PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه مديا پلير براي پلي استيشن ( ديدن فايل هاي تصويري پلي استيشن) lol

Spy
26-10-2004, 11:07
سلام فکر کنم هر کي با کامپيوتر بازي ميکنه به پلي لستيشن هم علاقه داره من يه مديا پلير اونو معرفي ميکنم تا بتونيد فيلم ها و آهنگ هاي سي دي هاي پلي استيشن رو باهاش ببينيد در اين صورت لازم نيست يازي رو تا آخر ببريد و فقط يه بار فيلم رو ببينيد ميتونيد هر چند بار دلتون ميخواد نيگاه کنيد .اينم بگم که فيلم هاي پلي استيشن با پسوند اس تي آر هستند فايل هاي صوتي رو يادم نيست :roll:
آدرس دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا اگه خواستيد برنامه و روش تببديل فيلم هاي پلي استيشن رو به ويديو سي دي رو براتون ميگم ممنون از همه ....

Spy
26-10-2004, 12:12
اينم يكي ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر دو رو ايكس پي هم كار ميكنند فقط حتما يادتون باشه بايد از حالت زيپ درشون بيارين اگه نه پيغام خطا ميده

habibi
29-10-2004, 15:18
دستت درد نكنه. حجمش 80 كيلو بايت بيشتر نيست. پيشنهاد مي‌كنم روش تبديل فيلم‌هاي پلي استيشن رو توي تاپيك آموزش بذار تا همه استفاده‌شو ببرن.
مرسي 8)

Spy
29-10-2004, 15:53
چشم آقاي حبيبي من اين آموزشو آماده مي كنم حتما ميزارم تو تاپيك آموزش :wink:

30naa
29-10-2004, 17:20
مگه پلی استیشن هم فیلم داره؟

Spy
30-10-2004, 20:10
بابا اون تكه فيل ها رو ميگيم مثلا تكن رو با يه بازيكن ميبري آخر يه تكه انيميش يا فيلم نشاون ميده اونو ميگيم