PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز کردن سایتها

samand1368
09-08-2007, 03:24
سلام
من اینترنت adsl 256 kbps دارم که مال پارس آنلاین.
مال من اکثر سایتها را باز نمی کنه مثل همین انجمن p30world و من مجبورم از ***** شکن استفاده کنم که خیلی سخت گیر میاد از همه نوع مرورگری استفده کردم مثل فایر فاکس و ...
ولی همه می زنند که این سایت پیدا نشد.
کمکم کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنوووووووووووووووووووون.

farid0485
09-08-2007, 05:33
سرويس دهنده رو عوض كن

killerdeadlystar
12-08-2007, 07:32
شاید بابت وقت هایی هست که می ری
من سه چهار روز پیش قبل از ظهر رفتم تو یکی از انجمن هایی که عضو بودم
دیدم فیلترینگ هست
ولی امروز صبح ساعت 3 دیدم همون سایت از حالت فیلترینگ بیرون اومده
:5::5::46::46::13::13::13::10:

killerdeadlystar
12-08-2007, 07:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم چنتا فیلترینگ برای شما
***** میلتر خواستین من هستم
هم ***** می کنم هم ***** رو باز می کنم