PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه طوری میشه به فایلی که پسوندش asp هست آنلاین گوش کرد ؟

Setareh 2006
08-08-2007, 04:10
دوستان من وارد یک سایت می شم که به یک فایلی که روش گذاشته شده و پسوندش هم asf هست گوش کنم ، وقتی روش کلیک می کنم ، همون پنجره ی معروف ویندوز یعنی پنجره ی دانلود فایل باز میشه که می پرسه می خوای سیوش کنی یا این که باز ش کنی میاد . وقتی روی دگمه ی اوپن می زنم تا فایل رو آنلاین گوش کنم از طرف ویندوز این پیغام میاد :

This file does not have a program associated with it for performing this action . Create an asociation in the Folder Options control panel

خواهش می کنم به من بگین برای گوش کردن به این فایلي كه پسوندش asf هست باید چه کار کنم ؟ چه برنامه ای باید داشته باشم تا بتونم این فایل رو آنلاین گوش بدم ؟

در ضمن این رو هم بگم سایتی که واردش میشم فیلتره و با استفاده از ف ی ل ت ر شکن میرم توش .

chovalier
08-08-2007, 05:53
سلام:20:
دوست عزیز ASP فرمت فایل صوتی یا تصویری نمی تونه باشه ... ASP یك فایل استاندارد HTML است كه با گروهی از تركیبات افزوده دیگر گسترش یافته است .:46:
همانند فایل استاندارد HTML ، یك ASP می تواند شامل برچسب های HTML كه توسط مرورگر وب نمایش داده می شود باشد :46: ... شما من اطلاعات زیادی از کاری که می خواین بکنید ندارم ولی بهتره که اون فایل رو ذخیره کنید تا شاید فرمت واقعیش مشخص شد ...:10:
و اگر باز هم همین فرمت که مال صفحه هست بود یا اشکال از مرورگرت هست یا اشکال از سایته و شاید ... (یه چیزی شکن:27:)

اطلاعات بیشتر در مورد ASP که اگه وبلاگ نویسی رو دوست دارید می تونید بهش مراجعه کنین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Setareh 2006
08-08-2007, 15:27
مثل این که من اشتباه کردم پسوند فایل asf هست . با یک براوزر دیگه امتحان کردم وقتی روی اون کلیک می کنم تا به اون گوش بدم برنامه ی جت آدیو باز میشه ولی هر چی صبر می کنم صدایی به گوش نمی رسه یعنی انگار هیچ کانکشنی برقرار نمیشه .