PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه برنامه ي توپ برا فرستادن ايميل سراغ دارين

shayan_p30
11-08-2007, 00:42
سلام به همه ي بروبچس باحال P30world و يه سلام گرم به همه ي دوستانيكه تو انجمن اينترنت و شبكه فعاليت دارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش به خاطر اين مزاحم شدم كه ::43:
مدتيه كه دنبال يه نرم افزار باحال و توپ برا فرستادن ايميل با فونت دلخواه (مثلا Tahoma) و عكس كنار متن و... ميگردم:17:.نه! :28:مديريت ايميل ها نه فقط فرستادن ايميل به هر آدرسي.يه چند تايي هم بهم معرفي شد كه علاوه بر اينكه واسه مديريت ايميل بودن يه عالمه اشكال هم داشتن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از اون جمله بگم كه مثلا Thunderbird 2.0 كه اصلا به آدرس هاي x[at]yahoo.com ايميل نميفرستاد يا مثلا Outlook 2003 كه اصلا باهاش نميشه عكس فرستاد:44:.
به خاطر همين اومدم اينجا از شما حرفه ايهاي باحال كمك بگيرم:7: :10:.
دمتون گرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشكر:11:

saegheh67
11-08-2007, 00:47
increde mail یک برنامه بسیار خوب و فانتزی است که ابزارات زیادی از جمله اضاف کردن انواع انمیشن طراحی صفحات ای میل اضافه کردن صدا و عکس به میل مبارزه با اسپم ها محیطی بسیار زیبا و ساده سازگاری با اکثر وب میل ها از جمله یاهو و جی میل

shayan_p30
11-08-2007, 09:39
دمت گرم seagheh67 عزيز :10:
فقط بپرسم كه اين برنامه فقط براي فرستادن ايميله يا اينكه مديريت ايميل هم هست:question:
با تشكر دوباره :40:

nightmare
11-08-2007, 11:01
دوست خوبم درخواست های نرم افزاری رو باید در انجمن درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید ، مطمئن باشید اونجا سریع تر جواب می گیرید .

در مورد Thunderbird 2.0 هم باید بگم اگه تنظیماتش رو به درستی انجام بدین به Yahoo هم بدونه مشکل ارسال می کنه ، من 1 سالی میشه که ازش استفاده می کنم ، برای تنظیماتش می تونید اینجا رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تا بعد ...

shayan_p30
11-08-2007, 12:31
دوست عزيز nightmare :20:
راستش حواسم نبود فكر كردم چون مربوط به اينترنت و شبكه ميشه بهتره كه اينجا تاپيك بزنم :43:
از راهنماييتم خيلي خيلي ممنونم :10:
موفق باشي :46: