-10-2014, 10:40
سلام. من درخواست 128 نقره ای نامحدود داده بودم و الان می خواهم 1 مگ محدود بگیرم . زنگ زدم نمایندگی تهران و گفت هروقت رانژه شد بگید تا وضعیتش رو اصلاح کنیم . می خواستم بدونم الان با سرعت پایین ببندند و بعد بخواهند زیادش کنند مشکلی پیش نمیاد یا معطلی نداره ؟

نه بعدا میتونی زنگ بزنی برات بیشتر بگذارند نهایت تا 6 مگ میبندند ، بنده 1مگ دارم خوب هست .

darkestpalace
27-10-2014, 11:06
نه بعدا میتونی زنگ بزنی برات بیشتر بگذارند نهایت تا 6 مگ میبندند ، بنده 1مگ دارم خوب هست .

ممنون از پاسختون شما با یک مگ شبانه چقدر دانلود دارید؟

fanoudi
27-10-2014, 12:17
ممنون از پاسختون شما با یک مگ شبانه چقدر دانلود دارید؟

باسرعت 190 کیلو دانلود میکنم از 2 تا 7 ثابت و به مرکز مخابراتی هم ربط داره

Fanava-Mashhad
27-10-2014, 16:19
نه عزیز تهران هستم حکمت شعار. پشتیبانی که کارای روتین رو انجام میده چک میکنه میگه همه چیز رو به راهه!! حتی افت سرعت هم نمیتونن تشخیص بدن ! اگه به نظر شما مشکل از کمبود پهنای باند مرکز باشه! شرکت وظیفش چیه ؟

تیم های پشتیبانی مراکز مخابراتی که با عنوان NOC در شرکت ها فعالیت می کنند، وظیفه بررسی پهنای باند مراکز مخابراتی رو به عهده دارند. و مطمئنا اگر پهنای باند مرکز رو به هر دلیلی نشه افزایش داد به پشتیبانی کاربران اعلام می کنند که به مشترکین موضوع را انتقال بدهند. با پشتیبانی که تماس گرفتید سعی کنید هر موضوعی که ازتون خواستند رو انجام بدید و اگر در نهایت گفتند با توجه به سرویستون پهنای باند مناسبی دریافت می کنید، در خصوص قابلیت Burst Speed سرویستون ازشون نظرخواهی کنید. مطمئنا مشکلتون قابل پیگیری هست.

Fanava-Mashhad
27-10-2014, 16:23

سلام و وقت بخیر
خیر مشکلی پیش نمیاد.

danicr
27-10-2014, 19:27
سلام دوستان
فن آوا user و pass رو چی میذاره؟

amir_fatal
27-10-2014, 20:22
سرویس نامحدود 256 شرکت فن آوا سرعتش چطوره؟ من مخابرات داشتم دیگه نامحدود نمیده میخوام عوض کنم

Gregar
27-10-2014, 21:00
دوستان واسه تخلیه باید حضوری رفت یا تلفنی هم میشه ؟

mishkaa
28-10-2014, 07:27
سرویس نامحدود 256 شرکت فن آوا سرعتش چطوره؟ من مخابرات داشتم دیگه نامحدود نمیده میخوام عوض کنم

دوست عزیز
جز اعصاب خوردی هیچی نیست فن اوای ۲۵۶ نامحدود

سرعت دانلودش حدود ۲۰ کیلوبایت با نوسان زیاد
پینگ هم حدود ۴۰۰
برای ارسال یک ایمیل ساده بیش از ۴۰ دقیقه معطل شدم
پشتیبانی هم که.......

Fanava-Mashhad
28-10-2014, 16:26
سلام دوستان
فن آوا user و pass رو چی میذاره؟

با سلام و احترام
سیاست هر شهر فرق می کنه.

Fanava-Mashhad
28-10-2014, 16:29

کدوم شهر هستید؟

Fanava-Mashhad
28-10-2014, 16:30
دوستان واسه تخلیه باید حضوری رفت یا تلفنی هم میشه ؟

بستگی به سیاست نماینده شهرتون داره.

Gregar
28-10-2014, 19:11
بستگی به سیاست نماینده شهرتون داره.

همین مشهد هستم دیگه . مشهد میشه تلفنی تخلیه رو انجام داد ؟

amir_fatal
28-10-2014, 20:34
کدوم شهر هستید؟

قزوین هستم

iman2482
29-10-2014, 00:38
دوست عزیز جز اعصاب خوردی هیچی نیست فن اوای ۲۵۶ نامحدود سرعت دانلودش حدود ۲۰ کیلوبایت با نوسان زیاد پینگ هم حدود ۴۰۰ برای ارسال یک ایمیل ساده بیش از ۴۰ دقیقه معطل شدم پشتیبانی هم که....... سلام ببخشید انتظار دارید 256 نامحدود با ضریب اشتراک 1 به هشت بهتون چند سرعت دانلود بده ؟ نهایتا 30 دیگه !!! جای دیگه ای با اینی که شما گرفتید بهترش رو سراغ دارید ؟ بعد بر فرض با سرعت 20 کیلو بایت خداییش بازم یک ایمیل چقدر طول میکشه ارسالش ؟!!! کمی اغراق نکردید ؟

mishkaa
29-10-2014, 00:51
سلام ببخشید انتظار دارید 256 نامحدود با ضریب اشتراک 1 به هشت بهتون چند سرعت دانلود بده ؟ نهایتا 30 دیگه !!! جای دیگه ای با اینی که شما گرفتید بهترش رو سراغ دارید ؟ بعد بر فرض با سرعت 20 کیلو بایت خداییش بازم یک ایمیل چقدر طول میکشه ارسالش ؟!!! کمی اغراق نکردید ؟

نه دوست گرامی
خودشون میگن باید سرعت بین ۳۲ تا ۴۰ باشه
اما سرعت هیچ موقع به حداقلش هم نمی رسه
با سرعت کم و پینگ بالا و قطع ارتباط مداوم و DNS پایین و پرنوسان هیچ دیتایی رد و بدل نمیشه

iman2482
29-10-2014, 01:26
نه دوست گرامی
با سرعت کم و پینگ بالا و قطع ارتباط مداوم و DNS پایین و پرنوسان هیچ دیتایی رد و بدل نمیشه

سلام
بعید میدونم این حرف رو زده باشن ! اگرم کسی گفته اشتباه کرده ! ضریب اشتراک طرحهای نامحدود برنزی یک به هشت است .
یعنی شما در بهترین حالت اگر خطتون نویز نداشته باشه مودمتون عالی باشه و شبکه فن آوا خالی باشه و ... 32 میگیرید !
قطع ارتباط مداوم مربوط به نویز هست . با پشتیبانی تماس بگیرید مشکلتون برطرف بشه البته اگر داخلی نباشه .
مثلا مودمهای تی پی لینک و دی لینک 90 درصدشون آشغالن و خودشون نویز دارن اما متاسفانه بیشترین فروش رو دارن !
بهرحال اگر مشکل داخلی بود تیک qos رو حتما از روی مودمتون بردارید . فایروال مودم رو خاموش کنید و ... شاید نویز کمی کم بشه

iman2482
29-10-2014, 01:32
در مورد امضاتون دوست من !
این شرکت یک آپشن خوب داره که بعضا با بی انصافی دوستانی مثل شما روبرو میشه.
اشتراک شما در هر زمانی که قطع شه شما میتونی یکبار تا یک گیگ حجم و یا 5 روز اضافه بر قرارداد بدون واریز پول بزنی و آنی اینترنتت رو وصل کنی .
طبیعیه که این اضافه بر قرارداد برای راحتی کاربراست و نذری و خیرات نیست و از فاکتور دوره بعدتون کم میشه !!!

fanoudi
29-10-2014, 08:12
دوستان امروز سرعت ساعت رایگان خیلی افت کرده بود بنده 1 مگ داشتم با سرعت 20 دانلود میکرد فکر کنم به خاطر زیاد شدن مشترک ها باشد ؟!:n23:

DariushGreat
29-10-2014, 10:01
نه دوست گرامی
ما ایرانیا در کل هیچوقت حال نداریم دنبال دلیل بگردیم. همیشه هر مشکلی پیش میاد سریع باید یه نفر رو مقصر جلوه بدیم و همه کاسه کوزه ها رو سرش بشکنیم! بعد هم که اصل ماجرا مشخص شد به اشتباهمون پی ببریم و اصلا هم به روی خودمون نیاریم که اشتباه میکردیم! :n15:
چند دستگاه تلفن داری توی خونه؟
SNR چنده؟
سیمکشی داخل ساختمونت چه شکلیه؟ نقشش رو داری؟
فاصلت تا مرکز مخابراتیت چقدره؟
اصلا کدوم شهر هستید؟
و درباره امضا... احتمالا جنابعالی قبلا از روزهای اضافه بر قرارداد استفاده کردید که اینجور 5 روز کم کرده. این قانون فن آواست! نکنه انتظار دارید اضافه بر قرارداد فی سبیل الله باشه و مفت باشه؟ :n23:

DariushGreat
29-10-2014, 10:03
دوستان امروز سرعت ساعت رایگان خیلی افت کرده بود بنده 1 مگ داشتم با سرعت 20 دانلود میکرد فکر کنم به خاطر زیاد شدن مشترک ها باشد ؟!:n23:

تایید میشود! :دی

amin_v30
29-10-2014, 10:57
22 روز تا رهایی..!!!! :n20:
1 گیگ دانلود کرده دیشب سرویس 1 مگ 6 گیگ...!!!

DariushGreat
29-10-2014, 12:45

کجا میری؟! :دی منم با خودت ببر!!! :n09:
من دیشب واسه هوس گفتم یه دانلود بزنم. فقط 2.11 گیگ دانلود! :n04: دقیقا با همین سرویسی که شما هم داریش!
چند وقته اینجوری شده؟ اگر اینجوریاست امشب تموم میشه دیگه تمدید نکنم برم یه جای دیگه :n15:

iman2482
29-10-2014, 12:52
من دیشب واسه هوس گفتم یه دانلود بزنم. فقط 2.11 گیگ دانلود! :n04: دقیقا با همین سرویسی که شما هم داریش!
چند وقته اینجوری شده؟ اگر اینجوریاست امشب تموم میشه دیگه تمدید نکنم برم یه جای دیگه :n15:

سلام
شماها کجایید ؟
من با همین سرویس زیر 250 کیلو بایت نداشتم اکثرا هم 400 بود.
به این داغونی هم تا حالا ندیدم

fanoudi
29-10-2014, 12:54

آره فکر کنم منم باید رهایی بشم خیلی وضع دانلود بدی بود کلا معلوم نیست ....

amin_v30
29-10-2014, 14:36
من که میرم مخابرات ایشالا :n20:
دوستان محدود این شرکت رو نگیرید که افتضاحه
نا محدوداشم که از نظر قیمت 2 برابره مخابرات هست تو تهران
دیگه تصمیم با خودتونه:n02:

amin_v30
29-10-2014, 14:41
سلام
شماها کجایید ؟
یه جورایی تابلو یوزر فیک هستی
الکی تبلیغ شرکتتون رو نکن مردم دانا هستن،کارمند عزیزه فن آوا :n09:

DariushGreat
29-10-2014, 14:53
سلام
شماها کجایید ؟
تهران - مرکز مخابراتی شهید کاظمیان
آخرین بارایی که دانلود شبانه داشتم سرعتم بین 190 تا 220 متغیر بود و میانگین شبی 3.5 گیگ میگیرفتم (جز یکی دو روزی که یه بار 5 گیگ و یه بار 11 گیگ گرفتم :n02:)
فکر کردم دیشب من وضعم بد بوده ولی مثل این که بقیه هم اینجورین.
اگر کس دیگه ای هم مشکل داره شبانه بیاد بگه یه فکری بکنم

من که میرم مخابرات ایشالا :n20:
دوستان محدود این شرکت رو نگیرید که افتضاحه
نا محدوداشم که از نظر قیمت 2 برابره مخابرات هست تو تهران
دیگه تصمیم با خودتونه:n02:
مخابرات دنگ و فنگ داره! کارمندای مخابرات منطقه ما هم اکثرا بیشعور و بی ادبن :n15:

donya1370
29-10-2014, 15:50
من تازه سرویسم راه اندازی شده. 512 محدود دارم. 3-4 روز اول شبی 2.2 گیگ ثابت دانلود داشتم. ولی دیشب به زحمت به 1 گیگ رسید دانلودم. قطع و وصلی هم از دیروز زیاد شده.

iman2482
29-10-2014, 15:52
یه جورایی تابلو یوزر فیک هستی
الکی تبلیغ شرکتتون رو نکن مردم دانا هستن،کارمند عزیزه فن آوا :n09:

تبلیغ نکردم والا ! فقط تهران نیستم . و اگه اینترنت باز باشی میدونی مرکز به مرکز شرایط فرق میکنه
میخواستم تبلیغ کنم که نمیپرسیدم کجایید میگفتم الکی میگید عزیزم ! پرسیدم چون دیدم چند نفر دارن یک حرف رو میزنن .
وابستگیم رو تکذیب کردم که میگید یوزر فیک ؟!!! پرسیدی من گفتم نه ؟
کارمند فن آوا نیستم

iman2482
29-10-2014, 15:57
تعداد زیاد شد :n04::n02: خودم که نامحدود دارم و نمیتونم تست کنم ولی اگر ادامه داشت و دوست داشتید بگید شنبه پیگیری کنم ببینم داستان چیه .

amin_v30
29-10-2014, 16:02
تعداد زیاد شد :n04::n02: خودم که نامحدود دارم و نمیتونم تست کنم ولی اگر ادامه داشت و دوست داشتید بگید شنبه پیگیری کنم ببینم داستان چیه .
از چه طریقی پیگیری میکنید اونوقت؟:n19::n09:

iman2482
29-10-2014, 16:04
من تازه سرویسم راه اندازی شده. 512 محدود دارم. 3-4 روز اول شبی 2.2 گیگ ثابت دانلود داشتم. ولی دیشب به زحمت به 1 گیگ رسید دانلودم. قطع و وصلی هم از دیروز زیاد شده.

سلام
زنگ بزن پشتیبانی شهرتون یا خود فن آوا .
نویز خطت رو چک کنن و یک پروفایل درست واست بزارن . معمولا رو 2 مگ بسته میشه اولش باید زنگ بزنی بستگی به مقدار نویزت یک پروفایل بهتر واست بزارن .
خودم واسه همه یوزرهامو تا آخرین سرعتی که میکشه باز میکنم همیشه و اگه طرف مشکل داخلی نداشته باشه سرعتهای خوبی میگیرن و معمولا راضین همه

amin_v30
29-10-2014, 16:08
سلام
نویز خطت رو چک کنن و یک پروفایل درست واست بزارن . معمولا رو 2 مگ بسته میشه اولش باید زنگ بزنی بستگی به مقدار نویزت یک پروفایل بهتر واست بزارن .
خودم واسه همه یوزرهامو تا آخرین سرعتی که میکشه باز میکنم همیشه و اگه طرف مشکل داخلی نداشته باشه سرعتهای خوبی میگیرن و معمولا راضین همه
دوست عزیز پس شما حتما نمایندگی فروش فن آوا هستی،داستان جدید شرکت چیه؟
من الان تو تهران دیشب 1 گیگ دانلود شده..!!!
سیستم جدیدی واسه محدودیت ایجاد کردین؟:n02:

iman2482
29-10-2014, 16:10
از چه طریقی پیگیری میکنید اونوقت؟:n19::n09:

آقا شما رو گویا بزور فن آوا نگه داشتنا :n24: بالا رو بخون دوست باهوش من گفتم وابستگیمو تکذیب نمیکنم ولی کارمندش نیستم اشتباه حدس زدی !
نمایندشم !
و البته مشترکهای تهران هیچ سودی واسه من نداره که خودکشی کنم شما بمونید . نمیدونم دنبال چی هستید ولی قصد من اگر امکانش باشه کمک در حد توانم هست ! بهرحال امیدوارم زودتر آزاد شید شما هم که باعث خوشحالی ماست و اصولا علاقه ای به مشترکانی که ول کن شرکت نیستن ولی هر روز زنگ میزنن و گیر میدن و میگم تخلیه میکنیم و آخرشم فکر کنم من تخلیه کنم و دوستاین مثل شما بمونن ندارم ! :n09:
در کل مزاح بود امیدوارم ناراحت نشی و همینطور خیالت راحت شده باشه.

iman2482
29-10-2014, 16:12
دوست عزیز پس شما حتما نمایندگی فروش فن آوا هستی،داستان جدید شرکت چیه؟
من الان تو تهران دیشب 1 گیگ دانلود شده..!!!
سیستم جدیدی واسه محدودیت ایجاد کردین؟:n02:

چه عجب مهربون شدی :n02: :n12:
والا اینجا که نه ولی چشم سوال میکنم توی تهران اتفاق خاصی افتاده یا نه

amin_v30
29-10-2014, 16:18
چه عجب مهربون شدی :n02: :n12:
والا اینجا که نه ولی چشم سوال میکنم توی تهران اتفاق خاصی افتاده یا نه
قربون دست و پای بلوریت زودتر ردیفش کن ،سوال بپرس حداقل این 22 روز اذیت نشیم :n02::n16:

donya1370
29-10-2014, 16:24
سلام

آره خط منم روی 2 مگ بسته شده ولی کیفیت خطم بده. بعضی وقتا اینقدر نویز زیاد میشه downstream میره زیر 1 مگ. باید مودمو چند بار خاموش روشن کنم درست شه. خطم تا 4 مگ هم قبلا بسته شده ولی سرعتم هیچ وقت از 200-220 کیلو بیشتر نبوده. کلا فکر نکنم الانم بگم خطم رو بالاتر ببندن فایده ای داشته باشه. این وضعیت منه:

در مورد شبانه هر چی باشه حداقل به افتضاحی صبانت که شبی 250 مگ دان می شد نیست. :n02:

hermidass
29-10-2014, 16:53
سلام به همه
دوستان فن اوا افتضاح شده
من صبح ساعت 5 بیدار شدم دیدم داره با سرعت نا فیکس دان می کنه و از 80 تا 150 متفاوت بود
در هر صورت لینک ها مستقیم بود و سرور بسیار پر سرعت
قبلنا شبی 3.5 گیگ می شد دیشب و کلن 2 هفتس شده شبی 900 مگ
من که اخر ماه تخلیه می کنم امیدوارم که فن اوا ضرر این کاره احمقانشو ببینه
راستی اینم بگم من 2 ساله فن اوا دارم و تو این 2 سال همه جا ازش تعریف کردم ولی دیگه به درد نمی خوره

farryad
29-10-2014, 17:43
دیشب سرعت اینترنت بسیار تخ... بود

Sent from my HUAWEI G750-U10

reza.karimi
29-10-2014, 17:47
ازمنم سرعت دانلود دیشب افت داشت نهایت تو تایم رایگان 90 تا 100 کیلو بود خب دیگه بنظرم فن آوا هم به سرنوشت صبانت دچار بشه شایدم ازاونم بدتر چون سرویسهایی هم که ارائه میده هم خیلی گرونه هم کیفیت لازم نداره اصلا

hadi777
29-10-2014, 17:55
دیشب مشکل همگانی بود ربطی به محدود نامحدود نداره کلا مشکل داشت و صبحش درست شد

hermidass
29-10-2014, 18:01
دیشب مشکل همگانی بود ربطی به محدود نامحدود نداره کلا مشکل داشت و صبحش درست شد

دوست عزیز بی زحمت از طرف همه صحبت نکنین!!!! با تشکر
اگه نیگاه کنید بحث در مورد تایم رایگان هست !!!!!
هر چند که چند وقته کلا پینگ مینگ سرعت مرعت همه چی داغون شده!!!
اگر شما هم نماینده فن اوا هستید بگید رو راست و روشن !!!!:n02::n16:

hermidass
29-10-2014, 18:02
دوستان نمایندگان فن اوا به صورت یوزر فیک زیاد شدن!!!!!

mishkaa
29-10-2014, 18:41
سلام به همه
دوستان فن اوا افتضاح شده
من صبح ساعت 5 بیدار شدم دیدم داره با سرعت نا فیکس دان می کنه و از 80 تا 150 متفاوت بود
در هر صورت لینک ها مستقیم بود و سرور بسیار پر سرعت
قبلنا شبی 3.5 گیگ می شد دیشب و کلن 2 هفتس شده شبی 900 مگ
من که اخر ماه تخلیه می کنم امیدوارم که فن اوا ضرر این کاره احمقانشو ببینه
راستی اینم بگم من 2 ساله فن اوا دارم و تو این 2 سال همه جا ازش تعریف کردم ولی دیگه به درد نمی خوره

سلام
دوستان گرامی
لطفا همه با هم از این شرکت به خاطر کیفیت پایین و عدم پاسخگویی موثرشکایت کنیم

sleeplessness
29-10-2014, 18:53
مثل اینکه نفرین صبانت کم کم داره همه گیر میشه
من هم یکسال صبانت داشتم
اواخر شبی یک گیگ دانلود داشتم ناغافل شد 200 مگ

yasidevil
29-10-2014, 20:26
دوستان یه جوانمرد یه توضیح درست و حسابی در مورد این سرویس های طلایی، نقره ای و برنزی و حداقل ترافیک ماهانه میده؟ این همون مقدار حجم مصرفی منصفانه است؟ یعنی قبلش سرعت چنده بعدش چند میشه؟

shat
29-10-2014, 20:28
خیلی جالبه! از وقتی که قیمتارو گرون کرده بجای این که کیفیت بهتر بشه! کیفیت سرویس دهی اومده پایین...
احتمالا منم ماه آخر که از این شرکت سرویس میگیرم....

iman2482
29-10-2014, 20:41
دوستان یه جوانمرد یه توضیح درست و حسابی در مورد این سرویس های طلایی، نقره ای و برنزی و حداقل ترافیک ماهانه میده؟ این همون مقدار حجم مصرفی منصفانه است؟ یعنی قبلش سرعت چنده بعدش چند میشه؟

سلام
برنزی : ضریب اشتراک 1 به 8
نقراه ای : 1 به 5
طلایی : 1 به 3

برنزی همونیه که بقیه شرکتهای دیگه هم میدن . سرویس نقره ای چندان تعریفی نداره و به نسبت قیمت مثلا به جای 256 که سرعت دانلود حدود 45 هست به صرفه تره با همون قیمت 512 برنزی رو بگیری با سرعت 60
اون حداقل هم شرکت تعهد میده حداقل اون مقدار رو با سرعتی که بهت میده بتونی بگیری ولی هیچ گونه مصرف منصفانه در فن آوا نداریم و سرعت همونیه که روز اول بهتون دادن و سرعت به هیچ در سرویسهای نامحدود از طرف شرکت کم نمیشه .

iman2482
29-10-2014, 20:43
دوستان نمایندگان فن اوا به صورت یوزر فیک زیاد شدن!!!!!

نمیدونستم رک بودن هم شده یوزر فیک !!!

mishkaa
29-10-2014, 20:54
دوستان گرامی
لطفا ۵ دقیقه وقت بگذارید و به خاطر حق خودتان از این شرکت شکایت کنید :

reza.karimi
29-10-2014, 21:37
یک پشتیبانی داخل این تاپیک میومد معلوم نیست کجا رفتن از دیشب که سرعتها افتضاح شده!!! یک احتمال خراب شدن سرعت به اینه که سرعتهای محدود از دستی پایین آوردن سرعت که اکثریت به طرف سرویسهای نامحدود این شرکت جذب بشن که این سرویسها را هم بدون کوچکترین اعمال تغییری دو برابر گرون کردن که راحت سود خوبی به جیب بزنه این شرکت بنظر من اگر امشبم به اینصورت بود بهترین گزینه بین های وب و پارس آنلاین :n02:

shayan0o21
29-10-2014, 21:41
یک پشتیبانی داخل این تاپیک میومد معلوم نیست کجا رفتن از دیشب که سرعتها افتضاح شده!!! یک احتمال خراب شدن سرعت به اینه که سرعتهای محدود از دستی پایین آوردن سرعت که اکثریت به طرف سرویسهای نامحدود این شرکت جذب بشن که این سرویسها را هم بدون کوچکترین اعمال تغییری دو برابر گرون کردن که راحت سود خوبی به جیب بزنه این شرکت بنظر من اگر امشبم به اینصورت بود بهترین گزینه بین های وب و پارس آنلاین :n02:

پارس نیاید :28:

dimebag123
29-10-2014, 22:08
با سلام
ما که داستانی بس غم انگیر داشتیم با این شرکت
بعد از خرید منزل جدید ناچار به جدایی از اینترنت 8 مگ آسیا تک شدم که انصافا خوب بود (البته در مقابل فن آوا باید بگم عالی بود)
بعد از تماس با شاتل و پارس آنلاین و غیره که در مرکز خر تو خر مفتح پورت خالی نداشتند به ناچار از فن آوا دو مگ ماهی 40 گیگ گرفتم
بماند که 3 هفته تمام سر رانژه آقایون داستان شد
10 روز تلفن خونه قطع شد 10 روز اینترنت قطع بود
ما هم چپ و راست با اینا پیگیری کن با مخابرات
رانژه جزو خنده ترین کارهای ممکنه هست یعنی شما یه زوچ سیم رو میخوای بزنی تو اسپلیتر بعد DSLAM از ِDSLAM به دست (بوق و صدا)بدی سوئیچ مخابراتی یه دست هم BRAS این اساتید. سر همین داستان ما 3 هفته سر کار بودیم

بعد هم که خیر سرش وصل شد نمودار دانلود که دندان اره ای به معنای کلمه ، تورنت که تغطیل ، تک کانکشن که افتضاح
نکته جالبتر نمیدونم چه شاهکاری زدن رو DSLAM مودم غیر از G.DMT روی هیچ مودولاسیون دیگه ای آپ نمیشه
یعنی شاهکارن
الانم داره تورنت میگیره با 5000 هزار سیدر 20 کیلو بایت
خیر سرش خط 4 آپ شده نویز هم زیاد نداره
شدیدا پشیمون شدم :n27:

Fanava-Mashhad
29-10-2014, 22:31
همین مشهد هستم دیگه . مشهد میشه تلفنی تخلیه رو انجام داد ؟

ترجیحا ممنون میشیم ما رو راهنمایی کنید تا مشکلتون برطرف بشه ولی اگر بر تخلیه سرویستون مطمئن هستید، کپی کارت ملی و قبض تلفنتون رو هر طور به دست ما برسونید، سرویستون رو تخلیه می کنیم.

Fanava-Mashhad
29-10-2014, 22:35

خیر، مشکل مربوط به بعضی لینک های مخابراتی بود، از همه دوستان عزیز خواهش می کنم زمانی که سرویستون مشکل داره حتما با پشتیبانی تماس داشته باشید. شرکت از شما پول گرفته و در ازای پولی که دریافت کرده موظفه به شما سرویس مناسب بده. همه شرکت ها این وظیفه رو دارند و چقدر خوبه که ما بتونیم این موضوعو فرهنگ سازی کنیم.

Fanava-Mashhad
29-10-2014, 22:38

لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.