PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک ! بی درایو شدم .

saydrohollah
09-08-2007, 09:18
سلام
یه مشکل کوچولو ( برا خودم بزرگ) .
ویندوز xp رو که نصب کردم وقتی که موقع انتخاب درایو شد دیدم یه درایو ( c )
بیشتر برام نمونده و بقیه درایوهام حذف شده . ویندوز رو که نصب کردم توی
my computer هم یه درایو ( c ) بیشتر ندارم . لطفآ بگید چطوری بقیه درایوها
رو برگردونم . تو رو خدا فوریه .

matrix10
09-08-2007, 10:14
قبل از نصب ويندوز با برنامه هايي مثل fdisk يا غيره كار نكردي؟

mahdi7610
09-08-2007, 11:55
حجم درایو سی الان چقدره . بقیه درایوها مخفی هستند یا اینکه پاک شدند . حجم بقیه درایو ها به درایو سی اضافه شده یا اینکه درایو سی همان مقدار قبلی را داره ؟

saydrohollah
09-08-2007, 13:07
یه کم با fdisk ور رفتم ولی ندونستم چیکار میکنم. حجم الان درایو c نزدیک 18gb میشه . بقیه درایوها هم پاک شدند .

namber_one
09-08-2007, 13:44
حجم هاردت چقدره ؟

TEC
09-08-2007, 15:05
ببینم دوست عزیز شما موقع نصب از Cd نصب ویندوزی کارت رو انجام دادی که قبلا باهاش ویندوز نصب میکردی یا خیر؟
و بعد اینکه میشه بگی کار خاصی انجام ندادی که موجب شده باشه درایوهات همه ظاهرا یکی بشن؟

K A R I M I
09-08-2007, 17:53
یه احتمال دیگه هم میتونه باشه ( که بعید می دونم )
به امضام رجوع کن و اونجا یه مبحث در باره همین درایو هاست ...
ببین نتیجه میگیری ؟

mahdi7610
09-08-2007, 21:20
دوست عزیز پس در واقع درایوهای شما پاک نشده اند در واقع مخفی شده اند چون اگه پاک می شدند کل حجم هارد باید به درایو سی اختصاص داده می شد ببین می تونی از طریق زیر درایو ها را ببینی یا نه .
اول رو my computer راست كليك كنيد بعد manage بعد از شاخه storage گزينهDisk management رو انتخاب كن ببین اینجا درایوهات هستن یا نه ؟ اگه نیستن حالا از منوي سمت راست هر پارتيشني رو كه ميخواهيد اضافه شه رو روش كليك راست كنيد از اونجا گزينه change drive latter and path و از اونجا گزينه add رو انتخاب كنيد تا درايو مورد نظر ایجاد بشه .
یه کار دیگه هم بکن توی ادرس بار درایو سی نام یکی از درایو هات را بنویس و اینتر را بزن ببین می یاره یا نه مثلا بنویس D:\ ( اول D را بنویس بعد دو تا نقطه و بعد اسلش را بزن اینجا به هم ریخته )