PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درآمد همراه اول از اس ام اس های ناموفق...32 میلیارد تومان!!!

vahooli
08-08-2007, 14:15
شركت ارتباطات سيار با پذيرش اعمال هزينه براي پيامك به مقصد نرسيده در طول سال هاي اخير اعلام كرد در حال پياده‌سازي نرم افزار جديدي بين مراكز اطلاعات پيام كوتاه، سوئيچينگ و صدور‌صورت حساب‌ها است تا براي پيام‌هاي به مقصد نرسيده هزينه منظور نشود.

به گزارش همشهری بر اساس يك آمار پيامك‌هاي به مقصد نرسیده از هنگام راه‌اندازي شبكه ارتباطات سيار اپراتور اول دولتي تا‌کنون حدود 10 درصد بوده و بالغ بر 320 میلیارد ریال درآمد نصيب اين شركت كرده است.

از زمان راه‌اندازی خدمات پيامك در كشور يعني اول فروردین 82 تا روز 7 مرداد ماه جاری، مشتركان شبکه ارتباطات سیار 22 میلیارد و 331 میلیون و 890 هزار و 709 پيامك ارسال کرده‌‌اندکه اين شركت حدود 3 هزار و 171 میلیارد ریال از آن در آمد كسب كرده است.

در حال حاضر شركت ارتباطات سيار 142 ريال بابت هر پيامك از مشتركان دريافت مي كند كه به اعتقاد كارشناسان اين ميزان كمتر از اين مبلغ هزينه دارد.

محمد‌حسين فلاح‌اصغري معاون نظارت و مديريت شبكه‌ شركت ارتباطات سيار به ايسنا گفته است: اين برنامه جديد مراحل آزمايشي خود را سپري مي‌كند و به زودي به اجرا درمي‌آيد.

همچنين با اجراي اين سيستم مقايسه‌اي، هزينه‌ پيامك پس از رسيدن به مقصد و گزارش تحويل آن براي مشترك محاسبه مي‌شود و هزينه‌ پيامك‌هايي كه به مقصد نمي‌رسند براي مشترك منظور نمي‌شود.

-----

چقدر و تا کی پول های این مردم بی چاره باید دزدیده شه؟!

deicide
08-08-2007, 14:29
اينا بايد اسمشونو بذارن کلاهبردار اول.

pp8khat
08-08-2007, 14:37
ممنون
به احتمال زیاد اولاشو از یه جایی کپی کردی یا خودت تایپ کردی ولی خط آخر رو خودت بهش اضافه کردی(ای ناقلا)
یه قول یکی از دوستان اینجا افرادی هستند که به نام همراه اول و مخابرات حساسند..به قول همون دوستان از من میشنوی خط آخر مطلبتو اصلاح کن:46:
ارادتمند شما

اينا بايد اسمشونو بذارن کلاهبردار اول.
:31::27:

vahooli
08-08-2007, 15:03
ممنون
به احتمال زیاد اولاشو از یه جایی کپی کردی یا خودت تایپ کردی ولی خط آخر رو خودت بهش اضافه کردی(ای ناقلا)
یه قول یکی از دوستان اینجا افرادی هستند که به نام همراه اول و مخابرات حساسند..به قول همون دوستان از من میشنوی خط آخر مطلبتو اصلاح کن:46:
ارادتمند شما

:31::27:

بله خب این جمله را که سایت خبری جرات نداره بنویسه. قوانین این فروم هم اجازه نمیده آدم در این موردا حرف دلشا بزنه. به نظر شما 32 میلیارد کمه ؟!؟!؟

T.A.T.U
08-08-2007, 15:45
با اين همه پول ميتونن خرج سيستماشون بكنند تا مشكلات مردم برطرف شود
اگه اين ايرانسل نبود ... حالا حالاها ما به اينا محتاج بوديم

nima_949
08-08-2007, 18:30
اینا برای همه چی هزینه حساب میکنن اونوقت برای این بخوان کاری انجام بدن!!!!!!!!!!!!!

IcY
08-08-2007, 20:45
خدایی باحالترین اپراتور دنیا فکر کنم برای ماست ببین چجوری پول درمیاره

jackhammer
08-08-2007, 21:01
روش جدید درآمد اپراتور های موبایل!
اولین کشوری که اپراتور موبایلش از این راه در آمد داره!
نمیدونم چرا ما توی همه چی اولیم؟

S E V E N
08-08-2007, 22:48
من خودم از مخابرات راضی هستم !

ولی این خبرو که امروز تو همشهری خوندم متاسف شدم !

navidn73
09-08-2007, 11:04
بايد اسم اپراتور اول ايران رو تو كتاب گينس بنويسند به عنوان پر در امد ترين چاپنده جهان !!!!!!!!!

S E V E N
09-08-2007, 20:31
بايد اسم اپراتور اول ايران رو تو كتاب بيل گينس بنويسند به عنوان پر در امد ترين چاپنده جهان !!!!!!!!!

منظورتون گیــــنس بود ؟

چون نوشتی بیل گینس !

فکر کردم نوشتی بیل گیتس !

Dr.Afzali
10-08-2007, 03:25
اگه 1 درصد از درامدهاشون رو براي بروز كردن تجهيزاتشون خرج ميكردن حالا حداقل 3 رو داشتيم

DaRiOuShJh
10-08-2007, 17:24
هه هه هه
ایرانه دیگه، باید آمادگیه همه چیزو داشت
تازه این یکیشونه!

Doyenfery
10-08-2007, 17:28
خب دیگه اینا باید یجوری در آمد داشته باشن خب
32 میلیارد هم که همچین زیاد نیست !!
پول تو جیبی آقا زاده ها میشه :27:

jackhammer
10-08-2007, 17:36
اگه 1 درصد از درامدهاشون رو براي بروز كردن تجهيزاتشون خرج ميكردن حالا حداقل 3 رو داشتيم

بابا خرج خودمون میشه دیگه چرا انقدر نق میزنید(خودمون و خودشون نداریم حالا اونا خوردن انگار ما خوردیم ......اره ارواح عمت)

عزیزان...
ایرانسل 10 ماهه که راه افتاده و با اون تعرفه هاش و قیمت پایین سیم کارتهاش یه حساب کنید میبینید که فقط درآمدش از فروش سیم کارتهاش چقدره و از استفاده ی از سیم کارتهاش چقدر...
حالا ببینید که مخابرات که بیش از 13 برابر اون کار کرده و حدودا 6 برابر اون سیم کارت با چه قیمت هایی و چه تعرفه هایی فروخته چقدر درآورده...
مخابرات توی این 13 سال 1 تبلیغ هم نکرده و یک ثانیه مکالمه مجانی هم به مشترکانش نداده و یه سرویس بالاتر از نسل 2 هم به مشترکینش نداده!
ولی ایرانسل توی همین 10 ماه چقدر خرج تبلیغ کرده و سیم کارت مجانی داده و هدیه و جایزه و مکالمه و اس ام اس و ... مجانی داده ....

حالا حساب کنید ببینید که مخابرات با رضایت مردم چه پولایی به جیب زده...