PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا بعضي وقتها اينترنت اكسپلورر اجازه ويرايش و ديدن سورس صفحات را نميده

Erfaan
04-09-2005, 16:45
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Nesta
05-09-2005, 02:28
سلام دوست عزیز .
من درست متوجه نشدم مگه قبلا اجازه میداد که سورس رو ببینی‌؟ صفحه رو که ذخیره میکنی‌ save as باید بزنی‌ ولی‌ حالا چرا IE دیگه با وجود opera-fire دیگه باید با اونا کار کنید تا به این مشگلات بر نخورید.

sa3er
05-09-2005, 11:01
سلام؛
هر چند هنوز متوجه نشدم چرا در انجمن برنامه نويسی سوال خودتونو مطرح کرديد ولی:

در مورد سوال اول
شما به راحتی می تونيد از منوی view اينتنرنت اکسپلورر گزينه view source را انتخاب نماييد و سپس سورس برای شما به نمايش در خواهد آمد. خير اين کد خاصی نداره و تنها بر حسب شرايط خاص اتفاق ميوفته.

درمورد سوال دوم
احتمال دارد صفحه مربوطه از script های خاص استفاده می کند و به طور مثال در صورتی که صفحه مورد نظر به صورت offline اجرا شود مانع از نمايش آن به صورت کامل شوند. يا اینکه صفحه از frame های تو در تو استفاده می کند....

بهرحال لطف کنيد لينک صفحه مربوطه را بديد تا بيشتر بتونيم راهنماييتون کنيم.

موفقيت؛

Erfaan
05-09-2005, 11:07
---------------------------------------------------------------------------

Nesta
05-09-2005, 18:28
سلام دوست عزیز منم از اپرا استفاده می‌کنم سرعتش خیلی‌ محشر تره .یعنی‌ بهتره .لطف کنید که بحث مررگر ها رو نکنید .متشکر از ساسر هم ممنون.

نستا جان ديگه دارم از موزيلا استفاده مي كنم سرعتش محشره!

hamidreza_buddy
05-09-2005, 19:47
ولی فک کنم یه همچین اسکریپتی باشه ها.
یادمه من یه چیزایی در کورد غیرفعال کردن نمایش سورس شنیدم :roll: :idea:

R£ɀД
05-09-2005, 19:59
منم با hamidreza_buddy موافقم منم قبلا يك جايي يك سورس ديده بودم براي قفل كردن سورس سايت

Erfaan
06-09-2005, 02:10
خوب اگه كسي سورسشو داره بده