PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

david-ebi
10-10-2014, 15:53
با سلام کسی میتونه بگه تو کل ایران مخصوصا خوزستان پینگ در سرورهای ایرانی و خارجی و بدون تایم اوتی در فن آوا پایینتره یا مخابرات لطفا مسئوالان و مدیران و کاربران راهنمایی کنن چون من میخوام برای گین آنلاین نت بگیرم؟؟؟؟؟
لطفا سریع تر من آبادان زندگی میکنم و چند روز دیگه شارژ نتم از شاتل تموم میشه
و میخوام 128 نامحدود فن آوا یا مخابرات بگیرم

دوست عزیزم اگر سوالتو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح نکردی مطرح کن احتمالا زودتر به نتیجه میرسی.

S M Λ S Ħ
10-10-2014, 16:33
دوستان سلام
عزیزانی که فناوا دارن یه راهنمایی کنن شبانه وضعیت چطوره؟ سرعت دانلود افت میکنه یا نه؟

سلام عزیز

من سرویس حجمی فن اوا رو دارم که شبانم شبی 3 گیگ رو دارم؛ دیگه بین 3 و 3.5 گیگ هم متغیر هست

سرعت دانلود هم به طور متوسطش 170کیلو هست

david-ebi
10-10-2014, 19:01
سلام عزیز

من سرویس حجمی فن اوا رو دارم که شبانم شبی 3 گیگ رو دارم؛ دیگه بین 3 و 3.5 گیگ هم متغیر هست

سرعت دانلود هم به طور متوسطش 170کیلو هست
شما گفتی ظاهرا واست روی 8 مگابیت بستند.درسته؟اگر روی 6 مگابیت ببندن فکر کنم شبی 2.5 گیگ بیشتر نشه.

S M Λ S Ħ
10-10-2014, 20:05
شما گفتی ظاهرا واست روی 8 مگابیت بستند.درسته؟اگر روی 6 مگابیت ببندن فکر کنم شبی 2.5 گیگ بیشتر نشه.

نه برای من روی همون 6 مگ بستن؛ بیشتر نمیدن آخه ! :دی

من 512 داشتم با همین 6 مگ شبی 2 گیگ تا 2.5 بود ؛ کردمش 1 مگ با همون 6 مگ شد شبی 3 تا 3.5

البته یه جورایی برای من فیکس شده، یعنی شبی همون 3.5

اگه تعرفه 2 مگ با شبانه ترافیک کم (نه 40 گیگ برا یه ماه :| ) میداشت اونو میگرفتم که قطعا شبی بیشتر از 4 گیگ میشد

maniya12
10-10-2014, 21:00
با سلام کسی میتونه بگه تو کل ایران مخصوصا خوزستان پینگ در سرورهای ایرانی و خارجی و بدون تایم اوتی در فن آوا پایینتره یا مخابرات لطفا مسئوالان و مدیران و کاربران راهنمایی کنن چون من میخوام برای گین آنلاین نت بگیرم؟؟؟؟؟
لطفا سریع تر من آبادان زندگی میکنم و چند روز دیگه شارژ نتم از شاتل تموم میشه
و میخوام 128 نامحدود فن آوا یا مخابرات بگیرم

دوستان لطفا یکی جواب منو بده

Fanava-Mashhad
10-10-2014, 22:23
دوست عزیز متاسفانه من نمی تونم بهتون کمکی بکنم.
پیشنهاد می کنم با کافی نت هایی که سرویس این دو شرکت رو دارند مشورت کنید.
دوستانی که اینجا حضور دارند، تا جایی که بنده متوجه شدم بیشتر دانلود می کنند و Packet Loss و Ping Time براشون اولویت بالایی نداره.

gigaht
11-10-2014, 00:45
ظاهرا کسی اطلاعی نداشته که نگفتن بنابراین
بنظرم شما ابتدا سرویس یکماهه بگیر اگر راضی بودی تمدید وگرنه میتونی بری سراغ دیگری.

(یعنی آبادانی دیگه ای نداریم اینجا کمک ایشون کنه ؟)

farshad0123
11-10-2014, 00:48

فن آوای خوزستان(طلوع رایانه لقمان)پهنای باندشو از مخابرات میگیره اگر نامحدود میخوای باید بری طلوع رایانه سرعت نامحدود هاش هم 2برابر اسمیه محدودیت هم نداره شبانه طلوع رایانه هم از ساعت 1تا 7
مخابرات هم نامحدود نداره فقط شبانه داره شبانه مخابرات هم از ساعت 2تا6

gigaht
11-10-2014, 01:00
گمونم سوالش بیشتر مربوط به پینگ بهتر بود که مخابرات یا فناوا بگیره . گیم بازه .

farshad0123
11-10-2014, 01:05
گمونم سوالش بیشتر مربوط به پینگ بهتر بود که مخابرات یا فناوا بگیره . گیم بازه .

فکر نکنم سرویس محدود مخابرات بدرد بازی بخورن چون باید روزی 1گیگ(شایدم بیشتر) بخره مگر از ساعت 2-6 بازی کنه که رایگانه وگرنه مخابرات پینگ و سرعتش عالیه مخصوصا شبا تو تایم رایگان پینگ و سرعت بهتر هم میشن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آدرس طلوع رایانه لقمان(فن آوای خوزستان):trlict.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

david-ebi
11-10-2014, 03:46
نه برای من روی همون 6 مگ بستن؛ بیشتر نمیدن آخه ! :دی

من 512 داشتم با همین 6 مگ شبی 2 گیگ تا 2.5 بود ؛ کردمش 1 مگ با همون 6 مگ شد شبی 3 تا 3.5

البته یه جورایی برای من فیکس شده، یعنی شبی همون 3.5

اگه تعرفه 2 مگ با شبانه ترافیک کم (نه 40 گیگ برا یه ماه :| ) میداشت اونو میگرفتم که قطعا شبی بیشتر از 4 گیگ میشد

جناب نماینده محترم فن آوا طبق گفته این دوست عزیزم اگر من سرویس 2 مگ با 40 گیگ حجم در ماه رو بگیرم سرعت شبانه ام از سرویس 1 مگی که شبانه رایگان داره بیشتره یا نه؟و اگر میشه بفرمایید برای مرکز صابری وحید این سرویس 2 مگ چقدر سرعت شبانه اش هست؟

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 13:00
جناب نماینده محترم فن آوا طبق گفته این دوست عزیزم اگر من سرویس 2 مگ با 40 گیگ حجم در ماه رو بگیرم سرعت شبانه ام از سرویس 1 مگی که شبانه رایگان داره بیشتره یا نه؟و اگر میشه بفرمایید برای مرکز صابری وحید این سرویس 2 مگ چقدر سرعت شبانه اش هست؟

سلام
بله قطعا اولویت اختصاص سرویس Burst با کاربرانی هست که سرویس بالاتر تهیه می کنند.در خصوص سرعت شما نمی تونم اظهار نظر کنم متاسفانه. باید تست کنید یا دوستانی که دارند راهنمایی کنند. البته مرکز صابری وحید Congest بود و الان بهتر شده. باز هم باید تست بشه. ممنون میشم اگر دوستان سرعت دانلودشونو به ما بازخورد بدن.

Dr Nima
11-10-2014, 13:10
سلام
بله قطعا اولویت اختصاص سرویس Burst با کاربرانی هست که سرویس بالاتر تهیه می کنند.در خصوص سرعت شما نمی تونم اظهار نظر کنم متاسفانه. باید تست کنید یا دوستانی که دارند راهنمایی کنند. البته مرکز صابری وحید Congest بود و الان بهتر شده. باز هم باید تست بشه. ممنون میشم اگر دوستان سرعت دانلودشونو به ما بازخورد بدن.
سلام
آقای قلی زاده برای نا محدود نوسان دانلود زیاده
زمانی که مخابرات نا محدود داشتم برای دانلود فیکس رو سرعت اسمی بود
ولی هر چقدر تعداد کانکشن بیشتر بشه نوسان بیشتر میشه
و دانلود منیجر رو روی یک کانکشن نوسان پائینتر میاد

abc2
11-10-2014, 13:41
اقا چرا تعرفه هارو گرون کردین چه وضعشه الان فیش اومده برام برای 2 مگ نامحدود میگه 118 تومن پول بده چه خبره قبلا 95 تومن میدادم :-| جنگه مگه

amin_v30
11-10-2014, 14:10
سلام
منم چند روزی هست این مشکل رو دارم،بذارم روی تک کانکشن حل میشه یا همون 32 بمونه واسه نامحدود؟

S M Λ S Ħ
11-10-2014, 14:25
سلام

امروز ساعت 2 مثل اینکه سیستم حال داده بوده سرعت دانلودم روی 600 تا 700 بوده ! :دی

6 گیگ گرفتم، تازه بیشترم میشده اگه توی IDM فایل واسه دانلود میبوده.. نامرد تا ساعت 5 همرو دانلود کرده و سیستم رو خاموش کرده بوده :دی

یک تجربه: همیشه فایل واسه دانلود بیشتر از اون حدی رو که انتظار دارین توی یه روز بگیره بزارین..

تجربه سنگینی بود.. صلوات ! :دی

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 14:26
سلام

سلام
در واقع ۳ نوع سرعت وجود داره:
۱- سرعت اسمی که همون سرعت سرویس شماست که با توجه به اینکه بر مبنای بیت محاسبه میشه و روی ویندوز بر حسب بایت نشون میده عددش تقسیم به ۸ میشه.
۲- سرعت Burst که روی پکیج تعریف میشه و مثلا به سرویس ۱۲۸ کیلوبیت اگر پهنای باند خالی تو مرکز وجود داشت اجازه میده تا یک مگابیت بره بالاتر.
۳- سرعت فیزیکی که روی پورت شما تعریف میشه و رابطه عکس با نویز داره.
این سه تا سرعتو شما سه تا فیلتر در نظر بگیرید. در واقع اگر سرعت Burst شما از سرعت فیزیکی بیشتر باشه، چون سرویس اجازه داره مواقعی که پهنای باند خالیه بالاتر بره، با افزایش تعداد Session نوسان سرعت بیشتر میشه و مدام تلاش می کنه بیشتر بشه ولی زمانی که سرعت فیزیکی و Burst یکسان باشه، با افزایش Session نوسان سرعت تغییر محسوس نمی کنه.
در کل هرچی Session برای دانلود بیشتر باز کنید به شرطی که سرور مقابل و سرعت فیزیکی خطتون اجازه بده، شما می تونید سرعت بالاتری رو دریافت کنید.

Alireza_Galaxy
11-10-2014, 14:39
سلام
در واقع ۳ نوع سرعت وجود داره:
۱- سرعت اسمی که همون سرعت سرویس شماست که با توجه به اینکه بر مبنای بیت محاسبه میشه و روی ویندوز بر حسب بایت نشون میده عددش تقسیم به ۸ میشه.
۲- سرعت Burst که روی پکیج تعریف میشه و مثلا به سرویس ۱۲۸ کیلوبیت اگر پهنای باند خالی تو مرکز وجود داشت اجازه میده تا یک مگابیت بره بالاتر.
۳- سرعت فیزیکی که روی پورت شما تعریف میشه و رابطه عکس با نویز داره.
این سه تا سرعتو شما سه تا فیلتر در نظر بگیرید. در واقع اگر سرعت Burst شما از سرعت فیزیکی بیشتر باشه، چون سرویس اجازه داره مواقعی که پهنای باند خالیه بالاتر بره، با افزایش تعداد Session نوسان سرعت بیشتر میشه و مدام تلاش می کنه بیشتر بشه ولی زمانی که سرعت فیزیکی و Burst یکسان باشه، با افزایش Session نوسان سرعت تغییر محسوس نمی کنه.
در کل هرچی Session برای دانلود بیشتر باز کنید به شرطی که سرور مقابل و سرعت فیزیکی خطتون اجازه بده، شما می تونید سرعت بالاتری رو دریافت کنید.

با سلام و عرض ادب

سوالی داشتم بنده مشهد هستم و سال پیش از کیانت سرویس گرفتم, سرویس 512 bu داخل بخش ارتقا سرویس نیست! باید چی کار کنم این سرویس ها اضافه بشن؟
و اینکه داخل سایت نوشته شده 512 مصرف منصفانش 20 گیگه ایا در مشهد هم مصرف منصفانه وجود داره؟

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 14:46
اقا چرا تعرفه هارو گرون کردین چه وضعشه الان فیش اومده برام برای 2 مگ نامحدود میگه 118 تومن پول بده چه خبره قبلا 95 تومن میدادم :-| جنگه مگه

سلام سرویستون چیه؟ و کدوم شهر هستین؟

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 14:47
سلام

امروز ساعت 2 مثل اینکه سیستم حال داده بوده سرعت دانلودم روی 600 تا 700 بوده ! :دی

6 گیگ گرفتم، تازه بیشترم میشده اگه توی IDM فایل واسه دانلود میبوده.. نامرد تا ساعت 5 همرو دانلود کرده و سیستم رو خاموش کرده بوده :دی

یک تجربه: همیشه فایل واسه دانلود بیشتر از اون حدی رو که انتظار دارین توی یه روز بگیره بزارین..

تجربه سنگینی بود.. صلوات ! :دی

سلام
امروز یه سری تغییرات دادیم تو سرویس هامون، فکر کنم از این به بعد سرعتتون بهتر میشه.

hadi777
11-10-2014, 14:49
منم چند روزی هست این مشکل رو دارم،بذارم روی تک کانکشن حل میشه یا همون 32 بمونه واسه نامحدود؟
دوست عزیز توصیه من به شما و بقیه، هر سرویس هم داشته باشی!
تا وقتی نیاز نباشه تعداد کانکشن ها رو بالا نبر. وقتی میبینی با تک یا 2 کانکشن سرعت حداکثر سرویس داری پس هیچ دلیلی نداره تعداد کانکشن ببری بالا.
اینجوری درصد خرابی دانلود هم کمتر میشه.

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 14:50
با سلام و عرض ادب

سوالی داشتم بنده مشهد هستم و سال پیش از کیانت سرویس گرفتم, سرویس 512 bu داخل بخش ارتقا سرویس نیست! باید چی کار کنم این سرویس ها اضافه بشن؟
و اینکه داخل سایت نوشته شده 512 مصرف منصفانش 20 گیگه ایا در مشهد هم مصرف منصفانه وجود داره؟

سلام بر شما
خیر سیاست مصرف منصفانه برای فن آوا در مشهد وجود نداره، با همکاران دفتر مشهد با شماره زیر تماس بگیرید، درخواستتون رو انجام میدن.

Dr Nima
11-10-2014, 14:53

من که رو تک کانکشن میذارم شما هم میخوای هر کدوم رو تست کن ببین کدوم برات بهتره

S M Λ S Ħ
سلام

تجربه سنگینی بود.. صلوات !

چنتا فیلم سریال لینکش رو داشته باش بزار آخر دانلودات:-)

Fanava-Mashhad

سلام
امروز یه سری تغییرات دادیم تو سرویس هامون، فکر کنم از این به بعد سرعتتون بهتر میشه.

چرا فن آوا بعضی استانها برای خودش قیمتی داره
بعضی جاها گرونتره یا مثلا برنزی ۱ به ۱۰ هس
و فن آوای مرکز نظارتی بر روشون نداره
مرکز میگه ما فقط لینک میفروشیم
و در مورد تغییر سرویس
آیا برنامه ای شبیه این برای نامحدود ها هم دارین

maniya12
11-10-2014, 15:24
فکر نکنم سرویس محدود مخابرات بدرد بازی بخورن چون باید روزی 1گیگ(شایدم بیشتر) بخره مگر از ساعت 2-6 بازی کنه که رایگانه وگرنه مخابرات پینگ و سرعتش عالیه مخصوصا شبا تو تایم رایگان پینگ و سرعت بهتر هم میشن

آدرس طلوع رایانه لقمان(فن آوای خوزستان):trlict.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

والا این قیمتهایی که تو سایت زده خیلی متفاوت هست با قیمت هایی که تو سایت اصلی فن آوا زده جریان چیه؟؟
این پینگهایی که گذاشتین مال مخابراته یا فن آوا؟؟

S M Λ S Ħ
11-10-2014, 15:29
سلام

جدی؟

یعنی این تغییرات روی شبانه هم تاثیر داره ؟

اگه قرار باشه شبانه مثل امروز صبح باشه که عالی میشه :D

maniya12
11-10-2014, 16:17
با سلام من یه سوال کلی داشتم اونم این بوده که اگه در شهر و منطقه ای که من زندگی میکنم تعداد نفرات خیلی کمی اشتراک اینترنت فن آوا رو داشته باشن آیا باعث پایین اومدن پینگ و بالا رفتن سرعت دانلود میشه یا نه فرقی نمیکنه؟؟در مقایسه با یه شهری که کاربر زیاد داشته باشه؟؟

maniya12
11-10-2014, 16:21
لطفا دوستانی که در خوزستان مخصوصا آبادان فن آوا(طلوع رایانه لقمان) دارن از این پینگ گراف بگیرن و ببینن پینگ تایم چند میده؟؟
ping 217.218.155.155

Alireza_Galaxy
11-10-2014, 16:43
سلام بر شما
خیر سیاست مصرف منصفانه برای فن آوا در مشهد وجود نداره، با همکاران دفتر مشهد با شماره زیر تماس بگیرید، درخواستتون رو انجام میدن.

هزینه اش چقدر فرق میکنه؟

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 16:47
من که رو تک کانکشن میذارم شما هم میخوای هر کدوم رو تست کن ببین کدوم برات بهتره

چنتا فیلم سریال لینکش رو داشته باش بزار آخر دانلودات:-)

چرا فن آوا بعضی استانها برای خودش قیمتی داره
بعضی جاها گرونتره یا مثلا برنزی ۱ به ۱۰ هس
و فن آوای مرکز نظارتی بر روشون نداره
مرکز میگه ما فقط لینک میفروشیم
و در مورد تغییر سرویس
آیا برنامه ای شبیه این برای نامحدود ها هم دارین

بعضی از نماینده های قدیمی فن آوا با این شرکت مشارکت می کنند که به مرور این شرایط داره عوض میشه.

farshad0123
11-10-2014, 16:47
دوستان بنظرتون علت اینکه snr ثابت باشه رو 8 و هر چی دان استریم بالاتر بره تغییر نکنه چی میتونه باشه؟
مثلا رو 4مگ snr 8باشه رو 11مگ و 6مگ یا 8مگ هم همینطور
مودمو یه جای دیگه تست کردم عدد واقعی رو نشون میداد یه مودم دیگه هم رو خط تلفنم تست کردم snr رو درست نشون میداد

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 16:48
جدی؟

یعنی این تغییرات روی شبانه هم تاثیر داره ؟

اگه قرار باشه شبانه مثل امروز صبح باشه که عالی میشه :D

بله تغییرات برای کل سرویس هاست.

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 16:49
با سلام من یه سوال کلی داشتم اونم این بوده که اگه در شهر و منطقه ای که من زندگی میکنم تعداد نفرات خیلی کمی اشتراک اینترنت فن آوا رو داشته باشن آیا باعث پایین اومدن پینگ و بالا رفتن سرعت دانلود میشه یا نه فرقی نمیکنه؟؟در مقایسه با یه شهری که کاربر زیاد داشته باشه؟؟

سلام
بله می تونه موثر باشه.

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 16:54
دوستان بنظرتون علت اینکه snr ثابت باشه رو 8 و هر چی دان استریم بالاتر بره تغییر نکنه چی میتونه باشه؟
مثلا رو 4مگ snr 8باشه رو 11مگ و 6مگ یا 8مگ هم همینطور
مودمو یه جای دیگه تست کردم عدد واقعی رو نشون میداد یه مودم دیگه هم رو خط تلفنم تست کردم snr رو درست نشون میداد

خطتون نویز داره و علتش هم احتمالاً داخلیه. اختلال مودم و اسلات پورت مخابراتیتون هم می تونه باشه.

Amin Asterix
11-10-2014, 16:55
دیگه نواسان خیلی زیاد شده.512 نامحدود بین 25 تا 60 بالا پایین میره.اکثرا رو 40-45 هست سرعتم.اصلا اینجوری نبود قبلا.به جای که گرون کردین یکم بهمون حال بدین بدترشم کردین؟:n09:

farshad0123
11-10-2014, 17:00
خطتون نویز داره و علتش هم احتمالاً داخلیه. اختلال مودم و اسلات پورت مخابراتیتون هم می تونه باشه.

مودمو یه جای دیگه تست کردم درست بود یه مودم دیگه(2750سفید) آوردم و روی خط تلفنم تست کردم snr ثابت روی 18بود
ولی مودم خودمو که روی خط تلفن خودم میزارم snr اول میره روی 20تا چند دقیقه بعد میاد روی 8
اگر از خط تلفن بود پس با مودم دیگه هم باید snr پایین بود در صورتی که با مودم دیگه snr خوب میشه اگر هم از مودم بود پس باید جای دیگه هم snrرو کم نشون میداد در صورتی که روی خط تلفن دیگه snr رو خوب نشون میده

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ببینید attainable rate رو زده 20مگ یعنی تا 20مگ میکشه ولی snr چرا اینقدر پایینه؟دان استریم هم بالا بره snr تغییری نمیکنه(یعنی منظورم اینه که لینک نمیپره و رو همین عدد میمونه)!:n13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان مودمو خاموش/روشن کردم الان snr شده 19 چند دقیقه همینجور میمونه بعدش میاد رو 8

piishii
11-10-2014, 18:07
سلام
اونوقت سرویس های نامحدود چی ؟ برای اونا هم فرقی داره ؟ نمیشه ساعات شبانه برای اونا هم فرقی بکنه

Dr Nima
11-10-2014, 18:28
سلام
در سرویسهای نامحدود هم تغییراتی دادین یا فقط برای محدودها
چون هنوز هیچ فرقی نکرده
در مورد اینترانت اگه دارین میشه نوع و شرایط سرویسها رو بگین
بیشتر منظورم نا محدودش هس
حداقل تا سایت آماده میشه لطفا یه وبلاگ درست کنید
حتی میتونید در همین انجمن پی سی ورلد یک گروه اجتماعی درست کنید

سوالی داشتین با ناظرین و مدیران بخش اینترنت انجمن هماهنگ کنید

لطفا این دو گزینه رو که مشخص کردم توضیح بدیم و بگین فعال باشه یا غیرفعال

masoudboy
11-10-2014, 20:09
امروز یک مودم جدید مدل Dlink 2750U سفید خریدم مودم قبلیم 2640U بود که سال 88 خریده بودم
جالبیش اینه که SNR در مودم جدید بهبود پیدا کرد و میزانش 10 تا رفت بالا و بهتر شد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

maniya12
11-10-2014, 20:17
لطفا دوستانی که در خوزستان مخصوصا آبادان فن آوا(طلوع رایانه لقمان) دارن از این پینگ گراف بگیرن و ببینن پینگ تایم چند میده؟؟
ping 217.218.155.155

دوستان اگه لطف کنید این سوال من رو هم جواب بدین ممنون میشم
اگه بچه های شهر های دیگه هم پینگ تایمشون رو با این آیپی بگن هم ممنون میشم

k1ozil
11-10-2014, 20:31
امروز یک مودم جدید مدل Dlink 2750U سفید خریدم مودم قبلیم 2640U بود که سال 88 خریده بودم
جالبیش اینه که SNR در مودم جدید بهبود پیدا کرد و میزانش 10 تا رفت بالا و بهتر شد ...

مودلاسیون مودم رو روی adsl2 بزار

Dr Nima
11-10-2014, 20:44
annex هم m
یا آخری که هر 5 تا هست

البته برای تست میتونه مودلاسیون مودم رو روی auto sync-up بزاره

Dr Nima
11-10-2014, 20:50
دوستان اگه لطف کنید این سوال من رو هم جواب بدین ممنون میشم
اگه بچه های شهر های دیگه هم پینگ تایمشون رو با این آیپی بگن هم ممنون میشم

اگه پینگ پایینتری میخوای میتونی از سرویسهای کاهش پینگ بگیری

یه ماهه بگیر راضی نبودی عوض کن

DariushGreat
11-10-2014, 21:11
بچه ها پریشب 5.5 گیگ دانلود داشتم :دی دیروز هم کلا اینترنت قطع میشد!!!! :n09: چه خبره؟؟؟

Dr Nima
11-10-2014, 21:15
بچه ها پریشب 5.5 گیگ دانلود داشتم :دی دیروز هم کلا اینترنت قطع میشد!!!! :n09: چه خبره؟؟؟

نماینده مشهد که میگن تغییراتی برای بهتر شدن داریم انجام میدیم
حالا معلوم نیست منظور کشوری بوده یا استانی

masoudboy
11-10-2014, 21:19

فن آوا این مرکزی که من هستم adsl2 نداره و adsl معمولی هست
چون تجهیزاتش قدیمی هست مربوط به سال 85 ...

Dr Nima
11-10-2014, 21:21
فن آوا این مرکزی که من هستم adsl2 نداره و adsl معمولی هست
چون تجهیزاتش قدیمی هست مربوط به سال 85 ...

شما تست کن
ببین چطوریه

annex
M

ADSL2
یا auto sync-up

maniya12
11-10-2014, 21:43

اگه پینگ پایینتری میخوای میتونی از سرویسهای کاهش پینگ بگیری

یه ماهه بگیر راضی نبودی عوض کن

خیلی متشکر
واقعا خیلی خوبه بدون سرویس گیم پینگ اینه
با سرویس گیم این پینگ که الان 30 هستش تا چند میاد پایین؟!
اگه سرویس گیم فعال بشه آیا روی سرعت دانلود هم تاثیر داره؟
سرعت دانلود 128 نامحدود چنده؟!!
شما راضی هستین؟!
آیا شما بچه کجا هستین؟!

farshad0123
11-10-2014, 21:49
خیلی متشکر
شما راضی هستین؟!
آیا شما بچه کجا هستین؟!

این پینگ فن آوای تهرانه طلوع رایانه فرق داره نمیشه فن آوا رو با طلوع رایانه مقایسه کرد

Dr Nima
11-10-2014, 21:54
خیلی متشکر
شما راضی هستین؟!
آیا شما بچه کجا هستین؟!
خواهش میکنم هموطن
فن آوا در بعضی شهرها هم قیمت و هم سرعت فرق داره
مشهد نامحدود همون سرعت اسمی رو میدن
شما باید از نماینده شهرتون بپرسین
در مورد کاهش پینگ میتونید از پشتیبانی سوال کنید
و یا سرویس کاهش دهنده پینگ رو تو نت بگردین و تست رایگانش رو امتحان کنید
فعلا راضیم البته نامحدود بدون مصرف منصفانه جای دیگه نمیدن تو مشهد

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 22:01
دیگه نواسان خیلی زیاد شده.512 نامحدود بین 25 تا 60 بالا پایین میره.اکثرا رو 40-45 هست سرعتم.اصلا اینجوری نبود قبلا.به جای که گرون کردین یکم بهمون حال بدین بدترشم کردین؟:n09:

لطفا با سرورهای مختلف تست کنید ببینید تغییر می کنه یا نه. اگه تغییر نکرد با پشتیبانی تماس بگیرید براتون بررسیس کنند.

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 22:03
مودمو یه جای دیگه تست کردم درست بود یه مودم دیگه(2750سفید) آوردم و روی خط تلفنم تست کردم snr ثابت روی 18بود
ولی مودم خودمو که روی خط تلفن خودم میزارم snr اول میره روی 20تا چند دقیقه بعد میاد روی 8
اگر از خط تلفن بود پس با مودم دیگه هم باید snr پایین بود در صورتی که با مودم دیگه snr خوب میشه اگر هم از مودم بود پس باید جای دیگه هم snrرو کم نشون میداد در صورتی که روی خط تلفن دیگه snr رو خوب نشون میده

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ببینید attainable rate رو زده 20مگ یعنی تا 20مگ میکشه ولی snr چرا اینقدر پایینه؟دان استریم هم بالا بره snr تغییری نمیکنه(یعنی منظورم اینه که لینک نمیپره و رو همین عدد میمونه)!:n13:

الان مودمو خاموش/روشن کردم الان snr شده 19 چند دقیقه همینجور میمونه بعدش میاد رو 8

لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید، پروفایل اسلات پورتتون باید تغییر داده بشه.

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 22:04
اونوقت سرویس های نامحدود چی ؟ برای اونا هم فرقی داره ؟ نمیشه ساعات شبانه برای اونا هم فرقی بکنه

بله تغییرات باید شامل همه سرویس ها و همه ساعات بشه.

maniya12
11-10-2014, 22:05
این پینگ فن آوای تهرانه طلوع رایانه فرق داره نمیشه فن آوا رو با طلوع رایانه مقایسه کرد

ما آخر نفهمدیم این فن آوا طلوع رایانه هست اگه این طلوع رایانست چرا نمایندگی فن آوا رو گرفته والا گیج شدیم

maniya12
11-10-2014, 22:07
کاربر محترم آقای fanava mashhad
آیا نمایندگی فن آوا در خوزستان به نام طلوع رایانه لقمان هست ؟
آیا تجهیزات شما با این نمایندگی در خوزستان فرق میکنه ؟؟
والا ما که گیج شدیم

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 22:07
در سرویسهای نامحدود هم تغییراتی دادین یا فقط برای محدودها
چون هنوز هیچ فرقی نکرده
در مورد اینترانت اگه دارین میشه نوع و شرایط سرویسها رو بگین
بیشتر منظورم نا محدودش هس
حداقل تا سایت آماده میشه لطفا یه وبلاگ درست کنید
حتی میتونید در همین انجمن پی سی ورلد یک گروه اجتماعی درست کنید

سوالی داشتین با ناظرین و مدیران بخش اینترنت انجمن هماهنگ کنید

لطفا این دو گزینه رو که مشخص کردم توضیح بدیم و بگین فعال باشه یا غیرفعال

در مورد همه سرویس ها اعمال شده. شما احتمالا مشکل نداشتین که متوجه نشدین:n02:
در مورد اینترانت باید با دفتر فروش تماس بگیرید راهنماییتون کنند.
بله حتماً، متشکرم.
تا جایی که بنده اطلاع دارم، تاثیری برای سرویس شما نداره و می تونه غیر فعال باشه. ولی حتماً اگر اطلاعات دقیق تری داشتم بهتون اطلاع میدم.

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 22:08

میزانش بر حسب دسی بل محاسبه و نمایش داده میشه.

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 22:10
نماینده مشهد که میگن تغییراتی برای بهتر شدن داریم انجام میدیم
حالا معلوم نیست منظور کشوری بوده یا استانی

Just Mashhad

Fanava-Mashhad
11-10-2014, 22:21
با سلام و احترام حضور دوستان عزیز، این صفحه به پیشنهاد دوست عزیز ساخته شده و تا زمان آماده شدن سایت، در این صفحه فعال خواهیم بود.

mmz63s
11-10-2014, 22:30
والا ما که گیج شدیم

شما به این آدرس برین ، لیست نماینده ها رو زده ، میتونین نماینده شهرتون رو پیدا کنین !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D9%88-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4.html

DariushGreat
11-10-2014, 22:31
والا ما که گیج شدیم
پیغام خصوصی دادم بهت خوندیش؟
آره طلوع رایانه لقمان، نمایندگی فن آوا هست

Alireza_Galaxy
12-10-2014, 00:16
با سلام و احترام حضور دوستان عزیز، این صفحه به پیشنهاد دوست عزیز ساخته شده و تا زمان آماده شدن سایت، در این صفحه فعال خواهیم بود.

ببخشید میگم تو مشهد هزینه سرویس 512 bu نامحدود همون 38 هزار تومانه یا فرق میکنه؟

Dr Nima
12-10-2014, 00:25
ببخشید میگم تو مشهد هزینه سرویس 512 bu نامحدود همون 38 هزار تومانه یا فرق میکنه؟
اگه قبلا خطت رانژه شده مالیات هم اضافه میشه ۴۱۵۰۰
وگرنه۵۴۰۰ برای رانژه میگیرن
برای نصب هم ۱۰۰۰۰

maniya12
12-10-2014, 00:34
پیغام خصوصی دادم بهت خوندیش؟
آره طلوع رایانه لقمان، نمایندگی فن آوا هست

آره دمت گرم

maniya12
12-10-2014, 00:35
جالبه طلوع رایانه لقمان نمایندگی فن آوا رو گرفته و در شهر آبادان شرکت اینترنتی پارامیس هم نمایندگی طلوع رایانه لقمان رو گرفته
میترسم اینترنت از شرکت فن آوای خوزستان بگیرم بعد امکانات و سرعت و پینگش مثل پارامیس آبادان آشغال باشه
جالبه سایت و قیمتاش با سایت اصلی فن آوا فرق میکنه و گرون تره واقعا عجیبه!!!

farshad0123
12-10-2014, 00:39
من که گفتم طلوع رایانه از زمین تا آسمون با فن آوا فرق میکنه مثلا فن آوا سرویس 2مگ با 3گیگش شبانه رایگان نداره ولی طلوع رایانه حتی سرویس 2مگ با 1گیگش هم شبانه رایگان داره-نامحدود های طلوع رایانه سرعتشون 2برابر اسمی و سرویس های محدودش سرعتشون اسمیه در صورتی که فن آوا به این شکل نیست-نامحدود های فن آوا بعد از حجم مشخصی سرعتشون کمتر میشه ولی طلوع رایانه سرعتشون بازه هر چقدر که دانلود کردی سرعت پایین نمیاد-طلوع رایانه پهنای باندش هم از مخابرات استان خوزستان میگیره و سرویس های محدودش مثل مخابرات سرعتشون اسمیه-به همین خاطر طلوع رایانه بیشتر نمایندگی مخابراته تا فن آوا(همون اپراتور چهارم مخابراته(پردیس رایان جنوب))

Mehrangta
12-10-2014, 00:57
دوستان الان از مخابرات اصفهان نت دارم
بخوام برم رو فن آوا 512 نامحدود BU خوبه ؟ فن آوا کارش درسته نا محدوداش ؟ کسی هست گرفته باشه ؟
برای انتقالش هم باید کاری کرد ؟

maniya12
12-10-2014, 01:10
من که گفتم طلوع رایانه از زمین تا آسمون با فن آوا فرق میکنه مثلا فن آوا سرویس 2مگ با 3گیگش شبانه رایگان نداره ولی طلوع رایانه حتی سرویس 2مگ با 1گیگش هم شبانه رایگان داره-نامحدود های طلوع رایانه سرعتشون 2برابر اسمی و سرویس های محدودش سرعتشون اسمیه در صورتی که فن آوا به این شکل نیست-نامحدود های فن آوا بعد از حجم مشخصی سرعتشون کمتر میشه ولی طلوع رایانه سرعتشون بازه هر چقدر که دانلود کردی سرعت پایین نمیاد-طلوع رایانه پهنای باندش هم از مخابرات استان خوزستان میگیره و سرویس های محدودش مثل مخابرات سرعتشون اسمیه-به همین خاطر طلوع رایانه بیشتر نمایندگی مخابراته تا فن آوا(همون اپراتور چهارم مخابراته(پردیس رایان جنوب))
پس یعنی با این تفاسیر طلوع رایانه از مخابرات و فن آوا بهتره ؟!
والا من نتی میخوام برای گین که پینگش پایین تر از مخابرات و هر شرکت دیگه باشه و تایم اوتی و پکت لاس هم نداشته باشه و نامحدود داشته باشه
زنگ زدم نمایندگی طلوع رایانه لقمان اهواز بخش فنی گفت اینترنت ما در سرورهای ایرانی پینگش 20 و در سرورهای خارجی 90 هستش خدا کنه راست بگه اگه راست بگه فوق العادست
آیا پینگ در اهواز و آبادان فرق میکنه؟!!
والا من تا حالا ندیدم کسی تو آبادان فن آوا گرفته باشه و از هرکسی هم میپرسم از فن آوای آبادان اطلاعی نداره آیا کم بودن کاربر موثر میتونه باشه در پایین اومدن پینگ و بالا رفتن سرعت دانلود؟!

maniya12
12-10-2014, 01:15
با سلام دقت کردین با اینترنت مخابرات وقتی با وای فای به نت مخابرات وصل میشی و دانلود هم میکنید و حتی با پی سی خودتم دانلود کنی باز پینگ بالا نمیره دلیلش چیه؟!
آیا فن آوای خوزستان هم همین طوریه؟!
اگه اینطوری باشه فوق العاده محشره

Mehrangta
12-10-2014, 01:16
پس یعنی با این تفاسیر طلوع رایانه از مخابرات و فن آوا بهتره ؟!
والا من نتی میخوام برای گین که پینگش پایین تر از مخابرات و هر شرکت دیگه باشه و تایم اوتی و پکت لاس هم نداشته باشه و نامحدود داشته باشه
زنگ زدم نمایندگی طلوع رایانه لقمان اهواز بخش فنی گفت اینترنت ما در سرورهای ایرانی پینگش 20 و در سرورهای خارجی 90 هستش خدا کنه راست بگه اگه راست بگه فوق العادست
آیا پینگ در اهواز و آبادان فرق میکنه؟!!
والا من تا حالا ندیدم کسی تو آبادان فن آوا گرفته باشه و از هرکسی هم میپرسم از فن آوای آبادان اطلاعی نداره آیا کم بودن کاربر موثر میتونه باشه در پایین اومدن پینگ و بالا رفتن سرعت دانلود؟!

david-ebi
12-10-2014, 01:24
فقط باید بگم جناب قلی زاده حتی ساعت 12 شب هم که با اس ام اس مزاحمشون شدم جوابگو بودن و مشکل من رو حل کردن و الان خطم رانژه شده و روی 6 مگابیت با snr برابر با 18 دسی بل داره کار میکنه و قطعا خطم جوابگوی 8 مگابیت هم خواهد بود که امیدوارم این لطف رو بکنن و مارو 8 مگابیتی کنن.از نظر نویز یک درجه فن آوا از صبانت و آسیاتک بهتر عمل کرده تا الان من با اونا وقتی روی 6 مگ بودم نویزم 16 دسی بل بود.البته در حقیقت با صبانت.چون آسیاتک از اول 10 مگابیتی بودم.فقط چون هنوز آغاز سرویس برام نخورده به اینترنت نمیتونم وصل بشم که ایشالله فردا تماس میگیرم که آغاز سرویس برام بخوره.واسه همین فعلا نمیتونم سرعتم رو تست کنم.فقط اگر تا یک هفته آینده همه چیز بر وفق مراد باشه سرویس 1 مگ یکماهه با شبانه رایگان رو میگیرم تا ببینم سرعت شبانم در چه حد هست.فعلا که این سرویس تست رایگان هست.در نهایت با پیگیری خود آقای قلی زاده مخابرات خطمو رانژه کرد که بسیار ممنونم.

maniya12
12-10-2014, 02:06
با سلام دقت کردین با اینترنت مخابرات وقتی با وای فای به نت مخابرات وصل میشی و دانلود هم میکنید و حتی با پی سی خودتم دانلود کنی باز پینگ بالا نمیره دلیلش چیه؟!
آیا فن آوای خوزستان هم همین طوریه؟!
اگه اینطوری باشه فوق العاده محشره

اگه اینطوری باشه عالیه

hadi777
12-10-2014, 02:08
بله تغییرات باید شامل همه سرویس ها و همه ساعات بشه.
سرعت نامحدود که تغییری نکرده! سرعت دانلود سرویس 512 64 هست مثل همیشه.
اگر قراره تغییر ایجاد شه به نظر من یا باید سرعت بره بالاتر یا حجمی که داخل پنل به نامحدودها میدید رو کم کنید به همون قیمت قبل این سرویس با اسمی جدید ارائه بدید.
یعنی 2تا 512 نامحدود داشته باشیم کم مصرف و پر مصرف.

mushroomhead
12-10-2014, 03:41
سلام

من حدود 30-40 صفحه از تاپیک و خوندم ولی بحث ها کلن خارج از جیزایی بود که برام سوال بود. من خونه قبلیمون مخابرات 2mg نامحدود داشتم که بد نبود .مشکلی که مخابرات

داره لینکای خارجی سرعتش داغونه 50-70 سرورای ایرانی هر چقدر بخوای! بعد سر همین کلن الان که میخوام بگیرم قید نامحدود رو زدم چون همه نامحدودا این داستانا رو دارن و

گفتم میرم تو حجمی پول خوب میدم اینترنت خوب میگیرم!

حالا نحوه ی استفاده ی من چجوریه ؟ کلن من مثل ایرانیا از اینترنت استفاده نمیکنم (جسارت نباشه البته:n01:) . مثلا نامحدود داشتم همه میگفتن

احمد ( البته اسمم احمد نیست.منظورشون احمقه:n02:) بزن دانلود و بترررررررررکن . میگم من فیلم نگا نمیکنم . خوب آرشیو جمع کن بفروش:n29::n29: !! ولی وب گردی

میکنم زیاد و از یوتتوب مستند نگا میکنم اونم تو روز . پس مصرفم زیاده ولی فرقش با اونایی که دانلود میکنن چیه ؟من نمیتونم یه لینکی و بدم

به دانلود منیجر که شب واسم دانلود کنه. ینی کلن دوست دارم همون موقع بزنم پلی شه نگا کنم و تموم . پس شبانه رو بیخیال.

حالا من فک میکردم مخابرات چون نامحدود بود لینک خارجیاش کم سرعت بود و تو سرویس حجمی چون میخوان تو هی پول بدی حجم بخری پس

خوب سرعت میدن!!! ( زهی خیال باطل)دیدم نه مخابرات10 مگ ام که حچمیه و پول میدی برا هر گیگی که استفاده میکنی همون آش و کاسه است.

حالا سوالم اینه الان من 60 گیگ حجم بخرم و اینترنت 4مگ بگیرم مثلا. این داستانا که میگین رو 6 مگ میبندن ولی بعد میاد رو سرعت اسمی و فلان ( سرعت 4 مگ کافیه برام چون

میشه باهاش اچ دی نگا کرد) واسه من صدق نمیکنه دیگه ؟ ینی شما تا آخر ماه حجمی که خریدین رو با همون سرعت که گرفتین ( بیشتر

که بهتر) دانلود میکنین ؟ و اینکه شما حدود مصرفتون چند گیگه در ماه ؟ ( به نظرم 60گیگ هم کم باشه با این اوضاع)

مرسی از توجهتون .ببخشید اگه نامرتب شدمهماش رو بزرگ نوشتم که اگه کسی حال نداره همش رو بخونه با همین درشتا منظور و بفهمه.

david-ebi
12-10-2014, 04:46
سلام

من حدود 30-40 صفحه از تاپیک و خوندم ولی بحث ها کلن خارج از جیزایی بود که برام سوال بود. من خونه قبلیمون مخابرات 2mg نامحدود داشتم که بد نبود .مشکلی که مخابرات

داره لینکای خارجی سرعتش داغونه 50-70 سرورای ایرانی هر چقدر بخوای! بعد سر همین کلن الان که میخوام بگیرم قید نامحدود رو زدم چون همه نامحدودا این داستانا رو دارن و

حالا نحوه ی استفاده ی من چجوریه ؟ کلن من مثل ایرانیا از اینترنت استفاده نمیکنم (جسارت نباشه البته:n01:) . مثلا نامحدود داشتم همه میگفتن

احمد ( البته اسمم احمد نیست.منظورشون احمقه:n02:) بزن دانلود و بترررررررررکن . میگم من فیلم نگا نمیکنم . خوب آرشیو جمع کن بفروش:n29::n29: !! ولی وب گردی

میکنم زیاد و از یوتتوب مستند نگا میکنم اونم تو روز . پس مصرفم زیاده ولی فرقش با اونایی که دانلود میکنن چیه ؟من نمیتونم یه لینکی و بدم

به دانلود منیجر که شب واسم دانلود کنه. ینی کلن دوست دارم همون موقع بزنم پلی شه نگا کنم و تموم . پس شبانه رو بیخیال.

حالا من فک میکردم مخابرات چون نامحدود بود لینک خارجیاش کم سرعت بود و تو سرویس حجمی چون میخوان تو هی پول بدی حجم بخری پس

خوب سرعت میدن!!! ( زهی خیال باطل)دیدم نه مخابرات10 مگ ام که حچمیه و پول میدی برا هر گیگی که استفاده میکنی همون آش و کاسه است.

حالا سوالم اینه الان من 60 گیگ حجم بخرم و اینترنت 4مگ بگیرم مثلا. این داستانا که میگین رو 6 مگ میبندن ولی بعد میاد رو سرعت اسمی و فلان ( سرعت 4 مگ کافیه برام چون

میشه باهاش اچ دی نگا کرد) واسه من صدق نمیکنه دیگه ؟ ینی شما تا آخر ماه حجمی که خریدین رو با همون سرعت که گرفتین ( بیشتر

که بهتر) دانلود میکنین ؟ و اینکه شما حدود مصرفتون چند گیگه در ماه ؟ ( به نظرم 60گیگ هم کم باشه با این اوضاع)

مرسی از توجهتون .ببخشید اگه نامرتب شدمهماش رو بزرگ نوشتم که اگه کسی حال نداره همش رو بخونه با همین درشتا منظور و بفهمه.

به به شما از اون مشتریهایی هستی که isp ها خودشونو واسشون میکشن:n02:.مخابرات خیلی ابله بوده که شما رو از دست داده.جایی مثل صبانت که کلا شبانه رو تعطیل کرده شما رو روی چششون میزارن:n02:.کلا isp ها با همچین مشتری حال میکنن که هی حجم بخره و بیخیال شبانه بشه.من فکر کنم فن آوا حال اسیدی بهت بده.یک سرویس تست رایگان ازشون بگیر و تستن کن.شما واسه همه isp ها یک گل به تمام معنا هستی:n02:

mushroomhead
12-10-2014, 05:46
به به شما از اون مشتریهایی هستی که isp ها خودشونو واسشون میکشن:n02:.مخابرات خیلی ابله بوده که شما رو از دست داده.جایی مثل صبانت که کلا شبانه رو تعطیل کرده شما رو روی چششون میزارن:n02:.کلا isp ها با همچین مشتری حال میکنن که هی حجم بخره و بیخیال شبانه بشه.من فکر کنم فن آوا حال اسیدی بهت بده.یک سرویس تست رایگان ازشون بگیر و تستن کن.شما واسه همه isp ها یک گل به تمام معنا هستی:n02:

چوبکاری میفرمایین :n02: این ای اس پی ا که ما داریم خرشون از پل بگذره قرارداد یه ساله ببندن پول و بگیرن رییس جمهورم ادم حساب نمیکنن :n09: بخدا از ناراحتی اعصاب ! به این رسیدم که حجمی بگیرم تلفات میدم وقتی اینترنت سرعتش پایینه ( نمونش پرت کردن تبلت :n29:). تست رایگان قضیش چیه ؟ معمولا پشت هر رایگانی یه بهونه کمین کرده برا چاپیدن . تو سایتش

زده طرح ویژه برای تهران و کرج. ما منطقه نوبنیادیم احتمالن ینی مسلما شامل باید بشه. یکیشو نوشته بود که یه ماهه سرعت 6مگ 20 گیگ! حجم 20 تومن. هزینه ی نصب

مجانی. خیلی خوبه این . یکی ام که نوشته سه ماهه سه گیگ رایگان(احتمالا هزینه نصب میگیره 15 تومن ) . همین منظوره از تست؟

راستی نگفتین چقدر حجم مصرف میکنید در ماه . من140-150 حساب کردم برا هر ماه. میفته 60 گیگ تقریبا. ولی فک میکنم بیشتر بشه مصرف ممنون از توجهت

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 08:43
فقط باید بگم جناب قلی زاده حتی ساعت 12 شب هم که با اس ام اس مزاحمشون شدم جوابگو بودن و مشکل من رو حل کردن و الان خطم رانژه شده و روی 6 مگابیت با snr برابر با 18 دسی بل داره کار میکنه و قطعا خطم جوابگوی 8 مگابیت هم خواهد بود که امیدوارم این لطف رو بکنن و مارو 8 مگابیتی کنن.از نظر نویز یک درجه فن آوا از صبانت و آسیاتک بهتر عمل کرده تا الان من با اونا وقتی روی 6 مگ بودم نویزم 16 دسی بل بود.البته در حقیقت با صبانت.چون آسیاتک از اول 10 مگابیتی بودم.فقط چون هنوز آغاز سرویس برام نخورده به اینترنت نمیتونم وصل بشم که ایشالله فردا تماس میگیرم که آغاز سرویس برام بخوره.واسه همین فعلا نمیتونم سرعتم رو تست کنم.فقط اگر تا یک هفته آینده همه چیز بر وفق مراد باشه سرویس 1 مگ یکماهه با شبانه رایگان رو میگیرم تا ببینم سرعت شبانم در چه حد هست.فعلا که این سرویس تست رایگان هست.در نهایت با پیگیری خود آقای قلی زاده مخابرات خطمو رانژه کرد که بسیار ممنونم.

امیدوارم مشکلتون برطرف بشه.
وظیفه پشتیبانی همینه که هر ساعت شبانه روز مشکل کاربرشو برطرف کنه، امیدوارم بتونیم سرویس مناسبی ارائه بدیم.

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 08:48
سرعت نامحدود که تغییری نکرده! سرعت دانلود سرویس 512 64 هست مثل همیشه.
اگر قراره تغییر ایجاد شه به نظر من یا باید سرعت بره بالاتر یا حجمی که داخل پنل به نامحدودها میدید رو کم کنید به همون قیمت قبل این سرویس با اسمی جدید ارائه بدید.
یعنی 2تا 512 نامحدود داشته باشیم کم مصرف و پر مصرف.

سرعت شما با توجه به سرویس برنزی مناسبه، مخاطب بنده بیشتر دوستانی بودند که مشکل افت سرعت روی سرویس های محدود داشتند و Burst اعمال نمی شد.
برای سرویس های نا محدود حجم اختصاص داده شده صرفا بابت محاسبه اکانتینگه و محدودیتی ایجاد نمی کنه.
در حال حاضر از ۲۵۶ کیلو بیت تا ۴ مگابیت سرویس نامحدود داریم.

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 09:10
سلام

سلام به شما
به نظر من، شما به دوستان تو صفحات مختلف در خصوص سرعت شرکت های مختلف در منطقه مخابراتیتون بپرسید. من اطلاع ندارم منزلتون کدوم منطقس تا بهتون کمک کنم.
ضمن اینکه شما اگر بخواید از Youtube استفاده کنید باید از ارتباط VPN استفاده کنید، و سرعت سرویس شما باز به اون سروری که شما به اون وصل میشید مربوط میشه.

abc2
12-10-2014, 09:13
اقا بنده تهرانم الان اومدم تمدید کنم زده 118 تومن باید بدی :-| 2MB BU نامحدود

abc2
12-10-2014, 09:14
سلام سرویستون چیه؟ و کدوم شهر هستین؟

mohammad_77
12-10-2014, 10:55
سلام. یک سرویس ویژه قرمز رنگ : 200 گیگ یک ساله توی سایت هست و موقع ثبت نام آنلاین وجود نداره توی لیست (تهران) . این سرویس حذف شده یا سایت مورد داره ؟

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 11:03

متاسفانه در خصوص سروی های تهران نمی تونم راهنمایی بدم، ممنون میشم لطفا با دفتر فن آوا در تهران تماس بگیرید.

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 11:03
سلام. یک سرویس ویژه قرمز رنگ : 200 گیگ یک ساله توی سایت هست و موقع ثبت نام آنلاین وجود نداره توی لیست (تهران) . این سرویس حذف شده یا سایت مورد داره ؟

سلام
لطفاْ با دفتر تهران تماس بگیرید.

Dr Nima
12-10-2014, 11:28
امیدوارم مشکلتون برطرف بشه.
وظیفه پشتیبانی همینه که هر ساعت شبانه روز مشکل کاربرشو برطرف کنه، امیدوارم بتونیم سرویس مناسبی ارائه بدیم.
اگه اس ام اس هم هس خب به ما هم بگین:n02:

david-ebi
12-10-2014, 12:22
دوستان امروز بالاخره خطم وصل شد و روی 6 مگ استیبل شدم که امیدوارم بشه 8 مگ هم روش بست.احساس میکنم سرعت باز شدن صفحاتم کمی بهتر از آسیاتک هست.سه بار در اسپید تست تست گرفتم که بهترین نتیجشو میزارم.

در بدترین نتیجه دانلودم 4.9 مگابیت بود و پینگ هم 60 .این سه بار با سه سرور مختلف بود.آپلود هم در هر سه دفعه همین 0/52 مگابیت بود.
سرعت دانلودم هم از سرور داخلی و خارجی حدود 11 صبح بین 680 تا 700 کیلوبایت بود.تا اینجا خدا رو شکر نسبتا راضی هستم.تا سرویس شبانه بخرم ببینم اون سرعتش چطوری از آب درمیاد.

hadi777
12-10-2014, 12:23
سرعت شما با توجه به سرویس برنزی مناسبه، مخاطب بنده بیشتر دوستانی بودند که مشکل افت سرعت روی سرویس های محدود داشتند و Burst اعمال نمی شد.
برای سرویس های نا محدود حجم اختصاص داده شده صرفا بابت محاسبه اکانتینگه و محدودیتی ایجاد نمی کنه.
در حال حاضر از ۲۵۶ کیلو بیت تا ۴ مگابیت سرویس نامحدود داریم.

خب پس چیزی عوض نشده! فقط گرون شده.
من نمیدونم چرا هر چی تغییر و تحوله و گرانی سر سرویس های نامحدود هست! اون از مخابرات اونم از بقیه و در آخر فن آوا که باز اوضاعش بهتره.
ولی در کل همشون ناحقه. سرویس نا محدود که فقط واسه دانلود نیست ملت میخوان در طول روز راحت وبگردی کنند. ولی خب تصور براین شده همه ماهی 100گیگ دانلود میکنن! :n29:

farryad
12-10-2014, 12:50
پنج روز گذشت چراغ adsl من همچنان خاموش.
چقدر طول میکشه رانژه بشه خط.
مرکز فرشچی

DariushGreat
12-10-2014, 12:57
و دانلود رایگان در ساعات رایگان دیشب من... :n04::n04::n04::n04:

hadi777
12-10-2014, 13:01

مطمئنی آمارش درسته؟ همین قدر دانلود کردی :n02:
سرویست چیه سرعت دانلود شبا چنده مگه؟

Dr Nima
12-10-2014, 13:37
مرکز فرشچی
حداکثر سه روز
ولی بخاطر ثبت نام طرح تست رایگان و تعداد زیاد
مثل اینکه طولانی شده رانژه
شما باید خودت زنگ بزنی و از خانم ناصری بپرسی
خودت باید پیگیر باشی
مورد بوده نزدیک دو هفته بعد نمایشگاه خط وصل نشده
وقتی زنگ زده شده گفتن هنوز رانژه نشده
البته اگه انتقادی هم میکنیم انتقاد سازندس
و قصد تخریب یا عقده گشایی نداریم
۸ تا ۵ وقت اداریشون هس

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 13:56
خب پس چیزی عوض نشده! فقط گرون شده.
من نمیدونم چرا هر چی تغییر و تحوله و گرانی سر سرویس های نامحدود هست! اون از مخابرات اونم از بقیه و در آخر فن آوا که باز اوضاعش بهتره.
ولی در کل همشون ناحقه. سرویس نا محدود که فقط واسه دانلود نیست ملت میخوان در طول روز راحت وبگردی کنند. ولی خب تصور براین شده همه ماهی 100گیگ دانلود میکنن! :n29:

متاسفانه علت افزایش قیمت رو قبلا عرض کردم.

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 13:57
مرکز فرشچی

متاسفانه مرکز فرشچی رانژه ها رو انجام ندادند و ما هم نامه زدیم به سازمان تنظیم مقررات و در حال پیگیریه.

amin_v30
12-10-2014, 14:05

جان عزیزت اینجا رو مثل تاپیک صبانت نکن،بذارید زندگیمون رو بکنیم،با تشکر:n16:

saeedsh7j
12-10-2014, 14:38
سلام. من مشهدم. اگه بخوام یک ماه ازمایشی از فن اوا بگیرم . دانلود شبانه هم داشته باشه کدوم طرحشو بگیرم؟

Mehrangta
12-10-2014, 14:52
دوستان الان از مخابرات اصفهان نت دارم
بخوام برم رو فن آوا 512 نامحدود BU خوبه ؟ فن آوا کارش درسته نا محدوداش ؟ کسی هست گرفته باشه ؟
برای انتقالش هم باید کاری کرد ؟

کسی نبود ؟

david-ebi
12-10-2014, 15:13
سلام. من مشهدم. اگه بخوام یک ماه ازمایشی از فن اوا بگیرم . دانلود شبانه هم داشته باشه کدوم طرحشو بگیرم؟

دوست عزیز متاسفانه در طرح آزمایشی دانلود شبانه ای وجود نداره مگر از طرحهای یکماهه پولی که دانلود شبانه داشته باشند استفاده کنی.من هم به همین خیال طرح آزمایشی گرفتم اما دیدم ای داد در این طرح دانلود شبانه وجود ندارد:n02:.الان هم چون تا 10 روز دیگه قرار است به منزل جدید نقل مکان کنیم گذاشتم تا این نقل مکان انجام بشه بعد ببینم روی خط جدیدم باز چه سرویسی میتونم بگیرم که اونجا یکی از طرحهای یکماهه دارای دانلود شبانه رو بردارم.

DariushGreat
12-10-2014, 15:42
مطمئنی آمارش درسته؟ همین قدر دانلود کردی :n02:
سرویست چیه سرعت دانلود شبا چنده مگه؟

آره مطمئنم! کلی فایل نصبی مربوط به برنامه های اتوکد و تکلا و آرشیتکت پریمیر و ولفرام آلفا و سیمولا داشتم واسه دانلود که همه رو گرفته! الآن فقط فیلما مونده که همش هم خطا داده که اونم مشکل از سروریه که دانلود میکنم! احتمالا اگر فیلما رو هم میگرفت شاید تا بالای 11 گیگ هم میرفت! :n04:
نمیدونم چی شده ولی پریشب هم از ساعت 2:40 دانلود زدم 5.5 گیگ گرفتم...! :n13:
سرویس 1 مگ 6 گیگ حجم با شبانه رایگان! داون استریمم هم 8 مگ هست
همون شبی که 5.5 گیگ گرفت سرعت 300 به بالا بود، ولی دیشب اتوماتیک شروع شده و من خواب بودم نمیدونم چند بوده سرعت

Dr Nima
12-10-2014, 15:44
کسی نبود ؟
یکی از همشهریات گرفته اینجا هم بعضی مواقع پست میده
زنگ بزن نماینده فن آوا شهرتون
مشهد خوبه نامحدود بدون منصفانه
تو ایران فقط مخابرات تهران یا اگه شهری دیگه که نا محدود بده و فن آوا اینجوریه
برنزی ۱ به ۸ و سرعت اسمی

david-ebi
12-10-2014, 15:47
آره مطمئنم! کلی فایل نصبی مربوط به برنامه های اتوکد و تکلا و آرشیتکت پریمیر و ولفرام آلفا و سیمولا داشتم واسه دانلود که همه رو گرفته! الآن فقط فیلما مونده که همش هم خطا داده که اونم مشکل از سروریه که دانلود میکنم! احتمالا اگر فیلما رو هم میگرفت شاید تا بالای 11 گیگ هم میرفت! :n04:
همون شبی که 5.5 گیگ گرفت سرعت 300 به بالا بود، ولی دیشب اتوماتیک شروع شده و من خواب بودم نمیدونم چند بوده سرعت

جزو یکی از خوش شانس ترین کاربران اینترنت هستی که ظاهرا مرکز مخابراتیت خیلی با فن آوا جور در اومده و داره بهت حال میده شدید.شما احتمالا جزو استثنائها هستی و خودت رو با بقیه مقایسه نکن و حالشو ببر.اصلا همینکه واست روی 8 مگ بستن کلی بهت حال دادن و احتمالا واسه همون هم سرعت شبانت رفته بالاتر.در هر صورت حالشو ببر و جای ما هم دانلود کن:n02:

Dr Nima
12-10-2014, 15:48

به توصیه یکی از کاربرا اینجا بهتره صف دانلودت بیشتر باشه
یعنی به ترتیب اولویت تو صف بذار
که نهایت استفاده رو ببری
یکی از کاربرا هم نگرانه شما با این آمار دانلود باعث بشی فن آوا مثل صبا بشه:n02:

Dr Nima
12-10-2014, 15:54
شما همون ۵۱۲ با شبانه که ارزونترینش هس رو بگیر یه ماهه
که اگر خوشت نیومد ضرر نکنی
ولی فعلا همون طرح رایگان رو بگیر

و یه سوال از آقای قلی زاده بعد از طرح رایگان اگه بخوان یه سرویس رو انتخاب کنن
پول رانژه هم حساب میکنید
چون در پنل سرویسی برای انتخاب نیست

DariushGreat
12-10-2014, 16:39
جزو یکی از خوش شانس ترین کاربران اینترنت هستی که ظاهرا مرکز مخابراتیت خیلی با فن آوا جور در اومده و داره بهت حال میده شدید.شما احتمالا جزو استثنائها هستی و خودت رو با بقیه مقایسه نکن و حالشو ببر.اصلا همینکه واست روی 8 مگ بستن کلی بهت حال دادن و احتمالا واسه همون هم سرعت شبانت رفته بالاتر.در هر صورت حالشو ببر و جای ما هم دانلود کن:n02:
آخه قبلش با همین سرویس شبی 3.5 گیگ میگرفتم. قبل ترش هم 512 حجمی داشتم که شبی 2.5 گیگ میگرفتم. یهو این همه تغییرات؟! :دی شایدم موقت باشه... چی بگم... :n13: خدا کنه این تغییرات برای همه و به شکل دائمی باشه

به توصیه یکی از کاربرا اینجا بهتره صف دانلودت بیشتر باشه
یعنی به ترتیب اولویت تو صف بذار
که نهایت استفاده رو ببری
یکی از کاربرا هم نگرانه شما با این آمار دانلود باعث بشی فن آوا مثل صبا بشه:n02:

والا اولویت اول من همین فیلما بود. اصلا نرم افزارا رو نمیخواستم و همون شب اول که سرویسم فعال شد گفتم واسه دانلود کلی فایل گذاشتم، اینا همون فایلا هستن که حوصلم نیومد پاک کنم و همشون دانلود شدن !!! :دی البته خوبه توی شرکت این برنامه ها به کار همکارام میان :n06:
اگر قرار بود مثل صبانت بشه مدت ها پیش - همون موقع که گروهی از کاربرای لایزر رو دادن به فن آوا - خودشو خراب میکرد درست مثل آسیاتک! البته اینجا ایرانه و هیچ چیز قابل پیشبینی نیست!!! باید حواسمون باشه!!!! :دی

david-ebi
12-10-2014, 16:41
اگر میشه جناب قلی زاده یکبار دیگه تفاوت طرحهای bu و gu و su رو از نظر تعداد شیر شدن با مشترکین بفرمایید؟متشکرم.

S M Λ S Ħ
12-10-2014, 16:46
آقا جان آمار دانلود شب تون رو ندین دیگه :دی

خب منم دیشب همون 10 گیگ رو داشتم :دی

maniya12
12-10-2014, 16:59
آخه قبلش با همین سرویس شبی 3.5 گیگ میگرفتم. قبل ترش هم 512 حجمی داشتم که شبی 2.5 گیگ میگرفتم. یهو این همه تغییرات؟! :دی شایدم موقت باشه... چی بگم... :n13: خدا کنه این تغییرات برای همه و به شکل دائمی باشه

والا اولویت اول من همین فیلما بود. اصلا نرم افزارا رو نمیخواستم و همون شب اول که سرویسم فعال شد گفتم واسه دانلود کلی فایل گذاشتم، اینا همون فایلا هستن که حوصلم نیومد پاک کنم و همشون دانلود شدن !!! :دی البته خوبه توی شرکت این برنامه ها به کار همکارام میان :n06:
اگر قرار بود مثل صبانت بشه مدت ها پیش - همون موقع که گروهی از کاربرای لایزر رو دادن به فن آوا - خودشو خراب میکرد درست مثل آسیاتک! البته اینجا ایرانه و هیچ چیز قابل پیشبینی نیست!!! باید حواسمون باشه!!!! :دی
سلام به شما دوست گرامی شما بچه آبادان هستید؟؟

اگه هستید جواب منو بدید اگه بچه خوزستان هم هستید لطفا جواب منو بدید
نظرتون در مورد شرکت فن آوا خوزستان (طلوع رایانه لقمان) چیه؟!راضی هستین؟!
پینگ 4.2.2.4 و 217.218.155.155 شرکت فن آوا خوزستان (طلوع رایانه لقمان) چنده؟!
آیا این شرکت به درد گیم آنلاین میخوره؟!تایم اوتی و پکت لاس داره یا نه؟!
سرعت دانلود سرویس 128 نامحدود چنده؟؟خودتون چه سرویسی دارین و سرعت دانلودتون چنده؟
با تشکر فراوان

Dr Nima
12-10-2014, 17:04

شما هم بزار یه عکس از میزان دانلودت:n02:
تونستی تو دانلودات تا حالا رکورد بشکنی یا نه:n02:

Reza R"ch
12-10-2014, 17:09
سلام
وقتی تو سایت فن اوا قسمت بررسی پوشش خدمات میگه:
این پیش شماره تلفن برای هیچ مرکز مخابراتی تعریف نشده است لطفا از درستی پیش شماره اطمینان حاصل کنید
یعنی اونجا رو پوشش نمیدن؟!:n13: اخه پیش شماره درسته!(3385)

DariushGreat
12-10-2014, 17:51

:n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02:

سلام به شما دوست گرامی شما بچه آبادان هستید؟؟

اگه هستید جواب منو بدید اگه بچه خوزستان هم هستید لطفا جواب منو بدید
نظرتون در مورد شرکت فن آوا خوزستان (طلوع رایانه لقمان) چیه؟!راضی هستین؟!
پینگ 4.2.2.4 و 217.218.155.155 شرکت فن آوا خوزستان (طلوع رایانه لقمان) چنده؟!
آیا این شرکت به درد گیم آنلاین میخوره؟!تایم اوتی و پکت لاس داره یا نه؟!
سرعت دانلود سرویس 128 نامحدود چنده؟؟خودتون چه سرویسی دارین و سرعت دانلودتون چنده؟
با تشکر فراوان

کا من اهوازیم ولی تهران زندگی میکنیم :n11: آخرین چیزیم که از این شرکت اهوازی میدونم مال خیلی وقت پیشه. تغییرات زیاد بوده باید دوباره جویا بشیم. اتفاقا یکی از دوستان گل زحمت کشیدن از این شرکت گفتن برات. حالا نمیدونم هنوز هم دارن خدمات میگیرن از این شرکت یا نه...

S M Λ S Ħ
12-10-2014, 18:01
شما هم بزار یه عکس از میزان دانلودت:n02:
تونستی تو دانلودات تا حالا رکورد بشکنی یا نه:n02:

والا عکس الان نمیتونم بگیرم.. چون با یه سیستم دیگه دان میکنم؛ اونم مشغوله الان :دی

متوسط سرعت دانلودم حدودا 700 بود

آره رکوردم رو با فن آوا یه شب شکستم که نزدیک 13 گیگ گرفتم :دی

david-ebi
12-10-2014, 18:21
والا عکس الان نمیتونم بگیرم.. چون با یه سیستم دیگه دان میکنم؛ اونم مشغوله الان :دی

شما کدوم مرکز هستی؟نمیدونم یکبار دیگه هم ازت پرسیده بودم یا نه.اگر پرسیدم معذرت.یادم رفته.و کلا تو این شبا متوسط چند گیگ دانلود میکنی؟خطت روی 6 بسته شده یا 8 مگ؟

Dr Nima
12-10-2014, 18:55

ببینم میشه اینجا شبیه تاپیک صبا بشه یا نه:n02:
خودم نا محدود دارم
ولی انصافا تو مشهد اینجوری پیدا نکردم
آقای قلی زاده هم منطقی و مودبانه جواب کاربرا رو میدن
برخورد مسول فروششون هم روی هم رفته خوبه

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 18:58

سلام بستگی به نوع استفاده شما داره، از 128 تا 2 مگابیت سرعت داریم با شبانه رایگان.

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 19:01
شما همون ۵۱۲ با شبانه که ارزونترینش هس رو بگیر یه ماهه
که اگر خوشت نیومد ضرر نکنی
ولی فعلا همون طرح رایگان رو بگیر

و یه سوال از آقای قلی زاده بعد از طرح رایگان اگه بخوان یه سرویس رو انتخاب کنن
پول رانژه هم حساب میکنید
چون در پنل سرویسی برای انتخاب نیست

خیر- مبلغ رانژه دریافت نمیشه.

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 19:02
اگر میشه جناب قلی زاده یکبار دیگه تفاوت طرحهای bu و gu و su رو از نظر تعداد شیر شدن با مشترکین بفرمایید؟متشکرم.

برنز: ضریب اشتراک 1 به 8
نقره: ضریب اشتراک 1 به 4
طلایی: ضریب اشتراک 1 به 2

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 19:03
سلام
وقتی تو سایت فن اوا قسمت بررسی پوشش خدمات میگه:
این پیش شماره تلفن برای هیچ مرکز مخابراتی تعریف نشده است لطفا از درستی پیش شماره اطمینان حاصل کنید
یعنی اونجا رو پوشش نمیدن؟!:n13: اخه پیش شماره درسته!(3385)

سلام، خط تلفنتون اعتباریه؟

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 19:06
خودم نا محدود دارم

ممنون شما لطف دارید.
مگه تاپیک صبانت چی شده؟
امیدوارم سرویس اینترنت مناسبی بتونیم به مشترکین بدیم.

david-ebi
12-10-2014, 19:18

آقا مثل صبانت باز چشم میخوریم اینجا رو هم مصرف منصفانه میکنن ها:n02:.هر چقدر دانلود شبانه کردین نوش جونتون.پیش خودتون بمونه:n02:

Dr Nima
12-10-2014, 19:25
یه بار از خانم ناصری پرسیدم
نقره گفتن تقسیم بر ۶
و طلا تقسیم بر ۴
:n13:
چرا سرویس نقره رو برای سرویس بالاتر فعال نمیکنن
و چرا قیمتش با برنزی فقط هزار تومن فاصله است؟

Dr Nima
12-10-2014, 19:38
ممنون شما لطف دارید.
مگه تاپیک صبانت چی شده؟
امیدوارم سرویس اینترنت مناسبی بتونیم به مشترکین بدیم.
صبا نت یه مدت محدود سرعت شبانه رو بالا برد بدون مصرف منصفانه و بعضیها اومدن با تعریف زیاد
و گذاشتن سرعت و میزان دانلود شبانه باعث هجوم کاربران دیگه به صبا شدن
حتی بعضیا دانلود میکردن و بعد بدون استفاده حتی یه بار پاک میکردن:n02:
بعد به گفته صبا بخاطر دانلود زیاد و ضایع شدن حق بقیه دانلود رو بردن رو دو برابر میزان دانلود خریداری شده
البته اکثریت کاربرا نظر بر اینه این شرکت کلاهبرداری کرد و وقتی تعداد زیادی کاربر گرفت و به اصطلاح بارشو
بست سیاست مصرف منصفانه برای دانلود شبانه پیش گرفت و به این نیز بسنده نکرد و نماینده یکی از شهرها
اومد و به کاربران برخورد بد داشت و به اونا لقب دانلودرهای مفت خور داد
وبعضیا تخلیه کردن و بعضیا بخاطر اعتماد نابجا سرویس مدت بالا گرفتن و مجبور به ماندن شدن و بعضیا هم امیدوارند شرکت برگرده به زمانی که مصرف منصفانه برای حجمی نبود

Dr Nima
12-10-2014, 19:46
آقای قلی زاده این خبر که میگن قرار هست در قرارداد جدید با شرکتهای سرویس دهنده
تغییراتی بدن و فقط تعدادی بمونن و بقیه حذف و ادغام بشن صحت داره؟
و آیا فن آوا جزوشون هست یا نه؟
و حقیقتا قراره شما هم مثل صبا نت مصرف منصفانه برای دانلود شبانه بزارید یا نه ؟
و اینکه گستردگی خدمات فن آوا چگونه است مثلا در مورد فن آوا کارت یا تامین پهنای باند دیگر شرکتها

david-ebi
12-10-2014, 19:49

بنابراین 512 نامحدود طلایی سرعت دانلودش میشه 256 کیلوبایت؟

david-ebi
12-10-2014, 19:53
و اینکه گستردگی خدمات فن آوا چگونه است مثلا در مورد فن آوا کارت یا تامین پهنای باند دیگر شرکتها

بنده فقط امیدوارم قولی رو که آقای قلی زاده برای ارتقای کیفیت سرویسهای فن آوا در مشهد دادن و گفتن منتظر خبرهای خوب باشید رو یادشون نره.خصوصا ارتقای کیفیت دستگاههای dslam .چون قطعا با اینکار خود من به شخصه چندین نفر رو دارم که بیارم فن آوا.ولی چون اونا فقط سرویسهای 10 و 12 مگابیت میخواهند فعلا نمیشه بیارمشون.

Reza R"ch
12-10-2014, 20:07
سلام، خط تلفنتون اعتباریه؟

نه اعتباری که نیست.(اعتباری همونهایی هست که با کارت هوشمند شارژ میشه دیگه؟!)
اخه چرا شناسایی نمیکنه پیش شمار رو؟!مثلا من توی سایت شاتل (الان ازش سرویس دارم) میزنم میگه که پشتیبانی میشه،تو سایت پارس انلاین هم که میزنم میگه که فعلا تحت پوشش نیست!
اسم مرکز المهدی،پیش شماره 3385
تا اخر این ماه سرویسم تموم میشه،میخوام به شما پناه بیارم:n02:

mmz63s
12-10-2014, 20:33
اخه چرا شناسایی نمیکنه پیش شمار رو؟!مثلا من توی سایت شاتل (الان ازش سرویس دارم) میزنم میگه که پشتیبانی میشه،تو سایت پارس انلاین هم که میزنم میگه که فعلا تحت پوشش نیست!

سایتش مشکل داره ! مثلا واسه من که اصلا شهرمون نماینده فن آوا نداره میگه پشتیبانی میکنه !!

به هر حال شما با پشتیبانی تماس بگیر ببین زیر پوشش هستین یا نه !

S M Λ S Ħ
12-10-2014, 20:40
شما کدوم مرکز هستی؟نمیدونم یکبار دیگه هم ازت پرسیده بودم یا نه.اگر پرسیدم معذرت.یادم رفته.و کلا تو این شبا متوسط چند گیگ دانلود میکنی؟خطت روی 6 بسته شده یا 8 مگ؟

من مرکز فرشچی هستم عزیز :-)

خط رو هم بیشتر از 6 مگ نمیبندن اینجا؛ وگرنه من خطم تا 12 مگ میکشه

خودم نا محدود دارم

شرمنده من دیگه چیزی نمیگم :دی

آقا جان شبانه داغوونه دیگه :دی

آقا مثل صبانت باز چشم میخوریم اینجا رو هم مصرف منصفانه میکنن ها:n02:.هر چقدر دانلود شبانه کردین نوش جونتون.پیش خودتون بمونه:n02:

ببخشین ببخشین :دی

S M Λ S Ħ
12-10-2014, 20:42
1 مگ محدود :

Dr Nima
12-10-2014, 20:55
سایتش مشکل داره ! مثلا واسه من که اصلا شهرمون نماینده فن آوا نداره میگه پشتیبانی میکنه !!

به هر حال شما با پشتیبانی تماس بگیر ببین زیر پوشش هستین یا نه !
من برای ثبت نام آنلاین قبلا اقدام کرده بودم فایده‌ای نداشت
حالا گفتن تا یه ماهه دیگه سایت فن آوا مشهد فعال میشه
امیدوارم مشکلات سایت مرکزی رو نداشته باشه
واقعا فن آوا ضعیف عمل کرده هم در بخش تبلیغات (هیج جا حتی در نشریات کثیرالانتشار و یا حتی بنری در سطح شهر نیست حتی در نمایشگاه همین طرح رایگان رو میتونستن رو یه بنر بزنن ولی یکی فقط داشت چن بار طرح رو صدا میزد ) و هم سایت
در قسمت تست سرعت داخل سایت هم مشکل دارن که اصلا رسیدگی نمیکنن حداقل فلشی بزارند نه جاوا
اون فایل دانلود جاوا هم مشکل داره
اطلاع هم بدیم کسی رسیدگی نمیکنه متاسفانه
پیشگامان یه گجت ساخته بود که با وارد کردن شماره و پسورد بصورت لحظه ای میتونستی
میزان مصرف رو ببینی و نیازی به رفتن به سایت نبود
الان در بخش دانلودشون هست
فقط یکی از کارشناسای فن آوا کافیه اون رو برای فن آوا آماده کنه
اگه سرویس دهنده ها بنظرات کاربران توجه کنن برای خودشون هم بهتره

piishii
12-10-2014, 20:55
سلام
من امروز شرمنده آقای قلی زاده بودم ایشون از ظهر پیگیر کارهای من بودند و کار به مدیر مخابرات هم کشید ! تا اینکه دیگه سرشب اینترنت من وصل شد
دیروز تخلیه شد پورت صبانت امروز هم وصل شد !
نمیگم کار راحتی بود ولی دستشون واقعا درد نکنه
سرویس من 512 برنزی هست شاید ماه بعد ارتقا دادم به یک مگ
فعلا سرعت دانلودم نوسان داره بین 55 تا 70 و لود پیج هم به خوبی صورت میگیره.
تا اینجا همونی بوده که باید باشه و این یعنی اصول مشتری مداری و خوشحالم با اونکه ضرر مالی زیادی دیدم ولی از شرکتی که کمترین حقی برای کاربرش قائل نیستم دست کشیدم.

Dr Nima
12-10-2014, 21:01
من مرکز فرشچی هستم عزیز :-)

خط رو هم بیشتر از 6 مگ نمیبندن اینجا؛ وگرنه من خطم تا 12 مگ میکشه

شرمنده من دیگه چیزی نمیگم :دی

آقا جان شبانه داغوونه دیگه :دی

ببخشین ببخشین :دی

نه اونو شوخی کردم چرا نذاری:n02:
رفقا حواستون به اون کسایی که درمانده شدن از سرویس دهنده های دیگه هم باشه
شاید ببینن مشکلشون حل شه
دانلود امشب رو حتما باید عکس بزاری همچنین سرعت دانلود:n02:

hadi777
12-10-2014, 22:08
خب دیگه پس چیز عجیبی نیست سرعت دانلود روز و شبتون یکسان هست چیزی که باید باشه و چند ساله که بعضی شرکت ها مد کردند که سرعت شبانه رو کاهش بدند قبلا که اینجوری نبوده.
دانلود کنید که حقتون هست :n06:

saeedsh7j
12-10-2014, 22:33
من از قبلا رو خطمون فن اوا بوده . مستاجر قبلی. ۲۵۶ نامحدود داشته الان رفتم تو سایت قسمت تعغیر سرویس. فقط سرویسای نامحدود تو لیسته. الان من میخوام سرویس محدود بردارم باید چیکار کنم؟

mmz63s
12-10-2014, 22:35
من از قبلا رو خطمون فن اوا بوده . مستاجر قبلی. ۲۵۶ نامحدود داشته الان رفتم تو سایت قسمت تعغیر سرویس. فقط سرویسای نامحدود تو لیسته. الان من میخوام سرویس محدود بردارم باید چیکار کنم؟

باید با پشتیبانی تماس بگیری .

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 22:52
یه بار از خانم ناصری پرسیدم
نقره گفتن تقسیم بر ۶
و طلا تقسیم بر ۴
:n13:
چرا سرویس نقره رو برای سرویس بالاتر فعال نمیکنن
و چرا قیمتش با برنزی فقط هزار تومن فاصله است؟

والا اینا سیاست های فروشه و خب یه سری پارامترها هم دخیله که تهران تصمیم گیری می کنه.

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 22:58

بله درسته شرکت ها تا پایان امسال فرصت دارند یا تعداد مشترکینشونو به یه اندازه ای برسونند یا پهنای باندشون رو، در غیر این صورت مجوز شون ادغام میشه.
تا جایی که بنده اطلاع دارم فن آوا جزء اونا نیست.
تا جایی که من اطلاع دارم خیر مصرف منصفانه در برنامه فروش نیست و همه نماینده ها مخالفن.
گروه فن آوا یه شرکت سهامی عام هست که زیر نظرش شرکت های مختلف سهامی خاص مثل فن آوا کارت که کار پوز های بانک های مختلف رو انجام میده و داده پردازی فن آوا که مجوز PAP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی داره فعالیت می کنند. تمامی شرکت ها پهنای باندشون رو از طریق شرکت ارتباطات زیرساخت-تنها توزیع کننده انحصاری اینترنت ایران- تامین می کنند و شرکت مخابرات ارتباطات نقطه به نقطه مراکز مخابراتی رو برای شرکت های PAP تامین می کنه.

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 23:00
بنابراین 512 نامحدود طلایی سرعت دانلودش میشه 256 کیلوبایت؟

نمیشه اعلام کرد، بستگی به پارامترهای مختلف داره.

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 23:02

متاسفانه تحت پوشش نیست.

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 23:08
من برای ثبت نام آنلاین قبلا اقدام کرده بودم فایده‌ای نداشت
حالا گفتن تا یه ماهه دیگه سایت فن آوا مشهد فعال میشه
امیدوارم مشکلات سایت مرکزی رو نداشته باشه
واقعا فن آوا ضعیف عمل کرده هم در بخش تبلیغات (هیج جا حتی در نشریات کثیرالانتشار و یا حتی بنری در سطح شهر نیست حتی در نمایشگاه همین طرح رایگان رو میتونستن رو یه بنر بزنن ولی یکی فقط داشت چن بار طرح رو صدا میزد ) و هم سایت
در قسمت تست سرعت داخل سایت هم مشکل دارن که اصلا رسیدگی نمیکنن حداقل فلشی بزارند نه جاوا
اون فایل دانلود جاوا هم مشکل داره
اطلاع هم بدیم کسی رسیدگی نمیکنه متاسفانه
پیشگامان یه گجت ساخته بود که با وارد کردن شماره و پسورد بصورت لحظه ای میتونستی
میزان مصرف رو ببینی و نیازی به رفتن به سایت نبود
الان در بخش دانلودشون هست
فقط یکی از کارشناسای فن آوا کافیه اون رو برای فن آوا آماده کنه
اگه سرویس دهنده ها بنظرات کاربران توجه کنن برای خودشون هم بهتره

با سلام
مواردی که فرمودید جهت پیگیری و رفع مشکل به بخش مربوطه اطلاع رسانی شد.
متشکرم از نظرات خوبتون.

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 23:11
سلام
من امروز شرمنده آقای قلی زاده بودم ایشون از ظهر پیگیر کارهای من بودند و کار به مدیر مخابرات هم کشید ! تا اینکه دیگه سرشب اینترنت من وصل شد
دیروز تخلیه شد پورت صبانت امروز هم وصل شد !
نمیگم کار راحتی بود ولی دستشون واقعا درد نکنه
سرویس من 512 برنزی هست شاید ماه بعد ارتقا دادم به یک مگ
فعلا سرعت دانلودم نوسان داره بین 55 تا 70 و لود پیج هم به خوبی صورت میگیره.
تا اینجا همونی بوده که باید باشه و این یعنی اصول مشتری مداری و خوشحالم با اونکه ضرر مالی زیادی دیدم ولی از شرکتی که کمترین حقی برای کاربرش قائل نیستم دست کشیدم.

صرفا انجام وظیفه بود، ما هم امیدواریم بتونیم سرویس اینترنت خوبی بهتون ارائه بدیم.

Reza R"ch
12-10-2014, 23:13
متاسفانه تحت پوشش نیست.

این تحت پوشش قرار دادنتون چطوری هست؟مناطق تحت پوشش رو همین طوری گسترش میدید یا باید درخواست زیاد باشه یا کاربر یا...؟:n13:

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 23:14

باید با نماینده فروشتون تماس بگیرید تا براتون انجام بدن.

Fanava-Mashhad
12-10-2014, 23:15
این تحت پوشش قرار دادنتون چطوری هست؟مناطق تحت پوشش رو همین طوری گسترش میدید یا باید درخواست زیاد باشه یا کاربر یا...؟:n13:

معمولا بر اساس درخواست کاربراست. ولی برنامه مون انشاا... تا پایان امسال و سال آینده پوشش دهی کامل مشهده.

DariushGreat
13-10-2014, 00:00
آقا ازین پس کلا شکایت میکنم از این شرکت! :دی اه اه!!! این چه سرعتیه ! :n09:
بچه ها یه چیزی... مدتیه کلا کریو روی سیستم من اصلا جواب نمیده. در بهترین شرایط حداکثر یک ربع بعدش قطع میشه و دیگه وصل نمیشه! کلا روانیم کرده!!! :n24::n23: برای شما هم اینجوریه؟! :n03::n28:

piishii
13-10-2014, 00:06
آقا ازین پس کلا شکایت میکنم از این شرکت! :دی اه اه!!! این چه سرعتیه ! :n09:
بچه ها یه چیزی... مدتیه کلا کریو روی سیستم من اصلا جواب نمیده. در بهترین شرایط حداکثر یک ربع بعدش قطع میشه و دیگه وصل نمیشه! کلا روانیم کرده!!! :n24::n23: برای شما هم اینجوریه؟! :n03::n28:
برادر بحث کریو مربوط به این تاپیک نیست :)
==========
سرویس 512 نامحدود پنل نقره ای نداره نه ؟ چون توی نظرات دوستان دارند میگن با برنزی 1000 تومن ! اختلاف داره ؟ چون من نمیتونم پیداش کنم

mmz63s
13-10-2014, 00:09
==========
سرویس 512 نامحدود پنل نقره ای نداره نه ؟ چون توی نظرات دوستان دارند میگن با برنزی 1000 تومن ! اختلاف داره ؟ چون من نمیتونم پیداش کنم

منظورشون 256 نقره ای و 512 برنزیه !

piishii
13-10-2014, 00:29
طرقبه هم پشتیبانی می کنید براتون مشتری جور کنیم یا نه :n09:

farshad0123
13-10-2014, 01:44
بنظرتون خطم تا چند مگ میکشه؟پشتیبانی میگه همین 10مگ هم نمیکشه الان برا تست گذاشت رو 10مگ

وضعیت قبل که روی 6مگ بود:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
snr ثابت رو 11
یعنی هر چی بیشتر ببندن snr بهتر میشه؟:n13:
قضیه چیه؟

david-ebi
13-10-2014, 02:02
ولی یکی فقط داشت چن بار طرح رو صدا میزد

آقا مگه لبو فروشیه؟:n08:

ما مخلص همشهری گلمون هم هستیم.فقط از باب مزاح بود:n02:

Dr Nima
13-10-2014, 02:10
آقا مگه لبو فروشیه؟:n08:

ما مخلص همشهری گلمون هم هستیم.فقط از باب مزاح بود:n02:

جدی میگم تو نمایشگاه بود
اتفاقا یکی دو نفر جلوتر از من خندشون گرفته بود
تبلیغات صبا در حد لالیگا
این یکی در حد تیم ملی

david-ebi
13-10-2014, 02:16
بنظرتون خطم تا چند مگ میکشه؟پشتیبانی میگه همین 10مگ هم نمیکشه الان برا تست گذاشت رو 10مگ

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
snr ثابت رو 11
قضیه چیه؟

:n04:پهنای باند رفته بالا نویز کمتر شده:n04::n04:.خوشا به حالت.عجب خط فوق تخصصی ای داری.از چه سیستم فوق پیشرفته ای استفاده میکنی؟:n04::n02:
در هر صورت شما ظاهرا خطت تا 19 یا 20 مگابیت هم میکشه.احتمالا اگر برات روی 20 مگابیت ببندن عدد snr ات برابر میشه با 250 دسی بل:n02:

david-ebi
13-10-2014, 02:22
جدی میگم تو نمایشگاه بود
اتفاقا یکی دو نفر جلوتر از من خندشون گرفته بود
تبلیغات صبا در حد لالیگا
این یکی در حد تیم ملی

این چیزی که شما میگی در حد تیم دسته نهمی دامداران مشهد قلی هست:n02:.بدو بدو آتیش زدم به مالم.:33:سرویس تست رایگان.خونه دار و بچه دار مودمو وردار و بیار:n08: آقا یک کم از این تبلیغات پر زرق وبرق و پر کلک صبانت یاد بگیرید:n02:

farshad0123
13-10-2014, 02:28
:n04:پهنای باند رفته بالا نویز کمتر شده:n04::n04:.خوشا به حالت.عجب خط فوق تخصصی ای داری.از چه سیستم فوق پیشرفته ای استفاده میکنی؟:n04::n02:
در هر صورت شما ظاهرا خطت تا 19 یا 20 مگابیت هم میکشه.احتمالا اگر برات روی 20 مگابیت ببندن عدد snr ات برابر میشه با 250 دسی بل:n02:

نمیدونم والا خط تلفنم چند ساعت از کار افتاد بعدش وقتی وصل شد از اونموقع هم آپ استریم بیشتری میکشه هم وقتی دان استریم میره بالاتر snr هم بهتر میشه دلایل علمی رو نقض کرده خط تلفنم:n02:
مثلا قبلا رو 2مگ بود snr تا 4میومد بعد رو دان استریم 4مگ اومد تا 6 بعد رو 6مگ تا 8 الان هم رو 10مگ ثابت رو 11 ولی چه فایده پشتیبانی که قبول نمیکنه بزور گذاشته رو 10مگ هی میگه خطت نمیکشه بهش میگم خط تلفن من فرق میکنه هر چی دان استریم بالاتر بره snr هم بیشتر میشه بزور قبول کرد رو 10بزاره

david-ebi
13-10-2014, 02:36
نمیدونم والا خط تلفنم چند ساعت از کار افتاد بعدش وقتی وصل شد از اونموقع هم آپ استریم بیشتری میکشه هم وقتی دان استریم میره بالاتر snr هم بهتر میشه دلایل علمی رو نقض کرده خط تلفنم:n02:
مثلا قبلا رو 2مگ بود snr تا 4میومد بعد رو دان استریم 4مگ اومد تا 6 بعد رو 6مگ تا 8 الان هم رو 10مگ ثابت رو 11 ولی چه فایده پشتیبانی که قبول نمیکنه بزور گذاشته رو 10مگ هی میگه خطت نمیکشه بهش میگم خط تلفن من فرق میکنه هر چی دان استریم بالاتر بره snr هم بیشتر میشه بزور قبول کرد رو 10بزاره

شما فن آوا هستی؟کدوم شهر هستی؟اگر فن آوا هستی ای ول بهش که قبول کرده روی 10 بزاره.اینجا بیشتر از 6 بخواهند بزارن(گرچه حقانا خودشونم میخواهند و خط هم جواب میده)اما بازم مشکل پیش میاد و نمیشه بیشتر از 6 بزارن بعد واسه شما روی 10 گذاشتن هنوزم میخواهی برات بیشترش کنن؟:n04:.به نظر من از همین 10 استفاده کن و حالشو ببر.سرویست چی هست؟شبانه رایگان داری؟سرعت شبانت چند هست؟

farshad0123
13-10-2014, 02:38
شما فن آوا هستی؟کدوم شهر هستی؟اگر فن آوا هستی ای ول بهش که قبول کرده روی 10 بزاره.اینجا بیشتر از 6 بخواهند بزارن(گرچه حقانا خودشونم میخواهند و خط هم جواب میده)اما بازم مشکل پیش میاد و نمیشه بیشتر از 6 بزارن بعد واسه شما روی 10 گذاشتن هنوزم میخواهی برات بیشترش کنن؟:n04:.به نظر من از همین 10 استفاده کن و حالشو ببر.سرویست چی هست؟شبانه رایگان داری؟سرعت شبانت چند هست؟

نه من مخابراتم الان 5مگو برام رو 10مگ بستن که بخاطر محدودیت از اکانتینگ سرعت از 700بالاتر نمیره اگر 10مگ بگیرم به اندازه دان استریم میشه سرعتم ولی خب چون رو همون 10مگ بسته شده تقریبا 200کیلوبایت کمتر از 10مگ میده باید حداقل روی 12مگ بسته بشه که 10مگو کامل پر کنه

david-ebi
13-10-2014, 02:46
نه من مخابراتم الان 5مگو برام رو 10مگ بستن که بخاطر محدودیت از اکانتینگ سرعت از 700بالاتر نمیره اگر 10مگ بگیرم به اندازه دان استریم میشه سرعتم ولی خب چون رو همون 10مگ بسته شده تقریبا 200کیلوبایت کمتر از 10مگ میده باید حداقل روی 12مگ بسته بشه که 10مگو کامل پر کنه

آها گفتم.آخه فن آوا اصلا 10 مگ نداره که البته ایشالله بزاره چون این یکی از نقصها و کمبودهاش هست.پس احتمالا شبانه هم کلا نداری.درسته؟

farshad0123
13-10-2014, 02:48
آها گفتم.آخه فن آوا اصلا 10 مگ نداره که البته ایشالله بزاره چون این یکی از نقصها و کمبودهاش هست.پس احتمالا شبانه هم کلا نداری.درسته؟

بله 5مگ دارم شبانه هم داره ولی 10مگ فعلا تضمینی نیست که شبانه داشته باشه

Fanava-Mashhad
13-10-2014, 09:19
==========

نقره ای فقط 128 و 256 داره.

Fanava-Mashhad
13-10-2014, 09:20
طرقبه هم پشتیبانی می کنید براتون مشتری جور کنیم یا نه :n09:

نه متاسفانه، ممنون

Fanava-Mashhad
13-10-2014, 09:22

snr ثابت رو 11
قضیه چیه؟

پارامترهای دیگه هم دخیله.
ولی فن آوا مشهد نهایتا تا 8 مگ می تونه بکشه.

saeedsh7j
13-10-2014, 09:48
ببخشید سوال زیاد میپرسم. الان اگه من مثلا512. محدود بردارم سرعتم توی روز و ساعات رایگان چه جوریه؟

S M Λ S Ħ
13-10-2014, 11:13
ببخشید سوال زیاد میپرسم. الان اگه من مثلا512. محدود بردارم سرعتم توی روز و ساعات رایگان چه جوریه؟

ببین عزیز بستگی به خط تون و پهنای باندی که روی خطتون ست میشه داره !

زمانی که من 512 محدود داشتم، خطم روی 6 مگ ست شده بود؛

سرعتم هم ماکسیسمم 550 میشد؛ اما شب میانگین سرعتم 120 بود

که یعنی شبی میشد نهایت 2.5 گیگ گرفت

Fanava-Mashhad
13-10-2014, 11:27

خواهش می کنم، وظیفه ما پاسخگوئی به شماست. سرویس با محدودیت حجمی512 تا 4 مگابیت Burst داره ولی پورتتون رو هم تا 6 مگابیت می تونیم افزایش بدیم(در صورتی که نویز خطتون اجازه بده)، ولی با توجه به مرکز مخابراتیتون نمیشه دقیقا گفت چه قدر سرعت دانلود شما می تونه باشه. ما مشترکینی داریم که ادعا می کنند سرعت شبانه بیشتر از سرعت روزانه هست، علتش هم اینه که در مرکز مخابراتیشون تعداد مشترکینی که شب از اینترنت استفاده می کنند کمتر از تعداد مشترکینی هستند که روز از اینترنت استفاده می کنند.

reza,n
13-10-2014, 12:34
با سلام:
دوستان عزیزم من قصد گرفتن اشتراک از فن آوا دارم حقیقتش تهران هستم و فقط دانلود شبانه برام مهم هستش چند تا سئوال داشتم که اگه پاسخ بدید یه دنیا ممنون میشم:
1) اگه 1024 محدود بردارم سرعتم توی روز و ساعات رایگان چقدر خواهد بود؟ (حدوداً شبی چقدر میتونم دانلود کنم؟)
2)ضمناً اینو میگن سرعت شما با خرید 1 مگ روی 6 مگ ست میشه آیا صحت داره؟
3) در کل آیا از خدمات فن آوا راضی هستید و این شرکت رو پیشنهاد میکنید؟
ممنونم

Dr Nima
13-10-2014, 13:05
این چیزی که شما میگی در حد تیم دسته نهمی دامداران مشهد قلی هست:n02:.بدو بدو آتیش زدم به مالم.:33:سرویس تست رایگان.خونه دار و بچه دار مودمو وردار و بیار:n08: آقا یک کم از این تبلیغات پر زرق وبرق و پر کلک صبانت یاد بگیرید:n02:
بنده اون مطلبی گفتم
قصد تمسخر نداشتم
فقط یه انتقاد کردم و گفتم بهتر بود همون رو تو یه بنر میزد
یکی از افراد اونجا به کسانی که رد میشدن پشت سر هم این مطلب رو تکرار میکرد
سه ماهه سه گیگ با سرعت ۶ مگ رایگان
حالا شما چه قصدی دارین و چرا فکرتون رفت رو سبزی و میوه فروشهای وانتی نمدونم:n13:

k1ozil
13-10-2014, 13:34
پورت udp برای فن اوایی ها هم مشکل پیدا کرده؟؟؟؟؟؟؟؟ این کریو هر کار میکنم وصل نمیشه.

Dr Nima
13-10-2014, 13:52
پورت udp برای فن اوایی ها هم مشکل پیدا کرده؟؟؟؟؟؟؟؟ این کریو هر کار میکنم وصل نمیشه.
اتفاقا یکی از رفقا تو صفحه قبل همین مشکل رو داشت و سوال کرده بود برای بقیه چطوره
پیلتر هوشمند همینه

Fanava-Mashhad
13-10-2014, 13:56

خیر هیچ پورتی برای فن آوا بسته نیست.

farshad0123
13-10-2014, 14:46
پارامترهای دیگه هم دخیله.
ولی فن آوا مشهد نهایتا تا 8 مگ می تونه بکشه.

به نظر شما اگر تخلیه کنم و دوباره رانژه کنم خطم به حالت اول برمیگرده؟امکانش هست که بدون تخلیه پورتمو عوض کنن؟
الان snr شده 13 ولی یدفعه میاد رو 1 ولی مشکل پرش لینک نداره!
مثل اینکه پورتم مشکل داره

k1ozil
13-10-2014, 14:48
به نظر شما اگر تخلیه کنم و دوباره رانژه کنم خطم به حالت اول برمیگرده؟الان snr شده 13 ولی یدفعه میاد رو 1 ولی مشکل پرش لینک نداره!

خیلی خودتو درگیر نکن اگه مشکل نداری ولش کن

farshad0123
13-10-2014, 14:51
خیلی خودتو درگیر نکن اگه مشکل نداری ولش کن

ببین خطم تا 21مگ میکشه ولی چون پورتم مشکل داره snr خوب نیست یدفعه میاد رو 1 بعدش میره رو 13 تا حالا که لینک نپریده
attenuation 21 هم که خیلی خوبه پس نشون میده خط تلفنم مشکلی نداره چون قبلا اینجور نبود از وقتی پورتم عوض شد snr اینجور شده

k1ozil
13-10-2014, 14:54

ببین خطم تا 21مگ میکشه ولی چون پورتم مشکل داره snr خوب نیست یدفعه میاد رو 1 بعدش میره رو 13 تا حالا که لینک نپریده
attenuation 21 هم که خیلی خوبه پس نشون میده خط تلفنم مشکلی نداره چون قبلا اینجور نبود از وقتی پورتم عوض شد اینجور شده

داداش برو مخابرات بگو برات پورت رو عوض میکنن من یه بار رفتم راحت برام عوض کردن

farshad0123
13-10-2014, 14:56
داداش برو مخابرات بگو برات پورت رو عوض میکنن من یه بار رفتم راحت برام عوض کردن

یه بار رفتم انجام نداد باید دوباره برم

k1ozil
13-10-2014, 14:57
یه بار رفتم انجام نداد باید دوباره برم
اون بحث شیرینی یادته :n02:یادت نره

farshad0123
13-10-2014, 14:59
اون بحث شیرینی یادته :n02:یادت نره

اول به پشتیبانی بگم بهتر نیست؟میترسم به پشتیبانی بگم فکر کنه پرش لینک دارم و دان استریممو پایین بیاره

k1ozil
13-10-2014, 15:01
اول به پشتیبانی بگم بهتر نیست؟میترسم بهش بگم فکر کنه پرش لینک دارم و دان استریممو پایین بیاره
پشتیبانی رو ول کن اون به اتمال زیاد دان استریم رو میاره پایین وقتی ببینه snr 2 هست.حضوری برو مخابرات

farshad0123
13-10-2014, 15:02
پشتیبانی رو ول کن اون به اتمال زیاد دان استریم رو میاره پایین وقتی ببینه snr 2 هست.حضوری برو مخابرات

نه منظورم این بود که شاید یه راهی بلد باشه که مخابرات چطور پورتمو عوض کنه

k1ozil
13-10-2014, 15:03
نه منظورم این بود که شاید یه راهی بلد باشه که مخابرات چطور پورتمو عوض کنه
چی بگم تصمیم با خودته

farshad0123
13-10-2014, 15:06
چی بگم تصمیم با خودته

بزور دان استریممو بالا برد هی میگفت لینکت میپره ولی من میدونستم که مشکل از پورته و لینک نمیپره

k1ozil
13-10-2014, 15:09
بزور دان استریممو بالا برد هی میگفت لینکت میپره ولی من میدونستم که مشکل از پورته و لینک نمیپره

داداش حضوری برو مخابرات هر جوری هم شده بگو برات پورتو عوض کنن.(نظر من)

farshad0123
13-10-2014, 15:11
داداش حضوری برو مخابرات هر جوری هم شده بگو برات پورتو عوض کنن.(نظر من)

این وضع قبلا رو 2مگ رو پورت قبلی که سالم بود

farshad0123
13-10-2014, 15:20
اگر مخابرات پورتمو عوض کنه دان استریمم تغییر میکنه؟

farshad0123
13-10-2014, 16:14
عجیبه snr اومد رو 0.8 یعنی 8دسیبل ولی لینک نمیپره:n04:

david-ebi
13-10-2014, 16:29
بنده اون مطلبی گفتم
قصد تمسخر نداشتم
فقط یه انتقاد کردم و گفتم بهتر بود همون رو تو یه بنر میزد
یکی از افراد اونجا به کسانی که رد میشدن پشت سر هم این مطلب رو تکرار میکرد
سه ماهه سه گیگ با سرعت ۶ مگ رایگان
حالا شما چه قصدی دارین و چرا فکرتون رفت رو سبزی و میوه فروشهای وانتی نمدونم:n13:

دوست عزیزم فقط قصد مزاح بود وگرنه صادق بودن فن آوا و جناب قلی زاده به سر تا پای شرکتهای پر زرق و برق و دروغگویی مثل صبانت و شاتل و....میارزه.امیدوارم فن آوا هم در آینده که ایشالله مشترکینش جمعیتشون زیاد شد همینطور مشتری مدار و صادق باقی بمونه.درضمن به جناب قلی زاده پیشنهاد میکنم چون احتمالا در هفته ها و ماههای آینده تعداد مشترکین بیشتری نسبت به بازه زمانی مشابه سالهای پیش بهشون خواهند پیوست با تهران هماهنگی لازم رو جهت بالا بردن کیفیت دستگاهاشون و همچنین وسیعتر کردن مناطق تحت پوشش در مشهد انجام بدن.الان دوستانی دارم که به علت نداشتن سرویس 10 و 12 مگ و همچنین تحت پوشش نبودن مراکز مخابراتیشون نمیتونن بیان فن آوا.الان اون زمانی رسیده که فن آوا گام بلند خودشو برداره.

farshad0123
13-10-2014, 16:38

جالبه اصلا لینک نمیپره حتی رو snr 0.8

david-ebi
13-10-2014, 16:41

جالبه اصلا لینک نمیپره حتی رو snr 0.8
دقیقا مارک و مدل و ورژن مودمت چی هست؟

farshad0123
13-10-2014, 16:45
دقیقا مارک و مدل و ورژن مودمت چی هست؟

D-Link 2730U-c1 چیپست برودکام(مشکی)

DariushGreat
13-10-2014, 16:49
D-Link 2730U-c1 چیپست برودکام(مشکی)
دارم کم کم بدجور عاشقش میشم! حیف تک آنتنه وگرنه خیلی مودم باحالیه

farshad0123
13-10-2014, 16:51
دارم کم کم بدجور عاشقش میشم! حیف تک آنتنه وگرنه خیلی مودم باحالیه

یعنی اگر مودم دیگه ای بود لینک میپرید؟:n13:
خود پشتیبانی گفت لینکت میپره با این دان استریم ولی اصلا تا حالا لینک نپرید!

david-ebi
13-10-2014, 17:24
یعنی اگر مودم دیگه ای بود لینک میپرید؟:n13:
خود پشتیبانی گفت لینکت میپره با این دان استریم ولی اصلا تا حالا لینک نپرید!

بله داداش.چیپست برودکام هستش که باعث میشه خط آدم حتی با snr برابر با 2 دسی بل هم لینکش نپره.و خیلی از پشتیبانیها اینو نمیفهمن و تا میبینن نویزت اومد زیر 10 دسی بل دیگه پهنای باند رو بالا نمیبرن.یعنی اینقدر سواد ندارن و بهشون یاد ندادن که بابا جون مشتری اگه چیپستش برودکام هست شما نترس پهنای باند رو ببر بالا.قدر مودمهایی که چیپست برودکام دارند رو بدونید.در تاپیک راههای رفع نویز همین فروم در یک پستی من نرم افزاری رو معرفی کردم واسه کسایی که مودمشون چیپست برودکام هست که توسط اون خودشون میتونن پهنای باند و مقدار snr شونو تنظیم کنند بدون احتیاج به پشتیبانی.

farshad0123
13-10-2014, 17:56
بله داداش.چیپست برودکام هستش که باعث میشه خط آدم حتی با snr برابر با 2 دسی بل هم لینکش نپره.و خیلی از پشتیبانیها اینو نمیفهمن و تا میبینن نویزت اومد زیر 10 دسی بل دیگه پهنای باند رو بالا نمیبرن.یعنی اینقدر سواد ندارن و بهشون یاد ندادن که بابا جون مشتری اگه چیپستش برودکام هست شما نترس پهنای باند رو ببر بالا.قدر مودمهایی که چیپست برودکام دارند رو بدونید.در تاپیک راههای رفع نویز همین فروم در یک پستی من نرم افزاری رو معرفی کردم واسه کسایی که مودمشون چیپست برودکام هست که توسط اون خودشون میتونن پهنای باند و مقدار snr شونو تنظیم کنند بدون احتیاج به پشتیبانی.

:n12::n12:من 2730uرا دوست دارم:n12::n12:

ببینید با چه اس ان آری لینکو نگه داشته ماشالله:n01:
snr=0.3

farshad0123
13-10-2014, 18:28

راهی هست که تنظیمات DMT ذخیره بشن و هر وقت مودمو روشن/خاموش میکنیم دیگه نیازی نباشه برنامه DMT رو اجرا کنیم؟
الان با DMT وقتی noisemargin رو میزارم رو300% خیلی snr بهتر میشه ولی وقتی برنامه DMT رو میبندم و مودمو ریستارت میکنم دوباره برمیگرده رو حالت اول این وضعیت خطم با 300% noisemargin

david-ebi
13-10-2014, 19:24
نه متاسفانه.من هنوز نتونستم خودم راهی پیدا کنم.از چندین نفر هم در اینجا و جاهای دیگر پرسیدم و جوابی ندادند.فقط میشه کاری کرد که وقتی برنامه رو باز کنی خود به خود به نت وصل بشه که خودتم میدونی.

k1ozil
13-10-2014, 20:11
بچه ها دیگه اینقدر نگین برودکام اینطوره و اونطوره منم مودم 8811 ام برودکامه ولی اس ان ار زیر 5 بیاد لینک میپره.در ضمن خط فرشاد خان به نظرم snr اش بیشتر از ایناست و واقعی نیست.چون گفته با 2750 snr روی 18 بود.پس این snr غیر واقعی است از نظر من .

k1ozil
13-10-2014, 20:12
اگر مخابرات پورتمو عوض کنه دان استریمم تغییر میکنه؟

نه.......................

farshad0123
13-10-2014, 20:43
بچه ها دیگه اینقدر نگین برودکام اینطوره و اونطوره منم مودم 8811 ام برودکامه ولی اس ان ار زیر 5 بیاد لینک میپره.در ضمن خط فرشاد خان به نظرم snr اش بیشتر از ایناست و واقعی نیست.چون گفته با 2750 snr روی 18 بود.پس این snr غیر واقعی است از نظر من .

والا نمیدونم خطم رو 6مگ بود با 2730مشکی snr 8بود ولی با 2750سفید snr 18بود بعد که به پشتیبانی گفتم دان استریمو ببره بالا گفت خطت کشش 10مگو نداره و snr خطت پایینه منم گفتم شاید 2750 اس ان آر خطو زیاد نشون داده قبلا دان استریم رو 4مگ هم بود snr تا 6میومد کلا گیج شدم با این خط تلفن دوست دارم دان استریممو ببرن بالاتر ببینم آخرش رو چند مگ لینک میپره
احتمالا snr اهمیتی نداشته باشه و مهم attainable rate باشه چون الان attainable rate(maxrate رو 20مگه

Fanava-Mashhad
13-10-2014, 21:14
به نظر شما اگر تخلیه کنم و دوباره رانژه کنم خطم به حالت اول برمیگرده؟امکانش هست که بدون تخلیه پورتمو عوض کنن؟
الان snr شده 13 ولی یدفعه میاد رو 1 ولی مشکل پرش لینک نداره!
مثل اینکه پورتم مشکل داره

با پشتیبانی تماس بگیرید لطفا.

farshad0123
13-10-2014, 21:34
با پشتیبانی تماس بگیرید لطفا.

میترسم دان استریمو کم کنه چون بزور زیادش کرد

david-ebi
13-10-2014, 21:57

جالب اینجاست همون 8811 رو تبدیل کن به مودم 8817 که از نظر شکلی هم عین هم هستند.میبینی 8817 با اینکه چیپستش ترندچیپ هست نویز کمتری خطت داره تا 8811 اینم جزو استثنائاتی بوده که تا الان در مودمهای غیر برودکام دیدم:n04:.یعنی بهترین مودم بوده در زمینه بالا بودن عدد snr فقط حیف بیسیم نیست.:n03:

Fanava-Mashhad
13-10-2014, 23:32
میترسم دان استریمو کم کنه چون بزور زیادش کرد

نگران نباشید. پشتیبانی موظفه هر کاری که مشترک روی سرویسش بخواد رو در صورتی که تجهیزاتشون جواب بده، براشون انجام بده.

hdr47
14-10-2014, 01:33
دوستان میدونم اینجا جاش نیست ولی کسی با d-link 2740U کار کرده؟این هم چیپستش برودکام هست؟
بین این مدل و d-link 2730U رنگ مشکی موندم:n13: کدومش برای snr پایین بهتر هست و دیسکانکت نمیده؟

Dr Nima
14-10-2014, 12:51
آقای قلی زاده امنیت فن آوا چطوره
در مورد ه ک یوزرها
چون بعضی سرویس دهنده ها به آسانی اکانت استفاده کنندگانشون قابل ه ک هس
تو سرویس دهنده ها شاتل امنیت بالایی داره
شنیدم اگه یوزر و پسورد داشتی باشی ولی سه شماره آخر تطبیق نداشته باشه کانکت نمیشه
اون روش که مک آدرس ثبت بشه
براحتی قابل دور زدنه

DariushGreat
14-10-2014, 14:40
فرشاااااااااااااااد
خدا بگم چیکارت نکنه!!!! :دی
snr رو بردم بالا خط ترکید! :n09: کلا از امروز صبح بوق تلفن پریده از بیرون هم نمیشه زنگ زد! :n08:
راستی با این تغییر snr سرعت دانلود من توی تایم معمولی تا 1 مگابایت بر ثانیه رسید ولی در تایم رایگان از 210 بالاتر نرفت !!! :n28:

farshad0123
14-10-2014, 15:12
از وقتي دان استريممو بردن بالا خيلي سرعت تك كانكشنم افت كرده لينك نميپره فقط سرعت تك كانكشن به شدت پايين اومده مگه كم بودن snrرو سرعت تاثير داره؟:n13:

k1ozil
14-10-2014, 15:17
از وقتي دان استريممو بردن بالا خيلي سرعت تك كانكشنم افت كرده لينك نميپره فقط سرعت تك كانكشن به شدت پايين اومده مگه كم بودن snrرو سرعت تاثير داره؟:n13:
نه.با چروکسی هم مشکل داری؟

farshad0123
14-10-2014, 15:22
نه.با چروکسی هم مشکل داری؟

كلا پايين اومده دقيقا از وقتي دان استريممو بردن بالا اينجور شده حتي با موبايل هم دير صفحاتو باز ميكنه از سايتاي ملي هم كه ميخوام دانلود كنم بايد كنار مودم بمونم كه با واي فاي سرعت كاملو بده

k1ozil
14-10-2014, 15:25
كلا پايين اومده دقيقا از وقتي دان استريممو بردن بالا اينجور شده حتي با موبايل هم دير صفحاتو باز ميكنه از سايتاي ملي هم كه ميخوام دانلود كنم بايد كنار مودم بمونم كه با واي فاي سرعت كاملو بده
مودم رو یه بار ریست کن ببین خوب نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا دان اسریم رو بردی بالا مگه سرویست 5 نیست؟؟

farshad0123
14-10-2014, 15:28
مودم رو یه بار ریست کن ببین خوب نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا دان اسریم رو بردی بالا مگه سرویست 5 نیست؟؟

ميخوام ببينم 10مگ ميكشه يا نه چون پشتيباني گفت اگه بزارم رو 10خيلي به خطت فشار مياد منم گفتم امتحاني بزارش كه مثل اينكه حق يا اون بود كم بودن snr انگار رو سرعت تاثير داره

k1ozil
14-10-2014, 15:31
ميخوام ببينم 10مگ ميكشه يا نه چون پشتيباني گفت اگه بزارم رو 10خيلي به خطت فشار مياد منم گفتم امتحاني بزارش

زنگ بزن بگو بزارن روی 6 اگه دوباره خوب شد که خطت مشکل داره اگه نه مشکل از اوناست

farshad0123
14-10-2014, 15:34
زنگ بزن بگو بزارن روی 6 اگه دوباره خوب شد که خطت مشکل داره اگه نه مشکل از اوناست

ميخوام شكايت مركز مخابراتيمونو كنم تنظيم مقررات چون راحت ميتونن پورتمو عوض كنن ولي انجام نميدن

k1ozil
14-10-2014, 15:40
ميخوام شكايت مركز مخابراتيمونو كنم تنظيم مقررات چون راحت ميتونن پورتمو عوض كنن ولي انجام نميدن
اره همین کار کن.یه شکایت تپل بنویس

farshad0123
14-10-2014, 15:44
اره همین کار کن.یه شکایت تپل بنویس

ميخوام با 2750هم خطمو تست كنم ببينم snrالان با 2750 رو چنده اگر بازم پايين بود كه 100%از پورته و بايد عملياتو شروع كرد

david-ebi
14-10-2014, 17:28
خوب امروز ساعت 5 عصر سرعت دانلود رو از سرورهای داخلی و خارجی مجدد چک کردم.از سرور خارجی متاسفانه 350 کیلوبایت بیشتر سرعت نمیداد.در همون لحظه خط دومم که آسیاتک بود اونم همینقدر سرعت میداد و باز خط اولم که صبانت هست کامل 1.2 مگابایت رو پر میکرد.لازم به ذکر است که آسیاتک و صبانت من روی 10 مگابیت هستند و فن آوا روی 6 مگابیت.اما تعجب آورترین چیز برام فن آوا بود که روی سرور داخلی(سافت گذر)سرعت دانلود 1.150 مگابایت رو در همون لحظه بهم داد:n04:مگه امکان داره آخه خطم روی 6 مگابیت استیبل شده و بسته شده.اگر جناب قلی زاده بگن چه اتفاقی افتاده عالی خواهد بود.در ضمن من نرم افزار net speed monitor هم دارم که اونم سرعت لحظه ای منو به صورت مستقل نشون میده و اونم همین سرعت رو نشون میداد.یعنی سرور خارجی از حدی که باید می بود کمتر شده بود(تقریبا سرعتش نصف شده بود)اما سرور داخلی به طرز ناباورانه ای سرعتش از حد قانونی بالاتر رفته بود.در ضمن آسیاتک و صبانت هم در همون لحظه از اون سرور داخلی سرعت 1.150 رو بهم میدادن ولی خوب اونا روی 10 مگابیت بسته شدن و جای تعجب نیست.در هر صورت من امیدوارم که سرعت سرور خارجی در فن آوا محدود نشه.چون ما سرعت بالای سرور داخلی رو نمیخواهیم.میخواهیم هر دو همون سرعت اصلی خودشون که حدود 700 کیلوبایت هستش رو داشته باشند.من کمی نگران شدم نکنه فن آوا به اینترانت تبدیل شده:n03:.در ضمن کانفیگ مودمم رو هم نگاه کردم و خطم همچنان روی 6 مگابیت بسته شده بود.آیا امکان دارد که این سرعت عجیب 1.150 مگابایت به صورت فیک بوده باشد؟

Fanava-Mashhad
14-10-2014, 17:30
آقای قلی زاده امنیت فن آوا چطوره
در مورد ه ک یوزرها
چون بعضی سرویس دهنده ها به آسانی اکانت استفاده کنندگانشون قابل ه ک هس
تو سرویس دهنده ها شاتل امنیت بالایی داره
شنیدم اگه یوزر و پسورد داشتی باشی ولی سه شماره آخر تطبیق نداشته باشه کانکت نمیشه
اون روش که مک آدرس ثبت بشه
براحتی قابل دور زدنه

شرکت فن آوا متاسفانه قبلا امکان استفاده از سرویس ها رو باز گذاشته بود.
از حدود 3 ماه قبل در شهر مشهد سیاست عوض شد و مشترکین امکان سوء استفاده از اکانت بقیه کاربران رو ندارند.
تقریبا همه شرکت ها در حال حاضر از روش های امنیتی یکسان استفاده می کنند.(البته تا جایی که بنده اطلاع دارم) و تقریبا همه راهها رو باهم انجام میدن. به عنوان مثال پورت شما با مک آدرس لاک بشه و یا تعداد مک آدرس هایی که درخواست دارند یک دونه باشه و ...

Fanava-Mashhad
14-10-2014, 17:37
خوب امروز ساعت 5 عصر سرعت دانلود رو از سرورهای داخلی و خارجی مجدد چک کردم.از سرور خارجی متاسفانه 350 کیلوبایت بیشتر سرعت نمیداد.در همون لحظه خط دومم که آسیاتک بود اونم همینقدر سرعت میداد و باز خط اولم که صبانت هست کامل 1.2 مگابایت رو پر میکرد.لازم به ذکر است که آسیاتک و صبانت من روی 10 مگابیت هستند و فن آوا روی 6 مگابیت.اما تعجب آورترین چیز برام فن آوا بود که روی سرور داخلی(سافت گذر)سرعت دانلود 1.150 مگابایت رو در همون لحظه بهم داد:n04:مگه امکان داره آخه خطم روی 6 مگابیت استیبل شده و بسته شده.اگر جناب قلی زاده بگن چه اتفاقی افتاده عالی خواهد بود.در ضمن من نرم افزار net speed monitor هم دارم که اونم سرعت لحظه ای منو به صورت مستقل نشون میده و اونم همین سرعت رو نشون میداد.یعنی سرور خارجی از حدی که باید می بود کمتر شده بود(تقریبا سرعتش نصف شده بود)اما سرور داخلی به طرز ناباورانه ای سرعتش از حد قانونی بالاتر رفته بود.در ضمن آسیاتک و صبانت هم در همون لحظه از اون سرور داخلی سرعت 1.150 رو بهم میدادن ولی خوب اونا روی 10 مگابیت بسته شدن و جای تعجب نیست.در هر صورت من امیدوارم که سرعت سرور خارجی در فن آوا محدود نشه.چون ما سرعت بالای سرور داخلی رو نمیخواهیم.میخواهیم هر دو همون سرعت اصلی خودشون که حدود 700 کیلوبایت هستش رو داشته باشند.من کمی نگران شدم نکنه فن آوا به اینترانت تبدیل شده:n03:.در ضمن کانفیگ مودمم رو هم نگاه کردم و خطم همچنان روی 6 مگابیت بسته شده بود.آیا امکان دارد که این سرعت عجیب 1.150 مگابایت به صورت فیک بوده باشد؟

موضوعی که می فرمائید عجیب به نظر میاد، ممنون میشم با پشتیبانی تماس بگیرید خطتون بررسی بشه.
البته سرویسی که انتخاب کردید Burst Speed روی 10 مگابیت داره ولی پورتتون چطور جواب داده عجیبه. ضمنا فن آوا محدودیتی ایجاد نمی کنه، موضوعی که هست اینه که چون همه از بستر اینترانت ملی استفاده می کنند و از طریق اون بستر اینترنت منتقل میشه، وقتی شما نخواید از ایران خارج بشید عملا سرعت بالاتری می تونید داشته باشید.
در خصوص فیک بودن هم منم مثل شما شنیدم می تونه فیک باشه، ولی مطمئن نیستم. ممنون میشم حتما با پشتیبانی تماس بگیرید تا خطتون بررسی بشه.
متشکرم.

farshad0123
14-10-2014, 18:53
تو گوگل سرچ كردم نوشته بود هر وقت snrآپلود بالا بود و snrدانلود پايين مشكل از نويز گيريه كه تو مركز مخابراتي رو پورت نصب ميكنن دقيقا مثل وضعيت خط تلفن من

reza,n
14-10-2014, 19:18
لطفاً یکی از عزیران راهنمایی کنه.
باز هم ممنونم

با سلام:
دوستان عزیزم من قصد گرفتن اشتراک از فن آوا دارم حقیقتش تهران هستم و فقط دانلود شبانه برام مهم هستش چند تا سئوال داشتم که اگه پاسخ بدید یه دنیا ممنون میشم:
1) اگه 1024 محدود بردارم سرعتم توی روز و ساعات رایگان چقدر خواهد بود؟ (حدوداً شبی چقدر میتونم دانلود کنم؟)
2)ضمناً اینو میگن سرعت شما با خرید 1 مگ روی 6 مگ ست میشه آیا صحت داره؟
3) در کل آیا از خدمات فن آوا راضی هستید و این شرکت رو پیشنهاد میکنید؟
ممنونم

amirpers
14-10-2014, 20:23
من دیشب فایرفاکس 33 رو نصب کردم احساس می کنم از دیشب تا حالا سرعت باز شدن صفحاتم بالاتر رفته. نمی دونم حالا از فایرفاکسه یا فن آوا کاری انجام داده.

Fanava-Mashhad
14-10-2014, 21:50
تو گوگل سرچ كردم نوشته بود هر وقت snrآپلود بالا بود و snrدانلود پايين مشكل از نويز گيريه كه تو مركز مخابراتي رو پورت نصب ميكنن دقيقا مثل وضعيت خط تلفن من

معتبر نیست. می تونه عوامل دیگه هم داشته باشه.

Fanava-Mashhad
14-10-2014, 21:52
من دیشب فایرفاکس 33 رو نصب کردم احساس می کنم از دیشب تا حالا سرعت باز شدن صفحاتم بالاتر رفته. نمی دونم حالا از فایرفاکسه یا فن آوا کاری انجام داده.

من حدس می زنم به فایرفاکس مربوط باشه.

david-ebi
14-10-2014, 21:53
موضوعی که می فرمائید عجیب به نظر میاد، ممنون میشم با پشتیبانی تماس بگیرید خطتون بررسی بشه.
البته سرویسی که انتخاب کردید Burst Speed روی 10 مگابیت داره ولی پورتتون چطور جواب داده عجیبه. ضمنا فن آوا محدودیتی ایجاد نمی کنه، موضوعی که هست اینه که چون همه از بستر اینترانت ملی استفاده می کنند و از طریق اون بستر اینترنت منتقل میشه، وقتی شما نخواید از ایران خارج بشید عملا سرعت بالاتری می تونید داشته باشید.
در خصوص فیک بودن هم منم مثل شما شنیدم می تونه فیک باشه، ولی مطمئن نیستم. ممنون میشم حتما با پشتیبانی تماس بگیرید تا خطتون بررسی بشه.
متشکرم.

با تشکر از جناب قلی زاده.موضوع مشخص شد که از کجا آب میخورده.موقعیکه من داشتم با فن آوا تست میگرفتم یادم رفته که اتصال خط آسیاتکم رو از سیستمم قطع کنم (همزمان هر دو اینترنت به سیستم وصل بوده و سیستم فقط آسیاتک را شناسایی کرده بوده)و بنابراین نتایج به دست آمده از سرعتها همان نتایج آسیاتک بوده و نه فن آوا:n02:و فن آوا در آن ساعت هم از سرور داخلی و هم خارجی همان 650 تا 700 کیلوبایت را سرعت میداده.شرمنده اشتباه از من بوده.خودم هم به شدت تعجب کرده بودم :n04::n02:

farshad0123
15-10-2014, 14:51
مخابرات خط تلفن و پورت و فيوز و نويزگير و همه رو تست كرد گفت خطت هيچ مشكلي نداره پورت هم سالمه

WHICH1
15-10-2014, 14:53
سرویس شبانه یک مگ !!! دوستان نشون دادن محدودیت شبانه برداشتن و نماینده فن اوا گفتن سیاست جدید فن اواست منم خوشحال رفتم تغییر تعرفه دادم دیشت 2/5 گیگ بیشتر نگرفت اونم خطم که روی 8 مگ هست سرعت روز 900 هست دوستان هنوز شبانه بدون محدودیت دانلود میکنن یا اون چند شب بخاطر نمایشگاه تهران بوده ؟

hermidass
15-10-2014, 15:41
والا تا اونجا که من یادمه از اول همین قدر می گرفت::
نماینده فن اوا هم هیچ وقت نمیگه که سرعت در شب مثله روزه فقط همش می گه به شرایط بستگی داره؟؟؟!!!!!!!!!!
براست تو یه ساعت از تایم شبانه بالاخره که خودشو باید نشون بده یا نه!!!!!!!

DariushGreat
15-10-2014, 17:47
فرشاد و داود حلالم کنید! :دی سوتی از من بود که بوق خط پرید به خاطر تیون کردن SNR نبود!!! :n09:
صبح خوابالو بودم حواسم نبود سوکت سیم تلفن رو اشتباهی زده بودم به پورت شبکه! واسه همین بوق پریده بود!!! :n08:

سرویس شبانه یک مگ !!! دوستان نشون دادن محدودیت شبانه برداشتن و نماینده فن اوا گفتن سیاست جدید فن اواست منم خوشحال رفتم تغییر تعرفه دادم دیشت 2/5 گیگ بیشتر نگرفت اونم خطم که روی 8 مگ هست سرعت روز 900 هست دوستان هنوز شبانه بدون محدودیت دانلود میکنن یا اون چند شب بخاطر نمایشگاه تهران بوده ؟

برای منم همون دو شب رو بهم حال داد. بعدش شد همون شبی 3.5 گیگ :دی بازم راضی هستیم خدا رو شکر. شرف داره به خیلی از شرکتای نامرد

Amin Asterix
15-10-2014, 17:53
دوستان شما هنوزم با ------ و فیلر شکن مشکل دارین؟
هر دو دقیقه قطع میشه.کچل شدم

piishii
15-10-2014, 17:57
دوستان شما هنوزم با ------ و فیلر شکن مشکل دارین؟
هر دو دقیقه قطع میشه.کچل شدم

مال من قطع نمیشه ولی سایت باز نمیکنه میمیره !
این مشکل سراسری یا فقط دوستان فن آوایی دارند ؟ چون صبانت این مشکل را نداشتم و منم کارم طوری هست یک عالمه با سیستم هایی که ایران را تحریم کردند کار دارم ! :|

sh93
15-10-2014, 18:04
سلام دوستان سوالی داشتم:
الان برای مثال من اگه DP-1024-3G-NF رو خریداری کنم سرعت دانلود من تو روز و در ساعت‌های رایگان چقدر هست؟
ساعات رایگان از کی‌ تا کی‌ هست؟
در کل پیشنهاد میدید این شرکت رو یا نه ؟ محدوده من هم تهران - نارمک اگر کسی‌ ازینجا بود‌ و‌ استفاده میکرد...

Amin Asterix
15-10-2014, 18:12
دقیقا مرگ مغزی میشه.دیوونه کرده ما رو دو سه هفته اس.
یکی از دوستام داره با آسیاتک الان از همین سرویس من بدون مشکل استفاده میکنه...آقای قلی زاده چه خبره تو فناوا؟؟:n01:

saeedsh7j
15-10-2014, 22:07
سلام

اقا ما هم فن اوایی شدیم! دی:

دانلود شبانه از ساعت دو تا هفته؟ بعد نیاز به روشن خاموش کردن مودم که نیست؟

Fanava-Mashhad
15-10-2014, 22:26
یکی از دوستام داره با آسیاتک الان از همین سرویس من بدون مشکل استفاده میکنه...آقای قلی زاده چه خبره تو فناوا؟؟:n01:

بستر ارتباطی همه از طریق شرکت ارتباطات زیرساخته ولی ممکنه اون سروری که شما بهش ارتباط دارید، آی پی های فن آوا رو بسته. برعکسش هم می تونه اتفاق بیفته.

Fanava-Mashhad
15-10-2014, 22:27
سلام

اقا ما هم فن اوایی شدیم! دی:

دانلود شبانه از ساعت دو تا هفته؟ بعد نیاز به روشن خاموش کردن مودم که نیست؟

مبارک باشه. بله، خیر نیاز نیست.

sh93
16-10-2014, 00:51
سلام دوستان سوالی داشتم:
الان برای مثال من اگه DP-1024-3G-NF رو خریداری کنم سرعت دانلود من تو روز و در ساعت‌های رایگان چقدر هست؟
ساعات رایگان از کی‌ تا کی‌ هست؟
در کل پیشنهاد میدید این شرکت رو یا نه ؟ محدوده من هم تهران - نارمک اگر کسی‌ ازینجا بود‌ و‌ استفاده میکرد...

دوستان راهنمایی...

david-ebi
16-10-2014, 03:22

من در حال حاضر حاضر از صبانت و آسیاتک و فن آوا روس سه تا خطم سرویس دارم.این مشکل در آسیاتک و فن آوا تقریبا 15 دقیقه بعد از راه افتادن چیزشکن که از نوع ک.ر.ی.و هست اتفاق میفته و بعد هم مرتب ارور میده که سرور چیزشکن بلاک شده.اما در صبانت یکبار قطع شد بعد از 15 دقیقه اما بعدش مجدد وصل شد و تا آخر دیگه دیسی نداشتم.

saeedsh7j
16-10-2014, 09:07
من سرویس 512 دارم. دیشب سرعت دانلودم 130 بود. کلا دو گیگ دانلود شد. خوبه یا کمه؟

mansoor 7
16-10-2014, 10:09
این مشکل قطع شدنای من همچنان ادامه داره وضعیت نت عالی و snr و... همه خوب اما لینک میپره هی و چراغ dsl خاموش میشه همه جوره هم پیگیری کردم اما فایده نداشت ب شخصه پشتیبانی داغون تر از فن اوا ندیدم الان 120 ماهیانه واسه نتی میدم ک روزی بیست سی بار قطعی داره و هیچ کاریم واسه درست شدنش انجام نمیشه.
من ک این 20 روز باقیمانده تموم بشه قطعش میکنم و خودما راحت میکنم

mmz63s
16-10-2014, 10:38
این مشکل قطع شدنای من همچنان ادامه داره وضعیت نت عالی و snr و... همه خوب اما لینک میپره هی و چراغ dsl خاموش میشه همه جوره هم پیگیری کردم اما فایده نداشت ب شخصه پشتیبانی داغون تر از فن اوا ندیدم الان 120 ماهیانه واسه نتی میدم ک روزی بیست سی بار قطعی داره و هیچ کاریم واسه درست شدنش انجام نمیشه.

با یک مودم دیگه امتحان کردی ؟

Amin Asterix
16-10-2014, 11:34
بستر ارتباطی همه از طریق شرکت ارتباطات زیرساخته ولی ممکنه اون سروری که شما بهش ارتباط دارید، آی پی های فن آوا رو بسته. برعکسش هم می تونه اتفاق بیفته.
سرور که ما رو بلاک نکرده.من کانکت میشم بعد چند دقیقه ارور میده.دوباره وصل بشم درست میشه.یعنی مشکل از سرور نیست از طرف فن آواست.
در ضمن با دو تا چیزشکنم تست کردم.هر کدومم بیشتر از 50 تا سرور دارن.

من در حال حاضر حاضر از صبانت و آسیاتک و فن آوا روس سه تا خطم سرویس دارم.این مشکل در آسیاتک و فن آوا تقریبا 15 دقیقه بعد از راه افتادن چیزشکن که از نوع ک.ر.ی.و هست اتفاق میفته و بعد هم مرتب ارور میده که سرور چیزشکن بلاک شده.اما در صبانت یکبار قطع شد بعد از 15 دقیقه اما بعدش مجدد وصل شد و تا آخر دیگه دیسی نداشتم.
این رفیق ما دو هفته پیش با آسیاتک این مشکل رو داشت الان میگه درست شده 10 روزه.ولی من مشکل برام پابرجا مونده.

k1ozil
16-10-2014, 11:48
من سرویس 512 دارم. دیشب سرعت دانلودم 130 بود. کلا دو گیگ دانلود شد. خوبه یا کمه؟
خیلی خوبه............

nima_jj
16-10-2014, 12:14
بابا این چه وضعشه
از اول مهر 40 درصد به قیمت ها اضافه کردن

sh93
16-10-2014, 12:40
دوستان سلام انقدر تاپیک فعاله به نفر به سوال من هم جواب بده لطفا :)
من اینترنت 1 مگ بگیرم که طرح شبانه هم داره سرعت دانلود در شب و در رور ( اگه تفاوتی هست ) حدودا چنده؟
کلا راضی هستید ؟
تشکررر

mansoor 7
16-10-2014, 12:58
با یک مودم دیگه امتحان کردی ؟

اره مودم خودم asus هست با tpلینک هم تست کردم. با اسپیلیتر بدون اسپیلیتر ورودی خط ب خونه هر چیزی ک فک کنین.
نتم از هر نظر عالیه پینگ سرعت دان سرعت تک کانکشن و... فقط این قَطع شدناس ک بیچارم کرده :دی

Dr Nima
16-10-2014, 13:23
اره مودم خودم asus هست با tpلینک هم تست کردم. با اسپیلیتر بدون اسپیلیتر ورودی خط ب خونه هر چیزی ک فک کنین.
نتم از هر نظر عالیه پینگ سرعت دان سرعت تک کانکشن و... فقط این قَطع شدناس ک بیچارم کرده :دی
از کدوم شهری ؟
جواب پشتیبانی فن آوا چیه ؟
خب میتونی به ۱۹۵ و بازرسی شکایت کنی
اگه فن آوا جواب درستی نمیده
صداشون رو ضبط کن براشون بفرست

*Forgotten*
16-10-2014, 13:38
قیمت ها به طرز فجیعی افزایش پیدا کرده

برای نامحدود ها هم "حداقل ترافیک ماهانه"با افزایش قیثمت تعیین کرن:n21:

Gregar
16-10-2014, 15:19

یه کم دقیقتر نگاه کنی میبینی محدودیتی وجود نداره . اگه مینوشت حداکثر ترافیک ماهیانه اونوقت محدودیت وجود داشت . اما نه ، محدودیت نداره سرویسهای جدید . فقط قیمتها رو بردن بالا . من الان 35 گیگ دانلود داشتم هنوز سرعتم سر جاشه و مشکلی نداره .

shayan0o21
16-10-2014, 15:58
دوستان سلام انقدر تاپیک فعاله به نفر به سوال من هم جواب بده لطفا :)
من اینترنت 1 مگ بگیرم که طرح شبانه هم داره سرعت دانلود در شب و در رور ( اگه تفاوتی هست ) حدودا چنده؟
کلا راضی هستید ؟
تشکررر

بستگی به این داره روی چند مگ ببندند بیشتر روی 4 میبندن جدیدا که تو روز 400 تا 500 میده
شبانه هم حداکثر 200 تا میــده :n12:

*Forgotten*
16-10-2014, 19:42
یه کم دقیقتر نگاه کنی میبینی محدودیتی وجود نداره . اگه مینوشت حداکثر ترافیک ماهیانه اونوقت محدودیت وجود داشت . اما نه ، محدودیت نداره سرویسهای جدید . فقط قیمتها رو بردن بالا . من الان 35 گیگ دانلود داشتم هنوز سرعتم سر جاشه و مشکلی نداره .

بله دقت کردم دوست عزیز
ولی میشه بگید معنی این جمله در نامحدود به چه معناست و برای چی این چنین جمله ای باید بزارن!؟

من 1024 نامحدود bu دارم و حدود 18 تومن گرون کردم فکر نکنم به این بگین "کمی گرون کردن"

در کلا باید بگم شرکت های زیادی نیستن که نامحدود بدن و یا برداشتن مثل همین مخابرات یا مبین نت اگه قرار بود بزارن هر چی دانلود کنیم همه شرکت ها دانلود نامحدود توی تعرفشونو میزاشتن بدون مشکل نه بردارن زیاد هم انتظار نداشته باشید فن آوا هم به این رویه ادامه بده

Fanava-Mashhad
16-10-2014, 20:07

امکانش هست بفرمایید کدوم شهر هستید؟

Fanava-Mashhad
16-10-2014, 20:10
سرور که ما رو بلاک نکرده.من کانکت میشم بعد چند دقیقه ارور میده.دوباره وصل بشم درست میشه.یعنی مشکل از سرور نیست از طرف فن آواست.
در ضمن با دو تا چیزشکنم تست کردم.هر کدومم بیشتر از 50 تا سرور دارن.

این رفیق ما دو هفته پیش با آسیاتک این مشکل رو داشت الان میگه درست شده 10 روزه.ولی من مشکل برام پابرجا مونده.

خب ممکنه سرور بلاک لیست موقت داره و بعد از همون زمانی که می فرمایید آی پی ها رو آزاد می کنه.
مطمئنا از طرف فن آوا نیست. سرور منظور اون Name server هست که می تونه روی 1000 تا آی پی آدرس باشه.

hadi777
16-10-2014, 20:14
بله دقت کردم دوست عزیز
ولی میشه بگید معنی این جمله در نامحدود به چه معناست و برای چی این چنین جمله ای باید بزارن!؟

من 1024 نامحدود bu دارم و حدود 18 تومن گرون کردم فکر نکنم به این بگین "کمی گرون کردن"

در کلا باید بگم شرکت های زیادی نیستن که نامحدود بدن و یا برداشتن مثل همین مخابرات یا مبین نت اگه قرار بود بزارن هر چی دانلود کنیم همه شرکت ها دانلود نامحدود توی تعرفشونو میزاشتن بدون مشکل نه بردارن زیاد هم انتظار نداشته باشید فن آوا هم به این رویه ادامه بده

من باهاشون (تهران) صحبت کردم طبق گفته خودشون قراره کیفیت سرویس های نامحدود بالاتر بره فعلا در حال تصمیم گیری هستند! فقط امیدوارم قضیه مصرف منصفانه اضافه نشه.

Fanava-Mashhad
16-10-2014, 20:14
بابا این چه وضعشه
از اول مهر 40 درصد به قیمت ها اضافه کردن

سلام
تا جایی که بنده اطلاع دارم 40 درصد نیست ولی ممنون میشم با دفتر نمایندگیتون تماس بگیرید تا مشکلتون بررسی بشه.
البته همونطور که قبلا هم عرض کردم متاسفانه مشکل افزایش قیمت از طریق نظارت های مختلفی که روی سرویس دهنده ها صورت می گیره انجام شده. ولی مطمئنا همه تلاشمون رو می کنیم که مشترکینمون راضی باشند.

Fanava-Mashhad
16-10-2014, 20:15

محدودیت ترافیک وجود نداره.