PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Dr Nima
03-10-2014, 00:12
خوبه حاجی خطت؛ دیگه میخوای چی کار کنی باهاش؟؟ :دی
نه میخواستم نظرشو بگه:n02:
چون بعضی رفقا میگن نویز افتاده خطشون
من که قبل پیشگامان و مخابرات داشتم
این خوبه که

mansoor 7
03-10-2014, 00:25
این اتفاق عادیه! برای منم تو تابستون اینطور میشد، هرچی به پشتیبانی می گفتم زیر بار نمیرفت! شماره دفتر رئیس فنی گیر اوردم با یکی از کارکنان اونجا صحبت کردم تایید کرد مرکزمون مشکل داره! همش میگفت فردا درست میشه! منم هروز زنگ میزدم بعد از یه مدت که رسما میپچوند و جواب نمیداد! و بالاخره بعد از 1ماه مشکل حل شد!

تایید میشه، فن آوا نویز خطش از بقیه شرکتا بالا تره متاسفانه...

خدمت دوستان بگم تمام گزینه های ممکن را امتحان کردم هر کاری ک فکر کنید حتی مودم متفاوت و....

دقیقا در مورد منم حدود 40 روز پیش ( بیشتر یا کمتر یادم نی دقیق ) ک مشکل پیش اومد گفتن مرکز مخابراتیتون مشکل پهنای باند داره داره بعد دو هفته گفتن مشکل حل شده ولی این قطع شدنای من همچنان ادامه داره
پس راه حلی جز صبر کردن نداره؟؟
شماره طرفا اگه دارید میتونید pm کنید ب من؟ ممنون

mehdinik59
03-10-2014, 01:39
خوش به حالت عجب خط باحالی داری.برو حالشو ببر.من یک چیزی فهمیدم.تا الان یکی دو نفر رو دیدم که از یک شرکت اینترنت داشتن و نویزشون خوب بوده یعنی کم بوده.اما وقتی اومدن روی فن آوا نویزشون بیشتر شده.این نشان دهنده بی کیفیت تر بودن دستگاههای dslam این شرکت میتونه باشه.امیدوارم برای من اینطور نباشه.چون من نویز خطم کلا زیاد هست.اگر قرار باشه فن آوا هم نویزمو بیشتر کنه که دیگه فایده ای نداره.منتظرم سرویسم وصل بشه تا خبرشو بدم.

منم خطم رو تازه گرفتم. 10 روزه از فن آوا اینترنت گرفتم. وقتی خظم رانژه شد SNR روی 35 بود. ولی وقتی از طرف فن آوا اینترنت وصل شد SNR اومد روی 13 . این مشکل فن آواس یا کلا اینطوریه؟ از کارشناسشون پرسیدم گفت چون اول روی 128 بود snr بالا بود. الان چون رو 2 مگ گذاشتیم اومد پایین! راست گفته یا پیچونده؟ در صورتی که اصلا اینترنتی در کار نبود. فقط خط رانژه شده بود!

farshad0123
03-10-2014, 02:19
منم خطم رو تازه گرفتم. 10 روزه از فن آوا اینترنت گرفتم. وقتی خظم رانژه شد SNR روی 35 بود. ولی وقتی از طرف فن آوا اینترنت وصل شد SNR اومد روی 13 . این مشکل فن آواس یا کلا اینطوریه؟ از کارشناسشون پرسیدم گفت چون اول روی 128 بود snr بالا بود. الان چون رو 2 مگ گذاشتیم اومد پایین! راست گفته یا پیچونده؟ در صورتی که اصلا اینترنتی در کار نبود. فقط خط رانژه شده بود!

آره راست میگه

maniya12
03-10-2014, 04:59
با سلام خدمت دوستان
من میخواستم از فن آوا اینترنت بگیرم برای آنلاین بازی کردن.
پینگش در سرورهای ایرانی و خارجی چنده ؟!!
آیا فن آوا به درد گیم آنلاین بازی کردن میخوره؟!
لطقا یه تستی از سایت speedtest برام بزارین ممنون میشم

k1ozil
03-10-2014, 11:29
نه میخواستم نظرشو بگه:n02:
چون بعضی رفقا میگن نویز افتاده خطشون
من که قبل پیشگامان و مخابرات داشتم
این خوبه که

نه داداش هیچ مشکلی خطت نداره عالیه.

masoudboy
03-10-2014, 13:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin Asterix
03-10-2014, 14:49
مثکه همه رو مجبور کردن نامحدود رو گرون کنن!خیلی نامردیه.من رسما از آسیاتک اومدم فن آوا تا از نامحدودش استفاده کنم حالا باید بعد 9 ماه باز برگردم آسیاتک؟؟:n03:
من باهاشون تو نمایشگاه کامپیوتر مشهد صحبت کردم.اینجور که معلومه از بالا (سازمان تنظیم فلان)بهشون دستور دادن گرون کنن.متاسفانه سرویس محدودشون هم حجم کمی میده.5 گیگ خیلی واسه من کمه.جدیدا سرعتم هم کم شده.قبلا رو 60 بود همیشه الان تا 40 هم میاد پایین.
راستی چیز پی ان هم که بعد 1 دقیقه قطع میشه.با دو سه تا مختلف تست کردم همه همینجوری بود.شما هم این مشکلو دارین؟

کلا راضی نیستم...

danicr
03-10-2014, 16:47
سلام
ترافیک خریداری شده به دوره بعد منتقل میشه یا میسوزه؟!
حدود یک هفته هست که بعد از چند دقیقه کار با وی-پی-ان بدون اینکه دیس کانکت بشه دیگه کار نمیکنه و باید به یک سرور دیگه وصل بشم و بازم همین داستان تکرار میشه.
این اتفاق برای شما هم افتاده؟

k1ozil
03-10-2014, 18:08
سلام
ترافیک خریداری شده به دوره بعد منتقل میشه یا میسوزه؟!
حدود یک هفته هست که بعد از چند دقیقه کار با وی-پی-ان بدون اینکه دیس کانکت بشه دیگه کار نمیکنه و باید به یک سرور دیگه وصل بشم و بازم همین داستان تکرار میشه.
این اتفاق برای شما هم افتاده؟
بله داداش سراسریه.

Dr Nima
03-10-2014, 19:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1مگ برنزی

david-ebi
03-10-2014, 20:18
بله داداش سراسریه.

منظورت از سراسریه دوست عزیز فن آوا در کل کشور رو میگی یا همه isp ها منظورت هست؟من که توی آسیاتک در 10 روز گذشته حتی یکبار هم چنین موردی نداشتم.اگر اینطور باشه فن آوا نویز دستگاههای dslam اش که زیاده چیزشکن هم که روش مرتب قطع میشه پس فاتحه:n02:

armin4
03-10-2014, 22:37
یعنی واقعا این فن اوا با گرون کردن سرویس های نامحدودش داره سئو اسفاده میکنه حالا که دیگه نامحدود مخابرات جمع شد فن اوا داره از این فرصت اسفاده میکنه تا سرویس نامحدود گرون کنه یعنی واقعا ما ملتی هستیم که به خودمون رحم نمیکنیم لابد اینم تقصیر تحریم هاست
یکی از شرکت های اینترنتی امریکا سرعت 25 مگ با هزینه ماهیانه 30 دلار ارائه میده یعنی 90 هزار تومان بعد ما داریم با چه سرعتی چه مقدار پول میدیم ؟؟؟؟؟؟/
وقتی تفکر کشور من اینه که ایتنرنت سگ هاریست که باید مهار شود....
وقتی تفکر کشور من اینه که سرعت بالاتر از 128 به کاربران خانگی داده نمیشود مگر با مجوز ....
دیگر .........

masoudboy
04-10-2014, 01:48
یعنی واقعا این فن اوا با گرون کردن سرویس های نامحدودش داره سئو اسفاده میکنه حالا که دیگه نامحدود مخابرات جمع شد فن اوا داره از این فرصت اسفاده میکنه تا سرویس نامحدود گرون کنه یعنی واقعا ما ملتی هستیم که به خودمون رحم نمیکنیم لابد اینم تقصیر تحریم هاست
یکی از شرکت های اینترنتی امریکا سرعت 25 مگ با هزینه ماهیانه 30 دلار ارائه میده یعنی 90 هزار تومان بعد ما داریم با چه سرعتی چه مقدار پول میدیم ؟؟؟؟؟؟/
وقتی تفکر کشور من اینه که ایتنرنت سگ هاریست که باید مهار شود....
وقتی تفکر کشور من اینه که سرعت بالاتر از 128 به کاربران خانگی داده نمیشود مگر با مجوز ....
دیگر .........

من قصد دفاع از فن آوا را ندارم و سر این گرون کردن نامحدود هم خیلی عصبانی شدم ازشون
ولی فن آوا بین PAP ها خصوصی همچنان تنها شرکتی هست که داره نامحدود بدون محدودیت حجم و مصرف منصفانه
میده ...
همین سرویس 512 نامحدود برنزی فن آوا که ماهی 40 تومن هست را امثال شاتل و صبانت یا آسیاتک های وب اگر بخوان بدن بدون شک
زیر ماهی 200 هزار تومن نمیدن اینا مطمئن باشید ...
اکثر شرکت ها دیگه مثل صبانت در حال حاضر حتی اگر سرویس 12 مگ حجمی بخرید شبانه را محدود کردن و سرعت شبانه را آوردن روی 16 kb ولی فن آوا
اگر 1 مگ محدودش در روز 500 سرعت بده شبانه رایگان 170 تا 200 را سرعت میده
همیشه باید منصف بود و به نظر من فن آوا بهترین PAP حال حاضر ایران هست ...

masoudboy
04-10-2014, 01:55
این مورد که نویز فن آوا بالا هست نسبت به سایر سرویس دهنده ها را اصلا قبول ندارم
این میزان SNR مودم من در حال حاضر با فن آوا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قبلا روی این خط پارس آنلاین و آسیاتک داشتم ولی فن آوا نویز کمتری نسبت به بقیه داشته ...

چیز شکن هم کلا چند روزی بود روی همه سرویس دهنده ها مشکل قطعی و وصلی داشت
که از امروز عصر مشکل حل شده کلا ...

Rhodes
04-10-2014, 06:29
دوستان من اشتباه ديدم يا واقعا هست ؟!
من 512 نامحدود برنزي دارم.تا ماه پيش قيمتش با ماليات ميشد 26,000 تومن.ولي الان كه دوره ام تموم شده و اومدم شارژ كنم ديدم زده 41,500 .روي چه حسابي اين طوري گرون شده !؟

Sent from my iPad using Tapatalk

Amin Asterix
04-10-2014, 10:43
همه شرکتها گرون کردن!

همین سرویس 512 نامحدود برنزی فن آوا که ماهی 40 تومن هست را امثال شاتل و صبانت یا آسیاتک های وب اگر بخوان بدن بدون شک

من یکی از دوستام 512 نامحدود آسیاتک داره میگه سرعتم کمتر از 60 نمیشه و تا 80 هم بالا میره.روزی چند گیگم دانلود میکنه.

masoudboy
04-10-2014, 11:36
همه شرکتها گرون کردن!

من یکی از دوستام 512 نامحدود آسیاتک داره میگه سرعتم کمتر از 60 نمیشه و تا 80 هم بالا میره.روزی چند گیگم دانلود میکنه.

اصلا اینطور نیست
من خودم 512 نامحدود آسیاتک داشتم
سرعت تا 300 مگابایت در روز 55 هست و بعدش میشه 16 تا 30 ...
قانون مصرف منصفانه داره مثل سرویس های ART شاتل ...
می تونید به تاپیک این شرکت در همین فروم برید و از کاربراش سوال کنید

armin4
04-10-2014, 11:43
من قصد دفاع از فن آوا را ندارم و سر این گرون کردن نامحدود هم خیلی عصبانی شدم ازشون
ولی فن آوا بین PAP ها خصوصی همچنان تنها شرکتی هست که داره نامحدود بدون محدودیت حجم و مصرف منصفانه
میده ...
اکثر شرکت ها دیگه مثل صبانت در حال حاضر حتی اگر سرویس 12 مگ حجمی بخرید شبانه را محدود کردن و سرعت شبانه را آوردن روی 16 kb ولی فن آوا
اگر 1 مگ محدودش در روز 500 سرعت بده شبانه رایگان 170 تا 200 را سرعت میده
همیشه باید منصف بود و به نظر من فن آوا بهترین PAP حال حاضر ایران هست ...

دوست عزیز من بحثم تمامی شرکت ها بود و کلی بود حالا اسم فن اوا رو اوردم من خودم از پارس انلاین اسفاده میکنم سرعت 2 مگ حجمی دارم فن اوا رو فقط برای ماهواره و فیلم انلاین گرفتم الان 3 سال پارس انلاین دارم حدود یک سال فن اوا اشتراک دارم - پارس انلاین دارم سرعت 2 مگ شبانه سرعت دانلودم رو 300 الی 400 کیلوبایته به 600 کیلو بایت هم میرسه و محدود هم تا حالا نشدم چون محدود نمیکنه -
بعد شما میگی باید منصف بود واقعا یک مگ نامحدود 20 هزار تومن گرون کردن این منصفانه هستش سرعت 512 نامحدود بشه 40 تومن این منصفانه هستش این سئو استفاده کردن از موقعیته ....

Amin Asterix
04-10-2014, 11:51
وقتی سازمان بالاتری بهشون میگه گرون کنن اینا میتونن گرون نکنن؟حتی مجبورشون کردن حداقل تبادل بزارن!گفتن بهشون ما نامحدود نداریم تو ایران.اون بالادستیا هستن که دارن ملت رو اذیت میکنن.

اصلا اینطور نیست
من خودم 512 نامحدود آسیاتک داشتم
سرعت تا 300 مگابایت در روز 55 هست و بعدش میشه 16 تا 30 ...
قانون مصرف منصفانه داره مثل سرویس های ART شاتل ...
می تونید به تاپیک این شرکت در همین فروم برید و از کاربراش سوال کنید
به مرکز و شهر هم بستگی داره.زمانی من خودم از همین آسیاتک شبی 7-8 گیگ دانلود میکرد ولی همه تو تاپیکش میگفتن شبی 1 گیگم نمیگیرن!البته بعد سه چهار ماه خودمم همونجوری شدم و اومدم فن آوا... فعلا که رفیق ما راضیه از آسیاتک.ولی اونم 40 تومن شده!
فیل شکن ها هم کماکان کار نمیکنن.

Fanava-Mashhad
04-10-2014, 12:21
سلام من از طریق یکی از دوستان فعال در این انجمن، مطالب این سایت رو خوندم. خوشحال میشم به عنوان نماینده فن آوا در مشهد بتونم ابهام دوستان رو تا جایی که به من مربوط بشه برطرف کنم.
از همه دوستانی هم که سرویس فن آوا رو استفاده می کنند متشکرم.:n01:

Gregar
04-10-2014, 13:30
دوست عزیز من بحثم تمامی شرکت ها بود و کلی بود حالا اسم فن اوا رو اوردم من خودم از پارس انلاین اسفاده میکنم سرعت 2 مگ حجمی دارم فن اوا رو فقط برای ماهواره و فیلم انلاین گرفتم الان 3 سال پارس انلاین دارم حدود یک سال فن اوا اشتراک دارم - پارس انلاین دارم سرعت 2 مگ شبانه سرعت دانلودم رو 300 الی 400 کیلوبایته به 600 کیلو بایت هم میرسه و محدود هم تا حالا نشدم چون محدود نمیکنه -
بعد شما میگی باید منصف بود واقعا یک مگ نامحدود 20 هزار تومن گرون کردن این منصفانه هستش سرعت 512 نامحدود بشه 40 تومن این منصفانه هستش این سئو استفاده کردن از موقعیته ....

ایا این منصفانه است که اینترنت توی تهران زمین تا اسمون با شهرهای دیگه فرق کنه ؟ خداییش من هر وقت میخوام یه سرویس بگیرم فقط از کسایی که تهران نیستن میپرسم .
چون دیگه همه میدونن که تهران چقدر فرق داره . الان بیا مشهد از پارس انلاین 1 مگ بگیر اگه سرعتت شبا بیشتر از 60 شد . تازه اون هم حداکثرش هست .
مخابرات که اصلا شبانه نداره . یک شبانه میده اون هم به سرویس های یک ساله اش . نامحدود که خدا بیامرزه دو سال پیش جمع شد .
شاتل و اسیاتک و ... رو هم که اصلا نباس راجع بهشون صحبت کرد . اسمشون اصلا اینترنت نیست که اونا .
میمونه فن اوا که خدا بیامرزتش لااقل سرویسهاش شبانه داره بدون محدودیت . حالا نامحدود رو گرون کرد کار خوبی نکرد اما باز هم بهتر از بقیه isp هاست . اینجا مخابرات نامحدود میده فکر کنم ماهی 170 تومن تقریبا اگه درست یادم باشه .

Dr Nima
04-10-2014, 13:49
سلام من از طریق یکی از دوستان فعال در این انجمن، مطالب این سایت رو خوندم. خوشحال میشم به عنوان نماینده فن آوا در مشهد بتونم ابهام دوستان رو تا جایی که به من مربوط بشه برطرف کنم.
سلام
کار خوبی کردین که اومدین
چون بعضی سرویس دهند ها بخاطر اینکه کاربراشون رو از دست ندهند یا برای تبلیغ
میان مستقیم یا غیر مستقیم از شرکت خاصی تعریف می کنند یا به شرکتهای دیگه بهتان میزنند

piishii
04-10-2014, 13:50
با سلام اگه واقعا شما نماینده باشید عالیست، متاسفانه در ایران برخلاف کشورهای پیشرفته توجهی به بازخوردهای ایتترتتی و چیزی که اسمش تعامل با کاربر یا در مباحث تخصصی engagement with user است نمیشه و واقعا این سکوی جهانی نطق در ایران معنایی ندارد که اینجا جای بحثش نیست بهرحال سخن درازا نشه ایشالا شما کمی متفاوت باشید چون افرادی نظیر من تنها به دلایلی نظیر عدم احترام به کاربر و نیازهای اون و تعهدهای لازم بعد 8 سال از صبانت به عنوان مثال جدا شدم و این هفته دارم به شما میپیوندم و این اعتماد به برند شما را دوست دارم به وفاداری برند تبدیل کنم و اینجا هم موج اعتراضات را نداشته باشیم.

amin_v30
04-10-2014, 14:15
خوش آمد میگم به شما
جناب سوال من این هست که آیا توی سرویس های حجمی، محدودیتی تو دانلود شبانه داره شرکت؟
یه توضیحی کلا راجب دانلود شبانش بدین ممنون میشم:n16:

masooyan
04-10-2014, 14:18

اگه نماینده فن آوا هستی یه آمار بده ببینم مرکز خواجه ربیع کی سرویس میدین؟

farryad
04-10-2014, 16:02
سلام.
این شرکت برای دانلود شبانه چطوره؟

david-ebi
04-10-2014, 16:58
میده ...

جناب masoudboy اگر این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نگاه کنید متوجه میشید که فن آوا هم برای سرویسهای نامحدودش حداقل ترافیک ماهانه گذاشته.
در ضمن همونطور که گفتم من چند روز پیش سرویس تست رایگان 3 ماهه فن آوا با 3 گیگ حجم رو برداشتم که هنوز رانژه نشده برام.طبق صحبتی که در دفتر نمایندگی فن آوا مشهد کردم قرار شد دوستانی که در اون دفتر هستند این تاپیک رو رصد کنند.اگر از اون دوستان کسی اینجا جضور داره بسیار خوشحال میشیم که حسن نیت خودشونو نشون بدن و خودشونو معرفی کنند تا بچه ها بتونن مستقیما مشکلات رو باهاشون درمیون بزارند.قطعا به جذب مشترک به طرف فن آوا این کارشون کمک میکنه.

Gregar
04-10-2014, 17:13
جناب masoudboy اگر این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نگاه کنید متوجه میشید که فن آوا هم برای سرویسهای نامحدودش حداقل ترافیک ماهانه گذاشته.
در ضمن همونطور که گفتم من چند روز پیش سرویس تست رایگان 3 ماهه فن آوا با 3 گیگ حجم رو برداشتم که هنوز رانژه نشده برام.طبق صحبتی که در دفتر نمایندگی فن آوا مشهد کردم قرار شد دوستانی که در اون دفتر هستند این تاپیک رو رصد کنند.اگر از اون دوستان کسی اینجا جضور داره بسیار خوشحال میشیم که حسن نیت خودشونو نشون بدن و خودشونو معرفی کنند تا بچه ها بتونن مستقیما مشکلات رو باهاشون درمیون بزارند.قطعا به جذب مشترک به طرف فن آوا این کارشون کمک میکنه.

این محدودیت هنوز معلوم نیست . نمیدونم کسی که تازه سرویس گرفته محدود شده بعد از 21 گیگ ؟ من فعلا 8 گیگ دانلود داشتم و چند روز دیگه معلوم میشه .

در ضمن الان سرعت من 60 تا 70 هستش . به نظرت اگه محدودیتی وجود داشته باشه سرعت من چقدر کم میخواد کم بشه ؟ از این هم کمتر ؟ شرکتهای دیگه لااقل اولش سرعت بالا میدن و بعد سرعت رو به شدت پایین میارن . فن اوا که سرعت متوسطی رو داره میده فکر نمیکنم همین رو هم کمش کنه . توی پنل کاربری هم توی سرویسها چیزی از محدودیت ننوشته .

Amin Asterix
04-10-2014, 17:48

الان فن آوا چندتا نماینده داره تو مشهد؟آقای قلی زاده بود تو نمایشگاه؟جای شما هستن؟

farhadhatami
04-10-2014, 18:35
یه جاهایی هست که یه سیاستی داره، اول واسه اینکه مشتری جمع کنه یه چیز خوبو با قیمت خوب میده. بعد که دید مشتریا جمع شدن قیمتو میبره بالا. خودشون به این حرکت میگن سیاست بازاریابی (فن آوایی ها صداش میکنن ارتقاء سرویس! ) ولی ملت بهش میگن شارلاتان بازی!
من 512 نامحدود داشتم. حالا که گرون شد جمع میکنم میرم مخابرات. امروز رفتم پرسیدم نامحدود داره مخابرات با همون 24 تومن. یه حرفی میزنم اگه منطقی نبود هر چی دلتون خواست بگین:
هر pap ای رو به اسمی میشناسن. مثلا شاتل واسه کم مصرفایی که سرعت خوب میخوان، فن آوا رو هم به اسم نامحدوداش میشناختن وگرنه محدود که تو مقایسه قیمت یه گونی شرکت دیگه هست که به صرفه تره. حالا با این حرکت گرون کردن نامحدودا شک نکنین نصف مشتریاشو از دست میده (که من شرط میبندم اکثر مشتریای فن آوا مشتریای نامحدوداشن) پس دوباره برمیگرده به روزایی که یه نفرم اسم این شرکتو نمیشناخت. همه مدل گرون شدنی دیده بودیم جز 50 درصد گرون شدن نتی که همه دارن داد میزنن باید ارزون شه. متاسفم براتون.

armin321
04-10-2014, 18:47
یه جاهایی هست که یه سیاستی داره، اول واسه اینکه مشتری جمع کنه یه چیز خوبو با قیمت خوب میده. بعد که دید مشتریا جمع شدن قیمتو میبره بالا. خودشون به این حرکت میگن سیاست بازاریابی (فن آوایی ها صداش میکنن ارتقاء سرویس! ) ولی ملت بهش میگن شارلاتان بازی!
من 512 نامحدود داشتم. حالا که گرون شد جمع میکنم میرم مخابرات. امروز رفتم پرسیدم نامحدود داره مخابرات با همون 24 تومن. یه حرفی میزنم اگه منطقی نبود هر چی دلتون خواست بگین:
هر pap ای رو به اسمی میشناسن. مثلا شاتل واسه کم مصرفایی که سرعت خوب میخوان، فن آوا رو هم به اسم نامحدوداش میشناختن وگرنه محدود که تو مقایسه قیمت یه گونی شرکت دیگه هست که به صرفه تره. حالا با این حرکت گرون کردن نامحدودا شک نکنین نصف مشتریاشو از دست میده (که من شرط میبندم اکثر مشتریای فن آوا مشتریای نامحدوداشن) پس دوباره برمیگرده به روزایی که یه نفرم اسم این شرکتو نمیشناخت. همه مدل گرون شدنی دیده بودیم جز 50 درصد گرون شدن نتی که همه دارن داد میزنن باید ارزون شه. متاسفم براتون.

جالبه من از صبانت فرار کردم اومدم فناوا 512 نامحدود. واقعا کیفیت اینترنت فناوا یک سر و گردن از صبانت بالاتر بود ولی حیف که اینم از ما گرفتن.
تنها راه منم برای ماه بعدی مخابراته.
شنیده ها حاکی از خوب شدن پینگ مخابراته

farhadhatami
04-10-2014, 18:56
جالبه من از صبانت فرار کردم اومدم فناوا 512 نامحدود. واقعا کیفیت اینترنت فناوا یک سر و گردن از صبانت بالاتر بود ولی حیف که اینم از ما گرفتن.
خوشحالم که دوستان دارن ترک میکنن این ISP رو. هیچ کس منکر کیفیت عالیه فن آوا نیست حتی خودم. ولی با این گرون کردن قشنگ فهمیدم کلا فن آوا واسه چی اومده بود و کی میخواست به سود کلون مورد نظرش برسه. خوشحال تر میشم از اینکه ببینم چند ماه بعد دوباره قیمت نامحدودا رو ارزون کنه داد بزنه جون مادرتون بیاین نامحدود فن آوا بگیرین

david-ebi
04-10-2014, 20:52

بسیار خوش آمدید و بسیار ممنونم که سر حرفی که زدید ماندید که این انجمن رو رصد خواهید کرد.بنده بیصبرانه منتظر رانژه شدن خطم توسط شما هستم.البته متاسفانه حرفهایی هست که عده ای با آمدن به فن آوا نویز خطشون زیادتر شده که البته عده ای هم رد کردنش.یا مثلا اینکه چیزشکنها در فن آوا مرتب قطع میشه.که اونم فعلا در حد حرف هست.ایشالله با برقرار شدن سرویسم خود من تمام اینها رو تست میکنم و گزارشش رو میدم.درباره سرعت شبانه هم به دوستان بگم تا جایی که من فهمیدم متوسط بین 120 تا 170 هست.البته نمایندگی مشهد به من گفت حتی مشترکانی هم داشتند در یک مرکز مخابراتی خاص که گفتند سرعت شبانشون از روزانه بیشتر بوده و کلا خیلی به مرکز مخابراتی ربط داره.اما من متوسطش رو گفتم.در هر صورت امیدوارم با حضور نماینده فن آوا مشهد در این تاپیک که وجدان کاری بالای ایشون رو میرسونه بتونیم بهترین تاپیک isp های مختلف در پی سی ورلد رو داشته باشیم.ضمنا نماینده بودن ایشون رو خودم تایید میکنم چون منزل ما تقریبا در همسایگی دفتر نمایندگی فن آوا هست و من با این دوستان حضورا سر و کار دارم.باز هم دوستان میتونند مستقیما توسط ایمیل دفتر نمایندگی فن آوا در مشهد با این دوستان در ارتباط باشند. mashhad-moghaddas@rep.fanava.net

S M Λ S Ħ
04-10-2014, 21:22
سلام بکس

چه خبره؟ خبر جدید ندارین؟

تغییرات چی بوده؟ :دی

منکه شبانم ثابت هست و همون 3 گیگ رو دارم

mohammad_77
04-10-2014, 23:51
سلام.
لطف کنید به چند تا سوال من پاسخ بدهید تا برای انتخاب این ISP مطمئن بشوم :(تهران)
1- سرعت 128 با چه سرعتی دانلود می کنه (آیا روی سرعت های بالاتر بسته شده)؟
2- سرویس 128 نامجدود که گفته حداقل 5.4 گیگ , آیا بعدش محدود می کنه ؟
3- اگر من در مجموع ماهی 30 گیگ استفاده داشته باشم , سرویس 128 نامحدود کار من رو راه می اندازه ؟

ممنون

mmz63s
05-10-2014, 00:02
سلام.
لطف کنید به چند تا سوال من پاسخ بدهید تا برای انتخاب این ISP مطمئن بشوم :(تهران)
3- اگر من در مجموع ماهی 30 گیگ استفاده داشته باشم , سرویس 128 نامحدود کار من رو راه می اندازه ؟

ممنون

تهرانیا اکثرا از مخابرات نامحدود میگیرن ، سرعت و قیمتش از بقیه جاها بهتره .
ولی اگه از فن آوا میخواید باشه 512 برنزی پیشنهاد میدم بگیرید .

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 09:02
سلام
کار خوبی کردین که اومدین
چون بعضی سرویس دهند ها بخاطر اینکه کاربراشون رو از دست ندهند یا برای تبلیغ
میان مستقیم یا غیر مستقیم از شرکت خاصی تعریف می کنند یا به شرکتهای دیگه بهتان میزنند

بله متاسفانه رقابت ناسالم زیاده، متشکرم.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 09:06
با سلام اگه واقعا شما نماینده باشید عالیست، متاسفانه در ایران برخلاف کشورهای پیشرفته توجهی به بازخوردهای ایتترتتی و چیزی که اسمش تعامل با کاربر یا در مباحث تخصصی engagement with user است نمیشه و واقعا این سکوی جهانی نطق در ایران معنایی ندارد که اینجا جای بحثش نیست بهرحال سخن درازا نشه ایشالا شما کمی متفاوت باشید چون افرادی نظیر من تنها به دلایلی نظیر عدم احترام به کاربر و نیازهای اون و تعهدهای لازم بعد 8 سال از صبانت به عنوان مثال جدا شدم و این هفته دارم به شما میپیوندم و این اعتماد به برند شما را دوست دارم به وفاداری برند تبدیل کنم و اینجا هم موج اعتراضات را نداشته باشیم.

امیدوارم بتونیم تا جایی که مقدور باشه سرویس مناسبی رو به مشترکینمون بدیم.مطمئنا بهترین Feedback رو از مشترکین می تونیم بگیریم.سپاس از شما.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 09:12
خوش آمد میگم به شما
جناب سوال من این هست که آیا توی سرویس های حجمی، محدودیتی تو دانلود شبانه داره شرکت؟
یه توضیحی کلا راجب دانلود شبانش بدین ممنون میشم:n16:

مرسی، فن آوا دو نوع سرویس حجمی داره، بعضیهاش شبانه رایگان داره که خب بر اساس پالیسی های موجود سرعت پایین تر از روزانه میاد، ولی چون نسبت بین تعداد کاربر و پهنای باند مخابراتی فن آوا عدد بالایی نیست، عملا افت سرعت شبانه این نوع سرویس خیلی محسوس نیست، سرویس هایی هم که شبانه رایگان ندارند سرعتشون تغییری نمی کنه.مگر اینکه در اون ساعت پهنای باند مرکزشون کاملا پر باشه که باز اینجا هم اولویت سرعت بالا با کاربرانی هست که شبانه رایگان یا نامحدود نیستن.
پیشنهادی که من واسه دوستان دارم، اینه که فعلا سرویس سه ماهه یا سه گیگابایت رایگان ارائه میشه، اونو بگیرید و تست کنید. پارامترهای زیادی روی سرعت دخیل هست که باعث میشه هیچ وقت نشه یه جواب منطقی و سریع به ابهام افت سرعت داد.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 09:14
اگه نماینده فن آوا هستی یه آمار بده ببینم مرکز خواجه ربیع کی سرویس میدین؟

سلام به شما، نه متاسفانه فعلا برنامه خاصی برای راه اندازی مرکز مخابراتی خواجه ربیع نداریم. ولی سال 1394 انشاا... مراکز بیشتری خواهیم داشت.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 09:15
سلام.
این شرکت برای دانلود شبانه چطوره؟

سلام با توجه به تعداد محدود کاربران و پهنای باند خالی مخابراتی، به نظر میاد مشکلی وجود نداشته باشه.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 09:17
الان فن آوا چندتا نماینده داره تو مشهد؟آقای قلی زاده بود تو نمایشگاه؟جای شما هستن؟

فن آوا فقط یک نماینده در مشهد داره، بله ایشون هم در نمایشگاه حضور داشتند و هم در دفتر نمایندگی.

cenam
05-10-2014, 09:21
اقا ما روز 5 گیگ دانلود داریم بهترین سرویس برای من از فن اوا نامحدود کدومه من کرمانشاه هستم میخوام از مخابرات به دلیل محدودیت جمع کنم خواهشا راهنمایی کنید روزی 5 گیگ حداقل باید دانلود داشته باشم؟

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 09:24

سلام، ممنونم از اظهار نظرتون، متاسفانه سرویس های نامحدود سرویس هایی هست که روی اون از همه جوانب زوم میشن. سرویس نا محدود برای سرویس دهنده ها سرویس خوبی به حساب نماید، چون پهنای باندشون همیشه پر میشه و عملا نمی تونن سرویس دهی مناسبی به سایر کاربرانشون داشته باشن. البته شرکت فن آوا تلاش کرده تا با عدم اعمال سیاست هایی نظیر مصرف عادلانه و ... بهترین سرویس نامحدود رو ارائه بده ولی نظارت های مختلفی روی این نوع سرویس وجود داره که شرکت فن آوا هم چاره ای نداره. امیدوارم سرویس خوبی رو از شرکت مخابرات دریافت کنید و اگر پشتیبانی مناسبی نداشتید می تونید به عنوان مشترک قدیمی فن آوا با پشتیبانی مشهد تماس بگیرید تا در خصوص مشکل سرویستون راهنمایی بگیرید.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 09:26

من متوجه مشکلتون با فن آوا نشدم، قیمت؟

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 09:30
بسیار خوش آمدید و بسیار ممنونم که سر حرفی که زدید ماندید که این انجمن رو رصد خواهید کرد.بنده بیصبرانه منتظر رانژه شدن خطم توسط شما هستم.البته متاسفانه حرفهایی هست که عده ای با آمدن به فن آوا نویز خطشون زیادتر شده که البته عده ای هم رد کردنش.یا مثلا اینکه چیزشکنها در فن آوا مرتب قطع میشه.که اونم فعلا در حد حرف هست.ایشالله با برقرار شدن سرویسم خود من تمام اینها رو تست میکنم و گزارشش رو میدم.درباره سرعت شبانه هم به دوستان بگم تا جایی که من فهمیدم متوسط بین 120 تا 170 هست.البته نمایندگی مشهد به من گفت حتی مشترکانی هم داشتند در یک مرکز مخابراتی خاص که گفتند سرعت شبانشون از روزانه بیشتر بوده و کلا خیلی به مرکز مخابراتی ربط داره.اما من متوسطش رو گفتم.در هر صورت امیدوارم با حضور نماینده فن آوا مشهد در این تاپیک که وجدان کاری بالای ایشون رو میرسونه بتونیم بهترین تاپیک isp های مختلف در پی سی ورلد رو داشته باشیم.ضمنا نماینده بودن ایشون رو خودم تایید میکنم چون منزل ما تقریبا در همسایگی دفتر نمایندگی فن آوا هست و من با این دوستان حضورا سر و کار دارم.باز هم دوستان میتونند مستقیما توسط ایمیل دفتر نمایندگی فن آوا در مشهد با این دوستان در ارتباط باشند. mashhad-moghaddas@rep.fanava.net

متشکرم، نویز خط عوامل زیادی می تونه داشته باشه، انشاا... به زودی سایت اطلاع رسانی پشتیبانی هم راه اندازی میشه و اطلاعات تکمیلی رو اونجا خدمتتون ارائه میدم.
ما هم منتظر بازخوردهای سرویس شما و سایر دوستان هستیم.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 09:35
سلام.

ممنون

سلام
1- بستگی به مرکز مخابراتی شما داره و نمیشه اظهار نظری دقیقی کرد. بهتره با همکاران بخش فروش تهران تماس بگیرید.
2- خیر محدودیت هایی مثل سیاست مصرف عادلانه و ... در فن آوا وجود نداره.
3- متاسفانه باز هم نمیشه اظهار نظر کرد. پاسخ 1.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 09:48
سلام و درود بر دوستان عزیز

طرح فن آوا گستران در مشهد به این صورت هست که شما اگر یکی از دوستان خودتون رو به فن آوا معرفی کنید، یک گیگا بایت هدیه دریافت می کنید.
برای مشترکینی که سرویس نامحدود دارن هم مبلغ ترافیک اضافه تخفیف داده میشه.

S M Λ S Ħ
05-10-2014, 09:53
فن اوا برای یوزرهای جدیدش 3 گیگ 3 ماه رو رایگان ارائه داد؛

برای یوزرهای فعلیش طرحی نداره ؟؟

من انصافا مصرفم بالاس (مواد مخدر نیس به خدا :دی)

الان من برای خرید ترافیک اضافی که از توی پنل زدم، 10 گیگ رو زده بود 24 تومن؛ من شنیده بودم به ازای هر گیگ خرید 25% هم گیگ بیشتر میدن؛

حالا اگه من 10 گیگ بگیرم، چن گیگ به حسابم واریز میشه؟

S M Λ S Ħ
05-10-2014, 09:55
سلام و درود بر دوستان عزیز

طرح فن آوا گستران در مشهد به این صورت هست که شما اگر یکی از دوستان خودتون رو به فن آوا معرفی کنید، یک گیگا بایت هدیه دریافت می کنید.
برای مشترکینی که سرویس نامحدود دارن هم مبلغ ترافیک اضافه تخفیف داده میشه.

مرسی

علاوه بر سوالی که بالا پرسیدم، یک سوال دیگه هم ازتون دارم؛

این یگ گیگی که به عنوان هدیه ارائه میدین، برای هر ماه اضافه میشه یا فقط یک گیگ برای همون بار اول ؟

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 10:02
فن اوا برای یوزرهای جدیدش 3 گیگ 3 ماه رو رایگان ارائه داد؛

برای یوزرهای فعلیش طرحی نداره ؟؟

من انصافا مصرفم بالاس (مواد مخدر نیس به خدا :دی)

الان من برای خرید ترافیک اضافی که از توی پنل زدم، 10 گیگ رو زده بود 24 تومن؛ من شنیده بودم به ازای هر گیگ خرید 25% هم گیگ بیشتر میدن؛

حالا اگه من 10 گیگ بگیرم، چن گیگ به حسابم واریز میشه؟

نه متاسفانه فعلا همون طرح فن آوا گستران هست. خیر درصد بیشتری نیست. همون 10 گیگابایت.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 10:04
مرسی

علاوه بر سوالی که بالا پرسیدم، یک سوال دیگه هم ازتون دارم؛

این یگ گیگی که به عنوان هدیه ارائه میدین، برای هر ماه اضافه میشه یا فقط یک گیگ برای همون بار اول ؟

یک گیگابایت به ازای هر مشترکی که معرفی کنید بعد از ثبت نام کاربر جدید. سوال قبلی شما رو هم جواب دادم که ظاهرا مدیران سایت باید تائید کنند. اینجا هم عرض می کنم.خیر فعلا همون طرح فن آوا گستران.

S M Λ S Ħ
05-10-2014, 10:17
یک گیگابایت به ازای هر مشترکی که معرفی کنید بعد از ثبت نام کاربر جدید. سوال قبلی شما رو هم جواب دادم که ظاهرا مدیران سایت باید تائید کنند. اینجا هم عرض می کنم.خیر فعلا همون طرح فن آوا گستران.

خب من الان بازم جواب سوالم رو نگرفتم !

الان من یوزر جدید معرفی میکنم بهتون، بعد میخوام بدونم اون یک گیگی رو که من به هدیه میدین، هر ماه به من 1 گیگ اضافه میکنین، یا فقط همون بار 1 گیگ میدین و تمام ؟

و سوال دومم که جواب نگرفتم برای خرید ترافیک اضافه بود؛ من اگه الان 10 گیگ خرید کنم، به غیر از این 10 گیگ، گیگ به عنوان هدیه هم بهم اضافه میشه یا فقط همین 10 گیگ هست؟

Amin Asterix
05-10-2014, 10:34
یعنی چی مبلغ ترافیک اضافه تخفیف داده میشود؟نامحدود ترافیک اضافه می خواد چیکار؟
همین دو هفته پیش به من گفتن بابت کاربر جدیدی که معرفی کردم ماه بعد تخفیف بهم میدن!

hdr47
05-10-2014, 12:17
همین دو هفته پیش به من گفتن بابت کاربر جدیدی که معرفی کردم ماه بعد تخفیف بهم میدن!

احتمالا منظورشون این هست که یک گیگ قیمتش 3880 تومن هست این مبلغ رو روی فاکتورمون تخفیف می گیریم

coloop
05-10-2014, 12:18
ای واااااای ...
چه بلایی سر سرویس های نامحدود اوومد ؟؟؟
شانس من بدبخته که هنوز یک ماه از شروع سرویسم نگذشته،بعد کلی مصیبت کشیدن سر رانژه کردن خط این فاجعه رخ بده ؟!
من کلی تعریف کرده بودم از فن آوا !
آبروم رفت !!!

Dr Nima
05-10-2014, 12:58
هر نفر یه گیگ برای یه بار میدن نه برای هر ماه
با تشکر از رفیق و همشهریمون david-ebi
که رفتن حضوری گفتن و یکی از فن آوا اینجا اومد
و هم اونا با نظر کاربرا آشنا شدن هم سوالی داشتن رفقا بپرسن
بقیه جاها همینجوری باشه خوبه
چون بعضی تاپیکها فقط نمایندگانشون میاد تبلیغ دروغین میکنند ویا همه رو از همه جا نا امید میکنن و میرن

hermidass
05-10-2014, 13:05
سلام بر همه من حدود 1 ساله که فن اوا دارم اولا طرح 1024 3 گیگ شبانه رایگان داشتم و همیشه سرعت دان شبانه در اوج شلوغی شب ها 170 و در اوج خلوتی شب ها از 190 نمیرفت بالاتر و این قشنگ ملومه که با نرم افزار خط در ساعت مشخص محدود میشه و اینم بگم که خطم تا 4 مگ بازه و روز ها تا 4 مگ قشنگ میکشه و snr 27 ,line atten 19 که قشنگ کیفیت خط رو نشون میده پس اینکه میگن اگه یوزر ها کم باشن یا مرکز خوب باشه سرعتت دان میره بالاا کشکه.....
الانم که 512 نامحدود دارم فیکس 60 تا میده که شده 38000 دیگه ارزش تمدید نداره و تا پن روز دیگه که قرارداد تموم شه تخلیه میکنم میرم یه شرکت دیگه...

hermidass
05-10-2014, 13:09
سلام با توجه به تعداد محدود کاربران و پهنای باند خالی مخابراتی، به نظر میاد مشکلی وجود نداشته باشه.

سلام بر همه من حدود 1 ساله که فن اوا دارم اولا طرح 1024 3 گیگ شبانه رایگان داشتم و همیشه سرعت دان شبانه در اوج شلوغی شب ها 170 و در اوج خلوتی شب ها از 190 نمیرفت بالاتر و این قشنگ ملومه که با نرم افزار خط در ساعت مشخص محدود میشه و اینم بگم که خطم تا 4 مگ بازه و روز ها تا 4 مگ قشنگ میکشه و snr 27 ,line atten 19 که قشنگ کیفیت خط رو نشون میده پس اینکه میگن اگه یوزر ها کم باشن یا مرکز خوب باشه سرعتت دان میره بالاا کشکه.....
الانم که 512 نامحدود دارم فیکس 60 تا میده که شده 38000 دیگه ارزش تمدید نداره و تا پن روز دیگه که قرارداد تموم شه تخلیه میکنم میرم یه شرکت دیگه...

Hamed DC
05-10-2014, 13:22
فن آوا مثل مخابرات جزیره ای عمل میکنه
یعنی هر جا برای خودش یه جوره
مثل سرعت و محدودیت و قیمت
بعضی جاها مثل مشهد به تهران از نظری که عرض شد نزدیکتره
خودشون میگن فقط تهران نظارت کاملی داریم
تو سایتشان هم ببینید واسه تهران کرج فقط طرح ویژه دارن
ولی بازم به مرکز مخابراتی هم مربوطه
ممنونم.
ثبت نام آنلاینش کاربردی هستش یا فقط برای خالی نبودن عریضه گذاشتن رو سایتشون؟؟؟
با قبت اینترنتی خطو رانژه میکنن؟؟؟

hermidass
05-10-2014, 13:26

Dr Nima
05-10-2014, 13:51
ممنونم.
بهتره تلفنی زنگ بزنی
من که اینترنتی ثبت نام کرده بودم خبری نشد
البته پشتیبانی مشهد اینجا میادو جواب میده
زنگ بزن پشتیبانی شهرتون بپرس
بستگی داره از کدوم شهری بعضی جاها مثل اهواز گرونتره

farhadhatami
05-10-2014, 13:56
سلام، ممنونم از اظهار نظرتون، متاسفانه سرویس های نامحدود سرویس هایی هست که روی اون از همه جوانب زوم میشن. سرویس نا محدود برای سرویس دهنده ها سرویس خوبی به حساب نماید، چون پهنای باندشون همیشه پر میشه و عملا نمی تونن سرویس دهی مناسبی به سایر کاربرانشون داشته باشن. البته شرکت فن آوا تلاش کرده تا با عدم اعمال سیاست هایی نظیر مصرف عادلانه و ... بهترین سرویس نامحدود رو ارائه بده ولی نظارت های مختلفی روی این نوع سرویس وجود داره که شرکت فن آوا هم چاره ای نداره. امیدوارم سرویس خوبی رو از شرکت مخابرات دریافت کنید و اگر پشتیبانی مناسبی نداشتید می تونید به عنوان مشترک قدیمی فن آوا با پشتیبانی مشهد تماس بگیرید تا در خصوص مشکل سرویستون راهنمایی بگیرید.

ممنون از پاسخ. من یه نکته ای رو میگم که از خط عدالت و منطق خارج نشم، کیفیت سرویس نامحدود 512 ای که من داشتم عالی بود (تهران). پس به هیچ وحه منکر کیفیت خوب نیستم.
اما در جواب به نکاتی که گفتین:

1. اگه هدف حفظ کیفیت سرویساس سیاست اعمال مصرف عادلانه اتفاقا در مسیر این هدفه ولی 50 درصد گرون کردن سرویس نامحدود هدفش حفظ کیفیت سرویس ها نیست. منی که در ماه 20 گیگ مصرف داشتم حالا شما اون 175 گیگ دیفالت حجم نامحدود رو بیا رو عادلانه ببند روی 40 یا 50 گیگ (خودکشی هم کنن بیکار بشینن صبح تا شب نمیتونن با سرعت 512 انقدر دانلود کنن) نه تنها کسی انصراف نمیده بره سراغ یه PAP دیگه بلکه با این کار عملا شما bandwidth کل دستتونه و کیفیت همه ی سرویس ها از جمله سرویس های محدود پایین نمیاد.

2. رقیب شما یعنی مخابرات اتفاقا پینگاش بهبود پیدا کرده تو این مدت. کیفیت رو برد بالا، پورت ها رو هم زیاد کرد (با پشتیبانه ی پهنای باند بیشتر) ولی قیمت رو روی سرویسای نامحدود حفظ کرد و تغییر نداد. امیدوارم این صحبت ها به مدیرای بالا دستی فن آوا انتقال پیدا کنه که آقا اتفاقا این گرون کردن سرویس نامحدود در این حد و تو این برهه ی زمانی با افزایش کیفیت سرویسای رقیب باعث ریزش مشتری میشه.

50 درصد گرون شدن یه سرویس یه دلیل فوق فرامنطقی میخواد. کوچ از نسل EDGE به 3G به خدا انقدر تغییر قیمت نداشت که این داشت. من فکر کردم تو پنلم اشتباهی فاکتور خورده 41500 چون میگفتم گرونم بشه انقدر نمیشه!

shat
05-10-2014, 14:36
چه جوی میدن این فن آوایی ها که مقصر سازمان تنظیم مقررات و بقیه شرکت ها هستن!

باور نکنید دوستان این تصمیم 100% زیر سر خوده مدیران فن آوا بوده و دنبال سود بیشتر...

اگر مصوبات تنظیم مقررات برای قیمت گذاری نگاه کنید اونا فقط سقف تعیین می کنن و همیسه در ادامه اش مینویسم " برای ایجاد رقابت شرکت ها میتونن زیر این قیمت ارائه بدن " پس اونا هیچ مشکلی با قیمت های قبلی نداشتن، اگر مشکلی داشتن نمیذاشتن مخابرات با این قیمت نامحدود بده.

mohammad_77
05-10-2014, 14:47
سلام
1- بستگی به مرکز مخابراتی شما داره و نمیشه اظهار نظری دقیقی کرد. بهتره با همکاران بخش فروش تهران تماس بگیرید.
2- خیر محدودیت هایی مثل سیاست مصرف عادلانه و ... در فن آوا وجود نداره.
3- متاسفانه باز هم نمیشه اظهار نظر کرد. پاسخ 1.

ممنون . دارم بهش فکر می کنم .

از دوستان کسی توی تهران 128 یا 512 داره که در مورد شبانه راهنمایی کنه که خوبه یا نه ؟ و چه سرعتی داره ؟ ممنون

**** الان با ایرانسل وصل شدم و از شر صبانت خلاص :n09: عجب سرعت خوبی هم داره !

DariushGreat
05-10-2014, 15:36
سلام
آقا 1 مگ همون شبی 3.5 گیگ رو میده :n02:

Dr Nima
05-10-2014, 16:26
سلام

پس انگار فرقی برات نکرده شبانه
نماینده فن آوا مشهد اومده اینجا سوالی داری بپرس

DariushGreat
05-10-2014, 17:10
پس انگار فرقی برات نکرده شبانه
نماینده فن آوا مشهد اومده اینجا سوالی داری بپرس

چرا بهتر شده! شبی 2 گیگ شده شبی 3 تا 3.5 گیگ :دی
بازم راضی هستیم خدا رو شکر

amin_v30
05-10-2014, 17:25
سلام

داداش کدوم شهری؟
یعنی بین 512 و 1 مگ تو دانلود شبانه فرقی نداره؟

farryad
05-10-2014, 18:14
آقا من هر چی تعرفه ها رو نگاه کردم نفهمیدم چطوره؟!
مثلا شاتل یه سالش 128 اکو در میاد نود تومن.
حالا فن آوا یه ساله 128 که دانلود شبانه هم داره چند درمیاد؟

imanparsa
05-10-2014, 18:22
سرعت دانلود رایگان 2 مگ چقدره ؟

DariushGreat
05-10-2014, 18:23
داداش کدوم شهری؟
یعنی بین 512 و 1 مگ تو دانلود شبانه فرقی نداره؟

تهران
چرا فرق داره. برای من با 512 شبی 2 تا 2.5 گیگ میگرفتم. الآن با 1 مگ شبی 3 تا 3.5 گیگ میگیرم :n01:

coloop
05-10-2014, 18:40
متاسفانه بعد از کلی دردسر من هم به احتمال زیاد باید هنوز یک ماه نشده خطمو تخلیه کنم ! (بدلیل افزایش قیمت سرویس نامحدود 512 برنزی)
نویز زیادی روی خطمه و پیگیری های من هم تاثیری نداشت.
به دلیل بالا بودن نویز هم امکان ارائه سرویس بالاتر از 512 نیست.
چون اگه بالاتر ببندن SNR به زیر 10 میرسه که فاجعه است.
و عملا بحث ارتقاء سرویس به سیستم حجمی هم غیرممکنه !
از دوستان کسی اطلاع داره تخلیه سرویس چند روز طول میکشه ؟!

ممنون

cenam
05-10-2014, 18:59
سلام با توجه به مشخصات زیر میتونم از فن اوا سرویس 1 مگ بگیرم در حال حاضر 1 مگ نامحدود مخابرات دارم؟

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 19:10
خب من الان بازم جواب سوالم رو نگرفتم !

الان من یوزر جدید معرفی میکنم بهتون، بعد میخوام بدونم اون یک گیگی رو که من به هدیه میدین، هر ماه به من 1 گیگ اضافه میکنین، یا فقط همون بار 1 گیگ میدین و تمام ؟

و سوال دومم که جواب نگرفتم برای خرید ترافیک اضافه بود؛ من اگه الان 10 گیگ خرید کنم، به غیر از این 10 گیگ، گیگ به عنوان هدیه هم بهم اضافه میشه یا فقط همین 10 گیگ هست؟

سلام
یک گیگا بایت فقط یک بار به ازای معرفی مشترک جدید
ترافیک هم همون مقداری که خرید می کنید اضافه میشه، هدیه نداره.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 19:13

سلام
یعنی به عنوان مثال اگر شما یک مشترک معرفی کنید، ماه بعد به عنوان تخفیف مبلغ یک گیگابایت معادل 3600 تومان به سرویس شما تخفیف داده میشه، فقط این موضوع مستلزم اینه که از طریق همکاران من در دفتر مشهد تمدید کنید. چون هنوز داخل سیستم پرداخت آنلاین تعریف نشده.

k1ozil
05-10-2014, 19:14
سلام با توجه به مشخصات زیر میتونم از فن اوا سرویس 1 مگ بگیرم در حال حاضر 1 مگ نامحدود مخابرات دارم؟

خطت خوبه.تا 10 مگ راحت میکشه

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 19:15
ای واااااای ...
چه بلایی سر سرویس های نامحدود اوومد ؟؟؟
شانس من بدبخته که هنوز یک ماه از شروع سرویسم نگذشته،بعد کلی مصیبت کشیدن سر رانژه کردن خط این فاجعه رخ بده ؟!
من کلی تعریف کرده بودم از فن آوا !
آبروم رفت !!!

میشه بفرمایید چه اتفاقی افتاده؟

k1ozil
05-10-2014, 19:15
میشه بفرمایید چه اتفاقی افتاده؟

نامحدودا رو گرون کردن

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 19:18

سلام بر شما
با همکاران پشتیبانی صحبت داشتید؟ متاسفانه اطلاعاتی از خطتون ندارم. یا لطف کنید شمارتونو برام پیغام خصوصی کنید.
لطفاً حتما با شماره 37665975 تماس بگیرید.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 19:20
ممنونم.

کاربردی هست و آنلاین می تونید ثبت نام کنید.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 19:23
ممنون از پاسخ. من یه نکته ای رو میگم که از خط عدالت و منطق خارج نشم، کیفیت سرویس نامحدود 512 ای که من داشتم عالی بود (تهران). پس به هیچ وحه منکر کیفیت خوب نیستم.
اما در جواب به نکاتی که گفتین:

1. اگه هدف حفظ کیفیت سرویساس سیاست اعمال مصرف عادلانه اتفاقا در مسیر این هدفه ولی 50 درصد گرون کردن سرویس نامحدود هدفش حفظ کیفیت سرویس ها نیست. منی که در ماه 20 گیگ مصرف داشتم حالا شما اون 175 گیگ دیفالت حجم نامحدود رو بیا رو عادلانه ببند روی 40 یا 50 گیگ (خودکشی هم کنن بیکار بشینن صبح تا شب نمیتونن با سرعت 512 انقدر دانلود کنن) نه تنها کسی انصراف نمیده بره سراغ یه PAP دیگه بلکه با این کار عملا شما bandwidth کل دستتونه و کیفیت همه ی سرویس ها از جمله سرویس های محدود پایین نمیاد.

2. رقیب شما یعنی مخابرات اتفاقا پینگاش بهبود پیدا کرده تو این مدت. کیفیت رو برد بالا، پورت ها رو هم زیاد کرد (با پشتیبانه ی پهنای باند بیشتر) ولی قیمت رو روی سرویسای نامحدود حفظ کرد و تغییر نداد. امیدوارم این صحبت ها به مدیرای بالا دستی فن آوا انتقال پیدا کنه که آقا اتفاقا این گرون کردن سرویس نامحدود در این حد و تو این برهه ی زمانی با افزایش کیفیت سرویسای رقیب باعث ریزش مشتری میشه.

50 درصد گرون شدن یه سرویس یه دلیل فوق فرامنطقی میخواد. کوچ از نسل EDGE به 3G به خدا انقدر تغییر قیمت نداشت که این داشت. من فکر کردم تو پنلم اشتباهی فاکتور خورده 41500 چون میگفتم گرونم بشه انقدر نمیشه!

متشکرم از نظرتون.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 19:26
چه جوی میدن این فن آوایی ها که مقصر سازمان تنظیم مقررات و بقیه شرکت ها هستن!

باور نکنید دوستان این تصمیم 100% زیر سر خوده مدیران فن آوا بوده و دنبال سود بیشتر...

اگر مصوبات تنظیم مقررات برای قیمت گذاری نگاه کنید اونا فقط سقف تعیین می کنن و همیسه در ادامه اش مینویسم " برای ایجاد رقابت شرکت ها میتونن زیر این قیمت ارائه بدن " پس اونا هیچ مشکلی با قیمت های قبلی نداشتن، اگر مشکلی داشتن نمیذاشتن مخابرات با این قیمت نامحدود بده.

متشکرم از نظرتون. جواب مواردی که اعلام فرمودید رو در کامنت های قبلی عرض کردم.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 19:29
آقا من هر چی تعرفه ها رو نگاه کردم نفهمیدم چطوره؟!
مثلا شاتل یه سالش 128 اکو در میاد نود تومن.
حالا فن آوا یه ساله 128 که دانلود شبانه هم داره چند درمیاد؟

بستگی به ترافیک درخواستیتون داره. اگه مشهد هستین با 37665975 تماس بگیرید.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 19:30
سرعت دانلود رایگان 2 مگ چقدره ؟

نمیشه عدد دقیقی اعلام کرد.
پارامترهای زیادی دخیله مثل کدوم 2 مگ، نویز خط، مرکز مخابراتی، مودم و ...

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 19:32
متاسفانه بعد از کلی دردسر من هم به احتمال زیاد باید هنوز یک ماه نشده خطمو تخلیه کنم ! (بدلیل افزایش قیمت سرویس نامحدود 512 برنزی)
نویز زیادی روی خطمه و پیگیری های من هم تاثیری نداشت.
به دلیل بالا بودن نویز هم امکان ارائه سرویس بالاتر از 512 نیست.
چون اگه بالاتر ببندن SNR به زیر 10 میرسه که فاجعه است.
و عملا بحث ارتقاء سرویس به سیستم حجمی هم غیرممکنه !
از دوستان کسی اطلاع داره تخلیه سرویس چند روز طول میکشه ؟!

ممنون

پیشنهاد می کنم با پشتیبانی تماس بگیرید.
تخلیه خطوط حدود 72 ساعت زمانبره.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 19:34

سلام
متاسفانه باز هم نمیشه گفت،امکان داره بعد از اینکه شما خطتونو از مخابرات تخلیه کنید و فن آوا بگیرید پورت فن آوا مشکل داشته باشه یا رانژه خوب کشیده نشده و ... .
ولی این نشون میده که خطتون از مخابرات تا منزل بدون مشکله.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 19:36
نامحدودا رو گرون کردن

خب سرویس های معادل گذاشتن، از اونا استفاده کنید.
مثل سری نقره ای که ضریب اشتراکش کمتره و یا سرویس های با محدودیت حجمی.

amin_v30
05-10-2014, 20:24
خب سرویس های معادل گذاشتن، از اونا استفاده کنید.
مثل سری نقره ای که ضریب اشتراکش کمتره و یا سرویس های با محدودیت حجمی.
در مورد سرویس های معادل،یعنی مثلا سرعت 512 نامحدود نقره ای با 1 مگ برنزی نامحدود برابر هست؟

hermidass
05-10-2014, 20:26
سلام بر شما
با همکاران پشتیبانی صحبت داشتید؟ متاسفانه اطلاعاتی از خطتون ندارم. یا لطف کنید شمارتونو برام پیغام خصوصی کنید.
لطفاً حتما با شماره 37665975 تماس بگیرید.

ببینید شما الان می خواین بگین که سرعت شبانه 1024 3 گیگ با شبانه رایگان بیشتر از 190 هست::؟؟
میگن که سرعت شبانه معمولا 2 برابر اسمی هست که میشه 250 که واسه من 190 می داد
در حال حاظر 512 نامحدود bu دارم و که چن روز دیگه تموم می شه
من کلا زیاد دانلود ندارم ولی همین 512 واسه من عالیه که دیگه نمیتونم تمدید کنم
فن اوا با این کارش مشتری هاشو از دست میده
الان نماینده محترم نامحدودی که قیمتش مثله 512 bu باشه و سرعتش min 70 باشه دارین؟؟؟ ندارین دیگه!!!!!

k1ozil
05-10-2014, 20:31
دوستان اکانت رایگان چیز پی ان pptp از کجا میشه گیر اورد؟؟؟؟؟

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 21:16
در مورد سرویس های معادل،یعنی مثلا سرعت 512 نامحدود نقره ای با 1 مگ برنزی نامحدود برابر هست؟

سری نقره ای فقط 128 و 256 داره، تقریبا میشه گفت سرویس 512 برتز با 256 نقره ای برابره.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 21:20
ببینید شما الان می خواین بگین که سرعت شبانه 1024 3 گیگ با شبانه رایگان بیشتر از 190 هست::؟؟
الان نماینده محترم نامحدودی که قیمتش مثله 512 bu باشه و سرعتش min 70 باشه دارین؟؟؟ ندارین دیگه!!!!!

برای همین عرض کردم با پشتیبانی تماس بگیرید که سرویستون بررسی بشه. من رد نمی کنم که شما مشکل داشتین، ولی تائید نمی کنم که غیر قابل حله.
بله سرویس 256 نقره ای.که البته باز هم همونطور که قبلا گفتم با قطعیت نمیشه گفت.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 21:27
سرویس های جدید جشنواره فن آوا در مشهد رو به دوستانتون معرفی کنید و هدیه دریافت کنید:
اینترنت پر سرعت یکساله با پهنای باند 6 مگابیت بر ثانیه، یک ترا بایت ترافیک، یک مودم وایرلس چهار پورت رایگان فقط 150 هزار تومان
اینترنت پر سرعت یکساله با پهنای باند 6 مگابیت بر ثانیه، 3 گیگا بایت ترافیک فقط 24 هزار تومان
اینترنت پر سرعت شش ماهه با پهنای باند 6 مگابیت بر ثانیه، 1.5 گیگابایت ترافیک فقط 12 هزار تومان

mohammad_77
05-10-2014, 21:27
این عکس زیر مربوط به مودم من هست . می خواستم بدونم وضعیتش چجوری ؟ موردی چیزی نداره ؟

hermidass
05-10-2014, 21:28
برای همین عرض کردم با پشتیبانی تماس بگیرید که سرویستون بررسی بشه. من رد نمی کنم که شما مشکل داشتین، ولی تائید نمی کنم که غیر قابل حله.
بله سرویس 256 نقره ای.که البته باز هم همونطور که قبلا گفتم با قطعیت نمیشه گفت.

من این دفه 26000 بابت شارژ سرویس پرداخت کردم که این ماه باید 41000 بدم که اصلا با عقل سازگار نیست
من منظورم این بود که سرویس نا محدود با قیمت 26000 که 60 سرعت داشته باشه دارین که شما گفتین 256 su که اونم 42000 قیمت داره
نیازی به توضیح نیست خطم کاملا درسته مشکل نرم افزار اکانتینگ فن اوا هست همین و دیگر هیچ
این خیلی زشته که من مشتری قدیمی باید تخلیه کنم برم ولی مجبورم دیگه منم مثه بقیه دوستام مجبورم تخلیه کنم چون فقط نامحدود به کارم میاد

DariushGreat
05-10-2014, 21:32

این دو برابر اسمی فقط برای 512 حجمی هستش. کف سرعت 64 هست که فن آوا دانلود شبانه رو 120 میده که میشه دو برابر!!! ظاهرا این فقط برای 512 هستش نه سرویس دیگه

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 21:49
این عکس زیر مربوط به مودم من هست . می خواستم بدونم وضعیتش چجوری ؟ موردی چیزی نداره ؟

ظاهرا همه چیزش خوبه، از کدوم شرکت سرویس گرفتین؟

Rhodes
05-10-2014, 21:49
منم بعد از شش ماه نامحدود داشتن مثل اينكه بايد كوچ كنم.فقط موندم كجا برم ! قبلش هم نامحدود مخابرات داشتم هشت ماه و اصلا با سرويس حجمي نميتونم كار كنم !!!
دوستان راه چاره اي پيدا كرديد به منم بگيد.

Dr Nima
05-10-2014, 21:52
من که تو مشهد فعلا جای بهتری پیدا نکردم
تو تهران مخابرات نامحدود میده ارزونتر
خب هر کسی جای بهتری رو پیدا میکنه
باید بره اونجا
ایشون هم فقط نماینده مشهده
نه نماینده اصلی فن آوا که بیاد درباره سیاست نرخ گذاری فن آوا توضیح بده
حالا کار فن آوا اشتباه بوده
هم ۱۹۵ هس و هم بازرسی و هم خود فن آوا یه سیستم برای شکایت داره
می تونید هم از اون طریق اقدام کنید و
اگر واقعا جایی هست که کیفیت و نرخش به نفعتونه حتما برید اونجا و شک نکنید
بنده هم از گرون کردن فن آوا ناراضیم و قصد دفاع و تبلیغ ندارم
ولی جای بهتری پیدا نکردم
و باید توجه داشت که ما در اروپا و آمریکا زندگی نمیکنیم و استاندارد درستی نداریم
بهتره توجه کنیم الان بقیه چیزها استاندارد و قیمتش درسته یا نه

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 21:53
من این دفه 26000 بابت شارژ سرویس پرداخت کردم که این ماه باید 41000 بدم که اصلا با عقل سازگار نیست
من منظورم این بود که سرویس نا محدود با قیمت 26000 که 60 سرعت داشته باشه دارین که شما گفتین 256 su که اونم 42000 قیمت داره
نیازی به توضیح نیست خطم کاملا درسته مشکل نرم افزار اکانتینگ فن اوا هست همین و دیگر هیچ
این خیلی زشته که من مشتری قدیمی باید تخلیه کنم برم ولی مجبورم دیگه منم مثه بقیه دوستام مجبورم تخلیه کنم چون فقط نامحدود به کارم میاد

اگه فقط مشکلتون قیمت سرویسه، پیشنهادمی کنم با دفتر مشهد تماس بگیرین. همکارا راهنماییتون می کنند.
ما به هیچ عنوان دوست نداریم مشترکینمون رو از دست بدیم.:n01:

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 21:54
منم بعد از شش ماه نامحدود داشتن مثل اينكه بايد كوچ كنم.فقط موندم كجا برم ! قبلش هم نامحدود مخابرات داشتم هشت ماه و اصلا با سرويس حجمي نميتونم كار كنم !!!
دوستان راه چاره اي پيدا كرديد به منم بگيد.

چرا باید کوچ کنید؟

Rhodes
05-10-2014, 21:56
چرا باید کوچ کنید؟

به نظرتون يه سرويس وقتي بيشتر از پنجاه درصد ناگهان گرون ميشه قابل قبوله !؟ چرا كوچ نكنم.

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 22:05
به نظرتون يه سرويس وقتي بيشتر از پنجاه درصد ناگهان گرون ميشه قابل قبوله !؟ چرا كوچ نكنم.

با نمایندگیتون تماس بگیرید. حتما بهتون راه حل میدن.

k1ozil
05-10-2014, 22:11
دوستان سایتی هست که وی پی ان pptp رایگان بده؟

Rhodes
05-10-2014, 22:14
سرويس 512 حجمي سرعت روزانه و شبانه چقدره؟

Fanava-Mashhad
05-10-2014, 22:15
نمیشه دقیق گفت، پارامترهای زیادی دخیله.

k1ozil
05-10-2014, 22:35
دوستان اعصاب خودشون خورد نکنن.حالا کسی میدونه امکان استفاده از سرورهای کریو یا سیسکو برای ساخت کانکشن pptp هست یا نه؟

Armin.Computer
05-10-2014, 22:35
سلام
بحث رو تموم کنید
قوانین رو رعایت کنید
با تشکر

mmz63s
05-10-2014, 22:39
دوستان اعصاب خودشون خورد نکنن.حالا کسی میدونه امکان استفاده از سرورهای کریو یا سیسکو برای ساخت کانکشن pptp هست یا نه؟

اون دوتا رو نمیدونم ولی فکر کنم با میکروتبک (Mikrotik) میشه .

k1ozil
05-10-2014, 22:45
اون دوتا رو نمیدونم ولی فکر کنم با میکروتبک (Mikrotik) میشه .
داداش یکم بیشتر توضیح بده

mmz63s
05-10-2014, 22:57
داداش یکم بیشتر توضیح بده

من زیاد باهاش کار نکردم ، "میکروتیک" رو سزچ کنی کلی راهنمایی و آموزش ازش پیدا میکنی .

k1ozil
05-10-2014, 23:00
من زیاد باهاش کار نکردم ، "میکروتیک" رو سزچ کنی کلی راهنمایی و آموزش ازش پیدا میکنی .
نه داداش کاری به میکروتیک ندارم.من از یه سایت سرویس وی پی ان+کریو+ سیسکو خریدم که کیفیت کریو و سیسسکو عالیه ولی pptp ایش داغونه.میخاستم ببینم امکان استفاده از سرور کریو برای کانشکن pptp هست؟؟؟؟؟ چون تو لینوکس هم کار دارم گفتم.

mmz63s
05-10-2014, 23:03
نه داداش کاری به میکروتیک ندارم.من از یه سایت سرویس وی پی ان+کریو+ سیسکو خریدم که کیفیت کریو و سیسسکو عالیه ولی pptp ایش داغونه.میخاستم ببینم امکان استفاده از سرور کریو برای کانشکن pptp هست؟؟؟؟؟ چون تو لینوکس هم کار دارم گفتم.

نه شرمنده ، من اطلاعی ندارم .

k1ozil
05-10-2014, 23:09
نه شرمنده ، من اطلاعی ندارم .

خواهش میکنم.بقیه دوستان که سررشته دارن کمک میکنن.از شما هم متشکرم.

hermidass
05-10-2014, 23:15
نماینده فن اوا من و دوستام از این سرویس 1024 گیگ اگه امکانش هست می خواهیم تمام 5 نفرمون هم تو مشهد زندگی می کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

Rhodes
05-10-2014, 23:32
ميشه يه توضيحي در مورد اين يه ترابايت بديد !؟

FARID88
05-10-2014, 23:50

از سرور کریو مبتنی بر لینوکس میتونید برای اتصال vp+n ipsec استفاده کنید.
در ضمن فکر میکنم کریـو برای لینوکس هم کلاینت داشته باشه.

keivanozil
05-10-2014, 23:54
داداش اون جمله اولت یعنی چی¿ درست متوجه نشدم

hosseintttt
06-10-2014, 01:46
سلام دوستان
نظرتون درباره فن اوا چیه؟
من منطقه مخابراتی گلستان شهر اهواز هستم-شبانه چطوره؟ قطعی ؟افت سرعت؟
سرعت 128 را رو یه مگ میبنده یا نه>؟
سرعت ها واقعی هستند؟

david-ebi
06-10-2014, 05:18
نماینده فن اوا من و دوستام از این سرویس 1024 گیگ اگه امکانش هست می خواهیم تمام 5 نفرمون هم تو مشهد زندگی می کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم اگر در پ.خ درخواستتونو بدید زودتر اونو ببینن و ترتیب اثر بدن
در هر صورت شما و دوستاتون باید به این آدرس مراجعه کنید.البته قبلش باهاشون تماس بگیرید شاید تلفنی هم ثبت نامتون کنن:

نام شرکت : دفتر پشتیبانی فنی و فروش فن آوا
مدیر مسئول: محسن قلی زاده
شماره تماس: 051-37665975 - 051-37673114
آدرس ایمیل : (%3Cscript%20type=%27text/javascript%27%3E%20%3C%21--%20var%20prefix%20=%20%27ma%27%20+%20%27il%27%20+% 20%27to%27;%20var%20path%20=%20%27hr%27%20+%20%27e f%27%20+%20%27=%27;%20var%20addy31947%20=%20%27mas hhad-moghaddas%27%20+%20%27@%27;%20addy31947%20=%20addy 31947%20+%20%27rep%27%20+%20%27.%27%20+%20%27fanav a%27%20+%20%27.%27%20+%20%27net%27;%20document.wri te%28%27%3Ca%20%27%20+%20path%20+%20%27%5C%27%27%2 0+%20prefix%20+%20%27:%27%20+%20addy31947%20+%20%2 7%5C%27%3E%27%29;%20document.write%28addy31947%29; %20document.write%28%27%3C%5C/a%3E%27%29;%20//--%3E%5Cn%20%3C/script%3E%3Cscript%20type=%27text/javascript%27%3E%20%3C%21--%20document.write%28%27%3Cspan%20style=%5C%27displ ay:%20none;%5C%27%3E%27%29;%20//--%3E%20%3C/script%3E%D8%A7%DB%8C%D9%86%20%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D 8%B3%20%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84%20%D8%AA%D9% 88%D8%B3%D8%B7%20%20spambots%20%D8%AD%D9%81%D8%A7% D8%B8%D8%AA%20%D9%85%DB%8C%20%D8%B4%D9%88%D8%AF.%2 0%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9% 86%20%D8%B4%D9%85%D8%A7%20%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2 %20%D8%A8%D9%87%20%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%A7%20%D8%A 7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA%20%D8%AF%D8% A7%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%3Cscript%20type=%27text/javascript%27%3E%20%3C%21--%20document.write%28%27%3C/%27%29;%20document.write%28%27span%3E%27%29;%20//--%3E%20%3C/script%3E)mashhad-moghaddas@rep.fanava.net
آدرس پستی: مشهد، بلوار دستغيب، دستغيب ٣٥، بين بيستون ٦ و ٨، پلاك ٤٤، واحد ٣
ساعات کاری: ٨ صبح الی ۱7 بعدازظهر

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 07:42

سلام
لطفا با شماره های دفتر مشهد تماس بگیرید.

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 07:45
ميشه يه توضيحي در مورد اين يه ترابايت بديد !؟

سرویس ۶ مگابیت بر ثانیه، یک ترابایت ترافیک، یکسال سرویس با مودم وایرلس رایگان، ۱۵۰ هزار تومان

farhadhatami
06-10-2014, 11:30
دوستان برای تخلیه خط ISP جدید نمیتونه قبلیو تخلیه کنه؟ الان من یه فرم برام ایمیل کردن واسه تخلیه. اینو باید به همون ایمیل با اسکن کارت ملی فوروارد کنم یا با پست بفرستم فن آوا؟

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 12:10
دوستان برای تخلیه خط ISP جدید نمیتونه قبلیو تخلیه کنه؟ الان من یه فرم برام ایمیل کردن واسه تخلیه. اینو باید به همون ایمیل با اسکن کارت ملی فوروارد کنم یا با پست بفرستم فن آوا؟

با سلام و احترام
نه متاسفانه فقط خود همون شرکت می تونه تخلیه رو انجام بده و حدود ۷۲ ساعت هم ممکنه طول بکشه.باید پیگیری کنید که هروقت انجام دادند به شرکت جدید اعلام کنید تا مخابرات روی پی سی ام نبره.

Rhodes
06-10-2014, 12:13
سرویس ۶ مگابیت بر ثانیه، یک ترابایت ترافیک، یکسال سرویس با مودم وایرلس رایگان، ۱۵۰ هزار تومان

اين سرويس براي شهر شيراز ارائه ميشه ؟
اگر نه اطلاع داريد كي قراره ارائه ميشه.

u2u_2007
06-10-2014, 12:31

سلام
این 1 ترابایت در تمام ساعتهای روز هست؟
یا مثلا 100 گیگ روزانه 900 گیگ شبانه؟
واقعا سرویس خوبیه

S M Λ S Ħ
06-10-2014, 12:51
سرويس 512 حجمي سرعت روزانه و شبانه چقدره؟

سلام

ببین بستگی به خطت داره، اوکی؟

ولی اگه همه چی خوب باشه، دیگه ماکسیسمم (اگه خطت روی 6 بسته بشه) نزدیک 600 تا میگیری توی روز !

شبانت هم قول نمیدم ولی 2 گیگ رو داری مهندس ;)

چه طوری مهندس ؟؟ :دی

میگم احیانا من شمارو معرفی نکردم به فن اوا؟؟ :دی

سلام دوستان
نظرتون درباره فن اوا چیه؟
من منطقه مخابراتی گلستان شهر اهواز هستم-شبانه چطوره؟ قطعی ؟افت سرعت؟
سرعت 128 را رو یه مگ میبنده یا نه>؟
سرعت ها واقعی هستند؟

چیزی که من از شبانه فن اوا دیدم، بستگی به طرحی داره که انتخاب میکنی؛

مثلا من 512 داشتم که شبانه حدود 2 تا 2.5 دانلود داشتم، بعد ارتقا دادم به 1 مگ که در یک حرکت ضربتی شب اول 11.5 گیگ گرفتم !!! :n09:

ولی از اون به بعد شبانه بین 3 تا 3.5 گیگ میگیرم؛ یه جورایی ثابته دیگه

شما اگه خطت بکشه بیشتر هم میبندن مهندس ;)

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 13:19

خیر متاسفانه اطلاع ندارم
با نماینده شهرتون تماس بگیرید.

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 13:24

خیر متاسفانه اطلاع ندارم
با نماینده شهرتون تماس بگیرید.

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 13:28
سلام
این 1 ترابایت در تمام ساعتهای روز هست؟
یا مثلا 100 گیگ روزانه 900 گیگ شبانه؟
واقعا سرویس خوبیه

سلام ، وقت بخیر
۱۰۲۱ گیگابایت از ترافیک رو در ساعت ۵ تا ۱۰ صبح استفاده می کنید.مخصوص کاربران حرفه ای که دانلود زیاد دارند طراحی شده که هم شرکت پهنای باندش همیشه اشغال نباشه و هم مشترک بتونه دانلودشو انجام بده.
نسبت به قیمتی که داره ارائه میشه عالیه.
این سرویس ویژه نمایشگاه بود که ما مهلت گرفتیم تا ۲ هفته بعد نمایشگاه برقرار باشه.
امیدوارم بتونیم سرویس خوبی به همه کاربران بدیم.

WHICH1
06-10-2014, 13:29

یعنی کل ترافیک 1 سال 1 ترا هست که تقریبا میشه ماهی 80 گیگ حجم کل شبانه روز هست یعنی شبانه رایگان نداره؟ مودم چه برندی و اسم مدل هست یا مشخصات برد وایرالس رو بفرمایید

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 13:32
یعنی کل ترافیک 1 سال 1 ترا هست که تقریبا میشه ماهی 80 گیگ حجم کل شبانه روز هست یعنی شبانه رایگان نداره؟ مودم چه برندی و اسم مدل هست یا مشخصات برد وایرالس رو بفرمایید

در پاسخ به دوست قبلی عرض کردم ۱۰۲۱ گیگابایت ساعت ۵ تا ۱۰ صبح
مودم IP Link وایرلس ۴ پورت

S M Λ S Ħ
06-10-2014, 13:34

مهندس اگه مودم رو یوزر نخواد قیمتش از کل سرویس کم میشه ؟؟

اگه آره که حدودا چه قد ؟

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 13:42
مهندس اگه مودم رو یوزر نخواد قیمتش از کل سرویس کم میشه ؟؟

اگه آره که حدودا چه قد ؟

بله ۶۵ هزار تومن کم میشه.

S M Λ S Ħ
06-10-2014, 13:46
بله ۶۵ هزار تومن کم میشه.

1021 گیگ؟؟ پس یعنی 4 گیگ میمونه دیگه ؟؟

انگار اون 1021 یکی برای تایم 5 تا 10، خارج از این تایم از اون 4 گیگ استفاده میشه؛ درسته؟

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 13:48
1021 گیگ؟؟ پس یعنی 4 گیگ میمونه دیگه ؟؟

انگار اون 1021 یکی برای تایم 5 تا 10، خارج از این تایم از اون 4 گیگ استفاده میشه؛ درسته؟

بله دقیقا-میشه ۳ گیگابایت.

همین سرویس بدون اون ۱۰۲۱ گیگابایت و بدون مودم میشه ۲۴ هزار تومن.

WHICH1
06-10-2014, 14:00

مرسی بعد سرعت 5 تا 10 صبح چطور هست سرعت روزانه یا شبانه؟

1 مگ محدود

S M Λ S Ħ
06-10-2014, 14:09
1 مگــ مـحـدود :

ghnjfg
06-10-2014, 14:18
به نظر من برای یک ساله از مخابرات کمپین تابستانه بهتره که دانلود در تایم رایگان تو مدت 1 سال میشه حدود 1800 گیگ...

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 14:20
مرسی بعد سرعت 5 تا 10 صبح چطور هست سرعت روزانه یا شبانه؟

1 مگ محدود

ممنون از تصاویری که فرستادین، سرعتش بستگی داره به مرکز مخابراتیتون. ولی حداقل همون یک مگ رو پشتیبانی می کنیم.

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 14:21
به نظر من برای یک ساله از مخابرات کمپین تابستانه بهتره که دانلود در تایم رایگان تو مدت 1 سال میشه حدود 1800 گیگ...

میشه بفرمایید با چه مبلغ و در کدوم مرکز مخابراتی؟

farryad
06-10-2014, 16:51
سلام
پس اگه مودم نخوایم 65 کم میشه؟
خیلی خوبه

Amin Asterix
06-10-2014, 16:57
این یک ترابایت همون شبانه رایگانه که شده صبحانه غیر رایگان چون ماهی 83 گیگ بیشتر نیست.:n09:حجمم باید بری بخری.کلا ارزون در نمیاد

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 17:44
سلام
پس اگه مودم نخوایم 65 کم میشه؟
خیلی خوبه

سلام
بله در خدمتتون هستیم.

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 17:46
این یک ترابایت همون شبانه رایگانه که شده صبحانه غیر رایگان چون ماهی 83 گیگ بیشتر نیست.:n09:حجمم باید بری بخری.کلا ارزون در نمیاد

ماهی 83 گیگابایت کمه؟

reza.karimi
06-10-2014, 17:57
با سلام این snr خط من الان شده 14 در صورتی که تا دو روز پیش 31 تا 32 بود خط همون خط کابلها هم هیچ مشکلی نداره از سرخط هم گرفتم با به همون صورته چی با اسپیلتر چی بی اسپیلتر اشتراک هم 1 مگ تامحدود برنزی این طبیعی برای فن آوا به اینصورت در اومذه چون قبلا که صبانت داشتم رو 12 مگ بسته شده بود خطم snr حدود 30 بود ؟

piishii
06-10-2014, 17:58
ماهی 83 گیگابایت کمه؟
برای دانلودر بله ولی فرد عادی خیر و فوقالعاده سرویس مناسب و خوش هزینه ای هم است

david-ebi
06-10-2014, 18:03
جناب نماینده محترم فن آوای مشهد.ما احتمالا در 20 روز آینده تغییر مکان داریم و منزلی که خواهیم رفت شمارشو نمیدونم اما چیزی که مشخص است در محدوده مرکز مخابراتی فرشچی هست.آیا فن آوا کلیه شماره های این مرکز رو پشتیبانی میکنه؟(فرض بر اینکه خط pcm نباشه)

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 19:28
با سلام این snr خط من الان شده 14 در صورتی که تا دو روز پیش 31 تا 32 بود خط همون خط کابلها هم هیچ مشکلی نداره از سرخط هم گرفتم با به همون صورته چی با اسپیلتر چی بی اسپیلتر اشتراک هم 1 مگ تامحدود برنزی این طبیعی برای فن آوا به اینصورت در اومذه چون قبلا که صبانت داشتم رو 12 مگ بسته شده بود خطم snr حدود 30 بود ؟

سلام به شما
لطفا با شماره 37673114 تماس بگیرید.
SNR 14 بد نیست ولی قطعا 31 و 32 بهتره، امکان داره رانژه خط درست انجام نشده و کراس تاک باعث ایجاد نویز شده و یا جک اسپیلیتر خطتون مشکل داره.
اگر قطع و وصلی و یا افت سرعت دارید با همکارامون تماس بگیرید مشکلتونو در مخابرات چک کنند و اگر مشکلی ندارید، این SNR اختلالی روی سرویستون ایجاد نمی کنه.

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 19:31
برای دانلودر بله ولی فرد عادی خیر و فوقالعاده سرویس مناسب و خوش هزینه ای هم است

مصرف ماهیانه شما چقدره؟

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 19:32
جناب نماینده محترم فن آوای مشهد.ما احتمالا در 20 روز آینده تغییر مکان داریم و منزلی که خواهیم رفت شمارشو نمیدونم اما چیزی که مشخص است در محدوده مرکز مخابراتی فرشچی هست.آیا فن آوا کلیه شماره های این مرکز رو پشتیبانی میکنه؟(فرض بر اینکه خط pcm نباشه)

سلام، بله اگر pcm یا فیبر نوری نباشه امکان سرویس دهی هست.
متشکرم که فن آوا رو انتخاب می کنید.

david-ebi
06-10-2014, 19:39
سلام، بله اگر pcm یا فیبر نوری نباشه امکان سرویس دهی هست.
متشکرم که فن آوا رو انتخاب می کنید.

امیدوارم که خط pcm یا فیبرنوری نباشه چون مکان جدید از نظر فاصله در 900 متری مرکز فرشچی میباشد و از این لحاظ قطعا کیفیت خط عالی خواهد بود.از بالای داشتن کیفیت خط خوب خونمونو هم عوض کردیم:n02:

hosseintttt
06-10-2014, 19:55
نماینده مشهد:تایید کرد
1024 گیگابیت=یک ترابایت
اما:
1021 گیگ شبانه رایگان
3 گیگ روزانه
150 تومان
یک ساله
:n22::n22::n22::n22:

ghnjfg
06-10-2014, 20:04
میشه بفرمایید با چه مبلغ و در کدوم مرکز مخابراتی؟

180 هزار تومن مخابرات اکثر استان ها

اره ماهی 83 گیگ کمه :n02:
به نظر من ماهیانه بالای 130 گیگ باشه خوبه

jouhofre
06-10-2014, 20:11
من متوجه نشدم
۱۰۲۱ گیگ رو باید از ساعت ۵ تا ۱۰ مصرف کنیم و ۳ گیگ باقی مانده رو در ساعات بعدی؟
بعد ۳ گیگ برای ۳۶۵ روز در بقیه ساعات؟
بعد سرعتش به چه شکلی هست، در بدترین حال با چند دانلود میکنه؟

Amin Asterix
06-10-2014, 20:18
مصرف ماهیانه شما چقدره؟

میگم که این سرویس شما 1 ترابایت نیست ، همون دانلود رایگان (!) محدود شده ست.کسی که دانلود زیاد داشته باشه قطعا 80 گیگ کمه براش.این سرویس شما مناسبه اوناییه که حجمی که تو روز مصرف میکنن خیلی کمه اما گاهی هم نیاز به دانلود شبانه دارن و نمیصرفه برن طرحهای شبانه دار رو بگیرن.
من با همین 512 ماهی 100 گیگ دارم میگیرم.

بله.اگر بشه رو 6 مگ میبندن.

piishii
06-10-2014, 20:18
مصرف ماهیانه شما چقدره؟
من کلی گفتم جناب من همون 512نامحدود میخوام از شما بگیرم فقط منتظر تخلیه خطم هستم که نمیدونم صبانت چرا طول میده واقعا ناراحت کننده چون بسیار من دارم ضرر میکنم که ایشالا موقع رانژه شما سریع باشید

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 20:40
نماینده مشهد:تایید کرد
1024 گیگابیت=یک ترابایت
اما:
1021 گیگ شبانه رایگان
3 گیگ روزانه
150 تومان
یک ساله
:n22::n22::n22::n22:

البته شبانه رایگان نیست و ساعت 5 تا 10 صبح می تونید از 1021 گیگابایت ترافیکتون استفاده کنید.

Rhodes
06-10-2014, 20:44
اين ماه هم همون 512 برنزي رو شارژ كردم تا ببينم چي ميشه.يادش بخير زماني با يك مگ نامحدود ماهي سيصد گيگ ميگرفتم.الان ....

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 20:47
من متوجه نشدم
۱۰۲۱ گیگ رو باید از ساعت ۵ تا ۱۰ مصرف کنیم و ۳ گیگ باقی مانده رو در ساعات بعدی؟

درسته، شما تمامی دانلودهاتون رو با استفاده از نرم افزارهای دانلود در اون ساعات استفاده می کنید.
3 گیگابایت برای سایر استفاده ها تون محاسبه شده.
سرعت هم بستگی به پارامترهای مختلف داره ولی تا 6 مگابیت بر ثانیه می تونید استفاده کنید.

omidscafild
06-10-2014, 20:51
با عرض سلام .

این سرویس 3 گیگ 3 ماه رایگان رو هنوز ارائه میدین تو مشهد ؟!

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 21:04
با عرض سلام .

این سرویس 3 گیگ 3 ماه رایگان رو هنوز ارائه میدین تو مشهد ؟!

سلام بله با تائید مدیر فروش تهران سرویس که مخصوص نمایشگاه بود همچنان ارائه میشه.

omidscafild
06-10-2014, 21:07
سلام بله با تائید مدیر فروش تهران سرویس که مخصوص نمایشگاه بود همچنان ارائه میشه.

پس من مزاحمتون میشم . فقط اینکه این سرویس شبانه نداره درسته ؟!

armin321
06-10-2014, 21:10
البته شبانه رایگان نیست و ساعت 5 تا 10 صبح می تونید از 1021 گیگابایت ترافیکتون استفاده کنید.

این سرویس تهران هم عرضه میشه؟
اگر 5 بامداد تا 10 صبح تو یک سال یک ترا بده که سرویس خوبیه.

mohammad_77
06-10-2014, 21:15
ظاهرا همه چیزش خوبه، از کدوم شرکت سرویس گرفتین؟

صبانت که راضی نیستم . قصدم اینه یک یک ماهه از فن آوا بگیرم ببینم چجوریه . البته تهرانم .

hamidsfa
06-10-2014, 21:21
سلام.
دوستانی که سرویس با شبانه رایگان دارن سرعتشون تو شب چنده؟
بعد از یک مدت محدود میکنن؟
ممنون

k1ozil
06-10-2014, 21:22
دوستان بهترین تنظیمات مودم برای گرفتن حد اکثر سرعت و بالا رفتن max rate خط چیه؟

hermidass
06-10-2014, 21:36
این سرویس 1021 گیگ هم واسه ما جالب نیس خدا وکیلی خدا نا عادلاننس
512 نامحدود bu در ماه در روز 50 گیگ می داد حالا بیایم با این عوض کنیم انصاف کجا رفته پس؟؟!!

armin321
06-10-2014, 21:53
512 نامحدود bu در ماه در روز 50 گیگ می داد حالا بیایم با این عوض کنیم انصاف کجا رفته پس؟؟!!

شما مطمئنی؟
من 512 دارم ولی در روز حداکثر 5 تا میکشم از خط

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 22:31
من کلی گفتم جناب من همون 512نامحدود میخوام از شما بگیرم فقط منتظر تخلیه خطم هستم که نمیدونم صبانت چرا طول میده واقعا ناراحت کننده چون بسیار من دارم ضرر میکنم که ایشالا موقع رانژه شما سریع باشید

امیدوارم بتونیم سرویس خوبی ارائه بدیم.

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 22:34
پس من مزاحمتون میشم . فقط اینکه این سرویس شبانه نداره درسته ؟!

باعث افتخار ماست در خدمتتون باشیم.درسته. این سرویس برای تست هست و بعد از اون شما می تونید اگر از سرویس ما رضایت داشتید هر کدوم از سرویس ها مون رو انتخاب کنید.

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 22:35
این سرویس تهران هم عرضه میشه؟
اگر 5 بامداد تا 10 صبح تو یک سال یک ترا بده که سرویس خوبیه.

اطلاع ندارم متاسفانه.

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 22:37
سلام.
دوستانی که سرویس با شبانه رایگان دارن سرعتشون تو شب چنده؟
بعد از یک مدت محدود میکنن؟
ممنون

سلام سرعت یک موضوع تقریبیه و پارامترهای زیادی دخیله، خیر محدود نمیشه.

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 22:39
دوستان بهترین تنظیمات مودم برای گرفتن حد اکثر سرعت و بالا رفتن max rate خط چیه؟

مواردی که تو این موضوع دخیله به این شرحه:
1. چیپست مودم
2.کارت وایرلس
3.اتصالات فیزیکی
4.وجود فقط یک PVC فعال
5.غیر فعال نمودن فایروال
6.NAT بر روی مودم فعال شود.

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 22:40

انتخاب با شماست.:n01:

david-ebi
06-10-2014, 22:41
با تشکر مجدد.من این سرویس 3 گیگ 3 ماهه تست که رایگان هست رو ازتون برداشتم بیشترش به این علت بود که تست کنم سرعت شبانم چقدر هست.حالا اگر این سرویس شبانه رایگان نداره که دیگه نمیتونم سرعت شبانه رو تست کنم:n03:حداقل برای مثلا 2 یا 3 شب اول شبانه رایگانشو فعال کنید تا بفهمم سرعتش در چه حد هست اگر امکان دارد.با تشکر.

.NAT بر روی مودم فعال شود

این گزینه چطور فعال میشود و کارش چیست؟

hermidass
06-10-2014, 22:46
انتخاب با شماست.:n01:

انتخاب چی با ماس؟ این که انتخاب نیس زوره!!!! تقصیر شما هم نیس رئیس شرکت فن اوا خواب پولدار شدن در یک شب رو دیده همین!!!!!
دست شما درد نکنه تخلیه می کنیم خدا بزرگه !!

amirpers
06-10-2014, 22:47
دوستان حالا این نامحدودهای برنزی که گرون شدن، محدودیت دانلود هم پیدا کردن؟
سرعتش کم نمیشه بعد یه مدت؟

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 22:56
با تشکر مجدد.من این سرویس 3 گیگ 3 ماهه تست که رایگان هست رو ازتون برداشتم بیشترش به این علت بود که تست کنم سرعت شبانم چقدر هست.حالا اگر این سرویس شبانه رایگان نداره که دیگه نمیتونم سرعت شبانه رو تست کنم:n03:حداقل برای مثلا 2 یا 3 شب اول شبانه رایگانشو فعال کنید تا بفهمم سرعتش در چه حد هست اگر امکان دارد.با تشکر.

این گزینه چطور فعال میشود و کارش چیست؟

نه متاسفانه امکانپذیر نیست.

Network Address Translation Protocol در واقع آدرس ها رو برای شما ترجمه می کنه، مستلزم اینه که مودم شما به صورت اتومات با استفاده از پروتکل PPPoE کانکت بشه. بعضی از مودم ها این گزینه رو نداره و به صورت اتومات در صفحه Status مودم می تونید ببینید فعال شده.

Fanava-Mashhad
06-10-2014, 22:58
دوستان حالا این نامحدودهای برنزی که گرون شدن، محدودیت دانلود هم پیدا کردن؟
سرعتش کم نمیشه بعد یه مدت؟

خیر، در کامنت های قبلی عرض کردم علت گرون شدن سرویس هم متاسفانه فقط شرکت فناوا نیست.نظارت های مختلفی روی این سرویس صورت می گیره که شرکت چاره ای جز گرون کردن نداره.

DariushGreat
06-10-2014, 23:27
همین چند روز پیش سرویس جدید گرفتم! الآن از 6 گیگ فقط 400 مگ مونده!!!! :n04: درسته اینقدر خوره هستم ولی دیگه نه تا این حد...!!!

cenam
06-10-2014, 23:28
دوستان درسته نامحدود ها رو گرون کردن ولی اگه سرویس های بهتری ارائه بدن مثلا محدود نکردن حجم دانلود یا بردن سرعت دانلود به بالا....خیلی بهتر میشه امیدوارم همینطور باشه...

WHICH1
06-10-2014, 23:51

اگر خطت نویز داشته باشه و خوب نباشه روی 4 مگ میبندن که شبانه فایده نداره اگر روی 6 ببندن 2.5 گیگ اگر 8 ببندن 3.5 میگیرین

masoudboy
07-10-2014, 00:46
تست 512 نامحدود BU فن آوا اصفهان

S M Λ S Ħ
07-10-2014, 09:56
همین چند روز پیش سرویس جدید گرفتم! الآن از 6 گیگ فقط 400 مگ مونده!!!! :n04: درسته اینقدر خوره هستم ولی دیگه نه تا این حد...!!!

نیگا میخواستم بیام این اخطار بدم که دیر کردم :دی

کسی که نامحدود داره حتی یک درصد هم به این فکر نکنه که بیاد بره حجمی بگیره ؛ حاجی من تو 15 روز 9 گیگ شارژم رو خوردم :|

پنل یه صحنه اومد فش بده که سیستم قاطی کرد نامرد ! :دی

اگه قیمت نامحدود هارو فقط واسه 2 ساعت به حالت قبل برگردونن، من میرم 1 ساله نامحدود میگیرم :دی

tempp
07-10-2014, 09:58
تست 512 نامحدود BU فن آوا اصفهان

سلام
شما سرعتتون در همه روزهای ماه و ساعت های شبانه روز همینه؟
محدودیت بعد از 20 یا 10 گیگ ندارید؟
اگر ممکنه قیمت سرویس و نمایندگی رو هم لطف کنید.

یک سوال هم از پشتیبان محترم دارم.
ظاهرا فن آوا سرعت سرویس های نامحدود رو با افزایش حجم مصرفی کم نمیکنه. در این صورت اون حداقل ترافیک ماهانه برای چی توی سایت ذکر شده؟

S M Λ S Ħ
07-10-2014, 10:01
سلام

ظاهرا فن آوا سرعت سرویس های نامحدود رو با افزایش حجم مصرفی کم نمیکنه. در این صورت اون حداقل ترافیک ماهانه برای چی توی سایت ذکر شده؟

عزیز من این طرح 512 نامحدود برنزی رو داشتم؛

آره توی روز و شب سرعت یکی هست (بین 50 تا 60)

هیچ محدودیت ِ حجمی نداری؛ اونی هم که توی سایت زده به خاطر اینکه سایت آپدیت نیس (فقط قیمت ها سریع آپدیت میشه :دی)

hamidsfa
07-10-2014, 10:08

هیچ محدودیت ِ حجمی نداری؛ اونی هم که توی سایت زده به خاطر اینکه سایت آپدیت نیس (فقط قیمت ها سریع آپدیت میشه :دی)

الان هزینه سرویس شما چه قدره؟کدوم یکی از 512 ها محاسبه میشه؟

Rhodes
07-10-2014, 10:13

ميشه سرويس 512 برنزي 512 BU و قيمتش هم 42000 هست ( قبلا 26000 بود )

tempp
07-10-2014, 10:16

یعنی قبلا محدودیت داشته که بعد از آپدیت سایت تغییرش ندادن

S M Λ S Ħ
07-10-2014, 10:46

والا من الان حجمی دارم که پشیمونم چرا با نامحدودی که داشتم عوض کردم !

یعنی قبلا محدودیت داشته که بعد از آپدیت سایت تغییرش ندادن

والا قبلا رو نمیدونم..

ولی الان شما اگه سرویس نامحدود از فن اوا بگیری، هیچ محدودیت دانلود و سرعتی نداری !

اینی هم که توی سایت زده، اشتباهه و باید آپ شه؛

شما مصلا سرویس 512 نامحدود برنزی میگیری، که بهت حدود سرعت 50 تا 65 رو میده و در تمام تایم روز و شب با همین سرعت دانلود میکنی

Amin Asterix
07-10-2014, 11:05
دوستانی که محدود دارن میتونن چک کنن ببینن ازشون حجم بیخودی کم میشه یا نه؟مثلا مودم رو خاموش روشن کنین ،یک فایل 100 مگی رو دانلود کنین بعدش چک کنین ببینین چقدر کم شده!

Fanava-Mashhad
07-10-2014, 11:06
سلام

سلام بر شما
بله درسته، لطفا لینک سایتی که می فرمایید رو برام ارسال کنید.

Fanava-Mashhad
07-10-2014, 11:08
دوستانی که محدود دارن میتونن چک کنن ببینن ازشون حجم بیخودی کم میشه یا نه؟مثلا مودم رو خاموش روشن کنین ،یک فایل 100 مگی رو دانلود کنین بعدش چک کنین ببینین چقدر کم شده!

مطمئنا کم نمیشه. لطفا اگر کم شد حتما خبر بدین.

Gregar
07-10-2014, 12:14
سلام بر شما
بله درسته، لطفا لینک سایتی که می فرمایید رو برام ارسال کنید.

بفرمایید جناب : لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قسمت سرویسهای نامحدود . ستون حداقل ترافیک ماهیانه .

Fanava-Mashhad
07-10-2014, 12:33
بفرمایید جناب : لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قسمت سرویسهای نامحدود . ستون حداقل ترافیک ماهیانه .

مرسی، این لینک مربوط به حداقل ترافیکیه که شما می تونید دانلود داشته باشید و حداکثر نیست.با توجه به پهنای باند آزاد مراکز و کامنت های قبلی دوستان، شما می تونید خیلی بیشتر از این اعداد استفاده کنید بدون اینکه محدودیتی براتون اعمال بشه.

Fanava-Mashhad
07-10-2014, 12:40
قابل توجه مشترکین عزیز شرکت فن آوا در شهر مشهد مقدس:

به استحضار می رساند متاسفانه نمایندگی قبلی شرکت داده پردازی فن آوا با نام شرکت کیانت به دلیل تخلفات متعدد لغو نمایندگی شده اند.
خواهشمند است از این به بعد کلیه موارد مربوط به پشتیبانی و فروش سرویس اینترنت خود را از طریق شماره تلفن های 37673114 و 37665975 پیگیری فرمایید.

DariushGreat
07-10-2014, 12:40
آقا فن آوا پیامک داد که اشتراک شما داره تموم میشه برای تمدید قرارداد اقدام کنید! :blink: تعجب کردم شدید. شکم برد رفتم پرتالم دیدم بله... 3.28 گیگ از حجمم و 23 روز از اعتبارم مونده!
چشه؟ قاطی کرده نرم افزارشون؟! :n13: شایدم ویروس گرفته! :دی :n09: الهی اون برنامه محدود کننده سرعت شبانشون ویروس بگیره نیست و نابود بشه و شیر سرعت شبانه تا ته باز بشه راحت بشیم!!! :n08:

Fanava-Mashhad
07-10-2014, 13:38
توجه

شرکت داده پردازی فن آوا نماینده فعال فروش می پذیرد.

متقاضیان می توانند رزومه و درخواست کتبی خود را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۳۰ برای ایمیل Mashhad-Moghaddas@rep.fanava.net ارسال نمایند.

k1ozil
07-10-2014, 13:48
توجه

شرکت داده پردازی فن آوا نماینده فعال فروش می پذیرد.

متقاضیان می توانند رزومه و درخواست کتبی خود را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۳۰ برای ایمیل Mashhad-Moghaddas@rep.fanava.net ارسال نمایند.
داداش شما این nat که گفتی تویه نویز تثیر داره همونیه که موقعه کانفیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه همون که زدن ون نزدنش برای من فرقی نکرد:n13:

Fanava-Mashhad
07-10-2014, 13:59
داداش شما این nat که گفتی تویه نویز تثیر داره همونیه که موقعه کانفیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه همون که زدن ون نزدنش برای من فرقی نکرد:n13:

Nat به نویز ارتباطی نداره. فکر نمی کنم همچین توضیحی عرض کرده باشم.
نویز فقط به ارتباطات فیزیکی مودم شما تا پورت مخابراتی بستگی داره و یه سری تنظیمات نرم افزاری که توسط پشتیبانی انجام میشه.

k1ozil
07-10-2014, 14:01
Nat به نویز ارتباطی نداره. فکر نمی کنم همچین توضیحی عرض کرده باشم.
نویز فقط به ارتباطات فیزیکی مودم شما تا پورت مخابراتی بستگی داره و یه سری تنظیمات نرم افزاری که توسط پشتیبانی انجام میشه.

الان اگه من کل ارتباطات فیزیکی درست باشه از پشتیبانی هم مشکلی نداشته باشه کار نرم افزاری میشه با کامپیوتر خودم انجام بدم که نویز بهتر شه؟

Fanava-Mashhad
07-10-2014, 14:04
الان اگه من کل ارتباطات فیزیکی درست باشه از پشتیبانی هم مشکلی نداشته باشه کار نرم افزاری میشه با کامپیوتر خودم انجام بدم که نویز بهتر شه؟

خیر-امکان پذیر نیست.

hermidass
07-10-2014, 15:00
نماینده فن اوا
اینترانت یا همون اینترنت ملی با سرعت خوب و نامحدود یا با سرعت خوب و محدود با شبانه رایگان با قیمت مناسب دارید واسه منزل که ارائه بدید ؟؟؟

]) ! Д ł¥ł ]-[
07-10-2014, 16:35
قابل توجه مشترکین عزیز شرکت فن آوا در شهر مشهد مقدس:

به استحضار می رساند متاسفانه نمایندگی قبلی شرکت داده پردازی فن آوا با نام شرکت کیانت به دلیل تخلفات متعدد لغو نمایندگی شده اند.
خواهشمند است از این به بعد کلیه موارد مربوط به پشتیبانی و فروش سرویس اینترنت خود را از طریق شماره تلفن های 37673114 و 37665975 پیگیری فرمایید.

حاجی دمت گرم.من از همین کیانت میخواستم اینترنت بگیرم معلوم بودچیکارن!!باهاشونم دعوا کردم.:n09:
واقعا فن آوا بنظرم بهترین شرکت حال حاضر هستش،حیف که این منطقه مارو پوشش نمیده:n02:
فقط حاجی واسه دریافت نمایندگیو نماینده فروشو این داستانا کلا چی میخواد؟چجوریاس یه توضیحی بدی دمت گرم.

tempp
07-10-2014, 16:49
مرسی، این لینک مربوط به حداقل ترافیکیه که شما می تونید دانلود داشته باشید و حداکثر نیست.با توجه به پهنای باند آزاد مراکز و کامنت های قبلی دوستان، شما می تونید خیلی بیشتر از این اعداد استفاده کنید بدون اینکه محدودیتی براتون اعمال بشه.

درسته
اما متاسفانه مثلا صبانت حداقل رو اینطور توضیح میده:
"حداقل ترافیک دریافتی ماهیانه (گیگابایت): : پس از رسیدن به این سقف حجم دریافتی سرعت با محدودیت تعریف شده کاهش می یابد."

و درواقع فقط 10 گیگ ترافیک رو تضمین میکنن. برای کسی که نامحدود میخواد 10 گیگ واقعا کفاف نمیده. مثلا من کمتر برای دانلود نیاز به اینترنت دارم. اما اگر بعد از این به اصطلاح حداقل سرعت بیاد پایین که حتی نشه برای وبگردی استفاده کرد اصلا به صرفه نیست.

hadi777
07-10-2014, 18:28
سلام
الان کسی نمیدونه فرق سرویس های BU SU GU چیه؟
کسی تا حالا سرویس 128 SU نداشته؟ مسلما su باید سرعتش بهتر از bu باشه پس از سرعت اسمی بیشتره ولی اینکه چقدره مهمه!

Dr Nima
07-10-2014, 18:34
سلام
الان کسی نمیدونه فرق سرویس های BU SU GU چیه؟
کسی تا حالا سرویس 128 SU نداشته؟ مسلما su باید سرعتش بهتر از bu باشه پس از سرعت اسمی بیشتره ولی اینکه چقدره مهمه!

gu طلایی تقسیم بر 4
su نقره ای تقسیم بر 6
bu برنزی تقسیم بر 8
بین نقره ای و برنزی بالاتر فقط هزار تومن فاصله س

Dr Nima
07-10-2014, 18:37
درسته
"حداقل ترافیک دریافتی ماهیانه (گیگابایت): : پس از رسیدن به این سقف حجم دریافتی سرعت با محدودیت تعریف شده کاهش می یابد."

و درواقع فقط 10 گیگ ترافیک رو تضمین میکنن. برای کسی که نامحدود میخواد 10 گیگ واقعا کفاف نمیده. مثلا من کمتر برای دانلود نیاز به اینترنت دارم. اما اگر بعد از این به اصطلاح حداقل سرعت بیاد پایین که حتی نشه برای وبگردی استفاده کرد اصلا به صرفه نیست.

اونا باید میزدن حداکثر
چون بعد از اون سرعت اونقدری پایین میاد که دیگه قابل استفاده نیس

hadi777
07-10-2014, 18:43
gu طلایی تقسیم بر 4
su نقره ای تقسیم بر 6
bu برنزی تقسیم بر 8
بین نقره ای و برنزی بالاتر فقط هزار تومن فاصله س
مطمئنی؟ کسی تا حالا تست نکرده!
اینجوری که بدرد نمیخوره بله دیگه همون BU یک سرویس بالاتر سرعت بهتری داره فقط با اختلاف 1000تومان!
عجیبه ها نباید اینجوری باشه اگر حجم داخل پنلی که میدند کمتر میکردند و قیمت هم برمیگشت به حالت قبل خیلی بهتر میشد!
یعنی کسی که خیلی پر مصرفه بیاد همون 512 bu بخره با قیمت 38 که تغییر کرده ولی اونی که کم مصرف تره همون قیمت قبلیش یعنی 24
اینجوری عدالت هست.

armin321
07-10-2014, 21:37
این فن آوا هم هر روز داره سرویس های نسبتا ارزانتر اش رو برمیداره.
الان تو پنلم نگاه کردم دیدم 512 شبانه رایگان با 5 گیگ حجم رو هم برداشته!
سرویس شبانه الان فقط شده یک مگ با 30 گیگ 84 تومان:n24:
همین 512 نامحدود که الان دارم برا ماه بعد 38 تومان

hermidass
07-10-2014, 22:25
واسه منم برداشتن؟؟؟!!!!

Fanava-Mashhad
07-10-2014, 22:40
نماینده فن اوا
اینترانت یا همون اینترنت ملی با سرعت خوب و نامحدود یا با سرعت خوب و محدود با شبانه رایگان با قیمت مناسب دارید واسه منزل که ارائه بدید ؟؟؟

بله لطفا با شماره های دفتر تماس بگیرید.

Fanava-Mashhad
07-10-2014, 22:46
) ! Д ł¥ł ]-[;8413695']حاجی دمت گرم.من از همین کیانت میخواستم اینترنت بگیرم معلوم بودچیکارن!!باهاشونم دعوا کردم.:n09:
واقعا فن آوا بنظرم بهترین شرکت حال حاضر هستش،حیف که این منطقه مارو پوشش نمیده:n02:
فقط حاجی واسه دریافت نمایندگیو نماینده فروشو این داستانا کلا چی میخواد؟چجوریاس یه توضیحی بدی دمت گرم.

امیدوارم بتونیم در آینده نزدیک منطقه شما رو هم پوشش بدیم.
متشکرم، سرویس های اینترنت اکثر شرکت ها الان یکسان هست، سرویس اینترنت نیازمند پشتیبانی مناسب، دقیق و سریع هست که ما تلاش می کنیم بهش نزدیک بشیم. متاسفانه شرکت فن آوا به دلیل مدیریت ضعیف نماینده های قبلی عقبه خوبی در مشهد نداره و به همین واسطه نتونسته سهم خودشو از بازار اینترنت مشهد بدست بیاره.
در خصوص نمایندگی فروش به افراد حقیقی و حقوقی نمایندگی ارائه میشه، لطفاً درخواستتونو به ایمیلی که قبلا عرض کردم ارسال گنید تا شرایط بر روی همون ایمیل بهتون اطلاع رسانی بشه.

Fanava-Mashhad
07-10-2014, 22:48
درسته

شرکت فن آوا سیاست مصرف عادلانه رو با محدود کردن سرعت بعد از گذشت مدت زمان خاص بر روی سرویسش اعمال نکرده، به شما اطمینان میدم سرعت شما هیچ وقت بر اثر مصرف ترافیک کاهش پیدا نمی کنه.

Fanava-Mashhad
07-10-2014, 22:51
این فن آوا هم هر روز داره سرویس های نسبتا ارزانتر اش رو برمیداره.
الان تو پنلم نگاه کردم دیدم 512 شبانه رایگان با 5 گیگ حجم رو هم برداشته!
سرویس شبانه الان فقط شده یک مگ با 30 گیگ 84 تومان:n24:
همین 512 نامحدود که الان دارم برا ماه بعد 38 تومان

شما احتمالا ارتقاء سرویس داشتین، سرویس ها برداشته نشده، می تونید با دفتر تماس بگیرید و سرویستون رو دانگرید کنید.

david-ebi
08-10-2014, 19:18
متاسفانه هنوز با گذشت یک هفته از درخواست سرویس جدید خطم رانژه نشده و با تماس با دفتر فن آوای مشهد گفته شد از طرف فن آوا کارها انجام شده اما مرکز صابری وحید تعلل میکند و در این موارد هم میدانید که من مشترک راهی جز صبر کردن ندارم.فقط امیدوارم کیفیت خطی که خواهم داشت ارزش این صبر کردنها را داشته باشد:n01:

Dr Nima
08-10-2014, 19:33
خانم ناصری مسول فروش فن آوا قبلا گفته بودن برنزی
زیر ۱ مگ قراره حذف بشه ولی در عمل حذف نشد و گرون شد
این طرح ویزه پاییزه رو چن مگ میبندین تو مشهد؟

سایت فن آوا

پنل

Fanava-Mashhad
08-10-2014, 22:20
متاسفانه هنوز با گذشت یک هفته از درخواست سرویس جدید خطم رانژه نشده و با تماس با دفتر فن آوای مشهد گفته شد از طرف فن آوا کارها انجام شده اما مرکز صابری وحید تعلل میکند و در این موارد هم میدانید که من مشترک راهی جز صبر کردن ندارم.فقط امیدوارم کیفیت خطی که خواهم داشت ارزش این صبر کردنها را داشته باشد:n01:

با عرض تاسف و پوزش فراوان از شما و مشترکین عزیز باید عرض کنم متاسفانه به دلیل حجم بالای رانژه مراکز مخابراتی بعد از نمایشگاه کامپیوتر، تمامی رانژه ها با تاخیر مواجه شده و عملا شاهد نارضایتی زیاد کاربران از این موضوع هستیم.

Fanava-Mashhad
08-10-2014, 22:23
خانم ناصری مسول فروش فن آوا قبلا گفته بودن برنزی
زیر ۱ مگ قراره حذف بشه ولی در عمل حذف نشد و گرون شد
این طرح ویزه پاییزه رو چن مگ میبندین تو مشهد؟

سایت فن آوا

پنل

6 مگ
سرویس ها قرار بود حذف بشه، ولی سیاست مدیران ارشد عوض شد.

amirpers
08-10-2014, 22:23
اینقدر گرون شده که آدم میمونه چکار کنه.
من خودم سال ها مشترک مخابرات بودم. کار من رو راه می نداخت و سرعتش هم همیشه نورمال بود. اما تو این خونه جدید به دلایلی نتونستم از مخابرات سرویس بگیرم و فن آوا رو پیدا کردم. اولش گفتم سرویس 1 مگ نامحدود حدود 10 تومن گرونتره نسبت به مخابرات اما الان بیش از 25 هزار تومن.
آخه چرا؟
مگه همه پولدارن که اینقدر پول اینترنت بدن؟ شما حساب کن ماهی هم یه بسته اینترنت برای موبایل بگیریم مثلا 10 هزار تومن. اونوقت باید ماهی حدود 70 هزار تومن بدیم برای اینترنت.

منصفانه نیست. ای کاش این مملکت درست می شد.

Fanava-Mashhad
08-10-2014, 22:27
اینقدر گرون شده که آدم میمونه چکار کنه.
من خودم سال ها مشترک مخابرات بودم. کار من رو راه می نداخت و سرعتش هم همیشه نورمال بود. اما تو این خونه جدید به دلایلی نتونستم از مخابرات سرویس بگیرم و فن آوا رو پیدا کردم. اولش گفتم سرویس 1 مگ نامحدود حدود 10 تومن گرونتره نسبت به مخابرات اما الان بیش از 25 هزار تومن.
آخه چرا؟
مگه همه پولدارن که اینقدر پول اینترنت بدن؟ شما حساب کن ماهی هم یه بسته اینترنت برای موبایل بگیریم مثلا 10 هزار تومن. اونوقت باید ماهی حدود 70 هزار تومن بدیم برای اینترنت.

منصفانه نیست. ای کاش این مملکت درست می شد.

باهاتون موافقم که قیمت سرویس های نامحدود بالاتر رفته، ولی تو شرایطی که نظارت زیادی روی این سرویس هست متاسفانه از طرف شرکت اجتناب ناپذیر بود.
واسه همین به اکثر کاربران عزیزمون پیشنهاد میدیم از سرویس های حجمی استفاده کنند.
با این حال سعی کردیم با جلوگیری از اعمال بعضی سیاست ها مثل مصرف منصفانه و ... حداقل نارضایتی رو بین کاربران داشته باشیم.

Dr Nima
08-10-2014, 23:07
باهاتون موافقم که قیمت سرویس های نامحدود بالاتر رفته، ولی تو شرایطی که نظارت زیادی روی این سرویس هست متاسفانه از طرف شرکت اجتناب ناپذیر بود.
واسه همین به اکثر کاربران عزیزمون پیشنهاد میدیم از سرویس های حجمی استفاده کنند.
با این حال سعی کردیم با جلوگیری از اعمال بعضی سیاست ها مثل مصرف منصفانه و ... حداقل نارضایتی رو بین کاربران داشته باشیم.
امکانش هس شیر کردن نا محدود را کمتر کنید
مثلا نا محدود برنزی تقسیم بر ۶
و طلایی تقسیم بر ۲
آقای قلی زاده تو شبکه های اجتماعی داخلی مثل کلوب هم عضوید؟
سایتتون کی راه اندازی میشه؟
تو سایتتون یه قسمت بزارین پاسخ به سوالات و هر سوالی که تایید کردین
با جواب قرار بدین
قرار بود بعضی مراکز رو ۱۲ مگ ببرین
اگه انجام بشه چه تاثیری روی نامحدودها داره؟
شما میگین نظارت زیادی بود چرا مخابرات تهران نا محدودش قیمتش پایینه و مشکلی نداره؟
میدونم شما فقط نماینده مشهد هستین میخواستم نظرتون رو بدونم

Dr Nima
08-10-2014, 23:36
با عرض تاسف و پوزش فراوان از شما و مشترکین عزیز باید عرض کنم متاسفانه به دلیل حجم بالای رانژه مراکز مخابراتی بعد از نمایشگاه کامپیوتر، تمامی رانژه ها با تاخیر مواجه شده و عملا شاهد نارضایتی زیاد کاربران از این موضوع هستیم.
فقط خانم ناصری جوابگوی تلفن هس و بعضی مواقع جواب سوالات رو نمی دونن و از آقای کناریشون که بنظرم جناب مقدس هستن میپرسن
چندین بار شده در ساعت کاری زنگ زدم ولی کسی گوشی رو بر نداشته
یا بعضی مواقع خانم ناصری خیلی خستن و رو جوابگویی شون تاثیر داره
درباره یه موردی بهشون خیلی صحبت کردم تا آخر انگار آقای مقدس اومدن و از ایشون پرسیدن و قبول کردن
اون خانم دیگه تو نمایشگاه هم اطلاعاتشون بسیار کم بود
اگه حداقل پاسخگویی تلفنی رو یه نفر دیگه هم اضافه کنید بنظرم خوبه
ولی همینکه قبول میکنید و اطلاع رسانی میکنید متشکرم

sorena77
09-10-2014, 00:42
سلام دوستان

من تهرانم ، محله تهرانپارس

آسیتک داشتم ، حالا فن آوا ثبت نام کردم ... میخواستم بپرسم دوستانی که دارن راضی هستن ؟! سرویس 1 مگ 30 گیگ میگیرم !!! سرعت دانلود خوبه ؟! شبا موقع دانلود رایگان سرعت محدود میشه ؟!

من بازی آنلاین میکنم !!! از لحاظ پینگ خوبه >؟!

مرسی از کمکتون

gigaht
09-10-2014, 01:11
همینکه یکنفر از طرف شون میاد اینجا مودبانه جواب کاربرارو میده خودش حسنه تو این اوضاع
(تاپیک صبانت خاطرت هست نماینده شهرستان شون میومد فقط انتریک میکرد کاربرای ناراحتو و چرند می بافت؟)
حیف که فناوا هم پورت خالی نداره تو مرکز ما . درسته یکم گرونتره ولی حداقل انسانیت نشون میدن نه مثل صبانت بی شخصیت .

Dr Nima
09-10-2014, 01:30
همینکه یکنفر از طرف شون میاد اینجا مودبانه جواب کاربرارو میده خودش حسنه تو این اوضاع (تاپیک صبانت خاطرت هست نماینده شهرستان شون میومد فقط انتریک میکرد کاربرای ناراحتو و چرند می بافت؟) حیف که فناوا هم پورت خالی نداره تو مرکز ما . درسته یکم گرونتره ولی حداقل انسانیت نشون میدن نه مثل صبانت بی شخصیت .
صبانت بنظرم یه علتش فروش بالا وگنده شدنش هس و متاسفانه کاربران تخلیه نمیکنن اکثرا و بعضیا اشتباه بزرگی کردن یه ساله یا چندین ماهه گرفتن و هنوز امیدوارن اصلا کلا مردم امیدواری داریم
درسته حرفت برخودشون خوبه و خدا کنه اگه یه روزی فروششان مثل صبا نت بشه باز هم اینجوری باشن

راستی اوایل محدودیت صبانت یه سر و صدایی از تاپیک بلند شد ولی الان همه چی آروم و انگار قبول کردن
اگه وزیر یه تهدید جدی استیضاح بکنن و مطمئن شه شاید کلا اینترانت کنه
و ۳ جی و ۴ جی هم اینترانتی با سرعت نجومی چون وزیر تازه به همچین مقامی رسیده و دوست نداره بره کنار:n02:

gigaht
09-10-2014, 01:53
والا تخلیه که خیلیا اعلام کردن و تا امروز هم ادامه داره . حالا چند درصد راست میگن و اصلا این تعداد تخلیه برای صبا مهم هست یانه
اون بحثی دیگره . همون ایام با مدیر بازاریابی شون بحث کردم گفت آماده کردیم خودمونو برای 10 درصد ریزش و طوری نیست!

- من بزحمت یه پورت تو پارس رزرو کردم اما این تخلیه داره کشدار میشه و بازهم باید اعمال پارتی کنم گویا.

اون ارامش و قبول کردن هم دیگه بعد چند دهه جزو صفات ثانویه مردم ما شده . صبح تا شب در معرض انواع شوکها و فشارها دیگه
بیرمق شون کرده متاسفانه .

Dr Nima
09-10-2014, 02:16
والا تخلیه که خیلیا اعلام کردن و تا امروز هم ادامه داره . حالا چند درصد راست میگن و اصلا این تعداد تخلیه برای صبا مهم هست یانه
اون بحثی دیگره . همون ایام با مدیر بازاریابی شون بحث کردم گفت آماده کردیم خودمونو برای 10 درصد ریزش و طوری نیست!

- من بزحمت یه پورت تو پارس رزرو کردم اما این تخلیه داره کشدار میشه و بازهم باید اعمال پارتی کنم گویا.

اون ارامش و قبول کردن هم دیگه بعد چند دهه جزو صفات ثانویه مردم ما شده . صبح تا شب در معرض انواع شوکها و فشارها دیگه
بیرمق شون کرده متاسفانه .

چن مدل تو تاپیک صبا بعضیا فقط دیگران رو تشویق میکنن حتی یادمه یکی میگفت زودتر ببین خط ها خلوت
کنید یا یکی همش میگفت من دیگه میرم ولی همچنان بود بعضیا هم توجیه میکنن که کارش درسته. یه عده هم کلا از همه جا نا امید میکنن و بودنشون رو توجیح یه اقلیت هم میرن
کلا تاپیک نوع برخورد جامعه رو نشون داد حالا در این مورد خاص ولی در هر موردی نزدیک به همین برخورد هس. تو اینترنت عکسهای سبد کالا یا گرفتن مرغ ارزانتر و بستنی مجانی رو دیدین؟
یکی از رفقا بشوخی میگفت گرون کردن یه خوبی داره این هس که حداقل کوچولو ها دیگه نمیان تو نت :n02: چون واقعا مصیبتن درک پایینی دارن و منظور رو نمیفهمن و سعی میکنن ادای بزرگارو در بیارن که مشخص میشه:n02: و بیشتر دنبال بازی آنلاینن و نمدونن چی میخوان تو نت غیر بازی

maniya12
09-10-2014, 03:02
با سلام پینگ فن آوا پایین تره یا مخابرات یا صبانت در خوزستان؟؟

Fanava-Mashhad
09-10-2014, 16:21
امکانش هس شیر کردن نا محدود را کمتر کنید
مثلا نا محدود برنزی تقسیم بر ۶
و طلایی تقسیم بر ۲
آقای قلی زاده تو شبکه های اجتماعی داخلی مثل کلوب هم عضوید؟
سایتتون کی راه اندازی میشه؟
تو سایتتون یه قسمت بزارین پاسخ به سوالات و هر سوالی که تایید کردین
با جواب قرار بدین
قرار بود بعضی مراکز رو ۱۲ مگ ببرین
اگه انجام بشه چه تاثیری روی نامحدودها داره؟
شما میگین نظارت زیادی بود چرا مخابرات تهران نا محدودش قیمتش پایینه و مشکلی نداره؟
میدونم شما فقط نماینده مشهد هستین میخواستم نظرتون رو بدونم

ممنون از شما
خیر بعید می دونم ضریب اشتراک روی سرویس کمتر بشه، ولی تلاشمون بر اینه که مراکزی که ضریب اشتراک برای سرویس ها اعمال میشه، پهنای باندشونرو بیشتر کنیم تا عملا ضریب اشتراک به این صورت کم بشه. فعلا در حال مانیتورینگ مراکز هستیم، چند تا از مراکزمونو داریم افزایش پهنای باند میدیم.
قبلا عضو بودم ولی الان فعال نیستم.
سایت هم در حال برنامه نویسیه، انشاا... حدود یک ماه آینده آپ میشه-حتما قسمت نظرات و پرسش و پاسخ میزاریم.
فعلا برنامه ای برای افزایش سرعت پورت ها تا 12 مگابیت نیست و اگر این اتفاق بیفته با بررسی قبلی و افزایش پهنای باند مراکزه که کاربر ها دچار مشکل نشوند.
متاسفانه در خصوص سرویس های مخابرات و نحوه نظارتش نمی تونم اظهار کنم.

Fanava-Mashhad
09-10-2014, 16:31
فقط خانم ناصری جوابگوی تلفن هس و بعضی مواقع جواب سوالات رو نمی دونن و از آقای کناریشون که بنظرم جناب مقدس هستن میپرسن
چندین بار شده در ساعت کاری زنگ زدم ولی کسی گوشی رو بر نداشته
یا بعضی مواقع خانم ناصری خیلی خستن و رو جوابگویی شون تاثیر داره
درباره یه موردی بهشون خیلی صحبت کردم تا آخر انگار آقای مقدس اومدن و از ایشون پرسیدن و قبول کردن
اون خانم دیگه تو نمایشگاه هم اطلاعاتشون بسیار کم بود
اگه حداقل پاسخگویی تلفنی رو یه نفر دیگه هم اضافه کنید بنظرم خوبه
ولی همینکه قبول میکنید و اطلاع رسانی میکنید متشکرم

متشکرم، تعداد کاربران فن آوا در مشهد کم بود و به همین علت 3 نفر برای پیگیری امور کافی بود، خانم ناصری جزء مسلط ترین همکاران ما هستند، متاسفانه گاهی اوقات مشترکین پشت خط می مونند و تصور میشه که گوشی رو کسی پاسخ نمیده. همکاران نمایشگاه ما هم فقط در بازه نمایشگاه با ما همکاری کردند و بعد از اون دیگه در خدمتشون نیستیم. درحال افزایش نیرو هستیم، دوستانی که تمایل دارند می تونند رزومه شون رو ارسال کنند.

Fanava-Mashhad
09-10-2014, 16:34
همینکه یکنفر از طرف شون میاد اینجا مودبانه جواب کاربرارو میده خودش حسنه تو این اوضاع
(تاپیک صبانت خاطرت هست نماینده شهرستان شون میومد فقط انتریک میکرد کاربرای ناراحتو و چرند می بافت؟)
حیف که فناوا هم پورت خالی نداره تو مرکز ما . درسته یکم گرونتره ولی حداقل انسانیت نشون میدن نه مثل صبانت بی شخصیت .

متشکرم، انشاا... به زودی مراکزمون زیاد میشه، در خصوص سرویس ها هم احتمالا سرویس های ارزون فن آوا به شما معرفی نشده و انشاا... هروقت بتونیم در خدمتتون باشیم سرویس های ارزونمون هم به شما پیشنهاد میشه.

Dr Nima
09-10-2014, 16:45
متشکرم، تعداد کاربران فن آوا در مشهد کم بود و به همین علت 3 نفر برای پیگیری امور کافی بود، خانم ناصری جزء مسلط ترین همکاران ما هستند، متاسفانه گاهی اوقات مشترکین پشت خط می مونند و تصور میشه که گوشی رو کسی پاسخ نمیده. همکاران نمایشگاه ما هم فقط در بازه نمایشگاه با ما همکاری کردند و بعد از اون دیگه در خدمتشون نیستیم. درحال افزایش نیرو هستیم، دوستانی که تمایل دارند می تونند رزومه شون رو ارسال کنند.

با تشکر از برخورد منطقی و محترمانتون که امیدوارم الگویی باشه هم برای کاربران اینجا و هم سرویس دهنده های دیگه
من نامحدود دارم اگه پهنای باند مرکز افزایش پیدا کنه چه تاثیری رو سرعت دانلود و وبگردی داره ممنون میشم واضح بگین
برای فعال کردن nat همین عکس پایین منظورتونه اگه نه چطوری ؟

در مورد سرویسها یه پیشنهاد چون فن آوا مثل مخابرات در بضی شهرها از نظر سرویسها یا قیمتها تغییراتی با مرکز اصلیشون داره
اینکه یه بازنگری در سرویسهای حجمی بشه و سرویسهای شبانه بیشتر بشن
و در مورد نا محدود قیمت مثلا نقر ه ای 256 فقط هزار تومان با برنزی 512 فرق داره
فاصله قیمتی بیشتر بود مثلا نقره ای قیمتش کمتر میبود
بنظرتون بهتر نبود؟
و اون قیمتهای بالای نامحدود طلایی بنظرم عملا بدون کاربر شده
در این مورد به بی استفاده شدن بعضی سرویسها توجه شده ؟

maniya12
09-10-2014, 16:58
با سلام من در آبادان زندگی میکنم لطفا جواب منو بدین
آیا فن آوا در آبادان هم هست ؟؟
آیا پینگش به درد گیم آنلاین میخوره ؟؟
آیا شما هم مثله بقیه شرکت ها سرویس کاهش پینگ دارین؟؟
پینگ فن آوا پایین تره یا مخابرات؟؟
لطف کنید پینگ این گراف رو بهم بگین
ping 217.218.155.155 -t
با تشکر

DariushGreat
09-10-2014, 18:02
ping 217.218.155.155 -t
با تشکر

سلام کا :n12:
پیش شماره خونتم بگو

Fanava-Mashhad
09-10-2014, 18:19
با تشکر از برخورد منطقی و محترمانتون که امیدوارم الگویی باشه هم برای کاربران اینجا و هم سرویس دهنده های دیگه
من نامحدود دارم اگه پهنای باند مرکز افزایش پیدا کنه چه تاثیری رو سرعت دانلود و وبگردی داره ممنون میشم واضح بگین
برای فعال کردن nat همین عکس پایین منظورتونه اگه نه چطوری ؟

در مورد سرویسها یه پیشنهاد چون فن آوا مثل مخابرات در بضی شهرها از نظر سرویسها یا قیمتها تغییراتی با مرکز اصلیشون داره
اینکه یه بازنگری در سرویسهای حجمی بشه و سرویسهای شبانه بیشتر بشن
و در مورد نا محدود قیمت مثلا نقر ه ای 256 فقط هزار تومان با برنزی 512 فرق داره
فاصله قیمتی بیشتر بود مثلا نقره ای قیمتش کمتر میبود
بنظرتون بهتر نبود؟
و اون قیمتهای بالای نامحدود طلایی بنظرم عملا بدون کاربر شده
در این مورد به بی استفاده شدن بعضی سرویسها توجه شده ؟

:n01: مطمئنا ضریب اشتراکتون بر اساس نوع سرویس کمتر میشه، و تاثیرشو شما روی سرعت دانلود بهتر می تونید ببینید. سرعت وبگردی زیاد تحت تاثیر افزایش پهنای باند نیست، به عواملی مثل MTU و DNS مربوط میشه.
برای شماNAT فعاله و مشکلی نداره.
متشکرم از پیشنهاداتتون، حتما منتقل میشه. با بیشتر شدن سرویس های شبانه و کمتر شدن سرویس های بدون کاربرد موافقم.

Fanava-Mashhad
09-10-2014, 18:23
ping 217.218.155.155 -t
با تشکر

سلام لطفا با نماینده شهرتون تماس بگیرید، متاسفانه بنده با توجه به اینکه از نوع تجهیزات مراکز مخابراتی شهرتون مطلع نیستم نمی تونم راهنماییتون کنم.
قابلت کاهش پینگ تایم مربوط به Interleave میشه که معمولا شرکت ها می تونند تغییرش بدهند. در شهر مشهد هم ما می تونیم این قابلیت رو برای کاربران عزیز فعال کنیم ولی این پارامتر نسبت معکوس با سرعت دانلود داره.
تو سایت فن آوا می تونید اطلاعات نماینده ها رو پیدا کنید.

piishii
09-10-2014, 18:48
کاش سرویس یک مگ 10 گیگ ماهانه داشتید وبی فعلا که قصد دارم سرویس 512 برنزی نامحدود رو امتحان کنم. یک سوال نن الان منتظر تخلیه خطم هستم شنبه احتمالا تموم میتونم شنبه تماس بگیرم برای اقدام ؟ مرکز استقلال اذیت میکنه ؟ ببینید من کارم با نت الان 8 روز قطعه بالای 300 ضرر کردم اگه برای رانژه بعد ارسال درخواست شما شخصا برم ممکنه یکروز وصل بشه؟چون همه میدونیم رانژه کار شاقی نیست نمیدونم چرا برای شرکت های دیگه دو این همه اذیت میکنند !!!

armin321
09-10-2014, 19:19

من یکماه هست از صبانت تخلیه کردم اومدم فناوا.
واقعا از فناوا راضی بودم و هستم. هم برخورد و هم کیفیت سرویس.
آقای نماینده فناوا هم با اینکه مال مشهد هست و ولی سوال منو که مربوط به تهران هست (فکر میکردم بعضی از سرویسها حذف شده) جواب میده. در حالیکه تاپیک صبانت یه نماینده داشت که به دانلودرها گفت مفت خور!
فقط حیف که شرکت فناوا با اعمال قدرت بیرونی، مجبور شدن قیمت نامحدود 512 رو به شدت ببرن بالا و من بعلت گرونی سرویس به اجبار باید برم مخابرات.
وگرنه فناوا برای من از هر نظر عالی بود

Dr Nima
09-10-2014, 23:00
آدرس‌های سرورهای DNS شبکه دیتای کشور به شرح زیر است:

217.218.127.127

217.218.155.155

Fanava-Mashhad
10-10-2014, 00:00
کاش سرویس یک مگ 10 گیگ ماهانه داشتید وبی فعلا که قصد دارم سرویس 512 برنزی نامحدود رو امتحان کنم. یک سوال نن الان منتظر تخلیه خطم هستم شنبه احتمالا تموم میتونم شنبه تماس بگیرم برای اقدام ؟ مرکز استقلال اذیت میکنه ؟ ببینید من کارم با نت الان 8 روز قطعه بالای 300 ضرر کردم اگه برای رانژه بعد ارسال درخواست شما شخصا برم ممکنه یکروز وصل بشه؟چون همه میدونیم رانژه کار شاقی نیست نمیدونم چرا برای شرکت های دیگه دو این همه اذیت میکنند !!!

سرویس 1 مگابیت تا 6 مگابیتمون رو امتحان کنید لطفاً. با دفتر تماس بگیرید سرویس درخواستی خودتون رو اعلام کنید. راهنماییتون می کنند.
متاسفانه مرکز مخابراتی استقلال خیلی اذیت می کنه، وقتی تماس گرفتین با خانم ناصری صحبت کنید. ایشون می تونند رانژه خطتون رو سریعتر پیگیری کنند. خودتون اگه برید بیشتر اذیتتون می کنند.

maniya12
10-10-2014, 00:10
سلام کا :n12:
پیش شماره خونتم بگو

سلام کا
پیش شماره 442 هستش

gigaht
10-10-2014, 00:29

من رانژه قبلی نامه شو خودم گرفتم رفتم مرکز مطهری اتاق معاون مرکز گفتم این ضروریه و قبول کرد , رسیدم دفتر خط وصل شده بود !
( البته قبول دارم که بستگی به طرف داره و هربار ممکنه اینطور نشه ولی بنظرم اگر پای ضرر و زیان در میانه حتما خودت برو احتمال قوی سریع وصلش میکنند)

Dr Nima
10-10-2014, 00:39
من رانژه قبلی نامه شو خودم گرفتم رفتم مرکز مطهری اتاق معاون مرکز گفتم این ضروریه و قبول کرد , رسیدم دفتر خط وصل شده بود !
( البته قبول دارم که بستگی به طرف داره و هربار ممکنه اینطور نشه ولی بنظرم اگر پای ضرر و زیان در میانه حتما خودت برو احتمال قوی سریع وصلش میکنند)

بنظرم درسته باید بره و مشکلشو بگه شاید طرف شیر خرس نخورده باشه و منصف باشه کارشو سریعتر انجام بده
چون واقعا کار خاصی نیست

hamedbagheri8
10-10-2014, 15:10
دوستان سلام
عزیزانی که فناوا دارن یه راهنمایی کنن شبانه وضعیت چطوره؟ سرعت دانلود افت میکنه یا نه؟

hamedbagheri8
10-10-2014, 15:12
من یکماه هست از صبانت تخلیه کردم اومدم فناوا.
واقعا از فناوا راضی بودم و هستم. هم برخورد و هم کیفیت سرویس.

دوست عزیز شبانه سرعتت رو چنده؟

maniya12
10-10-2014, 15:45
با سلام کسی میتونه بگه تو کل ایران مخصوصا خوزستان پینگ در سرورهای ایرانی و خارجی و بدون تایم اوتی در فن آوا پایینتره یا مخابرات لطفا مسئوالان و مدیران و کاربران راهنمایی کنن چون من میخوام برای گین آنلاین نت بگیرم؟؟؟؟؟
لطفا سریع تر من آبادان زندگی میکنم و چند روز دیگه شارژ نتم از شاتل تموم میشه
و میخوام 128 نامحدود فن آوا یا مخابرات بگیرم