PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

fanava PR
15-10-2012, 14:55
سلام آقای کاظمی
من آدم بی ادبی نیستم مثل خیلی از مسوولان شرکتتون
توهین فقط آوردن چند کلمه مثل بی شرف نیست
بلکه وقتی شما در نهایت خونسردی و بی تفاوتی به شعور من مشتری توهین کنید اوج بی ادبیست
1- افزایش قیمتها: الان حدود 1 ماه از افزایش قیمت شما میگذره ... اگه شما راست میگفتید باید این افزایش رو بقیه شرکتها بعد از گذشت یکماه انجام میدادن...چرا ندادن؟؟؟ شاید از پول بیشتر بدشون میاد؟؟ شاید سازمان فقط هوای فن آوا رو داره؟؟ شاید فقط کاربران فن آوا باید با افزایش قیمتها مجازات بشوند؟؟
2- گذاشتن شرط 6 گیگ برای استفاده از دانلود رایگان شبانه ، عین دزدی و خلاف قانون است
شما یا دانلود رایگان دارید ( که برای همه است) یا ندارید .... این نوع عملکرد به منزله فروش اجباری کالا یا خدمات است که هر جای دیگه غیراز ایران بود شما محکوم بودید!!
3- تبدیل اشتراک کاربران 2 مگ به 1 مگ در اوایل ماه مهر بدون اطلاع رسانی و رضایت کاربران !!! (هر چند مدعی باشید که این اشتراک اسمیست و در واقع سرعت عوض نشده که باید بگویم اتفاقا دقیقا نصف شده)
4- چندین مورد قطعی های پی در پی و بعضا طولانی طی یکماه گذشته (ظاهرا بدلیل تغییرات اعمال شده در سیستم اکونتینگ شرکت) که حداقل انصاف ایجاب مینمود ضمن عذرخواهی ، اشکالات رو بصورت حجمی یا زمانی یا هردو جبران میکردید که نکردید.
5- افت وحشتناک کیفیت دانلود رایگان: متاسفانه در این مورد شما کلا تیشه برداشتید و ریشه کاربران و در اصل اعتبار شرکتتان را متلاشی میکنید.... مگر طبق قرارداد نباید اینترنت معروف به ADSL بصورت 24 ساعته فراهم باشه بجز در شرایط استثنائی.... خب شما طبق کدام بند بصورت خودسرانه اقدام به قطع اینترنت کلیه کاربران در حدود 2 نیمه شب برای 30 دقیقه میکنید؟؟؟ این چه سیستم مزخرفیست که شما پیاده کردید؟؟ اگه شرکت توان و عرضه ارائه دانلود رایگان ندارد خب اون رو حذف کنید نه اینکه با اعصاب من کاربر بازی کنید؟؟؟!!!

در پایان بازهم تاکید میکنم که شفاف سازی و صریح گویی خیلی بهتر از لاپوشانی کردن است ( چیزی که در شرکت شما بصورت وعده دادن برای چند روز بعد به صورت عادتی کثیف و همیشگی در آمده)
همین خانم ترکمان در چند نوبت قولهایی دادن و بعد از منقضی شدنهای چندباره قولهایشان در مورد رفع اشکالات خیلی راحت جواب سر بالا دادن
این است که من به شرافت نداشته ایشان شک دارم ....

با سلام
با توجه به لحن بیان حضرتعالی، قضاوت در مورد ادب شما و شرافتتان در انتقاد از یک فرد به نام خانم ترکمان را به عهده کاربران محترم این انجمن می گذارم. اما توضیحات:
1- افزایش قیمتها دستور سازمان تنظیم مقررات رادیویی بوده و شما می توانید این موضوع را از طریق سازمان تنطیم مقررات رادیویی کشور در آدرس cra.ir پی گیری کنید و مطمئن باشید که در صورت گران فروشی، ما جریمه خواهیم شد. مشکل اینجاست که متاسفانه در این زمینه سیاست یک بام و چند هوا اتخاذ شده و علیرغم تهدیدات مختلف در جهت اعلام و اعمال این تغییرات قیمتی، دیگر شرکت ها هنوز از این قانون تبعیت نکرده اند. در ضمن افزایش قیمت بر روی پکیج های فن آوا، نهایتا در حد 10 درصد بوده است.
2-شبانه رایگان هدیه ای است که قبلا شرکت ما و دیگر شرکت ها به مشترکین خود اعطا می کرده اند و نه تنها شرکت فن آوا، که همه شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت بابت این موضوع دچار تضرر زیادی شده اند تا جایی که همه تصمیم به حذف شبانه رایگان گرفتند. در این بین فن آوا راهکاری بینابین را اتخاذ نموده و این هدیه را فقط به مشترکینی از خود اعطا می کند که حداقل سود را برای شرکت ایجاد می کنند. فکر نمی کنم هدیه جزو وظایف یک شرکت در قبال مشترکین باشد. مثال این موضوع شرکت سامسونگ است که بر روی برخی از محصولات خود DVD Player رایگان اهداء می کند. پس به نظر شما ایشان هم دزدند و خلاف قانون عمل می کنند!!!
3-در مورد افت سرعت سرویس های یک مگ، بنده پیگیر این موضوع هستم و در صورت اثبات، مطمئن باشید که خسارت وارده جبران خواهد شد.
4- در مورد قطعی ها، ما از طریق SMS و ایمیل، عذرخواهی کرده ایم و در اینجا هم مجددا بنده از طرف شرکت عذرخواهی می کنم. در مورد جبران خسارت هم باید بگویم که دوره سرویس کلیه کاربران در شهریور ماه، یک هفته افزایش پیدا کرد و کسانی هم که طی قطعی ها دچار زیان شدند، ضمن اعلام، ترافیک هدیه دریافت کرده اند.
5-در مورد قطعی سرویس در ساعت 2 شب و افت کیفیت سرویس شبانه، بنده هم بابت این موضوع بسیار ناراحت و پیگیر هستم. علت آن تغییر در نرم افزار اکانتینگ و روش محاسبه شبانه رایگان است که مطمئن باشید با قید فوریت در حال بررسی است و انشاءاله به زودی مرتفع خواهد شد. البته ما تمام تلاشمان در راستای بهبود کیفیت سرویس برای کاربرانی است که هزینه کیفیت در 24 ساعت را می پردازند و در ساعات رایگان، برای پکیج های شبانه رایگان، شما سرویس واقعی خریداری شده خود را تجربه می کنید.
امیدوارم صحبت های بنده به اندازه کافی شفاف بوده باشد. در مورد قول هایی که عمل نشده، بنده ضمن عرض پوزش اعلام ممیکنم که تمامی تلاش تیم مدیریتی و فنی در راستای رفع مشکلات است. امیدوارم در این راه صبوری داشته باشید و با نظراتتان ما را کمک کنید.

با احترام
کاظمی

fanava PR
15-10-2012, 14:58
قانونی یا غیر قانونی این سیستم جدید شما فقط به ضرر کاربر و سود شرکت هست
توی ایران هم معمولا این مصوبها هیچ وقت الزام آور نیست
10 و 11 تا شرکت pap هست فقط فن آوا این کار رو انجام داده
تا شما بخواید منتظر بمونید همه قیمتها رو درست کنن نصف کاربرهاتون رو از دست دادید
من یکماه دیگه هم صبر میکنم درست نشد سه تا خطمو تخلیه میکنم
با سلام
در این مورد حق را کاملا به شما می دهم. ما هم با سازمان مکاتباتی انجان داده ایم که چنانچه این مصوبات فقط برای ما الزام آور است، قیمت ها را تعدیل کنیم.

با احترام
کاظمی

fanava PR
15-10-2012, 15:46
عجب! یعنی یک نهاد دولتی وجود داره که شرکت ها رو مجبور میکنه تا قیمت پایین ارائه ندن و مجبور باشن قیمتاشون رو بالا ببرن؟ دوره زمونه برعکس شده؟
با سلام
درواقع این نهاد مسئولیت نظارت بر انجام تعهدات شرکت ها را به عهده دارد و علت افزایش قیمت، افزایش تعهدات شرکت در قبال مشترکین محترم می باشد.
با احترام
کاظمی

Arash4484
15-10-2012, 17:14
2- بحث دانلود رایگان شبانه هدیه ای است که کلیه شرکت های ارائه دهنده سرویس به کاربران می داده اند که متاسفانه از دید کاربران تبدیل به وظیفه شرکت شده. لطفا بنده را هم از قانونی که این موضوع را دزدی معرفی کرده مطلع کنید تا جلوی این تخلف را بگیریم. ما شما را مجبور به خرید کالا یا خدمات خاصی نکرده ایم. مثال موضوع مطرح شده از سمت شما، هدایای تبلیغاتی است که شرکت ها بر روی محصولات خود می گذارند. شما نمی توانید شرکت پاناسونیک را زیر سوال ببرید که چرا فقط بر روی مدل خاصی از تلویزیون خود سینمای خانگی هدیه می دهد. شبانه رایگان هدیه ایست که شرکت ها به کاربران خود می دهند. در ضمن اگر در جریان نیستید، بدانید که همه شرکت ها در مورد دانلود رایگان شبانه تصمیمات جدید گرفته اند.
3- در مورد افت سرعت بنده پیگیر موضوع هستم که چنانچه اتفاق افتاده باشد، قطعا بابت آن به صورت رسمی عذرخواهی خواهم نمود و غرامت آنرا پرداخت خواهیم کرد.
4- در مورد قطعی های پی در پی، ما طی SMS و ایمیل از کاربران عذر خواهی کرده ایم و اینجا هم مجددا بنده عذرخواهی خودم را اعلام میکنم. در مورد جبران خسارت هم تا حد ممکن انجام شده. در جریان باشید که به قرارداددوره شهریور ماه کلیه کاربران فن آوا 7 روز افزوده شد.
5- در مورد قطعی در ساعت 2 شب، موضوع در حال حل است. علت آن تغییر در نرم افزار اکانتینگ و روش جدید محاسبه ساعت رایگان شبانه است که بنده هم مثل شما بابت این قطعی ناراحت بوده و مطمئن باشید که تمام تلاش خود را در جهت رفع این مشکل انجام می دهم.
کاظمی

سلام . من هم اکنون از سرویس شرکت فن آوا استفاده نمیکنم ولی دو-سه سال از این شرکت خدمات میگرفتم. الان شش ماهه دو خط در دو شهر رو به مخابرات منتقل کردم...دلیل تعویض شرکت من هم کمابیش همینه که capitantom در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گفت.
پس من قصد اعتراض یا اعلام وضعیت اشتراک یا چیزی ندارم. از اونجا که برای کارم مرتب با نت درگیرم و باید آنلاین باشم، مرتب وضعیت شرکتها رو زیر نظر میگیرم تا بهترین سرویس دهنده رو انتخاب کنم و در صورت نیاز تغییر بدم.
اما غرض از پستم ...حرفهای شما در مورد اینترنت شبانه بسیار نامعمول است! کاربر اشتراکی میگیرد به اسم اینکه شبانه اش رایگان است. در نهایت شما میتوانید بگویید در سیستم شیرینگ است و سرعت کاسته میشود نه اینکه ملک طلق هر نوع مانور شرکت حتی قطع و وصل است! با تبلیغات فراوان منجمله مانور روی همین دانلود رایگان شبانه کاربر را جذب کردید و هیچ جا حرفی از هدیه و اشانتیون بودنش نیست. من هفت هشت سال با اینترنت پرسرعت سروکار دارم و این حرفها در مورد جایزه بودن ساعات رایگان بار اول است که میشنوم.
در پایان همونطور که دوستان هم گفتند گذاشتن محدودیت در دانلود شبانه واقعن امری کم ظهور است، که با امتیازاتی که دیگر شرکتها میدهند باعث رویگردانی بیش از پیش کاربران از این شرکت یا دیگر شرکتهای کم فروش میشود.

capitantom
15-10-2012, 17:16
فقط یه سوال ولی خداوکیلی حقیقت رو بگیید
سرعت شبانه مثله قبل میشه؟ با توجه به ابنکه سرویس شبانه خیلی از اکانت ها رو قطع کردید

Extreme-Forces
15-10-2012, 18:36
والا همه اين شرکتا سر و ته يه کرباسن..
فکر نکن جای ديگه بری خيلی بهتره..
مگه اينکه تعرفه يا شرايطش خيلی فرق کنه..
اگه نزديک به همه خودتو اسير ISP عوض کردن نکن..
اره همشون مثل همن. ولي حداقل ديگه مخابرات سرويسش يجوره. (كمترم پول ميديم.).شب و روزت سرعت يجوره. اين همه فراز و نشيب نداره.

با سلام

لطفا اعلام کنید که در کدام بخش کیفیت خدمات افت کرده تا بررسی و رفع شود.

متشکرم

سلام.
من سرويس 256 دارم كه اين چند وقته خيلي تغييرات داشته. يه مدت پينگ افتضاح بود و Time out بسيار زياد. بعد درست شد و يهو رايگان شبانه سرعتش افت كرد.
سرعت روزانه خيلي بالاست و Down Stream روي 4096 تنظيم شده كه واقعا هيچ دليلي براي اين همه سرعت زياد نميبينم. عوضش شبانه يه مدت سرعتش خوب بود كه ديگه خراب شده. ( ميگم يكم از اين سرعت روزانه رو بديد شبانه :دي ) . يا حداقل برنامه كلي شبانه رايگان رو بگيد ما بدون چيكار كنيم ، همش منتظريم كه يا مثل قبلش بشه يا اگه نميشه بگيد كه تغيير كرده. صداقت و شفافيت عملكرد خيلي مهمه. نه اينكه زنگ بزنيم پشتيباني بگن كه دو سه روز ديگه درست ميشه و نشه!!
با سپاس.

kourosh4u
15-10-2012, 22:15
با سلام

من کاظمی هستم، مدیر بازاریابی و فروش تهران شرکت فن آوا
بابت اینکه چرا سرویس 2 مگ حذف شده و چرا قیمت ها افزایش پیدا کرده، باید بگویم که طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور، شرکت ها ملزم به ارائه تعرفه های مصوب سازمان و رعایت سطح کیفیت خاصی به ازای هر سرویس هستند که بابت این موضوع، فن آوا به عنوان اولین شرکتی که موفق به اخذ تاییدیه سازمان تنظیم مقررات رادیویی شده، ملزم به تغییر قیمت و حذف برخی از سرویس ها بوده است. بنده ضمن عرض پوزش بابت این موضوع(افزایش قیمت و حذف برخی پکیج ها)، امیدوارم که با همراهی شما دوستان، بتوانیم کاستی های شرکت را رفع کنیم و با توجه به تغییرات مثبتی که طی چند ماه اخیر اتفاق افتاده، سرویس با کیفیت تری در اختیار شما دوستان قرار دهیم .
خواهش می کنم که مشکلات، نارضایتی یا موارد مثبتی که به نظرتان می رسد را با ایمیل من یا در همین انجمن مطرح نمایید.:20:

متشکرم

اول اينکه واقعاً جای تشکر داره که توجه در اين سطح
داريد که بياين توی فروم جواب بدين البته اينم بايد بگم
واقعاً عجيبه که يه شرکت اينتنرتی اينباکس ايميل رسميش
پر باشه و ايميل ها ريجکت بشه و به ايميل ها جواب نده!

اين حرف شما رو هم من دقيق متوجه نميشم ملزم به حذف برخی
سرويس ها؟ يعنی گفتن اجازه نداريد 2 مگ بدين؟ يا مثلاً 2 مگتون
بايد اين شرايط رو داشته باشه که نمی تونيد حذفش کردين؟ آينده
چيه؟ قرار بود اينترنت ارزون تر و بهتر شه نه گرون تر و کم سرعت تر!
البته افزايش کيفيت سرويس فعلی رو من حس کردم..

با سلام
نگران افت سرعتتون نباشید. کیفیت سرویس های یک مگ و 2 مگ فن آوا کاملا شبیه هم است.
با احترام
کاظمی

در اين مورد که دغدقه خيلی از کاربران هست لطفاً توضيح دقيق تر
بدين يعنی چی کاملاً شبيه هم هست؟ می دونيم که سرعت
روزانه رو تا 4 مگ باز گزاشتيد و اگه اينطور باشه احتمالاً همه سرويس
ها بايد کاملاً شبيه به هم باشه! موضوع مورد بحث ما دانلود
شبانه هست سرعت دانلود شبانه سرويس 1 مگ جديد چقدر
خواهد بود؟

آيا همون 2 مگه سابقه اسمش عوض شده فقط؟ می دونم
که ممکنه به عنوان نماينده شرکت نتونيد بعضی چيزا رو به
صورت پابليک پست کنيد لطفاً در چنين حالتی برام پيام خصوصی
بزاريد. من فکر کنم حدود سال 86 بود که فن آوا رو به عنوان اولين
شرکتی که اينترنت 1 مگ با تعرفه قابل تحمل می داد انتخاب کردم
و با 2 مگ و 4 مگ شدنش هم ذوق زده شدم ولی الان اين پسرفت
رو نمی تونم هضم کنم لطفاً کمکم کنيد..

5- در مورد قطعی در ساعت 2 شب، موضوع در حال حل است. علت آن تغییر در نرم افزار اکانتینگ و روش جدید محاسبه ساعت رایگان شبانه است که بنده هم مثل شما بابت این قطعی ناراحت بوده و مطمئن باشید که تمام تلاش خود را در جهت رفع این مشکل انجام می دهم.

کاظمی

به قول شير فرهاد ايکه گفتين يعنی چه!؟
روش جديد محاسبه ساعت رايگان؟ روش قبلی چش بود؟
روش جديد قراره چيکار کنه؟ و يه نکته ديگه يه شرکتی
که اسمش يادم نمياد تصميم گرفت ساعت های دانلود
شبانه اش رو تو طول روز تقسيم کنه تا بتونه فشار کمتر
و کيفيت بهتری داشته باشه کاربرا بتونن انتخاب کنن مثلاً
ساعت 2 تا 7 داشته باشن يا 7 تا 11 اينا مثلاً. شما نميتونين
از اين کارا بکنيد؟ يه پيشنهاد هم دارم اگه ممکنه مثل يه مقطع
کوتاهی که ساعت شبانه رو 1 تا 6 کردين دوباره 1 تا 6 کنيد..

pilot2000
15-10-2012, 22:53
منم ساكن تهرانم دوستان
دوستان توجه كنيد ، اشتراك من اصلا شبانه رايگان نداره در حالي كه راس 2 قطع ميشه هر شب
يه شب مشغول طراحي سايت بودم و بايد تا فرداش تحويل ميدادم نت قطع شد تا ساعت 3 اصلا وصل نميشد يعني رسما رو مخم رفته بود

كه رسما همه اجدادشونو مورد عنايت قرار دادم

ونكنته جالب اينه كه وقتي دوباره بعد ساعت 2 وصل ميكنم سرعتم كم ميشه مثل سرويسايي كه رايگان داره

و از همه جالبتر پاسخ چرت و پرت پشتيبانه

1. راس ساعت 2 سرور همه رو كيك ميكنه چه فري يا غير فري
2. چون شبانه بقيه فعال ميشه سرعت شما كم ميشه !!!!!!!!

نه خدايي اين چرت و پرت نيست ؟

milad_gta
15-10-2012, 23:01
با سلام
بنده با بیان حقیقت هیچ مشکلی ندارم. مسئله کلی گویی است که قطعا به آن انتقاد نمی گویند.
اگر به پاسخ های من به دیگر دوستان هم دقت کرده باشید، بنده نه ادعا کرده ام که بهترین شرکت در این زمینه هستیم و نه جبهه گیری خاصی انجام داده ام.
من هم مثل شما به اینکه شرکت فن آوا وضعیت خوبی نداشته است اعتقاد دارم .

لازم می بینم خدمت تمامی دوستان اعلام کنم که طی یک سال گذشته، با توجه به تغییراتی که در شرکت از لحاظ کادر مدیریتی، کادرفنی، سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری شکل گرفته، روند ارائه سرویس به مشترکین در شرکت فن آوا در حال تغییر است. از جمله این تغییرات می توان به بالارفتن سرعت اینترنتی کاربران در بسیاری از مراکز مخابراتی تهران اشاره کرد. البته ما هم معتقدیم که شرایط موجود شرایط ایده آل و حتی در برخی بخش ها، خوبی هم نیست. ولی تمام تلاشمان در جهت بهبود شرایط و تطبیق آن با نیاز مشتریان عزیز شرکت یا کاربران محترم اینترنت کشور است. امیدوارم که در آینده نزدیک شما هم این تغییرات را احساس کنید و خوشحال می شویم که انتقادات سازنده شما را بشنویم.

با احترام
کاظمی

بنده تمام موارد ( مثبت و منفی ) رو با جزئیات در تایپیک مطرح کردم و کلی گویی صورت نگرفته ، کافیه به چند صفحه قبل نگاهی کنید ، با یک مقایسه ساده همه چیز مشخص میشه .

برگ برنده یک شرکت رضایت مشترکین اون شرکت هست ، نه مجوز ها و ... ، شرکت X با تعداد زیادی مجوز و جایزه ، جزو منفور ترین شرکت ها هست ، ظاهرا شما هم راه اون رو دنبال میکنید .

خودتون میدونید حق کاربر چی هست و آیا این حق در شرکت شما تحقق پیدا میکنه یا نه ، فقط بعضی وقت ها هم خودتون رو جای مشترک بزارید ، خواهشا ...

20sasa
16-10-2012, 01:03
با سلام
اگر از پاسخ های بنده به شما احساس توهین منتقل شده عذر خواهی می کنم چراکه هدف من از عضویت و پاسخگویی در این انجمن، صرفا ارتباط مستقیم باکاربران محترم و بررسی مشکلات و مسائل موجود و تلاش در جهت رفع آنهاست.
1- افزایش قیمت ها: این موضوع که دیگر شرکت ها این کار را انجام نداده اند از جمله مواردی است که ما هم نسبت به سازمان تنظیم مقررات رادیویی اعتراض داشته ایم و رسما هم اعلام کرده ایم. موضوع بد آمدن از پول نیست، بلکه موضوع ارائه سرویس متعهد شده در قرارداد به کاربر است. در مورد قیمت ها هم با توجه به افزایش هزینه ها، افزایش قیمت کمتر از 10درصد به نظر من منطقی است. برخورد منصفانه به نظر من سود هردو طرف یک کسب و کار است در غیر اینصورت ما هم بعد از مدت کوتاهی مثل شرکت لایزر برشکست خواهیم شد.
2- بحث دانلود رایگان شبانه هدیه ای است که کلیه شرکت های ارائه دهنده سرویس به کاربران می داده اند که متاسفانه از دید کاربران تبدیل به وظیفه شرکت شده. لطفا بنده را هم از قانونی که این موضوع را دزدی معرفی کرده مطلع کنید تا جلوی این تخلف را بگیریم. ما شما را مجبور به خرید کالا یا خدمات خاصی نکرده ایم. مثال موضوع مطرح شده از سمت شما، هدایای تبلیغاتی است که شرکت ها بر روی محصولات خود می گذارند. شما نمی توانید شرکت پاناسونیک را زیر سوال ببرید که چرا فقط بر روی مدل خاصی از تلویزیون خود سینمای خانگی هدیه می دهد. شبانه رایگان هدیه ایست که شرکت ها به کاربران خود می دهند. در ضمن اگر در جریان نیستید، بدانید که همه شرکت ها در مورد دانلود رایگان شبانه تصمیمات جدید گرفته اند.
3- در مورد افت سرعت بنده پیگیر موضوع هستم که چنانچه اتفاق افتاده باشد، قطعا بابت آن به صورت رسمی عذرخواهی خواهم نمود و غرامت آنرا پرداخت خواهیم کرد.
4- در مورد قطعی های پی در پی، ما طی SMS و ایمیل از کاربران عذر خواهی کرده ایم و اینجا هم مجددا بنده عذرخواهی خودم را اعلام میکنم. در مورد جبران خسارت هم تا حد ممکن انجام شده. در جریان باشید که به قرارداددوره شهریور ماه کلیه کاربران فن آوا 7 روز افزوده شد.

امیدوارم که پاسخ های من صریح بوده باشد و به شما حس لاپوشانی منتقل نکند.

در پایان ضمن اعتراض شدید از لحن و الفاظ شما در قبال سرکار خانم ترکمان، قضاوت در مورد ادب و فرهنگ شما را به عهده کاربران محترم انجمن می گذارم.

کاظمی

1- از اولین روز افزایش قیمتها تنها جوابتون همین بوده و هنوز هم در کمال پررویی!! (کل شرکت منظورمه) هنوز همین جواب رو تکرار میکنید!!
تا اونجایی که ما میدونیم معمولا افزایش یا کاهش قیمتها رو بصورت دستورالعمل یا بخشنامه بصورت همگانی و موازی برای همه در هر صنفی اعلام میکنن ( روال عمومی) البته تاخیر چند روزه در این پروسه مخصوصا زمانی که مخاطبین زیاد باشند (نه فقط یازده شرکت) طبیعیه...
یک ماه گذشت از افزایش قیمتهایتان .... انصافا 30 روز این جواب رو تکرار کردید... خودتون خسته نشدید!! ما که هیچ!!
بحث رقابت به کنار .... میرسیم به همون بحث شفاف سازی ....

2- هدیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما در کجای سایتتان و در کجای قرارداد ذکر کردید این هدیه است؟؟
شما مثالتان از اساس اشتباه است چرا که سینمای خانگی کاری اضافه تر از کالای اصلی که lcd است انجام میدهد و نه مثل شما جزئی از کالای اصلی رو بعنوان هدیه؟؟؟ و با منت به کاربر با شرایط اجباری عرضه میکنید....
مثلا فرض کنید پاناسونیک سیستمی پیاده کند که مثلا استفاده از lcd هایش در ساعت 2 تا 7 بامداد تنها برای مشتریانی فراهم باشد که 40 اینچ به بالا بخرند!!! این میشود شبیه کار شما که جرم و فروش خدمات بصورت اجباریست!

3- لطفا پیگیری کنید .... چون عین واقعیت است و برای من و چند مشترک دیگرانتان که در ارتباط هستیم اتفاق افتاد ( سرویس 2 مگ قبل از اتمام دوره اشتراک بدون رضایت کاربر تبدیل به 1 مگ شد چون شما سرویس های 2 مگ رو حذف کردید! البته یکطرفه)
4- اولا که من تا حالا در حسرت دریافت یک SMS یا ایمیل حتی خالی از فن آوا مانده ام
اگر کسی از بچه ها اینجا پیغامی گرفته از فن آوا خواهشا اعلام کنه شاید اشکال فقط از منه؟؟
این اضافه شدن 7 روز کجا اعمال شده؟؟ در مورد فن آوا صحبت میکنید؟؟
میشه کسی اگه گرفته اعلام کنه؟؟؟

5- موضوع قطعی 2 نیمه شب که 3 هفته است در حال حل است!!!
اگر می خواستید یک روز هم بیشتر طول نمیکشید تا مشکل حل بشه
مسئله دقیقا همین جاست که تصمیم مدیران شرکت در حل این مشکل نیست و فعلا با خریدن زمان همان کاری رو میکنید که خانم ترکمان همیشه انجام میدهد!!

من نمی خوام بصورت موردی در مورد ترکمان چیزی مطرح کنم ولی این ر ا بدونید من با خیلی از همکاران شما در تماس بوده ام و هستم انصافا در داشتن صبر و حوصله و انصاف هیچ کم نگذاشتند و از این نظر در بین همه شرکت ها نمونه هستید ( نگید فقط منفی می بینه)
ولی مطمئن باشید وقتی از خانم ترکمان بد می گویم حتمارفتارها و حرکتهایی از ایشان دیده ام .

در پایان لازم میدونم از حضور مستمر و حوصله و وقتی که در این تاپیک گذاشته اید تا حداقل گوش شنوایی باشید برای شنیدن شکایتهای زیاد کاربران شرکت فن آوا ( شاید می توانستید از کنار این تاپیک خیلی راحت بگذرید و خود را به ندیدن بزنید) قدردادنی کنم
به پاس این حرکت شما ، من و تعدادی از دوستانم که کاربر شما هستیم فعلا از تصمیم خود در کوچ کردن از فن آوا تجدید نظر کنیم به امید اینکه کسی چون شما در تلاش برای رفع مشکلات ما باشد..
با سپاس

italodance
16-10-2012, 08:43
بنده تمام موارد ( مثبت و منفی ) رو با جزئیات در تایپیک مطرح کردم و کلی گویی صورت نگرفته ، کافیه به چند صفحه قبل نگاهی کنید ، با یک مقایسه ساده همه چیز مشخص میشه .

برگ برنده یک شرکت رضایت مشترکین اون شرکت هست ، نه مجوز ها و ... ، شرکت X با تعداد زیادی مجوز و جایزه ، جزو منفور ترین شرکت ها هست ، ظاهرا شما هم راه اون رو دنبال میکنید .

خودتون میدونید حق کاربر چی هست و آیا این حق در شرکت شما تحقق پیدا میکنه یا نه ، فقط بعضی وقت ها هم خودتون رو جای مشترک بزارید ، خواهشا ...

اقا واقعا زیبا گفتی من فن اوایی نیستم ولی خواستم از این حرفت تشکر کنم چون این حرفت صرفا به فن اوا مربوط نیست و همه را در میگیرد بله ملاک و گزینه اخر مشتری یا همان end
user هست و هیچ چیز دیگر

isp ها حتی میتوانند در همین انجمن نه سایت خودشان نظر سنجی کنند و تا حدودی 40% کاربرانشون که بالحق در همین انجمن هستند را چک کنند ان وقت تشریف بیارند و توضیح بدهند

fanava PR
16-10-2012, 09:10
فقط یه سوال ولی خداوکیلی حقیقت رو بگیید
سرعت شبانه مثله قبل میشه؟ با توجه به ابنکه سرویس شبانه خیلی از اکانت ها رو قطع کردید

با سلام
لطفا از امروز 23/7/91، مجددا کیفیت سرویس خود را کنترل کنید. بر اساس تغییراتی که در سیستم های شرکت داده شده است، باید کیفیت مطلوب تری نسبت به گذشته احساس کنید.
لطفا بنده را هم از احساس تغییر، چه مثبت و چه منفی، مطلع نمایید.
با احترام
کاظمی

arash rashno
16-10-2012, 09:12
دیشب (25/7/91) ساعت 2 که اصلا وصل نمیشد
ساعت 4 هم وصل شدم نصف سرعت اسمی رو میداد الان کجا کیفیت بهتر شده ؟
من دو روز پیش سرعت شبانه اسمی بود

fanava PR
16-10-2012, 09:39
منم ساكن تهرانم دوستان
دوستان توجه كنيد ، اشتراك من اصلا شبانه رايگان نداره در حالي كه راس 2 قطع ميشه هر شب
يه شب مشغول طراحي سايت بودم و بايد تا فرداش تحويل ميدادم نت قطع شد تا ساعت 3 اصلا وصل نميشد يعني رسما رو مخم رفته بود

كه رسما همه اجدادشونو مورد عنايت قرار دادم

ونكنته جالب اينه كه وقتي دوباره بعد ساعت 2 وصل ميكنم سرعتم كم ميشه مثل سرويسايي كه رايگان داره

و از همه جالبتر پاسخ چرت و پرت پشتيبانه

1. راس ساعت 2 سرور همه رو كيك ميكنه چه فري يا غير فري
2. چون شبانه بقيه فعال ميشه سرعت شما كم ميشه !!!!!!!!

نه خدايي اين چرت و پرت نيست ؟

با سلام
مساله قطع شدن در ساعت 2 شب مورد بررسی قرار گرفت و از دیشب این موضوع حل شده است. چنانچه این موضوع ادامه پیدا کرد به ما اطلاع دهید.
در مورد افت سرعت هم کاملا حق با شماست و سیاست شرکت هم بر این بوده که دوستانی که از شبانه رایگان استفاده نمی کنند، دچار افت سرعت نشوند. این موضوع هم بررسی شده و ضمن انجام تغییرات، از دیروز می بایست حل شده باشد.
لطفا این موارد را مجددا کنترل کنید و نتیجه را اعلام نمایید.
قبلا از همکاری شما متشکرم.

با احترام
کاظمی

20sasa
16-10-2012, 11:11

کاملا تایید میشه
ساعت 2 تا 2.30 بطور کامل قطع بود
شاید باورتون نشه .... ولی من برای اینکه جواب ایمیل دوستم رو می خواستم بدم و خیلی ضروری بود مثل چند سال پیش
مجبور شدم از دایال آپ استفاده ( در عین داشتن اینترنت پرسرعت!!! فن آوا) و با کلی بدبختی کارم رو راه بندازم .... کلی خاطراتم زنده شد.... این لطف فن آوا رو هیچ وقت فراموش نمی کنم و مطمئن باشید حتما جبران می کنم
آقایون ... خانمها ....دوستان من:اگه دوست دارین هرچی خاطره از سالها قبلتون با دایال آپ و اینترنت زغالی دارین زنده بشه، حتما بیاید فن آوا !!!
این هم لابد سرویس جدید فن آواست در افزایش کیفیت و رضایت مندی مشتریان...... انصافا حیف سنگ پای قزوین!!!!

Hamid323
16-10-2012, 12:39
واقعا این قطع شدن سر ساعت 1:55 حسابی اعصاب خرد کنه. دیشبم من وسط کاری بودم یهو قطع شد تا حدود نیم ساعت
IBS به اون خوبی رو برداشتید یه سیستم ایرانی دیگه که هیچ چیزش درست نیست گذاشتین فقط رو اعصاب ما اسکی میره

kourosh4u
16-10-2012, 13:50
1
4- اولا که من تا حالا در حسرت دریافت یک SMS یا ایمیل حتی خالی از فن آوا مانده ام
اگر کسی از بچه ها اینجا پیغامی گرفته از فن آوا خواهشا اعلام کنه شاید اشکال فقط از منه؟؟

برای من sms اومده احتمالاً شماره ات رو ندارن..

تاييد ميشه ديشب برای من هم 2.15 به بعد وصل شد
و منی که 2 مگ بود اکانتم ديشب 1 مگ هم نبود..

اول اينکه واقعاً جای تشکر داره که توجه در اين سطح
داريد که بياين توی فروم جواب بدين البته اينم بايد بگم
واقعاً عجيبه که يه شرکت اينتنرتی اينباکس ايميل رسميش
پر باشه و ايميل ها ريجکت بشه و به ايميل ها جواب نده!

اين حرف شما رو هم من دقيق متوجه نميشم ملزم به حذف برخی
سرويس ها؟ يعنی گفتن اجازه نداريد 2 مگ بدين؟ يا مثلاً 2 مگتون
بايد اين شرايط رو داشته باشه که نمی تونيد حذفش کردين؟ آينده
چيه؟ قرار بود اينترنت ارزون تر و بهتر شه نه گرون تر و کم سرعت تر!
البته افزايش کيفيت سرويس فعلی رو من حس کردم..

در اين مورد که دغدقه خيلی از کاربران هست لطفاً توضيح دقيق تر
بدين يعنی چی کاملاً شبيه هم هست؟ می دونيم که سرعت
روزانه رو تا 4 مگ باز گزاشتيد و اگه اينطور باشه احتمالاً همه سرويس
ها بايد کاملاً شبيه به هم باشه! موضوع مورد بحث ما دانلود
شبانه هست سرعت دانلود شبانه سرويس 1 مگ جديد چقدر
خواهد بود؟

آيا همون 2 مگه سابقه اسمش عوض شده فقط؟ می دونم
که ممکنه به عنوان نماينده شرکت نتونيد بعضی چيزا رو به
صورت پابليک پست کنيد لطفاً در چنين حالتی برام پيام خصوصی
بزاريد. من فکر کنم حدود سال 86 بود که فن آوا رو به عنوان اولين
شرکتی که اينترنت 1 مگ با تعرفه قابل تحمل می داد انتخاب کردم
و با 2 مگ و 4 مگ شدنش هم ذوق زده شدم ولی الان اين پسرفت
رو نمی تونم هضم کنم لطفاً کمکم کنيد..

به قول شير فرهاد ايکه گفتين يعنی چه!؟
روش جديد محاسبه ساعت رايگان؟ روش قبلی چش بود؟
روش جديد قراره چيکار کنه؟ و يه نکته ديگه يه شرکتی
که اسمش يادم نمياد تصميم گرفت ساعت های دانلود
شبانه اش رو تو طول روز تقسيم کنه تا بتونه فشار کمتر
و کيفيت بهتری داشته باشه کاربرا بتونن انتخاب کنن مثلاً
ساعت 2 تا 7 داشته باشن يا 7 تا 11 اينا مثلاً. شما نميتونين
از اين کارا بکنيد؟ يه پيشنهاد هم دارم اگه ممکنه مثل يه مقطع
کوتاهی که ساعت شبانه رو 1 تا 6 کردين دوباره 1 تا 6 کنيد..

جناب fanava pr اين همه حرف و نقل قول من
نيازی به جواب از طرف شما نداشت؟

20sasa
16-10-2012, 14:00
برای شما هم 7 روز به دوره تان اضافه شده؟؟ (برای جبران قطعی های وحشتناک یکماه اخیر)

kourosh4u
16-10-2012, 14:04
برای شما هم 7 روز به دوره تان اضافه شده؟؟ (برای جبران قطعی های وحشتناک یکماه اخیر)

من روز های دقيق باقی مونده اکانتم رو يادم نيست
که بدونم اضافه شده يا نه ولی اگه اضافه شده اطلاعی
به من ندادن..

tranceyou
16-10-2012, 14:23
کسایی که تست کردن سرعت فرقی کرده ایا سرعت روی همون 350 تا 400 برگشته؟؟؟

arash rashno
16-10-2012, 14:33

شهریور 7 روز اضافه شد ولی گیگ که اضافه ندادند که !
روز بدون گیگ به چه دردی میخوره ؟ باید واسه روزهایی که دادند گیگ خرید

arash rashno
16-10-2012, 14:35
کسایی که تست کردن سرعت فرقی کرده ایا سرعت روی همون 350 تا 400 برگشته؟؟؟

شما بگو سرعت روز 1مگابایت در ثانیه
فایدش چیه ؟
فقط باعث میشه ترنسفر زودتر تموم بشه

pilot2000
16-10-2012, 14:38
چك كرديم از دوتا خط ، شبا دوباره سرعت كم شد رفقا

فكر كنم اين چند روزي كه سرعت شبا اسمي بود ، فقط جهت از دست ندادن كاربراشون بعد افزايش تعرفه و كاهش سرعتا بود ...

دوباره به روال قبل برگشت

arash rashno
16-10-2012, 14:42
چك كرديم از دوتا خط ، شبا دوباره سرعت كم شد رفقا

فكر كنم اين چند روزي كه سرعت شبا اسمي بود ، فقط جهت از دست ندادن كاربراشون بعد افزايش تعرفه و كاهش سرعتا بود ...

دوباره به روال قبل برگشت
یعنی دوباره شده نصف سرعت اسمی ؟

20sasa
17-10-2012, 10:26
1- از اولین روز افزایش قیمتها تنها جوابتون همین بوده و هنوز هم در کمال پررویی!! (کل شرکت منظورمه) هنوز همین جواب رو تکرار میکنید!!
تا اونجایی که ما میدونیم معمولا افزایش یا کاهش قیمتها رو بصورت دستورالعمل یا بخشنامه بصورت همگانی و موازی برای همه در هر صنفی اعلام میکنن ( روال عمومی) البته تاخیر چند روزه در این پروسه مخصوصا زمانی که مخاطبین زیاد باشند (نه فقط یازده شرکت) طبیعیه...
یک ماه گذشت از افزایش قیمتهایتان .... انصافا 30 روز این جواب رو تکرار کردید... خودتون خسته نشدید!! ما که هیچ!!
بحث رقابت به کنار .... میرسیم به همون بحث شفاف سازی ....

2- هدیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما در کجای سایتتان و در کجای قرارداد ذکر کردید این هدیه است؟؟
شما مثالتان از اساس اشتباه است چرا که سینمای خانگی کاری اضافه تر از کالای اصلی که lcd است انجام میدهد و نه مثل شما جزئی از کالای اصلی رو بعنوان هدیه؟؟؟ و با منت به کاربر با شرایط اجباری عرضه میکنید....
مثلا فرض کنید پاناسونیک سیستمی پیاده کند که مثلا استفاده از lcd هایش در ساعت 2 تا 7 بامداد تنها برای مشتریانی فراهم باشد که 40 اینچ به بالا بخرند!!! این میشود شبیه کار شما که جرم و فروش خدمات بصورت اجباریست!

3- لطفا پیگیری کنید .... چون عین واقعیت است و برای من و چند مشترک دیگرانتان که در ارتباط هستیم اتفاق افتاد ( سرویس 2 مگ قبل از اتمام دوره اشتراک بدون رضایت کاربر تبدیل به 1 مگ شد چون شما سرویس های 2 مگ رو حذف کردید! البته یکطرفه)
این اضافه شدن 7 روز کجا اعمال شده؟؟ در مورد فن آوا صحبت میکنید؟؟
میشه کسی اگه گرفته اعلام کنه؟؟؟

5- موضوع قطعی 2 نیمه شب که 3 هفته است در حال حل است!!!
اگر می خواستید یک روز هم بیشتر طول نمیکشید تا مشکل حل بشه
مسئله دقیقا همین جاست که تصمیم مدیران شرکت در حل این مشکل نیست و فعلا با خریدن زمان همان کاری رو میکنید که خانم ترکمان همیشه انجام میدهد!!

من نمی خوام بصورت موردی در مورد ترکمان چیزی مطرح کنم ولی این ر ا بدونید من با خیلی از همکاران شما در تماس بوده ام و هستم انصافا در داشتن صبر و حوصله و انصاف هیچ کم نگذاشتند و از این نظر در بین همه شرکت ها نمونه هستید ( نگید فقط منفی می بینه)
ولی مطمئن باشید وقتی از خانم ترکمان بد می گویم حتمارفتارها و حرکتهایی از ایشان دیده ام .

در پایان لازم میدونم از حضور مستمر و حوصله و وقتی که در این تاپیک گذاشته اید تا حداقل گوش شنوایی باشید برای شنیدن شکایتهای زیاد کاربران شرکت فن آوا ( شاید می توانستید از کنار این تاپیک خیلی راحت بگذرید و خود را به ندیدن بزنید) قدردادنی کنم
به پاس این حرکت شما ، من و تعدادی از دوستانم که کاربر شما هستیم فعلا از تصمیم خود در کوچ کردن از فن آوا تجدید نظر کنیم به امید اینکه کسی چون شما در تلاش برای رفع مشکلات ما باشد..
با سپاس

خب ظاهرا اینها قطعی 2 نیمه شب حل شده ولی مشخصه کاملا برنامه ریزی شده بوده
چون دقیقا از پریشب سرعت به محض ورود به ساعت رایگان ، نصف اسمی میشه!!!
واقعا اومدن به فن آوا دیوونگی محضه ...
من به عقل کسی که با وجود این شرایط مشترک فن آوا بشه شک دارم!!
1- سرعت نصف آن چیزی که حقتونه! و پولش رو میدید
2- کمترین ساعت رایگان اونم فقط 2تا7 در مقایسه با آسیاتک (1تا9)
3- قیمتهای فضایی و گران
4- قطعی های زیاد و بی حساب و کتاب
5- سیستم اکونتینگ ضعیف و پراشتباه و پر اشکال
6- ....................

این خلاصه وضعیت فن اواست !!!!

آش اینقدر شوره که آقای کاظمی(مدیریت فروش ) که اومد اینجا جو رو بنفع فن اوا کنه هم فرار کرد و در رفت!! دیگه خودتون ببینیند چه خر تو خریه تو این شرکت؟؟

tranceyou
17-10-2012, 10:37
باید رفت...نبایند ماند

:sq_3:

capitantom
17-10-2012, 11:18
این دیگه چه بامبول جدیدیه که راه انداختید؟؟ اصلا صفحه به زور باز میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

20sasa
17-10-2012, 11:47
این دیگه چه بامبول جدیدیه که راه انداختید؟؟ اصلا صفحه به زور باز میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من با هیلتر شکن اومدم راحت باز شد!!

milad_gta
17-10-2012, 12:27
خوب همینطور که میبینید سایر دوستان هم دارند به نتایجی که بنده رسیده بودم میرسند به نظرم لازمه پست مقایسه خودم رو اینجا دوباره قرار بدم :

چرا نباید از فن آوا سرویس گرفت :

بیاید مقایسه کنید :

قیمت ها
ساعات شبانه
کیفیت سرویس
کیفیت پشتیبانی
پنل کاربر
تخفیف ها
طرح ها

اینا چیز هایی هست که فن آوا تو همشون بازنده هست ، پس باور کنید هیچ دلیلی برای موندن در این شرکت نیست ، همه سرویس دهنده های مطرح قیمت پایین تر ، ساعات شبانه بیشتر با کیفیت بهتر ، پشتیبانی به مراتب منظم و گسترده تر ، پنل مدیریتی قدرتمند تر ، به همراه انواع تخفیف ها و طرح های مختلف دارند ، یک سرویس دهنده که هر وقت من شارژ میکردم یک سوم هزینه سرویس رو به خاطر پرداخت سریع تر همیشه تخفیف میداد ( اسم نبردم که تبلیغ نشه )

اینکه میگم شرکت رو عوض کنید ، دلیلش این هست که فن آوا هیچی نداره جز قیمت بالاتر ، ساعات شبانه کمتر ، شبانه محدود ( نه شیر شده ) ، بدون تخفیف ، یک پنل واقعا محدود و ...

خلاصه تصمیم با خودتون ، من که میریم ، تا در توانم هم هست کاربر های این شرکت رو روشن میکنم و سرویس های بهتر بهشون پیشنهاد میدم ، کارمم جوری هست که خیلی افراد در روز ازم درباره سرویس دهنده ها میپرسند قبلا شاتل معرفی میکردم چون واقعا عالی بود بعد هم با توجه به شرایط شرکت های مختلف اما قطعا هرگز نمیزارم کسی سمت این شرکت بیاد ، تا وقتی که این روش کار رو پیشه گرفتن ...

خوش باشید .

الان باید اضافه کرد :

قطعی های بسیار بالا و بدون اطلاع قبلی .
تغییر سرویس تعدادی از دوستان که هزینه 2 مگ رو داده بودن به سرویس یک مگ ، بدون هماهنگی و بازپرداخت مابه تفاوت .
دادن وعده های سر خرمن توسط پشتیبانی
هدیه دونستون سرویس شبانه
و ...

---

يادمه شاتل ايميل ميزد مشترک گرامي هفته آينده تاريخ X ساعت X تا Y اينترنت شما به اين دليل دچار اختلال خواهد شد ، هيچ وقت هم مختل نميشد ، هميشه هم بعدش 2 گيگ هديه ميدادن ، اينجا هر شب قطعه ، بعد هم علني ميگن قطع نيست . حالا جدا از روز ها که تو ساعات مختلف دچار اختلال میشه ...

tranceyou
17-10-2012, 12:45
دوستان واقعا باید رفت و نباید ماند

ببنید شاید چند روزی وقتمون بره اما روی یه شرکت دیگه رفتن یعنی صرفه جویی در هزینه و مهمتر از اون راحت موندن اعصاب هست همه بیایین تا بریم شاید این شرکت فکری کنه اما با موندن

بهشون بها میدیم و فکر میکنن ما راضی هستیم وقتی همه با هم باشیم تعداد چشم گیری جلوی چششون میاد.

:sq_23:

20sasa
17-10-2012, 12:46
من هم دیگه نه اینکه از فن آوا بدم اومده بلکه متنفر شدم و مطمئن باشید تا زمانی که بتونم دوستان و آشناها و اطرافیان از مضرات فن آوا آگاه میکنم
حالا شما بین مخابرات ( قیمت مناسب) ، پارس آنلاین ( سرعت بالا) و آسیاتک (ساعت رایگان زیاد) کدوم رو پیشنهاد میدید؟؟
برای من مهمترین چیز حجم دانلود رایگان بصورت مداوم است البته پشتیبانی و عدوم قطعی هم خیلی مهمه

kourosh4u
17-10-2012, 13:55
برای منم ديشب قطع نشد ولی نصف سرعت اسمی بود
و ساعت 6 ديگه قطع شده...منم راضی نيستم ولی فکر
کنم نماينده فن آوا بی راه نمی گفت احتمالاً تغيراتی در
اينترنت کشور قراره انجام بشه و همه جا ميشه همين
بساط! تنها پيشنهادم اينه که عجله نکنيم..حداقل تا
پايان قرارداد هامون بمونيم..

milad_gta
17-10-2012, 15:08
اگر ، اگر و بازم اگر تغییراتی در راه باشه ، با این حال ترجیح میدم الان برم جایی که بهتر از فن آوا عمل میکنه و از اینترنتم لذت ببرم ، و انتخاب هم خیلی ساده هست ، هر شرکتی بهتر از فن آوا سرویس میده .

arash rashno
17-10-2012, 15:27
برای منم ديشب قطع نشد ولی نصف سرعت اسمی بود
و ساعت 6 ديگه قطع شده...منم راضی نيستم ولی فکر
کنم نماينده فن آوا بی راه نمی گفت احتمالاً تغيراتی در
اينترنت کشور قراره انجام بشه و همه جا ميشه همين
بساط! تنها پيشنهادم اينه که عجله نکنيم..حداقل تا
پايان قرارداد هامون بمونيم..
به نظر میاد شاتل انجام داده چون اگر دقت کنید اونها موافقت نامه سطح خدمات و سرعت ارسال و سرعت دریافت ، ضریب دسترسی رو در داخل سایت مشخص کردند ولی هم قیمتها ارزونتر هست و هم تخفیفها بیشتر
مطمئن باشید هیچ وقت نمیان واسه شرکتها اینقدر ریز به ریز سرویس تعیین کنند
فناوا گفته خوب فرصته واسه اینه ملت رو بچاپه
یعنی شرکت زیرساخت میاد میگه شب نصف سرعت اسمی کن ؟ مگه میشه چرا پس مخابرات کیفیت رو پایین نیاورده
یه سری به سایت شاتل بزنید

pilot2000
17-10-2012, 16:13
دوستان توجه كنيد ، دست ما براي انتخاب pap جايگزين كاملا بازه :sq_8:

بقول ميلاد هر شركتي بهتر از فن اوا سرويس ميده

دارم رو اسياتك فكر ميكنم

kourosh4u
17-10-2012, 17:11
دوستان توجه كنيد ، دست ما براي انتخاب pap جايگزين كاملا بازه :sq_8:

بقول ميلاد هر شركتي بهتر از فن اوا سرويس ميده

دارم رو اسياتك فكر ميكنم

نه ديگه دست ما کاملاً باز نيست..
خيلی شرکتا ممکنه اصلاً تو منطقه
مخابراتی ما سرويس ندن يا پورت خالی نداشته باشن.
منم به آسياتک فکر ميکردم ولی ظاهراً تو منطقه ما
سرويس نميده..

milad_gta
17-10-2012, 17:55
نه ديگه دست ما کاملاً باز نيست..
خيلی شرکتا ممکنه اصلاً تو منطقه
مخابراتی ما سرويس ندن يا پورت خالی نداشته باشن.
منم به آسياتک فکر ميکردم ولی ظاهراً تو منطقه ما
سرويس نميده..

قبلا هم گفته بودم ، تنها دلیل برای موندن در این شرکت اجبار هست که با توجه به شرایط مختلف پیش میاد .

به هر حال به نظر من هر شرکت دیگه ای که تو منطقه شما سرویس میده بهترین گزینه برای فرار از دست فن آوا هست ...

خوش باشید .

20sasa
18-10-2012, 09:37
من چک کردم همه شرکت ها و از جمله مخابرات تو منطقه ما پورت آزاد دارن ..... فقط موندم از کدوم بگیرم.....فکر کنم بشه از مخابرات 512 گرفت، حداقلش اینه که پول کمتر میدی و دلت نمی سوزه ... من که راضی نیستم ایشالله این پول کاربرا خرج دوا درمون کارکنای شرکت فن آوا بشه .... یه مشت دزد حروم خور!!!

Lord Farshad
18-10-2012, 20:25
درود.

اوه اوه ، چند صفحه ی آخر تاپیک رو خوندم ؛ چه خبره ماشالله! ترکونده فن آوا :دی
من از قدیمی هاشون بودم، پست هام رو توی صفحات 20 و اینا میتونید ببینید؛ ولی فروردین ماه با کلی ضرر انصراف دادم و رفتم. چون حس میکردم با این محدودیت هاشون، دارم جون به لب میشم دیگه و تخلیه کردن بهترین کاری بود که میتونستم انجام بدم.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

milad_gta
18-10-2012, 22:48
بچه ها ظاهرا سایر دوستامون که از سرویس دهنده های دیگه سرویس میگیرند و ناراضی هستند از روی بی خبری میخوان بیان سمت فن آوا ، اگر موارد مشابه دیدید حتما روشنشون کنید که سرویس فن آوا چه وضعیت افتضاحی داره ، هر چند خودشون قیمت ها و امکانات رو ببیند ...

mbm110
19-10-2012, 12:39
من قبلا سرویس 512 با حجم ماهانه 3 گیگ میگرفتم که با حساب مالیات و ... میشد 15250 تومان ولی از این دوره که دیگه فقط برای حجم 5 گیگ شبانه رایگان داد به این فکر افتادم که برم از شرکت های دیگه سرویس بگیرم..... ( چون قیمت سرویس 512 با حجم ماهیانه 5 گیگ با حساب مالیات و ... که میشد 24 هزار تومان به نظرم گرون میومد)

شاتل ، صبانت ، پارس آنلاین را قیمت هاشون رو برای سرویس 512 با حجم ماهانه 5 گیگ با قیمت همین سرویس فن آوا مقایسه کردم که نتیجش این شد که با این حال بازم فن آوا از همشون ارزون تر هست!!!

به غیر از قیمت،سرعت دانلود شبانه برام خیلی مهم بود به خاطر همین نمیتونستم ریسک کنم و کلی برای جمع آوری سرویس فن آوا از خط تلفنم صبر کنم و بعد چند روزی هم برای وصل شدن سرویس از شرکت جدید معطل بمونم و حداقل 10 هزار تومن هم برای راه اندازی بدم (به غیر از هزینه سرویس که میگم همشون از فن آوا گرونترن) و تازه معلوم نباشه از شانسم سرعت دانلود شبانه شرکت جدید از شبانه فن آوا بیشتر باشه یا نه ...... ( که سرعت شبانه شاتل را مطمئن هستم از سرعت شبانه فن آوا کمتره !!!! چون تو همین خونه برادرم با یه خط تلفن دیگه از شرکت شاتل سرویس 512 الان داره استفاده میکنه که سرعت شبانش اصلا به 60 نمیرسه در حالی که سرعت شبانه من بین 50 تا 70 هست....همین دیشب (شب جمعه) سرعت دانلودم بین 60 تا 70 بود! ) ( یادش بخیر چند ماه پیش سرعت شبانم بالای 100 بود !!!!! ولی الان حداقل 2 ماهی هست که بین 50 تا 70 هست)

پس نتیجه گرفتم: مجبورم و چاره دیگه ای ندارم که همین سرویس 5 گیگ فن آوا رو تمدید کنم !

( من ساکن تهران،منطقه مخابراتی اشرفی اصفهانی هستم)

milad_gta
19-10-2012, 13:01
پارس آنلاین و آسیا تک گزینه های مناسب تری برای شما هستند ، حالا باز میل خودتونه ... ضمنا تمام تعرفه ها رو دوباره چک کنید و فقط رو پلن خودتون متمرکز نشید .

تا قبل مشکلات شبانه فن آوا با اینکه سرویس هاش از همه گرون تر بود و هیچ امکاناتی هم نمیداد ( هست و نمیده ) به خاطر سرعت خوبش همه چیز رو تحمل میکردم ، منتهی الان واقعا از سرویس مخابرات بیشتر رضایت دارم تا سرویس فن آوا ...

kourosh4u
19-10-2012, 14:40
من قبلا سرویس 512 با حجم ماهانه 3 گیگ میگرفتم که با حساب مالیات و ... میشد 15250 تومان ولی از این دوره که دیگه فقط برای حجم 5 گیگ شبانه رایگان داد به این فکر افتادم که برم از شرکت های دیگه سرویس بگیرم..... ( چون قیمت سرویس 512 با حجم ماهیانه 5 گیگ با حساب مالیات و ... که میشد 24 هزار تومان به نظرم گرون میومد)

شاتل ، آسیاتک ، پارس آنلاین را قیمت هاشون رو برای سرویس 512 با حجم ماهانه 5 گیگ با قیمت همین سرویس فن آوا مقایسه کردم که نتیجش این شد که با این حال بازم فن آوا از همشون ارزون تر هست!!!

به غیر از قیمت،سرعت دانلود شبانه برام خیلی مهم بود به خاطر همین نمیتونستم ریسک کنم و کلی برای جمع آوری سرویس فن آوا از خط تلفنم صبر کنم و بعد چند روزی هم برای وصل شدن سرویس از شرکت جدید معطل بمونم و حداقل 10 هزار تومن هم برای راه اندازی بدم (به غیر از هزینه سرویس که میگم همشون از فن آوا گرونترن) و تازه معلوم نباشه از شانسم سرعت دانلود شبانه شرکت جدید از شبانه فن آوا بیشتر باشه یا نه ...... ( که سرعت شبانه شاتل را مطمئن هستم از سرعت شبانه فن آوا کمتره !!!! چون تو همین خونه برادرم با یه خط تلفن دیگه از شرکت شاتل سرویس 512 الان داره استفاده میکنه که سرعت شبانش اصلا به 60 نمیرسه در حالی که سرعت شبانه من بین 50 تا 70 هست....همین دیشب (شب جمعه) سرعت دانلودم بین 60 تا 70 بود! ) ( یادش بخیر چند ماه پیش سرعت شبانم بالای 100 بود !!!!! ولی الان حداقل 2 ماهی هست که بین 50 تا 70 هست)

پس نتیجه گرفتم: مجبورم و چاره دیگه ای ندارم که همین سرویس 5 گیگ فن آوا رو تمدید کنم !

منم وضعيتم مثل تو هست..
قيمت ها که اصولاً نزديک به همه قيمت يکم
بالاتر قطعی کمتر و اينا داره. منم 2 مگ شبانه دار
ميخوام که کسی جز آسياتک نداره ظاهراً اونم به من
سرويس نميده...وضعيت شاتل تاييد ميشه پارس آنلاين
هم هنر کنه سرعت اسميش رو بده که اونم بيشتر 1 مگ
نيست..وايمکس مبين نت هم 2 مگ شبانه دار داره ولی
فکر نکنم بشه رو کيفيتش اصلاً حساب کرد..

tranceyou
19-10-2012, 14:50
ببنید دوستان بعضیا میگن فن آوا الان ارزونتره قربونتون برم الان پارس آنلاین 100 گیگ رو میده 200 تومن بدون افت کیفیت و شرکتای دیگه هیچ تغییر چشم

گیری مثل فن آوا نداشتن و تا الان هم بدون افت کیفیت دارن کار میکنن اگر حق با این شرکت بود مسئول فروشش از تاپیک نمیرفت و جواب قانع کننده + انجام

حرفهایی که میگفت رو میداد نه اینکه همش شعار و وعده انگار ما در روز چندساعت وقت داریم که اونم بخواد به پای وعده بسوزه ما که داریم پول میدیم و

میخواییم که خدمات بدن اما... نمیدونم چی بگم دیگه

arash rashno
19-10-2012, 15:19
دو شب گذشته شبانه دوباره سرعت اسمی شده
ولی قیمتها هم نجومی هستند

Lord Farshad
19-10-2012, 16:49

البته سرویس 1 مگ آسیاتک فکر کنم برای شما مناسب باشه.

ضمنا دوست عزیز، با توجه به معیارهایی که ذکر کردید، بنده سرویس های نوین نت رو هم بهتون پیشنهاد میکنم.

arash rashno
19-10-2012, 17:19
الان تعرفه های آسیاتک رو میدیم خیلی ارزونتره
سرویس 2 مگ 20 گیگ ترنسفر رو میده 63 تومن
شبانه هم 1 تا 9 هست
ولی من الان سرویس 1 مگ از فناوا دارم تا حالا 12 گیگ گرفتم واسه 59 تومن دراومده

20sasa
19-10-2012, 18:03

شاتل ، آسیاتک ، پارس آنلاین را قیمت هاشون رو برای سرویس 512 با حجم ماهانه 5 گیگ با قیمت همین سرویس فن آوا مقایسه کردم که نتیجش این شد که با این حال بازم فن آوا از همشون ارزون تر هست!!!

من نمی دونم شما چجوری مقایسه کردی اگه دانلود شبانه برات مهمتره الان پارس آنلاین با دو گیگ ماهیانه تا 512 رو با دانلود رایگان شبانه بهت میده در حالیکه تو فن آوا باید (مجبوری) 5 یا 6 گیگ بخری (پول بیشتر بدی)
و بازهم آساتک با 3 ساعت دانلود رایگان بیشتر نسبت به فن آوا از هر جهت برای شما مناسب تره
با توجه به اینکه سرعت دانلود در شب برای فن آوا اصلا اهمیت نداره و به قول مدیرفروشش فقط حکم هدیه رو داره شاید دو روز دیگه دوست داشته باشن این هدیه رو بگیرن!؟؟؟
من دارم جور میکنم از مخابرات 1 مگ بگیرم ( اگه بشه که یک لحظه هم معتلش نمی کنم) اگه نشد گزینه های بعدی رو بررسی میکنم
در کل بگم که بیخیال فن آوا بشید که یه مشت دزدند!!

kourosh4u
19-10-2012, 19:21
ببنید دوستان بعضیا میگن فن آوا الان ارزونتره قربونتون برم الان پارس آنلاین 100 گیگ رو میده 200 تومن بدون افت کیفیت و شرکتای دیگه هیچ تغییر چشم

گیری مثل فن آوا نداشتن و تا الان هم بدون افت کیفیت دارن کار میکنن اگر حق با این شرکت بود مسئول فروشش از تاپیک نمیرفت و جواب قانع کننده + انجام

حرفهایی که میگفت رو میداد نه اینکه همش شعار و وعده انگار ما در روز چندساعت وقت داریم که اونم بخواد به پای وعده بسوزه ما که داریم پول میدیم و

میخواییم که خدمات بدن اما... نمیدونم چی بگم دیگه

اولاً پارس آنلاين 100 گيگ رو ميده 215 فن آوا هم داره ميده 210
بعد هم اين رقم های نجومی به چه درد ما می خوره آخه..
بخوايم گيگ بخريم که کلی پول بايد بديم فايده نداره..
يه شرکتی که شبانه اش خوب باشه بايد پيدا کرد اونم
بعيد ميدونم پيدا بشه ديگه..

milad_gta
19-10-2012, 19:31
مثل اینکه دوستان یادشون رفته قطعی ها و امکانات گسترده فن آوا رو ، دوباره پست های چند صفحه پیشم رو باید بزنم ؟

وجدانا برید امکانات فن آوا رو با مفنور ترین سرویس دهنده ها مقایسه کنید .

Extreme-Forces
19-10-2012, 19:36
خونه اول و اخر ، اينترنت مخابراته :sq_2: حداقل هزينش كمتره . ديگه اين شركت ها سود خودشون رو توي ارائه ي كيفيت بهتر نميبينن. فكر ميكنن همه مجبورن حتما از اينا اشتراك بگيرن.پيش خودشونم ميگن ما كه از شركت رقيب بهتريم. ولي ديگه دوره زمونه تغيير كرده.

kourosh4u
19-10-2012, 19:36
مثل اینکه دوستان یادشون رفته قطعی ها و امکانات گسترده فن آوا رو ، دوباره پست های چند صفحه پیشم رو باید بزنم ؟

وجدانا برید امکانات فن آوا رو با مفنور ترین سرویس دهنده ها مقایسه کنید .

ببين من 5 ساله مشترک فن آوام مشکل قطعی نداشتم
چرا فکر نميکنی شايد از مخابرات و منطقه تو باشه..
گفتی برات sms نمياد ولی برای من مياد..
همه چی رو ننداز تقصير شرکت و ازش متنفر نباش
نمی دونم تا حالا isp ديگه اي داشتی يا نه ولی
اگه رفتی جای ديگه حتماً بيا برامون پست کن
وضعيت رو..من دوستام مخابرات،پارس،شاتل و..
داشتن همه مشکلات خودشونو دارن فکر نکن
بری يه شرکت ديگه بهشته..

kourosh4u
19-10-2012, 19:38
آقا اين همه بد فن آوا رو گفتيم بزار خوبشم بگيم...

1-برای من سرعت روزانه 4 مگ هست و خيلی با کيفيت
من حاضر نيستم برم 512 يا چيزای ديگه بگيرم که اينو
از دست بدم..نمی دونم آيا بقيه شرکتام رو 4 مگ بستن
روزانه اشون رو يا نه..

2- موضوع قيمت وقتی داريم تو مقياس 20-30 هزار تومن
در ماه صحبت ميکنيم اختلافش نهايت 3-4 هزار تومنه تو
سرويس های مشابه که اين رقم ارزش بحث نداره اصلاً.

3-من تو اين چند سال قطعی خيلی کم داشتم البته
فکر کنم شرکتای ديگه هم مشکل خاصی نداشته باشن
تو اين زمينه..با پشتيبانی هم مشکل خاصی نداشتم

تنها مشکل من همين سرعت شبانه هست اونم با توجه
به اينکه شرکت های ديگه اصلاً اکانت 2 مگ ندارن و
سقف اکانت هاشون 1 مگ هست بعيد هم هست که
شبانه اشون سريعتر از سرعت اسمی باشه! پس سقف
شبانه ميشه 1 مگ که الان هم فن آوا داره به من همين
سرعت 1 مگ شبانه رو ميده..

تنها شرکتی که من بررسی کردم 2 مگ داره و شبانه اش
هم 2 مگ هست فعلاً آسياتک هست...اونم به من سرويس
نميده و بعيد ميدونم بتونه به همون وضع باقی بمونه..

اگه هم سرعت ميخواين هم دانلود فعلاً همين فن آوا خوبه
اگه سرعت روزانه تون براتون مهم نيست دانلود ميخواين
که حسابش جداس..

kourosh4u
19-10-2012, 19:42
خونه اول و اخر ، اينترنت مخابراته :sq_2: حداقل هزينش كمتره . ديگه اين شركت ها سود خودشون رو توي ارائه ي كيفيت بهتر نميبينن. فكر ميكنن همه مجبورن حتما از اينا اشتراك بگيرن.پيش خودشونم ميگن ما كه از شركت رقيب بهتريم. ولي ديگه دوره زمونه تغيير كرده.

بابا مخابرات که بالای 128 نميده به اين راحتی..
قيمتاش بی نهايت ارزونه نسبت به شرکتا ولی فکر
ميکنی ضريب اشتراک 1 به 10 آخه چه کيفتی داشته
باشه..

Koosha_Raisi
19-10-2012, 19:42

روزانه اشون رو يا نه..

2- موضوع قيمت وقتی داريم تو مقياس 20-30 هزار تومن
در ماه صحبت ميکنيم اختلافش نهايت 3-4 هزار تومنه تو
سرويس های مشابه که اين رقم ارزش بحث نداره اصلاً.

3-من تو اين چند سال قطعی خيلی کم داشتم البته
فکر کنم شرکتای ديگه هم مشکل خاصی نداشته باشن
تو اين زمينه..با پشتيبانی هم مشکل خاصی نداشتم

تنها مشکل من همين سرعت شبانه هست اونم با توجه
به اينکه شرکت های ديگه اصلاً اکانت 2 مگ ندارن و
سقف اکانت هاشون 1 مگ هست بعيد هم هست که
شبانه اشون سريعتر از سرعت اسمی باشه! پس سقف
شبانه ميشه 1 مگ که الان هم فن آوا داره به من همين
سرعت 1 مگ شبانه رو ميده..

تنها شرکتی که من بررسی کردم 2 مگ داره و شبانه اش
هم 2 مگ هست فعلاً آسياتک هست...اونم به من سرويس
نميده و بعيد ميدونم بتونه به همون وضع باقی بمونه..

اگه هم سرعت ميخواين هم دانلود فعلاً همين فن آوا خوبه
اگه سرعت روزانه تون براتون مهم نيست دانلود ميخواين
که حسابش جداس..

پینگ پینگ هم بگیر !

kourosh4u
19-10-2012, 19:45
پینگ پینگ هم بگیر !

ping از کدوم ip و کشور ميخوای؟ فرق ميکنه واسه هر کدوم..
اين الان از speedtest گرفتم با سرور ايران..

دقت کنی اون پايين نوشته سريعتر از 82% ايران!

arash rashno
19-10-2012, 21:38

کیفیت روز که همه الان باز کردند که کاربرها سریع گیگ تموم کنند
مشکل قیمت هست
الان تمام شرکتها سه ماهه تخفیف داره فناوا برداشت
فناوا فقط سرویسهای 5 گیگ رو شبانه رایگان میده ولی اکثر شرکتها اتفاقا سرویسهای بالا رو شبانه رایگان میدند
من ماه پیش سرویس 512 15 گیگ داشتم 46 تومن شبانه هم 2.5 دانلودم بود
اوایل امسال هم سرویس 10 گیگ 256 داشتم همه جمعه رایگان و هم شب رایگان! ماهی 34 تومن
الان 1 مگ 12 گیگ تا حالا گرفتم 59 تومن شبی 2 گیگ بعضی وقتها هم یک گیگ
الان با این پولی که من میدم برم اسیاتک 20 گیگ سرویس 2 مگ میدند خودتون هم دارید میگید که شبانه آسیاتک 2 مگ هست و 2 ساعتم بیشتره ! یعنی شبی تقریبا میشه 5.5 تا 6 گیگ دانلود داشت!

kourosh4u
19-10-2012, 21:53
کیفیت روز که همه الان باز کردند که کاربرها سریع گیگ تموم کنند
مشکل قیمت هست
الان تمام شرکتها سه ماهه تخفیف داره فناوا برداشت
فناوا فقط سرویسهای 5 گیگ رو شبانه رایگان میده ولی اکثر شرکتها اتفاقا سرویسهای بالا رو شبانه رایگان میدند
من ماه پیش سرویس 512 15 گیگ داشتم 46 تومن شبانه هم 2.5 دانلودم بود
اوایل امسال هم سرویس 10 گیگ 256 داشتم همه جمعه رایگان و هم شب رایگان! ماهی 34 تومن
الان 1 مگ 12 گیگ تا حالا گرفتم 59 تومن شبی 2 گیگ بعضی وقتها هم یک گیگ
الان با این پولی که من میدم برم اسیاتک 20 گیگ سرویس 2 مگ میدند خودتون هم دارید میگید که شبانه آسیاتک 2 مگ هست و 2 ساعتم بیشتره ! یعنی شبی تقریبا میشه 5.5 تا 6 گیگ دانلود داشت!

اين که شما مثال عينی اوردی خيلی خوبه ميشه
مقايسه کرد نه اينکه هی بيايم بگيم بريم فلان جا
به صورت کلی!

يک مگ 12 گيگ که نداره فن آوا تو سايتش از کجا گرفتی؟
ميشه بگی با سرعت 512 و 256 سرعت روزانه و شبانت چقدر بود؟

منم قبول دارم الان آسياتک پيشنهاد بهتری داره ميده
ولی من فکر کنم اون نماينده فن آوا راست می گفت
وقتی دستور اجرايی بشه اونام مجبور ميشه تعرفه
اشون رو اصلاح کنن، مطمئناً مديران فن آوا هم می فهمن
اين قيمتا با اين شرايط رقابتی نيست و عقب می افتن..
کمی گذشت زمان مسئله رو حل ميکنه يا فن آوا مجبور
ميشه برای موندن تو بازار خودشو اصلاح کنه يا ديگران
هم شرايطشون نزديک ميشه به فن اوا طبق دستور!

کاش عوض کردن ISP راحت بود..
تا اين تخليه کنه اون بياد يک هفته اي رو الاف هستيم..

Hamid323
19-10-2012, 22:00
خداوکیلی این پهنای باند که بابت هر گیگش 5 6 هزار تومن میگیرن براشون 100 تا تک تومنی هم در نمیاد. خدا باعث بانی انحصار تو این مملکت رو لعنت کنه که همه چیز رو انحصاری میکنن بعدش 200 برابر قیمت به ملت میفروشن.

پراید دوزاری شده 13 14 میلیون. همه جا ملت رو میچاپن شرکت های اینترنتی میگن چرا نچاپن

arash rashno
19-10-2012, 22:10
اين که شما مثال عينی اوردی خيلی خوبه ميشه
مقايسه کرد نه اينکه هی بيايم بگيم بريم فلان جا
به صورت کلی!

يک مگ 12 گيگ که نداره فن آوا تو سايتش از کجا گرفتی؟
ميشه بگی با سرعت 512 و 256 سرعت روزانه و شبانت چقدر بود؟

منم قبول دارم الان آسياتک پيشنهاد بهتری داره ميده
ولی من فکر کنم اون نماينده فن آوا راست می گفت
وقتی دستور اجرايی بشه اونام مجبور ميشه تعرفه
اشون رو اصلاح کنن، مطمئناً مديران فن آوا هم می فهمن
اين قيمتا با اين شرايط رقابتی نيست و عقب می افتن..
کمی گذشت زمان مسئله رو حل ميکنه يا فن آوا مجبور
ميشه برای موندن تو بازار خودشو اصلاح کنه يا ديگران
هم شرايطشون نزديک ميشه به فن اوا طبق دستور!

سرویس 6 گیگ 1 مگ دارم که تا حالا 6 گیگ اضافه ترافیک خریدم
روزانه 256 اون موقع 200 بود
512 350-400 بود
1 مگ هم همینطور 400 میده
شبانه هم قبلا سرعت رو چک نکردم ولی حدودا 150
یکماهه دارن میگن سراسریه
ولی شاتل اگر برید داخل سایتش اونم به نظر میاد تعاریف جدید مثل ضریب دسترسی و ... رو اضافه کرده و به نظر میاد تعرفه هاش همینه
10 تا شرکت pap هست هیچ کدوم عوض نشدند چرا فقط این یکدونه ؟ بالاخره توی این یکماه باید یکی عوض میشد

Koosha_Raisi
19-10-2012, 22:17

پینگ از داس !

یک صفحه RUn (Command Prompt باز کنید و دستور

ping 4.2.2.4 -n 20
ping 8.8.8.8 -n 20

رو تایپ کنید.

kourosh4u
19-10-2012, 22:59
سرویس 6 گیگ 1 مگ دارم که تا حالا 6 گیگ اضافه ترافیک خریدم
روزانه 256 اون موقع 200 بود
512 350-400 بود
1 مگ هم همینطور 400 میده
شبانه هم قبلا سرعت رو چک نکردم ولی حدودا 150
یکماهه دارن میگن سراسریه
ولی شاتل اگر برید داخل سایتش اونم به نظر میاد تعاریف جدید مثل ضریب دسترسی و ... رو اضافه کرده و به نظر میاد تعرفه هاش همینه
10 تا شرکت pap هست هیچ کدوم عوض نشدند چرا فقط این یکدونه ؟ بالاخره توی این یکماه باید یکی عوض میشد

اگه الان اين 1 مگ جديد برات 400 ميده پس همون 2 مگ
قديمه اسمش عوض شده اگه سرعت شبانه ات هم الان
90-100 باشه ظاهراً شبانه همه رو روی 1 مگ می بندن..

پست های نماينده فن آوا رو بخون..
گفت اونام اعتراض کردن که چرا فقط فن آوا
داره رعايت ميکنه...به نظرم به زودی تکليف معلوم ميشه
شايد اينکه نماينده فن آوا ديگه جواب نداده واسه اين باشه
منتظر هست تکليف معلوم شه بياد اطلاعات کامل بده..

kourosh4u
19-10-2012, 23:02
پینگ از داس !

یک صفحه RUn (Command Prompt باز کنید و دستور

ping 4.2.2.4 -n 20
ping 8.8.8.8 -n 20

رو تایپ کنید.

125 و 192

milad_gta
19-10-2012, 23:50
ببين من 5 ساله مشترک فن آوام مشکل قطعی نداشتم
چرا فکر نميکنی شايد از مخابرات و منطقه تو باشه..
گفتی برات sms نمياد ولی برای من مياد..
همه چی رو ننداز تقصير شرکت و ازش متنفر نباش
نمی دونم تا حالا isp ديگه اي داشتی يا نه ولی
اگه رفتی جای ديگه حتماً بيا برامون پست کن
وضعيت رو..من دوستام مخابرات،پارس،شاتل و..
داشتن همه مشکلات خودشونو دارن فکر نکن
بری يه شرکت ديگه بهشته..

در ابتدا انشاالله در ادامه سالها به پای هم پیر بشید ، کلا هر طور راحت هستید ...

من فقط حقایق رو بیان کردم ، منتهی اینقدر تلخ هستند که به نظر یک طرفدار فن آوا اینطور میرسه که با تنفر حرف میزنم .

یکم چشمها رو باز کنید و با دقت پست ها رو بخونید ، عزیزی که براش SMS نمی اومد یکی از دیگر دوستان هست نه بنده .

شما نه من رو میشناسی ، نه شغل بنده رو میدونی نه از اطلاعات من با خبری ، پس پیش داوری نکنید ، من تو یکی از قدرتمند ترین مناطق مخابراتی کشور از فن آوا سرویس دارم ، همینطور از اکثر شرکت ها مستقیم و غیر مستقیم سرویس میگیرم از وضعیت بیشتر سرویس دهنده ها با خبر هستم .

هر جا سوالی شد پاسخ دادم ، هر جا ضعفی دیدم بیان کردم ، شما هم همچنان به طرفداری از این شرکت ادامه بده .

این حرکات و موضع گیری ها برای بنده آشناست ...

kourosh4u
20-10-2012, 00:03
در ابتدا انشاالله در ادامه سالها به پای هم پیر بشید ، کلا هر طور راحت هستید ...

من فقط حقایق رو بیان کردم ، منتهی اینقدر تلخ هستند که به نظر یک طرفدار فن آوا اینطور میرسه که با تنفر حرف میزنم .

یکم چشمها رو باز کنید و با دقت پست ها رو بخونید ، عزیزی که براش SMS نمی اومد یکی از دیگر دوستان هست نه بنده .

شما نه من رو میشناسی ، نه شغل بنده رو میدونی نه از اطلاعات من با خبری ، پس پیش داوری نکنید ، من تو یکی از قدرتمند ترین مناطق مخابراتی کشور از فن آوا سرویس دارم ، همینطور از اکثر شرکت ها مستقیم و غیر مستقیم سرویس میگیرم از وضعیت بیشتر سرویس دهنده ها با خبر هستم .

هر جا سوالی شد پاسخ دادم ، هر جا ضعفی دیدم بیان کردم ، شما هم همچنان به طرفداری از این شرکت ادامه بده .

این حرکات و موضع گیری ها برای بنده آشناست ...

من طرفدار فن آوا نيستم اون طور که شما فکر ميکنی..
نه پيش داوری کردم نه چيز ديگه فقط گفتم بدونی
حداقل برای من يکی به اون بدی که تو ميگی نبوده..
فقط برام عجيبه چرا اينقدر متنفر شدی از فن آوا..

امروز يه سر رفتم تاپيک پارس آنلاين ببينم اونا در چه حال هستن ديدم اونجا
هم پست دادی نيان فن آوا..چه بلايی سرت اوردن که
اينطور کمر به قتلشون بستی نمی دونم والا..

شما هم اگه پست های منو دقيق تر می خوندی
متوجه می شدی در حال بررسی گزينه های تغيير
ISP هستم ولی فعلاً به گزينه بهتری با توجه به شرايط
دلخواهم نرسيدم..

راستی در مورد منطقه شهيد مدنی اطلاعات خاصی داری؟
ميتونی بگی قوی ترين شرکت تو اين منطقه کدومه
که اگه مجبور شدم عوض کنم برم سراغ اون؟

pilot2000
20-10-2012, 02:02
كوروش جان
چندتا مثل خودت تا حالا پيدا كردي كه اينجوري فن اوا بهش حال داده باشه اونم با پينگ حدود 4 مگ !!! و پورت باز
خوب معلومه حق داري راضي باشي عزيز
ان شالله كه دانلودت پر حجم باشه هميشه .. آمين

اگه پنج ساله فن اوا داري من از اول دبيرستان تا حالا كه سال سوم دانشگاه دارم فن اوا دارم و بدليل مستاجر و خانه بدوش بودن، به چند تا مركز مخابراتي هم عنايتي داشتم كه مطمئن بشم مشكل از فن اواس نه مخابرات محل ! اين از اين ...

و نكته جالب اينكه اون سالهاي فسيل يادمه تو نظرسنجي هاي بهترين PAP سايت هاي فعال it ، فن اوا هم هميشه جز 5 تاي اول بود هميشه ، اما الان كه دقت ميكنم ميبينم اصلا تو گزينه ها نيست: دييي ... ايني كه گفتم قابل استناد نيست اما ميشه يه نيم نگاهي بهش داشت

و در مورد نظر يكي دوتا از بچه ها كه گفتن شاتل فلانه ، ميخواي عكس بذارم اينجا رفيقم شبانه با 250 دانلود ميكنه ؟
شاتل و PAP هاي ديگه شبانشون يه چيزي اش شرافت داره ، اينه كه شبانه رو برعكس فن اوا محدود نميكنن بلكه شير ميكنن
ديگه شانست بيافته كه يه منطقه شلوغ باشي يا نه ... محدود كردن اونم به نصف سرعت اسمي رسما توهينه

kourosh4u
20-10-2012, 02:16
كوروش جان
چندتا مثل خودت تا حالا پيدا كردي كه اينجوري فن اوا بهش حال داده باشه...

والا کسی رو نمی شناسم اومدم تو اين تاپيک که ببينم بقيه فن آوايی ها در چه حال هستن!

Lord Farshad
20-10-2012, 12:07
درود.

دیدم بحث شده سر مشکلات فن آوا ؛ پیشنهاد من به شما عزیزان این هست که دنبال جایگزین باشید و برید جای دیگه ای.

اگر کم فروشی (دزدی ای) که من دیدم رو براتون تعریف کنم ؛ میبینید این شرکت هم حسابی برای خودش هست :دی

20sasa
20-10-2012, 12:22
نمی دونم خلاف جهت آب شنا کردن همیشه خوبه یا نه؟؟
ولی چرا تو این همه کاریر فقط یه نفر مجیز گویه فن آواست؟؟
شما امکان گرفتن از آسیاتک رو نداری آیا همه اینجورین؟؟ این خودش اعتراف به اینه که آسیاتک از فن آوا بهتره!!
شما قطعی نداشتی؟؟( که من شک دارم) خود مسوولش اعتراف کرد 7 روز به همه اضافه کردن ؟؟ خب بگو برای چی اضافه کردن؟؟
قربونت الان پارس یک مگ رو با 2 گیگ ماهیانه میده 19.000 تومن دانلود شبانه هم داره و روزانه اش بازه و شب ها هم شیر میکنه!!
حالا من 3 گیگ در ماه برام بسه با 5.000 تومن اون هم میشه 24.000 تومن !!
ولی یک مگ در فن آوا که دانلود رایگان داشته باشه 29.000 تومن در میاد تازه دانلود شبانه اش هم که افتضاحه!! (اون 3 گیگ اضافه اش هم بدرد من نمیخوره)
حالا همین یک مگ در آسیاتک 26.000 تومن هست و درسته یک گیگ کمتر داره(زورکی نمیفروشه) ولی در عوض 3 ساعت دانلود رایگان بیشتر داره که میشه بیشتر از 60 درصد دانلود بیشتر!!؟؟؟ در حالیکه ارزونتر هم هست!

در مورد این قطعی های 30 دقیقه ای ساعت 2 نیمه شب فن آوا هم که انگار شما ایران نبودی و تو باغ نیستی !! ( بعد از 3 هفته راه رفتن رو اعصاب کاربران تازه 2 روزه درست شده فعلا)
عزیز من تعصب خوبه اما نه تا حدی که آدم مجبور بشه که حقیقت رو نبینه!!

20sasa
20-10-2012, 12:24
دزدی از این بالاتر که 1 روز بعد از تغییر تعرفه ها بصورت یکطرفه و به عبارت بهتر دزدی تو روز روشن، اشتراک همه کاربراهای 2 مگی رو تبدیل کردن به یک مگ !!! در حالیکه هیچگونه خسارتی هم ندادن و عملا پول کاربر رو بالا کشیدن ( پول حروم)

Lord Farshad
20-10-2012, 12:46
دزدی از این بالاتر که 1 روز بعد از تغییر تعرفه ها بصورت یکطرفه و به عبارت بهتر دزدی تو روز روشن، اشتراک همه کاربراهای 2 مگی رو تبدیل کردن به یک مگ کردن!!! در حالیکه هیچگونه خسارتی هم ندادن و عملا پول کاربر رو بالا کشیدن ( پول حروم)

والا گویا این مدلیش رو بعد از رفتن ما انجام داده :دی

کم فروشیش رو قبلا بهش پرداختم و حتی تاپیک زدم، اجازه بدید تاپیکش رو پیدا کنم؛ اون موقع خودتون خواهید دید و یه جورایی دیگه فکر نمیکنم حرفی برای گفتن باشه که بشه طرفداری کرد!

Lord Farshad
20-10-2012, 14:06
درود.

خب، تاپیکش رو پیدا کردم.

من اول مشترک سرویس های نامحدود فن آوا بودم.

به شیوه هایی :دی شد و داون استریم رو بردم روی 2 مگ ؛ اما با کمال تعجب میدیدم که سرعت دانلود حتی از 512 کیلوبیت هم پایین تره و نهایتا 30 تا 40 کیلوبایت هست. به همین خاطر همیشه درگیر بودم، پشتیبانی هم میگفت که از kernel.org تست بگیر که اونجا سرعت خوب بود و 256 کیلوبایت سرعت دانلود میداد !

سرتون رو درد نیارم، آخر سر بعد از کلی درگیری فهمیدم که سرعت دانلود فایل های شناخته شده مثل mp3 و zip و rar و iso و mkv و ... در سرویس های نامحدود فن آوا به عمد لیمیت شده و کم فروشی میکنند.

زمانی که داون استریم هم برگشت روی همون 512 کیلوبیت ، بازم محدودیت رو داشتم میدیدم. کل ماجرا رو میتونید در این تاپیک ببینید که به تفصیل پرداخته شده بهش :

====> فقط از دوستان خواهش میکنم که در اون تاپیک قدیمی پست نزنند ، هر صحبتی در این رابطه بود ؛ داخل "" همین تاپیک "" بیان کنید. من هم برای نمونه، 2 تا از تصاویر اون تاپیک رو اینجا هم قرار میدم.

که بعد از تعویض اشتراکم به سرویس های محدود ؛ این مشکل بر طرف شد ( و چون این تغییر سرویس ، انصراف و تغییر سرویس به حساب میومد، اجبارا دوباره پول دادم ) و در نهایت هم به خاطر مشکلاتی که فن آوا داشت و دانلود های شبانه ی نامناسبش و ... واسه ی راحتی خودم و اعصابم، قید اشتراکم رو زدم و درخواست تخلیه دادم.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

Extreme-Forces
20-10-2012, 14:08

روزانه اشون رو يا نه..

:دي خونه مادر بزرگ من پارس انلاين 128 وصله . down stream روي 4096 تنظيم شده و سرعت دانلود هميشه بالاي 340 كيلو هست.

بابا مخابرات که بالای 128 نميده به اين راحتی..
قيمتاش بی نهايت ارزونه نسبت به شرکتا ولی فکر
ميکنی ضريب اشتراک 1 به 10 آخه چه کيفتی داشته
باشه..
خوشبختانه سمت ما 256 رو ميدن و سرعتش اكثرا كمتر از 40 نميشه ، واحد پايينيمون گرفته .
تا اخر دوره كه هستم . اگه شبانه درست نشه خداحافظ فن اوا.

kourosh4u
20-10-2012, 15:58
و در مورد نظر يكي دوتا از بچه ها كه گفتن شاتل فلانه ، ميخواي عكس بذارم اينجا رفيقم شبانه با 250 دانلود ميكنه ؟
شاتل و PAP هاي ديگه شبانشون يه چيزي اش شرافت داره ، اينه كه شبانه رو برعكس فن اوا محدود نميكنن بلكه شير ميكنن
ديگه شانست بيافته كه يه منطقه شلوغ باشي يا نه ... محدود كردن اونم به نصف سرعت اسمي رسما توهينه

اينکه طرف 128 باشه سرعت اسميش و شبا 4 مگ بگيره
اين منطقی نيست..يادمه صبا نت هم اينطوری بود بعداً گندش
در اومد...من طرفدار هيچ شرکتی نيستم ولی وقتی پارس
اکانت هاش يه مگه و الان شبانه اش بازه اگه دو روز ديگه
شبانه اش رو بست و شد زير يک مگ هيچی نمی تونی بگی
چون قراردادت همينه! از اين ترفند های تبليغاتی واسه جذب مشتری
کم نديديم..در نهايت نکته کليدی حرفت همينه که منطقه شلوغ
باشی يا نه..اينکه من از فن آوا راضی بودم ظاهراً شانس من بوده..

نمی دونم خلاف جهت آب شنا کردن همیشه خوبه یا نه؟؟
ولی چرا تو این همه کاریر فقط یه نفر مجیز گویه فن آواست؟؟
شما امکان گرفتن از آسیاتک رو نداری آیا همه اینجورین؟؟ این خودش اعتراف به اینه که آسیاتک از فن آوا بهتره!!
شما قطعی نداشتی؟؟( که من شک دارم) خود مسوولش اعتراف کرد 7 روز به همه اضافه کردن ؟؟ خب بگو برای چی اضافه کردن؟؟
قربونت الان پارس یک مگ رو با 2 گیگ ماهیانه میده 19.000 تومن دانلود شبانه هم داره و روزانه اش بازه و شب ها هم شیر میکنه!!
حالا من 3 گیگ در ماه برام بسه با 5.000 تومن اون هم میشه 24.000 تومن !!
ولی یک مگ در فن آوا که دانلود رایگان داشته باشه 29.000 تومن در میاد تازه دانلود شبانه اش هم که افتضاحه!! (اون 3 گیگ اضافه اش هم بدرد من نمیخوره)
حالا همین یک مگ در آسیاتک 26.000 تومن هست و درسته یک گیگ کمتر داره(زورکی نمیفروشه) ولی در عوض 3 ساعت دانلود رایگان بیشتر داره که میشه بیشتر از 60 درصد دانلود بیشتر!!؟؟؟ در حالیکه ارزونتر هم هست!

در مورد این قطعی های 30 دقیقه ای ساعت 2 نیمه شب فن آوا هم که انگار شما ایران نبودی و تو باغ نیستی !! ( بعد از 3 هفته راه رفتن رو اعصاب کاربران تازه 2 روزه درست شده فعلا)
عزیز من تعصب خوبه اما نه تا حدی که آدم مجبور بشه که حقیقت رو نبینه!!

آقا من قطعی نداشتم دروغ که ندارم بگم 1.55.تا 2.00 قطع ميشد فقط
شايد فن آوا تو منطقه ما قويه چون چند وقت پیش اومدن گفتن IPTV رو هم برای
اولين بار تو ايران داريم تو منطقه تو راه ميندازيم..

مزيت های آسياتک رو من که چند بار گفتم قبول دارم
گفتم به من سرويس نميده ديگه چيکار کنم خوب..
اين دانلود شبانه اي که باز ميزارن چه تضمينی هست
که به من سرعت 400 برسه و 11 نرسه؟(11 رو از تاپيک پارس نقل قول ميکنم)
من نميدونم منظورت از دانلود شبانه افتضاح چيه من الان دارم با
سرعت 95-100 فيکس هر شب می گيرم..خوب نيست ولی
تضمينيه...

من مجيز گوی فن آوا نيستم و فکر کنم روتون نشده بگين
که کارمند فن آوا هستم عضويت من 2006 هست و فقط
از وقتی اين مشکلات شبانه و اينا برام پيش اومده اومدم
تو اين تاپيک ببينم همگانيه يا نه و آيا کاری از دستمون ساخته
هست يا نه...منم از وقتی سرعت شبانه ام کم شده خيلی
به مشکل خوردم ولی دارم سعی ميکنم با حوصله بهترين
راه رو انتخاب کنم تا الکی هی وقت و هزينه صرف عوض
کردن ISP نکنم..

يه جمع بندی بکنم نظراتم رو در مورد آسياتک: الان شرايطش
بهتر از فن آواس منم اگه ميتونستم احتمالاً می رفتم آسياتک
پارس و شاتل: دوستان زيادی داشتم ازشون شاکی بودن به
نظرم خيلی منطقه مخابراتی تو کيفيت سرويس موثر هست..

اينکه يه شرکتی که دانلود روزانه يا شبانه اش بازه به نظر من
تضمينی روش نيست تا کی باشه هميشه بايد با قرارداد جلو
رفت اگه اکانت 128 می گيری به اميد اينکه دانلودش بازه دو
روز بعد شد 128 هيچی نمی تونی بگی..الان هم سقف اکانت
های اين شرکتا 1 مگ هست که معادل شبانه فن آوا هست..
من دنبال اکانت 2 مگ هستم و زير 2 مگ رو اصلاً کاريش ندارم
به اين دلايلی که گفتم فعلاً آسياتک و مبين نت
2 مگ به هم ميدن آسياتک که بهم سرويس نميده مبين نت
هم خيلی روش شک دارم واسه همين گير کردم تو فن آوا..

20sasa
20-10-2012, 16:32
اولا شما یجا میگی این سرعت ها همش ترفنده و فردا میان طبق قرارداد سرعت واقعی رو میدن و کاربر هم هیچی نمیتونه بگه و بعد یجا میگی:

روزانه اشون رو يا نه..

نکنه با فن آوا سرویس 4 مگ قرارداد بستی؟؟

در مورد باز گذاشتن شبانه هم باید بگم مسلما سرعت واقعی بدن خیلی بهتره ولی وقتی فن آوا میاد سرعت ها رو نصف میکنه (تو اون 5 ساعت دانلود رایگان که بقول مسوولش هدیه است؟؟) تازه قبلش هم باید یه قطعی مداوم 30 دقیقه ای رو تحمل کنی ، به این نتیجه میرسی که باز گذاشتن وشیر کردن سرعت خیلی بهتره !!
در مورد قطعی هم من منظورم فقط 2 نیمه شب نیست... یکی دوهفته انتهایی شهریور و ابتدایی مهر بعلت تغییرات اعمال شده در سیستم اکونتینگ و ... قطعی های زیاد و طولانی وجود داشت که بعد از تموم شدن اونها تازه این مسخره بازی 2 نیمه شب شروع شد

اوج شاهکارشون هم این افزایش قیمتهاست که تازه با افتخار میگن از سازمان امضا گرفتن؟؟ انگار که سرویس و کیفیت بهتری دارن به ما میدن؟؟ و بقیه شرکتها هم دارن دزدی میکنن!!!

kourosh4u
20-10-2012, 16:46
اولا شما یجا میگی این سرعت ها همش ترفنده و فردا میان طبق قرارداد سرعت واقعی رو میدن و کاربر هم هیچی نمیتونه بگه و بعد یجا میگی:

نکنه با فن آوا سرویس 4 مگ قرارداد بستی؟؟

در مورد باز گذاشتن شبانه هم باید بگم مسلما سرعت واقعی بدن خیلی بهتره ولی وقتی فن آوا میاد سرعت ها رو نصف میکنه (تو اون 5 ساعت دانلود رایگان که بقول مسوولش هدیه است؟؟) تازه قبلش هم باید یه قطعی مداوم 30 دقیقه ای رو تحمل کنی ، به این نتیجه میرسی که باز گذاشتن وشیر کردن سرعت خیلی بهتره !!
در مورد قطعی هم من منظورم فقط 2 نیمه شب نیست... یکی دوهفته انتهایی شهریور و ابتدایی مهر بعلت تغییرات اعمال شده در سیستم اکونتینگ و ... قطعی های زیاد و طولانی وجود داشت که بعد از تموم شدن اونها تازه این مسخره بازی 2 نیمه شب شروع شد

اوج شاهکارشون هم این افزایش قیمتهاست که تازه با افتخار میگن از سازمان امضا گرفتن؟؟ انگار که سرویس و کیفیت بهتری دارن به ما میدن؟؟ و بقیه شرکتها هم دارن دزدی میکنن!!!

اکانتم 2 که مگ بود سرعت واقعی هم که می کردنش
ميشد 2 مگ...ولی 512 يا 128 اي که رو 4 مگ بود ميشد
512 واقعی منظورم اين بود..تضمينی نيست مال منم رو 4 مگ
بمونه ولی ديگه کفش ميشد 2 مگ نه 512!

بازم ميگه مشکل قطعی نداشتم چه شبانه چه روزانه..
منم نميگم اينکه شبانه رو نصف کردن خوبه ولی ميگم
حداقل ريسک نداره شبانه آزاد ريسک داره شانس بياری
ميشه 400 نياری ميشه 11!

بيشتر دارم به وايمکس فکر ميکنم الان..

mbm110
20-10-2012, 17:59
لیست قیمت ها آسیاتک رو میشه یکی اینجا از سایتش عکس بگیره بذاره؟

من هرچی تو سایتش میزنم قیمت نمیاره!!!!

Lord Farshad
20-10-2012, 19:15
لیست قیمت ها آسیاتک رو میشه یکی اینجا از سایتش عکس بگیره بذاره؟

من هرچی تو سایتش میزنم قیمت نمیاره!!!!

احتمالا مشکل از مرورگرتون هست ، یا کش و هیستوری رو پاک کنید یا اینکه با یه مرورگر دیگه امتحان کنید.

اگر هنوز هم مشکل داشتید ، بگید که چه سرعتیش رو میخواید تا واستون عکس بگیرم و بذارم.

kourosh4u
20-10-2012, 19:20
اين که تو سايت آسياتک نوشته منو اذيت ميکنه..

در راستای جلب رضایت مشترکین و تا زمان وجود بستر و امکانات لازم در شرکت آسیاتک از ساعت 1 نیمه شب الی 9 صبح ، حجم سرویسهای 2 و 3 گیگابایتی به صورت نیم بها و حجم سرویسهای 5 گیگابایتی و بالاتر به صورت رایگان محاسبه خواهد شد.

30we
20-10-2012, 22:59
به این نماینده فروش فن آوا که چند روزی اینحا سخنرانی کردن فقط یه چیزی میگم:
جمع کن کاسه کوزت رو
مردک تو فکر کردی داری شبانه رو به ما هدیه میدی؟؟!! شما وقتی میگی اشتراکتون 1 به 6 یا به 8 هست موظفید این اشتراک رو تقسیک کنید در تمام طول شبانه روز نه اینکه شب یه جور باشه روز یه جور!!!!شما به وضوح بیشتر از طرفیتی که استاندارد هست یوزر وارد کل پهنای باندی که خریدید کردید.
شرکت لایزر ورشکست نشد دلیلش چیز دیگه ای بود الکی حرف نزن,مسئله وایمکس لایزر بود و یه سری مسائل دیگه.
خانم ترکمان بسیار کارمند نالایقی هستن((من در خواست جمع آوری سرویسم رو 18 مهر دادم اما به خاطر اینکه شرکت مزخرف شما سرویس من رو جمع آوری نهاییش رو انجام نداد دقیقا یک هفته پرسه جمع آوری من طول کشید و جمع آوری توسط سیستم مخابرات نهایی شد)) بارها جمع آوری کردم و وصل کردم اما فقط و فقط شرکت شما اونقدر عقده ای هست که برای اذیت کردن کاربرهای قبلیش خطشون رو 1 هفته خراب کنه,متاسفم.
آقا کوروش شما تا یه جایی منطقی اومدی جلو ولی یواش یواش داری عکس همه حرفهای کاربرهای فن آوا رو میزنی که این یه کمی مشکوکه.

Lord Farshad
20-10-2012, 23:07
درود.

یه پرسش داشتم، هنوزم فن آوا با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ها مشکل داره و بسیار محدودتر از جاهای دیگه هست؟

kourosh4u
20-10-2012, 23:13
جمع کن کاسه کوزت رو
مردک تو فکر کردی داری شبانه رو به ما هدیه میدی؟؟!! شما وقتی میگی اشتراکتون 1 به 6 یا به 8 هست موظفید این اشتراک رو تقسیک کنید در تمام طول شبانه روز نه اینکه شب یه جور باشه روز یه جور!!!!شما به وضوح بیشتر از طرفیتی که استاندارد هست یوزر وارد کل پهنای باندی که خریدید کردید.
شرکت لایزر ورشکست نشد دلیلش چیز دیگه ای بود الکی حرف نزن,مسئله وایمکس لایزر بود و یه سری مسائل دیگه.
خانم ترکمان بسیار کارمند نالایقی هستن((من در خواست جمع آوری سرویسم رو 18 مهر دادم اما به خاطر اینکه شرکت مزخرف شما سرویس من رو جمع آوری نهاییش رو انجام نداد دقیقا یک هفته پرسه جمع آوری من طول کشید و جمع آوری توسط سیستم مخابرات نهایی شد)) بارها جمع آوری کردم و وصل کردم اما فقط و فقط شرکت شما اونقدر عقده ای هست که برای اذیت کردن کاربرهای قبلیش خطشون رو 1 هفته خراب کنه,متاسفم.
آقا کوروش شما تا یه جایی منطقی اومدی جلو ولی یواش یواش داری عکس همه حرفهای کاربرهای فن آوا رو میزنی که این یه کمی مشکوکه.

اول اينکه واقعاً ضايع بود که اين نماينده فن آوا بدون جواب
ول کرد رفت اينجا رو بعد هم بابا ول کنيد اين توهم توطئه رو
مگه يه تاپيک تو يه فروم چقدر ارزش داره که مثلاً فن آوا
بياد يه نفوذی بفرسته اينجا از شرکتش تعريف کنه...
همه جا راضی هست نا راضی هم هست حالا شانس
من بوده من مشکل خاصی نداشتم با شرکت دليل نميشه
از اين توهم ها بردارين..

من هم مثل شما به ترک فن آوا فکر ميکنم اما اونقدر
مثل شما نا راضی نيستم و حوصله شرکت عوض کردنم ندارم
دارم به وايمکس فکر ميکنم که بتونم همزمان با adsl تستش
کنم هر وقت تصميم قطعی گرفتم و کارم انجام شد فکر نکنم
دیگه تو اين تاپيکم پيدام بشه و به قول شما از فن آوا تعريف کنم...

20sasa
21-10-2012, 00:19
فقط تفاوت قیمت ها رو نگاه کنید:

فن آوا:

آسیاتک:

آسیاتک:

پارس آنلاین:

italodance
21-10-2012, 09:06
جمع کن کاسه کوزت رو

اقا یک پیشنهاد خوب برات دارم کاملا جدی هست

اگر تو اینده جو شلوغ بشه

میگم بیا اسلحه تامیین کنیم مانند امریکا بریم و همشون رو خلاص کنیم بخصوص ان ترکمان که میگی

تو غرب که معمولا از سیستم دانش اموزی و مدرسه ای خیلی ها ناراضی میشوند این کارو می کنند

ما تو ایران باید با isp ها این کا رو بکنیم

:sq_10:

tranceyou
21-10-2012, 12:37
اول اينکه واقعاً ضايع بود که اين نماينده فن آوا بدون جواب
ول کرد رفت اينجا رو بعد هم بابا ول کنيد اين توهم توطئه رو
مگه يه تاپيک تو يه فروم چقدر ارزش داره که مثلاً فن آوا
بياد يه نفوذی بفرسته اينجا از شرکتش تعريف کنه...
همه جا راضی هست نا راضی هم هست حالا شانس
من بوده من مشکل خاصی نداشتم با شرکت دليل نميشه
از اين توهم ها بردارين..

من هم مثل شما به ترک فن آوا فکر ميکنم اما اونقدر
مثل شما نا راضی نيستم و حوصله شرکت عوض کردنم ندارم
دارم به وايمکس فکر ميکنم که بتونم همزمان با adsl تستش
کنم هر وقت تصميم قطعی گرفتم و کارم انجام شد فکر نکنم
دیگه تو اين تاپيکم پيدام بشه و به قول شما از فن آوا تعريف کنم...

دوست عزیز موافقم با حرفات بالاخره همه جا ناجور نیست من هم خودم چون مشکل داشتم به کسایی که مشکل من رو داشتن پیشنهاد

ترک رو دادم و دیگه این اخرین پست هایی هست که اینجا می نویسم به قولی : صلاح مملکت خویش را............

mbm110
21-10-2012, 19:26
احتمالا مشکل از مرورگرتون هست ، یا کش و هیستوری رو پاک کنید یا اینکه با یه مرورگر دیگه امتحان کنید.

اگر هنوز هم مشکل داشتید ، بگید که چه سرعتیش رو میخواید تا واستون عکس بگیرم و بذارم.

آدرسش همینیه که بالا نوشتم دیگه؟
-------
دوست عزیز اگه لطف کنی قیمت های مربوط به سرعت 512 و 1 مگ را بذاری ممنونت میشم

(با کروم،فایرفاکس،اکسپلورر چک کردم باز نیاره !!!)

mbm110
21-10-2012, 19:32
اوکی مشکلم در دیدن قیمت های سایت بر طرف شد!
بازم ممنونم

Lord Farshad
21-10-2012, 20:13

آدرسش همینیه که بالا نوشتم دیگه؟
-------
دوست عزیز اگه لطف کنی قیمت های مربوط به سرعت 512 و 1 مگ را بذاری ممنونت میشم

(با کروم،فایرفاکس،اکپلورر چک کردم باز نیاره !!!)

خیر عزیز ، برو داخل این آدرس ، بعدش از شکل ها (منوها) روی تعرفه ها کلیک کن که میشه منو (شکل) وسطی :

pooria-ir
21-10-2012, 23:27
شبانه گند !
30کیلوبایت در ثانیه

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

Lord Farshad
21-10-2012, 23:35
شبانه گند !
30کیلوبایت در ثانیه

پوریا چطوری؟ :دی خوبی؟ :دی

انگار روزهای خوش تو هم با فن آوا به سر اومده دیگه.

mbm110
22-10-2012, 10:22
خیر عزیز ، برو داخل این آدرس ، بعدش از شکل ها (منوها) روی تعرفه ها کلیک کن که میشه منو (شکل) وسطی :

آره دستت درد نکنه دیدم....مشکل اینجا بود که من از نوع "ساده" سایت استفاده میکردم ( نه از نوع پیشرفته) ..... خیلی ممنون
اگه اعتبارم تمدید نکرده بودم حتما از آسیاتک اشتراک میگرفتم.....
( فعلا باید تا 22 آبان صبر کنم ! دیشبم سرعت دانلودم 60 بود ولی سرعت باز کردن سایت ها و پینگ افتضاح بود)
(اشتراکم 512 هست)

Lord Farshad
22-10-2012, 11:11
آره دستت درد نکنه دیدم....مشکل اینجا بود که من از نوع "ساده" سایت استفاده میکردم ( نه از نوع پیشرفته) ..... خیلی ممنون
اگه اعتبارم تمدید نکرده بودم حتما از آسیاتک اشتراک میگرفتم.....
( فعلا باید تا 22 آبان صبر کنم ! دیشبم سرعت دانلودم 60 بود ولی سرعت باز کردن سایت ها و پینگ افتضاح بود)
(اشتراکم 512 هست)

خواهش میکنم عزیز :)

پس یه جورایی انگار دیشب رو سرعت اسمی سرویس رو بهت داده بودند ؛ خوب و قابل قبوله اگر دوام داشته باشه.

پینگ هم فکر میکنم از بالا ، یه چند مدتیه دارند بهش ور میرند و اذیت میکنند ؛ مشکلش برای منم پیش میاد.

pooria-ir
22-10-2012, 18:14
پوریا چطوری؟ :دی خوبی؟ :دی

انگار روزهای خوش تو هم با فن آوا به سر اومده دیگه.

سلام دادا
چاکرم
من تا ماه قبل از 2سال پیش،نماینده فن اوا بودم.نیونت.عالی بود.ماهی 19۳۰۰
اتومات فن اوا لعنتی سیستم رو مرکزی کرد.قیمت همون سرویس شد 25.سرعت شبانه یک چهارم!
دزدای حروم خور

Lord Farshad
22-10-2012, 18:20
سلام دادا
چاکرم
من تا ماه قبل از 2سال پیش،نماینده فن اوا بودم.نیونت.عالی بود.ماهی 19۳۰۰
اتومات فن اوا لعنتی سیستم رو مرکزی کرد.قیمت همون سرویس شد 25.سرعت شبانه یک چهارم!
دزدای حروم خور

میبینم که گوشیت رو هم عوض کردی :دی

آره ؛ اون موقع ها همیشه از سرویست و نمایندگیش راضی بودی. پس بدجور بهت رکب زدند که :( منم چند ماه پیش که رفتم ؛ دیگه خسته شده بودم از دست این مسخره بازیای فن آوا ؛ طلاقش دادم و جونمو راحت کردم :دی

pooria-ir
22-10-2012, 20:31
میبینم که گوشیت رو هم عوض کردی :دی

آره ؛ اون موقع ها همیشه از سرویست و نمایندگیش راضی بودی. پس بدجور بهت رکب زدند که :( منم چند ماه پیش که رفتم ؛ دیگه خسته شده بودم از دست این مسخره بازیای فن آوا ؛ طلاقش دادم و جونمو راحت کردم :دی

بیوگرافیمون رو دراوردی که
:-D

آره،اما نمیدونم برم کجا؟ مىترسم بدتر باشه از این

Lord Farshad
22-10-2012, 20:39
بیوگرافیمون رو دراوردی که
:-D

آره،اما نمیدونم برم کجا؟ مىترسم بدتر باشه از این

مخلصیم :دی

والا بسته به معیارهات هست ، اما انگار بچه های اینجا همگی توی فکر آسیاتک هستند.

tranceyou
23-10-2012, 18:58
ما وصل شدیم به آسیا تک

tranceyou
23-10-2012, 20:32
با عرض معذرت باید بگم آسیاتک هم = افـــــــتــــــــضاح

arash rashno
23-10-2012, 21:40

چرا چی شده ؟
چه سرویسی داری؟

kourosh4u
23-10-2012, 21:56

من می گفتم همشون سر و ته يه کرباسن گوش نمی کرد کسی..
لطفاً برامون توضيح بده چجوريه شرايط..

tranceyou
23-10-2012, 22:35
والا سرعت 2 مگ به قول خودشون 1به1 گرفتم که فکر کنم 1به 10 هم نباشه بعد اینکه سرعت دانلود بیشتر از 200 تا نمیشه و بعضی وقتا که داغون الان 6 ساعت دارم تست میکنم ولی هیچی
به هیچی خدایی فن اوا لااقل سرعتش ثابت بود ببین چیه که میخوام فسخش کنم 10 روز الافی واقعا درد آوره :sq_3: بعضی وقتا که speedtest رو اصلا باز نمیکنه یعنی فلشش رو 100 درصد قفل

در کل من که از اینم میرم واقعا داغونم داغون هم پول رفت هم وقت هم اعصاب لعنت به همشون

kourosh4u
23-10-2012, 23:17
والا سرعت 2 مگ به قول خودشون 1به1 گرفتم که فکر کنم 1به 10 هم نباشه بعد اینکه سرعت دانلود بیشتر از 200 تا نمیشه و بعضی وقتا که داغون الان 6 ساعت دارم تست میکنم ولی هیچی
به هیچی خدایی فن اوا لااقل سرعتش ثابت بود ببین چیه که میخوام فسخش کنم 10 روز الافی واقعا درد آوره :sq_3: بعضی وقتا که speedtest رو اصلا باز نمیکنه یعنی فلشش رو 100 درصد قفل

در کل من که از اینم میرم واقعا داغونم داغون هم پول رفت هم وقت هم اعصاب لعنت به همشون

ممنون که تجربه ات رو گفتی..
ميتونی بگی کدوم منطقه مخابراتی هستی
و وضعيت شبانه اش چطوره؟

20sasa
24-10-2012, 11:14
مثله اینکه گربه رقصونی فن آوا دوباره شروع شده
دیشب دوباره ساعت 2 نصف شب قطعی اعصاب خورد کن برگشت!!!
اینا آدم بشو نیستن!!

kourosh4u
24-10-2012, 13:24
من که خوشبختانه مشکل قطعی ندارم همچنان
اما کيفيتش يکم کم شده قبلاً با يه فايل تا ته سرعت
رو می کشيد الان بايد 2 تا باش..اون يکيه 80% سرعت رو ميکشه..

arash rashno
24-10-2012, 18:40
من که خوشبختانه مشکل قطعی ندارم همچنان
اما کيفيتش يکم کم شده قبلاً با يه فايل تا ته سرعت
رو می کشيد الان بايد 2 تا باش..اون يکيه 80% سرعت رو ميکشه..

الان سرویس شما 2 مگه یا یک مگ ؟
الان سرویس 2 مگ میدند ؟

kourosh4u
24-10-2012, 19:00
الان سرویس شما 2 مگه یا یک مگ ؟
الان سرویس 2 مگ میدند ؟

من سرويسم 2 مگ بود ولی با توجه به دانلود شبانه
ظاهراً تبديل شده به 1 مگ و فکر نميکنم الان 2 مگ بدن ديگه..

Extreme-Forces
25-10-2012, 14:05
خب ديگه رسما سرعت كاهش يافته . با اين اوضاع شبانه ديگه وجود نداره :sq_6:

kourosh4u
25-10-2012, 14:41

اين تست روزانت هست؟ شبانه ات چطوره؟

Extreme-Forces
25-10-2012, 16:35
اين تست روزانت هست؟ شبانه ات چطوره؟

اره روزانه هست 256 5 گيگ . شب سرعت زير 20 كيلو هست . :41::5:

kourosh4u
25-10-2012, 16:39
اره روزانه هست 256 5 گيگ . شب سرعت زير 20 كيلو هست . :41::5:

روزانه 256 داری برات 8 برابرش کردن شده 2 مگ! ديگه چی ميخوای؟
سرعت دانلودت از نظر تئوری بايد 32 باشه که شبانه واقعيش
کردن اگه 20 باشه زياد بد نيست...با توجه به اکانتت وضعيتت بد نیست..

arash rashno
25-10-2012, 17:40
مال من که

Line Rate - Upstream (Kbps):
608

Line Rate - Downstream (Kbps):
4096

kourosh4u
25-10-2012, 17:42
مال من که

608

4096

مال منم همينه، اکانت های 1 مگ و 2 مگ سابق همين هستن..
دانلود شبانه اين اکانت ها هم بايد حدود 100 باشه..

arash rashno
25-10-2012, 17:43

اینها زیاد ربطی به سرعت نداره
الان معمولا فناوا روی حداکثر میبنده
ولی اکانتها هم جداگانه سقف سرعت میبنده
مثلا من روی خط خودم روی 4 مگ بسته شده
وقتی اکانت خودم که 1 مگ 6 گیگ هست وصل میشم سرعت بین 400-450 کیلوبابت در روز
وقتی روی همین خط با اکانتی که سرویس 128 شارژ کرده وصل میشم روز 150 کیلوبابیت میده
وقتی هم با اکانت 256 وصل میشم 256 کیلوبایت سرعت میده

20sasa
25-10-2012, 17:48

روزانه رو 80 برابر کنن فایده اش چیه وقتی حجم محدودی میتونی استفاده کنی... الان اکثر شرکتهای کوچکتر هم روزانه رو کاملا باز گذاشتن چون به نفعشون تازه منتی هم سر مشتری نمیزارن (برعکس ان آوا)
سرعت 256 باید دانلود حدود 30 بده نه 20 !! یعنی 30 درصد حروم خوری؟؟ آیا به نظر شما اگه من مشتری هم 30 درصد از شارژ ماهیانه رو ندم هم همچنان بد نیست؟؟ چرا ما تو ایران باید همیشه تو سری خور باشیم فقط به این دلیل که نکنه یه وقت بدتر بشه؟؟؟

kourosh4u
25-10-2012, 18:02
روزانه رو 80 برابر کنن فایده اش چیه وقتی حجم محدودی میتونی استفاده کنی... الان اکثر شرکتهای کوچکتر هم روزانه رو کاملا باز گذاشتن چون به نفعشون تازه منتی هم سر مشتری نمیزارن (برعکس ان آوا)
سرعت 256 باید دانلود حدود 30 بده نه 20 !! یعنی 30 درصد حروم خوری؟؟ آیا به نظر شما اگه من مشتری هم 30 درصد از شارژ ماهیانه رو ندم هم همچنان بد نیست؟؟ چرا ما تو ایران باید همیشه تو سری خور باشیم فقط به این دلیل که نکنه یه وقت بدتر بشه؟؟؟

اون 32 سرعت تئوری هست 1 مگ هم بايد 128 بده
ولی هيچ جا که سرعت تئوری و عمليشون يکی نيست
اگه 90 درصد بود خوب بود ولی 70-80 درصد چيزيه که همه جاس..
من دفاع نميکنم که داره 20 ميده خوبه ولی ميگم عرف شرکتا همينه..
تازه يه زمانی جناب وزير ميگفت اينا چون 1 به 8 هست ما فقط ميتونيم
تضمين کنيم که اگه 256 داری سرعت 4 کيلو بهت برسه! با اين اوصاف
70-80 درصد سرعت اسمی که بهمون ميدن بايد کلاهمونم بندازيم هوا!

روزانه رو اکثر شرکتا باز گذاشتن آره و مزيت خاصی نيست ولی بعضيا تا 4 مگ
بعضيا تا 1 مگ و نوسانات هم فرق ميکنه..درسته که نميشه دانلود
کرد باهاش ولی عوضش سايتا راحت باز ميشه دوست داری روزانتم
256 باشه مثلاً؟ من فکر کنم روزانه فن آوا جزو با کيفيت هاس..

الان که اکانتا شده 1 مگ من شبانه ام رو 95-100 هست
يعنی همون 70-80 درصد سرعت اسمی..پس شرکت
داره طبق اکانت سرويس ميده ولی اينکه ما رو زورکی از
2 مگ اورد رو 1 مگ جای دفاع نداره..

من داشتم به وايمکس فکر ميکردم که با توجه هزينه و
شرايطش و عدم اطمينانی که روش هست منصرف شدم..
آسياتک هم که اون دوستمون اومد گفت اينجوريه..متاسفانه
گير کردم تو همين فن آوا..

arash rashno
25-10-2012, 18:50

فناوا فکر اینجا هم کرده طبق موافقنامه سطح خدمات که 100 درصد یکطرفه و به نفع خودشونه نوشته شده که در ساعت رایگان فناوا طبقه یک سری فرمول نامفهموم یک سوم سرعت رو تضمین میکنه و الان به قول خودشون لطف میکنند که بیشتر میدند

kourosh4u
25-10-2012, 18:59
فناوا فکر اینجا هم کرده طبق موافقنامه سطح خدمات که 100 درصد یکطرفه و به نفع خودشونه نوشته شده که در ساعت رایگان فناوا طبقه یک سری فرمول نامفهموم یک سوم سرعت رو تضمین میکنه و الان به قول خودشون لطف میکنند که بیشتر میدند

من فقط نفهميدم واقعاً چرا اينطوری شد؟
اون دستور که الکيه، آيا به خاطر قيمت ارز هست؟
هزينه هاشون رفته بالا نميتونن گرون کنن دارن از کيفيت می زنن؟
دونستن اينا حق ماست..

mbm110
25-10-2012, 19:11
مال من که

608

4096

من 512 دارم :

507

4096

چطوره ؟ (این برای روز هست)
سرعت دانلود شبانم هم 60 هست روز ها هم سرعتم بین 300 تا 400 هست!

kourosh4u
25-10-2012, 19:30
من 512 دارم :

507

4096

چطوره ؟ (این برای روز هست)
سرعت دانلود شبانم هم 60 هست روز ها هم سرعتم بین 300 تا 400 هست!

مال تو که خيلی خوبه بايد 64 باشه 60 هست!
روزانتم که رو 4 مگ بستن عالی..

30we
25-10-2012, 22:43
اگر سرعت روزتون تا ۴ مگ باز باشه و شبانتون به اندازه سرعت اسمیتون باشه یعنی ۵۱۲ سرعت شبانش ۶۰ تا ۷۰ و ۱ مگ بالای ۱۱۰ این طبیعیه....اگه شبانه بهتر از اسمیتون باشه شرکتتون خیلی مهربونه و اگر از سرعت اسمیتون کمتر بشه یعنی شرکتتون خیلی حروم خوره.

pooria-ir
26-10-2012, 00:17
اگر سرعت روزتون تا ۴ مگ باز باشه و شبانتون به اندازه سرعت اسمیتون باشه یعنی ۵۱۲ سرعت شبانش ۶۰ تا ۷۰ و ۱ مگ بالای ۱۱۰ این طبیعیه....اگه شبانه بهتر از اسمیتون باشه شرکتتون خیلی مهربونه و اگر از سرعت اسمیتون کمتر بشه یعنی شرکتتون خیلی حروم خوره.

من اسمی 512.روزا حدودا 4مگ
شبا 256 !!!!

Extreme-Forces
27-10-2012, 00:24
از ماست كه بر ماست.
ماه پيش من هزينه سرويس 7 گيگ 256 رو دادم و 5 گيگ شارژ شد. زنگ زدم گفتن مابه التفاوت رو بستانكار ميشيد. حدود 5000 تومن. روي فاكتور اين دوره كه پول اضافه ريخته شده رو بستانكار نكردن. از اين مردم ازاري خسته شدم. رفتارشون عجيبه. دارن پول ميگيرن منتم رو سرمون هست.
از نوسانات پينگ ميگذرم كه يه سري وقت ها جوري ميشه كه همين سايت هم باز نميشه.
سرويس 128 پارس انلاين هم من دسترسي دارم بهش. شبانش حداقل سرعتش 30 هست ديگه. يعني 128 بايد با256 يكي باشه ؟

kourosh4u
27-10-2012, 01:53
از ماست كه بر ماست.
ماه پيش من هزينه سرويس 7 گيگ 256 رو دادم و 5 گيگ شارژ شد. زنگ زدم گفتن مابه التفاوت رو بستانكار ميشيد. حدود 5000 تومن. روي فاكتور اين دوره كه پول اضافه ريخته شده رو بستانكار نكردن. از اين مردم ازاري خسته شدم. رفتارشون عجيبه. دارن پول ميگيرن منتم رو سرمون هست.
از نوسانات پينگ ميگذرم كه يه سري وقت ها جوري ميشه كه همين سايت هم باز نميشه.
سرويس 128 پارس انلاين هم من دسترسي دارم بهش. شبانش حداقل سرعتش 30 هست ديگه. يعني 128 بايد با256 يكي باشه ؟

آره، پارس آنلاين منم شنيدم جديداً شبانه اش خيلی خوب
شده قبلاً که همه شاکی بودن ميگفتن پارس آفلاين حالا
چی شده خوب شده رو نميدونم..

pilot2000
28-10-2012, 12:23
بچه ها الان ميخوام شارژ كنم اك رو
لطفا هر كي پست رو ديد جواب بده

سرعت 1 مگ با محدوديت 6 شبانه داره ، سرعتش چنده شبانه ؟
اينم اسميه شبا ؟

kourosh4u
28-10-2012, 13:06

اينم اسميه شبا ؟

ما ها که اکانت 2 مگ داشتيم الان ظاهراً تبديل شده
به اين 1 مگ 6 گيگ، سرعت دانلود شبانه اش اسميه
و کمی کمتر از 1 مگ برای من حدود 95-100 هست سرعت..

pilot2000
28-10-2012, 14:32
ما ها که اکانت 2 مگ داشتيم الان ظاهراً تبديل شده
به اين 1 مگ 6 گيگ، سرعت دانلود شبانه اش اسميه
و کمی کمتر از 1 مگ برای من حدود 95-100 هست سرعت..

اگه 90 باشه كه خيلي بده
فكر كن دوبرابر پول بدي ، فقط 20 تا سرعتت بيشتر شه :sq_3:

arash rashno
28-10-2012, 14:49

اينم اسميه شبا ؟

من شبانه لینک مستقیم با این سرویس حدوا 2 گیگ الی 2100 میگیرم

pilot2000
28-10-2012, 14:54
سرم كلاه رفت باز
جدا اين واسه 1 مگه ؟

پس از صحبت با پشتيبان تبديل شد به اين :

خدايي اين چه وضعيه ديگه

سرعت دانلودمم 150

kourosh4u
28-10-2012, 17:34

من 1،500 تا 1،600 :sq_3:

سرم كلاه رفت باز
جدا اين واسه 1 مگه ؟

پس از صحبت با پشتيبان تبديل شد به اين :

خدايي اين چه وضعيه ديگه

سرعت دانلودمم 150

اين سرعت روزانه ات هست؟ فکر کنم منطقه مخابراتيت شلوغه..

من يکی از دوستام پارس آنلاينه گفت شبانه اش شده 4 مگ!
آدم افسردگی می گيره!
هر چند به نظرم اينا ترفند تبليغاتيه نمونه اشم تو صبا نت ديدم قبلاً..

pilot2000
29-10-2012, 01:56
من 1،500 تا 1،600 :sq_3:

اين سرعت روزانه ات هست؟ فکر کنم منطقه مخابراتيت شلوغه..

من يکی از دوستام پارس آنلاينه گفت شبانه اش شده 4 مگ!
آدم افسردگی می گيره!
هر چند به نظرم اينا ترفند تبليغاتيه نمونه اشم تو صبا نت ديدم قبلاً..

نهايت سرعت دانلودي كه داد امروز 180 بود اونم با نوسان بالا

پشتيبان خيلي تلاش كرد يه نيم ساعتي باهاش حرف ميزدم خطمو ريست كردو و يه كاراي ديگه ...

ميگفت خطت يه نويزي داره كه نميتونه از اونجا رفعش كنه ، اعلام خرابي كرده برام

خدا كنه حداقل شب همين صدتا رو سرعت بده بهم

اصلا يه وضعي .... پشيمون شدم :دي

pilot2000
29-10-2012, 11:29

ديشب اين مقدار گرفت دقيقا
2187 مگابایت

20sasa
30-10-2012, 13:37
یکی دو روز بعضی سایتهای چیلتر و اکثرا 30یا30 روی فن اوا بالا نمیاد ولی با پارس امتحان کردم مشکل نداشت
کس دیگه ای هم هست اینجا همین مشکل رو داشته باشه؟؟

kourosh4u
30-10-2012, 21:10
ديشب اين مقدار گرفت دقيقا
2187 مگابایت

منم ديشب بالاخره به 2 گيگ رسيدم و 2.148 دانلود داشتم..
اما نکته اش اينه که شب قبلش دانلود کم داشتم و 600 مگ
دانلود کردم امشب يهو سرعت دانلودم رسيده بود به 120 اينا
انگار يه سهميه دانلود داريم! چند روز استفاده نکنيم سرعتمون
ميره بالا!

tranceyou
01-11-2012, 12:19
دوباره سرویس 2 مگ رو اضافه کردن می بینی یه روز یه حرف میزنن بعد یه حرف دیگه

kourosh4u
01-11-2012, 13:00
دوباره سرویس 2 مگ رو اضافه کردن می بینی یه روز یه حرف میزنن بعد یه حرف دیگه

اين 2 مگ که شبانه هم نداره به درد نمی خوره!
اين همون 1 مگه 30 گيگه با حجم بيشتر!
ولی باز هم تغيير مثبتی هست اميدوارم تعرفه های
بهتری رو ببينيم..

hellbrain666
01-11-2012, 13:16
سلام
کسی 512 یا 1 مگ نامحدود طلایی داره؟ سرعتش در طول شبانه روز چقدره؟
ممنون

30we
01-11-2012, 13:17
بهتری رو ببينيم..
تغییر مثبت زمین تا آسمون با کلاشی فرق داره.....مگه سرویس های 1 مگ پهنای باندشون تا 4 مگ تو روزانه باز نبود که الان این سرویس رو گذاشتن؟!!!

30we
01-11-2012, 13:18
سلام
ممنون
این شرکت در مورد 1 مگ نامحدودش میگه حتی سرعت 1 مگ رو هم نخواهید داشت و سرعتتون پایینتر از 100 هست....من 1 ماه دنبالش بود و پشتیبانیشون این حرفها رو به من زد.

kourosh4u
01-11-2012, 13:37
تغییر مثبت زمین تا آسمون با کلاشی فرق داره.....مگه سرویس های 1 مگ پهنای باندشون تا 4 مگ تو روزانه باز نبود که الان این سرویس رو گذاشتن؟!!!

منم همينو گفتم که!

از اين لحاظ گفتم مثبت که بالاخره حداقل 2 مگ اومده تو ليست
ممکنه 2 مگ های بهتر و شبانه دار هم اضافه شه

pilot2000
02-11-2012, 16:54
سلام
ممنون

نگير اقا
بي خيال
اين همه پول بايستي بدي

اخرش با منت ، اونم با اشتراك 1 به 10 يا 1به 8 بهت ميدن ، كه بدرد لاي جرز ديوار ميخوره
اگه ميتوني برو از مخابرات 512 بگير ... الان راحتتر ميدن نسبت به قبل

arash rashno
02-11-2012, 22:21
بهتری رو ببينيم..

جالبه
اون اوایل میگفتند که این سرویسها رو دونه به دونه توسط مقررات رادیویی و .. تعیین شده چه قیمت و چه سرعت
حالا اینطوری
مطمئن باشید تعرفه شرکتهای دیگه به این روال نمیشه
من اون روز چک میکردم سهام فناوا توی بورس هم اوضاع خوبی نداره
به نظر میاد اوضاع مالی شرکت خوب نیست که این تعرفه ها رو گذاشتند
وگرنه مگه میشه بیان بگن فقط سرویسهای 5 گیگ رو شبانه بده
این 2 مگ واسه خالی کردن جیب طرفی هست که تا حالا توی این شرکت نبوده که بدونه سرعت روزانه روی 4 مگه !

bobo3000
03-11-2012, 15:01
سلام
کسی 1 یا 2 مگ نامحدود برنزی داره؟ سرعتش در طول شبانه روز چقدره؟
ممنون.

kourosh4u
04-11-2012, 14:05
من ديشب اينترنتم قبل و وسط شبانه قطع شد
اما بعدش تونستم مثل قديم با 4 مگ دانلود کنم!
کسی تجربه مشابه داشته؟

alone one
04-11-2012, 14:32
سلام دوستان
از این شرکت راضی هستین؟چه در روز و چه در شب؟
از هزینه طرحها چطور؟

pilot2000
04-11-2012, 15:59
توجه كردين اين قطعي ها هنوز ادامه داره
فقط ساعتش تغيير كرده

capitantom
07-11-2012, 17:11
دوستان سرعت شبانه هنوز خوب نشده؟؟

arash rashno
07-11-2012, 17:46
دوستان سرعت شبانه هنوز خوب نشده؟؟

وسطش قطع میشه
مثلا من دو پارت میزارم واسه دانلود صبح چک میکنم میبینم اونها رو نصفه گرفته رفته بعدی ها
این نشون میده قطعی چند دقیقه ای داشته

capitantom
07-11-2012, 18:17
وسطش قطع میشه
مثلا من دو پارت میزارم واسه دانلود صبح چک میکنم میبینم اونها رو نصفه گرفته رفته بعدی ها
این نشون میده قطعی چند دقیقه ای داشته
منظورم سرعت شبانه هست

20sasa
07-11-2012, 18:56
خوشبحال اونایی که جونشون رو ورداشتن و از فن اوا رفتن
من که منتظر تموم شدن اکونتم هستم
این چند روزه خیلی افتضاح شده
قطعی های زیاد روز و مخصوصا شب ها ، دیگه آدم رو از هرچی اینترنت متنفر میکنه
مخابرات یه مگ نشد حالا موندم پارس بگیرم یا آسیا.................. لعنت به فن آوای دزد!!

Pami
07-11-2012, 20:38
قطعی های شبانه رو منم دارم ، معمولا ساعت 4 اینطورا قطع میشه

Chaternet
09-11-2012, 05:57
سلام منم قطعی دارم
فکر کردم از زاهدان اینجوریه
بخاطر همین قطعی شبانش می خوام نا محدود فن آوا 512Kb یا سرعت 512 پارس آنلاین بگبرم
حالا دو دلم
جان من ......
اونایی که نامحدود گرفتن از فن آوا بگن سرعتش چنده واسه دانلود
چون من سرویس می خوام واسه دانلود فیلم و سریال و رام برای موبایل های آندروید
بنظرتون نا محدود گیرم یا همون شبانه کارمو راه می ندازه ؟؟؟ منظورم حجم دانلود تو بازده زمانی هست که مجانی تمام میشه ( 2 تا 7 برای سرویس های معمولی و کل روز برای سرویس های نا محدود )
آخه خود نمایندگی فروش استان خیلی بد تعریف می کنه از سرویس های نا محدود
می خواستم ببیننم دوستی داشته یا جایی تست کرده ؟؟؟؟

20sasa
10-11-2012, 11:05
اصلا دنبال نامحدود نرو که هیچ شرکتی در حال حاضر نامحدود واقعی نمیده و در واقع یجورایی محدوده ( قانون های من درآوردی)
در مورد فن آوا هم اصلا فکرش رو نکن
من اگر میتونستم یک روز هم معطل نمیکردم از این شرکت دزد فرار میکردم
الان چند وقته دیگه شبها دانلود نمیکنم چون مثلا رایگانه ولی اکثرا ساعت 2 نیمه شب که شروع دانلودهست، یه قطعی کوتاه سراسری داره که باید بیدار باشی و مودم رو خاموش روشن کنی وگرنه دانلودی در کار نیست!!!
این یعنی دزدی!! یعنی در حال حاضر با این وضعیت کلیه کاربرای فن آوا چیزی به اسم دانلود رایگان شبانه ندارن!!
تازه تصور کن بطور متوسط 30 درصد هم تعرفه هاش از بقیه شرکتها گرونتره!!! لعنت به فن آوای دزد!!

Chaternet
11-11-2012, 02:31
یعنی شما نا محدود داشتی یا داری ؟؟؟
من فقط می خوام ببینم با سرعت میانگین چند در شبانه روز دانلود می کنن چه 256 و چه 512kb

20sasa
15-11-2012, 11:11
کلا نامحدود در همه شرکتها دو نوعه:
یکی براساس شیرینگ 1 به 10 که ارزونتره و هیچ تضمینی رو سرعت نیست !!
یکی هم معمولا 1به 4 تا 1 به 8 (تفاوت شرکت) که سرعت دانلودش حداقل یک هشتم سرعت اشتراکته و این بستگی شدید به مقدار دانلود روزانه و خلوتی مرکز مخابراتتون داره..
کلا فن آوا یه یکی دوماهی هست که کاربر های قدیمیش رو هم حتی شاکی و فراری کرده و شدیدا توصیه میشه که دورش رو قلم بگیری!!

Chaternet
16-11-2012, 02:20
دادا زاهدان شهر کوچیکیه ! یه آشنا پیدا کردم شرکت اون بهم گفت دوره نامحدود کلیه شرکت ها رو خیط بکش
و نکته جالب
گفت فن آوا به تمام نمایندگی هاش در تمام شهر ها گفته از ساعت 2:30 تا 4:30 یه دقیقه کلیه اکانت ها رو DC کنن .
حالا شانس کی کدوم شهر باشه که شانس من ساعت 3:59 هست !

20sasa
16-11-2012, 12:45
دادا زاهدان شهر کوچیکیه ! یه آشنا پیدا کردم شرکت اون بهم گفت دوره نامحدود کلیه شرکت ها رو خیط بکش
و نکته جالب
گفت فن آوا به تمام نمایندگی هاش در تمام شهر ها گفته از ساعت 2:30 تا 4:30 یه دقیقه کلیه اکانت ها رو DC کنن .
حالا شانس کی کدوم شهر باشه که شانس من ساعت 3:59 هست !

بله کاملا تایید میشه این قطعی هم طوری هست که کاملا دانلود رایگان رو غیرممکن کرده و البته صبح هم یه قطعی دیگه دارن
با توجه به این وضعیت موندن در فن آوا واقعا دیوانگیه!! من که خودم منتظرم اکونتم تموم بشه ... الان بیشتر از یک ماهه دانلود رایگان
درست و حسابی نداشتم و در واقع کلاهبرداری بزرگی داره میکنه فن اوا ...( ظاهرا بد جوری کم آوردن و نفس های آخرشونه!)

arash rashno
16-11-2012, 15:53
این ریز مصرفی موقع قطعی شبانه رو نشون نمیده ! اینکار رو میکنند که کاربر نتونته تنظیم کنه !

pooria-ir
18-11-2012, 12:07
من 3 سال و 2ماهه مشترکشم.اما این اواخر گند زده.شبانه سرعتش شده ۲۵۶
اگر فرصت و حوصلش رو پیدا کنم،حتما عوض میکنم
البته سرعت روزانش کماکان عالیه

kourosh4u
18-11-2012, 13:40
اينترنت شبانه ديشب 2.5 اينا قطع شد ديگه وصل نشد
واسه کس ديگه هم اتفاق افتاد؟

arash rashno
18-11-2012, 21:59
اينترنت شبانه ديشب 2.5 اينا قطع شد ديگه وصل نشد
واسه کس ديگه هم اتفاق افتاد؟

ریز مصرفی رو نگاه میکنم 2:56 قطع شده ولی همون لحظه دوباره وصل شده

روزانه هم قطعی لحظه ای زیاد داره
حداقل روزی 2-3 بار
هفته پیش چهارشنبه هم که صبح تا ظهر 2-3 ساعت قطع بود
زنگ زدم گفت برق رفته - یعنی اینها یو پی اس ندارن ؟

pilot2000
20-11-2012, 21:55
ديشب تا ساعت چهار كه بيدار بودم هر ده دقيقه قطع ميشد
اونم از نوعي كه چراغ adsl از حالت ثابت ، به چشمك زن ميرفت
عجب

kourosh4u
20-11-2012, 21:57
مال منطقه مخابراتيت بوده احتمالاً، من مشکلی نداشتم ديشب

Al@sh
25-11-2012, 01:24
سلام دوستان عزیز من ی مشکلی دارم در مورد ای پی من قبلا نتم رو از مخابرات گرفته بودم......... مخابرات بهم دو نوع ای پی میداد..... یعنی یکی اولش 128. و دیگری از 46 شروع میشد بیشتر وقتا ای پیم همون 128 بود با چند بار خاموش و روشن کردن مودمم ای پی ک اولش 46 بود رو بهم میداد و این ای پی ها همیشه اخرش در حال تغییر بود یا اگه عوض نمیشد یا اگه از ی سایتی اخراج میشدم با خاموش و روشن کردن مودم اخر ای پیم عوض میشد الان نزدیک ب 1ماه هست ک از شرکت فن اوا نت گرفتم ولی حالا ای پیم از روز اول تا الان اصلا عوض نشده همونجور ثابت مونده با خاموش و روشن کردن مودم یا حتی هیستوری کردن مرورگر ک میتونستم ای پیمو عوض کنم الان عوض نمیکنه میخواستم بدونم مشکل از نت هست؟ یا از کانفیگ مودمم هست؟و اگه مشکل از نت هست باید چیکار کنم؟ یا اگه مشکل ازکانفیگ مودمم هست باید چیکار کنم؟ خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه ممنون........

20sasa
27-11-2012, 13:22
این همه ما میگیم نیایید فن آوا اونوقت شما دقیقا تو این وضعیت فاجعه بار فن آوا اومدی اینجا؟؟
الان قدیمیای فن آوا فراریند .... قطعی های عمدی شبانه برای جلوگیری از دانلود رایگان ، حوصله همه رو سر برده!!
فن آوا دو ماهه که تبدیل به خرابه شده... بی نظم و بی قانون!!

pilot2000
04-12-2012, 03:08
پينگ خيلي داغونه

dns هاتون اتوماتيكه ؟

kourosh4u
04-12-2012, 11:45
آره dns ها داغونه واسه من هم..

pooria-ir
04-12-2012, 22:50
جدا دیگه چیزی از فن آوا نمونده

20sasa
05-12-2012, 17:30
بوی الرحمن فن آوا بلنده!!
یه آماری از بخش فروشش گیر آوردم وحشتناک!!!
اگه همین وضع ادامه داشته باشه اینها هم به لایزر میپیوندند..... بدبخت من کاربر!!!

arash rashno
05-12-2012, 18:36
اگه همین وضع ادامه داشته باشه اینها هم به لایزر میپیوندند..... بدبخت من کاربر!!!

چی شده ؟ فروشش از نصف هم کمتر شده ؟
فناوا با این قیمتهاش فقط میتونه در سرویسهای تا 10-20 تومنی با رقباش رقابت کنه این سرویسها هم عملا سود چندانی ندارن
خیلی هنر کنه یوزرهای کم مصرف رو نگه دارن و بازم میگم سود چندانی واسش نداره

arming900
05-12-2012, 21:52

وقتی یه دفعه برمیداره تعرفه هارو جوری میزاره که کاربر مجبور باشه پایین ترین سرویس رو انتخاب کنه معلومه مشتری هاش رو از دست میده حقشه....واقعا با سیـــــــاست کثیفی ابن تعرفه های جدید رو گذاشته همون بهتر که با سر بره پایین

20sasa
06-12-2012, 14:53
الان من چند وقته نمی تونم شبا دان کنم.... برای همه همین جوریه یا فقط من اینجوریم؟؟
حدود ساعت 2 شب یه قطعی سراسری میدن تا هیچکس نتونه اتوماتیک دان کنه و حتما باید تا 2 بیدار بمونی!!!

karl Marx
06-12-2012, 19:00
من یکی از مشترکین قدیمی فن آوا هستم (بیش از 2 سال) قبلا سرویس خوبی ارائه می داد ولی از مهر امسال (1391) به یکباره همه چیز 180 درجه برگشت. :41:
ابتدا سرعت دانلود شبانه را به کمتر از نصف رساندند یعنی اگر با سرعت 512 روی 140 تا 160 می رسید حالا بزور به 60 می رسد.بعد قطعی ها در ساعات 2 تا 7 صبح
سبب شد تا بعضی شبها اصلا دانلودی نباشد. سپس اعلام کردن به سرویس های زیر 5 گیگ دانلود شبانه تعلق نمی گیرد و قیمتها را هم بالا بردند .
این ماه هم من بنا چار سرویس 256 نامحدود گرفتم که انهم مفت نمی ارزد همان سرعت دایل آپ است.:41:
تصمیم به قطع اشتراک با فن آوا را دارم ولی نمی دانم از چه شرکتی که سرویس بهتری را در غرب تهران (منطقه مخابراتی پیام نور) ارائه می دهد ، سرویس بگیرم.

تازه به این راحتی ها هم خط را جمع آوری نمیکنند میگویند باید کپی کارت ملی را با ذکر دلایل انصراف خود برای ما فکس کنید تا بعد در مورد جمع آوری
و از رانژه خارج کردن خط شما تصمیم گیری کنند یا باید حضورا مدارک را تحویل شرکت داد.

یعنی در قرن بیست و یکم این شرکت ISP مشترکین خودش را به گروگان گرفته به طوری که شما مجبورید با وضع افتضاح سرویس اینها تحمل کنید
و یا بخاطر رهایی از دست این شرکت فن آوای جهنمی وقت و انرژی زیادی را از دست دهید که بعد از معلوم نیست چند ماه
از شرشان نجات یابید.

به همه توصیه اکید می کنم وارد تور شیطانی فن اوا نشده و از گرفتن سرویس از آن پرهیز نمایید.

javidhb
07-12-2012, 11:36
خیلی بیجا میکنن! خودت (با صاحب خط تلفن و کارت ملی) پاشو برو مرکز مخابراتی تون.... درخواست جمع کردن خط رو بده!

Al@sh
10-12-2012, 00:51
سلام دوستان این سرعت من در روز و شب......

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این سرعت در روز تا قبل ازساعت دانلود رایگان(7تا2)
....

اینم سرعت در ساعت 2 ب بعد شب ک واسه دانلود کردن باید کلی گریه کنم تا ی برنامه و......دانلود بشه
من ک سر از سرعت اینا در نمیارم فقط موقعه ای ک رفتم از این فن اوا نت بگیرم گفتم سرعت بالا میخوام ک بهم گفتن سرعت 4 هم میدن ک هیچ کجا همچین سرعتی رو نمیدن
خلاصه ی سرویس 1ساله 6ماه رایگان با 7 گیگ ترافیک با( سرعت 4 ک سر در نمیارم) بهم دادن ک 180دادم:n28:
تازه بهم گفتن ترافیک برای سرویس های زیر 6ماه 5000 هس برای سرویس های 6ماهه تا 1ساله3500 هس ک دیروز ک شارژ کردم همون گیگی 5000شارژ کردم:n28:
اگه یکی حال حوصله داره در مورد این سرعت ک چجوریه توضیح بده از گیگ مگ وکیلو بایت ... اینا سر در نمیارم..خنگولم:n28:
درمورد سرعت منم بگید ایا همون4 هس ک بهم دادن؟؟؟؟؟:n28::n28::n28:
تازه مشکل ای پی هم دارم......... ک بماند.........
:n28::n28:احساس میکنم شدید تا جایی ک راه داشته.......

Al@sh
10-12-2012, 02:37

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این سرعت در روز تا قبل ازساعت دانلود رایگان(7تا2)
....

اینم سرعت در ساعت 2 ب بعد شب ک واسه دانلود کردن باید کلی گریه کنم تا ی برنامه و......دانلود بشه
من ک سر از سرعت اینا در نمیارم فقط موقعه ای ک رفتم از این فن اوا نت بگیرم گفتم سرعت بالا میخوام ک بهم گفتن سرعت 4 هم میدن ک هیچ کجا همچین سرعتی رو نمیدن
خلاصه ی سرویس 1ساله 6ماه رایگان با 7 گیگ ترافیک با( سرعت 4 ک سر در نمیارم) بهم دادن ک 180دادم:n28:
تازه بهم گفتن ترافیک برای سرویس های زیر 6ماه 5000 هس برای سرویس های 6ماهه تا 1ساله3500 هس ک دیروز ک شارژ کردم همون گیگی 5000شارژ کردم:n28:
اگه یکی حال حوصله داره در مورد این سرعت ک چجوریه توضیح بده از گیگ مگ وکیلو بایت ... اینا سر در نمیارم..خنگولم:n28:

arash rashno
10-12-2012, 13:03

....

فکر کنم 3500 بابت هر گیگ واسه قدیم باشه
با این سیستم جدید فقط پول خوب میگیرن
اشتباه کردی اومدی فناوا
ما هم از سر نداشتن خط تلفن و نیاز روزانه به اینترنت خارج نمیشم

kourosh4u
11-12-2012, 15:26

....

ممنون از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشتی..
منظورشون از سرعت 4ک سرعت 4 مگ هست..
و واقعاً هم سرعت روزانه ات رو 4 دادن که حتی نزديک به 5
شده که خيلی عالی هست ولی چيزی که همه ما دنبالشيم
سرعت دانلود شبانه هست..من حدس ميزنم از اونجا که هنوز
سقف سرعت برای کاربرای خونگی 128 هست سرعت اسمی
سرويس شما 128 باشه و شبا هم اکانت همه تبديل ميشه به
سرعت اسمی و اين 0.17 که سرعت شما در شبه تقريباً همون
128 يا 256 هست...

در مورد هزينه شارژ گيگ اضافه بسته به مدت قرارداد جايی تو
سايت چيزی ننوشته منم که اکانت 6 ماهه داشتم از قبل الان
با گيگ 5.000 شارژ کردم...فکر نکنم همچين چيزی باشه..

الان به مناسبت الکامپ می تونيد با پيش پرداخت 30 درصد شارژ
اضافه بگيريد اگه کسی خيال تمديد داره 30 درصد ارزون تر در مياد
براش من که تو تمديد شک دارم ولی باهاش گيگ اضافه خريدم
با 30 درصد تخفيف..سيستمشونم جوريه اول پول ميريزی بعد که
فاکتور صادر شد از بستانکاری شما کم ميشه..

pooria-ir
14-12-2012, 23:00
سلام.
اومدم یه خبر خوش بدم
فردا میخوام درخواست جمع آوری رانژمو از فن اوا بدم.ایشالا که طولش ندن و هرچه زودتر از بندشون رها بشم !
با اینکه سخته از سرعت 4 مگ روزانه دل بکنم،اما قیمت بالای سرویس ها،شبانه وحشتناک داغون و پشتیبانی افتضاح باعث شد که فراری بشم
تا 3 ماه قبل که شده بود 3سال،واقعا راضی بودم.اما الان به شدت ناراضیم
* اگر از نماینده ها و مسئولین شرکت کسی اینجا هست با اطمینان بهش میگم که با ادامه این روند،بزودی فن آوا کله پا میشه

میخوام برم برا 512 مخابرات.یه آشنا هم دارم که کارمو ردیف کنه
فقط نگران کشدار شدن ماجرای قطع رانزه هستم

باشد که همگی رستگار شویم !

pilot2000
15-12-2012, 02:20
شبانه چرا اينطوري شده اين روزا سرعت 20 :|
حداقل سرعت استاندارد بدن
اين ديگه خيلي ستمه
سي چهل پول بدي سرعتت با بقيه سرويسا تو شب هيچ فرق نداشته باشه

pilot2000
16-12-2012, 00:16
دوستان الان كه دارم رنج اي پي مودمو بررسي ميكنم

از 255 تا بالاي 110 تا مودم adsl وجود داره

در حالي كه قبلا نهايت 10 تا بود

سرعتم دانلودمم تو طول روز نهايت ميره رو 80 ، اكانتم يه مگه

چرا اينطوري شده ، نكنه از اين شير شده هاس ؟

kami2
16-12-2012, 00:30
من مشترک فن آوا هستم همین الان سرعت دانلودم با سرویس یک مگ روزانه حدود 230 -240 هست شبها هم طبق گفته خودشون نصف روز هست که کاملا درسته من سرعت شبانم از ساعت 2 تا 7 صبح حدود 120 با دانلود مننجره هر شب حدود 2200 تا2400 مگ دانلود میکنم که به نظرم خوبه فقط باید لینکهای دانلود پرسرعت پیدا کنیم ، در خصوص پاسخگویی هم انصافا عالین من چهارشنبه شب قبل اینترنتم قطع شد حدود 12 شب روز آخر سرویسم بود 3 گیگ از سرویسم مونده بود فرداش هم از سرکار اومدم اینترنتم قطع بود و 3 گیگم سوخت فکر کردم اشکال از مخابراته حوالی ساعت 10 شب پنج شنبه زنگ زدم هم مشکلمو حل کردن هم 4 روز بخاطرش سرویسمو تمدید کردن فقط اشکالشون بالا بردن قیمتشون توی این 2-3 ماهه آخر بود 6 گیگ ماهیانه 31 تومن البته قیمت بقیه شرکتا دستم نیست من 3-4 سال فقط از این شرکت اینترنت گرفتم انصافا خوب بوده

pooria-ir
17-12-2012, 14:00
منم 3سال و 3 ماه فن اوای بودم.حدود 2سال و نیمش واقعا عالی بود.شبی 3 گیگ حدودا.روزا هم سرعت عالی و بدون قطعی
بی نظیر
اما از مهرماه گند !!
شبانه افتضاح.قطعی.قیمت بالا ...

pooria-ir
17-12-2012, 15:31
آخرین خبر
حدود 1 ساعت پیش رانژمو قطع کردن.این دم آخری دستشون درد نکنه دیروز صبح درخواست دادم،امروز انجام شد

خداحافظ فن آوا

pilot2000
17-12-2012, 21:38
داداش كار خوبي كردي ، بخدا اگه كارم با نت نبود و بخاطر يه ماه الافيش نبود

منم زود اسباب كشي ميكردم از فن اوا

دوستان اكانت يه مگ من ، چند ساعت تو روز سرعتش زير 10 ميشه ، الان چند روز دارم زنگ ميزنم ، يه مشت شر و ور تحويل ميدن

kourosh4u
18-12-2012, 11:07
به نظر من اينترنت تو ايران شانسيه...
شانس بايد بياری شرکتی بيفتی که تو منطقه شما قويه..

milad_gta
18-12-2012, 12:54
باید بین بد و بدتر بد رو انتخاب کرد و شما از دست بدترین خلاص شدی ، تبریک ... هر جا بری از فن آوا بهتره .

به قول بچه های شاتل و قدیما آزادی رو بهت تبریک میگم .

pooria-ir
18-12-2012, 14:36
داداش كار خوبي كردي ، بخدا اگه كارم با نت نبود و بخاطر يه ماه الافيش نبود

منم زود اسباب كشي ميكردم از فن اوا

دوستان اكانت يه مگ من ، چند ساعت تو روز سرعتش زير 10 ميشه ، الان چند روز دارم زنگ ميزنم ، يه مشت شر و ور تحويل ميدن

آقا بیا بیرون
یکشنبه صبح درخواست قطعی سرویس دادم،الانم که 3 شنبس با اینترنت مخابرات وصلم ! کلا 48 ساعت
1 ماه کجا بود :دی

pooria-ir
18-12-2012, 14:37
برای بار اول میگم مرسی به یه شرکت دولتی !

امروز صبح ساعت 9 و نیم درخواست دادم برا سرویس 512 مخابرات،و ساعت 12 وصلش کردن !
سرعت هم کاملا رضایت بخشه
بین 50 تا 76 نوسان داره

armandesign
18-12-2012, 18:51
برای بار اول میگم مرسی به یه شرکت دولتی !

امروز صبح ساعت 9 و نیم درخواست دادم برا سرویس 512 مخابرات،و ساعت 12 وصلش کردن !
سرعت هم کاملا رضایت بخشه
بین 50 تا 76 نوسان داره

512 مخابرات تهران پینگش چطوریاس ؟ مدارک نخواستن ؟ از این سرورا پینگ می گیری ؟

62.212.91.21
94.75.208.164

pooria-ir
19-12-2012, 09:24
512 مخابرات تهران پینگش چطوریاس ؟ مدارک نخواستن ؟ از این سرورا پینگ می گیری ؟

62.212.91.21
94.75.208.164

این تست پینگ خدمت شما

اون 2 تا آیپی هم جفتشو تایم اوت داد !

kourosh4u
19-12-2012, 10:07
بچه ها اينترنت شبانه ديشب قطع بود؟

arash rashno
19-12-2012, 10:56
بچه ها اينترنت شبانه ديشب قطع بود؟

نه
من دیشب دانلود داشتم

pilot2000
19-12-2012, 13:30
بچه ها حدس ميزنيد مشكل من چيه اخه

شبانه كه كلا تعطيله

حتي روزا هم سرعت دانلودم زير 10 مياد ، بخدا زور داره واسه 1 مگ

هر روزم دارم پيگيري ميكنم اما...

arash rashno
19-12-2012, 15:26

شبانه كه كلا تعطيله

خوب جواشون چیه ؟
زنگ بزن بگو میخوام با مدیر صحبت کنم
دارید دو برابر جاهای دیگه پول میدید
مخابرات سرعت 16 نامحدود رو داره میده 9500 تومن بعد شما یک مگ محدود داشتی باشی زیر 10

kourosh4u
19-12-2012, 15:31

شبانه كه كلا تعطيله

بايد روزا حدود 400 باشه، پيگير باش شايد خطت نويز داره
شايد پورتت مشکل داره، شايد تنظيمات ديگه اس..
بگو برات ping بگيرن از اين کارا پيگير باشی درست ميشه..

armandesign
19-12-2012, 16:11
بايد روزا حدود 400 باشه، پيگير باش شايد خطت نويز داره
شايد پورتت مشکل داره، شايد تنظيمات ديگه اس..
بگو برات ping بگيرن از اين کارا پيگير باشی درست ميشه..

من یک ماه پیگیری کردم می گفتن مرکزتون چون تک لینکه باید صبر کنید تا تجهیزات اضافه کنیم بعدش یه شب زنگ زدن گفتن تا اخر هفته ردیفه هفته ی بعدش گفتن "جای مناسب برای نصب پیدا نکردیم" :n04: بعدش گفتن تا اخر این هفته ردیف نشد جاش اشتراکتو تمدید می کنیم هفته ی بعد گفتن این مشکلو 10-15 تا مرکز دیگه هم دارن صبر کنید درست میشه آخرش هم یکی در میون انکار می کردن که اصلا مشکلی داره بخش پشتیبانی ( اقای گلستانی ) تو خود شبکشون زیر 100ms پینگ نمیتونست بگیره می گفت نیم ساعت دیگه درست میشه. صبح ساعت 6 پینگ داخلی رو 25ms میداد دوساعت بعدش تا 12 شب 150ms به بالا با timeout.

آخرشم با مکاتبه و تلفن درخواست تخلیه ما رو قبول کردن. اگه مرکزتون مشکل داشته باشه چه از نظر تجهیزات چه پهنای باند هیچ کاری واستون نمیکنن

جالبه با وجود کمبود پهنای باند زنگ میزدی بخش فروش می گفتن تو مرکز پورت خالی دارن !

kourosh4u
19-12-2012, 17:06
من یک ماه پیگیری کردم می گفتن مرکزتون چون تک لینکه باید صبر کنید تا تجهیزات اضافه کنیم بعدش یه شب زنگ زدن گفتن تا اخر هفته ردیفه هفته ی بعدش گفتن "جای مناسب برای نصب پیدا نکردیم" :n04: بعدش گفتن تا اخر این هفته ردیف نشد جاش اشتراکتو تمدید می کنیم هفته ی بعد گفتن این مشکلو 10-15 تا مرکز دیگه هم دارن صبر کنید درست میشه آخرش هم یکی در میون انکار می کردن که اصلا مشکلی داره بخش پشتیبانی ( اقای گلستانی ) تو خود شبکشون زیر 100ms پینگ نمیتونست بگیره می گفت نیم ساعت دیگه درست میشه. صبح ساعت 6 پینگ داخلی رو 25ms میداد دوساعت بعدش تا 12 شب 150ms به بالا با timeout.

آخرشم با مکاتبه و تلفن درخواست تخلیه ما رو قبول کردن. اگه مرکزتون مشکل داشته باشه چه از نظر تجهیزات چه پهنای باند هیچ کاری واستون نمیکنن

جالبه با وجود کمبود پهنای باند زنگ میزدی بخش فروش می گفتن تو مرکز پورت خالی دارن !

من که ميگم اينترنت تو ايران شانسيه..
از شانس شما فن آوا تو منطقه شما ضعيفه..
يه سر برو مخابرات اونجا ببين ميتونی از کارمنداش
بپرسی کدوم شرکت تو اين منطقه قويه؟

abolfazlwest72
29-12-2012, 23:01
سلام دوستان میخواستم ببینم اینترنت نامحدود فن اوا 256 و 512 سرعتشون چقدره .راستی به نظر شما کدوم شرکت بهترین و پرسرعت ترین اینترنت نامحدود رو ارایه میده با تشکر از دوستان عزیز.

milad_gta
29-12-2012, 23:39
سلام دوستان میخواستم ببینم اینترنت نامحدود فن اوا 256 و 512 سرعتشون چقدره .راستی به نظر شما کدوم شرکت بهترین و پرسرعت ترین اینترنت نامحدود رو ارایه میده با تشکر از دوستان عزیز.

قطعا فن آوا شرکتی که دنبالش هستید نیست ...

pooria-ir
29-12-2012, 23:55
دوستان اگه یادتون باشه من از فن آوا اومدم مخابرات
گزارش این 11 روز استفادم حدود 17 گیگ حجم بوده.اما سرعت باز کردن صفحه یه هفتس که در حد فاجعة شده
اکثر بچه ها میگن اولین باره که مخابرات اینطور شده !
اینم شانس منه

kourosh4u
05-01-2013, 18:16
برای من sms اومده که 30 درصد تخفيف تمديد قرارداد
و ارتقای سرعت تا 4 مگ ميخوای عدد 30 بزن..کسی ميدونه چيه؟
سرويس 4 مگ تو سايت نيست فکر کنم منظورشون همه سرويس
ها باشه البته قسمت تعرفه گيگ اضافه رو مطابق قانون جديد اصلاح
کردن شايد تعرفه هاشونم اصلاح بشه..

pooria-ir
05-01-2013, 23:46
بچه ها مخابرات من درست شد
از دیشب تا حالا 5 گیگ دانلود کردم
اگر پایدار باشه مخابرات به صرفه تره

kourosh4u
06-01-2013, 14:40
همونطور که فکر ميکردم اين sms چيز جديدی
نيست و برای مشترکايی که مدتيه تمديد نکردن
فرستاده شده و اشتباهی برای من اومده!

kourosh4u
13-01-2013, 13:44
چه تاپيک خلوت و بی سر و صدايی داريم ديگه رفت ته فروم!
آقا اونا که رفتن از فن آوا هر از گاهی بيان تعريف کنن چه خبر؟

20sasa
13-01-2013, 15:19
مسلما عدم برگشت ما به تاپیک فن آوا به این معنیه که :
از جهنم در رفتیم و کلاهمون هم بیفته اینجا برنمیگردیم !!))
4 ماهه که افزایش قیمت دادن به این بهانه که چند روز بعدش همه گرون میکنن ولی....
پهنای باند برای همه شرکتها 50 درصد گرون شد اما همچنان فن آوا جزو گرونترین شرکتهاست!!!

pilot2000
17-01-2013, 00:04
بايد بگم تو هفت سال اخير ، اين بي كيفيت ترين اينترنتي هست كه نصيبم شده
اين روزا كه روزي چند ساعت كلا قطعه
وقتي هم كه وصله ، يكدفعه چراغ مودم از حالت ثابت خارج ميشه و چشمك ميزنه

اصلا يه وعضيه ...بدجوري رفت تو پاچم

Pami
17-01-2013, 00:10
منم این آخرین شارژی هست که انجام دادم ، این 2-3 هفته اخیر خیلی کیفیتش بد شده
البته زنگ زدم پشتیبانی گفتش در حال رفعش هستیم ولی درخواست جمع آوری رو دادم به شرکت

milad_gta
17-01-2013, 00:48
منم این آخرین شارژی هست که انجام دادم ، این 2-3 هفته اخیر خیلی کیفیتش بد شده
البته زنگ زدم پشتیبانی گفتش در حال رفعش هستیم ولی درخواست جمع آوری رو دادم به شرکت

به سلامتی ، نمیدونم تایپیک رو دنبال میکنید یا نه ! ولی یک چهار ماهی میشه که در حال رفع مشکلات هستند ...

Extreme-Forces
20-01-2013, 16:23
مرکز مخابراتی ما شلوغه و همه شرکت ها پورت هاشون پره.حتی خود مخابرات. :n03: فعلا مجبوریم با فن اوا ادامه بدیم.
اونایی که هنوز مشترک فن اوا هستن لطفا تغییراتی که براشون پیش اومده رو بگن ببینم فقط مال من اینجوریه یا بقیه هم مثل من دچارشن.
سرویس من 256 5 گیگ هست. سرعت روز نهایتش 110 کیلوبایت و شب که هیچی. روزا قطعی زیاده. شب 12 به بعد سرعت دیگه به زور به 20 کیلو میرسه. حتی دیگه وبگردی هم نمیشه کرد. داون استریم روی 1024 و اپستریم روی 512 هست. دانلود رایگان که اصلا ندارم.اینقدر قطعی داره که ترجیح میدم بخوابم و اعصابم رو داغون نکنم.
1 سوال اینکه سرعت خط چقدر به نویز خطم مربوطه ؟ زنگ زدم پشتیبانی گفت نویز خط تون زیاده. منم مودم رو عوض کردم.مودم قبلیم نویز رو نشون میداد چقدره ولی این جدیده فقط دان استرم و اپ استریم رو مینویسه. :n13:

kourosh4u
20-01-2013, 16:29
من روزا چند مورد قطعی داشتم اين اواخر ولی مشکل جدی نبود
شبانه هم مشکلی نداشتم ولی کيفيت اينترنت روزانه کم
شده سرعتش نه ها کيفيت باز کردن سايت ها..ظاهراً
يه مشکل سراسری هست..

pilot2000
25-01-2013, 18:44
داداش شما 256 داري سرعتت اينه
من كه مثلا 1 مگ دارم سرعت روزانم به 110 نميرسه
عجيب داغونه

bat0
28-01-2013, 08:11
مرکز مخابراتی ما شلوغه و همه شرکت ها پورت هاشون پره.حتی خود مخابرات. :n03: فعلا مجبوریم با فن اوا ادامه بدیم.
اونایی که هنوز مشترک فن اوا هستن لطفا تغییراتی که براشون پیش اومده رو بگن ببینم فقط مال من اینجوریه یا بقیه هم مثل من دچارشن.
سرویس من 256 5 گیگ هست. سرعت روز نهایتش 110 کیلوبایت و شب که هیچی. روزا قطعی زیاده. شب 12 به بعد سرعت دیگه به زور به 20 کیلو میرسه. حتی دیگه وبگردی هم نمیشه کرد. داون استریم روی 1024 و اپستریم روی 512 هست. دانلود رایگان که اصلا ندارم.اینقدر قطعی داره که ترجیح میدم بخوابم و اعصابم رو داغون نکنم.
1 سوال اینکه سرعت خط چقدر به نویز خطم مربوطه ؟ زنگ زدم پشتیبانی گفت نویز خط تون زیاده. منم مودم رو عوض کردم.مودم قبلیم نویز رو نشون میداد چقدره ولی این جدیده فقط دان استرم و اپ استریم رو مینویسه. :n13:

من از سرعت شبا و روزاش راضی بودم ولی وحشتناک قعطی دارم این روزا ....وی پی ان هم کار نمیکنه
سرعت شبا رو 120 خوبه راضیم ولی وی پی ان نمی تونم وصل بشم و عصر ها به صورت ممتد قطع میشه .. در حال کوچ به شرکت دیگه ای هستیم
وی پی ان شما و دوستان دیگه کار هم کار نمیکنه ؟

Extreme-Forces
29-01-2013, 14:38
من از سرعت شبا و روزاش راضی بودم ولی وحشتناک قعطی دارم این روزا ....وی پی ان هم کار نمیکنه
سرعت شبا رو 120 خوبه راضیم ولی وی پی ان نمی تونم وصل بشم و عصر ها به صورت ممتد قطع میشه .. در حال کوچ به شرکت دیگه ای هستیم
وی پی ان شما و دوستان دیگه کار هم کار نمیکنه ؟

همه چی داغوووونه:n27: هر ساعت حداقل 1 بار قطعی داره.

Pami
02-02-2013, 01:06
عجب دزدی هست این فناوا !
آقا من سرویس 512 5 گیگ داشتم
الان درخواست تعویض ISP دادم به پیشگامان
گفتیم تا داره عوض میشه از این یکی خط استفاده کنیم تا رانژه انجام بشه
ولی 5 گیگ فناوا رو نگرفتم 3 گیگ گرفتم ، به خیال اینکه اینم شبانه داره شب اول گذاشتم دانلود صبح پاشدم دیدم قطع شده :دی
مثل من اشتباه نکنید ، این کارشون خالص دزدی حساب میشه
اشتباه کردم به خاطر 7 هزار تومن 3 گیگ گرفتم که شبانه هم نداره
کیفیت هم به شدت اومده پایین ، یکی از تفریح هامون این بود کانتر آنلاین بازی کنیم ، هی قطعی و وصلی داره نمیشه کوفت میشه به آدم

kourosh4u
02-02-2013, 01:42
والا تو سايتشون نوشتن اينو. اينجا هم کلی روش
بحث شد که بايد 5 گيگ و 6 گيگ اينا بگيری تا شبانه
داشته باشه...اتفاق عجيبی نيفتاده...

اين خبرم بخون، اينترنت ايران شانسيه فکر نکن جاهای ديگه خيلی بهترن..

"کندی چرخشی" مدل جدید اختلال اینترنتی

با یک بام و دو هوای اختلال یک ماهه اینترنت کشور که در عین کندی اینترنت برخی شرکت‌ها، برخی دیگر اینترنت بی‌نقصی از زیرساخت دریافت می‌کنند گویای این است که انگار زیرساخت کندی اینترنت را بین شرکت‌ها نوبتی کرده است....

Erfan.
10-02-2013, 21:27
مخابرات گمنام؛ به شدت قطعی داشتیم این چند روز... امروز درست شد تازه. نمیدونم از مخابرات بود یا از فن آوا اما واقعا خسته کننده شده چون هر چند وقت یکبار از این برنامه ها داریم...

pilot2000
11-02-2013, 01:40
اقا من يه مشكل عجيبي دارم

فرضا اگه مودم روشن و وصل باشه ، اگه چند دقيقه پشت سيستم نباشم و استفاده نكنم ، چراغ USB مودم خاموش ميشه و نت هم قطع ميشه متعاقبا
و بايد حتما مودم رو خاموش و روشن كنم ، يا اينكه كابل USB رو دوباره دربيارم و بذارم سرجاش ؛ تا دوباره چراغ USB روشن بشه وبتونم وصل شم

مشكل چيه رفقا ؟

اگه راهي داريد لطفا كمك كنيد ، الان يه ساله اينطوريه :n29:

kourosh4u
11-02-2013, 01:43
احتمال داره کابل usb يا پورتش مشکل داشته باشه
ميتونی با يه کابل جديد و يه پورت ديگه امتحان کنی
ولی بهترين راه اينه که با کابل شبکه مودم رو وصل کنی
خيلی بهتر و سريعتر از usb هم هست..

Pami
18-02-2013, 21:18
کیفیت سرویسا خیلی بدتر از گذشته شده ، اصلا یه صفحه رو درست باز نمیکنه ، هی رفرش باید کنی
این آخرین شارژم بود ، رفتیم سمت پیشگامان
حیف پول که برای فناوا بدی ، اون هم سرویسایی که از بقیه گرونتر هست

mrkasasi
19-02-2013, 13:18
الان دو روزه يه خرده بهتر شده اينترنتش

pilot2000
24-02-2013, 01:13
پينگ بشدت بالا رفته

و سرعتش شبانه براي من 512 شده .... خيلي بشه 70 تا سرعت ميده

شما چي دوستان؟

kourosh4u
24-02-2013, 21:04
اکانت 1 مگ و سرعت شبانه هم 1 مگ

kourosh4u
26-03-2013, 14:29
دوستان سايت فن آوا برای شما هم باز نميشه؟
ميخوام ببينم تعرفه عوض کردن يا نه..

kourosh4u
18-04-2013, 12:47
دوستان شيلترينگ فن آوا براتون شديدتر نشده؟

Bigkiller
18-04-2013, 14:43
دوستان شيلترينگ فن آوا براتون شديدتر نشده؟
نه مشکلی نداره . چطور؟

kourosh4u
18-04-2013, 14:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هاش خيلی کنده حتی با چيزشکن

Bigkiller
18-04-2013, 16:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هاش خيلی کنده حتی با چيزشکن
نه راحت برای من باز میشه مشکلی نداره عزیز. البته اختلال که این چند روزه برای همه واسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست گویا!
شما کدوم سرویس رو داری ؟ راضی هستی؟

kourosh4u
18-04-2013, 19:01
آره، من 1 مگ 6 گيگ دارم راضی هستم

Bigkiller
18-04-2013, 20:24
آره، من 1 مگ 6 گيگ دارم راضی هستم
سرعت شما هم روی 430-440 هست؟

kourosh4u
18-04-2013, 20:26
سرعت شما هم روی 430-440 هست؟

روزا آره ولی شبا 120

Bigkiller
18-04-2013, 20:49
روزا آره ولی شبا 120
نه مال من شبا هم رو همین سرعته 440 هست اما دانلود ندارم که بذارم!

kourosh4u
18-04-2013, 20:59
نه مال من شبا هم رو همین سرعته 440 هست اما دانلود ندارم که بذارم!

واقعاً خوش به حالت پس.. اکانتت مثل منه؟ 1 مگ 6 گيگ؟
پس واسه منطقه مخابراتيته..

Bigkiller
18-04-2013, 21:52
واقعاً خوش به حالت پس.. اکانتت مثل منه؟ 1 مگ 6 گيگ؟
پس واسه منطقه مخابراتيته..
آره 1 مگ دارم. منطقه مخابراتیه آره چون یه خط دیگه هم دارم 1 مگ مخابرات دانلودم ثابت رو 125 هست و خیلی هم عالیه اما کسای دیگه دارن ولی میگن اصلا خوب نیست. خوبیه فن آوا اینه که اصلا تو این 2 ماهی که دارم کلا قطع نشده!

arash rashno
19-04-2013, 13:17

اره واسه منم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی کنده

Bigkiller
19-04-2013, 19:45
دیگه کسی فن آوا نداره اینجا؟

kourosh4u
19-04-2013, 21:32
چند نفری بودن فکر کنم شرکت عوض کردن..

Bigkiller
19-04-2013, 22:46
شنیدم عصرتلکام سرعت دانلودش 1000 هست! شاید از فن آوا برم اونجا:n02:

kourosh4u
20-04-2013, 01:13
شنيده ها رو ولش کن، اينترنت تو ايران شانسيه
ممکنه همينی هم که داری از دست بدی

jahel01
29-04-2013, 12:15
سلام
از دوستان کسي در مرکز مخابرات سعادتمند تهران از فن آوا استفاده کرده بتونه نتيجه رو بگه که راضيه يا نه؟
با تشکر

heliah28
04-05-2013, 03:24
سلام به همه ی دوستان
من به شدت به شدت به شدت از خدمات شرکت فن آوا ناراضی هستم :44:
18 روز قبل اکانتمو از 512 ببه 1 مگ ارتقاء دادم .
قبل از تمید از بخش فروش و تمدید فن آوا درباره دانلود شبانه سوال کردم و گفتند محدودیتی ندارد. اما بعد از سه روز سرعت دانلود شبانه به زیر 100KB رسید در حالی که حداقل باید 170KB باشد.
اما مشکل به همین جا ختم نشد و بعد از چند روز سرعت دانلود شبانه به 30 تا 50 رسید :n04:
با بخش پشتیبانی هم که تماس میگیرم مشکل را به گردن مخابرات می اندازند.
اشتباهی که کردم قرار داد 6ماهه بستم و چیزی نزدیک به 200.000 هزار تومان پرداخت کردم.

دیدم اینجا کاربری با شناسه "fanava PR" و نام کاظمی به نمایندگی از فن آوا پاسخ می دهند
لطفا به من بگوئید باید چکار کنم ؟
حتا در چند روز اخیر در ساعت هایی غیر از تایم دانلود شبانه سرعت دان و ریفریش صفحات پائین می آید.
خلاصه ی مطلب اینکه از دست فن آوا ناراحتی روحی گرفته ام :n28: :n23:

kourosh4u
04-05-2013, 12:22
اون آقای فن آوا که رفت ديگه پيداش نشد
ولی آقا اکانت 1 مگ سرعت دانلودش ميشه
120 اينا نه 170..ظاهراً فن آوا تو منطقه شما هم
ضعيفه..اگه روزا رو 400 ميره دانلودت خط و اينات
مشکلی نداره صرفاً شلوغی منطقه هست

heliah28
04-05-2013, 22:59
اون آقای فن آوا که رفت ديگه پيداش نشد
ولی آقا اکانت 1 مگ سرعت دانلودش ميشه
120 اينا نه 170..ظاهراً فن آوا تو منطقه شما هم
ضعيفه..اگه روزا رو 400 ميره دانلودت خط و اينات
مشکلی نداره صرفاً شلوغی منطقه هست

400؟؟؟؟ :n04:
نه ، خیلی خودشو بکشه در طول روز به 200 برسه

kourosh4u
04-05-2013, 23:04
400؟؟؟؟ :n04:
نه ، خیلی خودشو بکشه در طول روز به 200 برسه

پس خط تلفن و منطقه ات احتمالاً
جوريه که بيش از اين نميکشه..

heliah28
05-05-2013, 00:16
پس خط تلفن و منطقه ات احتمالاً
جوريه که بيش از اين نميکشه..

من الان 20 روزه اینترنت 1 مگ گرفتم ،{قبلا512 داشتم} تا 5 روز اول سرعت شبانه خوب بود {نزدیک به 200KB/se } اما بعد از اون اینجوری شد.
من به شرکت فن آوا مشکوکم . به نظرم شرکت های ارائه دهنده adsl از شرایط موجود دارن سوء استفاده می کنن

Bigkiller
05-05-2013, 00:43
من الان 20 روزه اینترنت 1 مگ گرفتم ،{قبلا512 داشتم} تا 5 روز اول سرعت شبانه خوب بود {نزدیک به 200KB/se } اما بعد از اون اینجوری شد.
من به شرکت فن آوا مشکوکم . به نظرم شرکت های ارائه دهنده adsl از شرایط موجود دارن سوء استفاده می کنن
سرعت منم روی 440 هست عزیز.راضی هستم.به مرکز مخابراتی شما مربوطه نه فن آوا به نظرم:n01:

kourosh4u
05-05-2013, 00:56

خوب بود رو ولش کن شما ميدونی سرعت 512 و
1 مگ سرعت دانلودش چقدر بايد باشه؟ اگه بالاتر
از سرعت اسميت بهت سرويس دادن امکاناتش بوده
ولی تضمينی نيست هميشه بالاتر باشه هر وقت
از سرعت اسميت کمتر شد ميتونی شاکی شی
سرعت 1 مگ دانلودش ميشه 120-128..اگه سرعتت
زير 120 بود بايد شاکی شی..اونم ميگن شبا شلوغه
کاريش نميشه کرد..

پستای نماينده فن آوا رو بخون..ميگه اين لطفيه که
شرکتا ميکنن شبانه ميدن..پس دندون اسب پيش کشی
رو نميشه شمرد!

اگه دانلود زياد داری برو نا محدود مخابرات بگير
راحت شی سرعتشم خوبه هميشه

abolfazlwest72
05-05-2013, 01:11
میگم سرعت شبانه 1 مگ فن اوا تو قزوین چطوریه سرعتش چنده.:n16:

peaceful1
22-05-2013, 00:06
شانس!

اصلا تو منطقه مخابراتیت فنآوا نداره یعد میان بهت 80 تومن کارت هدیه فنآوا میدن:45:

pilot2000
26-05-2013, 15:21
الان یه مدتیه داغون شده رسما ... باورتون میشه وسط روز هم سرعتم بالا تر از 100 نمیره ؟ تازه اگه سرورشون خوب باشه تا صد تا میده
وگرنه نصف اینه
خیلی داغون شده
تو ساعات رایگان هر یه رب قطع میشه ..
میخوام برم اسیاتک رو تست کنم ، ببینم چی میشه

amirbrad
26-05-2013, 16:10
الان یه مدتیه داغون شده رسما ... باورتون میشه وسط روز هم سرعتم بالا تر از 100 نمیره ؟ تازه اگه سرورشون خوب باشه تا صد تا میده
وگرنه نصف اینه
خیلی داغون شده
تو ساعات رایگان هر یه رب قطع میشه ..
میخوام برم اسیاتک رو تست کنم ، ببینم چی میشه

دوست عزیز الان وضعیت عادی نیس و نمیشه تشخیص داد کیفیت شرکت ها رو. من 2 ماهه اومدم اسیاتک اما واقعا افتضاحه هم پینگ و هم سرعت دانلود و هیچ پایداری هم نداره.