PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس Gprs اپراتور اول برای 2 میلیون تهرانی ارائه می شود

Spak
08-08-2007, 08:30
معاون وزیر ارتباطات از اجرایی شدن مرحله اول ارائه سرویس GPRS اپراتور اول تلفن همراه برای 2 میلیون مشترک تهرانی خبر داد.
"وفا غفاریان "درگفت وگو با خبرنگار موبنا اظهارداشت:برنده مناقصه GPRS ظرف 15 روز آینده مشخص می شود و امیدواریم تا پایان سال جاری مرحله اول ارائه این فناوری در تهران به اجرا گذاشته شود.
وی گفت:تکنولوژی GPRS شامل سرویس هایی از قبیل دسترسی مشترکان تلفن همراه به اینترنت وهمچنین ارسال پیام صوتی - تصویری( MMS ) است.
غفاریان در خصوص تعرفه این سرویس ها یادآور شد: تعرفه GPRS اپراتور اول متفاوت از ایرانسل خواهد بود و به همین دلیل هم باید در سازمان تنظیم مقررات به تصویب برسد.
وی در عین حال گفت که شرکت مخابرات ایران تاکنون پیشنهادی در خصوص تعرفه این سرویس ها به سازمان تنظیم مقررات ارائه نکرده است.
اپراتور دوم تلفن همراه (ایرانسل) برای اولین بار در کشور امکان ارسال ایمیل و MMS را با استفاده از تلفن همراه از طریق تکنولوژی GPRS برای مشترکان خود مهیا کرده است که هم اکنون سرویس MMS مشترکان این اپراتور طبق دستور شورای عالی انقلاب فرهنگی قطع شده است.

منبع:iranmobilenwes

Silwestern2
08-08-2007, 11:48
هروقت Gprs اومد و تونستي يه فايل 1 مگ رو دانود كني ( در زمان 3 دقيقه نهايتا ) و تونستي يه فايل عكس رو با Mms ارسال كني اونوقت مشخص ميشه كه قصد دارن همچين كاري بكنن

درغير اين صورت ما 14 ساله كه اين ا ر ا ج ي ف رو داريم ميشنويم ... واسمون عادي شده ...

به قول دوست عزيزم اينا خيلي خيلي هنر كنن سرويس Sms كه هيچ .. همون مكالمه عادي و بار ترافيكي رو درست كنن ملت هيچي نميخواد ازشون ... الباقي پيشكش

vahooli
08-08-2007, 13:27
اینا خودشونم بکشن نمیتونن با این تجهیزات قدیمی و داغون خودشون به پا ایرانسل یا اپراتور سوم برسونن ...!!!

T.A.T.U
08-08-2007, 15:29
زياد به حرفاشون توجه نكنيد
تا اينا بيان عمل كنن ماه ها طول ميكشه
فقط ايرانسل .
چون به كاربراش احترام ميذاره

M A T I N
08-08-2007, 15:34
اینا بیکارن هر روز میان حرفشون رو تکرار میکنن ....

T.A.T.U
08-08-2007, 17:06
ببخشيد؟؟؟؟

كجا احترام ميزاره؟؟؟ كي احترام گذاشته ؟؟ يه مشت آدم ...... رو كردن اپراتور كه فرق موبايل رو با تلفن بي سيم نميدونه و بلد نيستن چطور صحبت كنن ...

2 ماه پيش يه اس ام اس زدن به من به آقا شما 27 تومن صورت حسابت شده برو بريز تا يك طرفه نكنيم

ما هم رفتيم ريختيم ... 3 روز بعد يك طرفه شد !!!

ازون موقع 10000000000 بار زنگ زدم كه چرا يك طرفه شده ميگن پول نيومده .. بانك ميگه فرستاديم ايرانسل ميگه نيومده

جالب اينجاس كه فيش رو بردم نمايندگي گفت همه چي درسته هم شناسه كاربري هم مبلغ ولي چرا؟؟!!!

يه بار زنگ زدم كلي داغ كردم كه اين چه مسخره بازيه .. چرا خط و يك طرفه كردين خانم با احترام گفت آقا با من كل كل نكن .. تو كه پول نداشتي ميخواست سيم كارت نخري !!!

واقعا ايرانسل الگوي احترام به مشتريه !!!

تمام مشكلات ايرانسل رو قبول دارم.
ايرانسل حتي يه ساله نشده . اينقر اذيتش نكنيد راه ميفته

jackhammer
08-08-2007, 20:04
معاون وزیر ارتباطات از اجرایی شدن مرحله اول ارائه سرویس GPRS اپراتور اول تلفن همراه برای 2 میلیون مشترک تهرانی خبر داد.
"وفا غفاریان "درگفت وگو با خبرنگار موبنا اظهارداشت:برنده مناقصه GPRS ظرف 15 روز آینده مشخص می شود و امیدواریم تا پایان سال جاری مرحله اول ارائه این فناوری در تهران به اجرا گذاشته شود.
وی گفت:تکنولوژی GPRS شامل سرویس هایی از قبیل دسترسی مشترکان تلفن همراه به اینترنت وهمچنین ارسال پیام صوتی - تصویری( MMS ) است.
غفاریان در خصوص تعرفه این سرویس ها یادآور شد: تعرفه GPRS اپراتور اول متفاوت از ایرانسل خواهد بود و به همین دلیل هم باید در سازمان تنظیم مقررات به تصویب برسد.
وی در عین حال گفت که شرکت مخابرات ایران تاکنون پیشنهادی در خصوص تعرفه این سرویس ها به سازمان تنظیم مقررات ارائه نکرده است.
اپراتور دوم تلفن همراه (ایرانسل) برای اولین بار در کشور امکان ارسال ایمیل و MMS را با استفاده از تلفن همراه از طریق تکنولوژی GPRS برای مشترکان خود مهیا کرده است که هم اکنون سرویس MMS مشترکان این اپراتور طبق دستور شورای عالی انقلاب فرهنگی قطع شده است.

منبع:iranmobilenwes

یه تاپیکمخصوص اخبار توی فروم هست...لطفا از این به بعداخبار رواونجا پستکنید.

این gprsدقیقا دقیقایادمه که قراربود آخر شهریور پارسال راه بیفته

IcY
08-08-2007, 20:43
ببخشيد؟؟؟؟

كجا احترام ميزاره؟؟؟ كي احترام گذاشته ؟؟ يه مشت آدم ...... رو كردن اپراتور كه فرق موبايل رو با تلفن بي سيم نميدونه و بلد نيستن چطور صحبت كنن ...

2 ماه پيش يه اس ام اس زدن به من به آقا شما 27 تومن صورت حسابت شده برو بريز تا يك طرفه نكنيم

ازون موقع 10000000000 بار زنگ زدم كه چرا يك طرفه شده ميگن پول نيومده .. بانك ميگه فرستاديم ايرانسل ميگه نيومده

جالب اينجاس كه فيش رو بردم نمايندگي گفت همه چي درسته هم شناسه كاربري هم مبلغ ولي چرا؟؟!!!

يه بار زنگ زدم كلي داغ كردم كه اين چه مسخره بازيه .. چرا خط و يك طرفه كردين خانم با احترام گفت آقا با من كل كل نكن .. تو كه پول نداشتي ميخواست سيم كارت نخري !!!

درسته همه ی مشکلاته ایرانسل قبول اما فکر میکنی اگه ایرانسل نبود اینا به مردم Gprs و میدادن؟

iman_s
09-08-2007, 01:25
ببخشيد؟؟؟؟

تایید میشه.
داغ دلمو تازه کردی.

Dr.Afzali
09-08-2007, 02:49
اول كه تا پايان فروردين قرار بود راه بيفته بعدش گفتن تا پايان شهريور حالا هم كه تا پايان سال اونهم فقط تهران.اگه دستم به اينها ميرسيد........

jackhammer
09-08-2007, 13:17
من کاملا یادمه که گفتن gprs رو تا آخر شهریور میدن...البته شهریور پارسال!
کاملا یادمه که گفته بود gprs خیلی خوبه و اینترنت موبایله و حداقل wapرو راه میندازن ولی الان مرداده سال بعدشه و قراره آبان راه بیفته!

aram_nfs
09-08-2007, 19:43
آقا شما gprs می خوای چی کار
بچسب به حرف زدن عدیت که اونم کشکه
بعد از گذشت نمی دونم چند ده سال یه آنتن دهی به درد بخور ندارن
حالا هم که می خوان gprs رو فقط برای تهران فعال کنن
واقعا که
موفق باشین

hastie
11-08-2007, 17:08
همين اس ام اسشم ببينيد چند بار ميفرستيد تا يكيش برسه آخرشم پول تمون اوتاييم كه نرفتن بايد بپردازيد.كوفتشون بشه.براي سيستم جديدشون اگه اگه راه بيفته چقدر بايد به جيب بزنن؟

T.A.T.U
11-08-2007, 19:45
با اينكه دستشون رو شده كسي نيست بهشون اعتراض كنه