PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان کمک! مشکل کارت اعتباری و Click bank

Mortal Kombat
08-08-2007, 17:45
سلام به همه دوستان.من يک کارت اعتباري ويزا گرفتم و مي خوام تو چند تا سايت تجارت الکترونيکي و چند تا مجله خارجي ثبت نام کنم.دوستان خودتون ميدونيد که بيشتراين سايت هاي خارجي فرم خريدشون از"click bank" هستش که متاسفانه "click bank" ايران را قبول نميکنه.وقتي من مي خواستم کارت را بخرم بهم گفتن: ميشه تو"click bank"
هم از این کارت استفاده کرد ولي بايد IP را تغيير داد.چون IP ایران را قبول نداره.
من از برنامه Hide IP استفاده کردم ولي متاسفانه باز هم نتونستم خرید را انجام بدم .
هميشه يه پيغام خطا به اين مضمون ميده:
There is 1 error in this page.We can not deliver your request at this time
رفقا ايراد از کارت نيست چون من کارت يکي از دوستانم که تو امارات بود را گرفتم ولي باز همين پيام را ميده.اگه کمک کنيد ممنون ميشم.دمتون گرم .منتظرم.با تشکر از همه دوستان

secure
11-08-2007, 02:59
میتونید از نرم افزار Secure Accelerator استفاده کنید که من دارم خواستین براتون میدم ولی به شارژ ماهیانه داره که 3 ماهش 15 تومنه .اگه نیاز دارید میتونم بگم.در ضمن من فروشنده نیستم ولی دیدم نیاز دارید معرفی میکنم.

در غیر اینصورت میتونید از اکانت های VPN استفاده کنید که باز مبلغی رو به عنوان سارژ باید پرداخت کنی.

البته من اون نرم افزار رو پینشهاد میدم چون ارتباطی safe و secur براتون به وجود میآره.

اگه نیاز داشتین به خاطر قوانین سایت لطفا پیغام شخصی بدین تا جنبه تبلیغاتی نداشته باشه.

در ضمن با استفاده از این نرم افزار ف * ی* ل*** هم نخواهید داشت.

راستی این برنامه ها ای پی شما رو تغییر میدن.مخصوصا اون نرم افزار اولی که به شما یه ای پی آمریکایی میده.و من خودم ازش استفاده میکنم.