PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با ماس و کیبرد رو دسکتاپ نقاشی‌ کنید AMarker 1.2

Nesta
03-09-2005, 16:32
با ماس و کیبرد رو دسکتاپ نقاشی‌ کنید AMarker 1.2
AMarker provides you alternative methods to launch applications and to protect your desktop. With AMarker you can easy draw some colored regions over the screen and make these areas transparent or hidden. The shape and position of a menu item is limited only by your imagination. Use your own menu to launch applications or screen savers, to shutdown computer or to open files and folders that you use often with just one mouse click. It is possible to trace and to save to log file all mouse activity and keyboard input. AMarker changes the look of your standard desktop.
Code:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Code:

nimo
03-09-2005, 18:41
نستا جان خيلي ممنون. من برنامه را داونلود كردم ولي سايت كرك خرابه. اگر ميشه(مي دونم زحمت هم هست ببخشيد)يك امتحاني بكنيد سايت كرك را. خيلي ممنون از زحمات شما

Nesta
03-09-2005, 19:18
سلام نیمو جان چه زحمتی‌ داداش یک سر به اینجا بزنید ببینین که میخوره

AHT
04-09-2005, 06:19
سعيد جان ممنون
هر روز برنامه هاي جالبي معرفي ميكني :)

nimo
04-09-2005, 08:41
ممنون نستا جان واقعا دستت درد نكنه

من نمي دونستم تو اين سايت هست وگرنه زحمت بهت نميدادم :oops:

خيلي ممنون

Nesta
05-09-2005, 02:52
سعيد جان ممنون
هر روز برنامه هاي جالبي معرفي ميكني :)

ممنون نستا جان واقعا دستت درد نكنه

من نمي دونستم تو اين سايت هست وگرنه زحمت بهت نميدادم :oops:

خيلي ممنون
بچه ها خواهش می‌کنم .وظیفه هست البته بعضی‌ از دوستان این برنامه هارو میبینن خدا نکنه که یکیش لینکش کار نکنه ،حالا الکی‌ ها ،میان فقط میگن لینک الکی‌ ندید .حالا اصلا نمیخوان اونارو کنن فقط مشگل نستا هست دیگه ..از شما ممنون.

nimo
05-09-2005, 20:04
ممنون نستا جان.
من وقتي يك لينكي كار نميكنه معمولا پي ام ميدم به خود شخص. ولي جديدن چونكه سرم خيلي شلوغ شده ديگه همهنجا نوشتم 8)

از برنامه ي خوبت ممنون

Nesta
05-09-2005, 20:08
سلام دوست عزیز شما اقائی‌ مشگلی‌ هم باشه من خودم هل می‌کنم .ولی‌ بعضی‌ از دوستان اگه لینک کار نکنه مثل این که دزد گرفتن .تیکه میندازن .به جای این که حالا اشتباه من یا کسی‌ که تاپیک رو زده بر طرف کنن و به دنبال لینک صحیح باشند :D

nimo
05-09-2005, 20:11
كاريش نمي كرد. 8) بعضي ها گير ميدند

راستي ممنون كه منم گذاشتي در ليست فيوريتت نستا جان.

Nesta
05-09-2005, 21:56
سلام خواهش می‌کنم .شما دوست خوب و با ادبی‌ هستید .و من که خوشحالم با شما آشنا شدم.

nimo
05-09-2005, 23:31
ممنون نستا جان. منم خوشحالم كه با شما آشنا شدم عزيز :)