PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل اعصاب خورد کن...کمکم کنید.

pooyan.kh
11-08-2007, 11:31
با سلام ...
الان چند وقتیه که وقتی وارد اینترنت میشم بعد از گذشت 2 یا 3 یا 4 ویا حتی 5 دقیقه دیسکانکت میشم.اکانتمم عوض کردم ولی مشکل بر طرف نشد.حتی ویندوزمم عوض کردم ولی بازم...به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟(مارک مودمم زولتریکس)

godsmak
11-08-2007, 12:37
یه مودم از یکی از دوستات بگیر و یه تستی بکن ببین مشکلت حل میشه؟

robert
11-08-2007, 13:37
با سلام ...
الان چند وقتیه که وقتی وارد اینترنت میشم بعد از گذشت 2 یا 3 یا 4 ویا حتی 5 دقیقه دیسکانکت میشم.اکانتمم عوض کردم ولی مشکل بر طرف نشد.حتی ویندوزمم عوض کردم ولی بازم...به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟(مارک مودمم زولتریکس)

1-آخرین ورژن درایور رو بگیر و نصب کن
2- از سلامت خود مودم مطمئن شو
به این ترتیب
my computer ((right click )) >> manage>>device manager>>modem>>properties>>diagonastic>>query modem
اگر عبارت success داخل کادر ظاهر شد نشون دهنده اینه که مودم سالمه در غیر اینصورت مودمو باید عوض کنی.

3- نصب درایور های مادر برد بعد از نصب ویندوز نباید فراموش بشه (( نرم افزار های شناسایی پورت های مادر برد و همنطور اسلات های agp و pci )) اگر این نرم افزار (( بطور کامل)) نصب نشه ممکنه سیستم نتونه اسلاتی رو که مودم داخل اون جا خورده رو بشناسه و این در عملکرد مودم مشکل ایجاد میکنه

4-تلفن خونه رو چک کن ببین سالمه یا نه !!!
5-همینطور سوکت رو که به مودم وصل میکنی نگاه کن ببین شل نباشه یا اینکه زبونه سر آن نشکسته باشه که اینجوری با یه لغزش خیلی کوچک دیگه نمیتونه تماس برقرار کنه و دیسکانکت میشی!!!

امیدورام مشکلتون هر چه زود تر رفع بشه !!:11: