PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این مورد طبیعیه؟

mrmmnb
10-08-2007, 18:41
یه هارد ساتا داشتم یه دونه دیگه اضافه کردم اما حالا وقتی از طریق برنامه ها وارد مای کامپیوتر میشم (مستقیم نمیگم مثلا از طریق مدیا پلیر موقعی که میخوای چند ام پی تری انتخاب کنی) درایوای هارد دومی بعد از درایو سی دی رو و دی وی دی رایترمیاد
حالا میخواستم بدونم این مورد طبیعیه ونمیشه کاریش کرد ؟(اگه راهی داره که درایوای هارد دومی بعد از درایوای هارد اولی بیاد بگید)
معمولی از طریق دسکتاب که وارد مای کامپیوتر میم ترتیبش درسته ولی اونجوری که بالا گفتم نه!

Lord_theOne
11-08-2007, 09:25
فهميدم تا حدودي عزيز چون شما بعد از ويندوز نصب كردن هارد را اضاف كردي بعد از درايوهاي نوري هارد دوم مشخص مي شود و اين طبيعي هست
شما يك بار ديگر ويندوز نصب كن و هارد دوم را در نياور مي بيني كه درست هست درايورهاي نوري شما در اخر هست
براي اين كار مي تواني راست كليك كني بر MyComputer و روي گزينه manage كيليك كن برو به قسمت Managment و اونجا روي هر درايوي كه خواستي راست كليك كن هواست باشه چكار مي كني بعد از راست كليك روي درايو مورد نظر گزينه Change Drive letter را بزن و اونجا هم Change رو بزن و هر درايوي كه خواستي مي توني انتخاب كني

بهترين راه اين هست كه ويندوز را عوض كني

در ضمن اين مشكل نيست و طبيعي هست

mrmmnb
11-08-2007, 09:46
با ایمج ویندوز عوض کردم خوب نشد (حتما باید نصب بشه ؟با نورتون گوست ایمیج ویندوز رو نصب کردم)
راستی توی اون قسمتی که گفتی رفتم درست بود
البته زیاد مهم نیست من فکر میکردم بعدا مشکل ساز میشه حالا چیز خاصی نیست ولش کن عادت میکنم(ولی اگه خوب میشد بهتر بود)

Lord_theOne
11-08-2007, 10:06
ويندوز جديد بريز درست مي شود
اون قسمتي كه گفتم بري اگر كامل بري توي Change مي توني اسم درايوها را عوض كني مثلا Z بگذاري

هيچ مشكلي ندارد