PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک:بین دو تا رشته موندم

coyote
07-08-2007, 23:01
سلام کمک
من رتبه 9000 ریاضی-تهران دارم و بین دو تا رشته حسابداری تهران و عمران شبانه شهرستانهای اطراف تهران موندم خودم عمران رو بیشتر دوست دارم ولی چون تو شهرستان زیاد دوست ندارم از طرفی بابام حسابداره و از نظر کاری تو حسابداری مشکلی ندارم
جون من یه راهنمایی بکنید

mir@
07-08-2007, 23:18
به دليل شغل پدرتون انتخاب بهتر همون حسابداريه.

شبانه شهرستان هم شهريه داره، هم دوري از خانواده، هم خوابگاه نداره احتمالاً ، هم عمران ديگه رشته جالبي نيست ... خلاصه خيلي بده !!

به نظر من اگر حسابداري روزانه تهران قبول ميشيد، همونو اول بزنيد

حتما با افراد زيادي مشورت كنيد.

:11:

sise
07-08-2007, 23:22
اره برو حسابداری فردا بتونی یه نونی ازش درآوری.
علاقه ملاقه را بزار کنار تو این مملکت

A r c h i
07-08-2007, 23:35
اگه آینده شغلی برات مهمه باید بگم که تقریبا تو هیچ رشته مهندسی پول نیست و فقط کلاس الکی داره:41: ..به نظر من حسابداری آینده کاری خیلی خوبی داره و هر شرکتی حسابدار می خواد.. ولی هر شرکتی مهندس عمران نمی خواد... من چون خودم از نزدیک با مهندساهای عمران کار کردم ..کمتر کسی را دیدم که از رشته اش راضی باشه

حالا بازهم خودت تصمیم آخر را می گیری :10:

sepideh_248
08-08-2007, 00:24
علاقه از همه چی مهمتره فکر کن 4 سال بخوای درسی رو بخونی که دوست نداری؟؟
البته اگه فقط از اسمش خوشت نیاد و اطلاعات کافی از هر دو تا رشته داشته باشی
و یه چیز دیگه اینم خیلی مهمه که اگه بخوای عمران بخونی حساب راه رو هم داشته باش
تقریبا تمام روز تو دانشگاه یا تو راهی و خسته میشی واسه درس خوندن
مگه اینکه بخوای بری خوابگاه که.................
در هر صورت امیدوارم یه انتخاب درست داشته باشی و همیشه موفق باشی:46:

sise
08-08-2007, 09:17
علاقه از همه چی مهمتره فکر کن 4 سال بخوای درسی رو بخونی که دوست نداری؟؟
:46:

علاقه مهمه اما وقتی دیدی که ارزشی برای رشته ات قائل نیستن همون علاقه هم کم رنگ میشه.
مگر اینکه علاقه اونقدر شدید باشه که طرف به درجات بالای اون علم برسه.

nkhdiscovery
08-08-2007, 12:25
تایید میشه...علاقه مال وقتیه که پول رو بدون پیشرفت نخوای....مهندس اگه پول بخواد باید ابتکار کنه و فعال باشه و این طرف اون طرف بگرده پروژه های آبدار پیدا کنه و خلاصه وا نیسته تا یه جا استخدامش کنن!...به هر حال تصمیم گیرنده خودتی و اگه یه کم راحت طلب تری و میخوای همین طوری بری سر یه کاری که پول دربیاری و فردا نگن فلانی بی کاره،و برای خودت هم مهم نیست که کارت از ایده ی خودت پیروی میکنه یا دیگران، با توجه به وضع پدرت حسابداری خوبه...یادت نره مسئولیت کار های انسان به گردن خودشه!

Sharim
08-08-2007, 20:21
به دليل شغل پدرتون انتخاب بهتر همون حسابداريه.

شبانه شهرستان هم شهريه داره، هم دوري از خانواده، هم خوابگاه نداره احتمالاً ، هم عمران ديگه رشته جالبي نيست ... خلاصه خيلي بده !!

به نظر من اگر حسابداري روزانه تهران قبول ميشيد، همونو اول بزنيد

حتما با افراد زيادي مشورت كنيد.

:11:

تایید میشه . البته عمران هم رشته بدی نیست . اگه آدم فعالی باشی خوب میتونی ازش پول در بیاری ولی به نظر من چون شبانه شهر دیگه هست و دردسرش زیاده اول حسابداری رو بزن .:11:

Sharim
08-08-2007, 20:28
علاقه مهمه اما وقتی دیدی که ارزشی برای رشته ات قائل نیستن همون علاقه هم کم رنگ میشه.
مگر اینکه علاقه اونقدر شدید باشه که طرف به درجات بالای اون علم برسه.

این حرف هم دقیقا درسته اگه از جون و دل به یک رشته علاقه داشته باشی هیچ چیز نمیتونه جلوی علاقت رو بگیره .